PDA

View Full Version : Restoran u kojem se može jesti rukama

MillaMaykah
25.03.2013., 01:03
Pozdrav dragim MK-ovcima.
Nedavno sam sa društvom malo laprdala o hrani i prijateljica je došla na ovu ideju.Prijatelji su se također složili i odlučili smo malo izvidjeti javno mišljenje.I nekako mi je bilo prirodnije ovu temu otvoriti ovdje za početak,ako ne smeta.

Da ne duljim previše,što mislite o restoranima gdje se jede rukama? Mislim da kod nas toga nema (ako se ne varam) i čini mi se da bi to mogao bit dobar biznis i da bi bilo gostiju :klopa:
Koliko vi volite jest rukama?I pritom ne mislim na hranu tipa pire i tekuću vrstu hrane.

p.s. I ne,ne mislim otvorit takav tip restorana da bih prala manje suđa,jer suđe je vako i onako Sizifov posao :zubo:

Krkimir
25.03.2013., 01:08
jednom davno prije ohoho vremena sam bio u dvorcu Trakošćan gdje su lovatori radili nekakvu srednjovjekovnu zabavu na kojoj se jelo sa rukama jerbo u srednjem vijeku nisu imali vilice... pokupio sam se nakon pola sata :trk:
a inače, pečena piletina se po bontonu jede sa rukama, pržene srdele isto, pržene kozice također jer inače ne možeš skinuti ljusku...

MillaMaykah
25.03.2013., 01:50
jednom davno prije ohoho vremena sam bio u dvorcu Trakošćan gdje su lovatori radili nekakvu srednjovjekovnu zabavu na kojoj se jelo sa rukama jerbo u srednjem vijeku nisu imali vilice... pokupio sam se nakon pola sata :trk:

Što je pošlo krivo?:eek:

a inače, pečena piletina se po bontonu jede sa rukama, pržene srdele isto, pržene kozice također jer inače ne možeš skinuti ljusku...

Ma dobro ovo se podrazumijeva.

Tudum
25.03.2013., 02:29
kakose jedu pizdice sa vilicon i nozon a

MillaMaykah
25.03.2013., 03:09
kakose jedu pizdice sa vilicon i nozon a

Nikako jebate.
Reci mi jel bi ti išao jest u takav restoran? :mig:

Headbanger
25.03.2013., 03:17
Koliko ja znam, u McDonaldsu se jede rukama, tak daaaa....

MillaMaykah
25.03.2013., 03:25

Pričamo o pravoj hrani, tak daaaa :zubo:

hoggar the terrible
25.03.2013., 04:22
nisam vam ja za te novotarije... koliko god to izgledalo primitivno i zaostalo, ja ću i dalje jesti ustima. :ne zna:

Headbanger
25.03.2013., 04:27
Pričamo o pravoj hrani, tak daaaa :zubo:

Ti si pričala o restoranima a nisi spominjala pravu i krivu hranu, tako daaaa...:kava:

MillaMaykah
25.03.2013., 05:08
nisam vam ja za te novotarije... koliko god to izgledalo primitivno i zaostalo, ja ću i dalje jesti ustima. :ne zna:

Nego šta ustima,al da možeš rukama i zubima kidat meso sa teleće koljenice :zubo:

Ti si pričala o restoranima a nisi spominjala pravu i krivu hranu, tako daaaa...:kava:

Oke,oke,mea culpa,al mislila sam da se podrazumijeva da to nije lanac fast fooda. ;)

Veky
25.03.2013., 06:57
Prvo sam pomislio da sam zabunom odlutao u kokošinjac, no scroll me uvjerio da je ovaj čudnovati post ipak na muškom kutku. Zašto to pitaš muškarce? Muškarci žive za to kako bi jeli nepristojno i komadali hranu rukama ili se samo radi o tome da ne vole prati suđe?

Fl@Tron
25.03.2013., 07:30

lol... good point there :D

ot: ja koristim ruke cesto, vilica i zlica mi koriste samo kad je hrana tekuca ili bas nemoguca za jesti rukama :kava:

Lee Champa
25.03.2013., 07:44
U prošlom mileniju, na maturalnom, došli na Bled/Bohinj. Ručak. Konobar donosi juhu u šalici sa namjerom da istu ulije u tanjur. Kolega vidjevši da u njoj "niš ne pliva" uzme šalicu i ispije juhu. Još ga je zajebaval kak je, za tu cijenu, mogel kupiti litru Radenske.:ne zna:
Pema tome ima restorana u kojima se može konzumirati juha bez tanjura i žlice:D

Partfiš
25.03.2013., 07:56

Blago nama s takvim poznavaocima materije..:kava:
Ne, ne jede se rukama, ni piletina ni srdele.

hausfrau
25.03.2013., 08:10
Tema me asocirala na http://www.youtube.com/watch?v=UxB-H6f3crY :zubo:

Nego, nekako ne mislim da bi taj pos'o nešto zaživio, možda prije ovako nešto http://en.wikipedia.org/wiki/Nyotaimori

chavez ding
25.03.2013., 08:24

Ne znam kakvo je pravilo ili nije, ali znam da i u francuskoj i spanjolskoj jako puno restorana pecenu piletinu posluzuje bez pribora :ne zna:

MillaMaykah
25.03.2013., 10:13
Prvo sam pomislio da sam zabunom odlutao u kokošinjac, no scroll me uvjerio da je ovaj čudnovati post ipak na muškom kutku. Zašto to pitaš muškarce? Muškarci žive za to kako bi jeli nepristojno i komadali hranu rukama ili se samo radi o tome da ne vole prati suđe?

A zašto ne bih vas prvo pitala?Jel se moraš dić s fotelje da odgovoriš?Ne moraš. Boldano-si ti rekao,a ne ja.I uostalom u takvoj vrsti restorana to ne bi bilo nepristojno,u tome je poanta.
Ovo za suđe ti ja objašnjeno u p.s-u.:kava:

Tema me asocirala na http://www.youtube.com/watch?v=UxB-H6f3crY :zubo:

Nego, nekako ne mislim da bi taj pos'o nešto zaživio, možda prije ovako nešto http://en.wikipedia.org/wiki/Nyotaimori

Dobra dobra :rofl::rofl:

Ne znam kakvo je pravilo ili nije, ali znam da i u francuskoj i spanjolskoj jako puno restorana pecenu piletinu posluzuje bez pribora :ne zna:
E,al nema kod nas. ;)

sarah80
25.03.2013., 10:20

i cevape se jede rukama :rofl:

antun
25.03.2013., 10:51

a blago nama sa picajzlom kaj pileca krilca i srdele jede s priborom

makar nije to lose, dok ti izmasakriras krilce ja smazem cjelog piceka pa mos tuzno buljit u kosti

ma meni je sve finije kad jedem prstima i kad se cjedi mast niz bradu.
jos kad konobaricu opalis masnom rucerdom po guzici, neprocjenjivo

rosa967
25.03.2013., 11:02
kakvi restorani, najbolje, tj. najkomotnije je jesti doma :kava:
varijanti milion, oces sa stola, sa tanjura, iz lonca, a nekad i ja i macak iz istog tanjura, on meso, a ja salatu :lol::lol:

antun
25.03.2013., 11:05
varijanti milion, oces sa stola, sa tanjura, iz lonca, a nekad i ja i macak iz istog tanjura, on meso, a ja salatu :lol::lol:

zna zena

diogeneš
25.03.2013., 11:41
jab volio da se otvori jedan restoran gdje sam trebaš usta otvarat... a hrane te zgodne konobarice :cice: :ne zna:

Melancholia
25.03.2013., 11:50
jab volio da se otvori jedan restoran gdje sam trebaš usta otvarat... a hrane te zgodne konobarice :cice: :ne zna:

I da guzicu brišu nakon preživanja?

Nije mi baš neka ideja, znači da bi trebali posluživati samo mlaku, neljepljivu i nemasnu, unaprijed nasjeckanu hranu. Zamisli da dobiješ masni, žilavi odrezak, to bi više bilo hrvanje nego ugodna večera.

diogeneš
25.03.2013., 11:58
I da guzicu brišu nakon preživanja?

Nije mi baš neka ideja, znači da bi trebali posluživati samo mlaku, neljepljivu i nemasnu, unaprijed nasjeckanu hranu. Zamisli da dobiješ masni, žilavi odrezak, to bi više bilo hrvanje nego ugodna večera.

pusti mi guzicu na miru... jesam ja tvoju diro :ne zna: a zakaj hranu ne bi te zgodne konobarice i sjeckale na licu mjesta... daj malo uključi lampu... nemoj samo guzicu u prvi plan gurati :zubo:

Partfiš
25.03.2013., 12:00
a blago nama sa picajzlom kaj pileca krilca i srdele jede s priborom

makar nije to lose, dok ti izmasakriras krilce ja smazem cjelog piceka pa mos tuzno buljit u kosti

ma meni je sve finije kad jedem prstima i kad se cjedi mast niz bradu.
jos kad konobaricu opalis masnom rucerdom po guzici, neprocjenjivo

Pozivanje na bonton zahtjeva barem minimum napora da se isti prouci.

I ja jedem batak drzeci ga u ruci ali to nema veze s bontonom.

Melancholia
25.03.2013., 12:02
pusti mi guzicu na miru... jesam ja tvoju diro :ne zna: a zakaj hranu ne bi te zgodne konobarice i sjeckale na licu mjesta... daj malo uključi lampu... nemoj samo guzicu u prvi plan gurati :zubo:

A da netko jednostavno više otvori "Hooters" ovdje? To bi bio biznis. Subway je propao, Starbucks nije prošao i kome još treba KFC? Prava franšiza za naše podneblje postoji već godinama, samo su svi očito prevelike pičkice da ulože.

Headbanger
25.03.2013., 13:23
i cevape se jede rukama :rofl:

Eto :top:

Headbanger
25.03.2013., 13:25

:rigo:

Sorry, volim životinje ali ovo je stvarno :rigo:

Headbanger
25.03.2013., 13:27
A da netko jednostavno više otvori "Hooters" ovdje? To bi bio biznis. Subway je propao, Starbucks nije prošao i kome još treba KFC? Prava franšiza za naše podneblje postoji već godinama, samo su svi očito prevelike pičkice da ulože.

KFC dobro prolazi za Subway nisam znao da je otego papke (niti da ga je i bilo kad smo već kod toga :zubo: ), a Hooters bi propao i prije otvaranja brijem jer smo mi nacija licemjera i "vjernika" pa bi svaka zaposlenica automatski bila brendirana kurvom i iz tog razloga nitko nebi htio raditi...

hausfrau
25.03.2013., 13:30
O deca draga! :D Hooters je bio i propao.

Headbanger
25.03.2013., 13:33
O deca draga! :D Hooters je bio i propao.

To sam baš htio i pitati iskreno jer mi je negdje u glavi zvonilo da ko da ga je i bilo, tam negdje sredinom 90-ih ak se dobro sjećam. Taman sam tabanao po srednjoj...

hausfrau
25.03.2013., 13:40
To sam baš htio i pitati iskreno jer mi je negdje u glavi zvonilo da ko da ga je i bilo, tam negdje sredinom 90-ih ak se dobro sjećam. Taman sam tabanao po srednjoj...

:D ma devedesetih jedva da je bilo levisica, '96. tek se otvorio prvi mekdrek :o mislim negdje između 2004. ili 2006.

edit: a možda i 2005. :zubo:

Headbanger
25.03.2013., 13:45
U pravu si, koliko vidim po nekim drugim forumima jer članke na netu ne mogu naći, 2004.

Omašio ceo fudbal danas, mora da je zbog snijega...

sarah80
25.03.2013., 14:02

mora da se salis? :eek: :rigo:

Krkimir
25.03.2013., 14:03

Pozivanje na bonton zahtjeva barem minimum napora da se isti prouci.

I ja jedem batak drzeci ga u ruci ali to nema veze s bontonom.
ajde se prvo odluči pa onda nešto napiši :kava:

HoD
25.03.2013., 14:09
A kako se jedu srdele? I riba općenito?

mwm
25.03.2013., 14:12

Skuhaš kratko i posoliš. A onda baciš na drugi kraj dvorišta da ti muhe ne smetaju dok tareš po janjetini.

Krkimir
25.03.2013., 14:17
evo jedan edukativni iz jednog filma (http://www.youtube.com/watch?v=EJiMHIN3YBc)

HoD
25.03.2013., 14:20
Skuhaš kratko i posoliš. A onda baciš na drugi kraj dvorišta da ti muhe ne smetaju dok tareš po janjetini.

A di ćeš sa maslinovim uljem onda?

hausfrau
25.03.2013., 14:24
U pravu si, koliko vidim po nekim drugim forumima jer članke na netu ne mogu naći, 2004.

Ma kao da je i važno kad je bio, važno je da ne bi netko otkrivao toplu vodu za bezveze. :zubo:

Headbanger
25.03.2013., 14:29
Slažem se :top:

Huricanechaser
25.03.2013., 14:52
Da ne citam sve naznam jel ga ko spomenuo njegovo velicanstvo... biftek...

Kako jest biftek rukama... sta ono uzmes ga u dvi ruke pa cupas i otkidas...
ma ne fala lipa...

Edit:
Nema boljeg lipseg osjecaja nego kad nozem kroz biftek iz jednog poteza odrezes komad, ko od maslaca...
evo mi zazubice...

lana10
25.03.2013., 14:56
A di ćeš sa maslinovim uljem onda?

jezikom poližeš

je i ja jedem ustima, ali si volim staviti prstima...to mi je baš gušt, špeka, luka, kruha, ili ribicu, školjkicu Tudumovu pizdicu..joj to volim onak cuclati i srkati..pa svinjski repić ili nogicu, koji krumpirić čalabrcnuti, može i hrenovčicu umuočiti,,,sad sem gladen:ne zna:

Headbanger
25.03.2013., 15:32
Kaj Tudum ima pizdicu? :eek:

samwise gamgee
25.03.2013., 15:37
kaj nije svaki restoran u kojem se može jesti rukama? :ne zna:

MillaMaykah
25.03.2013., 16:05

Ima i ona "hobotnica na Imotski"; u jedan lonac janje,u drugi hobotnicu i kad se hobotnica skuva, baciš ju mačketinama jer jebeš meso bez košćurina, i onda fino svi za stol na janjetinu.

jezikom poližeš

je i ja jedem ustima, ali si volim staviti prstima...to mi je baš gušt, špeka, luka, kruha, ili ribicu, školjkicu Tudumovu pizdicu..joj to volim onak cuclati i srkati..pa svinjski repić ili nogicu, koji krumpirić čalabrcnuti, može i hrenovčicu umuočiti,,,sad sem gladen:ne zna:

:rofl::rofl: a umrijet ću

antun
25.03.2013., 16:11
jezikom poližeš

jbg sad mi ovo da si volis staviti prstima nebu danima zislo z glave

lana10
25.03.2013., 16:38
jbg sad mi ovo da si volis staviti prstima nebu danima zislo z glave

da...da...onak sa palcem i kažiprstom, a mali u zrak...profinjeno:o

alenkr
25.03.2013., 17:26
ma ko je vidio jest ribu,pa poslije nje samo je čovjek još gladniji.:D

Cuka
25.03.2013., 18:00
ma ko je vidio jest ribu,pa poslije nje samo je čovjek još gladniji.:D

Neka si ti nama reka.

Nekako mi se ćini da ti pravu ribu i ribarske poslastice nisi proba.:kava:

OT ima hrane koja se naprosto ne može drukčije jest osim rukama tipa škampi na buzaru, jastog ili hlap, zabranjeni prstaci, mušule-kunjke, pizdice-dagnje, brbavice, riječni rakovi, pohani žablji kraci, kamenice i ....................ko će sve to nabrojit.

Headbanger
25.03.2013., 19:56
Neka si ti nama reka.

Nekako mi se ćini da ti pravu ribu i ribarske poslastice nisi proba.:kava:

OT ima hrane koja se naprosto ne može drukčije jest osim rukama tipa škampi na buzaru, jastog ili hlap, zabranjeni prstaci, mušule-kunjke, pizdice-dagnje, brbavice, riječni rakovi, pohani žablji kraci, kamenice i ....................ko će sve to nabrojit.

Danas je šifra: "školjke iz Neuma" :zubo:

Bar tamo gdje ja zalazim :D

I btw. slažem se - iako sam veeeliki mesožder, riba (pojedina) može biti fenomenalna, samo nešto nakon nje moram pojesti. osim ako nisu pohani repovi škampa sa pomfrijem, ili repovi škampa na bijelo sa zelenom tjesteninom...

Cuka
25.03.2013., 20:11
Danas je šifra: "školjke iz Neuma" :zubo:

Bar tamo gdje ja zalazim :D

I btw. slažem se - iako sam veeeliki mesožder, riba (pojedina) može biti fenomenalna, samo nešto nakon nje moram pojesti. osim ako nisu pohani repovi škampa sa pomfrijem, ili repovi škampa na bijelo sa zelenom tjesteninom...

Vidiš ili ovo ili ono a ima tih ili koliko te volja.

Čevapi iz Neuma:zubo:

HoD
25.03.2013., 20:14
Ma prstaci su previše razvikani, jebate kil je 500 kuna u restoranu, ono nije da su loši, ali nisu ni toliko dobri.

Inače, od nerazvikanih stvari najbolje šta sam proba bila je barakuda

Cuka
25.03.2013., 20:46
Kupiš na peškariji od prezimanjaka jednog splitskog književnika za cca 130 i sve 5.

Nego kad smo kod njih znate li da istom treba cca 20 godina kako bi narastao na komercijalnu veličinu od cca 10 cm.???

Headbanger
25.03.2013., 20:49
Ali isto tako se i prstaci mogu umjetno uzgajati, makar kruži fama da ne mogu. Samo ih rijetko tko uzgaja jer je povrat uloženih sredstava dugotrajan...

HoD
25.03.2013., 20:50
Da znam li... Želiš li ti znat di ih u okolici Splita najviše ima?:D

Headbanger
25.03.2013., 20:58
Kod Fife :zubo:

HoD
25.03.2013., 21:00
Ma mislija san di rastu...:D I u Fife se ne držu skupe stvari nego srdele, trlja i sl

Headbanger
25.03.2013., 21:00
Ima kod njega apsolutno svega, ali po pristupačnim cijenama. Dok sam znao doć na Fjaku na Kašjune, barem se jedan dan išlo kod Fife na klopu...

HoD
25.03.2013., 21:10
Sve je to lipo, ako ti ne smetaju miševi koji šetaju po podu...:D

Headbanger
25.03.2013., 21:13
Miševi? Moram priznati da sam sve skupa jedno 15 puta bio kod Fife i niti jednom nisam vidio tako nešto. Jedino gazdu kako otkine tu i tamo, skroz je spaljen, ali su mu konobari brzi i uslužni...

HoD
25.03.2013., 21:15
Eto ja vidija, kaže konobar da je to njihov domaći...:D

Headbanger
25.03.2013., 21:48
Ma, tamo su svi domaći :D

Cuka
25.03.2013., 21:52
Ali isto tako se i prstaci mogu umjetno uzgajati, makar kruži fama da ne mogu. Samo ih rijetko tko uzgaja jer je povrat uloženih sredstava dugotrajan...

To ti je još uvik SF.

lana10
25.03.2013., 21:55
Ma prstaci su previše razvikani, jebate kil je 500 kuna u restoranu, ono nije da su loši, ali nisu ni toliko dobri.

Inače, od nerazvikanih stvari najbolje šta sam proba bila je barakuda

ne znm, prstaca sam se najela i nalovila dok još nisu bili zabranjeni, ali za mušule - kunjke onak baćene na vatru na plaži ni jedan prstac mi nije ravan :ne zna:

HoD
25.03.2013., 21:59
Ma sve je to dobro, ništa ne bi izdvaja, jebate napravin pizdice sa zelenom manistrom i domaćom šalšom i budu odlične...

Cuka
25.03.2013., 21:59
ne znm, prstaca sam se najela i nalovila dok još nisu bili zabranjeni, ali za mušule - kunjke onak baćene na vatru na plaži ni jedan prstac mi nije ravan :ne zna:

Nećemo o godinama jer su zabranjeni ima jedno.............ups puno godina nego kako si ti to lovila prstace???

Michael Collins
25.03.2013., 22:00

Ne znam zašto, ali prvo sam zamislio kako bi izgledalo da jedu priborom, a onda sam se sjetio epizode Seinfelda, gdje čokoladice jedu s istime :lol:

HoD
25.03.2013., 22:01
Nećemo o godinama jer su zabranjeni ima jedno.............ups puno godina nego kako si ti to lovila prstace???

Pa žensko je i još iz Zg, šta ti misliš kako? Špurtilom ih je kupila...:rofl:

lana10
25.03.2013., 22:03
Ma sve je to dobro, ništa ne bi izdvaja, jebate napravin pizdice sa zelenom manistrom i domaćom šalšom i budu odlične...
prihvaćam ponudu :cerek:

a....to se ne smije prioćati na javno, uglavnom onako kako se lovilo :ne zna:, ali ne za prodaju, nego nama za gušt, znači kila - dvije

lana10
25.03.2013., 22:04
Pa žensko je i još iz Zg, šta ti misliš kako? Špurtilom ih je kupila...:rofl:

:B

žensko iz zagreba, zna štošta što rade muški sa one vaše posoljene vode što se zovr more :B

edit
dalmatinski kaco marinajo

dobro cuka nabrala, kaj ja znam kako se to kaže, narazbijala možda

HoD
25.03.2013., 22:10
prihvaćam ponudu :cerek:

Kako je počelo morat ću hranit cili ženski dio MK...

:B

žensko iz zagreba, zna štošta što rade muški sa one vaše posoljene vode što se zovr more :B

edit
dalmatinski kaco marinajo

Bravo za tebe, a sad nazad u kužinu i ne laj previše...

Headbanger
25.03.2013., 22:11
To ti je još uvik SF.

Ma nije SF, samo se nikome neda desetljeće čekati da ostvari profit ili barem vrati uloženo...

lana10
25.03.2013., 22:16
Kako je počelo morat ću hranit cili ženski dio MK...

Bravo za tebe, a sad nazad u kužinu i ne laj previše...

a ti ćeš mi donesti spizu:confused:

ja sam ti cili ženski MK..doooobro:durica

HoD
25.03.2013., 22:17
a ti ćeš mi donesti spizu:confused:

ja sam ti cili ženski MK..doooobro:durica

Pa nisi ti jedina koja je najavila dolazak na morske specijalitete kod mene...

Headbanger
25.03.2013., 22:19
Pa onda se i ja najavljujem, šta sad...

Kud sve koko...ovaj svi turci, tud i mali Mujo...:D

lana10
25.03.2013., 22:20
Pa nisi ti jedina koja je najavila dolazak na morske specijalitete kod mene...

a ti ko junferica pokažeš čučku, pa vićeš joj, joj , ne smijem prije braka :o

lana10
25.03.2013., 22:21

ti ideš malo malo po tristo km, a ja se dvoumim između busa i aviona, a Head mi pri ruci :cerek:

HoD
25.03.2013., 22:21

Onda ćete morat pričekat da mi kuća bude gotova, stan je premali...:D

HoD
25.03.2013., 22:22
a ti ko junferica pokažeš čučku, pa vićeš joj, joj , ne smijem prije braka :o

Jesan li možda reka da ne dođeš? Samo san reka da ne laješ....

lana10
25.03.2013., 22:25
Jesan li možda reka da ne dođeš? Samo san reka da ne laješ....

:grli::love::K

Headbanger
25.03.2013., 22:51
ti ideš malo malo po tristo km, a ja se dvoumim između busa i aviona, a Head mi pri ruci :cerek:

Ljudi smo, dogovorićemose :mig: :D

Headbanger
25.03.2013., 22:53
Onda ćete morat pričekat da mi kuća bude gotova, stan je premali...:D

Ako je garsonjera, onda je premali samo za mene :D

lana10
26.03.2013., 19:20
Ljudi smo, dogovorićemose :mig: :D

ja ću pjevati u autu...da ti ne bude dosadno...ostali dogovori u PM :)

joujou
26.03.2013., 19:33
nikome nije pao na pamet neki indijski restoran? odite, razveselite konobare :D

Headbanger
26.03.2013., 21:42
ja ću pjevati u autu...da ti ne bude dosadno...ostali dogovori u PM :)

Ako možeš nadglasati metal do daske, samo pjevaj srećo :mig:

hoggar the terrible
27.03.2013., 08:02
Ako možeš nadglasati metal do daske, samo pjevaj srećo :mig::eek: be afraid bro, be very afraid... :trk:

Headbanger
27.03.2013., 17:48
Or maybe she should be :E

judolino
28.03.2013., 13:16
:rigo:

Sorry, volim životinje ali ovo je stvarno :rigo:

Tanjur bih mogao podijeliti s mačkom samo u slučaju da umirem od gladi, a mačka je pečena i u tanjuru.

Vidi vraga, nisam ni slutio da se Križevci i Zagreb nalaze negdje blizu Sibira... :rofl:

judolino
28.03.2013., 13:20
Sve je to lipo, ako ti ne smetaju miševi koji šetaju po podu...:D

Xexe, to je sistem:

- Ajn fiš, bite!
-Ajn miš, izvolite!

Headbanger
28.03.2013., 14:23
Tanjur bih mogao podijeliti s mačkom samo u slučaju da umirem od gladi, a mačka je pečena i u tanjuru.

Otprilike da, makar su ovdje lokalni lovci bili pozvani na gulaš od iste pa kad su lika išli tužit nakon kaj su se dobro najeli i kad im je kože na stol bacio, ispala komedija na sudu...

Vidi vraga, nisam ni slutio da se Križevci i Zagreb nalaze negdje blizu Sibira... :rofl:
Veći je problem u inertnosti usranih komunalaca kojima se baš i ne čisti, makar i ralicom...

rosa967
28.03.2013., 16:04
mora da se salis? :eek: : rigo:

Tanjur bih mogao podijeliti s mačkom samo u slučaju da umirem od gladi, a mačka je pečena i u tanjuru.:

nije mi se dalo pisati nadugacko, pa ste krivo shvatili
napisah, da mi je najbolje jesti doma i kada pojedem salatu sa tanjura, a ostane mesa na tanjuru, onda tanjur gurnem do macka, koji sjedi na stolici do mene i ceka, a ne jedemo oboje istovremeno, jer bi me macak brzo eliminirao iz konkurencije:cerek:
jos bih dodala da ga ne bih pojela ni da umirem od gladi, a on mene vjerojatno bi, no to mu ne bih zamjerila:kava:

ćumez
28.03.2013., 20:27
grozna ideja.normalno je da se jede nogama.

guru38
09.04.2013., 12:23

...hooters je bio kod nas i propao je....nisi pazila

Brynhild
09.04.2013., 12:45
nikome nije pao na pamet neki indijski restoran? odite, razveselite konobare :D

Baš htjedoh napisati da postoje kulture u kojima se jede rukama, čini mi se da sam za Maroko gledala da imaju običaj jesti rukama, pa svatko grabi sa svoje strane posude i pravilo je da ne uzimaju sa tuđe strane.

Tako da smatram da ako bi se i otvaro restoran u kojem se jede rukama, onda bi trebao biti u tom tonu.
Nećeš valdja sarmu poslužit da ljudi jedu rukama.

Nego rukama jedem sendviče, hambiće, kebabe i ćevape s lepinjom, pileći batak, i pržene ribice, ali njih vrlo rijetko, za sve ostalo postoji pribor za jelo, ili barem štapići za jelo, ako je jelo u tom duhu.
Nisam od onih koji vole mastiti ruke.

Ok i pizzu, narežem ju na trokute, lakše tako jesti nego pilit po tanjuru, osim kad vani jedem onda pilim uredno po tanjuru.