PDA

View Full Version : muske kratke majice u ri

hana
22.02.2005., 17:01
znam znam zima je, proljece je jos daleko, kamoli ljeto ali meni treba neka kul muska majica na kratke rukave, onak' s nekim natpisom ili fora slikicom... ali da nije ogromni nike, adidas i slicno natpis, any idea?

Alyssa
22.02.2005., 18:23
Mozda da pogledas u Playlife? :misli:;)

hana
22.02.2005., 18:39
young.but.dead kaže:
s.oliver

a di je u ri?

(za playlife znam)

magic
22.02.2005., 18:56
hana kaže:
znam znam zima je, proljece je jos daleko, kamoli ljeto ali meni treba neka kul muska majica na kratke rukave, onak' s nekim natpisom ili fora slikicom... ali da nije ogromni nike, adidas i slicno natpis, any idea?

Odi u Dallas Records (Splitska ulica), ima svashta, ne samo sa slikama pjevachkih grupa :)

hana
22.02.2005., 19:12
magic kaže:
Odi u Dallas Records (Splitska ulica), ima svashta, ne samo sa slikama pjevachkih grupa :)

e super ideja, thx :) nisam se toga sjetila..

magic
22.02.2005., 20:50
samo pazi da uzmesh dovoljno love...ima prslatkih zhenskih stvarchica :cerek:

hana
22.02.2005., 22:10
magic kaže:
samo pazi da uzmesh dovoljno love...ima prslatkih zhenskih stvarchica :cerek:

ajoooj... onda karticu ostavljam doma :cool:

ja sam uvijek mislila da tamo imaju samo siroke crne majice na bendove :bonk:

a jesu kvalitetne majice? (ako si probala a vjerujem da jesi)

magic
22.02.2005., 22:12
izvrsna kvaliteta.

LadyInRed
23.02.2005., 02:25
playlife rules.

također, bio je fenomenalan dućan sa surferskom odjećom, uglavnom Quicksilver marka, sa nevjerovatno zanimljivim majicama. malo niže dole cestom od Iskre, kraj gimnazije. ne znam jel još uvijek tamo.

sweet Irma
23.02.2005., 09:22
LadyInRed kaže:
playlife rules.

također, bio je fenomenalan dućan sa surferskom odjećom, uglavnom Quicksilver marka, sa nevjerovatno zanimljivim majicama. malo niže dole cestom od Iskre, kraj gimnazije. ne znam jel još uvijek tamo.

ne znam da li mislimo na isti dućan. :D prodaju tu marku i imaju forma majice, ali ja bi rekla da imaju skejtersku robu i nalaze se kraj domusa preko puta male pošte.

LadyInRed
23.02.2005., 11:17
sweet Irma kaže:
ne znam da li mislimo na isti dućan. :D prodaju tu marku i imaju forma majice, ali ja bi rekla da imaju skejtersku robu i nalaze se kraj domusa preko puta male pošte.

moguće, nemam pojma stvarno:) pogledat ću taj dućan. ako ima Quicksilver, onda sigurno ima cool majica;)

hana
23.02.2005., 16:49
ja znam za onaj skejterski ducan tamo kad se idem od rk korzo prema starom gradu pa na kantunu onaj novi (relativno) komplex zgrada, Puff ili tako nekako, pored je neka knjizara i birc, mislite na taj?
jedan isto skej shop je bio tamo preko puta busne stanice kod slavice ali je zatvoren a malo dalje je otvoren neki borderski ducan (?! nesto slicno uglavnom ali sumnjam da tamo imaju - imali su inventuru danas)
na koji ste vi mislile?
taj ex skejt preko puta busne ili taj novo otvoreno bordersko bi mogo bit taj na koji ste vi mislile rekavsi "kod domusa" hmmm...
di to kod iskre? :misli: tamo ne znam da ima.... :confused: moze malo detaljnije pliz
btw bila u dallasu i ne vidjeh nista osim na bendove :mad: i par na mickeya ili na natpise zemalja :( hmmm....
i da, magic stvarno ima simpa stvari za zemske :cerek:
u playlifeu sam bila ali na sve majice naljepe to playlife ogromnim slovima, ako ne napred onda odozada :rolleyes: i nekakve dzepice ima 99% majica tak da mi se ne dopada... :(

LadyInRed
23.02.2005., 17:34
ako stignem do kraja tjedna ću pogledati te skejterske dućane pa ti javim;) ali ne obećajem. pa odi, prošetaj, pogledaj:) ok, kužim, pada snijeg....:D ali najbolji dućani su obično van Korza....

hana
23.02.2005., 18:12
LadyInRed kaže:
ako stignem do kraja tjedna ću pogledati te skejterske dućane pa ti javim;) ali ne obećajem. pa odi, prošetaj, pogledaj:) ok, kužim, pada snijeg....:D ali najbolji dućani su obično van Korza....

bila ja u ta dva za koje znam, samo pitam koji je to kod iskre...
to za van korza je istina...

LadyInRed
23.02.2005., 18:39
hana kaže:
bila ja u ta dva za koje znam, samo pitam koji je to kod iskre...
to za van korza je istina...

aha, kužim sad:) sorry. bila si tamo već.... malo sam prebrzo pročitala, sorry još jednom.
taj kod Iskre je bio odmah nakon kafića onom cesticom prema dole (ne prema HZZO-u) nakon 4-5 metara, s desne strane. to je bilo prije 3 godine. stvarno ne znam što je sada s tim dućanom jer nisam obraćala pažnju.

alexxx
23.02.2005., 20:28
ako na isto mislimo, sad tamo igračke prodaju. ok, ne znam šta je tamo bilo prije..

magic
23.02.2005., 20:31
LadyInRed kaže:
taj kod Iskre je bio odmah nakon kafića onom cesticom prema dole (ne prema HZZO-u) nakon 4-5 metara, s desne strane. to je bilo prije 3 godine. stvarno ne znam što je sada s tim dućanom jer nisam obraćala pažnju.

izgleda da sam ja josh davnije prolazila onuda....tada je s desne strane bio samo neki polumrtvi parkic i par stepenica prema parkiralishtu :rofl:

hana
23.02.2005., 20:32
LadyInRed kaže:
aha, kužim sad:) sorry. bila si tamo već.... malo sam prebrzo pročitala, sorry još jednom.

ma nije bed :five:
bas cu vidjet jel postoji to kod iskre jos uvijek iako alexx veli da ocigledno ne...
eh... :)
nista, proc jos jednom sve ducane, mozda sam nesto previdjela :mig:

hana
23.02.2005., 22:03
*blink blink*

new idea...

di u rijeci rade one preslikace na majice?
oni moraju imat barem 50-tak preslikaca a neki je mozda dobar pa je to mozda bolja ideja nego trazit majicu po ducanima?
zna neko?
hmmm....

magic
23.02.2005., 22:10
Bilo je u Robnoj kuci Varteks (Koblerov trg) odmah kad udjesh desno.

LadyInRed
23.02.2005., 22:11
opet ja otprilike znam:D u fotokopiraonicama ja mislim:D

sweet Irma
24.02.2005., 13:41
hana kaže:
*blink blink*

new idea...

di u rijeci rade one preslikace na majice?
oni moraju imat barem 50-tak preslikaca a neki je mozda dobar pa je to mozda bolja ideja nego trazit majicu po ducanima?
zna neko?
hmmm....

robna kuća ri, pored "torbice" mislim da je to drugi kat. imaju veliki izbor.

sweet Irma
24.02.2005., 13:43
hana kaže:
jedan isto skej shop je bio tamo preko puta busne stanice kod slavice ali je zatvoren a malo dalje je otvoren neki borderski ducan (?! nesto slicno uglavnom ali sumnjam da tamo imaju - imali su inventuru danas)
na koji ste vi mislile?

da, ja sam ti mislila na taj koji je imao inventuru. mislim da je to isti taj koji je prije bio preko puta busne stanice, samo se sad premjestio par metara dalje.

hana
24.02.2005., 14:54
sweet Irma kaže:
da, ja sam ti mislila na taj koji je imao inventuru. mislim da je to isti taj koji je prije bio preko puta busne stanice, samo se sad premjestio par metara dalje.

da i ja mislim da je to taj, i jos je uvijek ko fol intventura a unutra sve rastureno (valjda preureduju)
kod iskre nema majica, tamo je hokus pokus s igrackama, a u cartexu vise nema preslikavanja na majice :) eto tako mali update od mene... :)

PS: kvescn za magic (ako navrati) one majice u dallasu koje su u izlogu njih nemaju unutra izvjesene ili? ja trazila ali ne nasla, bilo mi glupo tlacit da mi pokazu tj pitat :o :bonk: a u izlogu neznam dal se vidi cijela slika ili ne jer ima neka majica crna sa dva W i srcem iznad koja mi opce nije jasna :confused: thx

magic
24.02.2005., 19:44
a zashto ne pitash, bash su simpa?

chak ti izvuku kataloge i zovu zagreb da im poshalje, ako neshto nemaju :)

hana
24.02.2005., 20:58
magic kaže:
a zashto ne pitash, bash su simpa?

chak ti izvuku kataloge i zovu zagreb da im poshalje, ako neshto nemaju :)

a ne znan bed mi bilo... ono sta ak mi sve izvuce i ja velim da ipak ne bi :o
ma gluparam, znam, budem drugi put pitala da mi pokaze ali cu povest i frendicu sa sobom :D

*Girlie*
25.02.2005., 12:51
u robnoj kuci ima negdje pri kraju gore neki sportski ducan, imaju muske majice obicne, polo, imaju ruksake, tenisice, svasta... uglavnom su firme. ne znam kakvu tocno majicu trazis pa je malo teze reci gdje da odes kad ima toliko puno ducana. mozda u and1 mozes nesto pronaci? ako je sportski tip. a ako hoces naljepnice odi u opatiju kod colloseuma. u vartexu su ja mislim samo fotokopirali na majice.

bionda
25.02.2005., 13:51
Pogledaj u onom skejterskom dućanu ispod Sv. Vida....u onoj novoj zgradi gdje su Puls, Alexandra i Bitechnique:)