PDA

View Full Version : Problemček... dlake na nausnici

Galadriel
20.02.2005., 08:35
Hi!

Htjela sam vas pitati kako se rijesiti ruznih djačica iznad gornje usne a da se kasnije ne isticu jos vise??

Pliz healp jer cu poludit,totalno me živciraju!! :))

tepsija
20.02.2005., 09:46
ovisi kolko imas para i kolko podnosis bol...
mozes pocet sa izbjeljivanjem, nije ti lose ni depiliranje s voskom sto ce morat radit svaka 3 tjedna al kod neke dobre kozmeticarke koja ce se jako potrudit da ti se to kasnije ne ponovi...
nije losa ni elektrodepilacija, koju ces isto morat ponovit par puta al daje trajnije rezultate... placa se po minuti.. i tesko da ces izdrzat vise od 5 min jer boli ko sam vrag... i na kraju ti je IPL koji je najbolji, bezbolan, ali i najskuplji...

tepsija
20.02.2005., 09:48
usput, sad ce ti stariji forumasi rec da pogledas na prijasnje postove, jer je o tome sigurno bilo rijeci :)

xxGaladrielxx
20.02.2005., 09:57
lol, sledih se. alter ego? :D :D

Gospon Pes
20.02.2005., 10:53
Gal, pa nisam skuzila da imas brkove. Si ziher da si ne umisljas? :p
Al dobro, mozda je i do mene. Ja bih skuzila tek da su ti crni i usukani 5 cm od obraza... :D

Cyn
20.02.2005., 10:57
tepsija kaže:
... i na kraju ti je IPL koji je najbolji, bezbolan, ali i najskuplji...

Kaj je IPL? :confused:

tepsija
20.02.2005., 11:21
IPL ti je laser druge generacije, iliti intense pulsing light
razlika od lasera je samo ta sto laser koristi monokromatsku, a ovaj polikromatsku svjetlost... prije nego dodje na kozu, svjetlo prolazi kroz vodeni filtar tak da ne djeluje na stanicnu tekucinu... inace, prepoznaje dlake po melaninu, i u principu ti "skuha" folikule tako da iz njih ne moze vise izrast dlaka...
osim na dlake djeluje odlicno na oziljke, kapilare, madeze... i fenomenalno na "staracke pjege" po rukama :)

uh, kaj sam se raspisala..

Natch
20.02.2005., 11:26
nadji muskarca koji voli brkate zene:D

tepsija
20.02.2005., 11:32
Cyn kaže:
Kaj je IPL? :confused:

http://www.fleminglaser.com.au/05_ipl/description/index.htm

magic
20.02.2005., 12:04
xxGaladrielxx kaže:

e. shto brachni zhivot uchini od zhene....:D

Mishko Pishko
20.02.2005., 12:22
gillette mach3 i gillette gel svako jutro i nema frke.

ja tako rješavam problem dlaka uspješno već godinama.

Tinchi
20.02.2005., 18:15
Ja si kupim one trakice za depilaciju dlačica na licu.

Boli ko sam vrag ali barem rješava problem na par tjedana.
Razmišljala sam i o tom laseru prokletom, budem vidla :)

pakleni_patuljak
20.02.2005., 18:29
xxGaladrielxx kaže:

A ja pomislio da si stvorila klona kako bi postavila ''neugodno'' pitanje na ŽK... :rofl:

xxGaladrielxx
20.02.2005., 18:33
e pakleni, moj ti klon okolo hoda i trazeci odgovore ljude za rukav vuce. nije on tak sramezljiv. ja jesam :o
:D

pakleni_patuljak
20.02.2005., 18:39
Btw; Frend prodaje D10... zainteresirana? :D

Desiree
20.02.2005., 18:55
vosak.
caaap! i nema vise :top:
Al malo je :horor: (boli)

Rozan
20.02.2005., 19:28
Najbolja ti je krema za izbjeljivanje dlacica (mozes je dobit u ljekarnama i parfumerijama), dok se ne odlucis na trajno uklanjanje. Ako pocnes depilirat bilo voskom, bilo kremicama, dlake ce ti postat samo jace.:p

Indigo Girl
20.02.2005., 21:18
Ja sam ful razumjela dlake na naušnici, i gledam koji ***** sad :lol:

žirafica
20.02.2005., 21:40
Tinchi kaže:
Ja si kupim one trakice za depilaciju dlačica na licu.

Boli ko sam vrag ali barem rješava problem na par tjedana.
Razmišljala sam i o tom laseru prokletom, budem vidla :)

a kaj kad počnu rast ?
kak to izgleda dok čekaš da narastu dovoljno da ih možeš opet voskom?

Potala
21.02.2005., 00:47
žirafica kaže:
a kaj kad počnu rast ?
kak to izgleda dok čekaš da narastu dovoljno da ih možeš opet voskom?
Meni nekad izbiju sitni prištići. Pokrijem ih korektorom ili puderom. Malo iritantno, ali kaj ćeš...:rolleyes:
A inače su poprilično svijetle te dlačice pa kad rastu nije nešto strašno.

Skura
21.02.2005., 00:58
Potala kaže:
Meni nekad izbiju sitni prištići.

rijesim ih Bepathenom :top:

Skura
21.02.2005., 01:00
Rozan kaže:
Ako pocnes depilirat voskom dlake ce ti postat samo jace.:p

ja podjem 2 puta godisnje da mi ih moj kozmeticar sredi.
i nisam primjetila da su jace ili tamnije - cak su rjedje. (jel to samo meni?!)

magic
21.02.2005., 07:58
Rozan kaže:
Najbolja ti je krema za izbjeljivanje dlacica (mozes je dobit u ljekarnama i parfumerijama), dok se ne odlucis na trajno uklanjanje. Ako pocnes depilirat bilo voskom, bilo kremicama, dlake ce ti postat samo jace.:p

dlake su dlake...svijetle ili ne. i na licu su suvishne.

a vosak i kreme za depilaciju nikako se ne mogu staviti u isti kosh - voskom se dlake uklanjaju s korijenom, a depilacija kremom je zapravo 'kemijsko brijanje'.

rachelst
21.02.2005., 09:37
Rozan kaže:
ne bih se složila s ovim da će od voska rasti jače....ja svoje koje drugima nisu vidljive al meni jbga jesu :D skidam već par godina jednom mjesečno kod kozmetičarke....i slabe.....;) ....i nikad mi nisu stvorile se nikakvi prištići ni ništa slično al ona mene odmah po depilaciji izmazucka raznim pomadama nemam pojam kakvim i prođe s onim elektronskim aparatićem valjda da dezinficira područje i sve 5+:top: ....volila bi ih trajno uklonit al mislim da to dosta košta pa o tom potom....za sada sam i ovako zadovoljna

Rozan
21.02.2005., 13:06
rachelst kaže:
ne bih se složila s ovim da će od voska rasti jače....ja svoje koje drugima nisu vidljive al meni jbga jesu :D skidam već par godina jednom mjesečno kod kozmetičarke....i slabe.....;) ....i nikad mi nisu stvorile se nikakvi prištići ni ništa slično al ona mene odmah po depilaciji izmazucka raznim pomadama nemam pojam kakvim i prođe s onim elektronskim aparatićem valjda da dezinficira područje i sve 5+:top: ....volila bi ih trajno uklonit al mislim da to dosta košta pa o tom potom....za sada sam i ovako zadovoljna

eto ja koristila onaj veetov vosak na preponama, trajao je oko 2 tjedna i cini mi se da otad imam vise dlaka iz istog korjena (?!)....:p

talia
24.02.2005., 02:46
tepsija kaže:
ovisi kolko imas para i kolko podnosis bol...
mozes pocet sa izbjeljivanjem, nije ti lose ni depiliranje s voskom sto ce morat radit svaka 3 tjedna al kod neke dobre kozmeticarke koja ce se jako potrudit da ti se to kasnije ne ponovi...
nije losa ni elektrodepilacija, koju ces isto morat ponovit par puta al daje trajnije rezultate... placa se po minuti.. i tesko da ces izdrzat vise od 5 min jer boli ko sam vrag... i na kraju ti je IPL koji je najbolji, bezbolan, ali i najskuplji...

Elektrodepilacija uopce ne daje nikakve rezultate.
Nije nista bolja od voska.

Galadriel
24.02.2005., 08:34
Rozan kaže:
Znas li mozda kako se zovu te kremice?

lyna
24.02.2005., 09:32
Rozan kaže:
eto ja koristila onaj veetov vosak na preponama, trajao je oko 2 tjedna i cini mi se da otad imam vise dlaka iz istog korjena (?!)....:p

ja sam pre koristila ili vosak ili aparatic (kombajn :D kako to ovde zovu) i isto imam utisal da mi po nekoliko dlaka raste iz istog korena...
ima li nas jos sa tim problemom, i ima li neko resenje? :)

Potala
24.02.2005., 12:12
Scura kaže:
rijesim ih Bepathenom :top:
To je neka krema, mast, što? Zvuči mi poznato, ali ne mogu se točno sjetiti :bonk:

Galadriel
05.03.2005., 12:43
Da li bi mi netko mogao preporuciti neku dobru,jeftinu kremu za izbjeljivanje dlacica??

Galadriel
05.03.2005., 13:21
Zna li barem netko kako ih prikrit?

xxGaladrielxx
05.03.2005., 13:33
Galadriel kaže:
Zna li barem netko kako ih prikrit?
za pocetak: promijeni avatar. pa ne moraju svi znati da imas brke :D :D

Galadriel
05.03.2005., 13:38
xxGaladrielxx kaže:
za pocetak: promijeni avatar. pa ne moraju svi znati da imas brke :D :D
:D :D

Samantha
05.03.2005., 14:05
Galadriel kaže:
Da li bi mi netko mogao preporuciti neku dobru,jeftinu kremu za izbjeljivanje dlacica??

imas od Lycie,kosta 30-ak kuna,imas unutra 5 kesica s kojima mosh cijela se posvjetlit...i ako ces jos jeftiniju varijantu,nek ti izradi magistra u apoteci...hidrogen i lanolinska krema.

Skura
05.03.2005., 14:07
Potala kaže:
To je neka krema, mast, što? Zvuči mi poznato, ali ne mogu se točno sjetiti :bonk:

Bepanthen je mast za kraste, rane, tretman ostecene koze.

Mozes ga koristit i poslije tetoviranja - da lijepo zaraste.

Kyra
05.03.2005., 15:18
Galadriel kaže:

Imaš i u DM-u za kupit kremu za izbjeljivanje od Čupka. Ne znam točno cijenu, ali nije ništa pretjerano i dugo traje.

Monica.
05.03.2005., 17:16
Ma koja krema, to izgleda katastrofalno.Lijepo odi u DM i kupi Veet ili Čupko male trakice.Uputu imaš u kutiji.To ti je najbolje raditi navečer jer se malo zacrveni,ali je drugi dan super. :)

Galadriel
06.03.2005., 15:08
monika13 kaže:
Ma koja krema, to izgleda katastrofalno.Lijepo odi u DM i kupi Veet ili Čupko male trakice.Uputu imaš u kutiji.To ti je najbolje raditi navečer jer se malo zacrveni,ali je drugi dan super. :)
Ali ako jednom pocnem cupati bojim se da ce biti samo gore...

Monica.
06.03.2005., 15:37
Galadriel kaže:
Ali ako jednom pocnem cupati bojim se da ce biti samo gore...

Trenutno ti je to najjeftinije i najučinkovitije !!! i neće ti dlake više rasti o čupanja,ja ih na nogama čupam godinama i skoro ih ni nemam.

latitia26
06.03.2005., 16:44
Samantha kaže:
imas od Lycie,kosta 30-ak kuna,imas unutra 5 kesica s kojima mosh cijela se posvjetlit...i ako ces jos jeftiniju varijantu,nek ti izradi magistra u apoteci...hidrogen i lanolinska krema.

A kolko dođe ta kremica iz apoteke i jel učinkovita?

Samantha
06.03.2005., 18:18
par kuna,ucinkovita je

Kyra
06.03.2005., 18:52
young.but.dead kaže:
a ti misliš da bijele brčine dobro izgledaju? :bljak:

A ti misliš da mene zanima što ti misliš o tome? :bljak: ;)

Galadriel
06.03.2005., 21:10
Ma ja cu kupiti tu kremicu u dm-u pa ako se i svijetle budu primjecivale kupit cu cupko :)

plava_medena
06.03.2005., 21:18
Veet trake=najbolje DOKAZANO

Tinchi
06.03.2005., 22:06
žirafica kaže:
a kaj kad počnu rast ?
kak to izgleda dok čekaš da narastu dovoljno da ih možeš opet voskom? Ma normalno :)
Ne rastu sve već svaka treća i nekako kao da su krhkije i svjetlije, ako se pojavi koja tamna čupnem pincetom.

Dok ih se pojavi dovoljno za slijedeći tretman (cca nakon mjesec dana) napadam vskom ponovno.

Nisu inače jake ni tamne, al se vide, pogotovo na suncu pa ih moram čupat

Zrinska
06.03.2005., 23:48
Galadriel kaže:
Hi!

Htjela sam vas pitati kako se rijesiti ruznih djačica iznad gornje usne a da se kasnije ne isticu jos vise??

Pliz healp jer cu poludit,totalno me živciraju!! :)) Kaj se nerviras...dlacice su izraz toga da si hot zenska...

MaCkIc@2134
16.08.2008., 19:23
el ima ko iskustva s cupkom..
Za depiliranje dlacica iznad usana..
Ja imam neke male sitne dlacice..sreca bjelee su pa se ne isticu..
al isto ih se zelim rjesiti,a frendice :S onak imajuu crne brciche..pa sam im ja rekla..zas se tog ne rjese.one vele da neznaju kak..da ne zele brijat..
xD...i oke mi culee za tog cupka..a sad njih je strah probat s tim..pa me zanima jel tko ima iskustva kak to ide..jer rastu iza tog cupka i kako: s
...zanima me ak npr..to se digne s cupkom..kak ce one rast..oce bit bockavo ili kaj??: S

mala_papalina
16.08.2008., 19:30
vosak za nausnice iz dm-a, jeftin, efikasan, meni super.
Meni dlake nisu ojačale, naprotiv.:confused:

MaCkIc@2134
16.08.2008., 19:42
da,al jel nakon toga dlake bockaju,?? i to : S

mala nevaljala
16.08.2008., 21:20
čupko, krema za izbjeljivanje - imaš i s aloe verom, za osjetljivu kožu :)

MaCkIc@2134
16.08.2008., 21:33
hvala,hvala....a sad me zanima..jel nakon te trakice čupka
jel dlakice kad pocnu rast nakon toga bockaju ili sta??

MaCkIc@2134
17.08.2008., 18:44
???

bummby
18.08.2008., 07:28
???

nakon čupanja, kad mi počnu rasti, mene ništa ne bocka.

:0(Nesretna
18.08.2008., 22:53
ajoj,sto ljudi,sto raznih odgovora... :(
što je onda najpametnije?

shljokica*
20.08.2008., 21:22
vjerojatno lasersko samo sto je skupo..koliko kosta uopce po tretmanu..?