PDA

View Full Version : Uštirkane u kući....:D

Cro-cutie
01.12.2004., 00:23
Ovak (malo sam detaljni pisala o ovome na Život u dvoje) pa me nekaj zanimalo.

Moja zaova (koja je iz Zagreba - pravi se kao da je fufica - al je daleko od toga) kaže meni kak izgledam kao prava "Merikanka"?? WTF??!!:confused: :rolleyes: Kaže ona meni kako nisam uštirkana dok sam u kući:rolleyes: i kako nosim trenerku (znate one slatke trenerke ala J.Lo u rozoj nijasni :cerek: ) i kak ne nosim šminku. Da će moj muž (tj. njezin brat) gledati van kuće ak izgledam takva. (note: žena je 34 godina, nije udata - kaj nije problem - ali problem je kaj njezin životni cilj je udaja - i jako jako frustrirana)

Sad - dali vi Hrvatice izgledate kao da ćete na modnoj pisti dok recimo kuhate večeru? Ili čistite školjku??

:D :confused:

mala_slatka
01.12.2004., 03:25
pa sad ,sredjena sam ako mislim taj dan ici van kuce ,nemislim sad ono tip top sredjena ali ako cistim ,kuham,perem ,peglam onda sam u trnirci (i ja u rozoj) ,meni nije neki problem sredit se ja to kao sto sam davno pisala radim svako jutro prije izlaska iz kuce , da nemam dugu kosu pa mi treba vremena za susit sve bi mi uzelo 15 min i zasto onda nebi bila spremljena ,ali kad dodjem kuci onda sam u necem sto ne stiska :D ,a zaove:rolleyes: moja cro_cutie pusti ti njih ,ljubmora bit ce :) evo ja sam obrnuto od tebe ,sredjena skoro uvijek i opet sam trn u oku :rolleyes: kod mene je "pa da sredila se da je svi gledaju":rolleyes: ma pusti....

Cro-cutie
01.12.2004., 05:33
Ja se sređivam kad IZLAZIM iz kuće, i ako sam već sređeno ujutro, onda takva i ostajem cijeli dan (šminka, frizura) samo se prisvučem u trenerki. :D

Ali recimo subotom ujutro kad se tek probudim i kad počnem čistiti kuću - nema teorije da ću se sredit i čistit WC školjku. :rolleyes:

chiquita
01.12.2004., 08:02
ovo je već drugi topik na koji sam naišla di spominješ 34godišnju, neudatu, ljubimicu tvog brata zaovu.
mislim WTF?!
kaj te toliko dira šta ona ima reć?
pusti je nek blebeće i ne zamaraj se s njom...

magic
01.12.2004., 08:03
ja vas molim :moli:

shto je to 'tvoga brata zaova' :confused:

Crow Jane
01.12.2004., 08:10
Da. Ne ribam školjku, za to imam ženu. I ne kuham. Trenirke prezirem iz dna duše. :raspa:

Žena mora uvijek biti dotjerana i njegovana, i ne zapustit se - hodat po stanu u trenirki ( :eek: ), masne kose, zapuštene frizure i bez šminke, jer će onda njen mužjak definitivno tražit zbigecanu i finu damu vani.

mrkenangelo
01.12.2004., 08:14
Cro-cutie kaže:
Moja zaova (koja je iz Zagreba - pravi se kao da je fufica - al je daleko od toga) ak je iz Zagreba onda je šogorica, iliti šogi od milja...
a ak se pravi da je fufica pošalji ti nju natrag... kaj vi u kanadi nemate svoje fufice? :D
kažeš da je daleko od toga da bude fufica? kaj to znači? premalo naplaćuje ili kaj? :D

Dreamy
01.12.2004., 08:15
By Cro-cutie

Sad - dali vi Hrvatice izgledate kao da ćete na modnoj pisti dok recimo kuhate večeru? Ili čistite školjku??
----------------------------------------------------

:Prd:

chiquita
01.12.2004., 08:15
magic kaže:

sestra od brata.
valjda:confused: :misli:

magic
01.12.2004., 08:16
U mojoj kuci i pesica nosi Full length sheer negligee. :kava:

chiquita
01.12.2004., 08:16
chiquita kaže:
sestra od brata.
valjda:confused: :misli: ajmeeeeee šta sam napisala.
htjela sam reći od muža.
od muža sestra.:D

mrkenangelo
01.12.2004., 08:20
Crow Jane kaže:
Žena mora uvijek biti dotjerana i njegovana, i ne zapustit se - hodat po stanu u trenirki ( :eek: ), masne kose, zapuštene frizure i bez šminke, jer će onda njen mužjak definitivno tražit zbigecanu i finu damu vani. kokica a kam ideš za novu godinu? ak nisi još nikaj planirala mogle bismo do pariza ovaj put... 4000 eura za doček... a prije toga u šoping... :raspa:
ha? kaj veliš?
malo :cice: da dragi da lovu i - idemo?
decu bumo ostavile mom tati, on ionak nikam ne ide, senilac stari... :D

magic
01.12.2004., 08:22
a cvijece na balkonu sredjujem iskljuchivo u very sexy full length negligee with beautiful flower decoration in sheer material, that will definitely turn your partner's head.

mrkenangelo
01.12.2004., 08:24
magic kaže:
a cvijece na balkonu sredjujem iskljuchivo u very sexy full length negligee with beautiful flower decoration in sheer material, that will definitely turn your partner's head. o, koka! :cerek: vidim, ti si mi skroz obrazovana :raspa:

Dreamy
01.12.2004., 08:26
By magic

ja vas molim
shto je to 'tvoga brata zaova'
-------------------------------------------------
Evo, dala sam si malo truda da raspetljam ovaj izraz koji određuje rodbinske odnose...molim te da poštuješ moje vrijeme jer nije lako objasniti, osobito kad se kriješ od šefa...
Da pojednostavim slijedećim primjerom...
"tvog brata" - izraz označava osobu muškog spola koji je u rodbinskoj vezi s tobom tj. to je tvoj brat (npr.zove se Ivo)
e, sad da je tvoj brat u stvari sestra(odnosno osoba ženskog roda, i npr. zove se Ana) sve bi bilo puno lakše objasniti jer bih ja onda napisala kako se Ana udala za muža (npr. Milovana; jer obično "Ana voli Milovana") i sad taj njezin M. ima seku koja se npr. zove Katica...i sad Katica je TVOJA ZAOVA (ali to bi bilo samo u slučaju da ti imaš sestru Anu, ali ti imaš brata Ivu i stoga sve pada u vodu...

stiže šef (na vaše zadovoljstvo)

mrkenangelo
01.12.2004., 08:28
moj muž (tj. njezin brat) što je tu nejasno?

atlantis
01.12.2004., 08:40
Cro-cutie kaže:
Ali recimo subotom ujutro kad se tek probudim i kad počnem čistiti kuću - nema teorije da ću se sredit i čistit WC školjku. :rolleyes:

hocesh reci da nakon sto rintash 10-12 sati (a on doma hladi jajca) subotom ti i cistish kucu? :eek: :eek: :flop:

chiquita
01.12.2004., 08:43
atlantis kaže:
hocesh reci da nakon sto rintash 10-12 sati (a on doma hladi jajca) subotom ti i cistish kucu? :eek: :eek: :flop: po zaovi to radi prava rvacka snaša!

Dreamy
01.12.2004., 08:45
Atlantis, otvaraš novu temu "izrabljivanje u braku"...mirišem frku...šnjof , šnjof

alexxx
01.12.2004., 09:05
frendicu od cure iz razeda (:D) je dečko ostavio jer je ona bila u trenerci kad bi on došao kod nje doma.

dok recimo kuhate večeru riješi problem, kuhaj gola.

Claire
01.12.2004., 09:09
Crow Jane kaže:

Žena mora uvijek biti dotjerana i njegovana, i ne zapustit se - hodat po stanu u trenirki ( :eek: ), masne kose, zapuštene frizure i bez šminke, jer će onda njen mužjak definitivno tražit zbigecanu i finu damu vani.

tebi zuzi jelinek mozak popila???

btw... ako ja trebam hodat po kuci zbigecana non stop, e onda i moj darling treba hodat se erekcijom... non stop... :raspa:

kiki-j-zg
01.12.2004., 09:15
Claire kaže:
ako ja trebam hodat po kuci zbigecana non stop, e onda i moj darling treba hodat se erekcijom... non stop...

:s :top:

injanja
01.12.2004., 09:19
Claire kaže:

btw... ako ja trebam hodat po kuci zbigecana non stop, e onda i moj darling treba hodat se erekcijom... non stop... :raspa:
:top: :top: :top: :top:
ja kad udjem u kuću prvo se skidam iz "Odore" ,osobito ne podnosim grudnjak!!!navlačim majicu bez rukava i njegove hlače od trenirke jer su mi udobnije...njemu se to čak jaaaaako sviđa.pa sad...
čak ne podnosim ni trunku šminke to sve skidam kad uletim u kuću.bljak...
pa kad se sredim oči mu ispadnu...a ne da sam stalno ista...di je tu efekt iznenađenja...to uopće nije uzbudljivo...:confused: :rolleyes:

violent_femmes9
01.12.2004., 10:08
jebote cro-cutie, u kakvu si se to familiju udala

zaova ti je seljaca zesca

meni bi i oblacenje "roze jlo trenirkice" bilo izdrkavanje. no offence

magic
01.12.2004., 10:09
gdje je sad afrodita da vas pouchi kako treba po kuci izgledat :raspa: :D

mrkenangelo
01.12.2004., 10:13
violent_femmes9 kaže:
zaova ti je seljaca zesca pa iz zagreba je, ne?

selo moje malo :rolleyes:

Štrikalica
01.12.2004., 10:20
Cro-cutie kaže:

ni slučajno! dapače, zakleti sam protivnik i mrzitelj tih ulickavanja na krivim mjestima u krivo vrijeme. Nema veze čistim li wc ili idem u dućan po kruh - zna se kad se nosi trenirka, tenisice, a kad šminka, pete, nakit i ostalo.

Jedino što mi je važno je to da sam čista i uredna. Ne pada mi na pamet hodati po kući nakinđurena ko carica milica i valjda se mami obraćati sa Vi? brrr..

mrkenangelo
01.12.2004., 10:32
shree_kali kaže:
ni slučajno! dapače, zakleti sam protivnik i mrzitelj tih ulickavanja na krivim mjestima u krivo vrijeme. Nema veze čistim li wc ili idem u dućan po kruh - zna se kad se nosi trenirka, tenisice, a kad šminka, pete, nakit i ostalo.

Jedino što mi je važno je to da sam čista i uredna. Ne pada mi na pamet hodati po kući nakinđurena ko carica milica i valjda se mami obraćati sa Vi? brrr.. sve mi se čini da je moj stari jebo tvoju mamu... :rolleyes: :misli:

:hebemu:

Štrikalica
01.12.2004., 10:34
mrkenangelo kaže:
sve mi se čini da je moj stari jebo tvoju mamu... :rolleyes: :misli:

:hebemu:

mental picture koji NIKAKO nisam htjela :azdaja:

croft
01.12.2004., 10:36
ajme zenska je prava bitch ...majkemi,ja bi je izbacila kad bi mi dosla sa takvim spikama

a sto se tice sredivanja po kuci,meni ne smetaju ni one koje sa stiklama hodaju po stanu,a ni one koje izgledaju neuredno,nek hoda svatko kako oce

ROAD RUNNER
01.12.2004., 10:38
Meni je to fejst bez veze.... :flop:

NEma mi goreg nego kad dođem k nekome u goste, onak nenajavljeno i nađem žensku doma namazanu ko klauna....

Čemu šminka doma??? To je (ak je baš potrebno) samo za izlaske...

Inače, nisam ljubitelj šminke jer sam mišljenja da je ono ispod farbe pravo, a ne farba!!! Čovjek se ne zaljubljuje u farbu, nego u dušu i prirodno tijelo...

Naravno, po kući bi trebala biti barem donekle pristojno obučena, ili to napraviti nabrzaka kad gosti zvone na vratima :D:D:D

Štrikalica
01.12.2004., 10:45
ROAD RUNNER kaže:

Inače, nisam ljubitelj šminke jer sam mišljenja da je ono ispod farbe pravo, a ne farba!!! Čovjek se ne zaljubljuje u farbu, nego u dušu i prirodno tijelo...

ili kako bi moj tajo rekao: "Ljubiti našminkanu žensku mi dođe isto kao ljubiti šnitu kruha i paštete" :rofl:

ROAD RUNNER
01.12.2004., 10:56
shree_kali kaže:
ili kako bi moj tajo rekao: "Ljubiti našminkanu žensku mi dođe isto kao ljubiti šnitu kruha i paštete" :rofl:

Mislim da bi se tvoj tajo i ja dobro slagali :D:D:D

lucija
01.12.2004., 10:58
Claire kaže:
e onda i moj darling treba hodat se erekcijom... non stop... :raspa:

A kak drugačije može hodat :misli:

lucija
01.12.2004., 10:59
Trenirke su super. I trapke su super. I sportske hlače su super i gore neka majica. :top:

Billi
01.12.2004., 11:32
ROAD RUNNER kaže:

naravno, volis osobu kakva je . pa zato ne kuzim da bi ti sminka smetala at all?:D

ja se ne sminkam doma, boze sacuvaj!
a trenirkice imam sve jednu ljepsu od druge:cerek:

mrkenangelo
01.12.2004., 11:39
lucija kaže:
A kak drugačije može hodat :misli: :confused:

mrkenangelo
01.12.2004., 11:42
Billi kaže:
naravno, volis osobu kakva je . pa zato ne kuzim da bi ti sminka smetala at all?:D mrzim kad se ujutro sredim za posao, a za to mi treba minimalno 30 minuta, i našminkam se, a onda on počne slinit po meni i žnjarat me i sve razmaže... :mad: a malo je dovoljno...

magic
01.12.2004., 11:43
mrkenangelo kaže:
:confused:

shto se chudish?

pa Homo Erectus je jedan od najprimitivnijih pripadnika roda Homo, nashih evolucijskih predaka :D

...valjda je neki prezhivio do danas .

mrkenangelo
01.12.2004., 11:47
lucija kaže:
A kak drugačije može hodat

Štrikalica
01.12.2004., 11:49
mrkenangelo kaže:
lucija kaže:
A kak drugačije može hodat

ja sam se isto zblenula na taj post pa mi je drago da si ti to razriješila :D

da ja ne ispadnem nedajbože netelegentna

mrkenangelo
01.12.2004., 11:53
shree_kali kaže:
ja sam se isto zblenula na taj post pa mi je drago da si ti to razriješila :D

da ja ne ispadnem nedajbože netelegentna nisam ja ništ razriješila! :rolleyes:
magic očito nešto sugerira, al uopće ju ne razumijem... a lucija se još nije izjasnila....
naime, ako ona posjeduje muškarca sa 24-satnom erekcijom, mene silno zanima gdje ga drži, idem tamo večeras, s puškom za uspavljivanje...

magic
01.12.2004., 11:54
hodati erektirano = hodati uspravno

Štrikalica
01.12.2004., 11:54
mrkenangelo kaže:
naime, ako ona posjeduje muškarca sa 24-satnom erekcijom, mene silno zanima gdje ga drži, idem tamo večeras, s puškom za uspavljivanje...

:rofl: :rofl: :rofl:

mrkenangelo
01.12.2004., 11:56
poklonit ću ti ga, Šri... zato kaj sam JA dobra, znaš?

p.s. al ja joj ne vjerujem da ga ima... :traca:

Štrikalica
01.12.2004., 12:04
mrkenangelo kaže:
:traca:

daj snimite lijevog :lol:

btw. skužila ja dio sa homo erectus (tj. pretpostavljala sam da je o tome riječ), ali mi nikak nije sjedalo u onom kontekstu..no, nije ni bitno :)

sad smo ionako koncentrirani na Mr. Viagru :E

just Sandy
01.12.2004., 12:24
Ne mogu doći doma a da se ne raskomotim. Roba za van i roba za po doma su mi nekaj sasvim drugo.

just Sandy
01.12.2004., 12:28
Nešto čemu se ne mogu načuditi a redovito primjetim u američkim filmovima i serijama je kak oni fino dođu doma izvana i s onim čizmama, tenisicama ili kaj već imaju na papcima - *hop* na krevet posteljinom!

Štrikalica
01.12.2004., 12:31
just Sandy kaže:
Nešto čemu se ne mogu načuditi a redovito primjetim u američkim filmovima i serijama je kak oni fino dođu doma izvana i s onim čizmama, tenisicama ili kaj već imaju na papcima - *hop* na krevet posteljinom!

to je i meni odvratno (a isto se tako ne mogu načuditi tome kak si poklapaju slušalice i odlaze iz prostorije, a bez pozdrava :hebemu: ..ali to nije tema..zaboravite :D )

mrkenangelo
01.12.2004., 12:54
just Sandy kaže:
Nešto čemu se ne mogu načuditi a redovito primjetim u američkim filmovima i serijama je kak oni fino dođu doma izvana i s onim čizmama, tenisicama ili kaj već imaju na papcima - *hop* na krevet posteljinom! jebogati, pa to je ista ona zemlja iz koje je McDonalds :bljak:

atlantis
01.12.2004., 12:54
just Sandy kaže:

nemash pojmaaaaaaaaa :D

pa tak im je u scenariju pisalo :D

LaPerla
01.12.2004., 13:30
just Sandy kaže:

To je samo u filmovima i serijama :p

klio
01.12.2004., 14:22
Također sam zagovornik toga da sve ima svoje vrijeme i mjesto. Po doma sam uvjek u starijoj robi, ne mora bit neznam kakva glavno da je čista i uredna.
Ne šminkam se po kući, ne radnim posebne frizure... i mislim da doma čisto pristojno izgledam.

Inače ne volim pretjerivanje s mazanjem... umjerenost je najbitnija.
Ne volim tešku šminku pogotovo ne za dnevne izlaske. Grozno mi je vidit cure po lijepom sunčanom danu kako šetuckaju s tri kile pudera na sebi i ostalim pripadajućim ratničkim bojama.

margarita
01.12.2004., 14:27
Cro-cutie kaže:

Moja zaova (koja je iz Zagreba - pravi se kao da je fufica - al je daleko od toga) kaže meni kak izgledam kao prava "Merikanka"?? WTF??!!:confused: :rolleyes: Kaže ona meni kako nisam uštirkana dok sam u kući:rolleyes: i kako nosim trenerku (znate one slatke trenerke ala J.Lo u rozoj nijasni :cerek: ) i kak ne nosim šminku. Da će moj muž (tj. njezin brat) gledati van kuće ak izgledam takva. (note: žena je 34 godina, nije udata - kaj nije problem - ali problem je kaj njezin životni cilj je udaja - i jako jako frustrirana)

mi se oboje presvuchemo u "prnje" za po kuci cim se vratimo s posla

ja uglavnom donji dio trenerke ili pidzame i majicu a on kratke hlache i majicu

taman cu se josh i po kuchi sredjivati

nauchila sam ga da kazhe kako smo oboje u kuci pravi "shlampo" pa mu je to sad nova omiljena rijech :D

Cro-cutie
01.12.2004., 14:41
magic kaže:

Ja neznam gdje sam ja napisala 'od moga brata zaova'. Žena je od moga muža sestra, a tj. moja zaova.

mrkenangelo
01.12.2004., 14:43
Cro-cutie kaže:
Ja neznam gdje sam ja napisala 'od moga brata zaova'. Žena je od moga muža sestra, a tj. moja zaova. iliti šogorica

Cro-cutie
01.12.2004., 14:48
chiquita kaže:
ovo je već drugi topik na koji sam naišla di spominješ 34godišnju, neudatu, ljubimicu tvog brata zaovu.
mislim WTF?!
pusti je nek blebeće i ne zamaraj se s njom...

A kaj to tebe tak puno smeta kad spomenem 34 godina neudatu?? Jel sam pogodila u sridu? ;)

Ovako, mala je tipična seljanka. Ona smatra da je nitko i ništa dok se ne uda. :rolleyes: Udaja i djeca su njezina životni cilj, i baš zbog toga stalno spominjem da ima 34 godina (skoro 35 :B ) i nije udata.

Cro-cutie
01.12.2004., 14:52
atlantis kaže:
hocesh reci da nakon sto rintash 10-12 sati (a on doma hladi jajca) subotom ti i cistish kucu? :eek: :eek: :flop:

E tak nekako. I sad on ja sam njega naučila da radi koliko toliko u kući dok mu sekica nije došla ovdje u posjet. :mad:

Ta žena se ustala raaaaano da pravi doručak braci i kad se ja probudim kaže "kad ti žena neće napravit doručak, onda izgleda da se ja moram snaći u tuđoj kuči!!!" :mad: :mad: Htjela sam je ošamarit.

Ili "joj, kak si ti smršao, sigurno ti žena ne pravi za jest - tipična Amerikanka"....:mad: :mad:

Cro-cutie
01.12.2004., 14:54
violent_femmes9 kaže:
jebote cro-cutie, u kakvu si se to familiju udala

zaova ti je seljaca zesca

meni bi i oblacenje "roze jlo trenirkice" bilo izdrkavanje. no offence

On je skroz super kad njegovih nema. Čim su oni u slici - nekako se 'boji' od njih...:rolleyes:

Cro-cutie
01.12.2004., 14:55
mrkenangelo kaže:
iliti šogorica

Valjda. Meni su rekli da je ajmo reć 'Lea' moja nova zaova:rolleyes: :D

atlantis
01.12.2004., 15:08
Cro-cutie kaže:
E tak nekako. I sad on ja sam njega naučila da radi koliko toliko u kući dok mu sekica nije došla ovdje u posjet. :mad:

Ta žena se ustala raaaaano da pravi doručak braci i kad se ja probudim kaže "kad ti žena neće napravit doručak, onda izgleda da se ja moram snaći u tuđoj kuči!!!" :mad: :mad: Htjela sam je ošamarit.

Ili "joj, kak si ti smršao, sigurno ti žena ne pravi za jest - tipična Amerikanka"....:mad: :mad:

khm...
uvedi reda u kucu...

zao mi je :( ali to si trebala i saznat i razrijesit prije nego si se udala za njega

Cro-cutie
01.12.2004., 18:30
atlantis kaže:
khm...
uvedi reda u kucu...

zao mi je :( ali to si trebala i saznat i razrijesit prije nego si se udala za njega

Gle, to sam i radila. Kad je tek došao. On mi je pomogao raditi sve - oprati suđe, napravit krevet, pomoć s večerom itd.

Al čim je ona stigla - ona ga opet razmazila, isprala mu mozak kako ja nevaljam jer PRAVE HRVATICE :rolleyes: skuhaju ručak za muža, i PRAVE HRVATICE dočekaju muža sa seksom i s večerom i s čistom kućom:bljak:

Primitivka i niš drugo. Alo, ova žena još misli da je mjesto ženi u kući, da rađa djecu, da muž ide vanka svaku večer i da se naloći svaku večer. Ona pati za ovim, i jedva čeka da ona bude - eto - takva 'PRAVA RVATICA'....:bljak:

I to je zakaj sam ja u njezinim očima 'merikanka'... (kaj god to znaći)....:rolleyes:

oona
01.12.2004., 18:37
Ti si tako puna gorcine da to ne moze dobro zavrsiti...
Skuliraj se, otidji pod tus i porazgovaraj sama sa sobom u zatvorenoj kupaonici...
A onda izadji van, namjesti najljepsi osmjeh na svijetu, upitaj se da li je takva osoba vrijedna tvojih zivaca i vremena koje joj tako nesmiljeno poklanjas ili su to tvoje zivotne sekunde i minute koje mozes i bolje utrositi...

Zelim ti reci da u zivotu postoje situacije koje je potrebno svom snagom nadici...ovo je jedna od takvih.

FFE
01.12.2004., 18:55
Cro-cutie kaže:

Ha ha ha, dok sam doma, uvijek sam u trenirci i majici, dok, kada idem van, onda naravno ne, osim ak' ne idem joggirati ili voziti bicikl rekreativno, al' to je bilo prije ohoho vremena. Doma nsiam niakda nasminkana. Cak i kosu obavezno vezem ili u pundzu ili u rep, jer mi smeta pri obavljanju kucanskih poslova (ono, ide mi na facu, pa u lonac itd.) Ne znam kaj si zamislja ta fufica (ak' je fufica).

FFE
01.12.2004., 18:59
Cro-cutie kaže:
Gle, to sam i radila. Kad je tek došao. On mi je pomogao raditi sve - oprati suđe, napravit krevet, pomoć s večerom itd.

Al čim je ona stigla - ona ga opet razmazila, isprala mu mozak kako ja nevaljam jer PRAVE HRVATICE :rolleyes: skuhaju ručak za muža, i PRAVE HRVATICE dočekaju muža sa seksom i s večerom i s čistom kućom:bljak:

Primitivka i niš drugo. Alo, ova žena još misli da je mjesto ženi u kući, da rađa djecu, da muž ide vanka svaku večer i da se naloći svaku večer. Ona pati za ovim, i jedva čeka da ona bude - eto - takva 'PRAVA RVATICA'....:bljak:

I to je zakaj sam ja u njezinim očima 'merikanka'... (kaj god to znaći)....:rolleyes:

Cuj, ja ne znam, al' sve mis e cini da ta zenska nije bas "cista", ili je pak "cista" pa provocira (sto mi je manje vjerojatno). Ma, ignoriraj ju, samo je to malo teze, akda ju tvoj muz obozava. A ne znam, morati ces ozbiljno s njim o tome porazgovarati.

lucija
01.12.2004., 19:39
:lol: Čitala sam reakcije na moj post i plakala od smijeha :rofl:

Valjda se nisam dovoljno jasno izrazila pa je ispalo da imam potencijalno opasno ako ne i bolesno muško by my side

No meni nije bio jasan ovaj protofeministički manifest nadrkane intonacije:

Claire kaže:

jerbo ne kužim koji to muškarci imaju polugu na obleku i make up :confused:

Claire
01.12.2004., 20:01
lucija kaže:

jerbo ne kužim koji to muškarci imaju polugu na obleku i make up :confused:

budi relaxirana i ne izazivaj... dugo nikog nisam napucala... mogla bi ti bit slijedeca i boli me qrac shta si trudna...

margarita
01.12.2004., 20:05
Claire kaže:
budi relaxirana i ne izazivaj... dugo nikog nisam napucala... mogla bi ti bit slijedeca i boli me qrac shta si trudna...

auu - ti bi uporno da si neka supe-opasna-chkapi :D

Claire
01.12.2004., 20:07
margarita kaže:
auu - ti bi uporno da si neka super-chkapi :D

ne... nego bi ti uporno da ja to nisam...

margarita
01.12.2004., 20:17
Claire kaže:
ne... nego bi ti uporno da ja to nisam...

ma boli mene peta shta si ti lutko draga :D

Tija
01.12.2004., 20:24
Cro-cutie kaže:

Ti si malo živčo?:D
Trebala si se fino damski nasmiješit, kakti đej lo (kad već imaš njenu trenerku) i reći ' pa zato si i pozvana'
A usput joj prišapni kako tvoj muž jako voli kolače pa nek napravi i to. Nakon toga nek damski oriba vece jerbo tvoj muž ne može pišat u šporkom.
A ti spakiraj sebe i muža i odi na pizzu. :D

molim:D

Zrinska
01.12.2004., 20:29
Claire kaže:

btw... ako ja trebam hodat po kuci zbigecana non stop, e onda i moj darling treba hodat se erekcijom... non stop... :raspa: :lol:

Ja nisam full skockana kad sam doma,ali nisam bome ni zapustena.Zlatna sredina...;) :cool:

margarita
01.12.2004., 20:31
Tija kaže:
Trebala si se fino damski nasmiješit, kakti đej lo (kad već imaš njenu trenerku) i reći ' pa zato si i pozvana'
A usput joj prišapni kako tvoj muž jako voli kolače pa nek napravi i to. Nakon toga nek damski oriba vece jerbo tvoj muž ne može pišat u šporkom.

molim:D ti si meni uzor :D

Samantha
01.12.2004., 20:32
Tija kaže:

molim:D

:top:

i jos joj sapnes sta bi bratic jeo,a nabrojis tvoja omiljena jela,pa nek rinta

Cro-cutie
01.12.2004., 21:49
FFE kaže:
Ne znam kaj si zamislja ta fufica (ak' je fufica).

Upravo to. Ona se PRAVI kao da je neka dama:rolleyes: ali je u biti obična seljanka iz glavnog grada hrvatske. :D

Cro-cutie
01.12.2004., 21:53
Zrinska kaže:
:lol:

Ja nisam full skockana kad sam doma,ali nisam bome ni zapustena.Zlatna sredina...;) :cool:

Ma ovako sam i ja. Nisam zapuštena, ali nisam ni skockana. To je kaj sam u malo ženstveniju trenerku u kući. :D

Shtefitza
02.12.2004., 01:47
Crow Jane kaže:

Pliiz, Crow! Reci da se salis! :eek:

Shtefitza
02.12.2004., 01:51
Nekidan mi se pojavila kolegica na poslu u crnoj haljini dubokog izreza i volanima uz dekolte, sa visokim petama i remencicem preko gleznja. Pa ako nisam povratila na tu scenu u sedam ujutro, onda izgleda da imam dobar zeludac. Meni je stoput vise seksi vidjet zenu u rozoj trenirkici u prigodnoj situaciji nego zenu u crnoj dekoltiranoj haljini i stiklama u neprigodnoj. :cool:

Shtefitza
02.12.2004., 01:56
Cro-cutie kaže:

Ovo si sve protumaci kao komplimente.

I nasmijesi joj se (u ime mira u obitelji i u ime komplimenata koje ti je dala, ovako posredno preko ljubomorniih ispada).

Shtefitza
02.12.2004., 02:00
Cro-cutie kaže:
Valjda. Meni su rekli da je ajmo reć 'Lea' moja nova zaova:rolleyes: :D

Koliko znam, zaova je rijec za sogoricu koja se koristi samo u podrucjima Hrvatske u kojima je sremotno da muz mrdne prstom doma.

Moze ona tebi biti zaova, i u tom slucaju ti ima pravo komandirati kako hoce.

A moze ti biti i sogorica i doci pristojno u goste, dok je zelite trpiti.

Sad... zaova ima svoje prednosti - doci ce ti bez pogovora pomoci kad budes imala "nejaku djecicu". Nece se usuditi reci "ne" jer se tako ocekuje od "dobre zaove".

A sogorica nece, imat ce svoj zivot i nece se dati inkomodirati. Mozda ce ti doci, ali ce ocekivati protuuslugu. Nekad je bolje biti u rodovskom drustvu, a nekad u "zapadnom" - monocelularnom. :rolleyes: :D

Crow Jane
02.12.2004., 06:54
Shtefitza kaže:
Pliiz, Crow! Reci da se salis! :eek:

ama naravno, post je napisan s ironičnim odmakom...:D

Ali istina je da mrzim trenirke, smatram ih totalno aseksualnim vulgaris odjevnim predmetom

ROAD RUNNER
02.12.2004., 07:08
Cro-cutie kaže:
PRAVE HRVATICE :rolleyes: skuhaju ručak za muža, i PRAVE HRVATICE dočekaju muža sa seksom i s večerom i s čistom kućom

ova žena još misli da je mjesto ženi u kući, da rađa djecu, da muž ide vanka svaku večer i da se naloći svaku večer. Ona pati za ovim, i jedva čeka da ona bude - eto - takva 'PRAVA RVATICA'

Jebote :eek:

Ja bi ju ženio!!!! JEl bar izgleda kaj k čemu????

Ak je bar donekle zgodna, to je žena mojih snova :cerek:

Cro-cutie
02.12.2004., 07:30
ROAD RUNNER kaže:
JEl bar izgleda kaj k čemu????

Ak je bar donekle zgodna, to je žena mojih snova :cerek:

Hm. Suprug mi je podaren sa ljepotom. Seki nije niš ostalo. :D

Cro-cutie
02.12.2004., 07:30
Crow Jane kaže:

Ali istina je da mrzim trenirke, smatram ih totalno aseksualnim vulgaris odjevnim predmetom

Ozbiljno? A šta ako je trenerka u rozoj boji?? :cerek: :D

magic
02.12.2004., 07:35
Cro-cutie kaže:
Ozbiljno? A šta ako je trenerka u rozoj boji?? :cerek: :D

trenerka roza boje noshena po kuci svjedochi da ne radish apsolutno nishta. ;)

Imala sam bezuspjeshan pokushaj noshenja jedne takve...nakon dva noshenja izgledala je neprepoznatljivo.

Cro-cutie
02.12.2004., 07:44
magic kaže:

Ej, pa nebi rekla baš ništa.....:D

mrkenangelo
02.12.2004., 07:44
Cro-cutie kaže:
Upravo to. Ona se PRAVI kao da je neka dama:rolleyes: ali je u biti obična seljanka iz glavnog grada hrvatske. :D kažem ja... selo moje malo :D

fufica = dama ???? oke, meni paše :D

mrkenangelo
02.12.2004., 07:45
magic kaže:

Imala sam bezuspjeshan pokushaj noshenja jedne takve...nakon dva noshenja izgledala je neprepoznatljivo. što jest - jest... :rolleyes:

Cro-cutie
02.12.2004., 07:45
mrkenangelo kaže:
kažem ja... selo moje malo :D

fufica = dama ???? oke, meni paše :D

GO right ahead!:D

lucija
02.12.2004., 09:20
Claire kaže:

Opet si gledala puno Lare Croft? CCCCC, šteti ti to...

ps Ža' mi je ako te dragi gleda samo kad si upicanjena....

Billi
02.12.2004., 09:25
magic kaže:
trenerka roza boje noshena po kuci svjedochi da ne radish apsolutno nisht. ;)
.

zasto:

1. zena ne bi mogla biti u kuci i da nis ne radi? (zar uvijek mora nekaj raditi)
2. zatso ne bi mogla nesto raditi u rozoj trenirci? (ne misliom na farbanje zidova)

moja najdraza je roza od frotira:cerek:

magic
02.12.2004., 09:29
Billi kaže:
zasto:

1. zena ne bi mogla biti u kuci i da nis ne radi? (zar uvijek mora nekaj raditi)
2. zatso ne bi mogla nesto raditi u rozoj trenirci? (ne misliom na farbanje zidova)

moja najdraza je roza od frotira:cerek:

Nisam uopce komentirala da zhena u kuci obavezno MORA neshto raditi od kucanskih poslova.

Samo da ih ne mozhe obavljati - AKO ih obavlja - u trenirci roza ili neke druge 'osjetljive' boje a da ona ostane prihvatljivog izgleda.

Prema tome, ako vidim zhenu obuchenu u baby roza trenirchicu bez ijedne mrljice i savrsheno zategnutu bez zguzhvanih nabora, znam sigurno da u toj trenirci prstom nije mrdnula, bar shto se tiche kucanskih poslova.

Billi
02.12.2004., 09:33
yep, ali mozda je pogesna teza da se boravak u kucii stalno povezuje sa poslovima. ne mislim na tebe, ali tako se fakat iscitava iz postova.

Claire
02.12.2004., 09:38
lucija kaže:
ps Ža' mi je ako te dragi gleda samo kad si upicanjena....

ajmo sad k'a mala dica...

tebe tvoj uopce ne gleda, jer da te gleda, ne bi ovde trazila (moju) paznju

Paragalactic
02.12.2004., 09:41
Billi kaže:
zasto:

1. zena ne bi mogla biti u kuci i da nis ne radi? (zar uvijek mora nekaj raditi)...
Mora...
Kaj to vaši muževi nisu uvrstili u bračne zavjete? Ja jesam!

plavva
02.12.2004., 09:42
ahaaaaa, opet topic o tome tko se sredjuje a tko ne.
hocemo malo o urednim petama i laktovima i francuskoj manikuri?:p

te@
02.12.2004., 09:59
Crow Jane kaže:

Žena koja dobro izgleda i brine o sebi, izgledat će atraktivno i da vreću obuče, a kamoli trenirku. Mislim, daj zamisli prasicu od 100 kila utegnutu u trapez-traperice i sa špic papkom kako pere suđe i kuha ručak?

Normalno mi je da sam doma u trenirki, ali istodobno ne vidim kakve veze ima trenirka sa ne održavanjem osobne higijene.

Mali dodatak: ne podnosim roza boju. :D

plavva
02.12.2004., 10:02
te@ kaže:
Žena koja dobro izgleda i brine o sebi, izgledat će atraktivno i da vreću obuče, a kamoli trenirku. Mislim, daj zamisli prasicu od 100 kila utegnutu u trapez-traperice i sa špic papkom kako pere suđe i kuha ručak?

Normalno mi je da sam doma u trenirki, ali istodobno ne vidim kakve veze ima trenirka sa ne održavanjem osobne higijene.

Mali dodatak: ne podnosim roza boju. :D

meni roza stoji ko kravi sedlo.:vidiga:

te@
02.12.2004., 10:04
Cro-cutie kaže:
Ovako, mala je tipična seljanka. Ona smatra da je nitko i ništa dok se ne uda. :rolleyes: Udaja i djeca su njezina životni cilj, i baš zbog toga stalno spominjem da ima 34 godina (skoro 35 :B ) i nije udata.

A ti ne dijeliš takav stav? :confused: :D

smjeskica
02.12.2004., 11:02
Cro-cuti s obzirom koliko ogorceno pises o zaovi (seljanka,ruzna,glupa,zabadalo,zatucana...) ne vjerujem da je s vremena na vrijeme ne pecnes ili je mozda uvrijedis...pa mozda je i to njeno "ujedanje" samo odbrambena reakcija?

Inace u kuci sam obavezno bez sminke bez frizure bez grudnjaka te u tatinoj kosulji i starim trapericama (rjedje u trenerci) ili u pidjami...ali doduse nisam udata...a mozda bas zato i nisam:eek: :D

lucija
02.12.2004., 13:22
Claire kaže:

Prokljuvila si me :eek: :(

:B

mrkenangelo
02.12.2004., 13:27
a kaj bi žena radila doma ak ne sprema i kuha? :confused:

kužim ako je žena doma mjesec - dva, ali ako je to dugoročnije kaj ona radi u životu (pod uvjetom da ne "radi")?

znam jednu koja tak živi - ima gomilu novaca, ne radi, a o troje djece i velikoj kući brine se nekakva kućna pomoćnica.
ova je luda od odlazaka kojekakvim babama vraćarama, bioenergetičarima i ostalim "skidačima uroka"...:rolleyes:

meni je gušt vikendom (a to je jedino vrijeme koje provodim doma) počistiti kuću...

margarita
02.12.2004., 13:38
mrkenangelo kaže:
a kaj bi žena radila doma ak ne sprema i kuha? :confused:

kužim ako je žena doma mjesec - dva, ali ako je to dugoročnije kaj ona radi u životu (pod uvjetom da ne "radi")?

znam jednu koja tak živi - ima gomilu novaca, ne radi, a o troje djece i velikoj kući brine se nekakva kućna pomoćnica.
ova je luda od odlazaka kojekakvim babama vraćarama, bioenergetičarima i ostalim "skidačima uroka"...:rolleyes:

meni je gušt vikendom (a to je jedino vrijeme koje provodim doma) počistiti kuću...

a jebo vas

ja recimo kad neshto malo vishe radim - veliko spremanje, prozori, kupaone, usisavanje ili ako kuham neshto vishe onda kad zavrshim fino se otushiram i presvuchem u neshto drugo

ja ne znam radit a da se ne oznojim ili zamazhem

a ono svakodnevno - pomalo raspremanje, vesh i to - to mogu i u bijeloj odjeci (samo mi je sluchajno skoro sva garderoba tamnih boja - u svijetlim izgledam ko avet)

mrkenangelo
02.12.2004., 13:53
margarita kaže:
a jebo vas

ja recimo kad neshto malo vishe radim - veliko spremanje, prozori, kupaone, usisavanje ili ako kuham neshto vishe onda kad zavrshim fino se otushiram i presvuchem u neshto drugo

ja ne znam radit a da se ne oznojim ili zamazhem

a ono svakodnevno - pomalo raspremanje, vesh i to - to mogu i u bijeloj odjeci (samo mi je sluchajno skoro sva garderoba tamnih boja - u svijetlim izgledam ko avet) naravno (da u svijelim bojama izgledaš ko avet :D ), ali smo krenuli od toga da nemreš bit po doma u rozoj trenirkici (a pod time podrazumijevam i čišćenje)... a daj si zamisli tek da imaš dete... :rolleyes:

margarita
02.12.2004., 14:31
mrkenangelo kaže:
naravno (da u svijelim bojama izgledaš ko avet :D ), ali smo krenuli od toga da nemreš bit po doma u rozoj trenirkici (a pod time podrazumijevam i čišćenje)... a daj si zamisli tek da imaš dete... :rolleyes:

da - kad budem dijete imala - nece me nishta spasiti

i sad kad idem cuvati svoju malu kumicu - vishe njene hrane zavrshi na mojoj majici nego u njenom stomachicu :)

al kad je volim - shta cu :cerek:

azimut
02.12.2004., 14:40
Cro-cutie kaže:
Ja se sređivam kad IZLAZIM iz kuće, i ako sam već sređeno ujutro, onda takva i ostajem cijeli dan (šminka, frizura) samo se prisvučem u trenerki. :D

Lea je u pravu !!
Dobro za ove druge situacije ali subotom ujutro dok cistis WC skoljku....ma dobro i u pocetku dok cistis ali nije mi jasno kako se sama sebi ne gadis kad si pogledas odraz lica svoga u blistavoj skoljci - a ti nesredjena ...jako opasno za brak..
Ugledaj se na Leu - ona svaku subotu provjerava:
"Skoljkice, skoljkice , ko je najljepsi na svjetu ?"
A Skolka odgovara "Tvoj dragi Braco, al se slabo ozenio pa mu je zaludu!"

mrkenangelo
02.12.2004., 14:40
margarita kaže:
al kad je volim - shta cu :cerek: u svakom slučaju nećeš nositi rozu :cerek: trenirkicu po doma... čak niti nakon odrađenog čišćenja i tuširanja...

margarita
02.12.2004., 14:42
mrkenangelo kaže:
u svakom slučaju nećeš nositi rozu :cerek: trenirkicu po doma... čak niti nakon odrađenog čišćenja i tuširanja...

a necu

mozhda lila - rozu ne volim :D

mrkenangelo
02.12.2004., 14:44
azimut kaže:
a ti nesredjena ...jako opasno za brak.. je, opasno je zapustiti se, tako da već nakon par godina ne ličiš ni na što, a kamoli na ono u što se tvoj dragi zaljubio... opasno je i zbog toga što to znači da si izgubila sebe (teško ću povjerovati da postoji žena kojoj je u mladosti san bio izgledati ko baba roga i nositi vreću umijesto odjeće...), ali opet - žena može biti jako privlačna i u trenirci, i sivoj ili zelenoj ili kajtijaznam kakvoj i nenašminkana i neisfenirana...
znam žene koje provode vrijeme lickajući se, i kupuju skupu odjeću, da bi na kraju izgledale kao lutke - prazne...

što bi reko kolega profesor - "sve je u glavi" :D

azimut
02.12.2004., 14:53
mrkenangelo kaže:
je, opasno je zapustiti se, tako da već nakon par godina ne ličiš ni na što, a kamoli na ono u što se tvoj dragi zaljubio... opasno je i zbog toga što to znači da si izgubila sebe (teško ću povjerovati da postoji žena kojoj je u mladosti san bio izgledati ko baba roga i nositi vreću umijesto odjeće...), ali opet - žena može biti jako privlačna i u trenirci, i sivoj ili zelenoj ili kajtijaznam kakvoj i nenašminkana i neisfenirana...
znam žene koje provode vrijeme lickajući se, i kupuju skupu odjeću, da bi na kraju izgledale kao lutke - prazne...

što bi reko kolega profesor - "sve je u glavi" :D

Normalno da je "sve u glavi" , ali problemi pocinju kad se ljudi pocinju opterecivat sa onim sta je u tudjim glavama, a ne bi trebali.
Kad bi vi zenske mogle jednom shvatit koliko ste nam lijepe i kad se ne uredite, zivot bi vam bio puno jednostavniji - a da ne govorim nama.
Jasno , ne se zapustit kao "debeli-njemac-sta-loce-pivo-i jebe-mu-se-za-sve-zivo", ali previse se opterecivat detaljima je bez veze

mrkenangelo
02.12.2004., 14:58
azimut kaže:
Jasno , ne se zapustit kao "debeli-njemac-sta-loce-pivo-i jebe-mu-se-za-sve-zivo", ali previse se opterecivat detaljima je bez veze :top: podržavam, potpisujem... i tak dalje...
ali, moraš shvatiti - muškarci (uglavnom) vole ne baš jako pametne žene... a ne baš jako pametne žene nemaju kaj drugo sa sobom činiti nego se pretjerano brinuti o svom izgledu...

:W

atlantis
02.12.2004., 15:06
raznovrsno... u tome je tajna :D

jednom trenirka, jednom samostojece... jednom na krevetu, jednom na lusteru jebemvasjednoobrazne :D :D

Cats
02.12.2004., 15:09
atlantis kaže:
raznovrsno... u tome je tajna :D

jednom trenirka, jednom samostojece... jednom na krevetu, jednom na lusteru jebemvasjednoobrazne :D :D

Mudro zboriš. :top: :D

azimut
02.12.2004., 15:18
mrkenangelo kaže:
:top: podržavam, potpisujem... i tak dalje...
ali, moraš shvatiti - muškarci (uglavnom) vole ne baš jako pametne žene... a ne baš jako pametne žene nemaju kaj drugo sa sobom činiti nego se pretjerano brinuti o svom izgledu...

Muskarci(uglavno) vole zene.
Jako pametnim zenama nije dovoljno dobar prosjecno glup/pametan muskarac, a onih "top-gun" bas i nema puno na marketu pa se pila okrece naopako - da muskarci ne vole pametne zene.
Muskarcu koji se dovoljno razvio i odrastao da moze u potpunosti vladati sobom nije potrebna inferiorna zena kojom bi "vladao" i na kojoj bi vjezbao svoj Ego. Takvom pase i jako pametna zena.
Nedovoljna sigurnost u ono svoje iznutra nadoknadjuje se ambalazom i "specijalnim efektima" izvana , koji znaju do povracanja biti stereotipni i ofucani - kod zena prenaglaseno pirlitanje i koketiranje , pokusaj manipulacije izazovnim pokretima tijela - kao da se prodaju "na kila".
Kod muskaraca glumatanje "gazde u kuci , u kojoj se zna sta je muski a sta je zenski posao.
Slazem se da je "ne bas pametnim zenama" lakse trosit vrime na pirlitanje nego na druge zahtjevnije stvari.
Rusi mi teoriju to sto i neke zene koje su pametne u kompliciranim stvarima isto tako pretjrano paze na ambalazu -
genetika??? prihvacanje igre cija je pravila nametnila glupa vecina???? zbunjuje me...

Billi
02.12.2004., 15:39
mrkenangelo kaže:
:top: podržavam, potpisujem... i tak dalje...

malo off topic. mislim da je veci problem sa zenama koje pametuju nego sa pametnim zenama. jer pametna zena razlikuje posao od kuce i zna se opustiti kad je sa muzem a ne mu pametovat i nadmetat se.

azimut
02.12.2004., 15:47
Billi kaže:
malo off topic. mislim da je veci problem sa zenama koje pametuju nego sa pametnim zenama. jer pametna zena razlikuje posao od kuce i zna se opustiti kad je sa muzem a ne mu pametovat i nadmetat se.

To Billi :top:
Nazalost, dosta velik broj zena ima problema razlucit kad pamet prelazi u pametovanje - da je to nekako rjesit , muskarci bi zivili u raju.
Pretpostavljam da vama musko pametovanje isto ide na zivce.
Svaka vam cast kad mozete trpit muske , ja ne bi mogo

atlantis
02.12.2004., 15:50
mrkenangelo kaže:
u svakom slučaju nećeš nositi rozu :cerek: trenirkicu po doma... čak niti nakon odrađenog čišćenja i tuširanja...

upizdumaterinu

pa zar vas sve sponzorira HT? :D :D

Shtefitza
03.12.2004., 04:11
Crow Jane kaže:
ama naravno, post je napisan s ironičnim odmakom...:D

Uf, pao mi kamen sa srca. :rolleyes: :D

Doduse nisam niti ja zaljubljena u trenirke, ali nedavno sam nasla jednu tamnoplavu, koja uopce ne izgleda kao trenirka, nesto izmedju elegantnog odijela i dresa za jogu ( :D :D pa si vi sad zamisljajte) a u kreaciji Liz Clairborne. Al' dragi nije zadovoljan niti s takvom. Pa je nosim kad idem van vikendom u zenskom drustvu. :rolleyes: :D

Cro-cutie
03.12.2004., 05:01
Shtefitza kaže:

Doduse nisam niti ja zaljubljena u trenirke, ali nedavno sam nasla jednu tamnoplavu, koja uopce ne izgleda kao trenirka, nesto izmedju elegantnog odijela i dresa za jogu :D

Hvala Štefa, ovakav opis sam ja htjela dati - al nikako se nisam sjetila. Baš ovako - na odijelo / joga izgleda (ma da ne prakticiram jogu :D )

Cyn
03.12.2004., 07:16
Ja po kući hodam u roza viklerima i šlafroku na velike roza cvjetove. Vikleri mi, doduše, ni za što ne trebaju jer si nikad ne radim nikakvu frizuru, ali bez njih (i oklagije!) ne izlazim ukućanima pred oči jer jebeš image koji se ne održava. Nek omda' znaju s kim imaju posla.

Svemu tome još molim pridružiti čik u gubici, ispucani lak na noktima, kreštav glas i smeđe, karirane šlape s ciferšlusom naprijed. Aj em aždaja end ajm laving it :azdaja: :D

P.S. Obožavam kad si ovak jedna drugoj dokazujemo koja je ljepša i njegovanija :cerek: Beat this, J-Lo! :jumping:

Crow Jane
03.12.2004., 07:21
Cyn kaže:
Ja po kući hodam u roza viklerima i šlafroku na velike roza cvjetove. Vikleri mi, doduše, ni za što ne trebaju jer si nikad ne radim nikakvu frizuru, ali bez njih (i oklagije!) ne izlazim ukućanima pred oči jer jebeš image koji se ne održava. Nek omda' znaju s kim imaju posla.

Svemu tome još molim pridružiti čik u gubici, ispucani lak na noktima, kreštav glas i smeđe, karirane šlape s ciferšlusom naprijed. Aj em aždaja end ajm laving it :azdaja: :D

:lol: :lol: :lol:

Sad bum viziju ovog imala celi dan... :cerek:

magic
03.12.2004., 07:26
Vidish, nisam ni razmishljala zashto je na paketu u kojem su bile zadnje kupljene trenirke krasna zhena u pozi lotosova cvijeta :misli:

Zar se joga vjezhba u trenirci :confused:

e, bash takve trenerke ja nosim po kuci...dakle nikakve fensi shmensi boje konfeta, nego mekana tkanina, ugodni kroj, tamne boje.

no buduci uvijek kuci neshto radim (ne mislim na kucanske poslove) najcheshce sam u iskuhanim donjim dijelovima trenirki ili onih cargo hlacha koje je prerastao Junior i nekakvim zbljuvanim reklamnim t-shirt majcama ~ omiljena mi je ona za Jeggermaister, s ogromnim rogonjom :D

Na nogama dzhapanke, po zimi s charapama :rofl:

lucija
03.12.2004., 07:26
Claire kaže:

:top: NEODOLJIVA SI!

ps Moj tata je jači od tvog.

mrkenangelo
03.12.2004., 07:53
azimut kaže:
Jako pametnim zenama nije dovoljno dobar prosjecno glup/pametan muskarac, a onih "top-gun" bas i nema puno na marketu pa se pila okrece naopako - da muskarci ne vole pametne zene.
Muskarcu koji se dovoljno razvio i odrastao da moze u potpunosti vladati sobom nije potrebna inferiorna zena kojom bi "vladao" i na kojoj bi vjezbao svoj Ego. Takvom pase i jako pametna zena.
Nedovoljna sigurnost u ono svoje iznutra nadoknadjuje se ambalazom i "specijalnim efektima" izvana , koji znaju do povracanja biti stereotipni i ofucani - kod zena prenaglaseno pirlitanje i koketiranje , pokusaj manipulacije izazovnim pokretima tijela - kao da se prodaju "na kila".
Kod muskaraca glumatanje "gazde u kuci , u kojoj se zna sta je muski a sta je zenski posao.
Slazem se da je "ne bas pametnim zenama" lakse trosit vrime na pirlitanje nego na druge zahtjevnije stvari.
Rusi mi teoriju to sto i neke zene koje su pametne u kompliciranim stvarima isto tako pretjrano paze na ambalazu -
genetika??? prihvacanje igre cija je pravila nametnila glupa vecina???? zbunjuje me... znaš kak se kaže: SVAKOM PO ZASLUZI :top:

RobiKa
03.12.2004., 08:12
Cyn kaže:

P.S. Obožavam kad si ovak jedna drugoj dokazujemo koja je ljepša i njegovanija :cerek: Beat this, J-Lo! :jumping:

A za oklagiju imaš pripasan preko šlafroka široki kožni pojas (tipo construction šljaker) s futrolom za oklagiju, kuhaču, pljuge i Zippo? :D

azimut
03.12.2004., 08:31
mrkenangelo kaže:
znaš kak se kaže: SVAKOM PO ZASLUZI :top:
Uglavno to pravilo vazi, statisticki, kad se napravi racun na cijeli skup, u svakom slucaju.
Samo kako objasit onima koji , kad vagaju koliko dobivaju, prigovaraju da su dobili malo , manje nego sta zasluzuju, da bi najprije trebali dobro izvagati same sebe , pa tek onda sve oko sebe.
Nego malo on-topic - moja je stalno u nekim majicama kratkih rukava i dole nesto sta meni spada u trenerke, mada ona to dijeli u neke podvrste i koristi vise termina. Kad koji put, jako rijetko, pokazem malo vise interesa za "trenerku" i pitam "sta ti je to", uvjek dobijem isti odgovor - nasmije mi se kako sam glup i kako nemam pojima sta je moderno - svaka daljnja rasprava na tu termu samo bi jos vise potrvrdjivala koliko sam glup i koliko nemam blage veze sta je u trendu , tako da odma odustajem uz obavezni kompliment da mi se svidja - da mi se nebi kasnije vratilo kad se najmanje nadam ..

Cyn
03.12.2004., 08:37
RobiKa kaže:
A za oklagiju imaš pripasan preko šlafroka široki kožni pojas (tipo construction šljaker) s futrolom za oklagiju, kuhaču, pljuge i Zippo? :D

Ajebagapatak, kak NE ZNAŠ?!
Još u staroj Perziji su za te namjene izmislili napola podrapani i do koljena rastegnuti džep na šlafroku u kojem osim pljuga, kuhače i upaljača s hrvatskim grbom (kakav Zippo, kakvi bakrači), borave i tri iskorištene papirnate maramice, sedamsto papirića skinutih s Griotta, jedna kožica skinuta sa šnite salame i (roza!) mobitel.

Oklagija mora bit UVIJEK u ruci. Nikad ne znaš tko gleda.

mrkenangelo
03.12.2004., 08:37
azimut kaže:
Uglavno to pravilo vazi, statisticki, kad se napravi racun na cijeli skup, u svakom slucaju.
Samo kako objasit onima koji , kad vagaju koliko dobivaju, prigovaraju da su dobili malo , manje nego sta zasluzuju, da bi najprije trebali dobro izvagati same sebe , pa tek onda sve oko sebe. kaj njima imaš objašnjavat :eek: ? kaj uopće imaš s takvim ljudima razgovarati? družiti se?

iskreno, ne znam odgovor na tvoje pitanje. ne bavim se time. imam pametnijeg posla (važem samu sebe - nekak sam si teška :D )

azimut
03.12.2004., 08:48
mrkenangelo kaže:
kaj njima imaš objašnjavat :eek: ? kaj uopće imaš s takvim ljudima razgovarati? družiti se?

iskreno, ne znam odgovor na tvoje pitanje. ne bavim se time. imam pametnijeg posla (važem samu sebe - nekak sam si teška :D )

Pa pitanje bilo samo onako...znam da se onima koji su zacepili usi i ne zele cuti ne moze objasnit.

I, nisi teska , taman si, bas kako treba, nebi valjalo da je manje!
Na jutu ranu - ljutu travu
Na standardnu zensku dilemu - standardni muski odgovor

mrkenangelo
03.12.2004., 08:53
azimut kaže:

I, nisi teska , taman si, bas kako treba, nebi valjalo da je manje!
Na jutu ranu - ljutu travu
Na standardnu zensku dilemu - standardni muski odgovor mi se znamo? :eek:

RobiKa
03.12.2004., 08:56
Cyn kaže:
Još u staroj Perziji su za te namjene izmislili napola podrapani i do koljena rastegnuti džep na šlafroku u kojem osim pljuga, kuhače i upaljača s hrvatskim grbom (kakav Zippo, kakvi bakrači), borave i tri iskorištene papirnate maramice, sedamsto papirića skinutih s Griotta, jedna kožica skinuta sa šnite salame i (roza!) mobitel.

aaaah, tako Perzija veliš. Pa još i paranoja opće pojedinačne, regionalne i nacionalne vrste.

Kužim sad, slab sam u toj lokalnoj etnologiji jer sam odrastao tamo di se ne nosi šlafrok nego traverša.

Cats
03.12.2004., 08:56
Cyn kaže:

Koka, sve naše male tajne ćeš im izdat.
Kako ćemo nakon toga i dalje bit neodoljive? :rolleyes: :rolleyes: :D

azimut
03.12.2004., 09:04
mrkenangelo kaže:
mi se znamo? :eek:

Ne, ali znaju se standardi i pravila igre. :)
BTW nije bilo nikakve zle namjere ili primisli

mrkenangelo
03.12.2004., 09:09
azimut kaže:
Ne, ali znaju se standardi i pravila igre. :)
BTW nije bilo nikakve zle namjere ili primisli :D :kiss:

SEE YA :W

azimut
03.12.2004., 09:17
mrkenangelo kaže:
:D :kiss:

SEE YA :W

RobiKa
03.12.2004., 11:30
Cyn kaže:
Još u staroj Perziji ...

Eh da, dal da vadim (C) za Perziju, Sumer, Akad i Frigiju il će bit dosta za Stari Egipat i Babilon?

:D

chiquita
03.12.2004., 14:47
magic kaže:
Na nogama dzhapanke, po zimi s charapama :rofl: kaj te ne žuljaju čarape među palcima?!:misli:

margarita
03.12.2004., 14:52
chiquita kaže:
kaj te ne žuljaju čarape među palcima?!:misli:

pa za ljepotu se mora neshto i pretrpit - :D

jel tako medzik :D

RobiKa
03.12.2004., 15:18
margarita kaže:
pa za ljepotu se mora neshto i pretrpit - :D

jel tako medzik :D

hej margarita sretno :)

margarita
03.12.2004., 15:28
RobiKa kaže:
hej margarita sretno :)

fala :D

CrveniVrag
03.12.2004., 17:20
A da te je vidjela našminkanu i u štiklama kak ribaš wc školjku onda bi te prozvala droljom , jer flustriranim babama ništa ne paše! Sreži to u korjenu, nema ti druge!:zmaj:

alexxx
03.12.2004., 17:35
drolja koja riba vece školjku?

bozanstvena333
03.12.2004., 18:41
chiquita kaže:
mislim WTF?!
pusti je nek blebeće i ne zamaraj se s njom... :rolleyes: :rolleyes: vec vidim da si upala u zacarani krug sa savrsennnom familijom.Daj ih odjebi i reci im da hodas gola po kuci dok kuhas i spremas.Obavezno joj spomeni kak imate vruci seks, svaki dan po nekoliko puta.Odmah ce pitat za detalje.

Paragalactic
03.12.2004., 18:52
alexxx kaže:
drolja koja riba vece školjku?
Kujetina najgora! :D :D :D :D :D

Vera Pavladoljska
03.12.2004., 19:13
Ja imam iskljuchivo vrhunske make za po doma....bez NIKE trenerice ni prichat ne zhelim, dok kuham... a najkice na nogama uvijek mi dobro gode....eventualno nekada navuchem kada sam bolje volje
ekstravagantnu Coco, te tako ushminkana chistim luk....ribam podove....krechim.....i eto, sitnica ali veseli:rolleyes: :D

Moram li napominjati da mi je shminka vrhunska, ko za pred kameru?:D

sunčica
03.12.2004., 19:39
Shtefitza kaže:
Koliko znam, zaova je rijec za sogoricu koja se koristi samo u podrucjima Hrvatske u kojima je sremotno da muz mrdne prstom doma.

Moze ona tebi biti zaova, i u tom slucaju ti ima pravo komandirati kako hoce.

A moze ti biti i sogorica i doci pristojno u goste, dok je zelite trpiti.

Sad... zaova ima svoje prednosti - doci ce ti bez pogovora pomoci kad budes imala "nejaku djecicu". Nece se usuditi reci "ne" jer se tako ocekuje od "dobre zaove".

A sogorica nece, imat ce svoj zivot i nece se dati inkomodirati. Mozda ce ti doci, ali ce ocekivati protuuslugu. Nekad je bolje biti u rodovskom drustvu, a nekad u "zapadnom" - monocelularnom. :rolleyes: :D

:eek: :eek: :eek: :eek:

toliko šovinizma dugo nisam vidjela na jednom mjestu

blago onoj kojoj ti budeš šogorica

a da te nešto pitam ... jesi li ti IKAD bila u tom kraju Hrvatske i koliko ljudi od tamo znaš ???

znaš šta ću ti reći:
sram te bilo na ovome postu :bljak: :bljak: :bljak:

sunčica
03.12.2004., 19:48
Cro-cutie kaže:

čuj Cutie .. to je jedna ženskica koja je očito opterećena svojim problemima (možemo mi misliti šta god hoćemo o onome što muči onog drugog, da je banalno, glupo, nedostojno "nas", ali za tu osobu to je izvor frustracije) i očito se nije dobro snašla u novoj podjeli uloga ..

ne mislim baš ni da je tvoj muž toliko smotan ili da je baš tako lijen da si ne zna/ neče ustati po čašu vode, jer ti se inače ne bi svidio, pošto to za tebe nije prihvatljivo ponašanje

sad, ti imaš izbor:

ili ćeš biti u sukobu s njegovom sister. Na taj način ćeš pokazat svoje principe, ali ćeš u isto vrijeme imat rat i napetu situaciju u kući, a riskiraš i da ona u njegovim i očima obitelji postane žrtva

ili ćeš, s druge strane, sa smiješkom otrpit njezine posjete .. mislim, ako žena hoće pravit doručak, neka pravi .. a kad ode nastavi dresirat mužića :D

u stvari, mislim da je ključ problema to što on ne radi pa se osjeća manje vrijednim, posebno u novoj sredini gdje je zbog samih okolnosti "novoga terena" vjerojatno poprilično nesiguran te će se puno stvari riješiti kad se on zaposli i počne imati "svoj" život.

I kad se sister uda :D :D

sunčica
03.12.2004., 19:52
margarita kaže:
ma boli mene peta shta si ti lutko draga :D

ma da, ti se samo kao svaka prava ulizica, koja drži do sebe of kors, javljaš kad ti diraju idole :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

btw, sretan ti rođendan :)

sunčica
03.12.2004., 19:55
smjeskica kaže:
Cro-cuti s obzirom koliko ogorceno pises o zaovi (seljanka,ruzna,glupa,zabadalo,zatucana...) ne vjerujem da je s vremena na vrijeme ne pecnes ili je mozda uvrijedis...pa mozda je i to njeno "ujedanje" samo odbrambena reakcija?

da, meni je ovo isto palo na pamet

a koliko si ti Cutie nedužna u cijeloj priči (pitam dobronamjerno)

sunčica
03.12.2004., 20:01
azimut kaže:
genetika??? prihvacanje igre cija je pravila nametnila glupa vecina???? zbunjuje me...

:top: :top: :top: :top:

i pri tome nema veze ODAKLE je muškarac ili žena

nesigurnost je nesigurnost ... jednako i u Americi i u "..u podrucjima Hrvatske u kojima je sremotno da muz mrdne prstom doma.." kako nas poduči Shtefitza

samo što je nekim ljudima (a zbog njihove vlastite nedozrelosti te nedovoljnog poznavanja teme, što ih, nažalost ne sprječava u pisanju o istoj :rolleyes: ) lakše generalizirati po nekim drugim kriterijima :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Paragalactic
03.12.2004., 20:05
Jebote što bi ja volio niš ne radit... Niš me to ne bi frustriralo...

bozanstvena333
03.12.2004., 20:11
ah kad nebi nista radio nebi jeo pio nit jebo...

FFE
03.12.2004., 21:07
sunčica kaže:
:eek: :eek: :eek: :eek:

toliko šovinizma dugo nisam vidjela na jednom mjestu

blago onoj kojoj ti budeš šogorica

a da te nešto pitam ... jesi li ti IKAD bila u tom kraju Hrvatske i koliko ljudi od tamo znaš ???

znaš šta ću ti reći:
sram te bilo na ovome postu :bljak: :bljak: :bljak:

Kaj pak tebi toliko smeta Stefizin post? I akj je tu sramotno i sovinisticki?:confused: 'Ajde jos jednom procitaj, ali prije toga se smiri.

sunčica
03.12.2004., 21:31
FFE kaže:
Kaj pak tebi toliko smeta Stefizin post? I akj je tu sramotno i sovinisticki?:confused: 'Ajde jos jednom procitaj, ali prije toga se smiri.

ja sam savršeno smirena, a ponovno čitanje bi trebalo tebi i to posta od St.

osim toga, ja sam komentirala njezin post i ne vidim zašto bi to trebalo tebe dirati na OVAKAV način. Ja imam jedno mišljenje (da je post šovinistički i sramotan po autoricu, ali to joj nije prvi te vrste, tako da me nije nimalo iznenadio). Ako imaš nekih argumenata uključi se, bit će mi drago, a do tad te ne bi trebalo zanimati moje stanje duha, mada se zahvaljujem na brizi :)

a ako ti treba dodatno pojašnjenje, ono je slijedeće:

smatram da je šovinistički napisati da muškarci u dijelu Hrvatske gdje se sestra od muža ne zove šogorica nego zaova ne rade ništa (kad pouzdano znam da rade), da će ti zaova doći u kuću i raditi nered, ".. ti ima pravo komandirati kako hoce.." valjda zato jer ti je muž smotanko uhvaćen u mrežju rodovskog društva te da " .. doci ce ti bez pogovora pomoci kad budes imala "nejaku djecicu". Nece se usuditi reci "ne" jer se tako ocekuje od "dobre zaove". .." yeah right :rolleyes:

a s druge strane "... sogorica nece, imat ce svoj zivot i nece se dati inkomodirati. ..." :lol: to bi dakle značilo da su muževe sestre iz sasvim određenog dijela Hrvatske pristojne, kulturne i ne smetaju dok su sestre od muža iz drugog dijela lijepe naše, također poznate i pod nazivom zaove, nekulturna zabadala koja ti dođu radit nered ..

ja mislim da je nekulturna osoba koja ne poštuje tuđu privatnost - nekulturna osoba koja ne poštuje tuđu privatnost. I točka. Govno je govno i smrdi ko govno - bez obzira bilo iz Zagreba, Dalmatinske zagore ili orginal američko

nadam se da si shvatila :W

Cro-cutie
03.12.2004., 22:02
sunčica kaže:

a koliko si ti Cutie nedužna u cijeloj priči (pitam dobronamjerno)

Znam da je dobronamjereno.;)

Iskreno, u početku sam bila nedužna. Dapače, probala sam se s prijateljit s njom - i sve je bilo super. Već u početku naše veze, vidjela sam koliko su bliski - i shvatila sam da mi nema druge nego da baš budem dobra s njom.

Odselila sam se na kratko kod njega u zg, i dok sam bila tam, ja i ona smo bile bliske. Iskreno, nije mi išla na živce (dobro - malo mi je išla na živce jer je inaće frustrirana u ljubavi, nema momka i stalno kuka o tome :rolleyes: ) ali nije me živcirala jer je nešto rekla direktno meni ili o burazu.

Sranje je tek počelo baš nekoliko dana prije našeg vjenčanja. Ozbiljno. Ona je toliko uvrijedila moje prijatelje, mene, moje roditelje, jednu moju sestru da smo svi prešutjeli. Kontala sam da smo ipak u HR na kratko za vjenčanje i nema razloga da se sada svađamo zbog sitnice. Ili da se zamjerimo, jel?

Onda je on stigao ovdje, sve je bilo super. Počimao se navikavat na svoju kuću, na kućne poslove, na ženu, na grad itd. I onda ona dođe u posjetu i sve iz početka počelo. Nemogu vam opisat, jer je zaista bilo previše sranja da prostite. Najviše kaj me smetalo je kaj žena počela meni držati predavanje o kako treba izgledati ta 'hrvatska žena' jer je njezin brat 'hrvat iz hrvatske'. Ak njemu ne smeta - nebi ni trebalo njoj.

Ova tema nije bila otvorena da kažem koliko mi je muž ljen (jer nije) ili kakav je debil (jer nije) ili kako ljenguzi kod kuće dok mu žena radi. Da je takav - nebi se udala za njega.

:)

sunčica
03.12.2004., 22:31
Cro-cutie kaže:
Već u početku naše veze, vidjela sam koliko su bliski - i shvatila sam da mi nema druge nego da baš budem dobra s njom.

točno tako ..

Cro-cutie kaže:
Sranje je tek počelo baš nekoliko dana prije našeg vjenčanja. Ozbiljno. Ona je toliko uvrijedila moje prijatelje, mene, moje roditelje, jednu moju sestru da smo svi prešutjeli. Kontala sam da smo ipak u HR na kratko za vjenčanje i nema razloga da se sada svađamo zbog sitnice. Ili da se zamjerimo, jel?

mislim da je to bila greška, jer pomesti bilo što pod tepih, po mom mišljenju, je najgora moguća strategija. Ne želim soliti pamet, ionako je sad kasno za to, ali mislim da ljudi prečesto prešućuju neke stvari, ne shvaćajući da postaju obitelj i da se vežu neraskidivim vezama, htjeli to oni priznat ili ne .. i zato odaberu opciju da prešute, mada bi trebali reagirati isto kao i u obitelji - nekakvom raspravom

Cro-cutie kaže:
... Najviše kaj me smetalo je kaj žena počela meni držati predavanje o kako treba izgledati ta 'hrvatska žena' jer je njezin brat 'hrvat iz hrvatske'. Ak njemu ne smeta - nebi ni trebalo njoj.

kako se on pri tome držao? Da li ste poslije razgovarali o tome?
mislim da bi trebala dat mu do znanja da te to zasmetalo, ali ne pri tome ocrnit njegovu sister (ak je moguće :zubo: ) jer je to osoba do koje je njemu jako stalo i može shvatiti napad na nju kao napad na sebe (kao što se obično i doživljavaju napadi na drage osobe)

tu ti je presudno kako se on postavi .. ako joj on bude držao stranu, samo ćeš se živcirati svaki put kad ti bude dolazila ... a ako on bude bio dovoljno odlučan da presječe njezine gluposti koje tebi smetaju, bit če ti oke ... jer, sad ste vas dvoje team .. ostali su obitelj, ali samo sporedni igrači

Cro-cutie kaže:
Ova tema nije bila otvorena da kažem koliko mi je muž ljen (jer nije) ili kakav je debil (jer nije) ili kako ljenguzi kod kuće dok mu žena radi. Da je takav - nebi se udala za njega.

ne znam za ostale, ja sam ga tako i skužila :)

Cro-cutie
04.12.2004., 01:55
sunčica kaže:

mislim da je to bila greška, jer pomesti bilo što pod tepih, po mom mišljenju, je najgora moguća strategija. Ne želim soliti pamet, ionako je sad kasno za to, ali mislim da ljudi prečesto prešućuju neke stvari, ne shvaćajući da postaju obitelj i da se vežu neraskidivim vezama, htjeli to oni priznat ili ne .. i zato odaberu opciju da prešute, mada bi trebali reagirati isto kao i u obitelji - nekakvom raspravom

Čuj, nismo baš htjeli neku svađu stvorit zbog gluposti (tipa: izgledaš debela u vjenčanici, prijateljice su ti bahate, sestra ti je debela itd) Iako je nas to uvrijedilo, htjeli smo stvorit mir.

sunčica kaže:
kako se on pri tome držao? Da li ste poslije razgovarali o tome?
mislim da bi trebala dat mu do znanja da te to zasmetalo, ali ne pri tome ocrnit njegovu sister (ak je moguće :zubo: ) jer je to osoba do koje je njemu jako stalo i može shvatiti napad na nju kao napad na sebe (kao što se obično i doživljavaju napadi na drage osobe)

Poslje smo razgovarali o tome. Suprug mi je rekao "ma pusti ti Leu, znaš da je takva". I ostalo je na to. Da ona živi blizu nas, onda nebi baš prešutjela. Ali opet kontam, ona je tamo, mi ovdje, posjete će biti jedanput dvaput godišnje i neću se trebati živcirati zbog nje i zbog njezini komentara.

sunčica kaže:
tu ti je presudno kako se on postavi .. ako joj on bude držao stranu, samo ćeš se živcirati svaki put kad ti bude dolazila ... a ako on bude bio dovoljno odlučan da presječe njezine gluposti koje tebi smetaju, bit če ti oke ... jer, sad ste vas dvoje team .. ostali su obitelj, ali samo sporedni igrači

Upravo to. Moji roditelji su ponekad dosadni, daju nam njihove "savjete", kaj da radimo s kućom, kako sačuvati lovu, kako ovo, kako ono. Ja sam lijepo rekla svojim da smo ja i on sada obitelj. Ja i on ćemo doć do sporazuma, odluke itd. Rekla sam da ako žele da smo ja i on sretni u braku - neka se okane našeg života, i naše odluke. Tako i je.

Ovo isto važi za njegovu sestru. Čvrsto vjerujem da će muž držati moju stranu, ali vuk se nemože pretvoriti u zeca preko noći.

te@
04.12.2004., 13:52
Meni kad sve ovo čitam nekako milo dođe šta moj dika nema sestara nego braću. Tj. brata - jedan ali vrijedan.
Nema veze šta ima 35 godina, ni dana radnog staža (jebate neće on valjda radit - on je umjetnik) i konstantno je u nekom stanju spleena i polulagane depre. Nema veze šta postoji realna mogućnost da će nam do groba bit na grbači.
Samo nek mi se jednog dana ne usudi reć da sam debela u vjenačnici!!! :horor:

bozanstvena333
04.12.2004., 14:18
te@ kaže:
Meni kad sve ovo čitam nekako milo dođe šta moj dika nema sestara nego braću. Tj. brata - jedan ali vrijedan.
Nema veze šta ima 35 godina, ni dana radnog staža (jebate neće on valjda radit - on je umjetnik) i konstantno je u nekom stanju spleena i polulagane depre. Nema veze šta postoji realna mogućnost da će nam do groba bit na grbači.
Samo nek mi se jednog dana ne usudi reć da sam debela u vjenačnici!!! :horor: :D nadji neku svoju prijateljicu i pod hitno ih upoznaj.Mozda se zaljube i ozene,ako ona ne upali ne odustaj,nego mu prikazi drugu.Ne gubi ragocjeno vrijeme jer kad predje 40_tu ,nece ga se moc nikako ozenit,pa postoji mogucnost da cete zivjet zajedno do kraja zivota.

te@
04.12.2004., 16:08
bozanstvena333 kaže:
:D nadji neku svoju prijateljicu i pod hitno ih upoznaj.Mozda se zaljube i ozene,ako ona ne upali ne odustaj,nego mu prikazi drugu.Ne gubi ragocjeno vrijeme jer kad predje 40_tu ,nece ga se moc nikako ozenit,pa postoji mogucnost da cete zivjet zajedno do kraja zivota.

Ja sam ga nekako toplo htjela preporučit Tsunami na onom topicu na US-u gdje traži frajera iznad 30, single i normalnog. Mislim, on zadovoljava 2/3 navedenog, nećemo valjda gledat u dva prsta...:zubo:

Tinchi
04.12.2004., 21:33
Pa... uštirkana ne, nikako..
Al pazim da su stvari na meni kakve-takve, da mi nekak stoje. Neću sad hodat u onoj jeftinoj trenirci gdje sprijeda visi vreća :D

Al ko je uštirkan, neka mu, kajja mogu :)

Denys
05.12.2004., 11:31
Cro-cutie kaže:

Upravo to. Moji roditelji su ponekad dosadni, daju nam njihove "savjete", kaj da radimo s kućom, kako sačuvati lovu, kako ovo, kako ono. Ja sam lijepo rekla svojim da smo ja i on sada obitelj. Ja i on ćemo doć do sporazuma, odluke itd. Rekla sam da ako žele da smo ja i on sretni u braku - neka se okane našeg života, i naše odluke. Tako i je.

Ovo isto važi za njegovu sestru. Čvrsto vjerujem da će muž držati moju stranu, ali vuk se nemože pretvoriti u zeca preko noći.

Moramo dobro znati da svaki normalni roditelj svom djetetu zeli najbolje, isto tako i tvoji tebi.
Oni inace i bolje poznaju zivot i njegove zakone nego mi i ako nista drugo treba ih postivati i cijeniti.

Ti si za dobrobit svog braka svoje roditelje stavila po strani, ako ce to pomoci tvom muzu da shvati da je vas brak znaci samo "ti i on" onda si dobro napravila (roditelji stvarno ponekad znaju biti i dosadni).
Tvoji roditelji su sve razumijeli i postuju vasu zajednicu, sad je red na njemu i njegovoj seki.
Sta ti uopce tu na tvome ima soliti pamet! Uostalom meni se cini da je ona jako nekulturna i ljubomorna.
Lijepo ti i nju provaj staviti sa strane, u ostalom sta ona ima za raditi dva puta godisnje u Canadi?

Prva godina zajednickog zivota vecini ljudi je i najteza. To je period kad otkrivamo mane i vrline jedne osobe. Problem je u tome sto je uvijek lakse uociti nedostatke, zato je najbolje ne imati puno osoba sa strane jer one i ne namjerno mogu pridonjeti da se od muhe napravi slona.

Denys
05.12.2004., 11:50
Cro-cutie kaže:
Poslje smo razgovarali o tome. Suprug mi je rekao "ma pusti ti Leu, znaš da je takva". I ostalo je na to. Da ona živi blizu nas, onda nebi baš prešutjela. Ali opet kontam, ona je tamo, mi ovdje, posjete će biti jedanput dvaput godišnje i neću se trebati živcirati zbog nje i zbog njezini komentara.

Nisi ti ta sto nekoga treba pustiti na miru, vec ona.
Koliko mi se cini tvom suprugu je poznat "karakteric" njegove seke.
Znaci drugi put te nista ne sprijecava da odmah s njom rascistis sve sto te smeta. Najgore je to sutke podnositi. Ona ce tako imati lazni dojam da je u pravu i nece se zaustavljati.
Na kraju ces ispaliti, htjela ti to ili ne, pa ce ispasti sve puno gore nego sto u biti je.
Sad ti je pravo vrijeme da se izboris za svoju poziciju, kasnije ce biti sve teze i teze.
Odmah raspravi sto te muci, max. dan poslije!

P.S: Setam po kuci u onome sto mi je najkomodnije, najcesce su to benettonove pidzame koje izgledaju kao trenerke i koje se skoro pa svakodnevno peru.

Gospon Pes
05.12.2004., 21:02
Cro-cutie kaže:

Ja obozavam biti cijeli dan u pidzami. :D
Omiljena mi ima rupu pod pazuhom. :rofl:

AFRODITA69
06.12.2004., 00:49
Cro-cutie kaže:

pa dobro nemam tonu sminke i sljokice kod ciscenja skoljke,ali volim i po doma izgledati sexy i slatko.makar bila u trenirci ili maloj spvacoj haljinici...

dodouprolazu
06.12.2004., 10:48
AFRODITA69 kaže:
pa dobro nemam tonu sminke i sljokice kod ciscenja skoljke,ali volim i po doma izgledati sexy i slatko.makar bila u trenirci ili maloj spvacoj haljinici...
isuse :eek:

daj reci jel tebe zaprav ima ili si samo neka virtuelna fora?

croft
06.12.2004., 10:58
u cemu je problem?:eek:

danas ne smjes javno reci da zelis lijepo izgledati ...ili nedajboze da vec jesi slatka i sexy:rolleyes:

da,da...ima nas i takvih:eek: :eek:

smjeskica
06.12.2004., 11:41
Covjece,pa nisam znala da je toliko rasirena pojava brinuti da si i u kuci sexy.
Meni je kuca zona u kojoj je izgled negdje na dnu liste.
Nisam ni u cemu prljavom naravno ali sam vrlo cesto i u poderanom i u pohabanom i u vrecastom i sa blesavim spagicama u kosi(jedina je frka kada mi postar pozvoni ali vec je navikao ili kada mi se naglo jede cokolada pa se moram obuci da odem do prodavnice)...jer kuci ili pospremam ili ucim ili citam ili sam za komp.,gledam tv,spavam i necu svoj mozak da opterecavam jos i mislju jel' mi trenerka perfektno zategnuta preko guze i da li sam postigla look izgledam-lijepo-bez-mnogo-truda-ali-je-svaka-vlas-na-svom-mjestu.

Anastasia
06.12.2004., 11:55
Cro-cutie kaže:

Po zimi nosim trenerku koja pristojno izgleda... tipa one koju si opisala u svojem postu...
Uvijek nenašminkana (dobro, ja sam inače tip koji se malo šminka... nikada nisam kupila puder, a stavila mi ga je prijateljica jednom za foru i nikada više, najviše koristim rimmel i sjenila za oči, a ruž za usne isto rijetko, više sam na labellu)...
Kosa uvijek u kopči, podignuta jer bi me inače nervirala...
najjači modni detalj su mi vunene papučice, crveno - plave :cerek:
I to je to...
A ljeti sam u nekoj haljinici...
a ostalo sve kao po zimi...
čak i iste papučice furam :cerek: :D

margarita
06.12.2004., 13:35
sunčica kaže:
ma da, ti se samo kao svaka prava ulizica, koja drži do sebe of kors, javljaš kad ti diraju idole :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

btw, sretan ti rođendan :)

vidim ti josh sheshir nisi kupila :D

btw. fala

AFRODITA69
06.12.2004., 14:32
dodouprolazu kaže:
isuse :eek:

daj reci jel tebe zaprav ima ili si samo neka virtuelna fora?

u ovom slucaju me ima!zapraf!:D

splicanka
09.12.2004., 00:09
Cro-cutie kaže:

U mojoj vlastitoj kuci mi je najvaznije da mogu biti komotna. To znaci da cu biti obucena u nesto labavo, moze trenerka, mogu rebatinke, ljeti i haljinica, ali da cu se sad tu nesto naprlitati, ma dajte ljudi imam u zivotu puno vaznijih stvari.

Cro-cutie
09.12.2004., 01:03
Slažem se spličanko. :D

Clea
10.12.2004., 17:44
Cro-cutie kaže:

drugi put joj reci da se ne brine za tvoj brak, jer tvoj dragi hvalabogu ne gleda meksicke sapunice pa ne zna kako moderna zena treba izgledati za po doma

Ona007
12.12.2004., 00:25
Ja sam isto merikanka, bemti..
No neki dan sam navratila kod prijateljice onako nenajavljeno i bas mi je bilo cool kako je u kuci sredjena i s malcice sminke..

Ja od stalnog trcanja ne stignem ni u ogledalo pogledat ..davno su bila vremena kad sam popravljala ruz svaki sat vremena, sad se i ne sjetim da ga imam na sebi i to je loshe vrlo loshe.. covjek mora drzat do sebe..

Zrinska
12.12.2004., 01:00
Ona007 kaže:
[mora drzat do sebe.. [/B] Istina je to.Al je to i pitanje novaca,ja npr.nemam love za novi kaput a moj je kaput vec 4 godine star...

:(

alexxx
12.12.2004., 01:10
ja znam jednu tetu koja je rekla da su njene neveste nekad stalno gledale u ogledalo, a otkad su se udale samo u sudoper gledaju.

stella18
12.12.2004., 10:42
naravno da se treba srediti svako jutro, bez obzira sto cu raditi ili namjeravam li negdje ici ili ostati kod kuce. ali to je moje pravilo, a nemam nista protiv npr. nekih frendica koje se ne srede odmah cim se probude. svatko bira za sebe kako mu odgovara.:)

Zrinska
12.12.2004., 14:07
Bravo Stella!:top:

Dijete Cvijeća
26.12.2004., 00:19
Cro-cutie kaže:

Naravno - pa kaj ti ne gledaš rvacki Pig Brother?! :confused: ;)

Dijete Cvijeća
26.12.2004., 00:29
Crow Jane kaže:
Da. Ne ribam školjku, za to imam ženu.

Znači tak, onda se čudite kad muški imaju takav stav. :tuctuc: Nego, nisam znala da si oženjena. :bara: :zivili: :zubo:

Dijete Cvijeća
26.12.2004., 00:41
mrkenangelo kaže:
mrzim kad se ujutro sredim za posao, a za to mi treba minimalno 30 minuta, i našminkam se, a onda on počne slinit po meni i žnjarat me i sve razmaže... :mad: a malo je dovoljno...

To samo govori da imaš nekvalitetnu šminku. :raspa:

Daphne
26.12.2004., 01:34
Prvo sto radim kad udjem u kucu je da perem ruke a odmah nakon toga se presvlacim.
Ne secem po kuci ko spadalo ali mi je jako vazno da sam komotna. Zato po kuci ne nosim nista sta steze.
Preko zime obicno nosim trenerke, u ljeto kratke hlacice. Tko kaze da nisam sredjena? Jesam, samo malo lezernije ;)
Ne sminkam se kad znam da necu nigdje izlaziti. Nema potrebe. Ako nesto i iskrsne pa moram da izadjem, nece me strijela Bozija ako nemam sminku na sebi.
A nekako, dok ribam skoljku, najmanje me zabrinjava onaj odraz u solji...jel mi kosa rascupana i kako izgleda sminka.

moonlit
26.12.2004., 08:42
Cro-cutie kaže:

ili su se dogovorili da te podjebavaju, ili mu je sestra ljubomorna...sto je malo cudno :no:

Dijete Cvijeća
26.12.2004., 19:59
moonlit kaže:
ili su se dogovorili da te podjebavaju, ili mu je sestra ljubomorna...sto je malo cudno :no:

Možda je čudno, ali je često, sestre znaju biti otrovnije od mamica (takva je i moja "divlja zaova").:rolleyes: Inače, i moj brat je oženjen, ali ja nikad nikaj ne spuštam i ne prigovaram svojoj šogorici, niti sam ljubomorna.

moonlit
27.12.2004., 08:25
Dijete Cvijeća kaže:
Možda je čudno, ali je često, sestre znaju biti otrovnije od mamica (takva je i moja "divlja zaova").:rolleyes:

zanimljivo...

mrkenangelo
27.12.2004., 08:27
moonlit kaže:
ili mu je sestra ljubomorna...sto je malo cudno :no: zakaj čudno?

dada79
27.12.2004., 10:24
Cro-cutie kaže:

boze sacuvaj da vodim tako opterecen zivot! :horor: ja sam, uostalom i u kuci i van kuce, nenasminkana i lezerno obucena, nije mi crnjak takva izaci i u subotu navecer u grad... meni je bitno da se ja osjecam normalno, opusteno, komotno, a sta ce druge babe komentirati, boli me briga :o :p

tiger
27.12.2004., 17:22
dada79 kaže:
boze sacuvaj da vodim tako opterecen zivot! :horor: ja sam, uostalom i u kuci i van kuce, nenasminkana i lezerno obucena, nije mi crnjak takva izaci i u subotu navecer u grad... meni je bitno da se ja osjecam normalno, opusteno, komotno, a sta ce druge babe komentirati, boli me briga :o :p

I tu griješiš.......

Trebala bi skratit kosu, otić u frizera da ti oblikuje nekakvu frizuru, početi nositi ona ženska odjelca sa suknjom iznad koljena i naravno cipele sa špicom!

To ja kao prijatelj ;) ne zamjeri mi :W

PaleBlueEyes
27.12.2004., 21:38
ja po kuci hodam u boxericama, potkosulji i UGGsicama :cerek:

dada79
28.12.2004., 10:27
PaleBlueEyes kaže:
ja po kuci hodam u boxericama, potkosulji i UGGsicama :cerek:

:cerek: :cerek: :cerek:

dada79
28.12.2004., 10:31
tiger kaže:
I tu griješiš.......

Trebala bi skratit kosu, otić u frizera da ti oblikuje nekakvu frizuru, početi nositi ona ženska odjelca sa suknjom iznad koljena i naravno cipele sa špicom!

To ja kao prijatelj ;) ne zamjeri mi :W
to ako budem jednog dana radila na sudu :D (izuzev spicoka!)

al dotle... :o

TsunamiGirl
29.12.2004., 09:26
Ležernost i ugoda je bitna, ali ja s godinama počinjem shvaćati da su cipele sa špicom isto vrlo bitne :D

Bez zeze. Ne bilo koje ženske cipele na petu, nego baš one u trendu. Nevjerojatno je kakav dojam ostavlja osoba koja prati trendove u odijevanju, u odnosu na osobu koja se oblači - recimo - isto dobro, ok, ali klasično, ne trendi.

Uglavnom, izgled je bitniji nego želimo priznati sebi i drugima. Na žalost. Naravno da je bitan i sadržaj, ali izgled se prvo vidi.

mrkenangelo
29.12.2004., 09:47
TsunamiGirl kaže:
Ležernost i ugoda je bitna, ali ja s godinama počinjem shvaćati da su cipele sa špicom isto vrlo bitne :D

Bez zeze. Ne bilo koje ženske cipele na petu, nego baš one u trendu. Nevjerojatno je kakav dojam ostavlja osoba koja prati trendove u odijevanju, u odnosu na osobu koja se oblači - recimo - isto dobro, ok, ali klasično, ne trendi.

Uglavnom, izgled je bitniji nego želimo priznati sebi i drugima. Na žalost. Naravno da je bitan i sadržaj, ali izgled se prvo vidi. istina :klap:

dada79
29.12.2004., 20:36
ne znam...ja recimo nisam nikada isla za nekim trendom i nije mi se dosad nikad to pokazalo `pogreskom`...ako su oko mene, recimo sve spicoke, ja ih necu sebi nabaviti, prvo, jer mi se ne svidjaju, drugo, jer ih cijeli grad nosi...mrzim uniformiranost...isto kad je ona ljubicasta dosla u modu,pa su gotovo sve cure u gradu hodale od glave do pete u ljubicastom...to mi je prestrasno... mislim da je lijepo imati vlastiti stil...mastu i originalnost i poznavati dovoljno sebe da znas sto ti dobro stoji, a ne biti zrtva trenda.

vidim nekad cure u gradu koji samo radi trenda obuku nesto sto im ne stoji, i vidi se da se ni one same ne osjecaju u tome dobro, a to je lose.. ;)

p.s. al za elegantno oblacenje, nisam protiv...sve prema situacijama, prigodama, raspolozenju... al NE biti rob nicega.