PDA

View Full Version : Ja bih malo više nježnosti

maca987
11.04.2011., 01:37
bok.malo sam zbunjena pa me zanimalo šta vi mislite o mojoj situaciji.ovako sa deckom sam skoro pola godine u vezi.ja sam tip osobe koja voli malo romantike,nježnosti... Moj decko se razlikuje od mene po tome za 360 stupnjeva.
nisam ni ja tip osobe da ga zovem mišicu,medicu i slicno ali isto volim malo više nježnosti.
problem je još što je ovo veza na daljinu.kad smo skupa stvarno bude mi super ali jednostavno kad nismo skupa onda to nije veza kakva bi ja htjela da bude.on nikad se nece sjetiti prvi reci da mu falim i takve stvari,ali meni te stvari znace.
npr ja se nešto naljutim na njega i onda on nece poceti pricati sa menom da to rješimo nego on racuna odljutiti ce se.mene te stvari ljute.
htjela bih sa njim pricati o tome da mi to smeta ali mi je puno stalo do njega i bojim se da nebi on rekao da on više ovako ne može,da je on takav kakav je i da se nece mjenjati.
moje sve prijateljice mi govore muški su ti takvi,njih nije briga za te stvari,oni se ne zamaruju kao i mi oko sitnica.
mene zanima vaš kometar na to.meni je do njega stalo i to puno ali ovo nije veza kakvu sam ja htjela da bude i zato sam malo zbunjena!!!!!

lucis
11.04.2011., 01:44
Ako ne tražiš nećeš ni dobiti. Pokušaj mu iznijeti svoje mišljenje.

Maria Callas
11.04.2011., 06:38
.....muskarci su takvi samo onda kada im nije previse stalo......kada im je jako stalo i te kako se sjete da ti kazu da im nedostajes....i vrlo su njezni i paze da tebi bude dobro i da se sretna.....

Trnoručica
11.04.2011., 06:56
bok.malo sam zbunjena pa me zanimalo šta vi mislite o mojoj situaciji.ovako sa deckom sam skoro pola godine u vezi.ja sam tip osobe koja voli malo romantike,nježnosti... Moj decko se razlikuje od mene po tome za 360 stupnjeva.
nisam ni ja tip osobe da ga zovem mišicu,medicu i slicno ali isto volim malo više nježnosti.
problem je još što je ovo veza na daljinu.kad smo skupa stvarno bude mi super ali jednostavno kad nismo skupa onda to nije veza kakva bi ja htjela da bude.on nikad se nece sjetiti prvi reci da mu falim i takve stvari,ali meni te stvari znace.
npr ja se nešto naljutim na njega i onda on nece poceti pricati sa menom da to rješimo nego on racuna odljutiti ce se.mene te stvari ljute.
htjela bih sa njim pricati o tome da mi to smeta ali mi je puno stalo do njega i bojim se da nebi on rekao da on više ovako ne može,da je on takav kakav je i da se nece mjenjati.
moje sve prijateljice mi govore muški su ti takvi,njih nije briga za te stvari,oni se ne zamaruju kao i mi oko sitnica.
mene zanima vaš kometar na to.meni je do njega stalo i to puno ali ovo nije veza kakvu sam ja htjela da bude i zato sam malo zbunjena!!!!!

Da ti nije horoskopski Ovan :rolleyes:??Neke je likove teško mijenjati, lakše će ti biti promijeniš li stav, ili ,u krajnjem slučaju-dečka...Nisu svi muški isti, o neeee,imaš likova koji te rastope pričajući ti ono što želiš čuti (pa i oni bi mogli u dvije kategorije: fejkeri i pravi pravcati:eek:),a imaš i onih kojima je vrhunac razmjene nježnosti to što te pljasnu po guzici i kažu-Jooj što bi ti ga stavio-.Najbinije je da uglavnom ostaju takvi kakvi jesu,koliko ih god mi željele mijenjati

4fun
11.04.2011., 07:39
veze na daljinu smrde. i skype i ostale pizdarije samo dizu frustracije sto osobu ne mozes vidjeti i zagrliti.

subjektivan dojam :D

darija*
11.04.2011., 08:51

vidiš da ti opet dođe na isto :ne zna:

Ispijač Mozga
11.04.2011., 08:52
Moj decko se razlikuje od mene po tome za 360 stupnjeva.

Pa ja ne vidim u cemu je problem. Ako se razlikuje za 360 stupnjeva, onda je zapravo isti kao ti (puni krug, ne?). Dakle slazete se u potpunosti samo jos nisi skuzila.

volim čokoladu
11.04.2011., 09:00
imaš dvije opcije, reći mu što te smeta, i možda stvari još pogovršat, eventualno prekid, ali hej, ni ovako nisi sretna.
dreuga opcija je da se pomiriš s takvim stanjem i budeš poluzadovoljna...

WTF
11.04.2011., 09:01

Popričaj s njim, jer tebe je zapravo strah istine.

sin.palabras
11.04.2011., 11:05
Da ti nije horoskopski Ovan :rolleyes:??Neke je likove teško mijenjati, lakše će ti biti promijeniš li stav, ili ,u krajnjem slučaju-dečka...Nisu svi muški isti, o neeee,imaš likova koji te rastope pričajući ti ono što želiš čuti (pa i oni bi mogli u dvije kategorije: fejkeri i pravi pravcati:eek:),a imaš i onih kojima je vrhunac razmjene nježnosti to što te pljasnu po guzici i kažu-Jooj što bi ti ga stavio-.Najbinije je da uglavnom ostaju takvi kakvi jesu,koliko ih god mi željele mijenjati

E ne mogu vjerovat...ali tocno to sam ja mislila!!!!!!!!!!!!:rofl:
Ovan ili djevica!
I ne nisu svi takvi...to ti je stil ponasanja koji se nikad nece promjenit

Ali pliz javi kaj je po horoskopu!

GodzillaZg
11.04.2011., 11:24
.....muskarci su takvi samo onda kada im nije previse stalo......kada im je jako stalo i te kako se sjete da ti kazu da im nedostajes....i vrlo su njezni i paze da tebi bude dobro i da se sretna.....

Moram se sloziti s ovim...vjerojatno mu je svejedno nazalost.

nemoralan
11.04.2011., 11:32

A to kaj je lik možda odrastao u obitelji u kojoj nije baš bilo sklada, komunikacije, pokazivanja osjećaja te općenito pozitivne situacije sigurno nema veze s njegovom hladnoćom, prije je horoskop.

Ajde baš javi koji je znak pa kad ne bude taj koji paše onda je sigurno začaran ili nešto tome slično, jebo vas horoskop da vas jebo.

I probaj se stat ispred ogledala, okrenut za 360 stupnjeva i vidjet gdje ce te to okrenut, kad skuzis da si dosla na isto, shvatit ćeš.....

Zek0slav
11.04.2011., 11:35
Misliš za 180 stupnjeva?

chokopralina
11.04.2011., 11:39
A gle, zajedno ste 6 mjeseci i to na daljinu,

pa šta bi ti htjela? Očito mu nije stalo kao što je tebi, jer istina je da kad su muškarci/dečki zaljubljeni onda se uvijek sjete tih mali gesti nježnosti koje tebi fale.

Puno duže veze, koje u početku idu "na blizu" ne prežive daljinu, tako da ne vidim čemu se ti iščuđavaš.

Veza mora biti stvarno jaka, to mora biti "to", da bi preživjelo odnos na daljinu. A ne 6 mjeseci. Iskustvo priča.

London_Calling
11.04.2011., 11:43
Moram priznati da sam i ja u sličnoj situaciji; on ne želi biti all girly n shit :zubo: , a ja bih da ponekad ipak bude :)
Pa mu onda to i kažem, bez puno okolišanja
A budući da moj dečko zna što ga čeka ako me ne posluša (just kidding :D), napravi ono što zna da bih htjela i to je stvarno super sweet :cerek:

Ono što ti mogu savjetovati je da mu iskreno pristupiš i otvoreno kažeš što bi htjela i čega ti nedostaje u vašoj vezi, a sad hoće li se on malo potruditi ili ne, u potpunosti ovisi o njemu.
Pretpostavljam da nije realno očekivati neku drastičnu promjenu u ponašanju, ali tu i tamo bi ti mogao udovoljiti, ne znam, ipak ste zajedno i volite se i sve to :D Zašto nekad ne bi izašli jedno drugome *u susret*, u ovom slučaju on :D
Pričajte, sve ostalo je plodno tlo za frustracije.

GoGs
11.04.2011., 13:17
kolika je udaljenost?

maca987
11.04.2011., 14:06
kad san procitala ono ovan nisam mogla vjerovati.on je u znaku ovan.
nije da on opet nema nikad nježnosti ali ne onako kako bih ja htijela.osoba sam sa osjecajima i normalno da mi tih stvari fali.on je tip osobe koji me nece držati za ruku kad šetamo negdje,a on mi prigovara šta ja njega nikad nisam poljubila u javnosti.
a to za 360 malo sam se krivo izrazila uglavnom on je drugaciji od mene šta se tice tih stvari iskazivanje osjecaja.kad sam ga jedan put pitala da je li ga prošlo to sve što se tice veze,jeli se slucajno ohladijo(jer smo ipak na udaljenosti,pa nikad neznaš kad ce neko nekog drugog upoznati)on meni samo kaže ma šta ti je,jesi ti normalna.
strah me pocinjati neke velike rasprave jer se bojim onoga najgorega,a to je da ne bih došlo do prekida.

Enter Sandwoman
11.04.2011., 14:18
nije da on opet nema nikad nježnosti ali ne onako kako bih ja htijela.osoba sam sa osjecajima i normalno da mi tih stvari fali.on je tip osobe koji me nece držati za ruku kad šetamo negdje,a on mi prigovara šta ja njega nikad nisam poljubila u javnosti.
a to za 360 malo sam se krivo izrazila uglavnom on je drugaciji od mene šta se tice tih stvari iskazivanje osjecaja.kad sam ga jedan put pitala da je li ga prošlo to sve što se tice veze,jeli se slucajno ohladijo(jer smo ipak na udaljenosti,pa nikad neznaš kad ce neko nekog drugog upoznati)on meni samo kaže ma šta ti je,jesi ti normalna.
strah me pocinjati neke velike rasprave jer se bojim onoga najgorega,a to je da ne bih došlo do prekida.

Neću te pitati koliko imate godina, sjebala bi svu čar ostatku ekipe. Nego me zanima što bi se desilo i kad bi došlo do tog najgoreg, što onda? Ubila bi se? Ako ti baš jako smeta to što je on takav, i rekao ti je i znaš da se neće promijeniti, onda ti je bolje da odmah znaš na čemu si. Nemoj tjerati nešto što ne ide. K tome ide u prilog i vaša udaljenost, što je svakako jedan veliki ali ne i jedini minus.
Neznam...., prvo nauči pisati pa razgovaraj s njim....:o

Teta2U
11.04.2011., 14:52
Prvo - jebo vas horoskop...:rolleyes:
Drugo - a da njemu kažeš sve to u oči? :raspa:
Treće - ne podnosim veze na daljinu, to ne funkcionira nikad, ili iznimno rijetko kad.

sin.palabras
11.04.2011., 15:08

gle ja imam u fam ovnova. Kad ti odu na ferije nikad se ne javljaju. Takvi su ti ovnovi. Ne uzimaj to pri srcu.

a o njeznosti da ne pricam.
gle ako si ti osoba kojoj je to potrebno..

Ti mozes

1: pomiriti s tim :o

2:ili si naci nekog drugog

3: obratit paznju na neke njihove druge kvalitete. Smisao za humor, lojalnost ili mozda da uvijek zele u svemu biti najobolji..neznam

sin.palabras
11.04.2011., 15:18
Treće - ne podnosim veze na daljinu, to ne funkcionira nikad, ili iznimno rijetko kad.

a pogotovo ne s osobama koje se ne vole javljat !

Teta2U
11.04.2011., 15:21
a pogotovo ne s osobama koje se ne vole javljat !

To nema veze s jebenim horoskopom, već s navikama...
Tako je teško reći bilo kome - daj se javljaj. :rolleyes:

Trnoručica
11.04.2011., 15:33

Teta, jebo -ne jebo horoskop,ali lik je OVAN:top:
Teško da ćeš od njega ikad napraviti umiljato jagnje,da će ti tepati i obasipati te komplimentima, trebala bi naučiti čitati misli, tako bi najlakše komunicirali:rofl:

Teta2U
11.04.2011., 15:36
Teta, jebo -ne jebo horoskop,ali lik je OVAN:top:
Teško da ćeš od njega ikad napraviti umiljato jagnje,da će ti tepati i obasipati te komplimentima, trebala bi naučiti čitati misli, tako bi najlakše komunicirali:rofl:

Šta god bio u horoskopu...bijah sa ovnom, i viđe čuda - otvoreno je razgovarao sa mnom o svemu :eek:
poanta je pokazati što želiš, možda onda i dobiješ to :D

shakiri
11.04.2011., 16:47
gle ja imam u fam ovnova. Kad ti odu na ferije nikad se ne javljaju. Takvi su ti ovnovi. Ne uzimaj to pri srcu.

ja sam ovan i redovno se javljam. naravno ne nužno familiji već onom do koga mi je stalo :D

ontopic:
nismo svi isti, nekima nije nužno sms dopisivanje..
ali s druge strane ako moraš molit za jednu nježnu poruku, onda klinac od toga :D

ako se već sad osjećaš zapostavljenom kako će biti kasnije? razgovarate li o budućnosti i mogućem preseljenju?
veze na daljinu i nisu baš najsretniji izbor..

Trnoručica
11.04.2011., 20:50
Šta god bio u horoskopu...bijah sa ovnom, i viđe čuda - otvoreno je razgovarao sa mnom o svemu :eek:

Zavisi što želiš, ako ćeš pričati o pozama,sexu-nema otvorenijeg tipa, no kad dođeš do emocija nekako je to sve na površini...za jednu ovnicu ili lavicu ,npr- super,ali ne i za ribicu, račicu....kažem opet, ovisi što si trebala od svoga a što naša maca treba od svoga...Možda bi vas dvije od istog tipa tražile ,pa i dobile sasvim različito ili bi različito doživjele isto koje bi dobile

Teta2U
11.04.2011., 20:52
Zavisi što želiš, ako ćeš pričati o pozama,sexu-nema otvorenijeg tipa, no kad dođeš do emocija nekako je to sve na površini...za jednu ovnicu ili lavicu ,npr- super,ali ne i za ribicu, račicu....kažem opet, ovisi što si trebala od svoga a što naša maca treba od svoga...Možda bi vas dvije od istog tipa tražile ,pa i dobile sasvim različito ili bi različito doživjele isto koje bi dobile

Jbg. meni drago da ne želimo istoga. :D
I još mi draže što od svojih uvijek dobijah ono što željeh... :cerek:

claudine
11.04.2011., 21:00

360, ha? :D

si čula ono ''eh, da su snovi stvarnost''? to sam bubnula napamet, ne znam je l se to fakat kaže. je l ti netko napisao da ako ti je stalo do njega onda nećeš zamišljat vezu kakvu želiš, nego živjeti svoju, ma kakva jest? ne da mi se čitati sve...

curke vole ružičasto. dečki su plavi.

neš mi veli da je tvoj dečko zlato. u najmanju ruku srebro, a i to je plemenit metal.

tratincica8
11.04.2011., 21:11

A koliko imate godina? Ove stvari ti lijepo s njim rasčisti na 4 oka, ali ga nikako nemoj iznapadati, nego na lijep način. I ne kužim kako možeš biti u vezi i istovremeno u STRAHU, jer bi on rekao ovo i ono i blabla??
Kod veze na daljinu je komunikacija NAJVAŽNIJA. A ovo sa ovnovima i nejavljanjem - čisti bullshit, jao što volim generaliziranje!!:kava:

Njezna
12.04.2011., 04:46
pokusaj popricati, a ako to nemozes sta ti vazi veza!
Cega se imas bojati ako vec u pocetku veze nece da te sluza, i da cuje sta tebi fali odnosno treba.
Svaka veza je davanje i uzimanje.

Ako ne vidis napredka prekini sama vezu, doci ce drugi koji ce ti mozda moci dati sta zelis!

sanchy8
12.04.2011., 07:04
Tak je - treba ga izdresirat. :rofl: Istina je da horoskopski znak dosta znači, vjerovali vi u to ili ne. Ajme šta je moja sestra od svog ovna napravila haha, to je sad više psić :lol:
Ne razumijem zašto se ljudi boje bit otvoreni, zašto bi bilo teško reći- javljaj se?? :eek:
Mislim ,malo je žalosno šta se to mora govoriti ali nismo svi isti, znam ljude u vezama na daljinu kojima je najnormalnija stvar čut se jednom na dan (ako!), oni sretni i zadovoljni, a kad ih pitaš kako se druga strana u vezi tog osjeća - reakcija :ne zna: Zato uvijek treba bit otvoren i reć ono što te smeta i šta želiš, isto tako prihvatit savjet i kritiku :)

pišikućipropalo
12.04.2011., 07:32
Tak je - treba ga izdresirat. :rofl: Istina je da horoskopski znak dosta znači, vjerovali vi u to ili ne. Ajme šta je moja sestra od svog ovna napravila haha, to je sad više psić :lol:
Ne razumijem zašto se ljudi boje bit otvoreni, zašto bi bilo teško reći- javljaj se?? :eek:
Mislim ,malo je žalosno šta se to mora govoriti ali nismo svi isti, znam ljude u vezama na daljinu kojima je najnormalnija stvar čut se jednom na dan (ako!), oni sretni i zadovoljni, a kad ih pitaš kako se druga strana u vezi tog osjeća - reakcija :ne zna: Zato uvijek treba bit otvoren i reć ono što te smeta i šta želiš, isto tako prihvatit savjet i kritiku :)

moj bivši (jarac:) )nije izražavao osjećaje riječima osim kad bi postalo gadno.....

jednom se čak rasplakao što je mene ostavilo u totalnom šoku....ali taj čovjek je doista takav....tako da ga nisam previše pilila oko toga,nekad sam mu znala reć daj budi malo romantičan....ali,s druge strane,kad bi bila bolesna nije se mrdo od mene,kuhao mi je čaj...itd....a recimo poslije sexa se više volio maziti nego ja tako da mi je to nekako kompenziralo manjak romantičnih proljeva....:p
popričaj s njim

tratinčica7
12.04.2011., 14:13
Pa ja ne vidim u cemu je problem. Ako se razlikuje za 360 stupnjeva, onda je zapravo isti kao ti (puni krug, ne?). Dakle slazete se u potpunosti samo jos nisi skuzila.

hahhaha :lol:

Teta2U
12.04.2011., 14:16
Niti želim, niti ću ikad pokušati nekoga promijeniti kako bi bio što sličniji onome što želim, možda sam jako čudna, ali ili prihvatim osobu takvu kakva je, ili se maknem od nje/njega. Jedino što uvijek radim je da otvoreno i iskreno kažem šta i kako bi, pa čekam odgovor od njega jel može ili ne.

hulijo đuturum
12.04.2011., 17:29
horoskopsko znakovi :s:s:s

:lol::lol::lol:

tomislav_07
12.04.2011., 17:52
E ne mogu vjerovat...ali tocno to sam ja mislila!!!!!!!!!!!!:rofl:
Ovan ili djevica!
I ne nisu svi takvi...to ti je stil ponasanja koji se nikad nece promjenit

nevjerujem bas u horoskop, ali definitvno istina prava sto se tice obadva znaka...

ninaaa07
12.04.2011., 19:59
Nema smisla da šutiš i tiho patiš, reci mu što ti smeta i što ti nedostaje u vašoj vezi, jer to ti neće prestati smetati samo od sebe. Ako je imalo normalan, neće se ljutiti jer nema apsolutno nikakvog razloga za to. Reci mu što ti je na duši, pa ako mu je stalo, "pojačat" će nježnost i romantiku tebi za ljubav.
Onda prati situaciju kroz vrijeme, ako osjetiš poboljšanje, super, a ako ostane na istom, nažalost niste kompatibilni po tom pitanju i ti ćeš se uvijek osjećati zakinuto za tu nježnost.

.aquarius.
12.04.2011., 20:23

nisu svi muškarci takvi. i zašto bi se zadovoljavala s nekim tko ti ne odgovara u tebi bitnim stvarima? meni osobno i nježnost i senzibilitet ta moje potrebe spadaju u osnovne kriterije.

The_Mala
12.04.2011., 20:52
Niti želim, niti ću ikad pokušati nekoga promijeniti kako bi bio što sličniji onome što želim, možda sam jako čudna, ali ili prihvatim osobu takvu kakva je, ili se maknem od nje/njega. Jedino što uvijek radim je da otvoreno i iskreno kažem šta i kako bi, pa čekam odgovor od njega jel može ili ne.
Nisi čudna uopće. Normalno je da normalna osoba neće pokušavati na silu promijeniti nekoga samo zato da bi mu što bolje odgovarao. No radi se o tome da ne smijemo šutiti kad nam nešto ne odgovara. Time se ništa ne postiže, samo se situacija pogoršava.

MonCamarade
12.04.2011., 20:57
i ja BIH

Teta2U
12.04.2011., 21:48
Nisi čudna uopće. Normalno je da normalna osoba neće pokušavati na silu promijeniti nekoga samo zato da bi mu što bolje odgovarao. No radi se o tome da ne smijemo šutiti kad nam nešto ne odgovara. Time se ništa ne postiže, samo se situacija pogoršava.
Točno to, i zato nikad ni ne šutim, ni o čemu. Jbg, takva sam.

GoGs
12.04.2011., 22:46
i ja BIHkakve veze bosna i hercegovina ima sa temom? :confused:

Trnoručica
12.04.2011., 23:32

Možda je otvoreno razgovarao, ali očito nije davao sve što si pokazala da želiš, jer da jest, ne bi bio bivši :mig:

Teta2U
13.04.2011., 00:00
Možda je otvoreno razgovarao, ali očito nije davao sve što si pokazala da želiš, jer da jest, ne bi bio bivši :mig:

Ima i situacija kada jednostavno oboje shvatite i vidite da ne ide, i koliko god vam oboma žao, znate da nema smisla nastaviti :eek:. I je, davao je i daleko više od onoga što sam trebala, željela :cerek:.
Al valjda nema, jer kako je moguće da ima. :D
I zamisli nešto čudno - s tim istim sam dan danas super prijateljica, znam mu i djevojku koja je super. :top:

Trnoručica
13.04.2011., 00:32
Ima i situacija kada jednostavno oboje shvatite i vidite da ne ide, i koliko god vam oboma žao, znate da nema smisla nastaviti :eek:. I je, davao je i daleko više od onoga što sam trebala, željela :cerek:.
Al valjda nema, jer kako je moguće da ima. :D
I zamisli nešto čudno - s tim istim sam dan danas super prijateljica, znam mu i djevojku koja je super. :top:

Ne ide jer nešto fali ili je nečeg previše:rolleyes:,obično nijanse odluče.To mi je normalno da ste si ostali dobri,ne mogu zamisliti situaciju da ne popričam sa svojim bivšim.
Moja iskustva s ovnovima-frendicama,frendovima,dečkom su šarolika, da me znaju "podići na noge" a i oboriti s nogu-znaju..no ,nekako mi je uvijek nedostajala ta neka dublja nijansa...njonjkavosti malo:rofl:

Teta2U
13.04.2011., 01:11
Ne ide jer nešto fali ili je nečeg previše:rolleyes:,obično nijanse odluče.To mi je normalno da ste si ostali dobri,ne mogu zamisliti situaciju da ne popričam sa svojim bivšim.
Moja iskustva s ovnovima-frendicama,frendovima,dečkom su šarolika, da me znaju "podići na noge" a i oboriti s nogu-znaju..no ,nekako mi je uvijek nedostajala ta neka dublja nijansa...njonjkavosti malo:rofl:
Primjetih da je većini ovdje nezamislivo sa nekim s kime si prije bio ostati dobar i u kontaktu, čak i prijatelji, zato sam tako napisala. Drago mi da nisi takva :top:
A konkretno nije išlo jer smo oboje bili premladi da neke stvari shvatimo :mig:
Imam i među frendovima ovana, i meni su ok uvijek.:)