PDA

View Full Version : Tragične ljubavi-aski/i-memnu musings i laprdanja

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41

sonbahar
12.11.2011., 18:21
:rolleyes: Ma dajte molim vas prestanite demonizirati Arijelu i sve one koji imaju za reći nešto negativno, sarkastično ili samo drugačije. Ni svijet oko nas, ni ovaj forum, nije "livada iz sna", a nije ni mjesto gdje ćemo si međusobno tepati i podizati samopoštovanje. Imamo ili smo imale zajednički interes, to je nedvojbeno, ali smo različite.
Radije ću pročitati jedno zanimljivo i poticajno drugačije mišljenje nego pedeset trivijalnih ili ponovljenih.
To što vas medenih ima više i što se tako lijepo slažete i razumijete, ne znači da možete početi grupno proganjati one koji su, iz kojih god razloga to bilo, pa, malo trpkiji. Pritom samo treba paziti da ne padne gruba riječ, je li tako, pa ćemo se svi praviti da to nije bullying. Licemjerno. I bile ste presretne kad su otišli "nepoželjni elementi".
Mene konkretno je sa svih tih srodnih tema pomalo odbila dosadna, infantilna i poseljačena razina i stil, a ne nečije drugačije mišljenje. Ali nisam, kao neke vedete, obznanila uvrijeđeno da se ja sad povlačim jer se neću igrati s tim i tim. Pa koga briga? Kad mi nešto ide na živce, ja to ignoriram.
To savjetujem i vama.

Bravo @trnoruža, fanastičan post, zaista.. Kratko, koncizno, a ipak sve rečeno. To je upravo razlog što mi se sviđalo čitati vas, sa Ašk teme. Moj favorit je @revolution. Ubjedljivo najjača osobnost je u njenim postovima. Čak ne morate ni pogledati potpis, znaćete da je to ona napisala.

Ali, iako fantastičan, post nije savršen. Na nekoliko mjesta, svjesno ili ne, podmeće se kukavičije jaje. Nama, medenim članicama sa KT teme.

“……demonizirati Arijelu i sve one……”.
Tko je strpao u isti koš “….. Arijelu i sve one koji imaju za reći nešto negativno, sarkastično ili samo drugačije…..”? Mi nismo.

Stvari treba imenovati pravim riječima. Mi smo dobijale uvrede samo od @Arijele, ni od koga drugog. Niti sa jedne druge, a niti sa Ašk teme. Zašto se onda netko drugi osjeća prozvan? Ili je @Arijela samo “naglas” izražavala što druge misle?

“…….To što vas medenih ima više …….. ne znači da možete početi grupno proganjati one koji su, iz kojih god razloga to bilo, pa, malo trpkiji. Pritom samo treba paziti da ne padne gruba riječ, je li tako, pa ćemo se svi praviti da to nije bullying. “
Nelogičnost s neba vidljiva. Medene vs. trpkijih. Trpkiji nadvaladani, pa su “……otišli "nepoželjni elementi....". Dobro, znači na ovom svijetu se isplati biti meden, ne govoriti grube riječi i svladaćeš svakoga, bez obzira koliko negativni i sarkastični bili. Drago mi je da je tako. Sad znam kako ću svoju djecu da podučim na koji način da se bore protiv takvih.

“…..poseljačena razina i stil….” bi valjda trebala označavati svu tu medenost, sladunjavost, slaganje, međusobnu ljubav. Fuj, ogavno (vama trpkijim). Biti “….negativan, sarkastičan, ….trpkiji…” to je valjda in, urban style, metrocity image.

Nitko ni od koga nije tražio da ode. Naprotiv, KT temu je napustilo nekoliko veoma poželjnih elemenata. Ponavljam, nitko nije trpao u isti koš sve članice. Pa i @Arijela je bila sasvim Ok u bezbroj prethodnih postova. Ali uvreda je uvreda i ne može se okarakterizirati nikako drugačije. A ni prećutati kad ti netko kaže : “ I onda, jeste li proguglale tko je Laurence Možda i koju knjigicu pročitale? Pa razaznale u svojim ne baš bistrim glavicama kaj zapravo znači riječ "forum"? …….osobe s posebnim potrebama. …. poškodovani ljudi s problemima … nedorasli….. mislim da su kokoške odletjele……sramota......bolesnici....”

Ali, nju moderatori nisu sankcionisali, to se svelo pod slobodu izražavanja, a svi oni koji su reagirali na to osuđeni su zbog svađalačkog nastupa. …….
Mislim da sam gore naišla i na riječ koja mi sad treba. Ah, da evo je: “…..Licemjerno….”

“………Imamo ili smo imale zajednički interes, to je nedvojbeno, ali smo različite.......Radije ću pročitati jedno zanimljivo i poticajno drugačije mišljenje nego pedeset trivijalnih ili ponovljenih…..”
Ako iko igdje ima tko je primjer ovih riječi, to sam ja. Jedina sam članica ovdje koja je “hodočastila” Aški Menu vilu (slobodno me ispravite ako griješim), slikala se ispred nje, virila kroz Beširove prozore, penjala se sporednom ulicom kojom su Behlul, Bihter, Katja krijući se bježali iz kuće, prošetala obalom kud su se svi oni šetali i rekreirali, slikala se ispred kuće u kojoj Bihter živi na početku serije. A bez obzira na sve to, bez obzira na sve ono što meni ta serija znači, nisam nikad došla ovdje da kažem kako nisam bila fan da uspije par Bihter&Behlul. A to nije zato što “nisam smjela”. Takav pojam straha u ovom virtualnom prostoru gdje se poznajemo pod lažnim imenima je apsurdan. Ja sam jednostavno bila dovoljno pristojna da ne kvarim atmosferu koja je ovdje vladala i vlada. Tko je meni kriv što sam ja najprije odgledala zadnju epizodu i znala da ta ljubav ima tragičan kraj. I da, sve i da sam ja to htjela, ona ne bi uspjela. Ali ja sam ovu seriju voljela zbog serije, a sama činjenica da se oko nje okupilo ovoliko ljudi koji se ni u čemu drugom na svijetu ne bi mogli složiti govori dovoljno. Tu se vidi njena kvalitet i zato je ja toliko volim. I cijenim svakoga tko je odgledao barem jednu njenu epizodu i osjetio se dirnutim, makar za trenutak.

Još malo o infantilnom. Ne želim da kršim pravila i da nekog imenujem, ali ne želim ni da nekog uvrijedim poistovjećujući ga sa drugima. Ali reći ću to ovako: uvrede koje su medene članice KT teme doživjele, zbog načina na koji se pokušalo to prodati pod “… nešto negativno, sarkastično ili samo drugačije….” ravno je, recimo, situaciji da neka od nas ode na KI ili MY temu i da im kaže:
"Ma ništa vam ovaj vaš ne valja, ne znam što ste vidjele na njemu!"
Pa to je tek infantilno! Ja ne razumijem zašto netko želi pisati na nekoj temi ako mu se ta tema i tematika ne sviđa, ako je apriori protiv nje. Taj netko prvo treba u sebi da razluči otkud taj sukob u njemu, pa kad to objasni sam sebi, onda neka postupa po dobivenom rezultatu. Tako, ako se nekom Kivanč ne sviđa zato što je na neki način ”naštetio” Beren Saat, na ekranu ili izvan njega, onda neka ide tamo na tu temu i tamo veliča “sveticu”, imaće veću podršku. Ovo sam navela samo kao primjer.

Sve ovo nisam napisala zato što je KT zatvorena pa nemam gdje da pišem. Ja ću se i dalje držati podaleko od “tuđeg limba”, neću kvariti ovdje stvorenu atmosferu, ako joj već ne mogu pridonijeti (što sam u par navrata i činila).
Nisam ni ogorčena što je KT zatvorena, rekli su da je to privremeno, znači ima nade.
Nisam ni postiđena postupcima koji su doveli do zatvaranja teme, mislim da ih ima i gorih od nas.
Ne smeta mi čak ni to što ste nas, eto, podijelile na medene i sarkastične. Gledano iz mog ugla, to je profesionalni uspjeh Kivanča Tatlituga kao glumca, da glumeći tako raznovrsne likove privuče tako raznolike karaktere.

Ponavljam, “….Imamo ili smo imale zajednički interes, to je nedvojbeno, ali smo različite…..”
Teoretski, to znači da ako smo iskrene i ako poštujemo pravila ovog foruma, onda će na KT temi, kad se otvori, biti dovoljno prostora za sve.

Teoretski.

Praktično…..vidjećemo.

venera13
12.11.2011., 20:44
@Sonbahar, ti si kraljica, svih kraljica!:s:s:s

Pozdrav @Fer, KitTatli, Hollys :w:w:w

skvikic
13.11.2011., 08:46
ostavimo svađe ..... nego jučer ja u supernovi u Zadru kao slave 1 rođ. i ja u ducanu nesto probivam a ono svira beginn...kako sam vrisnula ono ljudi me čudno gledaju......

palcicabubamara
13.11.2011., 10:36
sad je i na mene red...

dotičnoj forumašici sam odavna na kuzey topicu objasnila u kojim institucijama da traži pomoć a ne da svoje frustracije otrovno prosipa po ljudima različitih pogleda na svijet u odnosu na nju...još i danas stoji moja rečenica na tom topicu neizbrisana a njene uvrede upućene meni jer se pronašla u tome su izbrisane nažalost ...

nikad nisam imala volje ni inspiracije da pišem ovdje tako da se nemorate bojati da bi vam topic bio srušen ...

poseban pozdrav :W ( a znamo svi što znači) onima koji su potrčali obznaniti slinjenje i zatvaranje kivanc teme, te onima koji su to shvatili kao osobnu nagradu da mogu svojim riječnikom objasniti i dočarati svoju ushit glede istog...

kreativni nered
13.11.2011., 12:28
cure, cure cureeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mirrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. ja vas fakat ne kužim :ne zna::ne zna:, ako je arijela drugačijeg pogleda na cijelu temu slinjenja pa šta onda. pa i ja sam slinila na kivanc temi pa to kaj je rekla me nije niti najmanje omelo sliniti i dalje. popustilo me, al sam slinila. žena rekla oprečno mišljenje i dobro kaj sad. ovo šta će netko otići sa teme jer se strašno uvrijedio, bla bla bla....mislim dajte. pa svatko ima pravo drugačije misliti, pa i da vas je nazvala medenima šta sad. ja fakat to ne kužim. ma bilo kakav naziv, nije sad bio neki preuvredljiv, al zar se isplati svađat i napinjat zbog glumca. dajte žene. pišite i zabavljajte se. kanite se babskog posla. :kava:

luisana
13.11.2011., 15:14
Pa dobro, drugacijeg pogleda na cijelu temu, ali zasto naziva nekoga bolesnikom? To nije bas fino od nje.

kreativni nered
13.11.2011., 15:56
a kako se ja na to nisam niti obazrela??? ma dobro, svađajte se , ja za to nemam volje. neznam šta vam reći više ....uživajte.

luisana
14.11.2011., 21:56
Hazal Kaya - intervju....

Mlada glumica koja je uspesno predstavila karakter Nihal resila je da sa nama podeli svoja iskustva tokom snimanja I da nam kaze kako je to igrati pored velike zvezde kao sto je Kivanc Tatlitug. Za magazine kosmopoliten Hazal Kaya.
Snimanje AskiMemnu je zavrseno. Da li ste jos uvek pod utiskom zbog ovako tuznog kraja?
Jos uvek, bila sam pod upiskom I posle citanja knjige, ali ovo je jos gore. Za sve nas ovo je bio jako tuzan kraj. Svi smo tesili jedni druge, svima nam je bilo jako tasko.
Nihal je introvertna devojka sto je sasvim suprotno samouverenoj Hazal Kayi? Kako si uspela da izneses Nihaline emocije?
Nihal jeste introvertna, dosta sam se spremala za ovu ulogu. Citajuci knjigu I scenario kao I kroz razgovore sa rediteljkom uspela sam da sklopim njen lik. Lik mlade devojke, iz bogate porodice koja ne poznaje stvarni svet, koja zivi u svojoj masti I iluziji. Devojka koja je jako osecajna, osetljiva, krhka I razmazena. Koja voli paznju. Devojka koja je navikla da se ispuni svaka njena zelja, svaki njen hir. Jedan od tih hirova je I ljubav prema Behlulu. Koliko kog sam pokusavala da ubedim sebe da Nihal zaista voli Behlula, nisam uspela u tome. I knjiga I scenario govore o zbunjenosti njenih osecanja, ona ne poznaje pravu ljubav, vec ubedjuje sebe da voli Behlula. Iskereno ne volim to da kazem ali nervirao me je njen lik ponekad, lik razmazene devojke koja zbog nepoznavanja sveta , samim tim I muskaraca unistava jednu pravu ljubav, ljubav Behlula prema Bihter. Nervirala me je stvarno.
Tvoja saradnja sa Kvancom? Da li je postojala neka hamija tokom snimanja?
To svi pitaju. Kivanc je vrlo lep. Proveli smo dve godine snimajuci zajedno I bilo je veoma zabavno , dobro smo se slagali. Bili smo kao porodica a on mi je bio kao brat. Mnogo mi je pomogao. Znate on jako dobro zna da pridje od samog pocetka I da vam jasno stavi do znanja da ce ti biti samo prijatelj.
Poslednje scene..?
Poslednje scene su bile scene placa. Plakala sam tri sata bez prestanka niko me nije mogao zaustaviti. Bila sam prisutna na snimanju poslednjih scena na kojima ja ne ucestvujem. Gledala sam Behlula kako place na groblju I plakala sam sa njim, bilo mi je jako tesko, jako tuzno saznanje da je neko koga volite pod onom crnom zemljom. I sad mi se place. Doneo joj je samo jednu ruze vise nista ne moze uraditi za nju…Beren je bila pored mene plakale smo zajedno.
Kada je u pitanju plac mislim da vam nema ravne?
Da jako sam osetljiva, ja sam najvise plakala u klasi.
Kazem vam plakala sam pri sata posle scene u kojoj je Beren izvrsila samoubistvo. Bila sam tu I gledala sam ih, te reci koje ona izgovara, taj virsak I onda pucanj, tresla sam se, ruke su mi se tresle, na pauzi sam im prisla I zagrlili smo jedni druge, bilo je tesko svima. Plakali su I Beren I Kivanc, onda smo dugo sedeli I razmisljali da li je takav kraj bio neophodan.
Scenario je po knjizi, da li ti imas neki svoj kraj u glavi?
Da, zelela bih da se tako zavrsilo. Da sam bila na Behlulovom I Bihterinom mestu sigurno ne bih napravila tolike propuste. Napustila bih sve I otisla u inostranstvo. Naravno I tada bi bilo povradjenih ali svi bi mi imali novu sansu. Kao sto je imamo I posle njene smrti. Nju je uznemirio osecaj da ne treba nikome I izvrsila je samoubistvo ,Behlul to nikako nije smeo da dozvoli.
Sta se desava na kraju?
Posle samoubistva Bihter, zivot ide dalje. Nihal je upisala univerzitet, Adnan se oporavlja, lepo je bilo videti ih kako korak po korak krecu ka novom zivotu. Behlul ima psa, provodi vreme sa njim secajuci se Bihter, posecuje njen grob ostavlja po jednu ruzu, na kraju joj kaze da je napravio veliku gresku I da mora da ode…
Tuzno, zar ne?
Jako, njihova ljubav je bila jaka nisu zasluzili takav kraj.

skvikic
15.11.2011., 08:46
Hazal Kaya - intervju....

Mlada glumica koja je uspesno predstavila karakter Nihal resila je da sa nama podeli svoja iskustva tokom snimanja I da nam kaze kako je to igrati pored velike zvezde kao sto je Kivanc Tatlitug. Za magazine kosmopoliten Hazal Kaya.
Snimanje AskiMemnu je zavrseno. Da li ste jos uvek pod utiskom zbog ovako tuznog kraja?
Jos uvek, bila sam pod upiskom I posle citanja knjige, ali ovo je jos gore. Za sve nas ovo je bio jako tuzan kraj. Svi smo tesili jedni druge, svima nam je bilo jako tasko.
Nihal je introvertna devojka sto je sasvim suprotno samouverenoj Hazal Kayi? Kako si uspela da izneses Nihaline emocije?
Nihal jeste introvertna, dosta sam se spremala za ovu ulogu. Citajuci knjigu I scenario kao I kroz razgovore sa rediteljkom uspela sam da sklopim njen lik. Lik mlade devojke, iz bogate porodice koja ne poznaje stvarni svet, koja zivi u svojoj masti I iluziji. Devojka koja je jako osecajna, osetljiva, krhka I razmazena. Koja voli paznju. Devojka koja je navikla da se ispuni svaka njena zelja, svaki njen hir. Jedan od tih hirova je I ljubav prema Behlulu. Koliko kog sam pokusavala da ubedim sebe da Nihal zaista voli Behlula, nisam uspela u tome. I knjiga I scenario govore o zbunjenosti njenih osecanja, ona ne poznaje pravu ljubav, vec ubedjuje sebe da voli Behlula. Iskereno ne volim to da kazem ali nervirao me je njen lik ponekad, lik razmazene devojke koja zbog nepoznavanja sveta , samim tim I muskaraca unistava jednu pravu ljubav, ljubav Behlula prema Bihter. Nervirala me je stvarno.
Tvoja saradnja sa Kvancom? Da li je postojala neka hamija tokom snimanja?
To svi pitaju. Kivanc je vrlo lep. Proveli smo dve godine snimajuci zajedno I bilo je veoma zabavno , dobro smo se slagali. Bili smo kao porodica a on mi je bio kao brat. Mnogo mi je pomogao. Znate on jako dobro zna da pridje od samog pocetka I da vam jasno stavi do znanja da ce ti biti samo prijatelj.
Poslednje scene..?
Poslednje scene su bile scene placa. Plakala sam tri sata bez prestanka niko me nije mogao zaustaviti. Bila sam prisutna na snimanju poslednjih scena na kojima ja ne ucestvujem. Gledala sam Behlula kako place na groblju I plakala sam sa njim, bilo mi je jako tesko, jako tuzno saznanje da je neko koga volite pod onom crnom zemljom. I sad mi se place. Doneo joj je samo jednu ruze vise nista ne moze uraditi za nju…Beren je bila pored mene plakale smo zajedno.
Kazem vam plakala sam pri sata posle scene u kojoj je Beren izvrsila samoubistvo. Bila sam tu I gledala sam ih, te reci koje ona izgovara, taj virsak I onda pucanj, tresla sam se, ruke su mi se tresle, na pauzi sam im prisla I zagrlili smo jedni druge, bilo je tesko svima. Plakali su I Beren I Kivanc, onda smo dugo sedeli I razmisljali da li je takav kraj bio neophodan.
Da, zelela bih da se tako zavrsilo. Da sam bila na Behlulovom I Bihterinom mestu sigurno ne bih napravila tolike propuste. Napustila bih sve I otisla u inostranstvo. Naravno I tada bi bilo povradjenih ali svi bi mi imali novu sansu. Kao sto je imamo I posle njene smrti. Nju je uznemirio osecaj da ne treba nikome I izvrsila je samoubistvo ,Behlul to nikako nije smeo da dozvoli.
Sta se desava na kraju?
Posle samoubistva Bihter, zivot ide dalje. Nihal je upisala univerzitet, Adnan se oporavlja, lepo je bilo videti ih kako korak po korak krecu ka novom zivotu. Behlul ima psa, provodi vreme sa njim secajuci se Bihter, posecuje njen grob ostavlja po jednu ruzu, na kraju joj kaze da je napravio veliku gresku I da mora da ode…
Tuzno, zar ne?

odličan post i intervju......taman ono što mi treba...potvrda da se voljeli i da je patio za njom ... A to to Hazal kaže da Kivo odma da do znanja da će biti samo prijatelji...jel to znači da se ova možda ponadala da će biti nešto više...

silverica
15.11.2011., 12:12
Nisam se javljala na ovu temu iako sam čitala i ovu i Kivanc temu. sad vidim da je zatvorena. zna li se kada će se otvoriti ta tema.

marien
17.11.2011., 11:36
:grli:

skvikic sretan rooooođendaaan!!!! :tulum:

Želim ti nešto što se novcem ne može kupit.

Da ti repriziraju Ask!!!!

:zivili:

skvikic
17.11.2011., 12:43
:grli:

skvikic sretan rooooođendaaan!!!! :tulum:

Želim ti nešto što se novcem ne može kupit.

Da ti repriziraju Ask!!!!

:zivili:

canım teşekkürler

KitTatli
17.11.2011., 12:53
Pridruzujem se cestitkama @skvikic zelim ti sve najbolje za rodjendan! Uzivaj i neka ti se ispune sve zelje :tulum:
http://i256.photobucket.com/albums/hh174/LadyMcM/1-45.jpg
Nisam se javljala na ovu temu iako sam čitala i ovu i Kivanc temu. sad vidim da je zatvorena. zna li se kada će se otvoriti ta tema.
Ne zna se. :mig:

bihterica
17.11.2011., 22:39
@skvikic đnm, naravno želim sve najbolje....nadam se da ti je dan bio pravi rođendanski - veseo

za tebe i sve ostale malo vijesti od prošlog tjedna

pitali Kivu dal će pogledati Veličanstveno stoljeće kad ne ide KG a on se samo nasmijao, ostatak pogledajte a ako netko nešto razumije neka prevede

http://youtu.be/M5Cfn-Ksdeo

Sienna..
18.11.2011., 21:36
Sutra sledi Behlulovo prociscenje sa Nihal :bljak: Ne znam uopste kako cu to da gledam :( A posle toga Bihi u soku i ono zakljucavanje vrata njoj ispred nosa :( Kako je ta scena tuzna :cry:
Bas sam u depri :facepalm: evo i ovo da se dotucem http://www.youtube.com/watch?v=r8r83IAMLS8&feature=related

luisana
19.11.2011., 10:13
O Boze, ja ne znam kako cu to gledati :mad: Behlul mi se bas zgadio. Mrzim ga. Njega i onu Nihaljku bih streljala. Kako mrzim kad Nihal prebaci torbu preko lakatnog zgoba, pa se onako sepuri kao da je kraljica Elizabeth. :503:

Fantazijaucmolu
19.11.2011., 15:35
Merhabalar :cerek: !

...kako zanosno prožimajuće zvuče Очи чёрные (http://www.youtube.com/watch?v=aSZcRrGpOdc&NR=1)...

...nudim bogatu , ali probranu trpezu...pa , buyrun :

...opojno sjetne uz harmoniku (http://www.youtube.com/watch?v=MkUOxJv4jmA&feature=related) i gitaru (http://www.youtube.com/watch?v=D2JEz0VqHac&feature=related) , zaluđeno radosne sa stričekima :zubo: iz Crvene armije (http://www.youtube.com/watch?v=Jke5qtfAJaU&NR=1) (...zamislite da vam pjevaju podoknicu ...uff , uff ! :lol: :lol: ) , prekrasne (http://www.youtube.com/watch?v=Oaadum1DwMY&feature=grec_index) , strasne (http://www.youtube.com/watch?v=Kr8Eq5i_zsQ&feature=related)...

..., a za zaljubljenice u glazbu iz Aşk-ı Memnu ; tabii...Bir günah gibi (http://www.youtube.com/watch?v=0DluupWLq-Q)...

...iii...za sve koji se bave konstrukcijom , a ne destrukcijom...ove i srodnih tema...buyrun :

http://i1207.photobucket.com/albums/bb479/sanjasahma/Kuzey%20Guney/Kuzey/kuzey-5-11-o.gif...oči plave...

...inače...kaj mislite o Kuzey Güney ?...netko diže ruku ? :D...itko ?...hadi trnoruža...Arijela...Lolita...i ine...vrijeme je za povratak otpisanih :zubo: :lol:..

...mišljenja nagrađujem s...očima plavim , tabii !...evo , recimo...trnoruži na veresiju :zubo: !...

http://i1207.photobucket.com/albums/bb479/sanjasahma/kt%20izrazi/Image61o.png...i svima ostalima , tabii...

bihterica
19.11.2011., 16:58
@fantazijo, tebe stvarno duuugo nije bilo, al znači gledaš KG :)

Meni je serija jako dobra, radnja je odlična, glumci vrhunski, osim Čemre koja me ničim takla nije. Osim mame Handan, koja mi je negativan lik, iako izvrsno glumi, sve uloge su i pozitivne i negativne, svaka na svoj način, gledajući seriju doslovno imam osjećaj kao da se radi o nekom mom susjedu, jer je jako realna, životna.
Naravno, Kivanč glumi savršeno, lik totalno drugačiji od Behlula, iako kao Kuzey isto vrlo lako osvaja žene. Iznenadio me jer je pokazao još više od svoje glume nego što sam uopće mogla pretpostaviti, a o njegovom licu da i ne govorim, mimika, čovjek je stvarno kameleon.

Eto, toliko za sada jer moram gibat na predstavu.

Fantazijaucmolu
19.11.2011., 18:04
@fantazijo, tebe stvarno duuugo nije bilo, al znači gledaš KG :)

Eto, toliko za sada jer moram gibat na predstavu.

...nazvala bih to...probnim gledanjem :zubo:...

...buyrun...nagradu Oči plave :lol: :lol:...i afiyet olsun :zubo: :

http://i1207.photobucket.com/albums/bb479/sanjasahma/Image2as.png...Behlül...11. epka...

P. S.

...kaj ideš gledati ?...može prijenos uživo :D :lol:?...

luisana
19.11.2011., 19:39
Dobro je, nisu prikazali nista konkretno sto se tice Behlula i Nihal, ja sam mislila prikazace bas kako se sexaju :lol: Dovoljno je i ovo, poludjela sam. Kreten jedan! Fuj!

Sienna..
20.11.2011., 01:28
Dobro je, nisu prikazali nista konkretno sto se tice Behlula i Nihal, ja sam mislila prikazace bas kako se sexaju :lol: Dovoljno je i ovo, poludjela sam. Kreten jedan! Fuj!

Ma odvratno :rigo: sva sreca bila sam na nekom rodjendanu pa nisam gledala :)
Nego da li se meni cini ili sam sanjala :D da je bila scena njih dvoje u krevetu a sada je nije bilo? :ne zna: Molim da mi neko odgovori:moli:

Sienna..
20.11.2011., 01:46
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTcUDsJn1Wd_bn-sn8EP9KWP6Tdr-w9Cegsx_JzfFHlV5g35j_T
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR_qhXSFGydOr6b32xX22gPrC8bbw0BG 6MyF7aS7UWXMzfXbfvIEA
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRRMMVMRUvX3gSR2RPSG3Hc0qT7sxQy4 aq92KpiLv9Y179GLb6X :cerek:
I idealna pesma za B&B :cerek: http://www.youtube.com/watch?v=rYEDA3JcQqw

bihterica
20.11.2011., 22:54
za sve aškice koje su nestale tko zna gdje, i one koje su prisutne malo ljepote

http://youtu.be/xM6aHJzs9iM

mari.74
21.11.2011., 07:40
za sve aškice koje su nestale tko zna gdje, i one koje su prisutne malo ljepote

http://youtu.be/xM6aHJzs9iM

Hvala ti!
Malo Kive u ove zimske dane uvijek dobro dođe :cerek:

_Lolita_
21.11.2011., 11:20
Ma kakve su ovo svađe i trzavice? :ne zna:
Ova tema je uvijek bila oaza mira i dobrodošlice, pa nek tako i ostane.
Ja osobno više nemam toliko vremena radi mnoštva obaveza (i malo me popustilo Ašk ludilo :rolleyes:) ali nikome ništa ne zamjeram pa se nadam da nitko ni meni ništa ne zamjeri. Ako sam ikoga uvrijedila, nije bilo nikakve namjere.
Da ne bi ispalo da sam se našla prozvana u nekom postu, pišem ovo isključivo što me nije bilo dugo pa eto...da raščistim stvari bar što se mene tiče.

Fantazijaucmolu
21.11.2011., 12:43
Ma kakve su ovo svađe i trzavice?
Ova tema je uvijek bila oaza mira i dobrodošlice, pa nek tako i ostane.
Ja osobno više nemam toliko vremena radi mnoštva obaveza (i malo me popustilo Ašk ludilo ) ali nikome ništa ne zamjeram pa se nadam da nitko ni meni ništa ne zamjeri. Ako sam ikoga uvrijedila, nije bilo nikakve namjere.
Da ne bi ispalo da sam se našla prozvana u nekom postu, pišem ovo isključivo što me nije bilo dugo pa eto...da raščistim stvari bar što se mene tiče.

...baš listam...nekih 150-ak zadnjih stranica hahaha :lol: ; želim znati kamo je nestala tema...i inanmıyorum ! :facepalm:...

...mislim da se radi o klasičnoj zamci , a žrtva je tema , nažalost...

...nisam za šparanje mjesta , prisjećanja boljih vremena etc. ,etc. ...ako zanemarimo ovu stranicu , preostaje 36 neispisanih stranica tj. 720 postova što prema pravilima Off topic-a znači mogućih 60 godina agonije upisivanjem po jednog posta mjesečno :lol:...pa ne bih , hvala lijepa !...

...bolna je :zubo: gluhoća i hladnoća nedavno vrlo živahne i tople teme :cerek:...tako da ; ako me uhvati žuta minuta , brutalno ću je dokrajčiti ili eutanizirati , ovisno o ćefu , ketaminskim klimaksom :rofl: npr. keljenjem sličica ...makar morala sama postati 720 puta !...dakle ; Achtung babes ! :zubo: (...kaj napominje bivša gospođa Tatltu :D )...

..., a za istu...nagrada Srce Istanbula :

http://i1207.photobucket.com/albums/bb479/sanjasahma/Kuzey%20Guney/istanbul-ii-o.gif...razglednica iz Kuzey Güney...

..., a kad sam već kod Achtung Baby nudim prekrasnu i prikladnu One (http://www.youtube.com/watch?v=DYyWVlh8NLM)...

P. S.

...Kiti , tko je taj na avataru ? :zubo:...

_Lolita_
21.11.2011., 13:41
(...kaj napominje bivša gospođa Tatltu :D )...

:rofl::rofl:

..., a za istu...nagrada Srce Istanbula :
http://i1207.photobucket.com/albums/bb479/sanjasahma/Kuzey%20Guney/istanbul-ii-o.gif...razglednica iz Kuzey Güney...
Mada ne vidim sliku :503: , cok sagol canim. :cerek:

..., a kad sam već kod Achtung Baby nudim prekrasnu i prikladnu One (http://www.youtube.com/watch?v=DYyWVlh8NLM)...

Šmrc. Mada mi je za B&B situaciju puno prikladnija brtualno mračna "Love is blindness". :cry:

KitTatli
21.11.2011., 15:32
...Kiti , tko je taj na avataru ? :zubo:...
Çağatay Ulusoy :cerek::rofl:

Nego da li se meni cini ili sam sanjala da je bila scena njih dvoje u krevetu a sada je nije bilo? Molim da mi neko odgovori
Mislim da nije bila :misli:

Fantazijaucmolu
21.11.2011., 16:13
Mada ne vidim sliku , cok sagol canim.

Šmrc. Mada mi je za B&B situaciju puno prikladnija brtualno mračna "Love is blindness".

...radi se o gifiću ; u prvom planu je Bosporski most , a u pozadini europski dio grada...

...zapravo mislila sam na temu , a inspiriralo me : Imamo ili smo imale zajednički interes, to je nedvojbeno, ali smo različite.

te Sisters
Brothers
One life
But we're not the same
We get to
Carry each other

...znam ; više nego uvrnuto :rofl: , ali ne mogu više izbrisati :lol: :lol:...

Çağatay Ulusoy

...dakle , Kiti , šepiriš se s brinetom Plavušanovim kraljevstvima :rofl: :top::cerek:...

luisana
21.11.2011., 23:01
Jucerasnja i danasnja epizoda :( Bihter u totalnom raspadu. meni je najgore bilo kad je Behlul vidio razbijeno ogledalo u sobi, a Bihi se u kupatilu umiva :(

Inace, skontala sam da na kompu imam preko 700 njihovih slika :ne zna: :D

Sienna..
21.11.2011., 23:39
:rofl::rofl:

Mada ne vidim sliku :503: , cok sagol canim. :cerek:

Šmrc. Mada mi je za B&B situaciju puno prikladnija brtualno mračna "Love is blindness". :cry:

Moze i "So Cruel" :( http://www.youtube.com/watch?v=6snI72LGfP4&feature=related
BTW moj omiljeni album! :cerek:

_Lolita_
22.11.2011., 07:07
Moj omiljeni bend. :cerek:
Album je pak "War" ili zavisi od raspoloženja. Ovih dana sam Achtung baby. :cerek:
Planiram Berlin na proljeće pa je prigodan.

_Lolita_
22.11.2011., 07:14
...radi se o gifiću ; u prvom planu je Bosporski most , a u pozadini europski dio grada...

...zapravo mislila sam na temu , a inspiriralo me :

te Sisters
Brothers
One life
But we're not the same
We get to
Carry each other

...znam ; više nego uvrnuto :rofl: , ali ne mogu više izbrisati :lol: :lol:...

Aaaaaaaaaaawww! :cerek::cerek:

Zašto uvrnuto? Baš se slaže sa situacijom. :rofl:

bihterica
22.11.2011., 11:12
@lolita đnm, nerde sin? jel ti postala nevjerna našem Kivi :rofl:

ovo je pjesma idealna za Bibiće

http://youtu.be/N6ZpGn60S4E

Fantazijaucmolu
22.11.2011., 15:25
Aaaaaaaaaaawww! :cerek::cerek:

Zašto uvrnuto? Baš se slaže sa situacijom. :rofl:

...samo bi mi falilo da One vežem s ovom temom :zubo:...još uvijek na Domin džingl slinim k'o Pavlovljev pas :rofl:...

...ne znam , možda sam preskočila , ali čini mi se da nisi pisala o Stambolcima i Stambolkama :zubo:...hadi , haadi , haaadi :D lütfen ! :cerek:...

luisana
22.11.2011., 20:51
Danas smo se sestra i ja posteno isplakale, ove epizode su bas mucne :(:(:(Kad je Bihter na zarukama kleknula pred F i rekla: "Vidis da umirem gledajuci njih dvoje kako se vole." O Boze, mislim da veceras necu moci spavati. :(

_Lolita_
24.11.2011., 07:47
...ne znam , možda sam preskočila , ali čini mi se da nisi pisala o Stambolcima i Stambolkama :zubo:...hadi , haadi , haaadi :D lütfen ! :cerek:...

Ma što da pišem o njima? I zaboravila sam više, davno je bio kolovoz. :rofl:
Sad sam na Berlinerima i Berlinčankama. Ich bin ein Berliner. :zubo:

Fantazijaucmolu
24.11.2011., 10:30
Ma što da pišem o njima? I zaboravila sam više, davno je bio kolovoz. :rofl:
Sad sam na Berlinerima i Berlinčankama. Ich bin ein Berliner. :zubo:

...živim vašu prošlost :zubo: ( listajući temu :D )...

...buyrun :

http://farm1.static.flickr.com/209/478230168_bcec630dee.jpg?v=0...mali podsjetnik :D...stambolski đevregdžija...

...slikicu sam posudila s nekog turskog foruma , a ide uz komentar : Keyf-i Âlem.. Çay ve Simit İkilisi..

...elem , opet ideš u Tursku :zubo: :rofl:...

Fantazijaucmolu
25.11.2011., 14:16
* (http://www.youtube.com/watch?v=qtVf-KkpX1w)

maserka80
25.11.2011., 16:28
Cureeee :cheer: jao odkad ovdje nisam bila.

Umalo da se skvikic i ja nismo druzile ovu nedjelju i pon,ali ipak je odpao plan....ali zato sam 6.12. u Zagrebu i obavezno pijem kavu s revolution, neredkom, fame,rado bi i s arijelom,ali znam da je nema tad, i sa mints...Lolita,ajde se popni do zgb!! :)))

mints
25.11.2011., 17:17
Eeej cure! Ni ja se više ne sjećam kad sam zadnji put bila ovdje. Definitivno sam za kavu, bit će mi jako drago da se vidimo ako svima paše. :cerek:

clivija
25.11.2011., 23:26
http://www.youtube.com/watch?v=qy8_SN7LFmo

Bihter+Behlul some sweet memories

http://www.youtube.com/watch?v=ye9IYaYN464

BIHTER WILL GO ON...

http://www.youtube.com/watch?v=54BiOK8XhFU

bihter and Behlül _where is Love?

http://www.youtube.com/watch?v=hHhmGHrB6Zw

Can't take my eyes off you Bihter Behlul

http://www.youtube.com/watch?v=ahpTEncGRvI

Hot Love Bihter&Behlül Katy perry

http://www.youtube.com/watch?v=m-GWYiqlTLU

Bihter & Behlül_10 things i hate about u

Zanimljivosti

Beren Saat Azrina nocna mora
Povezivanje para iz Zabranjenog voca koje se nastavilo I posle serije Azrina je nocna mora. Lepa manekenka se skoro svaki dan suocava sa tekstovima koji govore o Beren I Kivancu o njihovom prijateljstvu I ljubavi koji ni oni sami jos uvek ne priznaju. Topli pogledi, nezni zagrljaji sve je to previse za Azru…Kivanc je uvek pun komplimenata kada je ona u pitanju, izjavila je Azra, neverovatno je koliko je uzdize, pa radi on I sa Cansel I bilo je tu jos glumica ali ni jedna nije kao Beren. Nikad ne propusti priliku da istakne koliko je voli. Kaze zabrinuta Azra.
Kivanc odbija da govori o ovoj temi ali kako saznajemo na pitanje prijatelja kako njegova veza sa Azrom Kivanc je odgovorio” Na zalost ponovio sam gresku od pre dve godine.”
Topao susret Beren I Kivanca imali smo prilike da vidimo prilikom ucesca u emisiji one heart for van.

Pozdrav svima!!! :cerek::cerek::cerek::cerek:

clivija
25.11.2011., 23:35
Zerin Tekindor – intervju

Kazete da madmazel nema slicnosti sa vama, I da vam se negde njen karakter ne svidja?
Ja volim uspesne zene, sigurne u sebe, duhovite, vredne, to je ono sto ja pokusavam da budem.
Koji vam je omiljeni lik u seriji?
Nisam razmisljala o tome, svi karakteri su seriji su realni, sve ih volim, ali ako bih morala da izdvojim nekoga onda je to lik Bihter. Lik zene koja je drugacija od svih, verijem da je bilo izazov igrati je, Beren je to sjajno uradila, ona je jako talentovana, inteligentna mlada zena, treba da bude primer ostalima.
Aski memnu je prilagodjena danasnjem vremenu, sta mislite da li je to dobro uradjeno?
Da, scenario je sasvim dobro uradjen, kada sam citala knjigu nisam mogla da je zamislim u sadasnjosti, ali to je neverovatno dobro odradjeno. Neki likovi su izbaceni, savsvim prirodno. Jedno je knjiga a drugo serija.
Posle smrti Bihter sta se desava?
Poslednje scene su scene patnje I tuge, tesko je nastaviti dalje. Ali negde za sve ima nade, ima zivota sem za Behlula koji prolazi najgore. Na grobu Bihter priznaje da je voli, da je uvek samo nju voleo, a ona je sada mrtva, I samim tim I on je mrtav, za njega nema nade jedini on ne vidi neki put koji ce mu pomoci da zaboravi, svi ostali ga imaju. Tuzno, jako tuzno.

clivija
26.11.2011., 00:18
Sa foruma Prve TV..

Bihter i Behlul

meni nikada nije bilo sporno koga Behlul voli, nekako je uvek jasno bilo da je to Bihter, Naravno postoje oni kojima je Nihal draza pa su zeleli da nas ubede u suprotno. Sada slede jako tuzne epizode za Bihter, jer ce se Behlul okrenuti Nihal ali toliko je ocigledna ta njegova borba sa samim sobom da radi ono sto smatra da je ispravno, I najbolje za sve, a ne ono sto on zeli a to je da bude sa Bihter. Neki kazu da je on kukavica, donekle I jeste, ali sigurno je I to se vidi da je on rastrzan izmedju dve ljubavi, ljubavi prema porodici I zeni koju iskreno voli I negde nije bio u stanju da izabere Bihter I ode jer bi to znacilo izdati ljube koji su mu pruzili sve, ova serija nema negativaca za mene su oni svi zrtve ljubavi.

Jos jedan intervju...

Aski memnu je serija koja je dozivela neverovatnu gledanost na kojoj joj mogu svi pozavideti. Svaka epizoda donosila je novo uzbudjenje, uzivali smo u svemu, u dugim telefonskim razgovorima, brzoj voznji Behlula, kao I u scenama zabranjene ljubavi madog para. Otkrili smo vam dosta toga, puno smo pisali o glumcima njihovim ulogama, ali jedna stvar ostaje nerazjasnjena, a to je neverovatna hemija izmedju Beren Saat I Kivanca Tatlitug.
Nasa ekipa resila je da poseti ekipu glumaca na setu pa se upitila na Sarijer.
Neke od glumaca zaticemo u basti kuce Zijagli, dok cekaju svoja snimanja, uzivaju u suncu I kafi.
Snimanje se blizu kraju, sta vam je tokom snimanja najteze palo?
“Bogati zive neudobno. Rekla je Nabahat Cehre kojoj je bas prilicila uloga Firdevs. “Neudobno, u kuci obicno svi nosimo trenerke, udobne papuce, kad sednem volim da ispruzim noge. U seriji svi kakakteri su bili tip-top sredjeni, po ceo dan, tako da je glumcima malo naporno, po ceo dan setate u veoma visokim potpeticama, moramo da pazimo na frizuru u svakom trenutku, sminku..te haljine u kojima tesko mozete I da se okrenete, uvek sam gledala da me poslednju nasminkaju, oduku I ocesljaju, kako bih sto pre izasla pred kamere, uvek je prva isla Beren, pa Hazal, zatim Zerin pa ja naravno ako ima jos neka zenska uloga u sceni I nju propustim.
Beren Saat koja je uvak bila besprekorna pitali smo sta je njoj bilo naporno I tesko padalo tokom snimanja…Beren se nasmejala ali nije puno razmisljala.
Nacin sminkanja ociju, te debele crne linije kojima su mi svakodnevno uokvirivali oci, imama malo osetljive oci tako da mi malo teza sminka smeta, onda svakodnevno kovrdzanje kose, satima sedim pred ogledalom dok Beren pretvore u Bihter znate nekad je malo naporno, jer to se ponavlja iz dana u dan.
Kosa, bez razmisljanja, jedva sam cekao da se osisam, rekao je Kivanc, jako mi je naporno I dosadno bilo svakodnevno susenje tako duge kose, a nekad mi je smetela I previse duga brada.
Selcuk se nasmejao I rekao da njenu bas nista nije smetalo.

Sta je tajna uspeha ove serije?
Scenario koji je zanosan, jedinstvena adaptacija romana, dobra podela uloga, saradnja glumaca, kombinacija vise faktora donela je uspeh. Rekla je Beren.
Nailazili ste I na negativne reakcije publike?
Da, najzanimljivije je bilo kada mi je na ulici prisla zena I rekla gladas muza u oci I lazes ga…
Poslednje scene..
Buce tuzne, mada od veridbe Behlula I Nihal za Bihter pocinje jako tuzna etapa. Mnogo patnje, suza, tuge koji ce kulminirati ocajem I samoubistvom. Scene su jako tuzne, nekako se ta tuga prenela I na nas.
Sta bi vi uradili da ste bili na mestu Bihter?
Tesko pitanje posto je to sasvim drugi karakter licnosti ja se verovatno ne bih nasla u takvoj situaciji, ali verujem da je trebala da ode u trenutku kada je saznala da je ponovo trudna, ali Bihter nije mogla.
Uvek branite svoje uloge?
Pa, da, ali to je verovatno zato sto se jos uvek nisam susrela sa ulogom koju ne bih mogla opravdati. Moram braniti Bihter, jer ona uopste nije kriva. Bihter koliko god neki mislili da je jaka licnost koja zna sta hoce nisu u pravu, ona je sasvim suprotno, vrlo osetljiva, krhka osoba, neko kome je potrebna cvrsta ruka I podrska, potreban joj je neko ko ce je voditi kroz zivot upravo iz tog razloga se udaje za Adnana. Ona je isto sto I Nihal, ali za razliku od Nihal koja pokazuje otvoreno svoje slabosti I zahvaljujuci njima dobija sve,Bihter ih sve vreme maskira ostavljajuci izgled jake zene. Ne mogu da kazem da se nije udala iz ljubavi za Adnana, volela ga je na neki nacin na koji je smatrala da je dovoljn, ali ne mogu ni reci da ona oduvek nije bila zaljubljena u Behlula. Od samog pocetka serije to se vidi kod nje. Samim tim sto zive zajedno oni polako upoznaju jedno drugo hteli to Ili ne I shvataju da nisu onakvi kakvim su se smatrali. I onda se potpuno neizbezno radja ljubav. Ona je htela da ode I ostavi sve, ali ne I on. Ona je htela da kaze ali ne I on. Bila je slaba jako slaba da se izbori sa osecanjima, slaba da se izbori sa porazom, bolela ju je pomisao da nije voljena nije se mogla izboriti da tim. Na kraju odlucuje se da sebi oduzme zivot, mogu shvatiti I taj njen postupak jer znam koliko je bila ocajna, slaba koliko joj se svet srusio, samim tim sto se ubila jos jednom je pokazala da je najslabija, najranjivija bila ona od svih likova u seriji. Dosta mi je trebalo da sklopim njunu psiholosku licnost I kada je sklopite onda ce vam nje biti zao. Dosta sam naucila od nje.

Kivanc je pazljivo slusao svoju koleginicu a zatim dodao:
Finale je zaista tuzno I uzbudljivo. Kao sto kaze Beren ta osecanja su se prenela I na nas.
Ljubav Behlula I Nihal?
Jaoo, samo cu vam reci da je Behlul zaista zeleo da se zaljubi u Nihal. Ja sad za razliku od Beren ne mogu braniti svoj lik je on je upravo krivac za sve. Ali…I ovde smo trazili pomoc psihologa…Lik Behlula je totalno rastrojen. Zeleo je da zadovolji sve strane, da ni jednu ne povredi, ali to nije bilo moguce. Zaljubiti se u stricevu zenu…nije mogao da se odupre tom osecanju po prvi put je to bilo jace od njega. A nije ni imao resenje za to, jer nije zeleo da ga povredi. I onda je najlakse bilo svu krivicu pripisati Bihter. On je takodje plasljiv, kukavica, plasio se promena, odlazak sa Bihter bio bi odlazak u nepoznato, a on je navikao da igra na dobro poznatom terenu, zato se okrece Nihal on je stvarno zeleo da to uspe, ali Bihter je usla u njega I nije mogao da je izbaci. Verujem da mu se pruzila druga sansa, verujem da bi sve ponovio jer nema hrabrosti za neki drugi potez.
A Nihal?
Nihal je jos dete, u pravom smislu reci, ne poznaje nista, ne zna nista…ne poznaje njega I zbog toga nije zeleo da je povredi.
I Vi sete nailazili na kritike?
Da, bilo je onih koji su podrzavali Behlula I onih koji su ga kritikovali. Navikli smo na kritiku, I otvoreni smo za nju, zbog toga I radimo ovaj posao.
Eee Adnan Bey? Sta vi kazete na sve ovo?
(Smeh)Steta sto je Behlul bio kukavica. Ugasiti jedan mlad zivot koji je mogao da voli..
Volim da verujem da bi Behlul danas bio odlucniji I da bi doneo prave odluke, da ne bi bio tolika kukavica. Dodaje Beran “ipak prevara I to tavka za vreme u kome su oni ziveli bila je prevelika stvar…
Sta vi mislite o Bihterinoj prevati?
Zena uvek trazi vise trazi bolje. Zato joj ne treba suditi, Bihter je to nasla,bar je tako mislila ali kasno I na nesrecu bratanca svog muza. Mladi, lepi, puni zivota, ne mogu im zameriti ljubav,ali nikako ne bih voleo da sam na Adnanovom mestu. Kaze Selcuk
Na kavke ste vi kritike nailazili?
Bilo ih je naravno, dosta je njih volelo Behlula.mlad, zgodan, lud. Nailazio sam na ljude koji su mi govorili kako me nije sramota kako sam mogao ozeniti tako mladu devojku… Ima I onih kojima je Adnan bio drag.
Uloga Firfevs nije bas bila omiljena?
Ovo je jos jedan portret majke. U Noc u junu, portret majke je bio I portret veoma mocne zene, a u ovoj seriji portret majke je portret dominantne zene. Rekla je Nebahat Çehre. Firdevs je volela svoje cerke I sve sto je uradila uradila je za njihovo dorbo, u svakom njenom potezu razmisljala je o cerkama a ne o sebi. Znala je da je Behlul los izbor I zelela je da zastiti Bihter, Znala je da Behlul nikada ne bi otisao sa njom I ostavio sve, I zato se protivila toj vezi da bi je zastitila.

clivija
26.11.2011., 00:39
Kivanc - intervju

Prvi put sa njegovim imenom susrecemo se kao sa najboljim Turskim modelom 2002. Njegovo ime je Kivanc Tatlitug rodjen u Adani 1983 godine kao peto dete u porodici. Plavokos, plavook, visok momak, postaje veoma zgodan mladic I strastveni kosarkas. Otac vlasnik pekare u Adani, doziveo je ozbiljan srcani udar 1997 I tada porodica odlucuje da se preseli u Istanbul. Kivanc nastavlja da se bavi kosarkom sve do ozbiljne povrede clanka. Onda stupa Kivancova mama koja ga prijavljuje za modela u jednoj agenciji.Strastvenog sportistu posao manekena nimalo nije odusevio, medjutim tu provodi 1.5 godinu.Ostatak vec znate. Sledi uloga u seriji Gumus koja ga podize do nevidjenih visina. Kivanc brzim korakom hita ka slavi.
Poslovnu karijeru prati minimalan broj veza Azra Akın, Meltem Cumbul, İdil Fırat.I njegov nocni zivot nije privukao paznju novinara. “Ja sam sportista pre svega, ne zivim nocu..” kaze Kivanc.
Posle Gumus, sledi Menekşe ile Halil I na kraju serija koja obara sve rejtinge AskiMemnu. Za razliku od prethodnih romanticnih uloga Behlul prosiruje njegove vidike.
Od prve ljubavne scene Kivanca Tatlitug I Beren Saat I trenutka kada je u novinama izasao clanak sa naslovom “Nezaboravno ljubljene” o njima ne prestaje da se prica. Sigurno su zasluzni za razbijen rejting ali na sva nasa pitanja odgovaraju smeskanjen I cutanjen, iako se u zadnje vreme provlace naslovi u kojima se kaze da je Beren poljuljala vezu Kivanca sa Azrom oni nastavljaju da se oglasavaju cutanjem I smeskanjem.
Sada je pocela je da se emituje njegova najnovija serija. Po prvi put gledateljke imaju tu cast da uzivaju u Kivancovim misicima. Verujem da se mnogi muskarci biti ljubomorni. U seriji Sever-Jug Kivanc igra boksera. Na casove je isao kod bivseg sampiona u kik boksu “Spreman sam da uradim sve sto vi kazete” rekao je Kivanc.
“Ponosan sam na lik Severa , I veoma sam srecan sto ga igram. Igram veliku ulogu koja moza da bude produktivna. Ponosan sam na seriju uopste, bogata je raznovrsnim karakterima. A I vizuelno je dobra.- kaze glumac.

Behlul ili Sever?
Sever, vise mi odgovaraju njegovi stavovi I pogled na zivot, Behlul je bio dobra uloga ali on kao licnost nema veze sa mnom.
Sever ili jug, koga bi ste izabrali?
Uvek bezim tamo gde ima vise stepani, a to je jug.
Sta vam se najvise dopalo u ulozi?
Sirina mog ludila. Lik koji svi kritikuju, svi kazu: “On je to rekao..On je to ucinio..” to omogucava I analizu drugih likova I razvija enpatiju. Zelim da je prevazidjem kao glumac.
Sta mislite o tome da je vase ime nas brend?
Bezveze.kad pomislim na detinjstvo nisam ni sanjao da bi jednog dana moje ime moglo da bude u svim novinama…
Koji je vas neostvaren san po pitanju glume?
Voleo bih da igram u romanticnom filmu…bez obzira na scenario.
Da li postoji nesto sto volis a mi ne znamo?
Volim da slikam.
Da li svirate?
Ne, nazalost teske sam ruke. Pokusao sam da odsviram neke pesme ali…
Sta te cini srecnim?
Kad posle dorucka popijem kafu.
Volite da jedete..?
Ooo,da, sada zbog uloge moram da pazim na liniju, ali jedva cekam dap o zavrsetku snimanja odem u restoran I jedem bez grize savesti.
A kupovina? Da li te cini srecnim?
Kupovina je potreba, sve ostalo je bolest.ne volim da dugo traje. Volim ja da udjem u prodavnicu ali tacno znam sta trazim. Ne volim astronomske cene proizvoda. Jezim se na davanje velikih para na proizvode koji su u skladu mode.
Za koji odevni predmet bi potrosio veliki novac?
Cipele. Patike. Zdrevlje stopala je vazno, kao I udobnost.
Na sta si potrosio najvise para?
Bilo je to davno, u zlatari u kojoj se prodavao anticki nakit rucne izrade. Kupio sam dva prstena.
Leto ili zima?
Leto, ja sm letnje dete. Volim kupace kostime, malo odece, tada se osecam slobodno.
Sta je najvaznije u zivotu jednog coveka?
Veliki znacaj dajem zdravlju, biti pozitivan. Baviti se sportom. Bez alkohola.
Lep si, popularan, izgledas sjajno, na tebe reaguju zene, da li su muskarci ljubomorni?
Ne znam,nisam se sreo ni sa jednim takvim. Znam da ljudi imaju pogresno misljenje o meni, I strah, kazu da sam hladan. Ali posle prvog caskanja promene misljenje.
Koje su ti ne ostvarene zelje koje bi zeleo da ostvari kasnije u zivotu?
Voleo bih da odem na Madagaskar, zeleo bih da ronim sa belim ajkulama. Voleo bih da pomognem zivotinjama na ulici. I voleo bih da imam dete jednog dana ne skorije, voleo bih da prisustvujem njegovom rodjenju , musko ili zensko ne pravim razliku. Ja sam kao dete, jer sam covek!
I ako se zavrsila serija Aski Memnu, svi I dalje govore o tebi I Beren. Voleli bi da vas vide u nekom novom projektu?
Zasto da ne, Beren je sjajna glumica, pravi profesionalac, zadovoljstvo je raditi sa njom.

clivija
26.11.2011., 00:53
Cem Tatlıtuğ

Brata najpozeljnijeg Turskog glumca Kivanca Tatlitug imali smo prilike da vidimo u dve serije, AskiMemnu I 'Fatmagül'ün Suçu Ne.Njegov glavni posao je posao menadzera nekih od glumaca ali to nije sprecilo Cema ta se oproba I pred kamerama.
Da li osecate pritisak kada se nadjete pred kamerama sto ste brat Kivanca?
Kiva…kada sam dobio poziv za ulogu u Fatmagul odmah sam ga pozvao da cujem njegovo misljenje..odmah se slozio, ne osecam pritisak mada da sam se nasao sa njim u kadru verovatno bih..
Kazite nam nesto o sebi?
Odrastao sam u Adani. Dugi niz godina pomagao sam ocu u pekari. Onda se cela porodica odselila u Istanbul. Ja sam otisao u inostranstvo tamo sam ziveo 7-8 godina. Pre tri godine sam se vratio u Tursku. Otvorio sam agenciju, menadzer sam mnogih glumaca izmedju ostalih I Recepa Aktuğ.
Kako je doslo do toga da igrate u Fatmagul?
Prosle godine sam se oprobao u ulozi advokata u Aski memnu u nekoliko epizoda. Posle su mi ponudili ovu ulogu sta znam potpuno spontano je doslo do toga. Posto je ista rediteljka Saral I ovaj put imala poverenja u mene.
Da li te brat poducava?
Ovaj posao definitivno nije za one koji nemaju skole za njega. Moj brat stalno ide na neke radionice pokusava da postene sto bolji stalno uci, danas cak I najbolji igraci jos uvek rade na sebi to vazi I za njega.
Da li ces nastaviti da se bavis glumom?
Ne mislim. Ovo sam cisto samo probao, ljudi idu cetiri godine na fakultet na kome proliju mnogo znoja da bi postali glumci. Imama dosta glumaca medju prijateljima tako da znam da to nije nimalo lak posao kao sto se misli. Neki misle sta stanete pred kamere I glumite..nije tako.
Mislili smo da ce te zameniti ili dostici vaseg brata?
Ja? Nije lako doci do toga sto je on sada.Sta vise veoma je tesko. Tesko je postati glumac.Da bi ste postali glumac morate ulagati dosta napora kao sto je to Kivanc radio.Svako treba da zna svoja ogranicenja, pa tako I ja.
Dakle ne zelite da budete glumag?
Lepo je videti sebe na ekranu,naravno. Ali tesko je zadovoljiti reditelja.
Da li pratite karijeru svog brata?
Da, uvek ga zovnem I cestitam mu za nesto sto je dobro uradio.
Sta mislite da je dobro odigrao?
U Gumus je bio dobar, mada manje nego sto je to usledilo u ostalim serijama. U Ezelu mi se takodje svideo lik koga je igrao, pokazao je da moze da igra I takve likove, ali mislim da je sa Behlulom dostigao pravi vrhunac.
Za sada vam je udobno ispred kamere, a kako je iza kamere?
Godinu dana sam proveo iza kamere ne snimanju Aski Memnu.Bilo je poucno gledati sve te velike glumce. Kako se oni koriste gestovima, govorom tela, mimikom, sa tako velikim glimcima moze dosta da se nauci. Bilo je prijatna atmosvera I na setu I van njega. Ekipa je imala dosta mladih ljudi koji su bili zasluzni za dobru atmosveru, a I stariji glumcu su pozitivni ljudi uvek spremni na salu pocev od Fatme, Nabahat, Zerin, Gulsun..,
Koje je scene bilo najzanimljivije posmatrati?
Posmatranje snimanja je uopste zanimljivo, zanimljivo je videti sve te ljude kad dodju na set, onakvi kakvi su oni zaista, potom udju u sminkernicu I izadju kao druge licnosti, ali bukvalno tako, kad Nabahat pretvore u Firdevs ona I ako nije pred kamerama ima drzenje kao Firdevs. Bilo je zanimljivo gledati sve scene, tu je uvek dosta smeha, sale, ne znam da li su neku scenu snimili iz prvog puta uvek je tu neko ko nije dovoljno koncentrisan. Najteze je snimiti scene u kojoj je vise glumaca.
Ljubavne scene?
Tu je Saral trazila minimalan broj prisutnih, samo oni koji su neophodni. Znala je da sedi dugo sa Kivancom I Beren I da razgovara sa njima, uvek su dosta spremni ulazili u te scene, sto je verovatno razlog sto su I bile dobre.
Ta hemija, za nju se ne moze spremiti?
(Smeh)Beren je divna osoba, kad nju vidite kao da ste videli sunce. Tako je bilo na snimanju Aski memnu, tako je I na snimanju Fatmagul.
Kako izgleda pauza na snimanju?
Veoma je bucno, tu je mnogo ljudi koji galami, razgovara smeje se. Glumci obicno pauzu koriste za odmor, Nabahat se povuce u sobu I odmara takodje I Rana Cabbar, Pelin je bila zaduzena za dobru muziku, Zerin ako je lepo vreme cita u basti, dosta je provodila vremena u razgovorima sa Beren, Fatmom, Selcukom, Batuhan se najvise zabavljao sa Kivancom, Ubacivali su loptu u kos po ceo dan, nekad im se pridruzi Hazal I tako atmosfera je uvek pozitivna, naravno nekada se pauza koristi da se uvezba tekst. Lep je posao glumca, ali nisu svi za to…
Kakvi ste bili kao dete?
Provodio sam dosta sati u prodavnici svog oca. Dodjem kuci kasno, na spavanje pa u skolu.
Da li ste nekoga od brace I sestara voleli vise ko vam je bio poseban?
Voleo sam ih sve. Kivanc je naravno bio drugaciji od ostalih. Bio je najlepsa beba koju sam ja ikada video. Lepa devojcica kako sam se uvek salio sa njim, plava kosa, plave oci sve na njemu je bilo savrseno.
Da li tvoja porodica na tebe vrsi pritisak s obzirom da se jos nisi ozenio?
Ne, vec su presli na ove mladje. Od mog braka su digli ruke. Ne mogu ja to.

kreativni nered
26.11.2011., 09:35
http://www.youtube.com/watch?v=qy8_SN7LFmo

Bihter+Behlul some sweet memories

http://www.youtube.com/watch?v=ye9IYaYN464

BIHTER WILL GO ON...

http://www.youtube.com/watch?v=54BiOK8XhFU

bihter and Behlül _where is Love?

http://www.youtube.com/watch?v=m-GWYiqlTLU

Bihter & Behlül_10 things i hate about u

Zanimljivosti

Beren Saat Azrina nocna mora
Povezivanje para iz Zabranjenog voca koje se nastavilo I posle serije Azrina je nocna mora. Lepa manekenka se skoro svaki dan suocava sa tekstovima koji govore o Beren I Kivancu o njihovom prijateljstvu I ljubavi koji ni oni sami jos uvek ne priznaju. Topli pogledi, nezni zagrljaji sve je to previse za Azru…Kivanc je uvek pun komplimenata kada je ona u pitanju, izjavila je Azra, neverovatno je koliko je uzdize, pa radi on I sa Cansel I bilo je tu jos glumica ali ni jedna nije kao Beren. Nikad ne propusti priliku da istakne koliko je voli. Kaze zabrinuta Azra.
Kivanc odbija da govori o ovoj temi ali kako saznajemo na pitanje prijatelja kako njegova veza sa Azrom Kivanc je odgovorio” Na zalost ponovio sam gresku od pre dve godine.”
Topao susret Beren I Kivanca imali smo prilike da vidimo prilikom ucesca u emisiji one heart for van.

Pozdrav svima!!! :cerek::cerek::cerek::cerek:

moram napisati , ali ovi likovi su mi pre hebeni!!! pogotovo ovaj na temu titanika. stvarno strašno.

luisana
26.11.2011., 22:51
BIHTER WILL GO ON...

Ajme kako je ovo odlicno odradjeno. Nje mi trebalo ovo pred spavanje :cry:

Arijela
27.11.2011., 18:30
I kaj, svi ćete me otkantati :ne zna: samo tak, puf

maserka, kaj nemreš produljit do 10. :ne zna:

http://www.youtube.com/watch?v=RKMqCqjixyo

Moj mali doprinos, bolje od svih drugih izvedaba, kak je dobar :facepalm:

(Sorry, tek sam sam vidjela da sam bila središte nečijih frustracija ovdje i šire, ne mogu se na to osvrtati ni čitati, a bolje i da ne komentiram :zubo:)

Arijela
27.11.2011., 18:57
Tesko pitanje posto je to sasvim drugi karakter licnosti ja se verovatno ne bih nasla u takvoj situaciji, ali verujem da je trebala da ode u trenutku kada je saznala da je ponovo trudna, ali Bihter nije mogla.
...
Pa, da, ali to je verovatno zato sto se jos uvek nisam susrela sa ulogom koju ne bih mogla opravdati. Moram braniti Bihter, jer ona uopste nije kriva. Bihter koliko god neki mislili da je jaka licnost koja zna sta hoce nisu u pravu, ona je sasvim suprotno, vrlo osetljiva, krhka osoba, neko kome je potrebna cvrsta ruka I podrska, potreban joj je neko ko ce je voditi kroz zivot upravo iz tog razloga se udaje za Adnana. Ona je isto sto I Nihal, ali za razliku od Nihal koja pokazuje otvoreno svoje slabosti I zahvaljujuci njima dobija sve,Bihter ih sve vreme maskira ostavljajuci izgled jake zene. Ne mogu da kazem da se nije udala iz ljubavi za Adnana, volela ga je na neki nacin na koji je smatrala da je dovoljn, ali ne mogu ni reci da ona oduvek nije bila zaljubljena u Behlula. Od samog pocetka serije to se vidi kod nje. Samim tim sto zive zajedno oni polako upoznaju jedno drugo hteli to Ili ne I shvataju da nisu onakvi kakvim su se smatrali. I onda se potpuno neizbezno radja ljubav. Ona je htela da ode I ostavi sve, ali ne I on. Ona je htela da kaze ali ne I on. Bila je slaba jako slaba da se izbori sa osecanjima, slaba da se izbori sa porazom, bolela ju je pomisao da nije voljena nije se mogla izboriti da tim. Na kraju odlucuje se da sebi oduzme zivot, mogu shvatiti I taj njen postupak jer znam koliko je bila ocajna, slaba koliko joj se svet srusio, samim tim sto se ubila jos jednom je pokazala da je najslabija, najranjivija bila ona od svih likova u seriji. Dosta mi je trebalo da sklopim njunu psiholosku licnost I kada je sklopite onda ce vam nje biti zao. Dosta sam naucila od nje.
...
Kivanc je pazljivo slusao svoju koleginicu a zatim dodao:
Jaoo, samo cu vam reci da je Behlul zaista zeleo da se zaljubi u Nihal. Ja sad za razliku od Beren ne mogu braniti svoj lik je on je upravo krivac za sve. Ali…I ovde smo trazili pomoc psihologa…Lik Behlula je totalno rastrojen. Zeleo je da zadovolji sve strane, da ni jednu ne povredi, ali to nije bilo moguce. Zaljubiti se u stricevu zenu…nije mogao da se odupre tom osecanju po prvi put je to bilo jace od njega. A nije ni imao resenje za to, jer nije zeleo da ga povredi. I onda je najlakse bilo svu krivicu pripisati Bihter. On je takodje plasljiv, kukavica, plasio se promena, odlazak sa Bihter bio bi odlazak u nepoznato, a on je navikao da igra na dobro poznatom terenu, zato se okrece Nihal on je stvarno zeleo da to uspe, ali Bihter je usla u njega I nije mogao da je izbaci. Verujem da mu se pruzila druga sansa, verujem da bi sve ponovio jer nema hrabrosti za neki drugi potez.
A Nihal?
Nihal je jos dete, u pravom smislu reci, ne poznaje nista, ne zna nista…ne poznaje njega I zbog toga nije zeleo da je povredi.
...
Uloga Firfevs nije bas bila omiljena?
Ovo je jos jedan portret majke. U Noc u junu, portret majke je bio I portret veoma mocne zene, a u ovoj seriji portret majke je portret dominantne zene. Rekla je Nebahat Çehre. Firdevs je volela svoje cerke I sve sto je uradila uradila je za njihovo dorbo, u svakom njenom potezu razmisljala je o cerkama a ne o sebi. Znala je da je Behlul los izbor I zelela je da zastiti Bihter, Znala je da Behlul nikada ne bi otisao sa njom I ostavio sve, I zato se protivila toj vezi da bi je zastitila.

Hm, mislim da nitko od nas nije bio zaključio ono boldano. Zanimljivo. Al me je ubediralo ovo kaj Kvanč veli - da Behlul nikad ne bi bio drugačiji i ne bi postupio drugačije :eek:

A nakon onog Hazal Kayinog intervjua (ne sjećam ga se otprije), možda bu mi Njihaljka malo simpatičnija :zubo:

kreativni nered
27.11.2011., 22:02
ma sve smo mi to skomentirale i za bihter i za behlula. sve.

ti kad si u zabregu javi se pa ćemo na kaficu :D

luisana
28.11.2011., 21:45
Moze neko ako mu nije tesko da mi stavi link gdje se moze skinuti muzika iz Aski memnu? :moli:
I sta mi preporucujete od pjesama da skinem?

kreativni nered
29.11.2011., 20:56
evo, na 12 strani našeg topika imaš svašta. i malo prolistaj iz početka sve što smo pisale imat ćeš materijala. s tim da to i nije sve. iskreno prolistaj i prvotnu temu i neprikazano. a za drugo ja fakat neznam :)

_Lolita_
30.11.2011., 07:24
...elem , opet ideš u Tursku :zubo: :rofl:...

Hahha :lol: To je i meni palo na pamet. :rofl:

@maserka, ja sam bila nedavno u Zagrebu ali leteći. Možda i budem u prosincu ali iza 10.12. Možda!

Arijela
30.11.2011., 19:16
Hahha :lol: To je i meni palo na pamet. :rofl:

@maserka, ja sam bila nedavno u Zagrebu ali leteći. Možda i budem u prosincu ali iza 10.12. Možda!

Ja sam sad 10., a i 28., 29. i 30.12. Ak budete u prolazu :ne zna:

Meni najbolji video:

http://www.youtube.com/watch?v=82J-wFU-660

i ovaj je dobar http://www.youtube.com/watch?v=0ykNLCzVdoE&feature=related

maserka80
02.12.2011., 16:54
Moja Loli i ja cu leteci doc, bit cu svega 15ak sati u zgb.

Imam dogovorenu kaficu s kretivnom, revolution i ostale ce se valjda jos do utorka javiti, pa da ih vidim

Nu nu što je Arijelu ljepo vidjeti ovdje!!

Ajde imamo još nekih 700tinjak postova onda idemo ponovo!:))

kreativni nered
02.12.2011., 18:14
joj arijela, ovaj plač smrti ili kako god , užas. koliko je odličan, toliko je grozan. uhhhh, sva se naježim. on me nekako najjače pogodi, kao da je to bilo stvarno.
baš supač maserka kaj se vidimo. jupiiiii :lux::Pivo: hihihih

evo još jedan od sare, mislim bar ga ja nisam vidjela
http://youtu.be/Nglwyd119KQ

larketta
02.12.2011., 21:39
Meni je ovaj promakao

http://www.youtube.com/watch?v=BMyykn6zTyo&feature=related

Sienna..
06.12.2011., 12:13
Danas :( http://www.youtube.com/watch?v=cwdG_Ml42lU
:cerek: http://www.youtube.com/watch?v=tkM903dmB4o

skvikic
07.12.2011., 19:08
jbt....nakon toliko vremena mene stegne u srcu kad samo bacim pogled na ove linkove, a kamoli da bi ih mogla odgledati.....jel to normalno uopće....

Sienna..
07.12.2011., 19:55
jbt....nakon toliko vremena mene stegne u srcu kad samo bacim pogled na ove linkove, a kamoli da bi ih mogla odgledati.....jel to normalno uopće....

Mozda je normalno ili nije ali je tako :D Ova serija je bas uticala na sve nas :cerek:
Za mene nezaboravna :s

skvikic
07.12.2011., 20:32
Mozda je normalno ili nije ali je tako :D Ova serija je bas uticala na sve nas :cerek:
Za mene nezaboravna :s
nagovaraju me da gledam neke druge serije...al da se opet s necim ubijem nema sanse...pa ja se od ove nisam oporavila......fale mi....

luisana
07.12.2011., 21:25
Jos 4 epizode. Ja cu se ubiti :cry::cry::cry:

maserka80
08.12.2011., 17:34
hahahha, kako je mučno gledati sve to!!

Mislim da i ako počne repriza, da nečemo to lako preživjeti, bar ja neču.

Srečom na poslu nemam zvučnike pa niti ne otvaram linkove koje stavljate.

clivija
08.12.2011., 22:21
Мона Лиза

http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0:M ona_Lisa,_by_Leonardo_da_Vinci,_from_C2RMF_retouch ed.jpg

Morala sam ....Sve vreme me kopka znacenje slike na Behlulovom telefonu...Sta je znacila slika Mona Lize? Uvek kada je resavao da prekine sa Bihter..

Мона - скраћено од Мадона, у значењу жена...Вазари тврди да је Леонардо у годинама 1500-1506, по свом повратку у Фиренцу, насликао портрет Лизе дел Ђокондо, треће супруге фирентинског трговца свилом Франческа дел Ђоконда. Такође тврди да Леонардо овај портрет није завршио ни после 4 године рада. Леонардо није дао ову недовршену слику наручиоцу, Франческу дел Ђоконду, већ ју је задржао.
Вазари помиње име Мона Лиза (Мона - скраћено од Мадона, у значењу жена).
Временом су се појавиле нове теорије које су тврдиле да је у лику Мона Лизе представљена нека друга жена тог доба (Изабела од Арагона и Напуља, Ћећилија Галерани...), безимена идеализована жена, Леонардова мајка, па можда и сам лик Леонарда.

Мона Лиза седи усправљена са положеним рукама и отуда резервисана према посматрачу. Њен поглед оставља илузију неме комуникације. Општи утисак је да је приказана мистериозна идеализована жена, блиска и далека у исто време.

trnoruža
09.12.2011., 07:11
http://i44.tinypic.com/1znpj5t.jpg

Našla sam - Brooklyn Bridge
http://i44.tinypic.com/ipqopk.jpg

kreativni nered
09.12.2011., 10:51
stavi link di si našla, ta mi se slika sviđala od starta.

trnoruža
09.12.2011., 11:40
Buyrun
http://eu.art.com/products/p12341109-sa-i1676669/brooklyn-bridge-climb-1926.htm?sorig=cat&sorigid=0&dimvals=0&ui=ff07eccaa98a4308885fe790e3927302&searchstring=brooklyn+bridge

Btw, upravo sam shvatila da se u zadnje vrijeme aktiviram oko Aska i zavirim ovamo nekako o punom Mjesecu (koji će biti sutra) :D

Sienna..
09.12.2011., 15:02
Suprize :D http://www.youtube.com/watch?v=To1Iol2HtJA
Behlul sok :eek: a Bihi total loco smeh :(

clivija
09.12.2011., 23:25
Darren Hayes - Insatiable

When moonlight crawls along the street
Chasing away the summer heat
Footsteps outside somewhere below
The world revolves I let it go
We build our church above this street
We practice love between these sheets
The candy sweetness scent of you
It bathes my skin I'm stained by you
And all I have to do is hold you
There's a racing in my heart
I am barely touching you

[Chorus]

Turn the lights down low
Take it off
Let me show
My love for you
Insatiable
Turn me on
Never stop
Wanna taste every drop
My love for you
Insatiable

The moonlight plays upon your skin
A kiss that lingers takes me in
I fall asleep inside of you
There are no words
There's only truth
Breathe in Breathe out
There is no sound
We move together up and down
We levitate our bodies soar
Our feet don't even touch the floor
And nobody knows you like I do
The world doesn't understand
But I grow stronger in your hands

[Chorus]

Turn the lights down low
Take it off
Let me show
My love for you
Insatiable
Turn me on
Never stop
Wanna taste every drop
My love for you
Insatiable

Turn the lights down low
Take it off
Let me show
My love for you
Insatiable
Turn me on
Never stop
Wanna taste every drop
My love for you
Insatiable

We never sleep we're always holdin' hands
Kissin' for hours talkin' makin' plans
I feel like a better man
Just being in the same room
We never sleep there's just so much to do
Too much to say
Can't close my eyes when I'm with you
Insatiable the way I'm loving you

[Chorus]

Turn the lights down low
Take it off
Let me show
My love for you
Insatiable
Turn me on
Never stop
Wanna taste every drop
My love for you
Insatiable

Turn the lights down low
Take it off
Let me show
My love for you
Insatiable
Turn me on
Never stop
Wanna taste every drop
My love for you
Insatiable

https://www.youtube.com/watch?v=1Iu0ZeF-3kU

behlul bihter insatiable

luisana
11.12.2011., 13:05
Ja vec nocima ne spavam zbog ove serije, mislim da cu izluditi vise. Samo da prodju jos ove 3 epizode, nadam se da cu se vratiti u normalu, jer ako se agonija nastavi, ne znam kako ce se to zavrsiti :rolleyes:

skvikic
11.12.2011., 19:15
Ja vec nocima ne spavam zbog ove serije, mislim da cu izluditi vise. Samo da prodju jos ove 3 epizode, nadam se da cu se vratiti u normalu, jer ako se agonija nastavi, ne znam kako ce se to zavrsiti :rolleyes:

nikad se draga moja neces vratiti u normalu...otkad je kod nas zavrsila a mi smo jos ludi.....to je sad sastavni dio tvog zivota.....

Bubice
11.12.2011., 21:36
Dunja

Hazal Kaya - intervju

Dvedeset jednogodisnja glumica Hazal Kaja za nas casopis govori o svojim predhodnim ulogama i o novoj ulozi u seriji Adını Feriha Koydu o zivotu glumaca I o tome sta su joj prioriteti evo intervjua:
U prosloj ulozi ste bili hladni I distancirani, da li je takav odbrambeni mehanizam I u ovoj seriji?
I ja cu pamtiti Nihal kao hladnu I distanciranu, takav je bio njen portret, takav je portret cele porodice. Nema majku, I Nihal u kuci pre svega nedostaje majka. Shodno tome ona je uvek imala hladan stav, normalno, naravno to je bio I njen metod zastite. Smatram da treba imati stav ali ne tako hladan, takav stav samo vas udaljava.
Kao cerka Zijagliovih zivela si u vili, a u novoj serji Adını Feriha Koydu igras cerku domara, koja je imala bolji prolaz kod ljudi I kakav je osecaj biti domareva cerka?
To su za mene dve razlicite uloge. Mali je period izmedju te dve uloge, samo 6 meseci. Pokusala sam da se ubacim u ulogu Ferihe, kako sam to uradila nije na meni da prosudjujem.
Da li je bilo lakse nositi se sa Nihal ili sa Ferihom?
Nije mi bilo tesko ni sa jednom ni sa drugom, dobijete ulogu morate da opravdate poverenje, I morate znati kako da se nosite sa tom ulogom. Drago mi je sto je se ovaj lik potpuno razlikuje od predhodnog.
Pa kako stojis sa Ferihom?
Ja je volim. Sto je opravdano, Nihal je bila mnogo teza kao osoba, Feriha tacno zna gde joj je mesto.
Da li ste svesni da ste I vi I Beren Saat posel uloge zena iz bogate porodice dobile uloge zena koje zive u porodicama sa veoma niskim prihodima?
Bas smo razgovarale o tome. Rekla sam joj “Vidis li dokle smo dosle” Ona je postigla veliki uspeh sa Fatmagul ali tesko da premasi Zijaglijeve. Mislim da to nijedna serija nece uspeti u skorije vreme.
Sta mislite zasto je to tako?
Mislim da su ljudi previse zavoleli nase predhodne likove, I sada im te tesko videti nas u nekim drugim ulogama. Verovatno je tesko prihvatiti da nismo vise NIhal ili Bihter, I meni samoj je bilo tesko uci u novu ulogu. Verovatno sto su druge uloge dosle veoma brzo.
Gledaoci su dobro prihvatili Fatmagul?
Da, ali oni I dalje Beren vide kao Bihter, mada Fatmagul dobro prolazi sto otezava ostalim serijama, verujem da ce Fatmagul ove godine biti najgledanije.
Nije lako imati Beren u konkurenciji?
Nije(smeh). Veliki je profesionalac I pokusavam dosta da naucim od nje.
Kada ste dobili ulogu da igrete tu jadnu devojku da li ste razmisljali o scenariju?
Naravno scenario je veoma vazan. Zavolela sam odmah Ferihu, mogu da se prepoznam kroz njenu licnost, da stvarno volim tu devojku.
Ljubav izmedju bogatih I siromasnih, mislis li da se to dogadja samo na filmu?
Nemam pojma. To je zivot, nikad se ne zna. Ono sto je jedino vazno jeste da budete srecni.
Vasi poceci bili su u seriji “Genco”, igrali ste adolescenkinju, sta mislis kad se setis toga?
Vrlo smesno. Genco je bio pocetak, kad razmislim upravo odrasla sam na setovima. Gledaoci su posmatrali moj rast, prelazak iz devojcice u devojku posebno kao Nihal, jako zanimljivo je bilo posmatranje Batuhana kao Bulenta, pre sam vratila pocetak Askimemnu,Batuhanje bio dete, neverovatno porastao je u seriji a da mi to nismo primetili…Jako volim svoj posao, bez obzira na ulogu, kad zaigrate na sceni pored svojih prijatelja to je jako uzbudljivo.
Vidjas li kolege iz predhodne serije?
Da, svi smo mi u prijateljskim odnosima, cesto kad imamo vremena odemo na rucak, skoro sam se videla sa Beren, Zerin..
Da li se dovoljno druzis sa svojim vrsnjacima?
Jos uvek sam u kontaktu sa prijateljima iz srednje skole, vidjamo se bar jednom mesecno I prepricavamo dogadjaje I komentarisemo dosadasnje rezultate. Ali naravno svako se bavi drugacijim poslom tako da je potrebno mnogo razumevanja I tolerancije, trenutno mi vise prija kad sednem sa ljudima koji se bave istim poslom kao ja , nekako me vise ohrabre i uce kako da postutam u odredjenim situacijama.
Ne bi bas bilo fino da naucis od Beren kako da postupas sa medijima?
(smeh) upravo mislim da je to ono sto mi je potrebno, mislim da medije treba drzati na distanci, sa njima razgovarati o poslu I ulogama, a neki znaju biti naporni I ulaziti u privatni zivot, sto nije uredu I mi smo ljudi kao I svi ostali.
Kako provodite slobodne dane?
Igram tango.
Sjajno. Sta radis jos sem sto igras tango?
Imamo samo jedan dan slobodan u sedmici, a ostale dane radimo po ceo dan. Ako sam mnogo umorna ceo dan spavam. Ako nisam gladam filmove, citam knjige, vidim se sa prijateljima…veceras cu na tango.
Kako ti ide?
Kako vreme prolazi sve vise ucim.
Zelela si da odes u Italiju?
Moji prioriteti su se promenili, otada je proslo tri godine, posle uloge Nihal otvorile su mi se druge sanse, upisala sam fakultet…za sada ostajem ovde.
Volis li da se sminkas?
Da, ali ne volim ruz za usne. Volim sama da se sminkam, volim prikladne boje za oci, moja omiljena boja je plava.
A kosa?
Frizuru diktira uloga, ali volim da je skupim u rep tako je najcesce nosim.
Cesto odlazis u Spa na relaksaciju, volis masaze?
Da, nedostatak sna, umor odmah je vidljiv na mom licu, odmah se ispod ociju pojave plavi kolutovi tako da je to razlog zbog koga dosta paznje posvecujem odmoru.

luisana
11.12.2011., 23:04
Na pinku od ponedeljka pocinje neka turska serija Turkan. Koliko mi se cini u najavi, to je ova kuca iz Aski memnu :( Mada nisam jos sigurna. O ne, to necu moci podnijeti.

luisana
12.12.2011., 21:40
U nedelju zadnja epizoda, cijelu je pustaju, hvala Bogu da ne isjeckaju na 3 djela, mislim da bi to sve izgubilo smisao. O Boze, kako cu ja to prezivjeti :cry:
Jadna Bihter, u ovoj 77. epizodi je 100 x ponovila: "Vjencanja nece biti." A Behlul kreten stalno ponavlja kako voli Nihal, kao da sam sebe vise hoce da ubjedi. Ja ne mogu vjerovati da svi vec otprilike znaju za ovo dvoje, a da su Adnan i Nihal toliko slijepi, ajde dobro, Adnan nesto i sumnja, ali ovoj maloj kad bi nacrtali, ona ne bi povjerovala. Glupaca.

Vec se plasim kako cu prezivjeti to da nema ove serije, moracu poceti gledati na kompu od pocetka. Ne preostaje mi nista drugo. Vec sebe zamisljam kako trcim po ulici i vicem onako kao Behlul, samo cu ja "IZADJITE BIHTER I BEHLUL IZ MENE." :rofl:

Jako dobra serija, stvarno nemam vise rijeci hvale. Sigurno se vecina nas u nekom trenutku osjecala kao Bihter...Ja iz svog iskustva mogu navesti primjer, nije bila naravno ista situacija, ali nasla sam se u situaciji kad sam morala gledati "zaljubljen par", da glumim da mi je svejedno, da se smijesim, da se zezam s njima, a unutra sam se raspadala od bola. Uh, bolje je da se ne prisjecam toga :) Onaj video BIHTER WILL GO neprestalno gledam, i svaki put se najezim, kako je dobro uradjeno.

maserka80
15.12.2011., 07:15

nikad se draga moja neces vratiti u normalu...otkad je kod nas zavrsila a mi smo jos ludi.....to je sad sastavni dio tvog zivota.....

Upravo ovako kako je skvikic rekla.....niiiikad!! To je dio tebe sad....a jos noći i noći nečeš spavati....:kava:

luisana
16.12.2011., 20:47
Jao, danas rijeka suza :( Prvo kad se Bihter pozdravljala s Pejker, pa kad uzme onu sliku s Behlulovog diplomskog :( Onda kad su Nihal i Besir pricali, pa ona pjesma, a dole pisu prevod. Uzas. :cry::cry::cry:

Trenutno mi ova pjesma pada na pamet. :(
http://www.youtube.com/watch?v=mTrXVcoNkZ4

Sienna..
17.12.2011., 01:23
Jao, danas rijeka suza :( Prvo kad se Bihter pozdravljala s Pejker, pa kad uzme onu sliku s Behlulovog diplomskog :( Onda kad su Nihal i Besir pricali, pa ona pjesma, a dole pisu prevod. Uzas. :cry::cry::cry:

Trenutno mi ova pjesma pada na pamet. :(
http://www.youtube.com/watch?v=mTrXVcoNkZ4

:( I kod mene isto. Iako gledam po ko zna koji put danas sam se ubila od plakanja :cry:
Uff ya pesma je :cry:
A tek u nedelju :(

clivija
17.12.2011., 10:51
...Umesto mene ,nek drugi se bore..
Moje telo...predalo se...
Hocu samo sve da zaboravim...
Jer kad jucer ti izgleda blizu...
Sutra uvek daleko ti je...

https://www.youtube.com/watch?v=jH9z1gm8p1M&feature=related

luisana
18.12.2011., 17:40
Jos pola sata :( Trema me hvata cijeli dan...Imam osjecaj kao da gubim nekoga u stvarnom zivotu. :mama:

http://www.youtube.com/watch?v=xDT8YDkUCpM

larketta
18.12.2011., 20:27
Jos pola sata :( Trema me hvata cijeli dan...Imam osjecaj kao da gubim nekoga u stvarnom zivotu. :mama:

http://www.youtube.com/watch?v=xDT8YDkUCpM

Da, to je nevjerovatan učinak ove serije...

luisana
20.12.2011., 22:35
Uh, prosla 2 dana od zadnje epizode. Jos nisam dosla sebi kako treba, jako sam tuzna, prazna, kao da sam izgubila nekoga stvarno. :cry: Ne trebam ni pisati koliko sam samo plakala. :( Odgledala sam sad na yt-u jos jednom taj zadjni dio zadnje epizode. Imam milion pitanja. Zasto se Behlul na grobu prisjecao onog razgovora s pocetka serije? Zasto je onako trljao onu zemlju u rukama? Ono "Ah Nihal" sam skontala u fazonu da je i njoj unistio zivot svojim lazima. Da li je Cetin ostavio Firdevs? Ono otrovni brsljen pretpostavljam se odnosilo na Bihter i Behlula. Kad je Bihter odlucila da se ubije?
Eh da, primjetila sam i jednu gresku. Bihter puca u sebe, pada na pod, i prsti joj nekako skvrceni i puno kose prebaceno preko vrata, onda prikazu Nihal na stepenicama, pa ponovo kako Bihter lezi, ispruzeni prsti i jedan pramen kose. :)
Je l' neko zna koja je marka onaj sivi auto sto Behlul vozi? I onaj bijeli sto je Bihter vozila? Ne razumijem se bas u te marke auta, a bas me interesuje?

clivija
20.12.2011., 22:54
Clanak novinarke Asli Tunc

Aski-Memnu: Glamur, ljubav I prevara
Pozivam majku telefonom koja zivi na drugom kraju sveta u Dalasu I ona mi kaze : “Ne mogu sada, gledam AskiMemnu na Internetu.” Ne mogu da verujem, ali ubrzo saznajem da svaka Turska porodica u Kanadi bez obzira na vremensku razliku od 7 sati uspeva uz pomoc Interneta da odrzi korak sa ovom televizijskom dramom.
Da budemo iskreni, pretvarajuci 400 strana romana u 7.200 minuta nedeljno televizijske drame prebacene u sadasnjost treba smatrati velikim uspehom. Kao sto svi znamo Halit Ziya Uşaklıgil je napisao AskiMemnu pre 110 godina. Zaplet je prilicno jednostavan. Ambiciozna udovica Firdevs zali brak sa bogatim Adnanom udovcem sa dvoje dece, u svojim planovima preduhitice je mladja cerka Bihter koja se udaje za Adnana ali u medjuvremenu Bihter ce ce zaljubiti u Behlula. Mladic, posle afere sa Bihter odlucuje da ozeni svoju rodjaku Nihal. Na kraju Bihter izvrsava samoubistvo. Cela drama vrti se oko prevare cele 2 godine.
Turska televizijska scena kada je postojao samo jedan televizijski kanal pokazala je interesovanje za adaptiranje ove knjige. U to vreme jedna od najpoznatijih glumica u Turskoj Mujde Ar igrala je Bihter na jedan zavodljiv I smeo nacin za tadasnji javni servis. Ta verzija je bila u potpunosti lojalna knjizi. Nova verzija sa druge strane ubacena u 79 epizoda pokazuje visoko drustvo Istanbula, zivot u luksuzu sa jakim naglaskom na klasne podele, ukljucujuci I mnogo okreta I preokreta u prici.
Tokom poslednje episode ulice su bukvalno bile prazne. Tviter je bio pun komentara. I sad pospavljam pitanje sta je tako neodoljivo u toj seriji sto je privuklo milione gledalaca?? Sta je navelo ljude u Dalasu da cekaju do duboko u noc dok se postevi nova epizoda na internet? I onda dolazim do odgovora.
Dobra gluma, lepi mladi glumci, dobro dizajnirana odeca, vrlo skupocen nakit, brza voznja kabrioleta, I naravno najvecu paznju privukla je ljubavna prica Bihter I Behlula. Mislim das u najzasluzniji Beren I Kivanc I pitam se sta bi bilo das u uloge poverene drugim glumcima? Ljubav I ljubavne scene koje su uvredljive za tursku strukturu porodice. Regulatorni odbor (visi odbor radio I televizije)imao je velikih problema I pisama koja su stalno stizala. Odbor je dao upozorenje Kalanu D da prikazuje seriju koja je protiv turskih porodicnih vrednosti. Odbor, kao cuvar nase porodicne structure takodje je kaznila televiziju I napisala dug izvestaj o ljubavnim scenama u seriji sto je izazvalo famu koja je povecala gladanost serije. Da li je odboru stvarno smetala zena koja je imala aferu sa necakom svog muza?
Kako god bilo svaki treci gledalac bio je svako vece uz ovu seriju. Milioni ljudi bili su opcinjeni. Oni koji su bili u inostranstvu kao moja majka gledali su seriju preko internet. Milioni ljudi su kolektivno verovali da novac ne znaci I sreca u zivotu. I jos nesto, oko nas je smrt, teror I ocaj nije ni cudo sto nam svima treba bekstvo.

sanny123
22.12.2011., 16:30
Da li je neko nasao knjigu (po kojoj je snimljena serija) na internetu ili negde u knjizari ? Vidim da ovde ima clanova i iz Srbije pa me zanima da li je neko proverio da li je izasla posto je u jednom clanku u novinama jos pre oko dva meseca izaslo ovo- (sto znaci da treba da izadje uskoro ako nije)-
http://img38.picoodle.com/i5cm/i5lk_3cc_u0.jpg

Inace, izdavac je Narodna knjiga, ja sam trazila na netu ali nisam nasla, samo sam nasla da je izasla knjiga Kad lisce pada .

maserka80
22.12.2011., 17:38
Uh, prosla 2 dana od zadnje epizode. Jos nisam dosla sebi kako treba, jako sam tuzna, prazna, kao da sam izgubila nekoga stvarno. :cry: Ne trebam ni pisati koliko sam samo plakala. :( Odgledala sam sad na yt-u jos jednom taj zadjni dio zadnje epizode. Imam milion pitanja. Zasto se Behlul na grobu prisjecao onog razgovora s pocetka serije? Zasto je onako trljao onu zemlju u rukama? Ono "Ah Nihal" sam skontala u fazonu da je i njoj unistio zivot svojim lazima. Da li je Cetin ostavio Firdevs? Ono otrovni brsljen pretpostavljam se odnosilo na Bihter i Behlula. Kad je Bihter odlucila da se ubije?
Eh da, primjetila sam i jednu gresku. Bihter puca u sebe, pada na pod, i prsti joj nekako skvrceni i puno kose prebaceno preko vrata, onda prikazu Nihal na stepenicama, pa ponovo kako Bihter lezi, ispruzeni prsti i jedan pramen kose. :)
Je l' neko zna koja je marka onaj sivi auto sto Behlul vozi? I onaj bijeli sto je Bihter vozila? Ne razumijem se bas u te marke auta, a bas me interesuje?

Jao sad ne znam gdje tocno, mozda cak na pocetku ove teme ali i mi smo se stalno vrtile u krug oko toga zašto se baš tog razgovora sjetio...

Bihter se definitivno odlučila ubiti kad joj je rekao da stize i da ne govori nista, jer ce sve upropastiti

larketta
22.12.2011., 23:31
Jao sad ne znam gdje tocno, mozda cak na pocetku ove teme ali i mi smo se stalno vrtile u krug oko toga zašto se baš tog razgovora sjetio...

OK, možda sam ja profulala poantu i fali mi dubine :), ali meni je to bilo prilično jednostavno. Prisjećanje počinje sa njegovim riječima koje joj je tada rekao: "kad bi barem razgovarala sa mnom / mogla razgovarati sa mnom... tu sam... slušat ću te..." ... i eto ga opet tu... i kad bi barem mogla... keške, keške... ali ona više ne može razgovarati s njim... :cry:
Zar nije to to? :ne zna:

skvikic
25.12.2011., 11:19
Drage moja Aškice....sretan Vam Božić od srca želim.......

trnoruža
30.12.2011., 12:50
Sretna Nova Godina!
Ovako :cerek:
http://www.youtube.com/watch?v=bCmodg2_Qww&feature=related

ili ovako :504:
http://i43.tinypic.com/259bzaq.jpg

clivija
30.12.2011., 22:27
ALL FANS ARE TODAY IN SHOCK !!

The famous actor Kıvanç Tatlıtuğ, after his other film project ; he will play in the new film ‘’Yaseminler Tüter Mi Hala?’’ The shootings will begin on April and it will be continuing during 9 months. And be ready guys !!! The other leading role with Kıvanç will be the most popular actress Beren Saat who will accompany to him in the new movie..

After two years, the best admired couple Beren and Kıvanç will meet for this film project.. Beside of them ; Mehmet Akif Alakurt, Selçuk Yöntem and Halil Ergün also will be.

The director of the film is famous and so talented young man Çağan Irmak, production is by Ay Yapım.

clivija
30.12.2011., 22:28
http://www.rtvin.com/index.php?option=com_content&view=article&id=10485:serija-zabranjeno-voe-uskoro&catid=5:head&Itemid=31

http://www.rtvin.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3686&Itemid=40 live

jelena35
30.12.2011., 22:32
Sretna Nova Godina!
Ovako :cerek:
http://www.youtube.com/watch?v=bCmodg2_Qww&feature=related

ili ovako :504:
http://i43.tinypic.com/259bzaq.jpg

ja ne mogu vjerovati da mi srce još uvijek lupa ko ludo na ove scene,i onda kad počnem vrtim ih i vrtim do iznemoglosti...ništa,ništa se ne može mjeriti sa ovom ljubavnom pričom:(

clivija
30.12.2011., 23:10
Ko je bio najpopularniji u 2011?

Prema izvestaju svih televizija I casopisa koji su radili istrazivanja tokom cele godine o tome koja je serija ove godine bila najgledanija I koji su glumci bili najpopularniji, shodno tome kao najgledaniju seriju proglasili su “Muhteşem Yüzyıl”, ovo je definitivno I serija o kojoj se najvise pisalo I govorilo. Ove godine u Tv emisijama I novinskim clancima izaslo je vise od 8 hiljada vesti o ovoj seriji. Period vladavine Sulejmana Velicanstvenog I Otomanskog carstva sasvim sigurno je tema koja je zainteresovala veliki broj gledalaca.
Drugo mesto serija o kojima se najvise pisalo I pricalo zauzela je nostalgicna prica koja pocinje 60-godina “Öyle Bir Geçer Zaman”. A na trecen mestu najpopularnijih serija je “Fatmagül’ün Suçu Ne” koja je zadovoljila ocekivanja gledalaca I u drugoj sezoni emitovanja. Zanimljivo je to da serija Aski Memnu I ako je odavno zavrsena sa emitovanjem I dalje privlaci paznju gledalaca I novinara pa ove godine zauzina 9 mesto, na kome joj mogu pozavideti nove serije kao sto je Adını Feriha Koydum.

Najpopularnije serije:
1 Muhteşem Yüzyıl 8.315
2 Öyle Bir Geçer Zaman Ki 5.141
3 Fatmagül'ün Suçu Ne 3.748
4 Kurtlar Vadisi 3.731
5 Behzat Ç.-Bir Ankara Polisiyesi 3.602
6 Ezel 3.600
7 Çocuklar Duymasın 3.038
8 Yahşi Cazibe 2.267
9 Aşk-ı Memnu 2.095
10 Arka Sokaklar 1.989
11 Kavak Yelleri 1.874
12 Yaprak Dökümü 1.835
13 Küçük Sırlar 1.801
14 Adını Feriha Koydum 1.788
15 Geniş Aile 1.504

Kivanc Tatlitug preuzeo mesto lidera Beren Saat

Glumac o kome se najvise govorilo I pisalo ove godine je Kivanc Tatlitug. Posle velikog uspeha AskiMemu, glumac je nastavio da nize uspehe I u novoj seriji “Kuzey Güney”. Ove godine izaslo je preko 3 hiljade novinskih clanaka I vesti o ovom veoma popularnom glumcu.
Proslogodislja liderka popularnosti Beren Saat ove godine se nasal na drugoj poziciji, prepustivsi prvo mesto kolegi I prijatelju Kivancu Tatlitugu.
Najpopularniji glumci u 2011:
1 Kıvanç Tatlıtuğ 3.138
2 Beren Saat (Fatmagül'ün Suçu Ne?) 2.593
3 Nurgül Yeşilçay (Sensiz Olmaz) 2.402
4 Necati Şaşmaz (Kurtlar Vadisi) 2.169
5 Demet Akbağ (İstanbul'un Altınları) 1.918
6 Halit Ergenç (Muhteşem Yüzyıl) 1.729
7 Deniz Cakır (İffet) 1.719
8 Kenan İmirzalıoğlu (Ezel) 1.592
9 Tuba Büyüküstün (Gönülçelen) 1.502
10 Sinem Kobal (Küçük Sırlar) 1.479

Rejting I popularnost povecali I honorare
Pa se madju najplacenijima nasla Beren Saat, zvezda serije Aski Memnu za koju je dobijala 30 hiljada lira nedeljno, popularna glumica u poslednjoj sezoni Fatmagül'ün Suçu zaradjuje 50 hiljada lira nedeljno, takodje njen prijatelj I kolega iz serije Aski Memnu za koju je dobijao 30 hiljada lira za novu seriju “Sever-Jug” dobija 50 hiljada lira nedeljno.
Glumac Halit Ergenç za ulogu Onura u Hiljadu I jedna noc dobijao je 35 hiljada lira nedeljno, a sada za ulogu Sulejmana Velicanstvenog dobija 45 hiljada.
Mlada glumica Hazal Kaya koja je za ulogu Nihal dobijala 18 hiljada lira nedeljno, nova uloga joj je donela 30 hiljada lira nedeljno.

clivija
30.12.2011., 23:22
Dunja..sa Prve..

Beren I Kivanc ponovo zajedno

Posle dve godine Beren I Kivanc ce zajedno raditi novi projekat. Rec je o filmu “Yaseminler Tüter mi Hâlâ?”
Glavni protagonist serije AskiMemnu, glumac Kivanc Tatlitug koga cene milioni I njegova partnerka Beren Saat nakon dve godine pauze ponovi ce stati zajedno pred kamere. Rec je o romanu koji je 1985 godine napisao Alev Alatlı'nı a koji ce biti pretocen u film. U njenu ce se pored popularnog para Tatlituga I Satove pojaviti I glumci Selçuk Yöntem, Halil Ergün I Mehmet Akif Alakurt.
Kivanc Tatlitug smatra da je ovo prava prica za njega I da ce se svideti publici. Pored njega je trebalo da zaigra Cansu Dere, I jos uvek nismo saznali iz kojih rezloga se reziser Çağan Irmak odlucio za Beren Saat. Ali jedno je sigurno glumci su dobili scenario I za nekoliko meseci pocece rad na ovom projektu.

Arijela
31.12.2011., 09:48
Roman je napisala žena, o tome svemu smo ovdje odavno opširno raspravljali, s točnijim podatcima, samo se tada spominjala serija, a postoji i facebook profil pod tim nazivom otprilike već godinu dana :kava:

Sumnjam da će se moći mjeriti s Aškom, jer je neka mučna muslimansko-kršćanska, tursko-grčko-ciparska ljubavno-teški život priča :rolleyes:

Vevaaa
01.01.2012., 12:16
Evo na DomaTV neki clip puštaju za prvu godišnjicu televizije,
i u njemu su između ostalih i Behlul & Bihter :(

Ja mislila da će repriza, kad ono "....prve ljubavi....prve strasti....
prvo zauvijek pamtimo....godinu dana s vama. Doma TV" :rolleyes:

mari.74
01.01.2012., 18:39
Drage moje Aškice,

želim Vam uspješnu i sretnu Novu Godinu :cerek:

(repriza serije je jedna od mojih novogodišnjih želja :mig:)

fame chocolate
02.01.2012., 16:48
Evo na DomaTV neki clip puštaju za prvu godišnjicu televizije,
i u njemu su između ostalih i Behlul & Bihter :(

Ja mislila da će repriza, kad ono "....prve ljubavi....prve strasti....
prvo zauvijek pamtimo....godinu dana s vama. Doma TV" :rolleyes:

daaaaaaaa, ja isto vidjea neki dan i mislila da ce reprizirat al nis :(( svejedno, bilo je predivno opet ih vidjet na telki:cerek::cerek: odma sam se vratila u to vrijeme dok se emitirala :cerek:

P.s. Sretna Nova godina svimaaaaa :)

luisana
02.01.2012., 19:25
http://www.rtvin.com/index.php?option=com_content&view=article&id=10485:serija-zabranjeno-voe-uskoro&catid=5:head&Itemid=31

http://www.rtvin.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3686&Itemid=40 live

Ajme pa kud tek sad stavi ovaj link, veceras zadnja epizoda :( Da sam znala ranije, sve bih ponovo gledala...Keske :(

Arijela
02.01.2012., 19:39
Na nekoj od naših TV-a ide kretska, tj. grčka serija Otok. Čula sam da je odlična i autentična, ali doduše mračna.

Uglavnom, preporučuje se, tako kažu stručnjaci za novogrčki :)

_Lolita_
04.01.2012., 07:44
Na nekoj od naših TV-a ide kretska, tj. grčka serija Otok. Čula sam da je odlična i autentična, ali doduše mračna.

Uglavnom, preporučuje se, tako kažu stručnjaci za novogrčki :)

Gledam. :cerek: Kreta :cerek: Grčka :cerek: Novogrčki :cerek:

p.s. kad vidim onu Ružinu sliku gore, vraćaju mi se mirisi i okusi vremena od prije godinu dana kad je krenulo emitiranje SO. Sad mi se sve vrti pred očima i trenutak kad sam se prvi put susrela s ovom ljubavnom pričom. Doduše, upala sam malo i kasno (19.-ta epizoda) ali opet taman na vrijeme kad je sve krenulo. :cerek:
http://www.kadiningunlugu.com/wp-content/uploads/2010/05/behlul.jpg

Evo i sad sva treperim dok ovo pišem. :jumping:

kreativni nered
04.01.2012., 08:17
jučer na nekom ovom gore linku šta je clivija stavila LIVE, bila je repriza serije oko 1 sat navečer. a joj to gledati bilo je užas. nego FATMU ne mislim gledati, jer po onome šta smo spomenuli o seriji i kad sam vidjela prvu epizodu, ne dolazi u obzir. takva kombinacija mi je nepojmljiva.

_Lolita_
04.01.2012., 08:25
Repriza serije? Koje epizode? :misli:

Ja se baš razmišljam poslati mail Doma Tv, pitati hoće li biti reprize. Kad mogu reprizirati Otimačicu, Magičnu privlačnost i bogapitaj što sve ne, zašto ne i Ašk :ne zna: :(

_Lolita_
04.01.2012., 08:45
http://gifsoup.com/view1/1796538/zzzzz-o.gif

http://gifsoup.com/view2/1796561/tttttttt-o.gif

:cerek::cerek::cerek:

_Lolita_
04.01.2012., 09:10
http://img843.imageshack.us/img843/5177/parfem.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/843/parfem.png/)

http://img502.imageshack.us/img502/8898/buhlul.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/502/buhlul.png/)

kreativni nered
04.01.2012., 10:42
ah, slikice bude lijepe uspomene. baš su krasne :D ma završavalo im je zabranjeno voće :D to je bila repriza zadnje epizode.

fame chocolate
04.01.2012., 11:37
@loli gifici :cerek::cerek: obozaaavam tu scenu, tam mi je behlul preeeeeezgodan!:cerek:
i da..sanjala sam njih dvoje nocas, al potpuno novi neki scenarij, neka druga obleka, nije bila repriza neke scene, nes su razgovarali cak se prepirali u nekim djelovima, on je njoj govorio "volis me, jel tako? volis me!"
ahhhhhhhhhhhh :romeo:

Mačkaa.
04.01.2012., 13:01
sanjam ih i ja. također nedavno. i to onu posljednju scenu. :(
blaaago sam opsjednuta ovom serijom, i baš mislim da je između Bihter i Behlula sve do posljednje epizode bila prava pravcata ašk. :D
druga stvar što su oboje bili govna, svaki na svoj način. :kava:

Arijela
04.01.2012., 19:48
Ovak kad se malo odlijepim od svega, čini mi se - kaj, kakve veze sve to ima, kao da sam sanjala i nije se dogodilo, a onda vidiš te videjiće i opet me kresne po glavi - zbilja je neobična dojmovitost (sorry, tak mi došlo da uporabim tu riječ :D ) sve mi zatitra u trbuhu, to kao da nas je neki pustinjski vjetar zamantao, čudesno.

Pokušat ću krenuti uskoro od prve, pa ću vidjeti kak će mi ići i hoću li sad biti cool :kava:

luisana
04.01.2012., 20:43
http://www.youtube.com/watch?v=yjMzv-54yeI
http://www.youtube.com/watch?v=pnaSEZFPq0w
http://www.youtube.com/watch?v=be2smCuBG2M
http://www.youtube.com/watch?v=tkM903dmB4o
http://www.youtube.com/watch?v=4gNuoFDGVHM
http://www.youtube.com/watch?v=ASxDeP3qJ70

Obozavam ove scene. Mogla bih gledati i dan i noc. :cerek:

_Lolita_
05.01.2012., 08:58
Jel netko možda zna da li još uvijek postoji nekakv "izvor" ove serije?
Da li postoji još na Dailyu ili negdje da ju mogu skinut na hard disk? :moli:

clivija
05.01.2012., 17:54

https://www.google.com/search?rlz=1C1AVSU_enRS358&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=movtex+strasti+orijenta

Na Movtexu imas sve epizode, samo moras da se registrujes prvo..Lako je za gledanje, jer nije opterecenje kao kod Tabana...SRECNA NOVA GODINA!!!!!!!

clivija
05.01.2012., 18:02
http://www.movtex.com/watch_video.php?v=3Y1A1789117N

Rodjendan...."da bar"...on u basti...ona na prozoru sa Adnanom..on place ...

clivija
05.01.2012., 18:50
Hazal Kaya - intervju
Mlada glumica koja je uspesno predstavila karakter Nihal resila je da sa nama podeli svoja iskustva tokom snimanja I da nam kaze kako je to igrati pored velike zvezde kao sto je Kivanc Tatlitug. Za magazin kosmopoliten Hazal Kaya.
Jos uvek, bila sam pod upiskom i posle citanja knjige, ali ovo je jos gore. Za sve nas ovo je bio jako tuzan kraj. Svi smo tesili jedni druge, svima nam je bilo jako tasko.
Nihal jeste introvertna, dosta sam se spremala za ovu ulogu. Citajuci knjigu i scenario kao i kroz razgovore sa rediteljkom uspela sam da sklopim njen lik. Lik mlade devojke, iz bogate porodice koja ne poznaje stvarni svet, koja zivi u svojoj masti i iluziji. Devojka koja je jako osecajna, osetljiva, krhka i razmazena. Koja voli paznju. Devojka koja je navikla da se ispuni svaka njena zelja, svaki njen hir. Jedan od tih hirova je i ljubav prema Behlulu. Koliko kog sam pokusavala da ubedim sebe da Nihal zaista voli Behlula, nisam uspela u tome. I knjiga i scenario govore o zbunjenosti njenih osecanja, ona ne poznaje pravu ljubav, vec ubedjuje sebe da voli Behlula. Iskereno ne volim to da kazem ali nervirao me je njen lik ponekad, lik razmazene devojke koja zbog nepoznavanja sveta , samim tim i muskaraca unistava jednu pravu ljubav, ljubav Behlula prema Bihter. Nervirala me je stvarno.
Tvoja saradnja sa Kvancom? Da li je postojala neka hemija tokom snimanja?
To svi pitaju. Kivanc je vrlo lep. Proveli smo dve godine snimajuci zajedno i bilo je veoma zabavno , dobro smo se slagali. Bili smo kao porodica a on mi je bio kao brat. Mnogo mi je pomogao. Znate on jako dobro zna da pridje od samog pocetka i da vam jasno stavi do znanja da ce ti biti samo prijatelj.
Poslednje scene..?
Kazem vam plakala sam pri sata posle scene u kojoj je Beren izvrsila samoubistvo. Bila sam tu i gledala sam ih, te reci koje ona izgovara, onda pucanj, tresla sam se, ruke su mi se tresle, na pauzi sam im prisla i zagrlili smo jedni druge, bilo je tesko svima. Plakali su i Beren i Kivanc, onda smo dugo sedeli i razmisljali da li je takav kraj bio neophodan.
Da, zelela bih da se tako zavrsilo. Da sam bila na Behlulovom i Bihterinom mestu sigurno ne bih napravila tolike propuste. Napustila bih sve i otisla u inostranstvo. Naravno i tada bi bilo povradjenih ali svi bi mi imali novu sansu. Kao sto je imamo i posle njene smrti. Nju je uznemirio osecaj da ne treba nikome i izvrsila je samoubistvo ,Behlul to nikako nije smeo da dozvoli.
Sta se desava na kraju?
Posle samoubistva Bihter, zivot ide dalje. Nihal je upisala univerzitet, Adnan se oporavlja, lepo je bilo videti ih kako korak po korak krecu ka novom zivotu. Behlul, provodi vreme secajuci se Bihter, posecuje njen grob ostavlja po jednu ruzu, na kraju joj kaze da je napravio veliku gresku i da mora da ode…
Tuzno, zar ne?

Vevaaa
06.01.2012., 01:14

Imaš i na Dailyju:
recimo tražiš 7.epizodu. Tamo su ti obično podiljene u 3
dijela. Pa u search upišeš: SO7-1 (za prvi dio), i onda su
ti sa strane ponuđeni ostali dijelovi.

Imaš sve epizode tamo; ja sam ih jedva našla :cerek:

Hope this helps ;)

skvikic
06.01.2012., 14:31
Curke...počela sam gledati fatmu....i svaki put kad beren plače ja mislim da je to zbog behlula....onaj isti izraz lica i njen glas i plač,...i plačem i ja s njom.....al nemogu je gledati u kombinaciji sa onim kerimom ili enginom već kako se zove, ona meni paše samo uz Kivanca....da nam bar repriziraju strasti

bihterica
06.01.2012., 14:50
Curke...počela sam gledati fatmu....i svaki put kad beren plače ja mislim da je to zbog behlula....onaj isti izraz lica i njen glas i plač,...i plačem i ja s njom.....al nemogu je gledati u kombinaciji sa onim kerimom ili enginom već kako se zove, ona meni paše samo uz Kivanca....da nam bar repriziraju strasti

isto i kod mene, i stvarno joj onaj Kerim nikako ne odgovara, sav mi je previše krupan, čupav, crn ma sve na njemu počinje sa 'pre'....i jučer sam počela gledat Strasti od početka, sva sam bila iznenađena koliko je početak bio drugačiji od nastavka serije, pa sam primjetila neke detalje, primjerice kad se Adnan i Bihter vjenčavaju pa kad Adnana pitaju za ime oca on odgovori Halid a to je namjerno stavljeno po piscu knjige....pa sam poglede Behlula protumačila drugačije nego kad sam prvi put gledala seriju, jer sad znam kako je sve bilo...uglavnom, tužna sam što serije više nema, što ju nisu dulje snimali, što sad kivanča gledam kao Kuzeya kod kojeg se osmjesi dijele na kapaljku, Beren kao fatmagul isto sva uplakana :504:

kreativni nered
06.01.2012., 14:59
ma ja sam skomentirala na fatmi da neću,inače ignoriraju sve koji pljuju po kerimu ono... :rolleyes:i tu sam, gledati seriju jer evo bihterica veli sve kod njega je pre. ne paše mi , meni osobno je ništa posebno. uopće mi nije lijep, niti zgodan niti išta. i sama tematika da se ona uda za svog potencijalnog silovatelj, to mi je nepojmljjivo. i onda one tako pišu kako on se kaje, ima dušu bla bla bla.... :kava:a di mu je duša bila u tome trenutku kad su ovi napravitili to što su napravili. grozno, po meni grozno.

bihterica
06.01.2012., 15:38
ma ja sam skomentirala na fatmi da neću,inače ignoriraju sve koji pljuju po kerimu ono... :rolleyes:i tu sam, gledati seriju jer evo bihterica veli sve kod njega je pre. ne paše mi , meni osobno je ništa posebno. uopće mi nije lijep, niti zgodan niti išta. i sama tematika da se ona uda za svog potencijalnog silovatelj, to mi je nepojmljjivo. i onda one tako pišu kako on se kaje, ima dušu bla bla bla.... :kava:a di mu je duša bila u tome trenutku kad su ovi napravitili to što su napravili. grozno, po meni grozno.

iskreno, da u seriji ne glumi Beren ja je ne bi ni pokušala gledati jer mi je isto tematika prebrutalna....nego reci ti meni jel gledaš Kuzey Guney seriju sa Kivančem? ako gledaš, kakvi su tvoji dojmovi....Behlula u Kuzeyu ni za lijek iako kako sam jučer gledala Strasti prepoznah neke face koje su prepoznatljive za Behlula i Kuzeya što znači da su čisto Kivančove

kreativni nered
06.01.2012., 20:28
ne gledam ti ja serije već dugo. AiM sam slučajno pogledala i zarazila se :zubo: inače ne gledam kuzeya niti mislim gledat, fatmu također. ti obje vidim pratiš?

Vevaaa
06.01.2012., 22:50
Ajme, evo sad vrtim neke epizode (imam trenutno do 42.na laptopu) i u
33.epizodi ima scena kad se Adnan i Bihter svađaju nakon šta je on vidio
da kopa po Matmazelinim stvarima. Ugl, ona doznaje da se Firdevs tila
ubit i zove je na mob.

Evo Firdi face kad je čula Bihi kako joj govori "nedostaješ mi...". Sva sam
protrnila...Koliko god bila zabadalo i sebičnjakuša, Firdi ipak voli Bihter
svim srcem. Ajme plakat ću :(

http://img268.imageshack.us/img268/35/10416085.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/268/10416085.png/) http://img706.imageshack.us/img706/1327/12488395.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/706/12488395.png/) http://img845.imageshack.us/img845/3710/67501199.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/845/67501199.png/)
http://img824.imageshack.us/img824/5593/29958787.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/824/29958787.png/) http://img28.imageshack.us/img28/9458/73023075.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/28/73023075.png/) http://img37.imageshack.us/img37/6918/23228463.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/37/23228463.png/)

maserka80
07.01.2012., 06:27
Došla i ja malo prokomentirati Fatmagul, vidim vi ste se dotakle toga....uglavnom, ja sam slučajno naletila mjenjajući programe na scenu gdje Fatmagul (Bihter/Beren) leži u plavoj haljinici u bolničkom krevetu i vidi joj se patnja na licu..........ja sam doslovno protrnula, noge mi se odsjekle i srce počelo lupati jer sam mislila da je to repriza Aškia (iako znam da je ta scenau daaaleko, tamo oko 40te epizode,ali svejedno, u tom trenu mi mozak nije radio tako dobro da skuži da je nemoguče da je to aški,ali svejedno.)

Uglavnom...........ne gledam to....a i to što Kreativna kaže...tematika...bože sačuvaj, siluju je onda je još i nagovore da se uda za jednog od...jer kao sramota je sad da je razdjevičena a da je neudata......mene takve stvari užasno nerviraju i ja to ne mogu probaviti....

Aški rules!!!!!!!!!!!!!!

P.S. Mislim da Firdi ne voli nikog osim sebe

berenka
07.01.2012., 10:42
Pozdrav cure!
evo da i ja prokomentiram fatmagul... tema je brutalna... pocela sam gledati samo zbog beren, znala sam otprilike sto ce biti,ali mi je ipak bilo strasno mucno gledati te scene, i nju kako place i place i place...inace, mi je preslatka i nekako sam ju ipak uspjela odvojiti od bihter, mozda zato sto sam trenutno na 30. epki aska, a tamo sva zraci...
i ja isto stalno pregledavam teletext i nove tv i dome u nadi da cu napokon vidjeti strasti orijenta, ali nista :(

fame chocolate
07.01.2012., 11:37
kad smo se vec uhvatile fatmagul pa neka i ja kazem koju :D

vidim ne svida vam se bas serija, odnosno tematika, glavni glumac itd..
ja recimo cim sam cula za tu seriju znala sam da ce bit dobra jer ipak beren glumi u njoj :) za engina sam negodovala kao i vi jer kvragu tko ce joj bolje stajat od kivanca ? :cerek:
i istina, njih dvoje su nenadjebivi i to stoji, a i uostalom b&b par nikad necemo zaboraviti.:cerek:
stoga sam i ja za reprizu ali kao da nas ignoriraju, jbte svakojake reprize se pustaju a ovu nam ne zele pustit:(
no dobro, da se vratim na fatmagul... naravno zagrizla sam nakon 1.epke..iako je teska serija, silovanje mlade djevojke od trojice muskaraca je nesto toliko strasno da zasluzuju smrt :mad: posebice ako se ponasaju kao da se nista nije desilo i ne kaju se... no kerim nije toliko kriv kao ta trojica.. kriv je ali ne toliko, nije napravio isto i samim time se ne moze mjeriti s njima.. i rekla sam si da necu gledat unaprijed ali na pocetku je serija trebala biti od pon-cetvrtka kao ezel sta me automatski iznerviralo, pa necu 2 epizode tjedno valjda gledat..:503: pa sam malo na netu gledala unaprijed, i mogu rec da me engin osvojio.. lik nije neki ljepotan da obara s nogu ali def ima ono nesto.. toplinu, neku dragost, lijepe oci i osmijeh.. ne znam ko medek mi je neki. i radujem se scenama beren i njega :cerek:
eto moje videnje nove situacije:mig: pozz svima:)

skvikic
07.01.2012., 14:22
mene nagovaraju već 2 miseca da gledam fatmu, jer kažu mi da je kerim kasnije divan i zaljubljen bla bla.....i mislim da u ovoj seriji joj ne bi pasao niko drugi...pogodili su..a to što mi volimo samo behlula..nisu oni krivi...
al serija je odlična beren u totalnoj drukčijoj ulozi a opet ima nešto od bihter...sviđa mi se....

luisana
07.01.2012., 17:59
Ajme, evo sad vrtim neke epizode (imam trenutno do 42.na laptopu) i u
33.epizodi ima scena kad se Adnan i Bihter svađaju nakon šta je on vidio
da kopa po Matmazelinim stvarima. Ugl, ona doznaje da se Firdevs tila
ubit i zove je na mob.

Evo Firdi face kad je čula Bihi kako joj govori "nedostaješ mi...". Sva sam
protrnila...Koliko god bila zabadalo i sebičnjakuša, Firdi ipak voli Bihter
svim srcem. Ajme plakat ću :(

http://img268.imageshack.us/img268/35/10416085.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/268/10416085.png/) http://img706.imageshack.us/img706/1327/12488395.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/706/12488395.png/) http://img845.imageshack.us/img845/3710/67501199.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/845/67501199.png/)
http://img824.imageshack.us/img824/5593/29958787.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/824/29958787.png/) http://img28.imageshack.us/img28/9458/73023075.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/28/73023075.png/) http://img37.imageshack.us/img37/6918/23228463.th.png (http://imageshack.us/photo/my-images/37/23228463.png/)

Ja isto mislim da je Firdi na neki svoj cudan nacin voljela Bihter, a i Bihter nju. Samo nisu znale to da pokazuju.

Mačkaa.
07.01.2012., 20:22
Fatmagul - meni Selim baš liči na Kivančaa. :cerek: :cerek: :cerek:
Kad sam ga vidjela na TV-u automatski sam pomislila da je Behlul. :)
Tako da sam i u ovoj novoj seriji našla dašak Aška. :rofl:

Vevaaa
07.01.2012., 22:16
U kojoj je epizodi Bihi nosila ovu haljinu, i kojim povodom (ako se neko sića)? Pliz!

http://img25.imagevenue.com/loc16/th_70933_A_k_Memnu_Bihter_Adnan_ask_i_memnu_197621 58_750_497_122_16lo.jpg (http://img25.imagevenue.com/img.php?image=70933_A_k_Memnu_Bihter_Adnan_ask_i_m emnu_19762158_750_497_122_16lo.jpg) http://img211.imagevenue.com/loc942/th_70935_memnu_7_2_122_942lo.jpg (http://img230.imagevenue.com/img.php?image=70936_189872_144466398951383_1371321 26351477_278655_1846105_n_122_483lo.jpg) http://img230.imagevenue.com/loc483/th_70936_189872_144466398951383_137132126351477_27 8655_1846105_n_122_483lo.jpg

luisana
07.01.2012., 22:58
Ja gledam 51. epizodu, uh jedna od najdrazih epizoda, mnogo lijepih B&B scena ima.
Ova serija je kao droga, jos malo ce mjeces dana kako se zavrsila, a ja i dalje dnevno makar 2h gledam scene B&B, i samo se tako vrtim u krug.

Mačkaa.
08.01.2012., 11:52
U kojoj je epizodi Bihi nosila ovu haljinu, i kojim povodom (ako se neko sića)? Pliz!

http://img25.imagevenue.com/loc16/th_70933_A_k_Memnu_Bihter_Adnan_ask_i_memnu_197621 58_750_497_122_16lo.jpg (http://img25.imagevenue.com/img.php?image=70933_A_k_Memnu_Bihter_Adnan_ask_i_m emnu_19762158_750_497_122_16lo.jpg) http://img211.imagevenue.com/loc942/th_70935_memnu_7_2_122_942lo.jpg (http://img230.imagevenue.com/img.php?image=70936_189872_144466398951383_1371321 26351477_278655_1846105_n_122_483lo.jpg) http://img230.imagevenue.com/loc483/th_70936_189872_144466398951383_137132126351477_27 8655_1846105_n_122_483lo.jpg

7. epizoda, ples s Adnanom (tad ga je još voljela)

Vevaaa
08.01.2012., 12:45
E fala puno :) ja sam skinila s Natabanu i nema te scene nigdi; morat ću još malo
prokopat...

kreativni nered
08.01.2012., 15:21
ja isto mislim da firdi nije volje nikoga osim sebe, i toga se držim. kćeri su joj bile drage ali samo zato jer su njene, ali da ih je voljela nije.samo je gledala korist odnosno kako će ona što bolje proći kroz njih. i to je to.

fatma, ma mene čak i ne brine ta tematika kao brutala, to moš vidjeti u svakom američkom filmu pod normalno jel, nego trojica su je silovali, jedan nije pa je on bolji??? ma dajjj. rekla sam već gore da se ne ponavljam. ali najbitnije ljubavna priča nje i potencijalnog silovatelja....mislim to apsolutno ni iz kojeg razloga ne mogu pojmiti. metak u čelo za njega i ostale. odbojna mi je i sama pomisao da će se njih dvoje nakon svega toga zaljubiti. ma ne dolazi u obzir.
i kak maserka veli, mene takve stvari užasno nerviraju i ne mogu ih probaviti..... same here.

Vevaaa
08.01.2012., 16:15
ja isto mislim da firdi nije volje nikoga osim sebe, i toga se držim. kćeri su joj bile drage ali samo zato jer su njene, ali da ih je voljela nije.samo je gledala korist odnosno kako će ona što bolje proći kroz njih. i to je to.

A gle, da je volila samo sebe ne bi digla na sebe ruku dva puta. Ma koji razlog bio, osoba koja sebe voli ne pokušava samoubojstvo.

Ne možete samo tako prilipit etiketu na osobe, pa makar i likove iz serije. Firdevs je kompleksan karakter (isto ki svi ostali), mislim da tu ima nešto više od čiste sebičnosti i pohlepe...:ne zna:

luisana
08.01.2012., 16:47
Vevaaa, i ja tako mislim. To kako ko voli je diskutabilno. Pa znamo i da je Bihi stalno ponavljala da voli Adnana, a sta mu je sve radila iza ledja, ne mislim samo na to sto je bila s Behlulom, vec i ono nabijanje osjecaja krivice, da je Adnan kriv sto je ona pobacila, pritom govoreci mu da je njegovo dijete. Tad mi ga je stvarno bilo zao. Ali vjerujem da ga je voljela, na neki svoj nacin.

Vevaaa
08.01.2012., 20:34
Upravo tako :)

_Lolita_
09.01.2012., 12:16
Bila je i u Ašku scena silovanja. Ne toliko brutalna ali jednako degutantana pa se svejedno brzo zaboravila. :ne zna:

clivija
09.01.2012., 16:06
http://www.youtube.com/watch?v=GJIyow8oOo4&feature=related

CELINE DION -my heart will go on-prevod

Svake noci u svojim snovima, ja vidim te, osjetim te. Tako znam da i dalje postojis. Daleko iz daljine i preko prostora sto dijele nas, dosao si da dokazes da postojiss..

luisana
10.01.2012., 22:43
http://www.youtube.com/watch?v=GSWtiKF6TiQ&feature=related

fame chocolate
11.01.2012., 09:22
stavila sam vec na kivinu i bereninu temu al budem i ovdje!
curke moje ocito je potvrdeno da ce kivo i ona snimati film! juhuuuuuuuuuuuu :cheer: :cerek:

http://novatv.hr/clanak/izgubljenacast/beren-saat-u-filmu-s-turskim-bradom-pittom.html

clivija
14.01.2012., 00:06
Sa foruma Prve....

DUNJA [NEREGISTROVANI]
17:23:21, 07. 01. 2012
Jos nesto...

Da, u pravu si Daro, stvarno se suska da je on obecao Azri da vise nema ljubavnih scena, posebno ne sa Beren, mada ne znam kako ce to izvesti sobzirom na posao kojim se bavi. kad su stigli posle Nove godine iz Beca na aerodromu ga je docekala novinarska ekipa i izmedju ostalog pitali su ga za novi film sa Beren on se samo smeskao i grlio Azru, a pise se da je Azra veoma ljubomorna najvise su joj smetale Songul i posebno Beren, da je histericna devojka koja place svaki dan po pola sata, naravno coveka koji je izjavio ovo za novine Kivanc i Azra su tuzili

clivija
14.01.2012., 00:12
DUNJA [NEREGISTROVANI]
19:46:30, 06. 01. 2012
O filmu

i ja se slazem da bi Kivanc trebao da igra Grka, ali nesto nisam sigurna....u jednom sam clanku procitala da on igra njenog prvog muza, nadan se da ce uskoro biti nekih konkretnijih informacija

DARA 1 [NEREGISTROVANI]
22:06:16, 06. 01. 2012
Opet

Jao nece valjda opet da ne budu zajedno, ma znala sam ja, obecao Kivanc Azri nema vise Beren, ha ha ha opasna je ona za njega pa racuna covek bolje da se drzim po strani nego da se opet opecem...ha ha! l ja bi da oni opet budu zajedno, mislim da glumi on tog pravoslavca!!

clivija
14.01.2012., 00:54
http://www.youtube.com/watch?v=F9-Y5GKS3-0&feature=related

Kıvanç Tatlıtuğ & Beren Saat İkinci Sayfa

Arijela
22.01.2012., 18:42
Već sam to napisala na jednom drugom forumu, ali i tu da stavim, for the old time sake :)

Tulim na Adele, @maserka me tim zarazila, i iako sam odgledala tek tri epizode, već sam se raspala... tulim ko kišna godina...

Bila sam već zaboravila zašto sam zapravo pala na seriju, ali opet bih, nije to bio trenutak slabosti, naprosto te te emocije zanesu i cijela ta priča...

Odgledala sam opet i ono prikazivanje zadnje epizode, i sinulo mi je kak se zapravo malo mjesta daje režiserki, ali bez nje svega toga ne bi bilo...
Iste scenaristice su napisale i Ljubicu i Mateta, i sad Kuzeya, pa je to šit prema Ašku... Žena je znala iz njih izvući što je trebalo i vodila ih je... Njoj pripada 60% zasluga, svaka čast. Gledala sam epizodu-dvije iz te famozne Gumuš, ma Kvanč tam glumata, kao i u Kuzeyu, preglumljava... niš to nije. Hilal je imala ideju kaj hoće od početka do kraja, zato je sve tak bilo dojmljivo i realistično, jer su se i likovi razvijali, kao i radnja.

Ne znam uopće jel bih dalje gledala :tuzni:

Arijela
22.01.2012., 20:41
Još jedan mali priložić o genijalnosti redateljice: štiva u seriji.

Omrznuta princeza čita u 4. epizodi:

http://i42.tinypic.com/2lk8oiw.jpg

http://www.amazon.com/palais-solitudes-French-Esfandiary-Bakhtiary/dp/2863913670

clivija
23.01.2012., 17:42
Još jedan mali priložić o genijalnosti redateljice: štiva u seriji.

Omrznuta princeza čita u 4. epizodi:

http://i42.tinypic.com/2lk8oiw.jpg

http://www.amazon.com/palais-solitudes-French-Esfandiary-Bakhtiary/dp/2863913670

Potpuno si u pravu, Arijela...:kava:Moje misljenje je da ni u jednoj, drugoj seriji niko od glumaca iz Aska nije tako kompletan kao tu....Zasto je to tako? Da li je rediteljka dala sve od sebe jer je u pitanju cuveni pisac po kome je radjena? Mozda je to bio do sada najveci izazov za nju? Ali, istina je da je sve u kompletu bilo odradjeno savrseno detaljno i profesionalno, ali i sa puno ljubavi..O tome mislim kada god gledam seriju..:cerek::cerek::cerek:
Trenutno sam i sestru zarazila, pa mi je otela sve diskove i gleda od pocetka...
Ali, objasni oko naslova ove knjige??? Sta znaci? Na sta si mislila? :cerek:

Arijela
23.01.2012., 21:50
Pa knjiga se zove Le palais de solitudes, reklo bi se samotni dvori, dvori samoće, kula bjelokosna... Nihal tako živi, kao u kuli, izolirano, nema ni društva niti ju zanima išta izvan tih zidina... To je jedan od izazivača cijele nesreće, njezina fokusiranost na kuću, tak je i knjiga koja je poslužila kao predložak koncipirana - likovi su usmjereni na kuću, život izvan ih ne zanima previše - Behlul dođe kao neki spoj, ali i on je "unutra".

Također Seka, tj. Sultanija :rofl: ima na stoliću knjigu koja se u prijevodu zove The Disconnected, a radnja je navodno o turskoj eliti koja živi odsječeno od stvarnosti, što se poslije pokazalo i u vezi sa Sekom, koja nije željela vjerovati da bi se njezinom braci moglo dogoditi nešto kao prijevara, a da je htjela vidjeti, moglo se prije sve razriješiti i Bihter se možda ne bi ubila...

Svaka knjiga u seriji je povezana s radnjom, kao i svaka glazbena pozadina, sad kad opet gledam, baš se divim Hilal, sjajno je to napravila.

kreativni nered
23.01.2012., 22:02
stvarno si uočila sad nešto što bome nisam znala a još manje vidjela. svaka čast. nema joj mane, mislim barem meni. ja zadovoljna od prve do zadnje epizode.koliko detalja, pažljivo posloženih, kao neka zagonetka. ma savršenstvo.

luisana
25.01.2012., 23:34
Koji je ono bijeli mobilni bio kod Bihter? Hocu i ja takav :zubo:

x files agent
27.01.2012., 13:53
jel ima ta serija gdje online za gledat na hrvatskom ili engleskom??

trnoruža
27.01.2012., 20:24
jel ima ta serija gdje online za gledat na hrvatskom ili engleskom??

Buyrun
http://www.natabanu.com/serija/strasti-orijenta.html

_Lolita_
30.01.2012., 08:34
Herkese gunaydin :o

Da vas izvijestim da sam sabah sabah do ranih sati bdijela uz Ašk-i memnu. Odgledala na preskokce od 19. do 42. epizode. :rofl: Naravno, samo ono bitno sam gledala, znači scene B i B. :cerek:
Opet sam se uvjerila da je to stvarno bila ašk, ma što drugi govorili...:ne zna:
Samo što su uletjleti prebrzo u sve to i na kraju izgorili u želji.
Jutros mi se u glavi samo vrti ona scena susreta u taševu kad se Behlul varaća iz Amerike. Koliko tuge, čežnje, žudnje i ljubavi na jednom mjestu. :love: Kako je sve samo nakon jedne epizode pošlo k vragu, bilmiyorum. :(

:tuzni:

Arijela
30.01.2012., 13:02
Cijelo vrijeme mislim o tvojem postu, pa sam zaključila između čitanju dvaju akata :D : Ak je bilo, bilo je u razdoblju negdje od staklenika do jeseni, jer je, koliko se sjećam iz naših ranijih trabunjanja :lol: ona u to doba prekinula zaruke, a on s Džumbul. Eh sad, očito je ljubav trajala koliko i BB ljubav, jer početkom sljedeće godine on počinje vezu s malom Firatkom, a ona mislim prije toga s onim ružnim režiserom, za što se pisalo da je paravan, ali za što :confused:

Tak da eto :kava: :rofl:

_Lolita_
30.01.2012., 15:27
Cijelo vrijeme mislim o tvojem postu, pa sam zaključila između čitanju dvaju akata :D : Ak je bilo, bilo je u razdoblju negdje od staklenika do jeseni, jer je, koliko se sjećam iz naših ranijih trabunjanja :lol: ona u to doba prekinula zaruke, a on s Džumbul. Eh sad, očito je ljubav trajala koliko i BB ljubav, jer početkom sljedeće godine on počinje vezu s malom Firatkom, a ona mislim prije toga s onim ružnim režiserom, za što se pisalo da je paravan, ali za što :confused:

Tak da eto :kava: :rofl:

Ali kako se sada uspješno "izbjegavaju". :rofl:

clivija
30.01.2012., 23:32
DUNJA

Novosti...

od novijih vesti koje sam procitala Beren ce snimati daj film, mada jos zvanicno nije potvrdila, ali u njenu nece igrati Kivanc posto je poptisao ugovor za neki drugi film, a sto se tice novih serija Beren je predlozena serija posle Fatmagul u kojoj je trebala da igra sa Kenanom Imirzalioglu ali Beren je odbila da igra u toj novoj seriji sa izjavom da vec sest godina igra bez pauze i da joj je potreban odmor, tako da po zavrsetku snimanja Fatmagulun ide na odmor tako da ce propustiti sledecu sezonu u tom ce Kivanc zavrsiti snimanje Kuzeja pa se nadam nekoj njihovoj novoj seriji nadam se da ih reditelji imaju u planu.

Pozdrav za Lolitu....tako se ja osecam posle svakog gledanja ...:cerek::cerek::cerek:

_Lolita_
31.01.2012., 06:37
DUNJA

u tom ce Kivanc zavrsiti snimanje Kuzeja pa se nadam nekoj njihovoj novoj seriji nadam se da ih reditelji imaju u planu.

I ako Azra dade pismeni pristanak. :rofl::rofl::rofl:

bihterica
31.01.2012., 08:38
http://i44.tinypic.com/2a6r1w6.jpg

The star kıvanç Tatlıtuğ was seen yesterday while he was walking in Atiler street around his house despite the ice in Istanbul , the star preferred walking to staying at home , he takes a long time to select a DVD films from one of the shops , after that he went home with the films that he had selected .

i još malo Kuzeya

http://i41.tinypic.com/24yza76.jpg

_Lolita_
31.01.2012., 08:59
Istanbul zatrpan snijegom već par dana.
Evo vam malo zimske čarolije iz grada na Bosporu. :cerek:
http://media.worldbulletin.net/685x250/ebm_85059.jpg

Članak sa slikama od jučer. :top:
http://www.worldbulletin.net/?aType=haber&ArticleID=85059

clivija
31.01.2012., 19:46
DUNJA

Novosti....

Beren Saat odbila zvezdu Ezela

Beren Saat, nezaboravna Bihter dobila je ponudu za novu seriju u kojoj bi igrala pored zvezde serije Ezel Kenana Imirzalioglu .Medjutim Beren je neocekivano I na iznenadjenje svih odbila ponudu pod izgovorom da je suvise umorna I iscrpljenja, da nece ulaziti u nove projekte jer joj je potreban odmor.
Proteklih 6 godila Beren je neprestano radila. Njene serije bile su jako uspesne od kojih su dve Aski Memnu I Fatmagulun sucu ne nezaboravni hitovi. Zato je donela udluku da napravi pauzu od godinu dana odmah nakon zavrsetka snimanja Fatmagulun I dugo ocekivanog filma sa Kivancom Tatlitug.
Beren ce odmah posle otici na odmor koji kako kaze zeli da provede kvalitetno, zeli da putuje I dobro se zabavi. Nadamo se da ce ta godina brzo proci jer ce nam prelepa glumica puno nedostajati. Sa nestrpljenjen cemo cekati njene nove projekte.

Kivanc Tatlitug pruza prijateljsku podrsku Beren

Kako se vec duze vreme prica da bi Beren Saat trebala da putuje u Hollywood gde je ceka snimanje filma “Gergadanın Son Şiiri” sa Iranskim rediteljem Bahmanom Ghobadi’nin pitali smo njenog kolegu I prijatelja Kivanca Tatlitug sta misli o tome.
“ Ako se to desi, momci verujte mi ja cu biti veoma srecan. Beren je veoma dobra glumica, I ja jako verujem da ona ima sjajnu buducnost I da ce se sigurno naci na velikim mestima.”
O tome koliko je Beren dobra glumica svedoce brojna priznanja dobila ih je 11 od pocetka karijere. Poslednje priznanje za najbolju glumicu dobila je pre nekoliko dana na Yıldız Teknik Üniversitesi zajedno sa Kivancom tatlitugom koji je odneo priznanjeglumac godine.

To je to za sada, ovi clanci se nalaze jutros u novinama. Novih intervjua nema, I jedno I drugo poznati sup o tome da retko daju intervjue, pa kad bude nesto novo ja cu postaviti. Pozdrav!!!

Hvala Dunji, na ovim informacijama i prevodu...:kava::kava::kava:

clivija
31.01.2012., 19:59
Kvanč Tatlitug: Stvoren sam za jednu ženu
12 Sep 2011

http://www.story.rs/vesti/svet-poznatih/17797-kvanc-tatlitug-stvoren-sam-za-jednu-zenu.html

clivija
31.01.2012., 20:00
Kvanč Tatlitug: Stvoren sam za jednu ženu
12 Sep 2011

http://www.story.rs/vesti/svet-poznatih/17797-kvanc-tatlitug-stvoren-sam-za-jednu-zenu.html

- Trenutno je u mom životu sve na svom mestu. Veoma sam zadovoljan – kratko je prokomentarisao glumac svoje trenutno emotivno stanje nakon obnavaljanja romanse.

- Kada kažem žena, prvo pomislim na moju majku koja ima posebno mesto u mom životu kao i ja u njenom. Azra je upoznata sa tim da mi je porodica uvek na prvom mestu, ali i da ona ima specijalno mesto u mom srcu. Nikada me nisu privlačile devojke koje su svoj seksipil isticale u prvi plan, već one koje su prirodno lepe bez šminke. Žene ne treba u startu da pokažu sve svoje sposobnosti, niti da žele da su u centru pažnje – ističe Kvanč, koji se iako važi za fatalnog muškarca, ne diči svojim zavodničkim sposobnostima.

clivija
31.01.2012., 20:07
http://www.story.rs/vesti/svet-poznatih/17365-beren-sat-pokojni-decko-mi-dolazi-u-snove.html

Beren Sat:

Zvezda turske serije Zabranjeno voće Beren Sat otkriva kako je smogla snage da nastavi život posle smrti svog dečka pre četiri godine i ističe da nije zaljubljena u kolegu Kvanča Tatlituga sa kojim je mediji povezuju

_Lolita_
01.02.2012., 06:48
Nikada me nisu privlačile devojke koje su svoj seksipil isticale u prvi plan, već one koje su prirodno lepe bez šminke.

I nađe jednu skroz prirodnu. Ma hajd :durica

Sienna..
01.02.2012., 14:02
I nađe jednu skroz prirodnu. Ma hajd :durica

Nema vece prirodne lepotice od Beren :kava:

http://3.bp.blogspot.com/-QYF4a3kw2aA/TfM8jZSYWcI/AAAAAAAAAB0/CnLnBFcAkZE/s1600/beren-saat-k%25C4%25B1van%25C3%25A7-tatl%25C4%25B1tu%25C4%259F-7.jpg

vmarkovic
02.02.2012., 13:50
tu me manques

Arijela
04.02.2012., 14:41
Bak!!!

http://i44.tinypic.com/2rc32pf.jpg

Glumica koja glumi Mademoiselle zove se Zerrin Tekindor i slikarica je uz to! (Moguće je da su to i njezine slike, tak slično radi.)

Tvrdim od početka da je Kvanču u reali netko razbio auto zbog ljubomore :rofl: Zato i je serija tak dobra, među ostalim, jer ima puno elemenata iz njihovih privatnih života :kava:

Arijela
04.02.2012., 15:35
Forever and ever :cerek: :cerek: Prizor s parfemom :cerek:

http://i39.tinypic.com/2itlul1.jpg

clivija
06.02.2012., 18:02
DUNJA [NEREGISTROVANI]
11:53:26, 06. 02. 2012
oglasio se Kivanc

Kivanc Tatlitug dao izjavu za novinare

Kivanc je veoma uznemiren zbog interesovanja novinara o prekidu njegove veze sa Azrom Akin. Na konferenciji za novinare rekao je da je to realnost I da se mora suociti sa tim.

Dao je sledece saopstenje: “ u mom zivotu postoji mnogo vaznih pitanja o privatnosti kojima ne zelim da zamaram javnost I koja zelim da zadrzim samo za sebe. Ali zbog posla kojim se bavim shvatam da javnost zeli sve da zna. Shvatam da zivim pred ocima javnosti da je ona zainteresovana za svaki segment koji je vezan za mene u bilo kojoj fazi mog zivota. Mogu reci das am ukupno 8 godina proveo da Azrom pred budnim ocima novinara koji su pisali razne komentare I uvek su hteli odgovore. Ali ne vidim razlog rbog koga bih trebao da vam dam odgovore I razloge za prekid veze sa Azrom. Izvinjavam se svima ali neke stvari zelim da zadrzim samo za sebe. “ rekao je Kivanc novinarima.

Posle tri godine veze Kivanc I Azra su raskinuli 2008 zbog ljubomore, od proslog leta su ponovo zajedno, iako smo mislili da ce vezu sada krunisati brakom na opste iznenadjenje veza je ponovo okoncana.

clivija
06.02.2012., 18:06
Forever and ever :cerek: :cerek: Prizor s parfemom :cerek:

http://i39.tinypic.com/2itlul1.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=i6WMXsXT-Tk&feature=related

clivija
06.02.2012., 18:15
DUNJA

vesti

Nije samo da mi I po zavrsetku serije posecujemo ovaj forum I I dalje pricamo o njoj I novinari u Turskoj I dalje posvecuju dosta paznje ovoj seriji. Ovo je novi clanak koji je danas izasao u jednim njihovim novinama.

Interesovanje za kucu Bihter I Behlula I je dalje veliko I privlaci mlade parove da provedu bar jednu noc u kuci u Rivi u kojoj su bili Beren Saat I Kivan Tatlitug. Smestaj za jedan dan kosta 1500 dolara.
“Ovo je prosto ne verovatno, I dalje interesovanje je jako veliko, ne prodje vikent da nemamo goste koji zele da prenoce u kuci u kojoj su bili Bihter I Behlul. Gosti su znatizeljni, rastipuju se o danima kada su Beren I Kivanc ovde sminali, kakvi su nasi utisci o njima I to da li su ima neke posebne zahteve.” Kaze menadzer hotela

Prava ljubav izmedju Bihter I Behlula

Kivanc tatlitug I Beren Saat pokusavaju da negiraju da se izmedju njih dogodila prava ljubav. Medjutim prama nasim saznanjima ljudi na setu tvrde da to sto se dogadja izmedju njih nije gluma.

Prema informacijama dobijenih iz krugova koji su bliski glumackom paru, saznajemo da posle scene snimljene u stakleniku koja je ujedno bila I karaj prve sezone snimanja, glumci su dobili petnaest dana odmora, medjutim Beren I Kivanc nisu uspeli da ostanu toliko dugo daleko jedno od drugog. Prema informacijama ta topina I hemija koja se razvila na setu preneta je I u privatni zivot, tako da kako pouzdano saznajemo njih dvoje su se vidjali I za vreme odmora.
Medjutim nemamo nikakvih konkretnijih dokaza par je vidjan na prijateljskim ruckovima u pauzama snimanja I setnjama Sarijerom uz more.
Medjutim prosle nedelje u “Uyanık Bar” gde je Beren izasla sa prijateljima mozda njena recenica moze potvrditi ljubav prelepih zelenih I plavih ociju o kojoj se samo nagadja. Naime na nase pitanje da li joj se svidjaju muskarci sa plavim ocima ona je odgovorila : “Volim plave muskarce, volim plave oci, retko ih vidjam moji prijatelji pretezno imaju braon ili crne oci.”
Sta je Beren time htela da kaze ostaje nam da nagadjamo, sobzirom da njen trenutni decko ima braon oci.

Za Ivanu
Beren Saat je bila u vezi sa bivsim deckom Tube, pisalo se da je on sa Tubom raskinuo zbog Beren, zbog cega su dve glumice bile u losim odnosima, mada one to nikada nisu potvrdile, Tuba je izjavila da je beren usla u vezu kad se njena zavrsila. Sa Bulentom Inal je raskinula negde kad I Kivanc sa Azrom, na pocetku snimanja AskiMemnua odatle I stalna nagadjanja da je ovaj par imao ljubavnu aferu koju novinari nikad nisu dokazali, a Beren I Kivanc su stalno negirali. Za vreme snimanja serije Beren nije bila ni sa kim u vezi dok je Kivanc imao dve veze za koje su novinari tvrdili das u samo pokrice na njihovu vezu koju drze u tajnosti. Trenutno Beren novinari povezuju sa nekim anonimnim francuzom Cezarom, ali Beren tvrdi da su oni samo prijatelji.

clivija
06.02.2012., 18:22
DUNJA [NEREGISTROVANI]
11:53:26, 06. 02. 2012
oglasio se Kivanc

Kivanc Tatlitug dao izjavu za novinare

Kivanc je veoma uznemiren zbog interesovanja novinara o prekidu njegove veze sa Azrom Akin. Na konferenciji za novinare rekao je da je to realnost I da se mora suociti sa tim.

Dao je sledece saopstenje: “ u mom zivotu postoji mnogo vaznih pitanja o privatnosti kojima ne zelim da zamaram javnost I koja zelim da zadrzim samo za sebe. Ali zbog posla kojim se bavim shvatam da javnost zeli sve da zna. Shvatam da zivim pred ocima javnosti da je ona zainteresovana za svaki segment koji je vezan za mene u bilo kojoj fazi mog zivota. Mogu reci das am ukupno 8 godina proveo da Azrom pred budnim ocima novinara koji su pisali razne komentare I uvek su hteli odgovore. Ali ne vidim razlog rbog koga bih trebao da vam dam odgovore I razloge za prekid veze sa Azrom. Izvinjavam se svima ali neke stvari zelim da zadrzim samo za sebe. “ rekao je Kivanc novinarima.

Posle tri godine veze Kivanc I Azra su raskinuli 2008 zbog ljubomore, od proslog leta su ponovo zajedno, iako smo mislili da ce vezu sada krunisati brakom na opste iznenadjenje veza je ponovo okoncana.

Raskid

Azra Akin skinuta sa projekta

Azra je skinuta sa novok projekta M.U.C.K. na kome je radila. Uzrok toga bio je to sto je dolazila potpuno nespremna na set. Da li je raskid sa Tatlitugom o kome se prica vec dve nedelje krivac za to?

Azra je posle svadje sa Kivancom dosla na set u stanju soka, kaze izvor blizak Azri, posle raskida nije bila u stanju da se vrati seriji u kojoj igra. Tako da reditelj nije imao drugog resenja neko da je ukloni iz serije. Profesor muzike je posle svega dao ostavku. Vest koja kruzi vec dve nedelje das u se nad parom nadvili crni oblaci kada je u pitanju Azra izgleda das u u potpunosti tacni.
Sto se tice popularnog glumca, koji je proslog leta resio da da novu sansu bivsoj ljubavi izgleda da mu taj eksperiment nije uspeo. Nismo uspeli da ga dobijemo na telefon kako bi potvrdio vest, ali prema izvorima saznajeno da je Kivanc dobro da snima seriju I d ace ubrzo zaboraviti gresku koju je po drugi put ponovio.

clivija
06.02.2012., 18:44
DUNJA [NEREGISTROVANI]
14:49:44, 05. 02. 2012
vesti

Kivanc tatlitug I Azra Akin ponovo okoncali vezu

Agencija za koju azra radi prenela je vest novonarima o ponovnom raskidu Azre I Kivanca Tatlitug. Prvu vezu su okoncali 2008 godine, kada je Kivanc poceo da snima Aski Memnu. Navodno Azra posle Songul Oden nije mogla da podnese bliskost svog dragog I nove partnerke Beren Saat. U to vreme se suskalo ali nikada nije dokazano da je ovaj glumacki par imao aferu. Ubrzo nakon zavrsetka snimanja serije Kivan je odlucio da bivsoj ljubavi da novu sansu. Naime u leto prosle godine pokusali su ponovo. Par je izgledao srecno, a novinari su predvidjali I vencanje sve dok se par nije vratio iz Beca.
Kada su se vratili iz Beca, par je poceo da se raspravlja, a Azra je imala vodecu ulogu u tome. Iznosila je mnoge optuzbe na racun svog partnera sto je stvaralo sve vece problem u njihovoj vezi.
Kivanc to vise nije mogao da podnese tako da je I on krenuo da prebacuje svojoj dragoj kako ni ona nije savrsena. Optuzbe su se odnosile na novu Azrinu ulogu I profesora muzike u sejiji koju Azra trenutno snima.
Prema zadnjim informacijma Azta je napustila zajednicku kucu u Ulusu, a sa novog projekta je uklonjena, a da je profesor muzike koji igra Alija je dao ostavku.

clivija
06.02.2012., 19:07
DUNJA
11:19:11, 04. 02. 2012
Vesti

Suze na Azrinom licu

Azra Akin I Kivanc tatlitug svadjali su se ispred svog doma. Azra Akin je bila u suzama.

Kivanc je sa Azrom zapoceo vezu pre 6 godina a pre tri godine je okoncao. Medjutin poceli su ponovo da se vidjaju proslog leta.

Prema nasim izvorina Kivanc I Azra svadjali su se isprad kuce u kojoj zive zajedndo. Azra je vikala “Gde si bio?” Nas izvor tvrdi da je vec neko vreme par u losim odnosima I das u se nad njihovom kucom nadvili crni oblaci.
Ovih dana Kivanc se jako kasno vracao kuci sto je uzrokovalo burne svadje I suze na Azrinom licu kaze izvor blizak paru.
Dok se neko vreme govorilo o mogucem vencanju ovog para, sve je ociglednije da je ponovni kraj veze vec pred vratima.

Jedna vest koja je jutros osvanula u jednom njihovom tabloidu.

clivija
06.02.2012., 19:21
I DESISTED

I desisted from your eyes
I desisted from your words
Say one "ah", enough...
Silently, being lonely
I sent my lips
Don't kiss, take; enough...

My skin doesn't know your hands
My heart doesn't know your heart
Ah this smell, this skin, this touch
Ah this madness; surround, surround my body
This is the time for disappearing..

http://www.youtube.com/watch?v=qhXcjiTOQzg

clivija
06.02.2012., 20:39
Kıvanç Tatlıtuğ In Full Ekran Program_p1_CNN Turkلقاء كيفانج في2009

http://www.youtube.com/watch?v=Pgj-HHyv8ZA&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=EWOpOG4CfCc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=sOFlkydZZSw&feature=related

Bilo bi lepo da imamo prevod...

Arijela
07.02.2012., 07:42
Ma kakve suze na Azrinu licu, sve je to bila farsa i reklamni potez. Ova žena već drugi put insinuira njegovu pozadinsku vezu s Beren :cerek:

http://www.gecce.com/yazi/beren-ve-kivanc-kuslugu-sona-erdi-mi-183846.html

clivija
07.02.2012., 13:06
Ma kakve suze na Azrinu licu, sve je to bila farsa i reklamni potez. Ova žena već drugi put insinuira njegovu pozadinsku vezu s Beren :cerek:

Ne zelim da pricam o necemu sto znam tako malo, ali...sva ova desavanja su samo potvrdila moja razmisljanja o njegovoj vezi sa Azrom...ne mora nista da se prica, dovoljno je gledati mimiku i gestikulaciju, govor tela sve odaje..a njegovo telo reaguje previse uzbudjeno kada je Beren u pitanju..ne znam da li si primetila da je disao veoma cudno na dodeli nagrada 12. januara..kao da se zadihao, kao da je ostao bez daha, a koliko znam on vodi racuna o svojoj kondiciji...??? To mi je jos tada bilo cudno, ali..?? Ocigledno, nisam jedina koja primecuje njegovo cudno ponasanje...A 12. januar je bio veeeeoma cudan!!!
Sad, da li je to samo prijateljstvo ili nesto vise...?? Videcemo..???

clivija
07.02.2012., 21:35
http://www.serije.biz/zabranjeno-voce-strasti-orijenta/epizoda-18-video_8bd94e55e.html

_Lolita_
08.02.2012., 20:16

Ma baš na opće iznenađenje. :lol:
Brojala sam dane do tog iznenađenja i da se više završi farsa zvana Kivanc ve Azra. Tko je još vjerovao u to :durica

clivija
09.02.2012., 12:12
http://www.youtube.com/watch?v=KoIEwwjSFl8&feature=related

Ask-i Memnu ♥ _Adam GiBi YürekLi oL_

http://www.dailymotion.com/video/xffoib_kivanc-la-beren-aski-mi-yasiyor_people

clivija
09.02.2012., 17:49
Ne zelim da pricam o necemu sto znam tako malo, ali...sva ova desavanja su samo potvrdila moja razmisljanja o njegovoj vezi sa Azrom...ne mora nista da se prica, dovoljno je gledati mimiku i gestikulaciju, govor tela sve odaje..a njegovo telo reaguje previse uzbudjeno kada je Beren u pitanju..ne znam da li si primetila da je disao veoma cudno na dodeli nagrada 12. januara..kao da se zadihao, kao da je ostao bez daha, a koliko znam on vodi racuna o svojoj kondiciji...??? To mi je jos tada bilo cudno, ali..?? Ocigledno, nisam jedina koja primecuje njegovo cudno ponasanje...A 12. januar je bio veeeeoma cudan!!!
Sad, da li je to samo prijateljstvo ili nesto vise...?? Videcemo..???

http://www.youtube.com/watch?v=6jdT_N6O2Uw

Beren Saat - Kıvanç Tatlıtuğ - ENGLISH SUBTITLE

clivija
09.02.2012., 17:57
http://www.serije.biz/zabranjeno-voce-strasti-orijenta/epizoda-18-video_8bd94e55e.html

http://www.youtube.com/watch?v=rjyKcPfsfx8

Behlul - AwouuuGAAA - aski memnu

trnoruža
10.02.2012., 07:01
Jedna aktualna :D
http://i39.tinypic.com/moi1k.jpg

_Lolita_
10.02.2012., 08:43
Baš. :D Aferim sana, canim. :klap:

clivija
10.02.2012., 11:29

DUNJA

Jos nesto novo...

Selcuk Yontem gostovao je u jednoj Tv emisiji tako da je voditeljka programa iskoristila to I pitala ga za Kivanca. Selcuk je rekao : Kivanc je veoma talentovan, radi mnogo I naporno kako bi bio jos bolji, pretim njegov rad I vidim da mu dobro ide. Rekao sam mu da bi trbao da se oproba malo I u pozoristu kako bi jos vise poboljsao govor tela…ali siguran sam da ce ratite na tome. Voleo bih da ga vidim u nekoj komicnoj ulozi, mislim da je stvoren za komedije, kad ga vidim uvek me tera da se smejem I ako niko ne zna sta je smesno.
Voditeljka je imala jos pitanja ali Selcuk se nasalio I rekao: Da li sam dosao po snegu samo da bi me pitali za Kivanca, vozio sam dva sata da bih dosao, valjda imate jos nekih pitanja, gde god odem svi me pitaju ili za Kivanca ili Beren.

luisana
10.02.2012., 22:07
Na kraju 58. epizode, Nihal i Behlul zaruke, primjetila sam da su Biher i Behlulu zjenice bas bas prosirene. U sceni kad ona ulazi u njegovu sobu, on slusa muziku, tad su normalne.
Ja nisam normalna :bonk:

clivija
11.02.2012., 02:53
Na kraju 58. epizode, Nihal i Behlul zaruke, primjetila sam da su Biher i Behlulu zjenice bas bas prosirene. U sceni kad ona ulazi u njegovu sobu, on slusa muziku, tad su normalne.
Ja nisam normalna :bonk:

:cerek::cerek::cerek: Ima nas vise...Ha, ha...

clivija
13.02.2012., 09:42

DUNJA

Najnovije vesti...

Da li smo mi slepi ili oni suvise pametni??

Kivanc je rskinuo sa Azrom, nije bilo neko iznenadjenje. Izgleda ono sto se slutilo I suskalo vec mesecima postaje istinito. Naime u subotu daleko od javnosti dogodio se sesret najpoznarijeg, najpopularnijeg, najzgodnijeg I najlepseg para Beren Saat I Kivanc Tatlituga. Oduvek sam pisao i pricao da izmedju ovog para nesto postoji, da se nesto dogadja ali nije mi bilo jasno kako ih je nemoguce uhvatiti. Ali sada mi je jasno par je vidja van Istanbula.
Od samog pocetka sve nam je bilo pred nosem, na pocetku snimanja serije I on I ona raskidaju veze sa tadasnjim partnerima. Smatrao sam da ce se dici velika pompa I da ce par biti otkriven, ali ne igrali su veoma pametno ili smo mi bili veoma glupi jer su nam neke stvari sve vreme bile pred ocima.
Sta se dogodilo prosle sedmice?
Kivanc Tatlitug je pokusao da bude potpuno neprimetan i autom se udaljio van grada, usao je u jedan mali lokal. Sedeo je tu veoma dugo, a onda u zavidnom delu noci pojavljuje se Beren Saat. Razgovarali su neko vreme. A onda je ona izasla I upitila se putem M44, posle pola sata Kivanc je izasao I krenuo za njom. Pokusali smo da pratimo auto ali nas je primetio I veoma pametno se izgubio. Izgleda da je bio iznenadjen nije ocekivao svedoke tajnog sastanka.

Kad vratimo film unazad bilo je mnogo susreta koji je mogao da posvedoci da se medju njima nesto kuva. Cesto su se sretali u kaficima, Beren bi mu uvek skocila oko vrata. Onda nacin na koji je Kivanc grli, mirise njenu kosu, I po zavrsetku serije do danas, rame uz rame jedno drugo podrzavaju, sve same reci hvale. Onda su uhvaceni kako sami razgovaraju pored mora dva sata.

A sada kada smo ih uhvatili u mestu Çeşme bili su zbunjeni. Mislim sta ce njih dvoje na takvom mestu duboko u noc?? Samo me interesuje kako ce Beren ovo da objasni??Mozda su imali neki poslovni sastanak?? Ocekujemo da se Beren vrati u ponedeljak na snimanje u Istanbul. Na mobilni za sada ni jedno ni drugo nemaju nameru da se jave. Cekamo da konacno progovore…Ali ne brinite jedno je sigurno bomba ce eksplodirati sledece sedmice

Clanak koji sam upravo pronasla.

clivija
13.02.2012., 15:28

http://www.youtube.com/watch?v=zGLtObgScfk&feature=related

luisana
13.02.2012., 21:14
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/405027_285303174849733_100268806686505_777848_1450 275927_n.jpg
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/166963_285303258183058_100268806686505_777849_5874 69123_n.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/63808_135693743144011_100268806686505_181459_63349 37_n.jpg

clivija
14.02.2012., 00:34
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/405027_285303174849733_100268806686505_777848_1450 275927_n.jpg
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/166963_285303258183058_100268806686505_777849_5874 69123_n.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/63808_135693743144011_100268806686505_181459_63349 37_n.jpg

Boze, kako je na drugoj slici Kivanc bio iznenadjen kada je Beren liznula cokoladu sa njegovih usana...Kao, da li je moguce da si to uradila??? Ha, ha...

revolution
14.02.2012., 00:36
alaše i marijo :503::D

clivija
14.02.2012., 00:37
http://www.youtube.com/watch?v=U05N5MhwlGk

Kivanc tatlitug & Beren Saat •.♥.• Gravity

"Gravity"

Something always brings me back to you.
It never takes too long.
No matter what I say or do I'll still feel you here 'til the moment I'm gone.

You hold me without touch.
You keep me without chains.
I never wanted anything so much than to drown in your love and not feel your rain.

Set me free, leave me be. I don't want to fall another moment into your gravity.
Here I am and I stand so tall, just the way I'm supposed to be.
But you're on to me and all over me.

You loved me 'cause I'm fragile.
When I thought that I was strong.
But you touch me for a little while and all my fragile strength is gone.

I live here on my knees as I try to make you see that you're everything I think I need here on the ground.
But you're neither friend nor foe though I can't seem to let you go.
The one thing that I still know is that you're keeping me down
You're on to me, on to me, and all over...
Something always brings me back to you.
It never takes too long.

revolution
14.02.2012., 00:39
nisam u tijeku toka, nije bila repriza, jelda? :hekla:

Arijela
14.02.2012., 11:53
nisam u tijeku toka, nije bila repriza, jelda? :hekla:

:rofl: Ne, još se uvijek valjamo u prošlogodišnjem blatu :rofl:

Ma neće ni biti reprize, ne vjerujem, otkupili su nove serije, tempi passati...

Al može se naći nešto naštrikano na nekim portalima, pa gledamo otpočetka mi neki :raspa:

luisana
14.02.2012., 23:22
http://www.youtube.com/watch?v=bzDZfCryWfc&feature=share :(:(:(

jelena35
15.02.2012., 10:59

:(pretužan video...inače jedan od najbolnijih trenutaka u seriji,osim naravno,samog kraja,mi je taj kad nam se Bihi slomi pred Firdevs....čak ni ovoj nije bilo svejedno...tuuuužnooo

clivija
15.02.2012., 14:42
http://www.gecce.com/yazi/beren-levent-kivanc-azra-174241.html

http://www.gecce.com/yazi/flash-flash-flash-beren-levent-engin-kivanc-cemberinde-neler-oluyor-169205.html

http://www.gecce.com/yazi/bir-berenkivanc-filmi-ask-tesadufleri-sever-169475.html

http://www.gecce.com/yazi/kivanc-tatlitugun-yeni-partneri-tuba-buyukustun-mu-olacak-166253.html

http://www.gecce.com/yazi/beklenen-beren-kivanc-yakinlasmasi-nihayet-gerceklesti-165239.html

http://www.gecce.com/yazi/beren-levent-aski-kivanc-yuzunden-mi-bitti-158186.html

http://www.gecce.com/yazi/beren-kivanc-aski-dogru-mu-158353.html

Zorée
16.02.2012., 17:27
i moja opsesija traje i godinu dana nakon kraja....poslije me nijedna serija nije toliko oduševila...kod njih sam imala stav za svaku njihovu i riječ i djelo, argumente za i protiv...zbog beren gledam fatmu, al bihter je biheter, neponovljiva <3

clivija
16.02.2012., 18:42
i moja opsesija traje i godinu dana nakon kraja....poslije me nijedna serija nije toliko oduševila...kod njih sam imala stav za svaku njihovu i riječ i djelo, argumente za i protiv...zbog beren gledam fatmu, al bihter je biheter, neponovljiva <3

Ne, ovo vise nije opsesija, ovo je misija..ha, ha..:lol:
Pazi sad...

http://www.gecce.com/yazi/sizce-bu-ask-biter-mi-183744.html

Obavezno procitajte komentare ispod..

clivija
16.02.2012., 20:48

Pogledaj od sedme minute..zagrljaj B i B i ovacije ostalih..Posrednik Adnan, a smeta baba Nesrin...Kivina faca...ha, ha..

http://www.youtube.com/watch?v=cgkNXpmJQy0&list=UUr18D0ZO3oS0l_94AbOUbXg&index=18&feature=plcp

Zorée
16.02.2012., 20:58
Pazi sad...

http://www.gecce.com/yazi/sizce-bu-a...mi-183744.html

Obavezno procitajte komentare ispod..
ne razumijem baš-...može malo prevoda?

clivija
16.02.2012., 21:39
ne razumijem baš-...može malo prevoda?

Da li verujete da je to ljubav? Da li su zaista bili par Azra i Kivanc?
Komentari ispod...4.02.2012.

"Niko, naravno...Zena ne moze da se izbori sa problemom Beren. Kivanc i ona se i dalje vole. Radost koju pokazuju kada se vide..Azra i Cezar su paravan za cuvanje te tajne."
"Mislim da je zaista napustio.."

luisana
16.02.2012., 21:55
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s320x320/422981_319582864755097_100268806686505_862781_1837 464450_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/419652_319578654755518_100268806686505_862773_9464 00066_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/426194_310522252327825_100268806686505_842566_1699 242699_n.jpg

clivija
17.02.2012., 15:48

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=192570647171&set=a.98749057171.102720.97723227171&type=3&theater

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=410411277171&set=a.98749057171.102720.97723227171&type=3&theater

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=410411287171&set=a.98749057171.102720.97723227171&type=3&theater

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=410411307171&set=a.98749057171.102720.97723227171&type=3&theater

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=384454192171&set=a.98749057171.102720.97723227171&type=3&theater

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150419952122172&set=a.98749057171.102720.97723227171&type=3&theater

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150443582757172&set=a.98749057171.102720.97723227171&type=3&theater

Zorée
17.02.2012., 16:02
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater[/url]

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater]
kao da ih nisam pogledala 1000 puta..nego ima li ikakvih materijalnih dokaza za vezu beren kvanČ? slika il?

clivija
17.02.2012., 20:44
Pogledaj od sedme minute..zagrljaj B i B i ovacije ostalih..Posrednik Adnan, a smeta baba Nesrin...Kivina faca...ha, ha..

http://www.youtube.com/watch?v=cgkNXpmJQy0&list=UUr18D0ZO3oS0l_94AbOUbXg&index=18&feature=plcp

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=150417881681969&set=a.108405529216538.5039.100001412752314&type=3&theater

Zorée
17.02.2012., 21:14

uuu..big lajk za ovu sliku...đe mu je rukaa..:)

clivija
17.02.2012., 22:08
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=352169934794516&set=a.352169758127867.93830.207230989288412&type=3&theater

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=352170204794489&set=a.352169758127867.93830.207230989288412&type=3&theater

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=352170614794448&set=a.352169758127867.93830.207230989288412&type=3&theater

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=352170801461096&set=a.352169758127867.93830.207230989288412&type=3&theater

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=352170644794445&set=a.352169758127867.93830.207230989288412&type=3&theater

clivija
17.02.2012., 22:45
Ja tipujem da ce se ovako zavrsiti...ha, ha..:cerek:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=214439715239366&set=a.214215045261833.70977.163392327010772&type=3&theater

kandy7
17.02.2012., 23:38
Ja tipujem da ce se ovako zavrsiti...ha, ha..:cerek:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=214439715239366&set=a.214215045261833.70977.163392327010772&type=3&theater

ola kizlarice, nisam ni znala za ovaj dio foruma :w

koja idila :) mislim na Beren, Kivo i çocuklar :cerek:

kandy7
17.02.2012., 23:43
Da li verujete da je to ljubav? Da li su zaista bili par Azra i Kivanc?
Komentari ispod...4.02.2012.

"Niko, naravno...Zena ne moze da se izbori sa problemom Beren. Kivanc i ona se i dalje vole. Radost koju pokazuju kada se vide..Azra i Cezar su paravan za cuvanje te tajne."
"Mislim da je zaista napustio.."

ma Kivo je bio loše volje još od ljeta kad su ga novinari zaustavili da pitaju da li je u vezi sa Azrom, a mrgud ponašanje u društvu Azre se nastavilo, s iznimkom vraćanja iz Beča, samo je dobro netko primijetio da je zagrlio Azru da ga ne nastave ispitivati o Beren

ne znam zašto je uopće i glumio neku vezu :ne zna:

clivija
18.02.2012., 16:12

Ask...

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=237028873044910&set=o.130419060359484&type=3&theater

luisana
19.02.2012., 12:15
O koliko gresaka s Bihterinim štramlicama u 12. epizodi.:facepalm:

Zorée
20.02.2012., 00:44
http://www.youtube.com/watch?v=I95waShbps0
definitivno video koji najbolje opisuje bihter a i riječi prevedene sa arapskog

I remembered and kept on laughing
While tears flowed down like heavy streams
I have missed you days so
Tell me already that there's no way
For me to really forget you
And not say oh, oh, oh, oh
Darling say it, all wishes are lost
And I won't wait again
With fire of separation, it hurts
Darling say it, because I can't hear another word about your return
And there are no tears left in my eyes
They well up, when I hear your name
Every now and then I go searching for what was there
What good is an old photograph of me??
Why did I look at it, why did I kept it
I wish I had removed you from it
So that I wouldn't see the best day of my life in it
And not say oh, oh, oh

clivija
20.02.2012., 17:34
Nasi lepotani...

http://www.youtube.com/watch?v=4BNrbNZUCKI

http://www.youtube.com/watch?v=I_M78k6C1Eo

luisana
20.02.2012., 18:31
http://www.gifsoup.com/imager.php?id=1878170

Posjetite malo i ovu temu, bombardujte ih malo B&B, ja sam vec pocela :D
http://www.forum.hr/showthread.php?t=700936&page=8

luisana
20.02.2012., 19:09
Beren Saat

“Ne vise o Bihter” kazu, Bihter je progutala Beran

Beren Saat: Uloga koju odigramo neverovatno je sta moze da vam donese I kako mozete da je vucete za sobom. To se desilo sa Bihter. Na osnovu serije odredjen je karakter meni samoj preko noci.

Lokacija: restoran Akaretler’deki Pastarito. Beren Saat sedi preko puta mene. Porcelanske koze, lepih ociju, carobnog osmeha koji zavodi cak I ako ste zena…Pitam se kako moze biti ovako raspolozena kao da joj nije dosta novinara. Biti u medijima svaki dan, nemati mira od horede novinara koji je prate na svakom koraku, Beren kao da je prihvatila ovaj poremecaj. Posle serije AskiMemnu skoro svaki dan po jedan naslov u novinama. Veoma je poznata, veoma je lepa. … Nikada je nisam videla ne raspolozenu.
Beren Saat je igrala nekoliko uloga I iz sebe ima dosta provokativnih scena. Ali nekako ni jedna od njih nije privukla paznju I burne reakcije gledalaca kao uloga Bihter u AskiMemnu. Medjutim Beren Saat gotovo mirno, mirno prolazi kroz to, mazda je najbolje reci lagano.

Da, filmovi Gecenin Kanatları I Güz Sancısı imaju neke provokativne scene medjutim nikada se nisam susrela sa nekim komentarima ili optuzbama. Nekako je sve proslo bez velike pompe. Nikada me niko nije poredio sa dosadasnjom odigranom ulogom.
Postenje je vazno zar ne?
Da, ali ga treba ovojiti od umetnosti. Naravno ima mnogo reditelja koji zene vidi kao neku vrstu vizuelnog marketinka, kao robu. Jako je bitno da ono sto reditelj zeli, da je to stvarno potrebno.
Kad radis neku novu ulogu kako se postavis? Odakle pocinjes?
Od osecanja, to je uvek moja polazna tacka. Do sada sam igrale uloge zena za koje sam imala intuiciju kakvo bi trebale one da budu. Dok sam za uloge u Güz Sancısı I Aski Memnu imala tacno odredjene I formirane licnosti u rukama jer su I jedna I druga romani. Dok na za priner Gecenin Kanatları nisam imala takve informacije, procitala sam scenario I morala da sklopim lik. POcela sam da istrazujem da vidim dokle mogu da idem sa likom, ali I istrazivanje nije uvek dobro to su vam zive bombe.
Sa kim se komsultujes tokom stvaranja uloge?
Sa rediteljima naravno. Mnogo zavisi od toga kako oni zamisle ulogu, znate cesto se desava da se zamisao glumca I reditelja ne potudari. Ali naravno o svim istrazivanjima I radu na ulogama razgovaramo sa rediteljom oni vam kazu na dobrom si putu, nastavi ili pogresnim si putem krenula.
Da li osecas rizik kad prihvatis neku ulogu?
Naravno. Tako je bilo sa Bihter. Kad sam prihvatila ulogu nisam znala kuda ce me ta struja odvesti. Kad ljudi vide mene, odmah pomisle na Bihter I kazu da ona je zgodna zena. Bihter je potpuno progutala Beren. Ljudi u meni vide Bihter I njeno ponasanje vezuju za mene. Ali ja sam samo nju igrala. Svaki glumac ima neku ulogu sa kojom ga gladaoci povezu I to ostaje, danas igram Fatmagul I svi pitaju da li je to Bihter. To je lepo, znaci da zam dobro odigrala Bihter.
Da li za kreiranje uloge koristis nesto svoje?
Ne volim da koristim fraze iz svog zivota I samu sebe za ulogu. Stvaranje uloge je komplikovan prozes, ali u svakoj ulozi moze da se bar malo nazre Beren. Kad dobijem neku ulogu kopam duboko po sebi da pronadjen odredzena osecanja, svaki karakter I svaku situaciju iz uloge pokusam da zamislim sebe u njoj I na taj nacin uvelicavan osecaj koji je potreban za ulogu.
Bihter je veliki lik…uvek je stitis?
Naravno. Ne moguce je ne voleti je. Ljudi osudjuju Bihter, I ja se ranije nisam mogla zamisliti u takvoj situaciji. Ali kada sam usla u Bihter shvatila sam da to sto se dogodilo njoj moze da se dogodi svakoj zeni.
Bihter ima poseban I zadivljujuci stajling, ali nekako ne moze a da ljudi ne komentarisu njen hod na visokim potpeticama…?
Da, nosila je cipele sa veoma visokim potpeticama. Vecina ljudi je govorila da ja ne znam da hodam na visokim stiklama, ali to je bio deo uloge. Namerno je ponekad uradjen taj nestabilan hod kako bi se dao akcenat na to da ona tu ne pripada, da nije sigurna I da u toj kuci ne moze biti svoja. Nije da je bas odlicno hodam na tako visokim potpeticama ali u seriji ne bi smeo da se uradi takav propust, to ne bi smelo da se vidi, ali ovo je bio deo scenarija.
Bihter je uloga koja ima veliku velicinu I opterecenje…
Bihter kao lik prolazi kroz razlicite faze…sa kucnom poslugom dozivljava nervne slomove, dovode je do ludila, onda prolazi kroz fazu ljubomore, ali Bihter nije mracna ona ima lepe osobine I lepe strane…mnogi glumci se plase mracnih strana uloge, ali Bihter svako zeli da igra. Bihter je dozivela popularnost mnogo vecu od ocekivane. Kada mi je scenario bio u rukama bila sam nervozna.
Müjde Ar glumica koja je 1976 odigrala Bihter mnogi su rekli da je bila veoma hrabra?
Postojao je prag koji se nije smeo preci. Bihter je voma hrabro napisan lik, za te godine. Cak I ako su tada nosile drugaciju odecu Bihter je imala veoma dubok dekolte I dosta sminke. Danas je Bihter bila olicenje mode. Ja volim Bihter. Ona je veoma poseban zenski lik u nasoj literature.
Musku deo publike nije bas prihvatio seriju…
Da, cula sam neke vozace kamiona ili ljude koji rade na benziskim pumpama kako kazu “ja sam zabranio mojima u kuci da gladaju seriju…” Smatram da se vecina nasih muskaraca plasi nekog Behlula. Dosta je kritikovan I Kivanc zato sto se umesao I odnos muz-zena. Steta sto u takvim oblastima muskarci brane zenama da gledaju seriju, smatraju da na taj nacin mogu da izbeglu da se tako nesto ne desi I kod njih. Ali time ne mogu postici nista, zamislite ako se u njihovoj blizini nadje lep muskarac kao sto je Kivanc. Onda ti muskarci stvarno imaju razloga za strah.

P.S. Znaci i nestabilan hod na stiklama je dio scenarija. Ay Allah, za ovu seriju pravo treba neki tumac :)

clivija
20.02.2012., 21:11
http://www.gifsoup.com/imager.php?id=1878170

Posjetite malo i ovu temu, bombardujte ih malo B&B, ja sam vec pocela :D
http://www.forum.hr/showthread.php?t=700936&page=8

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=364439933573322&set=a.361355813881734.103537.151683678182283&type=3&theater

Nezaboravni poljubac...

luisana
20.02.2012., 22:05
Bihter na sopstvenoj sahrani :)
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/62700_158953134122004_151683678182283_498599_70004 22_n.jpg

Zorée
20.02.2012., 22:08
Bihter je veliki lik…uvek je stitis?
Naravno. Ne moguce je ne voleti je. Ljudi osudjuju Bihter, I ja se ranije nisam mogla zamisliti u takvoj situaciji. Ali kada sam usla u Bihter shvatila sam da to sto se dogodilo njoj moze da se dogodi svakoj zeni.

Bihter je uloga koja ima veliku velicinu I opterecenje…
Bihter kao lik prolazi kroz razlicite faze…sa kucnom poslugom dozivljava nervne slomove, dovode je do ludila, onda prolazi kroz fazu ljubomore, ali Bihter nije mracna ona ima lepe osobine I lepe strane…mnogi glumci se plase mracnih strana uloge, ali Bihter svako zeli da igra. Bihter je dozivela popularnost mnogo vecu od ocekivane. Kada mi je scenario bio u rukama bila sam nervozna.
ima žena pravo, meni je lik bihter najdraži od svih koje sam do sad imala priliku gledati, fallen woman lik. nije bila baš crna, ni bijela, stalno je varirala...ponovno sam gledala seriju, do 43, tad je meni kraj priče behlul bihter,početak kraja, adnanovo silovanje, behlulov kukavičluk poslije nesreće. dalje se ne usuđujem, nemam živaca, pogotovo kad se behlul spetlja sa nihal. i gledam ovaj video i plačem čitavo vrijeme http://www.youtube.com/watch?v=D9r0N-DkIlY

clivija
22.02.2012., 18:52
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/407813_313297805370327_100000703315575_1052821_400 31679_n.jpg

clivija
22.02.2012., 19:08
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/381705_313297872036987_100000703315575_1052823_131 6443090_n.jpg

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/399306_313320622034712_100000703315575_1052984_639 57353_n.jpg

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/388251_313294262037348_100000703315575_1052728_147 1167173_n.jpg

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/401514_313294595370648_100000703315575_1052737_170 8469766_n.jpg

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/396200_313296462037128_100000703315575_1052777_159 8880914_n.jpg

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/405207_313296505370457_100000703315575_1052778_149 5103880_n.jpg

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/378057_313296605370447_100000703315575_1052781_147 6495020_n.jpg

clivija
22.02.2012., 20:12
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/409130_328177163882391_100000703315575_1097512_117 0370489_n.jpg

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/399781_328188230547951_100000703315575_1097549_113 3938461_n.jpg

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/401273_334135886619852_100000703315575_1113280_105 0381945_n.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/424108_334134399953334_100000703315575_1113259_199 5295352_n.jpg

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/427093_338503392849768_100000703315575_1123106_729 469365_n.jpg

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/395356_338503866183054_100000703315575_1123115_182 3921344_n.jpg

trnoruža
22.02.2012., 22:16
:rofl: Clivija, kizim, sakin ol :rofl:

kreativni nered
22.02.2012., 23:43
vauuuuuuuuuuuuuu, slikice su me istog tren vratile, kako su divne. i trganje vilica je tu i poljubci mili i mrski, i svakakvi ufffffffffff :504::504::504:

baš mi je to trebalo. jao kako mi fale. :tuzni::tuzni:

evo, štrika opet operira. na jednoj drugoj temi mi je dala žuti karton.
odgovorila sam joj sa ovime: ????????????????????????????? šta je ovo?? zapravo, čemu ovo???
ti fakat maltretiraš ljude ali stvarno bezveze.

čekam daljni tijek situacije :zubo:
ta žena stvarno maltretira ljude bezveze. ovo njoj postaje osobni teritorij za iživljavanje. da znam način na koji to prijaviti, napravila bi isti tren.

clivija
23.02.2012., 17:50
vauuuuuuuuuuuuuu, slikice su me istog tren vratile, kako su divne. i trganje vilica je tu i poljubci mili i mrski, i svakakvi ufffffffffff :504::504::504:

baš mi je to trebalo. jao kako mi fale. :tuzni::tuzni:

evo, štrika opet operira. na jednoj drugoj temi mi je dala žuti karton.
odgovorila sam joj sa ovime: ????????????????????????????? šta je ovo?? zapravo, čemu ovo???
ti fakat maltretiraš ljude ali stvarno bezveze.

čekam daljni tijek situacije :zubo:
ta žena stvarno maltretira ljude bezveze. ovo njoj postaje osobni teritorij za iživljavanje. da znam način na koji to prijaviti, napravila bi isti tren.

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/24334_381805073169_258434518169_4074983_6445346_n. jpg

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/30206_388956958169_258434518169_4225937_6572716_n. jpg

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/28106_390974793169_258434518169_4269518_1307052_n. jpg

luisana
23.02.2012., 18:07
Behlulov broj mobilnog 050 68-42 -77 -85 :)

luisana
23.02.2012., 18:10
Clivija, ove slike od juce, ova predzadnja, kad je ovo bilo??? :confused::ne zna:

clivija
23.02.2012., 19:36
Clivija, ove slike od juce, ova predzadnja, kad je ovo bilo??? :confused::ne zna:

U kamenoj kucici, kada ih je Besir snimao...:cerek:
Ako mislis na tu..:ne zna:

revolution
23.02.2012., 19:50

palo mi na pamet da ima neke konekcije na tv i direktno brani reprizu :503::D

clivija
23.02.2012., 20:21
Ask...

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=237028873044910&set=o.130419060359484&type=3&theater

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/430235_237028873044910_100002133973476_533295_1416 043838_n.jpg

luisana
23.02.2012., 20:56
Da, na tu sliku mislim. Vidim da je kamena kucica, ali mi nesto nije poznata ova scena :confused: ona u ovoj crnoj majici ili cemu vec.

kreativni nered
23.02.2012., 21:35
palo mi na pamet da ima neke konekcije na tv i direktno brani reprizu :503::D

oooooooooooooooooooooo revolucija, pa ti si živa. aj neka :D

ma štuka :zubo: , neda mi se sa njom zamarati. samo kad vidiš kakve idiotarije radi, pomislim jedino pa koliko moraš biti jadan. al dobro, ako joj je do takve moći, jbo te forum, a neka uživa. očito je ovo jedino mjesto gdje može, pa šibaj onda.

@clivija, slikice su predobre. nismo ih dugo stavljali, pa je baš osviježenje.

clivija
23.02.2012., 22:55
Da, na tu sliku mislim. Vidim da je kamena kucica, ali mi nesto nije poznata ova scena :confused: ona u ovoj crnoj majici ili cemu vec.

Ispod sive je imala crnu tuniku..Secas se..Culi su auto, ali su mislili da je neko nebitan..On gleda na prozorcetu, ona ga ceka na krevetu...:cerek:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=111974978891194

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/269943_10150237725813170_258434518169_7469086_3328 370_n.jpg

clivija
23.02.2012., 23:10
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/168591_497056453169_258434518169_6287752_7870703_n .jpg

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/307281_10150285586328170_258434518169_7927576_2770 70939_n.jpg

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/385095_10150413680828170_258434518169_8520775_1625 757973_n.jpg

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/391791_10150420583563170_258434518169_8537124_5239 70790_n.jpg

luisana
23.02.2012., 23:19
Clivija, sjetila sam se :D

http://www.gifsoup.com/imager.php?id=1878191
http://www.gifsoup.com/imager.php?id=1878288
http://www.gifsoup.com/imager.php?id=1878362

_Lolita_
24.02.2012., 11:27
Clivija, sjetila sam se :D

http://www.gifsoup.com/imager.php?id=1878191
http://www.gifsoup.com/imager.php?id=1878288
http://www.gifsoup.com/imager.php?id=1878362

luisana
25.02.2012., 13:20
Kako mi je lijepa ova slika :)

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/179412_490186526812_295314926812_6604694_5199460_n .jpg

clivija
25.02.2012., 14:01
Kako mi je lijepa ova slika :)

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/179412_490186526812_295314926812_6604694_5199460_n .jpg

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=S8VOP7kkjNc

¸.• ´♥` •.¸Bihter and Behlül¸.• ´♥` •.¸_Breathe me

luisana
25.02.2012., 14:29
Kako bih voljela da neko napravi video B&B s ovom pjesmom.
http://www.youtube.com/watch?v=QSb703_joWE&ob=av2n

clivija
25.02.2012., 20:48
Prelepe slike...:cerek: Neodoljivi su..

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/422683_328926740491660_100001230098638_949418_1299 508711_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/399833_328944017156599_100001230098638_949552_1785 593110_n.jpg
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/404194_10150547921782172_97723227171_9275338_17477 7047_n.jpg

Sienna..
25.02.2012., 22:56
http://forum.whatisfatmagulsfault.com/file/n3101423/07c4cc75.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=2ezQYt1c6xM&feature=related

Dosta sam pauzirala spremam se za trece gledanje :bonk: :D

Sta cu kad sam addicted :rolleyes:

Zorée
26.02.2012., 15:20
nakon drugog pomnijeg gledanja donjela sam sljedeće zaključke:
još više mi se zgadio behlul, nego prvog puta, i dalje kategorički stojim iza toga da on bihter nikada nije volio, niti je sve mislio ostaviti zbog nje. on bi se čitav život sa njom natezao ali tajno. i čitala sam temi i spojlere opet, i ne znam što ste se trudili toliko opravdat njegovo ponašanje, njega strah amidže, nije lako ostavit obitelj, a nitko nije gledao bihterin strah da je preljubnica i ista kao mater ! ona je od početka htjela il otići i priznati sve, ili prekinut s behlulom i spasit brak, no behlul joj nije dao, stalno je tražio vremena? a zašto ? da smisli kako da je se riješi bez posljedica ! i onda je tu uletila nihal, a ostalo je povjest ! i shvatila sam da je jedan od glavnih uzroka bihterinog pada upravo adnan
1. stavio ju je na zadnje mjesto, iza djece i posluge
2. mladu ženu nikako nije izvodio iz kuće...
i stojim iza toga da je nije volio, da je samo pohotni dedek koji je ubo mlado meso, jer uopće nije poštivao ni nju ni njezino mišljenje, a kad mu nije dala nekoliko dana, silovao je !
i za kraj, podržavam bihter od početka do kraja, prema behlulu je trebala biti i gora, i zgazit ga kao žohara, govno jedno prelijepo! i za kraj, sve ih je postavila na mjesto, sve one parazite, i peyker, i firdu, i adnana, i behlula. otišla ko dama !

clivija
26.02.2012., 17:43
i za kraj, podržavam bihter od početka do kraja, prema behlulu je trebala biti i gora, i zgazit ga kao žohara, govno jedno prelijepo! i za kraj, sve ih je postavila na mjesto, sve one parazite, i peyker, i firdu, i adnana, i behlula. otišla ko dama !

Ovo je bilo moje misljenje kada sam prvi put gledala..uH...Opsano sam bila ljuta na Behlula..Ali, kad sam gledala drugi, treci i jos koji put, sve manje sam bila ljuta i sve vise sam ga zalila..

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/309776_217116465019709_137132126351477_613482_9812 46648_n.jpg

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/429452_294529950611693_137132126351477_827390_4998 7722_n.jpg

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/167067_138239722907384_137132126351477_240691_2687 782_n.jpg

luisana
26.02.2012., 18:05
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/401085_325631304150253_100268806686505_876392_1828 891870_n.jpg

kreativni nered
26.02.2012., 18:38
e sad sam i ja podivljala :bonk::bonk: hoću reprizu na tevejuuuuuuuuuuu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :503::503::504::504:
slike, piskaranje, zahebancija, plakanje, radost....a jao baš mi fale. nekako mi bezveze sama gledat doma bez potpore tu sa foruma. ah, valjda ćemo doživjeti to u skoroj budućnosti.

_Lolita_
26.02.2012., 18:45
nakon drugog pomnijeg gledanja donjela sam sljedeće zaključke:
još više mi se zgadio behlul, nego prvog puta, i dalje kategorički stojim iza toga da on bihter nikada nije volio, niti je sve mislio ostaviti zbog nje. on bi se čitav život sa njom natezao ali tajno. i čitala sam temi i spojlere opet, i ne znam što ste se trudili toliko opravdat njegovo ponašanje, njega strah amidže, nije lako ostavit obitelj, a nitko nije gledao bihterin strah da je preljubnica i ista kao mater ! ona je od početka htjela il otići i priznati sve, ili prekinut s behlulom i spasit brak, no behlul joj nije dao, stalno je tražio vremena? a zašto ? da smisli kako da je se riješi bez posljedica ! i onda je tu uletila nihal, a ostalo je povjest ! i shvatila sam da je jedan od glavnih uzroka bihterinog pada upravo adnan
1. stavio ju je na zadnje mjesto, iza djece i posluge
2. mladu ženu nikako nije izvodio iz kuće...
i stojim iza toga da je nije volio, da je samo pohotni dedek koji je ubo mlado meso, jer uopće nije poštivao ni nju ni njezino mišljenje, a kad mu nije dala nekoliko dana, silovao je !

I ja sam u toku drugog gledanja i mogu reći da si djelomično u pravu. Behlul je po meni volio Bihter ali na neki svoj uvrnuti, "behlulovski" način. Bar u početku. No da bi ostavio sve radi nje - yok. :nono:
Trenutno sam na 22.epizodi a tamo negdje u 19.-toj Bihter ga sa jednom jedinom rečenicom savršeno opiše "On je samo nećak Adana Ziyagila". To je Arijela odlično primjetila. Samo je to i bio. Bez titule Adnanovog nećaka on je nitko i ništa. Jadni mali Behlul Haznedar, napušten od svih, ostavljen na ulici... :ne zna:
I da su uspjeli pobjeći tamo prvi put kad su i planirali, koliko bi trajali? Kladim se dva dana. Ako i toliko. Bihter bi se snašla, za nju se ne bojim ali on bez amđinog novca i utjecaja ne bi preživio.
Njihova je veza nažalost bila osuđena na propast kako god da okreneš.
I sve bi završilo puno sretnije da nije bilo onog nesretnog Azerbajdžana kad mu je Bihter sve oprostila. Inače, vratila bi se Adnanu...Behlul bi oženio Elif...Patka bi odrasla i napokon prebolila, shvatila da ima još ribe u moru... svi bi živjeli u prividnoj sreći do kraja života.
Ovako, tragedija je bila neizbježna. Bihter pored Nihal nije imala šanse...pogotovo nakon što je Behlul shvatio koje beneficije donosi titula Adnanovog zeta. Ne bi se on toga odrekao nikad. To je sve što je volio kod Nihal. :bljak: Parazit, sebičnjak i slabić.
I slažem se s tobom oko Adnana - nije ni to bila ljubav. Njemu je Bihter služila za pokazivanje i dokazivanje. :tuzni:

Zorée
26.02.2012., 19:51
Ovo je bilo moje misljenje kada sam prvi put gledala..uH...Opsano sam bila ljuta na Behlula..Ali, kad sam gledala drugi, treci i jos koji put, sve manje sam bila ljuta i sve vise sam ga zalila..
što si ga žalila ? pokvaren je igrač, i ja uopće nisam pomislila da se kaje, pa se onda spandžao sa nihal, već mu je voda bila do grla, bihter otišla, trudna, i uhvatio se najglupljeg argumenta da prekine sa njom ! ružno pričala o njemu ! molim te !

I ja sam u toku drugog gledanja i mogu reći da si djelomično u pravu. Behlul je po meni volio Bihter ali na neki svoj uvrnuti, "behlulovski" način. Bar u početku. No da bi ostavio sve radi nje - yok.
Trenutno sam na 22.epizodi a tamo negdje u 19.-toj Bihter ga sa jednom jedinom rečenicom savršeno opiše "On je samo nećak Adana Ziyagila". To je Arijela odlično primjetila. Samo je to i bio. Bez titule Adnanovog nećaka on je nitko i ništa. Jadni mali Behlul Haznedar, napušten od svih, ostavljen na ulici...
I da su uspjeli pobjeći tamo prvi put kad su i planirali, koliko bi trajali? Kladim se dva dana. Ako i toliko. Bihter bi se snašla, za nju se ne bojim ali on bez amđinog novca i utjecaja ne bi preživio.
Njihova je veza nažalost bila osuđena na propast kako god da okreneš.
I sve bi završilo puno sretnije da nije bilo onog nesretnog Azerbajdžana kad mu je Bihter sve oprostila. Inače, vratila bi se Adnanu...Behlul bi oženio Elif...Patka bi odrasla i napokon prebolila, shvatila da ima još ribe u moru... svi bi živjeli u prividnoj sreći do kraja života.
Ovako, tragedija je bila neizbježna. Bihter pored Nihal nije imala šanse...pogotovo nakon što je Behlul shvatio koje beneficije donosi titula Adnanovog zeta. Ne bi se on toga odrekao nikad. To je sve što je volio kod Nihal. Parazit, sebičnjak i slabić.
I slažem se s tobom oko Adnana - nije ni to bila ljubav. Njemu je Bihter služila za pokazivanje i dokazivanje.

sigurno sam u pravu...on zadržava isti obrazac ponašanja, što vidimo na elif, zanimljiva mu je neko vrijeme, a onda je odbaci ko krpu i ide dalje. bihter je bila samo jedna u nizu, jest malo intenzivnije sa njom bilo, ali nikada nije ništa uradio iz čega bi se dalo zaključit da će postupit sa njom na pravi način, da će ostat uz nju. sam je sebe uvjerio da je to ljubav. i jest da je bila odvratna prema njemu, zaslužio je. ništa nije mogao sam riješit, uvijek bi se hvatao njezine suknje " bihter skloni firdu, skloni nihal, bihter daj mi vremena" ! i vidjela sam na temi i na spojlerima da su ga opravdavali, a po meni mu nema opravdanja, bilo bi opravdanje da je kao čovjek otišao iz te kuće, nije morao sa bihter biti, svi smo svjesni da oni nikada ne bi uspjeli, samo pokazat pravo kajanje, a ne spašavat dupe! i ja isto mislim da nije bilo operacije teheran da mu bihi ne bi ni oprostila, u toj epizodi mu je dobro i rekla" sa mnom samo dižeš adrenalin"...i koliko su tamo neke tvrdile da se on kaje sa nihal, da podastirem još jedan dokaz da ne, poslije staklenika tko plače? tko se ne može pogledat u ogledalo? a tko bježi? i dalje nije trebalo ni gledati ! jer ako se netko kaje, kaje se odmah poslije čina a ne 10 mjseci poslije !

skvikic
26.02.2012., 20:20
Danas je našoj Beren rođendan............

_Lolita_
26.02.2012., 20:24
sigurno sam u pravu...on zadržava isti obrazac ponašanja, što vidimo na elif, zanimljiva mu je neko vrijeme, a onda je odbaci ko krpu i ide dalje. bihter je bila samo jedna u nizu, jest malo intenzivnije sa njom bilo, ali nikada nije ništa uradio iz čega bi se dalo zaključit da će postupit sa njom na pravi način, da će ostat uz nju. sam je sebe uvjerio da je to ljubav. i jest da je bila odvratna prema njemu, zaslužio je. ništa nije mogao sam riješit, uvijek bi se hvatao njezine suknje " bihter skloni firdu, skloni nihal, bihter daj mi vremena" ! i vidjela sam na temi i na spojlerima da su ga opravdavali, a po meni mu nema opravdanja, bilo bi opravdanje da je kao čovjek otišao iz te kuće, nije morao sa bihter biti, svi smo svjesni da oni nikada ne bi uspjeli, samo pokazat pravo kajanje, a ne spašavat dupe! i ja isto mislim da nije bilo operacije teheran da mu bihi ne bi ni oprostila, u toj epizodi mu je dobro i rekla" sa mnom samo dižeš adrenalin"...i koliko su tamo neke tvrdile da se on kaje sa nihal, da podastirem još jedan dokaz da ne, poslije staklenika tko plače? tko se ne može pogledat u ogledalo? a tko bježi? i dalje nije trebalo ni gledati ! jer ako se netko kaje, kaje se odmah poslije čina a ne 10 mjseci poslije !

Sakin ol, đenm. :zubo: I ja sam na Bihterinoj strani.
Ali opet tvrdim, u jednoj fazi te burne veze, njemu je bilo stalo to Bihter. Jako.
Kada i što se prelomilo u njemu, to ću probati otkriti sada u drugom gledanju.:ne zna:
Elif ne ubrajam pod nešto značajno. Ona je bila još jedna u nizu najprije a kasnije da prikrije znamo koga i što.
Bihter mu je bila drugačija, vjerujem da se istinski zaljubio. I sve dok nije bila potpuno pala, to je guralo. Što je Bihter više tonula u očaj, to se on više hladio. Zastranio je totalno nakon zaruka sa Patkom te poklonjene jahte i dionica holjdinga. Tu više nije bilo spasa. Gadljiv mi je bio u toj fazi i ne znam kako ću po drugi put proći te epizode. :cry:

_Lolita_
26.02.2012., 20:40
Bihter je bila snažna i energična osoba što je njega i privuklo k njoj. Ostavljala ga je bez riječi dok je je sve ostale vrtio oko malog prsta. S njom nije mogao tako. Laskalo mu je kad se Bihter počela zanimati za njega (scena kad skuži da mu je bila u sobi i osmijeh koji razvuče nakon toga :E)
Iako u početku nije bilo tako.Tamo negdje u trećoj epizodi kad Elif izjavi da je dobro što se ona udaje za njegovog strica jer tako smanjuje konkurenciju njoj, njemu je to bilo smiješno pod izlikom da je "hladna ko zmija i da ga ne zanima". Poslije je ipak buljio u njenu sliku u novinama i prekrivao amđinu glavu da vidi kako bi njemu pristajala. Valjda mu nije bilo drago što će jedan cvijet u bašći ipak ostati neubran. :zubo: Shvatio ju je kao još jedan trofej kojeg mora osvojiti, vjerujem da se ni sam nije nadao da će se zaljubiti u nju, zato je i bježao u početku i skrivao se u vezi s Elif.

Iako ovo ništa ne opravdava njegovo kasnije ponašanje prema njoj već me samo zanima što se to desilo da se pretvori u onakvog bezosjećajnog gada. :bljak: