PDA

View Full Version : Piknik (brbljaonica, aljergićni na pridiku) part 3

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20

maher18
01.08.2013., 07:17
uzmi drugog preko praga...neće biti kao ja, takva je sudbina....ružu jednu na grob stavi, svijeću zapali, molitvu izmoli,...i to je to

ostavljaš me? oooh neeeee!:raspa:

dominik01
01.08.2013., 07:23
ostavljaš me? oooh neeeee!:raspa:

:lol: dobro jutro

maher18
01.08.2013., 08:01
:lol: dobro jutro

dobro jutro. jesi li dobro razmislio prije nego učinim ove tvoje preporuke . mislim, ono sa svijećom, pogrebnim cvijećem i posljednjom molitvom za pokojnika:rolleyes:

dominik01
01.08.2013., 08:08
dobro jutro. jesi li dobro razmislio prije nego učinim ove tvoje preporuke . mislim, ono sa svijećom, pogrebnim cvijećem i posljednjom molitvom za pokojnika:rolleyes:

ma jesam i kažem; Budi volja Tvoja! Jedina moja!

maher18
01.08.2013., 08:20
ma jesam i kažem; Budi volja Tvoja! Jedina moja!

a neću sad odmah. obećal si mi knedle, šljive i rakijicu. misliš se sad tak jeftino zvleč, kad su zazvonila izvjesna zvona :lol::lol::lol:

dominik01
01.08.2013., 08:24
a neću sad odmah. obećal si mi knedle, šljive i rakijicu. misliš se sad tak jeftino zvleč, kad su zazvonila izvjesna zvona :lol::lol::lol:

bit će šljivica:lol:

maher18
01.08.2013., 09:13
bit će šljivica:lol:

šljivica-podoknica :lol::rofl:

dominik01
01.08.2013., 09:35
šljivica-podoknica :lol::rofl:

:lol:

pronađena
02.08.2013., 13:22
Ako budete trebali kumu, evo, ja se javljam.:cerek:

dominik01
02.08.2013., 15:42
Ako budete trebali kumu, evo, ja se javljam.:cerek:

Super! Moraš se javiti na audiciju

hellaa
02.08.2013., 15:44

samo ti reci kad starta!

dominik01
02.08.2013., 15:53
samo ti reci kad starta!

čim dunje požute

hellaa
02.08.2013., 18:09
čim dunje požute

o pa to ce brzo!:cerek:
zato se maherica uteze :D

Pravi Život
02.08.2013., 20:23

kakva sad luda audicija, vidi ti mladoženju, heh
zaboravljaš na 150 kumova?

domi, odijelo ti skoro skrojeno, moraš još sam doć na probu, datum ispunjenja je tu, će da otvaramo taj šampanj il kaj :raspa:

:):Placebo::) :tulum: :zivili:

hellaa
03.08.2013., 21:59
Krepa nam je i forum od vrucine :D

dominik01
03.08.2013., 22:06
Krepa nam je i forum od vrucine :D

E, skoro san i ja. Sutra ću sigurno

dominik01
04.08.2013., 10:21
E, skoro san i ja. Sutra ću sigurno

:lol: Meadow:kava:

maher18
05.08.2013., 10:40
:lol: Meadow:kava:

dok se vi tu dogovarate o garderobi i kumovima, ja idem na bazen i na jarun. pravica, a kaj je z mojom klajdom, ha? kaj bum ja bila na vlastitom vjenčanju u untervešu?:durica

dominik01
05.08.2013., 10:52
dok se vi tu dogovarate o garderobi i kumovima, ja idem na bazen i na jarun. pravica, a kaj je z mojom klajdom, ha? kaj bum ja bila na vlastitom vjenčanju u untervešu?:durica

:lol: Može! Samo mi se "utegni"...nek misle da si se udala zbog novaca, za debelog starca. Ćelavog

blue bird
05.08.2013., 11:33
Sretan vam Dan pobjede i hvala braniteljima!

http://www.b92.net/news/pics/2012/11/10/358147654509e9f42b9ebc750036818_368x238.jpg

dominik01
05.08.2013., 11:47
Sretan vam Dan pobjede i hvala braniteljima!

http://www.b92.net/news/pics/2012/11/10/358147654509e9f42b9ebc750036818_368x238.jpg

Hvala! Takođe i tebi! Blagoslovio te Otac i Sin i Duh sveti. Sveto Trojstvo, jedan Bog!

Pravi Život
05.08.2013., 12:35

kakav sad jarun, bistra voda i labudovi, i ufo zrake, i komadi na obali jezera i terasi kafića... i to još bez prisustva dragog, pa ono, ni to devojačka večera :raspa: :cerek:

haljina je u Pari', kufera se, znaš, ni ti to sam tak i bilo kaj, to vaše venčanje, mora se prvoklasit... ko klasje zlatnih nam žitnih polja što se nišu na blagom povetarcu suncem obasjanih vrhova... :)

F. Chief
05.08.2013., 14:47
pravica, a kaj je z mojom klajdom, ha?

Kakva pravica? :misli:

just curious
05.08.2013., 18:52
Hail Mary!

maher18
06.08.2013., 07:31
Kakva pravica? :misli:

ma tot je skraćenica od pravi život, kak ne kužiš:rolleyes: a viš, ona je odmah skužila da se o njoj radi.

samo me zanima kak je ona to naručila klajdu d pari' kad mi ni zela mjeru?:rofl: a pariške veličine su daleko od našših, slavensko-balkanskih.

Pravi Život
06.08.2013., 07:46
ma tot je skraćenica od pravi život, kak ne kužiš:rolleyes: a viš, ona je odmah skužila da se o njoj radi.

samo me zanima kak je ona to naručila klajdu d pari' kad mi ni zela mjeru?:rofl: a pariške veličine su daleko od našših, slavensko-balkanskih.

meru si već dala, kaj si pozabila... ahhh jaruni i sunca... :kukuc:
još si zela i advokata da se zmenom prek njega razgovaraš ko na sudu, LOL

niš, idem ja polako, kava i spisi, i to već po redosledu...

see ya :w

maher18
06.08.2013., 07:51
meru si već dala, kaj si pozabila... ahhh jaruni i sunca... :kukuc:
još si zela i advokata da se zmenom prek njega razgovaraš ko na sudu, LOL

niš, idem ja polako, kava i spisi, i to već po redosledu...

see ya :w

samo kaj ti se moje mere menjaju iz dana u dan.:rofl:

yo, man, yo :lol:

Pravi Život
06.08.2013., 09:07
samo kaj ti se moje mere menjaju iz dana u dan.:rofl:

yo, man, yo :lol:

i u snu...?... što usniješ to pojedeš... :misli:
ma ne, niko se ne more deblat tak :D

a i, steznik je tu, buš tanana ko prut, je a da kaj, nemere bit ni eno a da se mi ne doskočimo tome... :hekla:

meni se čini da ti sam tražiš razloge zbeć venčanje, kaj mladoženja misli o tom, ko ti zna

maher18
06.08.2013., 12:23
i u snu...?... što usniješ to pojedeš... :misli:
ma ne, niko se ne more deblat tak :D

a i, steznik je tu, buš tanana ko prut, je a da kaj, nemere bit ni eno a da se mi ne doskočimo tome... :hekla:

meni se čini da ti sam tražiš razloge zbeć venčanje, kaj mladoženja misli o tom, ko ti zna

ma vidim da si ti vjeešta u prekrajanju, ha, ha. a mladoženja okolo galebari, a tu mi obećava brda i doline. pa nedam se ja navest na mačka u vreći, ne, ne. najprije da iskušam kaik dela pekmeze i knedle od šljiva, he, he:kava:

dominik01
06.08.2013., 13:22
ma vidim da si ti vjeešta u prekrajanju, ha, ha. a mladoženja okolo galebari, a tu mi obećava brda i doline. pa nedam se ja navest na mačka u vreći, ne, ne. najprije da iskušam kaik dela pekmeze i knedle od šljiva, he, he:kava:

:lol: ljubavi! Kako se kuhaju jaja i hrenovke ?

Pravi Život
06.08.2013., 18:50

onaj ko pita za jaja i hrenovke, taj ti zna pripremit odojka na ražnju, nema da fali :D
da galebari, si, vidi ga, otišo on u nabavku za svadbu, radišan i vredan ko navek...
kaj ti, domi, veliš, ha, jel to istina? :traca: :D

dominik01
06.08.2013., 19:39
onaj ko pita za jaja i hrenovke, taj ti zna pripremit odojka na ražnju, nema da fali :D
da galebari, si, vidi ga, otišo on u nabavku za svadbu, radišan i vredan ko navek...
kaj ti, domi, veliš, ha, jel to istina? :traca: :D

odojak, janje, peku, roštilj, domaći kruh, sataraš na dominikov način, ribu, domaći kruh, piletinu u aspiku, tartar biftek, škampe na buzaru, lešo teletina, štrudlu od višanja, šljiva, posavsku gibanicu (prefin desert), irsku kavu, flambirane palačinke,...tko zna gdje je kraj popisu

Pravi Život
06.08.2013., 20:24
odojak, janje, peku, roštilj, domaći kruh, sataraš na dominikov način, ribu, domaći kruh, piletinu u aspiku, tartar biftek, škampe na buzaru, lešo teletina, štrudlu od višanja, šljiva, posavsku gibanicu (prefin desert), irsku kavu, flambirane palačinke,...tko zna gdje je kraj popisu

:eek: :cerek:

draga ti je garant u neverici :D

:top:

dominik01
06.08.2013., 20:30
:eek: :cerek:

draga ti je garant u neverici :D

Pametna žena

dominik01
06.08.2013., 23:08
Gdje je moja najdraža forumska sestra blue bird? ... U Njoj mi sva milina...

maher18
07.08.2013., 07:18

:s:s:s:Placebo:

domi, ti si za moju hižu! nosim te preko praga!:cerek:

dominik01
07.08.2013., 08:49
:s:s:s:Placebo:

domi, ti si za moju hižu! nosim te preko praga!:cerek:

idemo u Posavinu živjeti. Znaš drva cijepati?

maher18
07.08.2013., 10:05
idemo u Posavinu živjeti. Znaš drva cijepati?

pa normalno, i trešće delat za potpalu, i hoblat i drejat i svakaj:lol:

Nemruth Dagi
07.08.2013., 10:08
pa normalno, i trešće delat za potpalu, i hoblat i drejat i svakaj:lol:

Maherača lažeš! Znaš sam jesti i piti, za sve ostalo si tudum...:lol:

dominik01
07.08.2013., 10:12

Aoj muko moja!!! Zar su mi samo takve suđene!šmrc

maher18
07.08.2013., 10:18

lažitorba jedna jalna, ti bi štela moju lubaf i ženidbu uništit, coprnjica, niš joj naj verovati, domi, ona je ljubomorna na nas. i na to kaj buš ti kuhal za mene.:503::503:

vratila se sad tam s nekih bahama ili safarija, bahatica jedna

Pravi Život
07.08.2013., 10:30
Aoj muko moja!!! Zar su mi samo takve suđene!šmrc

domi, ne kukaj, sad ti bumo odelo prekrojili u manji broj :D

ti ćeš kuhati a ona će ti pevati, gotova stvar :cerek:

dominik01
07.08.2013., 10:32
lažitorba jedna jalna, ti bi štela moju lubaf i ženidbu uništit, coprnjica, niš joj naj verovati, domi, ona je ljubomorna na nas. i na to kaj buš ti kuhal za mene.:503::503:

ma daa. Bu ona videla kak kuham. Kašu joj bum zakuhal... Bahami, pih... Posavina dušo moja, more Panonsko tu je nekad bilo

maher18
07.08.2013., 10:34
ma daa. Bu ona videla kak kuham. Kašu joj bum zakuhal... Bahami, pih... Posavina dušo moja, more Panonsko tu je nekad bilo

tako je, u pravu si aspalutno, to je pravi muškarac1 dagica, požderi se!

dominik01
07.08.2013., 10:52
tako je, u pravu si aspalutno, to je pravi muškarac1 dagica, požderi se!

nebu se javila, već se požderala od jala

maher18
07.08.2013., 10:56
nebu se javila, već se požderala od jala

bravo drragi, ooh, kako si hrabar i odlučan!:cerek:

dominik01
07.08.2013., 11:08
bravo drragi, ooh, kako si hrabar i odlučan!:cerek:

:lol: vitez Posavske ravni...khkh

Nemruth Dagi
07.08.2013., 12:00

Ha-ha kak si pogodila..tek idem na put pa buš me trpila još neko vreme...:cerek:

pronađena
07.08.2013., 13:02
Hoće li već jednom i ta svadba. I kako prolazi audicija za kumu?:cerek:

dominik01
07.08.2013., 13:19
Hoće li već jednom i ta svadba. I kako prolazi audicija za kumu?:cerek:

audicija će biti javna, kao u obitelji Gotovac, da se otklone sumnje u pristranost

pronađena
07.08.2013., 13:21
audicija će biti javna, kao u obitelji Gotovac, da se otklone sumnje u pristranost

Hoće li pasti i kakva fešta poslije audicije?

dominik01
07.08.2013., 13:31

kako moja draga kaže

maher18
07.08.2013., 13:32

pa ak domi nekaj skuha, a dagica donese nekaj iz svojih podruma :raspa:

ja nemam vremena, moram se riktat, depilacija, manikura, pedikura i ostale kure, kupke za ljepotu i tak to.

todaytonight
07.08.2013., 14:16
:lol: vitez Posavske ravni...khkh

eh, bas ti drazsesan taj tvoj, maherica draga, tako sam sretna za tebe da te netko vec jednom osedla i podjarmi :cerek:

Nemruth Dagi
07.08.2013., 15:50
Korbač v ruke i primi se posla viteže Domiklo...moraš tu goropadnicu zajašit do kraja....

todaytonight
07.08.2013., 15:59
nisam znala da imas interesa za bracne relacije, al nemas smisla :D

maherica je njeznica, grdosija iz profila, pozadi i iznutra; ona ti je ta koja cracks the whip :cerek:
a Dominiklo se skriva pod pokrivac onda

Keva
07.08.2013., 16:51
.

Jebote , na ovaj piknik trebalo bi stavit oznaku:

"Oprez , dosadni smo opasno po život !!!"

.

Pravi Život
07.08.2013., 16:53
... a ja nisam znala da ste vi neke ženske tak grozne i, da ne velim kaj :p

mladenci držte se, ne obadirajte na sitne provokacije :raspa:

todaytonight
07.08.2013., 18:23
ma sve se to moze ekplicitno nauciti drito ovdje, na Religiji :D

edit
keva, dobar ti bio onaj upis na inkviziciji, ugondno si me zainteresirao .. ali ti nick cirilicki

Pravi Život
07.08.2013., 19:16
jalni, lubomorni, vama figa

a mladencima melodija... :)

http://www.youtube.com/watch?v=nQ49SoWEjAo

dominik01
07.08.2013., 22:28
jalni, lubomorni, vama figa

a mladencima melodija... :)

http://www.youtube.com/watch?v=nQ49SoWEjAo

Hvaala! Podsjetila si me na Veroniku!

dominik01
07.08.2013., 22:30
.

Jebote , na ovaj piknik trebalo bi stavit oznaku:

"Oprez , dosadni smo opasno po život !!!"

.

Daj Keva neki vic da razbijemo dosadu

Keva
07.08.2013., 23:04
.

Dominik01 kaže: Daj Keva neki vic da razbijemo dosadu

Represija je prejaka , a moji vicevi suviše zrače istinom...

No evo jedan prigodan za današnje rasprave o inkviziciji , usprkos riziku...

Zašto 99% ateista nikada ne bi pristali na to da njihova vlastita djeca budu pokusni kunić za dokazivanje da magija coprnjaka ne djeluje , pa čak ni da im ponude pare ?

Pa zato jer je to živi dokaz da , svi ti , veliki ateisti , na kraju dana ipak strahuju od moći čobanskog coprnjaka...:lol:

A sad idem čitati na druge teme kako dokazuju da se oni toga nimalo ne boje...

.

hellaa
07.08.2013., 23:07
.

No evo jedan , usprkos riziku...

Zašto 99% ateista nikada ne bi pristali na to da njihova vlastita djeca budu pokusni kunić za dokazivanje da magija coprnjaka ne djeluje ?

Pa zato jer je to živi dokaz da , svi ti , veliki ateisti , ipak strahuju od moći coprnjaka...

A sad idem čitati na druge teme kako dokazuju da se oni toga ne boje...:lol:

.

a je :lol:
ovo mora da je neka studija provedena kad se radi o 99% :rofl:

dominik01
07.08.2013., 23:13
.

No evo jedan prigodan za današnje rasprave o inkviziciji , usprkos riziku...

Zašto 99% ateista nikada ne bi pristali na to da njihova vlastita djeca budu pokusni kunić za dokazivanje da magija coprnjaka ne djeluje , pa čak ni da im ponude pare ?

Pa zato jer je to živi dokaz da , svi ti , veliki ateisti , na kraju dana ipak strahuju od moći čobanskog coprnjaka...:lol:

A sad idem čitati na druge teme kako dokazuju da se oni toga nimalo ne boje...

.

Hvala Keva! Pravi si frend, nema kaj

maher18
08.08.2013., 07:34
Hvala Keva! Pravi si frend, nema kaj

a što ti misliš, keva, ortodoksni katoliče, o tome? i zakaj te opče to zanima. bajdvej, jako puno ljudi vjeruje u vradžbine, no s obzirom da je u hrvatskoj 86% katolika, i menju njiima je statistički mnogo onih koji u to vjeruju. matematika ti baš nije jaka strana, usprkos onih 99% :lol::lol:

Keva
08.08.2013., 20:32
.

Maherice , I dont see your point...

Ako katolik neda svoje dijete na pokus za crnu magiju to nije smješno , već je očekivano jer mi uglavnom vjerujemo da postoje čarobnjaci , ko iz dijela Biblije o Mojsiju...

No , ako ateist neda svoje dijete na pokus s magijom , još pogotovo onaj koji se prije pet minuta sprdao sa postojanjem čarobnjaka , još pogotovo ako pritom može zaradit , onda je to za njega , kao ateista , ponižavajuće i smješno...

.

maher18
09.08.2013., 07:35
.

Maherice , I dont see your point...

Ako katolik neda svoje dijete na pokus za crnu magiju to nije smješno , već je očekivano jer mi uglavnom vjerujemo da postoje čarobnjaci , ko iz dijela Biblije o Mojsiju...

No , ako ateist neda svoje dijete na pokus s magijom , još pogotovo onaj koji se prije pet minuta sprdao sa postojanjem čarobnjaka , još pogotovo ako pritom može zaradit , onda je to za njega , kao ateista , ponižavajuće i smješno...

.

potpuno kriva postavka. ateist ne da jer ne dozvoli da mu se šarlatani muvaju oko djece. ako (neki) katolici to ne dozvoljavaju od straha od vradžbina, nisam sigurna u njihovo pametno roditeljstvo.:kava:

hellaa
09.08.2013., 07:53
ovaj lik je legenda!!!
http://danas.net.hr/svijet/nasamario-banku-izmijenio-sitna-slova-u-ugovoru-i-trazi-odstetu

Dmitrij je odlučio izmijeniti sitna slova u ugovoru koji mu je poslala banka odlučivši se za kamatu od nula posto bez naknade i nadopisavši da "kupac nije dužan platiti naknadu i troškove predviđene pravilnikom banke".

:s :s :s

maher18
09.08.2013., 11:02
ovaj lik je legenda!!!
http://danas.net.hr/svijet/nasamario-banku-izmijenio-sitna-slova-u-ugovoru-i-trazi-odstetu

Dmitrij je odlučio izmijeniti sitna slova u ugovoru koji mu je poslala banka odlučivši se za kamatu od nula posto bez naknade i nadopisavši da "kupac nije dužan platiti naknadu i troškove predviđene pravilnikom banke".

:s :s :s

je, samo postoji tu jedanmali zajeb, zajebbić. originalni ugovor je napisala banka, a ne on. on je falsificirao već postojeći ugovor, dakle, s namjerom da prevari banku. nekoliko gadnih spačina po kazeu, i našem i ruskom. sad ga može banka tužit. auuu, sudskih troškovaaaa

hellaa
09.08.2013., 11:12
je, samo postoji tu jedanmali zajeb, zajebbić. originalni ugovor je napisala banka, a ne on. on je falsificirao već postojeći ugovor, dakle, s namjerom da prevari banku. nekoliko gadnih spačina po kazeu, i našem i ruskom. sad ga može banka tužit. auuu, sudskih troškovaaaa

ne , jesi vidila da sad on njih tuzi:)

maher18
09.08.2013., 14:47
ne , jesi vidila da sad on njih tuzi:)

je, a onda buju oni tužili njega.

Keva
09.08.2013., 15:21
potpuno kriva postavka. ateist ne da jer ne dozvoli da mu se šarlatani muvaju oko djece.

Maherica-ateist ne bi dala svoje dijete na pokus za crnu magiju , ni da joj plate...:lol:

A svi znamo da je jedini razlog strah od moći čobana-čarobnjaka...:lol:

I još ispod toga napiše da nije sigurna u dobro roditeljstvo onih koji tako što čine iz straha od vradžbine...:lol:

Maherica je pala u zamku koju joj nisam pripremao. Njezin post podsjeća me na opise onih bitaka protiv Turaka , ono u stilu: "Turci se , u panici , konjima sami survali u rijeku Kupu i potopili...":kava:

Pa nije mi problem modificirati pitanje na način da se ne možeš izvlačiti na druge fore. To je najmanji problem...

Pitanje za Mahericu:

Jel bi dala dijete na pokus za crnu magiju , u slučaju da si 100% sigurna da čarobnjak uopće ne stupa u kontakt s djetetom na nijedan način , te da čak uopće niti ne zna tko je tvoje dijete ? On ti jednostavno plati 5000 Eura da mu daš čarapicu od djeteta , na kojoj će on onda bajati , jer želi isprobati dal mu magija djeluje. Dijete ti je apsolutno zaštićeno u tom periodu od svakog drugog zla , jer čarobnjaku je najmanje u interesu da ti djetetu naudi na drugi način , jer onda mu je propo test. Ne možeš se izvlačiti na prijetnju po dijete na drugi način , jer za potrebe pitanja možeš jednostavno zamisliti da ti je čarobnjak netko koga otprije dobro poznaješ , i o kome znaš apsolutno sve , npr. neki jadni , nepokretni starac koji živi skroz u drugom dijelu Hrvatske. Znači potpuno je nepokretan , i još je star i skroz siromašan , dakle ne može ti nikako nauditi na drugi način , i sve što ima je njegova možebitna magija...

Da vidimo sad...:kava:

.

dominik01
09.08.2013., 15:27
potpuno kriva postavka. ateist ne da jer ne dozvoli da mu se šarlatani muvaju oko djece. ako (neki) katolici to ne dozvoljavaju od straha od vradžbina, nisam sigurna u njihovo pametno roditeljstvo.:kava:

Ma kakve vradžbine, besmrtna ljubavi moja. Da su moguće zlobnici bi nas već rastavili. Nego, pametnice lijepa moja, imam pitanje za tebe. Na evoluciji...ti sve znaš pa mi lijepo pojasni. Nećeš peglati

friendship
09.08.2013., 17:33
haj, imam jednu molbicu za ljude dobre volje :)

anketa (https://docs.google.com/forms/d/1uMTElC829IZbpf9ixxRn8_30S4itFcYG4o2fPUjljX0/viewform)

ovo mi je za ženin diplomski, treba skupiti 100 ispunjenih anketa, pa ako možete odvojiti mrvu vremena (max 5 minuta za ispunjavanje, al 3 su dovoljne)

:kiss:

hellaa
09.08.2013., 19:03
evo jesam :mig:

Meadow
09.08.2013., 19:27
.

.

Di su hot torza koja si obećao? :ceka:

Laži i obmane! :azdaja:

:rofl::rofl:

Ispunila sam pitalicu. :D

Evo kratki pozdrav u letu: nadam se da ste svi dobro, da se kupate i uživate u ljetu i da ste preplanuli kao mulati! :D

:grli:

hellaa
09.08.2013., 19:45
slabo ti imas posla ovih dana;) bas se razmisljam kako bi mogli....:rofl:

Keva
09.08.2013., 21:16
Di su hot torza koja si obećao? :ceka:

Laži i obmane! :azdaja:

Pa jeste rekli gospojo da ćete sami tražit , na ovoj temi , već objavljeno blago ? Zadovoljite se time...

U međuvremenu sam još ojačao , pa ne bih htio plašit ljude. I ovako svi strahuju od mojih pitanja , viceva i spletki...

.

Meadow
09.08.2013., 22:28
Ajme sjetih se. :D

Da, bila je slika, prošle zime.

I ovako svi strahuju od mojih pitanja , viceva i spletki...

:cerek:

:rofl::rofl:

naporna
10.08.2013., 17:38
dva vica :hekla:

Čita čovjek na klupi Bibliju, i svako malo viče "Aleluja, velik je Bog i silan!". Prolazi znanstvenik, pita ga što čita, pokaže mu ovaj tekst gdje čita, mjesto gdje Izraelci prelaze preko crvenog mora. Veli mu znanstvenik - "znaš, ne bi to trebalo uzimati za bukvalno kako piše, postojalo je u to vrijeme mjesto gdje se crveno more moglo prijeći pješice, voda je bila samo do koljena." Čovjek se snuždi malo, zahvali se na objašnjenju, znanstvenik produži, kad niti nakon 3 koraka, opet viče ovaj "Aleluja, velik je Bog i silan!", znanstvenik se trgne, pita ga, što je sad pročitao, veli mu ovaj "zamisli potopio je čitavu egipatsku vojsku u vodi koja je bila samo do koljena!" :hekla:

Znanost je vrlo uznapredovala, i jednog dana su znanstvenici odlučili da pokažu Bogu da mogu i oni napraviti čovjeka iz praha zemaljskoga. I tako jedan od njih se uputio Bogu, i kaže mu "ne trebamo te više, sad i mi možemo ono što i ti". I htio je demonstrirati to pred Bogom - stvaranje čovjeka iz praha zemaljskog, Sagne se da zagrabi zemlju rukom, kad ga zaustavi Bog "Stani! Nije isto. Moraš uzet od zemlje koju si sam stvorio."

ugodan vikend želim :top:

Palenholik
10.08.2013., 23:52
dva vica :hekla:
/CUT/
ugodan vikend želim :top:
Dobra, dobraaa :D :lol: :rofl:

pozitivax
11.08.2013., 21:21
:D

Onda jel' ste kaj uslikali od zvijezda padalica ?
Poželjeli neku želju ?

Meadow
11.08.2013., 23:26
Ja sam prije par dana vidjela zvijezdu padalicu i zaželila sam želju.
A želja je poprilično teško ostvariva and sad ćemo baš vidjeti.

Iako ne vjerujem u te priče, ali eksperimenta radi, baš da vidimo hoće li se ostvariti ili ne. Za sada je izgledno - ne. :D

maher18
11.08.2013., 23:33
a ja vas sve skup pozdraavljam s mora, opet zujam po kvrneru, plivam, mršavim, pijem fino, jedem fino. samomi silno fali moj dilberče d mi pjeva uspavanku i da slušam kako obećaje brda i doline. jel se kevac malo smiril od osvetoljubivog vradžbinsko-čarolijskog nadahnuća :lol::lol:

Meadow
11.08.2013., 23:37
Nego, ti si uvijek u igri, hedonistica prava. :D
Jednom se živi, zato sve proživi!

Kako na Kvarneru?

Keva
12.08.2013., 03:09
jel se kevac malo smiril od osvetoljubivog vradžbinsko-čarolijskog nadahnuća :lol::lol:

Nisam se smirio...

Ni nakon nekoliko dana uzimanja zaleta nemate hrabrosti odgovoriti na pitanje ?

.

F. Chief
13.08.2013., 07:29
:rofl::rofl::rofl:

Čitam i ne vjerujem, keva bi kanaderima sterilizirao srpsku mladež...

I onda veli da se samo šalio...

Čovječe, daj shvati da nemaš smisla za humor, i to je to, jbg, ne shvaćaju tvoje viceve na religiji, ne shvaćaju tvoje pošalice na politici, sapienti sat, jel'...

:rofl:

hellaa
13.08.2013., 08:57

Čitam i ne vjerujem, keva bi kanaderima sterilizirao srpsku mladež...

:rofl::rofl::

I onda veli da se samo šalio...

Čovječe, daj shvati da nemaš smisla za humor, i to je to, jbg, ne shvaćaju tvoje viceve na religiji, ne shvaćaju tvoje pošalice na politici, sapienti sat, jel'...

Keva sterilizator :rofl:

F. Chief
13.08.2013., 09:10
Keva sterilizator :rofl:

Eto, ipak je smiješan...

Nemruth Dagi
13.08.2013., 09:31

Eto, ipak je smiješan...

Evo. konačno smo se nasmijali poradi keve ali ne zbog njegovih uradaka već zbog tuđe reakcije.
Nije šija nego vrat...:rofl:

dominik01
16.08.2013., 20:56
Sve je tužno kad ljubavi moje nema. Besmrtne...

Pravi Život
17.08.2013., 10:26
Sve je tužno kad ljubavi moje nema. Besmrtne...

lijepo da ti nedostaje, no vratiće se, ne tuguj, iznenadiće te taman kad se najmanje nadaš... :)

dominik01
17.08.2013., 11:08
lijepo da ti nedostaje, no vratiće se, ne tuguj, iznenadiće te taman kad se najmanje nadaš... :)

strah me za Nju. Tamo ima onih ptičurina. Da ju neki galeb ne kljucne:503:

Nemruth Dagi
17.08.2013., 11:17

Galeb...ha-ha nju može kljucnut samo pterodaktil:lol:

http://static.klix.ba/media/images/vijesti/090809032.jpg

dominik01
17.08.2013., 12:20
Galeb...ha-ha nju može kljucnut samo pterodaktil:lol:

http://static.klix.ba/media/images/vijesti/090809032.jpg

Pravi Život
17.08.2013., 12:31

Žensko koje voli ne galebari s drugim galebovima, kaj se opće brineš, golube njezin...
Daj ti radije smišljaj večeru kad se vrati...iznenadi ju... :mig: :)

Pravi Život
17.08.2013., 12:36

šejmaj se tako rugat svojoj dragoj, već na prvi ulet frendicom
ti čoeče ima da zapamtiš kumove heh

i sam čekaj da ti draga dođe, čul buš zbog ovog, očerupan, opran i stavljen u pac :D

dominik01
17.08.2013., 12:49
šejmaj se tako rugat svojoj dragoj, već na prvi ulet frendicom
ti čoeče ima da zapamtiš kumove heh

i sam čekaj da ti draga dođe, čul buš zbog ovog, očerupan, opran i stavljen u pac :D

Pravi Život
17.08.2013., 13:06

a nek se šejmaju i ovih 150 kumova... pogleć ih sam, krate si dane u traču ti mlade, pih od šejma pih im sva skup politika

spremaj ražanj...nek odojak bude slan kak spada... :D

dominik01
17.08.2013., 13:36
a nek se šejmaju i ovih 150 kumova... pogleć ih sam, krate si dane u traču ti mlade, pih od šejma pih im sva skup politika

spremaj ražanj...nek odojak bude slan kak spada... :D

Odojak! Nema ga kugli zemaljskoj tko bolje peče. Ni janjca...ma skroman sam

Pravi Život
17.08.2013., 19:49
Odojak! Nema ga kugli zemaljskoj tko bolje peče. Ni janjca...ma skroman sam

i kuma ti skromna pa ti veli suzio se broj kumstva, biće taman za odojka :D

pozzz mladoj, da nemisli da nemislimo na nju... :w

Meadow
21.08.2013., 10:48
Evo kad neki kažu da nema Boga:

došao je dan da ja, kao uvjerljivi ateist, moderiram forum - Religija, i to, par metara ispod crkve. :eek: :rofl: :D Vrata crkve stoje širom otvorena i tu sam ja. :D

Očigledno se radi o providnosti Božanskog djelovanja.

F. Chief
21.08.2013., 10:51
I, jesi ušla? :D

Nemruth Dagi
21.08.2013., 10:56
I, jesi ušla? :D

Je:lol: ali je oltar iznenada nestao. Progutala ga crna rupa. Ateist moderator na religiji u crkvi radi čuda...:D

F. Chief
21.08.2013., 10:58
Je:lol: ali je oltar iznenada nestao. Progutala ga crna rupa. Ateist moderator na religiji u crkvi radi čuda...:D

A šta misliš da se našla pred džamijom?

Tamo može sjesti samo iza... :cerek:

dominik01
21.08.2013., 11:01
Kao pravi kršćanin uzimam si tjedan dana isposništva od foruma..... Čuvajte mi moju dragu, još je mlada može da pogreši

Meadow
21.08.2013., 11:05
Nisam ušla. :D

Ali razmišljala sam da uđem i porazgovaram malo sa svećenikom o vama. :zubo:
Možda mi da koje korisne smjernice.

Crkva je velika i lijepa, i trebalo bi poviriti baš da vidim što je unutra.
Samo me živcira zvonjenje jer non-stop zvone, i to u 6 ujutro. To je stvarno pretjerano jer probude te i onda se san poremeti.

Evo i sad zvone ali ajde, podne je.
Ali u 6 ujutro, stvarno nema potrebe.

Ali kako je taj svećenik dosta star, hoda na štapu i trese se, malo mi je bilo glupo nešto govoriti oko te zvonjave. :ne zna:

Ali baš sam promislila ovih dana kako se to u životu namjesti.
Prvo se prijateljica čudi što uopće radim na forumu Religija, a onda još i moderiranje ispod crkve --- stvarno izgleda malo komično.

Možda mi Božja providnost podari lakoću razmišljanja i prosvijetli mi um u dubioznim pitanjima - nije to tako ni loše. :D

I ne zezam se!

Nemruth Dagi
21.08.2013., 11:12

A šta misliš da se našla pred džamijom?

Tamo može sjesti samo iza... :cerek:

Je sjela bi na leteći ćilim i otišla direkt za Bagdad....:lol:

Nemruth Dagi
21.08.2013., 11:15
Nisam ušla. :D

Spašen je oltar...

Ali razmišljala sam da uđem i porazgovaram malo sa svećenikom o vama. :zubo:
Možda mi da koje korisne smjernice.

Aha, to je eufemizam za ispovijed...

Ali kako je taj svećenik dosta star, hoda na štapu i trese se, malo mi je bilo glupo nešto govoriti oko te zvonjave. :ne zna:

Moram te obavijestiti, tebe naivnu i neobavještenu, da to ustvari nije svećenik to je svetac zaštitnik crkve koji hodi i čuva ...:lol:

I ne zezam se!

Pa to je ono najbolje....:lol:

Meadow
21.08.2013., 16:22
Je sjela bi na leteći ćilim i otišla direkt za Bagdad....:lol:

ahhh Nemruth, rijeci ti se pozlatile, samo ne za Bagdad, vec Dubai :D

kao Jasmine, arapska princeza :mikrocerek: u bijelim dimijama.

a ispovijed, nije ni to lose, nekom se pojadat...

F. Chief
21.08.2013., 16:27

kao Jasmine, arapska princeza :mikrocerek: u bijelim dimijama.

Vole ti u Dubaiju plavuše, to im je fetiš... :mig:

a ispovijed, nije ni to lose, nekom se pojadat...

A reci ti čika Chiefu, u čemu si sagriješila, dijete? :cerek:

Meadow
21.08.2013., 16:42
Vole ti u Dubaiju plavuše, to im je fetiš... :mig:

a sta mi to koristi kad su oni crni i maljavi, a ja volim plave, depilirane slatkise jezic frizure. :cerek:

A reci ti čika Chiefu, u čemu si sagriješila, dijete? :cerek:
ni u cemu, ofc.

ali muci me situacija ovdje, mislim da se vi necete nikad popraviti, a to me baca u ocaj i mislim da sam dosla na krivo mjesto.

pozz svima koliko vas ima iz Podgore :mase rozim rupcicem:

hellaa
21.08.2013., 16:57
a sta mi to koristi kad su oni crni i maljavi, a ja volim plave, depilirane slatkise jezic frizure. :cerek:

ni u cemu, ofc.

ali muci me situacija ovdje, mislim da se vi necete nikad popraviti, a to me baca u ocaj i mislim da sam dosla na krivo mjesto.

pozz svima koliko vas ima iz Podgore :mase rozim rupcicem:

nikad se necemo popraviti :rofl::lol::rofl::rofl:

Evo ti jedna za odmor i dusu pa da nam se mozes vratit u sluzbu odmorna i cila za uvodenje reda samo da znas ja nisam medu ovim ruznima :rofl:

http://www.youtube.com/watch?v=AFa1-kciCb4

F. Chief
21.08.2013., 17:34

Aaaa, rasizaaam!!! :503:

ni u cemu, ofc.

Nema čovjeka bez grijeha... :mudri:

Naravno da nećemo, to je borba otkad je svijeta i vijeka, borba razuma i praznovjerja... Nisi znala? :cerek:

Meadow
21.08.2013., 17:49
nisam znala, mislila sam da moze biti bolje, samo se treba potruditi, ali guess not :/

tesko je priznati vlastiti neuspjeh, ali sto se moze.

jos stojim pri tome da bi trebalo organizirati neko RL druzenje, mozda bi tad bilo bolje i u virtuali.

odoh se bucnuti, citamo se kasnije. :w

btw, sretan rodjendan Helli, uz malo zakasnjenje :cheer:

hellaa
21.08.2013., 17:57
nisam znala, mislila sam da moze biti bolje, samo se treba potruditi, ali guess not :/

tesko je priznati vlastiti neuspjeh, ali sto se moze.

jos stojim pri tome da bi trebalo organizirati neko RL druzenje, mozda bi tad bilo bolje i u virtuali.

odoh se bucnuti, citamo se kasnije. :w

btw, sretan rodjendan Helli, uz malo zakasnjenje :cheer:

U RL bi bilo ludilo :D zamisli da mi netko kaze da ce me malo micvahom po guzi jer sam bila zlocesta :lol::rofl:

Meadow kasnis dobrih misec dana al nema veze jos uvijek sam u praznickom elementu :zivili::tulum:

F. Chief
21.08.2013., 17:57

E to da mi je vidjeti, rl druženje, pa da mi glavu odsijeku... :rofl::rofl::rofl:

Nemruth Dagi
21.08.2013., 18:35

...

Koji crni Dubai da bi kupovala zlato i dijamante koji su djevojčini najbolji frendovi:503: ti ideš u harem ali ne buš postala Hurem :lol:

Uranija
21.08.2013., 19:09
E to da mi je vidjeti, rl druženje, pa da mi glavu odsijeku... :rofl::rofl::rofl:

Počne sve lijepo, uljudno, hihihihahaha i onda za vratove. :o

Meadow
22.08.2013., 00:00
mislite da to ne bi bila dobra ideja, RL nalazenje? mozda bi netko ipak dosao i ne bi bilo lose.

mozda je to put ka sreci.

Uranija
22.08.2013., 08:31
mislite da to ne bi bila dobra ideja, RL nalazenje? mozda bi netko ipak dosao i ne bi bilo lose.

Možda. :D
Ja mislim da puno sebe ulažeš u moderiranje.
Super ti ide i ne trebaš se uopće brinuti.

Meadow
22.08.2013., 09:16
A takva sam, štreber, šta ću. :ne zna:

Nema to veze s moderiranjem toliko, već s cjelokupnim stanjem ovdje.
Jednostavno mi atmosfera i stanje ovdje nisu baš pa........ normalni. Ne vidim drugog izraza. Jer nigdje nikad nisam vidjela ovoliko svađa, podbadanja, ismijavanja, zajebavanja, vrijeđanja ljudi međusobno kao tu. To ne može biti normalno stanje koje je standard i traje kroz kontinuirani period.

Zato sam razmišljala možda kad bi se ljudi stvarno i upoznali, popili koje piće skupa, možda bi bili i bolji jedni prema drugima u VL-u.

Jeste li ikad ranije organizirali nešto RL?
Znam da su se neki nalazili, ali to su bile manje skupine ljudi. Mislim baš kao na okupljanje forumaša Religije, u većem broju, organizirano. :D

Uranija
22.08.2013., 12:05
A takva sam, štreber, šta ću. :ne zna:

Nema to veze s moderiranjem toliko, već s cjelokupnim stanjem ovdje.
Jednostavno mi atmosfera i stanje ovdje nisu baš pa........ normalni.

Ma ok su, takav je pdf, dinamičan.

Vrati se malo u 2007/2008.
E, to je bio cirkuZ. :s

F. Chief
22.08.2013., 12:06

U rl se o religiji ne raspravlja, jer to nikako ne može dobro završiti, zamisli mene kako raspravljam s muslimanima o Kuranu... :cerek:

hellaa
22.08.2013., 12:19
ja stvarno ne znam kako bi to zavrsilo u RL i da li je to uopce moguce!
ako se ne druzim sa vjerskim fanaticima sad u RL kako bi to onda islo sa ovom ekipom za koju znam sto pise ?!
moze sto kaze FC jedino ako se o religiji nece pricat:ne zna:
i da ispecemo hrpu cevapa s lukom e jbm htjedoh napisati i pive grrrr dobro sokica pa da tamburamo po tome uz neku svirku

Palenholik
22.08.2013., 12:51
i da ispecemo hrpu cevapa s lukom e jbm htjedoh napisati i pive grrrr dobro sokica pa da tamburamo po tome uz neku svirku
Zamisli Jevrej, kršćanin i musliman, u mesaru i ono kontaju šta će na ražanj da okrenu... odmah bi se tu za vratove :D

Mogu nulerice, bavka i sarajevska :D Isto prava (tako Cerić kaže) ;)

F. Chief
22.08.2013., 12:53
ja stvarno ne znam kako bi to zavrsilo u RL i da li je to uopce moguce!
ako se ne druzim sa vjerskim fanaticima sad u RL kako bi to onda islo sa ovom ekipom za koju znam sto pise ?!
moze sto kaze FC jedino ako se o religiji nece pricat:ne zna:

To je nemoguće, ja se tih ljudi ozbiljno bojim, i ne bi mi palo na pamet sretati se s njima u rl, pa još raspravljati o nečemu... :(

Pravi Život
22.08.2013., 13:00
Zamisli Jevrej, kršćanin i musliman, u mesaru i ono kontaju šta će na ražanj da okrenu... odmah bi se tu za vratove :D

Mogu nulerice, bavka i sarajevska :D Isto prava (tako Cerić kaže) ;)

Tebe se niko ne mora bojati jer jer uskoro ćeš i sam postati kršćanin pa onda kaj te briga. :D

Meadow
22.08.2013., 17:30
Ma ok su, takav je pdf, dinamičan.

Vrati se malo u 2007/2008.
E, to je bio cirkuZ. :s

a kaj je to bilo?
bas cu pitat Egica.

a to o fanaticima, kao prvo, tesko je preko pisane rijeci odrediti tko je kakav RL, a ne vjerujem da stvarno borave ovdje kojekakvi cudaci ili fundamentalisti, vec u zaru rasprave, mozemo imati krivi dojam.

a mogli bismo ici na sok, cevape, ili u neki lounge bar, tamo je mirnija atmosfera i moglo bi se pricati.

samo ne znam koji bismo grad mogli izabrati.

just curious
22.08.2013., 19:32
a to o fanaticima, kao prvo, tesko je preko pisane rijeci odrediti tko je kakav RL, a ne vjerujem da stvarno borave ovdje kojekakvi cudaci ili fundamentalisti, vec u zaru rasprave, mozemo imati krivi dojam.

Uvijek optimisticna i idealisticna Meadow :D

a mogli bismo ici na sok, cevape, ili u neki lounge bar, tamo je mirnija atmosfera i moglo bi se pricati.

Evo ja predlazem Istanbul, kvart Kumkapi, cevabdzinica "Sarajevo", imaju dobre cevape a i Turska je sekularna drzava :cerek:

Nomen Nescio
22.08.2013., 19:36

Ja sam vodio jedan forum, na kojem se pojavio neki lik. Tvrdoglaviju i dosadniju osobu u životu nisam video na forumu. Takav lik, da ti se smuči da uopšte dolaziš na forum. Za sva vremena. Nije on nikog direktno vređao, ali brate mili... :504: I jednom se mi nekako čuli preko skajpa. Koji šok sam doživeo. Tip potpuno drugačije razgovara nego što je na forumu. Nisam mogao da verujem. Prosto me je bilo blam što sam mu toliko tema pozatvarao i komentara pobrisao. :D

Jerusalim? :D

Inače, nije ovo loša ideja, o nekom sveforumskom saboru, neki novi sinod, koncil forumaša. :D Ko zna, možda nešto izglasamo, neki kanon. :D

Nomen Nescio
22.08.2013., 19:40
U rl se o religiji ne raspravlja, jer to nikako ne može dobro završiti, zamisli mene kako raspravljam s muslimanima o Kuranu... :cerek:

Počeo sam da zamišljam. :lol: :lol: :lol:

BTW, jesi čitao Kuran? Ozbiljno pitam, nemam zadnjih namera, svetog mi evanđelja po Ivanu. :cerek:

F. Chief
22.08.2013., 19:40
Inače, nije ovo loša ideja, o nekom sveforumskom saboru, neki novi sinod, koncil forumaša. :D Ko zna, možda nešto izglasamo, neki kanon. :D

Izglasali bi da triba obisit' slijedeće forumaše: Nepoznati, hellaa, Ivan Ahilej, FChief... :D:D:D

just curious
22.08.2013., 19:46
Izglasali bi da triba obisit' slijedeće forumaše: Nepoznati, hellaa, Ivan Ahilej, FChief... :D:D:D

Nepoznatog bi dizali kranom ko gejeve u Iranu to je sigurno, za vas ostale nisam siguran :rofl:

hellaa
22.08.2013., 19:47

Znala sam !! znala sam da cu se prije ili kasnije naci na toj crnoj listi nema vise nikakve sumnje kad i ti to mislis :lol::rofl:
Al ima jos kandidata :mig:

a znas sta je najlude neki su mi bas simpaticni neke bi cak htjela i upoznati ako me nemaju namjeru zamotati i uzeti mi osobne podatke za internu upotrebu:durica

Nomen Nescio
22.08.2013., 19:47
Evo ja predlazem Istanbul, kvart Kumkapi, cevabdzinica "Sarajevo", imaju dobre cevape a i Turska je sekularna drzava :cerek:

:lol: Turska je sekularna k'o Vatikan. :lol:

hellaa
22.08.2013., 19:49
Nepoznatog bi dizali kranom ko gejeve u Iranu to je sigurno, za vas ostale nisam siguran :rofl:

Ja njemu nebi bila u kozi ,mogli bi njega i krscani na neku vatricu ..veliki je on bogohulnik :D

just curious
22.08.2013., 19:52
:lol: Turska je sekularna k'o Vatikan. :lol:

Al imaju dobre cevape :rofl:

F. Chief
22.08.2013., 19:54
Počeo sam da zamišljam. :lol: :lol: :lol:

BTW, jesi čitao Kuran? Ozbiljno pitam, nemam zadnjih namera, svetog mi evanđelja po Ivanu. :cerek:

Naravno da jesam, imam ga doma, pokraj Biblije i Bhagavad Gite... :)

Nomen Nescio
22.08.2013., 19:54
Ja njemu nebi bila u kozi ,mogli bi njega i krscani na neku vatricu ..veliki je on bogohulnik :D

Ja kad se setim državnog ateizma (http://en.wikipedia.org/wiki/State_atheism) koji je posebno bio razvijen u SSSR (http://en.wikipedia.org/wiki/Atheism_in_the_Soviet_Union)-u, nije mi dobro:

The Soviet Union was the first state to have, as an ideological objective, the elimination of religion and its replacement with universal atheism.

Fala im lepo. :D

F. Chief
22.08.2013., 19:55

Ima, ima, kako ne bi bilo, ovo su prvi koji su mi pali na pamet... :D

Nomen Nescio
22.08.2013., 19:57
Al imaju dobre cevape :rofl:

S obzirom da sam punih 12 godina vegetarijanac... :D

Naravno da jesam, imam ga doma, pokraj Biblije i Bhagavad Gite... :)

Svaka čast. Pokušao sam par puta da budem sistematičan i da sve pročitam, ali nekako mi i ne ide. :( Doduše, čitao sam dosta puta neke delove, ali nisam nikad onako, od početka pa do kraja.

just curious
22.08.2013., 19:58
Znala sam !! znala sam da cu se prije ili kasnije naci na toj crnoj listi nema vise nikakve sumnje kad i ti to mislis :lol::rofl:

Muskarci bi se nekako i izvukli (osim Nepoznatog :D), al tebi ko zeni ne bi bilo spasa :rofl:

hellaa
22.08.2013., 20:06
Ja kad se setim državnog ateizma (http://en.wikipedia.org/wiki/State_atheism) koji je posebno bio razvijen u SSSR (http://en.wikipedia.org/wiki/Atheism_in_the_Soviet_Union)-u, nije mi dobro:

The Soviet Union was the first state to have, as an ideological objective, the elimination of religion and its replacement with universal atheism.

Fala im lepo. :D

Ma nas ti je Nepoznati ateista idealista , pricekaj da ti on objasni ljepote ateizma:rofl:

Ima, ima, kako ne bi bilo, ovo su prvi koji su mi pali na pamet... :D

A neki se tek kandidiraju :lol:

Muskarci bi se nekako i izvukli (osim Nepoznatog :D), al tebi ko zeni ne bi bilo spasa :rofl:

Ma mene vise strah njihovih zena da me ne zatucu zbog bolje frizure i dugih nogu :cerek:

Nomen Nescio
22.08.2013., 20:26
Ko je vas poznavao... (http://www.youtube.com/watch?v=xo3yg2wWbsI) :lol:

Ja ću doći na taj koncil forumaša, ukoliko ga bude, samo ako bude prisutan najveći shaban ovog pdf-a (i uopšte foruma), homer11. Nešto ga ne viđam u zadnje vreme, verovatno opet vara ženu, ovoga puta sa nekim dečkom. :lol:

Meadow
22.08.2013., 20:29
Uvijek optimisticna i idealisticna Meadow :D

nego, treba vjerovat u promjene na bolje i zadrzati pozitivan duh i u kriznim vremenima :D

Ja sam vodio jedan forum, na kojem se pojavio neki lik. Tvrdoglaviju i dosadniju osobu u životu nisam video na forumu. Takav lik, da ti se smuči da uopšte dolaziš na forum. Za sva vremena. Nije on nikog direktno vređao, ali brate mili... :504: I jednom se mi nekako čuli preko skajpa. Koji šok sam doživeo. Tip potpuno drugačije razgovara nego što je na forumu. Nisam mogao da verujem. Prosto me je bilo blam što sam mu toliko tema pozatvarao i komentara pobrisao. :D

zamisli, tako se mi nadjemo i dodje neki skroz super, i na kraju mi bude zao sta sam ga banirala :zubo:

ideja je ofc krasna i mudre misli nadosle mi jos zimus.

i ozbiljno pitam za grad, a vi se zezate. :D

Nomen Nescio
22.08.2013., 20:33
zamisli, tako se mi nadjemo i dodje neki skroz super, i na kraju mi bude zao sta sam ga banirala :zubo:

Ko ga šiša što nije poštovao forumska pravila. :cerek:

ideja je ofc krasna i mudre misli nadosle mi jos zimus.

Mislim da se nešto slično ranije pominjalo, pre par godina, ili je provejavalo kod par forumaša...možda se buđavi homer11 seća toga, ne znam (on se svega seća, ima pamćenje ko slon, zato njega spominjem)... :D Ali svakako, ideja nije loša.

i ozbiljno pitam za grad, a vi se zezate. :D

Što mora grad? Može i neko selo, ranč. :D Samo da ne bude posle nešto u vestima tipa "Masovno ubojstvo u selu..." :lol:

Meadow
22.08.2013., 20:47
a odakle nam ranc? u know sth I don't?
trebalo bi vidjeti tko bi zasigurno isao, i naci grad na pola puta da svakome odgovara.

Nomen Nescio
22.08.2013., 20:50
a odakle nam ranc? u know sth I don't?

Seoski turizam? Toga nema kod vas? :confused:

trebalo bi vidjeti tko bi zasigurno isao, i naci grad na pola puta da svakome odgovara.

lol, na pola puta - odakle? Zavisi odakle računaš. Meni bi Osijek bio "pola puta," recimo. :cerek:

Meadow
22.08.2013., 23:21
pa nije kao da znam hrpu ranceva na svakom koraku, znam samo 2.

grad, zato i kazem da bi trebalo vidjeti tko bi sve isao pa naci nesto sto je svima jednako blizu ili daleko.

F. Chief
22.08.2013., 23:34
S obzirom da sam punih 12 godina vegetarijanac... :D

Jel' znaš da sam i ja bio vegetarijanac i to punu godinu, i mogu ti reći da sam se zbilja odlično osjećao, ali jbg, počeo sam opet s mesom, i opet se navukao... :(

Svaka čast. Pokušao sam par puta da budem sistematičan i da sve pročitam, ali nekako mi i ne ide. :( Doduše, čitao sam dosta puta neke delove, ali nisam nikad onako, od početka pa do kraja.

Nisi ništa propustio, imo, u usporedbi s Kuranom i Biblijom, Gita je svemirska filozofija koja blista nepomućenog sjaja već tisućama godina... :kava:

Uranija
23.08.2013., 08:41
a kaj je to bilo?
bas cu pitat Egica.
.

Paljba na svakoj temi - satori sanitarium je šamarao religijaše, posebno muslimane, Enzo je napisao traktate o fallacyjima, argumentima i pustinjskom čobanu s osvrtom na nevidljivog prijatelja, kokobill i Manasija su sazivali vaseljenske sabore i ćetali do besvijesti na svemu ikad, muslimani su imali tekiju i svako malo fajt na nekoj od tema.
those were the days...

Nomen Nescio
23.08.2013., 09:15
pa nije kao da znam hrpu ranceva na svakom koraku, znam samo 2.

grad, zato i kazem da bi trebalo vidjeti tko bi sve isao pa naci nesto sto je svima jednako blizu ili daleko.

Znaš šta, ako misliš ovo ozbiljno da odradiš, ona napiši neku encikliku na ovom pdf-u, možda neku anketu, da se vidi da li ima bar 15-ak osoba koji bi došli, i tako. Sačekaj mesec do dva, a onda nek' se krene planiranje vremena kada bi se masa sastala kod O.K. korala. :D

Jel' znaš da sam i ja bio vegetarijanac i to punu godinu, i mogu ti reći da sam se zbilja odlično osjećao, ali jbg, počeo sam opet s mesom, i opet se navukao... :(

Nikad se nisam pokajao što sam ga ostavio. :D Ne smatram da je "greh" jesti meso, jednostavno se ja bolje osećam i to je to.

Nisi ništa propustio,

Ma kako nisam ništa propustio... :504:

imo, u usporedbi s Kuranom i Biblijom, Gita je svemirska filozofija koja blista nepomućenog sjaja već tisućama godina... :kava:

Ukusi su različiti i o njima ne treba previše trošiti reči.

Meadow
23.08.2013., 10:58
pa da, tako sam i mislila, otvoriti temu za okupljanje pa gledam prvo malo po chatu kakva su razmisljanja i ima li zainteresiranih.

a cini mi se da bas i nema.

Uranija, zvuci ocaj :eek:

Nomen Nescio
23.08.2013., 11:05
pa da, tako sam i mislila, otvoriti temu za okupljanje pa gledam prvo malo po chatu kakva su razmisljanja i ima li zainteresiranih.

a cini mi se da bas i nema.

Zavisi koliko bi ti osoba da bude. Ne očekuj 100 ljudi. :)

Meadow
23.08.2013., 11:23
da se mene pita i da je moguce, ja bih organizirala banket, i svi bi dosli na cajanku i bilo bi nam super :utopija:

Nomen Nescio
23.08.2013., 11:29
da se mene pita i da je moguce, ja bih organizirala banket, i svi bi dosli na cajanku i bilo bi nam super :utopija:

Pa ko se pita? Mislim, ko ima prava da zabrani da se forumaši okupe, ako to žele?

Gle, ako ti hoćeš da se nešto od ovoga realizuje, onda dosta toga može da se uradi. Npr., svako ko želi da dođe, mora pre toga da uplati simboličnih 10-ak eura, kao neku malu garanciju da će se pojaviti. Sav uplaćeni novac se može iskoristiti u neke humane svrhe. Možda budu i još neke donacije, čisto da se koncil ne bi sveo samo na jedenje, pijenje i čatanje. :D Danas su svetu potrebni ljudi od akcije, ima previše onih kojima je potrebna pomoć (na ovaj ili onaj način). Znači, sve zavisi da li želiš da se ostane samo na priči, a takvih priča je puno - "Trebali bi smo," "mogli bi smo," "ne bi bilo loše," itd.

Uranija
23.08.2013., 11:32
Uranija, zvuci ocaj :eek:

Vidiš da danas nije tako loše. :D

Meadow
23.08.2013., 13:19
Nomen, pa ja bih, samo ne zelim da ispadne da se nesto forsira i upire. Ja bih da to ide spontano, ovako kroz chat, pa da ljudi pozele i upoznati jedni druge.

A mozda je problem u meni jer ono, mozda ljudi nisu za okupljanje koje organizira zloglasni komandant. Mozda je bolje da vam organiziram, ali samo za vas, myself excluded.

Uranija, OK ste vi, na dane vas hvataju zute minute, ali OK je.

Palenholik
23.08.2013., 13:20
Tebe se niko ne mora bojati jer jer uskoro ćeš i sam postati kršćanin pa onda kaj te briga. :D
Šuti, ona ttp je prestala bombardovati, htio sam korisiti njenu tukju i prekrstiti se (gluho bilo), samo da prestane :rofl:
Ovaaaaj, bil' vi došli na ovaj sastanak, ja bih našao (braću) sponzore ;) :lol: :rofl:

hellaa
23.08.2013., 13:29
Ovaaaaj, bil' vi došli na ovaj sastanak, ja bih našao (braću) sponzore ;) :lol: :rofl:

hahhahha Palenholik :azdaja:

Dolazim ako ce te mi napismeno ovd zagarantovati bezbednost :rofl:
Po svim tockama : nema kamenovanja , nema konpca , nema bicevanja a ni ovoga :buum:

Pravi Život
23.08.2013., 15:20
Šuti, ona ttp je prestala bombardovati, htio sam korisiti njenu tukju i prekrstiti se (gluho bilo), samo da prestane :rofl:

Nemaš na parti bez preodgoja, ima tabla na ulazu "ne muško a da trača". :D

maher18
23.08.2013., 19:04
daklem, vidim da ovdje nema niš novoga :raspa:

malo me nema, a vi u fajtu.
i vidim da mi se dragi nešto uzjogunio.:503:
a da se svi lepo najdemo malo na moru, ha? pojedemo neke saardelice, popijemo si malvazije?:rolleyes:

Nomen Nescio
23.08.2013., 19:19
Nomen, pa ja bih, samo ne zelim da ispadne da se nesto forsira i upire. Ja bih da to ide spontano, ovako kroz chat, pa da ljudi pozele i upoznati jedni druge.

A mozda je problem u meni jer ono, mozda ljudi nisu za okupljanje koje organizira zloglasni komandant. Mozda je bolje da vam organiziram, ali samo za vas, myself excluded.

Nisam uopšte shvatio kao neko forsiranje i upiranje sa tvoje strane. A nešto te i ne doživljavam kao Staljina. :D Dobro, u pravu si, treba nešto ići spontano, često je potrebno vreme da nešto sazri i zaživi.

Nomen Nescio
23.08.2013., 19:20
a da se svi lepo najdemo malo na moru, ha? pojedemo neke saardelice, popijemo si malvazije?:rolleyes:

Brate mili, kad god dođem ovde, uvek bi neko nešto da jede, k'o da živite u Somaliji, bre. :504: :D

maher18
23.08.2013., 19:54
Brate mili, kad god dođem ovde, uvek bi neko nešto da jede, k'o da živite u Somaliji, bre. :504: :D

pa ko ti kriv kad nisi hedonist i ne uživaš u životnim radositma. a kaj se tiče gladi, kak misliš d ase osjeća netko ko je skinuo 15 kila, ha?:raspa:

Nomen Nescio
23.08.2013., 20:00
pa ko ti kriv kad nisi hedonist i ne uživaš u životnim radositma. a kaj se tiče gladi, kak misliš d ase osjeća netko ko je skinuo 15 kila, ha?:raspa:

Ako si pre toga bio (ili bila, šta si ti, on ili ona? :D ) 120 kg, 15 kila je smejurija. :lol: Ni ne vidi se da si to skinuo/la. :lol:

Meadow
23.08.2013., 20:02
a gdje biste vi da se nadjemo na moru?

par destinacija, npr.

Nomen Nescio
23.08.2013., 20:29
a gdje biste vi da se nadjemo na moru?

par destinacija, npr.

Ja nisam nešto naročito za more, ali ako bude more, Split bi mi odgovarao, recimo. Tamo sam bio već jednom pre nekoliko godina, čak upoznao neke osobe uživo, a i imam direktan prevoz iz Bg. :D Jes da je to mrcvarenje, ali šta je tu je. Možda bi mogla Pula-Rovinj. I tamo imam još bolje kontakte. Računam da negde trebam prespavati, i slično, pa sam zato naveo ova mesta.

Palenholik
23.08.2013., 20:37
hahhahha Palenholik :azdaja:

Dolazim ako ce te mi napismeno ovd zagarantovati bezbednost :rofl:
Po svim tockama : nema kamenovanja , nema konpca , nema bicevanja a ni ovoga :buum:
Ja još ne kontam kako da dođem bez svog superodjela!! Bez njega će svi znati ko sam :misli:

http://img.pandawhale.com/41538-WHERE-IS-MY-SUPER-SUIT--PandaW-KEFN.gif

Meadow
23.08.2013., 20:43
a tko si?

ST moze sto se mene tice.

hellaa
23.08.2013., 21:15

maherice pa cestitke:cheer::cheer::cheer:

al nemoj da me sad pojedes !!:zubo:

Mozda da ipak odrzimo tu neku njumaonu cini mi se da je maherica prilicno izgladnjela , vidim u zadnje vrijeme nema nesto energije niti da propisno podjebaje ovdje :D

Evo ja predlazem otok pa kud koji mili moji , dok se neke stvari ne rasciste nema mrdanja :mljacko:

hellaa
23.08.2013., 21:16
Ja još ne kontam kako da dođem bez svog superodjela!! Bez njega će svi znati ko sam :misli:

http://img.pandawhale.com/41538-WHERE-IS-MY-SUPER-SUIT--PandaW-KEFN.gif

Popij red bull on ce ti dat krila :zubo:

Nomen Nescio
23.08.2013., 21:18
Evo ja predlazem otok pa kud koji mili moji , dok se neke stvari ne rasciste nema mrdanja :mljacko:

Jel? A kako misliš da verski fanatici dođu tamo, k'o Petar, da hodaju po vodi i ondak potonu? :D

Split je sasvim OK, kad već ne može Pula ili Rovinj. :cerek:

EliEliLama
23.08.2013., 21:21
Jel? A kako misliš da verski fanatici dođu tamo, k'o Petar, da hodaju po vodi i ondak potonu? :D

Teško da bi u mrtvom moru potonuo Petar to još nije se desilo da se iko tamo ikad utopio...

maher18
23.08.2013., 21:22

najbolja je istra, sveta zemlja puna energije, čakri i svetaca. lovran!:cerek:

hellaa
23.08.2013., 21:23

Tocno tako mislim to im je test vjere :rofl::lol:

Nije li sam Isus rekao kad bi imali vjere koliko je zrno goruscice mogli bi ste premjestati brida ...a ovdje se svi hvale kolicinom vjere ..so let's see:D

Nomen Nescio
23.08.2013., 21:25
Teško da bi u mrtvom moru potonuo Petar to još nije se desilo da se iko tamo ikad utopio...

Koliko si puta bio na Mrtvom Moru pa da znaš? :lol: Idi ti, pa probaj. :D Btw - nebitno za ovu priču, al' taj događaj se desio na Galilejskom moru. :p

hellaa
23.08.2013., 21:25

Tamo ako nastave kako je pocelo uskoro neces moc smociti guzicu a kamoli se utopit sve da i nije slano kako je slano :mig:

Nomen Nescio
23.08.2013., 21:27

Ma idi, teraš me da googlam. :facepalm:

Tocno tako mislim to im je test vjere :rofl::lol:

Nije li sam Isus rekao kad bi imali vjere koliko je zrno goruscice mogli bi ste premjestati brida ...a ovdje se svi hvale kolicinom vjere ..so let's see:D

Ko se hvali, taj se kvari. :D Lično - nemam je uglavnom, tako da ja nemam šta da testiram. Ja idemo samo na siguricu. :D

EliEliLama
23.08.2013., 21:28
Tamo ako nastave kako je pocelo uskoro neces moc smociti guzicu a kamoli se utopit sve da i nije slano kako je slano :mig:

A možda netko i bude hodao po vodi...

hellaa
23.08.2013., 21:31
A možda netko i bude hodao po vodi...

eto prilike da vidimo dogovor na otok , nevjernici trajektom a ostali pjesice :lol:

maher18
23.08.2013., 21:33
eto prilike da vidimo dogovor na otok , nevjernici trajektom a ostali pjesice :lol:

onda pag!:cerek:

Nomen Nescio
23.08.2013., 21:34

Ok, odmah ću ta pitam za cene trajekta, povratna karta... :cerek:

EliEliLama
23.08.2013., 21:44

Mrtvo more,tamo meeting.

hellaa
23.08.2013., 21:45
onda pag!:cerek:

Joj maherice kaj im pomazes!?!
pusti nek ukljuce razumsku racionalnu dusu vjecnosti i odgonetnu sami :lol::rofl:

hellaa
23.08.2013., 21:46
Mrtvo more,tamo meeting.

gle lako mi napravimo mrtvo more nademo li se svi skupa , niks problemos :rofl:

EliEliLama
23.08.2013., 21:49
gle lako mi napravimo mrtvo more nademo li se svi skupa , niks problemos :rofl:

Moguće je i to da bi bilo ozlijeđenih.

hellaa
23.08.2013., 21:51
Moguće je i to da bi bilo ozlijeđenih.

ti se netribas brinit , nisi na popisu :mig:

Nomen Nescio
23.08.2013., 21:53
Mrtvo more,tamo meeting.

Tebi se stvarno umire... :D

EliEliLama
23.08.2013., 21:54
ti se netribas brinit , nisi na popisu :mig:

Zar je dotle došlo?

Nisam čitao ovaj forum par mjeseci,bilo problemos?

EliEliLama
23.08.2013., 21:55
Tebi se stvarno umire... :D

I ti bi vjeruj mi.

No nažalost smrt ne postoji,smrti nema.Velika je to žalost

hellaa
23.08.2013., 22:04
Zar je dotle došlo?

Nisam čitao ovaj forum par mjeseci,bilo problemos?

Ma nije bas .....mi smo samo sumnjali oni su nam potvrdili :lol::rofl:

hellaa
23.08.2013., 22:07
.

ooooo ovo tek sad vidim ! a nes se izvuc tako lako ...negine ti promjena frizure mila :cerek:

just curious
23.08.2013., 22:38

Rafinirana Meadow :cerek:

Mislim da je ovdje vecina ipak za pivu i cevape sa lukom :D

Nomen Nescio
23.08.2013., 23:56
I ti bi vjeruj mi.

Terao si nešto, jel da? (http://www.youtube.com/watch?v=okr7gT5R3rs&feature=related) :lol:

Meadow
23.08.2013., 23:57
Rafinirana Meadow :cerek:

Mislim da je ovdje vecina ipak za pivu i cevape sa lukom :D

ahhh ja :cerek:

ne pijem pivo, tako da to ne, cevapi moze.

evo, ja i curious smo primjer kako zakopati ratnu sjekiru i da bude uspjesnica :D
Prije smo verbalno ratovali po drugom PDF-u, a vidi nas sad :di si brate, di si prijatelju:

hella, kakva promjena frizure! :eek:

i da Pag, da vodim religijase na sodomu i gomoru, pa kud to predlazete :D

sigurica :rofl:
svidja mi se ta rijec.
vi u Srbiji imate komicne rijeci.
svojedobno mi je Joe bio rekao jedan prekomican sinonim za laz, al zaboravih. Nesto kao, lazica :ne zna:

Nomen Nescio
24.08.2013., 00:41
sigurica :rolf:
svidja mi se ta rijec.

I meni. :D

vi u Srbiji imate komicne rijeci.
svojedobno mi je Joe bio rekao jedan prekomican sinonim za laz, al zaboravih. Nesto kao, lazica :ne zna:

Ne znam kako bi se ta reč mogla zvati.

Da li ti znaš kako Zemunac izjavljuje saučešće? - "Tuga, brate." :lol:

Nomen Nescio
24.08.2013., 00:48
Btw, sad se setih...

Ljubavno pismo jednog Beograđanina

Ćao ribo,

Keve mi do malopre sam sovio na gajbi. Nešto sam smoren, noćas sam blejao po žurajama i najstrašnije su me gušile neke sponzoruše, jedva sam ih otkačio.Umalo da prsnem, baš žuljaju i idu na ganglije.

Sad evo sedim ćiku, cirkam fuka i slušam mjuz sa kompa. Laganica, opušteno. Ti dobro znaš da nisam dileja i da te gotivim do jaja, zato hoću da ti napišem koliko sam srećan što smo u tandemu. E, opasno si meso i kad krenem na tresku nemam nikakav osećaj, nemogu da pronađem ni jednu barku. Ćaleta mi ruke mi se tresu jer stalno mislim na tebe. Riknuću jebo te. Pre neki dan umalo da startujem drota, srećom snimio sam mu lajke i zapalio na vreme.

Moraću da pređem na valu, nekako je mirnije.Ovako razbucan ću završiti u cezeu.

Pričao sam šveci o tebi dok smo furali po gradu da mi kupi gilje koje si ti snimila i rekla da su prva liga za mene. I ona te gotivi. Kaže da je pravo vreme da te marnemo i štekujemo ovde kod nas na gajbu.Nisam siguran da je to ok ideja jer su matorci nešto prolupali i osećala bi se kao da si u mardelju. Ipak, snimiću situaciju i pustiti žvaku da ih provalim kako razmiljaju.Mojne da si ****, tiću, uradiću ih ja.

Sad kuntaš garant.

Jebi ga, oladi malo. Furaš bre 200 na sat. Prsnućeš, a ja ću onda da bacim kašiku. Otkači smora s vrata i kuliraj. Probaj kao gistro da ga slučajno zavališ u labrnju...pa zapali do Verice. Ona je ok, neće da peva. Ortak je do koske. Ako napravimo čvrstu šemu stisnuću je da nam bude kuma.Samo još da joj nabavim utoku da gruva, jebo te...da ne isprangija ganci pred crkvom?

Vidi, imam danas zakazanu ferku sa onim ljaksom na Kaleniću, opet će da me uradi za čvarke, a ***. nešto moram da klopam. Ma nek duva, nije važno moram i ja negde da padnem. ***** lovu, bitno je da si mi ti zauzela čuku i napravila opštu frku u glavi. Ko racija.

Idem sad, da ugrejem onu kanturinu od lako, pa palim. Ti zvrcni kad ustaneš, da odvalimo žvaku.

Limtevo

EliEliLama
24.08.2013., 00:48
Terao si nešto, jel da? (http://www.youtube.com/watch?v=okr7gT5R3rs&feature=related) :lol:

Mislim da ti nisi baš u livelu...

Je li ti možeš pretpostaviti u toj svojoj glavi da neki ljudi imaju nerješive probleme?
Ako ne možeš onda bolje ti je šuti ili ako si bogat daj 1500 000 eura spasiti ćeš dosta života.

I sad odhebi od mene licemjerčino nakaradna...

Meadow
24.08.2013., 10:02
Ne znam kako bi se ta reč mogla zvati.

Ne znam, nešto kao: lažica, lažovica, lažnjivica :ne zna: :rofl:

Sjeti se sinonima za riječ "laž", ali malo komičnijih. :D

Nemruth Dagi
24.08.2013., 10:33

Najbolje je Zagorje; sveto mjesto delanaca, purica i mejaša:cerek:

just curious
24.08.2013., 15:55
evo, ja i curious smo primjer kako zakopati ratnu sjekiru i da bude uspjesnica :D
Prije smo verbalno ratovali po drugom PDF-u, a vidi nas sad :di si brate, di si prijatelju:

Sitnice davno zaboravljene :cerek:

Vremenom naucis kome sta smeta i koga sta vrijedja :mig:
Za rafinirane dame vokabular mora biti na nivou inace se lako uvrijede :D

U bosanskom se koristi izraz "petljanac" kao onaj koji petlja/zapetljava laze, a u srpskom mozda mislis na "vacaros" od vacariti/prevariti nesto slicno "petljancu"

F. Chief
24.08.2013., 19:19

Niti u ludilu... :kava:

Nomen Nescio
24.08.2013., 19:57
Dobro veče svima. Šta se radi na estradi? :D

Meadow
24.08.2013., 21:32
dobra vecer, momce mladi :w

evo ja zalegla malo, stalno nesto cisti, peri, nikad kraja.

kaj ima u BG, izlazis li sta?

and, 11 000 postova :eek:

:cheer:

just curious
24.08.2013., 22:12
Niti u ludilu... :kava:

Sta je Chief pa nije valjda dotle doslo da te par predanih misionara moze zastrasiti? :D

F. Chief
25.08.2013., 07:13
Sta je Chief pa nije valjda dotle doslo da te par predanih misionara moze zastrasiti? :D

Imao sam ja već posla s 'misionarima', daleko im kuća od moje... :rolleyes:

tadž
25.08.2013., 12:08
Imao sam ja već posla s 'misionarima', daleko im kuća od moje... :rolleyes:

ohh chieff...

http://www.teen.com/wp-content/uploads/2013/08/crying-celebrity-gifs-emma-stone.gif

hellaa
25.08.2013., 12:21
ohh chieff...

http://www.teen.com/wp-content/uploads/2013/08/crying-celebrity-gifs-emma-stone.gif

hahahhaha dobra tadz dobra:top:

F. Chief
25.08.2013., 12:42
ohh chieff...

Meni nije bilo smiješno, bilo je (smrtno) ozbiljno, misionarilo se ovuda s puškama još prije samo dvadesetak godinica... :ne zna:

Nisi upoznala takve misionare? Neki se keli u svetog Savu, neki u Alaha, a bogami, neki i u Isusa, krunica oko vrata i AK47 na ramenu, a retorika im navlas ista k'o i u ovih naših forumskih... :ne zna:

Palenholik
25.08.2013., 13:28
Nisi upoznala takve misionare? Neki se keli u svetog Savu, neki u Alaha, a bogami, neki i u Isusa, krunica oko vrata i AK47 na ramenu, a retorika im navlas ista k'o i u ovih naših forumskih... :ne zna:
Trabunjanje... podjednaka krivica, a?

Malo historiju prelistaj, ali svih boja, ne samo od jednih ;)
Povjest Bosne: Noel Malcolm (http://webzoom.freewebs.com/ns-bosnia/Noel%20Malcolm%20-%20Povijest%20Bosne.pdf)
http://en.wikipedia.org/wiki/Bosnian_War

F. Chief
25.08.2013., 13:53
Trabunjanje... podjednaka krivica, a?

Malo historiju prelistaj, ali svih boja, ne samo od jednih ;)
Povjest Bosne: Noel Malcolm (http://webzoom.freewebs.com/ns-bosnia/Noel%20Malcolm%20-%20Povijest%20Bosne.pdf)
http://en.wikipedia.org/wiki/Bosnian_War

Kakva podjednaka krivica, o čemu ti 'trabunjaš', tko je govorio o bilo kakvoj krivici? Ja sam govorio o misionarima koji, u nedostatku argumenata, u određenim povijesnim vremenima, misionare s puškom na ramenu, i da, u tome su sve denominacije podjednake, ako si na to mislio... :kava:

Ja sam uvjeren da bi ti i tvoji istomišljenici rado mene 'naučili pameti' i konkretnijim akcijama od puke rasprave, samo kad bi mogli... :kava:

tadž
25.08.2013., 16:33
Meni nije bilo smiješno, bilo je (smrtno) ozbiljno, misionarilo se ovuda s puškama još prije samo dvadesetak godinica... :ne zna:

Mah, dragi Chief .. svako misionari svoju ideju.. Ne samo vjernici.. :mig:

Razlika je jedino u čije ime ko misionari.. Neko u ime Boga, neko u ime nacije, neko u ime svoje neke ideologije, filozofije življenja.. Eto Hitler i Staljin nisu bili baš nešto nadahnuti religijom, pa su ipak "misionarili" svoj režim upravo sa puškama i sličnim oružjem..

A činjenica je da među svim grupacijama postoje oni koji su baš onako neobrazovani i zadrti..

Mene i dan danas nastoje pojedini misionari uputiti na "pravi put", skinuti mi koprenu sa očiju.., počev od ateista preko Jehovinih svjedoka pa do Vehabija :D

Pravi Život
26.08.2013., 14:43
Mene i dan danas nastoje pojedini misionari uputiti na "pravi put", skinuti mi koprenu sa očiju.., počev od ateista preko Jehovinih svjedoka pa do Vehabija :D

Ma da, kako bi to bilo moguće, jelte, propagandi snova nikad dosta. :D

Ko će da ti dira tvoj srednji put, osvrni se, nema nikoga... Otišli su pravim, yeah! :) :raspa:

dux pessimus
26.08.2013., 19:37

Razlika je jedino u čije ime ko misionari.. Neko u ime Boga, neko u ime nacije, neko u ime svoje neke ideologije, filozofije življenja.. Eto Hitler i Staljin nisu bili baš nešto nadahnuti religijom, pa su ipak "misionarili" svoj režim upravo sa puškama i sličnim oružjem..

A činjenica je da među svim grupacijama postoje oni koji su baš onako neobrazovani i zadrti..

Da ne pilim ovdje na pikniku:

http://www.forum.hr/showpost.php?p=46458528&postcount=7243

F. Chief
26.08.2013., 20:37

Ja nikad nisam nikog pozivao u ateizam, ne mogu nositi toliku odgovornost... :ne zna:

Možeš li ti nositi teret odgovornosti za čovjeka kojeg pozivaš u islam, a recimo da je islam kriva religija, i pozvala si ga u pakao? :ne zna:

Ili si toliko sigurna u sebe da možeš nositi teret odgovornosti za nečiju dušu i vječni život?

Za mene je misionarenje izraz najvećeg egoizma i narcisoidnosti koji postoji...

tadž
27.08.2013., 22:50
Da ne pilim ovdje na pikniku:

http://www.forum.hr/showpost.php?p=46458528&postcount=7243

baš tako :mig:

tadž
28.08.2013., 10:06
Ja nikad nisam nikog pozivao u ateizam, ne mogu nositi toliku odgovornost... :ne zna:

Nisam na tebe ni mislila, ti si pojedinac.. Ali činjenica je da su ovdašnji misionari 'mala maca' za one koji su spremni kontrolirati medije, kompletan odgojno-obrazovni sistem i sl. kako bi proširili svoju ideologiju.. Tako npr. kada u školama počnemo učiti kako smo postali od majmuna, tada to uglavnom znači da neko misionari ideju ateizma i to na daleko višem nivou nego što to čine današnji misionarčići..:)

Razlika je u načinu širenja svoje ideje, a u tome su ateisti daleko mudriji nego vjernici.

Možeš li ti nositi teret odgovornosti za čovjeka kojeg pozivaš u islam, a recimo da je islam kriva religija, i pozvala si ga u pakao? :ne zna:

Ili si toliko sigurna u sebe da možeš nositi teret odgovornosti za nečiju dušu i vječni život?

Hm.. ne znam kako očekuješ da osjećam neku odgovornost za odluke čovjeka koji je zreo, pametan, svjestan ? Ti recimo, možeš meni danonoćno pričati o ljepotama življenja u ateizmu, o uzaludnosti činjenja obreda, o svojim nekim argumentima da Bog ne postoji, možeš popljuvati sve moguće religije i iznijeti sve negativnosti koje su se ikad desile od strane nekih vjernika.. međutim, to je tvoje viđenje neke stvari, na koju imaš apsolutno pravo, a samo moja je odgovrnost da li ću JA to sve prihvatiti ili ne.. Ne možeš ti snositi odgovornost za mene ako ja postanem nevjernik, a kad odemo na Onaj svijet ipak se ubijedimo da postoji pakao i raj... Isto vrijedi i obratno..
Dakle, svako snosni odgovornost za svoje postupke.

Za mene je misionarenje izraz najvećeg egoizma i narcisoidnosti koji postoji...

Svi misionarimo (neko na kulturan a neko na seljačko - krkanski način) samo ne oni koji su još uvijek u potrazi za nečim s čime će se njihova duša smiriti.. :mig:

Meadow
28.08.2013., 12:48
Tako npr. kada u školama počnemo učiti kako smo postali od majmuna,

S obzirom da to nećemo početi učiti, nema zime za Eskime. :D

Pravi Život
28.08.2013., 13:17
di su nestali naši golubovi... ne vole ptice filozofije... rastjeraste ih :hekla:

ehej, tice, di ste! :)

http://www.youtube.com/watch?v=eppgYS0xWyY

tadž
28.08.2013., 14:15
S obzirom da to nećemo početi učiti, nema zime za Eskime. :D

znaš kako kažu: koga zmija jednom ujede i guštera se boji :)

Komunizam je bio i prošao (hvala Bogu).. Zahvaljujući tome, sada možemo govoriti i o ateističkim metodama misionarenja.. :mig:

Ono "vjersko" što se nije dalo potčiniti milom, vrlo brzo se rješavalo silom..

Mislim da nema potrebe za citiranjem misionarskih ateističkih metoda u doba komunizma..

Ne ponovilo se .

dominik01
28.08.2013., 21:14
Gdje mi je draga? Jedina moja!

hellaa
29.08.2013., 10:16
dobro gdje su svi , nekako nam je forum tih i pomalo dosadnjikav ,jedva cekam kise i kad ekipa nece imat sta pametnije radit nego ode malo :traca:

Palenholik
29.08.2013., 10:21
dobro gdje su svi , nekako nam je forum tih i pomalo dosadnjikav ,jedva cekam kise i kad ekipa nece imat sta pametnije radit nego ode malo :traca:
Zar se ovdje može :traca: ? :D
To bi moglo tek nakon našeg in-live susreta :D Onda bi bilo "joj vidi mu gloove (https://www.youtube.com/watch?v=4HDLMwXKL2Y)" :D

hellaa
29.08.2013., 10:32
Zar se ovdje može :traca: ? :D
To bi moglo tek nakon našeg in-live susreta :D Onda bi bilo "joj vidi mu gloove (https://www.youtube.com/watch?v=4HDLMwXKL2Y)" :D

hahahhahah moze , moze ja sam na lokalu stodvacetidva:D

Bosniac1
29.08.2013., 21:53
matematika, zlatna geometrija nastale davno prije Kurana, Biblije. Brojeve koje mi zovemo arapskim arapi sami tako ne nazivaju i ne smatraju. Koliko sam čuo od njih. Sve znanstveno u Kuranu ljudi od davna znali, Arape podučavali.

Bok,Dominiče salavni/genijal. of Posavina!:kava:

EliEliLama
29.08.2013., 21:56
Bok,Dominiče salavni of Posavina!:kava:

Vjerovao ili ne ja pridajem zastave pa ako ima kakva narudžba za sve strane ja ih štampam.

Nije bitno odakle je tko,samo eur po m2 i imaš zastavu pa maši brate do mile volje.

SHalom brate.

Bosniac1
29.08.2013., 22:00
Vjerovao ili ne ja pridajem zastave pa ako ima kakva narudžba za sve strane ja ih štampam.

Nije bitno odakle je tko,samo eur po m2 i imaš zastavu pa maši brate do mile volje.

SHalom brate.

SHalom brate cijena ti slaba,izgubićeš!

dominik01
29.08.2013., 22:16
Bok,Dominiče salavni/genijal. of Posavina!:kava:

pozdrav zemljače...i Posavini i mene potamnjela slava za tri dana

EliEliLama
29.08.2013., 22:19
SHalom brate cijena ti slaba,izgubićeš!

Misliš neće ići zastave dobro prodaja?

Zašto to misliš?

Pred rat najbolje transparenti idu?
Nije li to logično?

Meni skroz logično.

Bosniac1
30.08.2013., 09:33
pozdrav zemljače...i Posavini i mene potamnjela slava za tri dana

Znam,zemo, znam sve.Ona tri boga radili nam sve iza leđa.

Al neka!Dočiće će i naše vrijeme,
u Boga dana,u cara para!
Samo udri brigu na veselje!:kava::kava:

EliEliLama
30.08.2013., 15:50

u Boga dana,u cara para!

Koliko vas to ima gospodine?

Čemu ta množina ako vjerujete u jedno?

Zašto ne pišete u jednini?

Reci te mi gospodine pošto vidim da baš i ne volite broj tri a pišete opet u množini koji je vaš broj onda da vas prepoznamo slijedeći put?

barmen jitro
30.08.2013., 17:44
3 glavna, 4 pomoćna....:D. Ali to vrijedi samo u Bosni. Privilegija neka kao. :D

Bosniac1
30.08.2013., 21:32

u Boga dana,u cara para!

=EliEliLama;

Ovdje je riječ s Dominikom o politici,ne o religiji.
Koja su ona tri "boga" bila u YU, zna se.

Reci te mi gospodine pošto vidim da baš i ne volite broj tri a pišete opet u množini koji je vaš broj onda da vas prepoznamo slijedeći put?[/

Moj broj je 4.
Pogodi zašto!
A tvoj?!

Bosniac1
30.08.2013., 22:15

Reci te mi gospodine pošto vidim da baš i ne volite broj tri a pišete opet u množini koji je vaš broj onda da vas prepoznamo slijedeći put?

3 glavna, 4 pomoćna....:D. Ali to vrijedi samo u Bosni. Privilegija neka kao. :D

Znaš i sam,kad promisliš, da nije baš sve tako!
I 3 su u transcedentnom jedinstvu religija samo Jedan,Jedini!
To vrijedi u Bosni,i u cijelom okolnom Svitu,na kugli Zemljskoj,barmen!

maher18
03.09.2013., 07:49
Gdje mi je draga? Jedina moja!

alo, darlingiću! :cerek: http://www.youtube.com/watch?v=-DTlzEjBW10
:kava:

dominik01
03.09.2013., 08:16
alo, darlingiću! :cerek: http://www.youtube.com/watch?v=-DTlzEjBW10
:kava:

Aah, dobro jutro živote! ...nemam riječ, čekaj da se priberem

Pravi Život
03.09.2013., 08:20
eto naših ptica!

niš, sam da vas pozdravim u prolazu... :cerek:

maher18
03.09.2013., 08:31
Aah, dobro jutro živote! ...nemam riječ, čekaj da se priberem

ma kakvu riječ, dodaj tu rakijicu i nesicu!:rolleyes:

zakaj je titija zbanirana????:eek:

dominik01
03.09.2013., 08:43
ma kakvu riječ, dodaj tu rakijicu i nesicu!:rolleyes:

evo draga, izvoli! Što ti je to po tijelu? Nije li te neki galeb iskljucao na moru? Ma dat ću ja njemu. Kud baš po koljenima?

maher18
03.09.2013., 08:49
evo draga, izvoli! Što ti je to po tijelu? Nije li te neki galeb iskljucao na moru? Ma dat ću ja njemu. Kud baš po koljenima?

ma nije, nije, nego su me valovi odnesli na hridi, jadna se sva ogulila, ranjena i bolna, šmrc. kako si mogao uopće posumnjati u mene!:durica

dominik01
03.09.2013., 08:57
ma nije, nije, nego su me valovi odnesli na hridi, jadna se sva ogulila, ranjena i bolna, šmrc. kako si mogao uopće posumnjati u mene!:durica

Oh, sunce moje, mogla si mi nastradati. Baš sam bezdušnik. Kriv je onaj Jahvealah ljubomorni u meni. Oprosti srećice moja!

maher18
03.09.2013., 09:00
Oh, sunce moje, mogla si mi nastradati. Baš sam bezdušnik. Kriv je onaj Jahvealah ljubomorni u meni. Oprosti srećice moja!

narano da ću ti oprostiti, pa ti se za mene brineš i skrbiš da mi bude dobro.:D

dominik01
03.09.2013., 10:21
narano da ću ti oprostiti, pa ti se za mene brineš i skrbiš da mi bude dobro.:D

:lol: kako sam ponosan

dominik01
03.09.2013., 12:58
EEL, ako pristaneš na ucjenu razočarat ćeš me!

MukaFFa
03.09.2013., 13:35
EEL, ako pristaneš na ucjenu razočarat ćeš me!

razočarat će i mene:mig:

nemoj sad ti dominik tako pa odma' ucjena
meni je ovo fer trgovina!

ucjena bi bila kada bih rekao da ću samo njegove postove tražiti na vaseljeni forum što se zove i da ću replicirati na svaki

dominik01
03.09.2013., 14:09
razočarat će i mene:mig:

nemoj sad ti dominik tako pa odma' ucjena
meni je ovo fer trgovina!

ucjena bi bila kada bih rekao da ću samo njegove postove tražiti na vaseljeni forum što se zove i da ću replicirati na svaki

:lol: a ja bih želio da i ti pišeš tamo na njegovoj temi. Inače da EEL zna on bi ti i odgovorio o sufijama. Moguće traži odgovor u nekim knjigama. Čekat ćemo

MukaFFa
03.09.2013., 14:46
:lol: a ja bih želio da i ti pišeš tamo na njegovoj temi. Inače da EEL zna on bi ti i odgovorio o sufijama. Moguće traži odgovor u nekim knjigama. Čekat ćemo

a što skače u Moravu kad ne zna da pliva?