PDA

View Full Version : HRT i Nogomet

stranice : [1] 2 3 4 5

papirlova
06.07.2011., 16:49
Otvaram ovu temu jer sam upravo vidio da HRT gubi pravo na prijenos HNL-a. Sramota, sramota i sramota.

Užas.

jen-dva
06.07.2011., 16:50
samo hajduk

giovanni006
06.07.2011., 16:54
mozda se poveca gledanost hnl na terenima :D. gubitak hnl je nesto sto se da prebolit

shosho
06.07.2011., 16:56
Sramota je što se takvo takmičenje prenosilo vikendom u prime timeu.

zepina
06.07.2011., 16:59
I bolje sad ćemo valjda imati više prijenosa od jedne tekme po kolu!

Morales77
06.07.2011., 17:00
Sad dok se počne reklamirati maxtv sportski paket opet... :rofl:

Uncle Jonny
06.07.2011., 17:03
Sportska Televizija
EKSKLUZIVNO! Dobili smo odgovor Sportske Televizije oko 1. HNL:
"SPTV je zainteresirana za prijenose i u pregovorima je s dotičnom agencijom, pa Vam sa sigurnošću ne mogu dati nikakav odgovor."

Evo ovo je s FB-a.
Znam da sam ovo vec postao u HNL-pripreme,al je prikladnije za ovu temu:)

giovanni006
06.07.2011., 17:06
Sportska Televizija
EKSKLUZIVNO! Dobili smo odgovor Sportske Televizije oko 1. HNL:
"SPTV je zainteresirana za prijenose i u pregovorima je s dotičnom agencijom, pa Vam sa sigurnošću ne mogu dati nikakav odgovor."

Evo ovo je s FB-a.
Znam da sam ovo vec postao u HNL-pripreme,al je prikladnije za ovu temu:)

akoo se arena sport ili sportklub ukljuce u bitki za hnl sportska ce sigurno spusit

Uncle Jonny
06.07.2011., 17:07
akoo se arena sport ili sportklub ukljuce u bitki za hnl sportska ce sigurno spusit
PRIJENOSI 1. HNL - "Udruzi prvoligaša Digitel će davati najmanje 12 milijuna kuna godišnje kroz deset rata. Digitel ima obvezu osigurati *izravan prijenos jedne utakmice po svakom kolu* s televizijom koja ima NACIONALNU KONCESIJU. Također, televizija bi emitirala i *trominutni izvještaj* sa svih ostalih utakmica u posebnoj emisiji."

Ovo je s Indexa,pa ne znam kolko je mjerodavno:D

Delvecchio
06.07.2011., 17:07
Otvaram ovu temu jer sam upravo vidio da HRT gubi pravo na prijenos HNL-a. Sramota, sramota i sramota.

Užas.
Briješ prika, niti bbc prenosi premiership, niti rai prenosi serie a. To je normalan slijed događaja.

Maksi
06.07.2011., 17:09
Liga nam i službeno propada...

Uncle Jonny
06.07.2011., 17:12
Mozda ce se sad HTV trgnuti i da ce prenositi i koju tekmu nasih iz Europske lige sljedeci tjedan,al cisto sumnjam.

giovanni006
06.07.2011., 17:12
PRIJENOSI 1. HNL - "Udruzi prvoligaša Digitel će davati najmanje 12 milijuna kuna godišnje kroz deset rata. Digitel ima obvezu osigurati *izravan prijenos jedne utakmice po svakom kolu* s televizijom koja ima NACIONALNU KONCESIJU. Također, televizija bi emitirala i *trominutni izvještaj* sa svih ostalih utakmica u posebnoj emisiji."

a vidjet cemo

giovanni006
06.07.2011., 17:13
Mozda ce se sad HTV trgnuti i da ceprenositi i koju tekmu nasih iz Europske lige sljedeci tjedan,al cisto sumnjam.

a mozda se i sportska opameti

Morales77
06.07.2011., 17:14
Naravno da je ovo normalan slijed. Pa svuda oko nas je tako... Austrijanci imaju sam jednu tekmu, ostalo prenosi sky, Srbija- ARENA, Slovenija-Športtv, Italija-Sky

klokanovac
06.07.2011., 17:15
A možda ipak Sportska dobije pravo emitiranja. U stvari koja televizija bi bila zainteresirana da se gledanje HNL-a plaća? Tko će to htjeti platiti? Bolje je da HNL ostane opće dobro namijenjeno svima, odnosno masama. Ovako, imat će još manju gledanost.

ZinedineZidane
06.07.2011., 17:17
Jako dobra stvar na dulje staze. Privatni vlasnik prava, koji od njihove prodaje živi, će zasigurno činiti sve što je u njegovoj moći da proizvod koji prodaje bude što je moguće zanimljiviji, bolji.

Delvecchio
06.07.2011., 17:19
Jako dobra stvar na dulje staze. Privatni vlasnik prava, koji od njihove prodaje živi, će zasigurno činiti sve što je u njegovoj moći da proizvod koji prodaje bude što je moguće zanimljiviji, bolji.
Što je jasno pokazala privatizacijaska praksa u našoj zemlji. Uvođenjem privatizacije ove zemlja je procvijetala :D

Morales77
06.07.2011., 17:22
Prva tekma za 14 dana... izravan prijenos na Jabuka TV :D

Metuzalem
06.07.2011., 17:24
Dobro za njih svakako, ako je istina da ce to dobiti Arena - povecati ce svoj broj pretplatnika, maxtv isto
A gdje je tu korist za za vecinu ljudi...
Ljudi placaju pretplatu HTV-u, sad bi trebali platiti maxtv pa onda sportski paket na tom maxtv-u, sve skupa oko 200 kunica mjesecno, brate previse...

HNL ce biti mnoooogo manje gledan nego do sada, a to je na dulje staze jako losa stvar za HNL (bez obzira sto su uzeli lijepu paru od digitela)

Najbolje bi bilo da prava otkupi sptv (tesko izvedivo) ili da udruzene regionalne TV ponove slucaj sa formulom 1, tako bi HNL i dalje ostao dostupan vecini...

grebense
06.07.2011., 17:27
koja lipa vijest

zbog ovoga mogu jedino drćat beusan i susec mlaji, di ce sad baustelit...

a vi nama lipo dajte pay per view utakmice hajduka i vidices para

samo hajduk

Morales77
06.07.2011., 17:28
F1 je koštao 500 000 eura ,a DIGITEL plaća HNL-u 12 milijuna što znači da će prodati prava za novce veće od tih 12 milijuna. Lokalne TV nemaju nikakve šanse za to...

Delvecchio
06.07.2011., 17:29
F1 je koštao 500 000 eura ,a DIGITEL plaća HNL-u 12 milijuna što znači da će prodati prava za novce veće od tih 12 milijuna. Lokalne TV nemaju nikakve šanse za to...
di si iskopao ove podatke?

Morales77
06.07.2011., 17:33
di si iskopao ove podatke?

Nije HNL-u neko udruzi prvoligaša. Mala greška...

Svi prvoligaški klubovi u studenom prošle godine jednoglasno su prihvatili ugovor s tvrtkom Digitel komunikacije koji vrijedi do lipnja 2015. godine. Udruzi prvoligaša Digitel će davati najmanje 12 milijuna kuna godišnje kroz deset rata

http://www.index.hr/sport/clanak/nakon-21-godine-hrt-bez-prijenosa-hnla/559854.aspx

ajdontnou
06.07.2011., 18:01
nek umjesto hnla prenose englesku, njemačku ili španolskun ligu da gledamo pravi nogomet.

Magiko
06.07.2011., 18:12
odlicno za nas,odlicno za Hajduka,imat cemo sad jos puniji stadion!!!

bila je negdi ideja da se van Hrvatske za dijasporu prenose po maloj cijeni utakmice,to

sad triba realizirat ako je moguce!!!

McVily
06.07.2011., 18:44
Briješ prika, niti bbc prenosi premiership, niti rai prenosi serie a. To je normalan slijed događaja.

Plaća li se 10€ pretplata za BBC i RAI, po HRT formatu?

Sudden Sid
06.07.2011., 18:56
Ako će HRT uložiti te novce i opet ubaciti u program nešto slično "Petici", onda pozdravljam ovaj potez. HRT je odgovoran prema svojim gledateljima i nema nikakve potrebe da se ovaj slabo gledani fenomen otkupljuje za tolike pare i forsira u prime timeu. Nije mi bilo jasno zašto se uopće HNS tako pokroviteljski postavlja spram nogometa dok su ostali sportovi znatno slabije popraćeni.

S druge strane, ako HRT neće uložiti te novce u druge programe, onda ne vidim smisao ovog poteza. Jebale ih sapunice.

Sportivo24
06.07.2011., 19:02
Liga nam i službeno propada...

kakav zakljucak, hnl ide sa javne tv sto je praksa samo u koministickim zemljama i po tebi propada :facepalm:

Prenosi li zdf bundesligu , tf1 ligue 1, rai serie a, bbc premiership ?
Praksa u svim razvijenim zemljama je takva da nogomet ide na pay tv. Svi bi bili na zapadu a da drzava placa svaki uzitak.
Yea right.

Delvecchio
06.07.2011., 19:02
BBC
The annual cost of a colour TV licence is £145.50 (as from 1 April 2010). A black and white TV licence is £49.
http://www.bbc.co.uk/aboutthebbc/licencefee/

RAI;
Many Italians unhappy at paying 110.50 euros to broadcaster
http://www.ansa.it/web/notizie/rubriche/english/2011/01/20/visualizza_new.html_1618225428.html

shosho
06.07.2011., 19:04

Ne plaća se pretplata već pristojba, daklem plaćaš državnoj televiziji korištenje (čak bih rekao posjedovanje) televizora i/ili radija.

Vex
06.07.2011., 19:07
Rupa od HRT postala još veća.

McVily
06.07.2011., 19:08
BBC
The annual cost of a colour TV licence is £145.50 (as from 1 April 2010). A black and white TV licence is £49.
http://www.bbc.co.uk/aboutthebbc/licencefee/

RAI;
Many Italians unhappy at paying 110.50 euros to broadcaster
http://www.ansa.it/web/notizie/rubriche/english/2011/01/20/visualizza_new.html_1618225428.html

A ipak se plaća.

Pa koji kuratz onda naši ljudi stalno plaču kak moraju plaćati pretplatu a ne gledaju HRT, i kak se vani nacionalne TV ne plaćaju ak ju ne gledaš :mad:

diko
06.07.2011., 19:09

Već vidim da će ovo bit isti shit ko i Hrt :s. Stvarno ne znam kako je problem napravit jedan kvalitetan izvještaj od 5 -7 minuta da prikažeš sve šta valja, pogotovo sad kad se boriš za gledanost jer si ipak neke novce uložia u sve to...

Blay
06.07.2011., 19:17
Znači isti šit ka i dosad, samo će još veći amateri i degenerici radit prijenose i izvještaje :top:

HNL ce biti mnoooogo manje gledan nego do sada
Zar može bit manje gledan? :ne zna:

A black and white TV licence is £49.O bože :rofl:

Aj to je manje više ista lova ka i u nas, samo standardi su sve samo ne više manje isti. :)

papirlova
06.07.2011., 19:21
A ipak se plaća.

Pa koji kuratz onda naši ljudi stalno plaču kak moraju plaćati pretplatu a ne gledaju HRT, i kak se vani nacionalne TV ne plaćaju ak ju ne gledaš :mad:

Jer nam je televizija ispolitizirana do krajnjih granica...

obicni navijac
06.07.2011., 19:25
Naravno da je ovo normalan slijed. Pa svuda oko nas je tako... Austrijanci imaju sam jednu tekmu, ostalo prenosi sky, Srbija- ARENA, Slovenija-Športtv, Italija-Sky

da, normalan je slijed ali nije bas ista situacija kao u ovim zemljama...ne znam šta je s pričom o dogadjajima od nacionalnog interesa kojom se brunek pravdao kad god bi ostajao bez necega...razumijem da su morali izgubiti puno tržišnih utakmica u kratkom vremenu zbog konkurencije, ali ovako nisko pasti, e tu htv nesposobnost igra najvecu ulogu, sad ce biti nema i zdravo, kao i kosarka, NLB, euroliga i hrvatsko prvenstvo= nula bodova...mislim covjek bi pomislio sta sve nisu izgubili barem ce se orijentirati da zadrze hnl i LP...

Delvecchio
06.07.2011., 19:28
Inače ovo je dopis HRT.a na ovu temu;

Nakon 21 godine uspješne suradnje između HRT-a i Udruge prvoligaša, ove sezone prvi put najbolje utakmice Hrvatske nogometne lige nećete biti u prilici gledati na ekranima Hrvatske radiotelevizije, a vjerojatno ni na jednoj od televizijskih kuća s nacionalnom koncesijom.

Ove godine, naime, Udruga prvoligaša prvi put nije izravno pregovarala s HRT-om o prodaji prava emitiranja, nego ih je prodala kompaniji Digitel komunikacije.

Unatoč silaznoj putanji zanimanja javnosti za utakmice HNL-a i unatoč svim problemima kroz koje HNL prolazi, a isključivo u interesu hrvatskog nogometa, HRT je za manji broj utakmica nego prošle sezone, ponudio 10 posto veću cijenu.

Usporedbe radi, da bi HNL zbog svojih gledatelja zadržao na svojim ekranima, HRT je za jednu sezonu HNL-a nudio gotovo kao za dvije godine Lige prvaka.

To, međutim, nije bilo dovoljno za uspješan završetak pregovora i HRT zbog toga iskreno žali.

Udruga prvoligaša još je u listopadu prošle godine prodala prava prijenosa utakmica Prve HNL tvrtki Digitel Komunikacije koja je garantirala da će sa svakog kola prenositi utakmice i imati priloge sa svih susreta u posebnoj emisiji kao što je to bilo i prijašnjih godina i to na jednoj od televizija s nacionalnom koncesijom, izjavio je povjerenik natjecanja u Prvoj HNL Josip Brezni.

Zadatak i postojane nacionalne televizije je i taj da promiče nacionalne interese (ovdje to shvatiti vrlo široko poput recimo održavanja vijesti - kako političkih tako i tehničkih poput stanja u prometu), dočim privatne televizije postoje samo zbog jednog jedinog razloga - profita. Privatna televizija ako ne vidi ikakvu financijsku korist u tome da se bavim stanjem u prometu - to jednostavno neće objaviti. Nacionalna televizija bi to morala unatoč nepostojanju profita. Spada li HNL u "promicanje nacionalnih interesa"? Iskreno, ne. Bar ne išta više nego što bi to bilo prenošenje prve košarkaške ili rukometne lige. Da ne govorimo o ženskim sportovima. Dok se dječaci još kako tako i bave sportom, amaterskim ili rekreativnim, djevojčice to čine u puno manjem postotku, a bavljenje ametersko-rekrativnim sportom se prerporuča svima, pa zašto onda to ne popularizirati i kod ženskog stanovništva? To bi recimo bio nacionalni interes i sasvim dovoljan razlog da gledamo recimo hrvatske košarkašice na telki. A ne gledamo ih. Zbog profita, tj. ne postojanja istog.

Tako da je gubitak HNL-a sa HRT-a samo jedna točkica u nizu, doduše nešto popularnija nego prva ženska košarkaška liga, ali što se tiče "promicanja nacionalnih interesa", točkica koja se ne razlikuje ikako od nestanka nekih drugih sportova sa nacionalne nam televizije.

Druga je pak strana medalje, da, HNL to jest udruga, se ne ponaša kao nacionalna udruga nego kao privatna firma kojoj je glavna fora - stjecanje profita, a ne "promicanje nacionalih interesa". Oni su prava na prijenose prodali nekome drugome jer su zaključili da mogu tako više zaraditi. Kriviti HRT jer nije pristao na cijenu koju je udruga tražila ili kriviti udrugu jer nija imala sluha za "nacionalne interese" pa je prava prodala nekom privatniku?

Klasična dvojba postmoderne Hrvatske. Njeno stanovništvo je puno (razumljive) mržnje prema nacionalnim instituacijama (pa tako i HRT-u) ali i dalje s velikom željom za snažnom (socijalnom) intervencijom države u mnoge grane njenog društva. No, u kapitalizmu to tako nejde. Uloga politike u kapitalizmu je pravilna alokacija sredstava (doduše u Hrvatskoj tog nema), a to alokacija bi onda trebala pomoći privatnicima da se razvijaju i zapošljavaju stanovništvo i donose mu sreću (ni to se u Hrvatskoj ne dešava doduše), ali u takvoj ekonomiji i državne institucije prisiljene su sudjelovati u tržišnoj utakmici što donedavno (do raspada bivšeg sistema) nije bilo slučaj. A HRT je odlučio da je profitabilnije imati LP nego HNL. Osim toga, tko je kriv za kolaps HNL-a, HRT ili udruga i hrvatski nogometni savez? Mislim da se odgovor nameće sam po sebi.

No, rješenja postoje. Politika ima utjecaj na HRT, a stanovništvo bira političare koji kreiraju politiku pa u konačnici i onu HRT-a. Birajte druge političare.

papirlova
06.07.2011., 19:32
Prika, da te pitam, za prvi dio posta...

Jel bitnije prvenstvo Hrvatske od Lige prvaka?

Jel bitnija košarkaška Euroliga gdje bi gledali prvaka Hrvatske od Lige prvaka?

Ono, ne pričam o profitu zbog kojeg HRT postoji, nego samo o nacionalnom interesu.

papirlova
06.07.2011., 19:33
No, rješenja postoje. Politika ima utjecaj na HRT, a stanovništvo bira političare koji kreiraju politiku pa u konačnici i onu HRT-a. Birajte druge političare.

:D

Ne.

Politika nema utjeca na HRT, nego je politika = HRT.

Pitaj gospona Jabuku ;)

Cesc
06.07.2011., 19:36
A ipak se plaća.

bbc vrijedi svake funte od ovih 145..hrt ne vrijedi ni 50 lipa,a kamoli 100 eura godišnje

zepina
06.07.2011., 19:39
Nova i RTL nisu zainteresirani tako da nan osaje Sportska ili Arena

Cesc
06.07.2011., 19:39

Ono, ne pričam o profitu zbog kojeg HRT postoji, nego samo o nacionalnom interesu.

meni osobno liga prvaka.bez imalo dvojbe.

riche
06.07.2011., 19:42
Znači isti šit ka i dosad, samo će još veći amateri i degenerici radit prijenose i izvještaje :top:

Koliko sam shvatio to je minimalno što se mora osigurati.

Zar može bit manje gledan? :ne zna:

Iako gledanost HNL na televiziji blago pada zadnjih godina on je još uvijek dosta dobro gledan. Derbiji tipa Dinamo-Hajduk su gledaniji od utakmica lige prvaka.

Što se HRT-a tiče sportski program je sve lošiji svake godine, ali nisam primijetio da se to odrazilo da im se popravio drugi program. Pa i HNL su zadnjih godina više samo odrađivali kao samo zato jer moraju, s te strane možda nije ni loše da su izgubili prava.
S druge strane u situaciji kad gledanost HNL-a pada pitanje je koliko je pametno ići prodavati ta prava nekome drugome. Oni možda jesu sklopili financijski isplativiji ugovor s tom agencijom ali ja ne vidim tko će otkupiti ta prava. NovaTV je rekla da neće, ne vjerujem ni da bi RTL išao u to. Ostaje sportska televizija, to možda ne bi bilo loše, i sportskoj tv je potrebno nešto da podigne mizernu gledanost koju trenutno imaju, pitanje je samo dal imaju love da uđu u to i koliko kvalitetno će to moći odraditi.

Delvecchio
06.07.2011., 19:43

Dilema je krivo postavljenja. Jel bitnije prvenstvo Hrvatske od neke druge, bilo koje, emisije? U takvom odnosu, HNL mi nije nikakvo strateško mjesto na koje HRT treba toršiti moje resurse. Da, MOJE resurse. Jer ih ja plaćam. I kao takav imam pravo glasa. :) Natjecanje koje prati uživo ni 10,000 ljudi po kolu, natjecanje koje privlači igrače degenirke i funkcionere mafijaše, natjecanje koje služi samo za jedno - razbibirgu, ne to mi nije nacionalni interes. Kao ni indijske sapunice. To natjecanje služi samo za jedno, kao i indijske sapunice - za skretanje pozornosti s bitnog.

Da to natjecanje privlači mlade da se bave sportom, "maknu s ulica", imaju kulturu tijela i shvate da samo velikim trudom mogu postići izvrsnost, ja bi rekao prenosite to. Tužna je činjenica da LP to radi više od HNL-a u svakom slučaju. :D

Ako na trenutak zatvorimo oči, zamislimo da u HRT-u imaju dve čiste u glavi, to znači da su oni izračunali da će prihodi od sponozora biti manji od 12 miliona koliko koštaju prava + xy novaca koliko košta da se ti prijenosi omoguće, tj, da će na kraju dana biti u minusu. I to, prevelikom minusu. I da su te novce odlučili potrošiti na nešto pametnije.

Kad otvorimo oči, računica o minusu je vjerojatno točna i dalje, ali dal će te novce utrošiti na npr. seksualnu edukaciju mladih da se izbjegnu spolno prenosive bolesti (što je puno važnija tema od HNL-a), sumnjam.

Ja o uređivačkoj politici HRT-a nemam dobro mišljenje, ali dilema HNL-LP je zadnja rupa na svirali. To je onak, zadnji problem te institucije. Ali usmjeravanje mržnje na instituciju smatram pogrešnim. Političari su to zakuhali da to tak izgleda, ne institucija sama po sebi.

Dakle, glasajte za druge.

ThemB
06.07.2011., 19:44
Sportska će vjerojatno uzeti jednu tekmu po kolu dok će se Sportklub i Arena grabati za neku dodatnu utakmicu..

Nema druge opcije za Digitel nego da se dogovore s njima.

Sportivo24
06.07.2011., 19:53
meni osobno liga prvaka.bez imalo dvojbe.

ne prica se o subjektivnim stavovima nego o nacionalnom interesu.

ThemB
06.07.2011., 19:57
http://www.vecernji.hr/sport/nogomet/digitel-odgovara-htv-nas-napada-jer-ne-priznaje-neuspjeh-clanak-308041

Lijepo im je spušteno..

Najviše mi se dopada ovaj dio o prijenosu svake tekme Dinama i Hajduka...

diko
06.07.2011., 19:59
Oo priopćenje Hrt-a je tako jadno da izgleda kao da ga je pisa neko s onog bloga "Istina o Mamiću" šta se svojedobno reklamira na Maksimiru:rofl:

Delvecchio
06.07.2011., 19:59
a nacionalin interes je što? :D

Morales77
06.07.2011., 20:01
Skup subjektivnih mišljenja... :D

Estimator
06.07.2011., 20:02
Svi na Maksimir!

Delvecchio
06.07.2011., 20:02
http://www.vecernji.hr/sport/nogomet/digitel-odgovara-htv-nas-napada-jer-ne-priznaje-neuspjeh-clanak-308041

Lijepo im je spušteno..

Najviše mi se dopada ovaj dio o prijenosu svake tekme Dinama i Hajduka...
Digitel proziva HTV da nije otkupio prava i tako obranio nacionalni interes, pa što im nisu dali jeftinije kad im je tako stalno do nacionalnog interesa? :rofl:
Pari da su se malo usrali da neće imat kome prodat prava i zaradit na njima.

papirlova
06.07.2011., 20:03
Dilema je krivo postavljenja. Jel bitnije prvenstvo Hrvatske od neke druge, bilo koje, emisije? U takvom odnosu, HNL mi nije nikakvo strateško mjesto na koje HRT treba toršiti moje resurse. Da, MOJE resurse. Jer ih ja plaćam. I kao takav imam pravo glasa. :) Natjecanje koje prati uživo ni 10,000 ljudi po kolu, natjecanje koje privlači igrače degenirke i funkcionere mafijaše, natjecanje koje služi samo za jedno - razbibirgu, ne to mi nije nacionalni interes. Kao ni indijske sapunice. To natjecanje služi samo za jedno, kao i indijske sapunice - za skretanje pozornosti s bitnog.

Da to natjecanje privlači mlade da se bave sportom, "maknu s ulica", imaju kulturu tijela i shvate da samo velikim trudom mogu postići izvrsnost, ja bi rekao prenosite to. Tužna je činjenica da LP to radi više od HNL-a u svakom slučaju. :D

Ako na trenutak zatvorimo oči, zamislimo da u HRT-u imaju dve čiste u glavi, to znači da su oni izračunali da će prihodi od sponozora biti manji od 12 miliona koliko koštaju prava + xy novaca koliko košta da se ti prijenosi omoguće, tj, da će na kraju dana biti u minusu. I to, prevelikom minusu. I da su te novce odlučili potrošiti na nešto pametnije.

Kad otvorimo oči, računica o minusu je vjerojatno točna i dalje, ali dal će te novce utrošiti na npr. seksualnu edukaciju mladih da se izbjegnu spolno prenosive bolesti (što je puno važnija tema od HNL-a), sumnjam.

Ja o uređivačkoj politici HRT-a nemam dobro mišljenje, ali dilema HNL-LP je zadnja rupa na svirali. To je onak, zadnji problem te institucije. Ali usmjeravanje mržnje na instituciju smatram pogrešnim. Političari su to zakuhali da to tak izgleda, ne institucija sama po sebi.

Dakle, glasajte za druge.

Prika, otišao si malo preduboko. Pitanje je bilo jednostavno, a nisam tražio odgovor da je ta dilema zadnja rupa na svirali. Nema veze što je zadnja rupa na svirali, to je moje pitanje, al shvaćam ja što želiš reći.

Ukoliko govoriš da je to da se skrene s bitnih stvari, onda, ukinimo sport. Zašto nam treba zabava? Čemu? Dajte na 24/7 kako nam Jaca odlazi negdje i pregovara. Kužiš?

Ne ide to tako.

Ima ljudi kojima su Simona Gotovac i slični dno dna, baš kao što su vjerujem i tebi, a i meni su, ali prijatelju, živimo u državi gdje su to, vjerovao ili ne, NAJGLEDANIJE I NAJČITANIJE vijesti. To je žalosno. Hrvatski narod je glup.

Jedna Nives Celzijus je gledanija i čitanija nego šta ja znam, presuda generalima ili prosvjedi ili potpisivanje sporazuma ili itd...Kužiš.

Ali to, to vrijedi za privatne televizije i tu za mene staje svaka priča. oni neka sa svojim parama snimaju govno 24 sata dnevno, ja tu nemam što reći. Neka snimaju.

Ali, mi plaćamo HRT. Mi. Da, mi. I ja, koji ga plaćam, želim hrvatski nogomet na njemu. Napravite anketu, istražite tržište, a ako se ne isplati vjerojatno će i ljudi okrenuti mišljenje.

Ali, ti bez ikakvog ispitavanja javnosti samo bubneš - tako i tako ćemo. I naravno, tko kroji to? Politika.

I sad dolazim do apsurda, koliko god nekom smiješno bilo.

Znači, Dinamo, kojem plaćamo stadion, igrače, novog Bentlya i Dinamo koji je najmanje moj/naš, ne mogu gledati na televiziji koju plaćam i koja je najmanje moja/naša, a i jedni i drugi bi trebali biti u mojoj/našoj službi.

Sportivo24
06.07.2011., 20:03
a nacionalin interes je što? :D

Uloga HRT-a je promicanje nacionalnih interesa, kako i sami znamo HNL je godinama gledaniji od lige prvaka, dakle ako cemo rec da je skup subjektivnih misljenja nacionalni interes onda je taj skup bio ipak na strani hnl-a. Zar ne ?
Nikako medunarodna natjecanja bez hrvatskih klubova ne mogu biti vise od nacionalnog interesa nego nego domace prvenstvo

papirlova
06.07.2011., 20:05
Inače, dolaskom gospodina Kovačevića Brune na mjesto glavnog urednika sportskog programa, sport na HRT-u je katastrofa.

ThemB
06.07.2011., 20:08
Inače, dolaskom gospodina Kovačevića Brune na mjesto glavnog urednika sportskog programa, sport na HRT-u je katastrofa.

Ostalo im je još 50% utakmica Medveščaka (očekujem da fasuju i taj ostatak prilično brzo) pokoja utakmica Lige Prvaka i Europa Lige..

Bruno :s

Uvijek spreman
06.07.2011., 20:09
Svi na Maksimir!

zašto?

Sudden Sid
06.07.2011., 20:11
Ima ljudi kojima su Simona Gotovac i slični dno dna, baš kao što su vjerujem i tebi, a i meni su, ali prijatelju, živimo u državi gdje su to, vjerovao ili ne, NAJGLEDANIJE I NAJČITANIJE vijesti. To je žalosno. Hrvatski narod je glup.

Jedna Nives Celzijus je gledanija i čitanija nego šta ja znam, presuda generalima ili prosvjedi ili potpisivanje sporazuma ili itd...Kužiš.

Ali to, to vrijedi za privatne televizije i tu za mene staje svaka priča. oni neka sa svojim parama snimaju govno 24 sata dnevno, ja tu nemam što reći. Neka snimaju.

Ali, mi plaćamo HRT. Mi. Da, mi. I ja, koji ga plaćam, želim hrvatski nogomet na njemu. Napravite anketu, istražite tržište, a ako se ne isplati vjerojatno će i ljudi okrenuti mišljenje.

A koja je bitna razlika između Simone Gotovac i hrvatske nogometne lige? Što to čini HNL nacionalnom vrijednošću ispred ostalih sportova? Jedini razlog zašto se nogomet privilegira u medijima je zato što je najpopularniji sport u Hrvatskoj. Međutim, što kad nogomet (u ovom slučaju, HNL) više nije popularan? Zašto bi u tom slučaju nogomet dobivao prednost pred bilo kojim drugim sportom? Posebno takvu prednost da se plaćaju nebulozne pare za prijenos utakmica, i to u prime timeu?

Estimator
06.07.2011., 20:15
zašto?
:ne zna:

Gledat HNL, nisam mislio baš sad, i mislio sam na navijače Gnk Dinama.

Delvecchio
06.07.2011., 20:20
Prika, otišao si malo preduboko. Pitanje je bilo jednostavno, a nisam tražio odgovor da je ta dilema zadnja rupa na svirali. Nema veze što je zadnja rupa na svirali, to je moje pitanje, al shvaćam ja što želiš reći.

Ukoliko govoriš da je to da se skrene s bitnih stvari, onda, ukinimo sport. Zašto nam treba zabava? Čemu? Dajte na 24/7 kako nam Jaca odlazi negdje i pregovara. Kužiš?

Ne ide to tako.

Ali, ti bez ikakvog ispitavanja javnosti samo bubneš - tako i tako ćemo. I naravno, tko kroji to? Politika.

I sad dolazim do apsurda, koliko god nekom smiješno bilo.

Znači, Dinamo, kojem plaćamo stadion, igrače, novog Bentlya i Dinamo koji je najmanje moj/naš, ne mogu gledati na televiziji koju plaćam i koja je najmanje moja/naša, a i jedni i drugi bi trebali biti u mojoj/našoj službi.
Ja mislim da bi u prime timeu trebali ići prilozi koji bi popularizirali amaterski i rekreativni sport, poput ne znam, školskih natjecanja, hrvati su pretila nacija i treba klince naučiti da se bave svojim tijelom i da će za taj trud biti nagrađeni (pojavljivanje na telki, nagrade za najbolju školsku ekipu). Iz pretilosti sljede mnoge bolesti, što opterećuje zdravstveni aparat, a ako bi ljudi zdravije živjeli, smanjili bi se izdaci za tu granu državne intervnecije. To je za mene nacionalni interes.

A ne praćenje profesionalne lige i odlaženje u minus zbog nje. Država se treba bogatiti na privatnim/profesionalnim klubovima, a ne obrnuto. Ja bi to ladnu ukinuo s HRT-a, doviđenja, tko želi biti profesionalac, neka se fino izbori na tržišnoj utakmici za svoje prihode, ako ne možeš, doviđenja, odjebi.

Uloga HRT-a je promicanje nacionalnih interesa, kako i sami znamo HNL je godinama gledaniji od lige prvaka, dakle ako cemo rec da je skup subjektivnih misljenja nacionalni interes onda je taj skup bio ipak na strani hnl-a. Zar ne ?
Nikako medunarodna natjecanja bez hrvatskih klubova ne mogu biti vise od nacionalnog interesa nego nego domace prvenstvo
Kul, glasaj za druge. I ja ću.

papirlova
06.07.2011., 20:20
A koja je bitna razlika između Simone Gotovac i hrvatske nogometne lige? Što to čini HNL nacionalnom vrijednošću ispred ostalih sportova? Jedini razlog zašto se nogomet privilegira u medijima je zato što je najpopularniji sport u Hrvatskoj. Međutim, što kad nogomet (u ovom slučaju, HNL) više nije popularan? Zašto bi u tom slučaju nogomet dobivao prednost pred bilo kojim drugim sportom? Posebno takvu prednost da se plaćaju nebulozne pare za prijenos utakmica, i to u prime timeu?

Pa sam si dao odgovor na pitanje. Nogomet je popularniji od ostalih sportova i to je razlog, samo to.

A ja sam već duže vrijeme ogorčen na HRT kad je u pitanju TV program, a osobito odnos prema košarci.

papirlova
06.07.2011., 20:22
Ja mislim da bi u prime timeu trebali ići prilozi koji bi popularizirali amaterski i rekreativni sport, poput ne znam, školskih natjecanja, hrvati su pretila nacija i treba klince naučiti da se bave svojim tijelom i da će za taj trud biti nagrađeni (pojavljivanje na telki, nagrade za najbolju školsku ekipu). Iz pretilosti sljede mnoge bolesti, što opterećuje zdravstveni aparat, a ako bi ljudi zdravije živjeli, smanjili bi se izdaci za tu granu državne intervnecije. To je za mene nacionalni interes.

A ne praćenje profesionalne lige i odlaženje u minus zbog nje. Država se treba bogatiti na privatnim/profesionalnim klubovima, a ne obrnuto. Ja bi to ladnu ukinuo s HRT-a, doviđenja, tko želi biti profesionalac, neka se fino izbori na tržišnoj utakmici za svoje prihode, ako ne možeš, doviđenja, odjebi.

Potpis. Od prvog do posljednjeg slova.

Ali HRT je privatna televizija. Vlade RH.

Ono
06.07.2011., 20:23
ajde ajde, pa još uvik imaju teletekst :kava:

mitch
06.07.2011., 20:28
Ja sam oduševljen ovom viješću. :s :s

HTV-u želim da se sam uguši. Ionako je Bruno utro put urušavanju sportske redakcije ignoriranjem najljepšeg sporta na svijetu, košarice. :s:s

profa52
06.07.2011., 20:40
Hrvatski narod je glup.

Netočno. Hrvatski narod NIJE glup,nego hrvatski narod se sustavno zaglupljuje to je bitna razlika. Sustavno zaglupljivanje potječe iz medija, nametljivosti određenih osoba,pojava i informacija. Zatim se iz medija prenosi na okolicu usmenim putem od pojedinca do pojedinca, nemoguće je zaobići takve vijesti jer one te prate,iskaču sa portala, foruma, novinskih stranica...

Senzacionalizam zamjenjuje realnost, prljave gaćice pjevačice su sigurno ''bolja'' tema od gladnog djeteta koje moli knjige za 3. osnovne. ''Pjevačica'' je jedna,a ''djece'' je mnogo. To je ono što moramo shvatiti. Dok god se ne osvjestimo i ne prekinemo kao hipnotizirana masa poštovati kultove ličnosti financirajući ih tako što im pridajemo medijsku pozornost biti ćemo tu gdje jesmo.

sorry za offtopic...

*rabbit*
06.07.2011., 22:06
Pozdravljam ovu odluku. Jebene videostranice su zanimljivije od tog šupljeg natjecanja koje, uzgred budi rečeno, ide u prime time-u.

Druga je stvar što se radi o hrvatskoj televiziji, a u 98% slučajeva prenose što one bijednike od Dinama, a što RK Zagreb, VK Mladost i Cibonu.

Hoću reći, HRT je ionako zagrebačka prćija, što je degutantno.

U svakom slučaju, veliki :top: za HRT.

Morales77
06.07.2011., 22:09
Pa normalno je da se prenosi RK Zagreb u ligi prvaka, Mladost u Euroligi,prvak Hrvatske u nogometu, a Cibona se nije prenosila ove godine koliko se sjećam...

pc_arhe
06.07.2011., 22:25
Pa normalno je da se prenosi RK Zagreb u ligi prvaka, Mladost u Euroligi,prvak Hrvatske u nogometu, a Cibona se nije prenosila ove godine koliko se sjećam...
Da, normalno je da se sve to prenosi.
Ali nije normalno da se ne prenosi još puno toga.
I, nažalost, prvenstveno ono što nije iz Zagreba. I to svatko mora priznati.
Jedan primjer - prošle godine su dvije naše odbojkaške momčadi igrale Final four europskog natjecanja..
Rijeka i Split.
I još se taj Final four igrao u Spaladium areni.
HTV ništa nije prenosio.
A samo tjedan dana kasnije se igrao i Final four odbojkaša.
I tu je bila i zagrebačka Mladost.
Igralo se u Italiji i HRT je to prenosio.
Da ne spominjem kako se ne prenosi Šibenik i slični kad igraju u Europi.
Pa čak se ni Hajduk ne prenosi - gostujuća pretkola prošle godine HRT nije prenosio.
Ili ragbi. Imamo klub koji godinama hara regionalnom ligom. Nikad prijenosa nije bilo. Ali zato gledamo bezbroj hokejaških utakmica regionalne lige.
A ragbi je negdje u rangu sa hokejom, globalno gledano.
Pa i lokalno, u hokeju i ragbiju smo podjednako uspješni.
Ponavljam, nije problem što gledamo hokej. Problem je što ne gledamo i ragbi, npr. Pa da se i oko njega digne slična medijska prašina.
A bez televizije je to nemoguće.
I mogu se naći bezbroj sličnih primjera.

Ono što mene zanima je kakva će biti regularnost prvenstva ako ne budu prisutne kamere.
Ako je do sada bilo svega, mogu samo zamisliti kako će biti ako nema nikakvog vjerodostojnog svjedočanstva - snimke.

*rabbit*
06.07.2011., 22:26

za RK Zagreb je normalno. Za Mladost je možda normalno. Ali zašto se onda ne prenosi Primorje u toj istoj Euroligi, koje je btw tu svemirsku Mladost sašilo u prvenstvu hrvatske. A Dinamo se prenosi protiv svih onih jazavaca, dok u tom kolu ima zanimljivijih utakmica. Da se razumijemo - meni ni jedna utakmica HNL nije zanimljiva i ne mogu vjerovati da doista neko vikendom sjedi doma i gleda tu lakrdiju :ne zna:

Morales77
06.07.2011., 22:28
Pa prenosilo se i Primorje koliko se sjećam, pa i Jug. Slažem se da se favorizira Dinamo na HRT-u te da je bilo nekad zanimljivijih utakmica od onih u kojima je sudjelovao Dinamo,a bile su na tv-u...

*rabbit*
06.07.2011., 22:29
Da, normalno je da se sve to prenosi.
Ali nije normalno da se ne prenosi još puno toga.
I, nažalost, prvenstveno ono što nije iz Zagreba. I to svatko mora priznati.

Yep. Isti kurac ko što su i zagrebački mostovi na savi džabe, dok se krčki most na primjer plaća 30 kuna. Jebiga, to je zagreb :rofl:

I to je problem ove države, sve se svodi na usrani Zagreb ko da je centar svijeta :ne zna:

*rabbit*
06.07.2011., 22:31
Pa prenosilo se i Primorje koliko se sjećam, pa i Jug. Slažem se da se favorizira Dinamo na HRT-u te da je bilo nekad zanimljivijih utakmica od onih u kojima je sudjelovao Dinamo,a bile su na tv-u...

Nije se prenosilo uvijek. Prenosilo se kad se termin nije kosio s terminom Mladosti ili nečeg trećeg. Protiv Vasasa u ključnoj posljednoj utakmici u skupini je bio jedino povremeni prijenos na Radio Rijeci. Lakrdija. Za domaće utakmice manje više - koga zanima lako ode. Iako je bazen premal za zainteresirane. Ne znam ako znate - VK Primorje je vaterpolski klub s najvećom prosječnom posjećenošću u Europi.

Jebo me pas, bilo bi sasvim normalno da se te utakmice prenose, pa to je jedini sport gdje u domaćoj ligi imamo svjetski ravnopravne momčadi. I to njih 3.

fortaleza
06.07.2011., 22:52
Jedan primjer - prošle godine su dvije naše odbojkaške momčadi igrale Final four europskog natjecanja..
Rijeka i Split.
I još se taj Final four igrao u Spaladium areni.
HTV ništa nije prenosio.
A samo tjedan dana kasnije se igrao i Final four odbojkaša.
I tu je bila i zagrebačka Mladost.
Igralo se u Italiji i HRT je to prenosio.

Final four europskog natjecanja? Šta puntaš tu neuk narod? :D

Riječanke i Splićanke su igrale F4 srednjeeuropske lige koju igraju mi, Slovenci, Austrijanci, Slovaci. Da, trebalo se to prenosit.

Ali uspoređivati to sa, nakon desetak godina, prvim nastupom nekog hrvatskog kluba na F4-u nekog europskog kupa (Challenge kup) što je uspjelo dečkima iz Mladosti je sasvim promašena stvar.

adrijanos
06.07.2011., 23:08
Pozdravljam ovu odluku. Jebene videostranice su zanimljivije od tog šupljeg natjecanja koje, uzgred budi rečeno, ide u prime time-u.

Druga je stvar što se radi o hrvatskoj televiziji, a u 98% slučajeva prenose što one bijednike od Dinama, a što RK Zagreb, VK Mladost i Cibonu.

Hoću reći, HRT je ionako zagrebačka prćija, što je degutantno.

U svakom slučaju, veliki :top: za HRT.

koji kur*c ne prenose ove nase mlade na kosarci?? vjerujem da je cijena mala
kao i za korarkasice cijena je bila isto mala
neka prenose nase mlade da vidimo kako igraju rukomet,nogomet kosarka
jeb* ih dinamo da ih jeb*
onda zasto kad se igra npr. u split osijeku zasto komentator mora doci iz zagreba? sta nema u tim gradovima komentatora??? a da mora taj komentator bit navijac dinama

ZinedineZidane
06.07.2011., 23:13
da, sve je to tajni komplot. hercegovaca, slavonaca i dalmatinaca koji drmaju hrvatskom s ciljem da promiču zagreb i zagrepčane (ma što te kategorije obuhvaćale) na uštrb ostatka države.

Sudden Sid
06.07.2011., 23:28
Kakve sad veze ima prenošenje HNL - a s centraliziranošću Hrvatske?

*rabbit*
06.07.2011., 23:31
Kakve sad veze ima prenošenje HNL - a s centraliziranošću Hrvatske?

Nikakve :facepalm:

The Godfather
07.07.2011., 00:03
Je li idi objavljeno koliko će Hajduk dobit od HRT-a za prijenos Barce?

Delvecchio
07.07.2011., 00:09
Je li idi objavljeno koliko će Hajduk dobit od HRT-a za prijenos Barce?
iskreno sumnjam da je, transparentnost je još uvijek nepoznat pojam u RH.

barhan
07.07.2011., 07:54
meni se već povraća od kovanice 'nacionalni interesi' :)

Bolji od tebe
07.07.2011., 08:05
Dugo godina je ta ekipa oko nogometa, imala prime termine na dalekovidnici s kojih je zajebavala nas, pošteni svijet.

Sad nek zajebavaju s 256. programa Opti TV-a ili Max televizije. :mig::mig:

CM-mania
07.07.2011., 08:12
Budi se lokalpatriota u zeki, op, op, kad se Arsenal raspadne za par dana cuvamo ti mjesto pod stijenama :)

Inace slazem se sa svim sta je zeko napisao, prosle godine najveca lakrdija je bila ne prenosenje Hajduk-Rijeka jer je skupo poslat dva kombija u Split :s :s :s

*rabbit*
07.07.2011., 08:26
Budi se lokalpatriota u zeki, op, op, kad se Arsenal raspadne za par dana cuvamo ti mjesto pod stijenama :)

Inace slazem se sa svim sta je zeko napisao, prosle godine najveca lakrdija je bila ne prenosenje Hajduk-Rijeka jer je skupo poslat dva kombija u Split :s :s :s

Kakav lokalpatriota prika :)

Pa ko da sam do jučer simpatizirao Croatiu Sesvete :ne zna:

Eto, Hajduk - Rijeka im je bio fail. Primorje isto. A vrh svega mi je bio transparent Mićo - i Primorje je hrvatsko :rofl::rofl:

Valjda ima 30 godišnju naviku i kad god igraju Jug ili pogotovo Mladost protiv Primorja, tako navija i kipa da ne možeš vjerovati da je plaćen za taj posao :rofl::s

CM-mania
07.07.2011., 08:33
Ne vrh je bio muk Jure Ozmeca kad im ga je Garcia metnuo iz svlacionice u zadnjoj sekundi u Dubrovniku...muk...

Par sekundi prije svrsavanje na gol Jokovica..

Meni je to navuklo nevjerovatan osmijeh na lice. Jedva cekam iducu sezonu, ne znam kako ce Mico i Jura prezivit dominaciju Primorja.

*rabbit*
07.07.2011., 08:52
Ne vrh je bio muk Jure Ozmeca kad im ga je Garcia metnuo iz svlacionice u zadnjoj sekundi u Dubrovniku...muk...

Par sekundi prije svrsavanje na gol Jokovica..

Meni je to navuklo nevjerovatan osmijeh na lice. Jedva cekam iducu sezonu, ne znam kako ce Mico i Jura prezivit dominaciju Primorja.

Al jebote jesi ti vidio na što liči onaj Jura :rofl::rofl::rofl:
Imao je Mamić pravo, lik je fakat zmazan, masan, radi u nekim razjebanim tenisicama, ima 120 kg, ne zna parking platit. Strahota.

Cesc
07.07.2011., 08:55

:s:rofl:
a HNL je nacionalni interes kome?:lol:

*rabbit*
07.07.2011., 09:08

Sammirovoj i Chagovoj familiji :cerek:

Shane M.
07.07.2011., 09:15
Nije mi nešto jasno, jel HRT mogao napravit sportski kanal, koji bi se plaćao..
pa tamo prenosit većinu sportova.... hnl, košarku, rukomet, Lp ili šta već.

Nekako su i počeli propadat kad su ukinuli Peticu.:( koju nemogu prežaliti.

plonker
07.07.2011., 09:34
Nije mi nešto jasno, jel HRT mogao napravit sportski kanal, koji bi se plaćao..
pa tamo prenosit većinu sportova.... hnl, košarku, rukomet, Lp ili šta već.

Nekako su i počeli propadat kad su ukinuli Peticu.:( koju nemogu prežaliti.

Prije nekoliko godina su još najavljivali nove kanale (na kojima bi i sport imao više mjesta), ali što očekivati od televizije koja nije sposobna ni preć na 16:9 (valjda su i u bangladešu već na 16:9 :D) Ili od televizije koja otkupi wimbledon/rgarros i stavlja ga na plus dok su u isto vrijeme bugarski filmovi na hrt2.

mitch
07.07.2011., 09:39

Pa trebao bi biti, radi toga jer nam je nogomet sport broj jedan, i tu se proizvode nositelji igre kolektiva od nacionalnog interesea - reprezentacije. Recimo, meni je interes, i uživam u tom sadomazohizmu.

No, nekima je očito nacionalni interes LP i Dragino drkanje na Štakora i Albina.

Za Zekine se komentare o šikaniranju juga i o šikaniranju jebačke ekipe Primorja slažem. :kava:

ThemB
07.07.2011., 09:50
HRT ima u "svojem" MUX-u 2 predviđena mjesta za svoje specijalizirane kanale. Mogu ih pokrenuti doslovno bilo kad žele. To su oni famozni neaktivni HRT 3 i 4 koje dobijete kad skenirate s zemaljskim antenama..

Uglavnom.. kao nemaju love još za pokrenut ih. Mene samo živo zanima za što onda imaju? Za podvođenje moldavskih kurvi Carlosu Moyi na ATP-u u Umagu i svehaerteovske orgije na Dori?

Nabijem ih.

Grupa Queen
07.07.2011., 10:25
Dečki, ne postoje tu nikakvi nacionalni interesi, pogotovo ne kada se radi o profesionalnom sportu koji ne vrijedi ni 5 kuna. Radi se o novcima, strana A ne želi dati strani B toliko i toliko kuna. I to je to. Prijenosa će negdje biti, a vi ćete samo morati okrenuti na drugi kanal. :)

riche
07.07.2011., 10:35
Dečki, ne postoje tu nikakvi nacionalni interesi, pogotovo ne kada se radi o profesionalnom sportu koji ne vrijedi ni 5 kuna. Radi se o novcima, strana A ne želi dati strani B toliko i toliko kuna. I to je to. Prijenosa će negdje biti, a vi ćete samo morati okrenuti na drugi kanal. :)

Nije baš tako jednostavno, HRT prema zakonu o hrvatskoj radioteleviziji mora:

"prenositi športske događaje u zemlji i inozemstvu kada sudjeluju hrvatski nacionalni timovi ili športaši, te manje zastupljene športove odnosno športske događaje koji su od interesa za javnost"

croforumas
07.07.2011., 10:38
i di ce se sada prenositi utakmice hnl-a? bilo bi najbolje na sptv-u jer ce neki morati kupovati maxtv samo da bi gledali hnl, a takvih nece biti puno :)

jel postoji mogucnost da ce neka domaca televizija odkupiti to pa da gledamo ko uvijek na tvu ?

krpo
07.07.2011., 12:37
Kad sam jucer cuo vijest, nije me bilo briga, al kad sam saznao da jedna utakmica HNL-a kosta kao 25 kosarkaskih neizmjerno mi je drago sto HRT vise nece prenositi tu sramotu od nogometa i maltretirat nas s tim u udarnom terminu.

Ako budu imali mozga otkupiti ce utakmice primere ili bar el classico da napokon uzivamo u necemu sto se moze nazvati nogometom, a ostatak love usmjeriti na kosarku koja je bezobrezno zanemarivana na nacionalnoj televiziji.

ThemB
07.07.2011., 12:51
Primera je na Areni još par godina..

nvnk
07.07.2011., 13:14
Nije baš tako jednostavno, HRT prema zakonu o hrvatskoj radioteleviziji mora:

"prenositi športske događaje u zemlji i inozemstvu kada sudjeluju hrvatski nacionalni timovi ili športaši, te manje zastupljene športove odnosno športske događaje koji su od interesa za javnost"

Aaaaaa, sad vidim u čemu je stvar.

Sve do nedavno je nogomet u Hrvatskoj bio više zastupljen sport, pa lapani u HRT-u koji žive u prošlosti nisu svjesni da ih Zakon obvezuje da pristanu na Digitelove ucjene. :D

Dakle, hoćemo na HRT-u manje zastupljene sportove: Utrke pasa, podvodni hokej, onaj biljar s "gljivama", Nathanovo svjetsko prvenstvo u žderanju hot-dogova i - hrvatski prvoligaški nogomet. :zubo:

croforumas
07.07.2011., 13:18
http://www.dnevno.hr/sport/nogomet/ako_je_kuriru_bilicu_i_navijacima_svejedno_kako_to _da_split_uvijek_izvisi/337618.html

jadan bilic.. on pokusava biti dobar i sa navijacima i sa hns-om pa se trga izmedu dvije strane, a naravno hrpa novinara ga je optuzila da ne zeli u split. pa on je iz dalmacije, i njemu je draze igrati u splitu, a pokraj svega toga skinuo je prokletstvo pobjeda u splitu, napokon da smo i tamo pobijedili... pa kako onda kazete da on nebi htio igrati u splitu?? samo sto covjek nije zaduzen za to, njega pitaju, tj on predlaze gdje bi on htio da se igra odredena utakmica, a hns to sve mora odobriti, tako da ako se njima ne svida nemoze splitu pomoci ni kerum, ni isus nasred marjana ni bilic.. samo hns i vlatko markovic i odgovorna ekipa.. ne kazem da oni lose rade svoj posao samo mi je zao da bilica, inace odlicnog trenera, ubijaju sa glupostima.. samo stete reprezentaciji..

CM-mania
07.07.2011., 13:19
Kaj serete pa dobar je maksimir, poljud je prokletstvo i to :kava:

tripice
07.07.2011., 13:57
Kaj serete pa dobar je maksimir, poljud je prokletstvo i to :kava:

Tako je! Uraaaa! Nema šta repka radit van glavnog grada svih 'rvata. Može samo mlada u Goricu, ipak je to 5 po veličini grad i gostovat katkad, al samo u do Varaždina :D

mitch
07.07.2011., 14:02
Kad sam jucer cuo vijest, nije me bilo briga, al kad sam saznao da jedna utakmica HNL-a kosta kao 25 kosarkaskih neizmjerno mi je drago sto HRT vise nece prenositi tu sramotu od nogometa i maltretirat nas s tim u udarnom terminu.

Ako budu imali mozga otkupiti ce utakmice primere ili bar el classico da napokon uzivamo u necemu sto se moze nazvati nogometom, a ostatak love usmjeriti na kosarku koja je bezobrezno zanemarivana na nacionalnoj televiziji.

A tko tebe i ostale koji slično govore tjera da gledate tu "sramotu"? Ako ti je odvratno, ne gledaš, kao što ni ja ne gledam RTL-ove domaće uratke, niti NovuTV niti kaj ja znam HTV1. :kava:

krpo
07.07.2011., 14:41
A tko tebe i ostale koji slično govore tjera da gledate tu "sramotu"? Ako ti je odvratno, ne gledaš, kao što ni ja ne gledam RTL-ove domaće uratke, niti NovuTV niti kaj ja znam HTV1. :kava:

Cek, sta je tebi normalno da jedna tako ocajna utakmica kosta kao 25 kosarkaskih ili 30 vaterpolskih

Ajde da se radi o primeri ili ligi prvaka, ali o HNL-u... daj molim te

A za Novu i RTL me ne zanima, jer mi ne uzimaju 80kn mjesecno(plus novci iz proracuna u kojem svi mi participiramo)

Sportivo24
07.07.2011., 14:52

Zasto si sad izuvkao ovu recinicu iz konteksta, zelis ispast pametan i pobrat odusevljenje forumasa?!
Pricalo se o odnosu lige prvaka i HNL-a, nije li u nacionalnom interesu kojeg treba promicati HRT u prednosti hnl ispred lige prvaka pametnjakovicu

Filippo
07.07.2011., 15:34
Uloga HRT-a je promicanje nacionalnih interesa, kako i sami znamo HNL je godinama gledaniji od lige prvaka, dakle ako cemo rec da je skup subjektivnih misljenja nacionalni interes onda je taj skup bio ipak na strani hnl-a. Zar ne?

Jel ovo neka zajebancija? :ne zna:

Sportivo24
07.07.2011., 15:37
Jel ovo neka zajebancija? :ne zna:

Ne,nije, koliko god apsurdno zvucalo

Filippo
07.07.2011., 15:38
Ne,nije, koliko god apsurdno zvucalo

Vjerojatno su zato stadioni prazni, jer svi gledaju na tv. :rofl:

Sportivo24
07.07.2011., 15:39
Mora da je to, sad kad ne bude na HRT-u postat ce nasi stadioni premali za sve zainteresirane :cerek:

Filippo
07.07.2011., 15:45
Očito je Mamić imal inside info, pa otuda ovo šminkanje stadiona da osigura komfor vjernim navijačima... :mig:

sesve
07.07.2011., 16:30
kad imamo tako "sposobne" ljude na važnim pozicijama, na kraju HNL-a neće biti nigdje :s :s :s :facepalm:

zepina
07.07.2011., 19:29
Šuška se da će tcom otkupiti prava!!

Morales77
07.07.2011., 19:32
I šta onda? Pay per view?

zepina
07.07.2011., 19:39

To je sad pitanje da li će ići u sklopu Arene u sto sumnjam ili će otvoriti poseban kanal na maxtv-u kao sto su napravili sa F1 i otvaranjem kanala na 405 poziciji.
Postoji opcija da SPTV dobije jednu ne atraktivnu tekmu po kolu tako da ispune ovaj zahtjev da mora jedna tekma biti na nacionalnoj tv a ostatak i derbi uzme maxtv koji bi čak u skorašnjoj budućnosti prenosio tekme na HD kanalu koji bi se dodatno naplacivao.

MikiMish
07.07.2011., 19:40
Šuška se da će tcom otkupiti prava!!

a vjerovatno neki kanal na Max-u nešto u stilu prije BB ili zadnje je bilo Music in festival ... (il tako nekako) otvore kanal na njemu prikažu šta imaju i zatvore kad završi :ne zna: nešto sitno reklama nešto možda više korisnika Maxa ... vjerovatno veća zarada nego PPV ... uostalom tko će plaćati 30 kn za utakmicu na tv-u

Morales77
07.07.2011., 19:50
Već je netko otkupio prava 100% kad je Blažičko rekel da je netko ponudio veće pare od HRT-a. Još ne želi reći o kome je riječ.

klokanovac
07.07.2011., 22:27
To je očigledno taktika t-coma da svi počnemo uzimati njihove smrdljive max tv pakete. Lukavo moram priznati. Otkad je Vip postao preuzimanjem druge tvrtke ozbiljni konkurent t-com-u, čini se da ih Mudronja i ekipa žele srušiti oduzimanjem prava prijenosa HNL-a običnim televizijama i stavljanjem na one koje moraš njima plaćati. Samo da doslovno sruše konkurenciju. Ovdje nečiji profit igra ulogu u to sam fakat siguran.

Ne želim plaćati gledanje HNL-a i gotovo. Sad ću još morati uzimati i programske pakete i masno ih plaćati kako bih gledao HNL? Taman posla. Nije mi u financijskom interesu. Što oni očekuju? Koga prave blesavima? Živimo u državi s više od 350 000 nezaposlenih, oko 100 i nešto tisuća radnika ne prima redovito plaću i još imaju kredit koji moraju otplaćivati, teško se dolazi do pravog posla, prezadužena smo i opljačkana država s uništenom proizvodnjom, BDP nam je jedva mizernih 1.6 %. Svakom građaninu je previše i 100 kn jer imaju i drugih troškova koje s mizernom plaćom moraju plaćati a sad kao nek plaćaju i 200 kn za ovu bezvezariju. Oduzimaju nam i ovo malo veselja što imamo. Gamad jedna profiterska sebična čelava. :mad:

nvnk
08.07.2011., 10:47
Već je netko otkupio prava 100% kad je Blažičko rekel da je netko ponudio veće pare od HRT-a.

Kad bih baš morao nagađat rekao bih ... Da se Blažičko zajebavao. :zubo:

Metuzalem
08.07.2011., 11:05
http://www.vjesnik.hr/Article.aspx?ID=EA3E397D-69EF-41E7-8157-B9366B95CDD9

TV PRAVA Domaće nogometno prvenstvo najgledaniji je sportski program
Prijenosa HNL-a će biti, samo ne na HRT-u

ako kažu dobro obaviješteni kuloari, Digitel komunikacije su dogovorile posao s HT-om, pa će se, prema priči, utakmice HNL-a prenositi na Arena Sportu, programu MaxTv-a. Dobro informirani kažu da bi Arena sport trebao raditi tri ili četiri utakmice po kolu, s time da bi Sportska televizija preuzela jednu utakmicu, a ostale bi televizijske kuće mogle otkupiti snimke golova, isječke s utakmica, izjave...

klokanovac
08.07.2011., 15:18
http://www.vjesnik.hr/Article.aspx?ID=EA3E397D-69EF-41E7-8157-B9366B95CDD9

TV PRAVA Domaće nogometno prvenstvo najgledaniji je sportski program
Prijenosa HNL-a će biti, samo ne na HRT-u

ako kažu dobro obaviješteni kuloari, Digitel komunikacije su dogovorile posao s HT-om, pa će se, prema priči, utakmice HNL-a prenositi na Arena Sportu, programu MaxTv-a. Dobro informirani kažu da bi Arena sport trebao raditi tri ili četiri utakmice po kolu, s time da bi Sportska televizija preuzela jednu utakmicu, a ostale bi televizijske kuće mogle otkupiti snimke golova, isječke s utakmica, izjave...

Pa zar ne bi mogli na Sportskoj davati sažetke ostalih utakmica k vragu i sve? Bar da nekaj ostane i nama koji nećemo plaćati njihove usluge ak ne može cijeli HNL.:ne zna:

Bolje bi bilo da cijelu ligu preuzme Sportska tv. I ona će profitirati time i klubovi. Malo ćemo imati možda više reklama ali to je nebitno. Vjerujem da će bolji aranžman imati jer su i sami potvrdili da ih HNL zanima.

Sudden Sid
08.07.2011., 15:38
Jako je lukavo staviti HNL na pay per view. Milijuni ljudi će nahrupiti samo da bi mogli pogledati zagrebački derbi Dinamo - Lokomotiva ili susret poljudskih pulena sa zaprešićkim divom.

*rabbit*
08.07.2011., 15:53
Jako je lukavo staviti HNL na pay per view. Milijuni ljudi će nahrupiti samo da bi mogli pogledati zagrebački derbi Dinamo - Lokomotiva ili susret poljudskih pulena sa zaprešićkim divom.

:rofl:

ja ne znam koji kurac nekome mora biti u glavi da KUPI prava na to napatvoreno govno. A ako ima takvih koji bi platili pay per view za to gledati - e onda stvarno u kurac :rofl::s

Morales77
08.07.2011., 15:54
neće biti ppv. Utakmice će biti na Areni.

ThemB
08.07.2011., 16:16

ja ne znam koji kurac nekome mora biti u glavi da KUPI prava na to napatvoreno govno. A ako ima takvih koji bi platili pay per view za to gledati - e onda stvarno u kurac :rofl::s

Glumite nekve face, kao "HNL ovo ono".. vrijeđate sve živo.... a istovremeno taj HNL ima veću gledanost od lige prvaka na HRT-u.

Ukoliko te ne zanima - nemoj gledati. No barem imaj tu dozu pristojnosti da ne budeš primitivan i ne vrijeđaš one kojima ovo nešto predstavlja.

*rabbit*
08.07.2011., 16:21
Glumite nekve face, kao "HNL ovo ono".. vrijeđate sve živo.... a istovremeno taj HNL ima veću gledanost od lige prvaka na HRT-u.

Ukoliko te ne zanima - nemoj gledati. No barem imaj tu dozu pristojnosti da ne budeš primitivan i ne vrijeđaš one kojima ovo nešto predstavlja.

Taj podatak je mjerodavan ko Jacini o izlasku iz krize.

:facepalm: za svih koji puše te priče.

jen-dva
08.07.2011., 16:21

:top:

ThemB
08.07.2011., 16:25
Taj podatak je mjerodavan ko Jacini o izlasku iz krize.

:facepalm: za svih koji puše te priče.

Kao i uvijek... iznimno informativan, kulturan i dobro argumentiran post.

Samo tako nastavi :top:

Sudden Sid
08.07.2011., 16:45

U državi gdje se tristotinjak ljudi na Dinamovoj utakmici proziva prosječnom gledanošću od nekoliko tisuća navijača, malo sam skeptičan prema ovakvom podatku. Ima li itko ovdje neki konkretan podatak o TV gledanosti HNL - a? Meni Google ne izbacuje ništa konkretno.

Također, ne vidim kakve veze moja gluma face ima s činjenicama da je HNL dokazano korumpirana, loša, spora i nekompetitivna liga? I s time da je gledanost utakmica na tribinama, s obzirom na popularnost sporta, nevjerojatno niska? Žao mi je ako to natjecanje nekome nešto znači, ali HNL ne zaslužuje niti respekt, niti novce kojima se plaćaju televizijska prava. Više ću respektirati žensku košarku nego tu prčiju.

qkac
08.07.2011., 16:59
Ako bude ponuda da se moze kupit paket prijenos svih Hajdukovih utakmica, to bi kupija bez problema (bez obzira na cijenu). Ima li šanse da bude takva ponuda ?

*rabbit*
08.07.2011., 17:04
ja bi gleda Ajduka kako se bruka po njivama kontinenta :mama: :mama:

sorry, mora san :rofl:

qkac
08.07.2011., 17:06
ja bi gleda Ajduka kako se bruka po njivama kontinenta :mama: :mama:

sorry, mora san :rofl:

jbg, tako je to kad voliš jedan klub :mig:

nema zamjerke :top:

barhan
08.07.2011., 17:06
ne želimo hnl na tv.
oldschool ultra. :kava:

DPMM
08.07.2011., 17:10
Ako bude ponuda da se moze kupit paket prijenos svih Hajdukovih utakmica, to bi kupija bez problema (bez obzira na cijenu). Ima li šanse da bude takva ponuda ?

Pod pretpostavkom da će Arena prenosit sve utakmice Hajduka i Dinama teško da će bit nekakvih paketa.

Ali zašto je baš HNL mora ić na T-com :mama: dokad imaju ekskluzivu na Arenu zna li neko?

zepina
08.07.2011., 17:39
Ekskluzivu imaju još godinu i par mjeseci.
Ja se nadam da će HNL prijeći na Arenu...

Serse
08.07.2011., 17:53
U državi gdje se tristotinjak ljudi na Dinamovoj utakmici proziva prosječnom gledanošću od nekoliko tisuća navijača, malo sam skeptičan prema ovakvom podatku. Ima li itko ovdje neki konkretan podatak o TV gledanosti HNL - a? Meni Google ne izbacuje ništa konkretno.

finale lige prvaka je imalo gledanost 12%, a derbiji dinamo-hajduk redovito iznad 15%, čak i do 20%. gledanost hnl-a u prosjeku je 7-8%.

ljudi možda ne idu na stadione, al bome se subotom gleda iz fotelje.

lišina
08.07.2011., 17:55
skoro niko nema tu arenu, ko ce streamat za nas jadnike :zubo:

Serse
08.07.2011., 17:58
skoro niko nema tu arenu, ko ce streamat za nas jadnike :zubo:
meni je najgore šta ovo isključuje i prava hrt-a na radijske prijenose. pa to je bar tradicija koju nije trebalo dirati.

lišina
08.07.2011., 18:08
to priko radija je bilo teze sranje, igra se 5 utakmica u isto vrime i oni ne mogu "odradit" cilo poluvrime sa skakanjen sa jedne na drugu utakmicu nego jos ubacuju i muziku i vijesti. na kraju od utakimce koja te zanima cujes maximalno 5 minuti događaja i to ako imas srice ako padnu golovi... mislin, naravno da je bolje ista nego nista ali takav prijenos me vise izivcira od loseg hajduka...

Morales77
08.07.2011., 18:12
Za razliku od dosadašnjih 30 live prijenosa utakmice prve hrvatske nogometne lige, Digitel najavljuje preko stotinu prijenosa. Novost bi trebali biti i prijenosi na internetu pa i mobilnim aparatima, a svi se nadaju kako bi se novom politikom mogao podići ugled hrvatske nogometne lige.

Sumnjam da će ovo biti free :D

Serse
08.07.2011., 18:18
Za razliku od dosadašnjih 30 live prijenosa utakmice prve hrvatske nogometne lige, Digitel najavljuje preko stotinu prijenosa. Novost bi trebali biti i prijenosi na internetu pa i mobilnim aparatima, a svi se nadaju kako bi se novom politikom mogao podići ugled hrvatske nogometne lige.

Sumnjam da će ovo biti free :D
ma kakav prijenos na internetu, šta je vama :D ako budu sažeci kakve je hrt davao će biti vrh vrhova.

to priko radija je bilo teze sranje, igra se 5 utakmica u isto vrime i oni ne mogu "odradit" cilo poluvrime sa skakanjen sa jedne na drugu utakmicu nego jos ubacuju i muziku i vijesti. na kraju od utakimce koja te zanima cujes maximalno 5 minuti događaja i to ako imas srice ako padnu golovi... mislin, naravno da je bolje ista nego nista ali takav prijenos me vise izivcira od loseg hajduka...
a ista šema ko onaj volim nogomet. umjesto utakmice gledaš dreleta, a onda usred poluvremena odu u studio pričati o reprezentaciji :facepalm: al definitivno je bolje to nego ništa :(

obicni navijac
08.07.2011., 18:31

baš to, i još kad nakon vijesti bace jedan glazbeni broj :facepalm:, onda se vrate u prijenose di ima jos 5 minuta do kraja, a zdravko soldo drži monolog na HD-S Belupo 3:0 i opisuje golove iz 5. i 18. minute :bang:...

veći pacijenti čak i od kolega sa HTV-a :s

qkac
08.07.2011., 18:32
teletekst :rozi:

GGG
08.07.2011., 18:35

To je točno, ali HNL (kao i Ligu prvaka) smo do sada gledali besplatno. Sad ćemo tek vidjeti koliko HNL vrijedi kad se mora platiti direktno iz vlastitog džepa da bi ga se gledalo, a Liga prvaka bit će i dalje besplatna.

To što će SPTV vjerojatno prenositi jednu utakmicu besplatno znači da će to biti i najmanje atraktivna utakmica (sigurno niti jedan protivnik neće biti niti Hajduk niti Dinamo).

Po meni kao indikaciju gledanosti možemo uzeti omjer između broja gledatelja na stadionu u Maksimiru kad se ulaz naplaćivao i kad je bio besplatan ili sponzoriran.

Ako utakmica Hajduk-Dinamo bude stvarno na Areni pa da svi koji imaju MaxTV u tom trenutku gledaju utakmicu ne mogu postići gledanost u najboljim danima na HRT-u.

Playlife_
08.07.2011., 18:37

Također, ne vidim kakve veze moja gluma face ima s činjenicama da je HNL dokazano korumpirana, loša, spora i nekompetitivna liga? I s time da je gledanost utakmica na tribinama, s obzirom na popularnost sporta, nevjerojatno niska? Žao mi je ako to natjecanje nekome nešto znači, ali HNL ne zaslužuje niti respekt, niti novce kojima se plaćaju televizijska prava. Više ću respektirati žensku košarku nego tu prčiju.

kvotam tebe jer za zeca nemam volje.

e i? :ne zna: serie a je dokazano korumpirana liga sa ruševnim, polupraznim stadionima di su se prvenstva kupovala, a najveći klubovi izbacivani u niži rang.

zašto, o pobogu zašto bi nekog iz splita više zanima superderby arsenal-sunderland od hajduk-rijeka? o zašto? prosvijetlite me. dinamo, iako nema neku posjetu, ima gledanost na tv. pogledaj samo ekipu na forumu koja prati dinamo. nijedan ne ide na utakmice već godinama otkad ja pišem, a svi gledaju. siguran sam da i ostali klubovi imaju svoju publiku pred tv-om.

hnl je lakrdija. to je jasno svima i iskreno, pojma nemam koliko vridi dat za njegova tv prava, al nemojte o pričati o interesu za njega. ovo je ipak država hrvatska u kojoj postoji hrvatska nogometna liga, koja se sastoji od nekih klubova koji ipak zanimaju hrvatske ljude i sasvim je normalna stvar da je traženo više od ostalog.

brale, pun mi je kurac ovih 3% jebivjetara koji pljuju po hnlu, veliki su navijači arsenala i milana pod maskom loše kvalitete, a zapravo su obični gloryhunteri.

Torcida Vž
08.07.2011., 18:37
Pod pretpostavkom da će Arena prenosit sve utakmice Hajduka i Dinama teško da će bit nekakvih paketa.

Ali zašto je baš HNL mora ić na T-com :mama: dokad imaju ekskluzivu na Arenu zna li neko?

Zato jer su dodatni Sportklub kanali došli samo B.netovcima! :p

qkac
08.07.2011., 18:43
brale, pun mi je kurac ovih 3% jebivjetara koji pljuju po hnlu, veliki su navijači arsenala i milana pod maskom loše kvalitete, a zapravo su obični gloryhunteri.

jebeni potpis :s

Uncle Jonny
08.07.2011., 18:55

Upravo tak.Iako i sam puuno pratim strani nogomet,meni je bas gust pogledati tekmu subotom navecer prije izlaska.Kolko god seru da je liga losa,nasa je.

lišina
08.07.2011., 18:56
a vidit ce mo za 15 dana di ce bit utakmice i ko ce prenosit sta. nadan se samo da ce se nac koja dobra dusa koja ce streamat ako prijenosi budu na areni... ppv je isto ok opcija, ako budu razumne cijene i ako mi internet bude moga to podnit:)

zepina
08.07.2011., 18:56
Ako ste korisnik maxtv-a, telefona i ADSL-a i ako ste bez ugovora uzmite maxtriL paket kao sto san ja uzeo i dobijete sportski paket besplatno!!

Uncle Jonny
08.07.2011., 19:03
a vidit ce mo za 15 dana di ce bit utakmice i ko ce prenosit sta. nadan se samo da ce se nac koja dobra dusa koja ce streamat ako prijenosi budu na areni... ppv je isto ok opcija, ako budu razumne cijene i ako mi internet bude moga to podnit:)

Fakat,budimo realni,tko ce davat 20-25kn za HNL tekmu,ak nije neki veci derbi?

lišina
08.07.2011., 19:18
ja bi da 20-30 kuna za svaku hajdukovu utakmicu bilo dinamo ili lokomotiva, a virujen da bi dosta ljudi isto tako :ne zna:

Serse
08.07.2011., 19:24
Fakat,budimo realni,tko ce davat 20-25kn za HNL tekmu,ak nije neki veci derbi?
ja bi svako istrino gostovanje platio 20-25 kuna bez problema. uostalom, ako se skupi ekipica, to je sića.

*rabbit*
08.07.2011., 19:30
Upravo tak.Iako i sam puuno pratim strani nogomet,meni je bas gust pogledati tekmu subotom navecer prije izlaska.Kolko god seru da je liga losa,nasa je.

Ljudi, ja vas jebeno ne kužim. Što je naše? HNL? Svi smo mi Štico i Mamić? Nice. Nikad nisam shvaćao zašto netko ima potrebu cijeniti nešto što je njegovo, iako je to nešto teško smeće. Potvrdili korisnici :kava:

Svi se furaju na neki lokalpatriotizam, a niđe veze. Kad treba voziti strana kola, s tim nema frke, ko ga jebe što nisu naša :rofl:

Recimo da svaki normalan čovjek nema neograničeno vremena, na primjer - imaš 3 sata vikendom za pogledati nogomet. Pa normalna stvar da ću radije pogledati derbi engleske ili njemačke lige, a ne ove preplaćene đanere s hrvatskih pašnjaka. Ljudi, pa o čemu mi pričamo. A ako se već zaželim domaćeg nogometa, otići ću na utakmicu županijske lige i gledati proper football, dečke koji se bore i igraju iz gušta.

A vi i dalje gledajte tu lakrdiju i kmečite što je HRT ne želi prikazivati subotom navečer, vaš problem :)

Uncle Jonny
08.07.2011., 19:31
Ajde,ima ljudi koji bi dali,ali ne vjerujem da ce im se previse isplatiti.

ThemB
08.07.2011., 19:35
Ljudi, ja vas jebeno ne kužim. Što je naše? HNL? Svi smo mi Štico i Mamić? Nice. Nikad nisam shvaćao zašto netko ima potrebu cijeniti nešto što je njegovo, iako je to nešto teško smeće. Potvrdili korisnici :kava:

Svi se furaju na neki lokalpatriotizam, a niđe veze. Kad treba voziti strana kola, s tim nema frke, ko ga jebe što nisu naša :rofl:

Recimo da svaki normalan čovjek nema neograničeno vremena, na primjer - imaš 3 sata vikendom za pogledati nogomet. Pa normalna stvar da ću radije pogledati derbi engleske ili njemačke lige, a ne ove preplaćene đanere s hrvatskih pašnjaka. Ljudi, pa o čemu mi pričamo. A ako se već zaželim domaćeg nogometa, otići ću na utakmicu županijske lige i gledati proper football, dečke koji se bore i igraju iz gušta.

A vi i dalje gledajte tu lakrdiju i kmečite što je HRT ne želi prikazivati subotom navečer, vaš problem :)

Dobro.. pogledati ćeš.. i što sad? To je tvoja stvar i tvoj izbor.

Ajde onda ostavi nas koji želimo taj jadni, smrdljivi HNL na miru. Zaista.. koji je tvoj problem? Drugima misliš govoriti što da gledaju?

Daj nek ga netko makne više..

Morales77
08.07.2011., 19:38
rabbit će prvi kupiti sportski paket ...:D

*rabbit*
08.07.2011., 19:39

Ajde onda ostavi nas koji želimo taj jadni, smrdljivi HNL na miru. Zaista.. koji je tvoj problem? Drugima misliš govoriti što da gledaju?

Neka ga maknu :mama:

Pa ne diram vas, gledajte ga, Doprinesite povećanju kvalitete te lige, svaka vam čast, ali nemojte mi pričati o državnim interesima, nelogičnostima i vući paralele s ligom prvaka. Jer...nemojte. U Hrvatskoj ima sportova zanimljivijih od nogometa i u sportskom smislu i u zanimljivosti zbog izjednačenosti ekipa, pa ih nitko ne prenosi i što sad. Jebote, dirnulo vam u svetinju - prčiju Sinovčića, Mamića, Štimca, Ježića i ekipe. Još nek ukinu prijenose Sabora i možemo se kolektivno samoubit. Samoubit se možemoo :mama:

*rabbit*
08.07.2011., 19:40
rabbit će prvi kupiti sportski paket ...:D

Ma prika, ja imam Total TV, sada je to sve pod B-netom. Premierliga, Bundesliga, LP i najzanimljivije utakmice Primere. To je sve što mi ikad treba a da ima veze s nogometom. :)

Magiko
08.07.2011., 19:42
koliko fensi navijaca i šminkera koji pljucaju po Hnl-u....liga je losa al je nasa!!!
i moze se unaprijed!!!
itekako moze postat solidna europska liga, uz sistem natjecanja četverokruzno 10 klubova,
ulaganja Hns,koji je ligu odbacija ka maćehu iako ista daje vecinu A reprezentativaca!

uz posteno suđenje a moze bit posteno odnosno postenije ce sigurno bit kad je sve pokriveno kamera,kad
jedan savez ne bude izbaciva po sudaca...

ovo je svakako korak naprid...pricekajmo da vidimo kako ce funkcionirat ti prijenosi...

Morales77
08.07.2011., 19:44
Ma prika, ja imam Total TV, sada je to sve pod B-netom. Premierliga, Bundesliga, LP i najzanimljivije utakmice Primere. To je sve što mi ikad treba a da ima veze s nogometom. :)

Nemaš SERIE A ! :(

Magiko
08.07.2011., 19:45

falija si temu.

u primeri je renesansa,dobro pokoseni travanjaci bez baklji i bonbi...
al mi volimo kad je malo napetije :rofl:

Serse
08.07.2011., 19:55

gle, nek zabrije da je eskim i gleda svjetsko prvenstvo u pecanju na ledu šta se mene tiče, njegova stvar. isto kao i ta potreba da se javlja na topiku o nečemu šta ga ne zanima i ima potrebu objašnjavati ljudima zašto ga ne zanima. odi ti na topik o pecanju i objasni njemu da je to šta on gleda sranje. glavno da se ne ode previše u oftopik.

diko
08.07.2011., 19:56

e i? :ne zna: serie a je dokazano korumpirana liga sa ruševnim, polupraznim stadionima di su se prvenstva kupovala, a najveći klubovi izbacivani u niži rang.

zašto, o pobogu zašto bi nekog iz splita više zanima superderby arsenal-sunderland od hajduk-rijeka? o zašto? prosvijetlite me. dinamo, iako nema neku posjetu, ima gledanost na tv. pogledaj samo ekipu na forumu koja prati dinamo. nijedan ne ide na utakmice već godinama otkad ja pišem, a svi gledaju. siguran sam da i ostali klubovi imaju svoju publiku pred tv-om.

hnl je lakrdija. to je jasno svima i iskreno, pojma nemam koliko vridi dat za njegova tv prava, al nemojte o pričati o interesu za njega. ovo je ipak država hrvatska u kojoj postoji hrvatska nogometna liga, koja se sastoji od nekih klubova koji ipak zanimaju hrvatske ljude i sasvim je normalna stvar da je traženo više od ostalog.

Jednostavno moram sve kvotat :top:

grifone
08.07.2011., 20:33
Kako stvari stoje za mene će odsad HNL biti jedino odlasci na Kantridu...

Ferdibrand
08.07.2011., 20:39
Prva HNL je za pusace marketinga, Druga HNL majka :kava:

Sportivo24
08.07.2011., 20:43

ajd mi molim te reci kako gledas sve najzanimljivije utakmice primere ako za njih prava ima arenasport koja je dostupna samo u max tv-u.

ThemB
08.07.2011., 20:53
ajd mi molim te reci kako gledas sve najzanimljivije utakmice primere ako za njih prava ima arenasport koja je dostupna samo u max tv-u.

Znaš dobro kak :cerek:

Osim te opcije.. mislim da FTV ili neki drugi BiH kanal radi.. no 0 bodova od HD-a tamo.

Sportivo24
08.07.2011., 20:56
Znaš dobro kak :cerek:

Osim te opcije.. mislim da FTV ili neki drugi BiH kanal radi.. no 0 bodova od HD-a tamo.

Ma inace se ne obazirem na te sitne provokacije al fakat je pretjerao, naporan je i ne zanimljiv ikome vise. To sa FTV-om ce se sredit ove sezone i morat ce zamracit program za vrijeme Primere ovi iz b neta , nije nitko lud da placa ekskluzivu pa da netko drugi to pusta besplatno na temelju bosanskih prava.

ThemB
08.07.2011., 21:04
Kak dugo MaxTV ima još ekskluzivu? Na kolko je potpisano to?

Sportivo24
08.07.2011., 21:29
Sljedecu sezonu sigurno jos, no ako je proizvod dobar i donosi obostranu korist jasno je da se to moze produziti :mig:

The Godfather
08.07.2011., 22:18
Nikad nisam shvaćao zašto netko ima potrebu cijeniti nešto što je njegovo, iako je to nešto teško smeće.
:o

Da, postoji velik izbor hrvatskih auta... :D
Recimo da svaki normalan čovjek nema neograničeno vremena, na primjer - imaš 3 sata vikendom za pogledati nogomet. Pa normalna stvar da ću radije pogledati derbi engleske ili njemačke lige
Pa čuješ, HNL nemože ponuditi kvalitetu ali ima taj naboj među rivalskim klubovima, navijačima, gradovima...
Ne mislim samo na Hajduk - Dinamo, nego na Hajduk-Rijeka, Istra-Rijeka, Slaven-Varteks, Cibalia-Osijek...
A nogomet na TV-u mi postaje sve dosadniji. Sve više se forsira defenziva i igra na rezultat nasuprot ofenzivi i igri za publiku.
Ima par iznimki (tipa Barca, Porto...) koje uvik mogu pogledat. Mislim, gleda san ima par miseci Celtic-Rangers, to je bila takva dosada za popizdit, da nije bilo navijača vjerovatno bi i zaspa.
a ne ove preplaćene đanere s hrvatskih pašnjaka.
Zato Rooney i ostala ekipa iz jakih liga pišaju krv za siču... :rofl:
Niko ne kmeči, ovo je čak pozitivna stvar za hrvatski nogomet. Jer onaj način na koji je HRT radio prijenose, emisije i izvještaje je zakurac. Radili su priko kurca da bi se čak i ljudima koji prate HNL zgadio.

Prva HNL je za pusace marketinga, Druga HNL majka :kava:

mitch
08.07.2011., 22:54
Play :s :s :s

Evo, ja sam spreman davati 100 kn ili koliko već kuna mjesečno za HNL i uskratiti si jedan bon za mobitel ili kakav izlazak u grad ili šta već. I uzeo bih bilo kakav paket koji uključuje HNL, jer sad nemam nijedan - čekao sam da se ovo desi.
Dinamo, Hajduk, pogledao bih svaku tekmu, dakle tih 58 utakmica, i još sigurno slavonski derbi, ili sjevernojadranski. I ne vidim u čemu je tu problem, jesam li ja po *trollbbitovoj* logici nenormalan zbog ljubavi prema HNL-u?

VodkaM
08.07.2011., 23:27
Sad je tako kako je.

Onaj kome se to gleda i koga to zanima,gledat će i platiti kome treba i koliko treba.

Onomu koga ne zanima,njemu je ionako svejedno.

silvan
09.07.2011., 01:13
postoje streamovi i gratis gledanje svega. internet je mocno oruzje. ali sumnjam da ce ljudi placati tv da bi gledali hnl. jednostavno nije zanimljiva liga.

*rabbit*
09.07.2011., 01:17

Makedonska @lfa TV, vikendom dvije utakmice.
Prošle godine je išlo na FOX-u :)

*rabbit*
09.07.2011., 01:18
Ma inace se ne obazirem na te sitne provokacije al fakat je pretjerao, naporan je i ne zanimljiv ikome vise. To sa FTV-om ce se sredit ove sezone i morat ce zamracit program za vrijeme Primere ovi iz b neta , nije nitko lud da placa ekskluzivu pa da netko drugi to pusta besplatno na temelju bosanskih prava.

FTV je prenosila Bundesligu. Another fail. Nice :kava:

Cijeli svijet će zamračit program jer arena ima prava :rofl::rofl::rofl:

:s

Sudden Sid
09.07.2011., 01:27
finale lige prvaka je imalo gledanost 12%, a derbiji dinamo-hajduk redovito iznad 15%, čak i do 20%. gledanost hnl-a u prosjeku je 7-8%.

ljudi možda ne idu na stadione, al bome se subotom gleda iz fotelje.

Opa, nisam znao da je tako gledana HNL. Onda s jedne strane razumijem to naguravanje oko TV prava, ali i dalje ne razumijem potrebu gledatelja da se stvarno bave, kako kolega rabbit kaže :D , Reneovom, Igorovom i Mamićevom prčijom. To je valjda kao s glasanjem HDZ - a: ne mogu oni biti toliko loši da ljudi ne glasuju za njih. Ha dobro...

Istina, i to čini Serie A daleko gorom ligom nego što je to bila 90 - ih. To se vidi i na njihovom rezultatu, i na njihovoj gledanosti. Doduše, još nije loša kao HNL.

Prije 30 godina tvoje pitanje bi bilo samorazumljivo. A sad... :ne zna: Osobno, ja sam iz Zagreba i tokom moje mladosti klub je bio prvo Canjugin, a potom Mamićev. Po čemu bih se ja vezao uz taj korumpirani klub koji je prvo služio kao izlog kakti hrvatstva, a potom kao agencijski izlog igrača? Zašto bi meni taj klub značio više nego neki engleski klub u kojem se igrači krve da pobijede svaku utakmicu?

Jel traženo više od ostalog? I zašto? Uz to da ovdje nije samo pitanje hrvatski / strani nogomet, nego hrvatski nogomet / ostali hrvatski sportovi. Po čemu je hrvatski nogomet značajniji od hrvatske košarke, recimo?

Sportivo24
09.07.2011., 01:34
FTV je prenosila Bundesligu. Another fail. Nice :kava:

Cijeli svijet će zamračit program jer arena ima prava :rofl::rofl::rofl:

:s

Boli koliko si neupucen, boli me kurac iskreno ko ima prava a netko je spomenuo FTV pa sam se poveo za tim, mogla je bit i Baba Jaga,no, ti ocito ne shvacas ili ne zelis shvatiti poantu.
Ocito ti nije jasno da to sto bnet pusta primeru preko alfe nije legalno i da je to krsenje autorskih prava jer arenasport ima ekskluzivna prava na teritoriju Hrvatske. Neda mi se pojasnjavat ti ista i diskutirat na tvojoj razini. Cijelo vrijeme trubis kako te ne zanima hnl, kako ne shvacas kako to netko moze gledat, sta te onda boli kurac di ce se prikazivat i zasto uopce dolazis na temu koja se bavi time ?
Vjerujem da te ni pčelarstvo ne zanima i da ga ne shvacas pa te ne vidim na tim temama.

Ajd bolje komentiraj nesto sto razumijes, mada, u prijevodu to bi znacilo da se trajno odlogiras sa forum.hr i svima ucinis uslugu :top:

P.S I ne, nece cijeli svijet zamraciti program ali na teritoriju HR za kabel,satelit i iptv prava ima Arena i svi koji pustaju signal stranih kanala u vrijeme igranja primere krše zakon. Al vjerujem u tvom COOL stilu da tebe boli kita i za zakon i roflaj sad i zakon i stavi kavu na kraju :mig:

*rabbit*
09.07.2011., 01:40
Boli koliko si neupucen, boli me kurac iskreno ko ima prava a netko je spomenuo FTV pa sam se poveo za tim.
Ocito ti nije jasno da to sto bnet pusta primeru preko alfe nije legalno i da je to krsenje prava jer arenasport ima ekskluzivna prava. Neda mi se pojasnjavat ti ista i diskutirat na tvojoj razini.

Ajd bolje komentiraj nesto sto razumijes, mada, u prijevodu to bi znacilo da se trajno odlogiras sa forum.hr i svima ucinis uslugu :top:

Gdje ima ekskluzivna prava? U cijelom svemiru i šire? :facepalm:

Prvo se postavljaš ko sveznajući ekspert, sad te odjednom boli kurac :)

Bože kakav ekskluzivni stručnjak :s:s:s

Sportivo24
09.07.2011., 01:46
Gdje ima ekskluzivna prava? U cijelom svemiru i šire? :facepalm:

Prvo se postavljaš ko sveznajući ekspert, sad te odjednom boli kurac :)

Bože kakav ekskluzivni stručnjak :s:s:s

Pokazi mi post di sam spomenuo Svemir ? :facepalm:

Bože kakva neznalica :s:s:s

*rabbit*
09.07.2011., 01:46
Za sve koji nisu znali, malo besplatne Sportivo24 edukacije:

Na području Hrvatske i regije ne smijete imati satelitsku antenu i gledati BBC i SKY, jer arena ima ekskluzivna prava :s

Ukoliko to ipak učinite, doći će čiča iz T-Coma i rastaviti vam antenu. Ako ni to ne uspije, čiča dodaje gas i lično se ukrcava u borbeni lovac i ruši sve satelite iznad Zemlje :kava:

ekskluzivna prava :rozi:

Sportivo24
09.07.2011., 01:48
Za tebe ako nisi znao SKY kartice se legalno ne smiju prodavati izvan Italije njihove, Njemačke njihove i Velike Britanije njihove. Dakle opet pricas nebuloze i sramotis se.

Stručnjak :s:s:s

*rabbit*
09.07.2011., 01:49
Za tebe ako nisi znao SKY kartice se legalno ne smiju prodavati izvan Italije njihove, Njemačke njihove i Velike Britanije njihove. Dakle opet pricas nebuloze i sramotis se.

Stručnjak :s:s:s

A ako si ih kupio u Njemačkoj, Italiji i Velikoj Britaniji, pa donio doma jer ti se omililo? :s:s:s

Nisi ih kupio izvan Italije, a imaš ih u Hrvatskoj. Inteligentno, zar ne? :)

Sportivo24
09.07.2011., 01:53
Provjereno znam da SKY Italija i Njemačka legalno kod njih mozes kupiti sa njihovom osobnom. SKY UK necu tvrditi iako sam poprilicno uvjeren da je isto.

Moze tebi deda kupit iz švabije pa ti donijet ali pricamo o tome da to nije legalno. Da je tako, da je to legalno, zasto bi postajao Sportklub, Arenasport i slicno, nebi li bilo svim providerima jednostavnije ubacit SKY Sport u ponudu i deri ?

*rabbit*
09.07.2011., 01:53
Uglavnom, priznaj da si se zajebao i neće te nitko vječno prcat.

Točno je da Arena ima ekskluzina prava u regiji. Međutim, regija se sastoji od sljedećih država: Srbija, BiH, Crna Gora, Slovenija i Hrvatska. Kao što vidiš, u regiji nema Makedonije, stoga je prikazivanje Primere na makedonskom TV kanalu sasvim legalno.

Bilo kako bilo, i nisi neki ekspert kada govorimo o toj materiji.

LP.

Sportivo24
09.07.2011., 01:56

Točno je da Arena ima ekskluzina prava u regiji. Međutim, regija se sastoji od sljedećih država: Srbija, BiH, Crna Gora, Slovenija i Hrvatska. Kao što vidiš, u regiji nema Makedonije, stoga je prikazivanje Primere na makedonskom TV kanalu sasvim legalno.

Bilo kako bilo, i nisi neki ekspert kada govorimo o toj materiji.

LP.

Sasvim legalno u Makedoniji ali ne i u Hrvatskoj i to tebi ocito nije jasno. Zar mislis da bi Arena kupovala prava za Srbiju, BIH,Srbiju i Hrvatsku da je tako, kupili bi samo za Srbiju i pucali taj program u svim drzavama. Kao sto si vidio u HR se pusta nasa Arena, sa produkcijom u Zagrebu a ne ona iz Beograda. Playoutom u Zagrebu i pravima koja ima za HR a ne za cijelu regiju.
Sta mislis zasto nije Serie A isla od 1.4 u HR a u Srbiji da, ili Ligue 1, ili liga prvaka, itd, da ne nabrajam dalje.

Nisam ekspert al radim u sportskoj produkciji i mislim da ponesto znam o tome, za razliku od tebe :mig:

*rabbit*
09.07.2011., 02:01
Sasvim legalno u Makedoniji ali ne i u Hrvatskoj i to tebi ocito nije jasno. Zar mislis da bi Arena kupovala prava za Srbiju, BIH,Srbiju i Hrvatsku da je tako, kupili bi samo za Srbiju i pucali taj program u svim drzavama. Kao sto si vidio u HR se pusta nasa Arena, sa produkcijom u Zagrebu a ne ona iz Beograda. Playoutom u Zagrebu i pravima koja ima za HR a ne za cijelu regiju.

Nisam ekspert al se bavim time i mislim da znam malo vise od tebe :mig:

A ja sam potpisao ugovor da za toliki novčani iznos gledam te i te kanale. U međuvremenu je došla Arena, ali ja već imam potpisan ugovor da gledam to i to. Point: Arena si može sisat ekskluzivnu kitu. Nije sve tako trivijalno :)

Inače, kako si zamislio da se prijem SATELITSKOG programa ograniči na područje države? :)

Ne govorim o IPTV-u i TV signalu koji dolazi optičkim kabelom kroz telefonsku infrastrukturu, to me ne zanima. Dakle, govorimo o satelitskom prijamu digitalnih televizijskih kanala. Isto kao što Mujo i Fata mogu gledati HRT u Švedskoj i pratiti Ligu prvaka, iako Örebro TV ima ekskluzivna prava za LP u Švedskoj. :)

Sportivo24
09.07.2011., 02:03

Zasto bi mene itko prcao ?
Velika vecina ljudi na ovom pdf-u shvaca kako stvari stoje a to sto ti pises tak i tak nitko ne shvaca ozbiljno :mig:

*rabbit*
09.07.2011., 02:04

To što ti hoćeš reći stoji, ali i tu ima rješenja. Nabaviti Receiver i karticu u Srbiji ili BiH i gledati njihov program u Hrvatskoj. Još jednom ponavljam, sateliti ne poznaju granice, stvar je samo što tog artikla nema u našem dućanu nego preko granice, neš ti problema...

Sportivo24
09.07.2011., 02:07
A ja sam potpisao ugovor da za toliki novčani iznos gledam te i te kanale. U međuvremenu je došla Arena, ali ja već imam potpisan ugovor da gledam to i to. Point: Arena si može sisat ekskluzivnu kitu. Nije sve tako trivijalno :)

Inače, kako si zamislio da se prijem SATELITSKOG programa ograniči na područje države? :)

Ne govorim o IPTV-u i TV signalu koji dolazi optičkim kabelom kroz telefonsku infrastrukturu, to me ne zanima. Dakle, govorimo o satelitskom prijamu digitalnih televizijskih kanala. Isto kao što Mujo i Fata mogu gledati HRT u Švedskoj i pratiti Ligu prvaka, iako Örebro TV ima ekskluzivna prava za LP u Švedskoj. :)

Sta tebi znaci signal ako nemas dekoder i karticu koju ne mozes legalno kupiti u Hrvatskoj ? U tome je poanta.

Sto se toga tice, da se ne zavaravamo, postoji Cardsharing i svi mogu gledat sve ali razgovor je isao u smjeru toga sta je tu legalno a sta nije. Gledanje SKY Sporta sa UK karticom i dekoderom u Hr to nije, bez obzira sto i ja doma lovim signal na 28.2 E.

Što se boldanog tiče:
Mislis da tvoj satelitski operater u ugovoru ima pod svojom obvezom i sadrzaj kanala koje ti isporucuje ? Ajd jos jednom procitaj ugovor.

Sportivo24
09.07.2011., 02:09
To što ti hoćeš reći stoji, ali i tu ima rješenja. Nabaviti Receiver i karticu u Srbiji ili BiH i gledati njihov program u Hrvatskoj. Još jednom ponavljam, sateliti ne poznaju granice, stvar je samo što tog artikla nema u našem dućanu nego preko granice, neš ti problema...

Pročitaj jos jednom moje upise, nigdje ja nisam spomenuo da je to nemoguce izvesti, koliko se sjecam pricali smo o tome dali je to legalno ?
Mozda je to tebi trivijalno ali samo kazem, to je nelegalno.

Delvecchio
09.07.2011., 02:39
pokušavam locirati trolla na ovoj temi, pomozite mi :D

lišina
09.07.2011., 09:20
moj zeko, sportivo te samara a ti i dalje po svom :rofl:

*rabbit*
09.07.2011., 09:31
Sta tebi znaci signal ako nemas dekoder i karticu koju ne mozes legalno kupiti u Hrvatskoj ? U tome je poanta.

Ni Vauxhall ne možeš kupiti u Hrvatskoj, znači li to da ga je nelegalno posjedovati?

Sto se toga tice, da se ne zavaravamo, postoji Cardsharing i svi mogu gledat sve ali razgovor je isao u smjeru toga sta je tu legalno a sta nije.

Cardsharing je piratstvo i o tome nije bilo govora.

Što se boldanog tiče:
Mislis da tvoj satelitski operater u ugovoru ima pod svojom obvezom i sadrzaj kanala koje ti isporucuje ? Ajd jos jednom procitaj ugovor.

Yep, takve stvari ne mogu ići retroaktivno. Slično kao i kod pretplate mobilnih operatera. Potpisao sam ugovor na neku tarifu koja se u međuvremenu ukinula, ali i dalje je koristim pošto sam potpisao takav ugovor.

Oprosti, ali ovo što ti pričaš da je ILEGALNO prikazivati makedonsku TV postaju je nevjerojatna glupost i znaš i sam da to ne bi prošlo samo tako.

*rabbit*
09.07.2011., 09:34
Pročitaj jos jednom moje upise, nigdje ja nisam spomenuo da je to nemoguce izvesti, koliko se sjecam pricali smo o tome dali je to legalno ?

Ne. To je legalno. Hoćeš reći da plaćam mjesečnu pretplatu uglednoj TV kući koja na očigled svih posluje mimo zakona :rofl:

Kako da ne. Lešinari iz T-Coma bi to dopustili. Možeš mislit.

Kažem, zajebao si se krivim tumačenjem termina regija i to je cijela mudrost. Ništa strašno :)

riche
09.07.2011., 10:07
Ne. To je legalno. Hoćeš reći da plaćam mjesečnu pretplatu uglednoj TV kući koja na očigled svih posluje mimo zakona :rofl:

Kako da ne. Lešinari iz T-Coma bi to dopustili. Možeš mislit.

Kažem, zajebao si se krivim tumačenjem termina regija i to je cijela mudrost. Ništa strašno :)

U krivu si, evo ti jedan primjer:

http://www.bnet.hr/cro/b_net/novosti/zatamnjenje_emisija

Zašto bi Bnet išao u blokiranje nekih sadržaja ako to ne mora? Do sad mu je to prolazilo jer se nitko nije žalio. Ali ako netko ima tko ima ekskluzivno pravo se žalio, oni to moraju maknuti.
Nije važno dal se radi o nekom kabelskom/iptv operateru ili satelitu. Možeš npr. ako želiš pogledati konvencija o distribuciji signala za prijenos programa preko satelita ako će to to uvjeriti.

Uncle Jonny
09.07.2011., 10:09
moj zeko, sportivo te samara a ti i dalje po svom :rofl:
Uporan je,nema sta:rofl:
Sportivo:s

ThemB
09.07.2011., 10:22
Rabbit majke ti... ne sramoti se više.

McVily
09.07.2011., 10:23
pokušavam locirati trolla na ovoj temi, pomozite mi :D

Troll, Zec, isti kuratz :kava:

Al super mi je kak se svaki put migolji i grčevito hvata za slamke ne bi li napipao nešto konkretno na šta se onda može prebaciti :rofl: Napravio je od trolanja umjetnost :s :s

Dr.Phil
09.07.2011., 10:27

i kog boli kurac što je nelegalno:ne zna:

ThemB
09.07.2011., 10:28
i kog boli kurac što je nelegalno:ne zna:

Onoga koji to ne bude mogel gledati kad mu bnet zacrni ekran..

Galijun
09.07.2011., 10:29
Ajde barem će na Sportskoj TV puštat nešto. Makar čujem jučer u novinama da će i HRT dobit određeni dio kolača.

Osobno nemam MaxTV niti ga imam namjeru uzimat samo i isključivo radi HNL-a jer Bnet ima dovoljno dobre usluge, hvalalijepa :kava:

Ali naravno da podržavam prelazak prava sa ekskluzivnog monopolista HRT-a koji se svake godine sve više i više bruka u dobivanju (čitaj: gubljenju) prijenosa sportskih događanja, bio to Arenasport ili Sportklub. A i ne bi zgorega bilo vidjeti na SPTV koju tekmicu za opstanak, jerbo će ove godine biti veselo :kava:

Ken
09.07.2011., 10:33
Zeko, gledas preko makedonaca cisto zato jer se Arena nije pobunila. Dosta da nazovu agenciju zasluzenu za to i program ce biti kodiran u vrijeme kada ide sadrzaj za koji oni imaju pravo na odredenom podrucju. Lako moguce ni da ne znaju za to, s obzirom da sve koje znam a da gledaju utakmice, ukljucujuci i mene koriste Arenu :rofl:

Ista stvar se dogodila u Srbiji za vrijeme SP-a, HTV je bio kodiran u vrijeme prijenosa utakmica, ne znam tko je kod njih prenosio, ali znam da su kodirali HTV jer su se bunili kako vecina ljudi rađe gleda nas prijenos nego njihov. Sto me onda tjera na razmisljanje kakvi su pak njihovi komentatori ako su im nasi super, ali o tome drugi put.

barhan
09.07.2011., 10:36
Sto me onda tjera na razmisljanje kakvi su pak njihovi komentatori ako su im nasi super, ali o tome drugi put.
ju bre, kakav faul. kvaljarela je posisao patos.

ThemB
09.07.2011., 10:36
Zeko, gledas preko makedonaca cisto zato jer se Arena nije pobunila. Dosta da nazovu agenciju zasluzenu za to i program ce biti kodiran u vrijeme kada ide sadrzaj za koji oni imaju pravo na odredenom podrucju. Lako moguce ni da ne znaju za to, s obzirom da sve koje znam a da gledaju utakmice, ukljucujuci i mene koriste Arenu :rofl:

Ista stvar se dogodila u Srbiji za vrijeme SP-a, HTV je bio kodiran u vrijeme prijenosa utakmica, ne znam tko je kod njih prenosio, ali znam da su kodirali HTV jer su se bunili kako vecina ljudi rađe gleda nas prijenos nego njihov. Sto me onda tjera na razmisljanje kakvi su pak njihovi komentatori ako su im nasi super, ali o tome drugi put.

Kod mojeg frenda u BiH redovito je crnilo na kablu kad je bilo kakva utakmica na našim kanalima, a da je netko za to kupio prava u BiH..

Najnormalnija stvar.. tak se je SloTV2 ponekad crnio i kod nas na MaxTV-u..

Rabbit otkiva Ameriku :s

Show time :kava:

lišina
09.07.2011., 10:42
ali on je potpisa UGOVOR!!! :rofl:

kekserica
09.07.2011., 12:07

Stvar je vrlo jednostavna. Ljudi gledaju HNL jer je besplatan. Jer nemaju para za ici vani subotom navecer. I jer su mazohisti.
Vjeruj da ce vise od polovice onih koji su gledali subotom samo mahnuti rukom i prebaciti na neki film, nego sto ce uzimati sportske pakete.
Kad bude Dinamo - Hajduk, bit ce kolektivna gledanja po kucama i stanovima kod onih koji imaju Arenu i to je to.
A Blazicko je dokazao da je djubre kakvog nema. Jedno je trzisna utakmica, ali on... Prvo zbrise na NOVU TV i onda sa Cirom urla:"SAMO NA NOVOJ TV I KARLOVACKO KORNER!!!", da bi se onda pokunjeno vratio na drzavne jasle i umjesto da bude miran on krsi ugovor komentira za druge kuce, onda se jos buni da kaj svi hoce, pa on ima kredite za vratiti, ma nemoj, prodje bez nekih vecih sankcija, ne padaju glave, oproste mu i to, popuse F1, da bi sad otisao u Digitel i umjesto da se tamo scucuri on se gura i vodi pregovore sa HRT-om.
Nakon xy godina u toj kuci, on dolazi vazno na pregovore sa onim idiotom Brunom.
Koliko debeli obraz ima taj covjek?

*rabbit*
09.07.2011., 13:54
ali on je potpisa UGOVOR!!! :rofl:

potpisa :mama:

Total TV je srpska TV kuća s kojom sam sklopio ugovor. Ajde kad ste tako inteligentni recite mi kako se legalno mogao kupiti SRPSKI paket na području HRVATSKE :confused:

Sada je drukčija situacija, budući da ih je kupio usrani B-net. Ali unazad dvije godine je bilo upravo onako kako govorim.

Al dobro, nek ste vi zatucani i nek imate MAX TV. :s

lišina
09.07.2011., 14:00
mozes ti kupit i kabelsku i od japanske tv kuce i sklopit sa njima ugovor, ali ako za finale lige prvaka ekskluzivna prava na podrucju hrvatske ima novatv na svon japanskon kanalu ces gledat mrak. ne razumin sta ti nije jasno?

Uncle Jonny
09.07.2011., 14:05
mozes ti kupit i kabelsku i od japanske tv kuce i sklopit sa njima ugovor, ali ako za finale lige prvaka ekskluzivna prava na podrucju hrvatske ima novatv na svon japanskon kanalu ces gledat mrak. ne razumin sta ti nije jasno?

Prestani ga sramotiti:)

Sportivo24
09.07.2011., 14:09

Total TV je srpska TV kuća s kojom sam sklopio ugovor. Ajde kad ste tako inteligentni recite mi kako se legalno mogao kupiti SRPSKI paket na području HRVATSKE :confused:

Sada je drukčija situacija, budući da ih je kupio usrani B-net. Ali unazad dvije godine je bilo upravo onako kako govorim.

Da si obavijesten znao bi da postoji i Total Hrvatska s kojim si potpisao ugovor i koji posluje u HR zadnje 3 godine i taj total hr je kupio bnet a ne onaj od sbb-a iz Srbije :mig:

Digi je rumunjska platforma pa isto tako imaju svoju hrvatsku podruznicu i hr paket, isto tak i total tv i ponuda u Srbiji i Hrvatskoj se vidno razlikuje, u vrijeme dok si ti potpisao a buduci da ih jos nije kupio bnet srpske Arene su isle u srpskom totalu, kako objasnjavas da ih tebi nisu pustali ? Pogadas, nisu imali prava za HR.

ThemB
09.07.2011., 14:13

Zato jer posluju u Hrvatskoj i zato jer ovdje imaju dozvole, registriranu firmu kćer i sve što je potrebno za obavljanje te djelatnosti u RH.

Ja ne mogu vjerovati da si ti ozbiljno postavio ovakvo pitanje..

Imam Total od njegovog početka. Od prvog dana se plaćalo Totalnoj Televiziji d.o.o. sa sjedištem u Zagrebu.

Lažeš i zakopavaš se. Očajno i žalosno.

Nije te sramota tako lagati?

http://i.imgur.com/tDirM.jpg

Skenirao sam ugovor.. samo da te malo osramotim.

Galijun
09.07.2011., 14:22
@kekserica:
Blažićko je trebao biti sankcioniran u HRTu radi fušarenja i kršenja zabrane tržišne utakmice sa poslodavcem, tu nema dvojbe. Što bi bilo vjerojatno rijetka radnopravna situacija u Hrvatskoj :) Ali inače kako možeš prozivati čovjeka koji se dere adekvatno za poslodavce ??? Bilo NovaTV, HRT ili Digitel, svi oni su za njega poslodavci i njegova je dužnost njih predstavljati, obavljati posao koji oni odrede i raditi za njihove interese. Ne vidim što ti je tu čudno :ne zna:

obicni navijac
09.07.2011., 14:47
@kekserica:
Blažićko je trebao biti sankcioniran u HRTu radi fušarenja i kršenja zabrane tržišne utakmice sa poslodavcem, tu nema dvojbe. Što bi bilo vjerojatno rijetka radnopravna situacija u Hrvatskoj :) Ali inače kako možeš prozivati čovjeka koji se dere adekvatno za poslodavce ??? Bilo NovaTV, HRT ili Digitel, svi oni su za njega poslodavci i njegova je dužnost njih predstavljati, obavljati posao koji oni odrede i raditi za njihove interese. Ne vidim što ti je tu čudno :ne zna:

Ma ne radi se o tome šta on radi za interese poslodavaca nego o načinu na koji se taj guzičar ponaša... kad je smeće radilo na novoj bio je jadan kako samo on zna :s, ne samo u sportu, sjecam se recimo kad je bio porin na htv-u i izbor za miss na novoj istovremeno, jadnik je svakih 10 minuta dolazio slavodobitno s podacima o gledanosti :confused::rofl:, na kraju je na bini na svoj način likovao...vrlo primjereno

onda su ga nakon svega papci sa htv-a vratili u staro jato, ovaj je imao dovoljno obraza da se vrati... iako je svojedobno i te kolege indirektno uvrijedio kad je izjavljivao kako je on kapacitet za mnogo jači posao od običnog komentatora

uostalom, ona slika s mamićem i vrbanovićem u kazahstanu na žderačini par mjeseci nakon što mu je ovaj jebo majku dovoljno govori

ThemB
09.07.2011., 14:54
Nemojmo zaboraviti i rad u fušu za Sportklub s kompjuterski izmjenjenim glasom.. za to je dobio tek opomenu ako se ne varam..

Galijun
09.07.2011., 15:08
Pa ja sam i mislio na to fušarenje sa Sportklubom...ne kažem da je bezgrešan i da je zavrijedio sankcije, daleko od toga...čovjek možda je svinja, ali kapitalistički svinja bez skrupula koji se pokorava poslodavcu :mig:

ThemB
09.07.2011., 15:10
Ma da.. vidim sad.. sorry :)

diko
09.07.2011., 17:40
Rukomet na pijesku subotom popodne na hrt 2 sa stručnim sukomentatorom i svršavanjem na zabijanje golova. Nema šta dotakli su dno:s al to su ionako najavili :kava:

kekserica
09.07.2011., 18:33
@kekserica:

http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20031223/mozaik01.asp

"Ja vam dajem službenu izjavu da je Nova TV odlučila pustiti sve četvero u finale i nabijem na k.... Markot.tel i HT!
Televizija je laž. Cijela televizija je priča, cijela televizija je magla."

Kaze covjek i ostade ziv, nakon sto su tjedan dana uredno debljali racun telefonskim pozivima. Na stranu ti luzeri koji su zvali i trosili, ali...
Ako ja nesto "prodajem" onda onaj netko tko to "kupuje" ima pravo na tu uslugu. Ovdje se desila situacija kao da ja platim proizvod u ducanu, ali mi ga oni ne dostave, a direktor te firme mi kaze: "Znate, kaj vi hocete, moj posao je laž. Cijela moja firma i biznis su magla."
Ovdje se ne govori o normalnim prelascima i migraciji ljudi medju firmama. Ovdje je rijec o guzicaru, hedonistu (kako on sam za sebe kaze), pokvarenjaku par excellence.
Igraci predju u druge klubove pa kada zabiju protiv bivseg ne slave.
Ovaj bi da moze zacipelario kolege s HTV-a sam tak...
"Samo na NOVA TV i Karlovacko korner, ko to moze Ciro? Samo NOVA TV!!!"

*rabbit*
09.07.2011., 23:03
Zato jer posluju u Hrvatskoj i zato jer ovdje imaju dozvole, registriranu firmu kćer i sve što je potrebno za obavljanje te djelatnosti u RH.

Kako imaju dozvole i registriranu firmu kćer ako rade mimo zakona, odnosno ilegalno kako vi tvrdite? Kakooo? Kakoooo :mama:

Pogledaj koja je dežurna apoteka i odi po pravni lijek :kava:

DA, POSTOJI I TOTAL HRVATSKA. POSTOJI I FORD HRVATSKA, JEL TO ZNAČI DA JE FORD HRVATSKA TVRTKA :s:s:s:s

Jebiga. Svi su ludi osim forum.haer pravnih eksperata. Diplomiranih jurista.

*rabbit*
09.07.2011., 23:05
Imam Total od njegovog početka. Od prvog dana se plaćalo Totalnoj Televiziji d.o.o. sa sjedištem u Zagrebu.

Mozgu, normalno da se plaćalo nekome sa sjedištem u Hrvatskoj. Nisi valjda očekivao da će ti na kućnu adresu dolaziti računi u dinarima :rofl::s

Koji si ti jebeni as, ja ne vjerujem :rofl:

*rabbit*
09.07.2011., 23:11

fail. tebe, kao i korisnika sportivo24 jebe manjak tehničkog znanja. signal koji putuje kabelom može se zacrniti - međutim signal koji putuje zrakom ne može. To jest, može ali onda svima, a ne samo tebi.

Ili da kažem jezikom kojeg si nadam se sposoban shvatiti - ako kupiš japanski paket koji se emitira u japanu i imaš dovoljno kvalitetnu opremu koja može uhvatiti signal sa satelita s kojeg se emitira program nema tog hrvatskog generala, boga, isusa ili keruma koji tebi može zacrniti signal.

Bottom line: tri su osnovna modela prijama TV signala: kabelski, IPTV i satelitski. Naravno, ovdje ne govorimo o terrestrial sustavima. Ako znaš što je to :rofl:

Jebo ga Bog, tko te tjera da pišeš nešto o čemu nemaš blagog pojma, počevši od tehnologije načina kodiranja i instrumentarija kojim se to radi :facepalm:

Preporučam ti da se educiraš prije iduće rasprave. :top:

shosho
09.07.2011., 23:13
Kako imaju dozvole i registriranu firmu kćer ako rade mimo zakona, odnosno ilegalno kako vi tvrdite? Kakooo? Kakoooo :mama:

Pa ako nemaju svoju firmu registriranu ne mogu raditi oni mimo zakona već provider koji ti pruža njihovu uslugu, tj prikazuje ti njihov kanal koji se emitira za gledatelje u drugoj državi.

Ako imaju ovdje "firmu kćer" i prikazuju na tom programu nešto što ne bi smjeli onda krše zakon. Zeko, posipaj se pepelom. Ako nisi u stanju ovo shvatiti onda možda previše vremena provodiš ispod površine. :ne zna:

ThemB
09.07.2011., 23:13
O bože.. ovaj nije normalan... dajte ga maknite.. modovi jel vi vidite ovo?

SBB je vlasnik Totala Hrvatska.. ti gledaš Total Hrvatska kao HRVATSKI paket.. sa HRVATSKIM pravima i dozvolama i on nema nikakve veze s srpskim totalom po tom pitanju.

Jel koristiš njemačke mobilne mreže ako koristiš usluge T-Mobilea Hrvatska il koristiš usluge HRVATSKE tvrtke u DE vlasništvu?

Možeš ti hvatati signal i sa Marsa.. no što ti to znači kad NE MOŽEŠ legalno posjedovati karticu koja će taj signal odkodirati.

Jel ti zaista treba crtati? Ne znam više kako da ti se objasni.. pogotovo je smiješno što je ovo zapravo überjednostavno za shvatiti.. al neee..

Pametuješ ovdje ljudima koji su godinama u tim vodama.. koji su radili i na televiziji i gdje sve ne.. pametuješ i nama kojima je sat tv hobi..

Pojma nemaš o ničemu.. svakim postom se sve dublje i dublje zakopavaš. Molim modove da ovo prekinu jer osim što je offtopic jednostavno više nema smisla. Zreo si za psihijatriju..

mitch
09.07.2011., 23:16
:rofl: :s

Sportivo24
09.07.2011., 23:20
fail. tebe, kao i korisnika sportivo24 jebe manjak tehničkog znanja. signal koji putuje kabelom može se zacrniti - međutim signal koji putuje zrakom ne može. To jest, može ali onda svima, a ne samo tebi.

Aha, sad smo dosli do manjka tehnickog znanja jelte ?
Ok ajmo o tome pametnjakovicu!

Dakle ako tvoja nds kartica koju ti da Total tv otvara kanal Alfa tv kroz tvoj risiver mislis da se ne mogu limitirati prava samo na te, hrvatske kartice i da jednostavno ne otvaraju u terminima kada se igra Primera ? Gledaj, ja imam doma signal srpskog totala, ok ? imam hr karticu no ne gledam programe koje otvara srpska. Sto se tvog znanja tice vjerujem da nemas pojma ni sta je NDS ni kako funkcionica Echolite risiver i odkodiravanje signala na istom putem prava koja ti dodjeljuju na karticu.
Da imas imalo tehnickog znanja o kojem pricas znao bi da kartica a ne signal otvara program klaunu.
Poklopi se usima i prestani se sramotiti

*rabbit*
09.07.2011., 23:20
Rabbit majke ti... ne sramoti se više.

Hrvatska je, barem dosad, bila uglavnom pošteđena zamračivanja kanala ali čini se da su i hrvatske TV stanice odlučile zaštititi svoje interese tako što zahtjevaju od kabelskih i IPTV operatera da zamračuju program kanala iz susjednih zemalja za vrijeme emitiranja određenih programskih sadržaja. Tako će primjerice kabelska televizija B.net ubuduće zamračivati signal popularne bosanskohercegovačke komercijalne televizije OBN (Open Broadcast Network)...

Jel negdje vidiš spominjanje satelitskih operatera i znaš li čemu služi satelit :)

A sad mi skeniraj IQ test.

yawn :kava:

shosho
09.07.2011., 23:23
Zeko je o satelitskoj počeo nakon par ovakvih. http://www.gifbin.com/bin/012011/1295544488_mohawk-owned.gif

Nije ni čudno da je skroz skrenuo s teme.

Sportivo24
:facepalm:

Ne zelim te vrijedati ali nemas pojma i prestani .

ThemB
Jel negdje vidiš spominjanje satelitskih operatera i znaš li čemu služi satelit :)

A sad mi skeniraj IQ test.

yawn :kava:

Znaš li ti? Na satelitu 16E gdje emitira Total ima i MaxTV, Digitalb, Tring itd..

Kako to da ne gledaš te pakete? Imaš signal za njih kao i za Total..

Što je majstore? Nestalo ideja?

*rabbit*
09.07.2011., 23:26
Znaš li ti? Na satelitu 16E gdje emitira Total ima i MaxTV, Digitalb, Tring itd..

Kako to da ne gledaš te pakete? Imaš signal za njih kao i za Total..

Što je majstore? Nestalo ideja?

Paketi se ne gledaju, paketi se otvaraju :rofl::rofl::rofl:

Šalu na stranu, na satelitu 16.2°E gledam Total TV i sve ostale FTA kanale. Te pakete ne gledam jer nisu FTA. Koja je poanta tvog posta? :)

ThemB
09.07.2011., 23:27
Nemam više snage.... nek netko drugi izvoli.

Ovo je uvjerljivo najgluplja rasprava u povijesti foruma. Tip nema POJMA o ničemu, a ljude koji su godinama u tim vodama uči poslu.. majko mila..

Sportivo24
09.07.2011., 23:27
E jos da barem postoji satelit na 16.2 E

*rabbit*
09.07.2011., 23:29
E jos da barem postoji satelit na 16.2 E

Trolam da vidim hoćeš li se hvatati za zareze. Another victory :kava:

P.S Ključajte topic, ovo je bilo lakše od X-eva po 1.50 :)

ThemB
09.07.2011., 23:30
Trolam da vidim hoćeš li se hvatati za zareze. Another victory :kava:

Da.. da.. osramotiš se pa kao trollaš..

Barem se dostojanstveno povuci.. ne ko zadnji klošar.

Uncle Jonny
09.07.2011., 23:33
P.S Ključajte topic, ovo je bilo lakše od X-eva po 1.50 :)

Tebi ili ipak njima?:mig:

*rabbit*
09.07.2011., 23:37
Tebi ili ipak njima?:mig:

Bolja udica mislim.

Jebote, na Premu ih sprcaš s dugovima Uniteda, na Serie A sa sucima, na Primeri s Ocem, na Ofsajdu s generalima, na Dinamu su sprcani po defaultu i onda kad ovdje očekuješ teži zalogaj, uhvate se za udicu lo stile škarpina :s

ThemB
09.07.2011., 23:38
Postaješ očajan..

*rabbit*
09.07.2011., 23:40
Postaješ očajan..

Nebitan si :mama: Smaraš :mama:

Mozgu, od kud si? Hoćemo na neko testiranje znanja o tehnici? Jebeš virtualni šizosvijet. U kojim si točno vodama? Može i na PM :)

Uncle Jonny
09.07.2011., 23:40
Bolja udica mislim.

Jebote, na Premu ih sprcaš s dugovima Uniteda, na Serie A sa sucima, na Primeri s Ocem, na Ofsajdu s generalima, na Dinamu su sprcani po defaultu i onda kad ovdje očekuješ teži zalogaj, uhvate se za udicu lo stile škarpina :s

Daj,nemoj tu sad okretat pricu i priznaj da su te potukli argumentima.

*rabbit*
09.07.2011., 23:42
Daj,nemoj tu sad okretat pricu i priznaj da su te potukli argumentima.

Kojim, ajmo ujko ozbiljno ti i ja. Jesi li ikada doživio da je neka makedonska tv postaja zacrnila sadržaj? Bosanska da, srpska da, slovenska da. Kad mi dokažu za makedonsku, posipam se peplom. Ali neće. Zasada.

P.S. idem ća. Očekujem pitanja i želje preko PM-a. ovdje će vas Limoy razjebat.

Sportivo24
09.07.2011., 23:44
Kojim, ajmo ujko ozbiljno ti i ja. Jesi li ikada doživio da je neka makedonska tv postaja zacrnila sadržaj? Bosanska da, srpska da, slovenska da. Kad mi dokažu za makedonsku, posipam se peplom. Ali neće. Zasada.

Kad je netko ovdje tvrdio da je zacrnjena ? ja sam rekao da ce biti, i da, danas je bilo price oko toga i budi uvjeren da hoce :mig:

Justin Credible
09.07.2011., 23:45
jel ima tko kakvu informaciju oce biti sta od streamova?

Uncle Jonny
09.07.2011., 23:49
Gle,nisam se zelio ukljucivati u raspravu jer nisam bas kompetentan za to,ali logicno bi bilo da i Makedonija zacrnjuje sadrzaj ako ga zacrnjuju i ostale drzave.Ja imam doma Max tv i tamo nemam nijedan makedonski kanal pa ne znam,ali zato imam RTV Slo i njega redovno zacrnjuju.Sportivo je iznio puno bolje argumente od tebe koji si samo mlatio praznu slamu.

*rabbit*
09.07.2011., 23:58
Kad je netko ovdje tvrdio da je zacrnjena ? ja sam rekao da ce biti, i da, danas je bilo price oko toga i budi uvjeren da hoce :mig:

U redu. Kada se desi reći ću popu pop, bobu bob. Jasno je da se pravila igre postrožuju jer lešinari žele izmusti što više novaca. Ali, ne treba se oko toga svađati i dramatizirati - dok god postoje đabalesku streamovi. Elegantan način za sprcati ambiciozne providere.

Inače, nemoj zamjeriti na mom nastupu. Doista je topao dan, a uistinu se volim šaliti i u rasprave brizgati jednu osebujnu aromu. Razumijem tvoju nervozu, ali pokušaj shvatiti da uvijek raspravljam na sebi svojstven način. Ovaj tvoj kolega je, izgleda, rijedak gost na ovom podforumu, pa se relativno brzo zakoprcao u labirintu koji nosi ovaj krajičak svemira. No, ne treba mu zamjeriti. Znaš i sam da sam ja ovdje krenuo kao svačiji neprijatelj. Danas već mogu reći da sam kućni prijatelj s Nimoyem, Lampardov poznanik i do groba štovatelj Zglancanog i dazea. Ako me već vučeš za jezik - mislim da je i korisnik asr_crew na rubu ulaska u moj skromni dom, samo mu je to toliko nevjerojatno da se ne usudi logirati na forum.

Hoću reći - ne treba svako zlo uzimati za zlo, već treba koristiti mnoga životna iskustva kako bi oplemenjenog uma ušli u predstojeće životne izazove. Na kraju dana, svi smo mi jedna velika obitelj. Ili, kako pjesma kaže: Nikakva čarobna jutra, zaljubit ću se sutra :cerek: :)

Uživaj i još jednom - oprosti ako sam te uznemirio.

Sportivo24
10.07.2011., 00:02
Sve 5 prika.

Nema nervoze iako je i kod mene sparina, malo smo prodiskutirali, malo digli ovu temu, malo se spomenuli svega i to je bit ovog foruma, zar ne ?

sesve
10.07.2011., 00:11
kako ovaj rebit ima sposobnost izvlačenja iz naizgled bezizlazne situacije, kada je argumentima dotučen do kraja, bravo maestro :s :s :s

kao, nemoj zamjeriti, vruć je dan, raspravljam na svojevrstan način, ne treba svako zlo uzimati za zlo :rofl::rofl:

još jednom, bravo maestro :s

ONTOPIC: ako bude na Areni, vidim ima dobrih njenih streamova na Balkansportu :tulum:

Morales77
10.07.2011., 00:11
U redu. Kada se desi reći ću popu pop, bobu bob. Jasno je da se pravila igre postrožuju jer lešinari žele izmusti što više novaca. Ali, ne treba se oko toga svađati i dramatizirati - dok god postoje đabalesku streamovi. Elegantan način za sprcati ambiciozne providere.

Inače, nemoj zamjeriti na mom nastupu. Doista je topao dan, a uistinu se volim šaliti i u rasprave brizgati jednu osebujnu aromu. Razumijem tvoju nervozu, ali pokušaj shvatiti da uvijek raspravljam na sebi svojstven način. Ovaj tvoj kolega je, izgleda, rijedak gost na ovom podforumu, pa se relativno brzo zakoprcao u labirintu koji nosi ovaj krajičak svemira. No, ne treba mu zamjeriti. Znaš i sam da sam ja ovdje krenuo kao svačiji neprijatelj. Danas već mogu reći da sam kućni prijatelj s Nimoyem, Lampardov poznanik i do groba štovatelj Zglancanog i dazea. Ako me već vučeš za jezik - mislim da je i korisnik asr_crew na rubu ulaska u moj skromni dom, samo mu je to toliko nevjerojatno da se ne usudi logirati na forum.

Hoću reći - ne treba svako zlo uzimati za zlo, već treba koristiti mnoga životna iskustva kako bi oplemenjenog uma ušli u predstojeće životne izazove. Na kraju dana, svi smo mi jedna velika obitelj. Ili, kako pjesma kaže: Nikakva čarobna jutra, zaljubit ću se sutra :cerek: :)

Uživaj i još jednom - oprosti ako sam te uznemirio.
:rofl::rofl:

Morales77
10.07.2011., 00:13
ONTOPIC: ako bude na Areni, vidim ima dobrih njenih streamova na Balkansportu :tulum:

HNL je samo za vip korisnike,,, 7 dolara na mjesec...

*rabbit*
10.07.2011., 00:28
Sve 5 prika.

Nema nervoze iako je i kod mene sparina, malo smo prodiskutirali, malo digli ovu temu, malo se spomenuli svega i to je bit ovog foruma, zar ne ?

Pa upravo to. Malo smo se poigrali, topic je nabrao cca 6000 čitanja u par dana, hop hop i evo Anderlon me zove na jagnjetinu. Mislim, i sam si u tim vodama, znaš kako stvar hoda.

Treba se sa svima zajebavati, svih prcati, al i znati biti prcan i ne ići izrazito nisko i ispod pojasa, kao neki. Treba svaku situaciju pokušati okrenuti u svoju korist. Eno, ThemB je iz ove rasprave zaključio da sam ja neznalica i neobrazovan momak. Danas sutra ga pozovem na neki test kompetentosti i tamo popuši od Zeke - pazi koja je to kapitalna mrkva - dvaput sam ga sprcao. Prvo ovdje, gdje se uvjerio da sam neznalica, onda na terenu gdje je popušio od neznalice. Od zero titoli do SAF-a.

Drago mi je da si na vrijeme uvidio bit ovog foruma :top:

silvan
10.07.2011., 00:32
rabbit svaka cast !