PDA

View Full Version : Trudnice zbor #9

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85

bblack
24.05.2011., 09:16
Kad se vama počeo trbuščić nazirati? Jel vam bio od početka napuhnut? Preksutra mi je točno 9 tjedana a trbuh mi je baš izbačen... Poprilično:ne zna: I ne mogu ga uvući...

za sad si samo napuhnuta....
meni je trbu postao vidljiv kao pravi trudnički tek tamo oko 25tt... doduše s 29 tjedana još sam spavala na trbuhu tako da ja nisam baš neki reprezentativni primjer trudnice

p.s.
:w jutro!

darija12
24.05.2011., 09:17
i ja bi isto curku ...............
još malo pa ćemo saznati da li je curka ili dečko

Mel1
24.05.2011., 09:18
Tek sad!! :D:D

Ajde ponovo, radi ti link, ali ne vidimo TVOJ ticker, pa ga ili nisi dobro iskreirala, ili nisi dobar kôd zakeljila. :p

Zato će biti dečko! :zubo: :)

Jesen82
24.05.2011., 09:19
Hvala! :ne zna: nadam se, ma nije valjda tako aljkava da samo reče "uredu je" i gotovo. Iako to meni ništa nebi značilo, odnosno da mi reče da beba ima Downa, ja svejedno nebi pobacila, ali zanima me, da!

Nano, tako je otprilike i meni raspored pregleda. Sad je bio na 10+2 i idući će biti na 14+4.
Uzela mi je sad briseve, danas idem na uzv štitnjače i hormone. Pretpostavljam da je na idućem pregledu na redu triple test.

Dragon, ti si isto kod Krištofičke - da li se sjećaš kojim tempom ti je radila koje pretrage?

cure.. trebate znati da se nuhalni nabor mjeri kao dio kombiniranog probira a on se radi u Zaagrebu, tj. Vinogradskoj bolnici tek od 2006... sada ga radi i Breyer privatni laboratorij....ne znam niti da li se radi u svakom gradu...double/triple je učestaliji test i dulje se provodi

u Zg postoje 2 struje doktora.... jedna smatra da je kombinirani probir točniji sa manjim postotkom lažno pozitvinih nalaza... druga struja smatra da se u kasnijoj trudnoći stvari bolje vide i zato šalju na triple... Petrova vam na tom principu radi i veliki niz privatnika.... moj doc pripada prvoj struji...

bopsich
24.05.2011., 09:19
i ja bi isto curku ...............
još malo pa ćemo saznati da li je curka ili dečko

Joj blago ti se, ja ne mogu dočekati da saznam što nosim... Mada sam si nekako sigurna da je curka:D Uopće si ne mogu zamisliti drukčije:ne zna:

Tatsha
24.05.2011., 09:20
za sad si samo napuhnuta....
meni je trbu postao vidljiv kao pravi trudnički tek tamo oko 25tt... doduše s 29 tjedana još sam spavala na trbuhu tako da ja nisam baš neki reprezentativni primjer trudnice

p.s.
:w jutro!

do kraja 1. trudnoće sam spavala na trbuhu s podmetnutim jastukom pod koljeno da to mogu izvesti i odmah prvu noć poslije poroda :D, jbga drugačije ne mogu spavati

bopsich
24.05.2011., 09:20

:rofl::rofl:

Nana_dbk
24.05.2011., 09:21
hvala ti Jesenko :grli: sad mi je puno jasnije! Neka ide svojim tokom kako je doktorica zamislila, odnosno kakva joj je praksa. Ja se isto slažem s teorijom da se u kasnijoj trudnoći više stvari vidi ...

*Dragonlady*
24.05.2011., 09:22
ma ja nisam kod privatnika, imam siguran posao, šefica me je puštala kad sam trebala tako da bolovanje nisam službeno ni otvarala, jednostavno nisam trebala, jer nije svako dijete isto i svako stanje ne zahtjeva moje prisustvo, sveki ga čuva, pa je na sigurnom

Ma kužim draga ja sam općenito mislila na situaciju kakva je..moju bebu neće imati tko čuvati osim teta u jaslicama tako da znam što me čeka jer mi mama ima još za guliti do penzije, a sveki nemam..
Super je da imaš nekog od obitelji tko ti može pomoći :top:

Nana_dbk
24.05.2011., 09:22
do kraja 1. trudnoće sam spavala na trbuhu s podmetnutim jastukom pod koljeno da to mogu izvesti i odmah prvu noć poslije poroda :D, jbga drugačije ne mogu spavati

ja si planirm nabaviti onu bananu odnosno jastuk za dojenje, ali ne znam kad je najbolje početi spavati s njim :ne zna:

tartaruga
24.05.2011., 09:23
Jesen, hvala na ovoj info :)
Nisam znala da je takav režim po pitanju nuhalnog nabora, tj. mislila sam da to ima mogućnost napraviti svaki gin, samo da ovisi o njegovom načinu rada i volji.
Mislim, znaš mene - što više pretraga, vađenja krvi i pipkanja, to bolje :rofl: :zubo:

darija12
24.05.2011., 09:24
Joj blago ti se, ja ne mogu dočekati da saznam što nosim... Mada sam si nekako sigurna da je curka:D Uopće si ne mogu zamisliti drukčije:ne zna:

e da i ja sam u početku govorila da je cura sigurno ....sad sam skroz zbunjena ...
budemo vidili na uzv početkom 6 mjeseca

bblack
24.05.2011., 09:24

hahah ja se još uvijek namjestim tak da mi buša upadne u rupu pa sam onda kao na ''trbuhu'' blaženi bio trudnički jastuk/jastuk za dojenje... tak da te totalno kužim kaj se tiče spavanja na trbuhu... to mi je najbolji način na koji mogu zaspati...

*Dragonlady*
24.05.2011., 09:27
Dragon, ti si isto kod Krištofičke - da li se sjećaš kojim tempom ti je radila koje pretrage?

Uff draga na prvom pregledu u 8.tjednu klasika, papa i uvz,
drugi pregled u 12 tjednu papa, uvz i kilaža, visina, tlak, sad 31.5 idem opet. Dobila uputnice za sva vađenja krvi, rh, za medicinski fax taj triple (za Down i ostalo), joj imam doma još piše svašta idem to sve sutra vaditi da se riješim..

bblack
24.05.2011., 09:28
Nisam znala da je takav režim po pitanju nuhalnog nabora, tj. mislila sam da to ima mogućnost napraviti svaki gin, samo da ovisi o njegovom načinu rada i volji.
Mislim, znaš mene - što više pretraga, vađenja krvi i pipkanja, to bolje :rofl: :zubo:

pa zapravo ima...
bilo koji gin s boljim uzv-om ti može izmjeriti nn (boljim čisto zato da bude čim manje mjesta za pogrešku), eto meni je mislim u 12 tt izmjeren nn u sklopu probira i rađen mi je double...
jer mjerenje nn je dio probira i ne kužim zašto gin ne bi mogao izmjeriti samo nn?

doduše meni moj gin prilikom svakog pregleda mjeri apsolutno sve...

Tily13
24.05.2011., 09:28

ja si pak želim curu, ali imam filing da je dečec :cerek::cerek::cerek:

Jesen82
24.05.2011., 09:30

joj ti i pretrage:rofl::rofl: biti će sve ok:mig:

e da i ja sam u početku govorila da je cura sigurno ....sad sam skroz zbunjena ...
budemo vidili na uzv početkom 6 mjeseca

ja saznala prošli tjedan da je kod mene 95% cura:)

hahah ja se još uvijek namjestim tak da mi buša upadne u rupu pa sam onda kao na ''trbuhu'' blaženi bio trudnički jastuk/jastuk za dojenje... tak da te totalno kužim kaj se tiče spavanja na trbuhu... to mi je najbolji način na koji mogu zaspati...

gdje u Zg da tražim jastuk za dojenje da znate? meni je doc rekao da više nema spavanja na boku niti leđima pa mi se nekada teško namjestiti samo na bokovima...pa bi probala s tim jastukom

Cvit11
24.05.2011., 09:31
Ajde ponovo, radi ti link, ali ne vidimo TVOJ ticker, pa ga ili nisi dobro iskreirala, ili nisi dobar kôd zakeljila. :p

Ne znam radi li sada:brukica:

Al neka mi netko objasni zasto ja bljujem u 22 tj. a svi su rekli da će proć!!!:ne zna:

darija12
24.05.2011., 09:31
cure odo ja u klovićevu furati doznake
čujemo se i tipkam s vama kasnije
puseeeeeeeee

bopsich
24.05.2011., 09:32
ja si pak želim curu, ali imam filing da je dečec :cerek::cerek::cerek:

ma ja sam si od samog početka sigurna da je cura, i svima to govorim... Pa mi namjerno govore da će baš biti dečko... Vidjeti ćemo tko je u pravu, nadam se da sam ja:D Računam si da bi negdje sredinom ljeta mogla znati? Kad se najranije može vidjeti spol?

Pixxie
24.05.2011., 09:32
ja si planirm nabaviti onu bananu odnosno jastuk za dojenje, ali ne znam kad je najbolje početi spavati s njim :ne zna:

kad više ne možeš spavati na trbuhu jer ti smeta :ne zna:

tarti stigla :cerek::cerek::cerek::cerek:

mene krištofička poslala na ogtt, radi šećera.. bila sam se naručiti, sli su mi rekli da prvo moram mjeriti šećer.. kod moje dr. o.p. sam mjerila i u pet popodne mi je bio 4.9 i rekla mi je na na ogtt onda ni ne moram :ne zna: ja ću ipak ujutro nazvati i pitati... ali očito je da mi je šećer ok..

Jesen82
24.05.2011., 09:34
pa zapravo ima...
bilo koji gin s boljim uzv-om ti može izmjeriti nn (boljim čisto zato da bude čim manje mjesta za pogrešku), eto meni je mislim u 12 tt izmjeren nn u sklopu probira i rađen mi je double...
jer mjerenje nn je dio probira i ne kužim zašto gin ne bi mogao izmjeriti samo nn?

doduše meni moj gin prilikom svakog pregleda mjeri apsolutno sve...

možeš mjeriti nuhalni nabor.. i neki i tako rade...ali on je dio cjelovitog probira.. tj. kombiniranog... da ne kažemo da nakon 13-og tjedna je prevelik tj. nije mjerodavan..

purpler80
24.05.2011., 09:34
ola! :w

samo sam se na brzinu došla javit - i zamolit da podijelite ovu priču sa što više ljudi ako možete Ivana Ćaleta - djevojčica sa Down Sindromom (http://www.slobodnadalmacija.hr/Novosti/Hrvatska/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/138446/Default.aspx)... i ako znate nekoga ko zna nekoga od nekoga- kako to već kod nas ide - da se malo pomogne ovoj mami...
hvala i šaljem pusu svima... trčim dalje...

Nolina
24.05.2011., 09:36
Ma Noli je već zaboravila i da je rodila i da ima Eda :D

Da je tako lako zaboravit ne bi mi bilo toliko teško svaki dan se vratit bez njega doma

Mel1
24.05.2011., 09:38
možeš mjeriti nuhalni nabor.. i neki i tako rade...ali on je dio cjelovitog probira.. tj. kombiniranog... da ne kažemo da nakon 13-og tjedna je prevelik tj. nije mjerodavan..

Jao ništa ne kužim...šta je to probir, šta je cjeloviti probir, šta je kombinirani probir......Meni ginička spominjala i xy kromosome, Down sindrom.....
Pa šta ako saznam da mali ima Down :ne zna:

Tily13
ma ja sam si od samog početka sigurna da je cura, i svima to govorim... Pa mi namjerno govore da će baš biti dečko... Vidjeti ćemo tko je u pravu, nadam se da sam ja:D Računam si da bi negdje sredinom ljeta mogla znati? Kad se najranije može vidjeti spol?

Klara, jel?

nisam točno ziher kad se može vidjeti spol, dobila sto različitih informacija :cerek:

Nolina
...............
gdje u Zg da tražim jastuk za dojenje da znate? meni je doc rekao da više nema spavanja na boku niti leđima pa mi se nekada teško namjestiti samo na bokovima...pa bi probala s tim jastukom

:cerek::cerek: za curku

jastuke sam vidla u kiki neki dan i u adaxu ih ima sigurno

Mel1
24.05.2011., 09:39
Da je tako lako zaboravit ne bi mi bilo toliko teško svaki dan se vratit bez njega doma

O...oprosti....glupa mi je šala...

bblack
24.05.2011., 09:40
joj ti i pretrage:rofl::rofl: biti će sve ok:mig:

čestitke na curi!!!! :cheer: :cheer:
ja sam svoj uzela na jednom sajmu... punjen je heljdom i presavršen je.. (neki kao anatomski) mislim da sam ga platila nekih 250 kn?
tak da ti preporučam da uzmeš neki s prirodnim punjenjem, jer mene uopće ne grije sad kad je tako vruće.... i paše mi luđački.... probaj potražiti na netu... (moj je od neke tete šivalice, budem probala ju pronaći... negdje imam i vizitku)

gle ja sam bila uvjerena da probir rade svima (iako je to pretraga koja se naravno može odbiti i niti jedan gin nema pravo raditi ju bez znanja trudnice)... al sad vidim da nije baš tako...

Nolina
24.05.2011., 09:40
O...oprosti....glupa mi je šala...

Ma sve ok.... danas mi je malo lošiji dan, nisi ti kriva

bopsich
24.05.2011., 09:41
Klara, jel?

nisam točno ziher kad se može vidjeti spol, dobila sto različitih informacija :cerek:

Nadam se da ću muža ubjediti da pristane na Klara... Meni je prekrasno ime:D

Koliko mi je poznato odlučuješ da li ćeš ga zadržati?

Tily13
24.05.2011., 09:42

Držimo fige da bebolino papa svaki dan puno puno i brzo dođe doma svojoj mamici i tatici :cerek::cerek::cerek:

(ja rođena u 32 tj i imala samo kilu i pol)

Cvit11
24.05.2011., 09:42
Klara, jel?

Meni su prvo rekli da je dečko pa da je cura!!! Sutra idem na UZV pa ćemo vidjeti!!!:ne zna:

Tatsha
24.05.2011., 09:43

pa moš kad hoćeš

Jesen82
24.05.2011., 09:43
Jao ništa ne kužim...šta je to probir, šta je cjeloviti probir, šta je kombinirani probir......Meni ginička spominjala i xy kromosome, Down sindrom.....

uguglaš si kombinirani probir i izbaciti će ti super informacija... imaš i na stranici od harni.. da ti sad tu ne pišem na daleko i široko

:cerek::cerek: za curku

jastuke sam vidla u kiki neki dan i u adaxu ih ima sigurno

da... ukoliko je doc u pravu izgleda da ću malo razbiti niz ivf dečkiju koji nam se tu na MPO zanizao:D

pozdravi puno Eda od mene i znam da brojiš minute do kada ćeš ga moći odvesti doma.... važno je samo da je on dobro i napreduje... a ovo čekanje će proći...znaš da smo mi za sve čekale... pa sada još malo i na konju ste:mig:

ljubim te puno:)

Mel1
24.05.2011., 09:45

Koliko mi je poznato odlučuješ da li ćeš ga zadržati?

Neću ni nastavljati temu.

Mislila sam, zapravo, ako se tom pretragom utvrdi neka anomalija, može li se liječiti?...

Nolina
24.05.2011., 09:46
Ma znam da hoće, ali jbg, lošim danima nemreš pobjeć svaki put :tuzni:
Idem nekaj radit da si malo razbistrim glavu :w

Tily13
24.05.2011., 09:47

Ja svog tlačim od trenutka kad smo prohodali i sad mu je normalno da će se malena zvati Korina

cvexter
bok cure!

malo sam preletila napisano.. darija, baš mi je žao zbog otkaza :( jel mužek radi?

ja sam tako ljuta sada... naime, kupili smo stan u koji se spremamo preseliti. i stan nema za sebe vezan parking, jer su ex-gazde zadržali garažu, za koju je vezano parking mjesto. ali prije kupnje stana su nam rekli da ga bez problema koristimo. i sada vidimo da im je auto od firme stalno parkan tamo (jer ex-vlasnik ima svoju firmu). pitao je muž zašto su parkani i zašto su nam rekli da možemo parkati, kada nije tako (pitao je jako lijepo i ljubazno, on je baš micek) i frajer se krenuo izderavati na njega da je užasno bezobrazan jer pita za to parking mjesto i izvrijeđao ga ?????

još sam posebno začuđena, jer lik izgleda kao totalni zen, stalno ide po prirodi, ima dva retrivera, troje male djece, sve nekako super.

ljuta sam kako se ljudi izderavaju, užas. uvijek idemo na neko poštenje i pristojnost, a toliko ljudi nas zajebe. užas.

bblack

:grli: :grli:
drži se bejb, još malo....
:w

*Dragonlady*
24.05.2011., 09:48

Drži se Noli :grli:

Mel1
24.05.2011., 09:49

Javi kaj radiš da si znam isplanirat godišnji :lol:

Mel1
24.05.2011., 09:52
bok cure!

malo sam preletila napisano.. darija, baš mi je žao zbog otkaza :( jel mužek radi?

ja sam tako ljuta sada... naime, kupili smo stan u koji se spremamo preseliti. i stan nema za sebe vezan parking, jer su ex-gazde zadržali garažu, za koju je vezano parking mjesto. ali prije kupnje stana su nam rekli da ga bez problema koristimo. i sada vidimo da im je auto od firme stalno parkan tamo (jer ex-vlasnik ima svoju firmu). pitao je muž zašto su parkani i zašto su nam rekli da možemo parkati, kada nije tako (pitao je jako lijepo i ljubazno, on je baš micek) i frajer se krenuo izderavati na njega da je užasno bezobrazan jer pita za to parking mjesto i izvrijeđao ga ?????

još sam posebno začuđena, jer lik izgleda kao totalni zen, stalno ide po prirodi, ima dva retrivera, troje male djece, sve nekako super.

ljuta sam kako se ljudi izderavaju, užas. uvijek idemo na neko poštenje i pristojnost, a toliko ljudi nas zajebe. užas.

Čekaj, kaj ti uopće može prodat stan bez parkirnog mjesta? Tako je uređeno zakonom?

pet
24.05.2011., 09:54

odmah :amen: ja ga ne mislim izbacit više nikad, predobra stvar :cerek:

Nolina, :grli: :grli: :grli: ne znam kako da te drugačije probam utješiti, sve znaš što bih ti mogla reć, zato samo :kiss:

pet
24.05.2011., 09:55
Čekaj, kaj ti uopće može prodat stan bez parkirnog mjesta? Tako je uređeno zakonom?

baš sam to htjela pitat, trebali bi se etažirat stanovi po novom sa parkingom, neodvojivo. koliko sam shvatila, novogradnja je to vaše. ili barem novija gradnja.

možda frajer zna da ne smije, pa je išao taktikom napad je najbolja obrana :ne zna:

cvexter
24.05.2011., 09:56

to je kad kupuješ novogradnju od investitora direktno. ali kad kupuješ od privatne osobe, nije obavezno.

Jesen82
24.05.2011., 09:57
čestitke na curi!!!! :cheer: :cheer:
ja sam svoj uzela na jednom sajmu... punjen je heljdom i presavršen je.. (neki kao anatomski) mislim da sam ga platila nekih 250 kn?
tak da ti preporučam da uzmeš neki s prirodnim punjenjem, jer mene uopće ne grije sad kad je tako vruće.... i paše mi luđački.... probaj potražiti na netu... (moj je od neke tete šivalice, budem probala ju pronaći... negdje imam i vizitku)

gle ja sam bila uvjerena da probir rade svima (iako je to pretraga koja se naravno može odbiti i niti jedan gin nema pravo raditi ju bez znanja trudnice)... al sad vidim da nije baš tako...

joj pliz mi pogledaj ako imaš tu vizitku:mig: i fala za cheerlidersicu za curku:D

nuhalni je recimo premali u 10-om tjednu za izmjeriti a prevelik u 14-om... za njega je fakat važno kada se mjeri zato ga se većinom radi u 12-om tjednu jer se najbolje vidi..

Mel1
24.05.2011., 09:57
baš sam to htjela pitat, trebali bi se etažirat stanovi po novom sa parkingom, neodvojivo. koliko sam shvatila, novogradnja je to vaše. ili barem novija gradnja.

možda frajer zna da ne smije, pa je išao taktikom napad je najbolja obrana :ne zna:

Ja bi ga tom taktikom stisla za jaja i opovrgla mu ugovor (ili mu barem zaprijetila :E )....naravno na pristojan i ljubazan način, nikako drugačije :)

Jesen82
24.05.2011., 09:58
to je kad kupuješ novogradnju od investitora direktno. ali kad kupuješ od privatne osobe, nije obavezno.

točno...isto i sa garažom.....meni je garaža zasebna cjelina od stana i mogu je i ne moram prodati ako prodajem stan... isti stvar je i parkirno mjesto...

Jesen82
24.05.2011., 10:00
Ja bi ga tom taktikom stisla za jaja i opovrgla mu ugovor (ili mu barem zaprijetila :E )....naravno na pristojan i ljubazan način, nikako drugačije :)

jeste li vi to sigurne? jer novogradanja unazad par godina koliko je recimo stara moja zgrada i stan nema takvu odredbu...

ako si ti platio posebno parkirno mjesto... i tvoje je... zašto bi ga morao uključiti u stan? tj. prodati sa stanom ako ne želiš?

Mel1
24.05.2011., 10:00

Ha gle...možda je tip tako reagirao jer se još niste uselili, pa kao šta vas se tiće....možda je u tom trenu bio nadrkan, loš dan.....a možda ćete imati susjeda iz pakla :zubo: , i nećete se imati gdje parkirati :zubo::zubo:

cvexter
24.05.2011., 10:01
točno...isto i sa garažom.....meni je garaža zasebna cjelina od stana i mogu je i ne moram prodati ako prodajem stan... isti stvar je i parkirno mjesto...

e, tako je. ali baš je jadan, jer su nam dali da koristimo. aah.

je, čovjek je bezobrazan, jer nije u pravu. to je onaj česti poremećaj kod ljudi

pet
24.05.2011., 10:01

zato bi moja odvjetnica rekla ništa, niiišta, makoliko vam druga osoba izgledala ko da ne bi ona niiiiikad, ne dogovarati usmeno :azdaja:

ja sam imala osjecaj uvijek da gnjavi, ali kad cujem ŠTA se sve ljudima događa...božemili :/

cvexter
24.05.2011., 10:04
zato bi moja odvjetnica rekla ništa, niiišta, makoliko vam druga osoba izgledala ko da ne bi ona niiiiikad, ne dogovarati usmeno :azdaja:

ja sam imala osjecaj uvijek da gnjavi, ali kad cujem ŠTA se sve ljudima događa...božemili :/

a mi smo stavili to mjesto u kupoprodajni ugovor, ali očito to ništa ne znači, jer je vezano uz njegovu garažu... ma užas.

razvrgnuli smo ugovor s prodavateljima stana prije, jer su bili jadni i bezobrazni, pa smo mu rekli - ko te jebe, ima masu stanova na prodaju.

ali, većina ljudi je dost komotno i jadno, očito. nije bitno, stan je super, pa hajde ok.

bandera
24.05.2011., 10:05
:kava:
:hrk:
Rezime prvog dana doma iz bolnice. Još ga nisam presvukla, nek spava još malo. Nemam snage prije kavice. Nemajka??? :(
Vidim da je Gracya rodila i ne mogu vjerovati, i čestitam, i nadam se da je sve u najboljem redu i da je Dora već sa mamicom!

Mel1
24.05.2011., 10:06
jeste li vi to sigurne? jer novogradanja unazad par godina koliko je recimo stara moja zgrada i stan nema takvu odredbu...

ako si ti platio posebno parkirno mjesto... i tvoje je... zašto bi ga morao uključiti u stan? tj. prodati sa stanom ako ne želiš?

Nisam te baš shvatila...Ali ovako...za novogradnju sam sigurna da SVAKI stan mora imati parkirno mjesto (ako ne i dva, ne drži me za riječ).

A sad za ostale nekretnine....zavisi kako stoji u gruntovnici, garaža može biti klamana na dvorište, na stan, kuća može biti etažirana tako da garaža pripada 3. od 6 stanova....ima kombinacija i kombinacija....Isto tako i parkirno mjesto....Tip ga je vezao za garažu, a garažu za svoj stan (očito ne bez razloga), pa ga nije ni prodao....

Mel1
24.05.2011., 10:06
Rezime prvog dana doma iz bolnice. Još ga nisam presvukla, nek spava još malo. Nemam snage prije kavice. Nemajka??? :(
Vidim da je Gracya rodila i ne mogu vjerovati, i čestitam, i nadam se da je sve u najboljem redu i da je Dora već sa mamicom!

Jao....i kako je sa strancem u kući?

cvexter
24.05.2011., 10:09
Nisam te baš shvatila...Ali ovako...za novogradnju sam sigurna da SVAKI stan mora imati parkirno mjesto (ako ne i dva, ne drži me za riječ).

A sad za ostale nekretnine....zavisi kako stoji u gruntovnici, garaža može biti klamana na dvorište, na stan, kuća može biti etažirana tako da garaža pripada 3. od 6 stanova....ima kombinacija i kombinacija....Isto tako i parkirno mjesto....Tip ga je vezao za garažu, a garažu za svoj stan (očito ne bez razloga), pa ga nije ni prodao....

u gruntovnici se stan vodi kao posebna cjelina, a garaža i parkirno mjesto (povezani su) kao posebno. kada je čovjek kupovao stan, morao je kupiti garažu i parkirno mjesto. ali sada kada prodaje, ne mora prodavati zajedno, to zakon više ne pokriva. a kako su to stan i garaža/parkirno mjesto dvije čestice, zadržao si je garažu, jer je ogromna, pa je koristi ko skladište. peder.

Mel1
24.05.2011., 10:10
a mi smo stavili to mjesto u kupoprodajni ugovor, ali očito to ništa ne znači, jer je vezano uz njegovu garažu... ma užas.

razvrgnuli smo ugovor s prodavateljima stana prije, jer su bili jadni i bezobrazni, pa smo mu rekli - ko te jebe, ima masu stanova na prodaju.

ali, većina ljudi je dost komotno i jadno, očito. nije bitno, stan je super, pa hajde ok.

Ovo ti se da srediti...Gle, parkirno mjesto nije mala stavka, jednoga dana ćete i vi možda prodavati stan...ne budi glupa! Ajde uzmi malo papire od stana, kod odvjetnika i raspitaj se malo.

cvexter
24.05.2011., 10:10

:cerek: :cerek: mamica banderica!! daj izvještaj :) kako se osjećaš? kako ti je prošao porod? KAKO SIIII? :)

Jesen82
24.05.2011., 10:11

ok.. za parkirna mjesta nisam sto posto sigurna pa ti tu neću kontirati:)... ali ja imam zaseban ugovor za garažu i stan... novogradnja... prva nekretnina... na stan ne plaćam porez na garažu moram platiti... tako da to nikako nije jedna cjelina...niti mi je garaža vezana za stan...

bblack
24.05.2011., 10:12

ej!!!
već si nemajka? ma kud prije bandera? e sad se usudi pa odi na rid!!! lako je tebi bilo prije :rofl::rofl::rofl:
nego kad ćemo vidjeti koju slikicu od malog? narona je tako nahvalila svog zeta to be da nemreš nam ga sad ne pokazati!!!

pet
24.05.2011., 10:15
Ovo ti se da srediti...Gle, parkirno mjesto nije mala stavka, jednoga dana ćete i vi možda prodavati stan...ne budi glupa! Ajde uzmi malo papire od stana, kod odvjetnika i raspitaj se malo.

ako vam je neki pravnik sročio to s parkirnim mjestom, i zaista legalno drži vodu, onda uvijek možeš zvat pauka da ti digne ga s tvojeg mjesta ili mjesta za koje imaš pravo korištenja ili kako već ste to definirali - doduše platit ćeš ga, ali vjerujem da frajeru neće dugo trebat da se prestane parkirat :)

samo nemojte bit dobrice pa popuštat jer točno na to on računa.

Mel1
24.05.2011., 10:15
u gruntovnici se stan vodi kao posebna cjelina, a garaža i parkirno mjesto (povezani su) kao posebno. kada je čovjek kupovao stan, morao je kupiti garažu i parkirno mjesto. ali sada kada prodaje, ne mora prodavati zajedno, to zakon više ne pokriva. a kako su to stan i garaža/parkirno mjesto dvije čestice, zadržao si je garažu, jer je ogromna, pa je koristi ko skladište. peder.

Ako ti u ugovoru stoji garaža, onda si kupila stan i garažu i tako ti treba stajati u vlasničkom listu, to će napraviti bilo koji odvjetnik/ili geodet, budući da se na temelju tog ugovora ti upisuješ kao vlasnik. Kako stojiš sa kvadraturom?

pet
24.05.2011., 10:17
bandera! slikicu! :grli:

Jesen82
24.05.2011., 10:19

ovo boldano ti je i kod mene... to sam probala i objasniti... znam da nije pravedno ako vam je rekao da možete parkirati, ali ako niste platili dodatno on može s tim mjestom što god želi...

suzuki750
24.05.2011., 10:21
Imam opet pitanje i neznam di da ga postavim :zubo: Možda je glupo, ali zanima me..

Vidim po temama da se ponekad trudnice žale na doktore da su bili grubi pri pregledu.. Da su ih raskrvarili, da ih je bolilo.. I sad si već 2 sata razmišljam kakav je to pregled i kaj tamo rade da te raskrvare ili da jako boli? :ne zna:

Ja sam do sad bila samo na uzv, a kaj poslije rade tj kak idu ti pregledi? :ne zna:

bandera
24.05.2011., 10:22
Ma slika će biti, i bit će detaljan izvještaj, želim svoje iskustvo podijeliti s vama. Samo sam sad u niskom startu, čekam da se kenjac probudi da ga očistim, jer sinoć nisam ni pupak premotala ni široko povila, ma ništa, tolika je panika bila za cicom, da ga nisam mogla uhvatiti na prematalici više. Pokeljila pelenu, nabrzinu, još se popišao od glave do pete dok nisam zaljepila pelenu, a bodići koje imam se svi oblače preko glave... :facepalm:
Ma jedva, jadno dijete smo jedva obukli, toliko smo ga naživcirali do 4 je siroče plakao. :( Ali inače smo super!:cerek:

Mel1
24.05.2011., 10:26
ok.. za parkirna mjesta nisam sto posto sigurna pa ti tu neću kontirati:)... ali ja imam zaseban ugovor za garažu i stan... novogradnja... prva nekretnina... na stan ne plaćam porez na garažu moram platiti... tako da to nikako nije jedna cjelina...niti mi je garaža vezana za stan...

Razumijem.

Mislim da garaža nemora bit i nije isto što i parkirno mjesto. => Mislila na to da sada neki investitor ne može dobiti ni lokacijsku dozvolu za neku zgradu, ukoliko nema predviđen odgovarajuć broj parkirnih mjesta (ovisno o broju stanova.)

Oćemo se vratit na trudničke teme? :)

Ali ipak, ako imaš u ugovoru garažu i ako ti kvadratura odgovara, ja bi si na tvom mjestu uknjižila parking. !

Mel1
24.05.2011., 10:28
Ma slika će biti, i bit će detaljan izvještaj, želim svoje iskustvo podijeliti s vama. Samo sam sad u niskom startu, čekam da se kenjac probudi da ga očistim, jer sinoć nisam ni pupak premotala ni široko povila, ma ništa, tolika je panika bila za cicom, da ga nisam mogla uhvatiti na prematalici više. Pokeljila pelenu, nabrzinu, još se popišao od glave do pete dok nisam zaljepila pelenu, a bodići koje imam se svi oblače preko glave... :facepalm:
Ma jedva, jadno dijete smo jedva obukli, toliko smo ga naživcirali do 4 je siroče plakao. :( Ali inače smo super!:cerek:

Nemajka.

Jesen82
24.05.2011., 10:28
Imam opet pitanje i neznam di da ga postavim :zubo: Možda je glupo, ali zanima me..

Vidim po temama da se ponekad trudnice žale na doktore da su bili grubi pri pregledu.. Da su ih raskrvarili, da ih je bolilo.. I sad si već 2 sata razmišljam kakav je to pregled i kaj tamo rade da te raskrvare ili da jako boli? :ne zna:

Ja sam do sad bila samo na uzv, a kaj poslije rade tj kak idu ti pregledi? :ne zna:

meni su doktori rekli da kako je dolje sve prokrvljeno da pri pregledu može puknuti koja kapilara... npr..sada kada sam bila na brisevima su me posebno upozorili na moguću sukrvicu

moj doc je ful nježan pa pipanje cerviksa i da li je zatvoren me je boljelo jer ipak ide malo dublje..

ja kada se pokočim boli više... kada sam opuštena boli manje... ali nije da niakda ne osjetim

i zakaj ti razmišljaš uopće o tome:D pregled po pregled... kada i ako naletiš na problem onda o njemu razmišljaj:mig:

Jesen82
24.05.2011., 10:29
Razumijem.

Mislim da garaža nemora bit i nije isto što i parkirno mjesto. => Mislila na to da sada neki investitor ne može dobiti ni lokacijsku dozvolu za neku zgradu, ukoliko nema predviđen odgovarajuć broj parkirnih mjesta (ovisno o broju stanova.)

Oćemo se vratit na trudničke teme? :)

može:mig:

Mel1
24.05.2011., 10:31
meni su doktori rekli da kako je dolje sve prokrvljeno da pri pregledu može puknuti koja kapilara... npr..sada kada sam bila na brisevima su me posebno upozorili na moguću sukrvicu

moj doc je ful nježan pa pipanje cerviksa i da li je zatvoren me je boljelo jer ipak ide malo dublje..

ja kada se pokočim boli više... kada sam opuštena boli manje... ali nije da niakda ne osjetim

i zakaj ti razmišljaš uopće o tome:D pregled po pregled... kada i ako naletiš na problem onda o njemu razmišljaj:mig:

Joooj, meni su ful neugodni ti pregledi, i nikak da se opustim, ali nikada me nije raskrvarila :horor:

cvexter
24.05.2011., 10:31
Ako ti u ugovoru stoji garaža, onda si kupila stan i garažu i tako ti treba stajati u vlasničkom listu, to će napraviti bilo koji odvjetnik/ili geodet, budući da se na temelju tog ugovora ti upisuješ kao vlasnik. Kako stojiš sa kvadraturom?

ne stoji garaža, stoji samo parkirno mjesto.

kvadratura čega? garaže? garaža je inače ogromna - 20 m2 i nema garažna vrata, nego je uređena kao ured... prenamijenili su je ljudi za svoje potrebe, zato je ne prodaju i zato u nju ne idu auti..

cvexter
24.05.2011., 10:34
ako vam je neki pravnik sročio to s parkirnim mjestom, i zaista legalno drži vodu, onda uvijek možeš zvat pauka da ti digne ga s tvojeg mjesta ili mjesta za koje imaš pravo korištenja ili kako već ste to definirali - doduše platit ćeš ga, ali vjerujem da frajeru neće dugo trebat da se prestane parkirat :)

samo nemojte bit dobrice pa popuštat jer točno na to on računa.

je, je, fiškal je napravio ugovor. zauzet ćemo se za sebe, pa makar i na taj način. inače, ti ex vlasnici žive blizu i firma im je jako blizu, pa ćemo prvo pokušati na lijep način. premda mislim da uskoro nećemo imati izbora uopće..

Yehane
24.05.2011., 10:37
Helou, djevojke, kako ste mi?
Ja obavljala nekakvu papirologiju cijelo jutro, NAPOKON sam gotova...
Šta sam propustila ovdje?

Jesen82
24.05.2011., 10:37
Joooj, meni su ful neugodni ti pregledi, i nikak da se opustim, ali nikada me nije raskrvarila :horor:

pa da... kada je to jako individualno... nisam ni ja do sada imala sukrvice na pregledu i neka samo tako ostane... a imala sam problema u početku..

cvexter
24.05.2011., 10:44
Ha gle...možda je tip tako reagirao jer se još niste uselili, pa kao šta vas se tiće....možda je u tom trenu bio nadrkan, loš dan.....a možda ćete imati susjeda iz pakla :zubo: , i nećete se imati gdje parkirati :zubo::zubo:

znaš kaj, susjedi su divniiii. sve smo upoznali još prije kupnje stana, jer smo zvonili i davili da vidimo je li sve ok s zgradom, kako je građena. baš super. samo je jedna žena jadnjikava. zgrada ima 5 stanova inače, mi smo ko fol penthouse.

BUBEK
24.05.2011., 10:47
hello!! nije me bilo neko vrijeme... kak ste?

ja idem danas na pregled i jedva čekam da mi kaže spol. ne dižem se sa stola dok ne vidi!!!!!!!!!!!!!

Yehane
24.05.2011., 10:52
ja idem danas na pregled i jedva čekam da mi kaže spol. ne dižem se sa stola dok ne vidi!!!!!!!!!!!!!

:rofl: Držim fige da podstanar surađuje i bude raspoložen/a za pokazat!

mucina
24.05.2011., 10:53
Dobro jutro okrugle i mršave dame :w
Ja smazala doručak, par jagodica, popila kavu, zalila cvijeće(napomena za Nolinu-još mi niš nije krepalo :p) na balkonu i sredila ormar. Sad bi još trebala malo i peglat, al to ćemo kasnije
ja si planirm nabaviti onu bananu odnosno jastuk za dojenje, ali ne znam kad je najbolje početi spavati s njim :
Nabavi! Zakon stvar! Nezna se ko ga više voli-mm ili ja! Malo ga grlim ja, malo mm :lol:
Držimo fige da bebolino papa svaki dan puno puno i brzo dođe doma svojoj mamici i tatici
(ja rođena u 32 tj i imala samo kilu i pol)
A vidi je sad! Mala sa 75 F :D

Idem nekaj radit da si malo razbistrim glavu
Draga, samo si škicni u potpisu ovaj di "i smješka se". Meni razveseli svaki dan:cerek:

zato bi moja odvjetnica rekla ništa, niiišta, makoliko vam druga osoba izgledala ko da ne bi ona niiiiikad, ne dogovarati usmeno

ja sam imala osjecaj uvijek da gnjavi, ali kad cujem ŠTA se sve ljudima događa...božemili
Potpis!

Ma prava majka, a ne nemajka! Ljubi Don Vitu :cerek:
Imam opet pitanje i neznam di da ga postavim Možda je glupo, ali zanima me..

Ja sam do sad bila samo na uzv, a kaj poslije rade tj kak idu ti pregledi?
Mene još nisu za sad raskrvarili, al da mi je svaki pregled sve neugodniji, to je. Sluznica je unutra sad povećana i bolje prokrvljena, pa tim više. Nekad onaj spekulum nisam ni osjetila, a sad kad mi je briseve radila, mrštila sam se ko da limun sišem.

E da, brisevi mi sterilni :cheer:

Merry Gentry
24.05.2011., 10:54
Cure,sutra idem na one zadnje briseve na streptokok.
Ima netko iskustva s tim? Jel' to isto kao i obični cevikalni brisevi i papa?

Čitam da pišete o krvarenju i bolovima prilikom pregleda,meni se još to nije dogodilo-malo je neugodno ali na sreću nema krvi.
Čujem da je u zadnjim tjednima normalno da te raskrvare na pregledima,posebno u bolnici kad rade amnioskopiju :rolleyes:

E,da ja sam kao prava "biserka" išla isprobati jutros Aventovu izdajalicu da vidim kak' to funkcionira-bila sma uvjerena da s mojim mikroultraturbomini cicama nema šanse da to funkcionira :p - kad ono :eek:, navukla kolostruma iz obe cice poprilično i to iz 2 stiska izdajalice.
Sad naravno cure još više nego prije :bonk:-baš sam mutava :D

BUBEK
24.05.2011., 10:54
:rofl: Držim fige da podstanar surađuje i bude raspoložen/a za pokazat!

nadam se... stvarno je već vrijeme da se pokaže!

Merry Gentry
24.05.2011., 10:55
Mene još nisu za sad raskrvarili, al da mi je svaki pregled sve neugodniji, to je. Sluznica je unutra sad povećana i bolje prokrvljena, pa tim više. Nekad onaj spekulum nisam ni osjetila, a sad kad mi je briseve radila, mrštila sam se ko da limun sišem.

Evo,našla žrtvu koja zna što me zanima :mig:

Znači,bit' će vjerojatno bolnije nego obično :mad:
Koliko si čekala na rezultate?

Bravo za briseve!:top:

BUBEK
24.05.2011., 10:56
Nekad onaj spekulum nisam ni osjetila

taj spekulum me uvijek boli. :mad:
pregled rukom nije baš ugodan ali nije bolan. a UZV mi je skroz ok - usredotočena sam na gledanje monitora pa nit ne primječujem.

Papirka
24.05.2011., 11:05
Rezime prvog dana doma iz bolnice. ...

Bandiiii! :lux:
stigla si nam :) :)

Papirka
24.05.2011., 11:06
ja idem danas na pregled i jedva čekam da mi kaže spol.

nek se pokaže :D :top:

Papirka
24.05.2011., 11:07
Vidim po temama da se ponekad trudnice žale na doktore da su bili grubi pri pregledu.. Da su ih raskrvarili, da ih je bolilo.. I sad si već 2 sata razmišljam kakav je to pregled i kaj tamo rade da te raskrvare ili da jako boli?

vidim i ja to po temama... kod mene nikad ni kapljice krvi. što im rade i kako to stvarno ne znam... :ne zna: :ne zna:

Jesen82
24.05.2011., 11:08

i meni...jučer mi javili...baš sam happy:D

mucina
24.05.2011., 11:08
Cure,sutra idem na one zadnje briseve na streptokok.
Ima netko iskustva s tim? Jel' to isto kao i obični cevikalni brisevi i papa?

Čitam da pišete o krvarenju i bolovima prilikom pregleda,meni se još to nije dogodilo-malo je neugodno ali na sreću nema krvi.
Čujem da je u zadnjim tjednima normalno da te raskrvare na pregledima,posebno u bolnici kad rade amnioskopiju :rolleyes:

E,da ja sam kao prava "biserka" išla isprobati jutros Aventovu izdajalicu da vidim kak' to funkcionira-bila sma uvjerena da s mojim mikroultraturbomini cicama nema šanse da to funkcionira :p - kad ono :eek:, navukla kolostruma iz obe cice poprilično i to iz 2 stiska izdajalice.
Sad naravno cure još više nego prije -baš sam mutava :D
Ne diraj sise! Ja nedavno imala noćnu moru kak sam isto išla isprobavat izdajalicu, a kad ono krenuli potoci :eek: I sad ja jadna sjedim u kupaoni, iz sisa šiklja mlijeko, a ja uplakana tučem se po glavi da kaj ću sad, pa ja imam još mjesec dana do poroda! Sva sreća pa sam se probudila :lol:

Evo,našla žrtvu koja zna što me zanima :mig:

Znači,bit' će vjerojatno bolnije nego obično :mad:
Koliko si čekala na rezultate?

Bravo za briseve!:top:
Ja nisam bila na tom za streptokok, nego ona ureaplazma,mikoplazma i još nešto i to se radi ko i papa-znači spekulum unutra i onda one štapiće macka unutra

taj spekulum me uvijek boli. :mad:
pregled rukom nije baš ugodan ali nije bolan. a UZV mi je skroz ok - usredotočena sam na gledanje monitora pa nit ne primječujem.

Spekulum mi smeta samo od kad sam trudna, prije stvarno, osim onaj prvi kontakt hladnog metala, jedva da sam osjetila

Tatsha
24.05.2011., 11:10
vidim i ja to po temama... kod mene nikad ni kapljice krvi. što im rade i kako to stvarno ne znam... :ne zna: :ne zna:

mene je raskrvarila dr u bolnici netom prije zaprimanja, išla mi je pregledavati plodnu vodu, a ja zatvorena, sluzavi čep je isto izvukla ona, uglavnom 3-4 puta je pokušavala to sranje ugurati, a ne ide i to mi je bio najgori pregled u trudnoći

Tily13
24.05.2011., 11:10
Mislim da sam se prehladila :flop:

Mel1
24.05.2011., 11:12
ne stoji garaža, stoji samo parkirno mjesto.

kvadratura čega? garaže? garaža je inače ogromna - 20 m2 i nema garažna vrata, nego je uređena kao ured... prenamijenili su je ljudi za svoje potrebe, zato je ne prodaju i zato u nju ne idu auti..

Pa koliko ti stoji u govoru da ste kupili, i koliko je to u naturi, jel su kvadrati parkirališta zbrojeni....kužiš

suzuki750
24.05.2011., 11:14

A moram malo, dosada na poslu i znatiželja rade svoje :) :raspa: Al baš me to posebno zanimalo, pa nikak da pitam..

Sad naravno cure još više nego prije :bonk:-baš sam mutava :D

:D

E sad si me podsjetila na još par pitanja, al to ću gore na dojenju. :)

Merry Gentry
24.05.2011., 11:16
A jesam sad nešto generalno zajebala kad sam stisla izdajalicu :eek:

Meni sise i tako cure već danima,po noći baš bude mokar krevet i piđama :mad:

Hoću si ne daj bože potaknuti trudove,ne ću više stiskati kunem se...:mama:

ish-mish
24.05.2011., 11:18
zdravo svima :w

A vidi je sad! Mala sa 75 F :D

haha, glavna sisa pdf-a :s

*Dragonlady*
24.05.2011., 11:18

Drži se Tilly :( papaj naranče i pij limunadu bit će bolje :mig:

Cvit11
24.05.2011., 11:19
Idem u šetnjicu makar prijeti:ne zna: pljusak!! Wish me luck!!

Mel1
24.05.2011., 11:20

Ugasi klimu :azdaja:

Tily13
24.05.2011., 11:23

:s:s:s:s
Lude ste, curke :)

*Dragonlady*
24.05.2011., 11:24

:lol::lol::lol::lol:

Tatsha
24.05.2011., 11:24

ne vjerujem dok ne vidim fotke :o :rofl:

Mel1
24.05.2011., 11:25
Idem u šetnjicu makar prijeti:ne zna: pljusak!! Wish me luck!!

Uuuu, fora ti je ticker i jako lijepa beba :) , meni izgleda kao curetak ;)

ish-mish
cestitke mijenjalicama i vama koje ste saznale spol... kome jos :confused: ...ah da, i cvit11 sto je osjetila kikanje :cerek: i banderinom pisulincu sto se upiskio od glave po pete :cerek: i svima ostalima :lux:

Mel1
:cice::cice::cice::cice::cice::cice:

pet
24.05.2011., 11:28
Spekulum mi smeta samo od kad sam trudna, prije stvarno, osim onaj prvi kontakt hladnog metala, jedva da sam osjetila

meni isto sad trudnoj tragično smeta, skačem po stolu od neugode i imam filing da se grčim i pokušavam izbacit van, prije niš, već sam mislila da sam luda, i stalno se bojim kak ja mislim rodit ako me boli običan komadić metala :eek:

dakle ima nas jos :five:

ish-mish
24.05.2011., 11:30
ne vjerujem dok ne vidim fotke :o :rofl:

ma muljari nas mala. kaze da ne zna kako postaviti sliju :ne zna:
eeeee, ovdje se postavilo tickera i tickera, pa valjda cemo uspjeti objasniti i kako prikaciti jedan obicni 75F :zubo: :s

cvexter
24.05.2011., 11:31
Pa koliko ti stoji u govoru da ste kupili, i koliko je to u naturi, jel su kvadrati parkirališta zbrojeni....kužiš

u ugovoru stoji stan s kvadraturom, šupa s kvadraturom i parkirno mjesto (bez napisane kvadrature). to je sve...

cvexter
24.05.2011., 11:32
:cice::cice::cice::cice::cice::cice:

uuu, dojke :rofl:

Mel1
24.05.2011., 11:32
eeeee, ovdje se postavilo tickera i tickera, pa valjda cemo uspjeti objasniti i kako prikaciti jedan obicni 75F :zubo: :s

To je tebi obično?

Svakako moramo vidjeti sliku! Zapravo, možda slika tolike sise ni ne stane na forum?

Mel1
24.05.2011., 11:34
u ugovoru stoji stan s kvadraturom, šupa s kvadraturom i parkirno mjesto (bez napisane kvadrature). to je sve...

Crta kod odvjetnika. Kupila si parkirno mjesto. To je tvoje. Nema se on šta izderavat na tebe ili tvog muža.

I čestitam na lijepom stanu :)

cvexter
24.05.2011., 11:35
Crta kod odvjetnika. Kupila si parkirno mjesto. To je tvoje. Nema se on šta izderavat na tebe ili tvog muža.

I čestitam na lijepom stanu :)

:Pivo: tak će i bit. fala na razumijevanju :)

Mel1
24.05.2011., 11:36
:Pivo: tak će i bit. fala na razumijevanju :)

Obavezno. Kada ćete prodavat stan, svi ćete blijedo gledat ako nemaš parking, zato si to OBAVEZNO upiši.

ish-mish
24.05.2011., 11:37
To je tebi obično?

ma nijeeeee, haha, zato sam stavila zubu -> :zubo:

:rofl:

Svakako moramo vidjeti sliku! Zapravo, možda slika tolike sise ni ne stane na forum?

uuuuuuuuuuuu,rukavica je bacena! tily13, ti si na potezu :s :rofl:

cvexter
24.05.2011., 11:39
Obavezno. Kada ćete prodavat stan, svi ćete blijedo gledat ako nemaš parking, zato si to OBAVEZNO upiši.

živa istina. popodne ću fino kod našeg fiškala i sve mu objasniti

ish-mish
24.05.2011., 11:44
živa istina. popodne ću fino kod našeg fiškala i sve mu objasniti

samo naprijed, razbijte ga! pa nek se dere na nekog drugog, a-ha! http://s4.rimg.info/e69971ff9ea16396530034acac01840c.gif

cvexter
24.05.2011., 11:45
samo naprijed, poderite ga! pa nek se dere na nekog drugog, a-ha! http://s4.rimg.info/e69971ff9ea16396530034acac01840c.gif

bujakaša :clint:

Tatsha
24.05.2011., 11:53

ma sigurno, a ja sam sumnjičava po prirodi, baš bi htjela vidjeti NJIH :D

Tily13
24.05.2011., 11:54
Zločeste trudnice, zločeste!! :cerek::cerek:

evo, UČIM!!!!
http://www.forum.hr/showpost.php?p=26389411&postcount=20

Mel1
24.05.2011., 11:55

evo, UČIM!!!!

A u čemu je sada problem? Uhvatiti kadar?

ish-mish
24.05.2011., 11:56

evo, UČIM!!!!

ajd ti prvo fotkaj, lako ovdje raspalimo jedan ubrzani tecaj postavljanja slika :D

darija12
24.05.2011., 11:57
eto mene natrag iz klovićeve
ajme kak je vruće vani
o čemu vi tipkate

*Dragonlady*
24.05.2011., 11:58

evo, UČIM!!!!

Ahahahah eto natjerale su te da pokažeš cicke :lol:

Tily13
Na poslu sam, toga ste svjesne? :)

ish-mish
o čemu vi tipkate

o cikama :cerek:

Mel1
24.05.2011., 11:59
ajd ti prvo fotkaj, lako ovdje raspalimo jedan ubrzani tecaj postavljanja slika :D

Slika ili jumbo plakata? :lol: (nemojte se ljutiti, morala sam)

*Dragonlady*
24.05.2011., 12:00

već te vidim, izvolite gospon novine i dajte me poslikajte za cure na forumu :lol::lol::lol::lol:

Mel1
24.05.2011., 12:00
ajme kak je vruće vani
o čemu vi tipkate

Brza si! Kak je bilo? Gužva za poludit, a? Svi smrde u redu, a?

cvexter
24.05.2011., 12:02
ajme kak je vruće vani
o čemu vi tipkate

kaj je s poslom?

Tatsha
24.05.2011., 12:05

pa svi imaju fotke po wcima, moraš biti in :D

Gricko2008
24.05.2011., 12:05

Tily13
24.05.2011., 12:06
već te vidim, izvolite gospon novine i dajte me poslikajte za cure na forumu :lol::lol::lol::lol:

Trgam se!!!!! ovaj dan je upravo dobio smisao, hvala ti! :s:s:s

registrirala sam se na ImageShack :)

Yehane
24.05.2011., 12:06
registrirala sam se na ImageShack :)

Čekamo... :rofl:

Gricko2008
24.05.2011., 12:08
čekamo nečije cice :ceka: ?

Tily13
24.05.2011., 12:10
bum se fotkala u ceju kad mi kolegica dojde, ali nemam kak prebaciti fotku sa moba dok ne dojdem doma....:)

darija12
24.05.2011., 12:10
o cikama :cerek:

joj moje su ogromne nosim 90 g iz lisce ....................:lol:
tko zna kakve budu bile još :eek:

Tily13
24.05.2011., 12:11
čekamo nečije cice :ceka: ?

Moje :cerek::cerek::cerek:

Tily13
24.05.2011., 12:12

Oćemo fotku!!! :cerek:

*Dragonlady*
24.05.2011., 12:13

Mislim da ćeš i ti morati slikicu priložiti :frajer:

darija12
24.05.2011., 12:14
Brza si! Kak je bilo? Gužva za poludit, a? Svi smrde u redu, a?

bila mala gužvica ali brzo je išlo .....
a frend mi radi na prijavama i odjavam apa je kod njega bila ludnica za poluditi
........

Gricko2008
24.05.2011., 12:15
u :eek: tolike cicke :eek:

Moje su 75 B, ništa vrijedno za pokazati :8,
al zato da mi dupe vidite :eek: :rofl:,
onako prožeto rupicama :eek: :horor:

Mel1
24.05.2011., 12:18
pa svi imaju fotke po wcima, moraš biti in :D

Ma da? :eek: Stvarno?
Znači, ako se netko duže zadrži u WC-u - biće da se fotka :misli:
Svašta!

darija12
24.05.2011., 12:19
kaj je s poslom?

ma draga niš ....zadnje doznake im furam ovaj tjedan i s njima sam gotova .........

Tatsha
24.05.2011., 12:22
Ma da? :eek: Stvarno?
Znači, ako se netko duže zadrži u WC-u - biće da se fotka :misli:
Svašta!

pa nisi vidjela profilne na fejsu, jedno vrijeme svaka druga je bila iz wc-a

darija12
24.05.2011., 12:22
Mislim da ćeš i ti morati slikicu priložiti :frajer:

a joj jel baš moram ...........

Cvit11
24.05.2011., 12:28
weee nema kiše!!!! Sad mogu mirno nastavit ležati do besvjesti!!!!
Vidim da se tu neke cice spominju:D:D
Moj dragi je oduševljen jer sam i inace furala 5-ice:rofl::rofl:
Sad je to stvarno teeeeško nositi!!!!:lol::lol:

Mel1
24.05.2011., 12:28
pa nisi vidjela profilne na fejsu, jedno vrijeme svaka druga je bila iz wc-a

:rofl: nisam skužila....:lol:...

Mel1
24.05.2011., 12:29

Pa nemožemo ti vjerovati samo tako na riječ...

mucina
24.05.2011., 12:32
To je tebi obično?

Svakako moramo vidjeti sliku! Zapravo, možda slika tolike sise ni ne stane na forum?:lol::lol::lol:

evo, UČIM!!!!
Na krive si se namjerila
Juhhhhuuuuu, ima nas sisatih! Nemoraju podivljat jako, da te utješim. Ja sam krenula sa nekih 90 D i jučer kupila jedan 95 E, ali mi je malko veliki. Al sam računala još i mlijeko kad krene, pa kao nek se nađe.
Inače sisulje moje, kupila jučer taj grudnjak u nekom dućanu NKD- za 79 kn!!! I roba im je sva iz Švapske,a ne iz Čajne. Pa ak koja ima taj dućan u blizini navalite. Ja slučajno nabasala u Nami na Vrbanima gore. Dućan izgleda tak osrednje i mislila sam da je isto neka jadna ponuda ko tipa Mane, al je zakon.

Aha! Hvališ se sa pozamašnih brojevima, pa nam to odmah zagolica maštu :lol:

darija12
24.05.2011., 12:33
Pa nemožemo ti vjerovati samo tako na riječ...

ok budem ................:p

Tily13
24.05.2011., 12:34
weee nema kiše!!!! Sad mogu mirno nastavit ležati do besvjesti!!!!
Vidim da se tu neke cice spominju:D:D
Moj dragi je oduševljen jer sam i inace furala 5-ice:rofl::rofl:
Sad je to stvarno teeeeško nositi!!!!:lol::lol:

Ajme, evo još kandidata :)

charm
24.05.2011., 12:35
ahoj :w
Evo me sa ogtt-a. Ti mater kaj je to gadno, skoro sam im se zbljuvala unutra, cim sam popila otopinu istrcala van sa rukom preko usta, jos se zena dere zamnom: Jeste li sve popili?/I]
Kimam potvrdno glavom I trcim na zrak :)

komp I dalje u kvaru ali izgleda da je samo napajanje krepalo pa bi trebao biti sutra doma, jeeeiii!

Ove ciculje neka svoje tvrdnje potkrijepe fotkama ali s novinama s danasnjom naslovnicom da znamo da nie
montaza :lol:
Taj jastu u obliku banane hitno potrebujem, gdje ga ima I koliko kosta?

Mel1
:lol::lol::lol:

Na krive si se namjerila

Juhhhhuuuuu, ima nas sisatih! Nemoraju podivljat jako, da te utješim. Ja sam krenula sa nekih 90 D i jučer kupila jedan 95 E, ali mi je malko veliki. Al sam računala još i mlijeko kad krene, pa kao nek se nađe.
Inače sisulje moje, kupila jučer taj grudnjak u nekom dućanu NKD- za 79 kn!!! I roba im je sva iz Švapske,a ne iz Čajne. Pa ak koja ima taj dućan u blizini navalite. Ja slučajno nabasala u Nami na Vrbanima gore. Dućan izgleda tak osrednje i mislila sam da je isto neka jadna ponuda ko tipa Mane, al je zakon.

Ima taj dućan i u Garden Mall-u u Dubravi, ako nekoga zanima...

A i ti si se nešto pohvalila sa sisojkama.....Sliku na sunce!:cice:

Yehane
O majke ti, dobit ću dodatne komplekse od ovih impozantnih veličina :(

darija12
24.05.2011., 12:36

Na krive si se namjerila

inače u NKD ima super stvari i još nisu skupe tako.
budem kad mi muž dođe doma da me slika i da vam pokažem moje cicke koje mi nekad idu na živceeeeeeeeeeee

Mel1
Ajme, evo još kandidata :)

Cure, u red! Polako sa sim sisama, ima mjesta za sve, zato se nemojte gurati! :zubo:

Yehane

Moj kupljen prošli tjedan u Adaxu, 250kn (mislim da je to bez popusta za keš). Uzela sam mekšu varijantu, navodno postoji i tvrđi. SUPER stvar! :s

Cvit11
24.05.2011., 12:37

Jel to tamo di je Mc na Vrbanima??? Nije mi to daleko, samo zagrebačkom i tamo sam!!!!

Mel1
24.05.2011., 12:37

Šuti. Meni su toliko narasle, da sam napokon stigla muža :lol: Ali nisam ga još prestigla :lol:

Mel1
24.05.2011., 12:39
Ove ciculje neka svoje tvrdnje potkrijepe fotkama ali s novinama s danasnjom naslovnicom da znamo da nie

Yehane
24.05.2011., 12:39
Meni su toliko narasle, da sam napokon stigla muža :lol: Ali nisam ga još prestigla :lol:

Vriiiiiiiiiiiiiiiiiiiišt :lol: :lol: :lol:
Meni zasad niš bitno. Mislim, jesu malo - al pošto su prije bile jedva primjetne golim okom, i nije neka divota. Tješim se samo da bar ni dupe nije nešto prestrašno.

ish-mish
24.05.2011., 12:40
Cure, u red! Polako sa sim sisama, ima mjesta za sve, zato se nemojte gurati! :zubo:

haha, ja vec dobila. kako koja izbaci velicinu, tako se meni zamanta :rofl:

darija12
24.05.2011., 12:40
Moj kupljen prošli tjedan u Adaxu, 250kn (mislim da je to bez popusta za keš). Uzela sam mekšu varijantu, navodno postoji i tvrđi. SUPER stvar! :s

mislim da bude i meni trebao taj jastuk ...inače stavim mali jastuk pod trbuh da se mogu nekak namjestiti dok spavam

Tily13
24.05.2011., 12:41

meni je taj u gardenu prošli put malo diskutabilno mirisao :ne zna:
gledala grudnjake, al valjda nisam pozorno :)

ish-mish
24.05.2011., 12:41
al pošto su prije bile jedva primjetne golim okom, i nije neka divota.

aaaaaaaaaahahaha zakon! :rofl: :top:

edit: ne treba slika :rofl:

mucina
24.05.2011., 12:43
:rofl: nisam skužila....:lol:...

Pogledaj frendice ak imaš od kojeg mlađeg člana obitelji(kao ja npr. 16,5 godišnjeg brata). Majketi, te sve curke polugole, sa cickama u prvom planu, a ni dopičnjaci ne zaostaju(makar su ti dopičnjaci postali pičnjaci koliki su :rolleyes:)
I na nijednoj nemreš skužit da nije punoljetna. I ubijao me u pojam trend napućenih čubica :eek: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=221100354571901&set=t.100000158145121&type=1&theater evo jednog primjera, em je u wc-u, em su čubice tu, jedino kaj se razgloitilia nije

Gricko2008
24.05.2011., 12:43
Evo me sa ogtt-a. Ti mater kaj je to gadno, skoro sam im se zbljuvala unutra, cim sam popila otopinu istrcala van sa rukom preko usta, jos se zena dere zamnom: Jeste li sve popili?/I]

ajme i ja moram, mislim da ću tek u pon. jer tek tada mogu izostati s posla.
baš mi se ne da.
je li nalaz ok?
inače u NKD ima super stvari i još nisu skupe tako.
budem kad mi muž dođe doma da me slika i da vam pokažem moje cicke koje mi nekad idu na živceeeeeeeeeeee

ima super grudnjaak za dojenej u h&m u areni, bio je roskasti s čipkicom i tigrasti, onako po malo seksi :mig: Mislim da su oko 99 kn!

bblack
24.05.2011., 12:45

komp I dalje u kvaru ali izgleda da je samo napajanje krepalo pa bi trebao biti sutra doma, jeeeiii!

i kakvi su rezultati ogtt-a?

kao i jesen preporučam da uzmeš neki s prirodnim punjenjem... ja imam onaj s heljdom (nažalost nisam uspjela pronaći vizitku od žene koja mi je to sivala, al budem se raspitala kod sveki, ona si je dobra s mamom od te žene), osim kaj uopće ne grije sad po ljeti, već ti je onak fino ugodno dok ga grliš, antialergijski je i kaj je najbolje grinje neću na njega :rofl::rofl:

Yehane

Joj ma pusti. Ja se samo sjetim jedne svoje frendice - koja ima božanstvene, duge, guste, uvijene trepavice. Pogađate, moje su živi jad naspram njenih, čak i s maskarom. Al usne su joj tanjušne - naspram mojih, koja izbjegavam ih šminkati, inače imam dojam da ulaze u sobu 2m ispred mene. I jedan dan, sjedimo mi na kavi, ja stavljam sjajilo, ona komentira:
- Joj, ti tu tubicu valjda za tjedan dana potrošiš, blago tebi, koje čube...moje ne bi takve bile ni sa silikonom.
Moj pokušaj utjehe:
- A to ti je; al gle svoje suncobrane od trepavica, meni nikakva maskara ne pomaže...
Njen zaključak:
- Šta ćeš, nikako imat sve...valjda kad je onaj gore dijelio usta, ti dobila i svoja i moja...kad je dijelo trepavice, ja dobila i tvoje. -pauza, gleda (razočarano) u mene pa spušta pogled na svoj dekolte (opet razočarano)- A kad je dijelio sise, bile smo negdje skupa na kavi, nismo ni stale u red!

Gricko2008
Vriiiiiiiiiiiiiiiiiiiišt :lol: :lol: :lol:
Meni zasad niš bitno. Mislim, jesu malo - al pošto su prije bile jedva primjetne golim okom, i nije neka divota. Tješim se samo da bar ni dupe nije nešto prestrašno.

to što kažeš meni su sad tek ok,
a kad krenem s dojenjem, onda je to tek prava dvojka,
inače, prava nula, nema broja za njih :rofl:

Mel1
24.05.2011., 12:46
meni je taj u gardenu prošli put malo diskutabilno mirisao :ne zna:
gledala grudnjake, al valjda nisam pozorno :)

Ma meni isto dućan izgleda šugavo, ali treba dati priliku....tako mi je i Deichman bio koma, ali sam si kupila skroz fora pravu KOŽNU torbicu po pristojnoj cijeni, paaaa....u onoj MANI koja mi je isto bila šrot, kupila kombinezon, skroz fora, za nekih 150 kuna....i tak....treba dati priliku :top:

A možda je čudno mirišalo jer sva ta roba dolazi iz kontejnera, pitaj boga iz kakvih vrećurina i zagušljivih skladišta....ali tako je svugdje dok se malo ne "zlufta"...:ne zna: valjda....

Yehane
24.05.2011., 12:46
aaaaaaaaaahahaha zakon! :rofl: :top:

edit: ne treba slika :rofl:

I bolje, nisam sigurna dal mi radi macro opcija na fotiću :lol:

bblack
24.05.2011., 12:47
Pogledaj frendice ak imaš od kojeg mlađeg člana obitelji(kao ja npr. 16,5 godišnjeg brata). Majketi, te sve curke polugole, sa cickama u prvom planu, a ni dopičnjaci ne zaostaju(makar su ti dopičnjaci postali pičnjaci koliki su :rolleyes:)
I na nijednoj nemreš skužit da nije punoljetna. I ubijao me u pojam trend napućenih čubica :eek: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=221100354571901&set=t.100000158145121&type=1&theater evo jednog primjera, em je u wc-u, em su čubice tu, jedino kaj se razgloitilia nije

tzv. patkice... jer fakat tako napuće te čubice da izgledaju ko patka!!!

edit: zakaj je nemrem vidjeti slikicu?

darija12
24.05.2011., 12:47
baš mi se ne da.
je li nalaz ok?

ima super grudnjaak za dojenej u h&m u areni, bio je roskasti s čipkicom i tigrasti, onako po malo seksi :mig: Mislim da su oko 99 kn!

ja sam našla super stvati u h6m za trudnice ali i za klince tako kad saznam kaj nosim idem po oblekicu koju bude nosio /la iz bolnice :mig:
a sebi sam vidila super košulje i kratke hlače.....

Yehane
24.05.2011., 12:48
kratke hlače.....

E, ovo mi treba. :željnapokazivanjacelulita: Kakve su cijene i kako izgledaju?

ish-mish
24.05.2011., 12:49
A kad je dijelio sise, bile smo negdje skupa na kavi, nismo ni stale u red!

:rofl: kraljica!
tijekom tog nesretnog dijeljenja, ja sam mozebitno sjedila za stolom do vaseg :ne zna: :D

mucina
24.05.2011., 12:50

Polako, idemo redom :rofl: A ja sam buca,pa te sise ne izgledaju impozantno ko kak bi mogla ova 75 E :lol:

Jel to tamo di je Mc na Vrbanima??? Nije mi to daleko, samo zagrebačkom i tamo sam!!!!

Jes, jes, gore na drugom katu

Nije ti to uopće neka fora tolike sise. meni su uvijek išle na živce. Sve košulje sam morala dodatno kopčat zihericom, kad bi koju slučajno našla, a majice koje su na drugim curkama izgledale nevino,na meni izgledaju ko na cajkuši

charm
24.05.2011., 12:51
Moje su sa 75b narasle na 80c I jos pokazuju tendenciju rasta no kako inace ne patim od toga kompleksa zivciraju me jer ful bole. Mm ih samo pogleda I vec se sva zgrcim.

Nije tak strasno skup, zakinuta sam za ebay sad pa ne mogu vidjeti koliko je vani. Sad stavljam 3 jastuka; izmedju nogu, pod trbuh I glavu I taman se namjestim I moram na wc. Pod hitno kupujem bananu :)

darija12
24.05.2011., 12:52
E, ovo mi treba. :željnapokazivanjacelulita: Kakve su cijene i kako izgledaju?

imaju baš za trudnice pamučne s pasicom koja ide preko trbuha ali su dužine do koljena ...... cjena im je mislil169kn ili 99kn ...nesjećam se moram ići po par stvari tamo pa ću ih uzeti jer jedino takve kratke hlače mogu furati jer me ima .........

Yehane
24.05.2011., 12:53
Nije tak strasno skup, zakinuta sam za ebay sad pa ne mogu vidjeti koliko je vani. Sad stavljam 3 jastuka; izmedju nogu, pod trbuh I glavu I taman se namjestim I moram na wc. Pod hitno kupujem bananu :)

Kupi obavezno, ja svoju vučem ko glistu za sobom po stanu, iz spavaće na kauč u dnevnoj, ni tv više ne gledam bez nje.
Frendica isto uzela neki dan i jako je zadovoljna.

Mel1
24.05.2011., 12:54

Nema šanse, neću to gledat jer ću se samo iživcirat :mad:
Glupačice male, balave :azdaja:

Ali ima i starijih koka, i svaka je ufurana da je zgodna.....:rigo:

Menjaj temu!

ish-mish
24.05.2011., 12:55
edit: zakaj je nemrem vidjeti slikicu?

ni ja ne mogu, vjerojatno je album zakljucan :ne zna:

Nije ti to uopće neka fora tolike sise. meni su uvijek išle na živce. Sve košulje sam morala dodatno kopčat zihericom, kad bi koju slučajno našla, a majice koje su na drugim curkama izgledale nevino,na meni izgledaju ko na cajkuši

nisam nikad htjela tolike - da se moram hrvati s njma :D al brat, bratu - mogle su, jebogapatak, dogurati bar do socne, pune trojke :rofl:

mucina
24.05.2011., 12:56
Ma meni isto dućan izgleda šugavo, ali treba dati priliku....tako mi je i Deichman bio koma, ali sam si kupila skroz fora pravu KOŽNU torbicu po pristojnoj cijeni, paaaa....u onoj MANI koja mi je isto bila šrot, kupila kombinezon, skroz fora, za nekih 150 kuna....i tak....treba dati priliku :top:

A možda je čudno mirišalo jer sva ta roba dolazi iz kontejnera, pitaj boga iz kakvih vrećurina i zagušljivih skladišta....ali tako je svugdje dok se malo ne "zlufta"...:ne zna: valjda....

Gle, na prvu nema razlike između Mane i tog NKD-a, ali kad škicneš etikete i vidiš da je sve iz Mane made in Turska ili Čajna, a u NKD-u sve je iz Njemačke i Austrije. I stvarno je ok roba, ovak na prvu. A ima svega- od robe, do donjeg veša, za bebače stvari, stolnjaka, ručnika. I cijene su smiješne!

Mel1
Sad stavljam 3 jastuka; izmedju nogu, pod trbuh I glavu I taman se namjestim I moram na wc. Pod hitno kupujem bananu :)

:lol::lol::lol: Poznato mi je :rofl:

Merry Gentry
Namjerno ignoriram raspravu o sisama :p
(moje tek sad pošteno ispune 70B :()

Jastuk za trudnice/dojenje je super stvar! Meni mama kupila kad sma bila oko 20.tt i preporodila sam se-sad sam naručila još jedan, taj će biti kod mojih za vikend posjete,da ne vučem svaki put još i taj ogroman jastuk sa sobom :mig:

Velika dilema: Peći i mjesiti BUHTLE ili ŠTRUDLE S VIŠNJAMA :ne zna:

Gricko2008
24.05.2011., 12:58
ja sam našla super stvati u h6m za trudnice ali i za klince tako kad saznam kaj nosim idem po oblekicu koju bude nosio /la iz bolnice :mig:
a sebi sam vidila super košulje i kratke hlače.....

da, imaju super stvari za trudnice i nisu skupi, zam da sam vidjela hlađe za 150 kn, majice do 100, kupila sam si bijelu košulju za 99 kn,

a za klince ima super oblekice u c&a, i baš povoljno :mig:

Mel1
24.05.2011., 12:58
nisam nikad htjela tolike - da se moram hrvati s njma :D al brat, bratu - mogle su, jebogapatak, dogurati bar do socne, pune trojke :rofl:

Eeee sirotinjo, i Bogu si teška :lol:

Yehane
24.05.2011., 12:59
imaju baš za trudnice pamučne s pasicom koja ide preko trbuha ali su dužine do koljena ......

Super, hvala na info; idem drugi tjedan, a možda već i ovaj petak :top:. Odlično da su do koljena, bar se dio celulita neće vidit :rofl:
Merry, otkud naručuješ jastuk? Jel tvoj mekši ili tvrđi?

mucina
ni ja ne mogu, vjerojatno je album zakljucan :ne zna:

Da se to sredit kod Glumičića ili takvih :rofl:

Jastuk za trudnice/dojenje je super stvar! Meni mama kupila kad sma bila oko 20.tt i preporodila sam se-sad sam naručila još jedan, taj će biti kod mojih za vikend posjete,da ne vučem svaki put još i taj ogroman jastuk sa sobom :mig:

Štrudle s višnjama :klopa:

bblack

moje su sad takva trojka... al mi se ne sviđaju... mislim stoje ko dva aliena i ne obadivaju se previše na mene... ja bi natrag na svojih lijepih 75B...

Mel1

Štrudle. Pošalji jedan protvan amo. Pokažem ti sisu :zubo:

Cvit11
24.05.2011., 13:00

Moze oboje samo javi adresu!!!!!:top::top::top:

Mel1
Gle, na prvu nema razlike između Mane i tog NKD-a, ali kad škicneš etikete i vidiš da je sve iz Mane made in Turska ili Čajna, a u NKD-u sve je iz Njemačke i Austrije. I stvarno je ok roba, ovak na prvu. A ima svega- od robe, do donjeg veša, za bebače stvari, stolnjaka, ručnika. I cijene su smiješne!

Pogledat ću drugi put :top:

bblack

štrudle :klopa:

Yehane
24.05.2011., 13:01

Mogle su, mater im :mad:
A ne ovaj jad i bijeda...i još onda dodatno moram pazit da se ne zdebljam: jer u njih ne ode niš. Ako već nemaš sise, al si barem vitka, ajd, pomoz' bog... Al ako se počnem debljati, naraste dupe, i inače imam jače noge, pa naslage oko trbuha - a sisa i dalje nigdje. Ukratko, u svakoj malo debljoj fazi izgledam ko balvan.

ish-mish
24.05.2011., 13:01

buhtle, ah buhtlice! :cerek:

Eeee sirotinjo, i Bogu si teška :lol:

etotiga, tako ti grah padne i mo's ga ebat! :rofl:

btw, gdje je taj nkd, nikad cula :o

unique_girl
24.05.2011., 13:02

štrudleeeeeee s višnjaaaaaaaamaaaaa!! pošalji komad.. obožavam višnje.. :klopa:

bokić svima!!

darija12
24.05.2011., 13:03
da, imaju super stvari za trudnice i nisu skupi, zam da sam vidjela hlađe za 150 kn, majice do 100, kupila sam si bijelu košulju za 99 kn,

a za klince ima super oblekice u c&a, i baš povoljno :mig:

daq u c&a ima super stvari ja sam svojim nećakinjama tamo kupovala robe i ok su cjene

Mel1
24.05.2011., 13:03
@ Ish-mish

Jedan je negdje kod name na vrbanima, a drugi u Garden Mall-u u Đubravi.

charm
24.05.2011., 13:04
baš mi se ne da.
je li nalaz ok?

Sutra su mi rezultati, a uz to idem I u petrovu ponoviti senzibilizaciju.

Aaa buhtle, muci silo necista, sto mi sad uradi. Ja hocu buhtle, samo buhtle da ih papim :lol:

ish-mish
24.05.2011., 13:04
Da se to sredit kod Glumičića ili takvih :rofl:

ne zajebavaj, kad vec ne mogu sisom, zveknut cu te... nogom :confused::ne zna:

mel1 hvala na infu, morat cu malo pronjuskati :top:
zacas skocim do vrbana, nema sisa da me usporavaju! :rofl:

darija12
24.05.2011., 13:05
moj dragi je jučer napravio brdo palačinka i tako da ih sad papam njami njami

unique_girl
24.05.2011., 13:05
buhtle, ah buhtlice! :cerek:

etotiga, tako ti grah padne i mo's ga ebat! :rofl:

btw, gdje je taj nkd, nikad cula :o

NKD imate vi koje ste iz Zga i u importaneu, dolje pokretnima odmah kraj dma..
a za one u Zadru ima ga u Supernovoj..:mig:
ja ovdje u Zadru malo malo dobivam prospekte od njih al nikako da odem tamo, il se love nema il vremena..

Yehane
24.05.2011., 13:06
Buhtleeeeeeeeeee :klopa:
I, evo nas, sa sisa na hrani :rofl:... iduća tema jeeee...seks? Jel se tko od prisutnih sjeća šta je to? :ne zna:

Mel1
24.05.2011., 13:07

Taman zbrišem s onog pdf-a Trudnički menu, i onda mi ovdje počnete s hranom! Poubijat ću vas :Snajper:

unique_girl
24.05.2011., 13:08
I, evo nas, sa sisa na hrani :rofl:... iduća tema jeeee...seks? Jel se tko od prisutnih sjeća šta je to? :ne zna:

ja još znam kaj je to.. :D

Mel1
24.05.2011., 13:09

Znam ja! To je neka hrana :top:

ish-mish
24.05.2011., 13:10

ocu i ja... samo provocirate - merry s buhtlama i strudlama, ti s palacinkama i ajd' ovdje ostani normalan i u granici s kilazom :s

NKD imate vi koje ste iz Zga i u importaneu, dolje pokretnima odmah kraj dma..

superinjos :top:

danas sam se mailom narucila na uzv - sveti duh, odgovorili mi za sat vremena i narucena za 02.06. to je stvarno exspresno :top:

pet
24.05.2011., 13:10
ja sam isto klub jedva-B-košarica-u-trudnoći :tuzni:

jesu to ovi grudnjaci? http://www.nkd.com/webapp/wcs/stores/servlet/Category_10098_WomenTagwaesche_-3_10051_10001_2_10128 koji su tu za dojenje?

ish-mish
24.05.2011., 13:11
Jel se tko od prisutnih sjeća šta je to? :ne zna:

ne znam o cemu je rijec, al sigurna sam da ce biti onih seksaca provokatorica :D

ZMAJ XY
24.05.2011., 13:11
hrana!!!!!!!!!!!!!! njammmmiiiiiiiiiiiiii

buhtle+ štrukle

moja lavica upravo pleše na bižuteriju i kemiju!!!!!!!!!!!! :rolleyes: :rofl: :rofl: :cerek: :cerek:

Yehane
24.05.2011., 13:13
ne znam o cemu je rijec, al sigurna sam da ce biti onih seksaca provokatorica :D

Ja probala preksinoć i, neka fala, to je do daljnjeg to. :o

Merry Gentry
24.05.2011., 13:13
Bit će buhtle!
Zvala MM-a on glasao za buhtle. Kad se ispeku javim pa dođite :D

ish-mish
24.05.2011., 13:14
moja lavica upravo pleše na bižuteriju i kemiju!!!!!!!!!!!! :rolleyes: :rofl: :rofl: :cerek: :cerek:

joj jesi sigurna? mozda se jadno dijete buni.

darija12
24.05.2011., 13:14
ocu i ja... samo provocirate - merry s buhtlama i strudlama, ti s palacinkama i ajd' ovdje ostani normalan i u granici s kilazom :s

danas sam se mailom narucila na uzv - sveti duh, odgovorili mi za sat vremena i narucena za 02.06. to je stvarno exspresno :top:

evo nebudem više ...moram i ja paziti na kile jer sam i ovako i onako ogromna a još me čeka pola puta do kraja trudnoće .....

Cvit11
24.05.2011., 13:15

Ja ide sutra u 10 na uzv-sv.duh!!!! Jedva cekam!! Prvo mi rekla da je dečko, pa da je cura!!! Bas me zanima sto ce reci sutra!!!:ne zna::ne zna:

ish-mish
24.05.2011., 13:16
evo nebudem više

gotovo je sad, vec sam isplanirala raditi jabuke u slafroku :cerek:

Ja ide sutra u 10 na uzv-sv.duh!!!! Jedva cekam!! Prvo mi rekla da je dečko, pa da je cura!!! Bas me zanima sto ce reci sutra!!!:ne zna::ne zna:

dvojceki? :cerek:

purpler80
24.05.2011., 13:17

evo me :zubo:

ja aktivna i dalje.... :raspa:

Yehane
24.05.2011., 13:17
Sram vas bilo, samo mi mast vadite :mama:
A ginićka mi zabranila slatko :(

darija12
24.05.2011., 13:19
joj idem nekaj delati po kući ulijenila sam se skroz .....ili budem ostavila sve za sutra .....

unique_girl
24.05.2011., 13:19

ja jučer zvala da se naručim za 14.6. i nije dvaput zazvonio telefon i već se žena javila.. :mig:
a kak to da si ti već krenula tam? ak sam dobro vidla tek si u 24tom tjednu..
ja bila sa punih 29 i idem opet u 36tom..

ish-mish
24.05.2011., 13:21
evo me :zubo:

ja aktivna i dalje.... :raspa:

neka te :D
ja se samo tjesim da je ko voznja biciklom i da necu zaboraviti kako se to radi :rofl:

Mel1
24.05.2011., 13:22

:lol::rofl::rofl:

Mel1
24.05.2011., 13:23
joj idem nekaj delati po kući ulijenila sam se skroz .....ili budem ostavila sve za sutra .....

Što možeš danas, ostavi za sutra...:zubo:

ish-mish
24.05.2011., 13:24
a kak to da si ti već krenula tam? ak sam dobro vidla tek si u 24tom tjednu..
ja bila sa punih 29 i idem opet u 36tom..

dobro si vidjela, ali ne znam ti reci zasto tako rano, gin me uputio :ne zna:

Mel1
24.05.2011., 13:25
dobro si vidjela, ali ne znam ti reci zasto tako rano, gin me uputio :ne zna:

Možda ide kasnije na godišnji, pa da te riješi dok je još tu.

Yehane
24.05.2011., 13:27
Što možeš danas, ostavi za sutra...:zubo:

...što ne moraš sutra, ostavi za preksutra. A što nije hitno ni preksutra, nemoj uopće napravit! :rofl:

Mel1
24.05.2011., 13:29
dvojceki? :cerek:

Ja bi dvojčeke. I trojčeke :cerek:
Ali nema šanse, već sam dva puta gledala, i izgleda kao da je samo jedan mali klinjo tamo. Ili klinka, nemam pojma :ne zna:

Mel1
24.05.2011., 13:30
...što ne moraš sutra, ostavi za preksutra. A što nije hitno ni preksutra, nemoj uopće napravit! :rofl:

:rofl::rofl::rofl:
Tako je! I da znaš da pali. Pogotovo saaaa....peglanjem! Ili pranjem prozora (barem kod mene).

ish-mish
Možda ide kasnije na godišnji, pa da te riješi dok je još tu.

a ima cika doktor sigurno neki razlog :D
zapravo nisam ni znala kad se prebacujes na kliniku, pa mi se ucinilo normalno sad kad mi je dao uputnicu za sveti duh. iako, on je mene jos i ranije htio poslati pa se nesto, kao, predomislio... avaj, da mu nisam dozlopizdila? :o :zubo:

Yehane
Da je meni dokučit tajnu mozga moderatora koji temu "Kolica" stavi na RiD, a "Torbe za kolica" ostavi ovdje :facepalm:

purpler80
24.05.2011., 13:31
evo i kolegica misli da je trudna... gazde će friknit...

Cvit11
24.05.2011., 13:34

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

cvexter
24.05.2011., 13:35

ahaaaah. mala ste firma? ja bih baš voljela da nisam jedina. ovo probijanje leda je baš čudnovato

*Dragonlady*

Plodna atmosfera :)

purpler80
šuti, ja idem na porodiljni u kolovozu, a ona bi po svemu sudeći, mogla u studenom :lol: :lol: :lol:

edit: mini, mini firma... malo manje od 20 zaposelnih...

Mel1
24.05.2011., 13:36
a ima cika doktor sigurno neki razlog :D
zapravo nisam ni znala kad se prebacujes na kliniku, pa mi se ucinilo normalno sad kad mi je dao uputnicu za sveti duh. iako, on je mene jos i ranije htio poslati pa se nesto, kao, predomislio... avaj, da mu nisam dozlopizdila? :o :zubo:

A čuj, nije ni njemu lako gledat sve te p.....iiip svaki dan...

Mel1
24.05.2011., 13:37
ahaaaah. mala ste firma?

Gazda i njih dvije :zubo:

Tatsha
sveti duh
tko ide na sv. duh, od tamo nam sve neki zgodnički dr dolaze

Mel1
šuti, ja idem na porodiljni u kolovozu, a ona bi po svemu sudeći, mogla u studenom :lol: :lol: :lol:

edit: mini, mini firma... malo manje od 20 zaposelnih...

Ma ajde, dosta vas je, a i gazda je to očekivao, bez brige :)

cvexter
24.05.2011., 13:38
Gazda i njih dvije :zubo:

ahaaahahaa :rofl: :rofl:

Mel1
24.05.2011., 13:38
tko ide na sv. duh, od tamo nam sve neki zgodnički dr dolaze

Jel? Onda ja nejdem tamo dok opet ne smršavim :lol:

Tatsha
24.05.2011., 13:39
Jel? Onda ja nejdem tamo dok opet ne smršavim :lol:

al uglavnom su oftamolozi, čini mi se :mig:

mucina
24.05.2011., 13:39
ne zajebavaj, kad vec ne mogu sisom, zveknut cu te... nogom :confused:

mel1 hvala na infu, morat cu malo pronjuskati :
zacas skocim do vrbana, nema sisa da me usporavaju!

Ma ženo to ja ljubomorna! Ja nakon kaj izbacim ovo i ako bog da još jedno idem svoje smanjit. Pogotovo ak ih sila teže dotuće. Pa šta će mi sise koje mogu kod struka počešat :rofl:
Ja noćas sanjala! Tj, samo da sam se ljubila, al da se nisam probudila i sexa bi bilo.Šta je bilo dobroooooooo :D

Da je meni dokučit tajnu mozga moderatora koji temu "Kolica" stavi na RiD, a "Torbe za kolica" ostavi ovdje :facepalm:
kojeg mozga :misli:

:lol::lol:

Yehane
24.05.2011., 13:41

Nek dođu kod mojih, od početka ove godine otišlo nas 7 :rofl:

MadnessInMethod
24.05.2011., 13:43
a jeeee... ženske, niste krštene.
nisam se usudila ni gledati koliko ste stranica od jutros ispisale, zaostatke nema šanse da pohvatam.
ovo je diskriminacija zaposlenih trudnica. dok smo mi na poslu vi nam nabijete zaostataka da cijeli vikend mogu čitati! :mig:
može sažetak, o čemu se pisalo?

ZMAJ XY
24.05.2011., 13:44

je to sam i ja mislila ali čim čuje zvukove pjesme evo i nje i pleše ženska...isto se dešava kad je mačka blizu trbuha i prede....

a u petak smo bili na svadbi, ajme što se naplesala, a ja sam morala sjediti jer kad ona ima plesnjak ja se nemogu pomaknuti :lol: :lol: :lol:

Mischa
24.05.2011., 13:47
Hej babe, evo dobila mail iz Vinogradske, narucna 8.6. Kod Tuckara

ish-mish
24.05.2011., 13:47
ahaaaah. mala ste firma? ja bih baš voljela da nisam jedina. ovo probijanje leda je baš čudnovato

danas su mi ZVIZDALI radnici sa skele na susjednoj zgradi! cvexter, lopino stara, haljinice stvarno cuda rade!! :s :rofl:

Ma ženo to ja ljubomorna! Ja nakon kaj izbacim ovo i ako bog da još jedno idem svoje smanjit. Pogotovo ak ih sila teže dotuće. Pa šta će mi sise koje mogu kod struka počešat :rofl:

pa... :confused: evo sto mi pada na pamet, a prakticno je skroz - ne treba ti trudnicki jastuk. samo podbacis sisu i udobno se zavalis! :D :rofl:

ZMAJ XY
24.05.2011., 13:48
mucina kak mi je zet???