PDA

View Full Version : Stranice s grupnim popustima - iskustva, mišljenja, pitanja

stranice : 1 [2] 3 4 5

bitchy-as-usual
09.05.2012., 20:57
trebala si traziti novce natrag

Hoaxy
09.05.2012., 22:08
@mar 14, dobro si napravila šta si im bar pisala, iako nije ni za očekivati neki zadovoljavajući odgovor, kod nas je "customer service" potpuna nepoznanica.
Inaće, uglavnom sve te stranice koristim isključivo za hotelski smještaj i nema šanse da išta uplatim prije nego svaki hotel dobro pročačkam na netu, pročitam mišljenja, odem na tripadvisor itd.. tek onda donesem odluku, njihovom opisu ne nasjedam. Da ne govorimo o tim "povoljnim" cijenama koje se uglavnom i inaće lako dobiju, rijetko koji popust koji sam razmatrala je bio baš dobar popust..

mar14
09.05.2012., 22:18
najgore od svega je što sam ja provjeravala, ali očito sam naišla na komentare ljudi koji su odsjedali u njihovim "comfort" sobama

iskreno sam očekivala barem jedno "žao nam je što Vam se sve ovo dogodilo", ali niti to se nisu udostojili napisati

i užasno mi je žao što im se nisam javila još iz hotela (al net je bio užasan, a imala sam samo mob sa sobom pa mi se nije niti dalo zaje... s tim), a nakon njihovog odgovora, žao mi je i što nisam napisala da hoću svoje novce natrag mada ne znam koliko bi to imalo smisla sad :rolleyes:

ma, čisto sumnjam da mi budu ikad išta više prodali

na kraju balade jedan veliki :flop: za Megapopust

Hoaxy
09.05.2012., 22:25
Ma da, to je problem kod nas, taj odnos prema kupcu.. al shvatit će i oni nadam se kako im internet preko kojeg si i stvaraju profit može jednako tako i naštetit.. evo ti si ovdje napisala što ti smeta i rado bi da i oni to vide, kako se vijest širi. .kao što je samim hotelima u današnje vrijeme itekako više stalo hoćete li otić sretni i zadovoljni od njih jer o tome ovisi kako ćete ih na npr bookingu sutradan ocijenit a ocjene korisnika su prvo što budući potencijalni gosti traže.. ..

confusedangel
10.05.2012., 16:57
do sad sam kupila pizzu za dvije osobe u pizzeriji Dalmatino, solarij u beuaty centru Aurora i zadovoljna sam s oboje...jedino kaj je malo guzva, ali ja odem u solarij ujutro kad ima manje cura.
Inace, ne idem bas po solarijima redovno, cisto malo da hvatim boju (100 min je ukljuceno za 69 kn preko ekupon.hr)...za sad, iskustva su pozitivna. Ali da mi pokusaju nesto smuljati ili vecu cijenu uvaljati, odmah bi se zakacila s njima i trazila povrat novca...jer kod nas je normalno da se prema kupcu cesto puta odnose jako ruzno i da nisu profesionalni..isto tako, jako me smeta to sto cujem i od drugih ljudi da prodaju vise kupona nego sto realno mogu ispuniti, pa se stvaraju guzve i naravno da se ljudi obrade kao na traci...

bug_lady
11.05.2012., 05:44
ja sam preko Megapopusta kupovala do sada 3 puta, svaki put neku opremu ili gadget. Zadnji put of tvrtke Mobyclean, masku za iphone, i zaista se nemam na šta požaliti. Dapače, došlo mi doma (u cijenu uključena poštarina) bez ikakvih problema i ja zadovoljna :)

sugababe156
11.05.2012., 08:06
Na ebay-u me punjač za iphone koštao oko 12-18 kuna a maske oko 6 kuna, s tim da mi je sad jedan seller poslao besplatno par komada u zamjenu za pozitivan feedback.

Prije nego što kupite neki gadget ili nešto drugo sitno, pogledajte koliko to košta na ebay-u. Uvijek se može naći dobra duša koja će vam to naručiti besplatno. ;)

mili222
11.05.2012., 08:54
Ja sam par postova prije pisala kako sam kupila ponudu za koju sam kasnije skuzila da uopce nije na popust. Ponuda jos nije istekla a nije ni iskoristena. Kontaktirala sam Kolektivu i agenciju koja je prodala ponudu i trazila novce natrag.
Uglavnom...
Agencija kaze da je popust pravi jer inace to u njihovom cijeniku dodje 370 kn (totalna prevara) ali ako nisam zadovoljna da trazim povrat od Kolektive.
A kolektiva mi ne odgovara na mailove.Jel ima tko iskustva s povratom novca s Kolektive?
Pricekat cu jos dan dva pa ih zovem.

Rrochelle
15.05.2012., 16:15
http://svipopusti.hr/ekupon/100-minuta-suncanja-u-solariju-za-69-kn-umjesto-300-kn-Zagreb.html

Ja na ovo nemam komentara !
Salon Aurora !
Dakle naručena sam za solarij u 17:30,iako sam bila naručena došla sam na red u 19h....Uđem a radnica ne čisti solarij nakon cure koja je izašla (?!),mislim si ,okej,unutra je neko sredstvo budem si ja sama...Moš mislit,ni papira ni sredstva unutra.Zamolim ju da mi ona to obriše a ona mi da neki zgužvani komad maramice koji je bio sastrane.Nakon par okretaja želuca odvažim se uć unutra kad ono nakon tih "bajnih" 5min ja ne mogu izać van!
Vrata od solarija se zatvaraju do kraja i nakon korištenja je sve vruće,opekla sam se dok sam ih otvarala.Danas opet šok,dođem a žena mi da papire s datumima od 25.5. pa na dalje i kaže da se predbilježim...
Da,super,ne znam ni di ću bit sutra a pogotovo za 10ak dana....+ ponuda mi vrijedi do 19.7.,ako ovak nastave neću stić te minute iskoristit.
Poslala sam mail ovima s eKupona jer kontakt nigdje ne mogu nać,nadam se nekom odgovoru il povratu novca,bar iz principa!
Uff kako sam ljuta!
Definitivno ne preporučam!

Bee-Bee
15.05.2012., 18:03
koristila prije nekog vremena kupone za 2 pizze po cijeni 1 u pizzeriji paprika
jedna od lošijih pizza koje smo u životu probali...
da ne pričam o tome da je bila subota, oni ostavili jednog konobara da radi a terasa i pizzeria unutra puni ko šipak!
bili smo kul jer nije konobar kriv, al nakon svega nam dođu poluprljave mokre neobrisane čaše!
nikad više tamo!

sanjalydia
16.05.2012., 01:12
popusti i giveawayovi weee :D

evo jedan :)
http://blackieandblondie.blogspot.com/2012/04/birthday-giveaway.html

mili222
16.05.2012., 10:33
Evo ja cu dobit povrat novca od Kolektive za kupljene ponude koje nisam iskoristila i ne zelim koristit jer popust ne postoji.
Nisam jos nikad reklamirala nista kupljeno preko grupnih popusta ali moze se! Tu stvarno ima prostora za svakakve lazne popuste pa pripazite kad kupujete.

bitchy-as-usual
16.05.2012., 11:56
Dragi i ja smo sinoć iskoristili kupon za 2 pizze po cijeni jedne u pizzeriji Tigrić u Dugavama.

Naime, pizzeria se nalazi u suterenu ali moram priznati da su pizze bile odlicne. Kupon smo platili 35 kn. Konobar je bio jako simpatican. Iako ambijent i nije nesto opet cemo tamo otici.

Osim pizza imaju tjestenine, sendvice, standard lignje i te pizdarije. Jos smo narucili van kupona palacinke i dajem im plus jer koriste nutellu:zubo:

Uglavnom, fino je :klopa:

Dzosi
16.05.2012., 22:50
hajde da i ja napišem pohvalu - na hotel Vrata Krke...ne sjećam se više sa koje stranice sam kupila kupon...mislim da je bio Kupi me...uglavnom cijena je bila povoljna, dva dana za Uskrs u NP Krka 460 kn čini mi se ...ali slijedio nas je peh...em je vrijeme bilo loše, hladno, kišovito, em nas je iznevjerio auto - zvali smo HAK par puta - ali oni valjda ničemu ne služe, samo dobro naplate uslugu i odu...na povratku smo zvali vučnu službu i auto je ostao u Šibeniku...tak da nas je taj izlet jebeno koštao :-(

kiss me
18.05.2012., 12:17
Pitanje - je l netko zna nešto o ovom salonu Lavandi i o tom tretmanu koji nude? :o

sunčica
18.05.2012., 23:15
Ja sam uglavnom zadovoljna ponudama, ali u zadnje vrijeme primjećujem dvije stvari pod redovno:

1. usluga jako puno košta - stave cjenik i sve, ali često ne kužim kako dođu do te cifre :confused:. Onda naravno da stave neki super popust i to ispadne prihvatljivo

2. nekad se zna primijetiti više ili manje prikriveno neslaganje osoblja s time što su na akciji - naravno, popusti se dogovaraju s gazdama koji ih žele uposliti maksimalno, za osoblje znače hrpu posla s nepoznatim klijenti(ca)ma i neizvjesne napojnice :ne zna:, a dobar dio niti ne namjerava ostati u salonu nakon što potroši kupon, tako da se ni ne isplati previše truditi :kava:

ostalo mi je ok, obično se uvijek doooro raspitam gdje idem

kiss me
19.05.2012., 12:52
2. nekad se zna primijetiti više ili manje prikriveno neslaganje osoblja s time što su na akciji - naravno, popusti se dogovaraju s gazdama koji ih žele uposliti maksimalno, za osoblje znače hrpu posla s nepoznatim klijenti(ca)ma i neizvjesne napojnice :ne zna:, a dobar dio niti ne namjerava ostati u salonu nakon što potroši kupon, tako da se ni ne isplati previše truditi :kava:

Da, ovo mi je fascinantno - pa hebote, zaradi plaću :rolleyes:

huskybucka
20.05.2012., 05:32
Pitanje - je l netko zna nešto o ovom salonu Lavandi i o tom tretmanu koji nude? :o

Ja sam zvala salon radi tih popusta i rekli su mi da ne moram striktno kupiti popust na ponudi dana,nego da imaju te akcije i tako sam otisla i kupila 6 tretmana za uklannjanje dlacica za 180kn,bila sam vec 2puta,osoblje ok,tako da moje preporuke

Daisy28
20.05.2012., 10:04
Pa svi ti silni saloni koji kao daju "popuste" preko grupnih ponuda....to nije ništa drugo nego reklamiranje salona, a to najviše rade saloni koji su se ili tek otvorili pa nemaju još svojih mušterija ili saloni koji tako "super rade", da su se svi razbježali od njih pa im je to način da zarade koju kintu.

kiss me
20.05.2012., 12:08
Ja sam zvala salon radi tih popusta i rekli su mi da ne moram striktno kupiti popust na ponudi dana,nego da imaju te akcije i tako sam otisla i kupila 6 tretmana za uklannjanje dlacica za 180kn,bila sam vec 2puta,osoblje ok,tako da moje preporuke

Nije loše :D
tnx :)

Pa svi ti silni saloni koji kao daju "popuste" preko grupnih ponuda....to nije ništa drugo nego reklamiranje salona, a to najviše rade saloni koji su se ili tek otvorili pa nemaju još svojih mušterija ili saloni koji tako "super rade", da su se svi razbježali od njih pa im je to način da zarade koju kintu.

Pa ako je u pitanju novootvoreni salon ili salon na nekoj "lošijoj" lokacija - ne vidim zašto bi to bio minus? :ne zna:

Daisy28
20.05.2012., 12:34
Na minus idu oni saloni koji skupljaju mušterije jer grozno rade odnosno, očito imaju neki "defekt" u poslovanju.

kiss me
20.05.2012., 12:54
Na minus idu oni saloni koji skupljaju mušterije jer grozno rade odnosno, očito imaju neki "defekt" u poslovanju.

A jbg, na takve uvijek možeš naletit :ne zna:

Meni recimo, puno više idu na kuki saloni sa bolesnim cijenama :rolleyes: ...ili oni koji, čim im malo krene, odma' dižu cijene :rolleyes:

Daisy28
20.05.2012., 13:12
U mom kvartu ima jedan mali kvartovski frizeraj...cura koja tamo radi supeer radi, međutim pramenove i frizuru naplaćuju 350,00 kn. Meni je to previše. Jer svakih mjesec i pol trebaš obnoviti pramenove. Bila sam 2x tamo i odlučila reći odlučno "ne" financijskom bankrotu :D
Zadnje što sam bila bio je novootvoreni frizerski salon "Te amo", vlasnica salona ima 22 godine i misli da je ulovila Boga za muda, pritom me sve živo ispitala, skoro sve do OIB-a. Mrzim to. Kad dođem u salon, ne želim mlatit praznu slamu i odavat svoje privatne podatke nekoj neznanki, ženi koju prvi put vidim, a očito i zadnji. To me užasno iritira.

kiss me
20.05.2012., 13:16
Tako sam i ja išla redovito u lokalni frizeraj di je feniranje bilo 39 kn.... nakon nekoliko mjeseci, čim im se ugužvalo, oni digli cijenu na 45 :rolleyes:
Mislim, jebo 6 kuna s jedne strane, al s druge - čim je uspjela dignut posao, odma cijena gore 15% :503: pa pas mater :503:

Rrochelle
20.05.2012., 14:00
Nefertiti - vlasnica salona jako jako simpatična žena,ali osoblje bezveze...osjećaš se ko da si na traci.samo još fali da viču "slijedeći!"
usluga ok,niš posebno...

LaraLa
21.05.2012., 16:36
relativno često kupujem te kupone, uglavnom sam zadovoljna. Bila sam na pramenove, preljev i šišanje u novi, tek otvoreni frizerski- cura je fenomenalna. Kupila sam više puta karte za kino-10 kino ulaznica za 80 kn, smještaj u hotelu. I nisam bila zadovoljna manikurom, ali to nema veze s popustom, nego higijenom. I da sam platila punu cijenu bilo bi mi isto. Tako da mislim da se isplati kupiti smještaj, spizu i neke kozmetičke tretmane u tek otvorenim firmama jer se više trude uhvatiti mušterije, a za kasnije ne znam

sugababe156
21.05.2012., 21:32
Kupila sam 2 kupona za ponudu Sredstva za pranje rublja umjesto 206 kuna platite 103 kune!! na peta-avenija.hr 13.3.
http://peta-avenija.hr/popusti/177-sredstva-za-pranje-rublja-umjesto-206-kuna-platite-103-kune--
Prvi dogovor je bio da mi sredstva za pranje rublja dostave 23.4. Tek kad sam ih 23.4. pitala u koliko sati će biti dostava, odgovorili su da je dostava otkazana i da će nakon 1.5 biti novi termini. Nakon što sam ih par puta kontaktirala, drugi dogovor je bio da dostava bude 21.5. Nije bilo dostave ali su sad prestali odgovarati i na mail. Radi se o trgovini "Broz Trade – trgovina mješovitom robom". Da li netko ima iskustva s njima?

kiss me
22.05.2012., 11:28
Je l neko pogledao Kolektivu danas? Koji je ono kuki sa frizurama? :confused:

Ja niš ne razmem :503: :rofl:

Molim neku dobru dušu da mi objasni šemu sa frizurma :o

tomy2010
23.05.2012., 13:00
Kupila sam 2 kupona za ponudu Sredstva za pranje rublja umjesto 206 kuna platite 103 kune!! na peta-avenija.hr 13.3.
http://peta-avenija.hr/popusti/177-sredstva-za-pranje-rublja-umjesto-206-kuna-platite-103-kune--
Prvi dogovor je bio da mi sredstva za pranje rublja dostave 23.4. Tek kad sam ih 23.4. pitala u koliko sati će biti dostava, odgovorili su da je dostava otkazana i da će nakon 1.5 biti novi termini. Nakon što sam ih par puta kontaktirala, drugi dogovor je bio da dostava bude 21.5. Nije bilo dostave ali su sad prestali odgovarati i na mail. Radi se o trgovini "Broz Trade – trgovina mješovitom robom". Da li netko ima iskustva s njima?

Ja sam kupila nešto slično (špeceraj u vrijednosti 400 kn, a platila sam 200 kn), sutra bi mi trebali dostaviti, al nisu ni pitali za adresu, a nema ni odgovora na mail kad će sutra doći. Ako se ne jave do petka, u ponedjeljak ću kontaktirat petu aveniju o povratku novca.

Daisy28
23.05.2012., 16:53
Dobro da nikad nisam čula za Petu aveniju!

frustracija
24.05.2012., 10:26
dakle, meni se dogodila ista stvar s PETOM AVENIJOM i sredstvima za čišćenje od BROZ TRADE-a. nikad nećemo vidjeti ta sredstva jer je to obična prevara. toj PETOJ AVENIJI kao vlasnik piše script manenta BROZ, a s obzirom da su oni jedini koji imaju njihove ponude, to bi značilo da je to neka muljaža u pitanju od tog vlasnika firme.. ili su ovi u PETOJ AVENIJI toliko glupi pa su se jedino oni dali navući na tu firmu.. uglavnom, ja više ne očekujem nikakva sredstva za čišćenje, niti više ikad namjeravam kupovati nešto preko PETE AVENIJE! s drugim stranicama i ponudama sam imala puno bolja iskustva :)

sugababe156
24.05.2012., 11:04
Poslala sam mail i Petoj Aveniji i Broz Trade-u i nakon što su me jedan dan ignorirali, (možda su u međuvremenu vidjeli forum) jučer su mi odgovorili iz Broz Trade-a:

"Poštovani,

za povrat novca molit ću Vas da mi proslijedite broj žiro računa kako bi što prije mogli izvršiti uplatu sredstava.

Hvala na razumijevanju ,

Josip Broz"

Sad čekam... :ceka:

elena2
24.05.2012., 11:44
Kupovala sam većinom kupone za frizerske salone, pa evo nekih iskustava. (Inače sam jako zahtjevna po pitanju kose)
Studio S&N u Zg - brazilsko feniranje i šišanje - zadovoljna u svakom pogledu, svakako preporučujem.
Paul Mitchell u Ilici - šišanje, preljev, feniranje - super, bez ikakve zamjerke, zadovoljna.
Žak&Ines - šišanje, botox, feniranje - totalno razočaranje, ne bih ponovila.

senfic10
25.05.2012., 14:01
Poslala sam mail i Petoj Aveniji i Broz Trade-u i nakon što su me jedan dan ignorirali, (možda su u međuvremenu vidjeli forum) jučer su mi odgovorili iz Broz Trade-a:

"Poštovani,

za povrat novca molit ću Vas da mi proslijedite broj žiro računa kako bi što prije mogli izvršiti uplatu sredstava.

Hvala na razumijevanju ,

Josip Broz"

kod mene ista stvar s dostavom deterdzenata i namirnica, sad se uopce ne javljaju ni na tel/mob niti na mail, isto ih cekam od 18.4. kad je trebala biti prva dostava, a od onda zivkanje, pisanje mailova, odgađenje dostave...
javite jeste dobili novce, i zasto broj zira treba???

sugababe156
25.05.2012., 14:16
Još uvijek ništa. :ne zna: Ako se ne jave, možemo se dogovoriti da zajedno nešto poduzmemo jer su pojedinačni iznosi premali da bi policija nešto poduzela.

Sva sreća pa već imam spreman broj policajca iz Odjela organiziranog kriminaliteta Policijske uprave zagrebačke. :D

ryell
25.05.2012., 14:33
Javite se udruzi Potrošač. Mislim da će ih zanimati. ;) a i možete od njih dobiti savjet što i kako.

violet_lady
27.05.2012., 14:02
Pohvale za pizzeriju Amor, kupon kupljen preko Kolektive - 2 pizze za 35kn.
Pizze su velike i dobre. Nismo dugo čekali hranu, cura koja radi tamo simpatična, sve 5 :top:

smartdesign
27.05.2012., 15:07
Ja kupio kupon za večeru u Đurinoj hiži u Varaždinskim toplicama. Usluga je bila odlična, a hrana fenomenalna. Sve preporuke i pohvale

violet_lady
28.05.2012., 09:24
Današnja ponuda s Kolektive za satove - ima ih na ebay-u (isti ti) po cca 4 US $ po komadu.... Tako da ni ova snižena cijena nije nešto puno povoljnija, a sigurno ne vrijede onih "originalnih" 1300kn.

bitchy-as-usual
28.05.2012., 10:55
Današnja ponuda s Kolektive za satove - ima ih na ebay-u (isti ti) po cca 4 US $ po komadu.... Tako da ni ova snižena cijena nije nešto puno povoljnija, a sigurno ne vrijede onih "originalnih" 1300kn.

mene bas zanima gdje je razlika u tim satovima. i ja sam vidjela slicne ponude pa mi nije jasno

tomy2010
29.05.2012., 05:57

"Poštovani,

Hvala na razumijevanju ,

Josip Broz"

Ja sam nešto slično još u srijedu dobila od pete avenije, novac još nije sjeo, poslala sam im danas mail, ako ne odgovore i ne uplate novac, pišem državnom inspektoratu. To stalno savjetuje udruga za zaštitu potrošaća, a pisat ću i u Potrošački kod. Nikad više neću uzimati od pete avenije.
Nešto slično mi se dogodilo i s Kolektivom, i kolektiva mi je vratila novac, a trgovina će onda njoj.

Madam Corleone
29.05.2012., 20:31
Ciao,imam pitanje :mig:
Vidim da imate iskustva sa kolektivnim kupnjama pa me zanima da li ostavljate napojnice kad nekamo dođete?Konkretno,ja sam pokupovala kojekakve kozmetič.tretmane i sad me zanima dal bi ja njima trebala kao ostaviti neku napojnicu :ne zna: vidjela sam u nekom prethodnom postu da je to netko spomenuo, a meni to recimo nije palo na pamet :brukica: Ako da,šta dajete,lovu,bombonijere,kavu ili...?

tomy2010
29.05.2012., 21:15
Vidim da imate iskustva sa kolektivnim kupnjama pa me zanima da li ostavljate napojnice kad nekamo dođete?Konkretno,ja sam pokupovala kojekakve kozmetič.tretmane i sad me zanima dal bi ja njima trebala kao ostaviti neku napojnicu :ne zna: vidjela sam u nekom prethodnom postu da je to netko spomenuo, a meni to recimo nije palo na pamet :brukica: Ako da,šta dajete,lovu,bombonijere,kavu ili...?

Ja nisam ništa ostavljala, na nekom od portala piše da bi trebalo ostaviti. Ako si zadovoljna ostavi ili dođi opet (mislim da im je to bolje od napojnice).

elena2
29.05.2012., 22:00

ja ostavljam napojnicu ako sam baš jako zadovoljna.
usput, čula sam od jednog frizera da te firme za grupnu kupnju uzimaju 70% zarade od prodanih kupona. znači njima ostane jako malo, ali eto računaju na to da ćeš se vratiti ili preporučiti nekome.

sunčica
30.05.2012., 18:13
Vidim da imate iskustva sa kolektivnim kupnjama pa me zanima da li ostavljate napojnice kad nekamo dođete?Konkretno,ja sam pokupovala kojekakve kozmetič.tretmane i sad me zanima dal bi ja njima trebala kao ostaviti neku napojnicu :ne zna:

imali smo i raspravu o tome (na temi o napojnicama)

ja ne ostavljam, iz jednostavnog razloga što sam kupila hrpetinu tih tretmana i sve su paketi (znači, u salonu sam min. 2x tjedno) tako da mi se ne isplati :ne zna:

elly
31.05.2012., 10:01
Na netu ne nalazim ništa, ali me zanima ima li tko iskustva sa kozmetičkim salonom Ebony na Ravnicama? Imaju sad ponudu depilacije, i dobro mi je što je blizu, ali me opet strah: nehigijene, nestručnosti.... Ikakvih iskustava?

jesicca
31.05.2012., 10:04
Crno jaje-kupila kupon Coffee 2 go i fenomenalna slastica (Tiramisu, cheesecake, chocolate pot de creme ili pannacotta) u Good Food-u za 10kn...

vrijedilo i više od 10kn, kava prefina, a slastice još finije ( žao mi šta ih nisam više pokupovala!!) :top:

Još malo mojih iskustava...frizerski salon Gracia-kupila kupon za pramenove i šišanje..

Salon-pa to se ne može ni nazvati salonom, to je stari "kao preuređeni dio" kuće, no to uopće nije preuređeno jer je sve unutra staro, od stolice na kojoj sjedite i koja škripi, do neke stare "fotelje" na kojem sjedite dok vam peru kose...,sve je "priručno" namješteno, od opreme frizerske-jad i bijeda, Ulaganja u salon-tek toliko da liči na slon.., rade mama i kćer ( koliko sam uspjela pohvatati=, kćer uglavnom farba, izvlaći pramenove, mama šiša..)

Atmosfera i sam salon je koma, nemaš si ni gdje sjesti dok čekaš da se primi farba, pa te ostave na toj "stolici-fotelji" gdje si prao kosu., koja kako se ti malo pomakneš, tako ona zaškripi, a da ne govorim o neudobnosti..:rolleyes:

Žena me okej ošišala, pramenovi su farbani nekom bojom koja se isprala za tjedan dana..
Nisam neka picajzla, ne mora salon izgledati neznam kako vrhunski-al brate mili, bolje izgleda prostor gdje cure rade doma na crno, nego ovaj salon..,uglavnom nebih se tamo vratila...:kava:

ina7777
01.06.2012., 15:23
Još malo mojih iskustava...frizerski salon Gracia-kupila kupon za pramenove i šišanje..

Salon-pa to se ne može ni nazvati salonom, to je stari "kao preuređeni dio" kuće, no to uopće nije preuređeno jer je sve unutra staro, od stolice na kojoj sjedite i koja škripi, do neke stare "fotelje" na kojem sjedite dok vam peru kose...,sve je "priručno" namješteno, od opreme frizerske-jad i bijeda, Ulaganja u salon-tek toliko da liči na slon.., rade mama i kćer ( koliko sam uspjela pohvatati=, kćer uglavnom farba, izvlaći pramenove, mama šiša..)

Atmosfera i sam salon je koma, nemaš si ni gdje sjesti dok čekaš da se primi farba, pa te ostave na toj "stolici-fotelji" gdje si prao kosu., koja kako se ti malo pomakneš, tako ona zaškripi, a da ne govorim o neudobnosti..:rolleyes:

Žena me okej ošišala, pramenovi su farbani nekom bojom koja se isprala za tjedan dana..
Nisam neka picajzla, ne mora salon izgledati neznam kako vrhunski-al brate mili, bolje izgleda prostor gdje cure rade doma na crno, nego ovaj salon..,uglavnom nebih se tamo vratila...:kava:

ja sam tamo bila na farbanju i boja mi se isto isprala nakon 2 pranja. ne kuzim kakve to boje imaju. prostor mi nije smetao,ok mi je dok mi frizura ispadne dobro,ali ovo je bilo 0 bodova za farbanje. sto se tice sisanja i frizure - to sam bila zadovoljna

w.zlata
01.06.2012., 22:30
frizeraj vogue u dubravi:top:sitni pramenovi (ne žuti, baš kako sam rekla), precizno šišanje, točno na vrijeme, ne gnjavi pričanjem, nudi :kava:...rekla bih da bi se moglo ponoviti i po punoj cijeni( ovo je bilo 99? kn)- sve skupa dva i pol sata

tomy2010
02.06.2012., 09:27
Nakon tijedan dana ne odgovaranja na mail i telefon (ne shvaćam ćemu onda imaju telefon za info ako se nitko ne javlja), pisala sam i u državni inspektorat. udostojili su se vratiti novac.

bubica17-sb
02.06.2012., 19:42
Nakon tijedan dana ne odgovaranja na mail i telefon (ne shvaćam ćemu onda imaju telefon za info ako se nitko ne javlja), pisala sam i u državni inspektorat. udostojili su se vratiti novac.

Hej daj mi molim te mail od državnog inspektorata, ja sam isto popizdila slala 10 mailova i broz-u i petoj aveniji i od STOKE niti jedan odgovor! NIKAD VIŠE PETA AVENIJA!. Hoću novac nazad (5kupona 1000kn aaaaaa) ali hoću i da pate
:rofl:

Da im ukinu stranicu i još ih prekršajno prijave. LOPOVI!

Daisy28
02.06.2012., 20:11
Pa ukucaj u google drzavni inspektorat, tamo su ti sve informacije.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

tomy2010
03.06.2012., 09:39
Hej daj mi molim te mail od državnog inspektorata, ja sam isto popizdila slala 10 mailova i broz-u i petoj aveniji i od STOKE niti jedan odgovor! NIKAD VIŠE PETA AVENIJA!. Hoću novac nazad (5kupona 1000kn aaaaaa) ali hoću i da pate
:rofl:

Da im ukinu stranicu i još ih prekršajno prijave. LOPOVI!

ne šalješ mail nego pismo, a adresu potražiš na internetu, moraju ti odgovorit u,roku od 2 tjedna. Napiši sve kako su te prevarili (po mogućnosti pošalji i kopiju kupona), ja nisam, kasnije sam se sjetila. i SRETNO!!!

tanveer
03.06.2012., 09:51
ne šalješ mail nego pismo, a adresu potražiš na internetu, moraju ti odgovorit u,roku od 2 tjedna. Napiši sve kako su te prevarili (po mogućnosti pošalji i kopiju kupona), ja nisam, kasnije sam se sjetila. i SRETNO!!!

actually, reagiraju i na mail, samo treba napisati sve podatke, koga tužiš i zašto :)

...

angelina333
03.06.2012., 17:59
Do sada kupovala preko raznih portala, razne usluge...i sve zadovoljna!
Uhvati val - Autopraonici Gemella,
Grupni.hr - profesionalno šminkanje,
E-kupon - kolači, frizer na Kvatriću,
Kupi me - Foto knjiga, frizer
Ponuda dana, kebab
Megapopusti - tetovaža, autopraonica
...

...Osim jedne; Povoljno - Frizerski salon Nefertiti!
Naručili nas dvije u isto vrijeme da nas radi 1 frizerka, kao stići će...Šefica prilično nekulturna i lajava. Povoljno kaže da će vratit mi novce jer usluga nije iskorištena kao na svoju štetu - evo prošlo je 3 tjedna, uplate nema...

Black Molly
05.06.2012., 10:46
Do sad smo dragi i ja kupili puno tih kupona, jeli smo, putovali, zabavljali se, masirali se i svašta nešto...bez neugodnih iskustava.
Zadnja ponuda koju smo kupili je 3 karting vožnje u Karting Areni Zagreb i bilo je odlično :)

No, Studio IN na Horvačanskoj :eek:
Žao mi je što nisam prije našla ovaj topic jer sve što sam pročitala o geliranju noktiju, čekanju, gužvi, neurednosti...sve sam doživjela i vidim da nisam izolirani slučaj kad su imali "loš dan", gužvu ili što već...kad sam došla doma, rašpala sam nokte 2 sata da skinem taj gel koji je bio nanesen tako debelo da sam mislila da me ženska zeza kad je rekla da sam gotova :ne zna:

btw. čekala sam sat vremena iako sam se naručila 5 dana ranije...nitko mi se nije ispričao niti obratio tih sat vremena.

Kupila sam ponudu u AD dizajnu, no neću je iskoristiti zbog vaših komentara.

Zanima me, znate li kakav je kozmetički salon Kleopatra? Imam kupon, ali se još nisam naručila.

Daisy28
05.06.2012., 11:48
Ja sam bila u kozm studio Kleopatra na Vrbanima. Cura je bila ok, medjutim salon je ultra mali, a i nije mi se bas svidjalo sto nije bas uredan i sto svako malo netko upada, a i vrata su bila otvorenaod salona u 22h dok se meni parilo lice. Al ajd necu bit cangrizava :D sretno ti bilo :mig:

panna_ve
05.06.2012., 15:15
ja sam za broz trade kupila ukupno 8 kupona. da sam imala vise novaca na racunu, bila bih kupila jos! :facepalm:
jednu narudzbu (3 kupona) uredno sam primila. josip broz cinio mi se super likom!
sad u cetvrtak sam poslala novu narudzbu, i nista. danas sam ponovo pisala gospodinu brozu ali jos nema odgovora. zvala sam i petu aveniju i oni kazu da su mu poslali mail da mi se javi.
ne kuzim kako nemaju njegov broj mobitela.
ne znam sto da radim. :ne zna:
glupo mi je kontaktirati inspektorat bas iz tog razloga sto mi se covjek cinio normalan a jos gluplje mi je sjediti doma i cekati. i nikad docekati svojih 1000kn! :503:

sugababe156
05.06.2012., 20:53
Meni su vratili novce 31.5. Mislim da više neću tamo kupovati. Ne želim danima isčekivati isporuku jer oni nisu u stanju javiti da je otkazana. :rolleyes: Ispočetka su se i meni činili ok jer su odmah i pristojno odgovarali na mailove ali nakon nekoliko mjeseci čekanja, 2 otkazane isporuke (s tim da mi to nisu javili pa sam ih ta 2 dana čekala) i neodgovaranja na mail promijenih mišljenje. :rolleyes:

enedielle
05.06.2012., 23:55
imam jedno pitanje.
namjeravala sam se registrirati na ekupon.hr da kupim ovo (http://www.ekupon.hr/offers/49-kn-za-brazilsku-depilaciju-eernom-pastom--depilaciju-cijelih-nogu-voskom-uz-kupon) ili ovo (http://www.ekupon.hr/offers/Depilacija-cijelih-nogu-i-bikini-zone-okoladnim-voskom-). sad ne kužim baš taj njihov sistem. ili možda kužim pa mi je čudno malo zakaj odmah ne uračunaju sve. u svakom slučaju, molila bih nekoga tko ima iskustva s tim da mi odgovori, prvi put kupujem preko interneta općenito, a i čitala sam tu da su neki izvisili pa da ne bacim novac bezveze. :)
dakle, ja bih trebala platiti (mislila sam karticom preko neta, imam american pa mi je najjednostavnije) taj kupon koji košta x kuna, nekim čudom oni mi pošalju kupon (kojim čudom? :D) kojeg ja isprintam i pojavim se s tim gdje već moram, teta obavi svoj posao i ja platim onu cijenu koja piše? koliko to vremenski traje, od moje uplate do mogućnosti iskorištenja?
molim vas da mi čim prije odgovorite da iskoristim to dok sam još u zg-u :D hvala.

bug_lady
06.06.2012., 06:01
imam jedno pitanje.
namjeravala sam se registrirati na ekupon.hr da kupim ovo (http://www.ekupon.hr/offers/49-kn-za-brazilsku-depilaciju-eernom-pastom--depilaciju-cijelih-nogu-voskom-uz-kupon) ili ovo (http://www.ekupon.hr/offers/Depilacija-cijelih-nogu-i-bikini-zone-okoladnim-voskom-). sad ne kužim baš taj njihov sistem. ili možda kužim pa mi je čudno malo zakaj odmah ne uračunaju sve. u svakom slučaju, molila bih nekoga tko ima iskustva s tim da mi odgovori, prvi put kupujem preko interneta općenito, a i čitala sam tu da su neki izvisili pa da ne bacim novac bezveze. :)
dakle, ja bih trebala platiti (mislila sam karticom preko neta, imam american pa mi je najjednostavnije) taj kupon koji košta x kuna, nekim čudom oni mi pošalju kupon (kojim čudom? :D) kojeg ja isprintam i pojavim se s tim gdje već moram, teta obavi svoj posao i ja platim onu cijenu koja piše? koliko to vremenski traje, od moje uplate do mogućnosti iskorištenja?
molim vas da mi čim prije odgovorite da iskoristim to dok sam još u zg-u :D hvala.

u ovom slučaju plaćaš samo dio cijene, a ostatak platiš na licu mjesta.
no kako god, moraš se registrirati, ostaviti svoje podatke među kojima je i mail. kada platiš iznos neke ponude, kupon dobiješ ili na mail (pa ka copy-paste u word) ili ga vidiš na svom korisničkom profilu kad se ulogiraš na ekupi među ''moji kuponi'', isprintaš ga i doneseš u salon u dogovoreno vrijeme; i platiš još ostatak novaca.
kada uplatiš kupon ti odmah dođe i odmah možeš koristiti, dakle od uplate par minuta možeš nazvati salon.
bez brige, snaći ćeš se :mig:

tomy2010
06.06.2012., 12:01
Do sad smo dragi i ja kupili puno tih kupona, jeli smo, putovali, zabavljali se, masirali se i svašta nešto...bez neugodnih iskustava.
Zadnja ponuda koju smo kupili je 3 karting vožnje u Karting Areni Zagreb i bilo je odlično :)

No, Studio IN na Horvačanskoj :eek:
Žao mi je što nisam prije našla ovaj topic jer sve što sam pročitala o geliranju noktiju, čekanju, gužvi, neurednosti...sve sam doživjela i vidim da nisam izolirani slučaj kad su imali "loš dan", gužvu ili što već...kad sam došla doma, rašpala sam nokte 2 sata da skinem taj gel koji je bio nanesen tako debelo da sam mislila da me ženska zeza kad je rekla da sam gotova :ne zna:

btw. čekala sam sat vremena iako sam se naručila 5 dana ranije...nitko mi se nije ispričao niti obratio tih sat vremena.

Kupila sam ponudu u AD dizajnu, no neću je iskoristiti zbog vaših komentara.

Zanima me, znate li kakav je kozmetički salon Kleopatra? Imam kupon, ali se još nisam naručila.

ja sam također bila u Kleopatri, jedva sam ih uspijela naći. Dok mi se je parilo lice, stalno mi je kapala vruća voda po licu i nije bilo masaže kako su napisali. Nemoj doć prerano, jer nećeš imati gdje sjesti, jer nemaju čekaonicu.

Daisy28
06.06.2012., 12:08
ja sam također bila, jedva sam ih uspijela naći. Dok mi se je parilo lice, stalno mi je kapala vruća voda po licu i nije bilo masaže kako su napisali. Nemoj doć prerano, jer nećeš imati gdje sjesti, jer nemaju čekaonicu.

I ja sam ih jedva uspjela naci!! Skoro sam se okrenula i otisla doma! I onda skuzim da je neki pasaz, tj prolaz i u tom prolazu salon. A zivim u tom kvartu i jedva ga nasla. I da, nemaju cekaonicu, tj imaju ako to znaci imati jednu stolicu :rofl:

elena2
06.06.2012., 22:15
Još jedno pozitivno iskustvo preko povoljno.hr - sve pohvale za frizerski studio Charme Maria u Grahorovoj, Zg. Odlično šišaju, stručna i brza usluga, preporučujem :top:

kiss me
06.06.2012., 22:34
imam jedno pitanje.
namjeravala sam se registrirati na ekupon.hr da kupim ovo (http://www.ekupon.hr/offers/49-kn-za-brazilsku-depilaciju-eernom-pastom--depilaciju-cijelih-nogu-voskom-uz-kupon) ili ovo (http://www.ekupon.hr/offers/Depilacija-cijelih-nogu-i-bikini-zone-okoladnim-voskom-). sad ne kužim baš taj njihov sistem. ili možda kužim pa mi je čudno malo zakaj odmah ne uračunaju sve.

kakva je ovo glupost? :confused:
platiš kupon 15 kuna i onda još platiš depilaciju 34? pa onda depilacija košta 49kuna.. kakva je to zajebancija? :confused:
bože, svašta :rofl:

kukurice
06.06.2012., 22:57
-zumba i kruzni u Fitness centru Floor na Savici-zadovoljna, treneri super, ali prostor je cudan
-depilacija u nekom studiju za njegu tijela Bellus u Ulici Ljudevita Posavskog-nisam bila zadovoljna jer nisu pobrali sve, ali lijepo mjesto izgleda..
-šišanje u frizerskom salonu S&S u Horvaćanskoj-naručili nas milion u isto vrijeme, tako da sam tamo provela 2 sata..ali usluga oke, ništa posebno
-Gymnasium fitness studio, Av.Dubrovnik-zadovoljna,usluga oprema sve
-plesni studio Sara, zumba-katastrofa, nagurani u "ucionicu" bez ventilacije, ogledala icega, a ni izvedba mi nije bila nesto

Ovo zadnje sam uspjela i reklamirati. Kupovala preko Grupnjaka, Kolektive, Uhvati Val-za sada poslovanje ide dobro i zadovoljna sam :D

leonora_p
07.06.2012., 00:48
pozdrav svima!

da li je itko bio na bojanju kose u studiu IN u horvaćanskoj ovih dana i da je dobro prošlo...? :( utješite me jer prema prethodnim komentarima dođe mi da odustanem od bojanja... helllp

:confused:

nicole76
07.06.2012., 14:42
Fitness centar Adam i Eva u Veslačkoj - prezadovoljna svim programima, ovdje ću svakako nastaviti vježbati i nakon isteka kupona :mig:
Kozmetički salon Hera (u Trokutu ili Savskom Gaju) - kupila paket od 10 anticelulitnih tretmana, apsolutni užas!:rolleyes: Žene loše masiraju, imala sam takve masnice po nogama da su se i one u salonu prepale kad su me vidjele idući put :eek: A da ne velim da su na nekoliko dana jednostavno zatvorili salon bez da su javile klijenticama... dođeš tamo u dogovorenom terminu i poljubiš vrata :rolleyes: Nikad više!

bitchy-as-usual
07.06.2012., 16:44
nicole, inace te anticelulitne masaze zavrsavaju masnicama. znam da je stara bila na kavitaciji, i nekim slicnim sranjima i rekla je da uzasno boli i imala je masnice.

rekla je da vise ne bi ponavljala to iskustvo:D

nicole76
07.06.2012., 16:55
nicole, inace te anticelulitne masaze zavrsavaju masnicama. znam da je stara bila na kavitaciji, i nekim slicnim sranjima i rekla je da uzasno boli i imala je masnice.

rekla je da vise ne bi ponavljala to iskustvo:D
Ma išla sam ja masu puta na anticelulitne masaže, istina je da boli ko vrag no masnicu sam imala tu i tamo koju. To se ne bi smjelo događati, barem ne kao u Heri gdje su mi cijele noge bile plave i užasno bolne... :rolleyes:

angelina333
07.06.2012., 20:15
... Povoljno - Frizerski salon Nefertiti! Naručili nas dvije u isto vrijeme da nas radi 1 frizerka, kao stići će...Šefica prilično nekulturna i lajava. Povoljno kaže da će vratit mi novce jer usluga nije iskorištena kao na svoju štetu - evo prošlo je 3 tjedna, uplate nema...
...Moram reć, vratili novce, nakon mog ljutog maila, a isprika im je jaka; greška u računovodstvu - uplaćeno na krivi račun. Moš mislit!...

Jana88
08.06.2012., 18:45
Evo ekipica, da se pridružim podjeli informacija :-)
Uza sve portale, tu postoji još jedan; vjencanja.com! Specijaliziran je za usluge koje su povezane uz vjenčanja (mnoštvo usluga) i u imeniku usluga na tom portalu su po kategorijama poredane usluge i ponuđači. A na shop.vjencanja,com se nalaze kuponi sa najmanje 50% popusta za sve te usluge!! I odličan je izbor, ja probala jedan frizerski salon i jako sam zadovoljna. Oni imaju klauzulu o kvaliteti, a ako vas zeznu s kvalitetom, ocrnite ih na forumu, to im je najgora kazna :D E, da, i nije potrebno da se ženite da bi kupili kupon tamo, možete i ovako isprobati te popuste. Samo što sigurno nećete unajmljivati limuzinu za svaki dan :-) ali kozmetičari, frizeri, čak tetovaže kod Zeleta! To možete tam kupiti ;-)

crvena ptičica
09.06.2012., 22:15
Na portalu Povoljno.hr kupili smo kupon za Vinsku kuću Jana koji je uključivao noćenje, doručak i degustaciju vina za dvije osobe. Od toga smo na kraju dobili samo noćenje. Naime, doručak su nam donjeli polupečen (jaja sa šunkom) kojeg nismo mogli takvog jesti. Kad smo pitali za degustaciju vina vlasnik nas je samo podrugljivo pogledao i rekao da nećemo dobiti degustaciju jer noć prije nismo došli u njegov restoran na večeru! (a na večeru inače nismo ni stigli jer smo otišli na planinarenje i vratili se oko 21 sat, a kod njih se večera servira isključivo zaključno do 20 sati, a uostalom, nismo ni bili dužni večerati kod njih). Uglavnom, ne preporučam nikome vinsku kuću Jana. Osim što nismo dobili degustaciju vina koju smo platili, vlasnik je bio poprilično neljubazan, kao i konobarica.

jesicca
10.06.2012., 22:00
pitanjce..

jel ima tko kakvih iskustva s frizerskim salonom Thrix?

isto pitanje za frizerski salon Ekskluziv?

oba salona imaju ponudu na stranicama s grupnim popustima.., kako zadnji put nisam bila zadovoljna s frizerskim koji sam isto kupila preko stranicama s grupnim popustima.., zanima me vaša iskustva i šta znate o tim salonima?

hvala

elly
11.06.2012., 10:01
Na netu ne nalazim ništa, ali me zanima ima li tko iskustva sa kozmetičkim salonom Ebony na Ravnicama? Imaju sad ponudu depilacije, i dobro mi je što je blizu, ali me opet strah: nehigijene, nestručnosti.... Ikakvih iskustava?

nitko? :(

tomy2010
11.06.2012., 16:42

Ja sam ti na drugom kraju grada. Nisam bila tamo, kupi pa ćeš vidjeti, ako su ti dobri vratit ćeš se, a ako nisu zbogom

love_addict
12.06.2012., 15:44
Nefertiti - vlasnica salona jako jako simpatična žena,ali osoblje bezveze...osjećaš se ko da si na traci.samo još fali da viču "slijedeći!"
usluga ok,niš posebno...

bila tamo i užasno se razočarala... s obzirom na to da su se na stranici svojoj pohvalili svime i svačime očekivala sam kakvu takvu uslugu.. a dobila sam nikakvu. Bezobrazni su, neljubazni, čekala sam pola sata duže od dogovorenog termina, neka naučnica mi je prala kosu sa hladnom vodom, te me ona počela i fenirati (tj čupat kosu) al reko ajde, mala se uči pa neću ništa govoriti. Na ponudi je bilo rečeno ampula za jačanje kose i šišanje vrućim škarama. Dobila sam ampulu za rast kose?! (kakti), te me frizerka počela fenirat do kraja (al me i ona čupala do iznemoglosti) s obrazloženjem da imam jako puno kose, dugačka je i tanka pa drugačije ne ide... (čudno kak me do sada u nijednom salonu nisu tak čupali... ) ...

što se šišanja tiče, nije mi željela odrezat šiške iako sam ih trazila :rolleyes:
kad me pitala koliko kose da mi odreže, rekla sam 10 cm, na što me ona ošišala 3-4 cm s obrazloženjem da je njoj žao rezat moju dugu kosu :rolleyes:
nakon 2 tjedna imala sam više ispucalih vrhova nego prije šišanja!!!:mad:

NIKAD VIŠE!

love_addict
12.06.2012., 15:47
pozdrav svima!

da li je itko bio na bojanju kose u studiu IN u horvaćanskoj ovih dana i da je dobro prošlo...? :( utješite me jer prema prethodnim komentarima dođe mi da odustanem od bojanja... helllp

mene isto zanima... imaju dobru ponudu za 120 kn. http://svipopusti.hr/katana/Inoa-bojanje-kose-L-oreal-frizura-masaza-vlasista-i-maska-za-120-00-kn-umjesto-220-00-kn-Zagreb.html?utm_campaign=frontpage&utm_medium=main _offers&utm_content=list_item_1&apm;utm_source=title sa l'real inoa stvarima tretiraju kosu...

i jel netko bio u salonu IN BLUE? http://svipopusti.hr/kupiugrupi/Viseslojni-pramenovi-sisanje-i-fen-frizura-za-samo-125-kn-umjesto-400-kn-Ozivite-svoju-kosu-uz-pomoc-profesionalaca-u-salonu-In-Blue-Zagreb.html

sunčica
12.06.2012., 21:52
Pitanje za cure koje su bile nezadovoljne uslugom i koje su se obraćale Državnom inspektoratu: koja je procedura i ima li to uopće smisla? Reagiraju li oni, primjerice, na nezadovoljstvo uslugom ili u slučajevima kada usluga nije konzumirana jer uvjeti nisu bili zadovoljavajući (higijena, dugo čekanje, ne ispunjava se vrhunski tretman kakav je obećan u ponudi i sl. ..).

Inače, ja trenutno idem u Kseniju na radiofrekvenciju lica i super mi je :cerek:
Imam kontinuirano tretmane protiv celulita u više salona, zadovoljna sam tako tako .. U svakom slučaju usluga je bolja kada nisi s kuponom i to je gotovo pa pravilo, nažalost.

angelina333
13.06.2012., 10:21
usluga ok,niš posebno...

bila tamo i užasno se razočarala... s obzirom na to da su se na stranici svojoj pohvalili svime i svačime očekivala sam kakvu takvu uslugu.. a dobila sam nikakvu. Bezobrazni su, neljubazni, čekala sam pola sata duže od dogovorenog termina, neka naučnica mi je prala kosu sa hladnom vodom, te me ona počela i fenirati (tj čupat kosu) al reko ajde, mala se uči pa neću ništa govoriti. Na ponudi je bilo rečeno ampula za jačanje kose i šišanje vrućim škarama. Dobila sam ampulu za rast kose?! (kakti), te me frizerka počela fenirat do kraja (al me i ona čupala do iznemoglosti) s obrazloženjem da imam jako puno kose, dugačka je i tanka pa drugačije ne ide... (čudno kak me do sada u nijednom salonu nisu tak čupali... ) ...

što se šišanja tiče, nije mi željela odrezat šiške iako sam ih trazila :rolleyes:
kad me pitala koliko kose da mi odreže, rekla sam 10 cm, na što me ona ošišala 3-4 cm s obrazloženjem da je njoj žao rezat moju dugu kosu :rolleyes:
nakon 2 tjedna imala sam više ispucalih vrhova nego prije šišanja!!!:mad:

NIKAD VIŠE!

Frizerski salon Nefertiti!
Naručili nas dvije u isto vrijeme da nas radi 1 frizerka, kao stići će...Šefica prilično nekulturna i lajava.

...vidim ima nas dosta nezadovoljnih...mislim da komentari sve govore. meni je vlasnica skoro upropastila najvažniji dan u životu - vjenčanje! stvarno je neprofesionalna...

ina7777
13.06.2012., 10:53

ja sam bila na solariju, salon se cini ok, a sad ne znam kako rade npr nokte, depilacije...

leonora_p
13.06.2012., 15:43
[QUOTE=love_addict;39959879]mene isto zanima... imaju dobru ponudu za 120 kn. http://svipopusti.hr/katana/Inoa-bojanje-kose-L-oreal-frizura-masaza-vlasista-i-maska-za-120-00-kn-umjesto-220-00-kn-Zagreb.html?utm_campaign=frontpage&utm_medium=main _offers&utm_content=list_item_1&apm;utm_source=title sa l'real inoa stvarima tretiraju kosu...

evo upravo se vratila sa frizure, tj bojanja i zadovoljna sam. frizerke su mlade i ok. razmiju ono što želiš i zaista sam dobila što sam htjela..stavile su mi svjetliju nijansu kako smo se dogovorile i isfenirale su me kako sam htjela- ravno..
a ženi prije mene ,koja je cijelo vrijeme bila full mrzovoljna jer mislim da nije očekivala da će dobro ispast, je napravila tako dobre pramenove tako da je žena izašla nasmijana i rekla da inače je full kritična prema frizerima ali da joj je frizura ispala odlično..

love_addict
13.06.2012., 17:45
[QUOTE=love_addict;39959879]mene isto zanima... imaju dobru ponudu za 120 kn. http://svipopusti.hr/katana/Inoa-bojanje-kose-L-oreal-frizura-masaza-vlasista-i-maska-za-120-00-kn-umjesto-220-00-kn-Zagreb.html?utm_campaign=frontpage&utm_medium=main _offers&utm_content=list_item_1&apm;utm_source=title sa l'real inoa stvarima tretiraju kosu...

evo upravo se vratila sa frizure, tj bojanja i zadovoljna sam. frizerke su mlade i ok. razmiju ono što želiš i zaista sam dobila što sam htjela..stavile su mi svjetliju nijansu kako smo se dogovorile i isfenirale su me kako sam htjela- ravno..
a ženi prije mene ,koja je cijelo vrijeme bila full mrzovoljna jer mislim da nije očekivala da će dobro ispast, je napravila tako dobre pramenove tako da je žena izašla nasmijana i rekla da inače je full kritična prema frizerima ali da joj je frizura ispala odlično..

a kaj se mogu izabrat pramenovi umjesto farbanja?

ja bi htjela neku promjenu... vec 4 godine imam jedno te istu boju kose (tamno smeđu) koju odrzavam.. i istu duzinu... a neznam ni sama kaj da napravim... :ne zna::confused:

kakve su frizerke kaj se savjeta tice? jel se drze samo onog kaj ti velis il ti one vele svoje mišljenje?
i jel fakat koriste inoa proizvode? kakva je maska i masaza vlasista?

leonora_p
13.06.2012., 20:13
[QUOTE=leonora_p;39975797]

a kaj se mogu izabrat pramenovi umjesto farbanja?

ja bi htjela neku promjenu... vec 4 godine imam jedno te istu boju kose (tamno smeđu) koju odrzavam.. i istu duzinu... a neznam ni sama kaj da napravim... :ne zna::confused:

kakve su frizerke kaj se savjeta tice? jel se drze samo onog kaj ti velis il ti one vele svoje mišljenje?
i jel fakat koriste inoa proizvode? kakva je maska i masaza vlasista?

čini mi se da je ta gospođa imala otprije kupon baš za pramenove..jer je rekla da je dobila na poklon taj kupon..vjerovatno su imali i pramenove u ponudi nedavno, a ne znam može li se sada umjesto bojanja pramenovi..(možda da nazoveš? )

ja kad sam došla, dali su mi onu kao knjigu sa uzorcima tih inoa boja i odabrale smo skupa. daje frizerka savjet jer sam ja htjela jako plavu (imam smeđu), pa mi je ona rekla da će ispast žuto i da bolje ne radim to nego da uzmem neku malo tamniju nijansu. tako da mi je to savjetovala i dobro je ispalo. da znači koriste l'oreal proizvode i u salonu imaju dosta tih proizvoda.. a maska - mislim stave ti to, masku drže ne znam 10 min, a masaža ono dok ti pere kosu.. ok. ništa specijalno :)

samo salon je dosta malen i nije nešto ekskluzivan i ne znam kako će tebi biti sve to, ali meni je bilo ok i nije bila gužva niti sam čekala puno.

možda da ti isto staviš neku malo svijetliju nijansu..:)

treehill03
14.06.2012., 15:42
Nisam jako dugo uzimala te kupone jer sam se opekla skoro svaki puta sa frizerima. I sad mi vrag nije dao mira i opet sam uzela kupon za jedan kozmetički salon u koji tek trebam ići pa ga sad neću imenovati da me tamo ne spale ili slično. Uglavnom, preko jednog portala sam prije 15 dana netbankingom uplatila taj iznos. Kupona nema pa nema, ja zovem oni će meni na to da je bio blagdan pa da zato ne vide moju uplatu i da pričekam. O.k, čekam ja čekam, prošlo jos par dana, zovem ja a neka žena se javi i nema pojma o ničemu. Dogovorim se s njom da ću joj poslati potvrdu o plaćanju od banke. Stiže meni od nje mail da ću kupon moći koristiti za dva ili tri dana. Prošlo još tri dana, kupona nema ni u mailu ni kod rezerviranih kupovina na njihovoj stranici. Šaljem ja opet mail, i vele oni meni da nisam upisala ispravni poziv na broj i jadni su se ubili od traženja moje uplate!?!?! Mislim, pošaljem im znači tu potvrdu o izvršenoj transakciji na kojoj sve piše crno na bijelo, pa čak i taj poziv na broj i tek nakon mog petog maila oni to uoče?!??! Ljuta sam bila ko ris.
I eto, najednom se kupon stvorio u mom mailu u roku 5 minuta.
Ja rekoh, ajde super sad ću se ja naručiti. Zovem salon, nakon 50-tog zvona javi se neka cura i kaze mi da mi se nitko ne može javiti da me naruči jer imaju puno posla pa neka ostavim svoj broj telefona da će me nazvati natrag.
Čekam ja 5 sati, nitko se ne javlja pa sam nazvala ponovno. Objasnim u čemu je problem da su mi rekli da će nazvati ali ne i kada će nazvati i da mi kazu kad točno.
Tad sam shvatila po tonu glasa od te djelatnice u čemu je stvar. Ja u principu nisam niti smjela išta takvog pitati jer sam kuponaš. Uspjela sam se naručiti za 10 dana i sad molim boga da mi ne speku lice ili nešto slično.
Nikad više ništa neću uzimati, jer ovo je stvarno prenaporno.
Samo mi nije jasno što oni planiraju. Nakrcaju si ljudi s tim kuponima toliko da ih nitko ne bi mogao odraditi 5 godina, i još se osjećas ko da si gubav kad se naručuješ. :503:

treehill03
14.06.2012., 15:46
Inače dala bih sve pohvale portalu e-kupon. Kupovala sam preko njih neke proizvode, med i slično. Uvijek se kupon nadje u mom mailu dan nakon plaćanja netbankingom

love_addict
14.06.2012., 19:02
[QUOTE=love_addict;39977534]

čini mi se da je ta gospođa imala otprije kupon baš za pramenove..jer je rekla da je dobila na poklon taj kupon..vjerovatno su imali i pramenove u ponudi nedavno, a ne znam može li se sada umjesto bojanja pramenovi..(možda da nazoveš? )

ja kad sam došla, dali su mi onu kao knjigu sa uzorcima tih inoa boja i odabrale smo skupa. daje frizerka savjet jer sam ja htjela jako plavu (imam smeđu), pa mi je ona rekla da će ispast žuto i da bolje ne radim to nego da uzmem neku malo tamniju nijansu. tako da mi je to savjetovala i dobro je ispalo. da znači koriste l'oreal proizvode i u salonu imaju dosta tih proizvoda.. a maska - mislim stave ti to, masku drže ne znam 10 min, a masaža ono dok ti pere kosu.. ok. ništa specijalno :)

samo salon je dosta malen i nije nešto ekskluzivan i ne znam kako će tebi biti sve to, ali meni je bilo ok i nije bila gužva niti sam čekala puno.

možda da ti isto staviš neku malo svijetliju nijansu..:)

ma nisam ja picajlza kaj se tice izgleda salona, samo neka je uredno i nek cure dobro rade... jedino kaj ne volim ak se naglasi da rade s odredenim proizvodima, pa ispadne da u bocice od proizvodaca natoce najjeftiniji samopon i podvaljuju jadnim zenama koje ne kuze razliku.. razmisljam si stvarno da kupim taj kupon i odem napravit nesto s tom kosom...

elly
14.06.2012., 19:13
Nikad više ništa neću uzimati, jer ovo je stvarno prenaporno.
Samo mi nije jasno što oni planiraju. Nakrcaju si ljudi s tim kuponima toliko da ih nitko ne bi mogao odraditi 5 godina, i još se osjećas ko da si gubav kad se naručuješ. :503:

slažem se... u Hrvatskoj je, po običaju, totalno krivo shvaćena poanta grupnih kupovina. Na taj način su male djelatnosti trebale doći do tržišta, prezentirati se u najboljem svjetlu i na taj način si osigurati stalnu klijentelu. ali, neeeeee.... kod nas je to: daj poberi nešto para nabrzaka, onda sam ljut i nadrkan jer to moram odraditi a shvatim da je konačna računica puno posla a malo para za taj posao (zaboravljajući da im je to u biti prilika za najefikasniju reklamu), pokušavaju što brže i jednostavnije odraditi obaveze i umjesto pozitivne reklame, na kraju dobiju negativnu.

Ja se stvarno znam umoriti od našeg mentaliteta :tuzni: i :rigo:

da, a još mi je najbolji dio što na kraju ispada da se ja moram sramiti i pokoravati jer sam kupila kupon umjesto da oni budu presretni što sam im došla i pružila priliku da mi pokažu što znaju i tako omoguće cvjetanje svog posla.

Black Molly
15.06.2012., 10:19
Pohvaljujem Magic well Jarun :)

Frendica i ja idemo tamo skoro svaki dan i super je, cure su simpa i pristupačne, imamo i jednom tjedno zumbu i dvaput vježbe za kralježnicu, sve u cijeni. Cure se svakome posvete i individualno vam predlažu što je za vas najbolje, ovisno želite li smršaviti ili ne želite. Svaka pohvala! :top:

angelina333
15.06.2012., 16:44
...preko jednog portala sam prije 15 dana netbankingom uplatila taj iznos. Kupona nema pa nema...
...Zovem salon, nakon 50-tog zvona javi se neka cura i kaze mi da mi se nitko ne može javiti da me naruči jer imaju puno posla pa neka ostavim svoj broj telefona da će me nazvati natrag...
molim te podjeli s nama o kojem salonu i portalu se radi. već kad si ti morala naučiti, nažalost:(, na svom slučaju, pa bar da i nas druge ne zeznu na sličan način...

angelina333
15.06.2012., 16:54
25.5. sam predala fotografije za izradu Foto knjige XL. Rok isporuke je trebao bit ca 7 dana, ali još ništa :(
Neznam da li ima tko sa sličnom situacijom?
(Kupljeno preko KupiMe.hr - Print-express, Šestinski trg 5)
Slali su mi 2x mailom F.knjige na autorizaciju, s tim da su drugi put ispravljali svoje pogreške (pobrkali stranice, natpise, ma joj) i na taj način samo dobili na vremenu :mad:

treehill03
15.06.2012., 22:51
slažem se... u Hrvatskoj je, po običaju, totalno krivo shvaćena poanta grupnih kupovina. Na taj način su male djelatnosti trebale doći do tržišta, prezentirati se u najboljem svjetlu i na taj način si osigurati stalnu klijentelu. ali, neeeeee.... kod nas je to: daj poberi nešto para nabrzaka, onda sam ljut i nadrkan jer to moram odraditi a shvatim da je konačna računica puno posla a malo para za taj posao (zaboravljajući da im je to u biti prilika za najefikasniju reklamu), pokušavaju što brže i jednostavnije odraditi obaveze i umjesto pozitivne reklame, na kraju dobiju negativnu.

Ja se stvarno znam umoriti od našeg mentaliteta :tuzni: i :rigo:

da, a još mi je najbolji dio što na kraju ispada da se ja moram sramiti i pokoravati jer sam kupila kupon umjesto da oni budu presretni što sam im došla i pružila priliku da mi pokažu što znaju i tako omoguće cvjetanje svog posla.

Točno tako, ne kuže to u našoj Hrvatskoj. Tretiraju nas s tim kuponima kao stoku i onda se čude šta se nitko ne vraća. Oni su kao nama poklonili popust, pa mi moramo igrati po njihovim pravilima. Čak se i ti portali ponašaju prema kupcima nemarno. Ali činjenica je da ti ljudi ne bi davali takve popuste da imaju posla. A posla nemaju jer ništa ne valjaju. Čast izuzecima, ali to što sam ja doživjela ne mogu vjerovati.
Jedna frizerka kod koje se tu i tamo šišam rekla je da ona ne želi raditi na kupone jer navodno portalima moraju dati više od 70 % zarade od kupona pa da se ne želi mučiti s tim jer joj se ne isplati. Tako da gazde možda i žele da se promoviraju ali im djelatnici baš rade suprotno. A takvi smo mi Rvati

treehill03
15.06.2012., 22:56
molim te podjeli s nama o kojem salonu i portalu se radi. već kad si ti morala naučiti, nažalost:(, na svom slučaju, pa bar da i nas druge ne zeznu na sličan način...

Mislila sam da ništa ne pišem dok ne odem tamo, ali ajde bit ću fer :)
Portal je glasovita Ponuda dana :rigo:
Kozmetički salon je Che Che na Radničkoj cesti u Zagreb Toweru. Nisam još bila tako da ne mogu komentirati uslugu ali sve me strah šta će me zadesiti s obzirom na moje navaljivanje da me naruče i ne zavlače. Još sam se pametno naručila na cjelokupni tretman čišćenja lica sa aromamasažom. Čisto sumnjam da ću dobiti uopce tretman koji sam se naručila, koji usput traje 2 sata :rofl:
Javim dojmove kad sve završi. :)

bitchy-as-usual
15.06.2012., 23:26
Točno tako, ne kuže to u našoj Hrvatskoj. Tretiraju nas s tim kuponima kao stoku i onda se čude šta se nitko ne vraća. Oni su kao nama poklonili popust, pa mi moramo igrati po njihovim pravilima. Čak se i ti portali ponašaju prema kupcima nemarno. Ali činjenica je da ti ljudi ne bi davali takve popuste da imaju posla. A posla nemaju jer ništa ne valjaju. Čast izuzecima, ali to što sam ja doživjela ne mogu vjerovati.
Jedna frizerka kod koje se tu i tamo šišam rekla je da ona ne želi raditi na kupone jer navodno portalima moraju dati više od 70 % zarade od kupona pa da se ne želi mučiti s tim jer joj se ne isplati. Tako da gazde možda i žele da se promoviraju ali im djelatnici baš rade suprotno. A takvi smo mi Rvati

da, to isto je zenska iz jednog kozmetickog salona rekla mojoj staroj. oni bi naime trebali raditi besplatno da bi se izreklamirati, a pritom jos lovu daju tim stranicama.

meni uopce nije jasno kako te stranice opstaju?

nije li jednostavnije da recimo jedna pizzeria stavi oglas negdje na net, bilo gdje da recimo daje 2 pizze za 40 kn.

na taj nacin ce imati bar minimalnu zaradu, a opet i reklamu

LaTiTeA
16.06.2012., 08:04
nije li jednostavnije da recimo jedna pizzeria stavi oglas negdje na net, bilo gdje da recimo daje 2 pizze za 40 kn.

Mislim da nije buduci da te stranice imaju odredjeni psiholoski utjecaj na ljude. :D

A i neki redovito prate takve ponude pa prije da ce tu naletiti na reklamu nekog restorana nego negdje na netu. :D

Pocela sam proucavati te stranice... kupim tu i tamo nesto.
Za sada nemam negativnog iskustva. :)

A i sto se tice tih negativnih iskustava, mislim da je vise do restorana nego do kolektive, kupi me i ostalih. :ne zna:

Buffy
16.06.2012., 09:46
Evo ja preko ponude dana uzela ono punjenje bora sa hijaluronom. Prvo umrla od straha jer onak poliklinika i nije nešto uređena, sve kao tek uselili, priručno a nije baš mala stvar da ti nešto uštrcaju u lice. Ali, oduševljena sam i rezultatom isamim postupkom; pred menom otvarali originalni filer sa brojem išifrom, priprema, led kasnije sve vrhunski profesionalno. Prije dvije godine sam radila to isto u jednoj razvikanoj dermatologiji i moram vam reći, ni rezultati ni sam postupak nije bio ni približno profesionalan kao u ovoj stelli. Ja prezadovoljna.

treehill03
16.06.2012., 12:24
da, to isto je zenska iz jednog kozmetickog salona rekla mojoj staroj. oni bi naime trebali raditi besplatno da bi se izreklamirati, a pritom jos lovu daju tim stranicama.

meni uopce nije jasno kako te stranice opstaju?

na taj nacin ce imati bar minimalnu zaradu, a opet i reklamu

Mogli bi da žele na razne načine privući ljude, i ovo im ne bi bilo loše da su motivirani i da vlasnici te ljude adekvatno i plate za njihov rad. Još mogu i shvatiti te jadne ljude koji za nekog moraju crnčiti 24 sata da bi odradili sve te kupone, al kad te npr. vlasnica salona unakazi i izvrijedja, taj dio tek ne razumijem. Zar ne bi trebala dati sve od sebe da se vratim a ne da mi npr. na glavu stavi boju koju nisam tražila a onda tvrdi da to nije tako i od mene radi glupaču :confused: To je bilo u salonu Zak i Ines, o tome sam pisala u jednom postu.

treehill03
16.06.2012., 12:33
Sad sam se sjetila i svog iskustva sa kozmetičkim salonom Mexico Sun, bilo je to prije nekih godinu dana. Naručila sam se za pedikuru sa french geliranjem.
Djelatnica skroz simpa, previše brbljava za moj ukus ali ajde.
Usluga je bila napola, ostavila me masnih stopala da odem iz salona, s time da sam imala rimljanke i naravno da teoretski nisam sa nauljenim stopalima mogla to obuti, jer se sve kliže itd. Tražila sam ju nešto da se obrišem prije nego što se obujem, nakon čega je napravila grimasicu i bezvoljno se odvukla po papir.
O odradjenom frenchu nemam riječi. Katastrofa blago rečeno. Jedva vidljva bijela crtica povučena ravno. Jedino što mi je nahvalila stopala kako su njegovana, bla bla bla. :rofl:
Bez obzira na to ulizivanje, nikad više nisam tamo ušla.

angelina333
17.06.2012., 10:38
Kozmetički salon je Che Che na Radničkoj cesti u Zagreb Toweru. Nisam još bila tako da ne mogu komentirati uslugu ali sve me strah šta će me zadesiti s obzirom na moje navaljivanje da me naruče i ne zavlače. Još sam se pametno naručila na cjelokupni tretman čišćenja lica sa aromamasažom. Čisto sumnjam da ću dobiti uopce tretman koji sam se naručila, koji usput traje 2 sata :rofl:
ha možda i ispune obećano. za sad sam naletjela na svakakve, i dobre i loše. držim fige! :top:

Gravity55
17.06.2012., 13:14
Sve do sada kupovano preko ponudadana.hr
iskustva razlicita. i dobra i losa. losa uglavnom ako dobro ne provjeris o kakvoj se ponudi radi vec kupujes na temelju teksta iz naslova gdje sve djeluje bajno.

par savjeta
obavezno provjerit tko nudi usluge i koja je stvarna cijena tih usluga (googlat sto nudi konkurencija iz iste branse i sto nude druge stranice za grupnu kupovinu, zanemarit cjenik koji priloze ponudi jer mogu stavit bilo sto da prikazu kako je ponuda odlicna)
procitat sve detalje i stavit na papir koliko te to nakraju kosta
hladne glave razmotrit ponudu
provjerit o kakvoj se firmi radi

osobno sto sam dozivio sa ponudadana.hr je da sam njihovo putovanje u prag koje je bilo -xy% off naso na hotelbookers.com za istu cijenu (koja je tamo bila redovna i nije bila posebna ponuda)
istrazivajuci malo po tripadvisor.com sazno sam da je hotel los i da ljudi imaju losa iskustva, a da sve lijepe slike i krasne rijeci su pumpanje u prazno.
nakon takve analize, skuzis da je bolje otic u najblizu turisticku agenciju i uzet aranzman po "redovnoj" cijeni.

druga situacija. zovem zenu da pitam za termin i detalje za jednu od usluga i ona mi kaze, ako niste vec kupili dodite samo kod nas pozovite se na ponudu i dobit cete ju po istoj cijeni na licu mjesta.
to mozda nije uredu da se radi, jer aukcijske stranice rade reklamu firmi i reklamiraju njihove usluge za odredenu proviziju, no u kasnijem razgovoru saznam da aukcijske stranice imaju poprilicno ne fer uvjete i da prakticki kada das uslugu na akciju firma ima malo ili nista profita od toga. koliko je to 100% istina neznam jer nisam nikada bio u ulozi nuditelja usluga vec samo potrosaca.

Leptiricazg
17.06.2012., 17:49
Moja iskustva s kuponima:

Kozmetički salon Relax - jablanska - depilacija - depilirala me neka plava mlada cura, ne znam im, sve super za svaku pohvalu

Kozmetički salon - Noktići - u sklopu zgrade na horvaćanskoj gdje je pizzeria Basicera - KATASTROFA!
kupila sam kupon prošle godine (preko Kolektive mislim - nisam sda vieš sigzrna) u 5 mj . - za 99 kn je bila depilacija cijelin nogu i prepona + masaža + pedikura - i zovem ja salon, i kaže mi cura koja se javila (poslije sam skužila da je to vlasnica) da imaju samo jednu zaposlenu kozmetičarku,a prodali 150 kupona!!!! I naručim se ja za početak 8 mj. (taman prije ljetovanja) za sve to - u jednom danu depliacija + pedikura i za 2 dana masaža - i konačno dođe taj dan - uglavnom koma me zdepilirala imala sam podljeve, pedikuru mi nije napravila jer joj pedikera dala otkaz pa mogu zamjeniti za nešto drugo... masažu koju sam u 5 mj. rezervirala za 6.8. mi ne mogu odraditi jer su one spojile dane zbog blagdana - kao mogu to odraditi u 9 mj. bez obzira na kupon. U 9. mj. ih je nemoguće dobiti na mob., a kad ih konačno dobijem kaže mi bahato da je ponuda istekla, ja joj kažem da me ima zapisano i da je samam mi tako rekla, a ona meni (vlasnica) : " da koji bi ja Qurac htjel za 99 kuna, jel možda i silikone" (kraj citata)! Žalila sam se starnici na kojoj sam kupila i dobila kompletan povrat novca!
I sad vidim da opet imaju ponudu za depliaciju - HVALA - NIKAD VIŠE!

3. Studio Marcela - šc prečko - šišanje, farbanje, maska za kosu, feniranje - bila sam kod njih već 2 x i jako sam zadovoljna.

4. Studio Aurorra - na črnomercu preko puta bille - depilacija cijelih nogu i prepona zlatnim nitima - KATASTROFA - salon malen, ne baš čist, u jednoj sobici maloj 3 stola, cure ko na traci depliraju i masiraju ( i za to su prodali kupon), rasvjeta u toj sobici jadna tak da ne znam kako mi je dlake vidla, noge nisu ni tako loše, al prepone užas, i samo me do gačica zdepilirla, nije htjela dublje jer je pisalo klasična bikini - a nije , još ih mislim gazda - neki "čovječuljak" u cca 40 - tima, mislim da je vlasnik, požuruje i dere se na njih, a hoda u nekim zmazanim trapericama koje mu padaju i vidi mu se pol guzice. Dok sam čekala da dođem na red su dolazile cure se naručiti za solarij, skužila iz priče da su prodali isto na kupon, a ne javlaju se ne telefon, nego se treba osobno doći naručiti, i kaže on jednoj curi prvi termin slobodan za sunčanje 18.08. ( a kad sam ja bila bio je svibanj)...uglavnom vidim da je bilo puno nezadovoljnih kao i ja...i poslije s čujem s frendicom, ona je bila na tom solariju samo jednom i tražila odmah povrat novaca jer ti nema tko niti imaš s čim obrisat solarij, a isto je dugo čekala termin

sunčica
17.06.2012., 19:47
mislim da je najbolje odmah se buniti portalu (i eventualno tražiti povrat novca) jer je to jedini način da se i oni počnu ponašati normalnije i prestanu trćati za lovom - npr. nije logično da salon koji ima dvije djelatnice proda 150 kupona. To je i stranici loša reklama.

Ja sam bila nezadovoljna onim što sam kupila preko Crnog jajeta , kao i njihovom reakcijom na pritužbu i jednostavno sam ih blokirala za dalje. Ostale stranice su zasad ok

bitchy-as-usual
17.06.2012., 19:47
sto je bilo s crnim jajetom?

romantic_ass
17.06.2012., 20:33
Kad smo kod toga ja kupila kupon za farbanje sisanje feniranje Studio IN u bascieri - i prvi put otisla sve super Inoa boje bez amonijaka šišanje super..... kupim ja za 2mj opet kupon za isto to jer je na snizenju - zenska me uvjerava jesu jesu inoa boje (a ako ima amonijaka meni spali tjeme gori glava doslovno i hrpa rana se otvori) cim je pocela nanosit osjetim ja peckanje i vidim i po izgledu da nisu to te boje one bez obzira na boju kad su pomjesane su ljubičasto bijele onako, i boja NE PRIJANJA ZA KOZU samo za kosu i sve ono s cela se prstom makne doslovno bez ikakvih fleka..... kukavam ja 2-3-4-5 puta a ma peče me a ma peče me ona govori ma mozda si imala vec neke otvorene ranice..... i ajde sta cu sad, istrpim ja to nekako jedva docekala pranje i mlaz hladne vode na gorućoj glavi...... "ošišala" ona mene nafenirala ok, super izgleda frizura, ali ja zamazana sva u crveno boja se nije oprala s ušiju s vrata s čela..... dodjem ja doma i sutradan poslje pranja kad to nije bilo zamaskirano u feniranje i uvijanje ja pogledam ono vrhovi ispucani, poduplani, poluuuuuudila. em sto nikad nemam toliko ispucalih vrhova dakle spalila me boja totalno jer imam suhu kosu inače em tu škare nisu dotakle kosu uopće i to na onim glavnim djelovima koje sama vidim ispred lica jelte, ajde da mi je sfušerila negdje iza pa ne vidim ne nerviram se ali ovooooooo

uglavnom ne bi mi nikad vise na pamet palo otić ni platit pa ni tih 120kn jer duguju mi za pretpljenu bol na glavi 10x toliko

fuj fuj fuj fuj

bug_lady
18.06.2012., 05:48
....

ja sam imala dobra iskustva sa salonima samo kad me vlasnica uslužila. tako sam i otkrila 2 salona u koje i dalje odlazim.

Viva1
18.06.2012., 08:18

Uplatila sam kod njih kavitaciju, krećem ovaj tjedan, isto mi je trebalo dosta za dogovor, a žena s kojom sam na kraju dogovorila termine bila je poprilično nestrpljiva, da ne kažem neljubazna. Sad se samo mogu nadati najboljem.

Inače me fasciniraju ponude satova koje svako malo niču na tim stranicama s grupnim popustima i koji su kao ful sniženi - sat identičan ovom koji se danas prodaje na Kolektivi za "samo" 240 kn platila sam preko eBaya 25 kn s poštarinom. OK, moj nema garanciju, ali ipak...

elly
18.06.2012., 08:34
Evo ja preko ponude dana uzela ono punjenje bora sa hijaluronom. Prvo umrla od straha jer onak poliklinika i nije nešto uređena, sve kao tek uselili, priručno a nije baš mala stvar da ti nešto uštrcaju u lice. Ali, oduševljena sam i rezultatom isamim postupkom; pred menom otvarali originalni filer sa brojem išifrom, priprema, led kasnije sve vrhunski profesionalno. Prije dvije godine sam radila to isto u jednoj razvikanoj dermatologiji i moram vam reći, ni rezultati ni sam postupak nije bio ni približno profesionalan kao u ovoj stelli. Ja prezadovoljna.

Buffy, koja poliklinika?... ja bi isto hijaluron "punjenje" :D

elly
18.06.2012., 08:35
Inače me fasciniraju ponude satova koje svako malo niču na tim stranicama s grupnim popustima i koji su kao ful sniženi - sat identičan ovom koji se danas prodaje na Kolektivi za "samo" 240 kn platila sam preko eBaya 25 kn s poštarinom. OK, moj nema garanciju, ali ipak...

:rofl::lol: ovome se i ja stalno smijem jer imam "pun stan" satova (da imam uz svaki outfit) i opskrbila pol' familije, a satovi od 5 (da, da, dobro pročitali) do max 30kn. Rade k'o urice :D

angelina333
18.06.2012., 09:18
...druga situacija. zovem zenu da pitam za termin i detalje za jednu od usluga i ona mi kaze, ako niste vec kupili dodite samo kod nas pozovite se na ponudu i dobit cete ju po istoj cijeni na licu mjesta.
to mozda nije uredu da se radi, jer aukcijske stranice rade reklamu firmi i reklamiraju njihove usluge za odredenu proviziju, no u kasnijem razgovoru saznam da aukcijske stranice imaju poprilicno ne fer uvjete i da prakticki kada das uslugu na akciju firma ima malo ili nista profita od toga. koliko je to 100% istina neznam jer nisam nikada bio u ulozi nuditelja usluga vec samo potrosaca.
oooooooooo da! na takve sam situacije naletjela nekoliko puta :rolleyes:

Buffy
18.06.2012., 10:07
Buffy, koja poliklinika?... ja bi isto hijaluron "punjenje" :D

Stella medica, bila je u ponudi dana, mislim da je to sada isteklo.

bitchy-as-usual
18.06.2012., 20:52
sad je na kupi me žak leman :rofl: za 1300 i nesto kn:o

inace je kao dvije i nesto..

ne znam bas kolko je to "povoljno"

martin14
19.06.2012., 07:51
pitanjce..

jel ima tko kakvih iskustva s frizerskim salonom Thrix?

isto pitanje za frizerski salon Ekskluziv?

oba salona imaju ponudu na stranicama s grupnim popustima.., kako zadnji put nisam bila zadovoljna s frizerskim koji sam isto kupila preko stranicama s grupnim popustima.., zanima me vaša iskustva i šta znate o tim salonima?

hvala

ja imam odlično iskustvo sa Exkluzivom, bila sam kod šefice i prezadovoljna sam

bug_lady
19.06.2012., 08:21
danas na ponudi ručni satovi, za 115 kn (sniženo sa 230)....kineski. koji inače koštaju 3 dolara :rofl:

ryell
20.06.2012., 02:31
Nedavno je bila ekstrapovoljna ponuda za solarni punjac za iPhone. Snizeno, u pola cijene, mislim da je kostao oko 140-150 kuna. Identican na ebayu od 3.99 do 9.99 dolara :rofl:

zulejka
20.06.2012., 07:41
Nadam se da si ih prijavila katani.hr
Ovo što si opisala je strava i užas :eek:

Nakon ovog odustajem od njih.

taira
20.06.2012., 09:10
Tu i tamo kupim poneki bon ali rok iskoristivosti je uglavnom prekratak.. to se posebno odnosi na ponudu putovanja ,, :ne zna:

zimaaa
20.06.2012., 13:38
Ja sam zadovoljna sa kuponline, potrebno je samo isprintati kupon sa popustom ili još bolje dofurati kod na mobitelu i dobiješ određeni popust direktno kod usluge. Jednostavno i bezbolno:)

tomy2010
21.06.2012., 05:54
Ja sam zadovoljna sa kuponline, potrebno je samo isprintati kupon sa popustom ili još bolje dofurati kod na mobitelu i dobiješ određeni popust direktno kod usluge. Jednostavno i bezbolno:)

i meni je on super

New Day
21.06.2012., 15:27
Ja bih vas upozorila na salon Kleopatra u Rijeci. Mislim da na goroj depilaciji nisam bila u životu. Žena koje mi je radila samo je gledala na sat, da što prije završi, uopće joj nije bilo važno KAKO radi posao, inače jako loš pristup, onako gleda "ispod oka", imaš osjećaj da joj ideš na živce i da jedva čekaš da odeš.
na sve to, ajde da je barem ta depilacija bila dobra, ali nije, jer je u takvoj brzini to jednostavno nemoguće. Bila sam naručena u 13h a u 13:15 sam bila vani (bikini + cijele noge + presvlačenje)
Da ne govorim o tome da je u toj želji da bude jako brza i jako gruba.
Sve i svemu, iskustvo za zaborav!

E da, za svaku pohvalu - planinarski dom Petehovec u Delnicama :top:
wellness u hotelu Aristos u Zagrebu
eko selo Gradunje - odlična hrana!
restoran Moja Kuhinja u zagrebu - isto super!

(uglavnom preko Kolektive i kupime.hr)

e da, studio Relax Zagreb - cura i nije tako loša, ok depilira, ali je salon dosta prljav. meni je to totalni turn off!

Leptiricazg
24.06.2012., 13:47
Ima li netko iskustva sa kozmetičkim salonom SB - u Novoj importane galeriji u španskom?
Imaju kupon za pedikuru i manikuru.

goyte
24.06.2012., 19:53
eee,cure neznam sto da radim,mislim da su me jako dobro ogulili,
Ovako klikala netom i na prilici dana vidjela ponudu koja mi se svidjela.To je bila nekakva parafinska kupka,geliranje,manikura i pedikura.i nebitno dalje.
kostalo je 125 kn,pa reko ovo je super,nista odma ja kupila i uplatila i narucila sam se neki dan to je tocnije trebao biti cetvrtak.ali iznenada mi dolazi poziv od zene koja je tamo valjda sefica i pita me dali mogu doci prije (u utorak)
ja reko dobro,i tako dosao i utorak,i krenem ja to je bio salon "anna" na cvijetnoj cesti 13.
posto mi je kasnio bus desetak minuta nazovem i kazem joj da cu kasniti,na sto je ona rekla nema problema.
ja sam kasnila 20 min.i dosla i pita ona mene:"sto cemo prvo noge ili ruke?
pa ajde,mislim si ajmo prvo ruke tak da ih gledam dok sam na pedikuri.
i sad mi sjele,prvo me je pitala kolko imam godina,a kad sam rekla da mi je 20,ona se odma pocela hvaliti da je u mojim godinama imala dva salona,pocela se hvaliti na sva zvona ( sto mi ide jako nazivce,samo se prezentirala kako je ona super i sta ja znam)
da ja predem na stvar,nalakirala mi je nokte na rukama sa dva sloja laka.i sad ja nju pitam dal ta parafinska ide na ruke;pa ide ali sad sam ti ih vec nalakirala....
ja se ustala sa stolice i cekam da me uputi di da sjednem za pedikuru,a kad ono ona meni vice:to je to.
pitam a pedikura i sve ostalo,onda mi je pocela govorit kak nema vremena da sam ja kasnila,i da sam ja kriva to sto ona to nestigne napravit!!!
oke a kad onda da dodem na pedikuru,ona kaze mozes kad hoces ali trebas nadoplatiti,
ja sam vec platila to
da ali ti si meni kasnila
i nista TAKO SAM JA KRENULA DOMA SA DVA SLOJA LAKA NA RUKAMA ZA 125 KUNA,
ja sam bila kod nje 15 minuta ako i toliko,a da nepricam koliko sam puta refleksno izmakla ruku jer me bolilo (gurala mi je kozicu na noktima tako jako)
sad me zanima kome da se obratim,sta da radim.
ja sam si mogla sama nalakirat nokte na rukama,a ona mi je uzela 125 kuna,kome da se zalim sta da radim,nisam pametna??

bitchy-as-usual
24.06.2012., 20:11
žali se na ponudi dana i zaprijeti se da ces sve stavit u novine. najcesce pali

New Day
24.06.2012., 20:13
Žali se ponudi dana i napisi im sve to. Kao sto je bitch rekla.

New Day
24.06.2012., 20:15
A vjeruj mi, već sto si to ovdje napisala, to je već anti reklama. Ja sam bome zapamtila i taj me tvoj salon neće sigurno nikada vidjeti. Vjerujem da nisam jedina..

goyte
24.06.2012., 20:18
poslala sam mail jos neki dan ali mi nista neodgovaraju,
i sta mislite da cu dobit povrat novca,cisto sumnjam :mad:

goyte
24.06.2012., 20:19
pa ja sam ionako bila u potrazi za salonom u koji bi stalno isla,i bila sva sretna kad sam dolazila,a otisla gotovo u suzama :504:

bitchy-as-usual
24.06.2012., 20:58
goyte, uvijek se mozes zaliti i udruzi za zastitu potrosaca. poslati inspekciju i svasta nesto

LaTiTeA
25.06.2012., 00:56
Da, ali na tim stranicama je uvijek izricito naglaseno da ako se korisnik ne pojavi u dogovoreno vrijeme, da se smatra da je kupon iskoristen... sta ne? :ne zna:

nicole76
25.06.2012., 09:57
A vjeruj mi, već sto si to ovdje napisala, to je već anti reklama. Ja sam bome zapamtila i taj me tvoj salon neće sigurno nikada vidjeti. Vjerujem da nisam jedina..
Uopće mi nije jasno da se ikakav pružatelj usluge sada u doba interneta može ovako ponašati :eek: Mislim, dobar glas daleko se čuje, a loš još dalje :D Zadovoljan klijent je najbolja preporuka, ali izgleda da naši to ne kuže, svi bi se htjeli obogatiti preko noći, iskoristiti priliku i pobrati pare na brzinu... ali ne ide to tako. Hvala internetu :s

bitchy-as-usual
25.06.2012., 10:32
ja bih htjela kupiti neki kupon za manikuru i pedikuru. moze i samo pedikura jer mi je trenutno najvaznija.

no, uzasno sam skepticna prema svim tim salonima i nikako da se odvazim

ako netko ima preporuku, nek javi

angelina333
25.06.2012., 10:55
poslala sam mail jos neki dan ali mi nista neodgovaraju,
i sta mislite da cu dobit povrat novca,cisto sumnjam :mad:
...meni je povoljno refondiralo novce za neizvršenu uslugu frizerskog salona...pisala sam na predhodnim stranicama...

tomy2010
25.06.2012., 15:13
ja bih htjela kupiti neki kupon za manikuru i pedikuru. moze i samo pedikura jer mi je trenutno najvaznija.

Ja sam bila u 3 salona za pedikuru (imam problema s uraslim noktima, pa me je zanimalo rješenje). U svim sam bila zadovoljna s uslugom, al moj problem je i dalje ostao nedorečen, jer su mi rekli u 2 salona da moram pustiti da izraste nokat, a u 1 mi je žena rekla da se mora rezati. Najviše mi se je svidio Nok-at na Trešnjevci, tamo ću doć ponovo.

New Day
25.06.2012., 17:38

Wellness u hotelu Aristos. Meni je radila cura koja se zove Olja, bila sam super zadovoljna. Imali su dobre ponude preko kolektive.

bitchy-as-usual
25.06.2012., 17:44
new day, bas cu pratiti hoce li biti neke ponude. aristos mi je relativno blizu pa mi je isplativo otici do tamo. jel to u sklopu hotela?

znas li mozda kakve su inace cijene?

goyte
25.06.2012., 17:45
Da, ali na tim stranicama je uvijek izricito naglaseno da ako se korisnik ne pojavi u dogovoreno vrijeme, da se smatra da je kupon iskoristen... sta ne? :ne zna:

da,ali ja sam ju zvala i prije da kazem da mi bus kasni,i rekla je da nema problema,a nakraju je jako problematicno...

dobar je salon u savskom gaju,zove se judita,zena koja radi na pedikurama radi jako dugo i jako dobro bila sam,i primila me van radnog vremena jer nisam mogla prije,bila je jako ljubazna i strucna,nije joj se nigdje zurilo nikad,kak inace po salonima rade nabrzaka,a tek sefica sanja za depilaciju....
zena je zakon,ja sam kod nje bila dugi niz godina na depilaciji,razlog zasto vise neidem,nemam novceka,da imam viska svaki mjesec bi bila kod njih super su!!! i nisu skupi!!! :top:

bitchy-as-usual
25.06.2012., 17:49
ima li koji salon u novom zagrebu?

ja sam bila u travnom u zrcalu na manikuru i pedikuri. doduse ne preko grupnih kupovina i nije mi se svidjelo. naime, zenska mi je lose nalakirla nokte. ja hocu da mi je nokat cijeli nalakiran, a ne da mi sa strane bude bijelo tj. da se vidi nokat :rigo:

nekako nisam bila zadovoljna nakon svega

treehill03
25.06.2012., 17:52
eee,cure neznam sto da radim,mislim da su me jako dobro ogulili,
Ovako klikala netom i na prilici dana vidjela ponudu koja mi se svidjela.To je bila nekakva parafinska kupka,geliranje,manikura i pedikura.i nebitno dalje.
kostalo je 125 kn,pa reko ovo je super,nista odma ja kupila i uplatila i narucila sam se neki dan to je tocnije trebao biti cetvrtak.ali iznenada mi dolazi poziv od zene koja je tamo valjda sefica i pita me dali mogu doci prije (u utorak)
ja reko dobro,i tako dosao i utorak,i krenem ja to je bio salon "anna" na cvijetnoj cesti 13.
posto mi je kasnio bus desetak minuta nazovem i kazem joj da cu kasniti,na sto je ona rekla nema problema.
ja sam kasnila 20 min.i dosla i pita ona mene:"sto cemo prvo noge ili ruke?
pa ajde,mislim si ajmo prvo ruke tak da ih gledam dok sam na pedikuri.
i sad mi sjele,prvo me je pitala kolko imam godina,a kad sam rekla da mi je 20,ona se odma pocela hvaliti da je u mojim godinama imala dva salona,pocela se hvaliti na sva zvona ( sto mi ide jako nazivce,samo se prezentirala kako je ona super i sta ja znam)
da ja predem na stvar,nalakirala mi je nokte na rukama sa dva sloja laka.i sad ja nju pitam dal ta parafinska ide na ruke;pa ide ali sad sam ti ih vec nalakirala....
ja se ustala sa stolice i cekam da me uputi di da sjednem za pedikuru,a kad ono ona meni vice:to je to.
pitam a pedikura i sve ostalo,onda mi je pocela govorit kak nema vremena da sam ja kasnila,i da sam ja kriva to sto ona to nestigne napravit!!!
oke a kad onda da dodem na pedikuru,ona kaze mozes kad hoces ali trebas nadoplatiti,
ja sam vec platila to
da ali ti si meni kasnila
i nista TAKO SAM JA KRENULA DOMA SA DVA SLOJA LAKA NA RUKAMA ZA 125 KUNA,
ja sam bila kod nje 15 minuta ako i toliko,a da nepricam koliko sam puta refleksno izmakla ruku jer me bolilo (gurala mi je kozicu na noktima tako jako)
sad me zanima kome da se obratim,sta da radim.
ja sam si mogla sama nalakirat nokte na rukama,a ona mi je uzela 125 kuna,kome da se zalim sta da radim,nisam pametna??

Skuzila je koza da si mlada i da će te se lako riješiti. Nemoj odustati, šalji im mailove dok god ne odgovore i ne refundiraju ti ili dio novca ili ostatak usluge koji ti duguje. Moj savjet ti je da ih zoveš ako ne dobiješ odgovor od njih, jer ta ponuda dana je katastrofa, nedavno sam imala negativno iskustvo s njima. Nemoj odustati dok god ti to ne riješe.

goyte
25.06.2012., 18:14
ima li koji salon u novom zagrebu?

ja sam bila u travnom u zrcalu na manikuru i pedikuri. doduse ne preko grupnih kupovina i nije mi se svidjelo. naime, zenska mi je lose nalakirla nokte. ja hocu da mi je nokat cijeli nalakiran, a ne da mi sa strane bude bijelo tj. da se vidi nokat :rigo:

nekako nisam bila zadovoljna nakon svega

napisala sam gore,odi i neces pozalit dajem rijec :mig:

"
dobar je salon u savskom gaju,zove se judita,zena koja radi na pedikurama radi jako dugo i jako dobro bila sam,i primila me van radnog vremena jer nisam mogla prije,bila je jako ljubazna i strucna,nije joj se nigdje zurilo nikad,kak inace po salonima rade nabrzaka,a tek sefica sanja za depilaciju....
zena je zakon,ja sam kod nje bila dugi niz godina na depilaciji,razlog zasto vise neidem,nemam novceka,da imam viska svaki mjesec bi bila kod njih super su!!! i nisu skupi!!! ""

Skuzila je koza da si mlada i da će te se lako riješiti. Nemoj odustati, šalji im mailove dok god ne odgovore i ne refundiraju ti ili dio novca ili ostatak usluge koji ti duguje. Moj savjet ti je da ih zoveš ako ne dobiješ odgovor od njih, jer ta ponuda dana je katastrofa, nedavno sam imala negativno iskustvo s njima. Nemoj odustati dok god ti to ne riješe.

ma sad samo cekam da mi odgovore,nadam se da cu barem dobit povrat novca...

bitchy-as-usual
25.06.2012., 18:15
ma da ali savski gaj bas i nije novi zg:D

goyte
25.06.2012., 18:16
ma da ali savski gaj bas i nije novi zg:D
a sto je?

bitchy-as-usual
25.06.2012., 18:17
pa siget, sopot, središće, travno, sloboština, dugave....

goyte
25.06.2012., 18:24
pa siget, sopot, središće, travno, sloboština, dugave....

pa i trnsko,remetinec,botinec sveta klara,savski gaj, laniste i to je novi zagreb.al ti valjda zelis blize tamo zaprudu...

bitchy-as-usual
25.06.2012., 18:34
Ma meni nekako sve iza sigeta nije novi zg

Pogotovo klara:o
Da ja bi neki salon na drugu stranu posto sam ja na strani buzina:D

New Day
25.06.2012., 21:07
new day, bas cu pratiti hoce li biti neke ponude. aristos mi je relativno blizu pa mi je isplativo otici do tamo. jel to u sklopu hotela?

znas li mozda kakve su inace cijene?

Nažalost ne :( ja sam uvijek pratila kolektivu, i uzimala sve sto su oni imali. Ta ista cura, Olja, fantastično masira i odlično radi čišćenje lica. Imaju i jednu curu koja odlično radi egipatsku (mislim da se zove Tamara). Jako su drage, susretljive, i sve je jako čisto i uredno, imaš garderobu gdje se presvuces, dobiješ papučice i ogrtac...
Osjećala sam se jako važnom iako sam došla preko kolektive, uopće nisam osjećala da sam im manje vrijedna.

tomy2010
26.06.2012., 06:08
Pogledaj na www.svejetu.hr,pod opcijom nokti, pa možda nađeš nekog pedikera, tako sam i ja našla pedikuru i sve ostalo.

Na kolektivi ima posude za čuvanje hrane, piše da hrana ostane sviježa 10 dama. Ja imama isti takav luk, i posuši se u njemu isto kao da stoji vani. To je bačen novac

tomy2010
26.06.2012., 09:54
Cure,
koje ste kupile na Petoj aveniji kupone za špeceraj i ostalo kod Broz Trade doo, ako niste zadovoljni uslugom pošaljite dokaz da ste uplatili novac u Državni inspektorat Krapina. Broz ima 3 tvrtke registrirane.

twistedLollipop
26.06.2012., 10:02
pozdrav. nasla sam na grupnjaku ponudu za anticelulitne tretmane u Studio Donna u Gronjem Stupniku

Zanima me da li netko ima iskustva s njima? Malo sam gledala njihov web pa mi je malo sumnjivo jer nije baš najmoderniji ali opet možda se varam :ne zna:

hvala.

treehill03
26.06.2012., 11:35
ma sad samo cekam da mi odgovore,nadam se da cu barem dobit povrat novca...
:confused:[/QUOTE]

Koliko dugo već čekaš odgovor? Mislim da trebaš jako navaljivati. Ako ti se nisu javili kroz dan-dva ni ne budu. Meni se sve riješilo tek nakon petog maila i poziva. Budi oštra ako te budu zavlačili jer ako skuže da si sva zbunjena tek ti se onda ništa ne bude riješilo. Ako ni to ne bude išlo prijavi ih.

Buffy
26.06.2012., 17:26
pozdrav. nasla sam na grupnjaku ponudu za anticelulitne tretmane u Studio Donna u Gronjem Stupniku

Zanima me da li netko ima iskustva s njima? Malo sam gledala njihov web pa mi je malo sumnjivo jer nije baš najmoderniji ali opet možda se varam :ne zna:

hvala.

Bila na nekom body formeru i onom power plates u kombinaciji. Nije loše ali dosta stari aparati, sve tri klijentice u jednoj prostoriji bez paravana, djeca od vlasnice ulaze i tamo gledaju tv, cure ljubazne ali ja se nisam ugodno osjećala.

sunčica
26.06.2012., 17:35
djeca od vlasnice ulaze i tamo gledaju tv.

:lol: :lol: :lol:

e svašta sam i čula i doživjela, ali ovako nešto još nisam čula :rofl:

treehill03
26.06.2012., 18:04

Evo samo da vam javim dojmove o salonu che che. Nakon svega sam ostala jako jako ugodno iznenadjena. Cure su totalno ugodne, cijelo vrijeme su mi se ispričavale što ću malo morati čekati (nije bilo strasno, nekih 15-ak minuta).
Tretman koji sam odabrala -njega lica sa aromamasažom decleor- traje 90 minuta i toliko sam točno i bila unutra. Žena koja mi je radila tretman je jako ugodna, nenametljiva tako da sam se super opustila i skoro zaspala :D
Mislim da cu se vratiti tamo, jer izgleda da su onda kad sam se htjela naručiti imali stvarno loš dan a mene je izivcirala ponuda dana koja me zavlačila s kuponom.
Isto tako sam doznala od njih tamo da ne mogu naći moj kupon jer im ponuda dana nije to proslijedila. Tako da mislim da i oni imaju s njima problema.
Uglavnom, preporučam ih za njegu lica jer sam to sad probala a planiram i na masažu uskoro

Buffy
26.06.2012., 18:54
:lol: :lol: :lol:

e svašta sam i čula i doživjela, ali ovako nešto još nisam čula :rofl:

A gle, mali je došao iz škole i trebao pomoć oko zadaće pa je malo pričekao uz tv. Meni je bilo koma, ja samo u gaćama i foliji a svi kao da je to normalno pa reko ajde to sam samo ja preosjetljiva. Još sam se čudnije osjećala u salonu mislim da je Goga na Ferenčici. Tamo je tako smrdilo po kanalizaciji i bilo prljavo da nisam mogla jesti par sati prije niti poslije tretmana. Imala sam neke termo kapsule za mršavljenje i power plates ali mislim da sam tih par kila smršavila od gađenja.

twistedLollipop
27.06.2012., 08:44
A gle, mali je došao iz škole i trebao pomoć oko zadaće pa je malo pričekao uz tv. Meni je bilo koma, ja samo u gaćama i foliji a svi kao da je to normalno pa reko ajde to sam samo ja preosjetljiva. Još sam se čudnije osjećala u salonu mislim da je Goga na Ferenčici. Tamo je tako smrdilo po kanalizaciji i bilo prljavo da nisam mogla jesti par sati prije niti poslije tretmana. Imala sam neke termo kapsule za mršavljenje i power plates ali mislim da sam tih par kila smršavila od gađenja.

hahahahahaha hvala na info za Donnu, I think I'll pass :D

New Day
27.06.2012., 10:39
Moram prijaviti totalnu, ali totalnu neprofesionalnost škole Ivora (Rijeka). Užas!!! Užas!!!!
Uzela sam ponudu preko Kolektive - Cambridge full business diploma. Išla na svoju inicijativu na razgovor. Tijekom istoga, lik me nije prestajao nagovarati da uzmem još neki tečaj preko Ivore, kao da mi Cambridge bude lakši. Ne moram ni reći koliko je bio naporan i dosadan... Tijekom tog razgovora, o samom Cambridgeu, za što sam i došla, nisam gotovo ništa saznala. Da bi mi obećao, ipak, da će sazvati sastanak i svima podijeliti skripte (iako je 50x naglasio kako to nije njihova obveza, kako to ne bi smjeli, ali eto, oni su dobri, divni i krasni i oni će to učiniti) i linkove gdje možemo naći sve info. To je bilo prije točno 2 mjeseca. Sastanak do danas nije sazvan, samo se udostojio javiti da me opet upila s tim njihovim tečajevima, za što sam mu lijepo rekla da neću jer su preskupi.
Prošlo je već 2 mjeseca od isteka ponude, i još uvijek nisu poslali NITI jedan LINK, a kamoli skriptu, sastanak nije sazvan (odnosno, možda i je s onima koji su uzeli dodatni tečaj, ali meni nije javljeno).
Pa sam opet poslala mail da ih zamolim da mi makar pošalje linkove, jer moram što ranije krenuti s učenjem da što ranije sve riješim, i on mi se javi, uzme mi brojeve kupona i opet - NIŠTA!
A svaki dan prođem Korzom i vidim ga na kavi

Ma užas!!! A lijepo su mi rekli da je Ivora užas i da su totalno neprofesionalni, ali ja nisam vjerovala! Kako su oni dobili Cambridge licencu????!

treehill03
27.06.2012., 10:53
Moram prijaviti totalnu, ali totalnu neprofesionalnost škole Ivora (Rijeka). Užas!!! Užas!!!!
Uzela sam ponudu preko Kolektive - Cambridge full business diploma. Išla na svoju inicijativu na razgovor. Tijekom istoga, lik me nije prestajao nagovarati da uzmem još neki tečaj preko Ivore, kao da mi Cambridge bude lakši. Ne moram ni reći koliko je bio naporan i dosadan... Tijekom tog razgovora, o samom Cambridgeu, za što sam i došla, nisam gotovo ništa saznala. Da bi mi obećao, ipak, da će sazvati sastanak i svima podijeliti skripte (iako je 50x naglasio kako to nije njihova obveza, kako to ne bi smjeli, ali eto, oni su dobri, divni i krasni i oni će to učiniti) i linkove gdje možemo naći sve info. To je bilo prije točno 2 mjeseca. Sastanak do danas nije sazvan, samo se udostojio javiti da me opet upila s tim njihovim tečajevima, za što sam mu lijepo rekla da neću jer su preskupi.
Prošlo je već 2 mjeseca od isteka ponude, i još uvijek nisu poslali NITI jedan LINK, a kamoli skriptu, sastanak nije sazvan (odnosno, možda i je s onima koji su uzeli dodatni tečaj, ali meni nije javljeno).
Pa sam opet poslala mail da ih zamolim da mi makar pošalje linkove, jer moram što ranije krenuti s učenjem da što ranije sve riješim, i on mi se javi, uzme mi brojeve kupona i opet - NIŠTA!
A svaki dan prođem Korzom i vidim ga na kavi

Ma užas!!! A lijepo su mi rekli da je Ivora užas i da su totalno neprofesionalni, ali ja nisam vjerovala! Kako su oni dobili Cambridge licencu????!

Čula sam od jedne svoje frendice koja je išla ne normalan tečaj bez ikakvih popusta da su katastrofa. Tečaj je prvo kasnio, pa su ih zavlačili jer su čekali da se grupa popuni, a na kraju ih je bilo samo 4. Sve sto im je bilo obećano da će dobiti nisu dobili. Tečaj koji je trebao trajati 3 mjeseca odužio se na 6 mj. Jako su neprofesionalni i sve to kako se prezentiraju je samo dobar marketing. Ništa drugo. A da ne pričam o tome da ništa nije naučila jer im je predavač bio osoba nesposobna za taj posao.

Možda da probaš riješiti situaciju radije sa kolektivom, jer Ivora sigurno čeka da im se popuni grupa a to bi moglo potrajati. :ne zna:

Viva1
27.06.2012., 11:03
Evo samo da vam javim dojmove o salonu che che. Nakon svega sam ostala jako jako ugodno iznenadjena. Cure su totalno ugodne, cijelo vrijeme su mi se ispričavale što ću malo morati čekati (nije bilo strasno, nekih 15-ak minuta).
Tretman koji sam odabrala -njega lica sa aromamasažom decleor- traje 90 minuta i toliko sam točno i bila unutra. Žena koja mi je radila tretman je jako ugodna, nenametljiva tako da sam se super opustila i skoro zaspala :D
Mislim da cu se vratiti tamo, jer izgleda da su onda kad sam se htjela naručiti imali stvarno loš dan a mene je izivcirala ponuda dana koja me zavlačila s kuponom.
Isto tako sam doznala od njih tamo da ne mogu naći moj kupon jer im ponuda dana nije to proslijedila. Tako da mislim da i oni imaju s njima problema.
Uglavnom, preporučam ih za njegu lica jer sam to sad probala a planiram i na masažu uskoro

Slažem se - i ja sam ostala ugodno iznenađena kad sam došla na kavitaciju - cure su ljubazne, atmosfera ugodna... Ako ponovno bude kakva zanimljiva ponuda, svakako ću je iskoristiti.

zarezic
27.06.2012., 13:41
kozmetički salon kleopatra - super.... rade s l occitane kozmetikom koja super miriše i super su ljubazni i ugodni... masaža je super, stvarno se potrude , a čišćenje lica je isto dobro... i ne gnjave puno s pričom nego te puste da se opustiš... jedino je prostor malen,al uz dobru uslugu je to zanemarivo

New Day
27.06.2012., 14:50
Čula sam od jedne svoje frendice koja je išla ne normalan tečaj bez ikakvih popusta da su katastrofa. Tečaj je prvo kasnio, pa su ih zavlačili jer su čekali da se grupa popuni, a na kraju ih je bilo samo 4. Sve sto im je bilo obećano da će dobiti nisu dobili. Tečaj koji je trebao trajati 3 mjeseca odužio se na 6 mj. Jako su neprofesionalni i sve to kako se prezentiraju je samo dobar marketing. Ništa drugo. A da ne pričam o tome da ništa nije naučila jer im je predavač bio osoba nesposobna za taj posao.

Možda da probaš riješiti situaciju radije sa kolektivom, jer Ivora sigurno čeka da im se popuni grupa a to bi moglo potrajati. :ne zna:

U mojem slučaju nema grupe kao takve, nego su samo morali poslati linkove i eventualno koju skriptu, termine ispita a mi smo morali učiti doma i izaći na ispit.
Ni toliko malo nisu uspjeli napraviti. :flop:

New Day
27.06.2012., 14:51
kozmetički salon kleopatra - super.... rade s l occitane kozmetikom koja super miriše i super su ljubazni i ugodni... masaža je super, stvarno se potrude , a čišćenje lica je isto dobro... i ne gnjave puno s pričom nego te puste da se opustiš... jedino je prostor malen,al uz dobru uslugu je to zanemarivo

Gdje? Ja sam bila u Rijeci i bilo je stvarno koma (depilacija)

zarezic
27.06.2012., 15:03
haha, ma zagreb, vrbani. nisam se uopće sjetila napisat hahahah

treehill03
27.06.2012., 19:14
U mojem slučaju nema grupe kao takve, nego su samo morali poslati linkove i eventualno koju skriptu, termine ispita a mi smo morali učiti doma i izaći na ispit.
Ni toliko malo nisu uspjeli napraviti. :flop:

Najbolje ti ponovno osobno odi u Ivoru i traži glavnog voditelja (ako uopće takvo što tamo postoji) ili zovi kolektivu pa nek se oni obračunaju s njima. Uostalom, nek ti vrate lovu ak ti ne žele omogućiti da završiš tečaj koji si pošteno uplatila. Ajd, drzim ti fige da to riješiš :)

New Day
27.06.2012., 19:29
Hvala :) poslala sam complain kolektivi i razmišljam da se javim i samom cambridgeu. Da vide kome su dali licencu. Hoću novce nazad jer im vise ne vjerujem ništa!

treehill03
28.06.2012., 11:39
Hvala :) poslala sam complain kolektivi i razmišljam da se javim i samom cambridgeu. Da vide kome su dali licencu. Hoću novce nazad jer im vise ne vjerujem ništa!

Javi se kad ti odgovore, da vidimo jesu barem na kolektivi fer :mig:

treehill03
28.06.2012., 11:47
Danas je na Trebamto.hr ponuda od Mexico Sun-a:

http://www.trebamto.hr/ponuda/besprijekorno-cisto-lice-multibalance-tretmanom/831?utm_source=Hrvatska&utm_campaign=18e1f239e6-RSS_EMAIL_CAMPAIGN&utm_medium=email

Nije mi jasan njihov cjenik koji su priložili, naime ovaj tretman multibalance kod njih kao košta 450 kn, ali u cjeniku ne postoji nijedan tretman pod tim nazivom, niti piše koliko traje. Nije mi baš jasno :misli:

New Day
28.06.2012., 11:47
Javi se kad ti odgovore, da vidimo jesu barem na kolektivi fer :mig:

Da, to i mene zanima. Za sada, Kolektiva nije odgovorila. No, u jednoj drugoj situaciji su bili korektni, pa me zanima što će sada biti....
Veliki je to novac, jako velik.

violet_lady
29.06.2012., 08:23
Današnja ponuda na Kolektivi - "Vanjsko i unutrašnje pranje automobila u pola cijene u autopraonici Ariess!"

Već je prije bila ista takva ponuda. "Ponuda uključuje vanjsko i unutrašnje pranje automobila; gratis pregled vozila, pregled guma, provjera ulja motora, provjera antifriza, provjera kočionog sustava, provjera akumulatora itd."

Unutarnje pranje je super, vanjsko pranje je OK ako nemate nikakvih smola, ostataka voćki jer to neće skinut, a ovom ostalom se ne nadajte.... + ostavili smo auto u subotu u 11h, do 13 je trebao bit gotov. Došli u 12:50, tip je rekao da će bit za pola sata. Došli za pola sata i čekali još pola sata jer nije bio ni blizu gotov.

Ako imate vremena i auto je više-manje izvana "čist" - samo dajte :D

Black Molly
29.06.2012., 19:49

Ja sam isto bila tamo i moram reći da sve ovo stoji ali meni je lice bilo puno rana koje su danima zacijeljivale. Inače mi nikad nije bilo tako dugo upaljeno lice, a išla sam po svakakvim salonima, čak i preko ovih grupnih popusta i nikad mi nije bilo tako. Da nisam bila 3 dana zatvorena doma zbog ispita, ne znam što bi.

belfegora
29.06.2012., 21:50
dosad sam kupila:
ginekoloski pregled u poliklinici Zahi - a cini mi se malo povrsno sve to skupa, sve je zapravo bilo ok, al bio je taj dojam da se ne trudi nesto pretjerano. sve je odradjeno sta je bilo navedeno, i ajd, prolazna ocjena

veceru za dvoje u Carambi - pre pre pre pre preeeee male malecke porcije. sve sto smo pojeli je moglo bit servirano samo i jedino kao predjelo.

veceru za 4 u kineskom zidu - eee to je vec puno bolje bilo... mozda smo jedino trebali najavit da bi sjedili vani gdje se moze i pusit, al nasa greska. hrana stvarno dobra, porcija pristojna, konobarica ok... sve u svemu pozitivan dojam:)

usluge po izboru u kozmetickom salonu thrix - jako zadovoljna. uzela sam bojanje, sisanje i medicinsku pedikuru. i obojala me kako sam trazila i osisala stvarno lijepo (dala sam joj na izbor), pedikura je bila teska (imam problema s noktima) a zena mi je lijepo rekla sta moze, sta ne moze napravit i sanirala mi ih i vise nego sam ocekivala. potpuna ljubaznost usluge, curama svaka cast - trpile su me 4h za 75kn. i rodjena mama bi mi vise naplatila :D jedina zamjerka je sta je salon malo skucen i bilo je vruce, al sve u svemu zadovoljna sam...

metar cevapa u nekom restoranu kojem sam zaboravila ime :raspa:
bilo ok, mesa je bilo kako je i trebalo, cevapi su stvarno bili dobri, pomfri odlican, jedina zamjerka je sto je bio bas francuski kruh nekakav uz to (ja bi lepinjuuu), al nije smetalo ;)

jos sam uzela brazilsku depilaciju u studiu sensa, ginekoloski pregled kod dr. Tarle i masazu cijelog tijela sa aroma uljima u salonu Donita, pa cemo vidjet kako ce to proc...

zanima me jel itko bio u Maharadji, indijski restoran na Opatovini? I kakvi su dojmovi, razmisljam da i to uzmem...

LaTiTeA
30.06.2012., 12:09
Ja u Maharadju ne bih isla, ali kad se pogledaju komentari na kolektivi, ponudi dana, gdje li vec :D, ispada da su ljudi dosta zadovoljni. :ne zna:

Onaj restoran na Cvjetnom koji se dosta cesto oglasava je skroz ok, sigurno cu uzeti jos nesto od njih kad bude u ponudi. :)
Ljudi su se dosta zalili sto se mora ici u podrum, ali mi smo saminicijativno otisli dolje jer nam je bilo puno ljepse nego na terasi. :)

LaTiTeA
30.06.2012., 12:10
Ja u Maharadju ne bih isla, ali kad se pogledaju komentari na kolektivi, ponudi dana, gdje li vec :D, ispada da su ljudi dosta zadovoljni. :ne zna:

Onaj restoran na Cvjetnom koji se dosta cesto oglasava je skroz ok, sigurno cu uzeti jos nesto od njih kad bude u ponudi. :)
Ljudi su se dosta zalili sto se mora ici u podrum, ali mi smo saminicijativno otisli dolje jer nam je bilo puno ljepse nego na terasi. :)

bitchy-as-usual
30.06.2012., 12:32
meni cvjetni nije nes special. isla sam 2 puta preko ponude dana. prvi put neka klopa po izboru. jela sam njoke. ja ih doma bolje pripremim. drugi put smo jeli pizzu. pizza je bila ok

belfegora
01.07.2012., 01:54

ah, i ja sam malo skepticna, tako da ne znam jos hocu li uzeti... al svakako ce u dogledno vrijeme pasti neka papica, pa javim dojmove :kava:

Bee-Bee
01.07.2012., 17:03
New Day - i šta ja riješeno sa kolektivom?

New Day
02.07.2012., 15:19
Ništa. Baš sam iznenađena, jer su do sada svaki puta kada mi je nešto trebalo (jedna žalba, plus što mi je trebalo opet poslati kupon i to) rješavali odmah, a sada nisam dobila nikakav odgovor. Možda se mail zagubio (da ne bude da odmah mislim na najgore, može se dogoditi), pa sam im ga opet poslala, u nadi da će se to nekako rješiti. Naravno, Ivora se ne javlja.

New Day
02.07.2012., 15:24
Što se tiče restorana Moja kuhinja u Vrbanima, hrana je jako ukusna, osoblje je izvrsno, jedino ne znam koliko je ta ponuda na kraju ispala isplativa... Jer kolektivina ponuda je sadržavala samo glavno jelo BEZ ijednog priloga, što znači da prilog moraš naručiti, a svaki prilog im je između 16 i 20 kn... pa sam na kraju to glavno jelo platila 25kn+20kn; plus piće
Mislim, nije puno 45 kn za lungić s prilogom, ali opet, nisam imala dojam da sam jeftino prošla, jer smo opet sveukupno potrošili 50kn preko kolektive + 87kn nadoplate, a sveukupno smo naručili, osim tih lungića koji su bili u ponudi 2 porcije povrća na žaru, litra mineralne, 1 ledeni čaj i 2 kave
Možda griješim, pa mi vi kažite... možda sam izgubila smisao za te cijene, jer sam prolazila mnogo bolje...

tomy2010
03.07.2012., 08:06
Ništa. Baš sam iznenađena, jer su do sada svaki puta kada mi je nešto trebalo (jedna žalba, plus što mi je trebalo opet poslati kupon i to) rješavali odmah, a sada nisam dobila nikakav odgovor. Možda se mail zagubio (da ne bude da odmah mislim na najgore, može se dogoditi), pa sam im ga opet poslala, u nadi da će se to nekako rješiti. Naravno, Ivora se ne javlja.

Još uvijek ih možeš prijaviti u državni inspektorat Rijeka. Onda će se trgnuti. Kod mene je to uvijek palilo

zulejka
03.07.2012., 09:13
Dali je neko bio*???? Imaju ponudu farbanje i frizura??? Kakva su iskustva??? Vidim puno prodanih kupona - 220??

Goga8
03.07.2012., 11:33
Ajmee ljudi, sad mi stvarno treba pomoć! :504:

Kupila sam na toj usranoj Petoj Aveniji zajedno sa prijateljem kupone za taj Broz trade u vrijednosti 6000 kn!!! (On za svoj kafić, a smo mi za doma nešto planirali i tako to spojili)! Poslala im narudžbu koju sam pisala cijelu noć, da bi mi napisali da je narudžba ok i da budu dostavili za mjesec dana (14.05.)! 3 dana ranije su javili da nisu uspjeli sve nabaviti i da to bude opet za mjesec dana! Pitala sam da li može barem dio robe na što nisu odgovorili! Još smo se natezali mailovima, kao robe nema, "dobavljači" itd., zivkali, napokon nekoga dobili da bi nam napokon ponudili povrat novaca! Reko - ajde, barem to... No od novaca ni traga ni glasa već dobra 3 tjedna! :503: Još dok sam naišla na iskustva i nezadovoljstvo koje ste tu iznesli... Baš sam im jučer napisala da ako ne vrate novce da ih definitivno tužimo! Vidla sam tu da ima komentara da su vam narudžbe premale, ali naša definitivno nije! Nemogu vjerovat kakvi ljudi hodaju ovom planetom, ali ja ne poklanjam 6000 kn! :mad: Preporuke, dodatna iskustva, savjeti...? Ogorčeni mi se mogu i pridružiti u postpupku (mada još neznam ni prvi korak, ali na sve spremna)! Takva gamad nije zaslužila ostati nekažnjena! Molim za bilo kakvu pomoć, vidla sam da je bilo govora o inspektoratu itd. Kako to ide, kome se obratiti, na koji način? Svaka pomoć je dobrodošla!

tomy2010
03.07.2012., 13:50
Ajmee ljudi, sad mi stvarno treba pomoć! :504:

Kupila sam na toj usranoj Petoj Aveniji zajedno sa prijateljem kupone za taj Broz trade u vrijednosti 6000 kn!!! (On za svoj kafić, a smo mi za doma nešto planirali i tako to spojili)! Poslala im narudžbu koju sam pisala cijelu noć, da bi mi napisali da je narudžba ok i da budu dostavili za mjesec dana (14.05.)! 3 dana ranije su javili da nisu uspjeli sve nabaviti i da to bude opet za mjesec dana! Pitala sam da li može barem dio robe na što nisu odgovorili! Još smo se natezali mailovima, kao robe nema, "dobavljači" itd., zivkali, napokon nekoga dobili da bi nam napokon ponudili povrat novaca! Reko - ajde, barem to... No od novaca ni traga ni glasa već dobra 3 tjedna! :503: Još dok sam naišla na iskustva i nezadovoljstvo koje ste tu iznesli... Baš sam im jučer napisala da ako ne vrate novce da ih definitivno tužimo! Vidla sam tu da ima komentara da su vam narudžbe premale, ali naša definitivno nije! Nemogu vjerovat kakvi ljudi hodaju ovom planetom, ali ja ne poklanjam 6000 kn! :mad: Preporuke, dodatna iskustva, savjeti...? Ogorčeni mi se mogu i pridružiti u postpupku (mada još neznam ni prvi korak, ali na sve spremna)! Takva gamad nije zaslužila ostati nekažnjena! Molim za bilo kakvu pomoć, vidla sam da je bilo govora o inspektoratu itd. Kako to ide, kome se obratiti, na koji način? Svaka pomoć je dobrodošla!

I ja sam imala s njima problema. Moj najbolji savijet ti je , da ako imaš dokaze o uplati pošalji ih u Državni inspektorat Krapina. Ja sam ih prijavila, oni ih istražuju, samo se uz mene još treba javiti oštečeni ljudi. Tad češ vjerojatno vidjeti novce.

Viva1
04.07.2012., 11:07
Pohvala za Povoljno.hr - iz zdravstv. razloga (kojih nisam bila svjesna kad sam uzimala kupon) otkazala sam kavitaciju u jednom kozmetičkom salonu, nazvala sam Povoljno.hr i sve je prošlo bez ikakvih problema i odugovlačenja, a novac mi je vraćen u roku od par dana.

angelina333
04.07.2012., 11:46
Pohvala za Povoljno.hr - iz zdravstv. razloga (kojih nisam bila svjesna kad sam uzimala kupon) otkazala sam kavitaciju u jednom kozmetičkom salonu, nazvala sam Povoljno.hr i sve je prošlo bez ikakvih problema i odugovlačenja, a novac mi je vraćen u roku od par dana.
svaka čast! ovdje ima mjesta i pohvalama! :rofl: i meni su vratili lovu...

angelina333
04.07.2012., 11:50
25.5. sam predala fotografije za izradu Foto knjige XL. Rok isporuke je trebao bit ca 7 dana, ali još ništa :(
Neznam da li ima tko sa sličnom situacijom?
(Kupljeno preko KupiMe.hr - Print-express, Šestinski trg 5)
Još čekam...Kontaktirala Kupime i Print express, nikakv konkretan odgovor, samo bit će ili svaljvanje krivice na Overseas zbog dostave...dosta mi je čekanja!!! :503: Što je za vas pristojan rok? Kada da se obratim zaštiti potrošača, državnom inspektoratu,...ili kome već?
Platila oko 480kn (5+1 gratis knjiga), ali i da je 5 kn, NE DAM!:mad:

New Day
04.07.2012., 12:39
Još uvijek ih možeš prijaviti u državni inspektorat Rijeka. Onda će se trgnuti. Kod mene je to uvijek palilo

Mislim da ću imati problema, jer je veći iznos novaca u igri, i ni Kolektivi a ni Ivori nije u interesu da ga vrate.
Kolektiva je u tom duhu i odgovorila, stala na stranu Ivore (što me ne čudi s obzirom na novčani iznos koji je u pitanju), i još tvrdi da su ovi iz Ivore rekli da su me zvali.
Ivora ima dva načina da dođe do mene, nema samo telefon. Ali nisu me ni zvali. Samo hoću reći, da im je bilo tako važno da dođu do mene, došli bi, ako ne telefonom, onda mailom. Ali nisu ni zvali, ni poslali mail.
Mislim, oni su i trebali samo poslati mail s linkovima, pa nisu.
Ali neću pustiti dok ne dobijem novce nazad, makar morala i sudski rješavati. Puna mi je kapa neprofesionalnosti u HR i ovakvog pristupa poslu. Toliko sam se namučila za te novce pa da se netko ovako ponaša, jer nije na meni zaradio pun iznos, nego je to išlo preko Kolektive.
:mad:

Toliko sam ljuta da sada više nikako ne želim ništa od Ivore. Komotno je reagirati nakon 2 mjeseca, i to samo zato jer se diglo frku. Mogla sam u ova dva mjeseca već i spremiti jedan dio ispita i možda sve riješiti na jednom roku, ali ne.

New Day
04.07.2012., 12:44
Još čekam...Kontaktirala Kupime i Print express, nikakv konkretan odgovor, samo bit će ili svaljvanje krivice na Overseas zbog dostave...dosta mi je čekanja!!! :503: Što je za vas pristojan rok? Kada da se obratim zaštiti potrošača, državnom inspektoratu,...ili kome već?

meni je kasnila dostava suđa jer su taman bili oni praznici, ali moram reći da su se odmah javili, i Kupime.hr i firma od koje je išla narudžba, pa sam bila vrlo zadovoljna na kraju.
Uvijek se problem može desiti, ali ako se reagira, ako vidiš da netko nešto čini po tom pitanju, da se odmah ide ispravljati stvar, to je za mene i dalje ok.

tomy2010
05.07.2012., 08:41

A da probaš otići do njih i preuzeti na licu mjesta? Onda te neće moći muljat

treehill03
05.07.2012., 11:00
Mislim da ću imati problema, jer je veći iznos novaca u igri, i ni Kolektivi a ni Ivori nije u interesu da ga vrate.
Kolektiva je u tom duhu i odgovorila, stala na stranu Ivore (što me ne čudi s obzirom na novčani iznos koji je u pitanju), i još tvrdi da su ovi iz Ivore rekli da su me zvali.
Ivora ima dva načina da dođe do mene, nema samo telefon. Ali nisu me ni zvali. Samo hoću reći, da im je bilo tako važno da dođu do mene, došli bi, ako ne telefonom, onda mailom. Ali nisu ni zvali, ni poslali mail.
Mislim, oni su i trebali samo poslati mail s linkovima, pa nisu.
Ali neću pustiti dok ne dobijem novce nazad, makar morala i sudski rješavati. Puna mi je kapa neprofesionalnosti u HR i ovakvog pristupa poslu. Toliko sam se namučila za te novce pa da se netko ovako ponaša, jer nije na meni zaradio pun iznos, nego je to išlo preko Kolektive.
:mad:

Toliko sam ljuta da sada više nikako ne želim ništa od Ivore. Komotno je reagirati nakon 2 mjeseca, i to samo zato jer se diglo frku. Mogla sam u ova dva mjeseca već i spremiti jedan dio ispita i možda sve riješiti na jednom roku, ali ne.

I što će se sad desiti? Kao ti si kriva jer se nisi javila na telefon pa nikom ništa, uzet će ti lovu???? Šta su ti točno odgovorili sa kolektive?

New Day
05.07.2012., 11:22
Ne znam, još nisam od Kolektive dobila odgovor na moj odgovor
Da li je nekim pravilom određeno, unutar kojeg razdoblja pružatelj usluge mora svoju uslugu pružiti?
Mislim, ako mi do isteka moramo ponudu iskoristiti, to bi trebalo značiti da su je oni do isteka dužni pružiti. A meni nije pružena osnova da sakupim sve potrebno i krenem učiti da bih uopće mogla izaći na ispit.

treehill03
05.07.2012., 11:33
Ne znam, još nisam od Kolektive dobila odgovor na moj odgovor
Da li je nekim pravilom određeno, unutar kojeg razdoblja pružatelj usluge mora svoju uslugu pružiti?
Mislim, ako mi do isteka moramo ponudu iskoristiti, to bi trebalo značiti da su je oni do isteka dužni pružiti. A meni nije pružena osnova da sakupim sve potrebno i krenem učiti da bih uopće mogla izaći na ispit.

Koji lopovluk!!! :503:

Ti si još i prestrpljiva, i mogu ti samo reći da se ne isplati predugo čekati odgovor na mailu. Tek kad ih nazoveš i malo priprijetiš nešto će se eventualno riješiti.
S time da se jedino nas kupce zavlači i zakida za dio usluge koji smo platili, dok se njima koji beru tu lovu zivo fućka za njihov dio posla koji trebaju odraditi.
Sramota za kolektivu!!!! :flop::flop:

marta2203
05.07.2012., 12:21
U 12mj prosle godine sam preko KupiMe kupila kupon za 38kn, 2 porcije cevapa sa prilogom u konobi Brig (Susacka Draga u Rijeci). Isli smo decko i ja, i samo cu rec; odusevljeniiii smoooo!!! Cevapi su bili odlicni, prilog isto tako, domaci kruh da se ne govori! Osoblje uljudno i simpaticno, ma sve pohvale i svakako za preporucit! Nakon toga smo u mjesec dana bili jos 3x u toj konobi, to sve govori...:mig: Sad cekam da se dragi vrati sa broda, to nam je prva destinacija di idemo...:p

Preko Kolektive sam kupila za sisanje psa na Skrljevu. Nisam zadovoljna, nikako, zenska grozno sisa (ali tek je pocela pa imam razumijevanja koliko-toliko), dugo je trajalo, nije ga stigla okupat i tako... Ne preporucam...

Sad u 5mj sam preko KupiMe uzela Voucher u vrijednosti 200 kn za leće po izboru u Optici M. Sve okej, iako bi ja prije rekla da sam ustedila samo 100kn, a ne 200kn...:o Usporedjujuc cjenik i ono koliko sam ja trebala nadoplatit, nije bas da sam ustedila koliko sam mislila... Cure koje tamo rade, simpaticne i pricljive, vise za pohvalit njih, nego samu ponudu, ali ajde...:)

angelina333
05.07.2012., 12:38
KupiMe.hr - Print-express - Foto knjiga XL
Ako postoji mogućnost dostave i procjenim da mi je isplativije nego da idem tamo osobno, zašto ne. U mnogo slučajeva platim jedan dan - drugi dan mi šalju - treći već dobijem, svi sretni! Ali moram reći da je paket konačno stigao, i nije mi naplaćen dostava. :rolleyes: Ah...dočekala! Prihvaćam greške, ali volim kada se reagira i ublaži nezadovoljstvo - dobar temelj za nastavak suradnje.

Carla Marx
05.07.2012., 15:44
Pozdrav, da li netko ima iskustva s ponudom na BigSale - pet tretmana ušne akupunkture za 199 kn, radi prof. Slavica Kraljević? Jel funkcionira, kako to sve izgleda itd.?

Ističe sutra, pa mi je prilično hitno. Malo mi je nategnuto ovo trajanje do 31.8. a mora se ići 5 tjedana, nekako mislim da nema šanse da stignem uz godišnji i ostale obaveze. :ne zna:

New Day
06.07.2012., 13:22
Carla, vjerujem da ćeš se uspjeti dogovoriti...
Ja se sjećam kada sam uzela botox kose, u 4look academy Rijeka, da me nisu tlačile s time da iskoristim sve tretmane do isteka ponude, nego sam išla tempom kojim sam trebala ići zbog kose (svaka 2 tjedna, ukupno 6 tretmana); jedino sam počela s tretmanima unutar tog zakazanog perioda.
Inače, od tada do danas sam ostala u 4 look academy, obožavam ih (karla, aldiana i karmen :top: )

New Day
06.07.2012., 13:23
Carla, vjerujem da ćeš se uspjeti dogovoriti...
Ja se sjećam kada sam uzela botox kose, u 4look academy Rijeka, da me nisu tlačile s time da iskoristim sve tretmane do isteka ponude, nego sam išla tempom kojim sam trebala ići zbog kose (svaka 2 tjedna, ukupno 6 tretmana); jedino sam počela s tretmanima unutar tog zakazanog perioda.
Inače, od tada do danas sam ostala u 4 look academy, obožavam ih (karla, aldiana i karmen :top: )

angelina333
06.07.2012., 15:49
koliko ja znam, bitno je da im se javiš prije isteka i dogovoriš prvi termin. najbolje da ih nazoveš prije kupovine i sama pitaš. vjerujem da će ti izaći u susret...

Vannazg
06.07.2012., 23:01
Dali je neko bio*???? Imaju ponudu farbanje i frizura??? Kakva su iskustva??? Vidim puno prodanih kupona - 220??

Loše, vlasnica je naručila 5 žena u isto vrijeme, na red sam došla u pol 6 a bila sam naručena u 4. Trebala mi je raditi i geliranje noktiju isti dan al to bi mi počela raditi u 7 h...poklonila sam im plaćenu uslugu samo da ih više ne gledam..Ko na traci, ofrlje odrađeno farbanje.:flop:

dubravagirl
06.07.2012., 23:19
Jel bio tko preko kolektive na zip line-u na mrežnici?

SweetHeart
07.07.2012., 12:55
Kolektiva, Međunarodni institut prirodnog zdravlja. (http://www.kolektiva.hr/zagreb/refleksologija-stopala-i-masaza-ledja.html)

http://www.mipz.hr/

Bila tri puta tamo, masaže su mi bile super, najbolje igdje.

ALI!
Onda su počeli s doslovnim ''ispiranjem mozga'', kako mi to treba bar 3 puta tjedno, nudili mjesečne pakete od 2000 kuna, godišnje za 5000 eura, da se oporavim i izliječim...

Kolegica je bila na masaži isto i jasno i glasno rekla da je ne zanimaju takvi razgovori, da samo želi masažu. Usred masaže je maser napustio prostoriju i bio neugodan, a kolegica je ostatak dana imala užasne glavobolje - vezano s tim ili ne, ne znam, ali svakako mi je sumnjivo (isto je imala ovaj kupon).

Kako sam ih još prije preporučila i prijatelju (jer su masaže stvarno bile super), i on je nažalost imao slično iskustvo.

Pisala sam Kolektivi zbog svega, još sam bila i opširnija, vratili su mi novce za te kupone.

Pa eto, ako idete u MIPZ, pripazite na sebe i svoje zdravlje. Bilo s kuponima, ili bez njih. :(

sunčica
07.07.2012., 13:04
ja sam jako zadovoljna s ponudom dana

uzela sam tretmane u Body Creatoru i nisam bila zadovoljna. Poslala sam im mail i ukratko opisala situaciju. Nazvala me neka superljubazna žena, pitala šta nije bilo u redu i ponudila ili povrat novca (cijelog iznosa!) ili zamjenu za tretmane. Niti jednog trenutka nije na mene vršila nikakav pritisak

Na kraju sam zamijenila taj kupon za neke druge stvari iz njihove ponude (i još sam im nadoplatila :D ), dobrim dijelom i zato jer su bili toliko ljubazni pa su mi "otopili" ljutnju :durica

sunčica
07.07.2012., 13:06
Loše, vlasnica je naručila 5 žena u isto vrijeme, na red sam došla u pol 6 a bila sam naručena u 4. Trebala mi je raditi i geliranje noktiju isti dan al to bi mi počela raditi u 7 h...poklonila sam im plaćenu uslugu samo da ih više ne gledam..Ko na traci, ofrlje odrađeno farbanje.:flop:

to se svakako žali portalu

ja ne čekam nigdje dulje od 10ak minuta (s kuponom ili bez). Mora biti jako dobar razlog da oprostim čekanje

sugababe156
08.07.2012., 19:51
Da li je netko bio na kavitaciji i limfnoj drenaži u Enidermu http://www.kupime.hr/ponuda/rjesenje-za-suvisne-centimetre/2519 ?

bitchy-as-usual
08.07.2012., 20:14
sugababe, nemoj trosit novce na to. isla je moja stara na to samo ne u taj salon. nista to ne pomaze, a bacis lovu u vjetar

crvena ptičica
08.07.2012., 20:38
Moram pohvaliti restoran Ladanjski raj. Kupili smo ponudu na Šalji dalje. Hrana je bila odlična, porcije ogromne (bilo je jaaako fino, ali nismo uspjeli sve pojesti :) ), piće po vrlo pristupačnim cijenama, posluga ljubazna, okoliš, priroda, lijepo uređeno....u svakom slučaju, sve pohvale...

ina7777
09.07.2012., 10:22
sto mislite o ovome http://www.crnojaje.hr/Deals/Details/288 ? izlet u crikvenicu u subotu + rucak za 69kn? prejeftino zvuci ako bi bilo sve kako pise

sugababe156
09.07.2012., 10:31
Moja prijateljica je išla na takav izlet gdje je slušala prezentaciju kristalne terapije. Takvi izleti su jeftini i bez kupona jer te dave s tom prezentacijom ali frendica je bila zadovoljna. :D

Mislim da je riječ o ovome: http://www.idemija.hr/kupanje-u-crikvenici.aspx

elly
09.07.2012., 11:04
sto mislite o ovome http://www.crnojaje.hr/Deals/Details/288 ? izlet u crikvenicu u subotu + rucak za 69kn? prejeftino zvuci ako bi bilo sve kako pise

da, htjela sam ti reći što i sugababe... to su ti oni ručkovi gdje te dave da nešto kupiš, ali ako se možeš isključiti, ponuda je ok

Viva1
09.07.2012., 14:54
Moja prijateljica je išla na takav izlet gdje je slušala prezentaciju kristalne terapije. Takvi izleti su jeftini i bez kupona jer te dave s tom prezentacijom ali frendica je bila zadovoljna. :D

Mislim da je riječ o ovome: http://www.idemija.hr/kupanje-u-crikvenici.aspx

Koliko vremena se gubi na prezentaciju i ručak? Recimo, čisto me zanima - kad bih uplatila tu Crikvenicu kad bih otprilike stigla do tamo?

Može li se s prezentacije pobjeći negdje na kavu:)?

lp_chandler
13.07.2012., 11:45
Danas sam se opekao sa kuponom od Jo-Jo Optike sa Kolektive. Kupon je u vrijednosti 500kn a oni su sakrili gotovo sve naočale ispod nekih 1000kn. Što je najgore, službenica se zeznula i pokazala mi jedne od 490kn. Kad je čula da imam kupon nije mi ih htjela prodati. Rekla je da su samo izloženi artikli dostupni sa kuponom. Naravno, takvo nešto nije prije bilo spomenuto...

Ista optika i sada ima aktivnu ponudu, izbjegavajte širokim lukom.

malena57
13.07.2012., 18:53
U 5 mjesecu sam preko neke grupne kupovine kupila kupon za sisanje vrucim skarama u nefertiti u vocarskoj u zagrebu i sisala me neka mlada frizerka ne vlasnica, valjda praktikantica. danas ja dodem kod svoje frizerke i pitala me di sam se sisala zadnje zena me na jednoj strani osisala 5cm!!!! manje nego na drugoj!! nije mi jasno kako to niko od mojih, a ni ja nismo skuzili ali nema veze sad mi je ispravila, srecom. i sigurno nejdem vise tam.

bitchy-as-usual
13.07.2012., 22:00
jel netko mozda kupio preko ponude dana white light aparat za izbjeljivanje zubiju? zanima me dal to sto valja?

love_addict
14.07.2012., 18:55

imas link mozda od tog salona?

tomy2010
16.07.2012., 05:34
imas link mozda od tog salona?

Pogledaj na grupnjak.hr, pod prošle ponude, ja sam tamo kupila ih

tina0707
17.07.2012., 08:34
jel netko ima pozitivno iskustvo s nekim frizerskim salonom u zagrebu preko popusta?

tomy2010
17.07.2012., 11:57
jel netko ima pozitivno iskustvo s nekim frizerskim salonom u zagrebu preko popusta?

pogledaj na prethodnim stranicama, imaš dosta frizerskih salona

angelina333
17.07.2012., 18:34
U 5 mjesecu sam preko neke grupne kupovine kupila kupon za sisanje vrucim skarama u nefertiti u vocarskoj u zagrebu i sisala me neka mlada frizerka ne vlasnica, valjda praktikantica. danas ja dodem kod svoje frizerke i pitala me di sam se sisala zadnje zena me na jednoj strani osisala 5cm!!!! manje nego na drugoj!! nije mi jasno kako to niko od mojih, a ni ja nismo skuzili ali nema veze sad mi je ispravila, srecom. i sigurno nejdem vise tam.
suosjećam s tobom, i ja imam loša iskustva s njima, jako! :(
pisala sam u nekom predhodnom postu. a nisam ni jedina, ima nas dosta koje je Nefertiti, Vocarska zeznula.

Leptiricazg
19.07.2012., 12:33
Ima li netko iskustva s ovim?

http://www.forum.hr/showthread.php?t=649006&page=24

Sundays solarij
Jablanska 82, Zagreb

sunčica
19.07.2012., 19:20
sto je bilo s crnim jajetom?

uh, loše loše, jaaaaaaaaaako loše iskustvo s Crnim jajetom

Prije svega, moram reći kako sam korisnik jako puno kupona s raznih stranica. Jednostavno, smatram to dobrim načinom kupovine za sebe kao potrošača, smatram kako svatko, a u prvom redu stranice za grupnu kupnju koje se time profesionalno bave i pokupe glavninu vrhnja, imaju itekakav interes da stvar funkcionira. Također, jako cijenim sebe kao potrošača i smatram kako imam puno pravo na kvalitetnu uslugu - plaćam cijenu koju su oni oglasili, nisam je ja sama izmislila i ne prihvaćam ništa manje od kvalitetne usluge. Ako nisam zadovoljna, žalim se, mada sam se do sada žalila svega dva puta. Na nekih 20ak kupona u posljednjih dva mjeseca, to je doista jako malo.

Preko Crnog jajeta sam kupila uslugu kojom nisam bila zadovoljna, štoviše, s tim kozmetičkim salonom sam proživjela pravi horor, koji je uključivao i to da me je vlasnica salona nazvala i izvrijeđala nakon što sam se požalila na uslugu. Ili je bolje reći, nakon što sam se usudila požaliti na uslugu.

Kako nisam potrošila kupon do kraja, poslala sam mail portalu s detaljnim opisom onoga što se dogodilo u salonu. Oni mi šalju suhoparni mail od dva reda o tome koliko je novca još ostalo od tog kupona. O isprici, makar kao moralnom činu isprike meni kao nezadovoljnom korisniku, ni slovca. Upravo suprotno, iz svake njihove riječi iščitavaš kako ih zaboli za tebe. Kako sam bila totalno zgrožena svime što se dogodilo, odgovorila sam im da taj iznos novca uplate u humanitarne svrhe. U cijeloj toj priči apsolutno nije bila riječ o novcu, nego o tome da sam ja preko njih kupila uslugu reklamiranu kao super i vrhunsku, a doživjela sam omalovažavanje i ponižavanje te kasnije i vrijeđanje od strane vlasnice salona.

i prođe jedan dan .. prođe drugi, treći, četvrti .. prođe mjesec dana .. od Crnog jajeta ni slova ni glasa

Konačno, kad mi je već dosadilo čekati na rasplet cijele te situacije, i kontaktiram ja njih - što su napravili sukladno mom zahtjevu? Jer, to je moj novac koji je još uvijek na njihovom računu :kava:. Da ne spominjem kako ispriku kao nezadovoljni korisnik nisam dobila do dana današnjeg. Naprotiv! U komunikaciji se postavljaju s takvom arogancijom da je to nevjerojatno.

I tako .. iz svega izvlačim zaključak da bi u Crnom jajetu, da ja nisam kontaktirala njih, oni jednostavno taj cijeli slučaj naprosto izignorirali. Ono kako su se ponašali u dosadašnjem razdoblju daje mi za pravo to misliti. I ne samo da bi uzeli moju lovu, nego bi valjda mene proglasili ludom babom koja radi probleme.

Moj savjet na kraju je - cijenite sebe, cijenite svoj novac (jer nikome od nas ne pada s neba) i ne dajte da vam pružaju loše usluge za vaš novac :amen:

Eto, pitala si što je bilo s crnim jajetom :kava:

sunčica
19.07.2012., 19:23

Ja sam išla u Marcelu u Prečkom, bila zadovoljna

Imaš ih često na portalima pa malo pročešljaj :D

martin14
20.07.2012., 08:00

toplo preporučam salon Ekskluziv na Vrbanima, bila sam dva puta i bila jako zadovoljna (kuponi kupljeni na Ponudi dana) tako da sam odlučila stalno ići kod njih.....dodala bih da sam imala jako loše iskustvo u salonu Laura a bella također na Jarunu, ostavili su u salonu curu koja nema nikakvog iskustva (nije ona kriva, cura se trudila ali ...) izašla sam iz salona kao maškara i za dva dana išla u dr salon na popravak.

aancicaa
20.07.2012., 10:52
sad mozda glupo pitanje :D
dali moram cekati da ponuda istekne na kupiMe.hr i onda platiti ili kad kupim kupon odma platim i to je to ?

Morana11
21.07.2012., 07:14
Studio LB - pohvale! Super anticelulitna masaža, ostajem kod njih. :) Imaju još neke aktivne ponude na raznim stranicama pa probajte....... :rofl::rofl:

Slažem se, super su cure, odlični tretmani, pristupačne cijene i ugodan ambijent...i u salonu imaju razne ponude, pakete, njega lica...odlični su...sve pohvale...

Morana11
21.07.2012., 07:16
odmah kupiš i čim dobiješ kupon, možeš ga koristiti...:-)

Morana11
21.07.2012., 07:29
sad mozda glupo pitanje :D
dali moram cekati da ponuda istekne na kupiMe.hr i onda platiti ili kad kupim kupon odma platim i to je to ?

možda je ovako bolje...:-))

odmah kupiš i čim dobiješ kupon, možeš ga koristiti...:-)

New Day
23.07.2012., 16:30
Danas sam se opekao sa kuponom od Jo-Jo Optike sa Kolektive. Kupon je u vrijednosti 500kn a oni su sakrili gotovo sve naočale ispod nekih 1000kn. Što je najgore, službenica se zeznula i pokazala mi jedne od 490kn. Kad je čula da imam kupon nije mi ih htjela prodati. Rekla je da su samo izloženi artikli dostupni sa kuponom. Naravno, takvo nešto nije prije bilo spomenuto...

Ista optika i sada ima aktivnu ponudu, izbjegavajte širokim lukom.

Mi smo imali sreće, uspjeli naći jedne od 800 kn pa smo nadoplatili 300 kn. Opet smo nešto uštedjeli, ali slažem se s tobom, da tkogod kupi taj kupon mora računati da će morati nadoplatiti od 300 kn na vise, a najčešće se cijene naocala kreću od 1000 kn na gore, bas kako si rekla.

New Day
23.07.2012., 16:31
Inače, moja trakavica s kolektivom se nazire kraju, čim se sve okonča javim vam kako se rijesilo.

dajna23
23.07.2012., 18:14
bok,

zanima me je li tko uzimao kupone ( npr. one sa crnog jajeta i sl.) za vikend smještaje u drugim zemljama ( pod tim mislim slovenija, bosna i srbija) te kak je to prošlo?
dragi i ja smo mislili tak neš uzet jer je cijena ispod 1000kn i sa doručkom je ponuda pa bi to bilo super za našu godišnjicu.. hvala :)

rabiosa
24.07.2012., 18:27

Ja sam bila u subotu. Nikad više, od sad kad vidim logo "Idem i ja" ili čujem prezime "Pavletić" (koje ćete čuti minimalno 30X tijekom izleta od stane vodiča i na prezentaciji)- ovaj rad::trk:

Krenuli zaista jesmo ispred južnog ulaza Velesajma u 8:00 h, a u Crikvi smo bili oko 14:30 (par minuta sim-tam, zbilja sam bila izmučena od svega i samo sam htela pobeć iz busa čim prije.)

Ja sam nekako mislila da se radi o izletu na kojem se ukrcaš u bus, a on te lepo otpelja u Crikvu i ostavi da se brćkaš, ali gorko se prevarih.

Već par minuta nakon polaska pratiteljica nam je dala do znanja da se radi o sponzoriranom izletu od strane Pavletića (cijelo putovanje je zapravo bilo protkano referencama na njihov lik i djelo, strategiju firme, dobročinstva, itd.)

Zatim je slijedio poprilično otužan pokušaj animacije u kojem smo se kakti trebali derati njihov slogan- "idem i ja"- no naravno, svi su šutili osim jednog malog od cca 6 godina. Špica je njihov prekrasan jingl koji je emitiran u redovitim intervalima, iako na povratku za ZG svega 1-2X, smilovali su se.

Ubrzo nas je pratiteljica obavjestila da nas Pavletići časte njihovom domaćom medicom i krenula s bocungom po busu. U toj točci sam uvidjela da se ne nalazim na običnom izletu pa sam željno trgnula svoju dozu, iako zbilja ne običavam piti u pol 9 ujutro.

Ee, onda stigosmo u Delnice, gdje smo trebali prisustvovati kratkom predavanju o kristalima (mislila sam da je to neka lokalna šema:ne zna:) i ručku. Kad ono....najdosadnije, najnapornije american-style TV-sales izdrkavanje, o poplunima-madracima-kristalnim madracima koje Tarik Filipović/dečki iz Medveščaka/kajtijaznam tko sve ne koristi, ali ne reklamira jer im Pavletići te proizvode nisu dali, već su ih si oni sami kupili.

Naravno, prezentacija je počela prikazivanjem fotografija direktora Pavletić. Nimalo čudno.

Bilo je to čudno iskustvo, ali moram priznati jednu stvar-dobili smo ručak!! I to za te pare bogovski-menza style, ali zbilja sam mislila da nam ne budu ni to dali.
Frendica je prije toga rekla otišla do babe kaj je bila s nama u busu i rekla je da je to najgori izlet na kojem je bila, da su lažno oglasili izlet kad se radi o prezentaciji da budemo u Crikvi po njima tek u 14- što je bila optimistična prognoza. Nakon toga, ta baba je to prenijela onoj koja je vodila prezentaciju tih divnih proizvoda, nakon čega su frendica i prezentacijska baba ušle u kratku polemiku, koja se svela na kolko-para tol`ko muzike (u pravu je žena bila!) i da smo trebale guglati čime se Pavletići sve bave ( u pravu je žena bila!).

Zaključak: da, za 70 kn dobiješ put+ručak.
Da li bih ponovila: ni za živu glavu, radije dam 100 kn samo da me pokupe i iskrcaju, ne bih mogla prolaziti kroz isti pakao 2x.

Nekome tko pije lijekove za smirenje ili voli poplune ovo ne bu bilo ovako traumatično.

Daisy28
24.07.2012., 19:12
Ajme koji horor :eek:

martynchyca
24.07.2012., 19:52
Čitam loša iskustva sa Studiom IN, htjela sam mami pokloniti šišanje i frizuru tamo, ali srećom sam naišla na ove komentare pa sam odustala od toga....

Ima li netko iskustva sa Top Studiom SB u Zagrebačkoj aveniji te sa salonom AdiVeMa u Borovju?

Radi se o ovim ponudama, mami bih poklonila prvu, a za sebe uzela drugu:

http://www.grupnjak.hr/ponuda/570-%C5%BDensko-sisanje-fen-frizura-maska-i-njega-kose-j-beverly-hills-preparatima-vrhunske-kvalitete-za-samo-33-kune.html

http://www.ekupon.hr/offers/Osvjeite-svoj-izgled-Bojanje-ianje-pakung-i-fen-frizura

ina7777
25.07.2012., 06:51
Ja sam bila u subotu. Nikad više....

hvala na detaljnom izvjestaju, sva sreca sto sam odustala od tog. :eek:

tak je to, nema džabe ni u stare babe :D

Black Molly
25.07.2012., 09:22
bok,

zanima me je li tko uzimao kupone ( npr. one sa crnog jajeta i sl.) za vikend smještaje u drugim zemljama ( pod tim mislim slovenija, bosna i srbija) te kak je to prošlo?
dragi i ja smo mislili tak neš uzet jer je cijena ispod 1000kn i sa doručkom je ponuda pa bi to bilo super za našu godišnjicu.. hvala :)

Bila sam s dečkom u Sarajevu i Budimpešti, bilo je super :top:
Ova puta je bila ponuda 2 noćenja s doručkom, a stvarno smo dobili i više nego smo očekivali, hoteli su bili super, Sarajevo nas je najviše oduševilo (hotel, ponuda i sve što smo dobili za tako nisku cijenu).
Inače, u Sarajevu smo bili u Hotelu Delminium, a u Budimpešti u Hotelu Jagelloo.

Mene zanima čišćenje lica u salonu La Marena, ako je netko bio?
Moj dečko tamo ide na masaže i jako je zadovoljan, pa sam njemu uzela masažu, a sebi čišćenje lica.

Da dodam još neka svoja iskustva, barem ona kojih se mogu sjetiti:
J'adore kozmetički salon - jako sam bila zadovoljna te sam nastavila ići još barem pola godine par puta mjesečno tretman glikolnom kiselinom, a jednom mjesečno na čišćenje lica. Salon nije nešto uređen, u privatnom je stanu, ali je usluga zato vrhunska :top:...jedini je problem što je nekad teško doći na red jer je stalno gužva. No, s nijednom kozmetičarkom do sad nisam bila zadovoljna kao s ovom i mislim da ću se vratiti tamo.
StudioNet škola stranih jezika - išla sam na intenzivni tečaj talijanskog 2 tjedna, predavačica se jako trudila, meni je bilo prilično dobro, a ostali u grupi su se žalili, dvije cure su čak odmah odustale. Meni je jedino smetalo što sam planirala ići u srpnju, no nije bilo termina, te sam morala ići u kolovozu, nema klime i umirali smo u toj učionici.
StudioIN - napisala sam već prije - katastrofa!
Kleopatra kozmetički salon- nisam bila zadovoljna licem nakon čišćenja, imala sam rane i sanirala sam ih danima, obzirom da sam išla u gore spomenuti J'adore prije toga, bila sam jako razočarana. Cura se stvarno trudila i super mi je, no možda tako moja koža reagira na loccitane proizvode, nemam pojma.
Studio za kožne probleme - kupila sam preparat za herpes, dobila sam 2 proizvoda od 15 ml čini mi se, a dobila sam i tester 25 ml onog proizvoda za lice sa aknama (to nije bilo u ponudi). Moram priznati da sam jako zadovoljna ovime za herpes, ništa, ali baš ništa mi nije tako brzo djelovalo kao ovo, a onaj proizvod za akne planiram kupiti u pakiranju od 200 ml (mislim da je cijena 200 kn) jer mi se čini da je stvarno dobar, a planiram probati i neke druge njihove proizvode.

patkica21
25.07.2012., 14:06
imam bogata iskustva u ovom načinu kupovine ... uglavnom su bila pozitivna ili osrednja sve do nedavno dok na portalu Megapopust.hr nisam kupila tretmane mezoterapije u salonu Anica u Sesvetama... naime stoji u općim pravilima tih portala da ukoliko ti oni osiguraju bilo koji termin (dakle i onaj koji tebi ne odgovara) ne mogu ti vratiti novac, što se i meni dogodilo... rezervirala dva tjedna unaprijed i onda je vlasnica samo inicijativno me vratila sa vrata jer "je ona prezauzeta", pa sam se malo raspitala i vidjela da im je to najunosnija i najlakša prevara... skrate rokove i prodaju više kupona nego ih mogu odraditi... tako oprez :504:

inače vidim da neki portali imaju inače malo ozbiljnije ponude kao npr Kolektiva dok su na portalu Kupi me uglavnom niže kvalitete te usluge... bar je tako bilo iz mog iskustva (koje je bogato :D )... tako da ne znam da li je to slučajno ili ovi neki ipak paze što oglašavaju...

dajna23
25.07.2012., 14:10
[QUOTE=Black Molly;40555081]Bila sam s dečkom u Sarajevu i Budimpešti, bilo je super :top:
Ova puta je bila ponuda 2 noćenja s doručkom, a stvarno smo dobili i više nego smo očekivali, hoteli su bili super, Sarajevo nas je najviše oduševilo (hotel, ponuda i sve što smo dobili za tako nisku cijenu).
Inače, u Sarajevu smo bili u Hotelu Delminium, a u Budimpešti u Hotelu Jagelloo.

hvala ti na odg, baš bih htjela otići u sarajevo jer je full jeftino a i malo da uživamo dragi i ja :))

New Day
25.07.2012., 14:10
Ma kako? Koje veze ima ako ti je osigurala termin, ako ti pritom nije dala uslugu???

Black Molly
26.07.2012., 07:29
naime stoji u općim pravilima tih portala da ukoliko ti oni osiguraju bilo koji termin (dakle i onaj koji tebi ne odgovara) ne mogu ti vratiti novac

Mogu oni napisati u općim uvjetima poslovanja što žele, ali to mora biti u skladu sa propisima, u ovom slučaju u skladu sa Zakonom o zaštiti potrošača te odredbama Zakona o obveznim odnosima o (u ovom slučaju) neispunjenju. Ako nije u skladu s tim, ti možeš uvijek tražiti ono na što imaš pravo po zakonu. Pa ovak bi mogla svaka firma imati svoja pravila, baviti se ilegalnim poslovima i nikome niš.

Angie Phoenix
28.07.2012., 13:39
Pozdrav!

Ima li netko iskustva sa ovim kozmetičkim salonom? Je li netko možda iskoristio ovu ponudu (http://www.ponudadana.hr/Usluge_po_izboru_u_kozmetickom_salonu_za_95kn_umje sto_400kn_Sve_na_jednom_mjestu__na_Vama_je_samo_da _izaberete-3116_1) pa da podijeli dojmove?

jesicca
29.07.2012., 19:26
Moja iskustva o popustima:

STUDIO EXCELLENCE- 3 limfne drenaže+3 kavitacije ( Ti dam ti dam)
Manji salon, kad sam ušla-unutra 4 cure sjede i nijedna me nije ni pozdravila a kamoli rekla: izvolite il pitala šta trebam.. Tako da na prvi dojam mi nisu "sjele"..
Kavitaciju odradila cura bez prekidanja, puno priče i točno u minutaži. Sve u svemu salon ok i tretmani korektno odrađeni.

TERME TUHELJ- jednom rječju sve za cistu peticu! (kolektiva)

FRIZERSKI SALON KSENON-uzela kupon za pramenove i šišanje, rade starija gospođa vlasnica i mlada plava curka-ona mi je radila pramenove i šišala me..za svaku pohvalu!! Pitala sam kasnije gdje je otišla cura raditi, no nisu mi htjele reci.

Vratila sam se u taj isti salon po normalnim cijenama ( koje su skuuupee), međutim umjesto one plave cure sad radi neka druga smeđa cura ( kao došla iz nekog fensi salona). Cura mi radila dvobojne pramenove ( iste nijanse kao i prvi put dok sam bila tamo-bile su zapisane nijanse), međutim svijetliji pramenovi mi uopće nisu primili, zatim izmotala se u redoslijedu, pa su mi šiške ispale jednobojne i užasno je spora, jednu stranu pramenova mi je radila skoro sat vremena iako imam tanku i do ramena kosu, tako da dok je pocela raditi s druge strane pramenove, vec su oni prvi "odstajali" u boji sat vremena... kosa je ispala nejednako iznijansirane boje s jedne i druge strane...:rolleyes:

KOLEKTIVA- NOVINE JUTARNJI LIST-sve 5! redovno isporučene, nikakvih problema.

Još malo mojih iskustava...FRIZERSKI SALON GRACIA[/B][/B]-kupila kupon za pramenove i šišanje..

evo da i ja napišem svoja iskustva s frizerskim salonom NEFERTITI..dosta negativno iskustvo.., salon je u redu, uredan, sređen sve 5, ali djelatnice...koma!
kao prvo, cura koja mi je prala kosu, svu me pocupala kod pranja kose, a i poslije dok me rascesljavala, kosa koja mi se zapetljala, samo je povlacila cesljem silom, bez imalo obzirnosti..

nakon toga vlasnica salona ( zena s kratkom plavom kosom), me krenula sisati vrucim skarama..
inace sisam se sve ravno, s time da mi frizerka krajeva malo stanji, tj napravi cik-cak sa skarama..
uglavnom zena nije imala pojma kaj radi, jer je donijela ni vise ni manje komad A4 papira koji mi je prislonila na glavu da bi kao ravnomjerno odrezala kosu...:confused:

a kad me krenula sisati, samo me sisala, iako je dogovoreno da me sisa 2cm, na kraju je toliko stanjivala kosu, da mi je kosa na jednoj strani bila vise stanjena, na drugoj manje..
prekipilo mi vise sve to, pa sam joj rekla da me prestane vise sisati jer je ocigledno da me osisla prekratko i neravnomjerno..., na sto mi je zena rekla da ona ima drukciji princip sisanja i da ona tako ne sisa :503:

uglavnom katastrofa-nebih nikome preporucila taj salon!!!

evo friških iskustava s kuponima

FRIZERSKI STUDIO TE AMO- kupljen na stranicama ekupon.
Kupila kupon za pramenove, preljev, masku i frizuru, otišla tamo prvi puta i prezadovoljna izašla iz salona, toliko da sam se ovih dana ponovno vratila kod njih. Rade inaće 2 mlade cure, odlične su ( ja sam bila 2x kod iste, ali imala sam priliku i vidjeti drugu curu kako radi), slušaju šta želiš, pomažu u izboru boja, kažu iskreno šta se može, šta nemože... Napravila mi 2x iste nijanse pramenova kakve sam htjela.., eto čini mi se da sam pronašla svoj salon i svoju frizerku :)

BEAUTY CENTAR SPERONE- dobila na poklon kupon za elektrostimulaciju. ( sa stranice Kupi me). Tretmani su odrađeni korektno i profesionalno, bez prekida, cure uvijek susretljive, pristupačne, nisam imala nikakvih problema ni prigovora, čak jednom nisam došla na dogovoreni termin i one su mi taj termin prebacile za drugi puta-odnosno taj termin se i dalje smatrao neiskorišten. :top:

mar14
01.08.2012., 16:13
uh, loše loše, jaaaaaaaaaako loše iskustvo s Crnim jajetom

***smatram kako imam puno pravo na kvalitetnu uslugu - plaćam cijenu koju su oni oglasili, nisam je ja sama izmislila i ne prihvaćam ništa manje od kvalitetne usluge. Ako nisam zadovoljna, žalim se***
***O isprici, makar kao moralnom činu isprike meni kao nezadovoljnom korisniku, ni slovca. Upravo suprotno, iz svake njihove riječi iščitavaš kako ih zaboli za tebe. *** U cijeloj toj priči apsolutno nije bila riječ o novcu, nego o tome da sam ja preko njih kupila uslugu reklamiranu kao super i vrhunsku, a doživjela sam omalovažavanje i ponižavanje te kasnije i vrijeđanje od strane vlasnice salona.
Moj savjet na kraju je - cijenite sebe, cijenite svoj novac (jer nikome od nas ne pada s neba) i ne dajte da vam pružaju loše usluge za vaš novac :amen:

znači, i s njima oprez :kava:
ima par stranica prije (ili na ovoj temi: http://www.forum.hr/showthread.php?t=582354 :misli:) moje iskustvo s Megapopustom, tako da mi je priča, nažalost, dobro poznata

i moram pohvalit TiDamTiDam što se toga tiče, reagirali na pritužbu brzinom munje i zbog svoje greške vratili pare uz milijun isprika i tak to - od njih kupujem opet

netko je pitao za smještaj izvan Hrvatske - bila u Pragu i u Sloveniji, Slovenija ok, Prag katastrofalno (opet par stranica prije - Megapopust i ja)

kad bi mi se ukazala dobra prilika, uzela bi opet smještaj preko portala (naravno, prije treba provjerit cijene na netu), ali ne preko Megapopusta jer njih nije briga ni da vas u podrum bace :504:

ne znam jesam li pisala o zadnjem posjetu salonu Nefertiti, ali za slučaj da nisam - prije sam bila zadovoljna uslugom, svaki put sve super dok nisam uzela šišanje vrućim škarama, ovaj put u kombinaciji s nekim Macadamia tretmanom (tako nešto) što je na kraju ispalo dvije kapi famoznog ulja na kosu tak da im se neću tako skoro vratit... a šteta, mogu one kad žele...

didi2012
01.08.2012., 18:51
Cure,
koje ste kupile na Petoj aveniji kupone za špeceraj i ostalo kod Broz Trade doo, ako niste zadovoljni uslugom pošaljite dokaz da ste uplatili novac u Državni inspektorat Krapina. Broz ima 3 tvrtke registrirane.

Vlasnik Broz trade Josip Broz je muž vlasnice Pete avenije Sandre Broz, a njezina mama je sudac na Prekršajnom sudu u Krapini (veselo?)

tomy2010
01.08.2012., 19:02
Vlasnik Broz trade Josip Broz je muž vlasnice Pete avenije Sandre Broz, a njezina mama je sudac na Prekršajnom sudu u Krapini (veselo?)

dobila sam pismo od državnog inspektorata, gdje su im zabranili internetsku prodaju i to je sve.
Može se tražiti izuzeće suda zbog sukoba interesa

Kristina19
02.08.2012., 18:38
Ima li netko iskustva s Beauty centar Magic Life? :)

majkimajki
07.08.2012., 08:03

a ne znam šta bi ti rekla za taj salon...meni se ne sviđa, imaju jeftine ponude ali do nedavno se sunčalo sa otvorenim vratima solarija, znači baš vrata od solarija otvoriš jer je prevruće..a kad sam ih pitala koje su to fore, odgovor je bio da ionako crniš više kad nisi skroz blizu lampi..wtf??? i tak, sad imaju novi solarij koji je skuplji i ajde ok je. Ali, vlasnici mi se čine neozbiljni...sad su otišli na godišnji i nikakvu obavijest nisu stavili na salon...

bitchy-as-usual
07.08.2012., 14:53
kupila sam 20.7. white light aparat na ponudi dana. pisalo je da ce biti dostavljen u roku 2 tjedna. naravno, nije :rolleyes:

u nedjelju navecer poslala sam im mail i zacudo odmah su mi odgovorili da ce provjeriti zasto nije dostavljeno. danas su mi poslali mail da li sam mozda primila aparat i da im ostavim broj moba. rekla sam da nisam primila, ostavila broj i sad cekam daljnji razvoj situacije.

mooonshine
08.08.2012., 19:55
I ja bih se nadovezala na salo Nefertiti .... kupila sam šišanje vrućim škarama. Inače imam poludugu skroz kovrčavu kosu. Curka koja me prala, odlično oprala, pomasirala, sve 5. Vlasnica me šišala. VIŠE NIKAD U ŽIVOTU NE IDEM U TAJ SALON!!! NIKOME NE PREOPRUČAM SALON NEFERTITI. TOTALNI BULLSHIT (da moram biti tak prosta). Na moju izričitu želju da ne želim kratku kosu, tj. da želim da mi odreže vrhove onoliko kojliko je stvarno realno potrebno, iz salona sam izašla sa kratkom frizurom! :503::504:
KATASTROFA!!
Cure - tko ide u salon Nefertiti, taj će plakati!!

Sasvim drukčije iskustvo sam imala sa kupovinom detektora plina prek www.rasprodaja.com.hr
Kupila, platila, piše dostava 4-5 radnih dana, a ono u roku 2 dana dobila na kućnu adresu .... moram pohvaliti!! Super!

nikta23
09.08.2012., 10:28
da li je itko probao na kupi me.hr kupon za tetoviranje u El Diablu?

ltr1802
09.08.2012., 20:54
Zasad sam bila u tri frizerska salona.

NS Design. Korektno odrađeno. Jako lijepo uređeno, frizerka je profesionalna. U ponudi je bilo šišanje, botox i fen frizura. Zadovoljna šišanjem oba puta, ali botoxom samo prvi put, drugi put kao da nisam ni bila.

Frizerski salon NN, jako ljubazna i simpa frizerka, salon sasvim pristojno uređen. U ponudi je bilo pranje kose, masaža vlasišta i fen frizura. Bila sam skroz zadovoljna, iako tu čovjek ne može baš previše fulat :D

I frizerski salon S'n'S. Frizerka je bila pristojna i simpa, prostor ok. U ponudi je bilo pranje kose, šišanje i fen frizura. Šišanjem nisam bila zadovoljna, stoga ne preporučam!

ltr1802
09.08.2012., 21:09
Primjetila sam mnoge komentare za Crno Jaje.

Preko njih sam uzela 4 koktela u Excelenteu i voćnu salatu za 99 kn.

Odlični kokteli i salata također, koja je bila lijepo dekorirana i poprilično velika :P Prvo smo dobili 2 koktela, frend i ja po jedan i zatim smo dobili sljedeća dva, ali su nam ta dva naplatili! Konobar nam je rekao da u slučaju da nas je došlo četvero onda bismo dobili 4 koktela za tu cijenu, ali pošto nas je samo dvoje, onda dobivamo samo 2 koktela za tu cijenu. Nakon što je konobar vidio našu reakciju, ubrzo se vratio za naš stol i rekao da nam ta dva koktela ipak neće naplatiti. Eto, ne baš sasvim ugodno iskustvo, ali je na kraju dobro ispalo.

belfegora
17.08.2012., 19:19
sta se dogadja sa stranicom atraktive? ne mogu doci do svog kupona :( :( :(

i pitanjce jos, jel itko bio u restoranu Čiho, Zagreb (centar), imaju ok ponudu razmisljam da je uzmem...

Atea2012
18.08.2012., 10:20
mislim da je za mene Megapopust prekrižen za vijeke vjekova

naime, nakon stranice i pola (u wordu, Times New Roman 12) prigovora na hotel iz njihove ponude za odgovor dobijem zahvalu na izvještaju i da će "razmotriti suradnju s tim hotelom"

ma nemoj, a jedno "žao nam je što Vas je to dočekalo" bi ih ubilo :503:

kome se da čitati - evo cijeli moj prigovor proslijeđen Megapopustu (čisto da ne tipkam ponovno sve)

Poštovani,

iako sam se dvoumila da li da uopće išta ikome kažem ili da šutim, nakon što sam ponovno pročitala tekst tj. detalje ponude koju sam kupila na Vašem portalu, odlučila sam ipak opisati svoje doživljaje u hotelu Inturprag.

Počet ću prvo s izdvojenim dijelom teksta ponude: " Smješteni ste u obiteljskom hotelu s 3 zvjezdice koji se nalazi u mirnom dijelu Praga, a udaljen je samo 200 metara od postaje podzemne željeznice Ceskomoravska i Arene O2. Besplatni bežični pristup internetu dostupan je u svim sobama. Prostrane sobe hotela Inturprag imaju TV sa satelitskim programima, mini bar, prostor za sjedenje te kupaonicu sa sušilom za kosu.

Središte Praga udaljeno je 12 minuta vožnje podzemnom željeznicom. Suvremeni trgovački centar Harfa udaljen je samo 4 minute hoda."

Mene je u hotelu dočekala soba br. 15, na prvom katu, s pogledom na smeće i nekakvu tvornicu ili što već, s "ugodnim" smradom koji se širio tom prostranom sobom. Sušilo za kosu morala sam tražiti na recepciji te ga vraćati nakon svakog korištenja, a mini bara, naravno, nije bilo. Ne samo da soba nije imala TV sa satelitskim programima, već nije imala niti TV. Do glavnog praškog kolodvora (Hlavni Nadraži) trebalo mi je nešto više od 40 minuta, podzemnom željeznicom. Hotel nije u mirnom dijelu jer od ranog jutra počinje buka (pretpostavljam iz te tvornice te zbog građevinskih radova koji se odvijaju u blizini, a preko čega bih još i mogla preći). Ogledalo u kupaonici je postavljeno dovoljno visoko da niti stojeći na prstima nisam uspjevala vidjeti svoje lice što mi se, unatoč mojoj visini, ni u jednom drugom hotelu nikada nije dogodilo.

Od troje recepcionara s kojima sam imala prilike pričati, jedan gospodin savršeno govori i razumije engleski, drugi se barem trudi pomoći, dok je trećoj osobi ipak potrebno objašnjavati rukama i nogama što želite.

U sobi imate i letak koji biste trebali staviti na vrata ukoliko želite da Vam se soba počisti. Nama to nije bilo potrebno te smo letak ostavili u sobi, no to nije spriječilo ulazak čistačica u sobu i slaganje kreveta na kojima su bile naše osobne stvari, ali je očito bilo i više nego dovoljno da nam se ne ostavi niti jedan čisti ručnik (dvije osobe za dva noćenja dobiju dva ručnika) i da se ne počisti kupaonica.

Nadalje, od dva doručka, koliko sam ih trebala pojesti, pojela sam jedan. Naime, priznajem da mi sva ta hrana nije odgovarala drugi dan, osim žitnih pahuljica za koje Vam je potrebna zdjelica. Ali, tu nastaje problem. Od pola sata sjedenja za stolom uz čašu soka, zdjelice (kojih je dan prije bilo i koje su neki gosti koji su ranije stigli na doručak imali), nisu se pojavile. Otišla sam do ulaza u kuhinju i pokušala objasniti svoj problem mladom gospodinu koji tamo radi, no, moje objašnjavanje na engleskom i hrvatskom nije urodilo plodom. Naravno, pokušala bih s još kojim jezikom, no gospodin je nonšalantno prošetao pored mene usred mog objašnjavanja. U nadi da je ipak razumio barem dio onoga što sam pričala i da će netko od zaposlenika koji su provjeravali da li svega ima shvatiti da nema tih zdjelica (možda cjepidlačim, ali ako sam nešto pošteno platila, bilo bi u redu da to i dobijem) ostala sam sjediti još 15 minuta za stolom u društvu još jedne osobe kojoj sam priuštila užas hotela Inturprag u Pragu uz neodoljivu ponudu Megapopusta. Kako se ništa nije dogodilo, otišli smo s doručka na doručak u grad. Naravno, zbog udaljenosti hotela uspjeli smo zakasniti na check-out, pa smo platili 50 kruna (što i nije puno i priznajem svoju grešku kašnjenja).

Bežični pristup internetu je dostupan, no signal je toliko slab da se na trenutke i gubi što se u jednom hotelu koji se hvali tom značajkom nikako ne bi smjelo događati.

Parkiralište ispred hotela je užasno malo i auti su doslovce parkirani i na sam ulaz u hotel (na dan kad smo odlazili iz hotela ostavili smo prtljagu u hotelu i vraćali se navečer po nju, a zbog slabe rasvjete i kiše uspjeli smo uroniti u lokvu vode zaobilazeći parkirane automobile) te mi nije jasno za što to točno oni naplaćuju 4 €. Isto tako, nije mi jasno na koji način su izračunali apsurdno visoke cijene noćenja u tom hotelu jer ovo što sam ja imala prilike vidjeti nije dostojno niti 2, a kamoli 3 zvjezdice.

Za kraj, taj se hotel ni u kom slučaju ne može nazvati obiteljskim jer je to, više - manje business hotel (i do hotela je odmah i business centar) i nema niti jednu značajku obiteljskog hotela (osim možda da su svi zaposlenici hotela obitelj, ali u to ne namjeravam ulaziti).

Iskreno se nadam da se ponuda za hotel Inturprag u Pragu više nikada neće pojaviti na Vašem portalu, za dobro svih Vaših korisnika.

Srdačan pozdrav,

XXX

Sad mi je toliko lakše što sam pročitala tvoj post....naime, ja sam jutros krenula da kupim kupon i to 2 za 4 noći u hotel inturprag....al sad nema šanse. Činilo mi se prejeftino i ponuda se stalno obnavlja., sad znam i zašto..:504:

Mihaza
21.08.2012., 08:27
Pozdrav svima!

Budući da sam se totalno navukla na te stranice s grupnim ponudama, a kupila sam sve i svašta (većinu tijekom prošle godine), mislim da imam kompetencije napisati nešto o svemu ovome. Na to me najviše ponukalo užasno nezadovoljstvo frizerskim iz Kraljevićeve – Great Performance.
No, čujte…
Frizerski studio Great Performance – šišanje, 5 frizura, 5 tretmana – katastrofa. Svaki put me radila neka nova naučnica (btw, 0d 11. Do 2. Mj. Promijenilo se bar 5 tih kvazi frizerki, samo je jedna konstantna – ona Marija, al kod nje samo odabrani idu valjda..). Tretman Paul Mitchel proizvodima sam dobila samo 2 puta, 2 puta nisam uopće dobila, a 1put sam dobila tretman makadamijom koji je duplo jeftiniji! Tamo – nikad više, ni da je badava!
Jedina svijetla točka im je bila ona ženska (mislim plave kose) koja ima tattoo škara na podlaktici jedne ruke. Navodno se zove Josipa. Fakat me dobro ošišala, a imam turbo dugu kosu. Ako itko zna gdje ta ženska sad radi, molim da mi javi…
Kozmetički salon Kozjak – IPL uklanjanje dlačica – 5 tretmana nadusnice – šta reći? Sad imam brkove veće i gušće nego ikad!!! Prastar uređaj, totalno bačen novac..
Body creator – IPL opet – i to bar 20 tretmana – užasno neisplativo, a i stalno je bila gužva tak da ženske i nisu bogznašto ljubazne i uslužne.. Dlake na pazuhu (nakon cca 3 mjeseca) iste kao i prije….waste of money :504: IPL - never again !!!
Body and face kozmetički – 10 anticelulitnih tretmana – odličan salon, odlične ženske, stvarno sam bila zadovoljna, ali vidim da su ga zatvorili, stvarno šteta jer sam kod njih bila jaaako zadovoljna.
Kozmetički Sperone – ok iskustvo.bila na i na kavitaciji i na pedikuri.
Kozmetički Svijet ljepote – masaža cijelog tijela – ugodno iskustvo. Svaka čast: sitna cura, a toliko snage u rukama :mig: Uzela sam si i anticelulitne kod nje, pa ćemo vidjeti…
Kozmetički NS design – nokti – geliranje – cura mi ih je brzo napravila, bili su lijepi, a i prilično dobri. Preživjeli su morsko čeprkanje po pijesku sa malom nećakinjom. Pohvalno!
Kozmetički Aqua – tretman lica – nisam zadovoljna jer mi je lice bilo crveno slijedeća 3 dana; ženska ima fakat tešku ruku. Ne ponovilo se.
Conture bio tattoo – ok žena, ok tetovažica, nemam zamjerki.
Terme Jezerčica – noćenje s doručkom za 2 osobe – super ugođaj, pogotovo ako se koristi vrući bazen po zimi. Bilo nam je baš lijepo :cerek:
Tečaj trbušnog plesa Nefertiti – niš posebno. Žena ima malo previsoko mišljenje o sebi, al ajd…(mogla se malo normalnije ponašati prema nama starijima od 25).
Torte – uzimala sam i iz Cake landa i iz Butika torti i slastica – fine, ali ništa senzacionalno. Možda su moja očekivanja bila previsoka.
I tako, dosad sam potrošila preko 5 soma kuna na raznorazne gluposti, ali kupujem i dalje no puno opreznije. Zato su mi super ovi forumi gdje ljudi daju stvarna iskustva. Evo to je bio moj mali doprinos boljem svijetu i zadovoljnijim korisnicama kozmetičko/frizersko/i sličnih usluga…

Evo moj mali update što se tiče grupnih ponuda:

Restoran Fifty-Fifty, Avenue Mall – večera za dvoje u tri slijeda: prvo nisam oduševljena hranom iako su komentari na ponudi bili uglavnom pozitivni :ne zna:. Drugo, na stranici ponude dana jasno stoji da se ta usluga može iskoristiti od 19h do 23h svakim danom – e pa mi smo došli tamo oko 21.30 i šipak! Rekli su nam da kuhinja radi do 21h?!? Nakon malo natezanja ipak su nam poslužili tu jadnu večericu, a gore palačinke sa čokoladom nisam nikad jela. Žalosno.

Salon ljepote, Poljanice – masaže leđa i anticelulitne masaže : vrlo sam zadovoljna. Tamo sam postala redovna mušterija :mig:

E sad, htjela sam nešto napisati i što se tiče vraćanja novca za neiskorištene kupone. Naime, na ponudi dana sam kupila 2 keramička rada u stomatološkoj ordinaciji Cosmodent, i to dva kupona (ukupno 5.000kn), ali nakon pregleda stomatolog je utvrdio da moji zubi nisu baš idealan kandidat za ugradnju ljuskica koje sam htjela. Druge mogućnosti nisu dolazile u obzir i dogovorila sam sa stomatologom da ću tražiti povrat novca. Obratila sam se ponudi dana i nakon 2 dana lova mi je vraćena na račun. Sve pet!

little.princess
21.08.2012., 14:05
trebam vašu pomoć. kupili smo kupone za rafting na tari. čitajući komentare ljudi koji su bili te vidjevši slike i čuvši doživljaje jedne bliske osobe koja je bila, odlučili smo da dolje nejdemo. ne dobiješ propisanu opremu (nemaju dovoljno kaciga i prsluka!), ne odvoziš cijelu rutu (preskoče najbolji dio kanjona), smještaj je koma, vlasnik neuljudan, ne daju da nosiš svoju hranu, a njihova je skupa i porcije se veoma oskudne, wc je očajan, za tuširanje vode nema (osim mrzle na šlauf...)... 2 kupona kupljena su na povoljno.hr i u njihovim uvjetima piše da ne odgovaraju za lošu uslugu, da su oni samo posrednici te su se na taj način ogradili. 6 kupona kupljeno je preko ponuda.dana, njima sam poslala mail, no ne odgovaraju. što mogu tu učinit, s obzirom da je u pitanju gotovo 1080 kn? molila bi bilo kakvu pomoć.