PDA

View Full Version : Gledanje ženama u sise

Krkimir
06.07.2012., 16:12
Svi muški vole gledati ženama u sise. One to znaju i nekad se namjerno oblače da bi ih muški gledali.
Ono što je apsurdno u toj priči je kad te vidi da joj gledaš u sise, onda je fol uvrijeđena :durica
a kad joj namjerno ne želiš gledati u sise, onda ona popizdi :azdaja:
Koliko je ženska glupost beskonačna? :ne zna:
edit: evo jedna igra za hrabre (http://www.funny-games.biz/lustforbust.html) :)

KungFuMonkey
06.07.2012., 16:21
One to znaju i nekad se namjerno oblače da čak pokriju i bradavicu.

Fixd.

diogeneš
06.07.2012., 16:52
tu su razroki u velikoj prednosti u odnosu na nas ostale... al znanost danas čini čuda... i tko nije razrok... lako razrok može postati :zvrko: a to dekoltirane žemske ostavlja nesigurnima... zbunjenima... i bez mogućnosti odgovora... da ne kažem napada :mudri:

Digitall
06.07.2012., 16:53
to mi je najjačije ti bokca izbaci sise da se ne vidi nista drugo na njoj i onda kao sta mi gledas u sise.. ma MRŠ.. sakrij ih onda droljo

el_mariachi
06.07.2012., 17:04
je..toj zbilja fenomen..i najbolje je sisa joj ispale do koljena..mislim nisam je ja oblacio a onda pacis pogled..a ona kao navlaci vesticu i pokriva ih (persiram to)..kao nije ovo za tebe..a sto je gugl erth satelit snimio i cijeli svijet moze vidjeti ..to nist..
da nije kuja mahnula repom ne bi pas skocio:mudri:

najbolje je to otvoreno reci: il pokrij sise il skidaj suknju (ako je u lacama onda lace):o

karlo-karlo
06.07.2012., 17:17
Ili raskopčaj gače tako da ti se vidi pola kurca. Pa ste na istom.
Prije nego kreneš u šetnju gradom s otkrivenom polovicom kurca, pripremi odgovor za svaku koja te začuđeno pogleda.

dct4
06.07.2012., 17:21
Gledam u sise, gledam u guzu i gledam pod minic kad vec ne zeli znati sjediti kako spada :)
Medjutim jedno je gledati a drugo buljiti dok se netko ne osjeca ugodno vise. Bacis pogled, okrenes ae, nasmijes malo itd. Ne buljis 10 min otvorenih usta dok joj ne postane neugodno ;)

rnr666
06.07.2012., 17:30
gledanje u sise produzuje zivot :cerek:

mIšIca:P
06.07.2012., 17:38
Gledam u sise, gledam u guzu i gledam pod minic kad vec ne zeli znati sjediti kako spada :)
Medjutim jedno je gledati a drugo buljiti dok se netko ne osjeca ugodno vise. Bacis pogled, okrenes ae, nasmijes malo itd. Ne buljis 10 min otvorenih usta dok joj ne postane neugodno ;)

+1:mig:

KungFuMonkey
06.07.2012., 17:55

Koja nepotrebna i stereotipna netočna feministička propaganda i generalizacija. Ko bulji u sise 10 minuta otvorenih usta? Pokaži mi čovjeka koji nastavi buljit u sise nakon što ga skuže. Nitko. Automatski se zabuljiš u oči čim se okrene prema tebi, ponovo gledaš u sise tek kad makne pogled.

Rockstar 47
06.07.2012., 18:08
Gledat je dobro, ali pipat je bolje, a lizat najbolje :D

Ser Mark
06.07.2012., 18:15

ja bas volim kad se osjecaju neugodno :D

Digitall
06.07.2012., 18:42
ja bas volim kad se osjecaju neugodno :D

tko? sise? :zubo:

gnu
06.07.2012., 18:44
neznam...guza je primamljivija....

Digitall
06.07.2012., 18:46
neznam...guza je primamljivija....

i ja kazem, jebes sise, to je zadnje sto gledam na zenskom primjerku.. guza prva :top:

rosa967
06.07.2012., 19:02
samo gledajte :cerek:, koja dama ne želi da joj se zaviruje u dekolte, ta oblači drugačije bluzice :zubo:
a malo koja nosi obični grudnjak, sve push up :mig: , a onda se čude što je "materijal" poispadao vani :lol:
licemjerje na nivou :)

Chansomps
06.07.2012., 19:04
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/282725_454860324532636_642990711_n.jpg

SoulForged
06.07.2012., 19:05
Problem je ponekad kako razlikovati bradavice od očiju... u žaru razgovora mogu se lako zamijeniti...

chilimama
06.07.2012., 20:51
e.

el_mariachi
06.07.2012., 21:00
da..ne znam jel iko od vas gledao ovaj film (http://www.youtube.com/watch?v=h0g2WY45UpE) (osim mene naravno)..tu je objasnjen bit bitka..ne pricamao o bichkma i sl. niskointeligentnim feministicama ( kao sto se da primjetiti ja sam katolik)...poanta je u tom da zena hekla..jel riza bod ili neki slican ..nebitno...znaci da zna i pitu praviti..i sarmu..jebote.to ekskludira rc, bb, jebenu od onanura seherzadu i sl. niskointeligentne programe za koje imam samo jednu rijec..lopata..
cm: vuces vodu na svoju s..ovaj na jedro ili na jaderu:eek:
p.s.
kako je predivno u ovo predivno vece na kraju tjedna pljuvati po feministicama ( to su one sto lizu mindju a nadaju se da ce ostojic promjeniti zakon)..i dok sunce zalazi dok laste sjede na banderama i dok piva od 5,2% djeluje po programu kako treba..kako je bre lep ovaj svet..ovdje potok onde jjz cvet:top:
za nasu stvar:top:

chilimama
06.07.2012., 21:08
cm: vuces vodu na svoju s..ovaj na jedro ili na jaderu:eek:
p.s.
( to su one sto lizu mindju )..

Zapravo, da...moje su blizanke vajka u prvom planu i raduju se suncu, svjetlu, životu, pozdravljaju prolaznike, dječake, dečke, rovokopače, tesare, klesare ( ove potonje inspirišu, majkemi)

a, veliš one..a ti ne? :p

Pwnage
06.07.2012., 21:12
Svi muški vole gledati ženama u sise. One to znaju i nekad se namjerno oblače da bi ih muški gledali.
Ono što je apsurdno u toj priči je kad te vidi da joj gledaš u sise, onda je fol uvrijeđena :durica
a kad joj namjerno ne želiš gledati u sise, onda ona popizdi :azdaja:
Koliko je ženska glupost beskonačna? :ne zna:
edit: evo jedna igra za hrabre (http://www.funny-games.biz/lustforbust.html) :)

To je klasična priča.

Ko fol su uvrijeđene, a ustvari su sve ponosne jer ekipa gleda u njihove sise. :kava:

"Dvije stvari su beskonačne: svemir i ljudska glupost. Za ovo prvo nisam siguran."

Albert Einstein

Zaključak:

1) I ženska glupost je beskonačna.
2) Slobodno gledaj-
ako gledaš- ti uživaš, ona se pravi da ju smeta, ustvari je zadovoljna
ako ne gledaš- ti si uskraćuješ užitak, ona se pravi da ju smeta, ustvari je uvrijeđena

Evo jedna prigodna :mig:

http://www.index.hr/images2/francoise_293_mala.jpg

Điđe T.
06.07.2012., 21:12
ja isto volin gledat ženama u sise. evo neka ruskinja ima misec dana šeta svoje petice po rivi, ja se svaki put zabuljin u dekolte :o

kad nema zgodnih muških moran ženske gledat :ne zna:

el_mariachi
06.07.2012., 21:20
Zapravo, da...moje su blizanke vajka u prvom planu i raduju se suncu, svjetlu, životu, pozdravljaju prolaznike, dječake, dečke, rovokopače, tesare, klesare ( ove potonje inspirišu, majkemi)

a, veliš one..a ti ne? :p
si citala "Znakove pored puta"..tog autora sam uz kafku i hessea kompletirao...i on rece jednom ujednoj knjigi "Cuvaj se nejasnog i varljivog predvecernjeg sata, case i cigarete, i coveka koji stoji pored tebe, smeska ti se u lice i
govori malo, otezuci reci, a pazljivo slusa ono sto ti kazes."
prekorasno..

nego mislim zasto su te sise tako bitne..mislim ako pogledamo druge zivotinje..to nije toliko bitno..uz ovu pjesmu sam ucio svirati gitaru "magarac je volio magaricu mladu oni su se uzeli samo za paradu" vazna je ljubav..ljubav ce trijumfirati..nema tu ni cacica ni milanovica, ni holi ni sanadera ..a nadam se ni kosor..ovdje se radi o postenim ljudima i tu nema silikonki..zato drage forumasice..nemojte se nista stidjeti i nosite pod 90 stupnjeva vas ponos ali opet cuvajte se dok jedete vrucu juhu:top:

Difference
06.07.2012., 21:39
i ja volim gledati zenama u sise
i vidim da i one gledaju u moje sise
al ipak vise volim kad se u njih zablene kakav dobar muski komad

diogeneš
06.07.2012., 21:45
i ja volim gledati zenama u sise
i vidim da i one gledaju u moje sise
al ipak vise volim kad se u njih zablene kakav dobar muski komad

kiklop npr... nečiji kiklop :o

Insomnia86
06.07.2012., 21:46
eznam..bude mi neugodno jedino ak uhvatim nekog:cerek: ne zamaram se..ne otkrivam bas prevec:D

KungFuMonkey
06.07.2012., 22:03
..ne otkrivam bas prevec:D

Zakaj.

diogeneš
06.07.2012., 22:09
Zakaj.

ona voli da sve ostane ispod popluna :o

Insomnia86
06.07.2012., 22:11
Pa ne nosim duboki dekolte,onda radje gol hodat.. Ima ona manje je vise:D

chilimama
06.07.2012., 22:13
Ima ona manje je vise:D

aaaa,haha...
e
aj to objasni dečkima da su manje zapravo veće...tctc nije to uvijek tako :mig:

Insomnia86
06.07.2012., 22:18
Cuj.. Nemre grudnjak povecat ak nema sisa:D sam kazem za odjevanje,cemu otkrit sve? Oni bi radje da gole hodamo haha

diogeneš
06.07.2012., 22:19
aaaa,haha...
e
aj to objasni dečkima da su manje zapravo veće...tctc nije to uvijek tako :mig:

ne da nije tako neg... ma zamisli samo da mi to vama krenemo govorit... štefica... prestani se hihotati... manje ti je zapraf više :brukica: :503: mislim... ja to sam onak... hipoestetski... nije da imam razlog u činjenicama za to :mirko:

Difference
06.07.2012., 22:28
jel to ko i ono , nije bitna velicina nego tehnika:D

diogeneš
06.07.2012., 22:38
jel to ko i ono , nije bitna velicina nego tehnika:D

nemoj ti sad miješati kruške i banane... kad su to banane i jabuke :milanovic:
ti si jedna mučka provokatorica :mamic:

:503:

Deedy
06.07.2012., 22:56
Ima ona manje je vise:D

Nda. Ta ti u slučaju sisa ne hoda. :kava:

OT: Naravno da gledam u sise, urođeno mi da gledam u njih. Ne prikrivam (bar ne dovoljno vješto) pogled dok to radim. Neke zamjere, ali većina ipak ne, 'pače...

Xenon
06.07.2012., 23:04
Imao sam sreću imati dovoljno žena sa velikim sisama, i svi su im gledali u sise, gdje god bi prošli ili stali; i muški ali i ženske.
To je normalno.
Bilo bi glupo da nije tak.

Deedy
06.07.2012., 23:22
A ti? Ti nisi gledao u sise? Bio si zaposlen gledajući u oči prolaznika i gledatelja u sise tvojih sisulja? :D
Jesi imao prijeteći pogled, onako kao: Grrrrrrrrrrrrrr mamicu vam j*! Ha? :D

satori
06.07.2012., 23:26
gledanje u sise je super jer ih to sprecava da gledaju u oguljena koljena

Tudum
07.07.2012., 00:19
sisa
kako to slatko zvuci
i ajnkestajn je svoju teoriju relativiteta donio na dvi sise
sisa
neodoljive pokretacice evilucije
sisa
dica nece grasak salade oce sisu
sisa
kako je lipo zaspad nanjoj
sisa
lipolije svrsit ponjiman ah
sisa

papa štrumf
07.07.2012., 01:29
gledanje u sise je super jer ih to sprecava da gledaju u oguljena koljenaSta ces ti cicata na ovoj temi :cerek:

satori
07.07.2012., 09:18
Sta ces ti cicata na ovoj temi :cerek:

mrš. odi si u kanadu

i priznaj ko covjek da i ti buljis

DelmatST
07.07.2012., 10:02
tu su razroki u velikoj prednosti u odnosu na nas ostale... al znanost danas čini čuda... i tko nije razrok... lako razrok može postati :zvrko: a to dekoltirane žemske ostavlja nesigurnima... zbunjenima... i bez mogućnosti odgovora... da ne kažem napada :mudri:

http://www.youtube.com/watch?v=EWBvdZa_Nno&list=FLzt6rWef2PC8wnt6VRh5Q1Q&index=7&feature=plpp_video

diogeneš
07.07.2012., 10:20
http://www.youtube.com/watch?v=EWBvdZa_Nno&list=FLzt6rWef2PC8wnt6VRh5Q1Q&index=7&feature=plpp_video

:rofl: ovo je već akademski nivo :top:

DelmatST
07.07.2012., 10:29
Sićan se kad san bia dežurni u 4. srednje. I dolazi nešto školska tajnica da mi kaže da nešto napravin, a bila je u raskopčanoj biloj školskoj kecelji, a ispod je imala neku majicu ili košulju sa dobrin dekolteon. Ženska je bila u 40ima ali prejebeno zgodna, malo tamnije puti. Uglavnon jebozovna.
I dođe ona do mene i sad pričamo lice u lice, oči u oči, a stojimo bliže nego je uobičajeno za formalni razgovor učenika i školskog osoblja. Njen dekolte mi vuče pogled jače od najjačeg magneta i naravno tijekon razgovora meni pogled padne na dekolte, dok ona mene i dalje gleda u oči, jeli. Ja ponovo podignen pogled, a ona se nasmije.
Ja obavin posal šta mi je rekla i u međuvremenu razmišljan kako bi bila šema odradit je u njenon uredu i kako bi nakon toga moga odma umrit sritan. Vratin se ja nazad, uđen u njen ured, a ona pričajući sa nekin ko je već bia u uredu mene nije ni doživila :(
Biće je tila malo napumpat svoj ego. Ja eto neman ništa protiv :D

diogeneš
07.07.2012., 10:39
kad su one onak veće... imaju i jaču privlačno-gravitacijsku silu... neg da su manje... tak da je normalno da pogled pada na njih... gravitira im :mudri: a to je tak otkril i ser ajzak njutn... tu gravitaciju... a ne onak kak nam lažeju... tobože mu je neka jabuka na glavu pala... pazi molim te... jabuka :facepalm:

Difference
07.07.2012., 10:40
kad su veće onda su nekak i ergonomske :D
ak dotični ima prikladnu veličinu ....

diogeneš
07.07.2012., 10:46
kad su veće onda su nekak i ergonomske :D
ak dotični ima prikladnu veličinu ....

joj mala... nemoj me izazivati :zubo:

http://globalnerdy.com/wordpress/wp-content/uploads/2007/06/iphone-in-megahuge-hands.jpg

Difference
07.07.2012., 10:47
a što se ti osjetiš prozvanim kad se spomene veličina :cerek:

diogeneš
07.07.2012., 10:49
a što se ti osjetiš prozvanim kad se spomene veličina :cerek:

a baš bi htjela znat... jel :zubo:

Difference
07.07.2012., 10:51
aha :cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

koji broj cipela nosiš

el_mariachi
07.07.2012., 10:52
alo vas dvoje..ocetel vi vec jednom naskociti jedno na drugo da sjedim i cekam il da idem do knjiznice:ne zna:

Difference
07.07.2012., 10:52
alo vas dvoje..ocetel vi vec jednom naskociti jedno na drugo da sjedim i cekam il da idem do knjiznice:ne zna:

e moj mačić
naskačeš li ti na išta
il samo sjediš i čekaš :p

diogeneš
07.07.2012., 10:57

ma gdje bi ja naskako... ja sam miran ko gandi na spavanju... sam se moram braniti od tih sisa... kaj nasrću sa svih strana :karatekid: a diferens je bome jedna od opasnijih... sve se bojim da nije amazonka s jednom sisom :horor:

el_mariachi
07.07.2012., 10:59
e moj mačić
naskačeš li ti na išta
il samo sjediš i čekaš :p
sad ja ak kazem nenaskacem..onda kao ja izgubio
sad ja ak kazem naskacem ..onda daj sliku..
a to je ono da se skrene prica stebe..
vi zene ste citke ko knjiga iz prvog razreda osnovne skole:eek:

da..a kako je sa ovim sto imaju slikikonke..nemojte mi reci da ne uzivaju kada im ih neko ne pogleda..to je isto kao i zene kad cuju da im neko trubi..kao ne vole..a u sebi misle..jos sam dobra..jos .. zato ja kao vitez zenski..trubim zbog tog da usrecim neke jadnice:o

diogen: ispitaj pa javi ja sturam:zubo:

Difference
07.07.2012., 11:04
joj mačić svaka bi te poželjela za zeta :cerek:
osim one koja ima sina :p

ne reagiram kad mi trube jedino ak bude koja prometna zbog mojih sisa :cerek:

diogeneš
07.07.2012., 11:17
elem... prika... tko preživi... pričal bu http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-green/greensmilies-006.gif iliti... ki bi da bi :franjo:

Insomnia86
07.07.2012., 11:19
jos uijek ste na gledanju...:rolleyes::rofl:

veličina nije bitna...jel tak dečki? :D:rofl:

Digitall
07.07.2012., 11:23

to kazu oni koji imaju malog. ja smatram da je velicina itekako bitna..

Insomnia86
07.07.2012., 11:25
to kazu oni koji imaju malog. ja smatram da je velicina itekako bitna..

pa o tom i velim.....i na zenama gledate sve i svasta :D

svako ima svoj ukus..neko voli male..neko velike...:D

:rofl:

Difference
07.07.2012., 11:27
svako ima svoj ukus..neko voli male..neko velike...:D

je , al kako tehnicirat s malim .....odvijačem :ne zna:

Rockstar 47
07.07.2012., 14:47
A kaj je onda s nama koji volimo srednje? :p

I da, dobro je netko rekao na prvoj stranici. Dupe je puno važnije IMHO :D Naprimjer, vidjeh ja jednom u gradu neku plavušu. Onak slatka u faci i imala je baš lijepe velike sise, al pozadina nikakva. Instantni turn off :(

Pwnage
07.07.2012., 20:30
OT: Naravno da gledam u sise, urođeno mi da gledam u njih. Ne prikrivam (bar ne dovoljno vješto) pogled dok to radim. Neke zamjere, ali većina ipak ne, 'pače...

:top:

JKD01
07.07.2012., 21:06
http://www.youtube.com/watch?v=bTEr9l_Uovk

KungFuMonkey
07.07.2012., 21:26
A tek ovo (http://www.youtube.com/watch?v=rXOtYPcC4tQ&feature=related). :s

papa štrumf
07.07.2012., 22:16
mrš. odi si u kanadu

i priznaj ko covjek da i ti buljis
Da si pokazala cice mozda bi ostao :D

Buljim i uzivam, jucer sam tvoje gledao :B

satori
07.07.2012., 23:07
Da si pokazala cice mozda bi ostao :D

Buljim i uzivam, jucer sam tvoje gledao :B

jucer ih nisam nikom pokazivala, to si ti nesto sanjao :D

Luna2807
08.07.2012., 10:06
jos uijek ste na gledanju...:rolleyes::rofl:

bitno je da ju lijepo možeš primiti u ruku... :)

Pwnage
08.07.2012., 11:22
http://www.youtube.com/watch?v=bTEr9l_Uovk

caesar-caesar
08.07.2012., 12:40
jedne godine prolazim pored nudističke na cresu, ženska hoda, fina, crna, mlada, sise vani (nažalost pizda je bila pokrivena),
nisam se mogao suzdržati i oči mi pobjegnu, ošinula me pogledom "oh no you didn't", ali isplatilo se :zubo:
sise vani, neće da ih gledaš :confused:

el_mariachi
08.07.2012., 13:06
gluma je dobra ali znao sam od pocetka kako ce zavrsiti:zubo:

Tudum
08.07.2012., 13:31

neznan ni san cinimise fejk , ja dasan tolko sisa ima po ruku baren bi jedan osto i pojeba ova danasnja dica samo zure doma igrat plejstejsn i kurcitse kaksu prosli level taj i taj

usdalma
08.07.2012., 13:58
(nažalost pizda je bila pokrivena)

triba si joj reć da si komunalni redar i da ne smi takva hodat nudističkom

gnu
08.07.2012., 17:48
Inače, kolko sam shvatio, na MK nas ima koji smo debelo prešli 3 banke...tako bi bilo veća fora da je postavljen topic:
"Gledaju li vam vaše sise i gledate li vi sise svojih prijatelja?"

Cuka
08.07.2012., 18:11
A di ću gledat nego u sise?????????????

papa štrumf
08.07.2012., 18:23
Koliko cete duze zivjeti od ovih?
http://i152.photobucket.com/albums/s193/papastrumf/3sgy3.jpg
http://i152.photobucket.com/albums/s193/papastrumf/33268094jl2.jpg

Difference
08.07.2012., 18:30
Inače, kolko sam shvatio, na MK nas ima koji smo debelo prešli 3 banke...tako bi bilo veća fora da je postavljen topic:
"Gledaju li vam vaše sise i gledate li vi sise svojih prijatelja?"

meni ovo malkoc čudno zvuči :ne zna:

zeljkozg
09.07.2012., 11:00
Lijepo je baciti pogled na primamljiv ženski dekolte, ali mi ne ide u glavu ako ima već velike grudi i prevelik izrez zašto stalno majicu povlači gore...
ista fora.pre pre kratka minica i stalno je rukom povlači dolje...

diogeneš
09.07.2012., 11:03
pa jer je čedna... i sramežljiva :503:

K@rlo
09.07.2012., 11:28
jesamli ja štogod pametno reko u vezi sisa na ovoj temi? :misli:

ak nisam, evo saću...

volim sise

etogac :o