PDA

View Full Version : Tonirane kreme

stranice : 1 2 3 4 5 [6] 7

madeira
04.02.2011., 21:31
stara mi je bila loša

Pikova dama
05.02.2011., 10:45
Uzela sam Shiseido toniranu u light boji. Javljam veceras utiske:)

Koliko kuna?
Hvala.:)

marizza
06.02.2011., 08:32
Pikova dama, izvini, ja sam je uzela u Beogradu a kosta 3.500rsd. Koliko sam razumela iz nekih postova kod nas je sve skuplje nego kod vas u HR:)

Muffet
07.02.2011., 20:47
Zaima me ako netko ima iskustva sa Nuxe toniranom kremom?
NUXE (http://coner.hr/ljekarne/index.php?str=kozmetika3&proizvod=Nuxe%20Prodigieux%20obojeni%20hidratantni %20gel%20za%20tamnu%20put)

Imala sam dosta testera prošlo ljeto. Daje baš fini, prirodan i zdrav izgled licu, ali meni je to samo gel koji malo potamni i zasjaji (in a good way) lice.
Prekrivanje nula, a očekujem bar minimalno, tako da nisam kupila :mig:

bambinaaaa
08.02.2011., 16:03
Nakon duljeg razmišljanja kupila sam toniranu kremu od Baleae. Nisam sklona kupovini jeftinih brandova i dosad sam koristila Clarinsovu toniranu koja mi je bila ok, ništa posebno, ništa za anale. I za sada, dakle riječ je o par nanošenja, sam stvarno zadovoljna, za tih smješnih 20-ak kuna se uistinu dobije neloš preparat. Btw imam miješovitu, lagano površinski dehidriranu kožu, t-zonu(naravno), krema lijepo ujednači ton kože, ne stvara nered na licu, ne nestaje nakon par sati, ima izuzetno lagan, nenametljiv miris...sve u svemu zasada kod mene ima prolaz!!!

Sad bi ju i ja kupila, koje nijanse postoje? :cerek:

namelessone
08.02.2011., 18:54
Sad bi ju i ja kupila, koje nijanse postoje? :cerek:

Samo su dvije nijanse, tamnija Bronze i svijetlija Naturell, ja imam ovu svijetliju. Stvarno sam zadovoljna, posebno kad se u cijeli dojam uklopi i izuzetno niska cijena od nekih 20,00kn. Probaj, to je uistinu mali iznos...nadam se da će ti odgovarati:)

bambinaaaa
08.02.2011., 20:40
Svakako ću probati, imaš možda sličicu?:mig:

namelessone
09.02.2011., 13:17
Svakako ću probati, imaš možda sličicu?:mig:

Draga, rado bi umetnula slikicu...ali ne znam kako se to radi:ne zna:, sorry...ako želiš pošalji mi mail pp, pa ti ja sa svog osobnog računala pošaljem slikicu i swatch!!!
P.S. pardonćić na malom offu

Sigurna
09.02.2011., 13:56
Pretpostavljam da se radi o ovome:

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSXDfkIxivkqvbXyMxgbOnuhVChx5j41 9R2MA5i5oLPd87RpToCzw&t=1

bambinaaaa
09.02.2011., 18:32

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSXDfkIxivkqvbXyMxgbOnuhVChx5j41 9R2MA5i5oLPd87RpToCzw&t=1

Hvaaaala ti :)

namelessone
09.02.2011., 18:34

Da radi se o toj toniranoj!

Sigurna
12.02.2011., 09:15
Nakon duljeg razmišljanja kupila sam toniranu kremu od Baleae. Nisam sklona kupovini jeftinih brandova i dosad sam koristila Clarinsovu toniranu koja mi je bila ok, ništa posebno, ništa za anale. I za sada, dakle riječ je o par nanošenja, sam stvarno zadovoljna, za tih smješnih 20-ak kuna se uistinu dobije neloš preparat. Btw imam miješovitu, lagano površinski dehidriranu kožu, t-zonu(naravno), krema lijepo ujednači ton kože, ne stvara nered na licu, ne nestaje nakon par sati, ima izuzetno lagan, nenametljiv miris...sve u svemu zasada kod mene ima prolaz!!!

Kupila. Potpisujem. Prezadovoljna! Falaaaaaaaaaaa!

namelessone
12.02.2011., 10:19
Kupila. Potpisujem. Prezadovoljna! Falaaaaaaaaaaa!

Baš mi je drago da si zadovoljna:top:
Prije kupnje sam je mjerkala nekih pola mjeseca, mislila sam možda uzet Diorovu, ali onda sam pomislila pa to je 20,00kn idem prvo pokušat s njom, i stvarno mi je odlična!!!
p.s. Mali off, sad sam pod utjecajem dobrog feedbacka tonirane kupila još neke stvari od Balee: mlijeko za kosu od marelice, maslace za tijelo kokos i kakao, deodorans vanilija, uljnu kupku...ma ono, napad ludila lagani, javim svoje dojmove za svaki proizvod :D

bambinaaaa
14.02.2011., 13:58
Kupila baleinu toniranu i zadovoljna sam :) Možda mi je mrvicu tamnija ali ja ju pomiješam s mojom kremom pa ublažim razliku, stopi se s licem, jako mi se sviđa, ako mi ne bude ništa izazivala po licu definitvno ću je zamjeniti s puderom :)

madeira
14.02.2011., 14:10
ma idem i ja sutra po nju

Saronge
15.02.2011., 01:17
bok, imam normalan ten, tu i tamo neki prištić ili crvenilo ugl sasvim je ok.:) Želim se maknut od pudera, moussova i ostalih preparata jer sam skužila da mi to fkt ne treba i da uživam u svojoj koži dok još mogu! Dakle, preporučite mi neku dobru toniranu kremu, znači da dobro ujednačava, nije premasna, hidratizira kožu...Ova balea mi se čini pristupačnom al do sada koji god balein proizvod za lice da sam kupila nije mi sjeo :( Nemam novaca za diore/chanele/ysl...podton kože mi je (ja bar mislim) lagano žućkast prema neutralnom...valjda :zubo: falaaa:raspa:

nilly
15.02.2011., 07:13
Ja sam imala tu Baleinu davno, al mi nije bila dobra.
Prenarančasta (čak mi se čini da je s vremenom postala sve narančastija :misli:) i poprilično mi je stvorila nered na licu, a i ličeko mi se dosta mastilo od nje :tuzni:

Saronge
15.02.2011., 15:40
imala sam ja neki tonik i kremu kolekcija za mlade, young tako nešto...užas, em me peklo em mi je lice podivljalo, tak da brijem da niš od balee :) možda znaš za još koju kremu?

lida
15.02.2011., 17:38
Nivea tonirana? Si nju probala?

Saronge
15.02.2011., 18:42
nisam, ona mi je baš zapela za oko...vidila sam recenziju na sminkerici.hr o dvije njihove tonirane, jedna slabije prekriva, druga bolje, al je masnija...moja koža je od normalne do mješovite ovisi :D baš ću pogledat, tnx

lida
15.02.2011., 20:10
http://www.nivea.hr/Proizvodi/Njega-lica/Osnovna-njega-svi-tipovi-koze/tonirana-krema-natural ja sam probala ovu i ta je malo suhija, nije mi bila masna, a onu q10 nisam probala pa ne znam kakva je.

Good evil
15.02.2011., 22:40
Kupila baleinu toniranu i zadovoljna sam :) Možda mi je mrvicu tamnija ali ja ju pomiješam s mojom kremom pa ublažim razliku, stopi se s licem, jako mi se sviđa, ako mi ne bude ništa izazivala po licu definitvno ću je zamjeniti s puderom :)

Jel Balea ima samo jednu toniranu il vise njih?
Pliz, ako ti nije teško, izguglaj mi sliku ove koju ti točno imaš.
Kupila bih za prvi put toniranu :facepalm:

TheEmpress
16.02.2011., 15:39
Ma jednu imaju, to ti je ova na slici na vrhu stranice. Upozorenje za svijetlopute: ja nisam kreč bijela, pa mi je svejedno svijetlija nijansa pretamna. :o Miješam ju s običnom kremom da mi bude okej boja. Al osim toga, odlična je, prekrivanje nije neko, al super ujednači ten, ne izaziva nered na licu. Ne matira, ali ni ne masti kožu.

Butterfly:)
16.02.2011., 16:17
Koju kremu bi meni preporucile - malo sam tamnije puti, a zanima me za ljeto kad bi jos pocrnila. I sta se s tim kremama lice bude lijepo mat ili?!

lida
16.02.2011., 16:31
http://www.grandel.de/phyris/day-care/tinted-day-protection-bronze/?SID=SID_uVsD7ugf42jYipe8HCkxUidZQxfi ova ti je super, tamnija nijansa i cijena oko 12o kn u mulleru. Dobar brand i super cijena i da koža je od nje mat i lijepa brončana.

Butterfly:)
16.02.2011., 17:53
A znaci s tim kremicama nema sanse da se vide oni prijelazi kao i sa puderima ili je ista stvar?!

bambinaaaa
16.02.2011., 21:24
Jel Balea ima samo jednu toniranu il vise njih?
Pliz, ako ti nije teško, izguglaj mi sliku ove koju ti točno imaš.
Kupila bih za prvi put toniranu :facepalm:

Hej ja imam ovu gore prikazanu, malo mi je tamnija al ok. Lijepo matira i izgleda prirodno :) :mig:

Sigurna
16.02.2011., 21:57
Ma jednu imaju, to ti je ova na slici na vrhu stranice. Upozorenje za svijetlopute: ja nisam kreč bijela, pa mi je svejedno svijetlija nijansa pretamna. :o Miješam ju s običnom kremom da mi bude okej boja. Al osim toga, odlična je, prekrivanje nije neko, al super ujednači ten, ne izaziva nered na licu. Ne matira, ali ni ne masti kožu.

Ne, imaju dvije, postoji i nijansa bronze. Iako, istina, i ova svijetlija nijansa je onako, ne baš svijetla. :D

TheEmpress
17.02.2011., 00:38
Ma dobro, dvije nijanse, al je ista krema u pitanju, imaju samo tu jednu toniranu. Mislim da je to pitala. :mig:

lida
17.02.2011., 13:38
A znaci s tim kremicama nema sanse da se vide oni prijelazi kao i sa puderima ili je ista stvar?!

Pa vidjet če se prijelaz ako dobro ne razmažeš i ako uzmeš nijansu koja ne odgovara tvojoj boji kože. Razlika je u tome šta u pravilu ispod tonirane kreme ne treba nikakva podloga u smislu dnevne kreme dok kod pudera se obavezno mora staviti krema da pripremi kožu za puder. Eto to je otprilike to.

Sigurna
17.02.2011., 13:48
Ma dobro, dvije nijanse, al je ista krema u pitanju, imaju samo tu jednu toniranu. Mislim da je to pitala. :mig:

Ak je tak....:D.

madeira
17.02.2011., 15:54
Idem sutra po neku toniranu

madeira
19.02.2011., 13:45
Kupila sam Balea Naturel boja, i moram priznati da je krema odlična, prekriva bolje od Chanel Vitalumiere Aqua, drži se, ne zateže, ne masti lice, sve u svemu dobra je. Mama mi je rekla da je i njoj dobra pa neka odem po još nekoliko, da imamo u zalihama!

modra
19.02.2011., 13:51
hehe evo isto kao madeira - kupila jučer, inače moja prva tonirana, dosad sam samo dječje kremice imala na licu.. al ne bi se htjela navući na ovo jer će mi na koncu moje pravo lice bit očajno pa ću se zbedirat i morat koristit vječno a to si ne želim! :zubo: kanim ju koristit samo dok ne zatopli i ne uhvatim bojicu.. nakon dva sunčanja mi neće trebat.
joj odužih!
ugl, odlična, lice izgleda kvalitetno, ni premasna ni presuha, zlatna sredina, uzela sam onu svjetliju nijansu i pogodila... pristupačna mi je u svakom smislu, isto ću prvom prilikom nakupovat još bar dvije da imam za majku i sebe. :D

eyedetox
19.02.2011., 20:12
hehe evo isto kao madeira - kupila jučer, inače moja prva tonirana, dosad sam samo dječje kremice imala na licu.. al ne bi se htjela navući na ovo jer će mi na koncu moje pravo lice bit očajno pa ću se zbedirat i morat koristit vječno a to si ne želim! :zubo: kanim ju koristit samo dok ne zatopli i ne uhvatim bojicu.. nakon dva sunčanja mi neće trebat.
joj odužih!
ugl, odlična, lice izgleda kvalitetno, ni premasna ni presuha, zlatna sredina, uzela sam onu svjetliju nijansu i pogodila... pristupačna mi je u svakom smislu, isto ću prvom prilikom nakupovat još bar dvije da imam za majku i sebe. :D

Ne razumijem ovo: zašto bi ti lice na kraju bilo očajno?

dinamovka
19.02.2011., 20:32
Bi li netko podijelio iskustvo s Dior toniranom kremom? kakvo je prekrivanje?? Ne da mi se dati 300-ak kn za toniranu kremu pa da se pokaže loša..

modra
19.02.2011., 20:37
Ne razumijem ovo: zašto bi ti lice na kraju bilo očajno?

neće zaista bit, nego će tako djelovat bez tonirane :( :mig: pa se bojim da se ne bi navukla na nju...

eyedetox
19.02.2011., 22:41
Bi li netko podijelio iskustvo s Dior toniranom kremom? kakvo je prekrivanje?? Ne da mi se dati 300-ak kn za toniranu kremu pa da se pokaže loša..

Najbolja koju sam ikad imala:s ja bez pudera ne mogu, neujednačen ten, kapilari, podočnjaci ali od kad sam kupila diorovu toniranu izbacila sam tekuće pudere jer predobro prekriva:s

neće zaista bit, nego će tako djelovat bez tonirane :( :mig: pa se bojim da se ne bi navukla na nju...

I šta je loše u tome:ne zna: ionako moraš staviti neku kremu ujutro pa bila obojana ili ne tak svejedno

dinamovka
20.02.2011., 00:28
[QUOTE=eyedetox;31866544]Najbolja koju sam ikad imala:s ja bez pudera ne mogu, neujednačen ten, kapilari, podočnjaci ali od kad sam kupila diorovu toniranu izbacila sam tekuće pudere jer predobro prekriva:s

Hvala ti :). Samo još nešto, ja se dvoumim između nje i Lancome teint miracle, pa ako si koristila oboje, možeš ih malo usporediti? Hvala puno :)))

eyedetox
20.02.2011., 10:34
[QUOTE=eyedetox;31866544]Najbolja koju sam ikad imala:s ja bez pudera ne mogu, neujednačen ten, kapilari, podočnjaci ali od kad sam kupila diorovu toniranu izbacila sam tekuće pudere jer predobro prekriva:s

Hvala ti :). Samo još nešto, ja se dvoumim između nje i Lancome teint miracle, pa ako si koristila oboje, možeš ih malo usporediti? Hvala puno :)))

Nisam Lancome probala, do prije godinu dana sam koristila isključivo pudere jer nisam vjerovala da tonirana može prekriti sve moje nedostatke, tako da sam probala Shiseidovu i Diorovu jednom u Limoniju i odlučila se na Diorovu i nisam požalila. Inaće , koristila sam i sve ljekarničke obojane: Uriage, Roc, Bioderma te sve Niveine i apsolutno su mi sve bile preteške i premasne.
Dior me stvarno oduševio a i dugo traje, treba je stvarno malo pa mi tuba traje već nekoliko mjeseci i još je ima pola.
Super su mi i BB kreme, stvarno odlično prekrivaju:s

Ginny B.
20.02.2011., 13:10
Ima li Balea ili Alverde svjetlije nijanse toniranih krema?
Sutra idem u šoping pa da (opet) ne kupim nešto što će mi stajati u ladici jer će mi biti pretamno :flop:

Aeon+
20.02.2011., 13:33
balea ima samo 2,svjetliju i tamniju.za alverde ne znam

Sigurna
20.02.2011., 13:34
balea ima samo 2,svjetliju i tamniju.za alverde ne znam

S tim da je ta svijetlija dosta tamna, imati na umu.

madeira
20.02.2011., 15:42
ali ja sam jako svijetla i svijetlija balea mi je super

madeira
20.02.2011., 15:42
ne stavim je previše, možda je neka od vas stavlja puno

Sigurna
20.02.2011., 15:47
Ne stavljam ni ja, ali mi je pretamna, pa moram paziti, ako samo malo na nekom mjestu slabije razmažem, vidi mi se jako. Kad bi usporedili nijansu sa nekim puderima, to bi definitivno bio neki srednji ton, beige, nikako svijetliji. Ali može se umiješati malo obične kreme, ako treba...samo me zanima kakva im je onda bronze tek!

regana
20.02.2011., 17:58
Jel zna tko koliko Diorova ima nijansi? 2 ili 3? Jer sam probala kod frendice jednu koja mi je pretamna, a bojim se da je to 2, pa da će mi pak 1 biti presvijetla.. Ne mogu ni na netu naći neke podatke..
E i da, Jel probao tko i Elizabeth Arden, jel bolja od Diorove ili? Tu su negdje po cijeni.. Hvala puno!!

namelessone
20.02.2011., 20:19
...ja sam još uvijek fascinirana kvalitetom balea tonirane :kava:

madeira
20.02.2011., 20:21
i ja, ne mogu vjerovati

modra
20.02.2011., 22:48
i jaa :lol: divotica

bambinaaaa
21.02.2011., 10:40
i jaaa:cerek:

madeira
21.02.2011., 10:47
Stavila sm ju pred 2 sata i svako malo se idem pred ogledalo čuditi kako mi je dobra na licu

Aeon+
21.02.2011., 15:45
jedino ju se ja još ne usudim probati :zubo: kupila,al ne znam stvarno zašto još nikako da stavim :ne zna:

lida
03.03.2011., 14:11
Jeste li još zadovoljne sa balea toniranom, i nakon dužeg korištenja?

Skvrlana
03.03.2011., 14:15
Jeste li još zadovoljne sa balea toniranom, i nakon dužeg korištenja?

ja sam ju kupila i ne paše mi nikako! boja je prežuta, loše mi se razmazuje i izgleda kao da imam fleke po licu! koža mi je mješovita, neznam da li je to razlog ili mi jednostavno uopće ne paše! sreća pa nije skupa !

madeira
03.03.2011., 14:22
meni je još uvijek odlična

lida
03.03.2011., 16:39
hm, nešto me mami da ju kupim ali opet mi je žao i tih 20 kn ako ću je bacit..........

Maya 21
03.03.2011., 17:55
balea tonirana :top: ja sam inače dosta svijetle puti, i kupila sam ju da mi malo ten izjednači i čisto da malo boje, jer ne volim pudere a i imam čisto lice i ten...inače mi je koža suha...bojala sam se kako će koža reagirati na nju ali meni je izvrsna i nakon tjedan dana korištenja, da lijepu boju, lagano prekrije a koža mi ostane mekana i nekako njegovana... nemam onaj osjećaj suhoće kao s puderom il nekim drugim kremama... tako da meni :s

Ginny B.
03.03.2011., 19:05
ja sam ju kupila, ali mi je pretamna :flop:
izgledam ko da sam izvukla glavu iz pečnice kad ju stavim na sebe :rofl:

Maya 21
03.03.2011., 20:32
ja sam ju kupila, ali mi je pretamna :flop:
izgledam ko da sam izvukla glavu iz pečnice kad ju stavim na sebe :rofl:

to sam i ja mislila da će mi biti al začudo nije. ne stavljam previše i pomješam ju malo s becutanom koji inače stavljam i taman mi je

tinkerbell
04.03.2011., 07:02
jučer mi frendica naručila Missha BB cremu...:cheer: i sada čekam...javim dojmove kada stigne

Pikova dama
04.03.2011., 11:28
Vidjela sam u Kozmu, Olay kremu sa dodakom MF pudera, jel to spada u toniranu kremu ili u nešto drugo?

panties
04.03.2011., 12:49
Najbolja koju sam ikad imala:s ja bez pudera ne mogu, neujednačen ten, kapilari, podočnjaci ali od kad sam kupila diorovu toniranu izbacila sam tekuće pudere jer predobro prekriva:s

da te samo pitam, jel to ova hydra life pro youth tonirana krema od diora?
zvuci mi kao da su samo prepakovali diorskin pure light koji je bio skoro pa tonirana krema :D a to mi treba.

i koja je cijena, ako se sjecas :D

eyedetox
04.03.2011., 12:54
da te samo pitam, jel to ova hydra life pro youth tonirana krema od diora?
zvuci mi kao da su samo prepakovali diorskin pure light koji je bio skoro pa tonirana krema :D a to mi treba.

i koja je cijena, ako se sjecas :D

Cijena je oko 280 kn i to je toćno ova
http://www.parfumy.com/images/product_images/original_images/Christian-Dior-Hydra-Life-Pro-Youth-Skin-Tint-SPF-20-001-Cream-50ml-1-7oz.jpg

panties
04.03.2011., 13:13
Cijena je oko 280 kn i to je toćno ova
http://www.parfumy.com/images/product_images/original_images/Christian-Dior-Hydra-Life-Pro-Youth-Skin-Tint-SPF-20-001-Cream-50ml-1-7oz.jpg

hehe hvala ti puno. citala sam sad malo prije sto si pisala i vidim da ti imas suhu kozu :(

ja imam masnu kozu al meni to ne smeta toliko, mrzim onaj cake efekat sto puderi za masnu kozu daju, pure light mi je bio savrsen radi toga.

razmisljam se il da narucim laura mercier oil free toniranu ili da idem kupit ovo...mada me strah da ce mi ta 1 biti ipak pretamna jer inace puder uzimam u najsvjetlijoj nijansi...

ako neko moze preporuciti jos neku toniranu za masnu kozu (poprilicno cisto lice, ali znam se osuti ako na lice stavim neku prejaku kremu il puder), bilo bi super. od pudera odustajem...

lida
04.03.2011., 20:37
hehe hvala ti puno. citala sam sad malo prije sto si pisala i vidim da ti imas suhu kozu :(

ja imam masnu kozu al meni to ne smeta toliko, mrzim onaj cake efekat sto puderi za masnu kozu daju, pure light mi je bio savrsen radi toga.

razmisljam se il da narucim laura mercier oil free toniranu ili da idem kupit ovo...mada me strah da ce mi ta 1 biti ipak pretamna jer inace puder uzimam u najsvjetlijoj nijansi...

ako neko moze preporuciti jos neku toniranu za masnu kozu (poprilicno cisto lice, ali znam se osuti ako na lice stavim neku prejaku kremu il puder), bilo bi super. od pudera odustajem...

Pogledaj si temu o bb kremama. Za tebe bi bila savršena Missha pc 13.:top:

panties
04.03.2011., 21:21
Pogledaj si temu o bb kremama. Za tebe bi bila savršena Missha pc 13.:top:

je :D s ove teme sam otisla tamo jer je neko spomenuo prije :D narucila, pa sta bude. nadam se da se necu osuti od nje :D

regana
04.03.2011., 22:35
E jel te diorove ima kupiti u mulleru? da ne idem sutra bezveze

Skura
05.03.2011., 08:48
Vidjela sam u Kozmu, Olay kremu sa dodakom MF pudera, jel to spada u toniranu kremu ili u nešto drugo?

Da, to je Olay izbacio novu toniranu ;)

Jeli je netko probao već? Koja joj je cijena? :)

jasmine
05.03.2011., 09:10
ja sam probavala samo na ruci al čini mi se da je tester bio star jer je bila gusta ko neka pasta a i ta svijetlija nijansa mi je pretamna.

Sigurna
05.03.2011., 10:12
Ima u Mulleru i Diadermine tonirana.

Saronge
05.03.2011., 16:21
kupila ipak Baleu, super je!

Sigurna
05.03.2011., 21:16
Ima u Mulleru i Diadermine tonirana.

I Bebe young care :D.

regana
06.03.2011., 19:20
Jesam ja krivo shvatila ili postoji i bebe tonirana? Kakva je?

Sigurna
07.03.2011., 10:49
Jesam ja krivo shvatila ili postoji i bebe tonirana? Kakva je?

Nisi krivo shvatila, ja vidjela u Mulleru, ima tri nijanse. Ali nisam koristila, pa ne mogu reći kakva je.

To je ova:

http://www.bebe.de/img/produkte/detail/gbm_h.png

Tri nijanse postoje.

regana
07.03.2011., 11:50
Ajde, super, hvala:)

regana
07.03.2011., 13:28
Joj cure trebam pomoć, poludit ću. Danas 2 parfumerije, niti jedna nije imala otvorene tonirane kreme Dior. A ne da mi se bacati 300 kn a da ni ne probam. Po teksturi mi odgovara, ali boju nisam uspjela odrediti jer jedina koju sam probala mi je prežuta. Kakva je jedinica? nije roza? Ako tko ima swatch ili šta, nisam uspjela naći na netu.

eyedetox
07.03.2011., 13:29
Joj cure trebam pomoć, poludit ću. Danas 2 parfumerije, niti jedna nije imala otvorene tonirane kreme Dior. A ne da mi se bacati 300 kn a da ni ne probam. Po teksturi mi odgovara, ali boju nisam uspjela odrediti jer jedina koju sam probala mi je prežuta. Kakva je jedinica? nije roza? Ako tko ima swatch ili šta, nisam uspjela naći na netu.

Ja imam jedinicu i po meni je neutralna :ne zna:

regana
07.03.2011., 15:27
A nadam se da će biti oke, žuti sam podton. Ajde hvala

eyedetox
08.03.2011., 08:08
A nadam se da će biti oke, žuti sam podton. Ajde hvala

Ja sam kupila u Limoniju u Zagrebu u 12.mjesecu, i imali su sve nijanse otvorene tako da se moglo isprobati, ja sam se nećkala između nje i Shiseidove koju ću idući put kupiti

Mushmula
14.03.2011., 14:46
Za one koji imaju priliku kupiti u inozemstvu - La roche posay Hydreane tonirana krema je fenomenalna. Imam najsvijetliju nijansu i odlična mi je sad preko zime. Hidratantna je, solidno prekriva, ne začepljuje mi pore, ne rastapa se na licu ako mi je vruće, ne zasjaji mi se lice, i što je meni osobno najvažnije, ne izaziva mi alergijske reakcije. Cijena je također odlična, platila sam je nekih 15-ak eura. Kupila sam je još sredinom 10. mjeseca, koristim je svakodnevno i još je imam!!! :s:s Da sam znala da je toliko savršena, kupila bih zalihe...

hana24
14.03.2011., 21:58
rijetko pišem, ali ovo moram pohvalit: Olay touch of foundation
divna, savršena tonirana krema. Super prekriva, hidratizira savršeno, ugodna je jako na licu, nijansa fair je savršena za svijetlopute
sve u svemu, moja hg tonirana /sve sam isprobala, još samo shiseido mi je ostala od svih mogućih dm i limoni brandova :D/

madeira
15.03.2011., 14:15
Meni je općenito odlično to što se od tonirane kreme ne zasjajim, puno su lakše od ikojeg pudera, a prekriva kao lagani puder.

MelodyNine
15.03.2011., 16:07
divna, savršena tonirana krema. Super prekriva, hidratizira savršeno, ugodna je jako na licu, nijansa fair je savršena za svijetlopute
sve u svemu, moja hg tonirana /sve sam isprobala, još samo shiseido mi je ostala od svih mogućih dm i limoni brandova :D/

Toliko dobra? Pa super :D

Koliko imaju nijansi? Je li masna, topi li se na faci ili se upije pa je nema? :D

aaatina
15.03.2011., 18:00

Gdje ima za kupiti ta krema? Koja je cijena?

madeira
15.03.2011., 20:25
olay ima u dm

hana24
15.03.2011., 20:37
Toliko dobra? Pa super :D

Koliko imaju nijansi? Je li masna, topi li se na faci ili se upije pa je nema? :D

toliko dobra :D
u kozma, dvije nijanse, 105kn. čelo trebam popravit ovim u kamenu nakon par sati, ali ništa strašno
ima i u mullera, ali neko drukčije pakovanje, a na njihovoj stranici je ova iz kozma pa sam uzela nju
sad se nadam da ću manje trošiti na tonirane/pudere (dok ne odlučim još kupit shiseido :D)

aaatina
16.03.2011., 09:47
Ja u mom DM nisam vidjela Olay toniranu,može li netko staviti sliku ambalaže,ne uspijevam naći na netu,koliko je svijetla? Hvala

hana24
16.03.2011., 10:36
svijetla je dovoljno (ja sam chanel 20, guerlain 2 (beige clair), bourjois 52 itd, ali se nekako prilagodi licu, tj boji tena nakon sat-dva, i skroz se upije tako da izgleda ful prirodno. u dm-u je nema

eyedetox
16.03.2011., 10:37
Ja bih tamniju ali nigdje ne nalazim neki swatch :ne zna:

MelodyNine
16.03.2011., 13:14
Ne mogu se snaći nikako na Olayevoj stranici: te dvije nijanse, jesu li kao kod Nivee - neka brončana i neutralna ili su neutralana i svijetla? Ja inače imam problema sa tim one color fits all toniranim kremama, jer sam bijela i malo me požute :rolleyes:

hana24
16.03.2011., 14:52
Ne mogu se snaći nikako na Olayevoj stranici: te dvije nijanse, jesu li kao kod Nivee - neka brončana i neutralna ili su neutralana i svijetla? Ja inače imam problema sa tim one color fits all toniranim kremama, jer sam bijela i malo me požute :rolleyes:

nema brončane :D
ta svijetla je ispočetka skroz svijetla, a kroz sat-dva se prilagodi tenu. a medium (tamnija, jelte :D) je nijansu tamnija od ove, ali nije brončana

MelodyNine
16.03.2011., 15:14
nema brončane :D
ta svijetla je ispočetka skroz svijetla, a kroz sat-dva se prilagodi tenu. a medium (tamnija, jelte :D) je nijansu tamnija od ove, ali nije brončana

Odlično, hvala na informaciji i oprosti na sitničavosti :D
Jednostavno se bojim da mi ta skroz svijetla, kroz sat-dva, bude "prilagođena" u vidu žutila :rofl:
A ništa, vidjet ću kad probam :D

hana24
16.03.2011., 15:30
Odlično, hvala na informaciji i oprosti na sitničavosti :D
Jednostavno se bojim da mi ta skroz svijetla, kroz sat-dva, bude "prilagođena" u vidu žutila :rofl:
A ništa, vidjet ću kad probam :D

hmm... a neman pojma u što se prilagođava, ali oćeš da ti pošaljem tester pije nego kupiš pa da vidiš?

MelodyNine
16.03.2011., 16:16
hmm... a neman pojma u što se prilagođava, ali oćeš da ti pošaljem tester pije nego kupiš pa da vidiš?

Hvala ti, super si :)
Sutra idem u izvidnicu, ako budem imala ikakvih sumnji, javim ti se za tester :D

madeira
18.03.2011., 15:20
novo, novo!

http://www.parfumsgivenchy.com/skincare/moisturizers/hydra_sparkling/the_products/tinted_luminescence_moisturizing_cream_spf_15_pa/product_11_85_441_137.html

poop
18.03.2011., 19:09
Baleina tonirana:
ne pokriva dobro, fleke sam imala po licu i mrvicu mi je pretamna ona svjetlija nijansa

ak je neko zainteresiran, stoji zapakiran i čeka bolje dane

Satene
24.03.2011., 17:17
alverde tonirana krema :horor:

ostavlja fleke po licu a ona svjetlija mi je pretamna

edit: sad tek vidim da mi je post isti kao ovaj iznad, dakle ni balea ne dolazi u obzir. :D

Ja zapravo nikad nisam koristila toniranu kremu pa ak su sve takve kao alverde onda niti ne budem... Zar ima krema koja se lijepo i jednolično razmazuje ? Imam suhu kožu.

TheEmpress
24.03.2011., 17:29
Alverde tonirana ni nema više od jedne nijanse. Balea je meni super se razmaže, krema ko krema je odlična, al svijetlija nijansa mi je pretamna. -.-

Satene
24.03.2011., 17:37
Alverde tonirana ni nema više od jedne nijanse.

Zar nema dvije? :misli:
Kad sam kupovala sam pogledavala i Baleinu pa je moguće da mi je ostalo u glavi dvije nijanse.

Kakvu kožu imaš? Izgleda da za suhu kožu trebaju neke malo 'razmazivije' kremice.:D

TheEmpress
24.03.2011., 18:45
Mješovitu, lagano masnu po t zoni. Ima svakakvih toniranih, samo ja nemam para da isprobavam. Naručit ću BB kremu i gotovo. :o

Lilly Vanilly
29.03.2011., 04:13
Baleina tonirana:
ne pokriva dobro, fleke sam imala po licu i mrvicu mi je pretamna ona svjetlija nijansa

ak je neko zainteresiran, stoji zapakiran i čeka bolje dane
Potpisujem skroz. Užasna mi je. Vraćam se ipak Nivei. :D

veronika_87
29.03.2011., 12:41
Da li je probao netko od Uriaga toniranu za masnu kožu,iz linije hyseac?Kakva je nijansa? :)

Sparkle_cedar
29.03.2011., 14:13
Je li netko koristio i ranije tu Balea toniranu?

Vidim da je hvaljena, al ja se sijecam da sam je imala ima tome i 5, 6 godina i da mi nije ostala u najboljem sjecanju, pa ne znam bi li je opet kupila, mozda su joj nesto promijenili sastav?

Meni je od svega sto sam koristila, za moju suhu kozu, najbolja Nivea. lagano ujednaci, nigdje se ne isticu suhi djelovi, ma super mi je.

regana
30.03.2011., 18:34
E a jel probao tko Bebe toniranu?

MelodyNine
03.04.2011., 14:18
Prijavljujem da je Olay tonirana meni jako dobra. Uzela sam nijansu Fair, i ta je svjetlija od Niveinog Naturala za cijelu jednu nijansu (ako ne i više). Niveina je na meni narančasta i to je potpuni užas.
Na ruci kad se nanese djeluje malo žućkasto, pa sam se zabrinula, ali na licu je odlična i lijepo se razmaže i stopi. Ne masti mi lice (imam normalnu kožu, mjestimično dehidriranu), jako omekša lice i fina je podloga za rumenilo. I fino miriši.
Ima SPF 15

Moje preporuke :D

TheEmpress
03.04.2011., 14:24
Kolko para? :zubo:

MelodyNine
03.04.2011., 14:33
E, mislim oko 105 kuna. Nisam u Hrvatskoj, pa sam ju kupila u pola cijene, na nekakvom sniženju, nije mi se dalo prvo probati sa testerom.

TheEmpress
03.04.2011., 14:34
Budem pogledala u kozmu, tnx.

lida
03.04.2011., 15:53
Mislim da te tonirane nema nigdje osim u mulleru.

TheEmpress
03.04.2011., 16:12
Nemam pojma, iskreno, vidjela sam puno Olay proizvoda u Kozmu, al nisam detaljno gledala. :misli:

MelodyNine
03.04.2011., 16:13
Ja sam kupila u DM-u, hana24 u Kozmu :ne zna:

TheEmpress
03.04.2011., 16:21
Ma budem prozujala, pa di nađem, nađem, tak svejedno... :zubo: Samo kaj sam primjetila da su u Kozmu čini mi se, najjeftiniji Olay proizvodi. Jeftiniji nego u DMu i Konzumu u svakom slučaju. :ne zna: S tim da još Kozmo ima neku akciju, uz kupnju Olay proizvoda dobiš mini kremu neku i neki popust ili poklon bon za Olay, nemam pojma. :misli:

lida
03.04.2011., 20:17
Znam da kozmo ima veliki izbor ali u mulleru sam vidjela njihovu toniran kremu koju nigdje drugdje nisam. Nije ona sa dodatkom max factor pudera nego neka totalno drugačija. U kutiji je pakirana i ne vidi se tubica, mislim da je u tubi jer je kutija takva, uska i dugačka. Ne znam, ja sam to vidjela u mulleru u CC1 tamo gdje stoje kreme njihove, na polici gore malo višlje, pogledajte.......

MelodyNine
03.04.2011., 22:06
Ova o kojoj ja pričam je na pumpicu, da ne bude zabune :D
Ne znam kakva je ta u tubi.

Kirssa
05.04.2011., 18:02
E a jel probao tko Bebe toniranu?

Imam ju ja, al ju dosta rijetko koristim, pa neznam kolko će ti ono koristit.
Svjetlija nijansa ti je lagano roskasta, ima ti one sjajne cestice u sebi, meni se normalno upije....za popodnevnu šetnjicu mi je čisto ok :)

ladyhawke
12.04.2011., 10:22
Ja sam kupila Olayevu toniranu Complete u Mulleru, košta oko 75 kn. Nisam je još probala. Bila je i neka touch of foundation u maloj debeloj bočici na pumpicu, a kutija je otprilike crno-zlatna, oko 145 kn. Koja je ta koju vi spominjete?

namelessone
12.04.2011., 16:08
Imala sam Touch of foundation i mogu reći da je meni bila jaako loša. Trebala bi biti 2u1, dakle kremica za borbu protiv prvih bora koja ujedno daje i ujednačen ten. Meni se kao što sam rekla pokazala lošom, koža lica mi je osjetljiva, mješovita, t-zona sklona blagom mašćenju. Ova krema za mene nije radila ništa, nakon što bi je nanjela ostala bi nekako na licu, ne bi se upila, preslikavala mi se na odjeću, jako mi je mastila t-zonu, ali ne samo nju već i ostatak lica, što mi je bilo čudno, jer ja sam odavno izišla iz puberteta...da ne kažem da sam blizu 4-te dekade :).
Uglavnom kod mene nije dobila ni prolaznu ocijenu.
PITANJE:
Jel' netko koristio Nuxe toniranu kremu, probala sam tester koji sam dobila u ljekarni i mogu reći da nije loša, treba joj 15-ak minuta da se adaptira na licu i dobije pravi ton, lice s njom izgleda zdravo, nekako lagano luminirajuće...pa me zanima ako ju je netko baš koristio dulji period, ima li kakvih negativnih reakcija u vidu akni, bubuljica i sl., jer meni je nakon 2 nanošenja teško ocijenit jel' isplativo ulupat 150,00 kn u nju...ili možda uzeti Healty Mix Serum od Bourjoisa. Dakle, curke koje su je koristile kakve su recenzijice??? Hvala unaprijed!!!!!

MelodyNine
12.04.2011., 16:20
Meni se Olay ne preslikavala na odjeću i upije se :ne zna:
Nemam, doduše, masnu kožu, ali ni suhu.
Inače, kod ovih krema treba paziti na količinu, to je i dalje krema, nije tekući puder i treba ju dobro razmazati, a ne tabati u svrhu prekrivanja :)

No, pretpostavljam da ove Olayeve općenito nisu za kožu jako sklonu mašćenju.

Maiya
13.04.2011., 17:43
Lush ima novu toniranu. Za jakojakojako blijede cure. http://www.pic4ever.com/images/2uge4p4.gif
Zove se Jackie Oates (http://www.lush.co.uk/shop/product/product/path/166_167/id/1075/styling-colours-jackie-oates). Nema je još na hrvatskoj Lush stranici, samo na UK. Ali sam pokupila Lush Times novine, i tamo je ima tako da je valjda već u prodaji ili će bit jako skoro. Čim je za stvarno blijede, znači da moram isprobat. :D

lida
13.04.2011., 20:22
Nema je još u prodaji i ne znaju kad će doći, ja pitala danas.

MelodyNine
13.04.2011., 20:36
Lush ima novu toniranu. Za jakojakojako blijede cure. http://www.pic4ever.com/images/2uge4p4.gif
Zove se Jackie Oates (http://www.lush.co.uk/shop/product/product/path/166_167/id/1075/styling-colours-jackie-oates). Nema je još na hrvatskoj Lush stranici, samo na UK. Ali sam pokupila Lush Times novine, i tamo je ima tako da je valjda već u prodaji ili će bit jako skoro. Čim je za stvarno blijede, znači da moram isprobat. :D

Ako ovo bude dobro, sve ću im oprostiti :moli: :D

lida
21.04.2011., 20:10
Jel možda tko koristi ovu toniranu kremu? Kakva je? http://www.drhauschka.com.hr/proizvodi/njega_lica/index.htm

mishonja
29.04.2011., 14:06
jel mishha sve jednako dobro prekrivaju, ili ima ta JEDNA koju svi obozavaju jer super prekriva? :)

lida
29.04.2011., 21:52
Skoro sve dobro prekrivaju.

mishonja
30.04.2011., 00:48
sad imam cream matte, kupila sam od jedne cure na forumu, ok mi je, al bi ipak malo jace, a da izdrzi neko pristojno vrime na licu, nisam masna... suha/mjesovita

Instant Human
30.04.2011., 10:09
Na kojoj stranici mogu kupiti Misshu? Voljela bih probati, za sve postoji prvi put :)

lida
30.04.2011., 13:51
Na ebayu su najjeftinije. Ili ako koja cura prodaje na forumu.

Aurelia_
30.04.2011., 21:05
jooj curke, skroz sam se pogubila u kremama i shto kojoj pashe, a kojoj ne..
mislim da je na ovakvom topiku bitno da se bar svakih par stranica napishe koja ima kakvu kozu... :) ne morate prihvatit moj prijedlog, ali bi to uvelike pomoglo nama koje se prvi put interesiraju za kremice.. :)

ja sam NC15, normalna koza (t-zona se zamasti malo), hladni - neutralni podton...

molim vas, predlozite mi neku kremicu koja me nece pozutiti, poflekat i sl. jer chitam da ih ima takvih.. :)
unaprijed hvala.. :)

lida
01.05.2011., 06:26
BB cream, Missha perfect cover br.13.

anamary_
09.05.2011., 20:32
ja imam masnu kožu i jako sad zadovoljna niveinom toniranom kremom,da svježinu, solidno prekrije, skroz sam odbacila puder odkad je koristim :top:

bubily:)
10.05.2011., 12:49
Ja koristim misscha perfect cover #23 i jako sam zadovoljna s njom. Ne treba puno, ali nekad trebam jaču ''kamuflažu'' pa stavim malo više i super!

Inače imam kožu koja se masti u T-zoni i tu i tamo gdje crvenilo i ''maslinastu'' boju kože iznad brade i sve mi izjednači :jumping:

Jako zadovoljna :top:

aaatina
10.05.2011., 15:26
Ja dobila na poklon ovu toniranu kremu,odlična je,ima dovoljno svijetla nijansa za mene(vampir),nema spf i solidno prekriva. http://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBUQFjAA&url=http%3A%2F%2Fhr.oriflame.com%2Fproducts%2Fprod uct-detail.jhtml%3FprodCode%3D20529&rct=j&q=oriflame%20tonirana%20krema&ei=OUrJTdPDNsfDswaN5PWWAw&usg=AFQjCNHgVS4UfhIkwA__qPoSOf42gpgVZA&cad=rja

seceruuu
10.05.2011., 19:10
jeli tko probao ovu: http://www.ulta.com/ulta/browse/productDetail.jsp?skuId=2107497&productId=VP10460&navAction=push&navCount=1&categoryId=cat80026

zoo111
10.05.2011., 19:27
mene isto zanima preporuke neki toniranih krema pošto ide ljeto..napokoooon... :DDD
probala sam niveinu za mladenačku kožu.. i katastrofa mi je..ok bar meni..
koža mi je masna i neujednačena..nemam nekih većih problema..

pa da čujem vaša mišljenja..
trenutno koristim maybelline wonder finish puder..

seceruuu
10.05.2011., 19:46
ja imam masni dehidriranu a ova: http://www.ulta.com/ulta/browse/productDetail.jsp?skuId=2220114&productId=xlsImpprod2430045&navAction=push&navCount=1&subdoc=7tarteflawlessface&categoryId=cat80026%20cat80102#sku2220119 ima dobre ocijene, ova me baš zanima

veronika_87
11.05.2011., 12:47
Može mi netko preporučiti toniranu kremu sa zaštitnom faktorom za kožu sklonu aknama?Imam osjetljivu mješovitu kožu sklonu stvaranju komedona i akni.Imam 24 godine.Koristim od la roch posaya toleranie tekući puder,ne radi mi nered na licu ali bih ipak sad uzela nešto lakše za ljeto.
Hvala :)

Bubica30
14.05.2011., 17:04
ja imam masnu kožu i jako sad zadovoljna niveinom toniranom kremom,da svježinu, solidno prekrije, skroz sam odbacila puder odkad je koristim :top:

slazem see...dobila na poklon nivea visage i predobra jeee:cerek::cerek:

Sparkle_cedar
14.05.2011., 17:20
jeli tko probao ovu: http://www.ulta.com/ulta/browse/productDetail.jsp?skuId=2107497&productId=VP10460&navAction=push&navCount=1&categoryId=cat80026

Ja sam tu imala i jako dobra mi je bila.
Imam suhu kožu, nije isušivala, pakiranje je super, potroši se do zadnje mrvice...

seceruuu
16.05.2011., 22:28
koju si boju imala?koja boja bi odgovarala kao nivea bronze tonirane

seceruuu
17.05.2011., 11:10
ja imam mješovitu i ova me mami da ju naručim ali nemam pojma koja bi mi boja odgovarala za ljeto, jel ju imao tko?http://www.ulta.com/ulta/browse/productDetail.jsp?skuId=2220114&productId=xlsImpprod2430045&navAction=push&navCount=1&subdoc=7tarteflawlessface&categoryId=cat80026%20cat80102#sku2220117

Blondie. (:
18.05.2011., 12:40
Ja dobila na poklon ovu toniranu kremu,odlična je,ima dovoljno svijetla nijansa za mene(vampir),nema spf i solidno prekriva. http://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBUQFjAA&url=http%3A%2F%2Fhr.oriflame.com%2Fproducts%2Fprod uct-detail.jhtml%3FprodCode%3D20529&rct=j&q=oriflame%20tonirana%20krema&ei=OUrJTdPDNsfDswaN5PWWAw&usg=AFQjCNHgVS4UfhIkwA__qPoSOf42gpgVZA&cad=rja

Hjoooj, sad me baš mamiš da ju isprobam!
Vampir kažeš? I meni treba neka svijetlija nijansa jer su mi sve tonirane kreme dosad bile pretamne.
Kakav je tvoj tip kože? (Konkretno me zanima jel ta krema masti T-zonu.)

Amica
18.05.2011., 13:21
pa da čujem vaša mišljenja..
trenutno koristim maybelline wonder finish puder..

Gdje si ga nasla? Jer su ga povukli s trzista prije godinu i pol do dvije.

aaatina
18.05.2011., 20:58
Hjoooj, sad me baš mamiš da ju isprobam!
Vampir kažeš? I meni treba neka svijetlija nijansa jer su mi sve tonirane kreme dosad bile pretamne.
Kakav je tvoj tip kože? (Konkretno me zanima jel ta krema masti T-zonu.)

Ja inače imam mješovito/suhu kožu,zavisi o godišnjem dobu,stavim dosta masnu kremu na lice,tek onda toniranu i stavljam puder u kamenu,onda mi se ne sjaji T zona,nikad nisam ni probala bez malo pudera u kamenu jer mislim da bi zbog masne kreme + tonirane ipak bila "sjajna" po čelu. Mislim da nemaš šta izgubiti jer je dosta jeftina,ako imaš Muller u gradu isprobaj Olay ili Bebe toniranu,mislim da je bilo govora da su i one svijetle:mig:

artist*angie*
21.05.2011., 16:31
Dali netko koristi Givenchy Hydra Sparkling toniranu kremu? Jako me zanima dali je dobra jer baš bi mi trebala neka tonirana koja super hidratizira i matira. Ako ne znate za nju kakva je, možete li mi onda preporučiti neku drugu ?

madeira
21.05.2011., 17:39
Da li je došla Hidra sparkling u Zagreb?

maripos
22.05.2011., 18:41

A gdje ima za kupit ove neutrogena kreme?
Ja sam proućavala ovu stranicu i vidim da oni dostavljaju samo u USA, a baš sam se navukla na nju ima sve što ja želim od takve kreme, a i ocjene su joj dobre!

ad1234
17.06.2011., 12:28
Da li je tko provao Nivea
Pure Effect MATT BEAUTY tonirana krema za lice
kakva je?

madeira
17.06.2011., 14:22
Ne znam kakva je, daj sliku, zanima me, pogotovo jer je mat,

imam ovu između ostalog http://www.nivea.hr/Proizvodi/Njega-lica/Osnovna-njega-svi-tipovi-koze/tonirana-krema-natural

ad1234
17.06.2011., 14:49
http://www.nivea.hr/Proizvodi/Njega-lica/pure-effect/Pure-Effect-Matt-Beauty-tonirana-krema-za-lice

ancica_8990
18.06.2011., 08:26
kupila sam od balee toniranu kremu, ali mi je zasad malo pretamna (ona svjetlija nijansa), po ljeti će valjda bit ok, kad dobim boju malo... :D

kakva je nivea, jel svjetlila od balee? ima još koja, a da nije preskupa, maks 50, 60 kuna?

bomchika
18.06.2011., 09:54
Već godinama koristim Niveinu, svijetliju varijantu. Sve se drugo u kozmetičkoj torbici mijenja, al ona ostaje :D Inače, dosta je hidratantna, pa ja na to stavim i Alverde-ov transparentni puder da mi matira, i super izgleda, ko baby face :)

bubley
18.06.2011., 10:33
cure stavljate li prije tonirane kreme neku hidratantnu kremu/serum ili samo toniranu?

bomchika
18.06.2011., 11:22
Samo toniranu!

blushing flower
18.06.2011., 11:33
Ja stavim i hidratantnu ili samo serum na perutave djelove da lakše razmažem jer se šminkam uvijek ujutro u fotofinišu :D Imam najsvjetlijju dior hydralife (1) i zadovoljna sam poprilično:) Pogotovo jer sam jaaako svijetla i s njom ne izgledam ko indijanac, već blago preplanula:cerek:
Ozbiljno , na našem tržištu nema niš svjetlije (ak ima, let me know:) i pogodnije za bjelokošce :D (probala sam i sisleyevu tester i ona mi je groozno narančasta i čepi pore:mig:)

Kupila sam je kad je bio onaj vikend popust u parfumerijama pa me izašla dosta jeftinije;)
jedini minus joj je što se dosta zasjajim po nosu i t-zoni, ljepljiva ostaje dosta pa je ima po mobu i svemu, ali mislim da bi tome neki puder u prahu/kamenu doskočio. Ima ju netko pa da mi kaže s čim ju kombinira? i dost je hidratantna, spf 20, prekriva taman- tak da osim tog sjaja, dajem joj:top:

modra
18.06.2011., 12:43
e i meni se zasjaji balea tonirana kod nosa :o kak to.. liječit? :zubo:

bubley
18.06.2011., 13:28
e i meni se zasjaji balea tonirana kod nosa :o kak to.. liječit? :zubo:

meni se tako zasjaji svaki puder, bb krema...jedino rješenje je puder u prahu ili kamenu, a nekima pomaže i primer (meni kako-kad, koža mi je luda :D )

marizza
19.06.2011., 07:58
Devojke, da li je naka probala od Clarinsa onu novu hydraquench toniranu sa spf 6? Vidim na site-u imaju 3 nijanse,natural, bez i breskva:)

vikky
19.06.2011., 11:49
mene ste malo navukle na ovu baleinu toniranu, za tu cijenu definitivno kupujem, vrijedi probati :) Samo da pitam, vidim imaju dvije nijanse, može malo više o njima? Jesu li žučkasto brončane ili?

ancica_8990
21.06.2011., 21:04
mene ste malo navukle na ovu baleinu toniranu, za tu cijenu definitivno kupujem, vrijedi probati :) Samo da pitam, vidim imaju dvije nijanse, može malo više o njima? Jesu li žučkasto brončane ili?

probaj pa vidi, za tu cijenu, nije problem... :D meni je malkoc pretamna ova svjetlija, ali ja sam sirrrr, jedini puder koji mi odgovara je porcelain. :D

jel postoji onda koja tonirana igdje u zgu za kupit, a da je barem malo svjetlija od balee? jel ima možda oriflame kakvu ako netko zna? :confused:

vikky
21.06.2011., 22:15
kupila baleinu, nije to za mene, zamastila sam se vrlo skoro i to sjedeći kući pod klimom :zubo: Iako, pohvale za prilagodljivost boji tena, uzela sam onu tamniju bronze koja mi je pretamna, ali nije se toliko kužilo...ostalo mi ništa ne paše kod nje...

modra
22.06.2011., 08:54
koliko meni balea tonirana traje... od 4. mjeseca a koristim ju minimalno 20 puta/dana u mjesecu. i još ju nisam potrošila, a bitno da sam kupila drugu prije skoro 2 mjeseca da ne bi ostala bez nje xD

vikky
26.06.2011., 12:00
Joj, prelistala sam skoro cijeli topic o ovim toniranim kremama i nisam našla ono što me interesira :( Nakon dugog istraživanja, zaključujem: mojoj masnoj koži jednostavno nema pomoći i nema tog pudera koji će na meni ljeti izgledati mat :amen: Zato bih radije da mi se s lica cijedi tonirana krema nego puder i ne bih puno novaca ulagala obzirom na navedeno, a i ipak je to samo za ljeto.

Gore sam napisala kako sam kupila Baleinu, na stranu što mi nije wow, ali nijansa bronze (ona tamnija) je užasno roza. Ima netko swatch one natural, bojim se da bi mi bila presvijetla? Dakle, trebala bi mi tamnija, da baca na žuto-bež mi je obavezno i da je koliko-toliko pogodna za masnu kožu. Cijena do 150 kn valjda... Prijedlozi :moli:

madeira
26.06.2011., 14:07
Zašto takav pesimističan stav? Ako kupiš kvalitetan puder namijenjen masnoj koži ne će ti se ocjediti s lica, krema bude jer je puno laganije teksture. Recimo Chanel Mat Lumiere ili Vitalumiere Aqua ili Dior Forever se jako dobro drže na masnoj koži, i ja imam masnu kožu. Bitno je na kraju staviti puder u prahu i kamenu isto namjenjen matiranju kože. Sa toniranom kremom će postići još gori efekt.

vikky
26.06.2011., 16:35
Zašto takav pesimističan stav? Ako kupiš kvalitetan puder namijenjen masnoj koži ne će ti se ocjediti s lica, krema bude jer je puno laganije teksture. Recimo Chanel Mat Lumiere ili Vitalumiere Aqua ili Dior Forever se jako dobro drže na masnoj koži, i ja imam masnu kožu. Bitno je na kraju staviti puder u prahu i kamenu isto namjenjen matiranju kože. Sa toniranom kremom će postići još gori efekt.

Nije pesimističan stav, sve sam probala (osim aqua). Mat Lumiere mi se cijedio zimi s lica, jednostavno mi ne paše, Forever sam imala zadnja dva ljeta, trajao mi je maksimalno sat vremena na licu, sad probavam Estee Lauder DW Light, ne zamastim se neka dva sata - sve navedeno sam koristila u kombinaciji s bazom i puderom u prahu i adekvatnom kremom za lice tako da :ne zna: Jednostavno mi nema spasa :zubo: Istina, ovaj EL DWL mi je možda i najbolji, ali 350 kn za nešto što me opet ne zadovoljava i što mi je samo za ljeto...Nisam pametna :ne zna:

madeira
26.06.2011., 21:36
A da nije problem hidratacija tvoje kože? Očito je da na tvom licu ništa ne stoji kako spada, čak ni teški i dugotrajni puderi. Možda da probaš sa hidratantnim kremama, primjerice Nuxe creme fraiche, ili nešto drugo, ali mislim da tvoj problem prije treba riješiti preparativnom kozmetikom. Ako imaš lošu podlogu, mislim, kožu kao podlogu, niti jedan puder ne će ti dobro stajati, čak niti Guerlain baza sa 24-karatnim zlatom.

vikky
26.06.2011., 23:47
madeira, a gdje me nagodi ;) Koristim inače Fraiche light, zimi onu za normalnu kožu, dehidracija riješena Baleinim serumom...Jednostavno sam masna i po vrućinama mi ništa ne drži. Sad doduše zadnjih dana je puno bolje kako je malo osvježilo, ali svejedno...Čak sam uzela za probu puste mat kremice od Decleor, Payot i neki novi Skin Code, ali mi se čini da mi je s tim samo gore :ne zna: Može bit da je i pretjerana preparativa razlog, ali to je već druga tema ;)

hana24
28.06.2011., 12:39
jel zna netko gdje ima ove nove Niveine (Matt beauty), jer u DM-u me gledaju ka da sam pala s Marsa, a na njihovoj stranici stoji da je došla kod nas...?

labrić
29.06.2011., 14:06
Cure koje koriste Nivea tonirane kreme...upiju li se u kozu, ili se preslikavaju na odjecu? (primjerice dok oblacite majicu) :mig:

madeira
29.06.2011., 14:16
Naravno da se preslika i zamulja. Još uvijek nisam našla nešto što ne ostavlja tragove. A za ovu mat kremu bi mogla pogledati danas u DM.

mala_zg23
02.07.2011., 21:57
ja imam forever i skine se imam mješovitu kožu i inače se ne masti jako ali preko ljeta je teško sa tim puderom valjda zato jer je tekući. jel ima netko prijedlog za toniranu kremu da bi bila ok za mješovitu kožu. i inače trebam jače prekrivanje zbog pora pa me zanima da li mogu normalno staviti korektor ispod ili nakon kreme?

leonalea
04.07.2011., 22:35
hej cure, evo ja sam lijena citati sve, pa da vas pitam, tonirana krema sa zastitnim faktorom? :)preporuke, savjeti:)

marizza
07.07.2011., 08:06
hej cure, evo ja sam lijena citati sve, pa da vas pitam, tonirana krema sa zastitnim faktorom? :)preporuke, savjeti:)

Evo ja ti mogu preporuciti Shiseido sa spf20, odlicna je, nisam pocrvenela, onda imas Collistar isto spf20, dosta je hvaljena a od jeftinijih cinimi se da sam procitala da ona Nivea q10 ima spf 15, pa pogledaj:)

TheEmpress
08.07.2011., 00:22
Upadam ko padobranac... Zanimaju me Nivea tonirane kreme, postoje dvije ako se ne varam? Sad su sniženi Nivea proizvodi u Kozmo, pa zato pitam. Bitno mi je da se lako razmazuje, da ne masti jako kožu i da ima svijetla nijansa (svijetlija nijansa Balea tonirane mi je pretamna, pa barem nijansu svijetlija da ima).

aaatina
08.07.2011., 10:44
Uriage tonirana spf 50 je jako svijetla i dosta je dobra,koristim je 6 dana,ništa mi nije izbilo na licu

aaatina
08.07.2011., 10:45
Upadam ko padobranac... Zanimaju me Nivea tonirane kreme, postoje dvije ako se ne varam? Sad su sniženi Nivea proizvodi u Kozmo, pa zato pitam. Bitno mi je da se lako razmazuje, da ne masti jako kožu i da ima svijetla nijansa (svijetlija nijansa Balea tonirane mi je pretamna, pa barem nijansu svijetlija da ima).

Meni je svijetla Nivea bila mrvicu pretamna,ali ja sam dosta svijetla

TheEmpress
08.07.2011., 12:40
To ne zvuči obećavajuće. :/ Ja nisam pretjerano svijetla, al sve kaj sam dosad probala su mi uredno pretamne, od tih drogerijskih marki. :o

evelyn
09.07.2011., 14:41
Jel tko koristio toniranu kremu od Bioderme zaštitni faktor 50?

maripos
09.07.2011., 15:19
Uriage tonirana spf 50 je jako svijetla i dosta je dobra,koristim je 6 dana,ništa mi nije izbilo na licu

Možeš li napisati kolika je cijena?:)

aaatina
11.07.2011., 10:00
Možeš li napisati kolika je cijena?:)

Mislim da je oko 150,160 kn,ali može trajati jako dugo,jako je malo treba

aaatina
11.07.2011., 10:02
To ne zvuči obećavajuće. :/ Ja nisam pretjerano svijetla, al sve kaj sam dosad probala su mi uredno pretamne, od tih drogerijskih marki. :o

Ako si u mogućnosti naruči se Oriflame toniranu,ja je imam i savršena je za svijetli ten,prekrivanje nije savršeno,ali osvježi ten

TheEmpress
11.07.2011., 14:01
Imam to, tj. stara ima, posudim tu i tam, al ne sviđa mi se pretjerano. :ne zna: Odustala sam od svega toga...

Feta Kruva
11.07.2011., 14:15
Ja stavim i hidratantnu ili samo serum na perutave djelove da lakše razmažem jer se šminkam uvijek ujutro u fotofinišu :D Imam najsvjetlijju dior hydralife (1) i zadovoljna sam poprilično:) Pogotovo jer sam jaaako svijetla i s njom ne izgledam ko indijanac, već blago preplanula:cerek:
Ozbiljno , na našem tržištu nema niš svjetlije (ak ima, let me know:) i pogodnije za bjelokošce :D (probala sam i sisleyevu tester i ona mi je groozno narančasta i čepi pore:mig:)

i ja imam dior hydralife jedinicu i prezadovoljna sam.i da,to je najsvjetlija nijansa na našem tržištu.:rolleyes:

Skura
11.07.2011., 14:25
Jeli na kraju netko već probao Clinique toniranu?
Ovu: http://www.ogledaloonline.hr/make-up/tonirana-krema-iz-clinique-laboratorija

labrić
11.07.2011., 17:12

Nedavno sam kupila Niveinu i nebih je preporučila...svjetlija nijansa mi je pretamna (nisam jako svjetla) :rolleyes:
I dosta masti kozu. Jedina je prednost dobro razmazivanje (nije pregusta) :mig:

marizza
18.07.2011., 09:34
Devojke, kakve je boje ova krema? Vidim da ima 1 univerzalna nijansa, pa se nadam da nije narandzasta ili mnogo zuta? I da li je mnogo masna?:)

vjeverica
18.07.2011., 14:51
Evo ja danas kupila baleinu toniranu.. mislim si za 20 kuna da probam..

Kupila sam svjetliju nijansu, i stim da imam vec malo bojice od suncanja nijansa mi savrseno pase. Nakon još par suncnja mislim da bi trebala tamniju, ali ja sam fenomen, jako brzo mi koža tamni i jako potamnim.
Inace imam masnu kožu, i obavezno stavljam malo pudera u kamenu... pa moja kombinacija baleine kreme + malo korektora na koju tockicu koja izviruje+ malo pudera u kamenu na kremu i tokom radnog dana koji put pretapkat puderom u kamenu, mislim da je cisto oke. Za te novce, odbacujem puno skuplji i teži puder. Ja zadovoljna! :cerek:

modra
18.07.2011., 14:53
već sam tu komentirala koliko mi dugo traje balea :eek: i još je imam sigurno za 2 tj svakodnevnog korištenja.. al dobro, ja to malo stavim (ne znam kako vi)

imam jednu u rezervi, još u kutiji potpuno novu, već neka dva mj sigurno, bojim se da će se kvarit lagano dok ovu slistim

Eta Eridani
19.07.2011., 14:26
Jeli na kraju netko već probao Clinique toniranu?
Ovu: http://www.ogledaloonline.hr/make-up/tonirana-krema-iz-clinique-laboratorija

Ovo i mene zanima. Zvuči jako dobro, a čak ima i dovoljno svijetla nijansa.

jasmine
20.07.2011., 14:19
ja sam probala novu od cliniqua i moram priznati da me nije oduševila,jako loš izbor nijansi kao prvo a kad sam ju stavila na lice nagasila mi je sve i jednu poru na licu no to neznači da inače nije dobra.

jasmine
20.07.2011., 14:20

a vidiš meni je ta krema bila nešto najgore što sam imala,toliko loša da sam ju praktički cijelu bacila unatoč cijeni.

seceruuu
02.08.2011., 10:15
kupila sam ovaj puder i meni je on lagan kao tonirana krema i odličan je za sad jer imam masnu dehidriranu kožu : http://www.clearface-people.com/index.php?id=26&L=1

regana
19.09.2011., 08:43
Evo koristim Diorov hydralife već pola godine, jako sam zadovoljna. Prekrivanje nije savršeno, ali to i ne očekujem od tonirane kreme. Lagana je i sad po vrućim danima nisam ništa se prasila od nje, a od hrpu njih jesam. Eto, hvala curama na preporuci:cerek:

hana24
21.09.2011., 13:32
ima li tko da je imao i dior i shiseido toniranu da mi usporedi, pliiiz?
nikako ne mogu odlučit. Imam mješovitu kožu, obrazi zimi suhi i treba mi nešto za ujutro kad žurim i nemam vremena za kremu, bazu, puder...

eyedetox
21.09.2011., 13:37
ima li tko da je imao i dior i shiseido toniranu da mi usporedi, pliiiz?
nikako ne mogu odlučit. Imam mješovitu kožu, obrazi zimi suhi i treba mi nešto za ujutro kad žurim i nemam vremena za kremu, bazu, puder...

Imala sam ja obje i moj glas ide za Dior, iako je Shiseido malo više mat ali ne prekriva ama baš baš ništa

lida
21.09.2011., 15:36
I ja ti preporučujem dior. Savršena tonirana krema s prekrivanjem kao lagani tekući puder. I nije masna, ma odlična!

madeira
21.09.2011., 16:22
Koristi ju i Lisa Eldridge.

lida
21.09.2011., 17:46
Ah, ona se moze i blatom namazat i da izgleda wauu! Ko zna zna.

hana24
22.09.2011., 13:06
Super, puno vam hvala cure, onda Dior. Mislila sam se jer sam je probala u parfumeriji, ali mi se učinila nekako teška, pa sam posli tek skužila da je to bilo do pudera u kamenu kojeg mi je ova teta što me šminkala stavila iznad nje.
Kao "samo malo da se ne zasjajiš", a na kraju sam van izašla zabetonirana :D

ange ou...
30.09.2011., 13:36
Trebam malu pomoć. Jel zna netko gdje se može naći ova Nivea tonirana u Osijeku? http://www.nivea.hr/Proizvodi/Njega-lica/pure-effect/Pure-Effect-Matt-Beauty-tonirana-krema-za-lice
Obišla sam dva dm-a, u njima postoji ta cijela kolekcija samo što umjesto ove tonirane kreme stavljaju onu staru, iz young nešto kolekcije. :503:
Hvala unaprijed! :mig::mig:

mimimozica
30.09.2011., 13:44
Ako te to tješi, nisam ju vidjela za kupiti nigdje u Zagrebu, a prešla sam dosta dm-ova :ne zna:

Sigurna
30.09.2011., 15:43
Ja sam obožavala ovo:

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR1xheZUy08zOGd3poyBQX1B2jUU7-gZov6TJGjokeYRJU2mo6pwsmW3wne

Oriflame. Nije gusta, ali se tak lijepo sjaji i ima super miris. Ali ako ste "masne" nije za vas.

Ima i nova verzija u dvije nijanse:

http://www.nefsak.com/images/T/Glow.jpg

modra
30.09.2011., 16:21
joj, baš bi voljela opet se malo bacit na avonove i oriflame-ove proizvode.. sad bi obratila pažnju na ruževe koje prije nisam koristila pa nisam ni obraćala pažnju, ma sve..
a i te tonirane..
dugo nisam imala doticaja s njima :D morat ću se raspitat tko prodaje tu kod mene..

tonkić
01.10.2011., 18:54
QUOTE=ange ou...;36016766]Trebam malu pomoć. Jel zna netko gdje se može naći ova Nivea tonirana u Osijeku? http://www.nivea.hr/Proizvodi/Njega-lica/pure-effect/Pure-Effect-Matt-Beauty-tonirana-krema-za-lice
Obišla sam dva dm-a, u njima postoji ta cijela kolekcija samo što umjesto ove tonirane kreme stavljaju onu staru, iz young nešto kolekcije. :503:
Hvala unaprijed! :mig::mig:[/QUOTE]

koja je to krema? ne radi link, piše mi "preglednik nepodržan". uglavnom, ako je to "obična" tonirana (ne young), jučer sam ih vidila u dm-u u garden mall-u. :mig:

ah oprosti, sad vidim da pitaš za osijek. sorry :brukica:

Acid_2
02.10.2011., 22:12
ja već drugu godinu za redom koristim Niveinu toniranu (ne young, neg onu day care).
e sad pitanje - počela sam nedavno koristiti primer/bazu za puder. zimi inače stavljam hidratantnu na obraze/matirajuću na t-zonu (mješovita koža) + toniranu + nekad četkicom lagano puder u kamenu.
kak da sad skombiniram bazu na to sve? koristili li se baza/primer ispod tonirane kreme uopće? :derp:

252btc
03.10.2011., 07:54
može preporuka za tonitanu kremu, inače sam svijetle puti, a koža mi je suha i osjetljiva.
hvala!

artist*angie*
18.10.2011., 20:32
Kakva su vam iskustva sa Garnier BB kremom: rješenje 5 u 1?
http://www.garnier.hr/img/our_products/PRD_SKINCARE/BB_CREAM/prod-P19002-2-big.png

Twigie
19.10.2011., 08:29
E, ova kremica i mene zanima...baš sam ju gledala jučer u DM-u...oko 60 kn je :D Al nisam htjela uzet jer je bila samo Medium nijansa, a vidim na net-u da ima i Light :D

lida
19.10.2011., 09:33
Kaj je došla u dm? Jeftiniija je onda u dm-u nego u mulleru. U mulleru je 79.

Twigie
19.10.2011., 10:08
Ja sam ju vidla.....mislim da je bila 59 kn...ako je to ta :misli:

yslp
19.10.2011., 13:23
ja sam jučer bila u dm-u, nisam je vidjela, ali bila bih presretna ako je ova informacija točna, jer nemam muller:503:

svrcka
19.10.2011., 17:16
http://www.garnier.hr/img/our_products/PRD_SKINCARE/BB_CREAM/prod-P19002-2-big.png

imam ju ja i koristim već cca 10-ak dana. meni je ova krema odlična zamjena za puder. kad ju naneseš na kožu čini se tamna no u svega nekoliko sekundi poprimi boju lica i stopi se s kožom.
ne isušuje mi lice i ne naglašava bore kao puder. (pogotovo u ovim hladnijim mjesecima kad sam kronično suha)
prekrivanje je lagano ali ja niti nemam nekih većih problema s tenom, tu i tamo ako se pojavi nešto, prekrijem korektorom i super izgleda.
preporučam!

alisha
20.10.2011., 19:49
i ja sam jako svijetla. uvijek mi je želja bila naći neku toniranu kremu za moj ten i pronašla sam je u lushu. Najsvjetlija koja postoji,baš je za porculanski ten; Jackie Oats.

yslp
21.10.2011., 15:43
vidjela je i ja danas u dm-u, ali nisam kupila jer nisu imali light nijansu

Bizzarna
25.10.2011., 21:18
Imala sam ja obje i moj glas ide za Dior, iako je Shiseido malo više mat ali ne prekriva ama baš baš ništa

kolika je cijena Diora? :)

peachwoman
25.10.2011., 22:21
Znači pitanje je:

Da li tonirana krema spada u dekorativu ili dnevnu njegu?

Hvala žene, pitam, jer čujem da ukidaju Nivea dekorativu, a ne znam di ta moja krema tonirana spada:(

Mopsly
26.10.2011., 09:36
Spada u preparativu i neće se ukinuti ;)

eyedetox
26.10.2011., 13:08
kolika je cijena Diora? :)

Oko 300 kn

peachwoman
26.10.2011., 13:36
Spada u preparativu i neće se ukinuti ;)

:top:

MUAddict
26.10.2011., 14:12
Dali je itko probao Nuxe toniranu kremu? Jako mi se svidja, ali bi voljela prije kupnje čuti koje mišljenje od vas.

mimimozica
26.10.2011., 14:40
MUAddict Meni osobno je najsvjetlija nijansa daleko pretamna i prenarančasta, nisam primjetila neko jače prekrivanje. Kakva je kroz dulje vremena korištenja neznam jel sam imala samo jedan testerić, a i kad sam ju stavila, u roku pola sata sam ju skinula jer sam izgledala ko indijanac.

MUAddict
26.10.2011., 15:15
MUAddict Meni osobno je najsvjetlija nijansa daleko pretamna i prenarančasta, nisam primjetila neko jače prekrivanje. Kakva je kroz dulje vremena korištenja neznam jel sam imala samo jedan testerić, a i kad sam ju stavila, u roku pola sata sam ju skinula jer sam izgledala ko indijanac.

Ja sam danas probala srednju nijansu, na ruci u ljekarni i bila mi je ok. Al' pod onim svjetlima i na ruci, tako da se ne mogu pouzdati u to. Tog me i strah, narančine face :eek:

Bizzarna
26.10.2011., 16:02
Oko 300 kn

hvala ti.. :mig:

peachwoman
30.10.2011., 10:31
Da li nekom možda izbijaju prištići od Nivea tonirane?:confused:

madeira
30.10.2011., 10:37
Meni.

peachwoman
30.10.2011., 11:28
Znači tu smo hm :rolleyes:

Moramo u potragu za nekom novom opcijom.....:ne zna:

peachwoman
31.10.2011., 09:01
i još da se nadovežem, ako ima nekog experta među Vama a znam da ima :D

Što jedna tonirana krema ne bi smjela imati u sastojcima?:mig:

modra
07.11.2011., 15:24
ja ću si najvjerojatnije još ovaj tjedan uzet bb toniranu, pa kud puklo... valjda neće bit toliko loša da se ne može koristit
iako mi je baleina sasvim odlična :misli: možda je ova još bolja :)

mililica
07.11.2011., 17:15
Garnier BB cream- odlično se prilagođuje boji tena, fino tonira, no na žalost dobila sam dva potkožna šta koja isključivo vezujem za nju

0merta
28.11.2011., 11:54
Jel to ova (http://www.nivea.hr/Proizvodi/Njega-lica/pure-effect/Pure-Effect-Matt-Beauty-tonirana-krema-za-lice) ?

madeira
28.11.2011., 14:17
Ja nisam imala tu, pisalo je nešto day, bijela plosnata tuba. Od svih toniranih dobijem prišteve.

anab789
29.11.2011., 15:14
Ja nisam imala tu, pisalo je nešto day, bijela plosnata tuba. Od svih toniranih dobijem prišteve.
Probaj Shiseidovu.

tadam
03.12.2011., 08:35

probaj nivea young, ja ju po ljeti koristim, stvarno je dobra i najvažnije, nekomedogena :mig:

-anna-
05.12.2011., 15:39
Taman sam odlučila uzeti LM toniranu kremu.. i sad pročitam da i ona sadrži te sjajne čestice. :durica Što sad da radim? :503:

Sponza ri
05.12.2011., 16:43
zar obje? :(

jer, ima ona klasicna, srebrna, bestseller. i crna, koja je oil free.

-anna-
05.12.2011., 17:12
Ja bi tu oli free. I čitajući ovu temu naišla sam na post, gdje je netko napisao da ima te sjajne čestice. :( Mislim da sve imaju, ali nisam sto psoto sigurna. :ne zna:

Andjelcic
05.12.2011., 18:09
probaj nivea young, ja ju po ljeti koristim, stvarno je dobra i najvažnije, nekomedogena :mig:

meni je ta nivea young bolja od hvaljene laura mercier tonirane, samo sto je dosta tamna :tuzni:

anamary_
05.12.2011., 18:16

Ja je imam, i to medium nijansu, iako imam svijetlu put. Kao što je netko već rekao, na prvu se čini tamna al se lijepo razvuče po koži i stopi s tenom, taman mi da malo boje da ne izgledam ko smrt na dopustu :rofl: Nije masna,ne sjaji se iako ja imam masnu kožu, ne skuplja se, osvježi lice, jedina zamjerka joj je to što joj je moć prekrivanja jako jako slaba, bar za moje problematično lice, sve u svemu krema je ok, ali mi je ipak bolja niveina tonirana krema koja je čak jeftinija ali bolje prekriva.

bubley
05.12.2011., 21:26
Što se tiče Garnier bb kreme, ja imam svijetliju nijansu, isto kad se istisne iz tube izgleda mrvu tamnija ali zapravo se na licu stopi s bojom tena, ima ugodan miris, ali koristim ju samo kad mi je ten u super stanju jer kao što je anamary rekla, moć prekrivanja je gotovo nikakva, samo lagano ujednači boju lica i osvježi ten. Što se mašćenja tiče, ovisi od dana do dane i do moje kože, nekada se gotovo uopće ne zasjajim a nekad ipak matiram puderom u prahu, pogotovo kad trebam duže izbivati iz kuće.

mirna_nemirna
06.12.2011., 16:43
Kupila danas Balea kremu (svjetliju) i to čudo je taaaamno. :eek:

mala_plivačica
10.12.2011., 17:32
Bok svima.
Ja sam potpuno neinformirana o toniranim kremama (vjerojatno zbog broja godina :D).
Moze li mi koja od vas objasnit koja je razlika izmedu nje i tekuceg pudera?
Takoder, da li puder bolje prekriva? Razlika u cijeni? Koja je najbolja po vasem misljenju?
Zahvaljujem unaprijed. :w

hana24
11.12.2011., 12:57
došla je tonirana od Vichyja, Neovadiol Lumiere. Vidio tko ili probao..?

namelessone
11.12.2011., 15:28
...sta cijela ta linija nije za zreliju kozu od 50+ pa nadalje?

cvijetić
11.12.2011., 16:27
da, neovadiol je za zrelu kožu.

himi
13.12.2011., 08:58
Dali je itko probao Nuxe toniranu kremu? Jako mi se svidja, ali bi voljela prije kupnje čuti koje mišljenje od vas.
Potpisujem mimimozicu; pretamna i narančasta. Dodala bi da se lice previše masti. A baš sam željela bit oduševljena tom kremom :D

locika
13.02.2012., 13:56
Kupila danas Balea kremu (svjetliju) i to čudo je taaaamno. :eek:

potpisujem :D danas sam jedno 15 minuta stajala u dm, birajući između garnier i nivea.. i nisam znala što napraviti, pa sam ugledala baleu naturell i vidjela da je 20 kn i reko ajmo probati neću puno izgubiti.
došla sam doma, i odmah se na muljala s njom i ne znam, nisam nešto pretjerano oduševljena. u svakom slučaju, tamnija je nego što sam mislila...

Ye Yo
16.02.2012., 15:16
Bok svima.
Ja sam potpuno neinformirana o toniranim kremama (vjerojatno zbog broja godina :D).
Moze li mi koja od vas objasnit koja je razlika izmedu nje i tekuceg pudera?
Takoder, da li puder bolje prekriva? Razlika u cijeni? Koja je najbolja po vasem misljenju?
Zahvaljujem unaprijed. :w

Ja sam isto još amater, ali evo da podijelim svoja iskustva, pametnije i upućenije molim vas ispravite me ako griješim :)

Razlika jest ta što je tonirana krema u suštini preparativna kozmetika: hidratanta krema ''dekorirana'' pigmentima boje kože (za svijetli, srednji ili tamni tip) dok je tekući puder svakako dekorativna.

Moć pokrivanja je daleko manja nego kod tekućih pudera jer joj je sama namijena preparativna, da hrani i/ili hidratizira kožu, tek malo ujednači boju, tako da bi IMHO bila namijenjena za one sa normalnim tenom koji traže možda malo ujednačavanja ili blage preplanulosti.

Iako im sve više pridaju preparativni učinak (hidratiziraju i/ili hrane kožu, antibakterijski puderi umiruju kožu i ubrzavaju nestanak gadova, puderi za zrelu kožu zaglađuju bore itd.), tekući puderi će svakako biti teži, odnosno gušći jer im je namijena prvenstveno dekorativna.

Moja koža je još uvijek problematična tako da tonirana krema nije dovoljna za učinak koji želim. Osim toga, imam pigmentacijski ukras na licu tako da u pravilu kombiniram lakši puder koji fino ujednači lice i neizostavni korektor što zbog te fleke što zbog gadova ili povremenog crvenila.

Razlike u cijenama variraju od proizvođača. Ako se ne varam, najjeftinija tonirana krema na našem tržištu je Baleina s cijenom oko 20-ak kn. Mislim da ljekarničke ne prelaze cijenu od 150 kn, ali nemojte me uzeti za riječ jer, kao što rekoh, u startu nisu zadovoljile moje potrebe tako da nisam previše istraživala. Drogerijski tekući puderi su u pravilu od oko 30ak (Essence, alverde, Catrice, s-he..), 60ak kn (Maybelline, Manhattan..), oko 100 kn (Max Factor, L'oreal, Bourjois..) do 150/170 kn (Pupa, Art Deco), dok su high-end puderi, kao i ostala kozmetika, preko par stotina kn (Chanel, Dior..)

Osim toniranih krema i tekućih pudera, postoje i BB kreme koje bi trebale biti istinska kombinacija preparativne i dekorativne kozmetike. Evo linka (http://www.forum.hr/showthread.php?t=454613) na temu pa tamo upitajte ako su Vas zaintrigirale.

Nadam se da sam bila od pomoći :mig:

0106
03.03.2012., 20:06
Kupila sam toniranu balea kremu i mislila da je bezveze. Ali nije. Ne masti mi lice i za te pare je odicna. Kao prelazno resenje do prvih para se isplati. :D

MOANI
05.03.2012., 13:12
Da li je netko isprobao od Juvene rejuvante & correct delining obojenu kremu ?

Festivefall
10.03.2012., 20:41
Može li mi netko predložiti gdje preko neta kupiti Nars Pure Radiant Tinted Moisturiser, nema na hqhair, nema na ebay-u (full size)?