PDA

View Full Version : Asi (vol.2)

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41

rosa967
24.06.2011., 20:13
vidim,vraća se stara ekipa na forum
bravo ekipa sto puta bravo

Zezica
24.06.2011., 20:32
Fali serija, fali do bola, al' hajde, ekipa je još uvijek tu, dok nam daju...
Čitam kad stignem, stislo me sa svih strana, ali ne bi ja bila ovnica da se ne suprostavim svemu pa i stresu i poslu i svemu ostalom. Pa lijepo pustim sve na "ignore" do daljnjeg i skoknem do vas.

Drage moje, evo samo da uletim da vas pozdravim
na brzinu sve pročitam pa da ne budem smrad da se ne javim.
Hajat ,labelleza super klipovi, ema kali savršeno odrađeno -uživanje ponavljati gradivo ,još samo kad bi nam moni sve ovo (prve ep.) propratila sa slikicama:cerek: eeee ,to bi bio pun pogodak.
Sve vas puno

Emica je započela super stvar, sad samo čekam da gif majstorice i pikčr umjetnice krenu u akciju. Ja još nemam flat, ali u fazi je... još malo, a onda ću si, za dušu, pogledati još jednom, i za epizode za koje mi fale postepizodni postovi - izdvojiti vrijeme i napisati ih. Tako ću imati moju verziju Asi u cijelosti.

bella onda nis cekamo minci ili emu one su ovdje help desk
ja trenutno gledam drugu epizodu i tek sad kontam neke stvari
stas kad sam bosanka

Hajat, i ja mislim da kod drugog ( a tebi n-tog ) gledanja neke stvari drugačije percipiraš. Ne znam kakav je doživljaj vama koje ste spojlale bio kad ste odgledale na TV?
[....U vezi tog prstena. Moram reći da ste me uhvatile. Uopće se ne mogu dosjetiti je li ga Demir ponovo kupio, ali mislim da to nije prikazano. Mislim da za ovo vjenčanje na kraju uopće nisu spominjali prsten. :ne zna:
.............
Hvala ti, drago mi je da ti se svidjelo. Da, i meni je to bila jedna od najvećih zamjerki. Ja sam čak (kada sam prvi put gledala seriju) razmišljala da je prestanem gledati nakon te scene. Znam, znam. Ali jednostavno sam pošizila na to... Na kraju eto, sve se to utopilo u moru doživljaja ove serije. I ja seriji Asi sve praštam jer je kao cjelina savršena. Ponekad se moramo odmaknuti od nečega i pogledati sve u cjelini da bismo vidjeli pravo stanje stvari. Jer nas djelići te iste cjeline mogu zavarati.

Prestrašno kako veliki dio nas zamjećuje iste detalje. Ja sam cijelo vrijeme škicala ŠTO Asi ima na prstu, jer prsten broj 2 nije bacila, nego spremila u kutijicu. Ja nisam vidjela ikakav 3. prsten, pa i scenu vjenčanja su samo BOOM! postavili. Žurilo im se, sve su predradnje već prošli, a bogme i kalvariju s njegovom bolesti, valjda im taj način obilježavanja pripadanaj nije bio važan. Bilo je više nego očiti da si pripadaju. Jedino se Demiru na prstu presijavao onaj vjenčani prsten, na Asi nisam ništa primijetila..

... Dobro se sjećam moje reakcije nakon Demirove šamarčine, pogotovo što je uslijedio nakon njezinog nehotičnog udarca onim bičem. Nakon toga mu je ( prema prijevodu Nove ) da je gad. Iskreno, bez obzira na sve što se u seriji događalo, pa je nešto lakše shvatiti, šamaranje žene je nešto što nikako ne mogu progutati. jer po toj logici, kad god žena napravi ili kaže nešto što muškarcu ne paše, ima pravo opaliti zidarsku? Bez obzira koliko je on sasran nakon toga? Pa onda bi Neriman trebala izgledati kao bundeva!

moje je mišljenje da sada nakit(ogrlica prsten naušnice),nisu u prvom planu i više nemaju onu simboliku kao na početku :)
sada su sigurni u svoju ljubav i ne trebaju takve potvrde :s
šteta što na kraju Asi nije došla s kuvertom iz laboratorija :s
pa da je nih dvoje zajedno otvaraju i proslavljaju:lol: ,naravno u novoj sobi:s

Rosa, i ja tako mislim! Nikakvi dodatni izljevi pripadnosti nisu važni, oni su na kraju zaista pripali jedno drugom.
Jedino mi smeta što je ona ogrlica sa dukatom potpuno pala u zaborav, a nosila je radnju nekoliko epizoda.
rosi hehhehe dobra si al ne zaboravi da je demir imao rak i da je bio skoro pola godine u izolaciji
slabi i tako to znaci malo bi bilo cudno da bas ono zamjesaju dijete u toj situaciji
al bilo bi slatko zar ne

Stara moja, ali onaj njegov pozivni pogled kad je malena zaspala..... Nije u njemu bilo ničeg bolesnog, dapače - bio je zdrav za pop***t!

[.........

Pa, iskreno, ne znam. :rofl: Odlučila sam se ne zamarati unaprijed sa time što ću i kako ću ovo ili ono. Ali, imaš pravo, bit će teško opisati takve scene koje su praktično neopisive.

Ma ja se uopće ne brinem! Sjećam se ja tebe sa BG teme, išlo ti je to samo tako.
Lijepo se ti srećo ne zamaraj s time, što god napišeš - bit će super!
20-a 8.dio.

Dzenem Abla izdvojila sam samo dio tvog posta...
ja sam matematicarka u dusi pa sam se odmah bacila na racunanje...
46 serija x 90 min = 4140 min iliti 69 sati ilti skoro 3 cijela dana...

pa kad si ti uopce spavala zzz:???

u potpunosti se slazem s tobom da je Asi jedna velicanstvena bajka koja ce uvijek ostati zapisana u nasim srcima zbog prekrasne muzike, prirode, a najvise zbog ljubavi.:love:

A što dijete zna što je 3 dana? :rofl:

hajat
24.06.2011., 20:45
hehehhe danas nisam bas bila aktivna
morala sam nesto odraditi sto sam odlagala pola godine
samo tako
a vidim da je ekipa i na fcu i ovdje cok aktivna
super kokice drzite ritmus
a zezi nekazem ja da nis nije bilo
samo ako se sjecas ljubavne pecine tada smo minci i ja razmisljale koliko puta su
al ovaj puta je to vise bilo onako njezno bolesnicki
tabir bilo je bilo samo mozda jedanput tane tane

Zezica
24.06.2011., 20:45
Seriju Asi gledala sam od prve epizode na Novoj. Privukla me njihova najava i zaintrigiralo izvlačenje prošlosti likova iz serije.
Zato ipak hvala i Novoj bez obzira na naša silna uzrujavanja. I sama sam ih nazivala i pisala im.
Sjećam se kao danas da me Asi osvojila baš u 2. epizodi kada je otvoreno priznala da je ona srušila ogradu.
Za mene je ona postala osoba kakva, po mojem mišljenju, jedna mlada djevojka treba biti - dostojanstvena, otvorena, iskrena, poštena,
držati se sebe i svojih principa, visoko moralna.
I ako ćeš nekoga privući u životu onda je to ono što jesi a ne što imaš ili iz koje si porodice.Uvijek sam u ovoj priči više stajala uz nju unatoč njezinim mladenačkim nesnalaženjima.
Tek tada je Demir saznao da ona nije radnica već da je kćer Ishana.

Inače, Ema, ti si jedna krasna djevojka. Nesebično daješ sebe svima nama.
Puno ti hvala na tome, ostani i dalje svoja, jer dobro se uvijek dobrim vraća.
Šaljem ti jedan veliki toplo-vruči pozdrav iz Zagreba.

Voćkice, meni je tako žao što si se na samom kraju uključila! Pišeš tako lijepe postove, bio bi te gušt pročitati puno puno prije.
Ova boldana rečenica je tako jednostavna, a tako si sažela istinu.
=monimalu;34443429]... :D ... A ja sam mislila da sam jedna od rijetkih koja nije ljubitelj Fejsa ... sad vidim da nas ima dosta!

Iskreno, ja sam se do prije neki dan klela da to NIKAD neću napraviti. Jedino zašto sam to napravila ( profil ) je ova ekipa sa foruma, bilo bi mi užasno, ali užasno žao da se ovakva THE ekipa - rastrese. Ne gledam niš drugo, kakve grupe kakvi bakrači, ni ne znam što je to,ali ovaj dio "ASI" je jedino što me zanima. Zbog ekipe.
........
Znas sto je meni palo na pamet?! ... P&P s Colinom Firthom ... :D :mig: ... Razmisljala sam da ju skinem s neta pa da pogledam i usporedim - da vidim je l' jos uvijek tako dobra. Kad sam ju gledala prvi put bila mi je predobra ...

'Bijeg' - ni mene se nije dojmio, pogledala sam jednu epizodu - nije to to! Cini mi se da su njega ubacili samo preko ljeta (toliko epki ima) da popune shemu. Nadam se necemu boljem, puuuuno boljem na jesen!
P&P s Colinom Firthom je meni već duuuuuugo na kompu, dobro da se nije izlizao. pa si maknem prijevod, pa ga stavim, pa gledam napreskokce, pa otpočetka, ali uvijek mi je lijepo!
Čime će nas počastiti na jesen, nema blage veze, ovo sad mi je ili nenormalno dugačko ( onaj otac u Lišću je još autističniji od Ihsana! Već to me odbilo), a onaj Bijeg mi nikako ne sjeda zbog glavnog glumca. Ne mogu ga prožvakati i gotovo, a i glumica vegetira kroz život. Kemija "0", fizika "0" - gledanje 0 bodova.

mariana7
24.06.2011., 20:49
BAŠ IM JE BILO TEŠKO :cerek::lol::lol:

http://www.gifsoup.com/view1/2159254/mirenje-o.gif

http://www.gifsoup.com/view3/2159268/razvod-o.gif

SILA MASI DAJE UBRZANJE ILI BENEFICIRANI RADNI STAŽ
http://www.gifsoup.com/view4/2159288/uh-ja-o.gif

UH GRHHEHHEHEHE I ALEXANDER BELL :D:mig:

http://www.gifsoup.com/view5/2159295/telefon-o.gif

http://www.gifsoup.com/view6/2159316/nema-odmora-o.gif

AKO NISTE ZNALI TAKO SE PONAŠAJU LJUDI PRED RAZVODOM

zezi pikčer pratnje emi ide uskoro ne brini

skorpion1
24.06.2011., 20:50
tuba ja sam ti glupa bosanka i nekada ne kuzim stvari stas ima nas i takvih
tobe jarabi

ma daj hajat, curo vesela , šta je sad to.:rolleyes::grli::kiss: tko te naljutio,

skorpion1
24.06.2011., 20:53
zezili, e baš smo vamo- tamo, kada je repriza asi, ja bih nešto snimila, gdje da nađem onu analizu 1 i 2 od minke i kud je ona nestala, malo sam se pogubila. pozdrav.

Tratincica83
24.06.2011., 20:56
Toooo Koljegaaaaaaaaaaa :kiss:.......čok im je teško a i nama je dok ih gledamo :cerek: :rofl:

a onaj Bijeg mi nikako ne sjeda zbog glavnog glumca. Ne mogu ga prožvakati i gotovo, a i glumica vegetira kroz život. Kemija "0", fizika "0" - gledanje 0 bodova.

Zeki ...joj i ja sam malo škicnula "Bijeg" i jok...ne ide....poslje "Asi" sve je 0 bodova

Zezica
24.06.2011., 20:59
zezili, e baš smo vamo- tamo, kada je repriza asi, ja bih nešto snimila, gdje da nađem onu analizu 1 i 2 od minke i kud je ona nestala, malo sam se pogubila. pozdrav.

Ja sam se već povezala sa jednom forumašicom.... Samo čekam da nabavim, pa lijepo, polako ispočetka uživati.
Posebno su mi lijepe početne epizode, ono njihovo nabrijavanje koje je eksplodiralo u legendarnom bolum 15....

MariaIsabella
24.06.2011., 20:59
http://www.pohrani.com/f/29/cf/DWKpbbD/216133178188648899736163.jpg

Tatica i kcer :mikrocerek:

@Dejzi Dotuci ces me :zubo: najbolji njegovi stylinzi i najbolji njegov izgled .Ovaj gore gif takoder :mikrocerek:

@marianci :cerek::cerek::kiss:

Pozz svima :kiss:

mariana7
24.06.2011., 21:02
PRAVO NE VOLIM THE BRKOVE FAZU ALI TU SU BILI KAKO BI EMA REKLA MUCASTI

http://www.gifsoup.com/view4/2024423/br-268-i-262-i-o.gif

http://www.gifsoup.com/view2/2024483/uh-ah-o.gif

http://www.gifsoup.com/view4/2024530/napokon-o.gif

hajat
24.06.2011., 21:09
daje se na znanje daje se na znanje
kokice i pjetlici
minci je na godisnjem u bela italia
tako da se malkice strpite
a skorpi nije mene niko naljutio samo sam objasnila da ni ja nisam supermen i da nekada ne kontam kad neko nesto napise
a naravno gleda se ispocetka asi
ja je jos nisam na tv vidjela jer sam u slovackoj
tako da na ytbu mi je to ok a sad kad gledam ponovo mnoge stvari su mnoooooooooooogo jasnije i shvacam dublje
a posebno poslije onog intervjua s tomris
minci hvala ti do neba

Zezica
24.06.2011., 21:12
Marianči, onaj zadnji gif u serijalu "PAR PRED RAZVODOM" - ma meni ono na kraju nikako ne izgleda kao gluma. Ubijte me blenatvu, ali meni je ona pusa na kraju bila preprirodna!

amella 77
24.06.2011., 21:13
[QUOTE=Zezica;34463482] šamaranje žene je nešto što nikako ne mogu progutati. jer po toj logici, kad god žena napravi ili kaže nešto što muškarcu ne paše, ima pravo opaliti zidarsku? Bez obzira koliko je on sasran nakon toga? Pa onda bi Neriman trebala izgledati kao bundeva! :lol::lol::lol: na ovo boldano,a je da ih je Neri zaslužila bome jeste. Sva joj je sreća pa se Ihsan vodi nama dobro znanom rečenicom ''razmislimo razgovarat ćemo sutra'' U ovoj 5 epizodi scenu Možemo li zaustaviti vrijeme by ema odgledala sam xy puta ali svaki put ostanem paf .Toliko se uživim u njihov dijalog da stvarno pomislim da se njh dvoje obraćaju jedno drugom ''zaoprave''(kao T i M a ne kao demir i asi)
Edit- upravo pročitah zezili ovaj tvoj post da je pusa bila preprirodana,uf dobro je ja sam mislila da ja to previše subjektivno gledam i procjenjujem

hajat
24.06.2011., 21:22
zezi meni je cijela serija pre prirodna
ja ni u jednom trenutku serije nisam osjetila dosadu
a sad kad je drugi put gledam
imam osjecaj ko mala djeca da je to sve stvarno

al ja u nekim scenama imam osjecaj da je to science fiction
zasto pa tako dobar sklop ljudi dialoga prirode i svega okolo toga
posebno murat tuba zajedno gluma demir asi
to jos nisam vidjela i vjerujem da dugo necu vidjeti

skorpion1
24.06.2011., 21:30
daje se na znanje daje se na znanje
kokice i pjetlici
minci je na godisnjem u bela italia
tako da se malkice strpite
a skorpi nije mene niko naljutio samo sam objasnila da ni ja nisam supermen i da nekada ne kontam kad neko nesto napise
a naravno gleda se ispocetka asi
ja je jos nisam na tv vidjela jer sam u slovackoj
tako da na ytbu mi je to ok a sad kad gledam ponovo mnoge stvari su mnoooooooooooogo jasnije i shvacam dublje
a posebno poslije onog intervjua s tomris
minci hvala ti do neba

a gledala i ja na yt, kad ono došli fini računi od t-com, kad bi se mogla nabaviti kazeta ili cd, ako je netko snimao, ja to nisam imala sa čime, sva mi tehnika stara ,,sto,, godina. :)

skorpion1
24.06.2011., 21:41
ASI _ sjećanje na zafera,

http://i51.tinypic.com/ekq25f.jpg

hajat
24.06.2011., 21:43
skorpi a zasto si ne uzmes flatrate
ja imam neograniceno deset eurica mjesecno i vozi misko

hajat
24.06.2011., 21:44
skorpi mislim da izi ide sada skidati seriju

skorpion1
24.06.2011., 21:45
i još malo sjećanja by skorpi

http://i55.tinypic.com/11uzqjc.pg

Amy25
24.06.2011., 21:46
http://www.gifsoup.com/view2/2024483/uh-ah-o.gif

Hvala Bogu pa je ova faza sa brkovima nije dugo trajala. Uopšte ne liči na sebe sa njima:):):)

Veliki pozdrav za sve forumaše i forumašice!!!

rosa967
24.06.2011., 21:47
ako su vam računćići postali računčine prijeđite na flat tarifu i:top:
ona scena poslije uživancije u vakifiliju,kad Asi kaže Demiru:ne gledaj me tako,a on odgovori :morat ćeš se naviknut
ta mi scena ne djeluje kao da je iz scenarija :mig: nego kao da je to Tuba rekla Muratu :lol: ,a oni počeli snimat pa je nisu htjeli izbacit(mislim scenu):lol::s

skorpion1
24.06.2011., 21:49
hajat, ma imam neku pretplatu kao jeftiniju, reklamirala, valjda će biti bolje.

a stvarno bi voljela imati cd ili kazetu, valjda će se naći netko poduzetan da to uradi i plasira, daj bože. u njem. možeš kupiti i cd ili video kazetu već prikazanih filmova. šteta što to ne rade naši.

skorpion1
24.06.2011., 21:52
http://i55.tinypic.com/2m44p5z.jpg

evo, za laku noć, želim vam ugodne snove, do slijedećeg puta svima pozdrav

Tratincica83
24.06.2011., 22:06
Da se prisjetimo :cerek:.....................

http://www.gifsoup.com/view5/2712923/bolum-32-suncokret-gif1-o.gif

http://www.gifsoup.com/view7/2712995/bolum-32-suncokret-gif2-o.gif

http://www.gifsoup.com/view7/2713025/bolum-32-suncokret-gif3-o.gif

MI ... čok lajk slikice....babadzim i kzm :cerek:...Škorpi hvala na lijepim slikicama za laku noć :cerek:

mariana7
24.06.2011., 22:11
Koljega gifovi:D:D:D

amella 77
24.06.2011., 22:11
Skorpi hvala na slikicama:) lijepi snovi
mariana 7 da tebe ne zaboravim :kiss: za fotkice s predhodne strane
hehehe lude li ekipe toliko smo se navukle da svatko pronalazi po neku scenu koju nije doživio kao da je samo''gluma''.Ili je ovo nešto kao nus pojava nakon n-tog gledanja serije.događat će vam se da se uživite u seriju i glumce doživljavate kao RL.Još će nam se početi i priviđati tobe jarabi.
Ali po ko zna koji put znam ponavljamo se -njih dvoje(kao glumački par ,mada ja ne bih imala ništa protiv i da je nešto više bilo ili bude) ) je jednostavno dobitna kombinacija za uspjeh serije ,filma.Oni zajedno imaju ono nešto,što nema nijedan drugi glumački par.Citiraću hajat dvije polovine jabuke,oni zajedno su jedna cjelina.

monimalu
24.06.2011., 22:12
Kod Gospodara prstenova je bio 'Povratak kralja' - je li ovo kod nas 'Povratak kraljica 3.'?!
Gif-curke tako mi je drago da ste navratile, bas ste nam nedostajale, ali najiskrenije! :kiss: Joj koji gifici! :cerek:
Ja sam trenutno u velikoj guzvi, ne stignem ni na Fejs ni na mail da provjerim ekipicu. A sljedeci tjedan mi je jos gori, k'o nikad dosad ... pa mi cak bude drago sto je ASI zavrsila da ne propustim najbolje epke.

...
Da i meni je falila ta ogrlica, super si se sjetila, ako je Asya već imala ono srce oko vrata, bilo bi mi fora da su prikazali kako su maknuli Ihsanovu sliku i stavili sliku njenog tate..
Lijepo kaj su nam malo pokazali scene iz njihvove svakodnevice ali naravno bili bi ljepše da ih je bilo puno više, i meni to jako fali.

Mislila sam na onu the dukat ogrlicu. Tog srceka se nisam sjetila, ali potpuno si u pravu. Trebala je maknuti dedecima. Sad kad konacno ima svog oca pored sebe ... to bi bila jako lijepa gesta.
A mozda ga je Asya izbacila skrivecki da se dedecim ne uvrijedi, a mi nismo vidjeli! :D

..već je u početku počeo "bacati" poglede...trebalo bi ih prebrojati u sličicama,..sad jel on bio malo bucmastiji u početku ili to samo na ovoj slici izgleda..

Defnnic ovo je s pocetka pa ti svojim 'strucnim okom' procijeni ... :cerek: ... odmjeri ga od glave do ... koljena! :rofl: ... Ostatak ti ne treba! :mig

http://img220.imageshack.us/img220/259/16093366.jpg

Ja sam odlučila da prestanem biti ovisnik o Asi i 2 dana nisam čitala kaj ste napisale, ali sam danas sve odvalila - oći su mi do poda.

Lakše sam se odvikla od cigarete - i ja gledam sve odpočetka.

... :rofl: ... :rofl: ...

...
Iskreno, ja sam se do prije neki dan klela da to NIKAD neću napraviti. Jedino zašto sam to napravila ( profil ) je ova ekipa sa foruma, bilo bi mi užasno, ali užasno žao da se ovakva THE ekipa - rastrese. Ne gledam niš drugo, kakve grupe kakvi bakrači, ni ne znam što je to,ali ovaj dio "ASI" je jedino što me zanima. Zbog ekipe.
........

P&P s Colinom Firthom je meni već duuuuuugo na kompu, dobro da se nije izlizao. pa si maknem prijevod, pa ga stavim, pa gledam napreskokce, pa otpočetka, ali uvijek mi je lijepo!
Čime će nas počastiti na jesen, nema blage veze, ovo sad mi je ili nenormalno dugačko ( onaj otac u Lišću je još autističniji od Ihsana! Već to me odbilo), a onaj Bijeg mi nikako ne sjeda zbog glavnog glumca. Ne mogu ga prožvakati i gotovo, a i glumica vegetira kroz život. Kemija "0", fizika "0" - gledanje 0 bodova.

- Ma ja ti inace nisam ljubitelj Fejsa, ali u biti i da jesam - ne stizem ... To mi je najveci problem. Ljude s kojima sam bliska vidjam cesto, a s rasutom familijom se cujem na drugi nacin. Htjela sam napraviti profil bas i samo zbog ekipice, ali trenutno ne stizem na vise strana nikako. Navratim ovdje i to je to!

- Evo ja upravo skidam P&P.

- Ja sam citala da je Nova otkupila 'Ask ve Ceza' (novu Muratovu seriju). Mislila sam da ce nju emitirati poslije ASI, ocito sam promasila! :zubo: Mozda ju puste poslije ovog 'Bijega'.

http://www.pohrani.com/f/29/cf/DWKpbbD/216133178188648899736163.jpg

Tatica i kcer ...

... Superiska! ...

Danas kad sam navracala na forum htjedoh postaviti upravo ovu slicicu i zaboravim. Ni sad se vjerojatno ne bih sjetila tako da sam jako happy sto si ju postavila! :cerek: Bas je predobra!

ISKRA1819
24.06.2011., 23:07
Škorpion1 - Gaziš ti gaziš po duši ali nesmeta kad su ovako lijepe slike i stihovi.

ema_kali
25.06.2011., 00:02
čitam vas i dalje, veselim se prepričavanju epizoda kroz opis (emice samo nastavi) i sliku (CSI tim čekamo vas da krenete u istragu ispočetka od prve epizode), a najviše se veselim vrckavim duhovitostima kao npr. "ćeri moja, sva si na tatu" :rofl:

pozdravlja vas i dalje vaša vjerna obožavateljica Abla

ps. oprostite zbog dugačkog posta

Abla, draga, post ti je taman na mjeru, nipošto dugačak. :cerek:

Što se tiče ovog mog projekta, bez brige, nastavit ću. :mig:
A ova tvoja paralela Asi sa P&P je sjajna. Ja sam inače obožavateljica Jane Austen i činjenica da Asi ima jako puno poveznica sa P&P je meni bila dodatni razlog da se uživim u seriju.

Ali vidim da su mnoge i dalje jako vrijedne...Emica nas čak svaki dan počasti sa osvrtom na jednu epizodu..i to radi predivno kao i obično....Emice canim, jel ti neobično kužiti početak serije jer nema tvog Ziya beya hiihihih

Dejzi moja, joj, jako mi je neobično bez mog Ziye beya. A sad se već pomalo pribojavam jer sam shvatila da će se pojaviti uskoro i to u svom najgorem izdanju. Uf, tu na početku je i meni išao na jetra, pa će mi biti neobično ponovo ga vidjeti kao lokalnog windfuckera.

@emice Genijalna ti je ova ideja. Razmisljam da ti se pridruzim

MI :rock: Ajde, ajde, ne razmišljaj previše, pridruži se!

Ma ja se uopće ne brinem! Sjećam se ja tebe sa BG teme, išlo ti je to samo tako.

Zezi, hvala ti! :kiss: Joj, da znaš da sam se odmah sjetila BG-a i one famozne 39. epizode, koji je to presing bio, noćima sam sanjala tu epizodu i moj opis koji sam trebala postaviti. :facepalm:

Škorpi, predivni stihovi za laku noć. :s Eh, Enes Kišević... :cerek:

hajat
25.06.2011., 08:55
kokice gudnajdn
ja evo ponovo gledam seriju i sto je vise gledam vise mi je draga
to mi se ni s jednom serijom ili filmom nije desilo osim s godfatherom
pozdrav iz suncanog martina

Tratincica83
25.06.2011., 10:32
günaydın :cerek:

Prisjetimo se jedne lijepe scene ... bolum 25 ... :cerek:

http://www.gifsoup.com/view7/2715436/bolum-25-gif-1-o.gif

http://www.gifsoup.com/view7/2715455/bolum-25-gif-2-o.gif

Zar se strahuje od ljubljenja i vezanosti za voljenog? Što je u životu ljepše od toga? Vidi kako lijepo stoji pored tebe. To je ljubav. On je tvoj, Asi.
Moj?
Da, tvoj. Punim srcem i duhom je tvoj. Zar ne vidiš :cerek:

http://www.gifsoup.com/view7/2715463/bolum-25-gif-3-o.gif

Posljednji sam put dobila ovako lijep dar kao dijete. Ne znam što da kažem.
Samo me nastavi ovako gledati. Dugo nisam vidio da ti se oči smiješe.
Odavno nisam bila ovako sretna.
Drago mi je da sam ja razlog tome.
Hvala ti, Demire. Nikad neću zaboraviti ovaj trenutak.
Ni ja. Ustvari, ja bih se tebi trebao zahvaliti.
Zašto?
Zato što si mi dala hrabrosti. Već duže vrijeme želim nešto reći.
Pa reci.
Čini se da to neće biti lako kao što sam mislio.

http://www.gifsoup.com/view5/2715495/bolum-25-gif-4-o.gif

defnne
25.06.2011., 12:09
Čok mi je drago vidjeti da su se i ostale kokice aktivirale, :cerek:.., gif majstorice, a nema vas danima, a mi čekamo na nove-stare mrdajuće sličice...

Scena: Krave na sastanku uprave.
Demir na svojoj farmi održava poslovni sastanak. Svi su čok skockani, odijela, kravate, hrpe papira. Demir im objašnjava svoj najnoviji poslovni potez. Kad odjednom, začuje se neka tutnjava. Jedan od poslovnjaka zabrinuto se počne ogledati oko sebe. Demir im onda objavi kako je kupio stado krava za farmu, jer tako su mu savjetovali. U tom trenutku, Asi propiči pokraj njih. Demir pogleda onako šeretski iskosa prema njoj. Asi piči dalje, a prema njoj ide Arif i tjera stado krava. Asi mu kaže kako ih sve mora pregledati. Krave se valjda prestrašile potencijalnog pregleda u Asinoj ordinaciji, pa raspale trčati na sve strane. Oni poslovnjaci se zablenuli, pa brže bolje počeli bježati jedan po jedan. A krave drito preko stola, stolica. Demir mirno sjedi na svojoj stolici, krave jurcaju oko njega, a on se samo cereka. Asi nonšalantno došeta do njega, pa ispali Demiru i unezvjerenim poslovnjacima ''Ne zamjerite, na farmi smo.'' I odmaršira ona, a Demir se smijulji za njom.

Kako su lude te početne scene, na krave sam malo zaboravila, sjećam se da je nešto omelo taj sastanak,a zaboravih da su krave u pitanju..
Te humoristične scene, su mi zakon, baš onako spontano urađene, a ne poput nekih am.komedija, eto mi se trebali smijati, a ni ž od humora..

nisam se javljala nekoliko dana jer sam i ja, kao i mnoge ovisnice o Asi, krenula gledati seriju na YT ispočetka

od utorka poslijepodne (kada mi je počeo skraćeni godišnji) do danas, stigla sam do originalne 47 epizode (upravo sam na dijelu gdje Demir kaže Asi "Čuješ se po gnojivu" ...izračunajte koliko je to sati pred računalom ..

nakon ponovnog gledanja, shvaćam koliko je serija čok duhovita, koliko su glumci čok dobri, koliko je scenarij čok kvalitetan, koliko je glazba čok lijepa i sugestivna, koliko su pejzaži čok nadrealni, koliko su Tuba i Murat čok prekrasan par i stvarno razumijem sve one kojima je žao što i u privatnom životu nisu završili zajedno, ali već smo rekli kako je serija romantična bajka, a znamo da su bajke izmišljene priče drugačije od stvarnosti ...lijepo je barem na kratko biti u svijetu bajki

Uuuu..47ep.?Valjda te oči ne bole, ne mogu boliti zbog Asi i Demira, već zbog komp.,...

Čok si ovo napisala, ma čok bi voljela vidjeti njih dvoje u bliskoj budućnosti u nekom novom zajedničkom projektu, bilo bi to onako baš čok..

Marianči, onaj zadnji gif u serijalu "PAR PRED RAZVODOM" - ma meni ono na kraju nikako ne izgleda kao gluma. Ubijte me blenatvu, ali meni je ona pusa na kraju bila preprirodna!

Ne bih te ja ubila, ja mislim potupno isto..sjećam se kako smo pričali o tim ljubavnim scenama, neće valjda pisati u scenariju; e sad tvoja ruka tamo, njena ovamo, poljubi je tako i tako...ipak mislim da to funkcionira u fazonu; ljubavna scena, poljubite se, ili šta već slijedi, kao neka vrsta natuknica, neće ti netko davati upute kako treba..

i još malo sjećanja by skorpi

http://i55.tinypic.com/11uzqjc

..čok..Asi-boja očiju???Nekad sam mislila da su zelene, a nekad da su smeđe, ali ipak mislim da su zeleno-smeđe..ili poput mojih mjenjaju boju..:mig:
No ima ono nešto u njima..i kod nje i kod Demira...

hajat
25.06.2011., 12:12
mislim da te ljubavne scene su samo opisane u scenariju
a oni snime par verzija a najbolju daju u promet
to je moje neko skromno misljenje
samo neznam kako snimaju kad je tamo tona ljudi
ja se nebi znala uopste opustiti
ono bila bih sva napeta
svaka cast tubi i muratu oni su djelovali tako opusteno
nadam se da tu nije neko opustajuce sredstvo igralo ulogu
to bi me cok razalostilo

defnne
25.06.2011., 12:22
E, da stvrno, opustiti se pred toliko ljudi, ono svi bulje, a ti trebaš uvjeriti sebe, partnericu, svu onu čeljad oko sebe,a naravno i publiku da je to to...

Demir i Asi su to maestralno uradili, prvo nas uvjeriše, pa nas zaludiše...

ejisa
25.06.2011., 14:50
gledam jutros moju premilu Asi i između pojedinih epizoda nalazim neko lišće i sl.Odlučim reagirati!Kao 1.ne želim ništa uvidokrugu osim Asi,nikakav bijeg nikavio lišće.Dok u meni postoji toliko emocija toliko
prolivenih suza ne može postojati ništa drugo.Još dugo ,dugo,dugo.......Hajat
pogledala sam Samijev klip.Od mene je ostala samo lokva! U životu nisam vidjela nešto takol lijepo!!! Napominjem,bilo je rano jutro,a mene nema!Ne želim kraj!
Teni, ja poslje i za vrijeme Asi ne mogu gledati ništa na TV, ne kužim:ne zna:, engl kojim se inače koristim puno i na poslu mi je u fimovima postao neobičan- kao nekad davno turski, u svemu što nije Asi konstantno tražim kritiku da popljujem i ne gledam dalje, strašno, zapravo otkad sma ovako okinula na Asi nisam bila u kinu ili kazalištu i nisam pošteno ništa drugo pogledala..

Mogli su malo više minutaže posvetiti sreći i ljubavi, ono približi se kraj automatski se ubrza i radnja, čim vidiš da se svi vole, sve ti bude jasno...šteta pa je i last kiss bio ometen...
Defni, ma i ja sam ti čak bila i malo ljuta na Asyu, kaj ih je prekinula, ono konačno njih dvoje, solo, ispod kućice, po minutama vidim da je kraj na pomolu, znači to je to i nema više i taman se počnu zanositi i oni, a bome i ja i bulšit, mala ih prekine, ma volim ja nju i predivna je i draga ali brate mili, kud baš sad??
- Ja sam se sjetila one scene koja je meni bila jedna od najdražih kada demir priča asi kakve osobine mora imati djevojka koju bi on ženio: uzdignute glave šetati poljem kao kraljica u gumenim čizmama,nikome se ne pokoriti,čak ni njemu,a uz to imati puno ljubavi u očima,tako nekako,pola sam zaboravila,neznam koja je to bila epizoda,koja zna neka napiše da ne tražim.
Da, njegov stil prosidbe, a kako mu je ona tek okimula na to, kakav njen muže ne bi trabao biti, joj kad se sjetim tih epizoda:cerek:

nakon ponovnog gledanja, shvaćam koliko je serija čok duhovita, koliko su glumci čok dobri, koliko je scenarij čok kvalitetan, koliko je glazba čok lijepa i sugestivna, koliko su pejzaži čok nadrealni, koliko su Tuba i Murat čok prekrasan par i stvarno razumijem sve one kojima je žao što i u privatnom životu nisu završili zajedno, ali već smo rekli kako je serija romantična bajka, a znamo da su bajke izmišljene priče drugačije od stvarnosti ...lijepo je barem na kratko biti u svijetu bajki :

čitam vas i dalje, veselim se prepričavanju epizoda kroz opis (emice samo nastavi) i sliku (CSI tim čekamo vas da krenete u istragu ispočetka od prve epizode), a najviše se veselim vrckavim duhovitostima kao npr. "ćeri moja, sva si na tatu"

pozdravlja vas i dalje vaša vjerna obožavateljica Abla

ps. oprostite zbog dugačkog posta
Čok Čok lijepo si to napisala:)

Inače su mi jako drage epizode od Isanbula pa do kiše.......dok one Sirija 1 i Sirija 2 nešto i ne volim...a :horor: epizoda mi je definitvno 56....nju i dalje zaobilazim.......epizode od 57 do kraju su mi najemotivnije.

Moni....da, i ja isto mislim da u toj sceni Demir tek sazna da je Asi Ihsanova kći.

T83, da one epizode kad ju počne ponovno osvajati pa do second kissa su mrak, ma da, zapravo sve do kraja prvog dijela, a i početak drugog, samo kaj ima one brkove, ne kužim kaj mu je to trebalo, jedino ako nije urgirala Mrs B zbog prevelikog broja obožavateljica pa da ih malo potjera na taj način.
Ja sam sigurna da je on tek shvatio da je ona kćer K kad je ona Ihsanu rekla baba ja sam zrušila one ograde, pa to mu se na faci vidi, šok, da li više zbog toga što je naišao na takvu žensku ili šok zato što je ona kćer njegovog plijena za osvetu
@@emice Genijalna ti je ova ideja. Razmisljam da ti se pridruzim
Pls pls, svakak se pridruži:raspa:
Dzenem Abla izdvojila sam samo dio tvog posta...
ja sam matematicarka u dusi pa sam se odmah bacila na racunanje...
46 serija x 90 min = 4140 min iliti 69 sati ilti skoro 3 cijela dana...

.... pa kad si ti uopce spavala:zzz:???

u potpunosti se slazem s tobom da je Asi jedna velicanstvena bajka koja ce uvijek ostati zapisana u nasim srcima zbog prekrasne muzike, prirode, a najvise zbog ljubavi.:
:top::s

ejisa
25.06.2011., 15:00
... Dobro se sjećam moje reakcije nakon Demirove šamarčine, pogotovo što je uslijedio nakon njezinog nehotičnog udarca onim bičem. Nakon toga mu je ( prema prijevodu Nove ) da je gad. Iskreno, bez obzira na sve što se u seriji događalo, pa je nešto lakše shvatiti, šamaranje žene je nešto što nikako ne mogu progutati. jer po toj logici, kad god žena napravi ili kaže nešto što muškarcu ne paše, ima pravo opaliti zidarsku? Bez obzira koliko je on sasran nakon toga? Pa onda bi Neriman trebala izgledati kao bundeva!

Rosa, i ja tako mislim! Nikakvi dodatni izljevi pripadnosti nisu važni, oni su na kraju zaista pripali jedno drugom.
Jedino mi smeta što je ona ogrlica sa dukatom potpuno pala u zaborav, a nosila je radnju nekoliko epizoda.

Stara moja, ali onaj njegov pozivni pogled kad je malena zaspala..... Nije u njemu bilo ničeg bolesnog, dapače - bio je zdrav za pop***t!

A što dijete zna što je 3 dana? :rofl:
Zezi ja sve čekam kad ćeš se i ti pridružiti sa svojim postovima, da budeš savršena dopuna emi, iako joj dopuna ne treba ali vas dvije kao tim- ona sentimentalana i ozbiljna a ti vesela i duhovita= predobra kombincaija, iako moram priznati da me ovi naslovi na eminim sažecima oduševljavaju na komičnoj razini.

Onaj šamar, nisam nikad komentirala jel nemam komentara, naravno da bilo kakvo nasilje ne odobravam, bilo nad djecom ili nad ženama iako neke ponekad zaslužuju (neri, suhi,) ali opet ne odobravam, ali ne znam slaba sam na demira pa eto, nije trebao i definitivno se pokajao ali izletilo mu je, to je vjerojatno bio neki obrambeni mehanizam, stah od zaljubljivanja i vezanja pa neka alergijska reakcija na nastalu situaciju.
Ali definitivno nije smio to učiniti!!
A onaj pogled, mljac mljac, nikakva bolest, pucao je on od zdravlja..

Uff ako si ti blentava onda smo i mi sve ostale, naravno da su predivni i Marianči pls continue sa takvim gifićima.. Preprirodna pusa:lol: zakooon!!

ejisa
25.06.2011., 15:11
http://www.youtube.com/watch?v=d4xn4M7IPUY

* * * * *

Asi - Bölüm 5.

Scena: Nada umire posljednja.
Na ceremoniji sapuna, Ihsan bijesno gleda u Demira. Demir otpočne priču o jednoj djevojci koja je, prije puno godina, živjela u nadi da će pronaći dukat u sapunu i ostvariti svoje snove. U Ihsanovim očima bijes popušta i polako prelazi u pokajanje, Ihsan spušta pogled. To kao da ohrabri Demira, koji prkosno baci dukat u sapun. Asi je zbunjena, primjećuje promjenu na Ihsanu, ali ne shvaća što je uzrok tome. Ihsan krene prema Demiru, ali ga Džemal aga zaustavi i kaže kako nije sada vrijeme za to. Ihsan se okrene i izjuri van, a Džemal, Asi, Defne, Gondža i Džejlan krenu za njim. Melek istrči van i zaustavi Ihsana. Predstavi mu se i pruži mu ruku. Ihsan se tada prisjeti Melek i Demira dok su još bili djeca. Demir izađe van i kaže Melek neka ne smeta Ihsanu. Nastane još napetija situacija, pa se Ihsan i ekipa pokupe.

Scena: Sve je drugačije u zemlji Antakiji.
Demir i Melek su na majčinom grobu. Melek moli Demira da joj priča o majci. Demir je zagrli i priča joj kako su nekada živjeli. Demir djeluje mračno i dok priča, glas kao da mu dopire iz neke dubine. Melek mu kaže kako se jako promijenio. Demir tvrdi da nije, da je isti kao i uvijek. Ali Melek je odlučna ''Sav si se promijenio. Mislim ozbiljno, drugačiji si ovdje.''

Scena: Nema svatko svoje utočište.
Demir je u šetnji s Melek. Ugleda Asi kako prolazi. Prati je do sve do jedne litice, gdje Asi sjedne i zamišljeno se zagleda u daljinu. Demir joj priđe, nekako plaho, skrušeno, kao da zna da je za nešto kriv, ali ne zna točno za što. Asi ga primjeti i ljutito ga pita da li je prati. Demir kaže da ju je slučajno vidio. Asi prelazi preko toga, kaže kako je došla jer želi biti sama. Demir se pokunji ''Oprosti što ti smetam.'' Asi kao da je na rubu suza ''Ovo je od djetinjstva moje utočište.'' pa prkosno pogleda Demira ''Ili je barem do sada bilo.'' Demir odvrati pogled ''Ja nikada nisam imao utočište.'' Asi skuži priliku da mu spusti ''Zbog toga bi mi trebalo biti žao?'' Demir je vidno povrijeđen. Kaže Asi kako zna da je njezinoj obitelji sada teško. Asi mu odbrusi kako je jedan od razloga i on. A onda kaže Demiru da želi biti sama. Demir je pogleda uvrijeđeno, kaže joj kako ide, neka se ne brine. I doda kako nije on kriv što je farma njezinog oca u dugovima.

Demir na svojoj farmi održava poslovni sastanak. Svi su čok skockani, odijela, kravate, hrpe papira. Demir im objašnjava svoj najnoviji poslovni potez. Kad odjednom, začuje se neka tutnjava. Jedan od poslovnjaka zabrinuto se počne ogledati oko sebe. Demir im onda objavi kako je kupio stado krava za farmu, jer tako su mu savjetovali. U tom trenutku, Asi propiči pokraj njih. Demir pogleda onako šeretski iskosa prema njoj. Asi piči dalje, a prema njoj ide Arif i tjera stado krava. Asi mu kaže kako ih sve mora pregledati. Krave se valjda prestrašile potencijalnog pregleda u Asinoj ordinaciji, pa raspale trčati na sve strane. Oni poslovnjaci se zablenuli, pa brže bolje počeli bježati jedan po jedan. A krave drito preko stola, stolica. Demir mirno sjedi na svojoj stolici, krave jurcaju oko njega, a on se samo cereka. Asi nonšalantno došeta do njega, pa ispali Demiru i unezvjerenim poslovnjacima ''Ne zamjerite, na farmi smo.'' I odmaršira ona, a Demir se smijulji za njom. :cerek:

Scena: Može li novac ponovo ispisati prošlost?
Demir susretne Ihsana i njih dvojica se zakače. Prvo počne sa Asi i time što ona radi za Demira, ali ubrzo se rasprava prebaci ne prošlost. Ihsan pita Demira da li misli novcem ponovo ispisati prošlost. Demir bijesno pita ''Zašto ne?'' Ihsan mu predlaže da zaposli njega umjesto Asi, ali Demir mu dobaci kako su se vremena promijenila i Kozdžuoglovi više ne kroje pravila.

Scena: Nije nego, koza!
Demir se vozi i ugleda na jednoj livadi Asi kako pušta sokola. Asi stoji sa vlasnikom sokola, pusti sokola i ovaj odleti. Vlasnik joj se zahvali i oni se rastanu. Demir sve to gleda pa priđe Asi. Ona je iznenađena što ga vidi. Oboje se zagledaju jedno u drugo i kao da su zaboravili i gdje su i zašto su i kako su. Asi se prva trgne, a Demir joj zbunjeno ponudi prijevoz do farme. Asi mu ponosno kaže kako će ona ići pješke, pa se okrene i počne se pentrati uz brdo. Demir je zove da ide s njim, ali ona ga ne šljivi i samo se pentra. Demir se zagleda prema njoj i počne se mucasto cerekati ''Pravoj sam rekao da je koza...''

Scena: Ne treba svakome uzor.
Asi razgovara sa Arifom u staji i njih dvoje planiraju kako i od koga posuditi traktor. Asi kaže kako treba pitati Demira. Baš tada, Demir ulazi i nekako provokativno kaže Asi neka ga pita što god treba. Arif skuži frku na pomolu, pa inteligentno šmugne van. Asi objasni Demiru da moraju posuditi strojeve i da on mora odlučiti od koga. Demir se odluči za Džemal agu. A onda Demir pita Asi da li je ona sada službeno njegova radnica. Asi kaže da jest, sada kada Ihsan sve zna. Demir joj nabaci kako je sreo Ihsana i kako mu nije djelovao presretno zbog cijele situacije. Asi se tu razljuti i nabaci Demiru dvosmislenu primjedbu iz koje se da zaključiti kako ona sumnja da se u prošlosti nešto dogodilo i zato je Demir takav. A onda prkosno kaže Demiru kako je njoj Ihsan uzor. Demir joj hladno spusti kako on nema uzora i kako ne treba uvijek imati uzor, pogotovo ne tako ponosan. Asi se na ovo čok razljuti ''Onda vam savjetujem da bolje pogledate u ogledalo. Ali vama bi pomoglo samo ono koje pokazuje čovjekovu nutrinu.'' pa odmaršira, a Demir se zagleda za njom.

Scena: Mogu li ti kako pomoći?
Asi ulazi kod Demira u kuću i govori mu da je završila izvještaj o farmi. U tom trenutku Demira zove Suhejla i javlja mu da je Mahmut umro. Demir je vidno zdrman, bez riječi sjedne u stolicu. Asi skuži da je nešto ozbiljno pita ga što se dogodilo. Demir tužno kaže kako mu je umro tetak. Asi se sagne pokraj njega i kaže da joj je žao. Demir, kao u transu, počne govoriti kako je bio mali kad mu je otac umro, kako ga je tetak odgojio, školovao, učinio ovakvim kakav jest. Asi se malo lomi, pa onda uhvati Demira za ruku ''Mogu li ti kako pomoći?'' Demir je pogleda i zamoli da ode na njihovu farmu po Melek.

Scena: Idem i ja!
Asi dovede Melek u Demirovu kuću, a za to vrijeme Demir na mobitelu dogovara detalje oko puta. Nakon što odvede Melek u sobu, Asi se vrati kod Demira. Demir je nekako neodlučno pogleda ''Asi.'' a Asi ispali ''Idem s vama.'' Demir je pogleda napol začuđeno napol zahvalno, a Asi samo promrmlja ''Bit će dobro da sam s Melek.''

Scena: Možemo li zaustaviti vrijeme?
U kući u kojoj je umro Mahmut. Nakon što je Melek zaspala, Asi odluči prošetati. Pogleda kroz prozor i vidi Demira kako sjedi u vrtu, na klupici. Asi mu priđe i pokrije ga dekom, a onda sjedne na klupicu, pokraj njega. Demir joj se nespretno pokuša ispričati za Suhejlino ponašanje, a Asi mu kaže kako je jasno da se ne sviđa Suhejli. Demir joj kaže kako Suhejla ima svoje razloge. A onda nastane tišina i Asi se zagleda u daljinu, u svitanje. Uzdahne i kaže kako još nikada nije bila budna ovako dugo. Demir se zagleda u nju nekako sjetno ''Kada bismo samo... Ovdje i sada... Mogli ostati daleko od prošlosti, čistih srca. Možemo li ovdje i sada zaustaviti vrijeme? Asi?'' Ona spusti pogled. ''Ne možemo, zar ne?'' Asi pogleda u Demira, pa pogleda u daljinu ''Ne, ne možemo ga zaustaviti.'' A onda se oboje, šutke, zagledaju u svitanje. :cerek:

EMI:s:s:s:s:s
kvotala sam cijeli post jel ništa ne mogu izdvojiti, naslovi i opet tvoj prepoznatljivi stil, ma svaka čast, a link kojim nas častiš, čok lajk, :cerek:
vidim da si tak odlično radila i za BG, šteta što te tada nisam pratila, a ni BG previše, ali ako se ikad ohladiš od Asi (a i ja) i odlučiš pratiti novi seriju, vjeruj mi zbog tebe ću ju pratiti i ja

rosa967
25.06.2011., 15:39
to što su snimatelji i ekipa s njima,koga briga :mig:
zar nijedna od vas nije na zabavi ili u disku dok pleše na neku laganicu:mig:
poljubila svog plesača i to sočno bez obzira na poveliko društvo oko sebe:lol::lol:

a zadnji kiss,kad mala pita što rade tamo dole:lol:
i jesu našli di će,samo da se ne sakriju od nas:rofl:

rosa967
25.06.2011., 15:43
čitala sa na BG temi-danas ,nekoliko eminih postova sa početka teme:s:s
ono sa šetnjom pasa :rofl: skoro sam pala sa stolice od smijeha
i počeci na asi temi 1 su dobri svaka čast sudionicima:s:s

ema_kali
25.06.2011., 17:21
EMI
kvotala sam cijeli post jel ništa ne mogu izdvojiti, naslovi i opet tvoj prepoznatljivi stil, ma svaka čast, a link kojim nas častiš, čok lajk, vidim da si tak odlično radila i za BG, šteta što te tada nisam pratila, a ni BG previše, ali ako se ikad ohladiš od Asi (a i ja) i odlučiš pratiti novi seriju, vjeruj mi zbog tebe ću ju pratiti i ja

Ejisa, hvala ti puno na komplimentima. :kiss:
Znaš, meni je BG bio dobra vježba, što se tiče pisanja na forumu i preko njega sam nekako oformila svoj stil. Zato, neću se puno buniti. Ali, iako sam svojedobno bila zaluđena BG-om, moram priznati da me nije tako ''taknulo'' kao Asi. Asi je serija koja me doslovno pomela, kao kad ova naša kvarnerska bura pomete sve pred sobom. I tu se sad javlja novi problem, što sad gledati?! :ne zna: Vidim da nisam usamljena u toj dilemi, svi smo u tom problemu. Onako iskreno, voljela bih da se pojavi neka serija koja će me privući, ali sada, iz ove perspektive, ne vidim koja i ne vidim kako. Uf...

čitala sa na BG temi-danas ,nekoliko eminih postova sa početka teme
ono sa šetnjom pasa skoro sam pala sa stolice od smijeha
i počeci na asi temi 1 su dobri svaka čast sudionicima

Hvala, hvala. :cerek: Evo, baš sam malo iznad rekla kako sam na BG-u, da se tako izrazim, kalila forumski zanat. Drago mi je da ti se svidjelo i da ti se sviđa i ovo što radim dalje. :mig: :kiss:

rosa canina
25.06.2011., 17:27
tena drago mi je da ti se svidio klip od samia
ovim sam htjela da mu ukazem respekt i da mislimo na njega
ma sta tamo gore radio
covjek je otisao u legendu kao i nasa serija asi je legenda koja zivi
a i sami zivi u nasim srcima[/B

Hajat , hvala za klip , poseban je, zao mi je sto nista ne znam o autoru , prosvjetli me. Legenda ,to je ocito :s:top:

[B]Ah da, moja mama (84), nije zadovoljna sa krajem, uvijerena je da su nas prevarili i nisu dali sve, kaj se nebi ljibili i stalno radili khm khm, ovo su naši odrezali - iz protesta, kaže da više nebu gledala Novu - he he, tek toliko

Pridruzujem se razmisljanju tvoje mame , premalo je bilo njihovih zajednickih scena - nama nikad dosta :cerek::D:cerek: Gledali su se preko stakla i za to moramo biti zahvalni , mogli su komunicirati preko FB :rofl:
Kraj serije mi je kao odrezan , svima se nekud zurilo :ne zna:
Molim bellu bambinu Minu , kad se odmori od puta da istrazi -kad je Asi rodjendan , cini mi se da je to u svibnju -vise nije ni spominjan , ono Demirovo iscekivanje na brdascu s kosaricom i ivancicama je jedna od top scena :cerek:

:lol: i mene i mene !! iz istog razloga !!

Ema , bozanska Kali, ide to tebi , ide ,bravo :top:

Tratincica, Mariana, MI , Moni .... hvala za fotke i gifove
Skorpi, posebna hvala za slikice i Kisevica-genijalac s dusom.

hajat
25.06.2011., 17:46
rosa sami je covjek koji je prevodio seriju asi i pravio najljepse klipove iz serije asi
jedan od njih sam postavila na forum
sami je prevodio na engleski i to skracenu verziju
tako da smo mi spojleruse se njom najvise koristile i uzivale nenormalno
jednu epizodu nije preveo a znase koju
jer je rekao da tu nema sta da se prevede
nazalost sami je umro
zasto kako to nezam al je ostavio kanal heyforlife na yt gdje sav njegov rad mozete vidjeti
neko to dalje organizira ko nemam pojma
pozdrav iz martina

skorpion1
25.06.2011., 18:30
hvala, drago mi je da sam vas obradovala za laku noć.

napišem post, i onda me obriše, pa sad se ti sjeti gjde se izgubio tekst, ali opet ću malo kasnije.
žao mi je što nisam redovno spremala svoje uradke, moram pročešljati temu, pa spremiti,

družino, nema takve nigdje, samo pozitiva, pozitiva, i to je dobro, ima nas odasvud, i to je dobro.

odoh po inspiraciju, do tada pozdrav svima

ps. hajat vidi pp u vezi programa

Demir
25.06.2011., 20:41
http://www.youtube.com/watch?v=d4xn4M7IPUY

Ema, puno hvala na ovom tvom opisu epizoda. Bez obzira što ih gledam ponovo, uz tvoje riječi, to izgleda drukčije i još bolje. :s:s:s:s:s

Ne javljam se često, ali stalno čitam i pratim šta se piše na forumu.

Meni je ovaj ples iz ovog gore clipa jedna od najerotičnijh scena koje sam ja u životu vidjela. Za mene je to nešto što se neće tako skoro ponoviti i ne mogu si pomoći, uvijek me dirne do suza. Ovi njihovi pogledi, ljubav koja im se vidi u očima, uf.

Abla
25.06.2011., 21:29
..čok..Asi-boja očiju???Nekad sam mislila da su zelene, a nekad da su smeđe, ali ipak mislim da su zeleno-smeđe..ili poput mojih mjenjaju boju..:mig:
No ima ono nešto u njima..i kod nje i kod Demira...

U prvom Demirovom narušavanju Asinog utočišta, gdje Asi sjedi na stijeni u bež suknji i sivoj bluzi, s vodom u pozadini, primjetila sam da Asi ima ledeno sivo-plave oči, još jedna preobrazba ove krasotice, uvjerite se sami...

http://www.youtube.com/user/gitanocorazon?blend=1&ob=5#p/c/474969046E5B8FE6/7/zkiRi1ij9vI

ps. nisam uspjela priljepiti fotke zbog ograničene veličine attachmenta, ne znam hoće li uspjeti link na spomenutu scenu na YT-u

voće12
25.06.2011., 21:37
Ovaj forum je kao šareni cvjetnjak u koji se pčelice uvijek ponovo vraćaju.
Uđeš kroz otvorena vrata u kuću gdje su domaćini toliko ljubazno raspoloženi da unatoč svakodnevnici ne možeš ne navratiti.

Zezice - baš sam mislila gdje je Zezica i kako bi bilo dobro da nakon svakog boluma napiše 2-3 rečenice u svome zezazezi stilu.
Hvala na pohvali, ali eto kad nismo svi isti. Ne skačem na 1. loptu, a ovog puta na 900 i nekoju. Valjda imam kasno paljenje.

Emice - nemoj se crvenjeti, ti trebaš blistati. Radi i dalje s ljubavlju i ponovo veeeeeliiiiiko hvala.
Naslovi su super sročeni.

Bella 11 - obožavam svoje susjede i da sam znala da je na forumu susjeda koja je luda za Asi, odmah bih dotrčala. Pozdrav.
U našem susjedstvu živi Pepica koja je malo otkačena, glasna, znatiželjna,zvrkasta, bubne i ostane živa, a uz to sve želi imati pod kontrolom i mi je prozvali Neriman. Pa tko može onda tvrditi da je Asi samo bajka.

Inače, što se tiče serija na našim TV ekranima, momentalno me ama baš ni jedna nije dotakla.
Ali moram priznati da sam Asi malo varala s Gonulcelen/Kradljivac srca. Osvježavajuće u ove sparne i vruće dane.

Inače,

rosa967
25.06.2011., 22:08
serija je posebna:top: ,snimana vani više nego u studiju :)
izgleda da je svatko od nas,u nekim scenama ili događajima,prepoznao nešto svoje,već doživljeno :s ,kao da smo i sami sudjelovali u njoj:s

labelleza
25.06.2011., 22:23
Meni je ovaj ples iz ovog gore clipa jedna od najerotičnijh scena koje sam ja u životu vidjela. Za mene je to nešto što se neće tako skoro ponoviti i ne mogu si pomoći, uvijek me dirne do suza. Ovi njihovi pogledi, ljubav koja im se vidi u očima, uf.

čitaš mi misli:D:D...pogledi im govore više od riječi..zapravo svaki bi moj sljedeći komentar bio suvišan:):)

skorpion1
25.06.2011., 22:24
Za sve asidemirholičarke

http://youtu.be/nZWk9ejiWcI

http://i53.tinypic.com/2145l5g.jpg

(by skorpi)

Asi_Anika
25.06.2011., 22:26
Ema pleasure is all mine :top: i hvalaaaaaa za peticu :mig:
Sada imam jedan word doc koji se zove imenom Asi by Ema Kali!
Drugi će vjerovatno biti by Zezica, samo malo vremena trebam da to sve složim :mig:

U epizodi no. 5 ništa više nije isto u zemlji Antakiji :) ali ništa više nije isto ni za nas...jer sada se sve mjeri prije Asi i poslije Asi (ništa novo).

Scena: Nema svatko svoje utočište.
Demir je u šetnji s Melek. Ugleda Asi kako prolazi. Prati je do sve do jedne litice, gdje Asi sjedne i zamišljeno se zagleda u daljinu. Demir joj priđe, nekako plaho, skrušeno, kao da zna da je za nešto kriv, ali ne zna točno za što. Asi ga primjeti i ljutito ga pita da li je prati. Demir kaže da ju je slučajno vidio. Asi prelazi preko toga, kaže kako je došla jer želi biti sama. Demir se pokunji ''Oprosti što ti smetam.'' Asi kao da je na rubu suza ''Ovo je od djetinjstva moje utočište.'' pa prkosno pogleda Demira ''Ili je barem do sada bilo.'' Demir odvrati pogled ''Ja nikada nisam imao utočište.'' Asi skuži priliku da mu spusti ''Zbog toga bi mi trebalo biti žao?'' Demir je vidno povrijeđen. Kaže Asi kako zna da je njezinoj obitelji sada teško. Asi mu odbrusi kako je jedan od razloga i on. A onda kaže Demiru da želi biti sama. Demir je pogleda uvrijeđeno, kaže joj kako ide, neka se ne brine. I doda kako nije on kriv što je farma njezinog oca u dugovima.

Ovo mi je jedna od mnogo najljepših scena ili kadrova ili šta već u seriji, taj jedan detalj kada Asi sjedi na litici. Podsjetila me na spomenik Maloj Sireni :). Pokušavala sam upload sliku ali neće i neće... Možda je neko drugi stavi...

I u 'petici' je dosta humorističnih detalja. Umrla sam od smijeha kada se Ishan na sav glas prodere: Neeeeeerimaaaaaan!!! Njegova poza dok se dere i kako se Neriman 'oduzme' kad čuje :rofl:. I kako Neriman odvaguje sapune! Haaaaaa
kako je opasna, sve bi ona da zna. I još kad Kerim kaže Melek: Šta zna tvoj brat o ljubavi? Demir objašnjava Kerimu za Defne a u stvari ubjeđuje sam sebe da ništa to nije sa Asi :D.

U Bolum 5 sam pronašla i rečenice za svoj potpis ;)

Čekajući Eminu šesticu ja vas toplo pozdravljam.

ema_kali
25.06.2011., 23:46
Ema, puno hvala na ovom tvom opisu epizoda. Bez obzira što ih gledam ponovo, uz tvoje riječi, to izgleda drukčije i još bolje.

Demir, nema na čemu. :mig: Hvala tebi na pohvalama i drago mi je što uživaš! :D

Da, i meni. U tom clipu je i taj njihov ples i The Sokak scena, a to mi je bilo predivno nešto. The Sokak je meni bila njihova najemotivnija scena, a taj ples... Kako je moj Ziya bey rekao - čisti romantizam! :cerek:

Emice - nemoj se crvenjeti, ti trebaš blistati. Radi i dalje s ljubavlju i ponovo veeeeeliiiiiko hvala.
Naslovi su super sročeni.

Eto, na ovo samo mogu reći - hvala i :love:

Ema pleasure is all mine i hvalaaaaaa za peticu
Sada imam jedan word doc koji se zove imenom Asi by Ema Kali!

E, ovo je zbilja velika čast. Hvala ti na toj ukazanoj časti i povjerenju. :kiss:

Ovo mi je jedna od mnogo najljepših scena ili kadrova ili šta već u seriji, taj jedan detalj kada Asi sjedi na litici. Podsjetila me na spomenik Maloj Sireni. Pokušavala sam upload sliku ali neće i neće... Možda je neko drugi stavi...

Meni je ta scena, kojoj sam dala radni naslov ''Nema svatko svoje utočište'', jako znakovita. U toj sceni vidimo sav raspon razlika između Asi i Demira. Od njihovih karaktera, do njihovog odgoja. Dok je Asi odrasla u takvoj sredini i takvim uvjetima koji su joj pružili utočište, Demir je odrastao sa spoznajom da gdje god bio i što god radio - utočišta nema. I to je meni bilo strašno tužno, jer sam tu počela shvaćati njegovo ponašanje, njegov način na koji on funkcionira kroz život. Mora biti strašno kada živiš sa spoznajom da nigdje nisi siguran od životnih udaraca, da nema utočišta, zaštite, zaleđa...

hajat
26.06.2011., 00:31
evo gledam sestu epizodu
suhi dolazi u rodni kraj i u autu prica s demirom
auto prolazi kraj asi
suhi govori kako je ova djevojka podsjeca na njenu sestru
http://i54.tinypic.com/w2h7r9.jpg

pa sad je jasno zasto se demir zaljubio u asi
jasno ko suncan dan
asi je bila slicna demirovoj mami

ljudi ja se te scene uopste ne sjecam
kako mi je mogla promaci ne kontam nikako a tako vazna scena koja objasnjava sve

barka27
26.06.2011., 00:47
Hajat, one babe i susjede koje su došle obići Demira i Asi u Demirovoj rodnoj kući nakon Demirovog izlaska iz zatvora,
ako se dobro sjećam isto su prisjećajući se Demirove mame rekle sa Asi sliči na nju.

Ja se ove scene sa Suhejlom isto ne sjećam..

hajat
26.06.2011., 01:04
barka dobro da si mi rekla bas cu skicnuti tu scenu

Bitaka
26.06.2011., 08:45
epizoda 6. 3 dio. kada se Suhejla i Demir vraćaju sa pogreba iz Iskendura ili kakao se već zove to mjesto.
Bila je sa nama na pogrebu, Asi - kaže Demir Suhejli

bella11
26.06.2011., 08:55
- Nego prije nekoliko dana primjetila sam da ti je bila nestala mačka na nekoliko dana,a sad se opet pojavila, da se nije i ona bila rastužila zbog završetka serije i otišla,pa se opet sabrala i vratila.

petrijana valjda ošla u švaleraciju :ne zna:
Zezam se, mora biti da sam nekaj krivo napravila kad sam postavljala av?! Ja sam ti nova u ovim forumskim stvarima, al sam tvrdoglava ko mazga pa morti nekaj bude z mene, ak niš drugo da sredim da ni se mica maca ne šeće..:rofl:

Pozdrav cijeloj ekipi!!

Netko je rekao da je serija ASI podigla ljestvicu vezanu za serije jako, jako visoko, potpuno se slažem!!!

Evo ova dva dana doma-praznici, prilika da cijeli dan pogledaš sve programe koji se nude i onda se počneš čuditi glupostima koje vidiš. Na svima programima repriza reprize pa onda ponovno repriza. Grozno, ali istinito! Svatko svakome je otac i mama, braće i sestara na sve strane, ma ne zna se ni tko pije ni tko plaća i onda dođeš do zaključka GASI TV PALI KOMPJUTOR - ASI od prve epizode ispočetka i onda lijepo uživaš, nije vruće, ne misliš na more, na ništa ne misliš osim na svoju seriju, svoje glumce, uživaš u njihovim razgovorima, topiš se u njihovim pogledima i zaključiš to je to, baš ono pravo, sve drugo je bez veze!!! Iz početka sve, kao da prvi put gledam i nije dosadno, primječujem i nešto šta prije nisam primjetila i mogu vam reči da sam skroz zadovoljna!

A moji doma gledaju me u čudu, ne mogu vjerovati da sam postala takav "ovisnik" (jer i stol za peglanje sam namjestila ispred kompjutora a kad perem suđe onda vučem stol na kojem stoji kompjutor na sredinu dnevnog boravka jer ne vidim komp. iz kuhinje), oni ne shvačaju i ne trude se komentirati, samo me gledaju. Ja uživam!!!!

Eto to sam ja trenutno, a do kada to ćemo vidjeti.

Dakle pozdrav i poljubac svima

KANTARIOL evo quotam cijeli post i hvala kaj si tak dobro opisala kakvo je stanje kod mene doma :lol::lol: već dulje vrijeme ....

Asi - Bölüm 5.

Demir na svojoj farmi održava poslovni sastanak. Svi su čok skockani, odijela, kravate, hrpe papira. Demir im objašnjava svoj najnoviji poslovni potez. Kad odjednom, začuje se neka tutnjava. Jedan od poslovnjaka zabrinuto se počne ogledati oko sebe. Demir im onda objavi kako je kupio stado krava za farmu, jer tako su mu savjetovali. U tom trenutku, Asi propiči pokraj njih. Demir pogleda onako šeretski iskosa prema njoj. Asi piči dalje, a prema njoj ide Arif i tjera stado krava. Asi mu kaže kako ih sve mora pregledati. Krave se valjda prestrašile potencijalnog pregleda u Asinoj ordinaciji, pa raspale trčati na sve strane. Oni poslovnjaci se zablenuli, pa brže bolje počeli bježati jedan po jedan. A krave drito preko stola, stolica. Demir mirno sjedi na svojoj stolici, krave jurcaju oko njega, a on se samo cereka. Asi nonšalantno došeta do njega, pa ispali Demiru i unezvjerenim poslovnjacima ''Ne zamjerite, na farmi smo.'' I odmaršira ona, a Demir se smijulji za njom.

Emice joj to mi jedna od najdražih scena! Umirala sam od smijeha kad sam prvi put gledala, to mi je tak u Asi/Demir stilu ... izvrsni su mi bili :top:

Evo malo podsjećanja...

http://www.pohrani.com/f/18/uC/2VeYSMHt/cats.jpg

hajat
26.06.2011., 09:46
ajme ponovo gledam seriju
dosla do sedme epke
pocela pisati citate al me ubise
tako jake recenice ajme
ovo je stanje
tesko meni satobom serijo a jos teze bez tebe

demir94
26.06.2011., 11:13
eeee ova ASI gora i od droge.

Šta god da radim - mislim na Asi i Demira.
Šta god da gledam (nisam prodao TV:ne zna:) - mislim ovo nije ni blizu ASI.
Kad se bliži 20.00 i 21.00 mislim u sebi tad je išla Asi.

Nisam bio ova 2 dana nikako na forumu, i mislim ja možda nisu ništa pisali...

Kad mene fino dočeka, ali neka petnaestak stranica. A i ona stranica na koju sam se zadnji put javio, pa zadnjih možda 5 sam preletio :trk:

Vidim neki od starosjedioca (ako se ne varam) su se vratili. neka, neka

Počele su se gledati prve epizode.:top:

POZDRAV SVIMA

demir94

hajat
26.06.2011., 11:35
demire e upravo tako ni droga joj nije ravna
sve mi se cini da cemo morat neki stacionar otvorit
ono stacionar za ovisle od asi
zvace se dogankonak

demir94
26.06.2011., 11:45
demire e upravo tako ni droga joj nije ravna
sve mi se cini da cemo morat neki stacionar otvorit
ono stacionar za ovisle od asi
zvace se dogankonak

ja se zabrinuo da nije nešto uredu sa mnom...

slazem se za stacionar...

svi u dogankonak:crta:

hajat
26.06.2011., 12:46
demire sve je u redu sa tobom

petrijana
26.06.2011., 13:42
- Cure nisam vas čitala dva dana i evo sada se dohvatila kompa i sve isčitala.Počelo ljeto pa nešto moraš raditi,ali vidim da vatra lagano drži i uvijek neko naleti i nešto doda. Čini mi se da je Ema jučer sabotirala nema njenog postat,vjerojatno i nju pritisle ljetne obaveze,ali hoće ona ne sumnjam.

A Hajat ima ideju za dogankonak to je super ideja,jer mi ionako više ne možemo ništa gledati (mislim na TV programe), niti razmišljati o bilo kome i bilo čemu osim Asi/Demir.Nikakova događanja oko mene ružna ili lijepa me uopće ne zanimaju,odrađujem samo ono što moram,a na što mislim ZNA se (nije HDZ).Pozdrav cure i dečki.

Freyr
26.06.2011., 13:45
Meni trebaju prvih 30 epizoda Asi, jel ima netko ?

rosa967
26.06.2011., 14:09
mogu i ja s vama u Dogankonak:mig:
ja mogu i sa Asi na njivu radit ,da ne bude dokono:top::s

Abla
26.06.2011., 14:18
Monimalu, kao zahvala što si me prosvjetlila i uputila na besplatno skidanje Asi soundtracka (trenutno me drži "Sevdali", uvukla mi se pod kožu :ne zna:), u nastavku šaljem linkove na jednu prekrasnu skladbu (tri izvedbe) koja se zove "I love you" (mogla bi se svidjeti svim Asi ovisnicama), autor i izvođač je Omar Faruk Tekbilek, uživaj :)

http://www.youtube.com/watch?v=PIIvdbHm0j0

http://www.youtube.com/watch?v=PViHr3nLrvA

http://www.youtube.com/watch?v=tMkNb8dAkVI

Otkrila sam ju na cd kompilaciji "Buddha-bar II" ....

U međuvremenu sam krenula čitati vol 2. ispočetka, mogu samo reći da ste LUDEEEEEEEEEEEE !!!, teorije o položaju nogu (barby-ken), spominjanje "Little Demira" su me nasmijale do suza :lol:, ..... palo mi je na pamet da bi vas trebalo štampati i prodavati kao ljetno štivo za plažu, npr. Asi vol 1 i vol 2 u nastavcima kao prilog dnevnim novinama, prodaja bi im porasla...bolje od bilo kakvog "čik-lika" :mig:

Pozdrav,
Abla

hajat
26.06.2011., 14:24
rosa e ja ovako zamisljam dogan konak
ono netaknuta priroda
veliki dom sa puno soba
i naravno priroda okolo njive konji i sve to
i naravno svako vece asi
zasto ne
poslije napornog rada jedna doza asi prije spavanja

ema_kali
26.06.2011., 14:32
Emice joj to mi jedna od najdražih scena! Umirala sam od smijeha kad sam prvi put gledala, to mi je tak u Asi/Demir stilu ... izvrsni su mi bili

Evo malo podsjećanja...

http://www.pohrani.com/f/18/uC/2VeYSMHt/cats.jpg

Bella, bravo, odličan kolaž! :top:

Na ovom kolažu, gornja sličica u desno, vidi se kako se Demir cereka, a poslovnjaci sumanuto bježe usred naleta kravljeg stada. Na toj sličici mi je Demir genijalan, kako se samo cereka, na licu mu istovremeno i ponos i sarkazam, genijalno nešto! :rofl:

demire sve je u redu sa tobom

Tako je, Demire, sve je ok s tobom. Ako ništa drugo, nek te tješi da je u pitanju epidemija, ionako joj nisi mogao umaći. :mig:

Hajat, kako super ideja - Dogankonak! :rofl: :s

Čini mi se da je Ema jučer sabotirala nema njenog postat,vjerojatno i nju pritisle ljetne obaveze,ali hoće ona ne sumnjam.

Ema je jučer imala čopor rodbine na kupanju, skužajte na sabotaži. :D

hajat
26.06.2011., 15:47
ema imam prijedlog fino svu rodbinu navece pred laptop i nek gledaju asi
ko ne gleda nek kupi prnje i pravac ciku

ejisa
26.06.2011., 17:14
U prvom Demirovom narušavanju Asinog utočišta, gdje Asi sjedi na stijeni u bež suknji i sivoj bluzi, s vodom u pozadini, primjetila sam da Asi ima ledeno sivo-plave oči, još jedna preobrazba ove krasotice, uvjerite se sami...

Nažalost nisam uspjela uhvatiti te njene ledeno sivo plave oči, ali ona ima definitivni posebnu boju, ponekad potpuno smeđe do svjetlo zelenih s time da mi se čini da je u ovim početnim epizodama uvijek imala tamnije, a ono nakon 5 godina apsolutno svjetlije, ne znam kao da je leće stavila:ne zna:

Pozdrav! Može pitanje za djevojke koje ''skidaju'' P&P sa C.Firthom(ak'sam dobro napisala): Odakle ju skidate,odnosno sa kojeg sajta? Tu verziju tražim već godinama,jer mi se ova sa Keirom Knightli baš nešto i ne dopada.
Ako ikada igdje nađeš, preporučam se da mi podjeliš tu informaciju, hvala.. Puno mi je bolja ta serija nego film s K.K. (iako mi je predivna glumica, ali u konkurenciji s C. F., gubi definitivno- ta uloga kao da je pisana za njega)
rosa e ja ovako zamisljam dogan konak
ono netaknuta priroda
veliki dom sa puno soba
i naravno priroda okolo njive konji i sve to
i naravno svako vece asi
zasto ne
poslije napornog rada jedna doza asi prije spavanja
Ajme Hajat, divno si ga opisala,
i još brdo kloniranih Demir konobara (da se ne svađamo) :lol:koji nas dvore

ema_kali
26.06.2011., 18:19
http://www.youtube.com/watch?v=3KGfS__1Yvg

(Video clip je ''posuđen'' sa kanala naše drage Gitanocorazon. :mig: Tek sam ga nedavno vidjela, predivan je, sjajna pjesma No ordinary love od Sade kao stvorena je za Demira i Asi. :cerek: )

* * * * *

Asi - Bölüm 6.

Scena: Neka dan bude lijep kao ti.
Asi i Demir i dalje sjede na klupici, svatko zamotan u svoju dekicu. E, u ovoj sceni, kada sam ih vidjela ovako zamotane u dekicu, odmah sam ih zamislila za jedno 50-ak godina, kao dvoje starčića, sjede i čekaju da im dođu u posjet klinci i dovedu unuke. Ok, sadašnjost. Sjede oni i šutke gledaju izlazak sunca. Demir se okrene prema Asi i nekako sjetno se zagleda u nju. Asi prva progovori ''Dan se rađa...'' Demir uzdahne ''Da. Novi dan...'' Asi se osmjehne, ali i dalje ne gleda u Demira ''Ovdje... skupljaju se lijepe želje kako bi pomogle danu da se rodi.'' Pogleda u Demira i njih dvoje na trenutak ostanu tako, zagledani jedno u drugo. A onda Demir progovori ''Neka dan bude lijep i dobar kao ti...''

Scena: Ima neka tajna veza.
Svi se okupili na Mahmutovom sprovodu. Kad evo dolazi i deding poznatiji kao Džemal aga. Asi se začudila, priđe mu pa ga pita što on radi ovdje. A Džemal, na onaj svoj lukavi način, kaže kako je to njegova dužnost jer je u poslovnoj vezi s Demirom. A onda se nagne prema Asi i nabaci u svom stilu ''U budućnosti će ta veza biti bolja i bliskija, ali on to još ne zna.''

Scena: Šverc-Komerc d.o.o.
Džemal i Asi sjede u luci i piju čaj. Dolazi Demir i sjedne s njima. Džemal se samo cereka, prvo krene mekano, kaže Demiru kako zna da mu je Mahmut bio poput oca. A onda zaoštri i počne priču kako su se on i Mahmut poznavali još davnih dana, bili su kolege šverceri i opskrbljavali Istanbul viskijem. Asi zapanjeno pita Demira zar je Mahmut bio švercer. Demir potvrdi, nekako pokunjeno. Ali Džemal joj dobaci kako su tada svi bili šverceri. Pa nastavi priču. Kaže kako se Mahmut bavio i kamatarenjem, i kako ga je zapravo Demir naveo da se bavi zakonitim poslovima. Demir potvrdi, ali ipak stane u obranu svog tetka. Džemal pomudi Demiru partnerstvo, a Demir mu se zahvali što je došao na sprovod i ode.

Scena: Zeleno čudovište proviruje.
Asi je sa Defne na Kozdžuoglu farmi. Njih dvije sjede u sjeniku i Asi priča Defne šta se sve dogodilo. Defne se raspituje za Kerima, a Asi je malo zeza, kaže kako Kerim ne djeluje tužno bez nje. Defne se naduri. Asi joj kaže kako je Kerim došao sa sestrom Lejlom. A onda, ko fol nonšalantno, nabaci kako joj je sumnjiva ta Lejla ''Djelovala mi je kao da ima nešto s Demirom.'' Defne se začudi ''Kako to?'' A Asi nekako pokunjeno promrmlja ''Tako sam osjetila.'' E, stvarno svašta, ova Asi zbilja od početka nema niti trunke intuicije. Tek sada dok gledam ovako retroaktivno to vidim. Čudo jedno, a nije teta Violeta.

Scena: Sliči na moju sestru!
Demir vozi Suhejlu i Melek prema Antakiji. Kako se voze, na jednom polju uz cestu, ugledaju Asi kako razgovara s nekim klincima. Suhejla se zapanji ''Ova djevojka... Kod ograde... Kad sam je vidjela... Taj rubac, držanje... Sliči na moju pokojnu sestru.'' Demir pogleda, pa odmahne kao da mu je neugodno ''Bila je s nama na sprovodu. Asi.''

Scena: Kakvo je ovo zabušavanje na radu, gđice Asi?
Asi dolazi na Demirovu farmu nakon što danima nije dolazila na posao. A nije dolazila jer joj je to savjetovao Džemal, koji je mislio da će preveslati Demira na poslovnom planu. Ali Demir je odbio Džemalovu ponudu da budu partneri i sada Asi mora nastaviti raditi za Demira. I Asi umaršira na farmu, a Demir je dočeka, pa joj sa terase počne vaditi mast ''Što je ovo gđice Asi? Tako se ovdje radi? Jedan dan vas ima, jedan vas nema?'' Asi puca po šavu, a Demir nastavi u zlobnom tonu. Kaže joj kako je Džemal samo htio trgovati s njom ''I znaj da je ozbiljno trgovao s tobom! Da, gđice Asi! Mi smo trgovali s vama!''

Scena: Nauči poštovati običaje, Demir bey!
Borba Asi-Demir u poluteškoj kategoriji se nastavlja. Asi uzvraća nizak udarac. Demir saznaje od Arifa da ne mogu dobiti strojeve koje trebaju jer su se svi već unaprijed predbilježili i sad se mora ispoštovati lista čekanja. Asi ne propušta priliku da nečem poduči svog novog gazdu ''Ako se baviš zemljom, moraš znati stoljetne običaje, Demir bey! Pristani na to i pokaži poštovanje.'' Pa se nakon ove lekcije okrene i odpiči dalje, a Demir samo gleda za njom.

Scena: Ni riječi!
Kerim i Demir rade za stolom u vrtu, kad dolazi Asi. Maršira prema njima, a Demir se uzvrpoljio. Kerim skužio u kom grmu leži zec, pa nabacio zahebanciju ''Šta je? Opet ste se posvađali?'' Asi dođe do stola i obavijesti Demira kako ih svi susjedi farmeri bojkotiraju. Jer je Demir zeznuo Džemala, pa je sad ovaj sve nahuškao protiv njega. Ali nema brige, Asi ima rješenje ''On vas je osudio. Farmeri će vam se smijati, ali... Podnesimo to. Ako me pitate za mišljenje... Djed ima pravo što se naljutio.'' Pa se okrene i odmaršira. Kerim prasne u smijeh, a Demir ga bijesno pogleda preko stola ''Ni riječi!''

Scena: Stajska moda by Antaky.
Asi je došla ranim jutrom na Demirovu farmu. Zahladilo je i Arif komentira kako je rano došla zima, a Asi govori kako se prelagano obukla. Arif kaže kako će joj posuditi svoju jaknu i ode po nju. Dolazi Demir i donosi Asi šalicu vruće kave. ''Evo, uzmi, da se malo ugriješ.'' Asi ga pogleda nekako zbunjeno, a Demir se počne braniti ''Nisam ni otpio. Da se malo umiriš.'' Asi uzima šalicu, a Arif joj donosi svoju jaknu. Asi obuče jaknu, jedno šest brojeva veću, a Demir se okrene i prasne u smijeh. Arif za njim. Asi okrene očima ''Vidim da mi pristaje.'' a Demir i Arif se samo smiju.
Melek i Suhejla sve to gledaju s terase. Melek odmah utrči u kuću i pošalje Asi svoj šal po Kerimu. Asi mu se zahvaljuje. Suhejla sa terase gleda kako Asi, Demir, Arif i Kerim veselo pričaju. I ogorčeno promrmlja ''Svi su zadovoljni životom. Osim mene, vjerovatno.''

Scena: Otvoren je most, a s njime i stare rane.
Na svečanom otvorenju The Mosta. Ihsan se dogovori sa Bulentom da će biti partneri i ovaj mu obeća dati sav novac da pokrije dug. Nakon toga, Ihsan razgovara sa Demirom, ali Demir mu kaže da se sada njegov dug udvostručio. Ihsan se malo trgne, ali pristaje. A onda se okrene i nađe lice u lice sa Suhejlom. Suhejla mu kaže kako se on nije niti malo promijenio, a Ihsan joj odgovara kako se ona potpuno promijenila. U tom trenutku uleti Neriman i praktički se baci na Suhejlu. Pozove je kod njih na farmu, razblebeće se o dobrosusjedskim odnosima. Suhejla ju hladno otpili, a Ihsan se, sav blijed, pokupi na drugu stranu.

Scena: Ponekad treba pogledati malo dublje.
Demir i Asi izašli na teren izvidjeti situaciju za jedan poslovni plan. Asi govori kako nije arhitektica ali zna što životinjama treba i što je dobro za njih ''Gledam i vidim. I ne zaboravljam što vidim.'' Asin rubac putem padne na zemlju, Demir ga podigne i krene podbadati Asi ''Kažeš da odmah shvatiš?'' Asi piči i ne kuži da nema rubac ''Da!'' Demir joj se opako približi ''Ponekad... Treba pogledati dublje.'' I pruži Asi rubac, a ona ga uzme i dotakne njegovu ruku. Pogleda u Demira i ostanu oni tako stajati, zagledani jedno u drugo. U tom trenutku, u autu, prolazi Suhejla i ugleda ih. Naredi vozaču da stane, pa izleti iz auta ko metak i počne urlati na Demira. Demir je pokuša smiriti, ali Suhejla histerično urla kako sa Kozdžuoglovima nema bliskosti, kako su oni neprijatelji i kako nikada ne smije zaboraviti mržnju prema toj obitelji. A onda se okrene i otrči u auto. Demir zapanjeno gleda za njom, a Asi ga bijesno napadne ''Kakvo neprijateljstvo?! Što želite od nas?! Tko ste vi?!'' Demir samo šuti i gleda zbunjeno u Asi ''Demire! Zašto si došao ovamo? Demire!''

rosa967
26.06.2011., 18:20
ovo s mijenjanjem boje očiju znam iz prve ruke
imam dvojicu u kući s tim sindromom
boja očiju se mijenja s obzirom na boju odjeće koju nose ,vedrini ili
oblačnosti dana i njihovom raspoloženju

ah,Hajat i ja ga tako zamišljam,ja sam dijete sa sela i znam što je ljepota

ema_kali
26.06.2011., 18:25
http://www.youtube.com/watch?v=mpTSHUf1pII

* * * * *

Asi - Bölüm 7.

Scena: Napad je najbolja obrana.
Demir je zbunjen, pa se počne vrtjeti naokolo. Asi ga i dalje fiksira pogledom. Očekuje odgovor. Demir odluči krenuti u napad. Kaže kako je to stara priča i kako su uzrok njegova bijesa upravo oni, obitelj Kozdžuoglu. Asi počne braniti Ihsana, ali Demir joj samo bijesno kaže neka ode kod oca i postavi mu pitanja na koje želi odgovore.

Scena: Ključ priče je u rijeci.
Demir odvede Asi na The Most, pa joj, sa suzama u očima, ispriča kako se njegova majka bacila s tog mosta u rijeku. Kako je bila toliko očajna da je sa sobom odlučila povesti i njega i sestru. ''Nije samo majka. U ovoj rijeci, umrli smo svi troje.'' Asi ga pita zašto je njegova majka to učinila, a Demir joj odgovori neka to pita svog oca. A onda ode i ostavi Asi na mostu.

Scena: Ne želim te izgubiti!
Asi razgovara sa Ihsanom i ovaj joj ispriča djelomičnu istinu. Kako je njegov otac, Jusuf aga, odlučio otpustiti Demirovu majku. I kako je naredio njemu da je otpusti. I kako se Demirova majka nakon toga ubila, a sa sobom je zamalo povela i djecu. Asi je istinski pogođena time. Istrči van u noć, po pljusku, i otrči na most. Stane i zagleda se u rijeku. Dolazi Demir. Gleda u Asi, a kiša pljušti po njima. Asi mu kaže kako njezin tata ipak nije kriv, a Demir se naljuti i kaže kako ju je ljubav prema ocu zaslijepila. Asi mu uzvrati ''A tebe je zaslijepila mržnja, Demire!'' Demir i dalje bjesni. Asi ga bijesno upita ''Što će ugasiti tu mržnju, Demire? Da se jedan Kozdžuoglu baci u Asi?!'' Demir se prestravljeno zagleda u Asi, a ona nastavlja u žaru bijesa ''Hoćemo li onda biti gotovi?! Dobro, da vidimo!'' I Asi se odmakne od Demira i priđe rubu mosta. Demir van sebe gleda u nju. Asi se popne na ogradu mosta i stane. Demir uspaničeno počne vikati neka prestane. A onda se zaleti prema Asi i, u zadnji čas, je povuče prema sebi. Čvrsto je zagrli, gotovo očajnički, i ne pušta. Asi ga, kroz suze, pita što on zapravo želi. A Demir joj, bez daha, odgovori ''Ne želim te izgubiti! Ne želim da umreš.'' Asi se istrgne iz njegovog zagrljaja ''Onda nas ostavi na miru!'' i otrči. A Demir ostane stajati sam na kiši.

Scena: Pomislim da se nećeš pojaviti... I pogriješim.
Drugo jutro, nakon kiše poplava prijeti poljima. Sve farme se udružuju. Demir govori Arifu kako Asi još nije došla na posao, a Arif mu kaže kako je ona od rane zore na poljima i kako štite polja od poplave. Svi krenu pomoći, pa krene i Demir. Na polju, Demir dođe do Asi, prihvati se lopate i pomaže ''Opet si me iznenadila. Pomislim da se nećeš pojaviti... I pogriješim.'' Asi mu samo britko odgovori kako ona drži riječ i kako je ovdje običaj da svi pomažu jedni drugima.

Scena: Ruže su crvene, tajne su skrivene.
Kerim jedva nekako namolio Ihsana dopuštenje da izvede Defne na kavu, a Ihsan im uvalio Džejlan kao pratnju. I tako, idu oni svi zajedno i svatko ronda zbog svoje muke. Kerim jer ih Džejlan nadzire, Džejlan jer su joj zeznuli slobodno popodne. I taman kad su mislili da gore ne može, nalete oni na Džemala. A Džemal ih sve uzme pod svoje i odvuče u restoran. I tamo se odluči iživljavati na Kerimu tako što ga natjera da jede slatko od ružina soka ''Adje, niškoristi! Osvježi se malo.'' Kerim slaže grimase samo tako.

Scena: Mala škola za traktore.
Asi dolazi ranom zorom na posao, a Demir je dočeka i, sav ponosan na sebe, objavi kako je kupio traktore. Kao, pa neće on valjda čekati tamo neki red kao svi. Asi se cereka, kaže kako vidi da radi na bogatoj farmi. A onda dobaci Demiru da kreću. Demir zbunjen, kao šta sad? A Asi mu objasni kako će jedan traktor odvesti ona na polje, a drugi on. Demir slegne ramenima ''Malo auto, malo traktor... Idemo!'' Pa lijepo Demir bey sjedne na traktor i počne se ogledavati, ne kuži ni klinca. Asi se cereka, pa se popne na traktor i počne mu objašnjavati gdje, šta i kako. Traktor krene, a Asi skoči dolje. Demir ostane sam na traktoru i panično pogleda u Asi. A Asi mu samo odmahne uz smiješak ''Sretan put!'' A Demir se tramaka na traktoru, preznojava i mrmlja sebi u bradu ''Pokazat ću ja tebi! Ne Asi. Koza!''

Scena: Konja za kraljevstvo.
Suhejla je bila na radnom sastanku sa Džemalom. I Džemal joj je, sav čok revan, objasnio kako je Demir otkupio hipoteku na Ihsanovu farmu. I kako je sada Demir vlasnik mjenica za farmu Kozdžuoglu. Suhejla dođe doma sva bijesna i pita Demira što je s tim. Demir joj kaže kako ima samo dvije mjenice, jednu je dao. Suhejla ga pita u zamjenu za što, a Demir se pokunji ''Za Asina konja.'' Suhejla počne histerizirati i kaže kako je vrijeme da ozbiljno pritisnu obitelj Kozdžuoglu. Demir uzdahne i ode. Dođe na polje i ugleda Asi na konju. A onda krene razgovarati sa Asi. Kaže kako su se uvjeti promijenili i kako će joj dati mjenicu za njezinog konja. Asi je ljuta, ali Demir joj da mjenicu i ode, bez da je pogleda.

Scena: Ne živi se od novca, već od ljubavi!
Noć je i Asi dolazi, jašući svoga konja, na Demirovu farmu. Demir izlazi pred nju, a Suhejla sve promatra sa terase. Asi silazi s konja i, sa suzama u očima, prkosno daje Demiru još jednu lekciju ''Ljudi moraju održati svoju riječ. Ja svoju jesam. Tvoja je. Novcem si mi uskratio životnog suputnika.'' Demir spusti pogled, a Suhejla im se pridruži. Asi nastavi ''Ali, ne zaboravi, moja kobila ne živi od novca, nego od ljubavi. I ona zna da je nitko neće voljeti kao ja.'' Demir podigne pogled, ali ne kaže ni riječ, a Asi ga pogleda ravno u lice ''I uvijek će ti to pokazivati.'' Demir uzdahne, a Asi otrči. Demir, kojem je očito ova naplata teško pala, nervozno upita Suhejlu je li sada sretna, nanio im je bol po njezinoj želji. Ali Suhejla Žena Ledenjak se ne misli otopiti tako lako ''Našao si lako rješenje. Mislim da se moraš zapitati zašto.''

Scena: Ovako postupaš prema onima koje voliš?
Demir odvede Asinu kobilu u staju, ali kobila je nemirna. Usred noći pobjegne i Demir brzo ode na susjednu farmu po Asi. Ali prekasno. Kada Demir i Asi dođu u šumu, nađu kobilu kako leži na tlu povrijeđena. Pokušala je preskočiti ogradu i slomila nogu. Arif samo tužno stoji i gleda. Demir je iskreno šokiran. Asi, očajna, legne pokraj kobile i počne je tješiti. A onda se bijesno okrene Demiru i pita ga što je zapravo želio. Demir pokunjeno kaže kako nije htio da se ovako nešto dogodi i kako je i on volio tu kobilu. Asi ga bijesno, kroz suze, upita ''Ovako postupaš prema onima koje voliš?'' I nastavi ljubiti kobilu, kroz suze. A onda ustane i uzme pušku od Arifa i krene prema kobili. Ali Demir je zaustavi ''Daj meni. To je moja dužnost.'' Demir uzme pušku, nanišani prema kobili, zatvori oči i zapuca. Asi sva u suzama, klekne pokraj kobile. :(

ISKRA1819
26.06.2011., 18:46
Ema baš si srce nadam se da ćeš izdati jedan podsjetnik od 71 stranice (može biti i više) kad se tamo u Turskoj nije nitko sjetio.

rosa967
26.06.2011., 19:17
čitajući početak sjetim se djeda:lol: đemalage,kaže da će loše proći onaj tko rastuži njegove unuke:confused:
najviše ih je on rastuživao(mrzeći njihovog oca):s
i zbilja je loše prošo :rolleyes: što je najgore ja baš nisam žalila kad su ga se rješili
tobože voli Asi ali joj nikako ne pomaže,a ostale gnjavi maksimalno :lol:

labelleza
26.06.2011., 20:09
evo, drage moje....danas sam ponovno čačkala po yt (dok naravno moram učit za ispit, al nema veze...začudo ni savjest me radi toga ne peče:D )i naišla na ovaj prepreprekrasan video...jao, glazba u pozadini je toliko lijepa i bajkovita poput D/A...:cerek::cerek:...ah, još sam uvijek začarana:)

http://www.youtube.com/watch?v=HNqCO9aWkRM

ejisa
26.06.2011., 20:53
emice zlato, ovi klipovi, ma i kratak sadržaj ovih dviju epizoda, odlično, hvala ti na tome, ma i labelloza, ovaj tvoj klip, bolesno, e fakat bolesno, pogledam jedan, pa onda još njih deset i onda se podsjetim neke scene i onda idem tražiti pa pogledam cijelu epizodu, ma BOLESNO, dijete sam ostavila na moru, radim, pa bar da ona uživa i ja umjesto da se primim posla po kući, sve ono što ne stignem inače, ja sam danas cijeli dan s A&D, bolesno..:cerek:

sorry ali u šoku sam koliko me preuzela ta serija i taj par.. prošlo je već 10 dana da je završila, a ovisnost nije pustila niti malo..

di je onaj autobus za vrapče, ili demirkonak..

hajat
26.06.2011., 21:54
ejisa ovo sto vise gledas vise si zavisla na seriji asi
evo ja po neznam koji put gledam ponovo asi

Amy25
26.06.2011., 22:11
ejisa ovo sto vise gledas vise si zavisla na seriji asi
evo ja po neznam koji put gledam ponovo asi

Isto i ja radim. Ja sam odavno ovisna o ovoj seriji.Evo noćima liježem u kasne sate zbog Asi. :):):):)

Demir
26.06.2011., 22:18
Već nekoliko dana ponovo gledam Asi iz početka, što cijele epizode, što odabrane scene i sve sam tužnija.
Serija se dobro završila, ali ja sam tužna, ne samo zato što je završila, nego zato što imam osjećaj da ta priča između Tube i Murata nije završena. Voljela bih kada bi im netko pružio šansu da opet glume u nekoj sličnoj seriji ili filmu pa da ta priča završi, na ovaj ili onaj način. I dok se to ne desi, ja stalno imam osjećaj da nije kraj. To je za mene jedna tužna ljubavna priča i zbog toga sam iskreno žalosna
Gledajući ove prve epizode, ponovo moram reći da su mi i Asi i Demir super. Prekrasni i jedan i drugi. Ona lijepa, prekrasna, oči predivne, on uf.

ISKRA1819
26.06.2011., 22:19
Pridružujem se. Dan mi počinje i završava gledajući ASI. Hoće li nam biti dovoljan jedan autobus? Ne plaši me to jer ljubav me drži na životu a imam se i čega sijećati. Oni su samo potvrdili ono što je čovjeku najpotrebnije!

Tratincica83
26.06.2011., 22:23
the beginning...http://yoursmiles.org/tsmile/heart/t45105.gif (http://yoursmiles.org/t-heart.php?page=3)

Demir stiže u Antakyu ...

http://www.gifsoup.com/view5/2722708/bolum-1-gif-1-o.gif

çok hebozovni Demira

http://www.gifsoup.com/view7/2722771/bolum-1-gif3-o.gif

çok güzel Asi .... stig'o Demir a Asi se ljulja http://yoursmiles.org/ssmile/pozitive/s0815.gif (http://yoursmiles.org/s-pozitive.php?page=)

http://www.gifsoup.com/view7/2722811/bolum-1-gif4-o.gif

http://www.gifsoup.com/view5/2723084/bolum-1-gif11-o.gif

::::::::::::::::::::::::::::::::

Koljega :cerek:.....preuzmi....kao u dobra stara vremena :cerek: hiihih

mariana7
26.06.2011., 22:24
PRVI SUSRET

ASI I DEMIR:cerek::cerek::cerek:

http://www.gifsoup.com/view5/2722885/1-1-prvi-susret-o.gif

http://www.gifsoup.com/view5/2722917/1-1-prvi-susret-2-o.gif

KERIM I DEFNE POGLEDI

http://www.gifsoup.com/view5/2723637/1-2-k-d-o.gif

mariana7
26.06.2011., 22:26
MOST SUDBINE

http://www.gifsoup.com/view6/2723686/most-1-o.gif

THE SCENA ZA NAŠU MI

http://www.gifsoup.com/view5/2723700/most-2-o.gif

http://www.gifsoup.com/view6/2723744/most-3-o.gif

http://www.gifsoup.com/view6/2723767/most-4-o.gif

THE SCENA ZA NAŠU MI

http://www.pohrani.com/f/i/Md/3NQ6hTpy/promo-asi-nova-tv-croati.gif

MariaIsabella
26.06.2011., 22:26
Spasavanje

Prvi dodir usana ...Demir vraca svojim dahom Asi u zivot :mikrocerek:
http://www.pohrani.com/f/28/9d/3ZDAKCe8/1/asi-1blm-sahneleri-2a.gif
Pogledi :mikrocerek:
http://www.pohrani.com/f/5/BX/1b2DEKvI/1/asi-1blm-sahneleri-1a.gif
Mokri Demir:mikrocerek:
http://www.pohrani.com/f/1M/3j/4UGG4DUO/2/asi-1-epizoda-2-dio360p.gif

@marianci :kiss:

ISKRA1819
26.06.2011., 22:30
Demir - i mene stalno drži neki osjećaj da priča nije završila da će se ipak nešto
desiti između njih dvoje. Kako se serija bližila kraju cijelo vrijeme sam
razmišljala, kad počnem opet od prve epizode da neće biti izražena ta
njihova ljubav. Ali nemogu se oteti dojmu šta je to u očima i dodirima
da su jednako snažni od početka pa do kraja.

Ljubav se zove MURATUBA!!!!!

MariaIsabella
26.06.2011., 22:36
Susret nakon spasavanja :mikrocerek:
http://www.pohrani.com/f/2I/Pr/25FnKHxm/asi-1blm-sahneleri360p-4.gif
Ime joj je Asi:cerek:
http://www.pohrani.com/f/2h/vr/3G9nv44t/asi-1-epizoda-3-dio-1.gif
Pakao:klopa:
http://www.pohrani.com/f/1h/eG/4sh4rr3V/asi-1-epizoda-3-dio-2a.gif

Dejzi :kiss:

Demir
26.06.2011., 22:37
Demir - i mene stalno drži neki osjećaj da priča nije završila da će se ipak nešto
desiti između njih dvoje. Kako se serija bližila kraju cijelo vrijeme sam
razmišljala, kad počnem opet od prve epizode da neće biti izražena ta
njihova ljubav. Ali nemogu se oteti dojmu šta je to u očima i dodirima
da su jednako snažni od početka pa do kraja.

Ljubav se zove MURATUBA!!!!!

Da, "Ovdje... skupljaju se lijepe želje kako bi pomogle danu da se rodi", možda bi se mogle skupiti lijepe želje kako bi pomogle da se priča sretno završi. :)

ISKRA1819
26.06.2011., 22:38
T83M7MIMJ-ASI

S vama to duže traje sobzirom da nas je režiser zakinuo za dužinu nekih scena.

Tratincica83
26.06.2011., 22:38
Hjaoooo....koji pogledi :cerek:

http://www.gifsoup.com/view6/2722882/bolum-1-gif5-o.gif

Asi ipak nije mogla odoljeti :cerek: ..... a tko bi :zubo: ...

http://www.gifsoup.com/view5/2722906/bolum-1-gif6-o.gif

:::::::::::::::::::::::::

Koljega...MI...:kiss:

Tratincica83
26.06.2011., 22:41
A što kažete na ove poglede .... :cerek:

http://www.gifsoup.com/view6/2722936/bolum-1-gif7-o.gif

„Zoveš se Asi.....po rijeci?“

http://www.gifsoup.com/view5/2722969/bolum-1-gif8-o.gif

Pošto Asi ne vjeruje da rijeka „Asi“ može da ubije ...
(MI..evo ga...ljut :cerek:)

http://www.gifsoup.com/view5/2723038/bolum-1-gif9-o.gif

... morala je izaći iz Demirovog bibija

http://www.gifsoup.com/view6/2723064/bolum-1-gif10-o.gif

mariana7
26.06.2011., 22:54
POLJE ISTO ONO NA KOJEM ĆE NA KRAJU PRIČE IMATI 6 X ŽETVU U MJESEC DANA:lol::lol::lol:

http://www.gifsoup.com/view6/2723790/polje-1-o.gif

http://www.gifsoup.com/view5/2723813/polje-2-o.gif

I SAD TRENUTAK

DOLAZAK

http://www.gifsoup.com/view5/2723966/1-6-o.gif

http://www.gifsoup.com/view7/2723980/the-kraj-o.gif

ema_kali
26.06.2011., 23:57
Ema baš si srce nadam se da ćeš izdati jedan podsjetnik od 71 stranice (može biti i više) kad se tamo u Turskoj nije nitko sjetio.

Iskra, hvala ti. :kiss: Eto trudim se, a moram reći da svakom epizodom imam sve više scena koje su mi top, pa ih opisujem. U početku sam mislila ok bit će to par scena po epizodi, a sad vidim da će biti puno više. Jednostavno, sve je tako dobro i znakovito da mi je žao kad nešto moram selektirati.

emice zlato, ovi klipovi, ma i kratak sadržaj ovih dviju epizoda, odlično, hvala ti na tome

Ejisa, draga, nema na čemu, mene veseli kad vidim koliko vi uživate. :cerek:

Dejzi, Marianči, MI, bravo! :s Hvala vam cure, pravo ste mi pojačanje. :mig:

defnne
26.06.2011., 23:58
Napokon i ja dođoh na red, a ja gužve pred komp.,...

moniđim, tešekular za demira od glave do koljena, mjerkam ga mjerkam...

emice..od tebe uvijek nešto lijepo, posebno mi se dopadaju nazivi scena...joj, što volim scenu ne želim te izgubiti, naravno zbog finalnog proizvoda, the zagrljaj..od tog trenutka kreće ono hodanje, kojem nema lijeka...

abla..dobro zapažanje za oči, mnogo me zbunjivala boja, vidjela sam jedno, onda vidjeh drugo, što je finalni proizvod, leće, mjenjanje boje, igra svjetlosti i sjene..ne znam..no to da su jako lijepe, to je oku vidljivo...

hajatđim i ostali "ovisnici"..doziranje u umjerenim količinama, za svaki dan po malo, kratko i slatko, :cerek: ja ne smijem mnogo, mogla bih pretjerati, govorim čisto iz ekon. razloga...

ema_kali
27.06.2011., 00:02
emice..od tebe uvijek nešto lijepo, posebno mi se dopadaju nazivi scena...joj, što volim scenu ne želim te izgubiti, naravno zbog finalnog proizvoda, the zagrljaj..od tog trenutka kreće ono hodanje, kojem nema lijeka...

Defnne, hvala. :kiss: I meni je ta scena prejaka, tu se točno vidi da će Demir imati žestoku bitku sa samim sobom zbog onoga što osjeća za Asi.

just_happy_girl
27.06.2011., 00:09
Evo da se i ja javim.Čitam vas,no zbog gužve oko upisa na faks baš i nemam vremena.
Vidim da ema_kali i ovdje,baš kao i na BG temi daje svoje sažetke.Emice,samo ti daj,svaka čast.:s :D Nestrpljivo iščekujemo.:cerek:
Zezice,hajat,mina,moni... i sve ostale "kokice" i poneki pijetlići svaka vam čast. :top:

Usput,zna li netko gdje se mogu skinuti epizode? :)

hajat
27.06.2011., 00:25
na svu srecu imamo flatrate internet i jos ruter tako da svako ima svoj komp i neogranicen pristup internetu
ja gledam seriju sto vise to bolje i sve vise sam zavisla na njoj jer me obara

petrijana
27.06.2011., 00:29
Već nekoliko dana ponovo gledam Asi iz početka, što cijele epizode, što odabrane scene i sve sam tužnija.
Serija se dobro završila, ali ja sam tužna, ne samo zato što je završila, nego zato što imam osjećaj da ta priča između Tube i Murata nije završena. Voljela bih kada bi im netko pružio šansu da opet glume u nekoj sličnoj seriji ili filmu pa da ta priča završi, na ovaj ili onaj način. I dok se to ne desi, ja stalno imam osjećaj da nije kraj. To je za mene jedna tužna ljubavna priča i zbog toga sam iskreno žalosna
Gledajući ove prve epizode, ponovo moram reći da su mi i Asi i Demir super. Prekrasni i jedan i drugi. Ona lijepa, prekrasna, oči predivne, on Već nekoliko dana ponovo gledam Asi iz početka, što cijele epizode, što odabrane scene i sve sam tužnija.
uf.

- Potpuno se s tobom slažem u svemu navedenom,priča kao priča je imala sretan kraj, ali tu je trebao biti još jedan sretan kraj koji se na našu žalost nije dogodio. I sada kada pažljivije gledam neke scene još više sam sigurna da su oni bili zaljubljeni do ušiju,jer koji režiser njima može odrediti kako će se oni gledati,oni njima daju sugestije,a sve ostalo je izlazilo iz njihove duše i emocionalne povezanosti,jer Murat je sam rekao u intervju da su im se slagale energije,prevedno naboj stvarnih emocija,jer da nije toga bilo i ova bi nam serija bila kao sve ostale,bila,prošla,za dva dana ni spomena. I zato se uvjek sjetim hajat koje sto puta ponovila ovo je čudo do sada neviđeno,a vjerovatno neće se ni ponoviiti.

-Ima još jedna stvar za Murata u jednom drugom intvjuu kad ga je pitao novinar nešto za ovu seriju,on kaže u stilu snimljeno,bačeno sa strane,prošlo,idemo dalje.Mislim da nikada nije bio iskren priliom davanja intervijua što se tiče ove serije a iz kojih razloga to samo on dobro zna.

petrijana
27.06.2011., 00:43
- Ema ti napisala dva posta,nadoknadila propušteno,to obično ostavim za kraj,pročitam i onda blaženo zaspim bez normabela.hvala

flafi007
27.06.2011., 00:52
ja sam mislila da sam jedina frikuša koja ponovo ide gledat asi a kad ono :cheer: ja sam si to lijepo skinula tako da mogu gledat 100 puta :D :cerek: ako će mi i to biti dovoljno :)

Asi_Anika
27.06.2011., 01:08
Dobro jutro narode :)

Ema zlato naše!

Monimalu, kao zahvala što si me prosvjetlila i uputila na besplatno skidanje Asi soundtracka (trenutno me drži "Sevdali", uvukla mi se pod kožu :ne zna:), u nastavku šaljem linkove na jednu prekrasnu skladbu (tri izvedbe) koja se zove "I love you" (mogla bi se svidjeti svim Asi ovisnicama), autor i izvođač je Omar Faruk Tekbilek, uživaj :)
Abla

I ja se pridruzujem zahvalama Monimalu, jer sam tako našla Asi Soundtrack što si ti stavila link na forum :top:

Abla i ja sam navučena na soundtrack i trenutno mi je pod kožom Bir Asi Aşk...Kako koja pjesma krene, ja prepoznajem scene iz serija, idu mi pred očima...a Gururu Yenemedik ne smijem uopšte sa slušam, da ne bih umrla iliti dehidrirala od plakanja.

PS Razmišljam...kada je to bilo i koja bi to mogla biti scena koja prikazuje na Demiru da je spoznao da ga je Asi bezrezervno i besprovatno opčinila za sva vremena? Da li je to već definisano na ovom forumu, ako jeste, molim vas da mi kažete, nisam to našla :kava:

A tek ove gifovi koji su postavljeni, ahhhhhhhh :s, idem da spavam sa osmijehom na licu...

Tratincica83
27.06.2011., 08:08
Jutro đenemice,

evo nešto za dobar početak dana :zubo: ...

http://www.gifsoup.com/view6/2665117/demir-bolum-34-o.gif

http://www.gifsoup.com/view5/2665091/demir-bolum-28-o.gif

Po tko zna koji put...ali naprosto je :klopa:

rosa967
27.06.2011., 08:17
kad sam našla pjesmu Gururu Yenemedik prevedenu,bila sam sretna :top:
prepišem ja riječi,al koja korist:confused:
pronađem ja klip Zaboravimo ponos i na njemu lyriks na turskom :s
prepišem na papir i u đep,kao nekad u školi:lol:
do naveće naučila riječi pjesme i sad bez papira pjevušim na turskom:lol

bella11
27.06.2011., 08:22
Dejzi :kiss:
Marijanči :kiss:
MI :kiss:
Koljeginice divne ste, hvala vam do neba. Slike i gifovi su savršeni, svaka vam čast :s
To je bila karika koja nedostaje, sad imamo i riječ i sliku ... i uživanciju ... i najezdu onih što šeću :rofl:

Emice evo i tebi velika, velika, velika :kiss: ! Odabir scena vrhunski, opisi odlični, ma šta da ti kažem sve je :top: , možeš čak i po Demiru malo oplest, neću ti zamjerit :mig:
Neminovno se dogodilo, odlična ideja dobila sljedbenike, evo se opet skuplja ekipa, opet se gleda, ... opet se živi s Asi ... opet se živi za Asi ... ma jednostavno opet se živi Asi :D

Ne znam jel mi veći gušt ponovno gledanje ili ovo druženje :confused: i iskreno govoreći baš me briga jesam za ludnicu ili ne, znam da mi je sve skupa baš dobro, baš me veseli, baš me ispunjava zadovoljstvom i baš mi grije srce!

monimalu
27.06.2011., 08:29
'Jutro drage moje! :W
Evo mene samo na minuticu-dvije i onda bjezim nalijevo! :D
Rosa, defnne, just_happy_girl i sve ostale curke hvala vama, evo jedna veeeelika kissica za sve ludice koje i dalje boluju od ASI-virusa! :kiss:

Pozdrav! Može pitanje za djevojke koje ''skidaju'' P&P sa C.Firthom(ak'sam dobro napisala) : Odakle ju skidate,odnosno sa kojeg sajta? Tu verziju tražim već godinama,jer mi se ova sa Keirom Knightli baš nešto i ne dopada.

Blondi ja skidam seriju preko ovog torrenta:
http://isohunt.com/torrent_details/93578097/pride+and+prejudice+1995?tab=summary
- Jos je nisam skinula do kraja posto sam u velikoj guzvi, kad skinem, javim vam je li mi se dopalo.

Meni trebaju prvih 30 epizoda Asi, jel ima netko?

U komadu ces tesko naci. Jedino da potrazis neki torrent ili u dijelovima preko YT-a. Ili preko ove stranice:
http://www.natabanu.com/serija/asi-turska-serija.html?start=100

Monimalu, kao zahvala što si me prosvjetlila i uputila na besplatno skidanje Asi soundtracka (trenutno me drži "Sevdali", uvukla mi se pod kožu :ne zna), u nastavku šaljem linkove na jednu prekrasnu skladbu (tri izvedbe) koja se zove "I love you" (mogla bi se svidjeti svim Asi ovisnicama), autor i izvođač je Omar Faruk Tekbilek, uživaj
...
...
I ja se pridruzujem zahvalama Monimalu, jer sam tako našla Asi Soundtrack što si ti stavila link na forum :top:

Abla i ja sam navučena na soundtrack i trenutno mi je pod kožom Bir Asi Aşk...Kako koja pjesma krene, ja prepoznajem scene iz serija, idu mi pred očima...a Gururu Yenemedik ne smijem uopšte sa slušam, da ne bih umrla iliti dehidrirala od plakanja. ...

Kokice no frks! :kiss: ... Glazba je bas dobra!
Sve sto vam treba, samo pitajte. Ovdje se uvijek nadje netko tko ima odgovor! :D

Abla oprostit ces mi, trenutno ne mogu stici poslusati ove pjesmice jer sam u velikoj guzvi i zurbi ... i galami. Preslusat cu ih svakako naknadno pa ti javim utiske.

Svim 'gif+slicice'-kokicama i ostatku ekipice veliki :kiss: i veliki :grli: do narednog susreta (javljanja)! :cerek: :mig:

Demir
27.06.2011., 09:25
ja sam mislila da sam jedina frikuša koja ponovo ide gledat asi a kad ono :cheer: ja sam si to lijepo skinula tako da mogu gledat 100 puta :D :cerek: ako će mi i to biti dovoljno :)

molim te, daj mi reci kako si to skinula. Hvala :)

demir94
27.06.2011., 09:59
Način na koji ja skidam seriju ASI. Nisu cijele epizode. To je ono sa Nove TV što je stavljeno na YT:

1. Skineš program Any Video Converter.
2. Nađeš na YT video npr asi 1 epizoda 1 dio
3. Kopiraš URL. npr http://www.youtube.com/watch?v=252mXPSYyGI
4. Otvoriš program Any Video Converter, pa ideš na OPTIONS-online video- i stavi High quality-OK
5. Na ovo prazno polje ideš-desni klik- Paste Video URL.
6. Na praznom polju će ti prikazati nešto u obliku http.......-ideš desni klik i opciju Download Selected Online FLV

Provjereno, tako sam ja skinuo 12 epizoda. Jedina falinka što je u flv formatu(taj format predviđen za YouTube). i to što moraš svaki dio postepeno skidati.
Ovako:
asi 1 epizoda 1 dio
asi 1 eipzoda 2 dio
.........................
asi 1 epizoda 6 dio
asi 1 epizoda 7 dio

Opciju OPTIONS samo kada si instalirala program i hoćeš da kreneš skidati. Da video ima veću kvalitetu slike.

U kojem formatu je video koji skidate sa torenta. Molio bi odgovor.

Za više informacija obratite se...

demir 94

sretnababy
27.06.2011., 10:26
Puno toga trebam nadoknaditi po pitanju komentara ..zadnje tri epizode ( gledanje istih je bila prava avantura jer biti negdje gdje nema digitalnog signala koji se pojavi svako malo pa ga opet nema) eeee da vam je bilo vidjeti moju radost kad bi se pojavila slika ...prvu vece bila sretna samo sto sam ih ikako vidjela :D
Povratkom u RL obveze pritiskale tako da sam tek juce uspjela sve nadoknaditi po pitanju citanja postova (usput budi receno koji su svi do jednoga bili fantasticni)

Koliko svi mislimo isto ponekad mi dodje kad ja zelim nesto napisati kao da je klišej jer vec je sve receno.

Super mi je ovo ponavljanje gradiva ukljucila sam se i ja (tesko zabi u vodu :D )

Takodje da ne zaboravim pozdraviti sve nove clanove dobrodosli ...bit ce to pravi kompleks Dogankonaka ...sire se kapaciteti.....jos kad bi bila repriza ne sumnjam da bi se taj broj i visestruko povecao

Ps... maloprije dorucak i jedem kajganu i ono osmjeh se iskrada na lice ( kviz pitanje zna li netko zbog cega ) :D

Demir
27.06.2011., 10:32
Način na koji ja skidam seriju ASI. Nisu cijele epizode. To je ono sa Nove TV što je stavljeno na YT:

4. Otvoriš program Any Video Converter, pa ideš na OPTIONS-online video- i stavi High quality-OK
6. Na praznom polju će ti prikazati nešto u obliku http.......-ideš desni klik i opciju Download Selected Online FLV

Provjereno, tako sam ja skinuo 12 epizoda. Jedina falinka što je u flv formatu(taj format predviđen za YouTube). i to što moraš svaki dio postepeno skidati.
Ovako:
asi 1 epizoda 1 dio
asi 1 eipzoda 2 dio
asi 1 epizoda 6 dio
asi 1 epizoda 7 dio

Opciju OPTIONS samo kada si instalirala program i hoćeš da kreneš skidati. Da video ima veću kvalitetu slike.

demir 94

Hvala puno, idem odmah probati. Javim se ako ne uspijem. :top:

demir94
27.06.2011., 11:00
Hvala puno, idem odmah probati. Javim se ako ne uspijem. :top:

Nije mi jasno što 100 puta moram se prijaviti kad hoću nešto da napišem.:bonk:

I skini BS. Player. Pokreni prvi video što si skinula i mora ti pisati i u Any Video Converter Frame Size/Veličina filma 640x480 @ 25.

Ako tako piše navali sa skidanjem. Ja od prije 13 dana kada sam dobio internet sam skinuo od prilike 14.5 GB. Što je vjerovatno 14.49 otiško na moj ljubavni par Asi i Demir.

ema_kali za tvoj kratki sadržaj epizoda (svaki komentar je suvišan) poslužit će ovaj znak :s

Ako šta ne radi javi. Priskoći ću u pomoć.

Ne znam šta mi je ali mi se osladilo potpisivati.

demir94

lolena
27.06.2011., 12:21
pozdrav ekipica .... evo i mene malo da se javim RL me satro ovih dana, sad sam jedno 10ak stranica pročitala :kava:

Asi još nisam počela gledati iz početka, samo škicnula na brzinu neke isječke, nisam imala vremena jer kad se krene gledati nema stajanja, ali u bližoj budućnosti krećem ...

Ema naša draga, ima jedna pjesma od magazina zove se Ema i uz malu promjenu oridžidži riječi ide ovako:
Ema, Ema, Ema, Emili
gdje si sreco, gdje si radosti
Ema, Ema, Ema, Emili
piši priče Asine mladosti
Ema, Ema, Ema, Emili
ove dane kao mi ne zaboravi ...
opisi boluma su ti super, lijepo pišeš i go girl :top:

Tratinčica/Dejzi, Mariana i MI hvala na gifovima, odlični su :s:s
Moni, Škorpi čok guzel kolaži ... i čini mi se da je i Bella napravila jedna lijepi kolaž :top:

ugodan dan moji asidemirholičari :zubo:

Demir
27.06.2011., 12:56
Nije mi jasno što 100 puta moram se prijaviti kad hoću nešto da napišem.:bonk:

I skini BS. Player. Pokreni prvi video što si skinula i mora ti pisati i u Any Video Converter Frame Size/Veličina filma 640x480 @ 25.

Ako tako piše navali sa skidanjem. Ja od prije 13 dana kada sam dobio internet sam skinuo od prilike 14.5 GB. Što je vjerovatno 14.49 otiško na moj ljubavni par Asi i Demir.

demir94

Demir94 uspijevam skinuti video i vidjeti sve, ali nemam titl na prevedenim epizodama.
Na onim odabranim scenama od gitanocorason ima titl, a npr na Asi+70-5+[prijevod], nemam. Pomozi, lutfen.

mina_jasmina
27.06.2011., 13:30
ciao ragazzi e ragazzine, come stai? mi sei mancato molto! :cerek: che c'è di nuovo? :kava:
... uno, due, tre ... krećemo sa kolažima od boluma 1 :D!
postavljat ću kako budem stigla, jerbo RL poso' me doček'oooooo!!!

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

http://i1081.photobucket.com/albums/j349/mina_jasmina/ASI%20bolum%201/aeb78814.jpg

http://i1081.photobucket.com/albums/j349/mina_jasmina/ASI%20bolum%201/cef59568.jpg

http://i1081.photobucket.com/albums/j349/mina_jasmina/ASI%20bolum%201/d3bd5dfe.jpg

http://i1081.photobucket.com/albums/j349/mina_jasmina/ASI%20bolum%201/1888cd2c.jpg

http://i1081.photobucket.com/albums/j349/mina_jasmina/ASI%20bolum%201/f87655f8.jpg

mina_jasmina
27.06.2011., 13:31
http://i1081.photobucket.com/albums/j349/mina_jasmina/ASI%20bolum%201/56b4261d.jpg

http://i1081.photobucket.com/albums/j349/mina_jasmina/ASI%20bolum%201/63f4c519.jpg

http://i1081.photobucket.com/albums/j349/mina_jasmina/ASI%20bolum%201/6ec21dcc.jpg

http://i1081.photobucket.com/albums/j349/mina_jasmina/ASI%20bolum%201/f510378f.jpg

http://i1081.photobucket.com/albums/j349/mina_jasmina/ASI%20bolum%201/c0221607.jpg

mina_jasmina
27.06.2011., 13:32
http://i1081.photobucket.com/albums/j349/mina_jasmina/ASI%20bolum%201/72d8167e.jpg

http://i1081.photobucket.com/albums/j349/mina_jasmina/ASI%20bolum%201/602f2d1b.jpg

http://i1081.photobucket.com/albums/j349/mina_jasmina/ASI%20bolum%201/b2214355.jpg

http://i1081.photobucket.com/albums/j349/mina_jasmina/ASI%20bolum%201/a1c47805.jpg

http://i1081.photobucket.com/albums/j349/mina_jasmina/ASI%20bolum%201/cc0969c3.jpg

demir94
27.06.2011., 13:51
Demir94 uspijevam skinuti video i vidjeti sve, ali nemam titl na prevedenim epizodama.
Na onim odabranim scenama od gitanocorason ima titl, a npr na Asi+70-5+[prijevod], nemam. Pomozi, lutfen.

Ovako, taj spomenuti video Asi+70-5+[prijevod] otvorim na YT kod mene nema prevoda, oni govore ali niđe prevoda. Našao sam ona oznaka cc.

Jedino da nađeš taj video sa Nove TV gdje je prevod fixiran za sliku.

Sad sam totalno zbunjen. Nova je dala 110. epizoda. A od gitanocorason ima 71. epizoda sa oznakom Nove TV.:ne zna:

Može jedna mala pomoć kad otvorim firefox umjesto početne stranice google.ba on mi otvori tamo neku searchequ.com (tamo neku lijevu):bonk:

Jesi pokušala sa bs.player u opcijama title... ili tako nešto.

KAD NAĐEM RJEŠENJE JAVIM TI!!!...demir94

Demir
27.06.2011., 13:58
Ovako, taj spomenuti video Asi+70-5+[prijevod] otvorim na YT kod mene nema prevoda, oni govore ali niđe prevoda. Našao sam ona oznaka cc.

Jedino da nađeš taj video sa Nove TV gdje je prevod fixiran za sliku.

Sad sam totalno zbunjen. Nova je dala 110. epizoda. A od gitanocorason ima 71. epizoda sa oznakom Nove TV.:ne zna:

Može jedna mala pomoć kad otvorim firefox umjesto početne stranice google.ba on mi otvori tamo neku searchequ.com (tamo neku lijevu):bonk:

Jesi pokušala sa bs.player u opcijama title... ili tako nešto.

KAD NAĐEM RJEŠENJE JAVIM TI!!!...demir94

Demir94 hvala na trudu, ali skidam one clipove koji su sa Nova TV, a ti imaju prijevode. :)

Mina Jasmina hoşgeldiniz. :)

Margareta7
27.06.2011., 14:13
@mina what to say: amazing! :s:s:s

...moramo malo i engleski prakticirati, da ne zaboravimo drugi svjetski jezik nakon turskog! :lol::lol::lol:

demir94
27.06.2011., 14:54
Demir94 hvala na trudu, ali skidam one clipove koji su sa Nova TV, a ti imaju prijevode.

Mina Jasmina hoşgeldiniz. :)

Nema na čemu, drago mi je da mogu pomoći. Ja mislim da je ASI 70 epizoda 3 dio
Mina Jasmina :s

@mina what to say: amazing!

...moramo malo i engleski prakticirati, da ne zaboravimo drugi svjetski jezik nakon turskog!

Ta ti je suuupeeerrrrrrrr :D

Ako niste znali, za temu svog pregladnika Mozilla Firefox (sve verzije) možete preuzeti temu ASI & DEMIR, na sljedećem linku: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/asi-demir/:crta:

demir94

bella11
27.06.2011., 16:08
Meni brate dulje treba, ček da do kraja skužim kak ovo funkcionira :rolleyes: Skini, rastavi, sastavi, postavi, umetni ... mnogo komplicirano!

Al evo da se nađe :mig:

http://www.pohrani.com/f/1v/10m/3xTgPVBa/bolum-1-1.jpg

http://www.pohrani.com/f/e/Yn/4SZn3qnL/bolum-1-2.jpg

Mislila sam od početka po scenama, al Emica brzo piše, gif ekipa brzo skida, pa odustah ... i evo od mene samo pokoja za gušt :D

http://www.pohrani.com/f/14/tP/30bBxAsW/bolum-6-1.jpg

http://www.pohrani.com/f/d/nt/4vfbp4EA/bolum-6-2.jpg

Odo dalje .... skini, rastavi, sastavi :rofl::rofl:

zapletilja
27.06.2011., 16:25
Dakle, i dalje me šokirate - Ema i Mina = strip Asi, a, vi baš ko pravi neprijatelji, kad sam se ostavljala cigareta, takvima kaj su mi nudili sam se uspijela oduprijeti, ali vama nema teorije- ovisnost do kraja

zapletilja
27.06.2011., 16:26
:jumping:A, Bela 11, ide to i tebi, svaka čast

Margareta7
27.06.2011., 16:38
Bravo Bella!:klap:

...bravo.....cok cok lijepo!
...ako se tek ucis.... slike su prekrasne!:top:

ejisa
27.06.2011., 17:03
e ne mogu vjerovati..
jučer čitam emine sadržaje i mislim si kako bi bilo idealno da se i mina priključi sa slikama, i onako si mislim da napravi kolaže od svake epizode, ali mislim si pa di je ta mina, i nekako se prisjećam da je rekla da ide na put (očito u italiju), pa valjda će se vratiti uskoro i danas ŠOK ŠOK ŠOK (jel tako bilo u BG). vidim minine slike u izdanju kakvom sam priželjkivala, pa jel to već telepatija..
odlično, i sad još kad m7 i t83 počnu sa svojim gifićima i nekim dobrim dijalozima, pa dođe MI i složi nešto hebozovno:lol:..
jedino zezica zakazuje.. hoćemo smajliće i bar kratke opise epizoda.. vidim i bella brzo uči pa će nam i ona pridonjeti uživanciji, a mi ostali asi hedonisti- uživajmo
moni i demir94, thnx a lot

Sarajka28
27.06.2011., 17:13

ma kakvi jedina...ima nas jos vjeruj:)ja svaki slobodan trenutak idem gledati asi...ali ne gledati, nego ne dišem, ne trepćem..sve oko mene zastane...toliko se uzivim da kad nocu legnem, samo mi njih dvoje pred očima, u mislima...i samo kao nešto kontam, razmišljam...o Bože šta nam serija napravi...e ne mogu vjerovati...imam 28 g. a osjećam se kao sa 16 kad sam ludila uz Beverly Hils, i tako te neke romantične tinejdžerske serije....Sad mm i sin spavaju a ja naravno na yt, prvo malo forum doduše:)

A gdje si skinula seriju?haj pošalji link pls

Pozz veliki iz Sarajeva

petrijana
27.06.2011., 17:46
-MINA willkommen,jedva te dočekale.

- Ma bio bi ovaj forum još življi da je sada kasna jesen i zima, ali ovo ljeto sve je poremetilo,nema cajta,ali dobro je i ovako.

rosa canina
27.06.2011., 18:03
evo, drage moje....danas sam ponovno čačkala po yt (dok naravno moram učit za ispit, al nema veze...začudo ni savjest me radi toga ne peče )i naišla na ovaj prepreprekrasan video...jao, glazba u pozadini je toliko lijepa i bajkovita poput D/A.....ah, još sam uvijek začarana:)

http://www.youtube.com/watch?v=HNqCO9aWkRM

Najprije me" utukla" Hajat s Samijevim uratkom ,onda Abla s one tri predivne izvedbe a sad ti s nokturnom .Citiram Hajat , tko prezivi , pricat ce .H v a l a

Mene uhvatio konzumerizam , vi radite ja se opustam i uzivam .Bravo cure , decki .:s:top: Uostalom , jao si ga autorima koje nitko ne cita , gleda i ne slusa :rofl:

U kutu mojih zelenih kvadrata dobro se drzi dud koji sam proljetos posadila . Kako smo poceli s repriziranjem serije i komentara nadjemo se za koju godinu na dudovaci :lol:Po ostatku grunta od svukud izviruju suncokreti ,jucer me sin pitao -Kaj si stara pod te suncokrete stavila uran da tako napreduju ?:rofl:

LJubav , cista ljubav :cerek::D

Veliki , veliki pozdrav svima:):)

ema_kali
27.06.2011., 18:44
Vidim da ema_kali i ovdje,baš kao i na BG temi daje svoje sažetke. Emice,samo ti daj,svaka čast. Nestrpljivo iščekujemo.

just_happy_girl, hvala ti na pohvali. :kiss: Eto, vidiš, ne mogu ja bez sažetaka. :D I sretno sa upisom na faks. :mig:

- Ema ti napisala dva posta,nadoknadila propušteno,to obično ostavim za kraj,pročitam i onda blaženo zaspim bez normabela.hvala

Petrijana, nema na čemu, hvala tebi na podršci. :cerek:

Danas, nažalost, nemam vremena za sažetak. Ali mislim na vas i u glavi pišem sažetak, još da uhvatim vremena i to ''prebacim'' na forum... :rofl:

Ema zlato naše!

Kratko i jasno: :love:

Emice evo i tebi velika, velika, velika ! Odabir scena vrhunski, opisi odlični, ma šta da ti kažem sve je , možeš čak i po Demiru malo oplest, neću ti zamjerit

Bellissima moja, hvala ti. :kiss:
Znaš u čemu je štos? Što više gledam seriju, sve manje imam volje za oplesti po Demiru. :lol: Ozbiljno. Evo sada, a ovo mi je peti put, gledam seriju i uspijevam pronaći objašnjenja, sa čisto psihološke strane, za neke Demirove poteze za koje sam ga nekad špotala samo tako. Mislim, još se naljutim, ali nema one žestine s početka... :ne zna:

ema_kali
27.06.2011., 18:45
Ps... maloprije dorucak i jedem kajganu i ono osmjeh se iskrada na lice ( kviz pitanje zna li netko zbog cega )

Jel' bilo ljuski od jajeta u toj kajgani? :rofl:

ema_kali za tvoj kratki sadržaj epizoda (svaki komentar je suvišan) poslužit će ovaj znak

demir94, hvala puno. Bilježim se sa štovanjem! :D

Ema naša draga, ima jedna pjesma od magazina zove se Ema i uz malu promjenu oridžidži riječi ide ovako:
Ema, Ema, Ema, Emili
gdje si sreco, gdje si radosti
Ema, Ema, Ema, Emili
piši priče Asine mladosti
Ema, Ema, Ema, Emili
ove dane kao mi ne zaboravi ...
opisi boluma su ti super, lijepo pišeš i go girl

:rock:

lolena, hvala ti draga, i pjesmicu si prilagodila prigodno. Joj, sad me ovo vratilo u djetinjstvo, pa ono masovno brčkanje na plaži, uf, ludilo... :D

ciao ragazzi e ragazzine, come stai? mi sei mancato molto! che c'è di nuovo?

Minči, amica mia! :cerek: Ajme, kolaži su ti :s

sretnababy
27.06.2011., 19:17
Jel' bilo ljuski od jajeta u toj kajgani? :rofl:

maaaa neeeee.hahahaha doci se i odgovor jednoga dana kada budes pisala sazetak 46 epke..reci ces aaaaaaaaaahaaa na ovo je ona mislila :rofl:

MariaIsabella
27.06.2011., 21:49
Moj novi spot od Demira i Asi (vezano za prvu epizodu)
http://www.youtube.com/watch?v=RtMMHqu39UA&feature=channel_video_title

ejisa
27.06.2011., 22:10

MI odličan spot, odlična muzika, turbolento i živo kao i njihova ljubav.. a opet uljeva neku sigurnost i povjerenje..

Početak- skoro ju zgazi i samo prođe, ali ipak pogleda, pa nastavak, spašavanje, ali opet bježi, njen pogled nakon buđenja, zapanjen, skoro zaljubljen, sad vidi svog spasioca, a prije toga je vidjela bahatog snoba, izgubljena i zbunjena
Eto takav će im biti i odnos..
A kraj epizode, na ljuljački onako infantilno i bezbrižno, uživa, kao i njihova veza na kraju, podređena djetetu i apsolutnom spokoju..

Stvarno kako je emi i opisala prvi susret i prva epizoda je obilježila njihovu ljubav..

ema_kali
27.06.2011., 23:20

MI, sjajan spot! :s Ključna tri trenutka, kada Demirov auto skoro pogazi Asi, kada Demir spašava Asi i ono kad ju poveze autom pa izbaci van. :rofl:

lolena
27.06.2011., 23:33
ciao ragazzi e ragazzine, come stai? mi sei mancato molto! :cerek che c'è di nuovo? :kava:
... uno, due, tre ... krećemo sa kolažima od boluma 1 !

nemam više riječi kojima bih te pohvalila, pa evo za ove i za buduće uratke da se ne ponavljam :s:s:s
the one and only csi minchi ... to sam već negdje napisala i eto ponovih se :zubo:

Odo dalje .... skini, rastavi, sastavi :rofl :rofl
:rofl: super kolaži

lolena, hvala ti draga, i pjesmicu si prilagodila prigodno. Joj, sad me ovo vratilo u djetinjstvo, pa ono masovno brčkanje na plaži, uf, ludilo... :D

emice nema na čemu :kiss:
i ja sam se vratila u djetinjstvo, obožavala sam magazin bili su mi No1 prije 15ak god.

MI spot ti je super :top:

nisam prije stigla pa se evo sad zelim se zahvaliti cijeloj prekrasnoj ekipi ovdje, i plakala sam i smijala se, što uz seriju, što uz vas, stavarno ste ekipa za 10. moj naklon curkama koje rade gifove, kolaže, spotove, vjerujem da ulažete puno truda i vremena i hvala vam što i mi možemo uživati u plodovima vašeg rada
i naravno hvala gitanocorazon i ekipi na prijevodu

flafi007
28.06.2011., 00:45
molim te, daj mi reci kako si to skinula. Hvala :)

Ovako:
asi 1 epizoda 1 dio
asi 1 eipzoda 2 dio
asi 1 epizoda 6 dio
asi 1 epizoda 7 dio

demir 94

ufff koje komplikacije :D ja znam da sam ja osobno preglupa za ovakve stvari i da ovako šta bi već nekako zeznula :(

ma kakvi jedina...ima nas jos vjeruj:)ja svaki slobodan trenutak idem gledati asi...ali ne gledati, nego ne dišem, ne trepćem..sve oko mene zastane...toliko se uzivim da kad nocu legnem, samo mi njih dvoje pred očima, u mislima...i samo kao nešto kontam, razmišljam...o Bože šta nam serija napravi...e ne mogu vjerovati...imam 28 g. a osjećam se kao sa 16 kad sam ludila uz Beverly Hils, i tako te neke romantične tinejdžerske serije....Sad mm i sin spavaju a ja naravno na yt, prvo malo forum doduše:)

A gdje si skinula seriju?haj pošalji link pls

Pozz veliki iz Sarajeva

ma evo vam linka... :)

upilala sam druge ljude na drugim forumima... ovdje samo lijepo staviš da se skida i toe to :))) isto je s nove tv :D mislim da možda fale epizode na kraju.. al nisam sigurna jer nisam do kraja skinula...

čak i imate i muziku iz serije...

uživaje... ja znam da ja oću :cerek:

demir94
28.06.2011., 11:09
ufff koje komplikacije :D ja znam da sam ja osobno preglupa za ovakve stvari i da ovako šta bi već nekako zeznula

ma evo vam linka... :)

upilala sam druge ljude na drugim forumima... ovdje samo lijepo staviš da se skida i toe to :))) isto je s nove tv :D mislim da možda fale epizode na kraju.. al nisam sigurna jer nisam do kraja skinula...

čak i imate i muziku iz serije...

uživaje... ja znam da ja oću :cerek:

super što si nam dala taj link, fino pritisneš da se skida, a vamo radiš šta hoćeš (preporučam da se gleda ASI).:eek:

još je bolja slika 720x576 @ 25 naspram onog mog 640x480 @ 25

Ja će skidati na ova dva načina. Od viška glava ne boli. jesam lud jel de...:lol:

Bitaka
28.06.2011., 12:00
Čitam vas ,čitam i ne mogu da vjerujem koliko vi cure imate inspiracije.ja već treći put gledam reprizu asi ali samo prvu sezonu. da se mene pitalo ja bi seriju završila sa 34. epizodaom , jednim prekrasnim vjenčanjem i to je to. najljepše scene i najljepši dijalozi dogodili su se u prvoj sezoni serije , tpa : bojim se kada opet budeš jahala da ćeš s mene odreći. šta je pisac htio da kaže. i još puno takvih dijaloga koji nam govore nešto što se događalo između T/M. već druga sezona nije mi nešto. moram priznati da seriju kada se Melek utapa i kada Demir ostavlja Asi uopšte nisam gledala , niti jedanput. uh bježim ... javim se opet

hajat
28.06.2011., 12:27
flafi skinula sam sa ovog mega uploada do trideset prve
a onda su nastale komplikacije s ovim sto imaju na kraju rar s kojim programom otvaras trideset prvu drugu trecu epizodu

hajat
28.06.2011., 12:29
bitaka steta da ti se ne svidja druga sezona koja ima svoje zasto i zato
jer oni su morali proci katarzu i kao par da bi platili sve one greske koje su ucinili njihovi predci

sretnababy
28.06.2011., 12:46
Čitam vas ,čitam i ne mogu da vjerujem koliko vi cure imate inspiracije.ja već treći put gledam reprizu asi ali samo prvu sezonu. da se mene pitalo ja bi seriju završila sa 34. epizodaom , jednim prekrasnim vjenčanjem i to je to. najljepše scene i najljepši dijalozi dogodili su se u prvoj sezoni serije , tpa : bojim se kada opet budeš jahala da ćeš s mene odreći. šta je pisac htio da kaže. i još puno takvih dijaloga koji nam govore nešto što se događalo između T/M. već druga sezona nije mi nešto. moram priznati da seriju kada se Melek utapa i kada Demir ostavlja Asi uopšte nisam gledala , niti jedanput. uh bježim ... javim se opet

vidis meni je ovo jedina serija kojoj je druga ( ma ja to u stvari zovem treca sezona od 57 ep) koja je bolja od prvog dijela onaj sivi period nekako preskacem u glavi nema ga blank....pamtim samo sretne daneeeeeee :)

Bitaka
28.06.2011., 13:26
hajat, ma slažem se ja sa tobom ali eto meni prva sezona serije za oko a i za dušu , puno bolja

ejisa
28.06.2011., 14:51
prva sezona- ono natezanje, vole se pa se ne vole, pa ne znaju da li se vole, pa ponos, hoće priznati pa neće (tako sam ja imala s MM i to mi je bilo super, dok još nismo znali međusobno da smo zaljubljeni- fora, neka napetost), pa njegovo osvajanje nje, detalji poput onog medaljona, pogledi u vrati slučajni dodiri, sve je to bilo onako, napeto, senzualno i predivno.. meni je osobno isto prvi dio, onako melem za dušu- nema onako teških i bolnih scena..

druga sezona- ma kud je on odjurio u taj Pariz, ja sve mislila da sam neki dan prespavala i propustila naj naj- to mi je diglo tlak na 850..
e i onda brkovi, pa kud su ga tako nagrdili, ali te scene i ta romantika, sve sam zaboravila, divno mi je to, ma i onaj period rastave, njegova ozljeda, pa pikanje u guzu, veterinarka na zadatku, pa ono pomirenje, divno sve do one bolesne epizode s melek, to sam pogledala s ubrzavanjem.. nisam imala snage, i to neću niti u reprizi gledati, užas!!

treća sezona- zapravo nije treća ali slažem se s Sretnom baby, i ja ju tako zovem, ma malo mi fali da nisu ranije počeli s emocijama, pre dugi period njih ne zajedno, i onda, pre malo kissića, grljenja, dodira, i ostalo, iako su pogledi obarali s nogu, ali eto ipak iz nje su izašli najbolji djelovi: sokak, ples, brod, makovi, Asya, glass, hallway i naravno najbolnijji onaj urlik u pećini

demir94
28.06.2011., 15:22
Mogu li vas nešto pitati da mi objasnite. Kako vi postavljte i uradite te slike i gifove.

ejisa uzela si mi riječi iz usta.:top:

mina_jasmina
28.06.2011., 15:35
gifove na gifsoup.com ili na benderconverter.com. ubaciš link clipa sa YT i kreiraš gif ne duži od 15sec. upload uradi na tinypic.com ili photobucket.com, max. photo size za postavljanje na forumu je 640x480px. kolaže radi u programu photoscape, to je freeware. skidanje clipova, extrakcija frejmova/slika iz clipova pomoću freeware programa dvd videosoft, cijeli paket programa je freeware!

jesi li u našoj FB grupi?

mene RL spopao nakon italije, ali uskoro slijedi nastavak kolaža po bolumima :cerek:

11tena
28.06.2011., 16:13
:o:obok...:mig: već tri dana pokušavam doći na forum,no konačno!!1
postovi čok,ideje genijalne,oduševljenje ne splašnjava.
stvarno sam mislila da sam zrela za vrapče:o::rolleyes::lol:i još štošta.

emini bölumi čok, čok:s:s:s:s

demir94
28.06.2011., 16:47
gifove na gifsoup.com ili na benderconverter.com. ubaciš link clipa sa YT i kreiraš gif ne duži od 15sec. upload uradi na tinypic.com ili photobucket.com, max. photo size za postavljanje na forumu je 640x480px. kolaže radi u programu photoscape, to je freeware. skidanje clipova, extrakcija frejmova/slika iz clipova pomoću freeware programa dvd videosoft, cijeli paket programa je freeware!

jesi li u našoj FB grupi?

mene RL spopao nakon italije, ali uskoro slijedi nastavak kolaža po bolumima :cerek:

uuhh koliko uputa. htjeo sam da napravim koji gifić ili slikicu. hvala ti.

Ja sam možda prije jedno desetak stranica napisao da me fb neće tako dugo vidjeti. Možda imam neku fbfobiju. A možda popustim zbog ASI i društva.
:trk:odoh počet raditi...
Vidim ja zatišje pred buru, kad si bila u italiji...

HVALA

Izradio sam gif preko benderconverter.com a ovaj drugi neće. I kako sad postaviti

mina_jasmina
28.06.2011., 17:00
italy = prošli tjedan (venezia, verona, lago di garda), zna se. pospajala sve što se spojiti dalo :D

::::::::::::::

nego evo nešto zanimljivo vezano uz seriju ASI i monte carlo, ovo je dio intervuja koji su tuba (asi) & onur (ziya) dali hurriyet magazinu. ostatak vezan za njihov privatni život pročitajte na tubinoj temi.

1. *QUESTION* With the serial ASI you now have international recognition, you were also at the Monte Carlo Television Festival, how did it feel to be there?

~Tuba Buyukustun ~ Monte Carlo is interesting....ASI was in the same catagory as the world renowned serial The Bold & The Beautiful. We here tape 90 minute episodes, sometimes it is done in a hurry to meet deadlines. On the other hand they have million dollar budgets. To be placed in the same category was surprising as well as an honor for us of course.....

~Onur Saylak ~ This is the first time a Turkish Production was present at the ceremony

(novinar navodi da je serija asi dobila internacionalno priznanje, ekipa je bila u MC, kako im bilo. tuba kaže da je bila iznenađena što su nominirani jer USA serija B&B ima multimilijunski budžet, dok svaka turska epizoda traje 90min, pa se često žuri da bi se stigli ispoštovati rokovi. velika je čast biti nominiran, a onur naglašava da je to prva turska produkcija koja je bila na ceremoniji.)

2. *QUESTION* Do you think that his situation arises from the length vs the production?

~Tuba Büyüküstün ~ Like I said previously the amount of funds, the length of time, and effort cannot be compared unfortunately!

(novinar pita da li se tu radi o trajanju vs. produkcija, a tuba kaže da se te serije ne mogu porediti sa turskim u kateogrijama trud, novac, trajanje itd.)

3. *QUESTION* What was your experience like there?

~Onur Saylak ~ It was truly a festivous surrounding. Everyone was intermingling with each other. For example at our table we had English media.

~Tuba Büyüküstün ~ We were asked about the serial, at one point they were interested about the town of Antakya, this is truly a moment to be proud of....

~Onur Saylak ~ Productions made for Turkish television and Cinema are thought to be made for local viewers only. The production was liked by the Turkish audience, this is good. It is because of this that we cannot absorb the idea of what the international audience reaction maybe. Everything is happening so fast, and the concern is the ratings system. When we explained this to them, they could not comprehend this thought process they thought we were joking. .

~Tuba Büyüküstün ~ I know that there have been times when I have worked for 72 hours straight without a break. How can a person be expected to perform at their best under these circumstances. This also applies to the people behind the scenes as well as the director. Even your bodily functions need a rest. While at the Festival I overheard a conversation where they were speaking of the cost of 34 million dollars being spent on each episode; which is unheard of.

~Onur Saylak ~ This is because they are thinking more on a long term basis and on a more international level

~ Tuba Büyüküstün ~ There is also more equality involved, where boththe director and the actors all earn the same amount, therefore everyone exerts more energy into a production.

(pitanje se odnosi na iskustvo u MC. onur kaže da je bilo odlična festivalska atmosfera, svi su se miješali sa svima, za njihovim stolom su bili predstavnici britanskih medija, a tuba dodaje da su se raspitivali o lokaciji snimanja antakyi na što je ona bila ponosna. onur kaže da se turske serije rade samo za njihovo tržište, tom tržištu se serija dopala, ali zbog lošeg sistema koji ocjenjuje gledanost serije oni nemaju filing da li će se serija dopasti gledateljima iz inozemstva. objasnili su britancima način mjerenja gledanosti (MOJA DOPUNA JER ZNAM O TOME NEŠTO - zemlja ima 70 milijuna st. a uređaji za mjerenje postavljeni u svega 3,000 domaćinstava!!!), a ovu su se šokirali kad su to čuli. tuba dodaje da je bilo perioda kada je snimala 72 sata bez prekida, pa kako očekivati da pod takvim uvjetima glumci i ekipa uvijek budu vrhunski, tijelo treba odmor. u MC su čuli da se za produkciju 1 epizode (da li B&B ili neke druge serije?) potroši oko 34 milijuna dolara, što je za nju nečuvena suma novca. onur veli da je to zato što amerikanci misle dugoročno, misle na internacionalno tržište. tuba ga dopuni da je tamo više zastupljena ravnopravnost, da režiseri i glumci zarađuju približne sume pa se zato više i unose u projekte.)

4. *QUESTION* But your episodes are 90 minutes in length, and in order to complete this in a timely fashion you actually exert yourselves more....

~ Onur Saylak ~ In due time everything will fall into place. We now have an actors guild. But this is not possible only with the actors working towards this, the entire industry must all sit down and come to an agreement.

(novinar kaže da pošto je svaka epizoda 90min, glumci se više iscrpljuju, a onur smatra da će to vremenom pasti, jer su oformili glumački sindikat koji se bori za bolje uvjete rada. no to nije dovoljno jer moraju svi raditi na tome i postići dogovor.)

hajat
28.06.2011., 17:33
minka serija asi je radjena srcom i dodirnula je srca mnogih ljudi
zato ne postoji ta nagrada ni cijena kojom se moze platiti
placa za ovu seriju je da je mi prihvatimo i nosimo u srcu
ova serija je presla zonu koja se zove granica izmedju neba i zemlje,dodirljivog i nedodirljivog
zato je tako gledana i tako zarazna jer dodiruje srce i dusu svakog covjeka koji ima srce i dusu

ISKRA1819
28.06.2011., 17:44
Hajat dodirnila si mi dušu s ovima postom!!!!!!!!

ejisa
28.06.2011., 17:54
minka serija asi je radjena srcom i dodirnula je srca mnogih ljudi
zato ne postoji ta nagrada ni cijena kojom se moze platiti
placa za ovu seriju je da je mi prihvatimo i nosimo u srcu
ova serija je presla zonu koja se zove granica izmedju neba i zemlje,dodirljivog i nedodirljivog
zato je tako gledana i tako zarazna jer dodiruje srce i dusu svakog covjeka koji ima srce i dusu

o hajat, ovo si tako lijepo napisala, i imaš pravo, stvarno je tako, uff kako si ga pogodila

mina hvala ti za ovaj intervju i onaj na tubi

Demir94, hvala drago mi je čuti da se muško biće slaže samnom, baš me zanima kakav ćeš nam ti gif složiti

demir94
28.06.2011., 19:17
Demir94, hvala drago mi je čuti da se muško biće slaže samnom, baš me zanima kakav ćeš nam ti gif složiti[/QUOTE]

još kad bi ga znao postavit:lol:

ejisa
28.06.2011., 19:25
demir94 ma uopće ne sumnjam u tvoju mušku kompetenciju

Eto 20 h je, sad bi gledali Asi, baš mi fali, eto, i ja sad lutam po youtubu i gledam sve zbrda zdola, bezveze, još mi je privat komp na servisu gdje su mi sve epizode složene ko bombončić i sve čekam kad će mi doći da počnem ispočetka (možda suta:s).. i onda onako školski bez preskakanja i ubrzavanja počinjem gledati sve i pokušati stići emine sažetke..

mina_jasmina
28.06.2011., 19:44
još kad bi ga znao postavit:lol:
http://www.forum.hr/showthread.php?t=151039

http://www.forum.hr/showpost.php?p=26389411&postcount=20

http://www.coolinarika.com/forum/coolinarika/pohvale-i-kritike/50566/

demir94
28.06.2011., 19:45
http://i55.tinypic.com/2r73uw2.gif

sad sam vidjeo za sljedeći gif se moram registrovati

sad se odoh pripremiti za yaseminku i savaša

demir94

hajat
28.06.2011., 20:14
kokice ja sam samo napisala sto mislim i osjecam kad gledam asi
ovaj osjecaj koji imam kad gledam asi sam imala samo jos jednom u zivotu
kad sam čitala jednu knjigu orientalne filozofije
jer u asi nalazim toliko toga slicnog
zato nema te nagrade ni cijene kojom bi se ta serija mogla platiti
ni sto monte karla je nemogu nagraditi
ma koliko oni popularni bili u svijetu

demir najntifor brzo se ucis i steta sto ranije nisi bio ovdje
muska dusa je ovdje cok dobro dosla
minci cok tesekuler za linkove

ejisa
28.06.2011., 20:15
demir94 :lux:

wadra
28.06.2011., 20:21
Dženemice i dženemi :mig:, evo mene, jučer sam se vratila s maturalnog. Još sam malo mamurna, ali čitam polako dok ne spavam. Ema, super ti je ovo ponavljanje epizoda. Počet ću i ja ispočetka kad se odmorim. Ništa drugo ne dolazi u obzir, ne mogu. Jednostavno nije to to.

Uživajte pa se pišemo. :W

Tratincica83
28.06.2011., 20:50
Idemo dalje :cerek:......

Tvoje oci, kao zrele sljive padaju po meni....:cerek:

http://www.gifsoup.com/view5/2724176/bolum-2-gif1-o.gif

Tvoje oci, kao ljetnja kisa padaju po meni...:cerek:

http://www.gifsoup.com/view6/2724219/bolum-2-gif2-o.gif

Tvoje oci, tvoje oci...progone me, progone me tvoje oci

MariaIsabella
28.06.2011., 20:53
Pogled i osmijeh :mikrocerek:
http://www.pohrani.com/f/3t/8l/1y43fQi1/asi-2-epizoda-3-dio.gif

http://www.pohrani.com/f/7/Jn/3x9rnYor/asi-2-epizoda-3-dio-1.gif

http://www.pohrani.com/f/O/I2/1aa9Hgq0/asi-2blm-sahnelerirlm.gif

Tratincica83
28.06.2011., 20:55
MI canim :cerek:...bak...Demir bey :zubo:

Here come the man in black :cerek:

http://www.gifsoup.com/view5/2733647/bolum-2-gif-3-o.gif

http://www.gifsoup.com/view5/2733690/bolum-2-gif4-o.gif

mariana7
28.06.2011., 20:55
MALO POTEZANJA MALO NAVLACENJA A SVIMA MRSKO
http://www.gifsoup.com/view6/2733754/2-5-1-o.gif

http://www.gifsoup.com/view7/2733851/2-5-2-o.gif

DA PONOVIMO THE LOOK

http://www.gifsoup.com/view5/2733885/pogledi-o.gif

I NEŠTO ZA USPOMENU

http://www.gifsoup.com/view5/2733934/uspomena-o.gif

mariana7
28.06.2011., 20:56
SUDBONOSNI ULAZAK U KONAK

http://www.gifsoup.com/view7/2733955/konak-o.gif

DEMIR JE PAZARIO

http://www.gifsoup.com/view6/2733996/kupovina-o.gif

ŠTO NAS PREVESLA

http://www.gifsoup.com/view6/2734012/preveslalo-nas-o.gif

MariaIsabella
28.06.2011., 20:59
Pogledi 2 :mikrocerek:
http://www.pohrani.com/f/1L/C9/1s5yS47r/asi-2blm-sahnelerirlm5.gif

http://www.pohrani.com/f/1G/ow/4bRxNJEZ/asi-2blm-sahnelerirlm2.gif

http://www.pohrani.com/f/37/Cp/4w0cdg4W/asi-2blm-sahnelerirlm3.gif

@marianci i dejzi :kiss:
Demir u crnom :klopa:

mariana7
28.06.2011., 20:59
SUSRET

http://www.gifsoup.com/view7/2734067/susret-1-o.gif

http://www.gifsoup.com/view7/2734081/susret-2-o.gif

http://www.gifsoup.com/view7/2734095/susret-3-o.gif

http://www.gifsoup.com/view6/2734111/susret-4-o.gif

http://www.gifsoup.com/view6/2734130/susret-5-o.gif

DA VIDIM TKO SE SJEĆA KADA NAM SE OVE SCENE PONAVLJAJU:D:D:D

U NOĆI SJEĆANJA I HMHMHM

mariana7
28.06.2011., 21:00
OGRADA

http://www.gifsoup.com/view7/2734200/ograda-1-o.gif

http://www.gifsoup.com/view5/2734240/ograda-2-o.gif

http://www.gifsoup.com/view7/2734278/ograde-3-o.gif

http://www.gifsoup.com/view7/2734323/demir-ograda-1-o.gif
DO KRAJA ĆE SE JOŠ MNOGE OGRADE PODIGNUTI I SRUŠITI

TRENUTAK PRIJE......
http://www.gifsoup.com/view7/2734355/obracun-o.gif

Tratincica83
28.06.2011., 21:00
Ljubav ne postoji....rece Demir bey :zubo:

http://www.gifsoup.com/view6/2733838/bolum-2-gif6-o.gif

Jednom će i tebe pogoditi ljubavhttp://yoursmiles.org/tsmile/amour/t4301.gif (http://yoursmiles.org/t-amour.php?page=) .....toliko se opireš godinama, da će te skupo stajati....

http://www.gifsoup.com/view7/2733868/bolum-2-gif-7-o.gif

Kad se zaljubim, javiću ti........

http://www.gifsoup.com/view7/2734017/bolum-2-gif8-o.gif

Koljega...MI....big :kiss: :cheer:

Tratincica83
28.06.2011., 21:02
bojiš se susreta sa Demirom..... http://yoursmiles.org/tsmile/heart/t4518.gif (http://yoursmiles.org/t-heart.php?page=1)

http://www.gifsoup.com/view5/2734129/bolum-2-gif9-o.gif

http://www.gifsoup.com/view6/2734231/bolum-2-gif10-o.gif

Asi se razočarala jer je Demir "otišao" :cerek:

http://www.gifsoup.com/view6/2734258/bolum-2-gif11-o.gif

mariana7
28.06.2011., 21:05
NOVI DEČKO U GRADU

http://www.gifsoup.com/view5/2734468/novi-decko-o.gif

There's talk on the street; it sounds so familiar
Great expectations, everybody's watching you
People you meet, they all seem to know you
Even your old friends treat you like you're something new

Johnny come lately, the new kid in town
Everybody loves you, so don't let them down

You look in her eyes; the music begins to play
Hopeless romantics, here we go again
But after awhile, you're lookin' the other way
It's those restless hearts that never mend

Johnny come lately, the new kid in town
Will she still love you when you're not around?
There's so many things you should have told her,
but night after night you're willing to hold her,
Just hold her, tears on your shoulder

There's talk on the street, it's there to
Remind you, that it doesn't really matter
which side you're on.
You're walking away and they're talking behind you
They will never forget you 'til somebody new comes along
Where you been lately? There's a new kid in town
Everybody loves him, don't they?
Now he's holding her, and you're still around
Oh, my, my
There's a new kid in town
just another new kid in town
Ooh, hoo
Everybody's talking 'bout the new kid in town,
Ooh, hoo
Everybody's walking' like the new kid in town
Theres a new kid in town people started walking
I don't want to hear it
I don't want to hear it

http://www.youtube.com/watch?v=s6FsnmaJrQQ

MariaIsabella
28.06.2011., 21:07
Ja cu ispalit prvo u crnoj kosulji pa onda u onoj zelenoj podvrnutih rukava sa crnom majicom i onda mokar :mikrocerek: A kako se gledaju :mikrocerek:

Asina faca kad je mislila da je Demir bey otisao neprocijenjiva :s:s

Edit
Kad je Demir vratio Asi maramu jer tu maramu kasnije je nosila Asya :cerek:

@marianci cok lajk pjesma :cerek:

ejisa
28.06.2011., 21:23
marianci, tratincica, vi nas unistavate veceras, hvala na tim unistenjima jel su savrsena.. i ona pjesma, odlicno, gifovi, komentari, sve na mjestu

Demir come lately, the new kid in town
Will she still love you when you're not around?
There's so many things you should have told her,
but night after night you're willing to hold her,
Just hold her, tears on your shoulder

sorry M7 uzela sam ti riječi ali tako pašu

MI uff uff uff uff nista vise nije potrebno komentirati, a ona Asina faca, imaš pravo, kao malo dijete kad mu oduzmeš igračku

ISKRA1819
28.06.2011., 21:49
Genijalke!!!!!!!!!!!A pjesma...... šta kazati toliko smo ovdje lijepih riječi rekli da se samo možemo ponavljati. Moja večer je ispunjena. Hvala!!!!!!!!

mariana7
28.06.2011., 22:11
ejsia i iskra hvala vam:D

http://www.gifsoup.com/view7/2734782/baba-o.gif

S vremenom će te se složiti
Demir složio facu: moš mislit

Do kraja će ga i baba zvati.

Koljega i MI :kiss::love:

rosa967
28.06.2011., 22:40
najbolja ekipa na ovom je forumu :s:s
dogodine možemo osvojit nagradu,ako je uvedu:lol:
neću nabrajat majstorice,ali toliko ste super :s
da mi je ovo najbolje provedeno vrijeme u kući :top:
hvala vam svima :s:s

MariaIsabella
28.06.2011., 23:05
Demir preferira da Asi naglo sleti pa bilo to na zemlju ili na malog Demira (traktor situacija) :raspa:
http://www.pohrani.com/f/2G/2E/48s0UrdS/silazak-sa-konja1-1.gif

Bilo je slucajno iako priznaje da joj je proslo kroz glavu :zubo:
http://www.pohrani.com/f/8/73/47EaEkAQ/1/svada1-2.gif

Naravno Demir nikad ne ostaje duzan kao ni Asi :raspa:
http://www.pohrani.com/f/1S/fV/Y5J932f/1/svada1-1.gif

Kada sam prvi put vidjela ovo ocekivala sam poljubac posto u meksickim sapunicama nakon samaranja uvijek slijedi poljubac pa jos samaranja.
Sto se tice samara neopravdam ga ali ako ce se njemu prigovarati ova samarcina sta onda reci na nju koja je nakon te samarcine se upustala u bilo sta s njim i pohvatala se s njim kad god joj je se pruzila prilika i to bez imalo straha da bi se to ikad moglo vise ponoviti.A bilo je situacija gdje je ona imala jezicinu i di je se mogao desiti samar da je on bio lake ruke ali to se vise nikad nije ponovilo.

Da je se samar desio negdje drugo i da je situacija bila drugacija ne da mu je trebala uzvratiti nego ga je trebala mlatiti onim korbacem dok joj ruka ne otpadne.Ne opravdam njega ali se stvarno pitam koliko moras biti glup da se prepucavas sa strancem o kojem jedino znas da je se dosao osvetiti tvojima (sto znaci i tebi) i koji te jednim potezom skine sa konja i to sve radis u nekoj vukohebini di nema zive duse.

Ja ovaj samar definitvno ne uspredujem sa rl jer ako cemo reci da je on ludak zbog toga sta je onda ona koja nakon onakve samarcine bez problema sa njim opet i pricala i vozala se u autu i prepucavala.

Tratincica83
28.06.2011., 23:11
http://www.gifsoup.com/view7/2712014/bolum-3-o.gif

Demir Doğan meet Asiye Kozcuoğlu

http://www.gifsoup.com/view7/2712144/bolum-3-gif2-o.gif

Day after the shamar day ....... everything is ok :zubo:

http://www.gifsoup.com/view7/2734875/bolum-3-gif1-o.gif

Asi izbjegava eye contect :zubo:

http://www.gifsoup.com/view7/2734923/bolum-3-gif2-o.gif

Tratincica83
28.06.2011., 23:16
MI.....čok lajk :cerek: :kiss:

Ejisa i Iskra...čok tešekular :cerek:

MariaIsabella
28.06.2011., 23:16
Demir sa casom u ruci :cerek::cerek:

http://www.pohrani.com/f/3M/UD/4O7L1pu4/1/asi-3blm-sahneler-12-par.gif

http://www.pohrani.com/f/26/NC/11LrLdkt/asi-3blm-sahneler-12-par.gif

@dejzi i @marianci :cerek::love:

Nakon samara Asi opet sama sa Demirom i voza se opet po nekoj vukohebini pravac sumica :raspa:

Edit
Vidim da cu ja morati pisati analizu jer imam neke stvari da prigovorim i Demirbeyu jer ispada da pljujem samo po Asi ali iskreno ja ovu Asi sa pocetka obozavam sve dok se nije pojavio onaj Gnjusbey tad me je znala ljutiti ali je svejedno volim.

Tratincica83
28.06.2011., 23:20
http://www.gifsoup.com/view5/2734982/bolum-3-gif2-o.gif

Čok blizu čok .. :cerek:

http://www.gifsoup.com/view6/2735017/bolum-3-gif5-o.gif

::::::::

MI....Demir s casom....bjesan i hebozovan...:klopa:

ISKRA1819
28.06.2011., 23:21
Bože sačuvaj da sam za ovakvo fizičko zlostavljanje, sjećam se da sam na ovu scenu se užasno potresla i skočila s stolice.
Ali što ne baš jednako, reagiram i kad padaju grube riječi. Činjenica je da ga je ona nazvala gadom (to ne mogu progutat ni iz muških ustiju kad izlazi a pogotovo kad to žena izgovori). Strašno i odvratno je kad se čovjek nemože savladati.

Tratincica83
28.06.2011., 23:23
I vi ste ozlijeđeni...........Nesreća, recimo :cerek:

http://www.gifsoup.com/view5/2735050/bolum-3-gif6-o.gif

Koljega :kiss:

mariana7
28.06.2011., 23:24
POGLEDI

http://www.gifsoup.com/view7/2734895/3-5-1-o.gif

http://www.gifsoup.com/view7/2734928/3-5-2-o.gif

mariana7
28.06.2011., 23:26
ZLOPAMTILO

http://www.gifsoup.com/view5/2734976/3-6-1-o.gif

ASI
MI ZA TEBE

http://www.gifsoup.com/view5/2734993/3-6-2-o.gif

http://www.gifsoup.com/view6/2735052/3-6-3-o.gif

http://www.gifsoup.com/view5/2735064/3-6-4-o.gif

mariana7
28.06.2011., 23:29
PRVI PLES 1. DIO

http://www.gifsoup.com/view6/2585970/prvi-ples-1-o.gif

http://www.gifsoup.com/view5/2586024/prvi-ples-2-o.gif

http://www.gifsoup.com/view5/2586048/prvi-ples-3-o.gif

mara-st
28.06.2011., 23:36
Ljudi, fali mi naš Demir i Asi, fale mi oni njihovi pogledi , fale mi čak i njihove svađe, fale mi Defne i Kerim, fale mi svi, fali mi ona lipota i spokoj, strah, ljubomora i svašta nešto što smo tamo navikli gledat :(:(
ma sve mi fali.....:(

amella 77
29.06.2011., 00:51
http://i52.tinypic.com/nwho4w.jpg

Moj prvi pokušaj da ''umetnem'' slikicu.Nadam se da ću uspjeti

Jeee, upalilo je zahvaljujući instrukcijama Minči Csi ,( ja te volim ,ti si legenda)

hajat
29.06.2011., 06:14
gudnajdn kokice kako ste mi ovih dana
posto sam aktivna i na fcu malo manje sam ovdje
al skidam i seriju tako da sam stvarno off
svaka pohvala za gifove i ostale slikice
poseban pozdrav pjetlicima

demir94
29.06.2011., 10:10
DOBAR JUTAR SVIMA.

http://www.gifsoup.com/imager.php?id=2736934&t=o

http://www.gifsoup.com/imager.php?id=2736977&t=o

http://www.gifsoup.com/imager.php?id=2736988&t=o

moj oficijalni 5 gif
http://www.gifsoup.com/imager.php?id=2737002&t=o

jedini minus ovog gifa je što neme više ponedjeljaka u 21.00
http://www.gifsoup.com/imager.php?id=2737021&t=o

mina_jasmina
29.06.2011., 10:29
Nakon samara Asi opet sama sa Demirom i voza se opet po nekoj vukohebini pravac sumica konstatacija ...

Demir preferira da Asi naglo sleti pa bilo to na zemlju ili na malog Demira (traktor situacija) ... a evo odgovora na konstataciju :D

Jeee, upalilo je zahvaljujući instrukcijama Minči Csi ,( ja te volim ,ti si legenda)upalilo nego šta, sada šibaj sa slikama! dal' sam legenda, nisam, evo me živa iza tastature :D

DOBAR JUTAR SVIMA.

http://www.gifsoup.com/imager.php?id=2736934&t=o

http://www.gifsoup.com/imager.php?id=2736977&t=o

http://www.gifsoup.com/imager.php?id=2736988&t=o

moj oficijalni 5 gif
http://www.gifsoup.com/imager.php?id=2737002&t=o

jedini minus ovog gifa je što neme više ponedjeljaka u 21.00
http://www.gifsoup.com/imager.php?id=2737021&t=oopa, krenulo i tebe! instrakšnz se isplatile :D

:::::::::::::::::::

T83 + M7 + MI = hvala za gifove koji su čoklajk i dao bog da sanjale demirbeya noćas :cerek:

voće12
29.06.2011., 13:23
MariaIsabella,

Što se tiče šamara, ipak je on čovjek koji joj je spasio život. Nitko nije skočio u rijeku kada se utapala osim njega. Ostali su gledali i pljeskali.
Svatko bi od nas to shvatio kao vrlo odvažan čin i bio mu duboko zahvalan.
Ako netko ugrozi svoj život da bi ti pomogao, to je osoba koja daje sebe i takvoj osobi se mogu oprostiti neke stvari koje se možda nekom drugom i ne bi.
To je kao da ti poklanja ponovo život i osjećaš se doživotno dužna.
Takva osoba ne može biti loša i opaka i Asi ga nije doživljavala kao nasilnika.
S činom hrabrog spašavanja on je osvojio njezine simpatije, ali i srce, iako ona to nije htjela priznati. On je već tada u njezinim očima postao drugačiji od drugih.
Sjeti se njezinog začuđenog ali istovremeno i zadivljenog pogleda upućenog njemu iz scene spašavanja.

Ovo pišem po sjećanju, morat ću opet krenuti ispočetka...

Mamina_Princeza
29.06.2011., 13:33
...ljudovi pa Vi niste normalni...ovi gifovi će me ubiti...jedva se odupirem ponovnom gledanju...jer moram tipkat diplomski...al mislim da ćete me natjerati ravno u zemlju Asi&Demira..:cerek:...nego da Vas pohvalim svi od reda ste mi odlični...u zadnjih nekoliko stranica naprosto uživam....:kiss::grli::cerek:....odo pogledati koji klipić na YT...kisssss svima koliko Vas ima....:zubo:

11tena
29.06.2011., 13:45
drage moje, dragi moji,zaista uživam u vašim uratcima.:top:
kod svake sličice zastanem po nekoliko desetaka sekundi i uživam u
njihovim ekspresijama:cerek:

ne mogu odvojiti pogled sa njihovih prekrasnih lica,očiju,mimike:s

pojednostavljeno,nema mi pomoći:):):)

MariaIsabella
29.06.2011., 14:06
@voce 12:eek::eek: Da sam i ovo dozivjela da netko brani Demira od mene :s:s

Posvetit cu se analizi kasnije jer sad sam u guzvi:D

flafi007
29.06.2011., 14:28
super što si nam dala taj link, fino pritisneš da se skida, a vamo radiš šta hoćeš (preporučam da se gleda ASI).:eek:

još je bolja slika 720x576 @ 25 naspram onog mog 640x480 @ 25

Ja će skidati na ova dva načina. Od viška glava ne boli. jesam lud jel de...:lol:

meni se sve normalno skinule.. ne znam :ne zna:

demir94
29.06.2011., 14:44
evo malo za poslije podne (mislim za odmoriti dušu)
http://www.gifsoup.com/imager.php?id=2737524&t=o

http://www.gifsoup.com/imager.php?id=2737546&t=o

http://www.gifsoup.com/imager.php?id=2737559&t=o

moj oficijalni 10 gifić:zubo:
http://www.gifsoup.com/imager.php?id=2737595&t=o

ne znam za vas ali ova tri su za moju dušu
http://www.gifsoup.com/imager.php?id=2737621&t=o

http://www.gifsoup.com/imager.php?id=2737605&t=o

http://www.gifsoup.com/imager.php?id=2737645&t=o

a mene ste zaboravili!!!
http://www.gifsoup.com/imager.php?id=2737663&t=o

To je sve za sada...

Mina_jasmina hvala:kiss:ti još jednom na instrakšn

Tarum
29.06.2011., 16:51
Cure i dečko, nemilosrdni ste !
U grlu me stislo od sličica!
Nema mi pomoći, nego na grupu istovrsnih i priznati:
"Dobar dan, JA SAM TARUM, I JA SAM ASIHOLIČARKA!!"

Amy25
29.06.2011., 17:10

Dobro došla u klub :top::top::top:

hasret
29.06.2011., 17:36
Help!

Imam dva pitanja :ne zna: bez odgovora.

1.Kada je Asi konačno,definitivno skinula modni detalj - the kaiš :lol::lol::lol:?
2.Scena kada Asi u venčanici,jaše na konju,kiša pada,zove Demira itd. - u čemu je simbolika ?

Unapred hvala.
p.s. Kao što se da primetiti ja još bolujem,a najbliža adekvatna ustanova mi je laza lazarević (vi imate vrapče,jagomir i sl.) :mig:

hajat
29.06.2011., 17:53
hehehe voce di si ti bila do sada
heheheh pravdu zboris sad si i mi zeznula jer ona je mislila da je glavna odvjetnica demira

demir94
29.06.2011., 19:00
meni se sve normalno skinule.. ne znam :ne zna:

fazon je taj da sa onog linka megaupload je veća rezolucija, za razliku od YouTube. na YT je ono kad je serija išla u 21.00 sat, a megaupload je repriza ono kad je išla oko 10.00, 11.00 ili 12.00. Dokaz tome je ono na YT kad piše NOVA SERIJA. Nadam se da nisam dosadan...

Welcome to dogankonak:crta:

Help!

1.Kada je Asi konačno,definitivno skinula modni detalj - the kaiš :lol::lol::lol:?
2.Scena kada Asi u venčanici,jaše na konju,kiša pada,zove Demira itd. - u čemu je simbolika ?

Unapred hvala.
p.s. Kao što se da primetiti ja još bolujem,a najbliža adekvatna ustanova mi je laza lazarević (vi imate vrapče,jagomir i sl.) :mig:

1 Za modne detalje obrati se CSI Antakiya i VAN
2 Moje shvatanje te scene.
Ona kao nevjesta dolazi na kiši, traži svog Demira. Zove ga i zove. A on ne dolazi. To bi se moglo bolje opisati kao početak novih nevolja koji su ih zatekli.
Demir odlazi u zatvor. Melek se samoubije. 5 godina poslije. Demirova bolest. Još mnogo toga, ali se trenutno ne mogu sjetiti.:ne zna:

A može se i drukčije objasniti, kao ona njega voli i želi da je tu pored nje ali njega nema (5 godina). Valjda sam pokušao da objasnim.:ne zna:

Welcome to dogankonak:crta:

ejisa
29.06.2011., 19:35
demir94, moje čestitke, usavršio si posao, samo tako nastavi i hvala ti puno:)

tarum, važno je biti svjestan svoje ovisnosti to je prvi korak ka izlječenju, samo pitanje je želiš li biti izliječena?

Voće11, odlična obrana, MI ima konkurenciju, istina, je, ona se utapala, a svi bljedo gledaju, misle si, pa naći će se neki princ da spasi princezu, i eto došao je. spasio ju i osvojio glavnu nagradu.. ali šamar, malo mu se previše omaklo.. iako koka opako izaziva, bome je hrabra.. ali vidjela je ona u njegovim očima dobro srce, slomljeno ali meko..

Help!

Unapred hvala.

Moje viđenje:

1. Demir joj je skinuo remen kad i junf:lol:, ma šalim se, imala ga je sve do rastanka i promjene imiđa, iako je i tada znala nositi neku improvizaciju remena..

2. Ja bi rekla da je to povezano sa njenim zarukama s Alijem za koje je bio do tog momenta siguran da su postojale, ali nije reagirao, pa ona, kao bježi s vlastitog vjenčanja s Alijem njemu i traži od njega spas.. jel ona je prvo njemu fejkala zaruke, a onda kad je čula za njegove sa Z, je zapravo konačno Aliju rekla DA, zato mislim da su zamišljali tu scenu sa vjenčanicom jel zapravo iz čiste gluposti i inačenja su se skoro oboje oženili s krivim osobama..

mina_jasmina
29.06.2011., 19:49
hijao, taman mi o svlačenju sa konja, a bugarske forumašice napraviše gif.
zapravo se radi o fundi koja radi predivne stvari.

http://img31.imageshack.us/img31/1624/kamci2.gif

demir94, nemoj me toliko hvaliti, nego navali na gifove i slike!
ejisa, slažem se s tobom u vezi vjenčanja/jahanja.

ja kasnim sa fotkama, ali obećavam čvrsto!

mina_jasmina
29.06.2011., 19:59
http://i47.tinypic.com/2i9tv87.jpg http://i48.tinypic.com/29oon6o.jpg

... nasilniče .. (hihi)
http://i48.tinypic.com/35mi169.jpghttp://i45.tinypic.com/4jqflt.jpg

.. šta kažete na ovaj 2. gifić? kako joj se primakao?
http://i48.tinypic.com/2rg2oog.jpg http://i50.tinypic.com/292tqoj.jpg

demir94
29.06.2011., 20:00
evo jedan gifić za laku noć svima

http://www.gifsoup.com/imager.php?id=2738841&t=o

ja se odoh pripremiti za Yaseminku i Savaša
(serija nije ni 1% dobra koliko je dobra ASI)

mina_jasmina moja hvala ti na instrakšn. kao što vidiš za gifove obaram rekorde :lol:, ali za slike sam totalni rtd :bonk: , ma ne mogu za jedan dan sve naučiti. Danas gif sutra slika.

Ovaj gifsoup.com, jel ograničeno kreiranje na 100 gifova (mina_jasmina pomoć).

Želim svim "kokicama" da u svojim snovima, makar na 10 minuta, sanjaju Demira. Valjda meni nekad u snove bude došla i Asi. :W

mina_jasmina
29.06.2011., 20:03
... urgh .. koje šaputanje ... čok ozledim asi, čok.
http://i48.tinypic.com/1zckg2o.jpg http://i48.tinypic.com/2ldksw6.jpg

http://i50.tinypic.com/b5o501.jpg http://i47.tinypic.com/2ns14aq.jpg

... scena prozvana "go asi - go"
http://i47.tinypic.com/k9za6d.jpg http://i47.tinypic.com/vrv688.jpg

hijao, di su dugmići?
http://i45.tinypic.com/vyuuyt.jpg http://i50.tinypic.com/24gipvr.jpg

... za kraj, najmisterijozniji potez,
the kiss pred odlazak!
http://i46.tinypic.com/2dl6bfs.jpg

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

demir94, AvC pratim preko dailymotion kako bih mogla raditi forward kad se u kadru pojavi Y. serije je htjela biti NEŠTO, krenulo pretenciozno, završilo kao čisti mediokritet. okej, to je moje viđenje. većina ih je očarana serijom i glavnim ljubavnim parom (meni su oni ko tetka i nećak, ali tko mene pita, jel). dalje, gifsupica je ograničena, mislim na tih 100 komada. ništa, napraviš si novi account i furaj dalje. na benderconverteru možeš koliko hoćeš, ali je dnevno ograničenje na valjda 5kom. a imaš i ovaj: http://gickr.com/from_youtube, a pročitaj i ovo: http://www.dkszone.net/6-free-and-best-online-tools-to-create

ejisa
29.06.2011., 20:11
mina, drago mi je da se slažeš samnom, hvala,
inače, odlične filmiće radiš, kako je dobar u tim scenama, ako možeš kod onog gifa go asi go stavi i gifić kako je on nju gledao, opako, ja sam se skoro zaljepila za zid i telku umjesto nje, a i njen pogled skida sve muškarce (jel demire94?)
i onda naravno telefon zvoni:mad:
kako mrzim te telefone, svugdje su prisutni, nemaš privatnosti ni minute, zato mm i ja sve ištekamo ili stišamo, pa neka zove tko hoće..

ISKRA1819
29.06.2011., 20:19
MJ - Na ove scene šaputanja dodir kose i poljupca, ne piše u scenarij,
dobila ga je skroz.

mina_jasmina
29.06.2011., 20:24
clip KISS ME ... sami kissovi: http://www.youtube.com/watch?v=0HhpwsJXRfU&feature=related

clip TURBO KISS bolum 46: http://www.youtube.com/watch?v=e57UbMpDJf0

clip I'M STILL LOVING YOU: http://www.youtube.com/watch?v=d4xn4M7IPUY&feature=related

clip RUSSIAN ROULETE: http://www.youtube.com/watch?v=aJA-WktusJM
(inače ova forumašica NAZLI12345 na svom kanalu ima PREdobre clipove)

clip SENDEN BASKA: http://www.youtube.com/watch?v=LGuy0cdhP00

hasret
29.06.2011., 20:53
Hvala demir 94 i ejisa (deo o the kaišu je vrh :lol:)

MJ šta napisati za tebe i tvoj rad a da se čovek ne ponavlja :ne zna: , u svakom slučaju imaš moj :s .
Što se tiče AvC ja pokušala da se utešim švalerisanjem sa Savašom,po sistemu kada nema Demira dobar je i Savaš. Sve stalo u pokušaju iz razloga koje je mj navela.Kada j spusti ruku na obraz od s - ja se zgrozim,koliko mu ne pristaje :eek:

:mig:

voće12
29.06.2011., 20:56
hajat - sve pet, ti se znaš prišmajhlati
Imam ja i za i protiv Demira, znaš da sam neovisna i da nikog s peruškom ne gladim.
Sad će MI napisati dizertaciju, moram početi s proučavanjem ispočetka.

Ejisa - slažem se da im se i jednom i drugom previše omaklo - valjda su bili prenapeti i moralo je puknuti, tj. grunuti.

Nego, progoni me misao zašto je Demir skočio u rijeku

1. jer mu se svidjela Asi
2. jer se sjetio da su je skoro pregazili
3. jer se sjetio prošlosti i svoje mame
4. jer mu je bilo žao Asi

I da li bi skočio u rijeku

1. za Husejinom
2. za bilo kojim drugim čovjekom koji bi se utapao - recimo za nekom starom bakom

Što vi mislite o tome?

hajat
29.06.2011., 21:14
voce ja sam samo rekla da suhlasim s postom
pa necu reci da ne suhlasim ako post je ok
a ja se nikom ne prismajhlavam
ma koliko ja ovdje nekog voljela ili ne voljela
ipak ja imam ovdje napisanih na tisuce postova i svako me dobro zna sta i kako ja mislim i razmisljam
tako da nemam potrebe se nikome prismajhlavati

voće12
29.06.2011., 21:25
hajat - prišmajhlavanje je pozitivna osobina

rosa canina
29.06.2011., 21:25
hajat - sve pet, ti se znaš prišmajhlati
Imam ja i za i protiv Demira, znaš da sam neovisna i da nikog s peruškom ne gladim.
Sad će MI napisati dizertaciju, moram početi s proučavanjem ispočetka.

Ejisa - slažem se da im se i jednom i drugom previše omaklo - valjda su bili prenapeti i moralo je puknuti, tj. grunuti.

1. za Husejinom
2. za bilo kojim drugim čovjekom koji bi se utapao - recimo za nekom starom bakom

Što vi mislite o tome?

Nema dileme , skocio bi za svakim , pa i zamnom :lol::rofl:

Mina , ti si cudo nevidjeno , materijaliziraj svoj talent i multipliciraj se maksimalno :s:top::s:top::top::cerek::D vura ide tika- taka .....

Demir 94, mlad , pametan i kreativan :s

MariaIsabella
29.06.2011., 21:27
@ejisa Samo je se Asi zamalo udala kod Demira su bili i ostale lazne zaruke ali u te zaruke vjencanje nije bilo ukljuceno.Sto se tice same Asi u vjencanici i na konju slazem se sa tobom :top::top:

Sto se tice zasto Demir nije spasio Huseina.Demir je vidio da je Husein usao u vodu ali kad je se Husein poceo utapati Demir to nije ni vidio jer mu Kerim obraca pozornost na to i govori mu :"Demire ovaj djecak ce se utopit" i u tome trenutku je Asi skocila da spasi malog.

Demir saznaje pravi Asin identitet tek kad dolazi na farmu prigovarati zbog ograde

U slucaju da trebaju dokazi spremna sam ih priloziti :raspa:

Edit

@voce sjajna obrana:top: ali mislim da dosta vas nije razumijelo ono sto sam ja htijela reci

Nastavak slijedi....

hajat
29.06.2011., 21:35
mi hheheeh kad ti napises da te nismo razumjeli meni je to cok cok
da u pravu si demir nije znao ko je asi
ona je njemu slicila na mamu
pa i sama suhi u jednoj sceni kad dolazi u antakyu kad vidi asi a nezna da je to ona
kaze kako ta djevojka lici na demirovu mamu
znaci demir je u asi vidio svoju mamu prvenstveno i to je jedan od razloga sto je bio toliko vezan za asi.
jer je demir jako bio vezan za mamu i bilo mu je jako zao mame.
ima ona recenica kako pamti mamu
on se sjeca da je mama rekla da su sami kao mak izmedju dva kamena
do konca kaze demir da vise nije ni siguran da je to rekla il je to on sebi umislio
i da je to najvise sto se sjeca svoje mame glasa
mislim da je to pricao na grobu maminom kad je bio s melek

canim2
29.06.2011., 21:51
dobra večer asimanijaci :kava:
vidim, ne odustaje se od repriza, ponavljanja i utvrđivanja gradiva :D Neka, neka.
htjela sam se samo malo javiti da vidite da vas nisam zaboravila, al još imam 10 str. za pročitati (RL ne dopušta da "visim" previše na netu)

baš sam naletjela na ove gifove sa barby&ken situejšn :cerek: i odmah raspad sistema.Pitam se, hoće li mi ikada dojaditi gledanje scena iz Asi? Odgovor: yok canim. :lol: I da, i ja se slažem da je onaj kiss na kraju (prije nego se Asi digne sa kreveta) cok prirodan i baš onako, spontan do bola :cerek: Ma kud ćeš prirodnije, to je prvi put da vidim tako nešto na tv-u, odmah pri prvom gledanju mi je upalo u oko.

Oria
29.06.2011., 22:00
Pozdrav svim novim forumašima, a pogotovo starim, baš je lijepo vidjeti da smo se opet okupili. Ja sam bila u prisilnoj forumskoj apstinenciji i tek sad krećem s ponovnim gledanjem Asi od prve epizode, ali stići ću ja vas.

Iako smo opet na početku, mene čok muči ova situacija s kraja priče, :cerek: ne mogu procijeniti gdje završava Asino koljeno, a gdje počinje khm, khm . . . Demir? :cerek: Molila bih vaše stručno i objektivno mišljenje. :rofl:
http://i56.tinypic.com/244pmh3.jpg

hajat
29.06.2011., 22:10
http://i52.tinypic.com/4j2efb.jpg

oria mislim da su tu negdje
al the condor nam se drzi za bedra da ga mokracni kanali ne muce:lol:

jer zemlja je hladna a on fino lego poravnio
asi se fino dala na bok i na demira da se ne prehladi pametna curica

mina_jasmina
29.06.2011., 22:30
oria, hijao koja zagonetka! sjećaš se scene kada je DD isto imao opružene noge? brk faza, branje pamuka, a asina glava u njegovom krilu ... malo se uzvrtila :cerek:

e sad, ovdje, čini mi se da postoji THE LD (little demir) CONTACT. imal' veća fotka?

ISKRA1819
29.06.2011., 22:43
Oria - mene nekad sram, pa mislim šta ja tu umišljam, pa opet vidjela sam
nogu ........i napokon se javiš ti u riječi i slici. Nisam toliko luda ima
još nade za mene.

Ja sam sad negdje pred vjenčanje. Kakvi pogledi, kakvi dialozi.......
Serija je jedna, jedina i neponivljiva, onu noć pripreme za berbu pamuka
molim te razradi , zamalo sam oči ostavila na tome..........
Sreća da mi je obitelj velika pa se uvijek netko javi jer svaki put mislim da
sanjam.

teuta.luburic
29.06.2011., 22:43
@mina_jasmina
@hajat
pa ja sam ljubomora...pa vi ste nas skroz zaboravile!?
minči trebam tvoje komentare, one zdrave realne i prizemne da se spustim iz oblaka i skinem ružičaste cvijek...hahahahha
sad navrati na Asi i imam što vidjeti...lijepo se opet uključiti u diskusiju i evo vidim došlo se do 10tis. postova...
nemojte mi zamjeriti ali sa odgledanom serijom ja prestala dolaziti ovdje i evo samo kritika " neka me bude sram", na prekrasnoj temi i druženju ja zakazala...

ISKRA1819
29.06.2011., 22:44
MINA nevjerojatno u isti tren pišemo o istoj stvari!!!!!!!!!

ISKRA1819
29.06.2011., 22:50
HAJAT - da li ovdje vlada ¨jednoumlje¨???

voće12
29.06.2011., 22:50
Oria,
Kako bi se dalo stručno, a naročito objektivno mišljenje, onaj dio slike gdje završava Asino koljeno trebao bi se povećati i približiti.
Stoga molim osobe koje su to sposobne učiniti da nam izađu u susret.
Inače, po mom skromnom mišljenju, koljeno u haljini je puno više prema gore od koljena u hlačama.
Da li je to Asino koljeno desne ili lijeve noge?

rosa967
29.06.2011., 22:51
mi smo Asi ovisnici :mig:i ne želimo biti izliječeni :lol::rofl:
i ja sam probala švalerisenje sa Savašom,al ne ide:( , ja odustala
vjerna sam Demiru,pa što bude:mig:

hajat
29.06.2011., 22:52
teuta nisam ja vas zaboravila
nego sam zaokupljena skidanjem asi serije
minka nam dala link
pa veselo skidam
danas osam epizoda skinuto masala
a i na fcu sam aktivna

hajat
29.06.2011., 22:55
ma na asi temi je jednoumlje postalo zna se kada
svi smo se slozili tek na kraju serije kad je asi preuzela sve u svoje ruke

i sada se drogiramo maksimalno maksimalis

mina_jasmina
29.06.2011., 22:59
iskra, to je asi sindrom. sve je okej s nama :D a pamuk&LD razrada by oria postoji! što se jednoumlja tiče ono nikad nije vladalo na ovoj temi, inšallah, nego zna se - tek na kraju, hokus pokus! tako i treba biti. oria dženem, ako to imaš u nekom folderu - lutfan repriza!

teuta, hošgeldiniz na ASIvol.2 temi, da, uskoro ćemo i tu ispucat 10,000 postova i byebye. biti će ključ u bravu. šmrc. što se tiče švaleracije, mogu ti reć da mi prisjela. samo vi uživajte tamo, jel ako ja napišem the zaključni post otjerat ćete me usranim štapom :D

hajat, skidaj, skidaj :D

Oria
29.06.2011., 23:00
minči, uopće se ne sjećam te berbe pamuka i Asine glave u krilu. :rofl: :rofl: Je li to bilo nešto značajno?
http://i56.tinypic.com/1jmcsw.gif

drage moje, vi ste mene sad zbunile, ja ne znam šalite li se vi ili ste ozbiljne kad tražite bolju i veću sliku. :rofl: mina, trk u podrum po barbiku i kena.
Slika ne otkriva baš puno, malo je mutna, ne znam je li se njoj suknja napuhala ili joj je koljeno stvarno tako visoko. :cerek:

http://i56.tinypic.com/2iiy14x.jpg

hajat
29.06.2011., 23:00
http://i52.tinypic.com/kvzg5.jpg
evo jos jedna od cinjenica da je demir volio asi kao i svoju mamu
bila mu je isto vrijedna i bitna

defnne
29.06.2011., 23:06

1. za Husejinom

Što vi mislite o tome?

U svakom slučaju očekivala bi "skok", no kad je vidio da je rijkeč o Asi tu nije bilo razmišljanja, sve i da je krokodila ugledao on bi skočio...

Nema dileme , skocio bi za svakim , pa i zamnom

:lol::lol: dobar odgovor...

Iako smo opet na početku, mene čok muči ova situacija s kraja priče, :cerek: ne mogu procijeniti gdje završava Asino koljeno, a gdje počinje khm, khm . . . Demir? :cerek: Molila bih vaše stručno i objektivno mišljenje. :rofl:
http://i56.tinypic.com/244pmh3.jpg

:misli: iskoristila bih joker-a, zovi pomoć...pozivam barbie i kena, ovo je slučaj za njih...naravno, ako nisu na nekom drugom slučaju...

mina_jasmina
29.06.2011., 23:09
hajat, ja sad ne mogu da se koncentriram na duboke i filozofske misli jer rješavam slučaj malog demira&koljena "THE CONTACT" situejšn.

oria, pamuk situacija, ma, jedva se sjećam toga :rofl: imal' vel'ka fotka u mojim bolum71 fotkama???

voće12
29.06.2011., 23:12
Oria,
Zar ne vidiš da na ovoj slici ne puše vjetar, da su listovi na drveću mirni kao i pokoja travka oko njih.
Mi smo ozbiljne i htjele bi konačno u ovim sitnim noćnim satima doći do nekog suvislog zaključka...

mina_jasmina
29.06.2011., 23:16
meyve12 ... iliti po naški voće12, 00:16 je i spopao nas mali demir. ništa od suvislih zaključaka! idem vidit veću fotku.

hajat
29.06.2011., 23:17
minka pa ja sam slucaj koljena i LD rijesila
definitivno se dotakli

samo velikom demiru se ide na wc pa se drzi za mokracni mjehur
tako da nis od uzivancije

Oria
29.06.2011., 23:20
oria, pamuk situacija, ma, jedva se sjećam toga :rofl: imal' vel'ka fotka u mojim bolum71 fotkama???
Ja baš ne razumijem šta ti mene pitaš, pitaš me za vel'ku fotku u tvojim fotkama. :ne zna: ja imam samo ovo

Mic po mic, što bi doli, sad je gori
http://i56.tinypic.com/oumvbl.jpg

Oria,
Zar ne vidiš da na ovoj slici ne puše vjetar, da su listovi na drveću mirni kao i pokoja travka oko njih.
Mi smo ozbiljne i htjele bi konačno u ovim sitnim noćnim satima doći do nekog suvislog zaključka...
S obzirom na ozbiljnost situacije, kakve smo i same, :rofl: :rofl: jedini suvisli zaključak bi bio da je Asi namjerno aktivirala LD pokušavajući to prikriti širokom suknjom, zaboravljajući pri tome na nas forumaše i naše CSI sposobnosti. :rofl:

Asi_Anika
29.06.2011., 23:21
Dobro večer :)

Ljudovi super ste!

Ako je ikada bilo dileme ili bilo kakve, i najmanje, sumnje u to kuda ide čija noga u ASI-DEMIR priči onda je to svečano riješeno u zadnjoj epizodi i to 1/1!
Ja gledam seriju iz početka i se ravnam prema tome kada Ema posta svoja zapažanja iz epizode izrečena gotova haiku jezikom :cerek::kava:

Neizmjerno mi je žao što se nisam puno ranije javila na forum. I dopisivanje i čitanje neizmjerno me usrećuje.

A za sve experte kako pisane riječi tako i slika i gifova, kapa dole :top:

mina_jasmina
29.06.2011., 23:36
minka pa ja sam slucaj koljena i LD rijesila
definitivno se dotakli

samo velikom demiru se ide na wc pa se drzi za mokracni mjehur
tako da nis od uzivancijee hajat, alal ti romantike! pa di sad inkontinenciju uvodiš u istu rečenicu sa LD??? :rofl:

1. Ja baš ne razumijem šta ti mene pitaš, pitaš me za vel'ku fotku u tvojim fotkama. :ne zna: ja imam samo ovo

2. Mic po mic, što bi doli, sad je gori
http://i56.tinypic.com/oumvbl.jpg

3. S obzirom na ozbiljnost situacije, kakve smo i same, jedini suvisli zaključak bi bio da je Asi namjerno aktivirala LD pokušavajući to prikriti širokom suknjom, zaboravljajući pri tome na nas forumaše i naše CSI sposobnosti. :rofl:

1. ja sam mislila da odeš u moje fotke koje sam postavila pod BOLUM 71 i vidiš imal' kakav the dokaz, pošto su veće. no, ja uradila i defnitli je the koljeno, vidiš kako ga namješta tu.

http://img200.imageshack.us/img200/6701/20090620011622.jpg

2. eee, na taj mic-po-mic sam mislila! hijao, postavlja se pitanje kako je asinoj glavi bilo, da li je bilo mekano ili .. ovaj .. tvrđe? (iju :Pop:, sramoootteeeeee :brukica:)

3. namjerna aktivacija kažeš? ali kako? koljeno je uradilo the contact, ali po tvojoj teoriji je LD već bio aktiviran. doduše hajat kaže da se njemu samo išlo na WC :ne zna: (:rofl:)

Dobro večer :)

Ljudovi super ste!hošgeldiniz i tešekurlar :cerek:

Oria
29.06.2011., 23:42
3. namjerna aktivacija kažeš? ali kako? koljeno je uradilo the contact, ali po tvojoj teoriji je LD već bio aktiviran. doduše hajat kaže da se njemu samo išlo na WC :ne zna: (:rofl:)
U, hebote, al' si me zbunila, nemam pojma što sam mislila, tko je koga aktivirao ili je već bilo aktivirano, :rofl: :rofl: a tko ima problema s inkontinencijom. Jutro je pametnije od večeri, sutra nastavljamo s aktiviranjem LD, :cerek: sad sam preumorna.

petrijana
29.06.2011., 23:43
- ORI u ovim kasnim satima si nas raspametila sa ovim slikama. I kako sad zaspati i kako se danas dignuti jer si postavila teški zadatak o kojem treba razmišljati,gdje je Asi stavila koljeno da li je pogodila na pravo mjesto, a gdje li je ono stavila glavu na ovim zadnjim sličicama sad i o tome treba razmišljati.brzo spavati ko može.

sretnababy
29.06.2011., 23:44
able moje, evo vec pola sata pokusavam gasiti komp i na spavanac, ali svako malo ja neka me neka sad ce one uz dokazne materijale sve nase nedoumice da razjasne, pa i ja ekran pomijeraj sve da nije do svjetlosti ako okrenem drugacije da ce se bolje viditi....curke super ste mi sve do jedna ... uz ove slike dobro ide ona dodirni mi koljena(om) :D
ps. pocela sam ASI vol1 da citam ispocetka ( pocetni komentari su koma) ... morat cu na plazu nosati laptop umjesto knjiga :D

teuta.luburic
29.06.2011., 23:48
[B]teuta, hošgeldiniz na ASIvol.2 temi, da, uskoro ćemo i tu ispucat 10,000 postova i byebye. biti će ključ u bravu. šmrc. što se tiče švaleracije, mogu ti reć da mi prisjela. samo vi uživajte tamo, jel ako ja napišem the zaključni post otjerat ćete me usranim štapom :D
hajat, skidaj, skidaj :D

dženem miniči ...ma daj , tko će te otjerati ...nemoj tako ...hoćeš da te molim ...da kleknem...da preklinjem....kako hoćeš da te vratim plizena :cerek:
vrati se ti nama i daj ti taj "the zaključni post" pa da mi lijepo krenemo jednu jaču diskusiju...čekamo te! kissss

petrijana
29.06.2011., 23:56
-Sretnababy i ja dans čitala ispočetka vol.1 i oni kmentari na prvih desetak strnica su užas,imaš dojam da se radi o nekoj total.glupoj i niš koristi seriji,same pokude i omalovažavanja, i još sam skužila da te početne forumašice što su gadile i blatile kasnije nisu ni navraćale i baš im hvala.Ja te početne stranice nisam do danas ni pročitala tako da sam ostala paf.

voće12
30.06.2011., 00:02
Suma sumarum:

- za Asi-Demir postavu nogu potrebna veća, preglednija i jasnija slika baš u onom dijelu za koje je potrebno izričito stručno mišljenje
- ili u krajnjem slučaju joker pomoć Barbie-Ken
- Demir bi svakako skočio u rijeku za bilo koju od nas a ne samo za Asi, pa da je u rijeci ugledao i krokodila

voće12
30.06.2011., 00:05
Zaboravih, vrijeme je za ljulju, bokić

petrijana
30.06.2011., 00:11
- Draga Mina ja tebe doživljavam kao jednu svemoguću curu,pa molim poduzmi neto kod mjerodavnih da nam ne uskrate ovu najvažniju sporednu stvar i da se otvori još jedna tema asi-forever. ovaj forum mi ispunjavu onu tešku prazninu u duši bez asi i ako sad i ove dođe kraj skačem u more.

mina_jasmina
30.06.2011., 00:33
dženem miniči ...ma daj , tko će te otjerati ...nemoj tako ...hoćeš da te molim ...da kleknem...da preklinjem....kako hoćeš da te vratim plizena :cerek:
vrati se ti nama i daj ti taj "the zaključni post" pa da mi lijepo krenemo jednu jaču diskusiju...čekamo te! kissssnavratit ću jedan dan na kofi :D ali mislim da će the komentar izostati, ja ti ženo gledam na dailymotionu jer tamo mogu uraditi forward kad je Y u kadru, a isto tako kada su S&Y u kadru, kada je čok romantik mjuza .. ja to sve ubrzavam jer mi je iritantno! eto, jedino mi ostaje iskopat neki CSI slučaj, ali ne da mi se istraživat ništa i gubit vrijeme na AvC. na kofi ću naletit :cerek:

[QUOTE=petrijana;34576608]-Sretnababy i ja dans čitala ispočetka vol.1 i oni kmentari na prvih desetak strnica su užas,imaš dojam da se radi o nekoj total.glupoj i niš koristi seriji,same pokude i omalovažavanja, i još sam skužila da te početne forumašice što su gadile i blatile kasnije nisu ni navraćale i baš im hvala.Ja te početne stranice nisam do danas ni pročitala tako da sam ostala paf. kzlar, početnih 10tak ili 20 str. komotno zanemarite! treš. od pljuvanja po seriji do max. spojlanja.

:::::::::::::::::::::::::::::

ZA LAKU NOĆ

clip ASYA/DEMIR: Bana Bir Masal Anlat Baba
(GT prevodi kao "Reci mi priču o mom tati")
http://www.youtube.com/watch?v=yxYuK4DPvgc&feature=related

clip ASI/DEMIR: Unutulmaz
(Nezaboravni)
http://www.youtube.com/watch?v=QlJhT6Adnt8&feature=related

clip koji je radio SAMI!
dečko je prevodio ASI i radio divne clipove, na žalost je prije cca. 7 mjeseci preminuo. rest in peace sami.
How Can I Keep From Singing?
predivan je i ja ga prvi put vidim!
http://www.youtube.com/watch?v=AQDEffpUzro&feature=related

hajat
30.06.2011., 06:36
gudnajdn kokice
no prespavale ste noc
i sta ko je rijesio zagonetku
pa sta je tu cudno zar demir nemoze biti od krvi i mesa i da mu se ide na wc pa se drzi za mokracni mjehur
ne kontam i on je samo covjek hihihihiihh
ma salim se ja naravno da je ld uzivao kako da nece
a i tuba s njim

a minici videa sve pet

da i meni je zao samija

inace ovaj video sam postavila na forum od samija
dok si ti minci bila na godisnjem u bela italia
al nema veze dobro je staviti vise puta
inace pomocu tvog programa sam ga skinula do laptopa
tesekkuler

mariana7
30.06.2011., 06:53
U, hebote, al' si me zbunila, nemam pojma što sam mislila, tko je koga aktivirao ili je već bilo aktivirano, a tko ima problema s inkontinencijom. Jutro je pametnije od večeri, sutra nastavljamo s aktiviranjem LD, sad sam preumorna.

:lol::lol::lol:

Oria :s:s:
Kako da sad netko ima loš dan kada ujutro najranije pročita nešto ovakvo.:raspa::lol:

http://www.gifsoup.com/view1/1962987/ponovo-zajedno-o.gif

Da se podsjetimo koliko malo treba za aktivirati oba Demira:D

ejisa
30.06.2011., 07:21
@ejisa Samo je se Asi zamalo udala kod Demira su bili i ostale lazne zaruke ali u te zaruke vjencanje nije bilo ukljuceno.Sto se tice same Asi u vjencanici i na konju slazem se sa tobom :top::top:

MI, ma znam ja to, nego ona nije znala da su lažne, zato je i rekla onom gnjusu konačno da

Pozdrav svim novim forumašima, a pogotovo starim, baš je lijepo vidjeti da smo se opet okupili. Ja sam bila u prisilnoj forumskoj apstinenciji i tek sad krećem s ponovnim gledanjem Asi od prve epizode, ali stići ću ja vas.

Oria- zakon sii, gdje ga nađeš.. ali koljeno je definitivno završilo tamo gdje je i trebalo, i ja bi rekla da je njeno desno jel tako ima veću kontrolu nad pokretima, uff,
a pazi sad ovo, (sorry ukrala sam ti gif)
http://i56.tinypic.com/1jmcsw.gif
pa mislim opet ja o oblizivanju ali žena se oblizala (a bome i on), definitivno joj cure sline, kao meni kad otvaram čokoladu.. Vidi se iz aviona..
Ajme meni, pa mi ćemo stvarno secirati cijelu seriju i ko zna do kakvih sve zaključaka doći, yes cure, samo tako napred

hajat
30.06.2011., 08:06
http://i1222.photobucket.com/albums/dd482/vesnaslamka1/ASI-HowCanIKeepFromSinging_11.jpg
evo kokice i slikice
sa samijevog videa