PDA

View Full Version : Tomorrowland

milanez
18.07.2013., 13:08
volio bi ići sljedeće godine na tomorrowland
pa me zanima da li ima ovdje netko ko je bio? da nam kaze kako mu je bilo, dozivaljaj?
i koliko para to sve odprilike kosta karta,put,smestaj, i sve ostalo

ultramusic1234
18.07.2013., 16:35
http://www.klubskascena.hr/ks/travel/putujte-s-nama-na-tomorrowland-21042013 ovdje pise 199 eura,to se valjda samo misli na bus,karta je 170 eura i jos ti ostane platit smjestaj..nije jeftino,al isplati se..ja mozda slj godine budem isao,daj Bože

shameless18
21.07.2013., 12:17
pa me zanima da li ima ovdje netko ko je bio? da nam kaze kako mu je bilo, dozivaljaj?

hej..
ja sam nešto kao istaživala i karta za sami tomoorrowland (za sva 3 dana) dođe oko 172 eura (pretpostavljam da ce iduce godine bit skuplja, svake godine podignu cijenu :504: )
postoje agencije koje organiziraju putovanje odavde za belgiju ali kao što vidiš put košta 200 eura :503: .. to je sve šta ja znam .. (nezz jel' jeftinije ic privatno ili nekim organiziranim putovanjem) :rolleyes:

zapravo sam došla na ovu stranicu jer imam jedno pitanje.. nije mi jasno kako funkcionira ovaj njihov dreamville? (kamp u kojem unajmite šator i noćite)
jel' za njega isto treba kupit kartu preko emaila (kao i za sami tomorrowland) ili se to kupuje tamo, na samom odredištu) :confused: taj dio mi nikako nije jasan.... pretražila sam sve stranice i nigdje to ne piše :503:..
ako netko zna molim vas da mi objasnite :confused:

ultramusic1234
25.07.2013., 20:49
Sutra poinje :lux:,steta sto ove godine nisam tamo..nadam se da cu sljedece godine u ovo vrijeme biti pun adrenalina i cekati svoj prvi Tomorrowland :cerek:

Njezna
27.07.2013., 01:50
zapravo sam došla na ovu stranicu jer imam jedno pitanje.. nije mi jasno kako funkcionira ovaj njihov dreamville? (kamp u kojem unajmite šator i noćite)
jel' za njega isto treba kupit kartu preko emaila (kao i za sami tomorrowland) ili se to kupuje tamo, na samom odredištu) :confused: taj dio mi nikako nije jasan.... pretražila sam sve stranice i nigdje to ne piše :503:..
ako netko zna molim vas da mi objasnite :confused:

I kamp karte idu u pretprodaju.

nebi se na vasem mjestu bez mjesta za spavanje ili karte za Ulaz uopce upucivala tamo. Svaku godinu je zasluzno veca potraznja i cijene zadnji smjestaja a i karata na crno raste sve vise i vise.

Ali unatoc cjeni valja to viditi i diviti se ciloj organizaciji.
Isto ako nisam sada ogromni fan te glazbe bilo bi mi zao da nisam jednom bila tu.

shameless18
28.07.2013., 12:05
I kamp karte idu u pretprodaju.

nebi se na vasem mjestu bez mjesta za spavanje ili karte za Ulaz uopce upucivala tamo. Svaku godinu je zasluzno veca potraznja i cijene zadnji smjestaja a i karata na crno raste sve vise i vise.

Ali unatoc cjeni valja to viditi i diviti se ciloj organizaciji.
Isto ako nisam sada ogromni fan te glazbe bilo bi mi zao da nisam jednom bila tu.

hvala na informaciji :mig:
znam, pa ne mislim ni ja ic bez prethodno organiziranog smještaja. Planiram kupit kartu za ulaz i dreamville cim ih puste u prodaju. :cerek:

Njezna
28.07.2013., 15:55
hvala na informaciji :mig:
znam, pa ne mislim ni ja ic bez prethodno organiziranog smještaja. Planiram kupit kartu za ulaz i dreamville cim ih puste u prodaju. :cerek:

Sretno potražnja svaku godinu veća a i serveri se svaku godinu sruše!

send from my Sony Xperia Z using Tapatalk

GregoryHouse
28.07.2013., 22:43

Ja sam bio lani i potrošio 800 eura. Pitaj šta te zanima.

ultramusic1234
30.07.2013., 19:22

jesi isao s nekakvom agencijom,ili vlastiti aranzman?

ultramusic1234
01.08.2013., 19:14
Planira li ko ici sljedece godine?

starkyzg
31.08.2013., 00:02
ja imam jedno pitanje samo... kolko odavde bi vas zbilja islo na 2014 tamo? i dal se moze skupit kakava ekipa koja je ozbiljno mislila ic i da idemo svi skupa?
cijene su takve kakve su al kad znamo otprilike kolko nas ide onda mozemo i u agenciji pitat pa se mozda dobije kakav popust na sam put... :) ajmo se skupit i ic svi skupa...

tatarovic
05.09.2013., 12:59
Uglavnom ... ja sam odlucio 100% ici 2014 godine na Tomorrowland pa makar sam isao :D ... ukoliko je neko zainteresiran neka me doda na facebook profil (https://www.facebook.com/mario.tatarovic) pa da vidimo ukoliko nas bude vise mozemo malo se raspitat u vezi agencija i svega !!! Samo ako ste sigurni da idete javite se :D

artist*angie*
11.09.2013., 21:55
Ja idem 100 %,vec skupljam novceke! Samo da saznam tocno sve te detalje oko karte, smjestaja, prijevoza

Aeternus
12.09.2013., 19:07
http://www.youtube.com/watch?v=cUhPA5qIxDQ

ljudi, aftermovie 2013, izasao jucer navecer! Cudo od elektronike i festivala :D
Volio bi i ja ic, ali neizvedivo mi je to jos, financijski prvenstveno.
Za sad nastojim izvuc sve sto mogu od UMF-a :-) koji je realno uz Tomorrowland isto vrh, jedva cekam detaljnije informacije za slijedeci Ultra Europe 2014.

artist*angie*
16.09.2013., 00:59
I ja sam se zagrijala za ultra-ali Miami da se razumijemo,xD pa je svaki detalj dobrodosao! A TL u jednom danu ja mislim 3 mil. pogledaaa!!! Stalno vrtim ispocetka:D

marin1989
17.09.2013., 20:16

di si kupio karte,i kako si isao tamo? nesto organizirano ili?

melps
12.11.2013., 14:10
ja isto sad gledam info za 2014-u, našla sam ovo
http://festivalfling.com/tomorrowland-music-festival/

http://www.festicket.com/promotion/tomorrowland-2014-waiting-list/
i ovo za smještaj
http://www.tomorrowland.com/en/dreamville

Usernam
14.11.2013., 22:47
pozdrav. ko je bio tamo? ako vam se da da mi samo kazete kako je to na ulazu, dok imate kartu i sve. jel vas traze osobnu ili sto vec..

hvala

Zyzz96
13.01.2014., 19:14
Evo od danas karte u prodaji..Ajde ako ima jos netko da je ostao sam a isao bi da se udruzimo..Vjerujem da nece puno ljudi iz Hrvatske ici i da ima onih koji bi isli a nemaju s kim pa da se organiziramo nekako. :))

daxyx
14.01.2014., 08:16
Evo od danas karte u prodaji..Ajde ako ima jos netko da je ostao sam a isao bi da se udruzimo..Vjerujem da nece puno ljudi iz Hrvatske ici i da ima onih koji bi isli a nemaju s kim pa da se organiziramo nekako. :))

skoro pa nemoguce je karte nabavit...

Aeternus
14.01.2014., 15:07
Nisam pratio puno informacije oko karata vezanih uz TL, ali u kojem roku se rasprodaju karte? I jel ih isto pustaju u nekoliko faza u prodaju?

daxyx
16.01.2014., 10:08
Nisam pratio puno informacije oko karata vezanih uz TL, ali u kojem roku se rasprodaju karte? I jel ih isto pustaju u nekoliko faza u prodaju?

mozes srece imat pa ulovit ali prosle godine je ekipa refreshala svaku sek i cim su pustene odma su rasprodane prakticki iste sekunde

Mymm
24.01.2014., 08:14

evo ja sam za da se udružimo :) bilo bi super da se skupi neka ekipa iz Hrvatske!
Ajd se javi pa možda i uspijemo nešto organizirati :D

Zyzz96
31.01.2014., 23:09
evo ja sam za da se udružimo :) bilo bi super da se skupi neka ekipa iz Hrvatske!
Ajd se javi pa možda i uspijemo nešto organizirati :D

Bome tesko..Do karte je bilo gotovo nemoguce doci..
Mozda ce se moci kasnije nabaviti na "crno" ali cijene su tu punoo vece..:503:

Mymm
03.02.2014., 18:08
A nije opet tolko teško.. Ja dobih priliku kupiti kartu do petka posto sam izmedu prvih 10 pre registriranih iz Hrv. :)

Matea007
03.02.2014., 18:20
i ja isto jeeeeeeej :)

Mymm
03.02.2014., 19:42
i ja isto jeeeeeeej :)

I, jel ides?

Matea007
03.02.2014., 19:49
Naravno da idem :)

fortunefaded
03.02.2014., 23:55
i ja isto u prvih 10! kupujem sutra 4 karte i easy tent :) kako vi idete? bilo bi stvarno super kad bi se nekako svi organizirali bar da se tamo nađemo pa partijamo :D

Zyzz96
04.02.2014., 13:01
Svi u prvih 10 osim mene :durica

Aeternus
08.02.2014., 14:27
Pravi ste sretnici :) izgleda da ipak nije bas nemoguce doc do karata, tesko al da se :D

Litra
15.02.2014., 19:16
pozdrav ljudi, ja upravo danas uspio kupiti kartu nekim čudom, trebo ići sa frendovima ali oni odustali tako da sam sam pa ako ste zaintresirani da se skupimo :)

Keklja
15.02.2014., 20:13
Jel imaš Kartu viška :D
Kako znate da ste bili medju prvih 10?
Ja sam se registrirao krajem prošle godine i stavio se na čekanje i nisam dobio nikakvu obavijest osim da danas krecu karte u 5 na prodaju i u 5i10 nisam mogao ući u stranicu

Litra
16.02.2014., 13:35
Jel imaš Kartu viška :D
Kako znate da ste bili medju prvih 10?
Ja sam se registrirao krajem prošle godine i stavio se na čekanje i nisam dobio nikakvu obavijest osim da danas krecu karte u 5 na prodaju i u 5i10 nisam mogao ući u stranicu

Nemam, trebo ići sa frendovima i na kraju odustali pa sam išo probat da vidim hoću li uspijet kupit i uspio. Idem na drugi vikend, kada vi idete?

Mymm
17.02.2014., 20:24
I mi idemo na drugi vikend :D

Litra
17.02.2014., 21:07
I mi idemo na drugi vikend :D

super :), kako putujete? ja sam našao avion sa plesa do amsterdama i onda vlakom do antwerpena za 150 eura.

Mymm
17.02.2014., 22:09
Mi smo nasle direkt let za brussel iz zagreba za 1800kn ali je sad poskupio pa jos trazimo..

Litra
18.02.2014., 20:50
ovo što sam ja našao čini mi se kao najbolja opcija jer kad dođeš u antwerpen imaš organiziran besplatan prijevoz busom do tomorrowland-a. jeste uzeli dreamville paket ili samo karte?

Mymm
18.02.2014., 22:53
Inace ova opcija uopce ne zvuci lose, a kad si gledao da stignes? Mi smo mislile da stignemo tamo u cetvrtak i u ponedeljak se vracamo kuci.
Uzele smo dreamville paket,ti?

Litra
19.02.2014., 15:34
Gledao sam baš tako, u četvrtak da dođem a u ponedjeljak da idem za Zg, uzeo sam dreamville paket sa svojim šatorom plus boozebag. Evo screenshot leta.

http://www.pohrani.com/t/3p/EB/2v2HyWrs/untitled.jpg (http://www.pohrani.com/?3p/EB/2v2HyWrs/untitled.jpg)

Litra
24.02.2014., 21:34
Stao dogovor za zajedničko partijanje?:503:

pika2711
12.03.2014., 14:42
dali su vas odmah kod kupnje karte trazili sve vase podatke? jer sam vidjela da su ove godine uveli da se kasnije, nakon kupnje karata u odredenom roku ispunjavaju svih osobni podataci. Pitam prvenstveno jer me zanima dali je sad moguce od nekog kupit kartu pa da taj isti onda u dijelu kad ce bit ispunjavanje osobnih podataka za karte moze staviti moje podatke?

Znate li nekog da je prodao/kupio kartu i usao na tomorrowland?

Litra
12.03.2014., 15:58
dali su vas odmah kod kupnje karte trazili sve vase podatke? jer sam vidjela da su ove godine uveli da se kasnije, nakon kupnje karata u odredenom roku ispunjavaju svih osobni podataci. Pitam prvenstveno jer me zanima dali je sad moguce od nekog kupit kartu pa da taj isti onda u dijelu kad ce bit ispunjavanje osobnih podataka za karte moze staviti moje podatke?

Znate li nekog da je prodao/kupio kartu i usao na tomorrowland?

ako nije već stavio svoje podatke može stavit tvoje i to traje do 16.03 onda je gotovo.

Aeternus
17.03.2014., 11:27
Nista, tko nije dosao do karata za Tomorrowland druga solucija je TomorrowWorld :D

Zyzz96
23.03.2014., 17:46
Nista, tko nije dosao do karata za Tomorrowland druga solucija je TomorrowWorld :D

Onda se bolje zaletiti ovih dana do Miamia..Tamo je za 5 dana Ultra :cerek:

Aeternus
25.03.2014., 10:52
Onda se bolje zaletiti ovih dana do Miamia..Tamo je za 5 dana Ultra :cerek:

Izmedu ostaloga i to :) obozavam taj UMF Miami

tinchicro
29.04.2014., 15:21
Evo da vam se i ja priključim..ja sam ušla u onih prvih 10 i dolazim sa svojom ekipicom..nitko sretniji od mene :)
uzeli smo Dreamvile....čitala sam da vi idete na četvrtak i dolazite tamo navečer u četvrtak..
Šta vi ne znate da svi koji smo u Dreamvile moramo tamo doći u četvrtak do podne i da je veliki party dobrodošlice u četvrtak za sve nas koji smo u Dreamvile....Ima još koga tko je u prvih 10? Jer mi imamo posebno mjesto u Dreamville i u petak imamo slobodan ulaz u VIP sa free cugom i još svašta nešto :)

Litra
29.04.2014., 15:34
Evo da vam se i ja priključim..ja sam ušla u onih prvih 10 i dolazim sa svojom ekipicom..nitko sretniji od mene :)
uzeli smo Dreamvile....čitala sam da vi idete na četvrtak i dolazite tamo navečer u četvrtak..
Šta vi ne znate da svi koji smo u Dreamvile moramo tamo doći u četvrtak do podne i da je veliki party dobrodošlice u četvrtak za sve nas koji smo u Dreamvile....Ima još koga tko je u prvih 10? Jer mi imamo posebno mjesto u Dreamville i u petak imamo slobodan ulaz u VIP sa free cugom i još svašta nešto :)

koliko vas ima? ajde bar nešto za nas kampere :rofl:

Aeternus
25.07.2014., 15:33
Kakvi su dojmovi nakon prvog vikenda, ako je tko bio?

*Hades*
27.07.2014., 03:33
Nisam bio ali uhvatio sam veceras malo stream dok je Tiesto bio na setu. Dobar je bio, po obicaju.
Prvi vikend sam nesto malo slusao dok je bio Nicky Romero. Set mu bio sranje, ostalo mi se nije bas dalo Live pratit.

Aeternus
27.07.2014., 23:18
Gledo sam i ja prekjucer par nastupa i sad sam maloprije ponovo upalio, sad neovisno o kvaliteti pojedinih nastupa, stvarno je ful ful mocan TL u svakom pogledu.

*Hades*
28.07.2014., 02:57
Cekam da izadje tracklista od Tiesta s ovog Tomorrowlanda.
Hardwell mi izgledo previse nahajpan kad je poceo mixat zajedno sa Tiestom.
Mozda ga titula #1 world DJa ponesla.

Aeternus
29.07.2014., 22:37
Ma to sam primijetio u zadnje vrijeme da su vec par puta tak Tiesto i Hardwell bili zajedno na stageu, meni je to onako, s jedne strane pomalo bezveze jer se tak prvenstveno samo jedan i drugi zele dobro izreklamirat i pokazat sto je i logicno jer je ovaj stara legenda, a ovaj br. 1 DJ pa je to dobitna kombinacija za obojicu, u svakom slucaju nije to nist lose naravno, al meni se toliko ne svida Tiesto kad se tak sad druzi s ovom tzv. "komercijalnom ekipom", a s druge strane ima smisla kad je i sam promijenio tip muzike koju radi :( ugl. danas sam si malo na yt pusto Tiestove klasike i isjecke iz nekih nastupa starijih i meni je to prava brutala kao njegovom velikom fanu, neusporedivo bolje nego ovi sadasnji setovi. Starri Tiesto, najbolji Tiesto, al opet to je samo moje misljenje.

*Hades*
30.07.2014., 06:14
Slabo pratim TL. Jedina elektronika koju pokupim je s kompilacije Club Life od Tiesta i slicnog.
Mnoge mogu slusat al Nicky Romera ne mogu nikak probavit. Mnogi su nahajpani na njega.