PDA

View Full Version : Larin izbor (vol.01)

stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

m_m
26.02.2011., 17:10
vecernji.hr:

Glumac Andrej Dojkić (bivši dečko Petre Sanader) je prihvatio ulogu u novoj dramskoj seriji “Larin izbor” koju priprema produkcija Nove TV.

O novim angažmanima, kaže Andrej, prerano je govoriti. No, poznato je da ga je producent Milo Grisogono pozvao na audiciju, da su bili zainteresirani da preuzme glavnu mušku ulogu, no Andrej je naposljetku prihvatio sporednu, ali i te kako za radnju važnu rolu. Serija, koju će režirati Tomislav Rukavina, snimat će se na lokacijama u Splitu i Zagrebu, a prva klapa prve epizode trebala bi pasti već u veljači. Iako se nagađa da bi serija u rujnu trebala doći u termin uspješnih “Najboljih godina”, s Nove TV ne mogu potvrditi tu informaciju jer programska shema za jesen još nije zacrtana.

Nakon što je glavnu mušku ulogu u dramskoj seriji radnog naslova “Larin izbor” odbio Andrej Dojkić, ona je ponuđena Ivanu Hercegu, koji je gledateljice osvajao kao partner Ane Vilenice u “Dolini sunca”, a trenutačno igra u “Najboljim godinama”. Herceg je, doznajemo, prihvatio glavnu ulogu, a glavne ženske uloge podijeljene su između atraktivne studentice glume Ornele Vištice (slika dolje), 21-godišnje Mostarke koju je tjednik Globus lani proglasio najseksi Hrvaticom, te 22-godišnje zadarske glumice Doris Pinčić (slika lijevo) koja je završila Akademiju u Osijeku, a zasad je poznata samo po svojim kazališnim angažmanima.

Zvuči interesantno i u svakom slučaju svaka čast da se radi stalno nešto, samo ne znam jel im se isplati riskirati i ZAMIJENITI Najbolje godine... Ovo je drukčiji tip serije, ali me zanima kakva će biti! :)

Jay&AmberFan
26.02.2011., 17:23
Hm, pa NG i nema onu veliku gledanost kao što je imala u prvoj sezoni.. a ponestaje im i ideja, trenutne priče su teže smeće. Bolje da ih zamijene nečim drugim. :ne zna:

Maria Mexicana
26.02.2011., 17:55
Tipa dramskom serijom Grička vještica :D Ja bih da konačno tako nešto naprave pa da svi koji Zagorku čitamo dođemo na svoje... To bi stvarno divno bilo... Sigurno bi gledali i oni koji to nisu čitali i odma bi počeli čitat :cerek: To bi bila prava hrvatska serija današnjice...

Adriancija
28.02.2011., 22:39
Kad počinje snimanje ovoga, ili je počelo ? Već je ožujak...
A zamislite koji članak, prvo pišu da je Dojkić prihvatio ulogu, a onda da ju je odbio pa je ponuđena Hercegu. Ne, ne vidi se da su naknadno dobili vijest, ali čemu onda prvi dio članka? :rofl:
Dahtavi Herceg je opet protagonist :flop: Ne bi ovo gledao ni da mi netko plati :kava:

Fan of Belinda Carlisle
28.02.2011., 23:07
Ne bi ovo gledao ni da mi netko plati :kava:

ja bih... ali samo da mi netko masno plati:lol:

Jay&AmberFan
14.03.2011., 09:35
Ivan Herceg , Vlasta Knezović, Ecija Ojadnić i Marija Kohn i Doris Pinčić angažirani su, kako doznajemo, na novom projektu Nove TV, domaćoj seriji radnog naziva “Larin izbor”.

Ekipa kojoj je na čelu redatelj Tomislav Rukavina prema scenariju Jelene Veljače već je snimila pilot epizodu te visokobudžetne serije koje su odrađene na dvije lokacije - Splitu i Lovranu. Kako će izgledati nastavak snimanja, navodno će ovisiti o dogovoru Nove TV s vlasnicima te TV kuće, no izvjesno je da će hrvatski gledatelji dobiti još jednu novu domaću seriju na programu. Iako se prvotno šuškalo kako je riječ o još jednoj sapunici, Nova TV se kako saznajemo, odlučila je u vlastitoj produkciji snimiti ozbiljan dramski projekt.

Riječ je, kažu nam naši izvori, o ljubavnoj priči sina iz bogate obitelji, kojeg tumači Ivan Herceg, i siromašne djevojke Lare, koju glumi mlada zadarska glumica Doris Pinčić, a uloga glavne negativke dopala je Eciju Ojdanić.

Detalji te priče nastale iz pera Jelene Veljače, koja je potpisala i scenarij sapunica “Obični ljudi”, “Ponos Ratkajevih” te “Zakon ljubavi”, još nisu poznati.

Na Novoj TV još se ne žele potvrditi da li će taj projekt biti zamijeniti ove jeseni njihovu uspješnicu ‘Najbolje godine’. No to nisu jedini planovi za snimanje dramskog programa u ovoj još uvjek recesijskoj godini. Tako i na RTL-u imaju u planu snimanje nove sapunice, za što su tek počele prve pripreme i odabir glavnih aktera, kako onih ispred, tako i iza kamere.

Jel samo meni smiješno ovo - nije telenovela, dramski karakter, a radnja ko iz najbolje meksičke telenovele? :rofl:

I WOW, RTL planira sapunicu? Baš se pitam, nastavak ZLJ (malo vjerojatno) ili potpuno nova sapunjara? :D

Adriancija
14.03.2011., 14:54
Ježim se na tekst pun tipfelera, pogotovo ako je iz takvih novina. Što li rade njihovi lektori? :ne zna:
Opet ništa novo ne znamo, osim toga da ovo navodno neće biti telenovela/sapunica nego ozbiljna dramska serija. Ma, moš mislit!

I WOW, RTL planira sapunicu? Baš se pitam, nastavak ZLJ (malo vjerojatno) ili potpuno nova sapunjara? :D

Zapravo, ja možda nešto znam o ovome. To jest, ne znam radi li se o istom projektu. Iz pouzdanih izvora znam da Dinko Paleka, scenarist "Zabranjene ljubavi", radi na novoj sapunici, pa čak znam i imena glumaca koji se spominju. Samo što nisam smio to iznositi u javnost. Kad sam čuo za to, a to je bilo negdje oko Božića, Paleka je još bio u pregovorima s RTL-om, tako da ne znam radi li se tu sad o toj njegovoj seriji koju Jutarnji spominje, što bi značilo da ju je RTL TV prihvatila, ili ne.

Jay&AmberFan
14.03.2011., 14:56
Ježim se na tekst pun tipfelera, pogotovo ako je iz takvih novina. Što li rade njihovi lektori? :ne zna:
Opet ništa novo ne znamo, osim toga da ovo navodno neće biti telenovela/sapunica nego ozbiljna dramska serija. Ma, moš mislit!

Zapravo, ja možda nešto znam o ovome. To jest, ne znam radi li se o istom projektu. Iz pouzdanih izvora znam da Dinko Paleka, scenarist "Zabranjene ljubavi", radi na novoj sapunici, pa čak znam i imena glumaca koji se spominju. Samo što nisam smio to iznositi u javnost. Kad sam čuo za to, on je bio u pregovorima s RTL-om, tako da ne znam radi li se sad o toj njegovoj seriji koju Jutarnji spominje, što bi značilo da ju je RTL TV prihvatila, ili ne.

Misliš, radi na nekom svom originalnom projektu ili preradi ala Zabranjena ljubav?

Ma ovo će bit ozbiljna dramska serija isto kao što su i NG "ozbiljna dramska serija" :lol:

Adriancija
14.03.2011., 14:58
Ne bih znao, samo znam da se ne radi o nastavku Zabranjene ljubavi nego o drugoj seriji.

vox
14.03.2011., 21:06
Misliš, radi na nekom svom originalnom projektu ili preradi ala Zabranjena ljubav?

Ma ovo će bit ozbiljna dramska serija isto kao što su i NG "ozbiljna dramska serija" :lol:

U svakom slučaju ne može biti loše ako je piše Jelena Veljača...
joj kad se sitin ovoga http://www.youtube.com/watch?v=ZTRKV_yGheA&feature=related :lol: :lol:
I da fala Bogu što su se makli iz Zagreba malo...
A te priče o ˝ozbiljnoj dramskoj seriji˝ mogu pričati maloj dici.

m_m
02.05.2011., 21:52
Voditeljica, dizajnerica, a odnedavno i glumica Nikolina Pišek nakon završetka snimanja serije 'Najbolje godine' planira uskočiti u jedan film za velika platna te još dva nova projekta. U pretrpani glumačko-voditeljski raspored odsad će jedva ugurati tretmane ljepote na koje je navikla.

'U današnje vrijeme jako je bitno spojiti ugodno i korisno pa volim kad mi recimo uređuju kosu dok sjedim na stolici za masažu, pod terapeutskim svjetlima, i slušam ambijentalnu glazbu', kaže svestrana Nikolina koja je već potpisala ugovor za sapunicu Nove TV, inačicu poznatog turskog serijala o Onuru i Šeherezadi. U ljubavnoj priči, prema želji producenata, glumit će pravu zlicu.

Vjerujem da to ima veze s "Larinim izborom"... Pilot sniman u Splitu i Lovranu. A Nikolina - prava zlica :cerek::cerek::cerek::cerek:

Jay&AmberFan
02.05.2011., 22:30
Kakva inačica turaka, o čemu ovi? :confused:

Moram reć da me Pišekica ugodno iznenadila u "Najboljim godinama". Nije sad "naj", al mislio sam da će bit dosta loša (ko čitanje s blesimetra).

silas2012
04.06.2011., 01:28
nemojte me je*at,larin izbor će bit obrada 1001 noći :eek: :eek: :bljak: da nije hercega ne bih to ni pogledao :flop:

Jay&AmberFan
04.06.2011., 09:59
Neće biti inačica 1001 noći, to je netko provalio u srpskom tisku. :flop:

Adriancija
04.06.2011., 10:16
Kao i to da će Pišekica glumiti :rofl:

silas2012
04.06.2011., 20:47
ufff onda dobro,jedna Šehi je i previše :flop:

Jadran12
07.06.2011., 23:04
Larin izbor nema nikakve veze sa Šeherezadom. Jelena Veljača je kreativni direktor serije. Dosta toga snimali smo baš na filmski način, potpuno nesapunično.

Jay&AmberFan
07.06.2011., 23:09
Larin izbor nema nikakve veze sa Šeherezadom. Jelena Veljača je kreativni direktor serije. Dosta toga snimali smo baš na filmski način, potpuno nesapunično.

Cool. Još da nam malo otkriješ tko je u castu. :D I šta je konačni naslov "Larin izbor" ili će se serija zvat drukčije?

Jadran12
08.06.2011., 18:35
Ornela Vištica, Bruna Bebić-Tudor, Frane Perišin, Doris Pinčić, Ivan Herceg , Vlasta Knezović, Ecija Ojadnić Marija Kohn. Larin izbor je konačni naziv. Snimili smo čak i pravo porinuće broda, ima gomila eksterijera.

Jay&AmberFan
08.06.2011., 18:41
Vlasta :s Ecija :s Marija :s Al pretpostavljam da to nije kompletan cast?

luna_lana
08.06.2011., 20:02
Jedva čekam!!! :cerek:

vox
08.06.2011., 22:05
Ornela Vištica, Bruna Bebić-Tudor, Frane Perišin, Doris Pinčić, Ivan Herceg , Vlasta Knezović, Ecija Ojadnić Marija Kohn. Larin izbor je konačni naziv. Snimili smo čak i pravo porinuće broda, ima gomila eksterijera.
stvarno jedva čekam... ma znao sam čim tu Jelena ima prste da će to biti dobro... samo da ne da koju ulogu curi od brata :D

Jay&AmberFan
08.06.2011., 22:09
stvarno jedva čekam... ma znao sam čim tu Jelena ima prste da će to biti dobro... samo da ne da koju ulogu curi od brata :D

Joj ne dao Bog :brukica: Nadam se da će Dujićki prvo i zadnje glumačko iskustvo biti Pod sretnom zvijezdom.

Koje bi vi glumce voljeli vidjet u seriji? :D

vox
08.06.2011., 23:29
Joj ne dao Bog :brukica: Nadam se da će Dujićki prvo i zadnje glumačko iskustvo biti Pod sretnom zvijezdom.

Koje bi vi glumce voljeli vidjet u seriji? :D

Natašu Dangubić - nedavno je gledao u predstavi ˝Gola u kavezu˝ bila mi je odlična... Volija bi je viti u nekoj seriji i općenito na malom ekranu.
Tamaru Loos - dovoljno je pokazala u PSZ da je se uzme za neki sljedeći tv projekt :cerek: i volim je gledati na tv - u.
Csilla Barath Bastaić - Ona mi je u svakoj seriji dosad bila super.
Ivicu Pucara - Bio mi je odličan i u Zakonu ljubavi i u Ratkajevima.
Elvisa Bošnjaka - Mislim da bi bio dobar negativac
Žanu Bumber - naša zadranka i odlična glumica volija bi je viti na tv-u.
Nelu Kocis - Ali u nekoj boljoj ulozi od fanike...
Filipa Jurčića, Stjepana Perića i pod obavezno Vanessu Radman :cerek:
ne mogu se sjetiti sad svih ali bitnije će biti kako će im uloge biti napisane i likovi.
Jako se radujem ovom projektu i trenutno me više zanima nego ˝Ruža vjetrova˝ Iako je tamo Nives Ivanković koja mi je odlična...
Samo se nadam da glupi RTL i glupa Nova neće staviti obe serije u isti termin.

Jadran12
09.06.2011., 12:37
Vlasta :s Ecija :s Marija :s Al pretpostavljam da to nije kompletan cast?

Nije bit će još jakih imena, pregovara se i sa Sergejom Trifunovićem, Čedom Martinićem i još puno njih :)

Jadran12
09.06.2011., 14:33
..
Samo se nadam da glupi RTL i glupa Nova neće staviti obe serije u isti termin.

RTL u 6, Nova u 8.

Jay&AmberFan
09.06.2011., 14:46
RTL u 6? Čudno. Bio sam siguran da će je stavit u 19:00 umjesto Večere za 5...a za Novu se očekivalo da će bit u 20:00.

U medijima nema nikakvih vijesti o ovoj seriji... valjda će brzo.

silas2012
10.06.2011., 15:41
zna li se onda??jel se ovo snima ili ne?

Jay&AmberFan
10.06.2011., 15:50
Nego.. punom parom. :D

luna_lana
10.06.2011., 17:57
Nego.. punom parom. :D
Samo do kada....:rofl:

Jay&AmberFan
10.06.2011., 18:01
Kako misliš do kada? :D

Adriancija
10.06.2011., 20:09
Dobar odabir glumaca (osim Hercega :kava: moram ga opet spomenuti, što ću kad mi čovjek "ne sjeda"). Slažem se s voxom, i ja bih htio da glumi moja osječanka Nela Kocsis...ma slažem se i za ostale :mig:
Jedino ovo što Jadran kaže za brod, nije valjda da će Larin izbor imati sličan početak kao RTL-ova Ruža vjetrova ? More, oluja, brod/jedrilica?

vox
10.06.2011., 22:47
Dobar odabir glumaca (osim Hercega :kava: moram ga opet spomenuti, što ću kad mi čovjek "ne sjeda"). Slažem se s voxom, i ja bih htio da glumi moja osječanka Nela Kocsis...ma slažem se i za ostale :mig:
Jedino ovo što Jadran kaže za brod, nije valjda da će Larin izbor imati sličan početak kao RTL-ova Ruža vjetrova ? More, oluja, brod/jedrilica?

Spomenu je porinuće broda... dok je u Ruži vjetrova oluja na moru... ali mi se sviđa što napokon imamo malo serija na moru... Je li se sićate kada su NG bili u solarisu tj. na medenom mjesecu tomo i lorena?
Da li se što zna o HRT-ovoj telenoveli?

Adriancija
10.06.2011., 22:58
Spomenu je porinuće broda... dok je u Ruži vjetrova oluja na moru... ali mi se sviđa što napokon imamo malo serija na moru... Je li se sićate kada su NG bili u solarisu tj. na medenom mjesecu tomo i lorena?
Da li se što zna o HRT-ovoj telenoveli?

Hm, ne znam, meni se čini slično ali neću sad vaditi iz rukava bezvezne argumente i bez dokaza braniti ili optuživati nekoga dok ne pogledam oba "pilota".

Da, promjena je svakako dobrodošla. NG su, kao, bile smještene u selu pored Osijeka (a zapravo na Žumberaku, jel), ali je baš šteta da se jedna serija ne snima baš u Osijeku...

luna_lana
11.06.2011., 08:26
Kako misliš do kada? :D
A čuj s obzirom kako u zadnje vrijeme završavaju naše seije...:mig: voljela bih jednu pogledati recimo do kraja.:D

Jay&AmberFan
11.06.2011., 11:37
A čuj s obzirom kako u zadnje vrijeme završavaju naše seije...:mig: voljela bih jednu pogledati recimo do kraja.:D

Al ova će ići u 20:00, tako da nema brige. :D

luna_lana
11.06.2011., 14:18
Al ova će ići u 20:00, tako da nema brige. :D
Pa vjerujem ti na riječ onda. :mig::cerek:

Još ne mogu prežaliti prekidanje snimanja Zakona ljubavi, a žao mi je i zbog ove pod Sretnom zvijezdom, šteta, serija je imala potencijala.

silas2012
18.06.2011., 16:23
Pa vjerujem ti na riječ onda. :mig::cerek:

Još ne mogu prežaliti prekidanje snimanja Zakona ljubavi, a žao mi je i zbog ove pod Sretnom zvijezdom, šteta, serija je imala potencijala.

Zakon ljubavi je bio dobra serija :o:s

Jay&AmberFan
20.06.2011., 17:15
I dalje nikakvih vijesti u medijima... bezveze. :p

silas2012
23.06.2011., 10:43
zato ja i mislim da se ovo ne snima :kava:

Jay&AmberFan
23.06.2011., 10:54
Snima se, snima. :D

silas2012
24.06.2011., 16:12
kako ti znaš :zubo:?

Jadran12
27.06.2011., 23:12
Potvrđujem snimanje :mig:

I_I
30.06.2011., 10:53
cuo sam da ova serija sa nove tv krade kompletne scene ruzi vjetrova :lol:

a i glumacka postava mi je bljak i nezanimljiva :flop:

arial-black
30.06.2011., 21:18
pobogu kako ce im krast scene? nema smisla.. ali eto nadam se da ce nova tv imati srece sa najnovijom sapunicom i da i ovu nece ugasiti negdje oko 70 ep kao sto im je do sada bio obicaj

I_I
01.07.2011., 08:58
ah jelena veljaca je poznata po plagijatima tako da nije nista cudno da su im lokacijske scene identicne ruzi vjetrova...:lol:

nekako sam skeptican, glumacka postava je losa po meni :ne zna:

Jadran12
02.07.2011., 12:18
Ništa ne krademo. Pa što ako je lokacija ista? Onda sve zagrebačke serije kradu jedni od drugih. I kakve veze s lokacijama ima Jelena Veljača? Ako se snima u istom gradu i piše RIVA, jel to krađa? Ma daj molim te.:lol:

I_I
02.07.2011., 15:13
dobro u pravu si to na papiru nije krada, al mislin da ce gledatelji uocit ogromnu slicnost...a to je ono bezveze, mislim da je konkurencija tu da se televizije potrude napravit nesto novo i drugacije od konkurentske televizije..

iPodtouch
02.07.2011., 15:26
Meni je dargo što napokon imamo telenovele koje se snimaju na moru :s

Nadam se dobrim lokacijama i plažama :cerek:

m_m
03.07.2011., 18:26
cuo sam da ova serija sa nove tv krade kompletne scene ruzi vjetrova :lol:

Samo što je Larin izbor (koliko sam ja upoznat) krenuo sam snimanjem pred nekoliko mjeseci, a Ruža vjetrova pred tri, četiri tjedna.

m_m
05.07.2011., 13:10
http://www.story.hr/andrej-dojkic-ljubi-seksi-glumicu-ornelu-65483
:rofl:

I_I
05.07.2011., 19:22
Samo što je Larin izbor (koliko sam ja upoznat) krenuo sam snimanjem pred nekoliko mjeseci, a Ruža vjetrova pred tri, četiri tjedna.

nisan siguran, samo san reka sta san cuo..a cujes scenarij nema veze s pocetkom snimanja..recimo Cameron James je drzao Avatar desetljece u ladici..a neko tu krade sta je bolesno, al ako prica bude ista onda stvarno ne znam na sta su spale ove hrvatske televizijske kuce

al isto vjerujen toj prici jer san procita negdje da Jelena Veljaca pise scenarij za ovu sa nove tv, a ona je vec poznata po kradi ideje iz neke knjige koju je opisala kao ogromnu koincidenciju :s

Jay&AmberFan
05.07.2011., 19:27
Danas je bio intervju s Huljićem u IN Magazinu, on radi glazbu za seriju :raspa: Sad još samo fali Majetić i AVA tandem na okupu :raspa: :rofl:

DrBoz39
05.07.2011., 20:03
Danas je bio intervju s Huljićem u IN Magazinu, on radi glazbu za seriju :raspa: Sad još samo fali Majetić i AVA tandem na okupu :raspa: :rofl:

Što znači bit će super muzika, Jeleni se treba priznati da je odlično napisala scenarij za Ponos Ratkajevih, odlična je :s

Jadran12
05.07.2011., 20:56
Danas smo snimili super scenu, a svi koji brijete o nekoj krađi, to veze nema. :rolleyes: Osim Jelene koja je super seriju piše i dosta je ljudi sa Najboljih godina i super su scenariji i duhoviti i sve. Nitko ništa ne krade. Jelena od prije Nove godine razvija projekt skupa s Milom Grisogonom.

vox
06.07.2011., 10:45
Istina... ali bitno je spomenuti da su rekli kako je vlasnik CME-a razgovarao s Huljićem i kako će se serija emitirati u cijeloj regiji a Huljić je rekao kako je već pogledao 2 epizode i da su mu se svidile. Ja sam uvjeren da će serija biti odlična i nadam se da neće raditi nekakve gluposti i preklapati serije sa RTL - om ili HRT - om.

evo link za video...http://dnevnik.hr/bin/tv/?media_id=60481111

Jay&AmberFan
06.07.2011., 10:51
Pa netko je ovdje napisao da će LI ići u 8 navečer, a Ruža vjetrova na RTL-u u 6.

vox
06.07.2011., 10:56
Pa netko je ovdje napisao da će LI ići u 8 navečer, a Ruža vjetrova na RTL-u u 6.

samo ne znam koliko je to točna informacija. našim tv kućama nikad ne znaš. ja bi im zakonom propisao da imaju svibanjske upfrontse a ne da mi uvik informacije moramo dobiti na kapaljku.

Adriancija
06.07.2011., 14:47

To za termin je napisao/la Jadran.

Danas smo snimili super scenu

Kad će se na Novoj TV početi vrtjeti promo video? RTL već vrti promo, a i u Exkluzivu je bila reportaža. Mogla bi i za Larin izbor reportaža u IN magazinu...

arial-black
17.07.2011., 19:06
stvarno trebalo bi malo promocije napraviti... i malo mi jest bzvz sto nase televizije uvijek sve rade na isti nacin... recimo kad su krenuli sa sapunicama prvo su furali bogataske price u sred zagreba urbani stil i to (villa maria, zabranjena ljubav, obicni ljudi, ljubav u zaledju...jedino su ratkajevi bili drugaciji) onda su krenuli svi u seosku idilu u provinciju (dolina sunca, najbolje godine) a sad odjednom idu svi na more... bilo bi puno bolje da imamo u isto vrijeme vise tipova serija recimo na hrt neka iz provincije, na novoj neka urbana i na rtl neka s mora, a ne ovako svi grupno tamo pa vamo

Jay&AmberFan
18.07.2011., 20:36
Filip Juričić (Ljubav u zaleđu, Zakon ljubavi) također glumi u seriji.

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTorNkBZKMOt2IQtwGE_ocwKFQ7n6yLa dpQ8DFrFcZYx8BwaYWQ&t=1

Još kao dječak glumac Filip Juričić s ocem Perom posjećivao je Dubrovačke ljetne igre. Kad je odrastao, i sam je počeo nastupati na njima, a ovoga ljeta postao je i zaštitno lice festivala.

Naime, Filip je zajedno s plavokosom manekenkom Norom Tomaš postao model za promidžbu festivalskog nakita koji je dizajnirao Davor Praha, dizajner koraljne krune koju je nosila Miss turizma Hrvatske 2009. godine.

– Od nakita upravo najviše volim prstenje koje i reklamiram. Privatno ga ne nosim, ali zato guštam kad se za predstavu nakinđurim – otkriva 30-godišnji glumac te dodaje:

– Drago mi je da me netko smatra zanimljivim i za ovakve projekte, a ne samo dobrim materijalom za tračerske časopise.

Nakon što je jučer posljednji put ove godine u gradu pod zidinama odigrao predstavu “Spašeni”, vratio se u Zagreb gdje će idućih tjedana snimati telenovelu “Larin izbor”, koja se na jesen počinje prikazivati na Novoj TV. Sredinu kolovoza rezervirao je za dvotjedni odmor sa sinom Janom, koji će provesti u kampu na Murteru.

– Pretprošle godine ljetovali smo u apartmanu i na jedan dan otišli smo u kamp i toliko nam se svidio da smo odlučili sljedeće godine biti ondje. A sada se opet vraćamo. Cijeli dan bit ćemo u kupaćima, graditi kamene ograde, saditi biljke, voziti se u čamcu – veseli se Juričić.

silas2012
18.07.2011., 22:36
to mi se sviđa :clap:

vox
19.07.2011., 17:14
^i meni isto... već me jako zanima ova serija a oni nikako dati nove informacije o seriji...

silas2012
19.07.2011., 22:03
ja već vidim da će mi stara (a i ja snjom) pratit obe :facepalm:

Adriancija
20.07.2011., 13:40
Snima se nova serija Larin izbor

Nakon odrađenih scena u Dalmaciji, ovih je dana započeo set za novu dramsku seriju Nove TV i u Zagrebu...

Opširnije: http://mojatv.wordpress.com/2011/07/20/snima-se-nova-serija-larin-izbor/

Jay&AmberFan
20.07.2011., 14:26
Glavni tip se zove JAŠA ili JAKŠA? Ili JAŠO? :rofl: :lol: I opet nigdje cast liste, uvijek najave ista 3-4 glumca...

silas2012
20.07.2011., 23:26
kad će nova reklamu :ne zna:?

passionfan
21.07.2011., 01:55
Ali će ovo bit kostimirana telenovela s obzirom da u sinopsisu piše da se Lara mora boriti sa zločestom majkom i splitskom aristokracijom?!

Jay&AmberFan
21.07.2011., 16:40
Neće ovo bit povijesna telenovela, moderna.. pa ima i danas aristokracije, bogataša koji misle da su iznad svih :ne zna::rofl: Ta svekrva MORA biti Vlasta Knezović, rasturit će tu ulogu, već vidim :s

m_m
21.07.2011., 17:14
Neće ovo bit povijesna telenovela, moderna.. pa ima i danas aristokracije, bogataša koji misle da su iznad svih :ne zna::rofl: Ta svekrva MORA biti Vlasta Knezović, rasturit će tu ulogu, već vidim :s

DAAA :D:D

arial-black
22.07.2011., 19:40
izgleda da će ta svekrva biti ecija ojdanic.. a draze bi mi bilo da bude sanja vejnovic koja isto glumi u seriji bilo je u in magazinu danas jer bas mi fali sanja kao negativka jer joj to super stoji

Jay&AmberFan
22.07.2011., 19:44
Ecija Ojdanić će bit mama od Ivana Hercega? :lol::lol: Aaaaaaaaawkward :zubo:

arial-black
22.07.2011., 22:12
pa ne znam ali danas su rekli da ecija glumi glavnu negativku a evo koliko cujemo o scenariju svekrva ce joj bit najgori neprijatelj pa...

m_m
22.07.2011., 22:55
Koji divni eksterijeri, koja divna negativka!! :cerek::cerek: Ovo će nadmašit i "Ava produkciju" čini mi se... Sanja Vejnović :top::top:

Jay&AmberFan
23.07.2011., 00:12
Pogledah i ja klipić, stvarno dobro izgleda. :D Vejnovićka se malo smotala :rofl: Krenula branit da radnja nije skroz sapuničarska, nego dramaturška i onda na kraju kaže telenovela :rofl::lol:

matjos
23.07.2011., 17:52
jedva čekam da serija počme,imam predobar osjećaj da će serija bi predobra...

pogotovo kad su glavne uloge pinčić i herceg:cerek::cerek::cerek:

m_m
23.07.2011., 18:17
Bio je promo danas

Jay&AmberFan
23.07.2011., 18:51
Bio je promo danas

Di, kad? :rofl:

nicky2009
23.07.2011., 18:57
vrti se na Novoj...svako malo

Jay&AmberFan
23.07.2011., 21:14
Promo #1
http://www.youtube.com/watch?v=irEVgPP1qjg

amanšaman
24.07.2011., 18:38
jedva čekam!!!!Filip Juričić!!!mljac!!!!

matjos
26.07.2011., 07:54

jadran sta ti snimas seriju ili?
svaka cast,serija ce bit vrhunska...jedva cekam da pocme emitiranje:)

seamisai
26.07.2011., 13:18
http://www.youtube.com/watch?v=vP0X3GN6kgM&feature=related

baš mi se čini zanimljivo,jedva čekam :cerek:

Jadran12
26.07.2011., 13:56
jadran sta ti snimas seriju ili?
svaka cast,serija ce bit vrhunska...jedva cekam da pocme emitiranje:)

Jedan u ekipi:mig: Zna bit naporno, ali vrijedi, baš sam zadovoljan kako sve ide. Imamo jako raspoložene glumce i ništa im nije teško.

boba60
27.07.2011., 16:38
Pa jel se to snima na Rabu,čini mi se?

Twotinyfrogs
27.07.2011., 23:10
Jelena Veljača kreativni direktor serije?

Nadam se da neće završiti kao Zakon Ljubavi, katastrofalno.

lalač
28.07.2011., 11:14
Jedan u ekipi:mig: Zna bit naporno, ali vrijedi, baš sam zadovoljan kako sve ide. Imamo jako raspoložene glumce i ništa im nije teško.

jadrane aj mi sredi kakvu ulogicu, neku gostujuću! Ja ti imam iskustva u snjimanju, radio sam do sada 2 kratkometražna filma, ali bi se volio okušat u glumi. Pliiiiiiiiiiiiiiiz. :s:s:s:s:s:s:s

silas2012
28.07.2011., 23:37
Jelena Veljača kreativni direktor serije?

Nadam se da neće završiti kao Zakon Ljubavi, katastrofalno.

zakon ljubavi je jedina (uz villa mariu) kvalitetna hrvatska sapunica...to što gledatelji ne znaju prepoznat je njihov problem :kava::kokice:

matjos
29.07.2011., 11:21
zakon ljubavi je jedina (uz villa mariu) kvalitetna hrvatska sapunica...to što gledatelji ne znaju prepoznat je njihov problem :kava::kokice:

zivi uzas......neznas koja je gora serija....po meni je najbolja najbolje godine:)
a predpostavljam da ce larin izbor bit jos bolja!!

btw. ja sam s Raba,nemojte me zezat da se snima i na Rabu!!

Jadran12
29.07.2011., 12:44
Lovran Split Zagreb.

jadrane aj mi sredi kakvu ulogicu, neku gostujuću! Ja ti imam iskustva u snjimanju, radio sam do sada 2 kratkometražna filma, ali bi se volio okušat u glumi. Pliiiiiiiiiiiiiiiz. :s:s:s:s:s:s:s

Nema sređivanja uloga. MediaPro sve radi profesionalno i bira se na castingu. Prati obavijesti i prijavi se. Ne pravimo razliku Akademija, ovo ono... Fizionomija i ono što pokažeš na castingu. To je jedino bitno. Ovo nije državna nego privatna produkcija. :kava:

Twotinyfrogs
29.07.2011., 15:05

Prema mojem saznanju, Nova TV je otkupila seriju i ona je trebala imati preko 100 nastavaka ali zbog loše gledanosti to su srezali.

Što se radnje, priče su nepovezane i loše razrađene. Stoga serija nije tako kvalitetna i nije bila privlačna gledateljima.

Hoće li biti bolja od Zakona Ljubavi, to ćemo vidjeti.

vox
29.07.2011., 15:47
Pa meni su Ratkajevi i Zakon ljubavi bili odlični tu moram pridodati Obične ljudi i Pod sretnom zvijezdom koja me ugodno iznenadila...

m_m
29.07.2011., 16:01
Gdje će sad s tom serijom, ove dvije turske nisu ni blizu kraja??

Jay&AmberFan
29.07.2011., 16:05
Gdje će sad s tom serijom, ove dvije turske nisu ni blizu kraja??

Kako ne? Danas je 23/35 od Menekse, idu pune epizode, to će bit već gotovo polovicom kolovoza... a koja druga? Lišće ide u 18. Lara će sigurno u 8, a ona nova turska u 9.

ZLATNI
29.07.2011., 17:10
Kako ne? Danas je 23/35 od Menekse, idu pune epizode, to će bit već gotovo polovicom kolovoza... a koja druga? Lišće ide u 18. Lara će sigurno u 8, a ona nova turska u 9.
Da li možda znaš koja je to nova turska serija?

Jay&AmberFan
29.07.2011., 17:15
Da li možda znaš koja je to nova turska serija?

Napisao sam u temi "Općenito o telenovelama". :mig:

silas2012
29.07.2011., 21:04
jel ovo početkom rujna kreće?

matjos
29.07.2011., 21:04
Lovran Split Zagreb.

Nema sređivanja uloga. MediaPro sve radi profesionalno i bira se na castingu. Prati obavijesti i prijavi se. Ne pravimo razliku Akademija, ovo ono... Fizionomija i ono što pokažeš na castingu. To je jedino bitno. Ovo nije državna nego privatna produkcija. :kava:

mozes mi reci kad ce bit neke obavjesti za prijavu i gdje:)

jel ovo početkom rujna kreće?

da

amanšaman
29.07.2011., 22:45
dajte još informacija o seriji, Jadran, pliz!!!!

m_m
30.07.2011., 00:37

Ajme pardon, mislio sam da pišem na temu "Općenito.."
Zanemarite :):)

Jadran12
30.07.2011., 09:21
dajte još informacija o seriji, Jadran, pliz!!!!

Ne mogu reći ništa više nego je objavljeno u medijima.Larin izbor (http://www.jutarnji.hr/larin-izbor--zla-majka-zeli-razdvojiti-sina-pomorca-od-lijepe-sirotice-/962281/)

Altina01
31.07.2011., 20:34
Glumci su jako lepi, mada moram priznati da bi mi od Hercega bolji izbor bio Robert Kurbasa. Lokaliteti na kojima se snima su prelepi i to me je privuklo na prvu loptu pa cu sigurno pogledati prve epizode... Ako i prica bude dobra, gledacu sigurno... Kazu da ce zapleti biti vise dramski, a ne sapunicarski... pa Jelena P.V. jedva cekam da vidim sta si nam spremila :mig:

Evo i fan stranice na fejsu
http://www.facebook.com/pages/Larin-izbor/211361585580652

Jay&AmberFan
31.07.2011., 20:45
Glumci su jako lepi, mada moram priznati da bi mi od Hercega bolji izbor bio Robert Kurbasa. Lokaliteti na kojima se snima su prelepi i to me je privuklo na prvu loptu pa cu sigurno pogledati prve epizode... Ako i prica bude dobra, gledacu sigurno... Kazu da ce zapleti biti vise dramski, a ne sapunicarski... pa Jelena P.V. jedva cekam da vidim sta si nam spremila :mig:

Evo i fan stranice na fejsu
http://www.facebook.com/pages/Larin-izbor/211361585580652

Kurbaša je u RTL-ovoj seriji "Ruža vjetrova". :mig:

silas2012
01.08.2011., 10:37
ja bih išao na casting,molim da mi netko javi informacije gdje je i kad :o :s

matjos
01.08.2011., 13:17
ja bih išao na casting,molim da mi netko javi informacije gdje je i kad :o :s

vec je bio gotovo je,i ja sam mislio ić!!

silas2012
02.08.2011., 10:06
:mama: i kako ću ja sad postat nova hrvatska zvijezda :cry:?

blenta
02.08.2011., 10:36
Javi se u Red Carpet.

Jay&AmberFan
02.08.2011., 12:59
Promo #2
http://www.youtube.com/watch?v=vf3UkaiM8vs

Estrella Azul
02.08.2011., 18:33
Baš gledam ove slike na facebook stranici, sviđaju mi se, kao i ova dva promoa, sve izgleda jako lijepo.

silas2012
02.08.2011., 22:27
Javi se u Red Carpet.

:bljak: mislim da ću ipak čekat casting za neki novi hrv. projekt

bela flor
02.08.2011., 22:37
na prvi pogled mi se čini primamljivo za gledanje, sad ne znam koliko mogu očekivat od nas :D

MISSYOU3
03.08.2011., 00:57
na prvi pogled mi se čini primamljivo za gledanje, sad ne znam koliko mogu očekivat od nas :D

Po viđenom traileru da se naslutiti da serija ima potencijala. Govori se da je produkcija na visokom nivou. Pinčić i Erceg su lijepi, pa se nadam da će naša serija biti gledanija od turskih.:)

Jay&AmberFan
03.08.2011., 16:43
Promo #3
http://www.youtube.com/watch?v=wH1ubcvnMOA

Estrella Azul
03.08.2011., 16:57
Ova Doris baš djeluje simpatično, lijepa je.

Adriancija
03.08.2011., 20:19
Ako nekog zanima, ovo je službena FB stranica Larinog izbora, koju je otvorila Nova TV: http://www.facebook.com/Larin.izbor

Promo 3 je zanimljiv, ali i NG su imale zanimljive promose pa je samo to što oni prikažu i bilo zanimljivo. Nadam se da to neće biti slučaj i kod ove serije.
Valjda će Herceg biti podnošljiv (uzdasi, nap.a) :D

Doris je simpa i jako lijepa uživo :)

marina lombardo
03.08.2011., 21:01
I meni se jako sviđa najava serije. Ercega obožavam, a i ta Doris mi se čini slatkom...Serija ima potencijala, ali opet...meni je i Dolina Sunca to imala, pa me razočarala na kraju. Ali prije svega očekujem više ljubavnih scena i poljubaca od njezinih prethodnica...

bela flor
03.08.2011., 21:19
Ali prije svega očekujem više ljubavnih scena i poljubaca od njezinih prethodnica...

također. i nadam se da će mi pasat termin :moli:

silas2012
03.08.2011., 23:01
pa termin će bit 20 h :ne zna:...aaa moj imenjak se zapustio,naaaaaajssssss :cerek:

plastic fan
05.08.2011., 18:54
Kako se zove pjesma koja se čuje u najavi?:moli:

sweet ivi
05.08.2011., 19:47
Kako se zove pjesma koja se čuje u najavi? :moli:

Ako misliš na onu koju pjeva klapa, ta se pjesma zove "Vilo moja", a u originalu je izvodi Vinko Coce. :mig: :)

plastic fan
05.08.2011., 20:21
Ali mislim da nije Vilo moja:)

Mislim na ovo: http://www.youtube.com/watch?v=vf3UkaiM8vs

Riječi idu:

Čuvaj za me pokraj sebe misto
...
Da se opet rodin ja ću isto...:misli:

justina
05.08.2011., 23:02
Ivan Herceg mi ovdje izgleda prezgodan
on je meni Hrvatski Kivanc Tatlitug ;)

amanšaman
05.08.2011., 23:09
:top:Ne mogu reći ništa više nego je objavljeno u medijima.Larin izbor (http://www.jutarnji.hr/larin-izbor--zla-majka-zeli-razdvojiti-sina-pomorca-od-lijepe-sirotice-/962281/)

baš su slatki, jedva čekam, kad kreće u emitiranje? bilo bi super da vidimo slike i ostalih likova:)

silas2012
05.08.2011., 23:11
justina bolji je on od Kivanca ;)

sweet ivi
05.08.2011., 23:47
justina bolji je on od Kivanca ;)

ma tebi je uvijek sve hrvatsko bolje od nečeg stranog :rolleyes: iako često nije baš tako :o :kava:

silas2012
05.08.2011., 23:53
ma tebi je uvijek sve hrvatsko bolje od nečeg stranog :rolleyes: iako često nije baš tako :o :kava:

otkud ti to?baš naprotiv,Herceg je iznimka :kava:

zepina
06.08.2011., 00:00
Mislim da će serija krenuti prije 9 miseca iz razloga što je rtl prošle godine tako napravio sa 1001 noći i uspija zato jer su krenuli sa emitiranjem prije nego najbolje godine. Također prvih 20-tak epizoda Larinog izbora je snimano na moru upravo iz razloga kako bi to sad mogli gledati dok još traje lito ;)

Jay&AmberFan
06.08.2011., 00:16
Bolje da čekaju 9-i mjesec.

Adriancija
07.08.2011., 23:23
Sad kad prva epizoda bude u nedjelju, 28. kolovoza.

Inače, mislim da je premijera 12. rujna u 20:00 sati.

Markonoc
08.08.2011., 09:02
Evo, ja sam tek sad upratio najave na novoj - pa da se uključim:

glumce su fino spojili, samo sam mnogo slušao o sličnosti s Ružom vjetrova - pa ne znam kako će to završiti - mnogo pišete o
premijeri - za li netko točan datm (iako, sjećam se da je 1001 noć imala krenula malo prije Najboljih godina, i tako izazvala pomutnju...
A, Larin Izbor - će možda neki gledati i sa strahom jer znamo kakve su najčešće naše serije / sapunice...

http://i1225.photobucket.com/albums/ee382/MarkoSapina/281257_260520007308514_260499880643860_1182581_423 3347_n.jpg

silas2012
08.08.2011., 22:25
koji strah,meni je dosta da mi imenjak herceg glumi :cerek::kokice::rofl:

Seagull92
10.08.2011., 19:34
Samo me zanima kad će producenti prestati raditi sapunice od 200+ epizoda i preorijentirati se na nešto kvalitetno.

Larin izbor najavljuju kao dramsku seriju - ajde da i to vidim. I u Najbolje godine sam vjerovao, pa gle što je od toga na kraju (zapravo već na početku) ispalo... :kava:
Ako će imati više od 70 epizoda, nisam zainteresiran.

I moram reći da promo Ruže vjetrova prvenstveno zbog odlične glazbene podloge. Larin izbor promo mi izgleda isto kao Najbolje godine na moru.

Jay&AmberFan
10.08.2011., 19:37
Ma vraga dramska serija. Telenovela ko i svaka druga dosad. :mig:

pipa
10.08.2011., 22:15
Ivan Herceg mi ovdje izgleda prezgodan
on je meni Hrvatski Kivanc Tatlitug ;)

Slazem se s tobom prezgodan je
a bolji je od Kivanca
i kad obuce mornaricku uniformu :kava: :kava: :kava:

Jedva cekam pocetak emitiranja bas se veselim :cerek: :cerek:
nadam se da se necu razocarati ili da prekinu emitiranje u pola serije :rolleyes:
Cini mi se bolje i ljepse od Ruze vjetrova......

I meni se jako sviđa najava serije. Ercega obožavam, a i ta Doris mi se čini slatkom...Serija ima potencijala, ali opet...meni je i Dolina Sunca to imala, pa me razočarala na kraju. Ali prije svega očekujem više ljubavnih scena i poljubaca od njezinih prethodnica...

Potpuno te razumijem zato i kazem da nece biti kao Dolina Sunca koje razocaranje od serije

Boldano - :kava: :kava:

Seagull92
10.08.2011., 22:16
Naravno, pa zašto bi se netko trudio napraviti bilo što osim zaglupljujuće sapunjare kad publici to očito odgovara... :flop:

lalač
10.08.2011., 22:28
nekako mislim da će ovo imat isti kraj ko PSZ. tj. neće imat kraj:rofl:

Jay&AmberFan
10.08.2011., 22:32
Zašto to mislite? Pa ide u 20:00... a PSZ je išla u 6 popodne na proljeće, zato je i propala.

lalač
10.08.2011., 22:34
Zašto to mislite? Pa ide u 20:00... a PSZ je išla u 6 popodne na proljeće, zato je i propala.
to je samo moje malo skromno mišljenje :ne zna:

pipa
10.08.2011., 22:54
Ja vjerujem da ce biti uspjesna ima super termin i pocinje u jesen kad smo svi pred televizorom u to doba i glavni par je odlican
prelijepi su :cerek::cerek::cerek:

Jay&AmberFan
11.08.2011., 12:47
Ja se samo nadam da ove klapske pjesme neće bit glavna tema serije :facepalm:

cielo1
11.08.2011., 13:52
Ja baš htjela napisati da mi Ivan Herceg izgleda očajno ovdje, a ono vidim da vi svi pišate kako vam je zgodan. Meni je on najbolji dosad bio u Pjevajte nešto ljubavno, sve ostalo mi je uf. Dobro nisam pogledala onaj drugi film od njega Nije kraj, ako se tako zove.
Zgođušan mi je bio u Najboljim godinama koliko sam vidjela iz prikaza, nisam to sranje pratila.
Far, far, faaaaar away je on od Kivanca. A di još da je on naš K:lol:

vox
12.08.2011., 00:01
Ja se samo nadam da ove klapske pjesme neće bit glavna tema serije :facepalm:

zašto... a meni pisma baš ušla u uho... super je! ja baš predlažem nešto klapsko!

Jay&AmberFan
12.08.2011., 00:07
zašto... a meni pisma baš ušla u uho... super je! ja baš predlažem nešto klapsko!

Ma moje mišljenje, ne volim klape. :mig:

lalač
12.08.2011., 07:31
Ma moje mišljenje, ne volim klape. :mig:

nisam ni ja prije, al sad su mi baš ok. iako nevolim ono kad ih puštaju cijelo vrijeme, baš dosade, postanu glupe.

Jay&AmberFan
12.08.2011., 10:44
Izašao je dobar članak u prilogu Novog Lista. :top: Ecija stvarno glumi MAMU od Hercega :eek::rofl: U ekipi su i Alen Liverić i Helena Buljan. :top:

silas2012
12.08.2011., 20:22
:rofl: a koliko je ecija starija od njega,vjerojatno 7-8 godina?

Jay&AmberFan
12.08.2011., 20:36
:rofl: a koliko je ecija starija od njega,vjerojatno 7-8 godina?

7. :)

sweet ivi
12.08.2011., 20:45
Ecija stvarno glumi MAMU od Hercega :eek: :rofl:

:lol:

Ja sam mislila da će mu glumiti maćehu, kao mlađeg komada za kojeg mu se oženio stari, to bi još nekak bilo ok :p al ovako :rolleyes: :bonk: :facepalm:

silas2012
12.08.2011., 22:12
:rofl: nisu normalni :bonk:

amanšaman
14.08.2011., 22:42
danas u jutarnjem Doris - Lara, veliki intervju, cura je baš simpa i lijepa

deni44
15.08.2011., 09:02
Premijeru serije Larin Izbor možete pogledati na oyo.hr za 1 kunu. :lol::D

SETRA Samoborček
15.08.2011., 10:55
Vidio sam reklamu za seriju na tv-u i vidim da je Herceg jednako nepodnošljiv kao u najboljim godinama :facepalm:

Jay&AmberFan
15.08.2011., 11:20
Vidio sam reklamu ta seriju na tv-u i vidim da je Herceg jednako nepodnošljiv kao u najboljim godinama :facepalm:

Bar ne uzdiše u reklamama :lol: Zasad :rofl:

Adriancija
15.08.2011., 12:41
Premijeru serije Larin Izbor možete pogledati na oyo.hr za 1 kunu. :lol::D

Upozorenje! Nije dozvoljeno gledati ovaj naslov izvan Republike Hrvatske!
A di sam, u Afganistanu? :lol:

bela flor
15.08.2011., 15:24

ja isto, volim klape :D:cerek:

Mima88
15.08.2011., 21:14
Zna li tko čija je ta klapska pjesma i kako se zove? :)

lalač
15.08.2011., 21:16
Upozorenje! Nije dozvoljeno gledati ovaj naslov izvan Republike Hrvatske!
A di sam, u Afganistanu? :lol:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Maria Soledad
15.08.2011., 21:20
Po onom što sam vidjela u reklami za seriju - definitivno neću gledati. Nije me se ni malo dojmilo.

Općenito nisam ljubiteljica domaćih sapunica. Jedina koja je valjala bila je Dolina sunca... Druge niti jednu nisam pratila, jer sam odustala odmah na početku.

Tamara21
16.08.2011., 08:38
Zna li tko čija je ta klapska pjesma i kako se zove? :)

Jako lijepa pjesma :cerek:

Vinko Coce - Vilo moja

http://www.youtube.com/watch?v=HXZ7azbQpdg

Mima88
16.08.2011., 12:38
Haha,ma ne ta...nego od onih riječi ''Da se opet rodin ja ću isto...čuvaj za me pokraj sebe misto''.

sweet ivi
16.08.2011., 14:07
a koliko je ecija starija od njega,vjerojatno 7-8 godina?

koji fail s odabirom casta :kava: :rofl: :flop: :facepalm: :p

ovo je još gore nego što se par puta desilo kod Mehikanosa :o - da ženska od 50 godina glumi majku od neke koja ima 40, ženska od 35 glumi mamu od 22-godišnjakinje, ili kad je lik koji je glumio sina izgledao jednako staro ko i ćaća mu :rolleyes: :lol:

mory222
16.08.2011., 14:47
Haha,ma ne ta...nego od onih riječi ''Da se opet rodin ja ću isto...čuvaj za me pokraj sebe misto''.

I mene zanima kako se zove ta pisma.. Baš je lipaa.. :)

arial-black
17.08.2011., 00:27

jao pa nece nam valjda opet u prime timeu na svim televizijama biti sapunice (lose domace) i jos gore turske:rolleyes:

Jay&AmberFan
17.08.2011., 13:50
"LARIN IZBOR" kreće u prvom tjednu rujna na slovenskom POP TV umjesto serije "Elveda Derken".

http://www.shrani.si/f/31/NR/qIkLedK/image1.png

SETRA Samoborček
17.08.2011., 13:58
Šta je ovo Chuck Norris u mlađim danima? :zubo:

Jay&AmberFan
17.08.2011., 14:48
Glumica Jelena Volarić Popović u intervjuu za Story otkrila je kako je napisala već 60 epizoda za seriju "Larin izbor", a imat će ukupno 160 epizoda. Naravno, tu joj pomaže tim od nekoliko pisaca, a Jelena trenutačno radi i na, kako je izjavila u intervjuu za Story, pravom romanu.

Naime, glumica je već izdala knjigu koja je zapravo zbirka njenih kolumni. Dodala je i kako razmišlja da, nakon što napravi seriju, ozbiljno se povuče na Hvar gdje će završiti svoju knjigu. Osim toga, Jelena je istaknula kako ova serija neće biti "klasična telenovela" već je to dramska serija.

Nda. Dramska serija od 160 epizoda koja će se emitirat svaki radni dan, okosnica priče bogataš i sirotica, svaka epizoda neće imati svoj kraj, prava dramska serija, nema šta :lol::rofl: Jelena, pišeš telenovelu, čega se sramiš? :ne zna:

justina
17.08.2011., 15:14
Ecija Ojdanic glumi majku Ivana Hercega OMG :lol: prestrašno

maggy mb
17.08.2011., 17:31
Glumica Jelena Volarić Popović u intervjuu za Story otkrila je kako je napisala već 60 epizoda za seriju "Larin izbor", a imat će ukupno 160 epizoda. Naravno, tu joj pomaže tim od nekoliko pisaca, a Jelena trenutačno radi i na, kako je izjavila u intervjuu za Story, pravom romanu.

Naime, glumica je već izdala knjigu koja je zapravo zbirka njenih kolumni. Dodala je i kako razmišlja da, nakon što napravi seriju, ozbiljno se povuče na Hvar gdje će završiti svoju knjigu. Osim toga, Jelena je istaknula kako ova serija neće biti "klasična telenovela" već je to dramska serija.

Nda. Dramska serija od 160 epizoda koja će se emitirat svaki radni dan, okosnica priče bogataš i sirotica, svaka epizoda neće imati svoj kraj, prava dramska serija, nema šta :lol::rofl: Jelena, pišeš telenovelu, čega se sramiš? :ne zna:

A možda i ostane na tih 60 epizoda, s obzirom da je serija na Novoj tv!

sweet ivi
17.08.2011., 17:55
A možda i ostane na tih 60 epizoda, s obzirom da je serija na Novoj tv!
:lol:
Tužno :( al nažalost istinito :o :p

Jay&AmberFan
18.08.2011., 09:17
Promo #4
http://www.youtube.com/watch?v=oRr3bT3j-Qs

Ecija Ojdanić ko da je ispala iz meksičke telenovele. :kava: Već vidim da će ovo bit nešto u stilu "Televisa presenta" :)

blenta
18.08.2011., 09:20
Po ovome mi je još nevjerojatnije da bi mu ona trebala biti mater. I nije stvar samo izgleda (koji je veliki faktor), nego i interakcije.

Jay&AmberFan
18.08.2011., 09:27
Po ovome mi je još nevjerojatnije da bi mu ona trebala biti mater. I nije stvar samo izgleda (koji je veliki faktor), nego i interakcije.

Jelda? Ovako mi više djeluje ko da mu je maćeha s kojom se on troši tatici iza leđa :lol:

sweet ivi
18.08.2011., 10:58
Ovako mi više djeluje ko da mu je maćeha s kojom se on troši tatici iza leđa :lol:

I meni :rofl: :D :mig:

S.N.O.B
18.08.2011., 11:09
Pa pretpostavljam da će se i ispostavit da mu je maćeha, koja je bolesno zaljubljena u njega :rolleyes:

Jay&AmberFan
18.08.2011., 11:22
Ne vjerujem. U sapunjarama je obično obrnuto. Glumi da mu je mama, a zapravo mu je maćeha :p

Trebali su stavit Vlastu Knezović kao Hercegovu mamu.. a ne Eciju (ništa kontra Ecije, al premlada je jbt).

blenta
18.08.2011., 12:25
Jelda? Ovako mi više djeluje ko da mu je maćeha s kojom se on troši tatici iza leđa :lol:

Je, baš je vibra na Opasne veze. Nije da su obiteljski odnosi baš preslikani, ali ima mi taj naboj.

SETRA Samoborček
18.08.2011., 13:21
Dobro da je Ecija Ojdanić, ja se već preplašio da nije Ecija Ivušić :zubo:

I_I
18.08.2011., 13:26
radnja već videna, promo vrlo los.
Herceg i Pinčić bi se trebali potruditi govorit splitski, jer se radnja ipak događa u SPLITU, pogotovo Herceg koji je iz stare "aristokratske" familije.

Jay&AmberFan
18.08.2011., 13:27
radnja već videna, promo vrlo los.
Herceg i Pinčić bi se trebali potruditi govorit splitski, jer se radnja ipak događa u SPLITU, pogotovo Herceg koji je iz stare "aristokratske" familije.

Da, Herceg udara po književnom, Ecija priča po dalmatinski, sad ćemo vidjet kako će mu pričat tata u seriji.. ako i on bude dalmatinski, onda stvarno :lol: Fail.

blenta
18.08.2011., 13:36
Jel nije u nekom prijašnjem promu Herceg starom rekao kako ga je rano poslao od kuće? Može li biti da postoji logično objašnjenje za njegov naglasak? :eek:

sweet ivi
18.08.2011., 14:04
Jel nije u nekom prijašnjem promu Herceg starom rekao kako ga je rano poslao od kuće? Može li biti da postoji logično objašnjenje za njegov naglasak? :eek:

Da, u jednom promosu Herceg veli starom: - Ti si mene već s 12 slao dalje od kuće. :mig:
Al gdje bi se drugo mali školovao za pomorca nego u Splitu ili u nekom drugom gradu na moru, ne bi valjda u Zagrebu??? :o :lol: :p
Mislim, to bi objasnilo zašto je zaboravio svoj lokalni govor, ali niđe veze između školovanja za svoje zanimanje u unutrašnjosti :rolleyes: :kava:

lalač
18.08.2011., 14:25
Ne vjerujem. U sapunjarama je obično obrnuto. Glumi da mu je mama, a zapravo mu je maćeha :p

Trebali su stavit Vlastu Knezović kao Hercegovu mamu.. a ne Eciju (ništa kontra Ecije, al premlada je jbt).

ili Ramljak:lol::rofl:

Jay&AmberFan
18.08.2011., 14:27
ili Ramljak:lol::rofl:

Joj ne, nju ne. Nakon "Doline sunca", bolje da je nema na TV još barem dvije godine.:lol:

lalač
18.08.2011., 14:32
Joj ne, nju ne. Nakon "Doline sunca", bolje da je nema na TV još barem dvije godine.:lol:

ajme u dolini sunca :lol::lol::lol:
ona je meni savršena za uloge sluškinja koje inače davaju ani martin. ono što je manje u epizodi to bolje

S.N.O.B
18.08.2011., 14:34
Herceg je ovdje dizaster :D,promosi su im fakat bezveze, priča mi uopće nije zanimljiva,ali ko zna možda griješim :kava:

Jay&AmberFan
18.08.2011., 14:40
Izašao je novi promo gdje predstavljaju glumačku ekipu (one glavne). Čini se da je glavni negativac Filip Juričić. :top:

vox
18.08.2011., 15:24
Izašao je novi promo gdje predstavljaju glumačku ekipu (one glavne). Čini se da je glavni negativac Filip Juričić. :top:

Larin izbor promo 4 (http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=oRr3bT3j-Qs)
evo promo i meni se čini super iako treba biti oprezan sa promosima i trailerima ali lokacije su mi predivne sigurno ću gledati...

Jay&AmberFan
18.08.2011., 15:36
Larin izbor promo 4 (http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=oRr3bT3j-Qs)
evo promo i meni se čini super iako treba biti oprezan sa promosima i trailerima ali lokacije su mi predivne sigurno ću gledati...

Ne, ne, još je jedan novi promo, danas sam ga vidio prvi put, najavljivač govori baš imena glumaca i u pozadini su njihove scene...

vox
18.08.2011., 15:42
Ne, ne, još je jedan novi promo, danas sam ga vidio prvi put, najavljivač govori baš imena glumaca i u pozadini su njihove scene...

e ja taj nisam vidio... aj ako uspiješ pa stavi na you toube...
btw. dns. u Zadarskom listu intervju sa Doris Pinčić na dvi stranice...
evo link na intervju... (http://www.zadarskilist.hr/clanci/18082011/glumacka--akademija-je--poput-najbolje--terapije)

Jay&AmberFan
20.08.2011., 14:27
http://mojatv.wordpress.com/2011/08/20/larin-izbor-ljubav-dvoje-mladih-iz-socijalno-razlicitih-obitelji/

Nikol je prava splitska koke. Ona jako voli svog brata, još ide u srednju školu, prilično je posesivna i zato je zla prema Lari. Ona želi biti odrasla, ali je razmažena 18-godišnjakinja koja ima histerične ispade – kazuje nam Kumrić netom nakon što je završila snimanje jedne scene, na brzinu se preodjenula i pripremila za snimanje druge.

Ovo ne zvuči obećavajuće.

Seriju, za kojoj na Novoj TV tvrde da nije sapunica, nego dramska serija, režira pet režisera.

:brukica: Iskreno, kosa mi se već diže na glavi koliko ti ljudi tvrde da je to dramska serija. Radite sapunicu, točnije telenovelu. Ili onda ne znate šta je po defaultu dramska serija? Brothers & Sisters, Parenthood, The Good Wife, Friday night lights. To su dramske serije. 22 epizode po sezoni, emitiranje jednom tjedno, svaka epizoda ima početnu radnju i kraj iste radnje... a "Larin izbor" će imat 160 epizoda, emitirat će se od ponedjeljka do petka i ima radnju ko prava sapunjara. Sirotica se zaljubi u bogataša. Dramska serija my ass. :kava:

zepina
20.08.2011., 15:05
Larin izbor ima jako dobru priču koju će svaka osoba služiti i zato se i može nadati uspjehu

vox
20.08.2011., 15:37
Larin izbor ima jako dobru priču koju će svaka osoba služiti i zato se i može nadati uspjehu

Ma o čemu ti?

Ma samo neka nas prestanu jebati u zdrav mozak sa pričom da je Larin izbor dramska serija...

zepina
20.08.2011., 15:55
Ma o čemu ti?

Ma samo neka nas prestanu jebati u zdrav mozak sa pričom da je Larin izbor dramska serija...

Pa ovo je dramska serija po ničemu ne slici na meksicke sapunice

vox
20.08.2011., 16:15

jel ti to ozbiljno... ili nas i ti prcaš ah da pa i ti si s nove...

Jay&AmberFan
20.08.2011., 16:18

http://www4.slikomat.com/11/0820/gil-300e92.jpg

Ona sirotica. On bogataš. Zaljube se jedno u drugo. Njegova zla mama brani vezu. Da, prava dramska serija, ko da Aaron Sorkin radi na njoj. :raspa:

zepina
20.08.2011., 16:20
jel ti to ozbiljno... ili nas i ti prcaš ah da pa i ti si s nove...

Ne radim ja na Novoj ne brini, samo sam realan i tvrdim da ovo nije sapunica

Jay&AmberFan
20.08.2011., 16:31
Ne radim ja na Novoj ne brini, samo sam realan i tvrdim da ovo nije sapunica

Pa onda daj reci zašto to po tebi nije sapunica. :ne zna: Argumentiraj.

vox
20.08.2011., 16:49
Pa onda daj reci zašto to po tebi nije sapunica. :ne zna: Argumentiraj.

Točno to daj argumente!
I nemoj napisati zato jer u njima glume glumci s filmskim iskustvom...

zepina
20.08.2011., 17:43
Dramske serije se razlikuju po obliku, pa tako mogu biti mini-serije s točno ograničenim brojem epizoda, ali i sapunske opere koje se emitiraju desetljećima.

Jay&AmberFan
20.08.2011., 17:51
Dramske serije se razlikuju po obliku, pa tako mogu biti mini-serije s točno ograničenim brojem epizoda, ali i sapunske opere koje se emitiraju desetljećima.

Hm, ne. Sapunska opera je sapunska opera, tj. sapunica. U njoj može biti dramskog elementa, al ona i dalje po žanru ostaje sapunica. Po toj tvojoj logici, ako u sapunici ima i humora u nekim scenama, automatski je i humoristična serija? :zubo:

Miniserije su miniserije, mogu bit dramske, humoristične, povijesne, tragedije itd... miješaš žanrove i elemente.

"Larin izbor" je po svemu telenovela. Po radnji, broju epizoda, emitiranju, broju likova. Druga je stvar što je Veljača i kompanija žele prikazati kao dramsku seriju jer se srame izraza "sapunice/telenovele", pa misle da će inzistiranjem na terminu "dramska serija" privući veći dio gledatelja. Da, možda i hoće na prve dvije epizode, al ljudi valjda i sami mogu shvatiti o čemu je riječ. Da su htjeli radit dramsku seriju, napravili bi je. Onda bi se serija emitirala jednom tjedno, imala bi 22-24 epizode i radnja bi bila složenija, s manje likova.

deni44
20.08.2011., 17:58
Joj daj ga pusti, "dramsku seriju" piše Jelena Februar koja im je istu napisala prije koju godinu pa je bila fracaso. Svaka telenovela na novoj ispadne fracaso. Rekli su da će zvijezda imati preko 200 epki pa smo vidjeli kako je završila. To je nova tv, ako ne ide odlazi u trash i biva zamijenjena turcima ili nečim sasvim desetim. :rolleyes::lol: Sad će mene neki klinac učiti kaj je telenovela, a kaj dramska serija, taman posla. Iz aviona se vidi da je telenovela koja ima točno definiranu radnju: ljubavni par koji se bori protiv zle matere i njegove zaručinice koja će ući kasnije misteriozno u njegov život, a prethodno je ubila 57 ljudi. Daj molim te nestani jer ćeš mi ogaditi gledanje kako to biva sa svime na novoj jer bez tebe i andy nekada se nije moglo doći do nekog mišljenja.

I da usput mislim da je gđa Volarić ovog puta inspirirana Marijanom iz BB koja ima mužda moreplovca i on odlazi na dugi put te je ostavlja materi doma. Brzo će u priču ući kakav Nemeš i tu bi nastao pravi cirkus. :rofl:

zepina
20.08.2011., 18:05
Vi ste komedija i gotovo valjda postoji razlog zašto se i Larin izbor a i Ruža vijetrova najavljuju kao dramske serije :)

Jay&AmberFan
20.08.2011., 18:14
Vi ste komedija i gotovo valjda postoji razlog zašto se i Larin izbor a i Ruža vijetrova najavljuju kao dramske serije :)

Pa da, postoji. Da ljudi pomisle da će gledat nešto profinjenije ala Brothers & Sisters i The Good Wife, a zapravo će gledat sapunicu i telenovelu ala Najbolje godine i Zabranjena ljubav :lol:

Osim toga, ja ne vidim neke tvoje argumente koji dokazuju da je LI dramska serija.

zepina
20.08.2011., 18:21
Pa da, postoji. Da ljudi pomisle da će gledat nešto profinjenije ala Brothers & Sisters i The Good Wife, a zapravo će gledat sapunicu i telenovelu ala Najbolje godine i Zabranjena ljubav :lol:

Osim toga, ja ne vidim neke tvoje argumente koji dokazuju da je LI dramska serija.

Ma iznenaditi će te se kad vidite Larin izbor tipična dramska serija/ sapunica ako vam je draže :D

Jay&AmberFan
20.08.2011., 18:23
Ma iznenaditi će te se kad vidite Larin izbor tipična dramska serija/ sapunica ako vam je draže :D

Odustajem. :durica :D

vox
20.08.2011., 18:27
Hm, ne. Sapunska opera je sapunska opera, tj. sapunica. U njoj može biti dramskog elementa, al ona i dalje po žanru ostaje sapunica. Po toj tvojoj logici, ako u sapunici ima i humora u nekim scenama, automatski je i humoristična serija? :zubo:

Miniserije su miniserije, mogu bit dramske, humoristične, povijesne, tragedije itd... miješaš žanrove i elemente.

"Larin izbor" je po svemu telenovela. Po radnji, broju epizoda, emitiranju, broju likova. Druga je stvar što je Veljača i kompanija žele prikazati kao dramsku seriju jer se srame izraza "sapunice/telenovele", pa misle da će inzistiranjem na terminu "dramska serija" privući veći dio gledatelja. Da, možda i hoće na prve dvije epizode, al ljudi valjda i sami mogu shvatiti o čemu je riječ. Da su htjeli radit dramsku seriju, napravili bi je. Onda bi se serija emitirala jednom tjedno, imala bi 22-24 epizode i radnja bi bila složenija, s manje likova.

ma ne virujem da će oni sa tom spikom privući ikoga boli moju babu k**** jeli to dramska serija ili telenovela...

Ma iznenaditi će te se kad vidite Larin izbor tipična dramska serija/ sapunica ako vam je draže

Ups evo ja tek sada ovo vidim...
Jbt. i ja odustajem... Zepina jeli tebe oni plaćaju da im radiš reklamu ili anti reklamu jer si mi ovime samo zgadio i novu i seriju!

Jay&AmberFan
20.08.2011., 18:36
ma ne virujem da će oni sa tom spikom privući ikoga boli moju babu k**** jeli to dramska serija ili telenovela...

Briga ih za tvoju babu, kad je njima najvažnija demografska skupina 18-49. :)

I_I
21.08.2011., 09:14
ako herceg na svom putovanju bude vjeran lari, umisto da jebe kurve po Singapuru, onda serija ne valja ništa :D

londres
21.08.2011., 09:18
ako herceg na svom putovanju bude vjeran lari, umisto da jebe kurve po Singapuru, onda serija ne valja ništa :D
:rofl:

deni44
21.08.2011., 09:27
Briga ih za tvoju babu, kad je njima najvažnija demografska skupina 18-49. :)

:s:lol: Možda se serija snima za njegovu babu. :rofl:

Alejandro^^
21.08.2011., 14:07
Kolko ce imat epki?

Jay&AmberFan
21.08.2011., 14:11
Kolko ce imat epki?

160.

mp3david
21.08.2011., 16:45
Izgleda da ce ovo bit neka serija tipa "pod sretnom zvijezdom" znaci glupost,ali vidit cemo...

Jay&AmberFan
21.08.2011., 20:15
"Pod sretnom zvijezdom" je bila jedna od najkvalitetnijih domaćih telenovela. Druga je stvar šta je publika nije prihvatila u terminu 18:00 usred proljeća.

dje-CAk
21.08.2011., 22:01
Ako vas još zanima glazba iz najava, svu glazbu za cijelu seriju je pisao Tonči Huljić.

Jay&AmberFan
21.08.2011., 22:07
Ako vas još zanima glazba iz najava, svu glazbu za cijelu seriju je pisao Tonči Huljić.

Pročitali, nažalost. :D

mp3david
22.08.2011., 01:17
"Pod sretnom zvijezdom" je bila jedna od najkvalitetnijih domaćih telenovela. Druga je stvar šta je publika nije prihvatila u terminu 18:00 usred proljeća.

bas je bila kvalitetna,jedva sam od dosade izdrzao pogledati prve epizode.nula bodova.a isla je i na domi pa ju niko nije gledao

vox
22.08.2011., 14:49
bas je bila kvalitetna,jedva sam od dosade izdrzao pogledati prve epizode.nula bodova.a isla je i na domi pa ju niko nije gledao

Meni je serija bila odlična!

blenta
22.08.2011., 17:16

Išla je na Novoj. Na Domi se reprizirala.

luna_lana
22.08.2011., 22:52
Meni je serija bila odlična!

Također, nadam se da će i ova bit jednako zanimljiva.

silas2012
23.08.2011., 00:17

to ni moja mama ne bi povjerovala :kava:...a ona gleda sve što priča po naški :zubo:

ZLATNI
23.08.2011., 16:50
Da li netko zna kada i u koliko sati počinje Larin izbor?

Adriancija
23.08.2011., 17:24
Išla je na Novoj. Na Domi se reprizirala.

David ti i kaže da je išla i na Domi, a ne samo na Domi.

Da li netko zna kada i u koliko sati počinje Larin izbor?

Vjerojatno 5. ili 12. rujna u 20 ili 21 sat.

Jay&AmberFan
23.08.2011., 17:44
Vjerojatno 5. ili 12. rujna u 20 ili 21 sat.

Nadajmo se 5., s obzirom da 6.9. kreće na POP TV. :rofl:

sanjcho_mo
23.08.2011., 17:46
Obožavam klapsku glazbu, ali svaki put kad čujem najavu na novoj, imam osjećaj da mi ne ide na neku sapunicu ili eto dramsku seriju :zubo:. Ali eto, tko zna, možda mi se svidi.

Megi Pegi
24.08.2011., 09:53
Vidim da se ovdje odvija oštra polemika oko pojma-dramska serija. Mislim da je to zapravo "pokvareni telefon" Netko je iz ekipe koja radi seriju rekao da će serija biti više dramska nego klasična i klišeizirana sapunica, i onda su se novinari i svi ostali uhvatili tog pojma "dramska", zajašili na njega i krivo ga tumačili.
Pretpostavljam da su ljudi htjeli reći da će radnja serije biti više dramska, dinamičnija, da će se odvijati brže a ne rastezat do besvijesti kao što se to inače radi u sapunicama.
Zapravo, nadam se da će to biti slučaj. Jer kad se sjetim one Doline sunca i inih serija u kojima se pet epizoda za redom raspravljalo o tome tko je kupio sladoled, a tko deterdžent za suđe, a glavni protagonisti se prvi put poljubili u zadnjoj epizodi, mislim stvarno.:rigo:
Eto samo sam htjela reć da se nadam da su pod pojmom "dramska" mislili na dinamiku i bogatstvo dramske radnje

m_m
24.08.2011., 11:12
Bez obzira na start Ruže vjetrova 29.8. mislim da Larin izbor može ostati pri svojim planovima.. U obzir se može uzeti i to da 29.8 još nema toliko gledatelja ispred ekrana(barem neznatno) koliko u 9. mjesecu. A imaju i Ljubav i kaznu koja ako ima dobru gledanost može slobodno biti i više nego dostojni konkurent do Larinog starta. Pitanje je u koji termin će ići Lara.
Što se tiče prednosti ove serije pred Ružom, možda je to upravo bajkovita priča, koje trenutno jako dobro prolaze... O glumcima da ne govorim.

malavg
24.08.2011., 11:47
U koliko god sati je odluce staviti (bilo to i u 18h) sve ce biti bolje od toga da stave u 20h kad je i Ruza jetrova jer stvarno zelim i jednoj i drugoj dati priliku, pa u krajnjem slucaju ako obje budu ok, obje i gledati. Jer cinjenica je da ako budu u isto vrijeme da ce jedna zavrsiti bez kraja (a obicno je to ona koja se meni vise svida).

Jay&AmberFan
24.08.2011., 14:01
"Larin izbor" uskoro i na bosanskoj FTV. :mig:

Jay&AmberFan
24.08.2011., 21:52
(Larin izbor), 2011.
Dramska serija

Izvršni producent: Milo Grisogono
Kreativni producent i autor koncepta: Jelena Popović-Volarić
Direktor fotografije: Mario Oljača

glavni pisac: Tomislav Hrpka
urednik priče: Milijan Ivezić
priču osmišljavaju: Iva Ilakovac, Aleksandar Kristek i Ozren Marod

Redatelji: Robert Orhel, Kristijan Milić, Tomislav Rukavina, Mladen Dizdar, Milivoj Puhlovski

Glazba: Tonči Huljić
stilist: Robert Sever

'Larin izbor' odlikuje vrhunska produkcija i snažni glazbeni momenti u brojnim scenama. Serija je snimana u HD-u na brojnim eksternim lokacijama u Splitu i Lovranu, dok se scene interijera prostiru kroz 22 seta na 2000 m2 u Zagrebu. Snimka porinuća broda kadar je koji će gledatelje fascinirati već u prvom nastavku.

uloge:
LARA BOŽIĆ – Doris Pinčić
JAŠA ZLATAR – Ivan Herceg
NELA ZLATAR – Ecija Ojdanić
TONČI ZLATAR – Frane Perišin
NIKOL ZLATAR – Jagoda Kumrić
ANĐELA ZLATAR – Marija Kohn
KARMEN – Ornela Vištica
BLANKA – Bruna Bebić Tudor
DINKO - Filip Juričić
ILO LEDIĆ - Slavko Juraga
ALEN – Mladen Vulić
VJERA - Tamara Garbajs
ANITA – Ana Maras
MARO – Andrej Dojkić
ZORAN - Alen Liverić
MIJA - Sanja Vejnović
LOLA – Petra Dugandžić
NENA – Barbara Nola
BAKA CVITKA – Edita Karađole
KIKE – Helena Buljan

‘Larin izbor’ je napeta ljubavna priča koja mora prebroditi brojne zapreke. Ovo je priča o izboru jedne žene između dva muškarca, izboru između karijere i obitelji, te odanosti i bitke za preživljavanjem. Serija je snimana na vanjskim lokacijama duž dalmatinske obale što dodatno pridonosi romantičnoj atmosferi.
Glavne likove Laru i Jašu razdvoji more kada Jaša mora otići na dalek put ostavljajući Laru na milost i nemilost svoje zle majke. Lara je zatočena u, za nju, stranom elitnom svijetu dalmatinske aristokracije. Emocionalni usponi i padovi, šokantni obrati i jedna sudbina držat će konstantne tenzije i zaokupljati pažnju tijekom cijele radnje serije.

O RADNJI:
Lara je jednostavna, prirodno lijepa, dugačke kose i nasmijana djevojka. Završava studij klavira u Splitu gdje živi i radi sama te povremeno pomaže u jednoj catering službi. Na jednom domjenku gdje honorarno radi i upoznaje Jakova, kojeg zovu Jaša, mladog momka iz ugledne splitske obitelji. On je dobro odgojen, sportski tip no vrlo emotivan, pomalo zamoren roditeljskim očekivanjima i nesiguran u to što želi raditi u životu. Jaša se upravo vratio sa školovanja u inozemstvu i zabava u obitelji Zlatar priređena je u njegovu čast. Otac proglašava njegovo preuzimanje posla, no Jašu više zanima mlada djevojka koju susreće u kuhinji praveći se da on nije dio slavljeničke obitelji. Jaša i Lara zagledaju se jedno u drugo te provode zajedno cijeli bal pod maskama. Nakon strastvene noći u vrtu, njegova majka Nela ih uhvati te otjera Laru iz kuće. Jaša se ne suprotstavlja majci, ali ipak odlazi za posramljenom Larom moleći oprost. Lari je neugodno zbog provedene noći, jer se inače tako ne ponaša. Istovremeno, Jašina majka stvara pritisak na oca da se sinu pronađe prava djevojka za njega. Opsjednuta je imidžom obitelji i nastavkom loze, jer u Splitu ipak svi sve znaju. Uvjerena da Jaša još uvijek viđa Laru, nastoji joj uništiti buduću karijeru. U obitelji Zlatar kreću burni sukobi zbog Lare. Jaša shvaća da njegova obitelj nije ono što je mislio o njima kada je kao mladac odlazio u Ameriku. Kao pobunu od stege i pritiska koji vrše na njega, Jaša odluči otići iz obiteljske tvrtke i sam započeti svoj život. Njegov otac, uspješni trgovac koji je izgradio bogatstvo, tu njegovu odluku teško podnosi i doživljava srčani udar. Otac je trebao isploviti s robom koju prevozi, pa se Jaša s osjećajem krivice želi iskupiti i učiniti to umjesto njega. U dirljivom oproštaju prije isplovljavanja traži Laru da ga čeka i prosi je. Nakon tajnog vjenčanja vodi je u obiteljsku kuću tražeći od svojih da je prihvate sada kada je službeno njegova žena. Lara ostaje u nepoznatoj sredini preokrenutog svijeta koji će početi više sličiti paklu i gledajući prema horizontu … čekajući da se Jaša vrati…

Opis likova:
http://novatv.hr/clanak/serije_domace/larin-izbor.html

Zvuči dobro... ali imena, majko mila. :rofl: Jaša, Maro, Lola, Nena, Cvitka, Kike :facepalm: Samo fale još Dundo i Judita.

Filip Juričić kao negativac :cheer: Yes please :cheer: Barbara Nola se isto brzo prešaltala iz PSZ u Laru :rofl: Edita Karađole :cheer: Ona je genijalna, veteranka u HNK Ivana Zajca :top:

Adriancija
24.08.2011., 22:40
Hm, pa okej je sadržaj, ali bio je dobar i onaj od PSZ pa sam odustao nakon prve epizode. :rolleyes:
Larin izbor najavljivao se prije Ruže vjetrova (prijašnji radni naziv bio je Klan), ali zato su za Ružu vjetrova prvu izbacili promo fotke, videoklipove i sadržaj, dok se za Larin izbor nije znalo apsolutno ništa (osim da će glumiti bivši dečko Petre Sanader :rofl: a neki su govorili da će glumiti i Nikolina Pišek te da je priča hrvatska verzija Šeherezade).. Nitko me neće uvjeriti da ekipa Larinog izbora bar malo ne kopira Ružu vjetrova, bar što se tiče ideje o snimanju na moru i ovog početka serije... A i na Jutarnjem je pisalo da je Mladen Dizdar "prvo započeo raditi Ružu vjetrova, a onda prešao u konkurentski tim". :kava:

silas2012
25.08.2011., 00:41
ma samo zbog hercega ću pogledat,RV ima daleko bolji cast :s

Estrella Azul
25.08.2011., 12:22
Meni isto sadržaj djeluje zanimljivo, mislim da ću to gledati. Sviđa mi se glumačka ekipa.

Adriancija
25.08.2011., 12:26
Larinog izbora nema u satnicama od 5.9. do 9.9., tako da onda sigurno počinje 12.9. ! (osim ako se u međuvremenu ne predomisle, kao što je RTL odjednom ubacio Ružu vjetrova)...

pipa
25.08.2011., 12:30
Dobro zvuci prica svidja mi se i gledat ce se :cerek: :cerek:

Bas su lijep par Jasa i Lara :cerek:

Ja ne mogu vjerovati da ce prije poceti na POP TV-u
nego na maticnoj televiziji :ne zna:

poznajemo mi Novu oni mjenjaju misljenja non stop :lol::lol::lol:

zepina
25.08.2011., 12:39
5.9 kriće Lara službeno ;)

Jay&AmberFan
25.08.2011., 13:07
5.9 kriće Lara službeno ;)

Sad samo još reci da kreće u 20:00. :rofl:

zepina
25.08.2011., 13:37
Sad samo još reci da kreće u 20:00. :rofl:

Slušaj ne smin još odati ali mogu ti reći da ide ili u 20 ili 21 sat :top:

Jay&AmberFan
25.08.2011., 13:39
Slušaj ne smin još odati ali mogu ti reći da ide ili u 20 ili 21 sat :top:

Držim(o) fige da krene u 21:00...

sapuničarka*
25.08.2011., 13:42
Mene baš zanima ova serija. Tema joj izgleda zanimljivo. Ali inače nisam baš oduvljena našim glumcima :rolleyes:
Izgleda mi zanimljivo ona negativka.

Jay&AmberFan
25.08.2011., 13:45
Ja sam mislio da će glumit Vlasta Knezović, čak su je bili i najavili kad su krenula snimanja i sad vidim da je nema u cast listi :(

m_m
25.08.2011., 14:45
Držim(o) fige da krene u 21:00...

Da, al ova je stvarno za odmah iza Dnevnika a Ruža vjetrova za prije. :D
Mislim, Lara je prva htjela termin u 20.00 haha :mig:

Jay&AmberFan
25.08.2011., 14:51
Da, al ova je stvarno za odmah iza Dnevnika a Ruža vjetrova za prije. :D
Mislim, Lara je prva htjela termin u 20.00 haha :mig:

E sad, Lara je mogla onda i prije krenut. :p

deni44
25.08.2011., 14:52
Larin izbor na POP TV kreće tek 12.9. u 16:35. :mig:

Adriancija
25.08.2011., 16:22
Upravo sam na mail primio odličan vic "koji kruži hrvatskom" od PR-a RTL Televizije.
A: Znaš li koji je Larin izbor?
B: Ne znam...
A: Ruža vjetrova! :mig:

Maria Mexicana
25.08.2011., 20:05
Glumica što glumi Laru je baš lijepa... Dugo sam si razmišljala tko bi bio dobar za Zagorkine likove, Neru ili Gordanu ako bi se potencijalno snimala Grička vještica ili Gordana i evo sad mi je ona pala na pamet...

Sad vidim da je i radnja zanimljiva.

garfield01
25.08.2011., 20:32
JAŠA ZLATAR – Ivan Herceg

Na jednom domjenku gdje honorarno radi i upoznaje Jakova, kojeg zovu Jaša, mladog momka iz ugledne splitske obitelji.

I glumi ga Zagrepčanin. :rofl:

Jay&AmberFan
25.08.2011., 20:33
I glumi ga Zagrepčanin. :rofl:

Koji u svim promosima štoka. :rofl:

Benjamin Vladić
25.08.2011., 20:41
Bit će ovdje preglumljavanja,već se vidi po promosima.

hrc1988
25.08.2011., 21:59
Tamara Garbajs. Dugo je nisam vidio u nekoj seriji...