PDA

View Full Version : Focus T25 - Shaun T.

stranice : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

lipakaja_1
16.07.2013., 11:18
ja nemam utege :ne zna:

meni je tak lijepo kad piše: equipment needed: nada

:zubo:

čitaj kako ti piše u mom postu iznad

utezi trebaju tek u BETA fazi :zubo:

Zafrina
16.07.2013., 11:20
čitaj kako ti piše u mom postu iznad

utezi trebaju tek u BETA fazi :zubo:

kaj hoćeš reći da ja nem ni došla do beta faze? :durica

:rofl:

ja bum samo alfu stalno vježbala :rofl:

lipakaja_1
16.07.2013., 11:23
kaj hoćeš reći da ja nem ni došla do beta faze? :durica

ja bum samo alfu stalno vježbala :rofl:

nisam to rekla :durica

asprah
16.07.2013., 12:00
Po meni su te bućice stvarno jedna od najkorisnijih fitness investicija u koje ikad uložih. Odradio s njima p90, asylum, malo rushfita a i u budućnosti će sigurno bit p90x ili t25 i slično.
Isplati se pljunut nofce za to.

Suntastic
16.07.2013., 12:29
jel radiš s opterećenjem ili samo onako?

u Rushfitu ima dosta squats sa i bez opterećenja, al oni rade brzo :ne zna:
Bez, ali dok se malo ohrabrim pocet cu i sa opterecenjem.

Planiram kupiti u sljedecih mjesec dana utege postene pa onda tezine nadogradjivati postepeno.

Cahla
16.07.2013., 15:36
Gledam videa skoro cijeli dan pomalo, učim pokrete. Divno nešto, jedva čekam ponedjeljak da krenem! :cerek:

Btw, ne znam jeste li primjetili, ali u većini videa su Scott (Shaun T's husband) i Derek (Tania's husband). :D Baš fora kaj ih je Shaun ubacio.

Barbarella80
16.07.2013., 16:29
Još jednom molim neku dobru dušu koja bi mi to spržila na cd!

Suntastic
16.07.2013., 17:57
Btw, ne znam jeste li primjetili, ali u većini videa su Scott (Shaun T's husband) i Derek (Tania's husband). :D Baš fora kaj ih je Shaun ubacio.
Ja nisam imala pojma da je Derek njen muz :D

rabiosa
16.07.2013., 20:34
Btw, ne znam jeste li primjetili, ali u većini videa su Scott (Shaun T's husband) i Derek (Tania's husband). :D

Ah, interracial love. :cerek: Scott i Shaun su vrlo sexy par. :o

Indigo Girl
16.07.2013., 20:36
Uspjela sam!! Nakon popodneva provedenog na plazi i sat vremena badmintona, odradila sam ovaj Speed bez greske! Jest da sam totalno mokra, kupaci mi je sav mokar, rucnik kojim sam se brisala je mokar... Ali sam uspjela. Bit ce da je jucer bila neka teska sparina ili meni nije bio dobar dan. Super je taj speed, bas mi se svidio i zbilja brzo prodje tih 25min. Jedva cekam sutra total body, mislim da ce mi se jako svidjeti :)

Mai
17.07.2013., 07:53
Uspjela sam!! Nakon popodneva provedenog na plazi i sat vremena badmintona, odradila sam ovaj Speed bez greske! Jest da sam totalno mokra, kupaci mi je sav mokar, rucnik kojim sam se brisala je mokar... Ali sam uspjela. Bit ce da je jucer bila neka teska sparina ili meni nije bio dobar dan. Super je taj speed, bas mi se svidio i zbilja brzo prodje tih 25min. Jedva cekam sutra total body, mislim da ce mi se jako svidjeti :)

:jumping::jumping:
eto vidiš,rasturaš Đurđa :mig:

ja se spremam odvježbat svoje samo nek me malac pusti :Pop:

lipakaja_1
17.07.2013., 10:13

BRAVO!!!

znala sam ja da ćeš uspjet :)

evo jedna:
http://3.bp.blogspot.com/-_izKq4dYcWo/UJFr1qqGAiI/AAAAAAAAM0g/5s5ZWLsL-gU/s400/Persistence-Exercise-Motivation.jpg

Zafrina
17.07.2013., 10:20
:lux: Indigo!

mene jučer u pola treninga prekinuli nenajavljeni gosti, a nakon što su otišli nisam više mogla vježbati jer su došli oni najavljeni :rolleyes:

mislim da selim trening na jutarnju šihtu. :kava:

zelenaa
17.07.2013., 17:53
može! :p

a sad pitanje o 30 day squat challenge, postavila sam ga na chatu :bonk:

pls neka netko odgovori

o čemu je bilo pitanje? ja sam isto krenula sam squat i 30 day ab challenge

Zafrina
17.07.2013., 20:52
speed 1.0 gotov za danas! :mirko:

ulovila sam se da si recitiram pod tušem "hop hop squat" :rofl: :facepalm:

Mai
17.07.2013., 20:54
:lux: Indigo!

mene jučer u pola treninga prekinuli nenajavljeni gosti, a nakon što su otišli nisam više mogla vježbati jer su došli oni najavljeni :rolleyes:

mislim da selim trening na jutarnju šihtu. :kava:

jutarnja šihta rules :mig:
al ja ću se morati prebaciti u 11 sati :mama: :tuzni: jerbo bebe promjenila ritam spavanja i od 11 spava ko topčina :durica
a ja volem rano jutri vježbaaaaaaaaaaaat :504:

Mai
17.07.2013., 20:54
speed 1.0 gotov za danas! :mirko:

:lol::lol::lol::lol:
ako ništa ovo me nasmija pošteno :rofl:

Zafrina
17.07.2013., 21:01

:D

ja budem se slijedeći tjedan prešaltala na jutro.

Mai
17.07.2013., 21:07

ja budem se slijedeći tjedan prešaltala na jutro.

go baby gooooooooooooooooooooo :mig:

Indigo Girl
17.07.2013., 21:10
Ovaj total body je ubitacan trening, vrhunski osmisljen, sve radi. Ja sam odradila jedno 30%, po slobodnoj procjeni. Tesko je, jako je tesko, a ja nisam dugo vjezbala. Napravila sam i par pauza od desetak sekundi, plakala 3 sekunde, i tako :D Bas se lose osjecam jer sam toliko oslabila i jer sam tako lose ovaj trening odradila...prelose. Tjesim se da je bilo tako lose jer sam prije treninga trcala 35min.

Zafrina
17.07.2013., 21:14
Ovaj total body je ubitacan trening, vrhunski osmisljen, sve radi. Ja sam odradila jedno 30%, po slobodnoj procjeni. Tesko je, jako je tesko, a ja nisam dugo vjezbala. Napravila sam i par pauza od desetak sekundi, plakala 3 sekunde, i tako :D Bas se lose osjecam jer sam toliko oslabila i jer sam tako lose ovaj trening odradila...prelose. Tjesim se da je bilo tako lose jer sam prije treninga trcala 35min.

:grli:
ali se sjeti onog treninga jučer!
sutra će opet biti super!

mene su tak jučer zeznuli za total body, doslovno sam ga samo pola odradila, ali zato sam danas dala sve od sebe!

nema odustajanja!! :mirko:

Indigo Girl
17.07.2013., 21:21
Hvala na utjehi, ali sutra ce biti katastrofa jer ja nemam trbusne misice, vec sad znam da necu moci vise od pola izdrzati.

Zar je samo meni ovaj total body bio tako tezak i nemoguc za pratiti? :(

Zafrina
17.07.2013., 21:49
Hvala na utjehi, ali sutra ce biti katastrofa jer ja nemam trbusne misice, vec sad znam da necu moci vise od pola izdrzati.

Zar je samo meni ovaj total body bio tako tezak i nemoguc za pratiti? :(

pa ni ja nemam trbušne.

i bilo mi je teško vježbati :ne zna:

i svađam se sa šantijom jer ne znam korake i teško mi je pratiti :rofl:

ali neću odustati. puno modificiram ali odradim trening do kraja.

Suntastic
17.07.2013., 22:01
:rofl: :rofl: :rofl: i meni je ono super zarazno, narocito mi se svidja sto je sve uskladjeno uz ritam muzike, svaki pokret.

TBC je meni najtezi trening uz bonus i i ja moram zastati na trenutke.
Indigo, ab intervals je super zabavan i nije uopste tezak :)

Meni sutra opet cardio :503:

mardz
18.07.2013., 00:50
Meni je Cardio ocajan bio :504:, pravila sam pauze, nervirala se, jedva dolazila do daha. Speed nije lose bas zbog toga jer ima pauze strech izmedju a TBC tak i tak ne idu mi oblique knee push-up nikako :mad:, nema sanse da ih mogu odraditi. Jeste da su sjutra trbusnjaci ali barem nema tolikog lupanja srca, malo me i stitna zeza ali tjeramo se.

Mai
18.07.2013., 05:24
jutar :kava:
danas cardio :eek: i već lagano strepim :D da,teško je,unatoč modificiranom načinu vježbanja.sve mislim,neš ti Tanye i prilagođenog vježbanja,al kad se vidim u ogledalu crvena ko pivac i mokra,znam da je teško......
ajmo cureeeeeeeeeee,lets go,lets goooooooooooo :cerek:

Urbana
18.07.2013., 05:36
Kod mene danas duplic, lower focus + abs.
Ima da me nema veceras :D

Mai
18.07.2013., 05:46
Kod mene danas duplic, lower focus + abs.
Ima da me nema veceras :D

aaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D
znam da i mene to čeka,al aaaaaaauuuuuuuuuuuu :cerek:
u slučaju upale mišića preporučujem da drmneš Lekadol i onda da stojički trpiš bol :rofl:

Urbana
18.07.2013., 06:40
Ma sto se upalilo prve sedmice, upalilo se :D
Mislim da do bete nece biti nekih znacajnijih upala jer sad samo utvrdjujemo gradivo.

Uzivam krizati one dane na kalendaru, danasnji trening + istezanje u subotu i 2. sedmica je gotova :cheer:

Indigo Girl
18.07.2013., 07:29
Mene od Cardia i Speeda bole ramena, malo mi je to čudno, nije bilo baš nekih vježbi za ramena u tim treninzima...

Večeras će me uloviti upale od total bodya, očekujem upalu kvadricepsa i prsa.

Ali mene te upale vesele, ja bih da ih stalno imam :)

Bravo Urbana!! Meni je super sto vjezbanje cini mojoj psihi - jutros se pogledam u ogledalo i znajuci da vjezbam vec par dana i trcim, odjednom kao vidim da mi se naziru gornji trbusnjaci :D Naravno da se ne vide, da sam ista kao pred 4 dana, ali kad vjezbam onda zabrijem da se promjene desavaju.

Zafrina
18.07.2013., 07:48
hehe, tak i ja mislim da mi se vidi već sad kak sam se utegnula i čak oblikovala :D

al to je i jedino bitno, kako se mi nakon i zbog treninga osjećamo :mig:

bajadera9
18.07.2013., 10:42
Kad ovako malo čitam sve i ja dobijem želju da vježbam. :) Može molim link ? :cerek:

ljutakopas
18.07.2013., 11:13
lijepo molim i ja linkovlje za t25 na privat ako nije problem :D

tražila sam na torentima, ali našla sam one bez gamma faze pa ako netko ima sve tri, bila bih zahvalna :cerek:

Urbana
18.07.2013., 11:41
Mislim da niko jos nema gamu.
Dok dodjes do game treba ti dva i po mjeseca tako da slobodno skidaj alfu i betu.

asprah
18.07.2013., 11:52
Ja odradih danas od 9 trening i nije bilo pretjerano vruće. možda ima veze i to što mi prozor gleda na zapad.
Gamma je samo myth, ona ne postoji:mudri: .

Urbana
18.07.2013., 12:06
J
Gamma je samo myth, ona ne postoji:mudri: .

Svi poludili za gammom a nisu ni ovo zavrsili.

deluxe-gamma-cycle (http://www.beachbody.com/product/fitness_programs/focus-t25-workout-deluxe-gamma-cycle-with-equipment.do)

bajadera9
18.07.2013., 12:14
Urbana, hvala na linkovima :)

Indigo Girl
18.07.2013., 12:27
Aspraše, zar ti radiš paralelno T25 i Insanity?

lipakaja_1
18.07.2013., 12:39
Bonus Core Speed se može raditi umjesto Speed 2.0

nadam se da će Gamma brzo izaći :cerek:

asprah
18.07.2013., 12:40
Nije mi baš tako sunce u glavu udarilo još :D, završavam prvi mjesec insanitya samo- prvi put plyo cardio circuit obavljen bez ijedne pauze. Šta ćeš , tamo je tema mrtva, a ovo je novo pa popularno, pa će i meni t-25 skoro na red vjerojatno.
čitam temu sad, da ne bi poslije imao pitanja tipa : a kad se radi taj bonus cd i slično.

Zafrina
18.07.2013., 12:46
ja nisam skinula bonus CD :ne zna:

Indigo Girl
18.07.2013., 13:10
Nije mi baš tako sunce u glavu udarilo još :D, završavam prvi mjesec insanitya samo- prvi put plyo cardio circuit obavljen bez ijedne pauze. Šta ćeš , tamo je tema mrtva, a ovo je novo pa popularno, pa će i meni t-25 skoro na red vjerojatno.
čitam temu sad, da ne bi poslije imao pitanja tipa : a kad se radi taj bonus cd i slično.

Sjecam se da je i meni isto tako bilo, prvi put cijeli plyo kad je bio na rasporedu predzadnji put :)

Ja se vracam na Insanity kad ovo zavrsim, rezultati su mi bili i vise nego ociti, pa se nadam da ce do tad tema zazivjeti :moli:

Zafrina
18.07.2013., 13:11
pa onda se prešaltamo nakon ovog svi na insanity pa bude tema natrag živnula :mig:

Indigo Girl
18.07.2013., 13:14
Deal!

I onda će nam valjda biti lakše raditi nego prvi put, pogotovo nakon dva/tri mjeseca ovog T25 čuda!

Zafrina
18.07.2013., 13:18
da, to sam si baš i ja mislila.

sa T25 ćemo, ako ništa drugo, dobiti nekakvu kondiciju pa ćemo moći odraditi cijeli insanity trening odjednom.

Suntastic
18.07.2013., 13:21
Bonus Core Speed se može raditi umjesto Speed 2.0

nadam se da će Gamma brzo izaći :cerek:
Kajo odakle ti ova informacija?
Ali imalo bi smisla zasto je onako tezak :rofl:

Insanity opet...nisam bas nesto odusevljena tom idejom :D

Cahla
18.07.2013., 13:30
Evo mene! :D

Planiram od slijedećeg tjedna radit po kalendaru, od ponedeljka, ali se nisam mogla suzdržati jučer ni danas da ne probam koji video :cheer:

Inače, radila sam paralelno par videa iz Insanity-a i TurboFire par videa, po volji, kako sam koji dan bila raspoložena, i za što sam imala najviše energije.

Jučer sam odradila Beta Rip't circuit; okej je. Nisam se previše uspuhala, jer sam se više fokusirala da gledam kako oni rade vježbe, pa ih nisam odradila sa sto posto fokusa, no, budem polako došla do toga.

Danas sam odradila Alpha Total body circuit. :cerek: Ubojstvo lagano. Stala sam jedno 3 puta, nisam mogla doć do zraka, navikla sam na pauze u Insanityu, pa mi je trebalo da dišem malo, da ne fušam. Uglavnom, JAKO JAKO dobar trening, Shaun si je stvarno dao truda, vidim da će rezultati biti i više nego dobri ako ću se pridržavati i prehrane i kalendara!

Zadovoljna sam! :D

PS: Da li se gledate u nešto dok vježbate? Mene muče oni čučnjevi u 180 rotacijama, želim ih pravilno izvesti, a ne znam dal sjednem dovoljno duboko... Any advice on that? :)

Suntastic
18.07.2013., 13:33
Ides duboko koliko mozes. Ja se uvijek drzim one iz insanity-a "form over speed", iako uvijek pri kraju me boli svaki misic pa malo traljavo zavrsim.

far-pes
18.07.2013., 13:37
čeka se jesen za t25. ljeti parket, usprkos prostirci, ne bi podnio toliku količinu znoja:D

darchy23
18.07.2013., 17:01
meni su do sad Total body circuit i Ab intervals najteži u ovoj Alfi... mrzim ih jer su tako prokleto zahtjevni... da me samo čujete kad ŠonTi kaže: plank position a ja njemu Fuck off, ŠonTi, fuck off...
umirem te dane... :503: :503:
al me veseli činjenica da ću tamo neki peti tjedan garant sve odraditi kako treba... :D :D
tako da te IndigoCuro, poootpuno razumijem... :mig: :mig: Al ne daj se!

btw, i ja si garant umišljam da sam se počela malo utezati... :misli: nikom ništa ne govorim da vježbam... valjda će skontant :cerek:
sutra Lower Focus ili Ab's-i.. a onda 2.tjedan... DONE !!!!
ne radim još uvijek duplo... još malo da nabijem kondiciju..

darchy23
18.07.2013., 17:04
i meeeeneeee :D :D :D
genijalno... :lol: :lol:

darchy23
18.07.2013., 17:07
Ma sto se upalilo prve sedmice, upalilo se :D
Mislim da do bete nece biti nekih znacajnijih upala jer sad samo utvrdjujemo gradivo.

Uzivam krizati one dane na kalendaru, danasnji trening + istezanje u subotu i 2. sedmica je gotova :cheer:

LAJKAM!!!! :D :D

Suntastic
18.07.2013., 19:21
Odradjen cardio i 110 cucnjeva :D

A sad tush :cerek:

Indigo Girl
18.07.2013., 21:03
Darchy, ma u pravu si skroz, bit ce bolje sa svakim treningom, samo sam dosta razocarana u samu sebe koliko sam se zapustila..

Bravo Suntastic! Ja se sad bacam na Abs, valjda cu prezivjeti :moli:

Suntastic
18.07.2013., 21:24
Javi utiske, bas me zanima kako ce ti leci.

Zafrina
18.07.2013., 21:39
Danas ja nisam zadovoljna treningom. Nekakav bezvezan kraj dana.

Inace, meni su abs-i najdrazi trening, mozda nesto krivo radim :misli:

Indigo Girl
18.07.2013., 22:02
Evo javljam da sam odradila Abs, i slazem se sa Zafrinom, mozda i ja nesto krivo radim, jer sam odradila sve od pocetka do kraja bez pauze :cheer: Modificirala sam samo kad dizu obje noge istovremeno u zrak, to mogu jednom i umrem, pa sam radila kao Tanya, skvrcila bih noge u koljenima.

Zafrina, bit ce bolje sutra, vidis kako je meni 1 dan super, 2 dan katastrofa :)

Zafrina
19.07.2013., 07:39
nadam se. danas sam htjela odraditi taj dupli jutarnji i zaspala sam! :503:

nije mi baš dobro počeo dan. eh...

al dobro, vidim da je tebi bio dobar trening! :lux: Indigo

Urbana
19.07.2013., 07:46
Kod mene danas zasluzeni odmor a sutra cu da se istezem :raspa:

Suntastic
19.07.2013., 08:27
Urbana jel tebi bio jucer dupli? Kako prodje?

Urbana
19.07.2013., 08:33
Super, dobro mi je sto imamo ovu temu i kad mi se ne da vjezbati motivisete me da se drzim plana dok mogu.

Jucer sam abse radila cijedeci se od lower body focusa :D

Kad se pojavi gama racunam da bi se do oktobra moglo sve zavrsiti (alfa, beta i gama).
Tri mjeseca vjezbanja :cerek:

Indigo Girl
19.07.2013., 08:40
Ako ne pojedemo 3 pizze dnevno, mislim da cemo sve vidjeti lijepe promjene na našim tjelesima :)

Zafrina
19.07.2013., 08:45
Super, dobro mi je sto imamo ovu temu i kad mi se ne da vjezbati motivisete me da se drzim plana dok mogu.

Jucer sam abse radila cijedeci se od lower body focusa :D

Kad se pojavi gama racunam da bi se do oktobra moglo sve zavrsiti (alfa, beta i gama).
Tri mjeseca vjezbanja :cerek:

bravo! mene danas to čeka! malo me brine ova vrućina, al mislim da ću danas odraditi vani taj dupli.

Ako ne pojedemo 3 pizze dnevno, mislim da cemo sve vidjeti lijepe promjene na našim tjelesima :)

:lux:

Suntastic
19.07.2013., 09:02
Eh a meni danas bas bilo u planu 3 pizze :( :D

Ja bih voljela da mogu vjezbati vani, zafrina zavidim ti :cerek:

Zafrina
19.07.2013., 09:15
hvala! :)

dođi, budemo skupa :mig:

Mai
19.07.2013., 10:49
pa onda se prešaltamo nakon ovog svi na insanity pa bude tema natrag živnula :mig:

a meže li se modificirat Insanity :cerek::rofl::lol::lol:
to nije loša ideja :mig: jerbo kao što Indigo kaže:
Ja se vracam na Insanity kad ovo zavrsim, rezultati su mi bili i vise nego ociti, ja samo potpisujem:I više nego očiti :mig:
Danas Lower focus+Ab Intervals :kava::visi: Ima da rasturam :clint:
Javim se ako preživim......tri točke.......

Urbana
19.07.2013., 10:56
Mislim da je kod insanitija modifikacija raditi sporije, odnosno raditi tempom koji mozes podnijeti.

Zafrina
19.07.2013., 11:00
meže se, narafno! :modificicirala.i.prvi.put: pa nisam luda da radim ko luđak (insane!!) :zubo:

negooo, javi se nakon današnjeg duplića da čujemo kako je bilo :mig:

Cahla
19.07.2013., 11:19
Joj cureee...

Sve je bilo super, i odvježbala jučer, jela odlično...

I onda me dragi pozove na točenu pivu. Popijem dvije točene i pojedem vege pizza cut u pola sata do ponoći... :504: Jest da je nakon toga uslijedio sex, al pošto sam bila dolje, mislim da to ništa ne vrijedi....

Kako vi rješavate te izlete u kasne obroke?? :ne zna:

Zafrina
19.07.2013., 11:23
ja sam skoro pa izbacila večeru. ali preko dana jedem normalno. ponekad si priuštim i neke izlete u zabranjenu zonu ali većinom za ručak pa se tješim da odradim to... :ne zna:

htjela bih nabaviti taj whey za nakon treninga, al ne znam točko kakav je bolji, a ono što me isto muči jest da sam čitala da se miješa s mlijekom a mlijeko sam izbacila iz prehrane :ne zna:

yuma
19.07.2013., 11:25
Joj cureee...

Sve je bilo super, i odvježbala jučer, jela odlično...

I onda me dragi pozove na točenu pivu. Popijem dvije točene i pojedem vege pizza cut u pola sata do ponoći... :504: Jest da je nakon toga uslijedio sex, al pošto sam bila dolje, mislim da to ništa ne vrijedi....

Kako vi rješavate te izlete u kasne obroke?? :ne zna:

Ako je bio sex poslije svega toga, onda je ok. Nema veze što si bila dolje, trošiš se i kad si dolje.

:rofl::D

Cahla
19.07.2013., 11:46
ja sam skoro pa izbacila večeru. ali preko dana jedem normalno. ponekad si priuštim i neke izlete u zabranjenu zonu ali većinom za ručak pa se tješim da odradim to... :ne zna:

htjela bih nabaviti taj whey za nakon treninga, al ne znam točko kakav je bolji, a ono što me isto muči jest da sam čitala da se miješa s mlijekom a mlijeko sam izbacila iz prehrane :ne zna:

Meni je žao kaj je shakeology tako skup, svi ga hvale i kažu da je odličan za weight loss..

Ma, i ja sam izbacila večeru, jedem voće, posni, jogurt i slično nakon ručka, ali mi se nekad zalomi ovak neki junk kasno. Nije par puta na tjedan, ali svejedno se nekak grizem...

Jel koja od vas puši? Ja sam prestala, jedino zapalim uz cugu koju cigaretu, ali to je 1-maksimalno 2 put tjedno.

Whey je super stvar, jedino što je skup, a i čula sam da napuhuje. Ne moraš ga nužno mješati s mlijekom, ekipa ga smješa nakon treninga s vodom i pojedu bananu ili grožđice da se oporave ;)

Cahla
19.07.2013., 11:48
Ako je bio sex poslije svega toga, onda je ok. Nema veze što si bila dolje, trošiš se i kad si dolje.

Mislim da je bitno izbaciti što više ono što je masno, šećer, sol, gazirano, junk, slatko, i probati barem preko tjedna pripaziti da se jede zdravo. Preko tjedna si uzmem jedan dan kad si dam oduška i kalorijski se malo napunim. Ali svejedno me ovakve stvari ljute, jer prije, dok sam radila Insanity nisam imala takve izlete, čak i kad bih više popila, iskontrolirala sam se. Došla doma, popila pola litre vode, aspiirin i čorka. Ujutro pola kile manje :D

Valjda ću se skulirati..

Zafrina
19.07.2013., 11:49
da.. i ja bi shakeology.. eh.. snalazimo se.

Indigo Girl
19.07.2013., 12:01

Ja ga pijem s vodom, stavim jednu mjericu u 2dcl vode i to mi bude bas fino, kao tekuci puding od vanilije :)

Meni je žao kaj je shakeology tako skup, svi ga hvale i kažu da je odličan za weight loss..

Jel koja od vas puši? Ja sam prestala, jedino zapalim uz cugu koju cigaretu, ali to je 1-maksimalno 2 put tjedno.

Whey je super stvar, jedino što je skup, a i čula sam da napuhuje. Ne moraš ga nužno mješati s mlijekom, ekipa ga smješa nakon treninga s vodom i pojedu bananu ili grožđice da se oporave ;)

Ma taj shakeology je zapravo samo protein i nekakav secer, 99% sam sigurna u to. Tako da...pij whey i glukozu i to ti je to.

Ne slažem se da je whey skup, niti da napuhuje. Ja sam dala 450kn za 2.5kg, i ako piješ jednom tjedno, to traje i po par mjeseci. A i ja sam uzela dosta skupu marku, ima i jeftinijih.

Ja pušim, i to pušim redovito, ne vidim da mi to smeta s treninzima.

Indigo Girl
19.07.2013., 12:02
BTW ovo sa sexom je super :D Ja ću onda drastično smršaviti kad mi se dečko vrati s broda :cerek:

P.S. Ja se ne zamaram toliko s hranom. Jedem kad sam gladna, bilo to i u 3 ujutro. Ne prezderavam se, biram sto cu jesti (dakle necu pojesti 3 pizze dnevno kao sto ce to Suntastic uciniti :D), ali svaki dan pojedem nešto slatko, popijem sok, i tako to. Mislim, do sad sam se tako hranila i kilaža mi stagnira. Dakle, sad kad sam ubacila ozbiljno trčanje 4 puta tjedno i T25, salo se mora istopiti :mudri:

Cahla
19.07.2013., 12:08
Ja ga pijem s vodom, stavim jednu mjericu u 2dcl vode i to mi bude bas fino, kao tekuci puding od vanilije :)

Ma taj shakeology je zapravo samo protein i nekakav secer, 99% sam sigurna u to. Tako da...pij whey i glukozu i to ti je to.

Ne slažem se da je whey skup, niti da napuhuje. Ja sam dala 450kn za 2.5kg, i ako piješ jednom tjedno, to traje i po par mjeseci. A i ja sam uzela dosta skupu marku, ima i jeftinijih.

Ja pušim, i to pušim redovito, ne vidim da mi to smeta s treninzima.

Joj, blago tebi kaj ti ne smeta.. Ja sam prvenstveno radi toga prestala, jedva se naviknula ujutro kavu bez cigarete piti.. Još sam duhan motala, i to jedan jako fini, baš mi fali... :(

Koliko sačekaš da prodje odkad zapališ da ideš vježbat? I koliko pušiš na dan? I odakle si?? :D

Zafrina
19.07.2013., 12:12
o, pa super ako se može piti i s vodom! :)

Indigo Girl
19.07.2013., 12:12
Joj, blago tebi kaj ti ne smeta.. Ja sam prvenstveno radi toga prestala, jedva se naviknula ujutro kavu bez cigarete piti.. Još sam duhan motala, i to jedan jako fini, baš mi fali... :(

Koliko sačekaš da prodje odkad zapališ da ideš vježbat? I koliko pušiš na dan? I odakle si?? :D

Bahaha, vidim da i ti volis biti policajac :)

Ne zna, ne brojim minute, ali 30min sigurno, nekad i vise. Uglavnom vise.

10-15 cigareta, kako kad. Nekad i cijelu kutiju.

Iz Rijeke.

Ajde daj još pitanja, super mi je ovo :D

Indigo Girl
19.07.2013., 12:13
o, pa super ako se može piti i s vodom! :)

Samo ga nemoj previse razrijediti, dakle jedan scoop u maximalno 2dcl, moze i manje, jer inace bude bljutavo, ovako je fino puno okusa :)

Suntastic
19.07.2013., 12:16
(dakle necu pojesti 3 pizze dnevno kao sto ce to Suntastic uciniti :D),[/COLOR]

:lol: :kiss:

Zasto izbacujete veceru :confused:

Zafrina
19.07.2013., 12:17
Samo ga nemoj previse razrijediti, dakle jedan scoop u maximalno 2dcl, moze i manje, jer inace bude bljutavo, ovako je fino puno okusa :)

tnx na uputama, al moram prvo skupit tolko životinjica.. nekak mi se sam razbježe svaki mjesec... :ne zna: :zubo:

Zafrina
19.07.2013., 12:20
:lol: :kiss:

Zasto izbacujete veceru :confused:

ja se već ne sjećam kad sam zadnji put svojevoljno, baš onako "večerala"

imam kasni ručak pa mi niti ne treba.. nije to sad radi T25 ili Insanitya. jednostavno ne večeram :ne zna:

Cahla
19.07.2013., 12:29
Bahaha, vidim da i ti volis biti policajac :)

Ne zna, ne brojim minute, ali 30min sigurno, nekad i vise. Uglavnom vise.

10-15 cigareta, kako kad. Nekad i cijelu kutiju.

Iz Rijeke.

Ajde daj još pitanja, super mi je ovo :D

Dečko mi je rodom iz Rijeke :D hehe.

Zakaj imaš marte sa bijelim špigetima na avataru? :D

Koje si godište? Koliko dugo pušiš? Dal cugaš? Dal cugaš preko tjedna? Koliko imaš kila? Koliko si visoka? :)

Činiš se kul. :D

marin96
19.07.2013., 12:34
Daj jel mi moze netko rec di da ubacim onaj bonus nisam bas pratio temu :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Suntastic
19.07.2013., 12:37
Kaja jucer rece da se ubacuje tek u drugom mjesecu :ne zna:

A sto se tice neveceranja, ja bih crkla. od gladi. Jedem 5 puta dnevno nekada zna biti i 6, zadnji obrok mi je oko 9 i u 12 opet ogladnim :rofl:

Odoh lagano nesto pojesti pa se spremiti za dupli, javim se ako prezivim :D

Zafrina
19.07.2013., 13:03
umirem :rofl: :rofl:

Indigo Girl
19.07.2013., 13:05
Dečko mi je rodom iz Rijeke :D hehe.

Zakaj imaš marte sa bijelim špigetima na avataru? :D

Koje si godište? Koliko dugo pušiš? Dal cugaš? Dal cugaš preko tjedna? Koliko imaš kila? Koliko si visoka? :)

Činiš se kul. :D

Marte sam stavila na avatar pred deset godina kad sam se registrirala, tad sam ih nosila svakodnevno. Tek sam kasnije skužila da navodno Skinheadsi nose bijele vezice, tad to nisam znala i stavila prvu sliku koju sam nasla na internetu.

Pušim skoro 10 godina (katastrofa), ne cugam baš, ne volim alkohol. Popijem bocu vina jednom mjesečno da se pripijem i to je to.

176cm, a kg variraju između 63 i 65 :D

I da, totalno sam kul, dobro ti se čini :D

Idem sad doma, sretno svima s treninzima danas, mene čeka prvi dupli :w

asprah
19.07.2013., 13:08
:kokice:

Cahla
19.07.2013., 13:17
Ja sam danas planirala radit TurboFire, al mislim da ću Cardio alpha.

Čini se naporno :/

Vidjet ćemo.

Stay tuned!

Suntastic
19.07.2013., 15:14
Odradila :tulum:
puno mi je laksi abs od lower focus na kojem sam morala napraviti 2,3 pauze, kod pulses standardno.

A kod abs uvijek imam osjecaj da ce mi misici puknut kod onih silnih V polozaja kad mi se trbusni zaljepe za ledja :rofl:

I ponosna sam jer sam napokon odradila obliques kako treba.

far-pes
19.07.2013., 16:50
[COLOR="Indigo"]BTW ovo sa sexom je super :D Ja ću onda drastično smršaviti kad mi se dečko vrati s broda :cerek:

sad znam zašto dečko "dopušta" da trčiš s muškim društvom po šumi:D

mardz
19.07.2013., 16:53
Nocas me ceka prvi dupli ah, ah, kako ga odugovlacim. Temperatura u sobi 30 stepeni, znojim se od pomisli samo na vjezbanje po vrucini, a da mi se vjezba da, i to bas. Svaka cast koje pusite ja mislim da ne bih mogla do daha doci. 12 avgusta ce biti godina kako sam batalila duvan poslije 15 godina duvanjenja, i super se osjecam.

P.S. sestri mi rodjendan pa sam zgrijesila sa kolacem Trilece, nije bilo sanse da mu ne odolim, slaba sam na njega. Inace dorucak zobene, voce, a u toku dana meso ili riba sa povrcem,ponekad koji ljesnik.
Ako prezivim nocas javljam vam se. Pozdrav Focuscima.

Mai
19.07.2013., 17:01
Efo me :afro:
Odradila duplić :jumping: napokon!Bome ubiše me abs zadnjih 5 minuta,noge mi drčale!!!!Lud onaj ko radi 2 vježbe odjednom :lol: al se predobro osjećam nakon toga!!!!
Priznajem,teško je odraditi 2 treninga odjednom,al mi smo tvrdoglave i možemo to :mig:
Malčice štekam u V pozama,noge mi ptkazuju poslušnost.....al 9 mjeseci nevejžbanja učinilo svoje.sad se vraćamo na stare staze i u nove pobjede :cerek:
Evri badi get up :rofl:

darchy23
19.07.2013., 17:09
Efo me :afro:
Odradila duplić :jumping: napokon!Bome ubiše me abs zadnjih 5 minuta,noge mi drčale!!!!Lud onaj ko radi 2 vježbe odjednom :lol: al se predobro osjećam nakon toga!!!!
Priznajem,teško je odraditi 2 treninga odjednom,al mi smo tvrdoglave i možemo to :mig:
Malčice štekam u V pozama,noge mi ptkazuju poslušnost.....al 9 mjeseci nevejžbanja učinilo svoje.sad se vraćamo na stare staze i u nove pobjede :cerek:
Evri badi get up :rofl:

ja sad odoh odradit...... a uopće mi se ne daaa.... :(
ALI!!!! odoh i onda sam gotova s 2. tjednom.. jeeeiiiii :D

Mai
19.07.2013., 17:15
ja sad odoh odradit...... a uopće mi se ne daaa.... :(
ALI!!!! odoh i onda sam gotova s 2. tjednom.. jeeeiiiii :D

ma da ti se,daaaaaaaaaaaaaaa:D
sutra još samo stretch i gotov drugi tjedan :zivili:

Mai
19.07.2013., 17:17
Ako prezivim nocas javljam vam se. Pozdrav Focuscima.
ma jašta neg ćeš preživit :D al ćeš se u po treninga pitat:Štp je meni ovo trebalo?!:cerek::rofl:
javi seeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :mig:

Mai
19.07.2013., 17:20
ja se već ne sjećam kad sam zadnji put svojevoljno, baš onako "večerala"

imam kasni ručak pa mi niti ne treba.. nije to sad radi T25 ili Insanitya. jednostavno ne večeram :ne zna:

potpisujem!:raspa::clint:

Indigo Girl
19.07.2013., 18:30
sad znam zašto dečko "dopušta" da trčiš s muškim društvom po šumi:D

"Dopusta" zato jer je normalan. Veceras idem van s 3 decka, zamisli :p

Ja sam odlucila da necu spajati treninge, nego cu danas odraditi Lower focus, a sutra Cardio. Mislim da je tako bolje, jer nakon Lower focusa nema sanse da odradim Cardio sa 100% snage, nego cu fusariti, a mrzim kad traljavo odradim trening.

darchy23
19.07.2013., 19:06
ma da ti se,daaaaaaaaaaaaaaa:D
sutra još samo stretch i gotov drugi tjedan :zivili:
heheehehe! :D :D :D :D :D
GOTOVA! Drugi tjedan..... KRIIIŽAAAAAMMMM!!
:cerek::cerek::cerek:

darchy23
19.07.2013., 19:08
potpisujem!:raspa::clint:
također! :mig:

Indigo Girl
19.07.2013., 20:39
Bravo cure!!!

Ja sam odradila Lower focus, i zapravo sam zadovoljna kako sam ga odradila! Bez pauze, bez modifikacija, samo ti pulsevi i staticno drzanje, to jednostavno ne mogu, imam osjecaj da ce mi noga puknuti. Pa se spustim koliko mogu, ali vise stojim nego sto sam u cucnju/iskoraku.

Cardio cu odraditi sutra, u nedjelju me ceka utrka, pa strech kad dodjem doma, a onda za nagradu shopping u outletu u Palmanovi :D

Zafrina
19.07.2013., 20:45
ja sam tek sad došla doma. :503:
mislim da će mi danas biti rest day a sutra ujutro dupli. nemrem. vani hrpa ljudi, u stanu sto stupnjeva...
ali da ne bi bilo da sam baš totalno zabušavala, odvozila cca 6km biciklom...valjda se to ipak malo računa :misli: :zubo:

Mai
20.07.2013., 06:23
[QUOTE=Zafrina;45964996]ja sam tek sad došla doma. :503:
mislim da će mi danas biti rest day a sutra ujutro dupli. nemrem. vani hrpa ljudi, u stanu sto stupnjeva...
ali da ne bi bilo da sam baš totalno zabušavala, odvozila cca 6km biciklom...valjda se to ipak malo računa :misli: :zubo:[/QUOTE
pika pika,sve se pika :mig:

Mai
20.07.2013., 06:26

a kad si gore jel se računa dupla potrošnja kalorija?! :cerek::rofl::lol:

Zafrina
20.07.2013., 07:08
odradila lower focus i dio absa... :cry:

sa lower focusom sam jako zadovoljna a abse nisam mogla dulje od 5min :brukica: mislim da ću ih navečer odraditi.

...sanjam dan kad ću moći odraditi duplić u komadu...

koliko je vama razmak između dva treninga u tom duplom danu?

Zafrina
20.07.2013., 07:09
a kad si gore jel se računa dupla potrošnja kalorija?! :cerek::rofl::lol:

ak se pika moj beciklin, onda se ovo kad si gore duplo pika :D

Mai
20.07.2013., 07:12
odradila lower focus i dio absa... :cry:

sa lower focusom sam jako zadovoljna a abse nisam mogla dulje od 5min :brukica: mislim da ću ih navečer odraditi.

...sanjam dan kad ću moći odraditi duplić u komadu...

polako draga,tek smo startali :rofl:
razmak oko 1 minute dok nađem drugi dio treninga :cerek:

Mai
20.07.2013., 07:12
ak se pika moj beciklin, onda se ovo kad si gore duplo pika :D

onda nema druge neg udarit svako večer po keks pa da izgledamo ko manekenke za misec dana :rofl::lol:

Mai
20.07.2013., 07:13
Odradila Stretch daaaaaaaaaaaay :D
Čak i koja kapljica znoja,a ne bi čoek reko.
Shaun mi izgleda pičkasto u onim tajicama,morala sam se nasmijat...gejevski nekako :lol:

Zafrina
20.07.2013., 07:14
polako draga,tek smo startali :rofl:
razmak oko 1 minute dok nađem drugi dio treninga :cerek:

:durica

onda nema druge neg udarit svako večer po keks pa da izgledamo ko manekenke za misec dana :rofl::lol:

:horor:

Mai
20.07.2013., 07:16
:durica

:horor:

ne mi se durit :) čekaj da plačemo zajedno :mig:
bez ovoga :horor: molim.sve u rok lipote,sveeeeeeeeeeeeeee :usama:

Zafrina
20.07.2013., 07:43
ne mi se durit :) čekaj da plačemo zajedno :mig:
bez ovoga :horor: molim.sve u rok lipote,sveeeeeeeeeeeeeee :usama:

ajde, ako tako kažeš onda dogovoreno! sve u rok lipote! :D

darchy23
20.07.2013., 09:43
Bravo cure!!!

Ja sam odradila Lower focus, i zapravo sam zadovoljna kako sam ga odradila! Bez pauze, bez modifikacija, samo ti pulsevi i staticno drzanje, to jednostavno ne mogu, imam osjecaj da ce mi noga puknuti. Pa se spustim koliko mogu, ali vise stojim nego sto sam u cucnju/iskoraku.

Cardio cu odraditi sutra, u nedjelju me ceka utrka, pa strech kad dodjem doma, a onda za nagradu shopping u outletu u Palmanovi :D

mmm... lajkam šoping!! :mig: :D

ja sam isto jako zadovoljna kako sam Lower focus odradila. Boljelo je, peklo dok sam u iskoraku da sam se morala na trenutak ispraviti jerbo ne moš izdržat... a još kad vidim ŠonTija kak onog Scott-a jadnog dodatno pritisne za ramena da mu bude JOŠ teže..... :503::503: mene boli samo gledajući to.... uuufff....
Abse baš ne volim a moji trbušnjaci su najkritičnija zona. :confused: :confused: NJih bih stvarno trebala radit... al eto... nisam....
ja sam izgleda jedina ovdje koja ne radi dupli trening... :ne zna: :(
neam pojma, čini mi se da bih umrla još s tim....
možda da danas napravim abs-e jer mi je danas Rest day a sutra Stretch?
ha, šta kažete curke? :ne zna:

darchy23
20.07.2013., 09:51
Odradila :tulum:
puno mi je laksi abs od lower focus na kojem sam morala napraviti 2,3 pauze, kod pulses standardno.

A kod abs uvijek imam osjecaj da ce mi misici puknut kod onih silnih V polozaja kad mi se trbusni zaljepe za ledja :rofl:

I ponosna sam jer sam napokon odradila obliques kako treba.

Bravo!! :cheer: :klap:

ja i abs-i smo.. grrr... :rospija:

Cahla
20.07.2013., 10:01
Odradila Stretch daaaaaaaaaaaay :D
Čak i koja kapljica znoja,a ne bi čoek reko.
Shaun mi izgleda pičkasto u onim tajicama,morala sam se nasmijat...gejevski nekako :lol:

Pa čovjek je gay, što te čudi?? :ne zna:

Pogledaj hip hop abs, pa nešto reci. :D

Suntastic
20.07.2013., 10:35
5 minuta, umijem se, napijem vode, malo odmorim i picim dalje.

Mai, ja ti rekoh prosle sedmice da ne pomjeras stretch day, i ostali, rest day je prijeko potreban.

Mai
20.07.2013., 10:47
5 minuta, umijem se, napijem vode, malo odmorim i picim dalje.

Mai, ja ti rekoh prosle sedmice da ne pomjeras stretch day, i ostali, rest day je prijeko potreban.

Rest day mi je tumorow :rofl:
dont vori bejbe,sve pod kontrolom :mig: hvala što se brineš :kiss:

Mai
20.07.2013., 10:53
Pa čovjek je gay, što te čudi?? :ne zna:

Pogledaj hip hop abs, pa nešto reci. :D

ma znam da je gay....šteta,velika šteta:503:
nećem gledat hip hop abs,oš me ubit totalno :lol::rofl:

Cahla
20.07.2013., 11:08
ma znam da je gay....šteta,velika šteta:503:
nećem gledat hip hop abs,oš me ubit totalno :lol::rofl:

Ja nisam mogla trpit taj video, još kad gledam Taniu kak se cereka i preserava.... Uf. :503: Puno draža mi je Rachel iz Insanitya, Tania se preserava, jednostavno nije prirodna.

Scott mi je komad, za njega je šteta. :cerek:

Zafrina
20.07.2013., 11:21
meni su danas išli na žifce svi :503:

trebalo mi je tišine za fokusiranje na vježbu a ovaj ŠanTi stalno melje!! i ko da me vidi :rolleyes: taman kad se hoću ispraviti on je počeo govoriti još malo, ajmo, izdrži, možeš ti to... uf.. sutra budem imala upalu mišića... :zubo:

nadam se da ću idući dupli odraditi s 5 min razmaka....

Bershka
20.07.2013., 15:53
pozdrav ljudi!! evo malo čitkam teme na rekreaciji i ovaj focus me baš zaintrigirao.. Je li puno zahtjevno, relativan sam početnik a htjela bih skinuti 2-3 kg na zdrav način, naravno i sa sređenom prehranom :) Odakle ste skinuli? hvala :D

zelenaa
20.07.2013., 17:12
pozdrav ljudi!! evo malo čitkam teme na rekreaciji i ovaj focus me baš zaintrigirao.. Je li puno zahtjevno, relativan sam početnik a htjela bih skinuti 2-3 kg na zdrav način, naravno i sa sređenom prehranom :) Odakle ste skinuli? hvala :D

ej draga, pa napisi fokus 25 torrent i skidas,meni je dobar...a sad zahtjevan il ne,laksi je od inanitya jer je kraci al tempo je zesci ako zelis rezultate. sretno!

Jessica Love
20.07.2013., 17:36
trebalo mi je tišine za fokusiranje na vježbu a ovaj ŠanTi stalno melje!! i ko da me vidi :rolleyes: taman kad se hoću ispraviti on je počeo govoriti još malo, ajmo, izdrži, možeš ti to... uf.. sutra budem imala upalu mišića... :zubo:

.

Da, baš to, ko da me vidi :eek: Meni je i bolje da stalno melje, jer me sa time motivira da stisnem još tih par sekundi. Da ne melje tolko bi se skljokala dole svakih 20sek.
Osjećate curke kakve promjene kaj se tiče izgleda? Imam osjećaj ko da se jesam nešto utegnula u ova dva tjedna. Noge su mi nešto čvršće i trbuh mrvicu ravniji. I osjećam se nekako jače. Nadam se da si ne zabrijavam. A kaj bi tek bilo da pazim na kalorije, e jedem samo sranja :503: Morat ću i na tome poraditi.

Indigo Girl
20.07.2013., 18:12
Ja nemam nikakve upale skoro, minimalno sve nesto, tek toliko da znam da sam radila. Cudno skroz :misli:

Danas me ceka cardio od jucer, odlucila sam da necu raditi te duple treninge nego ih razdvojiti.

Suntastic
20.07.2013., 18:47
Ja mozda male promjene vidim, ali ne tamo gdje bih htjela, ko tipicna jabuka ko sto jesam ne daj boze da ode 1cm sa gornjeg dijela tijela :D :mad:

mardz
21.07.2013., 13:24
Eto i mene. U petak nista od duplog zato sam ga juce radila. Morala sam uz klimu, nemoguce je drugacije, jer je pakao kod nas ovamo. Lower mi je super, nema problema, ali me cardio i dalje maltretira. Sa kilogramima variram kako koji dan, jedno gore jedno dolje, ali od mrsanja ni traga.
Koji sam srecko ne bi me zacudilo da se jos i popravim. Danas strech i gotova jedna nedelja.

Urbana
21.07.2013., 14:11
Nemoj se vagati svaki dan. Koristi metar.

Brinuti se oko rezultata nakon tako kratkog vremena je smijesno.

Cahla
21.07.2013., 15:23
Ja danas odradila Speed 1.0 alpha. Ajme, izgleda tako jednostavno, a nije. :rofl:

Ramena me već sad rasturaju, a šta tek bude.. Oni pokreti kad su ziz zag izmjene nogu i slični skokovi, boli me i prednji dio nogu... :/ A i osjećam kak mi se špekec na trbuhu talasa, u tim pokretima mi je baš teško zategnut trbušne :/

Joj. Nisam zadovoljna sa današnjim treningom, ali okej.

Sutra počinjem po kalendaru. Dobila sam 3 kile, nisam se vagala neko vrijeme. A mislila sam cijelo vrijeme da sam pala minimalno 2 kile.

Prijavljujem 69kg na vagi :(

Suntastic
21.07.2013., 15:31
Ja ne znam kako cu vjezbati narednih dana jer najavljuju bas velike vrucine, mozda navecer...

mardz
21.07.2013., 15:38
Ja prijavljujem 62-63 kg visina 1.72. ne moram skidati kilograme, mislim bilo bi ok ali ako i ne skinem nije nista strasno ali sto kaze Urbana cilj su mi centimetri i zatezanje jer sam sva mlitava kao zele i ni malo mi se ne dopada kako mi je rasporedjeno. Gore mrsava dolje salasta.
Idem odraditi strech, pakleno je vruce, cijedim se a sjedim za stolom. Sledeca nedelja i ona tamo ce biti i 40.

Urbana
21.07.2013., 18:37
Prijavljujem napad na trecu sedmicu :D
Odradjen total body circuit.

feniksić
21.07.2013., 19:33
Pozdrav svima,
evo i ja se pridružujem. Inače sam totalno neaktivna i imam 795 kila pa sam radila za svaki slučaj prilagođeno. Inače mi sve vježbe brzo dosade ili mi budu prenaporne... a ovo sam sad odradila drugi dan i jedva čekam sutra! Ne mogu vjerovat koliko je super!! :s:cerek:

abac
21.07.2013., 21:40
Danas mi je bio strech dan i skužim da mi pola videa fali. Može li mi netko poslati link od cijelog videa? porfavor :D

Btw. prvi tjedan mi je gotov... Iako nije tako lagano kako se na prvi pogled čini, osjećam se odlično :) Shaun T. je legenda! :)

Zafrina
22.07.2013., 08:14
Danas mi je bio strech dan i skužim da mi pola videa fali. Može li mi netko poslati link od cijelog videa? porfavor :D

Btw. prvi tjedan mi je gotov... Iako nije tako lagano kako se na prvi pogled čini, osjećam se odlično :) Shaun T. je legenda! :)

jesi dobilo link?

ja odvježbala TBC i mogu zaključiti da mi je taj trening najteži. najviše modifikacija radim kod njega. al dobro.. ima vremena.

kako ćete ukomponirati ljetovanja s treningom? meni taman 4.tjedan pada kad smo na moru, a idemo "na pamet", bez rezervacije. jel plivanje može zamijeniti trening?

Cahla
22.07.2013., 08:46
Mene ramena rasturaju od Speed 1.0 alpha :cry: Teško mi je bilo ležat, jer kad sam se ustajala po noći da idem na wc, ramena su mi ukočenaaaa! :/ Neki savjet kak modicirat video da me tak ne bole ramena nakon??

Ja isto ne znam, odradim ovaj tjedan, pa idemo na more. :/ Mislim da je plivanje odlično, jer cijelo tijelo radi, najbolje leđno i muški, i jako mlatarat nogama :D Puno vode pit, hodat, jest lubenice i dinje... Samo pazit da se ne jedu sendviči kasno, ne preveć alkohola svaki dan. Kad se vratimo doma, opet po režimu i super.

Danas počinjem, cardio je na kalendaru. To mi je okej video, samo šta me malo muče oni lunges u okretima, desno koljeno me boli, lupila sam se neki dan u stol :/

Kako vam ide?? Jel se važete ili mjerite?? Tko od vas radi najduže?? Se slikate, kakvi su rezultati??? :cerek:

Suntastic
22.07.2013., 08:52
Kako te tako ramena bole na osnovu speed-a :confused:
Ako ne mozes raditi, bolje odmori :mig:

I pazite koliko voca jedete, seceri. :D

Kod mene TBC na rasporedu danas

Cahla
22.07.2013., 09:00
Kako te tako ramena bole na osnovu speed-a :confused:
Ako ne mozes raditi, bolje odmori :mig:

I pazite koliko voca jedete, seceri. :D

Kod mene TBC na rasporedu danas

A ne znam, oni pokreti, kad se križaju ruke... Valjda nisam dosta trbuh učvrstila, pa mi je cijeli pokret otišao kroz ramena. Baš me bole :/

Nema šećer iz voća veze, bolje unosit kalorije iz voća, nego druge stvari koje imaju masti. Od masti i previše UH (bijelo brašno) se stvara salo, a ne od šećera iz voća.

Suntastic
22.07.2013., 09:16
Eh da je to bar tako jednostavno, svi bi bili modeli.:D
U pravilu, salo se ne stvara ni od masti ni od UH (losih) nego viska kalorija.
Voce je UH i vjeruje se kako fruktoza stvara masne naslage brze nego ostali UH.
Naravno imaju studije pisane o tome, ali generalno pravilo je da ne treba pretjerivati sa vocem samo jer je zdravo.
Dosta ljudi koji se razumiju u prehranu, nutricionisti, treneri, upozoravaju da se voce svede na minimum, neki ga u potpunosti izbacuju.
I meni je to bilo nejasno na pocetku zasto ,buduci da samo cujes treba jesti voce i povrce, ali eto istina je bolna :rofl:
Ja voce jedem, ali ga u 95% slucajeva izbjegavam navecer.

A tu je i glikemijski index, a voce sa visokim GI su banane, ananas, smokve, grozdje...
Da ne idem dalje off, koga zanima moze guglati :)

Cahla
22.07.2013., 09:24
Eh da je to bar tako jednostavno, svi bi bili modeli.:D
U pravilu, salo se ne stvara ni od masti ni od UH (losih) nego viska kalorija.
Voce je UH i vjeruje se kako fruktoza stvara masne naslage brze nego ostali UH.
Naravno imaju studije pisane o tome, ali generalno pravilo je da ne treba pretjerivati sa vocem samo jer je zdravo.
Dosta ljudi koji se razumiju u prehranu, nutricionisti, treneri, upozoravaju da se voce svede na minimum, neki ga u potpunosti izbacuju.
I meni je to bilo nejasno na pocetku zasto ,buduci da samo cujes treba jesti voce i povrce, ali eto istina je bolna :rofl:
Ja voce jedem, ali ga u 95% slucajeva izbjegavam navecer.

A tu je i glikemijski index, a voce sa visokim GI su banane, ananas, smokve, grozdje...
Da ne idem dalje off, koga zanima moze guglati :)

A gle, ljudi koji žive na sirovom, i orašastim te voću ne brinu od viška "šećera" iz voća, nego redovito dodaju namirnice u prehranu, ali se ne debljaju, niti moraju razmišljati o dijetama, te kalorijskom restriktu. Ja osobno ne mogu živjeti na sirovom samo, ali znam da voće navečer nema veze sa skladištenjem sala u tijelu. ;)

abac
22.07.2013., 10:32
jesi dobilo link?

ja odvježbala TBC i mogu zaključiti da mi je taj trening najteži. najviše modifikacija radim kod njega. al dobro.. ima vremena.

kako ćete ukomponirati ljetovanja s treningom? meni taman 4.tjedan pada kad smo na moru, a idemo "na pamet", bez rezervacije. jel plivanje može zamijeniti trening?

Jesam :D

Mai
22.07.2013., 14:49
OjOjOj:D
Prijavljujem TBC i otvaram treći tjedan vježbanja......Danas me ubiše sklekovi iako su modificirani.Vjerujem da ću se sutra žaliti na bol u ramenima al nema veze:cerek:
Što se tiče promjena na tijelu,možda malčice vidim promjene na trbuhu,al ništa prije dovršetka Alpha faze.U startu zapisala težinu i obujam struka pa ću prijavit stanje na završetku.Sliku samo na dovršetku 2 faza i to je to.....
Ovaj i sljedeći tjedan su mi turbo turbo a volila bih ih prespavat :503:
Zafrina jel mi trošimo duple kalorije ili ne?! :lol: mislim,dogovor je dogovor i treba ga ispoštovat :zubeki::ceka:

Zafrina
22.07.2013., 14:59
OjOjOj:D
Prijavljujem TBC i otvaram treći tjedan vježbanja......Danas me ubiše sklekovi iako su modificirani.Vjerujem da ću se sutra žaliti na bol u ramenima al nema veze:cerek:
Što se tiče promjena na tijelu,možda malčice vidim promjene na trbuhu,al ništa prije dovršetka Alpha faze.U startu zapisala težinu i obujam struka pa ću prijavit stanje na završetku.Sliku samo na dovršetku 2 faza i to je to.....
Ovaj i sljedeći tjedan su mi turbo turbo a volila bih ih prespavat :503:
Zafrina jel mi trošimo duple kalorije ili ne?! :lol: mislim,dogovor je dogovor i treba ga ispoštovat :zubeki::ceka:

trošimo, kako da ne! samo ja se družim s biciklom, za muža mi je prevruće :rofl:

Suntastic
22.07.2013., 17:12
Odradjen danas TBC u bolovima :mad: mozda cu pauzirati dok mi prodje ciklus, danas me bas bolilo ali sam dogurala do kraja i mogla sam se cijediti na kraju :D

darchy23
22.07.2013., 20:03
ja danas skoro odustala od početka 3.tjedna... kad sam vidjela da je TBC na redu.... :eek: :eek: mrak na oči...
al onda dođoh na forum i čitam sve vaše "napade" na taj 3.tjedan pa si rekoh: ma i ja ću!! :D tako da...
i ja napadam treći tjedan... :D :D

što se tiče promjena na tijelu.. hm.. moožda malo vidim na trbuhu da je nešto mrvicu manje.. isto si mislim da si umišljam al mi je mužić iskreno potvrdio da se kuži malo...
znači mičemo se s mrtve točke :trio: :klap:

a što se tiče sečera iz voća... ajd mi pliz recite jel loše to što ja svaku večer prije spavanja napravim fini voćni shake od jabuke, banane, limuna, naranče i ponekad šumskog voća i to popijem onako hladno ili si dodam zobene, suncokret, lan, musslije, kako kad...? jel to previše šećera?
ja si baš mislila reko vid' me kak fino zdravo jedem i vježbam....
kad ono.... :ne zna:

darchy23
22.07.2013., 20:04
i baj d vej, visoka sam 178cm i a težina mi je 69 kg.. ne mislim da moram mršaviti nego baš ono što su i cure gore napisale, malo se utegnuti i oblikovati...

Zafrina
22.07.2013., 20:29
eh.. ja bas ne volim voce :zubeki: pa ti ne znam.
al nisam ni od ovih koji se samo trebaju zategnuti. ja trebam i smrsaviti. imam 74kg na 171cm (nakupilo se najvise iz zdrastvenih razloga), zelim doci na 65, idealno bi mi bilo 62 al necemo cjepidlacit :raspa:

inace sam sa uvodenjem reda startala nesto malo prije nego je T25 izasao tako da brojim -4kg ;)

Suntastic
22.07.2013., 20:40
Generalno nije lose, e sad sve zavisi ko ima kakve ciljeve, i treba da ti se slaze sa kalorijama.

Meni licno je puno korisnije navecer pojesti 2,3 jaja, pileca prsa sa salatom ili nesto tako jer me to drzi duze sitom nego voce. Ali voce jedem tokom dana normalno, znam pojesti bananu, 1-2 breskve, lubenicu, maline, jagode, tresnje, visnje, zavisi sta je trenutno u sezoni.

Gledajuci logicki voce je zdravije od recimo pizze, ali neko kao ja ko mrsa treba da pazi na unos voca, narocito onog sa visokim GI.
http://www.livestrong.com/article/278384-the-glycemic-index-for-fruits/ evo fine liste koje voce spada u koju kategoriju.

Evo i jednostavno objasnjenje
"In the morning your liver glycogen is likely depleted. If you eat fruit while your liver glycogen is full, liver glycogen is converted to fat. Your liver glycogen is probably nearly full during the night, and fruit doesn't replenish muscle glycogen as well as complex carbohydrate. Although complex carbohydrates can contribute to fat-gain, it still gives more of a chance to the muscles to absorb some of the blood glucose released as a result of ingesting complex carbohydrates."

darchy23
22.07.2013., 21:08
hvala puno, cure! :)
Suntastic, ova stranica je super! vidim da su sa niskim GI jabuke, limun, naranče tak da mi to odgovara.. a banana mi je više onak da zgusne shake pa ju neću izbacivati.. mislim da nije strašno pa ću nastaviti kako sam i do sad.. jer mi je taj shake nekako nezamjenjiv navečer... onako fiiini i hladaaann :D :D

pišem vam ovo i cjedim se nakon TBC-a.... :D skužila sam da ga mogu sve više i više pratiti mada sam morala modificirati.. ak ne po kilama i centimetrima al onda po kondiciji kužim da ovo nečemu služi ;) ;) a uskoro, nadam se, bit će i centimetri manji.... :D :D :D

yuma
22.07.2013., 21:11
Ja sam danas krenula. Odradila Cardio. Za sada pljuga. Taman sam se zagrijala i već gotovo. :D

Indigo Girl
22.07.2013., 21:36
Yuma, ti si too cool for school :D Ne cudi me da ti je ovo prelagano.

Ja sam super duper ponosna na sebe - jucer sam trcala utrku, dala sve od sebe. Danas sam trcala 25 min, onda smo radili neke vjezbe za core, i onda sam doma odradila Cardio, pocela drugi tjedan :cheer: Bilo je mi je tesko jer su mi noge otpadale pa sam totalno fusarila na jumping jacks i slicnim stvarima, ali sam ga odradila bez pauze i zapravo s ne previse modifikacija. Osjecam se fantasticno i nebo mi je granica :) Laku noc!

Urbana
22.07.2013., 21:43
Indigo cestitke na utrci :) samo tako

Kod mene danas speed.

Yuma, ti si zena masina.

yuma
22.07.2013., 21:48
Sada jedno vrijeme nisam uopće radila nikakav cardio pa sam mislila da će me malo ovo zdrmati. Ako ništa, dobro je za održavanje forme. Vidjet ćemo dalje, baš me zanima taj Speed. :)

Ja ću uz to još raditi i neke vježbe snage i Trx. Kako mi se bude dalo.

Edit: I ono istezanje na kraju je totalno bezveze, ja sam se još istegnula sa Zuzkom.

Suntastic
22.07.2013., 21:58
Edit: I ono istezanje na kraju je totalno bezveze, ja sam se još istegnula sa Zuzkom.
I ja isto radim.On bas ne zna sklopiti 10ak minuta postenog istezanja.

Bershka
22.07.2013., 22:14
Moze netko link na pm s kojeg ste skinuli? :) hvala

mardz
22.07.2013., 22:22
Yuma kod nas bi rekli Zena zmaj, svaka cast. Mozda da probas beta fazu jer game nema jos uvijek.

Pocela drugu nedelju i cardio :( jos uvijek ga ne volim nikako, no bice bolje valjda ubuduce. Mišljah da cu izgurati bez klime pa sam uhvatila sebe dva puta da se hvatam za vazduh i da mi se manta, tako da nazalost soba se mora rashladjivati, jer su nas castili danas naslovom "stizu vrucine i kamen ce goreti". Za sad su mi zglobovi superiska i to mi je najbitnije.

yuma
23.07.2013., 04:38
Ma nastavit ću normalno po programu, vjerojatno ima i težih treninga od ovog. Čekam taj TBC i danas me čeka Speed, pa bumo vidjeli. :)

Mai
23.07.2013., 06:18
Yuma Zmajka :cerek:
sve je ovo njoj ko zagrijavanje :rofl: svaka čast!!!!!!!!
danas Speeeeeeeeeeeeeeeeed :D volem ga zbog odmora međ vježbama.......ono vataš malo arije pa uspjevaš izdržat.......
odo dok upeklo nije... :rofl:

Zafrina
23.07.2013., 07:21
čestitam Indigo na utrci! :top:

ja još nisam danas odvježbala svoje, malo sam si produžila spavanje, al vidim da to nije dobro.
za sad 6km bicikla odrađeno. Speed navečer.

Suntastic
23.07.2013., 13:26
Uspjela odraditi speed. Popila tabletu i ozezi. Moram priznati da sam 10ak minuta imala pauza jer tableta bas nije pomogla ali najvaznije da sam odradila najzesce koliko sam mogla :cheer:

Cahla
23.07.2013., 14:17
Odradila danas TBC umjesto Speed, ramena me još rasturaju od nedelje, ne mogu :(

Htjela sam pitati, jel koja od vas skinula i nutrition guide možda? Ne mislim da prema njegovim receptima hraniti, ali čisto da vidim neki kalorijski unos i namirnice koje preporuča uz program, malo da si olakšam!

TBC prošao dobro, stala sam jedno 2-3 puta, bolje nego da brljavim. Treba mi zraka kad krene sa onim 180 okretima u čučnju. :rolleyes:

But, damn you, Shaun T, već nakon jedno 5 treninga osjećam lagane promjene. Ok, radila sam prije toga i TF i Insanity u kombinaciji, ali mislim da će me ovaj program baš lijepo dovesti u formu i oblikovati kako želim!

Treninzi su zabavni i inovativni. Zadovoljna sam! :cerek:

yuma
23.07.2013., 15:06
Odrađen Speed i baš mi se sviđa. Jako brzo mi je prošlo. :top:

Malo su mi se petljale noge dok nisam uhvatila pokrete. :rofl:

Zafrina
23.07.2013., 15:48
meni se jos uvijek petljaju :brukica:

ja cekam da se sunce skine s neba i onda napadam speed. nesto me rame ustekalo al mislim da mi nece skoditi trening.

Indigo Girl
23.07.2013., 16:00
Mene veceras ceka Total body circuit, i bas se veselim, odlican je trening, iako vec sad znam da necu ni pola uspjeti odraditi :(

Indigo Girl
23.07.2013., 21:11
Gotova. Bolje nego prosli put, ali jos uvijek prejadno. Oh well, bit ce bolje ;)

Cahla
24.07.2013., 10:06
Gotova. Bolje nego prosli put, ali jos uvijek prejadno. Oh well, bit ce bolje ;)

Meni je to najzanimljiviji video! :D

Jedva čekam kad ću ga moć odradit bez stanke!

Jeli vidio tko moj post za nutrition guide? Šta vi jedete, i da li pazite na kontrolu porcija, ili pazite na nešto drugo? Što vam daje najbolju energiju za trening, i nakon treninga?

Indigo Girl
24.07.2013., 10:18
Najbolji je, slazem se. Danas me ceka Speed, to je najlakse, bez problema ga odradim.

Nisam vidjela taj guide, jedem normalno kao i uvijek, relativno pazim sto jedem, ali ne suzdrzavam se ni od cega. Pocela sam postiti dva puta tjedno po 24 dana (ona Eat stop eat knjiga) pa cu vidjeti pomaze li mi to. Trebala bih imati vise energije, bolje se osjecati, imati nize levele inzulina u krvi, i neminovno biti u kalorijskom deficitu.

yuma
24.07.2013., 11:23
Indigo, hoćeš reći 24 sata?

Meni nije jasno kako neki koji već treniraju neko ili dulje vrijeme, postavljaju non stop jedno te ista pitanja? Pa šta vam je ta prehrana takav bauk?

Zafrina
24.07.2013., 11:27
kod mene isto kao i kod Indigo - pazim što jedem i koliko ali nemam neka striktna ograničenja. počela sam upisivati u myfitnesspal što pojedem i gledati da sam u kalorijskom deficitu i to ne kroz hranu nego kroz trening.

i moram priznati da nisam jučer odvježbala, a ne znam hoću li i danas :(

lipakaja_1
24.07.2013., 11:35
kod mene isto kao i kod Indigo - pazim što jedem i koliko ali nemam neka striktna ograničenja. počela sam upisivati u myfitnesspal što pojedem i gledati da sam u kalorijskom deficitu i to ne kroz hranu nego kroz trening.

i moram priznati da nisam jučer odvježbala, a ne znam hoću li i danas :(

zašto nisi vježbala? :(

Myfitnesspal je super, iako nema bazu podataka za neka naša jela
imala sam ga, pa izbrisala profil, i sad ne mogu napravit drugi :503:

Sheeva
24.07.2013., 11:39
Ima puno naših jela gore. Plus, ako ti nešto treba čega nema, uneseš sama.
Vrlo je user-friendly.

Urbana
24.07.2013., 11:39
Ja pocela upisivati na cronometer.com
Meni danas na programu cardio a sutra dupli i gotova i treca sedmica. + istezanje

lipakaja_1
24.07.2013., 11:41
Ima puno naših jela gore. Plus, ako ti nešto treba čega nema, uneseš sama.
Vrlo je user-friendly.

znam, navikla sam se nakon nekog vremena, al izbrisala sam profil (boga pitaj zašto) i sad ne mogu napravit drugi na isti mail

može neki savjet u vezi toga? (sorry što je off topic)

Zafrina
24.07.2013., 11:42
prvo nisam jer nisam mogla ustati ujutro. onda mi je bilo prevruće pa mi je došla mama nenajavljeno u posjet (:503:) pa kad sam zalijala vrt i cvijeće po dvorištu više nisam mogla ni stajati na nogama. počela sam biciklom ići na posao pa mislim da me onda to skrši, baš sam umorna ovih par dana :ne zna: :(

Zafrina
24.07.2013., 11:44
znam, navikla sam se nakon nekog vremena, al izbrisala sam profil (boga pitaj zašto) i sad ne mogu napravit drugi na isti mail

može neki savjet u vezi toga? (sorry što je off topic)

otvori novi mail? :ne zna:

i ja sam primjetila da ima puno naših jela, baš mi je bilo fora vidjeti.

Indigo Girl
24.07.2013., 11:51
Indigo, hoćeš reći 24 sata?

Meni nije jasno kako neki koji već treniraju neko ili dulje vrijeme, postavljaju non stop jedno te ista pitanja? Pa šta vam je ta prehrana takav bauk?

Naravno, lapsus.

Ni meni to nije jasno, nije to neka astrofizika.

Myfitnesspal je super, iako nema bazu podataka za neka naša jela
imala sam ga, pa izbrisala profil, i sad ne mogu napravit drugi :503:

Ne slažem se, baš tamo se može naći sve, od ABC sira do Tortice i kokica iz Cinestara.

yuma
24.07.2013., 12:07
Naravno, lapsus.
Ni meni to nije jasno, nije to neka astrofizika.

Ma nedostatak volje da se nešto nauči i trajno promijeni, pa periodično kad imaju faze dovođenja u red opetovano postavljaju jedno te ista pitanja.

Cahla
24.07.2013., 15:25
Ma nedostatak volje da se nešto nauči i trajno promijeni, pa periodično kad imaju faze dovođenja u red opetovano postavljaju jedno te ista pitanja.

Okej. :D

Zanimalo me, znam da je Shaun stavio poseban jelovnik za F25, pojednostavio koliko ide. I da je dao primjere snackova od 100kcal. Pa sam htjela vidjeti kako to izgleda.

A pošto je prehrana ključan dio u napretku ako već i vježbamo, zanimalo me kako izgledaju vaši obroci, da li bazirate svoju prehranu na manjim obrocima, ili izbacujete odredjene namirnice? Ne znam oko čega takav fuss. :cerek:

OT- Odrađen Speed danas. Puno bolje nego u nedjelju, i ne bole me ramena toliko, danas sam puno lakše imala čvrt core, valjda fokus. :D

Sutra ABS, po prvi put. Bit će interesting. :mama:

yuma
24.07.2013., 16:13
I kakve bi ti koristi imala da ti ja ili netko drugi napiše što, kada i koliko jede? Svatko od nas je različit, možda ima drugačije ciljeve od tvojih i sl. Ako se ne varam, treniraš već neko vrijeme i trebala bi već znati neke osnove prehrane što i kako? :ne zna:
Snackove od 100 kcal si možeš i sama složiti, ne treba ti Shaun T. :D

Total Body Circuit je odličan, baš me fino protreslo. :lux:

Mai
24.07.2013., 17:17
Kokeeeeeeeeeeee :rofl:
Danas Lower focus-odrađeno :mig: Al uvik mi fali onih zadnjih 5 sekundi da izdržim do kraja,hebala me snaga :D Deep lunge hold me ubi,u biti mrzim taj pokret :503: ostalo sve po ps-u......
što se tiče prehrane,tu je sve različito.ja znam samo da mi je sad pečenih paprika u maslinovom uju :klopa: dala bi guicu :cerek:

mardz
24.07.2013., 18:24
Zenske, treba mi savjet. Sjutra idem na more, na jedan dan znaci uvece sam doma. Da li da odradim nocas speed i sjutrasnji cardio? Nijesam sigurna da li cu sjutra moci uopste odraditi ista, posle plivanja i skakutanja za sestricnom. A subota opet vjerov more pa ne mogu prebaciti za taj dan.

Urbana
24.07.2013., 18:49
Ja bih samo nastavila gdje sam stala. Dakle ako ti je sutra kardio odradis ga u petak. Ako propustis subotu nadoknadis je u nedjelju...pratis raspored treninga bez obzira na pauze.

mardz
24.07.2013., 18:54
Urbana stvar je u tome sto u petak vec imam 2 treninga predvidjena rasporedom, subota opet more a nedelja je strech, a u ponedeljak treba startat sa trecom nedeljom. Zato razmisljam sta cu.

Suntastic
24.07.2013., 18:57
Ja bih tako kako si zamislila, to ti je sat vremena, ni toliko, jedan pa pauza 10ak minuta pa drugi. Brzo ce proci tih sat vremena :mig:

Ja sad odoh odraditi lower focus, mislila sam danas odmoriti zbog nepodnosljivih bolova jutros i u toku dana ali smirilo se pa idem odraditi to :D

Urbana
24.07.2013., 19:04
Pa mislila sam da korigujes raspored u smislu da jednostavno citav raspored pomjeris za jedan dan a ne da radis po dva-tri treninga dnevno.
Ja sam tako radila na insanitiju, ako sam propustila srijedu onda je radim u cetvrtak, cetvrtak radim u petak...samo sve prebacujes za 1 dan.
Umjesto da zavrsis za npr. 30 dana zavrsices za 31 (+ x dana koliko imas nepredvidjenih pauza)

U biti, svako ima neki svoj sistem. Ja volim raditi ovako.

Suntastic
24.07.2013., 21:30
Odradila, i plus 150 cucnjeva prvi put sa opterecenjem. Ako budem iz kreveta sutra mogla ustati bice dobro :D

Indigo Girl
24.07.2013., 21:44
150 cucnjeva??? S opterecenjem?? Kolikim? ATG cucanj ili normalan? Svaka cast :klanjamse:

Ja sam najponosnija na sebe ikada i zivi sam dokaz da se osoba itekako moze promijeniti i ojacati si karakter. Naime otrcala sam 45 min pola sata nakon sto sam dobila stvari, danas i jucer sam malo jela, vani je sparina...bilo mi je jaaaako tesko trcati, ali nisam odustala. Skoro sam se srusila na putu do doma. Dosla doma, napila se vode, pojela 2 kockice cokolade, i nakon 30min odmora, obula tenisice i odradila Speed. I to bez greske prakticki, samo nisam skakala u burpees jer me kuk boli od trcanja. A kad sam dosla doma s trcanja bila sam sigurna da cu ga pustiti za sutra jer sam toliko slaba bila. Osjecam se fantasticno :)

Urbana
24.07.2013., 21:53
Svaka vam cast sa dodatnim trcanjem i cucnjevima.
Ja osim ovog ne radim vise nista, ne stignem.

Suntastic
24.07.2013., 21:58
Ne mogu jos atg ni bez opterecenja ali bude nadam se.

Nije to neko veliko opterecenje, utezi po 5kg ali eto uspjela sam, zadnjih par dana sam ubacivala utege pomalo pa povecavala broj i moze se, ali mi je trebalo 22-23 minuta.
Radim onaj 30 day squat challenge, vec mi je malo dosadilo ali idem do kraja.

mardz
25.07.2013., 00:03
Suntastic svaka cast za cucnjeve i ja sam stigla do 150 isti challenge i dosadilo mi.
Indigo, trcanje obozavam ali nazalost ne stizem, mada bih jedino sad mogla buduci da je sad temper pala na 25.Tebi :s
Odradila nocas Cardio i speed tako da se sjutra bacam samo na plivanje.
Škicnula sam malo gammu na youtube, neki lik postavio vjezbe koje radi. Ima samo gamma 4 nedelje i hybrid gamma ko hoce zajedno sa alphom i betom, pa ko voli nek izvoli.Teg se koristi svih 25 minuta, ne ispusta se iz ruku.Bice zanimljivo.

lipakaja_1
25.07.2013., 07:58
našla sam Gammu na torrentu! :jumping:

vidjet ćemo kakva je

Suntastic
25.07.2013., 08:32
Kajo ako bude valjalo...znas vec :o :D

lipakaja_1
25.07.2013., 08:34
Kajo ako bude valjalo...znas vec :o :D

nisam našla samo nju, već su sva tri u "paketu"

al naravno, ako bude valjalo, proslijeđujem :)

lipakaja_1
25.07.2013., 15:06
napokon se skinulo

meš čini da valja

yeeey :klap:

Suntastic
25.07.2013., 18:55
Od mog treninga nista danas. Sinoc sam imala nesanicu i danas je malo reci da nemam snage ni za glavu dici.
Htjela sam ali necu da se mucim tako da cu ovo danas pikati kao rest day.

yuma
25.07.2013., 18:59
Ab intervals su mi tak tak. Treba ući u mot, dosta brzo se izmjenjuju pokreti.
Dosad mi je najbolji Total body circuit. :top:

Lipakaja pošalji mi link za gammu, pliz. I Strech također. :D.

May003
25.07.2013., 19:23
Okej. :D

Zanimalo me, znam da je Shaun stavio poseban jelovnik za F25, pojednostavio koliko ide. I da je dao primjere snackova od 100kcal. Pa sam htjela vidjeti kako to izgleda.

A pošto je prehrana ključan dio u napretku ako već i vježbamo, zanimalo me kako izgledaju vaši obroci, da li bazirate svoju prehranu na manjim obrocima, ili izbacujete odredjene namirnice? Ne znam oko čega takav fuss. :cerek:

OT- Odrađen Speed danas. Puno bolje nego u nedjelju, i ne bole me ramena toliko, danas sam puno lakše imala čvrt core, valjda fokus. :D

Sutra ABS, po prvi put. Bit će interesting. :mama:

Imam ja original sve sto dodje uz dvd pa mogu poslikati jela i recepte ako koga zanima. Uglavnom ima 2 opcije- da se jede 1200cal ili 1600. 1600 ako si muskarac ili vec mrsavija/fit devojka koja je aktivna, ostali 1200.

yuma
25.07.2013., 19:29
Imam ja original sve sto dodje uz dvd pa mogu poslikati jela i recepte ako koga zanima. Uglavnom ima 2 opcije- da se jede 1200cal ili 1600. 1600 ako si muskarac ili vec mrsavija/fit devojka koja je aktivna, ostali 1200.

Ma glupost. Nemamo svi jednake potrebe za hranom. Mislim da bih umrla da jedem 1200, a bome i 1600 kalorija. :o

May003
25.07.2013., 19:33
Znam, i ja se uvek vodim tim da smo svi drugaciji i da sve zavisi od dana do dana, ne jedem isto ako ceo dan provedem na kaucu npr... samo kazem sta pise u programu. Mislim da oni tako preporucuju da bi opravdali svoja obecanja o drasticnim promenama.
Ja imam dilemu, volim otici u teretanu par puta sedmicno pa ne znam da li toga da se odreknem dok pratim T25 ili da kombinujem? :ne zna:

Suntastic
25.07.2013., 19:38
http://rippedclub.net/nutrition/focus-t25-nutrition-plan/ evo proguglah

mislim da im je plan ishrane u najmanju ruku dosta neobican :ne zna:

yuma
25.07.2013., 19:54
Znam, i ja se uvek vodim tim da smo svi drugaciji i da sve zavisi od dana do dana, ne jedem isto ako ceo dan provedem na kaucu npr... samo kazem sta pise u programu. Mislim da oni tako preporucuju da bi opravdali svoja obecanja o drasticnim promenama.
Ja imam dilemu, volim otici u teretanu par puta sedmicno pa ne znam da li toga da se odreknem dok pratim T25 ili da kombinujem? :ne zna:

Ja ću si raditi i dodatne treninge snage uz ovo. Ako bih uspoređivala te kratke treninge, jedan Zuzkin trening od 12 ili 16 min mi je žešći od ovog. :D

May003
25.07.2013., 20:31
Ti si bas u dobroj formi znaci :-) ja sam ok, ali mi vise odgovaraju ovakvi treninzi poput njega ili Jillian gde imaju ti neki intervali, nego da se 10 min neprestano borim za vazduh. Sinoc sam uradila prvi T25 cisto iz radoznalosti u 11 navece lol i iako se nisam bas trudila ne mogu reci da je bilo lako. Uglavnom, dopada mi se.

Suntastic
25.07.2013., 20:46
jedan Zuzkin trening od 12 ili 16 min mi je žešći od ovog. :D
Slazem se sa ovim.

Inace ja sam prvu sedmicu radila uz njega i Zuzku i cucnjeve ali kako se povecava broj cucnjeva ja crknem s njima i onda sam Zuzku otpisala za sada.

yuma
25.07.2013., 20:59
Ti si bas u dobroj formi znaci :-) ja sam ok, ali mi vise odgovaraju ovakvi treninzi poput njega ili Jillian gde imaju ti neki intervali, nego da se 10 min neprestano borim za vazduh. Sinoc sam uradila prvi T25 cisto iz radoznalosti u 11 navece lol i iako se nisam bas trudila ne mogu reci da je bilo lako. Uglavnom, dopada mi se.

Pa jesam, da. :D Ja sam se navukla na Trx trake i uz ovo ću kombinirati njih. :top:
Ma i meni se sviđa Focus. Baš me zanima Beta, a još više Gamma. :cheer:

Indigo Girl
25.07.2013., 22:12
Otrcala 50min po sumi s brdima, po putu se uspjela izgubiti, ali uspjesno dosla do kafane gdje su me momci cekali i vec je jedan krenuo nazad u sumu po mene jer su se zabrinuli, predugo me nije bilo :D

Dosla doma i odradila Cardio. Kad god vjezbam nakon trcanja ne odradim jednako dobro kao kad sam svjeza, ali to je valjda za ocekivati. Cardio je bio danas, recimo da sam 70% odradila kako treba. Ja zadovoljna.

Sutra lower focus i abs, odradit cu jedan za drugim s obzirom da u absima nema skakanja. I onda gotov drugi tjedan :lux:

I ja se veselim Gammi, puno vise volim raditi s utezima nego svo ovo skakanje.

Indigo Girl
26.07.2013., 07:30
2 tjedna trčanja i Focusa urodila plodom - jutros 1 dobar cm manje u struku :cheer:

lipakaja_1
26.07.2013., 07:39
2 tjedna trčanja i Focusa urodila plodom - jutros 1 dobar cm manje u struku :cheer:

bravo :cheer:

Cahla
26.07.2013., 07:43
Jučer sam odradila Lower focus, umjesto Abs, bolio me jajnik, pa se nisam htjela forsirati. Danas abs i cardio, prvi dupli. Vidjet ćemo.

Uz Focus radim Bicep curls i triceps vježbe sa trakom (sa ručkama). Jednostavno mi neće bit dosta ovo za definiciju ruku, pa sam malo podebljala. Radim serije od 25 komada tricepse i 30 za bicepse, po jedno 3 ponavljanja, ovisno kako mi je rame taj dan (ozljeda od saobračajke od prije par godina).

Svidja mi se program, jako. Osjećam da mi se pokrenuo metabolizam, i svidja mi se kaj osjećam da mi u svakom videu kroz svaki pokret rade trbušnjaci. A pošto je trening intezivan, ali kratak, uspjevam ostat skoncentrirana skoro skroz, pa odradim kako treba! Shaun T, thank you so much! :cerek:

Jučer sam s dragim odvozila 20km na biciklima. Feel great!! :D

Jedino me jebe kaj idemo na more sutra, znači da jedno 8 dana neću vježbat :S Planiram plivat puno, kao inače, a razmišljam i da trčim, iako MRZIM trčati. :/

Vidjet ćemo. Danas radim plan kaj ću nosit u lock posudicama od snackova, koje voće ću spremit i tak. Idemo kampirat.

lipakaja_1
26.07.2013., 11:23
svi videi su ok :cheer:

abac
26.07.2013., 14:10
Plizm, može link za gammu?

lipakaja_1
26.07.2013., 14:12
Plizm, može link za gammu?

nemam samo za Gammu, nego za sva tri u kompletu

poslano

Suntastic
26.07.2013., 14:21
Odradila cardio bez pauze :cerek: i prvi put da sam sva bila mokra, ono kad imam osjecaj da su ih namazali uljem od glave do pete, e tako sam ja izgledala danas, narocito noge.

I 155 cucnjeva ali jedva ne od umora nego mi je postalo dosadno pa cu se prebaciti na nesto drugo, vjerovatno cu onaj program od @dumbledore-a a slobodnim danima cu raditi ruke

lipakaja_1
26.07.2013., 14:23
Odradila cardio bez pauze :cerek: i prvi put da sam sva bila mokra, ono kad imam osjecaj da su ih namazali uljem od glave do pete, e tako sam ja izgledala danas, narocito noge.

I 155 cucnjeva ali jedva ne od umora nego mi je postalo dosadno pa cu se prebaciti na nesto drugo, vjerovatno cu onaj program od @dumbledore-a a slobodnim danima cu raditi ruke

bravo!!! :cheer:

dumbledoreov program je odličan :mig:

Cahla
26.07.2013., 14:52
Eh.

Nema šanse odradit abs i cardio u komadu, a da mi je core stisnut cijelo vrijeme. Na kraju sam odradila traljavo 10 minuta cardia nakon abs, pauzirala... I odradila HIIT30 od Chalene. Ubila sam se. :/

yuma
26.07.2013., 15:52
Sviđa mi se Lower focus cardio, lijepo se osjeti guza i noge ako se pravilno radi. Brzo mi je prošao trening. :top: Strech sam odradila Zuzkin, njegov mi je jednostavno loš i prekratak i prebrzo izmjenjuje pokrete.

kleica_ri
26.07.2013., 17:59
ljudi moji pa kako vi vjezbate na ovim temperaturama??? jel svi imate klimu ili sto?

ja sam danas ucila samo pa sam se sva preznojila.

e da, skinula sam ovaj focus i malo skicnula. ok izgleda. tj ne djeluje mi brutalno ko insanity. sto kazete?

Suntastic
26.07.2013., 18:52
Ja nemam problem sa temperaturama, tj. nekako se iskljucim i vjezbam.
Znam da je vruce, prevruce, narocito kod mene u ovoj sauni od grada :D ali eto valjda mi je motiv jaci od toga.

Focus jeste laksi od insanity-a, to se vidi odmah i po samom vremenskom trajanju, ali uzmi u obzir da nema pauza kao kod insanity-a pa ipak nije toliko lako koliko na prvu pomislimo, a svi smo mislili na pocetku kako je prelagano :D

kleica_ri
26.07.2013., 19:02
Ja nemam problem sa temperaturama, tj. nekako se iskljucim i vjezbam.
Znam da je vruce, prevruce, narocito kod mene u ovoj sauni od grada :D ali eto valjda mi je motiv jaci od toga.

Focus jeste laksi od insanity-a, to se vidi odmah i po samom vremenskom trajanju, ali uzmi u obzir da nema pauza kao kod insanity-a pa ipak nije toliko lako koliko na prvu pomislimo, a svi smo mislili na pocetku kako je prelagano :D

da, stvarno izgleda lagano :D al sam sigurna da nece bit. pa dobro, radis koliko mozes, sto ne? ako ne mogu, malo predahnem i dalje

ma ja cu ipak cekat jesen. ovo malo lita cu iskoristit na plivanje. a i moram vidit sto mi je s vratnom kraljeznicom. nadam se da cu moc normalno vjezbat opet bez pritiska u glavi.

Suntastic
26.07.2013., 19:30
Naravno, i ja sam uvijek za to da je bolje predahnuti malo ako je potrebno.

Sto se tice kraljeznice, obavezno to provjeri.

marin96
26.07.2013., 19:42
Evo u dva tj cini mi se da mi je najtezi lower focus , kad treba radit pulsiranja i onda zadrzati u polozaju cucnja, nakon toga imam osjecaj kao da mi je neko palio noge bacacrm plamena hahah...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Suntastic
27.07.2013., 15:05
Upravo zavrsila TBC i abs sa pauzom od 5 min izmedju, a zemlja gori :rofl:

kockica12
27.07.2013., 15:21
može meni neko link poslat? pliz :moli::moli:

yuma
27.07.2013., 15:22
Ja danas imam neku malu upalu kvadricepsa od jučerašnjeg treninga. Također me bole malo i donji absi što je zanimljivo jer me od Ab intervals niš nije boljelo.

Indigo Girl
27.07.2013., 20:21
Ja sam jucer imala dan pauze, umjesto danas, s namjerom da danas odradim dupli trening. S obzirom na otrcanih 9km, preskacem danas, sutra cu napraviti 3 treninga izgleda, lower focus, abs i strech. Wish me luck :D

Yuma, dakle cak i ti koja si toliko utrenirana mozes dobiti upalu. Znaci da je trening bio jako dobar ;)

yuma
27.07.2013., 20:28
Upala nije neka velika, gotovo da je ni ne osjetim. Trening je dobar, malo za promjenu. :top:

Urbana
28.07.2013., 10:00
Upravo zavrsila cardio i zapocela 4. sedmicu. Beta je sve blize :cheer:
Treba sad pod prebrisati :D

Suntastic
28.07.2013., 19:12
Odradjen stretch tek sad.
Ne znam kako trenirati sljedecih dana, mozda oko ponoci kad se zemlja bar malo ohladi :D

NightRambler
29.07.2013., 06:31
Ja mislim krenuti danas (ako se ovo čudo skine i ako je dobro:D)
Ne znam kako ću kombinirati s trčanjem, ali vidim da još ima trkača/vježbača pa ću nekako:)

yuma
29.07.2013., 06:50
Dobar mi je Stretch. Sviđaju mi se elementi joge. :top:
Jedino bih da možda malo duže traje.

Sabbra
29.07.2013., 08:11
booook cure (i dečki), kako vam se sviđa focus? evo napokon u petak završila sa tapout xt-om i danas se bacam na focus po prvi put :cerek:

Anesa
29.07.2013., 10:58
Ako može link na PM :moli:

Sabbra
29.07.2013., 12:05
Ako može link na PM :moli:
poslano

Suntastic
29.07.2013., 12:44
Odradjen cardio.
Mislim da sam mazohista jer nisam mogla nogu jednu uz drugu sastaviti od znoja, sreca pa imam prostirku inace bih se polomila na parketu :rofl:

A sad http://www.forum.hr/showthread.php?p=38138545#post38138545 pa :kada: :jumping:

asprah
29.07.2013., 13:10
Ne kužim kak možeš po ovom vremenu radit, kod mene u sobi ko u pećnici. Ja čekam 10 sati navečer da odradim svoje.

Suntastic
29.07.2013., 13:17
Zivim u kuci, dobra izolacija, vrata od polja su zatvorena, samo jedan prozor u dnevnom otvoren tako da je donekle hladnije nego vani, bar koliko moze biti po ovom vremenu.
Najzgodnije mi je ujutru ili u ovom periodu. Navecer je najbolje ali sam primijetila da kada navecer vjezbam onda imam problema sa nesanicom. Da nije toga sve bih ja prebacila za navecer.

petra3007
29.07.2013., 13:47
pozz :) evo i ja se pridružujem veseloj skupini :D prije par dana sam počela Focus i mogu reći da me baš oduševio..malo vremena, puno muke :D prije toga je bila pauza 2 mjeseca nakon što je insanity uspješno odrađen ali moram priznati da me je malo šokirao intenzitet, možda sam previše olako shvatila tih 25 min :D
kako svima vama ide?

abac
29.07.2013., 14:13
Ja danas započinjem treći tjedan. Skužila sam da otkad sam počela ovo vježbati da su mi nestali bolovi u kralježnici i vratu. Ok, zamijenili su ih oni u mišićima, al to su oni "slatki" bolovi :D

lipakaja_1
29.07.2013., 14:45
kod mene crveni meteoalarm, temperatura 40 stupnjeva, al ja uredno odvježbala svoje

ne palim klimu dok vježbam

:ne zna:

abac
29.07.2013., 15:00
Zna li netko od koliko se KG koriste bučice u Beta fazi?

lipakaja_1
29.07.2013., 15:07
Zna li netko od koliko se KG koriste bučice u Beta fazi?

kao i kod svake vježbe s utezima, to je individualno

koristi one koje možeš podići više od 5 puta :mig:

yuma
29.07.2013., 15:19
Odradjen cardio.
Mislim da sam mazohista jer nisam mogla nogu jednu uz drugu sastaviti od znoja, sreca pa imam prostirku inace bih se polomila na parketu :rofl:

A sad http://www.forum.hr/showthread.php?p=38138545#post38138545 pa :kada: :jumping:

Ne znam u kojoj si fazi sa ovim programom, ali bolje je da prvo radiš to, pa onda Focus. :mig:

Ja odradih Cardio u komadu, al ubila me vrućina. Sva sreća da ne traje duže. :D

Suntastic
29.07.2013., 16:17
Tek sam pocela danas i imala sam namjeru tako ali sam smetnula sa uma :D
Ali hvala :grli:

Kajo i kod mene se crveni ako ti je lakse :D

Sabbra
29.07.2013., 18:22
Napokon odrađen prvi cardio :cerek: I nailed it :D odlično, odlično, nisam ništa modificirala, radila sam svom snagom i osjećam se super... idealno za ove paklene dane,30 minuta a oznojiš se koda vježbaš puno duže .. mala pauza i idem odmah na speed 1.0 :cerek:
edit: odrađen i speed 1.0 ali bolji mi cardio...

NightRambler
29.07.2013., 23:58
Ljudi, jesam ja malo priglupa ili mi nešto fali? Prema kalendaru uz videe, ovo traje 15 tjedana. Ili ja brijem?

Urbana
30.07.2013., 05:11
14
Alfa i beta po 5 i gama 4

petra3007
30.07.2013., 07:16
da li ima netko gamu? čisto da se opremim sa svim što mi je potrebno dok dođem do toga :) imam neke lakše utege ali mislim to pošteno upregnuti :)

feniksić
30.07.2013., 09:47
moram podijeliti oduševljenje sa Shaun T-em ponovno. ne mogu još uvijek vjerovat da neko može biti tako divan, motivirajuć, predan i stvoren za ono čim se bavi. toliko prekrasne energije, lakoće, ljubavi i motivacije ima... :')

bojim se da ću bit malo tužna kad ovo završi, šta poslije ovog, hip-hop abs? :D
ima li nekih trenera/ica koji su bar upola ovako super kao Shaun?

i zanima me još kako se zagrijavate prije i rastežete poslije? stvarno mi je ovo poslije nedovoljno, ne znam šta bih si još skinula. radim i 3x tjedno sculpt s gumom iz p90, možd neki stretch iz tog da opalim?

Suntastic
30.07.2013., 10:02
http://litealloy.com/workouts/warmup_and_stretching :)

ja radim taj Zuzkin stretching routine. Jest da traje skoro 15 minuta ali vrijedi.

feniksić
30.07.2013., 10:08
super izgleda, probat ću. hvala puno! :)

yuma
30.07.2013., 10:14
I ja radim njen stretching.