PDA

View Full Version : For girls: Koliko vam je kosa bitna kod muškog spola?

Sajx
11.06.2012., 00:33
Evo,prvo modovima da kažem da nisam znao dali da ovdje ili na LJES stavim temu,povezano je relativno s oba pdfa.

Dakle,koliko je vama curama bitna kosa kod muškog spola?
Da li je kosa jedna od prvih stvari koje primjećujete na dečkima dok ih ispratite pogledom negdje na ulici?
Koliko vam je bitno da partner ima urednu kosu ili da na nju troši dosta vremena njegujući je ili provodeći malo više vremena u frizerskom salonu?

Pitam iz čistog razloga jer sam osobno dosta pazim na svaku dlakicu da stoji onako kako ja hoću, a ukoliko ne mogu određeni dan složiti frizuru,onda sam automatski loše volje i taj dan ne očekujem da se išta dobro dogodi :)

Ne mislim da sam metroseksualac,dapače daleko od toga,ali kosa mi je jedna od važnijih stvari na meni.

Evo da ne bude tema for girls only,pitanje i for boys: Da li je vama kosa toliko bitna ili ste jedan od tipova koji raščerupan hoda po svijetu? :)

ex anais
11.06.2012., 00:36
Pitam iz čistog razloga jer sam osobno dosta pazim na svaku dlakicu da stoji onako kako ja hoću, a ukoliko ne mogu određeni dan složiti frizuru,onda sam automatski loše volje i taj dan ne očekujem da se išta dobro dogodi :)

To je odbojno. :D
Cjelokupan stav, a i rezultat.

jedan od tipova koji raščerupan hoda po svijetu? :)

Ovo je pak seksi. :cerek:

Sajx
11.06.2012., 00:46
To je odbojno. :D
Cjelokupan stav, a i rezultat.

Ovo je pak seksi. :cerek:

Ne mislim na to da manijakalno gledam da svaka kosa mora stajati na svom mjestu ili da je kosa zalizana. Samo ne volim ako mi ujutro kad se probudim kosa ide u jednu stranu i onda naleti jedan čuperak kojeg nikako nemogu spustiti :)

Kosa dosta prilagođava lice svakog čovjeka i samu pojavu,barem iz moje perspektive. Kod žena vidim kad recimo neko nosi rep i kad raspusti kosu kolika je to promjena :)

Ser Mark
11.06.2012., 00:48
Kosa do ramena, rascupana, ponekad masna i generalno neuredna.
Tu i tamo prije izlaska rukama jednom prodjem preko kose da je malo izravnam.

Demona
11.06.2012., 00:53
Na cesti se isključivo okrećem i gledam u dečke koji imaju dugu i njegovanu kosu :cerek:

isadora w.
11.06.2012., 01:40
uopce ne primjecujem musku kosu :o

osim ako je duga i lijepa :zvrko:

za ovo ostalo mi je svejedno, volim rascupane :cerek:

ne volim one koji izgledaju kao da ih je krava lizala.
i nedavno sam se sokirala spoznajom da ljudi jos uvijek koriste gel za kosu :horor:

Gorštak
11.06.2012., 01:42
ja ne volim dirati u savrsenstvo

Sajx
11.06.2012., 02:01
uopce ne primjecujem musku kosu :o

osim ako je duga i lijepa :zvrko:

za ovo ostalo mi je svejedno, volim rascupane :cerek:

ne volim one koji izgledaju kao da ih je krava lizala.
i nedavno sam se sokirala spoznajom da ljudi jos uvijek koriste gel za kosu :horor:

Gel se i dalje koristi i to u velikim dozama...isto kao što ženski dio koristi lakove za kosu i boje za kosu.

ja ne volim dirati u savrsenstvo

Dobra! :D

Inače,nisam mislio da dosta girlsica voli dugu kosu kod muških.

Selectra
11.06.2012., 02:04
kosa mi je bitna koliko i začin u hrani.
jebeš ćelave.

I šta znači ovo for girls? Jel se to jede?
Ali spol ima kosu?

Amazon Basin
11.06.2012., 02:13
znaš da se prodaje efekt - super izgledam a da se nisam trudio pol posto
tako da je najbolje uredno razbarušena kosa i pobrini se da imaš nije me briga stav
:crta:

bumbar_zzz
11.06.2012., 02:41
Meni je kosa kod dečkiju jako bitna, sigurno jedna od prvih karakteristika koja mi privlači pozornost. Ne sviđaju mi se nakaradne i zalizane frizure, niti duga kosa. I ne volim baš šiške :D
Samo ti brini o svojoj kosici, dobro je to :D

RedHairFairy
11.06.2012., 07:03
Jedino kaj mi je bitno da je čista :raspa:

Jutros sam baš vidjela prekrasan primjerak ćelave glave :love:

Ne volim ulickane i gelirane frizure :ne zna:

valnea
11.06.2012., 07:13
:misli: nije bas da o ovome inace razmisljam, ali kad se vec pita promislila sam i zakljucila da ne volim da muskarac ima 'frizuru' (fen, gel, cesalj, cetka). :rolleyes: kosa je kod muskaraca samo nuzno zlo. :D bolje je da je ima sto manje i da je sto kraca - kao :cool: . :cerek:

:rofl:

Martinella
11.06.2012., 07:18
također, ako je duga lijepo je da je uvijek čista i da nije masna...a ako je kratka volim da nema gela
kad nema gela to me automatski privlači da idem pipkati kosu :D :cerek:

tanveer
11.06.2012., 07:33
da, ugodno je provući prste kroz gustu i čistu kosu :cerek: ... ali je i totalno sporedno. ugodno je i glancati ćelu, ako ti je tip seksi :rofl:

zapravo, jedino što mi se ne sviđa je kad je muškarac nesiguran i opsjednut svojom kosom. i ako je se ne smije dirati zbog previše proizvoda na njoj. on treba biti opsjednut MOJOM kosom, naravno. mora primjetiti kako je predivna, dirati je i diviti se, te je kasnije spominjati. pisanje stihova o njoj nije potrebno.

...

TurbulentFluid
11.06.2012., 07:40
Tema nije niti za LJES, niti za US.

Eventualno za Teen, ali i oni su pomalo prerasli ovaj nivo.

Osobna higijena se podrazumijena, sve ostalo je nedostojno diskusije.

Neopisivo mi je odbojno kad frajer misli da će umočiti zbog frizure.

pišikućipropalo
11.06.2012., 07:41
što sam starija sve me više pale ćelavi (oni koji se tako šišaju jel)

tanveer
11.06.2012., 07:43
Tema nije niti za LJES, niti za US.

Eventualno za Teen, ali i oni su pomalo prerasli ovaj nivo.

Osobna higijena se podrazumijena, sve ostalo je nedostojno diskusije.

idi ti na :kava:, a nas pusti da budemo malo neozbiljni :raspa:

:kiss:

TurbulentFluid
11.06.2012., 07:48
idi ti na :kava:, a nas pusti da budemo malo neozbiljni :raspa:

:kiss:

OK OK.

Evo, jebem sve što ima duže od 28 cm kose ali ne duže od 32, to je gej.

Također, kovrčava kosa je za urac, ne možeš provuć prste kroz to a da se ne zapetljaju, dakle speglati. Prihvatljivi index kovrčavosti je 1.012 (dakle, da se od "normalne" do potpune istegnute" vlasi dužina ne promijeni više od 1.2%). Sve ostalo, nek jebe netko drugi jer ja neću.

Dlaka se mora prati minimalno 1x dnevno, šamponom.

Mast ne dolazi u obzir. Odvratno.

Gel i lak naravno moraju biti gore da krzno sliči na nešto, ali moraju biti stavljeni tako da ja ne osjetim da su gore inače pedala. Ne treba mi metrogej.

Također, mužjak se ne smije ponašati kao da mu je to bitno, niti smije biti očito uređivanje kose. Ona mora izgledati kao da prirodno stoji tako da je svaka dlaka na svom mjestu.

Ali dakako ne baš svaka. Bed Boj luk je plus, a također i kontrolirana raščupanost. Uostalom, tko bi htio gika koji se češlja 908347598347598 x na dan, ne dao bog nosi češalj sa sobom, ili se pizdi kad mu ja taknem kosu?! Nekst pliz.

Naravno, najvažniji je karakter, ako prođe test kose a karakter nije dobar, zaj... ti to.

Bolje? :rofl:

tanveer
11.06.2012., 08:05
možeš ti, kad hoćeš, vidim :rofl:

...

Paradisaea
11.06.2012., 08:08
Kosa sama od sebe nema nikakav značaj niti je na bilo koliko proširenoj listi nekakvih poželjnih detalja.

Doduše, sjećam se jednog primjerka kojem je njegova kosa bila apsolutni prioritet u životu, a sve iz razloga što mu se bila opasno prorijedila i u postupku zauvijek odlazim, a on još nije, čini mi se ni 30 imao.:)

Nakon nekog vremena, ispostavilo se da je to bio, ali stvarno, najmanji od njegovih kojekakvih (psihičkih) problema.:bljak:

Monica B.
11.06.2012., 08:15
TurbulentFluid :rofl:

Okruzena sam s onima kojima je svaka dlaka na mjestu (vostana figura look :zubo:) i celavima. :D

Ovi OCD i nisu nesto sexy, iako moram priznati da se ponekad pitam koliko dugo to slazu pred ogledalom svako jutro. :o Celavi - hm, sta znam, zavisi od toga kakav je on the inside. :D

Ideal, cista kosa, nesto duza, lezeran look. Ne srece se cesto. :D

Gel - bljax. :cerek:

Mr. Twilight
11.06.2012., 08:17
Ja sam nedavno pustio kosu kao eksperiment koji mi se mozda svidi a mozda i ne (nikakva posebna njega).
Medjutim mogu reci da mi se cini da me ljudi opcenito vise primjecuju nego prije.

tanveer
11.06.2012., 08:19
Ja sam nedavno pustio kosu kao eksperiment koji mi se mozda svidi a mozda i ne (nikakva posebna njega).
Medjutim mogu reci da mi se cini da me ljudi opcenito vise primjecuju nego prije.

jesi crvenokos? :kokice:

...

Lyanna Stark
11.06.2012., 08:22
TurbulentFluid :rofl:

Ovi OCD i nisu nesto sexy, iako moram priznati da se ponekad pitam koliko dugo to slazu pred ogledalom svako jutro. :o Celavi - hm, sta znam, zavisi od toga kakav je on the inside. :D

Ideal, cista kosa, nesto duza, lezeran look. Ne srece se cesto. :D

Gel - bljax. :cerek:

Slazem se.

Poznajem jednog crvenokosog zgdnog decka, poduza kosa, cista, mislim da nije njegovana. :cerek:

Mr. Twilight
11.06.2012., 08:25
jesi crvenokos? :kokice:

...

Navodno sam bio kao vrlo mali.

Sada sam smedjokos. :)

Monica B.
11.06.2012., 08:33
Slazem se.

Ovi sto briju glavu se u pravilu furaju na Zmijsko telo, tj. bildaju se. :D Nekad su sexy a nekad nisu, barem meni. :cerek: Ovi sto slazu svaku dlaku su intelektualci uglavnom, i malkice nesigurni po mom misljenju. :o

Mr. Twilight - pravi potez! :cerek:

Chansomps
11.06.2012., 08:38
Ja imam dugu kosu. Uredna je, ne smrdi i ne izlaze nikakvi paraziti iz nje. :hekla:

coccolino24
11.06.2012., 08:44
sve štima dok nije duga ;)

Điđe T.
11.06.2012., 08:45
meni je najlipše kad je muško zbrijano ili ošišano najkraće moguće, još kad je uz to lipa glavica, di ćeš bolje :cerek:

ne volin muške s frizuricama, jednostavno mi je odbojno :ne zna: u obzir može doć samo nekakva nemarno dječački složena frizura, al i to ne priko 3 cm dužine :rofl:

Pennelopa
11.06.2012., 09:02
Meni je bitno da kose ima, ne privlače me muškarci koji briju glavu. Nije mi ni loše kad ta kosa ima neku formu (recimo da se vidi da je bio kod dobrog frizera, a ne lokalnog brice). Ali nije presudno. Ako pak izgleda kao da je proveo 3 sata pred ogledalom prije izlaska iz kuće, to mi je pretjerano. Vjerojatno bi se osjećala loše ako recimo ja nemam frizuru nego sam prirodno raščupana, a njemu svaka las stoji na svom mjestu. Ležerno, uredno i sa mjerom, to kod mene najbolje prolazi, ne samo po pitanju frizure.

Chansomps
11.06.2012., 09:06
al i to ne priko 3 cm dužine :rofl:

Meni je dvajst centi, jel ti dosta? :frajer:

Jel još tema o kosi ili? :ne zna:

Điđe T.
11.06.2012., 09:10
Meni je dvajst centi, jel ti dosta? :frajer:

Jel još tema o kosi ili? :ne zna:

uvijek i samo o kosi :D

20 centi, to je negdi do ispod uva :misli:

dugokosi su mi se sviđali prije 7-8 godina :zubo:

saša iz voza
11.06.2012., 09:18
duga kosa je zenska karakteristika
iako ponekad naletis na ljude kojima se jednostavno ne da sisati, kao i one koji misle da su kul rokeri, boemi i tko zna sto

svaki normalan muskarac koji nije opterecen izgledom se sisa na kratko
zasto - zato sto je prakticno

to je to

mari_2011
11.06.2012., 09:20
Evo,prvo modovima da kažem da nisam znao dali da ovdje ili na LJES stavim temu,povezano je relativno s oba pdfa.

Da li je kosa jedna od prvih stvari koje primjećujete na dečkima dok ih ispratite pogledom negdje na ulici?
Koliko vam je bitno da partner ima urednu kosu ili da na nju troši dosta vremena njegujući je ili provodeći malo više vremena u frizerskom salonu?

Ne mislim da sam metroseksualac,dapače daleko od toga,ali kosa mi je jedna od važnijih stvari na meni.

Evo da ne bude tema for girls only,pitanje i for boys: Da li je vama kosa toliko bitna ili ste jedan od tipova koji raščerupan hoda po svijetu? :)

ima muskih na kojima mi obrijana glava djeluje MLJAC :D

pvo primjera: http://3.bp.blogspot.com/-xmcK7RpWGDQ/Tt-z4fmGogI/AAAAAAAAAGI/_WAkUm_NCRg/s1600/relja+popovic.jpg
:cerek:

dok opet imam frenda koji je uvijek čupav...sa poludugom frizurom
i odgovara mu...i zgodno ga je za vidjeti takvoga.. jer mu bas pase :cerek:

a na koncu konda, jedan manager kojeg poznam je taj princip-svaka dlaka na svom mjestu-i zgodan je u pičku materinu :cerek:

dakle,nije stvar u samoj zurki,nego kako ju tko nosi i stoji li mu uopce :D

Điđe T.
11.06.2012., 09:23
dakle,nije stvar u samoj zurki,nego kako ju tko nosi i stoji li mu uopce :D

ae, ima u tome nešto :D

evo meni je bruce willis primjer jebozovnog ćelavog muškarca :cerek:

Chansomps
11.06.2012., 09:35
uvijek i samo o kosi :D

20 centi, to je negdi do ispod uva :misli:

dugokosi su mi se sviđali prije 7-8 godina :zubo:
Eh, sjebala si zajebanciju :tuzni:

duga kosa je zenska karakteristika

Di to piše?
ae, ima u tome nešto :D

evo meni je bruce willis primjer jebozovnog ćelavog muškarca :cerek:

I Dalaj Lama :cerek:

Enter Sandwoman
11.06.2012., 09:43
Sisa me zaboli kakvu on kosu ima. Duga, kratka, ćelav, kovrčav, plav, crn, you name it, tako nebitno. Samo da ne smrdi i da mu frizura nije zabetonirana koliko je gela stavio. Mislim, tko to još uvijek koristi. :kava:

Ok, u cjelokupan prvi dojam je uključena i kosa ali nije da će igrati baš neku ulogu ako je sve drugo na njemu mljac. :cerek:

Alexa
11.06.2012., 09:48
Spooky mi je jedino ako tip ima dotjeraniju kosu od mene.

Sve ostalo ima prodju.

EDIT: E, da. Straši me i combover. Onaj, brutalni "Torrente" combover. Tri dlake pocesljane preko celavog tjemena ne stvaraju opticku varku da ne gubite kosu.

salonitanka
11.06.2012., 09:52
samo da nije sljepljena od tone gela, i naravno, da je čista.:D

ćelavo isto zna bit mljac :cerek:

vodenaruža
11.06.2012., 09:58
obožava na muškima plavu kosu, onako valovitu i malo dužu oko desetak cm. :klopa:

europe11
11.06.2012., 10:01
Pored ociju i guze,prva stvar koju gledam na muskarcima :cerek: i nevjerovatno kako dobra frizura i opcenito kosa proljepsa neku osobu.
tamna kosa i oci,majketimile,vec padam na pod :cerek:

celave ne volim,to mi je strasan turn off,ma koliko god lijep bio. :tuzni:

Velvet Black
11.06.2012., 10:02
kosa mi nikad nije bila fetiš, bitno mi je da je čista. duga(prije nekih 10 godina sam samo na to padala :D), kratka, ćelava (aleksandar stanković :cerek:) glava, nebitno. bitno da on dobro izgleda s time.

jedino što ne mgou zamsiliti je da sam s dečkom koji posvećuje više pažnje svojoj kosi, nego ja mojoj. to nikako.

Chansomps
11.06.2012., 10:03
EDIT: E, da. Straši me i combover. Onaj, brutalni "Torrente" combover. Tri dlake pocesljane preko celavog tjemena ne stvaraju opticku varku da ne gubite kosu.

:lol:
Imam jednog poznanika sa takvom..frizurom. Ima oko 35 godina i ima tri i pol dlake (jedna je sijeda). Sjebana genetika, štaliveć. :D

Klipan
11.06.2012., 10:18
Odgovor je jednostavan. OVISI.:):):) Ne mogu dati jedan jedini odgovor,niti za zene niti za muskarce, jer ovisi sve o faci, o kvaliteti kosi, o boji kose i tako dalje. Nekome pase duza kosa, nekome kraca, neko naprotiv je super bas celav. Zato nije bitna kosa sama u sebi, nego opci dojama koji pridonese covjeku u potuponosti.

marlene_m
11.06.2012., 10:23
Nije mi kosa nikakav kriterij. Što manje ulickan, to bolje. Baš teen tema :)

eleuthera
11.06.2012., 11:15
Ja imam dugu kosu. Uredna je, ne smrdi i ne izlaze nikakvi paraziti iz nje. :hekla:

Ovakvu (http://www.nndb.com/people/534/000025459/trent-sm.jpg) ili dužu još? :zubo:

Volim dužu kosu, da. U svim oblicima i bojama. Još ako je malo raščupanija...:cerek:

Jučer kad sam kupovala duhan na kiosku, nisam mogla prestat buljit u frajera upravo zbog njegove kose. :brukica:
Bila je plava, ravna, ali nekako nehajno kuštrava. :D Čak nije bila niti duga, nego skoro pa poluduga.

Al ja tim nehajno kuštravim frizurama ne vjerujem. Mislim da je u to uloženo puno truda. I ne smeta mi to. :ne zna:

adryy
11.06.2012., 11:18
nevolim dugokose muskarce,totalno odbojno ..
volim normalno osisane i da je kosa uredna sto se tice redovnog pranja
netreba tu puno filozofije ...normalno je nesto najbolje:kava:
obavezno crna il itamno smeda,plave nevolim nikako

Điđe T.
11.06.2012., 11:32
Eh, sjebala si zajebanciju :tuzni:

ja uvik sve sjeben :D

možemo i obratno: jel to znači da ti doseže do uha :o :rofl:

I Dalaj Lama :cerek:

ako ćemo tako, onda i Rojs prolazi :lol:

http://img192.imageshack.us/img192/3629/rqygzr.jpg

:love:

Chansomps
11.06.2012., 11:58
Ovakvu (http://www.nndb.com/people/534/000025459/trent-sm.jpg) ili dužu još? :zubo:

Ma jok. :lol: Dužu. Ovako nekako:
http://i47.tinypic.com/t9t7ax.jpg

ja uvik sve sjeben :D

možemo i obratno: jel to znači da ti doseže do uha :o :rofl:
Je, je...ponekad čistin uvo sa'njin :o

ako ćemo tako, onda i Rojs prolazi :lol:

:love:
Ujme, nitko nema šta rodijak Rojs imade http://www.youtube.com/watch?v=928D2jyKcYw

Điđe T.
11.06.2012., 12:05
Je, je...ponekad čistin uvo sa'njin :o

možeš i susida badnit priko balkona da provjeriš jel spava:rofl:

Ujme, nitko nema šta rodijak Rojs imade [B]http://www.youtube.com/watch?v=928D2jyKcYw

najjači :s

isadora w.
11.06.2012., 12:10
champs :cerek:

Chansomps
11.06.2012., 12:17
možeš i susida badnit priko balkona da provjeriš jel spava:rofl:
Susid mi je dopaš, on se sam bada :o
Ali sa desne strane ima neka baba sa vrtlon isprikuće, pa joj sa balkona mogu zalit cviće! :o

Ajme, ope san bacija rimu.

najjači :s

Je, simpatičan je strašno. :o

Lucretia
11.06.2012., 12:49
Jel ovo topic gdje se izražava podrška dugokosim frajerima? :o
:clint:

tonchica
11.06.2012., 13:00
Ma dobri su oni onako vojnički ošišani.

Duga kosa totalni turn off. Ali nikad se ne zna.

slafko
11.06.2012., 13:01
Da li je vama kosa toliko bitna ili ste jedan od tipova koji raščerupan hoda po svijetu? :)

Imam prekul kosu i bio bi grijeh ne držati je uredno razbarušenom. :kava:

Almost Rosey
11.06.2012., 14:15
Nek je čista i mirisna, za sve ostalo se možemo dogovorit :cool:

Ali oni koji imaju najmanje šanse da se, recimo, okrenem za njima su oni s cijelom drogerijom na glavi.

Điđe T.
11.06.2012., 15:14
Ma dobri su oni onako vojnički ošišani

da, da :s

:Slin:

slafko
11.06.2012., 15:23
Vas dvije ili niste vidjele nekoga ošišanog na 1-3 ili ste ćorave. :D

Điđe T.
11.06.2012., 15:24

nismo ćorave nego je to seksi :kava:

slafko
11.06.2012., 15:26
I stoji jako malom broju tipova. :kava:

Điđe T.
11.06.2012., 15:31
kad je frajer dobar onda mu sve stoji :D

saša iz voza
11.06.2012., 15:31
samo nama sa lijepim i pravilnim oblikom glave

slafko
11.06.2012., 15:41
kad je frajer dobar onda mu sve stoji :D

A onda valjda nama superfraerima ne stoji. Moral se bum pomirit s tim. :ne zna:

Điđe T.
11.06.2012., 16:26
samo nama sa lijepim i pravilnim oblikom glave

A onda valjda nama superfraerima ne stoji. Moral se bum pomirit s tim. :ne zna:

sad bi napisala nešto na latinski počinje s "de gustibus...", al ne smin dovršit, saša će se nakostriješit :eek: :rofl:

slafko
11.06.2012., 16:30
De gustibus esse delendam? :misli:

DeMona Witch
11.06.2012., 17:33
Iskreno, ne sviđaju mi se dugokosi momci, ok još poluduga, to zna bit slatko, al kad onako puste kosu, pa je još uz to zaližu :rigo: e to ne volim nikakooo
I nije istina da zgodnom dečku sve stoji, znalo se desit, da dečko koji je lijep pusti kosu, onda postane ružan, totalno se promjeni izgled. Ja najviše volim kad je kosa kratka i uredna. Al ak već imaš dugu, onda je njeguj, to je ok onda, al nebi da mi dečko ima dužu kosu od mene :rolleyes::rolleyes:

ddoll
11.06.2012., 19:00
Ja sam shvatila da nikako ne volim dugokose... Ne znam zašto, ali nisu mi nešto...

Chr0n05
11.06.2012., 19:05
Samo jedno... u vezi ove teme.

http://www.ragetrolling.com/var/resizes/tumblr_krculoBj8i1qz9qdfo1_500-e1303391507796.jpg?m=1317996033

Velia
11.06.2012., 19:21
Poprilično, jer volim provlačiti prste kroz istu.

U životu sam samo dojicu ispratila pogledom na ulici, ali ako pitaš je li kosa prvo što primjećujem na muškarcu - nije.

Bitno je općenito da je uredan, pa tako i kosa mu.
A važno mi je da provodi određeno vrijeme sa mnom, a ne u frizeraju.

Recimo, to da svaka dlakica stoji na svom mjestu mi nije uopće privlačno. :o

Chansomps
11.06.2012., 20:07
http://i.qkme.me/3zih.jpg

LadyMoonlight
11.06.2012., 20:19
Bitna mi je muska kosa. Volim kad je kratka, dovoljno da se lijepa gel frizurica moze slozit.

Ovako nesto:
http://4.bp.blogspot.com/-sLoYxqrVzUs/TowP7F54bSI/AAAAAAAADes/xa68S48XUVU/s1600/Latest-Men-Hairstyles04.jpg
http://0.tqn.com/d/mensfashion/1/0/d/y/91296253.jpg}
http://emersonsalon.com/wp-content/uploads/2011/06/ShortMessyHair.jpg

To mi je bas slatko i privlacno. I jedna od prvih stvari koje primjetim na decku opcenito je frizura.

Chr0n05
11.06.2012., 20:41
Prezirem gel i sve sto ima veze sa istim. Masno, ljigavo, ljepljivo... bjez stim od mene kad su temp vece od 20 stupnjeva. :o

Chansomps
11.06.2012., 21:14
Prezirem gel i sve sto ima veze sa istim. Masno, ljigavo, ljepljivo... bjez stim od mene kad su temp vece od 20 stupnjeva. :o

I još im glava sjaji kao disko kugla, a uzori po frizuri su im nogometaši. + Gel nije zdrav za kosu i tjeme.

Dok sam imao kratku kosu nikad nisam stavljao to sranje na glavu.

Sajx
11.06.2012., 21:18

Pa zavisi od količine gela i vrste gela/briljantina. Mislim da je dosta mišljenja ovdje površno što se tiče gela.

Uvjeren sam da vam se neke frizure možda sviđaju na nekome,a ni ne znate da koristi gel :)

darkić
11.06.2012., 21:27
I stoji jako malom broju tipova.
:(
U tom slučaju je kosa jako nebitna.

Chr0n05
11.06.2012., 21:32
Pa zavisi od količine gela i vrste gela/briljantina. Mislim da je dosta mišljenja ovdje površno što se tiče gela.

Uvjeren sam da vam se neke frizure možda sviđaju na nekome,a ni ne znate da koristi gel :)

aha... cek kad im se taj isti gel pocne cijediti niz facu po ljeti. jebeni uzas.

kukurice
11.06.2012., 21:42
Ja najvolim ovakve

http://img41.imageshack.us/img41/6888/longhairman.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/41/longhairman.jpg/)

i onda mu prek noci bricnem na nulu :angeleye:

Empire of dirt
11.06.2012., 22:12
Čitam komentare o muškarcima koji se brinu o kosi bolje od žena i ovo (http://9gag.com/gag/4069569) mi padne na pamet XD .

http://www.google.hr/imgres?q=thoreal&um=1&hl=en&sa=N&biw=1366&bih=638&tbm=isch&tbnid=1xDDTwlMXwJDEM:&imgrefurl=http://9gag.com/gag/4069569&docid=EKNXo9Z6h7kXwM&imgurl=http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/4069569_700b.jpg&w=460&h=327&ei=Ll3WT7LfAYWa1AWUiYSZBA&zoom=1

Osobno, nije mi toliko bitna dužina kose, ali volim vidjeti malo dužu kosicu (bar 7 cm), a posebno se okrećem za onima s dužom kosom, ali opet ovisi o tome kako mu stoji uz facu. No opet, privlače me i neki dečki s kratkom kosom, tako da nema prevelikog utjecaja.

tonchica
11.06.2012., 22:21

Da, to je sexy! :o

Dzosi
11.06.2012., 22:41
padam na frajere sa frčkastom kosom...većina ih je bila takva..čak jedan koji je izgubio pola kose :503: i brijao se na kratko je u biti imao frčkastu kosu...:D

Monica B.
11.06.2012., 22:44
kosa mi nikad nije bila fetiš, bitno mi je da je čista. duga(prije nekih 10 godina sam samo na to padala)

A vise ne bi pala? :o Dajte meni Njega (http://media32.onsugar.com/files/2011/11/45/4/1415/14151215/image_6.xxlarge.jpg) na samo 10 dana,:o i nikad se vise ni na sta u zivotu ne bih pozalila. :cerek:

kratka, ćelava (aleksandar stanković :cerek:) glava, nebitno. bitno da on dobro izgleda s time.
:eek:

Ovo je vec too much.:rofl: Otvorim temu da iscitam postove, i pitam se kako Sasicu nismo uvrstile u 'hotties according to US' kad ono ti ga spominjes. :D Fkt smo klonirane. :rofl:

jedino što ne mgou zamsiliti je da sam s dečkom koji posvećuje više pažnje svojoj kosi, nego ja mojoj. to nikako.

Mda, To nam ne treba. :rofl:

Ruralna
11.06.2012., 22:44
S kosom ili ćelav, meni svejedno :D
Ako već ima nešto kose, onda je pod mus da je održavana, pod održavanost smatram čistoću i podšišanost :o

Sajx
11.06.2012., 22:55
aha... cek kad im se taj isti gel pocne cijediti niz facu po ljeti. jebeni uzas.

Mogu ti ponosno reć da mi se to nikad nije desilo. Ne nosim gel često,prije jesam češće,ali sad tu i tamo kad se osjećam tako onda ga stavim ili kad je kosa prevelika da bi je češljom obuzdao :)

Monica B.
11.06.2012., 23:02
Imam prekul kosu. :kava:

Vjerovacu ti kad je vidim. :cerek:

Ne nosim gel često,prije jesam češće,ali sad tu i tamo kad se osjećam tako onda ga stavim ili kad je kosa prevelika da bi je češljom obuzdao :)

I meni je kosa trenutno neobuzdana. :D To se najbolje obuzdava bez ceslja, pranjem sa 2in1 ako moras, i oblikovanjem prstima. :o

SitnaRiba
11.06.2012., 23:05
zar ne znate da je sva moć u kosi!? :o

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/547121_404092686308114_1534398500_n.jpg

:D

a inače... tak svejedno... bitno je da ima bradu :cerek:

Sajx
11.06.2012., 23:07
Vjerovacu ti kad je vidim. :cerek:

I meni je kosa trenutno neobuzdana. :D To se najbolje obuzdava bez ceslja, pranjem sa 2in1 ako moras, i oblikovanjem prstima. :o

Ti si žemsko :D Meni su općenito ženske s neobuzdanom kosom ili onako razbarušenom kosom neopisivo sexy :)

A inače mi je kosa dosta kratka pa kad je neki čuperak tu onda to loše izgleda.

morcego
11.06.2012., 23:13
Ne volim frajere s dugom kosom, odnosno, svaki zgodan frajer s dugom kosom meni je s kratkom još zgodniji.

Ćelavost mi nije turn on, ali opet, ako je netko zgodan, onda je zgodan.

Nikad nisam kosu stavljala na prvo mjesto.

Ako je lijepa, onda je to definitivno plus, ali ako nije lijepa, to mi neće bit minus.

Monica B.
11.06.2012., 23:13
Ti si žemsko :D Meni su općenito ženske s neobuzdanom kosom ili onako razbarušenom kosom neopisivo sexy :)

A inače mi je kosa dosta kratka pa kad je neki čuperak tu onda to loše izgleda.

Mislio si da bi Monica mogla biti musko? :rofl: Thx. :cerek:

Onda je pusti da raste, pa ce se od tezine sama od sebe sloziti. :mig:

Achtung_1990
11.06.2012., 23:16
Šta kažete na moj friz ? http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSdEmtLgx8Md2RF5O61vdYl7D5TSKw0T JsIaj8g4cZmblA6bgus

Sajx
11.06.2012., 23:25
Mislio si da bi Monica mogla biti musko? :rofl: Thx. :cerek:

Onda je pusti da raste, pa ce se od tezine sama od sebe sloziti. :mig:

Ne,nisam mislio na to kao zaključak da si žensko već na to da si žensko pa se podrazumijeva da ako ti je duža kosa da si ju fino opereš i rješiš to prstima (ovo krivo zvuči) :)

A neću je pustit da raste,odbojno mi je vidjeti muške s dugom kosom,od onih sa najdužom do onih sa Tarzan frizurom,većini uopće ne pristaje,makar ima onih kojima pristaje.

Inače,imam čvrstu kosu,tj. oštru pa više ide u zrak nego da pada :P

Antheia
11.06.2012., 23:36
Ma dobri su oni onako vojnički ošišani.

I meni je to dobro, al mora imat lijepu glavu :D

http://0.tqn.com/d/mensfashion/1/0/d/y/91296253.jpg}

Ovakve frizure su mi odvratne. Općenito hrpa gela :rigo:

Dulja kosa, da, ali čista i općenito tip mora biti uredan. Iako mislim da ona baš jako duga rijetko kome stoji. Ova dužina kod Chansompsa je dobra :D

Monica B.
11.06.2012., 23:45
Ne,nisam mislio na to kao zaključak da si žensko već na to da si žensko pa se podrazumijeva da ako ti je duža kosa da si ju fino opereš i rješiš to prstima (ovo krivo zvuči) :)

Ma znam, zezam se. :p Ali ima ta kombinacija neobuzdanosti+duge kose i losih strana - oprala sam kosu u 8 ujutro, a na nekim dijelovima straga je jos uvijek vlazna. :rofl:

Ok, padala je kod mene danas malo kisa. :cerek:

A neću je pustit da raste,odbojno mi je vidjeti muške s dugom kosom,od onih sa najdužom do onih sa Tarzan frizurom,većini uopće ne pristaje,makar ima onih kojima pristaje.

Vazi, ja te necu nagovarati.:zubo:

Inače,imam čvrstu kosu,tj. oštru pa više ide u zrak nego da pada :P

Gravitacija je na kraju mora pobijediti. :D Ukoliko nisi jedan od njih dva (http://images.icnetwork.co.uk/upl/covtelegraph/jul2010/7/6/image-8-for-hysteria-as-jedward-appear-in-coventry-gallery-720209938.jpg). :rofl::rofl:

Sajx
12.06.2012., 00:10
Ma znam, zezam se. :p Ali ima ta kombinacija neobuzdanosti+duge kose i losih strana - oprala sam kosu u 8 ujutro, a na nekim dijelovima straga je jos uvijek vlazna. :rofl:

Ok, padala je kod mene danas malo kisa. :cerek:

Vazi, ja te necu nagovarati.:zubo:

Gravitacija je na kraju mora pobijediti. :D Ukoliko nisi jedan od njih dva (http://images.icnetwork.co.uk/upl/covtelegraph/jul2010/7/6/image-8-for-hysteria-as-jedward-appear-in-coventry-gallery-720209938.jpg). :rofl::rofl:

Padala je kiša danas na sto načina u sto različitih dijelova dana,nema ko je ostao suh :D

Možda pustim kosu,ali ne tako skoro :D Možda završim i na pustom otoku kao u Brodolomu života pa postanem Tarzan :D

mala_ :)
12.06.2012., 00:39
ufff.. ne volim bome nit dlakave dečke niti one kaj pak imaju dugu kosu.... Mora bit ljepo ošišan a ne koda da je u svinjcu :D Tak mora bit i gore kose i dole kose hahahha sad neznam na koju kosu misliš :lol:

Sajx
12.06.2012., 00:57
ufff.. ne volim bome nit dlakave dečke niti one kaj pak imaju dugu kosu.... Mora bit ljepo ošišan a ne koda da je u svinjcu :D Tak mora bit i gore kose i dole kose hahahha sad neznam na koju kosu misliš :lol:

Na onu gornju,ali bilo bi zanimljivo čuti i razmišljanja o donjoj :mig::D

Siddig
12.06.2012., 01:04
na pramenove na tipu mi dođe zlo..:rigo:

gel na kosi i slične stvari isto mrrzim jer ne dopuštaju da ih se dira po "umjetničkom djelu"(ono,wtf:confused:ak ti želim proći prstima kroz kosu)
a i daju onaj look:"oprao sam kosu al sam onda izlio ovo po njoj,nećeš vjerovati":lol:

iz iskustva mi se čini da su dugokosi muškarci pomalo neodgovorni.

Chansomps
12.06.2012., 08:46

Na koju šemu, neodgovorni, majke ti mile? :D

Alexa
12.06.2012., 10:09
Na koju šemu, neodgovorni, majke ti mile? :D

Pa oće reć recimo, viš kako si ti muzičar, a ne knjigovodja. :zubo:

1950ftw
12.06.2012., 10:43
a ako svaki dan imamo sve manje i manje kose? :kava:
jel bolje ćelavo ili onako sa strane da ostane kose, a po sredini "put" :)

Libertango
12.06.2012., 10:58
pazim na svaku dlakicu da stoji onako kako ja hoću, a ukoliko ne mogu određeni dan složiti frizuru,onda sam automatski loše volje i taj dan ne očekujem da se išta dobro dogodi :)

Ne mislim da sam metroseksualac

Ne mislim ni ja al mislim da bi vrlo lako mogao bit žena ako uz ovo navedeno gajiš i posebnu ljubav prema cipelama.

Ontopik, nebitno mi je koja je dužina bitno da ne koristi puno sredstva za stiliziranje i bitno da ju redovno pere ako je kratka, s obzirom da je to čas posla kad je kosa kratka da ju se može oprati i svaki dan (isprobano) nema opravdanja da se s tom dužinom hoda masne glave. Jer nevjerovatno mi je da bi netko stao ujutro pod tuš (redovno) a ne našamponirao i glavu dok već sređuje ostatak tijela.

Ovi s dužom kosom koji povremeno ne stignu oprati kosu iako su se već zamastili to mi je jasno. Nije privlačno al mi je barem jasno.

Libertango
12.06.2012., 11:57
Ok, neću više trollat :kava:

@Libertango:Jesam li ja nemuževan i bezmudan ako koristim regeneratore i takve stvari? :cry:

Ovo prvo ću zanemarit :kava:

Ne znam, samo regenerator nije dovoljan, trebalo bi više indicija za takav zaključak da si nemuževni bezmudnjak-reci kako stojiš po pitanju brazilskog ravnanja kose, ako znaš što je to i to je dosta zabrinjavajuće a ako si bio na tome-onda da-odgovor na tvoje pitanje je potvrdan.

Regeneratori i maske su nužnost kod duge kose jer ako ju misliš imati dugu (neovisno o spolu) onda ju i njeguj, to i je cijeli smisao priče. Kaj ne? Da imaš što za pokazati. Tako da kad se priča o kosi korištenje regeneratora te čini samo osobom koja logično razmišlja.

harderfaster
12.06.2012., 12:33
na pramenove na tipu mi dođe zlo..:rigo:

gel na kosi i slične stvari isto mrrzim jer ne dopuštaju da ih se dira po "umjetničkom djelu"(ono,wtf:confused:ak ti želim proći prstima kroz kosu)
a i daju onaj look:"oprao sam kosu al sam onda izlio ovo po njoj,nećeš vjerovati":lol:

ma po čemu to molim te lijepo:ne zna:

btw.duža, njegovana, zdrava kosa...to je ful sexy:cerek:

Cro_Heidi
12.06.2012., 12:34
Meni oduvijek napeti proćelavi :kava:

MonotypeCorsiva
12.06.2012., 13:06
Ovako nesto:
http://4.bp.blogspot.com/-sLoYxqrVzUs/TowP7F54bSI/AAAAAAAADes/xa68S48XUVU/s1600/Latest-Men-Hairstyles04.jpg

Ajme ovo mi je katastrofa.

Takav tip friizure prolazi mi jedino na osamnaestogodišnjim članovima boy benda, u svim ostalim slučajevima mi je misterija kako uopće mukarci s takvom frizuricom ikada dobiju pičke :ne zna:.

(Polu)duga čista raskuštrana kosa :cerek:

modra
12.06.2012., 13:14
ne znam šta prvo vidim na muškom, kako na kome šta prvo upadne u oči, eto nemam pojma uopće šta reć na to :zubo: rekla bi da kosu ne. a što se tiče nje i frizure i posvećivanja vremena istome... mislim, normalno da mi je bitno da je njegovan i uredan, i definitivno mi je odbojno ako posvećuje previše vremena i ako je opsjednut time :misli:

najbitnije da ima zuru koja mu najbolje stoji.. :raspa:

All4us
12.06.2012., 13:31
Moj muž ima skroz kratku kosu (takav posao), al je počeo gubiti kosu i ma dost sijedih. E sad, njega to strašno muči dok je meni to totalno sexy, njemu to paše i neodoljiv mi je, s dužom kosom ga ne mogu ni zamisliti. A na muškome ja prvo primjetim guzu i noge, kad gledam izdaleka a najbitnije su mi ruke tako da kosu uopće ni ne primjetim. Ali naravno, ako ima dugu kosu mora ju njegovati (u granicama normale), nesmije biti masna i ispucana. To bi sigurno primjetila :503:

mala_ :)
12.06.2012., 14:04
a ako svaki dan imamo sve manje i manje kose? :kava:
jel bolje ćelavo ili onako sa strane da ostane kose, a po sredini "put" :)

Za moj pojam.. Ja ti predlažem.. Onda budi čelav.. volim čelave manje posla više uštede hahahahahahaha :rofl:

Velia
12.06.2012., 14:24
Saša, Chans i ostali, prekinite ovu diskusiju! :o

Odoh "čistiti" topic! :kava:

Čive
12.06.2012., 15:20
Ja uskoro prelazin na čelavu frizuru :kava:
Ne svojon voljon :kava:

Chansomps
12.06.2012., 15:43
Ja uskoro prelazin na čelavu frizuru :kava:
Ne svojon voljon :kava:

Koja te to vađajna natirala? :o

Čive
12.06.2012., 15:52
Koja te to vađajna natirala? :o

Da je bar vađajna razlog :o Iako, ona i voli kratku kosu ili čelavu ako nije široka glava ka rezervar od traktora :zubo:

Testosteroni mi otvrdili glavu pa mi se kosa ne mere probit kroz tvrdu glavu te tako ugine :(

Geni geni kameni, kosa umire u meni :gitara:

:rozi:

Chansomps
12.06.2012., 15:55
Da je bar vađajna razlog :o Iako, ona i voli kratku kosu ili čelavu ako nije široka glava ka rezervar od traktora :zubo:
Testosteroni mi otvrdili glavu pa mi se kosa ne mere probit kroz tvrdu glavu te tako ugine :(
Geni geni kameni, kosa umire u meni :gitara:
:rozi:

Pa ima i za to alternativa, stavi periku ko Duško Lokin :D

Velia
12.06.2012., 15:57
Ajde, nemojte četati, pliz.

Čive
12.06.2012., 16:09
Pa ima i za to alternativa, stavi periku ko Duško Lokin :D

Ma kakvi, izbrijat to lipo pa ću bit ka Ljungberg :cerek:
Duško Lokin nije normalan kao ni ostali koji koriste perike ili one koji imaju dvi dlake pa ih prebacivaju sa jedne strane na drugu :o

Uglavnom, tema je o ukusima i samim time je dosadna jer svatko ima svoj ukus :ne zna: (previše san puta reka ukus u glavi i sad mi ta rič nema nikakvog smisla, sjeba san se :o )

Tema za teen a ne US di prevladavaju skroz drugačije teme :ne zna:

Terranea
12.06.2012., 16:23
prvo sam mislila da će mi odgovor biti: nije mi važno, bitan je cijeloukupni dojama..bla bla bla.. al onda sam skužila da ima masu toga šta ne volim.

al budimo realni.. to uopće nije nešto šta prvo primjećujem :D dapače.. prije ću primjetit njego đir, koja je furka i to, nego frizuru :D uglavnom po điru diskvalificiram :p (na prvu loptu, jel)

1. ne volim kod muških da mu je svaka dlaka na svom mjestu
2. ne volim kad je duga (ono metal duga; općenito da je ispod ramena ili do ramena.. al onako ravna)
3. ne volim kad ima pramenove ili općenito kad je boja, a da se to vidi
4. ne volim one emo frizure
5. metroseksualne frizure
6. obrijana

meni je najidealnije kad je malo duža, oprana i kad izgleda ko da se digao iz kreveta :D

primjer:

http://desmond.imageshack.us/Himg694/scaled.php?server=694&filename=adamql.jpg&res=landing

(ako ćemo iskreno.. ovaj mi ima sve na mjestu. Ali, uzalud nekom i ova frizura, ako mi nije napet :D )

Chr0n05
12.06.2012., 17:20
Mogu ti ponosno reć da mi se to nikad nije desilo. Ne nosim gel često,prije jesam češće,ali sad tu i tamo kad se osjećam tako onda ga stavim ili kad je kosa prevelika da bi je češljom obuzdao :)

Vidis svima koji nose gel to se dogodilo kad su uletjeli u sparnu prostoriju ili je vani bilo sparno pri izlasku ljeti. Jab ti vjerova rado ali fizika i kemija je logika, ljudski komentari cesto nemaju veze sa inim, ili jednostavno ne izlazis u takve objekte ili uopce ljeti za sparina ne izlazis, al to je vec drugi par cipela.

Sajx
12.06.2012., 18:07
Vidis svima koji nose gel to se dogodilo kad su uletjeli u sparnu prostoriju ili je vani bilo sparno pri izlasku ljeti. Jab ti vjerova rado ali fizika i kemija je logika, ljudski komentari cesto nemaju veze sa inim, ili jednostavno ne izlazis u takve objekte ili uopce ljeti za sparina ne izlazis, al to je vec drugi par cipela.

Mozda ne koristim tonu i koristim prave gelove? :)

Jedino kad mi se znalo razmazat ako sam pokisnuo al to se desilo svega par puta :)

rocket86
12.06.2012., 18:12
Stekao sam dojam da frizura kao frizura nema neku bit, ako govorimo o kosi relativno uobicajene duljine. Nisam pretjerano opterećen kosom, znam biti u nekoj fazi da se držim određene zurke, ali samo za primjer, dva puta sam već izašao bez gela, začešljano iza, k'o francek:lol: ima cura koje imaju fetiš na ćelavce, nekim drugima je to minus. Stekao sam dojam i da čupavci prolaze kod darkerica i alternativki, a ostalima su odbojni. Mada mislim da ima više ženski koje od njegovane kose cijene njegovane ruke. Nužna njega, dakle redovito pranje se kod svih podrazumijeva:zubo:

smedjišećer
12.06.2012., 18:18
Najprije primjetim osmijeh i zube.
Kamenac, nepopravljeni zubi su vrlo česta pojava u nas.
Što će ti griva ako imaš naslage kamenca?

Điđe T.
12.06.2012., 18:57
Ma kakvi, izbrijat to lipo pa ću bit ka Ljungberg

Evo da baš cila tema ne prođe bez koje slike, ko još ne zna kako izgleda Ljungberg :o

http://www.fotbalnaplno.cz/sites/default/files/buzik.jpg

Chansomps
12.06.2012., 20:08
koji koriste perike ili one koji imaju dvi dlake pa ih prebacivaju sa jedne strane na drugu :o

http://eu3.memecdn.com/Combover_o_49445.jpg

Điđe T.
12.06.2012., 20:45
Chans, ovi je baš :Slin:

Chr0n05
12.06.2012., 20:50
Evo da baš cila tema ne prođe bez koje slike, ko još ne zna kako izgleda Ljungberg :o

http://www.fotbalnaplno.cz/sites/default/files/buzik.jpg

pazi botox u faci. katastrofa jebote. bit ce metropedercina neka teska.

http://s4.hubimg.com/u/1690747_f520.jpg

no botox only man.

Điđe T.
12.06.2012., 20:54

ma kakvi botox, nego su ga garant izretuširali...ko i sve ostale :rofl:

Chr0n05
12.06.2012., 20:57

ma kakvi botox, nego su ga garant izretuširali...ko i sve ostale :rofl:

istina. sjene su neprirodne na lijevoj strani. kosti lica su mu ko da je neka abominacija. :o

TrashHarvester
12.06.2012., 20:59

Muška kosa mi je nebitna: sam se šišam na kratko (2-3mm), ne češljam se već sigurno deset godina (jer nemaš što češljati kad imaš 3mm kose), gel za kosu mi izgleda... prljavo i dakako, ne koristim ga (nikad nisam). Jedino što radim s kosom jest da je perem svaki drugi dan.

No s druge strane, lijepa ženska kosa je itekako bitna. :top:

Chansomps
12.06.2012., 21:05
Chans, ovi je baš :Slin:

Je, taman je. :D

Evo baš sam nešto razmišljao danas. S obzirom da su mišljenja podjeljena, neke žene vole tipove sa kratkom nageliranom kosom, a nekima je ok duga kosa.-pa s obzirom da imam dugu kosu odlučio sam da ću se ovako ošišat. Da zadovoljim oba mišljenja.

http://eu7.memecdn.com/Mullet_o_35264.jpg

Možda na ovom dužem djelu izvučem pramenove u duginim bojama.

Alexa
12.06.2012., 22:37
Ne znam odakle počet opisivat zastrašujući efekt fudbalerke.

Možda zbog upornosti glasića u mojoj glavi koji na samu pomisao cvili: Zašto, o zašto?

Što me navodi na javni apel majkama koje briju sinovima glave al sprijeda ostavljaju šiške spuštene na čelo uz učestali jedan loknasti pramen koji puštaju sa potiljka da raste do pola ledja uz poruku: buling iniciraju upravo ovakve pizdarije na vašoj muškoj djeci (vidjela bar 3 ovakva djeteta ove godine)

saša iz voza
12.06.2012., 22:43
dobro sad alexa ima ljudi kojima fudbalerka stoji
meni su gore one frizure u kojima muski imaju pramenove
gdje izbriju jednu stranu glave
ili one izgelirane bekemice

u zadnje je vrijeme trend gelom podignuta i razbarusena kosa na potiljku
ne mogu popratit slikovnim materijalom ali nema veceg uzasa

Alexa
12.06.2012., 22:45
Pod fudbalerku mislim na mullet. Guglaj mullet i MOLIM TE nađi mi fotku gdje nekome to stoji. Ajd. :D

Da ubrzamo proces....:D (http://www.google.hr/search?q=mullet&hl=hr&biw=1024&bih=509&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=arjXT7bOJeij4gSxhOjTAw&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CFUQ_AUoAQ)

spy
12.06.2012., 22:45

kak bi ajnštajn reko ales iz relativiše

za vrijeme univerzijade curice su vrištale za tipovima s fudbalerkama

evo vam pjesmica za laku noć http://www.youtube.com/watch?v=cMkI2pfXP9k

Antheia
12.06.2012., 22:47

Možda zbog upornosti glasića u mojoj glavi koji na samu pomisao cvili: Zašto, o zašto?

Što me navodi na javni apel majkama koje briju sinovima glave al sprijeda ostavljaju šiške spuštene na čelo uz učestali jedan loknasti pramen koji puštaju sa potiljka da raste do pola ledja uz poruku: bulling iniciraju upravo ovakve pizdarije na vašoj muškoj djeci (vidjela bar 3 ovakva djeteta ove godine)

I ja se pitam zašto. Nedavno sam vidila jednog starijeg čovjeka koji je ćelav a s dna glave mu raste taj repić do skoro pola leđa :rigo: Valjda ga vata nostalgija za danima kad je imo više kose pa je pustio taj jedan pramen za dobra stara vremena :ne zna:

@Chansomps stavi sliku kad se ošišaš i obojaš! :lux:

:D

Ruralna
12.06.2012., 22:48
Muška kosa mi je nebitna: sam se šišam na kratko (2-3mm)
No s druge strane, lijepa ženska kosa je itekako bitna. :top:
Oh, hello George:cerek:

saša iz voza
12.06.2012., 22:57
Pod fudbalerku mislim na mullet. Guglaj mullet i MOLIM TE nađi mi fotku gdje nekome to stoji. Ajd. :D

Da ubrzamo proces....:D (http://www.google.hr/search?q=mullet&hl=hr&biw=1024&bih=509&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=arjXT7bOJeij4gSxhOjTAw&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CFUQ_AUoAQ)

dusko lokin, ali dobro kod njega je fuzba malo diskretnija

Monica B.
12.06.2012., 23:07
Ovi s dužom kosom koji povremeno ne stignu oprati kosu iako su se već zamastili to mi je jasno. Nije privlačno al mi je barem jasno.

Ma nema opravdanja da hoda s fronclama, no way Papi. :cerek: Nisam imala posla s takvima, ali ako je vec prelijen a inace neodoljiv, :D radije bih pristala da mu ja perem kosicu svaki ili svaki drugi dan,:bara: ali zamascene kose :fuj: ga ne bih gledala. Ovaj (http://www.style4fash.com/wp-content/uploads/2011/10/Men%E2%80%99s-Hairstyles-Motivated-With-Hollywood-1.jpg) hairstyle je super, ali kosa mu nije dovoljno cista :nemasanse:

Ovo (http://4.bp.blogspot.com/_Hr-LoGw3Krs/TTW2rDIjuiI/AAAAAAAAAOs/_L4b-V3RXTk/s1600/cabelo+masculno+longo+ondulado.jpg) mi je najljepsa duzina (ok, i njegov pooooogleeeeed :o).

Kratka (http://www.dressforawedding.org/facebook/wp-content/plugins/rss-poster/cache/91784_Spike-Mens-Haircuts-Trends-for-Men_02-225x300.jpg) kosa, sexy look. :cerek:

Kratka, messy (http://www.menscosmo.com/wp-content/uploads/2012/03/curly-and-short-hairstyle.jpg). :o

Nadam se da je Sajx primijetio da postoji konsenzus da je gel - Big No. Poenta u dobrom frizeru. Uz to mi preferiramo messy look i uvijek cistu kosicu.:o

:razvijafetishnatopicu: :rofl:

Sajx
12.06.2012., 23:10
Ma nema opravdanja da hoda s fronclama, no way Papi. :cerek: Nisam imala posla s takvima, ali ako je vec prelijen a inace neodoljiv, :D radije bih pristala da mu ja perem kosicu svaki ili svaki drugi dan,:bara: ali zamascene kose :fuj: ga ne bih gledala. Ovaj (http://www.style4fash.com/wp-content/uploads/2011/10/Men%E2%80%99s-Hairstyles-Motivated-With-Hollywood-1.jpg) hairstyle je super, ali kosa mu nije dovoljno cista :nemasanse:

Ovo (http://4.bp.blogspot.com/_Hr-LoGw3Krs/TTW2rDIjuiI/AAAAAAAAAOs/_L4b-V3RXTk/s1600/cabelo+masculno+longo+ondulado.jpg) mi je najljepsa duzina (ok, i njegov pooooogleeeeed :o).

Kratka (http://www.dressforawedding.org/facebook/wp-content/plugins/rss-poster/cache/91784_Spike-Mens-Haircuts-Trends-for-Men_02-225x300.jpg) kosa, sexy look. :cerek:

Kratka, messy (http://www.menscosmo.com/wp-content/uploads/2012/03/curly-and-short-hairstyle.jpg). :o

Nadam se da je Sajx primijetio da postoji konsenzus da je gel - Big No. Poenta u dobrom frizeru. Uz to mi preferiramo messy look i uvijek cistu kosicu.:o

Haha shvatio sam da je gel off...nisam mislio da je baš takav turn off al dobro :)

BB87
12.06.2012., 23:18
ja mislim da muska kosa ne mora biti lijepa, ali mora biti uredna, podsisana, kratka, jednostavna.. (realno tako je i najbolje za muske jer nakon kupanja kosa se brzo osusi, lako se odrzava, prakticna je itd..)

kod zena je malo drukcije, kosa kod zena mora biti kao i sama zena, znaci komplicirana, lijepa, njegovana itd.. ali cak i kad je rescupana, mora imati onaj neki ''štih'' :D

nema tu previse filozofije:
osisajte se ko ja i pice ce padati :D

http://i47.tinypic.com/egtn42.jpg

naravno kad budete stariji isto se tako sisajte i curke ce opet padati

http://mens-haircuts.net/wp-content/uploads/2009/08/clooney.jpg

kosa cini cuda :D

Monica B.
12.06.2012., 23:22
Haha shvatio sam da je gel off...nisam mislio da je baš takav turn off al dobro :)

Znas zasto je turn off? Poruka je 'he is trying too hard',:mig: a nama je jako bitno da imamo vibru da se vi osjecate dobro u svojoj kozi, bez obzira na pramenove kose koji idu u nedefinisanim pravcima i malo su na svoju ruku. :cerek:

To je stoga sto se tada mi osjecamo dobro pored vas. :trenutakistine::D

Sajx
12.06.2012., 23:25
Znas zasto je turn off? Poruka je 'he is trying too hard',:mig: a nama je jako bitno da imamo vibru da se vi osjecate dobro u svojoj kozi, bez obzira na pramenove kose koji idu u nedefinisanim pravcima i malo su na svoju ruku. :cerek:

To je stoga sto se tada mi osjecamo dobro pored vas. :trenutakistine::D

Aha,primljeno na znanje :D:mig:

@BB87

Takvu prvu sliku ja furam uglavnom,takva dužina...malo spiky..

Ser Mark
12.06.2012., 23:30
ja mislim da muska kosa ne mora biti lijepa, ali mora biti uredna, podsisana, kratka, jednostavna.. (realno tako je i najbolje za muske jer nakon kupanja kosa se brzo osusi, lako se odrzava, prakticna je itd..)

kod zena je malo drukcije, kosa kod zena mora biti kao i sama zena, znaci komplicirana, lijepa, njegovana itd.. ali cak i kad je rescupana, mora imati onaj neki ''štih'' :D

nema tu previse filozofije:

ah, generalizacije... :)

Ser Mark
12.06.2012., 23:36

Pa o cem ti pricas? Ovaj drugi je u gelu do jaja.

Chansomps
12.06.2012., 23:44

Takvi i stavljaju gel na jaja :rofl::rofl:

Monica B.
12.06.2012., 23:45
Takvu prvu sliku ja furam uglavnom,takva dužina...malo spiky..

Znam da necu reci nista revolucionarno, ali vjeruj da sam upoznala nesigurne Apolone :cerek: (ono zenskom dijelu populacije en masse klecaju koljena kad ih vide, dok ih ne upoznaju naravno :D), i skroz prosjecne, ali sigurne u sebe. Ne trebam ti posebno objasnjavati koji su uspjesniji. Ucini sto je potrebno da razvijes vjeru u sebe i onda ces vidjeti da tvoj uspjeh nece imati veze s tvojom frizurom. :mig:

Ok Ser Mark. :kava:

Alexa
12.06.2012., 23:52
Molim takodjer muškarce koji ćelave da ne nastavljaju uzgajat dugu kosu.

Gubljenje kose nije big deal i većina žena su po tom pitanju tolerantne (mogli ste učit od nas kako bit malo manje picajzle po pitanju fizičkog izgleda), al NEMOJTE puštat dugu kosurinu do struka nakon 35-te posebno ako ćelavite.

Nije uspjelo Pišti, neće ni vama.

Hvala.

BB87
13.06.2012., 00:01
Ucini sto je potrebno da razvijes vjeru u sebe i onda ces vidjeti da tvoj uspjeh nece imati veze s tvojom frizurom. :mig:

slazem se, nije sve u kosi. :)

ali cinjenica je da ce se cura prije okrenuti za nekim tko je siguran u sebe i ima lijepu kosu (citaj urednu, mirisljavu, osisanu, kratku bla bla)
nego netko to je siguran u sebe i ima masnu, smrdljivu i neurednu kosu, dapace ti takvi su cak opcenitko odbojni..
izuzetak je Siniša Vuco, no i on se ipak osisao :rofl: :lol:

Monica B.
13.06.2012., 00:10
slazem se, nije sve u kosi. :)

ali cinjenica je da ce se cura prije okrenuti za nekim tko je siguran u sebe i ima lijepu kosu (citaj urednu, mirisljavu, osisanu, kratku bla bla)
nego netko to je siguran u sebe i ima masnu, smrdljivu i neurednu kosu, dapace ti takvi su cak opcenitko odbojni..

Pa to se podrazumijeva i vrijedi za oba spola. Samo ne treba pretjerivati jako se fokusirati na jedan aspekt pojavnosti (Sajx je u pocetnom postu rekao da mu 'bad hair day' pokvari dan:cerek:). To je malcice suvise, zar ne? :D

anna_maria
13.06.2012., 00:20
:lol::lol: ova tema je presmijesna :rofl: bas idete iz krajnosti u krajnost.. al svega ima.
meni osobno je duga bas duga kosa na deckima totalno bezveze. onoliko duga da se u rep moze svezat :rolleyes: to mi obicno ide uz rockere pa mozda zato :ne zna:
ostalo sve vise - manje prolazi. ovisi koji mu je stil, ne stoji svakome svaka frizura :D
al u svakom slucaju mi je bezveze da decko posvecuje previse paznje frizuri, to vec ukazuje na neke druge stvari, ne mora nuzno, al iz mog iskustva...

Chr0n05
13.06.2012., 05:53

Oba su, i onaj sa duzom kosom i ovaj sa kratkom, a gel joj je turn off,... navodno. :rofl:

Ne mogu se prestat smijati kolicini napisanih gluposti. Ili se po novom to kaze "lak za kosu" a ne gel u spreju. :rofl: :lol:

anamonica
13.06.2012., 06:38
mene nijedna frizura, boja, dužina, loknice, ili nedostatak iste nisu zaustavile u nečem ozbiljnom :zubo:

dakle, nije bitna, ja sam hodala sa svim dužinama

nisam imala nekog pošteno zgeliranog ili lakiranog :D

eh, sjetih se :zubo:

u srednjoj sam imala jednog kolegu( doduše ne u razeredu) za gledanje samo..on je imao neku kratku, ali malo gustu kosu. no, imao je običaj kad bi došlo vrijeme šišanja valjda si uštediti koji posjet frizeru, pa bi se prekratko ošišao, ne mogu se sjetiti točno na koju dužinu, (jer mu uopće sad ni facu ne mogu predočiti, očito mi nije bio napet osim za povremeno gledanje:D, tadašnji je bio dovoljan i pre:cerek:) ali ugl, nije bilo više od 1,5 cm. ugl, to je za njega bilo prekratko, i baš mu nije stalo :( i u tim periodima ga nisam primjećivala :o
u nijednoj drugoj situaciji kosa nije bila bitna

potpisujem sve cure za fudbalerku i sve smiješne načine prekrivanja ćelavosti :)

neki tamo 10ti
13.06.2012., 06:39
Možda bi bilo najbolje da forumaši stave slike svoje kose, a da forumašice to onda ocjenjuju... hot ili not hot :kava:

Još malo o kosi http://www.youtube.com/watch?v=b9PwuQeXONw :p

Chr0n05
13.06.2012., 06:47
Možda bi bilo najbolje da forumaši stave slike svoje kose, a da forumašice to onda ocjenjuju... hot ili not hot :kava:

Još malo o kosi http://www.youtube.com/watch?v=b9PwuQeXONw :p

Nema se sto vidit u 3mm kose. :kava:

slafko
13.06.2012., 06:48
Možda bi bilo najbolje da forumaši stave slike svoje kose, a da forumašice to onda ocjenjuju...

Moja kosa je prekul da bih je dijelio sa svakom kokoškom koja ima pristup nternetu. :p

Chr0n05
13.06.2012., 08:16
A onda su ćelavci diskriminirani .

Ak tražimo da stave fotke svojih glava , to bi bilo dvosmisleno :cerek:

A inače je toliko bitno što će forumski puk reći o nečijoj kosi :kava:

Nismo. Imamo mi vise dlaka na bradi neg ovi sa kosom na glavi. Ali ne zelimo da se kosijaneri osjete diskriminirano ciji korov je ljepsi kad se uredi, vec ovako su kosijaneri diskriminirani jer celavi imaju previse sexualne energije, ne treba da ih jos potucemo i na drugim poljima. :mig: :lol:

I kud vec ujutro vizualiziras donju glavu. :rofl:

Alexa
13.06.2012., 08:29
Slafko sad već intrigiraš. Ili nam pokaži to čudo od kose ili nas ne teasaj.

Meni čisto zanimljivo koliko buke oko muške kose.
Osobno su mi, ako su već dlake u pitanju, uvijek intrigantnije bile obrve.
Karakternije su.

Difference
13.06.2012., 08:33
Osobno su mi, ako su već dlake u pitanju, uvijek intrigantnije bile obrve.
Karakternije su.

O da , fatalan je taj pogled ispod obrva :cerek:

A još kad su obrve bakrene :mig:

Slafko je ćelav :kava:

Uh , trebalo je pisati ćelaF :D

Velia
13.06.2012., 10:47
Poanta teme nije da lijepite fotke frizura koje su vam ok, nego da odgovorite na pitanja iz uvodnog posta.
Također, slafkova, Chansova i ine druge kose nisu tema.
O tome što vam je hot postoji posebna tema!

Hvala na pažnji!

Elektra
13.06.2012., 10:58

Hmm, definitivno nije nešto što ću prvo primijetiti, ali se ne bih nikad zagledala u frajera s dugom kosom. Ona mi je, iz nekog razloga, užasno neprivlačna na tipovima i najčešće izgleda neuredno, masno i sl. Rijetki su tipovi koji imaju lijepu dugu kosu. :o

Jednostavno, preferiram kraću i uredno podšišanu frizuru. A što se njege tiče, mislim kako to o njemu ovisi, koliko volje ima za tako nešto, ali vjerujem da bih popizdila na tipa koji licka svaku dlaku. :zubo:

Lipa Kaja
13.06.2012., 14:21
Kosa mi je jako bitna kod frajera..preferiram nešto dužu,tamniju,čistu,bez gelova i sl.jer volim prčkat nekom po kosi (ako mi je privlačan :cerek:)...to mi je čak ko neki fetiš..al opet ne volim rokerski duge kosurine do pol leđa..nego da to nosi jer je dio njegove osobnosti i jer mu dobro stoji.Čelavci su mi fuj.

thratinchica
13.06.2012., 17:14
=DeMona Witch;39945430Ja najviše volim kad je kosa kratka i uredna. Al ak već imaš dugu, onda je njeguj, to je ok onda, al nebi da mi dečko ima dužu kosu od mene :rolleyes::rolleyes:

drito to
sve potpisujem

TrashHarvester
13.06.2012., 19:50
Oh, hello George:cerek:

Ako misliš na Clooneyja, onda da, imam dosta sličan štih njemu što se tiče kose/frizure. Zapravo smo gotovo isti, osim što on ima pare. :ne zna:

I uspjeh. Izgled. Šarm. Zabavan život. Stila za odijevanje.

Chansomps
13.06.2012., 22:32
Ako misliš na Clooneyja, onda da, imam dosta sličan štih njemu što se tiče kose/frizure. Zapravo smo gotovo isti, osim što on ima pare. :ne zna:

I uspjeh. Izgled. Šarm. Zabavan život. Stila za odijevanje.

http://www.youtube.com/watch?v=5Q3J5rkyF-8 :D

anamonica
15.06.2012., 15:15
Jedan od lošijih filmova na tu šemu :D

A di jetek onaj avion što se par puta pojavljuje kroz film? :rofl:

zar je??

hahahha :lol: :lol: :rofl:

nego, meni tim plavima bolje stoji malo neurednija i duža kosica, kad su uredni su nekako dražesni, slatki i tak :D

i ako im je gušća brada, i malo duža od one sexy od nekoliko dana kod tamnog tipa, pod uvijetom da plavima nije to kaktusasto rijetka, to jeonda taj look koji je bolji od ovog urednog plavog jer možda potencijalno izgleda slatko, dažesno (tipa bred pit u mlađim danima uredan i tak podšišan) a nije mi to baš fizički najsretnije za muški rod :zubo:

doduše odavno nisam pala na nekog plavog, možda lupetam, i vjerojatno nije bitno, samo mi se čini da im neurednij look bolje stoji

dorcas
15.06.2012., 15:42
Moram priznati da mi oduvijek pogled bježi za dugokosim dečkima.
Makar nije da mi je duga kosa obavezna za dečka s kojim hodam.
Moj dragi ima dulju kosu od mene i toliko je savršena da su i moje prijateljice ljubomorne na njegovu kosu.

Nije mi toliko bitno da je dečku kosa duga, koliko mi je bitno da je oprana, počešljana i uredna.

I da, Brad Pitt u Troji, nikako. Tamo izgleda kao da su ga prije snimanja svake scene bogovski zalili uljem.
Brad Pitt u Legendi o jeseni. O daaaa.

Lastan
17.06.2012., 11:54
Ja sam mislio da su ovakvi tipovi samo karikature u lošim humorističnim serijama.
Uglavnom hodam raščupan. Ne kao kad sam imao dugu kosu, ali ipak.

33posto
18.06.2012., 13:10
prvo sam mislila da će mi odgovor biti: nije mi važno, bitan je cijeloukupni dojama..bla bla bla.. al onda sam skužila da ima masu toga šta ne volim.

meni je najidealnije kad je malo duža, oprana i kad izgleda ko da se digao iz kreveta :D

primjer:

http://desmond.imageshack.us/Himg694/scaled.php?server=694&filename=adamql.jpg&res=landing

(ako ćemo iskreno.. ovaj mi ima sve na mjestu. Ali, uzalud nekom i ova frizura, ako mi nije napet :D )
Kad izgledaš ko dječak onda ajde da si bar malo neuredan pa da ličiš na muško. Da meni staviš ovakvu grivuljudi bi mislili da sam taliban. Tako da imam najobičniju kratku kosu.

Terranea
18.06.2012., 16:22
Kad izgledaš ko dječak onda ajde da si bar malo neuredan pa da ličiš na muško. Da meni staviš ovakvu grivuljudi bi mislili da sam taliban. Tako da imam najobičniju kratku kosu.

to znači da nemaš lijepu glavu ko on pa bi zato izgledao ko talibat :rofl:

volem taj dječaki šarm. al nekako nikad ne završim s takvima :ne zna: