PDA

View Full Version : Je li obrezani zbilja bolji?

kiss me
19.11.2011., 14:05
Palo mi na pamet :cerek:...

..malo prije mi jedna naša kolegica odgovori ovo:
...čujem da su obrezani bolji " in the sack" :o :raspa:

.. mislim da raspravu o tome da je sablaznjujuće da jedna poštena žena, 'rvatica i majka koristi takav riječnik možemo preskočit:zubo:- jer sam sigurna da bi bile u tome jednodušne... ipak se ovdje okupljaju samo tak'e - ŽMK-e :o

Mene sad zanima, imate li iskustva u tome? Jeste probale i jedne i druge? Ili imate prijateljicu koja je probala obe sorte? More i iskustvo kakve rodice.. :raspa:

Mislila sam da to postavim na LJES, ali tamo su u principu samo teoretičari - a meni trebaju pravi radne žene kao što ste vi :mirko:
Znači dajte neke basic razlike - u izgledu, opipu, okusu, izdržljivost i tak.. :kava:

Molim vam lijepo da date neke osnovne smjernice za sestre koje još lutaju u mraku neznanja:Pop:

Ajmo ćuĆe http://www.pic4ever.com/images/cancan.gif

joujou
19.11.2011., 15:51
na ljesu imas sigurno barem desetak takvih tema :D

ukratko.... ljepsi su, ali ih je teze handlati

kiss me
19.11.2011., 16:18
Ma znam da ima - al ja sam htjela čuti iskustva od poštenih:zubo: ovđe :mama:

I sad kao niko nema pojma o ničemu.. :rolleyes:

Drolije lažljive :503:

joujou - zašto ih je teže hendlati? :misli:

Ida Bauer
19.11.2011., 16:38
:zubo:
Ja imam filing da mnogi zapravo ne kuže kaj znači biti obrezan pa ubacujem sliku (http://www.peripheries.org/wp-content/uploads/2009/10/circumcision.jpg).
Je li obrezani zbilja bolji?
Jessssst:s...meni je već estetski razlog sasvim dovoljan da bude bolji,kaj ima ljepše od sočnog glatkog mesnatog glavića (http://www.circumcisionharm.org/images-circharm.org/respondent%20photos/scar%20diagram.jpg) bez popluna?:D:cerek:

joujou - zašto ih je teže hendlati? :misli:
Po meni ih je lakše hendlati.:mig:Valjda je mislila da treba biti pažljiviji jer je glavić kao osjetljiviji a nezaštićen je.:ne zna:

joujou
19.11.2011., 17:13
Po meni ih je lakše hendlati.:mig:Valjda je mislila da treba biti pažljiviji jer je glavić kao osjetljiviji a nezaštićen je.:ne zna:

pa bas i ne

definitivno nije osjetljiviji, tome koza i sluzi... stvara zastitu pa je neobrezani automatski i osjetljiviji

sto se handlanja tice, mislila sam kad ga primis u ruku, drzis, drkas, stogod :D
obrezanog moras prethodno navlaziti
ovog drugog ne

kiss me
19.11.2011., 17:39
Ja imam filing da mnogi zapravo ne kuže kaj znači biti obrezan pa ubacujem sliku (http://www.peripheries.org/wp-content/uploads/2009/10/circumcision.jpg).

Jebote Ida, ovo je mene zabolilo samo od pogleda :horor:

sto se handlanja tice, mislila sam kad ga primis u ruku, drzis, drkas, stogod :D
obrezanog moras prethodno navlaziti
ovog drugog ne

Hmmm.. zvuči logično :misli:, jer zapravo mu tu kožicu navlačiš, ali onda ako je bez te kožice manje zaštićen, onda bi trebao biti i osjetljiviji :ne zna:

OT - sjetila sam se jedne frendice koja je bila dugo u vezi s dečkom koji je bio obrezan i kad sam je pitala kako to izgleda, rekla je da podsjeća na hrenovku :rofl:

Eurifesa
19.11.2011., 17:45

Boli me pomisao. :eek:

žalfija
19.11.2011., 17:45
Pa i ovako podsjeća na hrenovku...u ovitku. :ne zna: :zubo:

Uglavnom, ja nemam pojma :o nekako volim haljinicu, mekana je.:cerek:

joujou
19.11.2011., 17:49
evo jedne malo bolje (http://4.bp.blogspot.com/-S60vk72SUcw/TjIqAMY67mI/AAAAAAAAAQo/6hZj9CNo5Bo/s1600/uncircumcised+vs+circumcised.jpg) :D

Numizmatičar
19.11.2011., 17:52
U 30% slucajeva mouž sa circumised penisom postaje impotentan poslije 45 godine :ne zna:

Ida Bauer
19.11.2011., 18:00
definitivno nije osjetljiviji, tome koza i sluzi... stvara zastitu pa je neobrezani automatski i osjetljiviji

valjda je obrezani osjetljiviji:confused:,zbunila si me totalno

U 30% slucajeva mouž sa circumised penisom postaje impotentan poslije 45 godine :ne zna:
odakle ti to?obrazloži:503:..idem se ja rađe seksat ta 2 mjeseca još dok radi:trk::rofl:

mio mao
19.11.2011., 18:02
moje iskustvo je da obrezani nisu bolji. osim možda kad imaju 15 godina pa im je bitno da ne svrše prerano, što se muškarcima kada su svježi u seksu često događa. naime, kod obrezanih je kasnije problem što postanu puno manje osjetljivi nego neobrezani, i imaju problema sa svršavanjem, štajaznam, kao da im se otupi osjet. sve je to ok, ne treba seks ni trajat 5 minuta, ali bogme ni satima (barem meni dojadi). nije baš neki provod kad ti svršiš par puta a on nikako ne može, meni se nakon toga događalo da mi se više jednostavno ne da, a opet glupo je da on ne dođe do kraja...:mig:
uglavnom, s obrezanima su mi generalno bolja iskustva...:cerek:

Eurifesa
19.11.2011., 18:03

Ne, jer se navikne na stalne podražaje, trlja se o odjeću i to.

:ne zna:

rusha
19.11.2011., 18:04

Neobrezanom je glavić osjetljiviji jer je većinu vremena pokriven pa kad ga "otkriješ" je jel, osjetljiv.

Obrezanom koža na glaviću zbog izloženosti odeblja i postane neosjetljiviji.

Jasnije? :D

mio mao
19.11.2011., 18:05

odakle ti to?obrazloži:503:..idem se ja rađe seksat ta 2 mjeseca još dok radi:trk::rofl:

nije osjetljiviji obrezani, zato jer mu je "glava" stalno vani i stalno izložena trenju (dok hoda, u gaćama), pa tako postane manje osjetljiv nego ona "glava" koja izviri, da tako kažem, samo u posebnim prilikama:)

Eurifesa
19.11.2011., 18:05
moje iskustvo je da obrezani nisu bolji

wtf :confused:

mio mao
19.11.2011., 18:06
ajme kak smo brze, sve se istovremeno potrgale da joj objasnimo:lol:

mio mao
19.11.2011., 18:06
wtf :confused:

lapsus, s neobrezanima su bolja iskustva, htjedoh reći

indian
19.11.2011., 18:14
ljepsi su, ali ih je teze handlati

slažem se, imaš dojam kako god da ga primiš da vlasnika boli..

inače, moja iskustva:

prvi: godina (tada) 36, erekcija bez problema, znači ne bi rekla da je u tome problem, ali koliko mu je trebalo da svrši..uf, predugo je to trajalo, dosta ti već bude.

drugi: godina 32, taj nije imao problema sa svršavanjem, al taj je bio vječno napaljen, pa mislim da nije baš prosječni uzorak.

uglavnom, da žudim za obrezanima nakon ovim iskustava (pogotovo prvog) i nisam baš.

Ida Bauer
19.11.2011., 18:16
Ne, jer se navikne na stalne podražaje, trlja se o odjeću i to.

Neobrezanom je glavić osjetljiviji jer je većinu vremena pokriven pa kad ga "otkriješ" je jel, osjetljiv.

nije osjetljiviji obrezani, zato jer mu je "glava" stalno vani i stalno izložena trenju (dok hoda, u gaćama), pa tako postane manje osjetljiv nego ona "glava" koja izviri, da tako kažem, samo u posebnim prilikama:)

ahaaaa:bonk:...nisam na taj način razmišljala:D...a bome ni primjetila u praksi

moje iskustvo je da obrezani nisu bolji. osim možda kad imaju 15 godina pa im je bitno da ne svrše prerano, što se muškarcima kada su svježi u seksu često događa. naime, kod obrezanih je kasnije problem što postanu puno manje osjetljivi nego neobrezani, i imaju problema sa svršavanjem, štajaznam, kao da im se otupi osjet. sve je to ok, ne treba seks ni trajat 5 minuta, ali bogme ni satima (barem meni dojadi). nije baš neki provod kad ti svršiš par puta a on nikako ne može, meni se nakon toga događalo da mi se više jednostavno ne da, a opet glupo je da on ne dođe do kraja...:mig:
ni to s brzim svršavanjem nisam primjetila da je vezano uz godine:ne zna:,vidjela sam sve u svim dobima:zubo:,a ni povezanost obrezanosti s osjetljivošću nisam primjetila..da zaključujem po svom iskustvu prije bi rekla suprotno

tilla
19.11.2011., 18:19
no u ludilu. bila sam s jednim, ali ja prosto sam kokoš navike. obrezani mi prosto nisu lijepi...:no:

Ida Bauer
19.11.2011., 18:22
drugi: godina 32, taj nije imao problema sa svršavanjem, al taj je bio vječno napaljen, pa mislim da nije baš prosječni uzorak.
to zato jer mu je glavić stalno podražen:D pa ga i jači propuh napali:rofl:

ma i ta osjetljivost i to brzo svršavanje nije ni do godina ni do obrezanosti...pa i žene imaju ''problema'' s prebrzim svršavanjem ili prekasnim svršavanjem,a bome i prevelikom ili premalom osjetljivošću...nije to do spolovila:kava:...tako da tu nemam kaj previše komentirati...zagovaram obrezivanje zbog estetike:cerek: i praktičnosti:cerek:

tilla
19.11.2011., 18:24

ma i ta osjetljivost i to brzo svršavanje nije ni do godina ni do obrezanosti...pa i žene imaju ''problema'' s prebrzim svršavanjem ili prekasnim svršavanjem,a bome i prevelikom ili premalom osjetljivošću...nije to do spolovila:kava:...tako da tu nemam kaj previše komentirati...zagovaram obrezivanje zbog estetike:cerek: i praktičnosti:cerek:

viš, odrasla sam na ovim domaćim, jelte, tako da estetika obrezanih kod mene je nulta...:o:rolleyes::D

indian
19.11.2011., 18:25

ah, tek sam sad ovo pročitala..

(vidi moj post:D)

ta moja teorija o problemima sa svršavanjem je bila "samo moja", nisam se konzultirala do sada, ali sada vidim da sam ipak bila na dobrom tragu zašto je to tako bilo:mig:

Eurifesa
19.11.2011., 18:26
vidjela sam sve u svim dobima:zubo:,

I tako smo otkrili tajnu raskošnih sadržaja tvojih ormara. :E

Ontopično, nemam pojma, ali znam da se u američkim serijama ženske uvijek gade na ono što bih ja nazvala normalnim. :confused:

Kad nađem jebača muslimana, židova ili Amerikanca, javim se. :o

Ida Bauer
19.11.2011., 18:27
viš, odrasla sam na ovim domaćim, jelte, tako da estetika obrezanih kod mene je nulta...:o:rolleyes::D
i ja:rofl:,i na grahu i zelju sam odrasla,al sad mi draže školjke,mada,volim si ponjupati grah povremeno za dušu:D:lol:

mio mao
19.11.2011., 18:28

a ne znam, moje iskustvo je takvo da su obrezani lošiji jer teško svrše. uzimam u obzir mogućnost da nemam na raspolaganju reprezentativni uzorak za analizu:mig:, trebalo bi pravo istraživanje napravit da možemo zaključke izvlačit...

Ida Bauer
19.11.2011., 18:28

:lol:

mio mao
19.11.2011., 18:30

Ontopično, nemam pojma, ali znam da se u američkim serijama ženske uvijek gade na ono što bih ja nazvala normalnim. :confused:

Kad nađem jebača muslimana, židova ili Amerikanca, javim se. :o

he he, i ti stalkaš modu?

tilla
19.11.2011., 18:31
i ja:rofl:,i na grahu i zelju sam odrasla,al sad mi draže školjke,mada,volim si ponjupati grah povremeno za dušu:D:lol:

sve jasno, ja sam vidila! obrezanog (uzorak veličine jedan) i to je mi je bilo dosta za cili život. ne mogu si pomoći.

dalje sam nekompetentna za raspravu, ali samo sam tila reći di koju o estetici kjurca. :eek::rofl:

joujou
19.11.2011., 18:31
vidjela sam sve u svim dobima:zubo:

ok, moje iskustvo je ipak znacajno skromnije :D

Ida Bauer
19.11.2011., 18:32
sve jasno, ja sam vidila! obrezanog (uzorak veličine jedan) i to je mi je bilo dosta za cili život. ne mogu si pomoći.

dalje sam nekompetentna za raspravu, ali samo sam tila reći di koju o estetici kjurca. :eek::rofl:

:rofl::rofl::rofl::cerek:

tko je ono otvorio ovu temu i zakaj?:lol:

Uranija
19.11.2011., 18:42
Palo mi na pamet :cerek:...

Aha. :rofl:

Mene sad zanima, imate li iskustva u tome? Jeste probale i jedne i druge? Ili imate prijateljicu koja je probala obe sorte? More i iskustvo kakve rodice.. :raspa:

Nemam.
Kažu da ih se duže treba hendlati.
Osobno sam protiv obrezivanja uopće, koja šteta. :( I nepotrebno totalno s obzirom na to da je danas ipak higijena na nivou.

prvi: godina (tada) 36, erekcija bez problema, znači ne bi rekla da je u tome problem, ali koliko mu je trebalo da svrši..uf, predugo je to trajalo, dosta ti već bude.

Nakon, rećemo, koliko? Nije svakom dosta kad je dosta :zubo: :o

kiss me
19.11.2011., 18:44
A issa vam, ostavi vas čovjek same 10 minuta i nu vas :rofl:

Znala sam.. drolije.. :hekla:

Pa i ovako podsjeća na hrenovku...u ovitku. :ne zna : :zubo:

Ja volim hrenovke :o

evo jedne malo bolje (http://4.bp.blogspot.com/-S60vk72SUcw/TjIqAMY67mI/AAAAAAAAAQo/6hZj9CNo5Bo/s1600/uncircumcised+vs+circumcised.jpg) : D

Zašto ovaj neobrezani izgleda duži nego obrezani? Je l to vizualna varka zato kaj su i kita i glavić zbog kožice "spojeni" u jedno? :eek:

nije baš neki provod kad ti svršiš par puta a on nikako ne može..

Ja zbilja ne vidim tu nikakav problem.. :zubo:

Kupujmo hrvatsko :rofl:

tilla
19.11.2011., 18:47
:rofl::rofl::rofl::cerek:

tko je ono otvorio ovu temu i zakaj?:lol:

da, vidimo ko je s kime i kako - općio. mene veseljko obrezanko nije impresionirao, baš sam ispala kokoš malograđanka. :kava:

i onako, iznenadilo me. skoro toliko da se nisam tila stalit :o, ali sam zdurala samo da vidim kako je to..:o :p

joujou
19.11.2011., 18:48
Zašto ovaj neobrezani izgleda duži nego obrezani? Je l to vizualna varka zato kaj su i kita i glavić zbog kožice "spojeni" u jedno? :eek:

zbog koze koja visi... ima tu barem pola centimetra suplje :D

mio mao
19.11.2011., 18:53
Ja zbilja ne vidim tu nikakav problem.. :zubo:

ne vidim ni ja prvih cca. sat vremena (2-3 puta), ali nakon toga mi interes totalno splasne...

ti bi više-dulje? :o baš me zanima, reci!

žalfija
19.11.2011., 18:54
...

Ja volim hrenovke :o

Pa i ja volem hrenovke...zapravo, ako ćemo pravo, najvolem narodne kobase. :o

kiss me
19.11.2011., 18:56
Aha. :rofl:

Nisam ja kriva što sam kreativna :durica

da, vidimo ko je s kime i kako - općio.

Zato je bog dao inbox :lol:

Piiiii, šta je kroz moj prošlo... ja nema ni mrvu sumnje da nam neko čita poštu :rofl:

i onako, iznenadilo me. skoro toliko da se nisam tila stalit :o, ali sam zdurala samo da vidim kako je to..:o : p

E ne da bi ispala malograđanka iliti seljanka, nego bi još bila i nekulturna seljanka.. bruko :rolleyes:

zbog koze koja visi... ima tu barem pola centimetra suplje :D

Je l to znači da je potfutraniji? :kokice:

indian
19.11.2011., 19:03
Nakon, rećemo, koliko? Nije svakom dosta kad je dosta :zubo: :o

gle, nemam pojma..kad su seksualne aktivnosti u pitanju gubim osjećaj za vrijeme i koliko traje, znam jedino ako pogledam na sat prije i nakon:D

ali slikovito, onako, uspjela sam se sva osušit, pa je počelo i bolit, i tako..

kiss me
19.11.2011., 19:19
ne vidim ni ja prvih cca. sat vremena (2-3 puta), ali nakon toga mi interes totalno splasne...

ti bi više-dulje? :o baš me zanima, reci!

Ne vidim problem ako mi se više ne da, jer sam ja već par puta svršila, a on nije.. ko mu kriv, pa počeli smo u isto vrijeme :zubo: :rofl:

Pa i ja volem hrenovke...zapravo, ako ćemo pravo, najvolem narodne kobase. :o

Kranjske klobase? :D

msimba
19.11.2011., 19:46
Pa moram priznati da meni jesu bolji :zubo:

1) vizualno su mi atraktivniji
2) higijena
3) meni ga je lakse hendlat

Ne znam, nakon 5 godina obrezanog, mislim da bi zavristala od uzasa kad bi vidjela neobrezani :brukica:

Nemojte me krivo shvatiti, o vi zene koje imate neobrezane muskarce :top:

kiss me
19.11.2011., 21:19
Ne znam, nakon 5 godina obrezanog, mislim da bi zavristala od uzasa kad bi vidjela neobrezani :brukica:

Evo nam pogleda iz sasvim novog kuta :cerek:

Megich
19.11.2011., 21:28

Jessssst:s...meni je već estetski razlog sasvim dovoljan da bude bolji,kaj ima ljepše od sočnog glatkog mesnatog glavića (http://www.circumcisionharm.org/images-circharm.org/respondent%20photos/scar%20diagram.jpg) bez popluna?:D:cerek:

Ovo je obrezani, jel :misli: Pa sta ne izgleda isto tako i neobrezani u erekciji :ne zna:

a1exa
19.11.2011., 21:32
Ja se slažem sa Tillom, domaće je domaće :D...a i stvar navike.
Nemam baš iskustva osim jednog, ali znam da sam se zblesirala tada kako, što? :zubo:

ivanea1
19.11.2011., 21:35
Ovo je obrezani, jel :misli: Pa sta ne izgleda isto tako i neobrezani u erekciji :ne zna:

Ja sam ovo htjela pitati, al me bilo sram da ne ispadnem neuka :o

Megich
19.11.2011., 21:40
Ja sam ovo htjela pitati, al me bilo sram da ne ispadnem neuka :o

Ma nije mi jasno nikako, ako mu skinu tu kozicu, kako mu se onda moze dignuti, a da ga to ne zateze i ako mu i puste malo ''lufta'' kako znaju koliko pustiti da kasnije nebude to premalo :zubo:

Vidi se iz prilozenog da nisam imala iskustva s obrezanima, jebga imala sam sve domace decke :zubo: ali ako se protegne tema na velicine, tu sam na svom terenu :rofl:

Eurifesa
19.11.2011., 22:06
Ma nije mi jasno nikako, ako mu skinu tu kozicu, kako mu se onda moze dignuti, a da ga to ne zateze i ako mu i puste malo ''lufta'' kako znaju koliko pustiti da kasnije nebude to premalo :zubo:

Pa zna se dogoditi da doktori i previše odrežu. :ne zna:
wiki:

Surgical mishap

Mistakes can happen with any surgery. Surgical mistakes from circumcision include documented cases of penile denudation,[71] cutting off part or all of the glans penis,[72] urethral fistula,[73] several types of injury associated with certain types of circumcision clamps used[74] and penile necrosis which results in loss of the entire penis.

kiss me
19.11.2011., 22:10
Nemam baš iskustva osim jednog, ali znam da sam se zblesirala tada kako, što? :zubo:

Od čeg bi se zblesirala? Od piinpeka? :rofl:

Za to moraš ići u školu :cerek:

Vidi se iz prilozenog da nisam imala iskustva s obrezanima, jebga imala sam sve domace decke :zubo: ali ako se protegne tema na velicine, tu sam na svom terenu :rofl:

Samo ti opleti :top:

Dakle - nova dilema: da li je vulgaris duži od obrezanog?

I koja je prosječan dužina s kojom ste se sretale? :kokice:

Može i u dalnovima, ali molim onda cca širine dlanova :zubo:

chocolatecookie
19.11.2011., 22:13
Jedan bivši je bio obrezan, fimoza. Penis ko penis. Jebe muškarac, a ne komadić kožice ili ožiljak na penisu. Mogla bih se sad topiku prikladno srednješkolski kikotati i cerekati i ihihihihijati ali mi se ne da.

kiss me
19.11.2011., 22:15
A Kuki :cerek:

chocolatecookie
19.11.2011., 22:16
Dakle - nova dilema: da li je vulgaris duži od obrezanog?
Je. Naime, kad režu prepucij, odrežu u korijenu i ono što će biti par milimetara ili centimetara erekcije pa prišiju odrezotinu nazad. Dužina odrezanog dijela ovisi o tome koliki komad doktorovog falusa majka dječaka ne uspije primiti u usta deepthroataući na koljenima.

:facepalm:

a1exa
19.11.2011., 22:23
Od čeg bi se zblesirala? Od piinpeka? :rofl:

:rofl:Imala sam neodgovorena pitanja, najviše me mučilo ono, kak drkat? :D
Teško je kad si bačen u vatru tako.:D

kiss me
19.11.2011., 22:35
Je. Naime, kad režu prepucij, odrežu u korijenu i ono što će biti par milimetara ili centimetara erekcije pa prišiju odrezotinu nazad. Dužina odrezanog dijela ovisi o tome koliki komad doktorovog falusa majka dječaka ne uspije primiti u usta deepthroataući na koljenima.

:facepalm:

Nemoj bit piĆka, pa moramo se malo zabavit :durica- viš kakav nam je život: na forumu subotom navečer :tuzni:

Osim toga, oni na fotki, iako iste veličine, onaj s više kožice izgleda veći :p

:rofl:Imala sam neodgovorena pitanja, najviše me mučilo ono, kak drkat? :D
Teško je kad si bačen u vatru tako.:D

Pljuneš u šake i primiš se posla :rofl:

msimba
19.11.2011., 22:59
Pa drkas normalno, stisnes saku i ajmo gore dolje :lol:

Sta se tice pusenja, ipak je znatno drugacije, ovaj je (bar meni) lakse obraditi. Osjetljiviji je definitivno, imam pristup mjestima koja znaju biti pokrivena inace. I za ozbiljno uopce nema mirisa i dosta je "cisce". Samo da napomenem da su se moji bivsi decki uvijek tusirali prije tipa oralca, ali i dalje to nikada nije bilo bez mirisa. A ovaj aktualni stvarno je.

Druga stvar, da neobrezani u erekciji je gotovo identican obrezanom u svakom trenutku, ali i dalje sam znala nailaziti na decke (neobrezane) kojima se u erekciji kozica nije povlacila do kraja.

Sve u svemu - lijepi neobrezani kurac 4/5
- lijepi obrezani kurac 5/5

:cerek:

isadora w.
19.11.2011., 23:07
ja ništa ne znam :ne zna:

mislim da sam samo jednom bila s obrezanim, ali bila sam pijana ko' letva, pa tko zna, možda je bio i shemale.

do coitusa nije došlo :kava:

al' sudeći ovako po slici :rofl: ljepša mi je velika hrenovka

kiss me
19.11.2011., 23:16
mislim da sam samo jednom bila s obrezanim, ali bila sam pijana ko' letva, pa tko zna, možda je bio i shemale.

do coitusa nije došlo :kava:

:rofl:

Ja mislim da nakon ovakvog početka nemaš pravo tvrditi do čeg je došlo, a do čeg nije :rofl:

isadora w.
19.11.2011., 23:23

Ja mislim da nakon ovakvog početka nemaš pravo tvrditi do čeg je došlo, a do čeg nije :rofl:

:F

nije došlo sto posto jer je dotični bio u gorem stanju od mene pa sve skupa to baš i nije funkcioniralo kako treba, jel...oh, sudbino kleta.

ma bio je obrezan, dugo sam mozgala i zaključila iz onih par flashova kojih se sjećam.

u svakom slučaju, očigledno nemam ništa relevantno za reći na tu temu pa vas nastavljam lurkati ;)

micek<3
19.11.2011., 23:24
Pa moram priznati da meni jesu bolji :zubo:

1) vizualno su mi atraktivniji
2) higijena
3) meni ga je lakse hendlat

Nemojte me krivo shvatiti, o vi zene koje imate neobrezane muskarce :top:

the story of my life :cerek:

a1exa
19.11.2011., 23:34
Pljuneš u šake i primiš se posla :rofl:

A što ću drugo :rofl:

Pa drkas normalno, stisnes saku i ajmo gore dolje :lol:

A nije baš isto....dobro, na kraju je sve to isto gore dolje jel :D....ali opet nije isto. Ma stiltao me zapravo ne samo zbog obrezanog, imao je još posebnosti sa kojima sam se srela prvi put. :lol:

kiss me
19.11.2011., 23:35
A nije baš isto....dobro, na kraju je sve to isto gore dolje jel :D....ali opet nije isto. Ma stiltao me zapravo ne samo zbog obrezanog, imao je još posebnosti sa kojima sam se srela prvi put. :lol:

:kokice:

isadora w.
19.11.2011., 23:36
do tell :kokice:

a1exa
19.11.2011., 23:37
Imao je bananka, i to poprilično :D
Jbg, tad baš nisam imala puno iskustva,bila sam ko srna :rofl:

isadora w.
19.11.2011., 23:38
što je bananko, prosvijetlite me, molim vas? :zubo:

srna :s

kiss me
19.11.2011., 23:39

Može l' to malo preciznije? :ceka:

Crnjača
19.11.2011., 23:39

Hmmm, zakrivljeni ili... :misli:

a1exa
19.11.2011., 23:42
Hmmm, zakrivljeni ili... :misli:

Može l' to malo preciznije? :ceka:

što je bananko, prosvijetlite me, molim vas? :zubo:

srna :s

Zakrivljeni da. Pa kak vi kažete? :rofl:

isadora w.
19.11.2011., 23:44
pa zakrivljeni :D
ali nisam na to nikad naletila, pa nemam službeni termin.

jesam jednoć na ekstremno malog.
od šoka nemam ni za to termin.

Crnjača
19.11.2011., 23:46

"Poglavica Mali Pimpek"! :rofl::rofl::rofl:
Imala sam jednog takvog.

isadora w.
19.11.2011., 23:49
"Poglavica Mali Pimpek"! :rofl::rofl::rofl:
Imala sam jednog takvog.

makro mikro :zubo:

Crnjača
19.11.2011., 23:50

Ou jea :rozi:
Kad se samo sjetim truda i muke da se uopće išta dogodi :brukica:

kiss me
19.11.2011., 23:52
Zakrivljeni da. Pa kak vi kažete? :rofl:

Pa tako, ali moram provjeriti na šta ti misliš.. možda je im'o žuticu :zubo:

Drolije jedne :rofl:

a1exa
19.11.2011., 23:56

Čekaj. :D Nisam ni ja znala.:rofl:
Ja sam isto jednom naletila na malog, isuse, nisam mogla vjerovat. Baš je bio ono dječački mali :(
Naravno, nije bilo sexa. :D

Crnjača
19.11.2011., 23:58
Čekaj. :D Nisam ni ja znala.:rofl:
Ja sam isto jednom naletila na malog, isuse, nisam mogla vjerovat. Baš je bio ono dječački mali :(

Jesi li se upitala gdje mu je ostatak?
Ja jesam. Frajer se skine, a ja ostala :confused:

isadora w.
20.11.2011., 00:00
neću više ništa čekati, postalo mi je jasno da predugo već čekam i apstiniram.
i'm back in buissness, prihvatit ću i bananka :rofl:

ma nije ni kod mene bilo seksa, prvo mi je sve to bilo smiješno i očigledno jasno da mi se ne da (da, odvratna sam), a onda mi je postao naporan.

ali reakcija mi je bila wtf :eek:

bit će da je jedino crnjača otišla all the way :vidiga:

msimba
20.11.2011., 00:02

Pa ne znam, ja uvijek radim isto, do sada se nitko nije zalio :zubo:

Jedino ako mislis na upotrebu lubrikanta i to :o (btw lubrikant od pina colade smrdi uzasno kad se "zagrije")
A jeste se ikada susrele s mravojedom??? :eek:

Mutila sam s jednim deckom i kada sam ga ugledala, skoro sam se rasplakala :( Danas mi je zao jadnog decka zbog moje neprimjerene reakcije, ali bila sam srna jos :rofl:

za ostale srne ovo je mravojed:

http://greatstorepric.shikshik.org/_cacheimg/t/r/treatment%20of%20phimosis.jpg

- zadnji na slici i znam da to ima svoje ime i da neki biraju to maknuti.

btw nemojte nikad upisati u google slike penis :mama:

Crnjača
20.11.2011., 00:03

ma nije ni kod mene bilo seksa, prvo mi je sve to bilo smiješno i očigledno jasno da mi se ne da (da, odvratna sam), a onda mi je postao naporan.

ali reakcija mi je bila wtf :eek:

bit će da je jedino crnjača otišla all the way :vidiga:

Paaa, nije bilo...koitusa :D
Bila sam zaljubljena, nemojte mi se sad rugati :mama:
Tužit ću vas Kissači :zmaj:

a1exa
20.11.2011., 00:06

Ja sam isto ostala u šoku. Ma cijela situacija je zapravo bila šok. Glupi izlazak sa frendicom, tijekom večeri je došao njezin tadašnji brijač i taj mamlaz sa malim kurcem. Otišli kod njega cugat, ovo dvoje se pokupili u sobu i ja ostala sa ovim.
Nula cuge, nula cigareta, ovaj dosadan, već je bilo 3 ujutro....zbog čiste upornost sam zabrijala s njim :lol:
Skinuo se u dvije minute, šok, odjebem ga. Pa me "lijepo pitao" da li ću mu ga barem popušit? :eek: :rofl:

Megich
20.11.2011., 00:09

Ti jednog, a ja naletila cak na dvojicu... kud bas mene, crna mi sudbina :503: Bio je otprilike velicine upaljaca :facepalm:

a1exa
20.11.2011., 00:11
Pa ne znam, ja uvijek radim isto, do sada se nitko nije zalio :zubo:

Jedino ako mislis na upotrebu lubrikanta i to :o (btw lubrikant od pina colade smrdi uzasno kad se "zagrije")

Da, na podmazivanje sam mislila. :D
Mravojeda hvala ti bože nisam vidla dosad, to mi je valjda najgadnija verzija kurca ikad. :s

isadora w.
20.11.2011., 00:14

isuse kriste, umirem od smijeha :lol:
i hvala na pojašnjenju, taman sam htjela pitati što je, zaboga, mravojed i zašto ja ništa ne znam?
i bolje da ne znam.

Paaa, nije bilo...koitusa :D
Bila sam zaljubljena, nemojte mi se sad rugati :mama:

a mucice :(

Skinuo se u dvije minute, šok, odjebem ga. Pa me "lijepo pitao" da li ću mu ga barem popušit? :eek: :rofl:

ok, bar te nije pitao "hoćeš mi ga poljubiti?" :facepalm:

kiss me
20.11.2011., 00:16

- zadnji na slici i znam da to ima svoje ime i da neki biraju to maknuti.

A glupačo :mama:

Pa da.. kad je o malim kitama onda se zove kissaču :rolleyes:

Ti jednog, a ja naletila cak na dvojicu... kud bas mene, crna mi sudbina :503: Bio je otprilike velicine upaljaca :facepalm:

O isuse :lol:

Ida Bauer
20.11.2011., 00:17

mravojed:lol:...bananko:rofl:...ja sam jednog zvala ''udarna pila'':D:D:D,mada zapravo ni ne znam kak točno izgleda i radi udarna pila:rofl:

isadora w.
20.11.2011., 00:19
budi tako slobodna pa nam opiši udarnu pilu :kokice:

Crnjača
20.11.2011., 00:21
Pa da.. kad je o malim kitama onda se zove kissaču :rolleyes:

Zezale su me :tuzni:

Ida Bauer
20.11.2011., 00:22
budi tako slobodna pa nam opiši udarnu pilu :kokice:

:rofl::rofl::rofl:...ne mogu:D,nije do oblika,do tehnike je:cerek:...podaci na pm:lol:

(hvala bogu na ovoj veseloj:D temi,oduran horor je na rtl-u:eek:)

kiss me
20.11.2011., 00:23
Zezale su me :tuzni:

Reci im - dabog da na mravojeda naletile :lol:

To nam sad može bit službena kletva ovdje - ddnmn :zubo:

:rofl::rofl :rofl :...ne mogu:D,nije do oblika,do tehnike je:cerek:...podaci na pm:lol:

(hvala bogu na ovoj veseloj:D temi,oduran horor je na rtl-u:eek: )

Onda fino pokaži zahvalnost i opiši :rolf:

Nemojte me jebat sa pm-ovima, inbox sam počela dva put dnevno praznit :503:

Crnjača
20.11.2011., 00:30
:rofl::rofl::rofl:...ne mogu:D,nije do oblika,do tehnike je:cerek:...podaci na pm:lol:

(hvala bogu na ovoj veseloj:D temi,oduran horor je na rtl-u:eek:)

Pneumatska bušilica? (http://www.youtube.com/watch?v=d14buBLOtfg)

a1exa
20.11.2011., 00:31

Ali molim lijepo, odbijam da se Bananko stavlja u isti koš sa Malim i Mravojedom.:nono:
Ako je dobro savinut, radi čudesa :D Zapamtite to :usama:

isadora w.
20.11.2011., 00:31
bolesne ste :rofl:

čekam pm.

jao, sad sam se sjetila kad sam još bila srna kak sam mislila da moj frajer ima najveću kitu na svijetu.
a budale :facepalm:

ali vidiš, taj se nakon mnogo godina poželio obrezati.
onda je saznao da to boli (zamisli iznenađenja), pa se ipak predomislio.

Ida Bauer
20.11.2011., 00:36
ma nećemo prostačiti:angel:
nego,još mi je fora kak jedna frendica voli reć ''masa'' za ove zgodnih dimenzija:D
dok mi druga frendica pričala o nekom sa viškom kože:eek:,al ne poput mravojeda nego neki dio koji baš visi sa vrha kože:mama:,neki visuljak:eek:,a ta ista se žalila na nekog sa mini testisima:rofl:,prepeličja jaja i to...jadnaaa:grli:,:rofl:

Megich
20.11.2011., 00:36
Moj prvi decko je imao najvecu kitu, ali fakat ono, bas kurcinu, neznas dali je veca ili je deblja, kakva li je tek to sreca u nesreci :rofl:

isadora w.
20.11.2011., 00:39
mali testisi su nešto najsmješnije ikad :rofl:

ja to zovem "minions" :kava:

Crnjača
20.11.2011., 00:41
mali testisi su nešto najsmješnije ikad :rofl:

ja to zovem "minions" :kava:

Jednom sam vidjela nešto još gore: mlohavce :horor:

Ida Bauer
20.11.2011., 00:41

prije ovo (http://www.youtube.com/watch?v=2Oyl4A561po&feature=related)

Megich
20.11.2011., 00:42
Jednom sam vidjela nešto još gore: mlohavce :horor:

Za jednog sam bila uvjerena da ima samo jedno jaje, neznam jos uvijek dali je on to ikada primjetio :rofl:

Crnjača
20.11.2011., 00:43
prije ovo (http://www.youtube.com/watch?v=2Oyl4A561po&feature=related)

To ti je manje-više isto, samo ja nisam našla odgovarajući linak :D

Crnjača
20.11.2011., 00:44
Za jednog sam bila uvjerena da ima samo jedno jaje, neznam jos uvijek dali je on to ikada primjetio :rofl:

Mlohavci su mali testisi u ogromnoj mošnji :eek:

a1exa
20.11.2011., 00:45
Meni se pneumatska čini ok.:brukica::zubo:

isadora w.
20.11.2011., 00:46
Mlohavci su mali testisi u ogromnoj mošnji :eek:

pročitala sam "nošnji" :lol:

kiss me
20.11.2011., 00:49

Jebite se vi i vaši linkovi, lap mi stilta :503:

Šokiraju ga razgovor o kitama :tuzni:

Ako je dobro savinut, radi čudesa :D Zapamtite to :usama:

Eeee, to sam čula -pogotovo kad onak, viiird izgleda, prema dole :eek:

Navodono je to kita dušu dala za doggy :s

dok mi druga frendica pričala o nekom sa viškom kože:eek:,al ne poput mravojeda nego neki dio koji baš visi sa vrha kože:mama:

Isuseee fuuuuuj :mama:

kiss me
20.11.2011., 00:52
pročitala sam "nošnji" :lol:

Kakvoj? Narodnoj? :rofl::rofl:

edit<. sdva posta za redom.. fakat si moram nać život :tuzni:

isadora w.
20.11.2011., 00:54
da, s malim šokačkim šeširom :trio:

a1exa
20.11.2011., 01:02
Eeee, to sam čula -pogotovo kad onak, viiird izgleda, prema dole :eek:

Navodono je to kita dušu dala za doggy :s

Bio je prema gore. :D Ali ima i prema dolje verzija.
Za lijevo desno ne znam :rofl:

indian
20.11.2011., 01:56

ajme ,vidim da nas ima još s traumama :lol:

ja sam svog prvog "mini" srela u ranoj mladosti, mislim da je to bio treći po redu s kojim sam imala bliski susret, prva dva su bili sasvim solidni:o
srećom nisam ga vidjela, već prvo osjetila u ruci, ono u dignutom stanju nije mi virio izvan dlana, ma dosezao je do dvije trećine dlana:eek:

a ja mlada i neiskusna, u šoku, odmah sam obustavila sve radnje koje su se događale. prošla me volja totalno:(

s vremenom sam naučila (samouka) kako procijeniti veličinu onoga što ima u gaćama po fizičkom izgledu. zanimaju koga moje metode?:mig:

i uglavnom budem u pravu, pa se barem pripremim na ono što mislim da me čeka.
ok, zadnji je djelovao po izgledu da će biti mali, ali na moju sreću nije bilo tako:o
dobro se i ugodno iznenadit.

indian
20.11.2011., 01:58
Moj prvi decko je imao najvecu kitu, ali fakat ono, bas kurcinu, neznas dali je veca ili je deblja, kakva li je tek to sreca u nesreci :rofl:

e, imam i tu nešto reći.

mislila sam da sam vidjela svašta, ali onda je došao jedan ovakav:eek:
TO je bilo toliko veliko i debelo da nisam znala što bi s TIM. eto, mogu reći bio je prevelik.

a što mi je rekao njegov vlasnik: "nisam ni znao da imam tako velikog dok mi cure nisu to počele govoriti"
još je bio i skroman :cerek:

msimba
20.11.2011., 03:05
Ja sam naletila isto na mini...osim sto je bio doslovno velicine upaljaca, imao je minionse da idu uz njega i problem s preuranjenim svrsavanjem. Ajde da smo se seksali, ne nismo, on bi svrsavao kad bi ga takla :brukica:

Ali da se zna bio je jak na rijecima do bola :zubo:

I naletila sam na jednog isto tako ogromnog. Bila sam poprilicno pijana, on je skinuo gace, a ja sam ga od soka zviznula sakom u oko i pobjegla. Jedino o cemu sam razmisljala tad je da TO ne zelim blizu sebe :rofl:

A pretpostavljam da je ova pneumatska busilica slicna ko zec? Tehnika jel :p

..Ema..
20.11.2011., 09:59
No:D

Sa drkanjem je nekako čudno jer imaš osjećaj kao da ga ne možeš drkati jer nemaš što povlačiti gore-dolje:D
Što se tiče da je glavić malo manje osjetljiviji sa time bih se složila,ali u jednu ruku i ne bih.
Znači,čim ga takneš lagano preko hlača on već skoči:cerek:...e sada ne znam da li je to do mene ili do osjetljive kite:p:D

Ja sam jednom naletjela na jednog velikog i debelog :D i iskreno nije mi baš bilo ugodno....lijepo ga je za vidjeti :o ali se nismo mogli seksati...tako da..jbg:ne zna:

BlueMoon
20.11.2011., 10:03
da odgovorim sa klona jer me sram sa uobicajenog accounta:o
glasam za obrezanog-ne smrducka. neobrezani mozes prat 3 sata, cim izadjes iz kade od vec pocne ispustat svoje feromone: uglavnom to nije toliko izrazito al ima ih sta probably imaju problema sa hormonima pa im kita smrdi ko da su jebali mosusno govedo. prvi je imao toliko jak miris da je stavljao svaki dan roll on na korijen kite.:(
isto tako sam naletila na dva bljedunjava neobrezana. valjda ih nisu koristili previse pa im nije koza nikad malo ogrubila i potamnila.tragicno, kad ga vidis imas osjecaj kao da radis nesto protuzakonito, da zavodis 12- godisnjaka ili tako nesto.jos mi je ta scena u glavi, izviri iz kozice a ono svijetal, proziran i jos uz to sluzav, ajme meni.:bljak:
jos jedna prednost obrezanih-ako ga malo zagrebes ocnjakom ili umnjakom nista mu nece bit. :zubo:
kombinacija obrezanog i sirokog(koji ima glavu ko u maceta (http://vukajlija.com/var/uploads/illustrations/200905/48286/glava_ko_u_maceta.jpg)) je jako dobra, kad mu osjetis 'klobuk', ne trebaju narebrani kondomi.:cerek:
drka se lako, samo triba naucit tehniku, ne drzat ga cvrsto jer nemas kozu za navlacit, nego olabavit stisak i prelazit rukom. :o nauci se lako, nije neki problem.

tilla
20.11.2011., 10:27
glasam za obrezanog-ne smrducka. neobrezani mozes prat 3 sata, cim izadjes iz kade od vec pocne ispustat svoje feromone: uglavnom to nije toliko izrazito al ima ih sta probably imaju problema sa hormonima pa im kita smrdi ko da su jebali mosusno govedo.

nije da me sad ne znam koliko proslo, ali nisam srela nijednog neobrezanog koji je smrdio. sjecam se jednog čiji mi općenito miris nije odgovarao i to je to. nikakve horore nisam srela krevetnim putem. :ne zna::D

AnnieW
20.11.2011., 10:41
Moj nije obrezan, khm, ali nije ni imao problema s nekim smradom, dečko se pere :cerek:, nego Kiss, ne vjerujem da si otvorila tu temu , ludaro :rofl: :rofl:
, jedna draga forumašica, zrela žena mi je prije jedno mjesec dana rekla da su obrezani bolji, uuuu. :raspa:, osobno, nikad probala bar koliko se sjećam :misli:

awia
20.11.2011., 10:43
Bio je prema gore. :D Ali ima i prema dolje verzija.
Za lijevo desno ne znam :rofl:

Ima i u stranu verzija, ako se znaš fino namjestit baš je juuuuj :cerek:

O jebo vas mravojed da vas jebo :mama:

Susredoh se i ja sa minijem. Moj prvi dečko. Samo sam ja jadna mislila da to mora tako biti :cry: Vidim ja nešto se on mrda, znoji, stenje, a ja niš ne osjetim.
Na kraju se ispostavilo da me tek drugi fizički razdjevičio :mama:
Zamislite si kolicno je to onda bilo.

..Ema..
20.11.2011., 11:04
isto tako sam naletila na dva bljedunjava neobrezana. valjda ih nisu koristili previse pa im nije koza nikad malo ogrubila i potamnila.tragicno, kad ga vidis imas osjecaj kao da radis nesto protuzakonito, da zavodis 12- godisnjaka ili tako nesto.jos mi je ta scena u glavi, izviri iz kozice a ono svijetal, proziran i jos uz to sluzav, ajme meni.:bljak:
jos jedna prednost obrezanih-ako ga malo zagrebes ocnjakom ili umnjakom nista mu nece bit. :zubo:

Dugo me nešto nije ovako nasmijalo :rofl:

a1exa
20.11.2011., 12:32
Ima i u stranu verzija, ako se znaš fino namjestit baš je juuuuj :cerek:

Nema politike tu, vidim sve strane su dobre :D

glasam za obrezanog-ne smrducka. neobrezani mozes prat 3 sata, cim izadjes iz kade od vec pocne ispustat svoje feromone: uglavnom to nije toliko izrazito al ima ih sta probably imaju problema sa hormonima pa im kita smrdi ko da su jebali mosusno govedo. prvi je imao toliko jak miris da je stavljao svaki dan roll on na korijen kite.:(

Kad čitam ovo, kao da o životinji pričaš a ne čovjeku.:lol:

Megich
20.11.2011., 12:51
Nema politike tu, vidim sve strane su dobre :D

:rofl::rofl::rofl:

neznam, ali ja nisam imala nikad nekoga tko je smrdio :ne zna: ono, vjerojatno nakon par sati saftanja ni moja ne mirisi ko cvijece, ali opet, nisam imala neke smradoljube :rofl:

kiss me
20.11.2011., 14:46
srećom nisam ga vidjela, već prvo osjetila u ruci, ono u dignutom stanju nije mi virio izvan dlana, ma dosezao je do dvije trećine dlana:eek:

Isusek :(

uglavnom to nije toliko izrazito al ima ih sta probably imaju problema sa hormonima pa im kita smrdi ko da su jebali mosusno govedo. prvi je imao toliko jak miris da je stavljao svaki dan roll on na korijen kite.:(

Aukurac, kakvo je to govedo? http://s19.rimg.info/1127af8a73c62a9acf8a568b1dcc7241.gif (http://en.smiles.26l.com/smile.168419.html)

Dakle , bilo je spomena o načinu "predviđanja" onog kaj bi nas moglo dočekati u gaćama...
- ja sam nekad imala onu teoriju sa prstima na ruci, ali nakon što mi je jedan koji je imao nekakve nježničke prstiće (btw, skoro je dobio odjeb, jer isto bila u pitanju duga apstinencija, pa rek'o - neću valjda na neku koktelku :rolleyes:) izvalio kitu, za koju mi ni dan danas nije jasno di ju je spremio u hlače - to nije stopostotna metoda.. :ne zna:

Šta još imamao? :kokice:

nego Kiss, ne vjerujem da si otvorila tu temu , ludaro :rofl: :rofl:

Pa da, uvjijek je kao kiss kriva :rofl:

Splenda
20.11.2011., 14:49
mislim da je jedino bitno da nije obrezan u glavi.

moment
20.11.2011., 15:09

E.:mig:

joujou
20.11.2011., 15:09
pojasni :ne zna:

kiss me
20.11.2011., 15:12

Ne možeš tako ozbiljnu raspravu svest na jedan tako trivijalan zaključak :503::durica

:D

a1exa
20.11.2011., 15:38
Šta još imamao? :kokice:

U vezi određivanja veličine ili koji su još vizualni problemi? :D
Čula sam da veličina nosa može biti orijentir. Uff nosati muški :cerek:

Joj da, još jedna stvar mi je gadna. Smeđe kite. :rofl:
Najljepši su pinkiji.:o

kiss me
20.11.2011., 16:24
U vezi određivanja veličine ili koji su još vizualni problemi? :D

Isto može bit pokazatelj, nisam čula da je do sad tako nešto omanulo, ali nisam čula ni da je nešto pripomoglo.. enibadi? :D

Joj da, još jedna stvar mi je gadna. Smeđe kite. :rofl:
Najljepši su pinkiji.:o

Naravno da pinky ljepši, pa to je boja za curice :cerek:

AnnieW
20.11.2011., 16:45
Uff nosati muški :cerek:

Njet! :kava:, još kažu što veći auto fura, to mu je manji , e! :o

BlueMoon
20.11.2011., 17:12
Isusek :(

Aukurac, kakvo je to govedo? http://s19.rimg.info/1127af8a73c62a9acf8a568b1dcc7241.gif (http://en.smiles.26l.com/smile.168419.html)

musk ox :mig: (http://en.wikipedia.org/wiki/Muskox)
nije da me sad ne znam koliko proslo, ali nisam srela nijednog neobrezanog koji je smrdio. sjecam se jednog čiji mi općenito miris nije odgovarao i to je to. nikakve horore nisam srela krevetnim putem. :ne zna::D

mozda je i kod mene stvar da mi miris nije odgovarao, tko zna. osjetila bi ga odmah cim bi sa sebe isprao gel za tusiranje, jer sam ga napala da se ne pere dobro pa smo testirali sve nacine pranja. :zubo:

jos racunaj da je bio dug a tanak, prava ukocena goveđa trakavica :rofl:

Maca.
20.11.2011., 17:23
Ovakvu temu samo Kissača može otvorit.:rolleyes:
Jebem je ćoravu,prije dva dana sam joj poslala pp.:rolleyes:

Probala samo jedan u životu,i prezadovoljna njime već 22 godine,obrezani.:cerek:
One druge sam vidjela na pornićima.:o
Definitivno,uvijek mirišljav,čist,nikakvih problema nema u sexu,lijep izgledom.:)

Oba sina su mi obrezana,bez trunke razmišljanja sam pristala na to,učinila sam uslugu i sebi i njima,nema navlačenja radi pranja,općenito higijene,jer znamo da se tu svašta može skupiti.

kiss me
20.11.2011., 17:57

Pa nisam ja kriva što sam željna znanja i napredovanja :o

http://s9.rimg.info/77ac0724e1a33636c3423e242dc7d32a.gif (http://en.smiles.26l.com/smile.92198.html)

C.. jok meni - nema umene ništa :kava:

Uranija
20.11.2011., 18:17
musk ox :mig: (http://en.wikipedia.org/wiki/Muskox)

Pobogu. :rofl:

mozda je i kod mene stvar da mi miris nije odgovarao, tko zna.

Mislim da je to, vele da što je odbojniji, manje kompatibilnosti.
Tako da nisi ništa ni propustila.

.. i usridu. :rofl:

Pa nisam ja kriva što sam željna znanja i napredovanja :o

Skužila sam te, voliš ove s funkcijama

http://www.forum.hr/member.php?u=352901
jel, on, a? :o

kiss me
20.11.2011., 18:24

A matere vam, ogadit ćete mi kitu :mama:

Skužila sam te, voliš ove s funkcijama

http://www.forum.hr/member.php?u=352901
jel, on, a? :o

Jebatesuviled, pa ovog još nisam viđela.. ovo neki gušter :s

Mora' ću pod 'itno da ga kontaktujem - da da info iz prve ruke :o

Uranija
20.11.2011., 18:26
Jebatesuviled, pa ovog još nisam viđela.. ovo neki gušter :s

Mora' ću pod 'itno da ga kontaktujem - da da info iz prve ruke :o

Samo nježno.
On ti je, produhovljen, ka, i nemoj odmah u glavu.
Ups. :o

ne zaboravite ni kumu. ae

kiss me
20.11.2011., 18:27
Samo nježno.
On ti je, produhovljen, ka, i nemoj odmah u glavu.
Ups. :o

ne zaboravite ni kumu. ae

Pa i ja sam fina, nema umene ništa keksualno prije braka :durica
Ja bi da on to nama predoči - stručno :o

eidt: a budaleee.. :facepalm:
napišem odgovor i umjesto da stisnem "pošalji odgovor", ja stinem strelicu da me vrati na stanicu prije i gledam - jebate, di mi je post? :misli:
:brukica:

(d)evil
20.11.2011., 19:22
zasto nema ankete?
jos jedan glas za mr.O :D
a vi cure samo nastavite, tek sad vidjeh temu
ali nikad nije kasno za zabavu
:raspa:

kiss me
20.11.2011., 19:28
zasto nema ankete?

Zato što ne želimo suhoprane ankete, nego živa i sočna svjedočanstva :klopa:

a i ne znam postavit anketu http://s9.rimg.info/77ac0724e1a33636c3423e242dc7d32a.gif (http://en.smiles.26l.com/smile.92198.html)

BlueMoon
20.11.2011., 19:56
Mislim da je to, vele da što je odbojniji, manje kompatibilnosti.
Tako da nisi ništa ni propustila.

jesam.:( propustila sam sve one kite koje sam mogla probat u medjuvremenu, u tih dugih, smrdljivih 5 godina.:(

tilla
20.11.2011., 20:17
Oba sina su mi obrezana,bez trunke razmišljanja sam pristala na to,učinila sam uslugu i sebi i njima,nema navlačenja radi pranja,općenito higijene,jer znamo da se tu svašta može skupiti.

ma mislim oke da ste napravili sto jeste sinovima, ali onako ovo svasta se more tu skupiti mi je malo klizav teren. mislim, zna se u kakvim su stanju rvacki penisići, pa sad nije baš da su svašta skupljali okolo jer su neobrezani...

joj, ne mogu zamislit bas sam malogradjanka takvog kraj sebe, ko da mi je sve "na izvolte". plus, onako ima smisla onda stvar od tbf gleda te okom...:rofl:

kiss me
20.11.2011., 20:56
jesam.:( propustila sam sve one kite koje sam mogla probat u medjuvremenu, u tih dugih, smrdljivih 5 godina.:(

A majketi, šta ja ovdje neću pročitati :rofl::rofl:

Pa dobro, nije valjda baš stalno smrdio? :lol:

plus, onako ima smisla onda stvar od tbf gleda te okom...:rofl:

E jeb' ga, sad si me izgubila - koji te fiksira? :zubo:

tilla
20.11.2011., 21:13
E jeb' ga, sad si me izgubila - koji te fiksira? :zubo:

pa sad se fiksam neobrezanim, smrdljivim, s onim sto se svasta skupi okolo...

ali da jos koji putem sretnem obrezanog zapjevusila bi veseljka, majkemi :angel:.

Maca.
20.11.2011., 21:16
ma mislim oke da ste napravili sto jeste sinovima, ali onako ovo svasta se more tu skupiti mi je malo klizav teren. mislim, zna se u kakvim su stanju rvacki penisići, pa sad nije baš da su svašta skupljali okolo jer su neobrezani...
Nisam mislila ništa loše,ali da higijenski lakše održavati,jeste.:mig:

tilla
20.11.2011., 21:20
Nisam mislila ništa loše,ali da higijenski lakše održavati,jeste.:mig:

sigurna sam da nisi mislila nista lose. samo di ima tekuce tople vode svakodnevno nije bas da je problem ikakav održavati higijenu...:)

Maca.
20.11.2011., 21:26
sigurna sam da nisi mislila nista lose. samo di ima tekuce tople vode svakodnevno nije bas da je problem ikakav održavati higijenu...:)

E sad,higijena....vidjele smo na ŽK temu o nama kakvih sve ima,ima i muških sigurno jako urednih i čistih,i obrnuto.:D

Ma neka svaka sebi nađe šta joj odgovara,nebitno jel vaki il onaki.:rofl:

tilla
20.11.2011., 21:31
E sad,higijena....vidjele smo na ŽK temu o nama kakvih sve ima,ima i muških sigurno jako urednih i čistih,i obrnuto.:D

Ma neka svaka sebi nađe šta joj odgovara,nebitno jel vaki il onaki.:rofl:

istina, ali onaj tko ne odrzava higijenu nece ni taj zahvat spasit.

jašta, slažem se. u mene ulaze samo kako ih je priroda napravila. :cerek:

Maca.
20.11.2011., 21:50
jašta, slažem se. u mene ulaze samo kako ih je priroda napravila. :cerek:

Napoleon se rodio obrezan.:mudri:

Pazi se,ima i toga.:rofl:

msimba
20.11.2011., 22:43

Obozavam nosate muske :cerek:

Nazalost kod mene je onaj najnosatiji bio i najmanji :tuzni:

Totalno me razocarao....e i da i zaboravila sam samo napomenuti ovo: mrzim kada ljudi kazu da je bitna tehnika, a ne velicina. Da je, bitna je tehnika, ali ako nemas s cime raditi, uzaludna :o

Splenda
20.11.2011., 23:03
Ne možeš tako ozbiljnu raspravu svest na jedan tako trivijalan zaključak :durica

još kada bi se ovako, antiseksistički nastrojena ,usudila reći da je kurac produžetak muškarca, a ne obrnuto. al neću, tražit ćeš da dobim karton za provokaciju.:durica

pojasni :ne zna:

mislila sam da nije prikraćen u gornjoj glavi.:D

Probala samo jedan u životu,i prezadovoljna njime već 22 godine,obrezani.:cerek:
One druge sam vidjela na pornićima.:o
Definitivno,uvijek mirišljav,čist,nikakvih problema nema u sexu,lijep izgledom.:)

jel vjera u pitanju ili onako, odluka pala sama od sebe?
ne znam što mi je gore, obrezivanje u ime alaha, ili zbog pretpostavke da će dijete biti lijeno prati se kada odraste.

kada naraste komotno može skresat živicu, i ne prati se tjedan dana, obrijan i obrezan. "higijena" obavljena s ta dva čina.:Serek:

msimba
20.11.2011., 23:05
jebemu, napisem kilometarski odgovor na tvoj post, odjednom se makne tvoj i onda ja svoj obrisem i kvragu onda sve :mama:

a1exa
20.11.2011., 23:09

Živo me zanima tko je taj čovjek, moram to vidjet, ko roadkill :rofl:

Njet! :kava:, još kažu što veći auto fura, to mu je manji , e! :o

Ah, nema pravila, sve je to lutrija :503:
Idem čorit, čuvajte se mravojeda :D

inkognyto
20.11.2011., 23:25
Hmmmm.

Obrezani. Bolji su. Fini su. Glatki. Čisti.
Ali žao mi je da se to nekome radi ako je bolno.
Možda nije potrebno, jer je prirodno da budu neobrezani i prljavi.
Kao, "prljavi"
Sad već pričam kretenaste gluposti. Ispričavam se.
Nisam uopće trebala niš pisati.
Ali

Hmmm..

kiss me
21.11.2011., 15:03
Napoleon se rodio obrezan.:mudri:

Pazi se,ima i toga.:rofl:

Eto, jesam ja rekla da mi nije ovog foruma da bi crkla u neznanju :s

Znači, ode i ta teorija ukurac :rolleyes:

Pa dobro, je l postoji neki siguran, pouzdan način koji će nas očuvat od nepotrebnih trauma :mama:

E materemi, počet ću ko ova jedna poznanica koja doslovce prvu stvar koju napravi kad ju frajer poljubi - opipa mu kurac :rofl:

još kada bi se ovako, antiseksistički nastrojena ,usudila reći da je kurac produžetak muškarca, a ne obrnuto. al neću, tražit ćeš da dobim karton za provokaciju.:durica

Naravno da ću tražit, jer to nije produžetak muškarca, nego najobičnija anomalija na njima :kava:

Biological
21.11.2011., 15:06
Ne znam kako da odvojim obrezane i neobrezane od kvalitete seksa sa svakim od tih i odgovorim objektivno.

kiss me
21.11.2011., 15:19
Ne znam kako da odvojim obrezane i neobrezane od kvalitete seksa sa svakim od tih i odgovorim objektivno.

A ništa - pobroj jednog po jednog i specificiraj ih :D

Biological
21.11.2011., 15:32
He :D.

Ajmo vidjet.

Neobrezan #1 - velik, no pokatkad smradan.

Obrezan #1 - OK, ali tendencija prevelikog smanjivanja nakon ejakulacije. Velik, velik, velik, di je? :misli:

Obrezan #2 - maleni smoki, tehnika nula, entuzijazam 300. Rezultat - otužno.

Neobrezan #2 - nešto prekrasno. Čist, mirisan, perfektno anatomski prilagođen mojim privatnim predjelima.

a1exa
21.11.2011., 15:38
He :D.

Ajmo vidjet.

Neobrezan #1 - velik, no pokatkad smradan.

Obrezan #1 - OK, ali tendencija prevelikog smanjivanja nakon ejakulacije. Velik, velik, velik, di je? :misli:

Neobrezan #2 - nešto prekrasno. Čist, mirisan, perfektno anatomski prilagođen mojim privatnim predjelima.

Baš je izjednačeno. Ništa, Još radit na istraživanju :D

Biological
21.11.2011., 15:40
Ma kakvi, zaustavila se ja na broju 4, nadam se cjeloživotno i trajno. Nema šanse da ga pustim da okolo druge zadovoljava... time :cerek: :raspa:.

maratonka
21.11.2011., 15:57
mrzim kada ljudi kazu da je bitna tehnika, a ne velicina. Da je, bitna je tehnika, ali ako nemas s cime raditi, uzaludna :o

rekla jednom moja mudra prija: " pusti tehničare, ak je mali - mali je. taman i da je doktor znanosti. a ak je pravo velik, može bit glup ko qurac, samo nek stoji, ja ću tehnicirat " :cerek:

kiss me
21.11.2011., 16:06

:eek:
Može l' to malo preciznije.. u nekim centima? :kokice:

Je l ti vidiš štoživot oće bit kurva :tuzni:

rekla jednom moja mudra prija: " pusti tehničare, ak je mali - mali je. taman i da je doktor znanosti. a ak je pravo velik, može bit glup ko qurac, samo nek stoji, ja ću tehnicirat " :cerek:

Mo'š ti znaš tehnicirat, ali kad nemaš čim, žali bože svog znanja :rofl:

Biological
21.11.2011., 16:10
:eek:
Može l' to malo preciznije.. u nekim centima? :kokice:

Pa recimo 15 cm eregiran, kakvih jedva 3 cm spušten i to doslovno odmah nakon ejakulacije, kao da bi se ispuhao doslovno. Nikad nisam vidjela baš toliku razliku. Ja, naime, volim kad koliko-toliko zadrži veličinu i stav nakon posla, volim se malo podivit sama sebi :raspa:.

kiss me
21.11.2011., 16:30
Pa recimo 15 cm eregiran, kakvih jedva 3 cm spušten i to doslovno odmah nakon ejakulacije, kao da bi se ispuhao doslovno. Nikad nisam vidjela baš toliku razliku. Ja, naime, volim kad koliko-toliko zadrži veličinu i stav nakon posla, volim se malo podivit sama sebi :raspa:.

E pa :s ovo još nisam čula :s:s

tilla
21.11.2011., 16:32

ma koja tehnika to samo izmuci coveka...:visi:

indian
21.11.2011., 16:34
Znači, ode i ta teorija ukurac :rolleyes:

Pa dobro, je l postoji neki siguran, pouzdan način koji će nas očuvat od nepotrebnih trauma :mama:

E materemi, počet ću ko ova jedna poznanica koja doslovce prvu stvar koju napravi kad ju frajer poljubi - opipa mu kurac :rofl:

dok sam se ja vratila pobili ste mi skoro sve teorije o procjenama duljine u gaćama :D

ovako:
-ovo s nosatima mora, baš mora funkcionirati, odnosno - ako je velik nos velik mu je i pimpek. dobro, možda ima izuzetaka, ali vjerujem da je tih jako malo, uostalo "izuzetak potvrđuje pravilo":)

- onda, ako tip ima kratak jezik, ne znam jeste se susreli kad s tim, ljubiš se s njim i nikako ti nije jasno di je ostatak tog jezika:confused: taj ima i mali pimpek, sigurno

- ako ima mali nos, ali ono baš mali prćasti nos, nema šanse da se ima s čime pohvaliti

-dalje, ako ima puna usta + rupicu na bradi (ako znate na kakav tip mislim), taj je isto dobro obdaren

pravo za pošteno većina muškaraca ima sasvim solidan komad u gaćama, sad..nešto manji- nešto veći, nećemo cjepidlačiti.

inače, za kraj, jednom sam se sexala s malim, ono baš malim (a tip izgledao kao iz časopisa, zato i ne padam više na takve:D), ajmeee to je bilo:(
mislim, nije čovjek kriv što je rođen tako, ali bome nisam mu ni ja kriva:kava:

tilla
21.11.2011., 16:37
-ovo s nosatima mora, baš mora funkcionirati, odnosno - ako je velik nos velik mu je i pimpek. dobro, možda ima izuzetaka, ali vjerujem da je tih jako malo, uostalo "izuzetak potvrđuje pravilo":)

ovo jedino i priznam. ovaj moj ne da ima nos - nego nosinu... :cerek: :s ali, silno volim te židovske profile, pa je to sigurno zato i bitno spomenuti...:angel:

indian
21.11.2011., 16:40
..perfektno anatomski prilagođen mojim privatnim predjelima.

eh da, ovo bi naglasila kao vrlo bitan faktor:o
zato nikad ne znaš za sigurno dok ne probaš:D

indian
21.11.2011., 16:42
ovo jedino i priznam. ovaj moj ne da ima nos - nego nosinu... :cerek: :s ali, silno volim te židovske profile, pa je to sigurno zato i bitno spomenuti...:angel:

da, da ..na te sam i mislila.:o
ne sad neke kobasice, tog tipa velike noseve..za takve ne bih znala:D

tilla
21.11.2011., 16:48
da, da ..na te sam i mislila.:o
ne sad neke kobasice, tog tipa velike noseve..za takve ne bih znala:D

pa kazem da. tu nema da omane. i jos meni je to pravilo bilo full nepoznato - ali, imala sam a.ha moment kad mi je neko spomenuo tu spiku u nebitnom nekom razgovoru...

nemam sto pipkati ga. ovlaš se baci pogled na nos...:raspa:
iako sad slabo bacam poglede okolo... prosto me prosla sezona lova.:o

Biological
21.11.2011., 16:56
I ja se slažem s nosnom teorijom :raspa:.

kiss me
21.11.2011., 17:16
- onda, ako tip ima kratak jezik, ne znam jeste se susreli kad s tim, ljubiš se s njim i nikako ti nije jasno di je ostatak tog jezika:confused: taj ima i mali pimpek, sigurno

Ajme :s:s

Živote.. :s

nemam sto pipkati ga. ovlaš se baci pogled na nos...:raspa:
iako sad slabo bacam poglede okolo... prosto me prosla sezona lova.:o
I ja se slažem s nosnom teorijom :raspa:.

S punom pdgovornošću tvrdite da taj sistem - "što u izlogu, to u dućanu" nikad ne omane? :kokice:

tilla
21.11.2011., 17:20
S punom pdgovornošću tvrdite da taj sistem - "što u izlogu, to u dućanu" nikad ne omane? :kokice:

da! mene je to mimoislo to izlog ducan fora, ali full istina da ne more biti veca...:love:

Biological
21.11.2011., 17:24
-dalje, ako ima puna usta + rupicu na bradi (ako znate na kakav tip mislim), taj je isto dobro obdaren

Znam da sam ovdje malo oftopik, ali prestravljuju me muškarci s punim usnama. Još ako ima bradu... Samo mu umjesto čitave glave vidim divovsku vaginu :o.

kiss me
21.11.2011., 18:03
da! mene je to mimoislo to izlog ducan fora, ali full istina da ne more biti veca...:love:

Tilla ne d'o ti bog da nekom nesrećom naletim na neki izrod - najebala si :o

Znam da sam ovdje malo oftopik, ali prestravljuju me muškarci s punim usnama. Još ako ima bradu... Samo mu umjesto čitave glave vidim divovsku vaginu :o.

Nego kakva usta treba imat? Tanka? Nevidljiva? :eek:

indian
21.11.2011., 18:11
Ajme :s:s

Živote.. :s

vjeruj mi nije tako smiješno kad se nađeš u toj situaciji, kad ti već i ljubljenje prisjedne, a već znaš što te čega ako se upustiš u nešto više:D

doduše ovo je moj uzorak na dvojici, ako netko može nek me slobodno pobije:mig:

nisam dospjela do ovog stupnja mašte, ali možda i ima nešto u tome:misli: :D

i nikad mi te teorije nisu bile jasne ako netko ima pune usne da se dobro ljubiti s tom osobom.
kakve to veze ima?
tu svakako dajem prednost tehnici:)

isadora w.
21.11.2011., 18:18

ovo moram potpisati.

ne one debele mesnate nosine, nego fina kljuka :cerek:

a sad idem analizirati male i velike jezike.

kiss me
21.11.2011., 18:24
vjeruj mi nije tako smiješno kad se nađeš u toj situaciji, kad ti već i ljubljenje prisjedne, a već znaš što te čega ako se upustiš u nešto više:D

Aj sad bar znaš :rofl:

i nikad mi te teorije nisu bile jasne ako netko ima pune usne da se dobro ljubiti s tom osobom.
kakve to veze ima?
tu svakako dajem prednost tehnici:)

Ali kad su fina, mekana, pa se ti utopiš u njima.. mm.. http://www.pic4ever.com/images/flat.gif

ovo moram potpisati.

ne one debele mesnate nosine, nego fina kljuka :cerek:

Najebala si skupa s Tillom ako ja slučajno naletim na nekog "kratkocijevnog" :kava:

msimba
21.11.2011., 18:38
Jooooooj ja isto volim kljuke, sta je veca meni je on drazi...ali eto opekla se vec 3x, oni nosine na licu, a u gacama nista. Dok ovaj moj trenutni obrezani ima maleni nosic, a u gacama solidno :cerek:

tilla
21.11.2011., 19:15
Jooooooj ja isto volim kljuke, sta je veca meni je on drazi...ali eto opekla se vec 3x, oni nosine na licu, a u gacama nista. Dok ovaj moj trenutni obrezani ima maleni nosic, a u gacama solidno :cerek:

dogodi se. od 4 takva primjerka u rh - ti naletis na 3...:rofl::cerek::503:

Biological
21.11.2011., 19:19
A ono, ne baš da ima usne kao početak od čarape, ali ni kao Eugene Young :ne zna:.

http://sharetv.org/images/the_practice/eugene_young-char.jpg

:(

Maca.
21.11.2011., 19:31
Moj ima pune sočne usne,dug jezik,normalan nos....:D

tilla
21.11.2011., 19:35
moj je ruzan ko nevoljeni pas iz sinteraja kojeg su pojele buhe, ali nos! :s :cerek:

msimba
21.11.2011., 19:40
dogodi se. od 4 takva primjerka u rh - ti naletis na 3...:rofl::cerek::503:

:tuzni: koje sam je nesrece u zivotu :503:

A ono, ne baš da ima usne kao početak od čarape, ali ni kao Eugene Young :ne zna: :(

Kad decko ima prevelika usta mene je strah da me ne proguta kad me ljubi :o

Gzena
21.11.2011., 19:41
tila :rofl:

laže, nije baš ko nevoljen pas..:D

kiss me
21.11.2011., 19:42

Znala sam :503: zna-la sam :503:

A ono, ne baš da ima usne kao početak od čarape, ali ni kao Eugene Young :ne zna:.

http://sharetv.org/images/the_practice/eugene_young-char.jpg

:(

A dobro, to je već fajn ćubica :cerek:

tilla
21.11.2011., 19:47
tila :rofl:

laže, nije baš ko nevoljen pas..:D

ha, brate, em odlicni yebedu, em su apoloni, em su im kite propociJonalne nosevima, velikima se razme - sto cu bidna li sam...:503:

i sad se jos razbolio... a zima je u nas jako duga...:o

Gzena
21.11.2011., 19:50
To s nosevima nije točno. :durica imala sam fala Bogu nosatih, nijedan nije impresijoniro...:brukica:

Usne ne volim tanke, a bome ni crnačke...:D jel ovo politikli korekt za reć'? :misli:

Gzena
21.11.2011., 19:52
e da, obrezani su mi ljepši...:ne zna:

al cuhke, najbolja vam je zlatna sredina... normalan nos, normalan..khm, khm...:D

Numizmatičar
21.11.2011., 19:53
Ja sam cuo da su danas stare babe gledale (jos u onim vremenima :-)) koji mouž ima veca stopala.. jer su mislile da taj ima veci penis (ali potajno).. Trebale biste poslusati neke savjete od svojih baba cure jer iskustvo je mudrost i vrlina... Isto tako i sa obrezanimaa (kad je bilo zabranjeno od kat. crkve da se "nevjernicki" procesi provode u kat. narodu).. valjda babe bolje znaju

mislim kaki obrezani.. sve je u volji i znanju

(sto ne znaci da ja nisam obrezan :zubo:)

tilla
21.11.2011., 19:54
To s nosevima nije točno. :durica imala sam fala Bogu nosatih, nijedan nije impresijoniro...:brukica:

Usne ne volim tanke, a bome ni crnačke...:D jel ovo politikli korekt za reć'? :misli:

pa da, zapravo nosina je onako putokaz da nije miniĆ i to je to...

ne volim ja svasta. ali ko pita - kad se zaljubis???

msimba
21.11.2011., 19:55
Usne trebaju biti normalne, ja cim vidim te debele cube pomislim pusacka usta i eto ode sve kvragu :raspa:

Numizmatičar
21.11.2011., 20:00
Usne trebaju biti normalne, ja cim vidim te debele cube pomislim pusacka usta i eto ode sve kvragu :raspa:

Kako mislis "pusacka usta"? :kokice:

awia
21.11.2011., 20:02

Viš, dosad nisam čula za to, al mogu potvrditi ispravnost teorije :D

cvjetni uzorak
21.11.2011., 20:06
Ja sam cuo da su danas stare babe gledale (jos u onim vremenima :-)) koji mouž ima veca stopala.. jer su mislile da taj ima veci penis (ali potajno).. Trebale biste poslusati neke savjete od svojih baba cure jer iskustvo je mudrost i vrlina... Isto tako i sa obrezanimaa (kad je bilo zabranjeno od kat. crkve da se "nevjernicki" procesi provode u kat. narodu).. valjda babe bolje znaju

mislim kaki obrezani.. sve je u volji i znanju

(sto ne znaci da ja nisam obrezan :zubo:)

Da da, moš mislit. :rolleyes: Sigurno su bake imale veće seksualno iskustvo od današnjih cura :lol:

msimba
21.11.2011., 20:09
Kako mislis "pusacka usta"? :kokice:

Isto onako kako to misle decki kad kazu za curu :zubo:

Izgleda mi onako gejish :ne zna: i kazem ti strah me pomalo da me nece pojesti i zasliniti s tim golemim ustima :eek:

Gzena
21.11.2011., 20:10
pogotovo ako ima pete sampras sindrom... poluotovorena usta s vidljivom slinom...:rofl:

tilla
21.11.2011., 20:12
Da da, moš mislit. :rolleyes: Sigurno su bake imale veće seksualno iskustvo od današnjih cura :lol:

ma mos mislit koliko su imale vise iskusta. plus, zamisli da te baba savjetuje - u seksu...:no:

Maca.
21.11.2011., 20:14
ma mos mislit koliko su imale vise iskusta. plus, zamisli da te baba savjetuje - u seksu...:no:

Bude mi ih žao,jadne koliko su djece rodile,a bog zna da li su ikad uživale u sexu.:(

Gzena
21.11.2011., 20:16
zakaj mislite da nisu? :ne zna:

možda čak i više nego današnje urbane samosvjesne žene koje 'znaju' što žele...

tilla
21.11.2011., 20:17
Bude mi ih žao,jadne koliko su djece rodile,a bog zna da li su ikad uživale u sexu.:(

ne boj se...:) nije nasa generacija izmislila uzitak...:o

samo nema smisla primati na znanje savjete prababe oko analnog seksa... brijem da nije bilo moderno...:kava:

faspy
21.11.2011., 20:19
ja sam musko i volio bi znat da li sam ja obrezan?ja ne znam razliku jer naravno nisam vidio drugi,a glupo mi je pitat mamu,mozda sve glupo zvuci ali eto,curama s kojima sam bio rekao sam da sam obrezan i nisu to porekle ali jedna mi je rekla da nisam e sad ne znamna cemu sam.
ne ocekujem dobit odgovor jer ni vi vjerovatno ne znate,ali kad vec pisete o tome,kakve su karakteristike obrezani i neobrezani? i molim da se perverznjaci ne javljaju,samo konkretno tehnicki i profesionalni odgovori

kiss me
21.11.2011., 20:20

Evo ga, još jedna :503:

Tiilaaa :503:

al cuhke, najbolja vam je zlatna sredina... normalan nos, normalan..khm, khm...:D

A koji si se ti kurac tako ufinila? :rofl:

Aha, sirote.. mo'š mislit :rofl:

To se nekad prašilo po štalama i vinogradima samo tako :rofl:
Bogu fala da se onda nije puno znalo o DNK :zubo:

Maca.
21.11.2011., 20:22
ne boj se...:) nije nasa generacija izmislila uzitak...:o
Ja sam bome,(na zgražavanje svoje rodice,koja nije mogla vjerovati da sam se to usudila),onako suptilno pitala svoju pokojnu baku,kako je tada bilo.:D
A počelo je od toga,da mi jednom rekla da je niko u životu nije vidio golu.:eek:
Kaže,bilo zasuči spavaćicu,i.....:o

samo nema smisla primati na znanje savjete prababe oko analnog seksa... brijem da nije bilo moderno...:kava:
Prababa/analni....:lol:

tilla
21.11.2011., 20:26
Ja sam bome,(na zgražavanje svoje rodice,koja nije mogla vjerovati da sam se to usudila),onako suptilno pitala svoju pokojnu baku,kako je tada bilo.:D
A počelo je od toga,da mi jednom rekla da je niko u životu nije vidio golu.:eek:

uvik ima iznimki. ali nismo mi izmislile uzitak amabas nema nikakve sanse...da je to nasih nogu djelo...:mig:

indian
21.11.2011., 20:29
Ali kad su fina, mekana, pa se ti utopiš u njima.. mm.. http://www.pic4ever.com/images/flat.gif

ajme eto jedan (onaj obrezani broj 2., s ONIM velikim, vječno napaljeni, to je sve jednoteisti, s finim mekanim usnama) ali takav antitalent za ljubljenje:mama::mama:, ajme koje su to muke bile.
uzalud mu sve to bilo:visi:

indian
21.11.2011., 20:32

tako sam i ja mislila za naše stare:rofl:

dok nam (prijateljici i meni) njena baba nije pričala kako se prašila na kuhinjskom stolu:eek::cerek:

Maca.
21.11.2011., 20:36
dok nam (prijateljici i meni) njena baba nije pričala kako se prašila na kuhinjskom stolu:eek::cerek:

Vjerovatno dok je mijesila hljeb.:rofl:

kiss me
21.11.2011., 20:39
tako sam i ja mislila za naše stare:rofl:

Pa nije onda bilo puno priprema -đe te uvati, tu te pričepi :zubo:

Maca.
21.11.2011., 20:42

Kratko i jasno.:rofl:

kiss me
21.11.2011., 20:46
Kratko i jasno.:rofl:

A bogati, pa nije onda bilo vremena za mirisanja, preplahlivanja i ostala sranja - pokraj hrpe djece, njive, stoke.. :o

A i zna se da se to bilo sirotinjaska vremena kad su se gaće samo na misu oblačile :kava:

Maca.
21.11.2011., 20:49
A bogati, pa nije onda bilo vremena za mirisanja, preplahlivanja i ostala sranja - pokraj hrpe djece, njive, stoke.. :o

A i zna se da se to bilo sirotinjaska vremena kad su se gaće samo na misu oblačile :kava:

Sveznalice moja,ajd ti obuci fino gaće,i pravac u pet šop.:driver:

Gzena
21.11.2011., 20:51
ima i onijeh gača s rupom na strateškom mjestu..:D

cvjetni uzorak
21.11.2011., 20:56
ima i onijeh gača s rupom na strateškom mjestu..:D

Misliš ove? :D

http://i.imgur.com/C01rm.jpg

Maremonti
21.11.2011., 21:04
Malo sam zbunjena. Kad bih saznala kakav mu je vec bih bila toliko zainteresirana da mi ni bilo vazno jel obrezan. Kako to damski saznati cim prije? Inace moj glas ide obrezanima. U teorije o velicini stopala, nosa ili palca ne vjerujem, nisu pouzdane koliko sam ja istrazivala.

indian
21.11.2011., 21:10

tako sam i ja to shvatila :cerek:
ah, nekoć :cerek:

kiss me
21.11.2011., 21:11
Sveznalice moja,ajd ti obuci fino gaće,i pravac u pet šop.:driver:

Ne radi :503:
jebli te spratovi :rolleyes:

Misliš ove? :D

http://i.imgur.com/C01rm.jpg

Pih.. di je sirotinja imala platna za takve gaće, jesi ti normalna :rofl:

Kako to damski saznati cim prije? Inace moj glas ide obrezanima.

Pa fino ga damski pitaš :D

Maremonti
21.11.2011., 21:16
Na kojem spoju pitas jel obrezan? Ponekad bih taj podatak saznala ne zeleci od kolega u firmi ili na poslu pa mozda pitati frendice? Bivse nikako makar bi one trebale biti upucene.

cvjetni uzorak
21.11.2011., 21:17
Pih.. di je sirotinja imala platna za takve gaće, jesi ti normalna :rofl:

To su misne :rofl:

Biological
21.11.2011., 21:28
Na kojem spoju pitas jel obrezan? Ponekad bih taj podatak saznala ne zeleci od kolega u firmi ili na poslu pa mozda pitati frendice? Bivse nikako makar bi one trebale biti upucene.

Pa gdje ćeš pitat kolege u firmi je li obrezan? :rofl: :facepalm:. Ovo je izvrsno, eh što se sad izasmija' :rofl:.

kiss me
21.11.2011., 21:33
To su misne :rofl:

Ma jok, te su precifraste :o

Moguće da su to nosile neke grofice il slične fine gu'ice, al kmetovi - jok :raspa: :upućena:

Pa gdje ćeš pitat kolege u firmi je li obrezan? :rofl: :facepalm:. Ovo je izvrsno, eh što se sad izasmija' :rofl:.

Je l vidiš šta čovjek sve sazna po firmi? :rofl::s

msimba
21.11.2011., 22:18
Mislim da je dobar pokazatelj da je obrezan ako se zove Muhamed, Hasib, Đevad i sl :rofl:

nadam se da ovo ne zvuci politicki nekorektno jer ipak je moj jedan od njih :mig:

Ili mozda stvarno dok ti on pruza ruku da te upozna, ti svoju gurnes njemu u gace (znam jednu takvu :rolleyes:) :lol:

lipakaja_1
22.11.2011., 10:25
zgadile ste me....

mislim da moj dragi neko vrijeme neće dobit peechke..a ni pushing..ni handjob

ma ...FUJ

Gzena
22.11.2011., 10:43
a i tebe lako ogadit... :rofl: oli ti to radiš njemu za ljubav il sebi za ljubav? :D

šta je fuj? :confused:

lipakaja_1
22.11.2011., 10:45
a i tebe lako ogadit... :rofl: oli ti to radiš njemu za ljubav il sebi za ljubav? :D

šta je fuj? :confused:

obrezani qrac...

a ja svom dragom To radim sebi za gušt...al ovo je stvarno...ajme božemipomozi

obrezanog nikad..nazvitemekakooćete

Uranija
22.11.2011., 10:51
obrezani qrac...

Svašta. To neke vjerske konotacije?

lipakaja_1
22.11.2011., 10:54
Svašta. To neke vjerske konotacije?

ne!!!

meni sve to samo fuj izgleda

ebe me se tko je koje vjere (mislila sam da pričamo o kurčevima a ne o njihovim vlasnicima)

Uranija
22.11.2011., 10:58
ne!!!

ebe me se tko je koje vjere (mislila sam da pričamo o kurčevima a ne o njihovim vlasnicima)

Pa što fuj, tako izgleda i ovaj kad je bez rolkice. Mislim, fuj je prejaka riječ. :ne zna:

lipakaja_1
22.11.2011., 10:59
Pa što fuj, tako izgleda i ovaj kad je bez rolkice. Mislim, fuj je prejaka riječ. :ne zna:

ma ok..ja samo kažem (ne svađa mi se)

Gzena
22.11.2011., 11:03
kajo, ja mislim da ti nikad nisi vidjela obrezani...:D
jer ako ti je tako fuj, bio bi ti fuj i ovaj kad se digne...:ne zna:

Uranija
22.11.2011., 11:05
ma ok..ja samo kažem (ne svađa mi se)

Tko se svađa, očekuj reakcije na takve upise na razini teensa. :D

lipakaja_1
22.11.2011., 11:07
ma gle..svugdje čim nešto kažeš..odmah jel to na rasnoj/vjerskoj/nacionalnoj..itd osnovi

a da samo pričamo?

meni se to ne sviđa i točka...ajmo dalje

lipakaja_1
22.11.2011., 11:09
kajo, ja mislim da ti nikad nisi vidjela obrezani...:D
jer ako ti je tako fuj, bio bi ti fuj i ovaj kad se digne...:ne zna:

nisam..niti želim

ajmo dalje

Uranija
22.11.2011., 11:11
Obrezani = stoglava aždaja. :rofl:

joujou
22.11.2011., 11:12
ne!!!

svjesna si da kad povuce kozu unatrag izgleda isto kao i obrezani :no:

fuuuuj :trk:

lipakaja_1
22.11.2011., 11:13
svjesna si da kad povuce kozu unatrag izgleda isto kao i obrezani :no:

fuuuuj :trk:

znam..al kod obrezanog tako izgleda i kad nije dignut..ma bljakkk

joujou
22.11.2011., 11:16

mozemo se jednostavno sloziti da ti se kuraz gadi sam po sebi? :D

Gzena
22.11.2011., 11:20

Uranija
22.11.2011., 11:20

:D
izgleda. ako nije neki muški trolić :D

lipakaja_1
22.11.2011., 11:21

ne gadi..yes a little duck...:lol:

joujou
22.11.2011., 11:31
ne gadi..yes a little duck...:lol:

kako ne?
ako je neobrezani = obrezani + koza

a obrezani ti se gadi
samo zato jer se jasno vidi i nije prekriven kozom

mozda obrezani u gacama ili s nekim pokrivalom bi mogao proci? :zubo:

Biological
22.11.2011., 11:36
Svaki je dobar dok je dovoljno dug i širok, a ostalo ću ja sama :raspa:.

tilla
22.11.2011., 12:05
obrezani qrac...

svasta cu na forumu procitat. ma ajd, samo ti to radis sebi njemu za gust...:rolleyes:

kiss me
22.11.2011., 12:36
Ili mozda stvarno dok ti on pruza ruku da te upozna, ti svoju gurnes njemu u gace (znam jednu takvu :rolleyes:) :lol:

Znam, imam jednu takvu :rofl:

Ma ok, ne sviđa ti se, ali čemu tako ružni komentari? :ne zna:

Ako nisi primjetila -mi se ovdje zajebavamo dobro :D

Svaki je dobar dok je dovoljno dug i širok, a ostalo ću ja sama :raspa:.

Mudro, mudro.. :mudri:

Gzena
22.11.2011., 12:40
Znam, imam jednu takvu :rofl:

Ruku? :rofl:

kiss me
22.11.2011., 12:55
Ruku? :rofl:

Ma marš :rofl::cerek:

Ne, nego poznanicu :durica

lipakaja_1
22.11.2011., 12:58
nekad mu ga volim/želim popušit , nekad ne...

nije da me tjera toljagom/pištoljem/bazookom...:lol:

msimba
22.11.2011., 18:07
Kako ti se nakon mravojeda ista moze gaditi? :rofl:

skorpionka87
25.11.2011., 21:17
Nisam probala pa ne znam :D

Relevant
27.01.2014., 09:35

Teorija kurca.

awia
27.01.2014., 10:31
Ti si stvarno digao/la temu iz 2011. da bi napisao/la "Teorija kurca"?
:s

matereti :rofl: