PDA

View Full Version : Kreme za područje oko očiju

stranice : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

*Crvenkapica*
16.06.2007., 10:29
Koja Alverde krema, s vidcem ili za stariju kozu?

Pat, ona s vidcem :cerek: Jesam ja još mlada, ali ovo je :top:

patientia
16.06.2007., 10:52
Ja bih probala i onu za stariju kozu bez obzira na godine :)

*Crvenkapica*
16.06.2007., 10:58
Hehe, onu Vital kolekciju :) ?

Samo ne znam, što ti misliš, može li to biti ok i za mladu kožu? Neće škodit :eek: ?

patientia
16.06.2007., 10:59
Ovisi. Kremu treba birati po tipu koze, ne po godinama. Meni je koza oko ociju dosta suha.

*Crvenkapica*
16.06.2007., 11:03
Mogu ti reć, ja je koristim mjesec dana i to mi je prvi put kak sam probala i stavila bilo koju kremu oko okica :cool:
Okolo očiju mi je koža normalna, ni suha, ni masna, baš kak treba :zubo:

Ali sam je kupila da vidim kak to izgleda stavit kremu oko očiju :rofl:

patientia
16.06.2007., 11:08
I ja sam imala tu s vidcem, svidjela mi se, ali onda sam presla na jos masnije kreme.

Cactusbuba
16.06.2007., 14:26
uskoro ću 30!!! i sad se ko ally mcbeal užasavam pomisli da ću ipak i JA imati bore. a osoba sam koja se staaaaalno smije i smijulji pa su eto već neke stigle. BOREEE!!! imam normalnu kožu i nikad nemam podočnjake.
koju kremu, izvrsnog učinka i razumne cijene mi preporučate?? ono, baš za mene?

*Crvenkapica*
16.06.2007., 21:37
Preporučam, UPRAVO ZA TEBE, Alverde s vidcem :cerek:

Electra8472
17.06.2007., 14:24
meni bi trebala neka takva krema. al evo, ne znam ni sama koju da kupim. probala sam one Balea kapsule sta je jedna od cura tu napisala da su odlicne, mene i nisu odusevile nesto. samo sta je masno i to se upije preko noci, a ujutro nista. sve ko i prije.
isto kao i Vichy Oligo 25 u sticku - samo sta je on manje masan od Balee.
evo zapisala sam na papir koje ste sve kreme nabrojile. ima ih sigurno 20. i sad gledam zbunjeno u to. ne znam sta da kupim.
nemam suhu niti osjetljivu kozu, a ni premasnu. masti mi se samo t-zona, a nisam nikad imala problema sa pristicima. samo bih htjela da mi se manje vide ovi glupi podocnjaci, a ne znam kako da ih se rijesim.

I28
17.06.2007., 21:20
:) Dr.Hauschka Eye Contour Day Balm
Dnevni balzam zateže kožu i pruža zaštitu od vanjskih utjecaja dok istodobno održava čvrst i elastičan izgled kože oko očiju. Uklanja crvenilo, smanjuje natečenost i ublažava nadraženost kože. Posebno pogodan za suhu kožu oko očiju.
:) čitala sam da je ova kremica jako dobra:)

I28
17.06.2007., 21:25
HOLYPLANT AntiOx krema za učvršćivanje oko očiju---60 kn!
Aktivnim prirodnim sastojcima, bademovim i jojobinim uljem hrani i hidratizira osjetljivo područje oko očiju. Visoka koncentracija vitamina A, C i E usporava starenje kože, smanjuje dubinu bora i pomaže ublažavanju podočnjaka. Krema također sadrži glicerol i supstancije koje oponašaju prirodni faktor ovlaživanja i u tkivu održavaju optimalan sadržaj vlage. Svakodnevnim nanošenjem koža zadržava čvrstoću, elastičnost i mladenački sjaj.
:cerek: ovo planiram kupiti...dal je neka od vas probala ovu kremu?

patientia
17.06.2007., 22:02
Probala sam tester, bila je masna, ljepljiva i nije se upijala.

Miss Dior Cherie
17.06.2007., 22:50
Ja sam tu Holyplantovu brzo potrošila, nije loša ali ja tražim onu savršenu, mislila sam si kupiti onu od Dr. Hauschke, ali se bojim da će mi balzam biti premastan a krema prelagana.

anya
18.06.2007., 10:21
Meni isto nije odgovarao holyplant, ni alverde a sada trenutno koristim jednu od oriflame (mislim da se zove see is believing) i ta mi je dobra. Slučajno sam je kupila jer je bila dosta snižena (oko 40 kuna, a koštala je oko 100 kn) i nakon mjesec dana korištenja mislim da su mi borice ispod desnog oka (koje sam dobila zbog škiljenja) manje uočljive. Koristim je ujutro i navečer.

mrkvich
18.06.2007., 11:46
dr.hauschka balzam!
za promjenu nakon 2 il 3 balzama od hauschke kupila sam od welede i jedva cekam da to potrosim i vratim se na hauschku.
smanjuje podocnjake,koza oko okica je tako mekana (meni se inace susila i znala ljustit),fino korektor sjeda na to,dugooo traje.ma zakon!

Electra8472
18.06.2007., 13:13
dr.hauschka balzam!
za promjenu nakon 2 il 3 balzama od hauschke kupila sam od welede i jedva cekam da to potrosim i vratim se na hauschku.
smanjuje podocnjake,koza oko okica je tako mekana (meni se inace susila i znala ljustit),fino korektor sjeda na to,dugooo traje.ma zakon!

a jel masno to buduci da je balzam? jer meni koza ispod ociju bas i nije suha.....

mrkvich
18.06.2007., 14:57
je masno je al se jako malo ga stavlja i fino se razmaze tak da nije "masno" kak zvuci.ja rijetko za koj proizvod kazem da je dobar(frendice pizde na to:) ),a kamoli da bi kupila vec par puta za redom ko ovo.meni je stvarno odlican!

Andjelcic
18.06.2007., 16:39
a jel masno to buduci da je balzam? jer meni koza ispod ociju bas i nije suha.....

meni je za ljeto premastan, ali za zimu odlican :top:

anya
19.06.2007., 07:06
Ja isto kupujem balzam od dr. Hauschka čim potrošim ovo što imam........

slaufolina
15.07.2007., 00:23
lancome nevalja
juvena nevalja
loreal oligo nevalja
svrbile bi me okice dan nakon,,
sad uzela nuxe 140 kn vidim vecda je ok.....javim za dalje

laura227
17.07.2007., 17:41
La Prairie cellular eye contour cream. To je stvarno dobra krema, ali je skupa-720 kn. Ali ja ju kupim i koristim navečer, a preko dana jeftinije varijante, ako nemam za još neku njihovu. Stvarno je odlična i nije mi žaodati za nju jer sam probala od Avona, Nivee, Vichya, Avene-sve i koža mi je oko očiju bila jednako suha, ova krema mi je stvarno pomogla. Ima još jedna dobra stvar za oči-serum za oči od Estee Lauder advanced night repair eye recovery complex-418 kn. To si stavim navečer ispod kreme i stvarno obnavlja kožu. Isplati se u njega uložiti pa na to neku cijenom prihvatljiviju kremu.

Esni
19.07.2007., 12:06
Ljudi!Najbolja i najjeftinija krema za oko ociju je od BALEE Q10!SUPER!!!!!

jelena111
14.08.2007., 10:22
probajte artistry hranjivu kremu za njegu kože oko očiju, super je

mouse
14.08.2007., 10:25
Je li se te okoloočne mažu i na gornji kapak?

sanja_volim orhideje
14.08.2007., 13:20
:) Dr.Hauschka Eye Contour Day Balm
Dnevni balzam zateže kožu i pruža zaštitu od vanjskih utjecaja dok istodobno održava čvrst i elastičan izgled kože oko očiju. Uklanja crvenilo, smanjuje natečenost i ublažava nadraženost kože. Posebno pogodan za suhu kožu oko očiju.
:) čitala sam da je ova kremica jako dobra:)

A gdje se moze kupiti ova kremica?

sanja_volim orhideje
14.08.2007., 13:23
Ljudi!Najbolja i najjeftinija krema za oko ociju je od BALEE Q10!SUPER!!!!!

Kakva je ta od Balee? Bas sam ju jucer gledala u dm-u, mislila sam ju kupiti, al na kraju rekoh pogledat cu jos malo... Za po danu koristim Avon Rectroactive fluid, a trazim nesto sto bi bilo malo masnije, za po noci, imam 28 god, nemam problema sa borama, al i ne zelim imati jos neko vrijeme :D

I28
31.08.2007., 13:07
dal je koja od vas probala Scheller kremu? piše: suha koža, izravnjuje bore, ulje pasjeg trna

mouse
31.08.2007., 13:50
Kakva je ta od Balee? Bas sam ju jucer gledala u dm-u, mislila sam ju kupiti, al na kraju rekoh pogledat cu jos malo... Za po danu koristim Avon Rectroactive fluid, a trazim nesto sto bi bilo malo masnije, za po noci, imam 28 god, nemam problema sa borama, al i ne zelim imati jos neko vrijeme :D

Ja imam, ne vidim ništa posebno! Neću je ponovo kupiti.

sanja_volim orhideje
31.08.2007., 15:27
Ja imam, ne vidim ništa posebno! Neću je ponovo kupiti.

Ja ipak nisam kupila tu od Balee, nego Anti Ox i prezadovoljna sam :top:

Andjelcic
31.08.2007., 18:11
jel netko probao clinique all about eyes rich?

Miss Dior Cherie
03.09.2007., 02:15
Kakve su Nuxove kremice za oko očiju, probao netko?

mouse
03.09.2007., 13:08
Ja ipak nisam kupila tu od Balee, nego Anti Ox i prezadovoljna sam :top:

Šta primjetiš, kakav je učinak? I ja bih!

sanja_volim orhideje
03.09.2007., 13:10
Šta primjetiš, kakav je učinak? I ja bih!

Koza je lijepa i blistava, zategnuta i nahranjena! Inace je kremica dosta gusta i bijela, ja ju upotrebljavam samo za po noci, ne znam kak bi isla ispod pudera...

mouse
03.09.2007., 13:12
A što ti je puno trebalo da me nagovoriš!

anything but angel
03.09.2007., 14:03
kupila danas AntiOx kremicu.. dosta je gusta no fine je teksture, koža je dobro "popije" i ostane onako fino elastična i zdrava. doduše, s obzirom da je masnija i gušća mislim da će mi idealno odgovarati tek za nekih mjesec dana kad zahladi jer mi se onda koža oko očiju počne jače sušiti no i sada mi je ok, samo ću stavljat manju količinu i pričekati 5 do 10 minuta da se upije prije šminkanja..
zadovoljna sam!:top:

adriatica
03.09.2007., 21:33
Kakve su Nuxove kremice za oko očiju, probao netko?

Imam Nirvanesque, OK je ako ti ne treba za zaglađivanje borica, dobra je kao podloga za očni make up, hidratizira

patientia
04.09.2007., 20:36
I mene privlaci Scheller kremica, mjerkam ju vec neko vrijeme, ali nisam ju kupila kad je bio kupon za popust u DM knjizici. Ako je netko probao, nek javi kakva je.

mouse
05.09.2007., 13:11
i pričekati 5 do 10 minuta da se upije prije šminkanja..
zadovoljna sam!:top:
Ja ju stavljam samo naveče, ne prije šminkanja.
Griješim li?

sanja_volim orhideje
05.09.2007., 13:48
Griješim li?

Ja ju isto samo stavim navecer prije spavanja, za dan imam Avonov fluid!

anything but angel
07.09.2007., 14:04
Griješim li?

ne griješiš, sama procjeni što tebi odgovara. najbolje je slušati potrebe svoje kože.. ja ju nanosim i ujutro i navečer jer mi je koža oko očiju jako osjetljiva, tanka i suha i ako ne nanesem kremu i ujutro imam onaj neki osjećaj zatezanja i puder mi ne legne najbolje na kožu. no ako ti nemaš takvih problema nego samo želiš lagano njegovati okoloočno područje, dovoljno ti je koristiti okoloočnu kremicu samo navečer...

patientia
08.09.2007., 00:14
Je li tko probao Avon Naturals kremu za oko ociju sa zelenim cajem i liscem masline? Je li dovoljno hidratantna, kakva je konzistencija?

anya
10.09.2007., 12:43
I mene privlaci Scheller kremica, mjerkam ju vec neko vrijeme, ali nisam ju kupila kad je bio kupon za popust u DM knjizici. Ako je netko probao, nek javi kakva je.

Imala sam je pa sam u međuvremenu prešla na roc-ovu jer mi nije dovoljno bila hidratantna. Sad sam opet počela koristiti tu jer mi je ostala i zaključila da nije ništa lošija od roc-ove.

patientia
13.09.2007., 16:40
Onda bih mogla probati.

Inace, trenutno koristim Avon Anew Alternative, vec barem dva tjedna, podocnjaci nisu otisli (dosta lose spavam). Potrosit cu ju, pa ako ne bude nikakvog poboljsanja, necu ju vise kupovati.

reader
14.09.2007., 09:08
Mažete s tim kremama ispod očiju samo ili i gornji kapak, ono-skroz okolo naokolo?

BambooShoot
14.09.2007., 10:08
Mažete s tim kremama ispod očiju samo ili i gornji kapak, ono-skroz okolo naokolo?

ispod i gornji kapak do obrve njezno tapkati ili takodjer vrlo njezno razmazati od korijena nosa na van. jedino ne stavljati previse, vec eventualno(!) jos mrvicu dodati. u jednom dokumentarcu na pro7 prije par godina su njem. dermatolozi i plasticni kirurzi dosli do zakljucka da nije dobro stavljati previse kreme na oci, tj. na kapke jer cesto krema moze zavrsiti ispod koze (kroz suzne kanale ili kaj ves, ne sjecam se vise tocno kojim putem ide) i stvoriti one grde vrecice ispod oka nakon vise godina uzastopnog koristenja. uz masno tkivo ili vrlo malo istog, pri plasticnim operacijama na ocima su nasli i ostatke krema. jos jednom je manje vise i suppose. :cool:

anything but angel
14.09.2007., 10:38

ovisi kako koju kremu. imaš neke kremice koje su namjenjene baš isključivo za podočnjake i takve se ne smiju stavljati na gornji kapak, ali to je na takvim kremicama uvijek navedeno, pa čitaj upute na kutijicama. druge kreme za kompletno okoloočno područje stavljaš i ispod oka i na gornji kapak laganim utapkavanjem.

reader
14.09.2007., 11:22
ovisi kako koju kremu. imaš neke kremice koje su namjenjene baš isključivo za podočnjake i takve se ne smiju stavljati na gornji kapak, ali to je na takvim kremicama uvijek navedeno, pa čitaj upute na kutijicama. druge kreme za kompletno okoloočno područje stavljaš i ispod oka i na gornji kapak laganim utapkavanjem.

Piše: "...nanijeti na okoloočno područje...". Zato pitam da li je i kapak okoloočno područje ili se odnosi samo na ispodočno.
Kako mažeš taj svoj anti ox?

anything but angel
14.09.2007., 11:38
Piše: "...nanijeti na okoloočno područje...". Zato pitam da li je i kapak okoloočno područje ili se odnosi samo na ispodočno.
Kako mažeš taj svoj anti ox?

e to "okoloočno područje" znači i na podočnjake i na gornji kapak. Anti-Ox nanosim na cijelo područje oka..:top:

da je kremica isključivo za rješavanje problema natečenosti i plavih podočnjaka onda bi ti pisalo "nanijeti ispod oka" ili "nanijeti na podočnjake"

Samantha
14.09.2007., 11:50
ta anti-ox krema,cija je?

anything but angel
14.09.2007., 16:21
ta anti-ox krema,cija je?

holyplant
hrvatski proizvod, JADRAn Galenski labaratorij Rijeka ju proizvodi..
imaš ju u svakom dm-u, kozmu i ljekarnama. 59kn dođe. ako ti je okoloočno područje suho i osjetljivo mogla bi ti pasati...:)

reader
19.09.2007., 08:59
e to "okoloočno područje" znači i na podočnjake i na gornji kapak. Anti-Ox nanosim na cijelo područje oka..:top:

da je kremica isključivo za rješavanje problema natečenosti i plavih podočnjaka onda bi ti pisalo "nanijeti ispod oka" ili "nanijeti na podočnjake"

Aha, ok, naučih!;)

reader
19.09.2007., 09:00
Zaboravih upitati; kakva je niveina okoloočna?
Nivea mi ful odgovara, ali okoloočnu nisam probala...

Andjelcic
21.09.2007., 08:39
Zaboravih upitati; kakva je niveina okoloočna?
Nivea mi ful odgovara, ali okoloočnu nisam probala...
svijetloplava? ok je za nezahtjevnu, normalnu kozu. meni je premalo hidratantna.

reader
21.09.2007., 12:45
svijetloplava? ok je za nezahtjevnu, normalnu kozu. meni je premalo hidratantna.

:) onda će odgovarati!

patientia
21.09.2007., 22:20
Dosta mi je dobra okoloocna krema Avon Naturals lisce masline i zeleni caj. Za tu cijenu - super. Hidratantnija je od Anew Alternative okoloocne kreme (nju koristim ispod ociju jer navodno uklanja podocnjake, ali nisam primijetila da pomaze, tj. podocnjaci ovise o tome koliko sam spavala). Za zimu cu ipak trebati neku guscu jer je Avon Naturals lagana. Mozda kupim Hydrofirming kremicu.

Pafulja
24.09.2007., 09:34
neki dan sam u dm-u vidjela totalno ispražnjenu policu sa anti-oxom.. trebali bi forumašicama proviziju isplaćivati-čim neka nešto preporuči, drugi dan prazne police..:D

nego, kupila sam i ja antiox i dobra mi je. nemrem reći da je spektakl, ali ja ionako previše očekujem. ponovo sam se vratila na staru od pčelarske centrale mellita "iva" balzam protiv bora. kao skroz prirodan i to. masnija mi je pa je i bolja. jako mi je tanka i suha koža ispod očiju, pa mi valjda zato paše ful masna. skoro da je i prozirna.. mislim da ću antiox ujutro, a ovu ivu navečer.

nevjerojatno-imam utisak da su mi se borice oko očiju produbile jako -zapravo postale vidljive-unazad mjesec dana. bit će da šminku pregrubo skidam između ostalog.

Esni
26.09.2007., 11:10
Kupila sam kremu za oko ociju od pasijeg trna.Ej,pa to je uzas!Jedanput sam je namazala i nepase mi nikako kad je namazem imam osjecaj da mi se znoji koza oko ociju i toliko me nervira da se moram ici umit!Uzas,dzaba dado lovu.Sad neznam sta bi sa njom!?Onda sam otisla i kupila ko i uvjek onu svoju od balee sa q10 !

reader
26.09.2007., 11:29
Onda sam otisla i kupila ko i uvjek onu svoju od balee sa q10 !

Ja je imam i nikakav napredak ne vidim. Neću je više kupiti.
Koristim je već 2 mjeseca; k vragu - izgleda malena, ali nikako potrošit!

PERLA_
26.09.2007., 19:01
jel netko probao clinique all about eyes rich?

Ovo i mene zanima..:)

tough girl
27.09.2007., 19:47
ja bih kupila neku okoloočnu za normalnu do suhu kožu... ali samo za hidratizaciju i sl. ne zelim one za zrelu kožu, za bore i sl....
pa mozete mi preporuciti neku? :raspa:

zg81
27.09.2007., 23:40
Ja odbijam upotrebljavati okoloocne kreme (26 mi je), jer mi ispada kao da priznajem sama sebi da starim. Malo si lazem. :)

mimimimi
03.10.2007., 00:05
ajde curke..pomozite..kupujem prvu takvu kremicu...uskoro ću 27, pa rekoh vrijeme je... inače imam osjetljivu kožu, koristim avene laganu hidratantnu kremu..i sklona sam podočnjacima...koji zapravo nisu samo podočnjaci, nego i tamni kacpi...preporuke?
hvala!

Andjelcic
03.10.2007., 08:26
prezadovoljna sam dr. hauschka okoloocnom kremom. nije premasna, a opet mi fino nahrani to podrucje, ne iritira me kao avonova alternative :mad: , super pakiranje (tubica). :cerek:

londres
03.10.2007., 08:55
Probala sam tester os Loreala za oko očiju,isto collagen,ta krema je fantastična,onako posvijetli područje oko očiju baš izgleda zdravo.Mislim da to nema još kod nas, tester je bio u jednom stranom časopisu koji sam dobila.

reader
03.10.2007., 09:58
dr. hauschka okoloocnom kremom. :cerek:

DM?

Andjelcic
03.10.2007., 10:04
bio&bio (http://www.biovega.hr/Default.aspx?tabid=30)
krema (http://www.drhauschka.com.hr/produkte/gesichtspflege/index.htm)

reader
03.10.2007., 10:50
Evo kupila AntiOx. Probala sam na ruci, izgleda fino i ne miriši loše, malo prejako ali valjda ću se navići.
Piše na njoj: umasirati kružnim pokretima... Di vi to mažete; samo ispod očiju ili i na gornji kapak?
I spominju bore po čelu; može i na njih?

Tiare Flower
03.10.2007., 10:59
Evo kupila AntiOx. Probala sam na ruci, izgleda fino i ne miriši loše, malo prejako ali valjda ću se navići.
Piše na njoj: umasirati kružnim pokretima... Di vi to mažete; samo ispod očiju ili i na gornji kapak?
I spominju bore po čelu; može i na njih?

Samo utapkaj onako kružno oko oka (najbolje jagodicom prstenjaka, to je najnježniji prst). Znači, ne razvlači kožu i ne umasiravaj, nego samo onako 'tap, tap, tap'. Kružno ispod oka i iznad, da - i po gronjem kapku, ali ne preblizu trepavica (ni gornjih ni donjih) - bore ti ne nastaju odmah ispod trepavica, jel tak - nego niže! Mnoge žene griješe jer si skoro pa zguraju kremu u oko, pa onda imaju reakcije, iritiraju ih i suze im oči. Nema potrebe utrljavati preblizu oku.

P.S: Ne vidim razloga da bi to moglo štetiti borama na čelu- osobno se nikad tog nisam sjetila, da tamo stavljam kremu za oči, ali možeš, zašto ne.

JK 1
04.10.2007., 10:23
ja bih kupila neku okoloočnu za normalnu do suhu kožu... ali samo za hidratizaciju i sl. ne zelim one za zrelu kožu, za bore i sl....

all about eyes rich

reader
04.10.2007., 11:57

Niveina visage u lončiću, svijetlo plava.

Andjelcic
04.10.2007., 20:04
all about eyes rich
razmisljala sam o kupovini te, ali toliko para za nesto sto moras vaditi prstom ne dam. bas su je mogli staviti u pakiranje s pumpicom ili tubicu. :rolleyes:

patientia
04.10.2007., 20:08
Meni je najcudnije sto je najjeftinija Avon krema za oko ociju u tubici, a najskuplja u loncicu... Inace, jos uvijek nisam primijetila smanjenje podocnjaka, tj. manji su kad se naspavam, a veci kad sam neispavana.

Andjelcic
04.10.2007., 20:09
Meni je najcudnije sto je najjeftinija Avon krema za oko ociju u tubici, a najskuplja u loncicu... Inace, jos uvijek nisam primijetila smanjenje podocnjaka, tj. manji su kad se naspavam, a veci kad sam neispavana.
mozda misle da tubica ne djeluje dovoljno ekskluzivno. bila sam ti rekla da se ni meni nisu smanjili. :mig:

patientia
04.10.2007., 20:13
Ma znam, tebe je cak iritiralo (ako se ne varam), ja ju zasad dobro podnosim, jedino mi ponekad nije dovoljno hidratantna.

Je li ti bolja Hauschka krema ili balzam?

Andjelcic
04.10.2007., 20:20
Je li ti bolja Hauschka krema ili balzam?
oboje mi je jako dobro, mislim cak najbolje od tih okoloocnih kremica. ne znam kako bi se krema drzala po velikim hladnocama, tad mi je balzam bio super, a ona mi bas pase sad, dok su temperature "normalne". vise mi se svidja pakiranje kreme, ona je u tubici, a balzam je u teglici.

patientia
04.10.2007., 20:29
Thx :) Sad pogledah sajt, 50 dolara je stvarno previse za okoloocnu kremu, pa jos naparfumiranu. Vidjet cu kad potrosim dvije koje sad koristim + Eye Lift koji imam u zalihi.

Andjelcic
04.10.2007., 20:34
Thx :) Sad pogledah sajt, 50 dolara je stvarno previse za okoloocnu kremu, pa jos naparfumiranu. Vidjet cu kad potrosim dvije koje sad koristim + Eye Lift koji imam u zalihi.

koja je 50 dolara, hauschkina? ja sam je platila oko 150 kn.

patientia
04.10.2007., 20:54
Pise na sajtu i za kremu i za balzam oko 50 dolara (49 i nesto sitno). Ajde da je bar kod nas nesto jeftinije nego u Americi :)

Andjelcic
04.10.2007., 20:56
Pise na sajtu i za kremu i za balzam oko 50 dolara (49 i nesto sitno). Ajde da je bar kod nas nesto jeftinije nego u Americi :)

balzam je jos jeftiniji, bar je bio kad sam ga ja kupovala, oko 130 kn. :)

patientia
04.10.2007., 20:59
Super, to bih onda stvarno mogla probati kad zahladi :)

Andjelcic
04.10.2007., 21:09
nadam se da ce ti odgovarati. :)

patientia
04.10.2007., 21:15
Budem jos pogledala reviewove na MUA prije nego se odlucim za njega :) Ima neke gadne parfemske sastojke, pa da vidim je li tko imao reakciju.

Andjelcic
04.10.2007., 21:20
Ima neke gadne parfemske sastojke, pa da vidim je li tko imao reakciju.
a da, razne ljude iritiraju razne stvari. da mi je znati sto je mene iritiralo kod avon alternative da to izbjegavam...

patientia
04.10.2007., 21:26
Bilo je nekih gadnih biljaka... Meni je najgori senzitizirajuci ucinak (ne znam bas kako se prevodi) kad mi jednom ili dvaput krema bude dobra, a poslije iritira :(

Andjelcic
04.10.2007., 21:30
Meni je najgori senzitizirajuci ucinak (ne znam bas kako se prevodi) kad mi jednom ili dvaput krema bude dobra, a poslije iritira :(
moze li se to nekako prepoznati po sastojcima?

patientia
04.10.2007., 21:34
Za neke je poznato da tako djeluju:
http://www.cosmeticscop.com/learn/dictionary.asp?keys=sensitizing&pos=1&type=FIND

No to nikako nije sve. Bilo je i primjera gdje osoba stavi tetovazu i vise ne moze bojati kosu jer koriste istu boju za to dvoje.

Andjelcic
04.10.2007., 21:36
hvala na ovome, probat cu obratiti paznju ubuduce.

phyto
04.10.2007., 21:52
Moja majka jako zadovoljna s Aloedermal okoloočnom (antiwrinkle)http://www.esitalia.com/html/indexeng/Home_inglese.htm
Prepisat ću sastav,ako vas interesira.
I sa ovom :http://www.aubrey-organics.com/product1.cfm?product_id=150&cat=15&subcat=27

PERLA_
21.10.2007., 21:06
Nakon što sam duže vremena preko dana i ispod tekućeg pudera koristila AntiOx okoloočnu kremicu,
kupila sam Myokine od Vichy-a i mogu reći da je baš dobra..:top:

Osvježi okoloočno područje i dobro ga hidratizira, potrebna je malena količina za oba oka,
odlično se upija i super je podloga, ali baš odlična podloga make-up-u..:cerek:

Sviđa mi se i pakiranje, jer je na pumpicu..:cerek:
Jedan pritisak na pumpicu dovoljan je za oba oka..

reader
22.10.2007., 12:02
Nakon što sam duže vremena preko dana i ispod tekućeg pudera koristila AntiOx okoloočnu kremicu,
kupila sam Myokine od Vichy-a i mogu reći da je baš dobra..:top:

Osvježi okoloočno područje i dobro ga hidratizira, potrebna je malena količina za oba oka,
odlično se upija i super je podloga, ali baš odlična podloga make-up-u..:cerek:

Sviđa mi se i pakiranje, jer je na pumpicu..:cerek:
Jedan pritisak na pumpicu dovoljan je za oba oka..

I antiOx je na pumpicu i isto mi je jedan pritisak dovoljan za oba oka. Ali ne mogu je stavljati ispod pudera jer mi se sporo upija, nikako dočekati. Natrackam uveče nadebelo zato.
Ja ću nakon antiOx kupiti niveinu.

ray ban
22.10.2007., 12:17
meni ni anti ox, ni myikoine nisu valjale.
anti ox sam imala neki tester i jako mi je iziritirao područje oko očiju, a mykoine mi je bio bez veze, jer ne ublažava bore, kamoli da ih uklanja, i to je meni prekratko trajalo,oko 3 tjedna.

ali zato serumi rulaju, i naravno afroditina sa zel.čajem.
planiram probati i hauschkin balzam.

jasmine
22.10.2007., 13:42
negdje sam vec pisala ali ni meni vichy miokine nije bila dobra i bas mi zao love a nisam je ni potrosila pa ni pola koliko me je razocarala. :flop:

Consigliamo
22.10.2007., 18:04
Koristim sad Decleor Harmonie samo za vlaženje. Odlučila sam proći tu kuru pa onda protic prvih borica. Nekako više vjerujem ovima koje samo vlaže, mođda sam u krivu...

adriatica
22.10.2007., 20:52
Meni je Myokine sasvim solidna, dapače za sada jedina koja umanjuje okoloočne borice

misomorka
23.10.2007., 13:09
Moja majka jako zadovoljna s Aloedermal okoloočnom (antiwrinkle)http://www.esitalia.com/html/indexeng/Home_inglese.htm
Prepisat ću sastav,ako vas interesira.
I sa ovom :http://www.aubrey-organics.com/product1.cfm?product_id=150&cat=15&subcat=27

Ja sam imala tester od te Aloedermal kreme i jako mi se svidjela...samo nikako da potrosim Avonovu Ageless Results...pa da odrijesim kesu...

Andjelcic
23.10.2007., 18:13
vrlo sam zadovoljna hauschkinom kremicom, ne iritira, dobro vlazi i u tubici je. s obzirom da ne vjerujem da krema moze uklonjiti podocnjake, to su mi jedini kriteriji i njih ispunjava :cerek:

reader
24.10.2007., 09:06
Imam borice oko očiju i suho područje ispod očiju...da li trebam kupiti okoloočnu protiv bora ili za hidrataciju?!
Zbunjuju me što nije sve u jednoj!

jasmine
24.10.2007., 11:23
nedavno sam dobila testere od loocitane fluida za oko ociju od imortele-smilje i vec nakon dva tri nanosenja prije spavanja osjetila sam razliku jer su mi se moji nasljedni podocnjaci ili kolutovi oko ociju bas vidljivo smanjili,cak sam mislila da sama sebe uvjeravam u to pa sam pitala i muza da li vidi razliku i on je rekao da se jako vidi razlika.potrosila sam dva testera i uvjerila se da je stvar odlicna i sad mi je to na popisu za kupnju,stvar inace kosta oko 330kn i tete u ducanu su mi rekle da je to i za smanjivanje podocnjaka i za njegu tog podrucja,hidratizaciju a inace je pakiranje na pumpicu. :s

reader
30.10.2007., 11:05
Od kako koristim AntiOx kremu za oko očiju, primjetim više sitnih borica nego što sam imala i još suše područje!!!! ??

Brančika
30.10.2007., 11:40
Ja sam neki dan uz kupovinu parfema dobila i tester okoloočnu Chanel kremicu, nešto u silu "protiv prvih bora". Zove se Beaute Initiale.
Po meni nekak gotovo isto kao i druge okoloočne... meni je to nekako sve isto, kad kod bi bilo koju koristila nisam primijetila nikakve razlike od razdoblja kad ju ne koristim :ne zna:

anya
09.11.2007., 10:06
Od kako koristim AntiOx kremu za oko očiju, primjetim više sitnih borica nego što sam imala i još suše područje!!!! ??

I ja sam je koristila jedno vrijeme i čisti vit. e i situacija mi je bila još gora....

Jel netko probao ovu novu od eucerin za oko očiju sa onom h. kiselinom (ne znam kako se točno piše)....

reader
09.11.2007., 11:35
Dobila sam od svoje Oriflame lady serum Skindividual, za oko očiju...ima malu roll on kuglicu, brzo se upija...vidjet ćemo ima li pomaka.

philemon
09.11.2007., 19:25
za sada koristim Garnierovu Nutricionist... Grozna je!!! Sva me peče i oči me kasnije zatežu... :horor: Zaobilaziti obavezno!!

Lilit
12.11.2007., 19:04
imam skoro 23, nemam bas borica iako mislim da cu ih imat, cudnu kozu lica, mjesovitu a zateze od vecine proizvoda, podocnjake onako ne vrecice nego samo sivkasto i crta podocnjaka se vidi... anyway kupila danas afroditinu okoloocnu posto koristim afroditu i za lice pa da probam... gledala sam i neke tri baleine ali sam na kraju uzela ovu iz vec prije spomenutog razloga... prvenstveno sam se odlucila na okoloocnu zato sta kad stavim korektora malo vise ili neku tezu sminku za van koza oko oci/podocnjaci mi totalno isuse se i upadne korektor u borice i ruzno izgleda...
preporucate mi neku? sad vec imam afroditu ali svejedno... samo ne neke skupe ala givenchy jer mi se bas i ne trosi na to.. i dal moze bit stetno krenut s okoloocnom sa 22, 23 god?

@anything but angel - kakva je ta rosalova antistress? meni inace rosal nema
dobre stvari pa ono

@pat - jesi probala afrodita kamilica i zeleni caj na kraju? sta kazes?

Andjelcic
12.11.2007., 19:23
koju afroditinu si uzela? meni je kamilica i zeleni caj bila katastrofa, suzile su mi oci od nje, kao i mojoj mami. nakon upotrebe bih izgledala podbuhlo kao renee zellweger.
meni su dobre hauschkine, i krema u tubici i balzam

Lilit
12.11.2007., 22:00
a briem da je afrodita samo jedna, pise bisabolol i zeleni caj i ceramides i vitamin a+e
nisam ju jos probala, nadam se da nece bit tako losa ko sta je tebi bila, meni inace afroditine ful pasu za lice (imam onu sensitiv iz salonske kolekcije)
a koja ti pase?

Andjelcic
12.11.2007., 22:25
a briem da je afrodita samo jedna, pise bisabolol i zeleni caj i ceramides i vitamin a+e
nisam ju jos probala, nadam se da nece bit tako losa ko sta je tebi bila, meni inace afroditine ful pasu za lice (imam onu sensitiv iz salonske kolekcije)
a koja ti pase?
cek, jel ta tvoja salonska ili? moja je iz dm-a. i vec sam cula da su nekima suzile oci, valjda ima neki iritantan sastojak. a ove koje mi pasu sam gore navela :mig:

Lilit
12.11.2007., 22:28
ne, ne i moja okolocona je iz dm-a a ona za lice je salonska...
probat cu veceras okoloocnu pa cemo vidjet ah...
a topic sam prelilstala na brzinu ali ima biljon stranica pa ajd pliz ponovi jer ne sjecam se vise dal sam vidila koje su tebi dobre i ako i jesam nemogu se sjetit

Andjelcic
12.11.2007., 22:29
ne, ne i moja okolocona je iz dm-a a ona za lice je salonska...
probat cu veceras okoloocnu pa cemo vidjet ah...
a topic sam prelilstala na brzinu ali ima biljon stranica pa ajd pliz ponovi jer ne sjecam se vise dal sam vidila koje su tebi dobre i ako i jesam nemogu se sjetit

pa 2 posta iznad pise :zubo: hauschkine, i krema u tubici i balzam

Lilit
12.11.2007., 22:33
o boze :bonk: a ja isla trazit x strancina unazad :bonk:
hauschkine kreme meni inace nisu bas pasale ali mozda je okoloocna drukcija, prvo moram vidit sta s ovom afroditom, mozda meni i bude oke :mig:

Andjelcic
12.11.2007., 22:58
hauschkine kreme meni inace nisu bas pasale ali mozda je okoloocna drukcija, prvo moram vidit sta s ovom afroditom, mozda meni i bude oke :mig:

ja nisam probala nista osim ove dvije okoloocne, tak da ne mozemo usporediti. inace imam dosta osjetljivo to okoloocno podrucje.

anya
13.11.2007., 06:54
imam skoro 23, nemam bas borica iako mislim da cu ih imat, cudnu kozu lica, mjesovitu a zateze od vecine proizvoda, podocnjake onako ne vrecice nego samo sivkasto i crta podocnjaka se vidi... anyway kupila danas afroditinu okoloocnu posto koristim afroditu i za lice pa da probam... gledala sam i neke tri baleine ali sam na kraju uzela ovu iz vec prije spomenutog razloga... prvenstveno sam se odlucila na okoloocnu zato sta kad stavim korektora malo vise ili neku tezu sminku za van koza oko oci/podocnjaci mi totalno isuse se i upadne korektor u borice i ruzno izgleda...
preporucate mi neku? sad vec imam afroditu ali svejedno... samo ne neke skupe ala givenchy jer mi se bas i ne trosi na to.. i dal moze bit stetno krenut s okoloocnom sa 22, 23 god?

@anything but angel - kakva je ta rosalova antistress? meni inace rosal nema
dobre stvari pa ono

Isti problem imam i ja jer mi je koža oko očiju jako suha. Ne smiješ stavljati korektor oko očiju jer to još više isušuje nego neki iluminator koji vlaži kožu. Ja trenutno koristim clinique ali mi je isto suh pa čekam da ga potrošim i kupim neki drugi, vjerojatno YSL. Taj od clinique mi je dobar jedino ako uz kremicu za oko očiju stavim i neko bazno ulje i tek onda se našminkam...Tada se borice uopće ne vide...Kad potrošim roc-ovu kremicu za oko očiju planiram kupiti dr. Hautscka, oni imaju dvije vrste kremica za oko očiju. Možeš s njima već početi bez obzira što imaš tek 23 god.

Andjelcic
13.11.2007., 09:58
Kad potrošim roc-ovu kremicu za oko očiju planiram kupiti dr. Hautscka, oni imaju dvije vrste kremica za oko očiju. Možeš s njima već početi bez obzira što imaš tek 23 god.

s obzirom da imas jako suhu kozu oko ociju, uzmi balzam. krema bi ti mogla biti preslaba. :mig:

Lilit
13.11.2007., 12:33
Isti problem imam i ja jer mi je koža oko očiju jako suha. Ne smiješ stavljati korektor oko očiju jer to još više isušuje nego neki iluminator koji vlaži kožu. Ja trenutno koristim clinique ali mi je isto suh pa čekam da ga potrošim i kupim neki drugi, vjerojatno YSL. Taj od clinique mi je dobar jedino ako uz kremicu za oko očiju stavim i neko bazno ulje i tek onda se našminkam...Tada se borice uopće ne vide...Kad potrošim roc-ovu kremicu za oko očiju planiram kupiti dr. Hautscka, oni imaju dvije vrste kremica za oko očiju. Možeš s njima već početi bez obzira što imaš tek 23 god.

a nemogu ne stavljat korektor kad imam podocnjake... iluminator od ysl nisam probala ali imam artdecov iluminator/korektor i ne pokriva mi dobro
kakve su te dvije vrste od hautscka? koja je za sta?

btw stavila sam sinoc i jutros afrodita okoloocnu, ne vidim nikakve promjene ni na bolje ni na gore, ali ocekivala sam da ce bit puno masnija, gusca nego sta je... pa to koza oko ociju je suha pa bi trebalo nesto vlazno/masno sta ne? ili ja to krivo povezujem? :D

Coco Vanilla
13.11.2007., 16:34
Nedavno sam kupila ekspres eye gel od masline (L`occitane) i nema koristi,podočnjaci su i dalje tu. Ne vjerujem više u kreme koje ih čudesno otklanjaju, i žao mi je svake kune koju sam potrošila u tu svrhu. Odsad investiram samo u pošteneke korektore :top:

bedacha
13.11.2007., 17:39
Nedavno sam kupila ekspres eye gel od masline (L`occitane) i nema koristi,podočnjaci su i dalje tu. Ne vjerujem više u kreme koje ih čudesno otklanjaju, i žao mi je svake kune koju sam potrošila u tu svrhu. Odsad investiram samo u pošteneke korektore :top:

za ovaj gel mi je ženska u Loccitane-u rekla da baš nije nešto za podočnjake... kaže da je bolji serum yeux tres precieux, ali košta 330kn...
moji podočnjaci su se smanjili od La prairie cellular eye contour cream, dobila sam tester, ali ne mislim investirat u njega preko 700kn... :eek:

Tufnica
13.11.2007., 20:47
Imam 20 godina i vec imam dosta borica ispod ociju..Mozete li mi preporuciti neku kremu za podrucje oko ociju,ali da nije anti age jer mislim da mi je prerano za to?

Ina83
13.11.2007., 21:11
Je li netko probao Apotheker Scheller okoloocnu kremicu za suhu kožu s pasjim trnom?

anya
14.11.2007., 07:50
a nemogu ne stavljat korektor kad imam podocnjake... iluminator od ysl nisam probala ali imam artdecov iluminator/korektor i ne pokriva mi dobro

btw stavila sam sinoc i jutros afrodita okoloocnu, ne vidim nikakve promjene ni na bolje ni na gore, ali ocekivala sam da ce bit puno masnija, gusca nego sta je... pa to koza oko ociju je suha pa bi trebalo nesto vlazno/masno sta ne? ili ja to krivo povezujem? :D

Ne znam točno kakve su od dr. hautscka jer ih nisam imala ali znam da je jedna masnija i košta oko 150 kn. Jučer sam kupila korektor za oko očiju ovaj novi od max factor i mogu reći da mi je jako dobar. Stavila sam samo kremicu oko očiju rocovu bez baznog ulja i utapkala ovaj korektor, koža mi nije suha a borice se ne vide. Jako zadovoljna...

Za podočnjake je važno spavati po mogućnosti na leđima, piti dosta tekućine, a bitna je i tjelovježba kao i prehrana... Nikada od neke kremice ne očekujem čuda bez svega navedenog....

kikibela
14.11.2007., 08:07

Draga moja od dva puta stavljanja kreme nećeš ni vidjeti ni osjetiti ništa, apsolutno niiišššštaaa- ni od 222 stavljanja vjerojatno nećeš golim okom vidjeti neke spektakularne rezultate.Imam sigurno duplo više godina od tebe i promijenjenih kremica oko očiji bar 30, plus serumi plus balzami....itd itd. Od najjeftinijih do ultra skupih za koje sam kasnije psovala mamu prokletim trgovcima i svojoju budalaštini kako sam se dala nagovoriti na te gluposti. Na kraju od svega navedenog navečer obilno natapkam to područje bademovim ili jojobinim uljem (čistim ulljem - isključivo iz apoteke). Kad imam vremena natopim blazinice s tim ljem i stavim na područje oko očiju i držim po pola sata. Lagano upijem višak ulja maramicom ali ne do kraja. Nakon toga krema - kakva???? Sad se nemojte smijati ali nakon kažem silnih isprobavanja već par mjeseci koristim melem i relativno sam zadovoljna. Dakle tako radim uvečer, a ujutro ne stavljam ulje nego tanki sloj melema. kad stavljam tekući puder gledam da na to područje dođu minimalne količine, ma kako kvalitetan puder bio, puder u prahu stavljam oko očiju još minimalnije jer sam skužila da nakon p'ar sati svi ti puderi još više isuše taj dio lica i borice se slažu u "harmoniku". Korektora stavljam mrvicu, baš mrvicu i koliko pokrije - pokrije.Ako genetski imae podočnjake pomikrite se s time da ćete ih imati cijeli život. Ako ih niste imale prije a imate ih sad ili premalo spavate pa promijenite stil življenja ili imate nekih zdravstvenih problema pa posjetite liječnika. Što se tiče bora i borica koža oko očiju je najtanja i najosjetljivija, dnevno to područje izmrcvarimo sa par stotina grimasa koje radimo dok se mršimo, trepćemo očima, smijemo itd itd itd..... Nema čarobne kreme, svi proizvođači koji to tvrde debelo lažu i izvlače vam lovu iz novčanika. Pomirite se s tim da ćete tu vjerovajtno najprije dobiti borice i gledajte "raditi na prevenciji" a ne "ispravljati krive Drine" da se slikovito izrazim. Djevojkama od 20 godina nisu potrebne neznam kakve kreme niti za lice niti okoloočne jer ako več u toj dobi naviknete lice na jake kreme što ćete raditi u 40 godini??? Biti svaku godinu kod estetskog kirurga???? Evo to su moji dobronamjerni savjeti napabirčeni duuugiim desetlječima trackanja kojekakvim čudotvornim kremama i serumima.

reader
14.11.2007., 12:25
Okoloočno popdručje nije mi više onako suho kako je bilo sa Anti Ox kremom.
Preporučam Oriflame Skindividual serum.

Lilit
14.11.2007., 12:54
Draga moja od dva puta stavljanja kreme nećeš ni vidjeti ni osjetiti ništa, apsolutno niiišššštaaa-.........navečer obilno natapkam to područje bademovim ili jojobinim uljem (čistim ulljem - isključivo iz apoteke).

nisam ja ni rekla da ocekujem nikakve senzacionalne razultate, komentirala sam da nema nikakvih promjene vise zato da izrazim da nema negativnih reakcija posto ih je Andjelcic imala pa sam se pobojala da bi mogla imat i ja... ali eto nema ih... navecer utapkam i nis ne primjetim a ujutro mi se svidja sta natapkam kremicu i malo poslje kad idem stavit korektor to podrucje je jos uvijek masnjikavo i vlazno pa se korektor jako ljepo razmaze i upije i ne bude suho nego je zapravo vlazan taj dio, cak sjaji od kreme i onda stavim samo mrvicu pudera u prahu i super ispadne, ne upada u borice korektor ko prije kad nisam stavljala kremicu ispod (ili stavljala onu koja ide na cijelo lice)... neznam zapravo jel se to smije tako jer mi se zapravo krema jos ne upije skroz kad stavim korektor pa ispada da mi se korektor pomjesa s kremicom ali dobro funkcionira pa eto...
e da i to ulje iz apoteke, samo dodjem i pitat cistog ulja? to imaju vec upakirano ili to onako refuzo imaju pa mi daju ml koliko hocu? thx.

Rock Star
14.11.2007., 13:02
Ne znam točno kakve su od dr. hautscka jer ih nisam imala ali znam da je jedna masnija i košta oko 150 kn. Jučer sam kupila korektor za oko očiju ovaj novi od max factor i mogu reći da mi je jako dobar. Stavila sam samo kremicu oko očiju rocovu bez baznog ulja i utapkala ovaj korektor, koža mi nije suha a borice se ne vide. Jako zadovoljna...

Za podočnjake je važno spavati po mogućnosti na leđima, piti dosta tekućine, a bitna je i tjelovježba kao i prehrana... Nikada od neke kremice ne očekujem čuda bez svega navedenog....

Kakve veze spavanje na leđima ima s podočnjacima?

lianne
14.11.2007., 15:42
jel tko probao alveredeovu?
znam da je mozda pisano o njoj-ali ne da mi se listati sve :o

:D

adriatica
14.11.2007., 18:01
e da i to ulje iz apoteke, samo dodjem i pitat cistog ulja? to imaju vec upakirano ili to onako refuzo imaju pa mi daju ml koliko hocu? thx.

Imaju ga upakirano u bočicama, samo što je to bademovo ulje iz ljekarne rafinirano (košta cca 12 kn za 50 ml), ako ga želiš korisititi za njegu kože preporučujem investiciju u npr. Primaverino nerafinirano (cca 100 kn)

Lilit
14.11.2007., 18:13
ma di da nadjem to primaverino, vjerojatno preko neta ili u zg tako da bi ja radje u apoteci kupila a kako sad nema u apoteci nerafiniranog kad kikibela kaze da kupuje cisto, jel cisto nerafinirano? :confused:
a jel mogu odmah preko ulja korektor? pretpostavljam da ne... hmm

anya
15.11.2007., 08:54
Kakve veze spavanje na leđima ima s podočnjacima?

Ako spavaš na trbuhu prije ćeš se izborati i biti podbuhla. Ja spavam na anatomskom jastuku na leđima ili bočno. Nekad mi je gušt i bočno sa rukama ispod jastuka i odmah primijetim razliku ujutro kad se probudim....Podočnjake imam uvijek ali jače su mi izraženi kad manje spavam ili na taj način. Bar s vrećicama ispod očiju nisam imala problema.
Dobro je staviti i hladne vrećice od kamalice na oči...

anya
15.11.2007., 08:57
ma di da nadjem to primaverino, vjerojatno preko neta ili u zg tako da bi ja radje u apoteci kupila a kako sad nema u apoteci nerafiniranog kad kikibela kaze da kupuje cisto, jel cisto nerafinirano? :confused:
a jel mogu odmah preko ulja korektor? pretpostavljam da ne... hmm

Imaš u dućanima bio&bio....Pod temom "uvod u prirodnu kozmetiku" imaš puno o tome...

Meni se isto krema i bazno ulje ili samo ulje pomješa sa korektorom i to ispadne dobro...Stavljala sam jedno vrijeme i melem i isto ispadne dobro.

Makeup-mac
15.11.2007., 09:07
Imam 20 godina i vec imam dosta borica ispod ociju..Mozete li mi preporuciti neku kremu za podrucje oko ociju,ali da nije anti age jer mislim da mi je prerano za to?
Ja bi ti savjetovala da odeš u neku kozmetičku kuću i tražiš pomoć od profesionalnih ljudi,jer ti si ipak još mlada.
Nemoj ništa isprobavat na svoju ruku ,jer možeš izazvat kontra efekt!
Ako si iz Zagreba,moja preporuka bih ti bila Martimex ili možda ima i u tvom gradu.Ovisi iz kojeg dijela svemira dolaziš.Sretno!!!

Rock Star
15.11.2007., 10:50
Ako spavaš na trbuhu prije ćeš se izborati i biti podbuhla. Ja spavam na anatomskom jastuku na leđima ili bočno. Nekad mi je gušt i bočno sa rukama ispod jastuka i odmah primijetim razliku ujutro kad se probudim....Podočnjake imam uvijek ali jače su mi izraženi kad manje spavam ili na taj način. Bar s vrećicama ispod očiju nisam imala problema.
Dobro je staviti i hladne vrećice od kamalice na oči...

Ne znam baš. Cijeli život spavam na trbuhu, a nemam nikakvih problema s podočnjacima i borama. Takve su stvari uglavnom genetske.

anya
15.11.2007., 11:40
Ne znam baš. Cijeli život spavam na trbuhu, a nemam nikakvih problema s podočnjacima i borama. Takve su stvari uglavnom genetske.

A kolko imaš godina? Naravno da je i genetski a i ovo sigurno ima bar neki utjecaj...Kao što sam rekla uočila sam to i na sebi, ne u smislu da ću se izborati nego ujutro kad se ustanem izgledam svježije i bolje...

Rock Star
15.11.2007., 11:57
Skoro 23.

Neke moje frendice spavaju puno više od mene, život im je "lakši", a svejedno oko očiju imaju više bora od moje mame koja ima 50. Davno sam zaključila da su moja koža, kao i promjene na njoj, rezultat genetike. A kreme su samo ukras, nikada nisam vjerovala da će mi pomoći, pogotovo te koje bi kao trebale spriječiti/smanjiti prve bore jer, velim, mama se nikada nije ničim mazala, a izgleda ko da ima 30 maksimalno. Zato kreme koristim samo jer me vesele, neke me ponekad ovlaže, riješe koji prištić, ali učinak im je isključivo kratkoročan.

Kaj se spavanja tiče, mislim da bih u poziciji na leđima tek izgledala umornije jer nema šanse da se u tom položaju naspavam.

Coco Vanilla
15.11.2007., 14:18
za ovaj gel mi je ženska u Loccitane-u rekla da baš nije nešto za podočnjake... kaže da je bolji serum yeux tres precieux, ali košta 330kn...
moji podočnjaci su se smanjili od La prairie cellular eye contour cream, dobila sam tester, ali ne mislim investirat u njega preko 700kn... :eek:

pas im m..
nedam 300kn za kremu... :mad:

ray ban
15.11.2007., 14:27
samo da vam kažem za te testere, naprave ih puno kvalitetnije nego kremu.
tako ja dobila tester od lancomeovog seruma, ja ODUŠEVLJENA učinkom na bore, i jedva čekala kupiti serum, kad ono učinak duplo slabiji nego kod testera.

najbolje vam je tražiti da vam sipaju malo testera u kutijicu (iz one velike kutije iz koje sa kao može probati tester),a ne tražiti originalni testerić, jer je razlika stvarno ogromna.

Lilit
15.11.2007., 17:02
Imaš u dućanima bio&bio....Pod temom "uvod u prirodnu kozmetiku" imaš puno o tome...

Meni se isto krema i bazno ulje ili samo ulje pomješa sa korektorom i to ispadne dobro...Stavljala sam jedno vrijeme i melem i isto ispadne dobro.

da znam, bila sam na tom topicu neko vrijeme ali svi ti bio ducani mi nisu pri ruci a i nisam bas vrijedna u spravljanju svojih krema pa sam "otisla"...

o melemu sam i ja razmisljala ali neznam dal se smije... mozda pat ima neko misljenje?

adriatica
15.11.2007., 23:36
Neke ljekarne drže Primaverine proizvode, ako nemaju njihovo sigurno imaju neko koji nije rafinirano

Ina83
16.11.2007., 21:20
Je li netko probao Apotheker Scheller okoloocnu kremicu za suhu kožu s pasjim trnom?

Ponavljam se, možda naiđe netko tko ju je probao.

Consigliamo
17.11.2007., 17:00
O borama i spavanju. Točno je da se brže bora ako se spava na trbuhu - čitala sam svojedobno o tome. Samo što ja nikako ne mogu spavati na leđima, i već godinu dana pokušavam se naviknuti i ništa... Ah.

Lilit
19.11.2007., 16:13
jel probao neko l'occitane? - link (http://www.loccitane.com.hk/en/product/productDetail.asp?productId=706)

philemon
19.11.2007., 22:53

Ja je imam.... kada je budem malo više koristila napišem da li ima kakvog učinka. Za sada mi se čini ok...

Astre
21.11.2007., 10:54

Ja sam je koristila prije par mjeseci i nije mi bila loša (miris mi nije bio neki). Probala sam i ovu L`occitene-ovu no njome nisam bila zadovoljna - bila mi je presuha. Trenutno sam na Nuxe-ovoj i za sada sam zadovoljna..

Lilit
21.11.2007., 12:07
@astre - koju od loccitana si probala? jel ovu koju sam ja stavila link ili ono od imortale (tako nekako)?

Astre
21.11.2007., 12:17
@astre - koju od loccitana si probala? jel ovu koju sam ja stavila link ili ono od imortale (tako nekako)?

Da, tu sa linka "Olive Express Eye Treatment", sorry na nejasnoći :)

Lilit
21.11.2007., 12:19
i nije ti dobra?
ja nisam sigurna dal je to ta koju sam gledala u ducanu ali kao smanjuje podocnjake i natecenost ociju i kao osvjezava lice tako neka spika, kao nije namjenjena za bore i starije ljude nego bas za osvjezit lice... jel to ta ako se sjecas?
i sta joj nije bilo dobro? :D presuha? a jel smanjila podocnjake?

Astre
21.11.2007., 12:27
i nije ti dobra?
ja nisam sigurna dal je to ta koju sam gledala u ducanu ali kao smanjuje podocnjake i natecenost ociju i kao osvjezava lice tako neka spika, kao nije namjenjena za bore i starije ljude nego bas za osvjezit lice... jel to ta ako se sjecas?
i sta joj nije bilo dobro? :D presuha? a jel smanjila podocnjake?

Nisam primijetila da mi je smanjila podočnjake. Kremica bi trebala imati lagani lifting učinak i smanjiti natečenost. Naglasak je na ovom "trebala bi" :D . Inače su mi njihove kremice dobre (doduše, dragocjena krema i ona od jabuke i badema, koje sam probala). Mislim da će te rijetko koja krema riješiti podočnjaka ako su ti genetski :mig:

Lilit
21.11.2007., 12:34
pa jesu ali krema moze malo pomoc, imam sad afroditu, mama hvali locittan (ona ima te za bore blabla) pa neznam dal probat, mozda ako uzicam neki tester :mig:

Astre
21.11.2007., 12:41
Ma užicaj tester. Moj doživljaj te kremice je također iz testera, jedan sam potrošila a eno, drugi stoji otvoren :-D

reader
22.11.2007., 08:34
A koja je dobra protiv crnih kolutova oko očiju?
Moja mama u zadnje vrijeme ima crnilo ispod očiju,ima dijagnozu galukoma oka pa je valjda očima teško od toga i pojavljuje joj se to crnilo, ujutro svjetlije, kako dan odmiče sve tamnije...

meg
22.11.2007., 17:31
brijem da ti za tamne podočnjake neće pomoći niti jedna krema... ja ih također imam, naslijedila ih od mame i nema te kreme koja bi ublažila...

meg
22.11.2007., 17:33
e da, inače koristim okoloočnu shiseidovu kremu koja mi je top of the pops... potrošila sam ju nedavno, a s obzirom da sam popušila svoju mastericu primorana sam neko vrijeme koristiti jeftiniju laternativnu kremicu, onu zelenu afroditu i mogu vam reći da je odlična! :top: toplo preporučam...

Andjelcic
24.11.2007., 18:48
onu zelenu afroditu i mogu vam reći da je odlična! :top: toplo preporučam...
uf, meni je ta :flop:

anya
28.11.2007., 09:51

Nemam ni ja a imam godina preko 30...Već sam rekla da radi preventive spavam bočno ili na leđima, a vjerojatno genetika tu igra veliku ulogu...Osim toga, ne pušim i ne sunčam lice, a to dvoje je najveći uzrok starenja...

frogy
29.11.2007., 12:15
Da li je tko koristio oriflameovu opitmals seeing is believing višenamjensku kremu za područje oko očiju?

radiolog-hr
30.11.2007., 10:18
Hauschka kremica za oko učiju pegla borice kao prava... :top:

anything but angel
30.11.2007., 12:52
Da li je tko koristio oriflameovu opitmals seeing is believing višenamjensku kremu za područje oko očiju?

ja jesam. ok, ali ništa extra. hidratizira područje oko očiju i to je sve. u rangu je sa onom niveinom plavom. sve u svemu, dobra kremica ako nemaš neke pretjerano visoke zahtjeve ili probleme sa okoloočnim područjem, a još ako je ubodeš na sniženju, puno je jeftinija od niveine, pa ju vrijedi uzeti.:)

Skviki
01.12.2007., 07:32
otkako sam naučila kako ih pravilno nanosit nisam naletila na neku ekstra lošu
uglavno kupujem niveine i garnierove kremice za oko očiju :)

Katrin
01.12.2007., 09:59
podijeli to s nama :)

philemon
01.12.2007., 13:11
otkako sam naučila kako ih pravilno nanosit nisam naletila na neku ekstra lošu
uglavno kupujem niveine i garnierove kremice za oko očiju :)

a kako se to pravilno koristi?:eek:

@na
01.12.2007., 15:36
a kako se to pravilno koristi?:eek:

okoocna se nanosi laganim 'tapkanjem' domalim prstom (pritisak da ne bude 'tezak', vec dovoljan da poboljsa cirkulaciju i da se bolje upije-utice toplota prsta). Dakle, bez mazanja i trljanja.

Nema neke kreme koja daje dramaticne rezultate, rezultat je privremen. Vazno je da je krema hidrantna, da ne susi kozu i da se redovno koristi.

A sto se tice lepote sve je u vama, ono 'unutrasnje'- ako smo naspavani i raspolozeni blistamo, ako ne nista nam ne pomaze- ni cela kofa la mer a bogami ni 'skalper'. Oci su ogldalo duse :)

sanja_volim orhideje
06.12.2007., 14:32
Jel netko probao od Balee Beauty Effect-Eye Lift Serum?

LITOHA
06.12.2007., 19:30
Do sada sam koristila Anew Retroactive+serum za područje oko očiju. U početku mi je bio super. Sada mi se čini da mi je koža lagano isušena i da se pojavljuju borice kojih prije nije bilo (doduše i godina je više).
Da li je netko probao Avonovu Solutions kremu - Advanced Eye Perfector with Peptides.

patientia
09.12.2007., 14:08
Hauschka kremica za oko učiju pegla borice kao prava... :top:

Nijedna krema ne pegla bore.

patientia
09.12.2007., 14:08
Nisam probala Advanced Eye Perfectorr jer sam cula da ne radi nista, ali su mi zato Hydrofirming i Ageless Results okoloocne kreme dosta dobre. Anew Alternative je bez veze, manje je hidratantna od te dvije, skuplja je, i nimalo ne pomaze protiv podocnjaka (meni). Onaj dvostruki Anew Clinical Eye Lift mi je isto dosta dobar. Zacudjujuce dobra mi je okoloocna krema iz Naturals linije s listom masline i zelenim cajem (s obzirom na cijenu).

LITOHA
09.12.2007., 17:08
Nisam probala Advanced Eye Perfectorr jer sam cula da ne radi nista, ali su mi zato Hydrofirming i Ageless Results okoloocne kreme dosta dobre. Anew Alternative je bez veze, manje je hidratantna od te dvije, skuplja je, i nimalo ne pomaze protiv podocnjaka (meni). Onaj dvostruki Anew Clinical Eye Lift mi je isto dosta dobar. Zacudjujuce dobra mi je okoloocna krema iz Naturals linije s listom masline i zelenim cajem (s obzirom na cijenu).

Hvala, mislim da ću u slijedećoj narudžbi uzeti tu s listom masline i zelenim čajem.

Rock Star
09.12.2007., 17:28
Je li istina da, ukoliko se prerano počne s kremama za područje oko očiju, bore jače vide ukoliko se takav tretman prekine?

Ja se strašno bojim početi s takvim kremama... Nemam nijednu boru, ali često razmišljam o prevenciji, no bojim se i ovoga...

patientia
09.12.2007., 17:43
Zasto? Nisu te kreme nista cudotvorno, ne proizvode kolagen umjesto koze, a ako ga i sadrze, on ne ulazi u kozu. Kreme ko kreme, mozes koristit onu koju koristis za lice (ako je inace dobra) ili okoloocnu. Ja oko ociju koristim i okoloocne kreme i kreme za lice (osim nekih od kojih me peku oci).

EDIT: Najbolja prevencija je UV zastita, a mnoge okoloocne kreme ju nemaju.

Rock Star
09.12.2007., 21:15
Za oko očiju koristim klasičnu za lice, samo što je stavim obilnije.

Ono kaj sam napisala gore ne stoji?

patientia
09.12.2007., 23:48

Nisam jos, i ona i Hausckine jos cekaju red.

patientia
10.12.2007., 00:02
Za oko očiju koristim klasičnu za lice, samo što je stavim obilnije.

Ono kaj sam napisala gore ne stoji?

Nema te kreme koja bi preuzela ulogu proizvodnje kolagena i elastina i na taj nacin ulijenila kozu. Jedino moras paziti na stetne i iritantne sastojke.

Rock Star
10.12.2007., 07:39
Znači, to je ok? Hvala.

nasty_girl
10.12.2007., 08:57
anti ox mi je super.. stvarno sam se iznenadila..

prije nje sam imala afroditu kamilica zeleni čaj..alli anti ox mi je 10 puta bolja

frogy
10.12.2007., 09:20
Do sada sam koristila Anew Retroactive+serum za područje oko očiju. U početku mi je bio super. Sada mi se čini da mi je koža lagano isušena i da se pojavljuju borice kojih prije nije bilo (doduše i godina je više).
Da li je netko probao Avonovu Solutions kremu - Advanced Eye Perfector with Peptides.

Ja sam probala, to je gel, kao pomaže protiv podočnjaka. Meni ništa nije koristio, odnosno nije imao nikakvog utjecaja na podočnjake. Ako ti Retroactive isušuje područje oko očiju, vjerojatno ti neće odgovarati ni taj gel, te bih ti savjetovala da uzmeš radije neku kremicu. Dobra je hydrofirming i ona skupa duo nešto. Osobno ću sada probati onu naturals s maslinovim lišćem, u setu je s kremom i maskom za 59 kn.

LITOHA
10.12.2007., 10:06
Ja sam probala, to je gel, kao pomaže protiv podočnjaka. Meni ništa nije koristio, odnosno nije imao nikakvog utjecaja na podočnjake. Ako ti Retroactive isušuje područje oko očiju, vjerojatno ti neće odgovarati ni taj gel, te bih ti savjetovala da uzmeš radije neku kremicu. Dobra je hydrofirming i ona skupa duo nešto. Osobno ću sada probati onu naturals s maslinovim lišćem, u setu je s kremom i maskom za 59 kn.

Hvala. I ja sam mislila uzeti tu s maslinovim lišćem ali sam vidjela da je u K02 hydrofirming 40,00 kuna pa mislim da ću prvo probati nju.

frogy
10.12.2007., 11:29
Hvala. I ja sam mislila uzeti tu s maslinovim lišćem ali sam vidjela da je u K02 hydrofirming 40,00 kuna pa mislim da ću prvo probati nju.

To nisam znala, thx na informaciji. Hydrofirming je super kremica.

Lilit
10.12.2007., 17:01
anti ox mi je super.. stvarno sam se iznenadila..

prije nje sam imala afroditu kamilica zeleni čaj..alli anti ox mi je 10 puta bolja

cija je ta anti ox? i po cemu ti je bolja? ja koristim afroditu ali da krenem koristit neku drugu ne bi znala rec koja je bolja jer ne vidim nikakve promjene osim sta mi puno ljepse izgleda korektor na podocnjacima kad stavim kremicu prvo nego prije dok sam stavljala onu obicnu koju stavljam na cijelo lice

patientia
10.12.2007., 17:40
Holyplant, ja probala tester, ljepljiva je i nije se upijala, ali vidim da je mnogima super.

anaani
10.12.2007., 20:26
Trenutno koristim Chanel - age delay (za prve borice)
Ali, i dalje mi je favorit Clinique - all about eyes rich, stvarno je pregenijalna krema!

Lilit
10.12.2007., 20:49
a taj clinique radi sta? jel za mladje za prevenciju ili za rjesavanje bora kad su vec prisutne?

anaani
10.12.2007., 21:05
a taj clinique radi sta? jel za mladje za prevenciju ili za rjesavanje bora kad su vec prisutne?

Krema je za mladje, za prevenciju, podocnjake, svjez izgled... ima i silikona pa podrucje odmah ljepse izgleda! Prije sam imala obicnu verziju, ali ova rich je gusca, super za one kojima je to podrucje suho...

Lilit
10.12.2007., 22:14
koliko kunica i koliko ml?

anaani
11.12.2007., 00:17
koliko kunica i koliko ml?

15 ml, za cijenu nisam vise sigurna, do 250 kn!

zg81
11.12.2007., 03:52
Pocinjem koristiti Yonkino od sutra, pa cemo vidjeti. :) Nadam se da nisam ubudale bacila $60.

skare
11.12.2007., 10:30

pa cisti marketing
loncic je skuplji i kompaktniji od tubie jel tak?
zato jer je ambalaza skuplja ...!!!!!!!!

Lilit
11.12.2007., 14:46
@annani
to je ova (http://www.clinique.com/templates/products/sp_nonshaded.tmpl?CATEGORY_ID=CATEGORY4899&PRODUCT_ID=PROD11195)
na webu ne pise, jel pise mozda na kutijici/bocici dal ima uva/uvb zastitu?

anaani
11.12.2007., 14:55
@annani
to je ova (http://www.clinique.com/templates/products/sp_nonshaded.tmpl?CATEGORY_ID=CATEGORY4899&PRODUCT_ID=PROD11195)
na webu ne pise, jel pise mozda na kutijici/bocici dal ima uva/uvb zastitu?

Da, to je ta, ali nema zastitu.
Ali, imas od Clinique - Advanced stop signs eye, ima SPF 15, nju znam koristit po ljeti.

Lilit
11.12.2007., 15:01
ali ti je all about eyes bolja? koliko god imas?

anaani
11.12.2007., 15:07
ali ti je all about eyes bolja? koliko god imas?

Khm, srednje dvadesete :cerek:
Ma najbolja mi je ova all about eyes, jer ne trazim nista protiv bora (koje kreme i tako ne mogu izbrisat ili sta god vec), nego samo da mi hidratizira, da mi ne bude suho oko ociju, a i kad su mi oci malo natecene, ovu cu kremu prvu stavit.

banana ikebana
11.12.2007., 16:19
Super zvuci...ali kakvi su to sastojci unutra ako djeluje kao botox!?
I gdje ste kupile?
thnx
:cerek:

reader
12.12.2007., 09:06
cija je ta anti ox? i po cemu ti je bolja? ja koristim afroditu ali da krenem koristit neku drugu ne bi znala rec koja je bolja jer ne vidim nikakve promjene osim sta mi puno ljepse izgleda korektor na podocnjacima kad stavim kremicu prvo nego prije dok sam stavljala onu obicnu koju stavljam na cijelo lice

Meni je Anti Ox bez veze! Nikakav učinak.

anya
13.12.2007., 06:52
Ja sam sada uzela u kompletu od avona noćnu i za oko očiju anew ultimate anti age (smeđa bočica) i mogu reći da sam oduševljena teksturom, čini se gusta i hranjiva.

jasmine
14.12.2007., 23:23
murad u ponudi ima dvije kreme sa spf8 i spf15,a ova sa spf15 je valjda sa c vitaminom i cula sam da je odlicna i jako bi ju voljela probati ali neznam gdje u zagrebu ima murad za kupiti,zna li netko od vas?

patientia
15.12.2007., 22:01
Ovdje se pisalo ponesto o tome, izgleda da se kupuje u salonima:
http://www.forum.hr/showthread.php?t=103961

jasmine
15.12.2007., 22:34
Ovdje se pisalo ponesto o tome, izgleda da se kupuje u salonima:
http://www.forum.hr/showthread.php?t=103961

ok hvala ti :)

bedacha
16.12.2007., 15:42
neki dan sam dobila tester shisedo eye shoother i peku me oči od toga.... :rolleyes:
bioderma eye contour gel mi je dobar.... lijepo hidratizira...

Lovergirl
17.12.2007., 08:48
ja sam dobila od Diora, za područje oko očiju, za prve bore. (15 ml - 380 kn). krema divno miriši, ali meni to ne paše. koža je suha, kao da ima u njoj nečeg za zatezanje. taj osjećaj suhoće i zategnutosti meni ne paše. imala sam onu afroditinu od kamilice, i ta je sasvim ok. možda ću probati ovu koji hvalite od clinique.

reader
17.12.2007., 09:04
Htjela sam kupiti avene ystheal, ali mi je preskupa za probu, a nema testera...

marija82
17.12.2007., 11:07
probao tko od dr hauschke okoloocnu kremu/balzam?

adriatica
17.12.2007., 11:58
probao tko od dr hauschke okoloocnu kremu/balzam?

Koristila sam balzam prije cca godinu dana, previše je mastan i nakon što sam ga potrošila područje oko očiju mi je bilo kronično suho. Nije djelovao na borice. Treba ga nanositi jako malo jer je u protivnom nemoguće nanijeti make up.
Izbjegavam oko očiju nanositi jako masne kreme, to područje treba vlagu, a ne mast :mig:

ninani
19.12.2007., 01:08
Trenutno koristim Chanel - age delay (za prve borice)
Ali, i dalje mi je favorit Clinique - all about eyes rich, stvarno je pregenijalna krema!

All about eyes rich :s :s

Andjelcic
19.12.2007., 08:50
Koristila sam balzam prije cca godinu dana, previše je mastan i nakon što sam ga potrošila područje oko očiju mi je bilo kronično suho. Nije djelovao na borice. Treba ga nanositi jako malo jer je u protivnom nemoguće nanijeti make up.

ja sam imala totalno suprotno iskustvo od tebe, a znam jos neke cure kojima je bio odlican. :top:

adriatica
19.12.2007., 11:10
Drago mi je da si zadovoljna njime, nemamo svi istu kožu :)

derubia
19.12.2007., 17:11
Da, to je ta, ali nema zastitu.
Ali, imas od Clinique - Advanced stop signs eye, ima SPF 15, nju znam koristit po ljeti.

Jel to ova? http://img115.imageshack.us/img115/48/cliniquevx0.jpg (http://imageshack.us)

marija82
31.12.2007., 13:40
vec nekih tjedan dana koristim tester clinique all about eyes rich, ODLICNA je! puno bolja od loccitaneove od shea maslaca koju sam do sad imala. iako mislim i da joj je cijena veca. ali krema je stvarno tako dobra da mi opce nece bit bed i malo ju vise platiti.

ninani
31.12.2007., 14:59
Meni je isto najbolja Clinique - All about eyes rich.
Kad imam love, priustim si i od Estee Lauder - Advanced night repair :s

marija82
31.12.2007., 16:18
ma meni je ova tako dobra da bi ju i ujutro i navecer mazala. a ta od EL za koju dobnu skupinu je? ja imam 24. cijena?

ninani
01.01.2008., 14:22
ma meni je ova tako dobra da bi ju i ujutro i navecer mazala. a ta od EL za koju dobnu skupinu je? ja imam 24. cijena?

Cijena je oko 380 kn, kao za sve tipove koze, regenerira podrucje oko ociju, ali ipak mislim da tebi to jos ne treba...

KASIOPA
01.01.2008., 17:09
Tko ima preporuku za kremu oko očiju, za zrelu kožu iznad 50 godina,molim.:confused:

ninani
02.01.2008., 00:22
Tko ima preporuku za kremu oko očiju, za zrelu kožu iznad 50 godina,molim.:confused:

Ovisi koliko si novaca spremna izdvojiti...
Prema cjenovnoj gradaciji, imas npr.:
Garnier - ultralift
Loreal - revitalift
Vichy - liftactiv pro
Clinique - repairwear
Lancome - renergie morpholift
Estee Lauder - future perfect
Chanel precision - ultra correction

reader
03.01.2008., 10:19
Meni je sve preko 120 kn preskupo. I još mi najbolje se čini okoloočno područje kad natrackam dnevnu kremu za lice u debljem sloju oko očiju. Trenutno sam na Roc kremi, deblje namažam oko očiju i to mi je ok.

jasmine
04.01.2008., 14:46
Garnier - ultralift
Loreal - revitalift
Vichy - liftactiv pro
Clinique - repairwear

iako nisam u toj dobnoj skupini dobila sam tester od ove od chanela precision i zenska mi je u parfumeriji rekla da je jaka i da ju treba stavljati dva tri puta tjedno i tako i radim i krema je stvarno odlicna.nemogu reci nista vezano uz bore ali hidratizacija je odlicna i hranjivost jer mi koza oko ociju u jutro bude jos onako elasticna i meka da je to stvarno nevjerojatno.probaj potraziti tester i probati a ono sto zasigurno znam da je odlicno je ona krema iz loccitana od imprtele-smilja,novija verzija i kosta oko 330 kn i krema je mrak.

ninani
04.01.2008., 15:01
iako nisam u toj dobnoj skupini dobila sam tester od ove od chanela precision i zenska mi je u parfumeriji rekla da je jaka i da ju treba stavljati dva tri puta tjedno i tako i radim i krema je stvarno odlicna.nemogu reci nista vezano uz bore ali hidratizacija je odlicna i hranjivost jer mi koza oko ociju u jutro bude jos onako elasticna i meka da je to stvarno nevjerojatno.probaj potraziti tester i probati a ono sto zasigurno znam da je odlicno je ona krema iz loccitana od imprtele-smilja,novija verzija i kosta oko 330 kn i krema je mrak.

Kad smo kod Chanela, ja moram pohvalit kremu Precision Hydramax +, koza mi bude prepredivna u jutro (stavljam ju navecer kao nocnu, i na lice i na okoloocno podrucje). :s :s

ninani
04.01.2008., 15:04

Sad sam se sjetila, potrazi ako ima kod nas linije Total Effects i Regenerist(dobio oodlicne ocjene) od Oil of Olaz !

patientia
05.01.2008., 13:57
Garnier - ultralift
Loreal - revitalift
Vichy - liftactiv pro
Clinique - repairwear

Garnier, Vichy i Lancome spadaju pod L'Oreal i proizvodi im se inace bas ne ralikuju pa mislim da nema potrebe kupovati skuplje. Clinique spada pod EL.

Lutijena
05.01.2008., 15:58
Imala sam pre niveinu kremicu,a sada bih htela da kupim ovu novu garnierovu u zelenoj tubici. Jel zna neko kakva je?

Just a Girl
07.01.2008., 10:20
Jučer sam kupila ovu kremicu od Clarinsa. ODLIČNA JE! Naime ona služi za trenutno njegovan i odmorniji izgled očiju, stavlja se ujutro ili navečer prije izlaska, preporučuje se svima koji imaju suhu kožicu, tamne podočnjake, keesice ispod očiju... Ali se uz nju preporučuje koristiti i osnovnu njegu, dakle neku boggatiju kremicu koja hrani područije oko očiju po noći. Misli da ću skupit love i kupit ovaj balzam od Kaneba...
Ali, cure moje kad sam jutros stavila Clarinsovu kremicu, oči su mi nakon 10 min izgledale puuuunooo bolje, nanjela korektor poviše i odlično je postojan na kremici. :top:

koliko ml ima ta krema i jel ona i protiv prvih bora ili samo za njegu/podocnjake/sto vec :D
dvoumim se izmedju te i Clinique - All about eyes rich :ne zna: :confused: pa prikupljam informacije :zubo:
tnx

Brančika
07.01.2008., 11:51
Ja moram prijaviti da je meni okoloočna od Chanela Beaute Initiale izazvala male upale žlijezda ispod očiju... strašno nešto :(
Prvo sam dobila ispod jednog oka, to je onako nabubrilo, ali ne kao prištić nego kao baš upaljena kvržica, onda se pojavilo ispod drugog oka i čim sam prestala koristiti, počelo se povlačiti. Užas.

Gdje da nabavim tester od Clinique - All about eyes rich?

ninani
07.01.2008., 12:03
Ja moram prijaviti da je meni okoloočna od Chanela Beaute Initiale izazvala male upale žlijezda ispod očiju... strašno nešto :(
Prvo sam dobila ispod jednog oka, to je onako nabubrilo, ali ne kao prištić nego kao baš upaljena kvržica, onda se pojavilo ispod drugog oka i čim sam prestala koristiti, počelo se povlačiti. Užas.

Grozno!!
Meni je od Chanela Age Delay za prve borice isto bila totalno bezveze(doduse, barem nikakve upale nisam dobila).
Svakako nadji all about eyes!! :top: :top:

Just a Girl
07.01.2008., 12:34
Svakako nadji all about eyes!! :top: :top:

u cem je razlika izmedju all about eyes i all about eyes rich?
i jesu li one za podocnjake/protiv prvih bora/nesto trece? :zubo:

ninani
07.01.2008., 12:38
u cem je razlika izmedju all about eyes i all about eyes rich?
i jesu li one za podocnjake/protiv prvih bora/nesto trece? :zubo:

Rich verzija ti je puno gusca i zato meni bolja jer mi je suho okoolocno podrucje.
A ona ti je za sve :) , protiv podocnjaka, natecenosti, za odmorniji i svjez izgled...

zlocestoca
07.01.2008., 13:01
jos jedan glas za clinique all about eyes rich
stvarno najbolja za okoloocno podrucje :top:

Makeup-mac
07.01.2008., 13:40
Ima Afrodita neku novu kremu za zrelu kožu iznad 50 g.i izvrsna je!!!

negledljiva0077
08.01.2008., 09:15
Hello curke,
Trebam preporuku za kremu za lice, imam 28 godine i trebam nesto da spriječi pojavljivanje borica.Imam kremu za područje oko očiju Clinigue-all about eyes rich, a ne znam koju da uzmem za lice.
Inače imam super osjetljivu kožu....

@na
08.01.2008., 15:11
Hello curke,
Trebam preporuku za kremu za lice, imam 28 godine i trebam nesto da spriječi pojavljivanje borica.Imam kremu za područje oko očiju Clinigue-all about eyes rich, a ne znam koju da uzmem za lice.
Inače imam super osjetljivu kožu....

ja bih ti preporucila Clinique 'Superdefense Triple Action, ako ti finansije dozvoljavaju-ima ih u 'tri formule' za vrlo suvu, normalna do suva i za masnu

evo ova: http://www.clinique.ca/templates/products/sp_nonshaded.tmpl?CATEGORY_ID=CATEGORY4914&PRODUCT_ID=PROD6878

Brinettaa
08.01.2008., 19:26
imam tek 19 godina..pa jos nemam ppotrebe za tim kremicama.okoloocnim..
posto uvecer mazem trepavice ricinusovim uljem..onda obavezno namazem i svo podrucje oko ociju..to mi je sasvim dovoljno..:)

ninani
08.01.2008., 19:44
ja bih ti preporucila Clinique 'Superdefense Triple Action, ako ti finansije dozvoljavaju-ima ih u 'tri formule' za vrlo suvu, normalna do suva i za masnu

evo ova: http://www.clinique.ca/templates/products/sp_nonshaded.tmpl?CATEGORY_ID=CATEGORY4914&PRODUCT_ID=PROD6878

Tu kremu furam po ljeti, stvarno je super, i dobila je brojne pohvale...
:top:

negledljiva0077
09.01.2008., 15:31
[QUOTE=@na;12058167]ja bih ti preporucila Clinique 'Superdefense Triple Action, ako ti finansije dozvoljavaju-ima ih u 'tri formule' za vrlo suvu, normalna do suva i za masnu

Hvala cure, bas takvu kremu i trebam, lova nije u pitanju, jer stvarno mi je osjetljiva koza pa ne bi stavljala nista bezveze.
A i dermatologica mi je rekla da su super za osjetljivu kozu......

:):):)

bedacha
09.01.2008., 21:55

Ja sam danas u sephori dobila tester Clinique - All about eyes rich pa probaj tamo.... :mig:
čini mi se ok,tek sam namazala i za sad mi je fina, ali najbitnije mi je da mi ujutro još bude fino.... tada je prošla test :D

PERLA_
09.01.2008., 23:27
Ja sam danas u sephori dobila tester Clinique - All about eyes rich pa probaj tamo.... :mig:
čini mi se ok,tek sam namazala i za sad mi je fina, ali najbitnije mi je da mi ujutro još bude fino.... tada je prošla test :D

Ta krema je dobila izvrsne kritike,
čak je rečeno i da smanjuje tamne podočnjake vrlo vrlo učinkovito..
Nikako se odlučiti kupiti je, oko 300kn je..:p

bedacha, slobodno navali sa recenzijom..:s

Brančika
10.01.2008., 10:03

Joj fala ti draga! Ionak mislim ići do avenue, pa ću svratiti i do sephore.
Kaj misliš jel bi bilo glupo da ih samo pitam za tester? :D

jasmine
10.01.2008., 11:11
ja sam neki dan bila u potrazi za kremom oko okica i isto mi je zenska preporucila tu neku od clarinsa i rekla da je odlicna a ja sam htjela probati tu famoznu all abat eyes rich ali naravno da nisu imali niti jednu otvoreni a ni tester.izmedju ostalih mi je preporucila od elizabeth arden perpetu-nesto,nemam pojma i nju sam stavila onak malo na ruku i stvarno izgleda ljepo a zena mi je rekla da je jedna medju najboljima.

jasmine
10.01.2008., 11:13
e da jos jedna stvar koja me je ubila u pojam,ova gore spominjana kremica od cliniqa u mulleru kosta 307kn a na jagodici 22 dolara.druga kremica od shiseida koja kod nas kosta 500kn vani je 250kn. :mad:

ray ban
10.01.2008., 11:15
ja sam neki dan bila u potrazi za kremom oko okica i isto mi je zenska preporucila tu neku od clarinsa i rekla da je odlicna a ja sam htjela probati tu famoznu all abat eyes rich ali naravno da nisu imali niti jednu otvoreni a ni tester.izmedju ostalih mi je preporucila od elizabeth arden perpetu-nesto,nemam pojma i nju sam stavila onak malo na ruku i stvarno izgleda ljepo a zena mi je rekla da je jedna medju najboljima.

jasmine,kakvu od clarinsa si vidjela?
ja sam koristila njihov balzam(u tubi),bio mi je jako loš.
mislim da bi ova od cliniquea mogla biti bolja,i ja bih ju htjela probati.

ray ban
10.01.2008., 11:17
e da jos jedna stvar koja me je ubila u pojam,ova gore spominjana kremica od cliniqa u mulleru kosta 307kn a na jagodici 22 dolara.druga kremica od shiseida koja kod nas kosta 500kn vani je 250kn. :mad:

duplo jeftinije? :eek:
pa zašto nam to rade,nije fer!

ray ban
10.01.2008., 11:19

bedacha,jel ti od te kreme ostaje masni trag,ili se sve upije?
htjela bih neku kremu s kojom bih mogla izaći van,a da se ne sjajim.

jasmine
10.01.2008., 12:17
jasmine,kakvu od clarinsa si vidjela?
ja sam koristila njihov balzam(u tubi),bio mi je jako loš.
mislim da bi ova od cliniquea mogla biti bolja,i ja bih ju htjela probati.
ma nisam ju niti vidjela jer sam zenskoj rekla da nisam do sad nista koristila od clarinsa i da nebi ni sad htjela probavati pa ju nisam niti pogledala ali zenska tvrdi da je odlicna ali nemam pojma o kojoj je govorila.
ovo za cjene me je isto jako iznenadilo i razocaralo i odmah sam taj dan otisla u erste otvoriti devizni racun da mogu narucivati jer nemam karticu.

Brančika
10.01.2008., 12:27

Pa kak, ja vidim da je kremica 26 eura, ne dolara. :confused:

http://eu.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=57667&goChar=C

jasmine
10.01.2008., 12:35
Pa kak, ja vidim da je kremica 26 eura, ne dolara. :confused:

http://eu.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=57667&goChar=C
e jebga ja neki dan gledala i pisalo 22 dolara sa kutijom a bez kutije 20 dolara ali ako sam i krivo vidjela,sve je moguce, i ovo u eurima izadje 295 kn a kod nas je 307. :ne zna:

Jojo Ungh
10.01.2008., 14:17
e jebga ja neki dan gledala i pisalo 22 dolara sa kutijom a bez kutije 20 dolara ali ako sam i krivo vidjela,sve je moguce, i ovo u eurima izadje 295 kn a kod nas je 307. :ne zna:

U eurima ti izadje 160 kn :mig: Svakako se isplati.

Ja sam je u Ljubljani platila 37 eura :mad: 11 eura više u odnosu na jagodu :mad: Al opet 40 kn jeftinije nego kod nas :rolleyes:

bedacha
10.01.2008., 14:25
Joj fala ti draga! Ionak mislim ići do avenue, pa ću svratiti i do sephore.
Kaj misliš jel bi bilo glupo da ih samo pitam za tester? :D

možeš tražiti samo tester... ja sam jučer došla vidjeti koliko košta nova chanelova okoločna (pala na guzicu skoro kad sam vidjela 888 kn :eek:) pa sam pitala za Clinique i sama je ženska ponudila da mi da tester u kutijicu... nisam ništa bila kupila još :D

kremica mi je super, ujutro kad sam se probudila nije me ništa zatezalo i zadovoljna sam.... chanelova mi je naj, naj, naj do sad, ali nedam toliku lovu pa će joj ova biti dostojna zamjena za puno nižu cijenu (308kn) :cerek:

@ ray ban - ne upije se baš skroz, ali ni ne ostaje jako masni trag kao recimo kod loccitane sa shea butterom... mislim da bi mogla izaći s njom... ali ja okoločnu stavljam samo navečer kad skinem šminku... ujutro prije šminke koristim podlogu pa nemam potrebu posebno za okoločnom tak da ti više ne znam reći...

ali zadovoljna sam i mislim da sam našla konačno što ću kupiti jer do sad sam samo skupljala testere po parfumerijama.... :D

jasmine
10.01.2008., 14:35
U eurima ti izadje 160 kn :mig: Svakako se isplati.

Ja sam je u Ljubljani platila 37 eura :mad: 11 eura više u odnosu na jagodu :mad: Al opet 40 kn jeftinije nego kod nas :rolleyes:

e tako je bas sam maloprije opet isla vidjeti i skuzila sam da sam se krivo izrazila 30 dolara je odnosno 35,ovisno o pakiranju.

bedacha
10.01.2008., 14:47
i ja sam negdje na netu našla da košta, preračunato u kn, 165kn pa sam se iznenadila kad sam vidjela u sephori 308 kn jer sam očekivala da je cijena tu negdje....

Brančika
10.01.2008., 17:30
možeš tražiti samo tester... ja sam jučer došla vidjeti koliko košta nova chanelova okoločna (pala na guzicu skoro kad sam vidjela 888 kn :eek:) pa sam pitala za Clinique i sama je ženska ponudila da mi da tester u kutijicu... nisam ništa bila kupila još :D

a jesi sama donijela kutijicu ili su ti oni dali?

pitam jer su meni u par dućana tako rekli da nemaju tester (za neke druge kreme), pa da se vratim sa svojom kutijicom, da mi usipaju ovu kremu koju imaju otvorenu, ali se ne bi vratila kad su mi svi ti dućani totalno izvan svih puteva

anya
11.01.2008., 07:13
Još jednom ponavljam: da li je netko probao novu eucerinovu kremu za oko očiju sa hijaluronskom kiselinom koja navodno popunjava borice iznutra?

anya
11.01.2008., 07:17

kremica mi je super, ujutro kad sam se probudila nije me ništa zatezalo i zadovoljna sam.... chanelova mi je naj, naj, naj do sad, ali nedam toliku lovu pa će joj ova biti dostojna zamjena za puno nižu cijenu (308kn) :cerek:

@ ray ban - ne upije se baš skroz, ali ni ne ostaje jako masni trag kao recimo kod loccitane sa shea butterom... mislim da bi mogla izaći s njom... ali ja okoločnu stavljam samo navečer kad skinem šminku... ujutro prije šminke koristim podlogu pa nemam potrebu posebno za okoločnom tak da ti više ne znam reći...

ali zadovoljna sam i mislim da sam našla konačno što ću kupiti jer do sad sam samo skupljala testere po parfumerijama.... :D

Koju chanelovu si probala? Mislim da tebi ne treba ništa specijalno kad ujutro uopće nemaš potrebe za kremom oko očiju?! Ja ne mogu zamisliti da stavim samo podlogu bez kreme za oko očiju koliko mi je koža suha...

bedacha
11.01.2008., 08:51
a jesi sama donijela kutijicu ili su ti oni dali?

pitam jer su meni u par dućana tako rekli da nemaju tester (za neke druge kreme), pa da se vratim sa svojom kutijicom, da mi usipaju ovu kremu koju imaju otvorenu, ali se ne bi vratila kad su mi svi ti dućani totalno izvan svih puteva

oni imaju svoje kutijice tak da nemaš brige.... :mig:

bedacha
11.01.2008., 09:22
Koju chanelovu si probala? Mislim da tebi ne treba ništa specijalno kad ujutro uopće nemaš potrebe za kremom oko očiju?! Ja ne mogu zamisliti da stavim samo podlogu bez kreme za oko očiju koliko mi je koža suha...

chanel precision sublimage eye.... predivna kremica.... :cerek:
nije mi područje oko očiju baš jako suho pa zato ne trebam ujutro ništa, posebno ako navečer stavim dobru kremu... ali trebam nešto specijalno zbog podočnjaka tj. tamnih, ljubičastih kolutova oko očiju.... ako ne stavljam nikakvu kremu jako se vide, skroz ih ne može sakrit nikakav korektor ni puder, uvijek se malo naziru.... :(

Andjelcic
11.01.2008., 10:10
jos jedan glas za clinique all about eyes rich
stvarno najbolja za okoloocno podrucje :top:

potpis, odlicna je. jako dobro nahrani to podrucje, nije masna, ne iritira i malo je treba. mislim da je necu uspjeti potrositi u 6 mjeseci.

piccola
11.01.2008., 15:43
meni je odlicna all about eyes rich.
kao neki balzam je, i ne treba je puno. koristim je nekih desetak dana,ne mogu reci da su mi nestali podocnjaci ali manji su primjetno.

bas sam zadovoljna sto sam kupila ovu kremicu, i super sam prosla jer sam kupila kao bozicni paket u kojem je bila krema, maskara high impact i make up remover. platila sve 307 kuna.:)

Lutijena
11.01.2008., 17:09
Ovo bih htela,ali ne znam kakvo je.
http://img247.imageshack.us/img247/6151/188670lfl6.th.jpg (http://img247.imageshack.us/my.php?image=188670lfl6.jpg)

Katrin
11.01.2008., 18:40
http://img299.imageshack.us/img299/6927/p15006packaz5.th.jpg (http://img299.imageshack.us/my.php?image=p15006packaz5.jpg)

ja bih ovu probala, ali nigdje je nema.