PDA

View Full Version : Hrvatice, najljepše žene na svijetu?

technotronic
05.07.2011., 23:14
Kaže se da imamo najbolje sportaše na svijetu, najljepšu obalu, najljepšu državu,najbolju klopu - ''jebote, vidi švabu kako se davi u štruklima...'', a i najljepše babe. Jel to istina ili smo u ovoj svojoj bokčiji skloni sebi pripisivat sve najbolje na svijetu, samo da se utješimo?

Ord Mantel
05.07.2011., 23:49
To što vidite strankinje na TV-u i raznim časopisima uglavnom su neki modeli i sl., zato i jesu tu. Ali riječ je o običnim curama/ženama koje se viđaju na ulicama i po meni jesu, naše su najljepše.

Ni to nije sve!
06.07.2011., 00:08
Reći da su Hrvatice najljepše žene na svijetu može samo onaj koji nikad nije bio u Latviji.

papa štrumf
06.07.2011., 01:51
Kaže se da imamo najbolje sportaše na svijetu, najljepšu obalu, najljepšu državu,najbolju klopu - ''jebote, vidi švabu kako se davi u štruklima...'', a i najljepše babe. Jel to istina ili smo u ovoj svojoj bokčiji skloni sebi pripisivat sve najbolje na svijetu, samo da se utješimo?Tu je caka. Najbolji smo samo u samoobmanjivanju.

KungFuMonkey
06.07.2011., 03:14
Nisu najljepše al su zato najpoželjnije. Ne daju ak nemaš para a u Hrvatskoj čine veći dio tržišta pa prosječan hrvat uglavnom mora slinit za hrvaticom bila i najveća rugoba.

WTF
06.07.2011., 07:07
generaliziranje bez smisla

hasnfefer
06.07.2011., 07:30
Ma svugdje ih ima, samo treba držati oči otvorene.

Vanya83
06.07.2011., 07:54
Svugdi ima lipih žena.... ali naše ne mogu stat u rang s : Ukrajinkama,Ruskinjama,Brazilkama,i još nekim iz južne Amerike :mig:

Osmi_Putnik
06.07.2011., 07:57
Nisu najlepse, ali jest da prelepo izgledaju. Imate moderne devojke, a starije dame izgledaju bas otmeno!

P.S Najlepse zene na svetu po meni jesu Ruskinje!

mahatma_tesla
06.07.2011., 08:25
hahahaha.
Da imamo sve najbolje :D:D:D
Čini mi se da jedino imamo najbolje mišljenje o sebi :D

Inače mislim da sve pohvale trebaju dolaziti od drugih strana, a ne nas samih.

Vanya83
06.07.2011., 10:49
Svugdje ima lipih žena!:)

Luđak iz hrv
06.07.2011., 10:53
nikad mi stranac nije rekao da su hrvatice najljepse...u prosjeku su hrvatice daleko ispod europskog prosjeka...hrvatski mit da smo najbolji,najljepsi,najjaci,a u biti smo obicna pripizdina s prosjecnim zenama:kava:
e kad bi bilo koje zene su najsklonije prevarit muza pred tv mislim da bi uz amerikanke i britanke bile u samom vrhu:rofl:

satori
06.07.2011., 11:23
jedino sto mi imamo je kompleks malog sela pa se imamo stalno potrebu hvaliti i napuhavati

najjace mi je kad svakoj misici u americi i dobitniku oskara, svakoj slavoj osobi po bilo kojem kriteriju odmah panicno trazimo hrvatskog pretka iz sesnaestog koljena da ne bi ispalo da mi nemamo bas nikakvu zaslugu u tudjem uspjehu.... a fakat smo jadni

Luđak iz hrv
06.07.2011., 11:33
jedino sto mi imamo je kompleks malog sela pa se imamo stalno potrebu hvaliti i napuhavati

najjace mi je kad svakoj misici u americi i dobitniku oskara, svakoj slavoj osobi po bilo kojem kriteriju odmah panicno trazimo hrvatskog pretka iz sesnaestog koljena da ne bi ispalo da mi nemamo bas nikakvu zaslugu u tudjem uspjehu.... a fakat smo jadni

to ti jadni novinari kojima hrvati iz dijaspore su samo hrvati kad nesto uspjesno naprave,a kad su izbori onda se gleda tko placa porez...bas prejadno:s

Zli_Medo
06.07.2011., 11:36
nikad mi stranac nije rekao da su hrvatice najljepse...u prosjeku su hrvatice daleko ispod europskog prosjeka...hrvatski mit da smo najbolji,najljepsi,najjaci,a u biti smo obicna pripizdina s prosjecnim zenama:kava:
e kad bi bilo koje zene su najsklonije prevarit muza pred tv mislim da bi uz amerikanke i britanke bile u samom vrhu:rofl:

Ovo jedino može izjaviti netko ko nije nikad bio dalje od Ivanje Reke :zubo:

V element
06.07.2011., 11:38
http://www.tportal.hr/lifestyle/sexfiles/136860/Kako-srpski-urbani-rjecnik-definira-Hrvatice.html

Spomenuti rječnik pojam 'Hrvatice' definira ovako: 'Okidač za eksploziju testosterona kod prosječnog srpskog muškarca, zbog dosad neutvrđenih razloga...

Chive
06.07.2011., 11:39
naše drže ovaj dio svita a južno amerikanke onaj dio :)

Little Mermaid
06.07.2011., 11:44
A Svedjanke i Latvijke su bas ono...gabori :zubo:

Chive
06.07.2011., 11:46
ma gore skandinavke su sve iste, vidin jednu vidia sam sve :) , ko azijati su mi :)

Vanya83
06.07.2011., 11:50
Šveđanke su krasne!kao i Latvijke i Norvežanke :top:

Luđak iz hrv
06.07.2011., 11:53
Ovo jedino može izjaviti netko ko nije nikad bio dalje od Ivanje Reke :zubo:

obiso sam cjelu hrvatsku...samo slavonija i istra su mi relativno nepoznate...bio u vecini europskih drzava...i hrvatice su debelo ispod prosjeka:kava:
jedino britanke,austrijanke i svabice su na toj razini....nararavno generalno gledano...svugdje ima lipih i onih manje lipih cura,tako da je ovo vec generalizacija:kava:

technotronic
06.07.2011., 12:01

Bio u Švedskoj, i mogu reći da bi ih 80 % u rasponu od 18 do 55 kresnuo odmah :mig:

Vanya83
06.07.2011., 12:06
Bio u Švedskoj, i mogu reći da bi ih 80 % u rasponu od 18 do 55 kresnuo odmah :mig:

Nisam bio ali upoznao par!slažem se s tobom u svemu:top:
nedavno neku latvijku upoznao!35,40,wooooooow:cerek:

el_mariachi
06.07.2011., 12:07
te sto mislis da su 18g stare su 18g stare..te sto mislis da su 55g stare imaju 35g:cerek:

inace sva ova rasprava je jalova.. kako ce sudancu biti najbolje rvatice ako ih nikad nije vidio, ili nekom s fidzija, ili urugvajcu, ili meksikancu
mozda su jedino culi za fufu iz BB (http://www.youtube.com/watch?v=dxh49M2ZTJQ&NR=1&feature=fvwp):misli:

K@rlo
06.07.2011., 12:22
svaka žena je lijepa na svoj način a samo o njoj ovisi koliko i na koji način prepoznati tu ljepotu :kava:

Zli_Medo
06.07.2011., 12:26
obiso sam cjelu hrvatsku...samo slavonija i istra su mi relativno nepoznate...bio u vecini europskih drzava...i hrvatice su debelo ispod prosjeka:kava:
jedino britanke,austrijanke i svabice su na toj razini....nararavno generalno gledano...svugdje ima lipih i onih manje lipih cura,tako da je ovo vec generalizacija:kava:
Ja fakat ne znam gdje su tebi bile oči kad si putovao po tim silnim evropskim državama :ne zna:
U 7 dana Pariza nisam vidio dobih komada koliko u sat vremena hodanja po centru Zagreba, u 10 dana Londona nisam vidio valjda 10 dobrih komada... austrija, njemačka, švicarska... katastrofa.
Španjolska, portugal nisam bio ali sam čuo od masu ljudi (uključujući jednog koji živi u Španjolskoj i drugog koji se tamo školovao) da ako voliš crnomanjaste, niske cure velikih guzica da su to zemlje za tebe.
Italiju prokrstario uzduž i poprijeko i ne mogu reći da su talijanke neki strašni gabori ali se sa našima bome ne mogu mjeriti baš nikako...
Češka :(, Poljska, Slovačka tak-tak, ... i da ne nabrajam dalje.
Jedine koje su s našima u rangu su Mađarice :top:

Luđak iz hrv
06.07.2011., 12:33
Ja fakat ne znam gdje su tebi bile oči kad si putovao po tim silnim evropskim državama :ne zna:
U 7 dana Pariza nisam vidio dobih komada koliko u sat vremena hodanja po centru Zagreba, u 10 dana Londona nisam vidio valjda 10 dobrih komada... austrija, njemačka, švicarska... katastrofa.
Španjolska, portugal nisam bio ali sam čuo od masu ljudi (uključujući jednog koji živi u Španjolskoj i drugog koji se tamo školovao) da ako voliš crnomanjaste, niske cure velikih guzica da su to zemlje za tebe.
Italiju prokrstario uzduž i poprijeko i ne mogu reći da su talijanke neki strašni gabori ali se sa našima bome ne mogu mjeriti baš nikako...
Češka :(, Poljska, Slovačka tak-tak, ... i da ne nabrajam dalje.
Jedine koje su s našima u rangu su Mađarice :top:

oci su mi bile na mjestu kao i uvjek...i vidio sam veliku kolicinu preljepih zena...u francuskoj pogotovo,tamo nisam cak nijednu debelu vidio...sve elegantno obucene i preseksi:s
pitanje gdje su tebi oci,pa mislis da su hrvatice najljepse:rofl:
kak je vec jedan forumas napisao...kompleks malog sela pa se imamo stalno potrebu hvaliti i napuhavati:s

diogeneš
06.07.2011., 12:39
kolega sokrat reče: ljepota je tiranin svijeta. više-manje svi joj teže, ali je nikada ne dostignu u punoj mjeri svoje želje, a i ono što dostignu nije trajno, već tek prolazno osjećanje ljepote, koje tijekom vremena prelazi neumitno u svoju suprotnost, raspadljivu ružnoću. a lav nikolajević tolstoj još reče: nije mio tko je lijep, već je lijep tko je mio :mudri:

ZgSash
06.07.2011., 12:40
s obzirom da sam dosta u kontaktu sa strancima , mogu reci da imaju autenticnih pohvala za ovu jadnu malu nasu
ljepota zena , sigurnost na ulicama i okus hrane i kvaliteta namirnica
s tim da u ljepotu zena spada i kako se oblace i nose , a ne samo cista fizicka ljepota

Zli_Medo
06.07.2011., 12:41
oci su mi bile na mjestu kao i uvjek...i vidio sam veliku kolicinu preljepih zena...u francuskoj pogotovo,tamo nisam cak nijednu debelu vidio...sve elegantno obucene i preseksi:s
pitanje gdje su tebi oci,pa mislis da su hrvatice najljepse:rofl:
kak je vec jedan forumas napisao...kompleks malog sela pa se imamo stalno potrebu hvaliti i napuhavati:s

Je, je, je... sve od reda su elegentno obučene presexy mršavice :zvrko:
Mislim da netko malo previše gleda filmove ;)
Samo ti odi u beli sveta pa bari te ultra komade :rofl: i sretno ti bilo :w

Luđak iz hrv
06.07.2011., 12:52
Je, je, je... sve od reda su elegentno obučene presexy mršavice:zvrko:
Mislim da netko malo previše gleda filmove ;)
Samo ti odi u beli sveta pa bari te ultra komade :rofl: i sretno ti bilo :w

ja ti kazem sto sam ja vidio nemoj bit ljut sto si zaboravio naocale,pa nisi dobro vidio...nisam ti ja kriv:D
meni se cini da ti iz svog sela nisi izasao,nego samo lazes ovaj napceni narod svojom propagandom:lol:
ne trebam ic u neki beli svet da bi bario:zvrko:

Satanic Blood
06.07.2011., 13:26
Da se otvori natjecanje u količini bahatosti Hrvatice bi bile u samome vrhu ali u svemu ostalom su daleko od visokih standarda.

V element
06.07.2011., 13:44
Da se otvori natjecanje u količini bahatosti Hrvatice bi bile u samome vrhu ali u svemu ostalom su daleko od visokih standarda.

Pa što su tebi napravile? :D

Luđak iz hrv
06.07.2011., 13:50

bile su bahate:rofl::eek:

zupafly
06.07.2011., 14:07
necu baš tvrditi kako je vani ali tu brate mili di got odeš van hrpa zgodnih cura, sve više jer se pod zadnje znaju i sredit i obuć. dok frajera zato nema niš, ni za pogledat!!:tuzni:

Michael Collins
06.07.2011., 14:16
To što vidite strankinje na TV-u i raznim časopisima uglavnom su neki modeli i sl., zato i jesu tu. Ali riječ je o običnim curama/ženama koje se viđaju na ulicama i po meni jesu, naše su najljepše.

Meni su Srpkinje npr. zgodinije sad bez zajebancije.

Naše imaju taj lažni moral,Hrvatice manje pokažu, drže se kao svetice, a onda rade stvari od kojih bi i Srpkinjama pala vilica.

Općenito su neatraktivne, uglavnom kopiraju jedna drugu i manje više su Europski prosjek.

Inače, Talijanke i Španjolke,kao i Grkinje su ružne, općenito južni krajevi, dok su najlijepše Ukrajinke i Bjeloruskinje navodno.

Vanya83
06.07.2011., 14:19
Sve slavenke MC,sve:top:

Satanic Blood
06.07.2011., 14:23

Meni osobno nisu ništa jer se i ne družim s njima ali je zato jedan moj prijatelj ispušio više puta zbog velike količine bahatosti. Svaka škola se plaća ali on nikako da nauči da ih je bolje izbjegavati he he he

Michael Collins
06.07.2011., 14:28
s obzirom da sam dosta u kontaktu sa strancima , mogu reci da imaju autenticnih pohvala za ovu jadnu malu nasu
ljepota zena , sigurnost na ulicama i okus hrane i kvaliteta namirnica
s tim da u ljepotu zena spada i kako se oblace i nose , a ne samo cista fizicka ljepota

Opet, kada sam u USA vidio te soccer moms, mislim na sve sportove, dakle kućanice, sve su bile sređene, ako su i deblje dobro su se obukle sredile i sl.

Kod nas su žene poslije 40-te i dalje najčešće babe,čak i u Zagrebu,Rijeci,Splitu

Satanic Blood
06.07.2011., 14:30
necu baš tvrditi kako je vani ali tu brate mili di got odeš van hrpa zgodnih cura, sve više jer se pod zadnje znaju i sredit i obuć. dok frajera zato nema niš, ni za pogledat!!:tuzni:

Evo, o ovome upravo pričam. Ako netko smatra da bi svi trebali izgledati kao Brad Pitt, Angelina Jolie ili neka druga visoka kategorija onda je to definitivno bahata osoba.:flop::mad:

Petar P.
06.07.2011., 14:31
najljepše su nama.
navikli smo se na njihov izgled, ko na udobnu staru papuču.:D

Luđak iz hrv
06.07.2011., 14:33
Opet, kada sam u USA vidio te soccer moms, mislim na sve sportove, dakle kućanice, sve su bile sređene, ako su i deblje dobro su se obukle sredile i sl.

Kod nas su žene poslije 40-te i dalje najčešće babe,čak i u Zagrebu,Rijeci,Splitu

s ovim se slazem...stvarno nam nedostaju zgodne milface:D

Luđak iz hrv
06.07.2011., 14:34

pa budi lezba i rjesen problem,ako su ti sve cure zgodne,a nijedan muski nema ni za pogledat:rolleyes:

V element
06.07.2011., 14:52
Pa ne želim mutiti vodu, ipak je ovo muški kutak, ALI...po meni su veći problem Hrvati, zgodan Hrvat je rijetkost, jedino tamo Zadar, Šibenik ali oni su većinom seljaci pa to ubije svu zgodnost...nama je zgodan čim je visok, a to što ima glavu ko bačvu je kao ok :ne zna:

Little Mermaid
06.07.2011., 16:32
Pa ne želim mutiti vodu, ipak je ovo muški kutak, ALI...po meni su veći problem Hrvati, zgodan Hrvat je rijetkost, jedino tamo Zadar, Šibenik ali oni su većinom seljaci pa to ubije svu zgodnost...nama je zgodan čim je visok, a to što ima glavu ko bačvu je kao ok :ne zna:

da bas smo komentirale s curama neki dan da predugo nismo vidjele stvarno zgodnog decka.:ne zna:

Vanya83
06.07.2011., 16:34
da bas smo komentirale s curama neki dan da predugo nismo vidjele stvarno zgodnog decka.:ne zna:

:rofl:
ako u Hrvatskoj nisi vidjela,vjeruj ne bi ni u Rusiji,češkoj,Slovačkoj,Italiji....:rofl:

Little Mermaid
06.07.2011., 16:37
:rofl:
ako u Hrvatskoj nisi vidjela,vjeruj ne bi ni u Rusiji,češkoj,Slovačkoj,Italiji....:rofl:

Nasi decki se opuste, slovenci su utegnuti i u formi dugo, takav im je nacin zivota, nasim muzjacima se zivot svede na poso-kuca-birtija.
Musko se mora baviti sportom inace brzo ne lici ni na sto.

Meni Putin zgodan :o

Luđak iz hrv
06.07.2011., 16:41
Nasi decki se opuste, slovenci su utegnuti i u formi dugo, takav im je nacin zivota, nasim muzjacima se zivot svede na poso-kuca-birtija.

tko vam je kriv kad niste mene vidjeli:rolleyes:
slazem se sa kolegom,ako vam nema zgodnih u hrvatskoj nece vam bit ni zgodnih u drugim djelovima svijeta:rofl:

Imran
06.07.2011., 16:46
Zato su i tražena roba na tržištu :kava:

Luđak iz hrv
06.07.2011., 16:48

http://www.index.hr/xmag/clanak/katarina-banic-ekskluzivno-iz-sangaja-sve-missice-kazu-da-su-hrvati-najseksi-decki/517365.aspx :kava:

ova rospija kaze da su drugim curama hrvati najzgodniji,pa ti budi pametan:lol:

Little Mermaid
06.07.2011., 16:49
tko vam je kriv kad niste mene vidjeli:rolleyes:
slazem se sa kolegom,ako vam nema zgodnih u hrvatskoj nece vam bit ni zgodnih u drugim djelovima svijeta:rofl:

Sliku na pm:raspa:

A ima zgodnih, da, sorry, Skandinavija:klopa: Belgija i tako:zubeki:

Iako ni susjedi nam nisu losi, osim talijana, ali prema njima imam predrasude.:o

Vanya83
06.07.2011., 16:53
kaže meni jedna Talijanka prije 2,3 godine...:
Hrvati su naj!prvih deset mjesta drže! :cerek:
cura zna!

Little Mermaid
06.07.2011., 16:59
kaže meni jedna Talijanka prije 2,3 godine...:
Hrvati su naj!prvih deset mjesta drže! :cerek:
cura zna!

S obzirom na to na sto lice njihovi muzjaci nije ni cudo. Iako talijanke percipiraju hrvate vjerojatno kao dalmatinske skipere i galebove :mig::D

Satanic Blood
06.07.2011., 17:03

Onda si ti vidjela samo one koji dugo sjede u uredima pa im škemba brzo nabuja.:kava: Mi koji se krećemo i radimo na terenu imamo vitka i zategnuta tijela...i još preplanula.:mig:

francesca_00
06.07.2011., 17:09

ovo je istina, starije zapadnjakinje drze dosta vise do svog izgleda nego nase 40-50godisnjakinje, dok su mladje zapadnjakinje dosta opustenije u odjevanju i nisu toliko prepotentne kao nase curke

Little Mermaid
06.07.2011., 17:12
Onda si ti vidjela samo one koji dugo sjede u uredima pa im škemba brzo nabuja.:kava: Mi koji se krećemo i radimo na terenu imamo vitka i zategnuta tijela...i još preplanula.:mig:

Zaboravila sam da su na forumu sve zene manekenke a svi muskarci imaju 25 cm.

Bez slike nista :B

Vanya83
06.07.2011., 17:50
S obzirom na to na sto lice njihovi muzjaci nije ni cudo. Iako talijanke percipiraju hrvate vjerojatno kao dalmatinske skipere i galebove :mig::D

Ne samo talijanke!nego i Ruskinje,Čehinje..itd...dosta europljanki! :mig:

Visoki,jaki mužjaci!:rofl::top:

Satanic Blood
06.07.2011., 17:55
Zaboravila sam da su na forumu sve zene manekenke a svi muskarci imaju 25 cm.

Bez slike nista :B

Možda kod nas ima puno crnaca na ljetovanju pa zato većina ima 25 cm ali uzalud im to kad Hrvatice ne mogu toliko primit. :mig: Ja odmah mogu reći da nemam ni približno toliko (a ne bih ni htio toliku nevolju):lol: ali zategnuto i preplanulo tijelo sigurno imam. Pokazao bih ti sliku ali ne mogu se uslikat jer ne posjedujem fotoaparat (jebiga, nikad me nije zanimala ta vrsta umjetnosti):top:

Little Mermaid
06.07.2011., 18:03
Možda kod nas ima puno crnaca na ljetovanju pa zato većina ima 25 cm ali uzalud im to kad Hrvatice ne mogu toliko primit. :mig: Ja odmah mogu reći da nemam ni približno toliko (a ne bih ni htio toliku nevolju):lol: ali zategnuto i preplanulo tijelo sigurno imam. Pokazao bih ti sliku ali ne mogu se uslikat jer ne posjedujem fotoaparat (jebiga, nikad me nije zanimala ta vrsta umjetnosti):top:

Pics or it did not happen.:kava:

Imas mobitel...danas je tehnologija napredovala.:mig::D

Satanic Blood
06.07.2011., 20:01
Pics or it did not happen.:kava:

Imas mobitel...danas je tehnologija napredovala.:mig::D

Imam 2 mobitela ali nisu neke kamere pošto su stariji modeli (kada uzmeš kvalitetan mob onda ti traje godinama). Sutra navečer kada dođem s posla vidjet ću što se može napraviti da ti pošaljem dokaz svoje tvrdnje.:mig:

Caesar_Augustus
06.07.2011., 20:03
I najveće sponzoruše uz talijanke, uzevsi ipak prosjek sponzorusa na broj stanovnika italije i hrvatske, hrvatice number 1

dont ask
06.07.2011., 20:27
I najveće sponzoruše uz talijanke, uzevsi ipak prosjek sponzorusa na broj stanovnika italije i hrvatske, hrvatice number 1

Ja bih mir u svijetu:cerek: čemu ova prepucavanja:ne zna:

Michael Collins
06.07.2011., 22:49

Trebali smo poslati Berlusconija da obnovi ergelu,odmah bi nas pogurao u EU :D

No šalu na stranu,pogledajmo Srpkinju(Crnogorku svejedno) Sorayu, i odanu suprugu Marijanu, po izgledu i stilu oblačenja,za koju bi rekli da će osramotiti svoju državu?

trinaest i po
06.07.2011., 23:49
Po meni je pogled na otvaranje Olimpijade jedini pravi način za procijeniti čije su žene ljepše.

Tada se u mimohodu vidi par tisuća žena raznih provinijencija.

Ja gledao, i glasam za bjeloruskinje, ruskinje; a naročito moldavke.

Kakve su hrvatice? Meni su obične, svakodnevne; jer ih gledam svaki dan.

A kad mi guzica vidi puta (to je uvijek neki godišnji), gledam velikim očima pa mi se čini da su tuđe bolje.

Pa godišnji je u pitanju, jel tako? Tako i stranci dođu ovdje pa pare oči!

Oduševio sam se u Pragu.
Pariz, ništa posebno.
Amerika, par crnkinja da padneš u nesvijest.
Italija, bezveze.
Njemačka i Austrija također.

ovchica
07.07.2011., 05:58

No šalu na stranu,pogledajmo Srpkinju(Crnogorku svejedno) Sorayu, i odanu suprugu Marijanu, po izgledu i stilu oblačenja,za koju bi rekli da će osramotiti svoju državu?

A jbt sad ak si fufa ne sramotiš samo sebe već i cijelu naciju :rofl: Kaj je pi... sa domovnicom područje od posebne državne skrbi? :confused:

Oduševio sam se u Pragu.
Pariz, ništa posebno.
Amerika, par crnkinja da padneš u nesvijest.
Italija, bezveze.
Njemačka i Austrija također.

Ovo ko da sam ja pisala!

V element
07.07.2011., 07:35
http://www.index.hr/xmag/clanak/katarina-banic-ekskluzivno-iz-sangaja-sve-missice-kazu-da-su-hrvati-najseksi-decki/517365.aspx :kava:

ova rospija kaze da su drugim curama hrvati najzgodniji,pa ti budi pametan:lol:

Hmmm ne znam jel smijemo vjerovati ženi koja hoda u bundi zato kaj ima gripu haha

Iskreno najljepši muškarci za mene se Skandinavci, onako jača građa, visoki, lijepe plave oči....još ak se radi o recimo Švedskoj ragbi ekipi :jumping:

A prije dosta godina, došli su navijači New Castla igrati protiv Dinama, ugl ljudi nisu mogli sebi doći, ali doslovno, rekli su da ljepših žena nikad nisu vidjeli :kava:

Luđak iz hrv
07.07.2011., 07:50
Hmmm ne znam jel smijemo vjerovati ženi koja hoda u bundi zato kaj ima gripu haha

Iskreno najljepši muškarci za mene se Skandinavci, onako jača građa, visoki, lijepe plave oči....još ak se radi o recimo Švedskoj ragbi ekipi :jumping:

A prije dosta godina, došli su navijači New Castla igrati protiv Dinama, ugl ljudi nisu mogli sebi doći, ali doslovno, rekli su da ljepših žena nikad nisu vidjeli :kava:

ne bitno...i turistice se ne zale na hrvate...pogotovo slovenke i cehinje:cerek:
navijacima iz engleske su sve zene najljepse sto i nije neko cudo kad uzmes obiz koliko piva su prije toga satrali,tako da oni nisu relevantni:s
zivio u austriji i nikad od austrijanca nisam cuo da kaze imate najljepse zene...vecinom hvale ljepotu zemlje i cisto more,tako da je to obicni mit...tj. da budem prezican nikad jos nisam cuo od stranca da kaze da imamo najljepse zene:ne zna:
hrvatice su cisti europski prosjek i nista vise od toga...sto se tice bivse juge debelo zaostaju za srpkinjama:s

Caesar_Augustus
07.07.2011., 08:39
Ja bih mir u svijetu:cerek: čemu ova prepucavanja:ne zna:

Da da... mir u svijetu pa onda na prvog nogometaša ili kretena iza ugla sa BMW-om ili ne daj bože BMW 8-icom koja se zamisli, vise ni ne proizvodi ali zamjenjuje kod 90% hrvatica sve ostale karakteristike onoga tko je vozi :kava:

Caesar_Augustus
07.07.2011., 08:42

Ma srpkinje su strava ženske, pa ti sad govori što oćeš, znas koja je onako ajmo reć generalna razlika izmedju srpkinje i hrvatice? to što ce srpkinja izgledati ka bomba i pol i u 70% slucajeva zavrsiti sa nekim ko i nema love do krova, dok identicna hrvatica u 70% slucajeva SAMO sa tipom koji ima love na bacanje, mi smo ti takva nacija, posebno je to slucaj u Dalmaciji, ovdje ce ti ljudi grcati u 100 kredita da bi vozili da BMW, spajaju kraj s krajem ali gle, oni voze BMW... dok u Beogradu će tip voziti stojadina ili yugu, izaci vanka i biti maher. Naravno ne govorim ja sad da je tamo sve med i mlijeko glede ovoga ali vidio, prošao.

Srpkinje su drukcijeg mentaliteta, jesu onako malo "seljuckave" ali bome mi više odgovaraju onako generalno nego ove naše, naravno postoje iznimke za obe nacije, to ne govorim da ne postoji.

Danas u Hrvatskoj ako zelis naći lijepu i zgodnu curu a da nisi vlasnik lanca trgovackih ili drugih centara moras je otići potraziti na neko selo gdje ima 5,6 kuća i gdje joj nisu nabili kompleks sponzorstva

rocco-spalato
07.07.2011., 08:47
Ma srpkinje su strava ženske, pa ti sad govori što oćeš, znas koja je onako ajmo reć generalna razlika izmedju srpkinje i hrvatice? to što ce srpkinja izgleda ka bomba i pol i u 70% slucajeva zavrsiti sa nekim ko i nema love do krova, dok identicna hrvatica u 70% slucajeva sa tipom koji ima love na bacanje.

Srpkinje su drukcijeg mentaliteta, jesu onako malo "seljuckave" ali bome mi više odgovaraju onako generalno nego ove naše, naravno postoje iznimke za obe nacije, to ne govorim da ne postoji.

ne bi reka. srpkinje su još gore od naših po tom pitanju

Caesar_Augustus
07.07.2011., 08:49

U najgorem slucaju su identicne ali ih ima više, ima više stanovnika i više izbora, ovo je sponzoraska nacija u kojoj mi živimo. Gle ja sam bio prije dvi godine u Beogradu sa prijateljima, išli đir bacit... pa to je čovječe kod tih ženski mentalni sklop za 100% drukciji nego u Zagrebu, Splitu ili NE DAJ BOŽE ZADRU, kod zadranki u zadru samo Maldiniji prolaze.

rocco-spalato
07.07.2011., 08:53
U najgorem slucaju su identicne ali ih ima više, ima više stanovnika i više izbora, ovo je sponzoraska nacija u kojoj mi živimo. Gle ja sam bio prije dvi godine u Beogradu sa prijateljima, išli đir bacit... pa to je čovječe kod tih ženski mentalni sklop za 100% drukciji nego u Zagrebu, Splitu ili NE DAJ BOŽE ZADRU...

u zagrebu je mentalni sklop totalno drukčiji nego u splitu, a o beogradu i da ne govorim. kažem ti u beogradu su žene slobodoumnije, spremnije za sex i avanture pa su zato možda pristupačnije, al kurava je kurava i svaka gleda paru.sve je to isto

dont ask
07.07.2011., 09:54
Da da... mir u svijetu pa onda na prvog nogometaša ili kretena iza ugla sa BMW-om ili ne daj bože BMW 8-icom koja se zamisli, vise ni ne proizvodi ali zamjenjuje kod 90% hrvatica sve ostale karakteristike onoga tko je vozi :kava:

Nope, ne volim tatine sinove.:rofl: Ili je to zato što sam sa sela?:ne zna: Ako jee to razlog, hvala Bogu(ili kome već).

Uostalom, obzirom na dosadašnja iskustva, nisam se nikada zaljubljivala u nešto imućne frajere:ne zna:. Alergična sam na frajere koji misle ako imaju dobar auto da su popili svu pamet svijeta i da zaslužuju najbolje. Riga mi se od takvih.....tako da, ne spadam u kategoriju sponzoruša.:s

Kod frajera mi je bitno da on bude zadovoljan sobom, računajući prave vrijednosti.....:s Niti volim kvazi frajere. Isto mi se riga.

E da....za što će mi lova? Ono što želim kupiti, uštedim i uvijek si sama mogu priuštiti. Ne težim za nečim što si nisam sama u mogućnosti kupiti. Ne trebam frajera da mi kupuje stvari. Ni roditelje nisam nikada žicala. Za mene je primiti poklon od frajera ponižavajuće. Osim ako nije poklon nekom posebnom prigodom ili ako mi želi nešto od srca onako pokloniti. I tada mi je teško prihvatiti, ali znam kako je to kad želiš obradovat nekog i poklonit nešto. Najdraži mi je poklon vrijeme koje mi posveti i međusobno poštovanje. Zapravo, bez toga neide. A sve materijalno si želim sama priuštiti. Molim lijepo.

el_mariachi
07.07.2011., 10:31
:misli:
dount ask: nije bas dobro biti iskren na forumu:o

eh da..i neko je napisao da cehinje nisu zgodne:eek: cini mi se da ta osoba nije bas vidjela karlov most:eek:

mayablond
07.07.2011., 10:48
Zašto se ovdje većina tema o ženskom izgledu uvijek pretvori u to da su sve žene kurve/sponze... i da se pojedinke moraju braniti: ja nisam, časna riječ...ima nas i normalnih cura... bla bla? Uvijek ista priča... dosadni ste već s tim pljuvanjem.

Evo: JA sam sponzoruša, nije mi bitna ni dobrota ni pamet kod muškarca, nego samo da ima puuuno para, da troši na mene, ne želim u životu ništa radit, ni mučit se, želim samo frajera koji će me financirat i kupovat skupe poklone... :p

Evo Marijaći, i ja sam bila iskrena...

Secret
07.07.2011., 11:08
Kaže se da imamo najbolje sportaše na svijetu, najljepšu obalu, najljepšu državu,najbolju klopu

Imamo najbolje, najpametnije, najljepše ljude, a najgluplji smo narod, najsporije napredujemo, najbrže nazadujemo, lijepe žene rijetko prolaze kroz grad, uspješne sportaše jedino iz ZG i ST (tatine sinove)... ali bitan je patriotizam, moj tata je najbolji tata, moj tata je najjači tata, moj tata je najpametniji tata... Naše žene su najljepše na svijetu :lol:
I rusima je Lada bila tehnološko čudo i najbolji auto na svijetu, dok nije pala željezna zavjesa, pa ih je bilo poslije sram :zubo:

K@rlo
07.07.2011., 11:30
Zašto se ovdje većina tema o ženskom izgledu uvijek pretvori u to da su sve žene kurve/sponze... i da se pojedinke moraju braniti: ja nisam, časna riječ...ima nas i normalnih cura... bla bla? Uvijek ista priča... dosadni ste već s tim pljuvanjem.

Evo: JA sam sponzoruša, nije mi bitna ni dobrota ni pamet kod muškarca, nego samo da ima puuuno para, da troši na mene, ne želim u životu ništa radit, ni mučit se, želim samo frajera koji će me financirat i kupovat skupe poklone... :p

Evo Marijaći, i ja sam bila iskrena...

lažeš :p

Cokolada95
07.07.2011., 11:34
Po meni se Hrvatice nemogu uspoređivat sa latino-amerikankama.Kao prvo,latino-amerikanke su uglavnom siromašne što znači da bi bile zadovoljne sa svakim od naših novčanika a kao drugo prelijepe su <3

dont ask
07.07.2011., 11:46
dount ask: nije bas dobro biti iskren na forumu:o

eh da..i neko je napisao da cehinje nisu zgodne:eek: cini mi se da ta osoba nije bas vidjela karlov most:eek:

Why? Meni je to baš ok:cerek:

Vanya83
07.07.2011., 12:02
Ni top 10 hrvatice nisu!:(

Velika konkurencija!

el_mariachi
07.07.2011., 12:09
maya: bil mogla biti sa ganciima?
dont ask: ah.. neki se previse emotivno vezu za forum a to nije dobro

evo ovih dana se trci po papmploni ..pa izvukoh iz naftalina fotku (http://www.pictureupload.de/originals/pictures/070711130728_P1030814.JPG) pokusavajuci reci da su spanjolke dobre (kad se ne deru):o

Red Blooded
07.07.2011., 12:31
Ima nešto u tim Ruskinjama. Sve moje ljepše prije dobivaju taj kompliment: "Izgledaš poput Ruskinje." Većinom su svjetlopute, mladolike, sa senzualnim i nježnim crtama lica. Ne znam da li je to taj tipični "ruski" izgled.

Stronger Free
07.07.2011., 12:32

+1. Vidio sam dosta privlačnih Čehinja.

stvarna-mishka
07.07.2011., 12:47
Sramota!
Tema je na temu hrvatice najljepše žene a ne neke strankinje koje gledate uglavnom po novinama. i To kakve,zbog pipe pičkeličke digao se cijeli svijet a žena rugoba, svaka treća hrvatica je puno ljepša od nje...

Vanya83
07.07.2011., 13:09
Ima nešto u tim Ruskinjama. Sve moje ljepše prije dobivaju taj kompliment: "Izgledaš poput Ruskinje." Većinom su svjetlopute, mladolike, sa senzualnim i nježnim crtama lica. Ne znam da li je to taj tipični "ruski" izgled.

Nisu većinom plave..ima i tamnih i crvenkastih..i da..bez premca su:)naj:D

Red Blooded
07.07.2011., 13:16
Ja mislim da ovoj temi fale slike :D

Luđak iz hrv
07.07.2011., 13:31
Sramota!
Tema je na temu hrvatice najljepše žene a ne neke strankinje koje gledate uglavnom po novinama. i To kakve,zbog pipe pičkeličke digao se cijeli svijet a žena rugoba, svaka treća hrvatica je puno ljepša od nje...

tako je reci ti nama:D
mediji od severine napravili najljepsu hrvaticu,a svaka druga cura na ulici ljepsa od nje...ti mediji samo ispiru mozak ljudima:s

el_mariachi
07.07.2011., 14:34
Sramota!
Tema je na temu hrvatice najljepše žene a ne neke strankinje koje gledate uglavnom po novinama....

tema je "Hrvatice, najljepše žene na svijetu?" i ne moze se gledati izolirano od drugih drzava jer onda ne bi bilo nikakvog poredjenja tako da bi svakakva daljnja rasprava bila apsurdna..dakle da bi topik imao smisla moraju se rvatice porediti sa ostalim nacijama/narodima/etnitetima/plemenima..a kojih ima zasigurno vise od broja drzava u svijetu

mayablond
07.07.2011., 14:47
lažeš :p

:rolleyes: Dobro Lave, priznajem, osim što sam sponza, i kurva sam... pročitao si me!

Marijaći - misliš čovjekom iz Gane (u Africi)? Ako ima para - naravno :D

el_mariachi
07.07.2011., 14:53
Marijaći - misliš čovjekom iz Gane (u Africi)? Ako ima para - naravno :D

ganci (http://shrani.si/f/2O/cC/tdGSMqs/cigan3va.jpg)
objasnjenje: ganci je satro za cigan
i tako bi se ova (http://www.youtube.com/watch?v=UkhDfr57IIM) pjesma mogla prevesti kao: peli tucva sve je stoi ko i nila a mosa ecrt i ecrt jetvo u viljuba sevi ne jesto
eh ti strani jezci

nego to za ljepotu nekih naroda..meni se neke plemena nisu dopadala..ali danas ..kad ih promatram.. bas su sexi..ne moraju biti lijepe ali ima nesto.. a one su ostale genetski iste znaci da sam se ja promjenio:kava:

edit: hm ..jel ono glavi grad gane akra...eh tamo bi bilo dobro otici:ceznja:

stvarna-mishka
07.07.2011., 14:58
tema je "Hrvatice, najljepše žene na svijetu?" i ne moze se gledati izolirano od drugih drzava jer onda ne bi bilo nikakvog poredjenja tako da bi svakakva daljnja rasprava bila apsurdna..dakle da bi topik imao smisla moraju se rvatice porediti sa ostalim nacijama/narodima/etnitetima/plemenima..a kojih ima zasigurno vise od broja drzava u svijetu

U redu je porediti al vam zaključci ne valjaju. Gdje god da odete u šarenilu svojih maštarija uvijek se treba vratiti istini. Gdje god pođi, kući dođi.

mayablond
07.07.2011., 15:02
Ah, na njih si mislio :brukica:

Hmmm... bojim se da bi kulturološke razlike ipak bile prevelike... znaš kakve smo mi današnje sponze, samo bi bile na fejsu, shopingirale, šminkale se i ispijale kavicu po Špici... :cerek:

Joj, kad će stići moj Tajkun u bijelom BMW-u da me malo financira, dotad mogu samo slušati cajke i :raspa:

Michael Collins
07.07.2011., 15:13

nemam takav dojam,Sprkinje su otvorenije i zanimljivije, više na zemlji,a bolje izgledaju :top:

Vanya83
07.07.2011., 15:35
Pusti Srpkinje Mc!Hrvatice komentiraj!:lol: :ne zna:

Điđe T.
07.07.2011., 15:50
mmislin da je uopće glupo rapsravljat o nekoj naciji ko najlipšoj na svitu.
da mene koje su mi najlipše žene na svitu ja bi na prvu rekla južnoamerikanke, španjolke, talijanke i tako te slične sorte ženskih.
a onda se sjetin....ahaaa pa ove šta se vucaraju po medijima, naravno da su lipe, jer da nisu, ne bi bile tu di jesu.
jbt, ove "veline" šta ih berlusconi masovno guzi, to sve lipša od lipše. onda se sjetin onih koje dolaze u dalmaciju na ljetovanje, sve neke male, guzate, nikakve.
vjerojatno je isto tako s južnoamerikankama. na onom karnevalu u riju poslikaju najbolje bombe, a ko zna koliko je u tom istom karnevalu bilo sasvim prosječnih ženskih :kava:

Caesar_Augustus
07.07.2011., 16:31
Nope, ne volim tatine sinove.:rofl: Ili je to zato što sam sa sela?:ne zna: Ako jee to razlog, hvala Bogu(ili kome već).

Sa sela si? opa :cerek:

Kod frajera mi je bitno da on bude zadovoljan sobom, računajući prave vrijednosti.....:s Niti volim kvazi frajere. Isto mi se riga.

:top:

E da....za što će mi lova? Ono što želim kupiti, uštedim i uvijek si sama mogu priuštiti. Ne težim za nečim što si nisam sama u mogućnosti kupiti. Ne trebam frajera da mi kupuje stvari. Ni roditelje nisam nikada žicala. Za mene je primiti poklon od frajera ponižavajuće. Osim ako nije poklon nekom posebnom prigodom ili ako mi želi nešto od srca onako pokloniti. I tada mi je teško prihvatiti, ali znam kako je to kad želiš obradovat nekog i poklonit nešto. Najdraži mi je poklon vrijeme koje mi posveti i međusobno poštovanje. Zapravo, bez toga neide. A sve materijalno si želim sama priuštiti. Molim lijepo.

Nemam rijeci... Ali ozbiljno... prava cura :cerek: :)

Caesar_Augustus
07.07.2011., 16:36

Ma dosta ruskinja ima onu blago tatarsku facu (oblik lica) AKA mongolsku ali pomjesano sa slavenskom krvi (izvornim rusima) specifikum bas za Rusiju ali i za sve one bivse azijske drzave bivseg SSSR-a, ja isto kao mladji nikako nisam mogao interpretirati taj izgled ruskinja ali sjecam se da sam mogao prepoznati rusku atleticarku medju 100 atleticarka a da uopce nisam znao da je iz rusije, nisam trebao ni vidjet onaj natpis na dresu ni ime :D Pa me to zbunjivalo, onako mislim si... pa vecinom su plave... svijetlo smeđe... plaovooke... sto ih to odvaja... i eto... odvaja ih ta tatarska primjesa, a rusi su se mjesali sa tatarima i to ne bas malo :kava:

Ukrajinci i Ukrajinke su već drukcije, "čiste" europljanke i europljani kao i bjelorusi... plz nemojte sad da ispadnem rasist ili šta već... ovo je cisto sa antropolosko-etnolosko-etnicke strane :)

Glede ruskih primjera muškaraca ovome što sam rekao za ruskinje, uzmite samo primjer Borisa Jeljcina, Lenjina pa i Putina danas, sve ce vam biti jasno.

dildo
07.07.2011., 17:38
Dovoljno je prolistati malo godišnjak maturanata http://matura.vecernji.hr/maturanti/2009_2010/zagreb/druga-ekonomska-skola-zagreb/4E/ i zaključiti kako hrvatice spadaju među ružnije, svaka ima neki defekt, a kako i ne bi kada se žene samo parovi u RH iz interesa, daleko je to iz ljepote, onda imamo te ružnjikave gene, slično kao i englezi..
A floskule da su hrvatice lijepe si mogu objesiti mačku za rep..
A i muškarci su rugove prilične..

Keva
07.07.2011., 21:28
Najviše komplimenata za žene dobivamo od Engleza. Oni se , baš ono , doslovce dive...

Al kad pogledaš kolko su ružni , nije ni čudo...

Tak da si njihovu ocjenu ne trebamo previše uzimati srcu...

k-kekec
07.07.2011., 21:38

i ja velim!! :s

k-kekec
07.07.2011., 21:40
nemam takav dojam,Sprkinje su otvorenije i zanimljivije, više na zemlji,a bolje izgledaju :top:

dok ne progovore....:rofl:

a ovo da su otvorenije - reci - bolje se jebu, šta se sramiš...:lol:

lostcase
07.07.2011., 22:32
Dovoljno je prolistati malo godišnjak maturanata http://matura.vecernji.hr/maturanti/2009_2010/zagreb/druga-ekonomska-skola-zagreb/4E/ i zaključiti kako hrvatice spadaju među ružnije, svaka ima neki defekt, a kako i ne bi kada se žene samo parovi u RH iz interesa, daleko je to iz ljepote, onda imamo te ružnjikave gene, slično kao i englezi..
A floskule da su hrvatice lijepe si mogu objesiti mačku za rep..
A i muškarci su rugove prilične..

Na tim fotkama svi izgledaju deformairano :rofl:

technotronic
08.07.2011., 00:13
Sramota!

Ne, tema je ''Hrvatice, najljepše žene na svijetu?''

Na kraju je upitnik :mig:

evamattiolo
08.07.2011., 00:47
Iz iskustva, def najljepse su Ruskinje i Nizozemskinje, a francuskinje su najženstvenije i sexi, hrvatice su wannabe ljepotice, a obicne su seljanke sa jeftinim ekstenzijama, noktima i cipelama iz roberta:rofl:

talijanke su zdepaste, crne i brkate, ljepi geni su im otisli na musku stranu

i rospije su, nisu opce ljupke i umiljate, mi se barem pravimo:D

Red Blooded
08.07.2011., 02:55
Iz iskustva, def najljepse su Ruskinje i Nizozemskinje, a francuskinje su najženstvenije i sexi, hrvatice su wannabe ljepotice, a obicne su seljanke sa jeftinim ekstenzijama, noktima i cipelama iz roberta:rofl:

talijanke su zdepaste, crne i brkate, ljepi geni su im otisli na musku stranu

i rospije su, nisu opce ljupke i umiljate, mi se barem pravimo:D

Financijsko stanje neke zemlje nema apsolutno nikakve veze sa njezinim genetskim fondom. Čak, dapače, vječito stanje krize bi pridonijelo pomnijoj selekciji poželjnih osobina, u što spada i stereotipno atraktivan izgled, jebo te Roberto da te jebo.

Marijan
08.07.2011., 06:20
Pričamo o glupostima. Dojam je čisto subjektivan iz očito objektivnih razloga. Trebalo bi usporediti barem par stotina tisuća ili milijuna žena iz svake nacije pa donjeti nekakav sud. To je očigledno nemoguće.Ovdje imamo dojmove raznih ljudi sa raznih strana svijeta. Činjenica da si negdje bio ne znači da si vidio kakve su sve žene tamo. Čak ne možeš reći ni da si dobio uvid u općenito stanje. Možda se tvoj ukus ne sviđa nekome drugome, ono što je tebi lipo nije drugome... Dobro, lipo je lipo i tu nema baš previše rasprave. Uzmimo za primjer dvije nacije koje imaju 100 žena. Nacija A. 100 žena. 98 ružne kao ponoć, 2 vrhunske ljepotice. Nacija B. 100 žena, svih 100 prosjek. Koja nacija ima ljepše žene? Odgovor može biti i A i B. U savršenom slučaju uspio si vidjeti sve žene u obe nacije pa možeš donjeti neki sud. U praksi od nacije A si vidio samo ružne a ne one lipe pa ti je nacija A ružna. Kod nacije B si vidio prosječne koje su ljepše od onih što si vidio kod A. Sad recimo da si imao ludu sriću kad si posjetio zemlju A i uspio ne samo vidit, nego i povalit jednu od one 2 lipe ta nacija bi ti automatski postala najljepša na svijetu.
Ovo sam sve natrkeljao samo da naglasim da je dojam subjektivan. Evo i mog dojma iz Japana. Svi govore da su japanke ružne. Ja sam bio ugodno iznenađen u Tokiju i Osaki. Od tada ne virujem nikome na rič kad se radi o čoporativnoj ocjeni ljepote.

chilimama
08.07.2011., 06:31
NE DAJ BOŽE ZADRU, kod zadranki u zadru samo Maldiniji prolaze.

Istina živa. Sve , SVE udane za prvoligaše NK ZAdar , NK Raštane, NK Smrdelj, NK POdgradina, Zemunik Donji, Mocire , sve su su pokupileee...

knick
08.07.2011., 07:12
Ovo sam sve natrkeljao samo da naglasim da je dojam subjektivan.Je subjektivan, ali ipak! Većini muškaraca je zgodna žena - zgodna žena.
Dok žene na svakom muškarcu nađu nešto šta će ga poružnit. Nema šanse da pronađeš 10 žena koje će za istog muškarca reć da je zgodan (a da nije neki bogatun s TV-a :zubo:)

Evo i mog dojma iz Japana. Svi govore da su japanke ružne.:eek:
To su ti sigurno Hrvatice rekle? :rolleyes:

K@rlo
08.07.2011., 07:58
kao što rekoh :mudri: svaka žena je lijepa na svoj način...generalno

no, izdvojio bih jednu Iranku kurdske krvi... http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-love008.gif (http://www.freesmileys.org/smileys.php)

tu je majka priroda dala svoj maximum :top:

ah, idem popit gemišt :zivili:

Michael Collins
08.07.2011., 08:51
dok ne progovore....:rofl:

a ovo da su otvorenije - reci - bolje se jebu, šta se sramiš...:lol:

ima i toga, samo sam kod Hrvatica doživio da brzo daju,ali zato vole leći na leđa i disati na nos.
zombie style :flop:

pan0nac
08.07.2011., 10:36
Rekao bi da su u Europi najljepše francuskinje, španjolke i portugalke.

Michael Collins
08.07.2011., 11:11

ovo je jako raširen i vrlo pogrešan mit.
te su žene jako niske, debele i dlakave

Vanya83
08.07.2011., 11:16

Male,zdepaste i zaobljene....
Možda jedino Portugalke mogu proći...maybe:ne zna:

pan0nac
08.07.2011., 11:34
A ja već planirao preseljenje u Španjolsku kad postanemo dio Europske Unije. Koji zajeb :rofl:

Vanya83
08.07.2011., 11:36
A ja već planirao preseljenje u Španjolsku kad postanemo dio Europske Unije. Koji zajeb :rofl:

Bolje Češka ili Slovačka!:rofl::cerek:

pan0nac
08.07.2011., 11:52
Bolje Češka ili Slovačka!:rofl::cerek:

Francuska je razvijenija, u svakom pogledu :D
Vjerojatno ću na kraju završiti u Njemačkoj gdje svaka ženka izgleda muškobanjasto ko Helga iz Aalo,Aalo...

technotronic
08.07.2011., 12:20
Helga iz Alo Alo je komad :kava:

Vanya83
08.07.2011., 12:28

Slažem se! :s

Marijan
08.07.2011., 13:19

Helga je engleskinja. :kava:

Vanya83
08.07.2011., 13:41

Sve u svemu,komad je :kava:

malo misto
08.07.2011., 14:54

Helga Geerhart je švabica, aj nemoj tu bogohulit

el_mariachi
08.07.2011., 15:01
onda je herr flick iz ugande:cerek:

nego to za japanke..bio drugar na masteru u japanu.. i prva stvar koju je napravio kad je napusti japan je bila da nadje zensku s velikim plucima:cerek:

Marijan
08.07.2011., 15:35

http://en.wikipedia.org/wiki/Kim_Hartman

Kim Lesley Hartman (born 11 January 1952) is an English actress, best known for her role as Private Helga Geerhart in the British television series 'Allo 'Allo!. [1]

malo misto
08.07.2011., 15:38
http://en.wikipedia.org/wiki/Kim_Hartman

Ma to je sve rekla-kazala. Alo alo je dokumentarac o drugom svjetskom ratu, to svi znaju!

OT: Hrvatice se manje više održavaju, ali face im nisu nešto, pogotovo ovima gori, iz vlaške.. A da ima lipih cura, ima.

m4rko
08.07.2011., 18:15
Imamo dosta ljepih žena ali da su najljepše na svijetu, nisu.

Keva
08.07.2011., 18:17
Engleskinje su i više nego dobre...

Za posao smetlara...

Imaju facu ko da su smetlar po zanimanju...

Chansomps
08.07.2011., 18:19
I Srpkinje su mnogo dobre :D

m4rko
08.07.2011., 18:23
Srpkinje su sehr gut. Ima vanserijskih primjeraka, pogotovo crnki.

technotronic
08.07.2011., 19:33
Srpkinje su sehr gut. Ima vanserijskih primjeraka, pogotovo crnki.

To su one što su im prabake turci i cigani prčili...

Caesar_Augustus
08.07.2011., 19:34
Istina živa. Sve , SVE udane za prvoligaše NK ZAdar , NK Raštane, NK Smrdelj, NK POdgradina, Zemunik Donji, Mocire , sve su su pokupileee...

Istina da ... a što se može :kava:

To su one što su im prabake turci i cigani prčili...

Ne bi se složio :kava:

el_mariachi
08.07.2011., 20:10
Ne bi se složio :kava:
koliko ja kuzim tehnotronik je govorio o pravu prve bracne noci..i bilo je toga..nisu tu samo srpkinje bile u pitanju vec i rvatice pod osmanlijama..cigani su vec pretjerivanje..
interesantno je koliko se srbijanci razlikuju od preko drinskih srba..bilo u bosni ili rvatskoj..isto je interesantno koliko se rvati iz dalmacije recimo razlikuju od slavonaca.. i po izgledu i po ponasanju...

tijekom svog kratkog zivota susretao sam neke brakove razlicitih naroda koji su kao rezultat znati imati predivnu djecu..recimo iranka i vjetnamac

technotronic
08.07.2011., 20:35
Turci su stoljećima vladali Srbijom. Zar mislite da su drkali kurac?

Caesar_Augustus
12.07.2011., 15:16
koliko ja kuzim tehnotronik je govorio o pravu prve bracne noci..i bilo je toga..nisu tu samo srpkinje bile u pitanju vec i rvatice pod osmanlijama..cigani su vec pretjerivanje..interesantno je koliko se srbijanci razlikuju od preko drinskih srba..bilo u bosni ili rvatskoj..

Ok, prvo i osnovno, to da neki srbi imaju turske krvi je tocno, ali mnogo manje nego bi neki pomislili kad kazes 500 godina turaka nad srbima... treba imati na umu da u ta vremena kad bi srpkinja zatrudnila sa turčinom da se smatralo velikom čašću za obitelj da se to dijete odmah nakon poroda utopi ili jednostavno ubije, isto tako treba imati na umu da većina Osmanlija koji su drzali vlast u Srbiji nakon pada srbije pod osmanlije nisu bili turci nego poturceni „turci“ Osmanlije (grci, bugari, albanci, anatolci).

Što se tiče Hrvatske nije mi jasno kako ti može pasti na pamet uopce usporedjivati slucaj Srbije sa Hrvatskoj, prvo i osnovno, Hrvatska nikad nije bila pod turcima, nikad osvojena, oni krajevi koji su bili pod turcima, bili su samo 80 do 100 godina (dalmatinsko zaledje, istocna lika i slavonija) i to nikad nije bilo zvanicno pod turcima vec je to bilo ustvari bojišnica izmedju krscana i turaka, popaljeno podrucije i raseljeno, mjesto gerilskog ratovanja i granica krscana i turaka... nisu tu turci mogli nikog jebat i da su htjeli osim lonaca koje su krscani ostavili prilikom odlaska u Istru, primorsku dalmaciju, sjevernu Hrvatsku ili Austriju, nakon sto godina ratovanja na tom podruciju, turci su zauvijek odbaceni, shvativsi da hrvatsku ne mogu osvojiti (tada pod Mlecima i austrougarskom), granica je zauvijek utvrđena na granici danasnje BiH i Hrvatske... eto malo iz povijesti...

isto je interesantno koliko se rvati iz dalmacije recimo razlikuju od slavonaca.. i po izgledu i po ponasanju...

A ovo sto si rekao za dalmatince i slavonce, pa normalno je da su dalmatinci i slavonci razliciti jer su doslovno genetski razliciti, dalmatinci su dinarci, robusni, visoki svih varijacija boje kose i ociju zbog mjesanja slavena sa dinarcima, jos treba napomenuti da su dalmatinci nositelji haplogroupe I2a2 jedne od najstarijih u Europi i najveci postotak joj je bas u Dalmaciji, posebno u Zagori... dok su slavonci najvise slaveni, manjeg su rasta, drukcijeg oblika glave i muskulature.

Alex Reyes
14.07.2011., 01:57
Kolumbijke su najljepše

technotronic
15.07.2011., 01:22
izreka kaže ''hrvatice za pokazat, srbijanke za fukat, bosanke za ženit....'':ne zna:

technotronic
15.07.2011., 01:25
Kolumbijke su najljepše

oš reć da je drugi izvozni proizvod Kolumbije jednako adiktivan ko i prvi :mig:

garibić
15.07.2011., 13:12
U svakom slucaju su ljepse od Hrvata. :lol:

Alex Reyes
15.07.2011., 13:36
oš reć da je drugi izvozni proizvod Kolumbije jednako adiktivan ko i prvi :mig:

Skoro Techno,skoro:rofl:

maarko
15.07.2011., 13:52
hm, na to bi mogao odgovoriti netko ko je stvarno vidio svijeta, u protivnom je ocjena presubjektivna :kava:

Luđak iz hrv
15.07.2011., 16:56
izreka kaže ''hrvatice za pokazat, srbijanke za fukat, bosanke za ženit....'':ne zna:

kao i velika vecina izreka nije istina:cerek:

funyman
16.07.2011., 11:29
hm, na to bi mogao odgovoriti netko ko je stvarno vidio svijeta, u protivnom je ocjena presubjektivna :kava:

Osobno sam obisao vise od pola svijeta, da, moze se reci Hrvatice su lijepe zene, među ljepsima u svijetu, ali najljepse, e to NE, ljudi moji ima ljepsih zena od Hrvatica, ima, ima, vjerujte mi :)

zupafly
19.07.2011., 13:02
Naravno da će se naći ljepša indijka, ruskinja, šveđanka itd ali govorimo kojih ima više ljepših u većini po prosjeku! Mislim da ih je tu puno više vidiš u jednoj šetnji nego drugdje...:p

Osobno sam obisao vise od pola svijeta, da, moze se reci Hrvatice su lijepe zene, među ljepsima u svijetu, ali najljepse, e to NE, ljudi moji ima ljepsih zena od Hrvatica, ima, ima, vjerujte mi :)

garibić
19.07.2011., 14:45
Naravno da će se naći ljepša indijka, ruskinja, šveđanka itd ali govorimo kojih ima više ljepših u većini po prosjeku! Mislim da ih je tu puno više vidiš u jednoj šetnji nego drugdje...:pNjima su sve prosjecne, cak i ispodprosjecne. :rolleyes:

Bolji od tebe
19.07.2011., 21:01
Njemice, rasne, krupne, debelih nogu, guste kose i biserno plavih očiju. :cerek:

mentalny
19.07.2011., 21:04
Srpkinje su lipše

tince
10.08.2011., 02:49
Nisu Hrvatice najljepše, svuda ima lijepih, pa i prelijepih žena, pitanje je momenta....od svih koje sam vidjela po svijetu najmanje su mi se Austrijanke svidjele....moji favoriti su Talijanke, Makedonke, Španjolke i Albanke, Indijke i Ruskinje.

divlje srce
10.08.2011., 04:17
Moji favoriti su Bosanke, Makedonke i Ruskinje.

Moram primjetiti da Hrvatice postaju sve grdije i grdije:kava:

Talijanke su :rigo:

Mantis Religiosa
10.08.2011., 10:58
Moji favoriti su Bosanke, Makedonke i Ruskinje.

Moram primjetiti da Hrvatice postaju sve grdije i grdije:kava:

Talijanke su :rigo:

pa ja to bas nisam primjetila :ne zna:

Chive
10.08.2011., 11:11
pa ja to bas nisam primjetila :ne zna:

pogledaj se u ogledalo:rofl:

zezam se:zubo:

ni ja nisam, dapače, sve novije generacije sve lipše i lipše po meni:cerek:

Mantis Religiosa
10.08.2011., 11:25
pogledaj se u ogledalo:rofl:

zezam se:zubo:

ni ja nisam, dapače, sve novije generacije sve lipše i lipše po meni:cerek:

pa napredujemo :ne zna:mislim da su i cure sve vece i vece :ne zna:

Chive
10.08.2011., 11:39
Ma Kolumbijke:cerek:
a i Brazilke nisu za bacit:zubo:

na kraju, naše su taman:cerek:

Eloise.
10.08.2011., 14:59
Prije bi rekla da se Hrvatice najviše trude biti lijepe, a kolko vidim možda bi bilo bolje da se trude manje. :D

DiamondLeoni
10.08.2011., 15:12
hmm ja nisam primijetila da ni u jednoj zemlji ima puno ljepih žena.svagdje ima lijepih žena.
nisam ni obišla cijeli svijet da bih to mogla komentirati,a ono što se vidi na televiziji to su sve neke manekenke,glumice bla.bla. :rolleyes:
ali čini mi se da su srpkinje ljepše od hrvatica... :p
i u hrvatskoj vidim mnogo lijepih žena,ali opet uvijek puunooo više ima ružnih. :D

tince
10.08.2011., 15:31
Prije bi rekla da se Hrvatice najviše trude biti lijepe, a kolko vidim možda bi bilo bolje da se trude manje. :D

:top:

tince
10.08.2011., 15:32
hmm ja nisam primijetila da ni u jednoj zemlji ima puno ljepih žena.svagdje ima lijepih žena.
nisam ni obišla cijeli svijet da bih to mogla komentirati,a ono što se vidi na televiziji to su sve neke manekenke,glumice bla.bla. :rolleyes:
ali čini mi se da su srpkinje ljepše od hrvatica... :p
i u hrvatskoj vidim mnogo lijepih žena,ali opet uvijek puunooo više ima ružnih. :D

Slažem se.....:kava:

marković car
10.08.2011., 19:14
ne...neki dan smo stali trima curama koje su za plitvice išle-...velim frendu stani im znam ja english pa ćemo lako snjima...veli on kako znaš da su strankinje? pa reko zgodne su i imaju onaj neki nevin neiskvareni izraz lica. Tako i bilo
lol, lijep su hrvatice ali ima i ljepših.

Futhark
10.08.2011., 23:20
Na ljepotu iznutra nisam naisao vec dugo, a nije da sam i trazio. Nije valjda da se srame pokazat :ne zna:

technotronic
16.01.2012., 13:26
ipak su brazilke najlepše.............:kava:

http://www.youtube.com/watch?v=WC7tzEi7D3o&feature=email&email=comment_reply_received

mwm
16.01.2012., 15:57

http://www.youtube.com/watch?v=WC7tzEi7D3o&feature=email&email=comment_reply_received

Misliš makedonke?
http://www.youtube.com/watch?v=zVDW4lo4sNY&feature=related

K@rlo
16.01.2012., 17:58

ak mislimo na isto...bome jesu :zubo:

technotronic
17.01.2012., 00:41
ovaj spot je živi primjer

trololol-Oi
17.01.2012., 12:33
najbolji spot ikad:D

torrentz
17.01.2012., 15:50
prošao sam dosta svijeta (sve osim azije i afrike) i moje viđenje je ovakvo:
latino su najljepše žene, kolumbija, venezuela, pa brazilke, od europljanki su ruskinje, ukrajinke, estonke, latvijke i norvežanke. naše spadaju iza ovih, a tu su naravno i srpkinje, muslimanke (bošnjakinje), slovenke, makedonke i bugarke.
ostalo kao amerikanke, i sl. anglo nula bodova

maminho
17.01.2012., 16:01
negdje pročitah da su armenke zgodne devojke :)

ako je suditi po onim kaj sam videl na eurosongu onda :klopa:
http://www.youtube.com/watch?v=IpXBekq2qC4&feature=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=hgz5TZugISw&feature=fvwrel

addenda20
17.01.2012., 19:22
Hrvatice jesu lijepe, ali najljepše? Definitivno ne. :D

zabogi
17.01.2012., 21:41
to neću poreć ali,dovoljno je pogledat jadranku kosor i zgadit će ti se sve:bljak::lol::lol::lol::rock::rock::s

Tudum
18.01.2012., 00:28
najlipsa zena na svitu je koja ti da picke i posli te narani sarmon

technotronic
19.01.2012., 09:21
negdje pročitah da su armenke zgodne devojke :)

ako je suditi po onim kaj sam videl na eurosongu onda :klopa:
http://www.youtube.com/watch?v=IpXBekq2qC4&feature=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=hgz5TZugISw&feature=fvwrel

ova druga je 6 put bolja od Anđe:p

sale sitni
19.01.2012., 11:06

Pravo zboriš doktore.

VelikaLjudina
25.03.2012., 17:12

To je to. :cerek:

KuLILin
25.03.2012., 22:14

Pa koje god nacije i vjere bila :D :D :top:

Kacunar
27.03.2012., 14:47
S našeg područja najbolje mi se pare Crnogorke
Globalno neman pojma, nisan proša cili svit pa ne mogu sudit, al znan da naše nisu sigurno :rofl:

Čive
27.03.2012., 18:34
Naši muški su 10 puta lipši od ženskih :kava:

mystic whisper
28.03.2012., 01:37
Odgovor na temu: Ni blizu.:p

VelikaLjudina
28.03.2012., 09:19
S našeg područja najbolje mi se pare Crnogorke
Globalno neman pojma, nisan proša cili svit pa ne mogu sudit, al znan da naše nisu sigurno :rofl:

Bolje su i Srpkinje i Crnogorke i Hercegovke. Slovenke su li-la sa našima, ali su slobodnije. Bosanke nisu lijepe. makedonke nikad nisam ni sretao.

Numizmatičar
28.03.2012., 14:44
Meni se više svidjaju susjede tipa bosanke ili srpkinje pa čak i slovenke od ovih domaćih gusaka:D

Kacunar
28.03.2012., 16:01
Naši muški su 10 puta lipši od ženskih :kava:

i pametniji :rofl:

Bolje su i Srpkinje i Crnogorke i Hercegovke. Slovenke su li-la sa našima, ali su slobodnije. Bosanke nisu lijepe. makedonke nikad nisam ni sretao.

Od Hercegovki , većina i jesu Hrvatice :zubo: , a i fizički nisan primjetija da se puno razlikuju od ovih u RH :ne zna:

Srpkinje san jednon srea u velikon broju i to u hotelu na eskurziji , kad san vidija da je većina njih putovala u busu sređene u štiklicama i tin pm od BG-a do Praga shvatija san da su još veće tuke od ovih naših :rofl:.. fizički i nisu loše, al bilo je i naših dosta dobrih cura(ne samo moj Split , nego i Riječanke) tako da ne mogu baš napravit uzorak koje su bolje :kava:, a nisan ni kuša trofazne moran priznat :ne zna::zubo:
jedino šta znan da ne vole baš primit zajebanciju na svoj račun :rofl:

Makedonke san zaboravija, ono šta san sreta stvarno vesele i lijepe cure :top:

dct4
29.03.2012., 08:53

ne znam o kojim bosankama pričaš (nit ćeš odgovoriti pošto si očito popušio ban negdje) ali ko u banja luci nije bio- pičke nije vidio ;)

slafko
29.03.2012., 09:21

Ima ih zgodnih u publici, ali većinom je na djelu cheerleader effect. Najbolja stvar u vezi ovog linkanog spota su spotovi koje youtube predlaže. Jailbait plesačice ftw. :klopa: :D

mrtnc
23.02.2013., 15:31
Iako sam Hrvat i nisam puno putovao van smatram da su Hrvatske djevojke najzgodnije žene u svijetu. Tko je god od poznatijih ljudi došao u Hrvatsku morao je reći da se iznenade ljepotom žena. Meni su osobno ljudi koji su došli posjetiti Hrvatsku rekli da se iznenade brojem visokih i zgodnih žena (slim and tall). Barem vidim da u Dalmaciji takvih ima koliko ti srce hoće. 

Opće je poznato da su Mađarke, Skandinavke, Poljakinje, Ukrajinke, Čehinje, cure sa Baltika... jedne od najljepsih zena  u Europi, ali Hrvatska ima stereotip ljudi Dinarskoga izgleda i to se promijeni sve dok se ne posjeti ova zemlja.

Želio bih čuti od muškaraca koji su putovali po svijetu i Europi da kažu koje djevojke smatraju ljepsim od Hrvatica

(Naglasak je na djevojke)

hoggar the terrible
23.02.2013., 15:39
marsovke su naj komadi.
sise su im na leđima, pa ti je zabavnije tijekom plesa/prakticiraš li doggy style. :ne zna:

HoD
23.02.2013., 15:42
Ogi jel to ko one u Total recall sa tri sise?

hoggar the terrible
23.02.2013., 15:44
:lol: i tebe su zajebali...ono je bil prišt :lol:

HoD
23.02.2013., 15:47
A ćorav li sam...

hoggar the terrible
23.02.2013., 15:48
velkam tu d klab

Faca5
23.02.2013., 15:54
Srpkinje su mrak :cerek:
Čehinje su mrak :cerek: (ako zanemarimo odjeću kakvu nose)
Šveđanke su gadne unatoč predrasudama da su sve plave i lijepe
Portugalke su dno dna

rnr666
23.02.2013., 16:01
Hrvatice nisu najljepse na svijetu.

Faca5
23.02.2013., 16:01

A bome ni najpristupačnije :rofl:

el_mariachi
23.02.2013., 16:09
:lol: i tebe su zajebali...ono je bil prišt :lol:
lijeva ili desna:misli:

ova rasprava nicemu ne vodi..jer mi to gleamo kroz filtere naseg mozga..jednom namibijancu je najljepsa zena iz nekog lokalnog sela..ona je nama pak ruzna..meni su cehinje bombe..nekima nisu..sto se rvatica tice one su (tu se zasigurno svi slazemo) poprilicno lake ..pogotovo kad ti ne daju a ti kazes...a jesi seljanka..ko seljanka ja...ja seljanka??? tejk mi el_eme:eek:

mrtnc
23.02.2013., 16:10

Pa mozes li malo obrazloziti!

Mozda nisu najljepse, ali su nad prosjecno vitke, visoke i zgodne.
Vidim strankinje po Splitu i vidim Splićanke pa dajem neki zakljucak.

Ah te Splićanke:)

mrtnc
23.02.2013., 16:11
Ekipa, moze li bez sprdancije plz?
Zbilja me zanima misljenje

hoggar the terrible
23.02.2013., 16:16
lijeva ili desna:misli:srednja, ona s bijelom bradavicom :ne zna:

Zbilja me zanima:eek: wtf?!
s kojim pravom se sprdaš s ukusima koje ne razumiješ? :503:

kako bi tebi bilo da netko tvoj ukus naziva sprdancijom?! :durica

HoD
23.02.2013., 16:18
Jab mu još dovea one babe, žabe ili kako već pa da mu one održe predavanje iz tolerancije...

mrtnc
23.02.2013., 16:24

1. Ne mora se biti plav da bi netko bio lijep
2. Predrasudama? Ionako nema puno neplavih Svedanki
3. Gadne? Ne mogu vjerovati

el_mariachi
23.02.2013., 16:26
Zbilja me zanima misljenje
sprdacina:eek:
tebi je total rekol sprdacina:eek:
modovi..podignite svoje ognjene maceve..ovdje vas se vrijedja:eek:

ogar: a kod ove (http://x96.funkynchunky.com/public/images/2012/08/20120814-GirlW3Boobs.jpg)..koja je imitejsn:ne zna:

meni se nekad japanke nisu svidjale..sad su mi nekako profinjene..ne one ko ono joko..al ima ih:top:

edit:
mrtnc: svedjanka ima dosta koje nisu plave..od 9 mil stanovnika svedske cak ni "pravi" svedjani nisu plavi ..to to je fama..recimo pred 3 stoljeca bilo je masovno naseljavanje u svedsku iz belgije..belgijanci su ti bili poznati kao rudari..a nisu bili bas plavi..danas se cesto mogu naci njihova prezimena...dalje uglavnom kad se misli da su svedjanke bimbo plavuse to misle oni koju si gledali filmove poput "svedjanke na odmoru" da su sve plave i glupe..
zato el_em kaze..sve nisu plave..glupe jesu:mudri:

mrtnc
23.02.2013., 16:29
srednja, ona s bijelom bradavicom :ne zna:

:eek: wtf?!
s kojim pravom se sprdaš s ukusima koje ne razumiješ? :503:

kako bi tebi bilo da netko tvoj ukus naziva sprdancijom?! :durica

O čemu ti? Ja sam imao na umu glupa baljezganja nekih članova koja imaju male veze sa temom.
Ili dajte neki odgovor ili nemojte nista pisati!

mrtnc
23.02.2013., 16:36
lijeva ili desna:misli:

ova rasprava nicemu ne vodi..jer mi to gleamo kroz filtere naseg mozga..jednom namibijancu je najljepsa zena iz nekog lokalnog sela..ona je nama pak ruzna..meni su cehinje bombe..nekima nisu..sto se rvatica tice one su (tu se zasigurno svi slazemo) poprilicno lake ..pogotovo kad ti ne daju a ti kazes...a jesi seljanka..ko seljanka ja...ja seljanka??? tejk mi el_eme:eek:

Ako ne vodi ničemu znači da su ti Hrvatice najbolje?

Istina je da su Cehinje bombe, to nitko ne osporava.
http://www.returnofkings.com/4509/everything-you-need-to-know-about-croatian-girls

Kao sto rekoh za Hrvatice nitko i nema neko misljenje dok ne dodeu posjet Hrvatskoj. To znam i iz osobnoga iskustva.

Rockstar 47
23.02.2013., 16:48
Ne bih se složio. Mislim svaka čast našim curama. Ima ih fakat prezgodnih, ali japanke, koreanke, kineskinje...su mi daleko najljepše cure. Nakon njih mi dolaze latinoamerikanke i onda mulatkinje.
Also, ja ne volim previsoke cure. Ja sam više za džepne venere s povećom guzom :D

A ako ćemo vanplanetarno onda Andorijanke, Aenarke, Trillice, Orionke... :rofl:

hoggar the terrible
23.02.2013., 16:52
a kod ove (http://x96.funkynchunky.com/public/images/2012/08/20120814-GirlW3Boobs.jpg)..koja je imitejsn:ne zna::503: sad još i ti!!
podvaljuješ mi fotomontažu misleći da ne znam kako sve tri sise moraju biti smještene jedna iznad druge. :durica

meni se nekad japanke nisu svidjale..sad su mi nekako profinjene...ja još uvijek više volim hodati bos, iako ne kužim kakve to ima veze s temom. :ne zna:

O čemu ti? Ja sam imao na umu glupa baljezganja nekih članova koja imaju male veze sa temom.
Ili dajte neki odgovor ili nemojte nista pisati!evo ga opet...
samo zato što nešto ne razumiješ nazivaš to baljezganjem.
nije ti to u redu... :tuzni:

sarah80
23.02.2013., 17:08
Srpkinje su mrak :cerek:
Čehinje su mrak :cerek: (ako zanemarimo odjeću kakvu nose)
Portugalke su dno dna

Po cemu su mrak :confused: mislim da su svi lijepe nije bitno da li su hrvatice, srpkinje, bosankinje, cehinje, poljakinje, idt...

Vama muski nista ne valja :facepalm::facepalm:
Mislim da je zaista tesko naci danas curu koja je lijepa, pametna, obrazovana, dobra osoba, ljubazna i kulturna :ne zna:

Nego, imam pitanje za autore zasto mislis da su hrvatice naj najljepse?
Jesi ti ikad vidio prirodne zene :D kao da su hrvatice najljepsi stavite svim curama vjetacke kose, stikle od 15cm, solarijum, sminka, i to sve fino umjereno, pa cete vidjeti da bi svuda bile lijepe da se tako nose :zubo:

Samo jako! 1994
23.02.2013., 17:12
Pa žene i nisu lijepe nego se samo tako šminkaju.Kako su ljepši spol kad su one te koje se dorađuju? Ja kakav ustanem takav i izađem među narod,a ono se šminka 3 sata da bi otišlo do jebene prodavnice preko puta.

Nek ima sisu,nek zna napravit pitu,sarmu,nek ne ronca puno,3d,pgdug i meni dosta.A jeli hvratica,crnkinja,sprkinja... o tom nek neko drugi razbija glavu.

sarah80
23.02.2013., 17:16
Nek ima sisu,nek zna napravit pitu,sarmu,nek ne ronca puno,3d,pgdug i meni dosta.A jeli hvratica,crnkinja,sprkinja... o tom nek neko drugi razbija glavu.

I naci dobru jebacicu jel tako :rofl:

Huricanechaser
23.02.2013., 17:20
...Meni su osobno ljudi koji su došli posjetiti Hrvatsku rekli da se iznenade brojem visokih i zgodnih žena (slim and tall),,,,

statistika nazalost kaze drukcije... debele i male... ali obzirom da svugdi ima dobre p***e tako ima i kod nas... lose nit ne primjecujes nego samo dobre pa onda ispada da su sve lijepe...

ja bi se odgovorno usudio reci, da su najbolje zene na svijetu, barem sta se fizickog izgleda tice kao prvo i prvo u obje amerike...
U SJ.
New York,
Florida,
i cijela Kalifornija definitivno rulaju...
Kalifornija pogotovo, LA, tesko je vidjet losu, fakat mislim da je stvar samo u treningu...

sta se juzne amerike tice, neznam odakle bi poceo, a da ne uvrijedim susjednu drzavu...pa cu probat donekle sistematizirat...

1. Kolumbija,
2. Venezuela,
3. Argentina,
4. Cile, bio sve i jednoj drzavi koju sam nabroijo...
Bio i u Brazilu, nisam nazalost vidio nista posebno

Eurpoa:
Latvija, Litva, Ukrajina, Rusija, Svedska(mada je netko tvrdio suprotno, nikako se neslazem), Norveska....krivi dojam je da su sve barbarke velike i debele sa rogovima na glavi....

Azija: Nula....nista, u japanu dikoja, kina isto, dikoja...

primjecujete dosad da su sve pomorske zemlje...

eto... moja sistematizacija

rnr666
23.02.2013., 17:23
Pa mozes li malo obrazloziti!

Mozda nisu najljepse, ali su nad prosjecno vitke, visoke i zgodne.
Vidim strankinje po Splitu i vidim Splićanke pa dajem neki zakljucak.

Ah te Splićanke:)

sta se tu ima obrazlozit? nekom su hrvatice najljepse,nekom nisu :ne zna:

Samo jako! 1994
23.02.2013., 17:24
I naci dobru jebacicu jel tako :rofl:

Ja još nisam sreo dobru jebačicu,zapravo ne znam ni postoji li to ikako.Do sad sam uvijek ja obavljo 90% posla.Jedino što priznam je dobra pušačica.

mrtnc
23.02.2013., 17:33
Po cemu su mrak :confused: mislim da su svi lijepe nije bitno da li su hrvatice, srpkinje, bosankinje, cehinje, poljakinje, idt...

Vama muski nista ne valja :facepalm::facepalm:
Mislim da je zaista tesko naci danas curu koja je lijepa, pametna, obrazovana, dobra osoba, ljubazna i kulturna :ne zna:

Nego, imam pitanje za autore zasto mislis da su hrvatice naj najljepse?
Jesi ti ikad vidio prirodne zene :D kao da su hrvatice najljepsi stavite svim curama vjetacke kose, stikle od 15cm, solarijum, sminka, i to sve fino umjereno, pa cete vidjeti da bi svuda bile lijepe da se tako nose :zubo:

statistika nazalost kaze drukcije... debele i male... ali obzirom da svugdi ima dobre p***e tako ima i kod nas... lose nit ne primjecujes nego samo dobre pa onda ispada da su sve lijepe...

ja bi se odgovorno usudio reci, da su najbolje zene na svijetu, barem sta se fizickog izgleda tice kao prvo i prvo u obje amerike...
U SJ.
New York,
Florida,
i cijela Kalifornija definitivno rulaju...
Kalifornija pogotovo, LA, tesko je vidjet losu, fakat mislim da je stvar samo u treningu...

sta se juzne amerike tice, neznam odakle bi poceo, a da ne uvrijedim susjednu drzavu...pa cu probat donekle sistematizirat...

1. Kolumbija,
2. Venezuela,
3. Argentina,
4. Cile, bio sve i jednoj drzavi koju sam nabroijo...
Bio i u Brazilu, nisam nazalost vidio nista posebno

Eurpoa:
Latvija, Litva, Ukrajina, Rusija, Svedska(mada je netko tvrdio suprotno, nikako se neslazem), Norveska....krivi dojam je da su sve barbarke velike i debele sa rogovima na glavi....

Azija: Nula....nista, u japanu dikoja, kina isto, dikoja...

primjecujete dosad da su sve pomorske zemlje...

eto... moja sistematizacija

Zajednički odgovor:

Ne mogu govoriti baš za cijelu Hrvatsku jer i nisam toliko izlazio iz Dalmacije u zadnjih godina, pa ću se osvrnuti na Dalmaciju.

Ne znam za kakvu statistiku govoriš, ali Dalmatinke sigurno nisu male i debele. To znam na temelju svojih očiju. Djevojke ovdje su vitke, visoke i zgodne (a i lijepe). Eto na temelju toga i riječi stranaca izjavljujem to sto izjavljujem.
Općenito ne bih rekao da su djevojke van Dalmacije debele i niske, te da se razlikuju od Dalmatinki. Ta statistika koji spominjes je sranje.

(istina je priznajem ta da se te djevojke kasnije preobraze u svoje suprotnosti:rofl:)

technotronic
23.02.2013., 17:39
http://www.forum.hr/showthread.php?t=654925

već bila tema...:kava:

mwm
23.02.2013., 18:00
STTJ.

Cuka
23.02.2013., 18:03
Ili dajte neki odgovor ili nemojte nista pisati!

Ma vidi ti njega........................on bi raspravlja kako njemu odgovara. Nemože.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=654925

već bila tema...:kava:

Evo ćemo spojit.

ćumez
23.02.2013., 19:35
Pa žene i nisu lijepe nego se samo tako šminkaju.Kako su ljepši spol kad su one te koje se dorađuju? Ja kakav ustanem takav i izađem među narod,a ono se šminka 3 sata da bi otišlo do jebene prodavnice preko puta.

ne šminkaju se sve.

hoggar the terrible
24.02.2013., 02:48
pa nije ni svaki dan fašnik :ne zna:

mazgov
24.02.2013., 08:49
svaka nacija se tješi na svoj način...

TheProvense
24.02.2013., 11:39
hrvatice najljepše?
jedne od..

ali za to je u najvećoj mjeri zaslužna činjenica da su hrvatice sklone uređivanju..i pri tom ne mislim da hodaju 24/7 u štikli od 15 cm ali stalo im/nam je do toga kakve izlaze iz kuće..
primjerice, u austriji ili njemačkoj žene u globalu hodaju gradom obučene onako kako ja ne bi psa prošetala..neoprana kosa u pundži, bez šminke, odjevni predmeti spareni sačuvaj bože..
u globalu su mi najljepše žene talijanke..
ali i za to je najviše zaslužno to što su sklone uređivanju..
imaju stila, to već i vrapci na grani znaju, pa je sveukupni dojam na prvu odličan..
k tomu im je prehrana lagana pa većina nema problema sa kilogramima, kao nacija imaju zubeke stani pani, kako god okreneš-rezultat nemože biti loš..
talijanka neće iz kuće izaći kao primjerice njemica, austrijanka, engleskinja..
usudila bi se reći- neugledno..
takve su i hrvatice..
mislim da strance više fascinira to što su hrvatice uvijek dotjerane, skoro pa u svakoj situaciji, nego što zadovoljavaju neke kriterije ljepote..
kad kažem dotjerane, mislim da je dovoljno da imaju opranu, čistu, kosu i napravljenu frizuru, malo dnevnog mejkapa, kap parfema, a odjeća može biti traperice, bijela majica i dole starke..
i sve skupa će izgledati za 10..
prošetaš gradom, od 10 zagrepčanki, njih 7 će izgledati fest dobro..
prošetaš npr bečom, od njih 10, 4 imaju prolaz..
takav je moj dojam..

mazgov
24.02.2013., 11:42
hrvatice najljepše?

ali za to je u najvećoj mjeri zaslužna činjenica da su hrvatice sklone uređivanju..

i kad mi muški kažemo da ako se ne nasšminkate da ste prirodne i ne baš lijepe onda se vi naljutite...:ne zna:

TheProvense
24.02.2013., 12:09
i kad mi muški kažemo da ako se ne nasšminkate da ste prirodne i ne baš lijepe onda se vi naljutite...:ne zna:

bolje i to nego da joj kažeš da je bez šminke ljepša nego sa šminkom :D
http://i48.tinypic.com/15rm5bs.jpg

aircanada
24.02.2013., 12:12
Najljepse zene spadaju, po meni, u samo jednu kategoriju. Ako je jednako lijepa i bez sminke. Moze zena izgledat ko avion, imat samo takvu figuru, ali djaba je to ako izgleda tamo samo zbog sminke/robe.

Ni same ne znaju sta ce od sebe :)

Inace, iz nekog mog skromnog iskustva sta sam putova po europi, mogu rec da su talijanke jako lipe, a slobodno mogu rec da postotak lipih zena u odnosu na ukupan broj, je daleko na strani ruskinja i ukrajinki, u odnosu na hrvatice. I to debelo debelo.

TheProvense
24.02.2013., 12:18
talijanke jako lipe..
a slobodno mogu rec da postotak lipih zena u odnosu na ukupan broj, je daleko na strani ruskinja..

da, ruskinje su isto jako lijepe..imaju tu ledenu ljepotu..
ali osobno prednost dajem brinetama i crnkama nad blondinama, pa i zbog toga moj glas ide talijankama..

aircanada
24.02.2013., 12:33
da, ruskinje su isto jako lijepe..imaju tu ledenu ljepotu..
ali osobno prednost dajem brinetama i crnkama nad blondinama, pa i zbog toga moj glas ide talijankama..

Da, bas ta ledena ljepota. Pogotovo sa onim plavim, ledenim ocima :) Jos ako je brineta... :cerek:
Mislim da bi se ti iznenadila kada bi ti rekao da bas i nije toliko nadmocan postotak blondina. Cak sto vise...

mislim da strance više fascinira to što su hrvatice uvijek dotjerane, skoro pa u svakoj situaciji, nego što zadovoljavaju neke kriterije ljepote..
Slazem se sa ovim. Jednostavno, po mom misljenju, hrvatice nisu najzgodnije. Ali i to varira od ukusa do ukusa.

Huricanechaser
24.02.2013., 14:30
sve to stoji dok god se ne maknete iz Hrvatske... :D
Juzna Amerika ima prirdonih ljepotica na izvoz... zapravo tamo ne uzgajaju samo Koku nego i njih... bez zajebancije, bez da se iko uvrijedi... ima i kod nas zgodnih teta, medjutim statistika kaze prosjek 162 cm, 68 kg, i 4orka grudi!!
edit:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2162181/Ukrainian-Swedish-women-named-worlds-best-looking.html
i jos...
http://www.travelersdigest.com/302-countries-beautiful-women/2/
http://www.travelersdigest.com/302-countries-beautiful-women/1/

i zadnje sve je to toliko subjektivno...nemos o tome razgovarat.... a mozda traveler digest nikad nije bio u hrvatskoj...

Barba09
24.02.2013., 14:46
Hrvatice, najlijepše žene u Galaksiji.

buzzin
24.02.2013., 14:49
Hrvatice, najlijepše žene u Galaksiji.

Aham, tak se i za domaće mlijeko tvrdilo da je super-duper-kul-zdravo. Dok se nije dokazalo da je toksično. Domaće=toksično. :)

Tudum
24.02.2013., 14:51
dajen svoj glas Ukrajinkaman jesu zgodne jebate suvi led al zato
zajebano i imaju jezicinu nase su male mace
mogu popit ajme meni

rnr666
24.02.2013., 15:07
hrvatice najljepše?
jedne od..

ali za to je u najvećoj mjeri zaslužna činjenica da su hrvatice sklone uređivanju..i pri tom ne mislim da hodaju 24/7 u štikli od 15 cm ali stalo im/nam je do toga kakve izlaze iz kuće..
primjerice, u austriji ili njemačkoj žene u globalu hodaju gradom obučene onako kako ja ne bi psa prošetala..neoprana kosa u pundži, bez šminke, odjevni predmeti spareni sačuvaj bože..
u globalu su mi najljepše žene talijanke..
imaju stila, to već i vrapci na grani znaju, pa je sveukupni dojam na prvu odličan..
k tomu im je prehrana lagana pa većina nema problema sa kilogramima, kao nacija imaju zubeke stani pani, kako god okreneš-rezultat nemože biti loš..
talijanka neće iz kuće izaći kao primjerice njemica, austrijanka, engleskinja..
usudila bi se reći- neugledno..
takve su i hrvatice..
kad kažem dotjerane, mislim da je dovoljno da imaju opranu, čistu, kosu i napravljenu frizuru, malo dnevnog mejkapa, kap parfema, a odjeća može biti traperice, bijela majica i dole starke..
prošetaš gradom, od 10 zagrepčanki, njih 7 će izgledati fest dobro..
prošetaš npr bečom, od njih 10, 4 imaju prolaz..
takav je moj dojam..

i meni su talijanke jedne od najljepsih. medutim nebi se slozio po pitanju sredivanja,bio sam u italiji par puta i nisam primjetio da se zene toliko sreduju :ne zna:

TheProvense
24.02.2013., 16:37
i meni su talijanke jedne od najljepsih. medutim nebi se slozio po pitanju sredivanja,bio sam u italiji par puta i nisam primjetio da se zene toliko sreduju :ne zna:

ne mislim da nose večernje haljine po danu ali to su žene kojima je važno kako izgledaju kada izlaze iz kuće..
talijanka obuče traperice i bijelu majicu, isfenira kosu i izgleda bolje od većine njemica koje imaju cijelu fasadu na sebi i cijelu opremu..
talijanke su žene sa stilom..
takav je moj dojam za njih..
kao mala sam se na plaži igrala igre- pogodi tko je od kud :rofl:
i talijanke sam redovno pogađala..
imaju nešto u sebi..
primjer talijanke na plaži- fini badić, kosa u pundži, tirkizne minimalističke naušnice, lijepi, njegovani lakirani nokti, ceker za plažu po zadnjoj modi, ručnik pomno izabran :)
na prvu- ništa posebno ali talijanke veliku važnost daju detaljima..

el_mariachi
24.02.2013., 16:42
primjer talijanke na plaži- fini badić, kosa u pundži, tirkizne minimalističke naušnice, lijepi, njegovani lakirani nokti, ceker za plažu po zadnjoj modi, ručnik pomno izabran :)
:facepalm:
ako ista mrzim na plazi su zenturace koje gledaju okolo ko je sta obukao:eek:
dobro nam i ide kakvi smo:eek:

TheProvense
24.02.2013., 16:47

a žena, šta'š..

sarah80
24.02.2013., 16:48
Talijanke su ko ciganke, samo se super oblace al brate mili ruzne su :eek:

rnr666
24.02.2013., 16:57
Talijanke su ko ciganke, samo se super oblace al brate mili ruzne su :eek:

ljepse su od hrvatica :kava:

hoggar the terrible
24.02.2013., 17:02
tebi :)

Tudum
24.02.2013., 17:04
menisu i Romkinje sa zelenin ocima lipe jebiga

el_mariachi
24.02.2013., 18:34
menisu i Romkinje sa zelenin ocima lipe jebiga
eh tudume..posto tinisi pedofil kao ni ja..da ti pokazem jednu malu romkinju (http://www.youtube.com/watch?v=FJyDmvV5k9A) s predivnim ocima

interesantno je kako razmisljamo..kao da pripadnost nekoj naciji podrazumijeva ljepotu..tako je je i itler radio..isto je i s muskima..nekima zenama je lijep sulejman velicanstveni da svaki dan gube jedan sat svog zivota ...a men eto nije poseban..jedino ima bradu da lici na svoju mamu:misli:

eh da..
svi znate ovu sliku
http://s.ngm.com/afghan-girl/images/afghan-girl.jpg
dakle ista osoba "malo kasnije"..sto mislite kako bi i onda danas bila zgodna da se uredjivala i da je pisala po forumima i da nije nista radila ko ove nase bedevije:eek:

DustyPink
24.02.2013., 19:54

Ispašće :D da ja tebe stalkam, ali stvarno nisam vidjela ovaj upis o ženturačama, prije nego sam ja opisala svoju...:eek:
I to nisam napisala, ali isto je imalo veze sa komentiranjem oblačenja...:eek:

Ali drugačije je kad cura snimi drugu, kao provense, više komplimenta radi, to žene uglavnom rade iz gušta i da pokradu koju ideju.

Nemam ništa reć na temu...
Idem ća...

technotronic
28.02.2013., 10:48
tibetanke i mongolkinje su najružnije...

Andrij
28.02.2013., 16:01
MADE IN UKRAINE! DANGER! (http://www.youtube.com/watch?v=HKjzngzHV6w)

http://s0.tchkcdn.com/g2-6iaQ7C0LHpPIW7wohuQKLQ/emotion/640x0/w/0/1-0-8-8-52088/49baeb92e8b5f303c3fb4aca191ac626_02.jpg

...

Hrvaticama skidam kapu, južnjačka egzotika .... :)

Nizozemke i Šveđanke isto nisu loše.

Shole Zg
28.02.2013., 20:18
eh da..
svi znate ovu sliku
http://s.ngm.com/afghan-girl/images/afghan-girl.jpg
dakle ista osoba "malo kasnije"..sto mislite kako bi i onda danas bila zgodna da se uredjivala i da je pisala po forumima i da nije nista radila ko ove nase bedevije:eek:

I ona postade musko.

Nego, potpisujem za ruskinje, uvjerio se iz prve ruke :D

K@rlo
01.03.2013., 11:13
bogme jesu hrvatice najljepše

ipak su dalmatinke ljepše :cerek:

lyrics
02.03.2013., 19:32
Hrvatice definitivno nisu najljepse zene na svijetu, negdje su u prosjeku ok, znaju se pristojno obuci. Sto nosi jedna e takav stil gura vecina njih, nema puno maste ni originalnosti.
Malo njih ima snage reci; Bas me briga i za susjede i za svjet, obuci cu ono sto hocu pa makar mi govorili da izgledam ka kurva, djecak, ....
Australke imaju super ukus,za navecer vanka se puno njih obuce ka da je posebna vecer, haljinice, visoke cipele, sve po ukusu - ukoliko je to njihov stil naravno.
Osobno nikad nisam isla u bar navecer u rebama a to je u Hrv normala.

Lind
03.03.2013., 19:28
interesantno je kako razmisljamo..kao da pripadnost nekoj naciji podrazumijeva ljepotu..t

'Rvati su najljepši muškarci na svijetu. Jeste li sad zadovoljni ? :raspa:

Tmobile61
03.03.2013., 21:07
jesu lijepe,ali nisu najljepse

mazgov
03.03.2013., 21:14

nisam , što se mene briga za ljepotu hrvata , jebe mi se zanjih...

lyrics
03.03.2013., 21:26

Hrvati jesu zgodni ali tesko je biti sa njima.

antun
03.03.2013., 21:45
Hrvati jesu zgodni ali tesko je biti sa njima.

probaj s muđahedinom pas vidit sta je tesko