PDA

View Full Version : Profilne slike na fejsu - pumpanje ega?

korzeta
27.02.2011., 16:16
Uglavnom ne znam jesam li ljubomoran ili mi to smeta jer mislim da je glupo. Ja mislim da je to taština kada stavljaš slike na fejs u svom najboljem izdanju(ne kažem da treba stavljat slike kad je raščupana) Evo npr moja cura je sinoć išla u grad i već jutros je stavila svoju sliku od sinoć za profilnu jer se sredila i obukla neku kraću haljinu sa visokim petama. Šta ona može želit s tom slikom osim što više lajkova pa da joj to nahrani ego? A i stvar je u tome što nema puno profilnih slika ali koju ima svaka joj je ili iz svatova kad bi se sredila ili također iz nekih prijašnjih izlazaka... Znam da svakome godi kada primi kompliment ali za mene je ovo traženje komplimenata. Što vi mislite?

Direktorica_svemira
27.02.2011., 16:21
da joj ti ne dajes dovoljno komplimenata pa ih ocekuje od drugih?
ili je samo egocentricna, a ti to do sada nisi primjecivao.

korzeta
27.02.2011., 16:22
da joj ti ne dajes dovoljno komplimenata pa ih ocekuje od drugih?
ili je samo egocentricna, a ti to do sada nisi primjecivao.

po mom iskustvu ženi nikad nije dovoljno komplimenata pa po tom kriteriju joj vjerojatno ne dajem.
primjećivao sam i do sada znakove egocentrizma

eleuthera
27.02.2011., 16:24
Tema više paše ovdje nego na LJES. :D

korzeta
27.02.2011., 16:28
Tema više paše ovdje nego na LJES. :D

kako može više pasati ovdje kad je tema ljubav? ljubomora? ne mogu vjerovat...

dire Dawn
27.02.2011., 16:38
profilna na fejsu je prvo što će netko od prijatelja ili potencijalnih prijatelja vidjeti i nekako je normalno da cure stavljaju slike za koje misle da su super.. većina cura se najbolje osjeća kad se sredi za izlazak, a ako je cura stavila sliku na kojoj fura kratku haljinu, onda valjda misli da tako najbolje izgleda :ne zna:
uostalom, ta slika se svugdje vidi, kod chatanja, komentiranja.. po defoltu bi trebala biti u najboljem izdanju.

darija*
27.02.2011., 16:38
primjećivao sam i do sada znakove egocentrizma

i zašto se čudiš sad? :ne zna:
cura voli pokazivati svoje najbolje slike i dobiti komplimente za njih. od drugih cura ili dečkiju. ako će izaći super sređena van isto će dobiti pozitivne komentare, ali uživo. komplimentiraj ju i ti malo češće ili u onim trenucima kad je bez full make up-a :mig:

korzeta
27.02.2011., 16:43
profilna na fejsu je prvo što će netko od prijatelja ili potencijalnih prijatelja vidjeti i nekako je normalno da cure stavljaju slike za koje misle da su super.. većina cura se najbolje osjeća kad se sredi za izlazak, a ako je cura stavila sliku na kojoj fura kratku haljinu, onda valjda misli da tako najbolje izgleda :ne zna:
uostalom, ta slika se svugdje vidi, kod chatanja, komentiranja.. po defoltu bi trebala biti u najboljem izdanju.

pa dobro al zar mora biti u kratkoj haljini na visokim petama, i tako svaka profilna slika?

nemam pojma
27.02.2011., 16:45
Što vi mislite?

Ljubomoran si :kava:

korzeta
27.02.2011., 16:45
i zašto se čudiš sad? :ne zna:
cura voli pokazivati svoje najbolje slike i dobiti komplimente za njih. od drugih cura ili dečkiju. ako će izaći super sređena van isto će dobiti pozitivne komentare, ali uživo. komplimentiraj ju i ti malo češće ili u onim trenucima kad je bez full make up-a :mig:

a ne znam ni ja što se čudim.......
dajem joj ja komplimente ali ženama nikad dosta

Crnjača
27.02.2011., 16:48
Ljubomorna si :kava:

Mislim da je @korzeta muško.

Ne kužim u čemu je problem sa slikama na fejsu. Profil pripada njoj i njeno je pravo staviti sliku na kojoj si je lijepa. Uostalom samo imanje profila je i pomalo pumpanje ega. Ispravi me ako griješim :kava:

darija*
27.02.2011., 16:48
a ne znam ni ja što se čudim.......
dajem joj ja komplimente ali ženama nikad dosta

ne znam kakva ti je cura, ali možda ima problema sa samopouzdanjem. a to baš i neće nestati s nekoliko lijepih riječi. ako te to smeta, probaj razgovarati s njom i vidjeti muči li ju nešto oko njenog izgleda

nemam pojma
27.02.2011., 16:50

Znam. Tipfeler.

miss shopaholic
27.02.2011., 16:51
ni ja ne kuzim u cemu je problem. :D
ionako svi stavljaju (naj)bolja izdanja pa tako i ona, skroz mi je svejedno tko ce sta staviti, ali istina, neki stvarno izgledaju neprepoznatljivo na profilnim slikama. :rofl:

korzeta
27.02.2011., 16:56

Ne kužim u čemu je problem sa slikama na fejsu. Profil pripada njoj i njeno je pravo staviti sliku na kojoj si je lijepa. Uostalom samo imanje profila je i pomalo pumpanje ega. Ispravi me ako griješim :kava:

Ovo je dokaz da mogu biti problem, jer meni smeta. Za mene imanje profila nije pumpanje ega nego mogućnost da sam u kontaktu s prijateljima koji su u blizini a i onima koji su po cjelom svijetu.

korzeta
27.02.2011., 16:57
ne znam kakva ti je cura, ali možda ima problema sa samopouzdanjem. a to baš i neće nestati s nekoliko lijepih riječi. ako te to smeta, probaj razgovarati s njom i vidjeti muči li ju nešto oko njenog izgleda

koju to curu ne muči nešto oko izgleda? da je najljepša opet sebi nađe mane, i onda se sredi i stavi sliku na profil i krene pumpanje ega.

joj kako si mi lijepa ovdje:**
mačkica moja zgodna:***
ljepotica moja:***

i taj tip sranja koje cure pišu jedne drugima

korzeta
27.02.2011., 16:58
ni ja ne kuzim u cemu je problem. :D
ionako svi stavljaju (naj)bolja izdanja pa tako i ona, skroz mi je svejedno tko ce sta staviti, ali istina, neki stvarno izgledaju neprepoznatljivo na profilnim slikama. :rofl:

da, ali kad prelistaš njene profilne slike vrlo lako skužiš da su sve u najboljem izdanju. za mene je to nedostatak samopouzdanja da nemaš nijedne slike gdje si u farmericama

dont ask
27.02.2011., 16:59
koju to curu ne muči nešto oko izgleda? da je najljepša opet sebi nađe mane, i onda se sredi i stavi sliku na profil i krene pumpanje ega.

Blago tebi kad nemaš većih briga od toga kakve ti cura slike stavlja na fejs:s:s

korzeta
27.02.2011., 17:01
Blago tebi kad nemaš većih briga od toga kakve ti cura slike stavlja na fejs:s:s

vjeruj mi da imam, al sam taj tip da me svako malo neka briga zaokupira malo više :D

susannah
27.02.2011., 17:02
Ovo je dokaz da mogu biti problem, jer meni smeta.
ali, to je onda tvoj problem. (mislim, problema :facepalm:)
a zasto curu ne pitas zasto nema u profilnim slikama niti jednu na kojoj nije 'skockana'?

dont ask
27.02.2011., 17:05
vjeruj mi da imam, al sam taj tip da me svako malo neka briga zaokupira malo više :D

stoga ti savjetujem da je otvoreno pitaš čemu te slike, vrlo jednostavno

korzeta
27.02.2011., 17:06
ali, to je onda tvoj problem.
a zasto curu ne pitas zasto nema u profilnim slikama niti jednu na kojoj nije 'skockana'?

nisam pitao jer sam mislio da će možda nekad i staviti takvu, ali sad kad vidim da svako malo promijeni u neku u izazovnim haljinama, sad ću ju pitat da mi kaže. Jer već sam rekao da mislim da je uredu da želiš fino izgledati zato joj nisam ništa govorio, ali sada zar mora baš svaku novu stavljati na fejs da joj se svi dive?

mala ptica
27.02.2011., 18:11
Ja sam stavilasasvim običnu sliku ali je problem što uživo izgledam bolje nego na slikama, ali nisu tu samo moje slike,tu mi je muž, sin nečaci .Inače se baš ne volim slikati ali neki put moraš.

Hypnotic Angel
27.02.2011., 18:34
Ojoj ne gnjavi curu. Pa kakve bi slike trebala stavljat nego one di je uređena..
Dok god se ne slika polugola u kupaonici :rofl: posebno za tu priliku dobro je!

SwayOdd
27.02.2011., 19:45
Čekaj, tebi smeta što za profilnu sliku na Facebooku stavlja sređene slike? Kakve bi trebala staviti?
Više bi ti se sviđalo da izgleda grozno na tim slikama? :ne zna:

MaGoKaDoLa
27.02.2011., 20:44
Hm, zaista problema :facepalm:- a kaj je s onima poput mene sto ili stavim fotku na kojoj uopce nisam ja nego nesto drugo ili stavim doslovno najcesce fotku u zaflekanim polukratkim hlacama od trenirke ili gdje je silterica na glavi, ili sl. ne stavljam uopce neke sa stiklama i haljinicama:ne zna:
Mozda zato kaj takvih i nemam jer se tak ne oblacim :rofl:

Shuriken
27.02.2011., 20:50
Ni meni nije simpatično pecanje komplimenata, a još mi je manje simpatičan Facebook. Ali to sam ja.

Ako ti smeta što je to stavila, reci joj da ti smeta. Vjerojatno će ti reć da ima pravo stavit slike koje želi i bit će u pravu.

Rješenje, ili se pomiri s tim ili nađi novu djevojku...

diastro
27.02.2011., 21:31
Očito ti cura ima problema sa samopouzdanjem i na ovaj način liječi komplekse, a ti si ljubomoran i to bezrazložno. Pusti curu na miru, s vremenom će i ona zavoljet samu sebe takvu kakva je, a za to joj je potreban (između ostalog) muškarac koji će je voljeti takvu kakva je i davati joj to redovito do znanja. Godine i iskustvo rade svoje.

Pak Lena
27.02.2011., 22:30
Jer već sam rekao da mislim da je uredu da želiš fino izgledati zato joj nisam ništa govorio, ali sada zar mora baš svaku novu stavljati na fejs da joj se svi dive?
pa sto je lose u tome da se svi dive tvojoj curi?
umjesto da si ponosan sto imas zgodnu curu koja dobiva pohvale od drugih kad se sredi, ti pizdis jer nije obicna, svakodnevna i neprimjetna

mozes si naci i takvu, pa biti sretan sto je nitko ne primjecuje:D

Exploited
28.02.2011., 07:31
pa sto je lose u tome da se svi dive tvojoj curi?
umjesto da si ponosan sto imas zgodnu curu koja dobiva pohvale od drugih kad se sredi, ti pizdis jer nije obicna, svakodnevna i neprimjetna

mozes si naci i takvu, pa biti sretan sto je nitko ne primjecuje:D

dobro receno :D svrhe zbog kojih stavlja sve te slike su zanemarive,nestavlja neke polugole,da stavlja onda bi imao razloga intervenirati. sta se bojis da ti izabranica malo gluplja ili sta? trazit mane u partneru umjesto suprotno definitivno nije dobar potez za tvoju vezu. moglo bi te kostat iste,onda ces otvarat teme kak si sjebo tra la la,pitaj ju za razlog ako te bas toliko zanima razlog,al govorit ti joj sta da radi i nije neka mudrost :D inace i nebi bilo lose da nabijes oklop samopouzdanja za svoju vezu,lakrdaski ovdje ispada kad se lomi oko ovakvih stvari :D

Konkubina
28.02.2011., 08:04
zašto sam dojma da autor topica i njegova cura zajedno imaju godina otprilike kao ja sama?!:confused: a ja nemam 50, tek koju preko 30.

a sada autoru:
pa dobro, u čemu je tvoj problem? pa nije ona ta kojoj fali samopouzdanja, nego ti.
šta bi ti? sad kad je "tvoja", da se više ni ne šminka, ni ne sređuje. štoviše, najrađe bi joj to zabranio! jer šta se ona ima sređivati kad ima dečka, jel?

ili ti smeta što ne stavlja slike na kojima si i ti s njom?

bojiš se da će njoj toliko laskati tuđi komplimenti pa će tebe ostaviti i otići s nekim tko joj je lajkao fotku i rekao kako je komad?

Evil Cookie
28.02.2011., 08:32
a sada autoru:
pa dobro, u čemu je tvoj problem? pa nije ona ta kojoj fali samopouzdanja, nego ti.

+1

također, pusti ju na miru. cura ne radi ništa loše a ti fiksiraš na to što zamisli ona se usuđuje pokazati svoje noge umjesto da rješavaš svoje stvarne probleme.

jevgenija
28.02.2011., 08:55
Meni profilna slika apsolutno služi za privlačenje muških ljudi!
Tako sam svojevremeno profilnom slikom naglasila svoj majčinski, a opet liberalni neosuđujući duh, plus krasna boja perja, i pridobila najseksi i najpametnijeg frajera u svemiru i bližoj okolici na slanje poruke u kojoj je pisalo "užasno ti je seksi slika" :cerek:

Zzbunjeni
28.02.2011., 10:08
+1

također, pusti ju na miru. cura ne radi ništa loše a ti fiksiraš na to što zamisli ona se usuđuje pokazati svoje noge umjesto da rješavaš svoje stvarne probleme.

najbolje da kad se probudi ujutro nek ju uslika i stavi na fejs,pa cemo vidjet ko ima problema sa samopouzdanjem..a čeg se to ona tako boji...čuj izbjegavat stavit običnu sliku na fejs hahahah:s

Konkubina
28.02.2011., 11:08
najbolje da kad se probudi ujutro nek ju uslika i stavi na fejs,pa cemo vidjet ko ima problema sa samopouzdanjem..a čeg se to ona tako boji...čuj izbjegavat stavit običnu sliku na fejs hahahah:s

a čuj, ljudi su tašta stvorenja, posebno u nekim nježni(ji)m godinama. neke to prođe kad se pomire sami sa sobom, a neke ne prođe nikad.
ovi prvi bez problema mogu staviti i sliku na kojoj su čupavi i krmeljivi i da im živo puca za to kako će ih drugi doživjeti.

a stavljanje tuđih slika igdje bez pristanka te osobe je .... pa, hm, nešto što ja nebi htjela da mi netko radi. bez obzira jesam li na fotki u najboljem ili najgorem izdanju.

Zzbunjeni
28.02.2011., 11:14
pa zezam se no..samo sam na taj nacin htio objasnit da i ona ima onak vjerovatno problema sa smopouzdanjem dok vidim da vas tu dosta autora teme optužuje :p

ja bi bio ponosan da ju svi tak hvale stajaznam...a da je naprimjer s nekom ružnom opet mu ne bi valjalo pa bi otvorio temu "cura mi se skockala a nitko nece lajkat " :D

danzza
28.02.2011., 11:52
Da nešto definiramo...Facebook jest prezentacijski punkt. Tu se svi slažemo, pretpostavljam.
Tvoja djevojka prezentira sebe na način na koji sama sebe vidi. A vidi se kao komad mesa, očito.
Znači, tvoj problem nije Facebook već površna ženska. To možeš prihvatiti ili ne. Treću opciju nemaš.

Hehe....a vjerojatno se vrijeđa kad ju se tretira kao komad mesa...I m not a whore, I m just wearing whore s uniform. :D

vrrrlet
28.02.2011., 12:11
Da nešto definiramo...Facebook jest prezentacijski punkt. Tu se svi slažemo, pretpostavljam.
Tvoja djevojka prezentira sebe na način na koji sama sebe vidi. A vidi se kao komad mesa, očito.
Znači, tvoj problem nije Facebook već površna ženska. To možeš prihvatiti ili ne. Treću opciju nemaš.

Hehe....a vjerojatno se vrijeđa kad ju se tretira kao komad mesa...I m not a whore, I m just wearing whore s uniform. :D

Tako je, ona želi biti tretirana kao komad mesa. Da si s nekom vegetarijankom sve bi bilo drugačije jer bi se ona tretirala kao komad blitve, a blitva je zdrava i fina.

Lunarna.
28.02.2011., 13:07

Svaka cast! :)

tash@
28.02.2011., 13:29
Očito ti cura ima problema sa samopouzdanjem i na ovaj način liječi komplekse, a ti si ljubomoran i to bezrazložno.

Nije ona nego on.
On je ljubomoran jer ima problema sa samopouzdanjem, nesiguran je u sebe, a i nju.

ona je cura koja nema takvih problema.

a i nekako mislim da svi imamo svoje načine za pumpanje ega :mig:
svatko si nađe onaj koji njemu odgovara :kava:

reggie31
28.02.2011., 13:38
Što vi mislite?

Attention-whorism at its finest. :kava:

Zzbunjeni
28.02.2011., 14:35
Nije ona nego on.

ona je cura koja nema takvih problema.

osoba koja stavlja samo slike sa svadbe nema nikakvih problema... mda baš je sigurna u sebe...ko moja tetka što se na moru u trapericama
sunča :rolleyes:

BananaSkin
28.02.2011., 15:49
Uglavnom ne znam jesam li ljubomoran ili mi to smeta jer mislim da je glupo. Ja mislim da je to taština kada stavljaš slike na fejs u svom najboljem izdanju(ne kažem da treba stavljat slike kad je raščupana) Evo npr moja cura je sinoć išla u grad i već jutros je stavila svoju sliku od sinoć za profilnu jer se sredila i obukla neku kraću haljinu sa visokim petama. Šta ona može želit s tom slikom osim što više lajkova pa da joj to nahrani ego? A i stvar je u tome što nema puno profilnih slika ali koju ima svaka joj je ili iz svatova kad bi se sredila ili također iz nekih prijašnjih izlazaka... Znam da svakome godi kada primi kompliment ali za mene je ovo traženje komplimenata. Što vi mislite?
:lol:
ja mislim da ti nisi upoznao dovoljno primjeraka ljudskog roda..
Jer da jesi ne bis pitao ovakvo pitanje.

Sve to sto se pitas ide pod normalno.

reggie31
01.03.2011., 07:29
Može to ići pod normalno koliko god hoće, ali i dalje nije normalno. :kava:

BananaSkin
01.03.2011., 07:50
Može to ići pod normalno koliko god hoće, ali i dalje nije normalno. :kava:

e sad to sto bis ti preodgojio cijeli svijet.. pa da bude normalno ono sto ti mislis da je normalno.. to je drugi par rukava..

reggie31
01.03.2011., 08:00
Aha, čim se netko ne složi s tvojom definicijom normalnosti, taj odmah želi preodgojiti cijeli svijet. Bravo. :facepalm:

BananaSkin
01.03.2011., 08:50
Aha, čim se netko ne složi s tvojom definicijom normalnosti, taj odmah želi preodgojiti cijeli svijet. Bravo. :facepalm:
To nije moja definicija, do je ljudska priroda.

Znaci nije normalno da ljudi zele staviti za profile sliku onu koja ih prikazuje u najboljem izdanju.. vec bi bilo normalno da stave kakvu , losu? Srednju? Ne najbolju, za dalku losiju?

Daj se uozbiljite. :kava:

reggie31
01.03.2011., 11:30
Ne može biti ljudska priroda kada postoje ljudi kojima takve stvari ne padaju na pamet. To je kao da kažeš kako su sve vrane crne dok ti se pred nosom prešetava jato bijelih.

Zzbunjeni
01.03.2011., 11:34
ja imo dugo vremena na profilnoj srednje lošu,znači li to da sam totalno nenormalan :D
bila je onak slika di imam palčeve prema gore ko borat..dobil sam više lajkova neg svi vi tu zajedno za svoje prekrasne slike s naslovnice profila... nja njanjanja :D

BananaSkin
01.03.2011., 11:54
Ne može biti ljudska priroda kada postoje ljudi kojima takve stvari ne padaju na pamet. To je kao da kažeš kako su sve vrane crne dok ti se pred nosom prešetava jato bijelih.

Konstatiraj malo sto to ne moze biti ljudska priroda.. to sto zelimo da nas drugi vide u najboljem svjetlu..?

ajde reci mi ko ti je na avataru?
Vrlo vjerovatno je netko tko ti predstavlja neki uzor u necemu ili pak zelis njime nesto postici i reci ostalima. Sigurno nije random.

da vidimo i iskrenost sada..

ja imo dugo vremena na profilnoj srednje lošu,znači li to da sam totalno nenormalan :D
bila je onak slika di imam palčeve prema gore ko borat..dobil sam više lajkova neg svi vi tu zajedno za svoje prekrasne slike s naslovnice profila... nja njanjanja :D

naravno da to moze biti i humoristicna profil slika, ali ona je opet tu, da bi se sto vise svidjela drugima.. sto sam potvrdujes brojeci lajkove. :kava:

Ruralna
01.03.2011., 11:58
Meni profilna slika apsolutno služi za privlačenje muških ljudi!
Tako sam svojevremeno profilnom slikom naglasila svoj majčinski, a opet liberalni neosuđujući duh, plus krasna boja perja, i pridobila najseksi i najpametnijeg frajera u svemiru i bližoj okolici na slanje poruke u kojoj je pisalo "užasno ti je seksi slika" :cerek::D

Meni je komad kamena profilna slika.:o Ali je lijepi kamen:cerek:
Nikad se neću s tim stavom upariti :tuzni:
Fak, znala sam da sam tribala sise staviti.

Zzbunjeni
01.03.2011., 12:01
pa šalio sam s tim jooj,inače fejsbuk sam broji lajkove,ne moraš to računat:D

jevgenija
01.03.2011., 12:05
:D

Meni je komad kamena profilna slika.:o Ali je lijepi kamen:cerek:
Nikad se neću s tim stavom upariti :tuzni:
Fak, znala sam da sam tribala sise staviti.

Ova spomenuta slika koja je privukla najseksijeg frajera su svemiru je kokoš (obična, domaća, crvenkastoga perja) koja umjesto na piletu, sjedi na štencu, mislim da je to štene nekog labradorskog mješanca, i nježno gleda :cerek::rofl:

Ruralna
01.03.2011., 12:09
Ova spomenuta slika koja je privukla najseksijeg frajera su svemiru je kokoš (obična, domaća, crvenkastoga perja) koja umjesto na piletu, sjedi na štencu, mislim da je to štene nekog labradorskog mješanca, i nježno gleda :cerek::rofl:
Pokušavam zamisliti:rofl:
Vjerovatno je bila dobitna kombinacija lujakovg pogleda kokoši i okica malog štenca:o

jevgenija
01.03.2011., 12:35
Pokušavam zamisliti:rofl:
Vjerovatno je bila dobitna kombinacija lujakovg pogleda kokoši i okica malog štenca:o

Pa, ta je slika zapravo na tri načina pun pogodak -
- uspješno je pokazala koliko sam majčinski nastrojena
- uspješno je pokazala koliko sam otvorena i slobodnoga duha, što se može
prenijeti i na seksualnu komponentu u mom životu (mislim, otkud inače da
kokoš okoti štene? ili ga izleže?!?!:D)
- uspješno je sakrila kak zbilja izgledam :rofl:

Inanna
01.03.2011., 12:53
Tipu uopće ne smeta što cura stavlja slike svojih najboljih izdanja, nije ljubomoran i nema problema sa samopouzdanjem :kava:

Samo se došao pohvaliti da hoda s komadom :mig:

Ruralna
01.03.2011., 13:30
Pa, ta je slika zapravo na tri načina pun pogodak -
- uspješno je pokazala koliko sam majčinski nastrojena
- uspješno je pokazala koliko sam otvorena i slobodnoga duha, što se može
prenijeti i na seksualnu komponentu u mom životu (mislim, otkud inače da
kokoš okoti štene? ili ga izleže?!?!:D)
- uspješno je sakrila kak zbilja izgledam :rofl:
Ma jevge, mudrica si i gotovo:cerek:
Nema se tu šta puno nadodavati.:D

S druge starne, sad mi se moj izbor kamena čini prilično tupast. Što on svijetu poručuje o meni, halo! Ova tema mi je otvorila oči:o

reggie31
01.03.2011., 14:04
Konstatiraj malo sto to ne moze biti ljudska priroda.. to sto zelimo da nas drugi vide u najboljem svjetlu..?

Ne, već to da se prije/nakon izlaska pofotkamo i odmah uploadamo na fejs. O ovome o čemu bi ti pričao bismo zaista mogli pričati, ali vjerujem kako obojica imamo pametnijeg posla.

Vrlo vjerovatno je netko tko ti predstavlja neki uzor u necemu ili pak zelis njime nesto postici i reci ostalima. Sigurno nije random.

Iskrenost u vezi čega? Želiš li da ti se opravdavam zbog svog mišljenja i avatara ili mi se samo tako čini? :confused:

Herp
01.03.2011., 14:21
Ja vjerujem da smo svi podjednako tašti, samo to ispoljavamo na različite načine. Profilne slike su jedan od tih načina.
Netko tko je izgledovno tašt stavit će slike na kojima izgleda jebeno. Pri čemu "jebeno" ne mora nužno značiti sise na van i dopičnjak, no to je već drugi par opanaka.
Ja sam, dok sam imala fejs, uglavnom stavljala slike gdje zamišljena sjedim na nekoj kamenčugi od vrha u suton. :D
Netko tko je sav duhovit i vrckav i svjestan da mu je to popriličan adut, stavit će sliku kokoši na štencu i nasmijati tako one sličnog smisla za humor. :D
Većina muzičara ima profilne slike s najdražom im rezonirajućom igračkom.
Najgori su speleolozi, njihove su premračne.

Herp
01.03.2011., 14:21

Želiš li sudjelovati na mojoj temi "Kokoš Hrvatica"? :o

BananaSkin
01.03.2011., 14:26
Ne, već to da se prije/nakon izlaska pofotkamo i odmah uploadamo na fejs. O ovome o čemu bi ti pričao bismo zaista mogli pričati, ali vjerujem kako obojica imamo pametnijeg posla.

Iskrenost u vezi čega? Želiš li da ti se opravdavam zbog svog mišljenja i avatara ili mi se samo tako čini? :confused:

Da je pricekala tjedan dana i onda stavila sliku na fejs, bi onda bilo ok? :lol:

Obozavam, sugovornike koji misle da znaju sto drugi imaju za reci..
Da si odgovorio na pitanje ko ti je na avataru.. objasnio bi ti i iskrenost.

ovako cu se slozit s tobom u jednome.. imamo pametnijeg posla.

reggie31
01.03.2011., 14:33
Da je pricekala tjedan dana i onda stavila sliku na fejs, bi onda bilo ok? :lol:
Koga briga kakvo bi bilo? :ne zna:
Ja sam ti samo rekao da nije u ljudskoj prirodi da odmah stavlja fotke da svi vide. Je to u prirodi nekih kojima je potrebna enormna količina pažnje i kojima ego trpi ako nisu u centru pažnje, ali mislim kako je svima jasno da takvi nisu u većini. Na sreću.

Obozavam, sugovornike koji misle da znaju sto drugi imaju za reci..
Da si odgovorio na pitanje ko ti je na avataru.. objasnio bi ti i iskrenost.
Vidiš, ja obožavam sugovornike koji si umišljaju da su toliko iznad mene da mi moraju objašnjavati stvari. Sasvim je jasno što si onim rečenicama mislio postići - moju submisivnost u razgovoru. Čim ti to nije prošlo, prešao si na uzdizanje samoga sebe ovim citiranim rečenicama. Bezvezne su ti to igrice.

Je meni smiješno kako si ti sebi zamislio da sam ti ja dužan iskrenost i direktan zaključak da su mi postovi neiskreni, ali... Zna to biti malkice i naporno.

ovako cu se slozit s tobom u jednome.. imamo pametnijeg posla.

Jebiga, ja više nemam. Napravio sam si kavicu, surfam netom do četvorke i gledam tko pizdi dovoljno na moje komentare da ga malo iztrolam iz zabave. :D

BananaSkin
01.03.2011., 14:44
Koga briga kakvo bi bilo? :ne zna:
Ja sam ti samo rekao da nije u ljudskoj prirodi da odmah stavlja fotke da svi vide. Je to u prirodi nekih kojima je potrebna enormna količina pažnje i kojima ego trpi ako nisu u centru pažnje, ali mislim kako je svima jasno da takvi nisu u većini. Na sreću.

Znaci jest pitanje vremena.. tojest da je sacekala i stavila za mjesec dana onda bi bilo ok.. jer nebi bilo odmah! , cuj to sto si ti ljen stavit odmah ne znaci da je ona napuhana :kava:

Vidiš, ja obožavam sugovornike koji si umišljaju da su toliko iznad mene da mi moraju objašnjavati stvari. Sasvim je jasno što si onim rečenicama mislio postići - moju submisivnost u razgovoru. Čim ti to nije prošlo, prešao si na uzdizanje samoga sebe ovim citiranim rečenicama. Bezvezne su ti to igrice.
Ti ne znas osnove diskutiranja i mislis da mozes citati misli svojim sugovornicima. Ako nije tako, molim te objasni mi kako ti znas sto sam ja mislio. Kad sam rekao da cemo vidjeti tvoju iskrenost ili ces izbjeci ovo pitanje? Mozda da si sam odgovaras na pitanja. :kava:

Jebiga, ja više nemam. Napravio sam si kavicu, surfam netom do četvorke i gledam tko pizdi dovoljno na moje komentare da ga malo iztrolam iz zabave. :D Imas ti jos puno spinata za pojest sine.

reggie31
01.03.2011., 14:56
Znaci jest pitanje vremena.. tojest da je sacekala i stavila za mjesec dana onda bi bilo ok.. jer nebi bilo odmah! , cuj to sto si ti ljen stavit odmah ne znaci da je ona napuhana :kava:

Zadivljen sam tvojim Kreativnim Zaključivanjem.

Ti ne znas osnove diskutiranja i mislis da mozes citati misli svojim sugovornicima. Ako nije tako, molim te objasni mi kako ti znas sto sam ja mislio. Kad sam rekao da cemo vidjeti tvoju iskrenost ili ces izbjeci ovo pitanje? Mozda da si sam odgovaras na pitanja. :kava:

Evo ovdje:

Pazi, tema je uploadanje fotki na fejs, a ti je skrećeš na moj avatar i predbacuješ mi neiskrenost. Ne kužim zašto ti je moderatorica dozvolila ovakvo skretanje teme na nešto što je apsolutno nebitno.

Imas ti jos puno spinata za pojest sine.

Jasno ti je da si ovime samo potvrdio što sam rekao za tvoj nastup? :ne zna:

BananaSkin
01.03.2011., 15:03
Zadivljen sam tvojim Kreativnim Zaključivanjem.

predbacuješ mi neiskrenost.

:D moje kreativno zakljucivanje... ma tko kaze da si neiskren, gdje to pise ajde quote da vidimo :confused: ??

ps: Moje pitanje o tvom avataru je imalo direktnu vezu sa topicom i daljnom diskusijom o istome.
No nazalost na to kao ni na puno drugih pitanja nisi odgovorio. Mozda bi ti bilo jasnije da jesi.
MOzda se nebi uopce sukobili.. Ali ti znas sto ja mislim napsati. Ti citas misli.

Tutanj a.

Normalno je da je cura odmah stavila sliku na kojoj je dobro ispala, jos autor kaze da nema puno slika...znaci ne radi to cesto.. :amen:

jevgenija
01.03.2011., 15:30
Želiš li sudjelovati na mojoj temi "Kokoš Hrvatica"? :o

oću, nego dašta ću!

Samo, ja sam ti čehinja, četnikuša i bosanka. Slabo sam Hrvatica. :ne zna:

reggie31
02.03.2011., 07:36
ps: Moje pitanje o tvom avataru je imalo direktnu vezu sa topicom i daljnom diskusijom o istome.
No nazalost na to kao ni na puno drugih pitanja nisi odgovorio. Mozda bi ti bilo jasnije da jesi.
MOzda se nebi uopce sukobili.. Ali ti znas sto ja mislim napsati. Ti citas misli.

Ako je tvoje pitanje o mom avataru imalo direktne veze s temom - molim te mi je pojasniš.

I... Molim te da uvažiš moju ispriku glede neodgovaranja na tvoja pitanja. Nisam znao da te to toliko pogađa i zaista mi je žao ukoliko te moja odluka ignoriranja prozivke povrijedila. U svrhu izbjegavanja ovakvih situacija u budućnosti bi puno pomoglo da prihvatiš činjenicu kako se na prozivke nepoznatih (i potpuno nevažnih) ljudi s interneta ne odazivam. Uštedjeti ćeš vremena meni i emocija sebi. pozz, M

BananaSkin
02.03.2011., 09:08
Ako je tvoje pitanje o mom avataru imalo direktne veze s temom - molim te mi je pojasniš.

I... Molim te da uvažiš moju ispriku glede neodgovaranja na tvoja pitanja. Nisam znao da te to toliko pogađa i zaista mi je žao ukoliko te moja odluka ignoriranja prozivke povrijedila.

Isprika prihvacena.

1. :D moje kreativno zakljucivanje... ma tko kaze da si neiskren, gdje to pise ajde quote da vidimo :confused: ??

Normalno je da je cura odmah stavila sliku na kojoj je dobro ispala, jos autor kaze da nema puno slika...znaci ne radi to cesto.. :amen:

Ovej dio odgovora ti se nije svidao, nisi se nasao u njemu ? :kava:

2.U svrhu izbjegavanja ovakvih situacija u budućnosti bi puno pomoglo da prihvatiš činjenicu kako se na prozivke nepoznatih (i potpuno nevažnih) ljudi s interneta ne odazivam. Uštedjeti ćeš vremena meni i emocija sebi. pozz, M
:cerek:
Forum.hr je prvenstveno mjesto "izmjene informacija među korisnicima"
Sto podrazumijeva pitanja i odgovore na pitanja.
Ja nisam bilo koji internet (forum) korisnik , vec onej kojeg si ti qoutao i time krenuo u razmjenu informacija samom. No ocito selektivno odgovaras, samo na ono sto ti pase.. sukladno tome nasa daljna komunikacija nije moguca.

Jebiga, ja više nemam. Napravio sam si kavicu, surfam netom do četvorke i gledam tko pizdi dovoljno na moje komentare da ga malo iztrolam iz zabave.

dragi reggie31 iztrolao si samoga sebe, meni u zabavu :)
pozz i tebi.

MaGoKaDoLa
02.03.2011., 09:46
@Banana

dragi reggie31 iztrolao si samoga sebe, meni u zabavu
pozz i tebi.

Ma svaka ti dala! Uzeo si mi rijeci iz ustiju. :Pivo: :five:

Nas 31 ga zeli zakomplicirati jer mu se tako hoce, njemu je to kao zabavno - samo naprijed 31 :lol:
Radit od muhe slona te se kao zabavljaj :kava:
Jos k tome pokusaj odlaziti u off :rofl:

Sretno maleni, imas jos puno toga za uciti - bas kako ti je receno :bonk:

BananaSkin
02.03.2011., 10:05
@Banana

Ma svaka ti dala! Uzeo si mi rijeci iz ustiju. :Pivo: :five:

Nas 31 ga zeli zakomplicirati jer mu se tako hoce, njemu je to kao zabavno - samo naprijed 31 :lol:
Radit od muhe slona te se kao zabavljaj :kava:
Jos k tome pokusaj odlaziti u off :rofl:

Sretno maleni, imas jos puno toga za uciti - bas kako ti je receno :bonk:
Hvala ali zasad mi je dosta samo ova jedna sto mi daje :cerek:
Ali sacuvat cu zelju ,nikad ne znas kad ce trebat :zubo:

:top:

tascha
02.03.2011., 10:09

Jel si ti ljubomoran na lajkove? :rofl:

BananaSkin
02.03.2011., 10:11

dobro receno.. i to je problem 99%

MaGoKaDoLa
02.03.2011., 10:54
@ Banana
Hvala ali zasad mi je dosta samo ova jedna sto mi daje
Ali sacuvat cu zelju ,nikad ne znas kad ce trebat

Upravo tako, nikad se ne zna sto nam donosi sutra, dobre zelje su uvijek dosle !!! :top::top:

dobro receno.. i to je problem 99%

Zakaj, ne kuzim tu ljubomoru na lajkove, ja volim lajkat dobre stvari a i komentirati ako mislim da treba :confused:
Iako se znamo zachatat i puca zeka samo takva :rofl: :top:
Lajkam doslovno sve kaj mi se svidja ili recimo u igri mi je potrebno - pa znamo da je lajk da i nama to treba, a ak je lajk uz komentar onda onaj drugi zna da si mu poslal! :kava:

electric_barbarella
02.03.2011., 11:13

:top: bice da je to problem

mislim oko cega on radi problem jebote :rolleyes:

zasto bi stavljala neku svoju sliku di mi se vidi svaki iskoceni prist i svaka rascupana dlaka pa da svaki put kad otvorim fejs se zgrozim sama sebe?

zasto onda ljudi stavljaju u vjencane albume samo svoje NAJBOLJE slike??
zasto se sminkas ujutro i peres i tusiras i ne hodas u prnjama??
mislim bas si egocentrik :rolleyes::facepalm:

Auroraa
02.03.2011., 23:55
mene samo muči jedna stvar :d da ovaj post nije napisao moj dečko pošto imate iste izjave. Bože moj staviti sliku na fejs, ima gro važnijih stvari na svijetu.....ako to meni, ili bilo kome drugom u zadanom trenutku :smože malo podići ego pored svih sranja koja se događaju, onda zašto ne??? treba se nekad razveseliti i glupim stvarčicama :))*

reggie31
03.03.2011., 08:52
Isprika prihvacena.

I drugi put. :kava:

1.
Ovej dio odgovora ti se nije svidao, nisi se nasao u njemu ? :kava:

Ajde pliz pogledaj još jednom. Lijepo sam ti citat označio crvenim (http://www.forum.hr/showpost.php?p=32070875&postcount=64), a ti se radiš grbav.

2.
:cerek:
Forum.hr je prvenstveno mjesto "izmjene informacija među korisnicima"
Sto podrazumijeva pitanja i odgovore na pitanja.
Ja nisam bilo koji internet (forum) korisnik , vec onej kojeg si ti qoutao i time krenuo u razmjenu informacija samom. No ocito selektivno odgovaras, samo na ono sto ti pase.. sukladno tome nasa daljna komunikacija nije moguca.

Zaboravio si da komunikacija podrazumjeva normalnu komunikaciju, ne pokušaje jednog diskutanta da se pitanjima i "pitanjima" učini nadmoćnijim nad drugime. Osim toga, ta bi komunikacija trebala sadržavati i istinitost tvrdnji. Za tvoju se to ne može reći budući da si ti citirao mene (http://www.forum.hr/showpost.php?p=32061846&postcount=45). Nastupaš s visoka i pokušavaš podmetnuti laži. Zato je daljnja komunikacija nemoguća. Ne jer si jači u diskusiji ma koliko jako si to umišljao. :bicedobro:

dragi reggie31 iztrolao si samoga sebe, meni u zabavu :)
pozz i tebi.

Da te zaista trollam, vjeruj mi da ne bi imao pojma dok ti ne bih napisao. :)

electric_barbarella
03.03.2011., 09:49
mene samo muči jedna stvar :d da ovaj post nije napisao moj dečko pošto imate iste izjave. Bože moj staviti sliku na fejs, ima gro važnijih stvari na svijetu.....ako to meni, ili bilo kome drugom u zadanom trenutku :smože malo podići ego pored svih sranja koja se događaju, onda zašto ne??? treba se nekad razveseliti i glupim stvarčicama :))*

a i to isto
jeboga zivotnih problema i slike na fejsu
dokle god nije vulgarna i opscena koga fakin briga kakva je nekom slika na fejsu
ak ju os mijenjat svaki dan pa brate mili mijenjaj ju

ja svoju do nedavno nisam promijenila dvije godine :rofl:

meni dapace vise ide na kurac ova kvazi intelektualna ekipa kojima je ispod casti uopce imati profil na fejsu pa se njima mora posebno slati sms i zivkati ih oko nekih sastanaka

a u slucaju iz uvodnog posta bi rekla da doticni bas ne pridaje dovoljno paznje curi pa se ona ima potrebu na taj nacin eksponirati

pašteta
03.03.2011., 10:00
Hm, zaista problema :facepalm:- a kaj je s onima poput mene sto ili stavim fotku na kojoj uopce nisam ja nego nesto drugo ili stavim doslovno najcesce fotku u zaflekanim polukratkim hlacama od trenirke ili gdje je silterica na glavi, ili sl. ne stavljam uopce neke sa stiklama i haljinicama:ne zna:
Mozda zato kaj takvih i nemam jer se tak ne oblacim :rofl:

potpis :top:

MaGoKaDoLa
03.03.2011., 16:05
a i to isto
jeboga zivotnih problema i slike na fejsu
dokle god nije vulgarna i opscena koga fakin briga kakva je nekom slika na fejsu
ak ju os mijenjat svaki dan pa brate mili mijenjaj ju

ja svoju do nedavno nisam promijenila dvije godine :rofl:

meni dapace vise ide na kurac ova kvazi intelektualna ekipa kojima je ispod casti uopce imati profil na fejsu pa se njima mora posebno slati sms i zivkati ih oko nekih sastanaka

a u slucaju iz uvodnog posta bi rekla da doticni bas ne pridaje dovoljno paznje curi pa se ona ima potrebu na taj nacin eksponirati

Slazem se :top: :s

BTW : os mi bit frendica na fejsu :lol::lol: :kava:

Alexa
04.03.2011., 14:37
Čitam i čitam i čitam i još uvijek ne razumijem što je tako loše u pumpanju ega? :cerek:

Auroraa
05.03.2011., 01:56
Ajde da se netko napokon složio samnom. Veselim se sutrašnjem izlasku i novoj profilnoj, po mogućnosti iz kupaone :D :D lol, nećemo pretjerivati, ali ljudi fakat možemo neku bolju temu otvoriti :)) :cerek:

Rebel Yell
05.03.2011., 07:53
Čitam i čitam i čitam i još uvijek ne razumijem što je tako loše u pumpanju ega? :cerek:

ništa nije loše u pumpanju ega, ali evo ja bi napomenula situaciju moje rođakinje:
do prije godinu dana bila je prava bomba, skladnih oblina, predivnog lica.
sad ima i 30 kg viška, a na faceu si na profilnoj slici uvijek stavlja stare slike u donjem rublju, kupaćim kostimima, haljinicama koje jedva pokrivaju dupe...jer se tako i odijevala...
i sad, što ona želi postići time? za kilažu se ne brine, samo jede i sjedi doma, a na fb-u stavlja te slike - kako bi ljudi mislili da je još uvijek takva ili kako bi joj to bio poticaj za nešto? ne razumijem...

lake of fire
05.03.2011., 11:50
ništa nije loše u pumpanju ega, ali evo ja bi napomenula situaciju moje rođakinje:
sad ima i 30 kg viška, a na faceu si na profilnoj slici uvijek stavlja stare slike u donjem rublju, kupaćim kostimima, haljinicama koje jedva pokrivaju dupe...jer se tako i odijevala...
i sad, što ona želi postići time? za kilažu se ne brine, samo jede i sjedi doma, a na fb-u stavlja te slike - kako bi ljudi mislili da je još uvijek takva ili kako bi joj to bio poticaj za nešto? ne razumijem...

tako i jedna moja prijateljica... na profilnoj slici ima sve stare slike dok je bila mrsava, a sad se ful zdebljala, i em neda da ju slikamo kad smo vani, niti ako ju slucajno slikamo, da to bude medu onim slikama na fejsu... :ne zna:
ali dobro, cinjenica je da ljudi za profilnu sliku stave onu na kojoj su najbolje ispali(izuzev onih smjesnih i tako to), ali ne vidim nista lose u tome...

vixen27
05.03.2011., 22:53
Nakon godina i godina nagovaranja da otvorim profil na fejsu, napokon to i napravih, al nikog od onih koji me nagovarahu nisam obavjestila :lol: :top:

Samo jedna osoba zna koje mi je ime tamo, koje btw nije realno i uživam kaj imam fejs a što to nitko ne zna niti teoretski može saznati :cerek::cerek:

Also, poanta, nema ni napumpavanja ega sa sličkom (btw - jednom jedinom :rofl: ) jer ni ona nema veze samnom :cerek:
Makar, i oni koji su i ovako preko foruma vidjeli moje slike, pobrinula sam se da nisu precizne, dapače, totalno su "naopčake" gdje teško ličim na sebe samu jer su iste fotke slikane mobom, tak da općenito ne napumpavam ego sa slikama :cerek:

Al da sam škicnula svoje sa faxa, i njihove sličke, jesam :cerek:
I bar mi bivši nije sa sličkom napumpao ego... isti onakav je i u reali (dakle, dobarrrr :cerek: ), a nisu ni moji frendovi ni kolege sa faxa.... :ne zna:

Rebel Yell
07.03.2011., 17:46
tako i jedna moja prijateljica... na profilnoj slici ima sve stare slike dok je bila mrsava, a sad se ful zdebljala, i em neda da ju slikamo kad smo vani, niti ako ju slucajno slikamo, da to bude medu onim slikama na fejsu... :ne zna:
ali dobro, cinjenica je da ljudi za profilnu sliku stave onu na kojoj su najbolje ispali(izuzev onih smjesnih i tako to), ali ne vidim nista lose u tome...

naravno, ne dao bog da ju netko taga na sliku gdje se vidi išta osim njezina lica i sisa...ima lijepo lice i bujne sise, ali njezina stvarnost počinje od stomaka pa nadalje...totalno se izobličila i ljuti se kad god stavim neku noviju sliku iz vana gdje je slučajno ona sa strane, ali se vidi, čak ju ni ne tagam, ali ona se svejedno ljuti što je tamo i što će ju ljudi prepoznati.
I just don't get it :ne zna:

MyPoison
09.03.2011., 09:56
ja namjerno stavljam fotke na kojima sam ispala najgadnije i najbolesnije kao profilne. baš iz protesta prema ovom preseravanju. onak, otvorila sam si fejs da se čujem i sprdam sa svojim frendovima koje ne mogu sresti baš svaki dan u RL a ne da se reklamiram kao neki proizivd na akciji :kava:

ginger
09.03.2011., 12:34
Nemam fejs :s, ali sam se nedavno zahebavala sa sister, gledajući sve te njene frendice vonabi kokice i njihove "seksi" radove iz wc-a :facepalm:, da imam fejsbuk, za profilnu sliku bi garant stavila sebe u tako nekoj seksi pozi, push-upu i napućenih usta (naravno u kupaonici :D ), ali s očima koje gledaju u križ :lol: :rofl:

Prejako bi bilo :lol:, a tko me zna, shvatio bi - za ove druge me nije briga :kava:

Velia
09.03.2011., 15:51
Ja nemam niti jednu svoju fotku na fejs profilu. :kava:

Btw. baš danas sam dobila objašnjenje od jednog frenda da je upravo to (neimanje fotaka na fejsu) razlog zbog kojeg privlačim krive tipove u svom životu. :zubo:
To je, naravno, njegov "suptilan" način da me nagovori da stavim koju fotku gore. :zubeki:
Ali ja baš neću. :D

pinkis
09.03.2011., 19:02
o boze valjda ja jedina zena imam na fejsu (doduse ne kao sliku profila) sliku na kojoj nosim muske hawai kratke hlace, majicu iz petog razreda (doslovno), bijele carape i ranojutarnju frizuru?
a kao sliku profila stavim svog psa.
i totalno razumijem autora teme. to je tako smijesno kako si ljudi pumpaju ego... i definitivno tocno, jer to rade uglavnom zene za koje znam (jer ih dobro poznam) da je taaaako tipicno... znam da nema nista lose u tome, ali imam pravo da mi je to smijesno, ne?

pašteta
09.03.2011., 19:57
o boze valjda ja jedina zena imam na fejsu (doduse ne kao sliku profila) sliku na kojoj nosim muske hawai kratke hlace, majicu iz petog razreda (doslovno), bijele carape i ranojutarnju frizuru?
a kao sliku profila stavim svog psa.
i totalno razumijem autora teme. to je tako smijesno kako si ljudi pumpaju ego... i definitivno tocno, jer to rade uglavnom zene za koje znam (jer ih dobro poznam) da je taaaako tipicno... znam da nema nista lose u tome, ali imam pravo da mi je to smijesno, ne?

ja sam neko vrijeme imala sliku sa putovanja. Baza je da tada nosim samo ono najudobnije, znači staro :zubo:
prizor: sjedim u dugim jeans gaćama zavrnutim do kolina a na nogama nekakve polu čizme/patike + stara majica i prapraprastara šilterica na glavi :zubo:. Jaooo, moram vratit tu sliku :rofl:

Nimoy
10.03.2011., 14:27
Da, fakat je pumpanje ega. Ja imam The Calling na profilnoj slici. Jer nema boljeg pumpanja ega od toga. :raspa:

pandora_5
10.03.2011., 15:19

joj kako mrzim takve kokoške koje jedna drugoj pišu takve komentare a kladim se da iza leđa jedna drugu tračaju i pljuju :rigo: najbolje su mi one kaj stave profilnu sebe i dečka kak se žvale, a onda komentari: joj kak ste clatki, ma preprepre si mi, woow prelijep par :facepalm: a brate mili, imam i ja dečka pa sam stavila samo jednu sliku i to ne u profil nego u drugi album. mislim čemu takvi komentari. i to najčešće cure stavljaju, rijetko koji dečko stavi sliku sebe i cure i još da dečki ostavljaju takve komentare :rofl:

Crnjača
11.03.2011., 07:33
Ti komentari su lagano :bljak:.
Ja profilnu nisam mijenjala 2 godine. Stavila sam fotku na kojoj, raščupana i nenašminkana, u starim trapericama i nekoj majici sjedim na kauču (i baš mi se sviđa ta fotka)

Rebel Yell
11.03.2011., 20:47
joj kako mrzim takve kokoške koje jedna drugoj pišu takve komentare a kladim se da iza leđa jedna drugu tračaju i pljuju :rigo: najbolje su mi one kaj stave profilnu sebe i dečka kak se žvale, a onda komentari: joj kak ste clatki, ma preprepre si mi, woow prelijep par :facepalm: a brate mili, imam i ja dečka pa sam stavila samo jednu sliku i to ne u profil nego u drugi album. mislim čemu takvi komentari. i to najčešće cure stavljaju, rijetko koji dečko stavi sliku sebe i cure i još da dečki ostavljaju takve komentare :rofl:
mislim da je to jer žele da svi znaju da se sexaju. zapravo sam poprilično sigurna. zašto bi inače objavila sliku gdje su ona i dečko u krevetu, polugoli, žvale se ili ne znam ti ni ja što. dakle, mišljenje je ovako: ja imam dečka i sexamo se, stavit ću to na face da svi vide i da mi one jadnice koje nemaju dečka mogu zavidjeti.:flop:

Da, fakat je pumpanje ega. Ja imam The Calling na profilnoj slici. Jer nema boljeg pumpanja ega od toga. :raspa:

SwayOdd
11.03.2011., 21:03
Nemam fejs :s, ali sam se nedavno zahebavala sa sister, gledajući sve te njene frendice vonabi kokice i njihove "seksi" radove iz wc-a :facepalm:, da imam fejsbuk, za profilnu sliku bi garant stavila sebe u tako nekoj seksi pozi, push-upu i napućenih usta (naravno u kupaonici :D ), ali s očima koje gledaju u križ :lol: :rofl:

Prejako bi bilo :lol:, a tko me zna, shvatio bi - za ove druge me nije briga :kava:

Frendice i ja smo htjele napravit fotosession s bojlerom. Npr. grljenje s bojlerom. :cerek:
Mislim da bi nas naša ekipa shvatila. Definitivno to moramo napravit. :rofl:

Meni je trenutno na profilnoj screenshot iz jednog filma. Nevjerojatno pumpa ego. :D

Rebelle Fleur
12.03.2011., 14:32
Meni se na trenutnoj profilnoj ne vidi lice. :cerek:

Joj. Imala sam i ja jedan slučaj(zapravo nekoliko, ali ovaj je epic); cura ne da pući usne, nego ih NAPUĆI tako jako da sam ja umjesto termina duck face počela koristit njenoime face. :rofl:
I to na SVAKOJ jebenoj slici! SVAKOJ! -.-
I da, izforošopira se u PhotoScape-u do kraja, tako da se usne jedino i vide. I onda se hvali kako je dobra u PS-u. :kava:

MyPoison
12.03.2011., 14:45
ja imam iznimno izfotošopiranu fotku sebe i mog pseta. nos mi je spljošten o psetovo čelo a preko je purple film. sexy do bola :rofl:

pandora_5
12.03.2011., 18:17
kad se već hvalimo ko šta ima :D ja imam na profilu sliku s treninga (taekwondo) tak da svi mogu vidjet kolko mogu visoko dignut nogu :cerek: al samo je jedan lajk i nijedan komentar :D ljubomorne pizde :rofl:

pašteta
12.03.2011., 19:41
kad se već hvalimo ko šta ima :D ja imam na profilu sliku s treninga (taekwondo) tak da svi mogu vidjet kolko mogu visoko dignut nogu :cerek: al samo je jedan lajk i nijedan komentar :D ljubomorne pizde :rofl:

:rofl:

C.Mariù
15.03.2011., 10:39
skroz se slažem da je stavljanje slika pogotovo onih di se vidi da se sam slikaš pumpanje ega i odbojno mi je to. ja sam primjetila da ce zenski rod sve napraviti za lajk i komentare. Nego recite mi što misliti ti frendice u živo stalno govore kako su ti super slike na fejsu i u inbox ti salju super ti je ova slika bla bla a komentirat i lajkat nece ??? objasnjenje molim vas

C.Mariù
15.03.2011., 10:41

znaci tu je kvaka pa dobro koji k.. svi glume frendove a ljubomrni su jooooooooojjj kako mi je to jadnooooo.

C.Mariù
15.03.2011., 10:43
zasto je 90% zenskog roda tako ljubomrno i zlo??

Herp
15.03.2011., 12:03
skroz se slažem da je stavljanje slika pogotovo onih di se vidi da se sam slikaš pumpanje ega i odbojno mi je to. ja sam primjetila da ce zenski rod sve napraviti za lajk i komentare. Nego recite mi što misliti ti frendice u živo stalno govore kako su ti super slike na fejsu i u inbox ti salju super ti je ova slika bla bla a komentirat i lajkat nece ??? objasnjenje molim vas

znaci tu je kvaka pa dobro koji k.. svi glume frendove a ljubomrni su jooooooooojjj kako mi je to jadnooooo.

Znači, stavljanje slika smatraš pumpanjem ega i to ti je odbojno.
No svejedno ih stavljaš, i frendice ti uživo govore kako su super, ali tebe naprosto izjeda to što ti to govore nasamo, a ne komentiraju te i ne lajkaju kako bi drugi tvoji prijatelji iz kompjutera vidjeli kako drugi misli da si ti prekrasna i super.
I radi toga misliš da su ti frendice ljubomorne i zle. :misli:

Isuse, obožavam ovaj forum. :D

pandora_5
15.03.2011., 13:10

pa zar nisi čula da je žena ženi vuk :ne zna:

lilly53
15.03.2011., 13:37

Ja da sam ti frendica ja bih ti udarila i lajk i komentar. Pa jos i share, i ispod napisala Vidi kako ja imam razgibanu frendicuuuuuu :D

Ja evo priznajem biram slike za fejes. Ne stavljam slike u kupacem, ne stavljam ni one gde sam jebeno dobro sredjena, bas da ne provociram idiote kojekakve. Ali gledam da sam lepa, pristojna, smesna gdegod :)

Tako, tasta sam, nego sta!

pandora_5
15.03.2011., 13:52
Ja da sam ti frendica ja bih ti udarila i lajk i komentar. Pa jos i share, i ispod napisala Vidi kako ja imam razgibanu frendicuuuuuu :D

joj zajebavala sam se s tim da su ljubomorni :rolleyes: baš me briga oće lajkat ili komentirat. nisam tak očajna. al mislim, kad jedna frendica može napravit dva albuma u kojem je u svakom barem 150 slika svoje tek nedavno rođene kćerke i hvalit se kak je najljepša, mogu i ja tu jednu s treninga stavit. uostalom, zato i služi fejs da se svi kurče s nečim :kava:

lilly53
15.03.2011., 14:00
joj zajebavala sam se s tim da su ljubomorni :rolleyes: baš me briga oće lajkat ili komentirat. nisam tak očajna. al mislim, kad jedna frendica može napravit dva albuma u kojem je u svakom barem 150 slika svoje tek nedavno rođene kćerke i hvalit se kak je najljepša, mogu i ja tu jednu s treninga stavit. uostalom, zato i služi fejs da se svi kurče s nečim :kava:

Ma samo nisu shvatile prednosti tako dobre razgibanosti ;) Ili jesu pa su ljubomorne.

A da, ne moraju da komentarisu. Nek vide. Pametnome dosta. :D :rofl:

pandora_5
15.03.2011., 14:07
Ma samo nisu shvatile prednosti tako dobre razgibanosti ;) Ili jesu pa su ljubomorne.

A da, ne moraju da komentarisu. Nek vide. Pametnome dosta. :D :rofl:

ups, netko je ljubomoran :rofl:

lilly53
15.03.2011., 14:15
ups, netko je ljubomoran :rofl:

tko?

ja? ne ja isto tako mogu nogu da dignem. dobro, ne bas ono skroz gore, to sam nekoc mogla. :cerek:

pandora_5
15.03.2011., 14:16
ma vjerujem :rofl:

C.Mariù
15.03.2011., 14:17
Cure malo ste me krivo shvatile. Ne, ja ne stavljam svoje slike u ko zna kakvim pozama imam ih ukupno 15 i to su slike di sam najnormalnija i najnormalnije obučena. Da mi je do lajkova i kometara imala bi 500 slika a ne 15 i imala bi 1500 prijatelja.
Zasto sam napisala ovo za cure i kometiranje.. vecina cura s kojima se cujem i vidim jako cesto cim stave na fejs me na mob odmah obavjeste kak su si super slike stavilie di su super ispale sto meni u prijevodu znaci da cu im svima lajkat to da budu sretne..onda se dogodi situacija da meni slika bude iskomentirana od ljudi koje one uopce neznaju i onda mi na kavi kazu kako ti je jebena slika ovo ono pa u inbox :"stavi si na prof.pict. tu sliku ta ti je najbolja" .. s time da od tih 15 slika koje imam nikada nikada nisam nikog zvala da imam novu sliku na fejsu i ne trazim od njih komentare nego hocu rec da mi je to cudo i da me asocira na ljubomoru i zbunjena sam jer su mi sve te cure jako drage i znam ih vise godina.. nadam se da me opet necete krivo shvattiii.

lilly53
15.03.2011., 14:18
ma vjerujem :rofl:

jel treba da se slikam?? :)

p.s. kanda si me pogresno shvatila al ajde.

pandora_5
15.03.2011., 14:21
jel treba da se slikam?? :)

p.s. kanda si me pogresno shvatila al ajde.

ma ne treba nije ovo fejs :zubo:

C.Mariù
15.03.2011., 14:22
Znači, stavljanje slika smatraš pumpanjem ega i to ti je odbojno.
No svejedno ih stavljaš, i frendice ti uživo govore kako su super, ali tebe naprosto izjeda to što ti to govore nasamo, a ne komentiraju te i ne lajkaju kako bi drugi tvoji prijatelji iz kompjutera vidjeli kako drugi misli da si ti prekrasna i super.
I radi toga misliš da su ti frendice ljubomorne i zle. :misli:

Isuse, obožavam ovaj forum. :D

rekla sam da mi je odbbojno pumpanje ega na taj nacin kada se cure same slikaju to nikad necu shavtit

Beta ženka
15.03.2011., 21:32
.
Zasto sam napisala ovo za cure i kometiranje.. vecina cura s kojima se cujem i vidim jako cesto cim stave na fejs me na mob odmah obavjeste kak su si super slike stavilie di su super ispale sto meni u prijevodu znaci da cu im svima lajkat to da budu sretne..
:confused: Zar je već dotle došlo?
Ili da pitam ono klasično pitanje: koliko vi imate godina? :D

onda se dogodi situacija da meni slika bude iskomentirana od ljudi koje one uopce neznaju i onda mi na kavi kazu kako ti je jebena slika ovo ono pa u inbox :"stavi si na prof.pict. tu sliku ta ti je najbolja" .. s time da od tih 15 slika koje imam nikada nikada nisam nikog zvala da imam novu sliku na fejsu i ne trazim od njih komentare nego hocu rec da mi je to cudo i da me asocira na ljubomoru i zbunjena sam jer su mi sve te cure jako drage i znam ih vise godina.. nadam se da me opet necete krivo shvattiii.
Meni i muško i žensko na slici komentira "stavi tu sliku", znači da su tvoji stvarno čudni. :D

reggie31
17.03.2011., 07:33
pa zar nisi čula da je žena ženi vuk :ne zna:

Krivo. Čovjek je čovjeku vuk. Žena je ženi kokoš.

asi&demir
29.03.2011., 14:13
Krivo. Čovjek je čovjeku vuk. Žena je ženi kokoš.

Kad smo već kod kokoši, moja jedna frendica na Fb se svako malo odtagira, pa ponovno tagira na profilnoj slici, tako da nam je stalno u novim slikama, i da joj više ljudi lajka...kataštrof

SwayOdd
29.03.2011., 14:22
Kad smo već kod kokoši, moja jedna frendica na Fb se svako malo odtagira, pa ponovno tagira na profilnoj slici, tako da nam je stalno u novim slikama, i da joj više ljudi lajka...kataštrof

Imam i ja par takvih, i totalno mi je jadno to pumpanje ega sa tim fejkanjem like-ova. :cerek:

cajna_mjesavina
23.08.2011., 20:34
Razmišljam si već duže vrijeme, i nikako da se domislim, pa me zanima vaše mišljenje: zašto određen postotak žena stavlja provokativne slike kao profil pikčr na face?
pritom mislim na gotovo golo tijelo, izazovne poze gdje poziraju kao fotomodeli, namještanje usnica u "duck lips" i takve slične stvari.

kako vi to tumačite?

Scarlett_O_Hara
23.08.2011., 20:51
Želja za pažnjom, muškim divljenjem, komplimentima. Nemam baš pozitivno mišljenje o takvima.:kava:

Lastan
23.08.2011., 20:53
A zašto neke cure usred bijela dana izlaze u dopičnjacima? Eto, zato. :kava:

Mopsi 7
23.08.2011., 20:56
zato što im fejsbuk daje priliku da se pokazuju u dopičnjacima, bikinijima ili čemu već ne samo vani već i na netu dok su prije to mogle samo vani :D

MelodyNine
23.08.2011., 20:56
Razmišljam si već duže vrijeme, i nikako da se domislim, pa me zanima vaše mišljenje: zašto određen postotak žena stavlja provokativne slike kao profil pikčr na face?
pritom mislim na gotovo golo tijelo, izazovne poze gdje poziraju kao fotomodeli, namještanje usnica u "duck lips" i takve slične stvari.

Nije li očito?
Da spase pande od izumiranja. :(

Chansomps
23.08.2011., 20:59

Zašto? :ne zna:

kako vi to tumačite?

Ne tumačim baš

Želja za pažnjom, muškim divljenjem, komplimentima. Nemam baš pozitivno mišljenje o takvima.:kava:
Jadan je taj tko se divi :s

Ej,baš si mi predivna sa tim duck fartlips faceom :cerek:

cajna_mjesavina
23.08.2011., 21:02
Zašto? :ne zna:

nemoj mi pitanjem odgovarati na pitanje :o

a ne znam ni ja zašto me to zanima, pomislila sam to i ne mogu si protumačiti, a volim sve znati :D

Nica
23.08.2011., 21:03
Sviđa im se kako izgledaju na tim slikama.

Chansomps
23.08.2011., 21:07
Sviđa im se kako izgledaju na tim slikama.

A homoseksualci su gay :ne zna:

lanya
23.08.2011., 21:08
Dečko ih je ostavio i nadaju se da će mu bit žao kad vidi kako su lijepe i kad pate.

JPK
23.08.2011., 21:10
To je posljedica lošeg odgoja. Roditelji im ne daju da se oblače kao kurve i drolje IRL, pa moraju činiti to online. :(

Chansomps
23.08.2011., 21:10
Dečko ih je ostavio i nadaju se da će mu bit žao kad vidi kako su lijepe i kad pate.

Ili im je svodnik to naredio

teppei
23.08.2011., 21:12
jos su mi simpaticnije one koje stave nekakvu slicicu ispod koje napisu 'ovdje nisam bas najbolje ispala'. da. zbilja. i zato si je objavila cijelom svijetu. usta moja hvalite me. :rolleyes:

Scarlett_O_Hara
23.08.2011., 21:14
Jadan je taj tko se divi :s

Ej,baš si mi predivna sa tim duck fartlips faceom :cerek:

Muški će uvijek nešto komentirati ili stisnuti gumbić "Sviđa mi se", a to je dovoljno.

Chansomps
23.08.2011., 21:25
Muški će uvijek nešto komentirati ili stisnuti gumbić "Sviđa mi se", a to je dovoljno.

Pa više ima ženskih komentara "Awww,diwna si mi,awww,koje oči,aww seksacho moa" i slična sranja.

Awww,moram na WC :trk:

Pješčani sat
23.08.2011., 21:45

koliko točno je to razmišljanje trajalo?

ja živim u zemlji gdje 18 godina vlada hadeze, nakon takvih odluka duckface i poze se sami po sebi očekuju

cajna_mjesavina
23.08.2011., 22:02
koliko točno je to razmišljanje trajalo?

ja živim u zemlji gdje 18 godina vlada hadeze, nakon takvih odluka duckface i poze se sami po sebi očekuju

Pak Lena
23.08.2011., 22:14
ja sam voljela gledati takve slike na trashu foruma:D
volim se cuditi bozjem zvjerinjaku na zemlji:eek:

Scarlett_O_Hara
23.08.2011., 22:45
Pa više ima ženskih komentara "Awww,diwna si mi,awww,koje oči,aww seksacho moa" i slična sranja.

Awww,moram na WC :trk:

To je samo skrivena zavist.:kava::rofl:

My Name Is...
23.08.2011., 22:56
Više od izraza lica i nemanja odjeće upada u oči ambijent oko tih osoba, prastare oronule kuhinje, kupatila, razbacana robetina po sobi, usisavači i ostale pizdarije:facepalm:

Blank Page
23.08.2011., 23:04
u pitanju je samo neukus :kava:

naime, dotične si žele stavit na fejs "najbolju fotku koju imaju". što je samo po sebi ok ali kad se uzme u obzir činjenica da na takvim slikama ne izgledaju baš baš naj :zubo:, a one smatraju da to jesu "najbolje fotke koje imaju", dobiješ...puno debilnih fotki :misli:

ugl, neukus u šminkanju, nedostatak stila, očajnički "želim izgledat ko trebe u časopisima" look + vrijeđanje fotografije kao umjetnosti :rigo:

Rose_Belong
23.08.2011., 23:38
Cak bih mogla reci zelja za seksom.

Odvratno mi je vidjeti curu od 17.god., (reko bis da vec ima malo mozga u glavi) kako hoda po ulici s trenerkom i tangama. Ili tajicama. A skoro svaka druga je takva. I to ne samo one od 17.god., vec i dosta mlade. Jos i takve u skolu idu. Ili s mamom u setnju (???????) :confused:

Mozda je nedostatak paznje. U pubertetu mnogi traze sebe, tesko im je, manjak samopouzdanja itd. Ali svejedno...

I roditelje bih prebila jer cim dijete stavlja takve slike na internet, ocito i po ulici hoda takvo.

glora's bastard
24.08.2011., 02:16
To je posljedica lošeg odgoja. Roditelji im ne daju da se oblače kao kurve i drolje IRL, pa moraju činiti to online. :(

:D nekad su mlade katolkinje nosile rezervnu odjeću pa se (pre)svlačile kod frendice ili iza ćoška :jumping:

Morticia Addams
24.08.2011., 07:23
Zato što one smatraju da su na tim fotografijama dobro ispale i zato što se provokativni izgled prodaje. :ne zna:

Jastučić
24.08.2011., 07:45
Mene više zanima zašto ti o tome razmišljaš već duže vrijeme... Nemoj se zamarati time, radije im se smij k'o ostatak svijeta. :D

jevgenija
24.08.2011., 07:48
Jer ih je neki kreten koji ih je jebo uvjerio da su lijepe kad tak izgledaju :ne zna:

juliška
24.08.2011., 07:52
Ja više na tim slikama volim promatrat dezen pločica u kupaonici ili količinu neopranog suđa u kuhinji. Isto tako sa slike mi odvuče pažnju i gaćice sa miki mausom na sred sobe kao i broj hello kitty sličica poljepljenih na ormarima :zubo:

jevgenija
24.08.2011., 07:54
Ja više na tim slikama volim promatrat dezen pločica u kupaonici ili količinu neopranog suđa u kuhinji. Isto tako sa slike mi odvuče pažnju i gaćice sa miki mausom na sred sobe kao i broj hello kitty sličica poljepljenih na ormarima :zubo:

no dobro, to mi je od prošle godine... Ove godine imam spužva Boba :raspa:

juliška
24.08.2011., 08:02
no dobro, to mi je od prošle godine... Ove godine imam spužva Boba :raspa:

:o
Spužva Bob je tako demode :kava:
Ja ću si natandrljit Fify i cvjetno društvo. Beat that :raspa:

jevgenija
24.08.2011., 08:05
:o
Spužva Bob je tako demode :kava:
Ja ću si natandrljit Fify i cvjetno društvo. Beat that :raspa:

Ja sam ti više onako vintage djevojka :raspa:

Ovaj, a natandrljit ćeš to na gaćice, možda? :raspa:
I kad će slike, ako je tako? :kava:

juliška
24.08.2011., 08:13
Ja sam ti više onako vintage djevojka :raspa:

:s:s
Ah, ti to furaš svoj "stil"
Ako ne staviš pikčr na modi ne vjerujem :D

Ovaj, a natandrljit ćeš to na gaćice, možda? :raspa:

Pa čuj za moje gaćice veličine padobrana bi morala puno platit tiskovinu :o
U današnje vrijeme nekako ne bi dizala kredit :kava:

I kad će slike, ako je tako? :kava:

Bojim se da zbog veličine pikčra bi server pao :rolleyes:

jevgenija
24.08.2011., 08:15
:s:s
Ah, ti to furaš svoj "stil"
Ako ne staviš pikčr na modi ne vjerujem :D

Pa čuj za moje gaćice veličine padobrana bi morala puno platit tiskovinu :o
U današnje vrijeme nekako ne bi dizala kredit :kava:

Bojim se da zbog veličine pikčra bi server pao :rolleyes:

excuses, excuses... :rolleyes: :raspa:

Imam ti ja slika za upeglavanje. I našivaka. I šivaću mašinu. Samo svrati :zubo:

juliška
24.08.2011., 08:26
excuses, excuses... :rolleyes: :raspa:

Imam ti ja slika za upeglavanje. I našivaka. I šivaću mašinu. Samo svrati :zubo:

jel singerica na nožni pogon :cerek:

RebelTouch
24.08.2011., 08:29
Valjda uz sebe nemaju nekog da im pumpa ego pa moraju po netu keljiti takve slike. :ne zna:

jevgenija
24.08.2011., 08:29
jel singerica na nožni pogon :cerek:

jest, al nije na nožni pogon.
Starletica moja ljubljena :cerek: :love:

juliška
24.08.2011., 08:31
jest, al nije na nožni pogon.
Starletica moja ljubljena :cerek: :love:

A ništ onda, moram na FB stalkat spužva boba pa ti uletim sa FR :cerek:
Onda ću i ja lijepit izazovne slike na profilju :D

jevgenija
24.08.2011., 08:37
A ništ onda, moram na FB stalkat spužva boba pa ti uletim sa FR :cerek:
Onda ću i ja lijepit izazovne slike na profilju :D

Ti i ja će izazovemo revoluciju seksi gaća padobranki!!!!! :cerek:

juliška
24.08.2011., 08:41
Ti i ja će izazovemo revoluciju seksi gaća padobranki!!!!! :cerek:

Revolušn :amen:

vrrrlet
24.08.2011., 08:47

Odvratno mi je vidjeti curu od 17.god., (reko bis da vec ima malo mozga u glavi) kako hoda po ulici s trenerkom i tangama. Ili tajicama. A skoro svaka druga je takva. I to ne samo one od 17.god., vec i dosta mlade. Jos i takve u skolu idu. Ili s mamom u setnju (???????) :confused:

Mozda je nedostatak paznje. U pubertetu mnogi traze sebe, tesko im je, manjak samopouzdanja itd. Ali svejedno...

I roditelje bih prebila jer cim dijete stavlja takve slike na internet, ocito i po ulici hoda takvo.

:confused: Kako odvratno? Pa ima li išta ljepše na ovome svijetu od ženskog tijela?

Zbog tvog stava i imamo toliko postotaka žena koje nikada nisu doživjele orgazam.

Seks nije zao, seks ne treba biti niti vulgaran niti neodgovoran, seks treba uvesti u škole i živote, a ne glumiti časne sestre koje su HPV dobile valjda od Duha Svetoga.

Napućene usnice i razbacana soba su fuj, da se razumijemo, ali decentno djevojče koje zrači seksipilom je mijau. Vuf!

future
24.08.2011., 08:49

kako vi to tumačite?

Zato što bog tako hoće:kava:

j.a.
24.08.2011., 09:33
"personally, I blame MTV."

Kendi
24.08.2011., 18:06
Ne cude me cure i teens nego me i zene koje imaju stariju djecu,unucad a stavljaju slike u kostimima zaista mi to nikako ne ide u glavu.

Cemu dokazivanje da imas dupe ili cice,kome?zasto?

Nikad mi nisu bile jasne zenee/djevojke sa hlacicama do guza ili dopicnjaci gdje se pola dupeta vidi dok hoda:ne zna:

Isto tako nemogu se nacuditi osobe koje svaki pokret i svaki zalogaj "uteftere" na fb:rolleyes:

aisling
24.08.2011., 18:12
Da li oni koji imaju sliku face (glave, lica, čega već) nekome žele dokazati kako imaju super facu?

Imala sam likove iz crtića prije. Što sam s tim htjela dokazat pojma nemam. Onda je skoro došlo ljeto, spremala se na more, sjetila se kak ću ronit pa sam stavila sliku di ronim. I vidi mi se guzica. I sise. U kupaćem jel. I stoji to tak već par mjeseci. Mislim da još nisam dovoljno dokazala pa ću pustit još malo :zubo:

Herp
24.08.2011., 22:55

:confused: pa kad će se tako oblačiti ako ne sa 17, kad je još mlada i neopterećena, necelulitna i prpošna?
I kao da je to neka klinačka dob, ja sam sa 17 već bila na faksu.

(I nosila sam tajice i minjake i tada, i nosim ih i sad kad sam stara baba. :cerek:)

j.a.
25.08.2011., 09:27
:confused: pa kad će se tako oblačiti ako ne sa 17, kad je još mlada i neopterećena, necelulitna i prpošna?

tako je. ove starije bi trebale svoje prednosti potražiti na drugim poljima, iskustvo, situiranost itd. :)

Beta ženka
25.08.2011., 13:26
A zašto neke cure usred bijela dana izlaze u dopičnjacima? Eto, zato. :kava:

Manja šansa da budu silovane? :zubo: :D

Rose_Belong
25.08.2011., 13:44
:confused: Kako odvratno? Pa ima li išta ljepše na ovome svijetu od ženskog tijela?

Zbog tvog stava i imamo toliko postotaka žena koje nikada nisu doživjele orgazam.

Seks nije zao, seks ne treba biti niti vulgaran niti neodgovoran, seks treba uvesti u škole i živote, a ne glumiti časne sestre koje su HPV dobile valjda od Duha Svetoga.

Napućene usnice i razbacana soba su fuj, da se razumijemo, ali decentno djevojče koje zrači seksipilom je mijau. Vuf!

Hahahhahahahaha. :rofl:

I kao da je to neka klinačka dob, ja sam sa 17 već bila na faksu.

(I nosila sam tajice i minjake i tada, i nosim ih i sad kad sam stara baba. :cerek:)

Pa i ja nosim tajice. :D Iako ispod njih stavim pamucne gace. :p
Svatko ima svoj ukus. Tange, minice su tu da se nose. I sve je normalno nositi...dok se ne prevrsi neka mjera. :mig:

Lastan
25.08.2011., 13:47
Manja šansa da budu silovane? :zubo: :D
Žena s podignutom suknjom trči brže od muškarca sa spuštenim hlačama? :zubo:

Herp
25.08.2011., 21:44
Pa i ja nosim tajice. :D Iako ispod njih stavim pamucne gace. :p
Svatko ima svoj ukus. Tange, minice su tu da se nose. I sve je normalno nositi...dok se ne prevrsi neka mjera. :mig:

Wait, wut? :D Kad se ocrtava rub gaća, to je okej, ali ako obučeš tange, onda je prevršena mjera? :misli:

Absolutely*
25.08.2011., 21:50
Je,napadaji egoizma su na djelu.

Ja nemam ljepih slika pa si držim Waitsa na profilnoj :zubo:

p.s. Matere mi Herp da te ne stalkam. Matere mi. :D
morebitno obje pretrazujemo po kljucu: novi postovi:D

Herp
25.08.2011., 21:56
Sve 5, I just moderate around here :zubo:

Otpadnik AG
25.08.2011., 22:51
Mislim da si u pravu, ali to s egom na FB-u danas je generalni problem. Covjek voli kad mu se ljudi dive, samo sto neki u tome pretjeruju.

LaraFabian
26.08.2011., 08:27
Mene ne čudi što netko za profilnu stavlja sliku gdje je u najboljem izdanju, jer i općenito se u svakodnevnom životu volimo predstavljati u najboljem izdanju...
Mene čudi što se mora baš sve uslikati i staviti na FB, a ako se to ne napravi, kao da se nije ni dogodilo...

Ja ne stavljam već jako dugo slike (osim pokoje nove profilne, a i njih uglavnom vrtim iste), pa ispada kao da nemam nikakav život... nit kud putujem, nit se s kim družim, a izgleda me ni ljubav ne ide kad ne stavljam slike s MMom i kad si ne pišemo ljubavne poruke na FB...?!

Ni ljubav danas nije ljubav ako je niste objavili na FB

"Samo se na bojler niste popele da se uslikate..."

pašteta
26.08.2011., 13:14
Mene ne čudi što netko za profilnu stavlja sliku gdje je u najboljem izdanju, jer i općenito se u svakodnevnom životu volimo predstavljati u najboljem izdanju...
Mene čudi što se mora baš sve uslikati i staviti na FB, a ako se to ne napravi, kao da se nije ni dogodilo...

Ja ne stavljam već jako dugo slike (osim pokoje nove profilne, a i njih uglavnom vrtim iste), pa ispada kao da nemam nikakav život... nit kud putujem, nit se s kim družim, a izgleda me ni ljubav ne ide kad ne stavljam slike s MMom i kad si ne pišemo ljubavne poruke na FB...?!

Ni ljubav danas nije ljubav ako je niste objavili na FB

daaaaaaaaaaa :D

I kod mene tako. Da facebook ne koristim za fax izbricala bi ga...

Lady in Red :)
26.08.2011., 19:09
Mene ne čudi što netko za profilnu stavlja sliku gdje je u najboljem izdanju, jer i općenito se u svakodnevnom životu volimo predstavljati u najboljem izdanju...Mene čudi što se mora baš sve uslikati i staviti na FB, a ako se to ne napravi, kao da se nije ni dogodilo...

Da, to je istina. Ajmo realno, tko si neće staviti fotku na kojoj se sviđa sam sebi? Nije bitno izgleda li spektakularno ili je samo sebi simpatičan na njoj...

Unknown123
28.08.2011., 11:07
Prvenstveno facebook mi se gadi , gade mi se:

- cure/zene-fufe bez obzira na godine, pocevsi od 13-30) koje se polugole slikaju u dopicnjacima, stiklama, tangama.... Sta ce kome takve slike? Je da ce napalit hrpu balavaca od 15 godina a ostatak ljudi ce im se rugat
- djecaci koji slikaju svoje '' trbusne '' , napregnu se ono dok gledas slike imas filing da ce im popucat sve zile i da ce im oci iskocit
- preseravanje preko statusa itd itd............

Ima jos milijun stvari medutim da ne duljin , sad ispada da sam ja skroz protiv stikli, tangi i svega toga , al ja mislim da sve mora imat svoju granicu. Prvo volim stikle i ne mislim da je zena koja ih nosi straca ali kad se radi o dopicnjaku, nisam za to zato sta mi je zao takvih cura/zena jer one ocito ne mogu privuc paznju na neki drugi nacin osim skidanjem i pokazivanjem guzice i pi*de. Protiv dekoltea isto nemam naravno nista u granicama normale. Ali ono , ne mjesam se u zivote zena koje rade svasta od sebe, samo mi ih moze biti zao. :top:

dart02
28.08.2011., 12:55

- cure/zene-fufe bez obzira na godine, pocevsi od 13-30) koje se polugole slikaju u dopicnjacima, stiklama, tangama.... Sta ce kome takve slike? Je da ce napalit hrpu balavaca od 15 godina a ostatak ljudi ce im se rugat
- djecaci koji slikaju svoje '' trbusne '' , napregnu se ono dok gledas slike imas filing da ce im popucat sve zile i da ce im oci iskocit

Ima jos milijun stvari medutim da ne duljin , sad ispada da sam ja skroz protiv stikli, tangi i svega toga , al ja mislim da sve mora imat svoju granicu. Prvo volim stikle i ne mislim da je zena koja ih nosi straca ali kad se radi o dopicnjaku, nisam za to zato sta mi je zao takvih cura/zena jer one ocito ne mogu privuc paznju na neki drugi nacin osim skidanjem i pokazivanjem guzice i pi*de. Protiv dekoltea isto nemam naravno nista u granicama normale. Ali ono , ne mjesam se u zivote zena koje rade svasta od sebe, samo mi ih moze biti zao. :top:

Apsolotuno se slažem :) :s Nemam ništa protiv lijepih fotki, al degutantno je kad se netko poslika u kupaonici u gaćama/grudnjaku i to stavlja na fejs da drugi komentiraju, treba imat granicu...

Rose_Belong
28.08.2011., 19:14
Wait, wut? :D Kad se ocrtava rub gaća, to je okej, ali ako obučeš tange, onda je prevršena mjera? :misli:

Pa ne ocrtava se uvijek. :rofl:
Ne, ne. Pokusati cu na jednom primjeru objasniti. :mig:

Redovitio vidam jednu curu, tj. susrecem... :D... ona obuce recimo tange, bijele tajice (i jos ih nategne...mozda su i one krace pamucne hlace, no nije bitno), majicu iznad pupka.
Meni je iskreno to uzasno i zgrozim se. Prolaze svakakvi tipovi po ulici, svakakvi joj trube, nju boli k...zapravo je nikada nisam vidjela u nekoj "normalnoj" odjeci. To je za mene prevrsena mjera.

Herp
28.08.2011., 19:48
Sori, i dalje ne kužim što je tu toliko strašno. :ne zna:
I ja nosim uske pamučne hlače s kratkim majicama, i tajice s majicama koje ne prekrivaju u potpunosti guzicu i svašta nešto u tom stilu, i meni je to normalna odjeća i lijepo mi je.
I mislim da ne izgledam vulgarno u tome, ima nešto i u načinu na koji nosiš stvari. ;)

chocolatecookie
28.08.2011., 19:54
http://images.huffingtonpost.com/gen/20176/original.jpg

Evo, ona ovdje ima petnaest godina. Da neka cura od petnaest ovakvu svoju fotku zakelji kao profilnu sliku, ispalo bi da se droljatizira.

Pješčani sat
28.08.2011., 20:46

a ti gledaš sve te silne profile pune sisa i tangi..zašto?

Lastan
28.08.2011., 21:14
a ti gledaš sve te silne profile pune sisa i tangi..zašto?
Point. Imam poprilično mnogo prijatelja na Facebooku, a nijedna prijateljica nema u profilu ništa što bih mogao nazvati nepriličnim ili neukusnim.
Zašto ja vidim dva droljasta profila godišnje, a i to onda kad mi netko proslijedi neki užas? Krećem li se drugim Facebookom, na kojemu su drolje rijetke? Zašto, bogovi, zašto? :cry:

Pješčani sat
28.08.2011., 21:18
mda, mislim da sam ja nekom censored Facebooku :rolleyes:

Lastan
28.08.2011., 21:36
mda, mislim da sam ja nekom censored Facebooku :rolleyes:
Vidiš, moguće. :misli:

Dobiješ li taj cenzurirani Facebook ako si stariji ili mlađi od 18? :misli:

dimnjak
28.08.2011., 21:41
bit ce stariji.

Pješčani sat
28.08.2011., 21:52
Vidiš, moguće. :misli:

Dobiješ li taj cenzurirani Facebook ako si stariji ili mlađi od 18? :misli:

bit ce stariji.

brijem da ga dodijele korisnicima sa slikama bez sisa i tangi :ne zna:
Facebook sustav me je ožigosao nevidljivim "Boooring" statusom

-Just-
28.08.2011., 21:54

Stavi fotku s avatara.:mig:

Pješčani sat
28.08.2011., 21:58
Stavi fotku s avatara.:mig:

neloše.

obično stavim pačke :D

Lastan
28.08.2011., 23:09
Dakle, ne računa se što je jedan frend nakeljio slike s mora na kojima se i meni vide sise?
Je li to zato što nemam tange na tim slikama? :misli:

Psmtr.

Pješčani sat
28.08.2011., 23:30
Dakle, ne računa se što je jedan frend nakeljio slike s mora na kojima se i meni vide sise?
Je li to zato što nemam tange na tim slikama? :misli:

Psmtr.

mogo si ih barem na glavu navuć :rofl:

tange, ne sise

Lastan
28.08.2011., 23:33
mogo si ih barem na glavu navuć :rofl:

tange, ne sise
:tuzni:

Da sam tada znao…

Pješčani sat
28.08.2011., 23:38
ja imam na fejsu curku iz razreda.
ona redovno apdejta svijet svojim slikama, i svaka slika je "hellyeahfuckme!" :ne zna:
sve odradi na svakoj slici, oči su malo stisnute, usne napućene, ramena stisnuta naprijed da se sise vide, obično je u duetu s frendicama pa izgledaju opasno i sexy i onak, cajke valjda.
znam ju pa mogu reći da nije ni glupa ni zla. ali slike su ajme i meni.ali svaka. to jest, valjda one gdje ne sjedi dečku u krilu s porno pogledom ne stavlja na fejs:D
i da, ona mi je potvrda da se van zaista nosi sve što vidim po dućanima, kad pomislim " dobro, tko ovo kupuje?" :zubo:

JPK
28.08.2011., 23:41
Pa tvoje sise su sve osim nevidljive i boring, iskoristi to. :D

Pješčani sat
28.08.2011., 23:47
da, mogla bih,
kad me budući poslodavac zagugla, da zna što mu dolazi na razgovor :rofl:

btw. čitala sam da se zaista sve više zaguglavaju kandidati, koji svašta postaju na net, pa bude belaja

Lastan
28.08.2011., 23:51
btw. čitala sam da se zaista sve više zaguglavaju kandidati, koji svašta postaju na net, pa bude belaja
I svatko tko se obruka zahvaljujući nedovoljno promišljenim postavkama privatnosti – sâm si je kriv. :kava:

Ono što mene fascinira jest da ponegdje šefovi traže da ih dodaš na Facebook.
Sve razmišljam što bih točno takvom šefu rekao, kamo da si tu ideju zabije. I koliko duboko.

pakleni_patuljak
29.08.2011., 09:36
I svatko tko se obruka zahvaljujući nedovoljno promišljenim postavkama privatnosti – sâm si je kriv. :kava:

Ono što mene fascinira jest da ponegdje šefovi traže da ih dodaš na Facebook.
Sve razmišljam što bih točno takvom šefu rekao, kamo da si tu ideju zabije. I koliko duboko.

razmisli, osoba (ovo mi je super je svejedno mogu pisati u ž. rodu a ispadam politički korektan :D) koja evemtualnim dodavanjem šefa na fejs riskira da popije otkaz ili barem neku veću neugodnost jednostavno nije dovoljno imteligemtna da se odupre takvom zahtjevu, jer da jest, imkiminirajućih sadržaja na potpuno javnom fejsu ne bi niti bilo.

drugim riječima, kad bih imao nekakvog šefa, ne bih imao nikakvih problema sa dodavanjem njega na fejs. čak dapače. fejs je izvanredan alat za manipulaciju šefovima. :D

Lastan
29.08.2011., 11:20
drugim riječima, kad bih imao nekakvog šefa, ne bih imao nikakvih problema sa dodavanjem njega na fejs. čak dapače. fejs je izvanredan alat za manipulaciju šefovima. :D
Mda. Jako je lako šefa staviti u grupu koja vidi isključivo ono što želiš da vidi. :D

Meni je super što, među inim, mogu lagati da nemam Facebook: mislim da se u mom profilu vidi samo avatar, a u kojemu – nisam ja.
Pa ti dokaži da sam to ja, a ne netko istog imena. Ma koliko to ime bilo rijetko.

white23
29.08.2011., 17:35
djaba ti 1554646641 lajkova-znam te uzivo!

-definitivno najbolja grupa na face-u

klonka
29.08.2011., 17:39
Meni je super što, među inim, mogu lagati da nemam Facebook: mislim da se u mom profilu vidi samo avatar, a u kojemu – nisam ja.
Pa ti dokaži da sam to ja, a ne netko istog imena. Ma koliko to ime bilo rijetko.
Baš sam išla pogledati. 18 mutual friends od kojih je pola s foruma, a pola s faksa? Nda, sigurno je netko drugi. :D :D :D :D :D

Lastan
29.08.2011., 17:48
Baš sam išla pogledati. 18 mutual friends od kojih je pola s foruma, a pola s faksa? Nda, sigurno je netko drugi. :D :D :D :D :D
Reci mi: bi li me ti tražila da te dodam kad bi razmišljala o tome da me zaposliš? :D

Pješčani sat
29.08.2011., 17:49
:rolleyes:
vi ste si svi fejsbukfrendovi ovdje

booring

klonka
29.08.2011., 17:51
Reci mi: bi li me ti tražila da te dodam kad bi razmišljala o tome da me zaposliš? :D
Ne bih. Ne vidim na koji bi način prijateljstvo naša dva privatna profila trebalo utjecati na radni odnos. Eventualno bih te mogla stalkati da vidim zabušavaš li u radno vrijeme, ali računam da nisi toliko glup da to objavljuješ na sva zvona, a u krajnoj liniji, to ne mora značiti da ne obavljaš svoj posao kako treba. S druge strane, ako igraš Mousehunt, rado bih te dodala. :rofl:

Šalu na stranu, malo me ljuti ova guglabilnost. Možda opet promijenim ime na fejsu.

Lastan
29.08.2011., 17:59
Ne bih. Ne vidim na koji bi način prijateljstvo naša dva privatna profila trebalo utjecati na radni odnos. Eventualno bih te mogla stalkati da vidim zabušavaš li u radno vrijeme, ali računam da nisi toliko glup da to objavljuješ na sva zvona, a u krajnoj liniji, to ne mora značiti da ne obavljaš svoj posao kako treba.
Pa no. Moji bivši kolege svako malo nešto puknu na Facebook, bilo to u radno vrijeme ili ne. Kad naiđe. A svi rade.
S druge strane, ako igraš Mousehunt, rado bih te dodala. :rofl:
Ne igram. Što je to?
Šalu na stranu, malo me ljuti ova guglabilnost. Možda opet promijenim ime na fejsu.
Možda je zato Skviki promijenio ime… :misli:

klonka
29.08.2011., 18:05
Ne igram. Što je to?
Klik (http://mhwiki.hitgrab.com/wiki/index.php/MouseHunt_Wiki). :brukica:

Chocoholic ♡
30.08.2011., 15:40
Jedino je logicno da ce svatko stavit sebe u najboljem izdanju (eventualno neka slika vazna toj osobi na kojoj bas i nije najbolje ispao/ispala), ali fejs je takva zbrka sama od sebe da se ne treba cudit. :ne zna:

Mislim, svi ti komentari 'presavrsena', 'prezgodna' 'najbolja', itd. su zapravo samo 'obaveze' koje su tvoji prijatelji duzni obaviti kao tvoj fejs prijatelji, tako da se ja prva bas i ne obazirem na to, jer znam da pola toga nije istina.
Nije da imam malo samopostovanja ili nesto tako, vec znam sama po sebi kome moram lajkat i komentirat novu profilnu (s tim da se meni mozda i ne svida), a kome ne...

Tu i tamo se nade koji iskreni komentar s jedne i s druge strane, ali nesto rjede.

Afrika paprika
30.08.2011., 18:03
Možda je zato Skviki promijenio ime… :misli:

Ou šit skviki :zubo:

Ja sam na fejspuku ja i slika je moja, al imala sam jedno vrijeme ispremiješano ime i prezime u nazivu, to mi je svizac složio. Mislim da mi je to još uvijek adresa profila, i rado ću to promijenit ako dođe do tog da me poslodavac traži tako nešto. Inače sam vrlo privatna i skrivena, a dobar dio lista ne vidi dobar dio toga.

dimnjak
30.08.2011., 18:16
Ja sam na fejspuku ja i slika je moja, al imala sam jedno vrijeme ispremiješano ime i prezime u nazivu, to mi je svizac složio. Mislim da mi je to još uvijek adresa profila, i rado ću to promijenit ako dođe do tog da me poslodavac traži tako nešto. Inače sam vrlo privatna i skrivena, a dobar dio lista ne vidi dobar dio toga.
ja sam na fejsu ja. necenzurirana verzija. sluzi mi iskljucivo ko zajebancija. nemam ime.prezime, al svi koji su mi frendovi znaju ko sam. i ja znam ko su oni. no i dalje vise od pola njih nema pristup nicemu, samo ppu :D ostali imaju isto vidjenje fejsa ko ja, pa se lijepo fejzbučemo.

beryozinka
30.08.2011., 21:12
Mislim, svi ti komentari 'presavrsena', 'prezgodna' 'najbolja', itd. su zapravo samo 'obaveze' koje su tvoji prijatelji duzni obaviti kao tvoj fejs prijatelji,

Đizs, kuda idu te nove generacije ako im je ostavljanje komentara na Fejsu postala dužnost (!) :lol:

Sušanti
06.09.2011., 23:12
Ja na facebooku imam nadimak i prezime, zato što me 98% ljudi zove po nadimku, a ne po pravom imenu. Imam svoje slike, ali ne u profilu, nego u albumu i mogu ih vidjeti samo frendovi, koje sve do jednog poznam i u stvarnom svijetu. A slika profila nije moja, trenutno imam sličicu Lakshmi...

Mantis Religiosa
09.09.2011., 05:06

cekaj, a sta bi trebala sa svakih pet kilograma viska staviti nove slike na fejs :ne zna:

ok, zena ima slike na kojima je dobro izgledala i :confused: a, fejs ima valjda zbog sebe, a ne zbog drugih ljudi ne ?? :ne zna: Ja ne kuzim ljude koji se zamaraju tudjim slikama na fejsu :confused:

Kendi
09.09.2011., 16:11
Ja sam jedna od onih sto se cude i ljudskoj gluposti se ne mogu nacuditi jer slijepo vjerujem da nisu osobe bas toliki kreteni.

Strogo pazim kakve slike stavljam ne biram da dobro izgledam nego prikladne fotke jer imam osobe starije tu,porodicu,prijatelje,radne kolege i da si sad dodjem i okacim slike u kupacem kostimu pa ne dolazi u obzir:rolleyes:

I neznam zasto bi na facu pumpala ego jer zaista mi nista ne znaci niciji kompliment ako se ja sama ne osjecam dobro u svojoj kozi:mig:

TheBlondinaX
12.09.2011., 22:54
Ljudi vole pažnju, vole primati komplimente. To je tako i uvijek će biti.
Malo tko će priznati, ali naravno da je bolje imat' 100 lajkova na slici nego 3. :)

Uostalom, žene, žene... Srede se i žele pohvale i priznanja za frizuru, haljinu, štikle... To se nikad neće promijenit. :D

romance-soul
15.09.2011., 17:43
Zaključaj profilne slike tako da ih nitko ne može vidjet, ni prijatelji ni stranci. Vidjet možeš samo ti (fala Bogu). Ne može ti nitko lajkat.
I navodni "problem" je riješen. I ja sam donedavno mislila da je količina lajkova na slici mjerilo te neke tvoje ljepote. stupid :kava:
Ali..ajmo realno razmislit. Profilna slika je samo slika. Samo to. Bilo da je to Pokemon, Mamić, pas ,zec ,ali još uvijek si to ti .
Tvoje ime i prezime,tvoji podaci -jedino bitno.
Ak se dop. s frendicom iz škole,razreda - dopisuješ se s njezinim postojanjem ,a ne sa slikom profila.

No,ne shvaćamo svi na isti način taj famozni FEJS -.-
-Nekome je super način da se čuje s ljudima koji su na drugom kraju grada,države etc.
-Nekome je super način da se pokazuje. I to mu je jedino bitno.
Samo se pokušajte na fejsu ponašat što sličnije onime u javnosti i stvarnom svijetu. Vrlo brzo skužiš neke stvari.