PDA

View Full Version : Forumaši i profesionalni tenisači

stsport
05.02.2012., 19:38
Smatran kako bi ovo mogla bit vrlo interesantna tema u kojoj
bi forumaši uspoređivali svoj stil igre sa profesionalnim tenisačima.
Naravno volija bi da se forumaši suzdrže usporedba s igračima iz Top 10
:rofl:
Sebe bi usporedio sa Lukaszom Kubotom jer smo obojica iste visine i
obojica bolje igramo parove nego singl.
Kao prvo iman solidne i prilično razorne osnovne udarce
te jak prvi servis dok mi je drugi ka i kubot dosta slab tj koliko
san primjetija ne znamo pravilno izvest kick servis ka recimo Ljubo.
Drugo, loše mi je kretanje i često izlazin na crtu di nisan majstor
ka šta ni Kubot nije Ančić ili Haas ali to pokrivan visinom.
I ka zadnje jer mi se neda više pisat nosin kapu obrnuto ka Kubot i
i digne rukave ka i on:rofl:

Sahta
05.02.2012., 20:46
Llodra :) ljevak, loši udarci s osnovne, stalno idem na mrežu, sve moguće slice varijacije koristim i tako :)

Allen-Iverson
05.02.2012., 20:57
ja kao i sampras brišem palcem čelo i tako to:)

Sportivo24
06.02.2012., 01:45
Daniel Köllerer- loše igram, puno se derem, psujem i vrištim.
Spreman namjestiti meč za ok ponudu i tako to.

ponude na pm

nestorZ
06.02.2012., 03:29
Daniel Köllerer- loše igram, puno se derem, psujem i vrištim.
Spreman namjestiti meč za ok ponudu i tako to.

:rofl::rofl::rofl::rofl:

Ja sam Roko Karanušić sa ponašanjem Johna McEnroa :D

Kockar :D
06.02.2012., 06:29
Neka kombinacije Rafe i Rođe sve udarce izvodim s elegancijom poput Rođe, fizički i psihički najviše odgovaram Rafi mogu trčati 3 dana zaredom bez prestanka, često me neko od mojih talentiranih klega dovee u nezgodnu situaciju, no zbog moje jake psihe ja ih lagano rješim do kraja meča i da imam servu od Karla

Chiro
06.02.2012., 20:25
Karlović bez servisa, to sam ja.

mitch
06.02.2012., 23:19
Mardy Fish

ono, fizički podsjećam na njega, jak, forsiram igru s crte, ne volim zemlju... par prika mi je to reklo, isti si Fish :rofl: :facepalm:

:kava:

trinaest i po
07.02.2012., 08:39
Saša Tuksar!

Igra san samo jedan važan meč u životu.
Svi navijali za mene, a ja izgubija.

Razlike?

Ovo je bilo u tri seta. U trećem nisan moga dignit reket, ni otić po lopticu da je uzmem za servis.

Ostalo?

Mislim da najviše podsjećam na Miću Dušanovića!

nar.kO
07.02.2012., 09:07
Južnji.
Dalje nije bitno.:D

decent young player
07.02.2012., 12:53
tuđman. :kava:

igrački nemam pojma.

ponašanjem i držanjem na terenu, pomalo i fizički - nešto između raftera i edberga. :)

friendship
07.02.2012., 12:57
karolina šprem

ako mi ne ide servis, kurca ne mogu dobiti, a najčešće jednako ako mi i ide... :rofl:

aerossi
07.02.2012., 18:31

:rofl::rofl:

zajednica
07.02.2012., 19:18
lakoča postojanja dok igram protiv cure..
Lagani pritisak kad zaigram protiv alpari igrača...
Sve u mrižu ili žicu kad zaigram protiv mlađeg jačeg protivnika..
Moje ime je R...

Sahta
07.02.2012., 19:23
lakoča postojanja dok igram protiv cure..
Lagani pritisak kad zaigram protiv alpari igrača...
Sve u mrižu ili žicu kad zaigram protiv mlađeg jačeg protivnika..
Moje ime je R...

Ranko?

zajednica
07.02.2012., 20:31
Rade Pendrek jebote....

Nego sahta koji hvat imas,kako drzis raketu jedna ruka dvi ruke. Pitam inače jer me zanimaš kao igrač a i u kontekstu one tvoje izjave o diskreditaciji....one od prije par večeri kad se DYP odjavljivo za laku noć...

Sahta
07.02.2012., 21:24
Rade Pendrek jebote....

Nego sahta koji hvat imas,kako drzis raketu jedna ruka dvi ruke. Pitam inače jer me zanimaš kao igrač a i u kontekstu one tvoje izjave o diskreditaciji....one od prije par večeri kad se DYP odjavljivo za laku noć...

bekend mi je jednoručni, ostalo hvatam po potrebi

toplomjer
07.02.2012., 22:08
Nadal, peder sam...

zajednica
07.02.2012., 22:28
bekend mi je jednoručni, ostalo hvatam po potrebi

ima materijala znaći...:)

ozbiljan si..oke.

zajednica
07.02.2012., 22:31
Nadal, peder sam...

Moro bi ti njega,on nemože više na kojlenima....

Sahta
07.02.2012., 22:52
ima materijala znaći...:)

ozbiljan si..oke.

ozbiljan u vezi čega?

Allen-Iverson
07.02.2012., 23:00
da, nadal je peder, a mirka je cindy crawford

iz mladih dana naravno

Fapmaster
07.02.2012., 23:55
Ako baš moram svoju igru bi usporedio s onom Esther Vergeer. Po udarcima s osnovne i volejima smo tu negdje, servis i kretanje idu na njezinu stranu.

Sahta
08.02.2012., 00:00
Ako baš moram svoju igru bi usporedio s onom Esther Vergeer. Po udarcima s osnovne i volejima smo tu negdje, servis i kretanje idu na njezinu stranu.

da ne znam da ju iznimno poštuješ smatrao bih ovo uvredljvim, al ovako je oke :)

Ona je inače carica samo takva

Fapmaster
08.02.2012., 00:32
da ne znam da ju iznimno poštuješ smatrao bih ovo uvredljvim, al ovako je oke :)

Normalno da je poštujem. Koliko sam vidio zna puknuti dobar jednoručni bekend i vozi puno bolje od prosječne žene. A i dobar je pičok. Za mene i više nego dovoljno za esanje :s

Ona je inače carica samo takva

Jest čini se simpatična no njezini uspjesi mi se čine pomalo napuhani. Nisam stručnjak i ne pratim baš to pa ću pretpostaviti da je u pitanju slaba era :)

Sahta
08.02.2012., 00:37
Normalno da je poštujem. Koliko sam vidio zna puknuti dobar jednoručni bekend i vozi puno bolje od prosječne žene. A i dobar je pičok. Za mene i više nego dovoljno za esanje :s

Jest čini se simpatična no njezini uspjesi mi se čine pomalo napuhani. Nisam stručnjak i ne pratim baš to pa ću pretpostaviti da je u pitanju slaba era :)

hmmm, trenutno je na 444 matches winning streaku. dovoljno?

Fapmaster
08.02.2012., 00:46
hmmm, trenutno je na 444 matches winning streaku. dovoljno?

Dovoljno, no samo si potvrdio moju sumnju. Što je uspjeh veći to je konkurencija slabija, dakle uspjeh manji :kava: :D

loysyb
08.02.2012., 00:49
Servis nesto izmedju Karlovicevog i Isnerovog,forhend Fernanda Gonzaleza(iz najboljih dana),jednorucni bekend Federera,dvorucni Safina(iz najboljih dana),izdrzljiv ko Nadal,brz ko macka,na mrezi sam ko Llodra(iz najboljih dana).Ukratko.

Sahta
08.02.2012., 01:08
Dovoljno, no samo si potvrdio moju sumnju. Što je uspjeh veći to je konkurencija slabija, dakle uspjeh manji :kava: :D

što imaš više sira imaš više rupa, što imaš više rupa imaš manje sira

friendship
08.02.2012., 09:57
Servis nesto izmedju Karlovicevog i Isnerovog,forhend Fernanda Gonzaleza(iz najboljih dana),jednorucni bekend Federera,dvorucni Safina(iz najboljih dana),izdrzljiv ko Nadal,brz ko macka,na mrezi sam ko Llodra(iz najboljih dana).Ukratko.

nisi opisao, kakav ti je lob i kakav ti je dropšot :kava:

Sahta
08.02.2012., 10:19

to se podrazumijeva, lob mu je aggasijev bekend top spin dijagonalni, a dropšot Santoroov

friendship
08.02.2012., 10:22
to se podrazumijeva, lob mu je aggasijev bekend top spin dijagonalni, a dropšot Santoroov

:D :top:

loysyb
08.02.2012., 11:55
Lob mi je na razini Konstantinos Economidisa,znaci preko tribina i prve obliznje zgrade,a dropsot mi je recimo na razini Simone Vagnozzia.

Chiro
17.07.2012., 00:26

Danas sam, nakon pokoje godinice pauze, ponovno uzeo reket u ruke, i nekako nesvjesno počeo lupati dvoručni BH. Osjećao sam se malo Delposrano. :(

Ono
17.07.2012., 00:43
Danas sam, nakon pokoje godinice pauze, ponovno uzeo reket u ruke, i nekako nesvjesno počeo lupati dvoručni BH. Osjećao sam se malo Delposrano. :(

Chiro
17.07.2012., 00:49

Al ulazi smeće, oš dijagonala, oš paralela, oš duboko, oš lob... nije ni čudo da se danas svaka šuša naziva tenisačem. :(:rofl:

Sportivo24
17.07.2012., 00:49
Ja sam danas prvi put ozbiljnije odigrao parove u kratkoj karijeri.
Jednom sam FH-om pogodio partnera u glavu i jos tri puta smo se zaletili jedan u drugog. Formacija nam je bila problem.

fillip
17.07.2012., 00:53
sta je ovo svi danas il jucer poceli opet :D

ja nemogu dvorucni backhand da ga jebes... koda letvom idem...
jednorucni mi je pod normalno ..a dvorucni uzas

Kiseli
17.07.2012., 00:54
Ja sam probao jednoručni ali ne ide, sa dvije ruke imam čvršći grip, ne moram ga mjenjat nakon udarca forehandom, udarac može pretrpiti i da se ne udari sweet spotom, jednoručno kada udarim malo krivo traljavo je to. Meni puno lakše sa 2 ruke pogotovo zbog te čvrstoće u udarcu, imam neki sigurnost kada udaram s dvije ruke, sa jednom baš i ne.

Kada bi se usporedio sa nekim pro igračem, ne znam :rofl: Il' winner il UE, nema kod mene drugog :D

Kiseli
17.07.2012., 01:02
Mah, ovako i onako slajsamo :D

Rekao bi Sahta, nije sramota slajsat, počeo mi je slajs biti napadački udarac :rofl:

fillip
17.07.2012., 01:02
ma nemrem taj dvorucni..uopce onda nemam zamah i doslovno to izgleda kao da letvom udaram..nije mi prirodno ko jednorucni :ne zna:

Kiseli
17.07.2012., 01:03

Rekao bi Sahta, nije sramota slajsat, počeo mi je slajs biti napadački udarac :rofl:

fillip
17.07.2012., 01:06
ja ne slajsam tolko...cak mi i bekend paralela pocela ulazit :kava:

Greco
17.07.2012., 01:49
ko Errani. Nikakav servis, nikakvo oruzje, osim iritantnog vracanja :D

I da, imam dobar bekend :cerek:

sesve
17.07.2012., 04:21
Gazimir (dje)Čačić :kava:

jednom sam čak fulao lopticu kod forhenda i udario se reketom u sljepoočnicu :s :s

tomi
17.07.2012., 06:26
ja nemogu dvorucni backhand da ga jebes... koda letvom idem...
jednorucni mi je pod normalno ..a dvorucni uzas

Dvoručni backhand je za curice (i Agassija)

Ja imam relativno dobar servis, forehand i backhand čisti prosjek, a kretanje lošije od Karlovića :D

S'Sungassi
17.07.2012., 08:04
Dvoručni backhand je za curice (i Agassija)

Ja imam relativno dobar servis, forehand i backhand čisti prosjek, a kretanje lošije od Karlovića :D

Jel ti to pokušavaš omalovažit Agassija i njegov odličan backhand..? :durica

S'Sungassi
17.07.2012., 08:06
Imam dobar, zajeban, brz servis.. kad uđe.. postotak prvog servisa mi je, jedno, 18%.. broj dvostrukih po meču u rangu zadnjih dana Corie.. :zubo:
Forhand dobar, napadački.. Backhand, nekad moj najbolji udarac dok sam udarao dvoručni, no to je bilo iz davnog dobra dok sam trenirao.. danas igram jendoručni, i srednja žalost, osim slicea, on je dobar.
Igra na mreži, pa, ajmo to tako reći, hrabra... odlazim na mrežu i kad treba i kad ne treba :zubo:
Brzo gubim živce pa sam mješavina Youzhniya i Ivaniševića.. imam preko nekoliko demoliranih reketa..
Kretanje, nekad odlično, danas, u najbolju ruku, solidno..ali, borim se :)

kukuriku
17.07.2012., 08:16
Gazimir (dje)Čačić :kava:

jednom sam čak fulao lopticu kod forhenda i udario se reketom u sljepoočnicu :s :s

i ja. ali ja sam po usnama i zubima. imala sam vrlo seksi gornju usnu neko vrieme i to bez plastične operacije. preporučam svim damama. za ljepotu valja patiti.

:o

inače, nemam pojma. u trenucima kad krenem fulavat sve ikad osjećam se ko čilić.:504:

tomi
17.07.2012., 08:23
Jel ti to pokušavaš omalovažit Agassija i njegov odličan backhand..? :durica

Naravno da ne, uvijek mi je bio draži od Samprasa, ali mi ne leže ti dvoručni backhendi kod tenisača (osim kod njega) :)

zvaljavi
17.07.2012., 08:41
Evo da i sebe opisem malo detaljnije:

Izgledom pljunuti Simon (naravno puno inteligentniji od njega).Visina-tezina ala braca Rochus.Serva mi je dosta dobra.Mogu preko 70% prvog ubacit bez problema,takoder dobar kick imam,ali s ne tako dobrim postotkom.Inace,kopirao sam mnoge tenisace sa nacinom serviranja i nasao sam se u Sjevernom.Ne mogu promasit tri puta servu i da hocu.Forehand solidan,ne prejak,dosta precizan,ponekad i dobro zaspinam (ala Berdasko).Backand ne postoji uopce.Jedino mogu vratit ako dobim kakav balon i to ak slucajno pogodim.Zato uvijek odigram slajs,a on mi i nije bas nesto.Volej mi je ocajan isto tako i smes.To je cista lutrija ocu li pogodit ili bacit u aut ili mrezu.Brzina prosjecna (nisam spor,a nisam nesto ni brz).Moj najjaci adut je sigurno drop shot.Perfektno odigram tipa Zvaljavi :kava:

Kiseli
17.07.2012., 08:52
Naravno da ne, uvijek mi je bio draži od Samprasa, ali mi ne leže ti dvoručni backhendi kod tenisača (osim kod njega) :)

Onda ti ne leži gledati backhand od cca 80 posto igrača iz top100 :zubo:

Ali razumijem što hočeš reći, jednoručni bekend je ljepši, izgleda elegantno, a sada dal' jsluži svrsi, pogotovo kod nas rekreativaca i ne znam baš. Uzimam sigurnost, čvrstinu prije elegantnosti(u mom slučaju)

tomi
17.07.2012., 09:03
Ne znam, pokušao sam par puta udariti dvoručni backhand i lopta završi ili u dnu mreže ili izvan terena :rofl:

Kiseli
17.07.2012., 09:28
Ja kada udarim jednoručni, kao da nije moja ruka, u biti kao da sam desnom udario(ljevak sam), smješno :rofl:

Inače ovako, solidan servis, ali 2.servis mi je očajan, ili dupla ili neka mrtva hebena lopta(a sve naravno zbog straha od duple) koju mi iole decent player zabije, sada pokušavam, učim neke nove druge servise, pogotovo slice servis(kao 2.servis) ne ide to više tako, nakon dobrog ubačenog prvog servisa pogotovo na bekend protivnika letim na mrežu obavezno i moram reći funkcionira.

Najjači forte igra sa osnovne, forehand normalno, mogu opizditit i ono kada ja igram ima tu winnera sa osnovne ali brate ima i neprisiljenih greški kao u priči. Jednom mi je netko rekao da u rekreativnom tenisu pobjeđuje onaj koji manje griješi, ali ja sam se oglušio na to :D

Volim igrati, volim nabijati, mrzim pushere i stvarno ne znam protiv njih igrati(znam, ali to ne primjenjujem na terenu), iživciraju me s tom pičkinskom igrom da se nemali broj puta posvađam sa ljudima, ono jebote čovjek jesi došao igrat badminton ili tenis, razumijem kada bace balon kada jedva stignu ali običnu loptu na forehand dizat je šupski :mad:

Kažem volim igrati(if you know what I mean), jedan od razloga zašto uvijek ja napadam prvi je loša defanzivna igra, jednostavno i kada sam trenirao nogomet bio sam uvijek jedan od sporijih i moja logika je napadni ti prije nego što tebe napadnu, nisam debel, nego defanzivno se ne snalazim baš i to mi je uz bekend koji mi je u 90 posto slučajeva alibi udarac i 2.servis definitivno najlošiji dio igre.

Sahta
17.07.2012., 09:35

slajs bajo FTW

ja danas (i to u 7 ujutro) odigrao drugi meč ljeta i odmah prva pobjeda :)
servis kao Errani lijevom, al zato slajs bajo i iritantni polujaki forhend ulazili ko ludi

BTW negdje sredinom osmog pičim nazad za ZG pa ću neku grupnu ponudu kolegama odaslat za mečeve, naravno nakon što odradim romantiku sa zajednicom.

Mogli bi se dogovorit nas 4, kupit gajbaru i derat parove :)

Kiseli
17.07.2012., 09:52
slajs bajo FTW

ja danas (i to u 7 ujutro) odigrao drugi meč ljeta i odmah prva pobjeda :)
servis kao Errani lijevom, al zato slajs bajo i iritantni polujaki forhend ulazili ko ludi

BTW negdje sredinom osmog pičim nazad za ZG pa ću neku grupnu ponudu kolegama odaslat za mečeve, naravno nakon što odradim romantiku sa zajednicom.

Mogli bi se dogovorit nas 4, kupit gajbaru i derat parove :)

Kada je u priči uključena gajba pive, uvijek sam za :zubo:

Sahta
17.07.2012., 10:06
Kada je u priči uključena gajba pive, uvijek sam za :zubo:

pive ili žuje? razlika je ogromna

Kiseli
17.07.2012., 10:11
Ja sam inače za Karlovačko :ne zna:

U biti ako sam u ZG-u onda Velebitsko.

S'Sungassi
17.07.2012., 10:19
Ja kada udarim jednoručni, kao da nije moja ruka, u biti kao da sam desnom udario(ljevak sam), smješno :rofl:

Inače ovako, solidan servis, ali 2.servis mi je očajan, ili dupla ili neka mrtva hebena lopta(a sve naravno zbog straha od duple) koju mi iole decent player zabije, sada pokušavam, učim neke nove druge servise, pogotovo slice servis(kao 2.servis) ne ide to više tako, nakon dobrog ubačenog prvog servisa pogotovo na bekend protivnika letim na mrežu obavezno i moram reći funkcionira.

Najjači forte igra sa osnovne, forehand normalno, mogu opizditit i ono kada ja igram ima tu winnera sa osnovne ali brate ima i neprisiljenih greški kao u priči. Jednom mi je netko rekao da u rekreativnom tenisu pobjeđuje onaj koji manje griješi, ali ja sam se oglušio na to :D

Volim igrati, volim nabijati, mrzim pushere i stvarno ne znam protiv njih igrati(znam, ali to ne primjenjujem na terenu), iživciraju me s tom pičkinskom igrom da se nemali broj puta posvađam sa ljudima, ono jebote čovjek jesi došao igrat badminton ili tenis, razumijem kada bace balon kada jedva stignu ali običnu loptu na forehand dizat je šupski :mad:

Kažem volim igrati(if you know what I mean), jedan od razloga zašto uvijek ja napadam prvi je loša defanzivna igra, jednostavno i kada sam trenirao nogomet bio sam uvijek jedan od sporijih i moja logika je napadni ti prije nego što tebe napadnu, nisam debel, nego defanzivno se ne snalazim baš i to mi je uz bekend koji mi je u 90 posto slučajeva alibi udarac i 2.servis definitivno najlošiji dio igre.

Jesi iz Zagreba?
Jesi zainteresiran za meč?

Po svemu opisanom igraš slično meni..s time da ja taktiriam nekad.. ali volim napadati, nije mi Agassi bez veze uzor.. smao što sam po uspješnosti napada u rangu Silića, a po dvostrukima na servisu u rangu Corie :zubo:
Ali kada uđe prvi servis, teško ga se vraća.. ako idem na brzinu..

Kiseli
17.07.2012., 10:56
Igrao bi ja, rado, čim pitaš dal' sam iz Zagreba, znači da si ti iz Zagreba, nažalost dijeli nas cca 300 kilometara. Pula, Pula :(

S'Sungassi
17.07.2012., 11:01
Ništa, onda se nađemo na pol puta, u zaprešiću.. :zubo:

šteta, šteta.. bio bi to festival napada i ue-ova :zubo:

Kiseli
17.07.2012., 11:09
Baš sam razmišljao kako bi bilo fora da mi neko broji neprisiljene i winnere kada igram s nekim, da vidim tu brojku :zubo:

Možda ako budem dolazio u Zagreb ti se javim, pošaljem ti poruku, a ako budeš dolazio na more ovdje javi se.

Sahta
17.07.2012., 11:29
Baš sam razmišljao kako bi bilo fora da mi neko broji neprisiljene i winnere kada igram s nekim, da vidim tu brojku :zubo:

Možda ako budem dolazio u Zagreb ti se javim, pošaljem ti poruku, a ako budeš dolazio na more ovdje javi se.

winner, to nešt za jest??

Kiseli
17.07.2012., 11:40
To je ono što napravim nakon 5 UE, pa winner pa opet 5 UE, pa winner. cca, ali ima dana kada ulazi malo bolje :rofl:

Sahta
17.07.2012., 11:52
To je ono što napravim nakon 5 UE, pa winner pa opet 5 UE, pa winner. cca, ali ima dana kada ulazi malo bolje :rofl:

znači winner je kad sam sebi opsuješ sve po spisku?

Kiseli
17.07.2012., 11:54
Jebiga sad.

soldaaaa
17.07.2012., 12:01
pa tesko je rec kojem sam profi igracu slican..

cim osvojim bar bod bit cu i ja profesionalni igrac tako da sam najslicniji sam sebi..

igram sve vrste udaraca..i dvorucni i jednorucni backhand..slice, volley, servis..

Uvijek spreman
17.07.2012., 12:40
tko oće dobiti porciju od profesora?

Mario0o0
17.07.2012., 14:00
ja igram onakav tenis kakav najvise mrzim. stanem se iza osnovne i samo vracam, mogu trcat 5h ako treba(poprilicno sam i brz tako da nije problem istrcat ni dropshot-lob kombinaciju ako netko odigra),a nerijetko se koristi i FH slice :rigo:

fillip
17.07.2012., 14:05
ja sam zivcani tip..ja sam sebe pobijedim..i izgubim jer grijesim a ne jer protivnik daje winnere... psiha me ubije... imam i povijest razbijanja reketa :kava:

Kiseli
17.07.2012., 17:47
Ja sam mišljenja da bi se ova tema mogla preimenovati i biti tema gdje se forumaši dogovaraju o međusobnim dvobojima? Modovi ća pensate?

fillip
17.07.2012., 17:49
Ja sam mišljenja da bi se ova tema mogla preimenovati i biti tema gdje se forumaši dogovaraju o međusobnim dvobojima? Modovi ća pensate?
da..al onda promijeniti i uvodni post

Kiseli
17.07.2012., 18:12
Ma u biti kada razmislim najbolje otvoriti temu za to i gotovo.

Čekamo Luyu da otvori za to i multimediju :)

zajednica
17.07.2012., 18:15
Nesmimo imati više teme neg Fed GS ova

loysyb
17.07.2012., 18:24
Igraj samo kad god imas sanse, ja obozavam igrat. Sad kad je ovakvo vrijeme igram 5 puta tjedno, zimi 2 puta tjedno. Samo me servis malo zeza, iako sam 194-195 cm visok tu ima jos mjesta za napredak. :D

LouReeth
17.07.2012., 19:17
Sličim Tsongi, tako kažu. I facom i građom. Mada ja to ne vidim. Ovo za facu. Građa je slična, doduše. S tim da sam niži tri-četiri centimetra od njega. Ili pet? Koliko je on visok? Nebitno, ja sam 185cm.

Ali ne igram k'o Tsonga. Volio bih da igram k'o Federer, ali nemam jednoručni backhand. Dvoručni je, stabilan je i, što me posebno veseli, nemam problema s paralelama, mada je dijagonala, razumije se, lakše izvodljiva. Forehand je OK, posebno paralela. Servis je, doduše, slabašan. Slice neloš, igra na mreži nepostojeća. Miran sam na terenu. Nikad se ne živciram. Nisam jedan od onih koji nipodaštava vrijednost, ozbiljnost teniskog meča pa se zato ne živciram, ne, želim pobijediti ali mi je bitnija dobra zabava i nadigravanje. U karijeri (:D), rekao bih da imam oko 70% dobivenih mečeva. Te koje sam gubio, gubio sam od tipova koji su trenirali. Jebiga.

Ali, avaj, ne igram tenis otkako sam slomio nogu prije neke dvije godine. Na nogometu.

Eto.

Fapmaster
17.07.2012., 21:47
ja igram onakav tenis kakav najvise mrzim. stanem se iza osnovne i samo vracam, mogu trcat 5h ako treba(poprilicno sam i brz tako da nije problem istrcat ni dropshot-lob kombinaciju ako netko odigra),a nerijetko se koristi i FH slice :rigo:

Isti ja :s osim FH slicea ali tu je kvaka što ga ni ne znam odigrati kako spada inače bi i toga bilo.
Da ne spominjem što sam od nedavno odustao od jednoručnog jer sam nakon iskrenog razgovora sa sobom došao do zaključka da su poneki winneri i besramna vamosiranja nakon njih za razliku od FH u većini slučajeva čista slučajnost :facepalm: Tko mi je kriv što igram na prokletoj zemlji jer niske lopte šamaram bez problema ali čim odskoči iznad kukova molim Boga da pogodim sredinom i nekako prebacim.

kiselikuspus ti si u Puli? Ako si zainteresiran mogli bi jednom nešto odigrati ali samo ako kasnije ne staviš rezultat na forum :rofl:
Inače uvijek igram u jednom klubu koji je okružen drvećem pa se tereni ne vide sa ceste. Jedino je problem kada klinke sa strane treniraju. Jednom sam ih uhvatio da se nešto smiju. Volim misliti da nisu meni :cerek:

Sahta
17.07.2012., 23:13
niske lopte šamaram bez problema ali čim odskoči iznad kukova molim Boga da pogodim sredinom i nekako prebacim.

isti problem

loysyb
17.07.2012., 23:39
isti problem
Ja sve samaram bez problema, i niske i visoke. :kava:

Inace cesto igram s prijeteljem koji je profesionalni odbojkas, e to da vidis, decko je jako visok, blizu 210 i da vidis to kad se njemu ide vracat servis. Skoro nemoguce, na betonu bude svaki put TB, jer on igrom meni ne moze parirati a ja reternom ne mogu nista, ali ga zato peglam na zemlji. Tko nije probao s jednim takvim igrati nek proba obavezno, da dobijete osjecaj kolko je to frustrirajuce i kako se covjek treba bojat da slucajno jednu gresku u TB ne napravi.:rofl:

agent5
18.07.2012., 17:18
ja ugl tvrdoglavo napadam, nemam zivaca pimplat prek mreze ne znam kolko puta, idem osvojit poen, roknut tu lopticu u kut il nes i bok... i protivnik ugl doceka moju gresku :rofl: jednorucni bekend (i slice naravno), forhend dosta spina koristim (jbg, navika s godinama), na mrezi dosta tog hvatam, al redovito fulavam smash, ponajvise zbog prevelike zelje da ga okinem svom snagom :rofl: zakljucak: katastrofalna verzija Fedexa (uz iznimku forhend spina) :lol:

@loysyb, igrao sam s frendom visine nekih 195, uz to solidno igra i ima bolesnu servu, kad ju okine s tog drugog kata, vrlo nezgodno za vratit :zubo:

Dijete Kreten
18.07.2012., 18:14
Servis i forehand dost jaka strana. Dvorucni bekend samo za drzanje tempa jer u protivnom to cesto odlazi u kukuruze. Bekend slajs jak. U nekoj pristojnoj formi (u kakvoj sad nisam ni priblizno) mogo sam česnit cca 170 prvu, 130 drugu sa 1-2 duple po setu. Fizicka sprema ko kod prosjecnog mrtvog konja zbog cega uvijek gubim u trecem setu od daleko boljih od sebe. U obrani nadalove kuke cuda rade :D Volej kriminal. Nekoc prasio po 6 sati dnevno parove kod drugara koji ima teren, onda sam otkrio ozujsko.

Sahta
19.07.2012., 09:42
Servis i forehand dost jaka strana. Dvorucni bekend samo za drzanje tempa jer u protivnom to cesto odlazi u kukuruze. Bekend slajs jak. U nekoj pristojnoj formi (u kakvoj sad nisam ni priblizno) mogo sam česnit cca 170 prvu, 130 drugu sa 1-2 duple po gemu. Fizicka sprema ko kod prosjecnog mrtvog konja zbog cega uvijek gubim u trecem setu od daleko boljih od sebe. U obrani nadalove kuke cuda rade :D Volej kriminal. Nekoc prasio po 6 sati dnevno parove kod drugara koji ima teren, onda sam otkrio ozujsko.

ispravio sam ti post :)
ajd imaš pravo za volej i bekend ak ništ drugo

EDIT: smiješ koji put i sa drugarom Sahtom odigrat, il se još uvijek bojiš napadačkog slajsa??

Kiseli
19.07.2012., 09:49
ispravio sam ti post :)
ajd imaš pravo za volej i bekend ak ništ drugo

EDIT: smiješ koji put i sa drugarom Sahtom odigrat, il se još uvijek bojiš napadačkog slajsa??

Letiš na mrežu a?

Sahta
19.07.2012., 09:55

Letiš na mrežu a?

šta ću kad ne znam drukčije. s tim da ga u zadnje vrijeme namjerno dižem i usporavam jer, iako ću dat protivniku više vremena da se namjesti na pass, makar stignem do mreže s ovih 90 kila, a ne da moram poluvolej igrat sa servis crte

Kiseli
19.07.2012., 11:12
šta ću kad ne znam drukčije. s tim da ga u zadnje vrijeme namjerno dižem i usporavam jer, iako ću dat protivniku više vremena da se namjesti na pass, makar stignem do mreže s ovih 90 kila, a ne da moram poluvolej igrat sa servis crte

Ma volim i ja izletiti na mrežu, pogotovo nakon servisa na bekend ili dobrog napada forehandom, ali jebe me smash :rofl:

fillip
19.07.2012., 11:34
Ma volim i ja izletiti na mrežu, pogotovo nakon servisa na bekend ili dobrog napada forehandom, ali jebe me smash :rofl:
pogle ovo za smash
http://www.youtube.com/watch?v=R0dldQUtRbo#t=4m33s

radim ovo sta je on reko sa lijevom rukom dignutom, lociram lopticu i bolje opalim smash
:)

Kiseli
19.07.2012., 11:58
Gledao sam ja to i prije, sve je to lijepo i krasno, sve je to u mojoj glavi, sve to izgleda bajno u teoriji, no onda lopta mi ide preko glave, napravim 2-3 koraka nazad(ovisno o lopti) i naravno puknem lopticu van ili u mrežu, a kada je i pogodim u teren od sreće prestanem igrat,a loptica ravno u protivnika :facepalm:

Nekom poznata situacija?

fillip
19.07.2012., 12:26
mozda si jednostavno antitalent :D
http://www.kuforum.co.uk/kindleusersforum/images/smilies/couch.gif

Kiseli
19.07.2012., 12:35
Nemoguće, 648 sam na rankingu Pule i okolice :D

Šalim se, ma to me frustrira, nikada nisam došao igrati tenis i rekao nekome bacaj mi samo na visoke da vježbam smash, kada bi odradio jedan smash trening, bio bi ko Errani što se tiče smasha :kava:

fillip
19.07.2012., 12:43
ma samo vjezba...

ja jednom platio si sat vremena onaj top da vjezbam bekend...
jbg kad si stariji tesko je nes promijenit kad imas vec naviku usadenu...ko klinjo trener mi je govorio da imam bekend ko chang :rofl: sad ni č od tog bekenda :D

al treba vjezbat a za to treba love ..jer kad vec platim termin onda uvijek igramo mec , kud cu jos i trenirat :D

Kiseli
19.07.2012., 14:00
Ma da, samo treba vježbati, nikada nisam trenirao, imao sam par prijatelja koji su trenirali i s njima sam igrao, nešto bi mi objasnili ono za vrijeme igre, ali daleko je to od pravog učenja igre.

Inače imam jednog frenda koji je išao samnom u srednju, trenirao je tenis kao klinac ne znam koliko točno godina(sada on trenira neke klince), visok je skoro 2 metra i ima servu cca 200 na sat, jebote led ledeni, kako impresivno to izgleda, pogotovo kada si sa druge strane mreže. Prohuji pored mene, jedva je pogledom ispratim a kamoli da vratim. Kako izgleda tek one od 230-340 što znaju pojedini igrači oplest :eek: