PDA

View Full Version : 'ajmo malo tracat

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

chrissy
18.01.2006., 09:44
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=301432

:top:

Jel se netko usudio pogledati spot? Ja bi, al me strah... :zubo:

crtica
18.01.2006., 09:44
Severina je inače naziv pjesme od The Mission...i to jako dobra :cerek:

samo_svoja
18.01.2006., 09:48
Wow, skoro da je bolji od mog trača o Ciganoviću :rofl:

Mislim da smo razvodnile temu :tuzni:

:cry: :cry:

Ha!!! Ja znam neke stvari o Draganu, mužu Sunčice :D . Nekad mu je otac imao kafić u najmu blizu mog kvarta. Dragan je tada bio nada u tekvandou, no uvijek se družio sa mutnim tipovima. Brat mu je završio u zatvoru jer je švercal travu ispod haube auta(:rofl: :rofl:) i trava se zapalila na bosanskoj granici. :D

samo_svoja
18.01.2006., 09:51
i to je tebi socno?

sto je njen djed bio, ti smatras socnim tracem?

razocarana :tuzni:

Razvodnilo se pa...:tuzni:

CHE-Guerrilla
18.01.2006., 09:52
Ok ja čula da je Žak (pjevajuči buco) peder :zubo:
i ja sam to čuo, dapače da luduje za mladićima :eek: :kava:

crtica
18.01.2006., 10:04

Ha!!! Ja znam neke stvari o Draganu, mužu Sunčice :D . Nekad mu je otac imao kafić u najmu blizu mog kvarta. Dragan je tada bio nada u tekvandou, no uvijek se družio sa mutnim tipovima. Brat mu je završio u zatvoru jer je švercal travu ispod haube auta(:rofl: :rofl:) i trava se zapalila na bosanskoj granici. :D

Pamet runs in the family :rofl:

crvenkapica33
18.01.2006., 10:09
Jel se netko usudio pogledati spot? Ja bi, al me strah... :zubo:
ne, ali sam pogledala pod selebritis na njegovom sajtu - i što se otvori? slike alke vuice koju je on mejkoverirao :zubo: :zubo: :zubo:
da selebritis :bonk:

tilla
18.01.2006., 10:09

a dragan je voleo skupe aute, samo nije imao love za njih:zubo:

samo_svoja
18.01.2006., 10:12
a dragan je voleo skupe aute, samo nije imao love za njih:zubo:

Dragan je oduvijek patio za lovicom ;)

crvenkapica33
18.01.2006., 10:13
a taj jurilj je prije desetak godina otvorio butik onoj bivšoj, ani nešto koja je poslije tužakala plastičare da su je unakazili. "ekskluzivni" butik prek put kina europa u kojem je prodavala između ostalog cipele koje su očito bile nošene (vjerojatno od strane nje na nekim događanjima). veli imamo samo po jedan par od svakih i to neke 38, neke 39. a natpis izlizan.

crtica
18.01.2006., 10:13
Sad više ne pati :D

tilla
18.01.2006., 10:14
a taj jurilj je prije desetak godina otvorio butik onoj bivšoj, ani nešto koja je poslije tužakala plastičare da su je unakazili. "ekskluzivni" butik prek put kina europa u kojem je prodavala između ostalog cipele koje su očito bile nošene (vjerojatno od strane nje na nekim događanjima). veli imamo samo po jedan par od svakih i to neke 38, neke 39. a natpis izlizan.

ana grepo;)

crtica
18.01.2006., 10:15
@crvenkapica, to je mislim Ana Grepo, prekrasna žena, prije nego je poludjela i napravila od sebe čudovište :(
Kakav je komad bila, ništa nije trebalo dirati, koji je njoj vrag bio, to ne mogu shvatit'...

crvenkapica33
18.01.2006., 10:15
ana grepo;)
ta ta, bila turbo komad dok se nije dala u ruke kirurzima.

crvenkapica33
18.01.2006., 10:16
mislim da je bila mis dalmacije, mediterana ili tak nečeg.

samo_svoja
18.01.2006., 10:18
Ja ne znam što su joj plastičari napravili :cry: Inače mi je bila rasni komad

tilla
18.01.2006., 10:19
a di je sad ana g.?

vidila sam je davno, izgledala je gore od vjekoslave b. s tim ustima.

crtica
18.01.2006., 10:19
Evo kako danas izgleda (http://www.gt-studio.hr/Grafika/NasiRadovi/nr_ana_grepo_b3.aspx)

samo_svoja
18.01.2006., 10:20
Evo kako danas izgleda (http://www.gt-studio.hr/Grafika/NasiRadovi/nr_ana_grepo_b3.aspx)

Auuuu za neprepoznat!:eek:

crvenkapica33
18.01.2006., 10:20
isuse!

crtica
18.01.2006., 10:21
Članak u Novom o "vještini" Ostojića koji je i Anu i hrpu žena "usrećio" (http://www.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=2859285D28632859285A2863285A28582858285C286328 962897289E286328632859285A285A2860285D285E28632863 286328582863A)

Neki dan je dr Kincl govorio na telki o tome da mu negdje 30-ak% pacijentica čine jadnice kao ove gore, kojima mora pokušati popraviti život, te da je tekući silikon i zakonski zabranjen, pa bi sve žrtve ovakvih debila kao što je gore spomenuti "kirurg" trebale potražiti pravdu na sudu. I spomenuo je kako se mora imati specijalizacija opće kirurgije za takvo djelovanje, te da sve pacijentice moraju to provjeriti prije nego se ikom daju u ruke.

kemik
18.01.2006., 10:22
ovo je fakat tuzno...

imate koju "before" sliku pri ruci?

tilla
18.01.2006., 10:24
Neki dan je dr Kincl govorio na telki o tome da mu negdje 30-ak% pacijentica čine jadnice kao ove gore, kojima mora pokušati popraviti život, te da je tekući silikon i zakonski zabranjen, pa bi sve žrtve ovakvih debila kao što je gore spomenuti "kirurg" trebale potražiti pravdu na sudu. I spomenuo je kako se mora imati specijalizacija opće kirurgije za takvo djelovanje, te da sve pacijentice moraju to provjeriti prije nego se ikom daju u ruke.

a dobro i kinčl isto pretjeruje:flop:
taj se obrušio na sve žive. nema koga nije prozavao.

crvenkapica33
18.01.2006., 10:26
Članak u Novom o "vještini" Ostojića koji je i Anu i hrpu žena "usrećio" (http://www.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=2859285D28632859285A2863285A28582858285C286328 962897289E286328632859285A285A2860285D285E28632863 286328582863A)

kaj nije o tome bilo u latinici pa se on nešto pravdao, neka cura i njen muž ga tužili

samo_svoja
18.01.2006., 10:27
Podsjeća me na izoblicenu Kasandru :(

crtica
18.01.2006., 10:28
Pa sudeći po rezultatima, nije baš u krivu. Sorry, no nakon i jedne žrtve, dozvola se mora ukinuti. A ponavljam, silikon se nikada nije smio stavljati u usta, nema veze što to možda zakon kod nas nije regulirao, to je svaki savjesni plastični kirurg trebao poštivati.

samo_svoja
18.01.2006., 10:31
Glad za lovom je bila veća..strašno

tilla
18.01.2006., 10:32
ma i drugi osim kinčla rade popravke.

ali tom smetaju i tetovaže, pirsevi za nikog nema dobre riječi.

pa u novom listu je pisalo da neće reagirat ako ih nezadovoljnica ne prijavi nadležnima.
i da do sad (2004.g) nemaju nijednu prijavu.

crtica
18.01.2006., 10:35
Ajmo na neke veselije teme, o liječničkoj mafiji i sudstvu, nemam volje više ni razmišljat, a kamoli pisat :flop:

samo_svoja
18.01.2006., 10:35
Taj proces jako dugo traje i možda samo zato žene ne prijavljuju.

tilla
18.01.2006., 10:38
koliko da traje da traje; ona slika je horor.
još se na latinici pojavila ženska s još gorim ustima, a prezime joj je bilo mileusnić.

crtica
18.01.2006., 10:39
Članak iz Slobodne, od 16.12.2004. :horor:

USNE PREPUNE
ZABRANJENOG SILIKONA
NLO U USNAMA Radi se o tekućem silikonu koji se masovno koristi u industriji, dok je kao implantat iz plastične kirurgije u cijelom svijetu izbačen već više od deset godina! Naime, radi se o spoju koji izaziva teške nuspojave, a operirane osobe često imaju psihičkih problema, zbog kojih traže stručnu pomoć
piše Nataša ŠKARIČIĆ

Policijska obrada započeta tragom kaznene prijave zbog jedne pacijentice kojoj je u usnama nađen zabranjeni tekući silikon najvjerojatnije će biti proširena na desetke sličnih slučajeva, čije se stravične posljedice mogu vidjeti na fotografijama koje su u posjedu Slobodne Dalmacije. Policija je u listopadu reagirala tragom prijave zagrebačkog plastičnog kirurga dr. Miroslava Kinčla, koji je u sektor krim-policije donio nepoznatu tvar izvučenu iz usana pacijentice I.R., nakon čega je toksikološko izvješće pokazalo da se radi o dimetil-siloksanu, koji niti je registriran u Hrvatskoj, niti je ikada zaprimljen zahtjev za njegovim uvozom. Radi se o tekućem silikonu koji se masovno koristi u industriji, te u nekim oftalmološkim zahvatima u slučaju ablacije retine, dok je kao implantat iz plastične kirurgije u cijelom svijetu izbačen već više od deset godina! Naime, radi se o spoju koji izaziva teške nuspojave, kao što su premještanje supstancije na druga mjesta u tijelu, teške upale, nekroze, formiranje granuloma i tumora, a operirane osobe pritom izgube osjet, otežano govore, usne su im suhe i tvrde, otežano piju i — što je možda najstrašnije — često imaju psihičkih problema, zbog kojih traže stručnu pomoć. Prema priči pacijentice I.R., koju donosi Novi list, nju je prvo operirao najpoznatiji hrvatski estetski kirurg dr. Siniša Glumičić, a zatim, također poznati, dr. Duje Ostojić, no tko je sve u Hrvatskoj operirao tako da teške posljedice trpe i brojne druge pacijentice, moglo bi se znati ako policija ovaj slučaj odradi do kraja. Dr. Kinčl nam je pokazao oko 20 sličnih uzoraka koje je pohranio u svome laboratoriju, a tvrdi da je proteklih godina sanirao posljedice na 50-ak pacijentica.

Struka htjela sve zataškati
—Moja je dužnost prijaviti moguće djelo nesavjesnog liječenja i ja sam to učinio. Također sam više puta govorio o svojim spoznajama na stručnim skupovima, ali i u javnosti, govori Kinčl, dodajući da su reakcije stručnih službi bile — zataškavanje.
Prije nekoliko godina, u njegovu su ordinaciju počele dolaziti pacijentice deformirana lica, kojima je tijekom korektivnog zahvata iz usana izvadio tvar koju nije mogao precizno identificirati. Kontaktirao je s veledrogerijama i farmaceutskim kućama s upitom može li se i kako dobiti tekući silikon, no odgovor je uvijek bio da se on ne uvozi i da ga nema ni na europskome tržištu. Tada je skupljao uzorke silikona koji se koriste u različitim industrijama (krema za cipele), no ni tada nije dobio uzorak koji bi bio usporediv s onime što je pacijenticama izvadio iz usana. Tada je na simpozijima odlučio govoriti o "NLO-u u usnama":
—Prvi put sam sada, zahvaljujući policijskom toksikološkom laboratoriju, doznao o čemu se radi. Strahota ove priče nije samo u tome što su pacijentice dobivale opasnu tvar, nego i u količini koja se im se uštrcavala. Naime, kad je još bio u uporabi, tekući slikon se davao u dozama od 1 do 2 miligrama, a ja sam nekim pacijenticama izvukao 6,5 miligrama, tvrdi Kinčl.
Posljedice toga su takve da usne pacijentica izgledaju kao golema tumorska tkiva koja "bježe" izvan rubova, javlja se ukočenost i neosjetljivost tkiva, te prateće psihičke tegobe. Estetske posljedice vide se na fotografijama pacijentica čiji smo identitet zaštitili.

Operirane i maloljetnice
Priča o plastičnoj kirurgiji bila bi tipična priča o beskrupuloznom nepoštovanju zakona i pacijenata u Hrvatskoj da nije nekoliko činjenica koje nadilaze uobičajeno: radi se, naime, o potpuno komercijalnoj grani medicine na čijem je tržištu, prema nekim procjenama, godišnji priljev oko 30-ak milijuna kuna. Samo se umjetna oplodnja može mjeriti s time, s tim da neplodni parovi u ovoj zemlji imaju pravo na tri besplatna postupka. Očekivano bi bilo da jedan iznimno unosan privatni biznis poštuje pravila najbolje medicinske prakse u svijetu. Dr. Kinčl je, međutim, godinama u javnosti i na stručnim simpozijima prezentirao slučajeve nesavjesnog liječenja pacijentica, koje su i sam slale prijave Hrvatskoj liječničkoj komori i podnosile privatne sudske tužbe, no ništa od toga nije dalo rezultata i nitko nije reagirao. O kakvim se pričama radi, govori slučaj pacijentice iz Splita (podaci poznati redakciji) koja je operirana 12 puta na vlastiti zahtjev, što je rezultiralo katastrofalnim deformacijama lica, da bi na koncu bila psihijatrijski liječena, a kirurg je svoje djelo branio tezom da je djevojka — sama tražila operacije!
Jedno od prvih pravila plastične kirurgije je konzilijarno savjetovanje s psihijatrom oko motiva osobe koja traži estetsku operaciju, a zahvat ne dolazi u obzir ako postoji sumnja da pacijent boluje od nekog psihičkog poremećaja.
Osim svega toga, neke od operiranih pacijentica bile su maloljetne u vrijeme kad je na njima napravljen prvi zahvat.
Druga posebnost estetske kirurgije u Hrvatskoj je što zahvate na cijelom tijelu obavljaju — maksilofacijalni kirurzi. Prema stručnim pravilnicima, maksilofacijalci za užu specijalizaciju smiju odabrati jedino plastičnu kirurgiju glave i vrata, dok opći kirurzi smiju raditi sve, od torakalne do opće plastične kirurgije. Siniša Glumičić ustvrdio nam je da to nije točno, iako za to baš i ne može podastrijeti dokaze. Razlog je u sljedećem — svi su maksilofacijalci dobili licencije od Hrvatske liječničke komore, jer tim se pitanjem nitko ne želi pozabaviti. Paradoks ovog medicinskog horora je što se kompletna medicinska struka bavi pitanjem radi li Kinčl medijsku kampanju za svoj biznis, umjesto činjenicom da su mlade djevojke uništene nesavjesnim liječenjem i da to nitko godinama ne procesuira.
Hrvatska liječnička komora zaprimila je u posljednjih sedam godina 10 prijava protiv plastičnih kirurga, no sve su odbijene.

Nema problema

Dr. Duje Ostojić tvrdi da je isti silikon koji je uštrcao pacijentici I.R. uštrcao i svojoj supruzi, iz iste bočice, a da mu se pacijentica nikada nije obratila sa zahtjevom da joj izvadi silikon:
—Ja bih to drage volje učinio, no ona je od mene tražila samo dvije sitne korekcije, kaže Ostojić.

Pitanje savjesti

Tekući silikon nije bio ni zabranjen ni dopušten, pa je bilo pitanje liječnikove savjesti hoće li ga primijeniti, izjavio nam je dr. Mario Zambelli, predsjednik Hrvatskog društva za plastičnu, rekonstrukcijsku i estetsku kirurgiju. Na naše pitanje kakva je to savjest koja nije reagirala ni na desetke uništenih pacijentica, Zambelli nije imao odgovora, ali je najavio da će društvo Kinčla tužiti Povjerenstvu za etiku i deontologiju Hrvatske liječničke komore zbog nepotrebne buke "koju je digao, a koja blati struku".
Na pitanje na koji način, bez buke, pacijentice mogu ostvariti svoja prava i hoće li se, osim Kinčlom, pozabaviti i pitanjem rade li estetski kirurzi katastrofalne pogreške, Zambelli je odgovorio da će "svakako i to vidjeti".

Loše rješenje

Predsjednik Hrvatske liječničke komore dr. Hrvoje Minigo demantirao je Sinišu Glumičića da maksilofacijalni kirurzi smiju operirati cijelo tijelo:
—Točno se zna što smiju raditi kirurzi glave i vrata, i tu nema nikakvih dvojbi. Zna se tko smije specijalizirati plastičnu kirurgiju, izjavio je Minigo.
HLK će se pozabaviti ovim pitanjem, koje, tvrdi Minigo, očito nije dobro riješeno u praksi.

Ovaj silikon nije dopušten

Ravnatelj Hrvatskog zavoda za toksikologiju prof. dr. sc. Franjo Plavšić:
— Nijedan implantat na bazi dimetil-siloksana nije registriran u Hrvatskoj, niti je za to ikada zatraženo odobrenje. Da budem jasan: ono što nije dopušteno i registrirano ne smije se koristiti. Očito je da moram pojasniti da se silikon mogao pojaviti na našem tržištu, jer je možda korišten u oftalmologiji, no to je neusporedivo: posve je drugo koristiti ga površinski u jednom zahvatu od njegova ubrizgavanja u tkivo. Kao implantat, morao je biti prijavljen nama, a to sigurno i nije i to je sve što mogu reći, kaže Plavšić.

samo_svoja
18.01.2006., 10:41
Prestrašno

crtica
18.01.2006., 10:42
Eto, više od godinu dana i što se je desilo? Je li uopće itko tužen? Da ne govorimo o zatvorskim kaznama, gubitku licence... :bljak:

ps sad samo čekam Riječanku da nam dođe bahato prodavati pamet kako su liječnici podplaćeni i jadni nisu za niš krivi

crtica
18.01.2006., 10:44
Ima stvarno strašnih slika na linku (http://www.slobodnadalmacija.hr/20041216/temedana01.asp)

tilla
18.01.2006., 10:48
neko ko je dao potpis da se silikon stavi maloljetnici treba oduzet i roditeljsko pravo.

ok, sranja ima - ali kinčl isto nije andjeo spasitelj kako se predstavlja.
samo toga nema po novinama.

nadam da će onaj koji je napravio monstruozna usta izgubit licencu.
a do onda izbjegavat sumnjive plastičare.

samo_svoja
18.01.2006., 10:49
Ja sam isto ljuta na liječnike i zamjerili su mi se preko djeteta..no ovo nije topic o tome. :)

crtica
18.01.2006., 10:51
Joj tilla, pa jesi vidjela info da je u 10 godina, 7 prijava liječnička komora odbacila, a prijava od dr Kinčl je od prije godinu dana...Moš mislit kako će se nešto ikome desit, mene čudi da ovi nisu Kinčla sredili jer ih otkriva...

tilla
18.01.2006., 10:55
vidila sam. to je odurno da za takve sl. niko nije odgovarao.

ali sam se jednim od tamo navedenih u jako dobrim odnosima; tako da nije baš tako sve grozno ko što K. tvrdi.

bilo je tu svega i svačega; i operacija po dalekom istoku i svašta još nešto tako da sve uzimam s dozom rezerve.

croft
18.01.2006., 11:10
ovo je fakat tuzno...

imate koju "before" sliku pri ruci?

imas na stranici Nevena C. http://www.nevenciganovic.com/pics/models/mod49.jpg

isuse,sta je sad ucinila od sebe,nemogu vjerovat :Slin:

violent_femmes9
18.01.2006., 11:34
pa ovo na ciganovicevoj stranici je takodjer after

i uopce ne izgleda dobro.

ono poslije (link koji je netko gore stavio) je jos gore, ali to ne znaci da je ovo ok.

cutecat
18.01.2006., 11:49

slici na Ciganovica:D
btw, malo offtopic, ove subote u Prijateljima na kvadrat, preuredjuju Ciganovicev stan (sad se pitam kad su to snimili, valjda "prije" nego je otisao preko bare.

crvenkapica33
18.01.2006., 12:05
slici na Ciganovica:D
btw, malo offtopic, ove subote u Prijateljima na kvadrat, preuredjuju Ciganovicev stan (sad se pitam kad su to snimili, valjda "prije" nego je otisao preko bare.
pa valjda da može iznajmit prije amerike pa da bar ima jedan siguran prihod ;)

beatrice
18.01.2006., 16:46
e, kad je već spomenut prijatelj na kvadrat...

bila je sisterica od moje polaznice ko neki tehničar tamo, i reče da Neven drži sliku draganog na stolu u boravku, tako da ako to nije dokaz da je Cigy gej, ja ne znam šta je :D

crtica
19.01.2006., 07:26
sorry beatrice, no valjda bi ju trebao držati na nahtkaslu :D

te@
21.01.2006., 13:37
Nego, vidjela sam Ninu Violić (onu s početka ovog topica :D ) sa novim dečkom, za kojeg bih rekla - kako se ono fino politički korektno kaže - da je upitne seksualne orijentacije. :D

Ava Adore
21.01.2006., 13:57
ohoho novi tračevi s akterima koje i osobno poznam:D
dakle, Sanja Duggan. Radi se o puno puno većoj cifri koju je ona dobila od prodaje firme Metropolis. Cifra o kojoj vi pričate je cifra koju ona potroši u godinu-dvije dvog rastrošnog života;)
Ljubav s Barbierijem potječe još iz srednjoškolskih dana. njen brak ih je udaljio, ali eto, zavolješe se opet nakon tragične smrti njenog muža.
Barbieri je poznat po tome da ne može drati šlic zakopčan, što Sanja zna i zbog čega pije ogromne količine Henessya. bila u društvu pa vidjela na svoje oči, kao što sam i doživjela njegovo nasrtanje....no, on je po tome poznat.
uglavnom, ona ga doslovno guši i ne pušta s uzice, a lova je ono s čime ga drži toliko dugo. dakle, ispravka. ne žive oni od njegove love nego od njene.
inače je žena sklona spletkama i živčanim slomovima što ne priliči dami koju glumi u javnosti.
kak ga ne pušta s uzice ako je njemu opet stalno šlic otkopčan? :D :D

mislim, znači da joj ne ide to baš... još da nema love koliko ima, pih... svi bi oni bili zajedno po par dana... :D

Ava Adore
21.01.2006., 13:59
Je, zato Pišekica i yo su imale istog muža. tj yo ga ima još uvijek jer je zbog nje ostavio Pišekicu. Meni je to nejasno :DI obje imaju djecu s njim :s :rofl:

joujou
21.01.2006., 14:01
a tko je taj? :D

Ava Adore
21.01.2006., 14:05
mark cigoj

Mrtva mrkva
21.01.2006., 14:32
Nego, vidjela sam Ninu Violić (onu s početka ovog topica :D ) sa novim dečkom, za kojeg bih rekla - kako se ono fino politički korektno kaže - da je upitne seksualne orijentacije. :D
Oh, ja sam to i cula za njega, jos davno :zubo:

I obje imaju djecu s njim :s :rofl:
Mogla bi im i djeca operirat noseve...

joujou
21.01.2006., 15:08
ne mogu naci nikakvu sliku njegovu :(

Mrtva mrkva
21.01.2006., 15:10
http://www.24sata.hr/articles/view/15137/

joujou
21.01.2006., 15:12
sliku marka cigoja :(

a ovo dvoje imaju kompatibilne frizure :zubo:

aktovka
21.01.2006., 15:33
Želim takav kaput /jaknu kakvu ima ona na slici. Tocno tu.. :o

Vidjela sam Ninu Violić na stanici i imala je tu jaknu koja je tak super strukirana i onda se širi do poda ko neki šos, ocu to, di je nabavila to. :mad:

Jel vidi tko takvu jaknu za kupit negdje ? :confused:

Mrtva mrkva
21.01.2006., 16:02
sliku marka cigoja :(
Nisi specificirala :)

Pitaj da ti prodaju sa kaput sa snimanja 100 minuta Slave :zubo:

pumpkin pie
21.01.2006., 16:03
Ček,šta ima neki muškarac na toj slici?!

Mrtva mrkva
21.01.2006., 16:07
Ček,šta ima neki muškarac na toj slici?!
Aha. Dvojica :rofl:

lilla
21.01.2006., 16:10

Vidjela sam Ninu Violić na stanici i imala je tu jaknu koja je tak super strukirana i onda se širi do poda ko neki šos, ocu to, di je nabavila to. :mad:

Trgovina s opremom za jahanje. Ti mantili su dugi i široki dolje, možd ubodeš neš:)

aktovka
21.01.2006., 16:54
Trgovina s opremom za jahanje. Ti mantili su dugi i široki dolje, možd ubodeš neš:)

Joj tnx na info.

Samo kaj nemam pojma di su ti ducani s opremom za jahanje u Zg. :confused:

te@
21.01.2006., 18:19
Oh, ja sam to i cula za njega, jos davno :zubo:

..

Jebate, moj gay-radar nikad ne omane! :D :D

kemik
21.01.2006., 19:01
http://www.24sata.hr/articles/view/15137/

a propos sumnjive orijentacije, ide li itko straight u taj Global?
Ja bila jednom i sasvim sam sigurna da sam bila jedina straight osoba tamo. cak sam se pomalo neugodno osjecala, jer mi se ni jedna cura tam nije upucavala...

Mrtva mrkva
22.01.2006., 08:41
Bila je moja muska ekipa jednom. Kazu da im je bilo super. :D

Bocca della Verita
22.01.2006., 08:51
gledala sam jucer frenda na kvadrat, sa ciganovicem.
moram reci da sam ocekivala vise interesa za uredjenje interijera od jednog stilista!
grozna je osoba ispao, bar u mojim ocima, nezainteresiran za nista osim sebe, nekreativan...

Tigrica
22.01.2006., 08:58
a ja zelim onakvu micu kao sto ona ima na rukama, kak se to zove? e seljak ja, zaboravila sam, muf? :eek:

a za jaknu, najbolje das krojacici da ti sasije bas takvu.

gledala sam jucer frenda na kvadrat, sa ciganovicem.

de pricaj kak je bilo, nisam gledala, ali vidjela sam neke slike na rtl stranici, one before/after, ...pa koma je ovo prije uredjenja, mislim ne mogu vjerovati da je jedan dizajner zivio u takvom kurslusu!

Bocca della Verita
22.01.2006., 09:04
da, upravo to!
ful sam se sokirala di jedan "stilist" zivi!
koliko ulaze u sebe a moze ziviti u tako ruznom okruzenju!

Tigrica
22.01.2006., 09:56
da, upravo to!
ful sam se sokirala di jedan "stilist" zivi!
koliko ulaze u sebe a moze ziviti u tako ruznom okruzenju!

pa pogle samo ovo: :eek:

307

joujou
22.01.2006., 12:03
jer mi se ni jedna cura tam nije upucavala...

:five: ..... jos mi nije jasno zasto :(

kemik
25.01.2006., 16:21
Suncica Lalic upravo na Sanji drvi nesto o tome kako je moguce pretjerati s plasticnim operacijama i kako je potrebno zadrzati identitet i ono sto ti je priroda dala...

jebote, pa kaj se ti ljudi (trenutno, ona i NC mi jedini padaju na pamet) ne gledaju u spiglo? Kaj ona fakat ne vidi kaj su od nje napravili?

PaleBlueEyes
25.01.2006., 16:35
evo i ja gledam... pa ta cura je tak plasticna i umjetna... medjutim po njezinoj prici ona kao nije nis operirala... pa nije valjda da prirodno tak zgleda.... :eek:

CHE-Guerrilla
25.01.2006., 17:25
ah Sunčica je uvijek bila priča za sebe:rolleyes: sjećam se kak joj se svojevremeno Jura S. nabacivao :rofl:

Phepheronca
25.01.2006., 19:34
Meni isto djeluje umjetno, ukočeno.. i oholo.. a s onim svojim tipom Juriljom (ili kak' se zove) u paru mi djeluju kao karikature..

Arianne
26.01.2006., 23:08
Izgleda da se Seve udaje... :eek:

http://www.24sata.hr/articles/view/15621/?ref=1

Crimson Petal
26.01.2006., 23:13
jebote, pa kaj se ti ljudi ne gledaju u spiglo?

to sam se i ja zapitala. :D

aktovka
26.01.2006., 23:30
Meni isto djeluje umjetno, ukočeno.. i oholo.. a s onim svojim tipom Juriljom (ili kak' se zove) u paru mi djeluju kao karikature..

Tocno to karikature. Sva je neka izvještacena. :zubo:

CHE-Guerrilla
27.01.2006., 07:56
Izgleda da se Seve udaje... :eek:

http://www.24sata.hr/articles/view/15621/?ref=1
zar opet :eek: :rofl: :kava:

Phepheronca
27.01.2006., 16:05
E a pazi ovaj trač: u novom Storyju objavljene privatne fotke Sunčice i tog njenog kakosezove s putovanja u Indiji. Dakle, tamo su otišli slikali se i onda u kuvertu pa priljepili markicu i adresu Storyja! :horor: :zubo: Kako god, najavljuju svadbu uskoro, na Sejšelima, ovo ljeto. Sigurna sam da će mnoge momke, a o curicama da ne govorim, skršiti ova informacija. :D Inače, od nekoliko fotki poslanih u koverti na adresu Storyja, najdraža mi je ona gdje Sunčy u prozirnoj košulji koja joj jedva prekriva bedra pozira. Da, dolje nema ništa, samo duge noge na štiklice, a Indija u pozadini.. pa si ti misli! :D

Blictračevi: Bojana čeka sina. Hamdija ide glumit u sapunicu. Muž one domine iz Colonije slupao Porshea od 250,000 eura.

crtica
27.01.2006., 16:12
Ova zadnja vijest je stara :D
Čak je i Nik Titanik nacrtao karikaturu i ovjekovječio Narcisove muke :rofl:

Patagonija
27.01.2006., 16:12
Blictračevi: Hamdija ide glumit u sapunicu.
U koju to?? :rofl: :rofl:

Da nije onog španjolskog nogometaša šta treba doć', u Ljubav u Zaleđu?! :eek: To bi bilo sjajno :lol:

crtica
27.01.2006., 16:14
Pa ne može biti gori od ostalih "glumaca"...Ono malo što sam gledala BB, tip osim izgleda ima i opuštenost. Who knows, možda je Hamdija nova zvijezda televizijskog neba u nas :mig:

Phepheronca
27.01.2006., 16:50
Oh, kasnim s tračevima! Neoprostivo!! :D Ne znam gdje će naša nova zvijezda glumiti jer ne pratim sapunice, a nisam čitala taj članak, samo naslov..

E da, ima još jedan trač, Maja Vučić i njen dečko onaj čupavo-bradati lik kupili stan u centru grada.

Tigrica
27.01.2006., 17:22
Ova zadnja vijest je stara :D
Čak je i Nik Titanik nacrtao karikaturu i ovjekovječio Narcisove muke :rofl:
daj link!

alfred stokes
28.01.2006., 14:11
http://monitor.hr/niktitanik/2006/01/856.jpg

Bercana
29.01.2006., 16:59
Ako sam dobro zapamtila sutra oko 15 popodne će na trgu Austrije biti mirni prosvjed za povratak Nevena Ciganovića u Kroejšu. :D
Tako bar kažu u red carpetu, a ja još varim :rofl:

CHE-Guerrilla
29.01.2006., 17:20
Ako sam dobro zapamtila sutra oko 15 popodne će na trgu Austrije biti mirni prosvjed za povratak Nevena Ciganovića u Kroejšu. :D
to je čista provokacija...svi mi koji smo ljubitelji lika i djela dotičnog u to vrijeme radimo i ne možemo se odazvati prosvjedu...mislim da je ovo čisti primjer podmetanja i sustavnog uništavanja lika dotičnog...žele takvim skupom u tako neprihvaljivo vrijeme omalovažiti gospodina Ciganovića :flop:

te@
29.01.2006., 19:06

Jebate, ko je ona ludača šta je plakala u Red Carpetu držeći njegov, khm, portfolio u rukama!?? :eek:

Jel to neka glumica, jer ako je ono bilo zapraf ja, ja....:rofl:

Bercana
29.01.2006., 20:01
Jebate, ko je ona ludača šta je plakala u Red Carpetu držeći njegov, khm, portfolio u rukama!?? :eek:

Jel to neka glumica, jer ako je ono bilo zapraf ja, ja....:rofl:

Ak je glumica trebali bi joj odmah sredit job u nekoj od sapunjara. Dobro glumi:D

aktovka
29.01.2006., 20:20
Bilo neki dan u Jutarnjem kako je Ivana Brkic u Jehovinim svjedocima, pa pola strane o tome kako je ona od svoje 13. godine išla po kucama i propovijedala. :rofl: :D

B.Lamia
29.01.2006., 23:42
To mene za Ivanu Brkić ništa ne čudi.:) :) :) Ma njoj je ,opran mozak ,u djetinjstvu:E .
Na stranici ovog popularnog stilista pogledajte njegove dosadašnje uspjehe i njegov sveobuhvatni talent.:rofl: :rofl: Na opciju portfolia je stavio šifru.No ,mogu se ipak vidjeti slike portfolia.Evo link:
http://www.nevenciganovic.com/pics/biography/bio01.jpg
:klap:
samo mijenjaj broj slike.

Billi
30.01.2006., 07:10
zasto pisekica ima tak nabubrene obrascice? zgleda ko svinjcek.:rolleyes:

Tija
30.01.2006., 08:14
ne kužim to o Nevenu Cigi? :confused:
Kaj se desilo? Di je?

crvenkapica33
30.01.2006., 10:06
ne kužim to o Nevenu Cigi? :confused:
Kaj se desilo? Di je?
otišo u l.a. kod duganice i barbijerija ganjat karijeru u holivudu :tuzni:

prometej
30.01.2006., 10:11
Može on izganjat jedino kakovu bolešćinu... :)

te@
30.01.2006., 10:30
A kojeg đoku dotični par, aka duganica&barbijeri radi u holivudu? Na čijoj grbači ti žive?

tilla
30.01.2006., 10:32
već smo se napisali.
uglavnom, žive na duggan grbači jer ova ima love.
i to jako puno.
za detalje; par strana unatrag _ pogledaj.

Lali Puna
30.01.2006., 10:44
Bilo neki dan u Jutarnjem kako je Ivana Brkic u Jehovinim svjedocima, pa pola strane o tome kako je ona od svoje 13. godine išla po kucama i propovijedala. :rofl: :D

nije od 13. išla po kućama nego je od 13. jehovina svjedokinja, što joj je i majka
a sad je došlo vrijeme da, u skladu s pravilima te vjerske zajednice, i propovijeda po kućama

LadyInRed
30.01.2006., 11:20
evo jedan mali tračić zapravo više vijest.....Nikolina Pišek će biti voditeljica, PR, Piranha Bara koji se preuređuje i starta s radom oko travnja. sudeći po ekipi s kojom se ona druži, ne bi me čudilo da Zagreb dobije još jedan narodnjački klub:( nije Piranha bila bogznašto, ali bojim se da dolazi nešto još gore....baš me zanima. možda bude i neki fenomenalni lounge kakav još nije viđen, ali nekako sumnjam....

meg
30.01.2006., 15:31

isao danas moj dragi snimati taj prosvjed. broj okupljenih prosvjednika: 0. :rofl:

e da, i kaj se tice te placljive blondine iz red carpeta, to je njihova novinarka, ali majke mi ako ne glumi bolje od jelene veljace. :rofl:

joujou
30.01.2006., 15:34
jel istina da radeljak ipak nije ozenio pokos? :(

crtica
30.01.2006., 15:37

Od kud sad to? :misli:

Billi
30.01.2006., 15:37

obzirom da nije najavila na sva zvona, moguce da i nije!

joujou
30.01.2006., 15:38
negdje sam nacula da se vratila opet samo sa zarucnickim prstenom.... navodno se ipak nafurio sto je ona ranije pustila vijest o vjencanju :(

crtica
30.01.2006., 15:40
Taj stari prdonja treba biti sretan da ga ona uopće hoće. Kad vidim onu njegovu "Donald Trump" frizuru izgubim apetit :rolleyes:

CHE-Guerrilla
30.01.2006., 15:40
negdje sam nacula da se vratila opet samo sa zarucnickim prstenom.... navodno se ipak nafurio sto je ona ranije pustila vijest o vjencanju :(
ah jadna Vlatkica :( nikad ona na zelenu granu :tuzni: :kava:

CHE-Guerrilla
30.01.2006., 15:41
Taj stari prdonja treba biti sretan da ga ona uopće hoće. Kad vidim onu njegovu "Donald Trump" frizuru izgubim apetit :rolleyes:
ti bi bila sretna da imaš približno tkavog :flop: :kava:

joujou
30.01.2006., 15:42
i jos me muce rucner/kalember... jel' on nju zeni ili ne? :D

crtica
30.01.2006., 15:42
Znam da čekaju bebu, a i to je za playboya Vladu vel'ka stvar :D
Smotala je njega Ana...

CHE-Guerrilla
30.01.2006., 15:43
i jos me muce rucner/kalember... jel' on nju zeni ili ne? :D
ma bitno da je mala trudna :kava:

joujou
30.01.2006., 15:44
21 godina i trudna :(

Natch
30.01.2006., 15:46
e njih dvoje su ISTI, ono iste crte, lice si ko pas i njegov gazda nakon nekog vremena :D

crtica
30.01.2006., 15:48

Pa da nije htjela, valjda ne bi ostala, mislim danas doista imaš kontracepcije za izabrati :D

violent_femmes9
30.01.2006., 15:50
e njih dvoje su ISTI, ono iste crte, lice si ko pas i njegov gazda nakon nekog vremena :D

ziva istina.

Lali Puna
30.01.2006., 15:51
evo jedan mali tračić zapravo više vijest.....Nikolina Pišek će biti voditeljica, PR, Piranha Bara koji se preuređuje i starta s radom oko travnja. sudeći po ekipi s kojom se ona druži, ne bi me čudilo da Zagreb dobije još jedan narodnjački klub:( nije Piranha bila bogznašto, ali bojim se da dolazi nešto još gore....baš me zanima. možda bude i neki fenomenalni lounge kakav još nije viđen, ali nekako sumnjam....

čekaj, hoće li im biti voditeljica programa ili PR?
pokraj nekih ljudi koji tamo rade program sumnjam da će njoj dat da radi program. eventualno jednu večer.
al meni nekako vjerojatnije da će im biti pr.
što i nije neko čudo. njima je i barbara radulović svojedobno bila pr.

:( :( :( :( - > ovo je za vlatkicu. jadna. a taman sam mislila da će joj se konačno ostvariti životna želja.

CHE-Guerrilla
30.01.2006., 15:52
pa ona je imala stalno raširene noge, kak onda i ne bi :( :kava:

joujou
30.01.2006., 15:54
pa ona je imala stalno raširene noge, kak onda i ne bi

detalji :klopa:

CHE-Guerrilla
30.01.2006., 15:55
detalji :klopa:
mislio sam na violončelo :D :kava:

joujou
30.01.2006., 15:57
:rofl:

da, naravno :bonk:

spy
30.01.2006., 15:57
Jel se zna ko je otac?:misli: :rofl:

CHE-Guerrilla
30.01.2006., 15:59
Jel se zna ko je otac?:misli: :rofl:
za sada se samo sa sigurnošću zna tko je mama :kava:

pumpkin pie
30.01.2006., 16:20
mislio sam na violončelo :D :kava:
:lol:

CHE-Guerrilla
30.01.2006., 16:31
:lol:
dobro što je to s avatarom :eek: gdje je nestala već tradicionalna postepena metamorfoza :mad: :kava:

emo§ion
30.01.2006., 19:23
Pa ako uzmemo u obzir da se tatica bliži 50-toj ili 60-toj? :eek: :misli:
:D

Dijete Cvijeća
31.01.2006., 08:28
ah Sunčica je uvijek bila priča za sebe:rolleyes: sjećam se kak joj se svojevremeno Jura S. nabacivao :rofl:

Kad je imala šesnaest... :E

LadyInRed
31.01.2006., 09:36
čekaj, hoće li im biti voditeljica programa ili PR?
pokraj nekih ljudi koji tamo rade program sumnjam da će njoj dat da radi program. eventualno jednu večer.
al meni nekako vjerojatnije da će im biti pr.
što i nije neko čudo. njima je i barbara radulović svojedobno bila pr.

a čuj, čula sam tako. voditeljica. ali ja isto nekako mislim da će to prije biti PR jer ona u vođenju kluba nema iskustva a i nije pretjerano pametna, iako prekrasno izgleda, tako da sumnjam da će nakon što utuku pare u preuređenje Piranhe njoj dati u ruke sve i da ona to vodi. jer će to propasti. pa će vjerovatno samo figurirati kao zgodna mačka zadužena za PR.

tilla
31.01.2006., 09:38
a ki je vlasnik piranje?

LadyInRed
31.01.2006., 11:13
a ki je vlasnik piranje?
a ki bi to znal....vlasnici klubova u Zagrebu kriju identitet k'o zmija noge....to nitko nikad ne zna....

Mrtva mrkva
31.01.2006., 11:20
Sto je to s Nevenom Ciganovicem?

tilla
31.01.2006., 11:25
a ki bi to znal....vlasnici klubova u Zagrebu kriju identitet k'o zmija noge....to nitko nikad ne zna....

a što se priča?
nije moguće da nemam bar potencijalnih imena vlasnika.
jas čula samo da je neka vojna osoba u pitanju.

LadyInRed
31.01.2006., 11:29
a što se priča?
nije moguće da nemam bar potencijalnih imena vlasnika.
jas čula samo da je neka vojna osoba u pitanju.

ne znam. ja sam čula 3-4 osobe, ali nitko nije siguran u imena. samo nekakvi nadimci, a ionako ih ne poznam

Dijete Cvijeća
31.01.2006., 13:18
a čuj, čula sam tako. voditeljica. ali ja isto nekako mislim da će to prije biti PR jer ona u vođenju kluba nema iskustva a i nije pretjerano pametna, iako prekrasno izgleda, tako da sumnjam da će nakon što utuku pare u preuređenje Piranhe njoj dati u ruke sve i da ona to vodi. jer će to propasti. pa će vjerovatno samo figurirati kao zgodna mačka zadužena za PR.

Ja sam čitala da je ona zadužana za preuređenje Piranhe (to joj je struka).

CHE-Guerrilla
31.01.2006., 13:25
Kad je imala šesnaest... :E
:eek: dobro kak ti to znaš :mig: naime to baš i nije široko poznata stvar ;) :kava:

pumpkin pie
31.01.2006., 13:44
dobro što je to s avatarom :eek: gdje je nestala već tradicionalna postepena metamorfoza :mad: :kava:
Kako može biti tradicionalna ako se desila jednom?

:)

CHE-Guerrilla
31.01.2006., 14:13
Kako može biti tradicionalna ako se desila jednom?

:)
to je bila stilska figura :raspa: :kava:

pumpkin pie
31.01.2006., 14:54
Od toliko kave postaješ poeta....

CHE-Guerrilla
31.01.2006., 15:54
Od toliko kave postaješ poeta....
ma ne, poeta sam po defaultu :kava:

pumpkin pie
31.01.2006., 15:56
U redu.

Ali mislim da ipak piješ previše kave.

CHE-Guerrilla
31.01.2006., 17:24
U redu.

Ali mislim da ipak piješ previše kave.to svi misle..no ja stalno ponavljam da je šalica uvijek potpuno prazna :kava:

pumpkin pie
31.01.2006., 17:58
:) Bleferu!

CHE-Guerrilla
31.01.2006., 18:02
:) Bleferu!
:o nego šta...kaj si ti mislila :D :kava:

Lali Puna
31.01.2006., 18:23
vlatkica se ipak udala! :lux: :lux:

CHE-Guerrilla
31.01.2006., 18:33
vlatkica se ipak udala! :lux: :lux:
:lux: :lux::top: :five: svaka čast :s

Mrtva mrkva
31.01.2006., 23:08
Neven.. :ceka:

pumpkin pie
31.01.2006., 23:31
:o nego šta...kaj si ti mislila :D :kava:
Da si istinski kuler! :D

Tija
01.02.2006., 06:27
Neven.. :ceka:

o'šo u Holivud ganjat karijeru :zubo:
nisam ubrala jel filmsku ili neku drugu :misli:

crtica
01.02.2006., 07:35
o'šo u Holivud ganjat karijeru :zubo:
nisam ubrala jel filmsku ili neku drugu :misli:

Tako talentiranom dečecu, mnoga vrata su otvorena :D

CHE-Guerrilla
01.02.2006., 07:47
Da si istinski kuler! :D
:kava:

pumpkin pie
01.02.2006., 08:51
:kava:
Ne moraš se skrivati iza šalice.
Izađi.. Neću ti ništa...

CHE-Guerrilla
01.02.2006., 09:47
Ne moraš se skrivati iza šalice.
Izađi.. Neću ti ništa...
hm :kava:

pumpkin pie
01.02.2006., 13:36
hm :kava:
:kava: http://fool.exler.ru/sm/popc1.gif

Lali Puna
01.02.2006., 14:20
dosta očijukanja, ajmo tračat!

CHE-Guerrilla
01.02.2006., 14:29
dosta očijukanja, ajmo tračat!pa glavni trač i je da imam kavu u šalici :zvrko: :kava:

aktovka
01.02.2006., 16:28
nije od 13. išla po kućama nego je od 13. jehovina svjedokinja, što joj je i majka
a sad je došlo vrijeme da, u skladu s pravilima te vjerske zajednice, i propovijeda po kućama

Ispravi me ako krivo zborim, ali mislim da sam procitala da im je baš uvijet da ideš propovijedati po kucama prije nego te službeno prime, odnosno "krste". :confused:

Elektra
01.02.2006., 16:33
Ispravi me ako krivo zborim, ali mislim da sam procitala da im je baš uvijet da ideš propovijedati po kucama prije nego te službeno prime, odnosno "krste". :confused:

I ja sam tako pročitala. Ona već je pripovijedala po kućama od svoje 13. i tek sad se treba krstiti.

pumpkin pie
01.02.2006., 17:02
pa glavni trač i je da imam kavu u šalici :zvrko: :kava:
Pa jel ti hoćeš da ja pregorim?!http://fool.exler.ru/sm/bur2.gif
Ona već je pripovijedala po kućama od svoje 13. i tek sad se treba krstiti.

Aha.Dakle idu po kućama fda bi se mogli krstiti. To objašnjava one bakice što piče okolo po hladnoći kao da nemju pametnijeg posla.

Btw čitala sam neki dan u Glorii neki članak/interview sa Majom i Renatom Sulić. Kao on opet igra,a ona mu je bila potpora cijelo vrijeme dok je bio na "bolovanju"! Koja sladunjavost.Nisam mogla ni pročitati cijeli članak kolika mi je bila muka.

tilla
01.02.2006., 17:04
he, to je bio članak.
čak se maja i ponudila da će ona radit :top:

pumpkin pie
01.02.2006., 17:11
he, to je bio članak.
čak se maja i ponudila da će ona radit :top:
Da imaju što jesti,jadni...

tilla
01.02.2006., 17:13
daj, daj to je bilo tako dirljivo.

za maju :top:

pumpkin pie
01.02.2006., 17:19
a ono nešto kako njeno nasmiješeno lice njemu daje životnu snagu... :rolleyes:

tilla
01.02.2006., 17:23
je, dobra je glorija.
čak imaju podnaslov kalvarija u bolničkoj postelji.

beatrice
01.02.2006., 18:09
eto meni baš drago za tu našu vlatku, mislim da je cijela nacija uf!- odahnula

iskrene čestitke :D

Lali Puna
01.02.2006., 18:52
pa no, od 13. je kao 'simpatizerka' i sad hoće da je prime pa ide propovijedat
al ja sam samo tako čitala, tak da....

Phepheronca
04.02.2006., 07:11
Vratimo se malo na Brada i Angelinu. :zubo: Kužite ove slike od Skynewsa, kao spika je da se Brad voli transformirati u svoje filmske i privatne partnere..

http://popsugar.com/uploads9/brad%20bash%201.28.jpg

kemik
04.02.2006., 08:42
jedan belosvecki trac (koji, pretpostavljam, nece nikome bit zanimljiv):

Lance Armstrong i Sheryl Crow prekinuli zaruke link (http://www.jutarnji.hr/kultura_i_zivot/showbiz/clanak/art-2006,2,4,armstrong_crow,9788.jl)

Bas su mi nekako isli na zivce i bili prijetvorni sa svojim "on je moja inspiracija", "ne bih mogao nista bez nje"...

nije mi zao...

meg
04.02.2006., 09:07
Vratimo se malo na Brada i Angelinu. :zubo: Kužite ove slike od Skynewsa, kao spika je da se Brad voli transformirati u svoje filmske i privatne partnere..

da, to sam i ja primjetila. koji papak! :rofl:

te@
04.02.2006., 12:56
Meni fakat Brad Pitt uz Anđu izgleda kao dječarac. Ono, ona ga okolo vuče po Africi, Davosu... Mislim žena definitivno ima energije, ali meni se ne čini kao da to nije njegova brija, već sve to radi da bi njoj ugodio. Izgleda mi ko da je čovjek potpuno izgubio svoj identitet, svoje ja. Radi sve što i ona radi, ono - sveo se na njezinog pratitelja.

A šta je najgore, brijem da će ga ona brzo odjebat. :(

Amidala
04.02.2006., 13:29
Meni fakat Brad Pitt uz Anđu izgleda kao dječarac. Ono, ona ga okolo vuče po Africi, Davosu... Mislim žena definitivno ima energije, ali meni se ne čini kao da to nije njegova brija, već sve to radi da bi njoj ugodio. Izgleda mi ko da je čovjek potpuno izgubio svoj identitet, svoje ja. Radi sve što i ona radi, ono - sveo se na njezinog pratitelja.

A šta je najgore, brijem da će ga ona brzo odjebat. :(

Ma Angie je malo samoglava... Ali nece oni tako brzo prekinut... Ali se bogme nece ni zenit...

te@
04.02.2006., 14:23
Ma Angie je malo samoglava... Ali nece oni tako brzo prekinut... Ali se bogme nece ni zenit...

Mensečini da ona nije samo samoglava :D već samoživa. Ono - bit će onako kako njoj odgovara ili nikako.

A ovo da se neće ženit sumnjam, ženit će se itekako. Inače bi to moglo narušit image supersretnog obiteljskog para s hrpom dječ'ce. :D

plavva
04.02.2006., 14:43

osim kaj drugi s lijeva nije bred nego benicio del torro:rofl:

Phepheronca
04.02.2006., 14:44
Da, da, Angelina će postat nova Mia Farrow, dok joj Brad ne pobjegne sa Zarom za koju godinu. :zubo:

Phepheronca
04.02.2006., 14:46
osim kaj drugi s lijeva nije bred nego benicio del torro:rofl:

:confused: Pa, da. I napisala sam, baš zbog tog što sam mislila da neki mooožda neće skužit :D, da se radi o tome da Brad imitira svoje POSLOVNE i privatne partnere. Prve dvije slike su Bred i Benicio, druga slika je Bred i cura.. treća Bred i cura.. kužiš sad? Ne imitira on samo žene, kako da ti rečem.. :D Teško da bi našli neku sliku gdje se njih dvojica drže za rukice, kako bi zadovoljili ideju o kojoj danas govorimo.. :D

te@
04.02.2006., 15:22
Da, da, Angelina će postat nova Mia Farrow, dok joj Brad ne pobjegne sa Zarom za koju godinu. :zubo:

Meni je puno izglednije da će za koju godinu, a i prije Anđa njega znogirat.
Kad skuži da joj je boooooring i nađe si novu "igračku".
I kad se sa spašavanja gladne dječ'ce u Africi okrene borrbi za očuvanje brazilskih prašuma. :D :D

meg
04.02.2006., 16:36
prije vidim lijepu andju sa beniciom nego sa tim papkom.

btw, kakav vam je benicio? kako je meni taj lik jeben, ne znam zakaj, ali kad ga vidim samo mi padaju proste misli na pamet. :Sex:

te@
04.02.2006., 16:54
Benicio je :slin:

tilla
04.02.2006., 16:59
btw, kakav vam je benicio? kako je meni taj lik jeben, ne znam zakaj, ali kad ga vidim samo mi padaju proste misli na pamet. :Sex:
sve bred pitove ovog svita minjam za benisija:cerek:

Mrtva mrkva
04.02.2006., 17:17
Uuu, meni je Brad apsolutni Apolon 21. stoljeca. Ali Benicio je nekako stvarniji :cerek:

pumpkin pie
04.02.2006., 17:35
Meni je Brad mrak.Benicio mi je bezveze...

Clea
04.02.2006., 17:48
Meni je Brad mrak.Benicio mi je bezveze...

ma nije on los, ali je anda stvarno prevelik kalibar za njega, to je ocito.

al valjda je ona upala u neku majcinsku fazu. mozda i njega posvoji:D

te@
04.02.2006., 18:13
Meni je Brad ko Ken, lijep al' nekako plastičan.
Benicio mi je muško. The Muško. :cerek:

Principessa
04.02.2006., 19:40
moj stari i jedan rođak, očevog brata sin, isti su Benicio. mlađa i starija verzija. :D

Phepheronca
04.02.2006., 19:51
Ljudi, žene, vratimo se topicu i tračanju! :D The tračanju! :cerek: I, kažete, Vlatka nam se udala, ha? :zubo:

xxGaladrielxx
04.02.2006., 21:54
a znate li tko je ovo? :D
http://img.timeinc.net/instyle/images/v2/tr/061605_tr_parker84.jpg

ima toga jos ... (http://www.instyle.com/instyle/celebrities/transformation/archive)

xxGaladrielxx
04.02.2006., 22:00
a ovaj lepi decec? :rofl:

http://img.timeinc.net/instyle/onlyonaol/images/pg/040405_pg_01.jpg

CHE-Guerrilla
04.02.2006., 22:01
a znate li tko je ovo? :D
http://img.timeinc.net/instyle/images/v2/tr/061605_tr_parker84.jpg

ima toga jos ... (http://www.instyle.com/instyle/celebrities/transformation/archive)
ona iz Seks i grad, kaj ne? :kava:

CHE-Guerrilla
04.02.2006., 22:02
ili bivša od Breda :misli: :kava:

xxGaladrielxx
04.02.2006., 22:08
a ovo, a ovo? :cerek:
http://img.timeinc.net/instyle/images/2005/tr/041805_tr_gere67.jpg

CHE-Guerrilla
04.02.2006., 22:09
a ovo, a ovo? :cerek:
http://img.timeinc.net/instyle/images/2005/tr/041805_tr_gere67.jpg
to svi znamo..R. Gere :kava:

xxGaladrielxx
04.02.2006., 22:24
http://www.celebrityplasticpics.com/img/salma_hayek_plastic_surgery.jpghttp://www.celebrityplasticpics.com/img/salma_hayek_rhinoplasty_nose_job.jpg

tu su i ostali... (http://www.celebrityplasticpics.com/index.htm)

xxGaladrielxx
04.02.2006., 22:29
a uuu!
http://www.awfulplasticsurgery.com/archives/pamela_anderson_bad_lip_job.jpg

Mrtva mrkva
04.02.2006., 22:38
Daj, svi na tom linku izgledaju bolje poslije par plasticnih operacija osim Lil Kim. Sto je toj zeni bilo da se ode onako unakazit?

Phepheronca
05.02.2006., 06:03
Ja na nekima od tih slika uopće ne vidim razliku. :confused: Ne znam, nije da ih branim, hehe.. ali..

te@
05.02.2006., 13:16
Ova iz Sex & city je, brijem, malo stanjivala nos. Bar ako usporedimo ovu fotku iz mladih dana i današnje.ž

A možda se i sam stanjio budući danas ima "krasan" anorexia-look. :D

Natch
05.02.2006., 13:20
Ova iz Sex & city je, brijem, malo stanjivala nos. Bar ako usporedimo ovu fotku iz mladih dana i današnje.ž

A možda se i sam stanjio budući danas ima "krasan" anorexia-look. :Dmeni djeluje vise ko da je spol promijenila. a vidje obrva, ko u dabra :cerek:

xxGaladrielxx
05.02.2006., 13:28
tu imate fakat awful slika poznatih "prije i nakon" (http://www.awfulplasticsurgery.com/)

Mrtva mrkva
05.02.2006., 14:34
tu imate fakat awful slika poznatih "prije i nakon" (http://www.awfulplasticsurgery.com/)
Onaj mali iz Baywatcha mi je totalni shok :eek:

Elektra
05.02.2006., 14:42
Jebate, ispada da su SVI :eek: nešto operirali/korigirali i tome sl.
Hollywood očito ne zna za natural look :zubo:

te@
05.02.2006., 15:12
a vidje obrva, ko u dabra :cerek:

Ko da joj je ćaća Momčilo Krajišnik. :D :D

Patagonija
05.02.2006., 21:06

Bahahaha, zadnje 3 su super :lol:

Patagonija
05.02.2006., 21:09
Gala, ne kužim ko je lepi dečec :zubo:

Billi
06.02.2006., 07:06
jucer sam gledala radeljaka na tv. pricao je nesto onima lampama na groblju. dziz....taj lik nezna zbrojit 3 zdrave recenice:eek:

CHE-Guerrilla
06.02.2006., 07:07
jucer sam gledala radeljaka na tv. pricao je nesto onima lampama na groblju. dziz....taj lik nezna zbrojit 3 zdrave recenice:eek:
ali zato zna zbrojit silne novce :kava:

joujou
06.02.2006., 08:51
koja je bila shema s tim lampama? cemu to?

crtica
06.02.2006., 08:57
Koliko sam skužila, Radeljak je na Eninom grobu nakeljio reflektore koje je priključio, naravno bez pitanja, na napajanje kod Draženova groba, što mu je gđa Biserka zabranila i uklonila kabele.

Osim toga, posve je samostalno (ne pitajući upravo Mirogoja) nakeljio i kameru na njen grob, valjda za "zaštitu" groba... :bonk:
Sirovina prve klase.

joujou
06.02.2006., 09:03
a kao zastitu.... :mig:

a od cega? :zubo:

i jos malo ustedio struje... pardon, posudio :rofl:

te@
06.02.2006., 09:07
Navodno mu je Biserka Petrović čupala cvijeće il tak nešto, al baš mi ne izgleda da je toliko opičena. To su ti oni "dobrosusjedski odnosi". :rolleyes:

violent_femmes9
06.02.2006., 09:31
nakeljio je reflektore, kao sto je i biserka na drazenovom grobu, ali nije krao struju, ima svoju razvodnu kutiju.

frka je bila oko kamere koju je postavio.

crtica
06.02.2006., 10:02
Čitala Biserkinu verziju, a žena tvrdi da ona za svoje reflektore ima dozvolu uprave i da ništa na grobu ne radi na svoju ruku. Za razliku od "poduzetnika" Radeljaka...Pa nije on u životu uspio tako što je bio pristojan i obziran :D

joujou
06.02.2006., 10:05
ok.. a zasto njoj smetaju reflektori?

:zvrko:

crtica
06.02.2006., 10:14
Njoj smeta da on krade struju, kao i općenito čobansko ponašanje "radim što hoću". Što ti još nije jasno? :zvrko:

joujou
06.02.2006., 10:23
Njoj smeta da on krade struju, kao i općenito čobansko ponašanje "radim što hoću". Što ti još nije jasno?

utvrdili smo da ipak ne krade struju... a ako i ona ima postavljane refelektore, zasto ju smetaju njegovi?

Virtuel@
06.02.2006., 10:25
Joj, oboje mi idu na jetrica, prave spektakl od vlastitog žalovanja - mož mislit što bi i Dražen i Ena bili sretni da ih se razvači po novinama zbog reflektora, akumulatora, Elektre...

Inače, nisam baš nešto praznovjerna, ali imam dojam da je svaka koja se udala za Radeljaka potpisala ugovor s vragom. :E

Billi
06.02.2006., 10:27
Joj, oboje mi idu na jetrica, prave spektakl od vlastitog žalovanja - mož mislit što bi i Dražen i Ena bili sretni da ih se razvači

to i meni pada napamet. nek ih puste na miru!

tilla
06.02.2006., 10:29
utvrdili smo da ipak ne krade struju... a ako i ona ima postavljane refelektore, zasto ju smetaju njegovi?

aaa neće biserka:zubo: konkurenciju.

inače, dužna je neku lovu i došla je na sastanak s cartierovom ogrlicom reć kako ona love za vratit nema.

crtica
06.02.2006., 10:31

:rofl:
Ovo je trač tema, na kojoj svatko od nas lupa i govori što je pročitao, pa je za krepat tvoje "utvrđivanje" kako je nešto istina, odnosno nije... Čuj, obzirom te to tako muči, pitaj sama Biserku :mig:

joujou
06.02.2006., 10:35
Ovo je trač tema, na kojoj svatko od nas lupa i govori što je pročitao, pa je za krepat tvoje "utvrđivanje" kako je nešto istina, odnosno nije... Čuj, obzirom te to tako muči, pitaj sama Biserku

samo pitam...

ako ne znas ili ti se ne da objasniti ili te ne zanima ne vidim odakle potreba da odgovaras na svaki moj post

Boozer
06.02.2006., 10:37
cemu opce reflektori na groblju?!?!?

Virtuel@
06.02.2006., 10:43
kužiš, kad dražen i ena zakucavaju koševe...

violent_femmes9
06.02.2006., 10:43
ma nije problem u reflektorima, i biserka i radeljak svaki imaju svoju razvodnu kutiju, i svaki ima dopustenje od groblja za to. navodno. tj. za radeljaka sam vidjela na tv, pokazalo nekakve papire, a za biserku evo crtica kaze da je isto s dozvolom.

a da rade spektakl, rade. biserka mi se nikad nije svidjala upravo zbog toga kako se ponasala nakon drazenove smrti. svo to eksponiranje.... :( nek ih puste na miru.

crtica
06.02.2006., 10:46
Ljudi su različiti, pa različito reagiraju na tragedije koje im se dešavaju. Ne bih bila u koži ni Radeljaku, a ni Biserki, pa mislim da im se može do neke mjere progledati kroz prste. U svakom slučaju, ne radi ona spektakle, već on.

violent_femmes9
06.02.2006., 10:50
Ljudi su različiti, pa različito reagiraju na tragedije koje im se dešavaju. Ne bih bila u koži ni Radeljaku, a ni Biserki, pa mislim da im se može do neke mjere progledati kroz prste. U svakom slučaju, ne radi ona spektakle, već on.

da, ona se bolje ponasa, skine tudju kameru kad je nitko ne vidi...

da se razumijemo, ne mislim da icija kamera tamo treba biti. kao ni reflektori, uostalom.

CHE-Guerrilla
06.02.2006., 12:34
Čitala Biserkinu verziju, a žena tvrdi da ona za svoje reflektore ima dozvolu uprave i da ništa na grobu ne radi na svoju ruku. Za razliku od "poduzetnika" Radeljaka...Pa nije on u životu uspio tako što je bio pristojan i obziran :D
joj daj ne laprdaj..Radeljak je gospodin..i svoju lovu je zarađivao na Zapadu svojim znanjem, kulturom i sposobnošću..za razliku od Biserke koja nastoji svaku lipu zaraditi na osnovu svog sina :flop: :kava:

Billi
06.02.2006., 13:01
ma ona radi cirkus iz sebe vec godinama. i spektakl od svega. slazem se sa cheom.

Elektra
06.02.2006., 14:09
Bijesna obožavateljica Jennifer Aniston napala je, po mišljenju mnogih, najljepši par svijeta. Na sreću, nitko nije ozlijeđen, no iako su i Angelina i Brad prošli bez fizičkih posljedica, razularena je obožavateljica u luksuznom restoranu napravila show za pamćenje

Nemili je događaj zamalo uništio Bradovu i Angelininu romantičnu večeru u berlinskom restoranu Nola, kad se prema njima uputila bijesna gospođa, urličući: 'Gdje je ta Angelina, razaračica brakova?!'

Obožavateljica koja je na sebi imala majicu s natpisom 'Friends' uletjela je u restoran, uputila se prema Bradu i Angelini i pokušala udariti lijepu glumicu

'Angelina je u Berlin povela svoju djecu Maddoxa i Zaharu, no te ih je večeri na sreću ostavila s dadiljom. Luda je žena očito iz nekih izvora doznala da će lijepi par večerati u restoranu Nola, jer je 'u lov' na Angelinu došla spremna, u majici na kojoj piše 'Friends'. Angelina bi se inače zasigurno suočila s njom, no bila je preplašena jer je trudna i želi sebe i svoje dijete zaštititi od ovakvih stresnih situacija', piše britanski Daily Star.

Jadna, šta ćeš :zubo:

Amidala
06.02.2006., 14:37
ajme majko mila svakakvih li ljudi na svijet... Jadna Angie...:rofl:

Nego ljudi sta se tica Radeljka i Biserke koliko sam ja skluzila zena je makla kameru a ne reflektore... Slusala nesto jutros na tv-u... Spominjala je zadiranje u privatnost :eek: njezine obitelji jer valjda kamera pokriva i dio Drazenovog groba... Radeljak je tu istu kameru postavio zbog vandala koji su valjda par puta oskvrnuli Enin grob...

Jeli vam sada malo jasnija prica????

Mrtva mrkva
06.02.2006., 19:47
ok.. a zasto njoj smetaju reflektori?
Zato sto ona ima dva, a on cetiri :zubo:

Tija
07.02.2006., 08:33
ajmo dalje :D
Vidim u jutarnjem reklamu za Arenu u kojoj piše da Lana Pavić ima policijsku zaštitu 24 sata jerbo joj netko kao prijeti, proganja, štajaznam.
Ko ima Arenu? Oću info :D

joujou
07.02.2006., 08:35
Zato sto ona ima dva, a on cetiri

:zubo:

Phepheronca
08.02.2006., 06:37
Ko ima Arenu?

:zubo:

Phepheronca
08.02.2006., 17:31
E ljudi, a gledajte ovo!! :eek: :horor: :cerek: :zubo:

http://img217.imageshack.us/img217/1165/manwithmaddoxtatto6yo.jpg (http://imageshack.us)

Lali Puna
08.02.2006., 18:28
di je tu trač, ne kužim?!

Phepheronca
08.02.2006., 19:52
di je tu trač, ne kužim?!

:horor: U hebote, kad ti uletiš s tim svojim histerija-tonom na neki topic i pokažeš svu raskoš svojih negativnih emocija.. :trk: Ne gnjavi. Tu smo danima prepričavali tračeve o Brangelini i Medoksu i Đenky i.. Ovo je samo nastavak. Ne gnjavi. Pliz. :rolleyes:

Nego, novi Story, novi tračevi. Ne znam jel Čegevara tu negdje, ali uhvatili su Lanku Pavić s onim nekim Beograđaninom zbog kojeg je brak i otišao lagano prema kraju.. Uglavnom, ima i faca tog tipa, ajme što je ružan, izraztio.. Prespavao kod nje jednu noć, a ujutro ga dočekali pogodite tko? :eek: Novinari Storija, ju-hu! Hvala im, hehe..

Idemo dalje s masnim tračem. :zubo: Vlatka blista kao nikad po povratku s bračnog putovanja. Ima frizuru koja je učinila 9,7 godina starijom nego što je, nema više majci pEvanja "Kad će taj petak". Ne, ne! Ipak je ona sada supruga muškarca koji je od nje stariji četvrt stoljeća. :eek:

Paola Valić napustila bolnicu i kreće na izvanbolničko liječenje. "Pustite me da na miru razmislim o svemu", zamolila je novinare. :zubo: Oh, kako ćemo sad bez informacija o njoj!

Rodila Aleksandra Mindoljević sina Olega. Neobičan izbor imena u postkomunističkoj Rvackoj. :misli: Jako je zdebljana. Kažu da je bila cijelu trudnoću u bolnici zbog rizične trudnoće, sirota, hajde neka je sve dobro prošlo. I neka im je sa srećom. :)

Par slika Seve sa svojim mladićem, koja za razliku od Vlatke izgleda puno mlađe.. i to je to.. Ne morate kupit novi Story sve sam vam ispričala! :D

Lali Puna
08.02.2006., 20:17
eeeej, lakše malo...nisam skužila da tetovaže imaju neke veze s brangelinom...

joujou
09.02.2006., 07:45
to je mali maddox na tetovazi :zubo:

crvenkapica33
09.02.2006., 07:50
fakat :eek: . a kaje ono bred na levoj nozi :confused: :confused: :confused:

joujou
09.02.2006., 07:52
je... a gdje je angie?

Mrtva mrkva
09.02.2006., 08:31
Nego, novi Story, novi tračevi. Ne znam jel Čegevara tu negdje, ali uhvatili su Lanku Pavić s onim nekim Beograđaninom zbog kojeg je brak i otišao lagano prema kraju.. Uglavnom, ima i faca tog tipa, ajme što je ružan, izraztio.. Prespavao kod nje jednu noć, a ujutro ga dočekali pogodite tko? :eek: Novinari Storija, ju-hu! Hvala im, hehe..
Ahahah :rofl:
E, jedva cekam njenu knjigu :klopa:

CHE-Guerrilla
09.02.2006., 09:06
Ahahah :rofl:
E, jedva cekam njenu knjigu :klopa:možda bude za 29 kuna uz novine :klopa: :kava:

crvenkapica33
09.02.2006., 09:39
mislim, ne razumijem. prvo rekli da ima ljubavnika. ok. žena se u međuvremenu rastala. opet ok. i kaj nas sad boli ona stvar tko je kod nje prespavao :confused: :confused: :confused:
tko tu koga?
kaj se ona tak silno želi reklamirati, a ako ne - zakaj takva hajka? nek je puste na miru u svakom slučaju; ak se reklamira, ne moramo mi stalno to gledati, ako ne - stvarno neukusno od novinara da nekog tak maltretiraju.
i zato lana pavić - :closed: :hekla:

Mrtva mrkva
09.02.2006., 10:33
Ma meni je fenomenalno to kako je ona dosla od upoznavanja muza do rastave braka u manje od godinu dana. Totalni Holywood. A i volim je crnit, sasvim osobno. :E
Osim toga, ovo je topic "ajmo malo tracat" pa ti primjedba bas i nije na mjestu.

joujou
09.02.2006., 10:41
kaj se ona tak silno želi reklamirati, a ako ne - zakaj takva hajka?

lana je vrlo jasno pokazala da se zeli reklamirati...

crvenkapica33
09.02.2006., 11:37
ma malo tračat da :top: , ali ak je nekaj stvarno zanimljivo. ali lana pavić...

a to kaje danijela martinović nova klik djevojka?:eek:

crvenkapica33
09.02.2006., 11:41
ajmo muški (ali ne thompson i grašo) jel ona vama seksi :confused:
mislim, pored toliko zgodnih, mladih, seksi cura u zemlji. pa tko si nju želi gledati???

tilla
09.02.2006., 11:43
a to kaje danijela martinović nova klik djevojka?:eek:

da djevojka:zubo:

aj bar je izašla iz faze zooovem te jaaaa :trio:

Mrtva mrkva
09.02.2006., 16:16
E, iskidala sam se kad sam vidjela da je ona nova Klik djevojka. Tko je sljedeci? Doris Dragovic? Zuzi Jelinek? :misli:

plavva
09.02.2006., 17:36
e imamo novi pornic:D
jelena veljaca i nepoznati muskarac, snimljeno usred velike ljubavi s majeticem:rofl:

bivsa zena bu mu sutra ekstazu dozivjela:rofl:

tilla
09.02.2006., 17:56
opa:eek:
pravi trač.

nu, ima li još kaki detaljčić?

PaleBlueEyes
09.02.2006., 18:10
jelena veljaca i nepoznati muskarac, snimljeno usred velike ljubavi s majeticem:rofl:

mozes si samo zamisliti velicinu njezinih fildjana dok ju kara u dupe... :rofl:

te@
09.02.2006., 19:29

Odakle ti to, nema niš na Indexu - znači nije vjerodostojno. :D :D

kemik
09.02.2006., 19:31
ima na 24sata.hr...

nego, plavva, imas? :mig:

te@
09.02.2006., 19:42
Već slutim mogući rasplet glede novog porno uratka:

1. Svim silama će se trudit dokazat da to nije ona, a ako joj se fakat eksplicitno vidi faca onda će:
2. Reći da joj je to bivši dečko i da je to bilo davno prije Romana, te da joj Roman pruža punu podršku u ovim teškim trenucima.

Na šta se kladite? :D

Phepheronca
09.02.2006., 19:47
:zubo: Hm, mislim da će odmah ići na varijantu pune-podrške u kombinaciji s teškim-trenucima.. :D Molim nekog s topica da kupi sutra 24h i obavjesti nas o tom seksualnom incidentu. Ja sam pljunila već ovaj tjedan za Story. :frajer: