PDA

View Full Version : Potražnja za majstorima (nova tema)

stranice : 1 [2] 3 4

armagedon59
15.06.2012., 13:37
Najbliže STAKLO Zagreb u Vlaškoj kod Buerove.

Lp,

Zna li netko ima li kakva staklarska radionica manje-više u blizini Branimirove tržnice? Nemam auto, pa zato :)

Znači, ne tražim ništa fensi, radi se o običnom pravokutnom staklu koje ide preko stolića u dnevnom, a koje sam nepažnjom oštetila. Nema na njemu ni crteža ni rezbarija, znači tražim staklara vulgaris :)
I da nisu lude cijene...

florijan1
17.06.2012., 15:07
Trebao bih ponudu za izgradnju obiteljske kuće u roh bau izvedbi - temelji , zidovi , deka , krovište .

Kuća bi bila kao iz kataloga tipskih obiteljskih kuća pod nazivom Premier 83.

Građena bi bila ciglom 29 cm , pokrov crijep i deka gredice + monta.

Tko nema katalog može mi poslati mail pa mu posaljem nacrte kako bi kuća trebala izgledati!

Ponuda bi trebala sadržavati cijene materijala i posla za pojedine faze gradnje sa i bez pdv-a.

Kontakt: hmikovic@gmail.com ili 091/6930207

Pozdrav

anita
17.06.2012., 17:44
Tražim vodoinstalatera ili nekog tko bi znao popraviti jednoručnu slavinu na sudoperu (nije zidna). Kako me dugo nije bilo, najvjerojatnije je u međuvremenu došlo do nestanka vode, pa se sad skupilo smeće tako da voda jedva teče. Perlator je čist.

antena30
18.06.2012., 14:31
trazim majsotre za adaptaciju posavske hrastove drvene kuce dimenzija 14x4,5m na kat. radila bi se sve do rohbau faze. sanacija temelja (uklanjanje stare temeljen cigle i podbetoniranje novog temelja), nove betonske deke, septicka, novi krov.....
molim ako netko zna kojeg "cimmermana" nek posalje broj u pp. hvala.

nick911
21.06.2012., 10:30
E sad je vrijeme za parket :cerek: Molim vas preporuke. Uzimam samo preko preporuke tako da parketare molim da se ne javljaju na oglas.

Hvala

Motikan, isprazni inbox prvo ako zelis primiti dobru preporuku od mene jer mi sustav javlja da ne mozes primiti poruku!

mako
24.06.2012., 15:40
Trebao bi neki pouzdan tokar u krugu Splita i okolice, ali ne nužno iz okolice s obzirom da bi se sve radilo po nacrtu, pa bi se i poštom moglo poslat (nije veliko). Došao sam do zaključka da su ovdašnji obrtnici svi neozbiljni i ne drže se vlasitog radnog vremena, a onog kojeg nađeš moraš moliti da ti napravit nešto (za pare!).

Bilo bi idealno ako ima forumaša tokara, s obzirom da su dijelovi koje trebam poprilično jednostavni za tokara.

PS još ako isti ima mogućnost rezanja metala bilo bi idealno.

mosorka
27.06.2012., 14:48
Zar nikoga nema na podrucju Nasica?????

yvanna
29.06.2012., 19:31
tražim dobrog stolara za izradu kuhinje u zadru. koji zna izrađivati moderne kuhinje :mig:

Motikan
30.06.2012., 09:20
Potreban plinar za montažu radijatora u kupaoni.
Radi se o kupaonskom radijatoru za koji su već sprovedene cijevi. S druge strane treba spojiti bakrene cijevi na cijevi postojećeg radijatora. Radi se o dužini od 50 cm. Zanima me koliko bi to koštalo.

Hvala

daddycool
05.07.2012., 19:08
Trazim majstora za popravak rucne vodene pumpe (klackalica).
mjesto Horvati, Novi Zagreb

vanja_80
08.07.2012., 14:00
Pozdrav svima!

Trebala bih jednu informaciju!
Da li je netko cuo da Hr ili BiH firma (ili pojedinac), koja se bavi prodajom i ugradnjom pvc prozora, pruza svoje usluge i u inozemstvu..Trazila sam po netu, al nisam uspela naci..

Unaprijed hvala na informaciji!

marko_1984
10.07.2012., 14:50
tražim stolara za izradu kuhinje po mjeri, lokacija Novi Zagreb.

plaćam max. 30% vrijednosti materijala (drveni dio + okovi) + rabat ukoliko dotični ima na materijal i okov.
Radi se o kuhinji 310x260x175, fronte akril, okovi BLUM.

kontakt na PM, šaljem sliku i mjere pa se dogovorimo!

hvala,
Lp

copkillervg
11.07.2012., 10:34
tražim majstora za oživljavanje HP laptopa u ZG ili VG (najvjerojatnije crkla grafika) dosta je hitno.

polona1
12.07.2012., 14:27
Pozdrav,

Tražim majstora za izradu pregradnih zidova i kliznih vrata od knaufa.
Zanima me jel ima tko kakva iskustva ili ako ima nekoga za preporučiti!

Ponude na pp.

Hvala

feeter
13.07.2012., 10:06
Pozdrav!

Molim preporuku firme/majstora za izradu strojne glazure (estricha) na području Rijeke.
Radi se o površini od cca 40 m2.

Hvala.

Grlee
17.07.2012., 09:24
Pozz

Servisera za hladnjak tražim. ako ima tko da zamijeni termostat a da nije cijena ko u servisu :) U pitanju je Zanussi ZC 252 R, sredio sam onu kapilaru kad sam skido led, kupio neki zamijenski termostat, reko čovjek u dućanu s djelovima da taj odgovara, montiro ga al sad hladnjak hladi dok ne smrzne sve i onda prestane radit dok se sve ne otopi i tak u krug ......:rolleyes:

ponude na PP molim uz cijenu ak nije problem :)

U Zagrebu

Mimix
17.07.2012., 17:08
Tražim majstora za izdradu pvc ulaznih vratiju (2 komada). S obzirom da su sadašnja vrata nestandarnih dimenzija, a ne postoji mogućnost proširivanja.
Molim ponude na pm uz okvirnu cijenu za izradu vrata sa staklom (od štoka do štoka je 90 cm), sa uključenim štokom te montažom.

Hvala.

human3112
19.07.2012., 16:34
Trebam majstora za demontiranje dva stara prozora i postavljanje novih sa roletama. Također za izgradnju pregradnog zida od gipskartonskih ploča.

Detaljnije objašnjenje na slici: https://dl.dropbox.com/u/13369021/adaptacija%20stana.jpg

aleksica5
22.07.2012., 12:19
Tražim povoljnog majstora za izradu velikog ugradbenog ormara (Zagreb). Potreban je ugradbeni ormar samo sa osnovnom konstrukcijom (bez polica i dodataka). Da li će biti klizni ili onaj klasični ovisi o razlici cijene materijala.

Ruke plaćam do 40% vrijednosti materijala.

Molim ponude u PM.

Hvala punooo!!! :)

cuba libre
22.07.2012., 19:46
Tražim vodoinstalatera za mali popravak. Curi mi voda ili na ventilu ili je pukla cijev u kuhinji na dovodu hladne vode u sudoper. Znači, kvar je otkriven, treba mi netko da to popravi. Lokacija, Zagreb, Rudeš.

morrak
22.07.2012., 23:51
Tražim majstora za sastaviti komad ograde - okvir 60x50/2mm profil i 20-ak prečki 50x40/2mm pod 45° i podvariti 4 kotača na okvir - sve crni metal

Rad na lokaciji (betonska ravna terasa) ili dostavljam materijal, a majstor izvršava dostavu (element je 6m dugačak sastavljen).

ponude na PM (može i ponuda s materijalom, ali odvojeno rad i materijal)

(lokacija - 22km sjeverozapadno od Zagreba/Jankomira)

menager007
25.07.2012., 12:53
Tražim parketara za brušenje i lakiranje parketa u stanu od cca 60 m2 u Zagrebu.

Ponude na PM, sa ili bez laka...

hvala

marko_1984
25.07.2012., 13:27
tražim stolara za izradu kuhinje po mjeri, lokacija Novi Zagreb.

plaćam max. 30% vrijednosti materijala (drveni dio + okovi) + rabat ukoliko dotični ima na materijal i okov.
Radi se o kuhinji 310x260x175, fronte akril, okovi BLUM.

kontakt na PM, šaljem sliku i mjere pa se dogovorimo!

hvala,
Lp

Pronašao majstora! hvala!

Sada tražim plinoinstalatera za modifikaciju instalacije. Dakle, iz zida izlazi t komad za spajanje plina, pošto kod mene ide indukcijska ploča, trebam da se taj t komad skrati tako da bude što bliže zidu kako bi se eventualno kasnije nekada mogao opet koristiti.

t -komad je od zida 10ak cm, smeta mi jer na to mjesto treba doći hladnjak pa da ne strši iz kuhinje...

trebalo bi odrezati t komad i zavariti ga bliže zidu, ili narezati navoj kada se cijev skrati pa ponovno zavrnuti t komad.

molim ponude s cijenom i kontakte na PM,
hvala,
Lp

weltothejun
27.07.2012., 18:05
ružan mi parket.
jel se može to obojat u bijelo/bjelkasto/bežkasto (ne kreč bijelo, nego samo da nije smeđ)?
ako se može, javite se u inbox s ponudama. stan je od 60 kvadrata, skoro svugdje parket.
hvala.

weltothejun
27.07.2012., 18:06
izrada namještaja? kutne garniture točnije. molim kontakte u inbox. hvala.

rifer
31.07.2012., 09:04
tražim krovopokrivača za izmjenu krova sa dozidavanjem visine od 1m
radovi su u biogradu

Xamper
04.08.2012., 14:42
tražim majstora za postavljanje bitumena (bitumenskih ljepenki) na ravnom dijelu krova u zagrebu. mogući i drugi poslovi, a također moguća kompenzacija za ljetovanje i sl...

huskybucka
05.08.2012., 13:32
Trazim povoljnog majstora za izradu male nadstresnice.
Sav materijal je moj, sve pripremljeno.
Bit ce i za popiti i pojesti:-)
Pomocni radnik sam ja, znaci treba samo jedan koji zna spajati rogove, postaviti grede, pravilno postaviti crijep.
Ima jedan dan posla..
Lokacija Veliko Trgovisce-Zagorje

eduardo12345
05.08.2012., 18:23
trazim nekoga za košnju trave ...cca 500 m2 ,trava je visoka oko pola metra ..podrucije Novog Zagreba....

ppart
07.08.2012., 14:42
Dobava i ugradnja drvenog krovnog prozora
Molim ponudu za dobavu i ugradnju drvenog krovnog prozora, sa svim potrebnim materijalom.
Dimenzije 0,60 m x 1,00 m ili 1,20 m - kom. 2,00
Navesti način plaćanja.
Ponude poslati do 09.08.2012.

Na pm ili e-mail.

vlovrec
08.08.2012., 09:07
Tražim nekog za ugradnju protuprovalnih ulaznih vrata.
Vrata su viša od postojećeg otvora pa bi ih trebalo i skratiti. Ne postoji mogućnost štemanja zida, moraju se vrata skratiti.
Montaža bi se morala izvršiti u roku od 1 dana.
Čakovec

pikica_24
09.08.2012., 14:29
Tražim majstora za izvođenje centralnog grijanja na drva na postojeću instalaciju vode. Hvala

chavez ding
12.08.2012., 14:35
trazim nekog tko ima opremu za sitotisak, tisak teksta na metal, crna boja, jedno apliciranje... da ne kupujem samo zbog jedog printa opremu, pa eto, ako netko ima na podrucju ZGa nek javi u pp

tnx

Xamper
28.08.2012., 08:03
hitno tražim roletara za popravak stare plastične rolete u drvenoj kutiji. poruke na pp.
hvala

hrks
28.08.2012., 18:04
Tražim vodoinstalatera za postavljanje umivaonika i premještanje vešmašine na mjesto malog WC. Trebao bih nekog da to pogleda i procjeni trošak.

Ponude na pm.

Hvala.

Jadranka25
31.08.2012., 08:39
Molim preporuku majstora iza izradu namještaja na području Zadarske županije. Bitno je da je uredan i pedantan, ne nužno najjeftiniji.

bveseli
01.09.2012., 15:35
Tražim nekoga ili preporuku nekog za izvesti preinaku klasićnih dvorišnih vrata u klizna. Uz bravarske radove na vratima te izrade novih stupova koji bi ih držali, trebao bi iskop za pasicu klizna vrata i 7-8 m za pasicu za novu ogradu. Sve to zašalati, armirati te betonirati. Radi se o okolici Zaprešića. Hvala.

provokator
02.09.2012., 21:37
TRAZIM nekoga tko ima nacrt za djecji krevet 90 puta 200 a moze i 90 puta 190 ,mislim na gotove nACRTE KOJE MOGU DATI U eLGRAD NA IZRADU,HVALA ! Voljela bih da krevet ima ladice ispod...javite mi se na pm pa cemo se dogovoriti ....:)

provokator
03.09.2012., 16:07
s obzirom na prijasnji post,dakle trazim da mi netko napravi SAMO NACRT kreveta ...ovako bi trebao izgledati i molim vasu ponudu u inbox....

http://img27.imageshack.us/img27/7768/citron01.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/27/citron01.jpg/)

http://img99.imageshack.us/img99/6571/funky2010aris01.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/99/funky2010aris01.jpg/)

provokator
03.09.2012., 16:08
s obzirom na prijasnji post,dakle trazim da mi netko napravi SAMO NACRT kreveta ...ovako bi trebao izgledati i molim vasu ponudu u inbox....

http://img27.imageshack.us/img27/7768/citron01.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/27/citron01.jpg/)

http://img99.imageshack.us/img99/6571/funky2010aris01.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/99/funky2010aris01.jpg/)

krevet bi sami sastavili dakle krojnu listu i sve sto traze u Elgradu...

yvanna
03.09.2012., 18:32
tražim staklara za izradu kaljenog stakla za kuhinju, lokacija zadar.

može i preporuka!

hvala :)

Drago_Gervais
03.09.2012., 20:59
Trebam preporuku za majstora koji bi mi rušio zatvorenu lođu u stanu i vratio je u prvobitno stanje. Mjesto rada: Zagreb.

neno 24
06.09.2012., 13:12
Preporuka majstora za strojne glazure, mjesto rada Velika Gorica

keramičar
06.09.2012., 16:17
Preporuka majstora za strojne glazure, mjesto rada Velika Gorica

Koliko m2 ??

Imam jako dobrog glazuraša. Mozes detalje i na PM .

neno 24
06.09.2012., 16:29
Koliko m2 ??

Imam jako dobrog glazuraša. Mozes detalje i na PM .

Imam 62m2 za postaviti glazure od toga bi 30m2 bilo podno grijanje, inače se glazura postavlja na prvoj etaži kuće na cca. 3m visine.

sonjuška
07.09.2012., 06:56
tražim preporuku za električara u zagrebu za zatvaranje nekih štekera i premještanje istih (mijenja se raspored u kuhinji) i povlačenje ovog rasvjetnog mjesta...

Ethel
10.09.2012., 12:35
tražim limara ili preporuku za postavljanje limenog krova i lamperije na balkonu. sav materijal je pripremljen, mjesto rada Zagreb

dioskuri
10.09.2012., 21:45
tražim limara ili preporuku za postavljanje limenog krova i lamperije na balkonu. sav materijal je pripremljen, mjesto rada Zagreb
trebao bih više inormacija za davanje ponude
kontakt tel 098 98 61658
l.p.
N.Miščevič

Soo
11.09.2012., 09:24
molim na pm preporuku za povoljnog parketara (stari parket, treba brusenje i lakiranje) i nekoga tko bi ofarbao 1 sobu s dosta visokim stropovima (cca 75 m2 sve skupa). hvala!
zaboravih: lokacija centar rijeke

zambata14
12.09.2012., 10:12
trebam servisera malih kućanskih aparata(konkretno - samostojeći mikser),po mogućnosti u novom zagrebu al moze i bilo koji dio grada...
zahvaljujem

mtbxc
12.09.2012., 15:23
Tražim nekoga za uklanjanje panja. Srušeno je drvo trešnje, i panj je nekih 80 cm promjera i visine oko 1m. Sad bi trebalo ispiliti panj uz samo tlo odnosno na nekoliko cm od samog tla (netreba čupanje panja iz zemlje). Lokacija je Zagreb, Šestine.

gringo.
12.09.2012., 15:28
Tražim nekog za ugradnju protuprovalnih ulaznih vrata.
Vrata su viša od postojećeg otvora pa bi ih trebalo i skratiti. Ne postoji mogućnost štemanja zida, moraju se vrata skratiti.
Montaža bi se morala izvršiti u roku od 1 dana.
Čakovec

:lol: :rofl:

...e ako si ga našao, molim te javi broj.
Kupio sam jacuzzi za 6 osoba i trebao bi
ga montirati umjesto postojeće tuš kabine (90x90).
...pa da ga malo stisne.
Montaža bi se morala izvršiti do popodne, da se možemo brčkati. :D

President
13.09.2012., 18:50
Molim ako mi netko moze preporuciti majstora za kovano zeljezo. Imam balkonsku ogradu koju je potrebo "nadostiklati" s istim uzorkom jer mi je postojeca kratka. Stoga bih trebao firmu ili nekoga tko pravi kovane ograde tocno kakav meni uzorak treba. Lokacija je Osijek iako mozda nije presudno jer sr kolicina koja mi je potrebna, moze i dostaviti na neki nacin.

igorl
16.09.2012., 01:46
Bog ljudi

Kupujem stan od 85 m2 (3.5s) i treba ga renovirati. Stan je star 30 god, stolarija, zbuka su OK, na radijatorima se nece moc radit jer je na toplani pa su "puni", ne treba rusit ni zidat nove zidove jer je raspored savrsen.

Treba:

- maknut laminat s poda i stavit nove masivne parkete, dakako brusit lakirat i sve to (Cromden lak)
- promjenio bi instalacije struje i usput u zid utaknuo i UTP kabele
- vodena instalacija i sanitarije - demontaza i promjena (sve je na 1 mjestu 1 metar od vertikale), plus izvedba prikljucka za jos 1 wc (takodjer 1 m od vertikale)
- montaza bojlera za t.vodu (plinski, dimnjak) umjesto postojeceg i spajanje na instalaciju + demontaza jednog plinskog bojlera skracivanje i pecat na plinsku cijev
- skinut sve plocice, postavit nove
- sastrugat boju sa zidova, sanirat ako ima lose zbuke negdje (kuckao sam i cini se ok), gletovat i farbat
- smirglat i lakirat stolariju na svim vratima, te radijatore
- busenje i montaza r. tijela / kupaonske galanterije

To je otprilike to...

Ja dobavljam:
- plocice
- parkete
- saniterije i kup. galanteriju
- rasvjetna tijela
- posebno placam pustanje u pogon i dimnjacara nakon montaze bojlera, dakako mora bit po p.s-u

Moze li mi netko reci zasto samo ovi momci imaju popis radova koji se trebaju obaviti i koliko para treba za njih. Generalno svi majstori imaju dozu tajnovitosti pa ni okvirno ne zele pricat na nevidjeno (sto mi nije jasno)...

http://www.adaptacije.hr/stan85.html

(ovo nije reklama, vec samo referentna cijena)
Ak bas mora neko to obrisat, neg se zna da traze 60k kuna + PDV za adaptaciju stana od 85m2 sa vlastitim (njihovim) materjalom...

Ako netko ima ideju da bi to moglo i manje kostat neg mi javi na PM, dakako neke stavke koji oni rade (radijatori) mi nece trebat ocito, pa eto...

U PMu bih cijenio neke reference i ozbiljne ponude profesionalnih firmi i obrtnika koji su spremni izvesti sve / djelove navedene u referenci, te cijene izvodjenja istih u max 10% odstupanju.

LP

I.

P.S.

Molim bez kerefeka - moramo vidjet teren i sl. Stan je prilicno dobro organiziran, nema idiotizama poput kupaona i kuhinja su udaljene 50m od vertikale i sl. Postoji teretni lift kojim slona mozete dic do stana i parking je pred zgradom...
Dakako ne ocekujem prijedloge u lipu, nego samo jel to izvedivo il nije, te okvirnu cijenu sa 10-tak % odstupanja... otprilike kak su to napravili gore navedeni momci, dakako da ce se generalni dogovor raditi na licu mjesta uz detaljnu inspekciju... a sve ovo inicijalno je za zastedit svima vrijeme

P.P.S.

Ako bas nikako ne mozete smislit uk. cijenu, molim prijedloge u nekim rasponima ili po jedinicnim cjenama, pa cu izracunat kad sve izmjerim

oktogon
18.09.2012., 06:21
Mislim da bez barem tlocrta teško da se može dati neka kvalitetna ponuda.

takobe
21.09.2012., 12:47
Pozdrav,

Tražim mastore za nekoliko adaptivnih zahvata.

1. Proširenje postojećeg prolaza između dvije prostorije. S obzirom da se radi se o nosivom armiranom zidu, potrebno je rezanje zida te ugradnja statičkog ojačanja (postoji elaborat promjene statike).

2. Demontaža vrata:
Potrebno je maknuti 1 unutrašnja vrata te zazidati prolaz.

3. Bojanje stolarije:
Stolarija je u dobrom stanju, bojanje je potrebno samo radi promjene nijanse boje. Bojanje samo sa unutrašnje strane. Mislim da nije potrebno skidanje boje niti kitanje (5 prozora + 2 balkonska ostakljena vrata).

4. Parket:
Brušenje i lakiranje parketa (cca 55m2), te zamjena lajsni (cca 60m).

Termin: Listopad/2012

Molim ponude sa okvirnim cijenama.

Hvala i pozdrav!

sonjuška
24.09.2012., 20:08
htjela sam napraviti pregradni zid između sobe i kuhinje u kombinaciji knaufa i staklenih opeka (po 20 sa svake strane otvora od vrata). vrata su trebala biti klizna od lexan ploče, deblje. majstor ih je složio mortom za staklenu opeku ali toliko ružno da izgleda kao da su se petogodišnjaci zaigrali. želim da se to napravi kako treba i silikonom. zanima me da li se mogu koristiti postojeće staklene opeke i da li mi netko može poslati konkretnu ponudu na temelju napisanog

Drago_Gervais
25.09.2012., 07:21
Može li se popraviti rupa na drvenim vratima?

huskybucka
25.09.2012., 09:53
Može li se popraviti rupa na drvenim vratima?

Ovisi, kolika je?

bejo
25.09.2012., 15:58
Tražim nekoga (ne mora biti nužno majstor, može bilo tko spretan :)) za postavljanje samoljepljivih tapeta na vrata i kuhinjske elemente.
S obzirom na to da sam prilično nespretna, bitno mi je samo da mi ta osoba to uredno zalijepi. Javite se na pm, dogovorimo se oko svega :mig:

Drago_Gervais
27.09.2012., 08:01
Ovisi, kolika je?

Ma niije sad neka rupetina, udareno nogom stolca i puklo, malo se udubilo. Drvena vrata, između dva komada drveta je šuplje, pukla jedna strana. Zvao sam jednog stolara i kaže mi da bi se to jako teško dalo popraviti. Ima li tko drugačijih saznanja o tome?

Old fart
27.09.2012., 10:38
Ma niije sad neka rupetina, udareno nogom stolca i puklo, malo se udubilo. Drvena vrata, između dva komada drveta je šuplje, pukla jedna strana. Zvao sam jednog stolara i kaže mi da bi se to jako teško dalo popraviti. Ima li tko drugačijih saznanja o tome?

Nalijepi na to ploču MDF-a od 3 mm po cijelim vratima, i mir :D

Drago_Gervais
27.09.2012., 12:18
Nalijepi na to ploču MDF-a od 3 mm po cijelim vratima, i mir :D

Imaš kakvu preporuku za majstora u Zagrebu?

Buraz
29.09.2012., 06:55
tražim majstora za centralno.

staro centralno na lož ulje smo prebacili na ono na drva, (senkova peć inox p30 mislim), i od tada imamo poteškoća: peć slabo vuče, a radijatori po kući nejednako griju. mislili smo da je zbog mokrih drva, ali kada su dimnjačari kuglom pročistili dimnjak su rekli da bi trebalo peć u dimnjak spojiti na višljoj poziciji ( trenutno je vodoravno), tako da bi vrlo vjerojatno trebalo bušiti.

molim preporuku nekoga tko bi znao sve to..

hvala

marija82
29.09.2012., 17:11
nije upit za mjastora, ali je molba za savjet. zanima me što radite kada imate majstora koji vam posao razvlači predugo i niste zadovoljni s rezultatom rada? do koje granice smatrate da je u redu prigovarati? konkretno: dečku i meni stolar/pitur već više od mjesec dana pitura troja vrata i štokove u stanu. troja unutarnja vrata je uzeo 23.8. u radionu i tri tjedna se nije javljao. kad smo nazvali drugog majstora koji nam je ovog preporučio, on ga je kontaktirao i rekao da su vrata gotova. :o očito tip nema telefon da javi da je nešto završio i da može početi s fazom dva. nakon par dana (to je bilo prije točno 2 tjedna) tip je počeo dolaziti svaki dan kod nas doma oko 6 navečer (jer preko dana radi na nekom drugom mjestu) i sređivati štokove. ja sam mu jednom prigovorila da je malo nemarno napravljeno, popravio je i relativno dobro završio sve. dečko je sam još par sitnica popravio (neuredan silikon oko ruba spajanja pločica i letvica od štoka i sl., al ajde :rolleyes:). trebao je doći danas da nam donese vrata i da završimo priču, međutim nazvao me i bez puno objašnjavanja rekao da neće doći, da su se vrata oštetila (dal je nešto na njih palo, dal su mu ispala pri ukrcaju, ne znam, nije objasnio) i rekao da će doći neki drugi dan kad završi jer sad mora sve ispočetka. :mad: tu mi je prisjelo. mislim više od mjesec dana sam bez ijednih vrata u stanu, ne mogu kupaonu zatvorit da se na miru popišam i sad ovako. znam da posao ako će se obavit kako treba ne može bit gotov u dva dana, al jbt više od mjesec dana. mogla sam pola stana uredit za ovo vrijeme. inače sam razumna po tom pitanju, shvaćam da se svi majstori moraju malo ganjat, nema savršenog, al ovo mi je malo previše. što bi vi napravili? hvala!

kajperinja
29.09.2012., 18:38
nije upit za mjastora, ali je molba za savjet. zanima me što radite kada imate majstora koji vam posao razvlači predugo i niste zadovoljni s rezultatom rada?
Jeste platili posao?
Ako niste, nazovite covjeka i objasnite mu da to vise nema smisla i da ocekujete da za 5 da zavrsi posao. Ako to ne ide, nadjite prijatelja s kombijem/karavanom i otidjite po ta vrata.
Ak jeste...zovite, gnjavite, dosadjujte, idite k njemu...

marija82
29.09.2012., 19:25
nismo platili. nikad (ako baš nije jako neophodno) ne plaćam unaprijed. imaš pravo, nazvat ću ga i reć da ima tjedan dana vremena da SVE završi. u suprotnom idemo po vrata. hvala ti na savjetu! :)

Nata07
02.10.2012., 11:45
samo bi trebala informaciju za cijenu električara po rasvjetnom mjestu, ako je netko trebao ...

rrobhi
02.10.2012., 21:14
samo bi trebala informaciju za cijenu električara po rasvjetnom mjestu, ako je netko trebao ...

10-15€:)

sfar
03.10.2012., 14:18
sa materijalom ili bez materijala - ovo gore

rrobhi
03.10.2012., 20:11
sa materijalom ili bez materijala - ovo gore

Toliko sam platio rad,(štemanje do rasvjetnog mjesta ili do utičnice, gipsanje kutija i kabela ,ugradnju prekidača ,postavu ploče sa osiguračima sklopke itd) sve se to razvuče na tu cijenu i onda je to u prosijeku to,materijal je dodatno,mislim da je to u redu cijena

hcerinski
03.10.2012., 22:56
računaj si oko 100 kn po rasvjetnom mjestu ali bez utičnice i prekidača, izrada ormara posebno se nplaćuje vezano uz njegovu veličinu

morrak
04.10.2012., 23:14
Bušenje fi80mm rupe kroz 45cm zid pune cigle ako je nekom "po putu" na Trešnjevci u idućih tjedan dana?

Ponude na PM

Zhuta
05.10.2012., 11:15
Pitanje za majstora ako ima takvih, ili ako je netko imao sličan pothvat.
Koliko bi okvirno mogao koštati ormar rađen po mjeri: 300x50x255.
Sa kliznim vratima.
Te za vas koji ste imali slične radove, može na pm kontakt vaših majstora. (Zg)
Hvala

morrak
05.10.2012., 17:47
Pitanje za majstora ako ima takvih, ili ako je netko imao sličan pothvat.
Koliko bi okvirno mogao koštati ormar rađen po mjeri: 300x50x255.
Sa kliznim vratima.
Te za vas koji ste imali slične radove, može na pm kontakt vaših majstora. (Zg)
Hvala

Ja ću ti dati cijene ormara koji sam sebi radio - znači samo materijali, a ruke nisu u iznosima. U cijeni materijala ima i "škarta" jer ne možeš kupiti samo što ti treba nego neki "razlomak" tvorničke veličine ploče.

ugradbeni ormar 340x60(+7 za dva reda kliznih vrata)x260(230 visina unutarnjeg dijela). 4 krila, 2 drvena i 2 staklena ispuna.
Unutra podjela na 4 dijela, 18mm, puna leđa (isto 18mm), 11 ladica (komplet sa frontom i touch vodilicama), 3 lifta, jedna štanga, dva nosača kravata/remenja, 10-ak izvlačnih vodilica za hlače, držač za cipele, fiksna i pomične (na "rupice") police...

Ispalo me cca 14.000 kn. U toj dimenziji bez ikakvih ladica i "mehanike" i slične ispune krila, bez punih leđa (ili bez ikakvih) u Kiki su od 32-50.000 kuna.

Ovisno o tome koliko će te majstor tražiti za ruke, da li ćeš stavljati leđa (mnogi ne stave ili imaju 3mm ispunu pa se ljuljaju ako nisu od zida do zida), kakva je ispuna krila, kolko imaš mehanike....
Puno je faktora za pričati.

Ne sumnjam da se za par tisuća kuna može neki jeftinjak gotovi dobiti po principu sastavi sam iz kutije.

Za ostale detalje možemo na PM.

rrobhi
14.10.2012., 07:23
Adaptacija 51m2 krova pokrivenog bitumenskim pločama u lošem stanju (Raspadaju se !) i dvije nadstrešnice oko kuće od oko 29m2 krova . Treba se kompletno sve raskriti, skinuti stare letve, podaskati, staviti ljepenku, letve i limeni krov. Početak radova bi bio kroz 15-20 dana ako nadjem povoljnu ponudu

Molim ponudu i cijenu za ovu vrstu radova. sa i bez materijala,
Isključivo na e-mail :

ponuda-za-radove@hush.com

Hvala

jeGGer
14.10.2012., 07:36
Trazim nekoga tko obavlja gradjevinske radove na podrucju Dubrovnika.
Naime trebalo bi mi napraviti skale za 2. kat, balkone, i ozidati zidove, te nakon toga negdje u trecem mjesecu postaviti krovnu konstrukciju od ytonga.

Zainteresirani neka se jave na PM za daljnje kontakt informacije.

LP, Igor

lovrek
15.10.2012., 10:54
Tražim nekoga za iskop zemlje u jednoj prostoriji cca 10m2 i dubune cca0,5m odvoz iste i betoniranje ab deke u istoj prostoriji

LP

sfar
16.10.2012., 06:44
baš ste neozbiljni sa postavljanjem zahtjeva ili pitanja , pa daj barem napiši u kojem gradu .

35night
19.10.2012., 07:24
Tražim majstora za izradu kuhinje po mjeri. Lokacija Zagreb

Titari
23.10.2012., 08:25
Trebam majstora za izradu kuhinje u Rijeci , info može na PP !

katarina97
23.10.2012., 08:39
Tražim majstora za izradu stola i stolica od hrasta, stol dimenzija 160 x 80 cm, s mogućnošću razvlačenja na 200 x 80 cm, sisačko moslavačka županija.. ako netko ima nekog povoljnog i ozbiljnog za preporučit bila bih vam jako zahvalna...

moriturite
25.10.2012., 18:43
Pozdrav svima,
trebala bih majstora za popravljanje i postavljanje antena u Slavonskom Brodu:D. Ima li netko preporuku za nekoga?

Fuk Mi
01.11.2012., 10:52
Upao mi je u oko ovaj stol - podesiv po visini i dužini :)

http://www.calligaris.com/catalogo/Tavoli/Pieghevoli---Consolle/Magic-J-W/5/18/910?UrlBack=L2NhdGFsb2cvdGFibGVzLWNvbnNvbGU%2FRmls dGVyPTRiZi4wLjAmUGFnZXJTdGFydEluZGV4PTMw

Nažalost, još mi je više upala u oko cijena.
Ima li majstora/stolara koji bi se bili voljni prihvatiti ovog izazova u skroz drvenoj ili drvo-metal verziji?
Lokacija - Zagreb

sofiii
07.11.2012., 13:11
Pozdrav, trebam nekoga tko zna postavljat laminat, cca 20 kvadrata. Problem je što nisam sigurna u stanje poda, da li je moguće na ovakav beton postavit laminat ili su potrebni zahvati na betonu, neka glazura, poravnavanje...stan je u Zagrebu, centar. Hvala za info:mig:

Bee-Bee
08.11.2012., 19:55
Molim ponude za odštopavanje cijevi, Zagreb.
Hvala.
lp

amandablond
10.11.2012., 15:13
pozdrav svima,
trebam hitno tokara, Zagreb!
Hvala

totejapitam
11.11.2012., 22:08
Ako netko ima abrihter/diker sa zahvatom min. 210 mm, a da je iz Zagreba ili zapadne okolice lijepo molim da mi se javi na p.m.

LadyMo
13.11.2012., 18:27
Ako netko treba dobrog i iskusnog majstora za postavljanje laminata, tepisona i linoleuma po povoljnim cijenama (uz besplatnu pomoć pri odabiru, kupovini i dostavi materijala) neka se javi na pp.

cuba libre
19.11.2012., 16:37
Tražim majstora za centralno grijanje. Naime, trebalo bi na postojeći sustav dodati jedan radijator koji će se skinuti u dječjoj sobi. A u dnevnoj sobi bi se skinuo i taj stavio u dječju a u dnevnu bi stavili novi, veći. Znači, zamjena dva radijatora i dodavanje jednog. Da li se to može sad po zimi uopće (dok se grije). Mislim, znam da se ne bi taj tren grijalo ali jel se treba praznit vodaa iz radijatora ili kaj? Zagreb, Rudeš.

morrak
21.11.2012., 08:49
Tražim majstora za centralno grijanje. Naime, trebalo bi na postojeći sustav dodati jedan radijator koji će se skinuti u dječjoj sobi. A u dnevnoj sobi bi se skinuo i taj stavio u dječju a u dnevnu bi stavili novi, veći. Znači, zamjena dva radijatora i dodavanje jednog. Da li se to može sad po zimi uopće (dok se grije). Mislim, znam da se ne bi taj tren grijalo ali jel se treba praznit vodaa iz radijatora ili kaj? Zagreb, Rudeš.

Ako sam dobro shvatio, ti samo mijenjaš radijatore, ali ostaju iste instalacije? Pa to ti muž može ako je spretniji - zatvoriti ulazni i izlazni ventil radijatora, ispustiti iz njega vodu i skinuti ga. (ponoviti sa svim montiranim). Staviti radijatore na nova mjesta, otvoriti ventile, ispustiti zrak iz radijatora i nadopuniti vodu u sustav.

Ako trebaš nešto raditi na cijevima (izmještaj, dodavanje), tada moraš moći ugasiti grijanje i ispustiti vodu iz sustava dok se radi (tako da ako si na toplani zaboravi ukoliko nemaš neki sigurnosni ventil na ulazu u stan koji možeš zatvoriti. Inače bilo koji majstor koji želi. Moja preporuka Babić plinoservis Medvedgradska - samo pozitivna iskustva.

Doubleday
22.11.2012., 09:06
Tražim majstora za otvaranje balkona (lođe) u stanu. Potrebni sljedeći radovi:

- skidanje postojeće vanjske stijene od ciporeksa (s prozorima)
- sanacija stare ili izrada i postavljanje nove ograde (zapravo okvira u koji će se staviti stakla, pleksiglas ili slično)
- postavljanje roleta s komarnicima na gornji dio (iznad ograde)

Može i ponuda samo za ogradu + rolete, bez prvog dijela.

Preporuke može ovdje, ponude na PM.

Hvala!

spirou
22.11.2012., 10:15
ja ti imam majstore sa kojima sam stvarno prezadovoljan

upravo sam to radio prošli tjedan...ako želiš vidjeti,kako to izgleda navrati do mene :D

osim otvaranja i zatvaranja balkona, su mi još uradili i ormar po mjeri

a,mogu još preporučiti i parketara i ljude koji su mi radili glazuru

sa svima njima sam bio zadovoljan

kao što je očito...imao sam velika preuređenja :)

mhadina
27.11.2012., 15:04
Da li se netko bavi izradom sklopivog-višenamjenskog namještaja tipa sklopivi krevet-ormar, i druge vrste?

1 (http://dizajn-interijera.com/2010/03/24/%EF%BB%BFpreklopni-kreveti-ili-murphy-beds/)
2 (http://www.ibci.hr/ibc/mobilspazio-sklopivi.html)
3 (http://www.uredidom.com/PODRU%C4%8CJA/NAMJE%C5%A0TAJdetalji/tabid/88/ItemID/193/View/Details/Default.aspx)
4 (http://sfrjcaffe.com/forum/threads/%C4%8Cudesno-funkcionalni-namje%C5%A1taj.89052/)

http://www.uredidom.com/Portals/0/CLANCI_FOTO/namjestaj/policni_krevet/polica_krevet_07.gif

Old fart
27.11.2012., 16:26
Da li se netko bavi izradom sklopivog-višenamjenskog namještaja tipa sklopivi krevet-ormar,

U Varaždinskim toplicama ima bravarija koja radi takve okove...a stolara nije teško naći :D
Kad nađem adresu javim.

zormazg
27.11.2012., 21:19
Ako sam dobro shvatio, ti samo mijenjaš radijatore, ali ostaju iste instalacije? Pa to ti muž može ako je spretniji - zatvoriti ulazni i izlazni ventil radijatora, ispustiti iz njega vodu i skinuti ga. (ponoviti sa svim montiranim). Staviti radijatore na nova mjesta, otvoriti ventile, ispustiti zrak iz radijatora i nadopuniti vodu u sustav.

Ako trebaš nešto raditi na cijevima (izmještaj, dodavanje), tada moraš moći ugasiti grijanje i ispustiti vodu iz sustava dok se radi (tako da ako si na toplani zaboravi ukoliko nemaš neki sigurnosni ventil na ulazu u stan koji možeš zatvoriti. Inače bilo koji majstor koji želi. Moja preporuka Babić plinoservis Medvedgradska - samo pozitivna iskustva.

pogledaj po oglasima za centralaše. a nemora se ispuštati voda iz sistema, ljudi dođu i zamrznu cijevi, dok grijanje radi i naprave kaj treba, meni su to bez problema napravili prije par godina, trebalo im je nekih pola sata više nego da je sistem prazan jer ipak treba vremena da se cijevi zamrznu.

morrak
27.11.2012., 22:12
Pretpostavljam da je to zamrzavanje samo u điru kod gotovih spojeva (navoja). Nekako bi lotanje i smrzavanje ne ide zajedno :)

zormazg
27.11.2012., 22:42
Pretpostavljam da je to zamrzavanje samo u điru kod gotovih spojeva (navoja). Nekako bi lotanje i smrzavanje ne ide zajedno :)

može i kod lotanja, meni su na stare cijevi dodavali odvojak za još jedan radijator, znači spajali su crnu i bakrenu cjev i šljaka.

kad zamrzava, zamrzne samo jedan dio, možda nekih 5 do 10 cm, tolko da prekine protok kroz cijevi.

morrak
28.11.2012., 07:58
Ma i ja sam imao nedavno situaciju dodavanja radijatora (pretvaranje L u T spoj), no L je išao u zid i s druge strane je podžbukno pa vjerojatno zato nisu ni nudili smrzavanje nego su praznili sustav...

alexnadin
28.11.2012., 10:19
trebala bi preporuku za korektnog roletara, i ne nekog da me odere, pala mi je roleta, prije par godina imala sam dva nelijepa iskustva sa dva roletara, na napuknutu letvu rolete ušarafio nekoliko šarafa, naravno, kako su plastične rolete za par dana su trosnule ponovno, nema reklamacije, njegovo nejavljanje, moje zivkanje:rofl:, drugi stavio preusku traku za dizanje, pukla opet za par dana od tereta.
ako znate za nekog korektnog..:moli:

morrak
29.11.2012., 09:27
drugi stavio preusku traku za dizanje, pukla opet za par dana od tereta.

Prije bih rekao da nešto negdje zapinje pa dere roletu ili da se neispravno diže (kada je veće opterećenje) pa ju o nešto "cufate".

Ja već godinama imam one najtanje gutne (mislim 15mm) na drvenim roletama u cijelom stanu (veće su za dupli prozor 160x130cm) i niti traga pucanju, tako da ako nisu sprhnute u trenutku postavljanja, sumnjam da je do gurtni.

Ako si na zapadu grada, pošalji mi PM pa mogu doć pogledat i dat ti neki okvir što bi trebalo napraviti...

Old fart
30.11.2012., 10:48
trebala bi preporuku za korektnog roletara, i ne nekog da me odere, pala mi je roleta, prije par godina imala sam dva nelijepa iskustva sa dva roletara, na napuknutu letvu rolete ušarafio nekoliko šarafa, naravno, kako su plastične rolete za par dana su trosnule ponovno, nema reklamacije, njegovo nejavljanje, moje zivkanje:rofl:, drugi stavio preusku traku za dizanje, pukla opet za par dana od tereta.
ako znate za nekog korektnog..:moli:

Teško da je preuska i da je pukla od tereta ,biti će prije da nije dovoljno duga ,jer u otvorenom položaju ,traka rolete mora biti barem sa tri kruga namotana na vratilo.

kajperinja
30.11.2012., 14:18
Moja preporuka Babić plinoservis Medvedgradska - samo pozitivna iskustva.
Nije Medvedgradska, nego Medvescak. :mig:

roller old
30.11.2012., 14:42
molio bih da mi preporučite majstora za popravak ugradne ploče dva ringa su otišla ili mi reči gdje ima dijelova za tu ploču.Hvala

morrak
30.11.2012., 15:29
Nije Medvedgradska, nego Medvescak. :mig:

Istina :P

Bar se vidi da ne reklamiram sam sebe :)

zormazg
02.12.2012., 13:17
molio bih da mi preporučite majstora za popravak ugradne ploče dva ringa su otišla ili mi reči gdje ima dijelova za tu ploču.Hvala

pogledaj kod "kralja", dučan mu je na čulinečkoj, on fakat ima svega i mislim da je najpovoljniji. nije reklama, tam i sam kupujem kad mi nekaj treba.

spirou
04.12.2012., 15:17
evo, konačno sam dovršio i posljednju sobu

više ljudi me preko pm pitalo za parketara

dakle, ovo je parket iz moje dnevne sobe...tamo sam uzeo novi

a,ovaj (star 40 godina!!!) sam složio u spavaću sobu (gdje do sada nisam imao parket)

http://i35.photobucket.com/albums/d159/spomenko/IMG_1366.jpg

spirou
04.12.2012., 15:19
i ovo je taj isti parket nakon brušenja...star cca 40 godina

sad mi je žao šta ga nisam ostavio u dnevnoj sobi...bolji mi je od novog :(

http://i35.photobucket.com/albums/d159/spomenko/IMG_1377.jpg

eh,da...tu je na kraju sobe bio balkon
zid je razbijen, balkon zatvoren sa PVC-om i soba proširena

tako, ako nekom treba parketar - od srca preporučam
i cijena i kvaliteta više nego zadovoljan

također i ekipu koji su mi radili ove prozore (i razbijanje balkona) sve 5
oni su mi napravili i ugradbeni ormar

LadyMo
04.12.2012., 21:50
Jesu iz zg? Meni će trebati parketar za male popravke na par mjesta gdje je počeo škripati i oštetio se pa ak su iz zg može kontakt na pp..

spirou
04.12.2012., 22:01
da, parketar je iz zg
poslao sam ti podatke

Old fart
08.12.2012., 18:33
Nadam se da su zatražili legalizaciju tog balkona :D

namelessone
10.12.2012., 20:42
Vecer;

trebala bi mi informacija o cijenama keramicarskih (postavljanje novih plocica), zidarskih i licilackih poslova(gletanje i bojanje zidova), te parketarskih poslova(brusenje i lakiranje parketa)...ali i preporuka za trazene majstore za pordrucje Rijeke?

Hvala unaprijed!

seniorr
12.12.2012., 17:01
cijene keramičarskih radova su od 60kn pa na više

namelessone
12.12.2012., 18:01
Hvala na odgovoru :)!

cajanka
16.12.2012., 15:55
Pozdrav,
molim vas ako netko zna majstora koji popravlja Corona pećnice bila bih mu jako zahvala da mi proslijedi kontakt.

Godisnji2012
20.12.2012., 08:49
Pozdrav!

Trebam "leđa" za ormar visina cca 2 ili 2,5m, širina cca 80 cm.
I "pod" za taj isti ormar, cca 80 cm x 50cm.
+ majstora koji će mi to postaviti (zalijepiti ili zašarafiti).
Ponude sa cijenom na pm.
Tnx.

Kakadu
24.12.2012., 16:05
trebam nekog za postavljanje 3 ikeina rolo zastora na zidove iznad prozora. jedan treba i odrezati na određenu duljinu. tko se bavi takvim sitnim stvarima i ima iskustva s ikeinim zastorima, molim da mi pošalje ponudu na pp.

Josip4
26.12.2012., 22:58
Ovako, idem srediti na kući tavanski stan pa mi treba majstor koji zna napraviti krovište.

Uglavnom krovište je novo, promijenio sam ga prije cca. 4 godine, znači crijep i grede, ništa drugo, jer tu mi kuću tada nije bila namjera uređivati.

E sada trebam nekoga provjereno dobrog majstora koji bi mi taj krov rastavio i napravio sa obje strane kučice po cijeloj dužini krova i složio ponovno krov kako i treba za tavanski stan.

Ono što je bitno kod majstora je sljedeće:

1. - da ima svoju ekipu, jer mu kod mene nema tko pomoći, da posao napravi u roku, tj. u nekoliko dana, znači što kraći rok, a ne da se to oduži u beskonačnost.

2. - da ima sa čime sigurno spustiti ovaj sadašnji crijep, jer će isti ponovno na krov, tako da ne bi bilo dobro da se razbije.

3. - da zna kvalitetno napraviti posao i naravno povoljno.

4. - Prednost je, ali nije uvjet, da se majstor razumije u postavljanje spuštenih stropova, knauf... jer ako se dogovorimo napravili bi odmah i te radove.

Sa svoje strane jamčim da će isplata biti u dogovoreno vrijeme.

Mjesto gdje se bi izvodili radovi je Zagorje, Zabok.

Sa gradnjom bi se počelo čim se vrijeme ustabili, znači veljača, ožujak..., a do tada bi ja kupio sav potreban materijal koji majstor napiše.

Eto, mislim da sam sve napisao, pa ako ima zainteresiranih neka se jave na PM.

jawahell
27.12.2012., 18:14
Može pitanje za uslugu prijatelju?
Tražimo servisera bijele tehnike, preciznije perilice suđa
U pitanju je gorenje perilica wqp8
http://www.njuskalo.hr/image-big/perilice-posuda/gorenje-perilica-posuda-45cm-slika-17568379.jpg
Pretpostavljamo da je glavna optočna pumpa, garancija je istekla pred 2 mjeseca :)
Perilica je u Dubravi :D

Josip4
27.12.2012., 23:01
@jawahell

Ako je pitanje bilo namjenjeno meni poslat ću ti na PM broj od servisera iz Dubrave.

Reci samo da ti je broj dao Josip.

jawahell
28.12.2012., 11:10
@jawahell

Ako je pitanje bilo namjenjeno meni poslat ću ti na PM broj od servisera iz Dubrave.

Reci samo da ti je broj dao Josip.
Pa pitanje je namijenjeno svima redom :) jedna skrivena pusa :-*
Pa topic se zove " Potražnja za majstorima" zar ne? U svakom slučaju hvala.

Louden
30.12.2012., 20:00

Bok,
možeš li mi molim te poslati kontakt parketara?
Treba bi prebrusiti i prelakirati parket u spavaćoj, a možda i u cijelom stanu (50ak m2).
Ide li farbanje zidova prije ili poslije parketa?

Hvala!
L.

morrak
30.12.2012., 22:21
Poslije, a prije montaže lajsni/coklova

keramicar ivan
01.01.2013., 06:22
sretna 2013 godina svima
Sretna Nova Godina, Selamat Tahun Baru, Wilujeng Taun Enggal, Sugeng Warsa Enggal, Happy New Year, Ia Manuia le Tausaga Fou, Manigong Bagong Taon, Masayang Bayung Banua, Mabungahong Bag-Ong Tuig, Mangamgam Bawa A Dawun Sikua Diaw Amin, Malipayon Nga Bag-Ong Tuig, Malikot Ya Balon Taon Or Maligaya Balon Taon, Aw Mauntong Na Bago Umay, Boldog új évet, Sana Saiida, Kung Hé Fat Tsoi, Xin Nian Hao, Šťastný Nový Rok, Bonne Année, Frohes Neues Jahr, Hauoli Makahiki Hou, nav varsh ki subhkamna, gleðilegt nýtt ár, Felice Anno Nuovo, Gezuar vitin e ri, Kia hari te tau hou, Sâle No Mobârak, S Novim Godom, Šťastný Nový Rok, Srečno Novo Leto, Feliz Año Nuevo, Sawatdii Pimaï, Yeni Yılınız Kutlu Olsun, Ath Bhliain Faoi Mhaise

keramicar ivan
01.01.2013., 06:45
sretna 2013 godina svima
Sretna Nova Godina, Selamat Tahun Baru, Wilujeng Taun Enggal, Sugeng Warsa Enggal, Happy New Year, Ia Manuia le Tausaga Fou, Manigong Bagong Taon, Masayang Bayung Banua, Mabungahong Bag-Ong Tuig, Mangamgam Bawa A Dawun Sikua Diaw Amin, Malipayon Nga Bag-Ong Tuig, Malikot Ya Balon Taon Or Maligaya Balon Taon, Aw Mauntong Na Bago Umay, Boldog új évet, Sana Saiida, Kung Hé Fat Tsoi, Xin Nian Hao, Šťastný Nový Rok, Bonne Année, Frohes Neues Jahr, Hauoli Makahiki Hou, nav varsh ki subhkamna, gleðilegt nýtt ár, Felice Anno Nuovo, Gezuar vitin e ri, Kia hari te tau hou, Sâle No Mobârak, S Novim Godom, Šťastný Nový Rok, Srečno Novo Leto, Feliz Año Nuevo, Sawatdii Pimaï, Yeni Yılınız Kutlu Olsun, Ath Bhliain Faoi Mhaise

geoterm
01.01.2013., 15:59
Tražim nekoga tko se bavi kamenom ili keramikom , trebam 4 ploče od bijeloga kamena debljine 2 cm kao za prozorske klupčice (može bez utora za okapnicu) dimenzija 81,7x11cm ; 81,7X13 cm ;52x10 cm i 54x12,5 cm.

Poželjno je da je kamen bez ikakovih šara , poliran sa obrađenim rubovima , u konačnici je moguče da to budu i komadai izrezani iz velikoformatnih bijelih keramičkih pločica ( bitno je da je svaki komada iz jednoga dijela.

Kymatica
02.01.2013., 21:19
trebam majstora na području zagreba a za ugradbeni vodokotlić, voda stalno lagano curi pa me zanima koliko to cca košta i preporuke majstora.

Ujedno me zanima majstor za izradu namještaja konkretno krevet i predsoblje ( možda i dnevni boravak ) koji korektno radi i izdaje i račun. pa ako imate iskustva sa nekim, molim na PM.

Hvala.

spirou
03.01.2013., 13:58
Bok,
možeš li mi molim te poslati kontakt parketara?
Treba bi prebrusiti i prelakirati parket u spavaćoj, a možda i u cijelom stanu (50ak m2).
Ide li farbanje zidova prije ili poslije parketa?

Hvala!
L.

evo šaljem kontakt

farbanje je po meni bolje prije parketa

ja sam sam farbao zid...i ono što je palo po parketu, on je ionako kasnije prebrusio,lakirao...

morrak, zašto ti misliš da je bolje prvo lakirati parket, pa onda farbati zid??

da je bojanje zida išlo poslije parketa, onda bih morao paziti da ne kapne boja na parket...morao bi štiti pod itd..itd..

morrak
03.01.2013., 18:20
Zato što lakiranje može nanijeti laka na zid, a to se ne može prefarbati nego se mora skinuti malo dublje lak i onda imaš opet gletanje i 3 muzike, a lak i isparava tak da se i to hvata po zidu. Nije sad da su fleke, ali nešto se uhvati.

Tak je neka uvriježena praksa kod svih koje znam.

A one mikro folije (mislim da su 5x5m) imaš već od 20-ak kuna, a kasnije baciš i mir - nije neki problem za zaštititi

kanjar
03.01.2013., 18:52
tako je

spirou
05.01.2013., 00:01
ok....thanks

sve jasno :)

anabel22
07.01.2013., 16:02
tražim stolara na području Zagreba za izradu komode, cijena na pp

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=273123892716395&set=a.171786356183483.42636.169621063066679&type=3&src=http%3A%2F%2Fsphotos-e.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-ash4%2F339318_273123892716395_110955914_o.jpg&smallsrc=http%3A%2F%2Fsphotos-e.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-ash4%2F300362_273123892716395_110955914_n.jpg&size=800%2C598

Dia
11.01.2013., 10:46
Molim preporuke za majstora/e u Zadru koji bi mi renovirao/li stare vodovodne instalacije, i proveli malerske i keramičarske radove sa kojim/a ste bili zadovoljni provedenim radom i rokom.
Hvala.

mhadina
14.01.2013., 15:01
BOk,
tražim majstora da mi na cirkularu ravno potkrati sobna vrata za 0,5cm + odvoz i dovoz nazad, Novi Zagreb

lp

huskybucka
14.01.2013., 18:21
BOk,
tražim majstora da mi na cirkularu ravno potkrati sobna vrata za 0,5cm + odvoz i dovoz nazad, Novi Zagreb

lp

To se s blanjalicom vrlo jednostavno i brzo na licu mjesta skrati i 100% ravno...

miroslav01
16.01.2013., 19:43
Molim preporuke za majstora/e u Zadru koji bi mi renovirao/li stare vodovodne instalacije, i proveli malerske i keramičarske radove sa kojim/a ste bili zadovoljni provedenim radom i rokom.
Hvala.

Za vodu ne znam, ali meni je radio čini mi se da se zove VODA ART (mogu potražiti broj), za molerske radove soboslikarski i piturski obrt PEPO a keramniku kao i sve zidarske radove bi i ja mogao uraditi.....

tamičica
18.01.2013., 12:43
Tražim majstore ili preporuke za majstore koji se bave, između ostalog, zatvaranjem balkona..

Hvala!

zormazg
27.01.2013., 22:40
Tražim majstore ili preporuke za majstore koji se bave, između ostalog, zatvaranjem balkona..

Hvala!

možda ti je najbolje sa ekipom koja če ti isporučit prozore vidjet dali imaju koga, čisto zbog praktičnosti, poznaju se i nebi trebalo biti problema oko dogovaranja detalja.

Plavusa_ZG
29.01.2013., 20:31
Traži se keramicar na području Zagreba, pouzdan i ne preskup, radi se o kupaoni i 25 kvadrata plocica:)

super_leptir
31.01.2013., 18:26
tražim majstora stolara koji mi može dati ponudu za izradu štokova i vrata za kupatilo. štok bi trebao biti 7,5cm širine, a vrata širine 65cm. visina standardna.
ja sam u novom zagrebu.
Hvala!

gale007
01.02.2013., 07:10
Traži se keramicar na području Zagreba, pouzdan i ne preskup, radi se o kupaoni i 25 kvadrata plocica:)

poslao sam ti poruku na pp isprazni inbox :):durica

dodalninho
02.02.2013., 11:44
Tražim varioca, trebao bi mi zavariti jedan dio kauča.jako jednostavan i brzo obavljen posao. trešnjevka. ja naravno nemam aparat za varenje.ako moze poruka na private...hvala

Shark Fighter
04.02.2013., 10:53
Pozdrav!

Zanima me zna li netko kome bih se mogao najbolje obratiti u vezi vanjskih drvenih "panela" iliti drvenih zidova. Evo slike da se ne gubim u opisu:

http://s7.postimage.org/umus93sd7/slika.jpg

Pretpostavljam da to rade i firme koje slažu montažne drvene kuće. Ili se varam?

Plavi-9
05.02.2013., 20:17
Pozdrav!

Zanima me zna li netko kome bih se mogao najbolje obratiti u vezi vanjskih drvenih "panela" iliti drvenih zidova. Evo slike da se ne gubim u opisu:

http://s7.postimage.org/umus93sd7/slika.jpg

Pretpostavljam da to rade i firme koje slažu montažne drvene kuće. Ili se varam?

A kaj se treba napraviti. Malo pojasnite

Shark Fighter
05.02.2013., 21:53
Vidim da si mi poslao poruku u kojoj spominješ nekakve oblice, pa ti nisam ni odgovarao. Je li vidiš ovu sliku koja je u linku u mom prethodnom upisu?

E, sa takvim sličnim panelima/konstrukcijom hoću zatvoriti prostor od 50 kvadrata. Deset sa prednje strane i sa po pet lijevo i desno. No, za to mi treba iskusan majstor koji će znat ukomponirat tak velike prozore i dvoja vrata u drvenu konstrukciju. Plus napravit nekoliko izrezbarenih stupova/greda. Znači, mora biti estetski lijepo i u tradicionalnom stilu. Nikakve oblice već kako je na slici.

mhadina
06.02.2013., 13:50
Bok,

Majstori, tko zna da li se u stambenoj zgradi smije bušiti vanjski zid radi otvora za ventilaciju jer između kuhinje i kupaonice postoji vertikala predviđena za ventilaciju kupaonice a ne kuhinjskih miomirisa?
Postoji još i odvojena vertikala/dimnjak za loženje na kruta goriva ali udaljena par metara - jel tu dopušteno voditi miris kuhinje?

Slobodno mi se javi majstor/obrtnik za ventilacijske kanale (pravokutni profil) sa alatom za bušenje zida.

lp

zh1
06.02.2013., 16:53
Meni prodore za kanale buši vanjski suradnik i to ti je 500-600 kn za rupu dia 120-150 mm . Mora biti kvadratni presjek kanala ???

hasnfefer
06.02.2013., 19:44
Bok,

Majstori, tko zna da li se u stambenoj zgradi smije bušiti vanjski zid radi otvora za ventilaciju jer između kuhinje i kupaonice postoji vertikala predviđena za ventilaciju kupaonice a ne kuhinjskih miomirisa?
Postoji još i odvojena vertikala/dimnjak za loženje na kruta goriva ali udaljena par metara - jel tu dopušteno voditi miris kuhinje?

Za rupu na zidu pitajte prestavnika suvlasnika stanara, mislim da se smije, ali mora biti neka minimalna udaljenost od prozora. Ako predstavnik ne zna, pitajte u GSKG-u. Šro se tiče spajanja ventilacije na dimnjak koliko sam čuo zabranjeno je. Ako niste sigurni u odgovore ovdje zovite dimnjačare, ali nekih 97 % sam siguran da se dimnjak ne smije bušiti i spajati ventilaciju. Nek netko npr naloži vatru, a vi upalite napu koja nabija tlak u cijevi dim će se vraćati natrag.

zvonkecX
07.02.2013., 00:23
ventilaciju spajati na dimnjak nikako.... smrtno opasno...
ako nije centar grada i ako nema nikakve opcije može se bušiti.
Prije toga bolje se dogovori s susjedom iznad da ne bi bilo. objasniš da to nije fasadni bojler nego za napu.
ne mora se bušiti dijamantnom ako nije beton (makar ne mora se ni kroz beton:D). Bušilica, kruna i deri miško :D

c.sunny
09.02.2013., 19:55
Htjela bi s jednog zida na drugi premjestiti utičnice za tv antenu i telefon i struju.
Želim da mi tv bude na drugom zidu.
Trenutno su kablovi za te utičnice van zida, dovedeni kanalicama iz onog centralnog (ne znam kako se što zove :cerek:)
Htjela bi isto tako kanilicama dovesti do novog zida koji je od knaufa, probušiti ga i s druge strane da budu utičnice.
Od "tog centralnog" nije velika udaljenost do zida na kojem želi da bude. Išla bi kanaqlica po stropu nekih metar i pol, pa u zid i s druge strane.

Koliko bi takav zahvat cca koštao? U Zagrebu sam.
I ima li netko za preporučiti nekoga.
Ako me uopće netko razumio što želim :)
Hvala :)

jawahell
10.02.2013., 09:27
Trebao bi majstora (stolara pretpostavljam) da mi promjeni drveni štok od sobnih vrata. Štok imam, vremena i alata nemam :(
ZG Dubrava

Bismarck1970
13.02.2013., 11:23
poslao sam ti poruku na pp isprazni inbox :):durica

Bok
tražim ponudu za izradu drvenog križa za groblje,do 400 kuna.
Bilo koje drvo a križ bi trebao biti veliki oko 80 cm do metra.
hvala.:)

Pozdrav!
Koliko komada?

puki 23
16.02.2013., 09:45
Trebao bi majstora (stolara pretpostavljam) da mi promjeni drveni štok od sobnih vrata. Štok imam, vremena i alata nemam :(
ZG Dubrava

tesko da ti to stolar radi , to ti rade zidari ili knauferi
ako nisi nasao nikoga za to javi se na privat ja sam isto iz dubrave pa se mozda dogovorimo

morrak
16.02.2013., 10:29
A što ste napravili nauke od svega. Izrezati i izvaditi postojeći štok (nekakva pila i pajser ti trebaju), montirati novi (boca pur pjene, nekoliko drvenih kajli i 3 kontra stege) i za sat vremena gotovo.

Uvrh glave nakakva pila za izrezat gerunge na lajsnama...

Nit moraš biti zidar nit stolar za obavit posao...

zalica
27.02.2013., 22:29
U dogledno vrijeme bih htio prebrusiti stari parket i ponovno ga lakirati - cca 20 m2.

Molim preporuku za Rijeku/Viškovo.

Hvala!

DonF
06.03.2013., 15:28
Trazim ozbiljnog izvodjaca za promjenu krovista u Rijeci.
Vazno je da ima vrhunskog tesara, koji zna raditi s lameliranim gredama, modernim materijalima (bez staromodnih ljepenki i sl...). Krov treba biti dvostruko ventiliran, ugradjene elektricni veluxi, nosaci za solarne panele...
Sve se radi po projektu i s racunom. Cijena nija vazna nego kvalitetna izvedba! Molim ako netko ima preporuku.

Dorja0
08.03.2013., 11:20
Trebam na postojeći kamen na balkonu postaviti vanjske pločice, cca dužina 5 m i širina 1 m, istok Zagreba. Molim stvarno dobrog i pedantnog keramičara koji zna što radi.

keramicar ivan
08.03.2013., 18:24
Trebam na postojeći kamen na balkonu postaviti vanjske pločice, cca dužina 5 m i širina 1 m, istok Zagreba. Molim stvarno dobrog i pedantnog keramičara koji zna što radi.

Ima ih tu na forumu dosta pa mozete cak da birate

jan_vivian
14.03.2013., 11:50
Htjela bih tijekom svibnja ili lipnja adaptirati kupaonicu i WC - odvojene su prostorije - u staroj zgradi u centru Zagreba. Mislim da obje prostorije nemaju veću kvadratura od 6 m2 ukupno.
I rado bih s jednom osobom ugovorila i vodoinstalaterske i keramičarske radove. Elektroinstalacije su prije par godina promijenjene.
Moram izmijeniti i bojler za centralno, ali prvo mi dimnjačar mora reći što sve trebam vezano uz atest dimnjaka.

Kreso1301
18.03.2013., 10:49
Tražim majstora za knauf, okolica Sesveta.
Javite se na PM.

Pozdrav!

Pegaz
18.03.2013., 11:33
Pozdrav. Tražim majstora za izmjenu ugrdbene kade. Znači izbit staru van uz minimalno štete, postaviti i uzidati novu te red ploćica oko kade ili koliko je već potrebno. Područje Zagreba. Javiti se na PM.

Baltazar1308
25.03.2013., 16:19
Pozdrav. trazim vodoinstalatera, radio bi prebacivanje kuhinje u dnevni boravak i sve pratece radove te bi molio ukoliko netko ima kvalitetnog i pouzdanog majstora moze preporuka na PM. hvala

Mandarinko
28.03.2013., 19:59
pretpostavljam da trebam stolara.trebam police za knjige, cca 20 komada, 80cm dužine, 4-5 cm širine i cca 20 cm dubine.

idempadodem
31.03.2013., 13:52
ponuđene su mi sljedeće cjene zanima me da li su ok?

žbukanje ručno s materijalom 75kn/m2 cca 420m2
uređivanje glatkog betonskog stropa 30kn/m2 cca 65m2
izolacija krova +knauf 150 kn m2 cca 120 m2
strojna glazura 2+1 eps ,folija+vlakna d=5 cm 75kn/m2
zidanje zida 10 cm 160kn m2
zidanje zida 25 cm 200kn m2

sve cjene su s materijalom.
koja su vaša mišljenja?

zh1
31.03.2013., 17:46
Fulao si podforum !!

toni7
31.03.2013., 20:07
I lokacija je jako bitna

Soboslikar R
01.04.2013., 15:20
Trebam kvalitetnog majstora Soboslikara-ličioca na području Splitsko dalmatinske županije.

Soboslikar R
01.04.2013., 15:22
Trebam kvalitetnog keramičara na području Splitsko-Dalmatinske županije.

ppart
01.04.2013., 18:31

koja su vaša mišljenja?

U izolaciju potkrovlja je sigurno uračunata "standardna" izolacija.
Toplinska provodljivost 0,042 W/m·K,
preporuča se 0,032 ili 0,035.
Standard...

kombaj_boy
02.04.2013., 16:30
trebala bi mi što prije informacija o dobrom servisu potopnih(ili dubinskih, kako god) pumpi marke SUBTECK (made in italy).
ako može da je na području Zagreba.
Molim Vas pomagajte ljudi, nemam vode :(

hasnfefer
02.04.2013., 22:14
http://www.pumpe.hr/servis-i-odrzavanje

http://www.wlw.hr/hr/CompaniesByProduct/0000083853/pumpe-za-vodu-cistu.aspx

prvi link je Duga resa, a drugi dvije iz zagreba

kombaj_boy
03.04.2013., 10:11
http://www.pumpe.hr/servis-i-odrzavanje

http://www.wlw.hr/hr/CompaniesByProduct/0000083853/pumpe-za-vodu-cistu.aspx

prvi link je Duga resa, a drugi dvije iz zagreba

Ovi iz Zagreba ne servisiraju ovu marku :(
Ima li tko ideju za nekog drugog? Molim vas..

hcerinski
03.04.2013., 14:09
čuj na 10 tema si postavio isto pitanje....

kaj misliš o tome i koliko si kvalitetnih odgovora dobio?

daj se malo posluži "google je moj prijatelj" i telefon u ruke i pitaj...

ako dobiš ovdje savjet ti je super i dobro ali moraš se malo i sam potruditi...

pa ćeš i ti ubuduće znati i moći ćeš dati koji savijet

gipsman
03.04.2013., 18:47
U izolaciju potkrovlja je sigurno uračunata "standardna" izolacija.
Toplinska provodljivost 0,042 W/m·K,
preporuča se 0,032 ili 0,035.
Standard...

a Uniroll koji ti stalno guraš ima 0,38 ILI 0,39 nisam siguran.

kombaj_boy
03.04.2013., 19:09
čuj na 10 tema si postavio isto pitanje....

kaj misliš o tome i koliko si kvalitetnih odgovora dobio?

daj se malo posluži "google je moj prijatelj" i telefon u ruke i pitaj...

ako dobiš ovdje savjet ti je super i dobro ali moraš se malo i sam potruditi...

pa ćeš i ti ubuduće znati i moći ćeš dati koji savijet

Drago mi je da nisi imao ovakvih problema pa možeš meni pojašnjavati neke stvari..
Vjeruj mi, traženje savjeta ovdje mi je bila zadnja opcija i žao mi je što imaš potrebu bit neugodan, al svatko bi u ovakvoj situaciji tražio rješenje na sve moguće načine..

(Ovo mi je zadnji post ako možda očekuješ raspravu)

ppart
03.04.2013., 22:27
a Uniroll koji ti stalno guraš ima 0,38 ILI 0,39 nisam siguran.

Ima Unifit 0,035 Knaufov

gipsman
04.04.2013., 08:26
Ima Unifit 0,035 Knaufov

Tako je a i cjenovno je prihvatljiviji od unirolla, ima još i kamena knaufova KP 10 topl.koef 0,037 no nešto je skuplja, imaju i isover i ursa i rockwoll raznih kvalitetnijih proizvoda no koliko sam ja upoznat naše trgovine nemaju neki poveći lager tako da se to eventualno može naručiti i čekati

Maia Maiestas
04.04.2013., 14:31
Tražim majstora koji bi mi postavio oko 2 kvadrata deko kamena na nutarnji zid dnevnog boravka i nove pločice na balkon. Kamen, pločice i ljepilo imam, nalazim se u Rijeci.

ppart
04.04.2013., 17:27
Tako je a i cjenovno je prihvatljiviji od unirolla, ima još i kamena knaufova KP 10 topl.koef 0,037 no nešto je skuplja, imaju i isover i ursa i rockwoll raznih kvalitetnijih proizvoda no koliko sam ja upoznat naše trgovine nemaju neki poveći lager tako da se to eventualno može naručiti i čekati

Trenutno ga ugrađujemo, potpuno isti kao i Uniroll.
KP je teži za ugradnju kad je u pločama.

beka
05.04.2013., 10:22
tražim kućnog majstora za sitne popravke tipa postaviti ormarić
u kupatilu, popraviti vrata od ormara, zdletati okovratnik, i sl. za područje podsljeme. :kava:

gipsman
05.04.2013., 18:51
Trenutno ga ugrađujemo, potpuno isti kao i Uniroll.
KP je teži za ugradnju kad je u pločama.

Ja trenutno radim s KP-om, je malo zeznut za ravne dijelove ali za kosine(između rogova) je odličan, krut,tvrd, masivan - baš imaš dojam kad ga postaviš da je to to - a i je nije bezveze skuplji od unifita.. iako ni protiv toga nemam niš za reć, iako ja MRZIM sve prozvođače i sve vrste vune

adaptacije-kaza
05.04.2013., 23:29

koja su vaša mišljenja?

Zidanje i žbukanje je malo preskupo s obzirom na cijenu materijala,ostale cijene su ok

kanjar
06.04.2013., 13:52
prvo, pa muško
kod tebe se ne obračunava PDV

gipsman
07.04.2013., 18:16
prvo, pa muško
kod tebe se ne obračunava PDV

Mislim da su sve navedene cijene bez PDV-a.

MrzlaZg
11.04.2013., 12:33
Pozdrav svima!!!

Trebala bih tražiti izvođače i ponudu za izradu temelja pa me zanima znate li nekoga ili mi možete preporučiti... nekoga tko dobro radi svoj posao, da ne uzme novce, a napravi polovičan posao...

Hvala svima!!!!

Spejs
11.04.2013., 22:36
Trebam preporuku za vodoinstalatera u zapadnom dijelu ZG, s prihvatljivom cijenom za jako jednostavan poslić. Na pm.

sfar
12.04.2013., 13:57
dosadni ste s ovom reklamom PREKO EKRANA I AKD JE MAKNEŠ JOŠ 1/3 OSTAJE .

hrks
19.04.2013., 12:55
Tražim roletara za područje Zageba, istok. "Pala" je roleta na duplom prozoru u sobi, a u dnevnoj se ne može spustiti do kraja. Znači servis dvije rolete.

Može poruka na PM ili 099 798 1148.

Patrice
24.04.2013., 12:32
Trazim zidara za zidanje oko 20m2 zidova u Velikoj Gorici.

Molim odmah i za procjenu kako se krecu cijene zidanja po m2?

Mozete se javiti na broj 091 890 75 90

yvanna
25.04.2013., 21:43
tražim nekoga tko se razumije u klupice za prozore, gdje ih kupiti, koje kupiti i kako ih staviti. želim klupice od umjetnog kamena, izgleda kao mramor ali nije mramor, ne upija tekućinu i tome slično.

zadar.

nadam se da će mi se netko uskoro javiti. ako ne majstor, onda barem netko sa informacijama :moli:

Xen@
26.04.2013., 09:28
Imam mali vrt i na cca nekih 14 m2 bi stavila obične opločnjake ( na njemu će bit stol i stolice), firme su poslale nebulozne cijene, a sad ko za vraga nitko od frendova ne zna nikog ko se sa tim u fušu (ali da zna svoj posao) bavi. Znate koga? lokacija je Novi Zagreb

Patrice
26.04.2013., 09:40
Trazim zidara za zidanje oko 20m2 zidova u Velikoj Gorici.

Mozete se javiti na broj 091 890 75 90

Jos nam treba i za jedne stepenice sa podestom za prvi kat. Sav materijal imamo. Mjesalicu, tacke i sve potrebno imamo. Moze se pocet radit vec danas..

robim
26.04.2013., 15:14
Trazim nekog za izradu betonske temeljne ploce za vrtnu kucicu u Zagrebu (Novi Zagreb). Dimenzije su otprilike 2.5x2.5m, a izrada kao na slici:

http://i44.tinypic.com/20i78dj.jpg

Molim ponudu na PM sa materijalom i rukama.

Hvala.

suiauthon
01.05.2013., 00:50
Pozdrav. trazim vodoinstalatera, radio bi prebacivanje kuhinje u dnevni boravak i sve pratece radove te bi molio ukoliko netko ima kvalitetnog i pouzdanog majstora moze preporuka na PM. hvala

ako nije kasno, a i za ostale. imao sam dobro iskustvo sto se tice solarnog grijanja s www.acinstalacije.com , također se bave i s ostalim instalacijama(voda, plin, grijanje...)

mrzm smglsnk
01.05.2013., 12:15
Šupa je nekih 7 kvadrata. Zidova ima oko 25 kvadrata.

Na pod treba ići neka glazura; stara se treba maknuti i staviti nova. Na zidove treba ići knauf.

Volio bih kad bi netko došao to pogledati i dati mi ponudu, (možda ima bolju ideju što napraviti sa šupom).

mrzm smglsnk
02.05.2013., 19:27
Šupa je nekih 7 kvadrata. Zidova ima oko 25 kvadrata.

Na pod treba ići neka glazura; stara se treba maknuti i staviti nova. Na zidove treba ići knauf.

Volio bih kad bi netko došao to pogledati i dati mi ponudu, (možda ima bolju ideju što napraviti sa šupom).

Ne tražim više nikoga. Dobio sam dosta ponuda! HVALA svima!

German
03.05.2013., 09:01
Tražim nekoga za uređenje 39m2 terase. Trenutno se samo lijepenka nalazi na istoj. Prema mojim zamislima bi trebao još jedna lijepenka, folija, stiropor i glazura (uz rješenje za odvodnju). Idealno bi bilo da se odmah i polijepe pločice. Trebam ponudu za materijal (osim pločica) i ruke.

Također trebam i pregradu od knaufa za ugradbeni ormar (nekih 60x240 cm).

Ponude na pm, hvala! :)

Xanthe
06.05.2013., 19:43
Potraga za keramičarskim ponudama u Rijeci?

Ima neka ozbiljna firma, razumnih cijena?

Kupaonica od cca 4,5 kvadrata u stanu, kompletna adaptacija, premještanje wc-a bi bilo poželjno da se može izvesti.

chibo
13.05.2013., 21:30
Trebao bih nekog za zamjenu panta i izradu zasuna(malo kemijanja) na metalnoj ogradi u dvoristu.

Molio bih preporuku ili ponudu na PM

Unaprijed hvala:Pivo:

oktogon
16.05.2013., 19:07
Trebam:

1. Tokara
Potrebno mi je postojeću remenicu koja je neka alu legura smanjiti ili napraviti novu.
2. Varioca (zavarivača)
Koji radi specijalna varenja.Radi se o otkinutom retrovizoru na kombiju...mislim da se to da zavariti.

Poželjno Zagreb,zapadni dio.

sope
17.05.2013., 14:28
Tražim radnike za rekonstrukciju/adaptaciju obiteljske kuće u Zagrebu(Trnje), od cca 100 m2. Molim ponude na pm. Šaljem troškovnike na mail. Hvala

Marty
18.05.2013., 23:04
Dakle, popravak betonskog pločnika oko kuće ( popucan, rasipan stari beton )
te terase ispred kuće, izrada podloge za pločice.
Postavljanje keramičkih, kamenih ili kulir pločica na sve to.
Lokacija Istra - Labin

Lepricorn
20.05.2013., 15:13
Molim ponude za izvođenje strojne glazure.
Površina cca 100 m2, sitiropor 5cm.
Lokacija - okolica Zagreba. Molim ponude slati na PM.

Hvala :)

renez
21.05.2013., 09:35
Trebam covjek koji moze nabacit zbuku u prostoriji 40 m2 visine 2,5m, te napravit glazuru u istoj prostoriji i na balkonskoj terasi. Lokacija Sv. Nedelja. Mogucnost da dodjem po majstora, a sam bi organizirao rad na mjesalici.

Molim ponude u PP (privatne poruke)
hvala

daenerys92
25.05.2013., 22:42
ovakva komoda, obična bijela..za veš uglavnom
visina i širina metar...dužina ladice 50 cm
i verzija 60*60*50 cm
http://www.emmezeta.hr/repository/images/_variations/0/c/0ce07131bd39ed062d69edeffbe15478_category_large.jp g

i ovakve police u crvenoj boji, 6 kocki
25*25*15 cm
http://www.njuskalo.hr/image-bigger/dnevni-boravak-namjestaj/cubo-zidne-police-set-4-kom-boja-tresnja-marabela-slika-17332253.jpg

lokacija- split/solin
punude u pp molim

dado100
26.05.2013., 12:55
Tražim parketara za brušenje i lakiranje parketa, 50 m2 i 50 m lajsni, Zagreb.

Zanima me sjajni lak (po izgledu nesto u rangu nekadašnjeg Chromodena), otporniji - da ne moram ponovno sve lakirati za 5 godina, da mogu živjeti bez straha da će se ljuštiti, bez bubuljica, točkica i sličnih problema koji se ovdje na forumu javljaju.

Molim isključivo pedantne majstore koji garantiraju za posao.

frckymarta
28.05.2013., 13:11
Pozdrav.....
Treba mi stolar koji radi s punim drvetom.....ne znam niti gdje tražiti niti koga pitati....
imam stepenice u stanu,stepenice su od punog drveta, od bukve koliko ja znam i dva gazišta su jako oštećena.....koga god sam pitala nitko to neće raditi jer svi sad rade one moderne kuhinje.....a meni treba stolar koji će znati to popraviti....ako ima tko ko nekog zna ili ako ima netko na forumu ko to zna napraviti nek se please javi na mail: martina.superba@gmail.com, poslat ću slike.....

hvala....

Berkut
28.05.2013., 14:28
Pozz ekipi i sorry ak sam fulao temu..
Naime trebao bih poboljšati izolaciju potkrovlja,pa bih trebao kamenu vunu sa aluminjiskom folijiom,te me zanima gdjeje ima najeftinije u ZG za uzeti..
Hvala na odgovorima...

Plavi-9
28.05.2013., 14:56
Pozz ekipi i sorry ak sam fulao temu..
Naime trebao bih poboljšati izolaciju potkrovlja,pa bih trebao kamenu vunu sa aluminjiskom folijiom,te me zanima gdjeje ima najeftinije u ZG za uzeti..
Hvala na odgovorima...

Pogledaj te u Smit Commercu na staroj Karlovačkoj. Naime oni su dosta popularni sa cijenama.

anabel22
04.06.2013., 19:55
tražim nekoga za postavljanje kupaonskog seta, dakle postavljanje baze s umivaonikom i ogledala s lampom, sve ponude na pp

anabel22
04.06.2013., 21:34
lokacija Novi Zgareb, dakle postavljanje umivaonika i ogledala sa svjetlima (sve instalacije su već postavljenje od prije, radi se o zamjeni umivaonika)

neli5
06.06.2013., 16:33
Trebam majstora za skidanje postojećeg, dotrajalog silikona s tuš kade i kabine i postavljenje novog.
Lokacija Zagreb, Vrbani III

sve ponude ili preporuke dobrodošle!

udzbenik
07.06.2013., 10:13
Trebam majstora za popravak električnog bojlera u Pirovcu.

Pukli su šarafi koji ga drže. Bojler treba skinuti, servisirati i ponovno namontirati.

German
09.06.2013., 10:59
Pozdrav,
trebam majstora koji će mi naštelati (bolje rečeno napraviti generalni servis :zubo:) prozore na obiteljskoj kući. Radi se o pvc-stolariji (najviše ima velikih duplih balkonskih vrata) s aubi okovima, staroj nekih 15 godina. Na jednima je pukao mehanizam otvaranja (ručka se okreće u prazno), i na tri nema donjeg mehanizma otvaranja (ne pitajte zašto :rolleyes: ), tj. onog mehanizma s kojim se fiksira pomoćna vrata.

Zamjena stolarije nije opcija, s toga se treba spašavati/poboljšati što se može.. :moli:

Molim ponude na pm!

Jel
09.06.2013., 21:52
Pouzdanog vodoinstalatera za manji popravak (Rijeka) trazim...
molim ponude ili preporuke
hvala

sibi
16.06.2013., 09:05
Trebam malera za gletanje i farbanje jedne sobe 4x4m visine 2,5 m.

Ja sam skinuo većinu stare farbe i gleta gdje je išlo, ali dosta je neravno pa bih trebao nekoga da ispegla to kako spada.

Lokacija Novi Zagreb. Početak radova - odmah! :D

anteja31
16.06.2013., 19:28
cijena za farbanje duplih drvenih prozora s okvirom dimenzije 120 x60 ,skidanje stare boje brušenjem,lakiranje ,4 komada.HVALA UNAPRIJED

sibi
17.06.2013., 16:12
Trebam malera za gletanje i farbanje jedne sobe 4x4m visine 2,5 m.

Ja sam skinuo većinu stare farbe i gleta gdje je išlo, ali dosta je neravno pa bih trebao nekoga da ispegla to kako spada.

Lokacija Novi Zagreb. Početak radova - odmah! :D

Fala svima na ponudi, ali već sam dogovorio...

lolaflora
19.06.2013., 20:26
Zagreb, Prisavlje: Pouzdanog vodoinstalatera za manji popravak- u kupaonici curi iz sifona, prolijeva se svaki put kad se pušta voda u kadi, kad se pušta u umivaoniku nista ne izlazi. stavljala sam sajlu u kadu, ali nista nema nakupljeno da se pročisti.

*Adriatic*
24.06.2013., 13:10
Da li netko zna neku tvrtku ili nekoga tko bi mogao nacrtati i napraviti jedan sustav koji je napravljen za engleska vozila, znači okreće se na lijevu stranu i sad bi trebalo napraviti isto to, ali da bude za desnu stranu automobila, nije nešto komplicirano, uglavnom se radi o komadima željeza
http://www.pohrani.com/t/28/WD/3I68Sdn0/t2ec16nzue9s389ykwbrkg6z.jpg (http://www.pohrani.com/?28/WD/3I68Sdn0/t2ec16nzue9s389ykwbrkg6z.jpg)

Kenny Max
01.07.2013., 12:16
trebam majstora centralaša

za skidanje jednog starog radijatora i na njegovo mjesto staviti novi te u drugu prostoriju dodati novi radijator (znači u toj drugoj prostoriji trenutno nema radijatora ni cijevi)

sve ponude ili preporuke može na PM
hvala

ivo64
07.07.2013., 17:48
tražim majstora regija podravina za održavanje opreme ugostiteljskih objekata,konvektomat plinski,klime,perilice,ledomata PLAĆAM U GOTOVINI. hvala svima koji mi se jave

filter
07.07.2013., 20:06
trazim majstora za popravak GEBERIT ugradbenog kotlica.
zapadni dio ZG-a.
kotlic radi ali se tesko puni, nakon pustanja vode potrebno mu je vise od 6 sati da se opet napuni i moze pustiti voda.
ponude i preporuke moze na PM.
Hvala.

mare21
08.07.2013., 09:24
Tražim keramičara na području Brača ili koji bi bio voljan otići tamo, kupljene pločice i ljepilo.... potrebno samo postaviti keramiku u jednoj kupaoni.

eduardo12345
10.07.2013., 03:35
Trazim majstora za postavljanje fasade 200 m2 ,podrucije Novog Zagreba?

Dolgcajt
10.07.2013., 15:35
Tražim majstora koji bi probušio jednu rupu u mramornoj podnoj ploči, ukupni promjer oko 5mm. Molim ponude ili preporuku u PM. Hvala

mhadina
16.07.2013., 14:06
Tražim majstora za izradu jednostavnog ormara s dvoja vrata, po mjeri ovog tipa (http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/S79894596/#/S79894596) samo užeg 87cm, točnije 87x35x230cm ili do stropa + unutrašnjost ćemo odrediti po dogovoru, bile to police, ladice ili kombinirano.
S dostavom i sastavljen.
Novi Zagreb

Marty
17.07.2013., 21:18
Lokacija labin u Istri.
Nekoga za presložiti suhozid, tridesetak metara i
postava dvadesetak kvadratakeramičkih pločica u jednu prostoriju.

novimarof
20.07.2013., 09:27
Tražim keramičara na području Brača ili koji bi bio voljan otići tamo, kupljene pločice i ljepilo.... potrebno samo postaviti keramiku u jednoj kupaoni.

jesi našao majstora?

novimarof
20.07.2013., 09:38
Da li netko zna neku tvrtku ili nekoga tko bi mogao nacrtati i napraviti jedan sustav koji je napravljen za engleska vozila, znači okreće se na lijevu stranu i sad bi trebalo napraviti isto to, ali da bude za desnu stranu automobila, nije nešto komplicirano, uglavnom se radi o komadima željeza
http://www.pohrani.com/t/28/WD/3I68Sdn0/t2ec16nzue9s389ykwbrkg6z.jpg (http://www.pohrani.com/?28/WD/3I68Sdn0/t2ec16nzue9s389ykwbrkg6z.jpg)

ja ti to riješim

huskybucka
22.07.2013., 13:47
Majstora za farbanje krovista, znaci kuca je stara cca 7g, i sad lamperija i grede koje se vide izvana su izblijedile, pa bi to trebalo pofarbati...
Moja farba, razrijedivac, penzlin...
Vasa dobra volja i lojtre ili s cime vec...
kuca je cca 35km od zagreba-zagorje

neli5
01.08.2013., 09:15
daklem: potražujem iskusnog majstora stolara za demontažu postojeće ugradbene, u cijelosti integrirane perilice i montažu nove. Dimenzije su istovjetne (60cm), obje imaju komande na komandnoj ploči okrenute prema gore i znam da nije nikakva mudrija spojiti odvod/dovod vode i struju, ali kako je riječ o perilicama različitih proizvođača, uvijek postoji mogućnost "stolarskih komplikacija".

Oliti, kako mi je jedan iskusan forumaš lijepo objasnio (i hvala ti do neba na edukaciji mali grizzly!):
Može se dogoditi da se mora prilagoditi dimenzija ugradbenog elementa ili suđerice... bilo na nožicama dolje da odgovara postojećoj podnoj letvi ili u najgorijem slučaju se taj panel mora mijenjati ili, ne daj bože!, prekrajati ukrasni panel/prednjica zbog zahtjeva suđerice iako je to malo vjerovatno budući da je riječ o standardnim dimenzijama suđerice, ali je moguće da se moraju bušiti nove rupe i sl.

Dakle - može biti pjesma i sve bez komplikacija, ali može zahtijevati i nešto stolarskog znanja i iskustva i zato samo poštene, ozbiljne ponude lijepo molim. Može na pp ili mail neli5@net.hr

Hvala!

lorena_5
01.08.2013., 09:40
Trazim odgovorne i provjerene majstore za renovaciju stana; vodoinstalatere, elektricare, zidare, soboslikare, sve.
Budzet ogranicen pa ako znate nekoga tko nas nece "oderati" pliz pomagajte i preporucujte.
Vecina radova na kupaonici (potpuna renovacija; cijevi, sanitarije, podovi, zidovi, kupaonica 150x255cm) i kuhinji (cijevi, struja, plocice podovi i zidovi).
Rusenje 2 zida, postavljanje manjeg pregradnog zida, bojanje zidova, postavljanje laminata u hodniku itd.
Hvala svima unaprijed.

Allexis
02.08.2013., 18:40
potražnja za majstorom za fugiranje zidnih pločica u kuhinji iz ovoga posta --> http://www.forum.hr/showpost.php?p=46145108&postcount=24

lokacija zagreb

brazilac 5
04.08.2013., 21:50
Treba mi majstor za popravak 2 prozora u ZG-u:

1) kod prvog prozora se iskrenuo pant, vidi slike (http://img17.imageshack.us/img17/9840/uc38.jpg, http://img694.imageshack.us/img694/5290/x5tg.jpg)...pa je problem uopće za otvoriti ga

2) kod drugog prozora se strgala šipka, vidi sliku (http://img202.imageshack.us/img202/4595/cdiv.jpg)

Može na pp...

Hvala

Mandarinko
08.08.2013., 13:32
razni radovi u stanu
ZG
želim
1. zamijenit radijatore-mali u sobu, a veliki iz sobe u dnevni
2. ugraditi kupaonski blok
3. vrata kupaonice namjestiti da se otvaraju prema van a ne prema unutra(može li se to uoopće)
4. napravit nadšank od knaufa
molim ponude

Plitvice
08.08.2013., 20:30
Dobar dan,
tražim parketara.
Potrebno je brušenje i lakiranje lamel parketa u sobi, promjena lajsni. Moguće je da bi se trebalo zamijeniti 1 m2 parketa. Lamele su duge 12 cm.
Zagreb-zapad.
Lak bismo sami birali.
Radovi sljedeći tjedan ili tjedan od 19.8.2013.
Molim ponude.

Hvala.

Plitvice
08.08.2013., 21:11

Dobar dan,

molim kontakt za parketara.

Puno hvala.

enigma
09.08.2013., 16:53
Trazim odgovorne i provjerene majstore za renovaciju stana; vodoinstalatere, elektricare, zidare, soboslikare, sve.
Budzet ogranicen pa ako znate nekoga tko nas nece "oderati" pliz pomagajte i preporucujte.
Vecina radova na kupaonici (potpuna renovacija; cijevi, sanitarije, podovi, zidovi, kupaonica 150x255cm) i kuhinji (cijevi, struja, plocice podovi i zidovi).
Rusenje 2 zida, postavljanje manjeg pregradnog zida, bojanje zidova, postavljanje laminata u hodniku itd.
Hvala svima unaprijed.

Takoder trazim gore navedene majstore na podrucju Splita; potrebno za renovaciju stana, za iste radove kao u gornjem postu. Zahvaljujem

mhadina
12.08.2013., 08:03
Tražim majstora koji će promijeniti postojeće presvlake, presvući 4 kuhinjske stolice novim materijalom po dogovoru. http://img208.imageshack.us/img208/5029/ri4c.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/208/ri4c.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

NMT
12.08.2013., 10:33
možda nije tema za to pa me uputite ako postoji bolja.
zanima me cijena najma kipera s kranom za transport paletirane cigle. kran mora imati vilicu na kraju za podizanje paleta.

Plavi-9
12.08.2013., 12:48
možda nije tema za to pa me uputite ako postoji bolja.
zanima me cijena najma kipera s kranom za transport paletirane cigle. kran mora imati vilicu na kraju za podizanje paleta.

ako kupujete u nekom dućanu dogovorite sa njima prijevoz jeftinije će Vas doći nego posebno tražiti kamion. sve zavisi o daljini prijevoza i samih prijevoznika.

647594938
12.08.2013., 18:49
Da li postoji negdje gdje se traze majstori razni...pa me premjestite...hvala...:)

udzbenik
13.08.2013., 13:39
Koliko koštaju keramičar: ruke i materijal (bez pločica), cca 25m2 terase? Nemam neku ideju pa me zanima da me ne odere. Radi se o Zagrebu.

Doraaa
13.08.2013., 14:34
tražim stolara za izradu ovakvog ormara (slika) u dimenzijama cca 235x245x55, bijele boje( bez sjaja ) i bez ručkica, da ima jednu vješalicu i sve ostalo police, bez ladica! molim okvirne cijene na pp! mi smo na podrucju velike gorice! hvala

http://www.contempospace.com/alexander-entertainment-center-modern-minimalistic-favorite.html

Plavi-9
13.08.2013., 19:39
Koliko koštaju keramičar: ruke i materijal (bez pločica), cca 25m2 terase? Nemam neku ideju pa me zanima da me ne odere. Radi se o Zagrebu.

postava pločica od 60 do 80 kuna kvadrat

udzbenik
13.08.2013., 21:13
postava pločica od 60 do 80 kuna kvadrat

Znači ja samo donesem pločice, a on donese sve ostalo što treba i napravi sve što treba?

Plavi-9
13.08.2013., 21:26
Znači ja samo donesem pločice, a on donese sve ostalo što treba i napravi sve što treba?Samo ruke, ljepilo ploćice križići su Vaši

1503
14.08.2013., 09:10
Trazim majstora za postavljanje plocica, gletanje zidova, poptpunu renovaciju jednog wc-a te izgradnju jednog wc-a ( potrebo 2 zida podignuti ) te postavljanja drva ili kamena ( na sto se vec odlucim ) na stepenice,. takoder i premjestanje elektricnih instalacija.
Radi se o prenamjeni stana koji je na dvije etaze.

Ako neko ima preporuku za kakvog majstora slobodno na PP.

Za sada trazim samo PONUDE tako da mogu sastaviti troskovnik i prikupiti sredstva.
Znaci ponude sa odredenim cjenama recimo kvadrat postavljanja polocica 10 € , gletanje metar kvadratni 5 € i slicno.

Zahvaljujem.

udzbenik
14.08.2013., 09:19
Samo ruke, ljepilo ploćice križići su Vaši

Ja dajem pločice, majstor dođe sa svojom opremom (SVE što je potrebno da se postave te pločice: ljepilo, križići, fug-masa i sve ostalo), majstor to reže, lijepi i fugira). Koliko to obično košta?