PDA

View Full Version : Kebab

stranice : [1] 2 3

husky
04.11.2004., 06:35
Dosta o kinezima.... :D

Moli bih info gdje ima kebaba u zg, zapadno od Heinzlove. Znam da je bilo u Petom elementu, vise nema. Otvoren je u kiosku na Mazurancu, al nekak mi nije bas posjecen.... Prije je bilo u Tkalci na pocetku, ali nisam tam bio 100 godina, otkako se radi. Pa ako znate neki dobar? Napokon bi probao i tu klopu ponukan posjetom Grazu prije 3 tjedna, gdje u centru u svakoj, svakoj ulici ima Kebab. :eek:

:confused:

Hvala. :)

Pussy Cat
04.11.2004., 08:04
Ima u Ciboni

Equilibrium
04.11.2004., 09:22
Ima neka kebabnica kod doma sportova, tam u lancu birceva

Iskreno, meni je to goli kurac...

tilla
04.11.2004., 09:53
istočno od heinzlove, ima na maksimirskoj, pišem samo da ne dodješ u napast i pljuneš 25kn, za ništa.
ama baš ništa ne vridi.

husky
04.11.2004., 10:26
Jos jedan :eek: . Hvala na info. Dakle, ipak ostaje probat, ali zurit probat ne. :)

Equilibrium
04.11.2004., 10:30
Ja sam probo onaj kebab kaj je bil tako pokraj ulaza u Kerum, malo niže 5. elementa i onaj kod doma sportova.
Očekival sam okej klopu, jer mi je frend koji je studirao u Manchesteru napričao divnih stvari o kebabima koje je tamo ždero. Na kraju totalno razočaranje. Nekakvo jebeno pecivo, malo onog meseka narezanog, koje je bilo pitajbogakakvo jer je sve skupa tolko slano i začinjeno da bi mogo jest i sirove gliste, a da ne skužiš i nekaj nekakvih priloga.

Onaj kod doma sportova je bio malo bolji ali svejedno, omjer dobiveno/cijena je totalno loš.

Radije na dobre ćevape.

tilla
04.11.2004., 10:37
ma zaboravi da toga ima u zg, najedem se kebaba u italiji ili austriji, a dok ne otvori neko tamnije puti i u nas, nije to to.
i ja glasam za čevape, nemoš falit.

Septembar
04.11.2004., 10:39
Equilibrium kaže:

Očekival sam okej klopu, jer mi je frend koji je studirao u Manchesteru napričao divnih stvari o kebabima koje je tamo ždero. Na kraju totalno razočaranje. jela sam kebab u njemackoj, austriji, turskoj, hrvatskoj i svedskoj (i jos uvijek jedem)
i toliko se razlikuje po zemljama da skoro ne mzoes istim jelom nazvat
(u hrv. sam jela u vodicama- pileci kebab i bio je :top: :klopa: MLJAC )

Mljacko
04.11.2004., 12:38
Septembar kaže:
(u hrv. sam jela u vodicama- pileci kebab i bio je :top: :klopa: MLJAC )

Kebab nije kebab ako nije od ovčetine. To je jebote, ko da da jedeš burek od smokava:flop:

ruda mraz
04.11.2004., 13:28
neznam di toga ima u purgerlandu ali samo moram pohvaliti zaj izum:D

Shadowfax
04.11.2004., 16:45
Ima jedan kod savskog mosta. Ciko u kamionu pravi kebab :zubo: stoji kraj onog velikog ducana obuce. Znate na kaj mislim ne? :zubo:
I moram priznat bome mu dobro ide :zubo:

Baklja
05.11.2004., 11:24
tilla kaže:
ma zaboravi da toga ima u zg, najedem se kebaba u italiji ili austriji, a dok ne otvori neko tamnije puti i u nas, nije to to.
i ja glasam za čevape, nemoš falit.

Ima u Maksimirskoj di je velikim slovima natpis "KEBAB", mislim stanica prije stadiona u smjeru Dubrave, lik je najbliže turcima od svih koje sam vidio u ZG. :D
18 kuna, uopće nije loš..

tilla
05.11.2004., 11:35
Baklja kaže:
Ima u Maksimirskoj di je velikim slovima natpis "KEBAB", mislim stanica prije stadiona u smjeru Dubrave, lik je najbliže turcima od svih koje sam vidio u ZG. :D
18 kuna, uopće nije loš..

na maksimriskoj ima 2. jedan se zove mamut i mrvicu poslije maksimira, a ovaj o kojem ti pričaš u onoj novijoj zgradi gdje su samo kafići u prizemlju?
pitam jer mali koji prodaje liči u sve samo ne u turka, da nema možda neko 3?

Baklja
05.11.2004., 12:58
tilla kaže:

pitam jer mali koji prodaje liči u sve samo ne u turka, da nema možda neko 3?

Imaju dvojica u toj o kojoj pričam.. Bar su bili dok sam tam išao (nisam bio već duže vrijeme). Jedan je taj na kojeg ti misliš vjerojatno, a drugi podsječa na turčina..

tilla
05.11.2004., 13:03
Baklja kaže:
Imaju dvojica u toj o kojoj pričam.. Bar su bili dok sam tam išao (nisam bio već duže vrijeme). Jedan je taj na kojeg ti misliš vjerojatno, a drugi podsječa na turčina..

ma može bit, imaju samo kebabe?

meni su tamo bez veze.

Baklja
05.11.2004., 13:21
tilla kaže:
ma može bit, imaju samo kebabe?

meni su tamo bez veze.

Samo kebabe! Nemaju čak ni sokove. :D

tilla
05.11.2004., 13:39
Baklja kaže:
Samo kebabe! Nemaju čak ni sokove. :D

onda mislimo na istog, 2 vrste kebaba i adio mare.
:)
meni su bezveze.

vaci
05.11.2004., 15:19
ja sam u zagrebu vidila da pod kebab na par mista prodaju girose - bar tako sam u Grčkoj naučila :confused:

dakle kebab bi treba bit izgledom veći tj. duži čevap

a girosi su ono narizano meso, šta se vrti na okomitoj šipki pa on to riže

Mrtva mrkva
05.11.2004., 16:15
Mljacko kaže:
Kebab nije kebab ako nije od ovčetine. To je jebote, ko da da jedeš burek od smokava:flop: Ma da? Sto nije to mijsano meso?

vaci kaže:
ja sam u zagrebu vidila da pod kebab na par mista prodaju girose - bar tako sam u Grčkoj naučila :confused:

a girosi su ono narizano meso, šta se vrti na okomitoj šipki pa on to riže Iako ce me neki Grk ili Turcin razbit ako ovo procita - u principu nema razlike izmedju kebaba i gyrosa (osim sto u kebab ni pod razno ne smije svinjetina, a u gyros moze).

vaci
05.11.2004., 17:34
aaaaaaaaaaa!!
mrkva pa to je bogohuljenje :mad:
:D

ja sam jela to u Grčkoj i meni je tu bilo jaaaako puno razlike tj. nije bilo uopće sličnosti :cool:
kebab mi je bio puno puno ukusniji

a giros ima onaj specifičan miris i cilo vrime dok se vrti se poliva onom tekućinom isl... svakako kebab :top: a giros samo može proć

rogati
05.11.2004., 17:35
Mljacko kaže:
Kebab nije kebab ako nije od ovčetine. To je jebote, ko da da jedeš burek od smokava:flop:

mislim da se od više vrsta mesa radi.naravno,bez svinjetine i obavezno ovčetina.

Mrtva mrkva
05.11.2004., 17:43
vaci kaže:
aaaaaaaaaaa!!
mrkva pa to je bogohuljenje :mad:
:D

ja sam jela to u Grčkoj i meni je tu bilo jaaaako puno razlike tj. nije bilo uopće sličnosti :cool:
kebab mi je bio puno puno ukusniji

a giros ima onaj specifičan miris i cilo vrime dok se vrti se poliva onom tekućinom isl... svakako kebab :top: a giros samo može proć I ja sam jela gyros u Grckoj, a kebab nazalost nisam u Turskoj nego najblize u turskoj cetvrti u Njemackoj :D
I moram priznat da mi je bilo... paaa... vise manje isto.

S tim da se ovi kebabi po Njemackoj koji nisu u turskom kvartu ne mogu usporediti... hocu reci, stvar je u principu ista, ali svatko valjda ima neki svoj nacin pripreme, kakav umak dolazi unutra i salata, pa lepinja i to - cini se da je razlicito od zemlje do zemlje...

Ne razumin na sta mislis kad kazes da gyros ima specifican miris, pa i kebab ima isti takav?! Isto je meso i jednako tako se vrti na stupu...

vtea
06.11.2004., 15:19
imas kebab u preckom i na savskom mostu. 18kn. koje meso ne znam ali meni je super.

mr X
07.11.2004., 21:50
vaci kaže:

ovako: ono sto mi skraćeno zovemo kebab tj. ono sendvičoliko je u stvari - donner kebab

ono što je dugački ćevap je - šiš kebab

razlika između girosa i (donner)kebaba je, u principu, samo nepostojanje svinjetine u ovom posljednjem.

Mljacko
08.11.2004., 09:14
Mrtva_mrkva kaže:
Ma da? Sto nije to mijsano meso?

Ovi naši, nažalost, jesu:flop:

Žuribus Šumasti
08.11.2004., 11:13
Shadowfax kaže:
Ima jedan kod savskog mosta. Ciko u kamionu pravi kebab stoji kraj onog velikog ducana obuce. Znate na kaj mislim ne?
I moram priznat bome mu dobro ide :zubo:

o da...ona prikolica pored željezničkog nadvožnjaka...dva komada sam jedva uspio maznut :D

...i nemreš vjerovat...fina, fina klopa...bogata svim i svačim, meso odlično...puno okusa...maaa mmmmmljac...!

Sdrafac
08.11.2004., 11:26
ja navijam za giros...najel sam ga se u madjarskoj!:D
btw, kak pripravit onaj giros koji se prodaje u billi ???

husky
08.11.2004., 11:59
Žuribus Šumasti kaže:
o da...ona prikolica pored željezničkog nadvožnjaka...dva komada sam jedva uspio maznut :D

...i nemreš vjerovat...fina, fina klopa...bogata svim i svačim, meso odlično...puno okusa...maaa mmmmmljac...!

Otici cu probat tamo ipak, posto ga tako hvalite. :)

Samoborac
08.11.2004., 12:24
U Samoboru kod Barbe je kebab zakon!:top:

husky
08.11.2004., 23:52
Bio, vidio, probao. Nije lose, ali za 18 kuna.... :misli: ....nije bas. I dalje mi najbolja fast food klopa ostaje ona sendvicarna u Ciboni, u sredini, gdje za 5 kuna manje dobijes iste priloge, istu velicinu, isto toplo, i fini odrezak kakav oces. :rolleyes: A o cevapima da i ne govorim. 2 klase iznad. :)

Hvala anyways. Volim SVE probat. Al cevapi su cevapi. :D

Žuribus Šumasti
10.11.2004., 12:25
husky kaže:
Bio, vidio, probao. Nije lose, ali za 18 kuna.... :misli:

ma je...skupo je...mene frend častio pa je bilo i finije :D

michael_jackass
15.11.2004., 14:15
vaci kaže:

krivo. imamo doner kebab, koji je ona smjesa koja se nabija na štap i u nju ide janjetina. shish su šnicli govedine nabijeni na štap, koji se vrti oko vatrice.

u giros ide uz janjetinu i svinjetina, a razlika je i u tome da u giros ide tzatziki, iliti onaj bijeli namaz.

Inače u Zagrebu je prije jedno pet-šest godina pravi Turak otvorio kebabaru. Bil je lociran u Radičevoj i na Dolcu. Održao se svega dva mjeseca. Razlog - skinjare, tko drugi. A ne da je bil dobar, nego je bil jebeen! Imal je punu sisu specijaliteta, dakle ne samo kebab.

alex mali
15.11.2004., 15:12
...pojma vi nemate, kebab doner je onaj u lepinji, a šiš kebab je ista mesina, ali na štapićima, kebab je inače naziv za meso - janjetinu, ovčetinu...

...u ZG di ima kebab???? pa u Dubravi, pobogu, di bi bilo kebaba, preko puta Name - garantirano najkvalitetniji na ovim prostorima, malo dalje prema sesvetama - vele nevalja i dva prije sesveta...

...mi smo najkebabstiji kvart u ZG...

vaci
15.11.2004., 21:52
michael_jackass kaže:
krivo. imamo doner kebab, koji je ona smjesa koja se nabija na štap i u nju ide janjetina. shish su šnicli govedine nabijeni na štap, koji se vrti oko vatrice.

u giros ide uz janjetinu i svinjetina, a razlika je i u tome da u giros ide tzatziki, iliti onaj bijeli namaz.

nemoj me maslat, tzartiki (ili kako ti kažeš tzatziki) sam ja uredno dobila uz kebaba, to bez greške, jer sam nauručila iz menia (menu-a :D ) u Ateni kad sam bila

sad jel to bija doner ili diner :D kebab nemam pojma, al bija je kebab a ne giros

jedino šta ne mogu reć koje meso je di bilo, jer je meni svako meso - meso, nema tu teletina, junetina, i šta ja znam ;)

michael_jackass
16.11.2004., 09:10
vaci kaže:
nemoj me maslat, tzartiki (ili kako ti kažeš tzatziki) sam ja uredno dobila uz kebaba, to bez greške, jer sam nauručila iz menia (menu-a :D ) u Ateni kad sam bila

sad jel to bija doner ili diner :D kebab nemam pojma, al bija je kebab a ne giros

jedino šta ne mogu reć koje meso je di bilo, jer je meni svako meso - meso, nema tu teletina, junetina, i šta ja znam ;)

u ateni? i to ti nije čudno? pa tam ga stavljaju u kebab zato kaj ide i u gyros, pa ono da bude bliže domorocima.

Mrtva mrkva
16.11.2004., 11:23
michael_jackass kaže:
u ateni? i to ti nije čudno? pa tam ga stavljaju u kebab zato kaj ide i u gyros, pa ono da bude bliže domorocima. Ma jeste vi normalni? Nema sanse da u Grckoj dobijes kebab, ej, nema sanse da spomenes rijec "kebab", a da se oko tebe ne okupi desetak Grka prilicno rabijantnog izgleda.

vaci
16.11.2004., 13:03
Mrtva_mrkva kaže:
Ma jeste vi normalni? Nema sanse da u Grckoj dobijes kebab, ej, nema sanse da spomenes rijec "kebab", a da se oko tebe ne okupi desetak Grka prilicno rabijantnog izgleda.

pa to je samo kebab, nije turska kava:D

michael_jackass
16.11.2004., 14:54
Mrtva_mrkva kaže:
Ma jeste vi normalni? Nema sanse da u Grckoj dobijes kebab, ej, nema sanse da spomenes rijec "kebab", a da se oko tebe ne okupi desetak Grka prilicno rabijantnog izgleda.

pa zato sam sa čuđenjem i stavil "u ateni?" na početak posta. :) a ostatak se odnosil na to da ako i postoji kebab u ateni da ti u njega stave tzatziki jer...itd.

možda sam se malo krivo izrazil,

stoneisland
22.11.2004., 19:03
gyros i kebab su ista stvar kao kaj su vec naveli.
naravno to nemojte reci grcima il turcima.
tzatziki, tipiti ili koji vec prilog salate mos dobit u gyros, ovisi kolko oces ljuto, kiselo kombinaciju tog jogurta ili koji je bog vec pomjesan.

ista fora je u grckoj za kavu, grcka kava je zapravo turska kava i nemojte se zeznut i reci, turkish coffee

sline mi cure kad se sjetim onog klosarskog mjesta kod omonie u ateni...

nego, da ne idem prevec off topic, di u zagrebu ima giros :) ?

NeVeR
22.11.2004., 21:11
JA sam jeo PREj*ben kebab u Amsterdamu :klopa:
Imali su i bocice/tubice sa raznim sosevima....pa tako i tartarom :klopa:

Bilo je stavi tartar, pa griz......stavi tartar, pa griz...:D

:klopa::klopa::klopa:

michael_jackass
22.11.2004., 22:47
stoneisland kaže:

nego, da ne idem prevec off topic, di u zagrebu ima giros :) ?

bil je prije kod trešnjevačkog placa jedan. jedan ima u samoboru. dalje ne znam. možda ima kaj i u grčkom restoranu.

stoneisland
22.11.2004., 23:44
znam da je bio poslje placa a prije parka tam... kao neki fastfood, pisalo velko na zidu..

mislim da ga tam vise nema.:mad:

mataja
29.10.2007., 22:45
onda?
di se jede kebab danas u zagrebu ? gdje vam je najbolji kebab ?? :top:

Marl
30.10.2007., 15:07
na tkalči. na sredini, malo dalje na lijevoj strani unutra. ima dva stola okrugla vani. neznam kak se zove.
inače tema jestara dvije godine i šta se ne piše kebaP?

morino
30.10.2007., 15:37
na tkalči. na sredini, malo dalje na lijevoj strani unutra. ima dva stola okrugla vani. neznam kak se zove.

kebap je pravilno

Pljačkam Invalide
30.10.2007., 16:17

City kebab,da tam je dobar.otvoren je i u skalinskoj(na ćošku,kod Cice) mislim da je isti vlasnik.inače ne bi preporučio onaj na kiosku na maksimirskoj(taj je baš loš), i onaj na placu na kvatriću,nije katastrofalan al se dugo čeka i nekak nema okusa.

keke
30.10.2007., 16:19
tko ti je kriv kada jedes kebab na kiosku.

Pljačkam Invalide
30.10.2007., 21:22
Ma dobro nije kiosk:D ,al znaš na kaj mislim

lambuel
31.10.2007., 07:37
onaj na placu na kvatriću,nije katastrofalan al se dugo čeka i nekak nema okusa.

Ak se "dugo čeka i nekak nema okusa", kako onda nije katastrofalan? :confused:

Baklja
31.10.2007., 09:27
Meni je dobar u Alcatrazu u Preradovićevoj.

Ges
31.10.2007., 12:52
Meni najbolji je u Tkalči, pri početku, odmah nakon parkića s kipom M. J. Zagroke... Definitivno THE kebab

Prije ga je tu kebabdžinicu vodio šipo koji se sad preselio ulicu niže, u Skalinsku (ulica koja spaja Tkalču i Opatovinu). Sve u svemu, šipo se sad srozao po kvaliteti kebaba... no i dalje je dobar kao zajebant :D

I jako me se je dojmio onaj na okretištu u Črnomercu: to je najveći i najpofutraniji kebab koji sam ikad jeo: doslovce je bio toliko velik da sam se prežderao ko stoka... taj na črnomercu me je podsjetio po rangu veličine dobivenog na Čingač i njihove čevape...

Probao sam i onaj u Ciboni. taj mi je podosta loš i korišteno meso mi je bilo premasno i teško mi je sjelo na želudac. Jednio su me se tamo dojmili jednom sa chilijem za kebab: to je bilo nešto najstrašnije ljuto što sam ikad okusio. Tabasco umak je slatka vodica naspram tog chilija što su imali... sad pošto tamo izbjegavam ić jest, neznam dal više imaju taj pakleni chili

Enivejz, definitivno najukusniji i najbolji po količini mi je u Tkalči...

Faca5
01.11.2007., 13:40
Šteta što više nema onog u shopping centru Prečko... taj je bio najbolji! :(
Ima sad na tom mjestu neki drugi ali je katastrofalan.

Ok je onaj u Tkalči. A šipac (valjda) koji ga radi je legenda, skoro svakom muškarcu pokušava uvaliti unutra onu ljutu crvenu papriku i zajebava one koji hoće blagi umak
Jednom je pitao žensku da kakvog to frajera ima kad ne jede ljuti umak i nek si nadje pravog muškarca. :rofl: :s

Ges
01.11.2007., 17:18
Ok je onaj u Tkalči. A šipac (valjda) koji ga radi...
ne radi šipo više tamo... rekoh da se preselio ulicu niže, u Skalinsku. I definitivno se šipo srozao po kvaliteti (ali ne i po zajebanciji :D )

enivejz, sad je njegovu kebabdžinicu preuzeo neki novi i on ima odličan babke...

tf5000
03.11.2007., 13:56
Ka prvo nije "šipo" nego je Turčin porjeklom iz Makedonije i zove se Ali.
Otvorio je sad novi kebab restoran isključivo njegov i uredio ga je u Turskom stilu i stvarno izgleda super. A što se tiće kvalitete otvoren je tek tjean dana a ja sam jeo već 5 puta a ne živim baš u blizini.

Svima preporućujem da posjete "Ali ke Baba" NAJJAČI KEBAB u GRADU !!!!!
Za one koje neznaju nalazi se na Kvatriću na križanju Marićeve i Heinzelove preko puta Kvaksija (pored Casina)
Ali rulls.........:top: :top:

just Sandy
04.11.2007., 10:07
Hvala ti, hvala što si nam otkrio gdje nam je sad naš Ali! :cerek: :cerek: :cerek:

(Miki, idemo danas na Kvatrić! :D)

Osim kod Alija (dok je bio u Tkalči) tam se mogao pojest' kebab i gore, blizu Bosanca. I duže je radio, ali noću je redovno ostajao bez priloga. :rolleyes:

U Ciboni sad ima tri kebabdžinice. Jedna je skroz kod izlaza u Tratinsku, ali tam više ne kupujem. Bezobrazni su, nemreš dobit' "od svega po malo" nego se moraš odlučiti za najviše tri priloga. :mad: :flop:

Druga je odmah ravno kad se uđe iz Savske, a treća je ona nekad jedina cibonska sendvičaterija, desno od te srednje.

Ni na Savskom mostu nije loš kebab. Dva su, jedan do drugog, odmah tam di maloljetni klinci seljačine idu na cajke.

Na Vrbiku, blizu Filozofskog/Strojarstva, su preloši.

I nemrem se više sjetit'...

Ges
04.11.2007., 11:41
Otvorio je sad novi kebab restoran isključivo njegov i uredio ga je u Turskom stilu i stvarno izgleda super. A što se tiće kvalitete otvoren je tek tjean dana a ja sam jeo već 5 puta a ne živim baš u blizini.

Za one koje neznaju nalazi se na Kvatriću na križanju Marićeve i Heinzelove preko puta Kvaksija (pored Casina)
bojim se da ne pričamo o istom liku...
ja mislim na onog koji je držao kebabdžinicu u Tkalči; on se preselio niže 50ak metara, u Skalinsku... i kebab mu se srozao po kvaliteti...

ali na istom mjestu u Tkalči je sad lik koji je nastavio s kebabom ali odlične kvalitete!

mataja
04.11.2007., 20:00
tf je u pravu ; zajebant ti je Turčin, nije on nikakav šipo
znam da je otisao u skalinsku, ali ovo da je otvorio novi kebab preko puta kvaksija :top: svaka čast, morat cu sutra otic probat kakav je tam

turčin legenda, kod njega mi je bio najbolji kebab dok je radio još u tkalci, a trenutno se nemrem odluciti za najbolji, tu negdje su mi kebab u dubravi (prek puta mekdonaldsa) i onaj na savskom mostu

u ciboni nikad nejedem kod onog "prvog, kod stepenica za ciboninu dvoranu, meso mi je preloše , a kao sto sam i sad procitao , mozes uzet najvise tri priloga - nisu normalni :flop:

grogo bolger
04.11.2007., 22:15
@Gesonjo ajme evocirao si mi uspomenu na taj ljuti iz cibone :s
jebote šta je to ljuto... popijo sam 2 pive, maznuo sladoled i još puno vode i još je pakleno peklo :eek:
od tad sam prestao jesti ljuti pa me The zajebant podjebava(o) :o

slažem se da mu je opala kvaliteta u skalinskoj

Ges
05.11.2007., 07:20
tf je u pravu ; zajebant ti je Turčin, nije on nikakav šipo
nda... kao znali ste da je turčin onako od oka čim ste ga pogledali... :kava:

tf5000
05.11.2007., 13:07
bojim se da ne pričamo o istom liku...
ja mislim na onog koji je držao kebabdžinicu u Tkalči; on se preselio niže 50ak metara, u Skalinsku... i kebab mu se srozao po kvaliteti...

ali na istom mjestu u Tkalči je sad lik koji je nastavio s kebabom ali odlične kvalitete!

Evo ti link, pa dole pogledaj sliku, ipak mislim da pričamo o istom tipu...
http://www.index.hr/forum/default.aspx?q=t&idf=1&idt=139307&p=4

Ges
05.11.2007., 14:20
:rofl:
je! to je šipo! Legenda!
ispričavam se, Turčin... :kava:

enivejz, lik je :top:

Ges
05.11.2007., 14:25
@Gesonjo ajme evocirao si mi uspomenu na taj ljuti iz cibone :s
jebote šta je to ljuto... popijo sam 2 pive, maznuo sladoled i još puno vode i još je pakleno peklo :eek:
i ja sam slično nadrapao: morao sam kupit coca colu limenku od 2dl za 15kn u obližnjem kiosku... nebih nikad dao toliko para za taj otrov od pića no umirao sam i popio bih kanalizacijski izljev samo da žar u u ustima i grlu prestane... to je bio horor...

no od tada sam se očeličio i sad tražim zlo jednakog kalibra da opet testiram svoje nepce
gušti su gušti :rofl:

tf5000
05.11.2007., 15:02
i ja sam slično nadrapao: morao sam kupit coca colu limenku od 2dl za 15kn u obližnjem kiosku... nebih nikad dao toliko para za taj otrov od pića no umirao sam i popio bih kanalizacijski izljev samo da žar u u ustima i grlu prestane... to je bio horor...

no od tada sam se očeličio i sad tražim zlo jednakog kalibra da opet testiram svoje nepce
gušti su gušti :rofl:

Onda navrati do Ali-ja on jedva čeka da nađe žrtvu kojoj može stavit "malo" čilija :o :D

Ges
05.11.2007., 15:45
Onda navrati do Ali-ja on jedva čeka da nađe žrtvu kojoj može stavit "malo" čilija :o :D
o krko sam ja uvijek čili kod Alija
ovak ide moj idealni kebab:
ljuti umak
luk
sir
žličica čilija

no Alijev je onako, osrednji po jačini...

tf5000
05.11.2007., 16:05
o krko sam ja uvijek čili kod Alija
ovak ide moj idealni kebab:
ljuti umak
luk
sir
žličica čilija

no Alijev je onako, osrednji po jačini...

meni je dosta ljut već i sam umak ali ima on još i neke ljute paprike feferonke ili tako nešto, ali koliko znam na njih još nikog nije uspio nagovorit :p

grogo bolger
05.11.2007., 22:47
vjeruj mi alijev uopće nije ljut kad se usporedi sa ovom patnjom :cry: :cry:
nisam mogao pojest kebab koliko je bio ljut, ostalo pola... reko bacit ću ga...
je vraga kad se ohladio smazao ga u uredu :rofl:

Ges
06.11.2007., 09:04
meni je dosta ljut već i sam umak...
pfffff, mora da se šališ! Umak mu je ljut onako, tek da se može reć da je ljut... papričice su mu ljute, ali ko što rekoh, onako osrednje...

velimo ti grogo bolger i ja da je u ciboni ono bilo prestrašno i da alijev nije nit do gležnja po jačini tom otrovu što su imali tamo...
još je meni tamo tip rekao "nemoj si previše stavit, jako je ljut" a ja si mislio "vraga ti znaš što je ljuto" i krknuo punu žličicu u babke... ostalo je povijest :D
kad se ohladio smazao ga u uredu :rofl:
:top: tako je! ništa se ne baca! kako je rekao jedan čobo seljačina kad se trebao povratit rakijetinu: "platio sam i to ne ide iz mene!"

Ges
06.11.2007., 11:47
Bijah danas kod Ali-ke-baba na križanju Heinzlove i Martićeve. Evo mi dojmova:
kebab je dobar, količina je zadovoljavajuća, ljuti umak je preslab, čili papričice uopće nisu ljute (stavio sam punu žličicu, nije me zapeklo više neg ljuti kečap...)

enivejz, nisam baš nešto dojmljen...

Šiljo 10
18.11.2007., 23:08
odna staviš više žlicica.tj. on svakom metne najmanje 3 jer 1 i ne osjetiš....
ali je car otvara kebabe radi tam mjesec 2 da se skupi ekipa i onda ide dalje
btw taj kod kvatrića je još najbolji jer radi do 5 ujutro!

empazg
04.12.2007., 19:46

Moli bih info gdje ima kebaba u zg, zapadno od Heinzlove. Znam da je bilo u Petom elementu, vise nema. Otvoren je u kiosku na Mazurancu, al nekak mi nije bas posjecen.... Prije je bilo u Tkalci na pocetku, ali nisam tam bio 100 godina, otkako se radi. Pa ako znate neki dobar? Napokon bi probao i tu klopu ponukan posjetom Grazu prije 3 tjedna, gdje u centru u svakoj, svakoj ulici ima Kebab. :eek:

:confused:

Hvala. :)

imas novootvoreni kebab iza nsb-a ja probo i odlican je. imas regular i big boy za 20 odnosno 30 kn a imaju cak i dostavu na 015618154

empazg
04.12.2007., 19:53
Meni najbolji je u Tkalči, pri početku, odmah nakon parkića s kipom M. J. Zagroke... Definitivno THE kebab

Prije ga je tu kebabdžinicu vodio šipo koji se sad preselio ulicu niže, u Skalinsku (ulica koja spaja Tkalču i Opatovinu). Sve u svemu, šipo se sad srozao po kvaliteti kebaba... no i dalje je dobar kao zajebant :D

I jako me se je dojmio onaj na okretištu u Črnomercu: to je najveći i najpofutraniji kebab koji sam ikad jeo: doslovce je bio toliko velik da sam se prežderao ko stoka... taj na črnomercu me je podsjetio po rangu veličine dobivenog na Čingač i njihove čevape...

Probao sam i onaj u Ciboni. taj mi je podosta loš i korišteno meso mi je bilo premasno i teško mi je sjelo na želudac. Jednio su me se tamo dojmili jednom sa chilijem za kebab: to je bilo nešto najstrašnije ljuto što sam ikad okusio. Tabasco umak je slatka vodica naspram tog chilija što su imali... sad pošto tamo izbjegavam ić jest, neznam dal više imaju taj pakleni chili

Enivejz, definitivno najukusniji i najbolji po količini mi je u Tkalči...

probaj u novootvorenom kebabu iza nsb-a...isto meso ko u tkalci al je veci...cca pola kile

idEalnoLosA
04.12.2007., 19:54
ima u king krosu, na trgu veselih tanjura, izmedju meksickog i subwaya. predobar.

KILLERDOG
06.12.2007., 18:24
probaj u novootvorenom kebabu iza nsb-a...isto meso ko u tkalci al je veci...cca pola kile

dolazim :D
di točno iza nsb?

chabad
06.12.2007., 20:28
ovo su oni za koje ja znam (i istočno):

Sesvete - kod srednje škole (parking - preko puta pa desno)

Dubrava - jedan je kod american donuta i benzinske, iza mcdonaldsa
drugi je preko puta pitarella

Kvatrić - prema Heinzelovoj, kod stanica za bus, s desne strane
postoji još jedan, ali meni se ne sviđa

Tkalča - s lijeve strane kad se ide od trga, čini mi se

Trešnjevka - blizu srednje škole, tamo sam davno jeo pa ne znam da li je još u funkciji

Autobusni - vidio sam preko puta kebab, ali nisam nikad tamo jeo

nadam se da sam pomogao. :mig:

chabad
06.12.2007., 20:32

meni ima i boljih, ali sve ovisi o tome tko radi.
u sesvetama mi se umak pogoršao, ali inače mi je bolji
u dubravi je dobar osim kad ga ženska radi.
al kod turčina je isto vrhunski.

chabad
06.12.2007., 20:33
ne radi šipo više tamo... rekoh da se preselio ulicu niže, u Skalinsku. I definitivno se šipo srozao po kvaliteti (ali ne i po zajebanciji :D )

enivejz, sad je njegovu kebabdžinicu preuzeo neki novi i on ima odličan babke...

da, tek poslije sam skužio da je to lik koji je radio u tkalči.
legenda. :lol:

er45
07.12.2007., 13:02
ovako - onaj prekoputa autobusnog ne radi valjda već godinama.

a onaj iza nsb-a - ljudi, ne nasjedajte na prevare likova koji se ulogiraju i s prva dva posta reklamiraju svoj mišomor - frend i ja smo povraćali ko nikad.

Kakodalje
07.12.2007., 18:39
Jeo sam kebab po cjelom gradu, ali najbolji koji sam probo je preko puta Kvaka na kvatricu. Definitivno najukusniji i potpuno drugaciji od svih.

Napominjem, preko puta kvaksija, ne ludog konja :)

chabad
07.12.2007., 18:49

sorry, nisam znao:ne zna: :top:

Claire
08.12.2007., 14:06
Jeo sam kebab po cjelom gradu, ali najbolji koji sam probo je preko puta Kvaka na kvatricu. Definitivno najukusniji i potpuno drugaciji od svih.

:)

Alijev je jako ukusan i dobar, upravo smazah jednog za rucak...ali me zanima di u zg ima janjeci?

tf5000
13.12.2007., 12:50
Alijev je jako ukusan i dobar, upravo smazah jednog za rucak...ali me zanima di u zg ima janjeci?

To je i mene zanimalo... Ali mi je rekao da janječi kenab ima previše intenzivan miris i okus za večinu naših ljudi. Ali je stavio janječi za probu još prije 10-ak godina kad se vratio iz Njemačke i tvrdi da su ljudi vrlo loše reagirali, te da je čak i njemu (a ipak je Hrvat porjeklom iz Turske) puno bolja kombinacija koju trenutačno nudi kebab = teletina govedina puretina.
Koliko ja znam, iz tih razloga, janječi se ne nudi u ZG.

everspeculator
20.02.2008., 21:08
zagreb - kebab

kao ljubitelj kebaba djelim sa vama iskustva

Jos pred godinu dana sam redovno jeo kebab u preckom u soping centru, bio je odlican medjutim zatvorilo se i sada je tamo american donut koj takodjer ima kebab ali je za dvije klase losiji od onog koj je prije bio na tom mjestu (od donuta je meso naslagano, našnitano na štap pa eto- meni se to ne svidja jer je lošije od mljevenog)

tako..tu i tamo sam jeo taj kebab u preckom, doduse nisam uzimao 2 komada kao prije al eto, takodjer sam zadovoljan ljudima koji rade unutra i imaju solidne krafne! tolko o prečkom.

preci cemo malo niže na kvart vrapče, mislim da je ulica gornje vrapce ili tako nesto odma kraj malesnice i španskog , neka mala birtijica koja takodjer vrti kebab, kebab mogu ocijeniti sa 3, na ljestvici od 1-10. Glavni razlog je šta meso smrdi po staroj govedini.
Uglavnom tamo više neću otići, pojeo sam dva i dosta mi je.

idemo još malo niže dole kraj stare samoborske u njam njam, koj je eto zatvoren trenutno jos od devetog mjeseca- zamislite- ekipa se jednostavno nakon godisnjeg nije nikad vratila raditi, kebab je bio za sedmicu! nije bilo los- koristili su kockaste lepinje koje su otvorene samo na vrhu, jedina mana je bila šta su pacali meso u nekoj kebab juhi i onda bi sve skupa postalo masno pa se ta masnoca skupi na dno kebaba i moze bit dosta zestoko kod zadnjih par griza. ali to kokta ili kola lako riješe

idemo u tkalču, jeo sam samo par komada jer sam rijetko gore, uglavnom jako su dobri.

idemo čim bliže- na črnomerec- največe smeče u zgb ja bi reko, kada sam vidio kako to meso izgleda nisam se mogo nacudit, ja neznam sta oni rade snjim al to je opca katastrofa, od okusa do boje. jednom i više nikad.

Idemo u city centar one, u interšpar, svaka čast- tamo se stvarno da dobiti nafilani kebab! mljeveno meso odlicna okusa, jedino pazite da vam ne napravi kebab u rukavicama u kojima su cistili prljavim krpama pultove, nije mi se jednom desilo da su probali sa istim rukavicama radit. jedan od boljih u gradu! ali kad ga ima! jer sam u zadnjih 10 puta samo 2 ili 3 put uspio kupit, meso je uviejk pri kraju ili se mora pec 20min pa mi se neda cekat.

King Kross kebab pored mexičkog restorančića, jednom i nikad vise, kad sam vidio da lik sve radi golih ruku sa prstenom jedva sam kasnije pojeo kebab. koj je uostalom bio za ocijenu 3 od 10.

i na kraju bi vam spomenuo novi kebab ja mislim da su to gajnice , nemogu tocno objasnit di je i to mi je žao bi osam 2 puta pojeo 3 komada, malo jesu mali i kosta 20kn al nema veze isplati se.

takodjer sam nacuo da u zapresicu negdje ima nesto opako, ovih dana idem to provjerit.

Default_user
21.02.2008., 12:28

zasto dosta o kinezima? gradu treba BAREM 1 dostavljac brze kineske hrane, jer je dostavljana hrana iz macaa manje nego prosjecna.

na kebab mozes otic na mjestima gdje se takav crap i ocekuje. kod tramvajskih stanica, pruga, kolodvora, stadiona, u sklopu restorana brze hrane ...

pivka
21.02.2008., 14:39
meni je dobar Kebab u Martićevoj.nije tako davno otvoren,a čak mislim da je i vlasnik autohtoni potrošač kebaba :zubo:

Slym
06.05.2008., 02:05
U Skalinskoj (prva uličica desno kad uđete s Trga u Tkalču) mi je najfiniji, ali je i najmanji. Nemaju baš neki izbor salata.

Dalje, u Tkalči nakon Jurićkingo kipa a prije Kožarske (Melina) s lijeve strane kad idete od Trga "Gradski kebab", gotovo redovno je meso zagoreno ili poluzagoreno, bekako čudno začinjeno, kao da samo šareni papar stavljaju i redovito ima samo zelene salate.

Na vrhu Tkalče, preko puta od štengi za Gornji grad, odmah uz Subway "City kebab Obelix", najveći od sva tri u Tkalči, bio bi savršen da je meso malo hrskavije, ima najveći izbor salata i priloga, jedino blagi umak zna ponekad biti prevodenast i slabo začinjen pa kad vidim da je takav radije stavim tartar.

U Dubravi preko puta Pitarella nisam jeo, al ifrend tvrdi da mu je tamo najbolji, a ne preporučujem vam da jedete u onom preko puta benzinske u Dubravi (na stanici Dankovečka), higijenski uvjeti su užasni i čuo sam da se netko otrovao tamo.

Rainbow_smile
13.05.2008., 18:04
tam onaj kebab..kak se ide po onoj ulici s trga(nisam u zgu pa...):s

chabad
13.05.2008., 21:07
tam onaj kebab..kak se ide po onoj ulici s trga(nisam u zgu pa...):s

to ti je tkalča - ulica s puno kafića :D

Matesonik
13.05.2008., 22:21
Bio kod ali-kebabe, odlican kebab. I jos mi je na 5min od doma. Janjeceg mooozda ima u Domjanicevoj, ali nemojte me drzati za rijec.

7nationarmy
14.05.2008., 09:46
po mom misljenju najbolji kebab u zagrebu moze se pojesti u tkalci (obelix) i u centru precko. probao na jos nekoliko lokacija ali osrednja zalost.

empazg
16.05.2008., 13:31

a onaj iza nsb-a - ljudi, ne nasjedajte na prevare likova koji se ulogiraju i s prva dva posta reklamiraju svoj mišomor - frend i ja smo povraćali ko nikad.

cuj rista,ako si imao rigoleto onda je to zato jer si konacno probao pravu stvar pa ti se organizam privikava na finije stvari odnosno kebab. nije u redu da blatis na taj nacin jer svako ima svoj ukus sto se tice hrane a tvoj je ocito malo u banani. onaj iza nsb-a ima isto meso ko i ovaj u tkalci i ako si taj probao onda nema razloga da ti bude los...

Allexis
28.05.2008., 00:52

zaš ne bi bio u ateni?

ja sam jela kebab i gyros u ateni...ovo što se kod nas naziva kebab, u ateni je bilo gyros...i to 2 vrste...uglavnom, svo troje je bilo odlično, al kebab ipak the best....u zg mi je zasada jedino dobro u tkalči (tamo na sredini, prije one pizzerie mangiare), jer meso nije prezačinjeno...svugdje drugdje gdje sam probala je bilo preslano...ali ne može se mjeriti sa ovime iz atene...

Kebab

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/690273/2/istockphoto_690273_greek_kebab_pita.jpg

Gyros 1
http://www.explorecrete.com/cuisine/images/gyros_C5877.jpg

Gyros 2
http://dan.doxdesk.com/file/Travel%20photos/Scotland/Edinburgh/Work:%20MUNCHIE%20LOCOS/Kebab....ggghh.jpg

Slym
28.05.2008., 01:20
Slika 1. - šišćevapi, siskabab, sistchevap

Slika 2. - kebab

Slika 3. - gyros

Allexis
28.05.2008., 01:22
gdje ima u Zg ovo pod br. 1....sigurno mora negdje biti...to mi je najbolje od ovog troje....

Slym
28.05.2008., 01:27
Pa, imaš svagdje samo što se to kodf nas zove šiš-ćevap. Probaj u Čingaću na Vukomercu. Ili pronađi neku ćevapdžinicu koju drži Turčin.

Slym
28.05.2008., 01:33
A to kaj si ti stavila pod prvu sliku ti se vani zove koobideh.

http://en.wikipedia.org/wiki/Kebab

Kambe
31.05.2008., 11:42
Ali Kebab blizu Kvatrića je najbolji

Mrtva mrkva
31.05.2008., 21:28
zaš ne bi bio u ateni?

ja sam jela kebab i gyros u ateni...ovo što se kod nas naziva kebab, u ateni je bilo gyros...
Dakle, nisi jela kebab nego gyros. :p

Mozemo mi sad pricat o tome da je to ista stvar, ali probaj to reci nekome Grku pa ces vidit belaja. ;)

tf5000
17.10.2008., 06:08
Za sve ljubitelje ali ke baba (Martičeva- preko puta Kvaksija), da odnedavno posluju i na novoj lokaciji u Chromosovom tornju (Ugao Vukovarske i Heinzelove) pored narodnjačkog kluba Black&White.
Kebeb im je jednako ukusan i kvalitetan kao i u prvom lokalu, a super je to što je ispred veliki parking pa se možeš i sparkirat ko čovjek.
I dobro je to što rulja još uvijek nezna da rade i na novoj lokaciji, pa nema nikad gužve jer mi je već bilo dopizdilo čekat 10-20 min zbog 2 kebaba (a to mi se u martičevoj često znalo događat):mad:.
Napominjem ovaj post je isključivo za ljubitelje kebaba :top: iz Ali ke babe jer neželim da opet moram čekat zbog seljačina koji kaži da je svaki kebab u Zagrebu isti.
Pozdrav

clouseau
17.10.2008., 08:41
OK, da ne otvaram novi topic, jel zna netko gdje ima gyrosa? Prije dosta vremena je bio odličan kraj Cibone, al on se zatvorio... ima (tj bilo je prije par godina, ak nije i to otišlo) još jedan kod cibone, tam uz željezničku prugu, al nije tako dobar!

Kambe
17.10.2008., 17:11
Za sve ljubitelje ali ke baba (Martičeva- preko puta Kvaksija), da odnedavno posluju i na novoj lokaciji u Chromosovom tornju (Ugao Vukovarske i Heinzelove) pored narodnjačkog kluba Black&White.
Kebeb im je jednako ukusan i kvalitetan kao i u prvom lokalu, a super je to što je ispred veliki parking pa se možeš i sparkirat ko čovjek.
I dobro je to što rulja još uvijek nezna da rade i na novoj lokaciji, pa nema nikad gužve jer mi je već bilo dopizdilo čekat 10-20 min zbog 2 kebaba (a to mi se u martičevoj često znalo događat):mad:.
Napominjem ovaj post je isključivo za ljubitelje kebaba :top: iz Ali ke babe jer neželim da opet moram čekat zbog seljačina koji kaži da je svaki kebab u Zagrebu isti.
Pozdrav

:top:

Kebab_Guru
27.11.2008., 16:31
u chromosu je guzva za vrijeme gableca i vikendom..
no koliko znam uskoro ce biti i gyrosa u ali ke babi te pocinju
sa dostavom kebaba sto je super...website uskoro,decki paze na kvalitetu
i lagano se sire na nase zadovoljstvo..:)

Jack Hammer
28.11.2008., 12:41
Ima i na Sigečici preko puta kemijske škole

Kebab_Guru
28.11.2008., 14:18
Ima i na Sigečici preko puta kemijske škole

daj ne valja k****a...iskreno..:)

Kambe
28.11.2008., 18:03
u chromosu je guzva za vrijeme gableca i vikendom..
no koliko znam uskoro ce biti i gyrosa u ali ke babi te pocinju
sa dostavom kebaba sto je super...website uskoro,decki paze na kvalitetu
i lagano se sire na nase zadovoljstvo..:)

Alikebaba :klopa: dostava :klopa: jaooo jedva cekam :klopa:

Kebab_Guru
28.11.2008., 19:55
haha..i ja takodjer stari..:top:

Matesonik
28.11.2008., 21:20
Ja po Zagrebu dosad nisam vidio nijedan kebab gdje je pravo meso unutra, a ne fasiranac. Jel imamo mi toga uopce?

Kebab_Guru
29.11.2008., 03:07
ha gle..znam da firma doner radi kvalitetno meso
to su turci u njemackoj a neke firme uvoze to meso u hrvatsku pa ga
kebabđinice uzimaju od njih,meso je onak puno a nije fasirano.
inace gyros je bas slagano meso od purecih i pilecih kotleta.

GothicRomance
29.11.2008., 10:47
joj jel ima negdje u zg gyrosa uopce i to pilecih?

Kebab_Guru
29.11.2008., 21:23
koliko ja znam ima na crnomercu u onom vargi,al mi boja izgleda bolesno
iz iskustva tamo ne jedem jer im je sve staro uglavnom i podgrijavaju..
u ali ke babi uskoro gyros pa ti vidi..:):ne zna:

Kambe
05.12.2008., 17:09
iz pouzdanih izvora sam saznao da Ali Kebaba od sljedeceg tjedna pocinje sa dostavom :Pivo:

scarred_heart
05.12.2008., 17:26
iz pouzdanih izvora sam saznao da Ali Kebaba od sljedeceg tjedna pocinje sa dostavom :Pivo:

ma najbolji kebab na savskom, ne zovemo ga bez razloga, master don kebabis!!! :s:s:s i to onaj desni kad se gleda prema njima, ekipa stavi zlo od kebaba...:s

jimmy jazz
05.12.2008., 19:51
strashno josh i to smetje da pokupimo nakon cevapa i slicnog sranja. turska hrana je bogovska, al na balkanu su bogami pobrali ono najgore smetje. nije ni cudo da su Hrvati jedni od najnezdravijih naroda v Evropi kak se prehranjuju.

Šmirgl
07.12.2008., 21:05
najbolji kebab je na savici kod placa na uglu.

dođe 20 kuna(22 sa nekim super-finim sirom) i isplati se za svaku kunu!

German
07.12.2008., 21:22
strashno josh i to smetje da pokupimo nakon cevapa i slicnog sranja. turska hrana je bogovska, al na balkanu su bogami pobrali ono najgore smetje. nije ni cudo da su Hrvati jedni od najnezdravijih naroda v Evropi kak se prehranjuju.

Ako nemaš ništa pametnog za reći radije šuti..:kava:

supermirko
08.12.2008., 08:54

Jimmy pojest će te bosanci buahahahahaha :rofl:
A kakti prezvrušt,špek,jetrica i slična prigorska mesnata klopa je zdrava?

jimmy jazz
08.12.2008., 11:33
prezvurst, to je crknuti macek...je nekak se hrana jako zasvinjila..prije se jelo vishe kashi, i lece..sad to niko ne pozna vishe. posljedice su katastrofalne.
a i ovo meso kaj se uvozi se uvozi nekvalitetno iz ko zna odkud, il se sverca oko i prek granice..
meso se od negda jelo v ovom kraju, josh od Kelti, oni su poznati prascojedi, al neznam kam su sve te kashe i lece nestale? Rimske legije su zrasle na leci i osvojile celu Evropu.

ZgRege
08.12.2008., 17:10
prezvurst, to je crknuti macek...je nekak se hrana jako zasvinjila..prije se jelo vishe kashi, i lece..sad to niko ne pozna vishe. posljedice su katastrofalne.
a i ovo meso kaj se uvozi se uvozi nekvalitetno iz ko zna odkud, il se sverca oko i prek granice..
meso se od negda jelo v ovom kraju, josh od Kelti, oni su poznati prascojedi, al neznam kam su sve te kashe i lece nestale? Rimske legije su zrasle na leci i osvojile celu Evropu.

stvarno ako nemaš( a nemaš baš nikad) šta pametno reći šuti...već se bljuje ljudima od tebe

jimmy jazz
08.12.2008., 18:02
vuci se kulturi hrane..vid ti balavca..budi zahvalan. da ti neko da priliku da se zdignesh iz ciganije.

Kambe
12.12.2008., 12:51
Ali Kebaba na Chromosu uveo dostavu, naravno testirano i radi :Pivo: :klopa:

7nationarmy
12.12.2008., 14:02
jedini kebap koji priznajem u zagrebu je u tkalci, onaj skroz na vrhu kod bosanca. ostala dva nize su ocaj, tuga, jad, cemer itd.

Kebab_Guru
16.01.2009., 11:59
jedini kebap koji priznajem u zagrebu je u tkalci, onaj skroz na vrhu kod bosanca. ostala dva nize su ocaj, tuga, jad, cemer itd.

kad si ogranicen...:rolleyes:

7nationarmy
22.01.2009., 09:13
kad si ogranicen...:rolleyes:

kajgod, probao u preckom dva puta - ili presuho ili gnjecavo, krivi kruh i ljuti umak. pljuc.

probao u frankopanskoj - pljuc, pljuc.

probao u skalinskoj - naletio na komadice hrskavice, vrati se nazad i bacio tipu kebab na sank.

iako... u zadnje vrijeme i kod bosanca se situacija pogorsala... molim popis mjesta po zagrebu :-) kad ce website?

Žabica22
27.01.2009., 21:38
najbolji kebab ikada-ona skalinska ulica kod kaptola!:top::top::top:

dobro je onak zapečen(tko voli hrskavo),blagi umak je super,ljuti baš i ne,dosta ima priloga i sve to lijepo natrpaju i veličinom je solidan :D

a cap ne bon
21.06.2009., 10:35
uh, ne kužim kako to mljeveno smeće možete nazivati dobrim??? gdje god sam u njemačkoj i austriji jela donner kebab (a u grčkoj gyros) bio je od komada mesa, nikad mljeven! a u zagrebu takav ima blizu filozofskog i na malešnici. ali tamo opet rade drugu grešku: zapeku ga unaprijed i odmah odrežu i spremaju u posudu i stave na toplo. moš si mislit, kad god ti ga seviraju tako iz posude, meso je već hladno. ali kad imaš sreće pa ti ga narežu pred tobom (a tako bi trebalo bit uvijek) e to je onda to!
još nešto: kako je moguće da u zagrebu i općenito hrvatskoj nije prošao janjeći kebab? pa na svakoj svadbi je janjetina vrhunac proslave!!! neko je tu pobrkao lončiće :mig:

pobunjenik
21.06.2009., 17:29
a kaj velite na kebab iz interspara? ako je netko ima priliku probati

zgcasual
22.06.2009., 19:09
na okretištu na črnomercu je dobar..

Dwarf980
23.06.2009., 10:54
a kaj velite na kebab iz interspara? ako je netko ima priliku probati

Ja sam ga dosta puta jeo al od kad mi je mesar iz špara u jednom privatnom razgovoru napomenuo da je već par puta pao na nekom testu....tj meso koje dobavljaju iz neke pizde materine....reko nikad više pa da sam i najgladniji ikad....jest da pecenje ubije sve....al brate ja ono tam više nebi ni nogom dirao....:mig:

pobunjenik
23.06.2009., 17:16
e ovo nisam znao, lafa na savjetu :mig:

McGee
30.06.2009., 14:09
Dobar je u Ciboni, jedino kaj je malo skup...

pobunjenik
30.06.2009., 16:58
koji tocno? jer ima 3 ako se ne varam...

McGee
30.06.2009., 17:14
koji tocno? jer ima 3 ako se ne varam...

u pravu si....onaj odmah u prolazu na sredini :top:

pobunjenik
30.06.2009., 18:57
jedino kod Cibone kaj sam probao je u onoj kucici prema Remizi, unatoc pohvalama nije ostavio dobar dojam... onak osrednje

Zgmarac
04.07.2009., 23:38
Meni njajači kaj sam probao u Prečkom:top:
Dobro meso ii nisu škrti:D

OpticaLL
07.07.2009., 22:02
U ciboni je najbolji u onom starom sendvic-baru na uglu, preko puta subwaya..

sprlea
08.07.2009., 14:43
kaj ste probali onaj na savskoj kod frizerske škole mislim da se zove "big martin" il tak nekak
koma je ćini mi se da imaju stara peciva a i meso mi je sumljive kvalitete ,osoblje je trulo!

lord_of_lords93
08.07.2009., 19:18
Imas jedan na pocetku Tkalciceve zove se OBELIX CITY KEBAB dost su dobri,cijena je 23 kn,a ak uzimas sa sirom onda 24.Znam za jos jedan,u Skalinskoj al iskreno taj kebab :flop: .Pecivo je cudno,a meso je prepeceno,gotovo hrskavo.Kosta 25 kn.

I ja kazem,ako kebab nije dobar uvjek je dobro otici na dobre cevape.

Pilatus
21.09.2009., 11:45
i na kraju, di ima dobar kebab u blizini trga?

Ti u tkalči, jel se što promijenilo?

McGee
21.09.2009., 11:51
Taj na početku Tkalčićeve s desna je tak-tak
Probao sam ovaj vikend na Savskom mostu...OK je :top:

"Stuntman" Mike
21.09.2009., 21:05
Odlican mi je u ALi kebaba na cosku marticeve i heinzelove, 25kn sa sirom, ne skrtari se sa sastojcima. I prek puta crazy horse-a, 23kn al nema sira isto je bogat sastojcima.

dominus
11.10.2009., 13:11
Jeo sam kebab svugdje ali najbolji mi je u dubravi na placu iza inine benzinske, zove se Feyer..

Novo otvoreni, radi dosta dugo u noć, a kebab je za prste polizati, ne škrtari se sa ničim...

Same pohvale i preporuke..

Cak sam i jednu sliku uspio uslikati..

http://slike.hr/slike/d/dsc01581_182f4.jpg (http://slike.hr/)

Svakako probati!

Dega76
11.10.2009., 17:36
Odlican mi je u ALi kebaba na cosku marticeve i heinzelove, 25kn sa sirom, ne skrtari se sa sastojcima. I prek puta crazy horse-a, 23kn al nema sira isto je bogat sastojcima.

meni je kod alikebabe prosječan kebab, niš posebno...dok mi je prek puta crazy horsea fakat dobar...puno ukusnije meso, ali nemaju kvalitetne umake...i ima novi kebab na tržnici u šubićevoj, ali bliže kvatriću...oni pak imaju najbolje pecivo, baš ga fino zapeču...ali nekak mi isto meso nije baš nešto najbolje...

šršlo88
11.10.2009., 18:18
ja neznam šta je vama ljudi..kebab u skalinskoj nebi dao gladnoj djeci u africi kolko je loš...najveće smeće od kebaba ikada

onaj kod bosanca u tkalči znači zadnji je neka srednja žalost al kad si gladan ok je

onaj u sredini tkalče nisam dugo jeo tako da neznam kako je sad al prije je bio daleko najbolji

dva najbolja kebaba su alikebaba i onaj na malešnici makar je i u prečkom jeben

onaj prek puta crazy horsea mi je jedino dobar bio kad sam pijan bio al inaće je žešće smeće

i ok je na savskom mostu pogotovo nakon šta se izuješ na jarunu od alkohola

tf5000
12.10.2009., 15:01
iako se u zdanjih nekoliko mjeseci podigla kvaliteta kebaba u ZG za mene je još uvijek Ali Ke Baba broj 1! Dokaz tome su uvijek friške lepinje pečen u krušnoj peći, najkvalitniji umaci (gusti) svježe povrće i teleć meso koje se po njihovoj recepturi pravi u renomiranoj tvornici u Njemačkoj po najvišim standardima (vidio osobno certifikate i deklaraciju na jednom komadu zapakiranog mesa EG, HACAP, Halal ...). Nakraju ipak su ispred Ali ke babe stvore najdulji redovi gladnih gostiju pogotovo u noćnim satima. :s

tf5000
12.10.2009., 15:14
e da i odnedavno u Ali Ke Baba (ugao Heinzelova ul i ona ul sa M) uz standardni teleći kebap nude i Gyros odnosno kebap slagan u šniclama. Dosta se pisalo o tome na ovom Topicu pa onaj ko voli nek izvoli meni je osobno bolji standardni teleći kebeb! ima i neke slike na facu : http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/pages/Ali-Ke-Baba/77804589410?ref=ts

http://slike.hr/slike/k/kebabgyros_1c321.jpg (http://slike.hr/)

lijevo je gyros a desno teleći kebap

nina 55555
12.10.2009., 18:10
htjela bi ić kod ali ke babe pa me zanima koji umaci za kebab postoje i koji dodaci šta se sve može uzet

Pilatus
12.10.2009., 18:28
ja neznam šta je vama ljudi..kebab u skalinskoj nebi dao gladnoj djeci u africi kolko je loš...najveće smeće od kebaba ikada

ne bih se složio s tobom :)

tf5000
12.10.2009., 19:19
htjela bi ić kod ali ke babe pa me zanima koji umaci za kebab postoje i koji dodaci šta se sve može uzet

imaš blagi umak i ljuti umak (sad ovisi koji volis više ili možeš uzet pola pola) feta sir Grabancija (slani mekani sir), zelenu salata, paradajz, luk, crveni kupus, kukuruz i mislim da je to to. Imaju još neke začine s kojima možeš nakraju posoliti kebab ali ja to ne preferiram...

poz

šršlo88
14.10.2009., 19:43
ne bih se složio s tobom :)

a jbg, 100 ljudi 300 ukusa :zubo:

prvi put jedem , meso staro,cijeli kebab presuh makar sam uzeo umak

nakon par mjeseci brutalno sam gladan jedino to radi,reko ajd idem opet neda mi se hodat do piceka možda im se meso omaklo,sad bu valda bolje

opet kupim i požalim nakon prvog zalogaja dam kebab obližnjem klošaru da pojede :)

Johnny Quid
15.10.2009., 11:32
Kaj se tiče ali kebab na kvatriću.Istina da lik antrpa hrane za pol tjedna, ali...

Tolko to natrpa da nemre lepinju zatvorit a bogme mi ljudi nismo medvedi da možemo vilicu otvorit 20 cm.Moja poanta je da se to tam nemre jest.žasu

Jel ima di u zagrebu za kupit dönor? (kebab u lepinji)

to j prva liga i bolje je od kebaba dvajst puta,al se nigde nemre kupit, bar ja nisam našel...

tf5000
16.10.2009., 16:47
Kaj se tiče ali kebab na kvatriću.Istina da lik antrpa hrane za pol tjedna, ali...

Tolko to natrpa da nemre lepinju zatvorit a bogme mi ljudi nismo medvedi da možemo vilicu otvorit 20 cm.Moja poanta je da se to tam nemre jest.žasu

Jel ima di u zagrebu za kupit dönor? (kebab u lepinji)

to j prva liga i bolje je od kebaba dvajst puta,al se nigde nemre kupit, bar ja nisam našel...

Doner kebab (turski: doner KEBAP ili doner kebabı, doslovno "rotirajuće pečenje", često skraćeno kao doner, također precizirao 'donair', 'donar', 'doner', ili ponekad 'Donner'), je tursko jelo od janječeg meso koje se peče na vertikalnom ražnju a narezano je i naslagano jedno na drugo.

koga više zanima: http://en.wikipedia.org/wiki/D%C3%B6ner_kebab

a vezano za pretrpavanje u ali ke baba zamoliš samo dečka koji te tada poslužuje da ti stavi manje mesa (ja uvijek tako kažem jel želim da podjednako osjetim meso i umak i povrće . . .)

poz

Šmirgl
17.10.2009., 02:54
jel netko probo u Big Martinu?

zanima me jer mi je blizu škole :cerek:

Johnny Quid
18.10.2009., 20:21
Doner kebab (turski: doner KEBAP ili doner kebabı, doslovno "rotirajuće pečenje", često skraćeno kao doner, također precizirao 'donair', 'donar', 'doner', ili ponekad 'Donner'), je tursko jelo od janječeg meso koje se peče na vertikalnom ražnju a narezano je i naslagano jedno na drugo.

koga više zanima: http://en.wikipedia.org/wiki/D%C3%B6ner_kebab

a vezano za pretrpavanje u ali ke baba zamoliš samo dečka koji te tada poslužuje da ti stavi manje mesa (ja uvijek tako kažem jel želim da podjednako osjetim meso i umak i povrće . . .)

poz

ma mislio sam na durum ne doner.jel ima di u zagrebu durum?

comi1
23.10.2009., 20:31
ovo vise manje sve sto sam jeo u zg od tzv kebaba su sranja i prakticki zagrab nema postenog kebaba...
zagreb prakticki do prije koju godinu nije nit imao kebab..

morino
26.10.2009., 22:19
ovo vise manje sve sto sam jeo u zg od tzv kebaba su sranja i prakticki zagrab nema postenog kebaba...
zagreb prakticki do prije koju godinu nije nit imao kebab..

bio u beču 2 eura šnicla na šnicli nešto preukusno a ova naša mljevena smeća užas.

ToTaL
28.10.2009., 13:02
Meni je dosta dobar ovaj u Draškovićevoj na vrhu, zove se Stanica. 20kn bez sira, 22 sa sirom, biras priloge, ima solidan izbor, fino ga natrpaju, cak i previse za jest hodajuci, najbolje odmah tamo sjest i pojest ili odnjet doma...

crna.plavuša.
31.10.2009., 08:10
Ali ke baba kvatrić! Najbolji kebab ikad!! I to provjereno :D
probala sam sve i jedan kebab u gradu i mogu potvrdit da je ovaj najbolji!

A to kaj je nekima prevelik nebih opce komentirala :rolleyes:
Ak ga ja mogu pojest i moja seka od 12 :eek: da 12 godina neznam kak onda ne moze muskarac srednjih godina (pretpostavljam) :lol: :rofl:

OpticaLL
31.10.2009., 11:03
Kolicinom mesa je dobar, okus mesa je specifican - drugaciji nego kod ostalih. Ne bas po mom ukusu..

frostinho
08.11.2009., 14:19
Meni je kebab u Obelixu u Tkalci vrhunski.

clouseau
09.11.2009., 10:33
Probao jučer u Ali Ke Babe, dobar je :top:

Marko01
09.11.2009., 10:40
Na okretistu Crnomerec je dobar.
Samo sta su skrti ko pasi.:(
Dobio sam pola porcije izgleda.

7nationarmy
16.11.2009., 11:19
kebab na sredini tkalce se popravio, pojeo u subotu jer mi se nije hodalo do vrha. meso kako treba peceno, oba umaka odlicna, lepinja taman tostirana. hvala ekipi za update ostalih lokacija koja treba posjetiti :-)))

slinky884
18.11.2009., 18:23
Maksimirska 100 bio jučer, isti su kao i prije dvije godine kvaliteta je vrhunska a cijena ista 20kn.

mukiklc
18.11.2009., 19:17
U Prečkom je najbolji u šoping centru,al onaj drugi.

Predmet
19.11.2009., 11:34
Stephan macchi (onaj iz jezikove juhe) je izjavio da ovo kaj se prodaj pod kebab nema veze s kebabom.
Pustimo sad njegovu ulogu na RTL-u, ali dotični je kuhar i zna o čemu priča.
Kad sam to čuo stvarno sam bio :mad::mad:

KILLERDOG
19.11.2009., 11:37
pa to znamo svi koji su bili van RH i tamo jeli :zubo:

samo što imam opciju ili to ili ništa ;)
i nije samo u mesu stvar:mig:

Yvancheen
19.11.2009., 11:53
anti preporuka za kebab chicago u malesnici kod gimnazije lucijan vranjanin, otrovao se od njihovog kebava koji je cak bio jako los; malo mesa, od salate samo rajcica i zelena, u ljutom umaku se prejako osjeti kupovni ketchup, lepinja neka res pecena, kosta 18kn dok u tom kvartu ima po 15.

ZgRege
19.11.2009., 11:56
Stephan macchi (onaj iz jezikove juhe) je izjavio da ovo kaj se prodaj pod kebab nema veze s kebabom.
Pustimo sad njegovu ulogu na RTL-u, ali dotični je kuhar i zna o čemu priča.
Kad sam to čuo stvarno sam bio :mad::mad:

Jeli to isti onaj kebab u Tkalči za koji su forumaši tvrdili da je najbolji u gradu?

er45
19.11.2009., 12:14
ma mislio sam na durum ne doner.jel ima di u zagrebu durum?

ima. ako ti se da do dugava u oktogon...

7nationarmy
19.11.2009., 12:28
Jeli to isti onaj kebab u Tkalči za koji su forumaši tvrdili da je najbolji u gradu?
ne, ta lokacija koju je popljuvao je ocajna.

Šmirgl
19.11.2009., 15:51
gdje ste jeli najgori kebab? :zubo:

ja u Frankopanskoj

nego (http://www.dailymail.co.uk/news/article-566383/Kebabs-contain-wine-glass-cooking-oil-warn-scientists-shock-fast-food-survey.html), upozoreni ste :horor:

KILLERDOG
19.11.2009., 19:39
anti preporuka za kebab chicago u malesnici kod gimnazije lucijan vranjanin, otrovao se od njihovog kebava koji je cak bio jako los; malo mesa, od salate samo rajcica i zelena, u ljutom umaku se prejako osjeti kupovni ketchup, lepinja neka res pecena, kosta 18kn dok u tom kvartu ima po 15.

aj navedi lokacije ostalih :D

gonzalez66
20.11.2009., 17:22
jel zna netko da li ima negdje blizu zooloskog vrta neki kebab restoran.

pitam jer idem u zoo a ako nije predaleko isao bih malo probati to cudnovato jelo :kava:

mataja
08.12.2009., 18:26
imas kebab u smjeru zapada/grada, poslije krizanja Svetica i Maksimirske, s lijeve strane. Ne možeš promašiti. :)

felis23
02.02.2010., 22:01
ima li netko broj za neku dostavu - područje kvatrića i heinzelove? i koji je minimun narudžbe? thnx

dajrakije
02.02.2010., 23:53
c/p letka od prošle godine:

091 7506559
Maksimirska 100

mislim da dostavljaju i 1 komad ali nisam nikad isprobao jer kebab mogu pojesti samo u 5 ujutro i to s min. 2 promila u sebi

rambo ct
05.02.2010., 11:53
nema u zagrebu kebaba koji valja
razlog jer ne postoje u hrvatskoj salate koje se stavljaju kao prilog al eto šta ćemo moramo jesti o ovo kakvo da je takvo je:eek:

geronimomali
08.02.2010., 17:52
Ima li netko info o Kebabu u Rijeci i okolici ?

d-_-b
17.02.2010., 01:07
U Prečkom je najbolji u šoping centru,al onaj drugi.

Kod Daj-nemoj-zajebavat tipa ?

Meni zadnji put pozlilo. Il loša mesina, il im se umak ukiselio.

American donut 20 metara dalje je još i gori.

marathon22
29.04.2010., 22:04
bok svima, jer ste mozda probali kebab zove se big martin(u savskoj) savska 21-kraj obrtničke škole,e najbolji kebab koji sam ikad u zivotu jeo probao sam svugdje nisu mi bas nesto svi imaju po jednu vrstu mesa a ovdje imaju dvije,ono svi su ljubazni unutra i hrpu ti stave priloga predobro je idem opet sutra e svaki dan sam tamo!!!!

turbododo
30.04.2010., 00:57
bok svima, jer ste mozda probali kebab zove se big martin(u savskoj) savska 21-kraj obrtničke škole,e najbolji kebab koji sam ikad u zivotu jeo probao sam svugdje nisu mi bas nesto svi imaju po jednu vrstu mesa a ovdje imaju dvije,ono svi su ljubazni unutra i hrpu ti stave priloga predobro je idem opet sutra e svaki dan sam tamo!!!!

Normalno da si svaki dan tamo kad si vlasnik :D

marathon22
30.04.2010., 07:58
ne nego tamo idem u školu i onda pod odmorom svaki put idem

KILLERDOG
30.04.2010., 10:22
i drugdje imaju dve vrste mesa :ne zna:
piletinu i standardni
i stavljaju puno priloga svugdje
recimo mirni kutić ima dostavu 30kn je kebab i piće,ali ja češće uzmem u asterxu jer sad imaju tortilju umjesto lepinje,to mi je puno bolje i bliže girosu

marathon22
30.04.2010., 20:07
e da dobar mi je i mirni kutic, sam kaj tam je dostava 30 kn a tam u savskoj 20 kn pa mi je bolje tam u savkoj a i isplati mi se ono blizu mi je pod odmorom sam kad sam gladan odem si smazati kebab,mmmmm.....heheh!

KILLERDOG
30.04.2010., 20:32
je,al za 30 mi dofura do firme, i još cugu dobijem ;)

Made in heaven
01.05.2010., 22:57
Onaj na sredini Tkalče mi je recimo ok, al ma zanima kakav vam je sad onaj na vrhu Tkalče (Obelix il tak nekak)?

turbododo
02.05.2010., 02:53
nema u zagrebu kebaba koji valja
razlog jer ne postoje u hrvatskoj salate koje se stavljaju kao prilog al eto šta ćemo moramo jesti o ovo kakvo da je takvo je:eek:

Nije problem toliko u salati koliko u mesu tj umjesto janjetine i to pet slojeva šnicli od buta mariniranih u jogurtu i začinima i šestog od masnijeg komada mesa npr rebara pa tako nekoliko puta zavisno od visine ražnja mi ovde jedemo "mesni doručak" i to puno gori od onog gavrilovićevog originala iz konzerve :D

KILLERDOG
02.05.2010., 08:58
Onaj na sredini Tkalče mi je recimo ok, al ma zanima kakav vam je sad onaj na vrhu Tkalče (Obelix il tak nekak)?

koji sam ja :flop:

ja sam pričao o tom,ne zove se asterix nego obelix

uglavnom oni imaju meni ok,u tortilji,uzimam ga na poslu

također mogu reći da nije loš ni onaj u draškovićevoj na stanici,prednost je što radi do 4 ujutro i ima i pileći :zubo:

caesar-caesar
06.05.2010., 23:28
jel netko zna zašto se zatvorio onaj kod cibone? tamo di je nekad bio ham ham.
ima već da se zatvorio, al sad sam se sjetio pitat :).
znam da je jedan od prvih (kod cibone) koji je radio cijelu noć tako da smo tamo ždrali i ždrali poslije izlazaka. kolko se sjećam bio je i više nego dobar. pričao mi je lik koji je tamo radio (bili smo si već na ti) kako mu je i škoro par puta dolazio na kebabče :lol:

EDIT: nikad nemojte jest na savskom mostu kod okretišta. onaj skroz lijevo. smeće od kebaba. šipci (nek se nitko ne nađe uvrijeđen) podvaljuju suho i staro meso, nema sira, crveni umak je ljuti kečap, a za bijeli umak neću ni pomislit što je i kakav je. :bljak:

brons
13.05.2010., 08:37
istina onaj ljevo na savskom mostu je totalno smeče, ali zato ona dva nasuprot (index i monaco) su sasvim ok s tim da je prvi doner a drugi city
porcije su obilne , dobar umak i puno povrča-za tu lovu(25 kn) sasvim ok.
probao sam i na ostalim lokacijama po gradu ali najbolji mi je na savi, znam šipca iz viđenja pa ne škrtari sastojcima kad navratim:)

caesar-caesar
14.05.2010., 16:08
otvorio se onaj u ciboni :klopa: bio neki dan i gazda mi je rekao kako su ga preuređivali cca 18 mjeseci. uglavnom kebab je doner, oni su uvoznici, potpisali za franšizu ili što god već, objašnjavao mi je kako su i peciva "dovedena do savršenstva" i kako osobno nadgledaju svaki fast food s kojim imaju potpisano.
da ne ispadne da reklamiram, al.... zapravo reklamiram :D
uglavnom preporuka :top:

Rebbit
17.05.2010., 12:23
juce ekipa kupila kebab na ljubljanici... tu kod mene di sam jelte...

medjutim, nekako omrsav bio, i jos 23kn.. ugl.. ne bi se ja najeo bas tamo.. tak da et, pripazite gladni narode :D

OpticaLL
18.05.2010., 07:27
Jel probao itko kebap u prolazu ispod nebodera na trgu, vidjeh ga kad sam u prolazu bio!? Uopce prije nisam skuzio taj "fast food", s desne strane kad se dolazi iz ilice..

zool
20.05.2010., 14:13
Nisam siguran da u našem gradu uopće postoji originalni kebab,osim one neke želatinaste paste.

sugababe156
07.06.2010., 02:26
Neki su mi rekli da im je onaj u Skalinskoj najbolji, pa sam ih odvela u onaj na Savskom mostu i sad me više ne tjeraju da idemo u Skalinsku. :rofl: U Skalinskoj je jestiv, ali nije nešto zbog čega bih se vraćala. Dok mi je onaj na Savskom mostu super (ne onaj lijevi koji se reklamira kao najbolji, nego onaj desni).

Čini mi se da mi je možda čak najbolji bio na križanju Nehajske i Ozaljske. Čim ga se sjetim postanem gladna. :klopa:

dinamoprecko
08.06.2010., 01:02
kod alija u sc Prečko...uvijek ima sve priloge, nikad nedaje presirovo kakvu god da gužvu ima, umaci fini i kebab obilat:s

JoWaN
08.06.2010., 01:10
Nisam siguran da u našem gradu uopće postoji originalni kebab,osim one neke želatinaste paste.

Kakva zelatina sad? :misli:

kod alija u sc Prečko...uvijek ima sve priloge, nikad nedaje presirovo kakvu god da gužvu ima, umaci fini i kebab obilat:s

Koja je cijena tam?

Predmet
08.06.2010., 08:54

Valjda je mislio pod mesni doručak. :rofl:

Meni svi ti naši kebabi izgledaju kao veliki podgrijani mesni doručak. Nigdje veze sa pravim kebabom. :kava:

JoWaN
08.06.2010., 20:23
Valjda je mislio pod mesni doručak. :rofl:

Meni svi ti naši kebabi izgledaju kao veliki podgrijani mesni doručak. Nigdje veze sa pravim kebabom. :kava:

Bit ce da si u pravu :D

Hmm ak se ovi nasi kebabi smatraju fake, kako to procijenit osim usporedbom s originalom :D
A di naci originalni.

Khufu
08.06.2010., 21:52
Bit ce da si u pravu :D

Hmm ak se ovi nasi kebabi smatraju fake, kako to procijenit osim usporedbom s originalom :D
A di naci originalni.

U Hrvatskoj vjerojatno nigdje :flop:

U Tursku odi :D

JoWaN
09.06.2010., 02:30
Za 1 kebab mi to ipak predaleko (i preskupo) :D

Predmet
09.06.2010., 13:35
http://i6.tinypic.com/6kp7n2d.jpg

Evo...ovo je pravi kebab.

I prava mačeta kojom se reže. :D

A ne ovi naši...sa mašinicom za šišanje...:lol:

Supertramp
09.06.2010., 13:39
http://i6.tinypic.com/6kp7n2d.jpg

Evo...ovo je pravi kebab.

I prava mačeta kojom se reže. :D

A ne ovi naši...sa mašinicom za šišanje...:lol:

takvog sam ja ruknul u Ljubljani, prvi u kojeg smo ušli i bil je odličan

mislim da se zval Kebab-san :)

dinamoprecko
09.06.2010., 16:49

Koja je cijena tam?

20 bez 25 sa sirom.ima 20 metara dalje jos jedan i kebab je 15 kuna al jebiga kod ovog se za 25 kuna stvarno ubiješ i stvarno mi nije nimalo žao dati više novaca za vecu kvantitetu i kaj je bitnije kvalitetu:D

raindrop
09.06.2010., 20:43
upravo sam na malešnici prošla pored nekog frajera koji drži nešto što bi barem prema izgledu trebalo biti "pravi" kebab.
ne vrti se ona odvratna smjesa već komadi mesa onako složeni.
nisam još probala.

JoWaN
09.06.2010., 21:47
A ne ovi naši...sa mašinicom za šišanje...

Meni ono izgleda ko oscilatorna brusilica za obradu parketa :rofl:

http://www.ss-obrtnicka-pozega.skole.hr/documents/W51_pasted_2.jpeg

Kebab-san

Zanimljiv naziv :D

20 bez 25 sa sirom.ima 20 metara dalje jos jedan i kebab je 15 kuna al jebiga kod ovog se za 25 kuna stvarno ubiješ i stvarno mi nije nimalo žao dati više novaca za vecu kvantitetu i kaj je bitnije kvalitetu:D

Da, kvaliteta se cijeni :top: kao i pun zeludac :D

Ja sam jeo onaj na Tkalci i tam je 25 kn, a od dodataka iams srednje/jace ljuti umak, salata, paradajz, luk, jogurt, sir... you name it.. :D
malo je skupo, al se zato takodjer najedes carski :D

dinamoprecko
10.06.2010., 23:56
upravo sam na malešnici prošla pored nekog frajera koji drži nešto što bi barem prema izgledu trebalo biti "pravi" kebab.
ne vrti se ona odvratna smjesa već komadi mesa onako složeni.
nisam još probala.

di di di:klopa:

raindrop
11.06.2010., 11:35
otprilike ovdje (http://maps.google.com/maps?q=45.806786,15.902356&num=1&t=h&sll=45.809145,15.896768&sspn=0.006295,0.006295&ie=UTF8&ll=45.806778,15.901787&spn=0.005639,0.011641&z=17&iwloc=A)

dinamoprecko
13.06.2010., 17:33
otprilike ovdje (http://maps.google.com/maps?q=45.806786,15.902356&num=1&t=h&sll=45.809145,15.896768&sspn=0.006295,0.006295&ie=UTF8&ll=45.806778,15.901787&spn=0.005639,0.011641&z=17&iwloc=A)

fala!
sutra idem probat:D

KILLERDOG
14.06.2010., 05:51
bio ja prekjučer tam na malešnici, i nije niš posebno, čak lošiji nego onaj stari u prečkom :(
isto je Donar kebaa

dinamoprecko
15.06.2010., 18:16
bio ja prekjučer tam na malešnici, i nije niš posebno, čak lošiji nego onaj stari u prečkom :(
isto je Donar kebaa

koji stari?

KILLERDOG
15.06.2010., 21:39
kod onog starog tamo u šoping centru,onog po 20-25 kn
dva su koji gledaju prema istoku, onaj bliži zagrebačkoj aveniji

martina_dubrava
16.06.2010., 12:41
Definitivno najbolji kebab je u alikebabi na kvatriću :cerek:

JoWaN
17.06.2010., 15:21
To iz usporedbe znas ili?

JoWaN
02.07.2010., 01:40
Jucer isao po kebab u tkalci gore, i umro sam pored one peci nakon samo 2 min :rofl:
Fakat ne znam kako ti ljudi koji tam rade izdrze to.

Alfa157
26.08.2010., 21:38
Po meni najbolji je u Tkalči kod Đonija i na Kvatriću Alikebab! :)

lacko01
28.08.2010., 09:31
Jel netko zna adresu Ali Kebaba na Kvatriću??? :):)

Kambe
28.08.2010., 12:56
Jel netko zna adresu Ali Kebaba na Kvatriću??? :):)

Martićeva 72. Križanje Martićeve i Heinzelove, nasuprot kafića Kvak, pored automatkluba.

OpticaLL
02.09.2010., 19:44
Cuo da se Ali na kvatricu pokvario, navodno poceli skrtarit na mesu!?!?

luka249
02.09.2010., 19:48

ipak na okretistu je najbolji ;D:D:D

tf5000
04.09.2010., 12:07

Provjereno NETOČNA informacija! Ali ke Baba (na Kvatriću preko puta Kvaka) daju daleko najvise mesa i opcenito po mojem sudu najobilnija porcija odličnog okusa koju možeš pojest za 25 kn i da se do grla najedeš. Jeo sam ih svugdje u Zg pa i na moru, ali sad nakon dva tjedna na moru jedva sam čekao da se vratim u Zg u Ali ke Baba-u na stari dobri kebab i nisam požalio bio i ostao najbolji!

Pozdrav svim ljubiteljima Ali ke Babe i onima koji će to tek postati! :klopa::lux:

sugababe156
04.09.2010., 12:12
Provjereno NETOČNA informacija! Ali ke Baba (na Kvatriću preko puta Kvaka) daju daleko najvise mesa i opcenito po mojem sudu najobilnija porcija odličnog okusa koju možeš pojest za 25 kn i da se do grla najedeš. Jeo sam ih svugdje u Zg pa i na moru, ali sad nakon dva tjedna na moru jedva sam čekao da se vratim u Zg u Ali ke Baba-u na stari dobri kebab i nisam požalio bio i ostao najbolji!

Pozdrav svim ljubiteljima Ali ke Babe i onima koji će to tek postati! :klopa::lux:

Očito nisi probao onaj na Savskom mostu. :mig:

tf5000
04.09.2010., 12:21

Na Savskom mostu probao sam na sva 3 mjesta, dosta dobar mi je bio onaj Index a ona ostala dva necu komentirat. Meni je u Ali ke Babi najbolji! ali kako je neko vec prije reko "sto ljudi, sto tisuća ukusa" :) . Ja sam za to da se ljudi ne ogranićavaju, već neka probaju na više mjesta i onda sami donesu svoj sud!
Pozdrav

Kambe
04.09.2010., 13:59

Savski most je smeće, nevalja im meso, umaci su im skoro pa svima isti i loši imaju okus ko dresing za salatu i kečap, a onaj šipac dole koji kakti daje najviše mesa...to može proć jedino ak se pijan vračaš s Mladosti/Jaruna pa te briga kaj jedes. Ali Ke Baba rules!

Ronnie_Drew
08.09.2010., 09:35
Kebab i birc La Mar kod Doma sportova.. Meni osobno najbolji u gradu.. I do njega isto ima još jedan kebab News nešto.. Isto nije loš..

google1
09.09.2010., 15:37
Te kebabe se uopće više ne isplati jesti, okus je sve gori i gori, lepinja sve manja i manja, a cijena sve više raste. Minimalno dva ti trebaju da se najedeš, a za 50 kn možeš pojesti juhu, pržene lignje, tartar, krompir itd. Dakle nešto pošteno.

marathon22
28.10.2010., 15:04
e jeste probali onaj kebab u big martinu prefino nesto nemogu odoljet dodite probat

Rebbit
28.10.2010., 15:55
e jeste probali onaj kebab u big martinu prefino nesto nemogu odoljet dodite probat

koja losa reklama :rofl:

Ilargia
01.11.2010., 09:10

Daju dosta mesa, te se treba napomenuti kako je meso ukusno, ali umak i lepinja su prosjecni. Tako da nisam odusevljen.

Vi koji patite od toga da dobijete puno mesa onda mozete u Dubravi prekoputa benzinske uzeti jumbo kebab. :mig:

tomislav_07
09.11.2010., 08:23
Daju dosta mesa, te se treba napomenuti kako je meso ukusno, ali umak i lepinja su prosjecni. Tako da nisam odusevljen.

Vi koji patite od toga da dobijete puno mesa onda mozete u Dubravi prekoputa benzinske uzeti jumbo kebab. :mig:

slazem se s tobom svako malo idem tamo na kebab, jeo sam ih svuda ali u dubravi preko puta benziske je najjbolji, pogotovo kako su uveli jubo kebab :D

tf5000
22.11.2010., 01:42

Da budem jasniji ja prvenstveno cijenim Ali ke babu zbog kvalitete i okusa mesa. Znaci oni ne uzimaju jeftino meso iz city kebab od kojeg te boli želudac i podriguješ se cijelu večer. City kebab ima proizvodnjicu u Petrinji i sa mesom koje je pitaj boga kave kvalitete stavljaju soju i krušne mrvice u smjesu naravno kako bi uštedili i obogatili se nabrzinu = tipični balkanski mentalitet.

Navodno ih kila mesa ispadne i do 10 kn skuplje jer ali kebaba uvozi iz njemačke po jednu tonu svakih mjesec ili dva. Proizvođač je tvornica "Arslan" http://www.kebapturk.com/ENG/index.html inače po rječima mojih prijatelja sa mora koji žive u Njemačkoj " najcijenjeniji dobavljač mesa u Stutgartu i okolici".

Da skratim ako je Njemcima gdje postoje na 100 proizvodača Arslan najbolji ili među najboljima onda to i uistinu je tako.

Odnedvano imaju i durum (kebab u tortilji) pa ti se to možda više svidi nego klasična lepinja . Poz

Matesonik
23.11.2010., 13:41
Jos da s komadima mesa nije samo piletina...

Khufu
23.11.2010., 13:54
Da budem jasniji ja prvenstveno cijenim Ali ke babu zbog kvalitete i okusa mesa. Znaci oni ne uzimaju jeftino meso iz city kebab od kojeg te boli želudac i podriguješ se cijelu večer. City kebab ima proizvodnjicu u Petrinji i sa mesom koje je pitaj boga kave kvalitete stavljaju soju i krušne mrvice u smjesu naravno kako bi uštedili i obogatili se nabrzinu = tipični balkanski mentalitet.

Navodno ih kila mesa ispadne i do 10 kn skuplje jer ali kebaba uvozi iz njemačke po jednu tonu svakih mjesec ili dva. Proizvođač je tvornica "Arslan" http://www.kebapturk.com/ENG/index.html inače po rječima mojih prijatelja sa mora koji žive u Njemačkoj " najcijenjeniji dobavljač mesa u Stutgartu i okolici".

Da skratim ako je Njemcima gdje postoje na 100 proizvodača Arslan najbolji ili među najboljima onda to i uistinu je tako.

Odnedvano imaju i durum (kebab u tortilji) pa ti se to možda više svidi nego klasična lepinja . Poz

A zašto onda kad već uvoze meso iz Njemačke ne uvoze ovakve kebabe:
http://elocal.com.au/images/3083/kebab1.JPG?

Nego i njihov izgleda ko pašteta na šipci?

Krkimir
23.11.2010., 22:02
A zašto onda kad već uvoze meso iz Njemačke ne uvoze ovakve kebabe:
http://elocal.com.au/images/3083/kebab1.JPG?
Nego i njihov izgleda ko pašteta na šipci?
zato jer je pašteta na šipci najmanje 3x jeftinija :kava:
šnicl vidiš da je šnicl, a u paštetu idu kurci,palci
klincima je svejedno što jedu, natrpaj im hrpu toga i zalij sa ljutim umakom
pa će oni doći opet :(

Khufu
23.11.2010., 22:50
zato jer je pašteta na šipci najmanje 3x jeftinija :kava:
šnicl vidiš da je šnicl, a u paštetu idu kurci,palci
klincima je svejedno što jedu, natrpaj im hrpu toga i zalij sa ljutim umakom
pa će oni doći opet :(

To je meni apsolutno jasno. Ali možda ovaj forumaš ima drugačije objašnjenje. Iako ne pušim priču o ovom uvozu iz Njemačke. :kava:

Hsimpson
24.11.2010., 09:29
Khufu,ovakvo meso ko na slici,postoji jedan kebab s takvim mesom na malešnici,jel to bolje meso od onog obicnog tj. kvalitetnije?

Rebbit
24.11.2010., 09:42
Khufu,ovakvo meso ko na slici,postoji jedan kebab s takvim mesom na malešnici,jel to bolje meso od onog obicnog tj. kvalitetnije?

pa vjerojatno je, jer ipak, ovdje vidis sta jedes, vidis da su snicle i vidis di je masno..
a ono je sve smljeveno il kao sto kazu paštetirano, a u paštetu mozes strpati sve i nitko nece skuziti što je...
sada bi vjerojatno trebalo probati oba, uzeti uzorke i vidjeti sastojke svega, onda bi dosli do pravog odgovora..
a ovako mozemo samo nagađati :)

Hsimpson
24.11.2010., 11:47
a ne znam da je neki genijalan okus tog mesa sa slike ,meni bas i nije.Nožem reže onak,ja kad sam uso prvi put mislio da je to ananas.Nekak sam se vec naviko na ovu 'paštetu'.Meni onak najbolji dio ljuti umak,mmm umak,pa onda onaj sir isto koji se topi u ustima mm sir,pa malo luka a malo i čilija mm čili,sad bi mi pasao jedan kebab.Taman da i govna stavi umjesto mesa bude dobro meni,ma samo mi daj malo ljutog sosa po njima i da vidiš čarolije

Khufu
24.11.2010., 13:46

Jesi siguran da to nije puretina/piletina? Jer ima po gradu ovakvih slaganih šnicli, ali je to sve puretina/piletina. Meni osobno ne paše.

Što se tiče kvalitete, barem vidiš da li je papak nabijen na štapu. U pašteti to ne možeš vidjeti.

Bio sam pred mjesec dana u Turskoj. I tamo su svi kebabi slagani od šnicli, nema ovih pašteta. I meso je jako, jako dobro. Također imaju puretinu i piletinu ali je intezivnijeg okusa o osjeti se meso, ova naša je bezlična. A ovaj ˝normalni˝ kebab je isto tako slagan. Koje meso je unutra ne znam, znam da se u nekim dosta osjetila janjetina (ali vjerojatnije je da je bila ovčetina). :klopa: Ali mi se opet nisu svidjeli jer tamo trpaju i pomfri u kebab a u umak stavljaju neki njihov začin (kim ili nešto) na koji mi nikako nismo navikli i koji mi je jednostavno gadi.

Dwarf980
25.11.2010., 23:07

meni je taj na Malešnici najjebeniji u gradu....IMHO....makar je i alibaba odličan....

jedino topla preporuka da izbjegavate ovaj u sparu u city centru....naime dok sam tamo šljakao u osiguranju u civilu pa dok je dučan bio prazan sam znao pričat i zajebavat se sa djelatnicima...pa mi dečko kaj radi u mesnici savjetovao da nije baš idealna opcija za gablec taj kebab jerbo su već par puta ljudi od kojih uzimaju tu paštetu na štangi padali na testiranju dal meso valja ili ne.....uz opasku kao jebat ga da ovo i nevalja da smo uzeli ono kaj nije prošlo na testu prepeče se pa ubije sve loše olfo i tak......:D

tak da sam i najgladniji radije produžim pa jedem suve krekere i jogurt:rofl:

Khufu
26.11.2010., 00:26
meni je taj na Malešnici najjebeniji u gradu....IMHO....makar je i alibaba odličan....

A gdje je to točno na Malešnici? Taj dio grada mi je totalno nepoznat. Ulica ili nešto za orjentaciju?

Broxigar
26.11.2010., 02:50
U Mirnom Kutiću u Tkalčićevoj je jednom bio apsolutno vrhunski, drugi put baš i ne. Očito kvaliteta varira :ne zna:

Ilargia
04.12.2010., 09:49
Da budem jasniji ja prvenstveno cijenim Ali ke babu zbog kvalitete i okusa mesa.

Meso je dobro, ali ostatak ponude je prosječan. Zato i ne kužim toliko hvaljenje, pogotovo kad sam od još ljudi čuo kako po njihovom mišljenju tamo kvaliteta varira.

Navodno ih kila mesa ispadne i do 10 kn skuplje jer ali kebaba uvozi iz njemačke po jednu tonu svakih mjesec ili dva.

I ti misliš kako je to trošak? Pazi ti 10 kuna, a koliko ga ostali troškovi oko dostave tog mesa izađu?
Ali ajmo ovako, 10 kn ga više izađe cijena mesa, kebab je 25 kn ako se ne varam, u jedan kebab ide oko 100g mesa, što znači kako on na kilu mesa proda 10 kebaba. Ili ovako zaradi 250 kn plus još par kuna na priloge i lepinje.
Iskreno nisam impresioniran sad uopće, pogotovo jer ima i u HR kvalitetnog mesa, ne trebam jesti njemačko.

Svašta je Njemcima dobro što meni nije tako da mi to nije nikakvo mjerilo.

S obzirom kako sam probao pravi kebab, znači slaganje komada mesa na šipku, a ne jedne ogromne hrpe mesa, sumnjam kako bi me impresionirao kebab u tortilji.

U Mirnom Kutiću u Tkalčićevoj je jednom bio apsolutno vrhunski, drugi put baš i ne. Očito kvaliteta varira :ne zna:

Mislim kako je to najčešći problem kod nas. U već par navrata sam se susreo sa time kako negdje je jedanput odlično, a drugi put prosječno.
Ali opet neki su toliko ispod prosjeka pa da im kebab radi zgodna gola djevojka ili muškarac (ovisno o sklonostima) ne bi popravili dojam, osim ako to nije dobro Njemcima ili Amerikancima, jer ako je njima dobro onda to tako mora biti. :rolleyes:

Ponosna_Hrvatica
05.12.2010., 15:18
Shopping centar Prečko, s istočne strane, ... Predobar!
NIJE to American Donut već jedan do njega, onako plavkasti je natpis.

Poco Loco
05.12.2010., 18:58
Prije tjedan-dva sam pojeo kebab u Dubravi (preko puta pitarela), nemre se uspoređivat sa ali ke babom.
Po meni, Ali kebab je u moru loših kebaba u zgb, još i ok.

Poco Loco
19.12.2010., 12:10
u Ali ke babi prosli tjedan neki novi lik (nisam ga prije viđao -jači, ćelavi) napravio mi je najbolji kebab koji sam pojeo u zadnjih ne znam kolko vremena ! svaka čast! :top:

er45
20.12.2010., 07:57
" najcijenjeniji dobavljač mesa u Stutgartu i okolici".
kakve to veze ima s ovom sojom koju mi jedemo po zagrebu?

comi1
20.12.2010., 16:43
Jebem ti grad i drzavu,
u kojem ljudi neznaju nit sto ej kebab:facepalm:

Pa ljudi,ovo sto mi imamo po gradu... i sto oni zovu "kebab" o nema veze s vezom...i samo me zanima jel postoji kakva inspekcija koja to sve kontrolira...
jer nemozes mi prodavat taj sugavi mesni narezak pod imenom "kebab"...onda bi tako mogli isto prodavat vodu zasecernu kao jebeni cijedeni sok...:rolleyes:
Morao bi bit neki normativ,zna se sto je kebab i doner i kakvo meso ide..i svatko tko to nemoze zadovoljit..neka svoj proizvod nazove TOPLI MESNI DORUCAK a ne kebab..jer on to NIJE.

nazalost,u gradu se sve vise otvara tih supa s mesnim doruckom..a pekara,kafana... vise nema po noci..tako da sam bio prisiljen jest ta smeca..:rolleyes:

mislim pravi kebab je uvijek dobra fast food delicija..al ovo je stvarno preslo svaku mjeru govana,al doslovno..

Ilargia
20.12.2010., 17:01
Prije tjedan-dva sam pojeo kebab u Dubravi (preko puta pitarela), nemre se uspoređivat sa ali ke babom.
Po meni, Ali kebab je u moru loših kebaba u zgb, još i ok.

u Ali ke babi prosli tjedan neki novi lik (nisam ga prije viđao -jači, ćelavi) napravio mi je najbolji kebab koji sam pojeo u zadnjih ne znam kolko vremena ! svaka čast! :top:

Dobro kakva je ovo jeftina reklama?

Za tvoju informaciju nitko nije uspoređivao kebab u Dubravi na lokaciji navedenoj u tvom upisu.

Ali kebab je dobar, ali sad ovoliko dobar ipak nije.

Gdje je sad onaj koji tvrdi kako nabavljaju meso u Njemačkoj? :rofl:

Jebem ti grad i drzavu,
u kojem ljudi neznaju nit sto ej kebab:facepalm:

Pa ljudi,ovo sto mi imamo po gradu... i sto oni zovu "kebab" o nema veze s vezom...i samo me zanima jel postoji kakva inspekcija koja to sve kontrolira...
jer nemozes mi prodavat taj sugavi mesni narezak pod imenom "kebab"...onda bi tako mogli isto prodavat vodu zasecernu kao jebeni cijedeni sok...:rolleyes:
Morao bi bit neki normativ,zna se sto je kebab i doner i kakvo meso ide..i svatko tko to nemoze zadovoljit..neka svoj proizvod nazove TOPLI MESNI DORUCAK a ne kebab..jer on to NIJE.

nazalost,u gradu se sve vise otvara tih supa s mesnim doruckom..a pekara,kafana... vise nema po noci..tako da sam bio prisiljen jest ta smeca..:rolleyes:

mislim pravi kebab je uvijek dobra fast food delicija..al ovo je stvarno preslo svaku mjeru govana,al doslovno..

Pravi kebab je odlična opcija, nažalost eto mi jedemo nešto što liči na kebab.
Pa sukladno tome izabiremo najbolji. :D

Tko bi to kontrolirao kad tu se tvrdi kako netko nabavlja meso iz Njemačke itd...
Ne postoji normativ koliko mesa mora ići, podrijetlo mesa, kvaliteta istog itd...

I sad u moru takvih loših kebaba tvrditi kako je neki savršen je čista glupost, kao i ove neke kvazi reklame.

Isto tako mogu reći kako sam u Osijeku jeo odličan kebab, razlog zašto mi je bio odličan jer nisam našao ništa drugog za pojesti na brzinu, a bio sam gladan. A objektivno je kebab bio prosječan, kako lepinja tako i meso, jedino je količina priloga bila neškrta.

comi1
20.12.2010., 17:20
da,slazem se kolega...
i sto se tice osjeka i ja sam tamo jeo isto..tamo u crvenim trafika kucicama..i stvarno za nase pojmove ovdje je dobar:top:..jer ima vise pravog mesa cak i janjetine..sto je ovdje nepoznanica.

ma mislim neznam,trebam li se smijat ili plakat..kad procitam da je ljudima" ovo super.da ovo...super ono.."
jedino cime se tjesim,da su to mladi ljudi koji nigdje nisu bili izvan hr....pa jednostavno neznaju i zive u mraku.

jos veci smijeh je,sto oni svi nabavljaju taj srot od istog citykebab firme koliko sam skuzio..hehe

sada sam nedavno bio prisiljen jest tam gore na vrhu tkalce..a lik me unutra pita "jesam li ja kad jeo kebab":s
kao u stilu da neznam..hehe..
mislim u sebi,pojeo sam ih toliko koliko ih ti nisi srvirao i na mjestima koja ti gledas na discovery-tv:D

ja vjerujem,da netko tko bi otvorio pravu kebabaru..da bi imao takvog poslaaa da nebi mogao toliko servirat porcija...jer ljudi su zeljni a neznaju..pa se zadovoljavaju i govnima-pardon na izrazu:D

Ilargia
20.12.2010., 18:10
da,slazem se kolega...
i sto se tice osjeka i ja sam tamo jeo isto..tamo u crvenim trafika kucicama..i stvarno za nase pojmove ovdje je dobar:top:..jer ima vise pravog mesa cak i janjetine..sto je ovdje nepoznanica.

ma mislim neznam,trebam li se smijat ili plakat..kad procitam da je ljudima" ovo super.da ovo...super ono.."
jedino cime se tjesim,da su to mladi ljudi koji nigdje nisu bili izvan hr....pa jednostavno neznaju i zive u mraku.

jos veci smijeh je,sto oni svi nabavljaju taj srot od istog citykebab firme koliko sam skuzio..hehe

sada sam nedavno bio prisiljen jest tam gore na vrhu tkalce..a lik me unutra pita "jesam li ja kad jeo kebab":s
kao u stilu da neznam..hehe..
mislim u sebi,pojeo sam ih toliko koliko ih ti nisi srvirao i na mjestima koja ti gledas na discovery-tv:D

ja vjerujem,da netko tko bi otvorio pravu kebabaru..da bi imao takvog poslaaa da nebi mogao toliko servirat porcija...jer ljudi su zeljni a neznaju..pa se zadovoljavaju i govnima-pardon na izrazu:D

:rofl::rofl::lol:

Općeniti problem je dobro jesti u Zagrebu što se tiče brze hrane.

Ovo sve što nam je ponuđeno je "dobro", a nikako odlično. Možda je nekome odlično što se tiče zadovoljavanje gladi, ali treba gledati na kvalitetu mesa, lepinje te priloga i umaka.

Ne može mi netko staviti tartar i reći kako je to blagi umak!?
To je običan tartar, kupovni i sad tvrditi kako je to nešto posebno je izuzetno subjektivno.

Da ne pričam kako u kebab ne ide svinjetina, koja se može osjetiti u skoro svakom kebabu. A kamoli da pričamo o slojevitom slaganju kebaba.
Kad uzmemo još neke stvari i pogledamo cijenu bolje je dodati par kuna i uzeti si pečeno pile u Konzumu, jer kad već nije bitna kvaliteta onda ajmo gledati kvantitativno. :D