PDA

View Full Version : Bioenergetičari

stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

TsunamiGirl
24.11.2004., 18:25
Koga bi IMENOM I PREZIMENOM preporučil?

ja sam bila kod B. Ivanova, ali relativno kratko, pa nisam sigurna što mislim o njemu, da je ok ili da je šarlatan.

Uskoro će Ezoterica Croatica, pa me zanima ima li netko koga bi trebalo potražiti?

grizli
24.11.2004., 18:33
B. Ivanova

Ma kakav B Ivanov., niej B nego je V od vladimir, ili mislis na nekog treceg??

Imas nekakvog jako posznatog i dobrog iscjelitelja podrijetlom hrvata koaj radi u Sloveniji u kranjskoj gori, bas je sad bilo na Rtl-u exclusive magazinu, i po onomestasam vidio izgleda da je dobar..

Mislim da se preziva Ivančić

TsunamiGirl
24.11.2004., 20:42
da, imaš pravo to je Vladimir Ivanov!

taj tamo neki nije tamo neki nego jedan od najpoznatijih i prvih koji su se na ovim prostorima bavili time

htjela bih OSOBNA iskustva, a ne preporuke iz trećerazrednih trač emisija i časopisa tipa moja sudbina.

pa ako vam je to izvor preporuke pliz nemojte mi tratit vrijeme, hvala!

Leviant
25.11.2004., 01:19
Doktor Sippan iz Umaga je dobar i može pomoći ako nekog zanima

grizli
25.11.2004., 09:18
taj tamo neki nije tamo neki nego jedan od najpoznatijih i prvih koji su se na ovim prostorima bavili time

Na koga to misliš?

grizli
25.11.2004., 09:19
Odi Ivančiću-.. znam sta sam vidio na tv-u

Oleander
25.11.2004., 22:56
grizli kaže:
Odi Ivančiću-.. znam sta sam vidio na tv-u

Nije Ivančić, nego je Zdenko Domančić.

I stvarno, čovjek je efikasan. Što vidjeh :eek:

ravana
25.11.2004., 23:15
Oleander kaže:
Nije Ivančić, nego je Zdenko Domančić.

I stvarno, čovjek je efikasan. Što vidjeh :eek:

Stara jugo garda ako je Domančić, jedan od pionira alternative u bivsoj jugi. Stara bila kod njega pokraj Beograda jos dosta davno. Tada je to bio jak "centar". Imao je par "kolega"/ucenika il sto vec koj su sa njim radili itd. U stvari bio je taj neki klinac kojem je navodno islo i bolje nego samom Domančiću..

Ali nisam dobio dojam da je o njemu rijec.

Oleander
25.11.2004., 23:22
Pa taj koji je bio na RTLu je Zdenko Domančić. Ne znam ga, ali imena pamtim ;)

grizli
26.11.2004., 09:29
Akako to da u Indiji daju doktorate za alternativnu medicinu????

ravana
26.11.2004., 10:46
grizli kaže:
Akako to da u Indiji daju doktorate za alternativnu medicinu????

Sto pod time mislis? Mozda ayurvedu?

Cuj svaka budala moze samoproglasit neki institut i djelit papire na kojima pise dr. Pogotovo u divljim zemljama. Iako sasvim moguce da su homopatija, ayurveda isl sistematizirani i institucionalizirani.

grizli
26.11.2004., 11:52
Pa Vladimir Ivanov je dobio doktorat u Indiji..

ravana
26.11.2004., 15:59
grizli kaže:
Pa Vladimir Ivanov je dobio doktorat u Indiji..

Ma nemoj :D

Aj pitaj ga tocno di i sta, bas me zanima :D

grizli
27.11.2004., 18:51
Sta ja znam... budem jedamput..

A kaj to dole u dalmaciji(istri) (zapravo neznam gdje ziviš?) nemaš otv??

On ti je na otveju koro svaki dan ujutro

andjelina1
27.11.2004., 23:38
Svojevremeno dok sam prolazila neku gadnu krizu i lovila se za slamke u neznanju za bolje...sam obilazila bioenergetičare i potrošila brdo novaca...i mogu reći samo jednu stvar 99% njih su obično smeće....svi koji ti to naplaćuju su smeće...možda ti neki čak i pomognu neko vrijeme...ali sve se vrati...
Prava osoba koja MOŽE lječiti dodirom NE NAPLAĆUJE ...jer zna da joj je to dar i kao takav ga daje....
A što se tiče ong Domančića ili kakosevećzove....ja osobno nebih voljela ga sresti ni na cesti kako mi negativno djeluje....a moj osjećaj me rijetko vara.....:W

TsunamiGirl
28.11.2004., 08:52
Slozila bih se Andjelinom da mi Domancic bas nije simpatican.

Sad, naplaćivanje ili ne naplaćivanje i bahatost ili ne bahatost.

Meni je čak malo logično da su svi ti bahati. Jebiga, da ja mogu hodati po žeravici i ja bih bila bahata (mislim još malo više nego sad :D

Ja sam bila kod Ivanova i išao mi je na živce, ali sam se poslije osjećala bolje i to trajno. Znači da mi je pomogao emotivno. Intelektualno mi je došlo da ga zašamaram. Ali efekta je bilo. Tako da možda ima nešto u tome.

Ja ne znam nikoga za koga bi rekla - odi!

Thagirion
28.11.2004., 13:41
Pa kako sam ja skužio, u ovoj našoj jadnoj državici u kojoj živimo, svaki idiot može zabrijati da ima čarobne, božanstvene i neznamkakve druge moći.. naći će dovoljno naivaca koji će ,u povjeriti svoje zdravlje i pokloniti mnogo novca..

Oleander
28.11.2004., 14:08
TsunamiGirl kaže:
Slozila bih se Andjelinom da mi Domancic bas nije simpatican.

Sad, naplaćivanje ili ne naplaćivanje i bahatost ili ne bahatost.

I ja se slažem. Nekako mi bahato i zastrašujuće izgleda. OK, vidjela sam ga jednom na televiziji pa ne mogu baš suditi, ali to mi je prvi dojam. Preintenzivan je.
A ako bi već išla kod bioenergetičara išla bi kod onoga tko je blag i za kojeg si siguran da s njim možeš slobodno razgovarati. Ima i takvih.

TsunamiGirl kaže:
Ja sam bila kod Ivanova i išao mi je na živce, ali sam se poslije osjećala bolje i to trajno. Znači da mi je pomogao emotivno. Intelektualno mi je došlo da ga zašamaram. Ali efekta je bilo. Tako da možda ima nešto u tome.

A što ti je kod njega išlo na živce? I zašto ti je intelektualno došlo da ga išamaraš?

grizli
28.11.2004., 20:36
A što ti je kod njega išlo na živce? I zašto ti je intelektualno došlo da ga išamaraš?

I mene zanima

TsunamiGirl
01.12.2004., 14:19
vikend seminar košta 1.600 kuna. i još je komentirao da to nisu neki novci. sori, ali mislim da prosječnom hrvatu jesu. osim ako on ne misli iscjeljivati samo tajkune.

da bi tijekom dana, kasnije, izjavio da je bio u osiguravajućem društvu, htio je otvoriti policu životnog osiguranja s uplatom. te mu je dok je pričao o tome izletjelo kako su u osiguravajućoj kući tražili neke posebne provjere jer je kao polog htio uplatiti veliku sumu novca. poslije se pokušavao nešto ispraviti, ali sorry....

seminar se održava u podrumskoj dvorani koja je pokrečena i ima slike na zidovima, ali na podu ima tepison. parketa nema. princip seminara je da škvadra na spužvama 2 dana leži na tom betonu. sorry, al mogao si stavit parket dolje, nije da bi bankrotirao.

sam o sebi je govorio kao o božanstvu, jedinom koji ima moći i sl. sranja...što mi je jako išlo na živce. djeluj, nemoj pričati. pa ćemo mi sami zaključit da si bog.

čini mi se da jako puno koristi sugestiju. sve što sam čula od njega tamo su izreke i fore koje sam već sve pročitala prije sama (ok, puno čitam). pokazao nam je tehnike disanja i neke vježbe. sve već objavljeno i poznato. ok, lakše je kad imaš trenera kraj sebe koji ti pokazuje.

njega nije ni bilo cijeli dan. došao bi sat vremena, nešto pričao, a onda otišao obavljat stvari. možda sve skupa 3 sata ako je bio tamo, puno sam rekla. nadgledali su nas njegovi učenici. a ja sam zamišljala kak on negdje gleda telku, pije pivu i misli se imam pun podrum idiota na kojima ću samo ovaj vikend dignuti 35.000 kuna. da dobro ste pročitali, velike su grupe!

da bi to anulirao cijelo je vrijeme je govorio da nema veze što njega nema tu, jer je to posebno enregiziran prostor i da djeluje i kad on nije tu. (koji se k...c ne energiziram onda u svom podrumu?)

i sl.

TsunamiGirl
01.12.2004., 14:25
emotivno sam imala neke čudne reakcije - izlijev nekog potisnutog bijesa, čak nešto suza i sl.

ali
ono što je najbolje u cijeloj priči je da se malo bolje osjećam fizički. s obzirom da bolujem od nekih bolesti prije sam bila kronično umorna, nesposobna za osnovne dnevne zadatke. sad je bolje i drži me. mislila sam da će proći nakon nekog vremena, ali još me drži. malo je popustilo ali je bolje.
ne znam, intelektualno i emotivno se ne poklapa. no, kako moja frendica kaže - ako ti mazanje drekom pomaže da ti bude bolje - maži se drekom!

TsunamiGirl
01.12.2004., 14:31
Bila sam na jednom tretmanu, htio je da dodjem na još jedan prije seminara, ali ja nisam htjela. Taj tretman je 200 kuna.
Seminar - drugi dan nisam došla.

Osjećam se, osim malo fizički, takodjer i psihički bolje. Stabilnije. Prije su me prali hormoni, a sad sam se nekako stabilizirala. Malo je bolje.

Inače, smeta mi i cijela tajnovitost oko svega. Oni to do dana dolaska neće reći gdje su, kriju. Ne znam zašto. Sve emisije na OTV_u i radiju su PLAĆENE TJ. SPONZORIRANE. To nisu novinarske emisije, nego plaćeni termini pa mi je smiješno što ljudi to smatraju nekim dokazom kredibiliteta.

Opet, s druge strane, ako je meni bilo kakav seminar pomogao - ok, super! Nije mi bitno jel se zove ovako ili onako. Samo mi ide na živce sva ta fama koju stvara oko toga. A opet, da to ne radi, ne bi ga nitko doživljavao ozbiljno.
Ne znam kaj bi rekla. STvarno

Ima još tko iskustava?

grizli
01.12.2004., 19:08
vikend seminar košta 1.600 kuna. i još je komentirao da to nisu neki novci. sori, ali mislim da prosječnom hrvatu jesu. osim ako on ne misli iscjeljivati samo tajkune.

A kaj je to vikend seminar???

Jel si sama s njim ili u grupi i kolko sati traje...

seminar se održava u podrumskoj dvorani koja je pokrečena i ima slike na zidovima, ali na podu ima tepison. parketa nema. princip seminara je da škvadra na spužvama 2 dana leži na tom betonu. sorry, al mogao si stavit parket dolje, nije da bi bankrotirao.

Ma bio ja tamo.. ali ne na tretmanu... a cuj.. sumnjam da bi tretman imao efekt kada bi svi sjedili u kožnim foteljama;)

sam o sebi je govorio kao o božanstvu, jedinom koji ima moći i sl. sranja...što mi je jako išlo na živce. djeluj, nemoj pričati. pa ćemo mi sami zaključit da si bog.

To svi govore.. bez autoriteta nema tretmana.. ako neoga doživljavaš sam tak sumnajm da on može imati nekakav utjecaj na tebe...

A kak ti se on cini kao osoba, pusti njegovu financijsku stranu .. ovak kad razgovaraš s njime....

ali
ono što je najbolje u cijeloj priči je da se malo bolje osjećam fizički. s obzirom da bolujem od nekih bolesti prije sam bila kronično umorna, nesposobna za osnovne dnevne zadatke. sad je bolje i drži me. mislila sam da će proći nakon nekog vremena, ali još me drži. malo je popustilo ali je bolje

Pa ako imaš osječaj da djeluej ne žali love...

Makar sam ja zasustav neka da svatko koliko hoće.. love.. kako je u Indiji,, nigdje nema cijena usluge..

grizli
01.12.2004., 19:10
Inače, smeta mi i cijela tajnovitost oko svega. Oni to do dana dolaska neće reći gdje su, kriju. Ne znam zašto. Sve emisije na OTV_u i radiju su PLAĆENE TJ. SPONZORIRANE. To nisu novinarske emisije, nego plaćeni termini pa mi je smiješno što ljudi to smatraju nekim dokazom kredibiliteta.

Ma ne kužim.. pa Ivanov održava svoje tretmane uvjek u podrumu svoje kuće, ili sam te krivo shvatio?????

TsunamiGirl
02.12.2004., 08:21
Grizli, kazes da si bio tamo, a onda me ispitujes gdje odrzava seanse. Ono, sorry?
Ides na ignore.

Ima li tko ozbiljan za raspravu?

grizli
02.12.2004., 19:22
Nisam te pitao gdje se održava seansa(ako jesamo onda sorry.. sta se ljdus zboj ednog pitanja), nego da mi opises kako ej na ti msensama.. sta se radi i si.. znam da su u podrumu ,ali nikad niti na jednoj nisam bio..

bozanstvena333
03.12.2004., 00:40
:D Nisam nikad bila kod bioenergeticara al sam bila kod majstorice reikija.I zena stavrno smiruje bolove,treba doci samo jedamput.Naravno,zivi od tog i naplacuje.Narocito vikend seminare.Zasto platiti za ono sto mi svi imamo u sebi?Tehnike disanja su glupe i nepotrebne.Sad cu disuci 1:9:1:9 probudit chakre.:flop:

Te-te
19.07.2007., 12:34
ok vidjeh tu neki stari topic o tome ali me zanima - ima li ko konkretna iskustva, kome se od tih bioenergetičara može vjerovati i sl. :)
ima li ko kome je neki od naših bioenergetičara pomogao?

center_godess
19.07.2007., 12:50
ok vidjeh tu neki stari topic o tome ali me zanima - ima li ko konkretna iskustva, kome se od tih bioenergetičara može vjerovati i sl. :)
ima li ko kome je neki od naših bioenergetičara pomogao?

Nikome se ne može vjerovati, ali je stvar u tebi da odabereš onoga koji ti je najpouzdaniji i koji ti najbolje paše. Tu nema ničega egzaktnog niti mjerljivog.

veci33net
24.07.2007., 16:29
evo ja mogu preporučiti alternativnog izlječitelja Damira Modrića

rambler
10.08.2007., 15:35
hoće li ti pomoći bioenergičar to ovisi o tebi samome tj. o otvorenosti tvoje psihe.

Beljki
11.08.2007., 09:08
ej jel ko zna onog lika koji se fura na sv.Fosku? Ne znam ime.. jedna osoba mi ga hvalila u nebesa, al meni bas ta prica ne djeluje.. hm... ajmo rec da je previse njuejdjofska :zubo:

deja12
17.08.2007., 12:39
ima u Zagrebu neki Rus, zna posao a i funkcionira

Glamdring
20.08.2007., 14:56
imaju po zagrebu neki tipovi sta besplato toboze mjere biopotecijal sa om-metrom ii onda ti prodaju neke krevete il nesto... i bilo mi je smijesno to ali cura mi bila i reki joj da lose spava i ima problema zbog slabe cirkulacije kroz vrat, sta joj je i prava doktorska dijagnoza.. to me malo omelo u mom skepticizmu :S

svjetloisjena
24.08.2007., 16:29
imaju po zagrebu neki tipovi sta besplato toboze mjere biopotecijal sa om-metrom ii onda ti prodaju neke krevete il nesto... i bilo mi je smijesno to ali cura mi bila i reki joj da lose spava i ima problema zbog slabe cirkulacije kroz vrat, sta joj je i prava doktorska dijagnoza.. to me malo omelo u mom skepticizmu :S

Mi smo od tih tipova kupili prekrivače za krevet s ušivenim magnetnim trakama koje na neki način poništavaju loša zračrenja podzemnih tokova i neka druga, a stvaraju malu kapsulu u kojoj je magnetna polarizacija takva kakva nam je potrebna - dakle s glavom prema sjeveru, bez obzira kako nam je krevet postavljen. Neke stvari su nam se popravile u zdravstvenom smislu, ali je to više preventivno djelovanje na duži rok, teško je reći što bi bilo da tih podložaka nema.

No to NIJE BIOENERGIJA o kojoj je postavljeno pitanje. Ja znam kome bih otišla kad bih trebala takvu pomoć, no ne mogu ovdje raditi reklamu, a i pitanje je bi li ta ista osoba pomogla onome tko je postavio pitanje. Postoje i drugi iscjelitelji, ne samo bioenergetičari. Mislim da prije posjeta takvima treba dobro razmisliti zašto k njima idemo i što od njih očekujemo.

daspei
06.11.2007., 14:29
Molim broj tel od Domancica ako netko ima, tesko se nadje na netu. Hvala

superfly
22.11.2007., 15:10
Ima li tko kontakt ili broj mob-a g. Domančića ili preporuku nekog tko zaista nije šarlatan, jer je nažalost većina takva.

goodlap
23.11.2007., 22:14
Bioenergiju imaju SVI, samo rijetki saznaju da to uopće postoji. Probajte otić u Novu **** u Tkalčićevoj i kupit visak za 50 kn i vidjet ćete šta zapravo možete. :top:

.theOne.
11.01.2008., 13:56
Pozdrav svima,
vidjela sam da vec postoje threadovi na ovu temu ali nisam nasla adekvatan odgovor, pa ako netko ima kakva iskustva vezano za ovu temu voljela bi čuti, i može li tko dati preporuku, kakva su vaša iskustva, pomaže li?:)!

danaye
11.01.2008., 23:33
U svakom slučaju apsolutna doza skepticizma prema onima koji masno naplaćuju svoje usluge.

tuvok
14.01.2008., 22:25
Dobar bioenergoterapeut može pomoći kod mnogih poremečaja odnosno bolesti, te riješiti uzrok problema i dovesti do potpunog iscjeljenja.
Ima ih mnogo ali samo nekolicina je vrhunska u rezultatima.
Neki su se specijalizirali pa iscjelju samo određene probleme, dok su drugi dobri u većini problema.
Sad preporuka ovisi o tome kakav problem imaš.

dtomas
16.01.2008., 13:07
Netko napisa o Domancicu:

I ja se slažem. Nekako mi bahato i zastrašujuće izgleda. OK, vidjela sam ga jednom na televiziji pa ne mogu baš suditi, ali to mi je prvi dojam. Preintenzivan je.
A ako bi već išla kod bioenergetičara išla bi kod onoga tko je blag i za kojeg si siguran da s njim možeš slobodno razgovarati. Ima i takvih.

Dakle, vi biste manekena tj. mistera Europe za iscjelitelja?

Sto bi mislili o Domancicu kada bi zelio lijeciti samo zgodne i dovoljno cicate zene?

kiki-ri
10.02.2008., 00:31
Da li je neko možda od Vas bio kod bioenergičara Zdenka Domančića u Sloveniji, Kranjska Gora? Navodno je jako dobar! Bio je na TV! Ako ste bili kako ste zadovoljni? Ja ću se naručiti, samo ne znam koliko se čeka? Pozdrav i javite se:confused:

peta25
10.02.2008., 11:35
ja sam bila cekas po par mjeseci i meni ama bas nista nije pomogao!!!!!!!!!!!!!!!

kiki-ri
10.02.2008., 12:14
ja sam bila cekas po par mjeseci i meni ama bas nista nije pomogao!!!!!!!!!!!!!!!

Ma nemoj, a koliko si platila? I jeli ti baš on radio bioterapiju ili njegovi učenici?

kiki-ri
11.02.2008., 19:37
Ma nemoj, a koliko si platila? I jeli ti baš on radio bioterapiju ili njegovi učenici?

peta25, javi se!:top:

nenna
11.02.2008., 20:06
Da li je neko možda od Vas bio kod bioenergičara Zdenka Domančića u Sloveniji, Kranjska Gora? Navodno je jako dobar! Bio je na TV! Ako ste bili kako ste zadovoljni? Ja ću se naručiti, samo ne znam koliko se čeka? Pozdrav i javite se:confused:
I ja sam zainteresirana:mig:

kiki-ri
11.02.2008., 20:10
I ja sam zainteresirana:mig:

a ne znam kaže peta da njoj nije baš pomogao. htjela bi čut neki pozitiva komentar, ali nitko se ne javlja. Ja imam problem s zglobovima, a ti?

peta25
11.02.2008., 20:12
i on i njegovi ucenici
odgovor je bio da puno lakse rjesava probleme cirkulacija prehlade itd neznam ni ja sta....ja imam autoimunu bolest tako da mi stvarno nijej asno kako pomaze ljudima koji imaju rak ili nesto drugo..... sve u svemu frajer nije nimalo simpatican uzasno i stalno se spreserava

kiki-ri
11.02.2008., 20:13
ja sam našla na internetu kad prima, a nekako nemam hrabrosti.

BIOTERAPIJE 2008

prijave za terapije na tel.
+386-4-588-44-96
I 12. 01. - 15. 01. SO/NE/PO/TO
II 17. 01. - 20. 01. ČE/PE/SO/NE
III 24. 01. - 27. 01. ČE/PE/SO/NE
IV 31. 01. - 03. 02. ČE/PE/SO/NE
V 07. 02. - 10. 02. ČE/PE/SO/NE
VI 14. 02. - 17. 02. ČE/PE/SO/NE
VII 21. 02. - 24. 02. ČE/PE/SO/NE
VIII 29. 02. - 03. 03. PE/SO/NE/PO
IX 10. 03. - 13. 03. PO/TO/SR/ČE
X 21. 03. - 24. 03. PE/SO/NE/PO
XI 27. 03. - 30. 03. ČE/PE/SO/NE
XII 03. 04. - 06. 04. ČE/PE/SO/NE
XIII 10. 04. - 13. 04. ČE/PE/SO/NE
XIV 24. 04. - 27. 04. ČE/PE/SO/NE
XV 01. 05. - 04. 05. ČE/PE/SO/NE
XVI 08. 05. - 11. 05. ČE/PE/SO/NE
XVII 14. 05. - 17. 05. SR/ČE/PE/SO
XVIII 25. 05. - 28. 05. NE/PO/TO/SR
XIX 30. 05. - 02. 06. PE/SO/NE/PO
XX 06. 06. - 09. 06. PE/SO/NE/PO
XXI 12. 06. - 15. 06. ČE/PE/SO/NE
XXII 20. 06. - 23. 06. PE/SO/NE/PO

kiki-ri
11.02.2008., 20:16
i on i njegovi ucenici
odgovor je bio da puno lakse rjesava probleme cirkulacija prehlade itd neznam ni ja sta....ja imam autoimunu bolest tako da mi stvarno nijej asno kako pomaze ljudima koji imaju rak ili nesto drugo..... sve u svemu frajer nije nimalo simpatican uzasno i stalno se spreserava

samo ti nama kažitako da znamo da ne bacamo pare! i ja imam autoimunu bolest, reumatoidni artritis, a ti?

nenna
11.02.2008., 20:16
a ne znam kaže peta da njoj nije baš pomogao. htjela bi čut neki pozitiva komentar, ali nitko se ne javlja. Ja imam problem s zglobovima, a ti?
Multipla skleroza+problemi sa kralježnicom.
Čudno mi je da se nitko ne javlja ali treba probat(a i vjerovat da pomaže:top:)

kiki-ri
11.02.2008., 20:24
i on i njegovi ucenici

nisi nam rekla koliko košta tretman

crohunk24
11.02.2008., 22:00
ja imam problema s prostatitisom i probavom. Pa meni isto tip nije nikako simpatican ( vidio ga na tv ) al ako je ucinkovit to me ne smeta...tako da bi isao tamo. Nego....posto sam ja iz Rijeke vidio sam na netu da ima u Rijeci neka Larisza Balogh isto bioenergeticarka...je li bio mozda netko kod nje? Mene tih alternativaca malo strah al gotovo sam odlucio da idem kod nekog, jos kad bi ih netko ko je bio pohvalio...

peta25
12.02.2008., 13:06
ja imam seronegativnu spondiloartopatiju tj ankilozantni spondilitis....
platis 35 eur ko najam dvorane di on trzi te seanse a kasnije mu jos das kolko zelis i ako zelis

biobio
18.02.2008., 16:58
Metodu izvodimo terapeuti diplomanti Učitelja Zdenka Domančića. Liječenje se izvodi u opuštenoj i prijatnoj atmosferi u prostorima hotela Aparthotel Pirc u Podčetrku u blizini Hrvatske granice.

http://www.biotherapy.si

blured
18.02.2008., 17:12
Ja javno izazivam Domančića da me doživotno izliječi. :kava:

miriva
18.02.2008., 18:50
Bila je kod njega moja super frendica, i na žalost ništa joj nije pomoga. A što se love tiće, nema posebnu tarifu, nego daj koliko misliš da treba :eek:

elypsa
25.02.2008., 14:30
mene zanima isto taj lik!!pripremila sam se na to da ce misljenja bit podjeljena...uvijek ima ljudi kojima uspije pa pomogne i onih kojima ne pomogne :( uglavnom moju je jednu frendicu jako dobro izljecio i ona i njena sestra koje su isle kod njega su zadovoljne..navodno se dugo ceka..al ako je to zadnje mjesto na koje covijek jos moze otici onda zasto ne pokusati..sta se moze izgubiti?

kiki-ri
25.02.2008., 15:57
mene zanima isto taj lik!!pripremila sam se na to da ce misljenja bit podjeljena...uvijek ima ljudi kojima uspije pa pomogne i onih kojima ne pomogne :( uglavnom moju je jednu frendicu jako dobro izljecio i ona i njena sestra koje su isle kod njega su zadovoljne..navodno se dugo ceka..al ako je to zadnje mjesto na koje covijek jos moze otici onda zasto ne pokusati..sta se moze izgubiti?

Ja mislim isto tako! a od čega one boluju?

Night.Elf.
25.02.2008., 17:36
samo vi probajte...spusite lovu, a na kraju se svi vrate onoj jedinoj medicini koja pomaze.. (barem ublazit simptome ako ne moze izlijeciti)
kakvih danas ljudi ima koji sebe prozivaju ne znam ni ja vise kakvim titulama.. pr. uropati-porucuju da se pije vlastiti urin, on sve rjesava..eee..a da su ljudi imalo pametni znali bi ili procitali negdje da se urinom izlucuju stetne tvari iz organizma..(ovo je cisto primjer, jer ljudi nazalost slusaju ovakve stvari i stvarno pokusavaju...)

sto se tice autoimunih, ljudi dragi to su bolesti dozivotne koje se mogu pogorsavati ili suprotno...sto se tice rakova, cudima nekim, neke vrste raka jednostavno nestanu (pretvore se u zreliji oblik) niti sami lijecnici ne znaju o cem se radi...

dakle..sto hocu rec, nevjerujem bioenergicarima, uropatima, homeopatima, ljudima koji lijece travama..etc.

samo ono dokazano, klinicki provjereno, to je ono sto vrijedi (evo jos primjera, ljudi su u zabludi da vit c pomaze kod prehlada i sta ja znam-well, vit c. je za ku*ac, pa onda cesnjak-napravljena klinicka istrazivanja-nista neradi, dakle kao jelo i zacin, nista vise..)

i oprostite zbog oduzeg posta...pozdrav
mozda se zapitate o svem ovom sto sam napisala...

nero1982
25.02.2008., 17:54
samo vi probajte...spusite lovu, a na kraju se svi vrate onoj jedinoj medicini koja pomaze.. (barem ublazit simptome ako ne moze izlijeciti)
kakvih danas ljudi ima koji sebe prozivaju ne znam ni ja vise kakvim titulama.. pr. uropati-porucuju da se pije vlastiti urin, on sve rjesava..eee..a da su ljudi imalo pametni znali bi ili procitali negdje da se urinom izlucuju stetne tvari iz organizma..(ovo je cisto primjer, jer ljudi nazalost slusaju ovakve stvari i stvarno pokusavaju...)

sto se tice autoimunih, ljudi dragi to su bolesti dozivotne koje se mogu pogorsavati ili suprotno...sto se tice rakova, cudima nekim, neke vrste raka jednostavno nestanu (pretvore se u zreliji oblik) niti sami lijecnici ne znaju o cem se radi...

dakle..sto hocu rec, nevjerujem bioenergicarima, uropatima, homeopatima, ljudima koji lijece travama..etc.

samo ono dokazano, klinicki provjereno, to je ono sto vrijedi (evo jos primjera, ljudi su u zabludi da vit c pomaze kod prehlada i sta ja znam-well, vit c. je za ku*ac, pa onda cesnjak-napravljena klinicka istrazivanja-nista neradi, dakle kao jelo i zacin, nista vise..)

Sorry, poštujem tvoje mišljenje, ali se nikako s njim ne slažem...

sasa80
25.02.2008., 20:42

slučajno sam otvorio ovu temu jer sam se sjetio Ivana Balića kad sam vidio naslov...dam se kladit da si ti jedna od onih nadobudnih studentica medicine ili ak nisi onda si bar htjela biti...
ja sam po prirodi skeptičan i nepovjerljiv, al moram priznat da sam se zamislio kad sam čuo Balićevu priču, ne kažem da vjerujem totalno u to i da sam neki pobornik toga, al činjenica je da ima nešto u tome...
naravno da ću se prvo obratiti doktorima, uostalom i otac mi je doktor, ali ponekad, čovjek se nađe u situaciji da mu doktori ne mogu pomoć i onda traži dalje...i vidi vraga, netko mu pomogne, kao što je slučaj sa Balićem...kako nemam pojma, ali to je činjenica...

Eri
25.02.2008., 21:20
baš si razmišljam dal odgovarat na ovo ili ne al reko ajde
bila sam kad njega na seminaru, tečaju neznam kak da to nazovem i ugl i sad imam kao prvi stupanj toga, ali ne prakticiram, jesam neko kratko vrijeme ali odustala...
zašto?
pa on osobno mi nije sjeo, ko učitelj, a ni ko bioenergetičar, znao je ljude tam vrijeđat kao ajde ti debeli ili ti žgoljavi ili tak nekaj, pa jebaga čuk nemreš tak bolesnom čovjeku...no dobro...zasmetalo mi je još što ni u jednom trenutku nije spomenu od koga je dobio to znanje ko ga je to naučio...
no to su valjda neki moji osobni bla bla...
nekima je i pomogao, recimo dok sam bila tamo jedan stari deda se ustao iz kolica, navodno nije hodao godinama i vidjelo mu se na licu da je ono... sretan :)
s druge strane jedna djevojka malo mentalno uskračena, svaki put kad joj je ovaj prišao blizu počela je plakat i nije imala baš sretan izraz lica, možda je vidjela i osjetila nešto što nije tako dobro i pozitivno...
no nekima je pomogao tako da definitivno ima nešto u tome u to sam sigurna
pogotovo ako u to vjeruješ :)

Night.Elf.
27.02.2008., 12:07
jesam nadobudna studentica i zalosno je vidjet kako se ljudi zavaravaju, i ja cu jednom povjerovat - kad to dozivim, dalje od toga ne ide.. u ostalom, ovdje je vise govora o tome kako to nesljaka (od samih ljudi koji su bili kod njega)..nego da stvarno uspjeva
i da jos nes, traze dalje dok im moderna med. nepomogne..a kad nepomogne niti alternativa..vidi vraga opet smo na pocetku
pa mi reci ko je tu lud?
vjerujem da postoji biljaka i mnogih stvari iz zivotinjskog i biljnog svijeta koje se mogu koristit kao lijekovi-uostalom masa lijekova i jesu derivati iz biljnih tvari..al ta bioenergija-tu sam poprilicno skepticna..gledala sam emisije o tom svem al ono..

maple leaf rag
27.02.2008., 18:39
[QUOTE=Night.Elf.;12834887]jesam nadobudna studentica i zalosno je vidjet kako se ljudi zavaravaju, i ja cu jednom povjerovat - kad to dozivim..

Pa mislim da Balic nije malo dijete da bi izmislio pricu da ga je Domancic osposobio da igra usprkos svim pokusajima doktora:ne zna:

Night.Elf.
27.02.2008., 19:10
sugestija je mocna stvar.. eto to je sve sto cu rec

charmed_01
27.02.2008., 20:08
Ne znam za gospodina Domančića, ali imam iskustva s bioenergijom.
Nakon što su "pravi" doktori , draga Night.Elf., u mom slučaju sj..... sve što su mogli a problem ne da su ispravili, već je bio veći no ikad, spomenuli su mi alternativu. U početku sam bila skeptična i vjerujte mi, da mi u najgorim trenutcima u mom životu nije bilo do toga da netko pravi budalu od mene. S vremenom je sve to postalo smiješno. A znate kad mi je prestalo biti smiješno. Kad me moj liječnik pogledao i nije mogao shvatiti kako to da sam odjednom ok.
Ne želim ispasti licemjerna. Poštujem medicinu kao znanost i kao profesiju, liječnike kao ljude malo manje, no to je samo moje mišljenje i moje ružno iskustvo.
Problem sa bioenergičarima i ostalom alternativom je u tome što se svatko hvata očajnih ljudi i onda je u tom moru "stručnjaka" teško prepoznati prevaranta. Ja sam imala sreće, bar u tome.
Zapravo, mislim da ni svi bioenergičari nemaju energije za riješiti svaki problem. Čovjek kod kojeg sam ja išla je otvoreno rekao što on može a što ne može napraviti. Jednom mom prijatelju je rekao da mu on nikako ne može pomoći. I to je u redu. Možda ti sruši onaj posljednji san da će biti bolje, ali bar te ne zavarava.

Ispričavam se na dugom postu ali eto.
Samo naprijed! Sretno!

maple leaf rag
27.02.2008., 23:50
Pa nekako mislim da doktori niti ne smiju priznavati bioenergiju kao nacin lijecenja jer to se kosi sa svime onime sto su ucili dugi niz godina na faxu i dalje u praksi,nego bas bi bilo zanimljivo znati dali i doktori u slucaju tezih bolesti idu u Domancica:ne zna:

Shan Yu
28.02.2008., 05:48
sugestija je mocna stvar.. eto to je sve sto cu rec

Da, sugestija moze biti prilicno bitna. No i onda se moze postaviti pitanje: zasto niz ljudi nakon tablete ne ozdravi?

Tako da se povjerenje u lijecnike moze i drugacije izraziti:Study finds antidepressants no better than sugar pills (http://www.thestar.com/living/article/307058).

nicole76
28.02.2008., 07:13
Pa nekako mislim da doktori niti ne smiju priznavati bioenergiju kao nacin lijecenja jer to se kosi sa svime onime sto su ucili dugi niz godina na faxu i dalje u praksi,nego bas bi bilo zanimljivo znati dali i doktori u slucaju tezih bolesti idu u Domancica:ne zna:

naravno, liječnici su dužni "pljuvati" po svim oblicima alternativne medicine. A vrlo je zanimljivo da je kod bioenergetičara u čekaonici sve puno liječnika! Još je zanimljivije da su se jednom u čekaonici sreli pacijent i njegov liječnik (koji je pljuvao po bioenergiji i odgovarao pacijenta od tih ćiribu-ćiriba stvari) :lol:

corrina
28.02.2008., 16:40

O da,idu.Ne znam idu li kod Domančića,ali za neke druge pouzdano znam da im dolaze liječnici i kako kažu s njima je najlakše surađivati.Dapače,ima liječnika koji se bave prirodnom i energetskom medicinom.
Liječnici ti "ne smiju" sugerirati alternativu,no isto tako ne smiju sugerirati da ne ideš na takve tretmanae ukoliko je vidljivo poboljšanje.Na poslijetku,nitko nikoga ne tjera pištoljem da ide kod alternativaca.

Night.Elf.
28.02.2008., 20:24
gle, kolko je realno (ovo sto cu sad napisat je iz emisije koju su radili o domancicu i drugima bioenergicarima) da bioenergicar moze pomoc nekome tko je u savsvim drugoj drzavi (dakle bioenergicar i taj kom treba pomoc)?
charmed, al obicno ti ljudi koji sebe nazivaju bioenergicarima sve zivo mogu izljecit, to nije realno i onaj tko u to vjeruje se zavarava

sto se tice antidepresiva to je poprilicno diskutabilno
odakle je taj podatak dosao? jeli to utemeljeno na kakvim dokazima ili paranoji ljudi? uostalom kakva je to studija (ovo sto je netko linkao), kolko je to vjerodostojno? tko to zna..

ja vjerujem recimo u akupunkturu, rezultati postoje, zna se da određena mjesta na tijelu aktiviraju odredene centre u mozgu..

a za bioenergiju..e tu vam nis necu rec, vi vjerujte ako hocete, idite kom hocete, ako vam tko pomogne super, ako ne, mozete se vratit (kako god hocete ju nazovite) normalnoj medicini..
sto god vas volja

samo bi ovo htjela jos reci, meni s obzirom sto sve znam vec i sto cu jos naucit je poprilicno tesko vjerovat u bioenergiju (vjerujem da je tako i drugim medicinarima, velikom broju njih

vjerovatno bi i ja razmisljala kao i vi tu da ne znam ove stvari koje sam do sad naucila

maple leaf rag
28.02.2008., 20:45
gle, kolko je realno (ovo sto cu sad napisat je iz emisije koju su radili o domancicu i drugima bioenergicarima) da bioenergicar moze pomoc nekome tko je u savsvim drugoj drzavi (dakle bioenergicar i taj kom treba pomoc)?
charmed, al obicno ti ljudi koji sebe nazivaju bioenergicarima sve zivo mogu izljecit, to nije realno i onaj tko u to vjeruje se zavarava

odakle je taj podatak dosao? jeli to utemeljeno na kakvim dokazima ili paranoji ljudi? uostalom kakva je to studija (ovo sto je netko linkao), kolko je to vjerodostojno? tko to zna..

ja vjerujem recimo u akupunkturu, rezultati postoje, zna se da određena mjesta na tijelu aktiviraju odredene centre u mozgu..

a za bioenergiju..e tu vam nis necu rec, vi vjerujte ako hocete, idite kom hocete, ako vam tko pomogne super, ako ne, mozete se vratit (kako god hocete ju nazovite) normalnoj medicini..
sto god vas volja

samo bi ovo htjela jos reci, meni s obzirom sto sve znam vec i sto cu jos naucit je poprilicno tesko vjerovat u bioenergiju (vjerujem da je tako i drugim medicinarima, velikom broju njih

vjerovatno bi i ja razmisljala kao i vi tu da ne znam ove stvari koje sam do sad naucila

Ja ne znam sto reci ali samo znam da svaki put kad dodjem u doktora radi nekog problema uglavnom se sve svodi na davanje tableta,hocu reci da naravno da se puno nauci ali cisto mehanicko djelovanje tijela ali mislim da se malo govori o samoj energiji tijela,evo primjer...ja dosao malaksao na hitnu a oni meni strucno kazu ma pao ti je kalij,izvade mi krv a kalij 4 ne moze bolji,mislim da bi ovo sa energetskim cakrama takodjer trebao bit predmet na medicinskom fakultetu:ne zna:

corrina
29.02.2008., 07:17

sto god vas volja

Slažem se s tobom da niti jedan alternativac kao ni liječnik ne može sve živo izlječiti,samo su liječnici puno realniji u obečanjima i prognozama od nekih alternativaca(jer da se za ima i onih prizemih.Doduše jako su rijetki,ali nađe se.)

I....vjerovatno bih i ja još uvijek razmišljala kao i ti da nisam neke stvari iskusila i naučila.

KLCCLK
29.02.2008., 08:07
Slažem se s tobom da niti jedan alternativac kao ni liječnik ne može sve živo izlječiti,samo su liječnici puno realniji u obečanjima i prognozama od nekih alternativaca(jer da se za ima i onih prizemih.Doduše jako su rijetki,ali nađe se.)

I....vjerovatno bih i ja još uvijek razmišljala kao i ti da nisam neke stvari iskusila i naučila.

znas, mislim da je veliki problem sto konvencionalna medicina, ukljucujuci tu farmaceutske tvrtke, predstavlja i jedan ogroman lobi. pri tome ne mislim na svjetske zavjere, nego na obican biznis, koji je pritom i beskrupulozan.

tebi osobno kao lijecnici (ako sam dobro shvatio da si lijecnica) je sasvim sigurno cilj napraviti SVE da pomognes pacijentu, ali kad je ukupan sustav konvencionalne medicine u pitanju nisam siguran da je tako - njima je stalo da naprave SVE u okviru onog sto zastupaju.
ti ne vjerujes u alternativnu medicinu, ali to je to. zadatak sustava bi bio temeljito istrazivanje svih potencijalnih mogucnosti, bez obzira sto neke nece donijeti profit.

postoje primjeri doista cudesnih izlijecenja, no nijedan nije vezan uz konvencionalnu medicinu. nemoj sad pogresno shvatit da sam veliki pobornik alternativne - mislim da je prepuna sarlatana i da je dramaticno nedovoljno istrazena, jer isto tako niti jedan od tih primjera cudesnih izlijecenja (bilo to specijalnom dijetom, molitvom, travama....) nije univerzalan i hrpa ljudi (golema vecina) koja je koristila posve isti 'program' je umrla.

no, upravo zato mislim da je, gledajuci sustav u cjelini, alternativna medicina nedovoljno istrazena i nepravedno ignorirana (sto samo olaksava pojavu raznih sarlatana) - jer ovdje ne govorimo o necemu za sto konvencionalna medicina ima odgovor, nego o situacijama u kojima odgovora nema, a apsolutno se negira mogucnost da bi odgovor mozda mogao postojati u necemu sto nije kemija ili zracenje.

corrina
29.02.2008., 10:14
znas, mislim da je veliki problem sto konvencionalna medicina, ukljucujuci tu farmaceutske tvrtke, predstavlja i jedan ogroman lobi. pri tome ne mislim na svjetske zavjere, nego na obican biznis, koji je pritom i beskrupulozan.

tebi osobno kao lijecnici (ako sam dobro shvatio da si lijecnica) je sasvim sigurno cilj napraviti SVE da pomognes pacijentu, ali kad je ukupan sustav konvencionalne medicine u pitanju nisam siguran da je tako - njima je stalo da naprave SVE u okviru onog sto zastupaju.
ti ne vjerujes u alternativnu medicinu, ali to je to. zadatak sustava bi bio temeljito istrazivanje svih potencijalnih mogucnosti, bez obzira sto neke nece donijeti profit.

postoje primjeri doista cudesnih izlijecenja, no nijedan nije vezan uz konvencionalnu medicinu. nemoj sad pogresno shvatit da sam veliki pobornik alternativne - mislim da je prepuna sarlatana i da je dramaticno nedovoljno istrazena, jer isto tako niti jedan od tih primjera cudesnih izlijecenja (bilo to specijalnom dijetom, molitvom, travama....) nije univerzalan i hrpa ljudi (golema vecina) koja je koristila posve isti 'program' je umrla.

no, upravo zato mislim da je, gledajuci sustav u cjelini, alternativna medicina nedovoljno istrazena i nepravedno ignorirana (sto samo olaksava pojavu raznih sarlatana) - jer ovdje ne govorimo o necemu za sto konvencionalna medicina ima odgovor, nego o situacijama u kojima odgovora nema, a apsolutno se negira mogucnost da bi odgovor mozda mogao postojati u necemu sto nije kemija ili zracenje.

Hm,mislim da si me zamijenio sa Night.Elf. Naime,ja dijelim tvoje mišljenje.

KLCCLK
29.02.2008., 11:29
ma da, sorry, krivi quote :)

Toliman
03.03.2008., 17:06
[QUOTE=Eri;12812450]baš si razmišljam dal odgovarat na ovo ili ne al reko ajde
bila sam kad njega na seminaru, tečaju neznam kak da to nazovem i ugl i sad imam kao prvi stupanj toga, ali ne prakticiram, jesam neko kratko vrijeme ali odustala...
zašto?
pa on osobno mi nije sjeo, ko učitelj, a ni ko bioenergetičar, znao je ljude tam vrijeđat kao ajde ti debeli ili ti žgoljavi ili tak nekaj, pa jebaga čuk nemreš tak bolesnom čovjeku...

Eri,
jesi li ti imala uspeha dok si prakticirala tu bioenergiju?
Ja sam bila kod Domancica i ne znam sta da mislim. Prvi put mi je bilo malo bolje ali neznatno bolje...pa sam otisla i drugi put i to sad pre 15 dana i evo cim sam zavrsila dobila sam gripu....iz koje ne mogu da se izcupam...???
kad sam ga upitala ima li smisla da zavrsim kurs on mi je odgovorio da to moze da ima i terapeutski ucinak po mene....
U totalnoj sam zbrci....

Night.Elf.
03.03.2008., 23:06
ja sam zapravo za sve metode, al nesvida mi se to isticanje bioenergicara kao da su bogovi, i znam da ni ova medicina koju ja ucim ne moze sve zaljecit, al uzmi statistike, dobit ces odgovore

ako nekome domancic i ostali ljudi koji imaju te sposobnosti(ili sta to vec je), pomazu, jos bolje

jaizza
09.03.2008., 18:43
Ne znam za gospodina Domančića, ali imam iskustva s bioenergijom.
Nakon što su "pravi" doktori , draga Night.Elf., u mom slučaju sj..... sve što su mogli a problem ne da su ispravili, već je bio veći no ikad, spomenuli su mi alternativu. U početku sam bila skeptična i vjerujte mi, da mi u najgorim trenutcima u mom životu nije bilo do toga da netko pravi budalu od mene. S vremenom je sve to postalo smiješno. A znate kad mi je prestalo biti smiješno. Kad me moj liječnik pogledao i nije mogao shvatiti kako to da sam odjednom ok.
Ne želim ispasti licemjerna. Poštujem medicinu kao znanost i kao profesiju, liječnike kao ljude malo manje, no to je samo moje mišljenje i moje ružno iskustvo.
Problem sa bioenergičarima i ostalom alternativom je u tome što se svatko hvata očajnih ljudi i onda je u tom moru "stručnjaka" teško prepoznati prevaranta. Ja sam imala sreće, bar u tome.
Zapravo, mislim da ni svi bioenergičari nemaju energije za riješiti svaki problem. Čovjek kod kojeg sam ja išla je otvoreno rekao što on može a što ne može napraviti. Jednom mom prijatelju je rekao da mu on nikako ne može pomoći. I to je u redu. Možda ti sruši onaj posljednji san da će biti bolje, ali bar te ne zavarava.

Ispričavam se na dugom postu ali eto.
Samo naprijed! Sretno!

Poštovana,

kod kojeg bioenergičara ste bili?
Naime, ni meni baš tradicionalna medicina više nije od pomoći pa već neko vrijeme razmišljam o alternativi. No kako nemam novaca na pretek, također se bojim da ne završim kod nekog šarlatana.
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Soul 5
09.03.2008., 22:35
Ja sam bila kod njegovog učenika u Zg s mamom i sestrom. Bila je teška bolest u pitanju kod mame. Imala je rak. Koliko znam,normalna je pojava na početku da ti se stanje lagano pogorša jer ti otvara auru i počinje čišćenje tako da ti sve "izbija na površinu" a i organizam je u laganom šoku zbog toga. Zato ljudi uglavnom postanu skeptični ako odmah ne dobiju čarobno ozdravljenje.
Ali nakon toga slijedi onaj dio kad sve kreće nabolje.
Mojoj mami nije ništa obećavao samo je obećao da će dati sve od sebe.
Uspio joj je spustiti razinu markera u organizmu i rješiti je boli koja je bila užasna i svakodnevna. Vidno joj se stanje popravilo i bila je sretna i svježa kao nekad. Ona je već bila u odmakloj fazi bolesti tako da se nije moglo puno učiniti ali samo ovo je bilo dovoljno veliko da joj olakša i popravi vrijeme koje je imala da kvalitetnije živi. Kamo sreće da sam prije čula za to i isprobala. Nakon svega vjerujem da je moglo biti drugačije da smo došle puno ranije. Problem zašto alternativa ne može djelovati svom svojom snagom je zato što nam je zadnja na popisu-kad su nam sva vrata zatvorena. Kad su nas već gadno zatrovali tabletama,kojekakvim kemikalijama,kemoterapijama,zračenjima...kad je bolest uzela toliko maha.
Treba krenuti s tim od samog početka. Pa i kad čovjek nije bolestan. Povremeno otići da se pročistiš i napuniš energijom. Zbilja je prekrasan osjećaj. A to je ujedno i preventiva jer do bolesti dolazi kad aura napukne na pojedinim mjestima i tu smo onda najosjetljiviji za napad bolesti.
Kad odlaziš redovito osim što se napuniš energijom oni ti paze na auru.
Jedna poznanica što ima ogromnu količinu bioenergije i što je dolazila kod nas u zadnjim danima mamine bolesti je točno pod rukom osjećala i znala bez da smo joj išta rekli koji organ joj je u kakvom stanju. A znala je i kad će umrijeti.
A moja prijateljica koja se borila s neplodnosti nekoliko godina i imala par operacija,pustih hormona i ko zna čega sve ne,doktori je uništili doslovno-izmasakrirali. Nakon što ju je ona istretirala,ni mjesec dana nakon toga je zatrudnila.
Kod Zdenka smo trebali ići s mamom ali je bilo kasno,tako da ga nisam upoznala. Moram reći da sam bila strašno skeptična kad sam doznala za to i kad sam krenula istražiti to prije nego dovedem mamu. Bila sam teška.
I tip je djelovao prgavo. Do te mjere da mi je došlo da ga pošaljem negdje...Dotukla sam i ja njega,doslovno umorila sumnjičavošću.
Ali čujte,nakon što sam otišla,probala,uvjerila se,atmosfera je bila ugodna,često smo se smijali ko ludi koliko smo se svi opustili. Čak mi je djelovao pomalo šarmantno.
Mislim da postoji dobar razlog zašto su takvi. Sažaljenje čovjeka samo navodi da se osjeća još jadnije,sažaljenje ne potiče čovjeka da se bori i da bude jak.
To izgleda pomalo brutalno ali mislim da s psihološke strane ima svoju svrhu.
I još jedna stvar. Pomoći se može samo onome tko to uistinu želi.
Ako se čovjek ne može prepustiti i otvoriti nema nikakve šanse da na njega utječe.
Na mene i mamu su mogli utjecati,mi smo se opustile i zbilja prepustile. Do sestre njih trojica zajedno nisu uspjela doći. Ona jednostavno nije mogla iznutra to prihvatiti,nepovjerljiva je i preracionalna.
Tako da se iskustva razlikuju od čovjeka do čovjeka,poodmaklosti bolesti (ali to ne mora biti uvjet) i same otvorenosti i razumjevanja čovjeka prema takvom načinu liječenja.
Što se plaćanja tiče,tip na kraju tjedna izađe iz prostorije,mi mu u kuvertama ostavimo na stolu tko koliko može,cijeni ili hoće bez potpisa,tako da je maksimalno fer što se toga tiče.

*Fay*
09.03.2008., 22:59
Isrpicavam se sto bas ne pratim sport, ali sto je to bilo Ivanu Balicu u cemu mu je Domancic pomogao? Neka ozljeda vjerojatno...koja i kako je to islo, lijecnici mu nisu mogli pomoci ili sto je u pitanju?

Toliman
11.03.2008., 12:06
Moze li se dobiti telefon tog bienergeticara iz Zagreba?
hvala !

kiki-ri
11.03.2008., 14:53
Moze li se dobiti telefon tog bienergeticara iz Zagreba?
hvala !

BIOTERAPIJE 2008

prijave za terapije na tel.
+386-4-588-44-96
I 12. 01. - 15. 01. SO/NE/PO/TO
II 17. 01. - 20. 01. ČE/PE/SO/NE
III 24. 01. - 27. 01. ČE/PE/SO/NE
IV 31. 01. - 03. 02. ČE/PE/SO/NE
V 07. 02. - 10. 02. ČE/PE/SO/NE
VI 14. 02. - 17. 02. ČE/PE/SO/NE
VII 21. 02. - 24. 02. ČE/PE/SO/NE
VIII 29. 02. - 03. 03. PE/SO/NE/PO
IX 10. 03. - 13. 03. PO/TO/SR/ČE
X 21. 03. - 24. 03. PE/SO/NE/PO
XI 27. 03. - 30. 03. ČE/PE/SO/NE
XII 03. 04. - 06. 04. ČE/PE/SO/NE
XIII 10. 04. - 13. 04. ČE/PE/SO/NE
XIV 24. 04. - 27. 04. ČE/PE/SO/NE
XV 01. 05. - 04. 05. ČE/PE/SO/NE
XVI 08. 05. - 11. 05. ČE/PE/SO/NE
XVII 14. 05. - 17. 05. SR/ČE/PE/SO
XVIII 25. 05. - 28. 05. NE/PO/TO/SR
XIX 30. 05. - 02. 06. PE/SO/NE/PO
XX 06. 06. - 09. 06. PE/SO/NE/PO
XXI 12. 06. - 15. 06. ČE/PE/SO/NE
XXII 20. 06. - 23. 06. PE/SO/NE/PO

jaizza
13.03.2008., 09:56
Molim Soul 5 da posta broj telefona ili bar kaže o kome je riječ.
Hvala!

Zašto se bojite napisati imena tih ljudi?

ela
13.03.2008., 10:58
Imam jednu poznanicu koja tvrdi da je iscjeljenje normalna stvar. Ona radi u bolnici gdje dolaze ljudi u poodmakloj fazi raka pluća i veli da se na svakih 70 bolesnika jedan otpisani iscijeli, e sad kako to ne zna. Ljudi koji rade na takvim odjelima s takvim pacijentima se najbolje mogu uvjeriti da se takve stvari događaju.

dr_1
16.03.2008., 14:08

Bok, evo samo da ti javim da sam bila kod Domančića taman kad je Hrga snimala emisiju 10 do 8. Ja sam prezadovoljna, tip me oduševio. Uglavnom samo ću ti reć da je ta medicina 1000 godina ispred klasične medicine, jedino je problem šta se puno čeka na terapiju, po par mjeseci. Njemu su znanstvenici dokazali da pomaže tako da..
Uglavnom osjećaj koji gore doživiš je ludilo brale, ma nešto savršeno..
Nema tu nikakvog prodavanja magle, probaj pa ćeš znat o čemu ti govorim..

kiki-ri
16.03.2008., 14:30
Bok, evo samo da ti javim da sam bila kod Domančića taman kad je Hrga snimala emisiju 10 do 8. Ja sam prezadovoljna, tip me oduševio. Uglavnom samo ću ti reć da je ta medicina 1000 godina ispred klasične medicine, jedino je problem šta se puno čeka na terapiju, po par mjeseci. Njemu su znanstvenici dokazali da pomaže tako da..
Uglavnom osjećaj koji gore doživiš je ludilo brale, ma nešto savršeno..
Nema tu nikakvog prodavanja magle, probaj pa ćeš znat o čemu ti govorim..

A koja mu je cijena?

dr_1
16.03.2008., 15:04
Znam da nema cijene, kad završi terapija, znači četvrti dan ti ako si zadovoljan sa terapijom ostavljaš na stolu u kuverti onoliko koliko ti želiš, znači ne moraš ostaviti ništa ako nisi zadovoljan, znači nitko ne zna da li si šta ostavio ili koliko si ostavio. Dolaze i jako siromašni ljudi kojima on plaća smještaj. Uglavnom šta da ti kažem, tip ima milijune, ljudi mu ostavljaju i nekretnine, ne mora više nikad radit ni on ni njegova cijela obitelj a tip i dalje liječi i boli ga k... za pare., znam samo da u životu nisam upoznala bolje ljude, jer imat toliko para i opet svaki dan radit za bolesne ljude, ma svaka mu čast..

dr_1
16.03.2008., 15:20
I da ne zaboravim napisat šta je meni bilo, jedan dan samo mi je nestalo ravnoteže i više se nisam mogla dignut iz kreveta, stalno mi je bilo slabo, vrtoglavice samo takve, više nisam mogla samostalno hodat, i sve bi to još bilo izdržljivo a da vam nije od 0-24 slabo, totalna malaksalost i povraćanje, doktori me šopali tabletama i tako ne mjesec dana nego godinu i pol. Uglavnom očito je da klasična medicina nema lijeka za to jer bi valjda već nakon godinu i pol to prošlo..
Bolest se zove neuronitis vestibularis..
I sad nakon terapije kod Domančića, vrtoglavice su se smanjile za 90%, malaksalosti više nema, i napokon mogu sama hodat.
Planiram otić još jednom pa da sredim tu bolest ali ovaj put sto posto..

kiki-ri
16.03.2008., 16:06
I da ne zaboravim napisat šta je meni bilo, jedan dan samo mi je nestalo ravnoteže i više se nisam mogla dignut iz kreveta, stalno mi je bilo slabo, vrtoglavice samo takve, više nisam mogla samostalno hodat, i sve bi to još bilo izdržljivo a da vam nije od 0-24 slabo, totalna malaksalost i povraćanje, doktori me šopali tabletama i tako ne mjesec dana nego godinu i pol. Uglavnom očito je da klasična medicina nema lijeka za to jer bi valjda već nakon godinu i pol to prošlo..
Bolest se zove neuronitis vestibularis..
I sad nakon terapije kod Domančića, vrtoglavice su se smanjile za 90%, malaksalosti više nema, i napokon mogu sama hodat.
Planiram otić još jednom pa da sredim tu bolest ali ovaj put sto posto..

Super da ti je pomogao.
Što tamo moraš biti 4 dana. Ja sam mislila da se ide to na tretman, pa da dolaziš više puta?

Nelly_Zg
17.03.2008., 14:44
I ja sam bila kod dotičnog "gospodina" prije godinu dana. Apsolutno mi nije pomogao, niti malo!

dr_1
17.03.2008., 16:59
Gore moraš bit četiri dana, a sad na tebi je ako ćeš putovat svaki dan ili ćeš si nać smještaj. Ako krećeš iz Rijeke, do gore ti treba nekih 2 i pol sata. Ja sam bila u hotelu 4 dana, ako si možeš priuštit, stvarno je savršeno. I bez brige nemam baš para na bacanje ali sam uspjela skrpat za to. Možeš nać i privatno smještaj, pretraži malo po netu, nije skupo.

Jeanny
19.03.2008., 22:19
Provela sam 2 mjeseca u bolnici i doktori mi sumnjaju na shizofreniju.Može li tu pomoći bioenergija??

moher
28.03.2008., 14:19
Ispričavam se. Nisam čitala do kraja. Moje pitanje je da li je gosp. Zdenko DOMANČIĆ izlječio od depresije i oscilacija raspoloženja? Koliko ja znam shizofreniju nije moguće liječiti bioenergijom.

Gesualdo
01.04.2008., 01:43
Evo još informacija
http://web.mac.com/bioenergy/HealingBioenergy/Seminars_2.html

Izraphel
01.04.2008., 22:56
zdenko domancic ne tvrdi da moze svakome pomoci, niti tvrdi da ce svatko isti tren poletjeti od zdravlja nakon prvog tretmana. ono sto je cinjenica je da se metodom zdenka domancica mogu raditi stvari o kojima medicina ne moze ni sanjati. zbog toga domancic ima pravo biti bahat. vecina "neizljecivih" bolesti, njegovom metodom se lijeci ili bar ublazava.

vi koji smatrate da je to prodavanje magle, zapitajte se zasto zdenko domancic ne trazi nikakvu fiksnu tarifu.

vi studenti medicine koji vjerujete samo u stvari koje su "znanstveno dokazane", zdenko domancic je znanstveno dokazao svoju metodu pred cijelom ekipom lijecnika i novinara prije 25 godina kada je izlijecio cijelu grupu ljudi od vlazne gangrene. u to vrijeme jedino rijesenje za vlaznu gangrenu bila je amputacija noge. danas, 25 godina kasnije medicina je napredovala u polju vlazne gangrene tako sto imaju krasne cirkularne pile za preciznu amputaciju noge. slovenski lijecnik, poznanik zdenka domancica ljudima sa gangrenom kaze da idu kod zdenka domancica i mole ga da ih primi preko reda ili ce morati pristati na odgovor medicine - rezanje noge.

zdenko domancic znanstveno dokazuje svoju metodu iz dana u dan, samo odredjenim lobijima ne odgovara da se za to zna.

ja osobno ne vjerujem u njegovu metodu, jer se vjeruje u nesto sto se ne moze dokazati. ja znam da ta metoda radi.

Gutaperka
02.04.2008., 11:54
To što on priča da je znanstveno dokazano neka navede znanstvene radove rađene na tu temu i citira autore koji su to dokazali pa neka time potvrdi da je znanstveno dokazano.Jer nije znanost što je neki liječnik rekao da to šljaka,to je njegovo osobno mišljenje.Pa radilo se i o više njih koji isto tvrde.A kad te tvrdnje potkrijepi znanstvenim radom koji je priznat od mjerodavnih stručnjaka,to je onda sasvim nešto drugo.Osobno sam se više godina intenzivno bavio alternativnom medicinom i vidio sam rezultate i dosege takvog načina liječenja.

Ja ću navest primjer iz moje obitelji,nije u pitanju bioenergija nego molitva,otac je po molitvi ozdravio od dijabetičke neuropatije kroz period od 10 tjedana i evo već 5 godina da mu se nikakvi simptomi nisu pojavili.Znači izliječen je od neizliječive bolesti.Moja baka je također po molitvi,i to trenutno,ustala nakon hipovolemijskog šoka od kroničnog krvarenja(dva čira na želudcu su perforirala i tri dana je povraćala krv i imala proljeve crne kao katran) bez ikakve terapije(liječnici će znat o čemu govorim) i živila je nakon toga još 5 godina(do 90-te godine života) pa se ne usuđujem tvrdit o znanstvenom dokazivanju iako se to odvijalo pred mojim očima.Znam liječnicu koja je nakon 7 godina ustala iz kolica,također po molitvi a rekla je da današnja znanost(medicina)nema lijeka za njenu bolest(bilo je u Jutarnjem na duplerici mislim 2001. u 11 ili 12 mjesecu).Nema tako davno da sam gledao kako trči a bila je otpisana.Znanost je sve što se može dokazat,opetovano potvrdit a da je to statistički značajno.Jer i ćorava koka nabode zrno,koliko je samo ljudi bilo kod njega a pitanje je jel baš on pomogao ili je osoba bila pod terapijom u vrijeme kad je išla kod njega i ta joj terapija pomogla a ispalo je da je on nešto učinio.Ovim ne želim reć da on to nije učinio nego da nema dokaza da je upravo to on učinio.I upravo zato postoji znanstveno dokazivanje,da se ne dogodi da neko prodaje muda pod bubrege.Često terapija neke bolesti zna trajat godinama i na kraju se dogodi ozdravljenje od te terapije.Premo tome niko nije utvrdio da je baš on ozdravio tu osobu,ali također ni da je ta osoba ozdravila od medicinske terapije pa to ostvlja mjesta raznim nagađanjima i mišljenjima.A znam i za dosta "čudotvornih izliječenja" koja su kratko trajala,osobi bude bolje neko vrijeme ali nakon par mjeseci ili godina opet dođe na staro,ili još gore.Zato za određene bolesti postoje i određeni vremenski periodi kušnje prema kojima se određuje nečije ozdravljenje i načini procjene jel baš od toga neko ozdravio ili od nečeg drugog.

Ovim ne želim diskreditirat Domančića,ne želim reć da nije nikog izliječio nego samo to da još niko to nije zaista dokazao da je bolesnik ozdravio baš od njegove terapije.A za tvrdnje da je to znanstveno dokazano gore sam napisao samo neke smjernice prema kojima se određuje jel nešto znanstveno dokazano ili nije.
Koliko sam upoznat od metoda alternativne medicine zasad je samo akupunktura ušla u službenu medicinu jer se zaista potvrdilo da djeluje i zna se i kako djeluje.Doduše ima liječnika koji se bave i ostalim oblicima alternativne medicine ali to čine na vlastitu odgovornost i iza toga ne stoji medicinska znanost.Koliko će se nešto pokazat uspješnim pokazat će se s vremenom

Izraphel
02.04.2008., 13:49
dokazano je... ponavljam: prije 24 godine izlijecio je cijelu grupu ljudi koje je medicina otpisala. to nisu bili njegovi klasicni pacijenti, vec ljudi u bolnici koji su pristali na testiranje lijecenja njegovom metodom pred ekipom lijecnika i novinara. o tome je napisana knjiga koju i danas imam u kuci (samo sam trenutno u zagrebu na studiju pa ne mogu do nje), cini mi se da se zove "Iscjelitelj Domancic - lijecenje bioenergijom, raporti sa znanstvene provjere".

evo jedan izvadak clanka u glasu istre:

"Da bi uopće mogao raditi u Sloveniji, podvrgnut je testiranju na slovenskom institutu BION, da bi se utvrdilo da njegova metoda ne šteti ljudima - što je i dokazano - te je nastavio svoj životni put upravo u Sloveniji. Domančić ipak ne miruje, već ide i korak dalje. Nakon što je dostavio rezultate istraživanja na najtežim, onkološkim pacijentima, ured za znanost pri slovenskom ministarstvu za visoko školstvo, znanost i tehnologiju odlučio je financirati ponovno istraživanje i pokažu li se rezultati istovjetni prvom testiranju, spremni su mu financirati i patentiranje te metode. "

link na clanak: http://umag-portal.com/vijesti/hrvatska/kroz-ruke-poznatog-bioenergeticara-zdenka-domancica-dosad-proslo-vise-od-mi/

ono sto je zanimljivo je da nakon svake znanstvene provjere koju on uspjesno obavi, istrazivanja prestaju i o njima se jako slabo pise i govori. na onkoloskom institutu u sloveniji tretirao je tkivo tumora u eprueti i nakon nekoliko minuta efekt na stanice tumora je bio kao nakon 7 kemoterapija, dok su ljudske ne-tumorske stanice ostajale zdrave. naravno, istrazivanja su odmah prekinuta iz nepoznatog razloga.

ali sve sto kazem tesko da ce vas uvjeriti dok jednog dana ne odete sami gore i vidite kakav je osjecaj kad vas netko pogledom iskrivi da se vise ne mozete uspraviti.

Gutaperka
02.04.2008., 14:46
ne znam šta studiraš ali vidim da ne znaš šta znači da je nešto znanstveno dokazano i potvrđeno.Ta knjiga nije nikakav dokaz,danas knjigu piše ko hoće i u nju stavlja šta hoće,bez ikakve mjerodavne recenzije.U novinama iznose vijesti ali to također nije mjerilo da je nešto zaista tako kako piše.

Da me ne shvatiš krivo,nije mi namjera ovim negirat ta izliječenja nego kad već tvrdiš da je znanstveno dokazano podastri taj dokaz.Ali neki mjerodavni dokaz a ne tekst nekog njegovog prijatelja liječnika koji je pisao za lokalne novine ili knjigu koju je on sam pisao ili opet neki njegov prijatelj.Ako ne znaš šta se pod time podrazumjeva raspitaj se kod profesora na faksu jer oni znaju kako se piše znanstveni rad i pod čime se podrazumjeva neki znanstveni dokaz.I šta je uopće znanost.Jer metoda liječenja bioenergijim ili sličnim načinima nije ušla u znanstvene krugove.
Ono što navodiš,rezultat u epruveti(in vitro),vjerujem da može imat učinak na tumorske stanice.Ali jedno je in vitro,a nešto sasvim drugo in vivo(na živom biću).Koliko sam radova pročitao koji su bili uspješni in vitro a in vivo su bili sasvim drugačiji rezultati pa dotične metode nisu ušle u upotrebu.
Dokle god nešto nije znanstveno dokazano to nije znanost i svatko ko tamo ide, ide jer vjeruje da će mu dotični pomoć.Niko im to ne brani pa ko voli nek izvoli.Ali nek ne bude pod krinkom znanosti ono što to nije(ili još nije,možda i bude,ko zna).
I sam si napisao da još nisu potvrdili djeltovornost njegove metode liječenja(prekinuta istraživanja,zbog čega nije ni bitno)a ova koja su u toku još nisu završena

Izraphel
02.04.2008., 14:58
sto ti tocno treba kao dokaz njegove metode? na tisuce pacijenata mogu potvrditi rezultate in vivo, osobno nisam popisivao svakog od njih i dokumentirao njegovo ime i prezime pa to svejedno neces smatrati znanstvenim dokazom...

nije istina da istrazivanja nisu dovrsena, jednostavno se nije islo dalje i netko vrlo mocan se ocito pobrinuo da se o tome ne sazna. ali rezultati su tu! ta knjiga nije njegovo djelo niti ju je izmislio njegov prijatelj, to je doslovno "raport sa znanstvene provjere", sa imena i prezimenima i fotografijama svih pacijenata i lijecnika koji su tome prisustvovali.

Gutaperka
02.04.2008., 15:14
sto ti tocno treba kao dokaz njegove metode? na tisuce pacijenata mogu potvrditi rezultate in vivo, osobno nisam popisivao svakog od njih i dokumentirao njegovo ime i prezime pa to svejedno neces smatrati znanstvenim dokazom...

nije istina da istrazivanja nisu dovrsena, jednostavno se nije islo dalje i netko vrlo mocan se ocito pobrinuo da se o tome ne sazna. ali rezultati su tu! ta knjiga nije njegovo djelo niti ju je izmislio njegov prijatelj, to je doslovno "raport sa znanstvene provjere", sa imena i prezimenima i fotografijama svih pacijenata i lijecnika koji su tome prisustvovali.
meni se čini da nisi razumio poantu ove diskusije,ovo što ti pišeš nije nikakav znanstveni dokaz za ono istraživanje.Ono što se radi na tom institutu bi moglo bit znanstveni dokaz ako se zaista dokaže.A dok se ne dokaže nije znanstveni dokaz nego nečije osobno svjedočanstvo ili vijest pa makar svi o tome pričali.Ovo nemoj brkat sa njegovim uspjehom na tim ljudima,ako je neke zaista izliječio onda ih je izliječio.A da bi ta izliječenja bila znanstveno dokazana moraju proć kroz mjerodavne znanstvene provjere što,kako si sam naveo,još nije učinjeno.E kad to prođe onda će bit znanstveno dokazano a do tada se ne može govorit o znanosti nego o nečijem pričanju,savjetu,vijesti u novinama ili televiziji i slično.Jesi sad skužio što sam ti htio reć?

Izraphel
02.04.2008., 19:23
znaci ti zelis da se napravi studija u kojoj ce se istrazivati rezultati njegove metode na ljudima i onda to javno objaviti, ako sam tocno shvatio...?

Gutaperka
02.04.2008., 19:28
znaci ti zelis da se napravi studija u kojoj ce se istrazivati rezultati njegove metode na ljudima i onda to javno objaviti, ako sam tocno shvatio...?
ne želim ja da se pravi nikakva studija niti se želim time okupirat nego sam pročitao da si napisao da je znanstveno dokazano a nije znanstveno dokazano

Izraphel
02.04.2008., 20:21
mozda sam se krivo izrazio, ali cinjenica je da se njegova metoda pokazala uspjesnom na tisucama pacijenata, a sto se znanstvenog dokaza tice, znam da je dokazano (na slovenskom institutu jozef stefan) da vodena otopina na njegov tretman reagira formiranjem kristala u oblike cvijeca.

Gutaperka
02.04.2008., 21:23
mozda sam se krivo izrazio, ali cinjenica je da se njegova metoda pokazala uspjesnom na tisucama pacijenata, a sto se znanstvenog dokaza tice, znam da je dokazano (na slovenskom institutu jozef stefan) da vodena otopina na njegov tretman reagira formiranjem kristala u oblike cvijeca.
Izraphele,mislim da se nas dvojica nismo razumjeli i da je tu problem.Ja ne osporavam to što ti navodiš da se pokazalo da ima učinka nego samo želim kazat ovo: da bi se nešto proglasilo znanošću i da bi se znanstveno dokazalo to mora ispunit određene uvjete.U prethodnim postovima sam naveo neke,da sad ne ponavljam.Ti si napisao da Domančić na tom slovenskom zavodu pokušava dokazat djelotvornost njegove metode tako da će ponovit to što tvrdi da je napravio.Kad on pred mjerodavnom znanstvenom komisijom koja je zadužena da procjeni djelotvornost njegove metode liječenja to opetovano ponovi onda se može govorit da je znanstveno dokazao da liječi rak.Sama činjenica da Domančić ide na taj zavod da ponovi to što tvrdi da čini govori da nije dokazao znanstveno svoju metodu nego je tu pokušava dokazat.Eto o tome ja govorim cijelo vrijeme a ne govorim da on nikoga nije izliječio niti govorim da je njegova metoda nedjelotvorna.Ok,možda nastaju kritalići u obliku cvijeća i to je dokazao ali je izliječit čovjeka od raka nešto sasvim drugo.Napisi u novinama i napisane knjige za znanost nisu nikakav mjerodavni dokaz osim ako se pred stručnim tijelom ne dokažu.Za usporedbu,u Lurdu je dosad bilo 30 000 čudesnih ozdravljenja a medicina ih je priznala samo 6 000 zato jer sadržavaju sve potrebne elemente da bi bili nešto znanstveno dokazano.Ostalih 24 000 nemaju sve te potrebne elemente i medicinski se ne smatraju čudesnim ozdravljenjima,bez obzira što ti ljudi tvrde da su tamo ozdravili.
Nadam se da si sad razumio što sam htio kazat,nema smisla da trošimo ovoliko riječi oko jedne stvari

Izraphel
02.04.2008., 21:42
pa da, nitko jos nije napravio znanstvenu provjeru da vidi kako on tocno lijeci ljude bas od raka, to je istina. mozda nikad i nece, jer cisto sumnjam da mu je to uopce bitno...

Gutaperka
02.04.2008., 22:02
pa da, nitko jos nije napravio znanstvenu provjeru da vidi kako on tocno lijeci ljude bas od raka, to je istina. mozda nikad i nece, jer cisto sumnjam da mu je to uopce bitno...
ajd drago mi je da smo se razumili :) Pozdrav

cleas
07.04.2008., 12:40
ljudi moji pozdrav svima. vidim da kao što je red, način i običaj u nas hrvata nevjerni tome su najglasniji i odmah reagiraju, a još mi nije jasno zakaj se ljudi s pozitivnim iskustvima više ne javljaju. čast iznimkama. evo ja vjerujem u sve kaj pomaže,bez obzira kako se to zvalo. moram reći da sam imala užasne glavobolje koje su me iscrpljivale, te doslovno više nisam imala volje za živjeti sa konstantnom boli. svi oni bolesni znaju o čemu govorim, to stvarno nije humano tako živjeti. pa sam probala svašta. pila sam noni, bila na bioenergiji, radila cyprin metoda za čišćenje memorija. i sve to ima svoje, ali evo kaj se tiče bioenergije 100% mi je pomogla po pitanju reguliranja krvnog tlaka ( koji je oscilirao), te su moje svakodnevne glavobolje nestale. nisam išla kod domančića, već kod stjepana beloše. toplo preporučam. plaćanje prema mogućnostima, a i iskren jer kaže kod čega može pomoći.

jaizza
17.04.2008., 10:01
ne znam šta studiraš ali vidim da ne znaš šta znači da je nešto znanstveno dokazano i potvrđeno.Ta knjiga nije nikakav dokaz,danas knjigu piše ko hoće i u nju stavlja šta hoće,bez ikakve mjerodavne recenzije.U novinama iznose vijesti ali to također nije mjerilo da je nešto zaista tako kako piše.

Ako se ne varam znanstveno je dokazano da je špinat bogat željezom pa su žene koje su bile na dijeti špinatom radi poboljšanja krvne slike ubrzo postale anemične.
Toliko o znanosti.

maple leaf rag
17.04.2008., 20:04
Ako se ne varam znanstveno je dokazano da je špinat bogat željezom pa su žene koje su bile na dijeti špinatom radi poboljšanja krvne slike ubrzo postale anemične.
Toliko o znanosti.

A i znanstveno je dokazano da je casa crnog vina dobra za zdravlje a znanstveno je i dokazano da casa crnog vina steti zdravlju.

tomislava13
17.04.2008., 20:52
Zavisi sto se hoce dokazati ...pa se to i dokaze .......zato i jeste crno vino nekad zdravo a nekad bas i ne :rolleyes:

anamarijachi
09.06.2008., 18:23
Ja sam ucenica Zdenka Domancica, pa da ispravim nepravedne tekstove koje sam upravo procitala evo vam par informacija :mig:. Izljecena sam od raka grlica maternice u par mjeseci bez ikakvih posljedica i i na kraju sam sama krenula uciti, put jos traje jer je svaki dan ucenje, kroz cjelokupni zivot, kako Zdenko kaze: Ako u sebi imate makar malo vise dobrog nego loseg možete lijeciti. On je po meni jedan od najboljih jer ono sto sam ja ucenjem kod njega vidjela to su naprosto cuda, ali cuda zato sto su nas drustvo i religije ucili da ih tako zovemo, a zapravo to bi trebala biti svakodnevna normalna pojava, on lijeci ljudi od svih mogucih bolesti i vrlo uspjesno, medutim ako vi u startu ne želite biti izljeceni nego glumite bolesnika da biste privlacili pažnju okolice onda treba prvo posjetiti psihologa, jer takav covjek tesko da može doživjeti izljecenje, ljudi naprosto ne dopustaju da ih se lijeci, puni su kritika, cinizma i sve to gubi smisao jer njihov organizam ne prihvaca pomoc. Ima iznimaka, kad su ljudi u podmakloj fazi teskih bolesti i zaista im se ne može pomoći nijednom metodom, ali vecina ljudi koje on tretira imaju fantasticne rezultateili barem znacajne pomake. Nemojte zaboraviti da alternativa postoji tisucama godina, a konvencionalna medicira zapravo se danas zasniva na zaradi, na profitu, a ne dobrobiti i izljecenju pacijenta. Ona ima svoj znacaj koji je veoma bitan, ali kod kronicnih bolesti nema rezultata i tu zapravo nastupa terapeut koji može puno vise napraviti. Ali zapravo večinu radi čovjek sam, pacijent vjerom i otvorenošću pušta da mu se pomogne, jer ono što terapeut radi je da te potakne na izlječenje pa iz tog razloga logično je da se nekima niti ne može pomoći.

Pravog iscjelitelja cete prepoznati po tome sto ne naplacuje svoje tretmane nego vama ostavlja na prosudbu da odlucite da li cete mu platiti i koliko. Svako ima pravo na zdravlje i izljecenje, ne samo privilegirani elitni krugovi zasnovani na financijskoj moci, zato Zdenko prima najvise malene djece i teske sirotinje iz hrvatske i cijeloga svijeta jer na za njih farmacija zapravo uopce ne mari. Jedino sto tamo placate je smjestaj, ali ostalo je na vama da odlucite.

Sto se tice komentara da je Zdenko napuhan i oštar, bahato i zastrasujuce da izgleda, na to se mogu samo nasmijati jer tko smo mi da sudimo zapravo o ljudima koje smo vidjeli na tv-u il suditi na temelju svog osjecaja? To je ono sto sam vam rekla, svako sam odlucuje o svom stavu i tako se postavi prije nego sto uopce dode tamo, predrasude su privilegija kivnih i uskogrudnih ljudi koji prvo moruju lijeciti svoje emocije a onda tijelo, jer je to ionako povezano.
Opčenito, sto se vise prepustite i opustite, više primate...

Zdenko i njegovi ucenici su izljecili stotine tisuca ljudi od "neizljecivih bolesti!" pa ja ne bih bila u stanju i da ga ne poznam tako pricati prije nego sto covjeka upoznam i popricam s njim u vise navrata. Odredene skupine ljudi, a da ne kažem i klubovi se silno trude vec 30 godina da ga konstantno prikažuju u negatvnom svijetlu jer je jak i imaju interes zasto su ga godinama proganjali i maltretirali na sve moguce nacine, pa zahvaljujuci tome on danas donosi sve dobro sloveniji a ne drzavi koju toliko voli.

Ljudi otvorite oči, niste slijepi samo nosite slijepocu koju vam je nametnulo mocno drustvo ljudi s interesima moći, profita, a o onoj crnoj strani razloga bolje ne govoriti!!!

Zdenko Domančić
www.drustvo-lemuria.si
Ovdje su vam rasporedi, kontakti i sl. informacije

Jos jedna njegova stranica opcenito http://www.biohealing.si/

Preporucujem da pogledate dokumentarac WHAT IF o njemu i lijecenju opcenito;
http://www.healingbioenergy.com/flashtest.htm
http://www.biohealing.si/ - Video-What If dokumentarac

Niti je ostar niti bahat. Naprotiv, divan covjek, na prvi pogled ozbiljnog i strogog lica, ali on se strasno puno smije, nevjerovatno je veseli i topao covjek i cita vas kao otvorenu knjigu kad vas uzivo pogleda, covjek je proucavao Vede na sanskritu još prije 30 godina, ucio od ljudi za koje svijet niti ne zna i ima vise sposobnosti nego nas prosjecan um može dosegnuti u nekoliko zivota, ali samo zato jer mi ne vjerujemo a takvi poput njega vjeruju....

Vjerujte mi divan je, rijetko sam u životu doživjela takvu toplinu i ljudsku srdacnost koju mi je on pružio

Nadam se da cu tokom života uspjeti svladati barem jedan dio onoga sto on nosi na dlanu.

" Bioenergija, bioplazma, kozmicka energija, chi, prana, božja energija, vjera... zovite je kako želite, ONA JE NASLJEĐE LJUDSKOGA RODA",

Božja ste djeca, ne budite tako sebicni prema sebi da vjerujete da to mogu samo privilegirani, to je nase nasljeđe, posegnite i ucite, istražujte, pitajte... apsolutno možemo svi, ali paralelno s time mora rasti i mjenjati se i vasa svijest... svijest vas kao duse, kao individue istovjetne svim bicima ovog univerzuma...

To vise nije privilegija tajnih drustva, religija, skupina, mada se trude jos uvjek na sve moguce nacine uvjeriti nas da je to lose.. spaljivali su nas, maltretirali, tiranizirali, plasili, jer smo bili uvijek samo robovi i ovce :s "privilegiranih", znanje je izaslo na vidjelo jer mi nismo ovce, sto su nas uvjeravali stotinama tisuca godina, mi smo božja djeca, jedinstvena, posebna, besmrtna...

Mislite sami, nemojte dozvoliti da umjesto vas misle drugi, kroz priče, uvjeravanja, tv, filmove, strahove, fobije, prijetnje...

"UČILI SU NAS ŠTO DA MISLIMO, DOŠLO JE VRIJEME JE DA SAMI NAUČIMO MISLITI!!!"

S ljubavlju i najljepsim zeljama,

ana

:angel:

monac
10.06.2008., 06:30
Svaka čast na trudu pisanja ovakvog posta to je sve u redu , ali ja samo znam da je moja setra bila kod njega još dok je radio u hrvatskoj - platila tretman, kupila knjigu, a jedino što je dobila za uzvrat još jači bolovi u vratu i bonus glavobolje koje prije tretmana nije imala. Tako tko voli nek izvoli, moje je mišljenje da je sve stvar vjerovanja ako ti sam dovoljno vjeruješ da će ti nešto pomoći postoji mogućnost da se to i desi. Bilo je slučajeva žena koje nisu mogle imati djecu a silno su ih željele, nakon nekog vremana su dobile sve simptome trudnoće ćak im je i trbuh počeo rasti tj. to se zove umišljena trudnoća. Kažem da je sve u glavi i molitvi(za vjernike).

Endimion17
11.06.2008., 13:17
Baš sam žalosna kada Endimion ovako izgubi samokontrolu :(. Bi'će takav dan, štoli? :ne zna:

Ne, nije gubitak samokontrole. Ovo stvarno jest smeće.
Ukoliko čovjek tvrdi da ima "moć izcjeljivanja" ili bilo što tome slično, moralna mu je dužnost to i dokazati. Priliku ima već dvadesetak godina kod bradonje (http://www.randi.org/joom/challenge-info.html).

Mogući razlozi zašto čovjek to ne dokazuje su:

1) Čovjek ne posjeduje nikakve moći i ne želi da se to i dokaže. (zaključak: vara ljude)
2) Čovjek posjeduje moći, ali ih ne želi podijeliti sa svijetom i tako ga iskonski unaprijediti. (zaključak: gad je)

Eventualni treći i četvrti razlozi su nedostatak novca za odlazak na testiranje ili spriječenost, u što iskreno sumnjam. Novac se uvijek nađe. Za dokazivanje fundamentalno ozbiljne tvrdnje kao što je "imam moć iscjeljivanja", koja krši sve opažene prirodne zakone po kojima se ravna svemir, ukoliko postoje jasni i čvrsti dokazi da je točna, smoglo bi se novca. Stvar je preozbiljna da bi ju se olako shvatilo.

Uostalom, ovakvi i lijepo zarađuju. I stoga, dužnost je njegova i samo njegova. Dok ne dokaže, ne vjerujem.

machak1
16.06.2008., 12:59
Neka svako misli što god hoće, ali ja sam se uvjerio svojim očima. Prijatelji su mi išli u Novi Zagreb kod jednog njegovog učenika i bili su oduševljeni, tako da sam na njihov nagovor i sam otišao. U početku sam bio skroz skeptičan, ali već nakon prvog tretmana svi bolovi su nestali. U sljedeća tri dana vratilo mi se raspoloženje, spavam ko beba i svi simtomi bolesti su se povukli.
Poznajem 20-tak ljudi koji su bili kod njega i svi do jednog su presretni. Nekima je pomogao drastično, nekima podosta, ali niti jedan nije ostao ravnodušan. SVOJIM očima sam gledao kako nas savija bez dodira i osjetio kako kuha u organizmu dok drži ruke tik do tijela.
Svaka mu čast i skidam mu kapu!!!!

miyu_luna
19.06.2008., 19:54
Machak...možeš mi nekako nabaviti ime ili br. tog njegovog učenika????

crohunk24
20.06.2008., 12:46
Jel netko cuo za bioenergeticarku Lariszu Balogh iz Rijeke? Jel ok ona? Ili ako netko zna nekog drugog dobrog?

the_dragon
23.06.2008., 23:39

Link na dokumentarac kojeg je svjetska zdravstvena organizacija snimila o Domančiću.

"fajterica"
28.06.2008., 19:08
...bila...probala....meni funkcionira...nemozhete pogrijeshiti....samo nemojte puno razmishljati....nego se prepustite totalno, totalna pozitiva:)!!!!
...gora je prekrasna..odmor za dushu kad ste tamo...iskljuchim se iz svakodnevnog zhivota....zujim...

Bassconnect
29.06.2008., 14:41

Link na dokumentarac kojeg je svjetska zdravstvena organizacija snimila o Domančiću.

http://www.healingbioenergy.com/

To je službeni site na enjgleskom Z. Domančića i to je snimio sa plaćenom ekipom, a nije to snimila WHO :lol:

utisana
29.06.2008., 15:13
sam ja iz Rijeke vidio sam na netu da ima u Rijeci neka Larisza Balogh isto bioenergeticarka...je li bio mozda netko kod nje? Mene tih alternativaca malo strah al gotovo sam odlucio da idem kod nekog, jos kad bi ih netko ko je bio pohvalio...[/QUOTE]

Ja sam cula za bioen. u Umagu koji je ozbiljan.Moja prijateljica je bila prije 10 god. i njoj je pomogao.Ona se ne sjeca vise njegovog imena,ali naci ces ga na internetu...jednom sam malo trazila i nasla ga..u.Pokusaj ti,pa ako ides do njega javi...!!

utisana
29.06.2008., 15:15
http://www.sipan.hr/bioenergija_bioterapija.htm

Evo,nasla sam stranicu!
Dr.Sipan

Molim te,ako ides kod njega,javi kako je bilo,..moze i na privatnu poruku ako zelis.
Nadam se da ce ti pomoci!

-T-
01.07.2008., 12:02
Procitao sam djelomicno temu...Moj komentar bi bio: Ako u nesto ne vjerujes onda ti to sigurno nemoze pomoci. Cinjenica je da u danasnje vrijeme zapadnjacka medicina priznaje moc autosugestije i/ili tzv placebo efekt (bilo vlastite vjere u ozdravljenje ili vjere da nam osoba/lijek/tretman koja nas lijeci zbilja moze pomoci).
Osobno sam bio kao dijete kod bioenergeticarke. Tada zbilja nisam razumio ni sto to je ali sam itekako osjetio toplinu po tijelu kao i cinjenicu da me netko moze pomicati (ljuljati mi tijelo) bez mog pristanka. Sad, to sve nije bila laz, niti magija niti neke od gluposti koje ljudi ovdje spominju. Svako zivo (i nezivo) bice emitira neku energiju bila ona toplina, zracenje ili tko zna sto drugo. Isto cinjenica je da toplina, recimo, prelazi s tjela vise na tijelo nize temperature. Ako na taj nacin sagledate stvari, sve postaje jasnije i daleko jednostavnije. A cinjenica je da ljudima ponekad odgovori na pitanja nisu prihvatljivi jednostavno iz cinjenice da su pre jednostavni tipa: "Kak sad tu mene neki lik moze izlijeciti mahanjem rukama a moj doktor koji ima iza sebe 25 godina u medicini nemoze?". Odgovor je jasan: bolest nastaje u nama pa tako i izlijecenje dolazi iz nas samih, sad razlika je sto ce svaki pravi katolik reci: "Molio sam se Bogu i izlijecio me je." a svaki pravi lovator: "Nabavio sam si doktora the best that money can buy i normalno da me je izlijecio". Istina je da su i jedan i drugi djelomicno zasluzni za to izljecenje vjerom u uspjeh izljecenja. Naravno da postoje bolesti koje su radi podmaklog stadija nepovratno dovele do ostecenja ali...negdje sam procitao: "Ljudi polovicu svoga zivota provedu unistavajuci svoje tijelo, a zatim ga drugu polovicu nastoje popraviti.". Dakle dragi moj ako zelite zdrav i dug zivot, on zahtjeva odredjena odricanja: samokontrolu emocija, redovitu tjelovjezbu, kvalitetnu (prirodnu-ekolosku) prehranu, kvalitetan i dostatan san.
Tijelo ionako funkcionira kao auto: ako u najbolji auto tocite najlosiji benzin i ne servisirate ga redovito, ne mijenjate potrosne djelove i sl. sasvim je neizvjesno da ga necete dugo voziti niti ce ta voznja biti sigurna i ugodna. Ako pak odlucite uvesti kvalitetne promjene u svoj zivot (jer ipak one koriste VAMA) zivjeti cete dug i ugodan zivot. Naravno izuzeci uvijek postoje (pozitivni i negativni)...
Lijep pozdrav :mig:

ljeto80
04.07.2008., 14:26
ljudi, ja sam osobno bio kod njega...on na prvi pogled djeluje antipatičan, ali tip barata energijom...imao sam poremečene fine motorike prstiju, znaći, nikakav osječaj u prstima, dlanovima...morao sam gledati u ruke kad bi nesto dohvacao, totalna nesigurnos... predmeti bi mi ispadale, govornu manu sam imao....tretirao me je punih 5 dana...počeo sam osječati sam toplinu u dlanovima...osjetila su mi se probudila....znaći dosta mi je pomogao....govor poboljšan...za govornu manu mi je rekao da bi morao najmanje mjesec dana raditi na meni...bio sam tada mali, i otac tada je bio zadovoljan rezultatima, tako da nije forsirao daljnje terapije....danas se sam bavim stime i razumijem se u to po prilično dosta dobro....jedno mogu reći to da zaista nije u pitanju nikakva prevara jer sam i ja sam dosta drugima pomogao...Sve ovi si o tome dali vi sami uistinu zelite da vam bude bolje ili ne....bioenergetičar je samo kanal iscijeliteljske energije a sav proces iscijeljivanja ovisi o vasoj zelji za ozdravljenjem odnosno o vasoj spremnosti da se otvorite i dopustite da iscijeliteljska energija protjece kroz vas...iscijelitelj pokusava dovest u red cijeli energetski sistem u normalno funkcioniranje, i time uklanja blokade negativne energije...svremenom pocinje proces samo iscijeljivanja...
eto toliko...uzivajte...pozdrav svima

ljeto80
04.07.2008., 14:40
ljudi, ja sam osobno bio kod njega...on na prvi pogled djeluje antipatičan, ali tip barata energijom...imao sam poremečene fine motorike prstiju, znaći, nikakav osječaj u prstima, dlanovima...morao sam gledati u ruke kad bi nesto dohvacao, totalna nesigurnos... predmeti bi mi ispadale, govornu manu sam imao....tretirao me je punih 5 dana...počeo sam osječati sam toplinu u dlanovima...osjetila su mi se probudila....znaći dosta mi je pomogao....govor poboljšan...za govornu manu mi je rekao da bi morao najmanje mjesec dana raditi na meni...bio sam tada mali, i otac tada je bio zadovoljan rezultatima, tako da nije forsirao daljnje terapije....danas se sam bavim stime i razumijem se u to po prilično dosta dobro....jedno mogu reći to da zaista nije u pitanju nikakva prevara jer sam i ja sam dosta drugima pomogao...Sve ovi si o tome dali vi sami uistinu zelite da vam bude bolje ili ne....bioenergetičar je samo kanal iscijeliteljske energije a sav proces iscijeljivanja ovisi o vasoj zelji za ozdravljenjem odnosno o vasoj spremnosti da se otvorite i dopustite da iscijeliteljska energija protjece kroz vas...iscijelitelj pokusava dovest u red cijeli energetski sistem u normalno funkcioniranje, i time uklanja blokade negativne energije...svremenom pocinje proces samo iscijeljivanja...

dtomas
04.07.2008., 16:20

Hajd napokon i konkretno iskustvo, vec sam mislio kako ga necu docekakti ;-)

Nego, jesi li isao k Domancicu na tecajeve bioenergije?

ljeto80
04.07.2008., 16:56
kod Domančića nisam išao na tečajeve jer nisam bio u mogućnosti....prije dok je na otoku Ugljanu radio isao sam tada na tretmane...išao sam kasnije u zg nekoliko njih drugih....od svih mi je najveći dojam ostavio Keith Sherwood, amerikanac koji je jedan od prvih donio opčenito znanje o iscijeljivanju u Europi a pogotovo u Hrvatskoj...

Bhakti
07.07.2008., 11:06
od svih mi je najveći dojam ostavio Keith Sherwood, amerikanac koji je jedan od prvih donio opčenito znanje o iscijeljivanju u Europi a pogotovo u Hrvatskoj...Ehh, Keith i ja sam bio na seminaru kod njega, možda smo se i sreli, što reći..... čovjek zna znanje
:top:

ljeto80
08.07.2008., 10:42
moze biti, zasto ne :):)

Merlina
08.07.2008., 20:18
kod Domančića nisam išao na tečajeve jer nisam bio u mogućnosti....prije dok je na otoku Ugljanu radio isao sam tada na tretmane...išao sam kasnije u zg nekoliko njih drugih....od svih mi je najveći dojam ostavio Keith Sherwood, amerikanac koji je jedan od prvih donio opčenito znanje o iscijeljivanju u Europi a pogotovo u Hrvatskoj...

Keit je pravi mračnjak ili bolje rečeno vanzemaljac. Bila sam na njegovom predavanju (ako bi se to tako moglo nazvati) i skoro pa bih rekla požalila sam zbog toga. Uglavnom, došlo mi je da se ispovračam kad sam stigla doma :flop:
A kako je izgledalo predavanje. Tri sata je čovjek pričao o tome što je sve zabranjeno ako se odluči pristupiti njegovoj grupi. O tome što se tamo radi, gotovo ništa rekao nije. Rekla bih da njemu trebaju guske u magli.

machak1
09.07.2008., 09:37
Machak...možeš mi nekako nabaviti ime ili br. tog njegovog učenika????

mogu... samo on ti sada ne radi do kraja 8 mjeseca... koliko znam ovdje se ne smiju ostavljati brojevi telefona pa ako neko želi njegov broj neka me kontaktira na
machak1@yahoo.com
btw. on ti ima lokal u prvoj zgradi do jezera Bundek (Središće)

Mr.Bean
10.07.2008., 22:22
Bio sam i ja kod jednog bioenergicara (ne zelim reci ime, ali nije spomenut ovdje)i moram reci da sam se jako razocarao. Patio sam od depresija i strahova i bio na dva tretmana...Sta da kazem, pljunuo novac na gluposti. Ne kazem da nema ljudi koji imaju posebni dar u sebi ali kod nas svaki klosar barata sa nekavim energijama. Ali kako ima posebnih iscjelitelja tako ima i posebnih doktora koji ti mogu pomoc. Ako hocete alter medicinu onda samo uz nadopunu klasicnih medicina. Jednu stvar sam naucio: radje cu hodati cijeli zivot po bolnicama nego da cijeli zivot trosim pare po nekavim podrumima i stanovima.

Dobri
15.07.2008., 16:01
Procitao sam djelomicno temu...Moj komentar bi bio: Ako u nesto ne vjerujes onda ti to sigurno nemoze pomoci............................................ .................................................. ...

-T- sve stoji šta ste napisali.
Mi doista u sebi imamo sve šta je bitno za izlječenje, jedino je nama ostavljeno da djelujemo na pravi način i aktiviramo upravo ono šta je važno da bi se izlječili.
E, sama aktivacija je umjeće i plod znanja a još ne znamo kako aktivirati sve šta nam je bitno u rješenju nekog problema ili bolesti.
Sasavim je sigurno da u nekim ( ne i svim) slučajevima i bioenergija može aktivirati obrambene resurse koje imamo.
Lipi pozdravi,

kisha
16.07.2008., 09:14
Nemam iskustava s njime, ali sam uvijek za zdravu skepsu koju onda iskustveno potvrdiš ili opovrgneš....vezano za bilo što...no, samo htjedoh napisati da isti princip rada ima i u Zagrebu, za one koje to zanima:

Preuzeto sa stranice www.bioterapija.org

"Terapije u Zagrebu

U novosagrađenom prostoru DVD-a "Šestine"; na obroncima Medvednice bioterapeut Ivan Roca učenik poznatog iscjelitelja Zdenka Domančića održava četverodnevne grupne terapije od ponedjeljka do četvrtka u jutarnjem terminu od 9-15 sati.

Pristup terapiji moguć je isključivo nakon obavljenog pregleda i postavljanja dijagnoze kod vašeg liječnika.

Osobama s posebnim potrebama je osiguran prilaz.

Prijave i konzultacije kod voditeljice centra Marinke Ulage na telefonski broj +385 91 5689094 od ponedjeljka do četvrtka 09-15h.

EMAIL: info@bioterapija.org"

čungalunga
16.07.2008., 15:50
Je li netko bio kod Zvona u Splitu? Čujem da je jako dobar.

Ima tu i Bušelić.

Daj javite ljudi šta je u Dalmaciji, ne moramo za sve ići u Zagreb ili sad i u Sloveniju, premda svaka čast Domančiću. Volila bih da se vrati u Zadar i da nam bude bliže ali su ga ovi naši sprašili pa su mu Sovenci lijepo ponudili utočište i unovčili ga za sebe.

KAd smo kreteni tako nam i treba

čungalunga
16.07.2008., 15:51
Pardon Zvonko a ne Zvono

lola7
18.07.2008., 01:01
Nema dobrog i manje dobrog.,specijaliziranog za ovo ili ono..Postoji čovijek koji ima predispozicije da se bavi sa tim i onog koji misli da ima,pa se bavi sa tim..Mozda samo 1% ima pravo da se bavi sa tim,ostalo je gubljenje vremena,novaca,nade i ostalog..Naravno dosta njih može napravit efekt da se trenutno bolje osijecamo,ali to nije ono pravo.Bioenergetičar može dijelovati kod svake bolesti.,u vidu totalnog iscijeljenja,poboljsanja stanja kod nekih bolesti ili olaksavanja stanja kod neizlječivih bolesti...Uvijek je proces izlječenja individualan..Čovjek koji vam jako puno može pomoć i zapravo je nevjerovatno(kad ga upoznate to se i uvijerite) da takav postoji je Marožin Marijan u Novigradu u Istri.

cosmicmama158
21.07.2008., 12:11
čini mi se da kod iscjeljivanja nije bitan samo terapeut, jer da bi doslo do iscjeljenja, i poacijent (klijent) treba moci i znati svjesno i podsvjesno pustiti tu bol ili bolest iz svog zivota...
tako vele ... eto to bi moglo biti pojasnjenje zasto nekima pomogne iscjelitelj a nekima ne...

ponekad nismo ni svjesni da zadrzavamo neko stanje/bolest i sami

catrine
23.07.2008., 08:48
interesira me da li je čuo netko za njega ili još bolje ima li netko vlastito iskustvo vezano za tretmane kod njega. thnx

grizlica2
23.07.2008., 20:19
Oprostite,

uključujem se na ovaj forum radi voljene prijateljice koja je teško bolesna od karcinoma bronhija koji je metastazirao. Vjerojatno je može spasiti samo čudo i ona je u potrazi za njim.

Čula je za izvjesnog iscjelitelja Mar(i)janovića i dobila broj telefona 032 304 068, na koji on navodno prima pozive između 8 i 9 ujutro, a na koji se nitko ne javlja. Rečeno joj je da je on iz Virovitice, ali je pozivni 032, što se ne slaže.

Da li je itko čuo za tog čoveka? Molim Vas za bilo kakvu informaciju.

Puno hvala

ela
23.07.2008., 20:28
Ovaj topic bi trebala staviti na podforum Alternativno liječenje.
http://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=203

grizlica2
23.07.2008., 20:41
Ovaj topic bi trebala staviti na podforum Alternativno liječenje.
http://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=203

Rado, ali ne znam kako se to radi, kako se tema prebacuje u drugu rubriku?Jedva sam nakon postavljanja pronašla i ovu temu da vidim da li je stigao koji odgovor - nisam baš vična pisanju po forumima.

ela
23.07.2008., 22:03
Rado, ali ne znam kako se to radi, kako se tema prebacuje u drugu rubriku?Jedva sam nakon postavljanja pronašla i ovu temu da vidim da li je stigao koji odgovor - nisam baš vična pisanju po forumima.
Ti ne možeš prebaciti, ali može moderator. Ti postavi svoju temu tamo kao što si i ovu postavila.

jamajka st.
25.07.2008., 03:37
Jeste li čuli ljudi za "Bracu sa Srebrenjaka?

Mirčo
28.07.2008., 00:49
ja bi ti pomogao prijatelju, ali jbg neznam

a ni ostali neznaju :kava:

Leptiricazg
29.07.2008., 11:55
ja sam bila kod jednog bioenergetičara u zgb. (nije poznat, i nije muljator) i stvarno mi je pomogao...bila sam malo skeptična, ali već nakon prvog tretmana mi je bilo puno bolje.

nicole76
30.07.2008., 08:30
jel mi može netko na PM dati ime i prezime barem jednog dobrog bioenergetičara na području Zagreba koji nema bolesno visoke tarife? Tnx.

mamali113
07.08.2008., 13:49
Grizlica2, pročitajte privatnu poruku!

enceladus
14.08.2008., 10:04
Da li je netko imao iskustva ili je čuo za nekog bioenergetičara/iscjeljitelja koji je uspio probuditi osobu iz kome?
Naime, moja šogorica se trenutno nalazi u najdubljoj komi zbog oteklina koje su se pojavile nakog vađenja velikog tumora na mozgu. Operacija je prošla uspješno, tumor je odstranjen, mozak nije oštećen, nije bilo krvarenja. No, dan nakon operacije pojavile su se velike otekline kao posljedica operacije zbog kojih je ona završila u komi.
Bio bih zahvalan ako bi netko mogao dati neki kontakt (broj telefona, e-mail adresu) nekog bioenergetičara koji bi možda mogao pomoći.

danaye
14.08.2008., 22:35
zdenko domancic (http://www.forum.hr/showthread.php?t=310539)
Ivan Roca (http://www.forum.hr/showpost.php?p=15009336&postcount=90)
Imas na temi brojeve telefona etc.

Iako,iskreno, mislim da bioenergeticari ne mogu pomoci,no to je samo moje misljenje.
Sto su lijecnici rekli?

machak1
15.08.2008., 23:19
Vratih se sa odmora i zatekoh brdo mail-ova sa upitima za broj Domančićevog učenika kod kojeg sam bio. Nekima sam ga poslao, ali lakše mi je ovako jer vidim da se ipak smiju objavljivati tel. brojevi. 095 8868-868 Branko. Neću nikome ništa obećavati. To je nezahvalno. Nas nekoliko smo oduševljeni.

enceladus
16.08.2008., 10:14
Nažalost, liječnici ne daju velike šanse da se probudi iz kome. Zato i pokušavamo pomoći na druge načine.

*kmik*
18.08.2008., 02:02
Nažalost, liječnici ne daju velike šanse da se probudi iz kome. Zato i pokušavamo pomoći na druge načine.

nece bioenergicar nikome pomoci osim samom sebi, niti moze, ipak sve sta radimo, radimo sebi. oni su samo kanali bozanske ljubavi, kao i svi mi, svjesni toga ili ne, samo malo veci, ta energija netreba ego bioenergicara da s njom manipulira, ona zna sama vrlo dobro bolje od ikoga od nas kuda treba da ide, ja vam savjetujem da neodbacujete bioenergiju tako olako, i znam sta govorim.

skyon
18.08.2008., 18:50
osoba koju poznajem,od ranog djetinjstva imala je strašne bolove u kičmi,obilazili joj starci i liječnike,i ustanove,ali sve skupa niš.....isto su tako davali pare,nije im ništa darovano sa neba....ne znam uzrok tim bolovima i nisam medicinski stručnjak koji barata terminima,ali tom dečku nitko od predstavnika službene medicine nije pomogao,ali pokušali jesu,neću reći....na kraju,obitelj se odlučila okrenuti alternativnoj metodi,....rezultat,.....jedan bioenergetičar nije napravio ništa,nakon nekoliko tretmana nakon kojih nije napravio ništa,nije uzeo ni kune jer nije uspio pomoći,....išli su potom kod drugog,nakon par mjeseci,i drugi je kroz nekoliko(ne znam točan broj) tretmana napravio nešto što ni njegov prethodnik a ni doktori(službena medicina) nisu uspjeli.....to je bilo prije nekih cca 10 godina,ili više,....i bol se više nije vraćala......ne znam razlog tomu i nisam stručnjak za alternativne načine liječenja,samo iznosim jedno pozitivno iskustvo osobe koja je bila na tretmanima bioenergetičara.....

mladunche
21.08.2008., 17:36
Dobar dan! Ja znam tipa kojeg IMENOM I PREZIMENOM ne bih preporucila. Iako su preporuke bile dobre, ne da mi nije pomogao, nego naprotiv. I to nakon puuuno vremena i novaca. Ulogirala sam se da vam to kazem, mislim da ne smijem javno reci o kome se radi, ali cuvajte se, pazite se.

nicole76
21.08.2008., 20:19
Dobar dan! Ja znam tipa kojeg IMENOM I PREZIMENOM ne bih preporucila. Iako su preporuke bile dobre, ne da mi nije pomogao, nego naprotiv. I to nakon puuuno vremena i novaca. Ulogirala sam se da vam to kazem, mislim da ne smijem javno reci o kome se radi, ali cuvajte se, pazite se.

Ajde mi na PM reci o kome se radi, pliz

mladunche
22.08.2008., 15:18
Jesam!

Mr.Bean
23.08.2008., 00:32

I nas ostale zanima, sto nebi o imenima? Ajde barem reci jeli poznat???

mladunche
26.08.2008., 16:49
Sad cu vam sve ispricati. Mislila sam bi li-ne bi li :confused:, a onda me nekoliko vas potaknulo sto ovako, sto na PM. A i tak sam sutila kad sam otisla s bivseg posla jer [I]nije pristojno [I]pricati o sefici azdaji, a mozda bi manje ljudi islo tamo raditi i dati se maltretirati, i isto tako kad nisam stracala bivsu ginekologicu... No, ostavimo to za drugi put, sad uzimam zalet.

Pred koje dvije godine mi je dijagnosticiran polip na maternici. Pa sam ja mislila da bih otisla nekom alternativcu i trajno se rijesila toga. Dobila sam preporuke za ovoga, radi u Preradovicevoj, kcerku od jedne zene koju poznam je izlijecio od secerne bolesti, a jedan tip koji se bezuspjesno lijecio od neplodnosti sad ima vec ovecu curku... Pa sam otisla k njemu. On dijagnosticira pogledom, ja mu nisam nista rekla i stvarno je skuzio gdje je problem. Znala sam da se kod njega ne rjesavaju stvari bas brzo, ali preporuke su preporuke.

Pa sam tako isla k njemu narednih godinu i pol. (To je bio jedan od razloga mojeg neckanja da ispricam pricu - malo me sram.) Nakon jedno dva mjeseca tretmana, prestala sam krvariti kad ne treba i mislila sam kako sve ide na bolje. Pa sam nakon par mjeseci opet pocela. On je tvrdio da je svaki put malo bolje i da se stvari ne mogu rijesiti preko noci. Nakon kojih 8-9 mjeseci dolazaka (2-3xtjedno, svaki put po 100 kn, tko zeli, nek' racuna, ja ne zelim) krenula mi je neka kozna alergija zbog koje bi se preko noci znala izgrebati po nozi da bi krvarilo. Njemu je to bilo dosta zabavno. Pa sam se za jos koja 3 mjeseca pocela debljati. I to mu je bilo zgodno. Pa su mi krenule alergije disnih organa na sve i sva. Tu negdje - krajem prosle godine - su zavrsili njegovi tretmani i ja zaista vise nisam imala krvarenje. 7.1. sam otisla na "kontrolu" kod njega i sve je bilo u redu. 21.1. sam opet prokrvarila. On mi je rekao da je to "slucajno" i da "previse panicarim". Kada sam u veljaci otisla ginekologici, ustanovila mi je hormonalni poremecaj, zadebljani endometrij koji se ne ljusti, upalu i "probudjeni" HPV, sto svjedoci o padu imuniteta. Rekla mi je za echinaceu za dizanje imuniteta i to mi je stvarno pomoglo, a alergije su mi se skoro skroz povukle, i dala hormonalnu terapiju da se endometrij izljusti. I kada se to za par mjeseci dogodilo, osvanuo je - moj polip.

Naravno da sam to javila svojem iscjelitelju, koji mi je odgovorio SMS-om ovog sadrzaja: "Pa s tobom stalno neke p*zdarije! Pozdrav!" (Ja sam stavila zvjezdicu, on nije.)

Eto tako, sad mi je lakse. Da ne budem pristrana, moram ponoviti kakve su mu bile preporuke (ja poznam te ljude, dakle nije rekla-kazala), i reci da mi je par puta "presjekao" prehladu, i da su neki rezultati postojali. Ali i to da su neki moji prijatelji bili razocarani vec dijagnostikom. Ja sam odmah na pocetku odlucila da necu bijesniti ako me zezne, ali sam odlucila ovo napisati jer sam razocarana u ljudskom smislu i jer nekome moze biti smjernica.

ruzica44
27.08.2008., 07:33
Bio je prosinac 2004. godine. Moj suprug, jak kao bik, imao je oko sto kg... Snažan. Aktivno je igrao nogomoet. Taj prosanc je bio malonogometni trunir u dvorani. Moj suprug je igrao sa svojojm ekipom, trčao.. Nikakvih problema nije imao. 17. prosinca 2004. ga je počela boliti glava. Slikao je sinuse i ustanovljena je upala. Počeo je piti antibiotike. Nikakvih drugih problema nije imao, osim glavobolje! Tada mu je znanac rekao za bioenergetičara koji uspješno liječi glavobolje, upale sinusa, namješta kičmu, ma rješava sve probleme!
Ja nisam nikada vjerovala u to, čak sam se pomalo pribojavala, jer ne sumnjam da određeni ljudi imaju jaču bioenergiju, ali je pitanje da li znaju njome upravljati.
Moj suprug je inzistirao na odlasku bioenergetičaru. Dobro, išli smo, njemu za volju! Tretman se svodio na to da mu je rukama prelazio preko tijela. Suprug je osjećao izuzetnu toplinu. Nakon tretmana, bioenergetičar mu je rekao da liječi i hemeroide, te ako bude imao problema neka dođe. Uzeo je novac za tretman!
Sutradan nam se život promijenio. Suprug je počeo strašno kašljati, gušiti se..Skočila mu je temperatura. Dobio je hemeroide. I to kakve!!! Veličine teniske loptice! Nije mogao ni sjediti ni ležati. Užas! Nakon par dana počeo je pljuvati krv. Gušio se u kašlju i krvi. Završio je na Jordanovcu, gdje su mu dijagnosticirali karcinom bronha i traheje, uz loše prognoze.
Prošlo je tri i pol godine, skoro evo i četiri. Moj muž je živ.
Kemo i radio terapijama tumor je smanjen na veličinu dugmeta. I više ne raste. Moj muž je dobro.
Ali ono što si nikada nećemo oprostiti, i u čega uvijek sumnjamo je odlazak bioenergetičaru. Da nismo išli...
Tumor je sigurno postojao, ali nije stvarao probleme, jer suprug je trčao, mogao disati, ma nikakvih problema nije imao..Mislimo da je bioenergetičar probudio tumor svojom energijom, izazvao krvarenje.. A hemoeridi na koje se tip pozvao da ih liječi... Nevjerovatno! Ma nikada više nismo išli kod nikakvih bioenergetičara ili sličnih iscjelitelja.
Kažem, ne sumnjam u posjedovanje bioenergije koju posjeduju, ali da li znaju vladati s njome. Naprave ti nepopravljivo zlo i to još platiš debelo. Nemoralno je zarađivati na tuđem zlu, tuđoj bolesti.

Mr.Bean
27.08.2008., 13:10
mladunche i ruzica44, zao mi je sto vam se to dogodilo...Recite mi dali vam je vas "iscjelitelj" savjetovao i klasicnu medicinu, jer kada sam jednom bio kod bioenergeticara, rekao mi je da ne trebam piti ljekove niti mi treba klasicna medicina jer ce tijelo samo sebe obnoviti. Po tome sam vec trebao skuziti da je sarlatan i otici...Zao mi je bacenih 400 kn, ali hvala Bogu nisam imao nikakvih problema kao sto ste vi imali.

Bhakti
27.08.2008., 19:04
.
Ali ono što si nikada nećemo oprostiti, i u čega uvijek sumnjamo je odlazak bioenergetičaru. Da nismo išli...
Ružica, suosjećam sa tobom i tvojim suprugom, ja mislim da nisi tada išla sa suprugom tom bioenergetičaru, tvoj suprug vjerojatno više nažalost nebi bio živ. Tumor bi rastao prikriveno i kad bi se otkrilo bilo bi kasno. Ponekad se nakon takvog tretmana potenciraju problemi, no nakon nekog vremena stvari sjedaju na svoje mjesto. Čim je tvoj suprug osjetio toplinu znači da je učinak bio pozitivan, bioenergija nikada ne može nauditi.

Bhakti
27.08.2008., 19:22
Sad cu vam sve ispricati. ....curo draga...godinu i pol ići kod nekog bioenergetičara.....vaš odnos mogu okarakterizirati kao simbiozu dva parazita, on je financijski parazit a ti energetski, tako nešto ni u kom slućaju ne može dobro završiti. Mislim da si bila previše naivna i inertna u cijelom slućaju. Naše zdravlje je previše dragocjeno da bi tratili godinu i pol na takvog luzera kakav je taj tip.

mladunche
27.08.2008., 23:21
mladunche i ruzica44, zao mi je sto vam se to dogodilo...Recite mi dali vam je vas "iscjelitelj" savjetovao i klasicnu medicinu, jer kada sam jednom bio kod bioenergeticara, rekao mi je da ne trebam piti ljekove niti mi treba klasicna medicina jer ce tijelo samo sebe obnoviti. Po tome sam vec trebao skuziti da je sarlatan i otici...Zao mi je bacenih 400 kn, ali hvala Bogu nisam imao nikakvih problema kao sto ste vi imali.

Pa kad vidim ovo sto je ruzica44 napisala, meni se nije nista strasno dogodilo. "Moj" je tvrdio da bi vec bio mrtav da se uzdao u doktore, jer je bio jako bolestan i nisu mu pomogli. Buduci da je mene moja doktorica pustala skoro godinu dana da krvarim bez ultrazvuka i dijagnozu sam dobila tek kod privatnika, i sama razocarana nisam previse problematizirala temu.

mladunche
27.08.2008., 23:22
curo draga...godinu i pol ići kod nekog bioenergetičara.....vaš odnos mogu okarakterizirati kao simbiozu dva parazita, on je financijski parazit a ti energetski, tako nešto ni u kom slućaju ne može dobro završiti. Mislim da si bila previše naivna i inertna u cijelom slućaju. Naše zdravlje je previše dragocjeno da bi tratili godinu i pol na takvog luzera kakav je taj tip.

Znas kako kazu... Lako je tudjim ... po gloginjama mlatiti :)

jasna
08.09.2008., 07:59
Je li netko bio na tretmanima kod Zorana Bračike?
Čula sam da je uspješan u liječenju, ali nisam bila kod njega.

www.zoranbracika.com

*kmik*
22.09.2008., 11:10
ja vam savjetujem da ne slušate ovog čovjeka jer priča gluposti:mig::kava::kava:

tvoje neznanje je ipak korisno, sluzi za sirenje znanja, ..hvala ti sto postojis

Gesualdo
24.09.2008., 13:14
Evo odlučih se javiti na zadanu temu. Moje dijete (5g) ima problema sa sluhom, tj. dijete slabije čuje (oko 35%) U klaićevoj su nam rekli da je u pitanju unutarnje uho i da tu medicina ništa ne može, a stvar se može sam pogoršati - što nas je bacilo u komu. Već od ranije sam htio otićikod Domančića, te sam ih sad kontaktirao, i naravno ne primaju narudžbe za terapije, al ima mjesta za tečaj, tako da sam otišau u Kranjsku Goru u 5. mjesecu i završio tečaj. Bili smo i na terapijama tako da smo gledali kako ekipa radi.

Sve 5, vratim se u ZG, malo skupim znanje i počnem malom radit tretman, intenzivno 2x dnevno 5 dana, ubrzo nakon toga smo imali zakazan audiogram, i doktorica pregleda malog i nalaze i pita nas a zašto on još nosi aparatiće, pa skinite mu to!

Mali nije čuo šapat kad mi je sjedio u krilu, a sad čuje šapat na 3 metra. Stanje još nije savršeno ali ne moram govoriti povišenim glasom kad mu govorim, tj mali puno bolje čuje. Osim njega sam davao tretmane obitelji i prijateljima , i svima je bilo bolje.

Svi koji pljuju o ovoj metodi bi trebali bi imati puno više informacija o ovoj temi, a ne blatiti čovjeka koji nam je dao mogućnost da liječimo bolesti od kojih medicina polako diže ruke.

Još jedan kratak odgovor na jednu od opaski: Domančić JE BIO na "provjeri" svojih sposobnosti i to još 84. i postoje dvije knjige o tome (koje se mogu nać i u nekim gradskim knjižnicama). Najupečatljivija testiranja su bila sa ljudima koji su bili dogovoreni za amputaciju noge zbog gangrene (svima je spasio noge jer je cirkulacija vraćena u odumrle dijelove noge) a drugi žešći slučaj je kad su mu dali stanice raka "in vitro" koje su nakon njegovog tretmana ubijene, a zdravo tkivo je još ostalo živo.
Pozdrav forumašima.

golom
24.09.2008., 14:25
Eto vidim da ima raznih iskustava i komentara pa da i ja napišem jedan. Ja sam također na nagovor i uz totalnu nevjericu otišao kod gore navedenog gospodina Branka iz Središća na Bundeku koji je učenik Zdenka Dumančića.
Ja još ne vjerujem niti svojim očima niti svojim osjetilima. To što sam tamo doživio ne može se riječima opisati i kosi se sa zdravim razumom. Rekao sam da ću mu dići spomenik koliko mi je pomogao.
Preporučam ga istinski od srca. I što je najvažnije čovjek ne naplaćuje ništa!!!
On napravi svoje u 4-dnevnoj terapiji i vi sami na kraju ostavite koliko želite, ovisno kako se osjećate i koliko ste zadovoljni.
Ja sam bio na terapiji prije dva tjedna i presretan sam sa rezultatima. Svakim danom mi je sve bolje i bolje.

Pozdrav svima, a naročito g. Branku!!!

Alan_SP
03.10.2008., 22:40
I ja sam bio kod ucenika g.Domancica.

I da ne duzim, stvar radi. Mozete pogledati moje postove. Imao sam Crohna. Stvar je krenula na bolje kad sam krenuo na terapiju, a sad sam nasao i druga sredstva. Ipak, smatram da su pocetni tretmani bili ono sto je pokrenulo lancani proces, koji je doveo do oporavka.

I inace ne vjerujem da ljudi mogu tvrditi da nesto ne radi, jer oni to nikad nisu probali, vidjeli i slicno. Ja nikad nisam bio u Pekingu, Kina ne postoji, a kinezi su izmisljena budalastina zlih ljudi, koji samo zele vase novce.

ivmaos
15.10.2008., 07:09
Pronašla sam ovu temu na netu pa sam morala staviti svoj komentar. Bila sam prošlog vikenda u Kranjskoj kod gospodina Domančića i ostala zapanjena, u najmanju ruku. Čovjek i njegovi učenici su odlični,cijela prostorija zrači energijom. Da se sama nisam uvjerila mislila bih da je laž, ali nije. I mogu vam reči sve samo pozitivno. I sigurno ću uskoro ponovo! Također bih željela napisati da nisam ama baš nikoga vidjela da je otišao nezadovoljan ili ravnodušan. Mislim da svi vi koji se ne možete odlučiti, jednostavno odete. Meni funkcionira.... i to jako.....I presretna sam što sam bila. A Kranjska je odmor za dušu i tijelo. On vam je tamo do nove gorine, a poslije seli u Bohinjsku Bistricu. Ako sam nekome pomogla, drago mi je. Nisam ovo napisala radi neke reklame, nego sam samo željela podijeliti jedno dobro iskustvo, pozdrav

peta25
19.10.2008., 21:27
Zanima me jeste li šta čuli ili bili kod dotičnog gosp. Željko i radi u petrovoj kod bukovačke????

peta25
20.10.2008., 16:46
sorry bioenergičar....
da li vi mislite da je on pravi svejedno ako uzima novac ili oni sto vrijede koji imaju dar ne zele to naplacivati?????

Nucleus
22.10.2008., 00:07
sorry bioenergičar....
da li vi mislite da je on pravi svejedno ako uzima novac ili oni sto vrijede koji imaju dar ne zele to naplacivati?????

:mig: Ma malo se šalim.
Gle, ljudi moraju od nečega živjeti. Za to im je potreban novac. Oni koji naplaćuju su OK istro kao i oni koji ne naplaćuju. Bitno je samo da li to što rade ima rezultate! One koji ne naplaćuju ljudi ionako nagrade i daruju.

peta25
22.10.2008., 14:30
:mig: Ma malo se šalim.
Gle, ljudi moraju od nečega živjeti. Za to im je potreban novac. Oni koji naplaćuju su OK istro kao i oni koji ne naplaćuju. Bitno je samo da li to što rade ima rezultate! One koji ne naplaćuju ljudi ionako nagrade i daruju.

neznam nekako je humano da ljudi koji imaju dar da pomognu covjeku rade to iz dobrote a ne interesa....:ne zna:

RILLE
22.10.2008., 16:17
Da li je netko imao iskustva ili je čuo za nekog bioenergetičara/iscjeljitelja koji je uspio probuditi osobu iz kome?
Naime, moja šogorica se trenutno nalazi u najdubljoj komi zbog oteklina koje su se pojavile nakog vađenja velikog tumora na mozgu. Operacija je prošla uspješno, tumor je odstranjen, mozak nije oštećen, nije bilo krvarenja. No, dan nakon operacije pojavile su se velike otekline kao posljedica operacije zbog kojih je ona završila u komi.
Bio bih zahvalan ako bi netko mogao dati neki kontakt (broj telefona, e-mail adresu) nekog bioenergetičara koji bi možda mogao pomoći.

goran karna.pogledaj njegovu stranicu.
on je intuitivni iscjeljitelj i učitelj.bio sam kod njega na tečaju.
ako želiš da se tvoja šogorica probudi on je najbolja opcija

RILLE
22.10.2008., 16:20
neznam nekako je humano da ljudi koji imaju dar da pomognu covjeku rade to iz dobrote a ne interesa....:ne zna:.
ljudi ne cijene ono što im se da besplatno,a kod svakog alternativnog lječenja ako nema zahvalnosti za učinjeno a ak ne platiš obično nema,tvoja podsvijest jednostavno odbija iscjeljenje.
uostalom ne naplačuješ ti nikakvo iscjeljenje jer stvoritelj iscjeljuje.ti plačaš samo nečije vrijeme

Rosa7
22.10.2008., 16:59
Pronašla sam ovu temu na netu pa sam morala staviti svoj komentar. Bila sam prošlog vikenda u Kranjskoj kod gospodina Domančića i ostala zapanjena, u najmanju ruku. Čovjek i njegovi učenici su odlični,cijela prostorija zrači energijom. Da se sama nisam uvjerila mislila bih da je laž, ali nije. I mogu vam reči sve samo pozitivno. I sigurno ću uskoro ponovo! Također bih željela napisati da nisam ama baš nikoga vidjela da je otišao nezadovoljan ili ravnodušan. Mislim da svi vi koji se ne možete odlučiti, jednostavno odete. Meni funkcionira.... i to jako.....I presretna sam što sam bila. A Kranjska je odmor za dušu i tijelo. On vam je tamo do nove gorine, a poslije seli u Bohinjsku Bistricu. Ako sam nekome pomogla, drago mi je. Nisam ovo napisala radi neke reklame, nego sam samo željela podijeliti jedno dobro iskustvo, pozdrav

Moja prijateljica je imala velike zdravstvene probleme,i pomogao joj je...svi smo bili za nju jako zabrinuti,i zahvalni smo mu za sve što je učinio!!!!!

Nucleus
22.10.2008., 17:42
neznam nekako je humano da ljudi koji imaju dar da pomognu covjeku rade to iz dobrote a ne interesa....:ne zna:
Ne znam se piše odvojeno. Ja imam "dar". Živim u Osijeku i trebam tebi pomoći u Zagrebu. Tko bi mi trebao platiti put do tebe? Trebam jesti, i moja djeca isto. Dok ti pomažem svojim "darom" tko će meni nahraniti obitelj?

dalmos77
23.10.2008., 13:02
Ne znam se piše odvojeno. Ja imam "dar". Živim u Osijeku i trebam tebi pomoći u Zagrebu. Tko bi mi trebao platiti put do tebe? Trebam jesti, i moja djeca isto. Dok ti pomažem svojim "darom" tko će meni nahraniti obitelj?

Evo malo sam se dotakao ove teme, ima ljudi koji su za i koji su protiv liječenja bioenergijom, zato što znastveno nije potvrđeno. Malo proguglajte po internetu nači čete klinička ispitivanja koja još traju, nisu još dokazana ali su započeta.Imam osobno primjer glioblastoma u obitelji(majka) jednog od najsmrtonosnijeg i naj agresivnijeg tumora mozga zauzima veči dio desne strane mozga prelazeći na lijevu veličine oko 9 cm i nije za operaciju + moždani udar.Otpuštena je iz bolnice da umre uz preporuku deksametazona od 20mg. bez započinjanja kemoterapija samo 8 palijativnih zračenja. Otpuštena 25.04. Pa kad tako pljujete po bioenergiji, pitao bi Vas medicinare kad bi neko digao ruke od vas sa medicinske strane kome bi se obratili.Moja majka se tretira bioenergijom i naravno i medicinom jer joj se stanje stabiliziralo pa joj je odobrena i kemo. Evo sad če biti 9 mjeseci od dijagnoze, još nešto nađite mi nekog sa ovakvom vrstom dijagnoze da nije 7 mjeseci na kortikosereoidima da nema nikakve bolove nema depresije i da je tumor u regresiji. Ja nekažem da če se možda izliječiti ali kvaliteta života joj je 99% bolja.

Moja topla preporuka kombinirajte i jedno i drugo, vjerujte mi poboljšat če te kvalitetu života svojim najmilijima, a i možda izlječiti. Još nešto znanost se temelji na materjalnim dokazima, bez duha nema ni znanosti. Pa bi Vas ja pitao zašto još nije pronađen lijek za rak?Da ču Vam odgovor zato što je bolestan čovjek postao roba na tržištu a zanost postala ograničena materjalnim stvarima.Pogledajte malo koji su znastvenici i kakvih profila obilježili i pokrenuli razvoj čovječanstava. Evo Vam primjer Tesle, skroman znastvenik kojemu je dobrobit čovječanstva bio na prvom mjestu. Čovjek je imao viziju stvaranje besplatne energije za sve dok njegov sponzor nije skužija da neče moći ništa zaraditi prekinija je doniranje.

evo Vam jedan link www.healingtouchinternational.org imaju brojna istraživanja.

toliko od mene lijep pozdrav

Ghordy
23.10.2008., 14:19
ljudi evo kao sta sam vec napisa u prosloj temi ... mozda imam rak grla to jest jos nije sigurno al mozda... sanse su 50% jer moguce da imam jos neku upalu al to nevirujem jer nebi mi to bilo tako dugo il imam nesto sa limfnim cvorovima na grlu nemam pojma ... anyway ... nije dobro ... i trebi mi bioenergeticar podhitno

ako je moguce kontaktirajte me sa bilo kojim bioenergeticarom koji zna sta radi ... i da bude sta blize splitu ... hvala puno

Nucleus
24.10.2008., 00:33
Pa kad tako pljujete po bioenergiji, pitao bi Vas medicinare kad bi neko digao ruke od vas sa medicinske strane kome bi se obratili.
A zašto si mene quotao??? :confused:

lola7
26.10.2008., 01:27
ljudi evo kao sta sam vec napisa u prosloj temi ... mozda imam rak grla to jest jos nije sigurno al mozda... sanse su 50% jer moguce da imam jos neku upalu al to nevirujem jer nebi mi to bilo tako dugo il imam nesto sa limfnim cvorovima na grlu nemam pojma ... anyway ... nije dobro ... i trebi mi bioenergeticar podhitno

ako je moguce kontaktirajte me sa bilo kojim bioenergeticarom koji zna sta radi ... i da bude sta blize splitu ... hvala puno

Eto,znam da ti nije blizu,ali iz potrebe da ti pomognem..sa sigurnošću ti mogu reć da ako se svugdje razočaraš osoba koja bi ti stvarno mogla pomoć je Marožin Marijan u Novigradu u Istri..Malo je ljudi na svijetu kao sto je on.,a bioener ima u svakom gradu nekolicina,besmislica i glupost za sve koji su ikad bili kod njega..Nije razvikan,a nema ni potrebe,niti to želi..a ima posla mjesecima unaprijed..Ako ikad dođeš u istru posjeti ga.Moj ti je veliki savjet da se ne igraš sa bilo kime,jer ti može još pogoršat stanje..Sretno!

Ghordy
26.10.2008., 04:27
Eto,znam da ti nije blizu,ali iz potrebe da ti pomognem..sa sigurnošću ti mogu reć da ako se svugdje razočaraš osoba koja bi ti stvarno mogla pomoć je Marožin Marijan u Novigradu u Istri..Malo je ljudi na svijetu kao sto je on.,a bioener ima u svakom gradu nekolicina,besmislica i glupost za sve koji su ikad bili kod njega..Nije razvikan,a nema ni potrebe,niti to želi..a ima posla mjesecima unaprijed..Ako ikad dođeš u istru posjeti ga.Moj ti je veliki savjet da se ne igraš sa bilo kime,jer ti može još pogoršat stanje..Sretno!

thx kraljino ... a jel imas ikakav kontakt na tog covika?

lola7
26.10.2008., 11:56
thx kraljino ... a jel imas ikakav kontakt na tog covika?

Ono ča je tebi najpotrebnije je najprije da te pogleda i da ti kaže kakva je situacija i dali ima kakvih predznaka o tom problemu..i dali može pomoć...Tip ne daje lažne nade i slično..koliko ga poznam uvijek je bolno objek.onoliko koliko je osobi potrebno da zn.Za pregled se ne treba naručit,nego samo se pojaviš tamo..pon-čet od 9-13 i od 15-20 ..ako je netko od tvojih u blizini može i preko slike,ali uvijek je bolje u živo..Inače svi znaju za njega i nije ga teško nač..
Eto ako imaš kakve komb ili te još nesh zanima pitaj slobodno..

the only one
30.10.2008., 17:00
dali ste culi za Zorana Braciku? On je jedna vrsta iscjeljitelja i meni je pomogao!

the only one
30.10.2008., 17:03
ja sam bila i pomogao mi je! ako koga sta interesira nek se javi!!!!!!!!

vidi 4
03.11.2008., 23:32
On je kvalificirani i registrirani terapeut alternativne medicine. Pomaze ljudima narusena zdravlja, da budu zdravi na energetskoj, fizickoj i duhovnoj razini. Do sada je pomogao velikom broju ljudi, od svih mogucih bolesti, pa i opsjednutim ljudima. Radi iskljucivo na rezultat. Clan je HUPED a, te ima svoju web stranicu. Tretmani se sastoje od kromaterapije, kristaloterapije,Reikija, te duhovnog iscjeljivanja. Bolesti koje najcesce radi su sizofrenija, mozdani udar, epilepsija, multiple skl., padavice, vrtoglavice, HPV, sve vrste energetskih blokada i opsjednutosti.
Ja nisam mogao u opce uciti, davati ispite, imati djevojku, niti bilo sto drugo.
Samo sam lezao i cekao hitnu, i tako godinama, dok mi on nije pomogao.

the only one
04.11.2008., 17:55
zoran bracika je danas bio u 24 sata! pozdrav svima

Ghordy
06.11.2008., 06:37
ljudi molin vas puno puno puno...
ako iko od vas zna slucajno broj mobitela il telefona od bioenergeticara pod imenom Neno Bušelić (iz Splita) javite mi molin vas. Veoma mi je hitno...
:s:s:s:s:s:s:s:s:s:s

anamarijachi
21.11.2008., 13:11
napokon ! :mig:

quant
24.11.2008., 18:55
interesira me da li je čuo netko za njega ili još bolje ima li netko vlastito iskustvo vezano za tretmane kod njega. thnx

Nažalost znam. Sve sto pise pozitivno o njemu napisao je on sam.
Istina je da dize veliku lovu, nista ne napravi, samo navlaci ljude "tretmanima" u nedogled. U svakom slucaju stedi pare jer ce ti sigurno trebati za pametnije stvari.

quant
24.11.2008., 18:57
Cijena tretmana kod njega je 300 kn pa pomnozi sam minimum 20 tretmana koliko treba za navodno izljecenje.
Kupi radije novi iphone i jos ti ostane novca za egzotiku.

6345789
30.11.2008., 15:30
Pozdrav svima! Ja radim po metodi Zdenka Domančića, a terapija traje 4 dana. Mogu reći da su mi rezultati jako dobri. Svi moji pacijenti su ili izliječeni ili osjetili poboljšanje. To je najlakše provjeriti tako da odete na bolničku dijagnozu prije i nakon terapije. Kod svakog pravog bio energetičara terapija se ne naplaćuje (razlozi su etički i praktični), pa tako radim i ja. S druge strane, ljudi ne znaju kako bi se zahvalili za rješavanje njihovog zdravstvenog problema, pa ostave neke novce, jabuke itd (kao nagradu za trud). To nije važno. Važno je da se čovjeku pomogne. Također je bitno naglasiti da se ne miješamo u medicinsku terapiju pacijenta. Ja nisam medicinske struke, tako da nemam ni moralno ni zakonsko pravo mijenjati ili ukidati propisanu terapiju. Svatko zna što je najbolje za njega i neka tako i postupa. U vezi s tim - na terapiju ne primam nikoga bez medicinske dijagnoze. Ako nekoga stvarno zanimaju detalji neka se slobodno javi.

lola7
30.11.2008., 16:07
Pozdrav svima! Ja radim po metodi Zdenka Domančića, a terapija traje 4 dana. Mogu reći da su mi rezultati jako dobri. Svi moji pacijenti su ili izliječeni ili osjetili poboljšanje. To je najlakše provjeriti tako da odete na bolničku dijagnozu prije i nakon terapije. Kod svakog pravog bio energetičara terapija se ne naplaćuje (razlozi su etički i praktični), pa tako radim i ja. S druge strane, ljudi ne znaju kako bi se zahvalili za rješavanje njihovog zdravstvenog problema, pa ostave neke novce, jabuke itd (kao nagradu za trud). To nije važno. Važno je da se čovjeku pomogne. Također je bitno naglasiti da se ne miješamo u medicinsku terapiju pacijenta. Ja nisam medicinske struke, tako da nemam ni moralno ni zakonsko pravo mijenjati ili ukidati propisanu terapiju. Svatko zna što je najbolje za njega i neka tako i postupa. U vezi s tim - na terapiju ne primam nikoga bez medicinske dijagnoze. Ako nekoga stvarno zanimaju detalji neka se slobodno javi.

zasto nikoga ne primas bez medic dijagnoze? zar osoba koja se bavi energijom nebi trebala biti dovoljno stručna da sama prepozna neravnotezu energije?

R & B
02.12.2008., 19:34
Bok !
Imamo termin u Kranjskoj g. od 04.-07. 12. kod g. Domančića, pa me interesira dali neko ima kakva iskustva sa izlječenjem ili bilo kakvim poboljšanjem
MS-a??

6345789
03.12.2008., 20:15
zasto nikoga ne primas bez medic dijagnoze? zar osoba koja se bavi energijom nebi trebala biti dovoljno stručna da sama prepozna neravnotezu energije?

Ponavljam - ja nisam medicinske struke i bilo bi neodgovorno postavljati bilo kakve dijagnoze. Postoje ljudi koji samo opipavanjem bila mogu uvidjeti sve bolesti kod pacijenta, no, to se vježba godinama. Postoji još tehnika kojima se to može uspješno prevladati.Kad bi mogao vidjeti auru bilo bi lako vidjeti u kojem dijelu tijela je problem, odnosno disbalans u bio polju. Nažalost jako malo ljudi na svijetu to mogu. Tu je još i problem umišljenih bolesnika. S druge strane, kod jednostavnih problema (glavobolja, bolovi u udovima i zglobovima itd.) nije potrebna med. dijagnozna, već je dovoljno pitati pacijenta gdje boli i kako se manifestira da bi procijenio kakva terapija je potrebna.No da bi zaštitio sebe od bilo kakvih komplikacija preporučujem pacijentima medicinsku dijagnozu koja kasnije koristi za usporedbu stanja prije i poslije terapije. Nadam se da to odgovara na tvoje pitanje...

booobamara
04.12.2008., 00:17
moja sestra je rođena s blagom mentalnom retardacijom, slaba prokrvljenost sive kore mozga. zadnja slamka je bila otici kod g. Domančića, jer su straci stvarno obišli sve i ne znam što nisu probali. ja zajedno s njima, u pohode na kranjsku goru! :) Zdenko je odmah saopćio meni i tati da nam POKLANJA tečaj da možemo pomoći sestri kod kuće, da ju ne vozikamo konstantno u sloveniju. to smo odradili u 2. cugu odlaska u kranjsku goru i od onda (2 godine) smo joj i ja i tata davali terapije (on je nastavio nakon što sam se ja odselila malo van grada), i sestra je za ne prepoznat. da, bila sam puna sumnje i skepse, no promjena je više nego očita. i sam Domančić kaže da SVI možemo liječiti jedni druge polaganjem ruku na određeni način, da za to ne trebaju posebe moći ili neka specijalna bioenergija. jedino što se velike promjene ne događaju preko noći. potrebno je vremena i strpljenja da se vidi napredak. ali jedno je sigurno: odmoći ne može!

lola7
04.12.2008., 01:08
Ponavljam - ja nisam medicinske struke i bilo bi neodgovorno postavljati bilo kakve dijagnoze. Postoje ljudi koji samo opipavanjem bila mogu uvidjeti sve bolesti kod pacijenta, no, to se vježba godinama. Postoji još tehnika kojima se to može uspješno prevladati.Kad bi mogao vidjeti auru bilo bi lako vidjeti u kojem dijelu tijela je problem, odnosno disbalans u bio polju. Nažalost jako malo ljudi na svijetu to mogu. Tu je još i problem umišljenih bolesnika. S druge strane, kod jednostavnih problema (glavobolja, bolovi u udovima i zglobovima itd.) nije potrebna med. dijagnozna, već je dovoljno pitati pacijenta gdje boli i kako se manifestira da bi procijenio kakva terapija je potrebna.No da bi zaštitio sebe od bilo kakvih komplikacija preporučujem pacijentima medicinsku dijagnozu koja kasnije koristi za usporedbu stanja prije i poslije terapije. Nadam se da to odgovara na tvoje pitanje...

zasto nebi imao pravo postaviti dijagnozu,ako stojiš iza toga da se ne igras doktora?
ne samo da postoje ljudi koji vide auru.,nego vide bio intenzitet svake stanice
u nasem tijelu,te nase cakre..itd..ali takvih je samo par..
kako osoba koja ne vidi energiju koju ona daje,te nevidi energije pacijenta,moze sigurno zastititi sebe od negativiteta samog pacijenta.,tj od njegovih neg energija koje se oslobađaju tijekom samog tretmana??

sinkezg
04.12.2008., 08:42
... sestra je za ne prepoznat. ...!

BRAVO !!! Čestitke!

6345789
04.12.2008., 12:14
zasto nebi imao pravo postaviti dijagnozu,ako stojiš iza toga da se ne igras doktora?
ne samo da postoje ljudi koji vide auru.,nego vide bio intenzitet svake stanice
u nasem tijelu,te nase cakre..itd..ali takvih je samo par..
kako osoba koja ne vidi energiju koju ona daje,te nevidi energije pacijenta,moze sigurno zastititi sebe od negativiteta samog pacijenta.,tj od njegovih neg energija koje se oslobađaju tijekom samog tretmana??

Ja mogu dati svoju procjenu, mišljenje, a pošto postoji milijun bolesti ja ih ne mogu sve znati, pa čak ni najbolji doktori ne mogu pobrojati sve bolesti. Tu su još i zakonske regulative. Igranje doktora bi bilo upravo to što ti insinuiraš (postavljanje dijagnoze). Najbolje je ostaviti izbor pacijentu da radi ono što on misli da je najbolje za njega.
Energija koju prenosim pacijentu nije moja već dolazi iz polja energije koje nas okružuje. To je savršena energija. Neki iscjelitelji koriste svoju energiju, a to je opasno i za njih i za pacijenta jer ta energija je onečišćena i postoji mogućnost prenosa bolesti.
Ne postoji pozitivna i negativna energija. Energija je samo jedna. Postoji samo višak i manjak energije.

lola7
04.12.2008., 15:36
Ja mogu dati svoju procjenu, mišljenje, a pošto postoji milijun bolesti ja ih ne mogu sve znati, pa čak ni najbolji doktori ne mogu pobrojati sve bolesti. Tu su još i zakonske regulative. Igranje doktora bi bilo upravo to što ti insinuiraš (postavljanje dijagnoze). Najbolje je ostaviti izbor pacijentu da radi ono što on misli da je najbolje za njega.
Energija koju prenosim pacijentu nije moja već dolazi iz polja energije koje nas okružuje. To je savršena energija. Neki iscjelitelji koriste svoju energiju, a to je opasno i za njih i za pacijenta jer ta energija je onečišćena i postoji mogućnost prenosa bolesti.
Ne postoji pozitivna i negativna energija. Energija je samo jedna. Postoji samo višak i manjak energije.

naravno da nisam mislio da postavljas dijagnozu koristeci klasicnu medicinsku terminologiju,.ali smatram da osobi koja se bavi energijom nebi trebao biti problem dati svoje misljenje di je enegetski potencijal pao.,te di je neravnoteza u tijelu manja ili veca..
naravno da je energija koju dajes pacijentu tvoja.,jer direktno prolazi kroz tvoje sustave postojanja,pa je samim tim i logički da mozes akomulirati samo onoliko energ koliko tvoji psih-fiz kapaciteti mogu podnjeti..inače bi te sprzilo :mig: zar ne? svi mi akomuliramo energiju iz tog polja,inace ne bismo mogli zivjeti..tako da,prihvacam tvrdnju da si kanal energije.,ali kanal samoga sebe..

luiz
05.12.2008., 18:09
naravno da je energija koju dajes pacijentu tvoja.,jer direktno prolazi kroz tvoje sustave postojanja,pa je samim tim i logički da mozes akumulirati samo onoliko energije koliko tvoji psih-fiz kapaciteti mogu podnjeti..inače bi te sprzilo :mig: zar ne? svi mi akumuliramo energiju iz tog polja,inace ne bismo mogli zivjeti..tako da,prihvacam tvrdnju da si kanal energije.,ali kanal samoga sebe..

objasni malo na koji nacin i gdje akumuliramo energiju (osim ako to nije spek :mig:)?

energija u nama se stalno pretvara u kemijsku, toplinsku...i sto je bolja pretvorba (potrosnja) te energije manja je mogucnost blokada.

luiz
05.12.2008., 19:16

osjetiti tu kozmicku energiju pravi je dar.
no zanima me sto sve covjek moze sa njom osim koristiti je u iscjeljivanju?
kada kazes... "energija koju prenosis pacijentu ..." - da li to znaci da mozes upravljati vanjskom energijom tog polja ili ju ipak kanaliziras kroz sebe?

ako kozmicku energiju NESMETANO kanaliziramo kroz sebe prema drugom, tada sigurno ne postoje blokade nastale prethodnim akumuliranjem energije o kojoj pise lola. u protivnom, energija bi prvobitno bila "akumulirana" negdje uz blokadu, a moguci oslobodjeni dio osjetili bi kao energiju "nize" frekvencije titranja - koju neki mogu zvati "losom" energijom.
da li se slazes ili mozda postoji drugacije objasnjenje?

kex_3
06.12.2008., 18:41
Zanimaju me iskustva u liječenju bioenergijom. Ako mi može nekoga preporučiti. Znam da se nudi svega i svačega, da ima i onih koji samo uzimaju novac ali i da ima kvalitetnih ljudi...

hvala

sinkezg
06.12.2008., 21:13
Pročitaj ovu (http://www.forum.hr/showthread.php?t=72814) temu od početka a možeš pročitati i ovu (http://www.forum.hr/showthread.php?t=310539).

6345789
07.12.2008., 20:24
osjetiti tu kozmicku energiju pravi je dar.
no zanima me sto sve covjek moze sa njom osim koristiti je u iscjeljivanju?
kada kazes... "energija koju prenosis pacijentu ..." - da li to znaci da mozes upravljati vanjskom energijom tog polja ili ju ipak kanaliziras kroz sebe?

ako kozmicku energiju NESMETANO kanaliziramo kroz sebe prema drugom, tada sigurno ne postoje blokade nastale prethodnim akumuliranjem energije o kojoj pise lola. u protivnom, energija bi prvobitno bila "akumulirana" negdje uz blokadu, a moguci oslobodjeni dio osjetili bi kao energiju "nize" frekvencije titranja - koju neki mogu zvati "losom" energijom.
da li se slazes ili mozda postoji drugacije objasnjenje?

Tu energiju se može koristiti na puno načina. Aikido je borilačka vještina koja koristi tu energiju za savladavanje protivnika, neki ju koriste za telekinezu, ja ju koristim za psihokinezu itd. Kod iscjelivanja je terapeut samo medij (produžni kabel) od energije polja do pacijenta.

Nisam kvantni fizičar ali da, u pravu si. Nema nikakve potrebe koristiti vlastitu energiju kad je oko nas ima u neograničenim količinama. Bitna stvar je da je naša energija onečišćena izato se koristi energija polja.

marija0303
13.12.2008., 19:16

moja mama ima nekih zdravstvenih problema pa bi željela otići kod nekog bioenergetičara, pa ako možete ostaviti vaš broj telefona ili neki kontakt da vam se javi. hvala.

veky84
16.12.2008., 14:12
nada bolić ,aleja blaza jurišića 37 dubrava zagreb...ako nekog nesto vise zanima nek mi se javi...meni je pomogla
samo prethodno joj se javite na telefon i objasnite stvar..
091 591 1146 pozzzzz

6345789
17.12.2008., 11:15
moja mama ima nekih zdravstvenih problema pa bi željela otići kod nekog bioenergetičara, pa ako možete ostaviti vaš broj telefona ili neki kontakt da vam se javi. hvala.

Molim vas da se za to javite na privatne poruke.

TratincicaM
19.12.2008., 15:11
Imam strašan problem sa fobijom. Ne mogu da je kontrolišem i jako me iscrpljuje fizički i psihički. Htjela bih otići kod gospodina Domančića.
Može li mi neko reći da li on fobije liječi uspješno? kakvi su utisci? Da li liječenje traje dugo? Molila bih sve koji imaju takvo iskustvo da se jave.

luiz
20.12.2008., 00:20
Molim vas da se za to javite na privatne poruke.

nadam se da ces uspjet skuzit tko je trol, a tko zaista trazi pomoc.
:mig:

Serpentarius
20.12.2008., 01:10
nadam se da ces uspjet skuzit tko je trol, a tko zaista trazi pomoc.
:mig:

Intuicija

Joanna4
24.12.2008., 19:13
Jos jedna bioenergeticarka...

Iskustva?

Gospodja ima svoj centar, Hareom, u Zg. Cini se ok... je li netko lijecio neki psihicki poremecaj kod nje? Je li izljecenje trajno?

Molim sve koji planiraju pisati kako je bioenergija izmisljotina i kako i Biserka samo kupi lovu i ostalo da otvore svoj topic pa nek pljuju po kome i po cemu hoce. Ovdje me zanimaju iskljucivo iskustva kod navedene bioenergeticarke.

lola7
24.12.2008., 22:39
nisam bio kod dotične Biserke.,nesto sam citao i gledao je na tv...osobno imam dosta puno iskustva u rjesavanju svojih nepravilnosti putem bioenergije..
..postavila si pitanje u svezi trajnosti iscjeljenja..ca mislis pod tim "trajno?

JUMAN
25.12.2008., 10:58
Pozdrav svima. Ma naletio sam na ovaj forum sasvim slucajno i procitao svih 5 starana :) Zanimljiva su misljenja ljudi. Ima nas svakakvih i to je dobro. Zamislite da smo svi isti. Naime moja supruga i ja smo terapeuti po metodi G Domacica i suradujemo sa Zdenkovim terapeutima iz Kranjske. Uskoro i otvaramo novu kliniku u Crikvenici te mogu reci da smo do usiju u tome. Vaznije od toga je reci da vjera u metodu nije kljucna stvar u terapiji. Naravno da pomaze ali tjelo ljeci samo sebe bez obzira na tip i snagu bolesti. Mi smo tu da ga "pogurnemo" iz krize i bolesti, a imunoloski sistem u tijelu je jedini koji moze rijesit problem.Interesantno kako mi ( terapeuti) imamo na terapijama od skeptika do velikih vjernika koji vjerski gledano, nebi trebali biti na terapiji. Zna se samo cije ruke su mogle ljecit i dizat iz mrtvih. Medutim svi ti ljudi imaju nadu i to je dovoljno za pocetak terapije. Kada pacijent osjeti minimalno poboljsanje, onda je sve puno lakse. A osjeti ga skoro odmah, vjerujte mi.
Malo o Zdenku... :) Zdenko nije takva osoba kakvu ga vidite na terapijama. I to je dio terapije (psihoterapije) koji mi svi koristimo. Ego je nas, ljudski veliki problem i ako ga terapeut savlada, tada je pacijent otvoren za uspjesnu terapiju. Zar se ljecnici skolske medicine drugacije ponasaju??? Ne, i to sa razlogom. :) Eto malo sam htio dodati svoj obol ovoj cijeloj prici oko ove metode.

Dotur
25.12.2008., 15:24
Znam dosta ljudi koji su bili kod Biserke. Mogu reći samo pozitivno o njoj. Nije od onih koji će ti muljati kako sve mogu, liječe sve bolesti na svijetu. Dosta pomogne samo preporučujem ti da i sama radiš na sebi, neke energetske vježbe.:top:

Merlina
25.12.2008., 18:26
Bila sam ja kod nje prije nekoliko godina. Nije mi niti pomogla niti odmogla. No, bilo je u čekaonici ljudi koji su mi rekli da im je puno pomogla i da su zadovoljni.
Ono što sam prvenstveno zamijetila je da je žena izuzetno distancirana i hladna i to mi se nije svidjelo.

lola7
25.12.2008., 21:57
Ono što sam prvenstveno zamijetila je da je žena izuzetno distancirana i hladna i to mi se nije svidjelo.

znaju ostaviti dojam da su distanc. i hladni ,ali to je zbog njihovog unutarnjeg mira koji ima i takvu varijaciju nase percepcije.,a u biti je cijelo vrijeme prisutna jedna ogromna akcija da se pomogne i djeluje.

Merlina
26.12.2008., 13:01
Vjerujem da je dio priče i to. No, nije ona jedini bioenergetičar kod kojeg sam bila, tako da ipak, u ovom godinama kada znam što tražim od terapeuta, mogu reći ima i drugačijih - meni prihvatljivijih. Osobno, ne mislim da trebam s nekim takvim časkati, piti kavicu ili se družiti ali određena doza prisutnosti meni je ipak potrebna. I ja radim sa ljudima i nije lagano postići pravu mjeru između onoga što radiš i zdravog odnosa i pažnje prema klijentu.
Ovim komentarom uopće ne želim obezvrijediti kvalitete i mogućnosti Biserkine, nego sam samo sa vama podijelila svoj dojam i iskustvo. To uopće ne znači da nekom drugom ne može pomoći.

Joanna4
26.12.2008., 17:13
nisam bio kod dotične Biserke.,nesto sam citao i gledao je na tv...osobno imam dosta puno iskustva u rjesavanju svojih nepravilnosti putem bioenergije..
..postavila si pitanje u svezi trajnosti iscjeljenja..ca mislis pod tim "trajno?

Trajno - vrati li se izlijecena bolest (konkretno psihicki poremecaj) nakon nekog vremena? Frendici je rekla nek dolazi jednom godisnje na "recharge".

Joanna4
26.12.2008., 17:15
Znam dosta ljudi koji su bili kod Biserke. Mogu reći samo pozitivno o njoj. Nije od onih koji će ti muljati kako sve mogu, liječe sve bolesti na svijetu. Dosta pomogne samo preporučujem ti da i sama radiš na sebi, neke energetske vježbe.:top:

Hvala, i radim, samo mi treba malo zaleta, malo ciscenja negative i punjenja pozitivom da mogu dalje sama. Ti radis neke energetske vjezbe? Sto?

Joanna4
26.12.2008., 17:18
Bila sam ja kod nje prije nekoliko godina. Nije mi niti pomogla niti odmogla. No, bilo je u čekaonici ljudi koji su mi rekli da im je puno pomogla i da su zadovoljni.

Meni tako djeluje netko drugi, jedan poznati iscjelitelj. Mislim da je dosta vazno osjetiti tu povezanost, jer ako ti je "lijecnik" odbojan, ili ako ne vjerujes u metode lijecenja, nece ti ni pomoci. Osobno sam dosta osjetljiva na energiju, vidjet cemo kako cu regirati na Biserku.

Dotur
27.12.2008., 19:56
Najbolje ti je da svojom intuicijom odabereš nešto što će ti odgovarati. Radio sam dosta dugo " pet tibetanaca" i stvarno su moćna vježba. Radio sam i pranayame. Kod svih ovih stvari ti je važno koliko se tome posvetiš. Koliko radiš toliko ćeš i dobiti.Dobar ti je i je qi gong. To te može Biserka savjetovati.

lola7
27.12.2008., 23:21
Trajno - vrati li se izlijecena bolest (konkretno psihicki poremecaj) nakon nekog vremena? Frendici je rekla nek dolazi jednom godisnje na "recharge".

ca se tice povratka poremecaja i nepravilnosti,stvar je vrlo jednostavna.,nema tog iscijelitelja koji tebe moze toliko ustimati,.koliko osoba sam sebe moze uneredit.. svaki pravi bioenerg. daje pacijentu smjernice ponasanja,.tj.ukazuje na potrebne promjene u ponasanje,djelovanju samih misli i emocija i ostalih nepravilnosti koje su ga i dovele do tog stanja ili koje smetaju da ispliva iz danih(rođenjem) predispozicija..iscijeljetelj je osoba koja nam daje energetski poticaj i pogura nas evolucijski kotacic.,ali mi moramo napraviti onaj svjesni napor i odabrati zdrave obrasce ponasanja.,tj teziti u praksi za tim..a on ce nam pomoc da to ima snagu i uporiste.. samo je par ljudi na svijetu kojima nije potrebna veća ravnoteza i sklad energije.,koja znaci i vece zdravlje..tako da jednom godisnje obvz

plava_gospođa
29.12.2008., 23:25
Koliko znam,on bio poznati radioestetičar i bioenergičar.Ali ne mogu naći ništa o njemu na netu pa ako itko išta zna.:)

kex_3
30.12.2008., 18:49
bok!

ne znam jel pravo mjesto ali imam jedno pitanje pa ako mi netko može pomoći.
Zanime me jel mi netko može preporučiti nekog dobrog bioenergetičara. Naime, imam zdravstevnih problema i razmišljam da odem na tretman bioenergijom a ne znam koga bi otišao. Znam da ih ima svakakvih pa ako bi mi netko mogao nekog preporučiti. Iz Zagreba sam. hvala...

Sven81
30.12.2008., 22:20
[QUOTE=Joanna4;17812731]Jos jedna bioenergeticarka...

Iskustva?

Gospodja ima svoj centar, Hareom, u Zg. Cini se ok... je li netko lijecio neki psihicki poremecaj kod nje? Je li izljecenje trajno?

QUOTE]

ja sam od svog bioenergetičara čuo da hvali Biserkin radi i kaže da žena dobro radi.
svako od njih radi drugačije..Biserkin tretman traje 15 minuta a kod bioenergetičara gdje sam ja išao tretman traje sat vremena.

a i gledao sam neku emisiju o alternativi gdje su ljudi govorili da im je jako pomogla kod težih oboljenja.

kex_3
01.01.2009., 17:49
ja sam od svog bioenergetičara čuo da hvali Biserkin radi i kaže da žena dobro radi.
svako od njih radi drugačije..Biserkin tretman traje 15 minuta a kod bioenergetičara gdje sam ja išao tretman traje sat vremena.

a i gledao sam neku emisiju o alternativi gdje su ljudi govorili da im je jako pomogla kod težih oboljenja.[/QUOTE]

bok!

zanima me kod koga si bio tj. jel bi mi ga preporučio? Imam problema sa zdravljem i namjeravam posjetiti bioenergičara pa sakupljam informacije. Znam da ima svakakvih likova...:)
hvala

ashwinikumaras
02.01.2009., 14:22
Ja sam bio prije koju godinu kod Biserke, radi hipertireoze (pojačani rad štitne žlijezde). Rezultati su bili zadovoljavajući i dosta brzi. Što se tiće vraćanja bolesti ili nekog poemećaja, moramo nakon takve pomoći neke stvari izbjegavati i raditi na sebi, jer svatko ima neku slabu točku u organizmu... Osobno preferiram distancirane iscjeljitelje, jer je iskustvo pokazalo da je to kvaliteta ljudi koji rade na sebi, a ne pričaju ljudima samo bajke :). Oni koji mnogo prićaju i ostavljaju dojam prijatelja, tu nešto ne štima :).

ashwinikumaras
02.01.2009., 16:03
JUMAN- baš mi je drago čuti, da se širi metoda lijećenja energijom po Hrvatskoj, ma kako je mi nazivali. Želim vam sve najbolje, i mnogo uspjeha u daljnjem radu.

Merlina
02.01.2009., 18:26
Kvalitetan iscjelitelj svakako ne mora nužno biti i distanciran. Niti je distanciranost nužno kvaliteta osoba koje rade na sebi??? Osobno mislim da pristutniji iscjelitelji mogu bolje i pomoći jer samim time što ne postavljaju neprobojni zid između sebe i klijenta bolje će osjetiti što osobi preko puta treba.

Bila sam i kod drugih alternativaca, a zadnje kod bioenergetičara Vrančića i to je neka sasvim druga priča u pozitivnom smislu.

ashwinikumaras
02.01.2009., 18:38
Merlina- nisam zapravo odgovarao na pitanje samo o Biserki, nego općenito. Znam za dosta "iscjeljitelja" i njihove metode kao i rezultate rada. I primijetio sam da oni koji mnogo pričaju ili koji grade neki prisniji odnos sa klijentom, da nemaju neku kvalitetu iscjeljenja, posebice kod težih bolesti. Ali to je samo moje zapažanje i percepcija... Imaju napon energije, ali je veoma slaba, i nije one kvalitete koja je potrebna za ozbiljnije probleme, ili je snažna ali ne iscjeljuje opet teže probleme, samo jako grije ali ne riješava problem... To ide sve u paketu sa takvim karakterom osobe, i načinom rada... zato svi bolji iscjeljitelji imaju takav "hladan i distanciran" stav, i takvu kvalitetu energije...

Merlina
02.01.2009., 18:46
Pa eto ja volim i cijenim sredinu :cerek:. Dakle ne ladne ko špricer, ali ne i one koji te odmah grle, ljube i pričaju ti svoj privatni život na kavici. Profesionalnost je nešto što je jako teško postići u direktnom radu sa ljudima a da ne okrene u gore navedene krajnosti. Znači za mene je to zlatna sredina, uz naravno učinkovitost.

ashwinikumaras
02.01.2009., 19:01
Merlina-slažem se da je srednji put najbolji :). Samo takvi su iscjeljitelji danas veoma rijetki, koji ne pričaju priće i ne održavaju lažnu nadu kod ljudi... i još da imaju kvalitetnu energiju, koja zaista iscjeljuje i teške kronične bolesti. Ali definitivno bi ta kombinacija bila ok, barem što se tiće klijenata. Ali ako moram birati između tih dviju vrsta, biram hladni špricer, mada ne pijem :).

TratincicaM
04.01.2009., 12:15
Pozdrav svima i Srećna Nova godina!!!!

JUMAN-molila bih vas da mi pošaljete broj telefona na koji Vas mogu kontaktirati.Moj broj je 0038765426120.Pošto živim u Banja luci i za Sloveniju mi treba viza a to je procedura koja uzima vrijeme, a u Crikvenicu mogu doći u svako doba pa bih vas molila zbog toga da mi pošaljete broj kontakt tel.Ako sam dobro razumjela Vaša supruga i Vi se takođe bavite liječenjem po metodi gospodina Domančica.
pozdrav

ashwinikumaras
04.01.2009., 17:17
kex_3- ja bih ti preporućio Biserku Blašković. Ima ordinaciju u Garićgradskoj, na trešnjevci.

JUMAN
04.01.2009., 17:55
TratincicaM, molim vas da mi se javite ovih dana mailom na manestar.jurica@gmail.com pa cemo se dogovorit oko detalja. Ja sam ovaj tjedan sluzbeno u Sloveniji ali citam mailove.
Sta se tice supruge i metode, dobro ste shvatili.
pozdrav

cosmicmama158
05.01.2009., 01:16
šumski... sam da se nadovežem na tvoj post o porezu...sjetila sam se svog frenda koji je rekao prije 5-6 god... zašto da plaćam porez kad mi država ničime ni na koji način nije pomogla da dođem do znanja (tipa xy tečaja puta xx.000 kuna), da lakše organiziram posao, da verificiram svoje zanimanje, nit i bilo što drugo niti na osnovu toga mogu uplaćivat mirovinsko i zdravstveno, nit imam ikakvu garanciju da ću dobivat s burze iša ako nemam prometa ---- tak je nekaj rekao...

kasnije je otvorio obrt, prije 4-5 godina, i to za masažu jer Reiki i te spike bioenergija bla bla nemreš baš ni registrirati kao takve (bar se tada nije moglo)... bar onda nisi mogao... i nema u onom registru zanimanja ili što već... dakle on je u pravu jer dokle god država drži neke stvari po strani, ne tretira ovu ili bilo kakvu drugu edukaciju kao odbitak poreza za fizičke osobe (neke alternativne školei seminari fajn koštaju, a ne upisuju se u radnu knjižicu, čak i za neke masaže, sve mora biti verificirano

dugi niz godina, sve do možda unazad godinu dana bila sam za to sve za poreze, ali znaš kaj - nekome je to onako tu i tamo tek neki izvor prihoda tipa parsto kuna tjedno ili mjesečno (žali bože vremena, administracije i gluposti oko toga), al nekom je to jedini i veliki izvor prihoda ono tipa u tisućama EURA (mislim na jednog koji ordinira u ZG), pa eto... država se treba angažirati da se sve to s alternativom zakonski riješi, i alternativcima bi bilo lakše

:)

konkretno, znam i medicinare specijaliste koji ne izdaju račune za svoju uslugu

e jesam se raspisala

JUMAN
05.01.2009., 20:55
sumski...Da malo razjasnimo stvari. Prvo, nije problem u bioenegeticarima vec u sustavu koji ne priznaje tu disciplinu i ne dozvoljava da ti ljudi rade i placaju porez. Slovenija je prva zemlja u EU koja je donjela zakon o alternativnom ljecenju i u osnivanju je iscjeljiteljska komora i biraju se metode koje ce biti priznate. E tada se moze "legalizirati" i placat porez. Jedva cekam dan kad ce tako biti i kod nas.
Drugo,, Zdenko ima znanje ali nema cijenik usluge. To znaci da mogu i siromasni i bogati doci na terapiju. Ljudi daju ili nedaju vec kako se osjete potaknutima i zadovoljnima. Ne postoji bolji odnos prema pacijentu od toga. Kako se niko ne buni placati privatnom ljecniku, a cesto ne dobi racun??? A sta cemo sa siromasnima koji nemaju za privatnika?? Pod zemlju??? U ovu pricu iz prvog dijela je Zdenko ulozio posljednjih 15 godina i dosao do toga da ga placa dzava slovenija i izgradila mu je dvoranu u Kranjskoj, dala radnu dozvolu, boravak....
Njegovi asistenti kao i mi terapeuti pruzamo potpuno istu kvalitetu usluge i tu ne treba raditi razliku. Uz njihovu pomoc danas tjedno prolazi 150tak ljudi terapije. Svi znamo da se znanje placa ali u ovoj situaciji se cak i ne mora platiti. Ima li veci fer odnos igdje???? Malo sam ponavljao cosmicmamu, ali to je to :)

sinkezg
06.01.2009., 00:03
...
općenito većina alternativaca radi protuzakonito jer ne plaćaju porez koje vrijedi za neku uobičajenu djelatnost.nemam ništa protiv nečije zarade ali želim račun kada odem bioenergetičaru ili nekom drugom alternativcu.jeste li ikada čuli da netko od bioenergetičara izdaje račun za svoju terapiju?

Hoćeš račun i kad ti popravim auto u svojoj garaži?! Da napišemo ugovor o djelu?
Bioenegretičari ne pripadaju u sustav PDV-a jer nemaju registriranu djelatnost baš kao ni doktori kad ti u fušu obave kakav pregled, operaciju ili terapiju.

šumskičovjek
06.01.2009., 00:14
fala nebus mi ti popravljal auto.očito niste svjesni koji se to novci vrte u alternativi.jednostavno znam neke stvari i sa početka tih djelatnosti a i sada.drugdje je to regulirano u nekim drzavama na koje se kakti furamo.stari moj nemres ti u tri zivota na fusu na autu zaradit kolko neki od ovih zaradjuju.to je lovetina do krova.znam o čem pričam i vani nije tak.a nije uvjet bit u sustavu pdva neki ljudi imaju djelatnosti van sustava pdva

Am I me?
07.01.2009., 13:05
Domančić radi u sloveniji jer su ga iz Hrvatske protjerali rotarijanci i masončići iz lions clubova.O njemu sve najbolje iako je bio malo drzak prema meni.Brzo ozdravljenje želim svakome od Vas koji trebate bilo kakvu zdravstvenu pomoć.Sretno

sinkezg
09.01.2009., 08:00
fala nebus mi ti popravljal auto.

Shvatio si! Imaš vlastiti izbor gdje i kako ćeš popravljati auto.
1. Ovlašteni servis (najskuplje jer treba platiti i državi porez)
2. Kod "susjeda majstora" (nema poreza i svih ostalih troškova)
3. kod frenda (nema poreza ni naknade za rad).

očito niste svjesni koji se to novci vrte u alternativi.jednostavno znam neke stvari i sa početka tih djelatnosti a i sada.drugdje je to regulirano u nekim drzavama na koje se kakti furamo.stari moj nemres ti u tri zivota na fusu na autu zaradit kolko neki od ovih zaradjuju.to je lovetina do krova.znam o čem pričam i vani nije tak.a nije uvjet bit u sustavu pdva neki ljudi imaju djelatnosti van sustava pdva.

Svugdje se vrti lova. Nitko ne živi od zraka.
Ovo sa sustavom pdv-a je notorna glupost. Otvoriš firmu, obrt ili udrugu i sam biraš da li želiš biti u sustavu pdv-a i kako želiš da ti se obračunavaju porezi i ostale dažbine. A onih koji rade na crno tj. u fušu ima svugdje. ZATO sam ti i spomenuo primjer da li želiš da ti ja popravim auto i želiš li ugovor o djelu.
Također, ogromna lova se vrti i u dodacima prehrani pa npr. tko je prvi započeo (u RH tko je prvi počeo sa uvozom vitamina i minerala!) jasno da je pobrao najviše vrhnja. Ali tako je svugdje i u svemu.
Na "zapadu" zdravlje je u načelu puno skuplje. To valjda ne moram posebno elaborirati. Jest, i zakoni su drugačiji. No, ako se želiš žaliti na zakone RH, možeš se najviše žaliti na provedbu istih.

sinkezg
09.01.2009., 23:06
...
očito niste svjesni koji se to novci vrte u alternativi.
...

Još nešto:
očito ni ti nisi svjestan koliki se novci vrte u službenoj medicini, zdravstvu itd. No, to nije ni bitno tolko sad. Bitnije bi bilo pogledati kolike su marže.
S obzirom da imam nekoliko prijatelja i poznanika u branši optike, mogu reći da je provjereno kako je optičarski biznis jako, jako isplativ. I optičarima i proizvođačima leća i okvira. Naravno, ovdje ne govorim o okvirima za naočale koji su poznatih brendova već o lećama čija proizvodnja košta 10-20 kuna. Tih par proizvođača leća ima ogromne marže a na sve to opet optičari uzmu svoje ogromne marže. ROI (return of investment) je cca. 2 godine. Zarada na uloženo: 50%. Sad si zamisli koliko ti se vraća godišnje nakon 2 godine ukoliko bi npr. uložio 100k €!
No, reći ćeš ti: "ali oni ne prodaju maglu!". E pa ne prodaju ali neki alternativci itekako prodaju maglu a neki ne. A neki pak alternativci svoj rad i vrijeme "prodaju" bez ikakve naknade a neki skupo prodaju. U svakom žitu ima i kukolja. To je tako u svakom biznisu. Probaj otvoriti bilo kakav biznis i stalno ćeš imati otprilike 5% kukolja koji te vara, mulja, ne želi platiti itd. itd. , uglavnom stvara ti probleme. To je jednostavno tako. Svijet nije crno-bijel.

nicole76
12.01.2009., 14:42
jel mi može netko reći kolika je Biserkina tarifa? Niš ne piše na njezinim stranicama... Tnx.

ashwinikumaras
12.01.2009., 16:01
jel mi može netko reći kolika je Biserkina tarifa? Niš ne piše na njezinim stranicama... Tnx.

Ja sam bio prije više godina, tako da ne znam, da li je poskupila. Ali, kada sam ja išao cijena je bila 150kn po tretmanu. S time da moraš proći pet tretmana za redom.

nicole76
12.01.2009., 17:27
Bila sam i kod drugih alternativaca, a zadnje kod bioenergetičara Vrančića i to je neka sasvim druga priča u pozitivnom smislu.

Može malo detaljnije o tom Vrančiću? Može i na PP. Tnx.

Ja sam bio prije više godina, tako da ne znam, da li je poskupila. Ali, kada sam ja išao cijena je bila 150kn po tretmanu. S time da moraš proći pet tretmana za redom.

Što znači 5 tretmana za redom? Npr. u jednom tjednu...? :ne zna: