PDA

View Full Version : Zabranjena ljubav

stranice : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

SETRA Samoborček
23.03.2005., 17:00
Danas zadnji put Viktorija?

Dakle, neće bit klasična zamjena nego nestanak?

Onda dolazi Karolina?

Tak neš je bilo i u njem. verbotene liebe, sam je tam neki gejpeder nesto :zubo:

Jel zna neko zašto su onog kretenastog Leona mjenjali?

grogo bolger
24.03.2005., 12:09
dobio sam novu negativku, NINA baš mi je fuj, onako sva proračunata :bljak:

a kako je jadna Petra bila tužna kad je ova otišla sa Danijelom :(

piccola
24.03.2005., 12:21
SETRA Samoborček kaže:
Danas zadnji put Viktorija?

Dakle, neće bit klasična zamjena nego nestanak?

Onda dolazi Karolina?

Tak neš je bilo i u njem. verbotene liebe, sam je tam neki gejpeder nesto :zubo:

Jel zna neko zašto su onog kretenastog Leona mjenjali?

Zato što glumac koji je prvi glumio Leona nije tio glumit pedera.

SETRA Samoborček
24.03.2005., 17:32
piccola kaže:
Zato što glumac koji je prvi glumio Leona nije tio glumit pedera.

A debila je :zubo:

Tak neš sam si i mislio, however, ovaj mi je nešto simpatičniji, kao glumac, onaj je bio neš čudan:confused:

piccola
24.03.2005., 21:41
SETRA Samoborček kaže:
A debila je :zubo:

Tak neš sam si i mislio, however, ovaj mi je nešto simpatičniji, kao glumac, onaj je bio neš čudan:confused:

ovaj je i meni bolji ikao mi ide na zivce sto nezna reci r:D
al dobro,necemo traziti dlaku u jajetu.

snjeguljica23
26.03.2005., 11:17
...baš sam pogledala danas sve zaredom epizode...Nina mi je dobra kao nova negativka...
Maja je takva dobrica...Baš mi pašu Borna i Maja ...ona mora da je takva i u životu iako vjerujem da je totalno suprotna...ženska intuicija....ha!....
Saša mi je zakon!!Iva izgleda voli kad dečki trče za njom...

Sretan Uskrs...

pusa Borni,Saši,Nadi,Maji,Petri.......ma svima..................!!!!!!!!!!!!

piccola
26.03.2005., 12:05
ajme meni je saša najbolji , bas mi se svida:top:

mrkvich
26.03.2005., 12:14
snjeguljica23 kaže:
...baš sam pogledala danas sve zaredom epizode...Nina mi je dobra kao nova negativka...
Maja je takva dobrica...Baš mi pašu Borna i Maja ...ona mora da je takva i u životu iako vjerujem da je totalno suprotna...ženska intuicija....ha!....
Saša mi je zakon!!Iva izgleda voli kad dečki trče za njom...

frendica sa faxa je majina frendica inace.kaze da se cura inace bavi glumom (sto dokazuje da jedina i glumi kak spada) i veli da je inace super.zabavna,simpa i sve.a i cini se da je takva.
a iva...tj mala kobicka...ja sam s njom isla u srednju.ok je cura.ima svojih prednosti i nedostataka.

studeni1983
26.03.2005., 14:16
meni se maja u stvarnosti čini skroz proračunata. sva je neka ozbiljna, a kad se nasmije ima onajprokleti glupi smiješak u kojem se vide i donji zubi:confused: dok se ne smije još je i ljepuškasta,al kažem,nekaj mi kod nje ne štima.
zapravo mi nijedan lik nije previše simpatičan, al u globalu inije tak loša serija.
onu tihanu bi tak išamarala,fuj :rolleyes:

grogo bolger
26.03.2005., 17:52
studeni1983 kaže:
meni se maja u stvarnosti čini skroz proračunata. sva je neka ozbiljna, a kad se nasmije ima onajprokleti glupi smiješak u kojem se vide i donji zubi:confused: dok se ne smije još je i ljepuškasta,al kažem,nekaj mi kod nje ne štima.
zapravo mi nijedan lik nije previše simpatičan, al u globalu inije tak loša serija.
onu tihanu bi tak išamarala,fuj :rolleyes:

:eek: moolim !!! šta šta !? nemoj ti meni tu protiv maje ili će biti :tuctuc: :rospija:
Maja je :cerek:

studeni1983
26.03.2005., 23:51
grogo bolger kaže:
:eek: moolim !!! šta šta !? nemoj ti meni tu protiv maje ili će biti :tuctuc: :rospija:
Maja je :cerek:

kaj se odmah vrijeđaš, valjda mi ima pravo bit nesimpatična:p
od kog si samo naučio tako prijetiti :D

peace!

grogo bolger
27.03.2005., 11:34
studeni1983 kaže:
kaj se odmah vrijeđaš, valjda mi ima pravo bit nesimpatična:p
od kog si samo naučio tako prijetiti :D

peace!

hej hej studeni ma sve pet, samo te zekam, naravno da postoje i ljudi kojima maja nije simpatična :D i nećemo se svađati na temi čija je srž ljubav i to zabranjena :zubo:

grogo bolger
28.03.2005., 23:50
Nema više Viktorije, šta sad? :mama:

studeni1983
29.03.2005., 00:31
grogo bolger kaže:
hej hej studeni ma sve pet, samo te zekam, naravno da postoje i ljudi kojima maja nije simpatična :D i nećemo se svađati na temi čija je srž ljubav i to zabranjena :zubo:

ko se svađa? ma kaj ti je:p

viktorija... a nek je otišla, ne treba više, znamo ko je i kaj je!
nego, čini se meni da se ovdje slabo gleda zabranjena ljubav

Maggy69
29.03.2005., 00:31
meni se jako sviđa borna..prije kad sam ga na tv-u gledala nije mi bio baš nesto ali u toj seriji mi je baš...

mmmjjjaaauuu...gggrrrrrrrrr:)

Kolovare
29.03.2005., 14:28
studeni1983 kaže:
ko se svađa? ma kaj ti je:p

nego, čini se meni da se ovdje slabo gleda zabranjena ljubav

Da, dosta slabo. Zašto ova serije nije tako popularna kao Villa Marija!? U čemu je tajna uspješnosti Ville Marije? Ne znam, stvarno ne znam....

Clasher
29.03.2005., 14:32
Kolovare kaže:
Da, dosta slabo. Zašto ova serije nije tako popularna kao Villa Marija!? U čemu je tajna uspješnosti Ville Marije? Ne znam, stvarno ne znam....

U glumcima...

makar ni ovi u VM nisu nešto ali ovi u ZLJ su katastrofaaaaaaaaa

:
petra:flop:

danijel:flop:

maja:flop: :top:

viktorija:flop: :flop: :flop:

ona mala plava neznam kak se zove (sa sjebanim zubima) :flop: :flop:

dreamer~dreams
29.03.2005., 20:44
ako ti se serija ne sviđa, briši s teme :D

Clasher
29.03.2005., 20:47
dreamer~of~dreams kaže:
ako ti se serija ne sviđa, briši s teme :D

sama radnja serije mi je dobra, i pogledam ju kad-tad, ali glumci....

dreamer~dreams
29.03.2005., 20:49
pa popravljaju se... nisu tak loši kao na početku.

mene nekad čak i iznenade svojim napretkom! :D

ne znam... meni je serija simpa, i navukla sam se... ali naravno da nije vrhunac televizijske produkcije. :D

Kolovare
30.03.2005., 23:39
I meni se čini da uopće nisu tako loši kao na početku. Mnogi su se jako popravili. Npr. Petra. Sad mi je čak jako draga. Pa i Ljubo je bolji nego prije, a Maja, Borna, Matija i ostali su jednako dobri kao i prije. E, da... Čak i Iva ima svojih blistavih trenutaka. Još jedino da je sredit Igora, poboljšat Tinu, Leona....

Re-Invented
31.03.2005., 21:16
Na Villinom forumu se debatira na veliko, a kaj je s ljubavi? Postala vam je dosadna ili...?

grogo bolger
01.04.2005., 08:18
Re-Invented kaže:
Na Villinom forumu se debatira na veliko, a kaj je s ljubavi? Postala vam je dosadna ili...?

nažalost ne mogu gledat :cry: posao me obuzeo :mad:

Mini Me
03.04.2005., 18:25
A kaj velite na BIBU?
Kaj nije najboljla mama na svijetu???
(spada u kategoriju djeda mraza i uskršnjeg zeca---Lik iz bajke)
Ustvari kakav im je to riječnik??? U kojem djelu Hrvatske ljudi tak pričaju???:bljak:

foka
03.04.2005., 20:13
grogo bolger kaže:
nažalost ne mogu gledat :cry: posao me obuzeo :mad: me too. :cry: samo citam sadrzaje epizoda po novinama da ostanem bar nekak u toku. a nije ni meni jasna ta cudna popularnost ville... eh.

Dodo85
03.04.2005., 23:22
Ja nisam gledao cijeli prošli tjedan,osim onog nastavka kad su Borna i Maja spavali zajedno... Ma neznam,nadam se da će se Viktorija jednog dana vratiti... Ne odmah,ali ono,za godinu dvije :D Inače,serija je OK,petra još uvijek zna živcirati,ali trenutno mi je najgori Danijel... Ipak,ZLJ je daaaaaaaaaleko bolja od VM,ta serija je sve gora i gora... Kad sam mislio da ne može biti gore bude još triput gore... I tako stalno...

grogo bolger
04.04.2005., 14:16
E večeras ću gledat pa kud puklo da puklo! :o

Inače upoznao sam Matiju (Filipa), u seriji je simpa lik, a u RL je isto vrlo ok :top:

Trebao sam ga pitat da mi da broj od Maje :frajer:

Kolovare
04.04.2005., 20:16
Jesu već bili neki poznati kao gosti u ZLj? Ne stignem pratiti u zadnje vrijeme. Vidio sam samo Hoyku. Jel bila Ana Gotovac, Dean Dvornik, Zdravko...?

http://tv.groups.yahoo.com/group/zabranjena_ljubav/

Alyssa
04.04.2005., 21:05
POzdrav svima :D :W
S obzirom da me nema doma do cetvrtka jel mi moze neko rec sta je danas bilo? I sta ce se desavat u sljedeca 2 dana? :moli::moli: :D

grogo bolger
05.04.2005., 09:11
Alyssa kaže:
POzdrav svima :D :W
S obzirom da me nema doma do cetvrtka jel mi moze neko rec sta je danas bilo? I sta ce se desavat u sljedeca 2 dana?

Hej Alyssa pa di si ti pobogu? Propade nam tema :(

Nego šta je bilo, ček ček da se prisjetim,
uglavnom svi su izluđeni jer se Viktorija ne javlja(kao javiće se :D ), još je traže, Biba,Josip i Danijel opako pizde na Ivu jer se ona odlučila udati za Igora, Tina je snimala neke fotografije, malo je cmoljila ali ju je Borna ohrabrio, pa mu se odlučila "odužiti" :no: , Nina je priznala Petri da sa Danijelom ne misli ništa ozbiljno, našto ju je Petra napala da se ne igra sa Danijelom, bilo joj je vidno krivo, još ga voli, Leonova mama je upoznala Sebastijana (nazvala ga je "šarmantni prijatelj") :E

eto, ajd uživaj :w

grogo bolger
06.04.2005., 10:17
Hej šta sam ja jedini koji gleda ZLJ ? di ste ljudi, niko ne komentira :cry: :tuzni:

Dodo85
06.04.2005., 14:18
Nisi jedini koji gledaš... Ali šta da komentiram,serija je prema VM savršena pa se nema šta komentirat.VM se može pljuvat,ovo teško,osim glume pojedinih likova,sve ostalo je super...

grogo bolger
06.04.2005., 15:51
Dodo85 kaže:
Nisi jedini koji gledaš... Ali šta da komentiram,serija je prema VM savršena pa se nema šta komentirat.VM se može pljuvat,ovo teško,osim glume pojedinih likova,sve ostalo je super...

Nemoj pljuvat po VM, mogao bi navući bjes štovatelja VM-a, pa bi moglo postati opasno ovdje na podforumu Televizija. :D
Treba ostvariti miroljubivu koegzistenciju sa fenovima VM-a :o

A šta da komentiraš? pa lupaj šta god ti padne na pamet.

Re-Invented
08.04.2005., 00:25
Još 12 tjedana do kraja prve sezone, što mislite kaj će se dešavat?

Preporučam vam da gledate jer radnja kreće neočekivano novim tokom, postaje vrlo interesantno. Definitivno ćete gristi nokte.

Re-Invented
08.04.2005., 00:27
Kolovare kaže:
Jesu već bili neki poznati kao gosti u ZLj? Ne stignem pratiti u zadnje vrijeme. Vidio sam samo Hoyku. Jel bila Ana Gotovac, Dean Dvornik, Zdravko...?

http://tv.groups.yahoo.com/group/zabranjena_ljubav/

Dean Dvornik je bio nedavno. Ana se pojavljuje idući tjedan, a Zdravko tjedan nakon.

Dodo85
08.04.2005., 01:32
Moram reći u ovo gluho doba noći da je unatoč svemu Danijel pretjerao kad je odalamio Josipa.Mislim,niti je Josip (koliko mi i Danijel znamo) spavao s Viktorijom,niti je tako grozan prema svojoj djeci (za razliku od mnogih drugih očeva),radi za sve njih,ne šizi što mu je stan ponekad napućeniji od Indije,odlično je prihvatio što će mu mlađi sin postati teen-otac (mislim da uopće nije reagirao),prihvatio je još i Ljubu u stan,a ima ih već petero u onom malom stanu... Uopće nije zaslužio šaku u lice od Danijela,a Danijel je zaslužio da mu trostruko vrati...

I još nešto,Borna može biti mister ZLJ,ali da mu se u dva nastavka nabacuju dvije cure,to neću popušiti...

grogo bolger
08.04.2005., 09:38
Dodo85 kaže:
Moram reći u ovo gluho doba noći da je unatoč svemu Danijel pretjerao kad je odalamio Josipa.Mislim,niti je Josip (koliko mi i Danijel znamo) spavao s Viktorijom,niti je tako grozan prema svojoj djeci (za razliku od mnogih drugih očeva),radi za sve njih,ne šizi što mu je stan ponekad napućeniji od Indije,odlično je prihvatio što će mu mlađi sin postati teen-otac (mislim da uopće nije reagirao),prihvatio je još i Ljubu u stan,a ima ih već petero u onom malom stanu... Uopće nije zaslužio šaku u lice od Danijela,a Danijel je zaslužio da mu trostruko vrati...

I još nešto,Borna može biti mister ZLJ,ali da mu se u dva nastavka nabacuju dvije cure,to neću popušiti...

Hej baš dobri komentari :D
Stvarno si u pravu Josip je skroz ok, Danijel je stvarno pretjerao, ali mislim da on ne zna koliko i mi glede spavanja/nespavanja Josipa sa Viktorijom :zubo:

Da sam Josip odma bi napuco Ljubu iz stana, jerbo ne podnosim onaj njegov blago-teleći-zbunjen pogled u svim situacijama :o

grogo bolger
08.04.2005., 09:41
Re-Invented kaže:
Dean Dvornik je bio nedavno. Ana se pojavljuje idući tjedan, a Zdravko tjedan nakon.

Ajde nas pliz pravovremeno obavjesti kad bude Zdravko jerbo ne želim propustiti to, kuiš' ono! ;)

Clasher
08.04.2005., 11:07
Dodo85 kaže:

ma šta se uzbuđuješ to je samo glupa serija

grogo bolger
08.04.2005., 12:57
Clasher kaže:
ma šta se uzbuđuješ to je samo glupa serija

Hej Clasher hvala što si podjelio sa nama svoje mišljenje, svaki komentar je dobrodošao :top:

mrkvich
08.04.2005., 15:09
Dodo85 kaže:
... Uopće nije zaslužio šaku u lice od Danijela,a Danijel je zaslužio da mu trostruko vrati...

a vec mu se i vratilo time sto ga je ona njegova umisljena droljica odjebala za poziv na nogomet:D

*Girlie*
08.04.2005., 17:17
onaj mario ima ruznu tetovazu na sisi. izgleda ko da mu se nesto zaljepilo, recimo da ga je ptica posrala. ali to je stvar ukusa. meni bi se vise svidjalo nesto malo vece, izduzenije, da se vidi forma i kad je malo dalje, a ne ovako zgleda kao neka fleka :D

Clasher
08.04.2005., 21:45
grogo bolger kaže:
Hej Clasher hvala što si podjelio sa nama svoje mišljenje, svaki komentar je dobrodošao :top:

nema problema

i drugi put

Dodo85
08.04.2005., 21:52
Današnja epizoda je bila fenomenalna... Nina je pokazala pravo lice,ona i Petra su se dobro porječkale,vidim cat fight između njih u budućnosti,osim toga Nina je napastvovala "jadnog" Bornu,što će nam uništiti vezu Maje i Borne :( ,ali to je normalno u svakoj sapunjari... Osim toga,otkrilo se za Viktorijinu krađu i sad su Novakovi bankrotirali,itd,itd... Ma genijalnoooooooooo

Kolovare
09.04.2005., 19:53
Ovog tjedna u Zlj će gostovat Ana, a sljedećeg Zdravko... Moram priznat da me to nimalo ne impresionira jer mi oni nisu pojam zvijezde. Nije mi jasno zašto ZLJ uzima kao specijalne goste tako reći marginalce kao Dean Dvornik, Hoyka, zašto ne uzmu ljude za koje se više zna kao Severina, Goran Višnjić, Mira Furlan, Bojana Gregorić, Daria Knez...
Njih bi mi bilo zanimljivje gledat kao goste nego Anu i Zdravka. No, naravno vjerojatno ovi "najslavniji" ne bi ni prihvatili poziv da budu gosti u seriji...

Inače, i bez "specijalnih gostiju" serija polako postaje sve bolja ili smo se mi polako na sve navikli...

piccola
09.04.2005., 23:59
jucer sam bila vani i vidila igora .škicao je sve ženske okolo
ja i frendica se upoznale s njim
moja pametna frendica ga je pitala kad izlazi iz zatvora:rolleyes:

:D

Re-Invented
10.04.2005., 03:32
Kolovare kaže:
Ovog tjedna u Zlj će gostovat Ana, a sljedećeg Zdravko... Moram priznat da me to nimalo ne impresionira jer mi oni nisu pojam zvijezde. Nije mi jasno zašto ZLJ uzima kao specijalne goste tako reći marginalce kao Dean Dvornik, Hoyka, zašto ne uzmu ljude za koje se više zna kao Severina, Goran Višnjić, Mira Furlan, Bojana Gregorić, Daria Knez...
Njih bi mi bilo zanimljivje gledat kao goste nego Anu i Zdravka. No, naravno vjerojatno ovi "najslavniji" ne bi ni prihvatili poziv da budu gosti u seriji...

Inače, i bez "specijalnih gostiju" serija polako postaje sve bolja ili smo se mi polako na sve navikli...

ove zvijezde koje si nabrojao, pa mislim da su malo pre skupi.
Severina je odbila jednu ulogu, Višnjić je u Americi isto kao i Mira Furlan, možda jednom i prihvate neku ulogicu, nikad se ne zna,
Daria i Gregorička isto tako...za sve njih ima još vremena.

grogo bolger
10.04.2005., 15:37
piccola kaže:
jucer sam bila vani i vidila igora .škicao je sve ženske okolo
ja i frendica se upoznale s njim
moja pametna frendica ga je pitala kad izlazi iz zatvora:rolleyes:

šta ga niste iscipelarile i rekle mu da pusti Ivu na miru, jerbo su Lončari jadni ispizdili zbog njega :lol:

Neki dan sam se jedva suzdržavao da pitam Matiju kad će Lana rodit :D

đoni501
10.04.2005., 22:49
Jeste primjetili kako je gluma savršena u toj seriji? Kad glume ovako tužne scene padnem u šok od realnosti..:s

grogo bolger
10.04.2005., 23:00
đoni501 kaže:
Jeste primjetili kako je gluma savršena u toj seriji? Kad glume ovako tužne scene padnem u šok od realnosti..:s

Bok đoni501! Prvo želim ti dobrodošlicu na forum i baš mi je drago da si baš odabrao temu ZLJ pa da tu nešt napišeš :D

Da gluma je sad "savršena",a kako je prije bila božeme oprosti ne želim se ni sjećati :rolleyes:

đoni501
10.04.2005., 23:04
Dobro ako nista drugo ona crvenokosa manekenka je SAVRSENA, ako netko ima njen broj pa da ga posalje.

grogo bolger
11.04.2005., 21:14
Propadoše Novakovi financijski :(
Znao sam da je Viktorija rospijetina, ali tolika brate da drpi lovu od muža
:eek:

Alyssa
12.04.2005., 21:10
eeeej ljudi kakva je Ana? Nisam doma pa ne mogu gledat, sta se je uopce desilo u ova dva dana? :moli:

tina_smoje
13.04.2005., 10:34
Jučer mi je serija stvarno bila zanimljiva!!Maks je zaprosio Nadu!Njih dvoje su mi supač!:)I Ana bb mi je bila dobra ali Maja, Saša, Borna su mi definitivno najbolji od mlađe ekipe!Neki dan je bila neka humanitarna akcija na trgu.Bilo ih je par iz Zabranjene ljubavi prodavali su tshirt...zamislite ljudi koja slučajnost!!!! Dva moja najdraža su mi prišla (Borna i Saša) uvjeravajući me da kupim tshirt!!Ne mogu vjerovat!!Glumila sam kao cool curu..a ustvari mi je bio tak nugodno da sam poslije frendici na kavi popila mozak!.......Glupa ja nisam kupila tshirt!!

Recite da je to normalnoooo!pliz

grogo bolger
13.04.2005., 15:32
@ tina_smoje ajd' nemoj se bedirati :kiss:

Nego kakve su bile majice, baš bi želio imati jednu sa ZLJ likovima :Slin:

đoni501
14.04.2005., 18:58
Ljubav jača od nuklearne eksplozije....
ništa nije manje razvedivo od ljubavi...
Sad je upravo gledam..
ona je moja opsesija
:grli: :grli: :love: :love:

piccola
14.04.2005., 19:29
ajme kako je sladak ovaj saša:cerek:

tina_smoje
14.04.2005., 21:00
*grogo bolger* thx

...tshirt su bile neke s natpisom te humanitarne akcije...ali svejedno trebala sam kupiti...jeste gledali danas?...ja jesam pola..šta je bilo danas?.........Borni i Saši kisić veliki!!!!!

mijau!!!

Kolovare
14.04.2005., 22:05
Izgleda da osim Viktorije i Sebastijan napušta seriju. Naime evo što će se sutra događati u seriji:

Epizoda 125
Petak, 15.04.2005.
Umjesto romantike pod prozorom, Ljubo dobiva hladan tuš kada ga potjera Laslo, Darijin strogi otac. Kući se vraća toliko razočaran da bi mogao odustati od Darije.
Borna dolazi kod Bauerovih, očajan zbog gubitka posla. Pred Leonom vrijeđa Sebastijanovu seksualnu orijentaciju. Borna dobiva ideju: odlazi kod Petre i nagovara je da podignu novac s njihova zajedničkog računa i ulože ga u kupnju Terra Promo.

Leon odlazi kod Sebastijana i pita kada mu je mislio reći za odlazak u New York gdje će raditi za agenciju. Sebastijan priznaje pogrešku i poželi Leonu sve najbolje. Leon je tužan, ali ipak se rastaju u nježnosti. Ljube se i tada ulazi Nina, tražeći Bornu...

Meni je Sebastijan bio simpa, što ja znam... Nije ga bilo puno u seriji, al je bio onak simpatičan. Baš šteta.

A vama? Komentari?

Re-Invented
17.04.2005., 02:37
Kaj mislite kakva će biti Karolina Novak?
Očekujete li nešto poput Viktorije?
:confused:

Re-Invented
17.04.2005., 02:39
Kolovare kaže:
Izgleda da osim Viktorije i Sebastijan napušta seriju. Naime evo što će se sutra događati u seriji:

Epizoda 125
Petak, 15.04.2005.
Umjesto romantike pod prozorom, Ljubo dobiva hladan tuš kada ga potjera Laslo, Darijin strogi otac. Kući se vraća toliko razočaran da bi mogao odustati od Darije.
Borna dolazi kod Bauerovih, očajan zbog gubitka posla. Pred Leonom vrijeđa Sebastijanovu seksualnu orijentaciju. Borna dobiva ideju: odlazi kod Petre i nagovara je da podignu novac s njihova zajedničkog računa i ulože ga u kupnju Terra Promo.

Leon odlazi kod Sebastijana i pita kada mu je mislio reći za odlazak u New York gdje će raditi za agenciju. Sebastijan priznaje pogrešku i poželi Leonu sve najbolje. Leon je tužan, ali ipak se rastaju u nježnosti. Ljube se i tada ulazi Nina, tražeći Bornu...

Meni je Sebastijan bio simpa, što ja znam... Nije ga bilo puno u seriji, al je bio onak simpatičan. Baš šteta.

A vama? Komentari?

Sad Nina ima novog aduta u rukavu. Mislim da će joj sad Leon morati ići uz dlaku kako bi sačuvala njegovu tajnu.
BITCH:s

Kolovare
18.04.2005., 23:19
Da, Nina je fakat Bich. Dostojna zamjena Viktorije, nema što. :top:

Stela je danas bila pravo osvježenje, nadam se da i ona neće nestati s Viktorijom, a Tina mi je najsmješnija u svojoj naivnosti.

:w

Dodo85
18.04.2005., 23:36
Ocekujem bitch,ali drugaciju od Viki... Viki je,iako zlica,bila nedorecena i nikad mi nije bila jasna,nije se dovoljno razvila... Od Karoline ocekujem da bude malo konkretnija,ne da sad ubija naokolo ko zlice u mexikankama,ali ono,spletke,spletkice,a i poneko ubojstvo da se zalomi tu i tamo :D Re-Invented kaže:
Kaj mislite kakva će biti Karolina Novak?
Očekujete li nešto poput Viktorije?

Kolovare
19.04.2005., 22:06
Prekomično je ovo s Ljubom bilo danas! Jadan, baš mi ga je žao. A Vesnina faca!? Predobro!

Zna li netko jel dolaze još koji poznatiji glumci poput Mie Begović glumiti u Zabranjenu ljubav?:confused: :confused:

ginger
19.04.2005., 23:37
Kolovare kaže:
Zna li netko jel dolaze još koji poznatiji glumci poput Mie Begović glumiti u Zabranjenu ljubav?:confused: :confused:

Ne znam za poznate glumce,ali od poznatih faca se spominje i Ana Gotovac iz Big Brothera...u ulozi neke rospije, pretpostavljam ;)

Kolovare
20.04.2005., 21:31
Pa Ana Gotovac je već bila u ZLJ. I nije bila baš nešto! A, uostalom i nije glumica, nego posebna gošća koji meni nisu nimalo zanimljivi. Bilo bi bolje da se Zabranjena okani slavnih "neglumaca" i da uzme provjerene glumce ili zaista provjereno dobre "neglumce".

gad69
21.04.2005., 15:02
pozdrav ljudi

gad69
21.04.2005., 15:03
KAROLINA vam je veća zločestoča od VIKI. Ali nove radnje u seriji će biti super !!!!!!!!!!!!!

piccola
21.04.2005., 21:53
ja ne kuzim ko je karolina:confused:

gad69
22.04.2005., 09:27
to ti je nova osoba koja se pojavljuje u životima nekih likova ZLJ.
Jako je zločesta. Kaj te još zanima??????

Kolovare
23.04.2005., 00:17
Mene zanima! Što će biti s Josipom I Biserkom? I dolaze li osim Karoline još koji likovi uskoro i hoće li ih glumiti koji poznati glumci?

Re-Invented
23.04.2005., 00:42
I kako vam se svidjela ta scena raskida Jopsipa i Bibe?
Mislim da je to do sad jedina scena koja je bila full nabijena emocijama, cijela dramatika...raskid uz ples, suze i nakon toga nastavak plesa u tišini. Kao dase ništa drugo oko njih nije dešavalo. Totalno su ukrali pozornost sa svadbe i svega ostalog. Svaka čast.
Spoj drame i komedije, Stela je GENIJALAC pijana s onim šeširom kako se upucavala el Padreu, a da ne govorim kako je Petra zalila Ninu.
Definitivno jedna od na<jboljih epizoda do sad.

Re-Invented
23.04.2005., 00:44
Kolovare kaže:
Mene zanima! Što će biti s Josipom I Biserkom? I dolaze li osim Karoline još koji likovi uskoro i hoće li ih glumiti koji poznati glumci?

Za sad se planira gostovanje jedne velike svijetske zvijezde, početkom druge sezone, ali sve je još u povojima, odnosno na razradjivanju ideje.

Dodo85
23.04.2005., 00:58
Jedne velike svjetske zvijezde iz sapunica ili jos vise???Morat cu sutra ujutro pogledat cijeli prosli tjedan jer nisam bas pratio... Kad ce se tocno pojaviti Karolina,jel se zna???Re-Invented kaže:
Za sad se planira gostovanje jedne velike svijetske zvijezde, početkom druge sezone, ali sve je još u povojima, odnosno na razradjivanju ideje.

Re-Invented
23.04.2005., 01:17
Dodo85 kaže:
Jedne velike svjetske zvijezde iz sapunica ili jos vise???Morat cu sutra ujutro pogledat cijeli prosli tjedan jer nisam bas pratio... Kad ce se tocno pojaviti Karolina,jel se zna???

Stvarno više o tome ne smijem govoriti, jer bi odmah počela nagađanja itd..pričekajmo još malo dok sve ne bude sigurno.
Što se tiće Karoline, ona se pojavljuje, ne sad ovaj tjedan nego onaj iza...dakle za nekih 14 dana.

Shadowfax
23.04.2005., 10:48
Pa koje je to sranje od serije nemrem bilivit. :lol:

Kolovare
23.04.2005., 22:37
Re-Invented kaže:

Mislim da je to do sad jedina scena koja je bila full nabijena emocijama, cijela dramatika...raskid uz ples, suze i nakon toga nastavak plesa u tišini. Kao dase ništa drugo oko njih nije dešavalo. Totalno su ukrali pozornost sa svadbe i svega ostalog. Svaka čast.

Slažem se!

chiquita
24.04.2005., 13:29
Re-Invented kaže:
I kako vam se svidjela ta scena raskida Jopsipa i Bibe?
Mislim da je to do sad jedina scena koja je bila full nabijena emocijama, cijela dramatika...raskid uz ples, suze i nakon toga nastavak plesa u tišini. Kao dase ništa drugo oko njih nije dešavalo. meni je kanula suza iz oka na tu scenu...

gad69
25.04.2005., 08:16
Svega će biti, novih likova, novih zapleta i sexa. S V E G A će biti. Dragi ljudi, šta je vama dobro a što loše u ovoj seriji????

FanMarijeKobic
25.04.2005., 12:04
ljudi, pozdrav svima...
vec neko vrijeme lurkam, sad sam se konacno odlucio javiti.
cuo sam neke glasine da je marija kobic (iva loncar) prohodala s ivanom martinecom (ljubom carevicem). jel netko zna nesto o tome? pitanje se odnosi na stvarni svijet.

joj, tak sam u bedu...
mislim, nisam, ak su oni sretni onda je to divno, samo znate kak je to :)
ona je tak dobrica i tak je lijepa. a i on je dobrica. ne znam.

grogo bolger
25.04.2005., 13:03
Hej @FanMarijeKobic dobro došao na forum,a pogotovo na ZLJ :w

jel' možda znaš sa kim fura maja :cerek: ?

U zadnje vrijeme baš i ne gledam, ali zadnje što uhvatih, bio je poljubac između Petre i Danijela, dobro se razvija, dobro :D

FanMarijeKobic
25.04.2005., 13:41
grogo bolger kaže:
Hej @FanMarijeKobic dobro došao na forum,a pogotovo na ZLJ :w

jel' možda znaš sa kim fura maja :cerek: ?

hvala na dobrodoslici :)

ne znam s kim fura, al znam da ima decka, citao sam svojedobno njenu ljubavnu pricu (cini mi se da je bilo u "mili") pod naslovom "princ od korneta" ili tako nekako, u kojoj opisuje kak su prohodali. zapravo i nije bilo nesto ludo romanticno, a i napisano je dosta mlako, tak da mozda imas sanse ;)

skellington
25.04.2005., 13:59
Jeste culi da ce se snimati film Zabranjena ljubav? prema seriji...

gad69
25.04.2005., 15:11
Ko ti je to rekao????? To nije istina. Marija je moja

gad69
25.04.2005., 16:36
;) ;) ;) MIRNA a ne MAJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A tko si ti da toliko se raspituješ o njoj?????????????

Clasher
25.04.2005., 16:53
gad69 kaže:

A koji je tebi k...

Smiri malo živce

ginger
25.04.2005., 23:54
Lamot se pojavio u današnjoj epizodi kao novi zaposlenik u Nadinom kafiću i u sceni od cca. 2 minute odmah ubacio svoje standardno: "Ja sam ti, ono, KUIŠ..." :D :D

ginger
25.04.2005., 23:57
A i kroz cijelu tu spiku upoznavanja njega i Maje prosipale su se aluzije na BB kuću (npr.koktele ga je učio praviti "jedan frend lovaš, vlasnik cocktail bara,mamina curica :lol: ")

FanMarijeKobic
26.04.2005., 01:49
gad69 kaže:

maja/mirna, mirna/maja... pricamo o seriji, nije li svejedno? u kontekstu foruma o zabranjenoj ljubavi maja je mirna a mirna je maja...

vidis, ja bi na primjer htio da je iva - marija, pa da je mogu upoznati, popiti pice s njom, onako, bez da pricamo o seriji i bez nekakvih tremoznih pritisaka. ali to je, na zalost nemoguce. svi bi htjeli slavu bez popularnosti. e pa to ne ide.

i prema tome, maja je mirnu ucinila popularnom, dakle maja = mirna. nek me uvjeri u drugacije. (i nek pritom povede mariju :D)

gad69
26.04.2005., 09:03
Neću te uvjeravati ali, Mirna je od malih dana popularna. V JERUJ MI, JA IH SVAKI DAN GLEDAM(radim sa njima) PA TI MOGU REĆI DA JE MIRNA STVORILA MAJU. A TI SI MISLI KAJ HOĆEŠ:B :B

FanMarijeKobic
26.04.2005., 09:24
gad69 kaže:
Neću te uvjeravati ali, Mirna je od malih dana popularna. V JERUJ MI, JA IH SVAKI DAN GLEDAM(radim sa njima) PA TI MOGU REĆI DA JE MIRNA STVORILA MAJU. A TI SI MISLI KAJ HOĆEŠ:B :B

:rolleyes: draga Mirna, ako vec zelis biti agent provocateur na ovom forumu, savjetujem ti da se klonis ispada i cekas da te srdzba prodje prije nego postas nesto, jer ovako tvoj stvarni identitet dolazi previse do izrazaja. kakav bi te inace sasavi altruizam tjerao na to da se raspitujes i branis kolegicu?

gdje je mirna to popularna od malih dana? u dnevnoj sobi svojih roditelja? ;)

grogo bolger
26.04.2005., 12:21
ginger kaže:
A i kroz cijelu tu spiku upoznavanja njega i Maje prosipale su se aluzije na BB kuću (npr.koktele ga je učio praviti "jedan frend lovaš, vlasnik cocktail bara,mamina curica :lol: ")

fakat je bila dobra fora sa aluzijama :top:

@gad69 smiri se malo, sve 5, mirna,maja :cerek: svejedno

gad69
26.04.2005., 12:49
Gle stari ako su ti vrhunac dobre zabave pornići onda ni ne možeš znati za Maju/Mirnu. Da se malo kulturno uzdižeš možda bi je vidio u nekom kazalištu... Pa zato kreni malo u kazalište pa mi se onda javi!:flop: :flop: :flop:

Murron
26.04.2005., 12:53
FanMarijeKobic kaže:
:rolleyes:
gdje je mirna to popularna od malih dana? u dnevnoj sobi svojih roditelja? ;)
pa da, kak to da za superslavnu mirnu nitko nije čuo do njezine pojave u zlj? :D (naravno, sad slijedi spika kako je ona superstar u nekom kazalištu)
btw, meni su od maje ljepše sve curke iz zlj, čak mi je i ona bljedunjava lana bolja:)

Murron
26.04.2005., 12:55
eh, preduhitrilo me s kazalištem:D

FanMarijeKobic
26.04.2005., 13:23
gad69 kaže:
Gle stari ako su ti vrhunac dobre zabave pornići onda ni ne možeš znati za Maju/Mirnu. Da se malo kulturno uzdižeš možda bi je vidio u nekom kazalištu... Pa zato kreni malo u kazalište pa mi se onda javi!:flop: :flop: :flop:

samo sam cekao da mi vratis tim tonom... dakle, uzmimo za pocetak etimologiju rijeci "popularan" (feministice nek mi oproste na muskom rodu, koristim se rjecnickim zargonom):

popularan dolazi od latinske rijeci popularis koju prevodimo sa "onaj koji pripada ljudima, tj. narodu", od populus, "narod".

gad69 kaže:
Gle stari ako su ti vrhunac dobre zabave pornići...

mislim da nije u redu da mi spustas ovako, jer ja nisam nikoga napadao, a pogotovo nisam davao takve neargumentirane niske udarce. "djecaka vuka", na kojeg se pretpostavljam referiras u svom bezobraznom postu, sam pogledao i dozvoli da ustvrdim kako amaterske predstave cija je publika vecinom osnovnoskolskog uzrasta ne predstavljaju dovoljan uvjet za popularnost, kako je definirana nekoliko redova iznad... a umjetnicko-profesionalni dosezi mirne medakovic kao individue u toj predstavi nisu uopce diskutabilni. tesko da se moze pricati o vrhunskoj glumi ili pak "osobnom pecatu" kada si na sceni kao dio kora.

svaka cast mirni kao maji, koja je jedna od svjetlijih tocaka svima nam omiljene serije i za koju ce se jos cuti (toplo se nadam - poglavito u kazalistu), ali popularnost, pa i dobar dio publike "djecaka vuka" duguje svojoj prvoj ekranskoj heroini.

p.s. mozda samo da dodam, da me netko ne bi napao i zbog tog propusta, "djecak vuk" mi se svidio. lijepo je postavljen, zanimljivo izveden i uz minimalni budzet i domisljatu scenu, te vrlo korektne izvedbe protagonista preporuka za pogledati.

gad69
26.04.2005., 13:41
lijepo od tebe

Alyssa
26.04.2005., 20:12
Dobro ko je ta Karolina? :confused:

Dodo85
26.04.2005., 20:24
Prva zena od Stjepana,Bornina majka,next best thing u svijetu kucki,bar je tako najavljuju... Kazu bit ce gora od Viktorije... Don´t believe it 'till I see it...Alyssa kaže:
Dobro ko je ta Karolina? :confused:

Re-Invented
26.04.2005., 22:11
Za razliku od Viktorije, Karolina zna glumit i FANTASTIČNA JE!

Kolovare
26.04.2005., 22:59
Zdravko mi je još i fora u seriji. Vidi se da nije baš za glumca ali ako mogu birat između Petra Graše, Ane Gotovac i njega, onda bi se odlučio za njega iako mi je totalno antipatičan. No, dobro...

Nadam se da je na RTL-u gotovo s kvazi popularnim gostovanjem estrade u ZLJ. To im stvarno nije potrebno.

Dodo85
27.04.2005., 01:11
Sad kad zakljucim da je Viki bila OK i da je znala glumit,iako se mnogima (pa ni meni) nije svidjala njena pretjerana hladnoca,ti izjavis da ona NE ZNA glumit... Whatever...Re-Invented kaže:
Za razliku od Viktorije, Karolina zna glumit i FANTASTIČNA JE!

Re-Invented
27.04.2005., 02:14
Dodo85 kaže:
Sad kad zakljucim da je Viki bila OK i da je znala glumit,iako se mnogima (pa ni meni) nije svidjala njena pretjerana hladnoca,ti izjavis da ona NE ZNA glumit... Whatever...

OK Neću više ništa reći o Viktoriji, pričat ćemo kad vidiš Karolinu na dijelu.
VIKTORIJA, WHO?

gad69
27.04.2005., 07:18
:confused: Kako to misliš Viktorija nezna glumiti??????? Viki je stara lisica a ni Karolina ne zaostaje za njom. Po mom sudu Viki je puno bolja.

grogo bolger
27.04.2005., 08:17
šta je bilo jučer,ima li koja dobra duša? :moli:

vidim tema je ponovo živnula, baš mi je drago :)

Ipanema
27.04.2005., 08:25
grogo bolger kaže:
šta je bilo jučer,ima li koja dobra duša? :moli:

vidim tema je ponovo živnula, baš mi je drago :)

Petra i Danijel se svadiju. On hoće o tome (ljubakanju) razgovarati, ona neće :D

Maxov mali (kako li se zove :D ) je sav jadan jel voli Ivu, a ne želi joj reći i Maja mu kaže da će ju izgubiti i da nek se izbori za nju :D

Kad je stara pitala Ivu voli li Igora i da mora biti sigurna ona je odgovorila: Ma... volim ga :D

grogo bolger
27.04.2005., 08:28
auuuuu Ipanema pa i ti gledaš ovo :cerek:
hvala, super opis :kiss:

Maksov mali je Saša :zubo:

skellington
27.04.2005., 09:45
FanMarijeKobic kaže:
samo sam cekao da mi vratis tim tonom... dakle, uzmimo za pocetak etimologiju rijeci "popularan" (feministice nek mi oproste na muskom rodu, koristim se rjecnickim zargonom):

popularan dolazi od latinske rijeci popularis koju prevodimo sa "onaj koji pripada ljudima, tj. narodu", od populus, "narod".

e, stari, jest da ti je avatar ultralejm i to :D :D :D , ali respect zbog posta :top: ;) ;)

Ipanema
27.04.2005., 09:49
grogo bolger kaže:
auuuuu Ipanema pa i ti gledaš ovo :cerek:
hvala, super opis :kiss:

Maksov mali je Saša :zubo:

Ah, da Saša... sad je postao normalniji kad se zaljubio, prije je bio gad :D

FanMarijeKobic
27.04.2005., 13:07
skellington kaže:
e, stari, jest da ti je avatar ultralejm i to :D :D :D

a gle, avatar je u skladu s nickom (MOZDA TI JE I NICK "LEJM"?), kaj je je - ja sam fan marije kobic, najljupkijeg bica hrvatskog etera :romeo: :D

skellington
27.04.2005., 13:30
ne, nick mi je fantastican, FANTASTICAN!

a zar stvarno mislis da je marija kobic tako super?

zamisli da je mozes upoznati!
mozda cita ovaj forum pa ti se javi? ili mozda netko tko je zna cita ovaj forum pa joj ukaze na tebe... :D

Ipanema
27.04.2005., 13:33
Hu d fak is Marija Kobic :confused:

Prociatala sam RTL ovoj stranici da ce auto udariti Mariju? Koju Mariju? Jel Mariju Kobic? :confused:

gad69
27.04.2005., 13:42
vjeruj mi da neće:W :W :W :W

skellington
27.04.2005., 14:00
Ipanema kaže:
Hu d fak is Marija Kobic :confused:

Prociatala sam RTL ovoj stranici da ce auto udariti Mariju? Koju Mariju? Jel Mariju Kobic? :confused:

Marija Kobic se zove djevojka koja glumi ... hm... Ivu? ... a sht... nisam siguran, kak se zove u seriji :) uglavnom, to je ona kaj joj je decko neki kriminalac pa je u zatvoru ili tako nesto...

kad samo povremeno gledam, pa sam nesto polovio a nesto ne... :D

Ipanema
27.04.2005., 14:04
skellington kaže:
Marija Kobic se zove djevojka koja glumi ... hm... Ivu? ... a sht... nisam siguran, kak se zove u seriji :) uglavnom, to je ona kaj joj je decko neki kriminalac pa je u zatvoru ili tako nesto...

kad samo povremeno gledam, pa sam nesto polovio a nesto ne... :D

A haaaa :bonk:

Ste vidli njene slike u Kliku?
Totalno iznenadjenje, odlicno izgleda :top:

gad69
27.04.2005., 14:22
Marija stoji kraj mene, hoea je???????:vidiga:

skellington
27.04.2005., 14:39
Ipanema kaže:
A haaaa :bonk:

Totalno iznenadjenje, odlicno izgleda :top:

e, pa je... zato sam i zapamtio kak se zove, hahahaha :)

izgleda mi bolje od bilo koga tamo...

skellington
27.04.2005., 14:43
gad69 kaže:

a dobro, vec smo svi shvatili da znas tu ekipu koja glumi tamo... i kaj sad?

ko da je to ne znam kakva privilegija... ajde... oladi malo...

heh...

grogo bolger
27.04.2005., 14:46
gad69 kaže:

kad se već toliko kurčiš da znaš ZLJ ekipu,učini nešto korisno pa prenesi pozdrave maji :cerek: i zamoli je da dođe na forum :D

Shadowfax
27.04.2005., 14:56
@ipa photoshop radi cuda :kava: :D

Meni je serija totalno sranje,a o glumcima bolje da šutim. :rolleyes:

Shadowfax
27.04.2005., 14:59
gad69 kaže:

da i? :rolleyes:

Ipanema
27.04.2005., 15:02
Shadowfax kaže:
@ipa photoshop radi cuda :kava: :D

Znam.... osobito Klikov :D

Kad je na tv bilo neko snimanje i kad su pitalo o retusiranju, fotograf je odgovorio da nakon nekoliko sati sminkanja i nakon sati i sati provedenih fotkajuci dok ne dobiju najbolje fotke, iste fotke se sljedecin dan, dva, tri retusiraju kompletno jer.... uvijek mogu biti bolje ;)

Ipanema
27.04.2005., 15:04
Btw, sto se tice njih, vecinu sam ih vidla u jednom baru i hvala bogu svi stoput ljepse izgledaju u prirodi.

Shadowfax
27.04.2005., 15:06
Ipanema kaže:
Znam.... osobito Klikov :D

Kad je na tv bilo neko snimanje i kad su pitalo o retusiranju, fotograf je odgovorio da nakon nekoliko sati sminkanja i nakon sati i sati provedenih fotkajuci dok ne dobiju najbolje fotke, iste fotke se sljedecin dan, dva, tri retusiraju kompletno jer.... uvijek mogu biti bolje ;)

Onda ti je sve jasno :D :D :D

Vidjeh par tih zvjezdica uživo i jedino kaj mogu rec fakingjebenakatastriofa :zubo: celulita,sala itd ko i svaka zena :zubo:

u subotu sam vidla paolu valic jebate ruzna je do boli tolko je skvarcana :rolleyes: da je dobila bore na licu,no to je druga tema. :D

Shadowfax
27.04.2005., 15:07
Ipanema kaže:
Btw, sto se tice njih, vecinu sam ih vidla u jednom baru i hvala bogu svi stoput ljepse izgledaju u prirodi.

meni ona sjeda,jebate daj zamisli da se neko farba u sjede :rofl: izgleda ocajno,beriša je isto bzvz. :D cim je sminka i preseravanje :flop:

Ipanema
27.04.2005., 15:09
Shadowfax kaže:
Onda ti je sve jasno :D :D :D

Vidjeh par tih zvjezdica uživo i jedino kaj mogu rec fakingjebenakatastriofa :zubo: celulita,sala itd ko i svaka zena :zubo:

u subotu sam vidla paolu valic jebate ruzna je do boli tolko je skvarcana :rolleyes: da je dobila bore na licu,no to je druga tema. :D

Dobro, htjedoh reci da muski dio izgleda puno bolje u prirodi :zubo:

Pa naravno da imaju celulita :p

Ipanema
27.04.2005., 15:09
Shadowfax kaže:
meni ona sjeda,jebate daj zamisli da se neko farba u sjede :rofl: izgleda ocajno,beriša je isto bzvz. :D cim je sminka i preseravanje :flop:

koja sijeda :misli:

gad69
27.04.2005., 15:10
I NIŠTA, A ŠTA DI TI DRUGO KAŽEM......GRIZI SE :2up:

gad69
27.04.2005., 15:13
PA ONI TI SVAKI DAN PREGLEDAVAJU FORUM I VIDE ŠTA VI PIŠETE O NJIMA. JEDINO PREKO MENE PREKO MOG NICKA:cool:

Ipanema
27.04.2005., 15:13
gad69 kaže:
I NIŠTA, A ŠTA DI TI DRUGO KAŽEM......GRIZI SE :2up:

A ti si sigurno tamo statist i sad mislis da si boga za bradu primio :rolleyes: :rolleyes:

skellington
27.04.2005., 15:32
Ipanema kaže:
A ti si sigurno tamo statist i sad mislis da si boga za bradu primio :rolleyes: :rolleyes:

ma daj, koji statist?!?! valjda tam nosi vodu ekipi koja nosi vodu glumcima... :D

gad69
27.04.2005., 15:36
STATIST SVAKI DAN???????????? NEVJERUJEM, NEZNAM GDJE BI MOGAO STATIRATI, MOŽDA KOD NOVAKOVIH, ILI BAUROVIH?? DOĐI PA VIDI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:B :B

Shadowfax
27.04.2005., 15:40
jebate,kaj ovog pere :kava:

Ipanema
27.04.2005., 15:42
Shadowfax kaže:
jebate,kaj ovog pere :kava:

OK Borna/Matija/Danijele/Stjepane/koji*****, smiri zivce :kava:

Shadowfax
27.04.2005., 15:43
Ipanema kaže:
OK Borna/Matija/Danijele/Stjepane/koji*****, smiri zivce :kava:

jebate ne znaš koji je ljepši od njih :rolleyes:

MilkyWay
27.04.2005., 15:44
Vidi ovaj CAPS LOCK. Frajer ima 10 postova i dere se po forumu ko neko čudovište.

skellington
27.04.2005., 15:44
gad69 kaže:
STATIST SVAKI DAN???????????? NEVJERUJEM, NEZNAM GDJE BI MOGAO STATIRATI, MOŽDA KOD NOVAKOVIH, ILI BAUROVIH?? DOĐI PA VIDI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:B :B

HAHAHAHAHAHA, tebe je fakat puklo... daj pogle ta velka slova, pa te upitnike, pa usklicnike, kak ih je samo stalo tolko u post... :D :D :D

ne vjerujem... :)

gad69
27.04.2005., 15:47
KAKO MI SE BRZO NAPALITE............... BRAVO JA:)

toorkish
27.04.2005., 16:09
gad69 kaže:
KAKO MI SE BRZO NAPALITE............... BRAVO JA:)

E, ako pregledavaju forum preko tebe, daj im poruči da su u qrcu i da im je serija, tj sapunjara ultra crap. Thx.

toorkish
27.04.2005., 16:10
Ej, njaro, smanji caps lock i nauči hrvatski. Bodeš me u oči. Thx.

SETRA Samoborček
27.04.2005., 19:29
Ja sam vidio uživo Ivu, tetu Bibu, Igora, odvjetnika i Dariju (nju posebno na bus stanici)

grogo bolger
27.04.2005., 19:50
Nina je dobila otkaz :klap: :klap:
nije da se veselim tuđoj nesreći, ali kuja je zaslužila :o

hej gad69 jesli li pozdravio maju :cerek: ?

Alyssa
27.04.2005., 21:50
grogo bolger kaže:
Nina je dobila otkaz :klap: :klap:
nije da se veselim tuđoj nesreći, ali kuja je zaslužila :o

hej gad69 jesli li pozdravio maju :cerek: ?

KOja bitch! Nekaaaaaaa :top: :D

FanMarijeKobic
28.04.2005., 00:02
gad69 kaže:
Kako to misliš Viktorija nezna glumiti??????? Viki je stara lisica a ni Karolina ne zaostaje za njom. Po mom sudu Viki je puno bolja.
ruku na srce, ta zena koja glumi viktoriju glumi lose i za sapunicu. to je nesto stvarno ocajno. po cemu je ona to stara lisica? po godinama ili po tome sto ju krasi lisicja lukavost? jel to kak nas je sve skupa zajebala (i produkciju i gledatelje) s tim da dize pare za NEglumljenje? s druge strane kad pogledam, nije bas lako "odglumiti" svaku scenu s identicnim izrazom lica, kapa dolje za taj uspjeh :s
skellington kaže:
ne, nick mi je fantastican, FANTASTICAN!
a zar stvarno mislis da je marija kobic tako super?
zamisli da je mozes upoznati!
mozda cita ovaj forum pa ti se javi? ili mozda netko tko je zna cita ovaj forum pa joj ukaze na tebe...
nema se tu kaj misliti skellingtone moj, na njoj se vidi da je super iznutra i izvana. prosli petak sam s prijateljem sjedio na cugi u bogovicevoj i ugledao mariju kobic kako lagano klizi kroz zrak, ni pet metara od mene, u pratnji neke ne-slavne prijateljice. odmah se dogodio onaj filmski efekt; zamor se stisao, vrijeme se usporilo, okolina je izgubila boju, a violine su tiho zasvirale u taktu njenih koraka... :) nakon sto je prosla, otrcao sam do obliznje trgovine slatkisima i kupio cokoladicu kojom sam planirao podmititi prijateljicu za 20 sekundi nepodijeljene paznje tih krasnih ociju. ideja je bila da iskoristim sav taj adrenalin i procijedim kroz zube poziv na neko buduce druzenje uz casu neke sasvim sporedne tekucine. lutao sam uokolo i trazio ih, ali moj trenutak za megdan sa vlastitom hrabroscu stopio se s perfektom :( samom sebi sam citirao vivien leigh iz onog prohujalog filma i zahvalio prijatelju na podrsci i razumjevanju. i onda saznam za mariju i ivana... ljudi moji, a bio sam korak do olimpa... :bonk:
Ipanema kaže:
Totalno iznenadjenje, odlicno izgleda
sto da covjek kaze na to... ja mislim da nijednoj od njih nije trebalo da budu protagonistice slikovnice za musko zahodsko stivo, a pogotovo mariji. da je lijepa - je. ali to smo znali i prije. :cool:
gad69 kaže:
Marija stoji kraj mene, hoea je???????
marija cita moje zvrljotine? :headbang: uh, oh... :no: bok marija! :s :D :w

P.S. @gad69: jel mi ostali smrtnici smijemo znat koja je tvoja funkcija, kad vec nisi vodonosa vodonosama?

toorkish
28.04.2005., 00:05
Goddamn frajeru ti si faking sajko!

:eek:

Re-Invented
28.04.2005., 01:09
FanMarijeKobic kaže:
ruku na srce, ta zena koja glumi viktoriju glumi lose i za sapunicu. to je nesto stvarno ocajno. po cemu je ona to stara lisica? po godinama ili po tome sto ju krasi lisicja lukavost? jel to kak nas je sve skupa zajebala (i produkciju i gledatelje) s tim da dize pare za NEglumljenje? s druge strane kad pogledam, nije bas lako "odglumiti" svaku scenu s identicnim izrazom lica, kapa dolje za taj uspjeh :s

Slažem se!
Možda čak i nije toliko loša glumica koliko je bila nezainteresirana za ulogu.
Osim toga, ulogu i je prihvatila iz razloga jer joj je bio potreban publicitet zbog filma 100 MINUTA SLAVE.
Možda i film ode pogledati neki fan ZLJ upravo radi Viktorije.
Pa znala je žena kaj radi.

FanMarijeKobic
28.04.2005., 04:37
Re-Invented kaže:
Osim toga, ulogu i je prihvatila iz razloga jer joj je bio potreban publicitet zbog filma 100 MINUTA SLAVE.
Možda i film ode pogledati neki fan ZLJ upravo radi Viktorije.
Pa znala je žena kaj radi.
a mozda neki fan NE ode pogledati film upravo radi viktorije...
ako je tocno to sto pises, onda nema neke karakterne razlike izmedju lika viktorije novak i glumice koja ju glumi, sto nas opet dovodi do zakljucka kako ona zapravo NE glumi. :ban:

globus
28.04.2005., 08:14
gad69 kaže:
PA ONI TI SVAKI DAN PREGLEDAVAJU FORUM I VIDE ŠTA VI PIŠETE O NJIMA. JEDINO PREKO MENE PREKO MOG NICKA:cool:

A kaj, oni se ne znaju sami registrirat, ili....:rolleyes: :B :zubo: :zubo:

globus
28.04.2005., 08:20
Murron kaže:
pa da, kak to da za superslavnu mirnu nitko nije čuo do njezine pojave u zlj? :D (naravno, sad slijedi spika kako je ona superstar u nekom kazalištu)
btw, meni su od maje ljepše sve curke iz zlj, čak mi je i ona bljedunjava lana bolja:)

Ne kužim zakaj bi uopće težila tj. zakaj teži tolikoj popularnosti, tj. pojmu popularnost. :confused: Komplex manje vrijednosti, pa bi sad željela da ju svi prepoznaju na ulici? :confused: Ma bzvz...:rolleyes:

skellington
28.04.2005., 08:38
FanMarijeKobic kaže:
nema se tu kaj misliti skellingtone moj, na njoj se vidi da je super iznutra i izvana. prosli petak sam s prijateljem sjedio na cugi u bogovicevoj i ugledao mariju kobic kako lagano klizi kroz zrak, ni pet metara od mene, u pratnji neke ne-slavne prijateljice. odmah se dogodio onaj filmski efekt; zamor se stisao, vrijeme se usporilo, okolina je izgubila boju, a violine su tiho zasvirale u taktu njenih koraka... :) nakon sto je prosla, otrcao sam do obliznje trgovine slatkisima i kupio cokoladicu kojom sam planirao podmititi prijateljicu za 20 sekundi nepodijeljene paznje tih krasnih ociju. ideja je bila da iskoristim sav taj adrenalin i procijedim kroz zube poziv na neko buduce druzenje uz casu neke sasvim sporedne tekucine. lutao sam uokolo i trazio ih, ali moj trenutak za megdan sa vlastitom hrabroscu stopio se s perfektom :( samom sebi sam citirao vivien leigh iz onog prohujalog filma i zahvalio prijatelju na podrsci i razumjevanju. i onda saznam za mariju i ivana... ljudi moji, a bio sam korak do olimpa... :bonk: [/B]

eh... znam kako je to, FanMarijeKobicu :D a kaj si saznao za mariju i ivana? ma nis, to je za qua... sigurno... osim toga, ako stvarno nesto zelis znas i sam da ce ti to uspjeti... pitaj prijatelja, mozda ti on pomogne :)

a neka ti ovo sad bude znak da sljedeci put ne oklijevas nego da odmah napravis to sto zelis... razmisli malo o tome :)

MilkyWay
28.04.2005., 08:44
Ajde gad694874.B287-1 daj reci nekome od tih kvaziglumaca da se rega, da ga malo maltretiramo. Al nekome koga baš ne volimo, da bude zanimljivo. Recimo Petra ili kak se već zove.

I ugasi CAPS LOCK, neuljudno je i bezobrazno. :rolleyes:

grogo bolger
28.04.2005., 09:37
MilkyWay kaže:
Ajde gad694874.B287-1 daj reci nekome od tih kvaziglumaca da se rega, da ga malo maltretiramo. Al nekome koga baš ne volimo, da bude zanimljivo. Recimo Petra ili kak se već zove.

Dobar prijedlog Milky :top:

Volio bi da dođe onaj Ljubo, pa da ga upitam recept za onaj vječnozbunjeniblagoteleći pogled. To bi mi baš sad trebalo dok komuniciram sa korisnicima :zubo:

A i Nada bi se mogla skulirat, baba je uvjek na 100 :D

globus
28.04.2005., 11:01
grogo bolger kaže:
Dobar prijedlog Milky :top:

Volio bi da dođe onaj Ljubo, pa da ga upitam recept za onaj vječnozbunjeniblagoteleći pogled. To bi mi baš sad trebalo dok komuniciram sa korisnicima :zubo:

A i Nada bi se mogla skulirat, baba je uvjek na 100 :D

tak je! i nek dođu da ih mi naučimo kak se glumi! :zubo: :zubo: :zubo:

mrkvich
28.04.2005., 11:13
covjek se moze fino nasmijat citajuci razne forume pa i ovaj:D

uglavnom, ti fanmarijekobic....ak te toliko ona zanima, iskreno cura je ok al nis posebno,ne bi te ocarala bash nicime, ima svojih trenutaka, zna ti izac u melin...bar je znala dok nije pocela "glumiti":D , a i voli piti rum....bar je voljela u srednjoj za vrijeme nastave:D
ak hoda sa malim ljubom...bar imaju onaj teleci izraz lica zajednicki;)

FanMarijeKobic
28.04.2005., 11:43
globus kaže:
Ne kužim zakaj bi uopće težila tj. zakaj teži tolikoj popularnosti, tj. pojmu popularnost. :confused: Komplex manje vrijednosti, pa bi sad željela da ju svi prepoznaju na ulici? :confused: Ma bzvz...:rolleyes:
kuzis, nije fora da li teze popularnosti ili ne; (baci pogled na pocetak teme) radi se o tome da je popularnost ili "popularnost" conditio sine qua non angazmana u bilo kakvom obliku javne prisutnosti, a poglavito na televiziji u hrvata. cijela rasprava je pocela zbog toga jer je mirna ocito alergicna na to da je ljudi zovu imenom osobe koju glumi u seriji, a nekolicina nas ovdje ne shvaca tu pojavu.

FanMarijeKobic
28.04.2005., 12:08
skellington kaže:
eh... znam kako je to, FanMarijeKobicu :D a kaj si saznao za mariju i ivana? ma nis, to je za qua... sigurno... osim toga, ako stvarno nesto zelis znas i sam da ce ti to uspjeti... pitaj prijatelja, mozda ti on pomogne :)

a neka ti ovo sad bude znak da sljedeci put ne oklijevas nego da odmah napravis to sto zelis... razmisli malo o tome :)
prije svega, poduka o pravopisu :D FanMarijeKobic ne mozes deklinirati kao cjelinu, ispravno bi bilo reci FanuMarijeKobic.
a kaj sam saznao, kaj sam saznao... dovoljno da se sneveselim. prijatelj bi mi rekao (a to sam naucio i na vlastitoj kozi) da nema smisla petljat se s djevojkama s obvezom. zene su tu drukcije od muskaraca. vecina cak i kad prepoznaju da je vitez na bijelom konju bolja partija od stitonose na mazgi, ne pustaju uzde (ovime ne zelim implicirati da je ljubo/ivan stitonosa na mazgi). iz nekog je razloga ta navika stvorena emocionalnom "sigurnoscu" uvijek jaca od nagona za vlastitom nadgradnjom. :zvrko:

s tvojim se zadnjim komentarom potpuno slazem. trebao sam. al jednostavno nisam znao kako. mozda da je bila sama, mozda bi bilo lakse donijeti ad hoc odluku...
mrkvich kaže:
uglavnom, ti fanmarijekobic....ak te toliko ona zanima, iskreno cura je ok al nis posebno,ne bi te ocarala bash nicime, ima svojih trenutaka, zna ti izac u melin...bar je znala dok nije pocela "glumiti":D , a i voli piti rum....bar je voljela u srednjoj za vrijeme nastave:D
ak hoda sa malim ljubom...bar imaju onaj teleci izraz lica zajednicki;)
to jel ona posebna ili nije, to pusti meni. male su sanse da nas dvojica imamo isti ukus, a zar ti se ne cini prilicno ocitim da me je ocarala? :D
voli piti rum? i ja volim piti rum. :)
a vas dvoje ste isli u razred?

mrkvich
28.04.2005., 12:22
FanMarijeKobic kaže:
to jel ona posebna ili nije, to pusti meni. male su sanse da nas dvojica imamo isti ukus, a zar ti se ne cini prilicno ocitim da me je ocarala? :D
voli piti rum? i ja volim piti rum. :)
a vas dvoje ste isli u razred?

isle smo u istu skolu, a ona se druzi sa curom s kojom sam isla u osnovnu pa s eznamo sve i iz skole i iz melina.

skellington
28.04.2005., 12:23
FanMarijeKobic kaže:
prije svega, poduka o pravopisu :D FanMarijeKobic ne mozes deklinirati kao cjelinu, ispravno bi bilo reci FanuMarijeKobic.
a kaj sam saznao, kaj sam saznao... dovoljno da se sneveselim. prijatelj bi mi rekao (a to sam naucio i na vlastitoj kozi) da nema smisla petljat se s djevojkama s obvezom. zene su tu drukcije od muskaraca. vecina cak i kad prepoznaju da je vitez na bijelom konju bolja partija od stitonose na mazgi, ne pustaju uzde (ovime ne zelim implicirati da je ljubo/ivan stitonosa na mazgi). iz nekog je razloga ta navika stvorena emocionalnom "sigurnoscu" uvijek jaca od nagona za vlastitom nadgradnjom. :zvrko:

s tvojim se zadnjim komentarom potpuno slazem. trebao sam. al jednostavno nisam znao kako. mozda da je bila sama, mozda bi bilo lakse donijeti ad hoc odluku...

prije svega, nemoj ti mene uciti pravopisu. Ako ti je nick fanmarijekobic onda je fanmarijekobicu, ako je nick fan marije kobic onda je fanu marije kobic. osim toga, kak kaj imamo opce pricat o pravopisu kad si napisao fan umjesto obozavatelj sto je hrvatska rijec? prema tome, molim...

a zene su u banani, to je drevna istina... prvo sto su mladje to su vise u banani, onda lagano izlaze iz banane, a onda sto su starije se opet u istu vracaju... sve puno juznog voca, strasno...

a ako je ivanljuboilinekitreci mazga na stitonosi, kaj te briga... uostalom, znas ti koliko jos ima mladih zgodnih simpaticnih i slobodnih glumica koje samo cekaju da im netko da cokolade :)

znam ja o cemu pricam... gle mi avatara :)

toorkish
28.04.2005., 12:43
FanuMarijeKobić, ti si sajko.

FanMarijeKobic
28.04.2005., 12:50
mrkvich kaže:
isle smo u istu skolu, a ona se druzi sa curom s kojom sam isla u osnovnu pa s eznamo sve i iz skole i iz melina.
evo, ovdje mozemo svjedociti jos jednoj neobicnoj karakteristici zenskih bica, a ta se odnosi na sposobnost i potrebu istih da jedna drugoj zabije kajlu i to tako da boli, a sve zbog nekog neobjasnjivog jala... znaju se, kao frendice su, a opet je "marija nis posebno" i "ne bi me ocarala bash nicime". moje dame, sve ste lijepe...

vidis za usporedbu; taj moj frend kojeg sam spominjao ranije, za njega ti cure znaju reci da je zgodan... i ja cu uvijek rado tu informaciju proslijediti na njegovu korist i opce zadovoljstvo. i sad, da si malo mucnula glavom, mogla si sredit cugu za nas cetvero i profitirat iz toga.
:Pivo: :klap:

FanMarijeKobic
28.04.2005., 12:59
0$4M4 kaže:
FanuMarijeKobić, ti si sajko.
to si vec ustvrdio, can we move on?
(kaze mi covjek koji je u 5 mjeseci izgenerirao soma i osamsto postova)

FanMarijeKobic
28.04.2005., 13:39
skellington kaže:
Ako ti je nick fanmarijekobic onda je fanmarijekobicu...
nick je FanMarijeKobic; kuzis, ova velka slova su tu da bi napravila distinkciju izmedju pojedinih rijeci, buduci tehnicka ogranicenja ovog foruma ne dozvoljavaju upotrebu razmaka u nicku. :Pop:
skellington kaže:
a zene su u banani, to je drevna istina... prvo sto su mladje to su vise u banani, onda lagano izlaze iz banane, a onda sto su starije se opet u istu vracaju... sve puno juznog voca, strasno...
prvo su u banani, pa ih neki majmun poje(d)e, pa su vriti. :D
skellington kaže:
a ako je ivanljuboilinekitreci mazga na stitonosi, kaj te briga... uostalom, znas ti koliko jos ima mladih zgodnih simpaticnih i slobodnih glumica koje samo cekaju da im netko da cokolade :)
to kaj velis stoji. ali nije bas tako crno; nisam zaljubljen, vise kao zaintrigiran, kuis? :) nije ti se nikad dogodilo da nakon par kratkih pogleda pozelis otkriti svemir iza necijih ociju?
@0$4M4: oces opet rec da sam sajko?

skellington
28.04.2005., 13:52
FanMarijeKobic kaže:
nick je FanMarijeKobic; kuzis, ova velka slova su tu da bi napravila distinkciju izmedju pojedinih rijeci, buduci tehnicka ogranicenja ovog foruma ne dozvoljavaju upotrebu razmaka u nicku. :Pop:

prvo su u banani, pa ih neki majmun poje(d)e, pa su vriti. :D

to kaj velis stoji. ali nije bas tako crno; nisam zaljubljen, vise kao zaintrigiran, kuis? :) nije ti se nikad dogodilo da nakon par kratkih pogleda pozelis otkriti svemir iza necijih ociju?
@0$4M4: oces opet rec da sam sajko?

ma, tehnicka ogranicenja... najlakse se na to izvlaciti... mogao si staviti anderskor... :)

ovo za banane si dobro rekao...

a, ovo zadnje... Are you talking to me? :))

piccola
28.04.2005., 19:38
moras biti stvarno lud da stavis nadimak fan marije kobic:rolleyes:

jaaa
28.04.2005., 20:09
stvarno pametno zboriš... ni ja ne razumijem zašto među ženama postoji toliko ljubomore, i zašto imaju potrebu reči nešto grozno o "frendici", ili čak i izmišljati(a sigurna sam da se uopće ne poznaju)
nema veze, želim ti puno sreće s marijom ili nekom drugom, jer čini se da si stvarno osoba na mjestu

grogo bolger
28.04.2005., 20:15
Ejjj ljudi šta je ovo ! Ovo je tema o ZLJ, nemojte se ovdje prepucavati! :tuctuc:

Ima li koja dobra duša da napiše koju,šta je danas bilo? :moli:

piccola
28.04.2005., 21:22
maja je saznala da je borna bio s ninom pa su prekinuli.

petra je bila kod nine u stanu i skuzila da je ova zapravo siromasna i da joj je tata u zatvoru.

tihana i lana su se posvadale u skoli ,tihana je gurnula lanu i ova je pala.

tinu je proganjao preko telefona onaj tip s kojim se upoznala preko chata i nakraju je dosao kod nje doma.

mrkvich
28.04.2005., 22:19
FanMarijeKobic kaže:
evo, ovdje mozemo svjedociti jos jednoj neobicnoj karakteristici zenskih bica, a ta se odnosi na sposobnost i potrebu istih da jedna drugoj zabije kajlu i to tako da boli, a sve zbog nekog neobjasnjivog jala... znaju se, kao frendice su, a opet je "marija nis posebno" i "ne bi me ocarala bash nicime". moje dame, sve ste lijepe...

vidis za usporedbu; taj moj frend kojeg sam spominjao ranije, za njega ti cure znaju reci da je zgodan... i ja cu uvijek rado tu informaciju proslijediti na njegovu korist i opce zadovoljstvo. i sad, da si malo mucnula glavom, mogla si sredit cugu za nas cetvero i profitirat iz toga.
:Pivo: :klap:

fakat si sajko:)))
ko kome sta zabija?
sta je cudno ak neko kaze ok je al nis posebno.poznam ju osobno pa mogu rec kakva je (meni osobo).ok tebi je bozica i rajcas se na nju, meni je nista posebno, samo ok kao i stotinu drugih. i ne druzim se s njom jer imamo razlicita drustva, razliciti faxomvi itd tak da me zivo boli dal sam sta rekla u njenu korist il ne.
sto se cuge tice....nije mi bilo ni na kraju pameti.

grogo bolger
28.04.2005., 22:19
@piccola :kiss: hvala ti, baš si krasna :top:

Kolovare
28.04.2005., 22:54
Glasajte za svoju najdražu seriju!

http://www.forum.hr/showthread.php?threadid=94317

FanMarijeKobic
28.04.2005., 23:04
piccola kaže:
moras biti stvarno lud da stavis nadimak fan marije kobic:rolleyes:
:) nisam rekao da nisam lud (iako se pritom postavlja pitanje definicije "normalnog") i zapravo nemam problem s tvojim komentarom, ali "sajko" podrazumijeva neke negativne konotacije, a ja stvarno ne vidim kaj ja radim lose... nit nju maltretiram, nit vas maltretiram, nego se neki jos i dobro zabavljaju na moj racun :)

@jaaa: hvala, ah hvala; klanjam se dobrodusnoj neznanki :w

@grogo bolger: dragi grogo, pogle, na ovoj stranici mozes vidjeti sto se zbivalo u danasnjoj, kao i u prethodnim epizodama nase serije: http://www.rtl.hr/shows/zabranjena-ljubav/ pa buduci da si vec neredovit u gledanju :azdaja:, pokusaj stvoriti naviku citanja :) a na forumu se prikljuci ovim malo dinamicnijim temama. nadam se da ovo nije zvucalo bezobrazno, jer nije trebalo. na kraju krajeva i ova moja pojava je u neku ruku "zabranjena ljubav"... :lol:

@mrkvich: sto reci, poznajes ju, ali se ne druzite. mene ne poznajes i ne druzimo se, ali oboma nam imas potrebu spustati... (gle, marija, imamo nesto zajednicko! :D) trebam li sto dodati svojem ranijem komentaru? ;)

mrkvich
28.04.2005., 23:20
FanMarijeKobic kaže:
@mrkvich: sto reci, poznajes ju, ali se ne druzite. mene ne poznajes i ne druzimo se, ali oboma nam imas potrebu spustati... (gle, marija, imamo nesto zajednicko! :D) trebam li sto dodati svojem ranijem komentaru? ;)

duso draga, ajd duboko udahni pa izdahni...
di sam ja mariji spustila?ili tebi?
ako je tebi spustiti nekomu kad kazes "nije nis posebno" a pritom ne mislis u negativnom smislu...onda stvarno nemamo o cemu raspravljat.
johnny depp il kak se zove...nije mi nis posebno
ajme:eek:
jesam mu ja to spustila?!
olad' se malo covjece!
:W

toorkish
29.04.2005., 00:21
Fanatiku, naravno da si sajko. Pa kako može netko pismen, što sugerira da si obrazovan, poput tebe, tako tuliti za nekom pičkom. Pica ko' pica, a ti cijelom svijetu javno beatificiraš istu.

Zajebi to stari, ne budi curica, nek' beatificira ona tebe, a ne ti nju.

Vidiš da si sajko. :zubo:

toorkish
29.04.2005., 00:22
FanMarijeKobic kaže:
to si vec ustvrdio, can we move on?
(kaze mi covjek koji je u 5 mjeseci izgenerirao soma i osamsto postova)

Bilo bi ih više da ne pauziram svako malo. Šta ćeš, dat ću sve od sebe da budem bolji. :D

grogo bolger
29.04.2005., 08:14
@FanMarijeKobic hej :w
ma znam za tu stranicu, ali ne volim je baš čitati, draže mi je kad ovdje neki ljubitelj napiše koju o netom propuštenoj epizodi :D

tek sad sam skužio da ti je nick
FanMarijeKobic, a cijelo vrijeme čitam
FanMajeKobic :bonk: pitam se zašto :cerek:

FanMarijeKobic
29.04.2005., 09:32
0$4M4 kaže:
Fanatiku, naravno da si sajko. Pa kako može netko pismen, što sugerira da si obrazovan, poput tebe, tako tuliti za nekom pičkom. Pica ko' pica, a ti cijelom svijetu javno beatificiraš istu.

Zajebi to stari, ne budi curica, nek' beatificira ona tebe, a ne ti nju.

Vidiš da si sajko. :zubo:
za nekog ko sam sebe kliče "osama" znas zacudjujuce malo o semantici fanatizma, dozvoli da te prosvijetlim: :Pop:
fanatik dolazi od latinske rijeci fanaticus sto znaci ludo (zaludjeno), ali bozanski nadahnut, dok fan korijen vuce od latinskog fanum sto prevodimo kao hram, odnosno sveto mjesto. fanatik je dakle osoba motivirana za nesto (ostvarenje cilja, akciju, pokret) iracionalnim entuzijazmom, a fan je, najbanalnijim jezikom (kao sto je to skellington ranije primjetio)- obozavatelj; osoba koja nekriticki promatra predmet ili osobu interesa.

i sad, na cemu da se ja ovdje ispricavam... na tomu sto sam fokus grupe (privremeno) pomaknuo i prosirio podrucje komunikacije sa pukog prepricavanja sadrzaja prosle epizode? zar doista mislis da iza tog nicka stoji osoba koja medju svoja cetiri zida, kraj malog oltarica obljepljenog slikama marije kobic ocajava u tisini obasjanoj svjetloscu svijeca? pa daj covjece, nismo u americi! :D
ja jednostavno iskoristavam medij u svrhu komunikacije s nekim kome su mediji svakodnevica. citala ona ovo osobno, posredno ili ne citala uopce, sasvim je sporedno. cinjenica da ste svi vi, cijenjeni forumasi i braca po interesu ukljuceni u to, samo je manifestacija slike drustva u kojem zivimo.

dovraga, upravo mi je hjuđ gavrančina sletila na prozor! dal to znaci "nikad vise"? :lol:

i za kraj, dozvoli da ti cestitam sto si bice i osobu uspio svesti na geometrijski lik (i.e. trokut) :klap: ja sam ponesto staromodan u shvacanju principa i pravila igre izmedju deckiju i cura. :D

skellington
29.04.2005., 10:29
FanMarijeKobic kaže:
(kao sto je to skellington ranije primjetio)

gle, moj nick :) ja sam nesto primjetio... jee :))

dobar post, fanmarijekobicu, svaka ti dala... mislim... nda... :D

gad69
29.04.2005., 12:43
nada će se skulirat kad joj srce stane:cry: :cry:

piccola
29.04.2005., 13:19
gad69 kaže:

sto ce se desiti??

grogo bolger
29.04.2005., 14:21
gad69 kaže:

gad69 zamolio bi te da ne pričaš šta će unaprijed biti, nije fora znati šta će se desiti (nije kulturno, koristi nevidljivi font ako baš želiš nešto napisat i upozori ljude)
:azdaja: :tuctuc:

gad69
29.04.2005., 17:41
gad69 zamolio bi te da ne pričaš šta će unaprijed biti, nije fora znati šta će se desiti (nije kulturno, koristi nevidljivi font ako baš želiš nešto napisat i upozori ljude)

znam, ali neke to zanima:)

grogo bolger
29.04.2005., 17:45
gad69 kaže:
znam, ali neke to zanima:)

ok, stavi neki spoiler alert tako da zažmirim i da ne pročitam šta će biti :cool:

gad69
29.04.2005., 17:54
ok, stavi neki spoiler alert tako da zažmirim i da ne pročitam šta će biti

rado bi kad bi znao :confused: :confused:

grogo bolger
29.04.2005., 18:15
gad69 kaže:

rado bi kad bi znao :confused: :confused:

Kad želiš napisati "osjetljv" tekst :D
odeš na COLOR pa odabereš "invisible"
pojavi se prozorčić pa u njega kuckaš tekst

primjer.

SPOILER ALERT!

U sutrašnjoj epizodi će Nadi pozliti bla bla bla <-- selektiraj

kad mišem selektiraš tekst ispod SPOILER ALERTA, moći će se pročitati šta si napisao

piccola
29.04.2005., 20:54
aj napisi sto ce bit s nadom,mene sad bas zanima:)

btw.ovaj tulum danas im je svjetski bio:D

FanMarijeKobic
01.05.2005., 11:02
eto vidis...
ja napravio pauzu i odmah je sve zamrlo :D
a da netko preprica sadrzaj svih jucerasnjih epizoda? :lol:

Re-Invented
01.05.2005., 16:26
U četvrtak se pojavljuje Karolina!:D

grogo bolger
01.05.2005., 16:33
Re-Invented kaže:
U četvrtak se pojavljuje Karolina!:D

jedva čekam :klap: :klap:

toliko su o njoj napričali :D
baš nam fali još jedna bičoza :rospija:

Re-Invented
01.05.2005., 16:56
grogo bolger kaže:
jedva čekam :klap: :klap:

toliko su o njoj napričali :D
baš nam fali još jedna bičoza :rospija:

Vjeruj mi. GENIJALNA JE!
Mislim da će postati jedan od naj popularnijih likova. Lik koji volimo mrziti.:top:

m.m.
01.05.2005., 22:07
registrirala sam se zbog tebe, grogo bolger, da ti pošaljem pusu i pozdrav jer si ti, od svih forumaša, moj najvjerniji (:) ) obožavatelj (ne računam gada69)... ako se to tako može nazvati...
mirna (ili maja :mad: iz zlj)

FanMarijeKobic
01.05.2005., 22:40
m.m. kaže:
registrirala sam se zbog tebe, grogo bolger, da ti pošaljem pusu i pozdrav jer si ti, od svih forumaša, moj najvjerniji (:) ) obožavatelj (ne računam gada69)... ako se to tako može nazvati...
sad, postoje dvije opcije:
1. ili jesi mirna
2. ili nisi
prva je, na zalost, poznavajuci principe funkcioniranja ovog mjesta i medija interneta opcenito, manje vjerojatna.
ali ja sam optimist i zelim vjerovati da su cuda moguca :) i u tom kontekstu skidam kapu pred tvojim odvaznim silaskom medju plebs. dobrodosla na forum ZLJ!
:s :D
i ako smijem dodati (a buduci da sam vec jednom prozvan zbog nazivlja na ovom mjestu) ovo svakako ide u prilog odvojenom tretmanu tebe kao mirne i tebe kao maje.
i za kraj te lijepo molim da u ime njenog obozavatelja das pusu mariji.
:kiss: :)

grogo bolger
01.05.2005., 22:48
m.m. kaže:

jupiiiiiiiiiiii !!!!

:cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Majo! Majo! :cerek: :cerek:

baš mi je drago šta si se javila,

lijepi pozdrav, želim ti sve najbolje

misery-
01.05.2005., 23:57
Maja je ona s nekim crvenim pramenovima po kosi? ta ide s mojim burazom na fax. aha, tko je tu kul:p :D

toorkish
02.05.2005., 00:05
i u tom kontekstu skidam kapu pred tvojim odvaznim silaskom medju plebs.

Ama daj ne seri. Plebom nazivaj samoga sebe. Oh pobogu. :o

toorkish
02.05.2005., 00:46
Suzdrži se, no plebejcem nazivaj samog sebe. I stvarno ti nije pametno tako fantazirati. Kako bi rekla moja bivša raska: "Krivo briješ."

skellington
02.05.2005., 08:07
0$4M4 kaže:

Ama daj ne seri. Plebom nazivaj samoga sebe. Oh pobogu.

Suzdrži se, no plebejcem nazivaj samog sebe. I stvarno ti nije pametno tako fantazirati. Kako bi rekla moja bivša raska: "Krivo briješ."

bravo, majstore... dobro si mu rekao... :rolleyes:

FanMarijeKobic
02.05.2005., 08:37
@0$4M4 & @skellington
vas dvojica ste stvarno prepuni smisla za humor i autoironiju (koja je ipak neki preduvjet za za postanje na ovom forumu, n'est-ce pas?).
hajde, hajde... nije mi bila namjera da vas vrijedjam. mozete to nazvati pjesnickom slobodom. :D

skellington
02.05.2005., 08:45
FanMarijeKobic kaže:
@0$4M4 & @skellington
vas dvojica ste stvarno prepuni smisla za humor i autoironiju (koja je ipak neki preduvjet za za postanje na ovom forumu, n'est-ce pas?).
hajde, hajde... nije mi bila namjera da vas vrijedjam. mozete to nazvati pjesnickom slobodom. :D

ne znam zasto meni to govoris... kaj se to mene tice?!
je, imam smisla za humor i autoironiju... ali uoci da sam stavio "smajlija" koji prevrce ocima na odgovor doticnog #&/$("#HAXORA tak da... ono... kuzis... ne? :)

skellington
02.05.2005., 08:46
m.m. kaže:

a zbog mene se ne bi registrirala? smrc.... :(

toorkish
02.05.2005., 11:55
:rofl:

Ok, ok, istina, my bad, guram nos gdje mu nije mjesto. Ako čovjeka veseli, neka.

Soz FanuMarijeKobic, nadam se da ćeš je jednoga dana sresti, i da će ona prepoznati tebe kao svog savršenog tipa. GL.

m.m.
02.05.2005., 16:20
FanMarijeKobic, rekla sam Mariji da joj šalješ pusu; pozdravlja te....

:W skellingtonu !!

MilkyWay
02.05.2005., 18:29
Majo kud baš ti? Tebe nemožemo tolko kritizirati. Beeeed. :D

A vi ostali ste ko mala djeca... :D :cheer:
Nemojte tako, lupit će ovima slava u glavu i počet će loše glumit. :lol:

grogo bolger
02.05.2005., 18:38
Pa zar ja cijelo ovo vrijeme trubim bezveze da je Maja zakon :cerek:

Majo carice :W
adj pozdravi mi Ljubu i reci mu da manje radi one zbunjene face :D

Ajde probaj malo zafrknuti Zdravka(kuiš ono) :zubo:

:kiss:

FanMarijeKobic
02.05.2005., 19:27
m.m. kaže:
FanMarijeKobic, rekla sam Mariji da joj šalješ pusu; pozdravlja te...
znam jednog FanaMarijeKobic koji ce veceras ici sretan spavati... :headbang: :zzz:

p.s. ste vidli kak je iva danas konacno popi*dila? :D

skellington
02.05.2005., 19:44
m.m. kaže:
:W skellingtonu !!

jeee, pozdravila me!!! napisala je moje ime!!! (no, dobro... nick)

ako si to stvarno ti, M.M., onda... znas, nekad mi ides na zivce i fakat pop*zdim zbog nekih glupih stvari koje radis, ali... ti ustvari jesi jedno simpaticno, zgodno, veselo mlado bice i uz malo promisljanja o stvarima oko sebe i uvazavanja tudjeg misljenja (ne kazem prihvacanja, samo uvazavanja), mogla bi od tebe postati jedna simpaticna, lijepa, vesela, pametna, mlada zena i dobra glumica... i ja ti to iskreno zelim... :top:

eto... kad si me vec pozdravila... :mig:

Kolovare
02.05.2005., 20:13
Danas je bila jedna od dosadnijih epizoda. No, dobro. I takvih mora biti. Valjda.

Svakako glasajte za svoju najdražu seriju na:

http://www.forum.hr/showthread.php?threadid=94317

Clasher
02.05.2005., 20:39
skellington kaže:
jeee, pozdravila me!!! napisala je moje ime!!! (no, dobro... nick)

ako si to stvarno ti, M.M., onda... znas, nekad mi ides na zivce i fakat pop*zdim zbog nekih glupih stvari koje radis, ali... ti ustvari jesi jedno simpaticno, zgodno, veselo mlado bice i uz malo promisljanja o stvarima oko sebe i uvazavanja tudjeg misljenja (ne kazem prihvacanja, samo uvazavanja), mogla bi od tebe postati jedna simpaticna, lijepa, vesela, pametna, mlada zena i dobra glumica... i ja ti to iskreno zelim... :top:

eto... kad si me vec pozdravila... :mig:

PA DOBRO ŠTA VI STVARNO VJERUJETE DA JE TO ONA ??

a JESTE LUDI!!!

skellington
02.05.2005., 21:06
Clasher kaže:
PA DOBRO ŠTA VI STVARNO VJERUJETE DA JE TO ONA ??

a JESTE LUDI!!!

procitaj ranije postove. preporuca se izbjegavanje koristenja velikih slova. to se smatra nepristojnim. zar si ti stvarno nepristojan? a jesi lud.

vjerujem li da je ona? pa... prije bih rekao da se nadam da je. i ne znam zasto, ustvari, ne bi bila...

zasto ti mislis da to *nije* ona? pametnjakovicu... odi radije gledat zabranjenu ljubav...

c.c.
02.05.2005., 21:25
vi fakat mislite da je to na forum došla ta ženska iz zabranjene ljubavi?! :eek:

naivci.... neko vas dobro zeza... :rolleyes:

Kolovare
02.05.2005., 21:33
Pa zašto zaboga ne bi bila ona? Što? Mislite da je ne zanima što ljudi i gledatelji misle o njoj, njenoj glumi, liku, seriji? Ona je obična cura koja je dobila super priliku za glumit, vjerojatno je sretna što ima neke super fanove i zašto se pobogu ne bi pojavila na forumu. Veća mi je nevjerojatnost da se netko s tim igra i da se predstavlja kao Mirna. To bi mi bilo fakat nevjerojatno i bolesno.

Kolovare
02.05.2005., 21:34
[

c.c.
02.05.2005., 21:45
Kolovare kaže:
Veća mi je nevjerojatnost da se netko s tim igra i da se predstavlja kao Mirna. To bi mi bilo fakat nevjerojatno i bolesno.

vjeruj mi, ima i takvih. nije to toliko teško za povjerovati. ne bi ovo bio prvi slučaj. bilo ih je i bit će ih. recimo, za vrijeme ssnmt groznice na forumovima su se stalno pojavljivali "kandidati". i mnogi su povjerovali, da bi se kraju otkrilo da se netko dobro smijao na njihov račun.
ja sam kažem da ne treba slijepo vjerovati. uostalom, kako hoćete.

m.m.
02.05.2005., 22:36
Kolovare u tri rečenice si objasnio kako stoje stvari. naravno da želim dobiti povratnu informaciju za svoj rad, pozitivnu, negativnu, nije bitno... želim znati kako to drugi vide, skroz jednostavno. tko vjeruje, super, tko ne vjeruje, a šta da radim, ja ga ne mogu uvjeravati niti ne želim, nebitno... :five:

toorkish
02.05.2005., 22:56
:rofl: :rofl: :rofl:

FanMarijeKobic
02.05.2005., 23:22
m.m. kaže:
Kolovare u tri rečenice si objasnio kako stoje stvari. naravno da želim dobiti povratnu informaciju za svoj rad, pozitivnu, negativnu, nije bitno... želim znati kako to drugi vide, skroz jednostavno. tko vjeruje, super, tko ne vjeruje, a šta da radim, ja ga ne mogu uvjeravati niti ne želim, nebitno... :five:
evo vidis, pametnom dosta.
mirna ti si faca i pravo osvjezenje ovdje. :top:
totalno je dobro vidjeti kako ti kamere nisu uzdigle nosic, kao onoj plasticnoj barbiki jeleni veljaci npr... :bonk:

skellington
03.05.2005., 08:07
FanMarijeKobic kaže:
mirna ti si faca i pravo osvjezenje ovdje. :top:

zasto? zasto je osvjezenje?

FanMarijeKobic
03.05.2005., 08:31
skellington kaže:
zasto? zasto je osvjezenje?

dobro kaj si ti glup? :D pa ono, cijelo vrijeme svi sam prepricavaju epizode, ovo je unijelo nesvakidasnju zivost na forum, ne cini ti se?

skellington
03.05.2005., 08:43
FanMarijeKobic kaže:
dobro kaj si ti glup? :D pa ono, cijelo vrijeme svi sam prepricavaju epizode, ovo je unijelo nesvakidasnju zivost na forum, ne cini ti se?

tak si starog pitaj jel glup... :D
pa, u zadnje vrijeme i nije bilo bas prepricavanja epizoda... ja u stvari mislim da si ti puno vece osvjezenje na ovom forumu od m.m.
barem zasada... :)

FanMarijeKobic
03.05.2005., 09:31
skellington kaže:
ja u stvari mislim da si ti puno vece osvjezenje na ovom forumu od m.m.
barem zasada... :)
ah, hvala... cuj, to ti je sve samo zato kaj imam najbolju muzu.
klasicna srednjoskolska kratica je u mom slucaju prosirena na:
TUM PECCET M! :D iako ti ja, Marija, ne zelim da pogrijesis sada ili bilo kada ;)

skellington
03.05.2005., 09:36
FanMarijeKobic kaže:
TUM PECCET M! :D iako ti ja, Marija, ne zelim da pogrijesis sada ili bilo kada ;)

nisam ti ja marija, kaj si lud? :D :D :D

a kaj ti to znaci uopce? prosvijetli mene neznalicu! :)

FanMarijeKobic
03.05.2005., 10:03
skellington kaže:
nisam ti ja marija, kaj si lud? :D :D :D

a kaj ti to znaci uopce? prosvijetli mene neznalicu! :)
kuzis, zato sam i napisao Marija, a ne Skellington...

TUM PECCET (latinski, "neka sad pogrijesi!") je drevna mnemotehnicka fraza za pamcenje imena devet klasicnih muza. cita se "tumpekcet".

TUM PECCET M:

T - Terpsihora
U - Uranija
M - Melpomena

P - Polihimnija
E - Erato
C - Kaliopa
C - Klio
E - Euterpa
T - Talija

M - Marija :D

i, da budem posten prema izvorima, buduci se nisam mogao sjetiti svih imena:
objasnjenje preuzeto s wikipedia.org

Clasher
03.05.2005., 10:24
skellington kaže:
procitaj ranije postove. preporuca se izbjegavanje koristenja velikih slova. to se smatra nepristojnim. zar si ti stvarno nepristojan? a jesi lud.

vjerujem li da je ona? pa... prije bih rekao da se nadam da je. i ne znam zasto, ustvari, ne bi bila...

zasto ti mislis da to *nije* ona? pametnjakovicu... odi radije gledat zabranjenu ljubav...

Sorry na velikim slovima nisam pazio

gad69
03.05.2005., 11:27

vjeruj mi da je, ja sam posebno pitao. javit će se opet kad uhvati vremena:)

za fana m. k.

marija će ti se javiti

Shadowfax
03.05.2005., 11:33
Ajme meni koja gluma gledala malo jucer,ja ne znam su ti glumci svjesni da su ocajni. :rolleyes: Najbolje mi je kad se pokušavaju rasplakat :lol:

FanMarijeKobic
03.05.2005., 12:09
gad69 kaže:
za fana m. k.

marija će ti se javiti
:jumping:

skellington
03.05.2005., 12:56
Clasher kaže:
Sorry na velikim slovima nisam pazio

ma dobro... ja sam se i tak zafrkavao... :) znas sto kazu, nije zlato sve sto sija... ;)

skellington
03.05.2005., 13:15
gad69 kaže:

vjeruj mi da je, ja sam posebno pitao. javit će se opet kad uhvati vremena:)

za fana m. k.

marija će ti se javiti

ja bih htio da mi se javi ljubo... on mi je tak super... mozes to srediti? ili ako ne ljubo, onda barem neka cura iz serije...? :D

gad69
03.05.2005., 15:39
ja bih htio da mi se javi ljubo... on mi je tak super... mozes to srediti? ili ako ne ljubo, onda barem neka cura iz serije...?

svaki dan čitaju, napiši slobodno za ljubu, šta god te volja
;) ;)

Clasher
03.05.2005., 19:17
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

grogo bolger
03.05.2005., 19:20
Saša je danas rekao "u jebenom zatvoru" uuuu je :no: :zubo:

Iva :cice: :cice: :cice: :cice: :cice: :top:

pozdrav Ljubi ! Ljubo de napiši koju ;)

I naravno Maja :cerek:

c.c.
03.05.2005., 22:27
grogo bolger kaže:

nije valjda? čitala sam nešto o tome u tv storyu... :rolleyes:

čudno da FanMarijeKobic još ništa nije prokomentirao... valjda je još u nesvijesti od uzbuđenja...

piccola
03.05.2005., 22:46
đizus u što se ovaj topic pretvorio:rolleyes: :rolleyes:
:flop: :flop:

FanMarijeKobic
03.05.2005., 23:21
grogo bolger kaže:

rijecima gospona fulira: "vi ste jedan obican prostak! fuj!" i jos: "ja bih te zadavio, kad bi se to smjelo!" :)
c.c. kaže:
čudno da FanMarijeKobic još ništa nije prokomentirao... valjda je još u nesvijesti od uzbuđenja...
FanMarijeKobic nije gledao danasnju epizodu jer je po gradu lutao u potrazi za rodjendanskim poklonom za svog starog dedu (sto nije lak zadatak). cuo sam sinopsis dramaticnih zbivanja no bojim se da ne bi bilo zacinjenih komentara s moje strane niti da sam nazocio seriji... ima vec nekoliko godina kako nisam tinejdzer pa mi obnazene zenske grudi vise ne predstavljaju adekvatan povod za javnu raspravu.
no kolko cujem, prizor nije bio izvan konteksta scene pa mogu samo izraziti odobravanje zbog predanosti. zar nije besmisleno snimati scenu "jutro poslije" sa zenom koja se do pazuha zamotala u plahtu?

Ken
03.05.2005., 23:22
Šokiran sam! Iva pokazala sise, ne znam, bez riječi sam. vraćan se moljenju krunice, nadam e da će im Bog oprostiti.

zajebanciju na stranu, mene je to iznenadilo. Em smo hrvatska em je to serija koju najvise gledaju 14-godišnjaci. Nije da oni ne surfaju sex stranicama i redovito gledaju porniće, ali iznenadilo me to, ipak..

Kolovare
03.05.2005., 23:27
To fakat jest iznenađenje. Zamisli da je netko iz Ville Marije pokazao grudi. Mislim da ni u svijetu u soapu ne pokazuju grudi. Nisam nikad vidio u serijama tipa Santa Barbara, Strasti, meksičkim sapunicama da je netko pokazao grudi. Jeste sigurni da je to napravljeno namjerno, a ne da je slučajno "ispalo!?
Nisam, naime, gledao.

Ken
03.05.2005., 23:29
Kolovare kaže:
To fakat jest iznenađenje. Zamisli da je netko iz Ville Marije pokazao grudi. Mislim da ni u svijetu u soapu ne pokazuju grudi. Nisam nikad vidio u serijama tipa Santa Barbara, Strasti, meksičkim sapunicama da je netko pokazao grudi. Jeste sigurni da je to napravljeno namjerno, a ne da je slučajno "ispalo!?
Nisam, naime, gledao.

ustvari, vide se bocno, komad desne sise :D

lezi ljubo, vlado, josip kako god se zove onaj mali koji bi svaku a nijedna ne da dosada :D na podu, spava, iva se legne na njega, pocnu se ljubiti, ona skine majicu, i u pola sekunde dok se namjesta na njega, vidimo TO:eek: :eek: :D :D :D

jos se tresem od uzbušenja :rofl:

Kolovare
03.05.2005., 23:38
Znači ženska sisa u prime timeu. No, dobro. Iako u svijetu soapa to nije uobičajeno koliko ja znam, mi hrvati smo stvarno napredni. Možda i jedini. Trebali bi to patentirati. Možda bi čak RTL s tim i mogao imati frku s obzirom na populaciju koja gleda tu seriju. Meni ne smeta;) Mislim, navikli smo se već od HRT da u "obiteljskom" terminu nedjeljom u dramskom programu prikazuju sve i svašta.

Glasajte za Zabranjenu sis... pardon ljubav u:

http://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=94317&perpage=15&pagenumber=2

toorkish
04.05.2005., 01:39
Clasher kaže:
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Točno to. :eek:

skellington
04.05.2005., 07:28
0$4M4 kaže:
Točno to. :eek:

i Clasher isto...

bas ste neki.... kaj fali ljubi?! :D :D :D :D :D

MilkyWay
04.05.2005., 08:19
Cikeeeeeee....ijuuuu....:cice: :cice: :eek:

Tak smo ko da nikad nismo videli ženske cice. :D
Jel dobila ekstra plaćeno što je pokazala cice??

misery-
04.05.2005., 09:01
Ken kaže:
em je to serija koju najvise gledaju 14-godišnjaci.

da, da.. a to se najbolje vidi upravo iz ovog topica:D

grogo bolger
04.05.2005., 09:13
Meni je jedino krivo što FanMarijeKobic nije gledao dotičnu epizodu, ja da sam njen fen nebi došo sebi od suza, da sam propustijo tako nešto. :D čekaj subotu sokole :top: :top:

za redakciju:
Sad kad je ovako fino krenulo možemo li očekivat još sličnih scena :cice: :cice: :cice:
jel',nije Iva jedina :o

juhuuuuuuuuu :frajer:

tina_smoje
04.05.2005., 09:19
Mislim koji ste vi muškarci s_upci! :asshole: :asshole:
Zamislite molim vas jučer smo vidjeli sise....da budem ¨iskrena¨ nisam to očekivala ali šta sada...Ispalo je super!:) Mislim da to nije bilo lako za Ivu (ja osobno to nebi mogla)...Isto tako dosta je bilo ljubakanja preko sterilnih gaza i držanja za rukice...

Svi smo htjeli neku realnost pa smo je i dobili....i više nego što smo očekivali!!:)

Šta bi ja sad trebala reći frendici...ej stara kuiš vidjela sam sise e!!!!...a to što se moja frendica ševi sve na veliko u školi(ispričavam se njenoj intimnosti)..to nema veze!

Žalosno je to što su neki od vas prvi puta uopće u životu vidjeli GRUDI jučer!

Jebemu miša kako ste jadni!!! :asshole:

Go,Go...Zabranjena ljubav...velika pusa Ivi i Saši i mislim da ste zakon!

Vaya:)

grogo bolger
04.05.2005., 09:36
@tina_smoje slobodno moš' napisat da su muški šupci. Nemoj uopće ozbiljno shvaćati ovaj forum ovdje se svi zajebavamo, a Ivine :cice: su sasma lijepo uletila da tema malo živne.

ajd pozdrav tebi i toj tvojoj frendci, zanima me jel ona gleda ZLJ, pošalji je ovdje :cice:

MilkyWay
04.05.2005., 09:53
tina_smoje kaže:
Žalosno je to što su neki od vas prvi puta uopće u životu vidjeli GRUDI jučer!

Tipična ženska bedasto-nepromišljeno-egocentrična bedastoća. Kaj misliš, ženske cice! Neki ovdje su i oženjeni. Kaj i oni su videli ženske cice prvi puta u životu...uopće?? :rolleyes:

A paralelno na netu tone pornografije.

chiquita
04.05.2005., 10:43
kak ćete tek popizditi kad se braco i seka poseksaju?

grogo bolger
04.05.2005., 11:06
chiquita kaže:
kak ćete tek popizditi kad se braco i seka poseksaju?

u jebemti kako je krenilo,biće svašta :no:

toorkish
04.05.2005., 12:22
skellington kaže:
i Clasher isto...

bas ste neki.... kaj fali ljubi?! :D :D :D :D :D

Moram priznati da ni ne znam tko je Ljubo. A nemam niti neku želju saznati. :D

grogo bolger
04.05.2005., 12:27
0$4M4 kaže:
Moram priznati da ni ne znam tko je Ljubo. A nemam niti neku želju saznati. :D

evo da ne umreš u neznanju :frajer:

http://www.rtl.hr/repository/images/variations/85be906d2fb48590e6009f0501c0353e_header.jpg

baš je cakani :zubo:

toorkish
04.05.2005., 12:48
grogo bolger kaže:
evo da ne umreš u neznanju :frajer:

http://www.rtl.hr/repository/images/variations/85be906d2fb48590e6009f0501c0353e_header.jpg

baš je cakani :zubo:

Izgleda ko' gejpeder. :lol:

No, 'fala na lekciji iz opće kulture. Sad i ja znam tko je Ljubo! :D