PDA

View Full Version : Kreme za područje oko očiju

stranice : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

bedacha
11.01.2008., 19:15
potpis, odlicna je. jako dobro nahrani to podrucje, nije masna, ne iritira i malo je treba. mislim da je necu uspjeti potrositi u 6 mjeseci.

ovo odlično zvuči.... ali koliko ti inače treba da potrošiš okoločnu kremu? meni to sve tak nekak brzo ode.... :D

Just a Girl
11.01.2008., 19:33
bas sam zadovoljna sto sam kupila ovu kremicu, i super sam prosla jer sam kupila kao bozicni paket u kojem je bila krema, maskara high impact i make up remover. platila sve 307 kuna.:)

di, di? i ima jos toga? ili sam ja, kao i obicno, sve propustila :mama:

Andjelcic
11.01.2008., 20:12
ovo odlično zvuči.... ali koliko ti inače treba da potrošiš okoločnu kremu? meni to sve tak nekak brzo ode.... :D
iskreno, rijetko koju potrosim do kraja. ali ove stvarno malo treba jer je gusta.

ShadowOnTheHill
13.01.2008., 09:22
Gdje ima za kupiti Clinique All abouth eyes rich?

ps: trebam poklon za rodjendan.

ninani
13.01.2008., 09:59
Gdje ima za kupiti Clinique All abouth eyes rich?

ps: trebam poklon za rodjendan.

Znam da ima u Limoniju, tamo sam je ja kupila.
A u Irisu vise ne drze Clinique, koliko ja znam!

marija82
13.01.2008., 11:38
da, jedino limoni ima clinique. iris ne. cijena u limoniju 307kn.

jasmine
13.01.2008., 21:10
ima je u muuleru i sephori,a od kad iris vise nedrzi clinique,bila sam u irisu oko bozica i bilo je je toga?

ninani
13.01.2008., 21:35
ima je u muuleru i sephori,a od kad iris vise nedrzi clinique,bila sam u irisu oko bozica i bilo je je toga?

Eto, u Irisu u Rijeci u Toweru nema...

patientia
13.01.2008., 22:28
Još jednom ponavljam: da li je netko probao novu eucerinovu kremu za oko očiju sa hijaluronskom kiselinom koja navodno popunjava borice iznutra?

Da bi se borice popunile iznutra, hijaluronsku kiselinu treba ubrizgati.

phyto
13.01.2008., 23:28

:rofl:Good point!:D
Nego najsmiješnije je to da Eucerin trubi kako njihov proizvod sadrži neki "magični" saponin koji navodno stimulira kožu na proizvodnju hijaluronske kiseline,a u sastavu saponinu ni traga...
http://www.eucerin.de/anti-age/hyaluron_filler_nacht.asp

patientia
13.01.2008., 23:36
Mozda saponin iz soje?

Brančika
13.01.2008., 23:41

kao npr. restylane? vidim da svi sad pričaju o tome ko nekom čudu.

phyto
13.01.2008., 23:59
Mozda saponin iz soje?

Misliš?Soja tek u tragovima sadrži saponine,a nikad čuo da bi imali ikakav efekt na kožu.Obično su izoflavoni i peptidi iz soje ti koji igraju neku ulogu.
No svak tvrdi što hoće za kojekakve gluposti pa što ne bi i Eucerin izolirao neki saponin kojeg nitko nikad prije nigdje nije koristio...:D

patientia
14.01.2008., 00:10
Sigurno ne bi tvrdili nesto za sto nemaju dokaza, ali pod kakvim okolnostima su te dokaze dobili vec je druga stvar :D

(Spomenimo da nekad pola face namazu alkoholom, a pola svojom kremom :mad:)

negledljiva0077
14.01.2008., 13:45
Hallo curke.
Vidim da ste tamo govorile o cijeni clinique kremice all abouth eyes rich.
Ja sam ju kupila u Njemackoj u Mülleru i kosta 23 €, a koliko vidim i sve ostale kreme su vani dosta jeftinije, tako da ako imate nekoga vani neka vam kupi, jer ovo kod nas je zivi lopovluk.

phyto
14.01.2008., 13:54
Sigurno ne bi tvrdili nesto za sto nemaju dokaza, ali pod kakvim okolnostima su te dokaze dobili vec je druga stvar :D

(Spomenimo da nekad pola face namazu alkoholom, a pola svojom kremom :mad:)

Jezuš i Marija,zar i to čine!?:eek:
Sve za profit!:mad:

ninani
14.01.2008., 21:28
Hallo curke.
Vidim da ste tamo govorile o cijeni clinique kremice all abouth eyes rich.
Ja sam ju kupila u Njemackoj u Mülleru i kosta 23 €, a koliko vidim i sve ostale kreme su vani dosta jeftinije, tako da ako imate nekoga vani neka vam kupi, jer ovo kod nas je zivi lopovluk.

Ma daj?! U Douglasu je 34 €!! :eek:

anya
15.01.2008., 07:24
Nagovorili ste i mene da kupim tu kremu i kad sam odlučila da je uzmem trenutno je nema za kupiti....Očito puno ljudi čita ovaj forum:)
Jel probao tko nešto od Nuxe? Vidjela sam reklamu za jedan serum...

negledljiva0077
15.01.2008., 09:34
Ma daj?! U Douglasu je 34 €!! :eek:

Živa istina, evo meni je tata baš otišao u Njemačku pa sam mu rekla neka mi kupi još jednu, a dala sam mu i spisak da mi uzme njihovu i za lic, pa puder
itd....
Nedam ovim našima više ni lipe......
:):):):)

ninani
15.01.2008., 09:56
Živa istina, evo meni je tata baš otišao u Njemačku pa sam mu rekla neka mi kupi još jednu, a dala sam mu i spisak da mi uzme njihovu i za lic, pa puder
itd....
Nedam ovim našima više ni lipe......
:):):):)

Da, ali i Douglas je u Njemackoj, zato sam se cudila cijeni...

jasmine
15.01.2008., 10:23
a ja jucer dobila tester od te kremice i jutros mi kutijica ispadne na pod i ispadne iz nje sve i jedna mrvica kreme,bas sam baksuz.
a da vam jos malo vadim mast,na e-bay-u sam vidjela ponudu za 5 komada te kreme po cjeni od 20 ili 30 dolara,u svakom slucaju to je za nepovjerovati a na amazoni je 28 dolara i to je opet jeftinije nego na jagodi.

negledljiva0077
15.01.2008., 11:51
Da, ali i Douglas je u Njemackoj, zato sam se cudila cijeni...

Ma znam, ali Douglas je vise fensi-šmensi pa zato i imaju veće cijene, a Müller je za nas smrtnike. Zezam se malo,ali ak budeš išla kaj tamo pogledaj,imaju većinu stvari jefinijih nego u drugim dućanima i parfumerijama.

ShadowOnTheHill
15.01.2008., 16:37
Ima li negdje u centru grada Limoni parfumerija? Gdje ih ima?

bedacha
15.01.2008., 16:47
kojeg grada? :D

ShadowOnTheHill
15.01.2008., 19:04
kojeg grada? :D

Sveti križ Začretje.

Zagreb pobogu! :cerek:

Just a Girl
15.01.2008., 19:28

imas u ilici. otprilike preko puta vinceka :rolleyes:

Andjelcic
15.01.2008., 19:30

kad ides s trga (bana jelacica, jel) ilicom prema crnomercu, slijeva. nije daleko od trga.

ShadowOnTheHill
15.01.2008., 19:52
Zahvaljujem djevojke.:mig:

KASIOPA
16.01.2008., 19:36

Evo malo informacija o hijaluronskoj. Eucerinovu ću svakako probati,cijena je prihvatljiva,cca190,00 kn.
http://www.index.hr/images2/ZenaModelEluageV.jpg

reader
21.01.2008., 09:00
Koje ulje biste preporučile za njegu kože oko očiju: bademovo, jojobino, katarionovo...?
Inače imam normalnu kožu, oko očiju suha i tanka.

philemon
21.01.2008., 17:54
Koje ulje biste preporučile za njegu kože oko očiju: bademovo, jojobino, katarionovo...?
Inače imam normalnu kožu, oko očiju suha i tanka.

Odgovorila sam ti na drugom topiku :cerek: : ulje ploda divlje ruže! :)

-ANGIE-
21.01.2008., 17:56
najbolja krema za područje oko očiju Vitaskin BioBalance, savršena je!!

jasmine
26.01.2008., 11:06
e cure ja sam plavusa i stvarno neznam sta znaci anti-fatigue,dajte rijesite me muka da vise i skuzim sta je to,to mi pise na kremi za oko okica. :ne zna: :confused:

ninani
26.01.2008., 11:40
e cure ja sam plavusa i stvarno neznam sta znaci anti-fatigue,dajte rijesite me muka da vise i skuzim sta je to,to mi pise na kremi za oko okica. :ne zna: :confused:

To ti je protiv umornih, natecenih okica :mig:

Vox femmi
26.01.2008., 13:25
Nivea AQUA BEAUTY, anti-shadow eye cream
Meni nejbolje pase. Uopce nemam onih tamnih sjena oko ociju. I sto je najbitnije onih sitnih bijelih tockica koje su tako ruzno izgledale na tim sjenama.

Pise da se sastoji od krastavca,magnezija i đumbira. :s

jasmine
26.01.2008., 14:43
To ti je protiv umornih, natecenih okica :mig:

a moje bas takve i jesu,jupi onda imam pravu kremicu,hvala. :)

deedeedee
26.01.2008., 14:46
razmišljam o avene okoloočnoj. jeli 22 godine prerano za to ili?

ninani
26.01.2008., 19:36
a moje bas takve i jesu,jupi onda imam pravu kremicu,hvala. :)

To je ona force c od HR?
Sta ti bas osvjezi oke, budu manje natecene i te sprehe??

ninani
26.01.2008., 19:39
razmišljam o avene okoloočnoj. jeli 22 godine prerano za to ili?

Nikad nije prerano! :D
Ja od 16. godine upotrebljavam okoloocne:cerek:
Uzmes nesto jednostavno, samo da ti malo hidratizira to podrucje, pogotovo prije pudera...

Koja je to od avene?
Recimo, thermal fix yeux od vichy bi ti bio super, taman hidratizira i okice izgledaju svjezije, odmornije...

jasmine
26.01.2008., 19:49
To je ona force c od HR?
Sta ti bas osvjezi oke, budu manje natecene i te sprehe??

je to je ta,jos nemogu reci jeli dobra ili ne jer sam je stavila samo jednom oko oka ali cini se ok.

ninani
26.01.2008., 19:55
je to je ta,jos nemogu reci jeli dobra ili ne jer sam je stavila samo jednom oko oka ali cini se ok.

Onda cu te pitat za par dana:mig: :D
Treba mi nesto protiv natecenosti tu i tamo pa malo njuskam... :)

deedeedee
26.01.2008., 19:58
Koja je to od avene?

http://www.coner.hr/slike/kozmetika/eye_contour_lg.jpg

Avene umirujuća krema za njegu oko očiju
Krema za zonu oko očiju s umirujućim djelovanjem protiv naticanja kapaka. Ova umirujuća krema posebno je formulirana za zonu najosjetljivije kože na licu. Visoki postotak Avene termalne vode (55%) uz dodatak alfa-bisabolola daje ovoj kremi umirujuća svojstva koja djeluju kod nadraženosti, crvenila i svrbež.
Uporaba: Nanesite malu količinu na području oko očiju i umasirajte tapkajući vršcima prstiju. Koristite ujutro i navečer.

idem u ponedjeljak po nju. :cerek:

ninani
26.01.2008., 20:01
Zvuci super!! :top:
Javi dojmove! :)

marija82
27.01.2008., 18:56
imam ja tu aveneovu. dobra je, odlicna za hidrataciju, stavljam ju ujutro prije nego se nasminkam (prije nego stavim korektor). doduse, za podocnjake i bore nije namijenjena, pa za to planiram koristit nesto drugo (recimo all about eyes rich od cliniquea ili balzam dr. hauschke).

ninani
27.01.2008., 22:13
imam ja tu aveneovu. dobra je, odlicna za hidrataciju, stavljam ju ujutro prije nego se nasminkam (prije nego stavim korektor). doduse, za podocnjake i bore nije namijenjena, pa za to planiram koristit nesto drugo (recimo all about eyes rich od cliniquea ili balzam dr. hauschke).

Koliko kosta?

deedeedee
27.01.2008., 22:22
mislim da je oko 70ak kuna. :top:
:D

ninani
28.01.2008., 11:09
mislim da je oko 70ak kuna. :top:
:D

Ajde, ful prihvatljivo! :top:

marija82
28.01.2008., 12:07
da, ja sam ju platila 67 kn. za te novce je super!

ray ban
28.01.2008., 17:42
najbolja krema koju sam ikada probala je shiseido Bioperformance,na pumpicu je.
bolja mi je i od afroditine i od lancomeovog seruma :s
trošim tester već nekoliko dana i izbrisala mi je jednu duboku boru ispod oka koju sam dobila prije 2 godine od testera estee lauder future perfect.
samo što je skupa,560 kn.
u Americi je 300 kn. :mad:

Jojo Ungh
28.01.2008., 19:05
najbolja krema koju sam ikada probala je shiseido Bioperformance,na pumpicu je.
bolja mi je i od afroditine i od lancomeovog seruma :s
trošim tester već nekoliko dana i izbrisala mi je jednu duboku boru ispod oka koju sam dobila prije 2 godine od testera estee lauder future perfect.
samo što je skupa,560 kn.
u Americi je 300 kn. :mad:

Je li to ova?

http://eu.strawberrynet.com/images/products/02688381401.jpg

Na jagodi je 40,5 EUR, tj. 295 kn, koja razlika! :eek:

ray ban
28.01.2008., 19:39
da,to je ta.
ja ću si ju prvom prilikom naručiti iz Amerike(nekoliko bočica).
ne naručujem on line ništa,strah me tih carina i sl.
ali eto,bar je ima na jagodi,pa si žene mogu naručiti.
stvarno mi nisu jasne te razlike u cijenama. :confused:

Jojo Ungh
28.01.2008., 19:46
da,to je ta.
ja ću si ju prvom prilikom naručiti iz Amerike(nekoliko bočica).
ne naručujem on line ništa,strah me tih carina i sl.
ali eto,bar je ima na jagodi,pa si žene mogu naručiti.
stvarno mi nisu jasne te razlike u cijenama. :confused:

Ma bezobrazluk :mad:

Ja sam se tako zeznula i prije par mjeseci kupila Shiseido Skincare multi energizing Cream za 459 kn, kasnije vidim da je na jagodi je 230 kn.... Točno upola jeftinije tj. duplo skuplje kod nas :mad::mad::mad:

nonat
30.01.2008., 15:50
dr. Hauschka no krema, ne balzam - za sada mi jako odgovara. Jel netko probao balzam?

Brančika
31.01.2008., 18:20
Ja sam od presimpatične i predobre promotorice/stručnjakinje Clinique-a u Limoniju Ilica bliže trgu dobila All about eyes rich tester kremicu (i još neke stvarčice koje mi je pripremila) :)
Sinoć sam ju probala, tekstura mi je prepredobra, evo sad ću pričekati još par dana da vidim dal će biti kakvog crvenila ili upaljenih točkica, ali za sada je preodlična :top:

anya
04.02.2008., 09:39
Probala sam i ja tu toliko hvaljenu od clinique. Tekstura mi je dobra, dosta slična avonovoj anew u smeđoj bočici koja je duplo jeftinija...Nije da reklamiram avon (ne prodajem ga) nego samo za informaciju...

reader
05.02.2008., 11:40
Okoloočnih ima protiv bora, a ima i za hidrataciju i njegu. Trebam i hidtaraciju, ai imam i borice...ima koja sve to zajedno?
Gledala sam Garnier ultralift okoloočnu, niveinu okoloočnu Q10, L'orealovu...
Onda sam gledala Roc, Avene, Adrience. I nemam pojma šta trebam uzeti. Od svake ima krema protiv okoloočnih bora i krema za hidrataciju okoloočnog područja. Koja ima "sve u jednom"?

ray ban
05.02.2008., 18:26
Okoloočnih ima protiv bora, a ima i za hidrataciju i njegu. Trebam i hidtaraciju, ai imam i borice...ima koja sve to zajedno?
Gledala sam Garnier ultralift okoloočnu, niveinu okoloočnu Q10, L'orealovu...
Onda sam gledala Roc, Avene, Adrience. I nemam pojma šta trebam uzeti. Od svake ima krema protiv okoloočnih bora i krema za hidrataciju okoloočnog područja. Koja ima "sve u jednom"?

jesi probala balzam od Dr.Hauschke?
navodno jako hidratizira,a kažu da čak riješava i sitne borice.
meni je odlična afroditina sa zelenim čajem,i za hidrataciju,i za bore,i za podočnjake,ali nekim curama se ne sviđa.

od ovih krema što si nabrojala nemoj ni slučajno uzeti Lorealovu,Niveu,Adrience,probala sam ih i ne bi ih preporučila ni najgorem neprijatelju.

ray ban
05.02.2008., 18:28
Probala sam i ja tu toliko hvaljenu od clinique. Tekstura mi je dobra, dosta slična avonovoj anew u smeđoj bočici koja je duplo jeftinija...Nije da reklamiram avon (ne prodajem ga) nego samo za informaciju...

ma za tu od cliniquea na MUA kažu da je samo za hidrataciju,da je za žene u dvadesetima,jer ne pomaže ni kod bora,ni kod podočnjaka.

reader
06.02.2008., 09:25
.

od ovih krema što si nabrojala nemoj ni slučajno uzeti Lorealovu,Niveu,Adrience,probala sam ih i ne bi ih preporučila ni najgorem neprijatelju.

Da? Zašto?

I ta Afrodita zeleni čaj, to je baš okoloočna ili krema za lice?

JBV
06.02.2008., 10:04
@ READER
Imam slično okoloočno stanje. Posljednjih mjesec dana za dan koristim L'Oreal i jako sam zadovoljna, a za noć sam 2 tjedna stavljala Dior (dobila 2 testera) koji mi nije bio ništa posebno. Od petka imam za noć Adrience okooločnu, slična situacija kao s Diorom.
Boric ene smanji ništa ali L'Oreal mi je jako dobar za hidrataciju.

reader
06.02.2008., 10:40
@ READER
Imam slično okoloočno stanje. Posljednjih mjesec dana za dan koristim L'Oreal i jako sam zadovoljna, a za noć sam 2 tjedna stavljala Dior (dobila 2 testera) koji mi nije bio ništa posebno. Od petka imam za noć Adrience okooločnu, slična situacija kao s Diorom.
Boric ene smanji ništa ali L'Oreal mi je jako dobar za hidrataciju.

Koju l'orealovu imaš?

JBV
06.02.2008., 10:54
Revital Lift (Dobule Eye lift) - gel i krema zajedno

reader
06.02.2008., 11:08
U tubici ili lončiću?

ray ban
06.02.2008., 12:00
Da? Zašto?

I ta Afrodita zeleni čaj, to je baš okoloočna ili krema za lice?

od loreal revital lift(u teglici)sam dobila takve bore da sam ju morala prestati koristiti nakon mjesec dana,a da ne govorim da uopće ne hidratizira.
ista stvar je bila i sa niveinom,ali ova lorealova je bila definitivno najgora krema za oči koju sam ikada koristila(nije ni čudo da ju morajju toliko reklamirati) :rolleyes:

adrience mi nije bila ni malo hidratantna,a s vremenom mi je užasno isušila područje oko očiju.na bore nije imala nikakav učinak.

i samo da kažem uz tu lorealovu koja je definitivno najgora okoloočna koju sam koristila, dodala bih još i estee lauder future perfect(od nje dobiješ takve duboke bore,da ti ih ništa ne može ukloniti,osim shiseidove kreme koja je jako skupa) :mad:
od lorealove dobiješ puno puno bora,ali bar nisu duboke kao kod ove lauderove,i daju se maknuti afroditinom sa zel.čajem.

afrodita zel.čaj je baš okoloočna,mislim da je nacrtana i neka kamilica,piše na kutiji green tea,bisabolol,...
ja ju koristim već 10 godina i prezadovoljna sam,čisto savršenstvo :s:s

jedino što je masna,pa ne možeš takva izaći van,ali za po noći i za po doma,definitivno prepopučujem(jeftina je oko 35 kn,pa možeš probati).

imaš i od holyplanta,po teksturi je jako slična afroditinoj(jedino je malo uljasta,baš se kuži da ima neka ulja),samo što je meni užasno iziritirala područje oko očiju,jer nije za osjetljive oči kao afroditina.

ne znam koliko imaš godina,ali ako imaš manje od 3o,probaj afroditu,Dr. hauschku balzam ili holyplant.

reader
06.02.2008., 12:06
Imam 32 god. i probala sam Holyplant Anti Ox kremu i nije mi odgovarala, kao da sam od nje još više borica dobila, a da ne kažem kako su me pekle oči od njenog "isparavanja".

ray ban
06.02.2008., 12:18
Imam 32 god. i probala sam Holyplant Anti Ox kremu i nije mi odgovarala, kao da sam od nje još više borica dobila, a da ne kažem kako su me pekle oči od njenog "isparavanja".

da i mene je počela užasno peći(nije namjenjena osjetljivoj koži),samo nisam od nje dobila borice.
mislila sam da imaš manje od 30 god.(ne znam zašto).
onda bi ti trebala baš neka anti wrinkle,anti aging krema ili serum.
meni su najbolje lancome collaser serum(440 kn),i shiseido bioperformance krema na pumpicu(567 kn,s tim da je na jagodi 300 kn).
ako imaš love i ako naručuješ sa jagode probaj shiseido,možeš ju koristiti samo preko dana(duže će ti trajati),a za noć je afrodita savršena(ja imam 31 god. i još uvijek ju koristim).:cerek:

Rock Star
06.02.2008., 12:24
od loreal revital lift(u teglici)sam dobila takve bore da sam ju morala prestati koristiti nakon mjesec dana,a da ne govorim da uopće ne hidratizira.
ista stvar je bila i sa niveinom,ali ova lorealova je bila definitivno najgora krema za oči koju sam ikada koristila(nije ni čudo da ju morajju toliko reklamirati) :rolleyes:

adrience mi nije bila ni malo hidratantna,a s vremenom mi je užasno isušila područje oko očiju.na bore nije imala nikakav učinak.

i samo da kažem uz tu lorealovu koja je definitivno najgora okoloočna koju sam koristila, dodala bih još i estee lauder future perfect(od nje dobiješ takve duboke bore,da ti ih ništa ne može ukloniti,osim shiseidove kreme koja je jako skupa) :mad:
od lorealove dobiješ puno puno bora,ali bar nisu duboke kao kod ove lauderove,i daju se maknuti afroditinom sa zel.čajem.

afrodita zel.čaj je baš okoloočna,mislim da je nacrtana i neka kamilica,piše na kutiji green tea,bisabolol,...
ja ju koristim već 10 godina i prezadovoljna sam,čisto savršenstvo :s:s

jedino što je masna,pa ne možeš takva izaći van,ali za po noći i za po doma,definitivno prepopučujem(jeftina je oko 35 kn,pa možeš probati).

imaš i od holyplanta,po teksturi je jako slična afroditinoj(jedino je malo uljasta,baš se kuži da ima neka ulja),samo što je meni užasno iziritirala područje oko očiju,jer nije za osjetljive oči kao afroditina.

ne znam koliko imaš godina,ali ako imaš manje od 3o,probaj afroditu,Dr. hauschku balzam ili holyplant.

Kak možeš od tolikih krema dobiti bore? Kužim da neke ne pomažu u borbi protiv bora ili prevenciji istih, ali da ih stvaraju...

reader
06.02.2008., 12:24
Ma nema šanse da dam 300 kn za kremu za oko očiju! To je meni too much!
Avene ima kremu, 160 kn, samo nije bilo testera pa nisam htjela kupiti da ne bih bacila pare bez veze.

reader
06.02.2008., 12:25
Kak možeš od tolikih krema dobiti bore? Kužim da neke ne pomažu u borbi protiv bora ili prevenciji istih, ali da ih stvaraju...

Mislim da su joj isušivale kožu (kao što se meni događalo) pa samim tim imaš osjećaj da si dobila još bora, a u stvari su izraženije one koje imaš.

ray ban
06.02.2008., 12:56
Avene ima kremu, 160 kn, samo nije bilo testera pa nisam htjela kupiti da ne bih bacila pare bez veze.

čula sam da ta od avena samo vlaži,nije protiv bora

ray ban
06.02.2008., 12:57
Mislim da su joj isušivale kožu (kao što se meni događalo) pa samim tim imaš osjećaj da si dobila još bora, a u stvari su izraženije one koje imaš.

ma ne,ja nisam imala bore,u tome je stvar,samo sam dobila nove :eek:

ray ban
06.02.2008., 12:58

radije onda probaj afroditinu ili dr.hauschka balzam

reader
06.02.2008., 13:01
čula sam da ta od avena samo vlaži,nije protiv bora

Avene ystheal -

ray ban
06.02.2008., 13:06
Avene ystheal -

ma probaj ju,čula sam i da weleda ima dobru kremu(imaju samo jednu vrstu).

JBV
06.02.2008., 13:07
@reader
Očito ne mislimo na istu kremu, jer ova okoloočna ne postoji u lončiću, pakiranje je kao bočica, pola rozi gel, pola krema, kad stisneš izađe ista količna gela i kreme, pa to pomiješaši staviš na kožu.

Rock Star
06.02.2008., 13:53
ma ne,ja nisam imala bore,u tome je stvar,samo sam dobila nove :eek:

:eek:

Ma daj!? Ne mogu vjerovati da krema to radi! :flop:

Just a Girl
09.02.2008., 09:09
jel netko probao shiseido-revitalizing eye? mislim da je to ova:
https://www.mybeautycenter.com/images/SX-01449681401.jpg
meg, cini mi se da si ti spominjala neku shiseido :ne zna:
pitam, jer naravno u parfumeriji nemaju tester :horor:...

shakti
10.02.2008., 07:06
meni je za oko očiju super čisti vitamin E od holyplanta! stavljam ga svaku večer i :s

ninani
10.02.2008., 08:53
meni je za oko očiju super čisti vitamin E od holyplanta! stavljam ga svaku večer i :s

Ma daj? To je ono novo sto si kupila? (i sto sam si zapisala na listu :rofl:)
Sta tocno taj vitamin E radi?

Brančika
10.02.2008., 09:47
Ja sam od presimpatične i predobre promotorice/stručnjakinje Clinique-a u Limoniju Ilica bliže trgu dobila All about eyes rich tester kremicu (i još neke stvarčice koje mi je pripremila) :)
Sinoć sam ju probala, tekstura mi je prepredobra, evo sad ću pričekati još par dana da vidim dal će biti kakvog crvenila ili upaljenih točkica, ali za sada je preodlična :top:

Evo, sad desetak dana kasnije, mogu dat svoju ocjenu:
krema izuzetno paše mojim osjetljivim očima (koje su toliko osjetljive da ne mogu koristiti većinu odstranjivača šminke), nije niti premasna, nije niti gelasta, stavljala sam ju ujutro i navečer i odlično se upija. :top:
Baš osjećam da mi područje oko očiju više nije toliko suho i veći elasticitet kože na tom dijelu.
Krema je bez ikakvog mirisa, i nije me peklo niti kad sam ju slučajno nanijela uz rub oka.
Preporučila sam i mami nek proba, ona ima užasno osjetljivu kožu - ona je dobivala kojekakvo crvenilo, otoke i žarenje od kremica tipa Avon, Loreal i sl. nikad nije mogla koristiti jednu duže od tri dana - i veli da joj ova ne stvara probleme već tjedan dana :top:
Kad potrošim ovaj tester, najvjerojatnije ćemo mama i ja kupiti jednu popola, da si olakšamo troškove.
U svakom slučaju curke, hvala na preporuci ove kreme!

Jojo Ungh
10.02.2008., 11:41

I ja ga povremeno stavljam oko očiju i fino je :cerek:

Ja ga nakapam i u kreme za ruke i mlijeko za tijelo - ne znam ima li nekog efekta, ali valjda ne šteti :zubo:

Siobhan
10.02.2008., 18:19
Drage moje žene, nedavno sam navršila i 27. rođendan i skužila sam jednu malu boricu kod lijevog oka..(sastrane prema sljepoočnici):drama: inače izgledam koje 4 godine malađe nego što jesam ali imam jako suhu kožu lica i to mi je scary...

Pa da Vas pitam kada početi koristiti kremu za bore? da li je prerano za to ili nije?

1. Koje Vi koristite i sa koliko godina ste počele?

2. hoće mi te razne kreme sjebat lice?

reader
11.02.2008., 08:27
Dobrodošla u klub okoloočnih kremica!
A sad molim moderatora da ovo prebaci na topic o okoloočnim kremama...da ne moramo pratiti dvije teme jednakog sadržaja...

reader
11.02.2008., 08:34

Di si to kupila?

Pafulja
11.02.2008., 10:04
imaš ga u dm-u za kupiti. nisam sigurna koliko košta-oko 80-tak kn? ispravite me koje znate. sad ga više neće biti na policama...:mig:

zajebAnna
11.02.2008., 14:57
meni je odlična Collistar i Chanel, collistarova je gušća i malo teža a chanelova jako jako lagana

bedacha
11.02.2008., 16:22

ja sam imala tester ove kreme i užasno su me pekle oči kad sam ju stavila, a inače stvarno nemam problema s time....

Just a Girl
11.02.2008., 17:28
ja sam imala tester ove kreme i užasno su me pekle oči kad sam ju stavila, a inače stvarno nemam problema s time....

zena u parfumeriji mi je toliko nahvalila tu kremu, ispade da je to HG za okoloocno podrucje. al naravno tester mi nije dala :rolleyes:
meg javi se :zubo: mislim da ti koristis neku shiseido pa da cujemo recenzije :mig:

shakti
11.02.2008., 19:11
Cure koje ste pitale za vitamin E: ima ga u dm-u i kozmu, dođe ok 90 i nešto kn koliko se sjećam. ja sam jako zadovoljna, stavim ga ili samog ili pomiješam s kremom ili baznim uljem i koristim ga isključivo prije spavanja jer se sva sjajim od njega, pa nije za ispod šminke. Moja koža ne podnosi premasne kreme, a imam osjećaj da on baš dobro nahrani i nekako 'zategne', a ne umasti mi kožu.

meg
11.02.2008., 23:24
evo meeeeeee... :D

ja koristim ovu (http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=55515&goChar=S) kremu i jebena mi je... počela sam ju kupovati nakon što sam vidjela ocjene na mua, ima ful visoke ocjene... za ovu tvoju nemam pojma, nisam to isporbavala jer se držim provjerenog... :)

Lilit
11.02.2008., 23:38
jel moze meni neko rec kakav osjecaj na kozi treba ostavljat dobra okoloocna? kako znat jel okoloocna dobra ako ne izaziva crvenilo, svrab, osip, pecenje nista od problema znaci stavim ju i oke je ali neznam kako ocijenit jel stvarno super ili vise stete nego koristi?

ray ban
12.02.2008., 01:40

ja koristim ovu (http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=55515&goChar=S) kremu i jebena mi je... počela sam ju kupovati nakon što sam vidjela ocjene na mua, ima ful visoke ocjene... za ovu tvoju nemam pojma, nisam to isporbavala jer se držim provjerenog... :)

probala sam tester te kreme(isto iz američke sephore,odakle drugo :rolleyes:),ali mi je MASNA,najmasnija krema koju sam ikada probala,čak je masnija od afroditine. :confused:
definitivno ne bih s njom mogla izaći van,stavila sam ju 2 puta preko noći i dobila sam neke crvene prištiće ispod područja podočnjaka(valjda mi se razmuljala na spavanju).

ja tražim dnevnu kremu koja nije masna(mislim da će to biti shiseidova na pumpicu).

ray ban
12.02.2008., 01:42

to je najdraža krema od Jessice Simpson,nisam ju probala.

Just a Girl
12.02.2008., 07:09

pokazala mi je teta i tu, ali kao ta krema je za zene od 30+ godina, pa mi je zato preporucila ovu drugu... :ne zna:
joj kako mi idu na zivce s tim testerima, il nemaju tester il nemaju kutiju u koju bi ti dale il nemaju nis, a nema sanse da tako nesto kupim bez da probam :mad:

to je najdraža krema od Jessice Simpson,nisam ju probala.

:lol: :rofl: ta informacija mi je zbilja neophodna :zubo:... bas si me nasmijala

ninani
12.02.2008., 07:19
Cure koje ste pitale za vitamin E: ima ga u dm-u i kozmu, dođe ok 90 i nešto kn koliko se sjećam. ja sam jako zadovoljna, stavim ga ili samog ili pomiješam s kremom ili baznim uljem i koristim ga isključivo prije spavanja jer se sva sjajim od njega, pa nije za ispod šminke. Moja koža ne podnosi premasne kreme, a imam osjećaj da on baš dobro nahrani i nekako 'zategne', a ne umasti mi kožu.

Kupujem cim dodjem u HR! :rofl:

ninani
12.02.2008., 07:22

Imala sam tester ove kreme, stvarno je jako dobra, kao i svi shiseidovi proizvodi koje sam do sad probala...:top:

ray ban
12.02.2008., 07:45
pokazala mi je teta i tu, ali kao ta krema je za zene od 30+ godina, pa mi je zato preporucila ovu drugu... :ne zna:
joj kako mi idu na zivce s tim testerima, il nemaju tester il nemaju kutiju u koju bi ti dale il nemaju nis, a nema sanse da tako nesto kupim bez da probam :mad:

:lol: :rofl: ta informacija mi je zbilja neophodna :zubo:... bas si me nasmijala

ajd nek si se ti dobro nasmijala :)
ja inače volim znati šta slavni koriste od kozmetike,jer npr.ako je to Jessici najbolja krema koju je ikada probala,a sigurno je probala sve što postoji i može za kreme dati tisuće dolara,ali koristi ovu shiseidovu,znači da mora biti dobra.
to je bio smisao moga posta.

a ovo sa testerima i ja mrzim,ja im donesem i kutijicu da mi sipaju samo mrvicu da vidim da li će mi iziritirati oči,ali one nemaju ni onaj veliki tester (naravno kada ih pokupe sebi) :mad:
o malim testerima da ni ne pričam,to se ne smije ni spomenuti :ne zna:

anya
12.02.2008., 08:19
Ja sam zadnje kupila vichy lift activ pro serum (može se koristiti ispod kreme ili sam). Mislim da sam nasjela na reklamu...vidjeti ću da li će biti kakvih pomaka nakon mjesec dana kako piše...Ima 30 ml i košta oko 245 kn. Tekstura mi se ne čini loša, ali mi sam serum nije dovoljan pa sam je počela koristiti sa afroditinom (kamilicom i zeleni čaj koja je dosta masna i baš mi odgovara).

Just a Girl
12.02.2008., 09:05
ajd nek si se ti dobro nasmijala :)
ja inače volim znati šta slavni koriste od kozmetike,jer npr.ako je to Jessici najbolja krema koju je ikada probala,a sigurno je probala sve što postoji i može za kreme dati tisuće dolara,ali koristi ovu shiseidovu,znači da mora biti dobra.
to je bio smisao moga posta.

ma ja se samo salim :kiss:, nisam fakat nis lose mislila.
a meni je tako svejedno sta "poznati i slavni" koriste jer oni ionako idu na hrpe tretmana, pa im je krema samo tocka na i. a i sta ja znam kakvu kozu ima te jessica. a meg mogu pitati kakvu ona ima :zubo:
laprdam bez veze :D

ajd sad da nesto pametno napisem. dakle recenziju clinique all about eyes rich :rolleyes:
meni ta krema nije nis posebno. stavim ju navecer (utapkam) i koza mi bude sjajna, malo masna, al to se brzo upije. ako slucajno dodje u doticaj s ocima, pocnu me peci i suziti. ujutro kad se probudim, koza oko ociju me malo zateze (sto mi se prije ove kreme nije desavao). kremu ujutro ne stavim jer nemam vremena cekat da se upije. otkad ju koristim, podocnjaci mi se nisu nis smanjili, a koza mi je i dalje isusena oko ociju. koristim ju neka 3-4 tjedna. al dajem joj sansu dok ne potrosim cijelu kutijicu pa cemo vidjet :mig:

meg
12.02.2008., 09:34
ja sam inače opsjednula tim okoloočnim područjem i uvijek moram biti napackana... krema je masna, ali se nakon nekih 10-15 minuta fino upije i bez beda se šminkam nakon nje...
i da, te kreme se stavlja samo mala kap, ne smije se pretjerivati...
ja isto inače ne volim one gelove i kreme koje mi još isušuju i zatežu to područje, nemaju mi nikakvog smisla... nije mi ni ova clinique-ove uopće odgovarala... :nono:

btw, meni je odlična bila i alverdeova okoloočna kremica, fino ti izhidratizira kožu, a ne masti... a cijena je naprosto smiješna, dođe nekih 20 kn... :)

ninani
12.02.2008., 09:38
Meni je all about eyes bas super! Vec sam ju nekoliko puta kupila, taman je masna koliko treba, super podloga za sminku...
Najgora ikad mi je bila jedna od EL, horor :eek:

The White Rabbit
12.02.2008., 10:03

po postovima zaključujem da imamo sliču kožu ( i probleme s istom:rolleyes:), pa mislim da ću kupit to ulje.
Patentia? Što ti kažeš?:)
Inače, što je s onim koenzimom Q10, ima'l to nekog efekta?:D
ne znam da li je bolje kupit kremu s tim, il piti u obliku kapsula?

shakti
12.02.2008., 12:18
po postovima zaključujem da imamo sliču kožu ( i probleme s istom:rolleyes:), pa mislim da ću kupit to ulje.

Moje iskustvo s Q10 enzimom je bilo katastrofa-probala sam ga prije par godina u Niveinoj i Eucerinovoj kremi-u početku mi je koža zablistala, a za 7 dana sam dobila alergijsku reakciju; sitne crvene prištiće, koje inače nikad nemam! Isto se dogodilo i bivšoj cimerici, kupile smo identične kreme i imale identične reakcije:ne zna: Napominjem da imamo osjetljivu kožu, pa je taj Q10 možda malo preagresivan...
Ja imam 33 god i ne koristim nikakve kreme protiv bora, a mislim da bi već preventivno trebala početi...najgore kreme protiv bora koje sam probala:
1. Nivea Q10
2. L'oreal-ona što je reklamira Nathalie Imbruglia-od te kreme mi se koža jedva oporavila!!!

Ako je itko probao Avene Ystheal nek javi kakva je! Pokušavam dobiti testere, al ih nigdje 'nemaju'...:ne zna:

The White Rabbit
12.02.2008., 12:47
Ako je itko probao Avene Ystheal nek javi kakva je! Pokušavam dobiti testere, al ih nigdje 'nemaju'...:ne zna:

uh..onda bolje da se ja držim kapsula.:eek:
Koliko košta ta Ystheal? Budući da mi je (potpuno neodgovarajućapomilijontiputa) krema pri kraju, odlučila sam uzeti neku od Avene..samo još ne znam koju.:(
Totalno sam se izgubila u svim tim kremama.:rofl:

reader
12.02.2008., 12:51
Kupila sam Holyplant vitamin E. Večeras ću probati.

shakti
12.02.2008., 12:52

Super, javi dojmove!:mig:

reader
12.02.2008., 12:55
Koliko košta ta Ystheal?

160-170 kn. Meni je bilo to preskupo, a testera nije bilo.
I ja se gubim u kremama polako....ali sigurno! Kad stanem pred policu u dm, izludim. Više nit znam koja je za šta, koja protiv čega, koja za mlade, za starije.... :rolleyes:

shakti
12.02.2008., 12:58
uh..onda bolje da se ja držim kapsula.:eek:
Koliko košta ta Ystheal? Budući da mi je (potpuno neodgovarajućapomilijontiputa) krema pri kraju, odlučila sam uzeti neku od Avene..samo još ne znam koju.:(

Ystheal je negdje cca 150-ak kn. Ja imam od Avenea kao dnevnu Emulsion hydratante/apaisante/equilibrante-hidratantnu rebalansirajuću emulziju za normalnu/mješovitu kožu i super mi je za ispod šminke. Bila mi je dobra i njihova Hydrance krema.

shakti
12.02.2008., 13:00
Aha, sad vidim post od reader, malo sam fulala cijenu Ystheala. I mene nervira što nigdje ne mogu dobiti tester!!!

Siobhan
12.02.2008., 18:42
ja si mažem oko očiju i cijelo lice bademovim uljem, koje je inače namijenjeno skidanju šminke - mislite da mi to može naštetit ako stalno mažem po očima?

i belobazom cijelo lice mažem cijeli dan i oko očiju :eek:

patientia
13.02.2008., 03:06
Samo nemoj jako trljati, budi sto njeznija s podrucjem oko ociju.

E vitamin nece ukloniti postojece bore, nece ukloniti strije (cak ne vjerujem da ce ih sprijeciti, uzrok strija je kompliciraniji od suhe koze), ali je dobar antioksidans koji neutralizira slobodne radikale i umanjuje stetu od njih (pusenje, suncanje...).

Neka istrazivanja su pokazala da Q10 poboljsava izgled bora, da djeluje kao antioksidans i protuupalno. Bolje pij, tako ce koristiti citavom organizmu. Kako starimo, smanjuje se proizvodnja Q10, pa on postaje vitamin.

The White Rabbit
13.02.2008., 08:00
E vitamin....
Bolje pij, tako ce koristiti citavom organizmu. Kako starimo, smanjuje se proizvodnja Q10, pa on postaje vitamin.

iihh hvala.
http://www.vocinelweb.it/faccine/love/55.gif
Ma nemam još bore, al znam imati podočnjačine. Pa ak se još naboraju...:eek:
*horor*

Rock Star
13.02.2008., 10:16
Samo nemoj jako trljati, budi sto njeznija s podrucjem oko ociju.

E vitamin nece ukloniti postojece bore, nece ukloniti strije (cak ne vjerujem da ce ih sprijeciti, uzrok strija je kompliciraniji od suhe koze), ali je dobar antioksidans koji neutralizira slobodne radikale i umanjuje stetu od njih (pusenje, suncanje...).

Neka istrazivanja su pokazala da Q10 poboljsava izgled bora, da djeluje kao antioksidans i protuupalno. Bolje pij, tako ce koristiti citavom organizmu. Kako starimo, smanjuje se proizvodnja Q10, pa on postaje vitamin.

U kojoj hrani se nalazi Q10?

ninani
13.02.2008., 10:33
[QUOTE=patientia;12616908]umanjuje stetu od njih (pusenje, suncanje...)QUOTE]

E to mi treba!

patientia
13.02.2008., 16:19
Meso, riba, brokula, spinat, zitarice (pogotovo psenicne klice), kikiriki...

Dok smo mladi uspijevamo ga sintetizirati dovoljno, ali statini sprecavaju sintezu Q10, pa tko ih uzima, trebao bi uzimati i suplement Q10.

Innocent
13.02.2008., 16:55
meni je moj zubar (:cerek:) rekao da q10a ima u pari od kave! tak da ja kad god skuham tursku, fino malo i promeditiram nad njom.

Jojo Ungh
13.02.2008., 16:59
Prije 10-ak dana naručila sam s jagode Shiseido Benefiance Concentrated Anti-wrinkle Eye Cream (još čekam da stigne paketić :klopa:).

Namjeravam je koristiti kao noćnu kremu jer sam čitala i vidjela na testeru da je jako teška i prilično masna.

Zanima me ima li netko iskustva (mislim da je netko napisao da je koristi :misli:) u vezi navodnog ublažavanja onih sitnih borica oko očiju? Radi li to što joj piše u nazivu ili samo hidratizira okoloočno područje i ne nudi neke specijalne efekte :zubo:?

Innocent
13.02.2008., 17:03
imam ju i ja, odlična je. :s

Jojo Ungh
13.02.2008., 17:15
imam ju i ja, odlična je. :s

Ajde pliz malo razradi tvrdnju :D Koja joj je najveća prednost u odnosu na druge kreme, npr. ako si probala Clinique all about eyes rich (tu koristim dugo i zadovoljna sam) ili neku drugu?

Innocent
13.02.2008., 17:24
e, pa u tome je problem, nisam ni jednu drugu. ali sve što je rekla meg, mislim, je istina. treba je malo stavit, upije se nakon 15ak minuta, meni gladi borice. imam suhu i osjetljivu kožu, nemam reakciju.
shiseido kaže da ju se treba stavljati nakon svega, znači, nakon svih drugih krema i preparata za čišćenje i što već koristiš. ja imam njihovu liniju za izbjeljivanje, pa ju (tu okoloočnu) stavim nakon omekšivača i tonika.

edit: imam 28 godina

Samantha
13.02.2008., 17:28
Zasto je treba stavljati nakon svega:eek:
malo cudno zvuci,nije li logicnije na cistu kozu...da koza upije hranjive sastojke nje same,a ne neke druge prethodne kreme

ja sam je kupila...preskupa je...u Bg 70 eura.

btw.koliko je vi placate?

Jojo Ungh
13.02.2008., 17:28
e, pa u tome je problem, nisam ni jednu drugu. ali sve što je rekla meg, mislim, je istina. treba je malo stavit, upije se nakon 15ak minuta, meni gladi borice. imam suhu i osjetljivu kožu, nemam reakciju.
shiseido kaže da ju se treba stavljati nakon svega, znači, nakon svih drugih krema i preparata za čišćenje i što već koristiš. ja imam njihovu liniju za izbjeljivanje, pa ju (tu okoloočnu) stavim nakon omekšivača i tonika.

edit: imam 28 godina

E super, hvala ti na informacijama. :s
Mislim, već sam je naručila tako da je to riješena stvar, samo sam htjela čuti još neko osobno iskustvo da znam što očekivati :D

edit: imam 33 godine i vrijeme je za preventivnu udarničku borbu protiv bora :o:D

Jojo Ungh
13.02.2008., 17:29
ja sam je kupila...preskupa je...u Bg 70 eura.

btw.koliko je vi placate?

37 eura na jagodi :s:s:s

Samantha
13.02.2008., 17:30
37 eura na jagodi :s:s:s

meni se nije dalo cekat...
tako mi i treba...:(

Jojo Ungh
13.02.2008., 17:34
meni se nije dalo cekat...
tako mi i treba...:(

:(

Znam da se ponavljam, ali razlika u Shiseido preparativi/dekorativi na relaciji naše parfumerije - jagoda je najveća, i to je uglavnom sve točno upola jeftinije na jagodi, pa i više. Za tako veliku uštedu isplati se pričekati. Za neke druge stvari ni ja nemam živaca čekati :)

I ostale se cijene znatno razlikuju, ali je razlika najveća za Shiseido proizvode, nemam pojma zašto :ne zna:

A jesi li i ti zadovoljna tom kremicom? :)

Samantha
13.02.2008., 17:41
:(

I ostale se cijene znatno razlikuju, ali je razlika najveća za Shiseido proizvode, nemam pojma zašto :ne zna:

A jesi li i ti zadovoljna tom kremicom? :)
Vjerojatno Jagoda Hong Kong/Shiseido Japan...blizu su,pa se dogovorili:D

a nisam je jos otvorila,imam neke otvorene..pa ih treba potrosit...dosta toga otvorim,ne potrosim..pa se pokvare...

Jojo Ungh
13.02.2008., 17:46

a nisam je jos otvorila,imam neke otvorene..pa ih treba potrosit...dosta toga otvorim,ne potrosim..pa se pokvare...

Da, možda je u tome stvar :D

Javi kad otvoriš i probaš. A ja se nadam da će meni stići paket prije toga :D

patientia
14.02.2008., 03:50
Zadnja 3 i pol tjedna testirala sam L'Occitane kremu za oko ociju sa shea butterom. Nanosila sam ju samo navecer, ujutro mi se ne bi dalo cekati da se upije, pa sam koristila samo uobicajenu kremu s UV zastitom. Tri testera su mi bila dovoljna za 25 dana. Nakon nanosenja bih osjetila trenutno olaksanje (poslije ciscenja lica me koza zateze), a ponekad i peckanje (sto sam pripisala naranci, sasvim nepotrebnoj u ovom proizvodu). Borice nisu nestale, podocnjaci takodjer nisu nestali, no nista od toga nisam ni ocekivala. Krema je ugodna, dovoljno gusta i hidratantna. Nije mi se svidjelo sto bi mi se ujutro oljustila ako sam nanijela previse. Da je pedesetak kuna za 10 ml, vjerojatno bih ju kupila. Postoje jednako dobre, a jeftine kreme.

Blackie
14.02.2008., 08:43
navrsila ja 25...i odlucila preventivu okoloocnu zapocet buduci da nemam ni naznaka borica...

neki savjet oko odabira?

imam mjesovitu kozu, nije osjetljiva oko ociju u smislu crvenila i peckanja.

tnx:ne zna:

shakti
14.02.2008., 09:48
Zadnja 3 i pol tjedna testirala sam L'Occitane kremu za oko ociju sa shea butterom.

Šogorica je kupila tu kremu i rekla mi iste stvari koje si ti napisala! Koliko uopće dođe ta krema?

shakti
14.02.2008., 09:49
navrsila ja 25...i odlucila preventivu okoloocnu zapocet buduci da nemam ni naznaka borica...

neki savjet oko odabira?

imam mjesovitu kozu, nije osjetljiva oko ociju u smislu crvenila i peckanja.

tnx:ne zna:

Vichy thermal fix yeux ili Vichy oligo 25 yeux stick

shakti
14.02.2008., 09:51
Je li probao itko Myokine od Vichya okoloočnu?

ray ban
14.02.2008., 09:57

Shakti,pogledaj si 23.stranicu ovog topica,meni i jasmine nije valjala,dok je jednoj curi sasvim solidna.
imaj na umu da traje oko 3 tjedna.

Innocent
14.02.2008., 11:31

ja svoju platila 47 dolara, našla sam odličan dućkas na ebayu koji prodaje samo shiseido.

Jojo Ungh
14.02.2008., 11:38
ja svoju platila 47 dolara, našla sam odličan dućkas na ebayu koji prodaje samo shiseido.

A oni naplaćuju poštarinu? Jer ako naplaćuju, onda ti je ipak jeftinije na jagodi gdje je 49 USD (37 €), ne naplaćuju poštarinu i vraćaju lovu od carine (ako si baksuz kao ja pa ti svaki put naši naplate carinu :()

shakti
14.02.2008., 11:50
Shakti,pogledaj si 23.stranicu ovog topica,meni i jasmine nije valjala,dok je jednoj curi sasvim solidna.
imaj na umu da traje oko 3 tjedna.

Thnx:) Pokušat ću negdje dobiti tester, pa ću vidjet...
Btw, kupila sam prije par dana Afroditinu sa zelenim čajem koju si ti toliko hvalila, stavljam je navečer i zasad mi je :top:

Innocent
14.02.2008., 11:54
A oni naplaćuju poštarinu? Jer ako naplaćuju, onda ti je ipak jeftinije na jagodi gdje je 49 USD (37 €), ne naplaćuju poštarinu i vraćaju lovu od carine (ako si baksuz kao ja pa ti svaki put naši naplate carinu :()

to sam sa poštarinom izračunala. dobro, nije tolika razlika sa tom kremicom, ali sa većinom drugih proizvoda ima i većih razlika. tak da ako kupuješ više toga i češće...razlika je znatna. a kak sam ja shiseido freak :p...
još mi nikad nisu carinili paket te vrste. nadam se da ni neće. :ne zna:

reader
14.02.2008., 12:21
Thnx:) Btw, kupila sam prije par dana Afroditinu sa zelenim čajem koju si ti toliko hvalila, stavljam je navečer i zasad mi je :top:

Kako znaš da ti je :top:?
Šta krema treba činiti tom području da znaš da valja?

Jojo Ungh
14.02.2008., 12:40
to sam sa poštarinom izračunala. dobro, nije tolika razlika sa tom kremicom, ali sa većinom drugih proizvoda ima i većih razlika. tak da ako kupuješ više toga i češće...razlika je znatna. a kak sam ja shiseido freak :p...
još mi nikad nisu carinili paket te vrste. nadam se da ni neće. :ne zna:

S poštarinom je 47 $?? Daj link! :s:s

Innocent
14.02.2008., 13:22
http://stores.ebay.com/Luxurious-Solutions
evo, imaju odličan customer's service, ako nečega nema na popisu, samo im piši kaj hoćeš, oni to nabave.
inače, poštarina za 1 item je 15 dolara, a za svaki slijedeći + 5. nota bene.

ali chekiraj si i jagodu, jer isplativost jako ovisi o količini i vrijednosti itema.

Jojo Ungh
14.02.2008., 13:34
Hvala :cerek::cerek:

Innocent
14.02.2008., 14:22
:kiss:
no problem

patientia
14.02.2008., 15:06
Šogorica je kupila tu kremu i rekla mi iste stvari koje si ti napisala! Koliko uopće dođe ta krema?

Nemam pojma, ali sumnjam da je ispod 200 kn.

adriatica
14.02.2008., 23:14

Jako dobra krema :cerek: , vodenkaste je strukture, brzo se upije ali područje ostavlja vlažnim, smanjila mi je manje borice, traje dosta dugo jer je treba zbilja malo, dovoljan je jedan pritisak na pumpicu za oba oka. Svakako ju preporučujem :top:

The White Rabbit
15.02.2008., 07:59

ajjoojj znala sam da sam se zeznulahttp://www.vocinelweb.it/faccine/confuse/27.gif:mad:
Ja sam uzela onu Anti ox...još sam si mislila, kvragu, što su ono rekle, jel E vitamin, il ta druga:rolleyes:
A dobro sad. :tužni: Ne čini mi se loša za sada (jdnom probala tek:p)jer nisam dobila alergijsku reakciju na očurdama, inače, ako mi ne odgovara odmah mi oči suze.

reader
15.02.2008., 09:37
ajjoojj znala sam da sam se zeznulahttp://www.vocinelweb.it/faccine/confuse/27.gif:mad:
Ja sam uzela onu Anti ox...još sam si mislila, kvragu, što su ono rekle, jel E vitamin, il ta druga:rolleyes:
A dobro sad. :tužni: Ne čini mi se loša za sada (jdnom probala tek:p)jer nisam dobila alergijsku reakciju na očurdama, inače, ako mi ne odgovara odmah mi oči suze.

Ma sve ti je to vrlo slično. Imala sam AntiOx, potrošila pola i dala mami. Nisam primjetila nikakav učinak, a ovo ulje mi je masnije i stavljam samo uveče i do ujutro se nekad upije, nekada ne. Ali mi je fino ovlaženo, nahranjeno ili neznam šta to područje; uglavnom, nije suho i zategnuto.
A glede bora, ne znam baš koliko će ih smanjiti...

ray ban
15.02.2008., 14:23
kupila sam si danas dr.Hauschka balzam,baš me zanima hoće li mi biti mastan za dan.

jasmine
15.02.2008., 23:08

da ja sam ju probala i meni je bas bez veze a sto se tice locitana imaju onaj serum i kremice iz linije imortele smilje i ja sam ih isprobavala dosta dugo i moram reci da se rezultati primjete jako brzo,pogotovo oko podocnjaka a kostaju oko 300 i nesto kuna.
neki dan sam si kupila ono ulje od divlje ruze sto si ga i ti kupila i stavljam ga povremeno na podrucje oko ociju,cisto bez mjesanja s drugim uljima,i to mi je super,cak sam ga probala staviti ujutro i preko toga korektor i puder i sve je bilo ok.

marija82
16.02.2008., 08:35
moja HG okoloocna je definitivno clinique all about eyes rich, ali neki dan sam dobila nuxe nirvanesque tester u ljekarni i mogu rec da je stvarno jako dobra nakon par puta sto sam koristila... plus je sto tester ima 2 ml, a to mi je dosta za barem 7,8, mozda i 10 puta stavit...

shakti
16.02.2008., 18:08
Kako znaš da ti je :top:?
Šta krema treba činiti tom području da znaš da valja?

Odmah vidim valja li jer imam osjetljive oči i ako ih nešto iziritira, ne prestaju suzit ili se ujutro pobudim natečena. ova mi je blaga kremica, a opet jako masna što mi povremeno treba preko noći.

da ja sam ju probala i meni je bas bez veze a sto se tice locitana imaju onaj serum i kremice iz linije imortele smilje i ja sam ih isprobavala dosta dugo i moram reci da se rezultati primjete jako brzo,pogotovo oko podocnjaka a kostaju oko 300 i nesto kuna.
neki dan sam si kupila ono ulje od divlje ruze sto si ga i ti kupila i stavljam ga povremeno na podrucje oko ociju,cisto bez mjesanja s drugim uljima,i to mi je super,cak sam ga probala staviti ujutro i preko toga korektor i puder i sve je bilo ok.

baš mi je drago da ti je ok!:) I meni se to ulje pokazalo kao naj za područje oko očiju. i ja ga često stavim ujutro ispod pudera i korektora :top:

shakti
16.02.2008., 18:09
Jako dobra krema :cerek: , vodenkaste je strukture, brzo se upije ali područje ostavlja vlažnim, smanjila mi je manje borice, traje dosta dugo jer je treba zbilja malo, dovoljan je jedan pritisak na pumpicu za oba oka. Svakako ju preporučujem :top:

hvala na info :), vidim da su podijeljena mišljanja o toj kremi, pa zato pokušavam dobiti tester da vidim odgovara li mojoj koži...

Bajadera
16.02.2008., 19:49
Ja koristim Dior Capture Totale za oko očiju. Jako je lagana krema, nije masna, brzo se upije i ostavlja kožu glatkom i mekom:cerek:
http://i213.photobucket.com/albums/cc192/Bajadera1/diorct.jpg

reader
18.02.2008., 09:03
Holyplant E vitamin; nakon tjedan dana korištenja mislim da je sasvim ok. Koža mi nije zategnuta, ali je čvrsta, kao da ima na sebi film tj.tanki sloj tog ulja (što povezujem s tim da ga je koža fino upila), a to mi je za okoloočno područje jako fini osjećaj. Stavljam uveče, do ukutro mi se upije, a ono što se ne upije ili skinem micelarnom ili ne skidam(ako ga je ostalo vrlo malo) nego se samo umijem i peko toga stavim dnevnu kremu.

slavaz
18.02.2008., 16:20
cure tražim kremu za područje oko očiju koja je ujedno i za podočnjake, jer ih imam :mad:
da li sa takvim kremama mogu mazat i borice koje su mi se pojavile sa obje strane usana??
ili za to moram koristit neke druge preparate???
hvala na savjetima;)

ninani
18.02.2008., 18:23
Ja koristim Dior Capture Totale za oko očiju. Jako je lagana krema, nije masna, brzo se upije i ostavlja kožu glatkom i mekom:cerek:

Za sta je kao ta kremica? Za bore?

Bajadera
18.02.2008., 20:10
Za sta je kao ta kremica? Za bore?

To je za prve znakove starenja kože, sitne linije i podočnjake. Evo link za detaljnije: Capture totale (http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=67186&goChar=C)
Za izražene bore je linija Capture R60/80

The White Rabbit
19.02.2008., 08:02
Holyplant E vitamin; nakon tjedan dana korištenja mislim da je sasvim ok. Koža mi nije zategnuta, ali je čvrsta, kao da ima na sebi film tj.tanki sloj tog ulja (što povezujem s tim da ga je koža fino upila), a to mi je za okoloočno područje jako fini osjećaj. Stavljam uveče, do ukutro mi se upije, a ono što se ne upije ili skinem micelarnom ili ne skidam(ako ga je ostalo vrlo malo) nego se samo umijem i peko toga stavim dnevnu kremu.

:) e a ja sam od anty oxa dobila lijepe crvene natečene očurde. Prekrasno nešto. Ko da sam 15 dana plakala.:mad:

ninani
19.02.2008., 09:08
To je za prve znakove starenja kože, sitne linije i podočnjake. Evo link za detaljnije: Capture totale (http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=67186&goChar=C)
Za izražene bore je linija Capture R60/80

Joooj, sad cu i ovu kremicu morat zapisat! :rolleyes: :D

ninani
19.02.2008., 09:10
:) e a ja sam od anty oxa dobila lijepe crvene natečene očurde. Prekrasno nešto. Ko da sam 15 dana plakala.:mad:

:eek::horor: Zbilja? Inace imas osjetljivo to podrucje ili?

The White Rabbit
19.02.2008., 09:21
:eek::horor: Zbilja? Inace imas osjetljivo to podrucje ili?

ma da, imam. meni od svih tih okoočnih krema bude tako. Recimo, kupila sam bila jednu Afroditinu, otvorila je i samo prinela nosu, pazi to:eek:, i onako malo samo za probu da ću natrackat, a suze su mi počele curiti ko blesave zajedno s nosom.:ne zna: Al sam se ponadala da s ovom anty ox neću fulat.:ne zna: Ma ne znam više.:mad:

Brančika
19.02.2008., 10:13

Moja mama je dobila na poklon taj cijeli set (sa predivnom dior toaletnom torbicom koju sam odmah zaplijenila :cerek:) i mislim da je svime zadovoljna, osim ovom oko očiju (pecka ju). Ali ima u setu onaj neki super serum koji se stavlja na bilo koji dio lica (recimo borice oko ustiju), ja sam stavljala par dana na čelo, fantastičan efekt na moje mimičke bore :top:

Din
19.02.2008., 10:16
Imam 55 godina i jako osjetljive oči koje se zacrvene sa osjećajem pijeska u očima od svake kreme !
Upotrebljavala sam godinama Vichy Gel i bio mi je odličan. Iako nije baš protiv bora, ja sam bila zadovoljna! Sada je prestala proizvodnja tog Gela, a stik koji je umijesto njega na tržištu i kojeg sam kupila - uopće mi ne odgovara!
Uzimala sam i neke terstere...isprobavala.

Osoblje koje prodae kreme nažalost je needucirano!

Nadam se, i molim nekoga tko ima isto tako osijetljive oči, a pronašao je odgovarajuću kremu, da me savjetuje!

reader
19.02.2008., 13:06

Ni meni nije odgovarala. Zato sam i uzela Vitamin E!

Lilit
19.02.2008., 13:13
joj znam da je vec receno da ima tog vitamina E ali ja sam blesa zaboravila pa pliz jos jednom :o

Bajadera
19.02.2008., 13:31
Moja mama je dobila na poklon taj cijeli set (sa predivnom dior toaletnom torbicom koju sam odmah zaplijenila :cerek:) i mislim da je svime zadovoljna, osim ovom oko očiju (pecka ju). Ali ima u setu onaj neki super serum koji se stavlja na bilo koji dio lica (recimo borice oko ustiju), ja sam stavljala par dana na čelo, fantastičan efekt na moje mimičke bore :top:

Mene ova uopće ne pecka, to valjda ovisi kako kome paše. Imam i ja taj serum za lice, koža je predivno glatka i mekana, a nije masna. Nešto savršeno:cerek:

reader
19.02.2008., 13:33
joj znam da je vec receno da ima tog vitamina E ali ja sam blesa zaboravila pa pliz jos jednom :o

"...još jednom" - šta?

Lilit
19.02.2008., 13:35
di ga ima :D di se to kupi

reader
19.02.2008., 13:40
U DM-u, stoji na polici sa ostalim Holyplant proizvodima, pored AntiOx-ice, 90ak kn.

Lilit
19.02.2008., 13:44
a to je od holyplanta znaci i to natapkas oko ociju umjesto okoloocne a jel samo navecer ili i ujutro? jel se moze korektor preko toga (za dan)?

chimavizza
19.02.2008., 16:10
kakave su Balea okoloočne? malo je i mene zhvatila ova manija kupovanja nepotrebnih stvari,ali bar nije skupa:D

*ViToNkA*
19.02.2008., 21:27
all about eyes rich :top::top::top:

Jojo Ungh
19.02.2008., 22:00
all about eyes rich :top::top::top:

Potpisujem :top:

shakti
20.02.2008., 09:46
Imam 55 godina i jako osjetljive oči koje se zacrvene sa osjećajem pijeska u očima od svake kreme !
Upotrebljavala sam godinama Vichy Gel i bio mi je odličan. Iako nije baš protiv bora, ja sam bila zadovoljna! Sada je prestala proizvodnja tog Gela, a stik koji je umijesto njega na tržištu i kojeg sam kupila - uopće mi ne odgovara!
Uzimala sam i neke terstere...isprobavala.

Osoblje koje prodae kreme nažalost je needucirano!

Nadam se, i molim nekoga tko ima isto tako osijetljive oči, a pronašao je odgovarajuću kremu, da me savjetuje!

Nije prestala proizvodnja gela, već mu je dodan novi sastojak-i ja sam koristila taj gel-prije se zvao Thermal S yeux, a sad je Thermal fix yeux, ovaj fix mi je malo preagresivan, pa sam prešla na stick Oligo 25

reader
20.02.2008., 09:53
a to je od holyplanta znaci i to natapkas oko ociju umjesto okoloocne a jel samo navecer ili i ujutro? jel se moze korektor preko toga (za dan)?

Natapkaš, da.
Ja stavljam samo uveče jer je masno (ulje je, jel'). Treba mi malena kapljica za ispod svakog oka, poput zrna bibera. Za dan ne stavljam jer se ne upija brzo i ne vjerujem da bi šminka na to takvo bila dobra.

jasmine
20.02.2008., 10:01
primavera ima iz one linije natural balanc kremu za oko ociju a sad imaju i novi serum iz te linije.znam da je krema kostala 270kn 15ml a za ovaj serum nemam pojma ali je problem je sto nemaju testere a proizvodi su namjenjeni za ublazavanje bora,sprecavanje nastanka novih bora,uglavnom za kozu iznad 30-te a s obzirom da je sve prirodno mogla bi biti dobra za one s osjetljivim ocima medju kojima sam i ja.

snježana0301
20.02.2008., 21:02
Ja sam jučer kupila u DM-u Balea face Beauty Effect Eye lift serum čisto onako za probu, jer još uvijek isprobavam i tražim svoju najbolju kremu za oko očiju. Za sada, nakon dvije upotrebe, zadovoljna sam. Lagana vodenasta tekstura, hladi i daje lijep izgled koži ispod očiju. A šta se tiče osjetljivosti očiju na te neke kreme, htjela bih reći da je i moja koža oko očiju, a i sva ostala užasno osjetljiva, ali ovaj serum mi ne smeta, ali postoji jedna caka. Treba dobro paziti kad se nanosi krema oko očiju da se ne ide preblizu očima. Meni se prije znalo dogoditi, kad sam koristila Nivea Ql0 da sve bude dobro i onda me odjednom počnu peći oči. Pa drugi put opet ne, pa onda neki put opet da. I trebalo mi je dosta da skužim da pazim kako mažem, nekad sam se žurila, pa sam samo to natrackala preblizu očima i onda me peklo. Znači treba te kreme lijepo polako i oprezno, ne skroz do očiju.

The White Rabbit
22.02.2008., 07:35
ali postoji jedna caka. Treba dobro paziti kad se nanosi krema oko očiju da se ne ide preblizu očima. Meni se prije znalo dogoditi, kad sam koristila Nivea Ql0 da sve bude dobro i onda me odjednom počnu peći oči. Pa drugi put opet ne, pa onda neki put opet da. I trebalo mi je dosta da skužim da pazim kako mažem, nekad sam se žurila, pa sam samo to natrackala preblizu očima i onda me peklo. Znači treba te kreme lijepo polako i oprezno, ne skroz do očiju.

viš možda je stvarno u tome stvar, jer ja sam dobila crvene očurde i od anty ox-a. Ali mi je ipak to sve čudno, kako me ne peku oči ako mi obična, za lice krema, dospije preblizu očiju:D, a od ovih okoloočnih uvijek ima loše reakcije.:ne zna:

reader
22.02.2008., 09:33
Mene muči baš dio odmah ispod donjih trepavica...tu mi je koža suha, crvena, borava....ako namažem kremom, dogodi mi se da mi suze oči od "ispsravanja" te kremice pa me smeta, pecka....

snježana0301
22.02.2008., 11:35
Ja imam i anti-ox, njega koristim navečer, a ovaj Balein ujutro i kad stvarno dobro pazim da ne dođem preblizu očima, ništa mi ne smeta, a kao što sam napisala, kod mene su i oči i koža lica i tijela, sve užas osjetljivo.

The White Rabbit
22.02.2008., 12:09
Ja imam i anti-ox, njega koristim navečer, a ovaj Balein ujutro i kad stvarno dobro pazim da ne dođem preblizu očima, ništa mi ne smeta, a kao što sam napisala, kod mene su i oči i koža lica i tijela, sve užas osjetljivo.

da, da, sad me još samo ti nagovori da kupim i tu baleinuhttp://www.vocinelweb.it/faccine/speciali/pag3/38.gif, i tak moram danas u dem:rofl:
Inače, moram samo napomenuti da se moje stanje opetovanog bankrotiranja poprilično pogoršalo od kada pratim ovaj forum.:rofl:
Ali, isto tako, moram reći da mi se recimo stanje kose jako popravilo.:)

Rock Star
22.02.2008., 12:45
Ali, isto tako, moram reći da mi se recimo stanje kose jako popravilo.:)

Kako, kako? :moli:

The White Rabbit
22.02.2008., 12:59
Kako, kako? :moli:

ne znam jel smijem zadlakavit topić o očima...:lol:
Pa poslušala sam savjete o leave on regeneratorima, i kupila si sasvim drugačije šampone i regove, i maske (znači, dala nogu l'orealu), i reader me još nagovorila na onaj silikon za vrhove.:)
Eto, nije još savršeno, jer me frizerka unakazila, ali je puno, puno bolje.:):)

Jojo Ungh
22.02.2008., 17:19
viš možda je stvarno u tome stvar, jer ja sam dobila crvene očurde i od anty ox-a. Ali mi je ipak to sve čudno, kako me ne peku oči ako mi obična, za lice krema, dospije preblizu očiju:D, a od ovih okoloočnih uvijek ima loše reakcije.:ne zna:

Potpuno se ista stvar i meni događa :( Od 90% probanih okoloočnih krema oči su mi bile crvene, vodenaste, pekle me... isto tako ako slučajno stavim običnu kremu za lice oko očiju - nemam nikakvih reakcija :confused::confused:

Uglavnom, do sad samo na 3 okoloočne kreme nisam loše reagirala: Clinique all about eyes rich, Avene soothing eye contour cream (za osjetljive oči) i Shiseido Benefiance concentrated anti-wrinkle. Sve ostale koje sam probala bile su mi :flop::flop: po pitanju osjetljivosti i crvenila.

Probaj tester neke od tih, možda i tebi budu OK :)

florentis
22.02.2008., 18:00
Ja kupila ovu novu od L'oreala Revitalift u tubici, hm..da isprobam..:rolleyes: vele da je dobra, krema i gel protiv podočnjaka u jednom.. Ima ko iskustva s tom kremom?? :confused:

Samantha
01.03.2008., 12:01
Jojo Ungh jesi isprobala kremicu,Shiseido Conc.?
meni nece da upije,masna mi je sve oko ociju:D

koristit cu je samo nocu

shakti
01.03.2008., 13:10
Ja sam na preporuku ninani kupila Vichy lift activ okoloočnu i kremica je stvarno:top:

Jojo Ungh
01.03.2008., 14:38
Jojo Ungh jesi isprobala kremicu,Shiseido Conc.?
meni nece da upije,masna mi je sve oko ociju:D

koristit cu je samo nocu

Jesam, baš sam prije 2 dana napisala "recenziju" - i meni je jako masna i koristim je samo navečer.

Evo tu detaljnije:

http://www.forum.hr/showpost.php?p=12858829&postcount=7069

Innocent
01.03.2008., 14:49
Ja imam dosta suhu kožu i mogu taj Shiseido furat i po danu, ispod šminke, naravno, ne pretjerujem s količinom.
I fino mi se upija čak, onak, imam fini sjaj na licu na jagodicama.

Lilit
03.03.2008., 22:12
mm probala bioderma sensibio light i nedovoljno je hranjiva a ostavlja nekakav cudan ljepljikav film na kozi, onda koristila afrodita zeleni caj&kamilca&itd i bila je dobra ali sad mi nekako ni ona nije dovoljno hranjiva, i dalje mi je nekako suha koza oko ociju :( sta da radim? vitamin E? oce mi on dat "masnoce", "vlaznosti" ....

The White Rabbit
04.03.2008., 08:12
Ja sam na preporuku ninani kupila Vichy lift activ okoloočnu i kremica je stvarno:top:

daaa, šta oš reći?:):p Da ti je "liftala" podočnjake?:)

reader
04.03.2008., 12:20
i dalje mi je nekako suha koza oko ociju :( sta da radim? vitamin E? oce mi on dat "masnoce", "vlaznosti" ....

Mogao bi. Meni daje, baš mi je goood!

Bani
08.03.2008., 19:08
jojo ungh moze puno ime kremice :moli:
ja danas kupila nocnu Kenzoki relaxing eye whipped cream - zena se kunula u nju i jos dve tetke s njom - nije tesko zabu u vodu naterat, cijena 47 eurica pa cem da javim kakva je :D jel neko to cudo mozda koristio?

Jojo Ungh
08.03.2008., 20:10

Shiseido Benefiance concentrated anti-wrinkle eye cream

http://img168.imageshack.us/img168/3489/shiseidookoloocnaun5.th.jpg (http://img168.imageshack.us/my.php?image=shiseidookoloocnaun5.jpg)

Bani
08.03.2008., 20:17
fala sunac :) znaci isplati se kupit? kolko muzike?

Soleiol
09.03.2008., 16:45
ja danas kupila nocnu Kenzoki relaxing eye whipped cream - zena se kunula u nju i jos dve tetke s njom - nije tesko zabu u vodu naterat, cijena 47 eurica pa cem da javim kakva je :D jel neko to cudo mozda koristio?

Ja imam kenzoki ice cold eye cream-krema božanstveno miriše,kad je stavim ujutro cijelo jutro je osjećam i baš mi podiže raspoloženje.
Ali to je ujedno i sve što radi:ne zna:
Imam ti i ovu od shiseida- antwrinkle concentrate,ta je :s :s :s
ali kao što cure kažu,jako je masna,teško se upije,ja je ne bi preporučila prije 30.godine.

Bani
09.03.2008., 20:31
ti imas dnevnu kenzoki a moja je nocna :D tak mi je objasnila teta razliku izmedu te dve. Ja cu cvoje tiske iznjeti nakon ajmo reci tjedna dana koristenja pa zasada sam suzdrzana :zubo: no od jucer navecer nisam dobila alergiju (za sada)

shiseido mi znaci treba pod obavezno, koliko kosta znas mozda? thnx

Soleiol
09.03.2008., 20:37
Ja sam je dobila na poklon od mame,tako da ne znam,pretpostavljam da je malo skuplja od ove kenzoki.
Kako ti miriše ta tvoja dnevna?Ova moja se drži u frižideru pa kao ublažava podočnjake,ma stvarno nije loša ali nije ni ništa posebno.

jasmine
09.03.2008., 20:43
ti imas dnevnu kenzoki a moja je nocna :D tak mi je objasnila teta razliku izmedu te dve. Ja cu cvoje tiske iznjeti nakon ajmo reci tjedna dana koristenja pa zasada sam suzdrzana :zubo: no od jucer navecer nisam dobila alergiju (za sada)

shiseido mi znaci treba pod obavezno, koliko kosta znas mozda? thnx

kod nas kosta oko 500 i nesto kuna a na e-bayu oko 250 i nesto kn.

slatka22
09.03.2008., 23:12

http://img168.imageshack.us/img168/3489/shiseidookoloocnaun5.th.jpg (http://img168.imageshack.us/my.php?image=shiseidookoloocnaun5.jpg)

bas trazim masnu:top:
zasto je ne prporucate prije 30?

Bani
10.03.2008., 02:20
Ja sam je dobila na poklon od mame,tako da ne znam,pretpostavljam da je malo skuplja od ove kenzoki.
Kako ti miriše ta tvoja dnevna?Ova moja se drži u frižideru pa kao ublažava podočnjake,ma stvarno nije loša ali nije ni ništa posebno.

jako fino mirisi i za sada mi se cini ok - ono kak sjeda na kozu te spike, no isto mi treba i masna :D

Bani
10.03.2008., 02:21

Soleiol
10.03.2008., 07:49
bas trazim masnu:top:
zasto je ne prporucate prije 30?

Zato što je ova linija benefiance za "zreliju"kožu.
Imaš dvije shiseido linije za mlađe-pureness i skincare.Od ove skincare koristim gotovo sve,a jedino kremu za oči imam iz benefiance linije,mada sam se dugo mislila da li da je počnem koristiti jer sam tek ušla u 30-te pa mi djeluje da je rano.
ALi opet,svatko nek radi kako najbolje zna :ne zna:

Lilit
11.03.2008., 19:16
nisam uspjela nac vitamin E u dm :tuzni:
jel mogu trazit u apoteci? sta trebam pazit kad pitam, jel mora bit nesto cisto ulje ili nesto, ima neka caka na sta da pazim? znam da moze holyplantov ali ako mi ponude neku drugu firmu da budem ready :D

probala sam bioderma sensibio i afroditinu zeleni caj i nedovoljno mi je hidracije to, koza mi je i dalje suha... pa se nadam da ce taj vit E bit rjesenje... i

a kakve su te balea kapsule? vidim da se spominju?

ili da stavljam kremu koji stavljam na lice i oko ociju?

dunno....

invisible f
11.03.2008., 20:16

Koliko košta ta krema?

Bani
12.03.2008., 06:07

sve pise :zubo:

marija82
13.03.2008., 12:17
zanima me, za cure koje su probale, kakva vam je nuxe nirvanesque krema za oko očiju i nuxe ona "obicna" (mislim da se zove contour de yeux)? thanx!

castanea
13.03.2008., 12:38
kupila danas na preporuku nekoliko osoba i nakon razgovora u ljekarni Avene Soothing eye contour cream. to mi je prvi puta da kupujem bilo kakvu kremicu za oko očiju. inače koža mi je normalna, ni suha ni masna. ima netko iskustva sa navedenom kremom?

Bani
15.03.2008., 18:59
evo da ja recenziram Kenzoki nakon tjedan dana koristenja - fino mi mirisi, lagana je i koza mi je nakon mazanja fina i mekana, nije onak ko plasticna kak inace nakon nekih kremica zna biti. Mazem je i navecer i ujutro. Mislim da bum probala ovu Shiseido za noc jer si nekak mislim da mi treba nekaj jace za noc no svakako za dan bi svakome bi je preporucila.(ne mogu vjerovat da sam nekaj pohvalila :o)

jasmine
15.03.2008., 22:58
meni su preporucili tu kenzoki kremu jer je ona valjda jedina koja se moze mazati i na kapke i dobra je za osobe koje imaju osjetljive oci a ja spadam u te osobe.

BlackCandy
16.03.2008., 09:03
da li je netko probao niveine okoloocne kremice?

reader
17.03.2008., 08:32
da li je netko probao niveine okoloocne kremice?

Ja sam. Meni su to jako dobre kremice, vrlo hidratantne, stavljam ih naveče i tom dijelu lica mi ujutro bude jako ugodno!
Nisam primjetila da mi umanjuje bore (ali to nisam niti na jednoj primjetila), lai svakako lijepo hidratizira, pa ti samim tim i bore budu manje uočljive (ako ih imaš, a što je koža suša-to se one više vide).
:mig:

reader
17.03.2008., 08:34
meni su preporucili tu kenzoki kremu jer je ona valjda jedina koja se moze mazati i na kapke i dobra je za osobe koje imaju osjetljive oci a ja spadam u te osobe.

Ja svoju Roc kremicu mažem oko očiju i na kapke svakodnevno! Ne znam zašto ne bih!?
:kava:

shakti
17.03.2008., 09:26
Ja svoju Roc kremicu mažem oko očiju i na kapke svakodnevno! Ne znam zašto ne bih!?
:kava:

Kakva ti je ta Roc kremica? Je li to ona Roc retin ox?

reader
17.03.2008., 09:39
Kakva ti je ta Roc kremica? Je li to ona Roc retin ox?

Ne, Roc hydra+ UV 15 , moja dnevna krema. Svaki dan je stavljam oko očiju prije šminke i sve 5. Uveče stavljam vitamin E Holyplant, čisti ili ga umiješam u malo dnevne kreme.

shakti
17.03.2008., 14:55
Ne, Roc hydra+ UV 15 , moja dnevna krema. Svaki dan je stavljam oko očiju prije šminke i sve 5. Uveče stavljam vitamin E Holyplant, čisti ili ga umiješam u malo dnevne kreme.

Apropos vitamina E; ja sam ga stalno hvalila, ali nisam ga dugo koristila i neki dan ga nanesem nakon ulja divlje ruže i lice mi se toliko zažarilo i počelo me peći, da sam ga odmah isprala, a crvenilo je još dugo ostalo...imala sam osjećaj da mi je izgorjela koža...brijem da sam ga nanijela previše...je li se to tebi ikad dogodilo?

BlackCandy
17.03.2008., 19:32
Ja sam. Meni su to jako dobre kremice, vrlo hidratantne, stavljam ih naveče i tom dijelu lica mi ujutro bude jako ugodno!
Nisam primjetila da mi umanjuje bore (ali to nisam niti na jednoj primjetila), lai svakako lijepo hidratizira, pa ti samim tim i bore budu manje uočljive (ako ih imaš, a što je koža suša-to se one više vide).
:mig:

koju si koristila, aqua ili Q10?
koja je bolja?

reader
18.03.2008., 12:22
Apropos vitamina E; ja sam ga stalno hvalila, ali nisam ga dugo koristila i neki dan ga nanesem nakon ulja divlje ruže i lice mi se toliko zažarilo i počelo me peći, da sam ga odmah isprala, a crvenilo je još dugo ostalo...imala sam osjećaj da mi je izgorjela koža...brijem da sam ga nanijela previše...je li se to tebi ikad dogodilo?

Nije mi se nikada dogodilo.
Može li to biti od nepravilnog uskladištenja (piše držati u tamnom...itd), ja ga držim u njegovoj kutijici u kojoj je kupljen?

reader
18.03.2008., 12:50
koju si koristila, aqua ili Q10?
koja je bolja?

Q10 je gušća, kompaktnija, upija se sporo - idealna za uveče namazati.
Aqua je hidratantnija, brzo se upija, osvježava- idealna za ispod make upa.
Meni su obje dobre.
Ako uzmeš Aqua, možeš je stavljati i uveče (deblje) i ujutro prije šminke, tako da ti je to možda bolja, praktičnija investicija.

anya
19.03.2008., 07:40
Evo da i ja javim dojmove od vichy seruma kojeg sam stavljala i oko očiju. Stanje mi se pogoršalo, ali mi je za ostatak lica dobra. Sad koristim samo ulje divlje ruže za oko očiju od primavera life i stanje mi se popravilo. I uzela sam vodootpornu maskaru tako da sada više nemam crne kolutove oko očiju kad se našminkam...

shakti
19.03.2008., 11:10
Evo da i ja javim dojmove od vichy seruma kojeg sam stavljala i oko očiju. Stanje mi se pogoršalo, ali mi je za ostatak lica dobra. Sad koristim samo ulje divlje ruže za oko očiju od primavera life i stanje mi se popravilo. I uzela sam vodootpornu maskaru tako da sada više nemam crne kolutove oko očiju kad se našminkam...

koju si vodootpornu uzela?

anya
19.03.2008., 11:45
Od nivee eyes wide open. Imam i nevodootpornu i ta mi je bolja jer je manje suha ali ova mi ništa ne ostavlja crno oko očiju. Korektor imam od max factor ili clinique all about eyes concealer.

reggie
19.03.2008., 11:57
kupila danas na preporuku nekoliko osoba i nakon razgovora u ljekarni Avene Soothing eye contour cream. to mi je prvi puta da kupujem bilo kakvu kremicu za oko očiju. inače koža mi je normalna, ni suha ni masna. ima netko iskustva sa navedenom kremom?

kako si zadovoljna ovom kremom? razmišljam si ju uzeti nakon što potrošim alverde. jel više onako hidratantna ili masnjikava?

castanea
19.03.2008., 12:29
kako si zadovoljna ovom kremom? razmišljam si ju uzeti nakon što potrošim alverde. jel više onako hidratantna ili masnjikava?

nosim leće i imam dosta osjetljive oči i kremica mi umiruje to područje oko očiju. nije mi masnjikava, nego dosta lagana i hidratizira dobro. nanosim ju ujutro i navečer i koža oko očiju mi je baš fino mekana nakon nanošenja. al koristim ju tek par dana tako da uzmi napisano s rezervom.

reggie
19.03.2008., 12:32
ok, hvala :) mislim da cu si ju uzeti jer me do sada avene nije razočarao.

me in honey
19.03.2008., 13:05
Sad koristim samo ulje divlje ruže za oko očiju od primavera life i stanje mi se popravilo.

jel da da je :s
Inače kad stavim neku kremu za okoločno područje (probala l'oreal, nivea, vichy, garnier) , ujutro mi to područje sve bude "izgužvano" i buhtlasto :ne zna:
jedino mi ovo ulje to ne radi.
ne mogu ga prestati hvaliti :cerek:

ninani
19.03.2008., 14:43
jel da da je :s
Inače kad stavim neku kremu za okoločno područje (probala l'oreal, nivea, vichy, garnier) , ujutro mi to područje sve bude "izgužvano" i buhtlasto :ne zna:
jedino mi ovo ulje to ne radi.
ne mogu ga prestati hvaliti :cerek:

Ta sam :lol:
Stvarno ulje popravi i to?
Vec mi je dugo na shopping listi...

Lilit
19.03.2008., 15:12
pa jel bolje sad to ulje od ruze ili vitamin E... sta da kupim? i di da to nadjem u ri... u dmu taj vitamin E nisam nasla (istina samo u jednom sam bila)

ninani
19.03.2008., 15:50
Mislim da je marija rekla da ima u ljekarni kod narodnih novina...
Stalno se spremam tamo otic vidjet :rofl:

Lilit
19.03.2008., 15:57
ljekarna kod NN, koja je to? :confused: jel govorimo obje o rijeci? sta nisu NN gore kod fenicea u ulici prema bonaviji?

ninani
19.03.2008., 15:59
ljekarna kod NN, koja je to? :confused: jel govorimo obje o rijeci? sta nisu NN gore kod fenicea u ulici prema bonaviji?

Pa sta nisu NN preko puta kazalista? Ili sam ja zabrijala pa cemo pitat mariju ponovo...

Lilit
19.03.2008., 16:28
a fakat da u onoj ulici otraga di je i dallas music shop... a sta je onda ovo gore, ili su dve NN :misli:
znaci apoteka kod kazalista... a sta tamo ima vitamin E ili ulje od ruze?

philemon
19.03.2008., 18:10
pa jel bolje sad to ulje od ruze ili vitamin E... sta da kupim? i di da to nadjem u ri... u dmu taj vitamin E nisam nasla (istina samo u jednom sam bila)

U ulju divlje ruže ima vitamina e:mig:

me in honey
19.03.2008., 18:19
Ta sam :lol:
Stvarno ulje popravi i to?
Vec mi je dugo na shopping listi...

meni je ulje fakat odlično, nemam još bora, samo par sitnih, no ulje ih zasad "drži pod kontrolom" :D
i da, imala sam smeđe mrljice ispod očiju, koje sam zaradila na prošlom ljetovanju unatoč što sam se čuvala od sunca, ulje ih je skoro potpuno izblijedilo :cerek:
no opet postoji mogućnost da tebi neće pasati, pa možda da s nekim uzmeš po pola bočice
obavezno ga drži u hladnjaku jer se lako kvari
p.s. kad budem dolazila u rijeku očekuj poziv na kavu i sladoled od jogurta i lješnjaka u korzu :cerek::D

ja bi ipak rekla ulje ruže :)

ninani
19.03.2008., 18:25
a fakat da u onoj ulici otraga di je i dallas music shop... a sta je onda ovo gore, ili su dve NN :misli:
znaci apoteka kod kazalista... a sta tamo ima vitamin E ili ulje od ruze?

U ljekarni - ruza :D
Mozda su NN i tamo kod Bonavije, tako mi je nesto u glavi, sad kad si spomenula...:ne zna:

ninani
19.03.2008., 18:29
meni je ulje fakat odlično, nemam još bora, samo par sitnih, no ulje ih zasad "drži pod kontrolom" :D
i da, imala sam smeđe mrljice ispod očiju, koje sam zaradila na prošlom ljetovanju unatoč što sam se čuvala od sunca, ulje ih je skoro potpuno izblijedilo :cerek:
no opet postoji mogućnost da tebi neće pasati, pa možda da s nekim uzmeš po pola bočice
obavezno ga drži u hladnjaku jer se lako kvari
p.s. kad budem dolazila u rijeku očekuj poziv na kavu i sladoled od jogurta i lješnjaka u korzu :cerek::D

Cure dosta hvale ruzu pa cu je sigurno uzet, i jos neka ulja (jojobu, ljesnjak, kantarion, cajevac..ima toga:rofl:)

Kava :cerek:, sladoled :cerek:? Mooooooze :lux::lux:

mimimimi
19.03.2008., 19:40
NN su i kod škole Dolac (dakle kod Bonavie) i u M. Gupca, pokraj Aquarius CD shopa. u toj ulici je biljna ljekarna, samo malo više prema gradskoj knjižnici...sa suprotne trane od NN, odnosno pomah pokraj Busole (kafić)...
pretpostavljam da bi tamo moglo biti..

marija82
19.03.2008., 20:47
bravo mimimi!!! ti to super objasnis. by the way, i ja sam na upravo te NN mislila i na tu ljekarnu biljnu. ;)

@ ninani - onda cemo ic skupa kupovat to ulje ruze, philemon je rekla da je super za suhu i osjetljivu kozu, ko sto je moja.... ;)

Lilit
19.03.2008., 20:49
oke a moze sad info kako se to ulje od ruze zove, proizvodjac, firma ili nesto da nemoras bas u tu apoteku nego da mogu i u nekoj drugoj pitat?

marija82
19.03.2008., 20:50
mislim da bi toga trebalo bit i u onoj botanika trgovini na zeljeznickom. trenutno mi ne pada na pamet niti jedna druga slicna.

ninani
19.03.2008., 22:27
@ ninani - onda cemo ic skupa kupovat to ulje ruze, philemon je rekla da je super za suhu i osjetljivu kozu, ko sto je moja.... ;)

:lux: :lux:

ninani
19.03.2008., 22:28
oke a moze sad info kako se to ulje od ruze zove, proizvodjac, firma ili nesto da nemoras bas u tu apoteku nego da mogu i u nekoj drugoj pitat?

Cini mi se da je Primavera u pitanju, ali ima i drugih proizvodjaca...

Lilit
19.03.2008., 22:44
a jel ima neka caka s tim ulje da ne smije bit etericno nego nekakvo? sta nije neka razlika u uljima za mirisne svjece i tako to i za lice/kozu? to se sjecam od nekud s foruma....

ninani
19.03.2008., 22:46
a jel ima neka caka s tim ulje da ne smije bit etericno nego nekakvo? sta nije neka razlika u uljima za mirisne svjece i tako to i za lice/kozu? to se sjecam od nekud s foruma....

Ovo je bazno, ne etericno ulje... :top:

Lilit
19.03.2008., 22:47
znaci trazim bazno ulje od ruze :top: odlicno sutra cu se bacit u potragu

ninani
19.03.2008., 22:53
znaci trazim bazno ulje od ruze :top: odlicno sutra cu se bacit u potragu

Da, bazno ulje divlja ruza...
Ides vec sutra? Onda nam javi pronalaske! :mig:

Lilit
19.03.2008., 22:57
hocu ako nadjem :mig:
nego i decleor ima neka ulja, mozda i oni imaju tu divlju ruzu :misli: pitanje je samo koliko kosta hmmm... a mozda i loccitane

ninani
19.03.2008., 23:01
Sumnjam da oni imaju cista bazna...

ninani
19.03.2008., 23:02
Ima i clarins neka ulja, ali to je svasta nesto unutra :D

anya
20.03.2008., 06:52

Imala sam i taj vitamin E od holyplanta ali mi nije odgovarao. Koža mi je bila još više suha...Ovo ulje mi skroz paše a možeš ga i miješati ako ti je prejako. Ima ga za kupiti u bolje opskrbljenim biljnim ljekarnama, a sigurno ga drže trgovine bio&bio. Imaš na prirodnoj kozmetici sve o tome...

Bani
20.03.2008., 18:49
meni ulje divlje ruze ne pase oko ociju :ne zna: