PDA

View Full Version : Pobjeda ljubavi / Triunfo del amor

stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Adriancija
31.03.2011., 15:35
POBJEDA LJUBAVI (Triunfo del amor) (http://mojatv.wordpress.com/2011/03/31/pobjeda-ljubavi-triunfo-del-amor/) - od 14. travnja u 13 sati na Novoj TV!

Jay&AmberFan
31.03.2011., 15:37
Rekoh vam ja. :rofl: POBJEDA ljubavi :rofl: Imaju oni i Teresu, samo je čuvaju za bolje dane :rofl:

MateSt123
31.03.2011., 15:37
POBJEDA LJUBAVI (Triunfo del amor) (http://mojatv.wordpress.com/2011/03/31/pobjeda-ljubavi-triunfo-del-amor/) - od 14. travnja u 13 sati na Novoj TV!

odlicno :D al jako los termin

Jay&AmberFan
31.03.2011., 15:41
Grozan termin sasvim priliči groznoći te serije. :D Da je Teresa u tom terminu, onda bi bilo loše.. ovako je just fine :rofl:

MateSt123
31.03.2011., 15:44
Grozan termin sasvim priliči groznoći te serije. :D Da je Teresa u tom terminu, onda bi bilo loše.. ovako je just fine :rofl:

je da je serija loša,al vecina ljudi kod nas vole Levya i Peroni :rigo: stoga je serija trebala dobit bolji termin

Adriancija
31.03.2011., 15:45
Ako Gumus ima 112 epizoda kako i stoji u satnicama, onda bi nova serija trebala početi 20. travnja. Hoće li to biti turska ili Teresa, pitanje je sad...

Jay&AmberFan
31.03.2011., 15:46
Ako Gumus ima 112 epizoda kako i stoji u satnicama, onda bi nova serija trebala početi 20. travnja. Hoće li to biti turska ili Teresa, pitanje je sad...

Ili će jednostavno tamo preselit TDA i stavit po dvije epizode dnevno.

MateSt123
31.03.2011., 15:47

nadam se da ce bit Teresa :)
al vjerovatno ce bit ono lisce yaprak dokumu :flop::flop:

deni44
31.03.2011., 15:52
Rekoh vam ja. :rofl: POBJEDA ljubavi :rofl: Imaju oni i Teresu, samo je čuvaju za bolje dane :rofl:

Kaj sam ja rekao? naravno da je kupljena samo kaj je nemaju gdje ubaciti. Uskoro nam bude i Teresa došla. :D

Petra277
31.03.2011., 16:20
Los termin. :p

sweet ivi
31.03.2011., 18:35

Baš lijepo :) :top:

Ali jako loš termin :flop: :mad:

Ja nemam niš protiv glavnog para - mladi su, lijepi su, šta im fali :ne zna:
Već sam se začudila kak to da nema Levyja tak dugo, ne računam Zamku na Domi koja je negledljiva i gdje je on također jako loš, ali sad je, ako ništa drugo, oku ugodan :cerek: :D :Slin:, a i bolje glumi nego prije (Alex u Sortiju :s).
Maite je isto ok, u Mi Pecadu je bila baš dobra, šteta što je imala tako lošeg partnera, nisu si baš odgovarali najbolje.

Nadam se da će ova serija imati dobru kemiju između glavnih junaka (kao što su je imali u CCEA), bar to :o ako je prema ostalome loša...

plavusaxxxxxx
31.03.2011., 19:01
ajme, da je bar stave u 7, 8 navečer:ceka:

Jay&AmberFan
31.03.2011., 19:01
Ja nemam niš protiv glavnog para - mladi su, lijepi su, šta im fali :ne zna:

Talenta? :ne zna:

Paloma Negra
31.03.2011., 19:12
Super kaj je došla ova serija:s:s Sigurno ne gledam.

sweet ivi
31.03.2011., 19:21

Možda prije, ali sada su mi oboje puno bolji.

On je bio kriminalno loš u Acorraladi :flop:, a već mi se u Pasionu popravio dosta . U CCEA je eto imao nesreću da mu je lik tako glup i stalno cendra ko ucviljena udovica, ali je imao dobru kemiju s Mai, to se ne može poreći.
U Sortiju me pak oduševio :s, baš se vidi veliki napredak, i drago mi je zbog toga. :top:
Sad me baš zanima kakav će biti u TDA.

Ona mi je u RBD bila bljuf, totalno bezlična, uopće je nisam doživjela, bzv.
U CCEA je bila simpa :), opet je do scenarista što su kreirali da je lik tako glup.
A u MP je bila iznenađujuće dobra, baš sam se iznenadila kako je u nekim trenutcima nosila radnju. :cerek: Imala je dobru kemiju s ostatkom postave, osim s onime s kime je trebala imati najveću - sa partnerom.
I kod nje je napredak uočljiv, sad ću baš vidjeti je li i dalje ide u tom smjeru ili stagnira. :p

Nicole_Lilly
31.03.2011., 20:21
No offense, ali kakvih ima, i to baš sad na našim kanalima, njihov ''talent'' je čisto dobar.

Loš termin, da.

sonja:)
31.03.2011., 20:54

ne bi rekla za njega da je skroz propao slucaj sto se talenta tice, dokazao je u Sortiju. njemu fali malo mozga pri biranju projekata, jer ovako nakon Carle snimat s Mejiom, čisti fracaso, s konja na magarca, kako hoćete.
no , gledat ce se, na ff, Levy scene, i amen :rofl:

megan2711
31.03.2011., 21:00
njemu fali malo mozga pri biranju projekata, jer ovako nakon Carle snimat s Mejiom, čisti fracaso, s konja na magarca, kako hoćete.

e to se slažem :rofl:, termin je loš, poklapa se sa STD, pa će scene s W također na ff

nicky2009
31.03.2011., 21:48
koliko vidim po komentarima ovo neču gledati...ako su išli kupovat bolje da su uzeli prijašnju verziju "EL PRIVILEGIO DE AMAR" koja je puno bolja od ove...

31.03.2011., 21:54
koliko vidim po komentarima ovo neču gledati...ako su išli kupovat bolje da su uzeli prijašnju verziju "EL PRIVILEGIO DE AMAR" koja je puno bolja od ove...

al ne kontaš tamo ne glumi par svih parova, najnajnajslađi, najkemičniji, ma nuklearka eksplodira kad se Maite i Will pogledaju! :rolleyes::rolleyes:

mudrasova
31.03.2011., 22:35
Ma,ne gubite vrijeme gledajuci ovu glupost!Ovi Mexikanci rijetko kad urade dobru telenovelu/mislim na TELEVISU/.Cak su ASTECINE telenovele kvalitetnije!Kako su samo unakaradili PRAVO NA LJUBAV,sa ovim rimejkom!

Nicole_Lilly
31.03.2011., 22:46
Termin je baš loš. Direktan sudar s fiksnim terminom na HRT-u, koji nema šanse da nadjačaju. Bolje bi bilo da ovo ide u vrijeme Gumuš (dosta više s Turcima!!).

bela flor
01.04.2011., 00:49
nema šanse da gledam, nit želim nit mogu

cielo1
01.04.2011., 00:52
ne bi rekla za njega da je skroz propao slucaj sto se talenta tice, dokazao je u Sortiju. njemu fali malo mozga pri biranju projekata, jer ovako nakon Carle snimat s Mejiom, čisti fracaso, s konja na magarca, kako hoćete.

:rofl::lol: No prije s konja u govno. Jer Mejia ja ne znam kako je on došao do toga da ga doživljavaju kao top producenta i puštaju njegove serije u prime timeu:ne zna: Imao je u 90-ima dobrih serija poput La usurpadore (dok on mali dečec nije pobjego pa mi je serija postala:flop:, ali je opet kraj bio dobar) ili Esmeralde, no sad ja sam tad bila dijete i ne znam koliko bi mi sada te serije bile dobre. A u 2000-ima jedino La madrastra mi se fakat sviđala.
Ne znam je li ću gledati Triunfo, mislim Maite i William:cerek:, ali hoće li oni biti dovoljni? Gledala sam Privilegio koji je ono odličan. Ne znam, a i termin, valjda bu bilo reprize jer mi je tad Duena a to se ne propušta

cielo1
01.04.2011., 00:55
Ma,ne gubite vrijeme gledajuci ovu glupost!Ovi Mexikanci rijetko kad urade dobru telenovelu/mislim na TELEVISU/.Cak su ASTECINE telenovele kvalitetnije!Kako su samo unakaradili PRAVO NA LJUBAV,sa ovim rimejkom!

Da, ali kako koja. One tipične 'telenovela rosa' su sranje, ali ima Azteca kvalitetnih. Recimo zadnja njihova koju sam gledala je bila 2009. Mientras haya vida. E to mi je bila naj serija koju sam gledala te godine. Mogu je usporediti s argentinskim za kojima toliko žudim, a ne znam zakaj ih naše televizije baš ne otkupljuju

cielo1
01.04.2011., 00:59
Termin je baš loš. Direktan sudar s fiksnim terminom na HRT-u, koji nema šanse da nadjačaju. Bolje bi bilo da ovo ide u vrijeme Gumuš (dosta više s Turcima!!).

Nemoj ti meni po Turcima :azdaja:
Zezam se :). Ja sam isto takva bila kad je počela ludnica s 1001 noći. Ono nije to serija ako ne pričaju španjolski. no onda sam pogledala Gumuš i :cerek:
i ljubav pukla. Lo siento Mexico, hosgeldin Turci. No ne mogu ja bez svoje prve ljubavi:)

Maria Mexicana
01.04.2011., 08:40
Isuse, ajmese, Mai i Will :cereK: Tooooooooo!!!! Hvalim te Bože, napokon ponovo oni dvoje kod nas:cerek::cerek:

Jay, ne slažem se s tobom, mislim da oni oboje imaju talenta, pogotovo Mai, jako su ljepi zajedno imaju kemiju koja osvaja :cerek: Od CCEA je prošlo puno i mislim da su oboje napredovali. Nisu krivi oni ako Mejia seriju upropasti...

Da je serija tisuću puta loša, ja gledam jer su oni tamo, a ja ih jednostavno obožavam :cerek: Iako nemrem podnjet Rufficu, žrtvovat ću se...

Lišće
01.04.2011., 11:23
Nemoj ti meni po Turcima :azdaja:
Zezam se :). Ja sam isto takva bila kad je počela ludnica s 1001 noći. Ono nije to serija ako ne pričaju španjolski. no onda sam pogledala Gumuš i :cerek:
i ljubav pukla. Lo siento Mexico, hosgeldin Turci. No ne mogu ja bez svoje prve ljubavi:)

ja sam isto bila jako skeptična prema turskoj seriji,ali već prva epizoda šehi mi je bila dobra.meni su turske serije uglavnom puno bolje nego meksičke,a gledala sam meksičke od malena i fakat ih voljela.sad mi valjda više pašu turci zbog promjene temperamenta i sl.
maite je super cura i nek joj je sa srećom,ali levy me ne fascinira.a ruffo da ne spominjem.

Paloma Negra
01.04.2011., 12:58
Isuse, ajmese, Mai i Will :cereK: Tooooooooo!!!! Hvalim te Bože, napokon ponovo oni dvoje kod nas:cerek::cerek:

Jay, ne slažem se s tobom, mislim da oni oboje imaju talenta, pogotovo Mai, jako su ljepi zajedno imaju kemiju koja osvaja :cerek: Od CCEA je prošlo puno i mislim da su oboje napredovali. Nisu krivi oni ako Mejia seriju upropasti...

Da je serija tisuću puta loša, ja gledam jer su oni tamo, a ja ih jednostavno obožavam :cerek: Iako nemrem podnjet Rufficu, žrtvovat ću se...

Ja bi rekla da Levy pogotovo ima talenta, a ne Maite, gledala sam ja i Mi pecado i Sortilegio i obe serije mi nisu bile bog zna kaj, ali mora se priznati da je Levy rasturio u ulozi Alexa dok mi se Maitina gluma uopće nije dopala.

Da, od CCEA je prošlo jako puno, čak godinu dana.

Drago mi je kaj je došla ova serija jer znam da neće biti nikakva konkrencija Duenji, ne pada mi napamet gledati ovaj Mejijin masakr, ja njih kao par ne volim, CCEA sam mrzila i bila sam zahvalna Bogu kad je CCEA konačno završio nakon 195 epizoda.

01.04.2011., 13:33
Jay, ne slažem se s tobom, mislim da oni oboje imaju talenta, pogotovo Mai, jako su ljepi zajedno imaju kemiju koja osvaja :cerek: Od CCEA je prošlo puno i mislim da su oboje napredovali.

kak je proslo puno brate, pa svako od njih je snimio samo jednu sapunicu u međuvremenu:rolleyes:, s time da meni osobno, Mi Pecado i Sortilegio nisu novele za uspoređivati uopće, MP se nisam mogla natjerat pratit koliko god sam mozda htjela, zbog hacijenda štiha, jabučica i D.Castro ali jednostavno je bila dosadna. Sorti je s druge strane po meni, jedan od boljih projekata unazad deset, ako ne i vise godina i cak i netko ko nevoli Estradu ili Levya, svi priznaju da je rastavio Alexa na proste faktore i tu je debelo ispred Maite. ona je meni slatka i nista vise. o TDA sam cula od cura na, sada spojlerima valjda vec, samo sve najgore, i ni sto Maite i Willa im nece pomoci. s time da ja osobno, famozne kemije vidim u minimali. on uvijek glumi nekog belosvetskog čovjeka, a ona uboge poluretardirane kretenkuse, ostavljene u sirotištu blablabla :rolleyes: pare mi vise stariji brat i seka nego neki par da si padnem na dupe.

Jay&AmberFan
01.04.2011., 13:41
Ja tu seriju ne mogu shvatit za ozbiljno. Dođe mi ko parodija na telenovele, umirem od smijeha svakog petka kad skinem američki "The Soup" u kojem REDOVITO ismijavaju klipiće iz serije. Maite (po meni) nije dobra glumica, slatka je, simpa je, al da se baš pretrga od glume, ne pretrga se. Levy je možda bio za stepenicu više u "Sortilegiju", ali ima groznu dikciju (90% njegovih scena se treba gledat uz prijevod) i opet, nije baš glumački među boljima. No, sto ljudi, sto ćudi. :ne zna:

Nicole_Lilly
01.04.2011., 15:41
Joj, bez uvrede ikome, ali ove priče o WM su stvarno dosadne. Nitko ih nije ni spomenuo kao baš ''MW'', a odmah se krenulo s ismijavanjem, sprdanjem i :rolleyes: . Gledate masu gorih stvari i gorih glumaca, pa nema ovakvih priča. Hu kerz više za MW, njihovu kemiju, CCEA i sl. Mislim, briga mene, svatko gleda što hoće, ali komentari su toliko kontradiktorni da su postali smiješni.

Lenny Angels
01.04.2011., 16:56
Ja tu seriju ne mogu shvatit za ozbiljno.
:top:, takodjer!! Ali cu isto pogledati, ako repriza bude u normalnije vrijeme, mislim da od 5 osnovne nisam bila doma u 13:00.
Kad na novoj bude repriza, sapunica koje budu u 13:00, neko normalno vrijeme ili ih uopce ne bude??

anchy_<3
01.04.2011., 17:43
ovu seriju gledam već neko vrijeme online na internetu i nije bogzna što, al navikla sam na nju, pa et... da vidimo kraj...

serija je ok za odmorit mozak :rofl:

na novoj ju neću gledat jer mi ne odgovara termin... ipak je STD važnija :cerek:

pipa
01.04.2011., 18:04
Joj, bez uvrede ikome, ali ove priče o WM su stvarno dosadne. Nitko ih nije ni spomenuo kao baš ''MW'', a odmah se krenulo s ismijavanjem, sprdanjem i :rolleyes: . Gledate masu gorih stvari i gorih glumaca, pa nema ovakvih priča. Hu kerz više za MW, njihovu kemiju, CCEA i sl. Mislim, briga mene, svatko gleda što hoće, ali komentari su toliko kontradiktorni da su postali smiješni.

Potpis na post :s:s:s

Super sto pocinje kod nas bas sam happy :cerek:
ali je grozan termin :mad:
Nadam se da ce uskoro dobiti termin Gumusa ovaj par to zasluzuje :cerek:
slazem se Nicole s tobom dosta s Turcima :rolleyes:

Ja ju gledam na netu i ok je kakvih sve sranja od sapunjara ima kod nas :eek:
Sto mi je dosadno ide na ff kao na netu a Levy-eve scene se naravno gledaju :kava:

anchy_<3
01.04.2011., 18:22
Ja ju gledam na netu i ok je kakvih sve sranja od sapunjara ima kod nas :eek:
:

potpis... pogotovo uz domu i rtl 2. ovo je još podnošljivo

Mia_12
01.04.2011., 20:06
uuh jedva cekam!! :cerek: sonja tii si kraljica :rofl:

Levyrroni.. :cerek:

telenovelas queen
01.04.2011., 20:55
Aa nista od reprize? :S
:/ A jbg, ne moze se sve. xD

Amelie
02.04.2011., 00:44
Ja sam bacila malo pogled i nije baš toliko loša serija kao što sam mislila da će biti, ali jeste loša. Najviše zato što je apsolutno sve u ovoj seriji već prežvakano toliko puta da je to neverovatno. Ovo dvoje glavnih glume kao na autopilotu, pojave se i kažu svoje replike, ali pored takvog scenarija ništa drugo i nije moguće.
Najgora mi je zbog Dominike Palete, što bi se reklo, pala sa konja na magarca. Nakon onakve uloge u MEPS, ovde glumi onu naj naj naj najbljutaviju i najdosadniju negativku.

Estrella Azul
04.04.2011., 16:40
@Nicole - potpis na sve.

Ima svačega danas pa nitko ništa ne komentira.
Ali, baš to, neka svatko gleda što hoće, tako i ja razumijem da će neki gledati ovo, neki ne. I stvarno se ne želim uplitati u to, svatko ima pravo na svoj izbor i ukus. Ja ću ju gledati jer me zanima, tj. barem ću pokušati jer je termin stvarno grozan, a Williama i Maite još jednom želim gledati ispred kamera kao jedan stvarno dobar i meni osobno drag glumački par upravo zbog načina na koji iznose zadanu priču, bez ikakvih drugih ideja i primisli.

Plavi kaputić
04.04.2011., 17:16
meni se ovo uopće ne čini loše. ne volim ni eriku b. a ni victoriu r. ali to mi neće pokvarit gledanje. maite i levy su mi preslatki, a već sam davno napisala da je komentiranje glume u sapunicama smiješno.
ako netko može podnjet g.spanic u STD(iako je inače odlična serija) onda može podnjet sve!

Estrella Azul
04.04.2011., 17:25
Ni meni Erika i Ruffica nisu omiljene, no što sad, valjda neće biti toliko loše da ih uopće neću moći gledati. :mig:

odbjegla
04.04.2011., 17:39
Meni je Victoria Ruffo super,ali tu seriju ne znam da ću baš pratiti možda malo bacim pogled

04.04.2011., 17:52
ako netko može podnjet g.spanic u STD(iako je inače odlična serija) onda može podnjet sve!

:rofl::rofl:
ma ja sam pogledala prvih par epizoda i vec tu mi je ruffica digla zivac, no eto, ko i svi, potrudit cu se zbog willa. moj problem je sto mene i maite zivcira svojim umilim glasicem. jedine podnosljive od cijelog casta uz willa su daniela romo, koja kao glumi neku vjerski nastrojenu luđakinju, pa tu i onda otpada jer MRZIM takve likove, i eventualno Paleta, al ona glumi sta, valjda zensku koja oće maxa preotet maite, pa tu i ona otpada. ajd dobro, onaj pop nije loš:rofl:
bože, sta ja sve moram trpit zbog tog w.:rofl::rofl:

pipa
04.04.2011., 22:55
Sonja nisi jedina koja svasta trpi zbog Willa :rofl: :rofl:

Erika B. je odlicna u seriji jedna od boljih likova,Victoria na pocetku uzasno iritantna ali poslije se malo popravila pop je dobar Paleka koma....

Ali najbolji su meni bez obzira na sve Will i Maite :cerek: :cerek:
zbog njih i gledam TDA :cerek: moze proci Daniela Romo mada mi se ne svidja njen lik i Pablo Montero je simpa u paru sa Fernandom :cerek:

@kaputic
pozzzz
serija nije tako losa kako se prica ima svojih nebuloza kao i svaka ali je bolja sto puta od MDA i Aurore barem meni.....

Aura<3
04.04.2011., 22:58
ajde bas super sta dolazi na tv, ali je jako los termin ..

doxjackson
05.04.2011., 13:34
Meni osobno oni imaju tu kemiju i odličan su par, gledam seriju redovno na internetu i stvarno odlično glume, ima nekih likova koji su dosadni al gledam samo zbog njih :D
sva sreća kaj su seriju stavili pred kraj školske godine mogu ju većinom odgledat na praznicima ;D

doxjackson
05.04.2011., 13:37
Priča kao priča ove sapunice, a ono klasika ko u svakoj, ima tih nekih svojih nedostataka ali da se pogledat ;)
kad počneš gledat u početku imaš filing ko da su glavni likovi Ruffo i Rios :S, previše se i njima u početku radi..

doxjackson
05.04.2011., 13:39
Meni osobno oni imaju tu kemiju i odličan su par, gledam seriju redovno na internetu i stvarno odlično glume, ima nekih likova koji su dosadni al gledam samo zbog njih :D
sva sreća kaj su seriju stavili pred kraj školske godine mogu ju većinom odgledat na praznicima ;D

Sailor Venus
07.04.2011., 00:25
aaaaa!!:cerek: jedva čekam, volim njih dvoje, super su par i slažem se da ima kemije među njima, zašto kažete da nemaju talenta, meni dobro glume... jedino mi ne paše baš termin kao što vidim i ostalima... da je bar u pola 2... do 13:15 mi je gospodarica :D

mp3david
07.04.2011., 11:46
nemogu vjerovat od serije "oprezno s anđelom" više baš i negledam tako puno sapunice i sad vidim njih dvoje opet ponovo glumi,prepredobro i sad znam da ću nešt i gledat hehe,zašto je loš termin molim lijepo,tek pola sata nakon serije u pola jedan na htv1...uopće nije loš termin...

splićanka1983
07.04.2011., 12:32
slžem se s vama. termin je loš, a samo bi 15 min sve popravilo. ma kojih 15, 5 min. ali hvala bogu na snimalici, pa će se samo gledati najprije STD, a onda levy. koji gušt, svi moji naj glumci u otprilike uru ipo i tako svaki dan. jedino me malo strah kako će sad levy glumit, jer mi je u Sortiju bija presavršen i nekako mislim da bi mu gluma mogla ići prema dole. iskreno se nadam da tako neće bit. zamku ne gledam (nemam domu tv), tako da je ovo prvo od sortija di ću ga gledati i jedva čekam.
a maite opet s njim, hm o njoj nemam neko posebno mišljenje, samo san je gledala u CCEA i to ne do kraja. bilo mi je negledljivo, unatoč levy-u. opet ista uloga, opet siroče ogorčeno na biološke roditelje šta su je ostavili. ne sviđa mi se šta glumci dobivaju isti tip uloge, stalno trube iste rečenice, sa istim reakcijama. ne mogu se tako dokazati nikako i pokazati svoj eventualni talent.
uglavnom, vidit ćemo šta će bit od ovoga, još 7 dana, koliko sam shvatila i onda opet počinje levymanija za nas koje ga jednostavno obožavamo.

Estrella Azul
07.04.2011., 12:32
@davidmp3 - loš je za one koji možda baš tad nisu u mogućnosti gledati ovo. :mig: Npr. meni je jer tad nikad nisam kod kuće.
Baš sam danas gledala nešto malo na YT-u, izgleda dobro.

pipa
07.04.2011., 12:36
Da termin je los ali zato je tu snimalica :cerek: :cerek:
Mada ja gledam preko neta ali to nije to kad nije na velikom ekranu
jos samo sedam dana jedva cekam

bas tako @Splicanko Levymania pocinje :s:s:s za nas koji ga obozavamo :cerek:
priznajem nije kao u Sortiju ali bez obzira na sve i dalje je odlican :top:

Sailor Venus
07.04.2011., 14:39
Ja volim victoriu ruffo, u macehi mi je bila odlicna, super mi je uvodna pjesma un alma sentenciada od thalie, slusam ju vec 2 tj svaki dan.. Ne znam zasto, ali william mi se cini malo ruzniji nego prije :( promijenio je frizuru? Ko da nema kose ://

mp3david
07.04.2011., 17:38
victoria ruffo?? jojj pa ona mi je predobra,ma jedva cekam tu seriju...

Maria Mexicana
08.04.2011., 10:55
I meni je Ruffica bila u Maćehi izvrsna, super je odigrala Maríu, jako uvjerljivo i dirljivo. Al tu mi ide na jetra, nemrem ju slušat, stalno plače i govori "Dios mío dónde está mi hija"? :rolleyes: Non stop, mi hija, mi hija...:rolleyes:

A Romica se pak stalno moli pred raspelom... Ajde mi molim vas objasnite nešto vi koji gledate to... Kak si je ona tak dobra s Maríom, vidjela sam neke avancee gdje se María njoj povjerava, onda su bile neke slike gdje ona nju grli i plače, María Romicu, mislim...

Ja ću si isto snimat, to moram gledat svakako :D

Paloma Negra
08.04.2011., 11:04
A Romica se pak stalno moli pred raspelom... Ajde mi molim vas objasnite nešto vi koji gledate to... Kak si je ona tak dobra s Maríom, vidjela sam neke avancee gdje se María njoj povjerava, onda su bile neke slike gdje ona nju grli i plače, María Romicu, mislim...

To pitanje trebaš postaviti na spojlerima.:mig:

plavusaxxxxxx
08.04.2011., 12:12
vidjela sam entradu i sviđa mi se, nisam znala da je naslovna pjesma od Luis Miguela - Tres palabras, tu pjesmu slušam već mjesecimahttp://yoursmiles.org/ssmile/music/s0527.gif (http://yoursmiles.org/s-music.php?page=1)

nicky2009
08.04.2011., 23:22
meni se pjesma od entrade ne sviđa...kakva pjesma takva i serija:flop:

william
09.04.2011., 16:16
meni se pjesma od entrade ne sviđa...kakva pjesma takva i serija:flop:

slazem se

mlac13
10.04.2011., 10:28
Čini se da će ipak biti repriza u 9:05 h.

Estrella Azul
10.04.2011., 10:51
Uf, još gore. Ne stignem gledati ni tad.

mlac13
10.04.2011., 10:59
Nadam se da će se serija emitirati u 16:9 formatu, pošto se sada sve Telemundove i Televisine telenovele snimaju u HDTV 1080i rezoluciji.

deni44
10.04.2011., 11:14
Nadam se da će se serija emitirati u 16:9 formatu, pošto se sada sve Telemundove i Televisine telenovele snimaju u HDTV 1080i rezoluciji.

Mislim da neće jer se ništa na Novoj ne emitira u tom formatu. Oni će tek krajem godine preći na 16:9. :mig:

cielo1
10.04.2011., 11:40
Meni se nimalo ne sviđa ta prva početna m elodija od Luisa Miguela. Puno mi je bolja, zapravo odličan mi je duet Maite i Marca di Maura A partir de hoy. Ne znam da li će kasnije ta pjesma biti uvodna melodija.
A za ovu od Thalije nisam znala. Baš ću je poslušati

mlac13
10.04.2011., 11:43
Nadam se da Nova TV neće rezati entradu telenovele.

Poncho23
13.04.2011., 10:05
Sutra ! *_*
Maite :cerek:
Levy -> fuj to.xD

LOST01
13.04.2011., 10:47
Meni je entrada :cerek::cerek:
nadam se da ju neće rezati :ne zna:

Poncho23
13.04.2011., 19:29
Meni je entrada :cerek::cerek:
nadam se da ju neće rezati :ne zna:

I ja isto :) Ali poznavajući njih .. Nebi me čudilo .. :rolleyes:

nicky2009
13.04.2011., 22:09
kod ove serije i bolje da je NE prikazuju...

Estrella Azul
13.04.2011., 22:11
Meni je entrada skroz solidna, nije nešto vau, ali ono, dobra je, mada mislim da će ju rezati, ništa čudno za njih.

pipa
13.04.2011., 22:12
Entrada nije losa a pjesma je koma bolja je A partir a hoy :cerek: :cerek:

Sutra u 13.00 pocinje a ja jedva cekam drugu epizodu i M&M :cerek:

I ja isto mislim da nece biti entrade kao i obicno :rolleyes:

nicky2009
13.04.2011., 22:14
Entrada nije losa a pjesma je koma bolja je A partir a hoy :cerek: :cerek:

Sutra u 13.00 pocinje a ja jedva cekam drugu epizodu i M&M :cerek:

u ovome se slažem...boldano

Estrella Azul
13.04.2011., 22:15
Joj, da, A partir de hoy. :cerek: Još ona Thalijina pjesma, obje su mi predivne.
@pipa - je li se tamo pojavljuju možda pjesme od grupe Camila, Besame i Abrazame ili sam ja to nešto krivo shvatila? :ne zna:

pipa
13.04.2011., 22:18
Ne znam draga mozda su bile ali ja ih ne znam ali ima lijepih pjesama :cerek:

Estrella Azul
13.04.2011., 22:23
To vjerujem. :cerek: Nema veze, hvala ti svejedno, vidjet ćemo kad počne. :mig:

Maria Mexicana
14.04.2011., 08:26
Joooj, ja ću gledati kad dođem doma... María i Max :cerek: :cerek: Jeeedva čekam :D

pipa
14.04.2011., 10:45
Maite i Will se pojavljuju u drugoj epizodi da se ne iznenadite....

Sweety tweety
14.04.2011., 10:51
Joj, da, A partir de hoy. :cerek: Još ona Thalijina pjesma, obje su mi predivne.
@pipa - je li se tamo pojavljuju možda pjesme od grupe Camila, Besame i Abrazame ili sam ja to nešto krivo shvatila? :ne zna:

Da,kasnije se tokom serije pojavljuju pjesme Besame i Abrazame od grupe Camila i obje su predivne :cerek:

plavusaxxxxxx
14.04.2011., 11:11
Da,kasnije se tokom serije pojavljuju pjesme Besame i Abrazame od grupe Camila i obje su predivne :cerek:

daaa, prekrasne su!!!http://yoursmiles.org/tsmile/heart/t4525.gif (http://yoursmiles.org/t-heart.php?page=1)šteta što se serija prikazuje u tom teriminu u kojem je, nikako mi ne odgovara:(:(:(

nicky2009
14.04.2011., 11:50
REPRIZA serije i na DOMA TV oko 02.35h (pred kraj programa)

deni44
14.04.2011., 12:02
Koji slatki logo su napravili. :rofl: NOT. :kava:

nicky2009
14.04.2011., 12:02
nema ENTRADE (isto ko i kod JQTA-samo logo preveden na HR)

vox
14.04.2011., 12:15
STVARNO! Čemu otkupljuju nove telenovele ako ih masakriraju... Bolje da su stavili seriju na Domu! Tamo bi barem stavili entradu...
I samo da vam kažem da se Maite i William pojavljuju u 2 ep. a njihov susret je predobar! Obavezno pogledati...

Poncho23
14.04.2011., 12:17
STVARNO! Čemu otkupljuju nove telenovele ako ih masakriraju... Bolje da su stavili seriju na Domu! Tamo bi barem stavili entradu...

Potpis !

deni44
14.04.2011., 12:26
Bit će entrade večeras na Doma Tv. Čim su stavili na Doma Tv mora da je imaju u 16:9. :rofl:

Ionako prva epizoda sa entradom, cortinillama i salidom traje 48 minuta, bez toga će trajati 45 i 15 minuta reklama. :lol: Koji su to likovi. Znači da Teresa neće imati entradu nego samo kraj entrade kao i Asi gdje se pojavljuje logo. :p

Paloma Negra
14.04.2011., 13:32
Okrenula sam na Novu nakon kaj mi je završila Duenja, vidjela Ruffo s kečkama:rigo: i ugasila televizor, ma ne pada mi napamet ovo gledati, možda tu i tamo naletim na neku scenu.

deni44
14.04.2011., 13:33
http://img714.imageshack.us/img714/4318/0001tssnapshot001615201.th.jpg (http://img714.imageshack.us/i/0001tssnapshot001615201.jpg/)

Izašlo iz bolesnog uma Nove tv. :rofl:

splićanka1983
14.04.2011., 13:39
nisan uspila gledati, hvala bogu na snimalici, pa ću u toku dana kad uvatin vrimena. a vidila san 1 scenu. i opet su napravili da se ruffo zaljubi u svećenika. o bože. već viđeno. i moran priznati da mi je bilo totalno idiotski gledati nju "mladu djevicu koja se nikad nije poljubila" dajte ljudi, pa mogli ste naći mlađe glumce da odrade te epizode dok ne "odrastu". eto to je zamjerka, za ostalo ćemo vidit

sweet ivi
14.04.2011., 15:01
preloša prva epizoda :flop: (jedna od najgorih uopće koje sam dosada gledala)

debela ruffo s onim groznim pletenicama :brukica: još budem imala noćne more od nje (i njezinih pletenica) :horor:
(kaj je bio takav bed naći neku mladu glumicu da odglumi tih par scena victorie u mladosti :rolleyes:)

pa ona i onaj pop :rigo: :facepalm:

Ruffo i Osvaldo i njezino valjanje po plahtama :bljak:

D. Romo kao darkerica :eek: jedino je ona neki k...c valjala, makar već vidim da bude brzo postala naporna sa tim svojim vjerskim pizdarijama :blabla:

Sutra ću pogledati samo zbog Maite i Willa :cerek:, ali izgleda da Triunfo(Fracaso) del Teror/Horor ne bum pratila, čitat ću vaše komentare na ovom topicu, i onda možda koji put i prebacim na novu ako bude baš nešto ekstra zanimljivo, ili pogledam dijelove u reprizi, ali nakon ovog dns nema šanse da to pogledam od početka do kraja, nemam ja živaca trpiti odvratnu Ruffo toliko dugo, unatoč Willu (i Maite), makar mislim da budu i njih dvoje (opet) dosta razdvojeni, tak da mi i oni otpadaju ako krenu ko u ccea smjeru, to sam pogledala prvih 30-ak nastavaka dok se nisu rastali, i onda sam prestala, i još na kraju reda radi vidjela završnu epizodu...

sanjcho_mo
14.04.2011., 15:06
Moj Bože...počelo je ...pocahontas Victoria i virhensita de Guadalupe :lol:...

Pogledat ću vjerovatno par puta zbog MyW ali to je to...:)

Estrella Azul
14.04.2011., 15:46
Ajme, logo je preočajan, no barem mi je drago zbog reprize na Domi. Jest da je malo glupo vrijeme, ali bolje i to nego da ju uopće ne mogu gledati.
Ja sam već prije pogledala prvu epizodu, možda i nije nešto posebno dobra, no mislim da su kasnije sve bolje i bolje, vidjet ćete i sami. I koliko ja znam na temelju onoga što sam pogledala na YT-u i Dailymotionu dosad, Max i Maria uopće neće biti nešto previše razdvajani tijekom telenovele, Mejia je tu napravio dobru stvar, a ne kao Nathalie u CCEA s JM-om i MC.

Poncho23
14.04.2011., 18:00

Ako misle rezat Teresu i izmasakrirat je, bolje da Teresu stave na domu :)

garfield01
14.04.2011., 18:12
A stvarno su mogli naći mlađe glumce za scene iz mladosti.
Zašto se svaki svećenik u seriji mora zvati Juan Pablo, a sluškinja Tomasa? :misli:
On je tek nakon seksa skužio da je njegov poziv biti svećenik! E sad, ili je ova bila jako loša ili je nešto drugo u pitanju...
I odmah ona ostala trudna i u pet mjeseci nije to skužila. :rolleyes:

Petra277
14.04.2011., 18:20
Pogledala sam samo zadnjih 10 min.
Ajme one pletenice :rofl: Pa jesu mogli neku mladu glumicu nac da je odglumi ove prve dvije epizode :lol:
Ja cekam WyM :D

Estrella Azul
14.04.2011., 18:36
Tu se slažem, stvarno su mogli naći neke mlađe glumce da glume Juana Pabla i Victoriju u mladosti. Maite je komotno mogla odglumiti nju, a i za njega bi se lako našao neki glumac.

Sailor Moon <3
14.04.2011., 19:40
ne mogu vjerovat da nema entrade koja mi je super, a onaj logo je prestrašan, kak su mogli to napravit, nakon svake reklame sam čekala da bude, a ono ništa..:facepalm: moram se složiti da je prva epizoda loša i netko je prije napisao da će se isprve činiti da je victoria glavna glumica i stvarno je tako.. i da moram nešto prokomentirat, ne znam hoćete li se složit..uglavnom, victoria i juan pablo kao na početku imaju 20 godina, znači njegova mama ima recimo 40, dakle sad u sadašnjosti bernarda bi trebala imati 60 godina??!! :confused: u seriji ispada da je ona od victorie starija 20 godina, a u stvarnosti je starija 3 godine! mislim da su to preloše napravili jer je preočito da je nemoguća takva dobna razlika između njih dvije... nisam se nadala da će daniela romo biti zločesta, to mi se sviđa, zasad mi se sviđaju glumci.. joj, a kad dođu maite i william .. :cerek: drago mi je da na domi ima repriza, nekad neću moći gledati ovaj normalni termin, a u 8 ujutro zbog faksa ne mogu gledat reprizu na novoj.. super :top:

Alejandro^^
14.04.2011., 20:41
http://www.youtube.com/user/marcovinicio1985#p/a/u/1/CmLx9blQ0OA

WTF??

LOST01
14.04.2011., 20:57
nema entrade???:eek::eek::eek:
pa te s nove treba :Snajper:
btw.jel u prvoj epizodi se pojavljuje na kratko helena rojo??

Estrella Azul
14.04.2011., 21:40
Hahah, ovaj link ne kužim, totalno je drukčija pjesma od originala. :ne zna:

pipa
14.04.2011., 23:06
Prva epizoda i Victoriine keckice :lol::lol:
Slazem se da su trebali staviti mladje glumce da ih glume u proslosti ovo je totalno glupo napravljeno kako su dobro to napravili u Cuando de enamoro :top:
isto su imali pricu o proslosti i bili su mladji glumci
bilo je sasvim ok napravljeno za razliku od ovdje :eek:

Ah sta se moze moramo jos malo da otrpimo Victoriu i keckice :rofl:
Druga epizoda ce biti puno bolja pojavljuju se Max i Maria :cerek: :cerek:

Ocekivala sam da ce unistiti entradu glupa Nova TV :rolleyes:
ne znam koja je im je to fora s entradom i odlaznom spicom :eek:
steta sto nece dati odlaznu spicu mrak je :kava:

Jay&AmberFan
15.04.2011., 01:41
Na Doma TV puštaju sa špicom... glupa Nova, majko mila... Zapravo, nije mi jasno ni čemu je puštaju na Novoj? Lijepo su je direktno mogli na Domu i amen...

E sad, što se tiče epizode.. mwahahaha.. hororrrrrrrrrr... Najbolji su Santamarina i svećenik kao otac i sin :lol::rofl:

Ruffo s kečkicama.. :lol:

Koje ismijavanje El privilegio de amar, strahota.

deni44
15.04.2011., 07:40
To ni meni nije jasno.

Što se tiče prve epizode koma mi je, još jednom Ruffo plače i govori mi hija. Strahota!! Ja ne znam može li ona dobiti koju ulogu gdje ima dijete i nije prošlo 20 godina od njezine tragedije? :lol:

Maria Mexicana
15.04.2011., 07:53
Ajme koja glupost, teško odjeliti glumce i nekima dat gostujuću ulogu da odrade to...

Isa
15.04.2011., 08:27
Ja se slažem sa komentarima o starosti Ruffice i Olivaresa (Juan Pablo). Stvarno su trebali uzeti mlađe glumce.
Što se tiče Ruffice kao modne kreatorice-zašto su je obukli kao staru bakicu, a ona kao stvara nove trendove?

deni44
15.04.2011., 08:51
Evo entrade :D

http://www.youtube.com/watch?v=ZwpGR7JKzr0

splićanka1983
15.04.2011., 08:51
To ni meni nije jasno.

Što se tiče prve epizode koma mi je, još jednom Ruffo plače i govori mi hija. Strahota!! Ja ne znam može li ona dobiti koju ulogu gdje ima dijete i nije prošlo 20 godina od njezine tragedije? :lol:

nemoj zaboraviti da je ta "mi hija" ponovo od - svećenika!!!!! :rolleyes:

zvrnda
15.04.2011., 08:58
Slažem se da Rufica ni pod razno ne može glumiti neke curice, cak ni sa kikama. Negdje je napisano kako je Viktorija "prekrasna modna dizajnerica". Ne znam što je to tocno prekrasno na njoj. Uopce ne mogu vjerovati da je nekome palo na pamet od nje pokušati napraviti nevino, mlado djevojce.:eek:

mala angie
15.04.2011., 12:03
Victoria i Maria bas mogu proc ko mama i kćer.:)

plavusaxxxxxx
15.04.2011., 12:48
jučer sam malo pogledala:flop: ne zanm da li je dobro suditi prema onome što sam vidjela cijelu seriju, ali ne sviđa mi se uopće, a Rufica:flop::flop::flop: baš je antipatična, i ono valjanje po plahtama, bljakkkkkk, prva epizoda me definitivno nije privukla:rolleyes:

plincezica
15.04.2011., 12:53
meni uopce nije bilo toliko lose..mislim da cu pratit seriju,jer mi je najprimamljivija od svih sto se trenutno nude..i ako sam dobro vidila ima 150 nastavaka,sto je oke..

Plavi kaputić
15.04.2011., 13:12
meni uopce nije bilo toliko lose..mislim da cu pratit seriju,jer mi je najprimamljivija od svih sto se trenutno nude..i ako sam dobro vidila ima 150 nastavaka,sto je oke..

slažem se s tobom. meni se isto sviđa, iako se još oni glavni nisu pojavili.

ni ja ne volim ruficu a bome ni eriku, ali nije bitno.ostalo mi se čini ok.

žao mi jadnog čovjeka(svećenik), uz onog monstruma od majke.a nije ni loš s bradicom....:rofl:

pipa
15.04.2011., 13:40
Prva epizoda je koma zato je druga bila bolja :top:
bar nismo gledali Victoriu s keckama :rofl:

Steta sto scena s Maxovim tusiranjem kratko trajala :(
ali odlicna scena kad spasava bakicu od lopova :cerek:

Max i Joxepin zelembac :cerek:
Koji ulazak u tvrtku ne moze proci da ga nijedna zena ne zaustavi
koji sarmer :cerek:

A tek scena kad ga Victoria nije htjela pustiti na sastanak a on gleda kroz vrata :rofl: predobra scena :top:

Maria preslatka :cerek: a glupa Victoria odmah napala zbog ljubomore.....

A tek njihovi pogledi na kraju i pjesma A partir de hoy :kava:

Aurora :)
15.04.2011., 14:02
Prva epizoda je koma zato je druga bila bolja
bar nismo gledali Victoriu s keckama

Steta sto scena s Maxovim tusiranjem kratko trajala :(
ali odlicna scena kad spasava bakicu od lopova :cerek:

Koji ulazak u tvrtku ne moze proci da ga nijedna zena ne zaustavi
koji sarmer :cerek:

A tek scena kad ga Victoria nije htjela pustiti na sastanak a on gleda kroz vrata :rofl: predobra scena :top:

Maria preslatka :cerek: a glupa Victoria odmah napala zbog ljubomore.....

A tek njihovi pogledi na kraju i pjesma A partir de hoy :kava:

Ajme,sjećam se kad sam išla gledat tu scenu kad je serija počela s prikazivanjem u Meksiku.Jako lijepa scena...ti njihovi pogledi i ona pjesma je baš divna :cerek:
Bila sam gledala neko vrijeme tu seriju,iako sam puno scena preskakala,i bili su mi baš fora onaj Maxov frend i Maxova sestra :cerek:

pipa
15.04.2011., 14:17
I ja gledam preko neta i preskacem dosadne scene
ali vrijedi gledati zbog Willa i Maite :cerek: :cerek:

Nadoknadili su svu razvdvojenost iz CCEA ovdje su jako malo odvojeni :cerek:

evo entrade malo je losiji klip
http://www.youtube.com/watch?v=q6t45mQ08_4&feature=related

Sweety tweety
15.04.2011., 15:09
http://img863.imageshack.us/img863/9324/phpkvba4iam.jpg (http://img863.imageshack.us/i/phpkvba4iam.jpg/)http://img717.imageshack.us/img717/930/phppqvpmtam.jpg (http://img717.imageshack.us/i/phppqvpmtam.jpg/)http://img853.imageshack.us/img853/3957/phpwji1ubam.jpg (http://img853.imageshack.us/i/phpwji1ubam.jpg/)http://img851.imageshack.us/img851/7802/phpntw8j0am.jpg (http://img851.imageshack.us/i/phpntw8j0am.jpg/)http://img840.imageshack.us/img840/9697/phplvjjujam.jpg (http://img840.imageshack.us/i/phplvjjujam.jpg/)http://img192.imageshack.us/img192/2337/php6awmx9am.jpg (http://img192.imageshack.us/i/php6awmx9am.jpg/)http://img858.imageshack.us/img858/7067/phpfc9u2jam.jpg (http://img858.imageshack.us/i/phpfc9u2jam.jpg/)http://img64.imageshack.us/img64/7110/phpnzvcxbam.jpg (http://img64.imageshack.us/i/phpnzvcxbam.jpg/)

Evo uživajte,divni su :cerek:

charlyse
15.04.2011., 15:44
ima se di pogledat prva epizoda tek sad vidim u novinama da je počela serija a -maite i Williama jako volim :cerek:

memyselfni
15.04.2011., 16:35
Ovo je serija za debile. Teško je povjerovat da se ovo zaista nekom može svidjeti, neovisno o dobi, spolu, obrazovanju...

Od dijaloga, radnje, do raspodjele uloga...onaj tko je ovo pravio je doslovno, ali doslovno na razini djeteta od nekih 7-8 godina. Prestrašno...

svašta se može u tim sapunicama istrpiti ali za ovako nešto stvarno postoji nekakav limit ispod kojeg nitko ne bi trebao ići. U potpunosti maloumno.

nela5
15.04.2011., 16:40
Ovo je serija za debile. Teško je povjerovat da se ovo zaista nekom može svidjeti, neovisno o dobi, spolu, obrazovanju...

Od dijaloga, radnje, do raspodjele uloga...onaj tko je ovo pravio je doslovno, ali doslovno na razini djeteta od nekih 7-8 godina. Prestrašno...

svašta se može u tim sapunicama istrpiti ali za ovako nešto stvarno postoji nekakav limit ispod kojeg nitko ne bi trebao ići. U potpunosti maloumno.

bravo ti, vidiš, ako nisi čuo/čula svako ima svoje mišljenje!!!
i nama je serija super, tebi je grozna, stoga nevidim šta tražiš na ovoj temi. ADIO!

memyselfni
15.04.2011., 16:52
Pazi ove, ko da je izletila ravno iz ove sapunice. Ćeri, pročitaj svoju prvu rečenicu, pa se onda opet osvrni na moj upis, tj. moje mišljenje o ovom produktu, a na koje, kako mudro veliš, svatko ima pravo. Jeli sad bolje?

Kad si se već javila i kažeš da ti je super, evo meni bi bilo super da mi objasniš što ti je to super u ovoj seriji. Oduševljava te kako Victoria Ruffo plače po 3425424535 x za izgubljenom kćeri, koju, sasvim originalno, ima sa svećenikom...again? Oduševljavaju te besmislene scene poput one kada Maite Perroni 5 minuta grli Victoriju Ruffo? Oduševljavaju te kečke Victorie Ruffo koja glumi djevojčicu? Oduševljava te tegla Osvalda Riosa? Ili kako delikventi pet minuta pljačkaju nepokretnu staricu i čekaju da ih William Levy razoruža? Ili te oduševljava William Levy?

15.04.2011., 16:59
ja sinjala malo danas u kantini dok je Alex u zelenom :horror: lamburđiniju spašavao babe na ulici i tako :lol::lol::lol:

mislim,s ve sam to vec rekla onomad na spojlerima, al prva epizoda TDA biće da je najlošija prva ep. ikada snimljena. casting fulan onako žešće, Ruffica glumi sama sebe 20 godina mlađu :confused: pop glumi sam sebe 20 godina mlađi :confused: Santamarina glumi muža Daniele Romo :confused:
:facepalm:
Marija Desampaerada sa debilnim kečkicama, moli uslugu od uberfejms dizajnerice Ruffice "jel vas smijem zaglit i poljubit?":confused:
boooooooooože Mejia!
ps: prijevod u vokativu "marija desamparado" :lol:

ps: al Will je lijep :)

Jay&AmberFan
15.04.2011., 17:20
Ovaj susret je bio za upišat se od smijeha. 5 minuta tupa faca i smiješkanje :lol::s Šteta samo šta trate super pjesmu na to dvoje... Asti gospe, tko je ovo pisao, ma Emmya odmah :s

imatina
15.04.2011., 17:29
ovo je negledljivo, ko neka parodija, a Levy od glume ni g:flop:, grozan mi je tu:horor:, a kad se sam sjetim kak sam ga "hvalila" u Sortillegiu, majko mila, gde mi je bila pamet:facepalm: :bonk:

nela5
15.04.2011., 18:23
Pazi ove, ko da je izletila ravno iz ove sapunice. Ćeri, pročitaj svoju prvu rečenicu, pa se onda opet osvrni na moj upis, tj. moje mišljenje o ovom produktu, a na koje, kako mudro veliš, svatko ima pravo. Jeli sad bolje?

Kad si se već javila i kažeš da ti je super, evo meni bi bilo super da mi objasniš što ti je to super u ovoj seriji. Oduševljava te kako Victoria Ruffo plače po 3425424535 x za izgubljenom kćeri, koju, sasvim originalno, ima sa svećenikom...again? Oduševljavaju te besmislene scene poput one kada Maite Perroni 5 minuta grli Victoriju Ruffo? Oduševljavaju te kečke Victorie Ruffo koja glumi djevojčicu? Oduševljava te tegla Osvalda Riosa? Ili kako delikventi pet minuta pljačkaju nepokretnu staricu i čekaju da ih William Levy razoruža? Ili te oduševljava William Levy?

jer sam ja negdje povrijedila tvoje mišljenje???? ti si NAŠE jer si rekla da je ovo serija za debile što će reći da smo mi debili...

i šta tražiš na ovoj temi,ako je ovo tema za one koji prate i vole seriju?!

ajd ajd neda mi se gubit vrijeme :***

imatina
15.04.2011., 18:25
kolko znam ovo nije tema samo za fanove serije:kava:

nela5
15.04.2011., 18:26
kolko znam ovo nije tema samo za fanove serije:kava:

pa oprosti ali ja neću dozvoliti da me netko naziva DEBILOM a nezna me
uostalom pogledajte moj potpis

imatina
15.04.2011., 18:30

da nije u redu nazivati nekog debilom, tu si u pravu

al da je ovo tema samo za one koji vole seriju, tu nisi u pravu:kava:

tolko od mene,pozz

sortiadictos
15.04.2011., 18:34
Ovaj susret je bio za upišat se od smijeha. 5 minuta tupa faca i smiješkanje :lol::s Šteta samo šta trate super pjesmu na to dvoje... Asti gospe, tko je ovo pisao, ma Emmya odmah :s

apsolutno! Emmya odmah:lol: koja je to samo dramaturgija, režija.. šteta što tih 5 min nisu pretvorili u slow motion npr. ufff to bi bio super efekt -tupave face koje traju i traju i traju...

15.04.2011., 18:35

ja mislim da se netreba toliko sekirati. reci da je serija za debile je mozda ipak malo pregrubo.
al da je debilna, pa je :rofl::rofl:

pipa
15.04.2011., 18:38
@Nela
tako je :s:s:s
necemo dozvoliti da nas se naziva debilima
svatko ima pravo na svoje misljenje ali ne i na vrijedjanje.....

Ja npr. ne volim turske serije ocajne su mi :mad:
ali ne idem na te teme i ljude ne nazivam debilima
nek svatko gleda sta hoce veliki je izbor.....

@Imatina
sto je falilo Willu u Sortiju tako je bio odlican ipak je to Carla :cerek:
a ovo je Mejia i priznajem nije mu gluma kao Sortiju ali nije tako ni los kako sto ti pricas
samo ti gledaj Turke mi cemo Willa i sve ok nema nikakvih problema :mig:

Swetty odlicne slike :cerek: :cerek:

Paloma Negra
15.04.2011., 19:14
Ujutro dok je bila repriza naletila sam na Ruffo s kečkicama:rigo:
Svaki put kad okrenem, baš moram vidjeti nju s tim odvratnim pletenicama i još kad je onom govorila da se nikad nije poljubila, smučilo mi se u želucu.:bljak: I umrla sam od smijeha kad sam vidjela da Santamarina glumi muža od Romo.:rofl:

Nicole_Lilly
15.04.2011., 19:16
Ma da, Carla ne zna pisati gluposti, ona je mastermind iza svakog masterpiecea. :rofl:

Sve je jasno po pitanju prve epizode TDA (i Ruffo :zubo:), ali hajde, budimo realni u svakom aspektu. Televisine sapunice i nisu proizvod koji idemo gledati zbog tako vrhunske kvalitete.

memyselfni
15.04.2011., 19:53
ja mislim da se netreba toliko sekirati. reci da je serija za debile je mozda ipak malo pregrubo.
al da je debilna, pa je :rofl::rofl:

E pa to. Nije rečeno doslovno, više slikovito. Pa ti dijalozi: "Moram naći svoju kćer. Mihaaaaa, mihitaaaaaa...", i onda se pojavi Maričuj. "Kasniš. Sigurno si bila u crkvi u koju stalno odlaziš". "Ja sam zavodnik, istina, ali bit ću vjeran u braku. Žena me samo mora očarati". I onda se opet pojavi Maričuj.
Pa onda oni petominutni pogledi, zaljubljivanje, koja režija. :lol:
"Divim vam se oduvijek. Moj najveći san je postati manekenka. Smijem li vas zagrliti i poljubiti" I onda opet 5-minutno grljenje i vrhunska režija na djelu. :s

To je sve skupa izgledalo kao da netko predstavlja neku seriju za vrtićki uzrast, ali doslovno. Nikad gora prva epizoda sapunice se nije pojavila, prestrašno. Oni Eduardo Santamarina muž Daniele Romo i otac onom svećeniku koji od njega izgleda stariji 10 godina. Pa one kečke i ona zalijepljena kosa na svećeniku. Kao neka parodija. Ono da je netko nadrogiran režirao, ne bi onako ispalo. :s

Jay&AmberFan
15.04.2011., 20:03
Ma da, Carla ne zna pisati gluposti, ona je mastermind iza svakog masterpiecea. :rofl:

Sve je jasno po pitanju prve epizode TDA (i Ruffo :zubo:), ali hajde, budimo realni u svakom aspektu. Televisine sapunice i nisu proizvod koji idemo gledati zbog tako vrhunske kvalitete.

Za ovo prvo, khm "Moja sudbina si ti" khm... nije ni Carla najsjajniji biser...

Što se tiče ove serije, ja jesam realan, jerbo ovo je meni stvarno NE-GLE-DLJI-VO. Shvaćam da se serija gleda zbog M/W jer čisto sumnjam da bi ovo itko gledao da su neki XY glumci umjesto njih dvoje, štoviše mislim da bi kritike bile još i gore. No meni je ovo ubitačno. Dijalozi za upucat se, Bernarda je opisana kao vještica iz Snjeguljice (samo joj jabuka fali), negativci samo naprave zlobnu facu i to je vrhunac... onaj netalentirani nogometaš, pa baba kepec Salinas koja mlati peršinom neku drugu svraku na tržnici :s Virgencita i plakanje na sve strane... Jest da Televisa ima glupe serije u većini slučajeva, ali Mariana de la noche, Mi pecado i sve ostale bljezgarije su mila majka naspram ovog...

Petra277
15.04.2011., 20:09
I nisam gledala danas :( Gdje bi mogla pogledat? Ima na YT? :D

Jay&AmberFan
15.04.2011., 20:13
I nisam gledala danas :( Gdje bi mogla pogledat? Ima na YT? :D

Imaš reprizu danas na Doma TV u 2:15.

Nicole_Lilly
15.04.2011., 20:21
Za ovo prvo, khm "Moja sudbina si ti" khm... nije ni Carla najsjajniji biser...

Što se tiče ove serije, ja jesam realan, jerbo ovo je meni stvarno NE-GLE-DLJI-VO. Shvaćam da se serija gleda zbog M/W jer čisto sumnjam da bi ovo itko gledao da su neki XY glumci umjesto njih dvoje, štoviše mislim da bi kritike bile još i gore. No meni je ovo ubitačno. Dijalozi za upucat se, Bernarda je opisana kao vještica iz Snjeguljice (samo joj jabuka fali), negativci samo naprave zlobnu facu i to je vrhunac... onaj netalentirani nogometaš, pa baba kepec Salinas koja mlati peršinom neku drugu svraku na tržnici :s Virgencita i plakanje na sve strane... Jest da Televisa ima glupe serije u većini slučajeva, ali Mariana de la noche, Mi pecado i sve ostale bljezgarije su mila majka naspram ovog...

Moram spomenuti i sam Sortilegio, izgleda da svi zaboravljaju kako je Zepeda glumio Brunu s 18 godina u prvoj epizodi. A Romo svoj lik s 20 godina manje. Ako ćemo realno. Mejia je šrot, ali ne budimo licemjerni po pitanju Estrade.

Ja se apsolutno slažem za TDA. Loša je. Ali stvar je u tome da nije toliko loša kao što ju se pokušava predstaviti. Barem ne kad se uzmu u obzir ostale novele koje Televisa izbaci. Isto sranje, drugo pakovanje. No ono što bode u oči je način na koji se kritizira. Sve ide pod krinkom ''Mejia, Mejia...'' Pa da, Mejia je loš. Loša je i Lartilleux. A što je s Osoriom, Larrosom i ekipom? Sraćke koje oni produciraju se jednake ovome što sada gledamo. Samo se ovdje apsolutno sve ironizira i stalno se poziva n M/W. Pa M/W su više i bogu i vragu dosadili, pogotovo kada ih se krene uvlačiti na ama baš svaku temu, bacanje usporedbi i sl. Zašto se ovakve stvari ne pišu na temi Acorralada? Zašto nisu na Las Vias del Amor? Zašto nisu na EANTP? Činjenica je da je novela loša. Ali isto je činjenica da vlada određen ''bias'', i da sa ama baš svake strane vlada pristranost, a ama baš svaka strana ju negira. I to pod dvije iste parole - ''Pa to je Meija, što se može očekivati'' i ''Na stranu što je to Mejia, to i to štima...''. I da se većina rasprava svodi na najobičnije provokacije koje su krenule još od nesretne CCEA.

Lenny Angels
15.04.2011., 20:30
Pazi ove, ko da je izletila ravno iz ove sapunice.

:lol::lol::lol:, sorry, ali ovo mi je prekomicno.

memyselfni
15.04.2011., 20:34
Pa u Sortilegiu to nije izgledalo ni približno nakaradno kao ovdje. I usprkos tome, jedno kad David Zepeda s 35 glumi sebe s 18 i kad Ruffo s 50 glumi sebe od 18.

Ne znam što ti želiš reći. Da je sve isto i nije. Ova serija koja je išla prije, je meni isto bila grozna, dosadna, promašaj...isto ona Patricia Navidad glumi čednu majku čopora odrasle djece, bez krova nad glavom, silovana...a izgleda ko porno diva. Ali dijalozi nisu bili toliko infantilni, debilni.
Ipak, serije poput Oprezno s anđelom, Zamka, More ljubavi i ove spadaju u dno dna tv produkcije i ne razumijem što je tu sporno. Možda se u daljnjim epizodama odjednom poboljša (ne znam kojim čudom) ali ovo sad je prestrašno.

Nicole_Lilly
15.04.2011., 20:41
Bome je izgledalo nakaradno. Pogotovo obrijani Zepeda koji je trebao proći kao balavac. To s glumatanjem 20 godina mlađeg sebe nikad ne izgleda dobro i normalno.

Ja ne mogu reći da mi dijalozi u sapunicama ikad djeluju pametno i hvale vrijedno, nešto na što ću se u životu referirati. Ono što govorim je da jest loše, ali da se ne razlikuje od drugih sranja koje MX izbaci, a naši prostori revno gledaju.

memyselfni
15.04.2011., 20:50
Meni su Ruffo s kečkama i polijepljena kosa na svećeniku puno nakaradniji od obrijanog Zepede. :rofl:

Slažem se da su to sve sranja, ali ipak postoje neke minimalne razlike. Ovo što je dosad prikazano je dno dna.

Nicole_Lilly
15.04.2011., 20:54
Ne kažem da nije nakaradnije, odurno je bilo. Logičnije bi bilo da je stavio Maite da to odradi. Ili neku random glumici. Ono zašto spominjem Sortilegio je stalno referiranje na Carlu kao ''bezgrešnu'', što nije točno. Svi oni imaju svoje nebuloze. Samo ih neki imaju puno više.

Jay&AmberFan
15.04.2011., 20:57
Pa u Sortilegiu to nije izgledalo ni približno nakaradno kao ovdje.

Aaaaaaa sjeti se samo hippi Daniele Romo i onog njenog jebača kojeg je pregazio bicikl, motor, šta već :lol::s Komedija... Al činjenica je da je Daniela Romo sa svojih 50 godina to bolje odglumila nego Fuffo ovdje s 45...

Nicole_Lilly
15.04.2011., 21:01
Aaaaaaa sjeti se samo hippi Daniele Romo i onog njenog jebača kojeg je pregazio bicikl, motor, šta već :lol::s Komedija... Al činjenica je da je Daniela Romo sa svojih 50 godina to bolje odglumila nego Fuffo ovdje s 45...

Točno to. Zepeda s teen šilt kapicom. :rofl:

Ovo za Ruffo stoji, ona je ionako čisti :rigo: , glumila sebe s 50 ili 20.

megan2711
15.04.2011., 21:58

:s:s:s

Ovo za Ruffo stoji, ona je ionako čisti :rigo: , glumila sebe s 50 ili 20.

Definitivno, :rolleyes:

Nisam baš uhvatila današnju, em popisivači + izvanredne vijesti

Nicole_Lilly
15.04.2011., 22:11
Megan, nisam mislila ovo za Carlu doslovno. :mig:

u prolazu...
15.04.2011., 22:35
ma dajte, Carla možda jest najbolja u svom poslu, ali daleko od toga da u prvom redu sa svojim žalibožejada ženskim likovima može biti smatrana za nekog majstora kao što je ovdje čest slučaj. sapunjara je ipak samo sapunjara

nego htjedoh pitati, koja je serija to s motorom i hipi Romom i da nije tko naletio na kakav linkić:moli:?

vox
15.04.2011., 23:20
ma dajte, Carla možda jest najbolja u svom poslu, ali daleko od toga da u prvom redu sa svojim žalibožejada ženskim likovima može biti smatrana za nekog majstora kao što je ovdje čest slučaj. sapunjara je ipak samo sapunjara

nego htjedoh pitati, koja je serija to s motorom i hipi Romom i da nije tko naletio na kakav linkić:moli:?

evo tu na 4:50 premotaj http://www.youtube.com/watch?v=8U0IqrS2-Dw&feature=related

I tu oni nisu u nekim 20ima već prije u kasnim 30ima jer su im djeca već na fakultetu i starija a da ne govorim da ta hipiRomica se ne može usporediti sa plačljivom Ruffo u TDA! Znači ta hipiRomica tu ima nekih 40 god. ako joj djeca imaju 20...
I nzn. kakve to Carla ima žalibožejada ženske likove meni je npr. Maria Jose odličan lik pogotovo nakon promijene i napada na nju i uboda nožom!
Hipolita u Alboradi još mi je ostalo bičevanje urezano u pamćenje!
Camila u Passion tu mi je čak i Susana Gonazlez dobra.
Matilde u Amor real.
a tek Lucero u Lazos de Amor tri lika svaki poseban na svoj način i dobar! Još se sićan dignute obrve na kraju serije!

Eto zašto volin toliko Carlu Estradu zato jer u svakoj njezinoj seriji mi se svidila priča i način kako je prenesena, odglumljena, dočarana od glazbe u seriji koja je ono vrh tu u ZD se naveliko puštala La passion po lokalnim radio stanicama u vrime Passiona na HRT-u!
Carla ako nije najbolja onda je sigurno pri vrhu najboljih producenata na Televisi!
A meni je najbolja i to je moje mišljenje i nadan se da me neće razočarati!

Lidiya
15.04.2011., 23:48
sviđa mi se što ima na domi repriza,premda je malo kasno. al akd završe moje kćeri reprize će ić oko 00:45h.

mala angie
16.04.2011., 00:45
dns sam gledala ovaj Fracaso! :rofl: W naravno neodoljiv kao uvijek - i jedina svjetla točke serije - kako ga žene opsjedaju,kao da glumi sam sebe!:rofl::rofl:
Dijalozi su i meni debilni, one cure se idu slikat s nekim glumcem i pitaju ga mogu li ga poljubiti?!:confused: i Maite onda pita može li zagrlit i poljubit dizajnericu, ono wtf. s tim ljubljenjem?!:eek:

sweet ivi
16.04.2011., 01:01
Što se tiče ove serije, ja jesam realan, jerbo ovo je meni stvarno NE-GLE-DLJI-VO. Shvaćam da se serija gleda zbog M/W jer čisto sumnjam da bi ovo itko gledao da su neki XY glumci umjesto njih dvoje, štoviše mislim da bi kritike bile još i gore. No meni je ovo ubitačno. Dijalozi za upucat se, Bernarda je opisana kao vještica iz Snjeguljice (samo joj jabuka fali), negativci samo naprave zlobnu facu i to je vrhunac...

:top: :mig:

onaj netalentirani nogometaš, pa baba kepec Salinas koja mlati peršinom neku drugu svraku na tržnici :s Virgencita i plakanje na sve strane...

:rofl: :lol:

Jest da Televisa ima glupe serije u većini slučajeva, ali Mariana de la noche, Mi pecado i sve ostale bljezgarije su mila majka naspram ovog...

Šta Mi pecado spominješ u kontekstu ovog ajmo to tako reći "čuda"??? :eek:
Jbt, naspram ovog, MP je kao serija koja bi trebala zaslužiti Zlatni globus :o :kava:
A i MDLN je neusporediva, ona je - "posebna kategorija" :s :D

Ja se apsolutno slažem za TDA. Loša je. Ali stvar je u tome da nije toliko loša kao što ju se pokušava predstaviti. Barem ne kad se uzmu u obzir ostale novele koje Televisa izbaci. Isto sranje, drugo pakovanje. No ono što bode u oči je način na koji se kritizira. Sve ide pod krinkom ''Mejia, Mejia...'' Pa da, Mejia je loš. Loša je i Lartilleux. A što je s Osoriom, Larrosom i ekipom? Sraćke koje oni produciraju se jednake ovome što sada gledamo. Samo se ovdje apsolutno sve ironizira i stalno se poziva n M/W. Pa M/W su više i bogu i vragu dosadili, pogotovo kada ih se krene uvlačiti na ama baš svaku temu, bacanje usporedbi i sl. Zašto se ovakve stvari ne pišu na temi Acorralada? Zašto nisu na Las Vias del Amor? Zašto nisu na EANTP? Činjenica je da je novela loša. Ali isto je činjenica da vlada određen ''bias'', i da sa ama baš svake strane vlada pristranost, a ama baš svaka strana ju negira. I to pod dvije iste parole - ''Pa to je Meija, što se može očekivati'' i ''Na stranu što je to Mejia, to i to štima...''. I da se većina rasprava svodi na najobičnije provokacije koje su krenule još od nesretne CCEA.

O, pa pišu se, kako ne, svrati koji put na temu, ne znam ima li koga tko mi se dosad nije našao na tapeti da ga popljujem, hehe... Na tu seriju se isplati koji put baciti pogled isključivo da pukneš od smijeha i rugaš se koliko je loša, a glumci kriminalni (barem tako ja činim)...mig... Kakvih se bisera ima, ja ne mogu vjerovati...

Ipak, serije poput Oprezno s anđelom, Zamka, More ljubavi i ove spadaju u dno dna tv produkcije i ne razumijem što je tu sporno.
Možda se u daljnjim epizodama odjednom poboljša (ne znam kojim čudom) ali ovo sad je prestrašno.

Potpis...xD...

Tak mi je svejedno čija je telenovela, ak je loša, loša je, popljuvat ću je, a ako ima neka iznimka pohvalit ću je.
Isto tako, ako je serija dobra, hvalit ću je, a ono što ne valja, kritizirat ću.

16.04.2011., 11:41
Bernarda je opisana kao vještica iz Snjeguljice (samo joj jabuka fali), , ...

:lol::lol::lol::lol: aaa to je to, nikako se nisam mogla sjetit na koga me podsjeća s tim ovratnicima na košuljama :rofl::rofl:

Plavi kaputić
16.04.2011., 16:47
ali ste se napalili, pa serija uopće nije tako loša...

ima i mnogo, mnogo gorih pa su se opet gledale....

iako drugu epizodu nisam pogledala cjelu(zbog problema sa snimanjem), uspjela sam nešto pohvatat i vidjela ono dvoje, zbog kojih seriju i vrijedi gledat!

jedino se nadam da levy neće imat tu polukomičnu ulogu momka koji bježi pred raspojasanim obožavateljicama..jer on je meni ipak najbolji kad jeonako, ozbiljan, tužan, ostavljen...:cerek:

pipa
16.04.2011., 19:07
Bas tako Kaputicu :mig: serija nije tako losa kakvih sve sranja ima na tv-u :(

Ne brini nece kad upozna Mariu bit ce joj vjeran bas kako je rekao Fabianu
bit ce suza i svacega :( :( :(

Maria Mexicana
16.04.2011., 19:31
Slažem se s Kaputićem, nije uopće loša serija toliko, baš su dobri... Ako niš drugo, bolja je od CCEA utoliko što nema pričanja s mrtvom bakom na tavanu... :kava: :lol: I bolji su im likovi tu, nego u CCEA, mislim, María i Max...

Al prva epizoda brate mili smijurija teška:lol: Ja se od početka pa do kraja nisam prestajala smijati, toliko da mi je ma došla vidjeti šta se događa :lol: Doslovce jedna minuta nije prošla i već vidiš: Ruffica se moli u crkvi da nađe hijitu i cendra :rolleyes: A ja sam odmah čim sam ju vidla rekla: "evo je, amen, počelo je" :rolleyes:

Pa onda ona prošlost, kako su ju napravili Bože sačuvaj... Kad je Daniela Romo počela sa vjerskim fanatizmom... Sine, ti se samo moraš moliti za mene, ne za siromahe ni za druge, nego samo za mene... Kaj se tako govori sinu koji je svećenik???

A najveća glupost je Eduardo Santamarina koji glumi tatu svećenika, a po licu mi se čini da je onaj što glumi svećenika čak stariji od ovoga koji njemu tatu glumi :lol: Teško je bilo angažirati starijeg glumca, stvarno! A kad je trebalo privući Maite i Wiliama u projekt onda je Mejia navaljivao... pa ako je mogao njih onda je i ovo mogao srediti...

Druga epizoda puno bolja, Maite je divna :cerek: I Wiliam isto, koji frajer Max, sve ga obliječu, a on se smješka, pravi zavodnik :cerek:
Al su bezveze napravili onog glumca Osvalda i tri ženske kak ga obliječu, nametljivo, isto tako i prvi razgovor između Maríe i Victorije, glupo ispalo, skroz, kao da se María nameče Victoriji... Mogli su bolje to napraviti...

Prva epizoda je bila loša, dalje će biti super :top:

pipa
16.04.2011., 20:01
Prve epizode su takve kakve su ali s vremenom su sve bolje i bolje :cerek:

Maite i Will :cerek: puno vise scena imaju zajedno nego u CCEA :cerek:

Slazem se s vama vec sam napisala trebali su staviti mlade glumce ali sta je tu je nece nas dugo zamarati s keckama :rofl: :rofl:

Trailer s prijevodom
http://www.youtube.com/user/toditotv#p/u/9/EgtJLHD20NY

TaRaJoZiC
18.04.2011., 09:37
E pa to. Nije rečeno doslovno, više slikovito. Pa ti dijalozi: "Moram naći svoju kćer. Mihaaaaa, mihitaaaaaa...", i onda se pojavi Maričuj. "Kasniš. Sigurno si bila u crkvi u koju stalno odlaziš". "Ja sam zavodnik, istina, ali bit ću vjeran u braku. Žena me samo mora očarati". I onda se opet pojavi Maričuj.
Pa onda oni petominutni pogledi, zaljubljivanje, koja režija. :lol:
"Divim vam se oduvijek. Moj najveći san je postati manekenka. Smijem li vas zagrliti i poljubiti" I onda opet 5-minutno grljenje i vrhunska režija na djelu. :s

To je sve skupa izgledalo kao da netko predstavlja neku seriju za vrtićki uzrast, ali doslovno. Nikad gora prva epizoda sapunice se nije pojavila, prestrašno. Oni Eduardo Santamarina muž Daniele Romo i otac onom svećeniku koji od njega izgleda stariji 10 godina. Pa one kečke i ona zalijepljena kosa na svećeniku. Kao neka parodija. Ono da je netko nadrogiran režirao, ne bi onako ispalo. :s
morala sam ovo prokomentirati. ne vrijeda me osobno ako neko kaze da mu je serija kriticna, samo mi je fascinantno da upravo oni koji seriju nazivaju debilnom, (sa cim se i ja slazem) i negledljivom, znaju ama svaku scenu, detalj, frizuru, pjesmu i sl. :kava:

Estrella Azul
18.04.2011., 16:19
@Kaputiću, slažem se. I ja sam još davno taman do ovih epizoda i pogledala, željela bih pogledati i ove ostale. Istina da ima nedostataka, kao i svaka, uostalom, iako su možda njezini tu malo previše istaknuti, pogotovo ako se gleda ova prva epizoda, no u cjelini nije toliko jako loša ili baš skroz negledljiva.

TDA kao i svaka druga telenovela, ista stvar, samo drugo pakovanje. Zato ni ne razumijem ovako ponekad teške komentare, ali eto, svakome njegovo mišljenje, u to se ne želim miješati.

LOST01
18.04.2011., 20:56
serija nije neš ali mi je bolja od zamke,elene,aurore....

marina lombardo
18.04.2011., 22:55
Ja ću ovo da gledam samo zbog Williama. Danas sam pogledala epizodu i odmah pala na Willov šarm. Neodoljiv je kao i uvijek. Najbolja mi je scena u disku kad cure navale na njega, a on se jedva može sjetiti koja je koja:)

Inače, dijalozi su debilni, Maite je slatka, ali nije za manekenku, dok bi Will komotno mogao odraditi ulogu manekena:) Ruffo je užas, kao i uvijek. Osvaldo Rios i Ruffo...bljak...Diego Oliver kao svećenik još gore...ali Bože moj...u sapunicama je sve moguće, a Mejia je ionako lik za sebe...

splićanka1983
18.04.2011., 22:58
moran priznati da mi se svidila današnja epizoda. pogotovo kad san vidila koliko je likova ova mater od Juan Pabla već pobila. ono sa požarom je predobro, ovo sa onim kapima se moglo i očekivati, ali je isto dobro. uglavnom, zasada san zadovoljna sa Juan Pablovom materom (moran naučiti imena likova)

a bilo mi je presmiješno kako je Levy iša Perronici pod prozor. i znala san da je neće vidit, jer bi to bilo pretjerano. a bilo mi je isto presmiješno kako je Peroonicu opisiva kad je "pita za nju"

ono šta mi trenutno ide na živce su ruffica i marisol. marisol sa onom rečenicom ruffici da odustane od traženja kćeri, a ova samom svojom pojavom, tugaljivim glasom i negovorenjem mužu za kćer. uopće ne razumim razlog. ma, glupa je i to je to.

ovi ostali likovi mi zasad "nit smrde, nit mirišu". vidit ćemo šta će bit dalje, uglavnom, dosada gledljivo

Candie
19.04.2011., 11:19
Jučerašnja epizoda mi je bila presavršena. :)

Kad su se Maximiliano i Maria prvi put vidjeli. :cerek: On ju onako nestašno gleda kao neki smotani dječačić, kao da bi joj prišao, a ne zna kako..a Maite....:cerek: Ta djevojka je nešto najslađe na svijetu što sam vidjela, tako je mila draga, slatka, više ne znam kako bih ju opisala. :) :) Tko bi rekao da ima 27 godina, ja bih joj dala da ima jedno 22-23 god maksimalno. Ima tako dragu i prijatnu facu, a oči ne želim komentirati koliko su lijepe.

Ima tako lijep, čist i nevin pogled. :) Velike crne krupne oči, kao u srne.

Maite Perroni i William Levy su najbolji spoj glumca i glumice u svim telenovelama ikad. :)

Nije mi ni loš onaj muž od Victorie Ruffo. :D

Drago mi je što Victoria glumi neku ajmo reći normalnu ulogu, tj ne plače stalno kao u U Ime Ljubavi....ima scena kad plače, to je neizbježno, ali u nekim scenama je baš osorna i drska, ozbiljna, to mi se sviđa. Super mi je bila u Maćehi. :)

pipa
19.04.2011., 13:27
Ja ću ovo da gledam samo zbog Williama. Danas sam pogledala epizodu i odmah pala na Willov šarm. Neodoljiv je kao i uvijek. Najbolja mi je scena u disku kad cure navale na njega, a on se jedva može sjetiti koja je koja:)

Potpuno te razumijem i ja sam odmah pala na taj sarm :cerek:
Zbog njega vrijedi gledati seriju :cerek:
Scena u disku je predobra dobro kazes zene ga napadaju a on ne zna tko su :rofl:
a lijepo od njega sto nije iskoristio Lucy :top:

A scena ispred sirotista kad je poceo pricati jel tu djevojka crne duge kose i prekrasnih ociju :cerek:

Meni je Juan Pablo ok lik simpa je.....

Bernarda i njeni zlocini :mad: uzas spalila ljude bez ikakve griznje :eek:

Uzasno mi ide na zivce Victoria i Guillermo :rolleyes:

Odoh sad da gledam danasnju epizodu i susret Maria i Maxa ispred sirotista :cerek:

willyhot
19.04.2011., 14:09
@pipa, da je bar Max "iskoristio" sekretaricu. Jer on je kao neki ženskar, tip koji gleda u guze itd.:kava: Nije da je ova bila u besvjesnom stanju pa da bi napravio neki smrtni grijeh, već je kod nje postojao ohoho momenat volje, još od scene iz ureda. Ugl napravio je potez tako netipičan za nekoga ko trči za suknjama.

To kačenje cura oko vrata i slindraža na Maxa prikazuju da im je on atraktivan, ali mi ne upućuju na njegovu prirodu da si ne može pomoći kada je o njima riječ. Ugl da je bar bilo akcije. Ovako je sve ostalo na pukom opisu lika "Max ženskar", jer ništa od toga nismo vidjeli.:kava:

Bernarda je karikatura od likice, te scene su bar meni i kod prvog gledanja ličile na crtani film.

Ona baba isto. I nisu jedine.:kava:

Lenny Angels
19.04.2011., 14:13
kad je repriza veceras??

pipa
19.04.2011., 14:16
Willy nemoj tako o Maxu :rofl: :rofl:
on samo ne zeli iskoristiti Lucy :lol::lol: vidis da mu se Maria mota po glavi :rofl:
zeli biti kavalir :rofl:

Ali zato je onaj kreten Giullermo sa svakom zenskom koja mu se nadje pri ruci :rigo:
odvratan lik :mad: fuj fuj fuj....

Mislim da je repriza oko 2.30 na Doma TV

Estrella Azul
19.04.2011., 14:29
Meni su se svidjele i jučerašnja i današnja epizoda i skužila sam da sam zapravo već i njih gledala, bila sam potpuno zaboravila na to.

Bernarda je poremećena, to se vidi i razumijem bit njezinog lika te to da je ona vjerski fanatik, ali ipak mislim da su malo pretjerali, pogotovo s onim kad ona trubi Juanu Pablu da mora moliti samo za nju i te spike, jedino mi se to pretjerano ne sviđa, ali i ono što je willy spomenula, mogli su također malo bolje prikazati Maxa kao ženskaroša.

Ovo sve ostalo mi je dobro, već sam i rekla da mi uopće nije loše.
Slatke su mi scene Maxa i Marije, a don Napo i Milagros. :rofl:
A, Linda, već je počela, iako Dorismar baš pristaje takva uloga, mislim da će se dobro snaći. I Naty je presimpa.

willyhot
19.04.2011., 14:32
@pipa, zašto ne, Max priča priče tipa "ko sam ja da je odbijem, život je samo jedan", ne znam šta je tačno rekao i onda uradi nešto totalno suprotno onome što najavljuje.:kava:

Prebrzo je "jeb.. na papiru" pao na samo jedan pogled. :kava: Čak i za novelu, ipak prebrzo i prenaivno napravljeno.

19.04.2011., 19:11
kako sam zavarila danas, dolazi Alex Maričuj pred vrata i kao sudare se i onda se onak gledaju a oni kadrovi, zoom na njezine oči, njegova usta, aaaaaawtf?!?!?:lol::lol::lol:

ostalo sam premotala, al ono, onaj pop je poprilično jebozovan :kava:

pipa
20.04.2011., 18:16
@pipa, zašto ne, Max priča priče tipa "ko sam ja da je odbijem, život je samo jedan", ne znam šta je tačno rekao i onda uradi nešto totalno suprotno onome što najavljuje.:kava:

Prebrzo je "jeb.. na papiru" pao na samo jedan pogled. :kava: Čak i za novelu, ipak prebrzo i prenaivno napravljeno.

Willy tu se slazem s tobom tako je rekao a radi potpuno suprotno :rofl:

A sta ces covjek pao na pogled i na te lijepe crne oci :rofl:

Danasnja epizoda je bila ok
samo mi je Fer digla zivac sa svojom razmazenoscu :eek:

Dosao Max iz NY i odmah otisao traziti Mariu Desamparadu
i donio joj buket cvijeca :cerek:
lijepa scena kako je pokusava zavesti a ona se ne da :rofl:
Odlazi i stane na prozor i govori nemoj se zaljubiti....

A tek scena Maxa kao veslaca :cerek: a kad je izasao iz camca :kava:

A Lindu necu ni komentiram bas se prenemaze kad glumi :rolleyes:
Naty je simpa lik...

@Sonja
slazem se s tobom pop je jebozovan

Petra277
20.04.2011., 19:22
Ja sam gledala samo prvu epizodi i danasnju, pa mi dosta toga jos nije jasno :p Maite i William bi kao trebali bit brat i sestra, i jos ima ona neka mala Fer?

Nicole_Lilly
20.04.2011., 19:25
Jok, ne brat i sestra, jer on nije Victorijin sin, samo Osvaldov. A ona je kći Victorije i popa.

telenovelas queen
20.04.2011., 19:26
I ja sam pocela da gledam. xD
Ovako, Maite, pricajte sta zelite, ali cura ima karizmu, jednostavno je simpaticna i istovremeno lijepa, zaista.:top:
Wiliam, ah.. sta reci o njemu, san svake zene.:cerek::cerek:
Iskreno serija i nije na nekom nivou, ali Maite i William su jednostavno :cerek::cerek::s
Vicotria Ruffo, o Boze, da li ce glumiti ikada , a da se ne zove isto Victoria.:lol:

Paloma Negra
20.04.2011., 19:32
Danas sam baš okrenula dok su razgovarale Marisol i Sirota mala bogatašica:rigo: Njih dve su mi jedne od najiritantnijih glumica i još jedan od razloga zakaj seriji nisam dala ni šansu.:rolleyes:

Petra277
20.04.2011., 19:46
Jok, ne brat i sestra, jer on nije Victorijin sin, samo Osvaldov. A ona je kći Victorije i popa.

Hvala :K A znam da nisu pravi brat i sestra samo nisam skuzila tko je ciji :rofl:
Jesu bas morali stavit one pletenice Maite :rofl:

mia**
20.04.2011., 20:51
Može neki link gdje bi mogla gledati ovu seriju jer mi termin uopće ne paše?? :moli: :moli:

iPodtouch
20.04.2011., 22:42
Može neki link gdje bi mogla gledati ovu seriju jer mi termin uopće ne paše?? :moli: :moli:

može i meni...

Estrella Azul
20.04.2011., 22:58
Ja čekam reprizu sutra, čini mi se da sam baš na toj epizodi i stala s gledanjem prije, nisam ni sama sigurna više.

@pipa, dobro kažeš, možda se Dorismar malo ipak previše prenemaže dok glumi, ali ja baš tako nekako vidim taj njezin lik Linde pa mi je zapravo sasvim ok zasad, vidjet ćemo dalje.

I ja sam pocela da gledam. xD
Ovako, Maite, pricajte sta zelite, ali cura ima karizmu, jednostavno je simpaticna i istovremeno lijepa, zaista.:top:
Wiliam, ah.. sta reci o njemu, san svake zene.:cerek::cerek:
Iskreno serija i nije na nekom nivou, ali Maite i William su jednostavno :cerek::cerek::s
Vicotria Ruffo, o Boze, da li ce glumiti ikada , a da se ne zove isto Victoria.:lol:

Istina, Ruffica se, kako god okreneš, stalno zove Victoria. :lol:
Za ostatak posta - :top: .

Estrella Azul
21.04.2011., 11:07
Evo, pogledala sam i reprizu jutros.
Mislim da ne moram posebno komentirati Maxa i Mariju, oni su mi uvijek :cerek: , samo što su mi, iskreno, bili smiješni dijalozi između Naty, Linde i nje, umrla sam, pogotovo na one Lindine izjave. :lol: Još način na koji priča + one scene s Osvaldom u kazalištu (hah, CCEA kazalište, još se sjećam :zubo: ). Mislim, pristaje joj zbog tog kakva i jest i kako se ponaša, samo se vjerojatno još nisam naviknula.
Victoria mi je skroz ok, kao i Osvaldo, ali mi je Guillermo totalno nejasan, sigurno ima neke skrivene namjere.
Fer je tipična razmažena balavica, baš me zanima što će s njom biti dalje.

Tamara21
21.04.2011., 15:12
Meni je serija odlična....A William je prezgodan..Baš moj tip muškarca..Zaljubila sam se..:D:D:D

charlyse
21.04.2011., 15:55
Ima li di pogledat reprize??

Mireille22
21.04.2011., 16:02
Ima na Domi, kasno navečer.

Estrella Azul
21.04.2011., 16:35
I u 9.10. h svako jutro. :mig:

Ova epizoda danas mi je bila bolja od prošle, stvarno mi je došlo žao Marije, Victoria se skroz okrutno ponašala prema njoj kad joj je došla u tvrtku tražiti ju posao.
A, onaj Federico mi je isto mutan, ne sviđa mi se baš. :ne zna:

cielo1
21.04.2011., 18:43
ja sam bila jako skeptična nije mi se dalo gledati i evo jučer ono idem da vidim, mislim snimala sam si. i Odjednom ruknula svih 5 nastavka odjednom. William i Maite su mi preeedobri, mislim one radnje koje su mi dosadne poput onih s Carmen Salinas i Don Napom ili s cendranjem Ruffice i sl. si premotam na brzinu, tek dovoljno da skužim kaj se radi, a ovo si pustim i super su mi. Predivni su.
Ah, William:cerek: onaj njegov osmjeh. No nekako mi je bio zgodniji u Sortilegio, kao da mu se ovdje vidi da ne je malkice postario, ko da ima više borica po licu. No njemu to ništa ne smeta. Victoria Ruffo mi je jako lijepa, to moram reći i super se oblači, no eto da barem toliko ne cendra već da je više stroža kao što je to bila Helena Rojo u originalu

charlyse
21.04.2011., 19:22
Ali svih dosadašnjih prikazanih jer sam samo pola jedne pogledala :D

uckvondy
21.04.2011., 20:02
žao mi je bilo Marije...malo su mi naporni ovi stariji u seriji... previše penzića ..

Maria Mexicana
21.04.2011., 21:25
Ma otkud vam da se Ruffica stalno zove Victoria :confused: Nije, pa zvala se María u Madrastri, Consuelo, Victoria se zove samo u ovoj seriji i tak se zvala u seriji Victoria...

Što se tiće TDA moj komentar na cijeli tjedan stiže sutra, kad sve pogledam :mig: :D

charlyse
22.04.2011., 08:06
Ali svih dosadašnjih prikazanih jer sam samo pola jedne pogledala :D

Nema??

Fforumaš1
22.04.2011., 12:01
sviđa mi se glazba u ovoj telenoveli ;)

joxepa
22.04.2011., 17:51

:zubo: :cerek:

http://www.dodaj.rs/f/k/uA/AaJqLPJ/4/2.gif

Estrella Azul
22.04.2011., 18:11
Aaa, predobar gif. :zubo:
Ja se, svaki put kad vidim Maxa i ovaj njegov zeleni autić, sjetim joxepe. :rofl:

Danas sam isto gledala epizodu, preslatka scena s autobusom i prvi poljubac. :cerek: Maria pala na Maxov šarm. :zubo:

cielo1
22.04.2011., 19:09
zvala se u još jednoj seriji Victoria, koju je snimila početkom 90-ih ako se ne varam

pipa
22.04.2011., 19:48
@Estrella i ja isto se odmah sjetim nase Joxi i njenog zelembaca :cerek:

Gif je odlican :s:s

Odlicna danasnja epizoda :top:
Max donio cvijece Marii a ona se ne da i slijedece jutro nalazi cvijece i polako popusta :cerek:

Preslatka scena s Mariom u busu i Maxom u autu kako ju doziva i cijeli bus je moli da mu oprosti :cerek:
A tek ona scena u parku i Maxovo kljecanje pred njom normalno da je odmah pala i oprostila a kako nece kad je slatkis :cerek: :cerek:

Poljubac je :kava: :kava:

Sailor Moon <3
22.04.2011., 22:11
ja se zaljubih u ovu seriju.. toliko sam opsjednuta da sam sanjala williama levyija i maite perroni hahaha :cerek: mislim da nitko ne može postići tu kemiju koju oni imaju.. al stvarno... jel može netko poslat link di mogu gledat epizode, propustila sam treću :( tražila sam danas, al sve nešto jadno :rolleyes: i da, i ja mislim da su pjesme super! a partir de hoy sam danas poslušala 20 puta sigurno, inače obožavam špansku muziku, pogotovo iz sapunica, ljudi znaju odabrat, nema šta!! :top: :klap:

bela flor
23.04.2011., 11:56
uspjela sam odgledat 5 minuta... pikale su me u oči maitine pletenice nasred glave i, nažalost, njezina još ista gluma kao i uvijek :ne zna:
kaj se tiče WyM, ne želim da mi ova serija pokvari divno sjećanje na ono što su bili u CCEA :)

Petra277
23.04.2011., 12:09
Jucer je bila bas dobra epizoda. Ono u autobusu :rofl: i onda prvi poljubac :cerek:

cielo1
23.04.2011., 13:02
joj predivan nastvak je bio jučer, no jadna Maria, on je ipak prvoligaš, a ona tek treća liga za žene, nisu izjednačeni u izgledima. Koji je Max igrač! Ali ipak je sve to bilo preslatko koiko god će ona jadna popušiti. I super su mi odglumili te scene u parku i autobusu, posebice u parku, Maite je bila odlična, ono kako se smijala i dok je rekla 'no lo puedo creer'. Svaka čast. Ja osobno vidim pomake u njenoj glumi od CCEA, u Mi pecado mi je bila odlična i ovdje bi je nastavila istom razinom.
William je isto dobar, mislim sada on jedino mora igrati na kartu ljepote i neodoljivosti, mislim da mu to nije toliko teško, ali ipak to dobro radi, mislim da ne bi svi postigli tu neku prirodnost u nastupu, no ipak mu je onaj predivan osmjeh malo izvježban. Nadam se da će kasnije seriji imati i prilike pokazati nešto višu razinu glume

Estrella Azul
23.04.2011., 13:13
I ja bih rekla da se vidi Main pomak u glumi, kao i Willov, no isto se svejedno nadam da će i nakon TDA biti angažirani u nečem gdje će se moći još i više dokazati, iako bih mogla slobodno procijeniti da je Mai ovdje iz epizode u epizodu sve bolja i bolja, govorim na temelju onoga što sam malo gledala unaprijed. :mig: I jedva čekam ponedjeljak.

Maria Mexicana
23.04.2011., 15:12
Ja sam na onaj bus i ganjanje pukla :lol::lol: Ko djeca u vrtiću :lol:

Ne znam, po mom mišljenju su mogli bolje napraviti taj početak njihove storie de amor...

A Maxa su skroz bezveze napravili nekako, previše ženskarski nastrojen tip... Bar zasad. María mi je izvrstan lik.

A kemija je na istoj predivnoj razini kao i u CCEA, ama baš ništa se nije promijenilo :cerek:

Bernarda :rigo: Koje bogohuljenje i svetogrđe, u životu to nisam vidjela... Mislim, inače u serijama nisu baš normalni, svi kao vjernici ogromni, a proklinju se međusobno kao za dobar dan, ali ovo mi je najogavnije definitivno... Tak nijedna negativka nije bila dosad...

Estrella Azul
23.04.2011., 15:53
Zapravo je i bit u tome da je Max ženskaroš, ja baš mislim suprotno, da ga kao takvog i nisu nešto posebno dobro prikazali, mogli su i bolje.

Maria Mexicana
23.04.2011., 16:06
Na to sam i mislila, nekak je bezveze napravljeno to, mogli su bolje sredit to... Ovak mi sve skupa pretjerano nekak izgleda :mig:

Estrella Azul
23.04.2011., 16:51
Aha, sorry, ja sam onda krivo skužila. :)

cielo1
23.04.2011., 19:15
Meni je lik Bernarde odlično napravljen, milim Daniela Romo je fantastična glumica pa zbog njene glume je i loš lik solidan.
to što mi je odlično kod lika Bernarde jest što su pokazali kako svatko može tumačiti vjeru na svoj način i misliti si kako je pravedan, odnosno kako religija može zavesti čovjeka na krivi put jer da ona je toliko bogobojazna i religiozna osoba kakvom sama sebe smatra ne bi na takav silni način tražila iskupljenje svojih grijeha kroz druge prvnstveno sina kojeg je dala kao žrtvu Bogu za iskupljenje svojih grijeha, a i potom kroz te milodare. No zanimljivo kod nje je kako ona radi kompromise kod svega toga jer je interesira samo 'viši nivo' dobrotvorstva. Eto taj način tumačenja religioznosti mi je kod nje odlično napravljen - ona sebe drži nekim božjim križarom

pipa
23.04.2011., 19:45
Meni su scene izmedju Marie i Maxa preslatke :cerek: :cerek:
Max se trudi zavesti je ali mu ne ide od ruke kao sa drugim zenama :rofl:
nek se malo potrudi vise i pokaze taj svoj sarm :cerek:
meni je taj njegov osmijeh presavrsen odmah padam kad ga vidim :kava:
Dobro mu je Osvaldo rekao kad su razgovarali u radnoj sobi :mig:
ima svakakvih zena jedne koje samo gledaju na novac kao Linda i druge koje su normalne,pristojne i drage :cerek:

Estrella Azul
23.04.2011., 22:49
@cielo - kad ovako čitam tvoj post, rekla bih da si zapravo u pravu, tj. da se slažem s tobom jer kad malo bolje razmislim, istina je da ona tumači vjeru na jedan poseban, sebi svojstven način. Očito ju toliko muče ti svi grijesi iz prošlosti da misli kako će samo ovako moći dobiti oprost za njih, jednostavno se iskupiti. Jest da je malo čudno, ali ono, moguće je. Još ću vidjeti kakva će dalje biti, možda mi to pomogne da malo bolje izgradim cijelu sliku o njoj.

sanjcho_mo
23.04.2011., 23:59
Mene Bernarda pravo podsjeća na Carlotu iz ENDA i njeno shvaćanje vjere, samo eto ona je bila opsjednuta svećenikom, a Bernardi je ovaj sin...

LOST01
24.04.2011., 08:35
Mene Bernarda pravo podsjeća na Carlotu iz ENDA i njeno shvaćanje vjere, samo eto ona je bila opsjednuta svećenikom, a Bernardi je ovaj sin...

i mene isto podsjeća na Carlotu,ali se meni čini da je ova još gora s vjerom :zubo:

Estrella Azul
24.04.2011., 11:22
Upravo to, skroz su slične. :zubo:

mlac13
24.04.2011., 11:48
Slične su u nekim crtama, ali da su skroz slične, i nisu. Obje su bile vjerski nastrojene, ali ova Bernarda je skroz zagrižena za vjeru (podsjeća me na Margaret White iz "Carrie"), dok je Carlota čak imala bludne misli. Carlota mi je super negativka za razliku od ove.

cielo1
24.04.2011., 12:45
jedva čekam sutra, ali tek ću navečer moći vidjeti jer moram ići na krstike sutra pa neću moći gledati u realnom vremenu seriju.
joj nadam se da će se Maria Desamparada uspijeti oduprijeti Maxu i da neće pokleknuti

pipa
24.04.2011., 13:39
Meni je Bernarda gora od Carlote.Ovo jos nije nista sta ce sve raditi u ime vjere :eek: :eek:
Od sutra repriza u 1.00 poslije Prijatelja na Domi TV :mig:
i repriza u 9.05 na Novoj TV

LOST01
24.04.2011., 13:46
i meni je bernarda gora od carlote
carlota mi se činila više ljudskom(kolko je to malo moguće)dok je ova bernarda ko da je u nju ušlo sto vragova :horor:
sve opravdava vjerom........
užasni su mi takvi ljudi,od njih treba :crta:

Estrella Azul
24.04.2011., 13:50
Slažem se, pipa i LOST01, meni je isto gora od nje; poremećena je totalno.

pipa
24.04.2011., 14:00
Ma luda sto posto toliko mrzi Victoriu i sve njeno da ne preza ni pred nicim vidjet ce te u buducim epizodama
uzasna je :mad: :mad:
fuj fuj zgrazam se nad takvim vjernicima :rolleyes:

Levyerrez *.*
24.04.2011., 20:17

Hahahah. Drito to. Ona je meni dobra glumica, ali mi u ovoj seriji ide na zivce kad Juanu Pablu govori da se treba moliti za nju

pipa
25.04.2011., 13:33
Maria odbila Maxa a on iznenadjen s time...
Pippino mi je bio odlican kad je rekao odbila te i to smo docekali :lol::lol:
Casanova izgubio bitku :rofl: a Max na to ne i rat :rofl:

Ipak Max neces tako lako osvojiti Mariu tvrd je ona orah
moras se malo pomuciti :rofl:

Maria Mexicana
25.04.2011., 19:35
Bernarda uopće nije vjernica, to je fanatik, bolesna, poremećena žena.... Kad nju vidim pred onim raspelom, stresem se doslovno.. Mene bi bilo strah tako se ponašati... Odurno, kao da se demon Bogu u lice ruga... "Gospodine, ja se borim, i borit ću se za tebe, zlom, protiv zla"... Kakva je to vjera???

Ja bih rekla da nju niš ne muči od ovoga šta radi... To je samo krinka... I da, definitivno žena drukčije, bolesno shvaća vjeru...

Totalno me iznenadio njen lik, nisam očekivala da je zločinka, mislila sam si da je samo neki fanatik, a ne ubojica...

Što je bilo danas, nisam mogla gledati? Max i dalje osvaja Maríu, pretpostavljam :cerek: Ali sviđa mi se kako se ne da tako lako, sve onako, smješka se, al ma kakvi, nemreš me tako lako dobiti, lukava je :cerek: A ovaj misli da će jednim "me gustas, te amo, nos amamos" sve riješiti... Ma da ne bi :D

Estrella Azul
25.04.2011., 23:43
Meni je današnja epizoda bila stvarno dobra, skroz mi se svidjela.

@MM - Max i Maria su se poljubili, a onda je ona njega otkantala i otišla jer mu je rekla da ona nije objekt kojim će se on samo poigrati pa ga odbaciti, on je ostao iznenađen; kasnije razmišljao o njoj; ona je pak bila tužna, misli da mu više ne može vjerovati. Zapravo je ostala razočarana jer se ponadala da je drukčiji od drugih muškaraca, da je pronašla ljubav svog života.
Osvaldo i Victoria su bili na večeri, a onda je ona postala malo sumnjičava i stalno ga nešto ispitivala, tj. htjela se uvjeriti da ju stvarno voli i da nikad ne bi imao drugu ženu osim nje. Malo poslije toga je postala i ljubomorna jer je našla Lindin broj telefona u njegovom novčaniku, a pri povratku kući su se još i posvađali jer je njega baš tad i nazvala Linda, iako uopće nisu razgovarali.
Naty se sve više zaljubljuje u Juanja, on ju ni ne primjećuje zbog Linde, a ona ga ne želi jer nema novca, tj. jer nije bogat poput Osvalda. Kako je bila godišnjica Octavijeve smrti, Juan Pablo i Bernarda su posjetili njegov grob. Ona je, naravno, opet dramatizirala i pretvarala se, a ovaj joj je povjerovao.
Antonieta je bila tužna jer je shvatila da je Oscar zapravo zaljubljen u Victoriju pa ju je Pipino tješio. Odličan mi je on, uvijek mu se tako nasmijem. :lol:
Milagros se i dalje sviđa don Napo, umrla sam na njihove scene - :rofl: , a i Max trenira za neko međunarodno natjecanje.
Epizoda je završila kad je Maria posjetila časne sestre u sirotištu i onda otišla u kapelicu, ondje se prvi put susrela s Juanom Pablom. I to ti je bilo to. :mig:

Plavi kaputić
26.04.2011., 11:12
na žalost na blesavom max tv-u se više nova tv ne može snimat, tako da sam propustila cjeli prošli tjedan.a baš mi se u jedan sat popodne i ne gleda tv, tako da ne znam da li ću pratit. a žao mi je jer mi se sviđa serija.:(

pipa
26.04.2011., 11:30
@Kaputicu
bas steta ako ti snimalica moze snimati Domu TV ima repriza u 1.00 poslije Prijatelja

iPodtouch
26.04.2011., 11:34
uz sve one loše komentare o seriji ja sam mislio da ju neću ni gledati,ali kad sam ju gledao na telki skroz sam se navukao na nju :rofl: mislim serija jest onako glupasta tj. ima klasični zaplet (ona siromašna on bogat, zaljube se, ovaj ju prevari itd.) , ali se u svemu nije toliko loše.radnja se odvija u Ciudad de Mexicu (napokon :s). Ona linda mi malo baca po ponašanju na elizabeth gutierrez iako po vanjštini nije loša :D victoriu neću komentirati jer joj je uloga ista kao i u svim telenovelama :rolleyes: maria i max su slatko kao par,ali po meni nisu ponovili uspjeh kao u CCEA. pošto se radi o mejiji očekujem svega u ovoj seriji :mig:

Estrella Azul
26.04.2011., 11:37
Meni se iz epizode u epizodu sviđa sve više i više, tako da jedva čekam vidjeti što će biti dalje.

EDIT: i ja sam se skroz navukla, malo mi je falilo da jučer potražim epizode na netu i gledam unaprijed. :rofl:

iPodtouch
26.04.2011., 11:42
Meni se iz epizode u epizodu sviđa sve više i više, tako da jedva čekam vidjeti što će biti dalje.

EDIT: i ja sam se skroz navukla, malo mi je falilo da jučer potražim epizode na netu i gledam unaprijed. :rofl:

:rofl: ja zapravo tako i radim jer ne gledam usporedno na televiziji jer ne stignem zbog STD

26.04.2011., 12:30
asti, ovi Alex, pjeva serenadu Maričuj s facama ko da mu se prisralo. umirem od smijeha :lol::lol::lol::lol:

megan2711
26.04.2011., 12:33
@sonja :lol::lol:

Juče sam malo uhvatila, kako je čudno opet ih vidjet na telki, podsjetili me na period CCEA

Estrella Azul
26.04.2011., 12:40
Meni su baš bili slatki. :cerek: Stvarno mi je lijepo gledati te sve njihove zajedničke scene.
On zapravo i nije baš pjevao. :rofl:

Bernarda i Tomasa, koja scena. :eek:
Dojmile su me se i one između Osvalda i Victorije, nije njoj svejedno baš.

I da, sva glazba mi je predobra.

EDIT: svidio mi se i kraj epizode, onaj poljubac.
Jedino ne volim onog Guillerma, totalno mi je :bljak: .

sweet ivi
26.04.2011., 12:58
ja okrenula na novu nakon što je završila std taman kad je krenula maxyjeva serenada :rofl: :D

a mišek, kak mi ga je bilo žao kak je ko pokisli bogec čekao hoće li se njegova Julija pojaviti na balkonu :romeo: ili ne
( bez brige, da sam ja bila na njenom mjestu, ne bi se toliko nećkala :p, pa kako ju je jadan gledao :angeleye:, tko mu ne bi odolio :zubo: )

i kad je zatražio mariache da krenu s drugom pjesmom, kak se na brzinu prekrižio :moli: to mi je bilo smiješno, onako - LOL :lol:

najžešća scena mi je bila kad ga je linda zalila s vodom i bacila kantu dole, a ovaj ju pokupio i stavio na glavu :lol: :rofl: odvalila sam na to

Estrella Azul
26.04.2011., 13:17
Aaa, da, ono kad se prekrižio, na to sam zaboravila. I mene je to nasmijalo, ali je opet bilo slatko, cijela ta scena mi je baš ono, sva takva.

Hahah, to s kantom mi je bilo najžešće. :lol:

sweet ivi
26.04.2011., 13:35
Aaa, da, ono kad se prekrižio, na to sam zaboravila. I mene je to nasmijalo, ali je opet bilo slatko, cijela ta scena mi je baš ono, sva takva.

Da, scena je bila baš nice :cerek: kako sam se cerila ko glupačica pred telkom :D :zubo:

Maria Mexicana
26.04.2011., 13:36
Estrellita moja, hvala na izvještaju :kiss:

Danas sam opet umirala od smijeha, ono pjevanje pred stanom :lol: Koje su to riječi, ajme meni... Slatki su, sviđaju mi se Mariine usporedbe ljubavi, baš lijepe slikice i misli...

Victoria mi ide na jetra sa svojom bahatošću, baš me zanima hoće li se ikad malo srediti... Znam da je to krinka zato što pati zbog kćeri, al ono...

María upoznala svog tatu...

Bernarda i njen fanatizam :rolleyes:

I ja sam ljuta što si neću moći snimati seriju više, totalna glupost... Al naći ću načina da gledam nekako...

pipa
26.04.2011., 13:38
To je najjaca scena epizode :s
Sjecam se kad sam prvi put gledala tu scenu i kad je stavio prvi put kantu na glavu
i Maria dolazi a on onako slatko podize kantu umirala sam od smijeha
kao i prvi put :lol::lol: predobra scena......
Meni je bio bas sladak kako nije odustajao i uporno je narucio pjesme :cerek:

A kako ga je glupa Linda zalila s vodom i jos se smijala kao ludaca
bas se pravi vazna i strasno se prenemaze i preserava :mad:
i uzasno me zivcira sa svojim pametnim savjetima i kako ona sve zna
o muskarcima a i njena recenica Lijep i bez novaca fuicha fuicha :rofl:

I njihov razgovor vani i kad je Max rekao sad me ne mozes ni gledati u oci i stavi kantu na glavu :rofl: i kad ju je molio da mu oprosti sa svojom slatkom facom preslatki su :cerek:

Max :"Ajmo na neko toplije mjesto ti izaberi mjesto"
i pocne cvokotati zubima :rofl:

Prelijepe rijeci Marie o ljubavi i naravno kisssss :cerek:

A scena izmedju Bernarde i Tomase prejezivo......

Paloma Negra
26.04.2011., 13:49
asti, ovi Alex, pjeva serenadu Maričuj s facama ko da mu se prisralo. umirem od smijeha :lol::lol::lol::lol:

@sonja:lol::lol::lol:

pipa
26.04.2011., 13:51
@Estrella :five:
slazem se s tobom i meni je Guillermo odvratan lik :mad:
i meni je bila slatka scena kad se prekrizio :cerek:
ma sve danasnje scene s njima su premedene :cerek:
Ali kanta je vrhunac :rofl:

@sweet iwi
nisi jedina isti slucaj i kod mene :D :zubo: :Slin:

sweet ivi
26.04.2011., 14:05
i meni je bila slatka scena kad se prekrizio...cerek...
ma sve danasnje scene s njima su premedene...cerek...

Ma baš su bili...awič... :cerek: :mikrocerek:

Ali kanta je vrhunac...rofl...

Kanta je bila carska :cool: :frajer: :headbang:

@sweet iwi
nisi jedina isti slucaj i kod mene :D :zubo: :Slin:

hehe, a šta ćeš kad nam je Max baš :klopa: :Slin:

pipa
26.04.2011., 14:14
Bas tako veliki potpis na sve receno u postu :s:s:s:s

Lenny Angels
26.04.2011., 14:23
Max s kantom na glavi... :mikrocerek:

miffyz
26.04.2011., 14:56
Max s kantom na glavi... :mikrocerek:

jel ima netko link???

Estrella Azul
26.04.2011., 14:57
Da, scena je bila baš nice kako sam se cerila ko glupačica pred telkom

Hahah, ja isto. :zubo:

To je najjaca scena epizode
Sjecam se kad sam prvi put gledala tu scenu i kad je stavio prvi put kantu na glavu
i Maria dolazi a on onako slatko podize kantu umirala sam od smijeha
kao i prvi put predobra scena......
Meni je bio bas sladak kako nije odustajao i uporno je narucio pjesme

A kako ga je glupa Linda zalila s vodom i jos se smijala kao ludaca
bas se pravi vazna i strasno se prenemaze i preserava
i uzasno me zivcira sa svojim pametnim savjetima i kako ona sve zna
o muskarcima a i njena recenica Lijep i bez novaca fuicha fuicha

I njihov razgovor vani i kad je Max rekao sad me ne mozes ni gledati u oci i stavi kantu na glavu i kad ju je molio da mu oprosti sa svojom slatkom facom preslatki su

Max :"Ajmo na neko toplije mjesto ti izaberi mjesto"
i pocne cvokotati zubima

Prelijepe rijeci Marie o ljubavi i naravno kisssss

A scena izmedju Bernarde i Tomase prejezivo......

1. Definitivno, kanta je vrhunac! :rofl:

2. Ajme, da, obje pjesme su bile baš lijepe, posebno druga. :cerek:

3. Aaaa, hahah, tu sam umrla od smijeha, koja ženska! :lol: Istina, nekad je stvarno naporna, ali se već navikavam na nju pa mi nije tako strašno. Što jest, Dorismar ova uloga pristaje samo tako.

Na ostatak - potpis. :mig:

Max s kantom na glavi...

Totalno. :)

@MM - nema na čemu! Uvijek. :kiss:

@miffyz - evo linka.

http://www.dailymotion.com/video/xflwfv_triunfo-del-amor-capitulo-14-parte-3_shortfilms

To sve s kantom počinje negdje oko druge minute.

profanfan
26.04.2011., 18:44
predobra mi je ova serija!!!!:cerek:
samo mi je problem što ju neću moć gledat kad počne škola........al već sam si zadala da ju gledam preko ljeta!!!!! (Ima li tko možda link gdje su epizode s titlovima na hrv, eng??)

ma lako je meni za okolnu radnju.....najbolji su mi maite i william njihove zajedničke scene su odlične :cerek::cerek::cerek:

miffyz
26.04.2011., 19:57
Estrella Azul... Hvala ti puno...

Estrella Azul
26.04.2011., 20:03
Nema na čemu!

SuperMario115
27.04.2011., 02:35
http://www.dodaj.rs/f/2y/Lq/TMhFvim/lrcap14a.gif :lol::rofl::lol:

sweet ivi
27.04.2011., 09:20
http://www.dodaj.rs/f/2y/Lq/TMhFvim/lrcap14a.gif
:lol: :rofl: :lol:

a care :top:, preodličan gif :s :mikrocerek:

max i kanta :cerek: :rofl: :lol: :s

Lenny Angels
27.04.2011., 12:09
http://www.dodaj.rs/f/2y/Lq/TMhFvim/lrcap14a.gif :lol::rofl::lol:

Aaaaaaaaaaaaaaa, ovo je preeeeeeedobro. :mikrocerek: pogotovo ovaj dio kad izviri ispod kante...:cerek:

Estrella Azul
27.04.2011., 12:53
Hahah, da - i meni je to. :lol:

Danas su mi njih dvoje bili kao i uvijek :cerek: , samo što baš i nije bilo nešto puno njihovih zajedničkih scena.
Bilo mi je tako žao Marije sad na kraju, nekako sam i mislila da će Victoria onako reagirati. Iako, bilo mi ju je malo i žao u vezi cijele one stvari s Rodolfom.
Nisam znala da je Fede njegov sin. :eek: Fer mi je trenutno napornija od Linde, užas. I uvijek ponižava jadnog Fabiana, baš mi ga je žao. Kao i Naty.
Domingo, don Napo, Milagros, Pipino. :rofl:
Dobar mi je i Juan Pablo.
I brzo je Linda upecala Osvalda. :zubo: Mada, očito ni on još ne zna što zapravo želi.
Sve u svemu, odlična epizoda, stvarno sam ugodno iznenađena svime, uopće nije tako loše kao što sam mislila da će biti.

sweet ivi
27.04.2011., 13:30
Dns je bila ok epka, mada sam uspjela uloviti samo pred kraj, jer se gleda std ( a ovi s nove već počeli s brljavljenjem termina :rolleyes: - ono, najave termin svaki dan u 13 h, a dns lijepo u 12 i 30 bilo, al dobro, nije da to nisam očekivala od njih :kava: )

victoria :mad:
kako me iživcirala kad se zderala na jadnu mariu :(
kurva glupa, trebao bi je netko malo spustit na zemlju, pa kaj si ona umišlja tko je, bog možda??? malo morgen, i don't think so :o
žalim joj cijelu familiju, jadni oni s kime moraju dijeliti životni prostor...

al zapravo me najviše šokirala bernarda :eek:
jbt, pa to je živo zlo :horor: a ne svetica kakvom se pravi
mislim, tko će drugi nego kurva o poštenju :blabla:
prava se našla moralizirati, kenjati o vjeri i soliti drugima pamet, a sama je bila grešnica koju ni sve molitve ovog svijeta njenog sina neće spasiti od pakla
baš je bila čedna, nema šta, raširila noge prvom koji je naišao, a ovaj ju fino zahebao i nije joj rekao da je već oženjen i da ima čak i dijete već, još ostala i trudna... pa se ova naljutila toliko da je morala spaliti cijelu obitelj :eek: :horor: jer ju je ovaj budala pravario, al zašto su joj pobogu bili krivi žena mu i nevino djetešce... fkt ne razumijem koliko moraš biti trknut u glavu da te nešto takvo natjera na jedan takav gnjusan čin... hm, trostruko ubojstvo s predumišljajem...

Ostatak epizode ću pogledati včrs na domi ak prije ne zaspem, kak mi se dogodilo jučer

LOST01
27.04.2011., 13:40
Bernarda :horor: mislim šta su joj bili krivi ona žena i dijete?!:flop:
a Victoria danas :azdaja:
užasno se ponaša prema Mariji, i non stop je na sve nadrkana i samo uokolo o svojoj "nesretnoj sudbini" :blabla:

pipa
27.04.2011., 17:01
Gif je odlican :top: hvala ti :mig:

Sinoc sam gledala reprizu da vidim jos jednom famoznu kantu :rofl:
i Victoria me je uzasno iznervirala kako je odmah otpustila one dvije manekenke.
Sta je svasta izgovorila da su one samo sredstvo za rad
i da mora se potpuno posvetiti poslu :eek:
Dobro joj je Max rekao sta bi se one trebale odreci uloge majke i supruge radi posla :top:
i da se ne bi tako ponasale da je u pitanju Fer.

I meni je bilo bas zao Marie kako ju je napala "gospodja" Victoria.
Nije ju trebala tako napasti i dobro joj je Maria odbrusila.
Ali sta je je Linda ju je nasminkala kao oprostite na izrazu
kurvu koja ceka svoju musteriju :rolleyes:
Jadne sve one zene koje Linda sminka mogu samo zamisliti kako one izgledaju poslije njenog posla :rofl:

A Bernarda stvarno djavo :mad: spaliti cijelu obitelj samo zbog toga sto je ona naivna i povjerovala Gonzalu i predala mu se odmah :rofl:
Nece tebe spasiti nikakve molitve i tvoj dragi Bog kojemu se toliko klanjas vidi on da si ti gresnica i zloba u liku covjeka
Jadan Juan Pablo s tobom kao majkom :(

Fer uzasno razmazena,bahata i svasta si dozvoljava a to je iznenadjenje da je Rodolfo otac od Federica i bit ce jos vece kada Victoria to sazna
bit ce svasta u kuci Sandoval.....

splićanka1983
27.04.2011., 22:39
internet mi je šteka ovih dana pa s malin zakašnjenjem svima koji slave sretan Uskrs.

gledan redovito i moran priznat da mi se sviđa kako razvijaju radnju. MM su mi skroz slatki, ona scena s kantom je :s:s:s i mislim da je samo pitanje vremena kad će Marija skroz popustit. dobro joj je pop reka - ovdi žensko uvik izgubi

moran priznat da mi se viktorija sve manje i manje sviđa. koji stav ima, ma tribalo bi je malo spustiti na zemlju. kako je otpustila one dvije i kako je danas otpustila Mariju, moran priznati da bi volila kad bi već sutra saznala da joj je ona ta "mi ihaaaaaaaa". i ne znam kako niti malo ne zaključuje svojim mozgom. razumijem da joj sigurno ni nebi pala napamet mogućnost da joj je ova kćer, ali daj pa bar malo posumnjaj. njena se kćer zvala Marija,ova Marija je iz sirotišta i ima točno toliko godina kojiko bi imala i njezina kćer.pa ako to nije za mali tračak sumnje, ja ne znam šta je.

sad će ispast da mi se nitko ne sviđa, ali nisu mi ni Linda ni Osvaldo nešto. mislin da je ona malo prenaporna, a za njega se vidi iz aviona da će prevariti Viktoriju. Ne samo da je zadrža od ove broj, nego stalno tupi kako je nikad nebi privarija. a čim on to toliko naglašava,ma 100% će je privarit i to možda čak i s Lindom.

A bilo mi je ža Nati, kad je ovaj reka da nebi ni na selu našla momka. ma ja bi mu pokazala da san to čula pa onda neka moli i puže pred njom dok mu ne oprosti. a i može se pretpostaviti da će njih dvoje završiti skupa, iako se upravo zbog ove rečenice nadam da neće.

daniela me danas ugodno iznenadila, moran priznat da me uhvatila strava kad se onako derala na tomasu. ovdi iman jedno pitanje - pretpostavljan da juan pablo spava u župnom dvoru, jer kako inače onu dreku nebi čuo???