PDA

View Full Version : The Neighbors

Jay&AmberFan
15.05.2012., 21:43
http://www4.slikomat.com/11/0515/yb1-773x55.jpg

How well do you know your neighbors?

Meet The Weavers: Debbie (Jami Gertz) and Marty (Lenny Venito). Marty, in hopes of providing a better life for his wife and three kids, recently bought a home in "Hidden Hills," a gated New Jersey townhome community with its own golf course. Hidden Hills is so exclusive that a house hasn't come on the market in 10 years. But one finally did... and the Weavers got it!

It's clear from day one that the residents of Hidden Hills are a little... different. For starters, their new neighbors all have pro-athlete names like Larry Bird (Simon Templeton), Jackie Joyner-Kersee (Toks Olagundoye), Reggie Jackson (Tim Jo), and Dick Butkus (Ian Patrick). Over dinner, Marty and his family discover that their neighbors receive nourishment through their eyes and mind by reading books, rather than eating. The Weavers soon learn that the entire community is comprised of aliens from Zabvron, where the men bear children and everyone cries green goo... from their ears.

The Zabvronians have been stationed on Earth for the past 10 years, disguised as humans, awaiting instructions from home, and the Weavers are the first humans they've had the opportunity to know. As it turns out, the pressures of marriage and parenthood are not exclusive to planet Earth. Two worlds will collide with hilarious consequences as everyone discovers they can "totally relate," and learn a lot from each other.

Dan Fogelman (the writer of Cars, Tangled, and Crazy, Stupid, Love), Director Chris Koch (Workaholics, Modern Family), Jeff Morton (Modern Family) and Aaron Kaplan (GCB, Terra Nova) executive produce this new comedy about close encounters of the 3rd kind, in New Jersey.

Nova hum. serija na ABC-ju. :D

I just... can't. :rofl:

Dinaminjo
15.05.2012., 22:32
Trailer!!

http://www.spoilertv.com/2012/05/neighbors-first-look-trailer.html

Larry Bird & Jackie Joyner :p

Amish athlets :)

Dick may have exposed himself :lol:

DrBoz39
15.05.2012., 22:39
Wtf???

Swagger
15.05.2012., 22:43
Third rock from the Sun... Me likey...

Dinaminjo
15.05.2012., 22:47
Mislio sam gledati za par "smijehova" jer se činilo da će biti otkazano..

Kad pogledam raspored tako se ne čini jer ide iza Moderne Obitelji, a paralelno sa XFactorom, Criminal Mindsima (?), SVU i Nikitom (čekamo CBS)..
Hmm, možda se ljudi masovno budu prebacivali na zadnjih 30 min XF pa ovo ipak propadne?!

DrBoz39
15.05.2012., 22:53
Mislio sam gledati za par "smijehova" jer se činilo da će biti otkazano..

Kad pogledam raspored tako se ne čini jer ide iza Moderne Obitelji, a paralelno sa XFactorom, Criminal Mindsima (?), SVU i Nikitom (čekamo CBS)..
Hmm, možda se ljudi masovno budu prebacivali na zadnjih 30 min XF pa ovo ipak propadne?!

Britney Spears će biti u X Factoru, X Factor ih bude rušio u gledanošću.

Jay&AmberFan
23.08.2012., 19:30
:lol: Predviđam propast nakon 2-3 epizode. :rofl:

Ryan: Skip It
I don't have the words. Except this one: NO!

Furlong: Skip It
I didn't give up on this show when I heard the neighborhood-full-of-aliens premise, but I gave up pretty quickly when I saw how poorly executed that concept is here. (Sidenote: Apologies to the stars of this show, but they didn't cast a single "star" that can carry a sitcom.)

Etkin: Skip it
Stay as far away from this show as humanly and alien-ly possible. Plus, "Coneheads" called and they would want the rights to this ripoff ... that is, if anyone would dare want to be associated with this abomination.

Harnick: Skip It
The only reasonable explanation for "Neighbors" is ABC is playing an elaborate, expensive prank on the public.

Moaba: Skip It
I almost want to recommend watching it -- just once, or really, just for five minutes -- to take in the sheer weirdness, unintentional comedy factor and campy “Mars Attacks” vibe.

Weingus: Skip It
It's like "Pleasantville" meets "Stepford Wives" ... or something equally as horrible.

Prudom: Skip It
What were they thinking? "Third Rock From The Sun," this ain't.

deedeedee
27.09.2012., 20:07
ovo je taaaaaaaaaaaaaaaakoooooooooooo loše. :rofl: gledam i drugu jer me užasno zanima koji je ovo kurac. :rofl:

hope.cc
28.09.2012., 00:18
I ja sam pogledala :zubo:

Ne znam zašto si to radim :kava:

Čudno i preretardirano :ne zna: :rofl:

megan2711
28.09.2012., 00:46
I kritičari su imali pravo BIG skip it.

Loše da ne može lošije:brukica:, a samo do špice sam odgledala.

Ne bi me čudilo da ovo ostane samo na jednoj epki :rofl:.

ellaria
28.09.2012., 13:19
:brise iz foldera bez gledanja: :D
ili da pogledam :misli: :bonk: jel gore od onoga s majmunom? :D

deedeedee
28.09.2012., 13:30
pogledaj. :rofl:

nisam gledala majmuna, ali ovo je toliko loše da moraš pogledati da ne ostaneš bez tog iskustva. :D

megan2711
28.09.2012., 13:32
Majmun je još i gledljiv, nasuprot ovome. :zubo:

Ja bi rekla briši, ali možeš slobodno malo provirit da vidiš na šta to liči :D

ellaria
28.09.2012., 13:33
pogledala prve 3 minute. toliko je blesavo da mi se cak i sviđa :rofl:
malo me asocira na filmove žnj kategorije iz 80tih i 90tih, a to volim :facepalm:
i na ovo http://www.tvrage.com/Aliens_in_the_Family_US pudding :rofl:

deedeedee
28.09.2012., 13:37
meni su alieni smiješni (pogotovo skupa), ali ljudi uuuuuuuuuužasni. :zubo:

ellaria
28.09.2012., 18:06
pogledala, ali dalje necu :D
nemam ideju kud bi uopce prica isla kad su se razotkrili i razbili poopija, a da to bude nesto zanimljivo pa da serija potraje

megan2711
29.09.2012., 00:10
i na ovo http://www.tvrage.com/Aliens_in_the_Family_US pudding :rofl:

Ajme sjećam se toga, čak sam to i gledala:facepalm:.

Ali ovo je puno gore

torb
29.09.2012., 12:16
Ako je prva epizoda ujedno i zadnja onda bi se moglo reći da serija i nije tako loša.

Mislim ako bi je gledali kao skeč na recimo SNL-u.

pizza
29.09.2012., 16:00
Ako je prva epizoda ujedno i zadnja onda bi se moglo reći da serija i nije tako loša.

:lol::s:s

Za mene je prva i zadnja. Amerima treba propis da oni koji su proboravili neko vrijeme u ludnici nesmiju snimati serije. Isto i oni koji imaju jednu moždanu stanicu. To bi i mogla biti serija...prije jedno 30 godina...kad je i sniman pilot....

deedeedee
29.09.2012., 16:23
znači, sama gledam drugu? :zubo:

ja sam znatiželjna što će biti dalje sa radnjom. :D a ako gledam ono govno od 2 Broke Girls, onda mogu i ovo. :D

L3go
03.10.2012., 15:55
ja ne vjerujem šta se sve u Americi snima :bonk:

Blacky0110
04.10.2012., 12:52
Ne znam zašto ali pogledao sam drugu epizodu i još je gora od prve:facepalm:

a gluma je na istoj razini kao i Krv nije voda

deedeedee
04.10.2012., 18:17
:brukica:

ne mogu doći sebi, ali meni je druga bila odlična. :zubo: :brukica:

promatranje Amera u mallu :s i bilo je dosta smiješnih fora. :D

a na foru sa Michael Bayem sam se smijala par minuta. :D

lajkam što su napravili od preglupog koncepta. :cerek:

lie
07.10.2012., 14:37
znači, sama gledam drugu? :zubo:

ja sam znatiželjna što će biti dalje sa radnjom. :D a ako gledam ono govno od 2 Broke Girls, onda mogu i ovo. :D

dee kak moreš pomislit da si sama - pa ne bi te ja nikad pustila da budeš jedina da gledaš nešto tako :rofl:

pilot je bio doslovce mi ono WTF je ovo, poremećeno i nesuvislo totalno, al ne bi ja bila ja da i drugu nisam jučer opalila - istina bog da sam spamala okolo, četala i tumblrirala al neka - pogledala sam i par put se nasmijala - jel to dovoljno da nastavim - a naravno da je :lol:

kak mene treba poslat na neku rehabilitaciju od serija pa to nisu istine :zubo: a kad si ne mogu pomoći, čim veća glupost ja gledam, ak valja ja gledam, ak ne valja ja opet gledam da mogu kolutat očima i nervirat se - pitam se postoji li neki scenarij da ja ne gledam ?! :misli: očito NOT :kava:

deedeedee
07.10.2012., 15:12
http://www.pic4ever.com/images/loveshower.gif

lie, ti me nikad ne iznevjeriš! :cerek:

niš, onda ćemo nas dvi same gledati i komentirati. :zubo:

(hmmmm, rehabilitacija od serija. prvo mi pada na pamet neka koja uključuje gledanje svih serija ikad dok ti ne dopizdi, ali izgleda da takva ni meni ni tebi ne bi upalila, dapače :cerek: :D)

deedeedee
11.10.2012., 18:25
treća isto dobra. :cerek: :zubo:

lie
12.10.2012., 11:23
dok sam ja tu, nećeš biti pale sam na svijetu dee :kiss:
znam za rehabilitaciju, nema tu kruha ....da ima već bi smislili program odvikavanja, al nisu - ergo nemoguće je :zubo:

Enivej, naravno da sam i ja pogledala ovo čudo od 3. epke i ono kroz epku niš speš - al na kraju kad ovo dvoje gledaju u prazan plavi ekran no signal i komentiraju kak je genijalno i na kraju kad se isključi i čuješ "nisam takav obrat očekivao" ja sam bila na podu, doslovce :rofl: :lol: a ja se fakat na svaku pizadiju navučem, a ovo je zarazno - mislim da imam materijala da zarazim druge + već mi se počeo stvarat plan u glavi kako uuu :zubo:

e da, znam da postoje te neke real housewives svih mogućih gradova mada nemam pojma šta je to točno - al kad je ova "naučila" kako biti prava kućanica preko epke na onom ajfonu ili šta već pa kad to sve primjeni - urbenes :lol:

deedeedee
12.10.2012., 12:34
:cerek:

al na kraju kad ovo dvoje gledaju u prazan plavi ekran no signal i komentiraju kak je genijalno i na kraju kad se isključi i čuješ "nisam takav obrat očekivao" ja sam bila na podu, doslovce : rofl: : lol:
i ja isto, suze su mi išle od smijanja. :rofl:

a tako glupa fora, a tako smiješna. :D

i na ono trčanje sina pa Larry Birda sam se isto raspala. :rofl:

i "If they didn’t want you to feel the felt, they wouldn’t call it felt" :rofl:

e da, znam da postoje te neke real housewives svih mogućih gradova mada nemam pojma šta je to točno - al kad je ova "naučila" kako biti prava kućanica preko epke na onom ajfonu ili šta već pa kad to sve primjeni - urbenes : lol:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mbql861muI1qkrm4go1_400.gif
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mbql861muI1qkrm4go2_400.gif
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mbql861muI1qkrm4go3_400.gif

svi alieni su mi genijalni :cerek:

serija je super, pogledat ću 2. i 3. epku opet. :cerek:

Jay&AmberFan
12.10.2012., 16:21
Isss, ova treća s Jackie ko Real Housewificom :rofl::lol:

Serija je gledljiva, alieni su čudo. :D

lie
21.10.2012., 13:42
Meni je nova epka bila pregenijalna, ne mogu si pomoć, al serija mi je stvarno oke :zubo:
ovo sa školom sve, pa ono za šta kome služi kupaona :lol: prebolesno, baš volim kad se smijem ko budala, jest da me malo mrvicu sram šta eto gledam, zapravo više šta mi je gušt pogledat al ono, nije toliko da bi prestala :raspa:
koliko vidim još su dobili neku narudžbu, budući da nas ima troje or so šta gledamo, mogu reć valjda bez straha da me netko krene kamenovat, al ja bi da ovo uspije :zubo:

Jay&AmberFan
21.10.2012., 13:45
Meni je nova epka bila pregenijalna, ne mogu si pomoć, al serija mi je stvarno oke :zubo:
ovo sa školom sve, pa ono za šta kome služi kupaona :lol: prebolesno, baš volim kad se smijem ko budala, jest da me malo mrvicu sram šta eto gledam, zapravo više šta mi je gušt pogledat al ono, nije toliko da bi prestala :raspa:
koliko vidim još su dobili neku narudžbu, budući da nas ima troje or so šta gledamo, mogu reć valjda bez straha da me netko krene kamenovat, al ja bi da ovo uspije :zubo:

Ne vjerujem da će ić dalje ove sezone, tako da uživajmo dok ima. Meni su preludi. Dick Butkus kad se dobrovoljno javlja da mu zagnjure glavu u WC školjku :lol:

lie
21.10.2012., 13:51
neeeee, jay zašto to rade, zaštoooo :mama:

ajme dick :cerek: kak je rekao da je šta ..4 sata ak se ne varam držao glavu u školjci? :lol: al meni je vrh bio na kraju kad su mama i tata alieni zakopali Ređija i dođu ovima i kažu u stilu "how's he gonna breath since we've grounded him" - e reži me al ja sam bila gotova, prasnula sam u smijeh do suza :rofl: i oni će to otkazat, o kako o kako o zašto neeee :durica

ruby nakamura
21.10.2012., 14:26
jao meni je ovo dobro :brukica:

deedeedee
21.10.2012., 15:13
al meni je vrh bio na kraju kad su mama i tata alieni zakopali Ređija i dođu ovima i kažu u stilu "how's he gonna breath since we've grounded him" - e reži me al ja sam bila gotova, prasnula sam u smijeh do suza :rofl:
ja sam isto plakala :rofl:

jao meni je ovo dobro :brukica:
znala sam! :D tako mi je drago. :lux: :lux: :lux: :D

ja sam pogledala sve još jednom, super su. :cerek:

Jay&AmberFan
25.10.2012., 14:17
Oplakah ovu epizodu :lol:

Halloween-ween :rofl:

To your homes! Give the tiny humans the crap they desire! :lol:

Reggie kao sexy nurse :lol:

Dick Butkus kao Debbie Weaver sa lutkom njenog muža :lol:

ruby nakamura
25.10.2012., 15:45
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mcg4ycY64h1qzhdg0o1_500.png

dick je bio genijalan u ovoj epizodi. :rofl:
o.k. treba mu neki nadimak, svaka rečenica zvuči...pogrešno :D

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mcfkc2nkp41rjvqm0o1_r1_500.gif

i
reggie jackson bird :rofl:

deedeedee
26.10.2012., 01:13
dick je bio genijalan u ovoj epizodi. :rofl:
o.k. treba mu neki nadimak, svaka rečenica zvuči...pogrešno :D

that's the point. :cerek: drago mi je da se i scenaristi zajebavaju sa njegovim imenom. :rofl:

i ovo:
- I love you kids very, very much.
- What your mother said. I have no opinions of my own.

:rofl:

odlična Halloween-ween epizoda, bolja i od The Middle i od Modern Family Halloween epizoda. :cerek:

megan2711
31.10.2012., 19:28
Upravo vam je*em sve po spisku:kava:, ovo mi nije trebalo na listi :zubo:

Oplakah ovu epizodu :lo l:

Halloween-ween :r ofl:

To your homes! Give the tiny humans the crap they desire! :lol:

Reggie kao sexy nurse :lol:

Dick Butkus kao Debbie Weaver sa lutkom njenog muža :lol:

Šta da više nadodam :s :lol:

Halloween-ween. One ween. Halloween-one-ween :lol:

Share holiday with my two sons i to kakvi sinovi :lol:

I non stop vrtim onu scenu Oh, I did not see that coming :lol:

lie
02.11.2012., 10:33
odlična Halloween-ween epizoda, bolja i od The Middle i od Modern Family Halloween epizoda. :cer ek:

žao mi je svih onih šta ne gledaju Susjede jer od svih 545185 serija koje su imale helovin epku Susjedi su imali uvjerljivo najurnebesniju - em Dick em brat mu ma sve bolje od boljeg :lol:
vrištala sam ko da me španjolska inkvizicija muči na svojim spravama, suze su mi tekle od smijeha, a dam se kladit da je ekipa u zgradi već mislila da su upali u neki jeftini horor film - ukratko, Susjedi rasturaju :cerek: :headbang:
sam bog kaj su dobili cijelu sezonu, nadam se da će biti i druge sezone i treće i četvrte i pete i stote koliko mi nikad neće dopizdit ih gledat :kokice:

Upravo vam je*em sve po spisku:kav a:, ovo mi nije trebalo na listi :zub o

aaaaaw :cerek:
jel vidiš da nisam bila ni ovaj put u krivu kad sam rekla da znam šta je najbolje za tebe i šta ti treba :zubo:

@Ruby gifovi su the best of :s

lie
02.11.2012., 13:20
ke divna nova epka, nije bila urnebesna ko helovinvin al je bila cerekasta :cerek:
baš ih volem mučo mučo mučo :zubo:

"happy retirement lou" i "today you're a princess" :tulum: ROFLMAO

larry bird na kraju :lol:

dick jer je dick :rofl:

i onaj poklon za amber od ovog šta mu ime nikako da zapamtim je bilo baš awww :D

megan2711
02.11.2012., 13:41
žao mi je svih onih šta ne gledaju Susjede jer od svih 545185 serija koje su imale helovin epku Susjedi su imali uvjerljivo najurnebesniju - em Dick em brat mu ma sve bolje od boljeg :l ol:
vrištala sam ko da me španjolska inkvizicija muči na svojim spravama, suze su mi tekle od smijeha, a dam se kladit da je ekipa u zgradi već mislila da su upali u neki jeftini horor film - ukratko, Susjedi rasturaju :ce rek: :headbang:
sam bog kaj su dobili cijelu sezonu, nadam se da će biti i druge sezone i treće i četvrte i pete i stote koliko mi nikad neće dopizdit ih gledat :koki ce:

:amen:

ke divna nova epka, nije bila urnebesna ko helovinvin al je bila cerekasta :ce rek:

:five:

dick jer je dick :ro fl:

:lol:

i onaj poklon za amber od ovog šta mu ime nikako da zapamtim je bilo baš awww

daaaaaa you old street, from your new friend, happy not your birthday:cerek:

Kak to možeš zaboravit :zubo: Reggie Jackson :rofl:

I don't know how many minutes are in a year. 525,600 minutes. I've seen Rent! :lol:

Larry napravio cijeli red jer gleda onu vodu kako teče :lol:

I kak je Lenny svaki put zgazio Larrya :lol:

hope.cc
05.11.2012., 16:24
Evo i mene navukli na ovo :zubo:

Odlični su :s

Svi alieni su mi super :cerek:

Reggie Jackson je :cerek:

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mbdhcoEKNS1qdsgm3o5_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_mbdhcoEKNS1qdsgm3o8_250.gif

http://24.media.tumblr.com/tumblr_md0fh9BSa51r06c4ho1_1280.png

:mikrocerek:

A tek Dick! On je genijalan :lol:

Hvala ekipi koja nije odustala nakon pilota :lux:

deedeedee
05.11.2012., 16:38
Hvala ekipi koja nije odustala nakon pilota :lux:

nema na čemu. :zubo:

http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/29640671.jpg

:lux:

još jedna super epizoda, alieni su genijalni. :cerek:

Icky Mettle
08.11.2012., 23:31
ova serija je genijalna :cerek: smiješnije od himym sto puta! :cerek:

Jay&AmberFan
09.11.2012., 19:16
Opet su bili predobri. :lol:

“I really don’t know what sort of weird you think i’m into, but I have no desire to touch you, wife”

deedeedee
09.11.2012., 19:57
skoro sam proplakala od smijeha. :cerek:

http://www.crimsontear.com/tvseries/theneighbors/e107/photos/the-neighbors-s1-e07-13.jpg

odlični. :cerek:

iggy888
04.02.2013., 07:33
Simpatična serija koja me može opustiti sa svojih 20+ minuta humora. U početku sam to mislio i za TBBT, no ova serija se sa njome ipak ne može mjeriti. Ne vidim kamo bi u budućnosti mogla krenuti i bi li mogli dogurati dalje od druge sezone s ovim materijalom. Dobro je da su se, za promjenu, u zadnje dvije epizode maknuli iz naselja, a posebno mi je dobra bila pretposljednja epizoda, "Dream Weavers". Iako ima podosta elemenata iz američkog društva, čega mi je pomalo puna kapa, barem im je humor na razini. Opuštajuće, nepretenciozno, zabavno, a ponekad i poučno.

Jay&AmberFan
28.03.2013., 23:51
Eto, došli smo već i do kraja sezone.

Marty: We like it here. I've learned so much already. I feel I just need another six or maybe seven seasons..I mean, uh years :rofl: before I figure it all out.

Debby: Four would be fine, at least.

:lol::lol::rofl:

hope.cc
30.03.2013., 19:38
Eto, došli smo već i do kraja sezone.

Marty: We like it here. I've learned so much already. I feel I just need another six or maybe seven seasons..I mean, uh years :rofl: before I figure it all out.

Debby: Four would be fine, at least.

:lol::lol::rofl:

Predobro :lol: :lol:

Super finale :cerek:

Napokon Amber i Reggie :cerek:

I ja se nadam six or maybe seven seasons :lux: :zubo:

iggy888
02.04.2013., 09:22
...six or maybe seven seasons...

Neeema šanse.

lie
11.05.2013., 03:19
Jay kaže da je službeno OBNOVLJENO za novu sezonu. :cerek: Dakle SLUŽBENO JE OBNOVLJENO ZA NOVU SEZONU!!!! :lux: :lux:

Sad bi bio red da više ljudi krene ovo gledat :kokice:

Jay&AmberFan
17.09.2013., 15:38
Promo
http://www.youtube.com/watch?v=QR200QjU-Ro

Vraćaju se u petak. :cheer:

megan2711
17.09.2013., 17:18
I love that show :cerek:.

Bude mi čudno ovo gledat subotom :D.

megan2711
21.09.2013., 13:42
Divni su :cerek:

Larry Bird :lol: Šampanjac :lol:

Super sexy son, Dick Butkus:cerek:.

Happy life, happy wife. No need to use a knife :s:lol:.

Jackie ko CZJ :cerek:.

Reggie gave Amber a 14th face. And it's the only face where she smiles so big you can see her teeth :mikrocerek:.

Mogla bi još koji put pogledat ovu epku :cerek:.

Jay&AmberFan
21.09.2013., 13:45
Vratili se. :cheer: :cerek:

- We thought Smash would last forever.
- Not even a pity move to Fridays.

:lol::lol: Aukurac :rofl:

deedeedee
21.09.2013., 22:55
Springer :rofl:

dobro su počeli :cerek: :lux:

ruby nakamura
22.09.2013., 22:22
ja ne mogu vjerovati da su oni ovoliko dobri i dalje. :rofl:

lie
23.09.2013., 15:54
http://i.imgur.com/2Y8zHDv.gif
Vratili su se i to kako. http://i.imgur.com/Vppq0a5.gif
Divni suuuuuuu :cerek:
Svi odreda su divni, bez teksta sam koliko su mi pregenijalni. http://i.imgur.com/qvINfCm.gif
Amber i Regie, jooooj. http://i.imgur.com/cP9lA1I.gif

Toliko su divni da će nekoliko idućih postova, dok se ne zasitim biti čisti picspam i stvarno bi bilo u redu da se to istolerira, jer Susjedići su to zaslužili s ovom epkom. Hvala. :zubo:

lie
23.09.2013., 16:02
http://24.media.tumblr.com/6fc762e6718d698e53adcf2f04520842/tumblr_mtgvruFRJW1rpy5qgo1_500.gif

http://31.media.tumblr.com/612c1a4ab7da361d92e72047eaa2d60c/tumblr_mtgxhs9kgh1rpy5qgo1_500.gif
http://25.media.tumblr.com/4440fcf284d7588c5e53cb8a776124aa/tumblr_mtgxhs9kgh1rpy5qgo2_500.gif
http://25.media.tumblr.com/e54dbc64dd642e338d50a24ddd3fd1e7/tumblr_mtgwquVbLq1rpy5qgo1_250.gif http://25.media.tumblr.com/0e825aab6b118be6591ccb6cfa2fecfb/tumblr_mtgwquVbLq1rpy5qgo2_250.gif
http://31.media.tumblr.com/8c01862066460c4cf0fe26914ab5c4ee/tumblr_mtgwquVbLq1rpy5qgo3_250.gif

http://24.media.tumblr.com/16cb39b70d7830c7edd5c39f82e828d9/tumblr_mtgwquVbLq1rpy5qgo4_250.gif

http://25.media.tumblr.com/6b8ef2cea5c7cabb207cd7dea67aba47/tumblr_mtgjz3kEIK1sflhb1o1_500.png

Where are you finding these sayings?

Larry rasturao :s

lie
23.09.2013., 16:10
http://25.media.tumblr.com/306ac1a230f8f8f5a8c8209390c3aa99/tumblr_mtj6tw4AEJ1qap3owo1_250.gifhttp://24.media.tumblr.com/4003aa0d5baeaa221b2167823335cbf3/tumblr_mtj6tw4AEJ1qap3owo2_250.gif

http://31.media.tumblr.com/e2273b9596a941fa226c08f6d46d31ce/tumblr_mtj6wqiJwa1qap3owo1_250.gifhttp://25.media.tumblr.com/a01ed91bdaea93046370e98c97b537fc/tumblr_mtj6wqiJwa1qap3owo2_250.gif

http://25.media.tumblr.com/0982c30e424973e824afb44116571828/tumblr_mtgkydhN8a1sflhb1o1_500.png

http://24.media.tumblr.com/421ce326c994011d97524bdbe41bd71e/tumblr_mtgfo8e4w21qhtsd8o1_500.gif
http://31.media.tumblr.com/634280016b207cd889e6027d8efd1451/tumblr_mtgfo8e4w21qhtsd8o2_500.gif
http://24.media.tumblr.com/49928ee7782aaeba3462c6c94bd6b588/tumblr_mtgfo8e4w21qhtsd8o3_500.gif

http://25.media.tumblr.com/5b29a8623832ef37794f781a1c8da10e/tumblr_mtggcp6jVu1qhtsd8o3_500.gif

i ovo dvoje:

Because she’s a show-off! Come on, Catherine Zeta!

Debbie Weaver: When you were a baby you used to let me touch you all day long.
Amber Weaver: What other options did have? I was a baby!
Reggie Jackson: She lets me touch her all the time.

ne mogu naći Jackie di je izvodila akrobacije, ak neko nađe nek stavi

Dosta je sad. Gotova sam :D

Jay&AmberFan
28.09.2013., 17:52
Nova špica, riknuh. :lol::rofl:

megan2711
29.09.2013., 13:32
Nova špica, riknuh. :l ol::ro fl:

+1 :s :lol:.
Larry se sjetio prvog aprila u septembru, prebolesno :s.
Prešao me prvi put s 'djecom', ali ne drugi :zubo::lol:.
http://24.media.tumblr.com/31962afa88c5a42fa9340b56b61dfee6/tumblr_mttj3vIOsM1rpy5qgo1_400.gif

http://31.media.tumblr.com/92ff279decd3869a3c5ae912aa9a5069/tumblr_mttj3vIOsM1rpy5qgo2_400.gif

http://25.media.tumblr.com/8aa8f0fd302e29e0430238342ee4822f/tumblr_mttj3vIOsM1rpy5qgo3_400.gif

lie
01.10.2013., 12:10
I dalje su najdivniji ikad, September fools, jaoooo odma iza The Middle su mi :cerek:
I kako se u svakoj epki nešto sprdaju sami na sebe :s Sad je bilo u špici, prejako :rofl:

http://www.crimsontear.com/tvseries/theneighbors/e202-september-fools/photos/neighbors-september-fools-078.jpg

koji portret. nenadjebivo :s

na glupom tumblru opet nema gifova koje oću :durica

megan2711
05.10.2013., 15:24
Kad neće nitko moram ja :raspa:.

Odlični su, špica <3.

Well, we'll say we're cordially divorced and live together. It's modern. 'The Cosby show' was about a couple that lived like that. :rofl:

Ova scena bi se doslovno mogla zvat 'Quick guide how to become British in one minute' ROFLMAO.

http://25.media.tumblr.com/25a645158a40f4201a476131668c9d26/tumblr_mu78ic99s71r4xqjbo1_400.gif http://25.media.tumblr.com/0f3991a7244206d86c4e785531e78993/tumblr_mu78ic99s71r4xqjbo2_400.gif
http://25.media.tumblr.com/730a6a8918fbe40412c57109666a21de/tumblr_mu78ic99s71r4xqjbo3_400.gif http://31.media.tumblr.com/7805362b46c1c0b49bd3d6452462ce84/tumblr_mu78ic99s71r4xqjbo4_400.gif
http://24.media.tumblr.com/28a408cd1314cfb76597b302a5abd001/tumblr_mu78ic99s71r4xqjbo5_400.gif http://25.media.tumblr.com/667e5141bb305fae54b32a7c97568da4/tumblr_mu78ic99s71r4xqjbo6_400.gif
http://25.media.tumblr.com/36ff2b8a24aa9d2219767f4f986091b4/tumblr_mu78ic99s71r4xqjbo7_400.gif http://25.media.tumblr.com/6ebdf371f9c68cbc7cd14bd92c5f00ab/tumblr_mu78ic99s71r4xqjbo8_400.gif

ruby nakamura
05.10.2013., 15:53
koliko su genijalni, ne vjerujem :s

my name is bond. bond bond :rofl:

shepard's pie :rofl:

ma sve :s

OpenRadio
05.10.2013., 16:14
kasnim sa svime pa evo i iz prijašnjih epizoda umirala sam :lol:

You could get a job. Are you an idiot? I married an idiot :rofl:

i ruganje sami sebi, pity move to friday :lol:

i Amber i Reggie :cerek:

prvi april fora :lol:

megan2711
12.10.2013., 21:22
Tema ošla na treću stranicu, nećemo tako :durica.
Svaka epka je sve bolja i bolja.
Dick, Reggie & Amber, Jackie & Deb :lol:.
Larrya ne treba ni spominjat LOL. Ubilo me ovo.

http://31.media.tumblr.com/b9e2fcd4c5d4440ef079fc27206a544c/tumblr_muklmnBZSf1r4xqjbo1_400.gif http://24.media.tumblr.com/a844763a25776108a524f0c7b800f27c/tumblr_muklmnBZSf1r4xqjbo2_400.gif
http://24.media.tumblr.com/c7400e6c5568ad80ebe9863781b4f56c/tumblr_muklmnBZSf1r4xqjbo3_400.gif http://25.media.tumblr.com/dfebc3349221bd889a562c3932de1824/tumblr_muklmnBZSf1r4xqjbo4_400.gif
http://25.media.tumblr.com/3b8292c9f3f9e600e3ab4312cabf7416/tumblr_muklmnBZSf1r4xqjbo5_400.gif http://24.media.tumblr.com/526795aefaa3feed09fb85b89ad9f423/tumblr_muklmnBZSf1r4xqjbo6_400.gif
http://31.media.tumblr.com/a85bd5c75ae1bcae7adf4ee6b12f3d12/tumblr_muklmnBZSf1r4xqjbo7_400.gif http://24.media.tumblr.com/f5b018e6f18c68989e7cb18af3c5c3ea/tumblr_muklmnBZSf1r4xqjbo8_400.gif

sutra drugi dio

OpenRadio
12.10.2013., 22:21
meni je bilo odlično ono Courtney Cox je glumila negdje prije Cougar Towna i ona faca začuđena :lol::lol:

iggy888
15.10.2013., 06:17
Alien vs Predator! :lol:

deedeedee
15.10.2013., 14:33
Alien vs Predator! :lol:

koja fenomenalna fora, oplakala sam. :rofl:

i dalje su genijalni i srce me boli jer će ih otkazati. :mama:

lie
26.10.2013., 10:38
Cijeli tjedan se veselim novoj epki da bi sad otišla na trakt i saznala da je nema :mama:

I ja ne želim da ovo ikad otkažu. :tuzni:

:depresivna:

megan2711
17.11.2013., 21:00
Dick in the box. :lol:

Amber i Reggie. :cerek:

Pa ovo dvoje. :s :lol:

http://24.media.tumblr.com/3c9cbecdf8e543e99786bca001423213/tumblr_mwfdg2MnRU1rdnkejo1_250.gif

Za deset. :cerek:

btw. uvodna špica mi je i dalje preee . :cerek:

Jay&AmberFan
17.11.2013., 21:09
"You got me Dick in a box? Dick in a box."

Umro sam. :rofl::lol::lol::lol:

megan2711
23.11.2013., 18:48
Super su bili. :cerek:

Marty i svo durenje oko roditeljia. :lol:
Dick, mali je genijalac :s :lol:

Does nobody respect my knitting time. :lol:
I can't believe they stuck me at the kids table. :lol:

Došli Jackini i Larry je izvisio :rofl: this is a 'to be continued' :lol:

http://i.imgur.com/X1TvN1K.gif http://i.imgur.com/LNEWQSZ.gif

Kavorka
08.03.2014., 16:07
netko je izgleda odlučio masno naplatiti sigurno otkazivanje :lol: :lol: :lol:

Jay&AmberFan
10.03.2014., 23:41
Isuse, Bollywood numbers :s :s :s Nisu normalni. :lol::lol::lol:

iggy888
11.03.2014., 06:01
Sve su lošiji, i lošiji, i lošiji...

lie
13.03.2014., 09:19
loši :eek: neeeeeeeeeeeeeeeee :nono:

Koja parodija na oscare :s diiivni su bili :cerek:

A na ovu zadnju Bollywood epku sam umrla. Preprepregenijalno :s

https://31.media.tumblr.com/f12e86641ee650feb550f91529c1e82f/tumblr_n26u056xBf1qg94bco5_500.png

Na ovu scenu sam riknula, sve mi neugodno bilo :lol:

https://24.media.tumblr.com/ec3b92ee2d2de902ea2ff7f5cb3c83ba/tumblr_n24qcjYIDb1t2baieo1_400.gif
https://31.media.tumblr.com/0acdfc5e494f6fa027dbc258e67406b9/tumblr_n24qcjYIDb1t2baieo2_400.gif
https://24.media.tumblr.com/5cf2b4f0fe397b851e6c800b98e966d5/tumblr_n24qcjYIDb1t2baieo3_r1_400.gif

https://31.media.tumblr.com/2101b0fc627c781af5683dcaeeb3f264/tumblr_n24pjnL0wu1t2baieo1_400.gif
https://31.media.tumblr.com/e696af1caf1eeef24b3d77eab6006566/tumblr_n24pjnL0wu1t2baieo2_400.gif

dođe mi da ovo uvježbam :zubo:

Dick bog moj :s obožavam tog malca, rastura :rofl:

https://24.media.tumblr.com/e606957c57b314d90ab96fb7aeceae78/tumblr_n24rgnIi8M1t2baieo1_400.gif
https://31.media.tumblr.com/e836a42a156f43e36e72f67ebac6e7ca/tumblr_n24rgnIi8M1t2baieo2_400.gif

https://24.media.tumblr.com/b89f182ef780761d43897ce2dd5e20b5/tumblr_n26uqo3MgO1qg94bco7_500.png

https://24.media.tumblr.com/fb03543051968e2d2ece5d84a73047a3/tumblr_n26uqo3MgO1qg94bco4_500.png

https://24.media.tumblr.com/e4460fe6b8fabd1839890f2cd1fd52dd/tumblr_n26uqo3MgO1qg94bco2_500.png

Meni je tako, ali tako žao kaj su ovo prebacili petkom i kaj će seriju vjerojatno ubiti. Baš je super, a tako potcijenjena serija :tuzni:
Glupi ABC :durica

deedeedee
13.04.2014., 20:17
Nakon užasne Bollywood epke, zadnjih par je bilo odlično, s fantastičnim forama u vezi otkazivanja i serije općenito. :cerek: I super finale. :cerek: I najava za iduću sezonu koje neće biti. :mama:

Koja šteta. :tuzni:

Jay&AmberFan
13.04.2014., 21:32
ABC Family?
Don't be apsurd.

:rofl::lol:

Divni su bili, divni. :cerek: I ono kao "nitko nije vjerovao u nas, a vidi dokle smo došli, Tim Allenova publika se prelije u naš termin", umirao sam. :lol::lol:

deedeedee
13.04.2014., 21:50
Koje iznenađenje od serije, a? :cerek: :D :tuzni:

lie
15.04.2014., 08:23
Zadnja epka po običaju odlična :cerek:

Larry Bird na kraju :s :rofl: A stvarno su prepredivni. Ne želim da ih otkažu :tuzni:
Neću da je ovo kraj serije.

Nek mi netko kaže da ima barem minijaturne šanse da ovo ne otkažu :moli: :mama:

Treća sezona bi mogla biti urnebes, ima materijala na bacanje. Oćem još :durica

iggy888
15.04.2014., 10:33
Nemaju niti minijaturne šanse. The End. Delete All.

Miss Gavella
30.04.2014., 20:18
Obnovljeno! :cheer:

Just kiddin'. Al' kad se oni zaebaju na račun otkazivanja, možemo i mi. :rofl:

Btw. super finale, šteta što nećemo saznat iz koje će rupe beba izać. :rofl:

Falit će mi. :tuzni: