PDA

View Full Version : Muška odjeća koja napaljuje žene ..

Coentrao21
01.09.2012., 18:08
Dakle pitanje glasi .. što vas cure pali kada ugledate na muškarcu ? koji odjevni predmet ? bilo donji veš ili nešto što se nosi svaki dani . tipa kako muškarce napaljuju tange,halteri,tajice... ( neke ne sve ) ukusi variraju tako me zanima što vas drage forumašice pali ? dali su to crne košulje, uske majice traperice ili pak nekšto treće ?? znači ovo se odnosi isključivo na odjeću ovo nema veze sa izgledom muškarca .

robot jura
01.09.2012., 18:10
Dobro skrojeno odijelo. :zubo:

Ne mora biti skupo, ne mora biti fensi.

Alexa
01.09.2012., 18:16
Osnovno je da se ne oblači ko redikul.

Ako već moram birat, rađe ležernije, ali nipošto rednečki, a posebno ne vajfbiterski.

Svaka naznaka Gotovčevog looka također zastrašuje.

Ako se ja baš zrihtam i idemo zajedno van, cijenila bih da ne izađe odjeven kao da se spremio za stvaranje frikcije noktima po testisima ispred televizije, a na kauču.

Isto tako, strašit će me čovjek koji je svugdje u odijelu, jer ću imat dojam da će svakog trenutka izvuć program za prodaju dopunskog osiguranja ili pak neki religijski časopis kojim nudi prosvjetljenje.

Ostalo može proć.

phiber
01.09.2012., 18:18
Svaka naznaka Gotovčevog looka također zastrašuje.

Razocarala si me. :(

miss_illusion
01.09.2012., 18:20
Bilo što što je dobro iskombinirano. Bilo to traperice i majica, ili pak neki gangsta look. Od fensi stvari definitivno traperice, košulja (po mogućnosti uska) i starke. :cerek:

Meadow
01.09.2012., 18:23
Dakle pitanje glasi .. što vas cure pali kada ugledate na muškarcu ? koji odjevni predmet ? bilo donji veš ili nešto što se nosi svaki dani . tipa kako muškarce napaljuju tange,halteri,tajice... ( neke ne sve ) ukusi variraju tako me zanima što vas drage forumašice pali ? dali su to crne košulje, uske majice traperice ili pak nekšto treće ?? znači ovo se odnosi isključivo na odjeću ovo nema veze sa izgledom muškarca .

- dobre bokse
- zanimljive T-shirt, mrzim jednostavne, šlampave majice koje izgledaju kao wc krpe
- dobra košulja + jeans/hlače je svakako + i mljac :cerek:
- sve vrste hoodica
- 3/4 bermude kariranih uzoraka.

abby normal
01.09.2012., 18:27

Ti ne nosiš donji veš svaki dan? :D

Mme
01.09.2012., 18:28
Mantil, džins traperice, seksi lanena košulja, pamučne majice i džemperi s v-izrezom, ložim se na kapuljače, babske kape, šaleve, šeširiće , naočale, kaiševe..ipak, posebnu pozornost obraćam na obuću.

Alexa
01.09.2012., 18:34
Razocarala si me. :(

Pretpostavljam da je jedini logički odgovor: "I ti mene" :D

usdalma
01.09.2012., 18:42
- zanimljive T-shirt, mrzim jednostavne, .

šta ti je to zanimljiva T-shrt , da nije jednostavna...? jel da ima rupu na leđima?il više ka krpa omotana oko tila?il da ima neku sliku,na rohatinskog ,jel to zanimljivo dosta?:D da znan kad buden kupova..:D

adryy
01.09.2012., 19:04
mene samo uniforma,kao policijska,drugo bas nista ne :)
trebam uzet one tange sto kujac ice unutra kao surla od slona ,mozda bude veselo :rofl:

malečka
01.09.2012., 19:12
Košulje, pamučne majice dugih/krathih rukava koje su po mogućnosti jednobojne znači bez nekakvih slika, fora traperice, hoodice (:cerek:), sunčane, a obožavam muške čizme (mogu i marte biti) i općenito se palim na casual/rock chic :).
Neizostavan komad su dobre bokse bijele/crne/tamnoplave boje.

vitund
01.09.2012., 19:36
Hm... ne znam baš koliko me napaljuje bilo koji odjevni predmet na muškarcu ( više me napaljuje kad nema nijedan :zubo: ), ali preferiram sportsku eleganciju ( vrlo popuaran izraz :cerek: )

Konkretnije, volim kratke hlače ( bermude ) s džepovima u kombinaciji s košuljom dugih rukava.
Volim sportske majice s kapuljačom.
Volim dobre cipele. Ne moraju nužno biti šminkerske. Volim npr. timberlandke, starke, cipele koje nemaju onaj tupavi odsječeni vrh :rolleyes:, ne volim brodarice ( one koje imaju ona dva viseća pipka s resicama ), volim fine, mekane, kožne mokasine...
Volim uske bokserice, za razliku od onih mlohavih.
Volim uža odijela.
Volim odijela bez kravate ( s jednim do dva raskopčana gumba na košulji ).
Volim majice na pruge.
Volim tenisice za trčanje :cerek:....

i tako....

bumbar_zzz
01.09.2012., 19:40
T-shirt i gore košulja s podfrknutim rukavima. To mi je baš jebozovno.

Apophis
01.09.2012., 19:47
a posebno ne vajfbiterski.

Kako to točno izgleda vajfbiterski način odijevanja?

- sve vrste hoodica

To the windoooow, to the flooooor......

šta ti je to zanimljiva T-shrt , da nije jednostavna...?

Ovakva. (http://ih0.redbubble.net/image.9075674.5074/fig,forest,mens,ffffff.jpg)

GljivaLudara
01.09.2012., 19:48
Posve neutralan stil, kad izgleda kao da ne razmišlja o odjeći. Ako je vlasnik još zgodan, skoro pa se zatreskam. :D Ako nije, onda ni ne primijetim što nosi. :o

Jedan detalj: obična bijela majica koja viri ispod džempera ili košulje :cerek:
Ovako :D
http://i45.tinypic.com/2465pg6.jpg

Ovakva. (http://ih0.redbubble.net/image.9075674.5074/fig,forest,mens,ffffff.jpg)

Ovo mi je bezveze... Ono, "jedina posebna stvar u vezi mene je ova majica" stil. :D Ili "gle toliko sam duhovit da sam iskeširao za majicu s memom" stil. :D

Meadow
01.09.2012., 20:01
To the windoooow, to the flooooor......

to the windooooow, to the waaaaaaaaaall :cerek:

Us dalma provocira i zeza, al već kad ti pitaš :cerek:

nisam se baš referirala na takvu tj. i takve znaju bit zanimljive, ovisno o natpisu. Više sam imala na umu otkačenije majice sa slikama, razni motivi, vedre boje i tako, koje idu uz tijelo, a ne vise kao krpe ili pidžame.

lovee
01.09.2012., 20:14
uniforme, a ostalo ovisno o raspoloženju nekad je to sveč. odjelo,a nekad bokserice

europe11
01.09.2012., 20:17
Volim muskarce u odijelima :cerek:
i neku obicnu majicicu/kosulju i uske farmerice gdje se nazire dobra guza :Slin: a tek one sive pamucne trenerke,gdje imas dobar uvid kad se krece lijevo-desno :zvrko:

uglavnom,kako god okrenem,volim guze :rofl:

GljivaLudara
01.09.2012., 20:34
Volim muskarce u odijelima :cerek:
i neku obicnu majicicu/kosulju i uske farmerice gdje se nazire dobra guza :Slin: a tek one sive pamucne trenerke,gdje imas dobar uvid kad se krece lijevo-desno :zvrko:

uglavnom,kako god okrenem,volim guze :rofl: e da :s moram priznat da je to apsolutni win :s

BinaNine
01.09.2012., 20:34
hoodice :D nosite ih češće pliz :D

lovee
01.09.2012., 20:40
ehee i kupači kad trebaju izaći iz vode ,a nemogu sakrit koliko se digao. :cerek:

Gorštak
01.09.2012., 20:42
jednom mi je bivša rekla da sam joj najlipši u izblijedjeloj majici i trapericama

JKD01
01.09.2012., 20:46
Jel' nešto ovak':

http://www.iamboredr.com/files/9f8c7ff9946d.jpg

Antaria
01.09.2012., 21:05
Traperice, ali NE izbljeđene niti s nekim posebnim savovima i uzorcima, zakrpama :p
Super tenisice :cerek: ali NE onako sminka. One za sport i dvoranu mogu proc, ali one su ipak pozeljne samo za zajednicka trcanja :D
Majce normalne, nista posebno, sa slikom bez slike sve je ok :D samo ne roze :p
super su mi one debele zimske majce s kapuljacom bez ili sa cifom, svejedno, na njih se posebno palim :cerek:
Donje rublje je odlicno svako osim onih obicnih gaca, to me bas nekako ohladi :durica

Tze
01.09.2012., 21:17
Silterica!
I to onako lezerno stavljena, navijacki djir i to. Uh.

totalnouništena
01.09.2012., 22:16
slasne traperice ,one kaubojske jakne ,zaboravih ime(izvana antilop, iznutra vuna) i karirane flanel košulje. :klopa:

Doll Fetish
01.09.2012., 22:21
uh. Uh. Muški zimski, crni, classy, duži kaputi.
Imam ej ting za muške kapute. :o

Roisin M
01.09.2012., 22:31
lajbeki i kaubojke. koleđice i šuškave trenirke (tko ih se sjeća, iz rasnih 80-ih). bijele čarape, po mogućnosti s ukrštenim reketima (iz istog doba) :rofl:

Meadow
01.09.2012., 22:31
slasne traperice ,one kaubojske jakne ,zaboravih ime(izvana antilop, iznutra vuna) i karirane flanel košulje. :klopa:

Ja s druge strane, glasam za aviator jackets. :cerek:

Traperice - što luđe, to bolje.
Netko je spomenuo pink majice - na hot frajeru......... :cerek:

No, očito smo skoro sve složne kad se radi o hoodicama. :zubo:

melanie16
01.09.2012., 22:40
Obična bijela majica kratkih rukava,dobar jeans,patike ili marte,uske jednobojne bokserice....to mi je top,ali ima toga dosta što može proći,samo da nije šminker i da nisu odijela,nikako ih ne volim.....trenerke su ok,košulje hajde de....volim vrlo jednostavno obučene muškarce,sportski,ležerno,a za izlazak....isto tako :)

Bet for Spade
01.09.2012., 22:44
hoodice definitivno!
bijele tenisice
zeleni t-shirt :D
kožna jakna

GljivaLudara
01.09.2012., 22:51
za te hoodice dečko treba biti nešto jači i imati široka ramena da se to lijepo popuni... ovdje (http://www4.images.coolspotters.com/photos/99016/lna-mens-hoodie-pullover-profile.jpg)mi uopće nije privlačno :nono: ustvari, ništa na tinejdžerima mi nije privlačno, a oni ih najviše nose pa su mi ih i ogadili :o

e al na njemu (http://www.flickr.com/photos/pixietart/91815191/in/faves-41095517@N04/) već da... :cerek:

arianne11
01.09.2012., 22:57
Dobro skrojeno odijelo. :zubo:

Ne mora biti skupo, ne mora biti fensi.

A meni je npr. baš grozno odijelo na dečkima... Ma na bilo kome, mrzim odijela.

Sviđaju mi se crne majice, sa ili bez rukava, traperice, one majice sa patentom i kapuljačom (to bi bile te hoodice) i gornji dio trenirki, hlače do koljena karirane... :cerek:

Škarica RecRec
01.09.2012., 23:52
Odlična tema.
Iako iz muškarca kao osobe proizlazi sav seksipil i privlačnost, mnogi odjevni predmeti mogu enhancat tu privlačnost. Fetiš zona.
Ovisi o kojem je profilu muškarca riječ i njegovim godinama... evo par primjera:

muškarac koji se bavi outdoor aktivnostima i planinom: kargo hlače, flanelasta majica, jakne tipa McKinley s kapuljačom...

profesor: samt sako, kravata, samt hlače, prsluk, dioptrijske naočale...

dečko/muškarac koji radi s alatima i sl.: (tartan) karirana košulja, traperice, traper košulja zataknuta u traperice

muškarac darker ili klasičar: crna košulja (otkopčana prva dva gumba), dugi (kožni) kaput s vojničkim detaljima, vojnička čizma, šal

dečko mood skinjara: fit košulja zakopčana do vrha, podvinuti rukavi, crne uske traperice, crveni tregeri, crne marte, maslinasta spitka

dečko emo tip i srodno: futuristička jakna od više vrsta materijala, eksperimenti s kosom i ostalom odjećom, neobični krojevi, dužine, pirs, probušene uši

dečko hoper i srodno: kožna dvobojna spitka, gornji dio dresa, sportske goretex jakne do pola bedra s kapuljačom, kožne rukavice, skejterska tenisica od glatke kože, rebrasto pletena kapa, lanac oko vrata ili zapešća

slobodne kombinacije: debela dvodijelna pamučna tamna trenirka, rebrasto pleteni pulover s rol kragnom, pulover od (imitacije) mohera s V-izrezom ispod kojeg proviruje bijela pamučna majica, sat, pamučne majice kratkih rukava koje prekrivaju pola bicepsa, imitacije motorističkih jakni od nebrušene kože

Da li se još nekome sviđa nešto od napisanog?

Doll Fetish
02.09.2012., 00:04
muškarac darker ili klasičar: crna košulja (otkopčana prva dva gumba), dugi (kožni) kaput s vojničkim detaljima, vojnička čizma, šal

Da li se još nekome sviđa nešto od napisanog?

Jako :cerek:
Jedva čekam zimu :cerek:

GljivaLudara
02.09.2012., 00:08
zaključila sam nakon opetovanog razmatranja ove teme da je, ako je tip zgodan, apsolutno nebitno što nosi. :o pod uvjetom da ne obuče ono sa slike koju je JKD01 ljubazno priložio, i pod uvjetom da nije šminker ni takozvani altronativac, što je samo takav turn off. :)

Meadow
02.09.2012., 00:32
zaključila sam nakon opetovanog razmatranja ove teme da je, ako je tip zgodan, apsolutno nebitno što nosi. :o pod uvjetom da ne obuče ono sa slike koju je JKD01 ljubazno priložio, i pod uvjetom da nije šminker ni takozvani altronativac, što je samo takav turn off. :)

Ni meni nisu alternativci.

Što podrazumijevaš pod šminkera? Sportska šminka tj. sportski casual sređeni look je :cerek: , dok su pretjerana ulickanost, cipele na špic, brčići, tona gela u kosi, zalizane frizure i sl. - definitivno odbojni. :503:

Škarice,
da nisi modna kritičarka/blogerica? :rofl:
Potpisujem skoro sve osim skinjare i emosa, pogotovo motorističke jakne i tamne pamučne trenirke.

GljivaLudara
02.09.2012., 00:50
Ni meni nisu alternativci.

Što podrazumijevaš pod šminkera? Sportska šminka tj. sportski casual sređeni look je :cerek: , dok su pretjerana ulickanost, cipele na špic, brčići, tona gela u kosi, zalizane frizure i sl. - definitivno odbojni. :503: točno to. :)
samo ne znam koliko je sređen taj sređeni sportski casual o kojem pričaš :D

Meadow
02.09.2012., 00:57
točno to. :)
samo ne znam koliko je sređen taj sređeni sportski casual o kojem pričaš :D

Pa ovisi, kako za koju prigodu; može biti:

- jeans + košulja + neke dobre tenisice/cipele
- jeans + košulja + pulover
- polo majica + bermude + japanke
- dobra trenirka i tenisice.

Ostalo: frizura na mjestu ali ne prezalizana, niti kao da se nije počešljao danima - onako, malo nehajna, ali opet, postojana i namještena. Namirisan. Glatka i mekana koža.

GljivaLudara
02.09.2012., 01:18
Pa ovisi, kako za koju prigodu; može biti:

- jeans + košulja + neke dobre tenisice/cipele
- jeans + košulja + pulover
- polo majica + bermude + japanke
- dobra trenirka i tenisice.

Ostalo: frizura na mjestu ali ne prezalizana, niti kao da se nije počešljao danima - onako, malo nehajna, ali opet, postojana i namještena. Namirisan. Glatka i mekana koža. to definitivno prolazi, fkors. :top:

jbg, večeras sam se zatreskala u njega pa moram natandrčiti slike (neke su sređeni kežuel, da ne budem skroz debil :D) - ovo mi je super stil (na super tipu :o):

jen (http://lietome.maxupdates.tv/wp-content/uploads/2010/12/Brendan-Hines.jpg) - doduše, prsluk, wtf
dva (http://img.poptower.com/pic-14058/brendan-hines.jpg?d=600)
tri (http://thebrendanhines.com/wp-content/uploads/2011/12/ABoutbio-pic-1024x681.jpg)
a ovako (http://cdn.serietivu.com/wp-content/uploads/2009/12/Brendan-Hines.jpg) mi je čak najdraže
ne, pardon! ovako (http://www.flickr.com/photos/squarehippies/2657618037/in/photostream/) mi je najdraže :o

Chansomps
02.09.2012., 01:19
Meni je 85 % odjeće crne boje, kežual i te šeme. I imam masu crnih košulja i takvih stvari. Većinom furam košulje. Najudobnije su.

Octica
02.09.2012., 01:21
Ona koja se lako skine u ključnom trenutku :zubo:

Ali ovak općenito neka lijepa tamnija košulja i traperice :)

GljivaLudara
02.09.2012., 01:22
Meni je 85 % odjeće crne boje, kežual i te šeme. I imam masu crnih košulja i takvih stvari. Većinom furam košulje. Najudobnije su. crnokošuljaš alert :o

ne, crno je super :top:
i crne traperice su mi bolje od plavog jeansa.

Chansomps
02.09.2012., 01:24
i crne traperice su mi bolje od plavog jeansa.

I to nosim :D Plavih traperica imam 2.3 komada, ali onaj tamni.

iva2301
02.09.2012., 01:39
Odijelo :cerek: obožavam muškarce u odijelima, ali mora stvarno bit po mjeri (ne preširoko, ne predugačko i ne za broj-dva preveliko kako svako malo viđam po gradu.

Košulja + traperice ili crne hlače

Uske bokserice (guza u njima izgleda mmm :zubo:)

Hmm i to bi bilo sve..

narcissa123
02.09.2012., 11:51
http://www.youtube.com/watch?v=wTb_2RdoR0s a aa a a ovo mi je presexy :cerek:

Ruza2008987
02.09.2012., 12:21
James Dean look :D :D :zubo: :rofl:

selene01
02.09.2012., 16:09
Crna boja odjece :o

Coentrao21
02.09.2012., 22:50
zadovoljan sam odgovorima . koliko sam shvatio košulje hoodice i traperice pobjeđuju . hvala na odgovorima

Ord Mantel
02.09.2012., 22:54
Ne kontam, tema je Muška odjeća koja napaljuje žene... Zar se ženske napale kad vide bijele tenisice, košulju, prsluk ili farmerice? Ili ste, uglavnom svi, dobrano mašili temu? :D

kyk@15
02.09.2012., 22:56
polo majice :cerek:

SeaPrincess
03.09.2012., 00:00
U odijelu mi u biti mnogo više frajera izgleda sexy, ali to je zato što dobro skrojeno odijelo može sakriti puno nedostataka - ramena učiniti širima, struk užim. Zato me u principu frajeri u odijelim više uopće posebno ne pale.

Ali slijedeće stvari ne praštaju; ako je hot i dobro građen, jako dobro izgledaju i turn on su mi:

- roza pripijena košulja
- bijela košulja onako nonšalantno podvrnuta (ako je crn i preplanuo a na to ionako padam)
- strojarske tute -narančaste (fetiš :zubo:)
- polo majice
- slip bokserice
- dobre traperice

Teta2U
03.09.2012., 00:03
Ne kontam, tema je Muška odjeća koja napaljuje žene... Zar se ženske napale kad vide bijele tenisice, košulju, prsluk ili farmerice? Ili ste, uglavnom svi, dobrano mašili temu? :D

:rofl: nis` ti ni fulao... :rofl: mene isto napaljuje odjeća na podu :Slin:...

A baš ovako za temu, bitno je da me tip, kao takav, napaljuje :cerek:... a za odjeću, samo nek ima stila, bio taj stil sportski, opušten, odijela, ovo, ono...

isadora w.
03.09.2012., 00:08
zavrnuti rukavi na dobroj kosulji :s

i sexy ruke :zvrko:

nadalje.
sve sto je meadow rekla :D

osim sto preferiram crno i tamne boje.
svijetle traperice su mikrocerek na mrsavim rockerima, ostalima su uglavnom jedan no.

wintersoul
03.09.2012., 00:31

kontam da je ovo posljedica prekomjernog gledanja Walkera Texas Rendžera u djetinjstvu.

Queen_T
03.09.2012., 00:33
Jel' nešto ovak':

http://www.iamboredr.com/files/9f8c7ff9946d.jpg

e to, to :lol: :lol::lol:

Škarica RecRec
03.09.2012., 00:47
Škarice,
da nisi modna kritičarka/blogerica? :rofl:
Potpisujem skoro sve osim skinjare i emosa, pogotovo motorističke jakne i tamne pamučne trenirke.

Nsam. Iako se godinama premišljam oko tog poduhvata :p

Nisu sve skupine skinjara iste-ovi su pozitivni u svakom smislu. To su mi se urezala u pamćenje dva davna slučajna susreta. Utegnuti komadi, sve sam sa njih upila :D

white panties
03.09.2012., 01:01
meni su lijepa odijela turn on.
sjecam se kada sam jednog bivseg vidjela u odijelu prvi put, a inace je bio totalno opusten surfer, preplanuo i sa duzom kosom.
ajme!:cerek:
od tad su mi i bijele kosulje totalni turn on.
to sam skapirala upravo sada.
i da sam nedavno kupila decku bijelu kosulju, joj kako je lijep.:cerek:

dalje, svidja mi se kada tip nosi malo baggy hlace.

bijele boxerice su mi takodje brutalno seksi.

a inace jedan cist i uredan, jednostavan i casual stil, mi je najfinije vidjeti na muskarcu. ne znam kako to bolje da opisem.

mrzim one glupave "zabavne" majice kao dio odjece, wtf, i mrzim nekakve stilove koji se trebaju isfurati u adolescenciji.

totalnouništena
03.09.2012., 10:19
kontam da je ovo posljedica prekomjernog gledanja Walkera Texas Rendžera u djetinjstvu.

nije majke mi, jednostavno se palim na kauboje.:rofl:

Empire of dirt
03.09.2012., 11:50
Pa, cijela kombinacija mora biti dobra, sa stilom. Definitivno neka tamnija košulja, uže traperice, usklađeno s cipelama/tenisicama.
Odijelo svakako, ako je dobro skrojeno, malo pripijeno :D Makar znam da većina muškaraca to ne voli nosit, ne osjeća se slobodno..
Lijepa kožna jakna, tamnosmeđa recimo, uz crne hlače ili traperice..
Ima raznih kombinacija, bitno je samo da ih muškarac zna nositi, i da izgleda samouvjereno. :)

.delilah.
03.09.2012., 19:53
dobra guza u onim 'starim' levisicama..obična bijela ili crna pamučna majica i starke(crvene,crne ili sive) .. *.* ma da mi na dan ženidbe dođe takav, za prvu bračnu noć imao bi me na sve načine,svugdje i gdje god poželi :D
:D

Stipe23
03.09.2012., 20:25
Meni je 85 % odjeće crne boje, kežual i te šeme. I imam masu crnih košulja i takvih stvari. Većinom furam košulje. Najudobnije su.

Kakva je to casual crna?

-Stipe

Stipe23
03.09.2012., 20:31

Ne baš tako automatski, kad vide tu-i-tu odjeću samu po sebi, ali stil je plus ako ga imaš i ako je dobar dio slike.
Kao i u obrnutom smjeru, kod našeg promatranja njih.

-Stipe

Meadow
03.09.2012., 20:35
UMIREM :lol: :lol:

Chuck Norris FTW :cerek:

dobra guza u onim 'starim' levisicama..obična bijela ili crna pamučna majica i starke(crvene,crne ili sive) .. *.* ma da mi na dan ženidbe dođe takav, za prvu bračnu noć imao bi me na sve načine,svugdje i gdje god poželi

Nije valjda da misliš na one starije modele Levi'sovih hlača koje imaju struk do pazuha??? :eek:

Lilith666
03.09.2012., 21:00
Kozne hlace! :D Malo uze crne majce ili crne kosulje uff... :D Volim kad se barem malo ocrtava package, i guza, ofc. :cerek: isto su kewl one sive trenerke, daju lijep pogled. :D

stidljiva ljubičica
03.09.2012., 22:33
činjenica je da zgodan tip može obući bilo šta i stat će mu super a isto tako i nezgodan može obući bilo šta i opet će bit ajme majko.

kako bilo, bolje im da je razvijaju humor nego da čitaju modne časopise

braanko
04.09.2012., 09:45
Toliko zbrke ste nacinili ovdje, ja mislim da momak koji je zgodan kada bi obukao i radno odijelo zene bi se palile i na to. Zene se napale na odjecu, nego na tjelo doticnoga momka ili ti covjeka.

Carica Hrdalo
04.09.2012., 09:49
ma nema tog odijela u kojem neprivlačan izgleda privlačno...

meni je privlačna osoba a ne odijelo...

Apophis
04.09.2012., 10:28
ma nema tog odijela u kojem neprivlačan izgleda privlačno...

meni je privlačna osoba a ne odijelo...

Da, baš se na to mislilo. U kojoj odjeći vam je i Quasimodo jebeno i nezadrživo seksi.

Antaria
04.09.2012., 10:33
Naravno da se zapravo ne palimo na odjecu :p naravno da se palimo na zgodnog decka, ali odjeca moze biti samo dodatni plus ili jako veliki minus... Jer moze meni decko biti ne znam kako zgodan ali ako se obuce ko sminker i nosi onu bisernu nausnicu u uhu ili obuce rozu barbie majcu... ma uzas, za takvim se ne bi okrenula jer mi je to jako odbojno...
Isto tako netko tko nije bas sad maneken, okrenut cu se za njim ako nosi ono sto je po meni presavrseno na deckima :D

SeaPrincess
04.09.2012., 11:09
Toliko zbrke ste nacinili ovdje, ja mislim da momak koji je zgodan kada bi obukao i radno odijelo zene bi se palile i na to. Zene se napale na odjecu, nego na tjelo doticnoga momka ili ti covjeka.

Kada je zgodan i obuče radno odijelo, ako se radi npr. o tuti, naravno da bi se palila :klopa.

:hekla: :daydreaming:

marlene_m
04.09.2012., 11:21
Teško da će me napaliti ikakva odjeća na muškome, ali recimo što ne volim nikako to je V-izrez na majici, džemperu.

Ali stvarno se o ukusima ne raspravlja, vidim da je nekim curama sexy trenirka ispod koje se nazire sve, ili kožne hlače na frajeru, pa cipele na traperice :rofl:
Katastrofa.

lip i pametan
04.09.2012., 11:33
Pa, cijela kombinacija mora biti dobra, sa stilom. Definitivno neka tamnija košulja, uže traperice, usklađeno s cipelama/tenisicama.
Odijelo svakako, ako je dobro skrojeno, malo pripijeno :D Makar znam da većina muškaraca to ne voli nosit, ne osjeća se slobodno..
Lijepa kožna jakna, tamnosmeđa recimo, uz crne hlače ili traperice..
Ima raznih kombinacija, bitno je samo da ih muškarac zna nositi, i da izgleda samouvjereno. :)

kožna jakna, tamnosmeđa i crne hlače??? ovo ja ko muškarac mogu reć da bi se prije ubija nego ovakvu kombinaciju sastavija!!!!!!! ovo je možda najlošija kombinacija na svitu!!!!!!

Alexa
04.09.2012., 12:47
kožna jakna, tamnosmeđa i crne hlače??? ovo ja ko muškarac mogu reć da bi se prije ubija nego ovakvu kombinaciju sastavija!!!!!!! ovo je možda najlošija kombinacija na svitu!!!!!!

Zašto, točno? (http://www.murraymitchell.com/wp-content/uploads/2011/06/tan_leather_jacket_and_black_pants_style.jpg)

Ne vidim zašto bi ta kombinacija bila problem. (http://s3.thisnext.com/media/largest_dimension/65D0390D.jpg)

Dapače. (http://www.faithleather.com/wp-content/uploads/Mens-Copper-Brown-Leather-Bomber-Jacket-Biagio-1.jpg)

Antaria
04.09.2012., 12:55
Zašto, točno? (http://www.murraymitchell.com/wp-content/uploads/2011/06/tan_leather_jacket_and_black_pants_style.jpg)

Ne vidim zašto bi ta kombinacija bila problem. (http://s3.thisnext.com/media/largest_dimension/65D0390D.jpg)

Dapače. (http://www.faithleather.com/wp-content/uploads/Mens-Copper-Brown-Leather-Bomber-Jacket-Biagio-1.jpg)

ove zadnje dvije su ok... ali ova prva :eek:

Meadow
04.09.2012., 12:55

Daj se smiri, nemoj se uzrujavat :rofl:

To se prije smatralo kao modni prekršaj; međutim, noviji trendovi itekako dopuštaju kombiniranje svih boja i uzoraka: pa tako imaš kombinaciju pruga i cvjetnog uzorka, kombinaciju više neonskih boja istodobno, kombinaciju smeđe i crne, ili smeđe i sive, npr. Ništa to nije loše samo po sebi; treba samo pogodit nijansu.

I kad muškarac izražava ovakvo nezadovoljstvo kombinacijom... malo je komično. :rofl: NHF.

lipakaja_1
04.09.2012., 12:56
uniforma definitivno

http://media-cache-ec4.pinterest.com/upload/77264949827776336_9TK0p17X_b.jpg

http://cdnimg.visualizeus.com/thumbs/80/01/military,muscle,uniform,shirtless,uniforms-80014d30bc07d254b26408ef16d79408_h.jpg

Ord Mantel
04.09.2012., 14:20
Ne baš tako automatski, kad vide tu-i-tu odjeću samu po sebi, ali stil je plus ako ga imaš i ako je dobar dio slike.
Kao i u obrnutom smjeru, kod našeg promatranja njih.

-Stipe
Ma opet, šetam ulicom nosim crnu jaknu, košulju, majicu (ili što je već većina ovdje napisala) i žene na ulici se navlaže kad me vide? :rofl:
Je li to isto kao kad mi muški vidimo žensku sa dubokim dekolteom, a velike sise se sudaraju kod svakog koraka, u uskoj majici u kojoj se ocrtava figura tijela, u uskoj minici u kojoj se ocrtava guza i visokim petama koje oblikuju njene listove, itd...?
Mislim, pročitajte malo većinu postova. Tema se pretvorila u prijedloge o modnim detaljima o simpatičnom izgledu, nema veze sa naslovom teme. :D

tom8jerry
04.09.2012., 14:29
pamučna trenirkaaa po mogućnosti svijetle boje :s

Epos
04.09.2012., 14:39
Jedan detalj: obična bijela majica koja viri ispod džempera ili košulje :cerek:
Ovako :D
http://i45.tinypic.com/2465pg6.jpg

to su potkosulje kratkih rukava :lol:

Sabrepulse
04.09.2012., 15:38
Zanimljiva majica, hmmmmmmm, ovako sta?

http://www.printedclothing.com/shack/contents/media/l_pc964-cock-dick-penis-(poke-out-of-trousers)-pic.jpg

CowboyLucky
04.09.2012., 18:26
mene samo zanima zašto cure na ovom forumu toliko pate na te ajmo reći svjetlije trenirke?
da možete gledati frajeru u kurac i gledat koliki mu je ili šta?

zašto i kako
04.09.2012., 18:37
mene samo zanima zašto cure na ovom forumu toliko pate na te ajmo reći svjetlije trenirke?

da :kava:

just kidding :zubo:

ali da, kad vidin zgodnog tipa u trenerci, tesko mi je odvojit pogled...zapravo cu ga otvoreno odmjeriti...iman oci, zasto ih ne upotrijebiti za gledanje lijepog i atraktivnog :D

Antaria
04.09.2012., 18:40

Meni je crna bolja... sto tamnije to bolje :D
Ne kuzim ni ja zasto druge bas naglasavaju te svjetlije trenirke, a zensko sam :p ajde cure objasnite mi, da znam sto to propustam gledati na svjetlijim trenirkama :D

lilith131
04.09.2012., 18:42
zlizane trapke i stara majica

CowboyLucky
04.09.2012., 18:43
ali da, kad vidin zgodnog tipa u trenerci, tesko mi je odvojit pogled...zapravo cu ga otvoreno odmjeriti...iman oci, zasto ih ne upotrijebiti za gledanje lijepog i atraktivnog :D

od sada hodam samo u trenirci...pa da vas vidim kako balavite :rofl::rofl:

Lady Orlanda
04.09.2012., 20:46
Ne privlači me odjeća, već onaj tko je u njoj, dakle mora mi se svidjeti muškarac, neovisno o tome što nosi.

Kad je odjeća u pitanju, bitno mi je da je uredna i da mu lijepo, skladno stoji. Ono što nikako ne mogu smisliti na muškarcu jesu potkošulje (ne ispod košulje, već kad na ulici vidim čovjeka u potkošulji), lanci oko vrata, torbice, one široke majice s rukavima do lakta, majice s reklamama... I naglašavam, najbitnije mi je da je odjeća čista i uredna.

Sviđa mi se kombinacija: lijepa, uža košulja bez kravate + tamnije traperice + cipele.... Evo, to mi je sexy.

Lady Orlanda
04.09.2012., 20:49

meni je trenirka odjeća za kuću ili za trening.

A što se tiče dečkiju koji gradom šeću u trenirkama, to mi je seljački!

Stipe23
04.09.2012., 20:53
Ne privlači me odjeća,

....

Sviđa mi se kombinacija: lijepa, uža košulja bez kravate + tamnije traperice + cipele.... Evo, to mi je sexy.

lulz

Mislim, pročitajte malo većinu postova. Tema se pretvorila u prijedloge o modnim detaljima o simpatičnom izgledu, nema veze sa naslovom teme. :D

Jest, ali baš ovakva tema bolje obrađuje temu, no što je naslov prezentira.

-Stipe

Lady Orlanda
04.09.2012., 21:00
lulz

-Stipe

Nauči čitati s razumijevanjem! :kava:

Rekla sam da mi je kombinacija koju sam opisala sexy. No to ne znači da me "napaljuje" vidjeti tu odjeću na muškarcu, što je tema ovog topica. Dakle, opet naglašavam, uzbuđuje me osoba, a ne krpice.
Ok, možda sam se krivo izrazila kad sam napisala riječ "sexy", trebala sam napisati "atraktivno". Eto, sad se ispravljam, da ne bi bilo zablude...

Stipe23
04.09.2012., 21:01
It's all good. :D

-Stipe

Monica B.
04.09.2012., 23:11
Svjeze oprana kosa, frisko istusiran, cista i uredna odjeca, uredni kratki nokti, jake ruke, diskretan dobar parfem.

Lezeran stil, prirodne tkanine. Kvalitetna udobna obuca. Ostalo ovisi o sezoni/prilici.

Uzasavam se darkera/metroseksualaca sa pocupanim obrvama/pivskih trbuha/torbica.

pattie_boyd
04.09.2012., 23:30
dobre tenesice,otkačena majca ili neka košulja,može karirana ili neka fina,ovisi
traperice,malo uže :)

Njezna
04.09.2012., 23:53
ne volim kada se netko oblaci tako da se ne osjeca dobro u tome.
Ponekad se i momci oblace za neke prilike u odjela i vidis da se ne osjecaju ugodno u njiman, odnosno da ih ne znaju nositi. Jer ipak se ne hoda u odjelu kuda se pripadnik nekog streetganga te ne strpajes u odjelo novcanik, kluce, mobitel itd. sve u jedan dzep od gaca.

Ali ipak nisi momci tu tako cudni kao mnogo cura koji nosi stiklice a ne zna u njiman hodati.

Cim se u necemu dobro osjecas nesto drugo zracis. Pa makar si na piru jedini bez odjela mozda si bas zbog toga drugaciji i neka te opazi! :D

muysa
05.09.2012., 12:08
rećine cvike za sunce i košuljica aaaaaaaaaaaa a doli više nemora ništa ni imat posli ovoga gori.samo bi nan smetalo :cerek:

:cerek: http://caspersmart.tumblr.com/ :cerek:

Doll Fetish
05.09.2012., 13:42
Crne košulje.

Freeliber
05.09.2012., 16:41
Crno od glave do pete. Bijele tenisice su mi fuj, pogotovo ako su glomazne jos, i da, siroke i duge majice, neodgovarajuce velicine.

rezdelija
05.09.2012., 23:01
pade mi nesto na pamet pa da pitam djevojke na forumu :D
uglavnom sve djevojke sa kojima sam bio su govorile da im se svidjaju najvise bokserice,ostalo donje rublje bas i ne
nisam nikada razmisljao o tome (valjda jer ih i nosim),vec se sada sjetih kada sam vidio ovu temu :D

pa je li to bas tako? :)

Alexa
06.09.2012., 12:28
Uzasavam se darkera/metroseksualaca sa pocupanim obrvama/pivskih trbuha/torbica.

Baš bi bilo fora srest darkera metroseksualca s počupanim obrvama, torbicom i pivskim trbuhom. :D

Iako mi je užasavanje nad pivskim trbuhom malo diskriminacija. Ok, reći da ne preferiramo deblje, svatko ima svoj ukus, ali užasavat ih se...i oni su ipak ljudi.

Nije netko kriv što ima pivski trbuh ili mali penis ili nešto. :(

Metalka95
06.09.2012., 12:41
maskirne gaće :D obožavan vidit muškog u tome

shakiri
06.09.2012., 12:43
pregača uflekana tijestom :kava:

funkomatic
06.09.2012., 13:02
Baš bi bilo fora srest darkera metroseksualca s počupanim obrvama, torbicom i pivskim trbuhom. :D

Iako mi je užasavanje nad pivskim trbuhom malo diskriminacija. Ok, reći da ne preferiramo deblje, svatko ima svoj ukus, ali užasavat ih se...i oni su ipak ljudi.

Draga, za pivski trbuh nema isprike, manje pive, UH, vise aktivnosti...

Mireille22
06.09.2012., 13:18
Ovako nešto:

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m83ti8L8GT1rnwwgto1_250.jpg

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m83tt9bknb1rnwwgto1_500.jpg

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m83unlYP5Z1rnwwgto1_1280.jpg

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m83v3bQF2k1rnwwgto1_500.jpg

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7d4upFIJ61rnwwgto1_250.jpg

Za potonje nije kriv, ali za prvo sigurno jest.

Alexa
06.09.2012., 13:29
Draga, za pivski trbuh nema isprike, manje pive, UH, vise aktivnosti...

Za potonje nije kriv, ali za prvo sigurno jest.

Ma neee...to ja Moniki spočitavam, jer je na brojnim topicima nas zaskakala što ne bismo bile s tipom koji ima jako malog pišu ili neke koje su rekle da ne bi bile s nekim debljim tipom, kao, nemamo duhovne vrijednosti i ne vidimo unutarnju ljepotu, truć, trać, a sad odjednom se užasava pivskog trbuha.

S obzirom da je tema ODJEĆA na muškarcu, ne vidim kakve veze ima to s pivskim trbuhom, ali, može se jako dobro sakrit duksama. Inače mi ne smeta pivski trbuh, al ga ne smatram topičnim, posebno ako tip ne fura pink sokol majicu na njega.

E da netko gore je rekao da šta žene ima palit odjeća.

Pa onako, prođe li super frajer u trenerci u koju ispušta plinove pred kompom već mjesecima i to nekoj robe di kapa i iznošena šlapa sintetika izdanje od prije 20 godina i prastaroj ućasnoj jakni i njegov brat blizanac normalno i neloše obučen, pogodi koji će imat prednost?

.delilah.
06.09.2012., 13:41
UMIREM :lol: :lol:

Chuck Norris FTW :cerek:

Nije valjda da misliš na one starije modele Levi'sovih hlača koje imaju struk do pazuha??? :eek:

hell yeah! :D i samo su do pupka :D

mila_zmijica
06.09.2012., 16:07
Evo mene recimo najviše napaljuje muškarac u trenerci. Ima jedan dečko na mom faksu, obuče svjetlo sivu pamučnu trenerku, donji dio.. ima savršenu guzicu, a trenerka nije preširoka pa se sve lijepo vidi, još kad mu je laagano dignut onako. Ma divota, samo mi oči bježe prema dolje :D

William Morgan
06.09.2012., 16:30
Ovako nešto:

Ja se kao muško slažem da su ovo dobre stvari i nosio bi ih (da napaljujem žene :D), jedino mi se ne sviđaju ove uske kravate.

seventhSon
06.09.2012., 16:40
njihovo veličanstvo, jedne i jedine- starke!!!

BsBForever
06.09.2012., 20:59
Bez konkurencije trenirka! Pogotovo pamučna, a da tip ima dobru guzu. Mene to baš onako... zaintrigira :Slin:. Gotovo mi je pa i fetiš :o. E. I još jedna stvar, lipo mi je vidit muškarca u običnim bijelim majicama na špaline, tipa:
http://i619.photobucket.com/albums/tt274/ckgraphics2/hdhytru.jpg

:zvrko::Slin::klopa:

yuma
06.09.2012., 21:46
Na zgodnom muškom tijelu volim vidjeti što jednostavnije. :D
Jednobojni t-shirt, traperice i neke dobre čizme ili tenisice su mi presexy. :Slin: :klopa:

http://www3.pictures.stylebistro.com/fp/Joe+Manganiello+Jeans+Classic+Jeans+OcMsHF2vxPil.j pg

http://cdn04.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/headlines/2012/07/joe-manganiello-out-shopping.jpg

http://cdn04.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/2012/06/manganiello-extra/joe-manganiello-extra-appearance-01.jpg

http://www3.pictures.zimbio.com/pc/Alexander+Skarsgard+Alexander+Skarsgard+SoHo+3tNS8 Jx2rBIl.jpg

http://www.denimology.com/-440-alexander-skarsgard-levi%27s-jeans-jt.jpg

http://media1.onsugar.com/files/ons1/192/1922398/32_2009/1b247af45a8f258e_gosling/i/Photos-Ryan-Gosling-His-Motorcycle-Looking-Hot.jpg

Monica B.
06.09.2012., 22:26
Bitno da si ti izignorirala Alexu koja te krasno procitala.

Ovo nije tema o meni, nego o odjeci koja nas pali kod muskaraca.

Pivski trbuh je self-inflicted a ne God-given, i ne postoji garderoba koja ga moze prikriti. Jako kvari muski izgled, i odbija me. Lik moze imati nerazvijene ruke i noge i trbuh ispred sebe, brrr. Sorry sto otkrivam toplu vodu za one koji citaju.

Svidjaju mi se krupni muskarci, tipa ovog (http://cdn.c.photoshelter.com/img-get/I0000Pka04e_mjUU/s/860/860/rugged-man-carrying-a-large-log-in-a-lake-during-the-Winter.jpg). On bi mi se svidjao i da ima 10-15 kg vise, sto bi neko smatrao debelim. Jasnije? :kava:

Da, pale me i chinos. :o

Apophis
06.09.2012., 23:16
Može i bez diskusija o forumašima, trbusima i slično na temi o robi, odjeći. Hvala.

Hedera
06.09.2012., 23:21
Evo mene recimo najviše napaljuje muškarac u trenerci. Ima jedan dečko na mom faksu, obuče svjetlo sivu pamučnu trenerku, donji dio..

Jap, definitivno trenirka :s I obična bijela majica.

I koji put odijelce,al kvalitetno, al to je urijetko.:misli: Hjoj, kade hoće ušparati pa kupe sintač odijela i onda se usaftaju ispod njega ko prasci to je: :rigo:

Trenirka + bijela majica je jebačka. :cerek::rofl:

Stipe23
07.09.2012., 00:11
Ženski look -
sjenilo, sjajilo, maskara, puder temeljac, drugi sloj pudera, korektor, ruž,
marama/ukras/nešto za u kosu, ogrlica, naušnice, majice, remeni, cipelice, suknja koja s time paše, torbica koja ide na cipele, narukvice koje idu na to sve skupa, materijali ti i ti, uzorak taj i taj, boje te i te i nijanse te i te...

Muški look -
...
Trenirka + bijela majica je jebačka. :cerek::rofl:

-Stipe

GljivaLudara
07.09.2012., 00:47
@ Stipe: :lol::rofl:

to su potkosulje kratkih rukava Sigurna sam da su obične bijele majice.

da možete gledati frajeru u kurac i gledat koliki mu je ili šta? divno je kad projoggiraju pored tebe u takvoj trenirci :cerek: sivoj i pamučnoj, naravno, mora se nešto i ocrtati.

I koji put odijelce,al kvalitetno, al to je urijetko. Hjoj, kade hoće ušparati pa kupe sintač odijela i onda se usaftaju ispod njega ko prasci to je: :rigo:

Trenirka + bijela majica je jebačka. :cerek::rofl: uistinu :D :top:

MinaZg
07.09.2012., 00:59
E , ali zaista ... svijetlo siva pamucna trenirka , predobro izgleda na dobro gradjenim deckima i jako je izazovno :D ! Onako, pogledam ga lijepo , polako :cerek: !!!

Takodjer , polo majica jednobojna isto mi super :)

Ms_Manners
07.09.2012., 10:09
E , ali zaista ... svijetlo siva pamucna trenirka , predobro izgleda na dobro gradjenim deckima i jako je izazovno :D ! Onako, pogledam ga lijepo , polako :cerek: !!!

Uh, također trenirka.
Donji dio poželjno, ali manje važno, ali gornji dio kad je ona mucasta majica bez ikakvog kopčanja, s kapuljačom. Pa na krupnijem frajeru kad se stisneš uz njega kao uz nekog medvjeda, krupan, čvrst, a uz mekanu trenirku se fino stisnut...
Previše me još radnih sati čeka danas, ne smijem ni pomisliti sad na to. :D

colbert
07.09.2012., 10:21
Ja se samo nadam da me na iducem putovanju u Hrvatsku nece docekati opca posast trenirki. :visi: Pogotovo onih sintetickih. :cry:

Trenirke su ok ako je tip visok i dobro gradjen te se u datom trenutku bavi sportom. Ili ide s treninga doma, whatever.

Trenirke nisu ok ako je u pitanju trutina kojoj je, eto, bas ugodno bit u trenirci na faksu. :o

Alexa
07.09.2012., 10:32
Trenirke nisu ok ako je u pitanju trutina kojoj je, eto, bas ugodno bit u trenirci na faksu. :o

Tim prije, ukoliko nisu upakirani kontkretnijim materijalima, nego im oko obiteljskih dragulja leprša meka pamučna tkanina trenerke, skloni su se stalno nesvjesno čohat po ponosu.

Na fakultetu.
Po gradu.
Na dejtu.

colbert
07.09.2012., 10:40
A zašto to tebe brine, zar nisi ti udana ili tako nešto, i to još u Francuskoj?
Muška odjeća u HR tebe ne tangira. :D

-Stipe

Vas-y, objasni mi ste me tangira, a sto ne... :top:

Ontopik, ne mogu protiv svog istancanog smisla za estetiku. :o

Tim prije, ukoliko nisu upakirani kontkretnijim materijalima, nego im oko obiteljskih dragulja leprša meka pamučna tkanina trenerke, skloni su se stalno nesvjesno čohat po ponosu.

Na fakultetu.
Po gradu.
Na dejtu.

Da, tak nekak... :(
A okolo leluja spek. :(

GljivaLudara
07.09.2012., 12:30
Trenirke su ok ako je tip visok i dobro gradjen te se u datom trenutku bavi sportom. Ili ide s treninga doma, whatever.

Trenirke nisu ok ako je u pitanju trutina kojoj je, eto, bas ugodno bit u trenirci na faksu. :o Čru.

Yuna
07.09.2012., 12:50
Ja imam pik na policijske uniforme. Ali samo od ovih naših u Hrvatskoj, u inozemstvu su mi bzvz. Kad vidim policajca na cesti i ak je lijepo građen nemogu prestat buljit i najrađe bi si ga uzela doma. Zaintrigriraju me i vojnici, al manje nego policajci.
Osim toga sviđaju mi se frajeri u odijelima i kao što ste iznad pisali trenirka i obična majica :Slin:

Giulietta
15.09.2012., 16:25
http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v0/550635958/free-shipping-Men-s-sweater-tracksuit-yoga-sportswear-sports-pants-man-suit-63-size-M-L.jpg

njam. još nedostaje onako kad sjedi da mu boxe vire :cerek:

Heather
15.09.2012., 16:44
Nikakve nausnice,raskopcane roze kosuljice,bijele lanene hlace i kozne natikace koje imaju onaj dio koji odvaja palac od ostatka prstiju( nzn tocno kako se zovu niti zelim znati:o ). Volim vise tamnije boje. Realno; ako je tip zgodan sve mu dobro stoji. Tipovi alternativnog stila odijevanja bar u tragovima, dobar sportski stil bez onih shoxerica :rolleyes: kod mene najbolje prolaze

nika37
15.09.2012., 16:46
...mladi doktori u bijelim kutama,zgodni policemani u odori....:p

Heather
15.09.2012., 16:50
Ja imam pik na policijske uniforme. Ali samo od ovih naših u Hrvatskoj, u inozemstvu su mi bzvz. Kad vidim policajca na cesti i ak je lijepo građen nemogu prestat buljit i najrađe bi si ga uzela doma. Zaintrigriraju me i vojnici, al manje nego policajci.
Osim toga sviđaju mi se frajeri u odijelima i kao što ste iznad pisali trenirka i obična majica :Slin:
Potpis na ovo. Na zadnjem gay pride-u u Splitu je bilo more zgodnih mladih policajaca :zvrko:

Rainbow Lady
15.09.2012., 17:03
Jao nedavno bila kod doktora. Skontala sam da su oni goli u biti ispod tih svoji majica/kuta. ovaj moj je bio visok, mlad, naočit, krasnog osmijeha s jamicama na obrazima dok se smije. imao je tu majicu zelenu na sebi, a ispot mu još malo dlačice s prsa virile. cijeli dan sam razmišljala o njima. :o:cerek:

inače mi strašno seksi kad frajer nosi košulju s rukavima podfrknutim do laktova. :klopa: još kad ima žilave podlaktice i tamnije dlake... :zvrko:

forne su mi i veste preko košulja+tamne traperice :D

Cool Breeze
15.09.2012., 17:21
meni nase policijske uniforme i nisu bas nesto, jos je velika vecina njih onak muzjaci svojih nekih 35 do 45 s trbusinama ispred i onim kratkim kaputicima i kapama...uff, neeee :rolleyes:

ok, ima i zgodnih policjaca, al, ta odora kod nas, meni je no go...osim specijalca, e tu je vec druga prica :p

muskarci u poslovnim odijelima, je, isto ima lipih kombinacija poslovnih ili privatnih kombinacija sakoa, kosulja i hlaca, i muskaraca koji privlacno izgledaju u tome...no, nije nesto sto me baca u trans...

al, zato baustelci (ne svi), pogotovo ljeti, kakav mladji, dobrog tijela, gol do pasa, lagano misicavih ruku, preplanuo...ojeee..

ili, muskarci koji znaju nositi lanene hlace i kosulje, ne znaju to svi...

a na ulici cu se najcesce okrenuti za visokim, u izbljedelim jeans trapericama poderanim od pranja i nosenja, dobra guza u njima, gore lagani T-shirt, kojem se lagano ocrtava miscina masa (ne bilderi), iznosene starke...

Mozeeee...:klopa:

SeaPrincess
15.09.2012., 19:13
Mah.. Najbolja muška odjeća su kupaće gaće :cerek:

ZVIZ OP CUP
15.09.2012., 19:17

tak i meni ,policajci onako mlađahni,ne oni stari ,debeli i sjedi :lol:
i nekad onako vojnicka obleka,ako je neki frajer uhh :cerek:

Ziggy Pop
15.09.2012., 19:28
http://www.excesslingerie.com/market/images/C392-030.jpg

nika37
15.09.2012., 19:53
tak i meni ,policajci onako mlađahni,ne oni stari ,debeli i sjedi :lol:
i nekad onako vojnicka obleka,ako je neki frajer uhh :cerek:

..pa narafski da se misli na mlade, i specijalci dolaze u obzir....uh....:klopa:

calm
15.09.2012., 20:21
http://www.excesslingerie.com/market/images/C392-030.jpg

:eek: Eaaaaa, mene bi ovo ohladilo odmah. Kao da je pobjegao sa snimanja pornića. :rofl:

OT: Od donjeg rublja su mi najljepše bokserice, ali samo u crnoj, bijeloj, sivoj ili plavoj boji. Crvene, narančaste, one leopard uzorka :rolleyes: te natpisi "Devil", "Hot stuff", "Pikachu", "King Kong" i slično na strateškom mjestu me dovode do ludila :rigo: , a da ne spominjem one crteže na stražnjem dijelu (vrag seksa anđela i tak to) :facepalm:

Što se tiče odjeće, volim kad je ona uredna i čista, a istaknuti brandovi me samo živciraju. Traperice koje dobro stoje i jednobojna pamučna majica(čak i ona koja djeluje malo isprano)mi je jedna od boljih kombinacija...Kad ne izgleda kao lutak iz izloga već ima onaj "malo nemaran izgled" , to je baš seksi. :cerek:
Za formalniji izgled je dovoljna crna košulja i hlače ispod kojih je dobra guza, te lijep sat na dlakavoj ruci. :zubo: Da bi mi se svidio, niti treba blještati poput voštane figure u muzeju Madame Tussauds, niti mora imati na sebi obleku vrijednu nekoliko tisuća kuna već mora imati stav, šarm, vedrinu i dobro tijelo. :kava:
Sako i majica su ok, šal oko vrata također, kožna pilotska jakna najs, ali krzno(obično ili u boji) :rolleyes: i mrežaste majičice do pupka...ne hvala :lol:

Coverdale
15.09.2012., 23:51

Fala stari, baš me zanima kaj ti furaš. :rolleyes:

Ne privlači me odjeća, već onaj tko je u njoj

Kako možete svi tako lagat. :rofl:

venera_veritas
16.09.2012., 08:04
meni je seksi: dobre, izbjedljele traperica, majica kratkih rukava (malo uža, ne pripijena) potfrknutih rukava.

:zvrko:

Americano2803
16.09.2012., 09:37
Košulje bilo kakveee :)

UVschutz
16.09.2012., 13:12
meni nema ništa gore od hlača od odijela i košulje. Pogotovo ako to nosi neka balavurdija netom izišla s ekonomskog faksa, pa sad po gradu glumata poslovne ljude. :rolleyes:
I inače mi je odijelo, i te hlače od odijela ko-ma :rigo:

trenirke su mi preobične da bi mi išta na njima bilo dobro...

naj su mi pilotska odijela :cerek:, (ne civilna, nego vojna )
onda motoristi u koži, ili crnim odijelima:cerek:, šareno ne.

Lady_D
16.09.2012., 16:48
Motoristi u koži (http://resources0.news.com.au/images/2010/07/20/1225894/607928-gangs.jpg), a? :D

Veeg
16.09.2012., 19:02
meni su strašno sexy muškarci u hlačama od odijela ako ima dobru guzicu, pa mu to napeto i divno stoji :o još ako ima košulju sa rukavima podvrnutim do lakta :slin:
volim viditi i lijepo muško dupe u trenirci :cerek:
i ako muškarac i nije naročito privlačan, a ima neki dobar parfem.. :zvrko:
sexy su mi i tetovaže :raspa:
od uniformiranih su mi dobri vatrogasci :klopa:

yuma, ovaj joe na prve tri slike što si stavila mi je u zadnje vrijeme strašno napet :klopa::Sex:
(znam da će moj jedini ovo čitati pa samo da mu javno rečem da mi je on najboljši :cerek:)

Splitska droga
16.09.2012., 20:28
Bez konkurencije trenirka! Pogotovo pamučna, a da tip ima dobru guzu. Mene to baš onako... zaintrigira :Slin:. Gotovo mi je pa i fetiš :o. E. I još jedna stvar, lipo mi je vidit muškarca u običnim bijelim majicama na špaline, tipa:
http://i619.photobucket.com/albums/tt274/ckgraphics2/hdhytru.jpg

:zvrko::Slin::klopa:

slažen se za ovo zadnje. još pogotovo kad je onako malo prasastiji i ima zlatni lančić oko vrata, a iz majice vire dlakice :cerek: tako ja izgledan :cerek:
još plus to iman i ogromnu kurčinu.

amelina
16.09.2012., 21:31
Odijelo usko po mjeri :eek:bez kravate :D

typhoid_mary
16.09.2012., 23:14
cizme visoke, vojne hlace, uske majice bez rukava, crna pidjamica donji dio gore nis, itd :cerek:

Moja Ti
17.09.2012., 00:37
Bijela trik majica :ne zna:

:klopa:

slafko
17.09.2012., 07:58
- 3/4 bermude kariranih uzoraka.

Ovo je nešto preodvratno. Douchebag level over 9000.

UVschutz
17.09.2012., 11:04
Motoristi u koži (http://resources0.news.com.au/images/2010/07/20/1225894/607928-gangs.jpg), a? :D

:D:D

ne stranu likovi, ali mi je taj look neusporedivo privlačniji od pederčića u odijelima s onim špic cipelama kojima se vrh zašilji ko opanak :rolleyes:

Volim tak malo military look, uf uf, tetovaže, crno, ali nikako ne šminkersko nego baš ovak, rekbi prirodno :D

a karirane lače -božesačuvaj! ko je to izmislio?! :facepalm:

slafko
17.09.2012., 12:10
Military look, a tip vojsci nije ni prismrdio. :rofl:

Chansomps
17.09.2012., 12:26

ROFL :s

Alexa
17.09.2012., 12:31

A jel se, primjerice, igranje Battlefielda računa?

Jer nije to lako. Nije. Sve je to borba.

Meni su, pak, od wannabe vojaka, grozniji oni likovi što se oblače u yachting jakne i yachting majice i imaju one koledžice sa yachting konopima i ležerno prebačen yachting pulover preko ramena, a u svrhu ostavljanja dojma da su (bez obzira jesu li, a učestalo nisu) vlasnici jahte.

UVschutz
17.09.2012., 12:41

Meni su, pak, od wannabe vojaka, grozniji oni likovi što se oblače u yachting jakne i yachting majice i imaju one koledžice sa yachting konopima i ležerno prebačen yachting pulover preko ramena, a u svrhu ostavljanja dojma da su (bez obzira jesu li, a učestalo nisu) vlasnici jahte.

- odma sam se sjetila Horvatinčića :D, samo kaj on više nema jahtu , zapravo možebit da si je već kupil novu. Nije bitno, ali on tak voli hodat :rolleyes:

A za military look sam i rekla - "prirodni", a ne šminkerski-
Pa valjda se podrazumijeva da nitko po gradu ne bu hodal u pilotskom odijelu :rolleyes:. Ali kad vidim tak dečke na pisti, ono spremaju se u avion... ajoooj idem i ja :503: čeeekaaajte meeee! :503:

Isto tak sva stiltam kad vidim motoriste na cesti :eek:
Nije bitno kakvi su ispod, ali pogled na njih u takvom položaju stoput mi je ugodniji nego cijeli dan gledati pizdeke u odijelima. :durica

Chansomps
17.09.2012., 12:55

Da je tako jab' imo status branitelja. :rofl:
Sjećam se prije desetak godina kad sam počeo igrat Medal of Honor na Ples'tešnu (PS1). :Nostalgija:

Alexa
17.09.2012., 13:36
- odma sam se sjetila Horvatinčića, samo kaj on više nema jahtu , zapravo možebit da si je već kupil novu. Nije bitno, ali on tak voli hodat :rolleyes:

Lol.

"If you build it, they will come" očito je Horvatinčićeva modna krilatica. :D

A za military look sam i rekla - "prirodni", a ne šminkerski-
Pa valjda se podrazumijeva da nitko po gradu ne bu hodal u pilotskom odijelu :rolleyes:. Ali kad vidim tak dečke na pisti, ono spremaju se u avion... ajoooj idem i ja čeeekaaajte meeee! :503:

Je, malo je seksi.

Nije bitno kakvi su ispod, ali pogled na njih u takvom položaju stoput mi je ugodniji nego cijeli dan gledati pizdeke u odijelima. :durica

Je i to je seksi. Ali onda fakat mora bit motorist. A ne da nosi kožnjak sa resicama koji na leđima ima džinovski "Hell's Angels" logo i cijeli je badass, a vozi Baotijana od 18,7 kubika kojeg mu je maloljetna sestrična osvojila na nagradnoj igri CMC-ja, pa se trampao s njom za iPod il nešto tako.

Da je tako jab' imo status branitelja. :rofl:
Sjećam se prije desetak godina kad sam počeo igrat Medal of Honor na Ples'tešnu (PS1). :Nostalgija:

:rofl: Isuse Champs. :rofl: Divno. Onako, ideš upisat dijete u vrtić i u odjeljak o statusu branitelja.....

Predlažem i da se potvrdi da brojne supruge i djevojke Battlefieldera i COD-ista dobiju napismeno kako imaju realni PTSP. n:D

slafko
17.09.2012., 13:59

Da se igranje računa, ja bih bio Generalissimus.

UVschutz
17.09.2012., 17:39
...ma kakve resice..., niste baš u toku, ili imate predrasude.
recimo da sam dosta u motorističkom društvu pa znam kaj gledam i o čemu pričam... nemaju resice ziher :D, nemaju više čak ni onih odurnih čizmi kaubojki. ( i, briju se ispod pazuha :D)

:cerek:

Alexa
17.09.2012., 18:44
Da se igranje računa, ja bih bio Generalissimus.

Ok, ako te ikad upoznam uživo, ili budeš učestvovao u kakvom skupu forumaša, u tom slučaju, molim da se prikladno pojaviš u ovoj obleki. (http://fan.lib.ru/img/c/chekmarew_w_a/text_0130-1/generalissimus_chan_kajshi.jpg)

UV, ali ja volim resice i kaubojske čizme na pravim bajkerima. :(

I bila sam na moto susretima. I imali su resice. :(

typhoid_mary
17.09.2012., 20:35
...ma kakve resice..., niste baš u toku, ili imate predrasude.
recimo da sam dosta u motorističkom društvu pa znam kaj gledam i o čemu pričam... nemaju resice ziher :D, nemaju više čak ni onih odurnih čizmi kaubojki. ( i, briju se ispod pazuha :D)

:cerek:

sa resicama znam samo likove iznad 60 :D ovi mladji su kod mene vecinom trapke i gladijatorka po ljeti

Alexa
17.09.2012., 20:50
sa resicama znam samo likove iznad 60 :D ovi mladji su kod mene vecinom trapke i gladijatorka po ljeti

Morat ću se apdejtat. Ili ovi motoristi po mojim krajevima kupuju u seknd hend šopu.

Ali, ionako, većina muškaraca na kupovanje odjeće i na butike gleda na uvijek isti način. :/ (https://9gag.com/gag/5383384)

typhoid_mary
17.09.2012., 20:54
Morat ću se apdejtat. Ili ovi motoristi po mojim krajevima kupuju u seknd hend šopu.

Ali, ionako, većina muškaraca na kupovanje odjeće i na butike gleda na uvijek isti način. :/ (https://9gag.com/gag/5383384)

ixs, renzzo i amd ima modele sa resicama koliko znam :misli:

YourMasterBitch
17.09.2012., 22:11
A djevojke, mislim da se budete složile da jedne obične isprane traperice (mogu i ponegdje šuplje) i uska podkošulja jer sve što je potrebno na muškarcu. Možda crna kratka majca. Preko potkošulje eventualno neka kvalitetna kožna jakna ako je malo hladnije...a uvijek nam može poslužiti da vas zagrnemo jaknom i stisnemo fino rukama...garantirano će vas ugrijati.

E, zaboravih i jedne ray ban side street naučale...:mig:

Što manje robe to bolje, bar se prije možemo skinut.:D (Ili nas vi prije možete skinut:cerek:) we don't mind.

Veeg
17.09.2012., 22:22
meni nema gore nego muško u majici na tregere/potkošulji :ne zna: to baš ne volim :nono:

stormlord
18.09.2012., 03:06

...je tak da kad naleti na nekog specijalca da se odmah pofajtaju... onda dobiješ i obleku i vizualizaciju iste za što služi... to definitivno napaljuje ženski mozak :D

CowboyLucky
18.09.2012., 11:21
Je i to je seksi. Ali onda fakat mora bit motorist. A ne da nosi kožnjak sa resicama koji na leđima ima džinovski "Hell's Angels" logo i cijeli je badass, a vozi Baotijana od 18,7 kubika kojeg mu je maloljetna sestrična osvojila na nagradnoj igri CMC-ja, pa se trampao s njom za iPod il nešto tako.

isplakoh dušu svoju:rofl:

Sea salt
18.09.2012., 11:36
Mekana i udobna muška dolčevita :cerek:

Stronger Free
18.09.2012., 11:57

E jebiga, ljudi oblače odijela jer su na nekim poslovima propisana ne i zbog efekta koji ostavljaju na ljepše polovice. Vjerujem da bi bar polovica radije sjela na motor i odmaglila negdje.

nika37
18.09.2012., 16:53
meni nema gore nego muško u majici na tregere/potkošulji :ne zna: to baš ne volim :nono:

..meni je dobro al pod uvjetom da je našpajzan a ne neki pinklec....:)

BBast
18.09.2012., 18:00
Mekana i udobna muška dolčevita :cerek:

Meni je dolcevita jedan od najodvratnijih muskih odjevnih predmeta. :mad:

Chansomps
18.09.2012., 18:04

Šta? :misli:

Labirinth
18.09.2012., 18:11

Šta? :misli:

Pa da se dobro najeo u špajizu (smočnici) :rofl: šta tu nije jasno? :o

Miss Gavella
18.09.2012., 18:31
Muškarci u sivom. YES!
http://data.whicdn.com/images/13675522/tumblr_lptm010Cpc1r0ad5wo1_500_large.jpg :cerek:

Odijela, ali ne skroz utegnua i ulickana, nego malo opuštenije. Ovako. http://data.whicdn.com/images/17399124/250306_212032512150643_100000316865293_666639_1485 54_n_large.jpg

Policijske uniforme i bijele kute.
Crne košulje, uz zavrnute rukave pa uz to još neki ogromni sat. :Sex:

Mada, vjerujem da je sve ovo već rečeno. :cerek:

skorpionka87
18.09.2012., 22:59
Znam da je većini muškaraca to bed nositi, ali zgodan frajer + roza/ljubičasta majica/košulja = pun pogodak! :p

slafko
19.09.2012., 08:04
Muškarac u ružičastom? Douchebag alert! :trk:

Jedino muško kojem ružičasto stoji je Pink Panther.

Apophis
19.09.2012., 08:06
Znam da je većini muškaraca to bed nositi, ali zgodan frajer + roza/ljubičasta majica/košulja = pun pogodak! :p

pun pogodak da ti ide uz torbicu ili? :misli:

Fantasyland
19.09.2012., 08:21
Lijepe kratke hlače/bermude :cerek:

Edit: naravno na dobrim nogama :)

Cool Breeze
19.09.2012., 09:01

mislis na ovako nesto?...meni je ovaj :klopa:

http://www.youtube.com/watch?v=j9MBueoapDc

SeaPrincess
19.09.2012., 12:01

O da..... To je sooooo hot ako za iznositi a da ne izgleda... well... onako kako ne bi trebao izgledati :cerek:

Fantasyland
19.09.2012., 14:14

Sviđa mi se ovo samim time što vidiš da frajer ima muda kad to nosi :)

Veeg
19.09.2012., 14:52
da, da.. ako muškarac zna nositi ''žensku'' boju - prehot!!! :s

Cvjetnapolja
19.09.2012., 14:54
Uniforma, vojna, naravno.:)

slafko
19.09.2012., 15:00
http://forum.net.hr/cfs-filesystemfile.ashx/__key/CommunityServer.Discussions.Components.Files/14/1563.bertorelli04mn9.jpg

Imelda Marcos
19.09.2012., 16:03
da, da.. ako muškarac zna nositi ''žensku'' boju - prehot!!! :s

Sviđa mi se ovo samim time što vidiš da frajer ima muda kad to nosi :)
:confused:

Isusatiboga, eto!
Može li se kako biti seksi zahvaljujući, a ne unatoč odjeći? :D

mari_2011
19.09.2012., 16:32

košulje, cipele i kravata

al dakako, ne bilo kakve :raspa:

one koje sama izaberem i da mu stoje savrseno ;)

a nekad naprosto i sam hod..onako klosarski... a lijep :D

gard :cerek:

trololola
19.09.2012., 17:10
crna i bijela košulja, ali samo ako stvarno dobro stoji mmm :) zapravo većina košulja je sexy, ako dobro pristaju. i bež starke. ne znam zašto, ali pale me.

abby normal
20.09.2012., 06:01

srećom :D

Fantasyland
20.09.2012., 07:36
:confused:

Isusatiboga, eto!
Može li se kako biti seksi zahvaljujući, a ne unatoč odjeći? :D

Meni se to sviđa ali je samo bonus što time pokazuje da ga boli briga što drugi misle/kažu.

la-roux-fatal
30.09.2012., 22:54
Potkošulja! Ali ne da vidim da hoda gradom u njoj, nego po kući, po vrtu, terasi i sl.

Depeche E.
01.10.2012., 18:31
ja padam na vansice :cerek: ..ili varijacija ne iste :D

ovo (http://data.whicdn.com/images/37136913/tumblr_ma7cs9axxh1rtozc2o1_500_large.jpg) je moj tip dečka :love: :raspa: :cerek:
kad u gradu vidim nekog ovako obučenog, zaljubljujem se :rofl:

mari_2011
01.10.2012., 18:41
ja padam na vansice :cerek: ..ili varijacija ne iste :D

ovo (http://data.whicdn.com/images/37136913/tumblr_ma7cs9axxh1rtozc2o1_500_large.jpg) je moj tip dečka :love: :raspa: :cerek:
kad u gradu vidim nekog ovako obučenog, zaljubljujem se :rofl:

to bar nije tesko danas naci :D

Depeche E.
01.10.2012., 18:45
to bar nije tesko danas naci :D

istina :raspa: ..u ovim krugovima u kojima se ja krećem, definitivno nije :zubo: :cerek: volim! XD XD :rofl: :Serek:

Sviba
02.10.2012., 11:39
istina :raspa: ..u ovim krugovima u kojima se ja krećem, definitivno nije :zubo: :cerek: volim! XD XD :rofl: :Serek:

Kolko ti imaš godina?:)

Agency
02.10.2012., 11:41
Vazniji je stalak, a onda ono na njemu :D
Ali volim odjecu koja nije ful slampava i siroka.
Da se vidi stalak..:klopa:

SitnaRiba
02.10.2012., 11:47
uniforma sobarice na mužjaku je naprosto... :Slin:

neustahija
02.10.2012., 12:13
uniforma, specijalne policije,

sadness1987
02.10.2012., 16:23
www.zabok.hr/slike/Zag14listopada11/Pokazna_vjezba_2.jpg

:klopa::klopa::klopa:

Jastučić
02.10.2012., 16:27
Lijepo mi je vidjeti starke, bez obzira na godine.

Cvjetnapolja
02.10.2012., 19:46
Uniforma, isključivo vojna.:kava:

Girl-Boss
03.10.2012., 10:38
Dobre traperice,uska kosulja,tenisice,nothing special. Cak i u trenerci moze izgledati wow (one vrecaste :D ) Bitno je da zna to nosit. Decki u smedim,siroko krojenim hlacama,su totalno odbojni.

neustahija
03.10.2012., 11:40
www.zabok.hr/slike/Zag14listopada11/Pokazna_vjezba_2.jpg

:klopa::klopa::klopa:

drugi s desna molim lijepo:cerek:

sadness1987
03.10.2012., 11:49
drugi s desna molim lijepo:cerek:

ma svaki prolazi :D al činjenica je da fantomke daju posebnu draž,iako su im i beretke zakon :cerek:

Zek0slav
03.10.2012., 12:58
ma svaki prolazi :D al činjenica je da fantomke daju posebnu draž,iako su im i beretke zakon :cerek:

Vas bi trebalo zaposliti u kladionici i onda samo čekate da vas netko dođe opljačkati. :)

Grazia
03.10.2012., 13:06
Uniforma, isključivo vojna.:kava:

same here :rofl:

vojnici=casnici su (mi) valjda podsvjesno sinonim za sve najbolje kod muskih - hrabrost, gentlemenstvo, borilacki duh etc..

sve druge uniforme i ne bas, kao uniforma murije, pilota i tako to, to mi je bezveze lol... uvijek imam neki osjecaj da su oni koji rade u policiji ili glupi ko tenk ili su bully, ( ai jedno i drugo mi je instantni turn-off), dok piloti u pilotskoj uniformi mi izgledaju ko neki uncool sminkeri iz americke sapunice cca 1970-e.:zubo:

mari_2011
03.10.2012., 13:29

jucer sam stala u pekaru
i lik ispred mene..
crna majca... jeans..i crne vansice..

i koga se sjetim

tebe :zubo:

i okrene se covjek..a kad ono +40 godina
i bas mu pa paše stajling :cerek:

Čačo
03.10.2012., 13:42
A kako vam se sviđaju ovi šeširići kaj se nose, i šalovi, i majice na V izrez koje izgledaju kao ženske dekoltirane....:ne zna:

Grazia
03.10.2012., 13:44

kakav je to hod? :D
kod nas je to nesto u stilu kada poskakuje kada hoda ili jednu nogu vuce za drugom...lol

nesto kao u ovome spotu :D

http://www.youtube.com/watch?v=xR9VeUdTzRM

Grazia
03.10.2012., 13:47

kod nas je to nesto u stilu kada poskakuje kada hoda ili jednu nogu vuce za drugom...lol

nesto kao u ovome spotu (http://www.youtube.com/watch?v=xR9VeUdTzRM) :D

mari_2011
03.10.2012., 13:51
A kako vam se sviđaju ovi šeširići kaj se nose, i šalovi, i majice na V izrez koje izgledaju kao ženske dekoltirane....:ne zna:

uzas.. jos akd vidim da ima obrijana prsa... dodje mi da to pile prigrlim kao siroce :(

nesto kao u ovome spotu :D

http://www.youtube.com/watch?v=xR9VeUdTzRM

ovaj djir :D
http://www.youtube.com/watch?v=0UALKHmVc2g

sadness1987
03.10.2012., 14:54
Vas bi trebalo zaposliti u kladionici i onda samo čekate da vas netko dođe opljačkati. :)

Vidiš vidiš :D:D:D

Stipe23
03.10.2012., 16:26
uniforma sobarice na mužjaku je naprosto... :Slin:

Wat

-Stipe

SitnaRiba
03.10.2012., 20:58
Wat

-Stipe

James? :misli:

ma šalim se :zubo:

mužjaku uvijek bolje stoji uniforma medicinske sestre :klopa:

Maiya
03.10.2012., 23:24
ovaj djir :D
http://www.youtube.com/watch?v=0UALKHmVc2g

Kid Cudi, ajme. Kako je dobar. I ova njegova oblekica iz spota, s G'nR majicom. Predobro izgleda.

Depeche E.
03.10.2012., 23:24
Kolko ti imaš godina?: )

20 :raspa:
ali bez obzira na to, ljudi koji imaju od 30, pa nadalje nose starke/vansice itd
pa moj tata koji ima 49 godina nosi vansice :cerek: :D

jucer sam stala u pekaru
i lik ispred mene..
crna majca... jeans..i crne vansice..

i koga se sjetim

tebe :zubo:

i okrene se covjek..a kad ono +40 godina
i bas mu pa paše stajling : cerek:

hahahah :lol: ..eto, nije nemoguće :zubo:
velim, moj tata ih nosi .. i mama .. i brat :mig:

volim taj skejterski stil :cerek: ..ne mogu si pomoći :hekla: :D

Sviba
04.10.2012., 13:38
20 :raspa:
ali bez obzira na to, ljudi koji imaju od 30, pa nadalje nose starke/vansice itd
pa moj tata koji ima 49 godina nosi vansice :cerek: :D

20? Mlada ko rosa:)
Ne znam, više sam pobornik toga da se ljudi obuku u skladu s godinama. Vjerojatno zbog toga što i previše puta nailazim na likove koji kao da svom silom žele ostati mladi i onda furaju stil koji nije, ajmo reć, prikladan:)

Ali s obzirom da si mlada, stigneš još promjeniti mišljenje...i to preko nekoliko puta:mig:

Depeche E.
04.10.2012., 13:56
kada sam rekla na krugove u kojima se ja krećem, mislila sam na svoje uže društvo, je l' :D
taj stil preferiram, mada to ne znači da mi se nešto drugo ne sviđa, i da mi nije sexy :Slin: :cerek:
ja sam ponekad čista suprotnost takvom stilu zato što volim eksperimnetirati s različitim stvarima.
ali takva odjeća kod dečkiju mi je najdraža upravo zbog tog jer je najsličnija mom stilu i osobnosti.

a kaj se tiče ovoga za oblačenje u skladu sa godina, donekle se slažem, ali kroz odjeću i obuću se može izraziti osobnost osobe, pa ako netko sa 50 godina nosi starke ili bilo što ..neka nosi ako voli.

:)

BlackLotus
04.10.2012., 18:26
crvene majice :klopa:

Potkošulja!

da!!!
i crne i bijele, ne znam koje su mi draže

Alice-in-chains
04.10.2012., 18:37
Košulja, ne pre uska, ali ni pre široka, traperice, tamnije, također ne uske/široke, crne starke :cerek:...

Snobinaa
05.10.2012., 21:03
Potkošulja! Ali ne da vidim da hoda gradom u njoj, nego po kući, po vrtu, terasi i sl.

dakle najbolje je kad se vidi potkošulja ispod košulje?:rofl:

Trešnyica
05.10.2012., 21:23
Ne mogu reći generalno da me uzbuđuje određeni tip odjeće, jer ne stoji sve na svakome jednako dobro/loše.

Sad mi je baš palo na pamet nešto što sam vidjela danas: ispred mene je ulicom hodao tip u ranim 20-im godinama, super građen, a na sebi je imao obične, sive, pamučne kratke hlačice (duge do malo iznad koljena) i najobičniju pamučnu sivu majicu s kratkim rukavima, malo uži model....
Ja sam hodala iza njega i buljila sam koncentrirano... razmišljala sam kako bi bilo lijepo uštipnuti ga za guzu, koja je u tim hlačicama djelovala supersexy

Stipe23
05.10.2012., 22:08
Ne mogu reći generalno da me uzbuđuje određeni tip odjeće, jer ne stoji sve na svakome jednako dobro/loše.

Sad mi je baš palo na pamet nešto što sam vidjela danas: ispred mene je ulicom hodao tip u ranim 20-im godinama, super građen, a na sebi je imao obične, sive, pamučne kratke hlačice (duge do malo iznad koljena) i najobičniju pamučnu sivu majicu s kratkim rukavima, malo uži model....
Ja sam hodala iza njega i buljila sam koncentrirano... razmišljala sam kako bi bilo lijepo uštipnuti ga za guzu, koja je u tim hlačicama djelovala supersexy

Sve OK, ali ja nisam u ranim dvadesetima.

-Stipe

zašto i kako
05.10.2012., 23:11

mozda smo vidile istog tipa...jedino san njega vidila da jos nosi kratke gace i rukave, isto sivo sve...a majica ne da je uzi model, nego mi se cini bar dva broja pre mala i naglasava mu misicave ruke i torzo...meni je takvo oblacenje odbojno recimo :ne zna:

Trešnyica
05.10.2012., 23:19
mozda smo vidile istog tipa...jedino san njega vidila da jos nosi kratke gace i rukave, isto sivo sve...a majica ne da je uzi model, nego mi se cini bar dva broja pre mala i naglasava mu misicave ruke i torzo...meni je takvo oblacenje odbojno recimo :ne zna:

Nije to isti..... ovaj "moj" je imao užu majicu, ali u njegovoj veličini takav uži model majice.

Uglavnom, tip je izgledao fenomenalno.

Shiraz88
11.10.2012., 15:20
Danas ugledala dva dečka u crnim trapericama i spitkama. Savršeni! :)

Inače strukirane košulje, dobre traperice, spitke, kožne jakne... uvijek pale! Volim onaj "opasan" look. :D

ivan263
14.10.2012., 19:44
evo dolazi nam jesen i bas si razmisljam da si uzmem neki kaput, kraći, nesto ovakvo: http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/hr/en/zara-W2012/277002/864056/DOUBLE%20BREASTED%20CIRCULAR%20KNIT%20THREE%20QUAR TER%20LENGTH%20COAT

pa me zanima zensko misljenje...jel vam se vise svidja takav look, košulja, traperice, cipele...ili nesto ležernije...

kia3
14.10.2012., 19:48
evo dolazi nam jesen i bas si razmisljam da si uzmem neki kaput, kraći, nesto ovakvo: http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/hr/en/zara-W2012/277002/864056/DOUBLE%20BREASTED%20CIRCULAR%20KNIT%20THREE%20QUAR TER%20LENGTH%20COAT

pa me zanima zensko misljenje...jel vam se vise svidja takav look, košulja, traperice, cipele...ili nesto ležernije...

hmm...evo,ja bih rekla da ovisi o godinama i o tvom opcenitom izgledu...:ne zna: meni se svidja,al na nekome kao sto je lik na slici- tridesetak godina, visok (zapravo normalno gradjen :rofl:)

ivan263
14.10.2012., 19:59
hmm...evo,ja bih rekla da ovisi o godinama i o tvom opcenitom izgledu...:ne zna: meni se svidja,al na nekome kao sto je lik na slici- tridesetak godina, visok (zapravo normalno gradjen :rofl:)

24 godine, normalne gradje...u zadnje vrijeme sam se poceo furati na taj look i meni se nekako svidja...vise gotovo da niti ne obuvam svoje starke nego svugdje u cipela...i onda mi se ponekad cini kada izadjem i pogledam okolo kao da sam preozbiljno obucen...

kia3
14.10.2012., 20:16
24 godine, normalne gradje...u zadnje vrijeme sam se poceo furati na taj look i meni se nekako svidja...vise gotovo da niti ne obuvam svoje starke nego svugdje u cipela...i onda mi se ponekad cini kada izadjem i pogledam okolo kao da sam preozbiljno obucen...

mislim da je ipak najbitnije da se tebi svidja,tj. da se dobro osjecas. iako ovisi i kamo izlazis tako obucen,naravno. ali generalno...meni je ok. inace mi se ovo svidja: http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/hr/en/zara-W2012/277002/826197/THREE%20QUARTER%20LENGTH%20COAT%20WITH%20FUR%20COL LAR i http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/hr/en/zara-W2012/277002/826036/FLEECE%20DUFFLE-COAT

BlackLotus
14.10.2012., 20:26
ivan263 meni se tvoj izbor više sviđa od kiinih.
:ne zna:
(23god)

ivan263
14.10.2012., 20:33
ivan263 meni se tvoj izbor više sviđa od kiinih.
:ne zna:
(23god)

ja se vec zabrinuo za svoj ukus, uvijek sam mrzio to krzno na ovratniku :)

kia3
14.10.2012., 20:39
ja se vec zabrinuo za svoj ukus, uvijek sam mrzio to krzno na ovratniku :)

di si pronasao krzno xD ja ga nisam ni vidla :rofl:...visi ovratnik mi je :cerek: al bez krzna :mig:

BlackLotus
14.10.2012., 20:56
di si pronasao krzno xD ja ga nisam ni vidla :rofl:...visi ovratnik mi je :cerek: al bez krzna :mig:

na tvojoj prvoj slici je krzneni ovratnik :rofl: izgleda užasno :rofl:

kia3
14.10.2012., 21:05
na tvojoj prvoj slici je krzneni ovratnik :rofl: izgleda užasno :rofl:

ma znam da je,skuzila sam...al kad sam postala nisam vidla...ove slike iz blizine nisam ni gledala.

Tutankhamon
15.10.2012., 21:12
tamne/crne košulje- imam probleme s tim :D u casual izdanju dobre traperice

teta_Saveta
16.10.2012., 23:46
Odijela, kožne jakne, košulje - fine jednobojne, na pruge i sl. ili malo ležernije u kombinaciji s trapericama. Neki fora T-shirt, u kombinaciji s trapericama.
UNIFORME.

Điđe T.
17.10.2012., 00:06
rebe i neka košulja, po mogućnosti da su rukavi podvrnuti :zubo:

volim i one široke kao vojničke hlače, još kad ima dobre noge i guzicu, to mi je :Slin:

Netko je spomenuo uniforme... e i to zna bit lipo :zubo: :Sex:

strongtoni
23.10.2012., 20:03
Nego cure da vas pitam, crna kosulja i kozna jakna? Uz tamnije traperice ili crne hlace? ) A inace bar dok ne nadem neki kaput bi nosio kosulja i koznjak sad za jesen/zimu..

(pitam za crne hlace jel mi treba za sprovod(od frenda tata) a nisam u mogucnosti doc u odjelu na sprovod..

BlackLotus
23.10.2012., 20:52
Nego cure da vas pitam, crna kosulja i kozna jakna? Uz tamnije traperice ili crne hlace? ) A inace bar dok ne nadem neki kaput bi nosio kosulja i koznjak sad za jesen/zimu..

(pitam za crne hlace jel mi treba za sprovod(od frenda tata) a nisam u mogucnosti doc u odjelu na sprovod..

uz fensi hlače ne. uz tamne traperice može :D