PDA

View Full Version : World of Warcraft [*]

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

mali5
16.03.2008., 13:24
wow 4ever in my heart
i can't live without wow

:tulum:

sta tebi bi? :confused::confused:

padme, to su samo dobre stvari..vidjet ces kad ce ti trazit po 100g da te profuraju kroz neku instancu...ali uvijek kad neka cura trazi boost, "smanjim" svoje kriterije :mig:

a ovo u vezi igranja....ja sam igrao po 12 sati (tipa dođem iz skole, pa igram do spavanja) a imao sam 4.9 prosjek na polugodistu :D

mislim cak donirat 5$ za neki donor axe :p , isse owno bi u areni :rofl:

d._m.
16.03.2008., 16:20
dosadno mi pa radim parodiju na odredjenog forumasa ovdje :ne zna:

mali5
16.03.2008., 16:48
dosadno mi pa radim parodiju na odredjenog forumasa ovdje :ne zna:

aha :D ,

ma brije tu na WoW, a bice nije ga niti jednom upalio..

unkn0wn
16.03.2008., 17:17

padme, to su samo dobre stvari..vidjet ces kad ce ti trazit po 100g da te profuraju kroz neku instancu...ali uvijek kad neka cura trazi boost, "smanjim" svoje kriterije :mig:

a ovo u vezi igranja....ja sam igrao po 12 sati (tipa dođem iz skole, pa igram do spavanja) a imao sam 4.9 prosjek na polugodistu :D

ja bi isto doniro da mogu... al stara mi nebi dala da nes radim sa karticom prek neta e... prije bi mi pljunula 500 kn na ruke :rofl::rofl:

mobitelash
16.03.2008., 17:19
..vidjet ces kad ce ti trazit po 100g da te profuraju kroz neku instancu...

ja nikad nisam vidio tolko skup boost :eek: aj da je 20 runova kroz SM armory il jedan run u Black temple,onda dobro :D al svejedno O.o ...

mobitelash
16.03.2008., 17:20
al stara mi nebi dala da nes radim sa karticom prek neta e... prije bi mi pljunula 500 kn na ruke :rofl::rofl:

aj ak pljune,daj meni 200 od toga da si kupim novi GC :D xD

mali5
16.03.2008., 18:50
ja nikad nisam vidio tolko skup boost :eek: aj da je 20 runova kroz SM armory il jedan run u Black temple,onda dobro :D al svejedno O.o ...

lol!?!? na mom serveru (bivsem :D) NIghtshift (jedini raidaju BT i hyjal) naplacaju 1k golda kara run (svi dropovi idu tebi..)..

unkn0wn
16.03.2008., 19:47
lol!?!? na mom serveru (bivsem :D) NIghtshift (jedini raidaju BT i hyjal) naplacaju 1k golda kara run (svi dropovi idu tebi..)..
odkud mu tolki bagovi za sve te iteme ? :D

Bobo Mesar
16.03.2008., 20:18
pa to sam i napravio ali mi nece!!isao sam staviti realmlist i to al nece i registriro se nece mi na original cd-u

Kako me živcira ova njabasta dječurlija, i ovakvi na blizzu ...

Znači ovako, odeš odi:

http://www.google.hr/

U ovo polje upišeš: wow private servers, i onda imaš ovakve simpatične liste:

http://www.xtremetop100.com/world-of-warcraft

http://www.topgamesites.net/worldofwarcraft

I onda izaberi neki server po mogućnosti s što više igrača s skriptanim instanticama itd, i onda se registriraš na toj stranici promjeniš realmlist i to je to

Orginal cd veze nema, moš skinit wow s blizzove stranice free, jedino je bitan key :)

unkn0wn
16.03.2008., 21:17
joj, pa vidi koji server je prvi :D
ajme.. :rofl:

mobitelash
17.03.2008., 11:24
lol ja nabavio onaj hack trainer za WoW i sad ima na tom serveru gdje igram cetiri obstacle (moras negdje gore skakat i na kraju je vendor sa imba uber itemom),a teski svi ko sam vrag...i ja ukljucio fly hack i odletio gore,pokupio "nagrade" i nikom nista xD dobro da me neki drugi igrac nije vidio :D

Bobo Mesar
17.03.2008., 11:44
lol ja nabavio onaj hack trainer za WoW i sad ima na tom serveru gdje igram cetiri obstacle (moras negdje gore skakat i na kraju je vendor sa imba uber itemom),a teski svi ko sam vrag...i ja ukljucio fly hack i odletio gore,pokupio "nagrade" i nikom nista xD dobro da me neki drugi igrac nije vidio :D

to ovi njubasti serveri ne apdejtaju ascent, inače je speed hack zaštita pre imba :kava:

unkn0wn
17.03.2008., 13:07
to ovi njubasti serveri ne apdejtaju ascent, inače je speed hack zaštita pre imba :kava:
ali se da izbjeci :D
imas macroe za to a i pomaze ako skaces :D

Morinus
17.03.2008., 17:50
Ovako zanima me da li netko zna kako modele u WoWu mjenjati dakle da ti ne vidis svog lika recimo rase ork nego da bude undead. Ima jedan program ali nisam ga shvatio potpuno. Uglavnom radi se o promjeni izgleda vlastitog lika u neki drugi... Da li bi mi netko mogao pomoci oko toga? (ili sam promasio thread)

mobitelash
17.03.2008., 18:09
ma ima to,probaj sam u google WoW hacks i naci ce ti...btw ja sam trazim stats changer ili item adder pa da mogu solo napravit custom bossa ili si upisat item za t7 token xD

Bobo Mesar
17.03.2008., 20:57
Ovako zanima me da li netko zna kako modele u WoWu mjenjati dakle da ti ne vidis svog lika recimo rase ork nego da bude undead. Ima jedan program ali nisam ga shvatio potpuno. Uglavnom radi se o promjeni izgleda vlastitog lika u neki drugi... Da li bi mi netko mogao pomoci oko toga? (ili sam promasio thread)

http://mmowned.com/

imaš tu sve, ne znam ni ja točno kako malo sam se bavio s tim, ali ćeš naći tu, nemoj sad biti njub pa da moran tražit za tebe -.-' :o

mali5
18.03.2008., 07:45
ja bi isto doniro da mogu... al stara mi nebi dala da nes radim sa karticom prek neta e... prije bi mi pljunula 500 kn na ruke :rofl::rofl:

al ne smije ti znat! :rofl: (looka i borna FTW!)

mobitelash
18.03.2008., 09:24
jaoo sto sam se jucer zajebo :( ...ugl bio sam u raidu na najtezeg bossa na serveru i doso GM UNUTRA A NIJE BIO U NASEM RAIDU i skuzio da tank hackira bossa,a ostali koriste fly hackove...i ja sam bio medu njima :( i sad ljepo dobio ban,izgubio acc sa 3/5 t7,hrpom Badge of Justice,uber opremom etc...picka mu materina :( al zakon je fly hack :D :D

wow_playeros
18.03.2008., 10:11
e ko ima piratski wow cd da mi posalje ako neda bespla..onda dam 50 kn za piratski???treba mi malo da se zajebavam kad mi istekne bon!

mobitelash
18.03.2008., 10:28
omg...pa jel imas ti instaliran WoW njube? pa moras samo promijenit realmlist :kava: :rolleyes:

wow_playeros
18.03.2008., 10:39
pa da imam original ali nece mi stavim ja realmlist i nece mi zast ??

unkn0wn
18.03.2008., 11:34
pa da imam original ali nece mi stavim ja realmlist i nece mi zast ??

e majkemi ak nisi najvecu njub onda neam pojma kaj si :rolleyes:
gle.. odes u folder di ti je wow..
kuis taj folder se zoce ''World of Warcraft'' i tu trazis file koji se zove ''realmlist''. e primis misa ( ono plasticno sa tipkama kaj idu klik-klik ), stavis strelicu na taj file ( ''realmlist'' ), kliknes desnu tipku ( to je strana suprotna od strane na kojoj ti je srce ) i otvori ti se mali prozorcic... e pronadi di pise ''open with...'' klikni to i zatim pronadi di pise ''notepad'' i klikni...
izbrisi prvi red i napisi ono kaj ti pise na stranici servera. nesto tipa logon.[nesto].net ( vjerovatno )
i ak sad nebus uspjel uzmi veliku kartonsku kutiju, stavi kompjuter i monitor unutra, zatvori kutiju i zaljepi ju onom sirokom ljepljivom trakom, odi na postu i posalji ju na moju adresu ( pm-aj me za nju ) jer kompjuter nije za tebe

mobitelash
18.03.2008., 11:41
evo neceg bolesnog sto sam danas napravio :D

Sarger'um,Possesed Guardian of the Sunwell
Binds on Equip
Unique

One-Hand Sword
8898 - 16098 Damage Speed 0.12

+ 5167 - 8793 Shadow Damage
(162,316.5 damage per second)

5000 Armor
+4500 Health
+4367 Strength
+6002 Intellect
+5862 Stamina
+3391 Spirit
+5561 Agility
Blue Socket
Blue Socket
Meta Socket
Socket Bonus: +4 Strength
+345 to All Resistances
Class: Paladin
Requires Level 70
Equip: +408 Hit Rating
Equip: +682 Spell Hit Rating
Equip: Increases attack power by 200.
Chance on hit: Steals 285 to 315 life from target enemy.
Equip: Increases damage and healing done by magical spells and effects by up to 959.
Equip: Increases damage and healing done by magical spells and effects by up to 959.
"This sword was worn by Sunwell's Elite Guards,until Death Knight Arthas came and destroyed High Elves. Weapon is overpowered with Fel Energy."

^^

mobitelash
18.03.2008., 11:42
e majkemi ak nisi najvecu njub onda neam pojma kaj si :rolleyes:
gle.. odes u folder di ti je wow..
kuis taj folder se zoce ''World of Warcraft'' i tu trazis file koji se zove ''realmlist''. e primis misa ( ono plasticno sa tipkama kaj idu klik-klik ), stavis strelicu na taj file ( ''realmlist'' ), kliknes desnu tipku ( to je strana suprotna od strane na kojoj ti je srce ) i otvori ti se mali prozorcic... e pronadi di pise ''open with...'' klikni to i zatim pronadi di pise ''notepad'' i klikni...
izbrisi prvi red i napisi ono kaj ti pise na stranici servera. nesto tipa logon.[nesto].net ( vjerovatno )
i ak sad nebus uspjel uzmi veliku kartonsku kutiju, stavi kompjuter i monitor unutra, zatvori kutiju i zaljepi ju onom sirokom ljepljivom trakom, odi na postu i posalji ju na moju adresu ( pm-aj me za nju ) jer kompjuter nije za tebe

:rofl: :rofl: LOL :D

unkn0wn
18.03.2008., 11:52
evo neceg bolesnog sto sam danas napravio :D

Sarger'um,Possesed Guardian of the Sunwell
Binds on Equip
Unique

One-Hand Sword
8898 - 16098 Damage Speed 0.12

+ 5167 - 8793 Shadow Damage
(162,316.5 damage per second)

5000 Armor
+4500 Health
+4367 Strength
+6002 Intellect
+5862 Stamina
+3391 Spirit
+5561 Agility
Blue Socket
Blue Socket
Meta Socket
Socket Bonus: +4 Strength
+345 to All Resistances
Class: Paladin
Requires Level 70
Equip: +408 Hit Rating
Equip: +682 Spell Hit Rating
Chance on hit: Steals 285 to 315 life from target enemy.
"This sword was worn by Sunwell's Elite Guards,until Death Knight Arthas came and destroyed High Elves. Weapon is overpowered with Fel Energy."

^^
:confused::confused: wtf ??
pa nemos tak pravit iteme... :misli:
morao bi uc u server da nes tak napravis ak se ne varam :misli:
a i na kakvom ti to serveru igras kad haxas sve zivo ?

Bobo Mesar
18.03.2008., 12:34
:confused::confused: wtf ??
pa nemos tak pravit iteme... :misli:
morao bi uc u server da nes tak napravis ak se ne varam :misli:
a i na kakvom ti to serveru igras kad haxas sve zivo ?

imas stranica na kojima mos raditit iteme iz zajebancije, ali za napraviti item u mysql bazi treba malo veće znanje :D:D:D

unkn0wn
18.03.2008., 12:46
imas stranica na kojima mos raditit iteme iz zajebancije, ali za napraviti item u mysql bazi treba malo veće znanje :D:D:D

ah lol :lol:
ja mislio da kaze da je na lika stavio :D
jos se cudim i mislim si ono, opasan neki haxor :D

edit: privatna koju sam upravo dobio
e mos mi reci jel znas neki server version 1.12.0

:rofl: i onda se cudi kak mu ne radi :lol: :lol: :lol:

Bobo Mesar
18.03.2008., 13:36
ah lol :lol:
ja mislio da kaze da je na lika stavio :D
jos se cudim i mislim si ono, opasan neki haxor :D

edit: privatna koju sam upravo dobio

:rofl: i onda se cudi kak mu ne radi :lol: :lol: :lol:

al pazi on ima orginal cd

:lol::lol:

ajme ovih njabova

cigarette_smoke
18.03.2008., 13:54
jaoo sto sam se jucer zajebo :( ...ugl bio sam u raidu na najtezeg bossa na serveru i doso GM UNUTRA A NIJE BIO U NASEM RAIDU i skuzio da tank hackira bossa,a ostali koriste fly hackove...i ja sam bio medu njima :( i sad ljepo dobio ban,izgubio acc sa 3/5 t7,hrpom Badge of Justice,uber opremom etc...picka mu materina :( al zakon je fly hack :D :D

:lol::lol::lol::lol:

Uživaj u privatnim serverima :mig:

unkn0wn
18.03.2008., 15:17
eh... trenutno sam ovako specan: http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/rogue/talents.html?0053031050000000000003000000000000000 000000005500530300021200501351

ali danas sam duelao protiv nekog loladina i drooda i jednog warra... niti jednog nisam spustio ni do pola :eek::eek: kakvih pola.. warra nisam ni 30 %
i da, stunlockam.. clotheri odlaze u 2 hita, neki palle isto... huntardi takoder zbog shs bilda pa me nemre kite-at.. pa ne znam jel da respecam ili da ostavim ovak... al dubre warrowsko i paladinsko sa bulwarkom od illidana.. nis mu nemrem pas mater...

Starky_
18.03.2008., 15:26
Koje talente cu dizat dok levelam locka?

Lord777
18.03.2008., 15:29
destro da mos pevepeat dok ides sorom i pucas pistoljom :D

ili demonology

ja sam bio destro

ugl njabe
ajm back :D

Bobo Mesar
18.03.2008., 15:29
Koje talente cu dizat dok levelam locka?

destuction ja mislin :D , sigurno ne afliction, kažu da to ne valja, a demnology je debilan :rolleyes:

:lol::lol::lol::lol:

Uživaj u privatnim serverima :mig:

uživaj u plaćanju :D

btw ovaj wowscape nije normalan 5k igrača online ...

wow_playeros
18.03.2008., 15:51
Unknown ispricavam se sto sam bezveze budalastine govorio koje nisam znao o piratskim sereverima i cd-u ipak si me ti nesto poducio stvarno sam govorio pizdar-ije jel sam igrao sam originala nisam imo pojma o piratskim i govorio sranja na topicu evo nece se vise dogoditi sada kada sam procito nesta o piratskom i ti me poducio eto hvala Uknown-u i Mobitelashu na poduci.(Preporucujem vam sva pitanja i odgovore da pitate mobitelasha i Uknown-a...:top::):)

Lord777
18.03.2008., 15:57
like
ce ko piknut frostmourne replicu :s
ili vam starci ne zele dati 400$ :rofl:

unkn0wn
18.03.2008., 17:08
like

da mi starci daju 400 $ prvo bi si doniro na serveru jedno 30 $ za ljepi gear da mogu pwnat sve zivo :D

mali5
18.03.2008., 18:22
eh... trenutno sam ovako specan: http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/rogue/talents.html?0053031050000000000003000000000000000 000000005500530300021200501351

ali danas sam duelao protiv nekog loladina i drooda i jednog warra... niti jednog nisam spustio ni do pola :eek::eek: kakvih pola.. warra nisam ni 30 %
i da, stunlockam.. clotheri odlaze u 2 hita, neki palle isto... huntardi takoder zbog shs bilda pa me nemre kite-at.. pa ne znam jel da respecam ili da ostavim ovak... al dubre warrowsko i paladinsko sa bulwarkom od illidana.. nis mu nemrem pas mater...

cek cek, ti to na privatnom ili?

ako ne, onda ti spec je u ku*cu..dagger sa shs ne valja nista..ti ako opalis stunlock, nije isto kao u pretbc da ga mos stunat do smrti, vec imas rupu, u kojoj te svaki lock moze fearat, drood te stunat i hilat se itd itd..

protiv warra briem da se ne znas borit xD, jer za BS trebas bit iza leđa, dok se ti stvoris njemu, on te ubije u pojam... najbolje ti je da se otvoris sa garrote & premediation i odmaknes se, i onda ce on se zaletit u tebe s pokusajem da te stuna, i ti samo shs prije toga i to mu se onda ponistava :) i ond rapture i bjezis ko pica dok ne "izkrvavi" i onda opalis Evasion i tuces hemo, i probas KS.....daggere nisam koristio, a ni ne sviđa mi se....

unkn0wn
18.03.2008., 19:24
cek cek, ti to na privatnom ili?

ako ne, onda ti spec je u ku*cu..dagger sa shs ne valja nista..ti ako opalis stunlock, nije isto kao u pretbc da ga mos stunat do smrti, vec imas rupu, u kojoj te svaki lock moze fearat, drood te stunat i hilat se itd itd..

protiv warra briem da se ne znas borit xD, jer za BS trebas bit iza leđa, dok se ti stvoris njemu, on te ubije u pojam... najbolje ti je da se otvoris sa garrote & premediation i odmaknes se, i onda ce on se zaletit u tebe s pokusajem da te stuna, i ti samo shs prije toga i to mu se onda ponistava :) i ond rapture i bjezis ko pica dok ne "izkrvavi" i onda opalis Evasion i tuces hemo, i probas KS.....daggere nisam koristio, a ni ne sviđa mi se....

da, na privatnom je :D
i znam da warra nemrem stunlockom roknut... a i ovaj je bio gearan do bola jbt... tank gear + bulwark of azzinothe... duealao sam s jednim i primjenio drugu taktiku.. garrote, premed + bleedovi :D bas kak si reko :D
nego sad smo ubili azgalora 3 puta i 2 puta wintechila.. i nisam dobio niti jedan jebeni item.. koji kurac rajdam uopce jebemu sve... nikad nista ne dobijem.. radio sam jedno 9-10 rajdova do sad i niti green item nisam pobrao.. pa mislim..
ali sam na azgaloru napravio 25 % dmg :D

padmé_amidala
18.03.2008., 20:48

ma ja ti idem u ovaj prokelti MIOC(doduše ne znam di si ti išo,možda is i ti tu išo)- i prije wow-a sam prošla s 4,4...a kaj ću kad niš ne učim,i sad mi je malo lakše učiti,al nemrem jer mi wow odvlači pažnju,jebote-igrala sam jučer 6h-od 14 h do 20 h i onda gledala telku...i mutava kakva jesam sam si samo 1 lev digla jer sma istraživalka tam neka područja ma bezveze-sad ću se prek derja uhvatit posla i "nabildati" malo...enivej-ima moj brat frendove na serveru iz rl-a,pa brijem da ga pitam,da bi mi našo nekog svog frenda da me provede besplatno...

Mene malo hebe kaj u ovom Vashyu sam tak izgubljena među tim strancima,i nemrem si nikakav guild naći-i sad ne znam-može li me netko savjetovat kaj se guildova tiće=

padmé_amidala
18.03.2008., 20:54
e da ljudi btw. kaj mi savjetujete koje da talente forsam -paladin sam,za sad su mi negdje holy i retribution jednaki i ne znam kaj da radim,sad sam u onoj fazi di se moram opredijeliti što želim biti -healer,tank ili dps....a ono-to je ko da me sad(1. sam raz ) netko pita koji faks želim ić-a ja se troumim između arhitekture,građ i medicine...ak me kužite... pa da budem ovak-vjerojatno me najviše zanima dps-al nisma zic-sam kaj-dal da onda sam bodove trošim na retribution ili i na ostale pomalo,u kojem omjeru?

unkn0wn
18.03.2008., 21:08
koji si lvl uopce ?

mali5
18.03.2008., 21:08
da, na privatnom je :D
i znam da warra nemrem stunlockom roknut... a i ovaj je bio gearan do bola jbt... tank gear + bulwark of azzinothe... duealao sam s jednim i primjenio drugu taktiku.. garrote, premed + bleedovi :D bas kak si reko :D
nego sad smo ubili azgalora 3 puta i 2 puta wintechila.. i nisam dobio niti jedan jebeni item.. koji kurac rajdam uopce jebemu sve... nikad nista ne dobijem.. radio sam jedno 9-10 rajdova do sad i niti green item nisam pobrao.. pa mislim..
ali sam na azgaloru napravio 25 % dmg :D

hehe, mrzim privatnjake sa rogueom igrat, njih uvijek igram sa shammyem ench i ownam DPS :D

a sad, t6 gear je pun defenca i HP, armora...to je bezze igrat xD

@padme, ja sam ti osnovnjak..ali kad krenem u srednju, ja nebum igral Wow :mig:
malo cu vise se posvetit lovljenju tvoje vrste bica i klošarenju :p

cigarette_smoke
18.03.2008., 21:09
e da ljudi btw. kaj mi savjetujete koje da talente forsam -paladin sam,za sad su mi negdje holy i retribution jednaki i ne znam kaj da radim,sad sam u onoj fazi di se moram opredijeliti što želim biti -healer,tank ili dps....a ono-to je ko da me sad(1. sam raz ) netko pita koji faks želim ić-a ja se troumim između arhitekture,građ i medicine...ak me kužite... pa da budem ovak-vjerojatno me najviše zanima dps-al nisma zic-sam kaj-dal da onda sam bodove trošim na retribution ili i na ostale pomalo,u kojem omjeru?

Holy- imas siguran upad u arene, prednost pred dps-om u inst/raidovima...

Prot-imas upad siguran u raidove/inst, jer tenka nema ni za pod nokat...za arenu enznam

Ret-...necu komentirat...

mali5
18.03.2008., 21:31

cek ja te ne kuzim? ti mislis o buducnosti? :rofl::rofl:

ma idi na holy na 70, igras kad god zelis, tipa dođes online i imas 99% izravan upad na neki PuG raid ili guild ako bas dođeš...sa DPS to 99% nemas...moras se njima prilagođavat kako ti nebi neko mazno mjesto..a za tanka je onako, ako imate nolife tanka u guildu, mozes biti OT, ali ne znam bas...

padmé_amidala
18.03.2008., 22:02
uknown tek sam 21. lev... mali....vjeruj mi ak ti je wow sad zanimljiv,nema šanse da ćeš ga se odreknut-plus ko kaže da ak igraš wow nemoš lovit komade :) meni nema bolje neg pričat s likom o wowu :) al tkavi su rijetki -fkt

unkn0wn
18.03.2008., 23:11
:lol: 21 lv i ti se brines koji spec da uzmes.. de imas 11 talenata za potrosit :D
o specu se brini kad dings 70.. do onda ti je vazno lvlat da dostignes lv 70 :zubo:

Okrim
18.03.2008., 23:25
uknown tek sam 21. lev... mali....vjeruj mi ak ti je wow sad zanimljiv,nema šanse da ćeš ga se odreknut-plus ko kaže da ak igraš wow nemoš lovit komade :) meni nema bolje neg pričat s likom o wowu :) al tkavi su rijetki -fkt
Paladini za lvlanje obicno specaju protection ili retribution. Retribution je za ubijanje mobova jedan po jedan koliko toliko brzo... sa protectionom mozes odjednom ubiti 5 i vise mobova (ali tek poslije lvl 30, tada se dobije blessing of sanctuary, jel?). Holy se obicno ne speca za lvlanje jer nema dobre damage i survival talente... ali neki specaju i holy pa idu po instancama...
Ja bih rekao da je s retri najlakse do lvl 30... a onda protection.
S retrijem ubijas tako da aktiviras seal of... zaboravih ime (nisam igrao wow poal godine, sad cu se vratiti, kvragu), onaj u retri talentima. Taj seal i auto attack. I cekas da mob umre. Auru koristis koju hoces. Koristis blessing of might ili wisdom, ovisi kako stojis s manom.
S prot ubijas tako da na sebe pullas bar 3 moba. Na sebi imas blessing of sanctuary (svaki put kad blockas mob dobije dmg) i retribution auru. Seal of light ili wisdom, opet ovisi kako stojis s manom... i cekas da mobovi popadaju. A budu nakon nekog vremena.

Sto se tice uloga u instancama mozes raditi bilo sto. Mozes tenkati, mozes healati, a ako su ta mjesta popunjena mozes i dpsati i offhealati.

Sto se tice pitanja s kojim talentima lvlati locka, sto je netko gore pitao. Destruction NE. Destro lock je samo mag koji ne moze raditi vodu. Destro spellovi kostaju jako puno mane pa moras piti poslije svakog moba. Do lvl 50 ides affliction, mozes ubiti po 3 moba odjednom (dot, voidwalker na prvog, dot, fear na drugog, dot, shadowbolt/drain life na treceg). Na lvl 50 ides ili na demonology i felguarda ili nastavljas affliction. Affliction je bolji za ubijanje vise mobova odjednom, demonology za ubijanje jednog moba.

Eto.

edit: ako ima neko nekakvo pitanje u vezi wowa, samo me pm... wow je jedino sto mi je zbilja dobro islo u zivotu :)

Blitz66
19.03.2008., 02:44
Okrim? Imaš kakve veze sa Mirkom/Okrimom s Ragnarosa?

Bobo Mesar
19.03.2008., 06:28
Okrim, seal of crusader:D Padme uzmi protection ili retribution, protection za tenkanje, retribution za dps , ali ako ćeš protection onda nosi 1h sword ili mace i shield , a ako ćeš retri onda obavezno 2h oružje. Holy ne valja za lvlanje, tek kad doguraš do lvla 70 i kad napumpaš bonus healinga / bonus dmga, tek onda valja :D

unkn0wn
19.03.2008., 07:49
jao ima jedan pala... tenk mrcina... nabafali ga i imo je mislim 19 k, armor ne znam ali gledo sam duel njega i jos jednog dobro gearanog warra... ugl warr ga roka i samo kaj cujes je *tup* *wuš* *kleng* ( block, dodge, parry ) :D

H4ni8aLL
19.03.2008., 08:11
Okrim, seal of crusader:D Padme uzmi protection ili retribution, protection za tenkanje, retribution za dps , ali ako ćeš protection onda nosi 1h sword ili mace i shield , a ako ćeš retri onda obavezno 2h oružje. Holy ne valja za lvlanje, tek kad doguraš do lvla 70 i kad napumpaš bonus healinga / bonus dmga, tek onda valja :D

njube lol suti. Zove se Seal of Command. Slazem se sa svime sto je Okrim rekao. Pally ftw. :)

mobitelash
19.03.2008., 08:31
padme,drzi se retri sve do 70,ne cini istu gresku ko ja :D a sto se tice tankadina,meni je eventualno jedino drood bolji tank od njega zbog armora i puno dodge-a,a warr mi se cini cak i losiji,teze je drzat aggro...ma meni je zakon kad ja farmam primal shadow u nagrandu,pa navucem 6-8 tih voida na sebe i sve pobijem,a ne izgubim ni 2k HPa :D btw sad sam skuzio da tankadini aggro drze upravo sa spell dmg pa cu si nabavit ovo (http://www.wowhead.com/?item=29185) :D imo sam vec taj sword i zamjenio ga za latro's shifting sword (koji je ipak cisto rogue wep :kava: )

wow_playeros
19.03.2008., 08:48
Isuse ovaj Dare"devil mi je htio uvaliti reko mi je da ce mi prodati acc 70 i 64 za 1200 kuna ja mu pogledo pass i to ima 6 human paladina lol a nisam mu poslao hvala bogu,glupi scammer!

mali5
19.03.2008., 09:09

kaj nema niko u tvojoj skoli kaj to igra? :eek::eek:

ma ja se odvikavam, ove privat servere rijetko igram, pare ne trosim na bon.....a tebe sta buraz financira, to je drugo :p

da, cure koje igraju WoW ----> RARE! ako uopce ima kod mene u kvartu..sve briju na šminkicu i klošarenje i pušenje ispred škole. i sve briju na srednju skolu i nove frendove..

PS: nema ljepšeg osječaja nego pwnut pallya :D
kao stunlockam ga, i onda opali bubble, ja lagani venish, on misli da ce mu netko doc pomoc, a ono nema nikog, pa kad prođe bubble, ownam ga :D:D

jedino sto mi nedostaje na retailu je faramanje honora kod Farme u AB, nadobudni blue gearani misli nam capat flag, a kad ono Golemi Zeleni Rogue mu dođe iza leđa i skine ga i dobije 21 Honora jer nema nikog :p

edit: mobitelash, kako ti je palo napamet imat onaj latro?! isse taj wepon nema ni staminu a kamlo spell damage...onaj continuim ima 30 stamine i spell damage..

Okrim
19.03.2008., 09:39
Okrim? Imaš kakve veze sa Mirkom/Okrimom s Ragnarosa?

Imam, ja sam pravi Mirko/Okrim, ne onaj njub što mi sad igra na accu :)

padme, evo pa si gledaj: http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=199759977&postId=1996319997&sid=1#6

Aleks666
19.03.2008., 10:45
LJudi kolko love mogu dobiti za account ako bi prodavao??
lvl 70 warr(full s3 geared osim shouldera,merciless su)
lvl 63 mage

wow_playeros
19.03.2008., 10:53
negdje 1200 do 1600 kuna!,to je bar moje misljenje!!

Blitz66
19.03.2008., 11:12
Moj ui
http://imagenerd.com/uploads/brentaal18032008ACG9.jpg

Aleks666
19.03.2008., 11:14
hmmm, mozda bi i mogao prodat,lijepa lova....pa zleveliram novog....
il nadem nekog turcina za 1000 eura,hehe :)

Kolko se na vasim serverima ceka za ulazak u arenu??
Cuo sam da na nekim i po 10-15 min?? WTF
Ja sam na scarshield legion, max 1 minuta cekanja i 2v2,3v3,5v5
Imamo svoj hrvatski guild Be pacijent(oko 80 ljudi), tak da dodjite...vecinom pvp al se ide i kara i zul'aman, ak se skupi vise pve igraca islo bi se i 25-man raidove

Blitz66
19.03.2008., 11:25
Ja sam na scarshield legion, max 1 minuta cekanja i 2v2,3v3,5v5
To samo znači da tvoja battlegrupa baš i nije prenapučena :p

CapsLock
19.03.2008., 11:29
Evo, dosta je bilo, prodajem.
Likovi nisu nikaj posebno
lvl 70 warrior http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Aszune&n=Mafnman

lvl 57 hunter http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Aszune&n=Collose

još nekoliko niskih levela
oko 1000g na svim likovima zajedno

Server je Aszune.

Account je nadograđen prošlu subotu, tako da ima još skoro 2 mjeseca igranja.

Ono, ozbiljne ponude na PM ;)

unkn0wn
19.03.2008., 11:49
prodaje je zabranjena.. ali wth.. bring it on :rofl:

CapsLock
19.03.2008., 11:58
Zabranjena je na forumu?

unkn0wn
19.03.2008., 13:35
Zabranjena je na forumu?

aha... a i opcenito je zabranjena od strane blizza.. al, tiho, necemo nikom reci da prodajes :rofl::rofl::rofl:

Aleks666
19.03.2008., 13:39
To samo znači da tvoja battlegrupa baš i nije prenapučena :p

Je znam da nije :), samo 3 servera nutra :) battlegroup Ruin... jebga bar se ne ceka, a igra se uvijek kad god prijavis,tak da rulje ima...
Vjerojatno je teze napraviti dobar rating u nekoj drugoj battlegrupi, tu su dobri timovi recimo od 1700+ ...ispod 1600 same njubare i smijesne kombinacije...

padmé_amidala
19.03.2008., 14:12
kaj nema niko u tvojoj skoli kaj to igra? :eek::eek:

ma ja se odvikavam, ove privat servere rijetko igram, pare ne trosim na bon.....a tebe sta buraz financira, to je drugo :p

da, cure koje igraju WoW ----> RARE! ako uopce ima kod mene u kvartu..sve briju na šminkicu i klošarenje i pušenje ispred škole. i sve briju na srednju skolu i nove frendove..

PS: nema ljepšeg osječaja nego pwnut pallya :D
kao stunlockam ga, i onda opali bubble, ja lagani venish, on misli da ce mu netko doc pomoc, a ono nema nikog, pa kad prođe bubble, ownam ga :D:D

jedino sto mi nedostaje na retailu je faramanje honora kod Farme u AB, nadobudni blue gearani misli nam capat flag, a kad ono Golemi Zeleni Rogue mu dođe iza leđa i skine ga i dobije 21 Honora jer nema nikog :p

edit: mobitelash, kako ti je palo napamet imat onaj latro?! isse taj wepon nema ni staminu a kamlo spell damage...onaj continuim ima 30 stamine i spell damage..

naah...meni se fkt svi čude kad kažem da igram wow-jer svima izgledam baš kak si opiso ove gore cure-al nope...mislim ja brijem na šminkice i to lol-ali za wow uvijek ima vremena-sad imam plan prek praznika-cijeli dan(kad je brat vani) bum igrala wow-a onda navečer van...

enivei- - -planiram se dić 10 leva -sam moram derat po questovima...uuf...sve bi bilo super da mi je brat cijele dane vanim,al brijem da su i njemu na faksu sad przanici i to,a u k...

Bobo Mesar
19.03.2008., 16:10
naah...meni se fkt svi čude kad kažem da igram wow-jer svima izgledam baš kak si opiso ove gore cure-al nope...mislim ja brijem na šminkice i to lol-ali za wow uvijek ima vremena-sad imam plan prek praznika-cijeli dan(kad je brat vani) bum igrala wow-a onda navečer van...

enivei- - -planiram se dić 10 leva -sam moram derat po questovima...uuf...sve bi bilo super da mi je brat cijele dane vanim,al brijem da su i njemu na faksu sad przanici i to,a u k...

Ma daj, da vidiš kakva je situacija kod nas...

Večer 03:28 lokacija ????, puno promila u krvi i jedino o čemu pričamo je kako ćemo kući igrat wow, svi pijani :lol:

Zarazio san cili grad s wowom :lol::lol:, kad počnem opeti igrat barem će nas 20 opet :D

vale123
19.03.2008., 16:15
Padme uzmi retri i zajebi sto ovi njubovi kazu u kompletu,ja raidam BT i MH kao retri,a dok ti curo nabijes 70 vec ce izaci i wotlk i od retrija se namjeravaju čuda radit,tako da...i evo ti naj vodic na netu,po lvlima i do end-game http://retlol.mrgummage.com/

ev i mene u sredini http://img237.imageshack.us/img237/3568/wowscrnshot031708015832ln0.jpg (http://imageshack.us) :D

padmé_amidala
19.03.2008., 16:24
vale123 puno ti hvala...baš mi je brat reko da si na netu pogledam za retribution na
kaj da trošim jer ću ja kao sve zajebat ...lol...a ima i praov,tak da si me spasio od googlanja :)
thx :)

Bobo Mesar
19.03.2008., 17:13
kako su ružni ovi ne male, fuj!

mobitelash
19.03.2008., 18:00

ma sad dok ti ja pricam...bio sam u BM jel,ubili last bossa,dropali se Legs of Righteouss (sto sam dobio jer sam pala :D ) i taj sword...a onda nisam znao da mi treba spell dmg za tankanje pa sam uzo taj sword i nikom nista...i sad nekoliko dana poslje,isteko mi prepaid staces,nasao neki web site o tankanju i skuzio da trebam spell dmg XD i evo sad cim se vratim na retail,mecem taj stari sword :D

btw Kil'jaeden dolazi (http://www.wow-europe.com/en/info/underdev/index.xml#sunwellplateau) :D

mali5
19.03.2008., 18:37
[QUOTE=padmé_amidala;
enivei- - -planiram se dić 10 leva -sam moram derat po questovima...uuf...sve bi bilo super da mi je brat cijele dane vanim,al brijem da su i njemu na faksu sad przanici i to,a u k...[/QUOTE]

LOL!!! isse.....ja bezim na more i idem cijeli dan visit sa frendovima po kaficima (nisam ih vidio 2 godine )..WoW NEVER again!!!

i btw, kad se vratim sjedam na svoj bemić koji sam narucio

hm, bas me zanima kako se ponasa "WoW cura" :confused::rofl::rofl:

btw dodaj me na MSN ako nesto trebas u vezi WoWa :D,

idem sad igrat san andreas (nasao CD stari ) "popin in ma hood"...s'up bro :D

neiskusna18
19.03.2008., 19:08
ne znam dal se ovo smije, al prodajem golde u wowu za 2 mjeseca pretplate wowa, jel ima mozda zainteresiranih?

igram na wow europe, server agamagan...

padmé_amidala
19.03.2008., 20:23
LOL!!! isse.....ja bezim na more i idem cijeli dan visit sa frendovima po kaficima (nisam ih vidio 2 godine )..WoW NEVER again!!!

i btw, kad se vratim sjedam na svoj bemić koji sam narucio

hm, bas me zanima kako se ponasa "WoW cura" :confused::rofl::rofl:

btw dodaj me na MSN ako nesto trebas u vezi WoWa :D,

idem sad igrat san andreas (nasao CD stari ) "popin in ma hood"...s'up bro :D

a kak bi se ponašala wow cura,el ti to diskriminraš spolove,lol:D

mali5
19.03.2008., 20:40
a kak bi se ponašala wow cura,el ti to diskriminraš spolove,lol:D

ma jok, ali briem kad bi uveli u WoW šminkanje i depilaciju (za female taurena :p) da bi porastao broj cura u WoWu :lol:

padmé_amidala
19.03.2008., 20:51
ma jok, ali briem kad bi uveli u WoW šminkanje i depilaciju (za female taurena :p) da bi porastao broj cura u WoWu :lol:

hehe,ma priznajem ja sam likicu fkt birala po izgledu,al općenito glavno das u humanoidi-ili human ili elf--- pa sma tu blood elficu jer mi je brat u hordi -pa da mi može slat stvari i to....

za većinu cura vrhunac su Simsi -lol-a za pametne poput mene rpgovi...ja sam pokušala toliko curap reobratiti,ali bezuspješno

unkn0wn
19.03.2008., 21:33
jao.. blood elfice :cerek: steta kaj ih nema u RL :tuzni:

Mated
19.03.2008., 21:49
Nije uopce rijetkost da cure igraju WoW. Kod mene u razredu ih igra 3,4. Štoviše, one su me i navukle na WoW. I da, sve su blood elfice, pa sam i ja morao biti blood elf:zubo:

mobitelash
19.03.2008., 21:51
gay elf :vidiga: a da su belfice lezbe,i dalje bi ih volio :D :cerek:

Mated
19.03.2008., 21:55
Nije zbog toga, nego jer su one blood elfice. A jedna i izgleda ko blood elfica samo sta nema takve usi:) Pa sam odma iskoristio priliku :p

mali5
19.03.2008., 21:58
jao.. blood elfice :cerek: steta kaj ih nema u RL :tuzni:

Oo Oo Oo Oo Oo Oo

ja se vise palim na muškobanjaste orkice o_O

madet, uzivas u drustvu cura? ali kud bas gay elf...mogao si trolla i bit njiho Pimp :p:p

Mated
19.03.2008., 21:58
Taurenice su hot:bigrolajz:

unkn0wn
19.03.2008., 22:40
e ste vidli onaj filmic na jubitu di lik ulovi cimera/frenda/wtv kak drka na nelficu s kojom igra wow :rofl:

mali5
19.03.2008., 22:41
e ste vidli onaj filmic na jubitu di lik ulovi cimera/frenda/wtv kak drka na nelficu s kojom igra wow :rofl:

điszz.....daj link :rofl::rofl:

wow_playeros
20.03.2008., 07:51
decki radim novi acc zove se Blizzy jer glupo mi je jedini se zovem sa wow necim zelim da mogu ici na druge igrice komentirati a ne da mi svi govore kao sta ti znas wow playeru!Eto ocekujte me na name blizzy..

Gothic bird
20.03.2008., 08:07
šta je tu cudno da cure igraju? ja igram vec jedno 5 mjeseci. imam blood elf locka 62 lvl, tauren huntera 50 lvl, blood elf priest 37 lvl i tauren druid 32 lvl :) for the horde :P :top:

H4ni8aLL
20.03.2008., 08:15
šta je tu cudno da cure igraju? ja igram vec jedno 5 mjeseci. imam blood elf locka 62 lvl, tauren huntera 50 lvl, blood elf priest 37 lvl i tauren druid 32 lvl :) for the horde :P :top:

pa nista. bar prezivis kada mene sretnes. :) I dont kill blood elf locks ( females ofc ). Lol jednom me napala lvl 60 mage, be. A ja /kiss DS, HS :)
it is the way of paladins

Mated
20.03.2008., 08:30

to moram vidit:lol: Sta je stvarno ili su glumili?

Bobo Mesar
20.03.2008., 08:37
to moram vidit:lol: Sta je stvarno ili su glumili?

a je bas su glumili, čovik izvadija pitona i udara :lol:

aaa danas bi moga opet počet wow igrat, sa starim guildom na wowscapeu

Starky_
20.03.2008., 08:59

Zas nedignes jednog lika na 70 nego i igras s njim nego imas 4 lika :misli:

Arathorn
20.03.2008., 08:59
like

Neki to mogu i sami platit, ne moraju im starci. :zubo:
Iša san je jučer naručit, prokleta poštarina je 550 $...k vragu i replika, ne daje mi se 900 $ za nešto šta će mi visit u sobi. Iako, još se mislim. :D

wow_playeros
20.03.2008., 09:03
decki radim novi acc zove se Blizzy jer glupo mi je jedini se zovem sa wow necim zelim da mogu ici na druge igrice komentirati a ne da mi svi govore kao sta ti znas wow playeru!Eto ocekujte me na name blizzy..
E predomislio sam se ostajem pri ovom acc!

wow_playeros
20.03.2008., 09:03
Smjesno al jbg..neda mi se ispocetka pocet s blizy!

Bobo Mesar
20.03.2008., 10:28
Neki to mogu i sami platit, ne moraju im starci. :zubo:
Iša san je jučer naručit, prokleta poštarina je 550 $...k vragu i replika, ne daje mi se 900 $ za nešto šta će mi visit u sobi. Iako, još se mislim. :D

pre dobro izgleda,samo mi se drška čini malo mala za 2h sword ali mi se samo čini :D možda dođe u algoritam jednog dana :D:)
zanima me koja će ostala oružja napraviti :rolleyes:

vito2
20.03.2008., 13:34
Pitanje za one koji su imali istu dilemu:

Imam alta hunter, lvl 40. Nicim izazvan sam se odlucio ubti LW i prebaciti se na BS. Jel neko od vas to radio?

Ne zuri mi se s ovim likomu u lvl-anju pa si mogu priustiti da par dana tjedno/mjesecno samo farmam rude i polako dizem mining i BS skill.

No, zanima me opcenito da li se BS isplati jer mi se ne ide u engineering mada bi to bilo puno logicnije nego BS.

Drizzt61
20.03.2008., 13:39
a koji će ti kuratz BS sa hunterom? :confused:

jedna
20.03.2008., 13:47
smrc :( steta sta ne mogu da igram vise tu prejebenu igru

mobitelash
20.03.2008., 14:32
WTF ja se sad logo u WoW i vidim da mi opet skida patch 2.4.0 ?! :ne zna: jbt blizz mi samo promet nabija :kava: ...

vale123
20.03.2008., 14:38
skida ti se prepatch,zavrseni dijelovi patcha,koji ce ti bit u kompu,tako da nas sam dan kad izadje sve,nemoraju ljudi skidat,neznam,700 mb,vec 400,manje se zagusi promet,i sve bude lakse :D

mali5
20.03.2008., 14:39
WTF ja se sad logo u WoW i vidim da mi opet skida patch 2.4.0 ?! :ne zna: jbt blizz mi samo promet nabija :kava: ...

kaj si kupio bon?!?! :tuctuc::bang:

vito2
20.03.2008., 15:22
a koji će ti kuratz BS sa hunterom? :confused:

Zato sto do lvl 40 nosis leather, a od 40 mail. Citam BS leveling guide, vecinom su plate stvari, ali ima i mail dobrih stvari...

Ideja je bila da si sam radim stvari, pogotovo ako imam vremena i da mi se da farmati matse...

Sad mi je BS na cca 100, zato pitam - da li je neko radio isto sto i ja i da li se isplati ili da odustanem sada a ne na skill lvl 350...

:ne zna:

Lord777
20.03.2008., 15:25
svaki skil se isplati dizati na max

sta bi tek reko da si enchanter
di ti jedan dust ili essence dodje po 15 20 g

bs je jos lagan

mobitelash
20.03.2008., 15:45
kaj si kupio bon?!?! :tuctuc::bang:

ma ne! to ti sam WoW skida :kava:

mobitelash
20.03.2008., 15:47
Zato sto do lvl 40 nosis leather, a od 40 mail. Citam BS leveling guide, vecinom su plate stvari, ali ima i mail dobrih stvari...

Ideja je bila da si sam radim stvari, pogotovo ako imam vremena i da mi se da farmati matse...

Sad mi je BS na cca 100, zato pitam - da li je neko radio isto sto i ja i da li se isplati ili da odustanem sada a ne na skill lvl 350...

pa cuj,od bs mozes napravit drugim ljudima iteme i tak zaradit,a sto se tice maila,imas samo lvl70 chestove i to dva komada :( tak da se bs opcenito huntu ne isplati :p

Okrim
20.03.2008., 16:00

I s LW mozes napraviti mail iteme.

Drizzt61
20.03.2008., 16:10

sa LWom kasnije radiš hunter setove. :mig: mail.

vale123
20.03.2008., 16:10
jedino sto se isplati za stvari sam sebi radit je tailoring,ti setovi su komotno u rangu t5 stvari(spellstrike,shadow nesto),i od engeneringa googles sve vrste,medju naj head itemima u igri uopce...i to je to,BS ljudi dizu kojima treba oruzje vecinom( lioneheart,stormeherald etc),jer su oruzja na trecem stupnju stvarno odlicna,zaradit nemogu na nicem osim rodova prodavat mozda nest,i pokoju blue stvar,nist posebno...tako da razvijat profesiju da bi pravio stvari,bilo sto osim one dvije,a one se isplate sam ak si clother ili warr i pala,je besmisleno,jer je danas tako lagano dobit epice da to boli,heroici,kara,badgevi,honor,i sve to je bolje od bilo ceg sto mozes si sam napravit...znaci uzmite herbalism,mining,skining,i slicne profesije,to ce vam se pare mlatit,a kao drugu je naj enchanting,polako dizete,a isplatit ce vam se natrag jer cete sve blue iteme,a dobit cete ih trilion,DE i od njih pravit shardove,zelene isto odmah DE,enchantat si ringove,nekad ljudima okolo,ovo-ono,tako da jednom kad dignete ench,s vremenom ga budete zavolili,plus u 2.4 i wotlk ce ga boostat mnogo.....eto,moje misljenje....ali uglavnom obavezno uz sto god izabrali imati gathering profesiju za lovu.. =)

Blitz66
20.03.2008., 16:12

Shamani i hunteri idu na leatherworking. S leatherworkingom radiš "prave" mail iteme za lvl 70, jedino je fora u tome da se moraš specijalizirati za Dragonscale leatherworking.
Ak' si i vidio koji BS mail item, on je reda radi stavljen... jer BS nema ni jedan dobar mail item za lvl 70.

sborzic
20.03.2008., 17:04
moze li mi ko rec ocu li izgubit account ako san otkaza pretplatu i ne koristin account jos od 9. miseca

Bobo Mesar
20.03.2008., 17:16
Evo počeo sam ja opet, na wowscapeu, wowcrack realm :D, server dobar solidan uptime s obzirom na ogroman broj igrača (4-5h), sasvim ok, još mi je stari guild tamo, ril pro ovi :D

Mated
20.03.2008., 17:32
jednom kad pocnes igrat ne mozes prestat. ccc

Thechosentwo
20.03.2008., 18:18
a šta ako bude Conan bolji???????

Hvale se da će skiniti warcraft i guild wars sa trona

još par mjeseci pa izlazi

Lord777
20.03.2008., 18:36
lol
da ziher :rofl:

Okrim
20.03.2008., 19:06
I LOTR Online se hvalio pa nista od toga...

Lord777
20.03.2008., 19:30
nes na sprehu filma nece nikad zazivjeti

tek kad neko izmili nes sto je dosad nevidjeno mozda svrgne wow s trona

eventualno najveca prijetnja wowu je najavljeni gw 2

al gledajuci kak su sjebali gw
sumnjam da ce nes biti bolje
eventualno opet kopija wowa

Starky_
20.03.2008., 19:56
Neznam dal da budem shadow il holy psmtr :hebemu:

Drizzt61
20.03.2008., 20:03
Neznam dal da budem shadow il holy psmtr :hebemu:

discipline. :tulum:

mobitelash
20.03.2008., 20:03
lol :D

Lord777
20.03.2008., 20:08
holy
zato jer cemo picit po heroicima sad prek vikenda da nakupimo badgeva
mkay??

Starky_
20.03.2008., 20:12
Btw sad vidio human warriora u AV-u s Bulwark of Azzinoth i ostalim sranjima, 19,5k hpa, 19,5k armora, i pitam ga ja played a on meni 272 dana :eek:

mobitelash
20.03.2008., 20:39
lol ja se sjecam sad kad sam isao sa divljakom u heroic rampartse :D ...e bilo je tesko drzat aggro u picku materinu! bili smo se skoro wipali na prvom gangu mobova xD imali smo imba healera i t5 geared hunta (obojica rl frendovi) i taman negdje pred prvog bossa nakon 10min instance healer i hunt moraju ici :( ja popizdio...i ne i ne ne mogu oni ostat na bossu blablabla i odu...i onda sam se uzalud bio zajebavo oko trazenja novog healera i napokon odustao...al jbg,cim se vratim na retail,izgleda i dalje moram cistit shadow lab i shattered halls etc...BM sam odradio nekoliko puta i tamo vise ne trebam (a nekak mi je cudno ovo da prvi put kad sam bio u BM tankao,bili smo se wipali stalno i jednom ja prvi put sve pocistio,ono sve super i sad svaki put kad bi ponovo isao,nikad se ne bi wipali,a imao sam isti gear stalno :D ono kad jednom pocistis neku instancu bez wipa,nikad vise se neces wipati tamo) u shattered halls moram po shield trinket,a u shadow lab po def rating trinket :D isto sam imao zgodu sa prijateljem shammyjem,ugl namjerno sam isao po taj def trinket i dosli mi do tog bossa u SL,kad ono jedan DPS oso i dovedem ja full epic geared shammyja...i nis,krenuli mi na bossa,ja dobivam aggro,reko napadnite na 98%...i sad glupi shammy napao sa mnom i uzeo aggro :kava: ja popizdio...i nis boss ponovo na meni,spustimo ga jedno 10% kad opet shammy uzme aggro -.- i nis ja opet nazad...a shammy bio overpowered,stalno mi uzima aggro u meduvremenu...i tak stalno idiot uzimao aggro dok nije krepo xD e onda je ovaj kuronja castao onaj spell nes kao fear i nas DPS rogue ubio healera loool :D a bio nas je vec tako zajebavao sa fearom...ugl wipe na 34%,shammy i healer osli,party officialy dead :( a sranje reko...a ugl kolko sam ja skuzio u patchu 2.4.0 nema attunementa za karu (al i dalje bar jedna osoba mora imati kljuc,a to nije problem :D ) valjd cu brzo doc do epica ^^ ...ugl tankadin je zakon i zabavan lik :) btw malo sam tuzan *šmrc* gledam sad armory kad sam skuzio da mi je jedan frend iz engleske izbriso lika,3 njih prestalo zauvijek igrat,4 napravilo pauzu do WotLK...steta tak izgubit prijatelje :) a ljut sam na ove pedere sto igraju,oni vec karu ciste XD gamad jedna xD morat ce i mene onda boostat xD anyway,nadam se da patch 2.4. brzo dolazi

harakiri2
20.03.2008., 23:24
moze li mi ko rec ocu li izgubit account ako san otkaza pretplatu i ne koristin account jos od 9. miseca

Moj frend nije igrao negdi 13-14 mjeseci i ostao mu je account. E sad više od toliko ne znam

Arathorn
20.03.2008., 23:45
e onda je ovaj kuronja castao onaj spell nes kao fear i nas DPS rogue ubio healera loool :D

Time for fun! :zubo:

Blackheart the Inciter i Incite Chaos ability. Jedna od zabavnijih borbi. :D

mobitelash
21.03.2008., 07:49

e da to XD ma boss ide ugl brzo dolje,gubi hp on :p sam da rogue nije bio ubio healera... :zubo:

mobitelash
21.03.2008., 07:50

ja nisam igro godinu dana pa nikom nista xD neces ga izgubit

H4ni8aLL
21.03.2008., 08:20
Blizzard garantira 6 mjeseci od kada prekinete uplacivati. Ako nestane u tom vremeneu oni ce se potrudit da ga vrate, ako prodje tih 6 mjeseci a on nestane...a lol onda ces dobiti We are deeply sorry, but according to our licence we are not obligated to restore your acc :) :D

MilkyWay
21.03.2008., 08:22
Blizzard garantira 6 mjeseci od kada prekinete uplacivati. Ako nestane u tom vremeneu oni ce se potrudit da ga vrate, ako prodje tih 6 mjeseci a on nestane...a lol onda ces dobiti We are deeply sorry, but according to our licence we are not obligated to restore your acc :) :D

A što bi ti? Doživotno besplatno održavanje tvojih podataka na nečijem / nekom komercijalnom serveru? :rolleyes::lol:

mobitelash
21.03.2008., 08:27

haniball jel ti i dalje imas onog palu Devantirani? bas jucer gledam kak ima super gear,tankadin je ko ja :D

Mini Me
21.03.2008., 09:25
A što bi ti? Doživotno besplatno održavanje tvojih podataka na nečijem / nekom komercijalnom serveru? :rolleyes::lol:

pa ovi u arenanetu drze dozivotno likove iz gw-a
tj koliko god serveri rade likovi ce biti gore.
ak sam vec dao 350kn za igru plus predplata ocekujem da mi bar likovi ostanu gore.

Okrim
21.03.2008., 09:26

Na heroic tezini je zabavniji. U Incite Chaosu SVI napadnu jednoga :)

nar.kO
21.03.2008., 09:46
haniball jel ti i dalje imas onog palu Devantirani? bas jucer gledam kak ima super gear,tankadin je ko ja :D

Devastirani....koliko ja znam to nije Haniballovo nego mu frenda....Njegov je Prehitani

mali5
21.03.2008., 10:03

daj ne seri...moram onda hitno prodat account :p

koliko bi mogao dobit za svog rogua?

mobitelash
21.03.2008., 10:46
Devastirani....koliko ja znam to nije Haniballovo nego mu frenda....Njegov je Prehitani

ok

Boss17
21.03.2008., 11:12
Oprostite sta vam dosadujem ali igra ko od vas PES08 na PC-u!!
Dali ima koja tema za tu igru!!

Starky_
21.03.2008., 11:17
Zasto to pitas na WoW topicu :misli:

K0h0rtas
21.03.2008., 11:31
daj ljudi ko ce u klan da zajedno igramo wow?

unkn0wn
21.03.2008., 11:34
daj ljudi ko ce u klan da zajedno igramo wow?

da si reko na kojem si serveru :rolleyes:

-WoW-
21.03.2008., 13:50
Cemu sluzi "Warsong gulch mark of honor"?:ne zna:
Sta mogu stim?:confused:
Mogu li mjenjati to za nesta?:kava:

mali5
21.03.2008., 14:13
Cemu sluzi "Warsong gulch mark of honor"?:ne zna:
Sta mogu stim?:confused:
Mogu li mjenjati to za nesta?:kava:

to su ti markice sa nekih Battlegroundsa..ta koju ti imas je iz Warsong Gulcha, a kasnije ces imat Alterac Valley, pa Arathi Basin, Eye of the Storm itd itd...

mozes ih mijenjati za neke PvP stvari, (na 70 jako korisno), a za sad posto si lvl 19-29 odes u sjeverni barrens i tamo ti jedan lik mijenja neke stvari za te markice i honor.

-WoW-
21.03.2008., 14:45
a za sad posto si lvl 19-29 odes u sjeverni barrens i tamo ti jedan lik mijenja neke stvari za te markice i honor.

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
:mad::mad:
Ja sam 70 lvl!
Gdje da to tocno mjenjam! [Horda sam]

Blitz66
21.03.2008., 16:02
eBay?

U Orgrimmaru možeš kupovati honor PvP iteme.

Lord777
21.03.2008., 16:11
Ja sam 70 lvl!

di u sw:)

mobitelash
21.03.2008., 16:13
:rofl: horde u SW,ally u orgu :kava: btw ovaj jebeni Dark Vortex server suxaaaaaaaaaaaaaaa u picku materinu :mad: danas me DCo vec 4 puta! :kava: i onda se usuduju jos za sebe reci da su server number 1 :rolleyes:

mali5
21.03.2008., 16:19
Ja sam 70 lvl!

a sorry onda, ali ne znat to na lvl 70 je isto ko kad neznas hodat a imas 8 godina...naravno, da nisi invalid :p

mobitelash
21.03.2008., 17:06
ma ja cu stvarno napravit jebeni video o najusranijem serveru na svijetu,dark vortexu :kava: imao sam jebeni DC u razmaku od 15min prije proslog...pa bog im jebo mater :kava: mislim evo 6 puta DC danas,al samo danas ! :hebemu: tuzit cu ih za dusevnu bol :kava:

New edit_ ROFL ROFL ROFL upravo im je pao server :rofl: pa jebote sve! tolko sam sad zbog tih kurcina psovao da cu se morat ici ponovo ispovijedati :D :D :D a vec jesam u srijedu... :raspa: ^^

H4ni8aLL
21.03.2008., 18:06

frend igra na njemu. Isti acc ti je Opaki i Lovac

KontraTech
21.03.2008., 20:12
Ja sam quito WoW... igra je najbolja, sve ok... ali previše vremena sam utrošio u to. Došao sam 1-70 u 20 dana (ne mislim played, vec ovako), resto druid i došao na 70 i odmah ima solidan gear...

Nak
21.03.2008., 23:43
Ja sam quito WoW... igra je najbolja, sve ok... ali previše vremena sam utrošio u to. Došao sam 1-70 u 20 dana (ne mislim played, vec ovako), resto druid i došao na 70 i odmah ima solidan gear...

Gle nemas se sta hvalit da si digo za 20 dana (privatni jel?), kad se na privatnom moze dignut i za 1min (na nekima), Tako mi ustvari neznamo tocno kolko si ti puno igro... Mogao si dnevno 3h,a mogo si 6h,a mogo si 10min...

JA sam odusto od wowa nakon nesto vise od 15days played timea jer sam skuzio da igra nema nikakve svrhe... Mucis se za gear, ides u instance ili igras pvp, i mislis si kak ce bit kul kad budes bio ful epic (npr), i kad skupis sve te iteme shvatis da si potrosio vrijeme jer ti s njima nemozes nista napravit...
Glupo je sto netko ko igra tjedan dana moze dobit lika sa 2godine iskustva, ako mu je netko reko sta se treba castat i ak lupi jedan crit vise od protivnika... Kad zbrojim kolko sam puta poludio zbog loota,wipea i ninja i ono malo zabave ništa ne ostane...

Zakljucak: wow je u 99% gubljenje vremena, a onih 1% je zabava, al onda kad se napravi veliki raid (preko 50ppl) i kad se svi pobiju...

KontraTech
22.03.2008., 00:03
Gle nemas se sta hvalit da si digo za 20 dana (privatni jel?), kad se na privatnom moze dignut i za 1min (na nekima), Tako mi ustvari neznamo tocno kolko si ti puno igro... Mogao si dnevno 3h,a mogo si 6h,a mogo si 10min...

Ne, ja sam igrao na Karazhanu, orginalnom europskom serveru, resto druid.

Michael___Myers
22.03.2008., 00:30
Ja sam 70 lvl!

Ko je tebi dao lvl 70 :rofl::rofl:

emy6622
22.03.2008., 01:36
za sve koji igrat na privat serverima ajde te na http://gigafun.servegame.com
ja tu igran a jos 300 ljudi ima i srba i tako predobar server t7-8-9 custom instance 200 lvl zadnjo predobro

mobitelash
22.03.2008., 09:02
Zakljucak: wow je u 99% gubljenje vremena, a onih 1% je zabava, al onda kad se napravi veliki raid (preko 50ppl) i kad se svi pobiju...

najvise moze bit 40 ljudi u raidu,i oni se ne ubijaju medusobno,nego ubijaju nekog bossa :kava: a da je samo 1% WoWa zabava,to nije istina...meni je zakon kad mozes skinut lika do gaca,sjest pored neke zenske i glumit da joj lizes picku ili se popet navrh katedrale u SW i vikat ja sam kralj il nes tako :) a osim toga,mozes naci hrpu novih frendova

mali5
22.03.2008., 09:22
najvise moze bit 40 ljudi u raidu,i oni se ne ubijaju medusobno,nego ubijaju nekog bossa :kava: a da je samo 1% WoWa zabava,to nije istina...meni je zakon kad mozes skinut lika do gaca,sjest pored neke zenske i glumit da joj lizes picku ili se popet navrh katedrale u SW i vikat ja sam kralj il nes tako :) a osim toga,mozes naci hrpu novih frendova

ajoooj :lol::lol: koji geek :rofl: , pa raid sa 40 i ljudi i mozes se ubijat, samo uletis u neki suprotan grad tipa horda na SW ili IF, a ally na ogri ili UC

btw Kontratech, jesi ti mozda bio Potjeh? svi su u specijalcima pricali o njemu i kako je quito kad su se ovi bas uigrali :p

KontraTech
22.03.2008., 10:58
Nope nisam ja nikakav Potjeh... Btw nisam ja iz doba Specijalaca... Kad su bili Specijalci tamo je igro moj buraz, a ja sam igro na Auchidounu zato što smo imali 1 acc... I kad sam ja dobio svoj komp i acc prešo sam na Karazhan. Ja sam bio u
Hladnom pivu (ekipa iz Specijalaca, ja sam bio general (odmah iz GM) i malo GM (moj brat je inače bio GM), a kasnije sam bio u Pandemoniumu (to je raiding guild)... Ali je*i WoW, life is better!

nar.kO
22.03.2008., 10:59
morons get a life :)

mali5
22.03.2008., 11:31
Nope nisam ja nikakav Pothej... Btw nisam ja iz doba Specijalaca... Kad su bili Specijalci tamo je igro moj buraz, a ja sam igro na Auchidounu zato što smo imali 1 acc... I kad sam ja dobio svoj komp i acc prešo sam na Karazhan. Ja sam bio u
Hladnom pivu (ekipa iz Specijalaca, ja sam bio general (odmah iz GM) i malo GM (moj brat je inače bio GM), a kasnije sam bio u Pandemoniumu (to je raiding guild)... Ali je*i WoW, life is better!

isse, cek cek ti si Aoirthen tako nest? pa troky sam ja :mig::mig:

isse, lvlo si ko luud...buraz ti je needless i jos jedan koji je bio GM :p

jedan dan si stao i nisi vise dolazio :p, a ja sam malo kasnije isto

KontraTech
22.03.2008., 12:03
Cekaj ti si Troky? Ako jesi, djesi PvPeru! Aerialz je :D. Da, buraz mi je Testrea/Needless. Nisam jedan stao... imao sam acc i mogao sam igrat, ali nisam zato što se nisam ponovo htjet navuć da igram... i evo već ne igram dosta dugo i super je :mig:

mali5
22.03.2008., 12:39
Cekaj ti si Troky? Ako jesi, djesi PvPeru! Aerialz je :D. Da, buraz mi je Testrea/Needless. Nisam jedan stao... imao sam acc i mogao sam igrat, ali nisam zato što se nisam ponovo htjet navuć da igram... i evo već ne igram dosta dugo i super je :mig:

yep, ja sam :p:p (citaj potpis :kava:)

ma i ja prestao, neda mi se vise pare trosit -_-

KontraTech
22.03.2008., 12:41
Hehe... ma nije meni samo do para, već vremena.... Šta sad igraš?

Nak
22.03.2008., 12:53

Pod veliki raid sam mislio 2 raida po 30 recimo, i da se oni slete na SW pa da pobiju tamo sve sta ima, pa se alianca okupi pa oni uniste raid...
A sta se tice ovog tvog skidanja, i vikanja, to je fora nekoliko puta, a poslije je bezveze... U cem je fora svaki dan se popet na katedralu i vikat da si kralj??? omg
Sto se tice frendova, mozes ti nac, al mozes u svakoj igri koja ima multyplayer.... Nema neke posebnosti u tome...

Mislim igra ponekad moze bit zabavna (npr kad si smislj taktika za ubit bosa), al to cesto unisti neki noob pa ispadne da se vise zvciras neko sto se zabavljas...

Nak
22.03.2008., 12:56
Ne, ja sam igrao na Karazhanu, orginalnom europskom serveru, resto druid.

ZOMG, STA SI IGRO 15H DNEVNO??? STA TI NEIDEŠ U SKOLU , POSAO ILI NESTO TAKVO??? AKO IDES TEORETSKI NISI MOGAO DICI ZA 20 DANA... OSIM NARAVNO AKO NISI SPAVO TIH 20 DANA...

KontraTech
22.03.2008., 13:15
Broj 1- digo sam ga u 20 dana, točno
Broj 2- prvi put sam bio Horda
Broj 3- igrao sam preko ferija :p
Broj 4- igrao sam jako puno sati dnevno.

I zato sam quito i sad mi je žao što sam utrošio zimsko ferije na wow...

Agresivac
22.03.2008., 14:16
KontraTech mozda vise ne igras wow ali jos uvijek trosis svoje vrejme na wow forumima, dam se kladit.Igra izaziva ovisnost,pa vidim na sebi imo sam prosjek 5 na kraju polugodišta i kad sam dobio wow sad imam jedva 3,frendove vise neviđam( osim u skoli),ne idem vise van tj. nisam iso a nebi ni sad da mi murja nije uzela komp :p.

Drizzt61
22.03.2008., 14:25
KontraTech mozda vise ne igras wow ali jos uvijek trosis svoje vrejme na wow forumima, dam se kladit.Igra izaziva ovisnost,pa vidim na sebi imo sam prosjek 5 na kraju polugodišta i kad sam dobio wow sad imam jedva 3,frendove vise neviđam( osim u skoli),ne idem vise van tj. nisam iso a nebi ni sad da mi murja nije uzela komp :p.

kul.

KontraTech
22.03.2008., 14:55

LoL nikad nisam ni išao na WoW forume... Opće više ne idem na wow europe ili takve neke stranice, a u ovaj topic sam samo napisao jedno iskustvo... ništa više u vezi wow-a me ne zanima... i btw, murja uzela komp? wtf? :lol:

Starky_
22.03.2008., 14:55
:lol: upravo cuo da se amerikanci skupljaju po gradskim kvartovima i oblace se ko wow likovi i rijesavaju questove po gradu :lol::rofl::rofl:

Lord777
22.03.2008., 15:22
:rolleyes:

mali5
22.03.2008., 15:34
:lol: upravo cuo da se amerikanci skupljaju po gradskim kvartovima i oblace se ko wow likovi i rijesavaju questove po gradu :lol::rofl::rofl:

aj to je glupo, ali nesto tipa Amtgarda je bas kul stoga stfu o tome...:kava:

lol ja imao na polugodistu prosjek 4.9...a pitaj Kontratecha koliko sam igrao :p:p, brijem da sam najbrze skupio gladiator set od svih u mom guildu...

mobitelash
22.03.2008., 17:04
joj sad je bilo jebeno :raspa: ubijamo bossa za badge of justice custom,a konji gase server za 30 sec,a ima komanda .save tako da sejvas svog chara da kad se ponovo loggas,da ne izgubis iteme :kava: i sad odbrojava 10sec,boss na 2%,a ja derem save da mi spremi,i taman mi uspije na 2sec,al nisam stigo lootat badge :( bas su konji :kava: a sto se tice tih amera i njihovih irl questova,to sve treba strpat u bolnicu O.o

Lord777
22.03.2008., 18:27
gledam jucer u americi imaju modnu reviju za guske
i to je kao normaln i cak bude na dnevniku u udarnom terminu
i ekipi je to normalno

al bitno je kad izlazi ekspanzija wowa da se ljudi zgrazaju koliko poklonika ima
i da kao nismo normalni
hmm

bas se pitam ko tu koga jebe

ono modna revija za guske:rofl:

sto je sljedece :rolleyes:

mali5
22.03.2008., 18:31
gledam jucer u americi imaju modnu reviju za guske
i to je kao normaln i cak bude na dnevniku u udarnom terminu
i ekipi je to normalno

al bitno je kad izlazi ekspanzija wowa da se ljudi zgrazaju koliko poklonika ima
i da kao nismo normalni
hmm

bas se pitam ko tu koga jebe

ono modna revija za guske:rofl:

sto je sljedece :rolleyes:

eeee gledao sam i ja to :p...i to usred dnevnika na novoj...koji shiat

Starky_
22.03.2008., 18:37
aj to je glupo, ali nesto tipa Amtgarda je bas kul stoga stfu o tome...:kava:

lol ja imao na polugodistu prosjek 4.9...a pitaj Kontratecha koliko sam igrao :p:p, brijem da sam najbrze skupio gladiator set od svih u mom guildu...

Cek, tebi je to normalno? :rolleyes:

nebi pravio budalu od sebe na taj nacin da ga jebes :kava:

Lord777
22.03.2008., 18:40
je ajmo se jos svi skupiti na trgu i sibat se ally vs horde
svi cemo si pribit zastavice na ledja i gg
:rofl:

igra je igra i kao takva treba ostati
a te neke fix ideje irl su mi ono :rigo:

Mini Me
22.03.2008., 18:55
je ajmo se jos svi skupiti na trgu i sibat se ally vs horde
svi cemo si pribit zastavice na ledja i gg
:rofl:

igra je igra i kao takva treba ostati
a te neke fix ideje irl su mi ono :rigo:

Legendo:s

H4ni8aLL
23.03.2008., 10:18
Sretan Uskrs. :klap:

mobitelash
23.03.2008., 10:25
Sretan Uskrs svima! :) hvala haniball ^^

Starky_
23.03.2008., 10:39
Hvala, takodjer :Pop:

mali5
23.03.2008., 11:14
Cek, tebi je to normalno? :rolleyes:

nebi pravio budalu od sebe na taj nacin da ga jebes :kava:

ti slabo citas ili? pa napisao sam da mi nije normalno, citiram: "glupo mi je to"

ali rpg u RL tipa amtgarda i kvestova po savici je bas fora..stari vijek n shit..to sto ti to ne volis, nemoj osuđivat...

btw

Sretan Uskrs!!!!

mobitelash
23.03.2008., 13:03
meni je isto fora stari vijek ^^ ty troky :p

mali5
23.03.2008., 13:47
meni je isto fora stari vijek ^^ ty troky :p

ma ja prije nekih godinu dana ja totalno zabrijo na to, napravio sam maceve i stitove "legalnih" amtgard oruzja... i onda smo se ja i bratic tukli po dvoristu :rofl::lol:

mobitelash
23.03.2008., 15:58
ma ja prije nekih godinu dana ja totalno zabrijo na to, napravio sam maceve i stitove "legalnih" amtgard oruzja... i onda smo se ja i bratic tukli po dvoristu :rofl::lol:

rofl to sam i ja radio! :D pa sam se sa frendom igrao "gospodara prstenova" ^^

H4ni8aLL
23.03.2008., 16:29
a ja svaki dan na treningu koristim maceve :) Profesija mi ucit to :p ;)

Mini Me
23.03.2008., 17:16
hepi uskrs

mobitelash
23.03.2008., 17:23
ty :D edit_opet je danas veselo sa DCovima na serveru :kava: u roku od 30min,2 puta mi se restartao komp,4 puta server *crash* i 7 puta DC :kava: pa mislim ono...sad cu kurcinama pisat sta mi se dogada,jer ne mogu jebeni raid odradit kak treba pa nek oni to rijese :kava: pizda im materina,zbog njih na Uskrs moram psovat,jebo im illidan mater :) edit +1 DC :raspa: i da i da +1 DC :) edit_ FFS FFS JOS 1 DC :(

padmé_amidala
23.03.2008., 19:04
sretan uskrs svima :) eto da se pohvalim uskoro ću 24 lev-a cilj mi je do 30tog prek praznika.... s tim da igram fkt malo jer mi je brat u sobi u k, naašla sam si guild :) koji je samo za paladine -eh kad smo čistokrvni...
jedva čekam sda mi brat zbega iz sobe da odem igrat-postala sam fkt ovisna,svakih pol h hodam do njegove sobe da vidim jel doma-jer možda je ošo van da nisam čula...a lol...

KontraTech
23.03.2008., 19:12
padme prestani igrat dok još možeš, to je moj savjet :)

Lord777
23.03.2008., 19:28
lol

ne kuzim u cemu je tolika stvar
ono volim se zapiljit u igru
al da sam toliko ovisan :misli:

a i iskreno zivciraju me komentari tipa igrao sam previse sam utukao vremna odustanite dok jos mozete

ono kog boli kuratz sto si radio i jel ti zao
ziher zbog tog posta cu prestati igrat wow ili mozda neko drugi

ono stop shitting po jebenom threadu jer je database i onak u kurtzu

nema potrebe da server trpi jos jedan imam rl post

oh and
vas troje kad zbrojite godine jedva predjete brojku 20
kaj vi uopce znate sto je irl :rolleyes:

generacija hocu internet :rigo:

mali5
23.03.2008., 19:48
lol

ne kuzim u cemu je tolika stvar
ono volim se zapiljit u igru
al da sam toliko ovisan :misli:

a i iskreno zivciraju me komentari tipa igrao sam previse sam utukao vremna odustanite dok jos mozete

ono kog boli kuratz sto si radio i jel ti zao
ziher zbog tog posta cu prestati igrat wow ili mozda neko drugi

ono stop shitting po jebenom threadu jer je database i onak u kurtzu

nema potrebe da server trpi jos jedan imam rl post

oh and
vas troje kad zbrojite godine jedva predjete brojku 20
kaj vi uopce znate sto je irl :rolleyes:

generacija hocu internet :rigo:

eeda, jos gore od takvih postova su "komentar post" na to..:kava:

kaj decko misli da im moze pomoc, makar svi znamo da on/ona ko god nece stat...

i btw nasao novi igru, Ogame :o:o idem si malo citat neke Fakjue..

mobitelash
23.03.2008., 20:27
uh oh napokon zavrsio instancu :) sad se moram odmorit jedno pola sata,u 22h je guild raid :D aj pozz...

-WoW-
23.03.2008., 20:39
Razocaro me Toxic-wow!:mad:
Server je toliko jadan kad malo razmislis da nemos povjerovati!:o
Ja se lijepo potrudio oko accounta!:(
Imam magea 70 lvl,rouga 67 lvl,huntera 55 lvl i jos dva lika 27 lvl!:eek:
Prije malo vremena pricam s GM-om u vezi gladiator seta:p...pitam
ja njega kako ga mogu nabaviti,posto ga nigdje nema!:o:mad:
On mi je rekao samo preko Donation points (to se placa)!
Ja poludio,nado se da cu sa svima imati gladiator set,a ono nista!:flop::flop::flop:
Tko god igra na privatnim serverima neigrajte na toxicu,iako je wowscape drugi
na listi bolji je!
Razlozi da neigrate na toxicu:
1.stalno disconect (oko 10 puta na dan)
2.nema gladiator seta (ako neplatis)
3.prelagano levelanje (nije dozivljaj igrati)

mali5
23.03.2008., 20:47
Ja poludio,nado se da cu sa svima imati gladiator set,a ono nista!:flop::flop::flop:
na listi bolji je!

decko, kupi si original WoW i uzivaj...ako ti ovo sve smeta..pa jbt privatni je server, naravno da pola toga neces dobit/ili se placa...

-WoW-
23.03.2008., 20:51
Ma ja imam original WoW!:):):mig:
Samo neigram na original severu!:mad::mad::mad::mad:

Starky_
23.03.2008., 21:10
Ma ja imam original WoW!:):):mig:
Samo neigram na original severu!:mad::mad::mad::mad:

Pa u cemu je problem onda :misli:

-WoW-
23.03.2008., 21:52
Evo sada mi je i roug 70 lvl,imam shard of azzinoth! :top:

unkn0wn
23.03.2008., 22:56
na listi bolji je!

i rofl @u.. na wowscapeu rade svi jebeni exploiti i bugovi -.-'
i da, gladiator equip ce se vjerovatno vratiti.... al ono... em je high rate server i u 2 sata bi mogel imati full s3.. mislim bas bi bilo super.. odes u WG i sta vidis ? 10 ljudi u full s3.. aha.. super..

mobitelash
24.03.2008., 09:53

ROFL ROFL pa ja sam reko da je sranje :D ja sam igro na jednom prije mjesec dana privatnom,i stvarno je najbolji serv,nema DCa,uber itemi,custom questovi i outdoor custom bossevi...ugl server se zove WoW Nights,al su ga zatvorili jer je admin zavrsio u bolnici,ima neku infekciju,i ugl servera jos uvijek nema...steta :( anyway,ja se definitivno micem sa dark vortexa,sad sam se upravo logo i dobio sam DC :kava: (!!!!!) rofl upravo sam skuzio zasto me DCa cijelo vrijeme O.o jedan me custom item jebe,cim ga idem maknut u drugu torbu,server me DCa...kako mutavo :kava:

unkn0wn
24.03.2008., 10:22
bas reko idem na wowscape.. i gledam donation iteme i kaj vidim ? daj jebote brisi od tog servera.. koji kurac ja mogu napravit nekome u donation setu u kojem svaki dio daje 100 stamine 60 agy i neznam kaj jos sve ne -.-'

mobitelash
24.03.2008., 10:27
ma nabavis martin thundera i sve pwnas,kaki donation ^^ :D :D

unkn0wn
24.03.2008., 11:34
ma nabavis martin thundera i sve pwnas,kaki donation ^^ :D :D

ma daj.. lejm mi je to full sa tim donation setovima.. rade cu imate DC ove i lagove nego da me pwna neki njub sa donation equipom i 20 k healtha :rolleyes:

Lord777
24.03.2008., 13:23
jebo vas pirat

cudi me kak vam nisu podjelili banane do sad

ak nemas za bon prodaj svoje malo junfersko dupe starom prdonji i igraj kak spada

pretvorili ste topic o jebenu temu o privatima

njabovi :rigo:

unkn0wn
24.03.2008., 14:11
jebo vas pirat

cudi me kak vam nisu podjelili banane do sad

ak nemas za bon prodaj svoje malo junfersko dupe starom prdonji i igraj kak spada

pretvorili ste topic o jebenu temu o privatima

njabovi :rigo:

-.-' kuis neki od nas nemaju posao/starce sa parama pa da si mogu uplatit bon :rolleyes:

Lord777
24.03.2008., 14:27
mda
onda poslusaj moj savijet
ili se maknite s threada s tim glupim sranjima o pvt serverima

jel nismo svi socijalni i balavi da moramo slusat glupostima o t 13 setovima donation setovima i tim sranjima

mmkay

napravite si thread o pvt wow pa tam pisite ko ima jaci gear :rigo:

unkn0wn
24.03.2008., 15:11
mda
onda poslusaj moj savijet
ili se maknite s threada s tim glupim sranjima o pvt serverima

jel nismo svi socijalni i balavi da moramo slusat glupostima o t 13 setovima donation setovima i tim sranjima

mmkay

napravite si thread o pvt wow pa tam pisite ko ima jaci gear :rigo:

/ignore ? :rolleyes:
a tko si ti da mi govoris da ne pisem na ovoj temi ?

Mini Me
24.03.2008., 15:19
da, fakat micite se privatnjaci sa ove teme.

Mini Me
24.03.2008., 15:20
-.-' kuis neki od nas nemaju posao/starce sa parama pa da si mogu uplatit bon :rolleyes:

250kn u 3mjeseca mozes sakupiti sam tak.
onda si fakat gllup ak toliko u 3 mjeseca nemozes sakupiti

unkn0wn
24.03.2008., 15:38
250kn u 3mjeseca mozes sakupiti sam tak.
onda si fakat gllup ak toliko u 3 mjeseca nemozes sakupiti

-.-' neznam kak tebi al meni starci nedaju puno para, kuis :rolleyes:
jedino da pocnjem pljackati bakice po cesti.. a i to nema smisla akd me svi u gradu poznaju :lol:

Starky_
24.03.2008., 16:08
Hmmm pa mogu ti valjda u 2-3 mjeseca dat 250kn, a ak ne, to sto dobis pravac s tim u kladionicu il na poker i uz malo srece imat ces za bon, kozna mozda i za dva :eek:

unkn0wn
24.03.2008., 16:22
Hmmm pa mogu ti valjda u 2-3 mjeseca dat 250kn, a ak ne, to sto dobis pravac s tim u kladionicu il na poker i uz malo srece imat ces za bon, kozna mozda i za dva :eek:

ja ti imam srece kolko je i napoj bistar :D

mali5
24.03.2008., 17:01
Play WoW, no war! :mudri:

Okrim
24.03.2008., 19:12
Make love, not World of Warcraft! :rofl:

Lord777
24.03.2008., 20:55
/ignore ? :rolleyes:
a tko si ti da mi govoris da ne pisem na ovoj temi ?

pa o pvt serverima cu ti braniti da govoris na ovoj temi
jer to nije bit teme

kao sto rekoh ak si jebena socijala
prodaj se nekom starom prdonji za bon i amen

tvoje vrsnjakinje to rade
zasto nebi i ti

kids:rolleyes:

Mated
24.03.2008., 21:58
pa nije uopce tesko skupit 200kn u 2 mjeseca. Ako ti starci daju 10kn za marendu. ostavi si 5kn sa strane i za 2mj imas 200kn. Ili mozda pomogni nekom (operes auto, pokosis vrt), tako barem ja radim. I jos nekad kad mi daju 30kn petkom i subotom za van, ostavim si 10kn. I naravno da ne potrosim sve za WoW, ostane ti jos para.

Lord777
24.03.2008., 22:00
ae mladi biznisman

a ne fucking leecheri

Mated
24.03.2008., 22:07
nda, na kojem serveru igras?

Okrim
Igrao sam danas malo wow na prijateljevom accu i skuzio sam da mi je strasno dosadan.
Jej, izlijecen sam! :)

Lord777
executus

Mated
24.03.2008., 22:09
darkmoon faire.
ugl, ja sam relativno pocetnik. imam orc warriora na 40 lvl.

unkn0wn
24.03.2008., 22:29
a jbt... dobim mjesecno 100 kn od kojih mi 50 kn ode na DSL zato kaj sa mse tak sa starom dogovoril... znaci iam mjesecno 50 kn plus ono kaj nekad dobim za skolu.. a to mi je taman za sendvic.. a trebas ti nahraniti ovih 70 kila :D
a ovo da nekom pomognem.. ma moji ti susedi sve sami delaju.. niko nis ne treba...
@ lord777
a koji qrac si ti zapeo za kurvanje ? to sto ti se susjeda od 12 godina kurva po autima i haustorima ne znaci da smo svi takvi :rolleyes:
adults :rolleyes:

Mated
24.03.2008., 22:50
ko da moras kupit sendvic od 10 kn, ja imam 75kg, pa se zadovoljim s parizerom:zubo: kad dodes doma nes uzmes iz frizidera, il jos ak ti mama nes skuha, super:)

unkn0wn
24.03.2008., 22:58
ko da moras kupit sendvic od 10 kn, ja imam 75kg, pa se zadovoljim s parizerom:zubo: kad dodes doma nes uzmes iz frizidera, il jos ak ti mama nes skuha, super:)

kupim sendvic za 6 kn :mig:
a doma jos roknem rucak :D

Lord777
24.03.2008., 23:11
darkmoon faire.
ugl, ja sam relativno pocetnik. imam orc warriora na 40 lvl.

lol dodi na executus
puno ekipe s ovih terena
ofc alijansa
nisi daleko dogurao :D

aj aj:D

Mated
24.03.2008., 23:57
ma napravit cu si lika tamo, al mi se neda sad isponova. al dobro. reci mi kako ti se zove char pa da mi malo pomognes;)

mali5
25.03.2008., 00:02
Tema o WoWu postala tema o zarađivanju ....:rolleyes:

ja dok sam igrao sam skupio 200 cuna samo od buraza...tipa doletim sa frendicom i frendovima, idemo u parkic i to, baci on meni stotku i idi se zabavi..50 u džep, a ovo se potrosi :D

Nak
25.03.2008., 01:06
Ja vas s wowa baš ne kužim: Mislim ak lik ima pametnijih stvari u koje će uložit 200 kn u dva mjeseca, zašto ne??? I kad zbrojiš ekipa za 5 godina igranja potrosi 6000 kuna, a za te pare možes uzet novi komp...

Ne kažem da ste vi ostali budale, ali nije wow jedina igra na svijetu...
Može on nac još neku zanimljivu igru, a i uštedit će 200 kn...

Nak
25.03.2008., 01:10

ZOMG, e pa rađe bi si svaki dan kupio senvic od 10 kn, nego pljunuo za wow...
(Mislim nije ni privatni tolko loš s obzirom da je besplatan, pogotovo ako rade BG, ima ljudi i nema DC-a)

Blitz66
25.03.2008., 02:23
Ja vas s wowa baš ne kužim: Mislim ak lik ima pametnijih stvari u koje će uložit 200 kn u dva mjeseca, zašto ne??? I kad zbrojiš ekipa za 5 godina igranja potrosi 6000 kuna, a za te pare možes uzet novi komp...
Onda tak gledaj i na sve ostale stvari, pa budeš vidio da ima dosta drugih gluposti na koje potrošiš hiljade i hiljade kuna u <insert random raspon vremena>.

@Okrim
:) Najs
I meni je tak bilo kojih 1-2 mjeseca nakon kaj sam "prestao"... Nisam imao neki razlog da mi igra bude zabavna...
Sad kad sam opet poceo raidati, opet frka... :(

Morinus
25.03.2008., 12:32
pozz decki evo malo ja doso.. da prokomentiram.. gledajte ovako ja igram na privatnom serveru .. a zanima me da li netko ima veze sa hack programima za privatne servere.. znam sve..ali neznam samo kako 1hit bossa ubit osim weapon stackanja.. koje neradi..

BTW join Deathstorms free wow server same shit as official.. sada imamo WSG koji radi 100% ko officiala i AB koji je jos u izradi.. ali Arena nam radi super..

Okrim
25.03.2008., 12:41
@Okrim
I meni je tak bilo kojih 1-2 mjeseca nakon kaj sam "prestao"... Nisam imao neki razlog da mi igra bude zabavna...

Ma ja bih se vjerojatno opet zahaklao da igram svoj acc... al Cruelzor mi je bio dosadan :)

WOW_FOREWER
25.03.2008., 14:12
Meni je najbolja Haris Pilton!!!

MilkyWay
25.03.2008., 14:21

Ne kažem da ste vi ostali budale, ali nije wow jedina igra na svijetu...
Može on nac još neku zanimljivu igru, a i uštedit će 200 kn...

Malo mi ovaj statement nije baš jasan. Kak možeš uštedit na "drugim igricama"?

Ah da, ako ilegalno skopiraš igricu. :rolleyes:

MilkyWay
25.03.2008., 14:24
@Okrim

Meni je moj holy pala dopizdio. Tolko muke da nađeš gear, a za kaj? Za hilanje po instancama? Jer ruku na srce, holy pala i nije za išta drugo.

I polako sam se otkačio od igrice. Ono, nemaš što radit tamo unutra. Natrčavanje po BG mi je dosadilo, guild ionako nije baš previše posjećivao raidove, kvestanje je postalo dosadno.

Onda sam otkrio warlocka. :(
Preeedobra klasa.

mali5
25.03.2008., 14:59
Meni je moj holy pala dopizdio. Tolko muke da nađeš gear, a za kaj? Za hilanje po instancama? Jer ruku na srce, holy pala i nije za išta drugo.

I polako sam se otkačio od igrice. Ono, nemaš što radit tamo unutra. Natrčavanje po BG mi je dosadilo, guild ionako nije baš previše posjećivao raidove, kvestanje je postalo dosadno.

Preeedobra klasa.

ah, spamat holy light ili shadowbolt je meni isto...neznam kaj je tu zabavno :p

ma WoW je fora 1-69...na 70 "kao pocinje igra", ali ne nađes dobar guild/arena team, onda nist od toga...

MilkyWay
25.03.2008., 15:37
ah, spamat holy light ili shadowbolt je meni isto...neznam kaj je tu zabavno :p

ma WoW je fora 1-69...na 70 "kao pocinje igra", ali ne nađes dobar guild/arena team, onda nist od toga...

E vidiš u tome baš i je kvaka. Ako imaš holy paladina, onda se to uglavnom svodi na spamanje FoL, a tek tu i tamo malo pripaziš na manu, pa rokneš koji trinket ili divine favor ili neš za manu i tako to. Tu i tamo neki fight zahtjeva malo više, ko recimo maiden ili shade, ali sve je to tako.

Warlock za razliku ima jako puno mogućnosti i jako puno stilova kako se može igrati. I u jednom dungeonu se može promijeniti po par stilova igre. A PvP je daleko zanimljiviji od trčanja uokolo za ekipom i paziti da prežive što je dulje moguće.

mali5
25.03.2008., 15:55
Warlock za razliku ima jako puno mogućnosti i jako puno stilova kako se može igrati. I u jednom dungeonu se može promijeniti po par stilova igre. A PvP je daleko zanimljiviji od trčanja uokolo za ekipom i paziti da prežive što je dulje moguće.

ma zemi si ti rogua pas vidjet kaj je zanimljivo :):)

Okrim
25.03.2008., 16:06
ma zemi si ti rogua pas vidjet kaj je zanimljivo :):)

Rogue pvp i nije bas zanimljiv. Nisam bas igrao puno rogua u pvpu, ali igrao sam feral druida, sto je dosta slicno (samo sto ide na dmg, a ne stunove).
Prisuljas se protivniku (a ako nemas 5/5 master of deception to je nemoguce), napadnes i ostanes visjeti na njemu dok te ne ubiju. Jako zanimljivo.
I zato sam svog druju respecao na balance. E onda je postalo zanimljivo. 4k starfireovi (prokleti resilience) sa 36 yardi :)

Blitz66
25.03.2008., 16:09
Meni je rog prejeben... isprobavao sam na PTRu, na privatnim serverima... al nikad mi se nije dalo levelat rog alta...
A vec mi dosadili ova dva lvl 70 koje imam... brijem da budem poceo powerlevelat svog lvl 11 dorf roga :p

Blitz66
25.03.2008., 16:10
Overpowered klasa.
Fixed. :D

mobitelash
25.03.2008., 17:14

isse,kaka prasad igra WoW... :D ^^

mobitelash
25.03.2008., 17:15
E vidiš u tome baš i je kvaka. Ako imaš holy paladina, onda se to uglavnom svodi na spamanje FoL, a tek tu i tamo malo pripaziš na manu, pa rokneš koji trinket ili divine favor ili neš za manu i tako to. Tu i tamo neki fight zahtjeva malo više, ko recimo maiden ili shade, ali sve je to tako.

ja bas sad imam priesta na pvt,i isto hilam u raidovima,samo spamam greater heal...ajd ja imam 21k mane XD XD....

unkn0wn
25.03.2008., 17:26
:rofl::rofl:
e roflam se na onu izjavu da je warlock zabavan za igrat.. pa da.. usto je i jednostavan.. dot dot fear fear ponovi :lol:
rog nije zanimljiv :rofl:
barem sa rogom imas kaj delat.. kazes ti trebas samo stunat.. aha rajt.. maj es.. kad naletis na warra sa 14 k hpa i 20 k+ armora ima da ti srce stane.. nemos to stunat kak ti oces.. imas 2 opcije:
1.biti pametan i zbrisat :rofl:
2. bleedat ga do smrti :D
i da, biti feral drood u cat formu nije niti pola roga
edit: da docaram neke situacije :D
naletis na nekoliko protivnika.. npr warlock, mage i war...
kako je dobar osjecaj pwnat warlocka dok war 10 sekundi stoji na mjestu bespomocan kao i mage a warlock bjezi ko picqa i odjednom se stvoris iza njega koristeci shadowstep i on padne.. ti ljepo nestanes opet... i onda sredis maga... neprocjenjivo.. :D oda ljepo wara bleedas dok ne crkne

mali5
25.03.2008., 17:33
:rofl::rofl:
e roflam se na onu izjavu da je warlock zabavan za igrat.. pa da.. usto je i jednostavan.. dot dot fear fear ponovi :lol:
rog nije zanimljiv :rofl:
barem sa rogom imas kaj delat.. kazes ti trebas samo stunat.. aha rajt.. maj es.. kad naletis na warra sa 14 k hpa i 20 k+ armora ima da ti srce stane.. nemos to stunat kak ti oces.. imas 2 opcije:
1.biti pametan i zbrisat :rofl:
2. bleedat ga do smrti :D
i da, biti feral drood u cat formu nije niti pola roga
edit: da docaram neke situacije :D
naletis na nekoliko protivnika.. npr warlock, mage i war...
kako je dobar osjecaj pwnat warlocka dok war 10 sekundi stoji na mjestu bespomocan kao i mage a warlock bjezi ko picqa i odjednom se stvoris iza njega koristeci shadowstep i on padne.. ti ljepo nestanes opet... i onda sredis maga... neprocjenjivo.. :D oda ljepo wara bleedas dok ne crkne

so tru my nigga! :lol: (gledao sam sad Ne budi zao, mislim da mi je to 9 put :D)

feral druid je shiat, kako ih volim klat u bg..je da su "kao" slicni, ali nije to ista zabava kao rogue...rogue praticki, ako zna igrat, i ima srece nekad kod nekih klasa, moze dobit bilo koga... sta mislis, kakav je filing kad skines mage, koji je " wannabe " frost....

mali5
25.03.2008., 17:34
Edit: mrzim lagg na forumu .... bio dupli post..

gorefiend
25.03.2008., 18:02
kaj fali feral druidima , jeste vi bolesni ... prvo nekog pouncem lupiš 4 sec stun , pa po mogućnosti 1 shred , pa shapeshift u dire bear , enrage i lupiš bash još 4-5 sec i natrag u cat , malo rokaš pa maim pa se healaš ( super ak imaš onaj swiftness instant 3k healanja s healing touchem ) itd. ubiti puno više ubim neg kaj umrem , puno , sam treba znat igrati ...

unkn0wn
25.03.2008., 20:48
kaj fali feral druidima , jeste vi bolesni ... prvo nekog pouncem lupiš 4 sec stun , pa po mogućnosti 1 shred , pa shapeshift u dire bear , enrage i lupiš bash još 4-5 sec i natrag u cat , malo rokaš pa maim pa se healaš ( super ak imaš onaj swiftness instant 3k healanja s healing touchem ) itd. ubiti puno više ubim neg kaj umrem , puno , sam treba znat igrati ...

:rolleyes:
a ja ti lupim 4 sec stun pa te na 5.5 cekundi pa te na 6 stunam, pa 7 sekundi spavas pa te na 4 sec stunam pa te na 6, opet 5.5 spavas i opet isspocetka.. beat this :rofl:
edit: nisam ubacil onaj blind od 10 sekundi di se ja ljepo zahilam :D

gorefiend
25.03.2008., 23:57
dire bear armor pa ti rokaj do sutra ak oćeš :P

mobitelash
26.03.2008., 08:16
NAPOKON PATCH 2.4.0 :D :D :D ne znam za vas,al meni se upravo apdejta i instalira :raspa:

edit_fala bogu instaliran je ^^ jedino sto ove kurcine na pvt serveru ga jos nemaju :eek: kazu da moram vratit na patch 2.3.3...ocu kurca :( btw izgleda da necu moci igrati tjedan dva sad WoW zato sto konjinama tolko treba da sve apdejtaju...u kurac,di mi je jebeni game card :mama:

Starky_
26.03.2008., 08:58
Kako preko Uskrsa nisi uspio skupit za bon :ne zna:

unkn0wn
26.03.2008., 09:07
dire bear armor pa ti rokaj do sutra ak oćeš :P

aj reci kak bus ti shapehiftal kad si cjelo vrijeme u stunu ?
a i ak se shapeshiftas jos imam sanse da te zbleedam do smrti..
ako ne uspijem dobis jedan gouge pa se restealtham i onda dobis goodbye, farewell :lol::lol: i onda te pudmuklo pratim dok te ne ulovim bez forma i roknem te... :rofl:

mobitelash
26.03.2008., 09:15
Kako preko Uskrsa nisi uspio skupit za bon :ne zna:

lol ma meni nije problem u parama,neg meni stara neda da igram :( ja da sam kupim bon,pa ona bi popizdila ko nista :kava: a tata je opet dobar i on bi meni kupio bon :D al jbg... :ne zna:

mobitelash
26.03.2008., 09:30
FFS sad ce ispast da nijedan pvt server nema jebeni najnoviji patch :eek: ja bi bon... :cry: :cry: