PDA

View Full Version : Kako reći curi da mi se sviđa??

zoky20
09.04.2012., 17:40
Pozdrav ljudi !! Imam 20 godina ,i sviđa mi se jedna cura koja je išla samnom u osnovnu školu.,iz istog smo mjesta i dobro se poznajemo. Kad se sretnemo pozdravimo se malo popričamo ali ništa više .Htio bi joj reći da mi se sviđa ali neznam na koji način jer je sramežljiva a i ja pomalo u ženskom društvu.Dosad sam imao dvije krače veze ali su cure učinile prvi korak tako da je bilo malo jednostavnije.
Moje pitanje je šta da radim??

orhideja107
09.04.2012., 17:53
Nikako. Takve stvari se ne govore,to se djelima pokaze.
Zovi je na kafu/pice,pa je poljubi

Jade84
09.04.2012., 18:35
zovni je u šetnju, na kafu ili šta već, pa ćeš vidjet kako protekne, vjerovatno ćeš i prije nego je nešto pitaš znati na čemu si.

Alexa
09.04.2012., 18:53
Radje je zovni na na coffee slijedeći put kad se vidite nego da joj direktno ulećeš sa svidjanjem. Ima vremena, idite na cugu, druzite se.

student_
11.04.2012., 19:58
Radje je zovni na na coffee slijedeći put kad se vidite nego da joj direktno ulećeš sa svidjanjem. Ima vremena, idite na cugu, druzite se.

Ne slažem se sa tim da baš ima vrimena. Pozovi na kavu i po pristupu će se odma skužiti o čemu se radi(barem kod mene se kuži s kilometra pristupan li curi koja mi je zanimljiva ili običnoj poznanici). Tad dolazi onaj dio sviđaš li se ti njoj :)

Boki000
11.04.2012., 23:22
svaki tjedan barem jedan ovakav topić:rolleyes:

slafko
12.04.2012., 07:44

Zoky: Bok, Marta! :)
Marta: O, bok, Zoky! :)
Zoky: Znaš kakvu sam glupost napravil? :zubo:
Marta: LOL, kakvu? :eek:
Zoky: Otišao na internet pitat škvadru kaj da radim, ali onda sam skužio da pišu gluposti. :facepalm:
Marta: Škvadra na interwebsima je sjebana, amirite? :kava:
Zoky: So true, LOL. :lol:
Marta: (trep, trep) :raspa:
Zoky: Ajmo na slatkač. :mig:
Marta: Mislila sam da nikad nećeš pitati. :cerek:

Lex Luthor
12.04.2012., 08:07
Vrlo jednostavno; uzmi toljagu i opizdi je po glavi, primi je za kosu i odvuci u špilju:cerek::kava:

Nemon-X
12.04.2012., 09:04
Pozovi na kavu i po pristupu će se odma skužiti o čemu se radi(barem kod mene se kuži s kilometra pristupan li curi koja mi je zanimljiva ili običnoj poznanici). Tad dolazi onaj dio sviđaš li se ti njoj :)

Zanima me što točno radiš da cura odmah skuži da li je tvoj poziv na kavu s namjerom zavođenja ili prijateljski? Pitam jer ja upravo s tim imam problema... već mi se nekoliko puta dogodilo da sam zvao curu na kavu i prihvatila poziv, al onda ispalo da je ona sve to shvatila samo prijateljski. I na kraju bila šokirana kad sam bio otvoreniji pa joj rekao da mi se sviđa :504:
Mislim da bi i autoru topica bilo od koristi to čuti :)

Niska rasta man
12.04.2012., 11:49
Zanima me što točno radiš da cura odmah skuži da li je tvoj poziv na kavu s namjerom zavođenja ili prijateljski? Pitam jer ja upravo s tim imam problema... već mi se nekoliko puta dogodilo da sam zvao curu na kavu i prihvatila poziv, al onda ispalo da je ona sve to shvatila samo prijateljski. I na kraju bila šokirana kad sam bio otvoreniji pa joj rekao da mi se sviđa :504:
Mislim da bi i autoru topica bilo od koristi to čuti :)

A zamisli kaj bi tek bilo da si ju krenuo poljubiti:503:

Mantis Religiosa
12.04.2012., 11:54

onda si nabavis pistolj i propucas se :ne zna:

Nemon-X
12.04.2012., 12:03

Pa eto, do takve situacije još nije došlo... al zato i pitam u čemu je fora? Kako curi dati do znanja što znači poziv na kavu?

slafko
12.04.2012., 12:05
Pogledom? :ne zna:

tonchica
12.04.2012., 12:11
Namigni joj? :mig:

ari21
12.04.2012., 12:13
pozovi ju na kavu, u šetnju,...:ne zna:

Mantis Religiosa
12.04.2012., 12:17
Pozdrav ljudi !! Imam 20 godina ,i sviđa mi se jedna cura koja je išla samnom u osnovnu školu.,iz istog smo mjesta i dobro se poznajemo. Kad se sretnemo pozdravimo se malo popričamo ali ništa više .Htio bi joj reći da mi se sviđa ali neznam na koji način jer je sramežljiva a i ja pomalo u ženskom društvu.Dosad sam imao dvije krače veze ali su cure učinile prvi korak tako da je bilo malo jednostavnije.

zgrabi toljagu i odvuci je u svoju spilju :D

plemenko
12.04.2012., 12:19
pa kupiš joj cvetje..
pozoveš je na šetnju zrinjevcem od pola 4 do pola 6 popodne.
poslije odete na sladoled..
i onda otpratiš damu doma..
etoooooo...
:)

MillionMan
12.04.2012., 12:26
nadam se da nije chaterica tipa svadajmo se dok pricamo kao da je rat poceo.

kazu naci ces je kad je najmanje trazis. ako i tebe taj peh prati... sve sto probas ti je uzalut. sto se tice savjeta vidis i sam da nemaju sto rec pa ponavljaju jedan drugog. i treci kad ponovi napast ce ga sto si to rekao... ili ce ga nazvati vanzemaljcom jer je topik vec dogurao do kompleksnijeg nivoa

jel imas nos? jel od oka mozes rec da te mala tu i tamo pogleda? ako nema tog... miganje kave, facebuk..je uzalutno

Stipe23
12.04.2012., 14:44

Pa što onda? Ako je to njoj "šok" na isto ti dođe šokirao je odmah ili "poslije kave".

Ali, zar ti nije namjera poziva na kavu da sjednete, pričate i nešto pijete? I wtf je muški poziv na kavu s "namjerom zavođenja"? Budi precizan u odgovorima! :D

Namigni joj? :mig:

OK imamo i prvi glas za namigni joj..
Jel to zato jer tebi namiguju?
Ili ti namiguješ tipovima koji ti se svide?

:D

-Stipe

Velia
12.04.2012., 14:49
Nemojte curama govoriti da vam se sviđaju! :o
Ovo ide autora, a i ostale na temi koji su spominjali slične probleme.

Družite se s njom, provodite zajednički vrijeme i pokazujte joj djelima da vam se sviđa. Ponekim pogledom i sl. I kad je zgodna prilika i atmosfera, poljubite je.
I to je to.

Pričom o sviđanju dok se niti ne znate pošteno samo ćete je prestrašiti.
Dajte joj priliku da vas barem malo upozna. :mig:

Nemon-X
12.04.2012., 15:12
Pa što onda? Ako je to njoj "šok" na isto ti dođe šokirao je odmah ili "poslije kave".

Ali, zar ti nije namjera poziva na kavu da sjednete, pričate i nešto pijete? I wtf je muški poziv na kavu s "namjerom zavođenja"? Budi precizan u odgovorima! :D
-Stipe

Pa znaš na što sam mislio... Jedna je stvar kad ti se cura sviđa pa ju ti pozoveš na kavu što predstavlja poziv na spoj, a drugo ako pozoveš na kavu svoju kolegicu sa faksa pod pauzom između predavanja zato da popunite vrijeme. To su potpuno različite priče i dva različita pristupa, a ipak se radi o pozivu na kavu.
Ajd, jednu curu sam jednom pozvao na kavu i ona je shvatila što sam mislio, ali me odmah otkantala jer mi rekla da već ima dečka :D

ArtemisDea
12.04.2012., 15:46
1. OVISI KAKVA JE OSOBA (kakav pristup joj odgovara)

2. OVISI ŠTO MISLI O TEBI:
a) sviđaš joj se
b) neutralnog je mišljenja
c) uopće joj se ne sviđaš

3. OVISI KAKVA SI TI OSOBA

Ukoliko se radi o najgorem slučaju a to bi bio 2.c), o stavki 1. i 3. ovisi da li ćeš se moć podić na level b) ili a)

Meni odgovara DIREKTAN PRISTUP - volim znat na čemu sam, te igrice pozivanja na kavu i laganog čekanja da se nešto desi me zamaraju i onda se brzo ohladim.

Da sam ja ta cura, voljela bi da si ugodan (a ne LJIGAV!) sa mnom, da mi kroz razgovor pokažeš svoju vedrinu i ljubaznost, i nastaviš svojim putem. Ono, bez forsiranja.

Kad bi me iznenadio svojom vedrinom i ljubaznošću (koja očito zrači drugačije od one koje iskazuješ sa drugima), i kad bi važila opcija 2a. (a to bi lako vidio), ja bi ti vratila istom mjerom slijedećom prigodom. Tada bi, ovisno o razini našeg odnosa (kolko smo si "dobri") bilo u redu da me pohvališ i kažeš npr "znaš, volio bi se češće družiti s tobom, jer bi možda poprimio bar malo tebe..." a sve s osmjehom i simpatičnim pristupom.

Ukoliko te nisam doživjela, jasno bi to opet vidio u tim slijedećim razgovorima sa mnom - ponašala bi se kao prema svima drugima.

bellisim1
12.04.2012., 17:51
a ako je ova situacija: sviđa mi se jedan dečko već godinu dana, tek mi je pred par mjeseci prišao, a do tada uopće nismo razgovarali...i tako smo se počeli družiti: išli smo na piće, ali s društvom, nekad idemo skupa doma, plesali smo na nekoj fešti ..... iz njegovog ponašanja bi recimo mogla zaključiti da mu se sviđam jer se naginje prema meni dok razgovaramo, stalno me zeza, iz pogleda...ali me ne želi pozvati na kavu, pa sam ja njega pozvala i onda mi je rekao da je zauzet.......da li se trebam još uvijek truditi oko njega

tonchica
12.04.2012., 21:02
OK imamo i prvi glas za namigni joj..
Jel to zato jer tebi namiguju?
Ili ti namiguješ tipovima koji ti se svide?

-Stipe

Najprije....

Zašto to tebe zanima?

Zatim...

Kako znaš da mi namiguju?

Autore, slušaj Veliu. Strpljen spašen... ako ti se ne žuri i ako ti se jako sviđa.

slafko
13.04.2012., 07:05
Fraer zatrola prije nekoliko dana, više se ne pojavi, a mi nabijamo post count. Lijepo je vidjeti kako u svijetu sve i dalje funkcionira kako treba.

IBTL +1

Stipe23
13.04.2012., 14:46

Najprije....

Zašto to tebe zanima?

Zatim...

Kako znaš da mi namiguju?

Ne znam, zar ne vidiš da pitam?

Autore, slušaj Veliu. Strpljen spašen... ako ti se ne žuri i ako ti se jako sviđa.

Kaj?

Ti znaš da je to ona sve naučila iz mojih postova ovuda?

-Stipe

slafko
13.04.2012., 14:55
Iz mojih nije sigurno. :zubo:

Velia
13.04.2012., 15:02
Kaj?

Yeah, right. :kava:

Nego, dosta je bilo četa. OK? ;)

Nik Nejm
13.04.2012., 15:46
a ako je ova situacija: sviđa mi se jedan dečko već godinu dana, tek mi je pred par mjeseci prišao, a do tada uopće nismo razgovarali...i tako smo se počeli družiti: išli smo na piće, ali s društvom, nekad idemo skupa doma, plesali smo na nekoj fešti ..... iz njegovog ponašanja bi recimo mogla zaključiti da mu se sviđam jer se naginje prema meni dok razgovaramo, stalno me zeza, iz pogleda...ali me ne želi pozvati na kavu, pa sam ja njega pozvala i onda mi je rekao da je zauzet.......da li se trebam još uvijek truditi oko njega

Ak je zauzet u smislu da ima curu ne, a ako je zauzet u smislu da je imao neku obavezu to već druga stvar. U tom slučaju nemoj odma prekinuti kontakt nego pričekaj neko vrijeme da vidiš oće li ovaj put on tebe pozvat, ako ne odustani :ne zna:

tonchica
13.04.2012., 18:14
Ne znam, zar ne vidiš da pitam?

Vidim. Ali zašto me pitaš?

Ako je tako, onda ne bi pitao!

Velia, sorry, neću više off. :D

bellisim1
14.04.2012., 13:57
Ak je zauzet u smislu da ima curu ne, a ako je zauzet u smislu da je imao neku obavezu to već druga stvar. U tom slučaju nemoj odma prekinuti kontakt nego pričekaj neko vrijeme da vidiš oće li ovaj put on tebe pozvat, ako ne odustani :ne zna:

ma rekao je da gleda utakmicu i da zato ne može :mig:

StreamLight
18.04.2012., 13:48
U početku nije dobro govorit takve stvari, da ti se sviđa..možeš nekako zamotati u priču "OK si mi" baš mi se dobro družit s tobom"..
ali da ti se sviđa...to joj pokaži dijelima..skužit će ona
ja sam to naučio na teži način..zacopao sam se:cerek: i rekao šta nisam trebao( u tom trenutku) i eto me sad čilam u frendzoni:504:
više mi ne pada na pamet govorit takve stvari dok nisam zicer:mig:

Niska rasta man
18.04.2012., 13:55
U početku nije dobro govorit takve stvari, da ti se sviđa..možeš nekako zamotati u priču "OK si mi" baš mi se dobro družit s tobom"..
ali da ti se sviđa...to joj pokaži dijelima..skužit će ona
ja sam to naučio na teži način..zacopao sam se:cerek: i rekao šta nisam trebao( u tom trenutku) i eto me sad čilam u frendzoni:504:
više mi ne pada na pamet govorit takve stvari dok nisam zicer:mig:

Da si se ti njoj baš sviđao nebi čilao u friendzoni. Što god da si joj rekao:mig:
Osim ako bi bio baš napadan. Onda bi vjerojatno pobjegla od tebe.:rofl:

StreamLight
18.04.2012., 21:20
istina :D

Chr0n05
18.04.2012., 21:28

Pozovi je van, razmjenite brojeve, dogovorite dan i vrijeme i to je to. Nebitno je opcenito tko kome pristupa, ali ocito da te zanima a ona toga nije ocito svjesna ti si taj koji mora pokazati namjeru. Kava, sladoled, setnja, bacanje zabica u vodu, a ak si dovoljno hrabar uvijek je moz pozvat na pivu. :rofl: :cerek:

google1
19.04.2012., 02:21
1. OVISI KAKVA JE OSOBA (kakav pristup joj odgovara)

2. OVISI ŠTO MISLI O TEBI:
a) sviđaš joj se
b) neutralnog je mišljenja
c) uopće joj se ne sviđaš

3. OVISI KAKVA SI TI OSOBA

Ukoliko se radi o najgorem slučaju a to bi bio 2.c), o stavki 1. i 3. ovisi da li ćeš se moć podić na level b) ili a)

Meni odgovara DIREKTAN PRISTUP - volim znat na čemu sam, te igrice pozivanja na kavu i laganog čekanja da se nešto desi me zamaraju i onda se brzo ohladim.

Da sam ja ta cura, voljela bi da si ugodan (a ne LJIGAV!) sa mnom, da mi kroz razgovor pokažeš svoju vedrinu i ljubaznost, i nastaviš svojim putem. Ono, bez forsiranja.

Kad bi me iznenadio svojom vedrinom i ljubaznošću (koja očito zrači drugačije od one koje iskazuješ sa drugima), i kad bi važila opcija 2a. (a to bi lako vidio), ja bi ti vratila istom mjerom slijedećom prigodom. Tada bi, ovisno o razini našeg odnosa (kolko smo si "dobri") bilo u redu da me pohvališ i kažeš npr "znaš, volio bi se češće družiti s tobom, jer bi možda poprimio bar malo tebe..." a sve s osmjehom i simpatičnim pristupom.

Ukoliko te nisam doživjela, jasno bi to opet vidio u tim slijedećim razgovorima sa mnom - ponašala bi se kao prema svima drugima.
O jebote led, ja sam se pogubio 2 a), vrati se na 3, ako je zadovoljen B2..

Shole Zg
19.04.2012., 09:53

I sam sam pobornik istog, i slazem se sa cijelim postom. Direktan pristup da, ali pod uvjetom da osjetis povratnu vibru sa druge strane, treba ti samo malo samopouzdanja i lezernosti i onda direktan pristup itekako ima smisla, suprotno uvazenim misljenjima na temi, meni je gotovo uvijek upalilo. Ako uletis direktno a pritom si seprtljav, sramezljiv i zamuckujes onda ce tesko upaliti..

krpo
19.04.2012., 17:04
Sve je bolje od one varijante da joj ne kazes... sretno!

Mantis Religiosa
19.04.2012., 20:43

potpis

Marian Oden
20.04.2012., 13:59
Najvažnije je pripremiti teren za takvu izjavu, ali ni to ne mora da znači ništa, pa ako s njom nisi od srca, nego samo da je zbariš za jednu noć, samo ćeš se patiti tokom cijelog ovog procesa, i na kraju možda izgubiti samo vrijeme. U takvom neobaveznom odnosu kakav imaš, nipošto se ne ograničavaj samo na nju...

toinspire
20.04.2012., 21:07
Meni se jedna cura totalno svidja, ali ne znam kako uopce doci do nje i ima li smisla uopce. Skroz je ozbiljna i zatvorena, kao da uopce ne prihvaca drustvo ili da ju nitko ne zanima s ovog svijeta. Nije umisljena, ali se druzi samo s nekim prijateljem koji ima problema s hodanjem i koncentracijom i to je sve. A meni je uzasno zgodna, pametna je i cini se skroz predobra osoba. Mislim na faksu se svi smiju i sa svima lako dodjes u priliku za razgovor, al s njom je skoro nemoguce, nisam nikad vidio da s ikim prica. Ja sam probao, ali uglavnom onda zavrsim u razgovoru s tim frendom, jer se ona obicno povuce. Ja mislim da je skroz sramezljiva i da joj je neugodno, mislim da nema decka, ako je u tome stvar ja bi se potrudio jer je meni savrsena, ali opet mozda joj se ja ne svidjam i to je to.

cokolladica
21.04.2012., 20:57
Meni se jedna cura totalno svidja, ali ne znam kako uopce doci do nje i ima li smisla uopce. Skroz je ozbiljna i zatvorena, kao da uopce ne prihvaca drustvo ili da ju nitko ne zanima s ovog svijeta. Nije umisljena, ali se druzi samo s nekim prijateljem koji ima problema s hodanjem i koncentracijom i to je sve. A meni je uzasno zgodna, pametna je i cini se skroz predobra osoba. Mislim na faksu se svi smiju i sa svima lako dodjes u priliku za razgovor, al s njom je skoro nemoguce, nisam nikad vidio da s ikim prica. Ja sam probao, ali uglavnom onda zavrsim u razgovoru s tim frendom, jer se ona obicno povuce. Ja mislim da je skroz sramezljiva i da joj je neugodno, mislim da nema decka, ako je u tome stvar ja bi se potrudio jer je meni savrsena, ali opet mozda joj se ja ne svidjam i to je to.

Prvo kad sam ovo pročitala, pukla sam se smijati jer sam u istoj situaciji, samo što sam ja cura, a osoba koja se meni sviđa sramežljivi dečko :D

Mislim na faksu se svi smiju i sa svima lako dodjes u priliku za razgovor, al s njom je skoro nemoguce, nisam nikad vidio da s ikim prica. Ja sam probao, ali uglavnom onda zavrsim u razgovoru s tim frendom, jer se ona obicno povuce.

Mislim da se radi o povučenoj i sramežljivoj osobi koja teže sklapa prijateljstva i oko nje se treba više potruditi. Znači ako ti se toliko sviđa, ti ćeš morati napraviti prvi korak.. Probaj ju zaustaviti negdje, na hodniku na faksu, kad nije s tim prijateljem, zamoliti ju da ti pomogne nešto oko faksa (rekao si da je jako pametna, pa joj vjerojatno sve ide). Neka ona skuži da se želiš družiti s njom i da se trudiš. Kad te upozna malo više, opustit će se i neće više biti tako zatvorena. Samo trebaš imati strpljenja. A to što misliš da joj se ne sviđaš.. ne mora značiti.
Eto nisam ti baš puno rekla, ali ako je ta osoba tebi savršena, vrijedi se potruditi, bar da znaš na čemu si. Sretno :)

Stipe23
23.04.2012., 08:52

Kako ti znaš da je tebi savršena?

Je li to zato jer ne priča puno?

-Stipe

zvonimirov
26.04.2012., 21:35
Nemojte curama govoriti da vam se sviđaju! :o
Ovo ide autora, a i ostale na temi koji su spominjali slične probleme.

Družite se s njom, provodite zajednički vrijeme i pokazujte joj djelima da vam se sviđa. Ponekim pogledom i sl. I kad je zgodna prilika i atmosfera, poljubite je.
I to je to.

Pričom o sviđanju dok se niti ne znate pošteno samo ćete je prestrašiti.
Dajte joj priliku da vas barem malo upozna. :mig:

Potpisujem

zvonimirov
26.04.2012., 21:43
Prvo kad sam ovo pročitala, pukla sam se smijati jer sam u istoj situaciji, samo što sam ja cura, a osoba koja se meni sviđa sramežljivi dečko :D

Nemoj mi reći da po tom pitanju još nisi ništa napravila?? Otkako sam zadnji put bio ovdje je prošlo skoro mjesec dana, pa što čekaš?? :503: