PDA

View Full Version : Da li biste bili s likom koji ima mali kurac

stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

marko86
29.01.2012., 02:07
Ovo je zamišljeno čisto kao anketa. Da li bi ste bili s likom koji ima mali kurac. Mali smatram 12 cm. Nemojte započinjat s bilo kakvom raspravom već samo stavite glas u anketu, da ili ne.

SemperFidelis
29.01.2012., 02:44
pa ako vam je mali povecajte ga tako sam ja nabio 3cm sad mi odlicnih 19 :D

Zek0slav
29.01.2012., 10:53
Nemojte započinjat s bilo kakvom raspravom već samo stavite glas u anketu, da ili ne.

Na forumu smo, a nema rasprave? Mogao si onda postaviti štand na trgu bana Jelačića pa provoditi anketu.

Ajde, sigurno se iza ovoga krije neka dobra priča. :kokice:

boki084
29.01.2012., 11:49
Bitna je tehnika a ne veličina.

Alexa
29.01.2012., 12:12
Nije dobro postavljena anketa.

Rađe unesi pet šest "dimenzija", pa da se može ustanoviti koja je donja granica na koju bi žene pristale.

GirlConverse
29.01.2012., 12:13
Ahahah, neeeeeee:rofl:

Na oblaku
29.01.2012., 12:18
Nije dobro postavljena anketa.

Rađe unesi pet šest "dimenzija", pa da se može ustanoviti koja je donja granica na koju bi žene pristale.

Slažem se.

GoGs
29.01.2012., 12:50
12cm kurac nije mali kurac :confused:

marko86
29.01.2012., 14:32
Na forumu smo, a nema rasprave? Mogao si onda postaviti štand na trgu bana Jelačića pa provoditi anketu.

Ajde, sigurno se iza ovoga krije neka dobra priča. :kokice:

nisam iz Zagreba, a htio bi ostat i anoniman pa je forum pravo mjesto za to, nemam neke zanimljive price

12cm kurac nije mali kurac :confused:

ako je 15 cm prosjek, onda je sve ispod prosjeka malo

GumBitch
29.01.2012., 14:33

haha,moš si mislit
nikad mi nije bilo jasno to sa tehnikom:confused: kakva bi to tehnika trebala biti

GoGs
29.01.2012., 15:14
nisam iz Zagreba, a htio bi ostat i anoniman pa je forum pravo mjesto za to, nemam neke zanimljive price

ako je 15 cm prosjek, onda je sve ispod prosjeka maloprosjek je inače od 13 do 15, ovisi u kojoj državi gledaš. također, opće je poznato da je ženama fizički sve veće od 8 cm dovoljno.

nadalje, 12cm kurac može sasvim ugodno iznenaditi ženu ako muškarac zna što radi.

Možeš ti imati i balvana od 25, ako ne znaš što ćeš sa njime. Stoga, 12 cm kurac se ne može tretirati kao mali, već kao kurac ispod prosjeka. razlika je ogromna.

i da, za sve one koji će krenuti sa suvislim komentarima, nemam 12cm kurac i manji. :raspa:

Otrovno pero
29.01.2012., 16:06
Ni sa malim, ni sa tankim. niti se družim sa takvima.
:rigo:

eleuthera
29.01.2012., 16:08

Dakle, ne bi mogla imat frenda s malim kurcem?

Koju histeriju je ona tema izazvala. :D

Chansomps
29.01.2012., 18:04

Pitam(o) se koliki ti je krug muških poznanika.

enigma in red
29.01.2012., 18:26
Ako biram kurac, gledam dimenzije i za što ću ga koristiti (npr dildo).
Ako se pak zagrijem za osobu, važno mi je što mi radi, a ne s čim mi radi.

Bila sam s par tipova, raspon cca 10 do cca 18 cm. Za svaku osobu - važno je naći što ti paše, kako ti paše, ima poza koje su vam bolje, neke su lošije, neke više pale, neke manje, negdje bolje osjetiš, negdje slabije - pa probavaš :mig:
Recimo, bitno više od veličine alatke IMO smeta - trbuh i zakočenost mozga.

U konačnici - nije mi važno što tko ima među nogama, nego što ima u glavi.

Frendica ima tipa koji ima 22-23cm i problem joj je i treba psihičke pripreme prije i fizički oporavak poslije, iako im je sex vanilla.

Neke cure su pliće i kad su on top, bude jako nelagodno pa i bolno kad glavić udara u maternicu, nekad i u doggyu primjetljivo.
Cura koja se osjeti željeno - ne mjeri nego uživa :mig:

Lord Byron
29.01.2012., 19:21
Nemojte započinjat s bilo kakvom raspravom već samo stavite glas u anketu, da ili ne.

Dok si ne kupiš svoj forum, usudit ću se ne poštovati tvoj naputak i napisati par redaka "bilo kakve rasprave". :D

Što želiš ovom anketom? :confused: Evo, trenutno imaš 19 ljudi koji ne bi, i 9 koji bi bili s likom koji ima mali kurac - i što s tim? Mislim, čak i bez činjenice da je, npr., među onima koji ne bi i @jojo jojić, a među onima koji bi @jedan dečko 24 :rofl:, što ti te (ili bilo koje druge brojke) govore?

Jednako tako mi je nejasan i svatko onaj tko na ovakvo pitanje može odgovoriti bilo kako, a da se pritom ludo ne zajebava.

Nitko normalan ne bi bio s "likom koji ima mali kurac" - ali, jednako tako, nitko normalan ne bi bio s "likom koji ima veliki kurac". Poanta je u tome da (izuzmemo li usputne brijačine) kad tražimo "lika" (ovog ili onog spola, svejedno), onda tražimo upravo to - lika koji će nas voljeti i kojeg ćemo voljeti. Onak', u paketu s pripadajućom veličinom kurca, sisa, guzice ili čega već. Takvoga niti tražimo niti gledamo kroz veličinu kurca (sisa ili čega već). Zaljube se ljudi, iskreno i duboko i trajno, i u "likove" s ozbiljnim tjelesnim nedostatcima, u "likove" u kolicima, u svakojake "likove" - i bude im, u tim njihovim zaljubljenostima, lijepo.

Kakvi god rezultati ankete bili, ne govore ništa ni tebi bi bilo kome drugome - u danom trenutku, treba ti jedna jedina koja bi bila - s tobom; ne kao s "onim s malim kurcem", nego s tobom kao tobom.

Da ima svemirske pravde, svakome od ovih koji ne bi mogli bio bi poslan jedan lik po svemu savršen za njih, koji bi im na vrhuncu njihove sreće zbog pronađene "druge polovice naranče" hladno rekao "imam 12 cm, ti ne bi s takvima, odjebi".

Pa da vidiš editiranja anketnih odgovora... :zubo:

4fun
29.01.2012., 21:28
Cura koja se osjeti željeno - ne mjeri nego uživa :mig:

pa tu i lezi problem, sta ako zbog dimenzija jednostavno ne uziva? ili se osjeca kao da ju nadrkavas cijelo vrijeme? :rofl:

kiss me
29.01.2012., 21:37

A šta'š, bolna točka na obje strane :zubo:

Aha :D

Yuna
29.01.2012., 21:40
nadalje, 12cm kurac može sasvim ugodno iznenaditi ženu ako muškarac zna što radi.

Možeš ti imati i balvana od 25, ako ne znaš što ćeš sa njime.:

Srać, kenj, to su samo izlike onih koji imaju male :rofl:
Ne kažem da ti imaš :D

4fun
29.01.2012., 21:52
Dakle, ne bi mogla imat frenda s malim kurcem?

mozda bi ga toliko podjebavala da bi placuci pobjegao od nje vicuci "necu se druziti vise s tobom!!!!!!" :rofl:

ToxiclyStronger
29.01.2012., 22:01
Iskreno, iznenadili su me rezultati ove ankete, ne mogu vjerovati da je veličina k stvarno toliko bitna.
Meni uopće nije bitna, i ne, ne lažem, bitnije mi je puno da me privlači i da sam opuštena s njim.
Možda bi mi bilo bitno da je to seks za jednu noć, ali ako i je to u pitanju, onda ionako lik ne namjerava ništa ozbiljno sa mnom i ne treba ga biti briga što ja mislim o njegovom k.

Metallic fan
29.01.2012., 22:05
a površnost i plitkost su i dalje in

nek i ostane tako

ionak sve ide k vragu -.-

phiber
29.01.2012., 22:08

nek i ostane tako

Zbog cega? Svatko od nas ima razloge zasto eliminira drugu stranu, po ovome sve je povrsno. Ja nikad ne bih bio sa curom koja slusa cajke, pa sto? :D

eleuthera
29.01.2012., 22:15
A šta'š, bolna točka na obje strane :zubo:

Toliko da je potrebna anketa? :D
Sad čekamo jednu i o preširokim vaginama. :kokice:

mozda bi ga toliko podjebavala da bi placuci pobjegao od nje vicuci "necu se druziti vise s tobom!!!!!!" :rofl:

Znaš, ne jebu se sve žene s frendovima. :zubo:

Zbog cega? Svatko od nas ima razloge zasto eliminira drugu stranu, po ovome sve je povrsno. Ja nikad ne bih bio sa curom koja slusa cajke, pa sto? :D

Ti ne bi mogao bit niti s onom koja nosi rimljanke. :zubo:

Apophis
29.01.2012., 22:18
Tko bi :ne zna: :D

phiber
29.01.2012., 22:20

Znam površan sam i baš me briga. :zubo:

Tko bi :ne zna: :D

This calls for -brofist- . :zubo:

enigma in red
29.01.2012., 22:24
pa tu i lezi problem, sta ako zbog dimenzija jednostavno ne uziva? ili se osjeca kao da ju nadrkavas cijelo vrijeme? :rofl:

Da bi vidjela da li uživa ili ne - treba probati :mig:

Pitanje je 'bi li bila' - ja to vidim 'bi li probala, ili bi odjebala na dobar dan'.
Možda sam ja sasvim krivo pročitala pitanje :misli:

Ako u seksu ne postoji zajednički jezik, da, jesam pobornik toga da se ljudi raziđu i sreću potraže negdje drugdje, no, da bi ustanovio da li ti paše - treba probati.

No nekako, mislim da je bilo pitanje veza (i pokušaja istih), a ne ONSova (gdje mi čak ima smisla imati i popis specki i 'ne zajebavati se' s nečim bitno izvan popisa). :ne zna:

4fun
29.01.2012., 22:31
Da bi vidjela da li uživa ili ne - treba probati

Pitanje je 'bi li bila' - ja to vidim 'bi li probala, ili bi odjebala na dobar dan'.
Možda sam ja sasvim krivo pročitala pitanje :misli:

Ako u seksu ne postoji zajednički jezik, da, jesam pobornik toga da se ljudi raziđu i sreću potraže negdje drugdje, no, da bi ustanovio da li ti paše - treba probati.

No nekako, mislim da je bilo pitanje veza (i pokušaja istih), a ne ONSova (gdje mi čak ima smisla imati i popis specki i 'ne zajebavati se' s nečim bitno izvan popisa). :ne zna:

cuj, da recimo ima nacin da se utvrdi da li zenska ima hodnik medju nogama, ja mislim da bih se postedio muke. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Znaš, ne jebu se sve žene s frendovima. :zubo:

a za prcanje se treba i sevit ili? :rofl:

kiss me
29.01.2012., 22:33
Iskreno, iznenadili su me rezultati ove ankete, ne mogu vjerovati da je veličina k stvarno toliko bitna.
Meni uopće nije bitna, i ne, ne lažem, bitnije mi je puno da me privlači i da sam opuštena s njim.
Možda bi mi bilo bitno da je to seks za jednu noć, ali ako i je to u pitanju, onda ionako lik ne namjerava ništa ozbiljno sa mnom i ne treba ga biti briga što ja mislim o njegovom k.

A kak da se to opustim ako sam nenamirena i suočena s činjenicom da tol'ko dugo dok ostajem s vlasnikom istog me čeka ista sudbina? :rofl:

I sad bi si ja trebala naći nekakvog malo i kržljavog frajera sa koktelkom među nogama da bi pokazala da nisam površna i da je najvažnija ljepote duše?
Je, baš.. :zubo:

Toliko da je potrebna anketa? :D
Sad čekamo jednu i o preširokim vaginama. :kokice:

Pa mene već čudi da nije uletio neki bubreg da nije stvar u malim pimpekima, nego to što većina ženski ima haustor među nogama :rofl:

eleuthera
29.01.2012., 22:34
a za prcanje se treba i sevit ili? :rofl:

Ne volim na suho. :cry:

@ phiber

Nemaš pojma, rimljanke su seksi. :mig:

Pa mene već čudi da nije uletio neki bubreg da nije stvar u malim pimpekima, nego to što većina ženski ima haustor među nogama :rofl:

Evo još malo pa će, imam filing, treća strana je TA!
LJES :cerek:

Prometeus
29.01.2012., 22:45
haha,moš si mislit
nikad mi nije bilo jasno to sa tehnikom:confused: kakva bi to tehnika trebala biti:ne zna: :rofl: :ne zna:
Ni meni!

To sa tehnikom su izmislili upravo ti sa malim kurcem i zene koje iz drugih razloga nisu zeljele ostaviti svoje tipove, pa su se time tjesile.

Ma da si i jebeni Copperfield, ako imas mali kurac, imas mali kurac i da ga jebes, nikakva tehnika to nece moci promjeniti!

Njezna
29.01.2012., 22:46

Bas se pitam dali ti kod prvog upoznavanja vec miris?
Jer druziti je po menie ipak nesto gdje inace od 95% nikada ne vidim kurac! :lol::lol:

4fun
29.01.2012., 22:52
:ne zna: :rofl: :ne zna:
Ni meni!

To sa tehnikom su izmislili upravo ti sa malim kurcem i zene koje iz drugih razloga ne zeljele ostaviti svoje tipove, pa suse time tjesile.

Ma da si i jebeni Copperfield, ako imas mali kurac, imas mali kurac i da ga jebes, nikakva tehnika to nece moci promjeniti!

a i ne smije se zaboraviti grozna istina... postoje tehnicari sa normalnim pa cak i vecim kitama :rofl:

marko86
29.01.2012., 22:58

ti imaš rendgenski vid ili ?

kiss me
29.01.2012., 22:58
a i ne smije se zaboraviti grozna istina... postoje tehnicari sa normalnim pa cak i vecim kitama :rofl:

Je, isitna - mislim da sam čak i naletavala na takve :o

Prometeus
29.01.2012., 23:03
Jadni tehnicari, svi su se okomili na njih.:lol:

Moraju nositi tesko breme kolektivnog uvjerenja da imaju male kurceve.:hebemu:

4fun
29.01.2012., 23:05
Je, isitna - mislim da sam čak i naletavala na takve :o

da pogodim, sad si unistena za cijeli zivot? osudjena samo na njih? :rofl:

Elle.Woods
29.01.2012., 23:05
bože me sačuvaj. mali je mali, nema te tehnike koja bi spasila stvar. probala dva takva mikro primjerka... sori, al bježiom glavom bez obzira. a kako su dimenzije česta tema među mojim curama, pa, jedan brak se raspao zbog minija (nakon 4 godine nije više mogla samo volit muža i ostat osuđena na lizanje da bi svršila, to jednotavno nije bilo dovoljno), a i inače se mali ne uzimaju ni za dečke ni muževe ni povremene jebače.
al ok, pretpostavljam da ima muškaraca koji se na kraju zadovolje i kržljavim sisama, pa tako i žena koje mogu podnijet seks s graškićem...

kiss me
29.01.2012., 23:12
da pogodim, sad si unistena za cijeli zivot? osudjena samo na njih? :rofl:

Je, nema mi spasa :tuzni:

al ok, pretpostavljam da ima muškaraca koji se na kraju zadovolje i kržljavim sisama, pa tako i žena koje mogu podnijet seks s graškićem...

O fuck.. tako okrutno - i tako istinito :rofl:

Čive
29.01.2012., 23:16
Šta je ova tema? Koliko vidim samo se sprdava sa onima koji imaju maloga :rofl:

A vi koji imate malog, držte se :top: Ja vas volim :love: A i ne zaboravimo pola milijarde kineskinja :zubo:

Monica B.
29.01.2012., 23:21

Ti si blesav sto si se tu izlozio rafalnoj paljbi.

Prihvati samog sebe takvog kakav si, prihvatice te i neka djevojka !

Problem nastaje kad stanes i kazes : Pucajte ! Ne budi naivan, uvijek ce se naci oni koji ce pucati i to s gustom. :mig:

Poradi na s-a-m-o-p-o-s-t-o-v-a-nj-u. To je nesto sto sam moras uciniti, to se ne da nacrtati, niti ce to neko uciniti za tebe. Ali zapamti da tu lezi tvoja deficijencija, ne u duzini spolovila. Sve najbolje.

nemoralan
29.01.2012., 23:25
opće je poznato da je ženama fizički sve veće od 8 cm dovoljno.

Jebeni forum opet šteka.

4fun
29.01.2012., 23:37
prosjek je inače od 13 do 15, ovisi u kojoj državi gledaš. također, opće je poznato da je ženama fizički sve veće od 8 cm dovoljno.

cuj, mozes ti prezivit i sa 3000kn, ali puno vise gustas u zivljenju sa puno vise para :rofl::rofl::rofl::rofl:

marko86
29.01.2012., 23:37

Problem nastaje kad stanes i kazes : Pucajte ! Ne budi naivan, uvijek ce se naci oni koji ce pucati i to s gustom. :mig:

Poradi na s-a-m-o-p-o-s-t-o-v-a-nj-u. Ali to je nesto sto sam moras uciniti, to se ne da nacrtati, niti ce to neko uciniti za tebe. Ali zapamti da tu lezi tvoja deficijencija, ne u duzini spolovila. Sve najbolje.

ma znao sam ja da će se ljudi sprdat, iskreno stvarno mi to nije problem. Ako nekog to veseli neka samo izvoli.

NipperLawrence
29.01.2012., 23:39
ček malo, :misli: jel autor ovoga topika, dečko od rastrgane? :ceka:

nemoralan
29.01.2012., 23:40
ma znao sam ja da će se ljudi sprdat, iskreno stvarno mi to nije problem. Ako nekog to veseli neka samo izvoli.

Jebi ga, to ti je kao ono kad netko padne vani na ledu, moraš se smijati.

marko86
29.01.2012., 23:41
ček malo, :misli: jel autor ovoga topika, dečko od rastrgane? :ceka:

kako si me otkrio

rosenkreuz
30.01.2012., 00:03
kvotala sam ono da nema te tehnike koja može nadomjestiti veličinu(ali forum šteka), i baš mi je drago da se cure s tim slažu. Sad vidim da su tu famu proširili zapravo muškarci, i to, mogu si mislit koji...:D
Ali ona tvrdnja o velikim i još k tome tehničarima...auuuu :cerek:

Nema šanse mali :bljak:
Mogu si zamisliti situaciju da stvarno dobro upoznam osobu i da mi legne kao osoba, i da se stvarno zaljubim, i da tek onda idemo sad raditi to, i da tad vidim da ima maloga - nema te dobrote duše ni tehnike koja bi me natjerala da ostanem s njim.
Možda malo grubo zvuči, ali čemu se zavaravati :ne zna:. Vjerojatno bi to moglo potrajati neko vrijeme,ako bi baš stvarno bila zagrijana za dotičnog, ali na duže staze nema šanse. To u biti djeluje kao hladan tuš :(
(pritom ne mislim da mora imati pol metra, nego normala, ništa posebno, dovoljna je i srednja žalost:D)

ToxiclyStronger
30.01.2012., 01:11
Znači, po vama ljudi koji imaju malog su osuđeni provesti vječnost sami?
Gdje bi svijet dospio kada bi svi bili tako uskogrudni kao vi ovdje.

Lord Byron
30.01.2012., 06:36
Ja nikad ne bih bio sa curom koja slusa cajke, pa sto? :D

Promašena analogija, kadar prvi: velika je vjerojatnost da slušanje cajki dolazi u paketu s nizom drugih, nekompatibilnih sklonosti.

cuj, mozes ti prezivit i sa 3000kn, ali puno vise gustas u zivljenju sa puno vise para :rofl::rofl::rofl::rofl:

Promašena analogija, kadar drugi: osim što puno više para ne garantira puno više guštanja u življenju, puno više para fakat jamči i puno više materijalnih dobara - puno više centimetara ne jamči, jel'te, ništa: od eolementarne opće tupavosti posjednika, preko neznanja o elementarnim načinima uporabe pa sve do nezainteresiranosti posjednika za uporabu (općenito, ili za uporabu s predmetnom).

Mislim, jasno je meni da sam upao na tko zna koji po redu topic "e, ajmo se sprdat s nekim klišejom, oćemo mali kurac ili male sise, ajmo mali kurac, sise smo prošli tjedan" na kojem sve redom 25-centimetarski jebači, koji se ne mogu obraniti od pomahnitalog ženskinja pod prozorom, izlažu svoje svjetonazore. Nije mi bitna čal ni stvarnost koja s "ja ovo, ja ono" rečenicama najčešće nema puno veze - poanta je u tome da će se mnogokoji mladac (ironično, sa sasvim pristojnom i upotrebljivom centimetražom) fakat zbedirati kad naleti na topice poput ovog.

phiber
30.01.2012., 07:39

Kao da kazes dal niski tip ima sanse kod zene koja zeli iskljucivo visokoga. Kako je anketa pokazala tipovi sa malim su "osuđeni" na one zene kojima velicina nije bitna.

Promašena analogija, kadar prvi: velika je vjerojatnost da slušanje cajki dolazi u paketu s nizom drugih, nekompatibilnih sklonosti.

Jedina analogija je bila da ce se na gotovo svaki razlog naci pametnjakovic i reci da je to povrsno ili uskogrudno. Za cajke su mi upravo to rekli, dio konverzacije u sigu.

4fun
30.01.2012., 08:00
Promašena analogija, kadar drugi: osim što puno više para ne garantira puno više guštanja u življenju, puno više para fakat jamči i puno više materijalnih dobara - puno više centimetara ne jamči, jel'te, ništa: od eolementarne opće tupavosti posjednika, preko neznanja o elementarnim načinima uporabe pa sve do nezainteresiranosti posjednika za uporabu (općenito, ili za uporabu s predmetnom).

Mislim, jasno je meni da sam upao na tko zna koji po redu topic "e, ajmo se sprdat s nekim klišejom, oćemo mali kurac ili male sise, ajmo mali kurac, sise smo prošli tjedan" na kojem sve redom 25-centimetarski jebači, koji se ne mogu obraniti od pomahnitalog ženskinja pod prozorom, izlažu svoje svjetonazore. Nije mi bitna čal ni stvarnost koja s "ja ovo, ja ono" rečenicama najčešće nema puno veze - poanta je u tome da će se mnogokoji mladac (ironično, sa sasvim pristojnom i upotrebljivom centimetražom) fakat zbedirati kad naleti na topice poput ovog.

vjeruj mi, meni bi vise para garantiralo dosta vise gusta u zivotu. :D

25 centi doduse nemam, niti bih zelio imati :rofl:

ali ako cemo realno, covjek sa malo para i taj isti sa nesto vise para je ipak nekako sretniji. covjek sa malom kitom i isti taj covjek sa (barem malo) vecom - sretniji. :D

sarah80
30.01.2012., 08:31
ma bitno je da je debeo i dugacak :D

baboon
30.01.2012., 09:22
Mala kita se može povećati, tanka podebljati, pica se može suziti, sise povećati, al da ga jebeš od retarda, inteligentno biće dobit ne možeš nikakvim postupkom!:mig:

phiber
30.01.2012., 09:54
Mala kita se može povećati, tanka podebljati, pica se može suziti, sise povećati, al da ga jebeš od retarda, inteligentno biće dobit ne možeš nikakvim postupkom!:mig:

Kak se moze procitati, kita se moze povecati 2-3 cm. Tak da kita od 8 cm i dalje otaje mala. :zubo:

enigma in red
30.01.2012., 09:56
Ekipa kurac od 10-12 cm smatra graškićem... :rofl:

Za one koji nisu uskih svjetonazora i ne smatraju da je 'jedino ispravno' da 'žena mora vaginalno svršiti bez da ju itko takne po klitu' i sličnih stavova - postoje igračke, ekstenzije i koješta zabavnog što veličinu uistinu stavlja u drugi plan. Ako imate dovoljno mašte i želje za realizaciju. Ako.

U pravilu - ljudi sa kojima pričam, i koje sretoh - tek rijetkima je pomak od 'standardnog' - analni.
Kakve igračke, koji mi je :rolleyes:

Ne mislim da je na forumu bitno drugačija situacija, zapravo, pogotovo na ovakvim temama - važno je sprdati se. I valjda naglasiti vlastitu 'normalnost'

Mene osobno više zabavlja odmak. Mašta. Mozak.

Sex je u glavi, ne među nogama.
Kad bi kurac i određena centimetraža istog bila nužno potrebna za sex - to bi značilo da sve lezbijke lažu o tome da se ševe sa svojom partnericom. Naravno, neki će reći da se ne mogu dvije žene ševiti. Enough said :mig:

Inače, ako vam je veličina toliko bitna - pa pitajte prije nego dođe do skidanja. :ne zna:

Mene zabavljaju takvi razgovori, pa se u pravilu pitanje potegne davno prije ideje o skidanju (i još zapravo nitko nije lagao, od ovih koje sam provjerila :D), no postavim i pitanja koja su mi uistinu važna i ajmo reći 'eliminacijska' su. Ne o centimetrima, nego o stavovima.

Kome je tako važna veličina - nek to pita. Ne'š ti podviga. :ne zna:
Muški koji se boje predubokih žena mogu pitati 'koji dildo ti je najdraži i koliko je velik' :D
Doduše, ne i oni koji se užasavaju pomisli da se žena zna zabaviti i 'bez pravog kurca' :rofl:

Pitanja i takvi razgovori mogu biti strašno napaljujući zapravo, samo mislim da ipak nisu za svakoga. :misli:

Za ekipu koja misli da ima maloga i koja generalno nije baš zadovoljna - poraditi na vlastitom samopouzdanju, na otvaranju stavova, otkrivati koje stvari vas pale iz koje god kategorije bile, i pronaći openminded partnericu koja će vas još dodatno cimnuti u to da se proba svašta.
Ono, ako ne ide doggy, ne ide, nađeš novu pozu. Važno je uživati, a ne zadovoljiti standarde sela. :mig:

Otrovno pero
30.01.2012., 10:34
Pitam(o) se koliki ti je krug muških poznanika.
Poznanika velik. :mig:

Prosudim po rukama i nosnicama. Nisam se do sada ni jednom zeznula. Ako ima male ruke i nema nosnice kao napaljeni bik ništa to. :ne zna:

Elle.Woods
30.01.2012., 10:35

Pa imaju samostane, ne?
Mah, nisu osudjeni na samocu, samo pretpostavljam da tesko zadrzavaju partnerice I partnere. Seks je ipak jedna od najvaznijih stvari u vezi. Mali kurac deffinitivno ne pridonosi kvaliteti istog...

kiss me
30.01.2012., 11:02

A stvarno - zašto si to radiš?

Bez obzira što se ja ovdje, zajedno s ostatkom ekipe zajebavam na račun toga - zašto si to radiš? Je l se hoćeš psihički dotući do dna, pa kad ti naleti nekakvo dno od žene, da padneš na to, jer "njoj to neće smetati"? :ne zna:
Maknimo zajebancija na stranu, ali stvarno ne možemo ovako virtualno odrediti kol'ku ti imaš kitu - nije isto 12 centi na liku od 1,70 i 70 kila i na mrgi od 2m i 100 kila.. nadam se da si dovoljno pametan da shvatiš da je ovo tu samo hrpa zajebancije :rolleyes:

Mogu si zamisliti situaciju da stvarno dobro upoznam osobu i da mi legne kao osoba, i da se stvarno zaljubim, i da tek onda idemo sad raditi to, i da tad vidim da ima maloga - nema te dobrote duše ni tehnike koja bi me natjerala da ostanem s njim.

E sad smo na tragu još nečega - ko cure,koje se poševe prvo večer krste raznim imenima.. ovi s malim kitama :o
..odma' ih provale :D

Svaka roba ima svoga kupca - neki ljudi si mogu dozvoliti da biraju, a neki su svjesni kako stoje stvari na terenu - i prilagode se.. :ne zna:

trebamnick
30.01.2012., 11:14
imala sam male- moram reci da daju sve od sebe i to mi se svidja!
bila sam i s velikima. ti su stvarali probleme u nekim pozama! a i unutar te grupacije cesce se naleti na bezvaznjeke u seksu, tj. onaj koji samo mlati i misli da je dovoljno da ima velikog. pa svrsavam na stimulaciju- prvenstveno taktilnu! kaj ce mi vizualno veliki ak mi ni ne dira klitac.
zakljucak- bit cu s likom kojeg volim. a jedna od vrlina koji imaju svi s kojima se duze zadrzavam jest da me dozivljava i zadovoljava!! :)

Zelenogorac
30.01.2012., 11:42
Ok, sad smo se svi lijepo grohotom nasmijali pa možemo preći na okrutnu istinu.

Dubina ženske vagine kreće se između 8 i 10 cm. Vagina završava s grlićem maternice (cerviksom). Udaranje u njega u većine žene izaziva priličnu i za mnoge neugodnu bol. Iako je vagina rastezljiva, elementarna logika pokazuje da je za uživanje, pa čak i bol, dovoljan svaki penis veći od 10 cm. Naravno, hoće li penis udarati u grlić maternice ovisi i o položaju, da li se prodire direktno ili ne. Ne znam kolika je maksimalna rastezljivost vagine u dubinu, no po onome što se da vidjeti to je otprilike 20-tak centimetara jer neke uspiju gurnuti i cijelu bocu u nju. No žene koje uživaju u takvim igricama vjerujem da uživaju zbog osjećaja ispunjenosti i tu ne dolazi do udaranja u cerviks kao pri penetraciji kurcem. S druge strane, upravo suprotno ljesovskim mitovima, žene će veći problem imati s dužim kurcima nego s kraćim. Liječnici tvrde da se većina živaca nalazi na samom ulazu u rodnicu, pa prema tome veću podražajnu ulogu može imati samo obujam, dok dužina igra ulogu samo u tome je li vrh penisa udara u cerviks ili ne i kojom snagom.

I još nešto što se tiče dužine. Kako vi zamišljate dostupne podatke o dužini kuraca na svijetu. Tko je to mjerio. Je li možda: "Dana 31. siječnja od 8 ujutro do 8 navečer mole se svi muškarci da se jave kod svog liječnika opće prakse radi mjerenja dužine njihova penisa u erekciji." Naravno, u ordinaciji je za mjerenje zadužena mlada i sisata medicinska sestra. Hahahahaha...

Budući da su svi podaci o prosjeku dobiveni anketnim metodama, slobodno prosječnu dužinu možemo umanjiti za koji centimetar. U najboljem slučaju.

Poanta je u tome da će se mnogokoji mladac (ironično, sa sasvim pristojnom i upotrebljivom centimetražom) fakat zbedirati kad naleti na topice poput ovog.

Da, to je ono na što su neki pokušali ukazati na onoj temi o "malim" kurcima pa su bili ismijani.

Kak se moze procitati, kita se moze povecati 2-3 cm. Tak da kita od 8 cm i dalje otaje mala. :zubo:

Ne može. Mislim, može, ali samo kirurški. Sve je ostalo prodavanje magle.

P.S. I što je najzabavnije ja mislim da većina ženski ovdje uopće ne zna mjeriti kurac. I da su im redovito veće oči nego pička. Hahahahaha...

Apophis
30.01.2012., 11:51
No žene koje uživaju u takvim igricama vjerujem da uživaju zbog osjećaja ispunjenosti i tu ne dolazi do udaranja u cerviks kao pri penetraciji kurcem.

I zato jer žene uživaju u osjećaju ispunjenosti preferiraju solidan komad kurca. Prosto ko pasulj, gdje je problem :ne zna:
Uostalom sa dužinom obično dolazi i neka manje više proporcionalna debljina, pa je argument dostatnosti od 8-10 centi radi dubine pičke dosta deplasiran. A da ne govorimo da ne ulazi u svim pozama kurac nužno do koske.

Tko zna da li žene rađe modificiraju jednu ili dvije poze radi malo prevelikog kurca ili eliminiraju 50% poza radi premalog kurca :kokice:

catizoe
30.01.2012., 11:57
Dok si ne kupiš svoj forum, usudit ću se ne poštovati tvoj naputak i napisati par redaka "bilo kakve rasprave". :D

Što želiš ovom anketom? :confused: Evo, trenutno imaš 19 ljudi koji ne bi, i 9 koji bi bili s likom koji ima mali kurac - i što s tim? Mislim, čak i bez činjenice da je, npr., među onima koji ne bi i @jojo jojić, a među onima koji bi @jedan dečko 24 :rofl:, što ti te (ili bilo koje druge brojke) govore?

Jednako tako mi je nejasan i svatko onaj tko na ovakvo pitanje može odgovoriti bilo kako, a da se pritom ludo ne zajebava.

Nitko normalan ne bi bio s "likom koji ima mali kurac" - ali, jednako tako, nitko normalan ne bi bio s "likom koji ima veliki kurac". Poanta je u tome da (izuzmemo li usputne brijačine) kad tražimo "lika" (ovog ili onog spola, svejedno), onda tražimo upravo to - lika koji će nas voljeti i kojeg ćemo voljeti. Onak', u paketu s pripadajućom veličinom kurca, sisa, guzice ili čega već. Takvoga niti tražimo niti gledamo kroz veličinu kurca (sisa ili čega već). Zaljube se ljudi, iskreno i duboko i trajno, i u "likove" s ozbiljnim tjelesnim nedostatcima, u "likove" u kolicima, u svakojake "likove" - i bude im, u tim njihovim zaljubljenostima, lijepo.

Kakvi god rezultati ankete bili, ne govore ništa ni tebi bi bilo kome drugome - u danom trenutku, treba ti jedna jedina koja bi bila - s tobom; ne kao s "onim s malim kurcem", nego s tobom kao tobom.

Da ima svemirske pravde, svakome od ovih koji ne bi mogli bio bi poslan jedan lik po svemu savršen za njih, koji bi im na vrhuncu njihove sreće zbog pronađene "druge polovice naranče" hladno rekao "imam 12 cm, ti ne bi s takvima, odjebi".

potpisujem. :) :cerek:

WTF
30.01.2012., 11:59
a u kurac, još jedna takva tema

ko da pitaš muške jel bi bili s curom koja nema bar trojke :rofl:

Čive
30.01.2012., 12:05
Koga zanima dobra stranica neka me pm-a ;)
Pokazane su vježbe kako povećat pišu :zubo:
Ima videa a i slika od korisnika na forumu koji su povećali vježbama :kava:
Sad ne znan jeli se može još registrirat al znan da je bilo zatvoreno jedno vrime :kava:

Ja osobno nisan još radia te vježbe jer zahtijevaju upornost a i zadovoljan san svojon pišom, iako razmišljam da se jednog dana uvatin toga :zubo:

colbert
30.01.2012., 12:07
a u kurac, još jedna takva tema

ko da pitaš muške jel bi bili s curom koja nema bar trojke :rofl:

Troje djece? :misli:

Zelenogorac
30.01.2012., 12:26
I zato jer žene uživaju u osjećaju ispunjenosti preferiraju solidan komad kurca. Prosto ko pasulj, gdje je problem :ne zna:
Uostalom sa dužinom obično dolazi i neka manje više proporcionalna debljina, pa je argument dostatnosti od 8-10 centi radi dubine pičke dosta deplasiran. A da ne govorimo da ne ulazi u svim pozama kurac nužno do koske.

Tko zna da li žene rađe modificiraju jednu ili dvije poze radi malo prevelikog kurca ili eliminiraju 50% poza radi premalog kurca :kokice:

Pa ni ja ne znam gdje je problem. :ne zna: Ovdje se govorilo o dužini kurca a ne o njegovoj debljini. I ismijava se sve što je manje od 20 cm. Naravno da to nema veze sa zdravom pameću. Nigdje nisam napisao da je kurac od 8 cm velik. Uostalom, to su tako rijetke pojave da su devijacija. No ovdje su se ismijavali i kurci od 12 cm, što je neka prosječna dužina. Kurac od 12 cm prosječnog obujma dovoljan je da svakoj ženi ispadnu oči. Što god mi ovdje bajali. Kao što sam i rekao, puno veći problem od "manjka" kod prosječnih kuraca su oni viška kod iznadprosječnih. A to nećeš čuti ovdje nego na forumima koji su povezani s medicinom, ginekologijom i sličnima.

colbert
30.01.2012., 12:33
Ovdje se govorilo o dužini kurca a ne o njegovoj debljini. I ismijava se sve što je manje od 20 cm.

Ne izmisljaj. :kava:

Kurac od 12 cm prosječnog obujma dovoljan je da svakoj ženi ispadnu oči.

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, zapravo, daj jos pisi, molim te... :lol: :lol: :lol:

Kak je ovaj LjES super. :cerek: :cerek:

phiber
30.01.2012., 12:35
Pa ni ja ne znam gdje je problem. :ne zna: Ovdje se govorilo o dužini kurca a ne o njegovoj debljini. I ismijava se sve što je manje od 20 cm. Naravno da to nema veze sa zdravom pameću. Nigdje nisam napisao da je kurac od 8 cm velik. Uostalom, to su tako rijetke pojave da su devijacija. No ovdje su se ismijavali i kurci od 12 cm, što je neka prosječna dužina. Kurac od 12 cm prosječnog obujma dovoljan je da svakoj ženi ispadnu oči. Što god mi ovdje bajali. Kao što sam i rekao, puno veći problem od "manjka" kod prosječnih kuraca su oni viška kod iznadprosječnih. A to nećeš čuti ovdje nego na forumima koji su povezani s medicinom, ginekologijom i sličnima.

20 cm se spomenulo posprdno, tema je postavljena tako da imas opciju ili A ili B, ili da ili ne. Takvi su i odgovori.

Apophis
30.01.2012., 12:37
I ismijava se sve što je manje od 20 cm.

Pa i ne baš :ne zna:

Naravno da to nema veze sa zdravom pameću. Nigdje nisam napisao da je kurac od 8 cm velik. Uostalom, to su tako rijetke pojave da su devijacija. No ovdje su se ismijavali i kurci od 12 cm, što je neka prosječna dužina.

Pa ako je kojim slučajem 12 centi prosječna dužina penisa, što baš i ne vjerujem da je tako malo, onda 8 nije "tako rijetka" pojava, nego sasvim uobičajena pojava. Jer nekako do prosjeka od 12 mora doći. Odnosno moraju postojat i više i niže vrijednosti.
Naravno krećem od pretpostavke da ti je jasno šta znači riječi "prosječan" te kako se do toga dolazi.

Kao što sam i rekao, puno veći problem od "manjka" kod prosječnih kuraca su oni viška kod iznadprosječnih. A to nećeš čuti ovdje nego na forumima koji su povezani s medicinom, ginekologijom i sličnima.
Mda. Pitaj malo žene koliko velik treba biti kurac da uzrokuje probleme. E TO su sine gore zelene...."tako rijetke pojave"

Budući da su svi podaci o prosjeku dobiveni anketnim metodama, slobodno prosječnu dužinu možemo umanjiti za koji centimetar. U najboljem slučaju.

Aha, znači prosjek je već pao na jedno...7? :D
Riddle me this-ako su anonimne ankete u pitanju, koji motiv imaš da lažeš za veličinu svog kurca na više? Šta ti nije u interesu da lažeš da ti je manji, tako da se prosjek spušta i posljedično tvoj kurac ispada veći u odnosu na prosjek? :D

Kurac od 12 cm prosječnog obujma dovoljan je da svakoj ženi ispadnu oči. Što god mi ovdje bajali.

Da. Ako joj ga gurneš u oko a ne u pičku.

desetdekaBečke
30.01.2012., 12:40
Što mi vrijedi kurac od 22cm kad sam ružan ko pečinski trol?

Zelenogorac
30.01.2012., 13:54
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, zapravo, daj jos pisi, molim te... :lol: :lol: :lol:

Kak je ovaj LjES super. :cerek: :cerek:

Ne razumijem što je smiješno.

20 cm se spomenulo posprdno, tema je postavljena tako da imas opciju ili A ili B, ili da ili ne. Takvi su i odgovori.

Pitanje je biste li bili s likom koji ima mali penis. Poanta je da žene vrlo često nemaju pojma što je mali a što je veliki penis. Što pokazuje činjenica da se ovdje kurci od 12 cm ismijavaju a to je negdje unutar prosječne dužine, i koliko god se vi upinjali dokazati suprotno u cilju samoproklamacije kurčevitih velikih jebača to je i više nego dosta da dami ispadnu oči.

Pa i ne baš :ne zna:
Pa ako je kojim slučajem 12 centi prosječna dužina penisa, što baš i ne vjerujem da je tako malo, onda 8 nije "tako rijetka" pojava, nego sasvim uobičajena pojava. Jer nekako do prosjeka od 12 mora doći. Odnosno moraju postojat i više i niže vrijednosti.
Naravno krećem od pretpostavke da ti je jasno šta znači riječi "prosječan" te kako se do toga dolazi.

Mda. Pitaj malo žene koliko velik treba biti kurac da uzrokuje probleme. E TO su sine gore zelene...."tako rijetke pojave"

Riddle me this-ako su anonimne ankete u pitanju, koji motiv imaš da lažeš za veličinu svog kurca na više? Šta ti nije u interesu da lažeš da ti je manji, tako da se prosjek spušta i posljedično tvoj kurac ispada veći u odnosu na prosjek? :D

Što ti vjeruješ doista nije važno. Što se mene tiče možeš i u male zelene. Većina je kuraca približno iste veličine, kao što je većina pičaka približno iste dubine, zato nema problema. To da se evolucija pobrinula za to pokazuje činjenica da se neerektirani manji penisi za vrijeme erekcije povećavaju više, dok se neerektirani veći penisi za vrijeme erekcije povećavaju manje.

http://www.intimatemedicine.com.hr/seks-su-ljudi/velicina-je-vazna/

Ok, jasno je ovdje da vi imate kurce veće od 20 cm i možete jedno 20 puta za redom i da ste imali u svom životu jedno 20 000 žena. Sve je jasno jer je ovo ljes. A ovo što ja pišem su činjenice.

Apophis
30.01.2012., 14:37
Što pokazuje činjenica da se ovdje kurci od 12 cm ismijavaju a to je negdje unutar prosječne dužine

U biti, po tvom vlastitom linku "prosječna dužina ukrućenog penisa je od 12.9 cm do 14.5 cm"
Tako da je 12 ili ispodprosječno ili na samom dnu proširenog skupa prosječnosti u najboljem slučaju. Nešto kao što je metar sedamsedeset prosječna muška visina. Po nekim mjerenjima i ako malo proširiš skalu, moguće. Ali i dalje je to nisko jebiga :D

to je i više nego dosta da dami ispadnu oči.

:( Prestani gurat ženama kurac u oči. That's just not gentlemanly.

To da se evolucija pobrinula za to pokazuje činjenica da se neerektirani manji penisi za vrijeme erekcije povećavaju više, dok se neerektirani veći penisi za vrijeme erekcije povećavaju manje.

Samo u postotku u odnosu na svoju vlastitu dužinu :mig:
Sem toga vrijedi ona: "The size of the flaccid penis has no correlation to the size of erect penis"
No to sve i dalje ne govori ništa u prilog tome koliko je malo a koliko nije :)

velikiprasac
30.01.2012., 15:01
Ljudske ženke vole velike pimpeke u prosjeku, a muškarci su dokaz toga... iako vam se možda neke brojke čine male ili prosječne ljudi u usporedbi s primatima svih drugih vrsta imaju "groteskno" velike piše što je očigledno rezultat ženskog odabira dok su kod ostalih naših majmunskih srodnika važna velika muda tj. plodnost.

p.s. ja ne bi bio likom ni u kojem slučaju... ali kod ženskih mi je osobno kul da imaju nešto veći.

zeljko_ri
30.01.2012., 15:47
Ovo je kao tema za cure u kojoj odgovaraju i muškarci :confused:

Zelenogorac
30.01.2012., 15:53
U biti, po tvom vlastitom linku "prosječna dužina ukrućenog penisa je od 12.9 cm do 14.5 cm"
Tako da je 12 ili ispodprosječno ili na samom dnu proširenog skupa prosječnosti u najboljem slučaju. Nešto kao što je metar sedamsedeset prosječna muška visina. Po nekim mjerenjima i ako malo proširiš skalu, moguće. Ali i dalje je to nisko jebiga :D

Samo u postotku u odnosu na svoju vlastitu dužinu :mig:
Sem toga vrijedi ona: "The size of the flaccid penis has no correlation to the size of erect penis"
No to sve i dalje ne govori ništa u prilog tome koliko je malo a koliko nije :)

U istom članku stoji i da mužjaci imaju običaj u odgovorima na pitanja povećavati svoju veličinu za otprilike 2 cm, pa zbroji. :kava:

Ja nigdje nisam napisao da je 12 cm kurčina, ali je sasvim dovoljno velik kurac da zadovolji bilo koju ženu, što dokazuje podatak da, čak i da jest mrvicu ispod donje granice prosjeka, 12 cm ima jako puno muškaraca, kao što i 15 cm ima popriličan broj. Sasvim sigurno i 10 cm i 18 jedan dobar dio, ali već puno manji. Sve ispod ili iznad toga sasvim je sigurno jako, jako rijetko.

A ovo o veličini erektiranih i neerektiranih penisa očito nisi shvatio poantu: erektirani penisi teže nekoj prosječnosti (zato manji imaju tendenciju da se povećavaju više, a veći manje), koja je daleko, daleko manja od ljesovskih mitova.

GumBitch
30.01.2012., 16:02
Ovo je kao tema za cure u kojoj odgovaraju i muškarci :confused:
pa mislim.....:rolleyes:
U istom članku stoji i da mužjaci imaju običaj u odgovorima na pitanja povećavati svoju veličinu za otprilike 2 cm, pa zbroji. :kava:

Ja nigdje nisam napisao da je 12 cm kurčina, ali je sasvim dovoljno velik kurac da zadovolji bilo koju ženu, što dokazuje podatak da, čak i da jest mrvicu ispod donje granice prosjeka, 12 cm ima jako puno muškaraca, kao što i 15 cm ima popriličan broj. Sasvim sigurno i 10 cm i 18 jedan dobar dio, ali već puno manji. Sve ispod ili iznad toga sasvim je sigurno jako, jako rijetko.

A ovo o veličini erektiranih i neerektiranih penisa očito nisi shvatio poantu: erektirani penisi teže nekoj prosječnosti (zato manji imaju tendenciju da se povećavaju više, a veći manje), koja je daleko, daleko manja od ljesovskih mitova.
sasvim dovoljni su i prsti,evo moj najduži je 7,5 cm(da mjerila sam jbt)
dakle kurac nam zapravo i ne treba:mudri:
i nije poanta naci jednu pozu pa udri dok cura ne svrši,neki se vole i dugo igrat na razlicite nacine i pritom nešto i osjecat
ti si baš zapeo kak se može,pa može se jbt,kojoj tak paše:rolleyes:

Elle.Woods
30.01.2012., 22:57
I zato jer žene uživaju u osjećaju ispunjenosti preferiraju solidan komad kurca. Prosto ko pasulj, gdje je problem

Tko zna da li žene rađe modificiraju jednu ili dvije poze radi malo prevelikog kurca ili eliminiraju 50% poza radi premalog kurca

pametan dečko...

Koga zanima dobra stranica neka me pm-a ;)
Pokazane su vježbe kako povećat pišu
Ima videa a i slika od korisnika na forumu koji su povećali vježbama :kava:
Sad ne znan jeli se može još registrirat al znan da je bilo zatvoreno jedno vrime :kava:

Ja osobno nisan još radia te vježbe jer zahtijevaju upornost a i zadovoljan san svojon pišom, iako razmišljam da se jednog dana uvatin toga

:lol::rofl::lol:

Što mi vrijedi kurac od 22cm kad sam ružan ko pečinski trol?

:rofl::lol::rofl:

Pitanje je biste li bili s likom koji ima mali penis. Poanta je da žene vrlo često nemaju pojma što je mali a što je veliki penis. Što pokazuje činjenica da se ovdje kurci od 12 cm ismijavaju a to je negdje unutar prosječne dužine.

nije. po mom iskustvu kontinentalci imaju takve do 12-ak, što prati i odgovarajuće siromaštvo u obujmu. ovdi kod nas južnije frajeri u pravilu imaju pristojne kite od barem 15-16 do 20-ak...

btw, j**o i kitu od 20 ako je frajer ne zna koristit... :503:

Death-of-Art
30.01.2012., 23:07

nek i ostane tako

metallica fan :rofl::rofl::rofl:

Poradi na s-a-m-o-p-o-s-t-o-v-a-nj-u. To je nesto sto sam moras uciniti, to se ne da nacrtati, niti ce to neko uciniti za tebe. Ali zapamti da tu lezi tvoja deficijencija, ne u duzini spolovila. Sve najbolje.
Zna on to.

ma bitno je da je debeo i dugacak :D
Pre
smiješno.

Dubokoumno.

Svašta se ovdje da naučit.

marko86
31.01.2012., 00:34
A stvarno - zašto si to radiš?

Bez obzira što se ja ovdje, zajedno s ostatkom ekipe zajebavam na račun toga - zašto si to radiš? Je l se hoćeš psihički dotući do dna, pa kad ti naleti nekakvo dno od žene, da padneš na to, jer "njoj to neće smetati"? :ne zna:
Maknimo zajebancija na stranu, ali stvarno ne možemo ovako virtualno odrediti kol'ku ti imaš kitu - nije isto 12 centi na liku od 1,70 i 70 kila i na mrgi od 2m i 100 kila.. nadam se da si dovoljno pametan da shvatiš da je ovo tu samo hrpa zajebancije :rolleyes:

Ovu sam anketu napravio samo da si potvrdim nešto što sam znao

koja bi razlika bila što se ovdje s ostatkom ljudi zajebavaš na moj račun, ili da se desi u stvarnosti gdje bi se s prijateljima zajebavala na moj račun, samo što to ne bi bilo pred mojim očima. Ja sam davno pao na dno

Ovo je glupost, 12 cm je 12 cm bez obzira kako je lik građen, kao što litra vode zauzima istu količinu prostora nalazila se u bačvi koja prima 1000 l ili u boci koja prima samo litru, je da je dojam drugačiji ali to je i dalje 1 l.

Iako su ovdje neki ljudi naglasili da forum nije mjesto da tražim ovakve odgovore ja bas mislim suprotno, ovdje će ljudi biti brutalno iskreni, reći će ono što misle pošto osobu s druge strane ekrana ne poznaju.

Uglavnom pošto je dosta ljudi glasovalo ja sam vidio što me zanimalo,što se mene tiče tema se može ključat, ustvari tako mi svejedno, samo znam da na nju više neću imati potrebe dolaziti

eleuthera
31.01.2012., 01:06
Postoje i pederi. :ne zna:

Da. Ako joj ga gurneš u oko a ne u pičku.

:rofl:

Taman sam neki dan požalila što sam se vratla na LJES, ali ova tema mi polako mijenja mišljenje! :D

Vrag u snjegu
31.01.2012., 01:28
muškarci s malim penisom su mnogo šarmantniji od onih s velikim jer su to morali nekako nadoknadit. te centimetre jadne.
pa su razvili šarm.

ovi igrači s velikima igraju na jednu kartu, na prvu loptu. uopće se ne trude oko žena kao ovi s malim. dokazano!

ex anais
31.01.2012., 01:41
Ovu sam anketu napravio samo da si potvrdim nešto što sam znao

koja bi razlika bila što se ovdje s ostatkom ljudi zajebavaš na moj račun, ili da se desi u stvarnosti gdje bi se s prijateljima zajebavala na moj račun, samo što to ne bi bilo pred mojim očima. Ja sam davno pao na dno

Ček, ti ćeš se zbog 12 cm ubiti? Ili kukati do kraja života? Ono, nije riječ o osam ni deset, a to da nema cure koja ne bi bila s nekim te tvoje centimetraže je čisti bullshit.

No ono što ti pouzdano mogu reći je da nijedna neće biti sa samosažaljevajućim smorom.

Ili se brate trgni ili ne znam, otvaraj teme na LJES-u, sad prijeđi na ostale svoje atribute i viči- cipelarite me. Očito ti to pričinja gušt. Jer kako inače objasniti da si elegantno ignorirao upise koji ti ne idu na self pity mlin.

Meadow
31.01.2012., 02:11
pih :rolleyes: :rofl:

:rofl::rofl::rofl:
legendarna si!!

jel ovo stvarno postoji??? :eek: :rofl:
mislim, 8cm, kod odraslog muškarca??
nije da se sprdam, ali prosto mi je nepojmljivo.

Vrag u snjegu
31.01.2012., 02:17
e jel mozes s nekim tko ima malog imati deep troat? ne mozes. A to je zenska mastarija br.2. odmah nakon seksa sa nepoznatim radnikom s gradilista.

Death-of-Art
31.01.2012., 07:34
e jel mozes s nekim tko ima malog imati deep troat? ne mozes. A to je zenska mastarija br.2. odmah nakon seksa sa nepoznatim radnikom s gradilista.

Zbilja osoba treba imati mnogo samopouzdanja da tvrdi nešto ovako generalno.
Jer ono što vrijedi za jednog (u ovom slučaju za tebe) zbilja ne vrijedi nužno za sve.

Ne znam koliko godina imaš, ali dođe vrijeme u životu kad čovjek mora naučiti kako govoriti u svoje ime, a ne u ime drugih koji s tim nemaju veze.

Monica B.
31.01.2012., 08:11
Ova i pridruzena tema zorno pokazuju koliko su opsjednuti sobom ( i 'ponosom' ).

'Ja, ja, ja - moj, moj, moj - imam mali, ubicu se, - imam veliki, divite se'.

Who cares ?

dedina tambura
31.01.2012., 08:17
Ova i pridruzena tema zorno pokazuju koliko su opsjednuti sobom ( i 'ponosom' ).

Who cares ?

vama ženama je samo krivo što ga i vi nemate :lol:

Monica B.
31.01.2012., 08:20
vama ženama je samo krivo što ga i vi nemate :lol:

Tjesite se. :mig:

Pobjegla s LJES-a, pogodi zbog cega.

phiber
31.01.2012., 08:22

Who cares ?

Zato sto ekipa ne zeli prihvatiti cinjenicu da mala kita za NEKE žene moze biti diskvalificirajuci kriterij prilikom odabira partnera i jednostavno pronaci onu kojoj to ne igra ulogu.

Lakse je kukati na forumu. :D

dedina tambura
31.01.2012., 08:23

Tjesite se. :mig:

:p

a evo, da se dotaknem teme - mogu da shvatim žene koje ne bi htjele bit s osobom male kite. analogno tome, ima muškaraca koji ne bi bili sa ženom koja je daska u pogledu sisa ili dupeta. dakle, shvatljivo je, u pitanju je neka fizička "mana" koja suprotnom spolu ne odgovara i to je tako
al eto, to je prednost kod analnog seksa :zubo: u svakom zlu nešto dobro :lol:

Uranija
31.01.2012., 08:24
muškarci s malim penisom su mnogo šarmantniji od onih s velikim jer su to morali nekako nadoknadit. te centimetre jadne.
pa su razvili šarm.

ovi igrači s velikima igraju na jednu kartu, na prvu loptu. uopće se ne trude oko žena kao ovi s malim. dokazano!

:rofl: nope

Sve je to individualno. :cerek:

phiber
31.01.2012., 09:28
pa su razvili šarm.

Sto bi mozda bilo tocno kada bi svi muskarci hodali sa kitom u erekciji na izvol'te pa bi zene mogle procijeniti dal' im pase ili ne.

Srednješkolski argument u stilu 'ružna al dobra u duši' ili 'bucke se više trude u krevetu'.

Apophis
31.01.2012., 09:47

Taman sam neki dan požalila što sam se vratla na LJES, ali ova tema mi polako mijenja mišljenje! :D

Poše tebe Ela, svašta ćeš preko usta prevalit :D

pa su razvili šarm.
Yup, čitao sam to. Objavljeno je da je to najpouzdanija dokazana studija ikad. Sada je poznata kao studija nula (0). Od nje sve kreće. Ima kvotu 1.
Ostali natjecateljski fakti za najpouzdanije činjenice su bili:
1)Zemlja i dalje ide oko sunca. Kvota 1.3 studije nula.
2)Penzioneri će i dalje izabrat najveću dnevnu špicu da ispune autobuse i tramvaje sobom i svojim vrećicama sa ribama i povrćem. Kvota 1.35 studije nula.
3)Ako skočiš gol u more i ne promašiš, smočit ćeš se. Kvota 1.72 studije nula.

In a nutshell, opcije 1, 2 i 3 će se puno prije promijenit nego studija nula.
Sad kužim sve one žene koje šetaju gradom sa frendicama i komentiraju: "Baš je super dečko, ovakav, onakav, sve super, ali avaj, bio je šarmantan. :(" "Ajoooj, nije valjda?" :( "A da...znam šta to znači...ima malog...*deep sigh*"

anonymous_13
31.01.2012., 13:47
nemam konkretnog iskustva jer oni s kojima sam bila su u najmanju ruku bili pristojno obdareni, ali mislim da bi morao biti zbilja mikro (6 ili 7 cm) da bi mi bio premali :ne zna:

pa nije ni moja stvar grand canyon pa da trebam bogzna koje dimenzije. i iirc, prosječna ženska stvar ima 7-8 cm dubine i dovoljno je uska da zadrži tampon.

~StarPrincess~
31.01.2012., 16:49
pa da bas ima 10-12 a nismo si jos jako jako dobri, vjerojatno ne bi bila

idealno bi meni bilo 14-17cm

trenutni dragi ima oko 19, i iskreno, meni predugacko (al zbog sirine je osjecaj dok ulazi :cerek: pa mu oprastam par cm viska) ...al se prilagodimo, namjestimo pa je ok :)

ne govorim napamet
bila sam i sa deckom, vlasnikom alata 10-12cm i nije to to :S mozda da je bio neshto deblji pa da je time nadoknadilo duljinu, al nije ni to tako da :(

ady-
31.01.2012., 16:55

kako da imas tehniku kad nemas alat? :D

kiss me
31.01.2012., 17:11
P.S. I što je najzabavnije ja mislim da većina ženski ovdje uopće ne zna mjeriti kurac. I da su im redovito veće oči nego pička. Hahahahaha...

Zašto bi ga ja trebala znati mjerit? Ili htjela mjeriti? :ne zna:
Ja s kitom, obično, imam druge planove.. :o

Kurac od 12 cm prosječnog obujma dovoljan je da svakoj ženi ispadnu oči. Što god mi ovdje bajali.

Ne, ne.. ja ne bajam, ja ti govorim iz iskustva - praktičnog iskustva, a ti lupetaš na pamet :o

Ili nam želiš indirektno reći da je tebi neko zagurao 12 centa, pa da su ti pri tom oči skoro izletile? :kava:

Ja sam davno pao na dno

Ovo je glupost, 12 cm je 12 cm bez obzira kako je lik građen, kao što litra vode zauzima istu količinu prostora nalazila se u bačvi koja prima 1000 l ili u boci koja prima samo litru, je da je dojam drugačiji ali to je i dalje 1 l.

Ti si zapravo davno odlučio da ćeš glumiti žrtvu i to je to... pa od tuda i ovi nebulozni argumenti :kava:

sarah80
31.01.2012., 17:30
idealno bi meni bilo 14-17cm

i ja se slazem :top:

arhiloh
31.01.2012., 17:38
ha ha ha...luda tema...ludih komentara...malih i velikih :) a vidim i glupih cura...to se tice onih 65...kaj bi vi pitale lika kolki mu je kurac prije nego bi spavale s njim ili ga poslije napucale...ha ha...kaj se njega tice vec ste jebene...pitam se dal bi bile s likom koji ima mali kurac i brdo love??? he he...sponzoruse

SamLowry
31.01.2012., 18:06
Ček, ti ćeš se zbog 12 cm ubiti? Ili kukati do kraja života? Ono, nije riječ o osam ni deset, a to da nema cure koja ne bi bila s nekim te tvoje centimetraže je čisti bullshit.

No ono što ti pouzdano mogu reći je da nijedna neće biti sa samosažaljevajućim smorom.

Ili se brate trgni ili ne znam, otvaraj teme na LJES-u, sad prijeđi na ostale svoje atribute i viči- cipelarite me. Očito ti to pričinja gušt. Jer kako inače objasniti da si elegantno ignorirao upise koji ti ne idu na self pity mlin.

A čuj, neće se ubiti zbog 12 cm nego zbog nemogućnosti stvaranja i održanja normalne i funkcionalne veze, što je ipak jedna od najbitnijih stvari u životu.

Jasno je da ima djevojaka kojima 12 cm ne bi smetalo, i kojima veličina kurca pa i sam seks nije toliko važan, ali niti njemu piše na čelu koliki mu je, niti djevojkama piše da li im je bitno. Vjerovatno je teško objasniti koliko je frustrirajuće kad stupiš u određeni odnos sa djevojkom, ona nedvosmisleno pokazuje zainteresovanost i da joj se sviđaš, i onda se u 2 sekunde transformišeš od solidno izgledajućeg, inteligentnog, duhovitog tipa u jadnog jebača sa malim kurcem i budući predmet podsmjeha među drugaricama ili na internet forumima i kakve to može ostaviti posljedice po samopouzdanje i volju za bilo kakvim daljim vezivanjem i odnosom sa bilo kim. Jbg, ako imaš sreće pa si karakterno neki happy-go-lucky ili i don't give a fuck tip onda i nekako, ali ako si pretjerno samosvjestan i racionalan onda si ga ugasio.

Hoću reći, razumijem čovjeka u potpunosti:(

Sergio80
31.01.2012., 18:12

Nisi se dobro izrazio, trebao si reci da neznaju procjeniti velicinu, niti uzivo a pogotovo sto se tice porno filmova. Recimo mnoge misle da su kurci u pornicima 20cm. Koliko ja vidim najvise dominiraju oni od nekih 16cm. To ti je jasno cim vidis kad ga on uhvati u saku, ako mu ne stane u 2 sake sigurno je manji od 18cm. Pogotovo se to primjeti kada ga zenska drzi u ruci, ako je duzine dvije njene sake radi se o kiti od oko15 cm. Isto tako vecina tih porno glumica su visoke 160 cm pa cak i nize da bi se dobilotaj dojam da je muskarac snazan, krupan, dominantan i da ima veliku kitu. Isto tako produkcija zna kako se to treba i iz kojih kutova snimati. Na kameri i onako izgleda veci nego sto je. Snimite i uslikajte svoje pa cete vidjeti o cemu govorim.

Ljutica
31.01.2012., 18:16
ha ha ha...luda tema...ludih komentara...malih i velikih :) a vidim i glupih cura...to se tice onih 65...kaj bi vi pitale lika kolki mu je kurac prije nego bi spavale s njim ili ga poslije napucale...ha ha...kaj se njega tice vec ste jebene...pitam se dal bi bile s likom koji ima mali kurac i brdo love??? he he...sponzoruse
Ovo se zove smislen komentar. :D

Sergio80
31.01.2012., 18:19
A čuj, neće se ubiti zbog 12 cm nego zbog nemogućnosti stvaranja i održanja normalne i funkcionalne veze, što je ipak jedna od najbitnijih stvari u životu.

Jasno je da ima djevojaka kojima 12 cm ne bi smetalo, i kojima veličina kurca pa i sam seks nije toliko važan, ali niti njemu piše na čelu koliki mu je, niti djevojkama piše da li im je bitno. Vjerovatno je teško objasniti koliko je frustrirajuće kad stupiš u određeni odnos sa djevojkom, ona nedvosmisleno pokazuje zainteresovanost i da joj se sviđaš, i onda se u 2 sekunde transformišeš od solidno izgledajućeg, inteligentnog, duhovitog tipa u jadnog jebača sa malim kurcem i budući predmet podsmjeha među drugaricama ili na internet forumima i kakve to može ostaviti posljedice po samopouzdanje i volju za bilo kakvim daljim vezivanjem i odnosom sa bilo kim. Jbg, ako imaš sreće pa si karakterno neki happy-go-lucky ili i don't give a fuck tip onda i nekako, ali ako si pretjerno samosvjestan i racionalan onda si ga ugasio.

Bedira se bez veze. Ako je privlacan, zanimljiv, inteligentan, ima dobru spiku tih 12 cm nije problem. Ionako jebe za sebe a sto zenska misli ne treba ga dirati. Najvaznije je imati samopouzdanja i imati stav "boli me kurac" i to ti je to. Dakle zene najvise privalci ako tip ima love, dobar auto, ako ima stan i vise nego solidan posao. Dosta komada mozes zbariti ako imas ovih lakih droga i to mnoge vole, narocito ove balavice. Znam primjera gdje tipovi ne lice na nista ali imaju solidan auto, inteligentni su i te trave i razne prašine imaju u svakome trenutku. Jebu sve u sesnaes te balavice od 18-22 god.

Vrag u snjegu
31.01.2012., 18:29

on će uvijek biti "onaj s malim kurcem" o kojem će curke pričati na kavi. Takva mu je karma. Sory.

sarah80
31.01.2012., 18:34
Jasno je da ima djevojaka kojima 12 cm ne bi smetalo, i kojima veličina kurca pa i sam seks nije toliko važan, ali niti njemu piše na čelu koliki mu je, niti djevojkama piše da li im je bitno.

e, to sam i htjela napisat da ima zene kojima nije stalo ni do seksa tako da nije ni bitno ako je ispod 12 cm :mig:
dapace volim seks i kako onda ispod 12cm :confused::ne zna:

ex anais
31.01.2012., 18:38

...

Dobro, i? Znaš li koliko ljudi biva tako nogirano iz nepoznatih im razloga? On bar zna što mu je nedostatak. Ne garantiram mu ja sretan ljubavni život jer to nikome ne možeš garantirati pa ni najzgodnijoj osobi na svijetu. Misliš da se uparuju samo oni velikog kurca, zgodni, uspješni? Znaš koliko ih je takvih nesretno u ljubavi? Ono što hoću reći, ako će biti ovako sjeban naravno da nema šanse. Ali ne samo u ljubavi.

Ja stvarno ne vidim što on ima od tvog razumijevanja. Osim alibi da se oplakuje do kraja života.

~StarPrincess~
31.01.2012., 18:45
Bedira se bez veze. Ako je privlacan, zanimljiv, inteligentan, ima dobru spiku tih 12 cm nije problem. Ionako jebe za sebe a sto zenska misli ne treba ga dirati. Najvaznije je imati samopouzdanja i imati stav "boli me kurac" i to ti je to. Dakle zene najvise privalci ako tip ima love, dobar auto, ako ima stan i vise nego solidan posao. Dosta komada mozes zbariti ako imas ovih lakih droga i to mnoge vole, narocito ove balavice. Znam primjera gdje tipovi ne lice na nista ali imaju solidan auto, inteligentni su i te trave i razne prašine imaju u svakome trenutku. Jebu sve u sesnaes te balavice od 18-22 god.

ja ovog uvatim s obje ruke i viri cijeli glavic i jos malo
imam mob 8.6 cm, koji mi kad ga obuhvatim sakom, cijeli stane tocno u saku....tako da mislim da racunam dobro :)

nisu ni cure bas lude, i znaju otprilike kolika im je saka, i kolko im saka treba da uvate primjerak :D

(od jednog bivseg mi je stao u 1 saku, i virilo je isto glavic i jos malo...tako da se bas kuzi razlika u 1 saki i jos malo i 2je sake i jos malo ....ovo prvo jedva popuni usta, jos ja volim deep throut pa ono ni ne dodirne mi grlo:D )

EDIT: ali i da ostavim nekog zbog toga...bilo da prekidam neki ff odnos il pocetak veze, nikad mu to ne bi navela kao razlog, nikad :)

Vrag u snjegu
31.01.2012., 18:46
ja da imam mali kurac napisao bi si to na čelo. Odmah bi u startu sve sasjekao. To bi bilo moje najjače oružje . Taj mali kurčić. Tak da me to nikad ne bi moglo povrijediti ili me sjebati. Nego bi to nosio kao mač, oko možda ne kao mač nego mačić s kojim bi draškao pičiće.

dakle glavu gore! Pomiri se s činjenicama. Napravi od toga prednost a ne manu koja ti uništava život. Okreni to u svoju korist. Zajebavaj se na svoj račun. I Giacomo Casanova je imao 13 cm a bio je jebač. Ne moraš imat ogromnu kitu da budeš jebač. A ti biraj oš bit jebač ili češ dopustit da tebe život guzi.

ali nemam, nažalost imam 18 i pol

SamLowry
31.01.2012., 19:05
e, to sam i htjela napisat da ima zene kojima nije stalo ni do seksa tako da nije ni bitno ako je ispod 12 cm :mig:
dapace volim seks i kako onda ispod 12cm :confused::ne zna:

Pa svakako da ima, ali nije to neka utjeha. Ono kao, ako budeš dovoljno uporan i pređeš i pretrpiš x razočarenja i poniženja sa djevojkama koje ti se sviđaju, možda na kraju ipak naletiš na neku ženu koju i nećeš pretjerano zanimati kao muškarac i sa kojom ćeš moći da budeš u "srećnoj" i aseksualnoj vezi. Lovely

Dobro, i? Znaš li koliko ljudi biva tako nogirano iz nepoznatih im razloga? On bar zna što mu je nedostatak. Ne garantiram mu ja sretan ljubavni život jer to nikome ne možeš garantirati pa ni najzgodnijoj osobi na svijetu. Misliš da se uparuju samo oni velikog kurca, zgodni, uspješni? Znaš koliko ih je takvih nesretno u ljubavi? Ono što hoću reći, ako će biti ovako sjeban naravno da nema šanse. Ali ne samo u ljubavi.

Ja stvarno ne vidim što on ima od tvog razumijevanja. Osim alibi da se oplakuje do kraja života.

Ma svakao da će imati nešto veću šansu da ostvari vezu i ljubav ako bude djelovao proaktivno i mislio pozitivno, nego u slučaju ako bude kukao i u depresiji. Ali kažem, đavolji je to posao. Ostati pozitivan, neisfrustriran i neiskompleksiran kada ulaziš u odnos svjestan da postoji velika mogućnost da doživiš poniženje i gubitak elementarnog dostojanstva. Nije to mala i beznačajna stvar. Naprotiv, mislim da je dobar seks ključna stvar za zdravu vezu.

Ne bih rekao da ima nešto od toga što zna šta mu je nedostatak. naprotiv, mislim da u ovom slučaju važi ono "Ignorance is bliss." Teško da varanje u vezi, neposvećivanje dovoljno pažnje, ostavljanje otvorene zubne paste ili bilo koji drugi razlog za prekid ostavlja tako ozbiljne psihičke posljedice na muškarca koliko saznanje da nije u stanju da seksualno zadovolji ženu koja mu se sviđa/je voli i kojoj se on inače sviđa.

Komar22
31.01.2012., 19:09
da li biste bili sa ženskom koja ima male sise? ....bokte u što se današnji svijet pretvara

EDIT: btw, sam iznad prosjeka:rofl:

Vrag u snjegu
31.01.2012., 19:12
da li biste bili sa žesnkom koja ima male sise? ....bokte u što se današnji svijet pretvara

ne bih nikad. Da mi fura neke tamo aspirincice. Žena bez sisa je muškarac al nije ni to jer nema kitu. Nešto između.

Ubiti, na ženu bez sisa gledam kao na nekog mladog dečka. Dakle bezveze.

Komar22
31.01.2012., 19:14
a mozda si gay, samo to jos ne znas pa ce ti se mozda svidjeti

Vrag u snjegu
31.01.2012., 19:28
a mozda si gay, samo to jos ne znas pa ce ti se mozda svidjeti

a možda si ti gay samo to jos ne znas pa ce ti se svidjeti

Lord of Terror
31.01.2012., 20:49
Koje razglabanje o banalnoj stvari. Da li bi bio sa curom koja je bez sisa? Ne, ali ako ima manje, to je meni zapravo plus nego da ime velike koje joj ne stoje. Ako neke cure zele veliku kitu, neka im ga. Jos ce netko dobiti i komplekse citajuci ovu temu. S kurcem od prosjecne velicine 12 - 14 centimetara se u seksu moze napraviti ama bas sve kao i sa onim od 20. Sad ako nekima godi taj osjecaj ispunjenosti, to je subjektivno, ali realno gledano, previse se pozornosti tome dodaje. Ako vam se svidja osoba koja nosi taj kurac, pod pretpostavkom da nema neki ekstrem u gacama (a 12 cm to nije), nema potrebe za dramom.

kiss me
31.01.2012., 21:34
Nisi se dobro izrazio, trebao si reci da neznaju procjeniti velicinu, niti uzivo a pogotovo sto se tice porno filmova. Recimo mnoge misle da su kurci u pornicima 20cm. Koliko ja vidim najvise dominiraju oni od nekih 16cm. To ti je jasno cim vidis kad ga on uhvati u saku, ako mu ne stane u 2 sake sigurno je manji od 18cm. Pogotovo se to primjeti kada ga zenska drzi u ruci, ako je duzine dvije njene sake radi se o kiti od oko15 cm. Isto tako vecina tih porno glumica su visoke 160 cm pa cak i nize da bi se dobilotaj dojam da je muskarac snazan, krupan, dominantan i da ima veliku kitu. Isto tako produkcija zna kako se to treba i iz kojih kutova snimati. Na kameri i onako izgleda veci nego sto je. Snimite i uslikajte svoje pa cete vidjeti o cemu govorim.

Pa to sam mu ja već i rekla - nije ista stvar 12cm na liku od 1,70 i 70kg ili na nekom od 2m i 100 kg :ne zna:

Elle.Woods
31.01.2012., 21:59
Sto bi mozda bilo tocno kada bi svi muskarci hodali sa kitom u erekciji na izvol'te pa bi zene mogle procijeniti dal' im pase ili ne.

joj, to bi bilo baš milo... ono, sidneš na kavu na rivi a okolo prolaze erektirani frajeri pa in miriš okon kite... :cerek:
(ka kad oni nama mire guzice i sise...)

Vrag u snjegu
31.01.2012., 22:02
joj, to bi bilo baš milo... ono, sidneš na kavu na rivi a okolo prolaze erektirani frajeri pa in miriš okon kite... :cerek:

zar je tebi kita bitnija od coveka koji je njezin vlasnik. šta smo mi samo privjesci na kurcu? i mi smo ljudi i imamo srce i dušu. Nismo samo taj prokleti mali organ.

darkwood dub
31.01.2012., 22:07
Koješta! Kratkokurci imaju jednostavan recept za povecanje: u erektilnoj fazi vezat konop za piša s jedne a za kamen s druge strane. Kamen uzet u ruke i bacit! :D

Osim toga sve ce ti potvrdit da je GRO bitnija sirina. Bolje je imat ispodprosjecno dug a nadprosjecno debel, nego obratno!

Elle.Woods
31.01.2012., 22:07
on će uvijek biti "onaj s malim kurcem" o kojem će curke pričati na kavi. Takva mu je karma. Sory.
sad but true...:kava:

ok, mogu past balavice koje nemaju pojma što bi s onim što imaju među nogama i to ne znaju koristit drugačije nego unovčit. u mojim godinama su ti već neke konkretnije stvari važne.
uostalom, moj frajer ima i para i kite :cerek::cerek::cerek: ali mu definitivno ne bi ni sve pare svijeta pomogle da ima štrumpfa među nogama.
mada... znam ja curki koje stisnu zube i mantraju "gucci...gucci..." dok pokušavaju osjetit patuljka u sebi, zanemarit stara jajca koja im lupaju o koljena ili što ja znam što već ne, ali ovo je off topic...:kava:

Apophis
31.01.2012., 22:08
šta smo mi samo privjesci na kurcu? i mi smo ljudi i imamo srce i dušu. Nismo samo taj prokleti mali organ.

:rofl: Kako je ovo smiješno čut od muškarca. :rofl:
Avaj, prestani me gledat kao komad mesa! I'm more than my body!
Ja imam misli i osjećaje i volim štence i mjesec i plakao sam kad se Lassie vratila kući i sve :romeo:

Elle.Woods
31.01.2012., 22:10
zar je tebi kita bitnija od coveka koji je njezin vlasnik. šta smo mi samo privjesci na kurcu? i mi smo ljudi i imamo srce i dušu. Nismo samo taj prokleti mali organ.

ne. ja volim sve ljude, bez obzira na ono što im ne vidim u gaćama. al brate, kad je neko već predložija, ja bih rado malo gledala, bio bi to baš onako zgodan prizor. što ima loše u tome? :ne zna: od toliko kita i kitica cili bi split bija ka rascvala grana...:cerek::cerek::cerek:

Vrag u snjegu
31.01.2012., 22:12
ne. ja volim sve ljude, bez obzira na ono što im ne vidim u gaćama. al brate, kad je neko već predložija, ja bih rado malo gledala, bio bi to baš onako zgodan prizor. što ima loše u tome? :ne zna: od toliko kita i kitica cili bi split bija ka rascvala grana...:cerek::cerek::cerek:

mi nismo komad mesa dovraga! iza tih prekrasnih kita postojimo i mi kao osobe!
Nismo samo roba! Zašto je svijet tako plitko mjesto. Bože o zašto

Elle.Woods
31.01.2012., 22:12
Osim toga sve ce ti potvrdit da je GRO bitnija sirina. Bolje je imat ispodprosjecno dug a nadprosjecno debel, nego obratno!
može i tako, ova ti stoji.

Laki1991
31.01.2012., 22:14
vidim ja da se tu kite spominju...a što ak nestane u bravu ..jel onda valja???

Elle.Woods
31.01.2012., 22:14

ali ja se ne želim seksat s tvojim smislom za humor, zbirkom salveta, večerom koju si skuhao, srednjoškolskim problemima, ljubavlju prema majci... meni za to ne treba ništa osim tog komada mesa :ne zna:

Ja,Lucifer
31.01.2012., 22:15

Ja sam tu uvijek da nadoknadim :zubo:
Tako da mi ne bi bio problem, ako nije neki ekstrem. lol

colbert
31.01.2012., 22:17

WTF? :rofl:

Elle.Woods
31.01.2012., 22:19

... ? ...

Laki1991
31.01.2012., 22:19
WTF? :rofl:

pod brava nisam mislio na onu u vratima:503:

colbert
31.01.2012., 22:21
pod brava nisam mislio na onu u vratima:503:

Jel Fiat Bravu, koji mikropenis? :rofl:

Chansomps
31.01.2012., 22:21
Šta porno industrija radi od ljudi. :facepalm:

Gluposti, i sirotinji si teška.

Laki1991
31.01.2012., 22:23
Jel Fiat Bravu, koji mikropenis? :rofl:

ne nego Nissan MICRU:lol:

Vrag u snjegu
31.01.2012., 22:25
Šta porno industrija radi od ljudi. :facepalm:

Gluposti, i sirotinji si teška.

baš, ljudi gledate previše pornića. Pornofilmovi nisu bazirani na stvarnim događajima i stvarnim ljudima. Sve je to gluma. Stvarni ljudi imaju stvarne kite. A stvarne kite su bože pomagaj svakakve.

Mislim da kakvu čovjek ima kitu takva mu je i osobnost. Zakrivljene kite imaju zakrivljenog vlasnika. Mogli bi izraditi horoskop po kitama. Baš volim tu riječ kita.

Ja,Lucifer
31.01.2012., 22:26
:s:s:s:s
Za tebe treba posebnu temu na Vicevima napraviti:s

Laki1991
31.01.2012., 22:26
Ma ljudi samo se zezamo....eto toliko...nevalja ni prevelika kita vjerujte....nije baš normalnoj ženi to ugodno...

kiss me
31.01.2012., 22:27

Eeee, kad bi to tako bilo.. :tuzni:

:rofl: Kako je ovo smiješno čut od muškarca. :rofl:
Avaj, prestani me gledat kao komad mesa! I'm more than my body!
Ja imam misli i osjećaje i volim štence i mjesec i plakao sam kad se Lassie vratila kući i sve :romeo:

Džabe ti sve to ako se nisi zahliknuo od suza na Flipera :kava:

Laki1991
31.01.2012., 22:29
evo stigla koleginica KISS...prekaljena lisica...iskusnjara...žena zmaj...

Vrag u snjegu
31.01.2012., 22:29
Eeee, kad bi to tako bilo.. :tuzni:

Džabe ti sve to ako se nisi zahliknuo od suza na Flipera :kava:

ja sam plakao na film "My girl" kad su malog mekolija kulkina izbole pčele a on je bio alergičan pa je umro jadan.

Chansomps
31.01.2012., 22:30
Mislim da kakvu čovjek ima kitu takva mu je i osobnost. Zakrivljene kite imaju zakrivljenog vlasnika. Mogli bi izraditi horoskop po kitama. Baš volim tu riječ kita.

Kita ćini ćovijeka. :mudri:

Laki1991
31.01.2012., 22:31

a čovijek od kite napravi majmuna:lol:

Vrag u snjegu
31.01.2012., 22:32

nije nego duša. Zagledaj se čovjeku u oči i vidjet češ kakva mu je duša. Ako ima male oči, odmah ti je sve jasno.

Chansomps
31.01.2012., 22:34
nije nego duša. Zagledaj se čovjeku u oči i vidjet češ kakva mu je duša. Ako ima male oči, odmah ti je sve jasno.

Hoćeš reći da ljudi iz Azija imaju male duše? :o

Ser Mark
31.01.2012., 22:36

Prelijepo receno. Slazem se u potpunosti :)

Elle.Woods
31.01.2012., 22:54
baš, ljudi gledate previše pornića. Pornofilmovi nisu bazirani na stvarnim događajima i stvarnim ljudima. Sve je to gluma. Stvarni ljudi imaju stvarne kite. A stvarne kite su bože pomagaj svakakve.

zato je na nama da odaberemo onakvu kakva nam se sviđa. ja biram veliku.:kava:

ja sam plakao na film "My girl" kad su malog mekolija kulkina izbole pčele a on je bio alergičan pa je umro jadan.
ah, moj tip muškarca... emotivac kojeg pogađaju alergije... nadam se da imaš još i veliku kitu...

a čovijek od kite napravi majmuna:lol:
zato je jedan od izraza za drkanje i šetanje majmuna, vođenje majmuna, deranje majmuna... sjedi, pet! sunce tetino!

ne znam za duše, ali znam da imaju jako male konfekcijske brojeve, a i stopala. pa ako će ovi podaci bit od pomoći...

Vrag u snjegu
31.01.2012., 22:59

ne al imaju male kite.

Laki1991
31.01.2012., 23:02
zato je jedan od izraza za drkanje i šetanje majmuna, vođenje majmuna, deranje majmuna... sjedi, pet! sunce tetino!

Hvala teta nastavnice....:D

obećavam da ću i dalje marljivo učiti!:cerek:

Kojiro Izawa
01.02.2012., 00:03
Da osobnošću curi odgovaram, ali problem bude u duljini penisa, tada bih joj dopustio da ima partnera samo za seks. Meni takvo što uopće ne bi bilo problem dopustiti. Zbog svojeg motoričkog oštećenja, već ionako neću biti privlačan većini cura.

div
01.02.2012., 13:47
ne znam zakaj je ljudima (muškarcima :rofl:) tak teško prihvatit da žene vole, žele i trebaju kurac, a ne nekakve nadomjestke i fini minije :ne zna:

:D

baboon
01.02.2012., 13:57
ne znam zakaj je ljudima (muškarcima :rofl:) tak teško prihvatit da žene vole, žele i trebaju kurac, a ne nekakve nadomjestke i fini minije :ne zna:

Da, fakat zakaj je ljudima teško prihvatiti da ih se omalovažava?:rolleyes:
Zakaj se ljudi uvrijede kad im se kaže da imaju mali IQ? zakaj se ženama ne smije reći da imaju male sise ili da im iste vise? Faka, zakaj?

div
01.02.2012., 14:03
Da, fakat zakaj je ljudima teško prihvatiti da ih se omalovažava?:rolleyes:
Zakaj se ljudi uvrijede kad im se kaže da imaju mali IQ? zakaj se ženama ne smije reći da imaju male sise ili da im iste vise? Faka, zakaj?

zato kaj istina najjače boli, kužiš :mig:

Metallic fan
01.02.2012., 14:04
psinolika kita

Louella
01.02.2012., 14:06
Bila sam jednom.
Ne bih vise. :kava:

baboon
01.02.2012., 14:53
zato kaj istina najjače boli, kužiš :mig:

Da, i kaj bi sad trebali skakati od sreće?

I ono, nisam nikad kužio u čemu je toliki gušt rugati se nečijim nedostacima?

~StarPrincess~
01.02.2012., 16:09
ja imam male(manje 2-3) sise, al svejedno voilm veci kurac

i dok god mogu birat, birat cu :D

svako si bira kako mu pase, ne kuzim cemu ljutnja , vredjanje, opravdavanje i zgrazenje

meni moj decko kaze da obozvaja moje dobro dupe, nisu ni sise za bacit, al on voli dupe, ja volim vecu kitu...mi se nasli ...i svima pase :D

Sergio80
01.02.2012., 16:18
sad but true...:kava:

ok, mogu past balavice koje nemaju pojma što bi s onim što imaju među nogama i to ne znaju koristit drugačije nego unovčit. u mojim godinama su ti već neke konkretnije stvari važne.
uostalom, moj frajer ima i para i kite :cerek::cerek::cerek: ali mu definitivno ne bi ni sve pare svijeta pomogle da ima štrumpfa među nogama.
mada... znam ja curki koje stisnu zube i mantraju "gucci...gucci..." dok pokušavaju osjetit patuljka u sebi, zanemarit stara jajca koja im lupaju o koljena ili što ja znam što već ne, ali ovo je off topic...:kava:

Preko 17cm ima samo 10% muskaraca , a preko 19 cm samo 3%, tako da je onih 90% zena koje konzumiraju kitu dugacku do 17cm isfrustrirano?

~StarPrincess~
01.02.2012., 16:31
Nisu to bas ni male sise nego neki prosjek jos ako su lipog oblika di ces bolje.

sam sebi vidis najbolje svaku manu :D
najljepse su u pmsu :D
to mi je cak i dragi rekao, tako da sam svjesna da bi mogle bit bolje, al nisam toliko zaludjena da bi ih isla radit il neshto...treba bit zadovoljan s onim sto imas i iskoristit to najbolje sto mozes

poprilicno sam zadovoljna, al da sam mogla dobit bolje, ha jesam :mad:
al mater ima jos manje, pa sam ovo valjd od tate dobila hahaha i moram bit zahvalna :D

i recimo to sto meni kita od 12 cm i nije neshto i sto bi me mozd aohladilo i do tog da prekinem odnos sa vlasnikom ...ne znaci da nekom nece bit taman, vatromet i najbolja i sve :)

Sergio80
01.02.2012., 17:14
sam sebi vidis najbolje svaku manu :D
najljepse su u pmsu :D
to mi je cak i dragi rekao, tako da sam svjesna da bi mogle bit bolje, al nisam toliko zaludjena da bi ih isla radit il neshto...treba bit zadovoljan s onim sto imas i iskoristit to najbolje sto mozes

poprilicno sam zadovoljna, al da sam mogla dobit bolje, ha jesam :mad:
al mater ima jos manje, pa sam ovo valjd od tate dobila hahaha i moram bit zahvalna :D

i recimo to sto meni kita od 12 cm i nije neshto i sto bi me mozd aohladilo i do tog da prekinem odnos sa vlasnikom ...ne znaci da nekom nece bit taman, vatromet i najbolja i sve :)

Slazem se ima raznih cica,pica i guzica pa nek ljudi biraju ako su u prilici. Isto tako ima kita i kitica pa nek zene ako mogu biraju sto im najbolje odgovara.

A tvoje cike kad su u pmsu malo nabubre i izgledaju super upravo sto su lijepog oblika. Oblik sisa je najvazniji i da su cvrste. :p

Epos
10.01.2013., 11:02
naime, ja sam visok 197 cm i cure me opsjedaju glede moje markantnosti, elokventnosti i sarma. imam savrsen posao, prilicno novaca i dobar auto, kucu i viksu na moru no jedan ogroman problem o kojem sam tek sad skupio hrabrosti progovoriti.
imam mali penis!!! :( cca 9.4 cm u radnom polozaju... kaj smatram stvarno malenim u odnosu na moje prijatelje i sve ono kaj sam vidio u svlacionicama od skole, vojske do sadasnjeg skvoš i golf kluba...da ne pricam o porno filmovima gdje stvarno upadnem u depresivne epizode nakon kaj vidim kakve masine tam frajeri nose...:eek:

stvarno imam problem skinut se pred curom i bojim se da me ne ismije tak da izbjegavam nekakve veze i odnose a to cure uz sve gore navedeno jos vise privlaci a ja sam lud od svega toga...

eto, svi misle kak je meni super i sve mi ide od ruke u zivotu a ne znaju za moju najvecu i najsramniju tajnu...

kaj vi cure mislite o tome? da li bi mogle biti s nekim takvim poput mene?
inace imam 35 godina...

obelix90
10.01.2013., 11:15
To sto si visok i imas mali penis stvarno nije bitno. Ne mogu se praviti da znam kako se osjecas, ali sam siguran da postoji cura kojoj to nije bitno i koja ce moci uzivati sa tobom. Vjerojatno ces se namuciti da je nadjes, ali ako si je tocno ovo sto si napisao o sebi ne bi trebao biti problem. Naravno to ne znaci da trazis sponzorusu. Ukoliko imas puno love uvijek mozes naci nekakvo povecanje penisa ili sta se vec moze napraviti po tom pitanju.

Najbolje je da se ne obazires na komentare prijatelja i nemoj vjerovati svima o njihovoj velicinu. Pornice zaboravi, 90% cura bi umrlo kada bi je porno glumac onako rasturio. Uostalom i same porno glumice kazu da ne vole previse 20+cm. Isto tako forumasice koje pricaju da zele velikoga samo ignoriras jer to su puste zelje kao sto bi mi htjeli da sve cure imaju petice. Kako da ne, dobra je i dvojka i samo se budala zali na to.

Kissme
10.01.2013., 11:23
9,4 Cm :confused:
Ovih 0,4 bode u oči a rješenje problema je u pronalažnju partnerice koja će te prihvatiti u paketu i kojoj ćeš ti moći ponuditi i sa malim zadovoljstvo u seksu i ljubavi.

Lyte-as-a-rock
10.01.2013., 11:31
Ne mogu se praviti da znam kako se osjecas, ali sam siguran da postoji cura kojoj to nije bitno i koja ce moci uzivati sa tobom.To sto si visok i imas mali penis stvarno nije bitno.Kako nije,pa baš radi toga što je visok izgledat će mu još manji...

Carpe Diem!!!
10.01.2013., 11:33
Neću pametovati, samo ću ti odgovoriti na pitanje: ne bih mogla biti sa nekim poput tebe.

tabu82
10.01.2013., 11:42
i sarma.

Šta te briga za kurac, kad imaš sarme?

SitnaRiba
10.01.2013., 11:45
Šta te briga za kurac, kad imaš sarme?

tko je spomenuo sarmu? :klopa:

cvonjka
Ja bih mogla da budem s nekim s malim penisom, bila sam već i u krevetu bilo je odlično, jer je svoj "nedostatak" kompenzirao nekim drugim umećima. 'Ajmo reći da pre njega nisam znala šta sve prsti i jezik mogu da učine :cerek:.

Ali ne bih mogla da budem s nekim tako "markantnim i elokventnim", čiji ego prevazilazi njegovu visinu, a još manje sa nekim ko trolla da bi video da li će dobiti ponude na pp od forumskih žena, jer očigledno veruje da su one spremne na sve samo da bi na'vatale bogatog mužjaka :kava:.

Neugodnjak
9,4 Cm :confused:
Ovih 0,4 bode u oči a rješenje problema je u pronalažnju partnerice koja će te prihvatiti u paketu i kojoj ćeš ti moći ponuditi i sa malim zadovoljstvo u seksu i ljubavi.

Fakat, koji alat moraš imati da bi to izmjerio, neko laser ravnalo...? :confused:

Da nema toliki broj postova mislio bih da trola :kava:

Ajfel
10.01.2013., 11:48
Kazes dobrostojeci si...
Pa daj si ga povecat i amen.

Ja sam mislio da je to u danasnje vrijeme moguce :ne zna:

Lovecat
10.01.2013., 11:48
Dzabe ti sve, ako nemas k. nemas nista. Zalosno (za tebe) ali istinito. :amen:

smoky 9999
10.01.2013., 11:50
Gle, ovak. Povezi se s nekom curom.
U pocetku se ponasaj kao da tog problema nemas. Znaci, samopouzdanje, ti ne nudis penis, vec 1000 i 1 bolju stvar! Jel' to jasno?!!!

Kad sa djevojkom steknes odreden stupanj prisnosti i zdrave komunikacije, kad se djevojka zaljubi, onda joj priznas prije sexa svoj problem.
Povjeri joj se u potpunosti.

Ona ce to znat cjenit, zato biraj normalnu curu.

Mnoge cure nisu nesto pretjerano lude za sexom, ima nas izuzetaka.

Znaci izgradi prvo bliski odnos sa curom, a onda joj se povjeri, i ne padaj u depru!

obelix90
10.01.2013., 11:55
Dzabe ti sve, ako nemas k. nemas nista. Zalosno (za tebe) ali istinito. :amen:

Ti mora da si savrsena cura bez ijedne mane. :rofl:

Ajfel
10.01.2013., 11:57
Gle, ovak. Povezi se s nekom curom.
U pocetku se ponasaj kao da tog problema nemas. Znaci, samopouzdanje, ti ne nudis penis, vec 1000 i 1 bolju stvar! Jel' to jasno?!!!

Kad sa djevojkom steknes odreden stupanj prisnosti i zdrave komunikacije, kad se djevojka zaljubi, onda joj priznas prije sexa svoj problem.
Povjeri joj se u potpunosti.

Ona ce to znat cjenit, zato biraj normalnu curu.

Mnoge cure nisu nesto pretjerano lude za sexom, ima nas izuzetaka.

Znaci izgradi prvo bliski odnos sa curom, a onda joj se povjeri, i ne padaj u depru!

A onda je svizac zamotao cokoladu...
Svida mi se tvoje "ruzicasto" razmisljanje...malo je bajkovito doduse :lol:

Mislim da bi se iznenadila kad bi se otvorila anketa biste li bili u !vjernoj! vezi sa relativno imucnom osobom, fantasticnih osobina po vasoj mjeri, koja ima penis manji od 10 cm...

obelix90
10.01.2013., 12:02
Meni ovo sada nije jasno. Zar je moguce da vama ljubav, zajednistvo nista ne znaci. Jasno mi je da cure nece pristati na 10cm ako im je samo do sexa, ali da od cijele veze i zajednistva kojeg mogu imati sa deckom je samo bitno jel on ima kurcinu ili ne je primitivno.

Indigo Girl
10.01.2013., 12:03
Imam ravnalo kraj sebe, baš sad gledam. Hmmm. Mislim da sam se i ja jednom ili dva puta susrela s penisom od 10 cm. I nije mi se svidjelo. Ne osjeti se baš :D a i nije mi gušt igrati se s takvim penisom kad mi nije vizualno privlačan.

Cura koja prije tebe nije vidjela veliki penis će vjerojatno biti s tobom. Ako je vidjela tj. probala veće, sumnjam. Ako se fakat jako zaljubi, bit će s tobom, ali će uvijek željeti da imaš veći penis. Veza može opstati ako voli analni sex jer će tu još nešto i osjetiti :D Nabavi dildo, zadovoljavaj je s tim, liži je svakodnevno. Dakle, zaljubljenost + analac + dildo + lizanje, to je recept za uspjeh :D

House`s Mistres
10.01.2013., 12:04
naime, ja sam visok 197 cm i cure me opsjedaju glede moje markantnosti, elokventnosti i sarma. imam savrsen posao, prilicno novaca i dobar auto, kucu i viksu na moru no jedan ogroman problem o kojem sam tek sad skupio hrabrosti progovoriti.

inace imam 35 godina...

To ti je onaj sindrom "imam sve, al želim još".
Pusti pimpeka na miru i uživaj u ovome što imaš, a velika većina nema. Bude sretan.
Kad nađeš nekoga tko je zaista vrijedan tvoje pažnje, a ne tvojih novaca, bit će joj nevažno jel ti 9 ili 11 centimetara.
Nisu sve žene tako površne...

Indigo Girl
10.01.2013., 12:05
Meni ovo sada nije jasno. Zar je moguce da vama ljubav, zajednistvo nista ne znaci. Jasno mi je da cure nece pristati na 10cm ako im je samo do sexa, ali da od cijele veze i zajednistva kojeg mogu imati sa deckom je samo bitno jel on ima kurcinu ili ne je primitivno.

Nije SAMO bitno. Ali ako sex ne valja, neće valjati ni ta veza, bit ću frustirana i kad tad ću ga ostaviti. A da bi sex valjao s penisom od 9 cm, treba tu nadodati svašta pored tradicionalne penetracije. To je na njemu da se potrudi.

obelix90
10.01.2013., 12:07
Nije SAMO bitno. Ali ako sex ne valja, neće valjati ni ta veza, bit ću frustirana i kad tad ću ga ostaviti. A da bi sex valjao s penisom od 9 cm, treba tu nadodati svašta pored tradicionalne penetracije. To je na njemu da se potrudi.

Slazem se donekle, a sada reci iskreno ako ti ne zelis dati u guzu, a meni je to nesto bez cega ne mogu. Mi se volimo i ja te ostavim ovim rijecima " Ne zelis analni." - nista vise od toga. Jel bi rekla da sam kreten ili bi bilo pa ima decko pravo.

Indigo Girl
10.01.2013., 12:10
Slazem se donekle, a sada reci iskreno ako ti ne zelis dati u guzu, a meni je to nesto bez cega ne mogu. Mi se volimo i ja te ostavim ovim rijecima " Ne zelis analni." - nista vise od toga. Jel bi rekla da sam kreten ili bi bilo pa ima decko pravo.

Da ne želim u guzu, a tebi je to nešto turbo najbolje na svijetu ikad, pa dala bih ti :)

obelix90
10.01.2013., 12:12
Da ne želim u guzu, a tebi je to nešto turbo najbolje na svijetu ikad, pa dala bih ti :)

Zaboravio sam napisati da tebe to jako boli, ti si kao one cure iz teme o analnom koje misle sve lose o tome. Nema sanse da bi pristala.

Ajfel
10.01.2013., 12:14

OK, i ti si ostao zakinut kad su se centimetri djelili...skuzili smo :ne zna:
Indigo je to lijepo rekla...
Moguce je naci zensku koja u zivotu nikad nije bila izjebana (pardon na izrazu, ali je najprikladniji). Znaci neku konzervu tradicionalnu ili neku koja se jos s k*** nije susrela. E sad, predpostavljam da se autoru nabacuju itekako perspektivne zene, za koje je tesko predpostaviti da nisu nikad ostetile glasnice vristeci od orgazma, dok one druge, koje bi ga mogle prihvatiti malog miskica, vjerojatno nisu previse seksualno privlacne...

4fun
10.01.2013., 12:15
ako je suditi po forumu, full niskima zemske ne zele doci do penisa. :rofl: ako pitas za razliku. a sad, kada vec dodu do njega, bila je jedna tema nedavno. spominjalo se drkanje iz milosrđa i ostale humane stvari :zubo:

obelix90
10.01.2013., 12:18
OK, i ti si ostao zakinut kad su se centimetri djelili...skuzili smo :ne zna:
Indigo je to lijepo rekla...
Moguce je naci zensku koja u zivotu nikad nije bila izjebana (pardon na izrazu, ali je najprikladniji). Znaci neku konzervu tradicionalnu ili neku koja se jos s k*** nije susrela. E sad, predpostavljam da se autoru nabacuju itekako perspektivne zene, za koje je tesko predpostaviti da nisu nikad ostetile glasnice vristeci od orgazma, dok one druge, koje bi ga mogle prihvatiti malog miskica, vjerojatno nisu previse seksualno privlacne...

e nisam, meni je moj sasvim dovoljan ,ali sam alergican na to sto preko foruma ljudi ismijavaju ljude koji su zakinuti, a ni sami nisu savrseni i da indigo netko odjebe jer nema petice sumnjam da bi prihvatila to kao da je nesto normalno i da ga boli ona stvar za njezine druge kvalitete jer su samo velike sise bitne

Indigo Girl
10.01.2013., 12:20
Zaboravio sam napisati da tebe to jako boli, ti si kao one cure iz teme o analnom koje misle sve lose o tome. Nema sanse da bi pristala.

Ma nemoguće da toliko jako boli da se ne može izdržati tu i tamo. Ne vjerujem u to, osim ako zbilja nemaš penis koji je širok poput dva dezodoransa zajedno :D

No dobro, pretpostavimo da me zbilja toliko boli da mi suze idu. A ti to želiš najviše na svijetu. Da me ostaviš, mislim da te ne bih nazivala kretenom. Svi mi imamo neke stvari koje su nam uber bitne, i gdje ne pristajemo na kompromis.

Iako, mislim da ne bismo ni stigli do neke velike ljubavi, valjda bi mi nakon prvih par sexova rekao što želiš, pa bismo se u startu dogovorili da nema smisla nastavljati vezu.

Ja recimo ne bih ostala u vezi u kojoj muškarac plače nakon što svrši, ili s nekim tko stalno vodi ljubav sa mnom, ili s nekim tko želi da na sebe stavim strap on, pa koliko god mi se sviđao.

Ali oprosti, ne možeš uspoređivati mali penis s nedostatkom analnog sexa. Ti se s tom ženom možeš sexati, pruža ti zadovoljstvo na sto drugi načina. Ja s takvim penisom nemam ono osnovno zadovoljstvo penetracije.

obelix90
10.01.2013., 12:23
A ima smisla to sto kazes. Svijet je okrutan ,a autor teme je vjerojatno pozalio sto ju je otvorio. :D

Indigo Girl
10.01.2013., 12:24
e nisam, meni je moj sasvim dovoljan ,ali sam alergican na to sto preko foruma ljudi ismijavaju ljude koji su zakinuti, a ni sami nisu savrseni i da indigo netko odjebe jer nema petice sumnjam da bi prihvatila to kao da je nesto normalno i da ga boli ona stvar za njezine druge kvalitete jer su samo velike sise bitne

Ja nikoga ne ismijavam, niti je mi to bila namjera. Samo sam htjela dati čovjeku savjet.

Naravno da ne bih mislila da je normalno da me odjebe jer nemam petice. Ne možeš to uspoređivati! Kao prvo, to se odmah vidi, da imam male sise :D Kao drugo, pobogu, ako mu se sve drugo sviđa, ne mogu mu sise biti toliko bitne. I ja bih npr. najradije da moj tip ima dlakava prsa jer to volim, ali nema, pa što? Ima sto drugih stvari.

To nije ni blizu toliko elementarno kao jako mali penis.

obelix90
10.01.2013., 12:26
Ja nikoga ne ismijavam, niti je mi to bila namjera. Samo sam htjela dati čovjeku savjet.

Naravno da ne bih mislila da je normalno da me odjebe jer nemam petice. Ne možeš to uspoređivati! Kao prvo, to se odmah vidi, da imam male sise :D Kao drugo, pobogu, ako mu se sve drugo sviđa, ne mogu mu sise biti toliko bitne. I ja bih npr. najradije da moj tip ima dlakava prsa jer to volim, ali nema, pa što? Ima sto drugih stvari.

Nije mi jasno zasto velicina kurca se ne moze usporedjivati sa velicinom sisa?

Necu valjda usporedjivati sa dubinom pizde.

just curious
10.01.2013., 12:26
imam mali penis!!! :( cca 9.4 cm u radnom polozaju... kaj smatram stvarno malenim u odnosu na moje prijatelje i sve ono kaj sam vidio u svlacionicama od skole, vojske do sadasnjeg skvoš i golf kluba...da ne pricam o porno filmovima gdje stvarno upadnem u depresivne epizode nakon kaj vidim kakve masine tam frajeri nose...:eek:

stvarno imam problem skinut se pred curom i bojim se da me ne ismije tak da izbjegavam nekakve veze i odnose a to cure uz sve gore navedeno jos vise privlaci a ja sam lud od svega toga...

eto, svi misle kak je meni super i sve mi ide od ruke u zivotu a ne znaju za moju najvecu i najsramniju tajnu...

inace imam 35 godina...

Imas neke forumasice koje se iskljucivo pale na muskarce 190+ i to im je glavni kriterij, pa ces od njih vjerovatno dobiti najrealniji odgovor!
Mogu da pretpostavim da im onda ta sitnica nece biti vazna :zubo:

4fun
10.01.2013., 12:29
Imas neke forumasice koje se iskljucivo pale na muskarce 190+ i to im je glavni kriterij, pa ces od njih vjerovatno dobiti najrealniji odgovor!

Zao si :rofl::rofl::rofl::rofl:

Trilla
10.01.2013., 12:30
Ja bi ti preporučila da kad ti se već te sve cure nabacuju, sljedeći put kad ti se bude sviđala jedna od njih, odmah joj kaži da imaš malog i da ti je to problem.

Pod odmah ne mislim na prvoj rečenici,nego negdje kroz humor ubaci ako se dotaknete teme sexa.

I tako svakoj sljedećoj. Jednoj neće biti bitno,a ako ti to budeš odmah na početku priznao,a ne skrivao možda će čak i neka koja sad misli da nikako nebi mogla, zažmirit i promislit o situaciji. Bitno je da se postaviš iskreno i hrabro, a ne sa kompleksima.Reci, jbga imam malog pa što..ali dobro ližem:D

Smij se sam sebi..ljudima je fora kad čovjek prihvati neku svoju manu, skrivanje iste ismijavaju još više.To ti je tako. Glavu gore!

Kompleksi su veći problem od malog pimpeka.

Lepricorn
10.01.2013., 12:31

Zašto ti je normalno odjebati nekog jer ima mali penis, a nije ti normalno ako tebe odjebe netko jer nemaš 5ice?
Naravno da je isto.
tebi je elementarna kurčina, nekom je za užitak u seksu elementarna sisa, i to 5ica.

Kažeš ako se tipu sve drugo sviđa, sise nisu bitne. zašto onda ne bi išlo i u drugom smjeru, ako ti je na tipu sve super, veličina nije bitna?
I ne vidi se na prvu kakve su sise, ne uz današnje viktorijine tajne :mig:

Indigo Girl
10.01.2013., 12:32

Zašto imam feeling da se ovo odnosi na mene :p

Ne palim se ISKLJUČIVO, ali nadasve pomaže u potpaljivanju :p

Obelix, upravo tako, ja bih to usporedila s dubinom pizde, ako to uopće postoji :D

sarah80
10.01.2013., 12:33
imam mali penis!!! :( cca 9.4 cm u radnom polozaju... kaj smatram stvarno
.

a ja sam mislila da visoke muskarci imaju veliki kita :eek:
ali ovo 9.4cm je vrlo, vrlo malo :no:

jedan je bio 194cm al nema mali kita :D

Indigo Girl
10.01.2013., 12:35
Zašto ti je normalno odjebati nekog jer ima mali penis, a nije ti normalno ako tebe odjebe netko jer nemaš 5ice?
Naravno da je isto.
tebi je elementarna kurčina, nekom je za užitak u seksu elementarna sisa, i to 5ica.

Kažeš ako se tipu sve drugo sviđa, sise nisu bitne. zašto onda ne bi išlo i u drugom smjeru, ako ti je na tipu sve super, veličina nije bitna?
I ne vidi se na prvu kakve su sise, ne uz današnje viktorijine tajne :mig:

Ok, možda sam u krivu. Samo tako na to gledam, ne znam. To dvoje mi nije usporedivo.

U slučaju da žena zbilja nema grudi, nimalo, onda hajde, rekla bih da je to usporedivo s jako malim penisom. A sad, je li petica ili trojka, to mi je isto kao da ja biram između penisa od 14 i 20cm. Radije bih ovog od 20, ali bogami neću reći ne ni ovome od 14.

Ahisma
10.01.2013., 12:39
a ja sam mislila da visoke muskarci imaju veliki kita :eek:

Nije pravilo, ali takva su očekivanja da... Na neki način, visoki tip s malom kitom je kao false advertising. :D

zeljkozg
10.01.2013., 12:40
Ok, možda sam u krivu. Samo tako na to gledam, ne znam. To dvoje mi nije usporedivo.

U slučaju da žena zbilja nema grudi, nimalo, onda hajde, rekla bih da je to usporedivo s jako malim penisom. A sad, je li petica ili trojka, to mi je isto kao da ja biram između penisa od 14 i 20cm. Radije bih ovog od 20, ali bogami neću reći ne ni ovome od 14.

jako male grudi se mogu povećati silikonima i problem riješen... jako malo pimpek se može povećati tj može se povećati za peteroznamenkastu cifru a dobit će gore 2-3cm? i pitanje kakva će mu biti funkcionalnost i sve... i gdje je tu utjeha? npr za tebe koja je navikla na recimo 20cm..sve ispod toga je smijeh zar ne?

no veći je psihološki problem da dečko ima mali penis naspram cure koja ima male grudi (koje se ne karakteriziraju kao spolni organ)

moje mišljenje da je jednaki problem imati visinu 197cm i 9.4cm penis kao i biti niskog rasta 157cm i imati 19.4cm penis
u oba slučaja dužina penisa nije recimo "proporcionalna" veličini tijela

Indigo Girl
10.01.2013., 12:43
jako male grudi se mogu povećati silikonima i problem riješen... jako malo pimpek se može povećati tj može se povećati za peteroznamenkastu cifru a dobit će gore 2-3cm? i pitanje kakva će mu biti funkcionalnost i sve... i gdje je tu utjeha? npr za tebe koja je navikla na recimo 20cm..sve ispod toga je smijeh zar ne?

no veći je psihološki problem da dečko ima mali penis naspram cure koja ima male grudi (koje se ne karakteriziraju kao spolni organ)

Sva sreća pa sam navikla na nekih 13,14 pa sam se uspjela par puta ugodno iznenaditi :D

Ovo boldano je skroz točno.

Shera
10.01.2013., 12:43
jako male grudi se mogu povećati silikonima i problem riješen...

Da, to je tako jednostavno i jeftino kao otić na kavu.

Jastučić
10.01.2013., 12:44
Postoje žene kojima seks nije najbitnija, a možda čak ni bitna, stvar u vezi. Uz popriličnu količinu sreće, postoji mogućnost da naletiš na jednu pripadnicu te skupine.

Ja, na primjer, ne bih radila dramu oko toga. Naravno da mi ne bi bilo drago, ali, Bože moj, to su stvari na koje čovjek ne može utjecati, a ako si kompletna osoba, ne bi bio neki problem. Kao što je Indigo napisala, postoje razna pomagala i načini za nadoknađivanje kojeg nedostatka.

nyxter
10.01.2013., 12:48

Gle... ne moraš nimalo brinuti. Naučno je dokazano da je ženu moguće zadovoljiti sa 8 cm. Nije bitno da li je Visa ili Mastercard...

Lovecat
10.01.2013., 12:50
A sto ce mu partnerica kojoj seks nije bitan? Nije nigdje napisao da njemu seks nije bitan. On bi bio jednako frustriran curom koja se ne zeli seksati kao i sto bi bila cura koja se zeli, a premali joj je njegov. Jedino rjesenje (ne kazem da je jednostavno :D) je da nadje neku kojoj zaista fizicki odgovara ta velicina. Nekako vjerujem da ih ima. Negdje :zubo:

sarah80
10.01.2013., 13:03
Postoje žene kojima seks nije najbitnija, a možda čak ni bitna, stvar u vezi. Uz popriličnu količinu sreće, postoji mogućnost da naletiš na jednu pripadnicu te skupine.

ma dobro ima malo istine u boldanom :D al to su samo frigidne zene :ne zna:
meni je sex bitan

Čive
10.01.2013., 13:08
a povećaj ga ako imaš kunica (ako je moguće kirurški to :misli: )
imaš i drugi način, afrički, istezanje :frajer:

Lepricorn
10.01.2013., 13:10
Sva sreća pa sam navikla na nekih 13,14 pa sam se uspjela par puta ugodno iznenaditi :D

Ovo boldano je skroz točno.

Meni nije jasno kako je 13-14 oke, a 10 nije.
Nemoj mi samo reći da 3 cm čine bitnu i presudnu razliku :D

zeljkozg
10.01.2013., 13:13

ako je mala i uska, vjerojatno osjeti ta tri extra cm u sebi :mig:

možemo realno napraviti test... svakoj ispitanici staviti povez na oči i onda ju seksualno zadovoljiti penisom... i neka proba pogoditi koliko je centimetara ušlo u nju....

kladim se da neće osjetiti razliku između 19 i 13 (osim ako je baš penis debeo) ali opet govorimo o duljini ne i debljini...

Jastučić
10.01.2013., 13:18
ma dobro ima malo istine u boldanom :D al to su samo frigidne zene :ne zna:
meni je sex bitan

Na temelju zadnje rečenice si izvukla zaključak izveden prethodnima. Ne moraju biti frigidne, nego im seks ne predstavlja temelj veze.

Bubie
10.01.2013., 13:19

inace imam 35 godina...

One koje vele da im veličina nije bitna, u 90% slučajeva naveliko seru. Evo, ja ko cura od 20 velim da mi je užasno to bitno, da ima veze, da se u odnosu osjeti i skuži, a sad kak površno zvučalo, jebiga tak je. :ne zna:

venera_veritas
10.01.2013., 13:20
nisam isključivo "penetracijski tip" tako da mi ne bi bilo to bitno što je 9 cm. ali bilo bi mi bitno kakav si u cijelom seksu (strastvenost, senzualnost, sklonost igricama, talent za diranje klitorisa...) i da je erekcija postojana:mig:

zamisli tragedije da si 160, kurac 9 cm. e to bi bio problem!

nekako u životu djelujem po principu isticanja svojih dobrih strana i prihvacanju loših. onda te loše i drugima su manje bitne kad ne radim dramu od njih.:mig:

Lovecat
10.01.2013., 13:22
kladim se da neće osjetiti razliku između 19 i 13 (osim ako je baš penis debeo) ali opet govorimo o duljini ne i debljini...

Ajme teoreticara forumskih....

Ne, uopce nece skuziti :facepalm:

Indigo Girl
10.01.2013., 13:25

Nisam rekla da je ok, radije bih 18 i više, ali šta je tu je, kad je to prosjek, barem moj osobni :( I nisam se pretjerano voljela sexati s tim od 13. I svakako da je razlika. Pa 10 ili 13, 13 ili 16, sve su to sasvim dovoljne razlike. Prvenstveno vizualno :klopa:

I da, ovo što Željko kaže, svakako da je debljina na prvom mjestu.

P.S. I nije 10, nego 9.4. :p

bliss
10.01.2013., 13:25

Ma ne, uopće neće skužiti :rofl:

Uostalom, i vizualni dojam je bitan.

Kissme
10.01.2013., 13:26
Nije ovo usamljeni slučaj koji je autor teme iznio jer postoje eto visoki ljudi sa izuzetno malim kurcem.
Problem je veoma složen jer iz iskustva koje sam dijelio sa ženama saznao sam iz prve ruke da im je veličina kurca itekako bitna.
Većina upravo kod visokih muškaraca očekuje da mu je upravo kurac vizuelno adekvatan stasu a većina mi ispričala da kada bi se sučile svaki put sa istinom prilikom svlačenja tipa kojemu bi iz gaća ispao "smoki" bilo im je totalni turn off momentalno.
Vjerujem da ima žena ali su u manjem broju kojima mali kurac neće biti problem ali to je svojevrsno svjesno buduće odricanje u daljnjoj vezi vizualnog i osjetilnog efekta.
Mislim pustimo one znanstvene teorije o vaginalnom mehanizmu osijetila prvih par centimetara ali razlika je da li se tih par centimetara ispunjuje kurcem dimenzija i promjera ili "ćevapom" od devet centimetara.
Da je situacija obrnuta i kada bi se radilo o muškarcu nižeg rasta taj mali kurac ne bi toliko bio problematičan kao u ovom autorovom postu gdje žene već unaprijed očekuju da od "komada muškarca " vide i osjete dobar komad kurca u sebi.
Sa kurcem 9 koma četiri ostaje mu samo "koma" od budućih veza i mogućnosti da zadovolji ženu željnog kurca i dobre jebačine.

4fun
10.01.2013., 13:27

pa izracunaj postotno koliko je to.... manje :zubo:

bajdvej, usporedba male kite i sisa je glupa.

ekvivalent tome je hodnik od pizde. :rofl:

Kukalica
10.01.2013., 13:28
...

Hm, ja poznam jednog lika doduše 10 godina mlađeg od tebe, koji je super zgodan, sve cure u gradu "padaju" na njega, još ima neki mrcinski auto pa curke vole da ih tako zgodan dečko voza kući i na piće.

Mi smo spletom okolnosti prije par godina bili u istom društvu, i eto tako spanđali se, jedanput mazuckanje, drugi put seks,
ono što je mene ubolo u oči je njegov mali penis, jer se do tad nikad nisam susrela baš s tako tako malim.
Iskreno, ja u seksu uživala nisam, jer dok se to sve skupa navlažilo - koda ničeg nije ni bilo :D.

On se isto bavi nekim sportom, tj. nogomet amaterski tu i tamo, i pretpostavljam da je imao uvid u frendovske penise,
meni nije jasno, ali njega, čini se - ta činjenica uopće ne bedira.

On i dalje prilazi curama, svaki vikend švaljza drugu. I svaka ga je ubrzo odbila - sad da li je zbog toga - ne znam.
Mogu samo reći da si je pred par mjeseci našao curu kojoj očito to ne smeta i tako su se oni zaručili pred mjesec dana što je meni bio šok šokova :ne zna:

Ne zbog "kako je ona mogla tako s malim penisom?"
nego što sam bila upućena u njegov karakter i što sam ga više poznavala to mi se manje sviđao, a i svaki vikend je imao potrebu naći novu utegnutu curu i koja je "na dobrom glasu u gradu". Tak da mi nije jasno. Al eto, više se ne čujemo, iako mi je bio drag ko "prijatelj" ovako za popričat. Valda mu zaručnica brani :ne zna:

Tako i ti, smanji svoj stav, ukoliko je napuhan, i štajaznam, nemoj da te to sprječava.
Pazi da ne upecaš neku koja cilja samo na tvoje vikse i slično.

Edit: Jedino što te može sustići je da se krug cura koje te budu odbile nakon što dobe uvid u tvoje alate, krenu pričati frendicama i podsmjehivati te, pa te i taj krug cura počne izbjegavati (ako si u malom mjestu). Ali jedan moralni savjet: :D : ako te takve nađu, onda znaš da te nisu vrijedne :D

Mislim šalim se, ali istina je.
Ja imam krug "frendica" s kojima si idem popit tu i tamo i one sve do jedne izgledaju fino, a kad se nađemo njihova pitanja su i teme ko ima kakav kurac, kako se jebe, i kako se ljubi (ajde to), i kako je koji jebao.
Ja nikad, ama baš nikad, frendici ili frendicama nisam rekla: Joj, ovaj (gore spomenuti iz priče) ima tak mali kurac... nemojte s njim...

Nikad. Em što nisam navikla takvu intimu dijeliti s frendicama, em što mi je to do nekakvog poštovanja sebe, a i njega (ili bilo kog drugog).

Indigo Girl
10.01.2013., 13:30

:lux::lux: 4fun za predsjednika :D

SeaPrincess
10.01.2013., 13:31
Epos, ti si utjelovljenje mojih najvećih strahova :horor:

Oduvijek se bojim da ću naletjeti na kakav fin primjerak muškarca, da će mi biti kompatibilan i zaista mi se svidjeti, a da ću onda otkriti da lijepi, veliki, raskošno omotan paket s prekrasnom vrpcom krije kikiriki.

:horor:

:trk:

Moli te Bože još jednom, nemoj me tako kaznit :moli: :moli:

Začuđena
10.01.2013., 13:36
Veličina nije toliko bitna osim ako se ne radi o ekstremima, bilo da se radi o jako malome ili jako velikome, a ovo je zaista ekstrem :(

Naravno da ne osjetimo neku razliku između 14 i 16 ili pak između 15 i 17 cm ali između 10 i 15 se sigurno osjeti razlika, pa to je za trećinu manji kurac.
A ni vizualni dojam nije za odbaciti.

Ne vjerujem da postoji ijedna kojoj bi bilo drago da joj dečko ima tako mali kurac, ali vjerujem da ima cura kojima je to manje bitno i mogu preko toga prijeći kada se zaljube. Jedini izlaz ti je iskazati se u svim drugim pogledima pa će ti se taj nedostatak manje isticati.
Sigurno ti je teško i mnogi bi zbog toga imali komplekse ali nema smisla da te zavaravamo i lažemo ti da to nije problem, uglavnom probaj taj nedostatak nadoknaditi na svim ostalim poljima pa možda nekoj curki to ne bude toliko bitno.

Bubie
10.01.2013., 13:37

Oduvijek se bojim da ću naletjeti na kakav fin primjerak muškarca, da će mi biti kompatibilan i zaista mi se svidjeti, a da ću onda otkriti da lijepi, veliki, raskošno omotan paket s prekrasnom vrpcom krije kikiriki.

:lol:

zeljkozg
10.01.2013., 13:40
Ajme teoreticara forumskih....

Ne, uopce nece skuziti :facepalm:

Hajde mi reci što je za tebe velik spolni organ a što mali?

A za ovo drugo evo ti primjer, djevojka je slijepa od rođenja, upoznala dečka s kojim je stupila u intiman odnos.Kako će ona znati što je 13 a što 19cm? Kako će ona OSJETITI 4cm razlike u dužini?

sarah80
10.01.2013., 13:40
Na temelju zadnje rečenice si izvukla zaključak izveden prethodnima. Ne moraju biti frigidne, nego im seks ne predstavlja temelj veze.

pa ne znam, po meni je frigidna ona koja nema zelju ne pali ih toliko il nije im zaimljivo seks :ne zna:

4fun
10.01.2013., 13:42

A za ovo drugo evo ti primjer, djevojka je slijepa od rođenja, upoznala dečka s kojim je stupila u intiman odnos.Kako će ona znati što je 13 a što 19cm? Kako će ona OSJETITI 4cm razlike u dužini?

a kako ti osjetis uskost ocima? :rofl:

tjuner
10.01.2013., 13:43
postoje vjezbe i tehnike kojima se navodno penis moze povecati par cm u roku od par mjeseci. nisam pretjerano obdaren ali srecom ni zakinut pa se nikad nisam dovoljno zainteresirao da i sam isprobam, ali po forumima i ekipi koja je to radila navodno funkcionira, samo moras to raditi konstantno inace se opet smanji.

phiber
10.01.2013., 13:44

inace imam 35 godina...

Interesantno. Na USu pjevas drugu pjesmu, kako si pravi muskarac i slicno.

Njezna
10.01.2013., 13:45
Mislim da bi seks mogao biti ipak zadovoljavajuc sta se tice duzine, samo mislim da nece biti jer imas kompleks i neces se normalno ili cak samopuzdano ponasati.
Vises ces se brigati u mislima sta ce zenska misliti o tvojoj duzini nego da ces se brigati oko zenske.
I dok ne rijesis to bit ces los u krevetu i jos ce se reci "los i malen" a moze biti i "nema bas nesto alata, ali zna raditi izvrsno snjim"!

Epos
10.01.2013., 13:48
Fakat, koji alat moraš imati da bi to izmjerio, neko laser ravnalo...? :confused:

malo sam u zurbi i samo nabrzinu:
http://www.yankodesign.com/2010/09/13/my-fingers-are-so-smart-they-measure/

Trilla
10.01.2013., 13:49

Lako će osjetiti, pogotovo što je slijepa,pa imaju razvijenija druga osjetila. No, nebitno.

Meni osobno dužina nije toliko bitna,ali debljina je. S obzirom da sam vjerojatno majušna dole, meni preveli komadi smetaju i voljela bi da su malo manji.. Pri tom pod velikim mislim na 18 +.

Na moju "sreću" uglavnom sam imala dečke koji su bili obdareni u tom smislu. Imala sam i manje - oko 15 cm..i ako su deblji više mi pašu, jer me ne boli u nekim pozama ..ne vidim kako je prevelika duljina pimpeka bitna za ženski užitak. Fizički sigurno nije, jer je G točka prilično nisko,a ne napaljuje je me da mi udara u neki organ, što mi se često zna dogoditi.. debljina je bitna.

Zato mislim da žene pomalo seru kad pričaju o veličinama kite..

9 cm je ipak malo premaleno,da se razumijemo.

Jastučić
10.01.2013., 13:49
pa ne znam, po meni je frigidna ona koja nema zelju ne pali ih toliko il nije im zaimljivo seks :ne zna:

Po meni je nebo žuto. :rolleyes:

dedina tambura
10.01.2013., 13:51

zločesto od tebe :zubo:

Epos, žene ovdje možda malo sekira to što si se "nahvalio" u postu, ne voli nijedna hvalisavce, al normalno da ćeš se nahvalit kad te muči to što te muči, moraš nečim kompenzirat malo :D
čisto neka gruba info, kao muškarac muškarcu - bitan je gard i pristup ženi, 10 cm će već kako tako uradit posao.

činjenica je da nisi ništa manje muško jer ti je kita mala, al hebiga, činjenica je i da dosta žena ima kojima je bitna veličina kite i kojima, zbog svojih 10-ak cm, ne odgovaraš. što prije to shvatiš, manje će bolno bit po ego.

siddharta
10.01.2013., 13:53
Malo 35 god pa malo 41 god, malo 197cm pa 194cm :confused: Daj se odluči.

Inače, tijelo atletske visine i građe i mali penis su gotovo nespojivi u istoj osobi jer jedno i drugo izgrađuje testosteron. Iako tijelo i penis ne moraju nužno biti u proporcionalnom omjeru, ovakav primjer je gotovo nemoguć.

Čive
10.01.2013., 13:54
postoje vjezbe i tehnike kojima se navodno penis moze povecati par cm u roku od par mjeseci. nisam pretjerano obdaren ali srecom ni zakinut pa se nikad nisam dovoljno zainteresirao da i sam isprobam, ali po forumima i ekipi koja je to radila navodno funkcionira, samo moras to raditi konstantno inace se opet smanji.

istina

ja san ga poveća na 19,5 i proširia
sad svaki dan ga koristim umisto čekića :frajer:
sve brokve u garaži se boje mog piše :kava:

phiber
10.01.2013., 13:56
Spojeno s vecom temom, ne zasluzuje zasebnu.

Začuđena
10.01.2013., 14:00
Zato mislim da žene pomalo seru kad pričaju o veličinama kite..

9 cm je ipak malo premaleno,da se razumijemo.

Ne malo nego puno seru. Probala sam jednog veličine oko 20 cm i iako je ostavio super vizualni dojam, u seksu mi to nije odgovaralo. Divljakuša sam i volim se bez brige nabijati i isprobavati sve moguće poze, a s njim sam stalno morala paziti hoće li me u nekoj malo pozi ili kad se prejako do kraja nabijem zaboljeti kao sam vrag, jer sam par puta tako jako osjetila kao neko probadanje, toliko loš osjećaj da mi je napaljenost odmah splasnula.

15-16-17 centimetara idealno za mene. Srećom pa je takvih i najviše.

9-10 cm je ekstrem u suprotnom smjeru od 20-ak cm i više, i koliko god ružno zvučalo to je veliki problem za većinu cura, iako dečko nije kriv što ima mali penis i ne može na to utjecati. Zato sam mu i rekla da je jedino što može potruditi se da u svim drugim segmentima bude super, pa će vjerojatno neka cura moći preći preko te jedne falinge.

sarah80
10.01.2013., 14:10
15-16-17 centimetara idealno za mene. Srećom pa je takvih i najviše.

tako je... a jedna forumasica je napisala da bi ona radije 20 izabrala neg od 14cm :rolleyes:

Lepricorn
10.01.2013., 14:12
Nisam rekla da je ok, radije bih 18 i više, ali šta je tu je, kad je to prosjek, barem moj osobni :( I nisam se pretjerano voljela sexati s tim od 13. I svakako da je razlika. Pa 10 ili 13, 13 ili 16, sve su to sasvim dovoljne razlike. Prvenstveno vizualno :klopa:

Kak možeš vizualno uočiti razliku od 3cm, da ga jebeš :D , ne možeš me uvjeriti da kad vidiš 10 i kad vidiš 13 da je to vizualno neka bitna razlika :gleda u ravnalo:

Interesting fact:
Većina žena kad parkira ne uočava razliku između pola metra i metar, ali kod kurca vide razliku od 3 cm

I da, ovo što Željko kaže, svakako da je debljina na prvom mjestu.

S ovim se slažem.
Da moram birati između malog i debelog ili velikog i tankog, izabrala bi ovog prvog.

Moli te Bože još jednom, nemoj me tako kaznit :moli:

Hahahah obično se desi ono čega se čovjek najviše boji :D :p

tjuner
10.01.2013., 14:31
kako netko moze NE primjetiti razliku od 3cm? :confused: ako pretpostavimo da je razlika u sirini proporcionalna, evo gledajuci ravnalo u odnosu na moju centimetrazu -3 bi bilo jako skromno, a +3 bi bio poprilican komad kite.

nemam pojma za osjecaj jer nisam zensko, ali vizuelno razlika je velika.

Lepricorn
10.01.2013., 14:42
kako netko moze NE primjetiti razliku od 3cm? :confused: ako pretpostavimo da je razlika u sirini proporcionalna, evo gledajuci ravnalo u odnosu na moju centimetrazu -3 bi bilo jako skromno, a +3 bi bio poprilican komad kite.

Je razlika, ali da je velika , nije :D
No, vama muškima vjerovtano je svaki centimetar bitan i uočljiv, otuda i ovih 9,4.
di samo nađe tih 0,4 :D

obelix90
10.01.2013., 14:43

ocito je da ti matematika nije jaca strana :rofl:

kao da kazes ako mi netko uzme 3000kn nece se osjetiti, ali ako mi da 3000 e to je ogromna razlika :D

coconutmilk
10.01.2013., 14:46
bas sam jutros na tv-u cula da je najlosija kombinacija jako dugacak i tanak, nazvali su ga bockalo maternice :rofl:

btw. obozavam izjave na netu kako izgledam super, iznadprosjecno itd. :rofl:
:kava:

coconutmilk
10.01.2013., 14:51

uvijek romantican :cerek:

tjuner
10.01.2013., 14:54
ocito je da ti matematika nije jaca strana :rofl:

kao da kazes ako mi netko uzme 3000kn nece se osjetiti, ali ako mi da 3000 e to je ogromna razlika :D

ne mislim razlika izmedju to dvoje nego u odnosu na moj skromni prosjek (15cm). 12cm je vec mali kurac, a 18 je ono za cim je vecina cura luda.

ps - zgodan sam, sportski tip, galantan, imam love i jebem ko zmaj. skoro sam zaboravio to dodati. :cerek:

moqui
10.01.2013., 15:00
Ne bih bila s tipom koji ima mali kurac, a pod malim mislim na sve ispod 13, 14 cm! I nemojte govoriti da se razlika ne primjeti jer se primjeti, i to jako, ako ne baš vizualno a onda barem osjetilno.. Pišem tako jer sam izgubila nevinost s tpom kojem je bio mali (13-ak cm) i što je još gore tanak (mislim da je debljina možda i bitnija od same dužine)! Dovoljno je reći da mi je prvo seksualno iskustvo bilo bezbolno, bez krvi, jedva sam ga osjetila..tek kad sam imala iskustvo s drugim partnerom sam osjetila bol i krvarila, tako da me ovaj s malim kurcem nije ni razdjevičio kak spada :503:
Ne želim nikoga vrijeđati, jer nitko nije birao veličinu, ali ne znam kakva to tehnika treba biti da bih dovoljno intenzivno osjetila mali kurac, a kamoli doživjela vaginalni orgazam kojeg sad često doživljavam s dečkom koji ima pristojnu dužinu i debljinu :)

Leonida
10.01.2013., 15:04

Kak možeš vizualno uočiti razliku od 3cm, da ga jebeš :D , ne možeš me uvjeriti da kad vidiš 10 i kad vidiš 13 da je to vizualno neka bitna razlika :gleda u ravnalo:

Interesting fact:
Većina žena kad parkira ne uočava razliku između pola metra i metar, ali kod kurca vide razliku od 3 cm

Ova dva posta su me slomila.
Jos se smijem dok ovo pisem, no poanta je tu.

Natthali
10.01.2013., 15:21
Ukoliko imas puno love uvijek mozes naci nekakvo povecanje penisa ili sta se vec moze napraviti po tom pitanju.

Najbolje je da se ne obazires na komentare prijatelja i nemoj vjerovati svima o njihovoj velicinu. Pornice zaboravi, 90% cura bi umrlo kada bi je porno glumac onako rasturio. Uostalom i same porno glumice kazu da ne vole previse 20+cm. Isto tako forumasice koje pricaju da zele velikoga samo ignoriras jer to su puste zelje kao sto bi mi htjeli da sve cure imaju petice. Kako da ne, dobra je i dvojka i samo se budala zali na to.

Niti slučajno povećanje penisa. Nakon toga može nastupiti niz komplikacija. I uopće se ne treba opterećivati veličinom...da je trebao biti veći bio bi. I ako bude primjedbe na veličinu okreneš tu primjedbu u suprotnom smjeru i bez opterećenja živi i uživaj.

A ovaj drugi dio je lijepo rečen; nasmijao me :D
Dali bi radije imao curu sa silikonskom peticom ili s prirodnom dvojkom :ne zna:

Samo bi budala prirodnu ljepotu zamjenila plastikom :rofl:

tjuner
10.01.2013., 15:22
ma da, zenama velicina nije bitna, sve su umislile i zapravo ne osjete razliku izmedju 10 i 13, sve su im to muski objasnili. :rolleyes:

jebacki deja vu na moju temu kad su zene objasnjavale da muskarcima nije bitan izgled.

phiber
10.01.2013., 15:23
A ovaj drugi dio je lijepo rečen; nasmijao me :D
Dali bi radije imao curu sa silikonskom peticom ili s prirodnom dvojkom :ne zna:

Samo bi budala prirodnu ljepotu zamjenila plastikom :rofl:

Obozavam logicke bifurkacije, carski argumenti. Ako volim velike sise, traziti cu cure s velikim sisama, ako volim male, s malima.

No, kad vec moram birati, silikonska petica. Bez obzira kako zene uporno urlaju protiv 'silikona', tehnologija ide dalje i imas odlicnih sisa za koje pola nas ne moze reci dal su prave ili ne. :D

Natthali
10.01.2013., 15:33
Obozavam logicke bifurkacije, carski argumenti. Ako volim velike sise, traziti cu cure s velikim sisama, ako volim male, s malima.

No, kad vec moram birati, silikonska petica. Bez obzira kako zene uporno urlaju protiv 'silikona', tehnologija ide dalje i imas odlicnih sisa za koje pola nas ne moze reci dal su prave ili ne. :D

Ima, vjerojatno ima. Nisam nikada dirala nečije sise tako da ne mogu tvrditi:lol:

Osobno nemam peticu. Imam par prijateljica...i rado bi se mijenjale za manje. Tko da to sve ovisi što se kome sviđa.

4fun
10.01.2013., 15:47

meni bi bio turnoff. :zubo:

tjuner
10.01.2013., 15:50

iskreno ne znam bas, nisam nikad dirao silikone ali frend je i kaze da je osjecaj kao da diras napuhanu gumenu loptu ispod koze, ne mozes ju mijesit kako spada. ako je tako, daj radije dvojkicu. :ne zna:

ali kao sto je 4fun primjetio, usporedba ionako nije neka.

phiber
10.01.2013., 15:51
iskreno ne znam bas, nisam nikad dirao silikone ali frend je i kaze da je osjecaj kao da diras napuhanu gumenu loptu ispod koze, ne mozes ju mijesit kako spada. ako je tako, daj radije dvojkicu. :ne zna:

ali kao sto je 4fun primjetio, usporedba ionako nije neka.

Zato sam i rekao, logicka bifurkacija.

revolve
10.01.2013., 16:42
ja to ne mogu. probala, trudila se, i nije islo.
tjesim samu sebe da nisam bas zahtjevna u drugim pogledima, pa si ovdje dajem za pravo birati.

Alčak
10.01.2013., 16:44
a sto je malo?
sto je to taman?
sto je to veliko?