PDA

View Full Version : Žene/cure, volite li oralno zadovoljiti svog partnera

buntovnik21
29.06.2011., 11:34
Eto, pišite volite li zadovoljit partnera oralcem, dali vam se nešto gadi i zašto, što vam se svidja i zašto. I dali radite to samo zato što vaš partner voli to osjetit.

dont ask
29.06.2011., 11:37
S pravom osobom.....nema toga što mu nebih radila :)

zlatni pan
29.06.2011., 11:42
Eto, pišite volite li zadovoljit partnera oralcem, dali vam se nešto gadi i zašto, što vam se svidja i zašto. I dali radite to samo zato što vaš partner voli to osjetit.

volim. :)
nisam gadljiva pa mi oralni seks ne predstavlja nikakav problem.
sviđa mi se to radit zato što on uživa, njemu je dobro a meni je super kad on uživa. :D

boakill
29.06.2011., 11:49
volim.:rolleyes:
prvenstveno radim jer on uživa. ono u čemu on uživa,uživam i ja.

quasarr
29.06.2011., 12:01
hmmm da...volim to raditi svom dragom i mogu to raditi jaaako dugoo kada sam raspoložena za igranje,izazivanje (to je često kod mene)...dobar je osjećaj kada raste u ustima...kada ga izluđujem,tada i moje uzbuđenje raste...
da...to je mrak!

mahma7
29.06.2011., 12:04
Moja to radi samo zato sto je meni to super, inace joj se gadi. I gadi joj se ona predsjemena tekucina, a sperma pogotovo... jbg

nina williams
29.06.2011., 12:30
Volem. Poradi sebe. Imam neke čudne oralne fiksacije, volim svašta trpat u usta. I dan-danas volem žvakat žvake, puhat balone i pit iz onih čaša s rupicama za pijenje. I moram probat okus skoro svega što mi dođe pod ruku.
Tuširam se bar par minuta više nego što je potrebno, jer volim napenalit tuš pred otvorena usta i pustit vodu da teče na najjače.
Sviđa mi se osjećaj kad nešto gnjavim s ustima. Dobro, nisam toliko šenula da mi i žvakanje žvake ima seksualne konotacije, to mi se samo fizički sviđa.
Da ovaj moj pajdo, nekim čudom, ne voli oralac, našla bih već nešto drugo na njemu za cuclanje.

batik
29.06.2011., 12:42
Volem. Poradi sebe. Imam neke čudne oralne fiksacije, volim svašta trpat u usta. I dan-danas volem žvakat žvake, puhat balone i pit iz onih čaša s rupicama za pijenje. I moram probat okus skoro svega što mi dođe pod ruku.
Tuširam se bar par minuta više nego što je potrebno, jer volim napenalit tuš pred otvorena usta i pustit vodu da teče na najjače.
Sviđa mi se osjećaj kad nešto gnjavim s ustima. Dobro, nisam toliko šenula da mi i žvakanje žvake ima seksualne konotacije, to mi se samo fizički sviđa.
Da ovaj moj pajdo, nekim čudom, ne voli oralac, našla bih već nešto drugo na njemu za cuclanje.

Moram priznati da za ovakvo što nisam čuo:rofl:
Blago tvom pajdi:p

jelena-85
29.06.2011., 12:46
nekad sam raspoložena,nekad ne.
uglavnom kad jesam to je iz nekog malo čudnog osjećaja zadovoljstva dominacije nad frajerom.:rofl:

ady-
29.06.2011., 12:49

Naravno da volim , to je moja "kost" hahahaha :rofl: :cerek:

shakiri
29.06.2011., 12:55
odgovaram samo zato što sam žensko.

da volimo.

(na sve strane)

:kava:

buntovnik21
29.06.2011., 12:56

hahaha.
mesnata "kost":p

shakiri
29.06.2011., 12:59
Imam neke čudne oralne fiksacije, volim svašta trpat u usta.

a jesi li kao mala možda cuclala opranu robu na štriku dok se još cijedi voda s nje? :cerek:

naravno da kad nam je neš u ustima uzbuđeniji smo, a iz sasvim jednostavnog razloga jer nam zrak dopire manje do pluća pa se tlak povećava i ostale stvari.. :)

Chive
29.06.2011., 13:06
odgovaram samo zato što sam žensko.

da volimo.

(na sve strane)

:kava:
Nismo ni sumnjali:D

chokopralina
29.06.2011., 13:10
Volim.

Jer voli on, a ja volim njemu udovoljiti, a i zato što se osjećam dominantno. Dominacija - submisivnost me uzbuđuje.

volim čokoladu
29.06.2011., 13:35
volim, i to iz više razloga. jer on voli, jer volim što on voli, i volim jer me napaljuje. i radim to s guštom.

prije se to radilo jer je njemu bilo fino, ali meni baš i nije bilo number one. ovisi o kvaliteti odnosa s osobom.

dodo89
29.06.2011., 13:37
vole one to samo po mom ukusu ne rade to dobro :(
sve im treba crtat :D

dont ask
29.06.2011., 13:41

Pa onda se primi olovke i papira:top:

buntovnik21
29.06.2011., 13:46

nebi rekao da ne rade dobro, vec ovisi koliko to zele, pa onda tako to i rade.

CandyFactory
29.06.2011., 13:48

+ 1

my precioussss :cerek: :cerek:

Yuna
29.06.2011., 13:54
Nevolim, al napravim tu i tam zbog njega.

volim čokoladu
29.06.2011., 14:01

nitko ti ne može čitat misli.
fino kažeš što ti paše i nema problema

harderfaster
29.06.2011., 14:17

potpisujem...još kad imaš lijep komad mesa pred sobom...mmmmmmmmmm:cerek:

nina williams
29.06.2011., 15:30
a jesi li kao mala možda cuclala opranu robu na štriku dok se još cijedi voda s nje? :cerek:

Nisam, nijedan deterdžent, ni omekšivač, mi nema ugodan okus.:D

tea83
29.06.2011., 16:21

Naravno. Obozavam pusiti kurac.

ady-
29.06.2011., 16:30
hahaha.
mesnata "kost":p

naravno , da sve slasno popapas :D

buntovnik21
29.06.2011., 16:39
Naravno. Obozavam pusiti kurac.

rijetko cure tako razmisljaju,odnosno tako vole i obozavaju pusit kurac,nazalost.
kad treba curu oralno zadovoljit,mogao bih satima to radit koliko obozavam to:)

tea83
29.06.2011., 16:44
kad treba curu oralno zadovoljit,mogao bih satima to radit koliko obozavam to:)

Tako je i najljepse, kad zena i muskarac jedno drugome pruze oralno zadovoljstvo i kad oboje u tome uzivaju

LadyMoonlight
29.06.2011., 17:05
Volim. :D

nik titanik
29.06.2011., 20:11

Al bas drago tvome pajdi :)

draga_s
29.06.2011., 22:15
Joj poza 69 je san snova.Al najvise volim kad one lezi a ja preko njega, jer mogu tako lakse gurnuti kurac do kraja u usta.Inace to cesto radim.A bas volim kad gledamo film da mu drkam, a onda kroz neko vrijeme se spustim.Jeste da vecinom propustim pola filma, ne bude mi zao :)

Madamoiselle
30.06.2011., 02:01
Volim sve što vole mladi:)

$avannah
08.07.2011., 21:26
rado bi probala.....

bd novski
08.07.2011., 21:39
e kada bi sve zene bile ovako poeticne poput nine...
jednom mi se desilo da djevojka nije htjela oralni seks da joj je gadljivo i mogu samo reci da se citav moj kompleksni mehanizam iz protesta nije ni pokrenuo :)
ako je najvazniji organ seksa mozak onda je bukvalno cijelo tijelo napravljeno da uziva u spomenutom...

rocco-spalato
08.07.2011., 21:42
volim biti zadovoljen, a naročito volim zadovoljit. 69 dušu dalo za to :D

neverdie
09.07.2011., 16:00
obožavam, jel ima išta bolje od kurca u ustima i okusa sperme..
stalno to radim i predobro je.. to me napali do kraja..

Stella1
09.07.2011., 16:17
Volim.:)
U biti upravo po tome koliko bi mu rado popušila i ocijenjujem koliko mi je koji muškarac privlačan.
Inače, kao i Nina i ja volim premetat stvari po ustima radi zadovoljstva.:)

cacanin
11.07.2011., 00:47
Moja draga kaze da najvise voli da kad ona svrsi da nikako ne svrsim po njoj vec da ga uzme u usta i tu zavrsim "posao" , sto mi ni malo ne smeta.

LaTiTeA
11.07.2011., 10:39
U biti upravo po tome koliko bi mu rado popušila i ocijenjujem koliko mi je koji muškarac privlačan.

Ovo je bas dobro sroceno. :D

Ja sam isto misljenja da se iz oralca najbolje vidi koliko ti je netko (zapravo) privlacan. :zubo:

draga_s
11.07.2011., 11:11
Pa da, desilo mi se skoro da sam srela jednog lika, cim sam ga ugledala pomislila sam bas to-kako bih mu voljela popusit :) Kasnije nisam mogla skloniti oci sa njegovog medjunozja, zamislila see :cerek: a srce lupa, a odmah mi vruuce :D

buntovnik21
11.07.2011., 11:26
Pa da, desilo mi se skoro da sam srela jednog lika, cim sam ga ugledala pomislila sam bas to-kako bih mu voljela popusit :) Kasnije nisam mogla skloniti oci sa njegovog medjunozja, zamislila see :cerek: a srce lupa, a odmah mi vruuce :D

eh..nisam ni sanjao da ovakvih cura ioma:):D
predobro nesto.:top:
i slazem se s onim da po pitanju oralca pokazujes koliko volis ili koliko ti je stalo do partnera/partnerice.

Su.incotenible.
11.07.2011., 12:52
Ne gadi mi se kurac dečka s kojim se želim jebat. Čuda li velikog. Pušim zato što oboje uživamo u tome.

i slazem se s onim da po pitanju oralca pokazujes koliko volis ili koliko ti je stalo do partnera/partnerice.

Isuse, bože i ekipo... Ne, s pušenjem pokazujem da volim pušit, s jebanjem u guzu pokazujem da volim jebanje u guzu. Želiš reć da, npr, random liku kojeg jedva poznajem pokazujem koliko ga volim i koliko mi je stalo do njega tako što mu popušim? :cerek:

LaTiTeA
11.07.2011., 13:15
Isuse, bože i ekipo... Ne, s pušenjem pokazujem da volim pušit, s jebanjem u guzu pokazujem da volim jebanje u guzu. Želiš reć da, npr, random liku kojeg jedva poznajem pokazujem koliko ga volim i koliko mi je stalo do njega tako što mu popušim? :cerek:

Mislim da se on malo krivo izrazio. :D
Ne bih rekla da pokazujes koliko volis nekoga nego taj neki nagon koji ti se javi kad ti je netko fizicki jako, jako privlacan i dodje ti da ga zgrabis sad i odmah. :zubo:

buntovnik21
11.07.2011., 13:18
Ne bih rekla da pokazujes koliko volis nekoga nego taj neki nagon koji ti se javi kad ti je netko fizicki jako, jako privlacan i dodje ti da ga zgrabis sad i odmah. :zubo:

da krivo sam se izrazio,to sam htio reci.:top:

buntovnik21
11.07.2011., 13:19
Ne gadi mi se kurac dečka s kojim se želim jebat. Čuda li velikog. Pušim zato što oboje uživamo u tome.

neznam odakle si ti,ali za tvoju informaciju ima cura kojima se gadi pusit ili im je bed ili ponizavajuce.

4fun
11.07.2011., 13:31

vec vidim frajere kako zahtijevaju da im dokazes koliko su ti privlacni. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

(a ove sto smatraju da je oralni sex ponizavajuc ili sto vec.... uopce ne kuzim. naravno, moze biti. ali moze svasta biti ponizavajuce. ovisi kako se prezentira/trazi/blablabla .... naravno da se netko moze osjetiti ponizeno ako ga frajer isuce i kaze "pusi kurabo!" :rofl::D)

Knight_
11.07.2011., 13:33
pa ima takvih cura, al to su obicno cure koje ju jos mlade, i to dosta, kojima se to gadi i pricaju da nema sanse....
al kad priroda proradi...u potpunosti, iznenadit ce same sebe.. ;)

Su.incotenible.
11.07.2011., 14:01

A još najbolje da je zaista mislio ono što je napisao. :rofl:
Al ja ti inače ne pušim :D ta nekakva stupnjevanja i co, popušit ću svakom dečkiću s kojim se jebem, kao što ću i svakom dat guze (primjer, jel). Nebitno što prema jednom osjećam nevjerojatnu strast, vlažim se čim ga ugledam, te leptirići i srčeka lete oko nas i sl. Možda sam ja malo weirdo. :o
neznam odakle si ti,ali za tvoju informaciju ima cura kojima se gadi pusit ili im je bed ili ponizavajuce.

Rekla sam da mi je čudno što se nekoj ženskici gadi stavit u usta penis svog ljubljenog. Ono, jako mi je čudno, iako znam da ih ima i previše. No, fala na info. :cerek:

("pusi kurabo!" :rofl::D)

:Placebo:

Spejs
11.07.2011., 14:15
Pusim, ofkors.

Zasto? Zasto radim i sve drugo u seksu? Zato sto uzivam u tome :cerek:

Zasto se ogranicavati? :ne zna:

jennyL
12.07.2011., 00:22
ne gadi mi se ali nije da to radim zbog svog užitka već njegovog (nisam oduševljena i ovisna o pušenju niti doživim orgazam kad mu pušim :P).doduše bolje to nego drkanje :D

redmoon
12.07.2011., 00:40
iskreno govoreći radim to samo da bi kasnije dobila svoje :D nije da mi se gadi ali moram priznati da nije ni najugodnije..ipak govorimo o podosta vecoj stvari u tvojim ustima koja ide gore dolje... a da ne govorim ako ima veci :rofl: shvacam cure koje su imale neugodna iskustva jer decki znaju biti grubi kada se napale :rolleyes: sjetite se ruke koja vam gura glavu :D

London_Calling
12.07.2011., 08:39
Pa volim i radim to zato što on uživa, ne može si pomoć :cerek: a osim toga i ja se napalim dok mu radim things tako da je to definitivno win win situacija :D

LaTiTeA
12.07.2011., 09:01
... jer decki znaju biti grubi kada se napale :rolleyes: sjetite se ruke koja vam gura glavu :D

To uopce ne mora biti nesto nuzno lose... :ne zna:

100 ljudi, 100 cudi... ljude pale razne stvari. :D

Akina
12.07.2011., 09:04
ne gadi mi se ali nije da to radim zbog svog užitka već njegovog (nisam oduševljena i ovisna o pušenju niti doživim orgazam kad mu pušim :P).doduše bolje to nego drkanje :D
u takvim situacijama moja silna empatija dolazi do izražaja i njegov užitak postaje i moj užitak :cerek:

buntovnik21
12.07.2011., 09:04
To uopce ne mora biti nesto nuzno lose... :ne zna:

100 ljudi, 100 cudi... ljude pale razne stvari. :D

mozda samo zeli da ubrzas tempo ili da ga do kraja gutas..:P
a ono kad se cura zagrcne prejako pali;):D

draga_s
12.07.2011., 09:18
iskreno govoreći radim to samo da bi kasnije dobila svoje :D nije da mi se gadi ali moram priznati da nije ni najugodnije..ipak govorimo o podosta vecoj stvari u tvojim ustima koja ide gore dolje... a da ne govorim ako ima veci :rofl: shvacam cure koje su imale neugodna iskustva jer decki znaju biti grubi kada se napale :rolleyes: sjetite se ruke koja vam gura glavu :D
Meni je to odlicno, posto volim gutati kurac do kraja, (parola-sve sto radis radi kako treba :D ) tako da kad me uhvati za kosu i pocne nabijat onda mi time samo pomaze, to bi naravno bilo neugodno da ja ne zelim gurnut kurac do kraja al ovako je sasvim ok :)

Chansomps
12.07.2011., 09:21
A jebate led,ovdje se jedne te iste žene u svakom postu hvale (na ovaj il onaj način) da vole davat blowjob. :lol:

BellonaX
12.07.2011., 12:02
obožavam.
<-- mislim da ovo sve govori.
volim to raditi jer on uživa, ja također, to mi je vrlo napaljujuće..
pogotovo kad ga toliko napalim i odgađam mu svršavanje da me moli ili da ga zajašim ili da svrši svuda po meni :cerek:

Spejs
12.07.2011., 12:46
Meni je to odlicno, posto volim gutati kurac do kraja, (parola-sve sto radis radi kako treba :D ) tako da kad me uhvati za kosu i pocne nabijat onda mi time samo pomaze, to bi naravno bilo neugodno da ja ne zelim gurnut kurac do kraja al ovako je sasvim ok :)

Ja ga stavim do kraja ali jos nikome nije palo na pamet da mi gura glavu rukama :ne zna:

Mislim da se ne bi proveo ako bi mi gurnuo glavu u krivom trenutku :rofl:

*ne hvalimo se, vise izrazavamo cudenje onima koji se cude sto neke zene VOLE pusit

draga_s
12.07.2011., 12:54
Ja ga stavim do kraja ali jos nikome nije palo na pamet da mi gura glavu rukama :ne zna:

Mislim da se ne bi proveo ako bi mi gurnuo glavu u krivom trenutku :rofl:

Ma ono mislila sam vise da uzme moju glavu rukama pa da on kukovima pomijera,kazem da mi to ne smeta :cerek: Al naravno vise volim da se sama igram i da ga sama stavim kako mi odgovara :D

librica
12.07.2011., 23:59

obožavam,i kad bi me netko pitao kako bi prikazala ljudsku sexualnost-bila bi to slika žene koja kleči raširenih nogu ispred muškarca i oralno ga zadovoljava:mig::D
ima li kaj ljepše već kad uživa?za to se živi:D:kava:

librica
13.07.2011., 00:08
A jebate led,ovdje se jedne te iste žene u svakom postu hvale (na ovaj il onaj način) da vole davat blowjob. :lol:
šuti tamo i liži:lol:

Moje im3
13.07.2011., 18:37
i ja sam jedna od onih žena koje obožavaju pušit...bilo je dana kad sam se i po sat vremena znala zabaviti...sex poslije nije baš dugo trajao al al bože moj nemoš sve...

marković car
13.07.2011., 19:32
Žena koja zna pušit je prava žena :)

4fun
13.07.2011., 19:41
Žena koja zna pušit je prava žena :)

khm, tocnije bi bilo "zena koja ne zna i pusit nije prava zena" :D

marković car
13.07.2011., 20:08
khm, tocnije bi bilo "zena koja ne zna i pusit nije prava zena" :D

istina, mučilo me to sa bivšom, trudila se ali joj nije išlo. Ali sam ja onda znao kao ajde pusti to, pusti ti sad malo mene, pa ja nju malo izližem pa pojebem, inače bi mi strgala ponos :)
ali trudila se ajde i to je neš :)

sanchy8
14.07.2011., 16:12
istina, mučilo me to sa bivšom, trudila se ali joj nije išlo. Ali sam ja onda znao kao ajde pusti to, pusti ti sad malo mene, pa ja nju malo izližem pa pojebem, inače bi mi strgala ponos :)
ali trudila se ajde i to je neš :)

Umjesto da ju tako odjebeš, bolje da si joj dao koji savjet kako da te najbolje zadovolji, nije baš da je to talent s kojim se rodiš :rofl:

Volim je moj odgovor na pitanje teme :cerek:

marković car
14.07.2011., 16:16
Umjesto da ju tako odjebeš, bolje da si joj dao koji savjet kako da te najbolje zadovolji, nije baš da je to talent s kojim se rodiš :rofl:

Volim je moj odgovor na pitanje teme :cerek:

Nisam je odjebavao, davao sam joj savjete kako mi paše i to, ali čim joj kažem dobro je to što radiš ali probaj malo ovako..ona se odma naljuti i neće više, kao što joj pametujem...reko ok tako da je ovako lakkše bilo :)

sanchy8
14.07.2011., 16:40
Nisam je odjebavao, davao sam joj savjete kako mi paše i to, ali čim joj kažem dobro je to što radiš ali probaj malo ovako..ona se odma naljuti i neće više, kao što joj pametujem...reko ok tako da je ovako lakkše bilo :)

Oprosti na pogrešnom zaključku, onda joj tako i treba jer nije surađivala.. :rofl:

buntovnik21
14.07.2011., 17:11
Oprosti na pogrešnom zaključku, onda joj tako i treba jer nije surađivala.. :rofl:

nije onda mozda ni htjela to radit pa nije prihvacala savjete nego po svom.

qutip
14.07.2011., 17:20
ja obozavam kad se cura spusti dolje i oralno me zadovolji.. ali to bas cure moraju htjet.. ak to radi a da se njoj ne svida ili samo zato da mene zadovoljni onda to nije to.. ali kada i ona uziva dok me zadovoljava na taj nacin onda je to jako lijepo :cerek:

marković car
14.07.2011., 18:42
nije onda mozda ni htjela to radit pa nije prihvacala savjete nego po svom.

Ma je htjela je, ali je bila u krcu što se tiče toga kad joj kažeš neš, nikd joj ne smiješ niš reć jer se odmah naljuti. A šta ćeš....žene :)

bubamara_mala
14.07.2011., 19:13
obožavam pušit...bilo gdje bilo kad...:cerek::cerek: kad to voli,najviše voli kad ga iznenadim...to mene napali i odma mi postaje vruće...najbolje mi je pušit u vožnji i tako da malo adrenalin poraste...radila bi to dan i noć...rado bi spavala s njim u ustima:cerek:

jedrilicar
14.07.2011., 19:24
obožavam pušit...bilo gdje bilo kad...:cerek::cerek: kad to voli,najviše voli kad ga iznenadim...to mene napali i odma mi postaje vruće...najbolje mi je pušit u vožnji i tako da malo adrenalin poraste...radila bi to dan i noć...rado bi spavala s njim u ustima:cerek:

ti si carica svemira :cerek::s:top::cerek::cerek:

sanchy8
14.07.2011., 19:31

woooo hooo go girl. ko da slušam sebe :cerek:

bez ovog zadnjeg, nebi baš spavala s njim u ustima
:lol: hm, a opet možda i bi,:Djer jedan od razloga zašto ja to volim raditi je definitivno reakcija mog muškarca, pa sve za onaj osjećaj kad te pogleda sav uzbuđen i uzdihan, i kaže da si čudo njegovo :cerek:
treba sve probat ae :mig:

marković car
14.07.2011., 19:31

ja bi tebe ženio..:)
eh da je takvih više :)

bubamara_mala
14.07.2011., 19:40
woooo hooo go girl. ko da slušam sebe :cerek:

bez ovog zadnjeg, nebi baš spavala s njim u ustima
:lol: hm, a opet možda i bi,:Djer jedan od razloga zašto ja to volim raditi je definitivno reakcija mog muškarca, pa sve za onaj osjećaj kad te pogleda sav uzbuđen i uzdihan, i kaže da si čudo njegovo :cerek:
treba sve probat ae :mig:

e baš tako...kad mi počne uzdisat i čudit se šta radim i onda mi kaže da sam vrag:cerek::cerek::cerek: a to i jesam :ziba: pa ima toga dosta kako još volim...kad smo gotovi pa nakon par minuta krene se obući i stoji a ja ga lijepo stavim u usta i kažem to je moje i počnem režat...hihihihi ipak sam ja njegov psić:cerek:

AjCaNeVolinTe
14.07.2011., 19:44

decki vole kad ih se iznenadi.. kad ih cura probudi dok joj je u ustima... dobar je to prizor kad se oci otvore i vidis netko sa gustom to radi... e onda znas da je to tvoja cura : ) i da si ti njen : )

steta sto te cure su uvjek zauzete :D

sanchy8
14.07.2011., 19:45
e baš tako...kad mi počne uzdisat i čudit se šta radim i onda mi kaže da sam vrag:cerek::cerek::cerek: a to i jesam :ziba: pa ima toga dosta kako još volim...kad smo gotovi pa nakon par minuta krene se obući i stoji a ja ga lijepo stavim u usta i kažem to je moje i počnem režat...hihihihi ipak sam ja njegov psić:cerek:

hahah meni kaže anđel. :cerek: a to nisam i to dobro zna buahahaha :E

i reci još da znaš kuhat i ja ću te ženit majkemi :lol:

bubamara_mala
14.07.2011., 20:02
hahah meni kaže anđel. :cerek: a to nisam i to dobro zna buahahaha :E

i reci još da znaš kuhat i ja ću te ženit majkemi :lol:

hehe...sad me ženi :)hihihi

bubamara_mala
14.07.2011., 20:04
decki vole kad ih se iznenadi.. kad ih cura probudi dok joj je u ustima... dobar je to prizor kad se oci otvore i vidis netko sa gustom to radi... e onda znas da je to tvoja cura : ) i da si ti njen : )

steta sto te cure su uvjek zauzete :D

e da tako ti je to...ja sam inače mirna...a ne kaže se bezveze iz mirna tri vraga vire :mig: a volim ga stavljat i do kraja ma svašta mu radim a on ludi...

ja bi tebe ženio..:)
eh da je takvih više :)

e hvala a vidiš da sam oduzeta:lol::lol:

twety
14.07.2011., 22:08
uvijek s gustom volim partnera oralno zadovoljiti... fakat to volim raditi i uzivam u tome... a jos kad vidim da i on uziva, osjecaj je ono, ufff

vrijeme, mjesto za to je najmanje bitno, spontana sam sto se tice tih stvari, kad mi dodje, hlace dolje :rofl:

Valencia c.f.
14.07.2011., 22:17
uvijek s gustom volim partnera oralno zadovoljiti... fakat to volim raditi i uzivam u tome... a jos kad vidim da i on uziva, osjecaj je ono, ufff

vrijeme, mjesto za to je najmanje bitno, spontana sam sto se tice tih stvari, kad mi dodje, hlace dolje :rofl:

:s:sDa je meni naci jednu takvu kao sto si ti :)

twety
14.07.2011., 22:23
ima nas takvih malo vise :D

a zamisli ja takva naletila jednom na jednog koji to nikako nije volio lol

marković car
14.07.2011., 22:28
Treba Vas ženit što to volite :)

bubamara_mala
14.07.2011., 22:57

da ima nas ima...:D

sanchy8
15.07.2011., 18:53
Ja volim kad me ženska oralno zadovoljava
ako je neka zainteresirana, sama, u zadru ili okolici
povremena druženja
poslati ću joj link ka vidi kako izgledam dolje
pa ako joj se svidi može uživati u oralcu
pozdrav
macho 07

Vidiš, ja to nikad ne bih mogla, javit se na takav poziv, vjerojatno jer to volim radit osobi koju volim
:hekla:

Dobro, ili barem poznajem :D

4fun
15.07.2011., 19:48
Vidiš, ja to nikad ne bih mogla, javit se na takav poziv, vjerojatno jer to volim radit osobi koju volim
:hekla:

Dobro, ili barem poznajem :D

kakve to veze ima sa ljubavi? :kokice:

ne zajebavam se :rofl:

sanchy8
15.07.2011., 23:10

Ma ok, tak ti misliš , vjerujem da to i jest mišljenje većine tak da sve 5.. :top:

DeviantCat
17.07.2011., 18:20
ne bi li oralni trebao biti dio svakog sexa
ko da je bitno da osobu sad i nuzno volis :D

sanchy8
17.07.2011., 19:34
ne bi li oralni trebao biti dio svakog sexa
ko da je bitno da osobu sad i nuzno volis :D

Neznam, možda i jest, ja to kažem za sebe, nisam to nikad radila s nekim kog ne volim :D
Ovdje je priča samo o oralcu što često ne znači nužno i sam sex, zar ne.. ;)

lopov2011
18.07.2011., 06:43

jel stvarno i toga ima? nemogu vjerovati :rofl:

4fun
18.07.2011., 08:17
Neznam, možda i jest, ja to kažem za sebe, nisam to nikad radila s nekim kog ne volim :D

wild guess, tvoj voljeni ti je prvi, jedini i zadnji? :D

maki83
18.07.2011., 09:48

e to je to:top:samo jebiga vrlo malo je takvih,to da te samoinicjativno iznenadi je vrhunski dokaz da te želi cijelim svojim tijelom,takvu možeš odma ženit:kava:

sezdesete
18.07.2011., 10:07

teško mi je i pojmiti da nekome oral nije sex :D
ali dopuštam i tu mogućnost :mig:

sanchy8
18.07.2011., 12:20
wild guess, tvoj voljeni ti je prvi, jedini i zadnji? :D

Hahaha :cerek:

Sad ovo zadnji, to stvarno nemogu znat.:p

sanchy8
18.07.2011., 12:23
teško mi je i pojmiti da nekome oral nije sex :D
ali dopuštam i tu mogućnost :mig:

Ma i meni je, :rofl: ali to je samo odgovor na pitanje: ne bi li trebao biti dio svakog seksa.. dakle ako netko shvaća kao dio, ja kažem, ne bi :D
A odlazim s ove teme presubjektivno ja na sve to gledam... :w

noemi3
18.07.2011., 12:41
Ahhhhh obožavam da kada vidim da on uživa ja još više uživam.

nina williams
18.07.2011., 15:18

A mora imat neke veze s ljubavi, jebemu. Il s nečim sličnim. Da ima veze samo s tim što se žemskoj sviđa, pa kako bi to izgledalo?

Usput, nogometni diverzanti su nekoć bili bolji, sad ni zakuhat ne znate kako treba. Jebovas, samo povlađujete, lajkate i esove dijelite. Nije da vas ne volimo, al nešto ste mlaki na ovom terenu, da ne velim mlitavi, pucate...ko i Brazil penale.

0merta
26.07.2011., 02:26
Obožavam :cerek: pogotovo kad ga vidim i čujem kak uživa, uhh...ne gadi mi se ništa, dapače, volim progutat. Samo nek svršava svukud po meni i ja happy. :p Darežljiva sam inače..jako...a ne tražim puno.

LaTiTeA
26.07.2011., 07:15
Darežljiva sam inače..jako...a ne tražim puno.

To ti nije nuzno i vrlina... :zubo:

Ima nesto i u nezrelosti kad cure ne vole oralac... ja bar mislim. :D

valsimot53
26.07.2011., 07:50

dobro mislis:top:
a i drago mi je da od tebe to citam:cerek:

0merta
26.07.2011., 13:54
Nitko nije rekao da ne volim, ali nije mi nužno potreban. ;) Ima i drugih načina...

buntovnik21
28.07.2011., 11:59
Nitko nije rekao da ne volim, ali nije mi nužno potreban. ;) Ima i drugih načina...

pa za nekog lika koji voli pruzit oralac svojoj curi to i nije puno da trazis:)
ali svejedno pohvalno da ti to tako volis radit:top:

maniy
28.07.2011., 12:23
OT: ooooo da! obozavam! ;-)
Simple as that.

volim čokoladu
28.07.2011., 12:52

slažem se :top: a to se odnosi i na davanje i na primanje :D

sladana5
29.07.2011., 21:27
Obozavam!!!:top:

Sugar_blondie
06.08.2011., 17:29

hahaha smješno mi je da sam se totalno našla u ovom :) ..čak i ovo za tuš ^^ :rofl:
volim pušiti.. i volim spermu. :D

Enter Sandwoman
06.08.2011., 17:38

Mda, tko si ti da govoriš da li je do nezrelosti ili ne....:confused:
Ti si prostudirala seksologiju, i sve vagine svijeta?:eek:

Nekome ne paše, netko možda još nije naišao na osobu koja to dobro zna napraviti, mislim, sto i jedan razlog možda postoji....

maniy
07.08.2011., 00:47

Nekome ne paše, netko možda još nije naišao na osobu koja to dobro zna napraviti, mislim, sto i jedan razlog možda postoji....

Slazem se potpuno. imam frendicu koja nema sanse da bi oralac-u ijednom smjeru.njoj se to ne svida,gadljivo joj je i bok.njezin muz je to prihvatio i nema tu sta.ali definitivno nije nezrela.dapace.bas mislim da je procjenila sto zeli a sto ne,a to je odlika zrelih ljudi. ima puno razloga zasto neke cure to ne vole ili ne zele raditi,a mislim da nezrelost nije jedna od njih.

kreso33
07.08.2011., 08:21
Slazem se potpuno. imam frendicu koja nema sanse da bi oralac-u ijednom smjeru.njoj se to ne svida,gadljivo joj je i bok.njezin muz je to prihvatio i nema tu sta.ali definitivno nije nezrela.dapace.bas mislim da je procjenila sto zeli a sto ne,a to je odlika zrelih ljudi. ima puno razloga zasto neke cure to ne vole ili ne zele raditi,a mislim da nezrelost nije jedna od njih.

to je sa frendicom u redu ako je ona doista dosljedna...
ja znam njih koje dečka ili muža uvjeravaju da je to nečisto i da to neče,a iza ledja mu to rade ljubavniku...
e tu je onda problem...
mislim da konzervativna sredina i odgoj ubijaju čovjeka na putu ka sreći...

Hekatonhir
07.08.2011., 08:56
Slazem se potpuno. imam frendicu koja nema sanse da bi oralac-u ijednom smjeru.njoj se to ne svida,gadljivo joj je i bok.njezin muz je to prihvatio i nema tu sta.

Da je bio pametan, ne bi je oženio. Dobar seks čini deset posto veze. Loš seks čini 90 posto. A "prihvatiti nešto" i "biti sretan" nisu iste stvari.

Hekatonhir
07.08.2011., 09:06

Ne treba joj doktorat da zaključi kako gađenje, zatucanost, pretjerena stidljivost i ostali argumenti koji se u ovakvim raspravama povlače nisu dokaz zrelosti nego kompleksa. ;)

Enter Sandwoman
07.08.2011., 09:46
Ne treba joj doktorat da zaključi kako gađenje, zatucanost, pretjerena stidljivost i ostali argumenti koji se u ovakvim raspravama povlače nisu dokaz zrelosti nego kompleksa. ;)

Nisam argumentirala na to, nego sam rekla da ne mora značiti da žena ili djevojka ne voli primiti oralac jer je nezrela. Jednostavno, ne mora značiti isključivo to.:ne zna::mig:

kreso33
07.08.2011., 09:54
Nisam argumentirala na to, nego sam rekla da ne mora značiti da žena ili djevojka ne voli primiti oralac jer je nezrela. Jednostavno, ne mora značiti isključivo to.:ne zna::mig:

ma svako izmotavanje je znak njenog karaktera...i treba je se kloniti...

Hekatonhir
07.08.2011., 10:30

A kako bi ti nazvala osobu koja nekoga "voli", a gadi joj se to što radi s tom osobom? ;)

Ili da se ne ponavljam, sa slične teme...

(...) šokiraju me priče o curama koje u dvije ili tri godine veze svom dragom nijednom nisu pocuclale pitona. :rolleyes: Na stranu seks, zar je to ljubav?! Ma ne bi one kod mene trajale tri minute, a kamoli toliko dugo. Kakvih li drvenih Marija! I kakvih li papaka koji sve to trpe, strahota. Zar te cure misle da mi dečki ližemo latice ruže dok ih oralno zadovoljavamo? Pa opet to činimo, s više ili manje zadovoljstva. Mnogo muških mozgova razmišlja naime recipročno: ližu da im ga popuše. Čista pragmatičnost. I takvi bi međutim, baš kao i djevojke koje spomenuh, na čelu trebali nositi nekakvu naljepnicu, da čovjek odmah na ulici vidi s kim ima posla. Pa da ne gubi vrijeme ispravljajući pogrešan roditeljski odgoj. :kava:

Mislim ono, gađenje prema nekom koga voliš, helou? Koji ti se klinac ima gaditi? Ja obožavam uroniti jezikom u to toplo, baršunasto meso. Najradije bih se cijeli zavukao unutra. I sve su moje cure držale do higijene. A i kad bi se dogodilo da nisu stigle pod tuš a mi već u klinču, što ću kvariti trenutak, disat ću malo na usta, ne'š ti problema. To je ljubav, bokte. To je seks. Nije sve u životu pokriveno steriliziranom miomirisnom maramicom.

Da mi se da tražiti, našao bih post žene koja je ovamo došla po savjet vezan uz gutanje, htjela se riješiti refleksa povraćanja. Dao sam joj savjet, a dao bih joj i medalju, da mogu. :) To je partnerica, a ne ove kojima se lakše predati nego pokušati. Ljubav je davanje, seks je davanje, a ni jednog ni drugog nema bez otvorena uma. Bez slobode. Kakvi klinčevi kompleksi, zašto misliš da ljudi varaju jedni druge? Pa jednostavno: ono što čovjek ne dobije u svojoj postelji, potražit će drugdje. Seks je bitan, iznimno bitan u svakoj vezi. Nema li truda, nema li ulaganja - piši kući propalo.

I zato Latica dobro veli da je oralac stvar zrelosti. Stvar potpunog prihvaćanja i sebe i drugih.

Enter Sandwoman
07.08.2011., 10:47
A kako bi ti nazvala osobu koja nekoga "voli", a gadi joj se to što radi s tom osobom? ;)
Ili da se ne ponavljam, sa slične teme...
Da mi se da tražiti, našao bih post žene koja je ovamo došla po savjet vezan uz gutanje, htjela se riješiti refleksa povraćanja. Dao sam joj savjet, a dao bih joj i medalju, da mogu. :) To je partnerica, a ne ove kojima se lakše predati nego pokušati. Ljubav je davanje, seks je davanje, a ni jednog ni drugog nema bez otvorena uma. Bez slobode. Kakvi klinčevi kompleksi, zašto misliš da ljudi varaju jedni druge? Pa jednostavno: ono što čovjek ne dobije u svojoj postelji, potražit će drugdje. Seks je bitan, iznimno bitan u svakoj vezi. Nema li truda, nema li ulaganja - piši kući propalo.
I zato Latica dobro veli da je oralac stvar zrelosti. Stvar potpunog prihvaćanja i sebe i drugih.

Ok, to je tvoje mišljenje. Ja stojim iza toga da se nekomu možda ne sviđa pušenje i lizanje (što je po meni nepojmljivo) ali opet razumijem i dajem mu to za pravo, jer njegovo je tijelo i zna valjda što mu paše a što ne. Opet, kažem, možda ta osoba ne voli dati ili primiti oralac (jer o tome je ovdje riječ, jelte) jer nije to isprobao s osobom koja to zna raditi kako treba. Znam neke koje vole primiti oralac više od ičega, a daju ga eto tako, da ne ispadnu sebične, ali ih također znam mnogo koje ga prime eto tako, reda radi, ali zato vole zadovoljiti partnera. Mislim, nemoguće da su sve u kurcu i da su sve nezrele. :confused:

Apophis
07.08.2011., 10:52
Znam neke koje vole primiti oralac više od ičega, a daju ga eto tako, da ne ispadnu sebične, ali ih također znam mnogo koje ga prime eto tako, reda radi, ali zato vole zadovoljiti partnera. Mislim, nemoguće da su sve u kurcu i da su sve nezrele. :confused:

Pa u biti ove prve bi bile definicija nezrelog ili u kurcu. Jer očekuju primati ono što nisu spremne dati. Time između ostalog pokazuju seksualnu inhibiranost i gadljivost dijelom partnerovog dijela, što se bez problema može svrstati pod nezrelost.
Ove druge pak, nisu daleko ali je uzrok u nesigurnosti.

Enter Sandwoman
07.08.2011., 10:57
Pa u biti ove prve bi bile definicija nezrelog ili u kurcu. Jer očekuju primati ono što nisu spremne dati. Time između ostalog pokazuju seksualnu inhibiranost i gadljivost dijelom partnerovog dijela, što se bez problema može svrstati pod nezrelost.
Ove druge pak, nisu daleko ali je uzrok u nesigurnosti.

Da Apo, imaš pravo, sad znam da je to to:top:

Hekatonhir
07.08.2011., 10:59
Mislim, nemoguće da su sve u kurcu i da su sve nezrele. :confused:

Spomenuo sam nezrelost u smislu da se ne žele nositi s problemima. Jer shvaćanje da je seks nešto prljavo jest problem. Većina tih ljudi koji su u kurcu, kako si plastično opisala, pogrešno je odgojena. Većina. Dakako da postoje iznimke. Ali to ne znači da cijeli život moraš slijediti u djetinjstvu nametnute patrijarhalne stavove. To ne znači da moraš voditi ljubav isključivo u mraku. To ne znači da moraš voditi ljubav isključivo u misionarskom položaju, i radi djece. To ne znači da ne smiješ dragog okružiti usnama, napokon.

Kužiš, od svega naučenog čovjek se može odučiti. Ali samo ako želi razmisliti o vlastitim stavovima, prihvatiti mogućnost da su pogrešni, i promijeniti ih. To što je nešto usađeno ne znači i da je poželjno, dobro, korisno. Jer na duge staze nije, sigurno.

Enter Sandwoman
07.08.2011., 11:03
Spomenuo sam nezrelost u smislu da se ne žele nositi s problemima. Jer shvaćanje da je seks nešto prljavo jest problem. Većina tih ljudi koji su u kurcu, kako si plastično opisala, pogrešno je odgojena. Većina. Dakako da postoje iznimke. Ali to ne znači da cijeli život moraš slijediti u djetinjstvu nametnute patrijarhalne stavove. To ne znači da moraš voditi ljubav isključivo u mraku. To ne znači da moraš voditi ljubav isključivo u misionarskom položaju, i radi djece. To ne znači da ne smiješ dragog okružiti usnama, napokon.
Kužiš, od svega naučenog čovjek se može odučiti. Ali samo ako želi razmisliti o vlastitim stavovima, prihvatiti mogućnost da su pogrešni, i promijeniti ih. To što je nešto usađeno ne znači i da je poželjno, dobro, korisno. Jer na duge staze nije, sigurno.

Kužim. I sama sam takva. Ali ne mora značiti da svi trebaju biti kao mi. I osobe s kojima se družim sigurno nisu zatucane, konzerve niti misle da je seks i oralac nešto prljavo. Zbog toga se i čudim i mislim da tu ima nešto više ili im jednostavno ne paše nešto od toga.:ne zna:

Hekatonhir
07.08.2011., 11:09
Pa dobro, to što im nešto ne paše može biti posljedica loših iskustava, grubosti, zlostavljanja čak. To onda može riješiti samo razgovor s profesionalcem. Terapija.

Ali velim, u debeloj većini slučajeva nije tako. Sva ta silna nesigurnost, inhibicije, nemogućnost uživanja u seksu - uzroke ima u patrijarhalnom odgoju. I to je nešto što se dâ popraviti. Samo, zahtijeva trud.

Enter Sandwoman
07.08.2011., 11:13
Pa dobro, to što im nešto ne paše može biti posljedica loših iskustava, grubosti, zlostavljanja čak. To onda može riješiti samo razgovor s profesionalcem. Terapija.
Ali velim, u debeloj većini slučajeva nije tako. Sva ta silna nesigurnost, inhibicije, nemogućnost uživanja u seksu - uzroke ima u patrijarhalnom odgoju. I to je nešto što se dâ popraviti. Samo, zahtijeva trud.

Znači, ako ženska uživa u seksu s jednom osobom, u davanju oralca, uživa doslovno u svim pozama, ali joj eto primanje oralca i nije neko napaljivanje, to znači da ima problema sa samom sobom, da je nesigurna i sl. ? Samo me zanima, onako informativno....:ne zna:

Hekatonhir
07.08.2011., 11:21
Znači, ako ženska uživa u seksu s jednom osobom, u davanju oralca, uživa doslovno u svim pozama, ali joj eto primanje oralca i nije neko napaljivanje, to znači da ima problema sa samom sobom, da je nesigurna i sl. ? Samo me zanima, onako informativno....:ne zna:

Ima mnogo razloga. Iskreno, odmah mi se javila cijela struja svijesti vezana uz nesigurnost ("Ma što će on dolje, nisam se stigla ni oprati"; "Tko zna kako mu izgleda moja mala, možda mu je ružna, što je nisam podšišala" itd.), ali ako je u pitanju recimo strah zato što je prijašnji dečko bio nježan kao traktor pa joj je više nanosio bol - posve je razumijem.

S tim u vezi, dvije stvari: 1. samo je tutleku pička ružna. Pravom muškarcu svaka je lijepa. Dakle, žene - ne opterećujte se pizdarijama;

2. nisu svi muškarci grubi. Kažite partneru što i kako volite. Ne čitamo misli. :D

Afrika paprika
07.08.2011., 22:34

A jel ona ikad probala to ili je zrelo donijela tako čvrstu i neosporivu odluku bez i trunke iskustva? :cerek:

Hedera
07.08.2011., 22:54
Oh daj moooolim te,to znači da ne smiju postojati seksualne preference i različitosti u ukusima?i svi moraju davati i primati oralac jer su inače nezreli..A dajj..:lol:
A što je sa slobodom da se ima vlastiti ukus,stvari koje se više vole,manje vole, ili ne vole?

Jedina situacija kada se odbijanje oralnih poduhvata može proglasiti nezrelim je da osobe u pitanju nisu nikad ni probale)..Kad ne probaš a ne želiš,to je djetinjasto.ali ako probaju i ne paše im-to je stvar osobnog ukusa.

Treba se siliti na nešto što se ne voli? Ne,ne..To će samo prouzročiti zatomljenu ljutnju i odbojnost prema svemu seksualnom/partnerovom

Što ako se netko nije oprao tri dana? Što ako partner ima plinove tijekom,što ako se ne dobiva,zašto bi se onda pružalo,što ako je netko papao puno šparoga(ili čega već što kvari okus,nemam pojma :zubo:),što ako,što ako..To nisu ugodne situacije...:D A ljudi nisu nezreli ako odbiju.Samo su pametni jer se ne sile na nešto što im ne paše,a partner će posve sigurno preživjeti bez jednog segmenta seksualnih odnosa..ako ga se ipak ne žele odreći,lako se nađe neko sa sličnim ili istim ukusom..:cerek:

I kakve crne veze ima odgoj sa time? :confused: Ne znam nikakve roditelje koji sjednu i kažu djetetu:Slušaj,sine/'ćeri,pušenje ti je fuj,lizanje ti je fuj/imaš ružnog pišu ili čuču,bolje ih nemoj davati na uvid nikom izbliza..itd..:D.Pa tko tako uči djecu ? :lol:

Lovecat
08.08.2011., 00:23
Oh daj moooolim te,to znači da ne smiju postojati seksualne preference i različitosti u ukusima?i svi moraju davati i primati oralac jer su inače nezreli..A dajj..:lol:
A što je sa slobodom da se ima vlastiti ukus,stvari koje se više vole,manje vole, ili ne vole?

Jedina situacija kada se odbijanje oralnih poduhvata može proglasiti nezrelim je da osobe u pitanju nisu nikad ni probale)..Kad ne probaš a ne želiš,to je djetinjasto.ali ako probaju i ne paše im-to je stvar osobnog ukusa.

Treba se siliti na nešto što se ne voli? Ne,ne..To će samo prouzročiti zatomljenu ljutnju i odbojnost prema svemu seksualnom/partnerovom

Što ako se netko nije oprao tri dana? Što ako partner ima plinove tijekom,što ako se ne dobiva,zašto bi se onda pružalo,što ako je netko papao puno šparoga(ili čega već što kvari okus,nemam pojma :zubo:),što ako,što ako..To nisu ugodne situacije...:D A ljudi nisu nezreli ako odbiju.Samo su pametni jer se ne sile na nešto što im ne paše,a partner će posve sigurno preživjeti bez jednog segmenta seksualnih odnosa..ako ga se ipak ne žele odreći,lako se nađe neko sa sličnim ili istim ukusom..:cerek:

I kakve crne veze ima odgoj sa time? :confused: Ne znam nikakve roditelje koji sjednu i kažu djetetu:Slušaj,sine/'ćeri,pušenje ti je fuj,lizanje ti je fuj/imaš ružnog pišu ili čuču,bolje ih nemoj davati na uvid nikom izbliza..itd..:D.Pa tko tako uči djecu ? :lol:

:lol: Ali :top: za post.

Moš mislit...nezrelo je ako ne želiš primat i/ili davat oralac. Odakle to? Tko kaže da se to mora voljet i željet?

Tko kaže da se u seksu išta mora jer si u suprotnom nesiguran i nezreo? Nemojte tako...:D

Ne željeti nešto, a činiti to, radi drugih...bilo radi partnera, bilo radi ovakvih "savjeta" te da se ne ispadne nezreo....je tek nezrelo.

Željeti i voljeti oralac se ne mora. Isto kao što se ne mora htjeti niti voljeti analni seks, seks u troje, četvero, jedanaestero, seks u ovoj ili onoj pozi, seks s pomagalima itd. Htjeti se seksati s nekim, a ne htjeti gurnuti spolni organ te iste osobe u usta je normalno. Ne moraju tu biti nikakve traume u pitanju.

Stronger Free
08.08.2011., 05:55
...,a partner će posve sigurno preživjeti bez jednog segmenta seksualnih odnosa..ako ga se ipak ne žele odreći,lako se nađe neko sa sličnim ili istim ukusom..:cerek:

Samo da nije malo previše tih segemenata! :durica

LaTiTeA
08.08.2011., 07:31
... a partner će posve sigurno preživjeti bez jednog segmenta seksualnih odnosa..

Hoce, ali pod uvjetom da ni njemu oralni seks nije neki prioritet. :D

Ako mu je oralac bitan, onda ce se s vremenom javiti frustracije zbog nedostatka istog... a te frustracije ce se (nesvjesno) prenjeti i na ostali, ne-seksualni, dio tog odnosa.
Tako to obicno ide.. :D

I kakve crne veze ima odgoj sa time? :confused:

Mislim da se ovdje mislilo na odgoj u stilu da je seks opcenito bljak.

Moš mislit...nezrelo je ako ne želiš primat i/ili davat oralac. Odakle to? Tko kaže da se to mora voljet i željet?

Istina, ne mora se bas sve voljeti/zeljeti... ali da li bi ti bilo cudno da cujes da se netko ne voli ljubiti?

Ljubljenje je isto samo po sebi nekome bljak... mislim, primas neciji jezik u svoja usta, zasto bi primiti splovilo bilo bitno drugacije? :D

Ja sam u onoj ekipi koja zagovara oralac i prva sam koja ne bih mogla biti s nekim u vezi bez istog... mislim, bih na krace staze, kasnije bi me frustriranost dotukla i ne bi to islo dalje. :D

I slazem se da ima nesto u nezrelosti ako netko ne voli / ne zeli oralac. Jebiga. :ne zna:

Hekatonhir
08.08.2011., 20:20
U ustima ima daleko više bakterija nego u vagini. Kad smo već kod tog bljak. :D

Lovecat
08.08.2011., 21:14
Istina, ne mora se bas sve voljeti/zeljeti... ali da li bi ti bilo cudno da cujes da se netko ne voli ljubiti?

Ljubljenje je isto samo po sebi nekome bljak... mislim, primas neciji jezik u svoja usta, zasto bi primiti splovilo bilo bitno drugacije? :D

Ne bi mi bilo čudno. :D Zašto bi svi morali imati potrebu ljubiti se i/ili seksati se? Ima ljudi koji se za cijeli život odreknu i jednog i drugog i ne smatram ih niti čudnima niti nezrelima niti nenormalnima. Jest da odstupaju od većine, ali njihova stvar.

Ali ne bih usporedila primanje nečijeg jezika u usta sa primanjem nečijeg spolovila u usta. Jbg, nije isto. Prvo, ne znam kako ti doživljavaš poljubac s jezikom, a kako blow job, ali to su dvije sasvim različite radnje (nije baš da se radi samo o "primanju spolovila u usta" :D), i, bar kod mene, uzrokuju sasvim različite osjećaje i doživljaje.

A drugo, gdje ćemo onda postaviti granicu? Jel tebi OK lizati anus ljudima s kojima se ljubiš? Mislim, tvojom logikom, ako već možeš gurnuti jezik nekome u usta, što ne bi i tamo? :ne zna:

Ima ljudi koji i to vole, a ima ljudi kojima se gadi. Jesu oni nezreli? :ne zna:

Blow job je dosad već postao sasvim uobičajen, neki ljudi uopće ne mogu zamisliti seks bez istog....ali u biti, on je neobičan oblik seksa. Koliko god da nekima bio sasvim normalan ili čak nužan. Baš zbog toga jer je neobičan neke ljude ekstra napaljuje. Dok drugi mogu doživjeti potpuno zadovoljavajući seks i bez istog.

Ja sam u onoj ekipi koja zagovara oralac i prva sam koja ne bih mogla biti s nekim u vezi bez istog... mislim, bih na krace staze, kasnije bi me frustriranost dotukla i ne bi to islo dalje. :D

To je tvoja stvar. I imaš pravo odabrati partnera koji ima iste sklonosti kao i ti. Ali nemaš pravo etiketirati ljude nezrelima samo zato jer im se sklonosti razlikuju od tvojih.

Hekatonhir
08.08.2011., 21:44
Mislim da promašuješ bit. Rijetki su parovi - pazi, rijetki - gdje oba partnera misle da im je oralac nepotreban. Latica govori o frustracijama. Čim se jedan partner mora "pomiriti s tim" - nesretan je.

Što se tiče granica u seksu - nema ih. Granica je užitak. Sve dok partneri uživaju - oba partnera, namjerno to ističem - nema stvari koju ne bi mogli probati. :) Ja doista ni u jednom trenutku nisam mislio, a ni tvrdio da tu itko ikoga i na što prisiljava, tjera - ucjena nije sredstvo kojim se u cijeloj priči išta postiže. Cijelo vrijeme tupim o dobrovoljnom trudu da ugodiš nekome koga voliš. Možda sam lud, ali meni se to u ljubavi podrazumijeva. Spomenula si analni seks - imaš milijun slučajeva da se žene zakvače, da u tome nauče uživati. A prva im je reakcija bila: "Brrr, jesi li ti normalan, moje je dupe strogo jednosmjerno!" :D Prolistaj malo forum, uostalom. ;)

Afrika paprika
08.08.2011., 21:48
Netko kom se oralni seks gadi jer je "bljak" zato što stavljaš nečiji kurac u usta jest nezreo jer kurac sadrži nula posto gadljivosti i bakterija i drugih pički materini za razliku od usne šupljine. Neusporedivo više, i to je već opća kultura, kao i ono da daske u wcu imaju neusporedivo manje bakterija nego mobiteli i tipkovnice. Tako da je to samo glup izgovor/racionalizacija.

Žene koje ne vole pušit imaju inhibicije izazvane ili nesigurnošću, neiskustvom ili nekom religijskom propagandom zakopanom duboko u podsvijesti. Nisam se uspjela susrest s osobom koja izrazito ne voli oralni seks ili joj ne paše. Čisto fizički oralni seks paše svima. Druga stvar ako nisu opušteni i misle si "fuj oralni seks :mama:" - onda normalno da im ne paše.

Ontopik: da.

Hekatonhir
08.08.2011., 21:50
Žene koje ne vole pušit imaju inhibicije izazvane ili nesigurnošću, neiskustvom ili nekom religijskom propagandom zakopanom duboko u podsvijesti. Nisam se uspjela susrest s osobom koja izrazito ne voli oralni seks ili joj ne paše. Čisto fizički oralni seks paše svima.

Upravo tako. :)

calm
08.08.2011., 22:07

:facepalm:
...kao što su nezrele i one koje ne žele da ih jaši ergela konjina,jel?

Da je bio pametan, ne bi je oženio. Dobar seks čini deset posto veze. Loš seks čini 90 posto. A "prihvatiti nešto" i "biti sretan" nisu iste stvari.

A tko si ti da procjenjuješ njegovu pamet?
I tko je rekao da on nije sretan?Uvijek me iznenade ovakvi zaključci.Katastrofa. :facepalm:

Ne treba joj doktorat da zaključi kako gađenje, zatucanost, pretjerena stidljivost i ostali argumenti koji se u ovakvim raspravama povlače nisu dokaz zrelosti nego kompleksa.

Instant psihologija...again.
Meni je stvarno neshvatljivo kako ti iz posta u post uporno vrijeđaš ljude koji ne žive poput tebe,rugaš im se i omalovažavaš njihova moralna načela,te ih na osnovu njihove seksualnosti želiš prikazati zatucanima i nenormalnima.Upravo ovo što ti činiš dokaz je tvoje duboke iskompleksiranosti.

Da mi se da tražiti, našao bih post žene koja je ovamo došla po savjet vezan uz gutanje, htjela se riješiti refleksa povraćanja. Dao sam joj savjet, a dao bih joj i medalju, da mogu. :) To je partnerica, a ne ove kojima se lakše predati nego pokušati. Ljubav je davanje, seks je davanje, a ni jednog ni drugog nema bez otvorena uma. Bez slobode. Kakvi klinčevi kompleksi, zašto misliš da ljudi varaju jedni druge? Pa jednostavno: ono što čovjek ne dobije u svojoj postelji, potražit će drugdje.

:facepalm:
Ajme divote!
I naravno,ti si se opet našao u ulozi onog koji će prosuditi tko je čega vrijedan.Govoriš o nekakvoj slobodi i otvorenosti uma,a sam si lišen te slobode.Rob si svog razmišljanja i svojih poriva i to te potpuno oslijepilo za poimanje onih koji su drugačiji od tebe.Važno ti je samo to da ih uvijek ispljuješ.Baš žalosno.

Ok, to je tvoje mišljenje. Ja stojim iza toga da se nekomu možda ne sviđa pušenje i lizanje (što je po meni nepojmljivo) ali opet razumijem i dajem mu to za pravo, jer njegovo je tijelo i zna valjda što mu paše a što ne.

Ti i ja razumijemo,ali neki nikada neće i to je jadno.
Pokušavati od ljudi napraviti spodobe slične sebi,to je najgori zločin.Mene doista smeta kad ljudi nemaju jednaka prava u iznošenju svog mišljenja kao i to da jedni smiju druge proglašavati nenormalnima,iskompleksiranima i zatucanima,dok se njih ne smije nazvati nenormalnima,bolesnima i iskvarenima,jer ih to vrijeđa.Zar su jedni krumpiri,a drugi ljudi? Prestrašno.

Hekatonhir
08.08.2011., 22:12
Ja vrijeđam? LOL. Instant-psihologija, iskompleksiranost, sljepilo... Što je ono još bilo? Ah, da - robovanje. Svaka čast, sve argument na argumentu. :kava:

Lovecat
08.08.2011., 22:15
Netko kom se oralni seks gadi jer je "bljak" zato što stavljaš nečiji kurac u usta jest nezreo jer kurac sadrži nula posto gadljivosti i bakterija i drugih pički materini za razliku od usne šupljine. Neusporedivo više, i to je već opća kultura, kao i ono da daske u wcu imaju neusporedivo manje bakterija nego mobiteli i tipkovnice. Tako da je to samo glup izgovor/racionalizacija.

Ne, nije on zato nezreo nego mu je to jednostavno bljak. Nekim ljudima je krumpir bljak. Nekima je špinat. Iako je zdrav i nema bakterija. I ti ljudi nisu nezreli, jednostavno to ne vole. Iz jedne druge perspektive, nezrelo je smatrati sebe glavnim mjerilom zrelosti i naprednosti, bilo da je seks u pitanju ili bilo što drugo.

Osim toga, nije uvijek slučaj da ljudi to ne žele i odbijaju raditi poradi bakterija, nego radi izostanka potrebe i gušta prilikom takvih radnji, radi nekih moralnih načela, tko zna...:ne zna:

Žene koje ne vole pušit imaju inhibicije izazvane ili nesigurnošću, neiskustvom ili nekom religijskom propagandom zakopanom duboko u podsvijesti. Nisam se uspjela susrest s osobom koja izrazito ne voli oralni seks ili joj ne paše. Čisto fizički oralni seks paše svima. Druga stvar ako nisu opušteni i misle si "fuj oralni seks :mama:" - onda normalno da im ne paše.

Dobro, ako se nisi susrela, onda je donekle razumljivo da imaš ovakav stav. Mada malo otvorenosti ka onome što još nisi upoznala ali moooožda tamo negdje vani postoji...ne bi škodilo. :mig:

Afrika paprika
08.08.2011., 22:19
Mada malo otvorenosti ka onome što još nisi upoznala ali moooožda tamo negdje vani postoji...ne bi škodilo. :mig:

Imam dovoljno otvorenosti, ali se vodim činjenicom da je seks užitak i da se ljudi upuštaju u njega iz užitka. Oralni seks je užitak, paše objema stranama bespogovorno. Koji razlozi postoje za nedavanje i neprimanje oralnog seksa osim "fuj bljak gađenje"? :ne zna:

Lovecat
08.08.2011., 22:21
Imam dovoljno otvorenosti, ali se vodim činjenicom da je seks užitak i da se ljudi upuštaju u njega iz užitka. Oralni seks je užitak, paše objema stranama bespogovorno. Koji razlozi postoje za nedavanje i neprimanje oralnog seksa osim "fuj bljak gađenje"? :ne zna:

Ovo uopće nije istina. Ne uvijek. :ne zna:

Lovecat
08.08.2011., 22:29
Mislim da promašuješ bit. Rijetki su parovi - pazi, rijetki - gdje oba partnera misle da im je oralac nepotreban. Latica govori o frustracijama. Čim se jedan partner mora "pomiriti s tim" - nesretan je.

Što se tiče granica u seksu - nema ih. Granica je užitak. Sve dok partneri uživaju - oba partnera, namjerno to ističem - nema stvari koju ne bi mogli probati. :) Ja doista ni u jednom trenutku nisam mislio, a ni tvrdio da tu itko ikoga i na što prisiljava, tjera - ucjena nije sredstvo kojim se u cijeloj priči išta postiže. Cijelo vrijeme tupim o dobrovoljnom trudu da ugodiš nekome koga voliš. Možda sam lud, ali meni se to u ljubavi podrazumijeva. Spomenula si analni seks - imaš milijun slučajeva da se žene zakvače, da u tome nauče uživati. A prva im je reakcija bila: "Brrr, jesi li ti normalan, moje je dupe strogo jednosmjerno!" :D Prolistaj malo forum, uostalom. ;)

Možda sam ja promašila bit u postu od Latice, ali si zato i ti u mom.

Naime, nisam mislila na granicu užitka u seksu, nego na granicu do koje ćemo osobe koje nešto u seksu ne vole nazvati nezrelima. Je li ta granica oralni seks? Ili lizanje anusa? Ili golden shower? Urin zdrave osobe je sterilan pa prema tome, ako partner to od tebe traži, jesi li ti nezreo ako ne pristaneš? Mora li tebi pasati kada netko piški po tebi, isto kao što ženi mora pasati kada joj gurneš penis u usta? Ili je to sve skupa samo dobrotvorni trud?

Dobrotvorni trud? Ne znam, ne bih tako nazvala oralni seks koji se radi s guštom. A sve ostalo osim onog s guštom je suvišno. :ne zna:

Afrika paprika
08.08.2011., 22:33
Ovo uopće nije istina. Ne uvijek. :ne zna:

Da, nije istina kad postoje kočnice u glavi ili kad netko urnebesno loše puši/liže, istina.

Lovecat
08.08.2011., 22:35
Da, nije istina kad postoje kočnice u glavi ili kad netko urnebesno loše puši/liže, istina.

Da, u tim i još nekim drugim slučajevima.

Afrika paprika
08.08.2011., 22:36
Da, u tim i još nekim drugim slučajevima.

Kojim?

Hekatonhir
08.08.2011., 22:44

Jedna iz mlađih dana... Kad sam joj rekao: "Pripazi, molim te, na zube", odgovorila mi je: "A ja mislila da ti stenješ od užitka!" :rofl:

Stvarno nisam imao namjeru prigovarati, odgajali su me da budem pristojan, ali gotovo sam završio na stropu. Urnebes, da. :zubo:

Lovecat
08.08.2011., 22:44
Kojim?

Kad netko to jednostavno ne voli.

Čak iako osjeća ugodne podražaje dok mu netko jezikom prelazi po spolom organu, jednostavno mu ne predstavlja toliki gušt imati spolni odnos na taj način.

Dok kod davanja oralca ne znam što je upitno. Kao da se to mora, pa da se postavlja pitanje - Bože sveti zašto to netko ne bi htio radit?! :s

Jednako kao što je masturbacija sama po sebi ugodna većini ljudi, ne prakticiraju je svi jer jer im nije potreba ili gušt. Ne da im se.

A nekim je nekad dobro, nekad nije.

I tako...ima puno različitih ljudi i puno različitih situacija.

Preference...različitost...nije teško pojmit. :ne zna:

djontara
08.08.2011., 22:54
meh... ja osobno mislim da jednom kad se počne sve je stvar navike.. koliko ljudi puše cigarete (i ja među njima) i nikome nije prva odgovoarala, dapače bila je fuj, a sad su strastveni pušači :D

Sad pitanje stoji koliko ti je stalo do partnerova užitka da napraviš nešto što je njemu paše a tebi osbono baš i ne, a s vremenom će ti postat super :)

edit: dobro cigareta je loša usporedba jer postoje ljudi kojima se nije svidilo pa nit puše al mislim da će te shvatit šta sam htio reć

Afrika paprika
08.08.2011., 23:03
Preference i različitost mogu pojmiti u situacijama koje nisu poprilično univerzalne svakom čovjeku kao što je uživanje u seksu. Mislim, neshvatljivo mi je da netko uživa u penetraciji, a istovremeno ne uživa u oralcu.
Ne razumijem.
Razlozi ne mogu biti "pa ne sviđa mi se", moraju biti dublji od pukih preferencija u seksu, to je sve što govorim. Analno, golden shower, gutanje, pizdarije se može strpati pod preferencije u seksu, ali oralni seks još uvijek spada pod osnovni podražaj genitalija, čak i nježniji i senzualniji od puke penetracije. I oralni seks je ženama po toj definiciji puno napaljujućiji :D od penetracije jer pri penetraciji u dosta poza nemaš podražaja na klit, a to = orgazam za većinu žena. Tako da je iznimno teško shvatit to.

Što se tiče pušenja, svaka žena će, hopefully, naići na jednog kojem će sama željet pušit do preksutra, ne bih ni ja pušila nekom tko me ne privlači baš nešto i samo želim da odradi svoje i skine se s mene.

scarletlemur
08.08.2011., 23:09
U ustima ima daleko više bakterija nego u vagini. Kad smo već kod tog bljak. :D
ali zube pereš barem triput dnevno....i još flosiraš skučene međuzubovne teškodostupnosti:zubeki:
ne bi vjerovali...kakve sve boleštine oralcem su prenosljive....tak da nemojmo šeprtljikave usporedbe pravit...a signifikantnost patogenosti zanemarit.

al nisam to zapravo tila reć:mad:...nego...ne znam dal primjetili ste...obično je strah taj koji većma uživanje priječi. što dakle proizvodi...tu ustrašljivu nelagođajnost? nekak sumnjam da je o bakterijama riječ

Hekatonhir
08.08.2011., 23:12
Mah... Vagina je, uz oko, jedini organ koji se sam čisti. Kad smo već kod higijene. ;)

maniy
08.08.2011., 23:34
A jel ona ikad probala to ili je zrelo donijela tako čvrstu i neosporivu odluku bez i trunke iskustva? :cerek:

Probavala je vise puta i svaki put se ispovracala.fakat se trudila. puno puta mi je dolazila u suzama sto to nemoze jer joj je sama pomisao na to gadljiva,gadljivo joj je to sto mora stavljati u usta nesto kroz sta se pisa.da se razumijemo,ja obozavam oralac,ali kuzim i nju. oni su sjeli i razgovarali, i zamisli hekatonkire,ozenio ju je.imaju super sex odkad su odustali od oralaca. i neznam zbog cega je on po tebi glup?!nasao si je zenu sa itekakvim kvalitetama. a mozda je to prihvatio jer mu to nije najvazniji kriterij za uspjesan brak. sta hoces reci,da kad upoznajes curu prvo pitas jel voli pusiti ili trazis ipak neke druge kvalitete? jbt,ne mogu to shvatiti. netko si nade savrsenu partnericu koja eto,npr nezna kuhati, ili voli misionarski polozaj.po tome se nikad nitko nebi zenio.koji bullshit covjece! zrelost nema nikakve veze s necim sto nam ne odgovara!

scarletlemur
08.08.2011., 23:34
Mah... Vagina je, uz oko, jedini organ koji se sam čisti. Kad smo već kod higijene. ;)
znala sam....eto...baš sam znala, a sve moje osnovane sumnje...tis mi sad potvrdijo. sa mnom otpočetka neš nije u redu:( moja se definitivno sama od sebe ne pročišćuje.

šalim se...znam što želiš reći....iako...produkt tog očišćenja...nimalo romantično ne zvuči...nit na lale miriše. o iscjetku pričamo...koji može upućivati i na vaginozu...kad sluz organoleptički abnormalnom ustanovimo.
nije tajna....da većina žena...neadekvatnim rubljem, agresivnim deterđentima...i nekim tobož miomiriosnostima...upravo ugražava normalnu i zdravu vaginalnu bakterijsku floru i sklonost infekciji tako pospješuje.
ja se naprosto divim...vama momcima...lizačima, koji na samočišćeću prionjujete...nekonzultirani s prstom izviđačem

Afrika paprika
08.08.2011., 23:36
Maniy, gdje sam ja napisala da je glup? Daj smanji malo tenzije. Od čega je povraćala? Mislim, ako je od jakog gag refleksa, onda kužim, i moj je jak, ali ako je od gadljivosti - hardkor issues.

ŽenaZmaj
08.08.2011., 23:44
Hm, čitam ovu diskusiju i baš me nešto poteglo za jezik:D

Ja sam prvi puta pušila pet minuta prije nego sam izgubila nevinost. I bilo mi je totalno bezveze imati kurac u ustima, ni lijepo, ni gadno, nego baš bezveze. S vremenom sam naučila neke osnovne tehnike i, tehnički gledano, znala sam popušiti sasvim korektno. I dalje me nije baš pretjerano uzbuđivalo sve to, ali ajde, ako može on meni, mogu ja njemu.

I onda sam završila u višegodišnjoj vezi s muškarcem kojem to nije bio baš neki gušt, oralac općenito. I s vremenom mi je počelo nedostajati sve to, lizanje, pušenje, oral. Prekinuli smo.

I ja sam bila sva sretna što sam nakon njega našla dečka kojem je to bilo "pod normalno" - navalila sam na kurac ko da ga nisam sto godina vidjela. Imala sam tih nekoliko godina iza sebe u kojima sam mogla potajno razmišljati što bi i kako bi i zašto bi i.... I desio se klik u glavi. Nova razina, ona u kojoj to radim sebi za gušt, a njemu je dobro. Ali prvenstveno sebi za gušt. I uživam istraživati ga jezikom, i uživam u njegovom uživanju, pa i u dominaciji jer njegovo uživanje kontroliram ja. Moćan osjećaj.

Sada, toliko godina starija i iskusnija, mogu razumjeti da netko ne voli i ne želi i nije mu gušt. Ali sigurna sam kao u svoj nick da će se prije ili kasnije velikoj većini njih dogoditi klik u glavi kao i meni. Ali s nekim drugim partnerom.

maniy
09.08.2011., 00:04
Maniy, gdje sam ja napisala da je glup? Daj smanji malo tenzije. Od čega je povraćala? Mislim, ako je od jakog gag refleksa, onda kužim, i moj je jak, ali ako je od gadljivosti - hardkor issues.

Ne,ne,ne vici odmah.kakve tenzije pobogu.to je islo hekatonkiru koji je napisao "da je pametan ne bi je ozenio".ali mislila sam da ces shvatit jer sam spomenila njegov nick,pa sve dalje njemu je upuceno.isprika.
neznam od cega,da joj se dize zeludac i da se instantno ispovraca.
neznam,po meni je glupo osudivati nekoga i etiketirati,i postavljati dijagnoze,a neki to ovdje pokusavaju,i to na vrlo ruzan nacin,samo zato sto nisu svi isti.pa dajte malo tolerancije. dozvolite da ljudi imaju razlicite zelje i potrebe. ili cete mi reci da je Papa nezreo jer se nije opredjelio za takvu vrstu uzitaka? ili da su sve lezbe ovog svijeta nezrele jer ne puse kurce? ili da su nase bake/mame nezrele jer su uzivale u klasicnom sexu?ili pak svi oni imaju psihicke probleme i patrijarhalni odgoj?!

Afrika paprika
09.08.2011., 00:12
Kako ti znaš šta su tvoja majka i baka radile u krevetu, pa nije oralni seks izmišljotina modernog doba? :confused:

maniy
09.08.2011., 00:41
Kako ti znaš šta su tvoja majka i baka radile u krevetu, pa nije oralni seks izmišljotina modernog doba? :confused:

priznajem,za baku neznam,ali za svoju mamu i jos nekoliko mama znam sigurno da nisu,jer sa svojom razgovaram o tome,a sa par drugih sam bila na jednoj djevojackoj gdje se potegnula ta tema,pa su se izjasnile.znam da nije to neko moderno cudo, ali epiteti-nezrelo,pa dijagnoze-nenormalno,psihicki poremecaji,pa socioloske procjene-odgoj i sl. pa dokud to sve vodi? zasto se ne moze prihvatiti cinjenica da ima i onih koji to jednostavno NE vole,i NE rade. kao sto ja prihvacam da netko NE voli alkohol i da NE pusi cigarete.bas sam zapela,ali mi ne ide u glavu kako neki s lakocom prelaze preko cinjenica da neke zene ne kuhaju,ne peru,ne peglaju,ne rade,ili banalnije da neki ne vole bananu ili cokoladu ili jagode ili slag,ali je nepojmljivo da netko ne voli staviti kurac u usta.

Hedera
09.08.2011., 01:11
Yup.To je ISKLJUČIVO stvar osobnog ukusa.Nema nikakve vražje veze sa nezrelošću.Ne znam koji biserko se uopće prvi dosjetio izjednačiti nezrelost sa ukusom?
Potpuno nepovezljivo.

Ne može svatko voljeti nešto.Ja volim čokoladu,netko je mrzi.Čokoladu voli veći dio svijeta.Znači li to da je nečokoladni čovjek nezreo?Ne.Samo ima malo drugačiji ukus.Preferencu.I to je sve.:ne zna:

LaTiTeA
09.08.2011., 06:32
Ali ne bih usporedila primanje nečijeg jezika u usta sa primanjem nečijeg spolovila u usta. Jbg, nije isto. Prvo, ne znam kako ti doživljavaš poljubac s jezikom, a kako blow job, ali to su dvije sasvim različite radnje (nije baš da se radi samo o "primanju spolovila u usta" :D), i, bar kod mene, uzrokuju sasvim različite osjećaje i doživljaje.

Obje stvari dozivljavam kao poprilicnu intimnost. :D

Nit se ljubim s bilo kim niti pusim bilo kome... ako s nekim odlucim biti intimna, onda mi dodje na isto hocu ga poljubiti ili mu popusiti.

Meni je to jednako intimno... ljubljenje mi nije nista manje intimno od neceg drugog. :ne zna:

imaju super sex odkad su odustali od oralaca.

Jesi li siguran? :D

Ako je jedna strana imala zelju za necim, a druga strana objasnila zasto to ne zeli raditi pa je dogovoreno da se ide dalje bez toga... to ne moze biti super seks, samo super kompromis. :D

Potjeh.
09.08.2011., 07:08
Ali sigurna sam kao u svoj nick da će se prije ili kasnije velikoj većini njih dogoditi klik u glavi kao i meni. Ali s nekim drugim partnerom.

Uf, kako utješne riječi za nas muškarce čije ljepše polovice to ne vole raditi. Kod mene je omjer primljenih i danih oralaca negdje 1 naprama 100. :(

Crna dalija
09.08.2011., 09:53
Uf, kako utješne riječi za nas muškarce čije ljepše polovice to ne vole raditi. Kod mene je omjer primljenih i danih oralaca negdje 1 naprama 100. :(

Ako govoriš o 100 partnerica, razumijem :D

Ali nepojmljivo mi je da ti nekoga oralno zadovoljavaš, a ne primaš isto, pogotovo ako to želiš.

To je krajnje sebično .

JPK
09.08.2011., 10:07
Probavala je vise puta i svaki put se ispovracala.fakat se trudila. puno puta mi je dolazila u suzama sto to nemoze jer joj je sama pomisao na to gadljiva,gadljivo joj je to sto mora stavljati u usta nesto kroz sta se pisa.da se razumijemo,ja obozavam oralac,ali kuzim i nju. oni su sjeli i razgovarali, i zamisli hekatonkire,ozenio ju je.imaju super sex odkad su odustali od oralaca. i neznam zbog cega je on po tebi glup?!
Slažem se da je glup, a da je ona nezrela i bolesno inhibirana.
Žena kojoj se gadi kurac. Jer se kroz njega piša. Kurac, pobogu. Smisao dobrog dijela života za svaku normalnu ženu.

Dotični je pravi idiot, ja bih je izbacio na cestu gole guzice, kao Rutger Hauer u Turks Fruit, da mi to izvede. Dobro, savjetovao bih je i da posjeti psihijatra, nisam bešćutan u vezi tuđih bolesti. A gađenje prema spolnim organima definitivno jest bolest, a ne okusna preferencija. Ako netko to baš hoće uspređivati s hranidbenim navikama, dobra usporedba bi bila s anoreksijom.

Ili neka se jednostavno proglasi aseksualnom umjesto što se petlja u nešto što joj se gadi i prestane zajebavati pošten narod.

4fun
09.08.2011., 10:23
Probavala je vise puta i svaki put se ispovracala.fakat se trudila. puno puta mi je dolazila u suzama sto to nemoze jer joj je sama pomisao na to gadljiva,gadljivo joj je to sto mora stavljati u usta nesto kroz sta se pisa.da se razumijemo,ja obozavam oralac,ali kuzim i nju. oni su sjeli i razgovarali, i zamisli hekatonkire,ozenio ju je.imaju super sex odkad su odustali od oralaca. i neznam zbog cega je on po tebi glup?!nasao si je zenu sa itekakvim kvalitetama. a mozda je to prihvatio jer mu to nije najvazniji kriterij za uspjesan brak. sta hoces reci,da kad upoznajes curu prvo pitas jel voli pusiti ili trazis ipak neke druge kvalitete? jbt,ne mogu to shvatiti. netko si nade savrsenu partnericu koja eto,npr nezna kuhati, ili voli misionarski polozaj.po tome se nikad nitko nebi zenio.koji bullshit covjece! zrelost nema nikakve veze s necim sto nam ne odgovara!

mislim da je sve sto nam je bitno kriterij za uspjesan odnos. oralni sex je nekima bitan.

tom tvom ocito nije. ili pati u tisini. ili mu puse druge u mraku. :rofl:

,ali mi ne ide u glavu kako neki s lakocom prelaze preko cinjenica da neke zene ne kuhaju,ne peru,ne peglaju,ne rade,ili banalnije da neki ne vole bananu ili cokoladu ili jagode ili slag,ali je nepojmljivo da netko ne voli staviti kurac u usta.

ali... zbilja je nepojmljivo :D

Jesi li siguran? :D

Ako je jedna strana imala zelju za necim, a druga strana objasnila zasto to ne zeli raditi pa je dogovoreno da se ide dalje bez toga... to ne moze biti super seks, samo super kompromis. :D

to nije kompromis. kompromis bi bio da mu ga popusi "napola" :lol::lol::lol::lol:

doduse, pusenje bez entuzijazma i zelje..... i nije bas nesto. :ne zna:

Dr.sc. forumas
09.08.2011., 10:53
Stvar preferencije. Ništa u seksu nije normalno ili nenormalno, nek se ljudi seksaju kako žele, ne kužim zašto neki tupe po svome kao da svi moraju voljet isto što i oni.
Što je onda recimo sa analnim seksom? Ako cura to ne voli vi ćete ju ostaviti iako je sve u vašoj vezi super? Jebeš takvu vezu koju će neka slična stvar poljuljati... ljudima kojima to smeta su čisti egoisti kojima je najbitnije da su sve njihove željice ispunjene a nije ih briga za njihovu dragu/dragog...

Hekatonhir
09.08.2011., 11:04

Ne,ne,ne vici odmah.kakve tenzije pobogu.to je islo hekatonkiru koji je napisao "da je pametan ne bi je ozenio".ali mislila sam da ces shvatit jer sam spomenila njegov nick,pa sve dalje njemu je upuceno.isprika.
neznam od cega,da joj se dize zeludac i da se instantno ispovraca.
neznam,po meni je glupo osudivati nekoga i etiketirati,i postavljati dijagnoze,a neki to ovdje pokusavaju,i to na vrlo ruzan nacin,samo zato sto nisu svi isti.pa dajte malo tolerancije. dozvolite da ljudi imaju razlicite zelje i potrebe. ili cete mi reci da je Papa nezreo jer se nije opredjelio za takvu vrstu uzitaka? ili da su sve lezbe ovog svijeta nezrele jer ne puse kurce? ili da su nase bake/mame nezrele jer su uzivale u klasicnom sexu?ili pak svi oni imaju psihicke probleme i patrijarhalni odgoj?!

Idemo od kraja. Papa živi u celibatu, zar ne? Kakve to veze ima s oralnim seksom? A što se tiče svećenika, osobni ispovjednik Luja Augusta, poznatijega kao Luj Šesnaesti, rekao je kralju kada se žalio na probleme s Marijom Antoanetom doslovce: "Mislim da bi više trebalo ljubiti stidnicu Njezina Veličanstva." O tome ti je pisao Košiček. Meni se doista tu ne raspravlja s neobrazovanima i neupućenima - postoje naši, postoje svjetski seksolozi koji objavljuju knjige, zamisli. Tu i tamo, treba ih otvoriti i vidjeti što u njima piše. Svećenici su i te kako bili svjesni da žive među ljudima od krvi i mesa, i to što ovdje neke bogomolje uzimaju crkveni nauk i nekakvu moralnu "čistoću" kao argument - nema veze s vezom. Bili su pragmatični, ponajprije, i savršeno su dobro znali da nema dobrog braka bez dobrog seksa. Prouči povijest - što je Henrik Osmi napravio kada nije mogao zadovoljiti svoju hipertrofiranu žudnju u skladu s crkvenim regulama? Razjebao je Rimokatoličku crkvu u Engleskoj za vijeke vjekova.

Dalje, lezbijke možda ne puše, ali svakako ližu. Opet promašaj.

I napokon, čim tvoja prijateljica govori o gađenju i "nečemu kroz što se piša", njezino ustezanje od oralca nije stvar osobnih preferencija nego dijagnoze. Nazovi me cinikom, ali nije njezin muž odustao od toga - nego ga dobiva na drugome mjestu. To je po tebi idealan brak? Svaka čast, meni nije.

I da ti odgovorim na pitanje - ne pitam curu voli li pušiti, guta li i daje li u guzu na prvom sastanku. Brzo procijenim slažemo li se u seksu ili ne, jednostavno zato što danas svaki par za najviše tri mjeseca završi u krevetu. Najviše. Mogu se složiti s tim da nekima seks nije toliko bitan kao duhovno i emotivno prijateljstvo, razgovor, slični interesi - ali to se ni u kom slučaju ne može protegnuti na sve, pogotovo ako su mladi.

Uostalom, ti si od svoje frendice čula "da je njima super". Ako jest, svaka čast, želim im sreću. Ali takvo što trebalo bi pitati njega. JPK je to možda pregrubo sročio - ali načelno mislimo isto; da je riječ samo o fasadi koja će brzo popucati. Lijepo je kad se nepušačice međusobno tješe, ali u praksi to su bapske brbljarije. Ponavljam, postoje knjige. S dokumentiranim kliničkim slučajevima. Kad to prouče, možemo dalje.

Potjeh.
09.08.2011., 11:11
Ali nepojmljivo mi je da ti nekoga oralno zadovoljavaš, a ne primaš isto, pogotovo ako to želiš.

To je krajnje sebično .

Nije sebično.

Vjerujem da ti nije namjera ali impliciraš ovim postom da ljudi rade oralac zbog očekivanja da će isti biti i uzvraćen. Neka vrsta elementarne trgovine.

Ovdje je riječ o tome da ja jako, jako volim davati oralac a ona ne. Meni je to prihvatljivo. Da je kojim slučajem dijametralno suprotna situacija, bio bih jako nesretan.

Hekatonhir
09.08.2011., 11:19
Ako si ti zadovoljan, nema problema. :) Postoje dakle i takvi muškarci, dobro da znam. :D

(Usput, ne postoji dijametralno suprotna situacija. Ili je suprotna ili nije. Nije tema, ali ta se bezvezarija već nekoliko puta ponovila.)

Potjeh.
09.08.2011., 11:42
(Usput, ne postoji dijametralno suprotna situacija. Ili je suprotna ili nije. Nije tema, ali ta se bezvezarija već nekoliko puta ponovila.)

To je pleonazam, dopušten je iako logički nema smisla.

Hekatonhir
09.08.2011., 11:54
Da se vratimo na temu - već sam ovdje rekao da ne zagovaram "trgovački" pristup oralnom seksu. Nije dakle stvar u recipročnom davanju, a ni u bontonu: tebi doista ne smeta što si poželio pušenje a partnerica te odbila? Ostavimo po strani i inhibicije, neka te to ne ometa - ona, je li, voli čokoladu, a ne voli vaniliju. :D

Govorim dakle o budućnosti: siguran si da za pet-šest godina nećeš to što ti je danas prihvatljivo proglasiti neprihvatljivim? Pazi, ljudi se zasite jedni drugih, traže nove položaje, uvode igračke, eksperimentiraju. To se svakome dogodi. Svakome. A ti se zadovoljavaš jednostranom uslugom, da tako kažem. :)

Potjeh.
09.08.2011., 12:06
A ti se zadovoljavaš jednostranom uslugom, da tako kažem. :)

Ne zagovaraš 'trgovački' pristup a potežeš uslugu kao metaforu. :)

Objasnit ću ti ovo na možda malo drugačiji način. U kontekstu BDSM-a moje preference bi se mogle okarakterizirati kao submisivne. Iako nisam dio tog svijeta (još nisam :) , kao što spominješ u 5-6 godina se to možda promijeni, ali u smjeru kojem sam naveo) mogu za sebe reći da volim ugađati i da jako uživam u tome.

Hekatonhir
09.08.2011., 12:10
Razumijem. Pitao sam jer mi nije bilo jasno, a ne zato da provociram. Većina stručnjaka tvrdi da se bilo kakvo guranje pod tepih vrati kao bumerang, a ako si ti vlastitim seksualnim životom zadovoljan - okej, što god tko tvrdio. Bit je samo u tome da ne smije biti (previše) skrivenih, nerealiziranih želja. :top:

4fun
09.08.2011., 12:16
Stvar preferencije. Ništa u seksu nije normalno ili nenormalno, nek se ljudi seksaju kako žele, ne kužim zašto neki tupe po svome kao da svi moraju voljet isto što i oni.

ne moraju. ali isto tako, zasto biti sa nekim tko ti ne odgovoara (i) na sexualnom polju?

frustracije su gadna stvar.

Što je onda recimo sa analnim seksom? Ako cura to ne voli vi ćete ju ostaviti iako je sve u vašoj vezi super? Jebeš takvu vezu koju će neka slična stvar poljuljati... ljudima kojima to smeta su čisti egoisti kojima je najbitnije da su sve njihove željice ispunjene a nije ih briga za njihovu dragu/dragog...

ako on(ili ona) zeli analni sex a ona(on) ne, onda nije sve super. :lol:

Hekatonhir
09.08.2011., 12:28

Što se mene tiče - i ne baš. Ako cura voli analac, okej; ako ga ne voli - opet okej. Karikirao sam malo ono PGDUG pravilo, ništa drugo. :D

No tvoja je analogija miješanje baba i žaba. Oralni seks uobičajen je u tolikoj mjeri da neću pretjerati ako kažem da ga, ovako ili onako, prakticira debela većina parova. A ono što (debela) većina čini smatra se, htio ti to ili ne - normalnim. Pa sukladno tomu i poželjnim. Štošta se u vezama svodi na očekivanja. Ona mogu biti pogrešna - ali postoje, tu su, ne treba ih ignorirati. Frustracije po definiciji nastaju zbog žudnje koju čovjek ne može realizirati, zbog želje koju ne može ispuniti. Dakako da se razlikujemo po stvarima koje će nas frustrirati, ali i po stupnju frustracije koju će neka stvar izazvati. No prolistaj temu od početka i izbroji koliko ljudi tvrdi jedno a koliko drugo. I bit će ti jasno o čemu govorim. ;)

Dr.sc. forumas
09.08.2011., 14:19
ne moraju. ali isto tako, zasto biti sa nekim tko ti ne odgovoara (i) na sexualnom polju?

frustracije su gadna stvar.

ako on(ili ona) zeli analni sex a ona(on) ne, onda nije sve super. :lol:

A ne odgovara ti na seksualnom polju ako nema sve iste preferencije kao ti? Zar to nije malo prekruto gledanje? Meni na seksualnom polju cura itekako odgovara ali ja to ne gledam na taj tehnički način kao ti, meni je bitan feeling, kemija, osjećaj koji imam kada se ljubimo, mazimo, grlimo, seksamo... sad da li će to biti neke akrobacije, analni seks i tko zna što sve ne, meni to nije toliko bitno, ako nam je oboma nešto super onda probamo ako ne onda ne i to je to... ja sam sretan u svakom pogledu i ne samo zbog seksa, nego općenito emotivno sretan... a mislim da su neki ljudi malo previše ufurani u scenarije iz pornića pa misle da svi moraju biti kao oni... no svatko ima svoje kriterije, nekima je najbitniji kriterij totalno iste preferencije u seksu, a nekima je seks produženje emotivne povezanosti, kemije, izvrsnog osjećaja... i ne izdvajaju seks iz svega ostaloga, smatraju ga samo dijelom jedne veze na kojeg najviše utječe upravo odnos dvaju partnera...

Zašto nije sve super? Sve se određuje samo prema tome sviđa li se curi ama baš sve u seksu kao i tebi? Probajmo to malo prenesti na život - imaš li takve kriterije i za apsolutno sve stvari u svakodnevnom životu? Tipa cura ne želi gledati neki film ili ne voli brzu vožnju a ti voliš? I zbog toga tebi nije sve super iako ti savršeno karakterno odgovara i osjećaš jaku kemiju prema njoj?

Što se mene tiče - i ne baš. Ako cura voli analac, okej; ako ga ne voli - opet okej. Karikirao sam malo ono PGDUG pravilo, ništa drugo. :D

No tvoja je analogija miješanje baba i žaba. Oralni seks uobičajen je u tolikoj mjeri da neću pretjerati ako kažem da ga, ovako ili onako, prakticira debela većina parova. A ono što (debela) većina čini smatra se, htio ti to ili ne - normalnim. Pa sukladno tomu i poželjnim. Štošta se u vezama svodi na očekivanja. Ona mogu biti pogrešna - ali postoje, tu su, ne treba ih ignorirati. Frustracije po definiciji nastaju zbog žudnje koju čovjek ne može realizirati, zbog želje koju ne može ispuniti. Dakako da se razlikujemo po stvarima koje će nas frustrirati, ali i po stupnju frustracije koju će neka stvar izazvati. No prolistaj temu od početka i izbroji koliko ljudi tvrdi jedno a koliko drugo. I bit će ti jasno o čemu govorim. ;)

Koliko je nešto uobičajeno ili neuobičajeno je sasvim nebitno. Bitna su ta dva partnera a ne nekakva statistika ostalih. Extra glupo mi je kad se ljudi vode prema drugima, zato frustracije pretežno i nastaju.
I zaista žalim ljude koji su frustrirani radi takvih i sličnih stvari, mislim da im život zaista nije lak. I teško će naći nekog sebi kompatibilnog s obzirom da su tako kruti, osim ako im se frustracije stvaraju samo zbog seksa a ne i zbog ostalih stvari u životu koje su im možda manje bitne.

Hekatonhir
09.08.2011., 14:28
Koliko je nešto uobičajeno ili neuobičajeno je sasvim nebitno. Bitna su ta dva partnera a ne nekakva statistika ostalih.

I ne slutiš koliko si u krivu, a to je trivijalno lako dokazati. Otvori koji god časopis ili portal - u dijelu namijenjenom seksu redovito ćeš naći ne jedan nego desetke članaka povezanih s oralcem, analnim, da ne nabrajam. I tako je već ohoho godina.

I te kako je bitno što je često i uobičajeno. Ili ćeš poreći utjecaj mas-medija na formiranje želja i stavova? Čovjek je radoznalo biće - što vidi, želi probati.

Dr.sc. forumas
09.08.2011., 14:38
Naravno da to utječe na čovjeka. Nažalost. Pa vidite što su pornići od seksa i ljudskih želja napravili, koliko je samo nezadovoljnih jer im partnerice ne žele probati analni seks ili tako nešto... sve zbog utjecaja medija koji su već progurali da je to sasvim normalno i uobičajeno, a ne samo preferencija pojedinaca. Nije sad bitno o čemu se radi, ali jasno je da mediji jako utječu na naš stav o nečemu, malo po malo ali utječu. Seks se danas gleda kao izdvojena kategorija neovisna o svemu, najbitnija o svega, da ne pričam dalje... isto utjecaj medija... mislim da je nažalost prava istina ono što je netko rekao da čim te više bombardiraju raznim informacijama i čim više znaš to si nezadovoljniji... barem većina...
Još nešto što meni smeta je taj nedostatak intime, seks je postao općenarodna tema a ne intima između dvoje ljudi koji su zaljubljeni. Seks ovo seks ono, a o emocijama nitko ne voli pričat. Postat ćemo emocionalni invalidi kojima je životni cilj podizanje vlastitog ega seksom bez emocija, a tada nas ni dragi bog neće moć učiniti zadovoljnima samim sobom.

Hekatonhir
09.08.2011., 15:01
Dijelom se glatko mogu složiti s tobom - ljudi često odlaze u krajnosti, ljubav se svodi na dodir dviju epidermi, vrijednosti u koje se nekad vjerovalo više ne postoje. Opet, seksualna sloboda donijela je i mnogo koristi - drukčije se gleda na žene, one su od objekta postale subjekti, u mnogim društvima nestala su dvostruka mjerila. U nas, nažalost, nisu - dokaz su i brojne teme o "kurvama" koje se otvaraju na LJES-u, tj. o onima koje su, sačuvajbože, spavale s više od dva čovjeka, a starije su od 30. Meni je i to užasno. Žene su divna bića koja zaslužuju jednaka prava kao i muškarci. I o njihovim potrebama, spolnosti, doslovce svemu - treba razgovarati. Pa makar se katkad i pretjerivalo.

Ne mislim dakle da je seks božanstvo kojem se moramo klanjati, daleko od toga. Ali tvrditi da nije bitan, da ne zahtijeva slobodu i mijenjanje utvrđenih pravila igre, jednostavno šteti društvu, kao i svako pretjerivanje. Konzervativnost na kvadrat i liberalnost na kvadrat - sve ti je to isti klinac.

Dr.sc. forumas
09.08.2011., 15:09
Slažem se, ali smiješni su mi neki kakti veliki liberalisti koji zagovaraju sve živo i diče se liberalizmom ali istovremeno ne mogu prihvatiti tuđa mišljenja. Liberalnost bi trebala značiti i prihvaćanje i ne omalovažavanje različitosti, a samim time i nečeg što nije po njihovoj volji, zar ne?
Muškarac i žena će se teško jednako gledati, dok god žena može doći do seksa čim trepne a muškarac daleko teže. Prosječna žena u životu može imati 10x više partnera nego muškarac, i to bez i da mrdne. Zbog toga je situacija takva da žena bira a muškarac također bira međutim bira kome će prići a zadnji odabir vrši žena. I onda ispadne tako da žena koja ne bira nije baš poželjna, ne vidim što je tu toliko čudno. Pa ni muškarac koji bi gurao u što god može nije poželjan.
Što je najsmješnije, te priče o ženama radodajkama najviše pričaju žene, a muškarci koji su ih imali puno su im frajeri. Da, žene to najviše pričaju, a ne muškarci. Svaka žena će radije muškarca koji ih je imao 10 nego onog koji ih je imao 2-3, i zato su oni sa više "frajeri" a ne zato što ih muškarci tako zovu. Isto tako žena će prva drugu ženu ocrniti zbog nečeg što niti jedan muškarac nebi.
Malo smo otišli od teme.
Uglavnom zaključio bih da trebamo više gledati sebe i svoje partnere, poštovati i razumjeti različitosti, povezati se sa svojim partnerima i ne gušiti svoje emocije na račun ega, a sve drugo je manje bitno.

Lovecat
09.08.2011., 16:08
A ne odgovara ti na seksualnom polju ako nema sve iste preferencije kao ti? Zar to nije malo prekruto gledanje? Meni na seksualnom polju cura itekako odgovara ali ja to ne gledam na taj tehnički način kao ti, meni je bitan feeling, kemija, osjećaj koji imam kada se ljubimo, mazimo, grlimo, seksamo... sad da li će to biti neke akrobacije, analni seks i tko zna što sve ne, meni to nije toliko bitno, ako nam je oboma nešto super onda probamo ako ne onda ne i to je to... ja sam sretan u svakom pogledu i ne samo zbog seksa, nego općenito emotivno sretan... a mislim da su neki ljudi malo previše ufurani u scenarije iz pornića pa misle da svi moraju biti kao oni... no svatko ima svoje kriterije, nekima je najbitniji kriterij totalno iste preferencije u seksu, a nekima je seks produženje emotivne povezanosti, kemije, izvrsnog osjećaja... i ne izdvajaju seks iz svega ostaloga, smatraju ga samo dijelom jedne veze na kojeg najviše utječe upravo odnos dvaju partnera...

Koliko je nešto uobičajeno ili neuobičajeno je sasvim nebitno. Bitna su ta dva partnera a ne nekakva statistika ostalih. Extra glupo mi je kad se ljudi vode prema drugima, zato frustracije pretežno i nastaju.
I zaista žalim ljude koji su frustrirani radi takvih i sličnih stvari, mislim da im život zaista nije lak. I teško će naći nekog sebi kompatibilnog s obzirom da su tako kruti, osim ako im se frustracije stvaraju samo zbog seksa a ne i zbog ostalih stvari u životu koje su im možda manje bitne.

:top: Sve je ovdje rečeno.

To je to, ljudi uglavnom ne doživljavaju seksualno ili emotivno zadovoljstvo zato jer dijele intimni trenutak s nekim tko im je drag, blizak, koga vole...nego zato jer im ta osoba pored njih na određeni način podražava spolni organ. Bože sačuvaj da se tu pristane na ikakav kompromis, jer to bi značilo stvaranje frustracija. A to je nažalost istina, baš zbog takvog pristupa seksu. Po mom mišljenju tu nema govora o kvalitetnom odnosu. Samo isprobavanje granica do kojih će se podudarati seksualne preference dvoje ljudi.

4fun
09.08.2011., 16:38

Zašto nije sve super? Sve se određuje samo prema tome sviđa li se curi ama baš sve u seksu kao i tebi? Probajmo to malo prenesti na život - imaš li takve kriterije i za apsolutno sve stvari u svakodnevnom životu? Tipa cura ne želi gledati neki film ili ne voli brzu vožnju a ti voliš? I zbog toga tebi nije sve super iako ti savršeno karakterno odgovara i osjećaš jaku kemiju prema njoj?

zasto mislis da ne mozes imati i jedne i druge kriterije. pobogu, mozda je nekome divna emotivno fizicka povezanost ali usput jebiga jako okida na pusenje kurca ili lizanje picke.... ili sevljenje/primanje u guzicu.

neki jednostavno to vole, smeta im ako to nemaju, polako ih izjeda sve vise i vise i frustrirani su ako toga nema.

protiv nekih stvari je tesko ici.

kao kada nekome ides objasnjavati da je ok da mu je partner malo gluplji jer ono, bitna je ljubav.

samo... jebat ga, ljubav nestaje ako nekih stvari nema ili skuzimo da ih nikada nije bilo.

life is a bitch. :rofl:

Dr.sc. forumas
09.08.2011., 16:42
To isključuje jedno drugo, ako ti je jako bitna emotivno-fizička povezanost jednostavno ti se ne može desit da će ti neimanje analnog seksa ugroziti izvrsnu emotivno-fizičku i kemijsku povezanost sa curom. Jer tu se ne radi samo o tehniciranju već o feelingu u seksu.

:top: Sve je ovdje rečeno.

To je to, ljudi uglavnom ne doživljavaju seksualno ili emotivno zadovoljstvo zato jer dijele intimni trenutak s nekim tko im je drag, blizak, koga vole...nego zato jer im ta osoba pored njih na određeni način podražava spolni organ. Bože sačuvaj da se tu pristane na ikakav kompromis, jer to bi značilo stvaranje frustracija. A to je nažalost istina, baš zbog takvog pristupa seksu. Po mom mišljenju tu nema govora o kvalitetnom odnosu. Samo isprobavanje granica do kojih će se podudarati seksualne preference dvoje ljudi.

Eto, cura je sve rekla :top:

4fun
09.08.2011., 16:49
To isključuje jedno drugo, ako ti je jako bitna emotivno-fizička povezanost jednostavno ti se ne može desit da će ti neimanje analnog seksa ugroziti izvrsnu emotivno-fizičku i kemijsku povezanost sa curom. Jer tu se ne radi samo o tehniciranju već o feelingu u seksu.

no dobro, znaci tebi bi bilo super i da je svaki put u mraku, u istoj pozi, pod plahtama ....

pitam, jer, ocito je bitno samo da ste emotivno fiziki povezani. :zubo:

mislim da svatko ima pravo na nekakva ocekivanja u sexu, kao i na ostalim poljima u vezi.

pogotovo i u sexu. a ne da se to smatra tabuom i da ljudi vode tihu patnju ili sto vec :D

Dr.sc. forumas
09.08.2011., 16:54
Pa dobro, sad pretjeruješ. Ako sam izvrsno emotivno povezan sa njom neće nam se desiti da baš ništa ne želimo zajedno isprobati. Mi ovdje govorimo o jednoj ili dvije stvari - npr. analni seks ili oralni seks. To ne znači da se treba bit u mraku i uvijek misionarka, zaboga. Nekome se jednostavno možda nešto ne sviđa, i što sad, zar ćemo zato biti frustrirani i nezadovoljni a imamo sjajan odnos?

Meni je ponekad super i kad je samo zagrlim i poljubim, da mi to od početka nije bilo ne bi ni bio s njom. :ne zna: To što joj se ne sviđa analni seks ne znači da me ne uzbuđuje i da se ne osjećam izvrsno sa njom. Neznam, ljubav je nekima očito trgovina gdje se kupuju komponente za najjači auto, najbrže ovo ono... osjećaji su osjećaji, ako prema nekome nešto osjećaš nećeš to prestati samo zato što joj se možda ne sviđa baš sve isto kao tebi... zar uopće postoji dvoje ljudi koji su jednaki? A gle, svatko ima svoje kriterije, nekome su najbitnije fizikalije tehnikalije itd, a nekome onaj feeling koji kad jednom pronađeš i osjetiš zbilja ne želiš ispustiti, jer te jednostavno čini sretnim...

4fun
09.08.2011., 17:06
Pa dobro, sad pretjeruješ. Ako sam izvrsno emotivno povezan sa njom neće nam se desiti da baš ništa ne želimo zajedno isprobati. Mi ovdje govorimo o jednoj ili dvije stvari - npr. analni seks ili oralni seks. To ne znači da se treba bit u mraku i uvijek misionarka, zaboga. Nekome se jednostavno možda nešto ne sviđa, i što sad, zar ćemo zato biti frustrirani i nezadovoljni a imamo sjajan odnos?

mozda to to ne znaci, ali u nekim slucajevima to moze znaciti upravo to. :D

sjajan odnos je rezultat mnogih stvari, kao i zadovoljstvom u sexu. nekome fali da ga zensko jase, nekome da mu pusi, trece da obozava analni.... nekome sve to. i obratno naravno. ima i tipova koji se groze analnog, koji odbijaju lizati, ... bla bla bla.

Meni je ponekad super i kad je samo zagrlim i poljubim, da mi to od početka nije bilo ne bi ni bio s njom. :ne zna: To što joj se ne sviđa analni seks ne znači da me ne uzbuđuje i da se ne osjećam izvrsno sa njom. Neznam, ljubav je nekima očito trgovina gdje se kupuju komponente za najjači auto, najbrže ovo ono... osjećaji su osjećaji, ako prema nekome nešto osjećaš nećeš to prestati samo zato što joj se možda ne sviđa baš sve isto kao tebi... zar uopće postoji dvoje ljudi koji su jednaki? A gle, svatko ima svoje kriterije, nekome su najbitnije fizikalije tehnikalije itd, a nekome onaj feeling koji kad jednom pronađeš i osjetiš zbilja ne želiš ispustiti, jer te jednostavno čini sretnim...

ja ti samo kazem, ocito ti ta neka stvar u sexu nije dovoljno bitna pored cijelog odnosa da ti bude kriterij za odjeb.

ali moram priznati da shvacam i one kojima je nedostatak oralnog dealbreaker. :ne zna:

sex je obicno nezgodan jer eto, najcesce ljudi nauce neke partnerove preferenicje kada su vec malkice zaglibili. najcesce. ne mora biti. pa onda se povlace razne peripetije.... tipa, pa neces biti toliko djubre da ju ostavis samo zato jer ne pusi i ne da da joj se lize ili nesto slicno.

obicno se na tim nekim upoznavanjima ne spomene "necu pusit ni da crknem, u dupe ne dam ni doktoru, svijetlo palim tek kad imam par odjevnih artikala na sebi" i slicno :D

a da se spomene, znamo da bi bilo kolutanja ocima. ili barem mali pomak u glavi ili barem "ajde, mogu zivjet sa tim" stav. :rofl:

Dr.sc. forumas
09.08.2011., 17:10
mozda to to ne znaci, ali u nekim slucajevima to moze znaciti upravo to. :D

sjajan odnos je rezultat mnogih stvari, kao i zadovoljstvom u sexu. nekome fali da ga zensko jase, nekome da mu pusi, trece da obozava analni.... nekome sve to. i obratno naravno. ima i tipova koji se groze analnog, koji odbijaju lizati, ... bla bla bla.

ja ti samo kazem, ocito ti ta neka stvar u sexu nije dovoljno bitna pored cijelog odnosa da ti bude kriterij za odjeb.

ali moram priznati da shvacam i one kojima je nedostatak oralnog dealbreaker. :ne zna:

sex je obicno nezgodan jer eto, najcesce ljudi nauce neke partnerove preferenicje kada su vec malkice zaglibili. najcesce. ne mora biti. pa onda se povlace razne peripetije.... tipa, pa neces biti toliko djubre da ju ostavis samo zato jer ne pusi i ne da da joj se lize ili nesto slicno.

obicno se na tim nekim upoznavanjima ne spomene "necu pusit ni da crknem, u dupe ne dam ni doktoru, svijetlo palim tek kad imam par odjevnih artikala na sebi" i slicno :D

a da se spomene, znamo da bi bilo kolutanja ocima. ili barem mali pomak u glavi ili barem "ajde, mogu zivjet sa tim" stav. :rofl:

Ja mislim da se sjajan odnos izgradi i prije seksa, tj. barem se postavi temelje za sjajan odnos. Kad uletiš u seks bez ikakvih temelja, zna se desiti da ti svakakve stvari budu bitne, jer jednostavno nemaš uvid u ništa drugo i onda se samo toga loviš. A danas je trend da se prije jebe nego se osobu imalo upozna, dakle veze se temelje na seksu kao tehnikaliji a ne na mentalnoj i "kemijskoj" kompatibilnosti. Kad ti je seks "samo" vrhunac intime s osobom s kojom si već otprije intiman i do koje ti je jako stalo, vjerujem da ti uopće neće smetati ako ona recimo ne voli analac. Jednostavno zato jer onda imaš već puno bitnijih stvari koje te za nju vežu i čine te sretnim i nije ti ni na kraj pameti da ju zbog takve gluposti ostaviš. Tako je kod većine ljudi, ali ima onih kojima je tehnika seksa najbitnija pa trebaju naći sebi slične, meni je ipak feeling u vezi i u seksu najbitniiji, a uostalom to dvoje iskreno ni ne mogu odvojiti, sve je to u mojoj glavi zajedno.

Potjeh.
09.08.2011., 17:12
osjećaji su osjećaji, ako prema nekome nešto osjećaš nećeš to prestati samo zato što joj se možda ne sviđa baš sve isto kao tebi... zar uopće postoji dvoje ljudi koji su jednaki?

Naravno da nećeš prestati voljeti jer se niste poklopili u svemu. Ali, valja imati na umu da je želja - želja. Ona neće nestati samo zato što volimo onu koja to isto ne želi.

Odrastao čovjek ima izdefiniranu svoju seksualnost koja neće nestati niti se zatomiti jer voli. Ne valja banalizirati seksualnu kompatibilnost, stvar je dosta bitna.

Dr.sc. forumas
09.08.2011., 17:13
Ali kompatibilnost je kompatibilnost, a ne jednakost. Nije ti neka osoba kompatibilna samo onda kada voli sve vrste seksa koje i ti voliš. Kod mene kompatibilnost znači nešto drugo, a to sam i objasnio u zadnjih par postova. Dakle to je za mene neka energijska povezanost, kemija, feeling... U biti kad god mi je super feeling bio pri poljupcu, zagrljaju i prilikom maženja uvijek mi je i kasniji seks bio super...često i te stvari znaju biti dobra uvertira za seks, ljudi se upoznaju, opuste... nikad nisam seks gledao kao neku tehnikaliju, i ne mogu reći da mi je cura nekompatibilna samo zato što nije luda za analnim seksom :ne zna:

Potjeh.
09.08.2011., 17:15
Ali kompatibilnost je kompatibilnost, a ne jednakost. Ne možeš nazvati osobu kompatibilnom samo onda kada voli sve vrste seksa koje i ti voliš. Kod mene kompatibilnost znači nešto drugo, a to sam i objasnio u zadnjih par postova.

Kompatibilnost nije jednakost. Dva utikača su jednaka a nisu kompatibilna. Utikač i utičnica nisu jednaki ali jesu kompatibilni.

Nitko ovdje ne govori o jednakosti.

4fun
09.08.2011., 17:20
Ja mislim da se sjajan odnos izgradi i prije seksa, tj. barem se postavi temelje za sjajan odnos. Kad uletiš u seks bez ikakvih temelja, zna se desiti da ti svakakve stvari budu bitne, jer jednostavno nemaš uvid u ništa drugo i onda se samo toga loviš. A danas je trend da se prije jebe nego se osobu imalo upozna, dakle veze se temelje na seksu kao tehnikaliji a ne na mentalnoj i "kemijskoj" kompatibilnosti. Kad ti je seks "samo" vrhunac intime s osobom s kojom si već otprije intiman i do koje ti je jako stalo, vjerujem da ti uopće neće smetati ako ona recimo ne voli analac. Jednostavno zato jer onda imaš već puno bitnijih stvari koje te za nju vežu i čine te sretnim i nije ti ni na kraj pameti da ju zbog takve gluposti ostaviš. Tako je kod većine ljudi, ali ima onih kojima je tehnika seksa najbitnija pa trebaju naći sebi slične, meni je ipak feeling u vezi i u seksu najbitniiji, a uostalom to dvoje iskreno ni ne mogu odvojiti, sve je to u mojoj glavi zajedno.

kad smo vec kod intimnosti, meni postoje podosta intimniji trenutci i radnje od sexa sa nekim.

sex kao takav je oblik komunikacije. koliko je poseban i intiman, kako vec rekoh, ovisi o trenu i osobi, ne o samoj radnji.

kroz sex takodjer upoznajemo osobu. zato ja osobno ne vidim zasto bi se sa istim trebalo previse* cekati. (*aka - dok ne upoznamo drugu stranu u dusu:rofl:)

kad smo vec kod same tehnikalije.... a jebat ga, nikad nisam sevio samo zbog aerobika. uvijek mi je bila napeta osoba zbog nekog razloga.

ali znas kako je. ljudi se hlade zbog raznih sranja. nezaodovljstvo ili neispunjenost u sexu je takodjer totalno normalan razlog za hladenje. bio svjestan ili nesvjestan. :rofl:

JPK
09.08.2011., 17:37

Hoće. Ako se ja palim na to da ju svežem i onda jebem analno, te da mi puši na neobičnim mjestima, vanilla seks pod pokrivačem me neće zadovoljavati. A seks, pa i ljubav, su kemijske reakcije, a ne nekakve romantičarske bljezgarije o feelingu i kozmičkoj povezanosti duša. I za te reakcije trebaju točno određeni uvjeti, a kurac u guzici je lako moguće jedan od njih.

Mantis Religiosa
09.08.2011., 17:41
Hoće. Ako se ja palim na to da ju svežem i onda jebem analno, te da mi puši na neobičnim mjestima, vanilla seks pod pokrivačem me neće zadovoljavati. A seks, pa i ljubav, su kemijske reakcije, a ne nekakve romantičarske bljezgarije o feelingu i kozmičkoj povezanosti duša. I za te reakcije trebaju točno određeni uvjeti, a kurac u guzici je lako moguće jedan od njih.

zato je smisljena ona poslovica svaka krpa nadje svoju zakrpu :ne zna:

Hekatonhir
09.08.2011., 18:42

:rofl:

Pitam se zašto su kraj toliko pozitivne kozmičke energije na podforumu malo ispod ovoga daleko najpopularnije teme o preljubnicima vol. 1, 2, 3 i 4, ljubavnicima vol. 1, 2, 3 i 4 te o lošem seksu u braku. :D

zato je smisljena ona poslovica svaka krpa nadje svoju zakrpu :ne zna:

Eh, kad bi barem bilo tako...

Illana
09.08.2011., 19:15
I ne slutiš koliko si u krivu, a to je trivijalno lako dokazati. Otvori koji god časopis ili portal - u dijelu namijenjenom seksu redovito ćeš naći ne jedan nego desetke članaka povezanih s oralcem, analnim, da ne nabrajam. I tako je već ohoho godina.

Seks prodaje sve, zato je u i medijima, ne toliko da bi educirao svekoliko pučanstvo. Da je njima motiv dobrobit čitatelja pisali bi o čovjeku pametnijim i korisnijim stvarima od onih o kojima u velikoj mjeri pišu. Ali tko bi to onda i čitao.

I te kako je bitno što je često i uobičajeno. Ili ćeš poreći utjecaj mas-medija na formiranje želja i stavova? Čovjek je radoznalo biće - što vidi, želi probati.

Istina je, želi probati i voli raditi ono što vidi da drugi rade.
Pa nerijetko, kao i kad upiše prestižan fakultet ili onaj kojeg su roditelji htjeli, nakon kufer godina shvati da ga to uopće ne zanima.

Takve se obično otvoreno prezire kao beskičmenjake koji ne misle svojom glavom.
Ako čovjek u seksu, kao i svemu ostalom, ima svoje preferencije, zbog toga sigurno nije nezreo. To znači da je probao, isprobao i radi što mu paše.

A o seksu se i poprilično laže. Ne samo među tinejdžerima; bar muški znaju što su lovačke priče.
Pametna, zrela osoba ne radi ono što drugi očekuju od nje ili ono što drugi vole nego ono što joj se sviđa, tamo gdje se uspiju poklopiti želje i mogućnosti. Bez obzira na medije, marketing i šank-jebače.

Hekatonhir
09.08.2011., 19:31
Prvo, a tko kaže da su svi sve probali? Netko komu se nešto "gadi" vjerojatno nije. Ima iznimaka, dakako, ali čim se poteže takvo što, riječ je o malo dubljem jazu između teorije i prakse. :D Onome pak tko jest, obično, neutralno "ne pali me" bude dovoljan argument.

Drugo, lovačke priče i "marketing" ne određuju što se komu sviđa, to je vrhunaravna glupost. Oni mogu odrediti što će tko probati, ali nikako ne mogu jamčiti da će se nekomu tko je nešto iskušao to doista i svidjeti.

Illana
09.08.2011., 19:57
...
Drugo, lovačke priče i "marketing" ne određuju što se komu sviđa, to je vrhunaravna glupost. Oni mogu odrediti što će tko probati, ali nikako ne mogu jamčiti da će se nekomu tko je nešto iskušao to doista i svidjeti.

Ok, slažemo se. Izgledalo je kao da želiš reći da je utjecaj mas medija na želje i stavove veći. Što i nije netočno, nego je to dobrim dijelom populacija čije mišljenje u tom slučaju i nema neku težinu.

Lovecat
09.08.2011., 20:03
no dobro, znaci tebi bi bilo super i da je svaki put u mraku, u istoj pozi, pod plahtama ....

pitam, jer, ocito je bitno samo da ste emotivno fiziki povezani. :zubo:

Ako si s nekim stvarno tako povezan, ako tu ima kemije i emocija i svega toga, teško da će seks sa tom osobom biti uvijek u mraku, u istoj pozi, pod plahtama. Upravo suprotno, kada osobe zaista uživaju jedna u drugoj, onda je to sve samo ne mlaki seks. Bez obzira uključuje li on i oralac ili ne.

Naravno da je bitno da ste emotivno fizički povezani, da među vama ima nešto više od puke želje za seksom jer u suprotnom ti se lako dogodi ovaj gore scenarij što si spomenuo ili ono klasično "žena leži ko klada". Bez obzira što joj radiš i koliko se tehnički trudiš i koliko ti je velika kita, ako tu nema te povezanosti, kemije, whatever...nema smisla ni sam seks. A povezanost se stvara i gradi na jednoj drugoj razini, daleko od ove na kojoj si ispunjavamo seksualne želje i željice, bio to oralni, analni ili nešto treće. I tada ti više nije presudno ako nešto od toga izostane. Ne shvaćaš to kao vlastitu frustraciju nego kao stvar koju ionako ne želiš ako ti partner u tome ne uživa.

mislim da svatko ima pravo na nekakva ocekivanja u sexu, kao i na ostalim poljima u vezi.

pogotovo i u sexu. a ne da se to smatra tabuom i da ljudi vode tihu patnju ili sto vec :D

Naravno da svi mi imamo očekivanja. Samo što netko očekuje određene poze prilikom seksa, a netko očekuje osobu kojoj neće biti toliko bitna sama izvedba seksa koliko filing koji će imati s partnerom ma što god radili.

Hekatonhir
09.08.2011., 20:04
Ok, slažemo se. Izgledalo je kao da želiš reći da je utjecaj mas medija na želje i stavove veći. Što i nije netočno, nego je to dobrim dijelom populacija čije mišljenje u tom slučaju i nema neku težinu.

Mislio sam na ovo - ako muškarcu koji nikad nije probao recimo analni seks jer mu takvo što nije palo na pamet serviraš tekst koji govori da žene često uživaju u tome, izazvat ćeš radoznalost. Doći će kući i predložiti ga curi ili ženi. Zar ne?

No opet će presudan kriterij koji će odlučiti hoće li ga ponavljati biti užitak, i njezin i njegov. Ako nju to boli, bio bi blesav da na tome inzistira. U najmanju ruku.

4fun
09.08.2011., 21:15
Ako si s nekim stvarno tako povezan, ako tu ima kemije i emocija i svega toga, teško da će seks sa tom osobom biti uvijek u mraku, u istoj pozi, pod plahtama. Upravo suprotno, kada osobe zaista uživaju jedna u drugoj, onda je to sve samo ne mlaki seks. Bez obzira uključuje li on i oralac ili ne.

Naravno da je bitno da ste emotivno fizički povezani, da među vama ima nešto više od puke želje za seksom jer u suprotnom ti se lako dogodi ovaj gore scenarij što si spomenuo ili ono klasično "žena leži ko klada". Bez obzira što joj radiš i koliko se tehnički trudiš i koliko ti je velika kita, ako tu nema te povezanosti, kemije, whatever...nema smisla ni sam seks. A povezanost se stvara i gradi na jednoj drugoj razini, daleko od ove na kojoj si ispunjavamo seksualne želje i željice, bio to oralni, analni ili nešto treće. I tada ti više nije presudno ako nešto od toga izostane. Ne shvaćaš to kao vlastitu frustraciju nego kao stvar koju ionako ne želiš ako ti partner u tome ne uživa.

Naravno da svi mi imamo očekivanja. Samo što netko očekuje određene poze prilikom seksa, a netko očekuje osobu kojoj neće biti toliko bitna sama izvedba seksa koliko filing koji će imati s partnerom ma što god radili.

i po cemu je krivo zeljeti oboje? zar su takvi ljudi ista manje ljudi zbog toga sto nesto zele? :misli:

Lovecat
09.08.2011., 22:00
i po cemu je krivo zeljeti oboje? zar su takvi ljudi ista manje ljudi zbog toga sto nesto zele? :misli:

Koje oboje? Ne možeš zahtjevati nešto u seksu da ne bi došlo do frustracija i istovremeno uživati u seksu bez takvih prohtjeva. :D

Da se ponovim: I tada ti više nije presudno ako nešto od toga izostane. Ne shvaćaš to kao vlastitu frustraciju nego kao stvar koju ionako ne želiš ako ti partner u tome ne uživa.

Kad ti nešto želiš i moraš dobiti (ili dati, whatever) u seksu, to je sebičan stav i pristup istome. Tu se radi o tvojim potrebama i o tvojoj seksualnosti i tu ispituješ koliko je druga osoba slična tebi po tome ili koliko se spremna prilagoditi tebi. Seks sa drugom osobom koji nije sebičan podrazumijeva da ćeš uživati u osobi kraj sebe, na ovaj ili onaj način, u samoj činjenici da ste toliko bliski da uopće jeste jedno kraj drugog goli i da si na fizičkom planu iskazujete bliskost i naklonost. Ako ti vezu s osobom ruši to što ta osoba tebe ne želi oralno zadovoljiti, onda to baš i nije neka veza po mom mišljenju niti su nešto posebno tvoji osjećaji prema toj osobi.

Osim ako tebe generalno ne može zadovoljiti ništa osim pušenja. U smislu da ne možeš uživati ni u čemu drugome niti postići orgazam na iti jedan drugi način. Razumljivo mi je da u tom slučaju nastaju frustracije i da ćeš potražiti drugog partnera. Ali tu je već problem u tebi, a ne u osobi koja to ne želi raditi.

Jer što god mi mislili, oralni seks je samo jedan neobičan oblik seksa. Bez obzira što je toliko popularan i učestao. Oralni seks je samo jedna od igrica koja seksu može i ne mora biti dodatni začin. Penis je stvoren da ide u vaginu, a ne u usta. Što ne znači da je ovo nešto loše ili krivo, ali svakako nije nešto što bi se moralo smatrati obaveznim.

I ne, ne mislim da su neki manje ljudi radi bilo čega. ;)

JPK
09.08.2011., 22:20
Kad ti nešto želiš i moraš dobiti (ili dati, whatever) u seksu, to je sebičan stav i pristup istome. Tu se radi o tvojim potrebama i o tvojoj seksualnosti i tu ispituješ koliko je druga osoba slična tebi po tome ili koliko se spremna prilagoditi tebi. Seks sa drugom osobom koji nije sebičan podrazumijeva da ćeš uživati u osobi kraj sebe, na ovaj ili onaj način, u samoj činjenici da ste toliko bliski da uopće jeste jedno kraj drugog goli i da si na fizičkom planu iskazujete bliskost i naklonost. Ako ti vezu s osobom ruši to što ta osoba tebe ne želi oralno zadovoljiti, onda to baš i nije neka veza po mom mišljenju niti su nešto posebno tvoji osjećaji prema toj osobi.

Ljudi su sebični i egoistični i to nije loše, nego normalna pojava, ako nije pretjerano. U svakom odnosu se očekuje davanje i primanje nečega, tj. zadovoljavanje vlastitih potreba.

Zabavno mi je kako si proizvoljno povukla granicu na tome da budu jedno kraj drugog, goli. Što ako se jednoj strani to ne sviđa? Što ako je jednoj strani OK da bude svatko u svome stanu, a zadovoljavaju se izmjenom vilinske prašine na astralnoj razini?
Zar to nije iskazivanje bliskosti i naklonosti? Jest, dakle, sebične kriterije imaš kad tražiš golotinju u istom krevetu.

Lovecat
09.08.2011., 22:28
Zabavno mi je kako si proizvoljno povukla granicu na tome da budu jedno kraj drugog, goli. Što ako se jednoj strani to ne sviđa? Što ako je jednoj strani OK da bude svatko u svome stanu, a zadovoljavaju se izmjenom vilinske prašine na astralnoj razini?
Zar to nije iskazivanje bliskosti i naklonosti? Jest, dakle, sebične kriterije imaš kad tražiš golotinju u istom krevetu.

Ako oboje zadovoljava razmjena vilinske prašine, nema problema. :D

Ali granicu povlačim, ako o seksu pričamo, kod stavljanja penisa u vaginu. Sve ispod toga nije (zadovoljavajući) seks. Ali i bez ičeg dodatnog ovo još uvijek može biti sasvim zadovoljavajući seks. Nekome je to jasno, nekome nije. Mogu ja do preksutra pisat, al nema smisla. :ne zna:

Rainbow Lady
10.08.2011., 00:32
Volim i guštam u tome. To guštanje ne ovisi isključivo o ljubavi koju neke cure navode kao preduvjet da bi oralno zadovoljile partnera. Trenutno nisam u vezi, ali se viđam s nekim već dulje vrijeme, znam ga dosta dugo, postoji kemija i napet mi je. Ni on ni ja nismo za vezu, ali nam je seks :s. Uglavnom, ako vidim da frajer daje sve od sebe da mene zadovolji, da zna što radi i ako vidim da to radi s guštom, vrlo rado vraćam istom mjerom. I ne radim to samo zato jer frajeri to vole, nego zato jer i ja to volim i smatram normalnim dijelom seksualnog odnosa. A kako se ne seksam sa svakim koji naiđe :kava: ne smatram to ponižavanjem niti ičim tome sličnim.

maniy
10.08.2011., 03:17
LOVECAT-unaprijed stavljam potpis na sve tvoje buduce postove,a naravno i napisane na ovoj temi. ja potpuno kuzim sto pises,i identicno razmisljam. super su mi svi ovi koji "znaju" kakva je tko osoba,kakav je tko u krevetu i kakve dijagnoze tko ima na temelju oralca.naprosto sam zadivljena.ocarana. ako dan ima 24 h, uz sve obaveze (cca 12h),spavanje (cca 8h),hranjenje (cca 1h), ostaje cca 3h za sex.dakle govorim o radnim danima. kad biras partnera,trebao bi gledati osobu u globalu, i da ispunjava tih 24h optimalno. u 3 h sexa,a i to sam puno rekla, neki zele opisati nekoga kao idiota,glupana,i neznam sta je sve bilo, samo zato sto propusta nevjerojatnih 10-15 min koliko prosjecni oralac traje,i da na temelju toga,taj netko ne bi trebao ozeniti doticnu nepusacicu,vec bi je trebao izbaciti na ulicu,ili potraziti neku gutacicu i pusacicu iako sva ostala polja te veze savrseno funkcioniraju,svih 23 sata i 45 minuta u danu plus sta mu zena po svim kriterijima osobnosti,karaktera,izgleda pase?! ko je tu lud?

Je li moguce da je to samo meni urnebesno smijesno?!
svi kao jako zagovarate vlastite zelje i potrebe,i to je ok,ako ste solo.u vezi i braku treba se na neke kompromise pristati. da,ovaj je u tom komromisu pristao odreci se oralca,ali je ona pristala u kuci imati njegovu mini teretanu,sobu za biljar,sobu za poker, gdje se njegovo drustvo tu skuplja 1. tjedno.mnoge zene na to nebi pristale. uzasno,ali uzasno pogresno je smatrati da su nasa mjerila univerzalna..ok,ako 90% voli oralac,10% ne, sta onda, ove treba staviti na pusti otok ili zatvoriti,jer nisu vrijedni necije ljubavi i paznje?!
eto,ponavljam,obozavam obostrani oralac. ali imala sa partnera koji nije bas volio to pusenje,u pocetku sam mislila da je do mene, trudila se,zaskakala ga,svasta,a onda mi je objasnio da mu ni upola nije gust kao kad on meni radi oralac. i jednostavno smo to preskakali,ponekad bi on sam zatrazio kad mu je pofalilo i bilo nam je super..vazno je razgovarati i uvidjeti sta tko voli i preferira.Partnerstvo se gradi i modelira.

I moram jos spomenuti svoga najdrazeg HEKATONHIRA. ma covjece,obozavam te. jednostavno si mi super. sama cinjenica da nitko nije obrazovan i nacitan kao ti,uljepsava svaki moj dolazak na forum. uvijek nesto mogu nauciti od tebe. pa tako i o seksologiji,i kralju Henriku,i gramatici,ma o svemu.
i nisam uopce ironicna.
nadam se samo da si za svako podrucje svoga znanja,povijesti,gramatike, etike,vjeronauka, seksologije,psihologije,psihijatrije-imao barem po jednu pusacicu koja ti ga je fafala ispod stola na kojem si ti iscitavao.
ono sto nazalost neznas,je to,da nijedna knjiga ni statistika ne moze izracunati ni sabrati sve potencijalno razlicite situacije i kombinacije ljudi. ali,svejedno me nadahnjujes.

p.s.isprika svima sto pisem u 3 posta,pisem s mobitela,a u poruku mi stanu samo 1024 simbola,sto nije dovoljno za kolicinu "nezrelih" misli koje zelim podijeliti.

Top_secret_1
10.08.2011., 08:34
Žene/cure, volite li oralno zadovoljiti svog partnera ?

Naravno! Čini me stvarno sretnom kad mu mogu pružiti takav užitak...a i meni je to lip osjećaj...dok god je higijena uredno održavana.

buntovnik21
10.08.2011., 08:48
cemu toliko bespotrebne filozofije?!
volite li to ili ne volite? i samo razlog zasto volite ili zasto ne volite.:confused:

Hekatonhir
10.08.2011., 11:10
I moram jos spomenuti svoga najdrazeg HEKATONHIRA. ma covjece,obozavam te. jednostavno si mi super. sama cinjenica da nitko nije obrazovan i nacitan kao ti,uljepsava svaki moj dolazak na forum. uvijek nesto mogu nauciti od tebe. pa tako i o seksologiji,i kralju Henriku,i gramatici,ma o svemu.
i nisam uopce ironicna.
nadam se samo da si za svako podrucje svoga znanja,povijesti,gramatike, etike,vjeronauka, seksologije,psihologije,psihijatrije-imao barem po jednu pusacicu koja ti ga je fafala ispod stola na kojem si ti iscitavao.
ono sto nazalost neznas,je to,da nijedna knjiga ni statistika ne moze izracunati ni sabrati sve potencijalno razlicite situacije i kombinacije ljudi. ali,svejedno me nadahnjujes.

Gledaj, ljudi lažu. Lažu roditeljima, lažu prijateljima, lažu policiji, lažu liječnicima. Lažu svima.

Tvoja je prijateljica lagala tebi. Vrlo jednostavno. Cijeli taj patetični opis koji uključuje muku, suze i što sve ne služi samo tomu da opravda samu sebe i da u tvojim očima ispadne boljom nego što zapravo jest.

Hodao sam sa zlostavljanim curama, hodao sam sa silovanim curama. Iznenadila bi se čudima koja mogu donijeti samo dvije stvari: beskrajno strpljenje i razgovor. I nemoj mi govoriti što se može, a što ne. Prošao sam to, i znam. :kava:

Libertango
10.08.2011., 12:50
Ali granicu povlačim, ako o seksu pričamo, kod stavljanja penisa u vaginu. Sve ispod toga nije (zadovoljavajući) seks.

Ja bi si mogla ovo dat štampat na majicu i tak ići na spojeve :s

U mom slučaju sve je to točno, oralni mi može biti trešnjica na šlagu ali nikad još se nisam unervozila i osjećala nezadovoljno zbog izostanka oralnog, zbog izostanka penetracije sam već znala šiziti i mahnitati :rofl:

On topik, volim ali ne uvijek i ne sa svakim partnerom.

Hekatonhir
10.08.2011., 13:18
Jedna s kojom sam neko vrijeme hodao gutala je "samo onima koji joj se sviđaju". Drugima ne.

Ja sam joj se sviđao pa nije bilo nervoze. :zubo:

Libertango
10.08.2011., 13:23
baš si komplicirana draga moja

Nije tu ništa komplicirano.

Ni meni nije sa svakim muškarcem isto, niti me svaki potiče na iste stvari, kao što ni tebi vjerovatno nije isto sa svakom ženom...

Partner može biti stalni ili netko koga vidim prvi ili drugi ili treći put...što se ove druge kategorije tiče ne pada mi na pamet staviti nečiji spolni organ u usta pri prvom seksualnom kontaktu nakon bok bok ja sam libertango ja sam XXYZ a ne pada mi ni na pamet nekom pružati oralac sa zaštitom gore jer to mi pak nije gušt a ono kaj mi nije gušt to ni ne radim.

Nit očekujem od drugih da meni rade ono kaj nije njima gušta.

Komplicirano? Ne baš.

JPK
10.08.2011., 13:48
Jedna s kojom sam neko vrijeme hodao gutala je "samo onima koji joj se sviđaju". Drugima ne.

Odlično. :cerek:
Takvoj bih dao i da mi samo puši, treba to podržavati.

maniy
10.08.2011., 14:46
Ahahaha,umirem od smijeha!
no slazem se u jednom-tko hoce nade nacin,tko nece nade razlog.
ali,nemozemo biti u milion postelja odjednom pa da znamo u cemu tko istinski uziva.
svakako sam pobornik oralaca.za mene to je najintimniji oblik ili dio sexa.
a to da se netko naljubio neznam cega,zaista mi je smjesno.di bi stigla kad bi racunala samo za jednog partnera,a kamoli za njih vise.
sve u svemu,prava je divotica taj oralac.

Hekatonhir
10.08.2011., 15:06
Maniy, rado ću ti posuditi svoje knjige. Imam sve od Košičeka, Štulhofera, Morusovu Historiju seksualnosti, Mastersa i Johnsonovu, sve u svemu 20-ak komada. Nisam ih čitao samo zato što sam Škorpion pa me seks zanima, štošta sam istražio jer mi je bilo stalo do konkretnih ljudi, od istočnjačkih tehnika poput akupresure na dalje.

Ne kažem to podcjenjivački - kažem samo da ništa o meni ne znaš. Zvučim strogo, ultimativno, da. Tko zna, možda sam zapravo maza. ;)

Enter Sandwoman
10.08.2011., 17:16
Maniy, rado ću ti posuditi svoje knjige. Imam sve od Košičeka, Štulhofera, Morusovu Historiju seksualnosti, Mastersa i Johnsonovu, sve u svemu 20-ak komada. Nisam ih čitao samo zato što sam Škorpion pa me seks zanima, štošta sam istražio jer mi je bilo stalo do konkretnih ljudi, od istočnjačkih tehnika poput akupresure na dalje.

Ne kažem to podcjenjivački - kažem samo da ništa o meni ne znaš. Zvučim strogo, ultimativno, da. Tko zna, možda sam zapravo maza. ;)

Jebote, opet Škorpioni i seks, wtf, nemoj to molim te više spominjati ni u kakvom kontekstu. Zanima te seks i uskličnik.:D

Pupi
10.08.2011., 17:20
Kad ti nešto želiš i moraš dobiti (ili dati, whatever) u seksu, to je sebičan stav i pristup istome.

Sebičnost u vezi je prilično sklisko područje. Ako nešto uskraćuješ, onda je normalno za očekivati da se i tebi nešto uskrati.

Osim ako se ne radi o sub-dom vezi, u kojoj je uskraćivanje dio seksualnog odnosa. :D

maniy
11.08.2011., 20:50

Ma ne moras se ti nikome opravdavati,sve to je cisto tvoja stvar.
ali isto kao sto ja neznam nista o tebi,tako ni ti neznas nista o meni,mojoj frendici i muzu,i neznam kome,osim onoga sto ja plasiram ovdje,i jedino sta ti mogu reci da je jako ruzan nacin na koji karatkteriziras,procjenjujes i osudujes ljude,misleci da si pokupio svo znanje svijeta jer si citao knjige.i sama sam jako mnogo literature procitala,pa opet ostavljam prostora za razlicitosti. sada mislim na ovu temu. ako netko ne voli,ne zeli ili sta vec oralac,mozes jedino to prihvatiti kao cinjenicu i moliti se,mantrati ili sta vec primjenjujes da neces u zivotu naici na jednu takvu. sve ovo ostalo je puko laprdanje,i na kraju krajeva,izuzetno bezobrazno,nepristojno i uvredljivo.
prave maze se tako ne ponasaju. :-)

miss-emy21
11.08.2011., 21:47

ja iskreno obozavam partnera zadovoljit oralno :))) i ne radim to samo zato jer on to voli ..nego jednostavno volim to da radim..a naravno volim da i on mene oralno zadovolji..sreca pa imam momka s kojim otvoreno razgovaram o svim mastarijama...nama nikakve igrice nisu strane..:D
ahh nista mi se ne gadi..volim perverzije :cerek: i mislim da je to veliki plus svake kvalitetne veze :cerek:
zaista ne razumim kako ljudi sute o svim tim stvarima jer ih je stid..a zapravo potajno mastaju o tome :confused:
da otvoreno pricaju o tome bilo bi vise kvalitetnijih veza sigurno.. :)

Hekatonhir
11.08.2011., 22:39
Ma ne moras se ti nikome opravdavati,sve to je cisto tvoja stvar.
ali isto kao sto ja neznam nista o tebi,tako ni ti neznas nista o meni,mojoj frendici i muzu,i neznam kome,osim onoga sto ja plasiram ovdje,i jedino sta ti mogu reci da je jako ruzan nacin na koji karatkteriziras,procjenjujes i osudujes ljude

Znam da lažu. To je aksiom. :D Znam da štitiš svoju prijateljicu. Neka te to ne zabrinjava, normalna si, svi to radimo. Znam također da on nikad ne bi tebi rekao što ustvari osjeća. Čemu? Em ćeš stati na njenu stranu, em mu ne možeš pomoći. A baš da mu držiš svijeću pa da znaš što radi - ne vjerujem.

Hoću reći, postoji dovoljno onoga što Ameri u pravničkim serijama nazivaju opravdanom sumnjom. Meni je tvoja slika svijeta iznimno simpatična. Dao Bog da je istinita. :) Jesu li ti ljudi sretni ili nisu - meni ni iz džepa ni u džep, svejedno mi. Ipak, ne želim im nesreću.

Ali Maniy, kad u životu naiđem na jednu takvu poput tvoje frendice, ispričat ću joj priču o curama s kojima sam hodao. Curama koje su unatoč gadnim traumama koje su pretrpjele bile stoput hrabrije, stoput upornije, stoput otvorenije od nje. I koje, za razliku od nje, znaju što je borba. U to možeš biti sigurna.

hjuit
08.02.2013., 11:09

Sestro svaka ti cast! :s :s :s

bluestone
08.02.2013., 13:57
Volim i guštam u tome. To guštanje ne ovisi isključivo o ljubavi koju neke cure navode kao preduvjet da bi oralno zadovoljile partnera. Trenutno nisam u vezi, ali se viđam s nekim već dulje vrijeme, znam ga dosta dugo, postoji kemija i napet mi je. Ni on ni ja nismo za vezu, ali nam je seks :s. Uglavnom, ako vidim da frajer daje sve od sebe da mene zadovolji, da zna što radi i ako vidim da to radi s guštom, vrlo rado vraćam istom mjerom. I ne radim to samo zato jer frajeri to vole, nego zato jer i ja to volim i smatram normalnim dijelom seksualnog odnosa. A kako se ne seksam sa svakim koji naiđe :kava: ne smatram to ponižavanjem niti ičim tome sličnim.

Yeap, točno to :mig: ako on uživa i ja uživam, nema tu ništa biti gadno :D