PDA

View Full Version : [Z1] Nightmare Stage / Noćna mora

stranice : 1 [2] 3

ant123
29.05.2007., 17:38
U srijedu oko 22h na HRT 2, ako se ne varam, počinje emisija 'Privremeni tjednik Željka Malnara' gdje Jaran i Slađana komentiraju aktualne vijesti, Braco je izvjestitelj sa terena, a ona blesava Kraljica Novalje govori vremensku prognozu.
Željko Malnar je komentator teme tjedna.

Jedino mi je čudno to što ne piše da li će Ševa, Stankec i Remzo biti dio ove emisije.
Trebali bi, barem Ševa - moj najdraži član Ekipe Noćne More.

verik
20.06.2007., 22:55
E ovaj je ko stvoren da upotpuni ekipu MORE!!:D

http://www.jubito.com.hr/view_video.php?viewkey=0610b44d9b9fed0ff954&page=9&viewtype=&category=mv

:s :s

cukerino77
21.06.2007., 07:15
meni je ta emisija glupa i dosadna, ne znam zasto toliko provlaci ljude.....mozda jer im to daje osjecaj srece kad vide da su puno bolji od onih ljudi tamo

kriskros99
01.07.2007., 16:49
http://www.glas-slavonije.hr/mozaik.asp?rub=3&ID_VIJESTI=2432

BRUNO TOMAŠIĆ - ANĐA-DIPLOMIRANI GLUMAC, HONORARAC U KOMEDIJI I GLAVNA MALNAROVA PJEVAČICA
Cijeli život kao noćna mora

Autor: Vesna KLJAJIĆ

Raspjevana i uvijek elegantna Anđa, najženstvenija dama i najbolja pjevačica “Noćne more”, u privatnom životu zove se Bruno Tomašić i ima 30 godina. Rođeni Zagrepčanin, ovaj diplomirani glumac Akademije za dramsku umjetnost (diplomirao u klasi Izeta Hajdarhodžića) trenutno je angažiran kao honorarac u kazalištu Komedija u mjuziklima Briljanteen i Chicago, te u predstavi Aida, a radi i na novom uprizorenju predstave “Jalta Jalta”. U “Noćnu moru” došao je prije pet godina, dok je pjevao na karnevalskoj proslavi zapazio ga je producent emisije i pozvao ga u emisiju kao gosta. Bruno je tada imao umjetničko ime Snježana, a Malnaru se, za razliku od nastupa kojim je bio oduševljen, ime Snježana nije svidjelo pa je zaključio: “Ti ćeš se od sljedeće subote zvati Anđa!” I zvijezda je rođena.
“Od tada je prošlo već pet godina i zahvalan sam Željku što mi je omogućio nastup u emisiji i što je na neki način napravio zvijezdu od mene”, kaže Bruno.

MUZIČKI VUDREN
Bruno je imao sreću jer je od prve godine na Akademiji dobio angažman u kazalištu Komedija pa je za vrijeme studija radio u mnogo većem broju predstava nego što radi danas. “Danas se većina predstava radi tako da se uzimaju ili ljudi s Akademije ili natruščici koji nemaju veze s glumom, ali imaju nekakav dodir sa scenom”, kaže on. Bruni je Komedija odgovarala jer je muzički vudren, a to kazalište preferira glazbene predstave. U tom je kazalištu i diplomirao u mjuziklu “Isus Krist superstar”, a dramski dio ispita polagao je na Akademiji u Pirandelovoj drami “Šest lica traži autora”.
“Danas sam diplomirani glumac koji se sedam godina potuca od nemila do nedraga. U 'Briljanteenu' igram tri paralelne uloge, u 'Chicagu' plešem, a u 'Aidi' pjevam u ansamblu. Međutim, mnogo očekujem od predstave 'Jalta Jalta' jer sam dobio svoju prvu glavnu ulogu u životu - igrat ću sobara Grišu, ulogu koju je u staroj verziji igrao Boris Pavlenić, nekadašnji prvak kazališta Komedija. Premijera se očekuje u lipnju”, kaže o svom glumačkom angažmanu Bruno, koji se osvrnuo i na najaktualniji kazališni događaj kod nas - predstavu “Glembajevi” riječkog HNK. Podržava kolegice glumice koje se bune zbog toga što je “glavna sporedna uloga”, barunice Castelli-Glembay, dodijeljena estradnoj divi Severini: ”Osobno nemam ništa protiv Severine, ali sam protiv toga da jednu pjevačicu angažiraju u tako velikom projektu. Nemam ništa protiv što su je angažirali u 'Karolini Riječkoj', jer to je operetni mjuzikl u kome je ona većinu predstave pjevala. Kod 'Glembajevih' se ipak radi o jednom Krleži, koji se nije smio toliko unakaziti. Smatram da bi Severini bilo bolje da se drži estrade i pjevanja nego glume, jer ona nama glumcima zapravo uzima kruh. Potpuno opravdavam glumice iz HNK Rijeka koje su se pobunile zato što su angažirali Severinu, a ne neku glumicu. Bruno ne krije da slobodni dramski umjetnici žive prilično teško, i to zato što su honorari za predstave neredoviti. Kada se dogovara predstava, glumcima se obećavaju brda i doline, a kasnije se kasni s isplatama pa je, kao i velik broj glumaca, alergičan na priče kako glumci žive luksuzno i na visokoj nozi. Kaže da su u nešto boljoj poziciji oni koji imaju stalni radni odnos, jer se glumačke plaće kreću oko pet-šest tisuća kuna. Još bolje od njih prolaze glumci koji glume u sapunicama. Navodi primjer Mie Begović, koja je dobila 350 tisuća kuna za “Vilu Mariju”, pa se žalila da nema novca. “Rekao sam joj da se pokuša staviti u moju kožu pa neka se onda javi. Jer, da imam pristojna primanja, ne bih morao pjevati kod Željka Malnara. Ne podcjenjujem tu ulogu, daleko od toga, ja sam Željku zahvalan što mi je to omogućio, ali bi drukčije bilo kada bih to mogao raditi bez honorara, onako iz čistog zadovoljstva i hobija”. Bruno pjeva dva glasa: kontratenor i sopran. Kad se pojavio prvi put u “Noćnoj mori”, svima je bilo čudno kako muškarac može pjevati sopran.

ŠTIKLE BROJ 42
Bruno, koji nije imitator u klasičnom smislu, kaže da mu nije problem imitirati ljude, jer je na Akademiji polagao odsjek koji se zove “scenski govor”, gdje se uči kako određeni lik odglumiti na određeni način. Bilo je slučajeva kada su muškarci morali glumiti žene i glasom i stasom, a na Akademiji je glumio u predstavi “Sluškinje”, svi glumci su gumili žene, imali su svoj “muški” izgled, ali su morali imitirati ženske glasove.To je bila vrlo neobična predstava, o kojoj se i danas govori.
“Danas je na isti način predstavljen 'Revizor', u kome žene glume muške uloge”, kaže Bruno i dodaje: “Sve je to stvar vježbe”. Bruno, kao što je poznato, u Noćnoj mori nastupa u ženskom izdanju. Perike nabavlja sam, kostime kupuje u second hand trgovina, a ekskluzivne crvene štikle morao je proširivati kod postolara, jer nosi broj 42, a cipele su bile broj 41. “Kad sam ih išao kupovati, slagao sam prodavačici da ih kupujem za sestru, jer mi je je bilo neugodno zato što sam ih morao isprobati. Rekao sam da sestra ne može doći sa mnom, a da joj je to moj poklon za Božić”. Premda je na Akademiji naučio nositi pete od pet centimetara naviše, te lakirane salonke peta visokih deset centimetara tjeraju ga da se iznova čudi ženama zašto nose takve cipele, a da ih na to nitko ne tjera?! Priznaje iskreno da nakon svakog nastupa proklinje onoga tko je izmislio visoku petu.

KRUH SA SEDAM KORA
Bruno ne govori često o svom životu. Ipak, za čitatelje Glasa Slavonije napravio je iznimku. Roditelji su mu se rastali kada je imao tri godine. Majka se preudala za čovjeka starijeg 19 godina i preselila k njemu u Biograd na Moru. Bruno je s njom živio prvih pet godina, a potom se preselio k ocu. U međuvremenu je počeo rat.
“Mama je poginula kada ju je, dok je bježala u sklonište, pogodio geler granate koja je pala na susjednu kuću. Na mjestu je ostala mrtva. Jako sam bio vezan za mamu i strašno me pogodila njena smrt. I da nije bilo kolega glumaca koji su me bodrili u tom strašnom času, mislim da bih ili poludio ili umro od tuge. Kad sam na Akademiji na prijamnom rekao da sam upravo primio vijest da mi je mama poginula, svi su mi nastojali pomoći kako ne bih mislio na taj strašni događaj. Bol više nije tako jaka, ali mamu nikad neću zaboraviti”, priča Bruno i briše suze.Očuh mu je umro prije godinu dana, kuća u kojoj su živjeli je prodana. Bruno ima dvije polusestre, jednu iz majčinog, jednu iz očevog drugog braka. Polusestra iz majčinog drugog braka ne želi s njim komunicirati, iako su pet godina živjeli zajedno. Žali zbog svega toga jer je očuh bio iznimno dobar čovjek, koji ga je prihvatio kao rođenog sina, a voli i svoju polusestru, i želio bi s njom ponovo uspostaviti kontakt. S ocem ne održava nikakvu vezu, on ne pita za njega, što je Bruni također žao. Ocu nije bilo drago kad se Bruno upisao na Akademiju, jer je htio da ide - u zanatlije. Brunino studiranje bilo je obilježeno siromaštvom, spavao je u smještaju Crvenog križa i radničkom prenoćištu.
“Užasno je teško živjeti kao beskućnik”, prisjeća se: “Prenoćište Crvenog križa, gdje sam živio prvo vrijeme, nudi smještaj samo preko noći, od četiri popodne do osam ujutru, kad moraš napustiti to prenoćište i lutati gradom ako nemaš posao ili nekamo otići. Za razliku od njega, Radničko prenoćište u Heinzelovoj otvoreno je je 24 sata, ima i televizor, ali nema hranu, pa sam se u vrijeme dok sam tamo stanovao prehranjivao u pučkoj kuhinji. Ja doista bez patetike mogu reći da me život nije mazio, od djetinjstva pa sve donedavno. Mogu samo biti zahvalan Željku Malnaru, koji je napravio zvijezdu od mene i puno mi pomogao”.

Komp
02.07.2007., 18:30
Na Z1 je završila Noćna mora do 10 mjeseca .

The White Rabbit
03.07.2007., 12:08
meni je ta emisija glupa i dosadna, ne znam zasto toliko provlaci ljude.....mozda jer im to daje osjecaj srece kad vide da su puno bolji od onih ljudi tamo

pa ne znam, sigurno ima i takvih pacijenata. Oni što zovu pa se pokušavaju iživljavat na Ševi ili bilo kome od njih, nebrojeno puta su ispali nevjerojatni debili:rofl: ,al mislim da su toliko tupi da čak to niti ne kuže.:flop:

U mom slučaju, sviđa mi se Malnar još od kad sam bila mala curica...i čitala njegovu knjigu.:cerek:

Anselin80
19.08.2007., 10:10
Moj omiljeni Nightmare Stage isječak svih vremena:

http://www.youtube.com/results?search_query=%C5%BEeljko+malnar+i+zeleni+v al&search=Search

Zvjercica
26.08.2007., 17:13
Na Z1 je završila Noćna mora do 10 mjeseca .

Zezas??? Tako dugo??? Je li to pouzdana informacija?? Ima neko drugu? Tocan termin?

ant123
27.08.2007., 14:06
Ne, istina je. Tako rade svake godine. Uzmu ljetnu pauzu i onda se vrate prve subote u 10. mjesecu. Kako vrijeme leti, to uopće nije daleko.

Passenger_57
21.12.2007., 21:10
jel tko zna na kojoj je točno adresi malnar na pešćenici,ja tamo iznajmio stan pa...

erorodic
01.01.2008., 19:07
Bok decki,
u subotu navecer je Malnar ugostio Prkacina i jos nekog frajera za docek Nove. Frajer strahovito dobro pjeva ali nisam skuzo kak se zove. Inaceje navono neki musliman koji je zivio u Sarajevu pa u Australiji i opet s vratio u Sarajevo. Gledao sam emisiju i ostao paf kako mi dobro pjeva ali nisam nikako cuo kak se zove. MOlim pomoc?
Hvala :rolleyes:

castor8
02.01.2008., 09:47
A bio je Malnar u subotu??
A zasto ni STV ni Vinkovacka televizija nisu prikazivali? to se ove sezone vec par puta dogodilo, jednostavno se ne ukljuce na Z1 :confused:

passionfan
20.02.2008., 20:32
Nadam se da nas u subotu kao i svake godine očekuje Malnarova Dora kao parodija na onu HRT-ovu...
Ali bez SANDRE DABO ništa....
I da uključe telefone da možemo pričati sa našom KRALJICOM!!!! Ja sam njen najveći fan... :lol:

buze
20.02.2008., 20:35
daaaaaaaaaa, dora kod Malnara je genijalna

castor8
20.02.2008., 20:54
Da da, Seva car je najbolji!! Nije znao text od Juga, tepe svoje stalno i na kraju izvali 'Tito, partija, tata mamu nabija!' :rofl::rofl:
Jedva cekam :lol:

passionfan
20.02.2008., 20:57
U subotu nema izlaska vani...
Čeka nas dvostruka tv poslastica i zabava kakvu dugo još nismo vidili...
Ona na HRT-u i kod Malnara!
Castore jesi bio na 1vs100?

Vilibald
20.02.2008., 21:40
Nadam se da nas u subotu kao i svake godine očekuje Malnarova Dora kao parodija na onu HRT-ovu...
Ali bez SANDRE DABO ništa....
I da uključe telefone da možemo pričati sa našom KRALJICOM!!!! Ja sam njen najveći fan... :lol:

http://www.novalja.com/content/view/60/50/lang,en/

:rofl::s:lol:

dr. van Nostrand
13.04.2008., 01:36
koji ludnica je danas bila:lol::lol:
jajan upoznao oca, brata i sestru:lol::lol:

ivana123456789
13.04.2008., 12:05
predobro :lol::lol::lol::lol: ja sam se strgao kad mu se sestra javila :s:s:s

castor8
13.04.2008., 12:41
a sestra, ma pustite ga, kreten je ko i otac, ja ga uzdrazavam pa znam :rofl:
al stari je bio najjaci, zovem se jagan i isto ne mogu rec r ko i moj sin :lol:
al prcaju ga svaku emisiju, a tako je to kad se das zajebavat, on i seva su glavni na udaru, pitam se zasto niko ne zajebava bracu i tarzana :p

Doda36
13.04.2008., 18:56
Bilo je prejebeno, tako da danas nije bilo reprize :)

dr. van Nostrand
13.04.2008., 19:01
Ševa je najjači, na svako pitanje: nemam komentara :lol:
...

svijet27
17.04.2008., 12:00
:eek:
Jel ovo istina da joj se dečko ubio zbog sramote ili samo ulična nagađanja?

A ja sam čula da se ta cura ubila nakon toga a ne njen dečko?

Realista_ZG
20.04.2008., 16:16
Jučer sam propustio pogledat (a cuo sam da je bilo dobro) pa me zanima gdje mogu pogledat cjelu snimku od jučer (19.4.2008)
Znam da ima snimka na Z1 ,ali nije cjela i najbolje djelove ne prikazuju

dr. van Nostrand
20.04.2008., 22:09
Malnar je nešto bio nadrkan:ne zna:... ali burzovni stručnjaci:s:rofl::lol:

eminem1710
20.04.2008., 22:11
Ima li pijetao jaja?
a)Ima
b)Nema
c)Ima
d)Nema

Tarzan skoro puko ko kokica, a Jajan totalka zbunjen :rofl: :lol:

castor8
20.04.2008., 22:15
Ima li pijetao jaja?
a)Ima
b)Nema
c)Ima
d)Nema

Tarzan skoro puko ko kokica, a Jajan totalka zbunjen :rofl: :lol:

:rofl:
pitam se dal je jajan skonto da su mu na pitanju sta je kvocka, starija gospodja, opet podvalili podguz za bibu :rofl:

Realista_ZG
24.04.2008., 08:27
Daj neka netko uploda na youtube zadnji dio (kad tarzan postavlja pitanja jaranu i nakraju kad u studiju ostanu ševa i laki)
MOLIM NEKOGA!! (stvarno bi htio pogledat)

ŽUJA.je.zakon.
04.05.2008., 01:29
Evo gledam ih u studiju remzo i onaj cigo mali.Nešto mi ševa u zadnje vrijeme nije u elementu ko prije.

dr. van Nostrand
04.05.2008., 10:20
Evo gledam ih u studiju remzo i onaj cigo mali.Nešto mi ševa u zadnje vrijeme nije u elementu ko prije.

Istina, ali je svejedno presmiješan i s ovim kratkim, diplomatskim odgovorima:rofl::lol:

klomppa
04.05.2008., 15:23
ma opcenito je emisija losa u zadnje vrime. nema dovoljno sadrzaja, sve je iz emisije u emisiju isto i brzo zavrsi.

Toni I.
04.05.2008., 16:25
slažem se sa klomppom,pa trebali bi stavit još sadržaja,priloga itd.
kao u ona stara vremena,hehe

ŽUJA.je.zakon.
04.05.2008., 20:04
U zadnje vrijeme se svodi na zajebavanje jarana,ali ja sam umiro ono kad su mu se javili stari,brat,sestra on lud jebe svima mater.Ševa ko političar sa odgovorima,ne pizdi više ko prije kad zajebavaju za uši.Sinoć je bio kralj pita ga Jumbo gdje jugoslavija propala a on u Kumrovcu.

Vilibald
05.05.2008., 10:32
U zadnje vrijeme se svodi na zajebavanje jarana,ali ja sam umiro ono kad su mu se javili stari,brat,sestra on lud jebe svima mater.Ševa ko političar sa odgovorima,ne pizdi više ko prije kad zajebavaju za uši.Sinoć je bio kralj pita ga Jumbo gdje jugoslavija propala a on u Kumrovcu.

ne propala nego nastala..iz cega je nastala:rolleyes:

ŽUJA.je.zakon.
06.05.2008., 17:41
Kao što kažete nisu nešto extra u zadnje treba više novih sadržaja.
Nikad neću zaboravit kad sam u rođaka gledo prvi put u životu Noćnu moru gosti bili pokojni Spajić i Silvio Marić lik se napio ko letva,ja sam umirao od smijeha.Kad samo usporedim tu epizodu nesamo tu nego sve s OTV s ovim danas velika razlika.A gdje im je Cezar?

castor8
06.05.2008., 19:30
A gdje im je Cezar?
ozenio se za sandru dabo :lol:

Tashi
07.05.2008., 16:44
pod zadnje su ko ispuhani balon...malo napušu ponovo ali se stalno boje da će - puknut...

ŽUJA.je.zakon.
11.05.2008., 01:07
Gledali ih tko sad koji kraljevi jebote...

dr. van Nostrand
11.05.2008., 10:51
Gledali ih tko sad koji kraljevi jebote...

Hasan I Remzo:s
Remzo kralj rime:rofl:, a Hasanu je glavno: Remzo moraš kopat:lol::rofl:

castor8
11.05.2008., 10:53
a Hasanu je glavno: Remzo moraš kopat:lol::rofl:

i: Trebas imat u glavi :rolleyes:

ŽUJA.je.zakon.
17.05.2008., 21:19
Umro Ljubo iz misli 21 st.Neka mu je laka Hrvatska zemlja.

ŽUJA.je.zakon.
17.05.2008., 21:21
A vide Ševice šminkera,dobra mu majica.

Halloween
17.05.2008., 21:24
ozenio se za sandru dabo :lol:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Randall Flagg
17.05.2008., 22:56
Šta ovo ne radi stream preko Indexa :ne zna:

ŽUJA.je.zakon.
17.05.2008., 22:58
Joj majko mila ja se valjam,ova umislila da je neka zvijezda.

Randall Flagg
17.05.2008., 23:03
Dobra večer ja sam producent Zauder filma

:s :rofl: :lol:

Daxo
17.05.2008., 23:09
Ovo sa Sandrom je totalni show... a tarzan umire sa strane, a Sandrica ništa ne kuži... :lol::lol::lol:

Randall Flagg
17.05.2008., 23:11
Ajde konačno Zatvoreno :top:

Randall Flagg
17.05.2008., 23:12
Ajme Cezara....."Bog je pokucao na moja vrata....:"

passionfan
17.05.2008., 23:59
Joj majko mila ja se valjam,ova umislila da je neka zvijezda.

Šta nisi nikad čula za mega popularnu hrvatsku pjevačicu Sandru Dabo?

Randall Flagg
18.05.2008., 00:05
Ševa: "Kad Hrvatska izgubi meni ne guzicu budu suze išle "

:s :s :lol: :lol: :lol: :rofl:

dr. van Nostrand
18.05.2008., 09:06
Umro Ljubo iz misli 21 st.Neka mu je laka Hrvatska zemlja.

šta stvarno?!:(
imaš neki link, di si to čuo:ne zna:

dr. van Nostrand
18.05.2008., 09:09
Ma Sandra Dabo je kreten prve vrste:kava:
treba ju zatvorit na Goli otok...

zepina
18.05.2008., 11:29
Umra san od smijeha!!! Sandra Dabo legenda!!

ŽUJA.je.zakon.
18.05.2008., 11:40
šta stvarno?!:(
imaš neki link, di si to čuo:ne zna:

Malnar je to sinoć rekao u emisije jučer mu bio sprovod.

Heineken
18.05.2008., 12:20
Ko ima šta protiv Sandre Dabo???
Ona voli bit na brodu i jesti škampiće!
...pozdrav Filipu Klevi, najljepšem misteru svijeta... :lol:

Lindsay Lohan
18.05.2008., 18:48
Ajme Cezara....."Bog je pokucao na moja vrata....:"

:lol::lol::lol: a ono na kraju spota je baš prosto...:lol:

ŽUJA.je.zakon.
24.05.2008., 22:41
Ja mislim da je sad pala gledanost 1 programa kad je Malnar dao Doru noćnu moru.

ŽUJA.je.zakon.
24.05.2008., 23:43
Evo ga legendarni boksački meč,eh dobre stare emisije.

dr. van Nostrand
25.05.2008., 09:29
Evo ga legendarni boksački meč,eh dobre stare emisije.

To je legendarniji meč od Rumble in the jungle između Alija i Foremana:lol:

castor8
25.05.2008., 10:52
eto zasto je cezar oso, nije mogo podnijet da ga prcaju i intelektualno i fizicki :rofl:

ŽUJA.je.zakon.
07.06.2008., 22:21
Evo počeli kraljevi,a ja mislio da su završili.

passionfan
07.06.2008., 22:23
Malnar je, čini mi se ozbiljno bolestan. Baš je nekako "propao" u licu.

ŽUJA.je.zakon.
07.06.2008., 22:35

Ma biće se nije umio.

castor8
08.06.2008., 10:32

ma malnar ko malnar, isti je
ala su ga prekrdasili s tim rafom sinoc, top tema je bio

klomppa
08.06.2008., 16:32
sinoc je bila ubitacno dosadna emisija

iz subote u subotu sve losije. steta

Silas
10.06.2008., 07:17
ja sam uživao slušajući Slađu kako sere po Rafi jer mi se gadi ona stoka!!!Slađa kraljice,vrati se za stalno u NM!!!!

ŽUJA.je.zakon.
14.06.2008., 19:57
Znali tko je li imaju večeras ili su završili?

Silas
14.06.2008., 22:23
trenutno su...jel se Slađa vraća-zna li netko?

Stana
15.06.2008., 12:55
čini se da im ponestaje materijala ili čega već pa stavljaju stare priloge...

Ševica igra košarku :s :s :s

Silas
16.06.2008., 01:24
onaj tenis mi je bezveze i čini mi se da je bila prije par tjedana

.keskin.
01.08.2008., 22:04
Jel istina da je Malnar pun ko brod?

dr. van Nostrand
02.08.2008., 15:45
Jel istina da je Malnar pun ko brod?

ko i svaki predsjednik:ne zna:

:D

kekiww
12.09.2008., 21:35
Ovako malnar i društvo su na godišnjem jelk ko zna kad počinju sa emisijom!!

castor8
12.09.2008., 21:47
Ovako malnar i društvo su na godišnjem jelk ko zna kad počinju sa emisijom!!

pocetkom 10.mjeseca krecu ko i svake godine, osim ako se nije nesto izvanredno dogodilo u medjuvremenu, nedajboze seva upo u bunar ili nest slicno

Bigfun
12.09.2008., 22:18
Počinju prvu subotu u listopadu(10.mjesecu)

kekiww
04.10.2008., 22:36
Zna li tko gdje mogu gledati nocnu moru na netu!!

Vilibald
04.10.2008., 22:57
moglo se tu (http://www.nc.hrhosting.net/) :ne zna:

castor8
05.10.2008., 09:19
Zna li tko gdje mogu gledati nocnu moru na netu!!

http://www.ntv101.tv/index.php?option=com_content&task=view&id=30&Itemid=61

sinoc nije bilo lose, raos u poznatom stilu, dosao neki pjesnik pa sipo haiku poeziju a raos na svaku imo neki prigovor :rofl:
i da, sladja je bila, kaze da ide u bosanski big brother :kava:

ŽUJA.je.zakon.
12.10.2008., 23:42
Zna li ili se sijeća možda tko kada se emitirala ona legendarna emisija kada su bili gosti pokojni Spajić i Marić koji se ko guda nalio tu je još bila i ona kurava Lidija?

Silas
26.10.2008., 00:49
nikad više ovo neću gledat...ova drolia sandra dabo izvadila sisu....fuuuuuuuujjjjjj

Kambe
26.10.2008., 00:55
Zna li ili se sijeća možda tko kada se emitirala ona legendarna emisija kada su bili gosti pokojni Spajić i Marić koji se ko guda nalio tu je još bila i ona kurava Lidija?

e to su bila vremena

Silas
26.10.2008., 00:58
Big Mama House je sranje,jedino mu u gledanosti može pomoć činjenica da je Slađa jedan od stanara

Vilibald
26.10.2008., 08:27
dabo i gole vijesti:s :lol:

koja kraljica:s

psiho666
26.10.2008., 09:38
Koji užas je ovo jučer bilo. Da gole vijesti :bonk:
Braco je majstor, kidao sam se od smijeha kako ju je zajebavao.
:lol::rofl:

Gipsyqueen
26.10.2008., 09:48
Ja sam gledala nekih 10ak minuta, ali sam se strgala na Bracine provale. :s :lol:

Ekipa koja je zvala je isto dobro uništavala Dabo. Koje ona dubokoumne face radi. :rofl: Strašno.

Ronnie147
26.10.2008., 10:35
Jucer san umra od smija na cigine izjave i zajebancije.

A ona glupaca nista ne kuzi, a ni citat ne zna.

Samo mi je taj dio dobar bija, ovo drugo je po obicaju sve gore.

castor8
26.10.2008., 11:15
sandrica je plave krvi, potjece iz francuske plemenite obitelji dabo :rofl::rofl:
cujte ako cemo iskreno i izuzet facu, ima bolje sise nego one sto vode gole vijesti na novojtv :D
di nam je passionfan veliki ljubitelj doticne gospodjice, on je vjerojatno dozivio eskalaciju zadovoljstva sinoc :D

Stana
26.10.2008., 12:40
Sinoć je bilo looodnica. Kako je Braco derao po Sandrici :s :rofl: : "Da mi ti umreš ako lažem..." :s :s :s

Stana
26.10.2008., 12:50
http://i38.tinypic.com/qz2nww.jpghttp://i38.tinypic.com/1zps8s0.jpghttp://i35.tinypic.com/wspnwp.jpghttp://i36.tinypic.com/25jxs9u.jpg

mala nevaljala
26.10.2008., 12:55
:Pop:

Vilibald
26.10.2008., 14:17
Sinoć je bilo looodnica. Kako je Braco derao po Sandrici :s :rofl: : "Da mi ti umreš ako lažem..." :s :s :s

prejako:s

a ona,kako se čubi:s:rofl::rofl:

Stana
26.10.2008., 14:48
a ona,kako se čubi:s:rofl::rofl:

Cijelo vrijeme namješta čvalje :s :s :rofl:

Vilibald
26.10.2008., 17:24
samo se vi zajebavajte...http://www.javno.com/hr/trach/clanak.php?id=196464

Gipsyqueen
27.10.2008., 09:12
:lol:

Prisilili su ju da se vlaži vodom i skida. :rofl:

I još joj i ne plaćaju. :rofl:

OMG.

pivka
27.10.2008., 17:17
sandrica je plave krvi, potjece iz francuske plemenite obitelji dabo :rofl::rofl:

ma daj,nije Dabo nego Daboooo.
i onak sa kvačicom na o,kao recimo nuno gomes (a čita se nunjo) :zubo:

mario_t
27.10.2008., 20:35
Kraljica je još jednom dokazala da joj nema ravne na ovome prostoru :lol: rofl:

pionir
27.10.2008., 20:40
pjesma i ples su isto bili prvolizni :zubo:
ne znam jesu mi ljepše bradavice na sisama ili ona na faci....

Vilibald
02.11.2008., 07:33
..jel neko jučer gledao "trenutak istine"?:s:lol::

Stana
02.11.2008., 11:54
..jel neko jučer gledao "trenutak istine"?:s:lol::

Aha :s - jebote, a baš sam prošli tjedan razgovarao s prijateljem i došli smo do ideje da bi bilo dobro oderati Trenutak istine u Noćnoj mori i dogodilo se :s :s :s

castor8
02.11.2008., 16:23
ono sa vezivanjem seve je bilo krajnje bezobrazno i ponizavajuce, kako nekome moze bit smijesno kad se covjek zaljepljen selotejpom koprca pokusavajuci se oslobodit :rolleyes:
ajde druga je stvar bila sa jaranom koji je prihvatio tu zajebanciju kolko god jadna bila, al svejedno bilo mi je zao gledat ga onako obljepljenog...
za sevu je ocito da mu takav vid zajebancije ne odgovara i oni to na silu forsiraju, inace kad mu prekipi on ode iz studija i meni to iskreno bude mal smijesno sto se tako lako naljuti ali sprecavat ga da se udalji, prelose :flop:

Stana
02.11.2008., 16:34
Slažem se da je vezivanje Ševe bilo bezobrazno i ponižavajuće. Ideja im je bila dobra sa Trenutkom istine :top: , ali forma je totalno zakazala :flop: .

Vilibald
02.11.2008., 17:02
ono sa vezivanjem seve je bilo krajnje bezobrazno i ponizavajuce, kako nekome moze bit smijesno kad se covjek zaljepljen selotejpom koprca pokusavajuci se oslobodit :rolleyes:
ajde druga je stvar bila sa jaranom koji je prihvatio tu zajebanciju kolko god jadna bila, al svejedno bilo mi je zao gledat ga onako obljepljenog...
za sevu je ocito da mu takav vid zajebancije ne odgovara i oni to na silu forsiraju, inace kad mu prekipi on ode iz studija i meni to iskreno bude mal smijesno sto se tako lako naljuti ali sprecavat ga da se udalji, prelose :flop:

..a gledao si?:kava:

i da,koja je razlika između ševe i jarana?ševa se "oslobodio" i ostao sjediti...:ne zna:

popizdim na ovakvo dramljenje oko ničega:rolleyes:

castor8
02.11.2008., 17:42
..a gledao si?:kava:

i da,koja je razlika između ševe i jarana?ševa se "oslobodio" i ostao sjediti...:ne zna:

popizdim na ovakvo dramljenje oko ničega:rolleyes:
premotao sam jer je bilo negledljivo
razlika je u nacinu reagiranja, sevina reakcija je da ode iz studija kad popizdi i prisiljavanje da ostane sjedit vezanjem za stolicu je prejadno
samo sto sevu vecina prvenstveno dozivljava kao debila pa se to smatra normalnim
no dobro, imamo drukciju percepciju i to je to

Vilibald
02.11.2008., 18:04
premotao sam jer je bilo negledljivo
razlika je u nacinu reagiranja, sevina reakcija je da ode iz studija kad popizdi i prisiljavanje da ostane sjedit vezanjem za stolicu je prejadno
samo sto sevu vecina prvenstveno dozivljava kao debila pa se to smatra normalnim
no dobro, imamo drukciju percepciju i to je to

s ovim se nikako ne slažem...nitko to nije rekao,ja najmanje..ljudi ga cijene to je jasno svakom ko imalo prati NM
..i da,imamo drugaciju percepciju,srećom:kava:

Stana
03.11.2008., 22:11
http://www.tportal.hr/2008/11/03/0676007.19.jpg

Sjećate li se Lidije dok je još dolazila u Noćnu moru ? - i (http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/page/2008/11/03/0673006.html?pos=1) -

dr. van Nostrand
09.11.2008., 11:38
man with the plan - Mladen Švarc :s :rofl:

Stana
09.11.2008., 11:51
Joj i ta Noćna mora je otišla u racku :s

Svaka čast Raosu i Švarcu, ali da ih slušam kako seruckaju 5 sati nije fora.

Malnar je omekanio, a bome i Švarc :s :s :s

pionir
09.11.2008., 15:20
nerviraju me reklame od slobodne dalmacije koje ulete usred dijaloga i po 20 puta u pol sata...i livio morožin....fali akcije :D

Stana
09.11.2008., 16:38
Joj da, stvarno su pretjerali sa tim reklamama. Malnar se skroz prodao :s :s ... Ma otić će im emisija u racku :Snajper:

Alan B'stard
09.11.2008., 17:13
otišla je ta emisija odavno u kurac.
di su ona vremena kad se pijani malnar popišao studiju i onda išo lupat bolkoviću na vrata stana i htio ga tuć?
to su bili dani, haha.

Stana
09.11.2008., 17:18
A istina je i to što kažeš, već su odavno otišli u kurac. Sada je zgoditak ako netko od originalne postave dođe u studio (Ševa, Laki,...) - sada Malnara boli racku i pušta nam pjesme - još da pjesme valjaju ne bi ništa ni rekao, ali ovo što radi :s :s :s ... - valjda ga još boli glava od one željezne šipke :s

pceksp.usr
09.11.2008., 17:24
hehe, jucer je bilo brutala kako je raos pokopao swarca. (cak je i malnar ili ko je vec reziser to prepoznao i pustio raosa do kraja emisije, steta da ga nije pustio pricati do jutra, kao nekad sto je znalo bit na otv.)

najbolje su emisije kad je raos gost. ovo ostalo mozes gledat 5 minuta onda svisneš od dosade. pogotovo kad pjevaju, pa spotovi uvijek isti , ma užas. možda da mi je kratkoročno pamčenje u banani. onda kad se vode intelektualni razgovori tipa: onaj cigo (ne braco) i remzo. kao da gledam loop koji traje 3 sata a ustvari uvijek jedno te isto pitanje. al zna bit par fora. samo je problem da s time da imaju neku foru i onda je vrte u loop-u satima, cak i kroz nekoliko emisija. (sezona?)
jedino kako ja vidim da je to moguce pratit je slusat samo zvuk emisije dok radis nesto drugo.

vidis dobra ideja jel ima gdje stream na netu samo zvuk? ako nema trebalo bi ga biti.

Stana
09.11.2008., 17:29
I Malnar je glup ko kurac - uopće nije kužio šta govore Raos i Švarc pa ih je prekidao sa nekakvim bezveznim upadicama eto da i on malo dođe u prvi plan. Onaj Švarcov program za stranku :s :s :s

castor8
09.11.2008., 17:37
hehe, jucer je bilo brutala kako je raos pokopao swarca. (cak je i malnar ili ko je vec reziser to prepoznao i pustio raosa do kraja emisije, steta da ga nije pustio pricati do jutra, kao nekad sto je znalo bit na otv.)

sjecam se jedne emisije dost davno, upalim ja ujutro u 8 a ono jos traje nocna mora, ne znam ko je sjedio al faca je bila zombi i mislim da je neka oklada bila u pitanju, izdrzat sto dulje da ne zaspi il tako nesto :s

a raos je dao predobre demante svarcu na kraju. zadnji put kad je svarc bio, bio je totalno u banani ko da ima neizljecivu bolest, al ovaj put je opet zivnio sa svojim nebulozama :rofl:
men se ne da to buljit po noci, pa si ja snimim i prevrtim kad je srot a bude ga puno, reklame, non stop isti spotovi, onaj morosin, uzas

dr. van Nostrand
09.11.2008., 22:11
... a tek kad su se Švarc i Jajan popičkali :lol: :rofl:

Stana
09.11.2008., 22:12
... a tek kad su se Švarc i Jajan popičkali :lol: :rofl:

:lol: Eh, to su bila vremena :s

Stana
15.11.2008., 21:10
A dobro je počelo večeras :rigo: :rofl: - 999 reklama prije svega , i onda još jedna reklama - ovaj wanabee pjevač se počeo žešće prodavati pa je malo u fušu reklamirao Jutarnji list :s :s :s - i onda će biti još 1.000.000 reklama Slobodne Dalmacije :s

Ronnie147
15.11.2008., 22:04
Jajan je legenda zasad.

Bit ce dobro veceras.

Ronnie147
16.11.2008., 00:26
Laki je briljira veceras.

mrgixyz**
16.11.2008., 01:18
dosadni su sa ovim pjesmama:kava::kava:

castor8
16.11.2008., 08:51
a malnar urednik doma iz kreveta gledo svoju emisiju ha? :D

Stana
16.11.2008., 12:46
Laki je jedini vodio svoju igru :s - al počeli su pretjerivati sa glazbenim željama :flop: - čini mi se kao da je Malnar ondje u zadnje vrijeme samo maskota i da netko drugi upravlja svime jer one reklame ulijeću u svakom trenutku i svima, prekidaju razgovore itd. i sl. :s

Vilibald
16.11.2008., 14:24
:lol: Eh, to su bila vremena :s

jesu (http://www.youtube.com/watch?v=zPRGHSAn98E&feature=related) :s

laki i uvod s cigom i jaranom:s

Ronnie147
16.11.2008., 18:00
http://www.youtube.com/watch?v=LmBlGJXmEWk&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Zk0uSkkALBw&feature=related

Onda je bilo zakon a i sinoc je bilo dobro.

Ronnie147
17.11.2008., 19:46
http://www.youtube.com/watch?v=uDyYIpOWrlM&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=txoR9L1qJrE&feature=related

KOMA

dr. van Nostrand
23.11.2008., 09:34
Kakva brutala :lol: jadni Ševa je popizdio kad su ga zavezali za stolac, jebo im je sve po spisku :rofl: i onda su ga dvojica onako zavezanog za stolac iznijeli iz studija :s

Ronnie147
23.11.2008., 09:52
Sinoc san gleda samo do ponoc i po.

Sta je dalje bilo????

castor8
23.11.2008., 11:54
Sinoc san gleda samo do ponoc i po.

Sta je dalje bilo????
glazbene zelje i pozdravi :o

Ronnie147
23.11.2008., 12:28
glazbene zelje i pozdravi :o

Onda bolje da nisan gleda.

Vilibald
23.11.2008., 13:55
diskusija o pedofilima:s..pedofilstvu što bi rekako jaran :rofl:

Ronnie147
23.11.2008., 16:00
diskusija o pedofilima:s..pedofilstvu što bi rekako jaran :rofl:

Kako su Lakija zajebavali da je pedofil. :rofl:

Stana
03.12.2008., 13:23
Jaran je prošlu subotu bio u Vinkovcima u Lady M-u. Hahaha kako je taj čovjek sitan - izgleda kao figurica. :rofl:

Shurik
29.12.2008., 11:31
inače mi je ovo dosadno, ali što onaj prkačin pjeva :s :s :s

to je trebalo snimiti

castor8
29.12.2008., 13:15
ma daj, prkacin je bio, e bas znam propustit
covjek je kantautor, filozof, mislilac, svestran momak

Shurik
29.12.2008., 13:22
imaju li oni češće ovakve koncerte? to treba gledati.

čovjek stvarno zna izabrati vrhunske bosanske i slavonske tradicijske pjesme i otpjeva ih punom dušom.

većinu ih i ne znam, super bi bilo kad bi netko objavio taj popis s naslovima, autorima i godinama kada su napisane i skladane.

castor8
29.12.2008., 13:35
evo jedno od boljih njegovih gostovanja kod malnara, sa legendarnom hankom
http://www.youtube.com/watch?v=VxCQW5b8aks

a evo i prkacina na djelu :D
http://www.youtube.com/watch?v=YajgpnunjRE
http://www.youtube.com/watch?v=iUrytmLMtd8
http://www.youtube.com/watch?v=fMbYWzVjihc
http://www.youtube.com/watch?v=0LG6cNz4to8

castor8
08.02.2009., 12:50
sta je perica sinoc radio sa harmonikom, koji virtuoz! tako sta u zivotu nisam cuo ni vidio
:s:s
sad bas vidim na netu da je ko mali bio cudo od djeteta na harmonici :)

dr. van Nostrand
09.02.2009., 16:01
http://24sata.hr/show/clanak/jajan-nema-sanse-da-se-vise-vratim-u-nocnu-moru/101606/?context=naslovnica&web_page_id=main_page

:(

Vilibald
09.02.2009., 17:31
http://24sata.hr/show/clanak/jajan-nema-sanse-da-se-vise-vratim-u-nocnu-moru/101606/?context=naslovnica&web_page_id=main_page

http://www.net.hr/film-glazba/page/2009/02/09/0325006.html

neeeee :mama:

hoćemo jarana i halo:lux:

stranacunoci
07.03.2009., 21:52
www.index.hr/nocnamora
mi ne radi.
Zna li neko sta se dogadja?

Daxo
23.05.2009., 23:50
ok, jel ovo vidoviti milan??? :eek::eek:

uzmite i bacite metalni novac preko glave :lol::lol::rofl: pismo je ispalo, nije glava - opet bacajte :lol:

koji luđak :s

udarite čelom o stol, ženi udarite šamar... o bože :eek::eek:

NextG
24.05.2009., 00:01
ja evo gledam i nevjerujem?=??????
ovaj vidoviti milan???
pa ja nemogu vjerovat da ljudi ovdje puše te fore!!!!!!!!????????
stvarno smo inteligentna naicja jebemu,

zaljepi žvaku na televizor ??

NextG
24.05.2009., 00:05
pazi ovo ĐUBRE Dikembe Mutombo je bacio magiju na vašeg sina? đubre crno???
loooool

Daxo
24.05.2009., 00:05
zaljepi žvaku na televizor ??

Dikembe Mutombo bacio magiju na njenog sina :s:s:s stvarno smo inteligentni :lol:

mislim ovo je strašno, bacio magiju preko žica, a ženska još sva u panici, jel se može što napravit?

lollatutu
24.05.2009., 00:07
Isuse:s:s
Ne vjerujem!!!

Žena je to stvarno popušila:bonk:
Pa šta je tim ljudima?
Čisto mi ih žao ponekad...ona brine za sina bogče, ali je toliko priglupa da ne kuži ...ajoj...baš mi je žao...

Đizs šta ljudi puše:s

NextG
24.05.2009., 00:16
e al da neko snima film, daj zamislite sad ljude po hrvatskoj, jedna ljepi zvaku na tv, druga paradira po kompjutoru kablovima, treci baca novcice prek glave, cetvrta proljeva čašu vode po glavi...

ko neka žešća ludara..
nevjerojatno

Daxo
24.05.2009., 00:18
ok, da kaže ekipi da skoči kroz prozor i deru se volim konzum ovi bi se stvarno bacili :lol: mislim, žalosno, ali meni je to presmiješno :lol: pa zar ne bi trebalo uvest uz osobnu neki psiho test ili nešto pa da možemo fino malo pročistit naciju, pa ovo je strašno :eek::eek::eek:

lollatutu
24.05.2009., 00:27
Koji sociološki problem...ne vjerujem...oni ZAISTA vjeruju u ovo kaj on njima priča:eek:

Ste ubrali lika koji ga je krenuo sprdat?:lol:
Tarot:Ajde recite..
Dečko: Hrvatski...tenkovi...na Drini..hoće...li biti

Venus In Furs
26.05.2009., 14:30
Jeli mozda netko zna kako se zove ona pjesma koju Anđa pjeva skoro svaki put u zadnje vrijeme, na talijanskom je???

bul-terijer
29.05.2009., 12:42
Ta je emisija nekoć bila presmiješna, a sad ništa više od toga. Mislim da je ekipa već zastarjela i da je emisija općenito izgubila svoj humor.

Skeewe
30.05.2009., 13:56
Jaran više nije u noćnoj mori? Jeli to istina?

Majoio
31.05.2009., 00:23
zasto su prebili anđu i bracu i kad je to bilo?

jonson
01.06.2009., 15:22
zasto su prebili anđu i bracu i kad je to bilo?

Braco nije teo reci, jer se tek desilo one subote. Andja je pricao da su ga na nastupku neki balavci napali i jedan ga je sakom u glavu napucao. Ipak se spasio sa suzavcem. Murija je bila tam i snimala kak su ga napali mesto da mu pomogneju.

bok

alonsista
07.06.2009., 00:43
kako milan tarot ubija:s:s:s
legenda:s:s

mimozica 7
07.06.2009., 00:45
koji luđak :rofl: :s
"jedno jaje buć, a mi deca ćuć" :lol:

Annabel
07.06.2009., 01:27
gledam i ne vjerujem... pa ovi ljudu nisu normalni. žena 36 puta ponavlja harry potter, ova druga viče "to šiba ko ludo" da bi se rješila uroka nekog japanca:lol: onda onaj lik s mekom stolicom :rofl:
al milan je najbolji u ovoj zeleno-narančastoj kombinaciji s kričavo zelenim rukavicama,:rofl: ko da je iz nekog crtića ispao.

Magurino
07.06.2009., 01:41
to nitko pametan nebi nazvao!

castor8
07.06.2009., 09:44
na stv-u vise ne ukljucuju z1 a mislim da ni vinkovacka vise ne ukljucuje :azdaja:

alonsista
07.06.2009., 10:46
milane-care,legendo,kralju:s:s:s:s

Jack Hammer
21.06.2009., 10:30
Da mi je znati zašto sinoć nisu dali broj SMS poruka za Hrvatsku? A baš sam mislio da ga malo prcam sa SMS-ovima!

Flipi
21.06.2009., 11:57
Jaran više nije u noćnoj mori? Jeli to istina?

Da već više mjeseci

GothicA
29.06.2009., 01:27
Ljudi jel igdje ima video onog lika koji je jučer glumio Tarzana? :rofl:

kekiww
22.08.2009., 01:04
Pozz evo sad sam vidio da raspravljate o nocnoj mori ja ju gledam od kad znam za sebe!!!
Nocna mora kao sto je nekoc bila vise nikad nece bit di su one emisijje kad su se remzo i jaran svađali za mijesto glavnog ureda ili ona emisija sa halo metnem ti ga malo takvih emisija vise nece bit a ljudi su nevjerojatni one emisije kad je Malnar samo spavo bile su najgledanije!!!!
Jedino sto se sad moze pogledat je onaj milan tarot koji razvaljuje zena sakrila pare iza frizidera ili to siba ko ludo i ljudi nasjedaju na takve gluposti!!!!
Jednom je reko covjeku opalite zeni samar!!!
Ja imam jedan prijedlog da malnaru napisemo mail da nam vrati jarana u nocnu moru!!!
Ali da istovremeno molim gledatelje da ne zajebavaju Bibu njegovu zenu zato je on i otiso cak je i broj promijenio i otisao je kako on kaze zauvjek to mi je reko Sasa Hindic jedino sto se da pogledat je ako malnar ima koga gosta!!! Ako ima ko kakav prijedlog za mail malnaru neka mi se javi ili akoo neko zna mail od malnara neka me kontaktira na mail harmonikas22@email.t-com.hr i da sastavio mail jel nocna mora bez jarana i sa ovim milanom tarotom jednostavno propada ona muzika jusuf i keze su katastrofa neka bar pozive onda Pericu Simonovica,Ibrahima Jukana i Prkacina pa da ljudi nesto cuju!!!
Evo tolko od mene kontaktirajte me na email
POZZ KEKI!!

Arden
22.08.2009., 23:17
Zasto vise nema nocne more? Kaj su na godisnjem il koji k......

Lindsay Lohan
23.08.2009., 20:45
Na godišnjem su...opet budu na jesen/zimu...

mackiaaaa
23.08.2009., 21:01
a kad ponovo pocinju'mislim da negdje u 9 mj, al mi idu na zivce lagano vise, nije to ko prije sto je bilo, sad samo onaj milan i on mi bio ok na poctku al neda mi se samo njega gledat svaku subotu, da ga stave 1 u mj dana bilo bi ok, a ovo ostalo da budu ko prije.

matecro007
23.08.2009., 22:48
ipak su to godine...

Arden
24.08.2009., 09:18
Ma neka stave Lakya i Sevu , njihov razgovor mogu gledati cijelu noc. hehe

Trojanski_konj
27.08.2009., 12:43
Pozz evo sad sam vidio da raspravljate o nocnoj mori ja ju gledam od kad znam za sebe!!!
Nocna mora kao sto je nekoc bila vise nikad nece bit

I ja je gledam od početaka i najbolji su bili u 90-ima kad je Malnar dovodio razne frikove,sjećam se nekok starog olinjalog tipa koji je radio kao muškra prostitutka u Njemačkoj to je bio lom od emisije,ili kad je pozvao proroka Rožmana u emisiju,pa ludosti sa Slavenom Leticom kad je pred njim počeo ljubit sise one Lidije iz Kaštela koja je tad još radila kao prostitutka u Amsterdamu i ponudio Letici sise da proba.U sljedećoj emisiji je plakao kako ga je kurva (žena)ostavila.. pa tučnjava Schwartza i Jajana,i Lidije sa Lučićkom...to su bile Noćne more

nella_b
27.08.2009., 17:38
a kad ponovo pocinju'mislim da negdje u 9 mj, al mi idu na zivce lagano vise, nije to ko prije sto je bilo, sad samo onaj milan i on mi bio ok na poctku al neda mi se samo njega gledat svaku subotu, da ga stave 1 u mj dana bilo bi ok, a ovo ostalo da budu ko prije.

Ponovno počinju prve subote u listopadu :mig:

Noćna mora neće više nikad bit kao što je bila,nije samo Jaran otišao već i producent emisije Jumbo koji je to sve smišljao i snimao.

mackiaaaa
27.08.2009., 18:36
ma daj nisam znala ni da je on otisao, a koji je razlog njegovog odlaska? ajd sad malnar stavio milana da ljudi zovi opet mu neko mora punit depove.

DD3
18.09.2009., 13:34
Kome li će se sada Malnar uvlačiti u guzicu kad mu je pobjegao njegov Sanader?To uvlačenje zbilja je bilo za pobljuvat se!Jedan Željko Malnar hrvatska legenda da je tako nisko spao, jadan li je i on!

nella_b
18.09.2009., 23:19
Naravno kad s Karamarkom ima tvrtku,bili su među najvećim donatorima u kampanji za HDZ http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/48532/Default.aspx

Trojanski_konj
19.09.2009., 10:25
Zar i ti Malnare

Rysakov
19.09.2009., 11:07
To sigurno nije bila sala za 1.4.?

nella_b
19.09.2009., 11:29
http://www.nacional.hr/clanak/15593/karamarko-osnovao-tvrtku-za-obavjestajne-procjene

Rysakov
19.09.2009., 13:22
2003... tada je NM bila u jednoj od najboljih faza. :kava:

Trojanski_konj
20.09.2009., 11:36
2003... tada je NM bila u jednoj od najboljih faza. :kava:

Devedesete su bila najbolje,Malnar u punoj formi,ulična scenografija i klošarski gosti ali samo tu i tamo koji političar

El Gato
20.09.2009., 12:25
kad ce opet poceti ???

Flipi
20.09.2009., 14:40
kad ce opet poceti ???

Prva subota u 10 mjesecu to jest 3.10. 2009.

sblackboyb
05.10.2009., 20:56
jel moze netko stavit neki link preko kojeg se moze direktno gledat Noćna mora??? Pozdrav za ŠEVU :D

nella_b
05.10.2009., 21:41
http://www.index.hr/nocnamora/

_Mali_Medo_
01.11.2009., 01:48
Evo, konačno dobra emisija.

Prvo je Laki bio sam u studiju, dijelio savjete nekom mladiću koji se fiksa. Onda mu se javio poštar s kojim je bio skupa na odvikavanju, pa su se onda za jednu novu godinu 'raspustili' malo.

Sad Malnar priča o svojim putovanjima s hipijima, prvom ulasku u Afganistan, Magic Busu kojim su putovali, sad o nekim konjanicima, te o nekom prekrasnoj djevojci s velikim sisama.

Između njih dvojice, Cohenov A Thousand Kisses Deep.

Ovo je još jedino što je ostalo od Noćne more.

Gosta nisam gledao, Miro Tuđman je bio.

Edit: Uh, sad pušta Joan Baez, odlično!! :cerek:

avant-garde
15.11.2009., 18:48
S ovim je prilogom sinoć odjavljena emisija i snažno me se dojmio, pogotovo ona,čini mi se,indijska pjesma (molitva) s muškim vokalom... Eh,sad,znam da su male šanse, ali ako je itko upoznat s ovom pjesmom,ili mozda zna e-mail noćne more ili bilo kakav način da dodjem do Malnara pismenim putem, molim da mi se javi...
Inače, dijeli li itko moje dojmove u vezi priloga ili ste svi već spavali? :)

Vilibald
05.05.2010., 14:31
Preminuo Ševa iz Noćne more, uzrok smrti nepoznat (http://www.zagrebancija.com/hr-kvartovi/preminuo-seva-iz-nocne-more-uzrok-smrti-nepoznat_303536) :( :cry:

zgode3
05.05.2010., 14:53
Ševa R.I.P.:(

ursula1000
05.05.2010., 15:12
O Ševa, legendo...baš mi je žao :(:(:(

nika007
05.05.2010., 15:57
RIP :(

mr X
05.05.2010., 16:02
šteta. ševa je bio car.
rip

Ivanicapeca
05.05.2010., 16:14
E moj Sevica :( (http://www.youtube.com/watch?v=xhxWD_WQSdo&feature=related)

joolz
05.05.2010., 17:22

RedFox
05.05.2010., 17:25
Preminuo Ševa iz Noćne more, uzrok smrti nepoznat (http://www.zagrebancija.com/hr-kvartovi/preminuo-seva-iz-nocne-more-uzrok-smrti-nepoznat_303536) :( :cry:
Zbogom simpatična legendo!!:(

Sudden Sid
05.05.2010., 17:29
Nitko nije trkeljao kao Ševa. Počivao u miru :(

lux 007
05.05.2010., 17:38
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

http://www.youtube.com/watch?v=XFmEjfgfw0w

Vilibald
05.05.2010., 18:03
Nitko nije trkeljao kao Ševa. Počivao u miru :(

baš (http://www.youtube.com/watch?v=IFdLJJEOKmU) :s

sad sam gledala i smijem se

ševica legendo :s :(

ulv
05.05.2010., 20:56
r.i.p. ševice :(

x files agent
05.05.2010., 21:34
a ševa legenda Peščenice i šire, baš mi žao, taj lik me znao nasmijat ko niko drugi na televiziji

Arianne
05.05.2010., 21:55
Ja sam samo zbog njega gledala nocnu moru, bez njega to vise nece biti to :(

Kako mi je zao kad sam procitala da je umro..:(:(:(:(

Pocivao u miru seva :(

castor8
05.05.2010., 22:02
ove subote se ne propusta mora, bit ce posvecena nasem sevi :(

Atomski Ali
05.05.2010., 23:16
Ševa RIP :(:(

absoluta
06.05.2010., 08:12
zbilja je šteta što smo izgubili ovakvog lika. :(:(

Doda36
06.05.2010., 10:59
Ministre pozdrav

Ricky Montana
06.05.2010., 16:04
minstre sretno vam bilo na onom svijetu:(

serenada
06.05.2010., 16:16
veliki pozdrav Sevi i pocivao u miru

novipočetak
09.05.2010., 00:39
koja šteta...
rasplakali su me i nasmijali večeras ;'')
ŽTEM...

Arianne
09.05.2010., 08:42
I mene su uspijeli rasplakati :( Jebemu bas ce mi falit :tuzni:

Nisam gledala do kraja, jeli Zeljko bio u emisiji?

Dr.Vito Dugonoga
09.05.2010., 09:43
Ovo podsica na TLN i Sahbaza...
A more i na Tiitu...
I pokazuje moc media...

Ko je bio Seva i zbog ceg bi ga se tribalo zalit?!
Koi je njegov doprinos bilo cemu i komu?!?!?!?!?!

Covik od kog je Malnar napravio sprdnju
kad je vec i sam posto sprdnja i alkos
covik, kojeg je, ako ga se volilo
tribalo spasit od ismijavanja
i dat mu nek ima sta ist!!

Kakvim ce mukama umirat Malnar
kad je od tudje nesrice i muke zivio...

Mislim, jel se to neko ovde poistovicuje sa Sevom
jel nekom Seva uzor, jel bi ko volio bit Seva??????

Aaaa neeee- Sevu se voli jer je JADAN!!!!

Kojaaaaa ljuuubaaaaaav!!!!!!!

Kome su to smisni jadnici
ko se smije odraslima ko dici?!?!?

Reklo bi se- jos veci jadnici!!

Dr.Vito Dugonoga
09.05.2010., 09:44
zbilja je šteta što smo izgubili ovakvog lika. :(:(

Tako nam je puno dao i znacio
njegova dila ce zivit vicno!!!

Vilibald
09.05.2010., 12:41
e moj vito, ti se jednostavno ne možeš pomiriti s činjenicom da je ševa, ministar, isto toliko koliko si ti predsjednik, imao svojih pola sata na službenoj stranici vlade RH pa bilo to u obliku sućuti željku malnaru i nepostojećoj mu državi. :D

Dr.Vito Dugonoga
09.05.2010., 12:58
e moj vito, ti se jednostavno ne možeš pomiriti s činjenicom da je ševa, ministar, isto toliko koliko si ti predsjednik, imao svojih pola sata na službenoj stranici vlade RH pa bilo to u obliku sućuti željku malnaru i nepostojećoj mu državi. :D

Ozbiljno?!?!?
Zar stvarno je?!?!?

Kako cu se pomirit s cinjenicom za koju nisam ni znao
al, evo, sad znam, i sad sam se pomirio s njom
i smijem joj se cak- sucut Malnaru!!!!!!

I nie Seva bio ministar ko ja Pricidnik- ja sam izabran, i to prvi
a Sevu su protiv njegove volje magarcili i ismijavali!!
Mogli su Malnara, kad je odlipio, poslat na licenje
a ne mu dozvolit iZivljavanje nad nemocnima i starima!

Sta Malnar radi s ovim "bozjim cvicem" to je za dozivotni zatvor!!!!
Toliko i tako ponizavati bespomocne i siromasne
samo jer im dajes koricu kruva- to je zvirstvo!!!

Kud nie Malnar otego papke- to bi bilo vec nesto!!

Imran
10.05.2010., 21:19
PUM Ševa, nikda više ljudi kao on.

Metallic fan
11.05.2010., 13:09
jel se tko sjeća NOćnie More od 1992 do 2000? na jutubu ima jedan klip iz 92 i jedan iz 94 i niš više,,,zanima me kak je to tad izgledalo i ono jel bilo pizdarija ko poslije :D

Allen-Iverson
11.05.2010., 14:29
ovo je meni nešto najsmješnije što sam ikad vidio,mogu pogledat 10000000 puta

http://www.youtube.com/watch?v=asM8FL0SHa8

ševa kralj:(

fanny7
14.05.2010., 23:17
r.i.p. ševice :(

Laka ti zemlja legendo...
Nedostajat' će mi Ševa i ono njegovo lutanje bespućima verbalnog izražavanja...

Chiro
14.05.2010., 23:21
Počivao u miru,Ševa.

Rysakov
13.09.2010., 18:28
Jel ce bit opet NM u 10. mjesecu??

Mr.Monden
19.09.2010., 11:45
To i mene zanima.

Zna li itko s foruma, hoće li Noćna Mora ići i ove godine prve subote u Listopadu ili je ovo bila zadnja sezona ????

dr.sicky
20.09.2010., 21:26
teško da će biti više more bez ševe vrlo teško , ako i bude nebu to to , nažalost :(

Rysakov
20.09.2010., 23:30
Nakon Sevinog odlaska (RIP) je Braco Cigan rekao da vise nece biti Nocne more, dakle da se gasi, a Malnar je kasnije rekao da ce biti, ali da ce imati skroz novi koncept.

bah
01.10.2010., 21:56
jel netko zna šta je s malnarom na kraju?

ako se ne varam uvijek su počinjali prvu subotu u 10. mjesecu...

Rysakov
02.10.2010., 19:26
Danas nema na Z1.

pis
02.10.2010., 22:19
Ne znam kad će Malnar ali vidim da Jaran počinje s radom na NeT-u. U nedjelju u 20.40 ide njegov JAJANOV DNEVNIK.

Vilibald
03.10.2010., 06:46
Ne znam kad će Malnar ali vidim da Jaran počinje s radom na NeT-u. U nedjelju u 20.40 ide njegov JAJANOV DNEVNIK.

gle, fakat.
ali to je nešto što traje pola sata :D
no dobro, tako ne mogu gledati.

Flin Stone
03.10.2010., 09:29
Noćne more više sigurno neće biti, potvrdio Malnar.

bah
03.10.2010., 10:33
a jeboga...
takva legendarna emisija, 18 godina je trajala...i da završi bez ijedne riječi..
šteta :(

Flipi
03.10.2010., 10:59
jel netko zna šta je s malnarom na kraju?

ako se ne varam uvijek su počinjali prvu subotu u 10. mjesecu...

Da ali sada nisu ,neznam što će biti .Vidjet ćemo..........

Flipi
03.10.2010., 11:00
Noćne more više sigurno neće biti, potvrdio Malnar.

Gdje si to čuo ?

Rysakov
04.10.2010., 11:40
Gdje si to čuo ?

Da, ajd reci.

Flin Stone
04.10.2010., 14:56
Neće je biti zasigurno u ovakvom obliku, ali je moguća Malnarova samostalna emisija.

Flipi
06.10.2010., 16:13
Pitao sam Z1 i rekli su da nemaju još informaciju i nadaju se da će krenuti uskoro

Flipi
07.10.2010., 22:05
U subotu kreće na Z1 "Emisija Željka Malnara" u 22h. Tako piše u programu

bah
08.10.2010., 12:08
da...sad se emisija zove mali noćni razgovori :) i traje oko 2 i pol sata
vidjet ćemo što će to biti...

Rysakov
08.10.2010., 13:33
Da, vidjet cemo. :kava:

Flipi
08.10.2010., 18:45
Da, vidjet cemo. :kava:

Sutra u 22h

bah
10.10.2010., 11:52
na kraju nisam mogao gledati...

kakvi su ti noćni razgovori? :)

castor8
10.10.2010., 20:29
na kraju nisam mogao gledati...

kakvi su ti noćni razgovori? :)

nista posebno, malnar i braco pricaju s gledateljima, trebali bi goste dovodit, navodno ce samo njih dvoje bit od tih likova iz nocne more, al nije ih puno ni ostalo
i da, traje od 22 do 00

Skeewe
11.10.2010., 09:22
Eeee stara dobra Noćna mora... kad se samo sjetim tih provala.

Sjećate se kad Jaran zabrije da nikad nebi prešao na drugu tv kad bi ga zvali.
I Malnar ga pita:
"I nebi prešao niti na CNN?"
Jaran: "Ne"
"Niti na CCN?"
"Ne"
"Pa sad si na CCN-u, KONJU JEDAN!!! " :lol::rofl::s:D

Arden
12.10.2010., 22:29
Di su Laki i Anđa?:(

Allen-Iverson
15.10.2010., 01:07
i, kakva je bila prva ili koja već?

1+1=69
17.10.2010., 15:32
jucer je bila nocna mora:lux:

Artois
19.10.2010., 01:10
Ja ovu subotu nisam stigao pogledati,ali sam gledao prvu "mali nocni razgovori",i za ubit vrijeme mi je bilo bolje to gledati nego neke gluposti na hrtu.

surfam26
11.11.2010., 20:32
Ljudi nisu ni svjesni koja je kulturno edukacijska era u Hrvatskoj završila. Trajala je punih 18 godina. Ne bih nazvao Noćnu moru emisijom, jer bih je time strpao u istu kategoriju s mnogim ostalim emisijama. A ona tamo definitivno ne pripada. Ona je jedna od onih melodija instrumenata koja je improvizacijom izašla iz ritma muzike orkestra, spojila se s Bogom, ali se nije vratila :) Noćna mora je postala za svakog gledatelja nešto osobno i nešto posebno.

Niti jedan medij nije odao počast ni prostorom niti napisanim retkom za najgenijalnije emitiranje koje se događalo i završilo na ovim prostorima od kada postoji talk-show. Možda se nisu usudili jer ne znaju kako početi, što napisati i kako sažeti i dočarati. Ha, i to bi značilo suditi nećemu čemu se ne može suditi.

Uglavnom, drago mi je da sam većinom imao priliku biti dio te priče kao jedan od "kretena koji bulje u televiziju iza 2 ujutro".
Ovo nikad više nitko neće ponoviti niti napraviti u smislu originalnosti, zabave, edukacije, ponajviše iskrenosti i prirodnosti i potpunoj neovisnosti (osim u zadnjih 5 god kad je Malnara uzela politika, a pustio alkohol)

Uglavnom, Jumbo i Malnar su bili savršen tandem, a ovaj drugi sada nema lošu emisiju. Ali, ipak emisiju.

Želim reći da je prošle subote emisija "Mali noćni razgovri" bila vrlo zanimljiva. Sat vremana Malnarove priče o putovanjima. Posebno se zadržao na solomonskim otocima i opisivao dane provedene tamo - uz slide show nikad prije javno objavljenih fotografija. Genijalno.
Tko voli priče, zapravo putopise na tragu knjige "U potrazi za staklenim gradom", mogao bi ovog starca slušati satima. A doista ima što ispričati...

Pa, nadam se da će nastaviti u sličnom tonu iduću emisiju..

castor8
11.11.2010., 21:52
Želim reći da je prošle subote emisija "Mali noćni razgovri" bila vrlo zanimljiva. Sat vremana Malnarove priče o putovanjima. Posebno se zadržao na solomonskim otocima i opisivao dane provedene tamo - uz slide show nikad prije javno objavljenih fotografija. Genijalno.
Tko voli priče, zapravo putopise na tragu knjige "U potrazi za staklenim gradom", mogao bi ovog starca slušati satima. A doista ima što ispričati...

Pa, nadam se da će nastaviti u sličnom tonu iduću emisiju..
inace gledam svaku emisiju, ali proslu sam gledao samo do pola 11, a bas sam cekao te putopise, sta ti je peh, valjda ce osvanit neka snimka na netu...

Mr. Jigsaw
06.12.2010., 22:37
ima li možda negdi skinut sa neta stare epizode?
ako neko zna nek stavi link..fala unaprid:s

Mila_78
26.12.2010., 23:39
Nikad neću prežaliti ''Noćnu moru''...Ni Ševicu http://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_034.gif (http://www.smilies.4-user.de)

Moji best of :

http://www.youtube.com/watch?v=InQRNxbTbYg&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=XZUA10nwP0k

http://www.youtube.com/watch?v=mBX-gca_Efc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=WA9pAA2At_Q&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Upt17tzo2RA

http://www.youtube.com/watch?v=Qa_DW-rdwRo

http://www.youtube.com/watch?v=t-QKsc8Yncw&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=1CvmXhDXm_w

http://www.youtube.com/watch?v=aWPdKGk2gqc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=jcx7Hfgq3Xc&feature=related

:s

Ima i jedan super snimak kad je Laki išao doktoru, ali nema ga na youtubeu... :ne zna:

Uglavnom, drago mi je da sam većinom imao priliku biti dio te priče kao jedan od "kretena koji bulje u televiziju iza 2 ujutro".
Ovo nikad više nitko neće ponoviti niti napraviti u smislu originalnosti, zabave, edukacije, ponajviše iskrenosti i prirodnosti i potpunoj neovisnosti (osim u zadnjih 5 god kad je Malnara uzela politika, a pustio alkohol)

:five:

Vilibald
27.12.2010., 07:22
http://www.youtube.com/watch?v=mBX-gca_Efc&feature=related

:five:

ovo nema ni u jednom scenariju na svijetu, ovo je vrh :s :s

castor8
27.12.2010., 08:27

jedan od najboljih definitivno, dobra stara vremena, kolko god je taj jumbo budala kakve nema i imao je bolesnih ideja, bilo je i svijetlih trenutaka i cinjenica je da je u njegovo vrijeme nm bila najbolja

Mila_78
27.12.2010., 13:00

jedan od najboljih definitivno, dobra stara vremena, kolko god je taj jumbo budala kakve nema i imao je bolesnih ideja, bilo je i svijetlih trenutaka i cinjenica je da je u njegovo vrijeme nm bila najbolja

A sjećate se ono kad je Jumbo Braci popravljao zube i stavio mu pornić da gleda dok mu ih brusi? Upišah se tome od smijeha...

Ajme, ni toga nema youtubeu :kava:

Mila_78
27.12.2010., 23:20
*Laki pleše Rodmanu*(3:53) ''As weird Rodman is, these people even freak him out...'' (http://www.youtube.com/watch?v=BBQXVh8vvkw&feature=related)

*Cezar više nije junfer* (http://www.youtube.com/watch?v=fWLrjowimH8)

*Stankec objašnjava oralni* (http://www.youtube.com/watch?v=xVYFenfwFeM&feature=related)

*Razljutiše Vucu...* (http://www.youtube.com/watch?v=igrDANXqOhc&feature=related)

*Definitivno najdirljiviji trenutak* (http://www.youtube.com/watch?v=_ERUyiqIghg&feature=related)