PDA

View Full Version : tražim partnera za ljubovanje po LK

stranice : 1 [2]

placebo
11.11.2004., 08:57
Cats kaže:
:eek: :eek: :eek:
Postoji samo jedna osoba kojoj sam to rekla... Mme, sva sam se naježila...

Bako, jesi to stvarno ti?

problem je u tome što mi na forumu isto imamo baku, pa sad ne znamo o kojoj baki pričaš :D

Županjac
11.11.2004., 08:58
placebo kaže:
šta sad opa.. pa jel me nazvao djevojčicom? mislim, ne kužim u čemu je problem... :confused: :D

i umjesto da tražiš da ti kupi bombončiće ili da te povuče za kikice ti bi odma po guzi..ts ts...

placebo
11.11.2004., 08:59
crtica kaže:
:cerek:

trust me, strpljenje je najvažnije...kad-tad se muva uvati na lijepak :kava:

i kome sad da vjerujem? tebi ili svom Feniksiću? ti kažeš da se strpim, on kaže da ne čekam, jer ću ostariti.. izludit ćete me ovako :(

crtica
11.11.2004., 09:00
Županjac kaže:
i umjesto da tražiš da ti kupi bombončiće ili da te povuče za kikice ti bi odma po guzi..ts ts...

Misilim kako vam taktika "gledaj smjerno prid sebe" više baš i ne šljaka...prije to kao S/M izgleda :kava:

placebo
11.11.2004., 09:00
Županjac kaže:

ali kad sam bila puno zločesta :D :D

hehehoho
11.11.2004., 09:14
crtica kaže:
više nisi :D

Ima nas jos.:D

A koliko cats ima godina i ima li di slika?:D

placebo
11.11.2004., 09:19
hehehoho kaže:
Ima nas jos.:D

A koliko cats ima godina i ima li di slika?:D

pa šta će ti slika za ljubovanje po Ludoj kući? :rolleyes:

Cats
11.11.2004., 09:24
placebo kaže:

Ej, ej, ej, čekaj malo - nisam ja ovamo došla ljubovat nego tebi pomoć se udat, draga. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

hehehoho
11.11.2004., 09:28
placebo kaže:

He, to ti ljubujes po LK, a Cats ima teske probleme koje ja iskustveno mogu rijesit.

crtica
11.11.2004., 09:35
hehehoho kaže:
He, to ti ljubujes po LK, a Cats ima teske probleme koje ja iskustveno mogu rijesit.

A što će ti slika za to? Nećeš valjda i ti ko oni na fašniku u Samoboru, rješavat probleme vuduom :zubo:

Cats
11.11.2004., 09:37
hehehoho kaže:
Cats ima teske probleme koje ja iskustveno mogu rijesit.

Ne brini ti za moje probleme, ja muža imam i tako to, koncentrirajmo se radije na one koje ga nemaju. :rolleyes: :D

placebo
11.11.2004., 09:41
Cats kaže:
Ej, ej, ej, čekaj malo - nisam ja ovamo došla ljubovat nego tebi pomoć se udat, draga. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

naravno da nisi ti :kiss: to ja heheu govorim...

Cats
11.11.2004., 09:47
Županjac kaže:
ne ja sam jedina osoba kojoj je to baka odma prenijela :D :D

Aha... :rolleyes:
A jel ti rekla i zašto mi je cili život obećavala da će mi ostavit dentijeru kad umre, pa na kraju nije? :rolleyes: :rolleyes: :D

placebo
11.11.2004., 09:52
Cats kaže:
Aha... :rolleyes:
A jel ti rekla i zašto mi je cili život obećavala da će mi ostavit dentijeru kad umre, pa na kraju nije? :rolleyes: :rolleyes: :D

a vidiš, vidiš.. kad pričaš sa Županjcem, onda odjednom zaboraviš da si došla mene udavat, nego se s njim hihoćeš i pričaš o svojoj baki i praktički samo što ne šapućeš na jastuku :cool: :D

Cats
11.11.2004., 09:55
placebo kaže:
a vidiš, vidiš.. kad pričaš sa Županjcem, onda odjednom zaboraviš da si došla mene udavat, nego se s njim hihoćeš i pričaš o svojoj baki i praktički samo što ne šapućeš na jastuku :cool: :D

Vidim ja da nisam jedina plavuša ovdje... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Očito nisi primijetila cinički duh pun nevjerice koji veje iz mog posta...
Ma da nisi ti - zapravo - ljubomorna šta se ja s njim razgovaram? :rolleyes: :mig:

Whatever
11.11.2004., 09:55
hehehoho kaže:
ima li di slika?:D

Ima, evo ti link:

C:/My Pictures/Zgodne Forumašice/Cats_u_večernjoj_haljini.jpg

:D

placebo
11.11.2004., 10:00
Cats kaže:
Vidim ja da nisam jedina plavuša ovdje... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Očito nisi primijetila cinički duh pun nevjerice koji veje iz mog posta...
Ma da nisi ti - zapravo - ljubomorna šta se ja s njim razgovaram? :rolleyes: :mig:

normalno da jesam.. na cijelom podforumu postoji možda svega pet-šest slobodnih muškaraca, i ti mi mazneš jednoga :mad:

Županjac
11.11.2004., 10:01
Cats kaže:
Ne brini ti za moje probleme, ja muža imam i tako to, koncentrirajmo se radije na one koje ga nemaju. :rolleyes: :D

Zašto ja imam osjećaj da bi Cats svog muža zamijenila za mene..hm

Cats
11.11.2004., 10:02
placebo kaže:
normalno da jesam.. na cijelom podforumu postoji možda svega pet-šest slobodnih muškaraca, i ti mi mazneš jednoga :mad:

Ja? Jaaaaa???? :eek: :eek: :eek:
Oprosti, otkud ti takva pomisao? Pa šta će meni slobodan muškarac s punim inboxom? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Mislim, stvarno...

Županjac
11.11.2004., 10:03
placebo kaže:

Oli ti feniksić nije reka da ja nisam slobodan. Mislim jesam.. ustvari nisam..ovaj ....najbolje nek Cats kaže..:D

placebo
11.11.2004., 10:06
Cats kaže:
Ja? Jaaaaa???? :eek: :eek: :eek:
Oprosti, otkud ti takva pomisao? Pa šta će meni slobodan muškarac s punim inboxom? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Mislim, stvarno...

:rolleyes:

uostalom, baš me briga.. slobodno ga nosi.. ali ako u mi u Feniksa takneš, znaj da neće ostat na tome :mad:

placebo
11.11.2004., 10:07
Županjac kaže:
Oli ti feniksić nije reka da ja nisam slobodan. Mislim jesam.. ustvari nisam..ovaj ....najbolje nek Cats kaže..:D

da, da.. to su ti zadrti pater familiasi :D :D

Cats
11.11.2004., 10:09
placebo kaže:
:rolleyes:

uostalom, baš me briga.. slobodno ga nosi.. ali ako u mi u Feniksa takneš, znaj da neće ostat na tome :mad:

Osim toga, još jednom da naglasim, Cij. Gosp. Žnj je puno premlad a da bi mene iole zanimalo zašto mu je inbox prepun. :raspa:
A za ovog drugog, strah me i mislit o njemu, uvijek me porazi svojom dubokoumnošću i onda meni samo klecnu koljena i ugasi mi se mozak i adijomare. :o :D

Tako da nemaš brige. :D

Županjac
11.11.2004., 10:15
Cats kaže:
Osim toga, još jednom da naglasim, Cij. Gosp. Žnj je puno premlad a da bi mene iole zanimalo zašto mu je inbox prepun. :raspa:
A za ovog drugog, strah me i mislit o njemu, uvijek me porazi svojom dubokoumnošću i onda meni samo klecnu koljena i ugasi mi se mozak i adijomare. :o :D

Tako da nemaš brige. :D

ja premlad..:eek: Tanka ti je priča. Što se tiče inboxa...istreso sam višak pa sam ga ponovo stavio u funkciju...:D kažu da se to tako radi, ali ja u tom baš nisam spretan pa nikad ne znam jesam li dobro

Cats
11.11.2004., 10:18
Županjac kaže:
ja premlad..:eek: Tanka ti je priča. Što se tiče inboxa...istreso sam višak pa sam ga ponovo stavio u funkciju...:D kažu da se to tako radi.

Pa jesi... Ajde, reci, di si bio kad su ubili Kenedija? :hekla:

Županjac
11.11.2004., 10:18
Mislim... zašto se ove ženskinje pale na Feniksa. Sad znam. Čovjek s iskustvom...beskompromisan, otrovan na jeziku a opet ima romantike u sebi..nasilan a ipak nekako sa stilom.

neka neka doću i ja u njegove godine..a šta će te onda..

Županjac
11.11.2004., 10:23
Cats kaže:
Pa jesi... Ajde, reci, di si bio kad su ubili Kenedija? :hekla:

Bio sam..mislim...u Nišu na obuci rezervnih starešina...tada smo dobili uzbunu prvog stupnja. Štaš sad

Cats
11.11.2004., 10:25
Županjac kaže:
Bio sam..mislim...u Nišu na obuci rezervnih starešina...tada smo dobili uzbunu prvog stupnja. Štaš sad

Sjeti se šta se Pinokiju dogodilo i zašto... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :D

Županjac
11.11.2004., 10:28
Županjac kaže:
ja premlad..:eek: Tanka ti je priča. Što se tiče inboxa...istreso sam višak pa sam ga ponovo stavio u funkciju...:D kažu da se to tako radi, ali ja u tom baš nisam spretan pa nikad ne znam jesam li dobro

Prijo ubit ću te a ti znaš i zašto..

jebate ne mogu virovat

placebo
11.11.2004., 10:29
Županjac kaže:
Mislim... zašto se ove ženskinje pale na Feniksa. Sad znam. Čovjek s iskustvom...beskompromisan, otrovan na jeziku a opet ima romantike u sebi..nasilan a ipak nekako sa stilom.

neka neka doću i ja u njegove godine..a šta će te onda..

sve se žene pale na Feniksa, ali Feniks voli samo mene.. ostale su samo prolazne avanture, a jedino mu ja nikad ne dosadim :cerek:

ali nema ti to prijatelju veze sa godinama.. što bi rekao moj Feniks, budeš li se ti puno zahebavao.. ostat ćeš na kraju sam sa bocom rakije :D :D :D u stvari, nećeš ostat sam.. donit ću ja svoju bocu pa ćemo lokat zajedno :D :D :D

Županjac
11.11.2004., 10:29
Cats kaže:
Sjeti se šta se Pinokiju dogodilo i zašto... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :D

Šta i Pinokija su ubili..e to ne znam..

placebo
11.11.2004., 10:31
Županjac kaže:
Prijo ubit ću te

:eek:

kao prvo, uopće ne znam zašto..a kao drugo, mene bi moj Feniks ionako obranio od tebe :D

Županjac
11.11.2004., 10:32
placebo kaže:
sve se žene pale na Feniksa, ali Feniks voli samo mene.. ostale su samo prolazne avanture, a jedino mu ja nikad ne dosadim :cerek:

ali nema ti to prijatelju veze sa godinama.. što bi rekao moj Feniks, budeš li se ti puno zahebavao.. ostat ćeš na kraju sam sa bocom rakije :D :D :D u stvari, nećeš ostat sam.. donit ću ja svoju bocu pa ćemo lokat zajedno :D :D :D

vićeš kad se pobijemo ko je više pocuga iz boce..koji će to rusvaj bit. A Feniks će nas gledat iz džehenema, trljat će ruke i zadovoljno se cerekat

Županjac
11.11.2004., 10:33
placebo kaže:

kao prvo, uopće ne znam zašto..a kao drugo, mene bi moj Feniks ionako obranio od tebe :D

trepći nevino okicama...a Feniks bi tebe obranio znam..u vašem strasnom zagrljaju bilo bi mrtvih garant.:D

placebo
11.11.2004., 10:35
Županjac kaže:
vićeš kad se pobijemo ko je više pocuga iz boce..koji će to rusvaj bit. A Feniks će nas gledat iz džehenema, trljat će ruke i zadovoljno se cerekat

šta je tebi danas, samo bi se tuka? :D

Cats, vidiš li ti ovo? Jel to višak energije ili šta?:D

Cats
11.11.2004., 10:35
Županjac kaže:
Šta i Pinokija su ubili..e to ne znam..

Ne, nisu, nego je lagao starijima od sebe koji su mu želili dobro pa mu se svašta ružnoga dogodilo... :rolleyes: :rolleyes:

A glede one žice još ti moram reć da ako imaš jednosmjernu struju onda je dosta onako kao što sam već objasnila, ali ako imaš onu dvosmjernu (vamo-namo) onda moraš ištekat na obje strane.

Županjac
11.11.2004., 10:39
Cats kaže:
Ne, nisu, nego je lagao starijima od sebe koji su mu želili dobro pa mu se svašta ružnoga dogodilo... :rolleyes: :rolleyes:

A glede one žice još ti moram reć da ako imaš jednosmjernu struju onda je dosta onako kao što sam već objasnila, ali ako imaš onu dvosmjernu (vamo-namo) onda moraš ištekat na obje strane.

Nemam ti ja pojma..ja se bojim struje..imam fobiju od tih utičnica..par puta me streslo gadno..ja najvolim kad neko uzme utičnicu i sam je vadi i stavlja kako mu paše..onda sam ja ziher.

Cats
11.11.2004., 10:40
placebo kaže:
šta je tebi danas, samo bi se tuka ? :D

Cats, vidiš li ti ovo? Jel to višak energije ili šta?:D

Evo! Opet se tuka spominje!!!
Ja mislim da je to omen, placebo. O-men.

placebo
11.11.2004., 10:41
Županjac kaže:
trepći nevino okicama...a Feniks bi tebe obranio znam..u vašem strasnom zagrljaju bilo bi mrtvih garant.:D

ah.. mogao bi on jedino mene.. di bi ja digla ruku na svog Feniksa.. ja bih mu se, uostalom, i prepustila.. pa ako treba poginut za ljubav - poginut :D

placebo
11.11.2004., 10:44
Cats kaže:
Evo! Opet se tuka spominje!!!
Ja mislim da je to omen, placebo. O-men.

to je o-men da će u mene još neko vrijeme biti no-men :D

Cats
11.11.2004., 10:48
placebo kaže:
to je o-men da će u mene još neko vrijeme biti no-men :D

Pa zašto ga nećeš? Jel šta se boji struje? Ih, ajde molim te, ko da je to TAKO strašno, zamisli da se boji vode, bilo bi puno gore. :rolleyes: :D

placebo
11.11.2004., 10:57
Cats kaže:
Pa zašto ga nećeš? Jel šta se boji struje? Ih, ajde molim te, ko da je to TAKO strašno, zamisli da se boji vode, bilo bi puno gore. :rolleyes: :D

koga neću, Županjca? pa šta će mi on? meni treba netko da mi tepa i piše stihove, a ovaj bi me prvom prigodom prebio ko mačku :D

Cats
11.11.2004., 10:58
placebo kaže:
prebio ko mačku :D

:eek: :eek: :eek: :eek:
A zato ga meni nudiš?

Ne mogu vjerovat... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Whatever
11.11.2004., 10:59
placebo kaže:
a ovaj bi me prvom prigodom prebio ko mačku :D

Ihihihihihi :D

placebo
11.11.2004., 11:01
Cats kaže:
A zato ga meni nudiš?

pa da... ti si iskusna mačka.. sigurno bi se izvukla :D

Cats
11.11.2004., 11:01
Whatever kaže:

Čekaj malo, sinko, tebi je to smiješno kad neko prebiva mačke? :clint:

placebo
11.11.2004., 11:02
Whatever kaže:

ahahahaha... vidi kako je Whateveru drago što se izvukao :D :D

placebo
11.11.2004., 11:03
Cats kaže:
Čekaj malo, sinko, tebi je to smiješno kad neko prebiva mačke? :clint:

aahahahaha.a. ima nešto u Whateveru zbog čega ga svi oće tuć :D :D :D

Cats
11.11.2004., 11:06
placebo kaže:
aahahahaha.a. ima nešto u Whateveru zbog čega ga svi oće tuć :D :D :D

Ne bi ja njega tukla :nono:
Samo bi mu dala šansu da objasni šta je pjesnik tio reć.
Al tako da mi se odgovor po mogućnosti svidi. :raspa:

Whatever
11.11.2004., 11:30
Cats kaže:
Ne bi ja njega tukla :nono:
Samo bi mu dala šansu da objasni šta je pjesnik tio reć.
Al tako da mi se odgovor po mogućnosti svidi. :raspa:

Ma ne bi tebe nitko ni taka, inače :zmaj:

Nego, ti donesi kokice i nešto za pit pa ćemo gledat kako Županjac prebija placebo :D:D

Mislim, draga je ona meni i sve to, ali ponekad me malo naljuti, a ne mogu je istuć. Jača je od mene :( :D

Cats
11.11.2004., 11:32
Whatever kaže:
Ma ne bi tebe nitko ni taka, inače :zmaj:

Nego, ti donesi kokice i nešto za pit pa ćemo gledat kako Županjac prebija placebo :D:D

Šta sad to znači da me ne bi niko taka... Nemoj sad da krivo svatim... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

A za ovo drugo, kokice radim super, ali nasilje mi nije baš nešto za gledat - oću smit žmirit? :D :D :D

placebo
11.11.2004., 11:37
Cats kaže:
Šta sad to znači da me ne bi niko taka... Nemoj sad da krivo svatim... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

A za ovo drugo, kokice radim super, ali nasilje mi nije baš nešto za gledat - oću smit žmirit? :D :D :D

oćeš, naravno... iskreno govoreći, ako do toga dođe i ja bih najradije zatvorila oči, jer ne volim nasilje... ali primjetila sam da kad zatvorim oči loše ciljam vrhom cipele u muške prepone, a i bojim se da bih mogla ugrist svoju ruku umjesto njegove :D

Whatever
11.11.2004., 11:39
Cats kaže:

Ma ne bi te nitko tukao :D (primijeti da nisam napisa tuka :D )

Mislim da bi ti bilo bolje začepit uši, nego žmirit. Nije lipo čut odraslog muškarca kako vrišti :D:D

placebo
11.11.2004., 11:40
Whatever kaže:

Mislim, draga je ona meni i sve to, ali ponekad me malo naljuti, a ne mogu je istuć. Jača je od mene :( :D

ahahaha.. ovo me podsjeća na onaj vic sa ženom i gorilom u zoološkom vrtu... "aj sad njemu reci da te boli glava" :D :D :D

Cats
11.11.2004., 11:41
Whatever kaže:
Mislim da bi ti bilo bolje začepit uši, nego žmirit. Nije lipo čut odraslog muškarca kako vrišti :D:D

Pa šta ti treba vrištat, ko da bi ti ja šta učinila. :rolleyes: :rolleyes: :D :D

Ahab
11.11.2004., 11:42
Placebo, glede lupkanja po guzi... kad se vidimo? I nemoj plasiti Dotura, ionako je vec dosta preplasen:D

placebo
11.11.2004., 12:03
Ahab kaže:
Placebo, glede lupkanja po guzi... kad se vidimo? I nemoj plasiti Dotura, ionako je vec dosta preplasen:D

preplašen? bome, ja još nisam upoznala preplašenog dotura koji se onako mirno ušetava u birtije pune ekstremnih desničara... i to pijanih! :D kad malo bolje promisliš.. koja je to zapravo kamikaza, taj dotur :D

a što se tiče lupkanja.. moram priznat da nemam u tebe baš previše povjerenja.. :D

Jalnuški Diletant
11.11.2004., 12:04
placebo kaže:
zato ti i jesi moj Feniksić :cerek: :D Akcijo, srce :cerek:, izgleda da nećemo još dugo biti jedini par na ovom forumu... :love:

Ahab
11.11.2004., 12:07
placebo kaže:
preplašen? bome, ja još nisam upoznala preplašenog dotura koji se onako mirno ušetava u birtije pune ekstremnih desničara... i to pijanih! :D kad malo bolje promisliš.. koja je to zapravo kamikaza, taj dotur :D

a što se tiče lupkanja.. moram priznat da nemam u tebe baš previše povjerenja.. :D
Opa, dotur je znaci odlucio postati shehid...mozda mu se posreci s kojom od onih sedamdesetak djevica:s
A sto se povjerenja u mene tice...zasto? Zasto Placebo nemas povjerenja u mene?

placebo
11.11.2004., 12:14
Ahab kaže:
Opa, dotur je znaci odlucio postati shehid...mozda mu se posreci s kojom od onih sedamdesetak djevica:s
A sto se povjerenja u mene tice...zasto? Zasto Placebo nemas povjerenja u mene?

ne mogu ti to objasnit, Ahabe.. ali ja nekako imam dojam da se ti uopće ne zahebavaš :D :D

Županjac
11.11.2004., 12:19
placebo kaže:

A shta jes jes. doturu triba odat priznanje...ali zna on da sve to vrhovna svećenica drži pod kontrolom. Ubra joj je on mote. Feniks je to davno kužnija. Iskusan lisac.

Ahab
11.11.2004., 12:22
Ja???? Pa ja sam opcepoznati zajebant....zajebavam se stalno. Nista drugo niti ne radim nego se stalno zajebavam. Kud god idem, svuda se zajebavam... Toliko se zajebavam da se zajebavam i kada sam ozbiljan. Eto, vjerujes li mi sada?

Županjac
11.11.2004., 12:24
Cats kaže:
A zato ga meni nudiš?

Zashto ove zene vole kad ih se malteretira. Iskonski nagon što li.

Shto si bolji prema njima to te manje cijene. One vole sirove divlje, necivilizirane primitivce.

placebo
11.11.2004., 12:26
Županjac kaže:
A shta jes jes. doturu triba odat priznanje...ali zna on da sve to vrhovna svećenica drži pod kontrolom. Ubra joj je on mote. Feniks je to davno kužnija. Iskusan lisac.

pojma vi nemate.. ja sam samo židovska marioneta.. Vrhovna svećenica je zapravo rambi, a ja sam njezina lezbijska ljubavna robinja :D

Županjac
11.11.2004., 12:33
placebo kaže:
pojma vi nemate.. ja sam samo židovska marioneta.. Vrhovna svećenica je zapravo rambi, a ja sam njezina lezbijska ljubavna robinja :D

ma rambi je mala maca za tebe. Nema ona pojma o manipulaciji, vrbovanju, infiltriranju...ma neda mi se to uopće poredit..da rambi

rambi je još zelena jabuka..šta jabuka..tek pupoljak. Ona je tanki list na lahoru.

A ti...bolje da mučim..uf

placebo
11.11.2004., 12:33
Ahab kaže:
Ja???? Pa ja sam opcepoznati zajebant....zajebavam se stalno. Nista drugo niti ne radim nego se stalno zajebavam. Kud god idem, svuda se zajebavam... Toliko se zajebavam da se zajebavam i kada sam ozbiljan. Eto, vjerujes li mi sada?

ajde dobro, vjerujem ti..

Ahab
11.11.2004., 12:34
Onda...kada i gdje?

placebo
11.11.2004., 12:35
Županjac kaže:
ma rambi je mala maca za tebe. Nema ona pojma o manipulaciji, vrbovanju, infiltriranju...ma neda mi se to uopće poredit..da rambi

rambi je još zelena jabuka..šta jabuka..tek pupoljak. Ona je tanki list na lahoru.

A ti...bolje da mučim..uf

ts ts ts... kako si ti naivan, prijatelju.. :rolleyes: pa to i jesu židovske metode.. tako sam i ja nasjela... oni ti svi djeluju ko tanki listovi na lahoru kad iz upoznaš, to i je njihova taktika.. :D

Ahab
11.11.2004., 12:36
Nego, malo off topic...nije me ovdje bilo neko vrijeme pa nisam odmah primjetio da Roko vise nije moderator... Sto se dogodilo nasem uzgajivacu akvarijskih ribica?

placebo
11.11.2004., 12:39
Ahab kaže:
Onda...kada i gdje?

što?

maloprije si rekao da se uvijek i svugdje samo zahebavaš, dakle zahebavao si se i kad si rekao da ćeš me samo išibat po guzi.. :D

dakle, kada i gdje ćemo što , Ahabe?:D

Županjac
11.11.2004., 12:41
placebo kaže:
što?

maloprije si rekao da se uvijek i svugdje samo zahebavaš, dakle zahebavao si se i kad si rekao da ćeš me samo išibat po guzi.. :D

dakle, kada i gdje ćemo što , Ahabe?:D

Pa zajebavati se brate....

Ahab
11.11.2004., 12:41
Pa kada i gdje cemo se zajebavati?:D

Cats
11.11.2004., 12:47
Županjac kaže:
Zashto ove zene vole kad ih se malteretira. Iskonski nagon što li.

Shto si bolji prema njima to te manje cijene. One vole sirove divlje, necivilizirane primitivce.

Ko ti je to reko, sine? Da čujem?
Jel striko u parku? :D :D :D

placebo
11.11.2004., 13:09
Županjac kaže:
Pa zajebavati se brate....

pa dobro, prijatelju... zašto si ti uvijek na suprotnoj strani? :D

placebo
11.11.2004., 13:12
Ahab kaže:
Pa kada i gdje cemo se zajebavati?:D

OK, jedan nula za tebe... :D

Županjac
11.11.2004., 13:24
Cats kaže:
Ko ti je to reko, sine? Da čujem?
Jel striko u parku? :D :D :D

Nije nego teta u vrtiću...:B

Županjac
11.11.2004., 13:29
placebo kaže:
pa dobro, prijatelju... zašto si ti uvijek na suprotnoj strani? :D

zato prijateljice da mogu uvijek gledati pravo u tvoje lijepo lišce.:p

placebo
11.11.2004., 13:56
Županjac kaže:
zato prijateljice da mogu uvijek gledati pravo u tvoje lijepo lišce.:p

jel te to Feniks podučio da tako govoriš? :D a zato je tebi jutros pun inbox.. koliko ste od sinoć razmijenili PM-ova, priznaj?:D

Cats
11.11.2004., 14:02
placebo kaže:
a zato je tebi jutros pun inbox..

Ma to je kod njega tako već... mjesecima.... :raspa:

Županjac
11.11.2004., 14:04
placebo kaže:
jel te to Feniks podučio da tako govoriš? :D a zato je tebi jutros pun inbox.. koliko ste od sinoć razmijenili PM-ova, priznaj?:D

ja samo tu i tamo zatražim savjet od Feniksa kad je neka komplicirana odluka preda mnom i kad mi treba mudrosti malo..

Županjac
11.11.2004., 14:05
Cats kaže:
Ma to je kod njega tako već... mjesecima.... :raspa:

jebiga kad mi ga nema ko ispraznit...a da ga sam istresam to mi je postalo tlaka...:D

Cats
11.11.2004., 14:09
Županjac kaže:
jebiga kad mi ga nema ko ispraznit...a da ga sam istresam to mi je postalo tlaka...:D

I kako misliš da bi ijedna normalna suvremena ženska tila takvog neurednog tipa, a? :rolleyes: :rolleyes:
Tebi očito ne treba žena nego mater, da posprema za tobom, eto šta tebi treba. I to jedna onako cankarijanska, da radi i muči. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

placebo
11.11.2004., 14:16
Županjac kaže:
ja samo tu i tamo zatražim savjet od Feniksa kad je neka komplicirana odluka preda mnom i kad mi treba mudrosti malo..

i? jesi li dosad zadovoljan njegovim savjetima? vidiš, vidiš...mogla bih i ja.. mi formaši zapravo uopće nedovoljno koristimo čovjeka s tako bogatim životnim iskustvom... tako i je.. ja se mučim prepuštena samoj sebi i povremenoj Catsinoj pomoći, a Feniksić bi mi našao muža dok si rekao keks.. je da bi vjerojatno bio SRP-ovac ili HNS-ovac, ali hebiga.. poklonjenom konju se u zube ne gleda :D

Whatever
11.11.2004., 14:16
Cats kaže:
da radi i muči. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

I ne koluta očima :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Cats
11.11.2004., 14:20
Whatever kaže:
I ne koluta očima :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Tišina tamo i jedi te kokice. :D :D

Ček ček.... Bemumiša, šta znače bogati roditelji... Pa jel ti oćeš jest kokice dok gledamo, jel, placebo i akciju, zbog njenog avatara? Jel to ti podsvjesno imaš neke želje koje se onda ovako ispoljavaju naizgled nevino? A mene samo koristiš kao instrument da ti ih ispeče i servira, a zapravo je tvoj mračni predmet želja... ?

placebo
11.11.2004., 14:21
Cats kaže:
I kako misliš da bi ijedna normalna suvremena ženska tila takvog neurednog tipa, a? :rolleyes: :rolleyes:
Tebi očito ne treba žena nego mater, da posprema za tobom, eto šta tebi treba. I to jedna onako cankarijanska, da radi i muči. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

pa to se u Hercegovaca i Dalmatinaca podrazumijeva, čemu uopće isticanje tako notorne činjenice? :D

placebo
11.11.2004., 14:24
Cats kaže:
Tišina tamo i jedi te kokice. :D :D

Ček ček.... Bemumiša, šta znače bogati roditelji... Pa jel ti oćeš jest kokice dok gledamo, jel, placebo i akciju, zbog njenog avatara? Jel to ti podsvjesno imaš neke želje koje se onda ovako ispoljavaju naizgled nevino? A mene samo koristiš kao instrument da ti ih ispeče i servira, a zapravo je tvoj mračni predmet želja... ?

... kokoš :D pečena kokoš :D :D

a jadni Whatever u Zagrebu, uželija se kuvane spize.. :D

Cats
11.11.2004., 14:27
placebo kaže:
pa to se u Hercegovaca i Dalmatinaca podrazumijeva, čemu uopće isticanje tako notorne činjenice? :D

Vidiš, zato sam se ja udala u drugu županiju...

A možda bi i tebi trebalo potražit koga iz daljih krajeva... Jel ima tu ko iz ličko-senjske? :D :D

placebo
11.11.2004., 14:36
Cats kaže:
Vidiš, zato sam se ja udala u drugu županiju...

A možda bi i tebi trebalo potražit koga iz daljih krajeva... Jel ima tu ko iz ličko-senjske? :D :D

eh da je stvar samo u županiji.. ali meni se u tolikoj mjeri ne da radit po kući, da bi mi trebao jedan koji je upravo došao barem iz vojske, ako ne i iz radnog logora :D :D :D

Cats
11.11.2004., 14:39
placebo kaže:
eh da je stvar samo u županiji.. ali meni se u tolikoj mjeri ne da radit po kući, da bi mi trebao jedan koji je upravo došao barem iz vojske, ako ne i iz radnog logora :D :D :D

Glupost... Ko da ti treba šta radit po kući.... Samo naštimaš centralno na najjače i hodaš po stanu oskudno obučena... A povremeno i u namočenoj tankoj majici, najbolje bijeloj... Misliš da će primijetit da bi pločice u kupaoni trebalo ofregat?
A onda se svaku par godina preseliš u novi stan i sve pet. ;) :D

placebo
11.11.2004., 14:59
Cats kaže:
Glupost... Ko da ti treba šta radit po kući.... Samo naštimaš centralno na najjače i hodaš po stanu oskudno obučena... A povremeno i u namočenoj tankoj majici, najbolje bijeloj... Misliš da će primijetit da bi pločice u kupaoni trebalo ofregat?
A onda se svaku par godina preseliš u novi stan i sve pet. ;) :D

da, ali... neće li se onda htjet seksat? :confused: ah da, kako sam glupa.. pa tada bismo bili vjenčani.. ovo mi je ostala profesionalna deformacija :D :D :D

Cats
11.11.2004., 15:03
placebo kaže:
da, ali... neće li se onda htjet seksat? :confused: ah da, kako sam glupa.. pa tada bismo bili vjenčani.. ovo mi je ostala profesionalna deformacija :D :D :D

Pa normalno da se hoće :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: a ako ne, uvijek mu ostanu pločice.
U svakom slučaju za tebe je to win-win situacija. :D :D

placebo
11.11.2004., 15:10
Cats kaže:
Pa normalno da se hoće :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: a ako ne, uvijek mu ostanu pločice.
U svakom slučaju za tebe je to win-win situacija. :D :D

ma šalim se, volim ja spremat po kući. Tetošila bih ja svog muža i dočekivala ga toplim ručkom, vesela i u prozirnoj majici.. prvih mjesec dana :D a onda bi prvo otpao ručak, pa veselje.. a na kraju bi se i majica pretvorila u ofucani ugodni džeper.. ko ga hebe, nisam ja playboy zečica pa ću se zbog njega smrzavat po kući :rolleyes: :D

Cats
11.11.2004., 15:15
placebo kaže:
ma šalim se, volim ja spremat po kući. Tetošila bih ja svog muža i dočekivala ga toplim ručkom, vesela i u prozirnoj majici.. prvih mjesec dana :D a onda bi prvo otpao ručak, pa veselje.. a na kraju bi se i majica pretvorila u ofucani ugodni džeper.. ko ga hebe, nisam ja playboy zečica pa ću se zbog njega smrzavat po kući

Pa neš se smrzavat, (skoro sam napisala tuko :D :D ) ako ti je centralno ful gas. A i ručak je opšnal, ionako. Ako je majica dosta prozirna, neće ni znat jel ručao pa mu uvijek možeš pokazat rezervni komplet šporkih suda i reć "A vidiš da jesi". :D :D :D
Božedragi, i tebi treba sve nacrtat. I onda o plavušama govore takve ružne stvari... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

placebo
11.11.2004., 15:28
Cats kaže:
Pa neš se smrzavat, (skoro sam napisala tuko :D :D ) ako ti je centralno ful gas.

ah da, zaboravila sam da ne bismo živjeli u Dalmaciji.. :bonk: inače, vjerovala ti meni ili ne, ja sam jednom bila u dosta dugoj vezi s momkom koji mi se zapravo uopće nije sviđao... odnosno, nisam ja uopće shvatila da mi se ne sviđa, dok jednog dana nisam sjela i izanalizirala zašto se ja tako super osjećam u njegovom društvu unatoč tome što mi je mozak sustavno slao upozorenja da je tip idiot... i onda sam se sjetila! pa zato što on u stanu ima centralno grijanje! :D ja sam taj ugodan osjećaj pogrešno protumačila kao ljubav! :D

placebo
11.11.2004., 15:31
Cats kaže:
Ako je majica dosta prozirna, neće ni znat jel ručao pa mu uvijek možeš pokazat rezervni komplet šporkih suda i reć "A vidiš da jesi". :D :D :D

OK, sad imam još samo jedno pitanje: i tvoj muž ima žutu boju kose, zar ne?:D :D :D

Cats
11.11.2004., 15:34
placebo kaže:
OK, sad imam još samo jedno pitanje: i tvoj muž ima žutu boju kose, zar ne?:D :D :D

:nono:
Bijelu. :D

Županjac
11.11.2004., 16:01
Cats kaže:
:nono:
Bijelu. :D

Prerano je osijedio jadničak..

Ko ne bi..;)

Cats
11.11.2004., 16:03
Županjac kaže:
Prerano je osijedio jadničak..

Ko ne bi..;)

Čujem li ja to prizvuk zavisti u tom postu? :kava:

Županjac
11.11.2004., 16:08
Cats kaže:
Čujem li ja to prizvuk zavisti u tom postu? :kava:

Pa jasno da sam zavidan..muško sam..

Cats
11.11.2004., 16:11
Županjac kaže:
Pa jasno da sam zavidan..muško sam..

A na čemu mu to konkretno zavidiš? Mislim, šta to on ima a ti ne možeš imat?
Osim mene? :D

EDIT: ajme šta sam glupa. :o Biće sigurno kosu. :zubo:

Feniks
11.11.2004., 16:18
placebo kaže:
aha, znači tako si ti to protumačio.. Inkvizitor sigurno nije slobodan :D a jesi ti ikad imao žensku prijateljicu koja ti je bila ko sestra?:)

dakle, ti hoćeš reći da ja imam prikriveni strah od ljubavi? krivo si se izrazio kad si napisao "od života", jer strah od života bi baš podrazumijevao brz izbor partnera, od straha da osoba ne ostane sama s bocom rakije :D

a što ja znam, možda si štogod stvarno i pogodio, iako sve mi je to klimavo i u principu sam nezadovoljna.. mislila sam da si me bolje skužio, iako možda sve te pogreške nisu ni čudne, s obzirom da me ti ipak doživljavaš kao puno privlačniju i ljepšu, pa ti je to malo omelo percepciju.. zato ti i jesi moj Feniksić :cerek: :D

Ama, krivo, dušo, zbog svega navedenog sam ja i napisao da te se ni govnjivom motkom dotakao ne bi!

Županjac
11.11.2004., 16:19
Cats kaže:
A na čemu mu to konkretno zavidiš? Mislim, šta to on ima a ti ne možeš imat?
Osim mene? :D

EDIT: ajme šta sam glupa. :o Biće sigurno kosu. :zubo:

Volijo bi imat njegov želudac..:D :lol:

Županjac
11.11.2004., 16:21
Feniks kaže:
Ama, krivo, dušo, zbog svega navedenog sam ja i napisao da te se ni govnjivom motkom dotakao ne bi!

Feniks ajd ne seri te stare fore..

Feniks
11.11.2004., 16:22
placebo kaže:
tri godine stariji :cerek:

ali moj stari je više onako.. sportski tip.. :D ne surfa po Internetu, nego u slobodno vrijeme većinom lovi ribu :D

Pa evo vidiš, ja bih volio da tvoj stari dođe pa da zajedno poganjamo balun na ZV u paviljonu 25. Mislim ga ganjati i za tri godine.

Feniks
11.11.2004., 16:28
placebo kaže:
ništa efikasno :D

A da probaš mufom? Satrt ćeš ih, k'o Bajazit Srbe na Kosovu, vjeruj mi!

Županjac
11.11.2004., 16:40
Feniks kaže:
A da probaš mufom? Satrt ćeš ih, k'o Bajazit Srbe na Kosovu, vjeruj mi!

Bajazid je satro samo Jelenu Hreljanović..Lazarovu ćerku..

placebo
11.11.2004., 17:01
Feniks kaže:

opet te šunilo, a?:D

izjest će te ta ljubomora, svaki put mi dva sata tipkanja treba dok te opet udobrovoljim :D

hehehoho
11.11.2004., 17:10
placebo kaže:
opet te šunilo, a?:D

izjest će te ta ljubomora, svaki put mi dva sata tipkanja treba dok te opet udobrovoljim :D

Valda ce brzo i ta hitna krenit put paviljona 25.

Nego di smo ono stali ....a da moram ti skinit cats s leđa tj. s gospodina iz Zupanje.:D :D :D

Evo Cats ja imam propali brak iza sebe i alkoholicar sam, jel' to igra.:D

I mislim da stari Hrvati nisu mogli izgovorit Ž.:D

Feniks
11.11.2004., 19:43
Županjac kaže:
Feniks ajd ne seri te stare fore..

Tutanj!

Cats
12.11.2004., 07:41
hehehoho kaže:
Evo Cats ja imam propali brak iza sebe i alkoholicar sam, jel' to igra.:D

I mislim da stari Hrvati nisu mogli izgovorit Ž.:D

Za ovo prvo, vidiš kako se majka priroda pobrine da izbaci promašaje iz genskog bazena. :D

A za ovo drugo se ne bi složila u potpunosti, jer su ga oni mogli izgovorit ali je zvučalo nešto drugačije nego danas zbog pomanjkanja zuba u govornika s naglaskom na prednje. Tako da je izgovor bio nešto manje zvučan ali zato popraćen pljuvanjem. S godinama se uz napredovanje primarne zdravstvene zaštite i izgovor tog fonema mijenjao, iako se u nekim gorštačkim krajevima još uvijek mogu naći rudimentarni ostaci atavističkog izgovora. :kava:

Županjac
12.11.2004., 09:12
Feniks kaže:
Tutanj!

Šta je stari..ipak pičiš za Srbiju.

Gazda
12.11.2004., 11:09
Mmemeni Cats, šta je ovo? Digla si ruke od nas mladih dečki (i mladih u duši) i zajebavaš političare? Pa di je tu izazov? Cccc...:rolleyes:

Cats
12.11.2004., 11:12
A vidi ove ljubomore, zagospublaženu... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ja sam ovde u isključivo humanitarnoj misiji jer pomažem svojoj prijateljici da se uda.
A kad bolje razmislim, ti ono nisi oženjen, je li? :D :D :D

Gazda
12.11.2004., 11:14
Nisam. Ali zato odnedavno imam dijete koje već ide u vrtić. :rofl: :rofl:

Cats
12.11.2004., 11:16
Pa ti si onda idealno rješenje, Gazda - neće se morat zafrkavat s jutarnjim mučninama, preuskom robom... :D :D :D

Gazda
12.11.2004., 11:18
Da se jasnije izrazim: ona se već je zajebavala s tim, ja nisam. Ona je idealno rješenje za mene, jelte. :top:

Cats
12.11.2004., 11:21
Gazda kaže:
Ona je idealno rješenje za mene, jelte. :top:

To sad ti, naravno, govoriš o placebo? Da ne bude zabune? :D :D :D

Županjac
12.11.2004., 13:54
Cats kaže:
A vidi ove ljubomore, zagospublaženu... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ja sam ovde u isključivo humanitarnoj misiji jer pomažem svojoj prijateljici da se uda.
A kad bolje razmislim, ti ono nisi oženjen, je li? :D :D :D

ja mislim da Cats nije tu da bi nekog udala...nego da bi se ona preudala..:D

placebo
12.11.2004., 14:05
Županjac kaže:
ja mislim da Cats nije tu da bi nekog udala...nego da bi se ona preudala..:D

ja mislim da bi u tom slučaju bilo u redu da meni onda ostavi svog starog muža :D :D

Županjac
12.11.2004., 14:21
placebo kaže:
ja mislim da bi u tom slučaju bilo u redu da meni onda ostavi svog starog muža :D :D

Jesi luda..šta će ti to. To šta iza Cats ostane ..to više nije ni za noge obrisat..:D

Whatever
12.11.2004., 14:24
placebo kaže:

Ajme, zna sam da žene ne znaju izabrat dobro rabljeno auto, ali izgleda da ne znaju ni rabljenog muža :D

Gle, ovako, prvo ga moraš vizualno dobro promotrit (boja, sjaj, dužina, širina), pa onda pitaš cats koliko je proša, pa poviriš malo pod haubu, pa ga odvedeš na test-vožnju, pa performanse pod opterećenjem, pa ga malo razvučeš na otvorenom, pa ga testiraš u ekstremnim uvjetima...

I onda ga vratiš nazad :D

placebo
12.11.2004., 14:42
Županjac kaže:
Jesi luda..šta će ti to. To šta iza Cats ostane ..to više nije ni za noge obrisat..:D

bolje išta nego ništa :cool:

placebo
12.11.2004., 14:49
Whatever kaže:
Ajme, zna sam da žene ne znaju izabrat dobro rabljeno auto, ali izgleda da ne znaju ni rabljenog muža :D

Gle, ovako, prvo ga moraš vizualno dobro promotrit (boja, sjaj, dužina, širina), pa onda pitaš cats koliko je proša, pa poviriš malo pod haubu, pa ga odvedeš na test-vožnju, pa performanse pod opterećenjem, pa ga malo razvučeš na otvorenom, pa ga testiraš u ekstremnim uvjetima...

I onda ga vratiš nazad :D

bla bla bla... :rolleyes: bitno je da je lipe boje, da se slaže s bojom navlaka ...i da ima neki šareni borić na retrovizoru koji lipo miriše :cerek: :D

Whatever
12.11.2004., 14:58
placebo kaže:
bla bla bla... :rolleyes: bitno je da je lipe boje, da se slaže s bojom navlaka ...i da ima neki šareni borić na retrovizoru koji lipo miriše :cerek: :D

Niti mu pod haubu ne bi povirila? :D

Posli je..., ovaj biranja, nema kajanja :zubo:

Bojnik
12.11.2004., 15:14
placebo kaže:

Ak se to traži,a do sada nisi nikog našla,EVO ME!

Ja ostvarenje sam tvojih snova!Tvoj (dok me ne ulovi neka druga) i vjeran zauvijek,my love!

Pisat ću stihove i skidati ti zvijezde ( ček imam na stropu..) da osvojim tvoje srce!!!!

O,djevo bajna,zlatne kose,tvoj sam i samo tvoj imaginarni latino lover.

placebo
12.11.2004., 19:00
Whatever kaže:
Niti mu pod haubu ne bi povirila? :D

Posli je..., ovaj biranja, nema kajanja :zubo:

čuj, meni je važno da me preveze od točke A do točke B... koliki mu je, kako on to izvodi i ima li ga uopće.. ja se time uopće ne opterećujem :D

Jalnuški Diletant
12.11.2004., 19:37
placebo kaže:
čuj, meni je važno da me preveze od točke A do točke B... koliki mu je, kako on to izvodi i ima li ga uopće.. ja se time uopće ne opterećujem :D A (famozna) točka G?

placebo
12.11.2004., 20:08
Jalnuški Diletant kaže:
A (famozna) točka G?

nisam shvatila pitanje?:D

Bojnik
12.11.2004., 21:24
Placebo me ignorira!! :(

Oj ti srce moje,
što ljubavi ne poznaš plam.
Zar patit sudbe su tvoje,
žalost,i velika sram.

Tračak ljubavi ja od tebe išćem,
života neki znak.
Suzu u sebi stišćem,
žarak što plamti mlak.

Placebo,ti moje si sanje,
u jauk pretvorila sad.
Ja ljubih te ko svijetlo danje,
Umrijeh sad,a još mlad.

Ako na ovo ne padne,jebote,zahrđao sam totalno!!! Ode mi samopouzdanje u vražju mater.

placebo
12.11.2004., 21:48
Bojnik kaže:
Ako na ovo ne padne,jebote,zahrđao sam totalno!!! Ode mi samopouzdanje u vražju mater.

Bojnik! :cerek:

Bojnik
13.11.2004., 07:48
placebo kaže:
Bojnik! :cerek:

Placebo...:cerek:

Evo pjesma što pišem samo za TEBE!

Zar ima nade...?

Teška su jutra,
kad u snovima te imam.
Prokleto sutra,
kad sa snom odlaziš ti.

Pa,ipak,nada se budi,
u srcu jaki plam.
Ta želja što razdire mi grudi,
jel to java ili san?

Zar ima nade,
da budem tvoj?

Strah što pamet mi krade,
ponos i tuga u meni se svade,
sve što imam tebi da dadem.

Ima li,ima li nade?

Ahab
13.11.2004., 07:52
Bojnik kaže:
Zar ima nade...?

Teška su jutra,
kad u snovima te imam.
Prokleto sutra,
kad sa snom odlaziš ti.

Pa,ipak,nada se budi,
u srcu jaki plam.
Ta želja što razdire mi grudi,
jel to java ili san?

Zar ima nade,
da budem tvoj?

Strah što pamet mi krade,
ponos i tuga u meni se svade,
sve što imam tebi da dadem.

Ima li,ima li nade?

Nema bojnice, nema.

Bojnik
13.11.2004., 07:59
Ahab kaže:
Nema bojnice, nema.

Nemoj me hebat...

Viš kak mi dobro ide,nisam ni znal da sam tak literarno nadaren!

Ajde,pustite mu u uvjerenju...možda sklepam još koju pjesmicu!

Pas mater, da me društvo vidi,bilo bi smijeha....!

Placebo...JAVI SE !

placebo
13.11.2004., 08:10
Ahab kaže:
Nema bojnice, nema.

Ahabe, nemoj mi tjerat Bojnika! :mad:

I zašto ga lažeš, uostalom? :rolleyes: :D

Ahab
13.11.2004., 08:15
Zao mi ga. mlad, romantican, strastven.... a prizemljenje u stvarnost, kad shvati da je sve bilo uzalud, bit ce mu bolno i tko zna hoce li se ikada od toga oporaviti. Pogledaj sto si Feniksu napravila... doduse, on nikada nije bio mlad, ali ipak...

placebo
13.11.2004., 08:20
Bojnik kaže:
Nemoj me hebat...

Viš kak mi dobro ide,nisam ni znal da sam tak literarno nadaren!

Ajde,pustite mu u uvjerenju...možda sklepam još koju pjesmicu!

Pas mater, da me društvo vidi,bilo bi smijeha....!

Placebo...JAVI SE !

Bojniče! :cerek:

imam samo jednu malu primjedbu.. pjesme su prekrasne :cerek: jedino dojam malo pokvare ovi komentari između pjesama, znaš, ovo kad se obraćaš svojim prijateljima... ja imam osjećaj da oni strašno loše utječu na tebe... na primjer, ovo: "placebo.. JAVI SE!"? Pa nismo na stadionu :( što je sljedeće: "JEBOTE KOLKO NAS IMA"? :D

Ahab
13.11.2004., 08:24
Malo te je, malo te je.....

placebo
13.11.2004., 08:24
Ahab kaže:
Zao mi ga. mlad, romantican, strastven.... a prizemljenje u stvarnost, kad shvati da je sve bilo uzalud, bit ce mu bolno i tko zna hoce li se ikada od toga oporaviti. Pogledaj sto si Feniksu napravila... doduse, on nikada nije bio mlad, ali ipak...

ah, ništa ti ne znaš Ahabe... :( JA sam bila ta koja sam došla mlada na forum, vesela i puna ideala.. a onda sam upoznala Feniksa i ludo se zaljubila u tog iskusnog muškarca.. :( i vidiš što je na kraju neuzvraćena ljubav učinila od mene.. nisam se ni udala :(

Ahab
13.11.2004., 08:27
Ohhh...dirnut sam tvojom tuznom pricom.

placebo
13.11.2004., 08:37
Ahab kaže:
Ohhh...dirnut sam tvojom tuznom pricom.

znam.. malo tko ostane ravnodušan...

Bojnik
13.11.2004., 09:13
placebo kaže:
Bojniče! :cerek:

imam samo jednu malu primjedbu.. pjesme su prekrasne :cerek: jedino dojam malo pokvare ovi komentari između pjesama, znaš, ovo kad se obraćaš svojim prijateljima... ja imam osjećaj da oni strašno loše utječu na tebe... na primjer, ovo: "placebo.. JAVI SE!"? Pa nismo na stadionu :( što je sljedeće: "JEBOTE KOLKO NAS IMA"? :D

E,vidiš to ti je konstantna borba muške duše!

S jedne je potreba da budeš nježan i osjećajan,a s druge te tjera muški ponos i ego.

Dva stava totalno nekompatibilna!S time svaka žena mora živjeti,to vam je sudbina.

Nego,zbilja mi je drago što su ti pjesme dobre.To mi je prvi puta u životu da se literarno iskušam.

Bojnik
13.11.2004., 09:18
placebo kaže:
ah, ništa ti ne znaš Ahabe... :( JA sam bila ta koja sam došla mlada na forum, vesela i puna ideala.. a onda sam upoznala Feniksa i ludo se zaljubila u tog iskusnog muškarca.. :( i vidiš što je na kraju neuzvraćena ljubav učinila od mene.. nisam se ni udala :(

O,ovaj dio priče nije mi bio poznat!:(

No,tješim se,iza lude zaljubljenosti,obično dolazi tiha i duga strast!

Ništa mi ne preostaje,nego da nastavim pisati pjesme,u očekivanju da izbacim Feniksa iz srca tvoga i stvorim mjesto za sebe.

placebo
13.11.2004., 09:25
Bojnik kaže:
E,vidiš to ti je konstantna borba muške duše!

S jedne je potreba da budeš nježan i osjećajan,a s druge te tjera muški ponos i ego.

Dva stava totalno nekompatibilna!S time svaka žena mora živjeti,to vam je sudbina.

Nego,zbilja mi je drago što su ti pjesme dobre.To mi je prvi puta u životu da se literarno iskušam.

nisu takvi svi muškarci.. samo muškarci koji su jako samouvjereni i dobri ljubavnici mogu iskreno pisat poeziju, a da je ne moraju pred frendovima maskirati u puko sredstvo za dolaženje do seksa..

osim ako ti doista ne želiš samo seks, pa mi pišeš pjesmice isključivo s tim ciljem? :cry:

Bojnik
13.11.2004., 09:45
placebo kaže:
nisu takvi svi muškarci.. samo muškarci koji su jako samouvjereni i dobri ljubavnici mogu iskreno pisat poeziju, a da je ne moraju pred frendovima maskirati u puko sredstvo za dolaženje do seksa..

osim ako ti doista ne želiš samo seks, pa mi pišeš pjesmice isključivo s tim ciljem? :cry:

Placebo,draga moja Placebo,

čemu zaslužih tvoje osude?

Seks bez ljubavi,je isto kao i život bez smisla! Besmisleno dahtanje jednog nad drugim,bez romanse,strasti i sreće.

Ne mislim da trebam išta skrivat,nego ja NIKADA I NIKOME nisam pisao pjesmu,jednostavno nisu navikli.

Znaš,iskreno,sam sebe sam iznenadio svojim literarnim uradkom.

Zapravo,ja sam ti jedan od onih koji nije naviknut išta skrivati.Je,da me to koštalo u životu,ali mi je zato duša nekako lakša.

placebo
13.11.2004., 11:25
Bojnik kaže:

Zapravo,ja sam ti jedan od onih koji nije naviknut išta skrivati.

pa ipak, nisi mi pod svojim nickom smogao snage priznati da me voliš :cerek:

a kad si mi planirao reći tko si.. ne, čekaj! pusti da pogodim... na romantičnoj večeri uz svijeće? :cerek:

Crveni Grof
13.11.2004., 12:32
Jel', Placebo, jes' ti nasla stogod za pricepit'? Jebote, dvaes' stranica a nista. Ti ces na kraju prikacit' nekog drvosjecu da te cepa k'o brezu. .D

NOlogo
13.11.2004., 12:44
Gr0f kaže:
Jel', Placebo, jes' ti nasla stogod za pricepit'? Jebote, dvaes' stranica a nista. Ti ces na kraju prikacit' nekog drvosjecu da te cepa k'o brezu. .D :eek: :D

Bojnik
13.11.2004., 13:16
placebo kaže:
pa ipak, nisi mi pod svojim nickom smogao snage priznati da me voliš :cerek:

a kad si mi planirao reći tko si.. ne, čekaj! pusti da pogodim... na romantičnoj večeri uz svijeće? :cerek:

Pa,zar svaki moj stih,riječ i treptaj srce ne upućuje da te volim?:cerek:

Na obali mora,uz dašak maestrala i miris stare borove šume,obasuo bi plažu cvijećem i stol sa dvije svijeće.
Svirali bi klavir i violina,nježnu,tihu baladu o vječnoj ljubavi,u sumrak, uz čašu najboljeg vina (recimo cabernet,ili teran) rekao bih ti tko sam.

Bojnik
13.11.2004., 13:18
Gr0f kaže:
Jel', Placebo, jes' ti nasla stogod za pricepit'? Jebote, dvaes' stranica a nista. Ti ces na kraju prikacit' nekog drvosjecu da te cepa k'o brezu. .D

Mala poduka za Grofa,

komunistu, kultura nije stroj za kopanje (to je KULTIVATOR) !

Kužiš? Krivo su te učili !
Il si ti krivo shvatio,tko će ga znat!

Bojnik
13.11.2004., 13:20
NOlogo kaže:
:eek: :D

I nasmije se Revka,sjećajuči se igara sa grupicom drvosjeća....:D

Crveni Grof
13.11.2004., 13:30
Bojnik kaže:
--------- Hajde, odjebaus laganini, ustascicu nazadni.

Bojnik
13.11.2004., 13:35
Gr0f kaže:
Hajde, odjebaus laganini, ustascicu nazadni.

Toliko o ponašanju partijskih drugova,te utjecaju moralno-ideološkog vaspitanja na polaznike kumrovečke škole.

Samo,ti si već davno na zapadu,pa ništa naučio nisi.Duboko su ti isprali mozak,duboko!

Crveni Grof
13.11.2004., 13:45
Bojnik kaže:
Samo,ti si već davno na zapadu,pa ništa naučio nisi...
Ispravno se kaze: "Ti si vec dugo na zapadu", ili "Ti si davno otisao na zapad".

Umjesto sto glumis ustascica, bolje bi ti bilo da ucis Hrvatski jezik da te ne bi Jugosloveni, sto su dugo na zapadu ucili pameti i jeziku.

TangerineC2
13.11.2004., 14:09
Opa, doslo nam jos jedno ustasko smece na forum. Bice zajebancije! :zvrko:

Crveni Grof
13.11.2004., 14:31
Nek' i od njih neke (jedne jedine) koristi. :D

hehehoho
13.11.2004., 15:17
TangerineC2 kaže:
Opa, doslo nam jos jedno ustasko smece na forum. Bice zajebancije! :zvrko:

Aha ti si poznat po zajebanciji, narocito kad pises s radnog mjesta.:rofl:
Tad ima elemenata sizofrenije, paronoje, naginjanja pretilosti i jos kojecega ali od zajebancije ni traga.

Bojnik
13.11.2004., 15:21
Zaista,

čudo nad čudima....!

Mene učiš jeziku? Kulturi?

Ti si svoje pokazao! Grofe, ja ti nemam što dodati! Mislim da se iz priloženog sve vidi.Jasno,ako nisi slijep kod zdravih očiju!

Razina diskusije ti je ispod svakog normalnog nivoa!

placebo
13.11.2004., 15:55
Bojnik kaže:
Pa,zar svaki moj stih,riječ i treptaj srce ne upućuje da te volim?:cerek:

Na obali mora,uz dašak maestrala i miris stare borove šume,obasuo bi plažu cvijećem i stol sa dvije svijeće.
Svirali bi klavir i violina,nježnu,tihu baladu o vječnoj ljubavi,u sumrak, uz čašu najboljeg vina (recimo cabernet,ili teran) rekao bih ti tko sam.

woooooooooow! točno zamišljam taj prizor... ja u laganoj bijeloj haljini... ti u crnom odijelu.. odjednom uzimaš moju ruku u svoju, pogledaš me svojim prodornim tamnim očima i kažeš:

"Ja sam... Bond. James Bond."

Woooooooooow! :cerek:

Crveni Grof
13.11.2004., 15:56
Bojnik kaže:
Razina diskusije ti je ispod svakog normalnog nivoa! Kakva ti je ovo recemica, antetidesnicarskog? Sta je razlika izmedju 'nivo' i 'razina'. Htio si reci: "Diskusije su ti ispod svake razine" ili "Diskusije su ti ispod svakog nivoa". Kako te nije sramota da te jedan Jugosloven uci Hrvatski jezik? Hajde, uci jezik, pa kad' naucis, javi se da vidimo sta si naucio.

Crveni Grof
13.11.2004., 15:58
placebo kaže:
woooooooooow! točno zamišljam taj prizor... ja u laganoj bijeloj haljini... ti u crnom odijelu.. odjednom uzimaš moju ruku u svoju, pogledaš me svojim prodornim tamnim očima i kažeš:

Woooooooooow! :cerek: eej, decko je inteligentan. :lol: Mozda ga i obrlatis. :D

Bojnik
13.11.2004., 16:46
placebo kaže:

Woooooooooow! :cerek:

Ljubavi,

koliko teško mi je priznat,al moram!

TI SANJAŠ DRUGOG,iako James nije loš,ali ja sam barem sto puta bolji!

Bojnik
13.11.2004., 16:48
Gr0f kaže:
Kakva ti je ovo recemica, antetidesnicarskog? Sta je razlika izmedju 'nivo' i 'razina'. Htio si reci: "Diskusije su ti ispod svake razine" ili "Diskusije su ti ispod svakog nivoa". Kako te nije sramota da te jedan Jugosloven uci Hrvatski jezik? Hajde, uci jezik, pa kad' naucis, javi se da vidimo sta si naucio.

Čuj,Grof,

sramotiš sebe! Kužiš?

Ne!

Tako sam i mislio!

NOlogo
13.11.2004., 18:56
Bojnik kaže:
I nasmije se Revka,sjećajuči se igara sa grupicom drvosjeća....:D kmetttu..nisam ti ja plasiibo...:) :o :rolleyes:

Bojnik
13.11.2004., 19:04
NOlogo kaže:
kmetttu..nisam ti ja plasiibo...:) :o :rolleyes:

Ne,definitivno nisi Placebo!
To što bi ti htjela biti Placebo,to druga je stvar!
Ljubomora čini čuda,ali ovakvo ipak nemože!

Ti si Snjeguljica sa sedam drvosjeća.:D

placebo
13.11.2004., 19:16
Bojnik kaže:
Ne,definitivno nisi Placebo!
Ljubomora čini čuda,ali ovakvo ipak nemože!

Ti si Snjeguljica sa sedam drvosjeća.:D

naravno da umire od ljubomore, pa koja ne bi htjela uza se takvog muškarca :cerek:

pusti jugoviće, ne gubimo vrijeme... odavno mi nisi napisao pjesmu... mogu li ja predložiti o čemu da bude sljedeća? khm... ovako... ti si bojnik, a ja sam te vjerno čekala da se vratiš iz.. nećemo iz rata, to je ružno... nego recimo, s terena.. i sad se mi napokon susrećemo i obuzima nas strast :o :D

NOlogo
13.11.2004., 19:32
Bojnik kaže:

nee,želim biti -bojnik:zubo: :afro:

Akcija2
13.11.2004., 19:35
NOlogo kaže:

Kako se zove ženski bojnik?

Bojnička?:D

NOlogo
13.11.2004., 19:46
Akcija2 kaže:

placebo cash

po ingleški:zubo: :clint: :cice: :moli:

Feniks
13.11.2004., 20:08
Akcija2 kaže:

Bojnička?:D

Bojnica, ali akoje o placebo rječ, onda raz-bojnica!

Bojnik
13.11.2004., 20:13
placebo kaže:
naravno da umire od ljubomore, pa koja ne bi htjela uza se takvog muškarca :cerek:

pusti jugoviće, ne gubimo vrijeme... odavno mi nisi napisao pjesmu... mogu li ja predložiti o čemu da bude sljedeća? khm... ovako... ti si bojnik, a ja sam te vjerno čekala da se vratiš iz.. nećemo iz rata, to je ružno... nego recimo, s terena.. i sad se mi napokon susrećemo i obuzima nas strast :o :D

Može ljubavi,samo za tebe!

Kako teško prolaze dani,
i ti sati dugi,kao vječiti san.
Stižem,tiho k tebi,
srce ti nosim na dlan.

Ti spavaš,u to jutro sveto,
tiho koračam,da cjelov ti dam.
Na jastuku suza,
Zbog mene je,znam.

Sjajiš,jače od sunca,
od svake vatre plam,
Dok spavaš,a zora tek puca,
Tiho,sasvim tiho ja te gledam.

Od života neišćem ništa,
samo taj tren,ljubavi žar.
Umrijeti mogu,zar da tražim išta?
Jer na jastuku jedna je suza,
Zbog mene je,
Znam.

Dobro?

Akcija2
13.11.2004., 20:14
Feniks kaže:
Bojnica, ali akoje o placebo rječ, onda raz-bojnica!

Placebo je djelatna vojna persona?:D
Nego Feniks, što misliš o ženama koje vole nosit uniformu i oružje?

Feniks
13.11.2004., 20:38
Akcija2 kaže:
Placebo je djelatna vojna persona?:D
Nego Feniks, što misliš o ženama koje vole nosit uniformu i oružje?

Ma placebo je dokona tinejdžerka u tijelu odrasle žene.
Ona moja čuvena motka služi za nedoticanje takvih!

Bojnik
13.11.2004., 21:04
NOlogo kaže:

placebo
13.11.2004., 21:17
Bojnik kaže:
Može ljubavi,samo za tebe!

Kako teško prolaze dani,
i ti sati dugi,kao vječiti san.
Stižem,tiho k tebi,
srce ti nosim na dlan.

Ti spavaš,u to jutro sveto,
tiho koračam,da cjelov ti dam.
Na jastuku suza,
Zbog mene je,znam.

Sjajiš,jače od sunca,
od svake vatre plam,
Dok spavaš,a zora tek puca,
Tiho,sasvim tiho ja te gledam.

Od života neišćem ništa,
samo taj tren,ljubavi žar.
Umrijeti mogu,zar da tražim išta?
Jer na jastuku jedna je suza,
Zbog mene je,
Znam.

Dobro?

pa dragi, pa... nemam riječi.. :s

NOlogo
13.11.2004., 21:21
Bojnik kaže:
kaj će ti Klon?!>?!?:confused: :D

Bojnik
16.11.2004., 10:03
placebo kaže:

pa dragi, pa... nemam riječi.. :s

Ma,jel to sve što mi imaš za reči? :(

Bit će da ti se nije dopalo.Šteta, završila je moja pjesnička karijera. :cool:

Cats
16.11.2004., 10:06
Helou, placebo (da ne rečem SF-SN)! :D :D :D
Ima li šta nova? Ne da mi se čitat zaostatke, pa mi ukratko reci ima li kakvih pažnje vrijednih kandidata? :kava:

placebo
16.11.2004., 15:45
Cats kaže:
Helou, placebo (da ne rečem SF-SN)! :D :D :D
Ima li šta nova? Ne da mi se čitat zaostatke, pa mi ukratko reci ima li kakvih pažnje vrijednih kandidata? :kava:

da ima li pažnje vrijednih kandidata? :rolleyes:

pa čitaš li ti ovog Petrarcu, ovog Baudelairea, ovog hrvatskog Jesenjina? :cerek:

Cats
16.11.2004., 15:47
placebo kaže:
da ima li pažnje vrijednih kandidata? :rolleyes:

pa čitaš li ti ovog Petrarcu, ovog Baudelairea, ovog hrvatskog Jesenjina? :cerek:

Ne.
Aj ukratko prepričaj o čemu pjesni. :D

placebo
16.11.2004., 16:05
Cats kaže:
Ne.
Aj ukratko prepričaj o čemu pjesni. :D

a o ljubavi, srca ti.. neće o krumpirima :rolleyes: :D

ima i erotskih detalja, ali više onako između redova :D

Cats
16.11.2004., 16:23
placebo kaže:
a o ljubavi, srca ti.. neće o krumpirima :rolleyes: :D

ima i erotskih detalja, ali više onako između redova :D

Pa i među kumpirima ima lirskih momenata, nemoj tako... Da ti neko reče "kumpiriću moj pečeni" - jel se ne bi raznježila? :D :D :D

A to između redova, to ti se meni stalno događa kad idem čitat bez oćala, pomišaju mi se redovi i ne znam šta je gori a šta doli.
Možda i ti imaš astigmatizam? :D :D

placebo
16.11.2004., 17:45
Cats kaže:
Pa i među kumpirima ima lirskih momenata, nemoj tako... Da ti neko reče "kumpiriću moj pečeni" - jel se ne bi raznježila? :D :D :D

A to između redova, to ti se meni stalno događa kad idem čitat bez oćala, pomišaju mi se redovi i ne znam šta je gori a šta doli.
Možda i ti imaš astigmatizam? :D :D

ja imam apstinentizam :D redovi stoje ravno, ali mi se svako malo učini da između njih nešto viri :eek: :D

Bojnik
17.11.2004., 14:46
placebo kaže:
ja imam apstinentizam :D redovi stoje ravno, ali mi se svako malo učini da između njih nešto viri :eek: :D

Dobro ti se čini,pa čitav svijet stvoren je "između redova" !

Bojnik
17.11.2004., 14:48
Cats kaže:

Cats
17.11.2004., 14:50
Bojnik kaže:
:D Aj, reci joj, šta čekaš? :rolleyes: :rolleyes:

Bojnik
17.11.2004., 14:58
Cats kaže:
Aj, reci joj, šta čekaš? :rolleyes: :rolleyes:

Ma,da?

Pa takvo što se ne govori osobi koju voliš,ili...?

Mislim "krumpiriću moj pečeni" ????

Da sam ja žensko,pa da mi dečko kaže ...jel,gore navedeno,nabio(la) bih ga u jebenu fritezu,da vidi kako se peče čipi-čips,i to original "franck" kvaliteta!

Ja svojoj dragoj pišem samo fine stvari.
Dobro,iz iskustva znam da se curama takove stvari baš i ne sviđaju,ali ovo je i ovak virtualno.

Cats
17.11.2004., 15:04
Pod broj jedan, ovo je topic o placebo a ne o nekoj tamo ženskoj.

Pod broj dva, ona ne traži dečka nego čovjeka.

A pod broj tri, ako ti smatraš da pečeni kumpirići a) dolaze iz friteze, b) su čipi-čips i c) nisu fini, onda bolje da odma ideš šetat. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Toliko. :D

Bojnik
17.11.2004., 16:35
Cats kaže:
Pod broj jedan, ovo je topic o placebo a ne o nekoj tamo ženskoj.

Pod broj dva, ona ne traži dečka nego čovjeka.

A pod broj tri, ako ti smatraš da pečeni kumpirići a) dolaze iz friteze, b) su čipi-čips i c) nisu fini, onda bolje da odma ideš šetat. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Toliko. :D

Pod broj jedan,placebo je dama,a ne tamo neka ženska,i zaista neznam odakle ti ideja da ja govorim o "nekoj tamo ženskoj"!!!

Pod broj dva,pa ne traži valjda majmuna?Jasno da traži čovjeka!

Pod broj tri,ti si već treča koja me tjera od placebo!
Što sam joj toliko neprihvatljiv?
Mislim,pečeni krumpirić može biti fin,ali je takav način konverzacije sa damom (što placebo jest,a ako nije, tada me uopće i ne zanima) jednostavno neprihvatljiv.

No,baš me zanima što sama placebo misli o svemu ovome..?

Cats
17.11.2004., 16:40
Pod broj jedan, ti si SAM napisao "Da sam ja žensko" (ajme, šta bi Frojd reko na ovo :rolleyes: ) a ne "Da sam ja dama".

Pod broj dva, sve jasno.

A pod broj tri, ja te ne tjeram, buzdovane, nego ti pomažem.
Samo ne znam dokle ću jer mi nisi nešto potencijal. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :D

Bojnik
17.11.2004., 17:37
Cats kaže:
Pod broj jedan, ti si SAM napisao "Da sam ja žensko" (ajme, šta bi Frojd reko na ovo :rolleyes: ) a ne "Da sam ja dama".

Pod broj dva, sve jasno.

A pod broj tri, ja te ne tjeram, buzdovane, nego ti pomažem.
Samo ne znam dokle ću jer mi nisi nešto potencijal. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :D

Pod broj jedan,pa ne misliš valjda da sam ja tim izrazom mislio na placebo? Placebo je van konkurencije!!!!!!!( što ti u mome kraju znači nešto vrhunski,nedostižno- tek toliko da nebude zabune).

Pod broj dva,ajmo odmah na tri.

Pod broj tri,znam! Zahvalan sam ti.A,što se tiće potencijala,ha čuj,kakav sam- takav sam,ne dira me okolina,svoj sam.

Bojnik
18.11.2004., 09:35
Cats,

gdje nam je Placebo?

Cats
18.11.2004., 09:37
Bojnik kaže:
Cats,

gdje nam je Placebo?

Biće si ju pripa s poezijom, pa sad lista enciklopedije za svatit šta je pjesnik tija reć. :kava:
A lipo sam ti govorila da se držiš kumpirića... :rolleyes: :rolleyes:

Bojnik
18.11.2004., 10:51
Cats kaže:
Biće si ju pripa s poezijom, pa sad lista enciklopedije za svatit šta je pjesnik tija reć. :kava:
A lipo sam ti govorila da se držiš kumpirića... :rolleyes: :rolleyes:

Priznajem,

bit će da si u pravu!

Ah,čovjek uči dok je živ.A,baš mi se činilo da je poezija dobar način da ju osvojim.Tim više što zaista nikada i nikome nisam nešto pisao.

Čak sam i javno priznao da je volim.Možeš mislit sramote,ima Feniks da mi se krvi napije.

Vidiš što ti je ljubav!

Mogu imat koju hoću,a ja baš zapeo za placebo.Tja.,srce ne prizna komande.