PDA

View Full Version : Android Potražnja aplikacija

stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

assassin
11.09.2011., 20:11
Za Android :)

Stara tema Aplikacije - preporuke, iskustva, potražnja, problemi... (http://forum.hr/showthread.php?t=571705) je zatvorena iz razloga što smatramo da će ovako biti preglednije.

(N)ova tema služi samo za potražnju aplikacija.

Znači:

A: Treba mi aplikacija koja bi radila to i to, za taj i taj mobitel, ta i ta verzija firmwarea.
B: Mislim da je najbolja ova (link za skidanje aplikacije).
C: Probaj i ovu- ova (link za skidanje aplikacije) ima još nekih dodatnih opcija, bolje izgleda i brže radi.

Nikakve velike rasprave i pametovanja.
Za to služe pojedinačne teme o aplikacijama :)

Naravno, svi koji ovdje daju link i sami tu aplikaciju moraju negdje naći...
Najveća baza (za koju ja znam) aplikacija je na mobilism (http://forum.mobilism.org/portal.php?mode=articles&block=aapp) forumu (potrebna je besplatna registracija).
Ako tamo ne nađete- u google upišete "imeaplikacije.apk download" (bez navodnika) i pogledate ima li negdje stranica sa tom aplikacijom koju tražite.
Tako da bi bilo lijepo kada bi tu i tamo sami našli neku aplikaciju- prvenstveno jer je vama brže. ;)

SebaOS
12.09.2011., 14:50
Upravo sam nakon (skoro) godinu dana maknio MIUI rom kojim sam bio oduševljen, ali je bilo vrijeme za promjenu. Trenutačno tražim zamjenu za Music app koji je bio savršen kod mijuija, a ne sviđa mi se stock :) Hvala!

assassin
12.09.2011., 16:09
A... Da instaliraš MIUI player (http://www.mediafire.com/?i3fq2icxtroia52)... :D

nanydado
12.09.2011., 22:26
Pozdrav,

interesira me da li postoji aplikacija koja bi gasila mobitel u određeno vrijeme..

nešto tipa sleep timer...
pa ako netko zna za takvo nešto bilo bi super

hvala unaprijed

gawran
12.09.2011., 22:49
Moze li mi netko dati .apk za neku dobru tipkovnicu za x8. Htc_imei je super ali moze bit i bolja, iphone emulator je gotovo savrsena (razmak izmedju tipki, brz odaziv, velike tipke) ali ima samo engleska verzija dakle y i z su naopako. Pa ako netko ima nesto slobodno postajte :)

backtothesleep
12.09.2011., 23:51
potrazi na mobilism.org npr smart keyboard pro, ima i iphone temu

gawran
12.09.2011., 23:58
potrazi na mobilism.org npr smart keyboard pro, ima i iphone temu

Hvala lijepa ;)

assassin
13.09.2011., 08:00
Pozdrav,

interesira me da li postoji aplikacija koja bi gasila mobitel u određeno vrijeme..

nešto tipa sleep timer...
pa ako netko zna za takvo nešto bilo bi super

hvala unaprijed
Ako se dobro sjećam, Tasker (http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=438&t=229913&hilit=tasker) ima i tu opciju.

SebaOS
13.09.2011., 09:17
A... Da instaliraš MIUI player (http://www.mediafire.com/?i3fq2icxtroia52)... :D

opa, nisam znao da to postoji. Jel to čisti .apk izvađen iz roma ili? u svakom slučaju hvala :s

Ovaj
13.09.2011., 16:15
Da li postoji aplikacija za android koja skenira sve GSM bazne stanice u dometu i prikazuje jačinu signala istih bez obzira na mrežu i karticu u upotrebi? Da li je tako nešto izvedivo? Znam da se u starim nokiama kod ručnog odabira mreže prikazivale sve dostupne mreže, bilo bi i tako ok samo sa jačinom signala.
Radi se o tome da zbog posla radim na nepristupačnim terenima (šuma) gdje je signal dosta slab, pa da ne isprobavam sve 4 kartice koje inače imam kod sebe tražim aplikaciju koja će mi pokazati koja mreža ima najjači/najstabilniji signal. Na android marketu sam probao nekoliko aplikacija ali sve one prikazuju bazne stanice samo za karticu u upotrebi.

thumb
14.09.2011., 07:36
Zanima me postoji li aplikacija dok jurim avionom da preko gps-a točno znam svoju lokaciju?

assassin
14.09.2011., 19:06
Bobby- premješteno u posebnu temu.

rap_boy
15.09.2011., 11:01
Molim preporuku za najbolju aplikaciju za igranje nogometa na Galaxy S.

Victoria 08
15.09.2011., 17:13
Gdje se može skinuti tapatalk za ovaj forum,imam samsung galaxy 3?

assassin
15.09.2011., 18:08
Tapatalk (http://www.filesonic.com/file/1995186614)

Marko1976
16.09.2011., 09:59
Pozdrav,

jel ima koja blacklist aplikacija, koja bi odredjenom telefonskom broju davala znak zauzeca - kao da pricas odnosno da ti je zauzeta linija ?

riot_act
16.09.2011., 10:07
O, da - samo pogledaj (https://market.android.com/search?q=blacklist&c=apps&start=0&num=24). Prije više vremena sam bio koristio Call filter pro, uglavnom, nakon jednog zvona bi osoba s druge strane dobila "korisnik je nedostupan" a tebi bi ostala obavijest o propuštenom pozivu. Isprobaj ih nekoliko, pa vidi :top:

Eppur si muove
17.09.2011., 07:29
jel ima nekakvi app s kojim mogu ući u memoriju telefona i pregledati foldere, nešto mi opako zauzima memory storage?!

assassin
17.09.2011., 07:40
Bilo koji File Explorer (https://market.android.com/search?q=file+explorer&so=1&c=apps).
Meni je najdraži ES File Explorer- ima sve opcije koje mi trebaju.

Ben Marshall
17.09.2011., 19:49
Zna li netko koji je ovo (https://g0.gstatic.com/android/market/com.gau.go.launcherex.theme.TouchWiz/ss-480-0-5) clock widget? I like it.

Eppur si muove
18.09.2011., 08:09
Bilo koji File Explorer (https://market.android.com/search?q=file+explorer&so=1&c=apps).
Meni je najdraži ES File Explorer- ima sve opcije koje mi trebaju.

S astro i file ex mogu pregledavat sd memoriju al memoriju telefona ne mogu (ili ja ne znam kako) ja bi tio ući u memoriju telefona al kako:confused:

branuschi
18.09.2011., 08:44
Jel postoji flash player za LG P350 2.2.2 s kojim mogu gledat stream programe??

Bobby1
18.09.2011., 09:11
Zna li netko koji je ovo (https://g0.gstatic.com/android/market/com.gau.go.launcherex.theme.TouchWiz/ss-480-0-5) clock widget? I like it.

Nexus clock widget

wildfire via tapatalk

assassin
18.09.2011., 09:41
S astro i file ex mogu pregledavat sd memoriju al memoriju telefona ne mogu (ili ja ne znam kako) ja bi tio ući u memoriju telefona al kako:confused:
Aha... Zaboravio sam na ovaj dio "memorija telefona" :D
Mislim da je ona u root (stisneš gore na onu SD karticu/kućicu- u ES File Exploreru)> emmc.
Ali, tamo ovako "ručno" nećeš previše postići.
U memoriji telefona se uglavnom nalaze samo aplikacije i neke sistemske datoteke.
Tako da je najlakše osloboditi prostor brisanjem aplikacija (ili premještenjem na SD karticu- ako imaš Froyo ili noviji- o tome imaš u temu o svom mobitelu).

Mislim, ima još nekih stvari na internoj memoriji- ali, aplikacije najviše zauzimaju.
Inače- na internoj su i mailovi (ako ne koristiš K9 ili neku drugu aplikaciju), SMS- ovi i kod par Androida slike uslikane mobitelom (jako rijetko).
No, brisanjem mailova i poruka nećeš osloboditi puno prostora.

rap_boy
18.09.2011., 21:55
Jel ima kakva aplikacija koja bi obavljala funkciju bluesoleila samo da šaljem preko wlana?
Znači, kad god je komp upaljen, na windowsu u pozadini je uvjek uključen taj program, a ja na mobu samo šaljem bez ikakvog tipkanja po kompjuteru.

Dosadilo mi uvijek palit myphoneexplorer, pa povuci tamo povuci vamo :P

Domagoj R
18.09.2011., 21:58
Zasto aplikacije koje skinem direktno s interneta na mobitel ne mogu instalirati? Cak i ako im promijenim nastavak .htm u .apk svejedno nece. Onda mob prepoznaje da je aplikacija ali kada kliknem na nju samo je crno i nema onoga "install".

Ben Marshall
19.09.2011., 00:45
Nexus clock widget

wildfire via tapatalk

Ahh, hvala ti! Ja ako nisam tražio više od pola sata nakon čega mi jednostavno dopizdilo, ubio me Bog...

Bobby1
19.09.2011., 17:20
Ahh, hvala ti! Ja ako nisam tražio više od pola sata nakon čega mi jednostavno dopizdilo, ubio me Bog...

Imao sam ga neko vrijeme,ali...ja trazim nesto slicno kao accuweather clock widget,kakav samsung ima,a isti se moze koristiti samo na samsungu :(...znaci,ako netko zna kakav analogni sat widget sa datumom...

wildfire via tapatalk

ledo_85
21.09.2011., 09:21
ima li koja aplikacija za sinkronizacija sa outlookom za taskove???

Afromanzd
21.09.2011., 14:55
Jel ima kakva aplikacija koja bi obavljala funkciju bluesoleila samo da šaljem preko wlana?
Znači, kad god je komp upaljen, na windowsu u pozadini je uvjek uključen taj program, a ja na mobu samo šaljem bez ikakvog tipkanja po kompjuteru.

Dosadilo mi uvijek palit myphoneexplorer, pa povuci tamo povuci vamo :P

ako je to ono na sto ja mislim, mozes preko ES file explorera naci svoj kompjuter i one datoteke koje su ti shareane vidjeti i raditi s njima sto hoces, bez da se maknes sa kauca :D

rap_boy
21.09.2011., 16:15
ako je to ono na sto ja mislim, mozes preko ES file explorera naci svoj kompjuter i one datoteke koje su ti shareane vidjeti i raditi s njima sto hoces, bez da se maknes sa kauca :D

Sad nisam siguran jer sam stavio novi softver pa nisam još sve složio, ali mislim da nije moguće kopirati nešto iz mobitela u kompjuter tom metodom.
Moguće je ući u kompjuter i pregledavati slike, gledati filmove, ali za kopiranje nisam siguran, moram provjeriti.

Alfa KT
21.09.2011., 20:15
Evo mene zanima na tabletu na kojem je android a ne podrzava adobe flash player,jel ima neka aplikacija koja to moze rijesiti?

backtothesleep
22.09.2011., 12:21
postoji li koja aplikacacija tipa hrcallerid (http://www.hrcallerid.com/), ili ona tko me zove, ali da nije ogranicena na bazu podataka od t-com-a ili vipa, vec da koristi bazu od imenik.hr?

Afromanzd
22.09.2011., 15:00
Sad nisam siguran jer sam stavio novi softver pa nisam još sve složio, ali mislim da nije moguće kopirati nešto iz mobitela u kompjuter tom metodom.
Moguće je ući u kompjuter i pregledavati slike, gledati filmove, ali za kopiranje nisam siguran, moram provjeriti.

možeš kopirati što god hoćeš, samo da ti je shareano na kompjuteru..bar meni tako radi :)

Marko1976
24.09.2011., 10:27
Pozz,
jel ima koja free aplikacija za excel?

Imam na LG optimusu onaj Polaris office, koji ti da otvorit xls dokument i fino se vidi, ali neda ti upisivat i mjenjat podatke.

ima li sto za tu svrhu ?

hvala

rap_boy
26.09.2011., 09:53
A jel ima kakva aplikacija da vozim aute preko mobitela, npr. na kompjuteru upalim NFS Carbon, a vozim preko acelometera na mobitelu i gas/kočnica tipkanjem po ekranu?
Bilo bi fora isprobati.

backtothesleep
26.09.2011., 12:08
@ rap boy
gremote (http://gbmsoftware.com/), ako ne zelis kupovat potrazi na mobilism forumu server koji se instalira na komp, a aplikacija za mob je free na marketu

kenant
26.09.2011., 19:47
trazim rijecnik hrvatsko-engleski englesko-hrvatski za galaxy ace.. ali da ima mogucnost unosenja novih rijeci.. znaci pronadjem neku roijec koja nema tu i ja je jednostavno dodam u arhivu

stinson
26.09.2011., 22:20
za LG optimus ME p350. jel ima koji app koji mi zamrzne račun da nemogu trošit pare pa da ga poslije odmrznem? uvijek kad odem na 0.facebook.com mi uzme novce. znam da to nije naplata od fejsa nego mi android gleda mail itd. uvijek izgubim 5-6 kn kad se spojim na 3G a neda mi se kupovati mb. fala :)

assassin
26.09.2011., 22:47
Jedino uz root.
Nakon što rootaš- instaliraš neki firewall (tipa DroidWall) i u njemu namjestiš da samo browser koji koristiš ima pristup internetu.
Naravno, taj firewall možeš ugasiti kada ti treba nešto drugo- tipa mail.

stinson
27.09.2011., 14:50
još nešto..jel ima koji music player s marketa na koji mogu postavit cover pjesme i da mogu gledat lyricse bez internet veze? :)

sasa90
28.09.2011., 15:38
Koja kamera sa marketa ima opciju da na slici ispise vrijeme i datum slikanja?

- spojeno -

Nasao sam. Vignette ima timestamp a i ima automatski blic na X10. MAlo je bagovita ali nije lose sve u svemu.

jajaja333
29.09.2011., 18:21
Potrebna mi je ona zaštita da mi mobitel (Galaxy Fit) neide automatski na net. I pitanje usputno..jel mi se skidaju megabajti ako sam sada na svojem wirelessu a nisam nikako iskljucio internet mobitela..

daky123
30.09.2011., 22:50
jel netko koristi aplikaciju za zynga texas holdem poker preko facebooka?? neznam zasto mi nece raditi? pise Could not process facebook user...i tako stalno...prije je radila...bio sam je sada ponovno instaliro i instaliro update kao ta neka nova verzija i opet nece...pomoc?

ikaoivan
01.10.2011., 12:46
Pozdrav forumaši,zanima me koja je dobra aplikacija za skidanje covera pjesmi?Probao sam iTag,ali zanima me da li ima koja bolja aplikacija?

dje-CAk
01.10.2011., 14:20
Ovako, ja sam skinuo jednu knjigu od Ante Tomića u pdf formatu, a na mobitelu imam aplikacije Books od Google-a i Planet 9 od tht-a. Sad me zanima jel ja mogu kako taj pdf prebaciti u neku od tih aplikacija i kako, ili ne mogu ali postoji neki drugi čitač. Jer mi je malo nezgrapno u Adobe Readeru to čitati, pa molim vas za pomoć. Tnx!!""

moby-split
02.10.2011., 10:09
Jel netko koristi viber? Zanima me jel on služi samo za pozive i poruke onome ko ima viber ili prema svima (logicno samo ko ima viber)? Kad sam instalirao viber poslao mi je neki kod u poruci, no međutim nije me nigdje tražio taj kod da upišem. Kad uđem u njega odmah mi je izbacio u imenik ko ima viber registriran. Sad, zvao sam par poziva (normalnim putem) i prekidalo mi je. Jedan drugi prijatelj kojem sam reka da ga instalira mi je isto reka da ga je prekidalo i da ga je deinstalira. Jel ko zna u cemu je problem?

dje-CAk
02.10.2011., 13:27
Jel netko koristi viber? Zanima me jel on služi samo za pozive i poruke onome ko ima viber ili prema svima (logicno samo ko ima viber)? Kad sam instalirao viber poslao mi je neki kod u poruci, no međutim nije me nigdje tražio taj kod da upišem. Kad uđem u njega odmah mi je izbacio u imenik ko ima viber registriran. Sad, zvao sam par poziva (normalnim putem) i prekidalo mi je. Jedan drugi prijatelj kojem sam reka da ga instalira mi je isto reka da ga je prekidalo i da ga je deinstalira. Jel ko zna u cemu je problem?

Da, samo viber i viber.
Kod i meni je prvi put tražio, za drugi mob i broj samo poslao ali nije tražio.
Problem u prekidanju je kod signala. Najbolje ti radi kod wi-fi signala i kad si blizu routeru. Na 3g ti je brzina nestalna i varira pa zato prekida.

moby-split
03.10.2011., 07:25
Mislim da se nismo razumjeli. Prekida me kad zovem normalnim putem, ne preko vibera. I kad sam ga makao više neprekida.

dje-CAk
03.10.2011., 08:18
Mislim da se nismo razumjeli. Prekida me kad zovem normalnim putem, ne preko vibera. I kad sam ga makao više neprekida.

Ne znam onda, ja imam vibera i ne prekida ni priko njega ni normalno.

marijanooo
05.10.2011., 16:12
ljudi, zanima me gdje mogu nabaviti aplikaciju Reactable (http://www.reactable.com/products/mobile/) za Android?

dje-CAk
05.10.2011., 16:53
ljudi, zanima me gdje mogu nabaviti aplikaciju Reactable (http://www.reactable.com/products/mobile/) za Android?

http://hotfile.com/dl/121428509/c75aaf4/Reactable.Mobile.v1.1.apk

marijanooo
05.10.2011., 20:39
http://hotfile.com/dl/121428509/c75aaf4/Reactable.Mobile.v1.1.apk

hvala lijepa :top:

ali sad mi se javlja jos jedan problem - kada prebacim file u mobitel i hocu ga pokrenuti, kaze mi "greška analize paketa"..

a kada ga probam pokrenuti s ASTRO file managerom, prazan je summary i nema mi opcije install app :/ kada didem na details, kaze "could not open file"...

da li negdje grijesim :D ili treba mobitel biti rootan ili kako to vec ide :D

dje-CAk
05.10.2011., 22:41
Ne treba biti rootan za instalira apk. :ne zna: Trebaš samo pronaći tu datoteku pomoću nekog file managera i instalirat ju. Ja sam isto to skinuo i bez problema instalirao, ali kasnije nije radila kako treba.

marijanooo
06.10.2011., 11:48
Ne treba biti rootan za instalira apk. :ne zna: Trebas samo pronaći tu datoteku pomoću nekog file managera i instalirat ju.

a kada ga probam pokrenuti s ASTRO file managerom, prazan je summary i nema mi opcije install app :/ kada idem na details, kaze "could not open file"..

:ne zna: anyone else?

dje-CAk
06.10.2011., 12:06
:ne zna: anyone else?

Koji mobitel? I koji Android? Možda je do toga. :ne zna:

marijanooo
06.10.2011., 12:18
samsung galaxy s i9000

firmware version: 2.1-update1

dje-CAk
06.10.2011., 12:29
samsung galaxy s i9000

firmware version: 2.1-update1

Vjerojatno je neka grešaka s tom datotekom. :ne zna:
Probaj u google napisati "imeaplikacije apk" i naći drugu!

marijanooo
06.10.2011., 12:35
probao sam 4 razlicite aplikacije :) svaki put ista stvar.. nije do toga...

Eppur si muove
07.10.2011., 04:51
probao sam 4 razlicite aplikacije :) svaki put ista stvar.. nije do toga...

menu-settings-applications-unknow sources, na ovo zadnje provjeri jel ti omogućeno tj. jel ti kvačica tu:confused:

marijanooo
07.10.2011., 09:18
menu-settings-applications-unknow sources, na ovo zadnje provjeri jel ti omogućeno tj. jel ti kvačica tu:confused:

je :)

slavonka101
07.10.2011., 21:43
Ima li neka alikacija koja znači može prilagoditi rezoluciju,npr. ja imam hvga mobitel a želim pokrenuti nešto što zahtijeva veću rezoluciju.Vidjela sam jednu takvu aplikaciju ali zahtijeva root,dakle neka bez potrebe za rootanjem?

morski pas
10.10.2011., 07:23
Imam x8, skinuo sam Go keyboard, kako namjestiti tipkovnicu kao na normalnom mobu (mislim multipla) , da ne bude qwert?

MASVA
10.10.2011., 08:18
settings/language&keyboard/go keyboard/keyboard types/phone keypad

morski pas
10.10.2011., 13:58
Sve nađem osim keyboard types ili jednostavno nevidim. Dali treba skinut neki plug in?

dje-CAk
10.10.2011., 14:08
Mozes samo proklizati lijevi ili desno.

Marko1976
12.10.2011., 14:09
Hi, evo skinem ja N.O.V.A. HD igricu na mob, 500 MB, igram i deinstaliram.

Maknuo mi je ravno 7mb, a ostalih 493 gdje da nadjem ? :)
Stvarno nije u redu da uninstal ne makne cijeli SW nego moras rucno to traziti, a ne znam ni gdje to naci ?

thanx

Tlame07
12.10.2011., 14:22
Hi, evo skinem ja N.O.V.A. HD igricu na mob, 500 MB, igram i deinstaliram.

Maknuo mi je ravno 7mb, a ostalih 493 gdje da nadjem ? :)
Stvarno nije u redu da uninstal ne makne cijeli SW nego moras rucno to traziti, a ne znam ni gdje to naci ?

thanx

Na SD kartici sd/gameloft/games/nova
Ovo zadnje briši ako želiš maknuti sa moba sve, to su ti data od igrice. Savjet da to si to sppremiš negdje na kompu, jer sljedeči put ako češ opet instalirati igru samo vrati gdje je bilo, instaliraj .apk i pokreni u flight modu da ponovo ti ne skida data sa mreže.
Nadam sa da je jasno.

Marko1976
12.10.2011., 14:31
Na SD kartici sd/gameloft/games/nova
Ovo zadnje briši ako želiš maknuti sa moba sve, to su ti data od igrice. Savjet da to si to sppremiš negdje na kompu, jer sljedeči put ako češ opet instalirati igru samo vrati gdje je bilo, instaliraj .apk i pokreni u flight modu da ponovo ti ne skida data sa mreže.
Nadam sa da je jasno.

Sve jasno i zahvaljujem.

Dali postoji aplikacija koja koretno izvodi uninstall ?

malo glupo da 90% podataka ostane na SD, pa se ti brate trgaj i snalazi kako ces oslobodit i pronac stanj*a koja je doticna apk posijala po kartici.

bas me to ljuti

acm_80
15.10.2011., 09:06
Ima li neka s kojom se mogu spojit na windows live messenger

dje-CAk
15.10.2011., 09:58
Ima li neka s kojom se mogu spojit na windows live messenger

Ima od Microsofta, zove se Hotmail, imas u marketu.

mtuljan
15.10.2011., 19:45
Poštovanje, imam pitanje.
Imam Samsung i9000 galaxy S. Zanima me koju bi mi aplikaciju preporučili od barcoda. Zanči, htio bi da mob. pročita bar kod i da ja upišem cijenu i dućan gdje sam taj proizvod kupio. Na taj način bi mogao napraviti listu proizvoda sa najjefitinijim cijenama.
Unaprijed hvala

R1982
15.10.2011., 19:52
Barcode Express?

Daniel.N
16.10.2011., 02:19
Budući da mi je žena donedavno imala SmartPhone s Windows Mobile, zanima me kako postići istu funkcionalnost s Androidom. Dakle, treba mi spreadsheet (XLS-kompatibilan) i neka aplikacija za planiranje vremena tipa Outlook, no sve bi trebalo raditi bez veze s internetom.

Nikako nisam uspio shvatiti nudi li Android te aplikacije, koje su najbolje, što dolazi s paketom...

Sa starim mobitelom je dobila Pocket Word, Excel, Outlook, navigaciju s kartama cijele Europe... ali to je Windows Mobile, i bio je dosta skup i nepraktičan.

dje-CAk
17.10.2011., 15:32
Jel netko mozda zna koja je zadnja verzija tapatalka??

Sent from my MB525 using Tapatalk

sasa90
17.10.2011., 17:07
Ima li iko problema sa marketom, posto kad nadjem program i idem preuzmi ili azuriraj izbaci bjeli ekran i pise ucitavanje i vrti se ono ali treba 10min da ucita.
Pa stalno moram ulaziti u aplikacije i brisati cash od marketa ili nasilno gasiti market pa opet ulaziti.

Eppur si muove
18.10.2011., 10:19
Jel netko mozda zna koja je zadnja verzija tapatalka??

Sent from my MB525 using Tapatalk

v1.12.7 (https://market.android.com/details?id=com.quoord.tapatalkpro.activity&feature=search_result)

dje-CAk
18.10.2011., 11:00
v1.12.7 (https://market.android.com/details?id=com.quoord.tapatalkpro.activity&feature=search_result)

Hvala! Ja imam 1.11.7, pa sad nije valjda velika razlika, jer mi se ne da traziti tu noviju??

chillout23
18.10.2011., 11:38
Hvala! Ja imam 1.11.7, pa sad nije valjda velika razlika, jer mi se ne da traziti tu noviju??

A kaj imaš tražit puno? Odi na Mobilism i rješeno :mig:

damir_1989
18.10.2011., 12:58
cuo sam da ima nekakva aplikacija za pracenje mob. kao nesto instalira se na mob i preko kompa vidis na mapi gdje se nalazi mob u slucaju da ga izgubim ili mi ga netko ukrade. jel ko testiro takvu aplikaciju? imam xperiu x10

ZorcJ
19.10.2011., 12:25
Zanima me postoji li aplikacija koja funkcionira kao telefonska sekretarica, ali propusteni poziv snima na telefon (na SD karticu). Dakle, telefonska sekretarica koja nije od operatera nego se nalazi na telefonu korisnika.

Hvala unaprijed!

devetka e
19.10.2011., 17:01
Neka igra za ubijanje dosade, poput Fruit Slashera, nešto tako? Ili ono da imam onu malu ko pločicu a loptica se odbija u cigle i jednu po jednu ubija.. postoji nešto takvoga?

Pozz

assassin
19.10.2011., 17:33
cuo sam da ima nekakva aplikacija za pracenje mob. kao nesto instalira se na mob i preko kompa vidis na mapi gdje se nalazi mob u slucaju da ga izgubim ili mi ga netko ukrade. jel ko testiro takvu aplikaciju? imam xperiu x10
Ima ih dosta (https://market.android.com/search?q=stolen+phone+finder&so=1&c=apps), pa ih slobodno testiraj.
Makar, većina radi na istom principu pa se odluka svodi na to koja ti je ljepša ili koja je jeftinija/besplatna.
Zanima me postoji li aplikacija koja funkcionira kao telefonska sekretarica, ali propusteni poziv snima na telefon (na SD karticu). Dakle, telefonska sekretarica koja nije od operatera nego se nalazi na telefonu korisnika.

Hvala unaprijed!
Čisto sumnjam da je tako nešto moguće.
Najbliže tome je aplikacija koja šalje predefiniranu poruku (SMS) pozivatelju kojem se ne javiš (ili ne želiš javiti).
A, za javljanje na poziv i snimanje tog poziva...
Jedino možda uspiješ to iskombinirati pomoću dvije aplikacije.
Recimo ova (https://market.android.com/details?id=com.devindia.acr&feature=search_result) koja se automatski javi i pusti poruku (tj. snimiš mp3 poruke koju želiš pustiti- samo ne znam pušta li loop te poruke ili samo jednom- makar i to riješiš ako snimiš tišinu) i ova (https://market.android.com/details?id=com.killermobile.totalrecall.trial&feature=search_result) za snimanje svih razgovora.
U teoriji mi izgleda moguće- iako nisam isprobao.
A, i znam da neki Androidi ne mogu snimati poziv, tj. ne mogu dobro snimiti glas pozivatelja (3. tj. :D snimaju taj glas preko mikrofona koji inače snima tvoj glas), ali ima i onih koji normalno snime obje strane.
Osim toga, drugi problem je taj što se automatski javljaš- pa ne znam upali li se ekran, mikrofon...
Uglavnom, probaj tako (ako ne smisliš neki drugi/bolji način) pa javi je li uspjelo ;)
Neka igra za ubijanje dosade, poput Fruit Slashera, nešto tako? Ili ono da imam onu malu ko pločicu a loptica se odbija u cigle i jednu po jednu ubija.. postoji nešto takvoga?

Pozz
Fruit Ninja (https://market.android.com/search?q=fruit+ninja&so=1&c=apps)
Ovo sa pločicom se zove Brick Breaker ili Arkanoid, i u Marketu pod tim imenima možeš brdo takvih aplikacija.

ZorcJ
19.10.2011., 19:08
Čisto sumnjam da je tako nešto moguće.
Najbliže tome je aplikacija koja šalje predefiniranu poruku (SMS) pozivatelju kojem se ne javiš (ili ne želiš javiti).
A, za javljanje na poziv i snimanje tog poziva...
Jedino možda uspiješ to iskombinirati pomoću dvije aplikacije.
Recimo ova (https://market.android.com/details?id=com.devindia.acr&feature=search_result) koja se automatski javi i pusti poruku (tj. snimiš mp3 poruke koju želiš pustiti- samo ne znam pušta li loop te poruke ili samo jednom- makar i to riješiš ako snimiš tišinu) i ova (https://market.android.com/details?id=com.killermobile.totalrecall.trial&feature=search_result) za snimanje svih razgovora.
U teoriji mi izgleda moguće- iako nisam isprobao.
A, i znam da neki Androidi ne mogu snimati poziv, tj. ne mogu dobro snimiti glas pozivatelja (3. tj. :D snimaju taj glas preko mikrofona koji inače snima tvoj glas), ali ima i onih koji normalno snime obje strane.
Osim toga, drugi problem je taj što se automatski javljaš- pa ne znam upali li se ekran, mikrofon...
Uglavnom, probaj tako (ako ne smisliš neki drugi/bolji način) pa javi je li uspjelo ;)

Hvala na ovom savjetu. Moj HP Ipaq 514 je imao ovakav softver (Phone Recorder Plus) pa sam mislio da i Android ima nesto slicno. Iako, ovakvu aplikaciju bih uvijek kupio ....

The_Mala
19.10.2011., 20:48
Ima li iko problema sa marketom, posto kad nadjem program i idem preuzmi ili azuriraj izbaci bjeli ekran i pise ucitavanje i vrti se ono ali treba 10min da ucita.
Pa stalno moram ulaziti u aplikacije i brisati cash od marketa ili nasilno gasiti market pa opet ulaziti.I meni se to često događa... Uz to, kad uspijem skinuti neku aplikaciju, često mi se dogodi da jednostavno nestane, iako je downloadana. A kada ponovno pronađem tu istu aplikaciju na marketu, kaže da je skinuta i mogu je samo instalirat. To mi i treba, super. A kad se instalira do kraja, opet nestane...

cvetna
20.10.2011., 11:56
Pozdrav svima :)
Jel netko zna dal ce mozda u skorije vrijeme bit dostupna aplikacija iZet i za android? Ta app je jedino sto mi fali s iphona :(

backtothesleep
20.10.2011., 14:19
probaj alternative:
trambus (https://market.android.com/details?id=com.svebee.trambus&feature=search_result)
Zagrebtram (https://market.android.com/details?id=com.vargek.zet&feature=related_apps)

cvetna
21.10.2011., 12:54
Da ali niti jedna nema primjer besplatne karte koja uvijek kada se app otvori vrijedi sljedecih sat vremena :P Posto ni mi studenti vise nemamo besplatan pokaz, ova aplikacija bi nam jako dobro dosla :)

igor-gts
22.10.2011., 11:43
jel Mobilism ima svoju aplikaciju ak ima moze link za download :)
hvala

i postavio sam pitanje u temi za huawei al niko ne odgovara pa cu i ovdje pitat

glasovne naredbe
kod pretrazivanja stvari, preko one opcije gdje mobitel prepozna glas, da li se moze ikako skinut jos jezika koje prepozna, jel svi koji su vec predistalirani krivo ocitavaju, pa je malo frka ili moram tocno znat kak se neka naša riječ izgovara na engleskom kako bi on pronašao.

slavonka101
22.10.2011., 14:37
Zanima me jel postoji aplikacija koja će mi skinuti pjesmu s youtubea i odmah ju prebaciti u mp3 i neka aplikacija koja će mi automatski naći sve kovere albuma za pjesme?

assassin
22.10.2011., 19:16
Mobilism aplikacija. (http://mobilism.org/viewtopic.php?f=398&t=214777&sid=c4196f6b69050905c3df94a7a9868745)

igor-gts
22.10.2011., 21:41
u necemu grijesim, a neznam u cemu, nece mi naci nista sa tom mobilism aplikacijom samo vrti i tu ostaje

ko zna jel postoji koja aplikacija znam da ju ovaj novi galaxy ima, da kad te neko zove a neces se javit okrenes mobitel npr ekranom prema stolu i on stisa glasnocu zvona ?

silas2012
22.10.2011., 22:55
postoji li ikakva aplikacija da mi stoji vrijeme na zaslonu,kao na ovome HTC-u??
http://experts.thelink.co.uk/wp-content/uploads/2009/07/htc-hero-samsung-galaxy.jpg

igor-gts
22.10.2011., 23:43
I jos jedno pitanje da li je mogue ako je kako stavit precac za vidljivost na blootothu tlaka mi je ici non stop u postavke

Sent from my U8650 using Tapatalk

assassin
23.10.2011., 08:13
silas- Beautiful Widgets (http://www.filesonic.com/file/1576324081)

igor-gts- imaš ovako samo za bluetooth (https://market.android.com/search?q=bluetooth+toggle&so=1&c=apps), a imaš i aplikacije koje nude cijelu "traku" (https://market.android.com/details?id=com.jim2&feature=related_apps) pa na nju staviš i ostale stvari- tipa WiFi, 3G...

dje-CAk
23.10.2011., 09:05
postoji li ikakva aplikacija da mi stoji vrijeme na zaslonu,kao na ovome HTC-u??

Imas i GO weather, s njim mozes birati brdo skinova, a ima i prognozu vremena za par dana unaprjed i BESPLATAN je.

igor-gts
23.10.2011., 11:15
@assain te aplikacije su super al nemaju opciju da stavim precac na vidljivost znam da mogu stavit na bloototh al ne i na vidljivost to me muci

Sent from my U8650 using Tapatalk

assassin
23.10.2011., 11:35
Mislim da je meni na Milestoneu to išlo ovako:
U postavkama bluetootha sam upalio bluetooth i uključio vidljivost.
Zatim sam ugasio bluetooth- "ručno".
I od tada se preko widgeta, kada sam palio bluetooth, automaski palila i vidljivost (tj. ostajala je "označena" i kada sam gasio bluetooth).
Sad, ne znam je li to bilo do custom ROM- a...

Ako tebi tako neće (a pretpostavljam da si probao), imaš switchera (to su te aplikacije za brzo gašenje/paljenje) koji ti umjesto da samo upale bluetooth (ili WiFi ili što već hoćeš) otvore postavke.
Znači, na homescreenu stisneš na bluetooth i otvore ti se postavke bluetootha- pa tamo uključiš bluetooth i onda vidljivost.
Malo je dulje od onog što bi htio, ali je opet kraće nego da ručno ideš u postavke pa povezivanje pa bluetooth...

Bobby1
23.10.2011., 11:42

Meni je najbolji fancy widget pro,brdo skinova i za sat i za vrijeme,a i najtocnije mi prikazuje sva mjesta u kojim se nalazim

wildfire via tapatalk

silas2012
23.10.2011., 20:07
hvala svima :s
zaboravio sam jednu napomenu reć:bilo bi poželjno da "pamti" vremensku prognozu bar za dan unaprijed tj da ga ne trebam svako sat-dva ažurirat?

R1982
23.10.2011., 21:27
hvala svima :s
zaboravio sam jednu napomenu reć:bilo bi poželjno da "pamti" vremensku prognozu bar za dan unaprijed tj da ga ne trebam svako sat-dva ažurirat?

Fancy Widget Pro prognozira 3 dana unaprijed preko Google Weather.

silas2012
23.10.2011., 21:53
Fancy Widget Pro prognozira 3 dana unaprijed preko Google Weather.

eee hvala ti :s

R1982
23.10.2011., 22:51
eee hvala ti :s

Ima još nekoliko takvih aplikacija s widgetima. WeatherBug mi prvi pada na pamet.

silas2012
24.10.2011., 14:40
Ima još nekoliko takvih aplikacija s widgetima. WeatherBug mi prvi pada na pamet.

ma znam,ima ih mali milijun ali većini je potrebno da se svako malo apdejtaju

igor-gts
24.10.2011., 16:49
da li postoji aplikacija kao što je Adfree, ali da nije potreban root mobitela ?

R1982
24.10.2011., 19:26
da li postoji aplikacija kao što je Adfree, ali da nije potreban root mobitela ?

Vrlo teško, rekao bih gotovo pa nemoguće.

Tlame07
25.10.2011., 08:41
Da li ima neki app za FM radio, ali ne internet radio. Ovaj moj orginal na mobu me živcira, pa bi volio ako postoji neki drugi. Hvala

quadzilla
25.10.2011., 10:29
Potrebujem tapatalk apk pa ako tko zna di sta kako nek stavi?Hvala

Brico_GO
26.10.2011., 16:08
Trebala bi mi aplikacija (Android) u kojoj mogu namijestiti da mi kamera pravi jednu sliku svakih 15 sekundi i recimo tako 24 sata ...pa ako netko zna nesto takvo neka havi !! HVALA !!

sanjinko
27.10.2011., 10:17

klik (http://www.google.hr/search?q=tapatalk+1.12.7+apk&hl=hr&sa=X&ei=kRupTvaYL86d-Qar6M3PDw&ved=0CA4QpwUoBg&source=lnt&tbs=cdr%3A1%2Ccd_min%3A30.9.2011.%2Ccd_max%3A27.10 .2011.&tbm=) :mig:

assassin
27.10.2011., 10:25
Trebala bi mi aplikacija (Android) u kojoj mogu namijestiti da mi kamera pravi jednu sliku svakih 15 sekundi i recimo tako 24 sata ...pa ako netko zna nesto takvo neka havi !! HVALA !!
To se zove Time lapse (https://market.android.com/search?q=time+lapse&so=1&c=apps)- pa biraj :)

Android-split
27.10.2011., 13:48

http://www.4shared.com/file/8245HrJs/Tapatalk_Pro_174_2.html
Tapatalk PRO

Brico_GO
27.10.2011., 16:50
To se zove Time lapse (https://market.android.com/search?q=time+lapse&so=1&c=apps)- pa biraj :)

Hvala na linku ali sam vec sinoc nasao i sve probao...cisto informativno naj bolji mi je Time Lapse Creator...ima naj bolju kvaletitetu slika jedina mana mu je sto ekran mora biti cijelo vrijeme ukljucen...barem je tako na mom sgs2 !!

ikaoivan
28.10.2011., 17:21

Probaj sa ovom (https://market.android.com/details?id=net.xdevelop.adblocker_t) ili ovom (https://market.android.com/details?id=com.droidlab.adblocker).

Za ovu prvu imaš i plaćenu verziju. Ne znam koliko su te dobre, ali mislim da je Adfree daleko bolja.

cro_denno
28.10.2011., 20:30
trebala bi mi aplikacija koja je vec kruzila forumom, neko od nasih je napravio tipkovnicu ali sa nasim rijecima, imam navedenu aplikaciju ali rijecnik ima u sebi čćž a ja bio htio bez kvacica pa ako netko moze da stavi link. hvala

dje-CAk
29.10.2011., 16:19
Meni treba igra Tetris od Electronocs Arts -a. Jedno vrijeme krajem ljeta je bila besplatna u marketu i preuzeo sam je, ali kada sam je maknuo... i sada je vise ne mogu naci. Radi se o najboljem tetrisu na androidu. Ako netko zna gdje ima... bio bih zahvalan! :)

sanjinko
29.10.2011., 16:48
Postoje dva izdanja Tetris (free) na Marketu: jedno EA Inc (USA), drugo EA B.V. (Nizozemska)

dje-CAk
29.10.2011., 20:20
Postoje dva izdanja Tetris (free) na Marketu: jedno EA Inc (USA), drugo EA B.V. (Nizozemska)

Hvala, ali ja ih ne vidim. Al nema veze, na mobilsm-u sam nasao pravi! :)

silas2012
30.10.2011., 11:16
aplikacija sa kojom mogu direktno sa yt skidat video i automatski ga konvertirat u .mp3 ...?

dje-CAk
30.10.2011., 16:31
Jel se ikako mogu vratiti oni oglasi/reklame na mob nakon sto sam ih maknuo aplikacijom adfree. ??

ikaoivan
30.10.2011., 21:42
aplikacija sa kojom mogu direktno sa yt skidat video i automatski ga konvertirat u .mp3 ...?

Probaj s ovom (http://www.video2mp3.net/mi3_app/index.php).

Marko1976
02.11.2011., 18:59
Pozdrav,
trebao bi neku aplikaciju da si povratim instalirane apps s marketa nakon updejta SW.

Radio bi UP na ginger s froya i pise mi u aplikaciji (lg optimus 2x) da ce sve app biti pobrisane.

Sad sinhronizaciju za kontakte sam obavio, ali bi trebao nesto da ne moram sve app isponova.

Ima netko ideju ?

riot_act
02.11.2011., 19:26
Titanium backup (besplatan na Marketu) - zahtjeva root, radi backup željenih aplikacija i njihovih postavki te ga sprema na SD karticu.

Marko1976
02.11.2011., 19:30
Titanium backup (besplatan na Marketu) - zahtjeva root, radi backup željenih aplikacija i njihovih postavki te ga sprema na SD karticu.

Uh ;) ne mogu s tim

Cekam 3 tjedna official update da mi vrijedi garancija, pa tako i taj ginger je stigao prije, ali sam cekao official, i sad da ga rootam prije nema smisla.

Jel ima nesto sta ne zahtjeva root ?

riot_act
02.11.2011., 19:38
Službeni update i brišu se aplikacije? Ne znam kako je s prelaskom sa Froya na Ging. ali kad sam radio update sa 2.1 na 2.2 sve aplikacije su mi bile ostale nedirnute :ne zna:

Marko1976
02.11.2011., 19:44
Službeni update i brišu se aplikacije? Ne znam kako je s prelaskom sa Froya na Ging. ali kad sam radio update sa 2.1 na 2.2 sve aplikacije su mi bile ostale nedirnute :ne zna:

tako mi je napisao... evo jos malo za sat -2 cu pokrenut pa javim sta je obrisano

sad radim neki free backup :) nadam se da vrijedi vise nego sta kosta :))

riot_act
02.11.2011., 19:51
Pričekaj još malo da se i netko drugi javi. Ima ovdje ljudi koji se stvarno kuže u materiju (za razliku od mene :zubo:) - a i mene sad zanima ovo s brisanjem aplikacija kod prelaska na Đinđu.

rap_boy
02.11.2011., 23:04
Trazim Sims za SGS.
Skinuo sam s Mobilisma i radi, ali samo kada je wlan ukljucen. Cim ga iskljucim i probam pokrenuti igricu dobijem force close. Probao sam sa reinstallom i rebootanjem ali nista, isto se desava.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Leucistic Lucy
03.11.2011., 15:36
Zna li netko kako da skinem Tapatalk s Marketa? Ovaj koji sam našla se plaća..

Edit: Našla :)

sanjinko
03.11.2011., 15:41
Npr. ovdje (http://www.apktop.com/tapatalk-forum-app-1-12-7.html) :mig:

cro_denno
03.11.2011., 16:14
trebala bi mi aplikacija koja je vec kruzila forumom, neko od nasih je napravio tipkovnicu ali sa nasim rijecima, imam navedenu aplikaciju ali rijecnik ima u sebi čćž a ja bio htio bez kvacica pa ako netko moze da stavi link. hvalaitko?

assassin
03.11.2011., 19:54
Pozdrav,
trebao bi neku aplikaciju da si povratim instalirane apps s marketa nakon updejta SW.

Radio bi UP na ginger s froya i pise mi u aplikaciji (lg optimus 2x) da ce sve app biti pobrisane.

Sad sinhronizaciju za kontakte sam obavio, ali bi trebao nesto da ne moram sve app isponova.

Ima netko ideju ?
App Backup & Restore (https://market.android.com/details?id=mobi.infolife.appbackup&feature=search_result), App Backup & Reinstall (https://market.android.com/details?id=tw.nicky.AppBackupReinstall&feature=search_result).
Mislim da za njih ne treba root.
Koristio sam ovu drugu i radila je.
Ali, sada vidim u komentarima da se netko žalio da mu nije htjela vratiti aplikacije.
Pa, radije napravi backup s obje.
Iako, pretpostavljam da je taj nešto krivo napravio- tj. da je aplikacija ok (meni je svaki put radila kako treba).
itko?
Misliš na Swype ili običnu tipkovnicu?
Ako na Swype- za koji mobitel?

silas2012
04.11.2011., 09:35
ima li neka aplikacija / stranica gdje imaju igrice tipa need for speed,sims...?(ako shvaćate što tražim,a NE SMIJEM napisat :zubo:)

dje-CAk
04.11.2011., 10:08
Mobilsm ima sve te krakirane aplikacije koje se inace placaju.
..

silas2012
04.11.2011., 10:57
Mobilsm ima sve te krakirane aplikacije koje se inace placaju.
..

hvala :s

jajaja333
06.11.2011., 19:53
Jel postoji neka aplikacija da se spojim preko usb kabla na laptop i s njega pišem SMS..ili je to cak moguce bez aplikacije..pomognite vazno je..

assassin
06.11.2011., 20:59
Koji mobitel?

chillout23
07.11.2011., 10:17
Za Desire imaš My phone explorer :mig:

tomy234
07.11.2011., 15:26
Pozdrav, zanima me koristi li tko Swiftkey X na mobitelu? Kako funkcionira predviđanje teksta na hrvatskome jeziku(nedavno je izašla verzija s hrvatskim jezikom), npr. ja napišem anseiud, a on prepozna da je to android, ili miburwl on prepozna da je to mobitel ? Hvala :)

silas2012
07.11.2011., 19:03
postoji li ikakva aplikacija za android 1.5 uređaje (samsung i7500 u mom slučaju) za slanje besplatnih sms poruka?

dje-CAk
07.11.2011., 19:13
postoji li ikakva aplikacija za android 1.5 uređaje (samsung i7500 u mom slučaju) za slanje besplatnih sms poruka?

Ne znam za tsj 1.5 konkretno, ali za android imas viber, whatsapp mesenger... pa ti vidi. ;)

silas2012
07.11.2011., 19:43
Ne znam za tsj 1.5 konkretno, ali za android imas viber, whatsapp mesenger... pa ti vidi. ;)

viber je za 2.0 i dalje,on mi ne radi,zato i pitam :kava:

sanjinko
07.11.2011., 19:58
Free SMS Sender - Android Market (https://market.android.com/details?id=cz.vojtisek.freesmssender&hl=en) podržava min. Android 1.6, probaj to :mig:

silas2012
07.11.2011., 23:38
Free SMS Sender - Android Market (https://market.android.com/details?id=cz.vojtisek.freesmssender&hl=en) podržava min. Android 1.6, probaj to :mig:

pokušat ću,thanks ;)

strbi
08.11.2011., 18:13
di ima za skinuti pes 2011 za android...svugdje di skinem ima 1,44 MB ondaj apk file...

quadzilla
08.11.2011., 21:08
Može link za wifi pppoe?
Zahvaljujem.

assassin
09.11.2011., 07:30
Nije li aplikacija besplatna (https://market.android.com/details?id=com.cnddu.wifipppoe&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5jb mRkdS53aWZpcHBwb2UiXQ..)...?
Ili ti tražiš neku drugu?

jogy5
09.11.2011., 11:52
pozdrav

zanima me jel postoji koji programcic da mogu spremiti sve sto imam na mobu, i još da pobrisem ili blokiram programe koji su sistemski :) , kupio sam rootan mob?

i pomogucnosti besplatni..

dje-CAk
09.11.2011., 13:58
pozdrav

zanima me jel postoji koji programcic da mogu spremiti sve sto imam na mobu, i još da pobrisem ili blokiram programe koji su sistemski :) , kupio sam rootan mob?

i pomogucnosti besplatni..

Titanium backup za sistemske... a ono spremit sve sto imas... u kojem smislu??

jogy5
09.11.2011., 15:19
hvala lega...mislim da je to upravo sto trebam, mislio sam kopirati citavi sustav i sve skinute aplikacije i podatke na karticu, a vidio sam da ima i opciju zamrzavanja pojedinih djelova sistema, tipa vjesti i vrijeme ili nekih pozadinskih procesa koji se odvijaju., da mi sto manje cucla bateriju.. inace prije par dana sam kupio nexus pa se ucim..
zahvaljujem još jednom :top:
pozz

stinson
09.11.2011., 21:22
za iOS ima igrica jetpack joy ride..jel ima neka slična igra za android? igrica je stvarno super :)

quadzilla
10.11.2011., 09:31
Nije li aplikacija besplatna (https://market.android.com/details?id=com.cnddu.wifipppoe&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5jb mRkdS53aWZpcHBwb2UiXQ..)...?
Ili ti tražiš neku drugu?

Je besplatna,samo što trenutačno nemogu pristupit netu sa mobom,pa sam je mislio ručno skinut na mob i probat s njom doma koristit wifi.:503:

edit
Hvala sanjinko!

sanjinko
10.11.2011., 09:43
Je besplatna,samo što trenutačno nemogu pristupit netu sa mobom,pa sam je mislio ručno skinut na mob i probat s njom doma koristit wifi.:503:

Imaš na ovoj stranici (http://www.cnddu.com/archives/156) download link :mig:

thumb
10.11.2011., 16:24
Jedno vrijeme kružila je aplikacija forumom za unlock wireless mreža koje imaju standardne passworde...
-sjeća li se tko tog možda, funkcionira li to? :)

riot_act
10.11.2011., 16:36
Penetrate pro & Router keygen - nakon instalacije treba skinuti šifre pa pazi da si spojen na Wi-Fi (koje li ironije :rofl:). I da, stvar funkcionira, znam za nekih 5 slučajeva (od toga su moja dva) uspješnog "upada". Ako ih nigdje ne pronađeš javi pa ti pošaljem na PM

stinson
10.11.2011., 17:33
jel ima neki app s kojim šaljem mogu slati besplatne poruke prema baš svim drugim mobitelima? kao da ta druga osoba ne mora imati isti taj app instaliran? a da oblik plaćanja bude u kilabajtima il tak neš :)

assassin
10.11.2011., 19:38
Postoji ova (https://market.android.com/details?id=hr.fs.posaljisms&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImhyLmZzL nBvc2FsamlzbXMiXQ..).
Potreban je Knopso račun- ništa te ne košta, tu i tamo odgovoriš na neko pitanje da skupiš bodove.
Primatelj ne mora imati niti applikaciju niti uključen internet.

A, pogledaj i ima li tvoj operater Android aplikaciju za slanje SMS- ova.

silas2012
10.11.2011., 22:46
jel ima neki app s kojim šaljem mogu slati besplatne poruke prema baš svim drugim mobitelima? kao da ta druga osoba ne mora imati isti taj app instaliran? a da oblik plaćanja bude u kilabajtima il tak neš :)

ja imam OVO (https://market.android.com/details?id=com.handcent.nextsms),koliko se meni čini ne naplaćuje ništa,bitno je samo da imaš signala mreže/WiFi signala...ako netko ima iskustva nek prokomentira,ja nemam pojma jer sam tek instalirao a inače sam na pretplatu...

rap_boy
11.11.2011., 15:29
Trazim aplikaciju koja bi me u slucaju propustenog poziva ili neprocitanog sms-a obavijestila svakih par minuta vibracijom/zvukom.
Koristio sam to prije ali se nesjecam kako se zove.

Edit: Eh da, trazim i emulator za igranje pokemona.
Sent from my Darky's Galaxy S

sanjinko
11.11.2011., 15:36
Easy Reminder?

stinson
11.11.2011., 23:42
ja imam OVO (https://market.android.com/details?id=com.handcent.nextsms),koliko se meni čini ne naplaćuje ništa,bitno je samo da imaš signala mreže/WiFi signala...ako netko ima iskustva nek prokomentira,ja nemam pojma jer sam tek instalirao a inače sam na pretplatu...

isprobat ću preko vikenda pa javim dal radi :mig:

silas2012
12.11.2011., 13:57
evo meni trebaju TEME za samsung i7500,help pliz pošto nigdje ne mogu na marketu naći ni ahome ni pandu ...:mama:

sanjinko
12.11.2011., 15:12
aHome 4.1.7.apk (http://www.mediafire.com/?37f1rqt2mmtuocz) :mig:

silas2012
12.11.2011., 21:35
aHome 4.1.7.apk (http://www.mediafire.com/?37f1rqt2mmtuocz) :mig:

nemam USB kabel još,tek ću ga krajem tjedna uzet :503: a na marketu ne mogu nać

riot_act
13.11.2011., 11:12
Ako imaš dva mail accounta, jednostavno si pošalješ .apk file (preko kompjutera) sa jednog maila na drugi. Otvoriš mail preko mobitela i skineš privitak. Sofisticirana high-tech rješenja by Riot :zubo:

assassin
13.11.2011., 11:15
Pa, možeš si i na isti mail poslati- ako nemaš dva :D

riot- patentiraj to, dok nije netko drugi :p

riot_act
13.11.2011., 12:15
Svašta, evo probao, i stvarno može. Ne bi mi to nikad palo napamet, uporno sam koristio dva maila :rofl:

silas2012
13.11.2011., 12:50
riot :s koja genijalna ideja,nikad ti neću moći dovoljno zahvalit :D

ONeill
13.11.2011., 16:19
nemam USB kabel još,tek ću ga krajem tjedna uzet :503: a na marketu ne mogu nać
Znaš kako ja radim, iako imam USB kabel ? - Skinuo sam si SwiFTP aplikaciju, preko kojeg napravim da mi smartphone glumi FTP server. Na kompu preko programa Filezilla (ftp program) se fino spojim (wifi) na phone i radim dalje standardno kao u windowsima; folderi, upload/download aplikacija, slika itd s mobitela/na mobitel.

Užitak rada, bez spajanja/odspajanja kablova, sve gotovo u sekundama. Kad završim posao, samo na mobitelu zaustavim FTP server.

dje-CAk
14.11.2011., 07:18
Pozdrav, zanima me sto trebam imati instalirano na mobitelu Motorola Defy MIUI, da bi mi omogucio instalirsnje i onih stvari koje su inace nedostupne?? Hvala.

sanjinko
14.11.2011., 07:26
Settings, Applications, kvačica na Unknown sources (Allow installation of non-Market applications)...jesi na to mislio?

dje-CAk
14.11.2011., 07:31
Settings, Applications, kvačica na Unknown sources (Allow installation of non-Market applications)...jesi na to mislio?

Ne ne ne. To znam, to je za apk instalirat. Ali meni treba za Market.... ne znam kako se zove, ali negdje sam procitao da to postoji. Npr. da mi Market tretira mobitel kao da nije iz Hrvatske... tako nesto.

sanjinko
14.11.2011., 07:47
Market Enabler?

dje-CAk
14.11.2011., 07:52
Market Enabler?

E mislim da je to. Hvala :)

igor-gts
14.11.2011., 09:19
ovako, jel android sustavi aplikacije koje skidaju sa marketa spremaju na mobitel tj samu aplikaciju, imam ukljuceno da se instalira e sad mi mob javlja da nema dosta memorije za pohranu, imam huawei sonic-a i android 2.3

sanjinko
14.11.2011., 09:28
Imam Huawei U8150 Ideos, instalirao sam si CyanogenMod (trenutna verzija 7.1.0 RC1), koji mi dozvoljava "selidbu" postojećih (ne-sistemskih) aplikacija na SD karticu kao i instalaciju novih aplikacija također na SD karticu.

igor-gts
14.11.2011., 09:37
nisam se dobro izrazio/objasnio.
znaci meni mobitel stavlja aplikacije na karticu, takoder instalira ih tamo, al ocito imam nesto sto mi zauzima internu memoriju, dokucit nemogu sta, kad bi neko znao i pomogo mi bio bih jako zahvalan, nadalje mene zanima jel ima igdje za oznacit da market aplikacije koje skida sprema na memorijsku karticu, prije nego istu instalira ?

selk
14.11.2011., 10:48
Jel može netko objasniti kako treba podesiti JuiceDefender, da bi produžio vijek trajanja baterije. Ili ga je dovoljno samo instalirati i uključiti "enabled".

Bobby1
14.11.2011., 20:52
Jel može netko objasniti kako treba podesiti JuiceDefender, da bi produžio vijek trajanja baterije. Ili ga je dovoljno samo instalirati i uključiti "enabled".

I ja sam ga koristio na pocetku,ali mi je usporavao mob,a batt se sama formira nakon nekoliko punjenja-praznjenja.moje misljenje je da ti je nepotreban

wildfire via tapatalk

toen
15.11.2011., 09:16
Jedno vrijeme kružila je aplikacija forumom za unlock wireless mreža koje imaju standardne passworde...
-sjeća li se tko tog možda, funkcionira li to? :)

mene također ovo zanima, te htio bih pristupiti forumu preko moba, no to mi je problem. Vjerujem da postoji aplikacija. i9000 galaxy. tnx unaprijed :)

Lake
15.11.2011., 09:24
ispričavam se ako već ima, može naziv aplikacije koja bilježi potrošnju na mobu? hvala :)

sanjinko
15.11.2011., 10:16
@ toen
Tapatalk Forum App (trenutna verzija 1.12.7); proguglaj izraz "tapatalk 1.12.7 apk" i skini aplikaciju (koja inače košta)

@ Lake
Na kojoj si mreži? Možda postoji Android aplikacija baš za tvog operatera.

selk
15.11.2011., 10:36
ispričavam se ako već ima, može naziv aplikacije koja bilježi potrošnju na mobu? hvala :)

Za internet promet imaš "3G Watchdog" i "NetCounter"
Ima i za pozive i poruke ali ne mogu da se sada sjetim.

Afromanzd
15.11.2011., 15:00
Za internet promet imaš "3G Watchdog" i "NetCounter"
Ima i za pozive i poruke ali ne mogu da se sada sjetim.

traffic counter :)

silas2012
15.11.2011., 15:01
onaj handcentSMS mi ipak ne radi tj ono nije za besplatne poruke nego čisto za drukčiji izgled i više opcija pri slanju poruka...dakle,osim Vibera koji mi ne može,koji drugi alat mogu instalirat sa marketa za free sms poruke,android 1.5 ?

toen
15.11.2011., 16:49
@ toen
Tapatalk Forum App (trenutna verzija 1.12.7); proguglaj izraz "tapatalk 1.12.7 apk" i skini aplikaciju (koja inače košta)

Aha, super, hvala... no postji li neki black market tog svega?
-da se razumijemo prilično sam nov u ovome,galaxy mi je prvi smartphone i još otkrivam čari :)

sanjinko
15.11.2011., 16:54
vidi ovdje (http://www.forum.hr/showthread.php?t=605332) pod točkom 2. :mig:

ladyinblack
16.11.2011., 08:41
da li na android marketu postoji neka aplikacija o propustenim pozivima i porukama kao svjtlosna obavijest? vidjela sam neke, al cini mi se da je to za mobitele koji imaju blic...a posto ga taj nema, zanima me dal postoji koja aplikacija...

Foxy44
19.11.2011., 11:20
da li na android marketu postoji neka aplikacija o propustenim pozivima i porukama kao svjtlosna obavijest? vidjela sam neke, al cini mi se da je to za mobitele koji imaju blic...a posto ga taj nema, zanima me dal postoji koja aplikacija...

Missed Message Flasher, možeš ga namjestiti da ti propušteni poziv ili poruku dojavi bljeskanjem ekrana, vibracijom i zvukom.

ONeill
19.11.2011., 11:47
Po meni je najbolje dojava zvukom, jer ne gledam u uređaj svaki čas. A kad nešto zazvoni s njega, onda ću valjda pogledati što je :)

dje-CAk
19.11.2011., 12:14
Koje postoje aplikacije koje prikazuju nove aplikacije u marketu, popularne... kao AppBrain? Nju imam, ali trebam ih jos, i znam za Android Tapp stranicu.

adi152
19.11.2011., 17:30
Zna li neko slucajno postoji li neka aplikacija da moze da ispise tekst sa slike?

Marian Oden
19.11.2011., 17:41
Postoji li video player koji može prikazivati nekonvertovani video? Samo da se prenese video na mobitel i odatle direktno gleda, bez ikakve konverzije.

Skidao sam dosta video playera, ali nijedan ne podržava FLV format.

sanjinko
19.11.2011., 18:11
@ dje-CAk
Appreciate: Find Apps - Android Market (https://market.android.com/details?id=com.triapodi.apprec&feature=also_installed#?t=W251bGwsMSwxLDEwNCwiY29t LnRyaWFwb2RpLmFwcHJlYyJd)

@ Marian Oden
FLV Player (alpha version) - Android Market (https://market.android.com/details?id=jp.adlibjapan.flvplayer&feature=search_result&pli=1)

dje-CAk
19.11.2011., 18:39
@ dje-CAk
Appreciate: Find Apps - Android Market (https://market.android.com/details?id=com.triapodi.apprec&feature=also_installed#?t=W251bGwsMSwxLDEwNCwiY29t LnRyaWFwb2RpLmFwcHJlYyJd)

@ Marian Oden
FLV Player (alpha version) - Android Market (https://market.android.com/details?id=jp.adlibjapan.flvplayer&feature=search_result&pli=1)

hvala ;)

assassin
19.11.2011., 19:45
Zna li neko slucajno postoji li neka aplikacija da moze da ispise tekst sa slike?
Upišeš ocr u Market (https://market.android.com/search?q=ocr&so=1&c=apps) i isprobavaš dok ne nađeš neku koja ti najviše odgovara.

Freyr
20.11.2011., 10:52
Ponekad koristim Youtube Aplikaciju, takoder i aplikaciju Alarm/brojač i ne dopada mi se što nemogu te aplikacije koristiti sa drugim aplikacijama istodobno.
Recimo ja često slusam muziku preko youtubea iz mojih favoritea, i kad želim otvoriti istodobno još neku drugu aplikaciju (čitati neke tekstualne dokumente) jednostavno se Youtube pauzira. Kako to spriječiti ?

a za Alarm/Brojač - koristim brojač recimo stavim nešto kuhati i odredim da me upozori za 15 minuta, i on se pauzira ako izađem iz aplikacije pritiskom na kućicu.

assassin
20.11.2011., 11:13
Za YouTube probaj YouTube Stream (https://market.android.com/details?id=com.lifecom.youtubestream&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5sa WZlY29tLnlvdXR1YmVzdHJlYW0iXQ..) ili Queuetube (https://market.android.com/details?id=com.StevenLustig.QueueTube&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5Td GV2ZW5MdXN0aWcuUXVldWVUdWJlIl0.).

A, za štopericu imaš StopWatch & Timer (https://market.android.com/details?id=com.sportstracklive.stopwatch&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5zc G9ydHN0cmFja2xpdmUuc3RvcHdhdGNoIl0.) koja stvarno super izgleda (pogotovo ona ikona u notification baru kada odbrojava :cerek:) i radi ovo što ti treba.

Rendolf
20.11.2011., 12:54
Pozdrav, trebao bih jedan mali savjet. Imam Samsung Galaxy 3 i treba mi nekakva aplikacija za vožnju, tj. voice command. Dakle dok sam u autu
da mogu putem glasa otvoriti poruku, pročitati poruku ili napisati novu i slično. Eventualno otvoriti imenik i uputiti poziv..
Hvala!

Freyr
20.11.2011., 12:59
Pozdrav, trebao bih jedan mali savjet. Imam Samsung Galaxy 3 i treba mi nekakva aplikacija za vožnju, tj. voice command. Dakle dok sam u autu
da mogu putem glasa otvoriti poruku, pročitati poruku ili napisati novu i slično. Eventualno otvoriti imenik i uputiti poziv..
Hvala!

Nešto poput ovoga ?
http://www.gadgeterija.net/2011/11/15/video-upoznajte-sam-glasovnu-pomocnicu-na-android-uredajima/

@assassin

Hvala, idem probati aplikacije :)

Rendolf
20.11.2011., 13:13
Hvala! :D

dje-CAk
20.11.2011., 14:16
Imam aplikaciju Market enabler, ali ne znam ju namistit. Kod nekih aplikacija mi i dalje govori da nije dostupna za moju zemlju. Jel netko zna kako se to treba namjestiti, koju mrezu da odaberem i jel treba root?

zuti25
20.11.2011., 14:25
di mogu nac aplikacije za storm2?

Marian Oden
20.11.2011., 14:26
@ dje-CAk

@ Marian Oden

Hvala na pomoći, instalirao sam FLV plyer, ali kad pokrenem FLV, zahtjeva Abdobe Flash Plugin. Iako mi je već instaliran Abdobe Flash na mobitelu.

Da li znaš kako instalirati taj plugin?

assassin
20.11.2011., 15:17
Imam aplikaciju Market enabler, ali ne znam ju namistit. Kod nekih aplikacija mi i dalje govori da nije dostupna za moju zemlju. Jel netko zna kako se to treba namjestiti, koju mrezu da odaberem i jel treba root?
Treba root.
Meni je na T-mobile US sve radilo.

sanjinko
20.11.2011., 15:28
Hvala na pomoći, instalirao sam FLV plyer, ali kad pokrenem FLV, zahtjeva Abdobe Flash Plugin. Iako mi je već instaliran Abdobe Flash na mobitelu.

Da li znaš kako instalirati taj plugin?

Imaš instaliran Adobe Flash ili Adobe Reader? Adobe Flash Player 11 - Android Market (https://market.android.com/details?id=com.adobe.flashplayer&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hZ G9iZS5mbGFzaHBsYXllciJd)

riot_act
20.11.2011., 16:18
di mogu nac aplikacije za storm2?

Poslao sam ti upute na PM, ako nisi zadovoljan odgovorom, ponovi pitanje, možda ti netko drugi bolje pomogne.

EDIT: sranje, storm2? blackberry storm 2!? zanemari sve što sam ti poslao na PM, na krivoj si temi, ovdje su aplikacije za android

maminho
20.11.2011., 16:58
Koji je najbolji svirač glazbe na Androidu? Trenutno imam gTunes i PowerAMP

assassin
20.11.2011., 17:03
Meni je ovaj (http://www.addictivetips.com/mobile/miui-native-music-player-app-now-availalbe-for-all-android-devices/) najljepši... :cerek:
Nisam imao drugih kriterija za ocjenjivanje playera- pošto mi je po funkcionalnosti i stock player dovoljan.

tomisličak
20.11.2011., 17:40
...čini mi se da je za Android izašao i Winamp...

http://pictube.net/di-9J2E.jpg

ONeill
20.11.2011., 18:47
Da, koristim ga i dobro ispunjava svoju svrhu.

chillout23
20.11.2011., 18:51
Pa ja imam Desire od 1.5. ove godine i winamp je bil prva aplikacija koju sam stavil na telefon, tak da nije baš neka vijest :ne zna:

Power AMP je broj 1 za mene :) i puno mi je bolji od winampa

JoZ@
20.11.2011., 20:22
ima li kakva aplikacija koja če prikazivat
napunjenost baterije, jačinu signala, stanje memorije i slično :confused:

Freyr
20.11.2011., 20:31

Hmm imaš widgete, možeš widgete skinuti svake zasebno i posložiti na ekranu, želiš nešt takvo ?

Mene zanima dali se može na videoplayerima isklučiti da se ne pauziraju kada lockam ekran ? Recimo ja ponekad slušam videozapise kao muziku, pa umjesto da gledam video ja bi da stavim mob u džep, naravno slusalice su mi na ušima :)

Foxy44
20.11.2011., 20:36

Ja koristim Sense Analog Clock Widget za to, nema jačinu signala ali ima napunjenosti baterije, temperaturu baterije, zauzeće interne memorije i kartice, vremensku situaciju,... link
(https://market.android.com/details?id=factory.widgets.SenseClock24&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImZhY3Rvc nkud2lkZ2V0cy5TZW5zZUNsb2NrMjQiXQ..)

JoZ@
20.11.2011., 21:06
Hmm imaš widgete, možeš widgete skinuti svake zasebno i posložiti na ekranu, želiš nešt takvo ?

pa baš i ne

maminho
20.11.2011., 21:33
...čini mi se da je za Android izašao i Winamp...

http://pictube.net/di-9J2E.jpg

pokušal sam skinuti s marketa ali piše da je " incompatible with my huawei u8650"
:(

igor-gts
21.11.2011., 00:38
jel postoji koji preglednik koji ce ostat radit iako se klikne tipka home, nekad bi samo "spustio" operu ili onaj ugradeni preglednik, da bih procito sms, javio se na poziv, a on prekine radnju :@ jel postoji nacin to namjestiti ili neki preglednik koji je imun na to ?

chillout23
21.11.2011., 12:38
Na Desire-u defaultni :) ja ga koristim i jako sam zadovoljan, između ostalog, baš time kaj ima tu opciju :)

omahen
21.11.2011., 15:59
Ima li gdje za skinuti klasična tipkovnica? Na takvoj se bolje snalazim nego na qwerty.

http://zaslike.com/files/gf0jsb3wxg861x0ofbgb_thumb.jpg (http://zaslike.com/viewer.php?file=gf0jsb3wxg861x0ofbgb.jpg)

dje-CAk
21.11.2011., 18:24
Ima li gdje za skinuti klasična tipkovnica? Na takvoj se bolje snalazim nego na qwerty.<br />
<br />
http://zaslike.com/files/gf0jsb3wxg861x0ofbgb_thumb.jpg (http://zaslike.com/viewer.php?file=gf0jsb3wxg861x0ofbgb.jpg)

Mislim da GO Keyboard ima tu opciju, nisam siguran.

riot_act
21.11.2011., 18:45
Zar stock tipkovnica nema tu opciju? :confused:

Rosie-Posie
21.11.2011., 19:33
Zar stock tipkovnica nema tu opciju? :confused:

moja nema :rolleyes:
ima GO keyboard...
ja sam isto to tražila, a na kraju sam skužila da je ova querty/quertz bolja jer i kad faliješ opet brže napišeš s ispravljanjima i svim, jer mi nekako nije bila dobra osjetljivost tih "tipki" na 3x4

jel postoji koji preglednik koji ce ostat radit iako se klikne tipka home, nekad bi samo "spustio" operu ili onaj ugradeni preglednik, da bih procito sms, javio se na poziv, a on prekine radnju :@ jel postoji nacin to namjestiti ili neki preglednik koji je imun na to ?

jučer sam testirala par preglednika, opera mini i mobile, i dolphin hd i mini...
pobjedio je dolphin (mini) jer je brži od defaultnog na huaweiu, može se tako spustit, ima tabove i zauzima relativno malo prostora (za razliku od dolphin hd-a)
super je i što možeš automatski izabrat čišćenje cachea i povijesti kod zatvaranja :)
opera mi nije dobro otvarala neke stranice, npr facebook :rolleyes:
sve sam radila spojena na T-mobile mrežu, a ne na wifi upravo zato da vidim koji je najefikasniji :)

riot_act
21.11.2011., 19:52
Odavno ne koristim stock keyb. (obrisao sam je), ali bih se bio kladio da pod menu/settings/language&keyb postoji opcija da se querty trajno prebaci na abc :ne zna:

Rosie-Posie
21.11.2011., 19:58
možda ovisi o mobitelu... ja imam huawei u8650 i nemam tu opciju... ili sam skroz ćorava :D

riot_act
21.11.2011., 20:16
Prije sam ja senilan :zubo: Nek' se javi autor pitanja pa ćemo znati.

omahen
21.11.2011., 20:35
Evo pronašao na GO Keyboard klasičnu tipkovnicu. Sad sam baš sretan:) Teško mi je sa mojim ćevapima tipkati po qwerty, fulam 100x, pa svaki čas moram brisati i ponavljati, a možda je sve stvar vježbe:ne zna:

riot_act
21.11.2011., 20:58
Ako se ikad odlučiš ponovo pokušati s querty, probaj sa Smart keyboard pro - možeš znatno povećati tipke (meni se u landscape modu vide samo dva reda teksta, sve ostalo je tipkovnica)

omahen
21.11.2011., 21:28
Ok, hvala na savjetu :)

silasara
22.11.2011., 09:34
Jel netko zna gdje ima za skinut igra The Settlers za android ali full (sa gameloft folderom) jer kad god idem skinut potrebne datoteke uvijek me pri kraju izbaci i opet isponova i tako u nedogled

maminho
22.11.2011., 15:00
gdje da nađem maske za huaweiev zadani svirač?
tražil sam po marketu, al nisam našel :(

dje-CAk
22.11.2011., 18:29
Kakve maske? Zasto bi postojale maske za zadani svirac?? Imas razne playere u marketu, pa vidi koji ima teme u bojama, ako na to mislis ;)

Marl
22.11.2011., 20:10
možda ovisi o mobitelu... ja imam huawei u8650 i nemam tu opciju... ili sam skroz ćorava :D

HTC ime mod (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=624416)ti ima tu opciju
Meni osobno najbolja tipkovnica

Također, ako želiš možeš sama radit "teme" za tipkovnicu (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=654179)

maminho
23.11.2011., 19:43
Kakve maske? Zasto bi postojale maske za zadani svirac?? Imas razne playere u marketu, pa vidi koji ima teme u bojama, ako na to mislis ;)

da na teme u bojama mislim, al nemrem najti. u sviraču piše da su to maske

dje-CAk
23.11.2011., 19:51
da na teme u bojama mislim, al nemrem najti. u sviraču piše da su to maske

A stvarno ne znam onda :ne zna:

selk
24.11.2011., 10:51
Ako se ikad odlučiš ponovo pokušati s querty, probaj sa Smart keyboard pro - možeš znatno povećati tipke (meni se u landscape modu vide samo dva reda teksta, sve ostalo je tipkovnica)

Jel možeš napisati kako se povećavaju slova na toj tipkovnici?
Stavio sam je, ali su mi ista slova kao i prije.

riot_act
24.11.2011., 14:12
Menu/settings/lang&keyboard/smart keyb. pro/general settings/key hight - jednostavno :zubo:

selk
24.11.2011., 15:54
Menu/settings/lang&keyboard/smart keyb. pro/general settings/key hight - jednostavno :zubo:

E hvala uspio sam.

riot_act
24.11.2011., 16:01
Kad iskoči popup, zadrži prst na ekranu i pomakni ga u smjeru slova kojeg želiš. Smart keyb. ima mali milion opcija, kad ti je dosadno, jednostavno se uhvati malo kopati po njima da vidiš što sve može. Ja sam, npr. namjestio da kad povučem prstom prema dolje brišem cijelu zadnju napisanu riječ itd...

selk
24.11.2011., 18:42
Kad iskoči popup, zadrži prst na ekranu i pomakni ga u smjeru slova kojeg želiš. Smart keyb. ima mali milion opcija, kad ti je dosadno, jednostavno se uhvati malo kopati po njima da vidiš što sve može. Ja sam, npr. namjestio da kad povučem prstom prema dolje brišem cijelu zadnju napisanu riječ itd...

Preko Key hight-a se poveća tipkovnica tj.izduži se prema gore ali tipke sa slovima ostanu i dalje uske, pa prilikom pisanja prstom uhvatim ponekad susjedno slovo.
Jel ima možda u opcijama nešto da se tipke povećaju-prošire.Da budu šire.

Rosie-Posie
24.11.2011., 19:41
mene zanima može li se mijenjat izgled calendar widgeta, zadanog ili ako ima neki drugi da se skine (koji preuzme info iz zadanog jer mi se ne da sve opet upisivat) a da se znači može prilagođavat izgled... ovaj mi je ružan koji imam :D

HTC ime mod (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=624416)ti ima tu opciju
Meni osobno najbolja tipkovnica

Također, ako želiš možeš sama radit "teme" za tipkovnicu (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=654179)

meni je super moja gingerbread tipkovnica :)
i kao što sam rekla probala sam te 3x4, ali nisu mi dobre :ne zna:
također su mi užasne sve one neke swype slide i ostale "pametne" tipkovnice :rolleyes:

riot_act
24.11.2011., 19:49
Preko Key hight-a se poveća tipkovnica tj.izduži se prema gore ali tipke sa slovima ostanu i dalje uske, pa prilikom pisanja prstom uhvatim ponekad susjedno slovo.
Jel ima možda u opcijama nešto da se tipke povećaju-prošire.Da budu šire.
Nema, u landscape modu su nešto šire kad im povećaš visinu.
mene zanima može li se mijenjat izgled calendar widgeta, zadanog ili ako ima neki drugi da se skine (koji preuzme info iz zadanog jer mi se ne da sve opet upisivat) a da se znači može prilagođavat izgled... ovaj mi je ružan koji imam :D

Baci oko na Pure Grid calendar widget

Rosie-Posie
24.11.2011., 20:36
hvala Riot, super mi je pure grid :cerek:

BrUn0
29.11.2011., 11:46
imam samsung galaxy 3, overclockan, kyrillos 9.3 i neki dan sam skinuo GT Racing HD i još par sličnih igrica- asphalt 5, 6 HD i neki rat samo još nisam probao i još par igri, i samo mi je taj GT Racing u pravoj rezoluciji, tj vidim cijelu sliku. jel postoji neki app koji smanjuje rezoluciju igrica ili nešto slično? ili još bolje ako zna tko neki link za te igre bolje, gledam na youtubeu lik vrti asphalt, gangstar bez problema i rezolucija mu je ok, a ja nigdje nemogu nać to. 240 x 400 je rezolucija od galaxy 3

assassin
30.11.2011., 18:36
Te aplikacije koje ovaj vrti na YouTubeu najvjerojatnije imaš u opisu videa, a sve ostalo potraži na mobilism forumu.

BrUn0
03.12.2011., 17:04
ma nema nitko ne daje te linkove, čuvaju ih ko oko u glavi... nebi ja ni pitao tu da sam našao prave linkove. znači tražim provjerene igre da radu 100%

quadzilla
04.12.2011., 21:25
Hitno trebam apk ROM manager.Hvala.

sanjinko
05.12.2011., 06:21
proguglaj ROM Manager 4.8.0.6 apk pa skini

Zlotvor
05.12.2011., 23:53
šta mislite koji je bolji od ova dva appa ?

https://market.android.com/details?id=com.handydroidapps.lostdroidfinder&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5oY W5keWRyb2lkYXBwcy5sb3N0ZHJvaWRmaW5kZXIiXQ..

https://market.android.com/details?id=com.androidlost&feature=related_apps&rdid=com.androidlost&rdot=1&pli=1

razlika je u velicini , ali kad odem na android market preko kompa i tamo se logiram kaze mi da ovaj droid lost ne podržava moj mobitel..

jel to istina ili to nema veze ..

imam se x8

kekec0808
06.12.2011., 07:29
Nexus s. Koja je free aplikacija najbolja za video player. Po mogućnosti da čita hd i bluray. Ako nema free može i koja se plaća.