PDA

View Full Version : 3 metra iznad neba (3MSC)

bring it on
12.02.2012., 12:37
Ne znam da li se samo meni čini ili je ovaj film stvarno "jak". Inače nisam slaba na drame i tužne krajeve, al ovaj je imao velik utisak na mene i gledala sam ga čak 2x u jednom danu. Moram naglasit da u zadnjih par godina nisam ni jedan film pogledala više od jednom. :eek:

http://www.imdb.com/title/tt1648216/

ovdje ima nešto u kratko, al ko je gledo moolim bilo kakvo mišljenje. :mig:

x files agent
12.02.2012., 13:23
ja sam ga gledal i jedan od lijepših ljubavnih filmova:cerek:

film definitivno ima nekog šmeka ko i glavni glumac:cerek:

trenutno se snima i drugi dio filma:D

bring it on
12.02.2012., 13:44
Daa, stvarno je odličan. Ja sam čula od frendice same pohvale i guglala sam. I sve su bili pozitivni komentari pa sam mislila da ljudi možda pretjeruju, al baš mi se svidio. :love:

Ma bez njega bi film bio bezveze. :cerek:

daa, jučer sam popodne iščupala sve živo, al sam bila razočarana zbog daljnjeg odvijanja radnje između njih dvoje. :cry:

Desdemon@
12.02.2012., 14:33
Pogledala i taj preko ljeta i onda i talijansku verziju :bonk: I ovaj je puuuuno puno bolji, ne znam jel zbog Casasa :cerek:, ali stvarno je film dobar. Onak, sve je već viđeno, priča o zabranjenoj ljubavi između male bogatašice i zločestog dečka ispričana milijun puta, ali opet :cerek: Jedan od najboljih teen filmova koje sam ikad gledala! :)

Katherine Doll
12.02.2012., 15:46
odlican film :amen:

casas :jebalabihga: :cerek:

x files agent
12.02.2012., 16:13
Onak, sve je već viđeno, priča o zabranjenoj ljubavi između male bogatašice i zločestog dečka ispričana milijun puta, ali opet :cerek: Jedan od najboljih teen filmova koje sam ikad gledala! :)

baš to.. več je viđeno ali imaju super kemiju i nekako je sve prirodno odglumljeno :D

Poncho23
12.02.2012., 16:36
Ovaj film je savršen! I razmišlja san o otvaranju teme, ali eto preduhitrila si me :D

Dolazi i nastavak 3MSC, jedva čekan :kokice:

LadyGaladriel
12.02.2012., 16:40
baš to.. več je viđeno ali imaju super kemiju i nekako je sve prirodno odglumljeno :D

Nije ni čudno kad su u stvarnom životu skupa. Meni je film u globalu dobar, al mi na živce ide ono bespotrebno forsiranje Coca-Cole. Babi me razočarala, ostavila ga je u najgorem trenutku, kad mu je najviše trebala. Zanima me keko će napraviti daljni razvoj priče tako da jedva čekam drugi dio Tengo ganas de ti ilitiga Želim te.

P.S. Knjige su mi ludilo:D

Poncho23
12.02.2012., 16:45
Knjige? Što postoje knjige? Ček to kolekcija knjiga ili jedna?

Desdemon@
12.02.2012., 16:47
Nije ni čudno kad su u stvarnom životu skupa.

I Brad Pitt i Angelina Jolie su isto skupa u stvarnom životu, al im je kemija manjkava na platnu :D

LadyGaladriel
12.02.2012., 16:51
Knjige? Što postoje knjige? Ček to kolekcija knjiga ili jedna?

Tri metra iznad neba, Federico Moccia (http://www.knjiga.ba/Knjizevnost/Romani/Tri-metra-iznad-neba_K0068.html) da, da, postoje! Talijanski pisac, dvi su knjige a druga se zove Želim te ili u orginalu Ho voglia di te.
Isto tako imaš talijanske filmove i to oba snimljena, al je meni osobno španjolska verzija bolja. Mario, jelte :cerek:

bring it on
12.02.2012., 16:54
Zanima me daljni razvoj priče tako da jedva čekam drugi dio Tengo ganas de ti ilitiga Želim te.

TKO NE ŽELI ZNATI O NASTAVKU NEKA NE ČITA DALJE!
ne znam kak da se zabjeli tekst, sori ekipa.

Ja sam neš čitala o drugom dijelu, al prema tome je baš bezveze ak na kraju ne budu skupa i ona se uda,a dan prije tog spava s njim. I još se on zaljubi u neku drugu.. ugl. nez dal si čitala knjigu. Ak jesi pričaaaaaj, hoću znat iz prve ruke. :cerek:

LadyGaladriel
12.02.2012., 16:55
Tormenta de Arena - Dorian (http://www.youtube.com/watch?v=GwaKO9qnNp4&fb_source=message) navukla sam se na ovu pjesmu nenormalno, a scena s njom mi je jedan od favorita, ako ne i najdraža.

Poncho23
12.02.2012., 17:08
Ma da, o filmu znam sve i to za talijansku (iako tu verziju nisan gleda, jer mi nije toliko privlačna ka španj.) ali to za knjige nisan zna. A ima li u Hr dignut ih u knjižnicama?

bring it on
12.02.2012., 17:12
Ma da, o filmu znam sve i to za talijansku (iako tu verziju nisan gleda, jer mi nije toliko privlačna ka španj.) ali to za knjige nisan zna. A ima li u Hr dignut ih u knjižnicama?

TRAŽIM upravo, haha. I našla sam u Knjižnicama grada Zagreba - Knjižnica i čitaonica Bogdana Ogrizovića i na Španjolskom je. :504: gle, za nastavak se isplati "čitat" i španjolski. Između redova možda neš i skužim :p

LadyGaladriel
12.02.2012., 17:12
[QUOTE=LadyGaladriel;38085147] Zanima me daljni razvoj priče tako da jedva čekam drugi dio Tengo ganas de ti ilitiga Želim te. QUOTE]

TKO NE ŽELI ZNATI O NASTAVKU NEKA NE ČITA DALJE!
ne znam kak da se zabjeli tekst, sori ekipa.

Ja sam neš čitala o drugom dijelu, al prema tome je baš bezveze ak na kraju ne budu skupa i ona se uda,a dan prije tog spava s njim. I još se on zaljubi u neku drugu.. ugl. nez dal si čitala knjigu. Ak jesi pričaaaaaj, hoću znat iz prve ruke. :cerek:

SPOLIER!
Da, da ne završe skupa. Radnja se događa 2 godine nakon njigova rastanka. Step, ime talijanskog protagonista, se vraća iz New Yorka, upoznaje Gin koja je skroz drukčija od Babi, oni se polako smuvaju i on se zaljubljuje u nju. I sve je super dok on ne vidi jednog starog prijatelja koji ga pozove na zabavu. Tu bude i Babi i stare uspomene se vrate. Step se napije i uviđa veliku promjenu na Babi koja je sad puna sebe i samopouzdanja. Ona ga zavodi, odvodi na plažu gdje se smuvaju, al u jednom trenutku Step počinje misliti na Gin. Babi mu tada kaže da će se udati za drugoga, i tu on shvaća da ga za Babi više ništa ne veže koliko samo onaj osjećaj koji je imao - kao da je 3 metra iznad neba. Nakon toga, on odluči priznati sve Gin, koja s njim prekine, a zadnje poglavlje ti završava ovako:

Vec je sumrak, kad sjedam na motor. I bas u tom trenutku vidim je kako se vraća. Gin .U velikoj brzini, bas kako i liči na nju. Glavom ispraća krivinu, pjevuši neku pjesmu koju bas u tom trenutku sluša. Tko zna koju .Ali, izgleda da je ponovo vesela. Kao uvijek. Kao kada sam je ostavio. Lijepa u svom osmijehu, životu koji ima, snovima koje juri, granicama koje ne poznaje. Slobodna. Slobodna od svega onoga sto je ne zanima i jos i više.I odlazim, gledajući kako se začudila, kako se smješi.I sretan sam kako dugo nisam bio...Kriv zbog ovog natpisa. Ogromnog. Preko cijele zgrade. Predivan, direktan, istinit. I više ne sumnjam. Nema kajanja, nema sjenki, nema grijeha, nema vise prošlosti. Imam samo ogromnu želju da ponovo počnem. I da budem sretan. Sa tobom, Gin. Siguran sam. Da,baš tako. Vidiš, čak sam i napisao.ŽELIM TE!
Obožavam to poglavlje, divno napisano.

bring it on
12.02.2012., 17:17
aaaa :cerek:

daj mi sad objasni kak dobiješ bijeli tekst. Sam napišeš SPOLIER! il ima neka tipka. :503:

i nakon toga imam par pitanja :P

LadyGaladriel
12.02.2012., 17:21
aaaa :cerek:

daj mi sad objasni kak dobiješ bijeli tekst. Sam napišeš SPOLIER! il ima neka tipka. :503:

i nakon toga imam par pitanja :P

hahaha ma samo umjesto black napišeš white,kad označiš slova i to ti je to! Ma bring it on :top:

LadyGaladriel
12.02.2012., 17:23

Ja sam ti ih kupila u Italiji pa sam ih pročitala na talijanskom jer sam talijanski učila cijelu osnovnu i srednju školu, a sad i na faksu :) A kad sam tete u knjižnici u Splitu pitala imaju li ih, samo su me blido pogledale jer nikad nisu čule za njih.

bring it on
12.02.2012., 17:28
Hahaha, ah mi početnici.

Znači ovako.

on na kraju opet ovoj napiše natpis na zgradi, ko i Babi onaj za 3 metra iznad neba i zavšava se tako da on ne zna oće ona njemu oprostit i bit s njim ili ne. Jesam pokontala.

isuse kak je meni njega žao. Zaš svaki put na kraju on ostane jadan, pokisao. :confused: i usput. BABI JE KUČKETINA. na početku sam mislila da je on seljačina, a na kraju ispadne obrnuto. I taman kad pomisliš kak ta dva svijeta ipak mogu nadići sve prepreke, završava se kantom hladne vode u glavu. Taman sam se ponadala da se to može desit i u stvarnom životu, kad ono ne desi se ni na filmu. haha *tragic* AL film u svakom slučaju ostavlja velik utisak. Priča je odlična i ima svoju prouku. Sad se neću frendovima skidat s vrata dok svi ne pogledaju. :cerek:

LadyGaladriel
12.02.2012., 17:48
Hahaha, ah mi početnici.

Znači ovako.

on na kraju opet ovoj napiše natpis na zgradi, ko i Babi onaj za 3 metra iznad neba i zavšava se tako da on ne zna oće ona njemu oprostit i bit s njim ili ne. Jesam pokontala.

isuse kak je meni njega žao. Zaš svaki put na kraju on ostane jadan, pokisao. :confused: i usput. BABI JE KUČKETINA. na početku sam mislila da je on seljačina, a na kraju ispadne obrnuto. I taman kad pomisliš kak ta dva svijeta ipak mogu nadići sve prepreke, završava se kantom hladne vode u glavu. Taman sam se ponadala da se to može desit i u stvarnom životu, kad ono ne desi se ni na filmu. haha *tragic* AL film u svakom slučaju ostavlja velik utisak. Priča je odlična i ima svoju prouku. Sad se neću frendovima skidat s vrata dok svi ne pogledaju. :cerek:

Tako je i mene prijetaljica isforsirala da pogledam film još prošlo lito, pa je nakon toga sve i krenulo. I slažem se sa Babi, nije ona njega vrijedna.
A šta se tiče tog zadnjeg poglavlja, prem mom nekom viđenju, mislim da su on i Gin na kraju ipak bili skupa. Jer možeš po ovom dijelu I odlazim, gledajući kako se začudila, kako se smješi. zaključiti da je vidila natpis i nasmiješila se. Pobornik sam happy-endova i zato se držim ove teorije ko pijan plota, a Step ilitiga Hache zaslužuje ništa manje do sretan kraj.

Mariposas
12.02.2012., 17:54
u,gledala i ja,dobar Mario dobar:cerek:
ma i film je fora:D
ima interesantnu temu koja je uvijek aktualna za sve nas koje volimo maštati i imati glavu u oblacima:mig:
jedino ne kužim baš kako je Mario sa ovom glumicom,mislim on može imati koju god poželi,a ona mi stvarno nije baš nešto:ne zna:

bring it on
12.02.2012., 18:07
A šta se tiče tog zadnjeg poglavlja, prem mom nekom viđenju, mislim da su on i Gin na kraju ipak bili skupa. Jer možeš po ovom dijelu I odlazim, gledajući kako se začudila, kako se smješi. zaključiti da je vidila natpis i nasmiješila se. Pobornik sam happy-endova i zato se držim ove teorije ko pijan plota, a Step ilitiga Hache zaslužuje ništa manje do sretan kraj.

i ja vjerujem da oće jer ne bi imalo smisla da se Babi uda i dobi normalan život nakon svega, a da on opet izvisi. Al nikad neću shvatit kako ga je mogla okrivit onda za smrt najboljeg prijatelja kad je bio onak slomljen. I čak je najbolju frendicu u istoj situaciji odjebala. :mad: :Snajper:

jedino ne kužim baš kako je Mario sa ovom glumicom,mislim on može imati koju god poželi,a ona mi stvarno nije baš nešto:ne zna:

haha, vjeruj mi da sam išla guglat mario casas y maria valverde kad sam pročitala u komentaru da su u vezi jer isto nisam mogla vjerovat.
a gle, valjda je bilo neke kemije tijekom snimanja svih onih ljubavnih scena. Budimo realni, mrzili smo ju dok ga je imala samo u filmu, sad ju mrzimo još više. :p

LadyGaladriel
12.02.2012., 18:09
u,gledala i ja,dobar Mario dobar:cerek:
ma i film je fora:D
ima interesantnu temu koja je uvijek aktualna za sve nas koje volimo maštati i imati glavu u oblacima:mig:

ma meni su :cerek:, npr. u ovom videu (http://www.youtube.com/watch?v=ccIVrKRF-cA&feature=youtu.be), nonstop se dotiču, flertaju, još kad joj kaže da je ermosa, ma zavidim im.

Mariposas
12.02.2012., 18:12
haha, vjeruj mi da sam išla guglat mario casas y maria valverde kad sam pročitala u komentaru da su u vezi jer isto nisam mogla vjerovat.
a gle, valjda je bilo neke kemije tijekom snimanja svih onih ljubavnih scena. Budimo realni, mrzili smo ju dok ga je imala samo u filmu, sad ju mrzimo još više. :p

istina:D
ma tako je to i inače u životu, često si parovi fizički uopće ne odgovaraju,odnosno jedan je lijep ko slika,a drugi nije ili ti ga ko traktor:rofl:

bring it on
12.02.2012., 18:17
ma meni su :cerek:, npr. u ovom videu (http://www.youtube.com/watch?v=ccIVrKRF-cA&feature=youtu.be), nonstop se dotiču, flertaju, još kad joj kaže da je ermosa, ma zavidim im.

aaaajme. ono na početku kad ih voditelj pita kako su i kaže on: a tres metros sobre el cielo siamo los dos :cerek:

bez obzira na izgled i sve, fakat jesu super par :love:

Mariposas
12.02.2012., 18:24

a,dobro ajde ovdje su slatki,šta je je:mig: ali meni je Mario ipak ljepši nekako u paru sa Blancom Suarez (neznam gledate li El Barco na AXN na Max tv):cerek:

http://www.diariofemenino.com/images/articulos/3000/3385/2.jpg

LadyGaladriel
12.02.2012., 18:35
a,dobro ajde ovdje su slatki,šta je je:mig: ali meni je Mario ipak ljepši nekako u paru sa Blancom Suarez (neznam gledate li El Barco na AXN na Max tv):cerek:

http://www.diariofemenino.com/images/articulos/3000/3385/2.jpg

E vidiš taj el Barco me zanima i baš se mislin bi li išla to skidat. Kakva je serija? O čem se radi?

x files agent
12.02.2012., 20:20
ja sam nekako fan tih tužnih krajeva u filmovima, nekako su puno upečatljiviji:ne zna:

recimo kad vidim one tipične američke filmove sa heppy endom dođe mi na bljuvanje a i Ameri rijetko u zadnje vrijeme naprave dobar ljubavni film.

ima jedna pjesma koju nikako nemogu nać:503: ova pjesma prije Forever Young ,misla sam da ću je nači u soundtracku filma ali nikako da nađem.Aj ako ko zna http://www.youtube.com/watch?v=Sqb2lHOgkHk znači samo se čuje klavir

ovo mi je dobro

"Uvek postoje trenuci kada vam se putevi razilaze. Svako bira svoj put, nadajuci se da ce se nakraju putevi spojiti. Sve vise, tvoj put je uži. Nista strasno. Stvoreni smo jedno za drugo. Ona je tamo. Ali na kraju se desi samo jedno. Dolazi prokleta hladnoca. "

Poncho23
12.02.2012., 20:39
Pa dobro, nebi mi bilo problem čitati na španjolskom, ali uopće. Samo što ja nisam u Zg i jbg sad. :/

bring it on
12.02.2012., 21:09
ima jedna pjesma koju nikako nemogu nać:503: ova pjesma prije Forever Young ,misla sam da ću je nači u soundtracku filma ali nikako da nađem.Aj ako ko zna http://www.youtube.com/watch?v=Sqb2lHOgkHk znači samo se čuje klavir

hm, probala sam i ja sad naći al ništa. Možda to ni nije pjesma nego su posebno snimili neš tek toliko za pozadinu da bude upečatljivije. Da bar ima jedna riječ il neš, pa bi i mogli znat, a ovak niš. :ne zna:

x files agent
12.02.2012., 21:13
hm, probala sam i ja sad naći al ništa. Možda to ni nije pjesma nego su posebno snimili neš tek toliko za pozadinu da bude upečatljivije. Da bar ima jedna riječ il neš, pa bi i mogli znat, a ovak niš. :ne zna:

inače takve stvari se uvjek nađu ali ovdje ništa,baš šteta:(

bring it on
12.02.2012., 21:31
inače takve stvari se uvjek nađu ali ovdje ništa,baš šteta:(

da, obiično se pjesme proslave u filmovima. eh :/
pitala sam ove na "filmskoj glazbi", pa ako tko prepozna, javim ti :mig:

LadyGaladriel
14.02.2012., 00:16
Tengo ganas de ti - Teaser Trailer (http://www.antena3.com/se-estrena/especiales/tengo-ganas-de-ti/preparate-ver-primer-trailer-tengo-ganas-mario-casas-clara-lago_2012021300195.html) izašlo maloprije! Izgleda obećavajuće :D

x files agent
14.02.2012., 00:39
Tengo ganas de ti - Teaser Trailer (http://www.antena3.com/se-estrena/especiales/tengo-ganas-de-ti/preparate-ver-primer-trailer-tengo-ganas-mario-casas-clara-lago_2012021300195.html) izašlo maloprije! Izgleda obećavajuće :D

uffffffff odlično:D jedva čekam

friend
14.02.2012., 14:13
I meni je super film, iako nisam fan Casasa. Drugi deo izlazi na moj rodj :) a tormenta de arena :cerek::cerek:

Zanima me ako neko zna koja je ova pesma sto pocinje na 9.43?

http://www.youtube.com/watch?v=mTWS-WB7snM

bring it on
14.02.2012., 19:48
I meni je super film, iako nisam fan Casasa. Drugi deo izlazi na moj rodj :) a tormenta de arena :cerek::cerek:

Zanima me ako neko zna koja je ova pesma sto pocinje na 9.43?

http://www.youtube.com/watch?v=mTWS-WB7snM

http://www.youtube.com/watch?v=gyDc_WyhnSk :p

friend
15.02.2012., 00:50
Hvala puno!! Dugo je bezuspesno trazim. ;)

Mariposas
19.02.2012., 16:09
E vidiš taj el Barco me zanima i baš se mislin bi li išla to skidat. Kakva je serija? O čem se radi?

mislim da je završila na Axn-u prva sezona,a sad se u Španjolskoj prikazuje druga.Nisam ni ja baš pratila,ali uglavnom oni su svi kao na tom brodu i desi se smak svijeta i sad kao ispada da su oni jedini "preživjeli" na tom brodu na pučini.Međutim tada njim se počnu dešavati neke stvari koje racionalni um ne može objasniti npr.non stop se na tv-u prikazuje jedan te isti film i primaju signal,a nemaju otkud itd.

x files agent
22.04.2012., 11:24
evo nam orginalnog trailera za drugi film
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=as1v1hF7bb8#!

velika_mrvica
22.04.2012., 20:47
Ajme, ja obožavam ovaj film :D Mario Casas je predobar, a i Maria Valverde...odlični su mi.
Iako sam film ima glupih razgovora, previše njegove tučnjave...ali onih par scena gdje su zajedno (pogotovo ona na pjesmu tormenta de arena) su me oborile. Toliko da sam neko vrijeme bila pod utjecajem filma, razmišljala o njima...skinula talijansku verziju tog, kao i nastavak...i onda sam se lagano ohladila. Drugi dio mi je užas. Samo to što neće biti zajedno je grozno, ali moram još par groznih stvari za nastavak dodati...spojleri naravno. Neka ne čita onaj tko si ne želi pokvariti film

- previše scena je zauzela njezina sestra koja se krene seksat okolo i zatrudni...
- nova H-ova cura ispadne da ga je "voljela" još prije, kad je bio s Babi...ono, ispadne mi totalna stalkerica.
- Babi je premalo u filmu, još mi je gluplje što ima s njim samo jednu scenu di ga zavede i kaže da se udaje. Mislim stvarno...imali su nešto lijepo u prvom dijelu, sad mi je to sve pokvareno. Previše se ova u talijanskoj verziji držala uzvišeno, kao neka dama.
- H mi je mlak. Bar je tako ovaj u tal.verziji odglumio. Nadam se da će Mario pokazati života. Čudno ga je gledati kao nekoga tko više nije zločesti dečko..

BarbieGirlM
29.04.2012., 22:19
Ma ja sam zaljubljena u ovaj film...Danas sam ga gledala drugi put i mislim da ga mogu gledat još 20 puta dok ne naučim sve dijaloge napamet...a Mario Casas je.. ma nemre se to riječima opisat koliko je savršen u tom filmu :cerek::cerek::cerek:

skorpion1987
30.05.2012., 23:41
I ja obooozavam ovaj film. Nesto sam citala da ce biti i treci dio, znate li mozda je li to istina ili? :-)

x files agent
31.05.2012., 20:41
I ja obooozavam ovaj film. Nesto sam citala da ce biti i treci dio, znate li mozda je li to istina ili? :-)

ja samo znam da postoje dvije knjige i snimljena su dva filma tako da sumnjam da će treči radit:ne zna: prvo moram ovaj drugi pogledat:cerek: nekako mi žao kaj ne igra kod nas u kinima:(

JiXaW
31.05.2012., 21:58
hoće li izaći u našim kinima , ili bar državama u blizini?

x files agent
31.05.2012., 22:50
hoće li izaći u našim kinima , ili bar državama u blizini?

ma nema šanse,nije izašo prvi neće ni drugi:( samo preko torrenta,da nema ekipe sa foruma nebi ni znala za ovaj film

skorpion1987
31.05.2012., 22:56
pa da, zalosno je sto nece doci kod nas u kina.. ja sam nesto citala da postoji i neka treca knjiga koja se zove izvini, ali ti si moja ljubav,pa sam zato pitala. osobno inace mislim da ce taj drugi nastavak biti promasaj, tj razocaranje..

x files agent
31.05.2012., 23:18
pa da, zalosno je sto nece doci kod nas u kina.. ja sam nesto citala da postoji i neka treca knjiga koja se zove izvini, ali ti si moja ljubav,pa sam zato pitala. osobno inace mislim da ce taj drugi nastavak biti promasaj, tj razocaranje..

ja mislim da će film ko film bit odličan samo nema Babi toliko to je jedini problem:(sad je druga ženska u prići.Ali Casas drži film:cerek:

a meni šteta šta ovakvi filmovi nemaju premijere kod nas u kinu samo zato šta su iz Španjolske,recimo meni ovakav ljubić bolje pogledat nego neku američku-romantičnu komediju koja je tako izlizana:rolleyes:

i sam da kažem taj mali Mario Casa je istina zgodan dečko ali ima i neku karizmu baš dobro glumi,voljela bi ga vidjet u nekim drugim ulogama da se uvjerim da nije samo ljepotan

skorpion1987
01.06.2012., 10:14
Definitivno casas drzi film, bas ima ono nesto, osim sto dobro izgleda bas se moze do kraja unijet u ulogu.
Ma obozavam gaa :)
pa da, te americke komedije su doslovno iste, i uvijek glavni glumci zavrse zajedno, zbog tog ovaj film i je specifican, jer zavrsi neocekivano.
ma film jee (L)

Majči <3
01.06.2012., 19:06
Predobar film. Jesu njih dvoje i privatno još uvijek zajedno..?

Eli_jana
03.06.2012., 15:30
nabasala sam na HBO-u danas na ovaj film. :kokice: :cerek:

i koliko god da sam ili izbjegavala takav srcedrapateljski žanr, što zbog godina u glavi (kućanice ne plaču :bara:) ili jednostavno nisam imala previše vremena pa sam radije odabrala neku konkretniju tematiku, thriller, autobiografski itd. :kava::, moram izbaciti misao iz sebe da me ovaj film dotukao. :D doslovce.

mislila sam da sam ja sklona dramatici, kad evo filma u kojem je svaka scena reži žile, end of the world, emocije na najvišoj razini a adrenalin pršti iz svake rečenice, pogleda, kretnje i daha.

malo me zateklo, ali ne škodi da i ja obuzeta dojmom podijelim strastvenu privrežnost i oduzetost nakon odgledanog. :cmolj:

H & Baby :rock: :cerek:

SmAjLiĆ sMajL
05.06.2012., 10:53
Ja sam tek jučer pogledala ovaj film....slučajno saznala za njega na fejsu....i jednostavno sam očarana njime :cerek: film je savršen....

..ono što se mene najviše dojmilo je to što sam ja tokom cijelog filma očekivala da će ON nešto zeznuti, odustati od nje, pobjeći i slično...ali neeee....on je taj koji cijelo vrijeme sve radi kako bi je zadržao....:top:

Jednostavno mi je muški lik SAVRŠENO napravljen..:cerek: a tek Mario :cerek::cerek::cerek: zločesti dečko koji je prema curi predobar....ma koja cura ne bi takvog dečka htjela???? :D

Proserpina
18.06.2012., 20:30
Evo da se i ja pridružim u hvaljenju filma i naravno Mariaaaaaaa....Mislim da smo sve mi cure slabe na te priče u kojima se zločesti dečko promijeni i postane dobrica. I onda još kad stave tako zgodnooog glumca poput Mariaa...aaaaa....Opsjednutost zagarantirana :D Šteta samo što knjige nemaju na hrvatskom jeziku :(
Za 4 dana, ako se ne varam, izlazi drugi dio filma ! :D :D

x files agent
18.06.2012., 20:46
uffffffffffff da ovo je film koji išekujem,mislim da će ga se vrlo brzo i moč skinut:D

K Flay
21.06.2012., 15:37
ja ne volim ljubavne filmove,ali ovaj film je predobaaar! cak me uspio film rasplakati,a rijeko kad se rasplacem na filmove :D
sutra 2 dio,nadam se da ce ga bit brzo za skinut ili bar u kinima,ali cisto sumnjam.
Mario Casas-najljepsi glumac koje sam ikad vidla :cerek:

x files agent
21.06.2012., 18:10
sutra premijera:D

mislim da će se brzo moč skinut,skužila sam da samo na ove američke treba dugo čekat.Tako da očekujem kroz ovaj narednih tjedan dana torrent link:D

Pepita Casas
24.06.2012., 15:46
Otvorim profil po prvi put na forumu i naravno da će ovdje biti moj prvi post :cerek: Što reći o filmu, osim da je savršen? Pogledala sam ga jedno 245847521 puta i ne mogu se zasititi Casasa i njegove fantastične izvedbe, ali i samog scenarija. Svaka čast! :s
Prekjučer je izišao i drugi dio i, koliko vidim po ostalim forumima i fejsu, malo je onih koje film nije oduševio. Ja sam našla neku španjolsku stranicu na koju postavljaju filmove iz kina i sad čekam... :ceka:

x files agent
24.06.2012., 16:35
Otvorim profil po prvi put na forumu i naravno da će ovdje biti moj prvi post :cerek: Što reći o filmu, osim da je savršen? Pogledala sam ga jedno 245847521 puta i ne mogu se zasititi Casasa i njegove fantastične izvedbe, ali i samog scenarija. Svaka čast! :s
Prekjučer je izišao i drugi dio i, koliko vidim po ostalim forumima i fejsu, malo je onih koje film nije oduševio. Ja sam našla neku španjolsku stranicu na koju postavljaju filmove iz kina i sad čekam... :ceka:

aj ako saznaš link di se može skinut daj mi pliz baci na PM pošto se ovdje nesmije:D:mig:

Miss Ivy'
24.06.2012., 22:35
Molim vas recite mi oce bit u kinu tengo ganas de ti.. zapravo skoro sam sigurna da nece ali se nezelim pomiriti stime :/ ali opet nikad se nezna i da slazem se s prethodnim postovima samo zato jer je iz spanjolske ne znac
i da nije ista bolji od americkih po mome misljenju je puno bolji od vecine americkih filmova i sramota je da ga kod nas nema.e da zna li iko oce li biti na nekom fvestivalu ili nesto jer sad u sibeniku ima ovaj medunarodni djecji festival i ima ljetno kino..drzite fige da ima tgdt <3

p.s. mario je jednostavno pre savrsen *____*

x files agent
25.06.2012., 11:35
Molim vas recite mi oce bit u kinu tengo ganas de ti.. zapravo skoro sam sigurna da nece ali se nezelim pomiriti stime :/ ali opet nikad se nezna i da slazem se s prethodnim postovima samo zato jer je iz spanjolske ne znac
i da nije ista bolji od americkih po mome misljenju je puno bolji od vecine americkih filmova i sramota je da ga kod nas nema.e da zna li iko oce li biti na nekom fvestivalu ili nesto jer sad u sibeniku ima ovaj medunarodni djecji festival i ima ljetno kino..drzite fige da ima tgdt <3

p.s. mario je jednostavno pre savrsen *____*

ma nema šanse da to ide u kinima,pogotovo kod nas:rolleyes: treba samo čekat da postave na neku stranicu film i to je to

jojachica
25.06.2012., 13:22
Ako netko nađe link za torrent Tengo ganas de ti neka šalje na PM. Jedva čekam pogledati. :D

sama i sretna:)
27.06.2012., 23:59
Molim vas i meni isto,ako tko nade link nek salje ma PM...Hvala unaprijed..!

x files agent
28.06.2012., 10:46
jel ima kod nas u knjižaram knjiga?

Dulce_Marina
28.06.2012., 13:34
Jek naša neko link za torrent za film??

kleopatra_23
28.06.2012., 20:07
Neki dan slucajno ovdje na forumu saznala za ovaj film na temi Filmovi koji su vas rasplakali i skinula...nisam ocekivala nista...sad sam ovisna.pogledala ga vec dva puta, cak sam i skinula i talijansku verziju, ali ona mi je nula spram ovoga...Mario:cerek::cerek::cerek:

No,cujem da svi spominjete nastavak...ima tko link?

x files agent
28.06.2012., 21:10
Neki dan slucajno ovdje na forumu saznala za ovaj film na temi Filmovi koji su vas rasplakali i skinula...nisam ocekivala nista...sad sam ovisna.pogledala ga vec dva puta, cak sam i skinula i talijansku verziju, ali ona mi je nula spram ovoga...Mario:cerek::cerek::cerek:

No,cujem da svi spominjete nastavak...ima tko link?

ma još nema:( načekat čemo se:kava: ovo je meni najiščekivaniji film godine he he,baš mi ima neki šmek poseban,ja isto frendice nagovorila i sve oduševljene:D

Proserpina
29.06.2012., 19:09
jel ima kod nas u knjižaram knjiga?

Nema, nažalost ni u knjižnicama ni knjižarama. U Srbiji i Bosni su prevedene, ali nema ih u svakoj knjižari. Mogu se preko interneta naručit, al onda poštarina ispadne jako skupa i ne isplati se.

Llayah
29.06.2012., 19:18
Upravo mi se na torrentu skida 'Tengo ganas de ti'. Snimano kamerom iz kina, ali nema veze. Hache će to ispraviti svojom pojavom. Shirtless, nadam se.:cerek:

Dulce_Marina
01.07.2012., 16:48
Upravo mi se na torrentu skida 'Tengo ganas de ti'. Snimano kamerom iz kina, ali nema veze. Hache će to ispraviti svojom pojavom. Shirtless, nadam se.:cerek:

Može link za torrent na PM? :)

x files agent
01.07.2012., 17:59
ma ja sam pogledala 5 sekundi i stvarno loša slika,glupo je uništavat si film takvim videom

plavusa1996
02.07.2012., 07:29
Imate 3 dijela filma:
1. dio: Tri metra iznad neba ( Tres metros sobre el cielo )
2. dio: Tri metra iznad neba: Želim te ( Tengo ganas de ti )
3. dio: Tri metra iznad neba : Izvini ali ti si moja ljubav ( Lo siento, pero tú eres mi amor ) :jumping:

mallala
02.07.2012., 09:10
Da i ja kažem koju o filmu....prije par mjeseci su se na fejsu počele pojavljivat slike babi i hache i komentari u stilu awwww, slatki, preslatki i ostalo...prvo sam pomislila opet neki američki ljubavni filmić reko nema šanse da gledam....i moja sestra neku večer odgledala i oduševila se, prvo je rekla da nije američki nego španjolski, rekla mi samo par crtica o filmu i opet sam mislila da je neka tipična priča, al ajd odgledala ja i ostala :eek: Toliko jak film, toliko dobar, lijep, tolika kemija....nešto predivno....jedan od najboljih filmova ove tematike koji sam gledala ako ne i najbolji.....Hache :cerek:

Sumnjam da će tengo ganas de ti biti emocionalno ''jak'' kao i 3msc jer rijetko nastavci budu dobri kao i prvi dio, ali ga jedva čekam pogledat :D

Imate 3 dijela filma:
3. dio: Tri metra iznad neba : Izvini ali ti si moja ljubav ( Lo siento, pero tú eres mi amor ) :jumping:

Kako znaš da ima i 3. ?? ja tražila po netu vidim imaju samo dvije knjige treće nema...iako ja bi bila presretna da ima i trećeg dijela...

pitijina_seka
02.07.2012., 10:25
ja sam plakala, Mario je ispao jadan, neeeeee... jedva cekam da odgledam i drugi dio filma.. I want you! :cerek:

x files agent
02.07.2012., 13:30
e ja baš mislim da će ovaj drugi film bit bolji,mislim da su likovi puno kompleksniji u drugom nastavku :Da treća knjiga me zanima ja neznam dal je izašla ili se tek treba napisat

shinny
02.07.2012., 16:03
Da i ja kažem koju o filmu....prije par mjeseci su se na fejsu počele pojavljivat slike babi i hache i komentari u stilu awwww, slatki, preslatki i ostalo...prvo sam pomislila opet neki američki ljubavni filmić reko nema šanse da gledam....i moja sestra neku večer odgledala i oduševila se, prvo je rekla da nije američki nego španjolski, rekla mi samo par crtica o filmu i opet sam mislila da je neka tipična priča, al ajd odgledala ja i ostala :eek: Toliko jak film, toliko dobar, lijep, tolika kemija....nešto predivno....jedan od najboljih filmova ove tematike koji sam gledala ako ne i najbolji.....Hache :cerek:

Sumnjam da će tengo ganas de ti biti emocionalno ''jak'' kao i 3msc jer rijetko nastavci budu dobri kao i prvi dio, ali ga jedva čekam pogledat :D

Kako znaš da ima i 3. ?? ja tražila po netu vidim imaju samo dvije knjige treće nema...iako ja bi bila presretna da ima i trećeg dijela...

Imaju 3, i ja sam na to naišla negdje, netko je napisap da je pročitao i treću knjigu, :D

Dulce_Marina
02.07.2012., 17:47
http://www.youtube.com/watch?v=G3kqUeph8I4

Evo na youtube su stavili film..nije neka kvaliteta al može se pogledati :)

Mazoretkinja
02.07.2012., 18:25
I nema više :(

bring it on
02.07.2012., 22:03
pogledala drugi dio sniman camerom, skužila skoro sve i slijediiiiiiiiiiiiiii sadržaj SAMO ZA ONE KOJI SI ŽELE POKVARITI IDEJU O SRETNOM ZAVRŠETKU I NASTAVKU NAJBOLJE LJUBAVNE PRIČE IKAD SNIMLJENE!!! :cerek:

znači, Hache se vratio i prvo se našao s Katinom koja još uvijek nije preboljela Polla. I najviše su se njih dvoje družili tijekom filma i čak su se zbarili nakon čeg mu se ona ispričala pa su se zagrlili i sam nastavili dalje ko da niš nije bilo, aal bili su tak slatki :OO Nakon toga se druži malo sa starom ekipom s utrka i onda odlazi na benzinsku gdje mu motor udari Gin (kao što su svi vidjeli u traileru) i tako počinje priča gdje joj on ukrade auto pa zuje okolo i upoznaju se i završe s njegovim frendovima u baru i na kraju svako ode svojim putem. ( I cura je totaaalna suprotnost od Babi, samostalna je, preedivna, pjeva, tuče se,spontana je, niko joj niš ne govori, određuje,ali je i kao neka opasna i nije tip cure koju ćeš zvat svakih 5 minuta i morat joj stalno dokazivat neš) i nakon toga on drugi dan krene radit na mjestu gdje je ona ne nekoj audiciji i to je bila dovoljno velika slučajnost da se dogovore za večeru. On joj pripremi brdo iznenađenja i odvede ju na 100 mjesta i na kraju završe na vrhu neke zgrade di se zbare i padne neki sex :) :D ujutro se vraćaju u autu i ona spava na njegovom ramenu, a on prolazi ispod mosta di piše tu y yo a 3msc i skuži se sve odma na njemu. :504: a i prije tog je bio pred Babinom zgradom isti dan kad se vratio i pored one govornice gledo na njen prozor i vidio ju s nekim drugim tipom :( ug. priča između Gin i H. se odvija super, jebu se di stignu,i čak joj je dao da vozi njegov motor negdje bogu iza nogu i dok je ona vozila on onak stoji otraga na njemu i zadere se TENGO GANAS DE TI :cerek: :cerek: i dalje ona dobije ulogu plesačice s one audicije di je pjevala (znam da nema smisla al jbg-a) i sve je bajno i krasno dok se Babina sestra ne pojebe s nekim tipom kojeg ni ne zna, prvi put, nadrogirana u klubu jer joj je dosta čekanja ljubavi kakvu je imala Babi i tad ju Hache doprati doma motorom i ona to isprilča glupoj Babi koja priđe Katini u bircu i pita ju za Huga i traži da joj dogovori da se vide, a tad je on već bio s ovom. najžešći dio je kad sestra prizna da je trudna i da ne zna s kim starcima na njihovoj godišnjici braka hahahha njena paranoična i preantipatična mama doživi živčani slom i još kao šećer na kraju sazna da ju muž vara s onom konobaricom s kojom ga je upoznao Hache :rofl: :lol: i da skratim priču, na dan te neke predstave di nastupa Gin, Huga nazove Katina da se hitno moraju nać i on ode jer misli da je neš važno i onda vidi Babi i oni završe na onoj plaži i gledaju kak je neko kupio "njihovu kuću" i pojebu se. Ulovi ih kiša i sljedeća scena - u autu su,šute i Hache ju traži da ga pusti van, a ona mu kaže da se udaje (kurva kurva kurva kurva kurva) i kak je mislila da bi stvari mogle bit ko nekad. i on sav u kurcu jer ju još uvijek voli, iako je zaljubljen u Gin, odlazi na predstavu svjestan da je zakasnio i da ga ova tam ko luda traži, i u međuvremenu ju jedan napaljeni seljačina od organizatora siluje ( i to dok je hache bio s babi) i hache ga pretuče skoro do smrti i onda ona scena di ga ona sva sjebana pita di je bio, a on šuti i ona odlazi. tad on ode na utrke da vrati Pollov motor i vrati ga, al sleti u neko more il kaj već kako bi zatvorio tu priču jednom zauvijek pošto je prije tog zamišljo razgovor s Pollom gdje mu ovaj kaže da mu oprašta (zato kaj nije došo onaj dan na utrke) i kraj filma je nekoliko dijelova. Prvo Hacheu mama umre (nakon kaj je bila bolesna dulje vrijeme i nakon kaj su se pomirlili tijekom filma) i bila je Ginina izložbaa (ona je neka umjetnica, fotograf i slikarica) i sad se taj dio nije baš vidio na kameri, al sam skužila da je sve puno Hacheovih slika još u onom razdoblju kad je bio s Babi i ispada da je Gin cijelo vrijeme znala tko je on i vjerojatno bila zaljubljena u njega i pratila ga. (malo scarry, al ajd) i oni se na kraju pomire i film završava ponovno savršenim, dubokoumnim i smislenim tekstom, i pun je srcedrapajućih citata,al nemrem više pisat, a mislim da ću i vas ubit komentaarom, al sam imala potrebu to podijelit s vama.

ekipa uživajte i javite dojmove kad pogledate film. Ja moram priznat da nisam ni razočarana ni oduševljena, vjerojatno je razlog loša slika (iako mario izgleda najsavršenije u mraku haha) al smo svi od početka znali da je prvi dio nemoguće nadmašiti, a i ovo je više bilo ko neki triler nego ljubavna priča pošto se on zaljubio u Gin, al budimo realni zauvijek će voljet Babi i tu se nema šta pričat.

Mene zanima šta vi mislite koja bi mogućnost bila bolja; da su napravili da je on prebolio Babi i da ju je odjebo nakon svega kaj mu je napravila i iskoristila i njega i Katinu kojoj se nije javila od nesreće, iako bi tad ispalo kao da je sva ona ljubav bila laž s njegove strane; il da je osto zaljubljen u nju do ušiju, moro pobjeć zbog nje u drugu državu i nakon povratka ju još uvijek "uhodio" da bi na kraju dopustio da ga opet sjebe i iskoristi zato kaj je ona neš mislila, a znala je da se udaje.
eto oni su napravili drugu verziju koju je opet izvuko Hache svojom pojavom i osmjehom i sigurno će se svi zaljubit i u drugi dio zahvaljujući njemu :amen:

mallala
02.07.2012., 22:54
pogledala drugi dio sniman camerom, skužila skoro sve i slijediiiiiiiiiiiiiii sadržaj SAMO ZA ONE KOJI SI ŽELE POKVARITI IDEJU O SRETNOM ZAVRŠETKU I NASTAVKU NAJBOLJE LJUBAVNE PRIČE IKAD SNIMLJENE!!! :cerek:
........................

malo sam skratila sve ali divna siiiiiiiiiiiii :kiss: hvala na ovom sadržaju, sad ću nekako lakše dočekat da dođe normalna slika s prijevodom,iako znam da bi razumila na španjolskom dovoljno mi je da mi pobjegnu riječi dvije pa da ne pohvatam cijeli smisao nečega i ne volim gledat snimano kamerom samo se nasekiram kad ne vidim dobro ( i to još maria da ne vidim dobro ne bi bilo najbolje za moje živce :D ) Čini mi se jako zanimljivo sve....baš jedva čekam :D

shinny
02.07.2012., 23:02
http://www.peliculasnuevasonline.com/stuff/pelicula_online/tengo_ganas_de_ti/1-1-0-182

za one koji zele gledati, ja sada krecem :) nemogu ja cekati da dodje normalna slika i da ga mogu skinuti s Torrenta :P

x files agent
03.07.2012., 08:35
nemam niš protiv spojlera pročitala sam ga i sviđa mi se jako sadržaj,jedva čekam

arianne*
03.07.2012., 14:33
Ima li itko link za knjige na engleskom? :ne zna:
U knjižnici ih nema, a online sam samo našla na španjolskom, kojeg ne razumijem :(

arianne*
05.07.2012., 15:17
Imaju 3, i ja sam na to naišla negdje, netko je napisap da je pročitao i treću knjigu, :D

Nema treće knjige o Babi i Hacheu :cry:
O njima imaju samo dvije, ove za koje svi znamo. Ta "treća" iliti Scusa ma ti chiamo amore govori o drugim ljudima, nema veze sa 3MSC. Naišla sam na par foruma da o toj govore kao trećoj knjizi, ali to je samo zbog kronološkog redoslijeda nastanka knjiga. A uz malo guglanja, ispostavilo se da niti jedna druga Mocciova knjiga nije nastavak na Tengo ganas de ti :(
Jedino da pišemo čovjeku nek izvoli napisati i treći dio i usreći nas sve :D

Da ne bi bila off topic, napokon sam pogledala 3MSC :cerek: Čitala sam da je film super, ali sam ga uporno izbjegavala jer obično što se drugima svidi, meni se ne svidi :ne zna: a i zbog svih onih (pogotovo u zadnje vrijeme) poprilično bezveznjikavih američkih love komedijica, nisam imala baš vjere da će ovo biti tako dobro.
E jesam se prevarila! :D Divan mi je film, divan :cerek: I dok ste svi pisali hvalospjeve Casasu ovdje, a ja se čudila što to drugi vide u njemu, a ja ne vidim, nakon par minuta filma sam i ja stala na njegovu stranu :rofl:
Sad pak s jedne strane želim gledati i Tengo ganas de ti, a s druge i ne želim jer znam da iza toga nema više ništa. Također, iako mi se Babi čini ku*ka i pol pogotovo nakon procitanog posta od forumašice bring it on, dio mene bi ih ipak želio vidjeti skupa na kraju, a znam da od toga ništa. A opet možda ću i to mišljenje promijeniti ako Gin ispadne super lik jer radije bi gledala Hachea konačnog sretnog s drugom ženskom, nego li s tupastom Babi koja nije svjesna kakvog frajera ima :D

shinny
09.07.2012., 16:12
Steta sto nema trece :( jel itko nasao neki link za skinuti ili gledati Tengo ganas de ti? osim ovog sto je snimano s kamere? :)

Alice_05
09.07.2012., 20:16
Ne moooogu dočekati taj Tengo ganas de ti. Kad će to više doć na torrente!? :ceka:

Btw ne moram ni govorit da je 3MSC nešto najdivnije što čovjek može pogledat, jel... :cerek:

anna_maria
09.07.2012., 20:29
jel vi to o talijanskom ili spanjolskom filmu pricate?

Alice_05
09.07.2012., 20:54
jel vi to o talijanskom ili spanjolskom filmu pricate?

Španjolskom :mig:

x files agent
09.07.2012., 22:12
joj jedva čekam više da dođe:503: talijanski film nisam ni gledala ali me ni ne zanima toliko :ne zna:

i nemogu vjerovat da se još uvijek nemože ova pjesma orginalna nabavit:rolleyes:

ova scena mi je odlična kad ono kaže nakraju "dolazi prokleta hladnoća" odlična scena http://www.youtube.com/watch?v=G9GNpH1oiro

arianne*
09.07.2012., 23:57
joj jedva čekam više da dođe:503: talijanski film nisam ni gledala ali me ni ne zanima toliko :ne zna:

i nemogu vjerovat da se još uvijek nemože ova pjesma orginalna nabavit:rolleyes:

ova scena mi je odlična kad ono kaže nakraju "dolazi prokleta hladnoća" odlična scena http://www.youtube.com/watch?v=G9GNpH1oiro

Meni je glupo skidat, ako je slika loša, a po komentarima ispada da je baš nikakva :ne zna:
Hvala na linku :cerek: ja nisam čak ni ovo našla, već sam vraćala u filmu na scene gdje se muzika čuje :rofl: OVako ću je konvertirat u mp3 i imat bar u nekakvom obliku :D

Estrella Azul
10.07.2012., 09:07
Evo, da vam se i ja pridružim na ovoj temi. Pogledala sam 3MSC neki dan, a isto uopće nisam mislila da hoću. Na facebooku se većina mojih prijatelja raspisala o njemu pa sam si pomislila da bi bilo dobro da ga i ja pogledam pa da vidim zašto ga toliko spominju, a privuklo me i to što je na španjolskom jeziku koji mi je inače jedan od najdražih jezika. I isto ću odmah reći, Mario Casas me oduševio. :D I glumom i izgledom, stalno sam pričala prijateljici o njemu nakon što sam pogledala film. :rofl:

Lik Hachea je fenomenalno napisan, iako moram priznati da sam pri početku radnje filma bila pomalo skeptična prema njemu jer ne volim takve frajere i macho muškarce previše u stvarnom životu, no kako je ta radnja odmicala, ja sam ga sve više shvaćala, tako da sam i tu ostala oduševljena, čak i više nego s likom Babi. On me razočarao. Jest da definitivno nije zaslužila onaj šamar od Hachea, mislim da bih se i ja na njezinom mjestu okrenula i otišla od njega, no pretjerala je rekavši mu da je on kriv za Pollovu smrt. I eto, Hache impulzivan kakav i jest to je učinio što je učinio, odmah je shvatio koliko je pogriješio i želio to ispraviti, ali je ona već odabrala drugog muškarca. I to mi nekako baš i nije sjelo, ne znam kako bih to objasnila. + slomila me ona Hacheova scena na kiši, kad je sav izgubljen i jadan sjeo ispred zgrade i rasplakao se. Rasplakala sam se i ja s njim. Uz to, kod Babi me razočaralo to što je prekinula svaki kontakt s Katinom, prije bih očekivala da će u onako teškim trenucima biti uz nju više nego ikad i pružiti joj svoju potporu, a ne joj okrenuti leđa.

Uglavnom, film mi se zapravo svidio čak i više nego što ja trenutno mislim jer ima već sat vremena da googlam podatke o Mariju i ovom drugom dijelu filma. :rofl: Jedva čekam pogledati ga i vidjeti kako će se sve odviti, a ponajviše kakav ću stav izgraditi prema Babi jer je ostao nedefiniran, nedorečen, nejasan i to je postao još i više nakon što sam pogledala ove nove teasere i trailere, baš sam zbunjena. Ne znam niti bih li radije onda da Hache obnovi ono što je imao s njom zato jer je očito da je to bilo nešto što je i previše obilježilo njihove živote ili da pronađe ljubav s tom Gin.

Alice_05
10.07.2012., 12:10
I glumom i izgledom, stalno sam pričala prijateljici o njemu nakon što sam pogledala film. :rofl:

:rofl: Vjerujem ti. Ja sa svojom stalno meljem o tome i dosađujemo drugima. :D A i na bilježnici iz hrvatskog mi piše veliko Mario Casas (ne napisah to ja, već moja luda frendica koja je po pitanju toga luđa od mene :lol:)

Lik Hachea je fenomenalno napisan, iako moram priznati da sam pri početku radnje filma bila pomalo skeptična prema njemu jer ne volim takve frajere i macho muškarce previše u stvarnom životu, no kako je ta radnja odmicala, ja sam ga sve više shvaćala, tako da sam i tu ostala oduševljena, čak i više nego s likom Babi.

Nikome baš lik Hachea ne sjedne u prvim scenama, meni nije niti izgledom niti karakterom, ali nakon 10 min gledanja zaljubljivanje u njega je neizbježno. :D

Uz to, kod Babi me razočaralo to što je prekinula svaki kontakt s Katinom, prije bih očekivala da će u onako teškim trenucima biti uz nju više nego ikad i pružiti joj svoju potporu, a ne joj okrenuti leđa.

Babi je glupača. :facepalm:

Ne znam niti bih li radije onda da Hache obnovi ono što je imao s njom zato jer je očito da je to bilo nešto što je i previše obilježilo njihove živote ili da pronađe ljubav s tom Gin.

Ja uvijek navijam za prve ljubavi, tako da mi se definitivno neće svidit ako Hache završi s Gin (a i ta Gin mi ne djeluje previše simpatično).
Ali vidjet ćemo sve... :cerek:

Estrella Azul
10.07.2012., 13:50
Vjerujem ti. Ja sa svojom stalno meljem o tome i dosađujemo drugima. :D A i na bilježnici iz hrvatskog mi piše veliko Mario Casas (ne napisah to ja, već moja luda frendica koja je po pitanju toga luđa od mene :lol:)

:lol: Ja sam toliko istraživala na internetu o njemu jutros da mislim da ću pogledati još njegovih filmova, ne mogu ih ne pogledati. :rofl:

Nikome baš lik Hachea ne sjedne u prvim scenama, meni nije niti izgledom niti karakterom, ali nakon 10 min gledanja zaljubljivanje u njega je neizbježno.

Definitivno. :D

Ja uvijek navijam za prve ljubavi, tako da mi se definitivno neće svidit ako Hache završi s Gin (a i ta Gin mi ne djeluje previše simpatično).

Da - i to uskoro, nadam se. :)

arianne*
10.07.2012., 14:28

I ja sam za prve ljubavi, pogotovo ako imaju onako super priču kao što je imaju njih dvoje, ali ako je Babi i dalje onako bezvezna i glupa, a mislim da je, jer ljudi se teško mijenjaju, onda ću radije navijat za novu ljubav i žensku koja nije napustila tipa i najbolju frendicu u najgorim trenucima. Tu ide poseban naglasak na frendicu jer njemu ona pljuska ne ide u prilog. Jest mu bilo teško, a vidjeli smo kroz cijeli film da se on loše nosi s bijesom, ali zbilja mu to nije trebalo.
Iskreno, mislim da će me Gjin osvojit i da će mi se svidjeti. Možda će mi u početku trebati malo da se naviknem na njih dvoje kao par, ali to će biti par minuta koliko mi je trebalo i da promijenim mišljenje o Mariju :cerek: kad sam počela gledati 3MSC. Ali ako je priča o njima dobra kao što je bila između njega i Babi, a uz to je ona super osoba, ne vidi razloga da ne navijam za njih :)

Principessa
10.07.2012., 17:52
evo i mene da ostavim slinu zbog maria.. :cerek:

slučajno mi u ruke dopao film 3msc, bez da sam išta znala o knjigama, španjolskim i talijanskim verzijama, ičemu...
naravno, svidio mi se film. iznenadio me.. sad tražim knjige, slije, muziku, komentare.. fala ti Bože na guglu!!!
dobro je netko rekao na forumu: bolje je ovo pogledat u našim kinima nego neku američku romantičnu komediju.

glavni glumac je naravno :cerek: :Slin: savršen! :klopa: (baca malo na maria valentića.)
babi liči na baby iz prljavog plesa.. :zvrko:
agresije je malo previše.. naročito kod Huga/Maria. divljaci na motorima su preušminkani, prekul, prečisti, prefancy... trke su prestrašne.. ali sve skupa je baš kul! :s
kemija među glavnim likovima je :cerek:

vidim da će se u drugom dijelu sve izokrenuti naopako, i da ljubavi ovoj nema lijeka, ali isto jedva čekam pogledati drugi dio.
šteta što babi i hugo nee dobiti dostojan kraj..
ali sve dobre priče završe tužno! :kava:

LadyGaladriel
10.07.2012., 18:16
I ja sam za prve ljubavi, pogotovo ako imaju onako super priču kao što je imaju njih dvoje, ali ako je Babi i dalje onako bezvezna i glupa, a mislim da je, jer ljudi se teško mijenjaju, onda ću radije navijat za novu ljubav i žensku koja nije napustila tipa i najbolju frendicu u najgorim trenucima. Tu ide poseban naglasak na frendicu jer njemu ona pljuska ne ide u prilog. Jest mu bilo teško, a vidjeli smo kroz cijeli film da se on loše nosi s bijesom, ali zbilja mu to nije trebalo.
Iskreno, mislim da će me Gjin osvojit i da će mi se svidjeti. Možda će mi u početku trebati malo da se naviknem na njih dvoje kao par, ali to će biti par minuta koliko mi je trebalo i da promijenim mišljenje o Mariju :cerek: kad sam počela gledati 3MSC. Ali ako je priča o njima dobra kao što je bila između njega i Babi, a uz to je ona super osoba, ne vidi razloga da ne navijam za njih :)

Hoće, mene barem je. Toliko je spontanija, veselija, energičnija od Babi. Uz nju je Hache normalan, opušten i smiren, nema sve one drame koja mu se događala s Babi. Puno mu bolje odgovara Gin.

x files agent
10.07.2012., 18:23
ovaj citat je prekrasan i iz knjige je samo neznam dal iz prvog ili drugog dijela ali više mi miriši na drugi jer mi nekako liči na opis lika Babi

"Ponekad samo tražiš ljubav.Da,ali ne primećuješ da je te žena koju si toliko voleo pobegla,nema je više.Jesi li je ti izmislio?Tražiš u tom poljupcu očajnički ukus onog što si ti osećao,probao...ali nema je više.Ko ti je to oduzeo?Sakriveno?Ukradeno?Ko?Ponovo sam našao njene oči,ali ne i tu svetlost,ne taj osmeh koji mi je toliko nedostajao."

Estrella Azul
10.07.2012., 18:39
@x files agent, stvarno divan citat. I ja sam ga automatski povezala s Babi.

Alice_05
10.07.2012., 18:49
Toliko je spontanija, veselija, energičnija od Babi. Uz nju je Hache normalan, opušten i smiren, nema sve one drame koja mu se događala s Babi. Puno mu bolje odgovara Gin.

Sviđa mi se ovo. :)

"Ponekad samo tražiš ljubav.Da,ali ne primećuješ da je te žena koju si toliko voleo pobegla,nema je više.Jesi li je ti izmislio?Tražiš u tom poljupcu očajnički ukus onog što si ti osećao,probao...ali nema je više.Ko ti je to oduzeo?Sakriveno?Ukradeno?Ko?Ponovo sam našao njene oči,ali ne i tu svetlost,ne taj osmeh koji mi je toliko nedostajao."

:cerek:
Nesvjesno zamijenim rodove i rastopim se. :mikrocerek:

x files agent
10.07.2012., 20:03
nekako mi je asocijacija na Babi i na drugi dio knjige jer pretpostavljam da Hace opisuje Babi ko curu koju je toliko volio ali kad ju je vidio nakon toliko dugo vremena shvatio je da više to nije ona cura u koju se zaljubio nego drugačija osoba,mislim da on je htjeo u njoj opet pronač onu staru curu ali shvatio je da te osobe više nema sad je to neka druga Babi.Eto neznam nisam još pogledala ali takav dojam imam:ne zna:

arianne*
11.07.2012., 00:00
Hoće, mene barem je. Toliko je spontanija, veselija, energičnija od Babi. Uz nju je Hache normalan, opušten i smiren, nema sve one drame koja mu se događala s Babi. Puno mu bolje odgovara Gin.

Onda će mi se svidjeti 100%! :cerek: A i zbilja želim da i on dobije svoj happy end s nekim tko je super :)

Alice_05
11.07.2012., 13:59
A i zbilja želim da i on dobije svoj happy end s nekim tko je super :)

Slažem se :mig:

Principessa
12.07.2012., 19:29
veli mi danas jedan dečko da mu je film bezveze, da je razočaran.
ja kažem: zašto?
veli on: ah, tolika ljubav, a on na kraju ostade sam. :rofl:

shinny
12.07.2012., 21:59
veli mi danas jedan dečko da mu je film bezveze, da je razočaran.
ja kažem: zašto?
veli on: ah, tolika ljubav, a on na kraju ostade sam. :rofl:

hahahahah a dobro je i reka, al opet meni je film fantastican, ne mogu docekat drugi dio da pogledam :)

LadyGaladriel
12.07.2012., 22:13
hahahahah a dobro je i reka, al opet meni je film fantastican, ne mogu docekat deugi dio da pogledam :)

P ja baš i ne bi rekla da je ostao sam, ipak mu je na kraju Gin dala drugu šansu, nakon svega što je zeznuo...

Fatality Angel
16.07.2012., 00:20
Moze mi netko reci kad drugi dio dolazi na torrente?? Barem otprilike, jer skinuo sam neke, ali kvaliteta je uzasna!

x files agent
16.07.2012., 10:35
Moze mi netko reci kad drugi dio dolazi na torrente?? Barem otprilike, jer skinuo sam neke, ali kvaliteta je uzasna!

i ja sam to juće skinula ali loša je kvaliteta neželim si zaribat film tako,a valjda za 2 mjeseca možda i prije:ne zna:

anchi1
17.07.2012., 21:43
ajme ovaj film je užas, predvidiv,a gluma je :rofl::rofl: ne mogu vjerovati da se film može sviđati ili probuditi želju za gledanjem drugog dijela kod osobe +15g :ne zna: :rofl: no dobro, svatko ima svoj ukus :ne zna:

shinny
17.07.2012., 22:57
ajme ovaj film je užas, predvidiv,a gluma je :rofl::rofl: ne mogu vjerovati da se film može sviđati ili probuditi želju za gledanjem drugog dijela kod osobe +15g :ne zna: :rofl: no dobro, svatko ima svoj ukus :ne zna:

A mislim da sve u svemu ima puuuuno vise ljudi kojima se film svidja nego ovakvih kao ti :)
A za glumu ne znam kako mozes reci da je losa, kada su odglumili fantasticno! Kad ga pogledas vidi se koliko je voli i koliko je spreman uciniti sve za nju! Film je drugaciji od danasnjih "obicnih" ljubavnih, pokazuje koliko je zapravo zivot surov. Na mene je ostavio dubok dojam, 3 dana iza nisam mogla prestati misliti na jadnog Acea :(

pitica
17.07.2012., 23:18
1. dio savrsen za mene film vrhunski, 2. dio malo razocaravajuci ipak nece ostat s babi

Fatality Angel
17.07.2012., 23:51
Uf jedva cekam da drugi dio dođe na torrente da ga skinem. Mislim ima za skinuti jedan video, ali je sniman kamerom u kinu, pa je slika uzasna...

x files agent
18.07.2012., 09:24
"loša gluma":lol: ja nemogu vjerovat da to neko kaže ko ima više od 15:ne zna: nije da glume u Kumu ali ono šta su trebali odglumit odglumili su odlično i to prvenstveno mislim na Casasa,nevidim ko je to mogo bolje od njega:ne zna:

Alice_05
18.07.2012., 14:56
"loša gluma":lol: ja nemogu vjerovat da to neko kaže ko ima više od 15:ne zna:

:lol: potpis :D

Za puno filmova se može reći da su predvidivi, ali za ovaj definitivno ne. :s

x files agent
18.07.2012., 17:40
baš:D predvidim film je meni Američka romantična komedija ,u kojoj glavni junak pretrči cijeli New York da dođe do svoje voljene,pa joj prizna da je voli i da joj jedan ogroman kiss pred svima, koji usput stanu i plješču pored njih:rofl: e to je predvidivo:p

fame chocolate
24.07.2012., 18:38
jucer 1.put gledala film.. danas opet gledam, a bojim se da mi to nije zadnji put :brukica:
nemrem se odkeljit od filma..:cerek: nisam ni cula za taj film do jucer, seka me nagovarala da gledam, i evo sad sam opsjednuta:D
ne znam sta mi je savrsenije, glavni glumac, muzika iz filma ( posebno tormenta de arena i kad pocne forever young-tu se uvijek cijela najezim!!), kemija izmedu njih dvoje, sama prica.. ma joj sve je savrseno.. osim kraja naravno.. :( danas sam cak i plakala, ne znam kak sam se jucer skulirala.
a inace ne padam na takve frajere u rl i nema sanse da uopce postoji ovako jebeno zgodan frajer uz to neki bad boy, a zapravo prema curi saavrsen :rastapase:
nevjerojatno je da je ovdje cura ispala kuja ( ne odoboravam onaj samar , to nikako ,ali nije se trebala ponijeti onako prema njemu, optuzit ga za smrt naj frenda u onom groznom momentu :confused: ), a frajer koji naizgled djeluje bahato,umisljeno i kao lik koji mijenja zenske ko carape, na kraju on ispada da bi sve ucinio za ljubav, boze koja romantika :cerek: rastapam se kad ovo pisem! volim sanjariti i ovaj film je idealan za to, al tako savrsen frajer jednostavno ne postoji.. mario je fakat brutalno zgodan!
razmisljam ako je to ta ljubav koja se desi samo jednom u zivotu,ovako intenzivno, obostrano, savrseno, zasto onda nisu zavrsili skupa?? koliko god se ona promijenila u 2.nastavku ( nisam gledala, procitala komentare) ipak ga ne zelim gledati u zagrljaju ( a da ne pricam seksu :rolleyes:) sa drugom curom.. babi i on su mi savrsen par i to je to..:cerek:
a i po slikama sta sam vidjela, ona gin mi je ruzna .. ne znam kako cu taj 2. nastavak uopce moc gledat :(
iznendena sam koliko je mariov lik dobro napravljen i sto je on taj koji vise cijeni ljubav na kraju, upravo zato sta je u vecini filmova obrnuto..
izvana grubijan koji odbija na prvi pogled svojim bahatim i umisljenim stavom, al kad je zaljubljen je takva njezna dusica i vesela osoba sa neodoljivim osmijehom da je to za nepovjerovat :mikrocerek:

Alice_05
25.07.2012., 17:04
...

Evo nam još jedne! :lux: :D

x files agent
25.07.2012., 17:20
i još jedna pala:rofl: jeb...u kolko treba čekat na film:503:

Rosse
25.07.2012., 17:29
evo vam još jedne obožavateljice filma :cerek:
otkrila sam ga prije par mjeseci kad su moje prijateljice digle cijelu paniku oko njega tipa ajj što je savršen,našla sam si budučeg muža,joj što sam se naplakala kako muje to mogla napraviti itd a ja sam u čudu gledala:confused: i pitala ih o čemu vi pričate??' te su mi rekle naziv filma pa sam se bacila u čaroban svijet interneta,pogledala trailere obje verzije(talj i španj) i onda sam se sjetila da sam prije par godina pogledala talijansku verziju ali nije me oduševila ali to nije značilo da ne ču pogledati i tako pogledala ja film bila pod dubokim dojmom par dana :cerek::eek:te se jedva jedvice oporavila :rofl:
slažem se s svim što ste prije napisale ,da je on savršen i da to na početku filma nisam očekivala da če to biti takva ljubav i da ga je ona pustila (ma kako možeš pustiti takvog dečka iz svog života za onog bogatog ljigavca koji mu nije ni do koljena i najbolju prijateljicu e to mi nije jasno)
e sada čekam 2 dio da dođe za skinuti ili da se objavi cijeli film na youtubu :kava:

x files agent
25.07.2012., 21:59
http://i50.tinypic.com/wtbpqu.jpg

BlackBoy :)
30.07.2012., 16:30
Evo i ja pogledao film.Iako nisam neki obožavatelj filmova ovakve tematike ovaj me ostavio bez teksta.Tako jednostavna priča ispričana na ovakav zadivljujući način,puna emocija i povezana s nama samima,našim životom. Loši dečki i dobre cure. Sam kraj me iznenadio,nadao sam se da će ona istrčati iz auta njemu u zagrljaj,no nije ,tako da me rastužilo. U svakom slučaju jako dobar film ,pun emocija . :D

Principessa
30.07.2012., 19:41
ja vam moram priznati: ja sam cilo vrime očekivala ili da pogine on ili ona na onom motorinju. :ne zna:

Posjet
31.07.2012., 11:54
Zna li netko di mogu skinit ''Tengo Ganas de ti'' u dobroj kvaliteti , bio bih zahvalan kad bi mi poslali link na PM , hvala :D
Inace film je .... bez riječi :D

Fru - Fru
31.07.2012., 12:27
Mario Casas! :Slin:

Iako je priča malo nategnuta. Ali dobri su kadrovi. :D

Fatality Angel
01.08.2012., 15:22
Daj zna li netko stvarno kad bi mogao "Tengo Ganas de ti" doci na torrente u dobroj kvaliteti, da se moze skunuti???

Desdemon@
02.08.2012., 15:14
Ljudi, došao je dvd rip na torrente! Kvaliteta odlična :Serek:

x files agent
02.08.2012., 16:56

aj mi baci link na pm,nemren nač nigdje:ne zna:

Rosse
02.08.2012., 19:32
jel može i meni na pm link? :cerek:

A. Angel
03.08.2012., 02:55
meni je ovaj film vec par mjeseci najdražiiii :cerek: iskreno, sramota me i reci koliko sam ga puta pogledala :brukica:
Mario je jednostavno savrsen. Hache također. Naravno da je i mene rastuzio kraj 3MSC. Jednostavno film te ne moze ostaviti ravnodusnim. nakon gledanja i šoka zato sto je glup kraj, frendica mi ispali kako postoji nastavak,..ono pola godine sam ga cekala i zamisljala savrsen kraj Hache i Babi. iiiiii na kraju, upravo pogledala Tengo ganas de ti i uopce nemam onaj osjecaj da gledam opet,.tj. vjerojatno budem jos kad dođu titlovi, cist da vidim jesam koji dio propustila, al nije me se dojmilo onoliko koliko prvi dio. mislim unatoc totalnoj transformaciji Babi, ocekivala sam happy end njih dvoje :cerek: al eto nista. Ali bar je Mario još uvijek ocaaaaaaravajuc :cerek:

Bershka
03.08.2012., 03:28
Meni je prijateljica totalno oduševljena ovim filmom a vidim i da su ovdje svi komentari pozitivni. Budem si ga pogledala, ali jedino me malo taj španjolski odbija. Ali ako je toliko dobar da se na njega i plače, eto me!!

Peetraaaa
04.08.2012., 11:21

Možeš i meni poslat na pm link?

Fatality Angel
04.08.2012., 15:04
Stvarno je dosao, taman sam ga skinuo. Zna li tko gdje ima prijevod, nigdje ne mogu pronaci :ne zna:

amalka33
05.08.2012., 16:10
Isusek, nadam se da u drugom dijelu nema toliko motora...krv mi se svaki puta doslovno ledila u žilama kad god su bile scene utrka....:eek:

Alice_05
05.08.2012., 16:13
Molim za link tko ima dobru kvalitetu! :moli:

Lendoxia
06.08.2012., 02:07
Da Casas nije toliko zgodan drugi film bi mi bio promasaj, totalno su prekopirali neke situacije iz 3MSC sto ovdje ne funkcionira, trebali su istrazivat druge mogucnosti a ne ic po istoj spranci. Gin mi je jos simpaticna iako nisam mislila da ce bit, ali nisu mi dosegli onaj intenzitet koji su imali Hache i Babi :cerek:

x files agent
07.08.2012., 11:23
meni je i drugi film jako dobar,voljela bi da naprave i 3:D

meni su Hace i Babi imali još bolju kemiju u ovom filmu nego prvom,nekako su oboje zrelijii i baš se osjetio taj intenzitet kad jedan drugog cijeli film traže pa se konačno sretnu,njih dvoje baš imaju kemiju,pa eto žao mi šta ga je opet otpilila:(iako neznam zašto,ako ga voli zašto nije s njim nego se udaje za drugog:ne zna:

Gin je jako draga cura i ima tu fora osobnost,jako mi je bilo žao u sceni silovanja,to inače mi je nešta najgore šta mogu vidjet u filmu i Mario je tako dobro odglumio taj gnjev.Baš mi ga bilo žao, uvjek je tu za najbliže ali ko i sa najboljim frendom Polom desio mu se jedan moment kad nije došo i odmah se nešta loše desi i on osjeća krivicu:(Baš sam skužila da i kod Polove smrti i kod Gininog silovanja je bio sa Babi

Uglavnom kolko mi Gin bila draga cura on je meni ipak savršen sa Babi:cerek:a jedino me malo šokiralo to šta je ženska stalker,pratila je njegov život još od vremena kad je bio sa Baby

uglavnom sviđa mi se ovaj film i to još radi puno detalja kojih izbacuju u Amerčkim filmovima,recimo likovi puše,sex je prikazan,golotinja...eto tako sve liči bar meni puno prirodnije

super mi scena kad se Hace nakraju filma utrkuje i zamjene motore,to mi bilo totalno cool,bez ijedne riječi su se prošetali jedan pored drugog i onda ona scena kad se zaleti sa Polom u more:s

ma meni ta dva filma imaju ono nešta,nije samo ljubavna priča H&B ili H&G več i priča o velikim prijateljstvima,obitelji i odrastanju:cerek:

A. Angel
07.08.2012., 14:47
meni je i drugi film jako dobar,voljela bi da naprave i 3:D

Gin je jako draga cura i ima tu fora osobnost,jako mi je bilo žao u sceni silovanja,to inače mi je nešta najgore šta mogu vidjet u filmu i Mario je tako dobro odglumio taj gnjev.Baš mi ga bilo žao, uvjek je tu za najbliže ali ko i sa najboljim frendom Polom desio mu se jedan moment kad nije došo i odmah se nešta loše desi i on osjeća krivicu:(Baš sam skužila da i kod Polove smrti i kod Gininog silovanja je bio sa Babi

Uglavnom kolko mi Gin bila draga cura on je meni ipak savršen sa Babi:cerek:a jedino me malo šokiralo to šta je ženska stalker,pratila je njegov život još od vremena kad je bio sa Baby

potpis inace na cijeli tvoj post,.al pogotovo na boldano.
Casas je tak predobar glumac i ne govorim to samo sto predobro izgleda, vec iznese emocije na tako poseban nacin da se totalno uspijes uzivit u scenu. :) ma savrseno bas :D :cerek:

i da. i ja sam skuzila kako uvijek u tim kljucnim trenucima on bude sa Babi i onda taj gnjev i osjecaj krivnje koji ga obuzme,,.bas savrseno spojeno. znam da ima jos jedna knjiga,.treci dio,.nadam se da budu i to snimili i da nas pocaste opet savrsenom kemijom H & B :cerek:

i ovo za stalkanje i meni je to bilo :503: tu sam htjela nekako da pobjegne od nje glavom bez obzira i prisjeti se lijepih trenutaka s Babi i ode k njoj. iako u ovom filmu me Babi cijelo vrijeme zbunjuje, cini se kao pati i sve i opet je onako lako produzila autom od njega, a bas sam se nadala nekoj savrsenoj sceni da izleti za njim,.ma u biti,.tako je kako je, al ja sam sebi u glavi malo drugaciji kraj zamislila :cerek:

EDIT: e da i totalno se zaboravih jos slozit s tobom sto se tice tih scena, ono totalno nema cenzure,.sve se nekako cini realisticnije i prirodnije,.zbilja naprave odlican film,.zao mi je sto se ne prikazuje u kinima,.ni kod nas,.a ni okolo bas,.samo u spanjolskoj i nez jos negdje su ga mislim prikazali. steta :kava:

arianne*
07.08.2012., 15:37
znam da ima jos jedna knjiga,.treci dio,.nadam se da budu i to snimili i da nas pocaste opet savrsenom kemijom H & B :cerek:

Koliko je meni poznato, treće knjige o njima nema, Federico Moccia je napisao o Babi i Stepu (iliti Hugu) samo dvije knjige. Jedino ako tu treću nije napisao netko drugi, ali njuškajući uokolo nisam naišla na ništa takvoga. Ljudi često navode da je treći dio Scusa ma ti chiamo amore, ali to je knjiga o skroz drugim likovima.

A. Angel
07.08.2012., 18:10
Koliko je meni poznato, treće knjige o njima nema, Federico Moccia je napisao o Babi i Stepu (iliti Hugu) samo dvije knjige. Jedino ako tu treću nije napisao netko drugi, ali njuškajući uokolo nisam naišla na ništa takvoga. Ljudi često navode da je treći dio Scusa ma ti chiamo amore, ali to je knjiga o skroz drugim likovima.

e pojma nemam. to sam procitala tu negdje na forumu, pa me razveselilo,.iako ono bas bi voljela da ima 3. dio :D

valjda sam tu vidjela:
Imate 3 dijela filma:

i to je vec par ljudi napisalo na forumu da se tako zove zadnja. ma u biti, nemam pojma :)

Desdemon@
07.08.2012., 18:18

Tako je. Shvatite, nema treće knjige, nema više Hachea i Babi, it's over! :D

I, ne vjerujem da ćete se slagati sa mnom, ali meni se ovaj drugi film uopće ne sviđa. Toliko sam ga čekala (jer obožavam 3MSC) tako da se negdje jednostavno moram ispucati.

Dakle, kemija između G i H nije ni upola uvjerljiva kao između B i H u prvom filmu, a G mi uopće ne bi ni najmanje bila simpatična da nije bilo one scene silovanja, tu mi je jedino izazvala suosjećanje. I ne mislim tako zato što navijam za B i H, nju sam htjela šakom razvalit kad mu je rekla da je samo htjela provjeriti je li joj i dalje stalo, ali mi se puno više sviđalo kako se H ponašao prema njoj, za razliku od G.

Bespotreban mi je i poljubac Katine i Hachea, a ne znam zašto je H mislio da se stvarno zaljubio kad cijelo vrijeme umire da vidi B i prvo što napravi kad ju vidi, jel :D I bio bi garant ostao s njom samo da ga je ona htjela, ali je popušio pa se vratio Gin.

Jedino mi se sviđa Danielina priča, tj. kako je izvedena (realistično i tužno) zbog (pred)tinejdžerske publike na koju se cilja s ovim filmom.

Da nije toga, ne znam šta bih bila gledala :ne zna:

shinny
07.08.2012., 23:38

Moze link na PM?? Hvalaaa :) :cerek:

Desdemon@
08.08.2012., 10:05
Moze link na PM?? Hvalaaa :) :cerek:

Nažalost, ne mogu nikome više poslati link zato što su ga obrisali s torrenta i to s ovom poručicom "removed in compliance with EUCD / DMCA" :(

shinny
08.08.2012., 14:39
Nažalost, ne mogu nikome više poslati link zato što su ga obrisali s torrenta i to s ovom poručicom "removed in compliance with EUCD / DMCA" :(

:503: :503::503::504: uzasni su

vanhaver
11.08.2012., 20:56
I ja sam danas pogledala 2. dio :504:, kako su uništili film :504:. H i Babi su mi bili tako savršeni u 1. dijelu, a sada je Babi takva kuja (i to ne mislim zato što mu je rekla da je htjela samo provjeriti da li joj je još stalo jer koliko sam ja skužila rekla je da se htjela osijećati kao prije :ne zna: ), mislim i na kraju 1. je ispala kuja, ostavila je Katinu, i Ha, ali ja sam nekako vjerovala da će oni na kraju biti zajedno. Skoro sam plakala na ono njegovo manijakalno traženje Babi u klubu :(. Gin mi se uopće na sviđa, izgleda kao da se sama ošišala :rofl:, a i stalkanje mi je malo čudno, iako je ona na kraju ispala puno bolja osoba od Babi, ona se izborila za Ha, a Babi ga je ostavila čim je zagustilo :rigo:. Na kraju mi je puno ljepša priča od Polla i Katine :amen:, na njih sam svaki puta plakala :cry:

wild_rose
12.08.2012., 01:31
Ja sam maloprije zavrsila s gledanjem Tengo ganas de ti na filmoviziji i meni se pravo svidio. Mario je kao i prvi put savrsen, dusa slatka, koliko mu se losih stvari desi samo zato sto se prepustio Babi, koja mi je ispala potpuno bezveze i pravi slabic...osoba koja nema petlju stisnuti zube i izboriti se za svoje srce.I ko kaze da prva ljubav mora biti i zadnja? Meni je drago da mu je Gin oprostila i ostala uz njega za razliku od Babi koja se svaki put pokupila kad mu je bilo najteze. Super je sto film nije tipicni hollywoodski ljubic, nego je dosta realisticniji, svaka cast piscu na tome, jos samo da mi knjige dodju u ruke, pa da i tako ovu pricu prozivim

velika_mrvica
12.08.2012., 16:40
Evo i ja napokon dočekala film :cerek:
Nakon prvog dijela sam se totalno zaljubila u njih dvoje kao par i danima gledala najbolje dijelove iz filma. Tako mi je bilo grozno kad je ona na kraju otišla i morala sam si skratiti muke i saznati što će biti s njima. Nakon tog sam pogledala talijansku verziju (oba filma su snimljena prije ovih) ohladila sam se i nisam očekivala puno od ovog.

E sad, Tengo ganas de ti. Bolji je od talijanske verzije, i sviđa mi se. Naravno, nije mi ni do koljena prvom, ali kad sam već krenula bez velikkih očekivanja, sad sam zadovoljna.
Hache je i dalje predivan (:cerek:). Gin mi je malo manje simpa, jer ipak cijelo vrijeme navijah za Babi i onda mi je ona nekako smetala. Ali sad, kad sam malo razmišljala, nije ni to loše. Smeta me ono sa stalkanjem i nekako je bolje "objašnjeno" u tal. verziji (H to otkrije kad joj pogleda neki album u sobi, a ne izložba), ali ajde, cura se kao zaljubila i dočekala svoju priliku. Oprostila mu je za ono sa silovanjem, tako da su nam dali bar nekako sretan kraj (u tal. verziji nema toga, on joj isto napravi neki grafit, ali se ne zna ništa).

Babi je ispala kuja. U prvom filmu me smetalo što je otišla, ali sam kao pokušala razumjeti, ali ovo gdje provjerava da li joj je još stalo...užas. Tako sebično :( cura je nesretna i onda samo plače i suzdržava se...ma...nema smisla na to trošiti riječi.
Priča s Babinom sestrom mi je bezveze i nepotrebna. Drago mi je što nisu pretjerali s njom ko u tal.verziji, gdje je svako malo prikazuju, ali i ovdje mi je bila totalno nebitna i cura me užasno živcirala koliko je glupa. Ona bi plesala ko njena sestra (?? - kad ju je uopće vidjela, ona nije bila u onoj sceni), ona bi ljubavnu priču...zar je moguće da ima takvih glupača?
Isto i priča s njenom mamom..kad je ona bila bitna, pa da joj tu daju priču? Jedino možda da pokažu kako je Babi okružena lošim primjerima i sad će i ona postati takva.

Sve u svemu, vrijedilo je gledati jer je Mario prelijep :D

čarolija :)
13.08.2012., 14:15
Moram priznati da sam jedna od rijetkih koja nije pretjrano odusevljena filmom. Mozda mi nije sjeo na prvu, planiram ga ovih dana ponovo pregledati pa da vidim hoce li ostaviti neki drugi dojam na mene. Meni je nekako sva ta njihova ljubav pretjerana, posebno ne mogu shvatiti da nekog mozes tako voljeti a ispasti takva kucka.
U principu najtuzniji dio filma mi je kad pogine onaj njegov drug, ne znam mu bas ime. I ne mogu da vjerujem da ona ne ostane uz njega da mu pruzi podrsku, nego ga jos okrivi za sve. FUJ! Na njegovom mjestu je nikad poslije onoga ne bi pogledala.

Neki dan sam pogledala drugi dio, i meni se on iskreno vise svidio. Nekako mi je "prirodniji" i sav taj odnos izmedju glavnih aktera mi je realniji nego u prvom dijelu.
A sto se tice Babi ona samo pokaze da zapravo jest onakva kakvom sam je ja od pocetka dozivljavala.

I mislim da je u "Tengo ganas de ti" mala Daniela dobila previse prostora. Pa cini mi se da se pola filma ona pojavljivala a prica oko nje je bila poprilicno nepotrebna. :)

Fatality Angel
13.08.2012., 18:43
Tako je. Shvatite, nema treće knjige, nema više Hachea i Babi, it's over! :D

I, ne vjerujem da ćete se slagati sa mnom, ali meni se ovaj drugi film uopće ne sviđa. Toliko sam ga čekala (jer obožavam 3MSC) tako da se negdje jednostavno moram ispucati.

Dakle, kemija između G i H nije ni upola uvjerljiva kao između B i H u prvom filmu, a G mi uopće ne bi ni najmanje bila simpatična da nije bilo one scene silovanja, tu mi je jedino izazvala suosjećanje. I ne mislim tako zato što navijam za B i H, nju sam htjela šakom razvalit kad mu je rekla da je samo htjela provjeriti je li joj i dalje stalo, ali mi se puno više sviđalo kako se H ponašao prema njoj, za razliku od G.

Bespotreban mi je i poljubac Katine i Hachea, a ne znam zašto je H mislio da se stvarno zaljubio kad cijelo vrijeme umire da vidi B i prvo što napravi kad ju vidi, jel :D I bio bi garant ostao s njom samo da ga je ona htjela, ali je popušio pa se vratio Gin.

Jedino mi se sviđa Danielina priča, tj. kako je izvedena (realistično i tužno) zbog (pred)tinejdžerske publike na koju se cilja s ovim filmom.

Da nije toga, ne znam šta bih bila gledala :ne zna:

Potpisujem od riječi do riječi. 2. dio sam taman pogleda (jer sam cekao da dođe prijevod) i totalno mi je bezveze. Nije ni sjena 3MSC.. :(

easypee
15.08.2012., 12:42
http://www.filmovizija.com/i-want-you/tengo-ganas-de-ti-2012-video_3de9aba94.html

evo drugi dio,nisam išla gledat je li netko stavio ovaj link,al nema veze i da je :P

znaći,ja sam skoro cijeli film oplakala.prvo,zbog njegovog prijatelja.a drugo,što ga je babi ostavila kad mu je bilo najteže.i još ga okrivi da ga je on ubio! pa to nikad ne možeš tako nešto reć :504: moje mišljenje je da je babi nakon svoje prve ljubavi postala tipična droljica. daj usporedite vi koji ste gledali oba djela Aćea u prvom dijelu i u drugom. babi ga je totalno promjenila,to se većinom i događa kod dečkiju nakon prve ljubavi.A i kod cura.evo,ja imam frendicu koja je nakon svoje prve ljubavi postala drolja,više je ne za prepoznat.
neznam,preporučujem onima koji nisu gledali film,DA NE OČEKUJU PREVIŠE JER ĆETE SE DEFINITIVNO RAZOČARAT :ne zna:

btw. ja sam čula da ima 4 dijela :mig::mig:

arianne*
15.08.2012., 13:26
btw. ja sam čula da ima 4 dijela :mig::mig:

Nema, već samo ova 2.

Alice_05
16.08.2012., 13:40
DA NE OČEKUJU PREVIŠE JER ĆETE SE DEFINITIVNO RAZOČARAT :ne zna:

Moguće. Ali dok je god Mario na ekranu, vrijedi ga gledat. :cerek:

K Flay
16.08.2012., 14:48
Prvi dio mi je bolji :D

mia034
16.08.2012., 17:45
gledala sam i prvi i drugi dio i skroz sam se zaljubila u maria:cerek::cerek:
prvi dio mi je puuno bolji nego drugi i na prvom sam puno vise isplakala suza nego na drugom :D:D:D
i mrzim to sta je zavrsia na oni nacin ocekivala sam da ce zajedno zavrsiti..uglavno meni su mario i maria u stvarno zivotu bas lijep par i cine mi se sretni i dosta su dugo u vezi tako da mislim to sta fizicki nisu par nema nikakve veze jesu li sretni.i neznam zasto vam je maria tako ruzna,meni je bas lijepa ima neku ljepotu u sebi.sve u svemu cine mi se bas simpaticni :):)

neine
17.08.2012., 00:53
Zločesti dečko i dobra cura, isfurana priča, ali zbog Maria se isplati pogledati. Neke scene više puta. :D

Desdemon@
17.08.2012., 13:04
Moguće. Ali dok je god Mario na ekranu, vrijedi ga gledat. :cerek:

Bolje vam je onda gledat seriju 'El Barco'! Čak 25 epizoda (mislim da se ne javlja u zadnjim dvjema) po sat i pol njegova savršenog torza :p

OT: zna li možda netko gdje se može saznati kad izlazi dvd TGDT u prodaju?

x files agent
17.08.2012., 13:54
Bolje vam je onda gledat seriju 'El Barco'! Čak 25 epizoda (mislim da se ne javlja u zadnjim dvjema) po sat i pol njegova savršenog torza :p

jel ta serija kaj valja?

Alice_05
18.08.2012., 01:09

Zanimljiva preporuka. Mogla bih reći i frendici pa da zajedno slinimo. :zubo:

Desdemon@
18.08.2012., 08:50
jel ta serija kaj valja?

S obzirom na to da sam bila skeptična prije nego sam ju počela gledat pa mi se dogodilo sljedeće - upalila prvu epizodu, vidim da traje sat i pol, pa rekoh, probat ću pogledat pa ću ugasiti ako mi se ne svidi - ne da ju nisam ugasila nego sam mislila da nešto nije u redu s epizodom jer mi je prošla kao da traje 10 minuta :D tako otvoreno kažem da meni valja!

Ima dosta zgodnih likova i pokraj Casasa :P Priča ima dosta rupa, ali je opet prezanimljiva i likovi su jako, jako simpatični. To je moje mišljenje :)

Ps. ako ne budete na 7. epizodu 2. sezone dušu isplakali, niste čovjek :D

x files agent
18.08.2012., 10:56
S obzirom na to da sam bila skeptična prije nego sam ju počela gledat pa mi se dogodilo sljedeće - upalila prvu epizodu, vidim da traje sat i pol, pa rekoh, probat ću pogledat pa ću ugasiti ako mi se ne svidi - ne da ju nisam ugasila nego sam mislila da nešto nije u redu s epizodom jer mi je prošla kao da traje 10 minuta :D tako otvoreno kažem da meni valja!

Ima dosta zgodnih likova i pokraj Casasa :P Priča ima dosta rupa, ali je opet prezanimljiva i likovi su jako, jako simpatični. To je moje mišljenje :)

Ps. ako ne budete na 7. epizodu 2. sezone dušu isplakali, niste čovjek :D

ok hvala na preporuci budem pogledala:mig:

shadowgirl
18.08.2012., 11:07
Moram priznati da sam jedna od rijetkih koja nije pretjrano odusevljena filmom. Mozda mi nije sjeo na prvu, planiram ga ovih dana ponovo pregledati pa da vidim hoce li ostaviti neki drugi dojam na mene. Meni je nekako sva ta njihova ljubav pretjerana, posebno ne mogu shvatiti da nekog mozes tako voljeti a ispasti takva kucka.
U principu najtuzniji dio filma mi je kad pogine onaj njegov drug, ne znam mu bas ime. I ne mogu da vjerujem da ona ne ostane uz njega da mu pruzi podrsku, nego ga jos okrivi za sve. FUJ! Na njegovom mjestu je nikad poslije onoga ne bi pogledala.

nisam gledala drugi dio ali s ovim tvojim komentarom o prvom filmu se slažem.vidim da film ima mnogo obožavatelja (sve moje frendice su uživljene u njega :D),ali meni je bio bezvezan.glupa i klišej radnja,lik babi bezvezan i po izgledu i po osobnosti i osim toga na pola filma totalno promijeni osobnosti,wtf :confused:
ali moram priznat da je scena smrti hacheovog (ili kako se već piše) prijatelja dobro odrađena,dosta je bila tužna i počela sam plakat na nju i ono poslije kad je on njegovoj curi rekao ''nećeš nikada naći nekog kao on,ali ćeš naći nekoga tko će te usrećit'' to mi je bilo divno :cerek:
tako da to su mi jedine dvije scene koje su mi se svidjele u filmu,a hache mi je isti mario valentić :D

Mariposas
18.08.2012., 11:09

ja ju gledam na Axnu-u,tamo je prva sezona ali nema veze,sad bi valjda negdje trebala početi i treća sezona u Španjolskoj:D

mia034
18.08.2012., 15:43
i ja gledam brod na axn-u i serija je odlicna.mislila sam da je bezveze al je zanimljiva samo se prikazuje ned i pon :(

Desdemon@
18.08.2012., 16:10
ok hvala na preporuci budem pogledala:mig:

Nema na čemu :) Ja bih da ju više ljudi gleda pa da možemo komentarisat :D Jer kome sam ju god spomenula, nitko nikad nije čuo za nju.

Alice_05
18.08.2012., 22:32
Evo ako netko razumije nešto španjolskog ili samo obožava Casasa ( :cerek: ) jedan videić gdje Maria i Mario gostuju u emisiji, smiješni su i preslatki. :cerek::rofl:

http://www.youtube.com/watch?v=ccIVrKRF-cA&feature=related

Eysan
19.08.2012., 05:50
Evo i ja pogledala oba dijela...ali prvo drugi dio pa prvi :lol:
Bome drago mi je sto Aci nije zavrsio sa Babi ... nista extra ne izgleda,ravna ko daska...veca joj kvrga na nosu nego cicke :p i jos ga ku*ka ostavila ... mislim nakon onolike ljubavi...alo ... i jedino mi je krivo sto se u drugom dijelu ponovo posexao sa njom ... trebao ju je otpiliti kao i ona njega... tako da sam sretna sto je zavrsio sa Dzin Tonik :zubo:

A Mario ... leleeeeeeeeeeeeee kak je dobar...a tek one scene sexa :Slin: :zvrko::cerek:.. .skoro sam pala sa kreveta :rofl:

Alice_05
19.08.2012., 16:11
nista extra ne izgleda,ravna ko daska...veca joj kvrga na nosu nego cicke :p

Oh, Bože, kad vidim ovakve komentare ne znam da li da se smijem ili plačem. Pa kad smo već kod izgleda, ni Gin ne izgleda ništa bolje od Babi, naprotiv. Niska, jadna, s facom ko u hrčka. :rolleyes: Ne trebaju sve biti umjetne ala Megan Fox i sa sisama Pamele Anderson.
A ne trebam ni reći koliko su fizički Casas i Maria bolji par, zato i jesu u stvarnosti zajedno. :cerek:

Eysan
20.08.2012., 00:37
Ok Babi u 2 filmu je puno ljepsa nego u prvom..a kako sam ja pogledala prvo drugi pa prvi dio i kako me zenska totalno razocarala tako da mi nije nesto :rofl: A Gin ima lijepe oci :D

Nego sta kazes? Da su u rl zajedno? Pa zato je ona njemu uvaljivala jezik kad su se ljubili :lol:

http://i.bssl.es/lacosarosa/2012/06/mariamarioclaratengoganasdeti.jpg

Maria mi ovako sva bljedunjava ne pristaje uz Maria... lijepse mu stoji Gin :)

Alice_05
20.08.2012., 12:13
Ok Babi u 2 filmu je puno ljepsa nego u prvom..a kako sam ja pogledala prvo drugi pa prvi dio i kako me zenska totalno razocarala tako da mi nije nesto :rofl: A Gin ima lijepe oci :D

Ja drugi dio nisam ni pogledala, ali prvenstveno govorim o fizičkom izgledu. A i Babi ima lijepe oči. :cerek: I usta. :s

Nego sta kazes? Da su u rl zajedno? Pa zato je ona njemu uvaljivala jezik kad su se ljubili :lol:

http://i.bssl.es/lacosarosa/2012/06/mariamarioclaratengoganasdeti.jpg

Ne mogu otvorit sliku. Šteta. :( A koja mu ne bi uvalila jezik... :o

Eysan
20.08.2012., 12:22
A ni zubi joj nisu nesto :rofl::rofl:

Ako oces posaljem ti link gdje mozes pogledati film sa prijevodom :)

Alice_05
20.08.2012., 12:30
Već su mi cure odavde slale linkove, ali jednoga su maknuli, a drugi nisam uspjela skinuti. :o

Pošalji ti pa da vidimo hoću li imati sreće. :D Ako je dobra kvaliteta, naravno.

shinny
20.08.2012., 23:02
Pogledajte na FIlmoviziji, kvaliteta zvuka i slike odlična, usto ima i prijevod. Ja sam ga pogledala sinoc i mogu vam reci da sam se jakooo razocarala. Jadni Ace, nikad nista dobro, ajd jedno sto su ostali skupa on i Gid, ai vise bi voljela da su on i Babi, nekako je njihova prica bila savrsena od pocetka, dok je ova uf.
Sve u svemu meni film i nije nesto :/

Mariposas
21.08.2012., 10:25
istina meni je prvi isto bolji ali mi je drago što nije ostao sa Babi,ona mi je sva neka osjetljiva,baš bzvz ženska,dok je Gin baš za Hache,izravna,jaka i živi u realnom svijetu:D Gin i Hache rules:mig:

za vas koje gledate ili ste gledale El Barco,jeste primijetile kako su likovi koje glumi Mario potpuno isti. Oba su zgodni šarmeri sa izravnim, indiferentnim nekad uvrijeđujućim tonom prema curama,snažni i dobro prilagođeni svakoj situaciji,ali su iznutra zapravo osjetljivi i pogode ih sitnice:cerek:

Desdemon@
21.08.2012., 11:26
za vas koje gledate ili ste gledale El Barco,jeste primijetile kako su likovi koje glumi Mario potpuno isti. Oba su zgodni šarmeri sa izravnim, indiferentnim nekad uvrijeđujućim tonom prema curama,snažni i dobro prilagođeni svakoj situaciji,ali su iznutra zapravo osjetljivi i pogode ih sitnice:cerek:

Pa da, uopće se ne vidi odmak od 3msc! Ali nije baš da mi smeta, znaju Španjolci na što se curice lijepe! :cerek: A bome i mi malkoc starije :brukica:

fooreest
22.08.2012., 14:18
Ako Clara Lago ima facu hrčka onda sve u 3pm. Mala je preslatka. Ipak ženske ne znaju ocjenjivati ženske.
A Mario mi isti naš Valentić, zgodan momak nema šta. Maria mi nije niš posebno, ljepša je kad se ne smije.

p.s. kod mrtvačkih glava iz "somalije" mogu se naći oba
By the way, nije mi baš sjelo njeno opraštanje (clarino) dok on briše pijesak guzicom, obzirom na bitch karakter iliti karate gard (kakogod), pa da je napisao i "Jamu".

x files agent
22.08.2012., 15:13
ok priznajem da su Casas i Valentić malo slični ali razlika između Casasa i njega mi je da Casas ima neki sexy pogled dok mi Valentić baš nema:ne zna:

wadra
23.08.2012., 03:05
http://www.youtube.com/watch?v=ig_Vd-FVTfM&feature=related

hache, mi amor :cerek:

jedan od boljih romantičnih filmova u zadnje vrijeme, ameri više :facepalm: pogledaš film i ništa... već dugo nisam plakala, rijetko mi se to događa tijekom filma, ali kod ovog, s time da je 3msc ostavio veći dojam, a od tengo ganas de ti sam očekivala više, kad su već snimili, mogli ih bar pomirit, pero nada... ipak se još uvijek nadam nastavku jer mi je dosta toga ostalo nekako nedorečeno, hoće li se babi udati na kraju ili ne, ovi se pomiriti... gin je ok, nekako sličnija načinom života hugu, ali prva ljubav ipak, kakva god babi bila, ona mlađa je bila bolja... sad očekujem treći dio u kojem se ona trudi da ga vrati :D jadan, toliko puta povrijeđen, toliko toga nosi u sebi, traume, i sad još mama... makar ne znam, kako više razmišljam, ovakva babi zgodnija, ali dosadnija, sva monotona (http://cdn01.cdnwp.thefrisky.com/wp-content/uploads/2010/07/09/kirsten_stewart_emotional_chart_m.jpg) i hache ne bi mogli i nije mi jasna s tim njezinim osjećajima, ni sama ne zna kaj hoće, čemu se udati ak nisi zadovoljan, no o tom potom...
podsjetilo me na ljubavnu priču mojih frendova, cijelu srednju od zaljubljen on u nju, u onu curu kakva je bila u prvom razredu, na kraju završili skupa no kratko trajalo jer se promjenili i on i ona (sry na off)...
kako bi rekao balašević, sve prave su ljubavi tužne...
e da, primjetila sam da su katina i babi slične u tengo ganas de ti, frizura i to... a jadna katina, uvijek sam se pitala kako to prebole cure kojima pogine dečko, zaljubiš se prvi put i izgubiš voljenu osobu, ma strašno...

Alice_05
23.08.2012., 13:21
Ako Clara Lago ima facu hrčka onda sve u 3pm. Mala je preslatka.

Pa meni su hrčci slatki. :ne zna:

A Mario mi isti naš Valentić, zgodan momak nema šta.

Casas i Valentić :facepalm: Casas na nekim slikama gdje se smije vuče na Valentića, a ostalo...nula bodova.

Eysan
23.08.2012., 17:49
Ma kakav Valentic ... Mario C je ..... nemam rijeci koja moze opisati njegovu pojavu :zvrko::zvrko::zvrko:

wadra
23.08.2012., 22:40
a taj španjolski mu uz izgled, karizmu daje još nešto više, ma sav je perfektan :D :cerek:

MJ/MM
24.08.2012., 14:57
thepiratebay.se/torrent/7491064/Tengo_ganas_de_ti.DVDSCR.avi
za sve koji se jos nisu snasli ;)

wadra
24.08.2012., 16:49
babi i hache glume zajedno i u filmu la mula ili the mule, ako možda nekog zanima...

mia034
25.08.2012., 18:45
valentic i casas lice na nekim scenama istina,ali casas je uf
babi je najveca glupaca drago mi je sta je na kraju ostao s gin.ali jeli mi itko moze reci dali se snima treci nastavak?

very_confused1
25.08.2012., 23:27
bože kako loš film i nastavak. pogledala sam i talijansku i ovu verziju. talijansku prije pa mi je valjda zato bolja (moguće i zbog glazbe :D), a i talijan mi je ljepši od ovog španca. tipična "ne možemo biti zajedno" priča zato što ženski lik prelazi granice poznate retardacije. a i taj bad boy look valjda samo kod klinki prolazi.
i vidim i rečeno mi da su mnogi plakali na ovaj film :rofl: ima ravno jedna tužna scena. u nastavku nema nijedna.
film je toliko kaotičan da me podsjetio na l'ultimo bacio (last kiss) :facepalm:

Miss Gavella
26.08.2012., 13:18
Pogledala nastavak neki dan.

Drago mi je što nije s Babi završio, primjeti se da to više nije to.
Film jest tužan, još ako se imaš kakvih osobnih iskustava za prisjećat. :cerek:

Btw. ima li trećeg dijela filma, tj. hoće li ga bit?

Desdemon@
26.08.2012., 13:31
Pogledala nastavak neki dan.
Btw. ima li trećeg dijela filma, tj. hoće li ga bit?

Ne postoji treća knjiga o H-u i Babi (ni Gin, jel) :p

Miss Gavella
26.08.2012., 13:35
Ne postoji treća knjiga o H-u i Babi (ni Gin, jel) :p

A je li idu filmovi baš po knjigama? :)

x files agent
26.08.2012., 13:39
Nema na čemu :) Ja bih da ju više ljudi gleda pa da možemo komentarisat :D Jer kome sam ju god spomenula, nitko nikad nije čuo za nju.

sam da javim da mi se sviđa serija:D:mig: pogledala sam pilot i navukla se,onako mistična je pa mi se zato i svidjela:D

Alice_05
26.08.2012., 13:47
Drugi nastavak mi je jednako dobar kao i prvi, ali mi je nekako na drukčiju foru (i ne zato jer se pojavljuje Gin).

Od Babi su u drugom nastavku napravili emocionalno nestabilnu i sebičnu glupaču, dakle skroz nešto drugo nego na početku prvog dijela. Gin je kurv*, ali joj to puno ne odmaže da bude simpatična. Hache je zaslužio da bude sretan s njom. :cerek:

I potpisujem @Miss Gavellu da je film tužan, pogotovo kad se sjetiš nečeg svoga...
Meni su oba dijela odlična, svaki na svoj način, pogledala bih ih još milju puta. :cerek:

Desdemon@
26.08.2012., 15:01
A je li idu filmovi baš po knjigama? :)

Nisam čitala, ali po sličnosti između talijanske i španjolske verzije, rekla bih da da. Ali eto, možda postoji mogućnost da fanovi ugnjave Molinu da sam napravi i treći film :D

sam da javim da mi se sviđa serija:D:mig: pogledala sam pilot i navukla se,onako mistična je pa mi se zato i svidjela:D

Jeee, znala sam! :lux: xD

I da te odmah upozorim, možda ti na pola prve sezone više ne bude tako napeto, ali isplati se pogledat sve. Za prvu mi je trebalo nekih pola mjeseca da pogledam sve, a drugu sam pogledala samo u par dana :D

x files agent
26.08.2012., 15:06
Nisam čitala, ali po sličnosti između talijanske i španjolske verzije, rekla bih da da. Ali eto, možda postoji mogućnost da fanovi ugnjave Molinu da sam napravi i treći film :D

Jeee, znala sam! :lux: xD

I da te odmah upozorim, možda ti na pola prve sezone više ne bude tako napeto, ali isplati se pogledat sve. Za prvu mi je trebalo nekih pola mjeseca da pogledam sve, a drugu sam pogledala samo u par dana :D

pročitala sam negdje da je 2 sezona napetija,ma pogledat ću sve do kraja definitivno,neznam kojom brzinom ali budem :mig:

x files agent
27.08.2012., 22:42

napravili temu na neprikazanom:mig: za sad jedino ja i Miss Gavella gledale,pa ako hočeš pridruži nam se, jer čini mi se da tam niko nema pojma za seriju:rofl:

shadowgirl
28.08.2012., 00:21
i vidim i rečeno mi da su mnogi plakali na ovaj film :rofl: ima ravno jedna tužna scena. u nastavku nema nijedna.

pa kako ti ne razumiješ!fatalni bad boy se zaljubi u bezveznu curu koja izgleda kao da joj je 14 godina,onda joj se pola filma upucava tako da je ubacuje u bazen i mlati njenog frenda i onda ona odlučuje da će ipak bit s njim jer nema veze što se on ponaša kao nasilni kreten,važno je samo to da je on jedan zgodni neshvaćeni bad boy :o i onda oni na kraju filma ne završe zajedno jer se glavna likuša od jedne normalne,simpa cure pretvori u bitch.tebi ta radnja nije za plakat?
bit ću prognana s foruma zbog ovoga :rofl:

x files agent
28.08.2012., 09:58
neznam ja sam jedna od onih koja nije plakala na film,jednostavno mi je lijep za pogledat,al dobro ja skoro na ništa nikad neplačem pa i tu možda leži problem:kava:

a meni osobno su tužne scene kad mu frend umre i u drugom dijelu mi bilo tužno kad su Gin silovala ona dvojica pa je pitala Hacea "di je bio":(

naravno da se radi o tipičnoj priči bad boy vs good girl ali bar malo bolje napravljeno od onih več izlizanih američkih filmića:rolleyes:

Alice_05
01.09.2012., 15:38
pa kako ti ne razumiješ!fatalni bad boy se zaljubi u bezveznu curu koja izgleda kao da joj je 14 godina,onda joj se pola filma upucava tako da je ubacuje u bazen i mlati njenog frenda i onda ona odlučuje da će ipak bit s njim jer nema veze što se on ponaša kao nasilni kreten,važno je samo to da je on jedan zgodni neshvaćeni bad boy :o i onda oni na kraju filma ne završe zajedno jer se glavna likuša od jedne normalne,simpa cure pretvori u bitch.tebi ta radnja nije za plakat?
bit ću prognana s foruma zbog ovoga :rofl:

Svi se filmovi mogu ovako glupasto opisati ako se površno gledaju. :kava:

shadowgirl
01.09.2012., 17:56
nije stvar u površom gledanju filmova ni opisivanju filmova,nego u tome što mi je film bio glup i to neće promijenit ni površno ni nepovršno gledanje

:kava: :kava: :kava: :kava: :kava: :kava: :kava: :kava: :kava: :kava:

Alice_05
01.09.2012., 21:30
nije stvar u površom gledanju filmova ni opisivanju filmova,nego u tome što mi je film bio glup i to neće promijenit ni površno ni nepovršno gledanje

Tvoja stvar. :ne zna::kava:

Ajvar123
03.09.2012., 23:46
Stvarno odlican film i da moram naglasit da mie talijanska verziaa puno bolja

antonijast
05.09.2012., 15:42
evo da se i ja prikljucin klubu obozavateljica ;)
1. film mi je bolji jer nekako ima dušu...ostala san paf kad san vidila kako mario odlično glumi, one scene plakanja na kiši i nakon piletove smrti su toliko realne, da san se naježila i par dana bila tako tužna...nije mi jasno zašto su stavili onu scenu di je h plesnija babi jer san negdi pročitala da toga u knjizi uopće nema. babi mi se u 2. stvarno prolipšala, al drago mi je da nisu ostali skupa jer ga nije zaslužila, ostavila ga je u najgorem trenutku. katini je okrenila leđa...ma tuka jedna
i da, naravno, zaljubila san se do ušiju :)

ovaj citat mi opisuje filmove: Ne voli se samo jednom u životu... Ali samo Jedna se pamti zauvijek.

Trina Moe
05.09.2012., 19:39
Svi se filmovi mogu ovako glupasto opisati ako se površno gledaju. :kava:

a neš ti što je ovaj film tako dubok da ga se mora gledat s punom koncentracijom kako bi se poslije opisao kako treba. jedino dobro u filmu je glavni glumac (objektivno, lijep i zgodan, ima se šta vidit na njemu. ostalo je za utopit se u moru filmova iste ili slične tematike - ljubavne. za ubit oko, ništa drugo.

Alice_05
06.09.2012., 21:28
a neš ti što je ovaj film tako dubok da ga se mora gledat s punom koncentracijom kako bi se poslije opisao kako treba.

Nije tako dubok, ali bome nije ni tako "plitak" kako bi se moglo shvatiti iz nekih komentara. :rolleyes:

onda joj se pola filma upucava tako da je ubacuje u bazen i mlati njenog frenda i onda ona odlučuje da će ipak bit s njim jer nema veze što se on ponaša kao nasilni kreten,važno je samo to da je on jedan zgodni neshvaćeni bad boy :o

Pola filma se upucava tako da ju baci u bazen? Pliz. :facepalm:

Miss Gavella
07.09.2012., 21:45

Ma nekako mislim da bi treći film bio previše.
Čini mi se da je i ovaj drugi bio višak.
3MSC mi je baš za samo jedan dio, tako bi na mene ostavio dramatičniji dojam.

Još mi samo fali da naprave treći i da oni završe skupa, a već se primjeti da je njihovo vrijeme prošlo. :ne zna:

shadowgirl
07.09.2012., 23:03
ne kuži se baš sarkazam :D

Konti
08.09.2012., 00:00
Gledala sam prvi dio i umrla san. Šta od dosade i klišeja, šta od očajne glume. :)
Mario je dobar. Film je sranje. Uz dužno poštovanje svim zaluđenicama, ovo je samo moje mišljenje. :mig:

LadyMoonlight
26.09.2012., 01:16
Film nije ni zamisljen da bude dubok i da se mora razmisljati pretjerano o njemu. Zamisljen je kao vrsta filma koji ces pogledat kad ti je dosadno i kad zelis neki ljubavni/poluakcijski/drama/teen film i kao takav mi se uzasno svidio i prvi, ali i drugi nastavak. I kao tipicno zensko, cmoljila sam na oba dijela i mislim da je ovaj film to zasluzio.

sunshine_13
26.09.2012., 01:50
Meni je prvi dio očaravajući, i gledala sam ga više od par puta (ops). Ono kad on na kiši plače radi nje, i kad Pile pogine sam plakala. Prerealno odglumljeno, meni bar.
Drugi dio mi je super, al nije ko prvi. Gin mi je kul, al nekako mi je čudna bila, i ono sa slikama njenim nisam skontala, jel ona njega uhodila prije nego ga je upoznala?

Ugl. da pitam jel ima itko knjige? Ili zna kako ih nabavit u HR- ZG ili BiH- MO? :) Hvalaa :)

Minoriti
14.10.2012., 00:39
Prvi dio obožavam.
Drugi mi nije toliko dobar jer sam ja jedna od onih sleezy romantičara :ne zna: koji zapravo žele da svaki ljubavni film završi već viđeno, sa sretnim krajem. Ovaj kraj mi nije sretan. hah. :p

pogresno-prava
17.10.2012., 18:42
hoce bit trećeg dijela?

shiningstar
03.11.2012., 21:37
hoce bit trećeg dijela?

Nadam se da ne. :kava: Al baš me zanima kaj bi moglo biti u 3. dijelu... Možda bi na kraju završio s nekakvom trećom osobom. :D

Bayleaf :P
11.11.2012., 01:19
pogledala sam prvi i drugi dio. filmovi vrijede samo zbog cassasa.
babi mi je antipatićna od samog početka a njena sestra pokušava živjet kroz nju... najviše joj zamjeram ono kad je rekla acheu da je on kriv za pollovu smrt. moraš bit sebično go*no da to kažeš. on nije ni bio tamo, i kako je mogao znati da će se to desiti?!
babi ga je i prije toga ostavila zbog gluposti, er ko kaže da nije bilo njega da bi ona prošla s odličnim i vratio je prsten. Bitno da se tetovirala čim su prohodali.:rolleyes:
nije zaslužila achea, al draže mi je kaj je završio s gin, ma da je cura stalkerica...

pollo i katina su mi se najviše svidjeli kao par. :) a i katina je ista moja frendica.

pogledala sam oba filma, i nisu mi za gledat više puta.eventualno opet za jedno 5-10 godina. :kava:
on mi je stvarno odličan glumac, i one slike i gifove s citatima kad ih vidim na fejsu/tumblru ću uvijek pogledat i svidjet će mi se... ali ne i film.
ne plačem na sve filmove, al kad vidim dobar plačem. ovdje mi to nije došlo. :ne zna:

mrsavicaaa
16.12.2012., 09:52
Evo i mene u klubu obožavatelja...i moj mužić također (koji inače ne gleda romantične, španjolske filmove:D)
Jedno 5 mjeseci sam ga držala i nikako da ga pogledam (predrasude:o)...sve do jučer ujutro kad sam si ga iz dosade pustila dok je mužić radio na laptopu do mene...i što reci...nakon 20 min. filma mužić hipnotizirano zatvara laptop...i oboje gledamo film...oduševljeni:cerek::cerek:
Cijeli dan mi ne izlazi izglave, navečer prije odlaska u kino nalazim 2. dio na Filmoviziji i krenemo ga gledati...kao barem prvih 20 min...do kina. Kvragu moramo u kino...odrađujemo kino i jurimo natrag na filmić koji nas čeka...oboje gledamo...naravno....i evo, već drugi dan pričamo samo o filmu:o:o
Ne sjećam se kad sam zadnji put bila zaluđena filmom...al iskreno...mislim da je to bio La boom ili tako nešto još kao klinka sam ga gledala:ne zna:

Ja bi treći dio....ma sama ću napisati treći dio ako treba samo neka ga netko snimi:503:

bezor092
16.12.2012., 17:54
Ja bi treći dio....ma sama ću napisati treći dio ako treba samo neka ga netko snimi:503:

dobar jest,al toliko ludo nije,previse komplikacija u dvojci. a i sta u trecem dijelu,ona se udaje,to je to.

Boedo
25.12.2012., 01:20
to se sve u dvojci previše pobrkalo...film je ispao,što se kaže,niđe veze na kraju.

ever dreamer
28.12.2012., 10:34
Ne razumijem zaluđenost španjolskom verzijom filma kad je original puno bolji i uvjerljiviji :ne zna: možda zbog glavnog glumca?

zumzummara
04.01.2013., 15:04
gledala sam i 1. i 2. dio filma i oba su mi fenomenalna.. predivna :) ali svi pljuju po 2. dijelu kao da je lošiji jer on završi na kraju sa drugom ženskom, a meni se upravo to svidjelo jer ga Babi ne zaslužuje ni malo, a on je napokon dobio svoj sretan završetak :)

miss-rebel
20.02.2013., 07:14
Ajme, sad sam stigla na cinemaxu 2 na zadnju trećinu filma...aaaa! Moram skinut prvi i drugi dio da pogledam sve. Sviđa mi se iako je drama, Casas me podsjeća na Reynoldsa, koji mi je u top 3 zgodnih glumaca, a vidim da ima i još nekih kojima je mrvu sličan. :p

http://www.inmirror.com/sites/inmirror.com/files/imagecache/Thumbnail/sites/www.inmirror.com/files/picture/Mario%20Casas%20and%20Ryan%20Reynolds.jpg

Jagereta
07.03.2013., 22:25
Pozdrav!

dali mi netko može dati link,s koje stranoce mogu skinuti tri metra iznad neba 2 dio.. tnx:mig:

Juden
10.03.2013., 15:44
Da probaš na TPB (https://thepiratebay.se/search/Tengo%20ganas%20de%20ti/0/99/0)?

Jagereta
11.03.2013., 21:29
dobar jest,al toliko ludo nije,previse komplikacija u dvojci. a i sta u trecem dijelu,ona se udaje,to je to.

Šta postoji treci dio?

nevermindMe
11.03.2013., 21:42
Ok filmić za tinejdžere, neloša priča i "I'm too sexy for my body ON":lol: Zbog njeg se isplati :D

Aurora :)
17.03.2013., 22:32
Gdje mogu pogledat film? (titlovi nisu potrebni ali ako ih ima ok)

Aurora :)
19.03.2013., 02:22
Pogledala sam film i sviđa mi se. Mislila sam da se neću rasplakat ali na kraju ipak jesam :rofl:,kad je rekao da shvatiš da se nikad više nećeš osjećat kao da si 3 metra iznad neba :(. A i bilo mi je baš lijepo kad na kraju ispadne da su se upoznali još u djetinjstvu :cerek:. Gledala sam bez titlova jer nisam uspjela nigdje pronać sa titlovima makar na španjolskom :(. Nije mi to pokvarilo dojam o filmu ali bi ipak bilo puno bolje jer u nekim trenutcima glumci dosta nerazumljivo govore...Definitivno ću pogledat i drugi dio :D.

miss-rebel
20.03.2013., 21:20
http://www.youtube.com/watch?v=WOjVq9Me_TE
prekrasan su mi par, unatoč završetku :mig:

Makar ne znam zašto točno oni na kraju ne završe skupa...onaj frend pogine i roditelji Babi potiču da bude s onim drugim ili šta? To je razlog? Ili sam nešto propustila. :)

matijaVM
01.04.2013., 09:33
Da probaš na TPB (https://thepiratebay.se/search/Tengo%20ganas%20de%20ti/0/99/0)?

lajkaj 'infopult' na fejsu i tamo pogledaj drugi dio 'Želim te'

matijaVM
01.04.2013., 09:34
Pozdrav!

dali mi netko može dati link,s koje stranoce mogu skinuti tri metra iznad neba 2 dio.. tnx:mig:

lajkaj 'infopult' na fejsu i tamo pogledaj 'želim te' online...

matijaVM
01.04.2013., 09:43
... i da, čak sam i plakao na film... samo o njima razmišljam... nadam se trećem nastavku... film je odličan... prvi dio, nevinost prve ljubavi me toliko podsjetila na neke moje bivše ljubavi... drugi dio... maaa, ipak mi je bolji prvi... NITI JEDNO AMERIČKO SRANJE SE NE MOŽE RAVNATI SA OVAKVIM FILMOM, iako smo se takvih filmova nagledali u životu...

zašto i kako
01.04.2013., 13:21
Jako plitko, i knjiga i film.
Većina filma govori o tome kako pojebati djevicu, a nakon što smo to saznali dolazi do tragedije koja razdvaja glavni par i koja je dostojna i najsladunjavijeg ljubića. Na kraju malo šmrc, šmrc i ta-da, imamo film. Ruku na srce, nisam više ni očekivala.

Jedino vrijedno spomena je Mario Casas :kava:

kleopatra_23
09.04.2013., 14:52
Drugi nastavak mi je tesko razocarenje. Ne znam, valjda sam s prvim toliko opčinjena ...mislim ,realno, film je teska limunada, ali na ovaj sam skroz pala. Mislim da bih mogla opet pogledati prvi nastavak da izbrisem sjecanje na drugi.

malamissunshine
09.04.2013., 22:44
... i da, čak sam i plakao na film... samo o njima razmišljam... nadam se trećem nastavku... film je odličan... prvi dio, nevinost prve ljubavi me toliko podsjetila na neke moje bivše ljubavi... drugi dio... maaa, ipak mi je bolji prvi... NITI JEDNO AMERIČKO SRANJE SE NE MOŽE RAVNATI SA OVAKVIM FILMOM, iako smo se takvih filmova nagledali u životu...

bravo, bravo :top:

kleopatra_23
Drugi nastavak mi je tesko razocarenje. Ne znam, valjda sam s prvim toliko opčinjena ...mislim ,realno, film je teska limunada, ali na ovaj sam skroz pala. Mislim da bih mogla opet pogledati prvi nastavak da izbrisem sjecanje na drugi.

Slažem se, puno više se očekivalo od drugog dijela, nije me oduševio kao prvi.

x files agent
16.04.2013., 11:04
baš gledam izašo trailer za novi film Casasa i Marie koji se zove La Mula http://www.youtube.com/watch?v=wDPzoLRx9OY :mig:

tenchi
24.06.2013., 10:44
ima ko link za ovaj treći dio filma ili za neke filmove s Mariom Casasom? :mig: Ja sam i prvi i drugi pogledala online i slika i prijevod su super, prvi film mi se svidio mnogo više nego drugi jer ima bolje snimljene scene i više akcije, ali mi se ne sviđa to što babi ostavi hachea i prekine sve veze s Katinom jer ipak su bile najbolje frendice, a i u takvim trenutcima nitko to ne zaslužuje pogotovo osoba koja za ništa nije ni kriva nidužna :503:

friend
24.06.2013., 13:38
Nema treceg dela. :ne zna:

Ja sam gledao njega u par serija i u Menitiras y gordas, koji je uzasan film. Ali opet ovo nije tema o njemu. :D

x files agent
24.06.2013., 13:53
ima ko link za ovaj treći dio filma ili za neke filmove s Mariom Casasom?

a istina nije tema o njemu ali di će drugdje pitat cura,a on ti glumi u španjolskoj seriji El Barco(neka dramsko-SF serija):mig:

tenchi
24.06.2013., 18:57
Hvala :)

krysten123
28.06.2013., 19:05
jel gledao itko talijansku verziju ovog filma :D

williamka
28.06.2013., 21:39
Inače sam veliki fan romantike i takvih filmova al ovaj film mi je bio komedija :rofl:
Nagovarala sam dragog da ga pogledamo baš zbog komentara na forumu i na kraju jedno veliko razočaranje.

Možda bi mi se više svidio da je snimljen prije par godina pa da sam ga tada pogledala, al mi nažalost nije baš nešto :ne zna:
NHF fanovi :cerek:

everyday
08.09.2013., 22:44
Ako netko nađe link za torrent Tengo ganas de ti neka šalje na PM. Jedva čekam pogledati. :D

jeste li uspjeli skinuti film preko torrenta, meni i još par osoba dode do 99.9 posto i nece dalje, pomoooc :S

kleopatra_23
09.09.2013., 01:43
jel gledao itko talijansku verziju ovog filma :D

Meni se talijanska ne svidja, iako je ona, ako se ne varam, snimljena i prije ove.

SantaDiabla
05.10.2013., 17:35
Meni je ovo jedan od najdrazih filmova. Hache y Babi :cerek:
Prvi dio mi je bolji,ne samo zato sto su mi HyB bolji nego on sa Gin,vec i zbog cjelokupne radnje.. Glupo mi je sto je nekako sve nerazrijeseno ostalo, a ja sam se nadala da ce zavrsit s Babi :/ iako se ona dosta promijenila u drugom dijelu.

V element
03.03.2014., 07:05
Ovaj vikend sam tek otkrila ove filmove i pogledala ih odmah ....da znam da su teška teen limunada ali obožavam ljubavne priče a ovo je baš to :cerek:

Negdje sam naišla na info da krajem 2014 dolazi i 3.nastavak u kina, zna li itko nešto o tome?
Želim te mi je bio prilično razočaranje, ubio me sa nostalgijom a Babi se pokazala kao obična malo kučka i slabić, za razliku od H, iako sam očekivala baš suprotno...

strijelčic@
03.03.2014., 21:49
Negdje sam naišla na info da krajem 2014 dolazi i 3.nastavak u kina, zna li itko nešto o tome?

Daaaa? wow to bi bilo super, jedva cekam :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

V element
04.03.2014., 09:01
Daaaa? wow to bi bilo super, jedva cekam :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Da i ja :)

Zna li netko koliko tih knjiga ima koja su o Hache i Babi, ili kako se već zovu u knjigama?

deica18
08.03.2014., 17:22
Najgori film ikad. Ne znam kako bi neko to uspio pogledati, a da ima vise od 15 god.

V element
18.03.2014., 08:47
Najgori film ikad. Ne znam kako bi neko to uspio pogledati, a da ima vise od 15 god.

Ajme super i samo radi toga si našla ovu temu i upisala post, puno ti hvala :lol:

AceMakedonski
29.04.2014., 19:26
Nije los spanski ljubavni film sa spanskom mladom glumackom nadom i smekerom Mariom Casasom,mada sam i gledao bolje spanske filmove sto ljubave-realne-tuzne romanticne,sto ostale,mada smatram da Spanci u ovom trenutku mozda imaju najbolju kinematografiju u Evropi.MADRID EN LA SANGRE,ESPANA PARASIEMPRE,33,88.

V element
05.05.2014., 13:25
Nije los spanski ljubavni film sa spanskom mladom glumackom nadom i smekerom Mariom Casasom,mada sam i gledao bolje spanske filmove sto ljubave-realne-tuzne romanticne,sto ostale,mada smatram da Spanci u ovom trenutku mozda imaju najbolju kinematografiju u Evropi.MADRID EN LA SANGRE,ESPANA PARASIEMPRE,33,88.

Pa iskreno i ja sam gledala puno bolje španjolske filmove ali ovaj mi je baš onako, ljubić :cerek: