PDA

View Full Version : Pro Evolution Soccer 2012

stranice : 1 2 3 4 [5]

marković car
31.12.2011., 12:55
Naravno, pa tomu služi forum, da kaže svatko kaj ima i bok. Ja sam samo odgovarao na tvoj post kritičan prema pesu. Ništa osobno. Koliko puta je mene ispizdio pes, to ni ne brojim više. Kažem ti, kupi igru pa ćemo odigrat ;)

A ovo za tipkovnicu? Haha, ti se šališ? Gazio sam ljude koji igraju na joysticku i koji su preko 700 ranking. Tako da ti to nimalo ne drži vodu. Nije ovo fifa pa da moraš imat joystick za 1245464 vrsta driblinga koji izgledaju vrlo realno. Pogotovo kad okxfordom prebaci trojicu, pa roulette kraj golmana i gol. Realno do jaja. Ja dribling ne koristim. Ne treba mi.

Sve naj ;)

Krivo si me shvatio, možda imamo krivo viđenje profesionalca.
Profesionalac je čovjek koji je a1 u onome što se bavi, te time zarađuje, dakle u slučaju pesa, ide po turnirima, prestižnim turnirima i njegovo ime je poznato.
U tvom slučaju ti se onda skiller, dečko koji ima skill, dere sa tipkovnicom, ali od toga nema zarade već samo gušta.
Barem ja to tako vidim, a to da dereš ekipu sa većim rankom, svaka čast. Meni je bez joysticka pes nije pes.
Ajde poz.

luka249
31.12.2011., 12:59
jel moguce nekako ovo igrati online for free :D

marković car
31.12.2011., 13:00
jel moguce nekako ovo igrati online for free :D

NE.

madmaxpax
31.12.2011., 13:26
Molio bi za pomoć:) Instalirao sam PES 12 i ubacio si psd patch i iyair gameplay i nemam nikakvih erora več ne mogu nikako naštimati kontroler. Imam ps2 joystick sa nekakvim dodatkom(adapter) i prima sve ok osim što se nikako ne mogu snaći da naštimam kako bi ti butoni trebali biti poslagani. Tražio na google, ali se ne snalazim pa bi mi svaka pomoć dobro došla:) Evo slike kako to izgleda...http://img710.imageshack.us/img710/2338/86986110.png (http://imageshack.us/photo/my-images/710/86986110.png/)

luka249
31.12.2011., 15:05
mene uvijek bude sve namjesteno :)

X-Plosiv
31.12.2011., 17:35
Klikneš na malu ikonu te prema tome odrediš što ti je to.

Inače, ja i frend danas igrali par sati PES 6 Shollym...i moram reći da se ne planiramo vratiti na PES 2012 za igrati 1vs1 ...ovdje nam je stvarno gušt igrati, imamo classic patch i ono što je meni neoprostivo da je Konami maknuo iz novijih verzija PES a to je INTERNATIONAL RANDOM MATCHES ili kako se već piše..kada odabereš ili jedan kontinent/ligu i onda ti on sve izmiješa, ili odabereš četiri tima/države i onda ti on izmiksa...zbog toga je veći gušt igrati pošto možeš igrati non stop i ne dobiti nikada isti tim :)

Mi smo odlučili samo peglati po PES 6 Shollym, dok u Rijeci kada sam puštam PES 2012 ako hoće cimer igrati BAL :)

Triple H
01.01.2012., 21:02
imam par pitanja:

1. kad igram ono become a legend (ili kako se vec zove, gdje igras s jednim igracem), kad sam poceo igrac mi je bio level 58. u prvoj sezoni mi je jedva dosao do 61. zasto to ide tako sporo, preskocio sam tek nekoliko utakmica? u pes2011 mi se igrac digne za 5 levela u jednoj sezoni, a sad jedva 3. i može li igrač učiti druge pozicije? meni sad igrač zna samo poziciju SS, mogu li kao u pes11 uciti i druge pozicije, npr. CF?

2. kad igram club boss, mogu li nekako preskociti utakmicu, da je ne trebam gledati?

atari2
02.01.2012., 13:27
Možeš naučiti druge pozicije, imaš tamo negdje opciju, učenje ti traje 10 15 tjedana kolko se sjećam...

pimpla
03.01.2012., 18:07
Vjerovatno ima negdi otvorena tema al je ja nemogu naći, stoga sorry moderatori, ak treba premjestite gdje spada, no da postavim pitanje: Da li je moguće igrati s hajdukom u pes2012 na trici i šta trebam napraviti instalirati ili skinuti ili pak prelaziti igricu da mi otvori ajduka??? Molim sve za pomoć, kladio sam se!!!! unaprijed hvala svima!!!

Grubi Jan
03.01.2012., 18:09
Prilicno sam siguran da nema Hajduka u PES 2012, samo Dinamo. Ali mozda mozes naci neki patch u kojem bi bio Hajduk.

pimpla
03.01.2012., 18:11
Prilicno sam siguran da nema Hajduka u PES 2012, samo Dinamo. Ali mozda mozes naci neki patch u kojem bi bio Hajduk.

dal je moguče skinut patch na kompu te ga prebaciti na tricu il moram nju spajat na net(a to mi ne uspjeva)

minael
03.01.2012., 18:36
Zar ima i to da ajdusi imaju nekakvu igricu,sigurno nekakav cirkus kao i uvijek!

pimpla
03.01.2012., 18:51
Zar ima i to da ajdusi imaju nekakvu igricu,sigurno nekakav cirkus kao i uvijek!

ha ha :rofl: daj ti meni cirkusa, eto tebi tvoju diku:)

Jugend

So Lid
03.01.2012., 22:46
nemojte mi se smijati ali jel ima neki cheat da te trener ne izbacuje u 55. minuti tekme kad igraš football life :D

statos
04.01.2012., 09:43
Vjerovatno ima negdi otvorena tema al je ja nemogu naći, stoga sorry moderatori, ak treba premjestite gdje spada, no da postavim pitanje: Da li je moguće igrati s hajdukom u pes2012 na trici i šta trebam napraviti instalirati ili skinuti ili pak prelaziti igricu da mi otvori ajduka??? Molim sve za pomoć, kladio sam se!!!! unaprijed hvala svima!!!

Ima Hajduka u PES 2012. Samo moraš prijavit Konami USKOK-u i japanci će ga stavit u igricu :kava:
Šalu na stranu, odi na cropes, tamo imaš patcheva koliko hoćeš. Samo si trebao upisati na googleu pes 2012 patch, hajduk, hnl...

juric10
04.01.2012., 16:34
e imam problem, krenuo sam igrat online i sve je ok i nakon 20 utakmica, ja sam postao bolji i iskusniji i meni sad kad neke igrace dobijam samo kad gube 2-3 nula otiđu i meni se smanjuje onaj postotak zavrsenih utakmica...konami je rekao da ce bannat takve igrace, a sad je mene banao i reko da ce mi naci igrace koji imaju isti postotak zavrsenih tekmi ko i ja, uglavnom, mene nije briga s kim igram vec to da meni nemoze naci protivnika i sta da sad radim kak da se odbanam??

marinX
04.01.2012., 17:44
Dobar mi je PES 12, samo što su neki igrači poput Ronalda napravljeni predobro, odnosno nerealno.

maminho
05.01.2012., 15:50
kak spremit momčad iz master lige da se poslije može igrat s njom, želim napraviti repke katalonije i baskije :)

zlurad
06.01.2012., 09:32
Kada simulirate dali vam suci to popuše :p

raikkonen5
06.01.2012., 12:49
Dali mi netko može objasnit , da li je bolje igrat sa pass supportom ili bez njega ili na kojem levelu je najbolje ??? Naime,igram MLO, otpočetka sam igrao na tri one crtice ( možda je to i u defaultu tako namješteno ) , i recimo da su dodavanja bila manje više točna, pošto sam imao malo bolje rezultate ušao sam u D1 league , i više ne mogu praktički sklopit 3 točna dodavanja , pogotovo prema naprijed !!! Razumljivo mi je da sada igram sa mojim slabijim igračima ( gotovo da nemam ni jednu veliku zvijezdu u ekipi osim Pata, drugi si svi 70-80 onih bodova) protiv njihovih jačih ali nije mi jasno kako odjednom takva razlika. Probao sam bez pass supporta i nešto je bolje ali daleko teže za igrat, možda jer igram samo sa onim gljivama na joyu. Koliko sam uspio skužit većina iz D1 igraju bez tog supporta, primjetio sam to po nekim dodavanjima, koje ne možeš izvest sa tim pass supportom , barem meni to tako izgleda !!! Molio bi iskusne PES-ovce da mi malo pojasne tu opciju PASS-SUPPORT, a i ostale ako znaju ? Hvala

MjezZza
06.01.2012., 12:55
jel zna neko koje tipke trebam pritisnut da mi golman ostane na golu kad mi je protivnik u kontri?*?????????????????????????????

juric10
07.01.2012., 12:21
nemozes, ako ne drzis W ili TROKUT on ce malo izac i obranit ce samo ono sto ide u njega ali se sprijecit prolazak igraca pored njega i lob, al bolje ti je izletit do ruba šesnesterca i stat onda je golman najučinkovitiji

markec1997
07.01.2012., 18:44
Htjeo bi pitati PES 2012 ...imam na Francuskom i kod menađera (become leguage) imam samo nekakve bzveze igrace nema standarnih igraca npr. Barcelona (nema Messia , Ville ....)

nitro1234
08.01.2012., 23:47
Zamolio bi jednu pomoc!
Imam PES 12 crack igru i imam ovaj 1.2 patch Konamijev u kojem je poboljsan golman itd.. i sad sve mi normalno radilo do malo prije kad sam napravio igraca u edit player i stavio ga u Sporting i krenuo igrati Become Legend sa tim igracem. Naime skoro svakih 2-3 minute kad sam u igri izbaci mi PES12.exe problem i kad stisnem DONT'send izbaci me van,a ako ne stisnem nista onda 10 sekundi igram i igra skroz zašteka! Sve je bilo dobro do sad! Zna ko kaj bi to moglo bit?

marković car
09.01.2012., 12:30
Dal imaš zadnji pesedit patch i konamijev 1.03

laki-luk
09.01.2012., 21:06
Zašto mi blokira na ovome koraku prilikom pokretanja? Neće da se mrdne na dalje od ovoga?

http://cache.sharenxs.com/images/wz/cabb/fa/bc/bf/bf/3._83nd2yi.jpg

nitro1234
09.01.2012., 22:29
Dal imaš zadnji pesedit patch i konamijev 1.03

Evo tipa sad igram u Premier ligi i bez problema radi ,a prije sam igro u Portugalskoj. Nemam 1.03 imam 1.02 skinuto sa Partis-a jel mi je crack igra ,neznam dal tamo ima to vec.

duress
12.01.2012., 00:33
pozdrav

naime radi se o tome da smo došli na ideju na napravimo klasičnu jugoslaviju.
imamo popis igrača i sad se dešava to da nemogu editirati niti jednu državnu momčad.
znači,zastavu,dres, i grb.
da li se to može napraviti i kako?

nitro1234
14.01.2012., 11:53
Dal se moze u ovoj jebeno glupoj igrici u Become Legend pricat sa trenerom jel me frajer stavlja na pozicije koje ne igram i to me fakat nervira? Igram u Real Madridu umjesto Di Marie na desnoj strani a frajer me u napad stavlja.

gogo-bbb
14.01.2012., 19:27
igram master ligu online i svako malo mi se dogodi da igram protiv nekog iz d1, vodim ga i prekine mi tekma, piše da je lost com. with other user. ja dobijem 0 eura, spusti mi se rejting, svi igrači su umorni i "igrali" su tekmu. jel ima ikakvo riješenje kako da se zaštitim? kupio sam igru samo zbog ml online i onda su takve varalice tamo da se neda igrat :(

zlurad
15.01.2012., 10:14
Skinuo sam pes editor i sada ima opcija neka load fm stats , e kako se to koristi? :P

statos
16.01.2012., 16:11
Dal se moze u ovoj jebeno glupoj igrici u Become Legend pricat sa trenerom jel me frajer stavlja na pozicije koje ne igram i to me fakat nervira? Igram u Real Madridu umjesto Di Marie na desnoj strani a frajer me u napad stavlja.

Sad vidiš kako je igračima u realnom životu.. kaj bi trebao tomečak reći kad ga lik stavi na desnog bočnog... jebiga, ima da radiš ono kaj ti trener kaže i bok

scooby10
21.01.2012., 15:23
Kak igrat dobru obranu? Tj kako dobro oduzimat loptu?

mentals
22.01.2012., 16:53
na x ide do protivnickog, drzis r1 kako bi ga tvoj igrac pratio, pustis r1 kad mislis da mozes oteti loptu.

ko hoce nek mi da user name u inbox kako bi igrali online

scooby10
22.01.2012., 17:11
na x ide do protivnickog, drzis r1 kako bi ga tvoj igrac pratio, pustis r1 kad mislis da mozes oteti loptu.

ko hoce nek mi da user name u inbox kako bi igrali online

Tebi su defaut kontrole?

mentals
23.01.2012., 02:36
da, zasto?

scooby10
24.01.2012., 09:18
da, zasto?

Da znam koje kontrole trebam stiskat....

Nego koje su najbolje postavke za player assistance i pass assistance, tak nes ne mogu se tocno sjetit... ne za cursor nego za ono iznad i ispod cursor assistance...

Kak sam ljut, igro sam u listopadu stdenom pes, i otkrio sam kak igrat dobro, sa puno zabijanja malo primanja i onda sam ga izbriso i sad ne znam koje su mi postavke bile.... najradije bih se poslo u pm... salim se

Mihalj11
26.01.2012., 09:10
koji je dobar patch za ispravit imena, grbove klubova i sve ostalo kaj je krivo. i po mogućnosti točne formacije, transferi.

-nedavno sam počeo igrat pa recimo me nervira da nema olića u hrvatskoj i slično :)

skidam onaj neki smoke gold patch kak već najnoviji

jel vrijedi to šta

a svi ovi kojima je pes loš. kaj se mučite, igrajte fifu. ja sam igrao fifu 11 i sve je to fino, krasno, svi klubovi,imena ovo ono, al nekak mi nije sjela. izgleda mi ko igra za djecu

mariocro
27.01.2012., 12:11
ovaj 2012 mi se sve više sviđa, to tek skužiš kad se okupi hrpa prijatelja doma i kad se igra do jutra

zlurad
29.01.2012., 13:13
Jel mogu nekako namjestiti da ne počinjem karijeru u BAL-u u prtugalskoj ili nizozemskoj ligi ? -.-

masterchef
29.01.2012., 23:29
igram master ligu online i svako malo mi se dogodi da igram protiv nekog iz d1, vodim ga i prekine mi tekma, piše da je lost com. with other user. ja dobijem 0 eura, spusti mi se rejting, svi igrači su umorni i "igrali" su tekmu. jel ima ikakvo riješenje kako da se zaštitim? kupio sam igru samo zbog ml online i onda su takve varalice tamo da se neda igrat :(

da, to su ziher ufurani likovi koji namjerno prekinu.
Meni se to desilo zadnjih 5 od 10 utakmica, pao mi je rating i sad moram samo quick match igrat, dok mi se ne vrati.

mentals
31.01.2012., 11:17
Jel mogu nekako namjestiti da ne počinjem karijeru u BAL-u u prtugalskoj ili nizozemskoj ligi ? -.-

ne mozes, random je

Mihalj11
31.01.2012., 12:47
može li se ML igrati s pravim igračima, a ne zadanima, defaultnima i kako?

scooby10
31.01.2012., 12:56
može li se ML igrati s pravim igračima, a ne zadanima, defaultnima i kako?

Naravno. Moras unlockat. Evo ti tool da to napravis.

link (http://www.fileserve.com/file/spyHwZR/OPTION_FILE_PES2012_-_Unlock_all_extra_content_(jenkey1002.blogspot.com ).rar)

Jackie10
31.01.2012., 13:10
Jel se moze ikako u BL zvati da ti netko doda loptu kao sto je bilo na proslom pes-u? Mislim cesto sam u tako dobrim situacijama da idem sam na golmana a ovi skrti za popiz...

scooby10
31.01.2012., 16:02
Jel se moze ikako u BL zvati da ti netko doda loptu kao sto je bilo na proslom pes-u? Mislim cesto sam u tako dobrim situacijama da idem sam na golmana a ovi skrti za popiz...

Da. Ako igras na tipkovnici sa default contolama, probaj Q,X ili C, a ako igras sa joystickom onda pogledaj pod settingsima koje su kontrole za ove tipke pa probaj s njima. A ako imas promjenjene kontrole onda se snađi prema ovome.

Ne znam jesi shvatio, ak nisi ponovit cu!?

Jackie10
31.01.2012., 18:42
Da. Ako igras na tipkovnici sa default contolama, probaj Q,X ili C, a ako igras sa joystickom onda pogledaj pod settingsima koje su kontrole za ove tipke pa probaj s njima. A ako imas promjenjene kontrole onda se snađi prema ovome.

Ne znam jesi shvatio, ak nisi ponovit cu!?

Ma igram na joystick, sve tipke sam probao i nece... U proslom pesu mi je bilo L1, sad su mi iste tipke i sada mi nece... Ne znam vise sta da radim.

scooby10
31.01.2012., 18:47
Ja sam kad je izaso malo samo isprobao BAL al znam da sam mogao dozivati, sad ne znam tocno koja tipka.... moras istrazivati, ili ti mozda nije nastimano na settingsima? Provjeri na netu.

Jackie10
31.01.2012., 18:56
Evo naso sam, R2 moram dva puta stisnut. Hvala ti :)

mentals
01.02.2012., 14:23
kada igram online imam samo 4-5 opcija komentara u tijeku igre ( no worries, this is dangerous etc.) vidim da ostali igraci imaju puno vise opcija (you aint gonna beat me, phew that was close etc) kako da dobijem vise komentara?

NipperLawrence
01.02.2012., 15:10
kada igram online imam samo 4-5 opcija komentara u tijeku igre ( no worries, this is dangerous etc.) vidim da ostali igraci imaju puno vise opcija (you aint gonna beat me, phew that was close etc) kako da dobijem vise komentara?

imaš opciju edit tih komentara pa si upišeš šta hoćeš

blackaudi
05.02.2012., 10:05
pozdrav

jucer sam instalirao pes 12 na svoj novi laptop i super sam zadovoljan..ali

imam jedno pitanje, znaci kad krene tekma recimo da je look kao da se igra nocu, a onda odjednom sve prosvjetli kao da je suncan dan, pa mi je jednom igra zastekala i izbacilo me na radnu pov, te kod ponovnog ulaza igraci bili cca 10 put ubrzani kao na forwarding :)

dali je to problem do graficke na laptopu ili?

btw laptop je skroz nov, hp probook 4535s AMD E2-3000M apu with radeon(tm)
HD graphics 1,80 ghz, installed memory ram 4 gb

ako je do graficke mogu li nastetiti laptopu budem li i dalje tako igrao??

mentals
06.02.2012., 16:55
koji vam je score, vi koji igrate online?

zlurad
07.02.2012., 11:14
KOliko se para dobije ako budem 1,2 ili 3 u drugoj ligi (npower championship , koristim najnoviji pesedit patch) :)

Sargeras
07.02.2012., 16:27
Posljednji pes koji sam igrao bio je 2009 i prije nekoliko dana zaigram OVO čudo! Ne mogu vjerovat koliko promjena. Još sam u debeloj fazi privikavanja, ali otkad igram postigao sam samo 2 gola :504:
Ne želim reć da sam razočaran, ali da su neke stvari mogle bit bolje izvedene(ili bar vraćene na staro) - jesu...
Po svemu sudeći, izgleda da me čeka puno neprospavanih noći :rofl:

mentals
07.02.2012., 18:44
imam ps3 i original pes, kako da promijenim komentatora? hocu stavit talijanski mjesto engleskog

Vex
07.02.2012., 21:56
imam ps3 i original pes, kako da promijenim komentatora? hocu stavit talijanski mjesto engleskog

pogodio si podforum nema šta :s

Mihalj11
09.02.2012., 09:14
protiv kompa je nemoguće igrat. igram, trudim se, a on mi provali neko nemoguće dodavanje, izleti mi sam pred golmana i bok, ak obranim 1 na 1 super, ak ne sranje.

i ne znam jel bug ili je stvar u mom gamepadu al znaju me ne slušat, tj. ja oću dodat gore lijevo on doda dole desno i slično, užasno to iritira.

The Mini King
09.02.2012., 13:13
meni je pes 2012 zakon...otključao sam težinu super star i nikako ih ne mogu pobijediti..professionale sam jedva pobijedio sa 1:0 a top playere i super stare ne mogu nikako...igra je pre dobra

Sargeras
09.02.2012., 21:01
protiv kompa je nemoguće igrat. igram, trudim se, a on mi provali neko nemoguće dodavanje, izleti mi sam pred golmana i bok, ak obranim 1 na 1 super, ak ne sranje.

i ne znam jel bug ili je stvar u mom gamepadu al znaju me ne slušat, tj. ja oću dodat gore lijevo on doda dole desno i slično, užasno to iritira.

nemoj očajavat :D
ja sam počeo prije par dana igrat i u početku je bilo bestima ko snijega u splitu. evo danas ide već bolje. igram sa valenciom španjolsku ligu i dosad sam odigro 13 kola - 6W 6D 1L. Do ljeta ću taman bit fit za kakav pes turnirčić :rofl:

Arme
10.02.2012., 21:19
pozdrav ekipa, igram pes od 05 pa bi volio s vama razmjenit par pes videa :P

http://www.youtube.com/watch?v=H1YOzqA6y2k

http://www.youtube.com/watch?v=S5U1qEzO0os

koment & rate :)

Vex
11.02.2012., 17:59

Svaka čast na golovima, ali 2010 je već malo starije pa šta nisi prije stavio?

The Mini King
11.02.2012., 18:11

golovi su stvarno dobri.. i slažem se s Vexom

Sargeras
12.02.2012., 13:50

Odlični golovi i izbor muzike :mig:

maminho
14.02.2012., 13:08
Igral sam s prijateljom na 10 minuta, težina najteža, on Milan, a ja Roma.
I niš nebi bilo čudno da golovi nisu padali ko na pokretnoj traci, obrane ko da nisu ni postojale :eek:

Reza nakon 1.poluvremena je bila 4:4, nakon 90' 6:6, a nakon produžetaka 7:7 :eek:

Prvi put se susrećem s nećim ovakvim

Vex
14.02.2012., 16:25
I niš nebi bilo čudno da golovi nisu padali ko na pokretnoj traci, obrane ko da nisu ni postojale :eek:

Reza nakon 1.poluvremena je bila 4:4, nakon 90' 6:6, a nakon produžetaka 7:7 :eek:

Naravno kad vjerojatno ni jedan ni drugi ne znate igrat obranu :lol:

masterchef
14.02.2012., 22:17

nebi skodilo stisnut select dok snimas golove :mig:

Arme
14.02.2012., 22:22
hvala na ljepim komentarima.

@Vex ako misliš što nisam stavio prije na forum razlog je što sam se tek nedavno regao da ubijem dosadu ovdje xd

@masteršef nisam ni pokušavao, vidjet ću ak je bolje pa napravit to na novom videu koji priremam :D

statos
15.02.2012., 08:47

Nemate pojma. U tom je problem. A osim što ne znaš igrati ni gramatika ti nije jača strana. Nije "nećim" nego nečim.

Jackie10
15.02.2012., 11:28
Pise mi ovako "we were unable to lanf hazard... Wasn't keen to the idea of facing competition for places" i kako da ja sad njemu objasnim da ce mi igrat u prvoj samo neka dode :D

maminho
15.02.2012., 18:20
Nemate pojma. U tom je problem. A osim što ne znaš igrati ni gramatika ti nije jača strana. Nije "nećim" nego nečim.

da, a sve druge tekme završavaju s najviše 2 postignuta gola od svakog:rolleyes:

Sargeras
15.02.2012., 21:04
nemoj očajavat :D
ja sam počeo prije par dana igrat i u početku je bilo bestima ko snijega u splitu. evo danas ide već bolje. igram sa valenciom španjolsku ligu i dosad sam odigro 13 kola - 6W 6D 1L. Do ljeta ću taman bit fit za kakav pes turnirčić :rofl:
Nakon početnih jadikovanja, evo mali update :D
- trenutno treća pozicija u španjolskoj ligi
- barca bježi ogromnih 13 bodova :504:
- druga pozicija pripada realu

- u kupu sam prošao u polufinale preko barce(tukao ih na penale) i toplo se nadam žestokom finalu protiv reala

- ispao sam iz lige prvaka, u skupini sam ostao na trećoj poziciji

- u europa ligi sam upravo riješio PSG i iščekiva se sljedeći protivnik

Sve u svemu, igra mi je nakon početnih boljki vrhunska. jedino mi je žao što nemam original, ali nadam se da će se i to ubrzo riješit ;)

LP :)

ivaano
21.02.2012., 10:35
pitanje ....
skinuo sam Pro Evolution 2012 Multilanguage za PC
i sve instalirao kako treba
ali mi kad pokrenem igricu dode do opcije da kreiram on line avatara i tada mi sve prekine i izade iz van

zasto ... ? i sta mi je radit s tim , koje opcije

ball24
21.02.2012., 11:27
pozdrav svima...kupio sam novi laptop,instalirao isti pes12 i patch ko i na starom laptopu i nezz kamo da prebacim save koji sam uzeo iz starog laptopa da nemoram ponovno igrati od pocetka...jel mi molm vas moze netko objasniti kako da to napravim? hvala

maminho
21.02.2012., 12:56
pitanjce :D

jel mogu kak igračima stavit dvojno državljanstvo, da igraju za 2 repke? naime napravil bi katalonsku repku, premjetil bi igrače u neku repku s kojom niko ne igra (neka azijska PM:D)

ili..
znam da se je prije moglo napravit u ML momčad i stavit u nju igrače koje hočeš pa spremit tu momčad iz ML i da se je moglo igrat ove obične utakmice kad nisi u ML. jel moguće to još uvijek?

uniform
22.02.2012., 18:08
ima li neki official zimski patch? :kava:

MaxiTuning
25.02.2012., 17:54
jel samo meni ili i vama,11. ,bolja nego 12 ? :D
ili se mozda moze podesiti u opcijama nesto,jer ovo nije ni sluga 11 :S

raikkonen5
26.02.2012., 10:27
11. je bila mnogo bolja od 12.

croat1991
27.02.2012., 10:33
neznam kako je kod vas, ali mene užasno iritira kad protivniku ne mogu uzeti loptu, na top player je to gotovo nemoguće, mislim da su pretjerali jer se protivnički igrač skoro svaki put izmakne, kao da zna što ću napraviti.

statos
27.02.2012., 15:40
Ako je netko zainteresiran za kupiti oriđiđi Pro Evolution Soccer 2012. javite se. Stoji mi doma u kutiji, kupljen u Algoritmu pa tko hoće... dog ćemo se za cijenu...

Volcano
01.03.2012., 22:22
i dalje ne razumijem kako je fizički moguće da milito sa headerom od 76 mislim nadvisi thiaga silvu i zakuca par komada...kako se braniti od tih nabaca sa strane, kako, stišćem kocku i pripremim braniča ali on ko mutav skače u prazno

E to ti je brate iskustvo, Milito je stari lisac i zna se postaviti, dok je Silva jos shegrt...salim se...
Nego kupih danas ovu igru i uzeh da je instaliram ono standardno, krenuh da crack-ujem kad u igri nema crack-a, samo neko ako moze ukratko da napise sta trebam uraditi. :Pivo:

Pc-killer
14.03.2012., 17:22
Igram BAL sa Neymarom (existing player) i prešao sam u Barcelonu

Svaku utakmicu me stavi u 2. poluvremenu, a odigrao sam takih najmanje 20. Nakon svake utakmice mi je rating oko 8.0.

Sad me zanima sta jos trebam napravit da budem među prvih 11 na utakmici

Pc-killer
14.03.2012., 19:52
Nego kupih danas ovu igru i uzeh da je instaliram ono standardno, krenuh da crack-ujem kad u igri nema crack-a, samo neko ako moze ukratko da napise sta trebam uraditi. :Pivo:

Jesi KUPIO ili DOWNLOAD-ao ??

Ako si kupio onda igras sa CD-om

Ako si skinuo nađi na google crack...ali neces moci online igrat

Nadam se da sam pomogao ;)

debelitis
15.03.2012., 13:08
moze li mi netko detaljno objasnit kako da skinem, instaliram patch za nove klubove i lige za PES 2012 , ali za PS3 . i ako moze stavit link patcha. hvala

kkihalic
19.03.2012., 22:57
ja bi ti reko da si fulao podforum.

scooby10
24.03.2012., 15:40
Dal mogu dvoje igrat PES?

Vex
24.03.2012., 16:32
Dal mogu dvoje igrat PES?

Naravno, čak mislim da može igrat 8 igrača odjednom.

zpero
24.03.2012., 21:49
Pozz.Nabavio sam si PES 2012 za ps2,igra radi ali mi pise SOLO STARS TEAM FOREVER,pa sad nezzznam dali je to prava verzija pesa ili????????

Vex
25.03.2012., 16:31
Pozz.Nabavio sam si PES 2012 za ps2,igra radi ali mi pise SOLO STARS TEAM FOREVER,pa sad nezzznam dali je to prava verzija pesa ili????????

Koji je to k?:eek:

zpero
25.03.2012., 17:12
Nezz.

ribafish78
26.03.2012., 12:05
pozdrav svima. Zanima me u football lifu na koji je način moguće kontrolirati obranu. Počeo sam igrati u verziji normal, al sam u dvije sezone uspio preći u Barcelonu i trpati 60 golova u sezoni što mi je idiotski. Sad igram na top player i ok je što se tiče težine za igrat međutim živcira me ponašanje obrane koja je propusna za poludit. odigrao sam početnu sezonu u bezveznom klubu i pošto poto prešao u barcu nadajući se da će biti bolje, međutim dešava se da dok ja igram eventualno zabijemo jedan, uvrh glave dva gola, a kad sam na klupi igraju standardno. plus što dok ja igram posjed lopte nam ne prelazi 45%.

Picard_047
28.03.2012., 09:05
Dao sam si truda i zadnjih sat vremena čitao stare postove o ovom pesu 2012 i svako ima ono nešto za reći... nema se tome što za prigovoriti... Igram pes već dugo i svaki mi je bio ako ništa drugo zabavan a ovaj ... ne znam... nikako se prilagoditi... Uvijek sam se u ovoj igri okretao obrani i to mi je bila najjača karika a ovdje je to nemoguće... Imam svoju PC/PS3 igraonicu i nemam što drugo radit nego igrat se u slobodno vrijeme. "Stari" sam konjina ali volim nogomet i bez lažne skromnosti mogu reći da sam rasturao... e to je s ovim pesom prošlost... u 2012 svak svakog može dobit što ipak nije pošteno a stim ne želim reći da bi ja trebao od 100 utakmica dobit 100 tekmi, nego nije normalno da netko tko nema pojma o PESu dobije nekog tko ga stalno igra zar ne? Mislim, u 2011 da ja uzmem npr. Dinamo a netko tko igra samo nekoliko puta uzme Real, Barcu ili neki top 5 klub, ja ga naprosto zgazim a sad sve moje dosadašnje tekme u zadnjih 7-8 godina naprosto padaju u vodu. Mislim da to nije pošteno. Mene zanima zašto svake godine ja moram učit igrat pes? Daj zamislite da se COD mjenja iz godine u godinu, pa ljudi bi ga odje u troskocima... Zašto ne naprave jedan pes sa istim načinom igranja i da konačno ljudi nauče igrat jednu igru i slijedeći nastavak nema tako drastičnih promjena? Eto samo mi to nije jasno... Ja igram ovaj novi pes, igrat ću ga i dalje ali nije mi legao i jbg ali poučen iskustvom kad dođe 2013 i njega ću opet morat učit igrat, svake godine nova igra u p.m. :503:

Chuky1
28.03.2012., 12:42
Pa da nikad ništa ne promjene tko bi kupovao nova izdanja? Samo bi se radili patchevi s transferima igrača ili tako nešto. Ljudi ne bi bili zainteresirani da kupuju svake godine istu igru, a programeri uvijek nastoje u novom izdanju promijeniti igru na bolje (što im nažalost ne uspije svaki put). Nije ni COD baš posve isti svake godine, ima ljudi koji će ti reć da je Modern Warfare 3 sranje a MW2 zakon, iako su jako slični ima razlika koje nekima ne pašu.

Picard_047
28.03.2012., 12:50
ima istine u ovom što kažeš, također sam o tome razmišljao, međutim igra se mjenja totalno iz temelja a u COD-u su to "samo" nijanse neke sitne performanse... Nije mi legao novi pes nikako i to je prvi put da tako dugo traje, inače se naviknem za mjesec dana max.

DizzY2306
29.03.2012., 14:55
Ma,od 2008 svi su pesovi sranje!:503:
Tako (po meni) i 2012...Svaki put naprave iste kikseve...npr. kada messi i ekipa trcu punim sprintom,skrenes u desno/livo on napravi okret od 90° u punom sprintu,dok ostali igraci to nemogu ni bez brzog trcanja...
Totalno sam razocaran svim pesovima pa sam se vec prebacio na FIFU :)

ryder
30.03.2012., 07:38
pozz pesovci,vidim da ima dosta komentara da je ovaj pes loš..u početku sam i ja bio razočaran čak toliko da sam instaliro fifu nakon 10 godina ali kad sam vidio koje je to smeće odlučio dati još jednu šansu pesu i sad nakon 4 mjeseca mogu reć da je to najbolji nogomet ikad..moj savjet onima kojima je ovo pretežak pes je da naprave što sam i ja,odigro sezonu s barcom na slabijoj težini pro i paralelno gledo videa tutoriale na you tube i po forumima čito savjete kako bolje igrat-strpljiva obrana,precizan centaršut,dodavanja s L1,lažnjaci oko šesnesterca i 1 na 1 s golmanom,duge lopte po zraku s beka na krilo i slično..nakon što sve to upijete sve manje će se događat da cpu igra ko vanzemaljac i da primate glupe golove...sad igram samo na superstar i recimo s Hrvatskom koja je loše napravljena osvojim euro bez problema..Živili

Artois
01.04.2012., 05:47
Citam i vidim puno kritika na racun PES-a.
Ja sam ga skinuo skidat pa cemo vidjeti sto je konami napravio.
Super stvar je sto na youtube se moze naci kako bolje igrati i kako se prilagoditi.

Inace, i ekipa bas hvali fifu za razliku od pes-a, ali meni je pes broj 1 jos od plejke najstarije :D

Davorike
03.04.2012., 14:18
Hej...mene zanima minimalna konfiguracija za pes 12 ja imam 2.01 GHz 896 mb ram...sad me zanima imam li ja ikake sanse da ga igram.? :)

Vex
03.04.2012., 16:39
Hej...mene zanima minimalna konfiguracija za pes 12 ja imam 2.01 GHz 896 mb ram...sad me zanima imam li ja ikake sanse da ga igram.? :)

Možda, ali teško.
http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx
Ova stranica će ti pomoć u tome.

Artois
03.04.2012., 19:27
Ukratko, igrica je perverzija :D

nestalo
20.04.2012., 08:51
1.Kako na novome pesu namjestiti npr. kup sa uzvratima, ali sa 4 ili nas 8
igrača? ili ligu pa namjestim sam 10 klubova? ja to nigdje ne mogu naći.
Imam pesedit patch.
Moram priznati da sam se nakon što sam kritizirao novi pes ipak njemu vratio, ali uz ovaj...
[PES2012]Gameplay tool - Version 6.4.1 by Jenkey
http://forum.cropes.org/index.php/topic,12121.0.html sada mi je pes 12 vrhunski.
Ima nekih mana, ali uz ovaj dodatak za mene je to predobro:)

Skočimiš.
06.05.2012., 22:51
Pitanje za iskusne pesere,
kad se igra udvoje, jel ima razlike između toga tko ce biti home a tko away?
Ako ja budem domacin, hocu li biti u kakvoj prednosti u odnosu na mog prijatelja?

juandro
17.05.2012., 15:38
kako da stavim da mi u ml igraju ''normalni'' igraci???

The Godfather
26.05.2012., 12:21
Koja je fora sa duplim pasom? Neće mi nikako da odigra...

Vex
26.05.2012., 14:24
Koja je fora sa duplim pasom? Neće mi nikako da odigra...

Ne znam kako si namjestio kontrole, ali ja imam da držim q+s i onda prije nego lopta dođe do drugog igrača ponovno s za dodavanje.

Ofenziva
28.05.2012., 00:50
Igram danas s arsenalom i dodam u for wallcotu koji je taman bio u ofsajdu za mozda metar i obrambeni dizu ruke i sve, wallcot zabija jos oflo gleda u pomocnog kao sve ok :top: :eek: :rofl: (a ovaj zastavicu dignutu), glavni nista, gol priznat .. :ne zna: koji k :D

Mislim jel se to zna dogodit, jer nisam igrao ove nove pesove od 09 do sad

Vex
28.05.2012., 17:04
Igram danas s arsenalom i dodam u for wallcotu koji je taman bio u ofsajdu za mozda metar i obrambeni dizu ruke i sve, wallcot zabija jos oflo gleda u pomocnog kao sve ok :top: :eek: :rofl: (a ovaj zastavicu dignutu), glavni nista, gol priznat .. :ne zna: koji k :D

Mislim jel se to zna dogodit, jer nisam igrao ove nove pesove od 09 do sad

To je sigurno novo zato što nije to nikad prije bilo.

nestalo
28.05.2012., 17:15
Kako igrati pes 12 online na ps3? spojio sam kabel od interneta na ps3 i pokušao igrati, ali bezuspješno. treba li prije toga nešto upisati ili se negdje registrirati?:confused: pojma nemam kako šta pa ako tko zna?

debelitis
28.05.2012., 19:02
Kako igrati pes 12 online na ps3? spojio sam kabel od interneta na ps3 i pokušao igrati, ali bezuspješno. treba li prije toga nešto upisati ili se negdje registrirati?:confused: pojma nemam kako šta pa ako tko zna?

Pa trebas se registrirat na playstation network

nestalo
28.05.2012., 21:31
Pa trebas se registrirat na playstation network

Veliko hvala:) Svako dobro...

Vex
01.06.2012., 14:31
Moji dojmovi nakon nešto više od 100-tinjak odigranih utakmica.
Loše:
Golmani su najlošije dosada napravljeni i zbog toga se samo živciraš kad dobiješ neki smiješni gol.
Još uvijek imaju premalo licenciranih ekipa i kupova/liga.
Na TOP PLAYER težini računalo je gotovo nepogrešivo u dodavanjima i dalje retardirano su precizni iz slobodnjaka.
Dobre strane:
Najviše to što su vratili prelaženje treninga i što ima dosta više trikova za napraviti u samoj igri.
Dobro je što je smanjena razlika među ekipama, to više liči na RL nogomet.
Osoblje oko terena, kamermani, fotoreporteri itd. više ne liče na kartonske plakate nego su konačno živi ljudi.

Maksimirko
08.06.2012., 10:37
A PC online igraci?Ima li vas?Dajte neki CRO community da uletim . .

Vex
08.06.2012., 15:25
A PC online igraci?Ima li vas?Dajte neki CRO community da uletim . .

Igram ja preko neta, nego zašto se ne može igrat na 5 min utakmice online?

Ashtonn5
19.06.2012., 20:04
Pozdrav za sve! Imam jedno pitanje!
- Naime, brisao sam i instalirao PES 2012 više puta i uvijek mi je se pojavljivalo ono u Extra conent, čini mi se.. oni PATCHEVI za download, da budu prebačeni ostali igrači u tim gdje trenutno igraju oni što nisu, kopačke i to. No, sad kada sam zadnji put instalirao PES 2012 ti mi patchevi ne dolaze, pojma nemam zašto.

Ako neko zna ili je imao ovaj problem, bio bih mu zahvalan da mi odgovori. HVALA UNAPRIJED :))

Volunteer
29.06.2012., 15:18
Ako koga zanima PES 5 online, upute su potkraj prvog posta:

http://forum.cropes.org/index.php/topic,11950.0.html

Ovo je taj network file: http://www.mirrorcreator.com/files/1EB84U1Y/network.7z_links

Naravno, morat ćete se dogovorit s nekim jer su lobby-i uglavnom prazni. :)

croat1991
13.07.2012., 17:35
zna li netko gdje mogu skinuti patch ili što već za engleski jezik? znači da mi izbornik i ostale stvari budu na engleskom

Greco
19.07.2012., 01:07
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/391300_334280653324611_515843038_n.jpg

:rofl:

Vex
19.07.2012., 15:12
ovakav mi treba na golu :rofl:

nestalo
19.07.2012., 15:50
http://www.youtube.com/watch?v=JimK7ZkmK6E

Milic
19.07.2012., 16:11
Tvoj bar skoči :)

Greco
06.08.2012., 22:14
nikako ne znam simulirati, pa nek neko pomogno :moli:

EDIT: Play station je u pitanju

Vex
07.08.2012., 17:06
Moram još jednom reć, KAKO SU GOLMANI LOŠI! u pič.. materinu.

damir-zagi
30.08.2012., 08:27
Pozz!
Znam da us vam dosadni ovakvi kao ja...al trebam pomoć...i ako se nekom da opširnije mi odgovorit može i na pm bio bi mu jako zahvalan!
Znači ima instalran PES 2012 veće godinu dana,i igram ga svakodnevno...al mi je malo već dosadilo igrat sa istim klubovima!Ja bi si hto instalirat nek patch koji ima licenciranu englesku ligu,koji ima njemačku ligu i pomogučnosti njihove druge lige...
Iskreno ja sam totalni antitalent za ta skidanja patcheva,crackanja igrica i ostalih stvari!
Pa bi molio nekog ako mi može reć koji patch,di odem da ga skinem,kako ga instaliram,di ga umetnem,kako ga pokrenem,znači cijeli komplet postupak!?
Hvala unaprijed!!

vukovi
01.09.2012., 11:45
nikako ne znam simulirati, pa nek neko pomogno :moli:

EDIT: Play station je u pitanju

Ak se ne varam, na prošlim PES-ovima je bilo da u isto vrijeme stisneš: L1+R1+L2+R2.

Pozz!
Znam da us vam dosadni ovakvi kao ja...al trebam pomoć...i ako se nekom da opširnije mi odgovorit može i na pm bio bi mu jako zahvalan!
Znači ima instalran PES 2012 veće godinu dana,i igram ga svakodnevno...al mi je malo već dosadilo igrat sa istim klubovima!Ja bi si hto instalirat nek patch koji ima licenciranu englesku ligu,koji ima njemačku ligu i pomogučnosti njihove druge lige...
Iskreno ja sam totalni antitalent za ta skidanja patcheva,crackanja igrica i ostalih stvari!
Pa bi molio nekog ako mi može reć koji patch,di odem da ga skinem,kako ga instaliram,di ga umetnem,kako ga pokrenem,znači cijeli komplet postupak!?
Hvala unaprijed!!

http://forum.cropes.org/index.php/topic,12121.0.html

Pogledaj ovdje, pročitaj, igraj se, osjećat ćeš se bolje kad nekaj sam skužuš nego da ti netko to da servirano na pladnju :D
P.S. Tu ti ja ne mogu pomoć, jer nemam nijedan patch instaliran.

bilidres
02.09.2012., 11:36
Koliko sam živaca izgubio igrajući "Football Life" na PS3 ne mogu opisat riječima, dovoljno je reći da sam prestao igrati.

Stavim na "Top Player" i kako igraju protivnici to je čudo. Svaki put mi se od presinga izvlače najobičnjim brzim dodavanjima iako ih bude manje od mojih, milijun puta jedan njihov nezaustavljivo prolazi kroz 2 ili 3 moja, u 90% slučejva su brži na lopti koja im se i redovito odbije nakon šta moj golman obrani, u većini slučajeva imam više obrambenih nego je njihovih u napadu i skoro ih je nemoguće zaustavit, o bilo kojem klubu se radilo.

U napadu još nešto iskemijam pa zabijem, ali moja obrana i protivnički napad su nešto retardirano. Slobodne udarce da ne spominjem, svaka momčad ima svog Del Piera.

Mislim, ne znam jel i drugima ovako ili sam ja loš igrač za te top player pizdarije.

vukovi
08.09.2012., 11:45
Koliko sam živaca izgubio igrajući "Football Life" na PS3 ne mogu opisat riječima, dovoljno je reći da sam prestao igrati.

Stavim na "Top Player" i kako igraju protivnici to je čudo. Svaki put mi se od presinga izvlače najobičnjim brzim dodavanjima iako ih bude manje od mojih, milijun puta jedan njihov nezaustavljivo prolazi kroz 2 ili 3 moja, u 90% slučejva su brži na lopti koja im se i redovito odbije nakon šta moj golman obrani, u većini slučajeva imam više obrambenih nego je njihovih u napadu i skoro ih je nemoguće zaustavit, o bilo kojem klubu se radilo.

U napadu još nešto iskemijam pa zabijem, ali moja obrana i protivnički napad su nešto retardirano. Slobodne udarce da ne spominjem, svaka momčad ima svog Del Piera.

Mislim, ne znam jel i drugima ovako ili sam ja loš igrač za te top player pizdarije.

Care o tome se napisalo već preko 30 stranica :top:

Data 131
08.09.2012., 14:53
kak otključat mode expansion kits bez igranja i skupljanja? :D

vukovi
10.09.2012., 23:22
kak otključat mode expansion kits bez igranja i skupljanja? :D

Probaj ovo.

http://www.pes-patch.com/2011/10/pes-2012-gp-point-changer-1-0-by-mxsonic.html

Tsoukalicious
09.10.2012., 10:39
Evo ako neko slucajno jos to igra, a zeli recimo preko neta, imam ja orginal za PC koju bi prodao, pa ako hoce neko, mozemo se dogovoriti, mislim da se moze cijela statistika izbrisat, i staviti svoje ime ako zelite. Ja sam negdje na 600 bodova

DemianDDD
02.11.2012., 18:09
Postoji li mogućnost da ja svoju snimljenu ligu prebacim sa svog 32-bitnog PC-a koji je instaliran na Windows 7 Ultimate na moj novo kupljeni 64-bitni laptop sa instaliranim Windows 8 Entperprise N OS ? :ne zna:

Pokušao sam zamjeniti Konami fileove u mojim dokumentima i programskim datotekama ali bi pisalo unable to load data...Mogu li to uopće sredit...i ako mogu kako ? :confused:

Truecrime82
18.11.2012., 11:29
jel zna tko kako izbrisat napravljenog igraca???

koka1
11.12.2012., 20:10
prelazim sve sa sa Milanom ili parisom(bandit)

koka1
11.12.2012., 20:10
(headbang)

BassQ
07.06.2013., 23:10
Dizem temu jer - moram! :p

Igram se zadnjih par godina s PESom, prvo 6ica, pa 2009. Znam si instalirat one kitservere i ta cuda :)

I danas sam spazio da mi komp moze zavrtit i PES 2012 :)

Instaliram ja to, pokrenem, pa mi onda nudi da onaj avatar napravim i onda probam odigrat exhibition match. Ali! Tamo imam opciju da igram samo kao jedan igrac, tipa become a legend. Ajd, rekoh, valjda je to tu tako...

...probam Champions League - opet isto! :504:

Sad, je l sam ja nesto sjebo ili sto, ali nek mi netko kaze kako da igram sa cijelim timom? :misli:

Hvala :)

iprskal9
08.06.2013., 22:31
Prilikom odabira strana, vjerojatno ti je kursor na manual ili kako već. Promijeni na assisted ili semi-assisted

antoniovu
13.02.2014., 12:09
Ako ima jos ikoga živog na ovom forumu :D imam jedno pitanje, tj zamolbu. Jel mi moze netko tko zna ostaviti link gdje da skinem strane komentatore za pes 12, barem njemačkog španjolskog i talijanskog, bas sam dosta vremena izgubio na googlu i nikako da nadem :/
ako moze neko pomoc neka pomogne :)
Pozdrav!

Cautinho
13.02.2014., 12:16
E pozz,treba mi pomoc.
Igram protiv jednog druga pesa i sve u redu,ja vodim 3-0,kad drugo poluvrijeme,3 gola on dade iz kornera na neki čudan način,nikako nisam mogao obraniti,kad mu dođe ona slika blizu igrača koji izvodi korner,on prebaci na generalnu sliku i kursor mu dođe na igrača koji je u šesnaestercu,nešto uradi,malo s tim igračem ode na prazan prostor i zabije mi 3 gola iz 3 kornera.Ne znam u čemu je fol,ali ako netko zna da mi kaže kako on to izvodi,da budemo kvit sa te strane :mrgreen:
Znaci koje kombinacije tipki,kako prebaciti na tu sliku...
Hvala,pozzz ;)

Ndreca
14.02.2014., 11:15
Ako ima jos ikoga živog na ovom forumu :D imam jedno pitanje, tj zamolbu. Jel mi moze netko tko zna ostaviti link gdje da skinem strane komentatore za pes 12, barem njemačkog španjolskog i talijanskog, bas sam dosta vremena izgubio na googlu i nikako da nadem :/
ako moze neko pomoc neka pomogne :)
Pozdrav!

http://www.pes-patch.com/2011/09/pes2012-all-languages-menus-nbsp-commentaries.html

antoniovu
14.02.2014., 17:50
Ndreca hvala, vidio sam to ali nije mi uopce jasno kako tu skidati, nemogu skinuti ni jednog komentatora? Jesi ti mozda pokušao skinut? :/

antoniovu
14.02.2014., 18:01
Imam vamo recimo španjolski zippy share ili mirror creator i kad odem na to idem na skip i nedobijem nista od toga :S Inace bas nemam problema sa skidanjem i snalaženjem na internetu al za ovo ili sam noob ili se stvarno nemoze uvijek mi pise kao da je file izbrisan, ako mozes probaj vidit pa mi napisati, i hvala jos jednom :)

Ndreca
14.02.2014., 19:41
Probo sam i ja, neide zato sto su makli datoteke, valjda su "ostarile", najbolje bi bilo na tim forumima pitat, jel neko ima, pa da ti posalje. To ti je moja preporuka

antoniovu
14.02.2014., 20:52
Okej hvala! :) Ako netko u međuvremenu nađe neka samo javi :P

Cautinho
14.04.2014., 09:16
Instalirao sam patch 6.0 pesedit sa torrenta,gigabajt jedva,5 minuta skidanja,bio je samo neki installer u datoteci i dvije ostale stavke,upro sam instaler i to zacas normalno instalirao i usao u pesedit i upro na patch 2013,pored je bilo jos kitserver,settings i jos nesto.
Tu sam usao,i sve je u redu,imaju sve vaznije lige,novi igraci,dresovi,kopacke,pa sam poceo master ligu sa Dortmundom,odigrao malo i sacuvao.
Kasnije sam htio opet poceti,ali ni jedan pes2013.exe file mi nije reagirao na klik.Svagdje sam ulazio,nista nije htjelo.
Onda sam negdje vidio da treba izbrisati kitserver,to sam uradio,ali sada je pes obican,nema ni dresova,ni grbova,ni kopacki...nista nema.
Sta trebam uraditi da vratim na normalu?