PDA

View Full Version : Treš imena

stranice : [1] 2 3

Rei Carlles
07.02.2012., 00:07
Meni stvarno nije jasno kako vam nije neugodno tako blatiti moje ime i moje roditelje, ova Melanija je iznimno zločesta osoba i molio bih da nam se ovim putem ispriča! :durica Kako biste se vi osjećali?

Vjerojatno se pitati kako sam već na forumu, e pa to je zato jer sam Bog, kako je i moja mama rekla! I ove pjesmice vam stvarno nisu fora... Meni se smijete, a kakvo li je to ime MonotypeCorsiva :confused: Je'l ti tako piše na osobnoj? :vidiga:

Već sam se dogovorio sa svojom prijateljicom Jennom Princezom Ratnicom da vas sve nalupa ko male kujice :mirko:

miki1988
07.02.2012., 00:10
Meni stvarno nije jasno kako vam nije neugodno tako blatiti moje ime i moje roditelje, ova Melanija je iznimno zločesta osoba i molio bih da nam se ovim putem ispriča! :durica Kako biste se vi osjećali?

Vjerojatno se pitati kako sam već na forumu, e pa to je zato jer sam Bog, kako je i moja mama rekla! I ove pjesmice vam stvarno nisu fora... Meni se smijete, a kakvo li je to ime MonotypeCorsiva :confused: Je'l ti tako piše na osobnoj? :confused:

Već sam se dogovorio sa svojom prijateljicom Jennom Princezom Ratnicom da vas sve nalupa ko male kujice :mirko:

Baby shower! :s

gnjavež
07.02.2012., 00:12
:( jebte se ko god da se klonira, ponadala sam se da se prava mamica registrirala kad sam vidila ko je pisa zadnji odgovor:(

Spejs
07.02.2012., 00:13
Rej Karijes, ja sam na tvojoj strani :Serek:

Sreca pa ti mama i tata nisu vjernici :zubo:

Rei Carlles
07.02.2012., 00:18
Rej Karijes, ja sam na tvojoj strani :Serek:

Sreca pa ti mama i tata nisu vjernici :zubo:
Hvala ti!

Samo jedno objašnjenje mog imena, znači kako je moja mama napisala: REI = kralj, CARLLES = slobodan.

Da nema više nesporazuma, ako ne možete to izgovoriti, slobodno me zovite hrvatskom verzijom tog imena: Kralj Sllobodan, znači sa 2 "l", kao i Carlles. U tome je cijela fora, da ne bude obično dosadno, nego posebno, baš kao ja :)

Spejs
07.02.2012., 00:21
Bome si poseban :Serek:

mortifera
07.02.2012., 00:23
i rajko,tko ti je otac?stric,ujak,komšija ili ?

Sandy Cheeks
07.02.2012., 00:25
i rajko,tko ti je otac?stric,ujak,komšija ili ?

ja sam ponosna komšinica iz obližnjeg sela:raspa:

Spejs
07.02.2012., 00:26
Sta nije "tatin" bratic? Ili je bio mamin? :misli:

ajvan
07.02.2012., 02:31
epic iz dugog topica
"Mislim da je Doktor propper ime za sina, neki se muče godinama da to postanu, vecina nikad nece a tvoj sin nagraden vec od rodenja."

ally n.
07.02.2012., 07:13
nisam na nicijoj strani ovdje, ali moram se osvrnut na pitanje kako se ime izgovara jer je postavljeno vise puta - rej karlz. i ne, ne znam ni majku ni frendice ratnice, nego sam logicki zakljucila, ali opet, ko ce ga znat, mozda je krivo.

Afrika paprika
07.02.2012., 09:16
Zanima me samo do kakvih će sranja doći kad mali krene u školu pa profesori ne budu znali točno izgovoriti ime :horor:
Ili ga, nedajbože kao s onom cassy, izgovore karljez :horor:

Jebote malograđanštine i debilizma :Pop:

pupetta.maresca
07.02.2012., 11:21
ček malo, sta je ta jenna stvarno u "ljubav je na selu" ???:misli:
:azdaja:

ne pratiš dobro! JE!

ja sam upravo saznala da u zg postoji žena koja se zove Banana i prezime joj je Kunina. I sad zamislite kako izgleda kada zove nekoga koji se preziva Kuna:
dobar dan, ovdje Kunina Banana?

I da rekla mi frendica kada sam joj pričala o našoj misteriji Karjesu da je imala klijenticu koja se zvala: Prvomajska Jagoda (s tim da joj je Prvomajska ime).

Sandy Cheeks
07.02.2012., 11:32
ja sam upravo saznala da u zg postoji žena koja se zove Banana i prezime joj je Kunina. I sad zamislite kako izgleda kada zove nekoga koji se preziva Kuna:

ta žena je legenda rodilišta u vinogradskoj.... i znam da tamo radi (ili je radio) i dr. kuna :D ozbiljno...

pupetta.maresca
07.02.2012., 11:38
A znam da radi tamo, sam nisam to štela napisati da svi ne znaju još i di je :D

čula sam i taj dio :D

Simpsolina
07.02.2012., 11:42
A Domina Kjara :rofl: ?

(trebamo topic o trash imenima)

Sandy Cheeks
07.02.2012., 11:44
A znam da radi tamo, sam nisam to štela napisati da svi ne znaju još i di je :D

čula sam i taj dio :D

sigurna sam da cijeli rid zna za to :D

Spejs
07.02.2012., 11:45
Ajde, daj temu. Moji najdrazi: Cvijetko, Pile, Piroshka :cerek:

awia
07.02.2012., 11:46
:azdaja:

ne pratiš dobro! JE!

I da rekla mi frendica kada sam joj pričala o našoj misteriji Karjesu da je imala klijenticu koja se zvala: Prvomajska Jagoda (s tim da joj je Prvomajska ime).

Imam ja ultimativno ime: Njegovan Šupak

Simpsolina
07.02.2012., 11:51
Imam ja ultimativno ime: Njegovan Šupak

Divna Kurčina :cerek:

pupetta.maresca
07.02.2012., 11:53
Tetak mi je pričao da je on imao nadređenog JNA kji se prezivao Šupak!

Sadie G.
07.02.2012., 11:57
Jedan moj profesor se prezivao Glavić... :rofl:

Afrika paprika
07.02.2012., 12:02
Jedan moj profesor se prezivao Glavić... :rofl:

Moja baka se preziva(la) Glavić :kava:
Kao i hrpa drugih ljudi iz tog podneblja. Prezime se izgovara s dugim a, i nisam nikad čula sprdnje na to :misli:

Jedri mala jedrilica
07.02.2012., 12:32
Ja sam na faksu morala odraditi par sati u školi i jedna mala se prezivala Kučko. Uvijek me bilo sram prozivati je. :Serek:

Sadie G.
07.02.2012., 12:55
Moja baka se preziva(la) Glavić :kava:
Kao i hrpa drugih ljudi iz tog podneblja. Prezime se izgovara s dugim a, i nisam nikad čula sprdnje na to :misli:

Ne znam otkud je on bio, ali nije bilo dugo a, zato je i bilo smiješno. A predavao je tjelesni u srednjoj, moš mislit kak će klinci reagirat :D

ajvan
07.02.2012., 13:04
najjace ime na koje sam ja naisao tj imao takvog šefa je OMANID
on bar ima konkretan razlog tog naziva :rofl::rofl:

naime tata mu je bio veliki fan nogometa i dinama
pa stoga kad citate DINAMO naopacne dobijete OMANID

Sandy Cheeks
07.02.2012., 13:15

ja sam radila s omerom kojeg su svi zvali homer... nije bio ljubitelj simpsona a bome ni antike.. on je bio hrvatski omer :kava:

Ako će i ovo biti na TV-u onda i ja počinjem gledati (bez obzira koliko gadne bile, k'o da sam ja neka ljepota).

jedva čekam novu epizodu :klopa:

L3go
07.02.2012., 15:00

svašta ljudima padne na pamet :brukica: :facepalm: :bonk:

Uranovka
07.02.2012., 15:14

Vjerojatno se pitati kako sam već na forumu, e pa to je zato jer sam Bog, kako je i moja mama rekla! I ove pjesmice vam stvarno nisu fora... Meni se smijete, a kakvo li je to ime MonotypeCorsiva :confused: Je'l ti tako piše na osobnoj? :vidiga:

:s :s :s kako si preživio sva maltretiranja i smijanje u policiji prilikom vađenja osobne? :rofl:

Herp
07.02.2012., 18:29
A Domina Kjara :rofl: ?

(trebamo topic o trash imenima)

Evo vam ga. :zubo:

Ako imate neku maštovitiju ideju za naziv teme, pucajte.
Barem je maštovit nick "pokretača" teme. :D

Miss Snješko
07.02.2012., 18:37
jupi, topik o imenima!! :cheer:

nemam ideju za naziv (sta ovom fali? :misli: ), al imam ime :D

Ševo Dobra :cerek:

frendica mi je rekla da se tako zove nekakva zenska sto radi u kladionici u kojoj i ona, negdje u RH jel, al nisam sigurna sta je tu ime a sta prezime :rofl:

tipujem da je ime Dobra :zubo:

Jelena__
07.02.2012., 18:48
Znam da je Ševo inače prezime, ali nakon svega što sam ovih dana pročitala više u ništa nisam sigurna :D

awia
07.02.2012., 18:57
Meni su totalno treš strana imena djece s y, x, duplim slovima i slično u kombinaciji s pravohrvatskim imenima na -ić. :D

Sandy Cheeks
07.02.2012., 18:59
kao npr. jean paul brković :D

Milla_84
07.02.2012., 19:00
Evo jedno iz istarskog podneblja :D Groucho Bono
(dakle to je ime bez prezimena).

Jedri mala jedrilica
07.02.2012., 19:01
Meni su totalno treš strana imena djece s y, x, duplim slovima i slično u kombinaciji s pravohrvatskim imenima na -ić. :D

Rei Carlles Noršić Runtas? :cerek:

Simpsolina
07.02.2012., 19:07
Adonis Ćulibrk :lol:

i

Krasnodar Peršun

Milla_84
07.02.2012., 19:07
Larra - ta je cura pjevačica u nekom bendu ali znam da joj to nije "umjetničko" ime jer joj se mama bavi numerologijom pa je svima u obitelji "prilagodila" imena :rolleyes:

Simpsolina
07.02.2012., 19:15

+

objašnjenje da to ime daju - eto u slučaju da nekad bude živjelo vani pa da se stranci ne muče dok izgovaraju :rolleyes:

:rofl:

http://metro-portal.hr/img/repository/2011/11/medium/batman_bin_suparman.jpg

Spejs
07.02.2012., 19:20
Uff numerologija...Jednom sam pomogla gospodi da se popne uz stepenice (sepala je) i tako se upoznamo i ona me spopadne kako MORAM promijenit ime iz ******a u ******ica inace nikad necu biti sretna i nitko me nece voljeti:(

Zbrisala sam brzinom svjetlosti:eek:

Milla_84
07.02.2012., 19:25
Uff numerologija...Jednom sam pomogla gospodi da se popne uz stepenice (sepala je) i tako se upoznamo i ona me spopadne kako MORAM promijenit ime iz ******a u ******ica inace nikad necu biti sretna i nitko me nece voljeti:(

Zbrisala sam brzinom svjetlosti:eek:

Aha ti zbrisala...i mogu se kladit da sada udaraš glavom u zid jer te nitko ne voli! Mijenjaj ime!

OT: Sanddra (naravno imaju zajednicku majku). Nadam se da je voljena i sretna u životu inače joj se ovo ime zbilja ne isplati :mig:

Paranoid Sheep
07.02.2012., 19:29
Tvrtko Prćić. :lol:

I romkinja pod imenom Šanel-Gordana. Prezimena se ne sjećam. :D

Simpsolina
07.02.2012., 19:29
OT: Sanddra

To je moje ime + jedno 'd' :503:

Ja ću si dodati $ umjesto S da budem cool http://img.photobucket.com/albums/v232/korn0818/ad2f905e.gif

Simpsolina
07.02.2012., 19:30
Tvrtko Prćić. :lol:

Utrilijepe :rofl::lol:

Ovo je neki autor pravopisnih pravila za engleski jezik.

Pomrli smo od smijeha na predavanjima kad ga je profesorica prvi put spomenula :rofl:

Milla_84
07.02.2012., 19:32
To je moje ime + jedno 'd' :503:

Ja ću si dodati $ umjesto S da budem cool http://img.photobucket.com/albums/v232/korn0818/ad2f905e.gif

Ma da, naravno da nisam mislila na Sandra. To mi je normalno ime, ali ovo duplo "d" ga baca u kategoriju treša barem po mom mišljenju.

A ti probaj mozda dobiješ na lotu! Ma i da ne igraš sa takvim imenom dobila bi :D

beautiful_garbage
07.02.2012., 19:34
Najčešća imena za bebe u BiH
Roditelji djeci daju imena kao što su Tarzan, Snjeguljica, Floki i Starr
:D

Paranoid Sheep
07.02.2012., 19:34
Utrilijepe :rofl::lol:

Ovo je neki autor pravopisnih pravila za engleski jezik.

Pomrli smo od smijeha na predavanjima kad ga je profesorica prvi put spomenula :rofl:

Je, cula sam sve najljepse o tom covjeku, al mu je ime za popizdit :D
Uginem od smijeha svaki put kad ga se spomene. :D

Carla Marx
07.02.2012., 19:36
Skeleta Leš

Moj skromni doprinos.

Simpsolina
07.02.2012., 19:36

U matičnom uredu Općine Centar Sarajevo na poslovima određivinja ličnog imena djeteta evidentirano je da se sve češće pojavljuju imena kao što su: Erblin, Jumna, Ajmona, Manara, Dastan, Starr Lukman, Rusija, Malena, Mažda, Osermando, Dijamant, Gazda, Rambo, Sarajka, Drenuša, Tulje, Mandolina, Floki, Grana...

http://www.sarajevo-x.com/bih/drustvo/roditelji-djeci-daju-imena-kao-sto-su-tarzan-snjeguljica-floki-i-starr/120203060

Domina i 'Jajan' (http://magazin.net.hr/kolumna/spetrovic/page/2012/01/24/0558006.html) :lol:

awia
07.02.2012., 19:38
Da ne bude da samo spomnjem, evo par takvih "internacionalnih" imena čije roditelje znam :(
Marcell Stražanac, Emily i Noel Reljac, Sindi (da, bas tako) Vidaković. Etc etc

Sandy Cheeks
07.02.2012., 19:38
angelina jo :ne zna:
nisam sigurna za prezime... mislim da je pravo rvacko... horvat ili tak neš :misli:

Herp
07.02.2012., 19:39
Kad sam bila klinka, znala sam jednu Selavi :s

Da, da, c'est la vie :D

JKD01
07.02.2012., 19:40
A što je s imenima iz romskih naselja poput Tarzan, Rambo, Sandokan, Bruce Lee?

:zubo:

Simpsolina
07.02.2012., 19:40
Tarzan i Rambo Sulejmani

Tarzan Milošević

Milla_84
07.02.2012., 19:41
Hm..ja znam 2 Dejvida i jednu Đenifer. Kad sve ovo pišem jako sam zahvalna svojim roditeljima na normalnom dosadnom imenu :D

edit:cisto da se zna njihova imena se baš tako pišu. Mislim,ipak žive u Hrvatskoj.

Herp
07.02.2012., 19:41
A što je s imenima iz romskih naselja poput Tarzan, Rambo, Sandokan, Bruce Lee?

Tarzan mi se zove profesor na faksu. :)

Simpsolina
07.02.2012., 19:48
Evo par imena iz imenika što kruže internetom

GEGIĆ GEGA
ČIKA ĐORĐE
HADŽIDERVIŠAGIĆ DŽEZBEDARA
MAMUTI SELIM
DEGEN ERIKA
ĐOKOVIĆ KITICA
ZLOĆO MLAĐI
ČETNIK OJDANA
PIŠA KATICA
FUKSA MIRA
KLISKA MICA
GUZI DRAGA
ŠUPAK RADOVAN
BILALI NEBI
MOŠNJA-ŠKARE LORENA
ČERVENI MERCEDES
RAZBOJNIKOV SPAS
ARAMIS ŠUPAK
OLIMPIJA STRUJA
HABIBA LJUTA
ROK KOŽNJAK
ORLANDO ŽILAVI
PILE CICA
MICA TORBICA
ZMAJ DEFILIPIS
PAVO PRČIVRAGOVIĆ
ELVIRA PAPIGA
HUNTER JELEN
DINO URIN
LUKA TUKA
MISLIM MISLIMI
JELA BOŽIĆ

ne znam ko mi je veći favorit :rofl:

ali mislim da je pobjednik Luka Tuka :lol:

awia
07.02.2012., 19:54
E da, Luka Glavica ilitiga glavica luka :D

katjes
07.02.2012., 20:01
ja radila u call centru jednog teleoperatera kadli me nazove pile jajalo. (obično i on kruži mejlovima al tu gore ga nema.) trebalo je ostati kul i oslovljavati ga sa "gospodine jajalo" :D

mmkk
07.02.2012., 20:45
Znam jednu ciganku koja je kćerku nazvala Severina

Čuo sam još za ime Bruce Lee i onda neko prezime( nezz točno koje) isto cigani

Od prezimena Zatezalo i Mošnja... nemogu se sada ništa više sjetit :D

Kim Sanders
07.02.2012., 21:45
Evo par imena iz imenika...

ne znam ko mi je veći favorit :rofl:

a, na ove si zaboravila :D

Nebojsa Kobasica
Golub Lasica
Saturnin Putnikovic
Serif Serifi
Petar Killer
Jurica Bombas
Vlado Zabavnik
Elvira Cufta
Franjo Smajser
Mustafa Zaklan
Jupiter Bem
Mujo Jazavac
Stjepan Kalasnikov
Svemir Travica
Curi Dzon
Guzi Draga
Santa Slanina
Biser Serif
Silov Anna
Radi Dzon
Stakor Ivan Tarzan
Tikvina Jagoda
Razbojnikov Spas
Miroslav Kobra
Grgo Grga
Marija Zvijer

i, moj favorit...

Kenjar Ismet :lol:

miki1988
07.02.2012., 22:15

Ima jedan igrač koji se zvao Tarzan Asanović :rofl:

Najgore ime koje sam ikad čuo je bilo Lu. :ne zna:

Jelena__
07.02.2012., 22:25
Alien (da bas tako) :D. Mama je bila opsjednuta (i jos uvijek je) svemirom, vanzemaljcima, i jos puno drugih stvari koji nemaju veze s imenom. No sluzbeno objasnjenje je bilo to da ga je tako nazvala jer ga je nosila 3 godine. :zubo:
Inace mali je sad negdje 5-6 osnovne ali odselili su se iz mog mjesta pa ne znam ima li ikakve mastovite nadimke. :D

miki1988
07.02.2012., 22:32
Alien (da bas tako) :D. Mama je bila opsjednuta (i jos uvijek je) svemirom, vanzemaljcima, i jos puno drugih stvari koji nemaju veze s imenom. No sluzbeno objasnjenje je bilo to da ga je tako nazvala jer ga je nosila 3 godine. :zubo:
Inace mali je sad negdje 5-6 osnovne ali odselili su se iz mog mjesta pa ne znam ima li ikakve mastovite nadimke. :D

Kad smo već kod tih svemirskih, Svemir je bilo dosta popularno ime u bivšoj Jugi, kao i Jugoslav, te Stojadinka. :rofl:

Jelena__
07.02.2012., 22:34
E da mislim da se i popisivacica stanovnistva koja je bila kod nas zvala Vasiona.

Sandy Cheeks
07.02.2012., 23:11
Ima jedan igrač koji se zvao Tarzan Asanović :rofl:

Najgore ime koje sam ikad čuo je bilo Lu. :ne zna:

lu je ime za psa/kuju :kava:

evelyn adair
08.02.2012., 01:39
nije treš, ali je najbolje ikada - Brfxxccxxmnpcccclllmmnprxvclmnckssqlbb11116. izgovara se [albjn] :zubo: . možda bi on i Ray Charles bili dobri prijatelji...

Simpsolina
08.02.2012., 08:58
Brfxxccxxmnpcccclllmmnprxvclmnckssqlbb11116.

??????

:eek:

Gaby Lee
08.02.2012., 10:26
http://en.wikipedia.org/wiki/Naming_law_in_Sweden

Uranovka
08.02.2012., 11:18
Kad sam bila klinka, znala sam jednu Selavi :s

Da, da, c'est la vie :D

ja sam isto upoznala žensku koja se tak zove. negdje na moru, u kampu ako se dobro sjećam. bila je opićena :rofl:

znam curu koja se preziva (doslovno) Šest pa se znala potpisivati imenom i brojkom 6. znam tipa koji se preziva Akrap, ali nije nimalo akrap. dečka koji se preziva Glavica, mali je okrugli i ćelavi pa mu stoji. curu koja se preziva Šmuc pa smo joj znali izvoditi svakakve riječi od prezimena, tipa: došmucala si se...
i da, dečka koji se doslovno zove Snješko.

Simpsolina
08.02.2012., 11:21
Ja znam za Karanfiljku

Maiya
08.02.2012., 12:11
Najgora imena koja sam do sad čula su Kroacijana, Mandalina i Saniboj. Nikad ih neću zaboravit. :mama:

Maremonti
08.02.2012., 12:15
Lemoni, Sajmon, Rendi, Deodato , Divna, Krasna svi sa prezimenima na -ić. U Istri ima prezime Glavić i Mošnja, čak i zaseoka ili sela.

awia
08.02.2012., 12:23
E da, ime Aladin

Sandy Cheeks
08.02.2012., 12:36
staro hrv. ime luzarka... navodno ih ima 20-ak.... jadnice :(

Miss Snješko
08.02.2012., 12:44
mislim da nam na ovom topiku fali Zora Evenei :s :zubo:

Herp
08.02.2012., 12:51
Danas na popisu djelatnika jedne ustanove vidjeh Dragi i Heliodor. :eek:

Maremonti
08.02.2012., 13:23
Lako se nama zezati, ali ne znam kako je tim ljudima, iako znam da su neki sa punoljetnoscu mjenjali imena. Nedavno je bilo na tv, neka cura dala sinu ime Eduardo da Silva i valjda neko prezime na -ić. Jadan mali.

miki1988
08.02.2012., 13:29
lu je ime za psa/kuju :kava:

Reci to njima: http://www.index.hr/xmag/clanak/nastavlja-obiteljsku-pjevacku-tradiciju-lu-dedic-zapocela-suradnju-s-leom-deklevom/576363.aspx

Sandy Cheeks
08.02.2012., 13:36
Reci to njima: http://www.index.hr/xmag/clanak/nastavlja-obiteljsku-pjevacku-tradiciju-lu-dedic-zapocela-suradnju-s-leom-deklevom/576363.aspx

neću :p
eh... znam muškarca... ko od stjene odvaljenog... ime mu je rudica :D

miki1988
08.02.2012., 13:45
neću :p
eh... znam muškarca... ko od stjene odvaljenog... ime mu je rudica :D

Otac nogometaša Domagoja Vide, kaj igra u Dinamu, zove se Rudika. :rofl:

Simpsolina
08.02.2012., 17:08
mislim da nam na ovom topiku fali Zora Evenei :s :zubo:

I ja je želim ovde :E

isadora w.
08.02.2012., 17:23
ma to je sve hihi i hehe, ali pravi iskonski treš je na rid-u :cerek:

i na rodi :kava:

znači, dijete se zove orka.
to je jedino kojeg se sjećam, ne da mi se sad baš kopati

Carla Marx
08.02.2012., 17:30

http://imagecache2.allposters.com/images/APPOD/personaluse2_2497800.jpg

coccolina
08.02.2012., 18:07
moj skromni doprinos ljudi koje stvarno poznajem......
luka ovuka, muljika, maslinka, lu i len su brat i sestra i jednu romkinju koja se zove sablja :ne zna:

Maremonti
08.02.2012., 19:15
Poznajem i Maslinku i Uliku, to su razlicite zene:D

Mene zbunjuju uniseks imena, pa smo u razredu imali Denis, Sasa i Vanja, i musko i zensko, nisu skracenice, tako ih roditelji nazvali.

Herp
08.02.2012., 19:21
"Svi me zezaju u školi, zovu me Urac :mama:"
"A kako se zoveš, dječače?"
"Enis. :mama:"

Anavi=)
08.02.2012., 20:01
to je jedino kojeg se sjećam, ne da mi se sad baš kopati

moja kuma se zove tako :cerek:

katjes
08.02.2012., 20:39
a ste čuli za Hicelu? staro hrv ime. znam klinku. dugo je trebalo, bar 10 godina da ime svima uđe u uho i prestane biti čudno- u biti, problem s tim imenom nije da je čudno nego kombinacija slova H i C i to Hice Hica..previše podsjeća na probavne tegobe povećanja obujma i učestalosti pražnjenja crijeva uz smanjenje konzistencije .. :ne zna:

happybee
08.02.2012., 20:47
Vesela Lešina
Božica Kožica

...i ove nisu sa liste koja kruži. Postoje stvarno! Iako sam nedavno čula da se Vesela udala i sad se zove Vesela Lešina Pleše, ali to ne mogu potvrditi. Možda je samo dobra zezancija.

petra_wb
08.02.2012., 21:04
Evo jedno iz istarskog podneblja :D Groucho Bono
(dakle to je ime bez prezimena).

Larra - ta je cura pjevačica u nekom bendu ali znam da joj to nije "umjetničko" ime jer joj se mama bavi numerologijom pa je svima u obitelji "prilagodila" imena :rolleyes:

Rekla bih da poznajemo iste ljude :D

Trolička
08.02.2012., 21:08
Livadina Rafaela, klinka jos ne ide u skolu. Ne znam sto ce biti kad krene :S

babarej
08.02.2012., 21:45
Khmmm...

Sestra radi na sudu i prije par godina imala je neku svjedokinju ili slicno koja se zvala ovako: Rastislava Snjegulja Palikuca Frka.

Dakle, dva imena i dva prezimena(jedno djevojacko, udana Frka).
Istina ziva, ja sam se smijao kao blesav kad sam cuo.

Milla_84
08.02.2012., 22:02

hahah e pa onda sigurno i ti znaš žensku osobu imena Sida :) A joj...ženska je stvarno dobra ali ime joj je koma, iako moram priznati da ga baš ne bi svrstala u kategoriju treša.
Jednostavno je ružno i točka,ali kad smo već tu.. :D

Miss Snješko
08.02.2012., 22:13
sad sam se sjetila onog naseg 'Rvata sto je isao na Sjeverni pol, nemam pojma kako se zove, i dao kceri ime Pola :cerek:

Herp
08.02.2012., 22:33
sad sam se sjetila onog naseg 'Rvata sto je isao na Sjeverni pol, nemam pojma kako se zove, i dao kceri ime Pola :cerek:

Sve je okej dok mala ne odluči putovati u Rumunjsku. :rofl:

trololol-Oi
09.02.2012., 08:24
http://img98.imageshack.us/img98/3024/svemirko.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/98/svemirko.jpg/)
:D:D:D

volim_puding
09.02.2012., 09:07

I ja ih poznajem :cheer:

Simpsolina
09.02.2012., 09:40
Rastislava Snjegulja Palikuca Frka.

hahah e pa onda sigurno i ti znaš žensku osobu imena Sida :) A joj...ženska je stvarno dobra ali ime joj je koma, iako moram priznati da ga baš ne bi svrstala u kategoriju treša.

To je skraćeno od Sidonija (ili tako nešto)

Ima jedna u romanu 'Pop Ćira i pop Spira' :zubo:

JKD01
09.02.2012., 11:30
Postoji ime, doduše nije rvacko već indijsko - Dikshit. :D

coccolina
09.02.2012., 11:52
ima jedan na mom faksu Srećko Gnjidić a znam neku klinku zove se Hidaeta ili mozda sa dva t? :ne zna: :ne zna:

Miss Snješko
09.02.2012., 11:53
Sve je okej dok mala ne odluči putovati u Rumunjsku. :rofl:

do tell more :E :kokice:

Sandy Cheeks
09.02.2012., 11:55
još jednog sam se sjetila :D
u rodilištu sam bila u sobi sa ženom koja je svojoj kćeri dala ime eden... zato što joj je to prekrasna glumica :confused: a izgovara se kako se i piše... eden :raspa:

Miss Snješko
09.02.2012., 11:57
e da, Santa Barbara je utjecala na milijune zifota :Pop:
zamisli da se rodio sin pa da je bio C.C. :rofl:

Simpsolina
09.02.2012., 12:01
Anais-podsjeća me na anus :o

Kako bi se to trebalo čitati?

Jedna majka na Trudnicama je rekla da oni izgovaraju kako se piše (dali su kćeri to ime)
+

još jedno sa Trudnica:

Alips-djevojčica je u pitanju i navodno je krasna curica (ne znam samo kakve veze ima ime s tim što je mala krasna curica :rofl: )

Sandy Cheeks
09.02.2012., 12:04
e da, Santa Barbara je utjecala na milijune zifota :Pop:
zamisli da se rodio sin pa da je bio C.C. :rofl:

imala sam i susjedu esmeraldu... ali ona je dobila ime prije the esmeralde :D

gnjavež
09.02.2012., 12:10

Jedna majka na Trudnicama je rekla da oni izgovaraju kako se piše (dali su kćeri to ime)
+

još jedno sa Trudnica:

Alips-djevojčica je u pitanju i navodno je krasna curica (ne znam samo kakve veze ima ime s tim što je mala krasna curica :rofl: )

anais je mislim francusko ime, i isto mislim da se cita bas anais. :misli:

al koji je vrag alips, osim anagram od slipa?

Herp
09.02.2012., 12:18

"Pola" na rumunjskom znači kurac.
Zato svi rumunjski turisti popizde kad dođu u Pulu i šalju hrpe razglednica s talijanskim imenom grada. :D:D:D

Yap, Sida je dosta staro ime koje je bilo relativno često na ovim prostorima - pamtim ga iz književnosti. Bolest je, jebiga, znatno novijeg datuma. :D

Carla Marx
09.02.2012., 12:23

U Rumunjskoj muški spolni organ nazivaju "pula", a u Španjolskoj se u istu svrhu koristi riječ "polla". :zubo:

Tako su mi rekli Rumunji i Španjolci koje sam upoznala prije nekoliko godina, a možeš to provjeriti i na google translateu.

Miss Snješko
09.02.2012., 12:30

ovo sam procitala na temi, i definitivno mi nema veze s vezom :rofl:

"Pola" na rumunjskom znači kurac.
Zato svi rumunjski turisti popizde kad dođu u Pulu i šalju hrpe razglednica s talijanskim imenom grada. : D: D: D

mogla sam si mislit :rofl: nadajmo se da mala nikad nece upoznat nijednog Rumunja :D

e da, nisam sigurna da pripada pod treš, al meni je nekako trešasto, na temi najljepsa imena na ŽK je jedna zenska rekla da bi dala svojoj kceri ime Artemida, i konstatirala kako joj nije jasno zasto ju svi blijedo gledaju kad to spomene :D

e da, i neki tip je rekao da mu je najljepse zensko ime Ea :misli:
nekako mi nije jasno kako si je on zamislio da ju se dozove "Ej, Ea..." :ne zna:

U Rumunjskoj muški spolni organ nazivaju "pula", a u Španjolskoj se u istu svrhu koristi riječ "polla". :zubo :

Tako su mi rekli Rumunji i Španjolci koje sam upoznala prije nekoliko godina, a možeš to provjeriti i na google translateu.

mislis da nisam probala, al gugl prevoditelj mi danas nije prijatelj :rolleyes: :D

Uranovka
09.02.2012., 12:40
od sestre bivša kolegica se zvala Asfaltina. jedan profesor (nije meni predavao) prezivao se Lešek

Herp
09.02.2012., 12:44
e da, nisam sigurna da pripada pod treš, al meni je nekako trešasto, na temi najljepsa imena na ŽK je jedna zenska rekla da bi dala svojoj kceri ime Artemida, i konstatirala kako joj nije jasno zasto ju svi blijedo gledaju kad to spomene :D

Grčka božica lova :zubo: hm, meni kao fanu grčke mitologije to i nije nešto treši. Znam jednu ženu koja se tako zove, a čula sam i za Afroditu. I Demetra mi je isto nekako normalno. Štajaznam, ta mitologija (kao i rimska) je isto dugo prisutna na ovim prostorima, i mnoga danas uobičajena imena potječu iz nje. (Helena, Martina itd.) Iz tog razloga mi to nije nešto neuobičajeno, moram priznati.

Ea (iliti Eja) mi isto zvuči starogrčki, samo što mi je malo smiješno jer postoji ptica koja se tako zove. :zubo:

Miss Snješko
09.02.2012., 12:55
Grčka božica lova :zubo: hm, meni kao fanu grčke mitologije to i nije nešto treši. Znam jednu ženu koja se tako zove, a čula sam i za Afroditu. I Demetra mi je isto nekako normalno. Štajaznam, ta mitologija (kao i rimska) je isto dugo prisutna na ovim prostorima, i mnoga danas uobičajena imena potječu iz nje. (Helena, Martina itd.) Iz tog razloga mi to nije nešto neuobičajeno, moram priznati.

Ea (iliti Eja) mi isto zvuči starogrčki, samo što mi je malo smiješno jer postoji ptica koja se tako zove. :zubo:

nije ni meni mitologija kao takva ni stran ni nezanimljiv pojam, i sva ta imena su mi lijepa, okej, al u mitologiji :zubo:
al mi je ipak pomalo trešasto, sta ja znam, mozda zato jer dosad nisam naisla na to ime u RL :ne zna: dok mi Helena, Elena, Martina i tako neka imena koja su se uvrijezila kod nas kao dosta cesta, zvuce sasvim normalno, stvar navike valjda :D
pa da, ima i ptica eja, a i opcenito su mi imena od dva slova nekako :misli: pa cudna :D

okej, izgleda sam fulala bit s tim imenima :D

Maiya
09.02.2012., 12:56
Znam nekog tko je sina nazvao Doris zato što tvrdi da su ženska imena samo ona koja završavaju na -a. Tako da je po njemu Doris očito tipično muško ime u Hrvatskoj. :rolleyes:

Miss Snješko
09.02.2012., 12:58
to mi je ekvivalent izjavi mog susjeda da sva muska imena za pse moraju imat prvo slovo A :rofl: ne kuzim otkud ljudi iskopavaju ta kvazipravila :misli:

Milla_84
09.02.2012., 13:55
Ovaj topik me unistio,sada po gradu osluškujem treši imena :( Uglavnom,evo još jednog pravog istarskog - Iv. (muško ime)

Nije nadimak i baš se tako piše.

5rich
09.02.2012., 14:13

Mislim da Ani s naglaskom na i :misli:

To bi trebalo biti francusko ime, ako se ne varam.

vitanova
09.02.2012., 14:18

tako se zvala ona kuma iz balaševićeve pjesme, koja je (pored ostalog) pravila rezance s makom :klopa::cerek::trio:

petra_wb
09.02.2012., 14:48
Ovaj topik me unistio,sada po gradu osluškujem treši imena :( Uglavnom,evo još jednog pravog istarskog - Iv. (muško ime)

Nije nadimak i baš se tako piše.

Mali iz Raše? :D
Osim ako se nije preselio...

Da se vratim temi,
sa mnom na fax isla Elettra.

Na fejsu naletih na djevojku imena Apolonija.

Ova imena su uobičajena,
ali mi je kombinacija ipak urnebes.
Bračni par, Doris i Denis.
Doris musko, Denis zensko :rofl:

Milla, poznati su ti ovi? :D

volim_puding
09.02.2012., 15:02
A daj, meni je bas lijepo ime Denis za zensku, to se drugacije izgovara :durica

A ti izgleda poznajes cijeli moj kraj :headbang:

Meni je Dzenifer najveci trash!!!

Milla_84
09.02.2012., 15:24
Mali iz Raše? :D
Osim ako se nije preselio...

Da se vratim temi,
sa mnom na fax isla Elettra.

Na fejsu naletih na djevojku imena Apolonija.

Ova imena su uobičajena,
ali mi je kombinacija ipak urnebes.
Bračni par, Doris i Denis.
Doris musko, Denis zensko :rofl:

Milla, poznati su ti ovi? :D

Haha da da iz Raše :D

Čovječe,nadam se da ti i volim_puding imate dosadno ime da ne bi i vas tu smjestila :rofl:

Da,znam za Doris i Denis,sjećam se kad mi je mama to pričala (stvarno nam je malen grad).

OT: Gianvlado (mozda je mama navijala za Gianni a tata za Vladimir, pa su eto pristali na kompromis)

petra_wb
09.02.2012., 15:24
Meni je Denis ruzno ime neovisno o spolu :D

Slazem se da se zenska verzija Denis drukcije izgovara,
ali ne i u nas Hrvata :D

A sviđa ti se Doris za muškarca? :cerek:

Taj mi bračni par ima uvjerljivo najžešću kombinaciju imena.

Fak, za Dženifer nisam čula :(

isadora w.
09.02.2012., 15:33
jamezdin :D (james dean)

evo teme, ožeži.
dovoljno je prešaltati svaku xy stranicu, skoro na svakoj ima ponešto.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=592735

bob & ed, maj & lun, neo, diva (soooo marko perković thompson), ferdo, paško, bepo, curica luka...

super mi je kad se pokefaju oko životinja.
"moja mačka se zove lucija!"

i curica roka.

roka roka :lol:

odoh sad izvidjeti na rodu, tamo su daleko kreativnije.

vila.
arwen :D
niniva
daenerys (:confused:)
cersi (x2)
(btw, ova potonja su ženska imena).

katjan :(
dante
mikula
zen
don
bartul

etc,etc.

mikula je na kraju stvarno mikula :kava:

Cherry Bomb
09.02.2012., 15:57
Ja sam jednom upoznala žensku koja se zvala Hedviga. :D
Naravno odmah mi je ovo palo na pamet kad se predstavila:
http://images.wikia.com/harrypotter/images/5/59/Hedwigharry.jpg :zubo:

Maremonti
09.02.2012., 16:19
Ljudi koje sam poznavala/poznajem a tako se i pise su Artena, Ivi, Afrodita, Enis (zensko,roditelji oba Istrijani), Edis (zensko, opet roditelji Istrijani),Aliče.

Zbog ovog topica sjetila sam se nekih ljudi.

volim_puding
09.02.2012., 16:57
Milla moje je dosadno, barem meni, valjda se necu naci ovdje :mudri:

Neznam kamo ide ovaj svijet kad se muskarci zovu Doris, a zene Edis i Enis :ne zna:

Na faksu je uvijek bio smijeh sa kolegama: Kucko, Kamencic, Prodan (je da je Prodan cesto prezime, ali bi se uvijek pitali: A tko ga je kupio?)

Sto puta sam editirala post jer sam se tek probudila i jer mi izbacuje smajlice neke koje ne zelim.
I Petra ne svidja mi se Doris za muskarca, a tebi??
Dzenifer nije iz nasih krajeva!

Sandy Cheeks
09.02.2012., 17:01
Milla moje je dosadno, barem meni, valjda se necu naci ovdje :mudri:

Neznam kamo ide ovaj svijet kad se muskarci zovu Doris, a zene Edis i Enis :ne zna:

Na faksu je uvijek bio smijeh sa kolegama:Kucko, Kamencic, Prodan (je da je Prodan cesto prezime, ali bi se uvijek pitali: A tko ga je kupio?)

drago kamenčić? :D

volim_puding
09.02.2012., 17:08
Nezna stvarno, samo sam prezime zapamtila kad su nas za neki ispit prozivali.

Da nisi mozda ti Kamencic?

Chuky1
09.02.2012., 17:20
daenerys (:confused:)

Daenerys je lik iz knjige/serije Igra Prijestolja.
Čisto da znaš otkud im ideja.

Sandy Cheeks
09.02.2012., 17:21
nisam kamenčić :lol:
moje prezime je skroz vulgaris... kao i ime :dosadna:

volim_puding
09.02.2012., 17:24
nisam kamenčić :lol:
moje prezime je skroz vulgaris... kao i ime :dosadna:

Daj neku asocijaciju :kokice:

isadora w.
09.02.2012., 17:34
Daenerys je lik iz knjige/serije Igra Prijestolja.
Čisto da znaš otkud im ideja.

tnx, nisam to još pogledala.
svejedno je bezveze za nazvati dijete tako :ne zna:

kao da dijete nazovem darth vader horvat

Sandy Cheeks
09.02.2012., 17:40
Daj neku asocijaciju :kokice:

ime: zemljopis :rolleyes:, prezime i nije jako često ali je bezvezno... :ne zna:
zato sam si nadjenula treši nick :cerek:

canex
09.02.2012., 17:53
ime: zemljopis :rolleyes:

Geografija? :misli::rofl:

Sandy Cheeks
09.02.2012., 17:56
Geografija? :misli::rofl:

nije tako jednostavno :lol:

canex
09.02.2012., 17:58
nije tako jednostavno :lol:

Sunčica :lux:

bojanwish
09.02.2012., 18:00
Meni su ruzna sva nafurana strana imena kad se daju ljudima koji se prezivaju po nasem podnevlju.

Sandy Cheeks
09.02.2012., 18:04
Sunčica :lux:

nisam nebesko tijelo :kava:
i dosta pogađanja... i ako pogodiš nećem priznat :p

5rich
09.02.2012., 18:34
Korana? :D

volim_puding
09.02.2012., 18:36
Necu se onda ni igrati kad neces priznati:durica

Moje ime u nekim drzavama smatraju imenom romske nacionalne manjine, cula direktno od jednog pripradnika iste! Mozda ipak jesam trash! :rofl:

Sandy Cheeks
09.02.2012., 18:41
neću komentirat :raspa:

JKD01
09.02.2012., 19:13
A Ivić Pašalić?

Maremonti
09.02.2012., 19:15
A Ivić Pašalić?

Kako smo to mogli zaboraviti.:D

Znam jednu Ojku i Vojku. Potonje ime bi moglo biti slovensko, ali ne znam kako je prva izgubila V.

Milla_84
09.02.2012., 19:23
E sad ne znam za vas ali meni je baš treši kad brat i sestra imaju "isto" ime , tipa Damir i Damira ili Vladimir i Vladimira.

edit:ne mogu si pomoci ali svaki put kad vidim svoj nick mislim se kako je treš dodavanje godišta...

mmkk
09.02.2012., 19:25
A Ivić Pašalić?

A Anđelko Pepelko :rofl::rofl:

volim_puding
09.02.2012., 20:33

Ajd' ajd' znam da zelis :mudri:

Sandy Cheeks
09.02.2012., 20:42
Ajd' ajd' znam da zelis :mudri:

nope :B

nego, ima li možda i ovo nekakve veze s karljezom?

http://www.forum.hr/showpost.php?p=38002590&postcount=1 :ne zna:

Herp
09.02.2012., 22:39

Ako ti je ono u mail adresi ime, predivno je. :cerek:
Ako ti je ime takvo da ti se iz mail adrese makne prvo slovo, isto je predivno, kontempliram o tom imenu za kćer. :D
Ako nije ni jedno ni drugo, jebiga :zubo: ispričavam se na zlouporabi moderatorskih ovlasti. :o

E sad ne znam za vas ali meni je baš treši kad brat i sestra imaju "isto" ime , tipa Damir i Damira ili Vladimir i Vladimira.

edit:ne mogu si pomoci ali svaki put kad vidim svoj nick mislim se kako je treš dodavanje godišta...

Slažem se, godište i prefiksi/sufiksi ZG, ST ili CRO u nicku su totalni treš.
Al vjerujem da smo svi prošli tu fazu. :D

Uostalom, ti se bar uvijek možeš izvući na Orwella.
A ja imam kurac. :503: Čak i Tito je već onda bio mrtav. :503:

Nope, nema; ta forumašica ima već puno otvorenih tema o imenima.
(Priznajem da me malo strah trenutka kad će otkriti ovu. :eek:)

isadora w.
09.02.2012., 22:41
ne prizivaj :moli:

našla sam je i na rid-u :D

Miss Snješko
09.02.2012., 22:48
ne prizivaj :moli:

našla sam je i na rid-u :D

nasla si ju i na RiD-u, pa to joj dodje k'o maticni pdf zbog teme o djecjim imenima :mig:
jer ona se oh so very zanima za onomastiku i etimNologiju :rofl:

i vec smo Simpsolina i ja komentirale da nam bas fali ovdje :E cura je neiscrpan izvor treš imena i komentara :zubo:

edit: da ovaj moj post ne bi zavrsio na nekom treš topiku kao treš, moram navesti da ja znam da je etimologija, ali da doticna forumasica uporno pise etimNologija, iako je to pojam koji ona jako dobro pozna i voli :Serek:

isadora w.
09.02.2012., 22:49
živo me zanima motiv :kokice:

Sandy Cheeks
09.02.2012., 22:49
Ako ti je ono u mail adresi ime, predivno je. :cerek:
Ako ti je ime takvo da ti se iz mail adrese makne prvo slovo, isto je predivno, kontempliram o tom imenu za kćer. :D
Ako nije ni jedno ni drugo, jebiga :zubo: ispričavam se na zlouporabi moderatorskih ovlasti. :o

nije niti jedno... imam ružno ime :tuzni:

pionir
09.02.2012., 23:54
ksenofon fofonjka...vidio ime na popisu diplomiranih studenata na mom faksu....tužno, šta reći...

koka2004
10.02.2012., 07:45
Može malo preko granice:

http://www.siol.net/scena/top_deset/2011/07/top_10_nenavadnih_imen_otrok_znanih_slovencev.aspx

Nisu sva trash, ali većina je, pogotovo kada ih se spoji s prezimenima. Meni je Čarna od Kreslina baš lijepo ime.

Ali najbolji su mi:

Kanenas Brozović (tata Werner, slo-hr pjevač, je čisti trash te bi bila sramota da dijete nema trash ime)

Pšenica i Kresnica Kovačič

Princesa Vizjak

Simpsolina
10.02.2012., 08:35

Zora ! :cerek:

Milla_84
10.02.2012., 12:21
Slažem se, godište i prefiksi/sufiksi ZG, ST ili CRO u nicku su totalni treš.
Al vjerujem da smo svi prošli tu fazu. :D

Uostalom, ti se bar uvijek možeš izvući na Orwella.

Ha nikad se nisam sjetila da se izvučem na njega, ništa stavit cu si u potpis Big brother is watching you da moj nick ispadne manje dosadan i treš.

OT:još jedna iz našeg malog mjesta - Janet (čita se Žanet i naravno ima pravo istarsko prezime pa si možete mislit kako to ispada)

zaboravljena_25
10.02.2012., 13:19
Ja poznam jednog lika koji se zove Lutko..

A valjda je ko beba bio lijep ko lutka, pa je zato Lutko.. :)

Lex Luthor
10.02.2012., 13:45
Poznajem jednu Grozdanku :D

Zek0slav
10.02.2012., 13:48
Korana? :D

Korana Savić :D

Znam ju iz viđenja. Nadam se da nije sandy cheeks.

Chiro
10.02.2012., 14:25
Žanpol Badžim. Nije provjereno 100%, veli mi prijatelj da je čuo za tog frajera, ali ga nije upoznao.

vanhaver
10.02.2012., 14:34
Jedino što mogu reći je Hmeljko:facepalm:, možda je kao mali izgledao na hmelj:facepalm:

universe_king
10.02.2012., 14:40
Pročitao jednom negdje super ime, odnosno prezime - Tea Piški :rofl:

M Jena
10.02.2012., 14:59
Kako smo to mogli zaboraviti.:D

Znam jednu Ojku i Vojku. Potonje ime bi moglo biti slovensko, ali ne znam kako je prva izgubila V.

naša učiteljica kemije u osnovnoj se zvala Bojka...

bojka-dojka :lux:

peggy bundy
10.02.2012., 15:26
moj treš favorit je Diva Marija (kćer od Thompsona):D

također i: Eduardo da Silva (s prezimenom na ić i to ne baš kratkim), a brat mu se zove Dorijan Florijan evo i dokaza (http://www.jutarnji.hr/nas-braco-zove-se-eduardo-da-silva-ivanovic/924823/):rofl:

također se prije nekoliko godina u Osijeku rodio i Gabriel Batistuta (il neka slična varijacija na njega, znam da je bio u novinama):D

prošlo sam ljeto u rublici rođeni vidjela da se rodio i mali Lionel

mmkk
10.02.2012., 15:45
Jbt pa Osijek je pun trasha:kava:

AttitudeAdjuster
10.02.2012., 16:42

Velebit i Dinara :kava: (braco je bio prof. na jednom zg faxu, ak se dobro sjećam)

Herp
10.02.2012., 17:55
Velebit i Dinara :kava: (braco je bio prof. na jednom zg faxu, ak se dobro sjećam)

Ubijte me, meni su ovo prekrasna imena. :o
:Planinar:

Simpsolina
10.02.2012., 18:58
Danas na Exkluzivu prilog o materi koja je nazvala sina Posejdon :facepalm:,prezime je na -čić

Šuriken
10.02.2012., 19:30
Prezimena kojih se mogu sjetit: Paprika (neka cura s faksa), Drkotina, Kupus (nekad davno sam ga vidio na tv-u, bosanski političar).
Od imena: Stiven (baš tako se piše), Đekson, Nazmija, Udyr, Ivanessa

Afrika paprika
10.02.2012., 19:39
ksenofon fofonjka...vidio ime na popisu diplomiranih studenata na mom faksu....tužno, šta reći...

Ja sam ovo jutros pročitala i još uvijek se smijem. Ne znam šta bih napravila da me ovaj nazvao dok sam radila u službi za korisnike :zubo:

Zbunjevita :)
10.02.2012., 19:46
Labud :raspa:

Da, Labud :D

10.02.2012., 19:50

a ne seri :lol::lol:

Simpsolina
10.02.2012., 19:53
Ja znam Galeba

i u novinama sam jednom pročitala prezime Teletina

i

neki naš političar- Pantelija Ćurguz :rofl:

10.02.2012., 20:07
Znam nekog tko je sina nazvao Doris zato što tvrdi da su ženska imena samo ona koja završavaju na -a. Tako da je po njemu Doris očito tipično muško ime u Hrvatskoj. :rolleyes:

Ja pak znam muškog koji se zove Iris

Simpsolina
10.02.2012., 20:09
Ja pak znam muškog koji se zove Iris

I ja sam znala jednog :zubo:

Mama me uvjeravala da sam pogrešno čula pošto je to žensko ime

Amarieee
10.02.2012., 20:09
Čula sam za brata i sestru - Zigi i Barbi. :D

Herp
10.02.2012., 20:14
neki naš političar- Pantelija Ćurguz :rofl:

Gle, vi iz BiH ste van svake konkurencije, nije fer. :durica
Moj skromni doprinos - (ista država, isto neki političar) - Amarildo. :D

Edit: šit, nisam sigurna jesam li dobro zapamtila, a vizitka mi je u uredu. :facepalm:

Edit II: izguglala. :o

Miss Snješko
10.02.2012., 20:15
moja profesorica iz psihologije (jedna od) u srednjoj se prezivala Drakula :D

Simpsolina
10.02.2012., 20:19
Na popisu glasača kod nas-Armando Žgela :D

jojachica
10.02.2012., 23:06

moja profesorica iz psihologije (jedna od) u srednjoj se prezivala Drakula :D

Moj profesor iz psihologije se prezivao Ulični. I dao je sinu ime Lav. Ulični Lav. :o :rofl:

Eh da, Žan Žak Žmak. :s :rofl: Mama mu je navodno profesorica francuskog, pa je ime prilagodila našem jeziku. Ako ne vjerujete da postoji - guglajte. Bavi se pecanjem. :zubo:

Miss Snješko
10.02.2012., 23:09
o isuse :facepalm: :rofl:

isadora w.
10.02.2012., 23:15
Moj profesor iz psihologije se prezivao Ulični. I dao je sinu ime Lav. Ulični Lav. :o :rofl:

to je i moj profesor :D :cerek:

a fontana? (prezime)

Herp
10.02.2012., 23:20
Jedno vrijeme sam radila posao u kojem sam se susretala s velikim brojem raznih imena.
U sjećanju su mi ostala imena Blagorodna i Nevina. :D

Anavi=)
10.02.2012., 23:21
I ja znam Uličnog Lava :O

pionir
11.02.2012., 00:04
tko ne vjeruje za ksonofona, evo mu link :D:

http://www.sirovina.hr/Ekologija/Vijesti/tabid/6356/articleType/ArticleView/articleId/1363/CECOP.aspx

http://www.hrvatskiproizvod.com/vijest.php?broj=892
tu je ksonofan....ipak mislim da je ksenofon pošto ga i ja tako vidjeh potpisanog prije...

asdfgh
11.02.2012., 10:18
Jedno vrijeme sam radila posao u kojem sam se susretala s velikim brojem raznih imena.

same here. fav: miljenko mošnja. :cerek:

Afrika paprika
11.02.2012., 12:33

to je i moj profesor :D :cerek:

a fontana? (prezime)

Je, oboje su bili i moji profesori :zubo: :rofl:

Herp
11.02.2012., 12:35
Ja bih samo nadodala kako je i moja mater išla u tu vašu školu. :D

drot13
11.02.2012., 12:46
Vesela Lešina... Iako sam nedavno čula da se Vesela udala i sad se zove Vesela Lešina Pleše, ali to ne mogu potvrditi...

Nije, i dalje je Vesela Lešina. Provjereno relativno nedavno.:top:

Moj kandidat je Tome Pali.:D

Afrika paprika
11.02.2012., 13:43
Ja bih samo nadodala kako je i moja mater išla u tu vašu školu. :D

Ozbiljno? :o

Herp
11.02.2012., 13:58

Ozbiljno? :o

Pa šta je tu čudno, jebate, ne bi da ste iz Brinja, pa da čo'ek kaže vid šta ih se skupilo tute :o

Afrika paprika
11.02.2012., 14:15
Pa šta je tu čudno, jebate, ne bi da ste iz Brinja, pa da čo'ek kaže vid šta ih se skupilo tute :o

Pa nisi mi to reko prije :durica

Crveni Mjesec
11.02.2012., 14:32
Odri, ona što vodi emisiju More. To bi trebalo biti Audrey, pretpostavljam. Tu mi spada i Nensi.
Ksenofon je inače grčko ime, mislim.

Prezime Papak, od mog starog neki poznanik. Jednom je nazvao doma, a baka baš bila u posjeti, javi se i pita tko zove, a kad je ovaj odgovorio baka pomislila da netko sprda na telefon i poklopila čovjeku. :zubo:

Herp
11.02.2012., 15:03
Pa nisi mi to reko prije :durica

De ne jebi, reko sam ti :durica

Odri, ona što vodi emisiju More. To bi trebalo biti Audrey, pretpostavljam. Tu mi spada i Nensi.

Oh, da, legendarno pohrvaćivanje, ta Odri je baš školski primjer. :D
Mama mi je pričala kako su se svi u njenom selu (ne Afrikinom :o) zgražali kad je neka žena kćer nazvala "Žaklina", po Jackie O. :D

asdfgh
11.02.2012., 15:12
ili žanine, a čita se žanin. :rolleyes: :rofl:

i još žešće, sarah, gdje se to h izgovara. :o

:503:

isadora w.
11.02.2012., 15:46
Je, oboje su bili i moji profesori :zubo: :rofl:

wtf :eek:

jel mi vjeruješ da sam čak par puta pomislila da smo iz istog mjesta?
ne znam zašto je to tako.
odašilješ seljačku vibru :vidiga:

jašta.
više 'nako ko njujork.

Afrika paprika
11.02.2012., 15:50
wtf :eek:

jel mi vjeruješ da sam čak par puta pomislila da smo iz istog mjesta?
ne znam zašto je to tako.
odašilješ seljačku vibru :vidiga:

De dobro je :durica

isadora w.
11.02.2012., 15:52
De dobro je :durica

šta se duriš, bokte mazo? :durica:

Afrika paprika
11.02.2012., 15:54
šta se duriš, bokte mazo? :durica:

Ništa, krutenedo :durica

isadora w.
11.02.2012., 15:57
Ništa, krutenedo :durica

dobro onda, jebote irud :durica:

Wolowitz
11.02.2012., 16:01
Jedna liječnica, Naranđa. :D

isadora w.
11.02.2012., 16:03
to je bila moja liječnica :rofl:

shejtanica
13.02.2012., 02:07
Drkić Memfada - zenska ide sa mnom na fax :D

Zek0slav
13.02.2012., 10:15
Mila Janja :cerek:

Danas na faxu čuo ime.

drot13
13.02.2012., 22:42
Danas čuo za mladog gospodina po imenu Ivan Junior (+ prezime, ne znam koje, ali sigurno odgovarajuće). Je li to treš ili samo čudno?:misli:

Crveni Mjesec
14.02.2012., 10:21
Treš, osim ako nije zajebancija.

Zek0slav
14.02.2012., 14:54
Danas čuo za mladog gospodina po imenu Ivan Junior (+ prezime, ne znam koje, ali sigurno odgovarajuće). Je li to treš ili samo čudno?:misli:

Ja i stari smo imenjaci, pa nam pošta od telekoma dolazi na ista imena, ali meni stavili Junior u zagradu. :D
Bilo bi bolje OIB ili JMBG.

Ontopic: Lovac Luka i Šumar Marko na listi stipendija na faxu.

Hummingbird12
14.02.2012., 18:03
kiara, meni je to za psa

Simpsolina
14.02.2012., 19:39
kiara, meni je to za psa

Nemoj da te čuju na Trudnicama :rofl:

drot13
15.02.2012., 00:13
Treš, osim ako nije zajebancija.

... meni stavili Junior u zagradu...

Nije zajebancija. Ime je išlo vezano uz neko postupanje, a glasilo je upravo tako: Ivan Junior neko-prezime. Ajde da i ja konačno ubodem neki treš.:verek:

** Tara **
15.02.2012., 15:51
Nemoj da te čuju na Trudnicama :rofl:

:lol:

Bome da! To im je trenutno uber turbo super ime za klinkice ( naravno uz Laru :rolleyes: ).

Najžešće su mi reakcije okoline kad im obznane da će im se kčerkice zvati Chiara.

Jednom sam doživjela da se pop iščuđavao na krstitkama da što su to dale za ime svom djetetu.
Naravno da je krivo i izgovorio ime dok ju je krstio na što je majka samo ljutito frknula nosom. Kao, ono, odrpanac jedan zadrti stari...

mavita
15.02.2012., 17:44
Madava - susjedin unuk.Svaki put kad čujem to ime sjetim se babine
krave koja se zvala Medava. :rofl:

Maremonti
15.02.2012., 17:47
Andrea/Andreja musko i zensko, Esmeralda koja ima oko 24-25 godina pa ne znam da li je po nekoj sapunici, kad su te pocele? Predavala mi je jedna Vesela ali ne ta vasa, imala neko -ić prezime. Zena koja se zove Vukica Palcic.

coccolina
15.02.2012., 18:13
veseljko čubelj........ima 24 god nije dobio ime po tbf-u :lol: :rofl:

Azriela
15.02.2012., 22:34
veseljko čubelj........ima 24 god nije dobio ime po tbf-u :lol: :rofl:

Uuuu :rofl:

UNAM
16.02.2012., 10:18

Eudoksija, Nužda i Lui... Znam svo troje. :D

coccolina
16.02.2012., 11:49
Nužda????!!!! u hrvatskoj? roditelji hrvati?? rekla bi da nisu........

Milla_84
16.02.2012., 11:52
Zoi Samo nisam sigurna kako se piše ali čini mi se da sam bila vidjela baš tako da se piše. :rolleyes:

edit: e da,i ja znam jednog Veseljka i ne jednom sam mu zabunom rekla Srećko a da nisam ni kužila da krivo govorim.

Maremonti
16.02.2012., 18:19
Znam jednog Veseljka i jednog Veselka oba preko 40 godina imaju barem.

Danas cula u frizeraju ali ne znam koliko je tocno da neka nasa glumica iz Andinog filma ima sina Vuka i unuka Lava ili obratno. Navodno pise u novinama no ne znam kojima, nisam sve cula zbog fena, ali imena jesam, dakle Vuk i Lav.

Simpsolina
16.02.2012., 18:25
Danas cula u frizeraju ali ne znam koliko je tocno da neka nasa glumica iz Andinog filma ima sina Vuka i unuka Lava ili obratno. Navodno pise u novinama no ne znam kojima, nisam sve cula zbog fena, ali imena jesam, dakle Vuk i Lav.

Još da se prezivaju Zec ili Kos :rofl:

Maremonti
16.02.2012., 18:28
U Istri ima puno Zeci i Kosi,prezimena i sela. Nisam cula koje novine a blesavo mi je bilo pitati di to pise:rolleyes:

UNAM
16.02.2012., 19:49
Nužda????!!!! u hrvatskoj? roditelji hrvati?? rekla bi da nisu........

Ne znam joj roditelje, ali sigurno se ženska zove Nužda. Provjereno jer je i meni zvučalo kao zezancija :D

drot13
16.02.2012., 20:48
Sad se sjetih. Znam lika koji se zove Elektron (+ normalno prezime iz ovih krajeva).:top:

olola
19.02.2012., 00:42
Rođak u Francuskoj... Harley Davidson + staro splitsko prezime, hvala bogu bez čšćžđ. :D

Jedno ime koje lako ulazi u uho: Žan Knok (hrvat bijelac katolik) :D

dalal
19.02.2012., 00:56

To je skraćeno od Sidonija (ili tako nešto)

Ima jedna u romanu 'Pop Ćira i pop Spira' :zubo:

U slučaju te popadije u pitanju je bila Persida :D Isto ubitačno, skraćeno ili ne. Inače značenje mu je "Perzijanka"

Herp
19.02.2012., 01:00
Rođak u Francuskoj... Harley Davidson + staro splitsko prezime, hvala bogu bez čšćžđ. :D

E jebiga sad, bilo bi masu bolje da je Harley Davidson Kljaković-Gašpić :zubo:

olola
19.02.2012., 01:08
E jebiga sad, bilo bi masu bolje da je Harley Davidson Kljaković-Gašpić :zubo:

Svecki a naše :lol:
Srećom, sad je već stariji, ali ga naša stara tetka cijeli život zove "Čarli Davidov" jer je "on tamo gore pa se to tako čita":lol::lol::lol:

colbert
19.02.2012., 13:35
Svecki a naše :lol:

Upravo sam naletjela na Fejsu (imamo zajednicku frendicu) na Atilu Fofonjku, ne znam u kojoj je vezi s Ksenofonom.

Ovdje u Francuskoj treseri vole davati imena iz americkih serija ili bilo sto da zvuci engleski: Kevin, Ryan (ali nekad napisu Rayan jer ne znaju), Rayanna, Brandon, Brenda, onda Sullivan (izgovaraju Sülivan), Killian, Madison za curice, a cula sam i Johnovan (combo John i Donovan).

To daje niza kasta.

A "originalni" treseri s lovom i aristokrati vole imena po biljkama: Eglantine (vrsta ruze), Myrtille (Borovnica), Prune (Sljiva), Cerise (Tresnja), Aubépine (Glog), vidjela sam cak i Vanille i Cannelle (Cimet).
Za deckice rezerviraju imena jako starih, po mogucnosti opskurnih francuskih vladara ili da zvuci srednjevjekovno: Aymeric, Côme (Kuzma!), Eloi (cita se Elua), Cyprien, Foulques (Fulk), Balthazar, Ambroise i tak.

isadora w.
19.02.2012., 13:41
johnovan :rofl:

meni madison i prune skroz kul da sam u nekoj stranjskoj zemlji :zubeki:

colbert
19.02.2012., 13:43
Ali najveci zajebanti su africki katolici. Oni pak daju imena gotovo iskljucivo iz kalendara i to tocno ono sto pise na datum rodjenja.
Tako da postoje osobe koje se zovu Fetnat (skracenica od Fête nationale - drzavni praznik!), pa Jeanne d'Arc (Ivana Orleanska), Immaculée (Bezgresna), Indépendance, Toussaint (Svi sveti), Assomption (Marijino uznesenje)...

colbert
19.02.2012., 13:48
johnovan :rofl:

meni madison i prune skroz kul da sam u nekoj stranjskoj zemlji :zubeki:

A ne znam, mozda sam previse blokirana znacenjem rijeci u engleskom, ali to prune znaci orezati biljku, nekak mi je to meh. :zubo:

Ja sam se znala malo poklati na toj temi Djecja imena... :rofl:

Herp
19.02.2012., 13:53
Purificacion Canals (ime i prezime), beat that :B

Stvarna osoba, Španjolka ili Meksikanka, nisam više ziher. :D

Simpsolina
19.02.2012., 13:54
Jeanne d'Arc (Ivana Orleanska)

Žandarka :rofl:

isadora w.
19.02.2012., 13:55
ma znam što znači prune, ali nekako nemam isti doživljaj takvih domaćih i stranjskih imena, ne shvaćam njihova toliko doslovno kad se ne krećem u tom govornom području.
kao bijonsinu bršljanku (blue ivy), makar mi je ime koma doslovno ili ne.

jadna purifikasjon :(

colbert
19.02.2012., 14:11
Purificacion Canals (ime i prezime), beat that :B

Hahahhaha... odmilja Canalizacion. :hekla:

Žandarka :rofl:

Ovo mi nije palo na pamet... :rofl:

ma znam što znači prune, ali nekako nemam isti doživljaj takvih domaćih i stranjskih imena, ne shvaćam njihova toliko doslovno kad se ne krećem u tom govornom području.
kao bijonsinu bršljanku (blue ivy), makar mi je ime koma doslovno ili ne.

Ma nekak si uvijek mislim, a kaj ak mi dijete ode u Ameriku na faks... :zubo:
Isto tako nikad ne bih kcer nazvala Nada ili Tia, zbog spanjolskog. Pokondirena seljanka, eto sto sam! :o

Abigaille
03.03.2012., 14:20
Mirhad (wc), Darlis (zvuci kao pudlica), Denijal :rofl::rofl:
Muhamela (otac Muhamed mati Amela)
znam i jednu Esmeraldu

Marša
03.03.2012., 16:32
Margarina, Roza.

Zhuta
03.03.2012., 21:01
Ninđa Seferović http://www.pic4ever.com/images/kar.gif

SC Artist
04.03.2012., 14:09
Poznajem lika koji se zove Zen Golub. Kolege a zovu Ommmmmmmmm Frrrrrrr

M Jena
05.03.2012., 12:58
Kolege a zovu Ommmmmmmmm Frrrrrrr

prestrašno :lol::lol::lol:

Herbicidna
05.03.2012., 17:25
Poznajem lika koji se zove Zen Golub. Kolege a zovu Ommmmmmmmm Frrrrrrr

jebenica!!!!! :jumping:

AaaaaaaAAa sad moram nać nekog s ptičjim prezimenom da me oplodi!!!! :503:

miki1988
05.03.2012., 17:39
jebenica!!!!! :jumping:

AaaaaaaAAa sad moram nać nekog s ptičjim prezimenom da me oplodi!!!! :503:

Ja ti imam frenda s takvim prezimenom, pa eto, javi mu se. :rofl: :rofl:

yellow crayon
09.03.2012., 12:28
znam dečka koji se zove ronaldo :facepalm: + domaće prezime na -ić :cerek:

into.the.wild
09.03.2012., 12:36
danas sam upoznala tunju :cerek:

Maremonti
10.03.2012., 07:27
danas sam upoznala tunju :cerek:

Musko ili zensko?

Marno (musko), Rene ( i musko i zensko), Dijon (musko), a znam i jednog Zdenka koji je promjenio ime u Sony a zadrzao prezime na -ić

SC Artist
10.03.2012., 07:31
Carlos Ray "Chuck" Norris (Ryan, Oklahoma, 10. ožujka 1940.)

Konacno sam otkrila kako je Rei Carlles dobio ime - po Chuck Norrisu.. Mamica je krivo zapamtila puno ime covjeka koji može napravit sve sklekove - dva puta :rofl:

JKD01
10.03.2012., 18:28
Carlos Leko (sin nogometaša Jerka Leke).

Uranovka
18.03.2012., 14:32
Planinka Pećina, profesorica na zagrebačkom PMF-u. uz nju je katedru držala i žena koja se prezivala Planinić ali ne mogu se sjetiti imena. navodno su njih dvije studenti stalno miješali zbog tih imena

FreakOnALeash
20.03.2012., 11:02
http://en.wikipedia.org/wiki/Peder_Pedersen_(director) :)

FreakOnALeash
20.03.2012., 11:15
Skeleta Leš

Moj skromni doprinos.

Znam njega... A otac mu se zove Kosta Skeleta :rofl: Najozbiljnije...