PDA

View Full Version : Oluja u srcu / La tempestad

stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

ezel00
16.10.2013., 13:43
Oluja u srcu uskoro na Doma tv.

http://www.sapunice.net/images/stories/_vijesti/LA-TEMPESTAD-2013-2.jpg

La Tempestad je za Televisu producirao poznati Salvador Mejía. Najavljivana kao projekt godine, telenovela nije uspjela polučiti željeni rezultat.U glavnim ulogama nastupaju William Levy i Ximena Navarrete.

Sadržaj i trailer :)

http://mojtv.hr/serije/21309/oluja.aspx

http://static.story.rs/thumbnail.php?file=La_Tempestad_3_111018028.jpg&size=article_medium&time=1377290406

Promo:Oluja u srcu - Promo (Doma TV) (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1tNL0bZo6Cw)

Izvor:Moj tv,Sapunice.net

Nata-SilvaFan
16.10.2013., 13:50
Sad će Pipa biti najsretnija. Ima sad potvrdu da stvarno uskoro kreće na tv-u :lol:

Nije loš promo

x files agent
16.10.2013., 13:58
kladim se prvih par strana će bit pitanja "kaj je Leviju sa kosom?":lol:

glavna pjesma serije je hebena,bum 500 puta ponovila:s:s

Nata-SilvaFan
16.10.2013., 14:02
Nemoj zahebavati ima ovdje i fanova "tvoje plave kose još mi mira ne daju" :rofl:

Istina entrada je pre pre. Iako sam je ja na prvu loptu popljuvala al na drugo slušanje me oduševila i sad je uvijek rado pjevušim

Jay&AmberFan
16.10.2013., 14:08
Jel se samo meni čini da će Nevjesta odlepršat zbog ovog? :rofl:

Paloma Negra
16.10.2013., 14:14
Ma nemoguće da bu "Levyja" stavili tako rano:rofl: Brijem da će ipak ići prije ove turske, a sve ostale serije će pomaknuti ranije jedan sat:ne zna:

ezel00
16.10.2013., 14:15
Jel se samo meni čini da će Nevjesta odlepršat zbog ovog? :rofl:

I ja tako mislim..:D

A i vrijeme je..:lol:

x files agent
16.10.2013., 14:17
poslje Amores Verdaderos ide garant, iako isto mislim da će radi toga AV pomaknut sat prije:kava:

Nemoj zahebavati ima ovdje i fanova "tvoje plave kose još mi mira ne daju" :rofl:

ne spominje se u pjesmi "duge" samo "plave":rofl:

Jay&AmberFan
16.10.2013., 14:21
Kako misliš poslije AV? Termin ili baš umjesto te serije? Jer AV ima još o-ho-ho epizoda. Ja mislim da će ili umjesto Nevjeste ili će skratit AV (tj. emitirat 1 epizodu dnevno umjesto dvije).

ezel00
16.10.2013., 14:23
Možda im ova nova turska koja ide u 19 slabo gledana,pa stave umjesto nje..:ne zna:

Nata-SilvaFan
16.10.2013., 14:26
Ma Iksice nemaš ti pojma :rofl: :p.
Pa pjeva plave al ne kaže jesu kratke ili duge. Znači mogu i jedne i druge :rofl:

x files agent
16.10.2013., 14:32
Kako misliš poslije AV? Termin ili baš umjesto te serije? Jer AV ima još o-ho-ho epizoda. Ja mislim da će ili umjesto Nevjeste ili će skratit AV (tj. emitirat 1 epizodu dnevno umjesto dvije).

mislim ak AV završava u 7 onda bi oko 7 išla LT:mig: ali garant će pomaknut AV za sat tak da završi u 6 pa će LT počet u 6:mig:nadam se da si me skužio:rofl:

pipa
16.10.2013., 15:38
Naravno da će Pipa i ostale curke s teme biti presretne
što napokon dolazi najdraži kapetan duge plave kose na veliki ekran:jumping:

odmah sam imala osmijeh na licu kad sam vidjela info
nije loš promo

taman završi u MX i nastavljam ispočetka :rofl: :cerek:

I ja mislim da će ići u 18 sati poslije AV
sumnjam da će maknuti tursku seriju :p

Nato hoćeš baciti pogled na duge plave kose da se malo prisjetiš :rofl:

Nata-SilvaFan
16.10.2013., 16:34
O tome sam pisala na chatu pa da se ovdje ne ponavljam ali odgovor je u principu ne

pipa
16.10.2013., 17:16
Sorry na ponavljanju pitanja tek sam sad vidjela odgovor na chatu
sva sreća pa ja imam mogućnost FF pa će dosadni likovi ići na omiljenu tipku hahhah....

Nata-SilvaFan
16.10.2013., 17:51
A to se ne racuna. Ti snimas seriju pa onda,gledas i mozes FF. Mni ne pada na pamet em trpiti reklame em nemati mogucnost FF jedino da prebacujem kanal al to ce onda biti 60 posto serije u vecini slucaja. Pogotovo sto sad ne bi gledala ni mnoge scene s nekim likovima jer sad znam sta se dogadja.

pipa
16.10.2013., 18:07
A nekad neću snimati pa ću morati da trpim neke likove :rofl:

Da razumijem te ali bez obzira što znam šta će se dogoditi
sad mogu bez živciranja da gledam epke
i uživam u odredjenim scenama :cerek:

chandlerbing
16.10.2013., 20:44
ja danas ko mali debilček, cijeli dan s osmijehom od uha do uha
:cerek: :cerek: :cerek:

Naravno da će Pipa i ostale curke s teme biti presretne
što napokon dolazi najdraži kapetan duge plave kose na veliki ekran:j umping:
taman završi u MX i nastavljam ispočetka :r ofl: : cerek:

ahahahah, evo nas i ovdje.. pacijentice

Da razumijem te ali bez obzira što znam šta će se dogoditi
sad mogu bez živciranja da gledam epke
i uživam u odredjenim scenama :c erek:
e sad će to biti mirnije gledanje :cerek:

i da, pjesma je preedivna.. još mi nije dosadila :cerek:

marimar
16.10.2013., 20:55
Napokon!!!! :jumping:

Oluja u srcu - sviđa mi se prijevod :top:

Vidjela sam i promo, nije loš :D

Hvala domi tv što je čekala da serija prvo završi sa emitiranjem u MX prije nego što ju puste kod nas, jer tako je puno bolje; barem se neću gubiti u komentarima epki unaprijed i unazad:) I napokon ću odgledati svaku epizodu tuto kompleto i još jednom ponoviti gradivo i... određene zaostatke :rofl: Tko zna, možda mi se serije više svidi iz drugog gledanja, možda se budem manje živcirala :zubo:

@chandlerbing, bome ni meni nije dosadila naslovna pjesma, svaki dan ju slušam i imam isti osjećaj kao i prvi put kad sam ju čula :cerek:

chandlerbing
16.10.2013., 21:11
ahahaha, manje živciranja će bit ziher. sad ćemo nekim likovima cijelo vrijeme :vidiga: i :bicedobro:

nego, mene zanima datuuum? kad će objavit i tu nepoznanicu? :grizenokte:

marimar
16.10.2013., 21:34
Recimo da s emitiranjem kreće negdje za dva tjedna...moja računica :mig:

pipa
16.10.2013., 21:38
ja danas ko mali debilček, cijeli dan s osmijehom od uha do uha
:cerek:

nisi jedina pridružujem ti se :D

ahahahah, evo nas i ovdje.. pacijentice

da da ekipa ponovo na okupu drage moje pacijentice

e sad će to biti mirnije gledanje

puno mirnije i lakše bar će mi nokti ostati čitavi a i živci :rofl:

i da, pjesma je preedivna.. još mi nije dosadila :cerek:

@chandlerbing, bome ni meni nije dosadila naslovna pjesma, svaki dan ju slušam i imam isti osjećaj kao i prvi put kad sam ju čula

ni meni obožavam ju :cerek:

Hvala domi tv što je čekala da serija prvo završi sa emitiranjem u MX prije nego što ju puste kod nas, jer tako je puno bolje; barem se neću gubiti u komentarima epki unaprijed i unazad:) I napokon ću odgledati svaku epizodu tuto kompleto i još jednom ponoviti gradivo i... određene zaostatke :rofl: Tko zna, možda mi se serije više svidi iz drugog gledanja, možda se budem manje živcirala :zubo:

i ja se zahvaljujem Domi na čekanju
puno je lakše gledati samo jednu radnju nego dvije hahhah....

ahahaha, manje živciranja će bit ziher. sad ćemo nekim likovima cijelo vrijeme :vidiga: i :bicedobro:

istina ovako čemo im se više rugati kad znamo šta ih čeka hahahh....

nego, mene zanima datuuum? kad će objavit i tu nepoznanicu?

ja mislim da će početi idući ponedjeljak ili onaj drugi

chandlerbing
16.10.2013., 22:03
ajmo, ko još planira gledat? (osim @pips, mari i mene opet)

pipa
16.10.2013., 22:26
Ostala ekipa će misliti da smo lude što idemo gledati još jednom :rofl:

ali ne možemo si pomoći ipak je ovo veliki ekran
pa će uživancija biti veća nego preko neta :cerek: :cerek:

uckvondy
17.10.2013., 00:27
ajmo, ko još planira gledat? (osim @pips, mari i mene opet)

naravno da ću gledat....samo se nadam nekom povoljnom terminu :kava: gdje ste cure, baš sam se bojala da je druženju kraj, kad nas Doma razveseli :cerek:

miranacro02
17.10.2013., 08:04
vidim zašto si gledala ovu seriju pips, kad je levy cijelo vrijeme polugol :zubo:

Lola 27
17.10.2013., 11:25
Ja ne mogu vjerovat da sa svom tom lovom nisu mogli više uložiti u njegovu periku,izgleda fatalno i to ne mislim u dobrom smislu.:kava:
Jedino mi je žao šta je Ivan Sanchez uletio u ovo.:(

marimar
17.10.2013., 13:57
@miranacro02, Levy ovdje i nije toliko polugol koliko ti se čini :mig:

@Lola27, ja sam se s vremenom navikla na tu periku, u određenim trenucima je izgledao čak i ok s njom, iako se slažem da su mu mogli napraviti i bolju (u Pasionu mu je recimo odlično pristajala). Meni su više zasmetali dronjci koje je nosio (čitaj majice) :p

Ivan je odlično odradio svoju ulogu Hernana Saldane i svakako je jedna od svjetlih točaka serije :top:, ali ne i jedina.

Najveći problem u cijeloj seriji (osim Mejie) zapravo je Abudica i njezina priča :rolleyes: :504:

Lola 27
17.10.2013., 14:49
Malo sam pogledala treiler i još jedan veliki minus ove serije je glavna glumica,glumi ,ako se to može nazvat glumom,blago rečeno očajno:(.Žalosno je da je dovoljno biti Mis Univers pa da te unajme za neku seriju.Mislila sam gledat zbog Ivana Sancheza ali kad sam vidjela nju i Levija sa onom krepanom mačkom na glavi i oronulim izgledom :eek: razmislila sam još jednom.Ja mislim da bi Levy trebao investirati u jednu dobru okoločnu kremicu ili plastičnu operaciju da bi ponovno bio in,jer ne izgleda dobro a šteta,dobar je glumac.

marimar
17.10.2013., 15:03
Ximena u početku "ukočeno" glumi, ali s vremenom se opustila i pokazala da ima glumačkog talenta u njezinim venama. Kao i mnogi drugi, u početku nisam bila za to da dobije gl. ulogu, bila sam pomalo skeptična, ali odlučila sam joj dati priliku i sad mi je nekako drago, baš me ugodno iznenadila :zubo: Naravno da joj gluma nije za Oscara, ali bome ni za Zlatnu malinu. Isto tako, Xime nije ni prva ni zadnja osoba koja je debitirala glavnom ulogom u nekoj sapunici. Na kraju krajeva, sve su te glumice počele karijeru na natjecanjima ljepote. Ali Xime, osim što je jako lijepa, zrači pozitivom, ima nešto u toj curki :cerek: Ne hvale ju bez razloga njezine glumačke kolege i ne tražu ju bezveze za nove uloge :rospija:

A što se tiče Willa, njemu nije potrebna plastična operacija nego dugiiii odmor :mig:. I kasnije kada u seriji skine periku (iako će se ljudi načekati do toga trenutka), kao da gledaš drugog čovjeka :klopa:

P.S. Ovo je samo moje mišljenje, ne branim nikoga posebno :mig: LT ima svojih pluseva, ali i minusa (na ljestvici 1-10, dajem joj ocjenu 6 :))

chandlerbing
17.10.2013., 15:19
moram i ja prokomentirat iako je legica @mari sve rekla :D

Ximena kako serija odmiče,lijepo napreduje.. što je za curu kojoj je to prva i odmah glavna uloga velika pohvala. i nije glavni par kriv za slabiju gledanost već odgovorni Dvojac kojeg bi trebalo zakonom zabraniti. njih dvoje su prava poslastica za oči i uši :cerek:

kaj se tiče Willa.. tj lika Damiana- na kosu smo prigovarale, ali se navikneš, malo je trebalo proć vremena- istina, ali probajte ne gledat to, fokusirajte se na njegove okice, usne, telo.. :klopa:
ili uživajte u Sanchezu koji je isto, pravi komad :Slin:

pipa
17.10.2013., 15:39
Šta drugo da kažem sve su curke rekle :cerek:

vidim na drugoj adresi zabušavate i ostavile me tamo samu :(

Lola i njeno opisivanje Willa :rofl:

ma naviknut ćeš se i na tu periku i sve ostalo kao i mi :p

nekad ima dobrih izdanja u njoj a nekad ne ali kako kaže
legica @chandler obratite pažnju na oči i ostale dijelove :cerek:

istina ima serija svojih mana ali ima i dosta pozitivnih stvari
kao što su glavni par :cerek: :cerek:
i par drugih likova koji daju svoju draž seriji pa zanemariš gluposti :D

@Mirana kao što je amix @mari rekla nema Willa toliko golišavog
kao što misliš ali opet gledam :)

nicky2009
17.10.2013., 17:42
Naslovna tema serije (http://www.youtube.com/watch?v=Z81hsLIY1sQ)

ezel00
17.10.2013., 17:53
Dobra je pjesma...:top:

ezel00
18.10.2013., 10:54
Serija počinje 28.10 u 18:20h :)

galilea
18.10.2013., 11:05
Ovo mi izgleda zabavno, iako je perika istina odurna.

chandlerbing
18.10.2013., 12:26
znači jedna epka AV pa LT. me gusta :D

ezel00
18.10.2013., 17:15
S Oyo.hr :D

Najiščekivanija telenovela godine 'Oluja u srcu' uskoro na Doma TV-u i OYO!

http://imagevoyo.dnevnik.hr/media/images/480x320/Oct2013/60814910.jpg

Najiščekivanija telenovela godine koja će se uskoro početi prikazivati na programu Doma TV-a, 'Oluja u srcu', ljubavna je priča između prelijepe Marine (Ximena Navarrete) i hrabrog kapetana Damiána (William Levy). Mjesto radnje malo je ribarsko mjesto u koje se Marina preselila sa svojom majkom te u lokalnoj tvornici upoznaje ribara Damiána. Dvoje se mladih tog trenutka zaljube, ali drugi će učiniti sve da njihova ljubav nestane kao u oluji.

'Oluja u srcu' najpoznatije produkcijske kuće telenovela, Televise, okupila je zvjezdanu glumačku postavu ovog televizijskog žanra na čelu sa zavodnikom Williamom Levyjem kojeg ste na OYO već mogli (i možete još uvijek) gledati u serijama 'Oprezno s anđelom' i 'Pobjeda ljubavi', a okupljeni su i glumački veterani poput Daniele Romo i Césara Évore. Burna ljubavna priča na obali mora definitivno nosi epitet najiščekivanije telenovele ove godine, a kemije među glavnim glumcima neće nedostajati, u što ćete se uskoro moći uvjeriti, jer prve epizode serije stižu već sljedeći tjedan na OYO.

Već prije samog prikazivanja nova hit serija iz Televisine radionice podigla je prašinu i uzburkala javnost jer se čini da su glavni glumci serije, latino zavodnik Levy i prelijepa Ximena, osim na malim ekranima, ljubavnu priču doživjeli i u stvarnom životu. Glasine govore kako je sam Levy, još prilikom odabira glavne glumice, izrazio želju da njegova glumačka partnerica u seriji bude upravo Ximena, vlasnica titule Miss Universe 2010. Iako se nagađalo kako će mu u ovoj seriji po treći put partnerica biti Maite Perroni, s kojom je glumio u telenovelama 'Oprezno s anđelom' i 'Pobjeda ljubavi', ponovno okupljanje ovog najpoznatijeg TV para iz svijeta telenovela nije se dogodilo te je za glumicu u 'Oluji u srcu' odabrana upravo Ximena.

pipa
18.10.2013., 17:40
Odličan termin i početak emitiranja taman nakon finala

i idem opet ispočetka :D

istina treba se priviknuti na periku i meni je trebalo vremena
ali poslije sam se naviknula i bila mi je čist ok :)

marimar
18.10.2013., 21:59
Serija počinje 28.10 u 18:20h

Superiška :klap: Termin odličan :D

Ovo mi izgleda zabavno, iako je perika istina odurna.

Navikneš se s vremenom :mig:

znači jedna epka AV pa LT. me gusta

Me gusta a mi tambien :D

Odličan termin i početak emitiranja taman nakon finala
i idem opet ispočetka

Bolje ne može amigis :kiss:

istina treba se priviknuti na periku i meni je trebalo vremena
ali poslije sam se naviknula i bila mi je čist ok

Asi es. I s perikom ima svojih draži :cerek:

Belle Ballerina
19.10.2013., 09:48
dobra je glavna pjesma, znam je otprije :cerek:
a i svida mi se serija, mogla bih je gledati. samo stvarno, sta je leviju s kosom :lol:

sonja:)
19.10.2013., 14:29
oho, evo Papasita kod nas!
ja cu se potrudit gledat, odgledala sam prvih 10ak online a dalje mi je bila tlaka, al ovak na TVu svaki dan u istom terminu ... bit ce lakse navuc se. mislim, Will je tu, i Ximena je prekrasno celjade, to je otprilike to, unatoc jako dobroj postavi, ipak je to na kraju Mejia bučkuris, makar ovo malo sto sam ja pogledala :ne zna:

chandlerbing
19.10.2013., 18:59
ahh ta kosa.. istina, loša perika, loša frizura (nama se sviđala više kad je bila mokra :zubo: ).. al nadam se da nećete samo to gledat. budete se navikle.. iako će malo trebat vremena za to. do tad uživajte u Ximeni barem. ona je prelijepa tiijekom cijele serije :cerek:
ima, budući da je to Mejia&Abud suradnja, rolajz, ubijsepliz trenutaka, ali ima i super stvari. no. tolko o tome. sve u svoje vrijeme

čekamo 28. 10. :kokice:

uckvondy
19.10.2013., 22:46
Malo sam pogledala treiler i još jedan veliki minus ove serije je glavna glumica,glumi ,ako se to može nazvat glumom,blago rečeno očajno:(.Žalosno je da je dovoljno biti Mis Univers pa da te unajme za neku seriju.Mislila sam gledat zbog Ivana Sancheza ali kad sam vidjela nju i Levija sa onom krepanom mačkom na glavi i oronulim izgledom :eek: razmislila sam još jednom.Ja mislim da bi Levy trebao investirati u jednu dobru okoločnu kremicu ili plastičnu operaciju da bi ponovno bio in,jer ne izgleda dobro a šteta,dobar je glumac.
žalosno je zaključke donosit nakon jednog proma...ja mislim da je pogazila većinu glumaca, pa čak i iz ove serije , koji se kao nazivaju glumcima il šta već

xime samo naprijed :cerek:

jel se može koja slika postaviti?

chandlerbing
19.10.2013., 22:58
eheheh, kako se brani naša LT :cerek:
hmm, @uckvondy- radije pričekaj da serija krene il stavi sliku s mise ili tako čega

plavusaxxxxxx
20.10.2013., 02:16
dakle napoon Oluja dolazi i na naše male ekrane!! :) lijepo...drago mi je što se je Doma odlučila se za kupovanje novih sapunica!! pohvalno!! :top: iako ja volim i stare..ali lijepo je kad se nešto emitira u Cro skoro pa paralelno s Mx!! :cheer: naslovna pjesma me ja odmah osvojila i mjesecima ju slušam!! :cerek: Ximena i Willy su mi prekrasni zajedno!!! kad god stignem bacit ću pogled na ovu telenovelu!! ;)

Nata-SilvaFan
20.10.2013., 09:05
Definitivno se staje u obranu nase prelijepe protagonistice i apsolutno potpisujem kolegicu od dva posta iznad. :mig:. I vec afirmiranim glumcima treba nekoliko epizoda da se uzive u lik i postignu svoju neku razinu pa tako i njoj. No ona je to savladala puno brze nego sto je itko ocekivao i definitivno je pravo osvjezenje na ekranima. Prelijepa, karizmaticna i ne moze joj se osporiti talent. Mislim ruku na srce da nema talenta i da nije pokazala nesto na castingu ne bi joj ni ljepota pomogla. Ovdje je to samo jos bio dodatan plus.

Ja sam prva bila skepticna oko nje i na sta ce to izgledati ali razuvjerila me polako vec u prvom a u potpunosti vec nakon pet epizoda. Kvaliteta se osjeti i na "razlici"" lika" u kasnijij fazi serije. O tome ovdje valjda ne smijemo ali moja ekipa s teme zna na sta mislim (M)

Sve u svemu Ximena je jedna od svjetlijih rekla bih cak i u top 3 najsvjetlije tocke ove serije i veliko pozitivno iznenadjenje.
Mi s teme smo se jednoglasno oko toga slozile a svi znamo da se tesko oko nwcega ovdje jednoglasno sloziti.

Benjamin Vladić
20.10.2013., 13:22
već su napravili drugi promo:).

marimar
20.10.2013., 19:16
Ja ću samo potpisati post mojih dragih kolegica @Nate i @uckvondy u pogledu Ximene :top: :cerek: :top:

Amix @plavuša, baš mi drago što ćeš baciti pogleda na LT, novi članovi su uvijek dobrodošli :kiss:

@Benjamin, nisam uopće vidjela drugi promo, baš su brzi. Valjda im dosadio prvi :rofl: Moram pažljivo gledati :zubo:

Evo nekoliko naših članaka koji najavljuju seriju :
Ipak se pripremite na "Oluju u srcu"!
http://telenovelehr.blogspot.com/2013/10/ipak-nam-dolazi-oluja-u-srcu.html

Najiščekivanija telenovela godine 'Oluja u srcu' uskoro na Doma TV
http://www.blog.hr/print/id/1631705317/najiscekivanija-telenovela-godine-oluja-u-srcu-uskoro-na-doma-tvu-i-oyo.html

Ova najava me najviše nasmijala :rofl:
Koja žena se ne bi našla u njegovom zagrljaju – i sama J.Lo je bila!
http://dnevnik.hr/showbuzz/celebrity/koja-zena-se-ne-bi-nasla-u-njegovom-zagrljaju-i-sama-j-lo-je-bila---307682.html

latinac
20.10.2013., 19:42
Drugi promo za "Oluju u srcu": http://youtu.be/LIrqfkBonFQ

marimar
20.10.2013., 20:20

Hvala, sviđa mi se i promo 2 :top: :cerek:

pipa
20.10.2013., 20:25
Lajkam drugi promo :cerek: :cerek:

i naravno potpisujem Natu i ostale moje curke s teme u vezi Ximene :top:

Sonja kokoško moja istina bučkuriš je ali slatki a gorko se brzo zaboravi
:D :rofl:

amix @plavušo samo se ti nama javi željno te iščekujemo :cerek: :cerek:

LMDV-fan
20.10.2013., 21:19
Book ekipa :D Nadam se da ima mjesta i za mene :P
Pogledala sam prvih 5. epizoda serije, i ugodno sam iznenađena, redovno vas pratim na temi LT/spoileri :)
Jedva čekam da krene na TV-U :)
Baš dobro za one koji su završili s gledanjem na netu, ponovno mogu sve ispočetka gledat, neće im bit žao, heeh

marimar
20.10.2013., 21:32
Dobro nam došla @LMDV-fan, naravno da ima mjesta i za tebe, štoviše, upadaj u našu malu barku :rofl: :grli: Ma presretne smo jer ćemo seriju ponovno gledati iz početka i utvrditi gradivo, ali i isto tako nadoknaditi neke propuste :D

pipa
20.10.2013., 21:34
Book ekipa :D Nadam se da ima mjesta i za mene :P
Pogledala sam prvih 5. epizoda serije, i ugodno sam iznenađena, redovno vas pratim na temi LT/spoileri :)
Jedva čekam da krene na TV-U :)
Baš dobro za one koji su završili s gledanjem na netu, ponovno mogu sve ispočetka gledat, neće im bit žao, heeh

Naravno svi su dobrodošli :mig:

hvala što nas pratiš nadam se da si zadovoljna pročitanim :D

a ovo na kraju neće nam uopće biti ni žao ni teško
gledati sve ispočetka :rofl:

ezel00
21.10.2013., 11:49
Prva epka će biti dostupna danas u 16h na Oyo :D

chandlerbing
21.10.2013., 12:09
super je. uragan emocija :rofl: :cerek:

Book ekipa : D Nadam se da ima mjesta i za mene : P
Pogledala sam prvih 5. epizoda serije, i ugodno sam iznenađena, redovno vas pratim na temi LT/spoileri : )

naravno, što više to bolje.. tripulacion raste :cerek:
sigurno ti je zabavno s nama :rofl:

Ma presretne smo jer ćemo seriju ponovno gledati iz početka i utvrditi gradivo, ali i isto tako nadoknaditi neke propuste : D
propuste? :zubo:

Afro Dita
21.10.2013., 17:00
Jedva čekam prvu epizodu!!! :cheer: :cheer:

chandlerbing
21.10.2013., 18:02
upravo vidjeh drugi promo i na telki :D

marimar
21.10.2013., 19:32
propuste? : zubo:
Aha. Nisam pratila baš sve epizode od početka do kraja; neke sam gledala na preskokce, a par njih sam i propustila (uglavnom zbog ograničenog broja gigabajta), dok sam u 90% slučajeva preskakala scene Yazmin/Lazaro (uglavnom zato što su dosadni). Ima se tu šta nadoknaditi i ovaj put nema preskakanja, gleda se sve i komentira se apsolutno sve :mig:

upravo vidjeh drugi promo i na telki
Kasniš :zubo:

Jedva čekam prvu epizodu!!! : cheer: :c heer:
Lijepo, lijepo...brzo će to :D

ezel00
21.10.2013., 19:54
Ja sam pogledao prvu epku na Oyo..:)

chandlerbing
22.10.2013., 00:06
^^hoćeš pričekat da ekipa pogleda na Domi il ćeš nama na spojler temi napisat svoj komentar?

ezel00
22.10.2013., 09:57
^^hoćeš pričekat da ekipa pogleda na Domi il ćeš nama na spojler temi napisat svoj komentar?

Pa pričekat ću..;)

22.10.2013., 11:37

ne da mi se trazit, kad tocno pocinje i u kojem terminu ce bit?

mrzim kad su mi serije na Novoj il DOmi, nemogu na iskon.tvu snimat te programe :504::504:

chandlerbing
22.10.2013., 11:47
28.10. u terminu druge epke AV- dakle oko 18.15-20

Jeguljica
22.10.2013., 14:17
Jel valja kaj to?
Kolko vidim,ovog Wiljama je pogazilo vrijeme,tak opfucano zgleda...a tek ova kosa...

GričkaVještica
22.10.2013., 19:09
oo došle Levisice na svoje :klap:
ne vjerujem da ću pratiti,ali možda škicnem

Nata-SilvaFan
22.10.2013., 19:12
Dobar kapetan Fabre, dobar :klap:

Sad će me živu pojesti moja tripulacion :lol:

marimar
22.10.2013., 22:17
Jel valja kaj to?
Kolko vidim,ovog Wiljama je pogazilo vrijeme,tak opfucano zgleda...a tek ova kosa...
Nemoj tako o Willu :nono: :mig: I dalje ima svojih čari :cerek: Što stariji, to bolji :zubo:

oo došle Levisice na svoje : klap:
ne vjerujem da ću pratiti,ali možda škicnem
Ništa ne gubiš ako škicneš i nabaciš koji komentar, draga moja :mig:

Dobar kapetan Fabre, dobar : klap:
Sad će me živu pojesti moja tripulacion : lol:
Oooooo Nato, ma je li to moguće :lol: Pojest te neću, daleko si :rofl: Ali samo ti hvali našeg kapetana :klap:

Nata-SilvaFan
22.10.2013., 22:26
Kao što i ti kažeš. Što stariji to bolji. Ima svojih čari a pogotovo u ovoj ulozi i s ovim likom koji je ruku na srce i gledajući sve skupa :s

pipa
22.10.2013., 22:31
Nato nećemo te pojesti ali hoćemo izgrliti i izljubiti na
lijepim riječima :grli: :kiss:

Ekipa ako Nata koja je izbrljiva u vezi glumaca i likova
kaže da je dobar onda je dobar :cerek:

@Grička pogledaj koju epku i javi nam se :mig:

@Ezel uopće nisi fora hoćemo tvoj komentar podhitno :rofl:

chandlerbing
22.10.2013., 22:49
taaak je. sve su moje curke rekle..
@grička, prva časnice P-a, svrati i ovdje na našu barku. čekamo te :grli:

pipa
24.10.2013., 18:50
Ezelu ja imam očito drukčiji oyo od tebe :confused:
nema nijedne epke sram ih bilo :( :rofl:

ezel00
24.10.2013., 18:54
Ezelu ja imam očito drukčiji oyo od tebe :confused:
nema nijedne epke sram ih bilo :( :rofl:

Nije mi jasno kako :ne zna:

Postavljene su prve dvije epke..:D
Možda poslije pogledam i drugu...

pipa
24.10.2013., 19:23
A ni meni nije jasno :ne zna:
sve sam pretražila pod rubrikom Serije i nema nijedne epke
ne voli me OYO i kaže moraš čekati ponedjeljak :durica :rofl:

pogledaj drugu epku koliko se sjećam bit će jedna jako dobra scena hahhahhah....

lorena_ri
25.10.2013., 10:00
kakva je ova serija?se isplati to gledat?

pipa
25.10.2013., 10:49
Serija je ok ima svojih gluposti koje te živciraju
ali to se zaboravi uz par dobrih likova i glavni par :cerek: :cerek:

ako voliš Williama Levy-a,Danielu Romo i Cesara Evoru onda se isplati gledati :D

i nema toliko dosadnih likova kao u Zabranjenoj ženi :p

chandlerbing
25.10.2013., 12:09
a kaj da ja sad kažem? moram potpisat svoju @dr pips :cerek:

lorena_ri
25.10.2013., 12:45
je, volim cesara i danijelu, super su mi glumci:)mislim da ću radi njih i počet gledat:))

uckvondy
25.10.2013., 14:16
Definitivno se staje u obranu nase prelijepe protagonistice i apsolutno potpisujem kolegicu od dva posta iznad.. I vec afirmiranim glumcima treba nekoliko epizoda da se uzive u lik i postignu svoju neku razinu pa tako i njoj. No ona je to savladala puno brze nego sto je itko ocekivao i definitivno je pravo osvjezenje na ekranima. Prelijepa, karizmaticna i ne moze joj se osporiti talent. Mislim ruku na srce da nema talenta i da nije pokazala nesto na castingu ne bi joj ni ljepota pomogla. Ovdje je to samo jos bio dodatan plus.

Ja sam prva bila skepticna oko nje i na sta ce to izgledati ali razuvjerila me polako vec u prvom a u potpunosti vec nakon pet epizoda. Kvaliteta se osjeti i na "razlici"" lika" u kasnijij fazi serije. O tome ovdje valjda ne smijemo ali moja ekipa s teme zna na sta mislim (M)

Sve u svemu Ximena je jedna od svjetlijih rekla bih cak i u top 3 najsvjetlije tocke ove serije i veliko pozitivno iznenadjenje.
Mi s teme smo se jednoglasno oko toga slozile a svi znamo da se tesko oko nwcega ovdje jednoglasno sloziti.
hvala nate :cerek:

sve u svemu, mislim da ćete se (oni koji još nisu imali priliku pratiti LaTempestad) ugodno iznenaditi ximenom (koja raste iz epke u epku), jer vidite, mi sve jesmo... evo da i ovdje javim svima da je Xime sinoć imala twitcam, odgovorila mi je na twitt i šalje nam besitos svima u Hr. :cerek: , čekala sam do 3:30 da počne i trajalo je malo više od sat vremena.. i eto imala sreće da mi odgovori......i bilo je odlično :D

petraa7
27.10.2013., 18:29
Svima koji imaju vremena, preporučam da gledaju ovu seriju! Ima predobre i uvjerljive glumce koji znaju kako iznijeti osjećaje u svakoj sceni
A kaj se tiče Ximene, žena jednostavno obara iz epizode u epizodu i uvrštavam ju među bolje glumice :)

splićanka1983
27.10.2013., 21:05
ekipa pozz :W

pridružujem vam se i ja, i odma ću reć 2 stvari.

1. sonja - potpisujem tvoj post, ni ja ne volim kad su serije na ta 2 programa, zbog nemogućnosti snimalice. isto iskon :503:

2. ne razumin ljude koji kažu da je will-a pregazilo vrime i da izgleda ofucano. jel vam možda palo napamet da radi uloge može tako izgledat. dakle, ako on ima brod i kapetan je na njemu, e onda mora i izgledati ka da su ga more, sunce i sol već "pojeli"

neću moći gledati sutra, nego repriz u uto, pa se čujemo tad

ManuellaNavarro
27.10.2013., 22:19
Kao prvo, zbog opisa svoje uloge William je trebao ostati do kraja s tom frizurom :rigo: ili je nikako nisu trebali stavljati jer ipak je on tamo neki kao kapetan... ovako ošišan je baš :cerek: :cerek::s A vrijeme ga nije pregazilo, nego su ga pregazili Abudica i ludi Mejia :rofl: :503: razmišljam da ovo preskočim do tamo negdje 50. epizode(dok ga ne ošišaju)

pipa
27.10.2013., 22:27
Manuella preporučujem ti da gledaš od početka
jer ćeš propustiti odlične scene a što se tiče duge kose
naviknut ćeš na nju kao i svi mi samo treba malo vremena

ima Will svojih čari i s dugom kosom :D

a to kažem ja koja sam se teško naviknula na nju
ali navika je gadna stvar i sasvim je ok s dugom plavom kosom hahhaha....

istina da je puno bolji kad ga ošišaju<ali nije tako ni loš s dugom :rofl:

potpis za Meiju i Abudicu njih je pregazilo vrijeme a ne Willa

@splićanko moja veselim se našem ponovnom druženju :cerek: :cerek:

Jeguljica
28.10.2013., 10:45
Meni je bilo ljepši u Sortiju....sad mi više uopće nije zgodan....valjda i dugogodišnje šminjkanje na setu učinilo svoje...

SantaDiabla
28.10.2013., 11:18
U koliko je ? :D

pipa
28.10.2013., 11:30
Dobro to je tvoje mišljenje i to je ok
nama je i dalje zgodan što stariji to bolji :cerek:

Prva epizoda je u 18.15 :D

repriza sutra u 12.30

@petra7 potpis na post i lajkam avatar :cerek: :cerek:

LMDV-fan
28.10.2013., 16:33
Još malo, maloo :D
JEDVA ČEKAM !!

chandlerbing
28.10.2013., 17:09
još samo malo :ceka:

:cheer:

SantaDiabla
28.10.2013., 17:18
Počinjeeee :zubo:

PamSwynford
28.10.2013., 17:20
Pjesma odmah osvojila, i vidim da su odmah krenuli sa silovanjem. Btw, oni debili iz Upravnog odbora su čuli za liječnike i DNK, koji mogu dokazati silovanje? :503:

Nata-SilvaFan
28.10.2013., 17:36
Pozdrav za moju tripulacion :mig:
Evo gledam i ja i sad su mi svi tako smijesni i cudni pogotovo nasa protagonistica hahah. Definitivno ce joj goditi morski zrak u svakom pogledu hahah

SantaDiabla
28.10.2013., 17:54
Meni uopće nije loš Levy s dugom kosom :ne zna: :cerek:

Nata-SilvaFan
28.10.2013., 18:00
Napokon da netko dijeli moje misljenje :D

Ali ajde moram i ja priznati, dobar je s dugom al jos bolji s kratkom :lol:.

I facepalm sto prevode Bagrea i ostatak tripulaciona na ova nasa imena hahah.

Jose isto smijesan u odijelu. U svakom slucaju ja se evo smijem svako malo. Na Majuju nast Esterjuju sam i zaboravila :lol:

PamSwynford
28.10.2013., 18:04
Meni je ful dobar s ovom dugom kosom, možda je to zato što imam fetiš na muške s dugom kosom. :rofl:

petraa7
28.10.2013., 18:10
Ali ajde moram i ja priznati, dobar je s dugom al jos bolji s kratkom :lol:.

U potpunosti se slažem s tobom :)

x files agent
28.10.2013., 18:14
i tak Damian i ekipa idu svako veče plovit sa brodom, pa malo neko zapuca na njih sa drugog broda i tako prođe večer,kasnije se svi muški ispričaju i odu na pivu ali se niko ne sjeti prijavit to kaj su pucali na njih:rofl::ne zna: e sad jel to inače tak kod njih u selu kad isploviš da je normalno mitraljeze furat i gađat drugi brod ili ja nisam skužila objašnjenje te akcijske sage?:rofl::eek:

chandlerbing
28.10.2013., 18:16
aaa divno ih je gledat na velkom ekranu s prijevodom (koji je hmm, no nema veze)
koji kraj epke.. uhh. el capitan soy yo! :cerek:

Ali ajde moram i ja priznati, dobar je s dugom al jos bolji s kratkom : lol:.

ma jel to moguće?? :eek: :cerek:

ajme da ja sam krepavala.. znači Bagre je Som a el Oso Medo :lol:
nije im to trebalo :fejspalm:

Nata-SilvaFan
28.10.2013., 18:17
Obozavam Marininu facu u zadnjim sekundama :lol:
I ono sto me najvise muci u ovim trenutcima je to da pisem prava a ne nasa imena , zaboravim kako se uopce zovu :lol:

I bas je simbolicno u Mx jucer zavrsilo a danas ovdje pocelo i cudno mi gledati pocetak a tama n odgledala kraj. Dobro nisam sve, nisam stigla jer je bila dugacka epka.

Pips, Mari i ostatak ekipe, ostavim svoje utiske na ove zadnje epke ovih dana

Nata-SilvaFan
28.10.2013., 18:20
Znala sam da je ovaj medvjed al nisam znala soma hahahah

Ooooo Iksica gledala epku hahah. Nisi jos sve vidjela da skuzis zasto se puca i tko puca a ni da nema svrhe prijavljivati hahah

Kolegice nekako je duuugo bio u novom izdanju pa mi se vise urezalo u pamcenje i srce :lol:

chandlerbing
28.10.2013., 18:21
hahaha i mene!
javi nam se. čekamo tvoje oko sokolovo :D

lorena_ri
28.10.2013., 18:27
dobra serija:)čak mi i ova Ximena nije loša:))

Nata-SilvaFan
28.10.2013., 18:27
Bem ti ne mogu sad na komp a sporo mi s moba citati komentare a vidim da se ekipa vec skupila hahah

pipa
28.10.2013., 18:29
Pozzzz ekipa :cerek:

mojoj tripulacion ekipi i novoj

Nato ja sam u šoku s ovim tvojim priznanjem
da ti je još bolji Popaj s kraćom kosom :eek: :cerek:

iznenadjuješ me ugodno svaki put s izjavama :D

a što se tiče imena ja ću ih zvati s našim nadimcima
ne mogu se prešaltati na njihova prava imena
možda ekipa prihvati pa se nećemo zbunjivati :lol:

ovako Damian-Popaj Marina-Oliva Estercita-Pijavica Hernan-Krpelj
tako da znate tko je tko kad tako napišem :rofl:

Nisam pogledala epku ali čim pogledam javim se

znači preveli su njihova imena facepalm :p

ah ništa čudno hahhahh....

Iksice što se tiče te borbe nemaju kome prijaviti
kad je tamo mito i korupcija mafija na sve strane hahhhah...
načelnik Fulgencio je sve u tom selu
i policijac i odvjetnik i sudac :rofl:

Nato slažem se Olivina faca na kraju epke je predobra
i jedva čekamo tvoj komentar na finale :mig:

Nata-SilvaFan
28.10.2013., 18:30
Ma ovo je ruku na srce Ximenina najslabija epka, poslije je stvarno sve bolja i bolja. asad joj je malo i lik nako ja bih rekla uštrogljen ali do kraja tjedna ce to vec biti sasvim druga "prica"

Ma i ja cu ih zvati tako, ne mogu drugacije :lol:

Pips tko bi rekao cuda da se dese :lol: :mig:

Ne mi dirati Fulgija :nono: :lol:

marimar
28.10.2013., 18:31
Evo i mene moja draga tripulacion.

Dobar je Popaj duge kose, dobar dobar :Slin: Vrijeme ga uopće nije pregazilo :zubo: Ej prijatelji, kako ste mi danas? :rofl:

Što se tiče prvog sureta Mercredes i Marine, da meni netko tako priđe kao Merče Marini i uz to mi kaže kako zna sve o meni i da je pratila što se događa samnom svih ovih godina, sigurno ne bih prihvatila raditi za tu osobu koliko god dobra bila, al' ajd.

Najjača mi je bila Damianova izjava kako ne želi djevce na brodu :lol:

Marina: Kapitan Fabre će se morati pokoriti mojim zapovjedima :rofl:

Marinino penjanje na brod :rofl:

Sad i ja znam da Bagre znači Som, a Oso Medo, umrla sam na prijevod :lol:

Prvi susret :cerek:

Marina: Cual de estos es el famoso Capitan Fabre?
Damian: Capitan Fabre soy yo.
Marinina faca neprocjenjiva :lol:

@Nato, i meni je teško pisati prava imena kad sam se naviknula na nadimke. Ni ja još nisam odgledala zadnju epizodu :mig:

PamSwynford
28.10.2013., 18:36
Demit, sad će mi zbog ovih nadimaka u glavi stalno zvoniti ova melodija (http://www.youtube.com/watch?v=EDsfExzZgso). :rofl: :lol:

Nata-SilvaFan
28.10.2013., 18:40
I ja sam si razmisljala da je totalno freaky nacin na koji je Merđo prisla al ajd sreca sto mi znamo da je ona :top: pa joj oprastamo hahah

Ja zaboravila da se Popaj tukao s Osom, reko sta se njih dvojica krpe :lol:
Fulgijev ples neprocjenjivo ahah

marimar
28.10.2013., 18:41
@PamSwynford za pjesmu jedan :s Popeye The Sailor Man :lol:

@Nato, hoćemo ti i ja ovdje opet zapjevati one naše stare pjesme? :mig: :rofl:

Nije mi uopće jasna ta tučnjava Popaja i Mede :ne zna: Tko je tu lud, tko zbunjen, a tko normalan? :p

Fulgi obara kao i prvi put kad sam ga gledala, šarmer naš :cerek: Koliko ova Pijavica na kraju ima godina? 18? Tako se ponaša :D A izgledala je ko okićeno drvce :rofl:

petraa7
28.10.2013., 18:42
Ponovo pogledana prva epizoda. Lijepo se bilo prisjetiti te prve epizode

I kako kaže @marimar za Merče i Marinu, ja bih isto prvo zabrijala da je neka čudakinja koja zna sve o meni i ne bih prihvatila radit za nju haha

pipa
28.10.2013., 18:43
Da Nato čuda se ipak dogadjaju :rofl: :cerek:

Amix moja i ti tako priznaš da još nisi pogledala finale
al dobro sve i onako znaš šta je bilo još treba i pogledati
i ja ću još jednom kako treba :rofl:

Istina Oliva je malo ukočena na početku ali kako kaže Nata
sve će doći na svoje :cerek:

EDIT
može curke ja sam uvijek za vaše pjesme jako mi fale :D

@Pam pjesma ti je zakon :lol:

chandlerbing
28.10.2013., 18:46
dobra serija: )čak mi i ova Ximena nije loša: ))
:cerek:

Pozzzz ekipa : cerek:
mojoj tripulacion ekipi i novoj

ne mogu se prešaltati na njihova prava imena
možda ekipa prihvati pa se nećemo zbunjivati :lo l:

tako da znate tko je tko kad tako napišem :r ofl:

pozz kerida :kiss:
hahaha, nek si ti napisala da ih ne zbunjujemo ako nam se omakne :rofl:

i jedva čekamo tvoj komentar na finale : mig:
aaaa scena mog potpisa :cerek:

Najjača mi je bila Damianova izjava kako ne želi djevce na brodu : lol:

ahahahaha

Marina: Kapitan Fabre će se morati pokoriti mojim zapovjedima :r ofl:

nema šta drugo. a on kaže da se nada da će novi upravitelj imati petlje :D

Marinino penjanje na brod : rofl:

kraljica !
promijenili su tu dasku, bila je uža i bez ograde kad se Pijavica penjala prošle noći
to su sigurno Medo i Som promijenili :lol: :rofl:

Demit, sad će mi zbog ovih nadimaka u glavi stalno zvoniti ova melodija (http://www.youtube.com/watch?v=EDsfExzZgso). :r ofl: :lo l:
hahah to je cilj

živahno nam je na temi, to mi se sviđa

LMDV-fan
28.10.2013., 18:47
auuuč, gotovo, već sam poludila haha
nakon dužeg vremena počinjem pratiti neku telenovelu, osim Nasljednice s V. koja mi je malo dosadnjikava..
Pa što da kažem, volim telenovele by Mejia, Abud :D Ximena je vrlo dobra za prvu epizodu, a koju je tek facu napravila na kraju, a šta da kažem na Fabrea, predivaaan :D
Neki opaki tip je naš kapetan, kako je reko Lazaru da ne želi djevce na brodu :P
Ah, što da još kažem, Romica i Evora odlični kao uvijek, također i L. Carmine al vidim da će joj lik bit naporan do kraja..
I pjesma naravno, predivna je, stalno ju sad slušamm, i jedva čekam sutra 2. epkuu :)

marimar
28.10.2013., 18:55
petraa7 kaže:
I kako kaže @marimar za Merče i Marinu, ja bih isto prvo zabrijala da je neka čudakinja koja zna sve o meni i ne bih prihvatila radit za nju haha

Ali budući da je to ipak Mercedes, a mi znamo da je ona dobra dušica pa ćemo zažmiriti na to :mig:

pipa kaže:
Amix moja i ti tako priznaš da još nisi pogledala finale
al dobro sve i onako znaš šta je bilo još treba i pogledati
i ja ću još jednom kako treba

Nisam stigla amigis, od jutra sam vani. Mislim da ću večeras pogledati, ne žuri mi se kad ionako znam što me čeka :zubo:

chandlerbing kaže:
a on kaže da se nada da će novi upravitelj imati petlje

Oliva itekako ima petlje da ga zapetlja :rofl:

kraljica !
promijenili su tu dasku, bila je uža i bez ograde kad se Pijavica penjala prošle noći
to su sigurno Medo i Som promijenili

A kako su joj se smijali samo dok se penjala pa kad je došla do njih i onako ozbiljna pitala: Donde esta capitan Fabre?, a oni svi prstom pokazuju gdje se skriva :rofl:

pipa
28.10.2013., 18:58
Da na početku je malo opak naš kapetan
ali opet sladak kao dušica :cerek:

legice @chandler da tvoj potpis scena dana :D

a tek kad se sjetim šta nas sutra čeka odmah se počnem smijati :lol: :lol:

ufff svašta će čekati novu upraviteljicu nije svjesna šta je čeka hahhah...

Nata-SilvaFan
28.10.2013., 19:02
Ah Mari nase pjevanje , hocemose sjetiti svih ili cemo prepisivati hahah. Ali mislim da je bolje da ipak ne pjevamo, mi smo svoje vec odpjevale hahah

A i ja rekla da necu gledati redovno hahah. Ali opet kad razmislim nemam puno toga za raditi u ovo doba tako da bojim se da cu se ipak cesto druziti s ekipom. Sad cekam nasu prelijepu tetku. Ona mi je motiv hahah

Umrla sam kad je doktor rekao da Smaratiz nece jos dugo....reko ma jok, uopce nece :lol:

marimar
28.10.2013., 19:02
LMDV-fan kaže:
Ximena je vrlo dobra za prvu epizodu, a koju je tek facu napravila na kraju, a šta da kažem na Fabrea, predivaaan

Ma oboje su pre :cerek:
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/969473_373683769408364_1252041781_n.png

Neki opaki tip je naš kapetan, kako je reko Lazaru da ne želi djevce na brodu : P

Popaj: ...i pokažite mu što je život :rofl:
Ma Oliva će njega "omekšati" :bicedobro:

Ah, što da još kažem, Romica i Evora odlični kao uvijek, također i L. Carmine al vidim da će joj lik bit naporan do kraja..

Ovo još nije ništa od Estercite, sad je još i ok. Nju ti od milja zovemo Pijavica :rofl:

I pjesma naravno, predivna je, stalno ju sad slušamm, i jedva čekam sutra 2. epkuu
Pjesma, entrada :s :cerek: I ja jedva čekam drugu epizodu, bit će još bolja od današnje. Kad se samo sjetim što nas sutra čeka umirem od smijeha kao amigis @pips :lol:

Nata-SilvaFan kaže:
Ah Mari nase pjevanje ,hocemo se sjetiti svih ili cemo prepisivati hahah. Ali mislim da je bolje da ipak ne pjevamo, mi smo svoje vec odpjevale hahah

Pa da, mi smo naše odpjevale, ali možemo prepisati pokoji stari i nabaciti pokoji novi stih :mig:

A i ja rekla da necu gledati redovno hahah. Ali opet kad razmislim nemam puno toga za raditi u ovo doba tako da bojim se da cu se ipak cesto druziti s ekipom. Sad cekam nasu prelijepu tetku. Ona mi je motiv hahah

Priznaj, falimo ti. Ne možeš ti bez nas, a ni mi bez tebe :kiss:

Umrla sam kad je doktor rekao da Smaratiz nece jos dugo....reko ma jok, uopce nece

Hahahahah. Pa kad stvarno neće dugo :lol:

chandlerbing
28.10.2013., 19:08
nitko ne komentira Sancheza i Marianu van Rankin? cura je predivna

petraa7
28.10.2013., 19:13

Već se u prvoj epizodi kuži njegova opsjednutost Marinom. Haha

Nata-SilvaFan
28.10.2013., 19:16
Mari pod ekipom sam mislila na njih :lol: al muka mi je kad se sjetim da ne mogu prematati scene. A ne znam koliko cesto cu komentirati jer ovo s moba ide jako sporo

Van Rankinicu nije potrebno komentirati hahah a o Krpelju sam ja vec odavno svoje rekla hahah

pipa
28.10.2013., 19:23
Nato baš ti hvala što nisi mislila na nas nego na drugu ekipu :durica :rofl:

ali nema veze opraštamo ti ipak si ti naše oko sokolovo :p

Istina neke likove treba podhitno na FF a ti onda pokrij oči dok ne prodju :D

Nata-SilvaFan
28.10.2013., 19:29
Ma mislim da nema potrebe posebno naglasavati jel mi draga moja tripulacion to se valjda podrazumjeva hahaha

Jos jedna kapetanova provala kako Lazaro ne zna piti hahah

A sad pozdrav svima, odoh

Alejandro^^
28.10.2013., 19:35
Ha ebo i ja pogledao, prije odgledah 15 epki na netu :raspa:
A ono nije lose ali dosta mi je nerealno to. Bas cudo jer ja insce volim tu nerealnost ahhaha nez kao sto ste vec rekli da sam ja Magdalena bacio bi zenskoj papire u facu i pitao ju zasto me stalka :lol:

Levi ko levi, i dobra mu je kosa. Mislim cist okej :p

Ximena je stvarno ljepa i ima.visinu :top:.
Estercita je meni ok jer volim Lauru:D

i jos jedna stvar: meni je ona prva scena u seriji ono silovaaaanje prelose, bas uzas za pocetak:flop:

nista vidimo se na temi ako me primate ekipo :")

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

chandlerbing
28.10.2013., 19:48
@alejandro- primamo, naravno. za ulaz moras nam nekaj otpjevat :rofl:

ma Pijavica tj Ester je interesantna ženska, ima svojih bisera :D
a silovanje, čuj :raspa: hebiga

SantaDiabla
28.10.2013., 19:52
Prva epka-not bad.
Ximena mi je bome prelijepa *-*

Dosta je nerealno.
Marina ušla u auto ovih nepoznatih,Mercedes joj rekla da ju zna,pa išla kod njih doma. I odma potpisala neki ugovor.I kao će bit da joj je Mercedes mama?! A ovi brodovi i more izgledaju ko iz neke video igrice.

marimar
28.10.2013., 19:57
chandlerbing kaže:
Mariana se nažalost pojavljuje u samo jednoj epizodi pa se tu nema šta komentirati. Da, već smo u AB-u zaključili da je predivna cura i odlična glumica :top: :cerek:

Što se tiče Ivana, o njemu smo uglavnom rekli sve. Odličan glumac, a nije ni ovako za baciti :klopa: Mene se on najviše dojmio kako se telenovela bližila kraju, a u početku mi je uglavnom smetao :D

Nata-SilvaFan kaže:
Jos jedna kapetanova provala kako Lazaro ne zna piti hahah
Zaključak je da Lazaro ne zna ništa i da samo kvari sliku drage nam tripulacije :amen:

Alejandro^^ kaže:
Levi ko levi, i dobra mu je kosa. Mislim cist okej
Kratko i jasno :D

Ximena je stvarno ljepa i ima.visinu.
Ima ona puno toga dobroga što će nam pokazati s vremenom :mig:

Estercita je meni ok jer volim Lauru
Onda ćeš ti biti izuzetak, jer mi Estercitu baš i ne volimo (Laura je ok), ali kao što kaže legica @chandler, ima i ona svojih svjetlih trenutaka :zubo:

nista vidimo se na temi ako me primate ekipo :")
Naravno da te primamo. Uđi slobodno :lol:

Nekoliko slikica iz 1. epzode
http://3.bp.blogspot.com/-UmPYXGBI8NA/UZJmV_AWooI/AAAAAAAACvU/m-hK2lSPdRU/s1600/vlcsnap-2013-05-14-18h15m06s185.png
http://3.bp.blogspot.com/-X0ooKUNo79Y/UZJm1XeIDyI/AAAAAAAACxE/R2nj3_4vsHg/s1600/vlcsnap-2013-05-14-18h17m35s143.png
http://2.bp.blogspot.com/-Rw4IeuZvUWk/UZJn7OVrFyI/AAAAAAAAC00/3x1XPjLWaQI/s1600/vlcsnap-2013-05-14-18h20m53s74.png
http://1.bp.blogspot.com/-fEY4vTG7QK0/UZJnroZpVxI/AAAAAAAAC0E/4jCQagYQaZ0/s1600/vlcsnap-2013-05-14-18h20m20s252.png
http://3.bp.blogspot.com/-pPa1wxLjK0I/UZJn4k_yD7I/AAAAAAAAC0s/Z8mB93R8lJo/s1600/vlcsnap-2013-05-14-18h20m55s89.png
http://1.bp.blogspot.com/-dkpBUXFyWrM/UZJoGBr4vUI/AAAAAAAAC1c/mFmw6K3OeGw/s1600/vlcsnap-2013-05-14-18h21m35s238.png
http://3.bp.blogspot.com/-kYH6MIAvB0I/UZJoKh2e8gI/AAAAAAAAC1k/XpAjMb4Rdgk/s1600/vlcsnap-2013-05-14-18h21m33s213.png
http://3.bp.blogspot.com/-h6oLM6UsvFI/UZJoMVHxb9I/AAAAAAAAC10/14Hi84-HTUY/s1600/vlcsnap-2013-05-14-18h21m36s250.png

edit- slažem se @SantaDiabla, ima ovdje dosta nerealnih stvari, ali opet, u kojoj telenoveli nema :mig:

Alejandro^^
28.10.2013., 19:57
@alejandro- primamo, naravno. za ulaz moras nam nekaj otpjevat :ro fl:
Baaah bah ajde budem par stihova iz entrade :p
Dakle ovo ce gadno zvucat pripremite cepice za usi ( :rofl::facepalm:)

Quiiiiiero en tus manos abiertas buscar mi camiiiiii-noooooo
y que te sientas mujer solamente con miiiiiii-goooooo....
:D

ma Pijavica tj Ester je interesantna ženska, ima svojih bisera :D
Umirem na nadimak :lol::lol:

Pa da, mislim glumi ultrairitantan lik ali meni je ta Laura bas simpa ženska, + ona mi je baš ko stvorena za negativke baš ima facu za njih :Đ

a silovanje, čuj :rasp a: hebiga
Totalno.....:kava:......

A ono, opet ajde nije tipično, jer bi inače serija počela s Ximenom :p

E da još jedna stvar ja se i dalje ne mogu načudit da je Sanchez dosao na Televisu, mislim on mi je bio vrhunski u LRDS a pošto je to baš kvalitetna novela nisam mislio da će završit kod Mejie :rofl:, ali dobro, pare, popularnost, xy (:

Alejandro^^
28.10.2013., 20:02
Kratko i jasno :D
:five:

ma ona puno toga dobroga što će nam pokazati s vremenom :mi g:

Nadam se pošto su svi pljuvali po njoj da je dobila ulogu zna- se- već- kak :p

Onda ćeš ti biti izuzetak, jer mi Estercitu ne volimo uopće (Laura je ok) :z ubo:
Haha vidjet ćemo možda i meni bude išla na živce kasnije :D

Naravno da te primamo. Uđi slobodno :lo l:
http://www.seocom.es/blog/media/Gracias.gif

marimar
28.10.2013., 20:18
Pa da, mislim glumi ultrairitantan lik ali meni je ta Laura bas simpa ženska, + ona mi je baš ko stvorena za negativke baš ima facu za njih : Đ
Slažem se, ima u Lauri nešto simpatično, iako me se ovdje nije toliko dojmila kao recimo u AB-u :hekla:

da još jedna stvar ja se i dalje ne mogu načudit da je Sanchez dosao na Televisu, mislim on mi je bio vrhunski u LRDS a pošto je to baš kvalitetna novela nisam mislio da će završit kod Mejie : rofl:, ali dobro, pare, popularnost, xy (:

Ivan je ulogu Hernana/Krpelja odradio maestralno :s U jednom trenu ga mrziš, u drugom mu se smiješ, pogotovo kad plače, ma stvarno je odličan :zubo:

Hernan Saldana je u top listi mojih najdražih negativaca :top:

Nadam se pošto su svi pljuvali po njoj da je dobila ulogu zna- se- već- kak

Nemoj tako o Xime :nono: Ona je prije svega dobila ulogu zahvaljujući kemiji sa Willom, ali se dokazala i u glumačkom dijelu. Ima nešto u toj ženi duge kose hehe. Ma Xime je kraljica :cerek:

Haha vidjet ćemo možda i meni bude išla na živce kasnije
Ako ti ne bude išla na živce, onda s tobom nešto nije u redu :rofl:

chandlerbing
28.10.2013., 20:35
Zaključak je da Lazaro ne zna ništa i da samo kvari sliku drage nam tripulacije : amen:

djevac, ne zna pit, a ni ne izgleda baš nekaj za poželjet. zasad :flop:

Baaah bah ajde budem par stihova iz entrade : p
Dakle ovo ce gadno zvucat pripremite cepice za usi ( : rofl::fa cepalm: )

Quiiiiiero en tus manos abiertas buscar mi camiiiiii-noooooo
y que te sientas mujer solamente con miiiiiii-goooooo....
: D

aaaaa svaka čast, nije loše lega :D :D

Ivan je ulogu Hernana/Krpelja odradio maestralno : s U jednom trenu ga mrziš, u drugom mu se smiješ, pogotovo kad plače, ma stvarno je odličan : zubo:

:five:
uživajte u njegovoj ulozi, super je odradio

plavusaxxxxxx
28.10.2013., 22:03
ja sam pogledala 1.epku...ali nisam nešto oduševljena!!:ne zna: svidio mi se je Marinin stav!!! :top: Willy mi je super s dužom kosom...super mu stoji!!!:cerek::cerek::cerek: i paše uz lik!!

EzelFata
28.10.2013., 22:16
meni je ba ssuper vidjeti Willa u ovakvom izdanju :cerek: malo za promjenu
Ximena mi je predivna jako je lijepa mislim da ce mi se svidjeti njezin lik zena s stavom like it :D

toby5
28.10.2013., 22:39
slažem se da je u prvoj epizodi priča kao i gluma neuvjerljiva, ali mislim da je to velikim djelom postignuto ubrzanim scenama, kao htjelo se preći na pravu priču, njihovo upoznavanje. koliko god mi to htjeli, ponekad je bolje ići usporenim tempom i dati neku kvalitetu scenariju. no pogledat ću još koju najviše zbog glumice koja mi je lijepa i levija koji ovdje izigrava nekakvog modernog juana del diabla. btw. mogli su njega uzeti za remeke divljeg srca.

a one scene njega s kriminalcima služile su da nam pokažu kakav je on macho men kao i ono silovanje da nam se pokaže koliko je ona pravedna i bori se za malog čovjeka pod cijenu svoje karijere

PamSwynford
28.10.2013., 22:43
E da, skoro zaboravih prije reći, Marina/Oliva je fkt predivna cura i svidjelo mi se što je odmah zvala policiju i dala otkaz u hotelu jer su oni bedaci štitili onog ljigavca, ali nekako imam dojam da će magični duo M&A uništiti njezin lik do ja....kraja. Šteta, jer Oliva ima potencijala. A bome i Ximena kao glumica.

uckvondy
29.10.2013., 00:29
aaa divno ih je gledat na velkom ekranu s prijevodom (koji je hmm, no nema veze)
koji kraj epke.. uhh. el capitan soy yo! :cerek:

ma jel to moguće??

ajme da ja sam krepavala.. znači Bagre je Som a el Oso Medo
nije im to trebalo ajme nemogu anm to radit..ima neki i gušter ajme majko :lol:

tako da znate tko je tko kad tako napišem
:lol:

i jedva čekamo tvoj komentar na finale
i meni i meniiiii

@nato lajkam avatar cerek

Ma Oliva će njega "omekšati"

itekako.... kako će mu ova grubost odjednom naglo spasti

Levi ko levi, i dobra mu je kosa. Mislim cist okej

Ximena je stvarno ljepa i ima.visinu
Estercita je meni ok jer volim Lauru

i jos jedna stvar: meni je ona prva scena u seriji ono silovaaaanje prelose, bas uzas za pocetak

nista vidimo se na temi ako me primate ekipo
Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2 primamo primamo :mig: a dobro.... meni to silovanje i nije toliko loše palo.... valjda jer tad još nisam bila upoznata sa likovima

edit- slažem se @SantaDiabla, ima ovdje dosta nerealnih stvari, ali opet, u kojoj telenoveli nema upravo to...dat ću ti za primjer AV, od otmica, pokušaja otmica, nevjerovatne snage ariage koji djeluje kao superman, kako bi rekla nikki itd.. al najsmiješnije ,što nikki vjeruje da je guzmancito zaljubljen u onu sluškinju... e to je vrhunac....odo ja u OFF

Nata-SilvaFan
29.10.2013., 00:39
Joj da, kak sam zaboravila na Guštera :rofl: :brukica:

Hvala, mali homenaje na kraju za dvije najbolje i najljepše u seriji barem meni. Ma i većini :mig:

uckvondy
29.10.2013., 00:44
Joj da, kak sam zaboravila na Guštera :rofl: :brukica:

Hvala, mali homenaje na kraju za dvije najbolje i najljepše u seriji barem meni. Ma i većini potpisujem potpisujem svakako :D

Prva epka-not bad.
Ximena mi je bome prelijepa *-*

Dosta je nerealno.
Marina ušla u auto ovih nepoznatih,Mercedes joj rekla da ju zna,pa išla kod njih doma. I odma potpisala neki ugovor.I kao će bit da joj je Mercedes mama?! A ovi brodovi i more izgledaju ko iz neke video igrice.a koja je sapunica realna.... nijedna bome ... meni to toliko i nije nerealno jer je merče doslovno uvijek slijedila marinu i znala sve o njoj, zato se i stvorila tu u tom trenutku, a marina je potpisala ugovor jer je tad bila doslovno u *ovnima pa je na neki način bila primorana

toliko mi je prirasla srcu da mrzim one koji tak pričaju o njoj :503:

ja sam pogledala 1.epku...ali nisam nešto oduševljena!! svidio mi se je Marinin stav!!! Willy mi je super s dužom kosom...super mu stoji!!!i paše uz lik!!
nemoj odustat...pogledaj još par pa odluči
ako ti se svidio marinin stav...bude ti se i dalje sviđao još više...obožavam ovaj oliva-popaj početnički odnos :cerek:

slažem se da je u prvoj epizodi priča kao i gluma neuvjerljiva, ali mislim da je to velikim djelom postignuto ubrzanim scenama, kao htjelo se preći na pravu priču, njihovo upoznavanje. koliko god mi to htjeli, ponekad je bolje ići usporenim tempom i dati neku kvalitetu scenariju. no pogledat ću još koju najviše zbog glumice koja mi je lijepa i levija koji ovdje izigrava nekakvog modernog juana del diabla. btw. mogli su njega uzeti za remeke divljeg srca.

a one scene njega s kriminalcima služile su da nam pokažu kakav je on macho men kao i ono silovanje da nam se pokaže koliko je ona pravedna i bori se za malog čovjeka pod cijenu svoje karijere sam ću reć da mi je drago da su išli ovako ubrzanu..nevolim baš kad razvlače sa početkom ...pa se upoznaju tako u 15...i meni dosadi do 15 ahahahha

E da, skoro zaboravih prije reći, Marina/Oliva je fkt predivna cura i svidjelo mi se što je odmah zvala policiju i dala otkaz u hotelu jer su oni bedaci štitili onog ljigavca, ali nekako imam dojam da će magični duo M&A uništiti njezin lik do ja....kraja. Šteta, jer Oliva ima potencijala. A bome i Ximena kao glumica.
tako bih ti radi sad malo spojlala,al ne smijem...ximena će se imat gdje iskazat , vjeruj mi ....dobit će ona prostora poslije malo više

plavusaxxxxxx
29.10.2013., 02:30
nemoj odustat...pogledaj još par pa odluči
ako ti se svidio marinin stav...bude ti se i dalje sviđao još više...obožavam ovaj oliva-popaj početnički odnos :cerek:
:)
definitivno neću odustajati!!! ako ništa isplati se gledati zbog Popaja:cerek: i Olive:cerek:(kako ih vi zovete:))

petraa7
29.10.2013., 09:52
:)
definitivno neću odustajati!!! ako ništa isplati se gledati zbog Popaja:cerek: i Olive:cerek:(kako ih vi zovete:))

Njih dvoje su def. :cerek: A ni drugi likovi nisu loši :D

uckvondy
29.10.2013., 11:42
definitivno neću odustajati!!! ako ništa isplati se gledati zbog Popaja i Olive:cerek:(kako ih vi zovete

već si naučila, bravo bravo :cerek:

curke imam jednu ideju, pošto smo se mi (mislim na ekipu sa teme spojleri)
složile da se xime u seriji odlično oblačila, šta mislte na to da nakon svake epke ja objavim sliku njenog looka za tu epizodu, pa da onda sve ostavimo komentar i na to? uradila bi isto i za popaja, al njegova garderoba u ovoj seriji je :rolleyes:

Znači komentiramo kako njoj stoji odabrana kombinacija, šta je dobro, šta ne?, koju ocjenu dajete do 5, a onda što od toga bi vi nosile.. i tak

(znam da većina zna ,al evo, klik na sliku da se poveća)
http://dc353.4shared.com/img/lZ4alLGw/14203fda5c0/6_online.png (http://www.4shared.com/photo/lZ4alLGw/6_online.html)

evo ja da počnem, meni je ovdje super, istaknuta figura, nema šta, košulja i ogrlica su joj perfekt, frizka jedino malo obična.... sve u svemu od 4 do 5

a ono što bih joj ukrala je košulja i ogrlica :cerek:

pipa
29.10.2013., 12:19
Evo i mene nakon pogledane epke i to dva puta hahhah....

totalno drukčiji osjećaj serije s prijevodom i još veliki ekran :cerek:

Dobar je Popaj duge kose, dobar dobar :Slin: Vrijeme ga uopće nije pregazilo :zubo: Ej prijatelji, kako ste mi danas?

ma šta dobar amigis predobar Popaj :klopa:

i sad nemam prigovor na periku kao kad sam prvi put gledala epku
totalno sam se naviknula na duge plave kose

Što se tiče prvog sureta Mercredes i Marine, da meni netko tako priđe kao Merče Marini i uz to mi kaže kako zna sve o meni i da je pratila što se događa samnom svih ovih godina, sigurno ne bih prihvatila raditi za tu osobu koliko god dobra bila, al' ajd.

a ne bi ni ja ali kad joj gori pod petama prihvatila je

Merče Marini "Moram te upozoriti imat ćeš problema kad dodješ
tamo s kompliciranim muškarcem kapetanom Damianom Fabreom"

"Kažu da je divlji,ratoboran,sklon piću i ženama.
Možda i jest,ali prema meni je odan i častan.Tvrdoglav je i teško
prihvaća autoritet.Ali vjerujem da ćete se složiti."

Složit će se oni i te kako hahhahhah...

Marinino penjanje na brod :rofl:

A kako su joj se smijali samo dok se penjala pa kad je došla do njih i onako ozbiljna pitala: Donde esta capitan Fabre?, a oni svi prstom pokazuju gdje se skriva

umrla sam na tu scenu kako se penjala na brod a dečki se smiju hahhahha....

Sad i ja znam da Bagre znači Som, a Oso Medo, umrla sam na prijevod :lol:

i ja umirem na imena a Lagarto je Gušter hahhahhah.....

Marina: Cual de estos es el famoso Capitan Fabre?
Damian: Capitan Fabre soy yo.
Marinina faca neprocjenjiva :lol:

predobar prvi susret i njena faca :cerek:

[QUOTE=Nata-SilvaFan;47352311]I ja sam si razmisljala da je totalno freaky nacin na koji je Merđo prisla al ajd sreca sto mi znamo da je ona :top: pa joj oprastamo hahah

tako je oprostit ćemo joj ipak je naša Merče

Ja zaboravila da se Popaj tukao s Osom, reko sta se njih dvojica krpe
Fulgijev ples neprocjenjivo ahah

gledam ja kako se tuku i mislim si koji je razlog :ne zna:

a ono oni vježbaju svoje mišiće hahhahhah.....

pipa
29.10.2013., 12:21
Fulgi obara kao i prvi put kad sam ga gledala, šarmer naš :cerek: Koliko ova Pijavica na kraju ima godina? 18? Tako se ponaša. A izgledala je ko okićeno drvce

dobar Fulgi dobar a naša Pijavica ima negdje oko 20-tak godina tak nekak
bar po ponašanju hahhahha....

baš tako izgleda kao ukrašeno drvce

Pjesma, entrada :s I ja jedva čekam drugu epizodu, bit će još bolja od današnje. Kad se samo sjetim što nas sutra čeka umirem od smijeha kao amigis @pips

baš mi je čudno gledati prvu entradu lijepo se podsjetiti
ali druga je puno bolja i naravno pjesma je :cerek:

Ma mislim da nema potrebe posebno naglasavati jel mi draga moja tripulacion to se valjda podrazumjeva hahaha

naravno da se podrazumijeva i ti si nama draga članica tripulacije :cerek:

Zaključak je da Lazaro ne zna ništa i da samo kvari sliku drage nam tripulacije :amen:

asi es amigis

Nemoj tako o Xime :nono: Ona je prije svega dobila ulogu zahvaljujući kemiji sa Willom, ali se dokazala i u glumačkom dijelu. Ima nešto u toj ženi duge kose hehe. Ma Xime je kraljica :cerek:

ne tako pričati o Ximeni to nije lijepo ni ti istinito

naravno kraljica na kvadrat

Ivan je ulogu Hernana/Krpelja odradio maestralno :s U jednom trenu ga mrziš, u drugom mu se smiješ, pogotovo kad plače, ma stvarno je odličan

Hernan Saldana je u top listi mojih najdražih negativaca :top:

tako je legice potpisujem te

EDIT
amix @plavušo istina nije prva epka nešto posebno osim prvog susreta
ali bit će bolje naročito s našim golupčićima zanemari druge hahhaha....

i drago mi je da nećeš odustati samo naprijed

@uckwondy ja sam za
i lajkam ti lokaciju hahhahh.... i avatar

@Nato odličan avatar dvije najdraže likice

Nata-SilvaFan
29.10.2013., 12:44
Samo da prokomentiram da je meni Marinin stajling u prvoj epki tj. ta službena oblekica totalno bezveze. Mislim da joj je to najgori koji je imala. Dobro nisu mi se sviđale ni one uske plavo bijele prugaste hlače poslije.

uckvondy
29.10.2013., 12:56
Samo da prokomentiram da je meni Marinin stajling u prvoj epki tj. ta službena oblekica totalno bezveze. Mislim da joj je to najgori koji je imala. Dobro nisu mi se sviđale ni one uske plavo bijele prugaste hlače poslije.

hvala nate što sudjeluješ i baš cool što su nam ukusi različiti ahhahahah :lol:

plavusaxxxxxx
29.10.2013., 13:16
EDIT
amix @plavušo istina nije prva epka nešto posebno osim prvog susreta
ali bit će bolje naročito s našim golupčićima zanemari druge hahhaha....

hehehe imaš pravo amix!!! golupčići su baš!!!:cerek: ajmeee ona zadnja scena!!!:Slin::mikrocerek:

Znači komentiramo kako njoj stoji odabrana kombinacija, šta je dobro, šta ne?, koju ocjenu dajete do 5, a onda što od toga bi vi nosile.. i tak

http://dc353.4shared.com/img/lZ4alLGw/14203fda5c0/6_online.png (http://www.4shared.com/photo/lZ4alLGw/6_online.html)

oo da...Marinine odjevne kombinacije su vrijedne komentiranja!! baš mi je sve tip-top....a i frizura kao završni detalj mi je savršena!!!:cerek: inace ja sam član kluba "opsjednutih kosom" :D najviše mi se je svjela košulja...bijela a opet neobična i ogrlica.....ma dajem joj čistu 5!!:cerek:

29.10.2013., 14:30
pa dobro šta je ovo, a jeste se raspisale :s :cerek:

ja pogledala reprizu danas, i dojam mi je isti ko i onda kad sam online gledala t prve epizode - baš krš krš.

loš uvod, sve ono sa silovanjem, preloše složeno sve, u 15 minuta a u stvarnom vremenu maltene u jednom danu malu su silovali, Oliva ga optuzila pa su je terali da odbaci optuzbu (kao da ona ima ista s time, ili ce ova koja je silovana povuc tuzbu ili drzava ili ko god), pa je dakla otkaz, pa joj je mamu strefio slog, pa je osla do matere, pa ju nasla Romo, pa joj ponudila posao, pa ova prihvatila, i vec sljedece jutro ovaj portcko od Romo ju dovodi do Fabrea na prag.pardon, potpalublje :zubo:

uglavnom, bas urnebesno lose mi je to napravljeno, i gomila nekakvih tres scena, tipa onaj mali sto se dere sta je izaslo u novinama, cijela ona festa, pa Pijavica :rigo:, pa scene sa Krpeljem a nigdje mu ne prikazu glavu, pa oni neki slow motionovi, pa ubrzana kamera, pa zoom, pa ekstra los CGI La Tempestad, pa bezvezni incidentali .... uglavnom, jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakooooo loše.

dobra stvar je naravno Will, po meni se onbas fino uzivio u tu ulogu, i mučačos, i hombre i ta neka podjebavanja, dobar je skroz.
i Ximena je prekrasno čeljade i uopće nije loša za nekoga tko je snimio prve scene u životu.

et, to je to otprilike, uglavnom tipični Mejia bućkuriš koji cu se potrudit gledat redovno samo zato jer ovo dvoje imaju kemije, i jer ste rekle da su bas super par :D:cerek:

uckvondy
29.10.2013., 15:00
pa dobro šta je ovo, a jeste se raspisale :s :cerek:

ja pogledala reprizu danas, i dojam mi je isti ko i onda kad sam online gledala t prve epizode - baš krš krš.

loš uvod, sve ono sa silovanjem, preloše složeno sve, u 15 minuta a u stvarnom vremenu maltene u jednom danu malu su silovali, Oliva ga optuzila pa su je terali da odbaci optuzbu (kao da ona ima ista s time, ili ce ova koja je silovana povuc tuzbu ili drzava ili ko god), pa je dakla otkaz, pa joj je mamu strefio slog, pa je osla do matere, pa ju nasla Romo, pa joj ponudila posao, pa ova prihvatila, i vec sljedece jutro ovaj portcko od Romo ju dovodi do Fabrea na prag.pardon, potpalublje :zubo:

uglavnom, bas urnebesno lose mi je to napravljeno, i gomila nekakvih tres scena, tipa onaj mali sto se dere sta je izaslo u novinama, cijela ona festa, pa Pijavica :rigo:, pa scene sa Krpeljem a nigdje mu ne prikazu glavu, pa oni neki slow motionovi, pa ubrzana kamera, pa zoom, pa ekstra los CGI La Tempestad, pa bezvezni incidentali .... uglavnom, jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakooooo loše.

dobra stvar je naravno Will, po meni se onbas fino uzivio u tu ulogu, i mučačos, i hombre i ta neka podjebavanja, dobar je skroz.
i Ximena je prekrasno čeljade i uopće nije loša za nekoga tko je snimio prve scene u životu.

et, to je to otprilike, uglavnom tipični Mejia bućkuriš koji cu se potrudit gledat redovno samo zato jer ovo dvoje imaju kemije, i jer ste rekle da su bas super par :D:cerek:
štata što ti je toliko loša serija, al ok ne može se tu ništa...ukusi se razlikuju i gotovo
drago mi je da ti se naš par sviđa... :cerek:

29.10.2013., 15:05
štata što ti je toliko loša serija, al ok ne može se tu ništa...ukusi se razlikuju i gotovo
drago mi je da ti se naš par sviđa... :cerek:

ma tehnicki mi je bas lose odradjeno ovo sto sam dosad vidjela, o scenariju da ne pricam...steta je, jer je elenco odlican, pazi, imaju Willa, Ximenu, Romicu, Evoru, Noru Salinas, Sancheza...pa cak i Laura Carmine je meni osobno draga i nelosa glumica----imaju dobru pricu, imaju lijepu lokaciju, al sama cjelokupna izvedba je meni koma i za to krivim producenta koji se nebrine o detaljima, o storilineu, o uvjerljivosti price --- steta, jer da se netko bolji dohvatio ovoga, moglo je ispasti vrhunski :ne zna:

edit: Ximenu super oblače, šta jest jest :D

petraa7
29.10.2013., 15:21
već si naučila, bravo bravo :cerek:

curke imam jednu ideju, pošto smo se mi (mislim na ekipu sa teme spojleri)
složile da se xime u seriji odlično oblačila, šta mislte na to da nakon svake epke ja objavim sliku njenog looka za tu epizodu, pa da onda sve ostavimo komentar i na to? uradila bi isto i za popaja, al njegova garderoba u ovoj seriji je :rolleyes:

http://dc353.4shared.com/img/lZ4alLGw/14203fda5c0/6_online.png

evo ja da počnem, meni je ovdje super, istaknuta figura, nema šta, košulja i ogrlica su joj perfekt, frizka jedino malo obična.... sve u svemu od 4 do 5

a ono što bih joj ukrala je košulja i ogrlica :cerek:

Slažem se s tobom u svemu, super su ju obukli. Ali jedino mi se ogrlica baš ne sviđa pretjerano :p

Jeguljica
29.10.2013., 16:51
Dat ću joj šansu ako stignem pogledati ovak poslijepodne...zasad mi ova glavna ženska baš okej,ali Wiljam i dalje više ne...

IWWY
29.10.2013., 17:47
Ocajna serija,sund.Ximena je lijepa,ali ukocena,ne zna glumit.Levy preglumljava nekog machoa,al sve usiljeno i neuvjerljivo.telemundova la tormenta ne zasluzuje ovakav remake.pa ovo je uzas.od scenarija do glume

petraa7
29.10.2013., 17:52
Ocajna serija,sund.Ximena je lijepa,ali ukocena,ne zna glumit.Levy preglumljava nekog machoa,al sve usiljeno i neuvjerljivo.telemundova la tormenta ne zasluzuje ovakav remake.pa ovo je uzas.od scenarija do glume

Xime je iz epizode u epizodu sve prirodnija i sve bolje glumi. A Willov lik je takav, mora bit macho

IWWY
29.10.2013., 18:17
Xime je iz epizode u epizodu sve prirodnija i sve bolje glumi. A Willov lik je takav, mora bit macho

:504: znam da mora biti macho,al Levyu to ne ide.vise mi je kao nekakav nalickan metroseksualac...neuvjerljiv,preglumljava .nula.Ximena je lijepa,al od glume nema nista..ukocena s grcom na licu..kad se sjetim Kako su Santos y Maria Teresa(NATALIE STREINARD Y CHRISTIAN MEIER)Imali kemiju,strastveni likovi,a damian i marina nista od toga.ovo nije nikakav remake La tormente.ovo je jad i bijeda.scenarij vec vidjen.cesar evora uvjek isti likovi,iste grimase lica..ne cudi me sta je imala ocajnu gledanost u Meksiku.

petraa7
29.10.2013., 18:22
:504: znam da mora biti macho,al Levyu to ne ide.vise mi je kao nekakav nalickan metroseksualac...neuvjerljiv,preglumljava .nula.Ximena je lijepa,al od glume nema nista..ukocena s grcom na licu..kad se sjetim Kako su Santos y Maria Teresa(NATALIE STREINARD Y CHRISTIAN MEIER)Imali kemiju,strastveni likovi,a damian i marina nista od toga.ovo nije nikakav remake La tormente.ovo je jad i bijeda.scenarij vec vidjen.cesar evora uvjek isti likovi,iste grimase lica..ne cudi me sta je imala ocajnu gledanost u Meksiku.

Ponavljam, ovo je tek početak. I njoj je to prvi put da glumi pa normalno da je takva, al će se sve više i više opuštat i neće više imat grč na licu. I po meni Will i Xime imaju kemiju, al svako ima svoje mišljenje :)
I ovo je slobodni remake La tormente, ne mora se isključivo držat scenarija

bela flor
29.10.2013., 18:23
meni ovo zanimljivo :lol:

PamSwynford
29.10.2013., 18:23

Nisam gledala prije seriju, no moram stati u obranu. Iako na svakoj Wikipediji i nekim web-stranicama o telenovelama piše da je ovo remake, ovo nema nikakve veze s "La Tormenta"-om. Još prije snimanja su Mejia i Abudica rekli da je ovo originalna priča. Serija ti se ne sviđa, ok, ne mora se svima sviđati. Ima još serija na programu, pa nas pusti da gledamo ovo, a ti gledaj nešto sasvim deseto. :kava: Bt, Ximena. :cerek:

Nata-SilvaFan
29.10.2013., 18:28
Kao prvo i osnovno ako želite imalo uživati u ovoj seriji onda si automatski u glavi prekrižite usporedbe jer ovo je najavljivano kao remake ali to uopće nije i ne treba ga tako doživljavati i uspoređivati.

Kao drugo Meier i Naty su već bili formirani glumci kad su glumili La Tormentu. Ne možete očekivati od cure kojoj je to prvi profi susret s kamerom ( stavljam na stranu što je model i radi profi slike ) da odmah bude totalno prirodna i opuštena. A tu veliku ulogu ima i producent koji ju mora na neki način opustiti i uputiti.

I kao treće, uvjerena sam da svi koji pljujete Xime kad bi joj dali pravu i iskrenu priliku da bi povukli svoje riječi. No dobro, vaš gubitak

LMDV-fan
29.10.2013., 18:28
Pa curi je ovo prva uloga u zivotu i paf pa glavna, meni je sasvim okej za prve dvije epizode, dalje cemo vidjet, a mislim da će bit sve bolja i bolja, ima ona ''to nešto'' :)
sviđa mi se za sada serija, i jako je dobro to što ima 122 ep.
a to što gledanost nije bila u Mexicu bajna, ne treba znacit ništa, zna se šta oni vole..
Jedva čekam sutra :D preslatki su Marina i Damian :)

Nata-SilvaFan
29.10.2013., 18:33
Opet sam se smijala kao luda Marininoj provali "pala sam u more" a Beatriz onak s facom WTF al kako? :rofl:

uckvondy
29.10.2013., 18:49

nije ovo uopće remake od oluje...nema sa olujom ova serija ništa,a o kemiji willa i xime svi koji gledamo imamo samo :cerek:

Nisam gledala prije seriju, no moram stati u obranu. Iako na svakoj Wikipediji i nekim web-stranicama o telenovelama piše da je ovo remake, ovo nema nikakve veze s "La Tormenta"-om. Još prije snimanja su Mejia i Abudica rekli da je ovo originalna priča. Serija ti se ne sviđa, ok, ne mora se svima sviđati. Ima još serija na programu, pa nas pusti da gledamo ovo, a ti gledaj nešto sasvim deseto. Bt, Ximena.
volim kad entko napiše kvalitetan post... potpisujem svako slovo :D

Kao prvo i osnovno ako želite imalo uživati u ovoj seriji onda si automatski u glavi prekrižite usporedbe jer ovo je najavljivano kao remake ali to uopće nije i ne treba ga tako doživljavati i uspoređivati.

Kao drugo Meier i Naty su već bili formirani glumci kad su glumili La Tormentu. Ne možete očekivati od cure kojoj je to prvi profi susret s kamerom ( stavljam na stranu što je model i radi profi slike ) da odmah bude totalno prirodna i opuštena. A tu veliku ulogu ima i producent koji ju mora na neki način opustiti i uputiti.

I kao treće, vjerena sam da svi koji pljujete Xime kad bi joj dali pravu i iskrenu priliku da bui povukli svoje riječi. No dobro, vaš gubitak ugavno se slažem sa postom ..ovo boldano posebno

Pa curi je ovo prva uloga u zivotu i paf pa glavna, meni je sasvim okej za prve dvije epizode, dalje cemo vidjet, a mislim da će bit sve bolja i bolja, ima ona ''to nešto''
sviđa mi se za sada serija, i jako je dobro to što ima 122 ep.
a to što gledanost nije bila u Mexicu bajna, ne treba znacit ništa, zna se šta oni vole..
Jedva čekam sutra :D preslatki su Marina i Damian baš ovo boldano...

Nata-SilvaFan
29.10.2013., 18:56
Jednu najbolju Marininu provalu sam već navela a još jedna je bila da je vidjela hrpu golih muškaraca a ovaj veli ne bi se reklo :rofl:

I Majujina kad je Estercita kombinirala priču pa joj veli M ako su te odveli na plažu zašto te "nisu silovali" :rofl:

A doktor očito ne zna razliku između prisilnog i dobrovoljnog spolnog odnosa. No dobro to je naš doktor, od njega ćemo se još svašta nagledati, šta se čudim :rofl:

pipa
29.10.2013., 19:04
Pogledana druga epka i najscena bacanje Marine u more :lol:

kako su joj se smijali kad je izlazila iz mora baš su zločesti :rofl:

Popaj Znači Marina Reverte se zove gnjavatorica :D

Visost mi se mora ispričati :lol:

Kako ja volim ovaj njihov hate odnos na početku :cerek:

D: Trebate nešto,gospodjice?
M: Inače primate goste goli,g.Fabre?
D: Kapetan Fabre.Ne primam ih ovakav.Upali ste mi u kabinu nepozvani.
M: Budite ljubazni i odjenite se.
Damian s osmijehom kaže:U redu.Vi budite ljubazni i dodajte mi hlače.:rofl:
Nikad niste vidjeli golog muškarca?
M: Vidjela sam mnoge.Ali to se vas ne tiče.
D: Mnoge?Vaš izraz lica govori drukčije.Slažem se,to me se ne tiče.
A i ne zanima me.Ako ste me trebali,mogli ste pitati mještane.
Niste trebali kopati po mojim stvarima.
M: Nisam!
D : Šećete kabinom kao da je vaša.Vidjeli ste moje fotografije,pa i mene gologa.Čini vam se malo?
M: Reći ću vam zašto sam na našembrodu.
D : Ovo je naš brod?
M: Da naš.
D :Inače pijete od ranog jutra?:lol:
M: Ne pijem.
D : I nemojte hahahhah.....Govorit ćete manje gluposti.
M: Vaš je brod pod upravom moje tvrtke.
D: Vaše?Kakve vi veze imate s Neptunom?Samo s njima radim.
M: Ja sam nova partnerica i upraviteljica tvrtke.
Damian u šoku hahhah....:Nova upraviteljica?Ove tvrtke?Žena?

Sad ide najbolji dio njihovo upiranje s prstom u tijelo jedno u drugo :rofl:
D :Čestitam vam.Shvatio sam što ste mi htjeli reći.
Sad se gubite i ne vraćajte se bez mog dopuštenja.Jasno?
M: Odsad vas ja plaćam.Bolje vam je upristojiti se,g.Fabre.
Damian ljutito: Kapetan Fabre.Zapamtite već jednom.
M: Niste me razumjeli.Ugovor mi daje pravo dolaziti na brod.
Pa čak vam naredjivati.To je moj posao.
D : Ja sam vama naredio da se gubite odavde.
Brojim do tri da odete milom.
M : Kako se usudjujete?
D :Jedan....
M:Ako mislite da se bojim,griješite.
D : Dva.....
M: Upozoravam vas.Ne prijetite mi.Borila sam se sa svakakvim muškarcima.
Čak i sirovinama poput vas.Ne bojim vas se.
D : Tri.

I ode Marina u more :lol:
D :Pozurite da vas ne pojede morski pas hahahhah....

"Ova žena nije kao ostale.Pogledajte kako je izletjela iz vode.
Gospodjice sada izgledate kao prava žena."

M:Vi niste muškarac,vi ste životinja.
D :Sad napokon govorite kao žena.Ja sam kavalir,ali samo prema damama.

florass
29.10.2013., 19:24
evo i mene za rec koju pametnu (nmojte zamjerit ak nes ponavljam ;) )
za sad mi se svida serija,Ximena mi je pravi bomboncic i meni jako solidno i dobro glumi zasad, pa cak i Levi s ovom kosom nije za bacit :cerek:
ova glumica kaj je glumila silovanu sobaricu bas nema srece,i u AB je isto imala ulogu silovanja :(
i nemojte se smijat al je ovo onaj Sixto iz Amor Real ? :brukica:
http://i39.tinypic.com/2n02esi.jpg
cak niti svarovski nemoze nadmasit ovakvo bljestavilo haljina onih djevojaka na onoj proslavi,a kamoli kruna,osjecam ko da ima 20 kg i da ce past skupa s njom.:rofl:
zakljucak:dobila sam novi omiljeni par, topim se na njih i 'Hoy tengo ganas de ti' :cerek:

Nata-SilvaFan
29.10.2013., 19:28
Gle stvarno Van Rankinici te uloge valjda suđene :lol:

Joj ne spominji....te njihove seoske proslave u sapunjarama :brukica:. Ok kužim da je to njihov folklor i kultura al šta je previše je previše :lol:

uckvondy
29.10.2013., 19:33
cak niti svarovski nemoze nadmasit ovakvo bljestavilo haljina onih djevojaka na onoj proslavi,a kamoli kruna,osjecam ko da ima 20 kg i da ce past skupa s njom.:
zakljucak dobila sam novi omiljeni par, topim se na njih i 'Hoy tengo ganas de ti' : valjda mislimo na isti :cerek:

nisam epku pregledala davalja pa ne mogu komentar dobar ostaviti..al mogu reć da je ovo bacanje bilo nezaboravno hahahahaha i ona njihova prva svađa na prvom susretu... marinina gruboća koja mi je sad tako simpatična

chandlerbing
29.10.2013., 19:40
Pogledana druga epka i najscena bacanje Marine u more :l ol: :l ol:

kako su joj se smijali kad je izlazila iz mora baš su zločesti : rofl:

Visost mi se mora ispričati :l ol:

koji prvi susret, on gol i poslije ju još hiti u more :rofl:

Jednu najbolju Marininu provalu sam već navela a još jedna je bila da je vidjela hrpu golih muškaraca a ovaj veli ne bi se reklo :r ofl:

ahahahh a mica :bicedobro:

za sad mi se svida serija,Ximena mi je pravi bomboncic i meni jako solidno i dobro glumi zasad, pa cak i Levi s ovom kosom nije za bacit : cerek:

zakljucak:dobila sam novi omiljeni par, topim se na njih i 'Hoy tengo ganas de ti' :ce rek:
ah, nitko sretniji od stare posade kad ovo pročita.. :cerek:

Jeguljica
29.10.2013., 19:43
:504: znam da mora biti macho,al Levyu to ne ide.vise mi je kao nekakav nalickan metroseksualac...neuvjerljiv,preglumljava .nula.

Baš tak...totalno odbojno više:rolleyes:

pipa
29.10.2013., 19:50
za sad mi se svida serija,Ximena mi je pravi bomboncic i meni jako solidno i dobro glumi zasad, pa cak i Levi s ovom kosom nije za bacit :cerek:

znači svima se svidja duge plave kose
eto Nato nisi sama ima ih još kojima se svidja Willov novi look :rofl:

meni je trebalo vremena da se naviknem i sad mi je ok :D

i nemojte se smijat al je ovo onaj Sixto iz Amor Real ? :brukica:

Da to je Sixto a glumio je i Aurorinog tatu u Teresi

cak niti svarovski nemoze nadmasit ovakvo bljestavilo haljina onih djevojaka na onoj proslavi,a kamoli kruna,osjecam ko da ima 20 kg i da ce past skupa s njom.:rofl:

slažem se prekičasta zabava a sve su takve hahhahha....

zakljucak:dobila sam novi omiljeni par, topim se na njih i 'Hoy tengo ganas de ti' :cerek:

ovo još nije ništa kako ćeš se topiti i na njih i na pjesmu :cerek:

ma tehnicki mi je bas lose odradjeno ovo sto sam dosad vidjela, o scenariju da ne pricam...steta je, jer je elenco odlican, pazi, imaju Willa, Ximenu, Romicu, Evoru, Noru Salinas, Sancheza...pa cak i Laura Carmine je meni osobno draga i nelosa glumica----imaju dobru pricu, imaju lijepu lokaciju, al sama cjelokupna izvedba je meni koma i za to krivim producenta koji se nebrine o detaljima, o storilineu, o uvjerljivosti price --- steta, jer da se netko bolji dohvatio ovoga, moglo je ispasti vrhunski :ne zna:

edit: Ximenu super oblače, šta jest jest

što si kritična hahhahah....

slažem se s tobom za sve nebuloze krivi su Meija i Abudica šteta
odličan elenco,dobra lokacija
dobro kažeš da je bio drugi producent ili čak više druga scenaristica
bilo bi puno bolje ah šta se može ali ima i dobrih stvari nije sve tako loše
pa se nekako predje lakše preko gluposti

Ximenine odjevne kombinacije su mrak jedna ljepša od druge :cerek:

et, to je to otprilike, uglavnom tipični Mejia bućkuriš koji cu se potrudit gledat redovno samo zato jer ovo dvoje imaju kemije, i jer ste rekle da su bas super par :cerek:

ajde neka i pohvala od tebe i to pravim osobama
odlično odglumljene uloge i od Willa i od Ximene

ajde potrudi se da gledaš redovito zanemari bučkuriš i uživaj u Damianu i Marini imaju super scene i poljubci su jako sočni

vjeruj svojoj kokoški

florass
29.10.2013., 20:09
valjda mislimo na isti :cerek :

naravno :cerek:

ah, nitko sretniji od stare posade kad ovo pročita.. :cerek :
i meni je najbolji ovaj hate odnos na pocetku,al ziher ce kratko trajat :(

Da to je Sixto a glumio je i Aurorinog tatu u Teresi
vidis nisam ga tamo skuzila,pa kak se tak zapustio,totalno mi je ostario..
kad smo kod toga i Cesara godine odaju (mada je gluma i dalje :top: ) pa onaj iz hotela sta je glumio u Mariana de la noche.
Marinina mama i Daniela ROmo mi se super drze.

slažem se prekičasta zabava a sve su takve :lol :
mozes pobjec iz sela,al ne i selo iz tebe/njih :rofl:

ovo još nije ništa kako ćeš se topiti i na njih i na pjesmu :cerek :
a mogu mislit..kvragu sad moram gledat unaprijed,nemogu cekat sutra :(

xx..viva..xx
29.10.2013., 20:27
Sve pohvale ovoj seriji:top: pjesma mi je :cerek: naročito kad Aguilera zareži :D:love: postava je jako dobra, drago mi da nisu opet uzeli "Marichuy" uz Levija:rofl: samo mi je jaaaako cudno vidjet Romo kao pozitivku, jadnu bijednicu :rofl: ali jednom mora i to:lol:

Obozavam Evoru u sapunjarama i opet je na svom mjestu kao "bad guy". Jedino mi se ne sviđa onaj Marinin frendić iz djetinjstva, još kad sam vidjela da je negativac neki :durica
Jose mi je ...ne mogu dokucit koja mu je namjena..bar ne JOŠ :zubo:

Ja bi jedino umjesto onog kad je izasla iz auta pa rekla kapetanu nest u stilu "opet vi..." rekla "oh, to ste vi, nisam vas prepoznala s majicom!!" (što je uvijek slučaj s Levijem):lol:

marimar
29.10.2013., 20:45
Stigla i ja :zubo: Kako sam se samo nasmijala danas na Popaja i Olivu i njihova prepiranja, baš su zakon :lol: :lol: Obožavam ih :cerek:

@pipsić, hvala na dijalogu, uživala sam čitajući ga, ali sutra definitivno gledam reprizu da još jednom proživim njihov verbalni obračun i famozno bacanje u more :rofl:

Popaj (u mislima): Como una mujer tan bella al mismo tiempo puede ser tan antipatica?
Oliva (u mislima): Otra vez el...ese idiota :rofl:

@xx..viva..xx, taj Marinin prijatelj iz djetinjstva će ti pružiti puno nezaboravnih trenutaka :rofl:

pipa
29.10.2013., 20:54
Sve pohvale ovoj seriji:top: pjesma mi je :cerek: naročito kad Aguilera zareži
postava je jako dobra, drago mi da nisu opet uzeli "Marichuy" uz Levija

i meni je drago što nije Maite s Willom
ovo je jako dobrodošla promjena :cerek:

samo mi je jaaaako cudno vidjet Romo kao pozitivku, jadnu bijednicu ali jednom mora i to

meni je Daniela super kao pozitivka draža mi je u ovakvoj ulozi
ali varaš se nije ovdje bijednica hahhah....

Obozavam Evoru u sapunjarama i opet je na svom mjestu kao "bad guy". Jedino mi se ne sviđa onaj Marinin frendić iz djetinjstva, još kad sam vidjela da je negativac neki :durica

da Evora je bad guy a Krpelj Marinin frendić iz djetinjstva je ok
vidjet ćeš negativac i to dobar kad ga svi s spojlerima ne volimo hahhah...

Jose mi je ...ne mogu dokucit koja mu je namjena..bar ne JOŠ

inače tog glumca sam najviše gledala kao negativca
pa me je ugodno iznenadio kao pozitivac :cerek:

Ja bi jedino umjesto onog kad je izasla iz auta pa rekla kapetanu nest u stilu "opet vi..." rekla "oh, to ste vi, nisam vas prepoznala s majicom!!" (što je uvijek slučaj s Levijem)

e tu nije takav slučaj nije uopće razgolićen kako zna biti :durica :rofl:

ali bez obzira na to i dalje je tooo hooottt :cerek:

ovdje imate kolaže iz prve epke ako vas zanimaju
prvi susret Damiana i Marine
http://imgbox.com/g/JxJkjVJPzf

gifovi iz prve epke
http://imgbox.com/g/LuFaAD7FbT

http://hcd-1.imgbox.com/acxVsbGB.gif?st=-iQVwp-XWfJmpVKqNYYhlQ&e=1383081639

http://hcd-1.imgbox.com/abzjxw5k.gif?st=bHftfBJeMQUEdCpfWaxYCQ&e=1383081692

florass
29.10.2013., 20:54
jel se samo meni dize kosa na glavi kad Evora kaze 'mi Esthercita' ko da joj je 5 godina :kava:

Nata-SilvaFan
29.10.2013., 20:58
Nama se ne diže...jer cijelo selo ju zove Esthercita a ne Esther. Meni je bilo krvavo jer u prvom gledanju nisam razumjela kad kaže na krunisanju Esthercita Primera. Kao Esther Prva :brukica: :lol:

SantaDiabla
29.10.2013., 21:08
http://hcd-1.imgbox.com/abzjxw5k.gif?st=bHftfBJeMQUEdCpfWaxYCQ&e=1383081692

A je se namazo :rofl:

florass
29.10.2013., 21:08
Nama se ne diže...jer cijelo selo ju zove Esthercita a ne Esther. Meni je bilo krvavo jer u prvom gledanju nisam razumjela kad kaže na krunisanju Esthercita Primera. Kao Esther Prva :brukica : :lol :
ajme uzas. uvijek mora bit neka njonjasta u seriji.nadam se da ona nece bit konkurencija Marini nego neka druga curka :zubeki:

pipa
29.10.2013., 21:11
Stigla i ja.Kako sam se samo nasmijala danas na Popaja i Olivu i njihova prepiranja, baš su zakon :lol: Obožavam ih :cerek:

evo i moje amix dobro došla na našu barku :kiss:

isti slučaj već su me ukućani pitaju šta se tako smijem hahhaha....

@pipsić, hvala na dijalogu, uživala sam čitajući ga, ali sutra definitivno gledam reprizu da još jednom proživim njihov verbalni obračun i famozno bacanje u more :rofl:

nema na čemu bit će uskoro i drugi dijalog koji si spomenula u postu

da to bacanje u more treba gledati više puta :lol:

repriza je u 11.20 a ne kako sam ja mislila u 12.30
sva sreća pa sam pogledala teletext inače bi propustila reprizu hahhah....

Popaj (u mislima): Como una mujer tan bella al mismo tiempo puede ser tan antipatica?
Oliva (u mislima): Otra vez el...ese idiota :rofl:

bas si lijepo tepaju hahhahha.....

@xx..viva..xx, taj Marinin prijatelj iz djetinjstva će ti pružiti puno nezaboravnih trenutaka

istina samo čekajte i uživajte u njima hahhaha.....

jel se samo meni dize kosa na glavi kad Evora kaze 'mi Esthercita' ko da joj je 5 godina :kava:

meni je čudno kad ju zovu Esther na ovo sam se naviknula hahhah....

Nama se ne diže...jer cijelo selo ju zove Esthercita a ne Esther. Meni je bilo krvavo jer u prvom gledanju nisam razumjela kad kaže na krunisanju Esthercita Primera. Kao Esther Prva :brukica: :lol:

eto kako ponavljanje dobro dodje :rofl:

ali da je čudno da je tako zovu je kao mala curica Esthercita hahhahah....

Nata-SilvaFan
29.10.2013., 21:12
Ako sam imalo sumnjala u Ximenu u prvoj epki me kupila s tom facom. Tu sam joj skinula kapu :lol:. Dobro kupila me već u onoj sceni u bolnici kad plače kraj Beatriz. Plakanje mi je bilo dobro, ne napadno kakvo zna biti. I onda još ta scena i to je bilo to. Ja sam postala Ximena fan i opravdala je moje ukazano povjerenje.

Što se tiče Estercite...ne smijem ništa reći :lol: al nije baš da u selu ima puno opcije....Marina je došla kao dar s neba :lol:

marimar
29.10.2013., 21:19
Nata-SilvaFan kaže:
Jednu najbolju Marininu provalu sam već navela a još jedna je bila da je vidjela hrpu golih muškaraca a ovaj veli ne bi se reklo

Hahaha...ali jedno je sigurno, nikad nije srela muškarca poput njega (eto i sama je to rekla na kraju epizode) :cerek:

I Majujina kad je Estercita kombinirala priču pa joj veli M ako su te odveli na plažu zašto te "nisu silovali"

:rofl:

A doktor očito ne zna razliku između prisilnog i dobrovoljnog spolnog odnosa. No dobro to je naš doktor, od njega ćemo se još svašta nagledati, šta se čudim

Na stranu to što ćemo još svašta čuti od njega, ali ovdje nije svećenik taj koji svaku tajnu zna, nego upravo doktorsito :lol:

pipa kaže:
Popaj Znači Marina Reverte se zove gnjavatorica

Visost mi se mora ispričati

Kako ja volim ovaj njihov hate odnos na početku

Gnjavatorica, visost, idiot, životinja, stvarno se lijepo časte :lol:
Ma pričaj mi amigis, uživam u ovim njhovim počecima kao da je prvi put :cerek: Takve scene su mi kasnije falile kad su se Popaj i Oliva "smirili".

Ximenine odjevne kombinacije su mrak jedna ljepša od druge
Dobro što si ih spomenula. Kasnim sa ocjenom, ali draga @uckvondy za onu odjevnu kombinaciju u hotelu dajem 3/5, meni osobno jedna od njezinih najgorih, ako se to tako može reći. Ne volim takve košuljice, a i friz joj nije bio nešto. Za sve danas što je nosila dajem joj čistu peticu. Ximena nam ima tijelo boli glava :cerek:

xx..viva..xx kaže:
a bi jedino umjesto onog kad je izasla iz auta pa rekla kapetanu nest u stilu "opet vi..." rekla "oh, to ste vi, nisam vas prepoznala s majicom!!" (što je uvijek slučaj s Levijem)

Ahahahahahah. Šta ćeš kad čovjek ima sexy body :klopa: Ali ruku na srce, ovdje i nije toliko često bez majice, a trebao bi biti, pa ipak je kapetan ribarskog broda :zubo:

Nata-SilvaFan kaže:
Meni je bilo krvavo jer u prvom gledanju nisam razumjela kad kaže na krunisanju Esthercita Primera. Kao Esther Prva

To sam i ja prečula u prvom gledanju. Ester Pimera...i Ultima gracias a dios :zubo:

pipa kaže:
repriza je u 11.20 a ne kako sam ja mislila u 12.30
sva sreća pa sam pogledala teletext inače bi propustila reprizu hahhah....

Prvi termin je i bio u pola jedan, ali krivo je pomicanje sata unazad :rofl:

pipa
29.10.2013., 21:36
ajme uzas. uvijek mora bit neka njonjasta u seriji.nadam se da ona nece bit konkurencija Marini nego neka druga curka

nažalost mora biti jedna takva pripremi se bit će još takvih scena s njom
hahhahah.....

a za ovo drugo ne smijemo ništa reći

Ako sam imalo sumnjala u Ximenu u prvoj epki me kupila s tom facom. Tu sam joj skinula kapu :lol:. Dobro kupila me već u onoj sceni u bolnici kad plače kraj Beatriz. Plakanje mi je bilo dobro, ne napadno kakvo zna biti. I onda još ta scena i to je bilo to. Ja sam postala Ximena fan i opravdala je moje ukazano povjerenje.

Cierto :amen:

Što se tiče Estercite...ne smijem ništa reći al nije baš da u selu ima puno opcije....Marina je došla kao dar s neba

baš tako s obzirom da nema konkurenciju i to nikakvu
Marina je dar s neba :cerek:

Da, ovdje nije svećenik taj koji svaku tajnu zna, nego upravo doktor :lol:

da doktor za sve hahhahhah.....

Gnjavatorica, visost, idiot, životinja, stvarno se lijepo časte :lol:
Ma pričaj mi amigis, uživam u ovim njhovim počecima kao da je prvi put :cerek: Takve scene su mi kasnije falile kad su se Popaj i Oliva "smirili"

i meni ali zato smo dobili nešto drugo i to puno ljepša tepanja :cerek:

Dobro što si ih spomenula. Kasnim sa ocjenom, ali draga @uckvondy za onu odjevnu kombinaciju u hotelu dajem 3/5, meni osobno jedna od njezinih najgorih, ako se to tako može reći. Ne volim takve košuljice, a i friz joj nije bio nešto.Za ovu u crvenoj haljini i sakou dajem 5/5, a za ovu današnju isto čista petica. Ximena nam ima tijelo boli glava :cerek:

da i ja sam zaboravim da dam svoju ocjenu
evo kradem od amix i sve potpisujem

@uckwondy a što se tiče Popajeve odjevne kombinacije
nemoj da ju vrijedjaš hahhahh...
istina koma je s tim majicama na početku ali kad se ošiša
potpuno drugi čovjek i tad očekujem da staviš i njega
imao je dobrih odjevnih kombinacija

Ahahahahahah. Šta ćeš kad čovjek ima sexy body :klopa: Ali ovdje i nije toliko često bez majice

istina mora da pokaže grijeh je to skrivati od naših očiju :rofl:

Nata-SilvaFan
29.10.2013., 21:37
To sam i ja prečula u prvom gledanju. Ester Pimera...i Ultima gracias a dios :zubo:

:rofl: još kad je bubnula da želi biti prva i posljednja na njegovom brodu....onak okeeeeeeeeeeej :rolleyes: :lol:

Alejandro^^
29.10.2013., 21:38
Ajme sup epka :top:

Kako je Fabre samo izbacio Marinu :eek:, pa užasno, ali meni je predobra ta igra mačke i psa :top:, prekjut su mi :mikrocerek:

Odličnan mi je Estercitin soundrack, kad je dns lupala Mayuyi na prozor :lol: i onda se histerično dere da će ju stari ubit kad sazna da se vucarala s Fabreom :raspa:

Fulgencio urla jbt, al Evora je kraljina, svaka čast :top:

pipa
29.10.2013., 22:04
kolaži iz današnje epke
http://imgbox.com/g/WfIXIM8Vsx

gifovi
http://imgbox.com/g/2hMVCK0HwY

http://hcd-1.imgbox.com/addAqqfY.gif?st=bZAFdSRAN0quswjXcEqt1A&e=1383085911

http://hcd-1.imgbox.com/acnmW9es.gif?st=d6EYEf6YfQfahBjqYiQQhQ&e=1383085806

http://hcd-1.imgbox.com/ablxH4Sc.gif?st=Fegrw2KTGgBmSJZi--bTsQ&e=1383086021

Nata-SilvaFan
29.10.2013., 22:11
Pipa nastavlja u svom stilu. Samo ako niste znali naša Pipa je doktorica za LT jer nas je opskrbljivala s hrpom sličica i gifića. Naravno i druge cure ali nekako je ona ostala moja glavna doktorica :lol:.

A ja jedva čekam "prstić" gif :rofl:. Njega ću s guštom opet pogledati :lol: :mig:

chandlerbing
29.10.2013., 22:15
D :Inače pijete od ranog jutra?:l ol:

...

I ode Marina u more :lo l:

aaa. hvala na razgovoru.. uhh, odlični su mi tu bili
početak.. kako se lijepo prisjetit tog odnosa mačke i miša
uživam gledajući ih ovakve :cerek:

Obozavam Evoru u sapunjarama i opet je na svom mjestu kao "bad guy".

Evora kralj. najšarmantniji frajer ikad. :s :cerek: voliš ga bio negativac il pozitivac. klao il liječio ljude, uvuče ti se pod kožu

Jose mi je ...ne mogu dokucit koja mu je namjena..bar ne JOŠ :z ubo:

kak je @nata rekla- djeluje ko pokretna kućna pomoćnica

Meni je bilo krvavo jer u prvom gledanju nisam razumjela kad kaže na krunisanju Esthercita Primera. Kao Esther Prva :b rukica: :l ol:
hahaha, nisam ni ja skužila to, i bila sam :eek: kad sam vidla prijevod

marimar
29.10.2013., 22:19
@Alejandro, drago mi je što ti se serija zasada sviđa, Popaj i Oliva su stvarno pre:cerek: I ne dobiješ svaki dan ovakvo bacanje u more :rofl: Ali godilo je to Olivi, malo da se rashladi, pa ipak su velike vrućine tamo u Veracruzu :zubo:

Zašto ova Mayuya toliko mrzi Estercitu? Pretpostavljam da je ljubomorna jer ova kao ima sve (novac, moć , jednu noć s Popajem), a ona nema ništa. Mayuyino upucavanje Popaju :brukica: :lol:

Doktorica @pips se bacila na posao :lol: Aj amix, samo se šaltaš s teme na temu, mora da uživaš. Gifići :top::cerek: Popaj na ovoj zadnjoj slici ima torzo boli glava :Slin: :klopa:

Nata-SilvaFan
29.10.2013., 22:19
kak je @nata rekla- djeluje ko pokretna kućna pomoćnica

Sam ja to rekla? Ne sjećam se :lol: :misli:

galilea
29.10.2013., 22:35
Kako je ova Ximena slatko stvorenje, kako je složila medenu facu kada je bačena u vodu. Žena je usto prelijepa, dugo Televisa nije imala toliko lijepu glumicu.

marimar
29.10.2013., 22:38
chandlerbing kaže:
Evora kralj. najšarmantniji frajer ikad. voliš ga bio negativac il pozitivac. klao il liječio ljude, uvuče ti se pod kožu

Klao :lol: Daaa, zvuči bolesno, ali čak i kolje šaramantno :rofl: Ma dobar ili loš, jednostavno moraš da ga voliš :cerek:

galilea kaže:
Kako je ova Ximena slatko stvorenje, kako je složila medenu facu kada je bačena u vodu. Žena je usto prelijepa, dugo Televisa nije imala toliko lijepu glumicu.

Slažem se, stvarno je lijepa, prirodno lijepa. I baš zračiiii :Serek: I ima predivan osmijeh, nevin pogled. Ma sva je anđeoska :cerek:

Nata-SilvaFan
29.10.2013., 23:04
A nitko od ovih "novih" ne komentira Mercedes i njezinu "kletu sudbinu" :cry:. Meni je baš emotivno odglumila.

pipa
29.10.2013., 23:05
Pipa nastavlja u svom stilu. Samo ako niste znali naša Pipa je doktorica za LT jer nas je opskrbljivala s hrpom sličica i gifića. Naravno i druge cure ali nekako je ona ostala moja glavna doktorica :lol:.

da to sam ja doktorica za LT i nastavljam u svom stilu
posao i dalje traje nema stanke za mene hahhahahha.....

hvala na tituli a vi ste moje najdraže pacijentice :rofl: :cerek:

Doktorica @pips se bacila na posao.Aj amix, samo se šaltaš s teme na temu, mora da uživaš. Gifići :top::cerek: Popaj na ovoj zadnjoj slici ima torzo boli glava :Slin: :klopa:

ne žalim se previše imam posla na obadvije strane i uživam :rofl:

samo nikako da pročitam vaše komentare od silnog posla
ali i to će doći na red

A ja jedva čekam "prstić" gif :rofl:. Njega ću s guštom opet pogledati :mig:

svi ga čekamo ali načekat ćemo se dok dodje red na njega
ali znamo na kojoj stranici se nalazi ako imamo krizu hahhahha....

a naravno da ćemo ga s guštom gledati ipak je u pitanju najdraži prst

29.10.2013., 23:11
joj nisam stigla danas pogledat, al sjecam se te famozne scene kad ju je bacio u more :lol::lol:

vrh, odlicni su u tim prvim epizodama kad se kakti ne podnose :D :cerek:

pipa
29.10.2013., 23:18
Zašto ova Mayuya toliko mrzi Estercitu? Pretpostavljam da je ljubomorna jer ova kao ima sve (novac, moć , jednu noć s Popajem), a ona nema ništa. Mayuyino upucavanje Popaju :brukica: :lol:

grozno ja sam umrla od smijeha na njeno upucavanje
a Popaj brzo pobjegao od nje hahhahhahah.....

Klao :lol: Daaa, zvuči bolesno, ali čak i kolje šaramantno :rofl: Ma dobar ili loš, jednostavno moraš da ga voliš :cerek:

baš tako ne možeš da ga ne voliš unatoč svemu :rofl: :cerek:

Slažem se, stvarno je lijepa, prirodno lijepa. I baš zračiiii. I ima predivan osmijeh, nevin pogled. Ma sva je anđeoska :cerek:

ljepotica iz snova za grubog kapetana :rofl: :cerek:

EDIT
@Nato očito ih nije dojmila njena sudbina
a jadna šta je sve prošla u životu
i dalje se bori da nadje svoje kćerkice
sad tek shvaćam kad je došao prijevod hahhhaha....
kakav je težak život imala šmrc šmrc
ali ne da se naša Merče

Nata-SilvaFan
29.10.2013., 23:20
Pipo :bicedobro: :lol:
skužit ćeš ti možda još hrpu drugih stvari :lol:

chandlerbing
29.10.2013., 23:22
ma imaju vremena komentirat i Merčitu i Krpelja.. polako cure. mi bi sve i odmah :lol:
još pamte likove, ko, s kim, zakaj i ostale veze

Nata-SilvaFan
29.10.2013., 23:24
Imaš pravo :lol:.
Nabijamo im prebrz tempo...kud Mejia prebacuje scene kao lud još i mi s komentarima i scenama :bonk: :lol:

pipa
29.10.2013., 23:28
Pipo :bicedobro: :lol:
skužit ćeš ti možda još hrpu drugih stvari :lol:

Hvala na utjehi :D

jedva čekam da saznam još hrpu drugih stvari :rofl:

mislim znala sam ja da je imala težak život ali ne tako detaljno :lol:

uckvondy
30.10.2013., 00:08
ako želite pogledati ponovo scene marine i damiana iz ove epke evo link
http://www.dailymotion.com/video/x12o8sn_levyrrete-2_news

D: Trebate nešto,gospodjice?
M: Inače primate goste goli,g.Fabre?
D: Kapetan Fabre.Ne primam ih ovakav.Upali ste mi u kabinu nepozvani.
M: Budite ljubazni i odjenite se.
Damian s osmijehom kaže:U redu.Vi budite ljubazni i dodajte mi hlače.:rofl:
Nikad niste vidjeli golog muškarca?
M: Vidjela sam mnoge.Ali to se vas ne tiče.
D: Mnoge?Vaš izraz lica govori drukčije.Slažem se,to me se ne tiče.
A i ne zanima me.Ako ste me trebali,mogli ste pitati mještane.
Niste trebali kopati po mojim stvarima.
M: Nisam!
D : Šećete kabinom kao da je vaša.Vidjeli ste moje fotografije,pa i mene gologa.Čini vam se malo?
D :Inače pijete od ranog jutra?:lol:

Sad ide najbolji dio njihovo upiranje s prstom u tijelo jedno u drugo :rofl:
D :Čestitam vam.Shvatio sam što ste mi htjeli reći.
Sad se gubite i ne vraćajte se bez mog dopuštenja.Jasno?
M: Odsad vas ja plaćam.Bolje vam je upristojiti se,g.Fabre.
Damian ljutito: Kapetan Fabre.Zapamtite već jednom.

I ode Marina u more
D :Pozurite da vas ne pojede morski pas hahahhah....

"Ova žena nije kao ostale.Pogledajte kako je izletjela iz vode.
Gospodjice sada izgledate kao prava žena."

M:Vi niste muškarac,vi ste životinja.
Sad napokon govorite kao žena.Ja sam kavalir,ali samo prema damama.
ovo si stvaro ti sve tipkala ili ?? :eek:
Sve pohvale ovoj seriji: pjesma mi je naročito kad Aguilera zareži postava je jako dobra, drago mi da nisu opet uzeli "Marichuy" uz Levija: samo mi je jaaaako cudno vidjet Romo kao pozitivku, jadnu bijednicu ali jednom mora i to
kako, pa i u sortiju je bila... meni nije čudno

Jose mi je ...ne mogu dokucit koja mu je namjena..bar ne JOŠ
osvojit će te on, vjeruj mi

Ja bi jedino umjesto onog kad je izasla iz auta pa rekla kapetanu nest u stilu "opet vi..." rekla "oh, to ste vi, nisam vas prepoznala s majicom!!" (što je uvijek slučaj s Levijem) ahahhahahah

@uckwondy a što se tiče Popajeve odjevne kombinacije
nemoj da ju vrijedjaš hahhahh...
istina koma je s tim majicama na početku ali kad se ošiša
potpuno drugi čovjek i tad očekujem da staviš i njega
imao je dobrih odjevnih kombinacija

slabo brate,al ako sučajno poslije budem vidjela drugačije, možda i stavim hahaha

Ajme sup epka:top:

Kako je Fabre samo izbacio Marinu , pa užasno, ali meni je predobra ta igra mačke i psa , prekjut su mi više mi se sviđa mačke i miša, al on hhahaha

A ja jedva čekam "prstić" gif. Njega ću s guštom opet pogledati : uvijek moždaš na spojlerima str.113....neke stvari se nikad nezaborave ahahhah

bar mejiji na tome možemo :top:

@Alejandro, drago mi je što ti se serija zasada sviđa, Popaj i Oliva su stvarno preI ne dobiješ svaki dan ovakvo bacanje u morerofl: Ali godilo je to Olivi, malo da se rashladi, pa ipak su velike vrućine tamo u Veracruzu

ma da...nek se ona rashladi...lako je ona njemu prešla preko toga...ja bi mu to bacanje bome naplatila hahahah

A nitko od ovih "novih" ne komentira Mercedes i njezinu "kletu sudbinu" :cry:. Meni je baš emotivno odglumila.

tih kletih sudbina mi je više preko glave

ma imaju vremena komentirat i Merčitu i Krpelja.. polako cure. mi bi sve i odmah
još pamte likove, ko, s kim, zakaj i ostale veze upravo to..nemogu odmah sve povezat...

pipa
30.10.2013., 00:46
Naravno da sam natipkala ovaj put nisam ništa kopirala
sve je mojih prstiju djelo :rofl:

evo nastavka drugog dijaloga
Marina se nalazi pred lokvom i Damian ju zeza da li ju treba prenijeti
da se ne smoči :rofl:

M: Šta radite ovdje?Plaćamo vam da radite.
D: Ja sam svoje obavio.Spasio sam veliki ulov od najezde gusara.
M: Gusara?Oni više ne postoje.Smislite bolju laž.
D: Dobro,nemojte mi vjerovati.Uskoro ćete se uvjeriti sami.
M: Možete ići Jose a na to će Damian: Čak imate čuvare?Kako ste,Jose?
J: Dobro a vi kapetane?
D: Borim se s neprijateljem.Odnosno,sudbinom.
M: Ako mislite na mene,znajte da se vaša sudbina zove Marina Reverte.
D: Vidite,Jose? :lol:
J: Ako me zatrebate,bit ću s vašom majkom.
M: Hvala,Jose.
D: Tražio sam vas u tvrtki. Ispričate li mi se, možemo razgovarati.
M: Molim? Da vam se ispričam i razgovaram nasred trga?Ludi ste.
Recite posadi da je rano ujutro sastanak cijelog osoblja.
Stavit ćemo stvari na svoje mjesto.Budite sigurni u to.
D: Zaista ste neodgojeni.Nisu vas naučili ispričati se?
M: Da se ja ispričam vama? Vi se trebate ispričati meni.
D: Molim? Vi ste upali na moj teren.

Dolaze Medo i Lolo hahhahah....
ja ih ne mogu tako zvati presmiješno mi je
znači Oso i Lolo pozdravljaju Damiana i Marinu i pitaju ga da li treba
još nešto baciti u more i odlaze :lol: :lol:

M: Sigurno ste zadovoljni.Svima je smiješno što ste me bacili s broda.
Postala sam predmet srpdnje.
D: Ako ste pristali živjeti ovdje,morate naučiti kako stoje stvari.
M: Vi ćete imati štošta naučiti.Stvari če se ovdje sasvim promijeniti.
Upozoreni ste.

Dolazi Krpelj i prekida raspravu koju će nastaviti sutra na sastanku
bit će svašta hahhahah....

uckvondy
30.10.2013., 01:05
imamo dvije nove kombinacije u 2.epki

http://dc693.4shared.com/img/ZUdKQ_h-/14206df3a10/5_online.png (http://www.4shared.com/photo/ZUdKQ_h-/5_online.html)http://dc693.4shared.com/img/nktQGJP7/14206df6508/7_online.png (http://www.4shared.com/photo/nktQGJP7/7_online.html)

prva: jednostavna i lijepa haljina, čak mi se i boja sviđa, sako mi je ok, cimerici mi se baš sviđa, ona bi joj ga ukrala,a ja bih haljinu, volim klasiku, vrlo dobro, od 4 do 5,

druga: druga je perfekt, haljina :cerek: ogrlica :cerek: čak su i štikle :cerek: jedino ovaj rokovnik da ostavi sa strane hehehehe

pipa
30.10.2013., 01:20
Moje ocjene za ove kombinacije čista petica :cerek: :cerek: :cerek:

jedna ljepša od druge ja bi joj sve ukrala naročito crvenu haljinu :D

chandlerbing
30.10.2013., 02:14
meni su obje kombinacije savršene, al brijem bih joj ipak uzela ovu drugu (možda je zbog pepluma koji lajkaaaam) :D

30.10.2013., 07:51
druga haljinica je vrh :cerek:

da i zaboravila sam joj kosu spomenit. baaaaaaaaaaaaaaaaa :mewants: :cerek::cerek:

Lola 27
30.10.2013., 10:30
Je ovaj producent možda radio Maričujku?
Fabre po onom selu hoda ko da je modna pista.:lol:Podsjeća me na onog lika iz Zoolandera samo sam čekala kad će se okrenut i nabacit jedno poziranje za kameru.:lol:
Sviđa mi se pjesma i...to je to.Navarete mi nije toliko loša glumica,mislim nije nešto ali nisu je trebali niti okrivljavati za propast serije.Lijepo je oblače ali mi je premršava,nema ni guzica ni cica:ne zna:.
Sanchezu svako malo pobjegne Španjolski naglasak:cerek:.Jel on glumi Meksikanca ili doseljenika iz Španjolske?
Romo je uspjela, ne jednu nego dve kćeri izgubiti.:rofl:

leksonaze
30.10.2013., 10:34

slažem se s tobom od a do ž...
glavna glumica je zgodna, iako mi se na trenutke čini kao razroka...ima neki čudan razmak zjenica kad se malo dulje zabulji...baš se da primjetiti u ovoj drugoj epki...ili je to nedostatak dobre glume, nisam sigurna...
hahahaha "krepana mačka" na WL glavi mi je ipak najbolji komentar...umrla sam na njega...fakat preočajno izgleda i još tako staro i oronulo...kaj se s njim događa u posljednje vrijeme da tako loše izgleda...ali i ja bih mu preporučila face lifting ako misli ostati u glumačkim vodama popularan...iako se po (ne)gledanosti vidi da je ozbiljno narušena...
sve u svemu grozota, to nije gluma, već preglumljavanje...kad ga se samo sjetim u Sortiju, suze mi dođu na oči...nikako se neda usporediti kako se tamo trudio, ovdje kao da mu je svejedno, samo da što prije to odradi...
uvodna pjesma jedino dobro u svemu...

PamSwynford
30.10.2013., 10:35
Fabre po onom selu hoda ko da je modna pista.:lol:Podsjeća me na onog lika iz Zoolandera samo sam čekala kad će se okrenut i nabacit jedno poziranje za kameru.:lol:
Sviđa mi se pjesma i...to je to.Navarete mi nije toliko loša glumica,mislim nije nešto ali nisu je trebali niti okrivljavati za propast serije.Lijepo je oblače ali mi je premršava,nema ni guzica ni cica:ne zna:.
Sanchezu svako malo pobjegne Španjolski naglasak:cerek:.Jel on glumi Meksikanca ili doseljenika iz Španjolske?
Romo je uspjela, ne jednu nego dve kćeri izgubiti.:rofl:

On nije imao nikakve veze s Maričujkom, ali zato njegova žena je. :lol:

Lola 27
30.10.2013., 11:40
On nije imao nikakve veze s Maričujkom, ali zato njegova žena je. :lol:

Vidi se.I baš ovo gore šta je napisala ova cura ,Levy se uopće ne trudi glavno da odradi i to je to.:ne zna:Koja je bila glavna zamjerka ovo seriji,mislim zbog čega je bila nepopularna?Osim perike,of kors.:rofl:

leksonaze
30.10.2013., 11:51
Vidi se.I baš ovo gore šta je napisala ova cura ,Levy se uopće ne trudi glavno da odradi i to je to.:ne zna:Koja je bila glavna zamjerka ovo seriji,mislim zbog čega je bila nepopularna?Osim perike,of kors.:rofl:

zamjerka je bila upravo to što je Meija odabrao neiskusnu glumicu, samo zato jer je zgođušna, a pored toliko i zgodnih i dobrih glumica Televise...i nedostatku kemije glavnih protagonista...

chandlerbing
30.10.2013., 11:54
Fabre po onom selu hoda ko da je modna pista.:lo l:Podsjeća me na onog lika iz Zoolandera samo sam čekala kad će se okrenut i nabacit jedno poziranje za kameru.:l ol:

zamjerka je bila upravo to što je Meija odabrao neiskusnu glumicu, samo zato jer je zgođušna, a pored toliko i zgodnih i dobrih glumica Televise...i nedostatku kemije glavnih protagonista...
ne bih se složila, nije problem u njenoj glumi nego najviše u nekad krvavo lošem scenariju i idejama dotične gđe Abud i provedbi gosp. Mejie

marimar
30.10.2013., 12:34
uckvondy:
http://www.4shared.com/photo/ZUdKQ_h-/5_online.html
http://www.4shared.com/photo/nktQGJP7/7_online.html
Za obje odjevne kombinacije dajem čistu peticu, iako se meni malo više sviđa crveno-bijela kombinacija :cerek:

Lola27 kaže:
Fabre po onom selu hoda ko da je modna pista.Podsjeća me na onog lika iz Zoolandera samo sam čekala kad će se okrenut i nabacit jedno poziranje za kameru.
Umirem :lol: Meni on baš fora hoda hehe.

Sanchezu svako malo pobjegne Španjolski naglasak.Jel on glumi Meksikanca ili doseljenika iz Španjolske?

Hernan Saldana je došao ravno iz Madrida :zubo:
Pa ne može mu odmah nestati španjolski naglasak, kad mu je ovo i prva telenovela na meksičkom području, ali ako se zadrži dovoljno dugo na njemu, bit će bolje, iako meni lično upće ne smeta taj naglasak, baš je sexy.

chandlerbing kaže:
ne bih se složila, nije problem u njenoj glumi nego najviše u nekad krvavo lošem scenariju i idejama dotične gđe Abud i provedbi gosp. Mejie
Potpisujem :top:
Ljudi uporno krive Ximenu i Willa za lošu gledanost serije i ne shvaćaju da da su jedini krivci Mejia, Abudica i njihovo suradničko društvo. Mejiji treba zabraniti produciranje telenovela, a Abudici pisanje :amen:

Što se tiče zamjerki na seriju, osim ovoga što su @leksonaze i legica @chandlerbing spomenule, dosta se govorilo i o tome kako se Williama ništa ne razumije, da su Evorine uloge na isti kalup i da je već dosadan za gledati, da je i Daniela Romo pala na niske grane, da čak ni ona ovdje nije uvjerljiva; ma pisalo se sve i svašta, tko bi ih sve pohvatao :kava:

U pogledu Williama i njegove “ružnoće", pa zaključili smo već da mu to sam lik traži. I on sam je rekao da je morao izgledati što ružnije za ulogu, i izgledom i odjećom, da ne može uvijek u svemu udovoljiti fanovima :p Da se “postarao“ u licu, to se vidi. Netko je rekao kako je Rulli stariji od njega 5 godina, a izgleda mlađe, e pa to je zato što se Rulli stalno licka i picka, toliko da mi ponekad izgleda kao ken. Da se razumijemo, volim ja Rullija, u AV-u mi je baš :klopa:, ali ne volim kad se muški toliko lickaju/kremiraju. I radije bi da je Will ovakav, nego da se botoksira kao Fer ili Osvaldo Rios da bi izgledao mlađe. Meni je zapravo Will tek sada u najboljim godinama. Kod mene vrijedi ona što stariji, to bolji :klopa: To da, malo kremice ispod podočnjaka dobro bi mu došlo. E sad što se tiče njegove glume u ovim prvim epizodama, priznajem, ni meni nije nešto uvjerljiv kao recimo kasnije u seriji. Mislim da je i njemu trebalo vremena da se navikne na periku, kao i Xime na kameru.

Wil & Xime na snimanju za PEE, ne mogu ih se nagledati koliko su lijepi :cerek:
http://www.youtube.com/watch?v=WqWViLXlbyk

Nata-SilvaFan
30.10.2013., 13:08
Dajem dvije četvorke za odjevne kombinacije. U prvoj mi malo sako ne leži, da je neki drugačiji možda bi mi bio bolji a na plavoj haljini mi se ne sviđa onaj "lepršavi" dio. Ali ima puno plavoga pa to odmah kod mene prolazi :lol:

Što se tiče Hernana on glumi Meksikanca koji je živio u Španjolskoj tako da bježanje akcenta i nije toliko "čudno"

Damianovo hodanje selom i da ne kažem šepurenje je totalno opravdano. Vidjet ćete poslije tko je i šta je za selo Capitan Damian Fabre :D

Za Romo sam se nasmijala, mislim na ovaj komenatar da je uspjela izgubiti ne jednu nego čak dvije kćeri, ali uopće nije smiješna situacija :cry:

A Monica Miguel se vjerovatno previše trudila da se uživi u svoj lik tako da nije na početku vodila toliko računa o izvedbi "scena"

Istina i Willu je trebalo nekoliko epki da "krene glumiti" ali meni je to apsolutno normalno u svakoj seriji da likovima tj. glumica treba nekoliko epizoda da se uigraju i zajedno a i da uđu u svoje likove.

Evora mi nikada ne može dosaditi pa makar glumio u svakoj seriji apsolutno isti lik. On toliko zrači tom svojom karizmom i pojavom da je to strašno

marimar
30.10.2013., 15:02
Damianovo hodanje selom i da ne kažem šepurenje je totalno opravdano. Vidjet ćete poslije tko je i šta je za selo Capitan Damian Fabre : D

Tako je. Capitan Fabre je Bog i batina Nuestra Senore Del Mar :lol: A lovljenje riba ( a tu isključivo mislim na one morske) mu je još i najslabija strana, jer ove "ribice" što hodaju na zemlji obara treptajem oka :rofl:

Za Romo sam se nasmijala, mislim na ovaj komenatar da je uspjela izgubiti ne jednu nego čak dvije kćeri, ali uopće nije smiješna situacija : cry:

To je novi presedan u telenovelama, da majka izgubi dvije kćeri odjednom :rofl: Tužno je :cry:, ali kad netko to tako ispali, ne možeš a da se ne nasmiješ :zubo:

A Monica Miguel se vjerovatno previše trudila da se uživi u svoj lik tako da nije na početku vodila toliko računa o izvedbi "scena"

Nažalost, meni je Monica ovdje zakazala u oba dijela :(

Istina i Willu je trebalo nekoliko epki da "krene glumiti" ali meni je to apsolutno normalno u svakoj seriji da likovima tj. glumica treba nekoliko epizoda da se uigraju i zajedno a i da uđu u svoje likove
:amen:

Evora mi nikada ne može dosaditi pa makar glumio u svakoj seriji apsolutno isti lik. On toliko zrači tom svojom karizmom i pojavom da je to strašno

Eto...sve si rekla :D Cesar Evora = Mr. Charisma & Mr. Charmie :cerek:

PamSwynford
30.10.2013., 15:13
I još kad Cesar krene govoriti. :s Njegov glas je doslovce :Sex:

Nata-SilvaFan
30.10.2013., 17:50
Romica se shebala pa je kcer prekrstila u Manuelu a Mejia i ekipa u montazi su se onda shebali i ostavili krivi snimak a ne scenu gdje Mercedes nazove kcer pravim imenom :lol:

chandlerbing
30.10.2013., 18:15
hahahah ulazi Fulgi u sobu dok one mole krunicu.. :frajer: Božje strpljenje je beskrajno. moje nije!
šamar!

Manuela :lol: koji propust
inače sam ubrzavala scene Merče dok pjeva, malo dosadnjikavo :zijev:

njih dvoje :cerek: s prepucavanjima

Nata-SilvaFan
30.10.2013., 18:28
Je i ja sam inače Merče u kabaretu stavljala na FF ali šta možemo, jedino prebaciti kanal :lol:

Je Fulgi kralj provala.

Marinina faca totalnog zadovoljstva kad je drapala njegov ugovor :lol: a onda njegova kad joj je nabio na nos da ga ne smije otpustiti :rofl:. Već sam zaboravila koliko je ovo bilo zabavno :lol:

I here we go, kreće Lazaro i Jasminka show :brukica: :lol:

chandlerbing
30.10.2013., 18:43
kak je prema njemu bila oštra kad joj je govorio da se ne petlja u njegove probleme : tvornica je moja briga, a vi ste dio tvornice tako da.. i onda se onako umiljato okrene prema policajcu :lol:

Nata-SilvaFan
30.10.2013., 18:46
Ono pusti idiota šta trabunja...to ću ja riješiti :lol:

chandlerbing
30.10.2013., 18:50
baš to! i još se pita : šta je ova sirovina sad napravila?!

marimar
30.10.2013., 19:04
Slažem se @Nato, prezabavni su :lol:

Popaj Olivi: Nadam se da čitate bolje nego što plivate :lol:

Oliva: Gospodine Fabre!
Popaj: Kapetan Fabre za vas.
Oliva: U redu. Ako hoćete, mogu vas zvati i general.
Popaj: Kapetan Fabre će biti dovoljno :lol:

Oliva: Dovoljno ste me već osramotili.
Popaj: Nisam ja, sami se sramotite:rofl:

I kad mu je poderala ugovor i rekla kako na brodu zapovjeda on, a u tvornici ona i stala brojati. Jedva je stigla do jedan, a Popaj je već napustio sastanak sa svom svojom gardom hehe. Ma obožavam ih :cerek:

Popaju odmah nestao osmijeh s lica kad mu je Oliva rekla da bi mogao ostati bez svog brodića. Trenutno njegova mala barka doista tone na sve strane :rofl:

Daniela ima lijep glas, ali ova pjesma Pensando en ti je totalno krivi odabir, ubija atmosferu.

Fulgi vs Popaj :s Koji pogledi puni ljubavi :lol: Ovaj Fulgi se uvijek nekako napali u Popajevoj blizini hahaha.

Pijavica pokupila dva dobra šamara od svog dragog oca :eek: Ajd barem je priznala pravoj osobi da ju naš dragi Popaj nije silovao, nego ju je nježno osakatio :lol:

uckvondy
30.10.2013., 19:06
Sviđa mi se pjesma i...to je to.Navarete mi nije toliko loša glumica,mislim nije nešto ali nisu je trebali niti okrivljavati za propast serije.Lijepo je oblače ali mi je premršava,nema ni guzica ni cica
Sanchezu svako malo pobjegne Španjolski naglasak:Jel on glumi Meksikanca ili doseljenika iz Španjolske?
Romo je uspjela, ne jednu nego dve kćeri izgubiti.
mora da sam ćorava ,al meni ej savršena i vidim i guzice i sise...cura ima mjere 89-60-90 :eek:

ništa gluplje od ovoga nisam čula...dalje neću ni komentirati

x files agent
30.10.2013., 19:16
kad se Nora Salinas pojavljuje u seriji?:D

Nata-SilvaFan
30.10.2013., 19:18
Još malo, samo što nije :lol: :mig:

LMDV-fan
30.10.2013., 19:26
evo da i ja nabacim koji komentar :D
Ajme što volim ovakve odnose među gl. glumcima, a Marina i Damian su savršeni savršeeeni :D
Xime je svaku epizodu sve bolja i bolja :) a to da je prezgodna i lijepa necu ni komentirat :P

Ma sad mi se ne da na dugo i široko pisat, ugl. baš mi je drago da imamo priliku gledat ovu telenovelu i uživat u njoj :D
Nadam se da je DOMA zadovoljna gledanoscu.

x files agent
30.10.2013., 19:33
Još malo, samo što nije :lol: :mig:

očekivala sam da je ona ta na kraju koja je zvjezda kabareta kad ono Romica:p

za Cesara se slažem PamSwynford@ ja bi ga ljutila svaki dan :rofl: a baš me pošteno nasmijala scena kad se ove njegove bogomoljke mole doma a on iza njih onako se prišuljava i kad krene njegovo "agrrrrrr":lol:

Nata-SilvaFan
30.10.2013., 19:35
Nije, nije. Nora je Marinina tetka. Mislim to se smije reći, nije spoiler.

marimar
30.10.2013., 19:50
Smiješ to reći Nato :lol:

Ma o Evori smo već sve rekle. Što je stariji, brkatiji i širi, tim je više privlačniji i šarmantniji i ima glaščinu od koje mi dlake skaču :lol: :cerek:

GričkaVještica
30.10.2013., 19:53
evo da i ja natipkam svoj cijenjeni komentar...za početak pozdrav mojoj omiljenoj posadi...znaju one koje su :kiss:
pjesma mi je :cerek: cijeli dan mi se vrti po glavi...predivna,predivna
što se same serije tiče-ne gledam baš od početka do kraja,ali Damian i Marina mi se sviđaju..nisam mogla vjerovati kad ju je bacio u more :eek: i prejak mi je on bio kad ju je prstom bockao u rame i govorio-a ja sam rekao da se izgubiš:lol:
zanima me kako će se stvari između njih dvoje razvijati:cerek:
ostatak baš i ne doživljavam,uglavnom gledam njihove scene
što se Levija tiče,nije mi toliko kriminalna ta frizura...sasvim je ok

marimar
30.10.2013., 20:03
Dobro nam došla draga podkapetanice @Grička, lijepo te je vidjeti i na ovoj temi :kiss:
Da, pjesma je stvarno posebna, i danas ju slušam kao da mi je prvi put :cerek:

Ja se sjećam da je William i prije nego što je sama serija krenila stalno isticao taj njihov prvi susret, kako je to nešto što još nismo vidjeli i da obvezno gledamo :zubo: I imao je pravo, takvi susreti se pamte :rofl:

Nastavi gledati pa ćeš vidjeti kako će se njihov odnos razvijati :mig: Bit će tu još svega i svačega.

Jel' da da mu friz nije toliko kriminalan? Ima svojih svjetlih trenutaka i čini ga to što je: un salvaje, un patan y un capitan :cerek:

pipa
30.10.2013., 20:45
pozz najdraža tripulacion
i poseban pozdrav našoj prvoj kapetanici @gričkoj
svrati češće na našu barku dobra je kao i ona prošla :D

Romica se shebala pa je kcer prekrstila u Manuelu a Mejia i ekipa u montazi su se onda shebali i ostavili krivi snimak a ne scenu gdje Mercedes nazove kcer pravim imenom :lol:

još ja gledam ovi naši fulali u prijevodu a ono i Merče reče Manuela :rofl:

Je i ja sam inače Merče u kabaretu stavljala na FF ali šta možemo, jedino prebaciti kanal :lol:

ja nisam premotala ovaj put baš sam htjela da čujem Merče kako pjeva
ali ubedirala me hahhahha....

Marinina faca totalnog zadovoljstva kad je drapala njegov ugovor :lol: a onda njegova kad joj je nabio na nos da ga ne smije otpustiti :rofl:. Već sam zaboravila koliko je ovo bilo zabavno

ajme koja luda scena kako se provociraju predobri su hahahhah.....

I here we go, kreće Lazaro i Jasminka show :brukica: :lol:

a joj muka moja predji na drugoga
pao mi je odmah mrak na oči kad sam ih vidjela :rofl:

Popaju odmah nestao osmijeh s lica kad mu je Oliva rekla da bi mogao ostati bez svog brodića. Trenutno njegova mala barka doista tone na sve strane :rofl:

prvo ju je zafrkavao s našim najdražim osmijehom
ali brzo mu je pao kad je čuo da će ostati bez broda hahhahhh....

pipa
30.10.2013., 20:47
Slažem se @Nato, prezabavni su

Popaj Olivi: Nadam se da čitate bolje nego što plivate :lol:

Popaj: Kapetan Fabre će biti dovoljno :lol:

Popaj: Nisam ja, sami se sramotite:rofl:

I kad mu je poderala ugovor i rekla kako na brodu zapovjeda on, a u tvornici ona i stala brojati. Jedva je stigla do jedan, a Popaj je već napustio sastanak sa svom svojom gardom hehe. Ma obožavam ih :cerek:

umirem od smijeha opet kad ovo čitam

predobro je ovo s generalom :lol:

Olivina faca kad je vidjela da svi odlaze i ne slušaju je hahhahah.....

Pijavica pokupila dva dobra šamara od svog dragog oca :eek: Ajd barem je priznala pravoj osobi da ju naš dragi Popaj nije silovao, nego ju je nježno osakatio :lol:

moram priznati da mi ju je bilo žao kad ju ošamarario Fulgi
bez obzira što me jako živcira :rofl:

Došla Oliva spasiti svog Popaja :cerek:

Merče:Mislila sam da će se njih dvoje zaljubiti ali čini mi se ništa od toga :D

ne brini Merče hoće samo im treba malo vremena hahhah....

chandlerbing
30.10.2013., 21:08
Popaj: Kapetan Fabre će biti dovoljno :l ol:

ali ovo general je tako slatko prkosno izgovorila :cerek: rastop

Popaj: Nisam ja, sami se sramotite: rofl:

hihihih :cerek: :cerek:

evo da i ja nabacim koji komentar : D
Ajme što volim ovakve odnose među gl. glumcima, a Marina i Damian su savršeni savršeeeni : D

Ma sad mi se ne da na dugo i široko pisat, ugl. baš mi je drago da imamo priliku gledat ovu telenovelu i uživat u njoj : D

drago mi (nam) je da ti se sviđa naš pareja PyO :cerek:
divni su

za Cesara se slažem PamSwynford@ ja bi ga ljutila svaki dan :r ofl: a baš me pošteno nasmijala scena kad se ove njegove bogomoljke mole doma a on iza njih onako se prišuljava i kad krene njegovo "agrrrrrr": lol:
joj scena :s

evo da i ja natipkam svoj cijenjeni komentar...za početak pozdrav mojoj omiljenoj posadi...znaju one koje su :ki ss:

ooo prva časnice, nek ste nam došli, don Jorge vas je čekao :D

pjesma mi je :c erek: cijeli dan mi se vrti po glavi...predivna,predivna
što se same serije tiče-ne gledam baš od početka do kraja,ali Damian i Marina mi se sviđaju..nisam mogla vjerovati kad ju je bacio u more :e ek: i prejak mi je on bio kad ju je prstom bockao u rame i govorio-a ja sam rekao da se izgubiš: lol:

kaaj ne, pjesma je super divna
i ja ostala u šoku kad sam ju prvi put vidla, i svaki put imam smajl na licu kad gledam tu scenu :cerek:

edit- legiceee @uckvondy.. čekamo Olivin stajling epizode :D

marimar
30.10.2013., 22:14
a joj muka moja predji na drugoga
pao mi je odmah mrak na oči kad sam ih vidjela : rofl:
Nemoj tako @pipsić. Radije priznaj da ćeš ih s guštom gledati hahahah.

moram priznati da mi ju je bilo žao kad ju ošamarario Fulgi
bez obzira što me jako živcira :r ofl:
I meni ju je bilo žao, jer me u tim prvim epizodama toliko ne živcira, ali malo je ipak pretjerao Fulgi sa svojim ponašanjem, iako mi je jasno, budući da se radi o našem Popaju, da se jednostavno ne može kontrolirati :rofl: jer mu je čovjek kojeg najviše mrzi obeščatio kćer, boli to :zubo:

Merče:Mislila sam da će se njih dvoje zaljubiti ali čini mi se ništa od toga ne brini Merče hoće samo im treba malo vremena hahhah...
Hahaha. Tako je amigis, nije odmah pala, ali past će...ko jabuka sa stabla, ma ko lišće u jesen, ma potonut će kao barka :cerek:

pipa
30.10.2013., 22:15

ah Levyrronice šta se može ne može uvijek da glumi s Maite
moraju i druge da dodju na red a Ximena je pun pogodak
u svakom pogledu šta god drugi pričali o njoj :amen:

Potpisujem :top:
Ljudi uporno krive Ximenu i Willa za lošu gledanost serije i ne shvaćaju da da su jedini krivci Mejia, Abudica i njihovo suradničko društvo. Mejiji treba zabraniti produciranje telenovela, a Abudici pisanje :amen:

nemam šta drugo da kažem sve ste rekle drage moje curke :cerek:

Što se tiče zamjerki na seriju, osim ovoga što su @leksonaze i legica @chandlerbing spomenule, dosta se govorilo i o tome kako se Williama ništa ne razumije, da su Evorine uloge na isti kalup i da je već dosadan za gledati, da je i Daniela Romo pala na niske grane, da čak ni ona ovdje nije uvjerljiva; ma pisalo se sve i svašta, tko bi ih sve pohvatao

a kakve bi uloge trebali biti od Evore da mi je znati
ma sve su to glupe zamjerke
elenco je odlično odglumio svoje uloge šta se od njih tražilo

U pogledu Williama i njegove “ružnoće", pa zaključili smo već da mu to sam lik traži. I on sam je rekao da je morao izgledati što ružnije za ulogu, i izgledom i odjećom, da ne može uvijek u svemu udovoljiti fanovima.Da se “postarao“ u licu, to se vidi. Netko je rekao kako je Rulli stariji od njega 5 godina, a izgleda mlađe, e pa to je zato što se Rulli stalno licka i picka, toliko da mi ponekad izgleda kao ken. Da se razumijemo, volim ja Rullija, u AV-u mi je baš :klopa:, ali ne volim kad se muški toliko lickaju/kremiraju.

baš tako takav mu je lik i takvog ga prihvaćamo

dobar je Rulli ali previše lickanja nikad nije dobro ali malo da hahhah...

I radije bi da je Will ovakav, nego da se botoksira kao Fer ili Osvaldo Rios da bi izgledao mlađe. Meni je zapravo Will tek sada u najboljim godinama. Kod mene vrijedi ona što stariji, to bolji :klopa: To da, malo kremice ispod podočnjaka dobro bi mu došlo.

tako je neka Will ponosno nosi svoje borice baš mu lijepo stoje :cerek:

a ne botox kao kod Čunge hahhahahha....

slažem se malo kremice bi dobrodošlo ispod podočnjaka
ipak smo iskrene bez obzira na sve :rofl:

Wil & Xime na snimanju za PEE, ne mogu ih se nagledati koliko su lijepi :cerek:
http://www.youtube.com/watch?v=WqWViLXlbyk

totalni rastop
savršeno snimanje naslovnice za PEE milina za oči i dušu :mikrocerek:

kolaži treća epizoda
http://imgbox.com/g/N1olH6JwRE

gifovi treća epizoda
http://imgbox.com/g/1HKDGtDj4u

Lola 27
30.10.2013., 22:21
Dobre šuze mi ima Estreljsita,takve ja oblačim kad idem na tečaj plesanja oko šipke.:rofl:

pipa
30.10.2013., 22:24
Damianovo hodanje selom i da ne kažem šepurenje je totalno opravdano. Vidjet ćete poslije tko je i šta je za selo Capitan Damian Fabre

prefora mi je to hodanje i šepurenje :lol:

Za Romo sam se nasmijala, mislim na ovaj komenatar da je uspjela izgubiti ne jednu nego čak dvije kćeri, ali uopće nije smiješna situacija :cry:

To je novi presedan u telenovelama, da majka izgubi dvije kćeri odjednom :rofl: Tužno je :cry:, ali kad netko to tako ispali, ne možeš a da se ne nasmiješ

baš to moraš se nasmijati na taj komentar unatoč tužnoj situaciji :( :rofl:

da ali ipak je pokazala u slijedećim epkama da je prava direktorica scene
istina nekad je zakazala ali ipak ima više uspješnih scena nego loših
barem meni

Nemoj tako @pipsić. Radije priznaj da ćeš ih s guštom gledati hahahah.

ulovila si me jedva čekam njihove scene :rofl:

kaaj ne, pjesma je super divna
i ja ostala u šoku kad sam ju prvi put vidla, i svaki put imam smajl na licu kad gledam tu scenu :cerek:

pjesma je vrh vrhova

a scena je za pamćenje :cerek:

plavusaxxxxxx
30.10.2013., 23:51
Tako je. Capitan Fabre je Bog i batina Nuestra Senore Del Mar :lo l: A lovljenje riba ( a tu isključivo mislim na one morske) mu je još i najslabija strana, jer ove "ribice" što hodaju na zemlji obara treptajem oka :rofl :

hahahahaa "Bog i batina Nuestra Senore Del Mar":lol: al stvarno tak djeluje kad hoda selom!!

To je novi presedan u telenovelama, da majka izgubi dvije kćeri odjednom :rofl : Tužno je :cry:, ali kad netko to tako ispali, ne možeš a da se ne nasmiješ :zubo :
pa da..na prvu je smiješno! LOL

Nažalost, meni je Monica ovdje zakazala u oba dijela :(

ajooj...baš sam htjela pitati kakva vam je ona!! ja sam baš mislila da je ona svjetla karika..šteta!!

Ma o Evori smo već sve rekle. Što je stariji, brkatiji i širi, tim je više privlačniji i šarmantniji i ima glaščinu od koje mi dlake skaču :lol: :cerek:

evo da i ja natipkam svoj cijenjeni komentar...za početak pozdrav mojoj omiljenoj posadi...znaju one koje su :kiss:
pjesma mi je :cerek: cijeli dan mi se vrti po glavi...predivna,predivna

boook amix!! :kiss: pjesma je stvarno sve zarazila!!! mislim da nema osobe kojoj je nije svidjela!! savršenstvo savršenstva!!:cerek:

uckvondy
30.10.2013., 23:55
edit- legiceee @uckvondy.. čekamo Olivin stajling epizode
tko čeka taj i dočeka :D ...a za moje najdraže curke stiže xime look za 3.epku

http://dc536.4shared.com/img/NU936uks/1420bc9d530/8_online.png (http://www.4shared.com/photo/NU936uks/8_online.html)

za mene čista 5... tako volim ove jednostavne haljinice,preee

Nata-SilvaFan
31.10.2013., 00:03
Jel može 4,5 ocijena. Jer čistu peticu čekam za neke druge kombinacije a super mi je od naprijed, jedino mi se ne sviđa taj izrez na leđima

uckvondy
31.10.2013., 00:08
Jel može 4,5 ocijena. Jer čistu peticu čekam za neke druge kombinacije a super mi je od naprijed, jedino mi se ne sviđa taj izrez na leđima
može kako ti kažeš.... ;)

pipa
31.10.2013., 00:16
I meni ju je bilo žao, jer me u tim prvim epizodama toliko ne živcira, ali malo je ipak pretjerao Fulgi sa svojim ponašanjem, iako mi je jasno, budući da se radi o našem Popaju, da se jednostavno ne može kontrolirati :rofl: jer mu je čovjek kojeg najviše mrzi obeščatio kćer, boli to :zubo:

da nije tako naporna u prvim epkama

istina čim je Popaj u pitanju Fulgi se ne može kontrolirati :rofl:

hahahahaa "Bog i batina Nuestra Senore Del Mar":lol: al stvarno tak djeluje kad hoda selom!!

ajooj...baš sam htjela pitati kakva vam je ona!! ja sam baš mislila da je ona svjetla karika..šteta!!

meni je Monica bila ok i u ulozi Eusebie i kao direktorica scene

istina imala je par propusta ali sve u svemu bila je svijetla karika serije :D

pjesma je stvarno sve zarazila!!! mislim da nema osobe kojoj je nije svidjela!! savršenstvo savršenstva!!:cerek:

asi es amigis :cerek:

šta kažeš na Popaja i Olivu i njihove okršaje :rofl:

@uckwondy od mene čista petica za bijelu haljinicu :cerek:

uckvondy
31.10.2013., 00:29
ako želite ponoviti scene samo marine i damian od 3 epke evo link

http://www.dailymotion.com/video/x12ocqk_levyrrete-3_news

najdraža barka
http://dc703.4shared.com/img/4yPVScjV/141d292cc90/Screenshot_3.png (http://www.4shared.com/photo/4yPVScjV/Screenshot_3.html)

plavusaxxxxxx
31.10.2013., 00:34
asi es amigis :cerek:

šta kažeš na Popaja i Olivu i njihove okršaje :rofl:

pre pre krasni su mi!!! živim za njihove "okršaje" kemija stvarno "frca" na sve strane!! :mikrocerek:

uckvondy
31.10.2013., 00:46
pre pre krasni su mi!!! živim za njihove "okršaje" kemija stvarno "frca" na sve strane!! :mikrocerek:

a još ništa nismo vidjeli... :cerek: xime i will su baš kliknuli pravoo... i privatno se baš dobro slažu..

pipa
31.10.2013., 00:53

Cierto amigis :amen:

samo ti uživaj i ne odustaj ovo nije još ništa šta nas čeka :cerek:

"Zašto mislim na tu ženu kad imam važnijih problema"
https://pbs.twimg.com/media/BWtEJ9fCMAEP0Be.jpg:large

chandlerbing
31.10.2013., 01:03
jedan abrazo za legić @uckvondy.. dočekala sam, jesam.
isto- 5! meni je baš taj izrez na leđima naj dio

uckvondy
31.10.2013., 01:09
ove scene sa prstićima su bile pravo ahhahahahha
http://dc538.4shared.com/img/HAY0xxz5/1420c08b6d8/Screenshot_5__4_.png (http://www.4shared.com/photo/HAY0xxz5/Screenshot_5__4_.html)http://dc538.4shared.com/img/rdFSDo3Q/1420c08e9a0/Screenshot_7__1_.png (http://www.4shared.com/photo/rdFSDo3Q/Screenshot_7__1_.html)
obožavam njihove ove svađe...iskre frcaju na sve strane...neki ozbiljni pogledi, spuštaju si stalno..ludilo

na snimanju promo-a
http://dc538.4shared.com/img/X_al36EX/1420c092050/Screenshot_8.png (http://www.4shared.com/photo/X_al36EX/Screenshot_8.html)http://dc538.4shared.com/img/hoe-PR79/1420c095700/Screenshot_9.png (http://www.4shared.com/photo/hoe-PR79/Screenshot_9.html)
http://dc538.4shared.com/img/r78cV1CF/1420c0989c8/Screenshot_10__1_.png (http://www.4shared.com/photo/r78cV1CF/Screenshot_10__1_.html)

ostavljam vam nekoliko avatara, ništa ne spojlam ,sve je ovo iz promo snimaka
http://dc687.4shared.com/img/Ny9Zl6rO/1415b9e4100/nisu_uitane__1_.png (http://www.4shared.com/photo/Ny9Zl6rO/nisu_uitane__1_.html)http://dc687.4shared.com/img/65FFZYCY/1415b9e5c58/nisu_uitane__2_.png (http://www.4shared.com/photo/65FFZYCY/nisu_uitane__2_.html)http://dc492.4shared.com/img/t7MsIKjo/1415b9e6fe0/nisu_uitane__4_.jpg (http://www.4shared.com/photo/t7MsIKjo/nisu_uitane__4_.html)http://dc687.4shared.com/img/MQ97n6ZO/1415b9e96f0/nisu_uitane__7_.jpg (http://www.4shared.com/photo/MQ97n6ZO/nisu_uitane__7_.html)http://dc492.4shared.com/img/lM8X7zrK/1415b9ebe00/nisu_uitane__10_.jpg (http://www.4shared.com/photo/lM8X7zrK/nisu_uitane__10_.html)

pipa
31.10.2013., 01:36
Prstići su uvijek prisutni ne možemo ih izbjeći :rofl: :lol: :D

avatari su odlični jedan ljepši od drugoga :cerek: :cerek:

deni44
31.10.2013., 05:08
Pratim ponekad, nije mi sad wow no nije toliko ni losa kakvih ima. Moram prokomentirati kraj 2.epke koji je po meni bezvezan no uočio sam da Levy ima neke prekoma gaćurine i da je valjda radio operaciju stražnjice budući da mu je ista u tim gaćama nekako preobla kao da je kompjuterski dorađena. Sumnjam sad da mu je Eli dala da radi operaciju. (rofl)

Ximena nije toliko loša,ukočena je jer nije do sada imala nikakvog glumačkog iskustva no čitao sam po netu da se to popravlja.

Sada mene prava stvar zanima,dal je to remake od La tormenta? Mislim ja gledam i to nema nikakve povezanosti pa si sam mislim možda je Mejia mislio to napraviti pa se predomislio osim ako nije nekako remodelirao priču.

miranacro02
31.10.2013., 08:41
pips, ja pogledala par scena ali se nisam zainteresirala da gledam dalje ove seriju :kava:

ostalima ugodno gledanje i komentiranje :mig: