PDA

View Full Version : Trudnice zbor #9

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85

purpler80
14.05.2011., 14:58
odoh i ja stogod radit po kuci... prelijena sam... a jucer sam bila na poslu 11 sati i jos nisam dosla sebi....

purpler80
14.05.2011., 17:05
gotovo pospremanje... jos jedno 5 masina robe i posteljine za oprat :mad:
idem ispec pizzu klincima za veceru...

Narona
14.05.2011., 17:06
s obzirom na to koliko se mm i moja mama ne trpe, sve je dobro dok ne prijeđe u treći nastavak Kill Bill :lol::lol::lol:

srećom, cijena je prihvatljiva pa je to zagolicalo mog dragog da zagrize ko pitbul, unatoč navedenim otegotnim okolnostima :cerek:

:lol: :lol: :lol: Inače, čestitam na stančiću! :klap:

Mi se upravo vratili s ručka koji je bio u pola 2 i sad komotno mogu ponovno zasjest za stol jer sam opet gladna. :facepalm:
A papali smo bosanski lonac i taaaako je bilo fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiino! :klopa:

charm
14.05.2011., 17:10
Mi se upravo vratili s ručka koji je bio u pola 2 i sad komotno mogu ponovno zasjest za stol jer sam opet gladna. :facepalm:
A papali smo bosanski lonac i taaaako je bilo fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiino! :klopa:

Mmmmmm, a gdje ste ga papali, ako se smije pitati ;pritipliz:

Inače moj kućni mastechef žiri u vidu mm i sveki, mi je dodijelio dvije čiste 5 za pašticadu uz objašnjenje da su okusi slatko/kiselo bili savršeno usklađeni, a govedina mekana poput putra, prilog bez pogreške. No, pošto sam prvi put kuhala to jelo da se ne umislim jer uvijek može bolje :lol: :rofl:

Narona
14.05.2011., 17:11
Mmmmmm, a gdje ste ga papali, ako se smije pitati ;pritipliz:

Inače moj kućni mastechef žiri u vidu mm i sveki, mi je dodijelio dvije čiste 5 za pašticadu uz objašnjenje da su okusi slatko/kiselo bili savršeno usklađeni, a govedina mekana poput putra, prilog bez pogreške. No, pošto sam prvi put kuhala to jelo da se ne umislim jer uvijek može bolje :lol: :rofl:

Svaka ti čast! :top: :top: :top: :klap: :klap:

Papili kod majke moje. Pravi bosanska lončina kod Bosanke. :zubo:

charm
14.05.2011., 17:18
Svaka ti čast!

Papili kod majke moje. Pravi bosanska lončina kod Bosanke. :zubo:

Hvala :frajer:

A ja mislila da ima neki restač sa bosanskom kuhinjom da ga poharam :D

Narona
14.05.2011., 17:20
Hvala :frajer:

A ja mislila da ima neki restač sa bosanskom kuhinjom da ga poharam :D

Mislim da u CC1 ima onaj neki restoran bosanske kuhinje. Nisam nikad doduše bila pa ne znam kako je ni ima li bosanski lonac al' ono, možda. :)

charm
14.05.2011., 17:24
A jebat ga, nikad ne idem u cc1 kad mi je tu wg ili arena, no imam i ja mamu bosanku pa preko telefonske žice skuham kakvu pitu :D

Jao, kako mi nekada fali njezina klopa, ovdje u zagorju samo pohano i šnicle :rofl:

Narona
14.05.2011., 17:27
A jebat ga, nikad ne idem u cc1 kad mi je tu wg ili arena, no imam i ja mamu bosanku pa preko telefonske žice skuham kakvu pitu :D

Jao, kako mi nekada fali njezina klopa, ovdje u zagorju samo pohano i šnicle :rofl:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Mislim da ću otić' ponovno kod majke na još jedan tanjur. :zubo:

annnna
14.05.2011., 17:28
cao curke :w

ja se upravo vratila s krstenja, i ja najedena :D

papala sam prvo malo prsuta i sira, pa juhicu i onda crnog rizota i puuuuuuno salate :klopa:

nisam crni rizot jela 100 godina (jer izbjegavam rizu) a oboooooozavam ga, i ovaj je stvarno bio odlicno spremljen!!!

sad sam se doma izvalila na kauc i planiram pogledat mc od sinoc...

bblack
14.05.2011., 18:07
evo i nas natrag!
uspješno kupili kolica, još smo prošli s 10% popusta samo tako, i za to smo uzeli jastuk za malog i onu čvrstu podlogu za presvlačenje kaj se namontira na kindač.... i starcima (mojim) su se strašno dopala, čak su rekli da im se i boja sviđa!
bili na dvije kave i u restaču na enchiladi i kod mojih na croissantima (domaćim)...
sad ću pojesti još par croissanta s nutellom i lagano u horizontalu...

vidim da je tema većinom bila klopa!!! (bilo kakvo spominjanje sexa ignoriram...:p)

bblack
14.05.2011., 18:08
Narona da te upozorim da slijedeći tjedan ne gledaš MC jer će u duelu biti žena od Toma!!! :rofl::rofl::rofl: mislim čisto da se ne uzrujaš!!!

bandera
14.05.2011., 18:11
:w Bosanski restoran- Sofra na Borovju. :top: Preporučam. Mm obožava njihovu begovu čorbu.

Medoch
14.05.2011., 18:49
:w Bosanski restoran- Sofra na Borovju. :top: Preporučam. Mm obožava njihovu begovu čorbu.

bila tamo, probala begovu, predobra :top:

Medoch
14.05.2011., 18:50
e koje li dosade, ne znam kud bih sa sobom... bila na plivanju, dva puta u šetnji s pesom i sad čekam da se mm vrati s posla...

Narona
14.05.2011., 19:00
Narona da te upozorim da slijedeći tjedan ne gledaš MC jer će u duelu biti žena od Toma!!! :rofl::rofl::rofl: mislim čisto da se ne uzrujaš!!!

Taman sam sad gledala epizodu od sinoć i ne mogu sebi doć'. Pa šta je ono?!
Gadna je k'o lopov.

Jest da nisam baš dobro vidjela al svejedno - Kuja. :kava:

bblack
14.05.2011., 19:04
Taman sam sad gledala epizodu od sinoć i ne mogu sebi doć'. Pa šta je ono?!
Gadna je k'o lopov.

Jest da nisam baš dobro vidjela al svejedno - Kuja. :kava:

:lol::lol::lol::lol::lol:

mucina
14.05.2011., 20:21
De ste žene? Pa kaj sve Eurosong gledate?! :eek: :D

Inače ja se upravo riješila pune kuće gostiju- mi i 4 odrasle osobe i troje djece(+naše malo u mojoj buši)- KAOS!!! Al mi je pasalo, jer je mm sređivao nered nakon kaj su otišli, a ne ja :rofl:

purpler80
14.05.2011., 21:06
opet nigdi nikoga...
mm i ja bili prosetat..... ono staromodno setanje - ruku pod ruku i lagano... ja usput poharala murve i tresnje po vrtovima :D

MadnessInMethod
14.05.2011., 21:14
a ima mene, pomalo, ali glupo mi pričati sama sa sobom, pa se onda radije bavim hortikulturom i prostornim uređenjem na farmvillu.

purpler80
14.05.2011., 21:16
odustala sam od farmvila i to toliko davno da sam na 30 i nekom nivou i imam valjda 3 kockice zemlje :lol: trebala bih mukotrpno radit da ga vratim u ondašnje (pretrpano) stanje...

kako si ti... jesi se skulirala štogod?

MadnessInMethod
14.05.2011., 21:20
ja sam na stotki, i matična i engleska farma (novitet) su mi na maksimalnom proširenju. :)

a ono, jutros sam malo plakala, onda sam se smijala, pa sam malo brinula, pa sam bila optimistična... uglavnom sam manično-depresivno uz prstohvat paranoje. dakle - očekivano.
ali mogu ti reći da mi ova trudnoća (za sada) puno bolje odgovara od prošle. i uvjeravam sebe da je to razlog za biti optimistična, i da sitnice kao to što mi se očistilo lice (naspram hodajućeg prištića u koji sam se pretvorila prošli put) pokazuju da je ovo dobra trudnoća i da će sve biti u redu.

čak sam se odvažila i tracker staviti. (je da sam ga pravila bar pet puta, i onda brisala umjesto stavljala, od paranoje, jer mi je prošli puta par dana nakon postavljanja trackera sve otišlo k vragu, no odlučila sam biti optimistična. to mi je novi nadimak ;) )

purpler80
14.05.2011., 21:23
:grli: sretno... naravno da će sve bit ok... ja sam isto imala svakakve šize u početku... sad sam super... :mošmislit: :malomorgen: :raspa:

ali mislim da se mm više brine od mene i više ga je strah hoće li sve bit ok...

MadnessInMethod
14.05.2011., 21:26
ja si kontam da će sve biti ok kada preživim taj nesretni sedmi tjedan, i kada mi ginićka kaže da je beba narasla koliko treba. do tada polako umirem...

purpler80
14.05.2011., 21:30
ajme to je još tri tjedna jel? uf, mene bi spremili u podrum... i bacili bi ključ da se ne vratim slučajno ... :zubo:

iskreno ne znam što bih ti rekla, jer ti je vrijeme jedini faktor... a vrijeme je takvo kakvo jest... i traaaajeeeeeeeeeee... što više čekaš to gore... jel radiš?

MadnessInMethod
14.05.2011., 21:35
dada, još tri tjedna. i ja ću na psihijatriji završiti.
radim, glupo mi je ići tražiti bolovanje, kada mi mirovanje ne može pomoći (moj spontani je bio uzrokovan time što se beba prestala razvijati u 6. tjednu, što su mi svi objasnili kao "genetska pogreška", a tu nema tog mirovanja koje to može izliječiti...), a doma si samo pilim živce. ovako moram pripremiti nastavu, što skreće misli s gluposti, onda otići u školu, tamo terorizirati djecu (iako mi je ovaj tjedan jako teško bilo skoncentrirati se na nastavu, kad sam stalno razmišljala kad će zvoniti da trčim na wc provjeriti da osjetim iscjedak, a ne nešto drugo, kako mi se cijedi, i u tri godine karijere nisam toliko gluposti nadrobila i lapsusa napravila kao u ovih tjedan dana...) - pa ne stignem previše paničariti...

purpler80
14.05.2011., 21:40
da, u tim slučajevima se većinom priroda pobrine sama da eliminira svoje "greške"... ali znam puno žena koje su izgubile bebu tako rano... moja mama, ujna, teta... sve su to prošle...

dobro je da radiš... koliko- toliko si ipak na poslu glavom... doma bi i ja izludila... samo molim boga da se ovaj put ne zakomplicira pa da opet moram u bolnicu i/ili ležat :moli:što predaješ?

edit:oćeš da te utješim sa zaboravljivošću... ja sam danas išla nešto postat na temi o kilima... i nisam se mogla sjetit u kojem sam tjednu trudnoće... :facepalm:

edit2: odoh spavat... sad sam pojela (drugu) večeru pa me strah da ću, ako ne odem leć, vrlo brzo opet bit gladna :mama:

MadnessInMethod
14.05.2011., 21:49
znaš što mi je tragedija? ja nisam izgubila bebu u 6. tjednu. neeee, moj tvrdoglavi embrij se držao još tri tjedna, do 9+4!
a taman mi savršeno odgovara što nastava prestaje za mjesec dana - taman ću proći svoje krizno razdoblje zaposlena testovima i zaključivanjem ocjena (koje sam upravo odlučila shvatiti vrlo zen, nema šeme da se opet živciram zbog lijene djece...), a onda kreće dugo toplo ljeto s povremenim izletima na sjednice i dežuranja, pa ću moći biti umorna ni od čega kod kuće :zubo:
inače, predajem engleski i njemački

purpler80
14.05.2011., 21:52
nadam se da ne predaješ velikima i da se možeš tješit se da te kllinci i tako ne razumiju :lol: meni je smiješno koliko hrvatskog ne znaju, a kamoli koji još strani :facepalm: koma, totalna...
bit će sve ok... mora biti :grli:i tako razmišljaj.... mora biti sve dobro...
laku noc :w

Orleanska I.
14.05.2011., 23:54
dada, još tri tjedna. i ja ću na psihijatriji završiti.
radim, glupo mi je ići tražiti bolovanje, kada mi mirovanje ne može pomoći (moj spontani je bio uzrokovan time što se beba prestala razvijati u 6. tjednu, što su mi svi objasnili kao "genetska pogreška", a tu nema tog mirovanja koje to može izliječiti...), a doma si samo pilim živce. ovako moram pripremiti nastavu, što skreće misli s gluposti, onda otići u školu, tamo terorizirati djecu (iako mi je ovaj tjedan jako teško bilo skoncentrirati se na nastavu, kad sam stalno razmišljala kad će zvoniti da trčim na wc provjeriti da osjetim iscjedak, a ne nešto drugo, kako mi se cijedi, i u tri godine karijere nisam toliko gluposti nadrobila i lapsusa napravila kao u ovih tjedan dana...) - pa ne stignem previše paničariti...
Ne znam hoće li te utješiti, ali moja sestra je imala spontani, zapravo, imala je blightet ovum i tri mjeseca poslije opet ostala trudna i sad ima zdravu 9-mjesečnu curicu.

Odoh sad čitati zaostatke.
I da, došla sam se pohvaliti. Jela sam kolače danas, nisam nešto posebno pazila, ali najbitnije je da je šećer u redu!

Orleanska I.
14.05.2011., 23:56
meni je smiješno koliko hrvatskog ne znaju,
Meni je žalosno kad ne znaju hrvatski i još tvrde da ga i ne moraju učiti jer znaju pričati!!! Nema veze što nije pravilno.

Orleanska I.
14.05.2011., 23:57
Pa, i nema baš zaostataka!

Zrinn, draga, evo ti pjesmica koja je mene jutros razveselila!
Sretan rođendan! (http://www.youtube.com/watch?v=d82BPHicxQQ)

annnna
15.05.2011., 06:21
jutro :w

prva :kava:

ima jos koja ranoranilica?

purpler80
15.05.2011., 06:38
uf, ja sm od 5 budna ali se iz principa nisam htjela dignut tako rano u nedjelju... i jos sam u krevetu, je sad iskocio iz njega...

Orli, moj materinji jezik je hrvatski ali to zapravo nije... jel'... neki dijalekti su jako daleko od hrvatskog.... potrudila sam se i savladala hrvatski i kad sam na poslu brinem da tako i govorim i pisem... doma deskurin ki moja nona ili cakulan ka moja baba, ovisi jesan li na otoku ili na kraju... ;)

annnna
15.05.2011., 06:42
uf, ja sm od 5 budna ali se iz principa nisam htjela dignut tako rano u nedjelju... i jos sam u krevetu, je sad iskocio iz njega...

Orli, moj materinji jezik je hrvatski ali to zapravo nije... jel'... neki dijalekti su jako daleko od hrvatskog.... potrudila sam se i savladala hrvatski i kad sam na poslu brinem da tako i govorim i pisem... doma deskurin ki moja nona ili cakulan ka moja baba, ovisi jesan li na otoku ili na kraju... ;)

od 5? nesto te probudilo ili?

ali ste imali raspravu o hrvatskom jeziku? prolistala sam zaostatke ali mi je ocito promaklo...

annnna
15.05.2011., 06:54
odoh se ja jos malo na kauc izvalit...

Papirka
15.05.2011., 08:07
dobro jutro svima! samo da vas kratko cmoknem :kiss:
pada kiša, pa ne mogu biti vani ni ništa raditi, a vikend je... :mama:

edit: @annnna., vidim da si tu... :top:
...nekako mi se ni nije cinilo da ces jos roditi :)

Narona, Bandera? di su njih 2?

Narona
15.05.2011., 08:13
dobro jutro svima! samo da vas kratko cmoknem :kiss:
pada kiša, pa ne mogu biti vani ni ništa raditi, a vikend je... :mama:

edit: @annnna., vidim da si tu... :top:
...nekako mi se ni nije cinilo da ces jos roditi :)

Narona, Bandera? di su njih 2?

Mene evo ovdje. :D Ne mrdam.

Jutro svima! :w

Papirka
15.05.2011., 08:14
:w a tu si, dobro je... :)

jel kod vas kiša? zasto bas mora padati za vikeeeend :mama:

Narona
15.05.2011., 08:17

Pojma ti nemam. :ne zna: Ja sam još u krevetu, kroz prozor vidim samo da je tmurno i oblačno.

Ali ako te tješi - samo do sutra navečer. Od utorka opet navodno sunce i toplo. :mig:

Papirka
15.05.2011., 08:25
gledala sam prognozu.. al od četvrtka opet kiša. bemu. a i baš me briga za preko tjedna kad sam pola dana u zatvorenom.
žao mi je zbog današnje nedjelje...

bandera
15.05.2011., 08:29
:w
Jutro. Kakva glupa noc... budila me bol u trbuhu (crijeva), lose sam spavala. Ali je popustilo. Uspjela sam malo odspavati.

charm
15.05.2011., 08:30

Jutro :w
Sad se digla, i tu kiša kapa po malo pa je dušu dalo za izležavanje.
Poslije gremo na roštač okrenuti koji čevap :zubo:

Papirka
15.05.2011., 08:34
Poslije gremo na roštač okrenuti koji čevap :zubo:

nadam se da vas kiša neće spriječiti u tome.

e jedno pitanje, možda glupo, ali stvarno ne znam odgovor na njega.... :zubo:
kad rodim i ako je sve u redu, puste me iz rodilišta nakon 3 dana, onda je običaj da me posjecuje patronažna sestra...
...e sad, kako ta patronažna sestra zna da treba doći baš k meni, gdje sam ja i sl.
Tko njoj kaže gdje su nove mamice, kome ona treba ići, i kako se ta patronažna dodjeljuje... prema mjestu stanovanja, rodilištu, ili...?
jel to moja briga da obavijestim patronažnu da me posjeti, ili ovi iz rodilišta to riješe, ili...??? ??? :confused: :confused:

bandera
15.05.2011., 08:35
Moraš joj se javiti. U DZ u koji spadaš u patronažnu službu.

Papirka
15.05.2011., 08:36
Moraš joj se javiti. U DZ u koji spadaš u patronažnu službu.

kada? prije nego odem u rodilište, ili kad se vratim iz njega, i kako znam u koju patronažnu službu spadam?

jesi se ti svojoj već javila? :)

annnna
15.05.2011., 08:37
evo mene nazad :w

ovdje u splitu se ne moras nikome javiti, one su dodijeljene po kvartovima, pa valjda bolnica obavjestava :ne zna:

bandera
15.05.2011., 08:38
kada? prije nego odem u rodilište, ili kad se vratim iz njega, i kako znam u koju patronažnu službu spadam?

jesi se ti svojoj već javila? :)

Ma nisam, zaboravim svaki dan. Ne znam gdje je tebi Dz. Sopot? Utrine? :ne zna: Ja ću se javiti u Dugave, makar mi sestra od ginića kaže da ima i u mom kvartu, a ja ne mogu naći.

charm
15.05.2011., 08:39
nadam se da vas kiša neće spriječiti u tome.

e jedno pitanje, možda glupo, ali stvarno ne znam odgovor na njega.... :zubo:
kad rodim i ako je sve u redu, puste me iz rodilišta nakon 3 dana, onda je običaj da me posjecuje patronažna sestra...

Ma neće, imamo ntkrit jedan dio pa ćemo tamo, a onda u kuću papiti.

A patronažnu zoveš prema mjestu stanovanja.
Gdje si ti, koji kvart?

MadnessInMethod
15.05.2011., 08:41
na konto vremena:
ja ne moram ni prognozu gledati. na kiretaži su mi anestezijom spržili venu na lijevom zapešću. (ok, u retrospektivi, dobra anestezija ili spržena vena? vjerojatno bih tako i sama odabrala...) posljedice: ne mogu nositi svoj mili i dragi teški metalni sat jer me boli kad god lupne o nju, i prognoziram vrijeme.
u petak me boljela vena, sad samo čekam kišu. javit ću vam kad opet počne boljeti, jer to znači da možemo očekivati sunčano vrijeme.
a da odem družiti se s vakulom, čapkom i društvom? :zubo:

Papirka
15.05.2011., 08:43
Ma nisam, zaboravim svaki dan. Ne znam gdje je tebi Dz. Sopot? Utrine? :ne zna: Ja ću se javiti u Dugave, makar mi sestra od ginića kaže da ima i u mom kvartu, a ja ne mogu naći.

A patronažnu zoveš prema mjestu stanovanja.
Gdje si ti, koji kvart?

znaci, treba obavjestiti patronažnu prije odlaska u rodilište?

ja sam u Središću, ali dr. opće prakse mi nije u Zagrebu, već u Sisku.. Gin mi je u Zagrebu, na Borovju, oni se vode kao DZ Zagreb-Istok, a ja živim na području DZ Zagreb-jug (novi zagreb) :ne zna: :ne zna:
... raspitat ću se još malo, imam vremena :D

charm
15.05.2011., 08:45
Pa da, zoveš prije da ju informiraš o datumu poroda i da te upiše. Neke patronažne prakticiraju dolazak prije poroda kao da provjere dal imaš sve potrebno za bebu...

pet
15.05.2011., 08:54

ja sam u Središću, ali dr. opće prakse mi nije u Zagrebu, već u Sisku.. Gin mi je u Zagrebu, na Borovju, oni se vode kao DZ Zagreb-Istok, a ja živim na području DZ Zagreb-jug (novi zagreb) :ne zna: :ne zna:

zoveš prema tome gdje živiš, nije bitno di su ti doktori ili di si prijavljena...dakle DZ zagreb-jug su tvoje patronažne :)

njih također obavijeste i iz bolnice (pretpostavljam kad ides doma) ali nama je rekla nek radije nazovemo same, da se ne bi dogodilo da recimo bolnica drugu adresu da il nesto.

e sad ubij me nemam pojma jel rekla prije poroda ili kad dodjes kuci da zoves. pitat cu dragog kad se probudi da li se on sjeca :zubo:

jutro :kava:

Papirka
15.05.2011., 08:58
bandi, charm & pet, thx na info... nisam imala pojma o tome.... :) :grli: :grli:

idem sad, da me moji ne proglase asocijalnom :D
pa se cujemo sutra! kisi kisi :w

Zrinn
15.05.2011., 09:00

ćao, drage moje! ....kak ste mi?

Jel svuda ovak šugavo vrijeme?? :rolleyes:
samo da se malo javim i povirim što mi vi radite...odoh se spremati na misu, onda kod mame na kirvaj..ja sam svoje slavlje jučer odradila tak da danas samo papam i primam tuđe goste, ipak moram mami malo pomoć...he he

KiSsi :kiss:

Zrinn
15.05.2011., 09:04
Zrinn, draga, evo ti pjesmica koja je mene jutros razveselila!
Sretan rođendan! (http://www.youtube.com/watch?v=d82BPHicxQQ)

:jumping: :tulum: hvala, draga! :cerek:

..dobra, stara i vesela!! ..obožavam ovu pjesmicu...

bandera
15.05.2011., 09:05
Svuda je vrijeme bezveze... :rolleyes:

Zrinn, sretan ti rođendan! I lijepo se zabavi!

Pixxie
15.05.2011., 09:05

mene je sestra kod ginekologice zapisala za patronažnu, kaže da oni šalju onda tu prijavu u nadležni DZ, ali neka ih i ja za svaki slučaj još nazovem :ne zna:

pitanje jedno... jučer sam bila na kavi u gradu, išla piškiti, a kad ono krvi ko u priči... doma sam se išla prvo istuširati da vidim uopće otkud to, i skužila da mi je od hemeroida, koji uopće nije vani, niti me boli niti mi smeta? još kad sam se tuširala s onom spužvicom, moguće da sam ga još jače povrijedila, makar nemam pojma ni gdje ni šta, jer je trebalo kojih pola sata da se sve smiri... jel imala koja sličih problema?

charm
15.05.2011., 09:06
Oooo sretan rojsni dan Zrinn :trio:

Aj pomozi malo, što ono dođe kirvaj?

Zrinn
15.05.2011., 09:08
Svuda je vrijeme bezveze... :rolleyes:

Zrinn, sretan ti rođendan! I lijepo se zabavi!

..hvala! ..ti još u komadu i bez naznaka da bi moglo skoro, ha? ..ajde, baš bi bilo fora da rodiš na moj roćkas...:mig:

MadnessInMethod
15.05.2011., 09:09
sretan rođendan, zrinn!

charm: kirvaj, kirbaj ili kermenc ti je crkveni god. u dalmaciji bi to bila fešta, a u zagorju proštenje, ako se ne varam?

Zrinn
15.05.2011., 09:10
Oooo sretan rojsni dan Zrinn :trio:

Aj pomozi malo, što ono dođe kirvaj?

..falaaa! :D

..kod nas je Sv. Leopold, bio u četvrtak, 12.05. je zapravo, no danas je kao dan za hodočasnike budući je ono bio radni dan...pa svi danas slave kirvaj..ljudima bolje paše..

charm
15.05.2011., 09:11
Aha, nešto kao dan zaštitnika mjesta?

Zrinn
15.05.2011., 09:11
sretan rođendan, zrinn!

charm: kirvaj, kirbaj ili kermenc ti je crkveni god. u dalmaciji bi to bila fešta, a u zagorju proštenje, ako se ne varam?

..hvala ti! .. i aha, da, jeste...ja sam kontala da pita povodom kojeg sveca je kirvaj...silly me.. :D

bandera
15.05.2011., 09:15
..hvala! ..ti još u komadu i bez naznaka da bi moglo skoro, ha? ..ajde, baš bi bilo fora da rodiš na moj roćkas...:mig:

Ništa. :kava: Odlučila sam sad prenijet 10 dana. Da rodim na bratov rođendan. :top:

MadnessInMethod
15.05.2011., 09:16
..hvala ti! .. i aha, da, jeste...ja sam kontala da pita povodom kojeg sveca je kirvaj...silly me.. :D

welcome!
čuj, to bi bila i moja reakcija, da igrom slučaja sestra ne studira u metropoli, a kraljica majka radi diljem lijepe naše, pa sam uz njih dvije postala jako senzibilizirana na dijalektalne izraze koji zbunjuju ostatak pučanstva iz ne-ravničarskih krajeva :D

charm
15.05.2011., 09:19
čuj, to bi bila i moja reakcija, da igrom slučaja sestra ne studira u metropoli, a kraljica majka radi diljem lijepe naše, pa sam uz njih dvije postala jako senzibilizirana na dijalektalne izraze koji zbunjuju ostatak pučanstva iz ne-ravničarskih krajeva :D

Da ti pravo kažem, čula sam 100 puta za izraz "kirvaj" ali nemam niti jednog slavonca u okolini da pojasni :)
Tako da sam ga vezala uz konje zbog one pjesme "tko će našeg vranca za kirvaj jahati" :ne zna: :rofl:

bandera
15.05.2011., 09:20
Da ti pravo kažem, čula sam 100 puta za izraz "kirvaj" ali nemam niti jednog slavonca u okolini da pojasni :)
Tako da sam ga vezala uz konje zbog one pjesme "tko će našeg vranca za kirvaj jahati" :ne zna: :rofl:

Tko će ga na kirvaj cvijećem kititi... :cry: A prodali su konjića, a dedo ga voli! :cry: :mama:

ish-mish
15.05.2011., 09:22
zrinn, sretan rodjendan! http://s2.rimg.info/1c7d47702d2cfcc60ec2d65cbbcf254e.gif

hocemo kolaca, hocemo kolaca! :lux:

napokon kisa, juhu, prodisala sam punim plucima! :s

charm
15.05.2011., 09:26
Tko će ga na kirvaj cvijećem kititi... :cry: A prodali su konjića, a dedo ga voli! :cry: :mama:

Joj da, cijećem kititi :(

Tko je gledao eurosong?
Ja samo glasovanje, i jedan big :flop: što nismo dali BiH više bodova, nego tamo nekom Azerbejdžanu :flop: :flop:
A i slovencima 12 da nam ne blokiraju pregovore :rofl:

mmujic
15.05.2011., 09:27

MadnessInMethod
15.05.2011., 09:27
žemske moje, je li koja od vas imala problema s... khm... vjetrovima... u ranoj trudnoći?
ja ne znam što bih, prdim toliko da je to nehumano (nisam jela ništa što napuhuje!), a sutra trebam na posao. umrijet će mi učenici od smrada, a ja od srama... imate li pametan savjet?

charm
15.05.2011., 09:29
žemske moje, je li koja od vas imala problema s... khm... vjetrovima... u ranoj trudnoći?
ja ne znam što bih, prdim toliko da je to nehumano (nisam jela ništa što napuhuje!), a sutra trebam na posao. umrijet će mi učenici od smrada, a ja od srama... imate li pametan savjet?

:ne zna: nisam imala tih problema, jedino što ti mogu savjetovati je da stisneš dupe :rofl:

bandera
15.05.2011., 09:29
Ma naletili smo u šaltanju po programima na to, pa sam počela dobivati ospice čim bi vidjela tu ekipu. Ne kužim koji su im kriteriji za pjesmu eurovizije? Pa to nema veze s vezom više...

Jesen82
15.05.2011., 09:30
zrinn, sretan rodjendan! http://s2.rimg.info/1c7d47702d2cfcc60ec2d65cbbcf254e.gif

hocemo kolaca, hocemo kolaca! :lux:

napokon kisa, juhu, prodisala sam punim plucima! :s

ish i ti isto? ja sam rikavala zadnjih dana od ovog vremena... kiša mi savršeno dođe:)

zrinn sretan ročkas!!!

bandera
15.05.2011., 09:30
Udri samo! Šta možeš sad, tak ti je to... :rofl:

Booook! Kako si? Šta ima novo?

Jesen82
15.05.2011., 09:31

nema tu pomoći...bar nije bilo kod mene....sorry:D

unique_girl
15.05.2011., 09:34
dobro vam jutro svima!! kak ste mi kaj?
evo ja sve pripremila za peć pizzu..nisam već dugo.. :D
a ja sam se čak uspjela i prehladit.. sad će mi bit veselo još koji dan.. sam da temperaturu ne dobijem..
p.s.sretan rođendan Zrinn i tebi Orleanska sa zakašnjenjem

ish-mish
15.05.2011., 09:37
ish i ti isto? ja sam rikavala zadnjih dana od ovog vremena... kiša mi savršeno dođe:)

toliko sam krepavala zadnjih dana da sam danas preporodjena! http://s20.rimg.info/f6825166d011b694df40af7da05474cd.gif
inace ne volim kisu, ali ova mi je dosla ko budali samar :s

Jesen82
15.05.2011., 09:39
toliko sam krepavala zadnjih dana da sam danas preporodjena! http://s20.rimg.info/f6825166d011b694df40af7da05474cd.gif
inace ne volim kisu, ali ova mi je dosla ko budali samar :s

i ja.... glava me toliko boljela zadnje dvije večer da je to bilo za ispaliti... ali ajde.. prošlo je

još sad da odem na wc i nitko sretniji od mene:D

MadnessInMethod
15.05.2011., 09:39
nema tu pomoći...bar nije bilo kod mene....sorry:D

znači, osuđena sam na to da budem radnik u aušvicu? :lol: (tj. ubijam ljude plinom)

kaktusic
15.05.2011., 09:40
Zrinn, sretan rođendan!!!! :jumping:

Madness, meni tu isto nije bilo pomoći...bar nam se autohtona populacija komaraca u stanu drastično smanjila brojem....:D

Ja danas 14+0!!!!!!!!! :tulum: proslavili smo to jutros najranije...:cerek:

bandera
15.05.2011., 09:42
E, curke, vi koje imate djecu. Hipotetski. Beba spava. I krene plakat. Šta prvo radim? Dajem cicu ili mijenjam pelenu?

ish-mish
15.05.2011., 09:44
još sad da odem na wc i nitko sretniji od mene:D

ajd, drzim ti fige i za taj veliki dogadjaj! :top: neka dan bude potpun i savrsen :D

Jesen82
15.05.2011., 09:47
znači, osuđena sam na to da budem radnik u aušvicu? (tj. ubijam ljude plinom)

u jebate crnog humora:p dok ti se crijeva ne odluče primiriti, opasna si za okolinu:D

Zrinn, sretan rođendan!!!!

Madness, meni tu isto nije bilo pomoći...bar nam se autohtona populacija komaraca u stanu drastično smanjila brojem....:D

Ja danas 14+0!!!!!!!!! :tulum: proslavili smo to jutros najranije...:cerek:

jel se ti to opet hvališ seksom... ne volim te:p

ajd, drzim ti fige i za taj veliki dogadjaj! :top: neka dan bude potpun i savrsen :D

carice:rofl::rofl:

mmujic
15.05.2011., 09:49
O da. Kod mene je potrajalo dok nisam rodila. Pa i malo duže. Sorry:mig:
Udri samo! Šta možeš sad, tak ti je to... :rofl:

Booook! Kako si? Šta ima novo?

Financijski plan mi uspjeva napokon i riješila sam sve što sam planirala, čak i više. Tak da sam od idućeg mjeseca u plusu i jako jako sam sretna i napokon opuštena :cheer::cheer:
I zvao me T-com jučer da će mi uvest telefon i internet do kraja ovog mjeseca. Trebali bi se idući tjedan dogovorit točno kad. Nakon 5 godina predavanja zahtjeva i podnošenja žalbi, napokon se mreža proširuje :jumping:

mmujic
15.05.2011., 09:51
Zrinn sretan rođendan!!!

bandera
15.05.2011., 09:51
Pixie, nisam imala takvih problema. :ne zna: Ne znam kako da si pomogneš!

Ja bi jela paštete i kruha toploga, a nema... :cry:

bandera
15.05.2011., 09:52
Financijski plan mi uspjeva napokon i riješila sam sve što sam planirala, čak i više. Tak da sam od idućeg mjeseca u plusu i jako jako sam sretna i napokon opuštena :cheer::cheer:
I zvao me T-com jučer da će mi uvest telefon i internet do kraja ovog mjeseca. Trebali bi se idući tjedan dogovorit točno kad. Nakon 5 godina predavanja zahtjeva i podnošenja žalbi, napokon se mreža proširuje :jumping:
:jumping: Odlično, baš sam happy! :cheer:

happymom5
15.05.2011., 09:56
kako ste nam?

bandera
15.05.2011., 09:58
Ponavljam!
E, curke, vi koje imate djecu. Hipotetski. Beba spava. I krene plakat. Šta prvo radim? Dajem cicu ili mijenjam pelenu?

Jesen82
15.05.2011., 09:58
kako ste nam?

hej happy! ja evo dobro...a ti?

Nolina
15.05.2011., 10:00
Ponavljam!

umiriš ga, mijenjaš pelenu, dajesš cicu

Nolina
15.05.2011., 10:01
pozdrav, btw

bandera
15.05.2011., 10:02
pozdrav, btw

Opa, jesi ti to doma???

happymom5
15.05.2011., 10:02
Ponavljam!

trkneš tatu laktom pod rebra i promrmljaš- preuzmeš? :rofl:
hraniš :) ako je gladno. po noći ne previjam osim u iznimnim situacijama.

mmujic
15.05.2011., 10:03
kako ste nam?:w :kiss:

Ponavljam!

Ovisi. Ja prvo dam cicu jer obično kaka dok jede ili neposredno nakon jela pa mi nema smisla zbog tih 20 minuta 2 pelene trošit.
Patronažna će ti reć uvijek mijenjat pelenu prvo da se bebi ne zbučka sve nakon jela dok ju presvlačiš.
Al ak mu nakon hranjenja mijenjaš pelenu, samo paziš da mu ne dižeš previše nogice i da ga ne vrtiš puno kod presvlačenja i sve 5

Nolina
15.05.2011., 10:03
Opa, jesi ti to doma???

jesam :tuzni:

edit: nisam te uspjela dočekat, prespora si :B

happymom5
15.05.2011., 10:04
hej happy! ja evo dobro...a ti?

ide ;) ova kiša ubija, spava mi se.

mmujic
15.05.2011., 10:05
trkneš tatu laktom pod rebra i promrmljaš- preuzmeš? :rofl:
hraniš :) ako je gladno. po noći ne previjam osim u iznimnim situacijama.

:rofl:

E da. Po noći nikako. Ako baš moraš, ni slučajno svijetlo palit! Samo malu noćnu lampicu, prigušenu tek tolko da mu pelenu zaljepiš na guzu, a ne na glavu:rofl:

bandera
15.05.2011., 10:06

:ne zna: Šta da ti velim, neće pa neće. Ed je još u Vinogradskoj? Jel ga sunčaju?

mmujic
pozdrav, btw

Bok mamica!!!

kaktusic
jel se ti to opet hvališ seksom... ne volim te:p

:lol: samo dijelim sreću s bližnjima :rofl: dok on još pristaje na to...već mi je počeo bojažljivo prije akcije odmjeravati trbuh, pa mi se čini, ako sve bude ok, da će uskoro u potpunosti prepustiti pravo boravka maloj zvijeri, bar do evakuacije :lol:

Financijski plan mi uspjeva napokon i riješila sam sve što sam planirala, čak i više. Tak da sam od idućeg mjeseca u plusu i jako jako sam sretna i napokon opuštena :cheer:

:jumping::jumping::jumping:

....uf moram ići vaditi neke članke s interneta za neki projekt...dosadnoooo....:visi:

Jesen82
15.05.2011., 10:07

Noli draga....poljubac veliki šaljem... kako je Ed?

Nolina
15.05.2011., 10:07
happy, sinoć se raspakiravam i nađem među stvarima kaj je muž kupovao za bolnicu i ostalo paketić koji sam spakirala za tvoju malenu :facepalm: zaboravila sam reć mužu da ga pošalje, bed mi je za popizdit :brukica:

Jesen82
15.05.2011., 10:12
:lol: samo dijelim sreću s bližnjima :rofl: dok on još pristaje na to...već mi je počeo bojažljivo prije akcije odmjeravati trbuh, pa mi se čini, ako sve bude ok, da će uskoro u potpunosti prepustiti pravo boravka maloj zvijeri, bar do evakuacije :lol:

:jumping::jumping::jumping:

....uf moram ići vaditi neke članke s interneta za neki projekt...dosadnoooo....:visi:

meni se uopće ne seksa...možda sad kad se skinem s utrića bude bolje..ali nekako sumnjam:ne zna:

happymom5
15.05.2011., 10:14
happy, sinoć se raspakiravam i nađem među stvarima kaj je muž kupovao za bolnicu i ostalo paketić koji sam spakirala za tvoju malenu :facepalm: zaboravila sam reć mužu da ga pošalje, bed mi je za popizdit :brukica:
draga lijepo od tebe da si mislila na nas. meni to najviše znači. a moram reći da zahvaljujući vama, mojim okruglicama s TZ-a nama ništa nije nedostajalo.
malo me opet steplo što se u negatrivnom kontekstu povlači mene po forumu al dobro, na RiD nemam namjeru previše zalazit pa..
hvala vam svima još jednom :grli: divne ste
kako je Ed?

bandera
15.05.2011., 10:18
Happy, a šta se po rid-u ne povlači u negativnom kontekstu? Daj, baš te briga!

mmujic
15.05.2011., 10:20
Happy, a šta se po rid-u ne povlači u negativnom kontekstu? Daj, baš te briga!

Baš tako:top:

Nolina
15.05.2011., 10:44
:ne zna: Šta da ti velim, neće pa neće. Ed je još u Vinogradskoj? Jel ga sunčaju?

Bok mamica!!!

Noli draga....poljubac veliki šaljem... kako je Ed?

draga lijepo od tebe da si mislila na nas. meni to najviše znači. a moram reći da zahvaljujući vama, mojim okruglicama s TZ-a nama ništa nije nedostajalo.
malo me opet steplo što se u negatrivnom kontekstu povlači mene po forumu al dobro, na RiD nemam namjeru previše zalazit pa..
hvala vam svima još jednom :grli: divne ste
kako je Ed?

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Happy, ma znala sam da mi nećeš zamjerit - ovih zadnjih par tjedana su mi bili...ufff....

Uglavnom, Ed je jučer bio dosta bolje nego prošlih dana, žutica mu se počela povlačit, težina polako rast (iako cijelo vrijeme varira na 1800, 10 grama gore ili dolje), povećali su mu obroke, čak je jučer i uspio podudat cijeli obrok sam :cerek:
Evo sad čekam da prođe 12, pa da zovem gore i čujem kako je proveo noć i luda sam šta vrijeme tako sporo ide :o

Nolina
15.05.2011., 11:01
Dobili smo 10 grama od jučer, papamo kako koji obrok i sunčamo se samo po noći. Sad se mogu smirit nakratko....još samo 4 sata, pa ga idem vidit :cerek:

mmujic
15.05.2011., 11:01
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Happy, ma znala sam da mi nećeš zamjerit - ovih zadnjih par tjedana su mi bili...ufff....

Uglavnom, Ed je jučer bio dosta bolje nego prošlih dana, žutica mu se počela povlačit, težina polako rast (iako cijelo vrijeme varira na 1800, 10 grama gore ili dolje), povećali su mu obroke, čak je jučer i uspio podudat cijeli obrok sam :cerek:
Evo sad čekam da prođe 12, pa da zovem gore i čujem kako je proveo noć i luda sam šta vrijeme tako sporo ide :o
Super :cerek:
A kolko mora dobit da vam dođe doma?

bandera
15.05.2011., 11:02
Dobili smo 10 grama od jučer, papamo kako koji obrok i sunčamo se samo po noći. Sad se mogu smirit nakratko....još samo 4 sata, pa ga idem vidit :cerek:

Dušica malena! Neka te što prije dođe doma zafkavat!

Nolina
15.05.2011., 11:03
Super :cerek:
A kolko mora dobit da vam dođe doma?

Pa navodno puštaju već sa 2300, ali mislim da ga oni planiraju držat u bolnici dok ne navrši bar 37 tjedana, to je još 3 tjedna...
Ali ova težina sada nije realna jer je na infuziji koja ga u biti održava stalno na istom nivou - prvi korak je da mu polako povećavaju obroke dok ne dođe do 35-40 ml po obroku, a onda će ga skinuti sa infuzije, pa ćemo vidjet koliko će realno past/dobit.

Nolina
15.05.2011., 11:05
Idem tamo na našu temu napisat priču s poroda (dok je se još sjećam - btw. ono glupilo je prošlo, ali i dalje ne funkcioniram jer u roku 2 min zaboravim na sve kaj nema izravne i trenutne veze s Edom :rolleyes: valjda tako mora bit :rofl: )

bandera
15.05.2011., 11:06
Idem tamo na našu temu napisat priču s poroda (dok je se još sjećam - btw. ono glupilo je prošlo, ali i dalje ne funkcioniram jer u roku 2 min zaboravim na sve kaj nema izravne i trenutne veze s Edom :rolleyes: valjda tako mora bit :rofl: )

Pa normalno!

mmujic
15.05.2011., 11:14
Pa navodno puštaju već sa 2300, ali mislim da ga oni planiraju držat u bolnici dok ne navrši bar 37 tjedana, to je još 3 tjedna...
Ali ova težina sada nije realna jer je na infuziji koja ga u biti održava stalno na istom nivou - prvi korak je da mu polako povećavaju obroke dok ne dođe do 35-40 ml po obroku, a onda će ga skinuti sa infuzije, pa ćemo vidjet koliko će realno past/dobit.
Nadam se da će što prije doć doma :D

Mora, definitivno. To je mamnezija :D

bandera
15.05.2011., 11:16
:w idem kuhat ručak! Tipkamo se kasnije!

Mischa
15.05.2011., 11:40
Jutro curke...eto i ja se probudila...bila sinoc na svadbi..naplesala se i bas sam si bila che che...btw, bila sam ocito glavna zvijezda na podiju, kad me i band pozdravio kad sam doma isla (a nisam previse divljala, samo sam se isticala) :lol:

Jesen82
15.05.2011., 12:02

srčeko malo....vjerujem da ti nije lako... ali bitno je da ide na bolje:)

bandera
15.05.2011., 12:31
Jutro curke...eto i ja se probudila...bila sinoc na svadbi..naplesala se i bas sam si bila che che...btw, bila sam ocito glavna zvijezda na podiju, kad me i band pozdravio kad sam doma isla (a nisam previse divljala, samo sam se isticala) :lol:

A jel? Mora da je snimka zanimljiva! :rofl: Do kad si feštala?

happymom5
15.05.2011., 13:19
nema nikog.. :(
svih 7 još spava skupa s mm-om. ja čuvam piceka u rolu :zubo: mislim da ću poslije ručka, kad zvijerka ogladni i kad je presvučem ipak malo leć-sjest, šta li već. samo da odmorim. kiša nije pridonijela raspoloženju.
i da. superbaka dolazi sljedeći vikend. možda da počnem s kakvom premedikacijom već od ponedjeljka???

Pixxie
15.05.2011., 14:50
baš me ljute danas glupi postovi na forumu.... :mad:

negoooo, dolaze mi gosti navečer, treba mi neki kolač, imam kvasac i brašno i pekmez i svašta, ali nemam maslac ni ulje jer sam zaboravila da je nedjelja i nemam sad gdje to ići kupiti :brukica: htjela sam raditi buhtle sa pekmezom, ili nešto slično... brzo i jednostavno... help?

ish-mish
15.05.2011., 15:02
:ne zna: slozi koju palacinkicu :cerek:
napravi slag od bjelanjaka + malo secera
palacinku premazi snijegom, na to stavi drugu palacinku i tako redom
i tu "torticu" malo zapeces u pecnici
ono, nista specijalno, ali dosta zgodno

a ja se moram pohvaliti, prvi put radila burritos ooooooooooo sto je bilo dooobro :s

Pixxie
15.05.2011., 15:05
sad sam se sjetila da imam gotove kore za kremšnite, boem kocke i mađaricu :D spašena :D

ish-mish
15.05.2011., 15:08
mađaricu

mljac :cerek:

Jesen82
15.05.2011., 15:11
ja se danas skidam s utrića... lagana me frkica...ali bude dobro.. mora biti

happymom5
15.05.2011., 15:12
baš me ljute danas glupi postovi na forumu.... :mad:

negoooo, dolaze mi gosti navečer, treba mi neki kolač, imam kvasac i brašno i pekmez i svašta, ali nemam maslac ni ulje jer sam zaboravila da je nedjelja i nemam sad gdje to ići kupiti :brukica: htjela sam raditi buhtle sa pekmezom, ili nešto slično... brzo i jednostavno... help?

hvala ti :) uzrujala sam se al sam se suzdržala komentara. prepreviše se toga izdogađalo da bi sad rušila sebi raspoloženje
kako si ti?

bandera
15.05.2011., 15:17
hvala ti :) uzrujala sam se al sam se suzdržala komentara. prepreviše se toga izdogađalo da bi sad rušila sebi raspoloženje
kako si ti?

Gdje nalazite te postove? Da te idem stalkat, Happy?

Pixxie
15.05.2011., 15:20
kako si ti?

ma nema se smisla živcirati zbog idiota, ali su mi digle tlak glupače koje ni prstom ne mrdnu nego doma dragom dr*aju ku*ac i onda se ničim izazvane nađu kompetentne osuđivati ljude bez da se zapitaju što se zapravo dogodilo... da ne znam tvoju priču, ne bih ni ja reagirala, ali mislim da se ona "nemam pojma" (a brate mili, očito je da nema) počela gurati gdje joj nije mjesto... sve i da si najgora na svijetu, da imaš vilu s bazenom, tri auta i plaću od 45 milja kn, šta nju boli ona stvar niže od struka jel ti se što pomagalo ili ne, jel tako? nit ju je tko šta tražio, nit ju je tko šta pitao... baš sam ljuta bila :mad:
ti si ljudina, ogromna osoba i treba ti kapu skinuti, jer poslije svega što ti se desilo treba smoći snage i ostati normalna. :kava:
a ja sam super, već drugi dan mirujem, jer mi je hemeroid jučer prsnuo, i to svjetski, trebalo je pola sata tuširanja hladnom vodom da prestane krvariti... a niti me šta boli, niti ga osjetim, nemam pojma otkud uopće on... sutra idem gin po uputnicu za šećer, pa ću je pitati. makar mislim da mi baš i ne može pomoći, mazanje sa kremom i to je to..

ish-mish
15.05.2011., 15:23
ja se danas skidam s utrića... lagana me frkica...ali bude dobro.. mora biti

morala sam guglati da vidim sto su utrici :o

mogu samo pokusati zamisliti kako se osjecas i sigurna sam da ti nije lako. ali sam sigurna i da se ne smijes previse zabrinjavati i da moras misliti pozitivno. bit ce sve ok :kiss:

Orleanska I.
15.05.2011., 15:33
Happy, tko te naljutio na forumu? I tebe Pixxie? Nisam danas u tijeku događaja.

Jesen82
15.05.2011., 15:35
kako si ti?

pročitala sam... i znaš što? briga te... ionako uvijek isti ljudi sudjeluju u raspravama i koriste koju god mogu priliku da pokažu svoju tzv.intelektulanu nadmoć na koju briju... neću sam o imenima ali mislim da je jasno

osim toga po postovima je jasno da uopće nisu upoznate u problematiku.... ma briga te.... tko god je pomogao pomogao je otvorenog srca i samo o tome trebaš razmišljati...

morala sam guglati da vidim sto su utrici :o

mogu samo pokusati zamisliti kako se osjecas i sigurna sam da ti nije lako. ali sam sigurna i da se ne smijes previse zabrinjavati i da moras misliti pozitivno. bit ce sve ok :kiss:

sorry draga... ja stalno mislim da svi znaju što su utrogestani... ali zaboravljam koliko ima cura kojima nikada nisu trebali....hvala što si išla guglati zbog mene:cerek: biti će ok... ja brinem po prirodi... mora biti sve ok i gotovo:)

happymom5
15.05.2011., 15:39
Gdje nalazite te postove? Da te idem stalkat, Happy?

na RiD-u naravno..
kako si ti banderos? brojiš sitno... :cerek:

Pixxie
15.05.2011., 15:39

pročitala sam... i znaš što? briga te... ionako uvijek isti ljudi sudjeluju u raspravama i koriste koju god mogu priliku da pokažu svoju tzv.intelektulanu nadmoć na koju briju... neću sam o imenima ali mislim da je jasno

osim toga po postovima je jasno da uopće nisu upoznate u problematiku.... ma briga te.... tko god je pomogao pomogao je otvorenog srca i samo o tome trebaš razmišljati...

sorry draga... ja stalno mislim da svi znaju što su utrogestani... ali zaboravljam koliko ima cura kojima nikada nisu trebali....hvala što si išla guglati zbog mene:cerek: biti će ok... ja brinem po prirodi... mora biti sve ok i gotovo:)

baš to, neupućeni ljudi, a s obzirom da se zna da je happy na forumu, ne mogu ne pomisliti da su to namjerno napisale da happy vidi, i to me još više raspizdilo... ali kao što rekoh, happy je žena i po, daleko iznad toga :top:

ja isto ne znam što su utrići, nisam sigurna ni želim li znati, s obzirom da mi ne hvala bogu trebaju... pretpostavljam da su lijekovi :ne zna: al vam zato mogu ispričati sve o hemopropinu :rolleyes:

Narona
15.05.2011., 15:42
E'o i mene. Sita do točke eksplodiranja. :facepalm: Nisam mogla prestat jest špinat.

Zrinn, sretan ti rođendan!! :tulum: :tulum: Nabaci neke kolačiće!

Cijeli dan me neki lažnjaci peru i već su me počeli živcirati lagano. :mad:

I silno mi je žao što nisam bila tu kad su nam mamice bile (Noli, mmujic, happy) :( al' evo mašem vam sad i bebicama vašim! :grli: :grli:

Iiiiiii šta još?! Aha, htjela sam pitat šta je to bilo na RiD-u?! Treba nekog tući?! Mislim, pa zna se da su trudnice neuračunljive i relativno nenormalne; ko nam šta smije?! :frajer:

Orleanska I.
15.05.2011., 15:42
Našla sam temu na RiD-u. Nisam sigurna hoću li se upuštati u raspravu jer mi tlak skače već sada, a nisam sve ni pročitala.
Happy, kako se ti osjećaš? Kako tvoj rez?

happymom5
15.05.2011., 15:44
ma nije mene nitko naljutio. samo .. ma ne znam.. osjećam se pomalo glupo kad čitam takve stvari i još dopustim da dopru do mene i nasekiram se.. :ne zna:

ma bit će sve ok :top: mora bit. nego, meni od tih utrića bilo užasnooo muka.. a vaginalno ih nisam mogla stavljati jer nisam mogla mirovati, ti si dobro podnijela?

ish-mish
15.05.2011., 15:51
na RiD-u naravno..

nasla i ja... a dobro, misljenje je k'o i supak, svatko ga ima, pa se i tamo svasta iznosi.
moja preporuka ti je da to zaobidjes u sirokom luku. ne citaj i ne nerviraj se bzvz.

happymom5
15.05.2011., 15:52
baš to, neupućeni ljudi, a s obzirom da se zna da je happy na forumu, ne mogu ne pomisliti da su to namjerno napisale da happy vidi, i to me još više raspizdilo... ali kao što rekoh, happy je žena i po, daleko iznad toga :top:

ja isto ne znam što su utrići, nisam sigurna ni želim li znati, s obzirom da mi ne hvala bogu trebaju... pretpostavljam da su lijekovi :ne zna: al vam zato mogu ispričati sve o hemopropinu :rolleyes:
određena osoba je i meni prošla kroz misli. al ne mogu vjerovati da bi toliko daleko išla.. ma neću se upuštati razmišljati o tome.. ja sam određene osobe javno pozvala neka pitaju što ih zanima i da ću drage volje odgovoriti
Našla sam temu na RiD-u. Nisam sigurna hoću li se upuštati u raspravu jer mi tlak skače već sada, a nisam sve ni pročitala.
Happy, kako se ti osjećaš? Kako tvoj rez?
ma ide, ja sam ok. evo,funkcioniramo super. svih 7 je kod nas ovaj vikend i sve štima. rez, ok. valjda :ne zna: malo izvirio potkožni šav, al zasad nema naznaka da će se dalje otvarati.. ma sve smo prošle pa će i to proć. nije baš da se pazim. jelte, pa nemam što prigovarat. prvi dan nakon što smo došle iz rodilišta normalno sam vozila klince u školu, otišla u dućan, po kući napravila što treba.. tako da mogu samo Bogu zahvaliti. i vama, koje ste mi bile enormna podrška. a mrvičak više bblack i banderi koje su uz sve morale trpit moje izljeve straha i panike preko sms-a.
još uvijek nisam spremna ispričati što se zapravo događalo tijekom poroda.. al budem, obećajem. mislim da će svaka od vas znati procjeniti težinu moje situacije i rizike koje je nosila... pa time neću izazvat nepotrebnu paniku među onima koje tek čekaju porod.

Jesen82
15.05.2011., 15:54

utrogestan je progesteron... mi ivf trudnice smo ti po defaultu na njemu od same punkcije...većinom ga se daje do 12 tjedna.. kada posteljica preuzima funkciju...ja sam sada 15-ti tjedan pa bih trebalo biti sve ok:mig:

hemopropin mi je već sad frend pa mi ne moraš ništa objašnjavati:D

ma nije mene nitko naljutio. samo .. ma ne znam.. osjećam se pomalo glupo kad čitam takve stvari i još dopustim da dopru do mene i nasekiram se.. :ne zna:

ma bit će sve ok :top: mora bit. nego, meni od tih utrića bilo užasnooo muka.. a vaginalno ih nisam mogla stavljati jer nisam mogla mirovati, ti si dobro podnijela?

hvala ti draga...vaginalno sam ih stavljala... samo par puta oralno:mig: i vaginalno sam ih super podnosila

ja sam morala nešto napisati.. i ne samo zbog tebe... nego inače zbog jednog ružnog podcjenjivačkog i tračalačkog mentaliteta ovog foruma... i večine ljudi koji mi se čini da ili liječe komplekse ovdje ili su toliko moralno superiorni jer su cijeli život savršeni:o

Pixxie
15.05.2011., 15:54
kad rodim ostajem na trudnice zbor. ne idem ja na onu psihijatriju, ona DOA i slične, jbt, ja se njih bojim... i uopće me ne zanima jel me hoćete tu, ja ostajem :kava:

Orleanska I.
15.05.2011., 15:56
ma ide, ja sam ok. evo,funkcioniramo super. svih 7 je kod nas ovaj vikend i sve štima. rez, ok. valjda :ne zna: malo izvirio potkožni šav, al zasad nema naznaka da će se dalje otvarati.. ma sve smo prošle pa će i to proć. nije baš da se pazim. jelte, pa nemam što prigovarat. prvi dan nakon što smo došle iz rodilišta normalno sam vozila klince u školu, otišla u dućan, po kući napravila što treba.. tako da mogu samo Bogu zahvaliti. i vama, koje ste mi bile enormna podrška. a mrvičak više bblack i banderi koje su uz sve morale trpit moje izljeve straha i panike preko sms-a.
još uvijek nisam spremna ispričati što se zapravo događalo tijekom poroda.. al budem, obećajem. mislim da će svaka od vas znati procjeniti težinu moje situacije i rizike koje je nosila... pa time neću izazvat nepotrebnu paniku među onima koje tek čekaju porod.
Samo ti napiši kako je bilo. Ja selektivno čitam, po potrebi. :) Zaboravim ono ružno što sam pročitala. :)
kad rodim ostajem na trudnice zbor. ne idem ja na onu psihijatriju, ona DOA i slične, jbt, ja se njih bojim... i uopće me ne zanima jel me hoćete tu, ja ostajem :kava:
:top:

Pixxie
15.05.2011., 16:02
jbt happy, još ćemo se potući zbog tebe, kako smo nabrijane :lol: :lol: :lol:

Orleanska I.
15.05.2011., 16:04
Ma meni ide na živce kad se netko petlja u nešto u što nije upućen i kad širi nepotpune informacije. Ne mogu jednostavno to podnijeti.
Mislim, svekrva mi je takva, samo širi tračeve, ali jasno i glasno uviejk naglasi da se ne voli petljati u tuđe živote i ne voli tračati. Aha.

Jesen82
15.05.2011., 16:10

:rofl:

ma poanta je da uopće nije toliko meni na kraju stvar happy koliko je stvar ružnih riječi na račun drugih i osuda nečijeg života i izbora bez da se uzima u obzir da nitko, ali nitko nema pravo nikome suditi... ni u stvarnom svijetu...a kamoli ne u virtualnom svijetu skriven iza nickova..

La_LuNa
15.05.2011., 16:12
:w svima

Jesen, evo da te utjesim malo, ja sam ti bila na utricima i to oralno iskljucivo zbog hematoma, do 14. tjedna. nakon prestanka uzimanja utrica sve je bilo super. bez brige, ti si vec 15 tjedana trudna, i sve ce biti super :cerek: ja sam s tjedan dana vise vec i prve pokrete osjetila (ali posteljica je straga i beba je jaaaako aktivna, tak da molim te, nemoj ovo uzimati kao mjerilo)
e, al sam ti htjela reci jednu drugu stvar - posudi/kupi (ima ih polovnih na njuskalu koji su dosta jeftiniji od novih u ljekarnama) baby watcher/doppler ako vec nemas.. ta mala stvarcica zaista cudo napravi za nase zivceke i smirenje, u pocetku dok jos ne osjecamo bebu.

Orleanska I.
15.05.2011., 16:13
Cure, odoh. Glava me boli (već ćete misliti da izmišljam), odoh malo odmoriti, danas bi mi navodno još trebali doči neki gosti na kolače.
Inače, Mischa, torta koju sam pravila po tvom receptu se pojela, odlična je bila i definitivno ću ju praviti još koji put.

Jesen82
15.05.2011., 16:16
:w svima

Jesen, evo da te utjesim malo, ja sam ti bila na utricima i to oralno iskljucivo zbog hematoma, do 14. tjedna. nakon prestanka uzimanja utrica sve je bilo super. bez brige, ti si vec 15 tjedana trudna, i sve ce biti super :cerek: ja sam s tjedan dana vise vec i prve pokrete osjetila (ali posteljica je straga i beba je jaaaako aktivna, tak da molim te, nemoj ovo uzimati kao mjerilo)
e, al sam ti htjela reci jednu drugu stvar - posudi/kupi (ima ih polovnih na njuskalu koji su dosta jeftiniji od novih u ljekarnama) baby watcher/doppler ako vec nemas.. ta mala stvarcica zaista cudo napravi za nase zivceke i smirenje, u pocetku dok jos ne osjecamo bebu.

baby watcher ću dobiti na posudbu od meni moje jako drage prijateljice uz obuku kako ga pravilno koristiti:mig:

jesi ih samo odjednom prestala uzimati? ja sam sada 5 dana na 50% dosadašnje doze pa vjerujem da je i to prilagodba tijelu i pokazatelj da li sve funkcionira kako treba....večeras je zadnja tabletica vaginalno...

La_LuNa
15.05.2011., 16:21
odjednom, tj. na kontroli s 12 tjedana mi je gin rekao da nastavim s normalnom dozom (3x1 oralno) dok ne potrosim sto jos imam u kutiji (a bilo ih je jos dosta za skoro 2 tjedna) pa sam tako i napravila, iako, da, sjecam se da sam tu i tamo znala preskociti koji (ja sam imala mucnine i dosta sam povracala, i to vecinom nocu, tak da sam onaj treci utric znala preskakati pred kraj). ne znam zasto, mozda zbog hematoma, ali meni je bas naglasio da ih moram uzimati oralno, a ne vaginalno.

eto, super, taj watcher zaista smiri zivceke. ja sam imala onaj najobicniji, bez monitora, ali nisam imala nikakvih problema s nalazenjem srceka. posto nije imao ekran, ja sam brojala otkucaje 10 sekundi, pa onda mnozila sa 6 :D

Jesen82
15.05.2011., 16:28
odjednom, tj. na kontroli s 12 tjedana mi je gin rekao da nastavim s normalnom dozom (3x1 oralno) dok ne potrosim sto jos imam u kutiji (a bilo ih je jos dosta za skoro 2 tjedna) pa sam tako i napravila, iako, da, sjecam se da sam tu i tamo znala preskociti koji (ja sam imala mucnine i dosta sam povracala, i to vecinom nocu, tak da sam onaj treci utric znala preskakati pred kraj). ne znam zasto, mozda zbog hematoma, ali meni je bas naglasio da ih moram uzimati oralno, a ne vaginalno.

eto, super, taj watcher zaista smiri zivceke. ja sam imala onaj najobicniji, bez monitora, ali nisam imala nikakvih problema s nalazenjem srceka. posto nije imao ekran, ja sam brojala otkucaje 10 sekundi, pa onda mnozila sa 6 :D

ah... čitajući po netu.. svaki doc ima svoje metode... neki odmah prekinu...bez postupnog i tako...

niš.. vjerovati ću svojem docu i svojem tijelu i da će sve biti ok:mig:

happymom5
15.05.2011., 16:32

nemojte.. nije vrijedno. nisam ja vrijedna toga.. nemam riječi. koliko god znam da nisam kriva, bole me ovakve riječi

bblack
15.05.2011., 16:34
ej djevojke!!!
eto mene na kratko... pripremamo stan za totalno farbanje sutra...
otuširala sam cvijeće... pospremila sve stvari iz kuhinje.... pa su me lagano uhvatili neki grčići na kaj je hubby rekao sjedi i odmori... sad on sprema do kraja i čisti....:cerek: poljubi ga žena...

uglavnom cure mi smo skoro sve nabavili za dijete... fali nam samo madrac (koji će biti napravljen do subote) i onda u subotu slažemo njegove stvari, i ja počinjem prati njegov veš i peglati , tak da bi slijedeće nedjelje (za 2 tj) trebali biti tutto completo spremni!!!

iii počela sam naoticati...:tuzni: danas sam se probudila i nisam mogla skinuti prsten... (niti ga ne želim skidati jer se osjećam golo bez njega)

happy ne zamaraj se... da netko nije htio dati ne bi dao, a očito si napravila i nešto dobro u životu kad je akcija ipak bila uspješna :mig: tako da ignoriraj zločeste komentare isfrustriranih ljudi....
moj moto: ako možeš pomoći pomogni, ako ne možeš nemoj odmoći!

jesen :kiss: :kiss: držim fige da sve dobro prođe

zrinn HAPPY B-DAY ženo :tulum: :tulum:

happymom5
15.05.2011., 16:38
hej bblack :w kako si mi ti?
ma ono, rekla bi da se ne zamaram ali.. lagala bi.. jbg. to sam što jesam, tu gdje jesam, tako kako jesam. znam samo da sam uvijek dala sve od sebe. i za svoju obitelj, i za druge. koliko god mogu,znam i umijem. i ne smatram se prozvanom u gomilanju etiketa i raznih pogrdnih naziva. al se osjećam loše kad se dira u nešto o čemu sam uvijek otvoreno govorila iako o tome očito ne znaju-ništa.
nego, nadam se da ćemo se još vidjet, dok si mi u komadu ;)

bblack
15.05.2011., 16:52
hej bblack :w kako si mi ti?
ma ono, rekla bi da se ne zamaram ali.. lagala bi.. jbg. to sam što jesam, tu gdje jesam, tako kako jesam. znam samo da sam uvijek dala sve od sebe. i za svoju obitelj, i za druge. koliko god mogu,znam i umijem. i ne smatram se prozvanom u gomilanju etiketa i raznih pogrdnih naziva. al se osjećam loše kad se dira u nešto o čemu sam uvijek otvoreno govorila iako o tome očito ne znaju-ništa.
nego, nadam se da ćemo se još vidjet, dok si mi u komadu ;)

joj da, pa meni je ostalo još nekih 39 dana do kraja!!!
to je vjerojatno i razlog zašto smo se pomakli kaj se tiče rješavanja stvari za malenog, tak da smo sad relativno na knap s vremenom....
mali off... jučer sam se tako smijala mm, uzmem ja dudu tommy tippie (il kak se već piše) i pita on mene di je proizvedeno i sad ja em čorava, em moj trudnički mozak vidim samo UK i velim ja njemu UK, da bi nakon 10 min skužila da piše made in china!! i prođe neko vrijeme, čekam ja njega u autu i dolazi on iz dućana i frajerski mi baci dudu i veli: eto ova ti je made in germany! i ja sam ju pronašao!! ja pogledam i pitam a kaj nije bilo silikonske? a veli on pa kaj nije to silikonska??? bogče tako sam ga izbezumila da je ostao skroz izgubljen!!!
a tako mi je bil slatki kako je bil ponosan na to da je on pronašao dudu za malog :cerek::cerek:

a kaj se tiče ove situacije meni je lako reći da se ne uzrujavaš, a svjesna sam da bi i mene isto pogodilo... :kiss: drži se ženo zmaj!!! i uživajte svi zajedno, vidim da ste svi na okupu!!!!

bandera
15.05.2011., 16:53
Ah, idem i ja skicnut malo frikuše tamo. Možda me uspiju naživcirat pa dobijem trudove. A happy, ti se takvima nemaš šta opravdavati ni pod točkom razno. Dao bog da nitko ne dođe u situaciju da treba pomoć, a kad treba, lakše je kad znaš da ima dobrih ljudi na koje možeš računati.

Narona i mene peru kontrakcije danas na svakih 10 minuta. Vjerovatno će proći uskoro...:kava:

Jesen82
15.05.2011., 17:02
ej djevojke!!!
eto mene na kratko... pripremamo stan za totalno farbanje sutra...
otuširala sam cvijeće... pospremila sve stvari iz kuhinje.... pa su me lagano uhvatili neki grčići na kaj je hubby rekao sjedi i odmori... sad on sprema do kraja i čisti....:cerek: poljubi ga žena...

uglavnom cure mi smo skoro sve nabavili za dijete... fali nam samo madrac (koji će biti napravljen do subote) i onda u subotu slažemo njegove stvari, i ja počinjem prati njegov veš i peglati , tak da bi slijedeće nedjelje (za 2 tj) trebali biti tutto completo spremni!!!

iii počela sam naoticati...:tuzni: danas sam se probudila i nisam mogla skinuti prsten... (niti ga ne želim skidati jer se osjećam golo bez njega)

happy ne zamaraj se... da netko nije htio dati ne bi dao, a očito si napravila i nešto dobro u životu kad je akcija ipak bila uspješna :mig: tako da ignoriraj zločeste komentare isfrustriranih ljudi....
moj moto: ako možeš pomoći pomogni, ako ne možeš nemoj odmoći!

jesen :kiss: :kiss: držim fige da sve dobro prođe

zrinn HAPPY B-DAY ženo :tulum: :tulum:

ma biti ću ja ok:mig: proći će me i ova briga:rofl:

vidim ja da sitno brojiš:top:

bandera
15.05.2011., 17:16
Dok ja dođem, vi se razbježite. Kako sam kvalitetno živčana, nisam tako bila sto godina. A za bezveze.

Yehane
15.05.2011., 17:34
Helou, žene!
Ja vikend provela kod mame, bezočno se dajući razmazit :D
Šta sam propustila ovdje? Sad sam malo škicnula po forumu i odma' mi se digao tlak u nebesa... :(

bblack
15.05.2011., 17:35
ma biti ću ja ok:mig: proći će me i ova briga:rofl:

vidim ja da sitno brojiš:top:

da da još nešto manje od mjesec i pol!

Dok ja dođem, vi se razbježite. Kako sam kvalitetno živčana, nisam tako bila sto godina. A za bezveze.
kaj je bilo?
ko te razljutio da ga dohvatim?!? :mirko:

mucina
15.05.2011., 17:37

Evo mene, evo mene! :w
Došli nam frendovi na kavu oko 10, a druženje eto završilo prije koju minutu sa roštiljem na balkonu trećeg kata zgrade :lol::lol: I sad mi cijeli stan smrdi(miriši) ko ćevap :rofl:

Kaj ima novoga?

Yehane
15.05.2011., 17:38
Bandi, tko/što te ljutio/ljutilo?

Orleanska I.
15.05.2011., 17:39
Uh, ja napravila još jedan kolač. Ajme, ne mogu vjerovati da su se tri vrste kolača i torta pojeli! Još sam sinoć mislila da će biti malo.

Ne mogu vam opisati koliko čekam roditi i da se stomak vrati u normalu i da napokon kupim rifle i da ih nosim! Imam trudnike koje su se izobličile i raširile do te mjere da nisu nosive i sa sam stalno u trenerkama i već mi nedostaju rifle (traperice).

Orleanska I.
15.05.2011., 17:40
Došli nam frendovi na kavu oko 10, a druženje eto završilo prije koju minutu sa roštiljem na balkonu trećeg kata zgrade :lol::lol: I sad mi cijeli stan smrdi(miriši) ko ćevap :rofl:

Jao, roštilj! Njam njam!

bandera
15.05.2011., 17:41
Ma nitko posebno. Čak ni ova tema u kojoj se proziva naša happy. Ono, zažmirila sam na pizdarije. Nego sam nekak baš za leć u krevet i pokrit se po glavi poplonom. Svašta mi se roji po glavi, a počelo je sa pogledom na noge koje ne samo da su natečene, nego mi i moje inače tanašne potkoljenice izgledaju glomazno debelo. Pa me sad pere jesam si to morala napravit, toliko se udebljat, prasica jedna. Pa sam zabrijala da se što sam malom oprala i popeglala moram sad opet... Ma brijem, uglavnom.

Ne mogu vam opisati koliko čekam roditi i da se stomak vrati u normalu i da napokon kupim rifle i da ih nosim! Imam trudnike koje su se izobličile i raširile do te mjere da nisu nosive i sa sam stalno u trenerkama i već mi nedostaju rifle (traperice).
Potpisujem. Makar sam ja stalno u tajicama, ni trudničke se više ne trudim oblačiti. Samo sa nostalgijom gledam traperice po novinama, i mislim se kad ću ić kupit normalne hlače... :(

Mischa
15.05.2011., 17:45
evo me babe moje...

Daklem, dosla sa svadbe u pola 3..naplesala se ko bedasta...noge me bole cijeli dan, jer sam imala cipele na petu i tako...stavim slikicu u svoj albumcek, samo bez glave..

Orleanska I.
15.05.2011., 17:46
Potpisujem. Makar sam ja stalno u tajicama, ni trudničke se više ne trudim oblačiti. Samo sa nostalgijom gledam traperice po novinama, i mislim se kad ću ić kupit normalne hlače... :(

Jučer sam dobila jednu prekrasnu majicu i nemam ju uz što iskombinirati ovakva trudna. A mogu ju nositi i sad i poslije trudnoće. Tako da jedva čekam roditi.
Joj, moram nešto iskombinirati za svatove idući vikend. Mislim, imam u glavi ideju, ali nisam probala, ne znam kako će mi to stajati.
I da, izgleda da ipak idemo na more. Doduše, samo na 7-9 dana, ali i to je super!

Orleanska I.
15.05.2011., 17:47
evo me babe moje...

Daklem, dosla sa svadbe u pola 3..naplesala se ko bedasta...noge me bole cijeli dan, jer sam imala cipele na petu i tako...stavim slikicu u svoj albumcek, samo bez glave..

Jeeee! Stavi da vidimo kako si zgodna bila. :)

bblack
15.05.2011., 17:47
Ma nitko posebno. Čak ni ova tema u kojoj se proziva naša happy. Ono, zažmirila sam na pizdarije. Nego sam nekak baš za leć u krevet i pokrit se po glavi poplonom. Svašta mi se roji po glavi, a počelo je sa pogledom na noge koje ne samo da su natečene, nego mi i moje inače tanašne potkoljenice izgledaju glomazno debelo. Pa me sad pere jesam si to morala napravit, toliko se udebljat, prasica jedna. Pa sam zabrijala da se što sam malom oprala i popeglala moram sad opet... Ma brijem, uglavnom.

:kiss: :kiss: :kiss: još malo i sve bude se vratilo na staro, iii najbolje od svega imati ćeš maloga hulka u rukama!!! :kiss:

bandera
15.05.2011., 17:48
evo me babe moje...

Vidjela sam cipke! :eek: ovak sam ostala! :rofl: Neka si se natancala. I ja bi...

Yehane
15.05.2011., 17:48
Čak ni ova tema u kojoj se proziva naša happy.

Ovo mi je promaklo. Opet neko pizdekanje na RiDu? :confused:

Orleanska I.
15.05.2011., 17:50
Ma da, netko malo serenda, a nema pojma.

Yehane
15.05.2011., 17:51
Imam prilično jasnu ideju tko bi mogao bit u pitanju...muke ti, jel ima na tom pdf-u tri normalna bića sve skupa?!

Orleanska I.
15.05.2011., 17:52
Pa ono, mene strah RiD-a. Iskreno, nekad pomislim da je bolje prešutjeti mišljenje nego da se svi urote provit tebe jer se tamo analizira svaka natipkana riječ.

Mischa
15.05.2011., 17:52
Vidjela sam cipke! :eek: ovak sam ostala! :rofl: Neka si se natancala. I ja bi...

Aha, si vidjela...al nisam izdrzala cijelu noc u njima

Orleanska I.
15.05.2011., 17:53
Mischa, zgodna!

Mischa
15.05.2011., 17:56
Mischa, zgodna!

hvala draga :cerek:

i imala sam lokne...ovo je prvi put u zivotu da su mi lokne drzale...uf, dobro trudnoca djeluje na moju kosu

Orleanska I.
15.05.2011., 17:56
Gladna sam, odoh jesti. :w

mucina
15.05.2011., 18:04
Sad sam pročitala zaostatke.
Zrinn, setan ročkas!!!

I kaj je to bilo sa happy? Kam da idem gledat?
Mischa, bila si baš slatka, ali ti je ova frendica kaj se udavala imala krasnu haljinu :cerek: I di je bila svadba? Sviđa mi se okoliš

bandera
15.05.2011., 18:04
:kiss: :kiss: :kiss: još malo i sve bude se vratilo na staro, iii najbolje od svega imati ćeš maloga hulka u rukama!!! :kiss:

Jooooj, a Hulk, pa kad će više... :mama:
Sad sam pročitala zaostatke.
Zrinn, setan ročkas!!!

I kaj je to bilo sa happy? Kam da idem gledat?
Mischa, bila si baš slatka, ali ti je ova frendica kaj se udavala imala krasnu haljinu :cerek: I di je bila svadba? Sviđa mi se okoliš
Ma, čak sam i očekivala gore. Jedna ženska zamjera Malom zmaju što je akcija tz-a za pomoć happy, bila glasnija od molbe za pomoć nekom drugom. Ali Pixxie joj je dobro rekla, tako da je sve ok. I još je malo pogrdno spomenula happy. Ali takve nerazumne individue je jako lagano ignorirati.

Mene isto zanima gdje je bila svadba, kakvo je bilocvijeće, gdje je uzela mladenka haljinu, kakav je bio meni... reci nam sve! :Placebo:

MadnessInMethod
15.05.2011., 18:05

mene samo strah da ne ispadne da je opet trudna. muvale su se ona i lali puna bile tu prije par dana, normalno da je pri prvom susretu koji sam imala s doa letilo perje, žena je bezobrazna, bezosjećajna i nema osnovnu kulturu komuniciranja i raspravljanja (još jednom se ispričavam yehane, doa mi je tako digla tlak da sam se i na nju istresla iako mi je baš simpa i draga makar zato što čita dobre knjige :mig: )
da vam budem iskrena - ako je i jedna od njih dvije trudna i dođe ovamo, ja idem tražiti neki drugi forum za trudnice. želim biti zen, a ne da mi jedna psihotična vulgarnjača i druga "svu sam pamet svijeta popila pa vama sada solim" dižu tlak na mjestu koje bi mi trebalo biti apaurin.

Narona
15.05.2011., 18:07
Narona i mene peru kontrakcije danas na svakih 10 minuta. Vjerovatno će proći uskoro...:kava:

Pa nisi valjda mislila da će se nešto pokrenuti?! :vidiga: :bicedobro: :cerek:

mucina
15.05.2011., 18:08
Jooooj, a Hulk, pa kad će više... :mama:
Ajd ne cvili :rofl: Samo je pitanje dana, draga, i mazit ćeš svoju štručicu :cerek::cerek::cerek:

Narona
15.05.2011., 18:11
I ja želim vidjeti Mischu. :tuzni:

bandera
15.05.2011., 18:15
mene samo strah da ne ispadne da je opet trudna. muvale su se ona i lali puna bile tu prije par dana, normalno da je pri prvom susretu koji sam imala s doa letilo perje, žena je bezobrazna, bezosjećajna i nema osnovnu kulturu komuniciranja i raspravljanja (još jednom se ispričavam yehane, doa mi je tako digla tlak da sam se i na nju istresla iako mi je baš simpa i draga makar zato što čita dobre knjige :mig: )
da vam budem iskrena - ako je i jedna od njih dvije trudna i dođe ovamo, ja idem tražiti neki drugi forum za trudnice. želim biti zen, a ne da mi jedna psihotična vulgarnjača i druga "svu sam pamet svijeta popila pa vama sada solim" dižu tlak na mjestu koje bi mi trebalo biti apaurin.

Ova druga je. Za ovu prvu ne znam, ali vidjela sam ju da s emuva. Također, priv prvom susretu letilo perje... Ali je dobila ban na par dana, pa sam imala kakvu takvu zadovoljštinu. Priznajem joj da je otvorena, ima stav i nije baš potpuna glupača, ali neke reakcije su joj stvarno :flop:. Bez brige, bilo je pokušaja tu na tz-u (doduše jedan) pametovanja dok smo se žalile na muževe. To je jako brzo sankcionirano. :rofl:

mucina
15.05.2011., 18:19

Ajme pa kakva to čudovišta haraju po tom rid-u?:rolleyes:

Mischa
15.05.2011., 18:21
Svadba je bila u divljim vodama, iza Samobora--u buketu je mladenka imala djujrdjice, a u sali je na svakom stolu je bilo drugacije bijelo cvijece...od ljiljana, amarilisa, kala, tulipana i ruza..a haljinu je sivala kod Banovca, a to je neki model od Pronoviasa...

Yehane

:rofl: Ovo mi je negdje promaklo / izbrisano iz pamćenja... trudnički mozak, ljubim si ga bistrog...
Lali jest ponovo trudna, za DOAu se nadam da nije...
Pročitala sam ono o humanitarnim akcijama...i moram reć da se s nekim stvarima čak slažem - ali svatko sam za sebe odlučuje hoće li i kome pomagati ili ne, kada, koliko i kako. Čemu to moraliziranje; ako nešto mrzim onda je to to... :mad:

MadnessInMethod
Bez brige, bilo je pokušaja tu na tz-u (doduše jedan) pametovanja dok smo se žalile na muževe. To je jako brzo sankcionirano. :rofl:
'ajde, boguhvala! skužile smo ih i iskomentirale i na vonabijušama - baš sam komentirala kako imam dugi forumaški staž, i na forumima na kojima sam starosjedioc takve rješavamo po kratkom postupku: ili ih ignoriramo, ili udarimo na njih teškom artiljerijom, pa kad vide da se takvo ponašanje ne trpi, ili nestanu ili se asimiliraju i postanu dragi i cijenjeni članovi kolektiva :D
naravno, na forumu na kojem sam aktivna jedva tri mjeseca mi ne pada na pamet reda raditi, valjda ima onih koji su pozvaniji...

Yehane
15.05.2011., 18:22
Mischa, a di da ja vidim slikice? : jedinostvorenjeusvemirukojenemafejs : :(

bblack
a kaj nije uvriježeno mišljenje da su trudnice neurotične prepune hormona?!? :lol: :lol:
najdraže su mi oni koji su roditelji cijela 4/5 mjeseca i znaju apsolutno SVE najbolje....
ah.. dođe mi da napiše nekad nešt tamo, al si mislim čemu gubit živce na nekog ko neće shvatiti što mu želim reći...

Mischa
I ja želim vidjeti Mischu. :tuzni:

Imas u albumu moja busha

bandera
15.05.2011., 18:23
Ma nisu čudovišta... Samo par upečatljivih samouvjerenih jedinki, koje imaju previsoko mišljenje o sebi, i naravno one su ultimate žene, majke, kraljice- sve ispod njihovog nivoa je u najmanju ruku razlog za ismijavanje. Npr. žene koje su imale poteškoća sa dojenjem su naišle na komentare u stilu; lijene, komotne, neznalice i :blabla:, kak ja dvije godine nosim malca na cici. Ono, kak ja mogu, a ti ne možeš??? :vidiga:
Onak, jadno...

MadnessInMethod
15.05.2011., 18:23
:rofl: Ovo mi je negdje promaklo / izbrisano iz pamćenja... trudnički mozak, ljubim si ga bistrog...

baš mi je drago :D sad ću imati sutra s kim otkomentirati novu epizodu game of thrones (gledaš, pretpostavljam?) pošto se ne ljutiš. :mig:

bblack
15.05.2011., 18:25
Ova druga je. Za ovu prvu ne znam, ali vidjela sam ju da s emuva. Također, priv prvom susretu letilo perje... Ali je dobila ban na par dana, pa sam imala kakvu takvu zadovoljštinu. Priznajem joj da je otvorena, ima stav i nije baš potpuna glupača, ali neke reakcije su joj stvarno :flop:. Bez brige, bilo je pokušaja tu na tz-u (doduše jedan) pametovanja dok smo se žalile na muževe. To je jako brzo sankcionirano. :rofl:

a ono na netrudnjačama?? za alkohol... bokte ispale smo sve alkoholičarke, ono kronosi!!! toj je i frendica došla u pomoć...

bandera
15.05.2011., 18:27
Imas u albumu moja busha
Prekrasna!

Isuse, Mischa, već si toliko trudna... Još 10-ak dana do finalistica... A kad se sjetim male buše... Bože, kak su ovi mjeseci proletili...
A ovih zadnjih par dana nikad proć! :rofl:

MadnessInMethod
15.05.2011., 18:27
a ono na netrudnjačama?? za alkohol... bokte ispale smo sve alkoholičarke, ono kronosi!!! toj je i frendica došla u pomoć...

a vjerujete li vi meni da sam ja samo zbog netrudnjača počela pisati ovdje? ono, već u prvim tjednima prošle trudnoće sam se osjećala jako loše, nije mi pasala trudnoća, i osjećala sam se kao alien i čudovište iz močvare zbog toga. a onda naletim ovdje na cijelu temu posvećenu tome kako žene ne uživaju u trudnoći, i što sve rade a kao ne bi trebale. spasile ste mi zdrav razum tada, a i kasnije!

bandera
15.05.2011., 18:28
baš mi je drago :D sad ću imati sutra s kim otkomentirati novu epizodu game of thrones (gledaš, pretpostavljam?) pošto se ne ljutiš. :mig:
A ja??? :tuzni:

:lol::lol::lol: Ah tu sam i zaboravila, a kad pijana svašta čitam, pa se drugi dan ne sjećam.

MadnessInMethod
15.05.2011., 18:30
A ja??? :tuzni:

i ti, mila moja visoka i tanka (malo naelektrizirana) :D

bblack
15.05.2011., 18:30
a vjerujete li vi meni da sam ja samo zbog netrudnjača počela pisati ovdje? ono, već u prvim tjednima prošle trudnoće sam se osjećala jako loše, nije mi pasala trudnoća, i osjećala sam se kao alien i čudovište iz močvare zbog toga. a onda naletim ovdje na cijelu temu posvećenu tome kako žene ne uživaju u trudnoći, i što sve rade a kao ne bi trebale. spasile ste mi zdrav razum tada, a i kasnije!

bit će da tek kad rodimo postajemo superžene i supermajke... a do tad smo netrudnjače :rofl::rofl::rofl:

bblack
15.05.2011., 18:31
:lol::lol::lol: Ah tu sam i zaboravila, a kad pijana svašta čitam, pa se drugi dan ne sjećam.

:lol::lol::lol::lol:

MadnessInMethod
15.05.2011., 18:32
sad vam mašem (neću staviti smajlića da vam ne bih pokazala ružni prst, nikad ne znam koji je koji), imam dostavu gospođi majci za napraviti, a mm zločesti neće sa mnom da ne bi hrpu debila zatvorenih u nekoj kući u beogradu propustio (još to zovu i big brother...) - pa vas tipkam kasnije.

Yehane
15.05.2011., 18:32

Gle zla kako mi utrljava sol na ranuuuuuuuu :mama:
Ne gledam, jadna ne bilaaaaaaaa :mama: :mama: :mama:
Nemam glupi HBO i nikako nigdje nabavit seriju.
: tuga&nevolja :

Mischa
15.05.2011., 18:34
curke, ne znam jeste vidjele...ali u Kiki imate za kupiti 10 tetra pelena za 69,90kn..i ful su dobre

Yehane
15.05.2011., 18:34
@Mischa, PREkrasna! Odlična mi je kombinacija, baš elegantno si izgledala...

Mischa
15.05.2011., 18:36
@Mischa, PREkrasna! Odlična mi je kombinacija, baš elegantno si izgledala...

Hvala draga :cerek:

U svemu ostalom sam izgledala ko kit ubojica :lol::lol::lol::lol:

bandera
15.05.2011., 18:37
Gle zla kako mi utrljava sol na ranuuuuuuuu :mama:
Ne gledam, jadna ne bilaaaaaaaa :mama: :mama: :mama:
Nemam glupi HBO i nikako nigdje nabavit seriju.
: tuga&nevolja :
Pa muž skida sa onih linkova sa onog foruma gdje moraš provest pola dana dok ti ne daju da pročitaš. Izađu linkovi odmah ujutro.

Yehane
15.05.2011., 18:38
Napuštam vas, Lassie se vratio kući :D (doš'o muž nakon cijelog vikenda u svojoj selendri) pa se moram malo uživit u ulogu pažljive supruge.
Tipkamo se sutra!

Yehane
15.05.2011., 18:39
sa onih linkova sa onog foruma gdje moraš provest pola dana dok ti ne daju da pročitaš.

Zbog ovoga sam i odustala :(
Moram nać strpljenja i probat ponovo.

Mischa
15.05.2011., 18:39
Napuštam vas, Lassie se vratio kući :D (doš'o muž nakon cijelog vikenda u svojoj selendri) pa se moram malo uživit u ulogu pažljive supruge.
Tipkamo se sutra!

:w citamo se..

Mischa
15.05.2011., 18:41
joj, kako sam ljuta sad...

NMalo na njuskalu gledam ponudu pasa za prodaju i skuzim da neki frajer prodaje beagla i da ga drzi u kavezu 2x2..ja bih tog frajera upucala...imala sam beaglicu i to nisu psi za lanac, a jos manje za kavez...to su kucni ljubimci koji zahtjevaju jako puno paznje...kakav kreten

charm
15.05.2011., 18:44
Pa muž skida sa onih linkova sa onog foruma gdje moraš provest pola dana dok ti ne daju da pročitaš. Izađu linkovi odmah ujutro.

Koja serija?? Baš mi treba nova, upravo završila sa gledanjem "V"...

Vratila se s roštilja, ubila se u čevapima i kobajama. Popila 1 cijeli radler i 1 višnju :brukica:
Pojela tortu.
Sita sam, skoro do povraćanja. Me happy :frajer:

Idem sad vidjet ko je to srao na rid-u....

bandera
15.05.2011., 18:45
Games of thrones- serija. :cerek:

bandera
15.05.2011., 18:47
joj, kako sam ljuta sad...

NMalo na njuskalu gledam ponudu pasa za prodaju i skuzim da neki frajer prodaje beagla i da ga drzi u kavezu 2x2..ja bih tog frajera upucala...imala sam beaglicu i to nisu psi za lanac, a jos manje za kavez...to su kucni ljubimci koji zahtjevaju jako puno paznje...kakav kreten

Kupuješ peseka?

Mischa
15.05.2011., 18:48
Kupuješ peseka?

neee..ali volim si malo pogledati kako ljudi nabijaju cijene za te male zivine :)

bandera
15.05.2011., 18:50
Nisam nikad gledala životinje. :tuzni: ja ne smijem imat životinju... A frendica je nedavno udomljavala slatkog malog bijelog miceka...

Mischa
15.05.2011., 18:55
ja ne volim macke...nikakve..dok pse obozavam..i mogu reci da cak i dosta o psima znam

boGhi
15.05.2011., 18:56
evo samo da ostavim trag :cerek:

http://eztv.it/ stranica s koje skidam sve serije pa tako i game of thrones :mig:
uvijek sigurno i brzo ! guštajte :cerek:

bblack
15.05.2011., 18:59
neee..ali volim si malo pogledati kako ljudi nabijaju cijene za te male zivine :)
za beagla ma njega bi natrpala u kavez.... neki ljudi fakat nisu za to da se brinu o živućim stvorenjima....
najgore mi je to kad ljudi kupe psa zato jer im je sladak.. a uopće ne znaju kaj je njima najpotrebnije... zato kad vidim malamuta ili huskya negdje na moru i frajera nabildanog i nauljenog, kako muči takvu pasminu na plus 40 najrađe bi ga zveknula!!
moja u ljeti ne izlazi iz podruma (gdje je zemljani pod) tako dugo dok sunce ne padne i malo ne zahladi...

bandera
15.05.2011., 19:00
Jel ima šta na tv-u večeras??? :rolleyes:

Bblack, šta ti imaš?

kaktusic
dajte me utješite...dakle danas sam 14+0....i skoro nevidljiva roza točkica od valjda 1 mm na toaletnom papiru...dvaput sam se prebrisala i oba puta je nekako desno, ko da nije baš iz rodnice nego nekud sa strane, ali ne vidim nikakve ranice. mislim da sam zatvorena (provjerila prstom :facepalm:) i na navedenom prstu i u iscjetku kojeg imam u većim količinama nema ama baš ni traga krvi, ni milimetarskog ni nikakvog. :ne zna:
imala sam poslijepodne nekakvo zatezanje u trbuhu, više lijevo, al čini mi se da je ipak od napuhnutosti, sudeći po :Prd:
sad sam opet provjeravala, nema ničega...:ne zna:

ispričavam se na gadljivom opisu, al panika me ufatila, a sad moram ići do mame i pravit se da sam dobre volje :rolleyes:

Narona
Jel ima šta na tv-u večeras??? :rolleyes:

Ima BB. :rofl:

unique_girl
15.05.2011., 19:01
bokić!! vidim da ste sve u nekoju klopi i serijama.. ja se nadam roštilju u četvrtak ako će vrijeme dat a nadam se da hoće.. :D
upravo gledam temu slikica ponosnih trbuha i tek me sad puklo da sam sutra punih 30..:eek: vrijeme mi sve brže prolaziiiiiii.. pa da to proslavim pojela skoro pola kg sladoleda.. nisam nego s batićem da se zatučem.. :rofl:

unique_girl
15.05.2011., 19:05
dajte me utješite...dakle danas sam 14+0....i skoro nevidljiva roza točkica od valjda 1 mm na toaletnom papiru...dvaput sam se prebrisala i oba puta je nekako desno, ko da nije baš iz rodnice nego nekud sa strane, ali ne vidim nikakve ranice. mislim da sam zatvorena (provjerila prstom :facepalm:) i na navedenom prstu i u iscjetku kojeg imam u većim količinama nema ama baš ni traga krvi, ni milimetarskog ni nikakvog. :ne zna:
imala sam poslijepodne nekakvo zatezanje u trbuhu, više lijevo, al čini mi se da je ipak od napuhnutosti, sudeći po :Prd:

ispričavam se na gadljivom opisu, al panika me ufatila, a sad moram ići do mame i pravit se da sam dobre volje :rolleyes:

može bit da imaš kakvu ranicu koju nisi vidla.. meni se to znalo desit.. onda sam skužila da mi je dole malo sve naoteklo i da mi je žilica pukla.. fakat minijaturnih par kapljica kad sam se obrisala al isto dovoljno da se prepadnem..isto sam čačkala po unutra i nije bilo krvi.. onda sam tapkala s wc papirom svuda okolo izvana i našla.. nisam bila normalna, al šta se može..:rofl::rofl:

bandera
15.05.2011., 19:05
Ima BB. :rofl:

:nono: neće ići. Fuj to. Ima neka komedija na novoj...

bblack
15.05.2011., 19:08

Kum 2 na hrt2¨!

kaktusic
15.05.2011., 19:09
može bit da imaš kakvu ranicu koju nisi vidla.. meni se to znalo desit.. onda sam skužila da mi je dole malo sve naoteklo i da mi je žilica pukla.. fakat minijaturnih par kapljica kad sam se obrisala al isto dovoljno da se prepadnem..isto sam čačkala po unutra i nije bilo krvi.. onda sam tapkala s wc papirom svuda okolo izvana i našla.. nisam bila normalna, al šta se može..:rofl::rofl:

Naoteklo i crveno jest, nisam znala da imam dolje takve vene :facepalm:....ne znam kakvo je prije bilo, nisam zagledala...i ja sam tapkala ali sad nema apsolutno ničega...:ne zna:

Narona
15.05.2011., 19:10
Ma daaaaaaaaaaaaaaaj, pa još je i live! :zubo:

Kum 2 na hrt2¨!

Uuuuu, može, može!! :top:

Narona
15.05.2011., 19:11

Rado bih ti pomogla ali stvarno ne znam šta da ti kažem. Nemam iskustva. :ne zna:

bblack
15.05.2011., 19:12
Uuuuu, može, može!! :top:

:Pivo:
hubby mi je kupio čips, dovršimo stavljanje stvari na sredinu i kum!!!

bandera
15.05.2011., 19:12
Kum 2 na hrt2¨!

To sam nedavno gledala...
E, za večeru sam jedva pojela batak i malo krumpira, a sad bi pojela kišu božju!

charm
15.05.2011., 19:15
za beagla ma njega bi natrpala u kavez.... neki ljudi fakat nisu za to da se brinu o živućim stvorenjima....

Mi imamo susjeda koji živi u ZG, dolazi samo vikendom, tu ima psa na lancu o kojem se "brine" drugi susjed koji se ne brine o psu i rijetko mu daje jesti.
Pas se svako malo otrgne s lanca i radi sranja po selu.
Nazovemo tog lika u Zagreb i kažemo mu da mu pas luta, sav mršav i sjeban i da nek se pobrine za njega.
Frajer kaže "ma treba ga upucati". Mislim, hallllooooo, upucaj se ti idiote koji držiš psa na lajni non-stop i koji ga hraniš 2x tjedno.
Od lijepog čupavog psa je spao na ofucanu seosku đukelu. Strašno :mad:

Narona
15.05.2011., 19:17
To sam nedavno gledala...
E, za večeru sam jedva pojela batak i malo krumpira, a sad bi pojela kišu božju!

Ja bih pizzu. Al' homemade pizzu. :tuzni:

charm
15.05.2011., 19:17
Naoteklo i crveno jest, nisam znala da imam dolje takve vene :facepalm:....ne znam kakvo je prije bilo, nisam zagledala...i ja sam tapkala ali sad nema apsolutno ničega...:ne zna:

Možda si se ozljedila prilikom penetracije jutros?? Ako nije bilo dovoljno vlažno :ne zna:
Ili imaš problema sa stolicom pa od toga?

unique_girl
15.05.2011., 19:18

nema ničeg jer si istapkala kaj si imala.. haha.. i meni je bilo tak natečeno i crveno i puno vena al neznam kak sve se nekak povuklo.. nisam pratila kad al sad mi više nije tak.. :D

bandera
15.05.2011., 19:23
Aha, kaktusic! U tom grmu leži bojler! Moglo bi biti od seksa.
Sad je sluznica prokrvljenija pa prilikom penetracije može doći do pucanja kapilarica od trenja. Mislim da nemaš razloga za brigu.

MadnessInMethod

ja skidam s običnih torrenata, odem na isohunt i jedan od prvih linkova bude funkcionalan.
ujutro skinem, popodne-navečer gledam.
neću valjda zbog jedne serije hbo plaćati?! nisam pukla. :rolleyes:

Narona
Inače, moja je majka kao prava proročica :facepalm: predvidjela da ću rodit do sutra u ponoć. :rofl:
Zbog spuštenog trbuha jel. A to što se ništa ne dešava osim tih nekih glupavih kontrakcija, to se ne računa. :facepalm:

Dakle, do sutra u ponoć. Pa hajde da vidimo. :kava:

bandera
15.05.2011., 19:25
ja skidam s običnih torrenata, odem na isohunt i jedan od prvih linkova bude funkcionalan.
ujutro skinem, popodne-navečer gledam.
neću valjda zbog jedne serije hbo plaćati?! nisam pukla. :rolleyes:

Mi smo htjeli, ali skužili smo da si sa neta skinemo u HD kvaliteti, a ovako to ne bi imali. I to je preporod kad gledamo seriju, koliko je slika bolja.

bandera
15.05.2011., 19:26
Inače, moja je majka kao prava proročica :facepalm: predvidjela da ću rodit do sutra u ponoć. :rofl:
Zbog spuštenog trbuha jel. A to što se ništa ne dešava osim tih nekih glupavih kontrakcija, to se ne računa. :facepalm:

Dakle, do sutra u ponoć. Pa hajde da vidimo. :kava:

Ma da!? Pa ajde baš da vidimo!

unique_girl
15.05.2011., 19:26
Ja bih pizzu. Al' homemade pizzu. :tuzni:

ima kod mene.. pekla za ručak pa ostao komad i pol(ak voliš šunka+sir+kiselo vrhnje)..

mucina
15.05.2011., 19:29

Draga, samo smireno i promatraj situaciju dalje. Samo da se više ne ponavlja, tj u većim količinama. Može bit 101 stvar, a sva sreća puno njih su bezazlene.

Mi imamo susjeda koji živi u ZG, dolazi samo vikendom, tu ima psa na lancu o kojem se "brine" drugi susjed koji se ne brine o psu i rijetko mu daje jesti.
Pas se svako malo otrgne s lanca i radi sranja po selu.
Nazovemo tog lika u Zagreb i kažemo mu da mu pas luta, sav mršav i sjeban i da nek se pobrine za njega.
Frajer kaže "ma treba ga upucati". Mislim, hallllooooo, upucaj se ti idiote koji držiš psa na lajni non-stop i koji ga hraniš 2x tjedno.
Od lijepog čupavog psa je spao na ofucanu seosku đukelu. Strašno :mad:

Joj, njega treba upucati! :mad: Ja nedavno sa svojim zekonjom kod veterinara i dođu neki čovjek i sin sa crnim labradorom. Pas za na kruh namazat, koliko je umiljat i dobar, ali mršav, prljav i sav neki jadan. I sad neda nama vrag mira i pitamo pa di im je bio pas da tak izgleda? A kaže čovjek da nije njihov nego su ga našli. I skuži ih veterinar i psa i kaže da je on već bio kod njih. Uglavnom, vlasnik tog psa je neka svinja koja psa drži u uvjetima nedostojnima svinje i naravno pesonja malo malo zbriše. I nažalost, osim novčane kazne nemogu drugačije kaznit vlasnika i obavezni su psa vratit vlasniku, bez obzira kakav je. Dok god pas nije opasan za okolinu!

Narona
15.05.2011., 19:32
Ma da!? Pa ajde baš da vidimo!
Slažem se. :kava:

ima kod mene.. pekla za ručak pa ostao komad i pol(ak voliš šunka+sir+kiselo vrhnje)..
Pa dobro ženo, hoćeš ti da počnem plakat?! :mama:

Joj, njega treba upucati! :mad: Ja nedavno sa svojim zekonjom kod veterinara i dođu neki čovjek i sin sa crnim labradorom. Pas za na kruh namazat, koliko je umiljat i dobar, ali mršav, prljav i sav neki jadan. I sad neda nama vrag mira i pitamo pa di im je bio pas da tak izgleda? A kaže čovjek da nije njihov nego su ga našli. I skuži ih veterinar i psa i kaže da je on već bio kod njih. Uglavnom, vlasnik tog psa je neka svinja koja psa drži u uvjetima nedostojnima svinje i naravno pesonja malo malo zbriše. I nažalost, osim novčane kazne nemogu drugačije kaznit vlasnika i obavezni su psa vratit vlasniku, bez obzira kakav je. Dok god pas nije opasan za okolinu!
:Snajper: :Snajper:

unique_girl
15.05.2011., 19:40
ma nemoj plakat.. ja samo ponudila..:mig:

Pixxie
15.05.2011., 20:11

e pa tako ti je meni bilo jučer, samo sam toliko krvarila da sam mislila da ću hitnu zvati... na kraju sam vidjela da je to od hemeroida kojeg nisam do sad ni osjetila niti znala da ga imam. možda je i tebi tako, pa kap zalutala na papir :ne zna:

bandera
15.05.2011., 20:31
Ima li vas još tu? Išli smo odvest moju sestru u dom i da preuzmem trešnje! sad ću se ubit u trešnjama, ima da prosjedim na wc-u dva dana...

MadnessInMethod
15.05.2011., 20:37
a, evo ima mene... rano mi još ići u krpe (bojim se da bih se probudila oko 2 i ne bih više mogla zaspati) a zijevam tako da ću i laptop i zvučnike i printer progutati...

bandera
15.05.2011., 20:44
Misliš da ne bi mogla prespavati??? E, da mi je sad dva takva tvoja dana... Da mi se spava... I da mogu leć na trbuh, naspavat se ko čovjek!

MadnessInMethod
15.05.2011., 20:47
nije fora, bioritam mi se totalno izmijenio u dva dana.
inače sam strogo noćni tip. sada spavam ko priklana već u 11 i sama od sebe se budim u 9. što bi bilo i ok, jednom biti normalna, da se ne budim pospana. funkcioniram samo između 10/11 i 2/3 popodne. ostatak vremena sam grogi. a idući tjedan većinom drugu i međusmjenu radim...

unique_girl
15.05.2011., 20:48
i ja imam takvu želju spavat na trbuhu.. prije sam uvijek spavala na trbuhu.. i jedva čekam da moje omiljene višnje dozriju..