PDA

View Full Version : Chat tema - kava & druženje

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

igor-osijek
10.12.2012., 10:29
zadnja bitnija je u potpisu

Crimson Wind
10.12.2012., 11:35
hej, E. :)
znamo se, btw. :D

mogu misliti kak si se osjećao na nadvožnjaku. :eek: nadam se da su bar auti malo sporije vozili nego inače zbog vremenskih uvjeta...

bome svaka čast svima koji pedaliraju po snijegu. :) fotke na "Biciklirate li" su divota. :cerek:
zadnju vožnju sam odvozila prošli tjedan dok je još bilo relativno OK i u plusu. ovih dana bojim se ništa jer me čopila neka prehladetina jutros (jučer se pola dana provelo lopatajući :D), a i nemam zimsku opremu kak spada. :zubo:

litrenka
10.12.2012., 11:43
Ja bi se voziooooooo :D Nakon jucerasnjeg Sljemena samo cekam malo slobodnog vremena da to ponovim...
Inace moram priznati da mi se Smart Sam cini kao pun pogodak za zimu...totalno razlicit od Rapid Roba, a toliko (vizualno) slicna guma ;)

Mr.Cipelić
10.12.2012., 11:44
Jel vozio tko po Jarunu ovih dana, kakva je situacija!? :zubo:

mr.follow1.02
10.12.2012., 12:36
topla preporuka

http://www.youtube.com/watch?v=ngYD9OI6k4c

ili ovdje http://torrentz.eu/b51dd293ab080e65145e61968f8062b38d8acba3

inspirativno

hazzarder
10.12.2012., 13:15
to je to, my kind of ride.
aaargh, bude li slično organizirano u zg odmah se prijavljujem .-)))

hasnfefer
10.12.2012., 13:16
ja sam večeras na putu prema gradu u Gospodskoj ulici - Stenjevec vidio tipa na bajku kako krstari na sloju od 10cm leda, onako kao na suhom, neki crni bajk, crna obleka, bez kacige, nigdje svjetla, "like a boss". Ako je netko sa foruma nek se pohvali :s

Ma na ledu je super, evo sad sam se vratio iz grada, i najsretniji sam bio na nepočišćenim dionicama :D Sve ostalo je :eek: nepočišćenu dionicu sam vozio normalnom brzinom, a sve one "očišćene" koje su pune komada leda bljuzge i ostalih čuda (na koja sam probio zadnju gumu :rolleyes:) sam vozio skroz polako. :(

car_iz_Osijeka
10.12.2012., 13:19
Koji kreteni, pogledao prvih 2:30 min prije nego sam ugasio. Za mene su to neiživljene seljačine.

Crimson Wind
10.12.2012., 13:21
Hasn, jesi li ti možda vozio u petak oko pol 5 kod ćoška Frankopanske i Ilice za tramvajem, tamna kosa, dreadovi skupljeni u rep, svijetloplavo-bijeli (ili srebrni) bic? :D

Care, slažem se. za mene divljaci i neiživljene kamikaze, ista klasa k'o i oni neosvijetljeni betmeni, kontraši-Englezi (oni koji voze uz lijevi rub kolnika) i kreteni koji jurcaju slalom s 30 na sat među pješacima. ima takvih i po ZG i Hrvatskoj općenito i to jako puno i ruše ugled nama normalnima.

mr.follow1.02
10.12.2012., 13:24
food for thought...

litrenka
10.12.2012., 13:26
a jebote Care ti bi isto mogao koji put popustiti :D ne mogu svi uvijek i stalno zivjeti po pravilima...

car_iz_Osijeka
10.12.2012., 13:27
Neka oni ugrožavaju sebe, ali neka ostave mene izvan te priče. Ono, odi na neku napuštenu cestu, stvori si prepreke pa se razbija ako hoćeš, tvoja stvar. Ali ostavi pješake(a i automobile i druge bicikliste) izvan toga. Na svu sreću, kod nas nema barem takvih organiziranih utrka :top:

Slično kao što sada vidiš jedva punoljetne balavce kako "driftaju"(kuki moj driftaju, ne znaju ni što to znači) i jure po ovome snijgeu dok nekoga ne pokupe :facepalm:

EDIT: Litrenka, nema teorije. Ne kada je riječ o prometu. 1. i ja i članovi moje obitelji smo bili u neugodnim situacijama zbog neodgovornih vozača automobila. 2. Takvi "frajeri" dovode i odgovorne bicikliste na zao glas.

litrenka
10.12.2012., 13:29
ko kaze da nema? :D

Rebbit
10.12.2012., 13:31
netko nam je danas ustao na lijevu nogu :zubo:

car_iz_Osijeka
10.12.2012., 13:43
netko nam je danas ustao na lijevu nogu :zubo:

Ma tko? :zubo: Jok, sam ne volim neodgovornostu u prometu, to je sve :ne zna:

litrenka
10.12.2012., 13:43
http://images.fineartamerica.com/images-medium-large/keep-calm-and-ride-on--mountain-bike--green-andi-bird.jpg

car_iz_Osijeka
10.12.2012., 13:48
Da ne sipam žuč više(:zubo:), kažeš da se dobro pokazao smart sam? Koliko para? Sviđa mi se ideja da onda trekking prilagodim za offroad izlete(što je u Slavoniji = makadam) i ovaj snijeg koji me ubi :rolleyes: Nisam ja stvoren za hodanje... A ionako vozim specku na svaku 10+ kilometražu pa mi ne trebaju neke uske gume na trekkingu :ne zna:

litrenka
10.12.2012., 13:54
700x37, 160kn/kom u Giant Shopu (http://www.facebook.com/gianthrvatska) ... btw vele decki u shopu da mogu naruciti tj nabaviti bilo koju Schwalbe gumu ;)

Ja sam odusevljen...naspram Rapid Roba totalno drugacija guma (a po izgledu i namjeni gotovo identicna)... naravno u pozitivnom smislu jer me R.Rob totalno bio razocarao.

mr.follow1.02
10.12.2012., 13:55
jel postoje torpedo kočnice u kombinaciji sa kazetom?

litrenka
10.12.2012., 13:56
mene zanima jel postoji drvena peć :lol:

car_iz_Osijeka
10.12.2012., 13:57
Nije čak ni skupo kako sam očekivao :top:

Ja planiram danas voziti noćnu sa svojim jeftinim Kendama od 70kn s touring "šarom". Moram priznati da mi nije svejedno :ne zna:

litrenka
10.12.2012., 14:02
btw mislim da je jakooo velika razlika u kategorizaciji kod Schwalbe guma.

Active line su njihove osnovne gume i ocigledno imaju svoje nedostatke. Vozio sam CX Comp i Rapid Roba. Jedna je bila spora do granica ludila, druga je bila fantasticna ali se trosila ko putar :D Obje su se busile.

Performance line je srednja klasa i tu sam sa svime bio zadovoljan - Hurricane aposlutno vrhunski, Sammy Slick jako jako dobar i sada Smart Sam iako cu za neku ozbiljniju ocijenu pricekati da odradim neku kilometrazu.

Evolution line jos nisam probao vise iz razloga jer cijena ne opravdava ono sto meni treba tj kako ja vozim. To su gume od 300kn/kom i vise, a to je zapravo jako puno love ako uracunas da dobijes par super guma za tu cijenu... plus-minus naravno, cijenu sam okvirno stavio. Marathon Supreme je kod nas 430kn/kom ...

U specifikacijam izmedu active i performance line je najvidljivija razlika u smjesi - perf. ima dual compound smjesu tj dvije razlicite gume dok je active naravno single... Takoder perf.line krece sa 67TPI dok je active u pravilu 50...

Sve su to razlike koje na papiru izgledaju nebitne no u voznji cak i kod nas rekreativaca se jako primjete...

Takoder treba pripaziti na nosivost, CX comp ima nosivost od 60kg (racuna se x2) dakle 120kg kaj je na knap za mojih 95kg+bajk+oprema dok je recimo Smart Sam deklariran na 100kg po gumi tj 200 ukupno.

Rebbit
10.12.2012., 14:11
meni su hurricane tiha patnja....
al dok džep ne kaže drugačije nebu ništ od njih.... kende khan all the way :D

Rebbit
10.12.2012., 14:12
bemti forum.hr

nekson
10.12.2012., 14:16
jel postoje torpedo kočnice u kombinaciji sa kazetom?

postoji felga sa brzinama i kočenjem pedalom u rikverc

car_iz_Osijeka
10.12.2012., 14:26
Rebbit, viđe ovoga: http://www.njuskalo.hr/mtb-bicikli/bicikl-radon-scart-7.0-oglas-6620746

Meni su ti Radoni lijepi u PM :eek:

hasnfefer
10.12.2012., 14:31
ja sam večeras na putu prema gradu u Gospodskoj ulici - Stenjevec vidio tipa na bajku kako krstari na sloju od 10cm leda, onako kao na suhom, neki crni bajk, crna obleka, bez kacige, nigdje svjetla, "like a boss". Ako je netko sa foruma nek se pohvali :s

Ma na ledu je super, evo sad sam se vratio iz grada, i najsretniji sam bio na nepočišćenim dionicama :D Sve ostalo je :eek: nepočišćenu dionicu sam vozio normalnom brzinom, a sve one "očišćene" koje su pune komada leda bljuzge i ostalih čuda (na koja sam probio zadnju gumu :rolleyes:) sam vozio skroz polako. :(

Rebbit
10.12.2012., 14:34
Rebbit, viđe ovoga: http://www.njuskalo.hr/mtb-bicikli/bicikl-radon-scart-7.0-oglas-6620746

Meni su ti Radoni lijepi u PM :eek:

uuuu ....
ovaj je baš :cerek:
i oprema mu je do jaja isto :D

meni je zao sto je moj sklepan od MTB rame, nije treking...
al dobro :D služi svrsi..

car_iz_Osijeka
10.12.2012., 14:43
Ali baš su dobri :eek:

link na Radon specku (http://media.radon-bikes.de/headerimg/Rennrad/2013sage10blackhd.jpg)

Rebbit
10.12.2012., 14:47
ništa ekstra, ali napravno s ukusom, pokoji detalj i to je to... :cerek:
još da su felge koje ja imam i da vidiš :cerek:

kakav hebeni šareni cube i slični kreštavci :flop:

car_iz_Osijeka
10.12.2012., 14:49
S napomenom, ne znam jesi vidio, ali postoje i u kričavim zelenim i plavim bojama :zubo:

Evo jednog za našeg litrenku(gdje bih ja bio da ne nađem nešto za litrenku :Pivo:) http://www.radon-bikes.de/xist4c/web/Skill-7-0_id_18566_.htm

A evo i nešto skuplje i ljepše verzije:
http://www.radon-bikes.de/xist4c/web/Skill-9-0_id_18568_.htm

Moram priznati da sam iskreno oduševljen Radonom, barem u vizualnom aspektu :top:

Rebbit
10.12.2012., 14:52
S napomenom, ne znam jesi vidio, ali postoje i u kričavim zelenim i plavim bojama :zubo:

Evo jednog za našeg litrenku(gdje bih ja bio da ne nađem nešto za litrenku :Pivo:) http://www.radon-bikes.de/xist4c/web/Skill-7-0_id_18566_.htm

A evo i nešto skuplje i ljepše verzije:
http://www.radon-bikes.de/xist4c/web/Skill-9-0_id_18568_.htm

Moram priznati da sam iskreno oduševljen Radonom, barem u vizualnom aspektu :top:

ma znanm, vidio sam da su uveli sad neke kričave boje, ova plava mi non stop skače po fejsu....
nisu mogli odolit a da ih se ne primjeti... bolje stealth ninja style... :top:

isus mater, 9.5kg i 8.9 kg :D
me want :D

Allexis
10.12.2012., 14:58
ti kričavi cubeovi uživo ne izgledaju toliko loše kao na slikama....onaj crveni zapravo izgleda jako lijepo...ista stvar kao s onim plavim focusom...

btw. da ne začetavam topic ukradeni bicikli....ali, trenutno jedna kolegica radi prilog o ukradenim biciklima u zg....pa se na mreži povela rasprava o biciklima s njuškala....mnogi kolege su tamo kupili bicikle bez papira i sada imaju crv sumnje da su bicikli ukradeni, jer su ih dobili previše povoljno u odnosu na njihovu vrijednost...međutim, na moje pitanje bi li bicikl vratili ukoliko saznaju da je ukraden i kome je ukraden, svi šute, a neki ga namjeravaju i prefarbati :503: i zafrkavaju se da samo čekaju da im na nasipu netko poviče da je to njegov bicikl :mad:

car_iz_Osijeka
10.12.2012., 15:01
isus mater, 9.5kg i 8.9 kg :D
me want :D

I jab' jedan :cerek: Ili dva :p

Kada uđemo u EU to bi trebalo biti jednostavno nabaviti? :misli:

Rebbit
10.12.2012., 15:10
ti kričavi cubeovi uživo ne izgledaju toliko loše kao na slikama....onaj crveni zapravo izgleda jako lijepo...ista stvar kao s onim plavim focusom...

btw. da ne začetavam topic ukradeni bicikli....ali, trenutno jedna kolegica radi prilog o ukradenim biciklima u zg....pa se na mreži povela rasprava o biciklima s njuškala....mnogi kolege su tamo kupili bicikle bez papira i sada imaju crv sumnje da su bicikli ukradeni, jer su ih dobili previše povoljno u odnosu na njihovu vrijednost...međutim, na moje pitanje bi li bicikl vratili ukoliko saznaju da je ukraden i kome je ukraden, svi šute, a neki ga namjeravaju i prefarbati :503: i zafrkavaju se da samo čekaju da im na nasipu netko poviče da je to njegov bicikl :mad:

ja bih ga vratio da mi netko pare vrati.. al pare mi nece vratit pa ne bih ja ni bicikl vratio...
isto tako ni policija mi nije nasla ukradeni bicikl...
tako da dok god nijedna od tih situacija nije u moju korist nemam se ja s kime raspravljat i bit svetac u drzavi punoj lopova :top:

nazalost ne lezim na parama i low end bicikl mi puno vrijedi (pogotovo prvi giant koji su mi maznuli)...
sad zvucim onako kurvinsko/balkanski al u ovohj drzavi nikog nije briga pa ni mene :top:
-----

nastavak u lijepom tonu
@car
ne bih se cudio kad bi se dalo nešto sa slovenijom (mozda cak i alesom) izmajmunirat da mu tutnemo 50-100€ za nabavku dotičnih a kasnije si skinemo DDV...
win win situacija :)
da imam para, već bih odavno upikao ovog Canyona (http://www.canyon.com/mountainbikes/bike.html?b=3025) ili za koju stoju vise -> canyon2 (http://www.canyon.com/mountainbikes/bike.html?b=3026#tab-reiter2) u švabiji prek nekog (da nejdem prek dostav ei carine za hrv)

car_iz_Osijeka
10.12.2012., 15:14
E, u to se ne razmem :ne zna: Ili fitness ili road bike za mene :cerek:

Rebbit
10.12.2012., 15:17
fully su mi tiha patnja :zubo:

ma ugl, dalo bi se, i bit ce puno povoljnije za nas kada udjemo u tu sugavu EU da ne moramo trpit ove ovcojebe ovdje...
cijene bicikala kriminalne, cijene odjece kriminalne, etc...
a popusti jos kriminalniji.... pravog smisla popusta nismo ni vidjeli kak spada...

al bilo bi nam svima lakše kad bi isti bicikl platili 100-200€ manje :)

fretless11
10.12.2012., 16:22
Meni su ovi Radon bajkovi prebrutalno dobri!!! :eek::D

Meni su fully prije bili napeti dok ih nisam probao par, pa to meni previše leluja i ljulja na sve strane, hard tail mi ima neku bolju stabilnost, a stvarno je HT uživancija vozit po svakakvim terenima puno više zahtjeva vještine i zanimljiviji je jer osjetiš sve ispod sebe, a druga stvar je što je fully nula bodova po meni za zimu, ne vrijedi shebavat njegovih sto ležajeva sa ovom soli na putu i pazit svaku pinkicu na njemu. preosjetljivo je to za moj ukus. Tako što se tiče MTB-a sto posto ću završiti na nekom brutalnom Hard Tail XC 29eru u nekoj dalekoj budućnosti! :mig::D

litrenka
10.12.2012., 16:51
Vec je litrenka gledao radone :D

Ali moj sljedeci bajk ce biti 29er sa rigid vilicom i dva seta kotaca...sve me vise privlaci suma, snijeg, kamenje, pa ovi strogo cestovni modeli lagano otpadaju. No za sada se uziva na Seeku :top:

Rebbit
10.12.2012., 17:13
ja sad pikiram da uzmem drugi set kotača za svoj bajk....
medjutim nemrem gore natač 29er, pa moram uzet 26" :flop:

igor-osijek
10.12.2012., 17:34
jel mi može tko odgovoriti koja je prednost 29 ili u stvari 28 na mtb-u koji se koristi kako svi znamo i pišemo u šumi i offroad-u ili ti tamo gdje nema NEMA staze :ne zna:

Rebbit
10.12.2012., 17:53
manje moraš pazit na što gaziš ispred sebe :zubo:

hasnfefer
10.12.2012., 19:26

:ne zna: dao je novac, znači legalno je kupio rabljenu stvar. Isto ti dođe bio to bicikl, ili neko skupo pojačalo, DVD, i slično. Razlika je u tome što se neke stvari zatvore u sobu, i nitko ih ne vidi, a bic se voza po vani. To je zapravo teška kategorija, platio si, i pripada ti, ali ako se otkrije da je ukraden, ode natrag vlasniku, a i on svakako ima prava, i to veća na njega.

GrimReaperKC
10.12.2012., 21:10
Evo upravo saznao da postoji jedan MTB dokumentarni film u trajanju od 81 minute.
Neznal jel to novo ili duze postoji,al ako nekoga zanima cisto da zna :mig:

http://www.troyleedesigns.com/omniweaver/files/stream/13TLD_DVD_WHERE_THE_TRAIL_ENDS.png

car_iz_Osijeka
10.12.2012., 21:28
U hebote, danas sam pokušavao gradom voziti trekking i moram reći da je bio horor :rofl: Možda zato što sam išao neočišćenim ulicama(manje više - sve!) s ugaženim snijegom na semi-slickovima. Totalno me bacalo na sve strane, nisam imao nikakvu kontrolu i premorilo me to bacanje :rofl:

Ali bilo je zanimljivo :top:

hasnfefer
10.12.2012., 21:35
U hebote, danas sam pokušavao gradom voziti trekking i moram reći da je bio horor :rofl: Možda zato što sam išao neočišćenim ulicama(manje više - sve!) s ugaženim snijegom na semi-slickovima. Totalno me bacalo na sve strane, nisam imao nikakvu kontrolu i premorilo me to bacanje :rofl:

Ali bilo je zanimljivo :top:

:cerek: zato Schwalbe 2.25 čak i ćelav po snijegu potegne skoro k'o po suhom. Naravno otpori su veći, ali kad krene ide super. Ni kvrgavi led nije prevelik problem, samo ako su kvrge neke normalne veličine :D

fretless11
10.12.2012., 21:38
Evo upravo saznao da postoji jedan MTB dokumentarni film u trajanju od 81 minute.
Neznal jel to novo ili duze postoji,al ako nekoga zanima cisto da zna :mig:

http://www.troyleedesigns.com/omniweaver/files/stream/13TLD_DVD_WHERE_THE_TRAIL_ENDS.png

Bas sam ga pogledao prije nekuh mjesec ipo dana, dobar film, vozaci su vrhunski i ludi u glavu, a lokacije su prekrasne :D ;)

car_iz_Osijeka
10.12.2012., 21:38
Iskreno sumnjam da se osjeti razlika u otporu po ovakvom snijegu :rofl: Mene i najmanja kvržica baca u stranu :rofl: 2-3 puta sam u 12 km zbačen s bicikla, na svu sreću svaki puta sam se dočekao :rofl:

litrenka
10.12.2012., 21:48
vise ima veze sa sirinom nego sa profilom...

Arash's friend
10.12.2012., 22:00
Iskreno sumnjam da se osjeti razlika u otporu po ovakvom snijegu :rofl: Mene i najmanja kvržica baca u stranu :rofl: 2-3 puta sam u 12 km zbačen s bicikla, na svu sreću svaki puta sam se dočekao :rofl:

samo 2-3 puta? Pih .. ;)

Za voznju snijegu i po ledu treba se prebaciti u Zen stanje i maksimalo se omeksati :)

Ne da mi to posebno dobro ide ali nije bitno :)

A i cavlerice dobro dodju :D

car_iz_Osijeka
10.12.2012., 22:02
Ne znam s čime ima veze, ali me izludilo :rofl: I jedva čekam ponoviti :zubo:

Allexis
10.12.2012., 22:42
:ne zna: dao je novac, znači legalno je kupio rabljenu stvar. Isto ti dođe bio to bicikl, ili neko skupo pojačalo, DVD, i slično. Razlika je u tome što se neke stvari zatvore u sobu, i nitko ih ne vidi, a bic se voza po vani. To je zapravo teška kategorija, platio si, i pripada ti, ali ako se otkrije da je ukraden, ode natrag vlasniku, a i on svakako ima prava, i to veća na njega.

al kupujući na njuskalu bicikl bez papira zapravo znaš da kupujes (možda) ukradeno i time ne kupujes bona fides, pa ni nemaš nekakva prava, jer si kupio od nevlasnika...takva kupovina nije legalna...

dzodzoista
11.12.2012., 08:08
al kupujući na njuskalu bicikl bez papira zapravo znaš da kupujes (možda) ukradeno i time ne kupujes bona fides, pa ni nemaš nekakva prava, jer si kupio od nevlasnika...takva kupovina nije legalna...

Na proljeće planiram staviti trekinga na Njuškalo :( , najnormalnija mi je stvar uz bicikl predati novom vlasniku i račun i sve papire ( s brojevima).

Rebbit
11.12.2012., 10:27
ekstra brza posiljka iz kitajske dosla....
za 18 dana, 2 bidona...
ali sam ocekivao da cu dobiti rogove za bic, oni bi me ipak vise razveselili :)

@dzodzoista,
naravno da je to normalno...
a sta da nemas papire (npr, kao sto vecina ljudi nema za svoje bicikle, jer nakon par godina pitaj boga gdje su).
to onda automatski znaci da prodajes ukradeni bicikl :top:
tj. po riječima od allexis ti si nevlasnik i nemaš pravo na svoj bicikl :p

car_iz_Osijeka
11.12.2012., 10:32
Džo, kako si, voziš li specku po ovom vremenu? :eek: Kako ide?

I koji je ono točno KTM u pitanju?

hazzarder
11.12.2012., 10:36
a sta da nemas papire (npr, kao sto vecina ljudi nema za svoje bicikle, jer nakon par godina pitaj boga gdje su).
to onda automatski znaci da prodajes ukradeni bicikl :top:
tj. po riječima od allexis ti si nevlasnik i nemaš pravo na svoj bicikl :p

nećemo nikome stavljati riječi u usta:(
drugo je prodavati svoj stari bajs bez računa kojeg nitko neće tražiti i nitko te neće zaustaviti na cesti zbog njega, a drugo je kada se zaista prodaje ukradeni bicikl, odnosno roba kojoj ni prodavač (tko zna koji po redu) ne zna porijeklo.

...ali zato kupac kada vidi da je nešto bez računa može drastično spustiti cijenu ili čak odustati od kupnje

Rebbit
11.12.2012., 10:43
drugo je prodavati svoj stari bajs bez računa kojeg nitko neće tražiti i nitko te neće zaustaviti na cesti zbog njega, a drugo je kada se zaista prodaje ukradeni bicikl, odnosno roba kojoj ni prodavač (tko zna koji po redu) ne zna porijeklo.

...ali zato kupac kada vidi da je nešto bez računa može drastično spustiti cijenu ili čak odustati od kupnje

svasta sam bio napisao, ali sam obrisao...
neda mi se o tome :top:

idem bolje neke sisate zemske gledat na internet :cerek:

dzodzoista
11.12.2012., 11:30
svasta sam bio napisao, ali sam obrisao...
neda mi se o tome :top:

idem bolje neke sisate zemske gledat na internet :cerek:

:rofl::rofl::rofl:

dzodzoista
11.12.2012., 11:35
Džo, kako si, voziš li specku po ovom vremenu? :eek: Kako ide?

I koji je ono točno KTM u pitanju?

Ave cezare! Ave Imperator, morituri te salutant! Došao danas speckom ali sam više gural neg se vozal, nakon nekog vremena prešao na cestu koja je očišćena ali vozači :driver: u autima su...:504: :Snajper: .
KTM je Life track.
Vidim našao si si neki pevecikl za ovaj snijeg, to je ok da ga nije šteta ali kako te duša ne boli da ostaviš doma Treka samog?! :ne zna:

Rebbit
11.12.2012., 12:00
@litrenka i fretless...

vi to mene namjerno zajebavate :D
bas imate sve sto mi treba, al ja neam para :tuzni:

litrenka
11.12.2012., 12:03
kaj ti treba kume? nabavis fantomku za 20kn trk do kladionice, pa se vratis u shopping :lol: :lol: :lol:

Rebbit
11.12.2012., 12:06
od fretlesa sic
od tebe pedale ....

al nejdem u kladionicu... nisu bas te tvoje pedale tolko vrijedne...
da resim kladaru kupio bi si onda bolje :p

litrenka
11.12.2012., 12:10
malo i zajebancije nekad prihvatiti ;)
nitko normalan ne bi pomislio ozbiljno to napraviti radi fucking pedala...

100kn ti je 4 sata ciscenja snijega po SC cijeniku...do popodne zaradis za njih :top:

car_iz_Osijeka
11.12.2012., 12:11
Ave cezare! Ave Imperator, morituri te salutant! Došao danas speckom ali sam više gural neg se vozal, nakon nekog vremena prešao na cestu koja je očišćena ali vozači :driver: u autima su...:504: :Snajper: .
KTM je Life track.
Vidim našao si si neki pevecikl za ovaj snijeg, to je ok da ga nije šteta ali kako te duša ne boli da ostaviš doma Treka samog?! :ne zna:

Pevecikla sam našao u vikendici, sestrin je :rolleyes:

A ovdje furam premalog trekkinga koji je ok po suhom, ali nije za snijeg. Specku ni ne pomišljam izvesti na sol :rofl: Ali družimo se Trek i ja svaki dan na trenažeru sat vremena :zubo:

Koja je veličina KTMa?

I kako si mi, nikada se ne javiš :mama: Kada mi opet dođeš na pivkana? :mig:

Rebbit
11.12.2012., 12:12
no frx, znam da se zajebavas lol...

al iskreno, ne bih se cudio da netko rijesi kladaru zbog pedala, ima danas svega :rofl:

da odradim 4h ciscenja snijega ne bih sigurno kupio pedale za te pare...
stigli računi i kirija se mora platit... nema pedala do uskrsa, ako zeko bude siroke guze :zubo:

car_iz_Osijeka
11.12.2012., 12:13
100kn ti je 4 sata ciscenja snijega po SC cijeniku...do popodne zaradis za njih :top:

A ja babama na selu lopatao džaba, e da sam naplatio imao bih barem za dvoje litrenkine pedale :zubo:

mazgov
11.12.2012., 14:09
sicštanga
-
- mislim skoro sam siguran da su precizniije ove sa dva

a, što misliš o debljini zic štange...:ceka:

dzodzoista
11.12.2012., 14:17
Pevecikla sam našao u vikendici, sestrin je :rolleyes:

A ovdje furam premalog trekkinga koji je ok po suhom, ali nije za snijeg. Specku ni ne pomišljam izvesti na sol :rofl: Ali družimo se Trek i ja svaki dan na trenažeru sat vremena :zubo:

Koja je veličina KTMa?

I kako si mi, nikada se ne javiš :mama: Kada mi opet dođeš na pivkana? :mig:

Moram provjeriti za veličinu, nisam ziher.
Na pivkanu u Osijeku sam ti ili u 5. ili u 6. mjesecu i to naravno dolazim bajkom! A ne dolazim ni sam pa se pripremi na malo više od jednog pivkana.
U 5. je kumu kirvaj u selu pa bi išli do njega ( pored SB-a je) a u 6. je već tradicija ići za Vukovar za ona 3 dana praznika.
Postoji mogućnost da idem samo na jedno od toga a možda i na oboje.
I ona Igorova ruta mi se čini jako zanimljiva ali u samo 24h...eee, bojim se da je to ipak preveliki zalogaj za dzodzoistu.
Dobro ti je ovo za trenažer, možda sam zapravo i ja trebao uložiti u trenažer a ne u zimsku obleku! :)

čaplja89
11.12.2012., 14:21

Je....samo sto ih ima nekih 100tinjak prije njega koji su prijavljeni i cekaju da ih se pozove...nije ni SC sto je nekad bio

litrenka
11.12.2012., 14:26
A bigaje onda :D Ja sam vec davano prosao godine kad se radilo preko SCa, pa je navedeno lako moguce...
Mi smo ko klinci na faxu fino zaradivali lopatanjem i tegljenjem namjestaja ;)

čaplja89
11.12.2012., 14:29
A bigaje onda :D Ja sam vec davano prosao godine kad se radilo preko SCa, pa je navedeno lako moguce...

drukcija su vremena. sada postoje liste,redovi,popisi...da se tek 2-3 fizikalije tjedno uhvatit. i to samo ako si tamo svako jutro sto onda dovodi do puno utrosenog vremena a malo zaradenog(iako u globalu nisi puno radio). Treba lovit long time poslove ako trazis "ozbiljniju paru" i neku garanciju pristojnog mjesecnog prihoda//konstantnog jel

Rebbit
11.12.2012., 14:32

prije se dalo... medjutim, poslije 2010 jaaaako tesko...
uvijek sam nasao posao prek sc-a, ali ugl na dulje staze i nije bilo frke..
medjutim, sada je :flop:

poslova nema, firme traze studente sa 10989godina iskustva u svemu i slicno... :flop:

drukcija su vremena. sada postoje liste,redovi,popisi...da se tek 2-3 fizikalije tjedno uhvatit. i to samo ako si tamo svako jutro sto onda dovodi do puno utrosenog vremena a malo zaradenog(iako u globalu nisi puno radio). Treba lovit long time poslove ako trazis "ozbiljniju paru" i neku garanciju pristojnog mjesecnog prihoda//konstantnog jel

tocno to...

litrenka
11.12.2012., 14:35
Velim ne znam trenutnu situaciju moje iskustvo sa SCom je tamo sa kraja 90tih :D
Radio sam sve i svasta, fizikalija se u principu radila dodatno tj ovaka kako navodis 2-3 puta tjedno obicno popodne ili navecer ali preko tjedna se radio uredski posao isto preko SCa...tada sam uspio nakucati 3 do 5 tisuca kuna mjesecno. Ali je isto tako bilo krvavo sve uskladiti sa faxom ;)

Rebbit
11.12.2012., 14:39
Velim ne znam trenutnu situaciju moje iskustvo sa SCom je tamo sa kraja 90tih :D
Radio sam sve i svasta, fizikalija se u principu radila dodatno tj ovaka kako navodis 2-3 puta tjedno obicno popodne ili navecer ali preko tjedna se radio uredski posao isto preko SCa...tada sam uspio nakucati 3 do 5 tisuca kuna mjesecno. Ali je isto tako bilo krvavo sve uskladiti sa faxom ;)

tak se moglo jos donekle kada sam ja krenio na fax... 2007....
ali to je bila zadnja godina blagodati SC-a...
sve poslije toga O.o

jbga, bilo lijepo dok je trajalo hehe...

nekson
11.12.2012., 14:48
Sve najbolje naravno
Naime
Što deblja štanga od zica
nate se ljepi kvalitetnija _ica
a i površina spoja sa rupom
je veća time se smanjuje proklizavanje
još se s debljinom dobija i okomita
krutost pa se teže savija
rado bi ga maloj stavija
samo da jako ne zavija
kao teta marija
susjeda mi starija
nekoć sam je barija

car_iz_Osijeka
11.12.2012., 15:20
Na pivkanu u Osijeku sam ti ili u 5. ili u 6. mjesecu i to naravno dolazim bajkom! A ne dolazim ni sam pa se pripremi na malo više od jednog pivkana.
U 5. je kumu kirvaj u selu pa bi išli do njega ( pored SB-a je) a u 6. je već tradicija ići za Vukovar za ona 3 dana praznika.
I ona Igorova ruta mi se čini jako zanimljiva ali u samo 24h...eee, bojim se da je to ipak preveliki zalogaj za dzodzoistu.
Dobro ti je ovo za trenažer, možda sam zapravo i ja trebao uložiti u trenažer a ne u zimsku obleku! :)

Vidimo se onda Džo :Pivo:

Ne daj Bože da me Igor nagovorio na tih 500 km, mislim da bih se na 200 srušio i da bi me vozili dalje na paktregeru nečijem :zubo:

Ne znam, trenažer mi je super stvar, računam da će mi dobro doći i u sezoni kada nemam više od 1h(što nije za vožnju, više od pola izgubiš na izlaz iz grada :flop:) pa na brzinu odradim i održavam formu :) Ali je dosadan u PM, za razliku od bicikliranja u zimskoj odjeći :)

Sve to ima pluseve i minuse, dugoročni mislim da je i jedno i drugo potrebno ozbiljnijim rekreativcima :)

igor-osijek
11.12.2012., 17:54

tko god ima želju i volju stigne se pripremiti i svi takvi su i više nego dobrodošli na vožnju inace racunaj da i ja do te vožnje necu skori ni sjest na bicikli i to je najveca zamka takvih vožnji na pocetku sezone(da ne ispadnem neozbiljan naravno istrčat cu nekih 1000km do tad)

dzodzoista
11.12.2012., 18:01
Vidimo se onda Džo :Pivo:

Ne daj Bože da me Igor nagovorio na tih 500 km, mislim da bih se na 200 srušio i da bi me vozili dalje na paktregeru nečijem :zubo:

Ne znam, trenažer mi je super stvar, računam da će mi dobro doći i u sezoni kada nemam više od 1h(što nije za vožnju, više od pola izgubiš na izlaz iz grada :flop:) pa na brzinu odradim i održavam formu :) Ali je dosadan u PM, za razliku od bicikliranja u zimskoj odjeći :)

Sve to ima pluseve i minuse, dugoročni mislim da je i jedno i drugo potrebno ozbiljnijim rekreativcima :)
Sad sam dopedalirao/dogurao bajk do doma. Po ovoj ledani vani ni
a vozit se. Ali pogledi ljudi kad te vide...priceless!
Joj jedva cekam proljece pa ture po ravnoj Slavoniji! Ovo je sve po ZG onak,za silu. Po toj logici npr. trenazer ispred telke s national geographicom mi se xini skroz dobra ideja. Ipak,treba prvo skupit pare za spd,za trenazer mozda drugu zimu.

car_iz_Osijeka
11.12.2012., 18:30
Ja sam recimo trenažer stavio ispred spd-a :) Valjda svatko ima drukčije prioritete :)

SPD mi je skup u PM :(

hasnfefer
11.12.2012., 20:16

Ja ne vidim zašto prodavač ne bi mogao sastaviti kupoprodajni ugovor u dva primjerka, sa brojem rame, i opisom dijelova, boje... I to se potpiše, stave se OIB-i, i u tom slučaju kupac se ne mora brinuti, jer ako se ispostavi da je pila ukradena trag postoji. Opet kažem, vrlo vjerovatno bi policija oduzela bic, ali bi se moglo potraživati i povrat novca.

car_iz_Osijeka
11.12.2012., 21:46
Ja ne vidim zašto prodavač ne bi mogao sastaviti kupoprodajni ugovor u dva primjerka, sa brojem rame, i opisom dijelova, boje... I to se potpiše, stave se OIB-i, i u tom slučaju kupac se ne mora brinuti, jer ako se ispostavi da je pila ukradena trag postoji. Opet kažem, vrlo vjerovatno bi policija oduzela bic, ali bi se moglo potraživati i povrat novca.

Tako sam ja riješio stvar kada sam kupovao Treka. Nije najsretnije rješenje, ali imao sam razloge da vjerujem da je lik ok, brat mu je i forumaš i pristao sam na kompromis :)

Rebbit
11.12.2012., 23:12
Pišanje :zubo: (http://www.klix.ba/forum/domaci-facebook-failovi-t103677.html)

shangri la
12.12.2012., 00:35

danas sam se jako iznenadila razgovarajući s vozačem autobusa u busu, dotični je, naime, primjetio da sam imala neku prastaru kartu (valjda old skul model) pa smo počeli pričati o tome koliko se vozim javnim prijevozom i tako došli na temu biciklala... kaže on: ''jadni vi biciklisti, čuo sam da se ne smijete po pločnicima voziti nego su vas gurnuli na neoznačene kolnike. a vozači su prave budale, većina njih. stalno riskirate glavu! ... ne smijete ni tu di ja vozim, po žutoj, pa vas obilaze sa svih strana.''
i još je rekao mudro: ''najopasniji su mali auti... oni, umjeto da vas lijepo zaobiđu u širokom luku, misle da mogu pored vas u istoj traci pa vas guraju... a kaj ak vas zakače retrovizorom? kaj neki kenjo ima pojma koliko mu je auto širok, još pogotovo ako imate one kutije iza sica... nemaju osjećaj i to je to. jako opasno! trabali bi vam posebne trake izgraditi...''

oduševila sam se!
a onda me neki balavi klinjo potaknut, valjda, navalom hormona s kojojm se ne zna nositi, naživcirao do besvijesti slušajući očajnu glazbu na slušalice dok je istovremeno imao uključen zvučnik! zamolila sam ga da ugasi, a on je prvo pitao ''a zašto?'' :503:
i onda samo malo stišao! uf! grrrrrr....
sišla sam dvije stanice ranije i pješačila, da se malo ispušem, kad mu već nisam mogla bacit i mobitel i slušalice kroz prozor.
mrzim javni prijevoz!
vlak još ajde, ali bus i tramvaj :bang:

dzodzoista
12.12.2012., 07:52
danas sam se jako iznenadila razgovarajući s vozačem autobusa u busu, dotični je, naime, primjetio da sam imala neku prastaru kartu (valjda old skul model) pa smo počeli pričati o tome koliko se vozim javnim prijevozom i tako došli na temu biciklala... kaže on: ''jadni vi biciklisti, čuo sam da se ne smijete po pločnicima voziti nego su vas gurnuli na neoznačene kolnike. a vozači su prave budale, većina njih. stalno riskirate glavu! ... ne smijete ni tu di ja vozim, po žutoj, pa vas obilaze sa svih strana.''
i još je rekao mudro: ''najopasniji su mali auti... oni, umjeto da vas lijepo zaobiđu u širokom luku, misle da mogu pored vas u istoj traci pa vas guraju... a kaj ak vas zakače retrovizorom? kaj neki kenjo ima pojma koliko mu je auto širok, još pogotovo ako imate one kutije iza sica... nemaju osjećaj i to je to. jako opasno! trabali bi vam posebne trake izgraditi...''

oduševila sam se!
a onda me neki balavi klinjo potaknut, valjda, navalom hormona s kojojm se ne zna nositi, naživcirao do besvijesti slušajući očajnu glazbu na slušalice dok je istovremeno imao uključen zvučnik! zamolila sam ga da ugasi, a on je prvo pitao ''a zašto?'' :503:
i onda samo malo stišao! uf! grrrrrr....
sišla sam dvije stanice ranije i pješačila, da se malo ispušem, kad mu već nisam mogla bacit i mobitel i slušalice kroz prozor.
mrzim javni prijevoz!
vlak još ajde, ali bus i tramvaj :bang:

Je, kad vidiš da svuda i pametnih i budala, pa kako naletiš.
Na cesti uglavnom imam dobra iskustva s kamiondžijama, ljudi su cijele dane na cesti i kad me vide usporavaju i zaobilaze me u širokom luku. :cerek:
Kaj se tiče tih slušalica, ono kad se staneš pored nekog klinca u busu a ono trešti ćirilica ... :503::504:

Rebbit
12.12.2012., 10:25
Je, kad vidiš da svuda i pametnih i budala, pa kako naletiš.
Na cesti uglavnom imam dobra iskustva s kamiondžijama, ljudi su cijele dane na cesti i kad me vide usporavaju i zaobilaze me u širokom luku. :cerek:
Kaj se tiče tih slušalica, ono kad se staneš pored nekog klinca u busu a ono trešti ćirilica ... :503::504:

mene ne smeta, ni ćirilica, ni ove novokomponovane, nego me smeta kad netko to isto pušta na zvučnik...
pa jebemu mater... ako ti to slusas ne moramo mi svi (konkretno znam većinu tih ćirilićnih jelte al to sad nije bitno).

dzodzoista
12.12.2012., 10:39
konkretno znam većinu tih ćirilićnih jelte al to sad nije bitno).

Ma nek sluša ko god hoće kaj god hoće, prilično sam liberalan po tom pitanju.
Samo me smeta zakaj ja moram slušati u tramvaju/busu što neko drugi želi.No dobro, nekultura ima i gorih, ovo sam sam reagirao zbog posta gore.

Kad već četamo, zna li netko gdje u Zagrebu da kupim dva ( karate) kimona za klince ( 4 god i 6 god), bio sam u šoping centru prečko, cca 200-250 kn po komadu. Ima li nešto jeftinije? U Intersportu sam našao nešto ali nemaju tak male veličine na stanju a moram to klincima kupiti do slijedećeg petka, imaju polaganje pa sam im nadobudno obećeo mislivši da će odustati u prvih par mjeseci. :504:

hasnfefer
12.12.2012., 11:04
:misli:
U Tratinskoj ima dućan koji drži opremu za borilačke sportove, nedaleko od Cibone, s desne strane kada se ide prema trešnjevačkom placu.
U Grahorovoj rekao bih, ulica + / - pri kraju ulice prema zidu koji brani ulaz na prostor Zapadnog kolodvora, s lijeve strane kada se gleda prema pruzi.
Horvaćanska je imala u onom velikom centru, držali su ako se dobro sjećam rukavice i razne pripravke, ali nisam siguran radi li još uvijek.
Maksimirska :misli: stanica ili dvije nakon Kvatrića u smjeru stadiona na lijevoj strani.

Cijene ne znam, da bar imam neke nazive možda bi ih se dalo naći na netu.

dzodzoista
12.12.2012., 11:55
:misli:
U Tratinskoj ima dućan koji drži opremu za borilačke sportove, nedaleko od Cibone, s desne strane kada se ide prema trešnjevačkom placu.
U Grahorovoj rekao bih, ulica + / - pri kraju ulice prema zidu koji brani ulaz na prostor Zapadnog kolodvora, s lijeve strane kada se gleda prema pruzi.
Horvaćanska je imala u onom velikom centru, držali su ako se dobro sjećam rukavice i razne pripravke, ali nisam siguran radi li još uvijek.
Maksimirska :misli: stanica ili dvije nakon Kvatrića u smjeru stadiona na lijevoj strani.

Cijene ne znam, da bar imam neke nazive možda bi ih se dalo naći na netu.
Hvala! Proći ću još Horvaćansku i Tratinsku jerbo su mi blizu.

čaplja89
12.12.2012., 11:56
u maksimirskoj je pride.hr (http://www.pride.hr/Category/24-sportska-odjea.aspx)

dzodzoista
12.12.2012., 12:23
u maksimirskoj je pride.hr (http://www.pride.hr/Category/24-sportska-odjea.aspx)

Hvala! Nešto su sitno skuplji.

Rebbit
12.12.2012., 22:50
skoro sam upiknio rs toru uturn,
al onda sam skuzio da neke stvari nebu isle...
na RS mi ne stane 28" kotač koji imam... a i duljina steerera mi ne odgovara.... i da, ima fckin 2.4kg

smisljam koju bi vilicu mogo uzet a da stane 28" kotač sa mojom gumom, da nije 29er vilja i da nije Fox jelte :zubo:

hasnfefer
13.12.2012., 07:39
Hvala! Proći ću još Horvaćansku i Tratinsku jerbo su mi blizu.nema na čemu :zivili:

Tako je, ishlapio sam pa se nisam mogao sjetiti naziva. Tamo sam kupio rukavice, samo što su bile plave (http://www.pride.hr/Products/6470-prof-rukavice.aspx) :D

litrenka
13.12.2012., 07:47
smisljam koju bi vilicu mogo uzet a da stane 28" kotač sa mojom gumom, da nije 29er vilja i da nije Fox jelte :zubo:

Karbonski rigid sa ATCom koji ti nece sjebat geometriju ;)

dUG1
13.12.2012., 07:54
Cak ima jedna na akciji (http://www.planet-x-bikes.co.uk/i/q/FOOOCAR29RACE/on_one_carbon_29er_race_fork), cijena prava sitnica :zubo:

Nego, trebalo bi vidjeti gdje odnosno od koga Focus nabavlja alu i karbonske rigid vilice (http://www.dsg.hr/slike/velike/2149slika.jpg) za svoju seriju cestovnjaka i gradskih bajkova.
Pitanje je tko ce prije dati odgovor - Ales ili Focusov support :)

Izgledaju stvarno mocno (jako su slicne Giantovim modelima sa Seeka), a tko zna, mozda ih se da nabaviti u retail izdanju.

litrenka
13.12.2012., 08:10
Mda...cijene vrhunskih rigida su brutalne...meni je Ninerova trn u oku :D Cca 450 usd.Ritchey WCS je oko 250 eura...
Ali dobar rigid se pronade za 100tinjak eura kaj je prihvatljivo u usporedbi sa sus. vilicama.

Ova na Seeku je meni jedna od lijepsih ali dao bi (sto amerika) da je karbonska :D

Rebbit
13.12.2012., 10:09
ne planiram rigida...
kad nabavim drugi set kotaca, za sljeme.
onda bi bio red i neku solidnu vilju ubost :)

hazzarder
13.12.2012., 10:48
Kad već četamo, zna li netko gdje u Zagrebu da kupim dva ( karate) kimona za klince ( 4 god i 6 god), bio sam u šoping centru prečko, cca 200-250 kn po komadu. Ima li nešto jeftinije?

di ćeš jeftinije od 250 kuna?
hervis ti ima adidas kimona i sumnjam da su jeftinija.

čaplja89
13.12.2012., 12:06
mislim da cu sljedece zime riskirati sa jednim parom cavlerica, pa cemo vidjeti...

Obrati paznju hoce li stat. Mislim da ce biti jakoo na knap s rigid vilicom. Ovo je kod mene situacija:
(dobro, kotaci su 28, 26ice vjerujem da imaju vise prostora)
https://lh6.googleusercontent.com/-vDXO22g4PC8/Tuzheh4_WgI/AAAAAAAAAKw/gJkV2ylFyEE/s720/CameraZOOM-20111217193336152.jpg

Em sam jos morao mjenjat prednji mjenjac. Down pull je bio predebel pa sam stavljao high pull deore kako bi stala zadnja guma.

litrenka
13.12.2012., 12:23
budemo premjerili prije kupnje...btw kod mene su isto 28ice...

Rebbit
13.12.2012., 19:13
stigli rogovi iz čajna (http://www.ebay.com/itm/221089083410?var=520102864644&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649)... ekstra brzo moram napomeniti, 3tjedna...
čak i imam imbus koji mi treba za montiranje, međutim nemam veličinu koja mi treba za skidanje starih Kraftstoff gripova :tuzni:

ExCenTric
14.12.2012., 06:12
stigli rogovi iz čajna (http://www.ebay.com/itm/221089083410?var=520102864644&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649)... ekstra brzo moram napomeniti, 3tjedna...
čak i imam imbus koji mi treba za montiranje, međutim nemam veličinu koja mi treba za skidanje starih Kraftstoff gripova :tuzni:

te sam i ja pikiral, ali nisam ih još piknul. Daj mi reci kakve su kvalitete? Jel valjaju kaj? kolka je dužina samog roga?

Rebbit
14.12.2012., 10:40
kvaliteta izrade je ok, realno za 60kn bi bilo glupo očekivati bolje...

sirina gripa s rogom=13.5cm, duzina samog roga= 9.2cm, a duljina roga+ "ko fol ergo grip"=10.2c...

nazalost nisam ga montirao niti isprobao u voznji (niti cu vjerojatno jos neko vrijeme)...
kada prodje montaza javim jel izrada i drzanje na guvernalu dobro i vrijedno tih 60kn :)

grip je od gume, nekakve srednje mekoće ali tvrđe od svih drugih gripova koje imam..

i da, sto sam htio reci, nije bas napravno kako sam ocekivao.... rado bih ja jedan gp3 il gs3 :zubo:

uglavnom je napravljeno ovako..
i ne svidjaju mi se te udubine jer se kasnije dobije ova grba na sredini :flop:
al budem malo zakrenio grip prema gore i rog prema gore pa da se to malo smanji, pa cemo onda vidjet :top:
https://lh4.googleusercontent.com/-ouwwEiqXxj8/UMsI2xJtnWI/AAAAAAAAAjE/YJj9fyuIXfw/s566/grip.jpg

ExCenTric
14.12.2012., 11:08

sirina gripa s rogom=13.5cm, duzina samog roga= 9.2cm, a duljina roga+ "ko fol ergo grip"=10.2c...

nazalost nisam ga montirao niti isprobao u voznji (niti cu vjerojatno jos neko vrijeme)...
kada prodje montaza javim jel izrada i drzanje na guvernalu dobro i vrijedno tih 60kn :)

grip je od gume, nekakve srednje mekoće ali tvrđe od svih drugih gripova koje imam..

Dovoljno, kupujem:mig:

Rebbit
14.12.2012., 11:09
vidi gore, malo sam editirao :top:

evo i link na album sa dodatnim slikama, sjetio sam se da imam webcam :D
ALBUM (https://picasaweb.google.com/118417448536109584342/ScrapbookPhotos?authuser=0&feat=directlink)

Dwarf980
14.12.2012., 11:11

ja sam isto kupil zadnji bajk onu konu blast bez papira od nekog klinca pored Kutine..i kad sam pital za papire on i njegov stari su govorili da nemaju račun jer je išlo prek neke kompezacije i firme..al uglavnom znao sam di mali živi jer sam mu pred kucom bio tako da me bar ta situacija kakti smirila da nije maznut a da i je znao sam di mali živi...

ExCenTric
14.12.2012., 11:30

i da, sto sam htio reci, nije bas napravno kako sam ocekivao.... rado bih ja jedan gp3 il gs3 :zubo:

uglavnom je napravljeno ovako..
i ne svidjaju mi se te udubine jer se kasnije dobije ova grba na sredini :flop:
al budem malo zakrenio grip prema gore i rog prema gore pa da se to malo smanji, pa cemo onda vidjet :top:
https://lh4.googleusercontent.com/-ouwwEiqXxj8/UMsI2xJtnWI/AAAAAAAAAjE/YJj9fyuIXfw/s566/grip.jpg

Pričekam onda tvoju montažu :D

chillout23
14.12.2012., 11:46
Evo jedna pametna :) i prikladna ovom PDF-u :)

http://www.pohrani.com/f/2z/12q/3ELPjPKe/srea.jpg

Rebbit
14.12.2012., 11:52
ahh... sad se sjetim odlaska sa martinovke i bundeka u 2-3-4 ujutro sa par promila :zubo:

hasnfefer
14.12.2012., 14:34
I jesi naletio na koga? Osim možda policiju? :cerek:

Rebbit
14.12.2012., 15:05
nisam to radio vec dulje vrijeme...
proslo ljeto je bilo puno takvih egzibicija :zubo:

nije bilo ni murje ni drugih budala (osim mene i cure jeld), a ni auta (npr. potez ilica črnomerec 1 automobil prodje) di ćeš bolje...

Dwarf980
14.12.2012., 16:22
Imam frenda kojeg su haltali na dh bajku oko 2-3 ujutro i morao je puhat...uspio je napuhat cca 2,5 promila....i da se izvuče bez ikakve kazne murjak mu ispustio zadnju gumu te ga pustio da ode doma...:rofl::rofl:

Rebbit
14.12.2012., 16:24
pa sa DH bajkom je lakse ic ako ga guras nego vozis :zubo:

nansale
14.12.2012., 17:13

ALBUM (https://picasaweb.google.com/118417448536109584342/ScrapbookPhotos?authuser=0&feat=directlink)

Jbt, šta sve neć iskopirati...

Na slikama izgledaju solidno a razlika je između 70 eura i 10 $..tak da :top:

Eto mi poklona za pod bor..

ExCenTric
14.12.2012., 17:35

Kupljeno :D

Nansale, pa zar i ti podržavaš Franak? jebote kolko nas ima :D:D:D

nansale
14.12.2012., 18:32
Kupljeno :D

Nansale, pa zar i ti podržavaš Franak? jebote kolko nas ima :D:D:D
Nazalost, takva je situacija, cak mislim da smo (zena i ja) medju First 100, i opet se sve zakoturalo preko forum.hr...
Btw, zato i gledam gornje gripove a ne prave Ergone..

nansale
15.12.2012., 11:21

Kupljeno..:D

kad već propadamo da propadamo s stilom..

Rebbit
15.12.2012., 11:23
nekad je to koštalo 15 franaka, sad je samo 10.. kamo sreće :rofl:

nansale
15.12.2012., 11:35

:lol: tako ću i opravdati kod kuće ovu kupnju..

hasnfefer
15.12.2012., 12:54
pa sa DH bajkom je lakse ic ako ga guras nego vozis :zubo:

Da ali to policija ne zna :raspa: da su znali ostavili bi mu oko 1 bar u obje gume :eek:

chillout23
16.12.2012., 13:06
Pogledal sam malo prije "Premium Rush"...Kako lik pegla po NY :cerek: ali u stvarnosti zaboraviti takvu vožnju :zubo: Ipak je to film :D
I da...film je onak...ok :) očekival sam puno jači film.

ExCenTric
17.12.2012., 06:36

Kakvi su u vožnji?

igor-osijek
17.12.2012., 09:39
Evo jedna pametna :) i prikladna ovom PDF-u :)

http://www.pohrani.com/f/2z/12q/3ELPjPKe/srea.jpg

ako izbaciš napiti jer to ipak spada u osobni afirmitet, to je jedina mudrost u biciklizmu :)

Rebbit
17.12.2012., 10:25
Kakvi su u vožnji?

otpor zraka je pao tolko nisko, koda se iza kamiona vozim...
udobnost kao da sjetim na fotelji i drzim ruke sisama od svoje cure :cerek:

šta reć, dobri su, treba ih samo jebački zategnit (jer nije pravi lock on sistem) da se ne sklizu i to je to, naravno ponijet imbuse u probnu voznju i onda naštelavat..
gumeni grip je malo meksi nego sto bih htio, ali jbga, treba prihvatit kompomis, da je dual compound ne bi kostao tak malo.
ja sam zadovoljan kupljenim :top:
ali cak i ako ti se ne budu svidjali mislim da neces imati problema pri preprodaji.

chillout23
17.12.2012., 11:30
ako izbaciš napiti jer to ipak spada u osobni afirmitet

Možeš se ti i napušit ak ti je draže :zubo:

car_iz_Osijeka
17.12.2012., 11:51
Igore, možda Đorđe misli na sok od bazge :p Mislim, moraš se dobro napiti da ne bi dehidrirao :zubo:

shangri la
17.12.2012., 12:07
Igore, možda Đorđe misli na sok od bazge :p Mislim, moraš se dobro napiti da ne bi dehidrirao

ma, Đorđe misli na napit' se ljubavi :cerek:

aj, baš nam bilo lijepo jučer! i poučno! :lux:
tko vam kriv kaj niste došli! :p

car_iz_Osijeka
17.12.2012., 12:08
Tko nije došao i gdje? :zubo:

LO1969VE
17.12.2012., 12:09
Pogledal sam malo prije "Premium Rush"...Kako lik pegla po NY :cerek: ali u stvarnosti zaboraviti takvu vožnju :zubo: Ipak je to film :D
I da...film je onak...ok :) očekival sam puno jači film.

priča bezveze.. no svejedno..da je bar više takvih filmova :)

chillout23
17.12.2012., 12:14

Sve do riječi je napisano kak spada :) priča je žešći propuh :zubo:

shangri la
17.12.2012., 12:17
Tko nije došao i gdje? :zubo:

na božićno druženje forumaša u zagreb... nije više hladno, mogao si potegnut' :mig:

pih, to sam rezervirala za trenažer-treningić... dobro da je priču lako pratiti jer u nekom trenutku sva koncentracija ode amo:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RahvWjoU9Xc

car_iz_Osijeka
17.12.2012., 12:52
A mogli ste i vi potegnuti do mene, lakše je uvijek ekipi :zubo:

igor-osijek
17.12.2012., 12:55
Možeš se ti i napušit ak ti je draže :zubo:

znaci ja neka se napušim baš ti hvala prijatelju

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

chillout23
17.12.2012., 13:00
:zubo: dobraaaaaa :rofl:

dzodzoista
18.12.2012., 07:07
Kimona nabavljena:
[img=http://imageshack.us/a/img69/4047/38207610151303105654784.th.jpg] (http://imageshack.us/photo/my-images/69/38207610151303105654784.jpg/)
[img=http://imageshack.us/a/img821/8118/32309101513031060047841.th.jpg] (http://imageshack.us/photo/my-images/821/32309101513031060047841.jpg/)
[img=http://imageshack.us/a/img715/7928/69871015130310547478419.th.jpg] (http://imageshack.us/photo/my-images/715/69871015130310547478419.jpg/)

hazzarder
18.12.2012., 08:24
opasni su klinci, barem ne trebaš security ;-))

hasnfefer
18.12.2012., 13:30
Kimona nabavljena:
[img=http://imageshack.us/a/img69/4047/38207610151303105654784.th.jpg] (http://imageshack.us/photo/my-images/69/38207610151303105654784.jpg/)
[img=http://imageshack.us/a/img821/8118/32309101513031060047841.th.jpg] (http://imageshack.us/photo/my-images/821/32309101513031060047841.jpg/)
[img=http://imageshack.us/a/img715/7928/69871015130310547478419.th.jpg] (http://imageshack.us/photo/my-images/715/69871015130310547478419.jpg/)

A di su crni pojasi? :durica

dzodzoista
18.12.2012., 14:58
A di su crni pojasi? :durica

Crni!? Pa u četvrtak tek polažu za bijeli! :lol::lol::lol:
Inače, na kraju sam ih uzeo u šoping centru prečko, ljubazni prodavač mi je obećao da će me nazvat ovaj tjedan kad im stignu bijeli pojasevi za klince.Imaju na stanju samo velike za odrasle.
Treba li reć da su mi klinci u ekstazi...tak su si sad važni da je to strašno.

HUNTER (CRO)
18.12.2012., 15:13
Glavno da su klinci sretni! :top:

:zubo:

http://i45.tinypic.com/2wn683b.jpg

car_iz_Osijeka
18.12.2012., 15:14
Odlični su klinci :zubo:

Hunter, buu za sliku :kava:

HUNTER (CRO)
18.12.2012., 15:23
Slika je zahebancija,ne bi ja naudio prijatelju biciklistu,makar on vozio specku. :)

car_iz_Osijeka
18.12.2012., 15:24
Pa i moje je zajebancija :zubo: A i zna se da su specke za frajere. :kava:

hasnfefer
18.12.2012., 16:08
Crni!? Pa u četvrtak tek polažu za bijeli! :lol::lol::lol:
Inače, na kraju sam ih uzeo u šoping centru prečko, ljubazni prodavač mi je obećao da će me nazvat ovaj tjedan kad im stignu bijeli pojasevi za klince.Imaju na stanju samo velike za odrasle.
Treba li reć da su mi klinci u ekstazi...tak su si sad važni da je to strašno.
:misli: što nije žuti prvi korak? :ne zna:

http://i45.tinypic.com/2wn683b.jpg

:zubo: traktor je zakon :cerek:

Insomnia86
18.12.2012., 16:10
Večer vam :mig:

ima hrabrih koji se vozaju....ja sam ona u drugoj skupini :D

Rebbit
18.12.2012., 16:33
:misli: što nije žuti prvi korak? :ne zna:

kad sam ja trenirao zuti je bio prvi korak.. :ne zna:

dzodzoista
18.12.2012., 18:06
http://sokol-karate.hr/stranice/o-klubu/pojasevi-i-zvanja/

Pa ni ja nisam strucnjak za karate,bavio sam se nekim drugim sportovima u djetinjstvu al sam ziher da je sad bijeli.

hasnfefer
18.12.2012., 19:58
kad sam ja trenirao zuti je bio prvi korak.. :ne zna:

Eto, zato i ja kažem => Tae Kwon Do :mirko:
I Muay Thai. Ovaj bi morao nastaviti, nisam dugo trenirao, ali je jako dobro.

Insomnia86
18.12.2012., 20:17

nije to za tebe :kava::cerek:

hasnfefer
18.12.2012., 20:29
:D je, je :cerek: Da si me samo vidjela na treningu :mirko:

Insomnia86
18.12.2012., 20:31
:D je, je :cerek: Da si me samo vidjela na treningu :mirko:

:cerek: oke jedva čekam..meni smotano zgledaš :D

uskoro se vidimo :grli:

hasnfefer
18.12.2012., 21:19
:cerek: oke jedva čekam..meni smotano zgledaš :D

uskoro se vidimo :grli:

A jel? Kad to? :raspa:

stefek20
18.12.2012., 21:53

kad sam ja trenirao TKD bio je bijeli, visi bijeli, zuti, visi zuti, zeleni i tu sam stao...

shangri la
18.12.2012., 21:57
Slika je zahebancija,ne bi ja naudio prijatelju biciklistu, makar on vozio specku. :)

naravno da je, pa vidi kakve tene ima traktorist. to mi je odmah upalo u oči!

A i zna se da su specke za frajere. :kava:

istina :D

A jel? Kad to? :raspa:

:facepalm: čovječe, nakon smajlića s ljubakanjem, ti još pitaš kad je akcija???
kasniš, prijatelju, već kasniš...

car_iz_Osijeka
18.12.2012., 22:02
Šangrila - :Pivo:

ExCenTric
19.12.2012., 07:14
Kimona nabavljena:

Zakon:D

Kolko imaju godina?
Kolko plačaš po djetetu?

Insomnia86
19.12.2012., 07:21
Jutar :kava: definitivno nije danas vrijeme za bicikl :503:

car_iz_Osijeka
19.12.2012., 07:26
A proteklih si dana vozila? :zubo:

Insomnia86
19.12.2012., 07:59
A proteklih si dana vozila? :zubo:

Nisam..bila sam bolesna..skoro upalu pluća navukla..i odem danas da na brzinu nest kupim...i smrznem se :503:

stari_mačak
19.12.2012., 07:59
Brojila je pahulje kroz prozor:mig:

hasnfefer
19.12.2012., 08:22
:facepalm: čovječe, nakon smajlića s ljubakanjem, ti još pitaš kad je akcija???
kasniš, prijatelju, već kasniš...

:misli: onaj smajlić se grli :durica

Ja sam uvijek na vrijeme, znaš kad sam jednom prilikom sasvim slučajno došao sa prijateljima u Zagorje, i naiđemo na velečasnog, stali i nešto pričali, a on će:
Velečasni: Što vas četvorica sami hodate, di su vam cure?
Mi: Nemamo :D
Vlč: Pa danas je Sveti Valentin, a ovo je župa svetog Valentina, do malo prije je bila zabava, pa gdje ste bili?
Mi: U vlaku, evo stigli iz Zagreba
Vlč: :facepalm: Pogleda mene,: Uvijek kasniš :rolleyes:
Ja: :cerek: Kako velečasni? Pa ja sam uranio godinu dana. :ne zna:
Vlč: :zmaj: vidjet ćeš ti :mig:

Insomnia86
19.12.2012., 08:30
:misli: onaj smajlić se grli :durica

Ja sam uvijek na vrijeme, znaš kad sam jednom prilikom sasvim slučajno došao sa prijateljima u Zagorje, i naiđemo na velečasnog, stali i nešto pričali, a on će:
Velečasni: Što vas četvorica sami hodate, di su vam cure?
Mi: Nemamo :D
Vlč: Pa danas je Sveti Valentin, a ovo je župa svetog Valentina, do malo prije je bila zabava, pa gdje ste bili?
Mi: U vlaku, evo stigli iz Zagreba
Vlč: :facepalm: Pogleda mene,: Uvijek kasniš :rolleyes:
Ja: :cerek: Kako velečasni? Pa ja sam uranio godinu dana. :ne zna:
Vlč: :zmaj: vidjet ćeš ti :mig:

smotani :cerek:

hasnfefer
19.12.2012., 11:13
Hasnfefer's media present:

Asshole defender :cerek: made by Hdrive

http://i678.photobucket.com/albums/vv146/hasnfefer/DSC05624_zps0c9a1cad.jpg

Malo pati od nesimetričnosti, ali taj dio je ispod sjedala pa se ne vidi. Izrađen je od 2 mm debelog lexana, ali je proziran, pa smišljam neki komadić crne, ili karbonske folije.
Danas će biti na testiranju, ostala je još gornja zaštitna folija.

shangri la
19.12.2012., 11:26
divno!
ostavo prozirno, tak da kasnije možeš uslikavat artističke fotke kad se malo blata prilijepi... ono, unutarnja struktuta hrpe i to... :D

zeljko_v
19.12.2012., 11:28
Pogledati: http://ass-savers.com/

:-)

hasnfefer
19.12.2012., 11:36
Taj mi je i bio nit vodilja :raspa:

divno!
ostavo prozirno, tak da kasnije možeš uslikavat artističke fotke kad se malo blata prilijepi... ono, unutarnja struktuta hrpe i to... :D
Ne znam, ne sviđa mi se prozirnost, rađe ću nešto smisliti.
pa prema njima je i radio :D

al je (za sada) ocajno :D nhf hasn...:mama: :tuzni:

:misli: ljepota je u očima promatrača :mig:
:top: složio sam ga za 15-ak minuta, tado da sam za sada zadovoljan. Da sam imao neki tanji materijal onda bi mogao rezati nekim škarama, pa bi izgledalo ljepše, a ovako sam morao rezati mašinom pa je zato uglat.

litrenka
19.12.2012., 11:36
pa prema njima je i radio :D

al je (za sada) ocajno :D nhf hasn...

car_iz_Osijeka
19.12.2012., 11:40
Sada ste i meni dali ideju :zubo: Samo da mi je naći materijala :misli:

hasnfefer
19.12.2012., 11:43
:misli: stara gramofonska ploča koju nitko ne sluša? Možda su prelomljive :ne zna:

litrenka
19.12.2012., 11:48
evo kako sam ja to slozio...trajanje isto 15min :D

vecina slicnih "gardova" se moze napraviti u domacoj produkciji ;)
stvar je vise inovativnosti i materijala kojeg imas doma nego tezine zadatka...

ja sam proslu nedjelju za Sljeme odlucio da bi bilo dobro imati nesto za stiti guzicu od bljuzge...i kako vec dugo gledam ovo (http://www.muckynutz.com/index.php?route=product/category&path=48) ali nisam na vrijeme narucio odlucio sam se sam napraviti istu stvar...

uzeo sam plasticni fascikl, izrezao ga odokativno prema ovoj skici (http://images.biketart.com/images/White_Butt_Fender.jpeg?width=800) i instalirao ispod sica. Da budem siguran da ne otpadne u nedostatku boljeg rijesenja uzeo sam izolirku (u boji sica :D ).

evo i slika >

http://img525.imageshack.us/img525/9863/img1364tg.jpg

Moram priznati da sam odusevljen koliko je dobro ispalo, dupe je bilo cijelo vrijeme suho :top:

Sad sam dobio volju da se malo bolje pozabavim nacrtom i izrezivanjem, pa da slozim verziju koja ce se kao i original ucvrscivati samo za vodilice sica. Btw nakon Sljemena je bajk opran miniwashom i fender je izdrzao...

zeljko_v
19.12.2012., 11:49
Ne znam, meni je gramofonska ploča tvrda.
Moj izbor materijala bi bila neka malo deblja plastika, kao na, recimo, onim bijelim kanisterima za vodu, ili sl., od 10-tak litara...

car_iz_Osijeka
19.12.2012., 11:52
Šteta karnistera :rofl: Morat ću baš potražiti da vidim što uopće imam pri ruci :misli:

dzodzoista
19.12.2012., 11:55
Zakon:D

Kolko imaju godina?
Kolko plačaš po djetetu?

4 i 6 godina.
Misliš kolika je članarina na Karateu?
Inače 200kn po glavi al dobim popust na dvoje pa je 300kn.
Kad mi i ovo treće krene na karate ( ima tek 10 mjeseci) očekujem još bolji popust! :p

hasnfefer
19.12.2012., 11:56
Litrenka :top: plastični fascikl nije uopće loša ideja. Lakše ga se reže, može i škarama, ili skalpelom, tako da je puno jednostavnija izrada.

4 i 6 godina.
Misliš kolika je članarina na Karateu?
Inače 200kn po glavi al dobim popust na dvoje pa je 300kn.
Kad mi i ovo treće krene na karate ( ima tek 10 mjeseci) očekujem još bolji popust! :p

Ja b' se bacio na proizvodnju djece dok ne bi nagurao popust na 100 % :cerek: :zubo: Za sada imaš 25 % popusta, na dvoje djece.

litrenka
19.12.2012., 11:57
:D

dzodzoista
19.12.2012., 14:11
Ja b' se bacio na proizvodnju djece dok ne bi nagurao popust na 100 % :cerek: :zubo: Za sada imaš 25 % popusta, na dvoje djece.

:p
Pa će stavim decu na križanje pa nek prose, će pare ćaletu doma da donesu. Nema u nas samo da se troši...ima da zarađivaju!

kišobranimir
19.12.2012., 15:20
ozarilo mi se dupe, kak se nisam sjetio i ja prije asshole defendera... a ne da skupljam bljuzgu... samo da nađem neke plastičetine za zrezat.... :D

Rebbit
19.12.2012., 15:54
ozarilo mi se dupe, kak se nisam sjetio i ja prije asshole defendera... a ne da skupljam bljuzgu... samo da nađem neke plastičetine za zrezat.... :D

sta s nitko nije sjetio boce od koka kole il slicnog.. nedaj boze standard cole :D

hasnfefer
19.12.2012., 17:08

:lol:

http://i678.photobucket.com/albums/vv146/hasnfefer/DSC05652_zps8e2655cb-1_zpse7d54b46.jpg

test drive odvožen, asshole ostao suh, I repeat, asshole ostao suh. Na fotki se ne vidi da je na asshole defenderu još ostala zaštitna folija, a vide se i crte što sam ih povlačio flomasterom :D

kišobranimir
19.12.2012., 17:11
http://imageshack.us/scaled/thumb/171/img20121219180417.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/171/img20121219180417.jpg/)
http://imageshack.us/scaled/thumb/24/img20121219180400.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/24/img20121219180400.jpg/)
Kartonska radinost, ass saver :D

hasnfefer
19.12.2012., 17:21
:D Jesi testirao?

mazgov
19.12.2012., 17:27
[
http://i678.photobucket.com/albums/vv146/hasnfefer/DSC05624_zps0c9a1cad.jpg

.

skoro pa lijep brodić...

kišobranimir
19.12.2012., 17:32
:D Jesi testirao?
Danas je suho, al se vidi tobla na kartonu ovaj closeup, ipak je mob fotić, al dupe je suvo, a nisam se štedio što se tiče brzine :) Vidjet ćemo večeras kad se vraćam doma s posla, valjda će padat nešto pa da šprica...

nicola
19.12.2012., 17:49

...plastike oko nas koliko ti srce želi :( možda nije loš izbor poklopac od ovalne kante boje za zidove :)...

hasnfefer
19.12.2012., 18:04
Nicola, dobra ideja. Ima ih čak u raznim bojama :cerek:

car_iz_Osijeka
19.12.2012., 21:31
...plastike oko nas koliko ti srce želi :( možda nije loš izbor poklopac od ovalne kante boje za zidove :)...

E tooo, odlična ideja :top:

dUG1
19.12.2012., 22:47

Nes ovako?

http://www.pohrani.com/f/2h/rx/3bey9FHE/largetrail003.jpg

http://www.pohrani.com/f/6/wo/2vEZSeQD/largetrail004.jpg

Slike su za MudGuard (vilica) ali je poanta jasna, sam treba isprintati sliku za AssGuard, ocrtati rubove i bacit se na rezanje (po mogucnosti, ne skarama, kanta nije bas paper thin :zubo)

nicola
20.12.2012., 06:04
Slike su za MudGuard (vilica) ali je poanta jasna, sam treba isprintati sliku za AssGuard, ocrtati rubove i bacit se na rezanje (po mogucnosti, ne skarama, kanta nije bas paper thin :zubo)

Kad si već ovo stigao iskemijati :) i nemoj mi reć da si uspio kantu izrezat škarama, mora da je bilo žuljevito :D, inače moj se prijedlog odnosio na šemu s brodićem :D na poklopcu od kante koji bi bio, mislim dosta velik, a prilično je tanji za razliku od kante...i kaj znači žulj, dva ak imaš pravi domaći
:D poliflor modygard :D

hasnfefer
20.12.2012., 09:53
:cerek: forum.hr manufaktura :lux:

MAJSTORE
20.12.2012., 18:17
Nes ovako?

http://www.pohrani.com/f/2h/rx/3bey9FHE/largetrail003.jpg

http://www.pohrani.com/f/6/wo/2vEZSeQD/largetrail004.jpg

Možda se i ovaj tip primio kanti za boju http://www.njuskalo.hr/bicikl-dijelovi-ostalo/blatobrani-bicikl-mudguards-bender-fender-oglas-6280281

dUG1
20.12.2012., 18:25
Kad si već ovo stigao iskemijati :) i nemoj mi reć da si uspio kantu izrezat škarama, mora da je bilo žuljevito :D, inače moj se prijedlog odnosio na šemu s brodićem :D na poklopcu od kante koji bi bio, mislim dosta velik, a prilično je tanji za razliku od kante...i kaj znači žulj, dva ak imaš pravi domaći
:D poliflor modygard :D

Slike nisu moje, vec sa neta/drugih foruma (linkove na tak nes kao moderator ne bih trebao stavljati, ali mislim da vecina zna o kojem se radi :)), litrenka je stavio na drugom topicu za apgrejdove ih pogledajte ak vas vise zanima (makar nema nicega sto vam moze pomoci oko same izrade).

Možda se i ovaj tip primio kanti za boju http://www.njuskalo.hr/bicikl-dijelovi-ostalo/blatobrani-bicikl-mudguards-bender-fender-oglas-6280281

To je taj s tog "drugog foruma".
S time da ih tamo naplacuje 40 kuna (sto je po meni i dalje previse za komad plastike koji mozes sam napraviti s malo vremena i volje, sto je litrenka najbolje pokazao), a preko njuskala 60, prvi rvacki poduzetnik :)

kišobranimir
20.12.2012., 18:26
A koji je to "drugi forum"?

dUG1
20.12.2012., 18:29
Ne znam kakav jos ocitiji hint moram staviti u svom postu za pronaci taj "drugi forum" :)

Da ne bi bilo zabune, nemam nis protiv keljenja linkova na druge forume (naravno, samo ako su korisni i potrebni za temu ili kao pomoc, a ne kao reklamiranje).

kišobranimir
20.12.2012., 20:01
Hm, stvarno ne pratim domaće bajk forume, osim ovog znam da dropbike postoji, dal se na taj misli il je neki treći u igri? Stvarno sam neupućen u bic forum scenu u hrvata.

car_iz_Osijeka
20.12.2012., 20:05
Misli se na drop. Mislim, ne znam za konkretnu temu, ali manje-više nema koji drugi biti...

stefek20
21.12.2012., 07:13
mislim da ipak nije drop nego drugi... :)
dobio sam i ja mail da dodjem tamo al malo mi glupo bilo :)

hasnfefer
21.12.2012., 08:37
Joj, ti mailovi :rolleyes: Dosta mi je i ovog zla :no: a da se još i tamo logiram :cerek:

ExCenTric
21.12.2012., 11:12
bump, jesti živi? Kod mene nije uspio smak svijeta. Jebiga, nemre ni to uspjet u našoj državi :D

Rebbit
21.12.2012., 11:20
pa kad smo 20 gdina u zaostatku

Rebbit
21.12.2012., 12:15
nisam dobio kacigu u giant nagradnoj igri :tuzni:

dzodzoista
21.12.2012., 12:17
Ja sam za svaki slučaj danas otišao bajkom na posel.
Ak bu baš danas smak da se bar još malo vozim...joj, da se bar strpi taj kraj sveta da se bar još na proljeće malo vozam na svom Fondriestu.
Pa ono, kad se zguštam, onda može.

hasnfefer
21.12.2012., 14:59
:raspa: ja sam otiš'o na vožnju pa nek se smiče kol'ko mu volja :cerek:

Električni
21.12.2012., 18:08
Mislim da je danas bilo zadnji put da vozim bicikl petkom. Ljudi polude na taj dan i osjećam se kao da sam u epizodi Zone Sumraka. :confused: Njihovi postupci prkose razumnom objašnjenju. :confused:

Da skratim potencijalno predugu priču: danas sam se vozio na istom mjestu, u isto doba dana, sa istom odjećom i rasvjetom kao i svaki drugi dan ovoga tjedna i kao mnoge mjesece prije toga. Inače nemam nikavih neugodnosti od automobila i sve je divno i krasno, ali danas je ipak petak pa vrijede drugačija pravila.... U 90 minuta je bilo svega:

- nedovršeno preticanje pred semaforom (ja izlazim vozaču u susret i ispravljam njegov zajeb tako što kočim i dozvoljavam mu da se vrati u svoju prometnu traku i to ispred mene)
- ukupno 2 brza i jako bliza preticanja na pustoj i širokoj cesti

A ovo što sad slijedi odigralo se u razmaku od 20-ak minuta:eek::

- auto zaustavljen na koso u svojoj prometnoj traci (bez žmigavaca) koji se odluči pokrenuti (bez žmigavaca) baš u onom trenutku kada ga ja zaobilazim (u drugoj prometnoj traci) i odlučuje voziti paralelno sa mnom spriječavajući me da dovršim zaobilaženje
- kamion mi skoro izliječe iz sporedne ulice dok se ja spuštam nizbrdo brzinom 50 km/h (blokirao je jednu prometnu traku prije nego li se zaustavio)
- isti kamion mi se vozi 1 do 2 metra od zadnjeg kotača :horor: pri brzinama od 50 - 60 km/h i naposlijetku me pretiče na manje od 1 m bočne udaljenosti samo zato da bi me prisilio na kočenje dok on prelazi preko 2 seta ležećih policajaca
- automobil mi se vozi na max 2 metra od zadnjeg kotača pri brzinama od 50 do 60 km/h, nepotrebno me pretiče i onda bježi od mene prelazeći preko 2 seta ležećih policajaca brzinom od +40 km/h :lol: :lol::lol: (inače, 500 m dalje isti taj auto je skrenuo a ja sam prošišao dalje)
- ulazim u raskrižje i krećem se cestom s prednošću prolaska, signaliziram skretanje pravovremeno i u trenutku skretanja auto koji je zaustavljen s moje lijeve strane se trzne naprijed u mene i isprepada me... :rolleyes:
- ukupno 2 auta izlaze na rikverc na glavnu cestu bez uključenih pokazivača smjera i bez provjere
- auto me jasno vidi ali mi svejedno oduzima prednost skrećući preko preko mojeg smjera kretanja

U jednom trenutku sam se histerično počeo smijati jer je na cestu izašao tip u autu koji je bio pofarban s onim trkaćim crtama i divljački je stisnuo gas zbog čega su mu proklizale gume, a nakon 40 metara je morao stati na znaku stop i čekati da prođe kolona automobila. :D

Na kraju sam pedalirao poput Djamolidinea Abdoujaparova (http://www.youtube.com/watch?v=2Nt4x3nuzfQ) do sigurnosti kuće jer vani je ludnica...
http://4.bp.blogspot.com/_NB2lAI4RIvw/THPQZtsQhDI/AAAAAAAABCg/gb6xHP1914s/s1600/e2a881b0c8a008e44a06a110_L.jpg?iact=hc&vpx=150&vpy=133&dur=261&hovh=168&hovw=300&tx=111&ty=61&sig=107486498796382452653&ei=h6LUUKb1BorAswaEy4DACQ&page=1&tbnh=126&tbnw=232&start=0&ndsp=19&ved=1t:429,r:1,s:0,i:88

frosty840
21.12.2012., 18:35
Imam problem, uslijed ovog muljavog vremena primjetio sam na odredenim djelovima kazete i lanca hrdu. Lanac je redovito podmazivan, kako da to rijesim i zastitim bajk od daljnje hrde. Oprao sam ga od soli vec dva puta prosli tjedan i osusio.Sta jos mogu napravit.

kišobranimir
21.12.2012., 18:42
Imam problem, uslijed ovog muljavog vremena primjetio sam na odredenim djelovima kazete i lanca hrdu. Lanac je redovito podmazivan, kako da to rijesim i zastitim bajk od daljnje hrde. Oprao sam ga od soli vec dva puta prosli tjedan i osusio.Sta jos mogu napravit.I kod mene je slično... Ne znam... Prijašnji bajk bi vozio do te mjere dok ne bi jedan dan šmrigl papirom primio lanac i izvrtio ga par puta :lol::lol::lol:

Ne znam odgovor, možda je jeftin lanac, vjerujem da postoji neka razlika između lanca za 80kn i 300kn, osim u cijeni :504:

Na kraju sam pedalirao poput Djamolidinea Abdoujaparova do sigurnosti kuće jer vani je ludnica... Kakav liiiiik!!!!! HAHAHAH

Al kakva priča za petak, niš ne čudi, hrvatska je zemlja bez pojaseva i žmigavaca, tako da sve ovo spada u očekivano. Vidio sam kolone tu po trešnjevci, cijenim svoje cipele i što nisam morao daleko danas :)

Električni
21.12.2012., 18:57
Al kakva priča za petak, niš ne čudi, hrvatska je zemlja bez pojaseva i žmigavaca, tako da sve ovo spada u očekivano. Vidio sam kolone tu po trešnjevci, cijenim svoje cipele i što nisam morao daleko danas :)
Vozio sam se ja danas i s autom i već sam tu primjetio da se rulja čudno ponaša. Valjda je stvar u kombinaciji petka i nadolazećih blagdana...

Ali sam zato oborio sve rekorde pri povratku kući. Jurio sam ko raketa i lijepo su mi se noge zažarile. :mirko:

hasnfefer
21.12.2012., 20:44
I kod mene je slično... Ne znam... Prijašnji bajk bi vozio do te mjere dok ne bi jedan dan šmrigl papirom primio lanac i izvrtio ga par puta :lol::lol::lol:

Ne znam odgovor, možda je jeftin lanac, vjerujem da postoji neka razlika između lanca za 80kn i 300kn, osim u cijeni :504:

Kakav liiiiik!!!!! HAHAHAH

I bez upaljenih svijetala. Jedna žena mi je oduzela prednost, sreća da sam imao kuda skrenuti, ništa nije gledala, činila se izgubljena, a vozi tamno sivi auto u 8 navečer s ugašenim svjetlima. :rolleyes: Poslje me skoro pokupio čovjek koji nije htio stati na stop:503: samo je produžio, i kad je skopčao što se događa naglo kočio nakon što je cijeli auto već izašao na ulicu, samo kako nikog nije bilo iz suprotnog smjera imao sam kuda bježati. :rolleyes:

tutlekić
22.12.2012., 01:43
Mislim da je danas bilo zadnji put da vozim bicikl petkom. Ljudi polude na taj dan i osjećam se kao da sam u epizodi Zone Sumraka. :confused: Njihovi postupci prkose razumnom objašnjenju. :confused:

Da skratim potencijalno predugu priču: danas sam se vozio na istom mjestu, u isto doba dana, sa istom odjećom i rasvjetom kao i svaki drugi dan ovoga tjedna i kao mnoge mjesece prije toga. Inače nemam nikavih neugodnosti od automobila i sve je divno i krasno, ali danas je ipak petak pa vrijede drugačija pravila.... U 90 minuta je bilo svega:

- nedovršeno preticanje pred semaforom (ja izlazim vozaču u susret i ispravljam njegov zajeb tako što kočim i dozvoljavam mu da se vrati u svoju prometnu traku i to ispred mene)
- ukupno 2 brza i jako bliza preticanja na pustoj i širokoj cesti

A ovo što sad slijedi odigralo se u razmaku od 20-ak minuta

- auto zaustavljen na koso u svojoj prometnoj traci (bez žmigavaca) koji se odluči pokrenuti (bez žmigavaca) baš u onom trenutku kada ga ja zaobilazim (u drugoj prometnoj traci) i odlučuje voziti paralelno sa mnom spriječavajući me da dovršim zaobilaženje
- kamion mi skoro izliječe iz sporedne ulice dok se ja spuštam nizbrdo brzinom 50 km/h (blokirao je jednu prometnu traku prije nego li se zaustavio)
- isti kamion mi se vozi 1 do 2 metra od zadnjeg kotača :horor: pri brzinama od 50 - 60 km/h i naposlijetku me pretiče na manje od 1 m bočne udaljenosti samo zato da bi me prisilio na kočenje dok on prelazi preko 2 seta ležećih policajaca
- automobil mi se vozi na max 2 metra od zadnjeg kotača pri brzinama od 50 do 60 km/h, nepotrebno me pretiče i onda bježi od mene prelazeći preko 2 seta ležećih policajaca brzinom od +40 km/h (inače, 500 m dalje isti taj auto je skrenuo a ja sam prošišao dalje)
- ulazim u raskrižje i krećem se cestom s prednošću prolaska, signaliziram skretanje pravovremeno i u trenutku skretanja auto koji je zaustavljen s moje lijeve strane se trzne naprijed u mene i isprepada me...
- ukupno 2 auta izlaze na rikverc na glavnu cestu bez uključenih pokazivača smjera i bez provjere
- auto me jasno vidi ali mi svejedno oduzima prednost skrećući preko preko mojeg smjera kretanja

U jednom trenutku sam se histerično počeo smijati jer je na cestu izašao tip u autu koji je bio pofarban s onim trkaćim crtama i divljački je stisnuo gas zbog čega su mu proklizale gume, a nakon 40 metara je morao stati na znaku stop i čekati da prođe kolona automobila. :D

Na kraju sam pedalirao poput Djamolidinea Abdoujaparova (http://www.youtube.com/watch?v=2Nt4x3nuzfQ) do sigurnosti kuće jer vani je ludnica...
http://4.bp.blogspot.com/_NB2lAI4RIvw/THPQZtsQhDI/AAAAAAAABCg/gb6xHP1914s/s1600/e2a881b0c8a008e44a06a110_L.jpg?iact=hc&vpx=150&vpy=133&dur=261&hovh=168&hovw=300&tx=111&ty=61&sig=107486498796382452653&ei=h6LUUKb1BorAswaEy4DACQ&page=1&tbnh=126&tbnw=232&start=0&ndsp=19&ved=1t:429,r:1,s:0,i:88

I bez upaljenih svijetala. Jedna žena mi je oduzela prednost, sreća da sam imao kuda skrenuti, ništa nije gledala, činila se izgubljena, a vozi tamno sivi auto u 8 navečer s ugašenim svjetlima. :rolleyes: Poslje me skoro pokupio čovjek koji nije htio stati na stop:503: samo je produžio, i kad je skopčao što se događa naglo kočio nakon što je cijeli auto već izašao na ulicu, samo kako nikog nije bilo iz suprotnog smjera imao sam kuda bježati. :rolleyes:

poanta price - zagrebcani ne sljive ni 5% bicikliste (iz mog kutka gledanja) :lol:

al dobro, ja svoje sumjestane ucim lijepom ponasanju prema biciklistima
uvijek su mi uspjeli pobjeci, zatvorit vrata prije vremena i slicne situacije prije nego biciklist udari sa 100kg u auto (nosim kacigu samo da se zna) :lol:

car_iz_Osijeka
22.12.2012., 21:42
Sutra idem speckom s Igorom i ekipom za SOS selo Ladimirevce, nosimo djeci pakete :))) Baš se veselim, samo me malo brine najavljena poledica :( Viš mi lak :top:

shangri la
22.12.2012., 22:08
gud lak, care! :D
i foto-raportiraj!

car_iz_Osijeka
22.12.2012., 22:15
Tejnkju šangrila :D

I naravno da ću riportati, zar si sumnjala? :zubo:

shangri la
22.12.2012., 22:18
nope :kava:
:zubo:

Rebbit
23.12.2012., 01:08
pokupite me u bizovcu sutra :D

car_iz_Osijeka
23.12.2012., 06:10
Pa hoćeš li ili zezaš? :ne zna:

dzodzoista
23.12.2012., 09:48
Sutra idem speckom s Igorom i ekipom za SOS selo Ladimirevce, nosimo djeci pakete :))) Baš se veselim, samo me malo brine najavljena poledica :( Viš mi lak :top:

Idete biciklima? Kako cete potrpati pakete?

chillout23
23.12.2012., 11:09
Ovako...
Već 2 mjeseca idem na terapije i bolje mi je. Ne dramatično, ali ipak bolje. Veli Aleš da je do sada radio sa preko 70 ljudi i da sam mu ja daleko najteži slučaj :( i samim time veliki izazov. Da će mi trebati još jako puno (ili dugo) da leđa i cijelu situaciju dovedem do "normale"...u mojoj glavi je došlo do toga da se ne želim više mučiti i svaki dan misliti kada ću se moći opet voziti. To ionako neće baš tako skoro. A kako moje terapije (+ gorivo svaki vikend) i preparati koje kupujem traže dosta novaca (kojeg više nemam :( ), Puch i sva moja oprema koju imam za bicikliranje ide u prodaju. Možda se jednog dana ponovo odlučim kupiti bicikl...ali to mi sada nije važno.
Puch ide u dijelovima. Definitivno. Radim na slikama i tekstu sada za "Prodaju rabljenih...", pa će tamo uskoro biti sve kaj nudim. I na Njuškalu i Dropbike-u.

hasnfefer
23.12.2012., 11:12
:misli: jesam li tebi dao broj od kiropraktičarke kineskinje što radi i akupunkturu? Nekoliko ljudi koje znam su išli, i bili su zadovoljni.

chillout23
23.12.2012., 11:28
Probao sam 3 kiropraktičara i još neka 2 koja rade slično + klasična terapija + manje klasična + yoga + Aleš...Aleš jedini ima uspjeha. Sve drugo je gubljenje vremena i novaca.
Inače sam za Alternativnu medicinu prvi u redu, tako da znam poprilično o tome svemu :)
Držal bum se Aleša dok ide i to je to :top:

Hvala ti :top: anyway :)

hasnfefer
23.12.2012., 11:57
Nema na čemu, da je bar neka veća korist, šteta što moraš prekinuti i prodavati opremu :tuzni:

chillout23
23.12.2012., 12:07
Ma...užasan feeling :503:

car_iz_Osijeka
23.12.2012., 12:46
Idete biciklima? Kako cete potrpati pakete?

Prijatelju, bilo 15-20 biciklista, 3 bajkera i jedan passat karavan(ujedno odgovor na pitanje :zubo:) i PUG 107. Bilo je divna, uskoro "riport" :)

Ovako...
Već 2 mjeseca idem na terapije i bolje mi je. Ne dramatično, ali ipak bolje. Veli Aleš da je do sada radio sa preko 70 ljudi i da sam mu ja daleko najteži slučaj :( i samim time veliki izazov. Da će mi trebati još jako puno (ili dugo) da leđa i cijelu situaciju dovedem do "normale"...u mojoj glavi je došlo do toga da se ne želim više mučiti i svaki dan misliti kada ću se moći opet voziti. To ionako neće baš tako skoro. A kako moje terapije (+ gorivo svaki vikend) i preparati koje kupujem traže dosta novaca (kojeg više nemam :( ), Puch i sva moja oprema koju imam za bicikliranje ide u prodaju. Možda se jednog dana ponovo odlučim kupiti bicikl...ali to mi sada nije važno.
Puch ide u dijelovima. Definitivno. Radim na slikama i tekstu sada za "Prodaju rabljenih...", pa će tamo uskoro biti sve kaj nudim. I na Njuškalu i Dropbike-u.

Srce mi se slama, ali bez sarkazma :( Nakon tolike priče i svega... :(

chillout23
23.12.2012., 12:54
Srce mi se slama, ali bez sarkazma :( Nakon tolike priče i svega... :(

Care...svako zlo za neko dobro :ne zna: barem će me manje boljeti leđa :) i manje energije bum trošil na razmišljanje o tome. Jebat ga.
Vjeruj mi...nemam više mentalne snage za to. Stvarno me lomi na sve strane i postajem jako lak na živcima :( jednostavno nemam snage i to je kraj priče. Onda se radije posvetim vježbama i onome kaj mi preostaje i od čega nemam posljedica :)

car_iz_Osijeka
23.12.2012., 13:10
Ma znam, ne isplati se :( Ali to ne znači da ne moraš dolaziti na forum više :zubo:

Sve bih nešto kupio od tebe, ali niti imam para niti znam što :rofl:

litrenka
23.12.2012., 20:22
Chill bas steta nakon svega :(
Bio sam nedavno kod Alesa i rekao mi je da obicno rijesi ljudi nakon par puta ali da je kod tebe fakat gadna situacija...

chillout23
23.12.2012., 20:26
Chill bas steta nakon svega :(
Bio sam nedavno kod Alesa i rekao mi je da obicno rijesi ljudi nakon par puta ali da je kod tebe fakat gadna situacija...

Eto...da ne ispadne da pričam gluposti :ne zna:
Da...šteta. Ali život ide dalje i treba se posvetiti onome kaj usrećuje bez boli :)
Ti si 196 visok pa vidi kaj imam od opreme ako te zanima pa se javi :mig: ak ne - nikom niš :D

litrenka
23.12.2012., 20:30
zanima me cijeli Puch :D

kaj se opreme tice hvala, vec sam bacio oko ali sam zapravo trenutno dobro opskrbljen svime...

chillout23
23.12.2012., 20:46
zanima me cijeli Puch :D

Dođi do mene, pogledaj ako te kaj zanima...nikaj ne košta :) popričamo, popijemo pifkana :mig: možda i trgujemo nekaj :D

litrenka
23.12.2012., 21:28
Dođi do mene, pogledaj ako te kaj zanima...nikaj ne košta :) popričamo, popijemo pifkana :mig: možda i trgujemo nekaj :D

je i vec vidim rasplet dogadaja, kupim Pucha, zena me se odrekne, Puch zavrsi u šupi jer ne stanu dva bajka u stan, maznu mi Pucha, zena me se odrekne drugi put, prodam Seeka da nadoknadim stetu, zena povuce jedno odricanje, ostane mi dva soma kuna, kupim low end Sirrusa i car pukne od smijeha :lol:

car_iz_Osijeka
23.12.2012., 21:41
Bitno da se ne zaboravi na cara u svoj toj priči :cerek:

chillout23
23.12.2012., 21:53
je i vec vidim rasplet dogadaja, kupim Pucha, zena me se odrekne, Puch zavrsi u šupi jer ne stanu dva bajka u stan, maznu mi Pucha, zena me se odrekne drugi put, prodam Seeka da nadoknadim stetu, zena povuce jedno odricanje, ostane mi dva soma kuna, kupim low end Sirrusa i car pukne od smijeha :lol:

gle..mislim ga rastavit komplet, osim headseta sa vilice i okvira. ako te stvarno zanima cijeli, reci, da ne rastavljam :mig: samo to...
jer ide do nove (vjerovatno) u dijelove :) pa da i car nekaj uzme (da ga ne izostavimo iz konverzacije) :D

Sent from Desire23

car_iz_Osijeka
23.12.2012., 21:54
Hajde litry, možeš ti to! I ako ga ne uzmeš, ostat će ti taj gej nadimak :zubo:

kišobranimir
23.12.2012., 22:16
Jesu li 105 kočnice dual il single pivot?

veselo-veselo
23.12.2012., 22:23
Ovako...
A kako moje terapije (+ gorivo svaki vikend) i preparati koje kupujem traže dosta novaca (kojeg više nemam :( ), Puch i sva moja oprema koju imam za bicikliranje ide u prodaju. Možda se jednog dana ponovo odlučim kupiti bicikl...ali to mi sada nije važno.

Chillout23,ne poznajemo se,ali kad sam ovo pročitao zbilja sam pao u "bed raspoloženje",obzirom da čekam svoju Arribu kad će doći i kad usporedim moj osjećaj sreće u tom trenutku kad mi dođe novi bajk sa tvojim osjećajem prodaje radi faking zdravlja:(,suosjećam sa tobom.Naravno,tu su još i problemi sa financijama:mad:.....što reći....life is sucks....

Odvesti ću jedan đir za tebe,a ti se nemoj predati i drži se....veselo.....

Iskreno se nadam da će doći dan kada ćeš opet moći prođirati se na bajku.....

litrenka
24.12.2012., 08:12
gle..mislim ga rastavit komplet, osim headseta sa vilice i okvira. ako te stvarno zanima cijeli, reci, da ne rastavljam :mig: samo to...
jer ide do nove (vjerovatno) u dijelove :) pa da i car nekaj uzme (da ga ne izostavimo iz konverzacije) :D

Sent from Desire23

ako pod bor dobijem kovertu sa par hiljadarki - javim :mig:

Hajde litry, možeš ti to! I ako ga ne uzmeš, ostat će ti taj gej nadimak :zubo:

litry :lol:

igor-osijek
24.12.2012., 08:43
ebemu chili žao mi je zbog tebe meni je bicikli recimo terapija,,dok hodam ili trčim šepam sa knedlom u grlu a nekad se probije i koja suza od bolova:rofl: ali kad sjednem na bajk sve nestane, razumijem da je vjerovatno razlicita dijagnoza u stvari ja ni ne znam šta mi je još me nisu uspjeli nagovoriti da odem kod doktora a trčim sa nekoliko njih (kad mi pocinju spominjati neke diskuse, išijalgije, magnete i sl ja stisnem zube i odšepam dalje:rofl:što je najsmješnije susjed je kažu odličan za nekoliko vrsta masaže ali jebiga kako igor u nicemu nije normalan nikad se nisam masirao i ne vjerujem da cu popustiti ,iako boli sve više.

tebi u novoj želim da se izlječiš:mig:

ArtaniS8
24.12.2012., 10:58
Biciklisti, nek vam blagdani budu veseli, a u iducoj godini vam zelim punooo lijepih kilometara, uzivajte ;)

http://img35.imageshack.us/img35/3045/bikechristmascard.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/35/bikechristmascard.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

chillout23
24.12.2012., 11:27
Jesu li 105 kočnice dual il single pivot?

Dual pivot

Chillout23,ne poznajemo se,ali kad sam ovo pročitao zbilja sam pao u "bed raspoloženje",obzirom da čekam svoju Arribu kad će doći i kad usporedim moj osjećaj sreće u tom trenutku kad mi dođe novi bajk sa tvojim osjećajem prodaje radi faking zdravlja:(,suosjećam sa tobom.Naravno,tu su još i problemi sa financijama:mad:.....što reći....life is sucks....

Odvesti ću jedan đir za tebe,a ti se nemoj predati i drži se....veselo.....

Iskreno se nadam da će doći dan kada ćeš opet moći prođirati se na bajku.....

Hvala :)
O osjećajima u ovom trenutku ne želim :(

ako pod bor dobijem kovertu sa par hiljadarki - javim :mig:

Znači sutra moram dobit PP, jer imam dosta upita za dijelove :mig:

ebemu chili žao mi je zbog tebe meni je bicikli recimo terapija,,dok hodam ili trčim šepam sa knedlom u grlu a nekad se probije i koja suza od bolova:rofl: ali kad sjednem na bajk sve nestane, razumijem da je vjerovatno razlicita dijagnoza u stvari ja ni ne znam šta mi je još me nisu uspjeli nagovoriti da odem kod doktora a trčim sa nekoliko njih (kad mi pocinju spominjati neke diskuse, išijalgije, magnete i sl ja stisnem zube i odšepam dalje:rofl:što je najsmješnije susjed je kažu odličan za nekoliko vrsta masaže ali jebiga kako igor u nicemu nije normalan nikad se nisam masirao i ne vjerujem da cu popustiti ,iako boli sve više.

tebi u novoj želim da se izlječiš:mig:

Hvala na dobrim željama :)
A ja tebi savjetujem da ipak "pregrizeš govno" i provjeriš gdje je problem, jer ćeš se dovesti u situaciju da nećeš moći ustati iz kreveta bez pomoći, a to ti ne treba u životu

igor-osijek
24.12.2012., 20:16
uvijek idem :504: pa ce tako biti i ovaj put u stvari nema tu puno pametovanja ili ce proci ili nece nema treceg

Arash's friend
25.12.2012., 01:01
Sretan Bozic!

ćubi
25.12.2012., 01:05
Također svim želim sretan i blagoslovljen Božić s nadom u neki poklon-bicikl ispod bora :D

Rebbit
25.12.2012., 03:45
Sretan Bozic i sve najbolje zelim. i da Vam andjel (ili djed mraz) donese nekakvu specialized specku, a onim izbirljivima nekakvog talijana sa campijem :D

hasnfefer
25.12.2012., 08:50
Hvala svima na čestitkama, a i ja također svima želim sretan i blagoslovljen Božić :D

...i da Vam andjel (ili djed mraz) donese nekakvu specialized specku, a onim izbirljivima nekakvog talijana sa campijem:durica a što je s nama koji volimo traktore? :zmaj:

Insomnia86
25.12.2012., 08:55
:w

Sretan Božić svima!!! :)

Fefy nisi ti za traktor :rofl:

nicola
25.12.2012., 09:32
Dragi prijatelji, znani i neznani kolege forumaši, biciklistice i biciklisti od :D Osijeka do Dubrovnika :D želim vam sretan i blagoslovljen Božić

Robespierre
25.12.2012., 09:46
http://regoch.smugmug.com/photos/i-3d4kM9T/0/Th/i-3d4kM9T-Th.jpg
Sretan Božić svima! :)

car_iz_Osijeka
25.12.2012., 10:37
Sretan Bozic i sve najbolje zelim. i da Vam andjel (ili djed mraz) donese nekakvu specialized specku, a onim izbirljivima nekakvog talijana sa campijem :D

Nisam religiozan, ali primam 'vake poklone :cerek:

Sretan Božić svima koji ga slave :)

hasnfefer
25.12.2012., 10:40
:w

Sretan Božić svima!!! :)

Fefy nisi ti za traktor :rofl:Misliš da nisam? (http://www.forum.hr/showpost.php?p=42816122&postcount=3938)Slike govore više od 1000 riječi. :D

:ban:

:mig: znači ne bi traktorić koji se može onak' divno zablatiti?

car_iz_Osijeka
25.12.2012., 10:42
Ma čuj, ako je besplatan - može :zubo: Ali ako mogu birati...

Inače, viđe ovo:
http://cdn.velospace.org/files/Specialized_tricross.jpg

Kompromis? :cerek:

hasnfefer
25.12.2012., 10:43
:cerek: pa ajde, nek' ti bude, ali premalo je to blata, dobro, s obzirom da nije traktor čak je i dovoljno :D

chillout23
25.12.2012., 10:44

Identicna situacija i ovdje :mig: :top: :)

Rebbit
25.12.2012., 10:57
@hasn

traktore budemo dijelili na uskrs, kad krene sezona :D

taman bi se mogao onda i ja ponoviti u jedan traktorski set kotaca :)

HUNTER (CRO)
25.12.2012., 11:22
Sretan Božić biciklisti! :Pivo: