PDA

View Full Version : Bili kutak, štorija 5.

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

EbE
31.07.2013., 10:17
A dide u redovima za Macronov dres s natpisom"BUKARA" uz slogan "daj mi vina da se napijem":D

da ne budem prost i kažem "DO U (like) KARA?" :D:D

sky000
31.07.2013., 10:26
Ako mi pamet služi, dotićni je doveja i Kouassija... sve se bojin da imamo novog Šošu u klubu!

Kvasinin menadžer je Mattias Feurich. Bio je i u Zadru na utakmici, a mali Sam je njegov sin a ne brat od Kvasine.

HŽV1911
31.07.2013., 10:37
sam je ujedno i kvasini prvi rođak jer je švabo oženija valjda neku doli iz obale

fazan
31.07.2013., 10:44
sam je ujedno i kvasini prvi rođak jer je švabo oženija valjda neku doli iz obale

jel taj tvoj manager doveo kvasinu ili nije na kraju? :504:

HŽV1911
31.07.2013., 10:48
Moj menadžer?

iz kojeg razloga citiraš mene koji san se nadoveza na to da je taj mattias muž kouassieve rodice :ne zna:

zagor1715
31.07.2013., 10:50
Koja dva igrača, Jelaviću nije bia menadžer do prije dva tri miseca

elez je otiša nezadovoljan jer nije igra, nema mista panici, nemojte padat pod utjecaj sportskih :durica

Ne padan pod ikakav utjecaj... samo zbrajam dva i dva!

Nesviđa mi se da se pojavljiva ime ovog tipa upravo uz ova dva imena... nije Jelaviću on ni sad manager... ali tu je... negdi!

fazan
31.07.2013., 10:50
Moj menadžer?

iz kojeg razloga citiraš mene koji san se nadoveza na to da je taj mattias muž kouassieve rodice :ne zna:

krivi kvot ... :cerek:

zagor1715
31.07.2013., 10:53
jel taj tvoj manager doveo kvasinu ili nije na kraju? :504:

Ako se ne varan, spominjalo se je ime ovog tipa pri dovođenju Kvasine... iden potrazit di san to ubra!

edit:

evo ga:

"Toplo je oko srca menadžeru Matiasu Feurichu koji ga je parkirao u Hajduk, nakon što se Kouassi nije skrasio u Hoffenheimu, PSV Eindhovenu i po Belgiji... Parkirao ga je Feurich u Hajduk na nagovor hrvatskog menadžera agencije Germania Darka Smoljana."
http://m.slobodnadalmacija.hr/Sport/Najnovije/tabid/299/articleType/ArticleView/articleId/210257/Default.aspx
još bolje:
http://www.24sata.hr/nogomet/jean-kouassi-mijenja-drogbu-slonovi-racunaju-na-njega-324315

HŽV1911
31.07.2013., 10:55
Ako se ne varan, spominjalo se je ime ovog tipa pri dovođenju Kvasine... iden potrazit di san to ubra!

Taj matias ga je nudia ali je doša priko smoljana

krivi kvot ... :cerek:

pretpostavija san ali san mislia da si nešto popizdija zbog druge teme :rofl:

Ne padan pod ikakav utjecaj... samo zbrajam dva i dva!

Nesviđa mi se da se pojavljiva ime ovog tipa upravo uz ova dva imena... nije Jelaviću on ni sad manager... ali tu je... negdi!

nebi se složija s tobon, nije mi drago šta ima toliko igrača al da je šošo baš i nije. Mikanović je tek sad proigra i to odlično a lani ga nije bilo ni blizu prve momčadi. Bencuna je mišo potira u sekund nakon osijeka.

Da je to šošo onda bi svi oni igrali, pa i elez. Nema mista panici stvarno

zagor1715
31.07.2013., 10:56
Taj matias ga je nudia ali je doša priko smoljana

Stavija san već linkove u vezi toga...

Šta mene čudi, zašto se toliko zalaže jedan manager za igraće koji ka nisu njegovi???

HŽV1911
31.07.2013., 10:58
vrlo jednostavno, profit

fazan
31.07.2013., 10:58
pretpostavija san ali san mislia da si nešto popizdija zbog druge teme :rofl:

tko nas bre zavadi :rofl:

HŽV1911
31.07.2013., 11:00
:rofl:

HRJAX
31.07.2013., 11:24
reka je hrjax da njemu nije nike najveći

Adidas je bolji :kava:

Gaga opet laze, nesta je u pon i isa spavat, a sad je ka bia pijan...

Pudles
31.07.2013., 11:57
Moga je Brbić barem jednom rečenicon upozorit na nezakonito zadržavanje Hajdukovih navijača na granici! Toliko o tome koliko Hajduk brine o svojin navijačima...

Dino-34
31.07.2013., 12:00
Hajduku je bilo zabranjeno prodavati ulaznice svojim navijačima, po kojoj logici krvavoj bi sad Hajduk trebao plačati kaznu što je netko izvjesio transparent ili zapalio baklju u makedoniji? Mislim to je nevjerojatno što se događa, odgovoran je isključivo organizator utakmce znači turnovo isto kako je odgovoran Hajduk kad se takve stvari dogode na Poljudu. Muka mi je više majke mi... Treba popalit 100 baklji jebote led da te jebo, pa koji kurac! Sve učine da nemamo navijače na stadionu i još nas ograde tom zabranom organiziranog putovanja i prodavanja karata i opet Hajduk plača kaznu!:504::504::504:

Dino-34
31.07.2013., 12:01
Moga je Brbić barem jednom rečenicon upozorit na nezakonito zadržavanje Hajdukovih navijača na granici! Toliko o tome koliko Hajduk brine o svojin navijačima...

U potpunosti se slažem!

Doktor baluna
31.07.2013., 12:05
Čemu panika oko Smoljana? Mikanovića nije bilo blizu, Bencunu su se pravili problemi, Sušić isto nije igra do 3. miseca, Maglica igra jer drugog i nemamo praktički, Elez nije igra ništa... A mislim da su i Maglica i Mikanović i Sušić i Kouassi i ostali pokazali da su itekako dobri za hajdukovih privh 11.
Očigledno ne postoje problemi oko tog lika, pa da i drži sve igrače.

fazan
31.07.2013., 12:05

Ajd što Hajduk ne brije, al što ne brine država. Pazi, nekoliko stotina hrvatskih državljana je zaustavljeno u nekoj vukojebini. Što radi veleposlanik u toj državi? Što radi MVP? Protestna nota, diplomatska nota?

Kako nas ne će svi jebat, kad sami sebe jebemo?

Doktor baluna
31.07.2013., 12:11

Je li vi vidite da je Hajdku dobija kaznu za utakmicu sa kojom praktički nije ima veze osim što je naših 11 igralo na terenu. I sad zamisli da su se Hajduk i Brbić još malo borili da navijači dođu na utakmicu. Dobili bi već danas prazne tribine opet. Jbt, kako ne svaćate da Hajduk ne smi ništa. Totalno ništa. Tu je ministarstvo ili neko moglo reagirat...

CM-mania
31.07.2013., 12:11
Ne znam di bi ovo stavio:

http://www.index.hr/sport/clanak/uefa-se-javila-i-splitu-brbic-ovo-vise-nema-smisla-navijaci-ne-isticite-transparente-hate-uefa/692192.aspx

I ovu UEFU treba zesce nabit na kurac sa svojim pizdarijama. Inace na svim standovima za prodaju cuge na Kantridi stoji naljepljen ovaj natpis:

Za bezalkoholno pivo zahvalite U€FI i Michelu PlatiMi-ju!

Inace prije utakmice s Dinamom, policija zabranjivala prolazak kraj stadiona ako si imao nesto alkoholno, znaci nisi smio proci ulicama oko stadiona sa pivom u ruci :s.

f.gibbs
31.07.2013., 12:22
"Agent "Germanije" Darko Smoljan danas je u Bochumu "potpisao" i Jelavića i - Adnana Zahirovića, BiH-reprezentativca koji će Jelaviću praviti društvo."

Jelavić nije potpisa profesionalni ugovor... sad Darko Smoljan riješava Bochum.
Elez nije potpisa profesionalni ugovor... Darko Smoljan...

Maglica, Susic, Bencun, Mikanovic... Darko Smoljan... :504:

Ako mi pamet služi, dotićni je doveja i Kouassija... sve se bojin da imamo novog Šošu u klubu!

Uvijek iz krajnosti u krajnost. Stvarate slona od miša :rolleyes:

hjdk-r-a
31.07.2013., 12:22

koliko sam shvatio Hajduk se satra pojašnjavajući UEFA-inom delegatu da pusti navijače (što je ovaj prihvatio), onda su Makedonci napravili sranje da nas ne puštaju priko granice, a oni koji su prošli do stadionu su se Hajduku i Brbiću zahvalili tkao što smo navedenom delegatu jebali majku...

DelmatST
31.07.2013., 12:26
On nama lijepu gestu, a mi tako...

zagor1715
31.07.2013., 12:27
Stvarate slona od miša :rolleyes:

Ma daj Bože da bezveze paničarim... ali ako je on već juniore izbija Hajduku (a koliko san čuja je na Elezu radija već i duže da ga uvali negdi), ko zna šta tu može još bit! Meni se eto nesviđa da je upleten u ova dva slučaja s juniorima... a ako gledan kako igraći raskidaju ugovore kad in padne na pamet, sve se bojin da će on na prve upite di vidi neki novac ić i tim putem...

Samo daj Bože da bezveze paničarim!

fazan
31.07.2013., 12:31
Ma daj Bože da bezveze paničarim... ali ako je on već juniore izbija Hajduku (a koliko san čuja je na Elezu radija već i duže da ga uvali negdi), ko zna šta tu može još bit! Meni se eto nesviđa da je upleten u ova dva slučaja s juniorima... a ako gledan kako igraći raskidaju ugovore kad in padne na pamet, sve se bojin da će on na prve upite di vidi neki novac ić i tim putem...

Samo daj Bože da bezveze paničarim!

ne paničariš bez veze, barem smo se mi opekli, pa sad treba puhat i na hladno ...

fazan
31.07.2013., 12:33
koliko sam shvatio Hajduk se satra pojašnjavajući UEFA-inom delegatu da pusti navijače

pazi sad ovo: činovnik paradržavne ustanove odlučuje o prelasku građana iz jedne u drugu državu ...

PA DI TO IMA?????:503:

Pudles
31.07.2013., 12:34
Ne vidite dalje od svog nosa! :503:

Ne znan zašto bi se Brbić triba slomit da nekom klaunu iz uefe objasni zašto neko smi ili nesmi na stadion. Hajduk nije smija organizirat putovanje i prodaju karata svojin navijačima, to šta su navijači išli o svom poslu niko nesmi zabranit. Ako to klaunčiću iz uefe nije jasno onda nije kompetentan vršit svoj posal.
I da... Zašto Hajduk plaća kaznu ako nije ničim sudjelova u organizaciji utakmice ni dolaska svojih navijača. Znači nema nikakve veze s njima. Da je jučer na dinamo-šerif neko u hajdukovoj majici zapalija baklju bili Hajduk dobija kaznu?

Drugo, ne vidin razlog zašto je "hate uefa" zabranjeno? Šta više nesmiš reć da nekoga ne voliš? Majko mila u koje krajnosti mi idemo... Ubrzo nećemo smit pivat "volin te Hajduče" jer je to diskriminacija suparnika.

Brbiću i Hajduku veliki minus šta nisu javno prozvali makedonske vlasti. Ma njih ustvari boli k za navijača... Cvali su kad je bija prazan stadion da se nebi slučajno koja baklja zapalila ili nešto pogrdno povikalo i molili Boga da niko ne ode u makedoniju... Srami se Hajduče!

hjdk-r-a
31.07.2013., 12:42
pazi sad ovo: činovnik paradržavne ustanove odlučuje o prelasku građana iz jedne u drugu državu ...

PA DI TO IMA?????:503:

Nisi me razumio. Kazna je da se zabranjuje organizirana prodaja navijačima Hajduka preko Hajduka. I to je vrlo rastezljiv pojam. Pa si imao Boyse u Austriji koji su uredno došli i kupili karte sami, a imao si i Žilinu i Rumunjsku di se nismo dobro proveli.

Stoga se Hajduk potrudio (što je pisalo po novinama) da se dopusti da građani Hrvatske dođu na stadion u kupe ulaznice. To je taj delegat dozvolio. Onda su Makedonci počeli jebat zid i natjerali svoju policiju da se našim građanima zabrani ulaz na 24h zbog te kazne - što su ovi napravili. TO više nema veze s Hajdukom - nego s Državom. I sad svi oni koji su dobili pečat da im se ne da uči u Makedoniju mogu tužiti Državu Makedoniju i tražiti odštetu (što je Torcida napravila Slovačkoj)

fazan
31.07.2013., 12:45
r-a

ma nisam se referirao na tvoj stav, nego općenito na ulogu koju si UEFA daje ... ne kužim kako pojedine institucije pojedinih država bez pogovorno prihvaćaju naputke paradržavnih udruga

a recimo s druge strane, u tim istim državama šeću kriminalci, koje zbog nepostojanja propisa ne mogu izručiti

Kuiš, u jednom slučaju reagiraju promptno, u drugom ... e brale to nigdje ne piše ...

hjdk-r-a
31.07.2013., 12:48
Ne vidite dalje od svog nosa! :503:

Ne znan zašto bi se Brbić triba slomit da nekom klaunu iz uefe objasni zašto neko smi ili nesmi na stadion. Hajduk nije smija organizirat putovanje i prodaju karata svojin navijačima, to šta su navijači išli o svom poslu niko nesmi zabranit. Ako to klaunčiću iz uefe nije jasno onda nije kompetentan vršit svoj posal.

Zato što je recimo u Rumunjskoj država dopustila, klub se složio, a onda je ovaj delegat zabranio ulazak na stadion svakome tko priča Hrvatski.

I da... Zašto Hajduk plaća kaznu ako nije ničim sudjelova u organizaciji utakmice ni dolaska svojih navijača. Znači nema nikakve veze s njima. Da je jučer na dinamo-šerif neko u hajdukovoj majici zapalija baklju bili Hajduk dobija kaznu?

Pa to je na našim pravnicima da dokažu. Pravo i pravda su oduvijek odvojen pojam. Iako je realno stanje da su naši navijači palili baklje i transparente - unatoč tome što Hajduk nije organizirao prodaju karata. Koliko sams hvatio jebe se UEFA-e. Ona kažnjava tvoj klub, a ti vidi....

Drugo, ne vidin razlog zašto je "hate uefa" zabranjeno? Šta više nesmiš reć da nekoga ne voliš? Majko mila u koje krajnosti mi idemo... Ubrzo nećemo smit pivat "volin te Hajduče" jer je to diskriminacija suparnika.

Ako tako kaže UEFA - nećeš. A ti možeš ići kontra toga, a Hajduk će plačat.
Ja bi recimo volio da ja sam mogu platiti kaznu. Ja bi donio transaprent FUCK YOU UEFA. Napisa ime i prezime, OIB i onda neka mene kažnjavaju - ne Hajduk. Može li se to?

Brbiću i Hajduku veliki minus šta nisu javno prozvali makedonske vlasti. Ma njih ustvari boli k za navijača... Cvali su kad je bija prazan stadion da se nebi slučajno koja baklja zapalila ili nešto pogrdno povikalo i molili Boga da niko ne ode u makedoniju... Srami se Hajduče!

Mislim da nije točno, ali svako ima pravo na svoje mišljenje.

hjdk-r-a
31.07.2013., 12:50
Kuiš, u jednom slučaju reagiraju promptno, u drugom ... e brale to nigdje ne piše ...

E i što ćemo sad? Zapalit baklju, napisat "hate UEFA" i neka plaća Hajduk?

Inače baš me zanima ko će Brbića ozbiljno shvatiti u UEFA-i kad dobiju njegove slike s bakljom na proslavi kupa.

Pudles
31.07.2013., 12:51
Nisi me razumio. Kazna je da se zabranjuje organizirana prodaja navijačima Hajduka preko Hajduka. I to je vrlo rastezljiv pojam. Pa si imao Boyse u Austriji koji su uredno došli i kupili karte sami, a imao si i Žilinu i Rumunjsku di se nismo dobro proveli.

Stoga se Hajduk potrudio (što je pisalo po novinama) da se dopusti da građani Hrvatske dođu na stadion u kupe ulaznice. To je taj delegat dozvolio. Onda su Makedonci počeli jebat zid i natjerali svoju policiju da se našim građanima zabrani ulaz na 24h zbog te kazne - što su ovi napravili. TO više nema veze s Hajdukom - nego s Državom. I sad svi oni koji su dobili pečat da im se ne da uči u Makedoniju mogu ružiti Državu Makedoniju i tražiti odštetu (što je Torcida napravila Slovačkoj)

Broj 1 - Uopće nije rastezljiv pojam. To šta ga neznalice mogu tumačit na 100 načina je njihov problem. Na bilo kojem sudu na svitu bi se potvrdilo da navijačima Hajduka i državljanima Hrvatske nije zabranjeno prisustvovanje utakmici!

Broj 2 - Znači delagat nam je dopustio ono šta nan je već bilo dozvoljeno! :s
Ko da mi pandur dopusti slobodno kretanje ulicon...

Broj 3 - Hajduk je mora reagirat! U najmanju ruku javno prozvat Makedonsku vlast i Hrvatsko veleposlanstvo u Makedoniji! ALi nije jer njih boli k za navijače u koje se kunu.

fazan
31.07.2013., 12:51
Dovoljno je prisjetiti se naše putešestvije nositeljstva. UEFA je zabranila turskim klubovima nastup, a oni su se žalili. I eto ti ga na. Kontam da naši samo plaćaju kazne i guze se. Ak dobijemo kaznu, žalit se treba. Pa ima valjda neka instanca koja obrađuje takve zahtjeve.

Pudles
31.07.2013., 12:52
Zato što je recimo u Rumunjskoj država dopustila, klub se složio, a onda je ovaj delegat zabranio ulazak na stadion svakome tko priča Hrvatski.

I taj slučaj je bija na sudu i sad imaš argument da to NIJE dozvoljeno!

Važno je naglasit da nije Hajduk iša na sud s tin nego Torcida! Toliko o tome...

fazan
31.07.2013., 12:53
E i što ćemo sad? Zapalit baklju, napisat "hate UEFA" i neka plaća Hajduk?

Inače baš me zanima ko će Brbića ozbiljno shvatiti u UEFA-i kad dobiju njegove slike s bakljom na proslavi kupa.

e sad ga i ti ... da ne kažem što ...

pa postoje pravni načini ... kao u slovačkoj ...

hjdk-r-a
31.07.2013., 13:01
I taj slučaj je bija na sudu i sad imaš argument da to NIJE dozvoljeno!

Važno je naglasit da nije Hajduk iša na sud s tin nego Torcida! Toliko o tome...

Pa je iritantno je kako su pravno nejaki u Klubu. Žalosno je kako ne rade gomilu stvari koje bi trebali i živim za dan kad će se to promjeniti. Nisam u njihovim cipelama i tješim se da je to sve zato jer smo u teškom financijskom kurcu i ne stignu se baviti takvim stvarima.

Meni je nejasno da projektom NH nismo uspili to odmah srediti u Klubu (recimo pravnu službu i odnose s javnošću i navijačima (recimo odjel za navijače se tek ove godine počeo micati s mrtve točke i rezultati se već vide)), ali gajim nadu da će se i to s pritiskom koji se dole čuje i rješavanjem financijske situacije, pa i slijedećim izborima (koji su za dvi godine) srediti.

Dakle ja mislim da oni to ne rade, jer nisu dovoljno jaki na tom polju, a ne jer ne vole navijače. Pa navijači su tužili Slobodnu, sad tuže Večernji, a Hajduk to nije i ne zna napraviti za zaštiti svoju čast (ne samo Hajduka, nego i svoju osobnu čast - recimo Brbić).

Blay
31.07.2013., 13:04
Ajd što Hajduk ne brije, al što ne brine država. Pazi, nekoliko stotina hrvatskih državljana je zaustavljeno u nekoj vukojebini. Što radi veleposlanik u toj državi? Što radi MVP? Protestna nota, diplomatska nota?Kakva država, vidija si sinoć u čijin rukama je policija. Navijači su društveno neprihvatljiva skupina koja smeta moćnicima i njihovome kapitalu i nikakve državne institucije za takvu skupinu građana neće napravit ništa. Boli ih kurac i za pomorca koji je nesta u pizdi materinoj, di će ih za navijače? :rigo:

Stoga se Hajduk potrudio (što je pisalo po novinama) da se dopusti da građani Hrvatske dođu na stadion u kupe ulaznice. To je taj delegat dozvolio. Onda su Makedonci počeli jebat zid i natjerali svoju policiju da se našim građanima zabrani ulaz na 24h zbog te kazne - što su ovi napravili. TO više nema veze s Hajdukom - nego s Državom. I sad svi oni koji su dobili pečat da im se ne da uči u Makedoniju mogu tužiti Državu Makedoniju i tražiti odštetu (što je Torcida napravila Slovačkoj)
Ovo samo potvrđuje ono šta san poviše napisa i govori da nije samo kod nas tako nego više manje svugdi, tj. bar u ovin banana državama istočne i jugoistočne Evrope.
Ne sumnjan da će oni koji su bili zaustavljeni na granici uz pomoć onih koji već imaju iskustva sa suđenjen u slučaju Žilina s ovin izać na sud i pokupit bar odštetu jer je slučaj 1/1, pogotovo ako postoji pismena odluka predstavnika UEFA-e da se moglo uć na stadion.

Inace prije utakmice s Dinamom, policija zabranjivala prolazak kraj stadiona ako si imao nesto alkoholno, znaci nisi smio proci ulicama oko stadiona sa pivom u ruci :s.Kod nas je to stara praksa, čak se ljude i privodilo radi toga, ne znan kakva je sad situacija.

fazan
31.07.2013., 13:07
Očaj i u Hajduku
net.hr

ha hahahahahaha

DelmatST
31.07.2013., 13:25
koliko retardiran tribaš bit da ka Hajdukovac pratiš taj portal

MEP
31.07.2013., 13:34
Ajd što Hajduk ne brije, al što ne brine država. Pazi, nekoliko stotina hrvatskih državljana je zaustavljeno u nekoj vukojebini. Što radi veleposlanik u toj državi? Što radi MVP? Protestna nota, diplomatska nota?

Kako nas ne će svi jebat, kad sami sebe jebemo?

Baš to, volija bi vidit kako bi američke državljane držali:)
A Hajduk se nije triba previše bunit jer su ova sranja iznad njega, ali moga je napisat nekakav report sa činjeničnim stanjem, ni više ni manje od toga, te ga predat Uefi...

Blay
31.07.2013., 13:42
Naletija na drugome forumu, Tušo kod Četnika, od 36:30 gledat
http://www.justin.tv/hajducki/b/321424653

HŽV1911
31.07.2013., 13:46
sportski novinar koji prati samo Hajduka izjavi kako Hajduk duguje 120M kuna :s

nero
31.07.2013., 13:47
sportski novinar koji prati samo Hajduka izjavi kako Hajduk duguje 120M kuna :s

i njegovi članci u pozadini :s
I obavezno uz Grgića piše "trofejni predsjednik" :s

I svaka čast Tudoru :s :s :s
vidi se da mu je netko vjerojatno objašnjava neke stvari :)

Blay
31.07.2013., 13:47
i njegovi članci u pozadini :s
I obavezno uz Grgića piše "trofejni predsjednik" :s
E to to :s

Al bitno je šta Tušo kaže, debila ne doživljavan.

zovi čovika
31.07.2013., 14:13
Bija po pretplatu, bome san zadovoljan, u 10 minuti čekanja su se isprid mene kupile 4. :)

WOODOO CHILE
31.07.2013., 14:15
dajte ukratko kaj je tušo rekao,par natuknica,neam vremena gledat,a i Brbic me izivcirao

f.gibbs
31.07.2013., 14:21
dajte ukratko kaj je tušo rekao,par natuknica,neam vremena gledat,a i Brbic me izivcirao

NH je dobra ideja jer po prvi puta u 20 godina nema politike u klubu. Uz šokirani pogled četnika.

roll the dice
31.07.2013., 15:09
HAJDUČKO SRCE !!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.24sata.hr/nogomet/legenda-bilih-ivo-bego-nudi-navijacima-hajduka-smjestaj-326242

The Foggy Dew
31.07.2013., 15:29
Ivo legendo :s

Blay
31.07.2013., 15:33
I svaka čast Tudoru :s :s :s
vidi se da mu je netko vjerojatno objašnjava neke stvari :)
http://s24.postimg.org/kgebr9bw5/tu_o.gif :)

WOODOO CHILE
31.07.2013., 15:34
HAJDUČKO SRCE !!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.24sata.hr/nogomet/legenda-bilih-ivo-bego-nudi-navijacima-hajduka-smjestaj-326242

Ovdje je riječ o očitoj diskriminaciji svih nas koji nismo iz Vukovara,te se nadam da će nadležni isprazniti taj dio stana.

KKPB
31.07.2013., 15:37
Ovdje je riječ o očitoj diskriminaciji svih nas koji nismo iz Vukovara,te se nadam da će nadležni isprazniti taj dio stana.

HŽV1911
31.07.2013., 15:49

diko
31.07.2013., 15:51
to to :rofl:

Blay
31.07.2013., 16:02
Issat :rofl:

Smiley
31.07.2013., 16:20
Ovdje je riječ o očitoj diskriminaciji svih nas koji nismo iz Vukovara,te se nadam da će nadležni isprazniti taj dio stana.Aupičku aaahahahahaha :rofl::rofl:

pantagana_82
31.07.2013., 17:31
Brbic me izivcirao

Ne bi tia bit ničiji advokat, ali šta je predsjednik Uprave kluba koji sudjeluje u natjecanjima U€fe, a kome se važe svaka izgovorena riječ pred novinarima, triba reć? :ne zna:
Bravo moNci šta se jebali U€fi i onome njihovom kmečalu mater, a idući put užgajte i par dimnih jer je ono u Skoplju, po pitanju pirotehnike, bilo tanko za popizdit :ne zna:

Mislin, sve da tako i misli, on to ne smije izgovorit ni da je s tobon na kavi i off the record :kava:

bilidres
31.07.2013., 17:35
Brbićeve izjave su mi sasvim na mjestu, ništa nije reka šta ne bi 99% ljudi na njegovom mjestu u njegovoj situaciji odnosno kluba. Inače, Tudor, ne samo da sam oduševljen načinom na koji vodi ekipu nego izjave i sve ostalo. :s

katmanda
31.07.2013., 18:22
Netko više zna o ovome?
Ne izgleda mi kao photoshop:D
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/954645_633409616672069_1669936545_n.jpg

ćiket
31.07.2013., 18:30
da kuna od bilog marlbora ide hajduku di bi nan kraj bia :cerek:

sHpar
31.07.2013., 18:32

Daj nemoj, još ću morat počet pušit ako i to uvedu :rofl:

Alealeština
31.07.2013., 18:36
nek brbic iduci put kad dode na presicu obisi onaj dres sa brojen 12 na kurac :flop::flop:

ersteone
31.07.2013., 18:38
Naletija na drugome forumu, Tušo kod Četnika, od 36:30 gledat
http://www.justin.tv/hajducki/b/321424653

Ubio ga je Tudor :D

ćiket
31.07.2013., 18:43
tudore bože :s

katmanda
31.07.2013., 18:47

Cigarete bi bila odlična ideja kad bi se provela. Ne mora biti kvaliteta kao Maliboro ali kao ronhill, walter, išlo bi ludo. Još uz to ako bi se mogla cijena normalno regulirat gdje bi bile najjeftinije od današnjih.

DelmatST
31.07.2013., 18:53
Netko više zna o ovome?
Ne izgleda mi kao photoshop:D
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/954645_633409616672069_1669936545_n.jpg

Lik je izgleda tražia 5,000kn za kutiju ovih (http://www.njuskalo.hr/antikviteti/hajduk-cigarete-1961-50-obljetnice-hajduka-oglas-2411194) :)

Delvecchio
31.07.2013., 18:55
Svaka čast Tuši, lijepo ga je išamarao.

Ćaćinoko
31.07.2013., 21:02
Zna možda neko oće bit ulaznica sutra u slobodnoj prodaji za sjever, tijekom dana ili prije utakmice? :confused:

nero
31.07.2013., 21:09
Zna možda neko oće bit ulaznica sutra u slobodnoj prodaji za sjever, tijekom dana ili prije utakmice? :confused:

Mislin da bi tribalo bit. Ovo šta se ne proda u klubu navijača zadnji dan ide u slobodnu prodaju

Ćaćinoko
31.07.2013., 21:16
Mislin da bi tribalo bit. Ovo šta se ne proda u klubu navijača zadnji dan ide u slobodnu prodaju

Hvala, valjda ćemo uvatit dvi :503:

bruce.lee
31.07.2013., 22:55
Je li netko zna oce bit sa sjevera sutra u slobodnoj prodaji, i u koliko ce pustit te karte, da dodjem kampirat

roll the dice
31.07.2013., 23:02
kupi pretplatu

roll the dice
31.07.2013., 23:06
ostalo je jos malo sjevera koji ce sutra bit pusten u prodaju, ko zna kad i ko zna di...
stvarno mi nije jasno da neko na dan utakmice pocme razsmiljat o karti i to za sjever :503:

uzmi pretplatu jebo je ja... ovo i plej of ti je 120 kn, doc ces na dinama 2 puta to ti je 200 kn, doc ces na polufinale kupa i finale kupa i eto 300 kn, toliko kosta pretplata + sta je mozes uzet na rate :kava:

Blay
31.07.2013., 23:45
stvarno mi nije jasno da neko na dan utakmice pocme razsmiljat o karti i to za sjever :503:To je meni čak pomalo bahato. Da se bilo bar učlanit pa moć rezervirat ka čovik. :durica

bruce.lee
31.07.2013., 23:57
Pocetkom 9 mjeseca vjerojatno idem iz HR, ali sa rijekom, ovom sutra i dragovoljcem i jos jednom sam parcijalnu isplatio, pa cu sklepat 200 kn, a i radije cu dat hajduku nego u neku birtiju
I nemorate moralizirat, meni je svaka u splitu gostovanje, a ide se na sve nacine

bruce.lee
01.08.2013., 00:04
To je meni čak pomalo bahato. Da se bilo bar učlanit pa moć rezervirat ka čovik. :durica

Trolaš :durica :D

Blay
01.08.2013., 00:05
I nemorate moralizirat, meni je svaka u splitu gostovanje, a ide se na sve nacineNiko ne moralizira, svi bi morali bit članovi kluba, za dobro sebe i kluba :ne zna:

Doktor baluna
01.08.2013., 00:16
Kad ti je svaka utakmica gostovanje onda se učlaniš u klub i prst u uvo. Imaš pravo rezerviranja ulaznice i miran si. ČLANASTVO 1950!

bruce.lee
01.08.2013., 00:17
Niko ne moralizira, svi bi morali bit članovi kluba, za dobro sebe i kluba :ne zna:

Bez daljnjega, tko god se smatra hajdukovcem, mora bit učlanjen u nh milom ili silom.
Niste upuceni u situaciju, pa nema veze.
Hvala roll i ti moralist :)

roll the dice
01.08.2013., 00:30
pa niko ti nije nesto extra sra.. dali smo ti savjete kako izbjec sve i bit siguran i najbitnije pomoc sebi i klubu za male pare...
2013. je i ovo bi svak triba znat i svak bi ovo triba radit, pogotovo neko ko je na netu i pise o Hajduku ...

al ne prije neki dan mi kraj ohare i dolaze njih 2-3 ono masu pijana, alestina, pivaju se pisme Hajduka i onda dolaze tajniku "ej P. jel ima jos karata za sjever" :s

Blay
01.08.2013., 00:34
al ne prije neki dan mi kraj ohare i dolaze njih 2-3 ono masu pijana, alestina, pivaju se pisme Hajduka i onda dolaze tajniku "ej P. jel ima jos karata za sjever" :sKoja stoka :rigo:

Nega šta nisi vanka, MEP pije ka veliki :ne zna:

lišina
01.08.2013., 00:38
ima li jos karata za sjever isprid oharre ili je nestalo?

HRJAX
01.08.2013., 00:46
Roll the dice je proda svoju liku koji je reka da je Tudor bolji od Mise

bruce.lee
01.08.2013., 00:48
Roll, takvo je nase podeblje i sta ces, neka alestine i oni su bitan dio svega.
5-10 tisuca "pravih" bez alestine je nista, njih ce uvijek bit ali treba ljudima objasnjavat koliko je moguce i radit da postotak pravih bude sto veci. Nemojte nikoga podcjenjivat

roll the dice
01.08.2013., 00:48
Koja stoka :rigo:

Nega šta nisi vanka, MEP pije ka veliki :ne zna:

a ima san neki drugi dogovor :kava:

sad san mu posla poruku ako se jos toci da banen, da iznenadin

roll the dice
01.08.2013., 00:49
Roll the dice je proda svoju liku koji je reka da je Tudor bolji od Mise

pa osim tebe niko ni ne tvrdi suprotno :ne zna:

HRJAX
01.08.2013., 00:52
Renata se slaze samnom :kava:

A i Ahmad

Blay
01.08.2013., 00:53
a ima san neki drugi dogovor :kava:

sad san mu posla poruku ako se jos toci da banen, da iznenadin
Aj dovuuuci se :kava:

Herve
01.08.2013., 00:54
Ebateled svi loču, bolje da se te pare transformiraju u kakav forumski balun. Samo meščini da bi svi pokrepali nakon 15 minuti. Uz neke iznimke :kava:

HRJAX
01.08.2013., 01:11
Treba humanitatnu utakmicu odigrat. Jedini zajeb je sta bi bila zestoka konkurencija za primatelja te pomoci.

roll the dice
01.08.2013., 01:23
Roll, takvo je nase podeblje i sta ces, neka alestine i oni su bitan dio svega.
5-10 tisuca "pravih" bez alestine je nista, njih ce uvijek bit ali treba ljudima objasnjavat koliko je moguce i radit da postotak pravih bude sto veci. Nemojte nikoga podcjenjivat

danas je 2013. nije više 1996. , tako da klasicne alestine vise nema, zapravo ima par muzejskih primjeraka i par padobranaca sta dolete na neku vecu utakmicu, ali imaju svojih 35+ godina... to odavno vise nije problem Torcide i sjevera opcenito...
taj izraz za mene naravno uz te fosile sluzi i za ovakve panjeve, a nazalost takvih je puno i previse.
Od ovakvih primjera mladih momaka koje eto kad se napiju site se ajduka ili kad je europa ili kad triba purgerima jebat majku.. tu su i oni koji se kunu u ljubav i idu na utakmice ali nedaju kunu ajduku.. jer boze moj sta ce on davat plaTu jozinovicu i lustici, do onih kojima je jelte skupo dat 300 kn jer je to u tom momentu previse, oni ne rade, studiraju, sad "odjedanput" izmislit 3 glave uffff... naravno to prica lik uz bili malboro i gledanje ponude Germanije 3. norveske lige, do onih koji bi "mamica" u klubu, koji bi prodali Hajduk, oni sve kuze oni sve znaju a imaju 14 poljuda protiv dinama i 4 europe 2 bez karte, do onih koji ne kuze pojam baklje, due leggi je to kao i inace lipo obajsnija, do onih koje ne kuze ko je manic, dabic, mamic, hns, u kojoj smo borbi i govnima, bitno je jebat majkuuuu itd. itd.
to je za mene danas alestina, iako je moderno doba, doba interneta, doba di sve saznas u 5 minuta... danas nema "joze iz lecevice" ko 96.

neznan ni sam sta san nadrobija ali nadan se da se kuzi... previse san zivcan i tuzan
sutra nakon 15-ak godina Poljuda necu moc gledat Hajduka, Hajduka kojeg zelin od 2001. i zadnje one prave sampionske generacije... sve zahvaljujuci nasoj sjebanoj drzavi u kojoj si kriv dok se ne dokaze suprotno, u drzavi di su glavni ljudi za navijace najveci ljudski sljam kojeg kolege otvoreno nazivaju debilom, kojem je sin sta je itd. u drzavi di su najveci problem navijaci
Ali izdrzat ce se i ovo iako nisan kriv, pobjeda sutra mi je najveci poklon, mamicu cigane smrdljivi :cerek:

acm01
01.08.2013., 07:57
5526 :kava:

ja san se nada da mi moglo bit okruglih 6 do utaknice...
ko zna možda i oće..

dissident
01.08.2013., 08:06
OT.

Bome su najebali prije 5g u ratu sa Rusima.

On.

Taktika Gruzijaca bi nam itekako mogla ići u korist ako se ponovi način kretanja protiv RNK. Neće letit naprijed, to zasigurno, ali trebalo bi izbjegavat guranje kroz sredinu i reći bočnima da ubacuju sa visine 16m, a ne se zaletavat prema korner liniji.

fazan
01.08.2013., 08:17
neznan ni sam sta san nadrobija ali nadan se da se kuzi... previse san zivcan i tuzan
sutra nakon 15-ak godina Poljuda necu moc gledat Hajduka, Hajduka kojeg zelin od 2001. i zadnje one prave sampionske generacije... sve zahvaljujuci nasoj sjebanoj drzavi u kojoj si kriv dok se ne dokaze suprotno, u drzavi di su glavni ljudi za navijace najveci ljudski sljam kojeg kolege otvoreno nazivaju debilom, kojem je sin sta je itd. u drzavi di su najveci problem navijaci
Ali izdrzat ce se i ovo iako nisan kriv, pobjeda sutra mi je najveci poklon, mamicu cigane smrdljivi :cerek:

nemoj tako, danas je fešta, igra NAŠ HAJDUK

svaki dan netko od nas ima loš dan, sjebe ga sustav, žena, prijatelji ... to ti je život, danas svi skupa pomoć momcima na terenu ...

HŽV

Metuzalem
01.08.2013., 08:23
5526 :kava:

ja san se nada da mi moglo bit okruglih 6 do utaknice...
ko zna možda i oće..
Jucer 278

Danas na dan utakmice se moze ocekivati i vise od tog broja, do kraja radnog vremena odjela za clanstvo brojka bi mogla biti oko 6 (mozda se i prebaci)

due leggi
01.08.2013., 08:34
danas je 2013. nije više 1996. , tako da klasicne alestine vise nema, zapravo ima par muzejskih primjeraka i par padobranaca sta dolete na neku vecu utakmicu, ali imaju svojih 35+ godina... to odavno vise nije problem Torcide i sjevera opcenito...
taj izraz za mene naravno uz te fosile sluzi i za ovakve panjeve, a nazalost takvih je puno i previse.
Od ovakvih primjera mladih momaka koje eto kad se napiju site se ajduka ili kad je europa ili kad triba purgerima jebat majku.. tu su i oni koji se kunu u ljubav i idu na utakmice ali nedaju kunu ajduku.. jer boze moj sta ce on davat plaTu jozinovicu i lustici, do onih kojima je jelte skupo dat 300 kn jer je to u tom momentu previse, oni ne rade, studiraju, sad "odjedanput" izmislit 3 glave uffff... naravno to prica lik uz bili malboro i gledanje ponude Germanije 3. norveske lige, do onih koji bi "mamica" u klubu, koji bi prodali Hajduk, oni sve kuze oni sve znaju a imaju 14 poljuda protiv dinama i 4 europe 2 bez karte, do onih koji ne kuze pojam baklje, due leggi je to kao i inace lipo obajsnija, do onih koje ne kuze ko je manic, dabic, mamic, hns, u kojoj smo borbi i govnima, bitno je jebat majkuuuu itd. itd.
to je za mene danas alestina, iako je moderno doba, doba interneta, doba di sve saznas u 5 minuta... danas nema "joze iz lecevice" ko 96.

:top: odsutni prisutni, nemamo patike city firm uz navijace sa zabranom

fazan
01.08.2013., 08:36
uz navijače bez patika

papirlova
01.08.2013., 08:40

:top::top:

zamiel
01.08.2013., 08:44
Banirajmo Mamića ne navijače! :D

BSD
01.08.2013., 09:29
hitno:

jel ima još uzet kartu za sjever ? dolazi mi frend iz slavonije, a ja nisam u st pa moran slat ljude, da ne šaljem bezveze

papirlova
01.08.2013., 09:36
A nazovi u klub, to ti je najlakše :ne zna:

rudlavi
01.08.2013., 09:41
pa osim tebe niko ni ne tvrdi suprotno :ne zna:
Neće bit.

Ide li ko u Gruziju? Kažu da je tamo zabavno. :mig:

Blay
01.08.2013., 10:25
Takvu je odluku donio Povjerenik za natjecanje Josip Brezni na zahtjev Hrvatskog nogometnog saveza budući da reprezentacija U-21 u utorak 13. kolovoza igra službenu kvalifikacijsku utakmicu za EP na gostovanju kod Lichtensteina.

Naime, da je utakmica ostala na programu u ponedjeljak, za momčadi Lokomotive i Hajduka ne bi mogli nastupiti igrači koji su pozvani u reprezentaciju za ovu utakmicu. Kako se radi o ukupno čak sedam igrača iz Lokomotive i Hajduka, neophodno je utakmicu odigrati u nedjelju kako bi treneri mogli imati na raspolaganju te igrače za prvenstvenu utakmicu, a isti se također nakon završene utakmice staviti na raspolaganje izborniku reprezentacije Niki Kovaču.
Jebeni vrh :s
Nikome nije palo napamet da se utakmica u Lihtenštajnu mogla pokušat pribacit za sridu ili četvrtak. Valjda zbog zgusnutog rasporeda lihtenštajnskih zvjezdica. :)

HŽV1911
01.08.2013., 10:27
ajmo blay triba mi jedan info

kako se zva gruzijac prije koju godinu šta je triba potpisat za nas?

http://www.jutarnji.hr/sasiasvili--moja-alanija-je-propala--pa-sam-dosao-u-split/11098/

Šašiašvili :rofl:

Blay
01.08.2013., 10:36
ajmo blay triba mi jedan info

kako se zva gruzijac prije koju godinu šta je triba potpisat za nas?

http://www.jutarnji.hr/sasiasvili--moja-alanija-je-propala--pa-sam-dosao-u-split/11098/

Šašiašvili :rofl:
Ne bi se nikad sitija :ne zna:

HŽV1911
01.08.2013., 10:40
zakržlja si u zadnje vrime :durica

Ja se nikako sitit, zna san da počinje sa š a ionako svaki završava isto pa nije bilo preteško nać :rofl:

MikiMish
01.08.2013., 10:58
Hitno.

Trebam kartu za istok. Imali slobodno mjesto pa ukrcali lika.

jordi
01.08.2013., 11:08
bija prije uru vrimena do stadiona. karata ima za sve tribine, gužve nije bilo.
pravac stadion i odma riješi.

qkac
01.08.2013., 11:11
kupi pretplatu

:s

EbE
01.08.2013., 11:14

ništa nemože zaminit onaj momet kad upadaš u lokal, jedva 4 ure, krećeš nakon puta na pripreme za noćnu utakmicu, kad unutra njih 20ak se polu drži, 10ak su na korak do "ispod šanka" , a jedan već spava s glavom u podu...

i tad okret, dok ovi polako tonu digne se onaj polu mrtav iz po sna i počme vikat "TOOOOOOOORRRRRRRRRRCCCCCCCCIDDDDDDDDDAAAAAAAAAAA" i "AJMOOOOOOO" , pa kreće tulum =D

e to su emocije... :D

MikiMish
01.08.2013., 11:24
bija prije uru vrimena do stadiona. karata ima za sve tribine, gužve nije bilo.
pravac stadion i odma riješi.

U dubrovniku sam. Ako ima ko blizu da mi to rijesi. Castim Hajdckim. Moze i u slijama i u parama. :)

roll the dice
01.08.2013., 11:26
U dubrovniku sam. Ako ima ko blizu da mi to rijesi. Castim Hajdckim. Moze i u slijama i u parama. :)

meni se jos niko siromasan nije javija za kartu, tako da cu je prodat, osta mi je jos ovaj iz Herce, ako je i on nabavija ja ti je ostavin..

svakako castis hajduckin :kava:

MikiMish
01.08.2013., 11:33
meni se jos niko siromasan nije javija za kartu, tako da cu je prodat, osta mi je jos ovaj iz Herce, ako je i on nabavija ja ti je ostavin..

svakako castis hajduckin :kava:

:top:

BSD
01.08.2013., 12:00
rjesia san kartu, veze :rofl:

lako za mene, iman pretplatu

Magiko
01.08.2013., 12:08
hitno:

jel ima još uzet kartu za sjever ? dolazi mi frend iz slavonije, a ja nisam u st pa moran slat ljude, da ne šaljem bezveze

ima. bar je bilo ima po ure na poljudu.

15-20 ljudi u redu za pretplate.

grade
01.08.2013., 13:10
Triba još 1, ako je neko doli u blizini da uzme ili da ima pa da ostavi, plaća se hajdučko uz kartu :kava:

papirlova
01.08.2013., 13:12
Kakvi žicaroši :rofl:

Kao, časte Hajdučkim, ovo ono. Al prvo ti ostavi kartu :rolleyes:

roll the dice
01.08.2013., 13:17
iduci derbi uziman 10 karata... taman 10 hajduckih, meni dosta (za prije utakmice)

grade
01.08.2013., 13:17
Kakvi žicaroši :rofl:

Kao, časte Hajdučkim, ovo ono. Al prvo ti ostavi kartu :rolleyes:

a šta bi mu triba reć, da ću mu uz kartu dat još 100 kn :ne zna:

papirlova
01.08.2013., 13:20
Ma grade zajebajem se jebemu :D

grade
01.08.2013., 13:24
Ma grade zajebajem se jebemu :D

ma jebi se :rofl: danas sam naoštren :clint:

ja svoju kartu imam(odnosno moram do odjela po nju kad dođem do St :kava:), al prijatelju doša rođak iz Kanade, ima želju pa eto, nije na odmet pitat :)

MikiMish
01.08.2013., 16:02
Kupili smo onu jednu sta nam je falila. @roll proslijedi svoju dalje. Za hajducku sve stoji :D

MEP
01.08.2013., 16:09
Jebeni vrh :s
Nikome nije palo napamet da se utakmica u Lihtenštajnu mogla pokušat pribacit za sridu ili četvrtak. Valjda zbog zgusnutog rasporeda lihtenštajnskih zvjezdica. :)

Jebo li mu majku da je vanka u grobu:503:

iduci derbi uziman 10 karata... taman 10 hajduckih, meni dosta (za prije utakmice)

Naglasija si bitno:D

Davos
01.08.2013., 16:33
Ako mi sad prođemo Dilu, preuzimamo li njihov koeficijent što su oni preuzeli od Aalborga (19.64) ili nam koeficijent ostaje 8.9?

Malo me zbunjuju ova pravila sa koeficijentima pa ako netko zna bolje da mi objasni.

Blay
01.08.2013., 16:35
Ako mi sad prođemo Dilu, preuzimamo li njihov koeficijent što su oni preuzeli od Aalborga (19.64) ili nam koeficijent ostaje 8.9? Bilo bi lipo preuzet od Aalborga, al to se neće dogodit :)

ZoomZoom
01.08.2013., 17:04
Idemo...minimalno 3 gola razlike za opusteni uzvrat
Hzv

Grej
01.08.2013., 17:36
Ako mi sad prođemo Dilu, preuzimamo li njihov koeficijent što su oni preuzeli od Aalborga (19.64) ili nam koeficijent ostaje 8.9?

Malo me zbunjuju ova pravila sa koeficijentima pa ako netko zna bolje da mi objasni.

jako je jednostavno: preuzimanje koeficijenta se događa kod 2. i 3. pretkola
kod 2. zato što se ždrijeba prije nego je 1. završilo
kod 3. zato što se ždrijeba prije nego je 2. završilo

za playoff se ždrijebanje odvija tek kad završe sve utakmice 3. pretkola, tako da preuzimanja koeficijenta nema

SmicaZavukotija
01.08.2013., 19:22
SVIMA NAM SRETNO VEČERAS ! :D

Ballota
01.08.2013., 21:58
Vidin da si registriran na skyscrapercityju, ajde molin te jebi mater onome glupome purgerskon isprdku Masonicu ili još bolje stavi mu ovaj video i kaži da ga je pozdravia Delmat pa mi javi kako je prošlo :rofl:
http://www.youtube.com/watch?v=d-EAWjLZ39A

Evo, ja san mu prenija. :zubo:

zagor1715
01.08.2013., 21:59
Asti pegule...

Optimizam ostaje... Valjda nan tamo nece falit gol!
Maloca lipo biza od baluna kod gola, zato jednu akciju spasija... Steta grede i Kisovog suta glavon, dominirali jesmo, pogodili nismo!

Jos nije kraj...

crash1004
01.08.2013., 22:03
apsolutno još nije kraj...
itekako ove možemo proći i vjerujem u to...

kompletirat se (anđelković i kouassi), pritiskat i moramo ga zabit jebemu mater....

Basta
01.08.2013., 22:07
ja zadovoljan... :)

maloča da gol, ali eto...

srednji bojler
01.08.2013., 22:24
Ja sam zadovoljan.
Prije svega pristupom i što su momci odigrali pošteno, za pljesak.
Nije to bila bajna igra, ali protiv ovakvog bunkera, koji me podsjetio na Grčku kad je osvojila Euro nije se moglo puno više.
Falilo je malo sreće, od početka, pacerski gol, Maloča kasni, Mika ne čisti i onda šok za mladu momčad. Do kraja poluvremena se stabilizirali i trebali smo zabiti, ali opet ta prokleta sreća.
Drugo poluvrijeme ista priča, ovi parkirali autobus, nama uvijek fali pola koraka za realizaciju.

Bez obzira na sve, uz povratnike Kouassija i Anđelkovićam s dobrom Tudorovom psihološkom pripremom (prije svega s igračima treba pogledati utakmicu i uvjeriti ih koliko su kvalitetniji od ovih jazavaca) na terenu koji je i njima gostujuć mi ove moramo proći.
Nema šanse da oni odigraju 4. utakmicu u Europi u nizu bez primljenog gola a u 3 utakmice im je zapucano preko 70 puta na gol.

Još jedna bitna stvar je Dragovoljac u nedjelju, koji se mora dobiti radi sigurnosti i stabilizacije, idealniji protivnik nije mogao doći, jer su oni najslabiji u ligi, i treba to odraditi za dobivanje samopouzdanja prije uzvrata.

E da, dugo nisam gledao ljigaviju momčad od ovih Dilera.

krk u bulju
01.08.2013., 22:37
Ja sam zadovoljan.
Prije svega pristupom i što su momci odigrali pošteno, za pljesak.
Nije to bila bajna igra, ali protiv ovakvog bunkera, koji me podsjetio na Grčku kad je osvojila Euro nije se moglo puno više.

pričaš o bunkeru, a reci do te 24. minute kad su poveli, jesu li gruzijci igrali bunker??? ono šta sam ja vidia je da su do te 24. minute igrali otvorenim gardom, da su bolje povezivali redove, igrali staloženije i smislenije od hajduka i bili opasniji. onda su dali gol i branili se. ka šta san već reka, bojim se šta bi bilo od rezultata da su bili ambiciozniji. ovako sa minimalnih 0-1 ipak ostaje neka nada.

N1N1
02.08.2013., 00:09
Nije ovo gotovo, iman osjecaj da cemo proc.

Cini mi se da smo doveli nekog mulata s poluirokezon iz Wolfsburga.

Herve
02.08.2013., 00:13
Cini mi se da smo doveli nekog mulata s poluirokezon iz Wolfsburga.

Nisi stavija skaline :kava:

##################

p.s. sereš ili? Da znan oću guglat mulate tamo :rofl:

p.s.s. uvezi HDa, oću krila na krilima, ajde Ivane (danas ni na klupi, Tušo :flop: ), Bencun, Mujan, bilo ko, samo da je krilo a ne nekakav play sa ulascima unutra pa da opet napravimo kupus na 20 metara.

DelmatST
02.08.2013., 00:13
Evo, ja san mu prenija. :zubo:

O pa de si bre, otkud ti tu?
Šta ima tamo?:D

marsovacc
02.08.2013., 00:14
Nisi stavija skaline :kava:

##################

p.s. sereš ili? Da znan oću guglat mulate tamo :rofl:

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajduk/tabid/83/articleType/ArticleView/articleId/217442/Default.aspx

Herve
02.08.2013., 00:17
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajduk/tabid/83/articleType/ArticleView/articleId/217442/Default.aspx

Je, naletija i ja sad na to tražeć izjave posli utakmice. Ne baš statistika za pohvalit se al dobro, ako je proba ne košta nas ništa. Valja super, ne valja doviđenja.

N1N1
02.08.2013., 00:18

Je, toga san vidija danas, u gacama Wolfsburga.

Ćiril_Stipsa
02.08.2013., 00:36
Nisam razočaran u momke, ali ovako općenito baš sam tužan :tuzni:

diko
02.08.2013., 00:49
Mrzin ovakve utakmice. A nagleda sam ih se. Mišaju se emocije. Nemaš im šta zamirit,a izgubia si. Jednim jedinim udarcem nakon niza sitnih grešaka s naše strane. A nama nikako da se otvori, niti srića da te poljubi. Čršćenje s crte, prečka, Kiševo nesnalaženje i podosta presinga. Nemam šta zamirit, al kad neće neće.

Ne znam iz kojih razloga su falili Anđelković, Kouassi i Tomičić, ali nije nam pomoglo, valjda nam se uvik sva zla moraju poklopit u krivome trenutku. Na kraju se Caktašu nema šta zamirit, odigra je vrhunsku utakmicu, čak bi reka da je odigra kompletniju utakmicu gledajući igru u oba smjera od Anđelkovića. Međutim patilo je sve ostalo radi njegova izostanka, a u stvari smo izgubili utakmicu radi izostanka krilnih igrača. I to je jedino šta Tudoru zamjeram. Mogu mu zbog manjka kadra tolerirat Avdiju ili Franka na krilu, ali ne istodobno obojicu. Mujan je mora startat, spremniji je i uigraniji od obojice, a s Jozom se poprilično nadopunjuje u igri. Ne mogu shvatit ni forsiranje Sušića, pogotov ne na poziciji desnog di se uvik vrti oko noge podsjećajući svojedobno na Antu Jažića. Kriminalan igrač, bar ako je sudit ove sezone. Ni taktički ni tehnički ničemu ne sudjeluje, čak ni penal nije sposoban iznudit kad osjeti kontakt, a vrh svoje igre pokaza je sredinom drugog djela kad je mrtav ladan sta nasrid terena i ostavia Mikanovića samog na trojicu. Nakon Tomasova, prije njega Rukavine i nadalje ne sićam se koga jedan igrač Hajduka prisilia me da mu jeben sve po spisku i da mu zviždin na izlasku s terena.

Moj ljubimac je danas odigra kriminalno, ne računajući pri tome oba glupa kartona. Za drugi karton opet više krivim Tudora nego njega samoga. Jebote, Jozo igra non stop, ima već jedan karton, cilu utakmicu juri u oba smjera i on njega šalje na suprotnu stranu terena da mu izvodi prekid kojeg je moga izvest bilo tko, s obzirom na poziciju prekida.

Individualno vrlo dobru ocjenu zaslužuju Milović, Mikanović, Caktaš, Maglica. Neutralnu Pašalić, Avdija, a minuse beru Jozinović, Maloča, Sušić, Andrijašević. Bencun bi moga bit veliko otkriće ovogodišnjeg Hajduka. Sušića ne želim vidit blizu prve momčadi, osim ako 5 igrača trenutno slomi nogu.

Moram se i na jedan Frankov potez osvrnit. Prvo poluvrime, Maglica na petercu spušta balun prsima. Franko ulazi iz drugog plana. Na balunu je, i sam od sebe zastane i dileri iznesu balun. Da li je mislia da je ofsajd ili nešto drugo ne znam, ali plesku je zaslužia za to, najmanje.

Gori se svašta može desit, tribamo se postavit ka favoriti jer bolja ekipa jesmo. Povedemo li, sve je u našim rukama. Primimo li prvi gol, bit će se jako teško vratit, reka bi nemoguće. Šanse postoje, ozlijeđeni nek se vrate i nek Tušo ne filozofira sa lažnim krilima, nego neka krene otvorena garda pa šta bude. Dileri su organizirana ekipa, ali bolji smo i to poprilično.

DelmatST
02.08.2013., 01:02
Ma obrana je loša i nema tu šta. Svaku utakmicu primimo gol. Maločina reakcija kod njihovog nabacivanja je katastrofalna... Umisto da mu je izbia balun dok je bia u zraku i ovaj ga nije kontrolira, Maloča ga pusti da ubaci u sredinu... A opet kasnije spasi onu situaciju... Svejedno najsikusniji nebi smia tako falivat.

Caktaš odigra dosta dobro, ali ga je Tudor triba gurnit malo naprid a ne da igra jebenog libera. Nisu ovo 90e.

jebateled
02.08.2013., 01:03
Mrzin ovakve utakmice. A nagleda sam ih se. Mišaju se emocije. Nemaš im šta zamirit,a izgubia si. Jednim jedinim udarcem nakon niza sitnih grešaka s naše strane. A nama nikako da se otvori, niti srića da te poljubi. Čršćenje s crte, prečka, Kiševo nesnalaženje i podosta presinga. Nemam šta zamirit, al kad neće neće.

Ne znam iz kojih razloga su falili Anđelković, Kouassi i Tomičić, ali nije nam pomoglo, valjda nam se uvik sva zla moraju poklopit u krivome trenutku. Na kraju se Caktašu nema šta zamirit, odigra je vrhunsku utakmicu, čak bi reka da je odigra kompletniju utakmicu gledajući igru u oba smjera od Anđelkovića. Međutim patilo je sve ostalo radi njegova izostanka, a u stvari smo izgubili utakmicu radi izostanka krilnih igrača. I to je jedino šta Tudoru zamjeram. Mogu mu zbog manjka kadra tolerirat Avdiju ili Franka na krilu, ali ne istodobno obojicu. Mujan je mora startat, spremniji je i uigraniji od obojice, a s Jozom se poprilično nadopunjuje u igri. Ne mogu shvatit ni forsiranje Sušića, pogotov ne na poziciji desnog di se uvik vrti oko noge podsjećajući svojedobno na Antu Jažića. Kriminalan igrač, bar ako je sudit ove sezone. Ni taktički ni tehnički ničemu ne sudjeluje, čak ni penal nije sposoban iznudit kad osjeti kontakt, a vrh svoje igre pokaza je sredinom drugog djela kad je mrtav ladan sta nasrid terena i ostavia Mikanovića samog na trojicu. Nakon Tomasova, prije njega Rukavine i nadalje ne sićam se koga jedan igrač Hajduka prisilia me da mu jeben sve po spisku i da mu zviždin na izlasku s terena.

Moj ljubimac je danas odigra kriminalno, ne računajući pri tome oba glupa kartona. Za drugi karton opet više krivim Tudora nego njega samoga. Jebote, Jozo igra non stop, ima već jedan karton, cilu utakmicu juri u oba smjera i on njega šalje na suprotnu stranu terena da mu izvodi prekid kojeg je moga izvest bilo tko, s obzirom na poziciju prekida.

Individualno vrlo dobru ocjenu zaslužuju Milović, Mikanović, Caktaš, Maglica. Neutralnu Pašalić, Avdija, a minuse beru Jozinović, Maloča, Sušić, Andrijašević. Bencun bi moga bit veliko otkriće ovogodišnjeg Hajduka. Sušića ne želim vidit blizu prve momčadi, osim ako 5 igrača trenutno slomi nogu.

Moram se i na jedan Frankov potez osvrnit. Prvo poluvrime, Maglica na petercu spušta balun prsima. Franko ulazi iz drugog plana. Na balunu je, i sam od sebe zastane i dileri iznesu balun. Da li je mislia da je ofsajd ili nešto drugo ne znam, ali plesku je zaslužia za to, najmanje.

Gori se svašta može desit, tribamo se postavit ka favoriti jer bolja ekipa jesmo. Povedemo li, sve je u našim rukama. Primimo li prvi gol, bit će se jako teško vratit, reka bi nemoguće. Šanse postoje, ozlijeđeni nek se vrate i nek Tušo ne filozofira sa lažnim krilima, nego neka krene otvorena garda pa šta bude. Dileri su organizirana ekipa, ali bolji smo i to poprilično.
Ovo triba Sušiću ponavljat i još nekoliko njih maratonaca i Dileri će sami sebi zabit baren 2 komada od muke. :kava:
Ja moran priznat da neku veliku kvalitetu Ajduka baš i ne vidin, jedini ko izgleda ka da bi moga nešto, ali samo na momente dok ne dođe do šesnaesterca :lol: je oni Bencun, ajde i oni Mikanović, ostali nažalost su tužna Ajdučka realnost. :kava:

Herve
02.08.2013., 01:03

Ja san popizdija šta nije uletija ikako na to, ali neki kažu da je iša na balun da bi bija ofsajd :ne zna:

Sa zalizanin ne znan ni ja šta se dešava je li mu 4-3-3 i ovo nekakvo poludesno ne paše ka ona pozicija sa 2 u sredini.

Nama je svaki prekid danas bija kontra Dile Gori, ama baš svaki. Vidija san statistiku malopri i stoji 10 kornera a od toga je pola bila svića u peterac di golman lagano vata a njihovih 5 trči u kontru. A i Jozo je slobodnjak izvea za kurac prije svog drugog kartona, prvon na glavu i opet kontra.

Tomičić je mislin ostavljen ka višak jer je već ima 2 krila na klupi (iako je meni nejasno šta će mu i Bradarić i SPL istovremeno tu).

Za nedilju bi odmorija Mikanovića, na klupu bacija Franka i TSSa i stavija prava krila i ajmo. Ne znan još samo bi li ostavija Maglicu u špicu ili Kiša, ali znan da ne želin ka i danas našeg Tenka vidit na krilu, ža mi ga bude :D

st sonic
02.08.2013., 01:09

na ovo san bia puka, baš me zanima kako će to izgledat na snimci da vidin koji se kurac desia uopće... maglica za primit balun i potez dva odličan, ali šanse koje se moraju zabit u ovakvin utakmicama on faliva rutinski

diko
02.08.2013., 01:12
Ja san popizdija šta nije uletija ikako na to, ali neki kažu da je iša na balun da bi bija ofsajd :ne zna:

Sa zalizanin ne znan ni ja šta se dešava je li mu 4-3-3 i ovo nekakvo poludesno ne paše ka ona pozicija sa 2 u sredini.

Nama je svaki prekid danas bija kontra Dile Gori, ama baš svaki. Vidija san statistiku malopri i stoji 10 kornera a od toga je pola bila svića u peterac di golman lagano vata a njihovih 5 trči u kontru. A i Jozo je slobodnjak izvea za kurac prije svog drugog kartona, prvon na glavu i opet kontra.

Tomičić je mislin ostavljen ka višak jer je već ima 2 krila na klupi (iako je meni nejasno šta će mu i Bradarić i SPL istovremeno tu).

Za nedilju bi odmorija Mikanovića, na klupu bacija Franka i TSSa i stavija prava krila i ajmo. Ne znan još samo bi li ostavija Maglicu u špicu ili Kiša, ali znan da ne želin ka i danas našeg Tenka vidit na krilu, ža mi ga bude :D

Nema teorije da bi bia u ofsajdu, a sve da i je koja je to logika jebote. Idi na balun pa ako ti sudi ofsajd neka sudi. Na tebi je da odigraš akciju do kraja.

Meni se čini da Sušića guši prostor. Kad je igra s još jednim u sredini dobro je to funkcioniralo. S dvojicom on guši sve ostale na terenu.

Prekidi su nam bili katastrofa. Jozo si je sam zakuva isključenje. Caktašu je jedini minus danas izvođenje kornera, a općenito je opa u tome segmentu zadnje vrime. Kod prekida virujen da je psiha svoje odradila nakon negativnog rezultata.

Ovo objašnjenje za Tomičića mi je nelogično, pogotovo šta si krenia u utakmicu bez krila. Ako je tako, Tudoru na teret.

Mikanovića svakako odmorit. Međutim, vidim da Tušo spominje Avdiju na livome beku pa očekujem da njega bar malo testira za gostovanje u Gruziji.
Sušića svakako na klupu, međutim Franka bi maka na tu poziciju da vidimo kako će to izgledat. Maglici ni pod razno ne bi razbija kontinuitet igara.

Herve
02.08.2013., 01:26
Nema teorije da bi bia u ofsajdu, a sve da i je koja je to logika jebote. Idi na balun pa ako ti sudi ofsajd neka sudi. Na tebi je da odigraš akciju do kraja.
Ne znan, triba bi još jednon vidit snimku koliko je daleko bija od baluna da opširnije analiziran. :D

Prekidi su nam bili katastrofa. Jozo si je sam zakuva isključenje. Caktašu je jedini minus danas izvođenje kornera, a općenito je opa u tome segmentu zadnje vrime. Kod prekida virujen da je psiha svoje odradila nakon negativnog rezultata.

Prekidi su bili sve obrnuti, umisto oštrih kornera sviće, umisto centaršuta na oko penala oštri na rub 16 :D

Ovo objašnjenje za Tomičića mi je nelogično, pogotovo šta si krenia u utakmicu bez krila. Ako je tako, Tudoru na teret.

Mikanovića svakako odmorit. Međutim, vidim da Tušo spominje Avdiju na livome beku pa očekujem da njega bar malo testira za gostovanje u Gruziji.
Sušića svakako na klupu, međutim Franka bi maka na tu poziciju da vidimo kako će to izgledat. Maglici ni pod razno ne bi razbija kontinuitet igara.

Tomičića van kadra povezujen sa povratkon Bencuna, pas mater kako je brz sa balunon samo da ga se ponekad malo brže riješi. Franko ne znan kakav je sa kondicijom, dat mu ode možda jedno poluvrime ovisno o rezultatu :ne zna: A Maglica... ljudi red ispod mene, neki padobranci naši, vidi ovoga uaaaa vadi ga vanka smeće daj Kiša dab tri guola dosad eee uaaaa daj Kiša :503:

VideJouradak špica na probi -> http://www.youtube.com/watch?v=5x0EUX8iNuI iako je dobar dio klipa livo krilo.

Alealeština
02.08.2013., 02:39
OCE LI SAD BRBIC PLATIT SVOJON IMOVINOM AKO ISPADNEMO OD NJIH JER NEMA KAZNI A HAJDUK JE U ISTOM SRANJU SA NOVCIMA,:504::504::504::504::504::mad::mad::mad::m ad::mad:

Markeca
02.08.2013., 05:19
Ne mogu shvatit ni forsiranje Sušićačuj, ako je istina da kasne plače par mjeseci, ako njega makneš, riskiraš da ti odu maglica, mikanović, bencun... a ovako možda mukte dođe još poneko, tipa perošević... (ne tvrdim, samo nagađam)

OCE LI SAD BRBIC PLATIT SVOJON IMOVINOM AKO ISPADNEMO OD NJIH JER NEMA KAZNI A HAJDUK JE U ISTOM SRANJU SA NOVCIMA,:504::504::504::504::504::mad::mad::mad::m ad::mad:

e baš si alealeština :nepostojeći facepalm:

EbE
02.08.2013., 08:32
aj nismo pobjedili, neznam šta bi reka, u svakom slučaju gorak okus, nizali smo prilike kontra bunkera falili smo iz jednog udarca primili gol :503:

prvo - teren - ajme, neodgovara nam ledina nikako, lopta "zapinje" pa izgledamo užasno sporo, teško se kombinira, to sve šteti našoj igri, još više kad igraš na +30 pa teške noge trošiš rovanjem po terenu...

vršajević - mikanović - loš desni bok, očito vršajević nezna još kombinirat s ostatkom momčadi, carinio je loptu i tek u drugom djelu kad su ga primistili na livi bok desna strana je "proigrala", prije toga je u svojoj nemoći nabija teret verbalno na mikanovića i to je momka dosta isprovociralo, a njemu kao mlađem vršajević triba bit podrška a ne teret koji na njega viče i da je mu krive "lopte" koje momku ne odgovaraju - Tuši an dušu

caki - ja osobno sam pogrješio glede tog momka, tek se danas vidilo koliko on fali naprid a i ovako je grdu potega iz ničega

maglica - mislim da se on zagubio u masi igrača, možda mu ovakav stil po ovom terenu ne odgovara, kiš se puno bolje snalazi jer ne čeka loptu već je iša po nju, poslije odlično kombinira s bencunom i krilima

kapetan - danas dobar, sve odlično osim gola, moralo se bolje reagirate kapetane

tušo - momčad nam je umorna, teren užasan, a postava nam je bila previše daleko od gola, moguće da je "štedio" o igrače za uzvrat znajući kakva je situacija, moguće da nije tio riskirat s ozljeđenima na lošoj podlozi, pa je stavio sastav samo da iščupa rezultat bilo kakav :ne zna:

kompletan dojam, odbilo nam se od glavu ne igranje vršajevića, mladoženje i kiša, caki je bio predaleko od gola igrom prilika, tribalo je šta i zabit jer smo igrali kontra organizirane seljačke zadruge.

u uzvratu očekujem bolju podlogu, kvasinu i anđela, cakija bliže golu, sastav "bliže" golu, samim time ide brza kombinatorika i okomita igra, poletit će naši tići.

ako iko od njih ikad čita ovaj forum, momci samo jedna poruka, bez obzira koja su imena igrala u hajduku zadnjih godina, koliko su novaca primili, nemogu reć ono šta možete vi sebi kad gledate u ogledalo:

VI STE HAJDUK!!

i nemate šta šetat poslije ovakve utakmice glavon u podu, nego ponosno, Hajdučki!

HŽV1911
02.08.2013., 08:58

.

Pa tu je svirano zaleđe :ne zna:

DelmatST
02.08.2013., 09:21
Pa tu je svirano zaleđe :ne zna:

Nije

HŽV1911
02.08.2013., 10:03
A mava je neki kurac za zastavicon, ko će ga znat. Eo na snimci mi se čini i da je bia ofsajd

due leggi
02.08.2013., 10:13
Nakon utakmice iden sa stadiona i prvi put nakon nekog poraza neman koga okrivit! Neman kome jebat mater. Sve je napravljeno kako treba! Bili smo troduplo bolji protivnika, momci su odigrali odličnu utakmicu, nismo pali nakon gola, nismo pali nakon crvenog, pomeli smo ih sa podom, igrali smo moderan, napadački nogomet, momci su se borili od prve do zadnje minute, trener po meni nigdi nije falia (možemo sad o nekim detaljim,ali to je totalno nepotrebno )...

Neznam , nogomet je sport u kojem ne pobjeđuje uvik bolji.

Ovako je Chelsea osvojila LP, ovako je Grčka osvojila EP, ovako su ispadale najveće momčadi. Bolji si, to vide svi, pokazuješ to na terenu i izgubiš.

Srića šta ima drugo poluvrime i uvjeren sam da mi prolazimo nakon njega. Neznam kako neka momčad s ovakvim načinom igre uspjeva ne primit gol 300 minuta.
Preponosan sam i nikad sigurniji da smo na pravom putu! Samo da se psihološki uspiju podignit nakon ovoga i dat ćemo prvo Dragovoljcu 5 komada a onda pomest ove šta igraju antinogomet.

Sinoć sam pia pobjedničku pivu jer smo na terenu unatoč rezultatu napravili sve, ali baš sve šta je trebalo za pobjedu. Vratit će nam se sve ovo s kamatama.
Pašalić , Milović, Caktaš, Tudor :s:s:s
NAŠ HAJDUK

P.S. Obavijest: Od sada nadalje neću sudjelovat u nikakvim raspravama koje se tiču navijanja, skandiranja, bakljadi, koreografija, mentaliteta, itd.

Magiko
02.08.2013., 10:24
zadovoljan san težnjon igre, vizijon, akcijama, to polako postaje hajduk s konturama , imamo svoj stil, drzimo ga se kad gubimo, s igracen manje, to je pravi put.

par sitnica koje po meni tribamo poravit i radit da bi bili bolji :

1. teren je katastrofa i ne odgovara na za naš nacin igre.
2. korneri su nan užasni, svaki je bezopasan, moderna momcad od 10 kornera daje 1 gol. prekidi su sve.
3. ulazak u utakmicu protiv turnova vani, protiv splita, i protiv gruziijaca loš, momcima se noge odsiku, to cemo pripisat mladosti.
4. relizacija, to nije nikakva srica ili ne srica. gol dat je umijece, moj terijer maglica mora naucit dat gol inace nece postat igrac kakav ocekujen da bude.
5. nedovoljno oporavljen franko je veliki hendikep, fali anđelković i crni da da još brzine put naprid.
6. zašto stavljat vršajevića na livo krilo pokraj mujana i bencuna. valjda tudor zna zašto.

ništa, nadan se dobroj utakmici u gruziji. ne znan jel možemo proc, nek odigramo dobru utakmicu ja zadovoljan, tribat ce pospremit koji korner, koji slobodni odigrat bolje povratnu i tako. bit ce tesko. pretesko.

Državnik
02.08.2013., 10:25
Nema mjesta očajavanju poslije sinoć, ovi Gruzijci nisu bolji od nas, samo smo mi lošiji od njih..

HŽV1911
02.08.2013., 10:27
Prije utakmice san bia uvjeren da nećemo dobit(osjećaj jebiga :) a sad san uvjeren da prolazimo, znan da ćemo ih razvalit pička in materina :jumping:

euforija :rofl:

Magiko
02.08.2013., 10:42
Prije utakmice san bia uvjeren da nećemo dobit(osjećaj jebiga :) a sad san uvjeren da prolazimo, znan da ćemo ih razvalit pička in materina :jumping:

daj bože da ih prođemo. vjerovatno ce oni tamo isto igrat ovaj tip igre i cekat nas. mi moramo dobit, pobjeda donosi minimum produžetke.

brinu me greške koje imamo svaku utakmicu, po jednu ili dvi u obrani.al jebiga, da nema grešaka ne bi golovi padali.

kažu da je naš kale talentiran golman, a šta rec onda za ovoga od dile gori,momak brani fantasticno, uvatija je svaki korner u ruke, dobro se postavlja, stvarno brani odlicno. neko je na tribini prica da je bija golman reprezentacije njihove...dobar,dobar golman. e da ga ovo oce urec za revans.

HŽV1911
02.08.2013., 10:45
Prolazimo sigurno :durica

golman odličan,26 godina(samo)
http://en.wikipedia.org/wiki/Nukri_Revishvili

http://en.wikipedia.org/wiki/Giorgi_Iluridze

desetka isto odličan, samo 21 godinu

ThatsIT
02.08.2013., 10:49
Ja iskreno nisam zadovolja sa prvih 25 minuta, tu smo primili i gol.

Sto nerazumim i nemogu tolerirat, to je vec ovdi netko napisa, je izmisljanje pozicija (Avdija i TSS-u). Nadam se da Tudor uci na tim greskama!

Inace momcima kapa do poda, odigrali su opet jednu korektnu utakmicu, falilo je malo srice.
A nazalost je na pocetku u tih prvih 20ak minuta, bilo previse nervoze. Mislim da imamo solidnu ekipu i da momci imaju veliki potencijal.

Mislim ako se vrate MP i Kvasina, da cemo pregazit gori ove dilere :mig:

@due, prijatelju, i ja nebi vise komentira navijanje, baklje itd..

Metuzalem
02.08.2013., 10:54
Dileri ne mogu napraviti prisak sa navijacke strane, igraju na stadionu Lokomotive kapaciteta 27.000, do sada u EL ih se najvise skupilo protiv Maritima 10.000, a i nije im bas ni potreban pritisak sa tribina, oni ne ganjaju nista, nama bi bio potrebniji "huk sa tribina"
Stvar je jednostavna - ako Hajduk zeli proci dalje, "umjetnicki dojam", posjed lopte, broj udaraca izvan gola, broj udaraca unutar gola nije dovoljan, a ni previse vazan... vazno je jedino - davati golove, kad vec dodjes u sansu onda moras i zabiti...

http://i39.tinypic.com/2dbsd2h.jpg

pc_arhe
02.08.2013., 11:08

A valjda će se otvoriti, iako Hajduk nikad nije bio dobar na europskim gostovanjima.
Jer dileri imaju nevjerojatnu statistiku - u tri utakmice protivnici su im pucali prema golu čak 58 puta, a zabili su nula golova.
S druge strane, Dila je uputila samo 7 udaraca u okvir gola, a zabili su 4 gola.
Valjda će se otvoriti. :kava:

ćiket
02.08.2013., 11:15
ovi malo ukletiji nek se klone duje na hajduka ma kolka kvota bila :top:

HŽV1911
02.08.2013., 11:15
[QUOTE=pc_arhe;46141613
Jer dileri imaju nevjerojatnu statistiku - u tri utakmice protivnici su im pucali prema golu čak 58 puta, a zabili su nula golova.
S druge strane, Dila je uputila samo 7 udaraca u okvir gola, a zabili su 4 gola.
Valjda će se otvoriti. :kava:[/QUOTE]
Prema uefi i rezultati.comu pucalo in se 66 puta

http://www.rezultati.com/utakmica/UTiBP50n/#statistika-utakmice;0
22
+
http://www.rezultati.com/utakmica/StufR0Fe/#statistika-utakmice;0
32
+
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2014/matches/round=2000466/match=2012281/postmatch/statistics/index.html
12

=66

Sedandeseti ulazi u gol :durica

DelmatST
02.08.2013., 11:20
Je ali kakve smo mi to šuteve imali? Samo su 3 bila ok.

HŽV1911
02.08.2013., 11:24
nije ni njihovih 7 bilo nešto

uostalom, pašalić, caktaš 2x, mikanović par puta, kiš, avdija

nije da nije bilo šansi

pc_arhe
02.08.2013., 11:33
Prema uefi i rezultati.comu pucalo in se 66 puta

http://www.rezultati.com/utakmica/UTiBP50n/#statistika-utakmice;0
22
+
http://www.rezultati.com/utakmica/StufR0Fe/#statistika-utakmice;0
32
+
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2014/matches/round=2000466/match=2012281/postmatch/statistics/index.html
12

=66

Sedandeseti ulazi u gol :durica
Ja sam gledao samo službenu UEFA statistiku:
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2014/matches/round=2000466/match=2012281/index.html
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2014/matches/round=2000466/match=2012321/index.html
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2014/matches/round=2000467/match=2012369/index.html
Tako da bi radije da 60. uđe :kava:
A onda i 70. :D

crash1004
02.08.2013., 12:00
što se tiče terena, ako imaju spremne novce (ako će dat šta ultra europe) potpisujem odmah 2-3 (ili koliko je već potrebno) utakmice u dugopolju

HRJAX
02.08.2013., 12:06
Dvojica komotno mogu uc na 1 pretplatu.... uvik ludi 1950, idiota u klubu i muktarosa....

Delvecchio
02.08.2013., 12:09
http://i42.tinypic.com/vsj0yg.jpg

jedna sa sjevera :kava:

Inače, fali igre bez lopte. Kvasina je tu avion za napadački dio momčadi, bili smo previše statični na ovako postavljenu obranu. No svejedno, trebalo je nešto i ući, prilike su se stvorile.

HŽV1911
02.08.2013., 12:11
e da, pozdravljan lika koji je sinoć jeba mater priljatelju i uvjerava ga da je igra bila sasvin ok. Po izjavama pretpostavljan da ili piše po forumu ili čita pa eto

ps
možda je i diko s obziron na tetovažu :durica

Delvecchio
02.08.2013., 12:21
e da, pozdravljan lika koji je sinoć jeba mater priljatelju i uvjerava ga da je igra bila sasvin ok. Po izjavama pretpostavljan da ili piše po forumu ili čita pa eto

ps
ma diko je to 100%.

MikiMish
02.08.2013., 12:37

ps

Jebote da nisi spomenuo tetovazu pomislio sam da si bio iza mene i mojih.... Nikako im objasnit sta su gledali.... A jedan od njih putuje na utakmice od 96 a opet ne shvaca kurca ...

Edit: prolazimo mi ovo ...

Yurinov
02.08.2013., 12:53
jesu bile loše neke stvari ali najviše nas je taj gol ujeba, da smo ga recimo dali mi, druga utakmica. na krilima smo izgubili utakmicu tj. ne igranjem istih nego pokušavanjem kroz sredinu. bilo koju ekipu teško je probit kroz sredinu ovakvu pogotovo. tudor tu snosi krivicu. moram kritizirat maglino kretanje a i ostalih u šesnajst (a i općenito kretanje; svi stoje i gledaju u onog s balunon) kad bi joza triba centrirat ili mika, svi stoje ka panjine umisto da se napada prva stativa ili da se križa kad je neka povratna, iako je joza ima masu groznih centaršuteva samo da nabije. tu dolazimo i do njegovih prekida i opet, naših prekida općenito. misterij mi je to nedokučivi zašto ih baš joza izvodi. šta mi frend reka, da imam igrača koji samo prekide zna izvodit drža bi ga unutra samo zato. jebote imali smo trideset prekida sinoć, što kornera, što faulova i ništa, niti šansa kamoli gol. maloča nimalo kapetanski kod gola, glavom di drugi kopačkom to ništa, jer taj gol, da je tako, sinoć sigurno ne bi primili. onda još mali taj u nastavku nikakva reakcija i jebiga. princ je užasno falija ali caki pirlovski, jedan od rijetkih na pravoj razini. avdo opasniji na livoj od joze dok na desnoj očekivano ništa nije donija i to mi je bio promašaj tudorov avdo i mikanović na istoj strani protiv bunkera, jedan je dosta, drugi je višak, tu je falija kvasi jer nije predvidljiv i donit će nešto drugo što bekovi ne mogu, triba je ić s mujanom od prve na primjer. sušić je bija pogubljen, carina i retajsko namištanje na livu, al jeben balun za kiša, ono mora zabit, vraćaš je gori jebiga a ne u bliži kut, takve zicerčuge uspkros neiskustvu se jednostvno moraju zabijati. franko ništa nije odigra realno, pašalić korektno. bencun daleko najveći potencijal što je on već pokaziva kod krstičevića i nedavno u zadru potvrdija. najviše bi njega forsira od tih krila da stekne rutinu. bija jesam tužan i živčan al me prošlo brzo jer jebemu mater, ovo se proći može i mora.

jordi
02.08.2013., 12:57
Dileri ne mogu napraviti prisak sa navijacke strane, igraju na stadionu Lokomotive kapaciteta 27.000, do sada u EL ih se najvise skupilo protiv Maritima 10.000, a i nije im bas ni potreban pritisak sa tribina, oni ne ganjaju nista, nama bi bio potrebniji "huk sa tribina"

a ja se nesičan kad smo mi dobili utakmicu prid 20 i više iljada ljudi?
Mislin da je ovoj mulariji pokora igrat prid punim poljudom i da će in lakše bit odigrat u Tbilisiju... ali i srića ovih gruzina je nevjerojatna... Bit će da ih staljin od dole čuva..

HŽV1911
02.08.2013., 13:08
Staljin>>>>>>>>>>Tito :durica

ma diko je to 100%.
pretpostavija san odma :durica

zagor1715
02.08.2013., 13:09
Po izjavama pretpostavljan da ili piše po forumu ili čita pa eto

svaki imalo ozbiljni Hajdukovac s pristupom internetu po mom mišljenju redovito prati ovaj "Bili kutak"... da buden iskren, neznan drugo misto za objektivno informiranje i praćenje događaja. Novine, portali, kurci palci... ništa to...

btw, fale: 56, 116, 143, 227, 349 :503:

diko
02.08.2013., 13:14
čuj, ako je istina da kasne plače par mjeseci, ako njega makneš, riskiraš da ti odu maglica, mikanović, bencun... a ovako možda mukte dođe još poneko, tipa perošević... (ne tvrdim, samo nagađam)

ne razumin šta je pjesnik htio reći :ne zna:
A mava je neki kurac za zastavicon, ko će ga znat. Eo na snimci mi se čini i da je bia ofsajd
Nije mava, a na njemu je da ne nagađa šta sudac maše/ne maše, nego da trči na svaki balun do kraja i ne razmišlja o eventualnom mavanju.

http://i42.tinypic.com/vsj0yg.jpg

jedna sa sjevera :kava:

Inače, fali igre bez lopte. Kvasina je tu avion za napadački dio momčadi, bili smo previše statični na ovako postavljenu obranu. No svejedno, trebalo je nešto i ući, prilike su se stvorile.
:durica

ps
Od ovih mojih znan od koga mogu dobi kakvu reakciju na utakmicu pa im ne jeben mater. Više. :kava:
ma diko je to 100%.
hm...tetovaža miče zaslugu s mojih leđa.:durica

nego kakva tetovaža?

fazan
02.08.2013., 13:16
Mene muči jedna stvar: prvih dvadesetak minuta, gruzijci su pokazali čvrstu igru, s točnim dodavanjima, jaki na lopti. Tu smo plivali ko štuke. E sad me zanima; da li su s tom igrom prestali zato što nemaju snage za takvu igru više od 20 min, ili zato što su mislili da je za njih ovo povoljan rezultat?

Ajmo bit realni i reč da im u tih prvih 20 minuta nismo mogli parirat. Opet s druge strane, gruzijci se 70 minuta nisu našli s loptom.

MikiMish
02.08.2013., 13:18
Kao sto je kolega Yurinov napisao. Kakva greska sa Mikanovicem Avdijom i Susicem koji je stalno vukao na tu stranu ... Znali su njih trojica bit u 5-6 kvadrata i onda ih Dilla pokrije sa dvojicom.

Caki iako mi nije najdrazi igrac je odigrao vrlo korektno

Moram spomenuti da smo 3 kornera nabacili na drugu stativu zaredom... Prvi biksanje a druga dva golman rutinski hvata .. Na cetvrtom se vidi da golman Dille odlazi unaprijed na drugu vratnicu i da je na prvoj sve prazno a mi izvodimo ono usrano kratko dodavanje .... Ne znam koliko kornera smo izveli ali niti jedan nije bio nimalo opasan a u ekipi imamo Milovica susica maglicu franka, malocu ... Svi igraju glavom....

Sto se ostatka igre tice.... Spori smo .. Carinimo loptu ne krecemo se .... Ne moze se dogoditi da se daje lopta u for a da se igrac koji je treba primit iznenadi sta mu je uopce dosla a stoje 3 metra jedan od drugog .. Jedini koji je u par navrata brzo promjenio stranu je Milovic na Jozinovica ... Sve drugo presporo

Ocekujem u uzvratu jeana i maglicu zajedno u napadu da kretanjima naprave razliku i dovoljno prostora.... Ako oni okupiraju obranu bekovi ce doci na svoje....

Blay
02.08.2013., 13:20
ma diko je to 100%.
Ako je tetovaža u pitanju onda sumnje nema :)

Iako je najgori po svemu bija MEP ka i uvik.:ne zna:

Ajmo o utakmici:
Zadovoljan ne moš bit kad onako izgubiš, al pljesak su momci zaslužili bez daljnjega. Kurva srića je još jedan put okrenila leđa, baš sad kad je morala još samo ovo izgurat. Jer da ovo prođemo, prodat će se još 1000 pretplata, zaradit će se još neka kinta, ...

Ono šta me najviše brine je je li Tušo počeja kalkulirat s postavama, imamo li neke igrače koji moraju igrat, jer iman osjećaj da ne igraju ti koji "moraju" da bi mi odigrali duplo bolje makar ti navedeni bili najiskusniji, jer takvi su u nas uglavnom i najgori. Ono, uigravali smo neku igru s krilima da bi dobili 6 ljudi u sredini koji se doslovno gužvaju, a ona 3 na desnome boku šta su radili ono je bilo smišno.

Franka bi i prigrmija, al odakle sad Avdija krilo, zašto Sušić mora stalno igrat, a stalno je najgori i totalno se ne uklapa u ovu igru, a onaj moment kad ostavlja Mikanovića 1 na 2 u obrani i mirno gleda je za anale, ako triba izvadit ću detalj, ono je za ćušku i klupu odma i još sljedeću utakmicu.

Dalje Maloča, pa jel ono moguće, još gledan danas SN i SD, on je dobija veću ocjenu od Milovića (6 :5,5) koji je odigra bogovsku utakmicu, možda i najbolju dosad, bar po ovome šta san ja vidija.

Mali Mikanović je bija OK, nije zatvorija kod gola do kraja iako je bija tu, možda bi riskira i autogol, al sriće definitivno nije ima, i još majmuna pogodi od jedne noge u drugu :s

Kale neocijenjen praktički, al opet je zapliva 2 puta kvalitetno.

Jozo ka Jozo, svaki put je centrira u prvome poluvrimenu, bija opasan, napravija je megaglupost s kartonima, pogotovo ono kako je izgubija balun prije drugog kartona, al Tudor tu mora pripazit na to da se ovaj troši gori-doli cilo vrime i da nema potribe da još izvodi prekide na suprotnoj strani.

Mijo dosta dobar iako je kod gola bija mekan, zajeba sebe i Jozu, ostalo vrlo dobro. Pašalić OK.

Magla dobar dok nije uša Kiš, tu se izgubija kad ga je stavija na krilo.

Još jedna stvar me brine: imali smo dobre prekide do nedilje, u Parku i sinoć nismo ništa izveli, onaj stari dobri Hajduk sa svićama u 16 ili Anas-Tomasov šemama. I svaki put kontra :s

Ovi nisu loši, imaju nešto, znaju šta oće, dobro izlaze u kontre, ali in se lipi balun nemoguće, imaš osjećaj da se sve njima odbija, ali su i cigani nemogući, ležarina teška uz svesrdnu pomoć židovskog isprdka sa zviždaljkon koji onog golmana nijedan put nije ni upozorija. I onda haenelovskih 4 minute nadoknade. Toliko ćeš kroz dimnjak putovat govno :rigo:
I onome devetki ne da žuti za namjernu ruku :s

Ajmo malo na stadion:
Opet se mukte ulazilo(šta zorno pokazuje poziv onima koji nisu uspili uć na istok s kartama da dođu na zapad :s), opet nije stavljen prvi filter za kontrolu karata pa nek Brbić plače i drugi put.
Opet vidin (i čitan) gladne i žedne ljude na sjeveru i drugin tribinama pa ću opet citirat kolegu s drugog foruma sa "klubon koji će umrit na vrići para".
Travnjak bolje ne komentirat, ne mogu i ne želin virovat da to nije moglo bit bolje, neko je tu lud, ili ne zna svoj posal, ili mu to i nije posal....
Al moran pohvalit 5800 pretplata, bez Intera, bez Barce i takvih proljeva - svi ostali mogu samo da nam duvaju :s

Sastav stanovništva oko mene na SZ jedan od gorih, ni blizu navijača, a znala je bit solidna ekipa tu zadnjih godina. Jebeni licemjeri koji se do početka utakmice kunu u Hajduk kroz one retardirane pisme (a jučer je bija best of svog nakupljenog treša zadnjih godina), a čin počne utakmica nema ih ni čut ni vidit. Nije mi samo jasno kako retaji dođu do karte za sjever uz 3000-4000
pretplata i prodavanje u KN-u.

Ako nisan šta zaboravija, još jedno pitanje za Torcidu: može li ikako koreografija ić dok izlaze igrači na teren, tj. prije nego počne utakmica (ili možda početkon 2. poluvrimena?) jer onih 5 minuti je dragocjeno da bi se ušlo navijački šta žešće i diglo odma ekipu, a onako imaš osjećaj ka da sve ključa do početka i onda se ugasi :ne zna:

WOODOO CHILE
02.08.2013., 13:22
Milovic je odigrao odlicno,steta da ona bomba nije sjela kako treba....
Sušić mi je nekako nadrkan,ali uvjeren sam da ga jedan gol diže,i da će ga zabiti baš u Gruziji....

WOODOO CHILE
02.08.2013., 13:27
Majiću,ako čitaš...ima već 20 godina kako se vrte iste odvratne pjesme na Poljudu,pa bi molio,pače zahtjevao da se to ukine,momentalno....
Ja kao navijač Hajduka NEĆU više slušat čija je ono divojka ni onog kurca Jolu,jel ok?

ćiket
02.08.2013., 13:29
Majiću,ako čitaš...ima već 20 godina kako se vrte iste odvratne pjesme na Poljudu,pa bi molio,pače zahtjevao da se to ukine,momentalno....
Ja kao navijač Hajduka NEĆU više slušat čija je ono divojka ni onog kurca Jolu,jel ok?

:lol:

stvarno mičite ono više :rofl:

HŽV1911
Ako je tetovaža u pitanju onda sumnje nema :)

samo da potvrdimo, kakva je tetovaža?

Dalje Maloča, pa jel ono moguće, još gledan danas SN i SD, on je dobija veću ocjenu od Milovića (6 :5,5) koji je odigra bogovsku utakmicu, možda i najbolju dosad, bar po ovome šta san ja vidija.

na ovo san zavarija jutros, stvarno komedija od ocjena :rolleyes:

Toliko ćeš kroz dimnjak putovat govno :rigo:

:rofl: :rofl:

Opet vidin (i čitan) gladne i žedne ljude na sjeveru i drugin tribinama

ja san dehidrira, još san čeka na ogradi na poluvremenu i nigdi nikoga, probija san.
+1 za sz, gada mi se :rigo:

Blay
Još jedna mala (i konačna) izmjena termina Lokomotiva - Hajduk. Kad se već treba igrati u nedjelju 11. kolovoza (a ne 12. kolovoza), tri dana nakon teškog gostovanja u Gruziji, pristali smo radije na termin odigravanja u 21 sat, nego u prethodno najavljenih 19 po suncu...

Dakle, Lokomotiva - Hajduk u Kranjčevićevoj u nedjelju 11. kolovoza od 21 sat.
Gospoda iz Splita :s
Slovenski Mršić na aparatima :rofl:

diko
E da, zaboravia san određene mladiće spomenit, forumaše, (predvođene vođom mlade garde forumaša), koji su očito osnovali kult posvećen jednom starijem forumašu, (kako bi neki rekli vođi starije garde forumaša), te ne mogu bez njega niti 5 minuta izdržat.
Sve je to ok dok ih taj stariji vođa forumaša do litice ne odvede pa će se pitat čija ovca crnu vunu prede, al bit će im kasno. :durica

Delvecchio
02.08.2013., 13:30
Ne znam tko tu ekipu pušta besplatno na stadion i zašto. Pored mene su troje ušli na 1 kartu. A ova dvojca koji su ušli besplatno govore ovom koji trga karte "mi smo s njim", ali nije izgledao baš kao da se poznaju ili kao uistinu jesu s njim.

Blay
02.08.2013., 13:32
Ja kao navijač Hajduka NEĆU više slušat čija je ono divojka ni onog kurca Jolu,jel ok?Potpis.

samo da potvrdimo, kakva je tetovaža?
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1001553_559602580766302_577811662_n.jpg

f.gibbs
02.08.2013., 13:34
Snimat svaki ulaz i poslije pregledavat. Nema smisla više...

HŽV1911
02.08.2013., 13:35
Onda nije, tj. možda je al nisan ubra na ruci. Ovi je ima(valjda san dobro vidija, posli je bilo daleko) 17-ku valjda na nozi :cerek:

i stvarno odjebite jolu više, dopizdija je

Blay
02.08.2013., 13:40
E da, zaboravia san određene mladiće spomenit, forumaše, (predvođene vođom mlade garde forumaša), koji su očito osnovali kult posvećen jednom starijem forumašu, (kako bi neki rekli vođi starije garde forumaša), te ne mogu bez njega niti 5 minuta izdržat.
Sve je to ok dok ih taj stariji vođa forumaša do litice ne odvede pa će se pitat čija ovca crnu vunu prede, al bit će im kasno. :durica
Nisu ni svjesni na koga su se namirili :kava:

Onda nije, tj. možda je al nisan ubra na ruci. Ovi je ima(valjda san dobro vidija, posli je bilo daleko) 17-ku valjda na nozi :cerek: :rofl:
Prika zajebancija je ovo :rofl:
Bira san iz izloga broj 1 (https://www.facebook.com/OpceNisamSeljakTattoo) :D

Stvarno šta se te muzike tiče, jel se mora stoku pojit uru vrimena prije utakmice svin mogućin smećima i moran li ja to cili život slušat na stadionu.
Aj one 2-3 stare, normalne da se puste prije, to mi je ok, nešto mora i svirat, ali "di Sinja iđemo bosi" i slična sranja nek to slušaju po seoskin dernecima okolo.
Di god san vanka bija na stadionu nigdi neš čut više od 2-3 pisme od tog nekog kluba, jedino ima ovi jedan klub za kojeg su vjerni navijači željni promocije snimili 1001 pismu, od kojih 995 su teški šund jebate i svaka od njih mora svirat na stadionu :rigo:

diko
02.08.2013., 13:41
Ovi je ima(valjda san dobro vidija, posli je bilo daleko) 17-ku valjda na nozi :cerek:

U Zadru na utakmici ubra san neku malu u dresu Jozinovića. Emocije su zajebane :kava:

o pismama ste sve rekli

HŽV1911
02.08.2013., 13:43
Prika zajebancija je ovo :rofl:
Bira san iz izloga broj 1 (https://www.facebook.com/OpceNisamSeljakTattoo) :D

ajde u kurac onda :rofl: :rofl:

vrhunac je bia coto maš na hajduk budućnost a šta je najkomičnije cili stadion je bia u euforiji tad :rofl:

U Zadru na utakmici ubra san neku malu u dresu Jozinovića. Emocije su zajebane :kava:

o pismama ste sve rekli

ludnica za jozon :durica

Doktor baluna
02.08.2013., 13:46
Slažem se šta se tiče pisama i redikula na tribinama. Ukinite Očašiću Winamp i youtube.com! :D

I u vezi vode na sjeveru. Bokte, liti nikad nisan siguran jesan li na sjeveru ili u srid Sahare. :503:

majstor s mora
02.08.2013., 13:47
Kao sto je kolega Yurinov napisao. Kakva greska sa Mikanovicem Avdijom i Susicem koji je stalno vukao na tu stranu ... Znali su njih trojica bit u 5-6 kvadrata i onda ih Dilla pokrije sa dvojicom.

Caki iako mi nije najdrazi igrac je odigrao vrlo korektno

Moram spomenuti da smo 3 kornera nabacili na drugu stativu zaredom... Prvi biksanje a druga dva golman rutinski hvata .. Na cetvrtom se vidi da golman Dille odlazi unaprijed na drugu vratnicu i da je na prvoj sve prazno a mi izvodimo ono usrano kratko dodavanje .... Ne znam koliko kornera smo izveli ali niti jedan nije bio nimalo opasan a u ekipi imamo Milovica susica maglicu franka, malocu ... Svi igraju glavom....

Sto se ostatka igre tice.... Spori smo .. Carinimo loptu ne krecemo se .... Ne moze se dogoditi da se daje lopta u for a da se igrac koji je treba primit iznenadi sta mu je uopce dosla a stoje 3 metra jedan od drugog .. Jedini koji je u par navrata brzo promjenio stranu je Milovic na Jozinovica ... Sve drugo presporo

Ocekujem u uzvratu jeana i maglicu zajedno u napadu da kretanjima naprave razliku i dovoljno prostora.... Ako oni okupiraju obranu bekovi ce doci na svoje....

Ovo govorin odkad san na forumu, pa ja ne mogu virovat kako smo spori u toj transformaciji iz obrane u napad. Pogotovo kad si u nekakvoj kontri ili polukontri. Tu umisto da 5 igrača ka iz topa krene u napad u punom trku, da ovaj koji ima balun ne zna kome će dodat od izbora, a ne da igrač vuče kontru i brži je od igrača bez baluna.....To me ubija.
Iako bila je jedna situacija pri kraju di je Bencun povuka, a lipo su ga ispratili Kiš i još neko. Tako se to radi. Inače kontrola baluna od Bencuna dok je u sprintu je za :s
Da Maloča 6 a Milović 5,5 :rofl:

A Jolu i njegovu nosi mi se bijela boja mi je nešto najodvratnije na svitu. I još pisma osim "naslova" nema nikakve jebene veze sa Hajdukon. Gora mi je samo 11 morskih lavova, te dvi bi instant zabranija. Dobro ne samo te dvi, al za početak.

Yurinov
02.08.2013., 13:48

triba vidit sad protiv dragovoljca što ćemo i kako i koga ćem onda imat na raspolaganju za uzvrat. nadan se da se anđelković vraća a naprid bi krenija s terceton bencun - magla - kuassi, to za dilu govorin. nešto ka u zd-u s malin igračkim preinakama.

zagor1715
02.08.2013., 13:49
vrhunac je bia coto maš na hajduk budućnost a šta je najkomičnije cili stadion je bia u euforiji tad :rofl:

Ja san doživija na Barceloni jednog lika iza mene koji je od sriće plaka kad mu je piva mislim Coce na terenu...

Emocije su zajebana stvar!

roll the dice
02.08.2013., 13:53
toliko san pijan i sjeban da jedva ovo pisen.. blay je poentira i stojin iza vise manje svega ...
daj vise zabi gol jebenti sve

mep opet debelo najgori

due leggi
02.08.2013., 13:56
Ja sam na Siki drza govor ... :cerek:

Pisme na stadionu su dno dna, al bas dno dna. Kakva mastovitost kod izbora, kakav ukus, kakvi proseri... uzas

Sta se igre tice, vecina stvari koje ste napisali stoji, al ja sam stvarno zadovoljan sa svime osim rezultatom. Ovi dileri imaju vise srice nego GNK. I nisu uopce losa momcad. Ali ovo sta je reka njihov trener je tocno da nemoze bit tocnije. Tudor nakon utakmice pogodija sve 100%. Mi smo bolji od njih i dobit cemo ih u uzvratu.

Drago mi je i izjave igraca bilo procitat. Svi redom govore da idemo po prolaz u Gruziju. Nema predaje!

Ocjene u slobodnoj i korejografija na nivou. Da nije tragicno bilo bi smijesno. Pa taj Alfirevic je u balunu 100 godina i daje Milovicu 5,5 uz opservaciju "Bjezali su mu gruzijci, tesko ih je cuvao"... Sinko mili Milovic je odigra utakmicu prakticki bez greske, mozda svoju najbolju u karijeri. Pasalicu 5,5 i "Jedan od losijih". Pasalic je bog nogometa i dobit cemo 2 ponude za njega do kraja prijelaznog roka i to sam na temelju jucerasnje utakmice.

Yurinov
02.08.2013., 14:07
Sta se igre tice, vecina stvari koje ste napisali stoji, al ja sam stvarno zadovoljan sa svime osim rezultatom. Ovi dileri imaju vise srice nego GNK.

ne slažen se i uvik pokušavan izbjegavat ovo sa srićon. pogledaj kako smo dobili gol pa onda npr kiševu šansu glavom. to nema veze sa srićon. al ja dijelim tvoj optimizam, nisan očekiva od ove ekipe da ubije tri nula i čvrsto san uz njih. jebiga, kritika mora ić, kao i pohvale kad ide.

Blay
02.08.2013., 14:10
Ja sam na Siki drza govor ... :cerek:Recimo da san zna neke detalje ovog tvog prijašnjeg posta još sinoć :kava:

Ocjene u slobodnoj i korejografija na nivou. Da nije tragicno bilo bi smijesno. Pa taj Alfirevic je u balunu 100 godina i daje Milovicu 5,5 uz opservaciju "Bjezali su mu gruzijci, tesko ih je cuvao"... Sinko mili Milovic je odigra utakmicu prakticki bez greske, mozda svoju najbolju u karijeri. Pasalicu 5,5 i "Jedan od losijih". Pasalic je bog nogometa i dobit cemo 2 ponude za njega do kraja prijelaznog roka i to sam na temelju jucerasnje utakmice.
Ove opisne ocjene u sporckima su veće dno od muzike na Poljudu. Kad čitan ono u Gazzetti i kad čitan ovo govno to ne pari isti sport, ista planeta, da ne govorin da ne bi nikad reka da ljudi koji pišu ovo i ono se bave istin poslon.

http://i.imgur.com/m96BXTO.jpg

Maloča najbolji u obrani, pa ja ću se bar ranit :rofl:

ćiket
02.08.2013., 14:14
ajde u kurac onda :rofl: :rofl:

budućnost :rofl:

prvi put san tad čua tu pismu na stadionu ništa mi nije bilo jasno,a ljudi u deliriju :rolleyes: :rofl:

Delvecchio
02.08.2013., 14:16
Blay, odat ću ti tajnu dok sam kratkio radio u sportplusu, ugašenom časopisu koji je bio ježićev pandan sportksim novostima, ali kad je završio u bajbukani je to propalo. dođem do glavnog urednika i on mi zada zadatak da napišem izvještaj s utakmice na kojoj nisam bio "jer znaš, nekad ne stignemo na utakmice ili treba već večeras natipkat a utakmica je kasnije, pa onda da vidim koliko neutralno a kreativno možeš napisati kao da si bio na utakmici, samo iz sastava i općih podataka (golovi i slično).

:cerek:

roll the dice
02.08.2013., 14:18
blay isto si se moga dovuc, uvik neki alibi imas, te nije to ta liga, te nevalja teren

due leggi
02.08.2013., 14:19
ne slažen se i uvik pokušavan izbjegavat ovo sa srićon. pogledaj kako smo dobili gol pa onda npr kiševu šansu glavom. to nema veze sa srićon. al ja dijelim tvoj optimizam, nisan očekiva od ove ekipe da ubije tri nula i čvrsto san uz njih. jebiga, kritika mora ić, kao i pohvale kad ide.

Igraju nazad odlicno, izlaze u kontre puno bolje nego sinoc, bar mi se cini tako.Jebote sta su aalborgu ucinili 4-5 puta, to je nemoguce. Mislim da je nasa zasluga to sta nam nisu slozili te kontre. Kad su isli izac odgovorili sno agresivno i uzimali bi im balun redovito. I ono sta bi proslo skupia bi Milovic najcesce.Neko je dobro napisa za prvih 20-ak min koje mogu bit relativno zabrinjavajuce. Slazem se da moramo zabit ono, al kad prican o srici govorin o onih par guzvi u 16 metara kad nqm se ne zeli odbit, a ovi daju gol butom. Covik ide uklizat drugom nogom i da gol skoro pa guzicom. Mi nismo takav gol dali nikad nikome. Jos ono lezanje i odugovlacenje.

Ako im damo gol gore u prvom poluvremenu i povedemo 1-0 sanse za prolaz su nam ogromne, a to nije nerealno. Bit ce zanimljivo vidit kako ce Tudor gore postavolit igru i momcad. Pretpostavljam da ce oni igrat isto, jer drugacije ocito neznaju. Zaista ovo sta nisu primili gol iz 70 udaraca na branku granici sa znanstvenon fantastikom.

due leggi
02.08.2013., 14:27
Recimo da san zna neke detalje ovog tvog prijašnjeg posta još sinoć :kava:

Ove opisne ocjene u sporckima su veće dno od muzike na Poljudu. Kad čitan ono u Gazzetti i kad čitan ovo govno to ne pari isti sport, ista planeta, da ne govorin da ne bi nikad reka da ljudi koji pišu ovo i ono se bave istin poslon.

http://i.imgur.com/m96BXTO.jpg

Maloča najbolji u obrani, pa ja ću se bar ranit :rofl:

Ko ti je druka? :cerek:

krvi ti majcine sta je ovo?:503: ovi su jos ludji. ne ozbiljno, jesu ovi novinari gledali utakmicu?

HŽV1911
02.08.2013., 14:30
budućnost :rofl:

prvi put san tad čua tu pismu na stadionu ništa mi nije bilo jasno,a ljudi u deliriju :rolleyes: :rofl:

kako nisi zna za taj hit zbog kojeg se pobnilo češko ministarstvo vanjskih poslova :rofl:

zagor1715
02.08.2013., 14:30
ne ozbiljno, jesu ovi novinari gledali utakmicu?

Znaš da u Hrvatskoj ima novinara koji te stvari sastave prije nego šta se desi... pa mogu ranije u krevet!

Čudi me da nije bilo ovakvih ocijena onu večer kad se je odkaza bija derbi!

ćiket
02.08.2013., 14:31
kako nisi zna za taj hit zbog kojeg se pobnilo češko ministarstvo vanjskih poslova :rofl:

to san naknadno ubra,mislia san da san lud ljudi oko mene pivaju ne kužin tekst uopće :rofl::rofl:

Blay
02.08.2013., 14:32
Blay, odat ću ti tajnu dok sam kratkio radio u sportplusu, ugašenom časopisu koji je bio ježićev pandan sportksim novostima, ali kad je završio u bajbukani je to propalo. dođem do glavnog urednika i on mi zada zadatak da napišem izvještaj s utakmice na kojoj nisam bio "jer znaš, nekad ne stignemo na utakmice ili treba već večeras natipkat a utakmica je kasnije, pa onda da vidim koliko neutralno a kreativno možeš napisati kao da si bio na utakmici, samo iz sastava i općih podataka (golovi i slično).

:cerek:Sve jasno, al ovo su ipak idioti koji stalno prate Hajduk.

blay isto si se moga dovuc, uvik neki alibi imas, te nije to ta liga, te nevalja teren:rofl:
Zovete me godinama ko da sam Rolandinjo. :D

Jebiga nije mi bilo zgodno sinoć. :ne zna:

Ko ti je druka? :cerek:
Al san jedan telefonski poziv primija. :rofl:

HŽV1911
02.08.2013., 14:35
to san naknadno ubra,mislia san da san lud ljudi oko mene pivaju ne kužin tekst uopće :rofl::rofl:

http://www.youtube.com/watch?v=OIi22TucBy0

pisma je najjača :rofl:

due leggi
02.08.2013., 14:36
Al san jedan telefonski poziv primija. :rofl:

jebalo majku
:rofl::rofl:

Yurinov
02.08.2013., 14:37
Igraju nazad odlicno, izlaze u kontre puno bolje nego sinoc, bar mi se cini tako.Jebote sta su aalborgu ucinili 4-5 puta, to je nemoguce.

nisan ih ja gleda prije al nisu bezazleni definitivno. recimo ja kad gledam utakmicu hajduka sam cili u nervozi nekoj al brat je ubra komentatora koji je reka da je lik ovaj njihov šta je uša tek kasnije zabija tom aalborgu dva komada i ono, umra brat od smija ka koji kurac taj frajer radi na klupi i stvarno pari jeben igrač. triba bit oprezan al prvi gol ako zabijemo na konju smo.

Mislim da je nasa zasluga to sta nam nisu slozili te kontre. Kad su isli izac odgovorili sno agresivno i uzimali bi im balun redovito. I ono sta bi proslo skupia bi Milovic najcesce.

slažen se i malo manje pljuvačine po tom miloviću ode na forumu, ne bi bilo loše

Neko je dobro napisa za prvih 20-ak min koje mogu bit relativno zabrinjavajuce. Slazem se da moramo zabit ono, al kad prican o srici govorin o onih par guzvi u 16 metara kad nqm se ne zeli odbit, a ovi daju gol butom. Covik ide uklizat drugom nogom i da gol skoro pa guzicom. Mi nismo takav gol dali nikad nikome.

pitanje je kako je ovaj doša u tu šansu da zabije butom. moramo biti konkretniji i mirniji u završnici, u obrani skakat na glavu, ništa srića, zajebi to.

Jos ono lezanje i odugovlacenje.

ono je stvarno 'ciganizam:rofl:' žešći al sam i sucu jeba majku retardiranu usporenu, još ona ruka bez kartona, dobro me isiklo

Lonsdale
02.08.2013., 14:39
Hajduk je bio dobar. Svi koji gledaju nogomet više od 5 puta godišnje znaju koliko je teško probiti igrom bok 20 puta. Mi smo to napravili. Nedostajala je realizacija, al jebiga. Zato u nas igraju pojačanja od 0 kuna, a veliki klubovi potroše 50 milijuna eura za nekoga tko će centaršut pretvorit u gol. To je razlika u kvalitetu koju je nemoguće sakriti i poništiti.
Potpisujem ovakav odnos snaga u uzvratu ovog trena. To bi značilo da 80 posto mi prolazimo dalje.

HŽV1911
02.08.2013., 14:42
Reić:Hajduk se oprostio od Europe"

:rigo:

Herve
02.08.2013., 14:45
Potpisujem ovakav odnos snaga u uzvratu ovog trena. To bi značilo da 80 posto mi prolazimo dalje.

Ja potpisujen samo da na krilima zaigramo sa krilima koja su sposobna napravit višak a ne da su ka Avdija limitirani tehničkin znanjen i neman brige za ostalo :durica

Ovi Abdul Hamed Tarek kakoveć, čini se i nije čisti špic, može igrat i krilo i beka. Novi Stojko će bit ako ostane :rofl:

Lonsdale
02.08.2013., 14:46
Ja potpisujen samo da na krilima zaigramo sa krilima koja su sposobna napravit višak a ne da su ka Avdija limitirani tehničkin znanjen i neman brige za ostalo :durica

U Hajduku što je igrač stariji, to je lošiji (s izuzetkom Anđelkovića). To od prvog dana govorim :durica

Blay
02.08.2013., 14:48

:rigo:Kad će se Hajduk od njega oprostit :503:

Evo opet objektivni se javija:
Eto, Hajduk je jučer imao 19 udaraca i nije mogao zabiti, a protiv nas je iz dva udarca zabio tri gola. Ali, eto, hrabri i provociraju sreću.

splitski lapan
02.08.2013., 14:54

nek netko kaže da taj smrad i još par splitskih novinara nisu plaćeni da rovare,smrde i ruše ovo stanje.:bljak:

HŽV1911
02.08.2013., 14:55
Evo opet objektivni se javija:

Kaže slo Kek (:durica :rofl:) i ostane živ a nije se sasta sa balunon praktički :503:

LukaST
02.08.2013., 15:08
Covik ide uklizat drugom nogom i da gol skoro pa guzicom. Mi nismo takav gol dali nikad nikome.

kako ne? http://www.youtube.com/watch?v=61girBauM34 :D

uglavnon meni ovo uopće ne izgleda loše, ne mislin samo na sinoć nego općenito na početak ove sezone, pa jebate mogu bez greške tvrdit da mi igramo najlipši i najsmisleniji balun u državi i to daleko, još nek proradi realizacija i nek se malo oslobode pojedinci i metemo sve redon :cerek:

95%
02.08.2013., 15:16
U uzvratu ćemo ih poderat kao bugarsku skupštinu. :kava:

due leggi
02.08.2013., 15:47
kako ne? http://www.youtube.com/watch?v=61girBauM34 :D

uglavnon meni ovo uopće ne izgleda loše, ne mislin samo na sinoć nego općenito na početak ove sezone, pa jebate mogu bez greške tvrdit da mi igramo najlipši i najsmisleniji balun u državi i to daleko, još nek proradi realizacija i nek se malo oslobode pojedinci i metemo sve redon :cerek:

Milicevic je najveci debil od kapetana u povijesti kluba. U svakom smislu. smece zadnje..

ovo ostalo potpisujem!

Cuka
02.08.2013., 15:52
Nego ako je ovo još neko ubra zanemarite ali danas san slučajno iša popit pivu doli na Poljud,nisan negi pivoljubac, i nema Hajdučkog???? Ko je tu lud???

Blay
02.08.2013., 15:55
Nego ako je ovo još neko ubra zanemarite ali danas san slučajno iša popit pivu doli na Poljud,nisan negi pivoljubac, i nema Hajdučkog???? Ko je tu lud???
Ubra ja baš kad smo išli po pretplatu. Bila je baza popit pivu u leglu zla :D
I onda vidiš da nema hajdučkog, a livo od tebe ogromna reklama :rofl:

krk u bulju
02.08.2013., 15:57
ovi malo ukletiji nek se klone duje na hajduka ma kolka kvota bila :top:

i da ne stanu na neku crtu kad prelaze ulicu.

a ako nekome prijeđe crna mačka preko puta? :eek:

krk u bulju
02.08.2013., 15:59

junajt junajt jurop i toto kotunjo :rozi:

budha 1980
02.08.2013., 16:15

tako je stari ! "dabogda usa na poljud sat prije utakmice" mogla bi bit jedna od gorih kletvi. zbog cega ? nije potrebno objasnjenje.

crash1004
02.08.2013., 16:35

ma neka piše... tako nam i treba...
dok god će mu se dolazit u emisiju, odgovarat na pitanja, uopće mu se obraćat iako znamo kako će i šta pisat, neka piše.... tako nam i treba..

đubre sere od '67. i mi se čudimo svaki put kad se nanovo posere... pa jebiga, ko nam je više kriv...:ne zna:

KuiShZu
02.08.2013., 16:52
Par pitanja za insidere i sve vas koji pratite Hajduka u stopu :D
Znači zanima me šta se dogodilo sa ovim momcima, jesu živi, jesu igdi posuđeni, oće bit išta od njih:
1. Frane Vladislavić, Tm kaže da je u Hajduku, nema ga na listi prve momčadi na hajduk.hr, a debitirao je još prije dvi godine ako se dobro sjećam...

2. S. P. Luštica, znam da je stalno u 18, ali s obzirom da je jedan od "iskusnijih" veznjaka i ima solidnu tehniku, zanima me jeli on u planovima za budućnost, ili ga se gledamo što prije rješiti. Jer sezona je duga, a veznjaka koji znaju napravit više od dva na nogu nikad previše.

3. Krešo Ljubičić, znam da smo produžili s njim nedavno i da je poslan u HD, ali nije mi jasno zašto? Pa ako danas kao najstariji veznjak nije u stanju konkurirati za prvu momčad, koji će nam vrag onda... Još sam vidio da mu je plaća s novim ugovorom prepolovljena, a ako je sa starim ugovorom imao dovoljno love za E92 (http://www.24sata.hr/nogomet/hajdukov-kreso-ljubicic-imao-prometnu-prosao-bez-ozljeda-285787), onda sa ovim novim opet nije na prosjačkom štapu :ne zna:

4. Josip Bašić, znam da je 96. godište, ali računamo li na njega ove sezone, makar kao nekakvu rezervu, ili ćemo ga još malo čekati?

5. I. V. Tomaš, njega se isto odavno spominje, Mišo ga je mislim čak stavljao u špicu prije nego Kiša kad je prodan Vukušić, danas neznam gdje je, u Hajduku nije :D

6. Ante Kušeta, njega se uvik hvalilo kao nekog strašnog tehničara i fantazistu kadeta, danas njegovi kadeti već igraju u prvoj postavi, a di je on :rolleyes:

Ima tu još imena tipa Medak, Hajder, Špiro Peričić ali mislim da je to sve zakurac...:D

Magiko
02.08.2013., 16:53
nadan se da ce igor odmorit dio momcadi za sljedeci cetvrtak jer ih možemo i moramo proc.

tužan san još radi rezultata sinoc, satralo me kako nan se nece poklopi kad triba, a i navijanje brate kurcina.uf.

MEP
02.08.2013., 16:55

Pretjerali smo u čarima alkohola:cerek:

A Hajduk...sve ste rekli, zapucat 20 puta, falit par zicera, a istodobno dobit kunpir iz ničega i završit sa 0:1 je strašno:(

HŽV1911
02.08.2013., 16:55
Vladislavić ti je u Dugopolju, KUšeta u Solinu. Za ostalo triba pitat Tudora :cerek:

majstor s mora
02.08.2013., 16:57

Ne znan koji stavit :eek: :rofl: :confused: :504: :s :503:

ma neka piše... tako nam i treba...
dok god će mu se dolazit u emisiju, odgovarat na pitanja, uopće mu se obraćat iako znamo kako će i šta pisat, neka piše.... tako nam i treba..

đubre sere od '67. i mi se čudimo svaki put kad se nanovo posere... pa jebiga, ko nam je više kriv...:ne zna:

To je to, pogotovo ovo boldano

ćiket
02.08.2013., 17:07
Pretjerali smo u čarima alkohola:cerek:

A Hajduk...sve ste rekli, zapucat 20 puta, falit par zicera, a istodobno dobit kunpir iz ničega i završit sa 0:1 je strašno:(

to je nikad teži hajduk

st sonic
02.08.2013., 17:26
ko je ovde lud? :kava:

http://imageshack.us/a/img90/8215/6m72.jpg

http://imageshack.us/a/img28/8763/n0x4.jpg

sinoć na 201 iljadu, sad na 188... znači 17 sati kasnije, nama fali nekih 13 iljada kn :rofl: mislin ok, i ako su bezveze napravili brojač estetike radi, opet ovo izgleda debilno... :ne zna:

Doktor baluna
02.08.2013., 17:57
Kako jedva čekam nabit nogon ovaj Pan i njihovo majmuniranje. Majku im milu... :503:

Herve
02.08.2013., 18:13
1. Reklo gori.
2. Na klupi je, zašto ne igra nikako zna Tušo.
3. Poslan je da baren negdi uvati kontinuitet igara, bolje nego da ode bude 20 igrač, plaća mu je skresana i ugovor produljen kako bi se lakše vodila isplata, bolje 2x50 nego 1x100
4. Povratnik nakon ozljede, sad bi se i on tu moga nać oko kadra.
5. Spominjala se posudba za njega, di je sad, ne bi zna.
6. Reklo gori, u Solinu posudba.
7. Inter Zaprešić
8. Drvo, kbkk di je.
9. Negdi po posudbi :ne zna:

Diko, Markeca je puca na povezanost agencije Germanija sa TSSom, ali je onda tu pitanje kako to da je prošle sezone bija van kadra sigurno negdi 4 miseca :kava:

Blay
02.08.2013., 18:20
sinoć na 201 iljadu, sad na 188... znači 17 sati kasnije, nama fali nekih 13 iljada kn mislin ok, i ako su bezveze napravili brojač estetike radi, opet ovo izgleda debilno...
A da ne govorin da se popilo više u 6. misec nego u sedmi.
Kakvi lopovi :s
Ovoga ti nema u Zagrebu :rofl:

Nekon odgledane snimke stičen dojam da je Tudor zamjenama zapravo sjeba naš pritisak koji smo taman u prethodnin minutama kreirali, prvo kad je na poluvrimenu minja Grooma za Kiša (koji je blago rečeno zakurac), drugo pol. smo ušli skroz zakurac, a posli i onaj završni kad je TSS-a minja Mujanon, taman stisli, on vadi TSS-a koji je triba izać i uru vrimena prije, al kad si ga već drža do 86. onda je moga i do kraja ostat i tu smo opet odigrali zakurac zadnjih 10 min. Ne znan šta je tija s Mujanon u sredini :ne zna:

Mikanović je jako prčevit i to mi se sviđa, al je Avdiju kvalitetno izignorira prvo poluvrime jer mu par puta nije gurnija u for.
Miloviću ću ipak zamirit onu drugu gruzijsku opasnu situaciju, opet je pustija da mu se ovi ogradi i odigra iza njega u for, tu mora ić puno žešće, velik je, ako triba past po protivniku, napravit faul svakako, a ni drugi nisu ispratili (začudo) ovoga iz drugog plana, samo nas je srića tu spasila jer je taj unaprid smislija šta će odigrat pa je pogodija nogu Maloče koji je ukliza dan prije :s

Puno i previše grešaka u sredini, od predaje do duela, da je bija MP tu drukčije bi to sve skupa figuralo.
I nije istina da su ovi dominirali do 23. minute, jesu 2 puta sakrili balun pa kad bi naši prisikli opet bi se ka u PES-u vraća njima, ali su i na poluvrimenu imali manje od 40% posjeda šta dovoljno govori za sebe.

Sad se moran oporavit od šoka slušanja Baloga 90+ minuti :503:
-U 3. minuti lola kaže: pun sjever, pun istok, zapad solidno popunjen, ima tu i 20 tisuća ljudi :s
-I Hajduk je, kao i Dinamo :s, pod posebnim povećalom UEFA-e :rofl:

Komentar s podsmjehom kako Dilu financira gruzijski MUP, ka da nemaš nešto slično par tramvajskih stanica dalje majmune :rolleyes:
O totalnoj nepripremljenosti i nepoznavanju igrača i igre Hajduka ne triba ni govorit, a kamoli o nepoznavanju Gruzijaca. I naravno da ni za jednog od isključenih nije zna da već imaju žuti iako su ih dobili u razmaku od 20 minuti.
Debil. :rigo:

zagor1715
02.08.2013., 18:32
Kako jedva čekam nabit nogon ovaj Pan i njihovo majmuniranje. Majku im milu... :503:

Sta se mene tice, uz posten ugovor neka i ostanu... Samo tesko da cemo to docekat!

Veliko pitanje je sta ce bit 01.09.2013!

diko
02.08.2013., 18:36
Nakon odlgedanih nekoliko spornih situacija, moran priznat da je suđenje bilo jako dobro, porazu unatoč. :kava:
Mada, i dalje se da zamjerit nedavanje žutog kartona onome šta je igra namjerno rukom i letargičnost u situacijama kada su dileri svjesno odugovlačili sa izvođenjem prekida.
Svejedno, nadam se da ćemo u uzvratu imat slično suđenje, jer to znači puštanje duela, a samim time mogućnost razvijanja brže igre, s čime i naše šanse rastu. Ovo suđenje je bilo mila majka u odnosu na utakmice s Makedoncima

I moran nadodat još jednu stvar koju sam primjetia, a da se niko nije osvrnia i koja mi se nije svidila. Radi se o branjenju kornera. Naime, dileri su izveli 2 ili 3 kornera drugo poluvrime u situaciji kad smo bili 10 na 10 na terenu. U prvoj situaciji u naših 16m bila su sveukupno 4 Gruzijca, a mi smo se branili sa svih 9 igrača u polju. Nije mi jasno čemu branjenje sa 9 igrača četvorice protivnika, a imamo jako negativan rezultat. Slična situacija se ponovila i kasnije. Ovo nije ono šta želin gledat, triba znat birat metode napada i obrane,a ovo je po meni totalno promašeno. U stilu Špace ili Balakova.

MEP
02.08.2013., 18:53
namjerno rukom i letargičnost u situacijama kada su dileri svjesno odugovlačili sa izvođenjem prekida.

Zabijmo mi gori 2 komada, pa se izležajimo do besvjesti:) Koliko me god nerviralo gledat sve to skupa, toliko je gušt gledat ekipu koja rutinski krade minute pri rezultatu koji im paše... Očekivat da će sudac podilit 15 žutih radi toga je u najmanju ruku preoptimistično:)

diko
02.08.2013., 19:00
Zabijmo mi gori 2 komada, pa se izležajimo do besvjesti:) Koliko me god nerviralo gledat sve to skupa, toliko je gušt gledat ekipu koja rutinski krade minute pri rezultatu koji im paše... Očekivat da će sudac podilit 15 žutih radi toga je u najmanju ruku preoptimistično:)

Ne prigovaran ja ništa dilerima. Imaju svoj stil i cilj su ispunili. Ali sudac je triba bar golmanu opalit karton (jer zaslužia ga je), čisto pedagoške mjere radi i time bi pokaza određeni autoritet :mig:

roll the dice
02.08.2013., 19:03
ma lezi sine...
nikad se nisan grozija i sra oko toga

da Bog da Hajduk leži svaku utakmicu

papirlova
02.08.2013., 19:05

Pa naravno :top:

Da Hajduk ima protiv Barcelone 1:0 na Camp Nou siguran sam da bi Caktaš trčao po loptu u aut i nakon svakog prekršaja bi se ustajao kao superman. Iskoristi sve što znaš, jebiga.

Znam da sve izgleda kao ciganija, ali jebiga, isto to bi napravio Hajduk da vodi protiv, eto naveo sam, Barce :D

Herve
02.08.2013., 19:06
Neman ni ja ništa protiv da protivnici leže, sve dok naši ne izbacuju balun vanka :kava: :D

Dileri tako igraju i jebiga, i mi bi zadržavali da ne znan dođemo kod nekog jačeg kluba i damo gol iz ničega praktički, sigurno ne bi govorili da jure po drugi :D Inače korektna ekipa, pljeskali publici na kraju pri izlasku.

papirlova
02.08.2013., 19:08
Neman ni ja ništa protiv da protivnici leže, sve dok naši ne izbacuju balun vanka :kava: :D

Dileri tako igraju i jebiga, i mi bi zadržavali da ne znan dođemo kod nekog jačeg kluba i damo gol iz ničega praktički, sigurno ne bi govorili da jure po drugi :D Inače korektna ekipa, pljeskali publici na kraju pri izlasku.

Pa ljudi su iskoristili što im se pružilo. Općenito mi je glupo nakon tekme govoriti - samo leže, ovo ono.

Sudac je tu da to sankcionira, i to je to. Samo možeš jebat mater sucu, ne i igračima :ne zna:

Drugo je dok je utakmica pa te adrenalin pere i radiš pritisak i te šeme...