PDA

View Full Version : 'ajmo malo tracat

stranice : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

nea
05.06.2003., 14:44
Bas ste se sjetile nakon 2o-tak strana krenuti s komentarima.
Meni ovo dodje ko da citam milu ili gloriju, ali bez nepotrebnih udvaralacih komentara.
Nekad citam nekad ne, a kome se ne svijda sirok mu forum.
I Nina Violic mi je skroz bljaki, i nije da nju bas boli k**** jer da bi se onako nakaradno sredila isto treba dobro promislit.

trpimir
05.06.2003., 15:22
ramona kazˇe:
draga princezo,
prvo bih, samo na kratko, zeljela razjasniti par detalja.
nisam odgovarala iskljucivo na tvoje postove, nego na opci neopravdano zlobni ton diskusije fokusirane na tjelesne nedostatke hrvatskih slavnih zena. no, buduci da si upravo ti inicirala ovu cijelu temu i, gle cuda, zapocela ju sa takvim zlobnim komentarima, moguce je da si podsvjesno prihvatila krivnju i protumacila moje opaske kao direktan napad na tebe. ne znam je li to tako, isto kao sto ni ti ne znas imam li ja 'problem', stoga mozda je bolje da se kanimo osobnih uvreda.
u vezi tocke prve tvog odgovora - nisam osjetljiva na traceve, jer da jesam ne bih uopce citala ovaj topic. no, da li je ovo sto tu pise u stvari trac ili samo puko ogovaranje?
mislim, sta se uopce moze kvalificirati kao trac? sigurno ne sitnicavi zlobni opisi necije pojave. mislim, da sun stampa takve bezvezarije, odavno bi ispao iz biznisa.
za trac treba imati pricu - znaci ne samo opise i karakterizacije likova, nego i dramatsku radnju. trac je anegdota kojoj je glavna svrha narusavanje ugleda protagonista. i to vrlo cesto, mislim da bi se tu mnogi slozili, s prikrivenom moralnom motivacijom i poukom.
evo primjera iz tvog pera, princezo: trac o terezi kesoviji. fantastican trac po mome. sa jakim komicnim elementom.
kada narativni element nije prejak, fokus traca treba prebaciti na moralni aspekt. primjer - tko se upisao na faks preko veze i isto ga tako zavrsio. znaci, jedna od karakterizacija traca je raskrinkavanje nepravde u svrhu dobrobiti drustva. pogledajte malo bolje one traceve koji vas najvise gustaju i shvatit cete da imaju osobito izrazen osjecaj za pravdu.
za razliku od ogovaranja, koje ne samo da nema razvijenu naraciju, vec je takodjer iskljucivo motivirano zlobom, zaviscu i jalom. gdje je svrha blacenje odredjenih osoba ne bi li se tako povecao vlastiti osjecaj vrijednosti.
i, na kraju, mislim da je krajnje neukusno olako spominjanje anoreksije u tako frivolnom kontekstu.

Ne znam jel bi :rolleyes: ili :D na sve ovo.

Hej, Ramona, ako nisi profesorica na katedri za komparativnu knjizevnost, onda si opasno preopterecena ovako benignim topicom. :D Hocu reci, nema ti opravdanja za ovakav post. Da, trac mora imati moralnu podlogu i naraciju i sta ja znam... :rolleyes: Stvarno svasta.

Pa pogledaj najveci dio tracerskih casopisa: uglavnom imaju slike poznatih i komentare "dobre noge", "lose noge", "anoreksija", "bulimija", "visak kila", "manjak stila" (ovo se slucajno rimuje), "sta nema doma ogledalo?" i slicno. Ovo s tracevima u Sun-u ti je sasvim promasena prica: meni su bas ti zli iz Sun-a puno ogavniji i neprihvatljiviji nego ovo sto pisete vi koke na ovom topicu. Ovi u Sun-u su napravljeni da rastavljaju brakove, da unistavaju veze, da potapaju karijere. Iskapaju ono najgore iz covjeka, cak i kopaju po smecu da bi dosli do podataka koji mogu nekoga inkriminirati! :eek: A tebi je bas to dobar trac! Sta nisi vidjela da je Princeza napisala (a mislim da su i drugi, ako se ne varam, ali ranije), da hoce imat benigne i light traceve. Pa sta nije light trac da netko ima salo oko trbuha, a ne ovvaj novinarski trash koji se objavljuje u Sun-u? :eek: i namijenjen je trash-publici, samo da spomenem. ;)

ako su tebi tracevi iz Sun-a tako dobri, a ovima ovdje imas prigovor, onda to govori puno vise o tebi nego o ovim tracevima s foruma. :flop:

Ne bi htio bit u tvojoj blizini, ako te vise vesele vijesti o rastavama, ljubavnicama, prijevarama, o tome sta tko jede (a do tog podatka se doslo kopanjem po smecu iza kuce) i sl nego o tome tko ima kakve cipele, sto se vidi na prvi pogled i nije potrebno ulazit u neciju intimu. Stvarno se nadam da te ne poznam u RL, jer ti curo imas ozbiljan problem. :flop:

Tako govorase Zaratus... ovaj... htjedoh reci, autor jednog jako hvaljenog traca. :o

trpimir
05.06.2003., 15:29
moonlightequila kazˇe:
evo imam jedan prijedlog za princezu posto se vec bavis stalkanjem poznatih. mogla bi sve to napraviti unosnijim - ko sto bi rekli ameri, just take it to a higher level. pa bi mogla npr. za nas zainteresirane (ak se nadjes u zenskom toaletu s nekim ko je stvarno cool, bas ono do jaja cool) pitati za tampon. tako cemo znati koristi li obicne ili one sa aplikatorom. mislim ono, da i mi znamo sto koriste zvijezde, pa da svi onako zajednicki koristimo iste tampone kao i doticna. ma moze i ulozak, znat cemo bar koju marku kupuje. evo ja prva cu svim svojim frendicama dojaviti cim dobijemo izvjestaj (ako se odlucis za ovaj potez)
bum te citala ;)

:eek: :eek: :eek:

Dakle ja ne mogu vjerovat koliko neki ljudi mogu ici nisko da uvrijede nekog koga ni ne poznaju, nego samo citaju postove i nemaju pojma tko je kakva osoba u RL. :flop: Sta ti ovo treba, mislim stvarno, govoris puno vise o nekim svojim kompleksima i nesigurnostima nego sto to shvacas. Sta te tjera da citas ono sto te ne zanima i da onda cijeli svijet obavijestis o tome kako prezires nesto? Koji bozji kompleks pod kapom nebeskom, ha? Mislis da si pokazala neku ludu duhovitost, inteligenciju, kaj? Mislim, pokazala si propuh izmedu usiju, i potrebu da uvrijedis nekog da bi se osjecala superiorna. :flop:

Ja sam sigurno na krivom mjestu. :rolleyes: Ovdje ima toliko zlonamjernih i ogranicenih ljudi da je to za nevjerovat. :flop: :rolleyes:

Rita
05.06.2003., 16:06
Cuj Tina,ja to iskomentiram ;)ili ti tatica placa(zavisi o godinama),ili si sponzorusa,ili zadnju paru potrosis na markice(totalni neukus).PA jako se lijepo zna ko ima novaca uhrvata,ovi ostali samo glumataju.JA kad vidim nekoga u subotu u jutro maksimalno sredjenog(nije za kazaliste,nije za poslovni ili neki tako sl.sastanak)da bi se presetavao na spici i izazivao poglede,meni je to neukus.Oprosti ja ti se na to ne palim;)I vikend bi trebao bit za odmor a ne da bi se digli dva sata ranije i sminkale pred ogledalom,smisljale sta ce se obuc i onda to ko da si u izlogu nosile takvim ponosom hodajuci gore -dole po istoj strasi cijelo jutro.To su tipicno selski obicaji,i ja to tako i prokomentiram;)Kaj se ne prijavis recimo Escadi i stojis svaki vikend u izlogu ko ziva manekenka:rolleyes:.Uopce nije bitno jesi li neka poznata licnost ili ne,tu govorimo o poznatima jer njih svi poznamoa o tebi taman da te netko i pozna u RL,mi ostali nemamo pojma.To da te vidim u zivo vjerojatno bi prokomentirala tvoj od glave do pete marka stil.I bez brige kuzi se to,ne moras imati LV ili KS ispisan na celu;)
BTW ovo je rubrika trac i ako vam se ne svidja,izvolte samo jedan klik i vani ste.Have a nice day girls:)

Kiki
05.06.2003., 16:48
Rita kaže:
Cuj Tina,ja to iskomentiram ;)ili ti tatica placa(zavisi o godinama),ili si sponzorusa,ili zadnju paru potrosis na markice(totalni neukus).

Molim lijepo, Rita, ima nas koje radimo i vlastitim trudom zaradimo za "markice" bez da potrosimo zadnju paru na to.
Super mi je ova kategorizacija da ako se oblacis u marke il si sponzorusa il si kreten koji zadnju paru spiska na odjecu.
Mislim...ono...pa ima ljudi koji zarade dovoljno da mogu i ovce i novce.

bigblue2010
05.06.2003., 16:50
Tripimir...:D :D :D svaka ti dala. Bas si me nasmijao.

LadyInRed
05.06.2003., 17:07
Joj što volim neozbiljne topice na kojima ozbiljni uozbiljuju temu, a neozbiljnu "gađaju" te ozbiljne kritizirajući ih zbog ozbiljnosti:D a sve to sa vrlo žustrim, ozbiljnim tonom:D i onda svi ispadnemo ozbiljni:D a tema je simply trač.

A najviše pak volim unproforce i moraliste koji rijetko postaju ali bjesomučno dežuraju kraj kompa i doslovno se 2 minute nakon nečijeg "zakrvavljenog" posta sašiju i odmah rade red, šire bratsvo i jedinstvo i žele ujediniti cijeli forum od par tisuća ljudi:D

Dakako najdraže su mi insinuacije tipa marka-seljanka-sponzoruša-kurva-tatina kćer. E to je fakat too much. Lijepo je Kiki napisala, o ima nas itekako koje same sebi zarađujemo i priuštimo lijepe stvari. A ima nas i sa stilom pa uvijek izgledamo ko milijun dolara a da sve skupa na nama vrijedi 500 kuna;) Samo treba znati curke moje........osobno nemam 3 stvari koje su potpisane, ali često svi misle da je sve na meni potpisano. I da, za čudo božje, sama sebi zarađujem za svoje potrebe. Jebateled, čak to i uspijem:B
Nisam ni na Princezinoj ni na Ramoninoj strani, dođem na ovaj forum pročitati nešto vezano za temu koju otvorim, a ne otvaram sve, samo ono što me zanima, i damn it to je tako teško ovdje!!! Dođe se čovjek malo relaksirati a ono veze s vezom nema, ni tema ni postovi, kao ni ovaj moj:rolleyes:
Dajte ljudi sočnih tračeva, tako smo dobro krenuli:top:

tequila
05.06.2003., 18:06
trpimir kaže:
:eek: :eek: :eek:
blablabla......

:confused: sto si se trpimire okomio na mene
pa ja sam ozbiljno mislila :rolleyes:

tequila
05.06.2003., 18:34
btw. Trpko:rolleyes: moze i princeza sama da odgovori na postove ako joj smetaju.

a sad TRAC
zapravo nije ni pravi trac zato sto je istinito....
kad sam bila mala zivjela sam u st u neboderu na 2 katu. a na 11 je zivjela ana sasso s obitelji.tada je imala (slagacu vam) 18-19 godina i bila je slatka curka ali imala je problema s kilama. konfekcijski broj ako se nevaram 44-46 (pa sami stvorite sliku koliko debela..ne previse za njenu visinu ali ipak). na ljeto se upoznala s jednim talijanom koji je imao jahtu u marini i u jesen je vec vise nije bilo u st. svi susjedi su mislili da se udala za talijana (njega se ne sjecam) ali Ana se vratila poslije 20 mjeseci totalno vitka i prelijepa. nije imala nikakve operacije mislim nego se jednostavno pobrinula za sebe. pricala je kako je talijan vidio nesto u njoj i pobrinuo se da vjezba, da se zdravo hrani, kako da hoda, kako da se sminka..jednostavno sve. te godine se prijavila za izbor miss i pobijedila. odtada smo je rijetko vidjali u susjedstvu, postala je poznata, aliovo mi totalno jebe tracnikad nije postala ohola. uvijek bi se javila kad bi dosla u posjetu doma i nama curkama je uvijek davala barbike i odjecu za barbi i tako to.

croft
05.06.2003., 20:27
Ma zena je mrak....vidila sam je u Splitu.
Ima fantasticnu figuru i simpaticna je...ne znam koliko ima tocno godina?Znam da nije bas premlada....:D
ali je za 5!

Winona
05.06.2003., 20:28
LadyInRed :top:

Rita
06.06.2003., 02:46
Ja sam vidla kad se onaj njen kreten od muza izderavao na nju,usred restorana i pred hrpom gostiju.Onaj debeli,crni(mislim da je bivsi,hvala bogu).Ona je jako lijepa zena.
Kiki,rijetko koja "normalna"zena u hrvata moze svojim radom zaraditi krpice s potpisom.Drugo je to kad zaradjujes vani.I naravno,slazem se da se za 500kn moze jako lijepo obuci.Takvim curama svaka cast,uvijek mi je bilo draze to vidjet,nego od glave do pete bit u markicama,pa makar to izgledalo katastrofa.I,ne ne mislim da su sve koje imaju skupu robu sponzoruse u bilo kom smislu ali u hrvatskoj ih ima puno,puno vise nego onih koje imaju dovoljno velike place da se mogu obuci od glave do pete u odjecu s potpisom.
Jedno je neku stvar s potpisom ukomponirat u svoj stil a drugo je da nosis cijelu odjecu s potpisom samo zato da bi se isticala u drustvu.
Ja kupim stvar s potpisom,obicno na snizenju ali samo zato jer su obicno finih materijala i prilicno dobre kvalitete.Pomodna tak bas i nisam pa mi odjeca traje i isplati mi se kupit dobar komad.Ali punu cijenu i to jos u HR koja je prilicno podebljana,nema sanse da platim.Pa makar imala i visak love.

donja
07.06.2003., 11:57
Daj Bože :s Princezi danas stol s pogledom....

Dijete Cvijeća
08.06.2003., 11:26
Princeza kaže:
Rekoh skoro cijelu vecer. :D Osim toga, valjda sam sposobna (ne ja, nego svatko ~ ili barem vecina) na vise aktivnosti istovremeno?! :confused:

Si ti morti Vesna :zzz: pl. Pusić? ;) :D

Tija
18.06.2003., 21:48
Kae ovo?:confused: Niš od novih tračeva?
Princezo?:D

sunčica
19.06.2003., 10:11
HOĆEMO TRAČEVE :lux:

TRAČEVI :klopa:

HOĆEMO JOŠ!!!!
:zivili: :driver: :zmaj:

Princeza
19.06.2003., 14:01
Tija kaže:
Kae ovo?:confused: Niš od novih tračeva?
Princezo?:D

Demonstrativno strajkam. :D Durim se. :D

Sad vi malo tracajte, a ja bum citala. Nemrem sve sama. :o

cicamaca
06.07.2003., 16:17
Tija kaže:
Ja sam čula:D da je neka Iva, ne znam kak se preziva, udala se za nekog nogometaša, uhvačena kako puši kitu nekom mladom tajkunu u nekom mračnom portunu.:D
Ja u to ne vjerujem.
a ja sam čula kako je mužu(nogometašu) spomenute ive noć prije njihovog vjenčanja pušila ivana kekez koja je i inače pušila ekipi iz "jedanaestorice", kasnije se udala za malog poduzetnika i ima dvoje dječice

magic
06.07.2003., 16:20
Ja, pa kaj, i ja sam popushila bar jedanaestorici ;) :D i nije ti neki trach.

Dragonfly
06.07.2003., 16:22
Evo, ja sam čula da tu neka forumašica pod nickom princeza, zahebava cijeli narod imf-a, prodajući muda pod bubrege o svom braku, karijeri, izmišljenom mužu i još štošta.
Majke mi, rekla PBA!

I još reče da je princeza zapravo dav.

Princezo, znaš li ti nešto o tome?:confused:

cicamaca
06.07.2003., 16:22
Evo još jedan trač-činjenica, zapravo je više činjenica nago trač jer se to stvarno dogodilo i to može potvrdit svih 380 uzvanika s njihovog vjenčanja.Naime na samu večer vijenčanja ivica mornar je opalio takvu pleščurinu fani dea joj se glava zarotirala i istog trenutka ju poslao kući u svemu tome je sudjelovao o njegov otac..šta je bio razlog neznam,a btw njezina sestra blanka puši gazdi Discovery-a i bivšem direktoru dotične diskoteke u st. željanu. eto vam tračeva

cicamaca
06.07.2003., 16:24
magic kaže:
Ja, pa kaj, i ja sam popushila bar jedanaestorici ;) :D i nije ti neki trach.
ja nevolim pušit, ja volim da meni popuše..upss poližu..sorry:D :D

magic
06.07.2003., 18:42
cicamaca kaže:
Evo još jedan trač-činjenica, zapravo je više činjenica nago trač jer se to stvarno dogodilo i to može potvrdit svih 380 uzvanika s njihovog vjenčanja.Naime na samu večer vijenčanja ivica mornar je opalio takvu pleščurinu fani dea joj se glava zarotirala i istog trenutka ju poslao kući u svemu tome je sudjelovao o njegov otac..šta je bio razlog neznam,a btw njezina sestra blanka puši gazdi Discovery-a i bivšem direktoru dotične diskoteke u st. željanu. eto vam tračeva

Kain je navodno ubio Abela jer je prichao stare tracheve :rolleyes:

Fani i Mornar su vec dovoljno dugo razvedeni a da bi trachevi s njihova vjenchanja bili zanimljivi...

No vidim da te pushenje opsjeda...

Rajna
07.07.2003., 12:37
Evo iz Glorije od petka.

Goran Karan dzaba pravio novu djecu - opet sinovi, i to dva. Sveukupno cetiri!

I Zorica Kondza dzaba rodila opet - jos jedan sin, treci!

Lejla Sehovic isto rodila sina!

(Jadni ljudi, a ja otprve - pa opet oddruge - curicu!) :)

M@3X
07.07.2003., 14:32
Rajna kaže:
Evo iz Glorije od petka.

Goran Karan dzaba pravio novu djecu - opet sinovi, i to dva. Sveukupno cetiri!

I Zorica Kondza dzaba rodila opet - jos jedan sin, treci!

Lejla Sehovic isto rodila sina!

(Jadni ljudi, a ja otprve - pa opet oddruge - curicu!) :)

Dzaba... :eek: :eek: :eek:

Djete je djete,nek je zivo i zdravo.Koliko ima ljudi koji ne bi pitali za pol,samo da im je djete zdravo ili da mogu imati djecu...

I u toj Gloriji svakakvih gluposti za procitati. :rolleyes:

Anastasia
10.07.2003., 09:48
Nina Badrić se odebljala....:eek:

LadyInRed
10.07.2003., 10:22
Anastasia kaže:
Nina Badrić se odebljala....:eek:

Pa kaj onda. Ima i ona na to pravo valjda:p

Anastasia
15.07.2003., 08:23
Nema!!! Estradne zvijezde postoje da nas prisjete kako možeš biti lijep kad imaš para, tonu šminke i prsonal trejnera!!!

:D :D :D :cool:

Bella
22.07.2003., 13:09
No, no curke šta je? Niš' se ne trača ccc.... evo jedan friški s mora: Vlatka Pokos i Radeljak u Carpe diemu na Hvaru ispijaju kokteliće, u društvu Dikanovog sina, male kćerkice i dadilje od maličke. Prava happy family
:cool:

sanjalica
22.07.2003., 13:54
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Tija kaže:
Ja sam čula :D da je neka Iva, ne znam kak se preziva, udala se za nekog nogometaša, uhvačena kako puši kitu nekom mladom tajkunu u nekom mračnom portunu. :D
Ja u to ne vjerujem.

a ja sam čula da je ta ista Iva, ako imaju isto prezime:D, napustila tog nogometaša za kojeg se udala jer ju je ovaj iznerviran njenim trošenjem preko dnevnog limita, a koji iznosi 1000 eur, malo odgurnuo (ili malo jače:eek: ). Ograđujem se jer ja sam to samo čula od njihovog "prijatelja"

sweet Irma
22.07.2003., 14:33
sanjalica kaže:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Tija kaže:
Ja sam čula :D da je neka Iva, ne znam kak se preziva, udala se za nekog nogometaša, uhvačena kako puši kitu nekom mladom tajkunu u nekom mračnom portunu. :D
Ja u to ne vjerujem.

a ja sam čula da je ta ista Iva, ako imaju isto prezime:D, napustila tog nogometaša za kojeg se udala jer ju je ovaj iznerviran njenim trošenjem preko dnevnog limita, a koji iznosi 1000 eur, malo odgurnuo (ili malo jače:eek: ). Ograđujem se jer ja sam to samo čula od njihovog "prijatelja"

ja sam čula da je razvod na vidiku, jer da ju on lema ko vola u kupusu. navodno je od silnih problema dotična i previše smršavila. Eto moj prvi doprinos u trač rubrici:top:

Winona
22.07.2003., 15:02
ovo nije trac al meni fali Princeza. Ne nuzno zbog ovog topica.

sanjalica
23.07.2003., 07:09
Winona1 kaže:
ovo nije trac al meni fali Princeza.

al bi mogao postati:D ako npr. sada netko priupita a što je s princezom?, a onda stiže odgovor udebljala se, pa joj malo bad itd, itd....
Princezo, bolje ti je da se vratiš brzinom munje, inače si naje...:D

ankada
23.07.2003., 08:50
moonlightequila kaže:
btw. Trpko:rolleyes: moze i princeza sama da odgovori na postove ako joj smetaju.

a sad TRAC
zapravo nije ni pravi trac zato sto je istinito....
kad sam bila mala zivjela sam u st u neboderu na 2 katu. a na 11 je zivjela ana sasso s obitelji.tada je imala (slagacu vam) 18-19 godina i bila je slatka curka ali imala je problema s kilama. konfekcijski broj ako se nevaram 44-46 (pa sami stvorite sliku koliko debela..ne previse za njenu visinu ali ipak). na ljeto se upoznala s jednim talijanom koji je imao jahtu u marini i u jesen je vec vise nije bilo u st. svi susjedi su mislili da se udala za talijana (njega se ne sjecam) ali Ana se vratila poslije 20 mjeseci totalno vitka i prelijepa. nije imala nikakve operacije mislim nego se jednostavno pobrinula za sebe. pricala je kako je talijan vidio nesto u njoj i pobrinuo se da vjezba, da se zdravo hrani, kako da hoda, kako da se sminka..jednostavno sve. te godine se prijavila za izbor miss i pobijedila. odtada smo je rijetko vidjali u susjedstvu, postala je poznata, aliovo mi totalno jebe tracnikad nije postala ohola. uvijek bi se javila kad bi dosla u posjetu doma i nama curkama je uvijek davala barbike i odjecu za barbi i tako to.

Svaka čast talijanovom oku.
Ana je jedna prelijepa žena, jedino što joj zamjeram je to što nije mislila više na sebe, pa možda zaradila više za stare dane, jer je
zaista imala mogućnosti, (Elena Šuran je više okrenula novaca , a nije Ani niti do koljena po izgledu) ali to je već njezin problem.

Bella
24.07.2003., 09:19
sweet Irma kaže:
ja sam čula da je razvod na vidiku, jer da ju on lema ko vola u kupusu. navodno je od silnih problema dotična i previše smršavila. Eto moj prvi doprinos u trač rubrici:top:

evo danas sam u jutarnjem vidjela reklamu za Gloriju i najavu teksta kako gore navedeni par slavi godišnjicu braka :rolleyes: vjerojtno žele dematirati ovakve glasine :D

sweet Irma
24.07.2003., 11:33
Bella kaže:
evo danas sam u jutarnjem vidjela reklamu za Gloriju i najavu teksta kako gore navedeni par slavi godišnjicu braka :rolleyes: vjerojtno žele dematirati ovakve glasine :D

morat ću malo preispitat svoje izvore:confused:

LadyInRed
17.08.2003., 12:08
Da malo osvježimo topic:D
Najnovije vijesti o dotičnom paru tvrde da se ipak razvode. Bilo je pije 4-5 dana u nekim dnevnim novinama. On kaže da ne može više podnositi priče i detalje iz njene prošlosti koje je saznao, a da poseban pritisak na njega vrše klupske kolege. Ona pak tvrdi da nema govora o razvodu i da zna točno tko ga "pumpa" s tim pričama i poručuje im da se čuvaju. Koga?? Valjda nje:D :D
Ja sam pak čula da ona nemilice troši njegov novac, otprilike
3-4000 eura na tjedan i da su jednostavno ostali bez para.

:rolleyes:

croft
17.08.2003., 12:26
Ahaaa.....skoro vam zaboravih napisat!
Bila sam nedavno na Hvaru,kraj mene se suncala Vlatka Pokos sa mladim muskarcem (poslje sam doznala da je to sin od njenog sadasnjeg "decka":D )....
Nisam je odmah prepoznala jer je imala skupljenu kosu u rep,a nisam se navikla vidit je takvu.Iako je sicusna i krhke je grade,zenka dobro izgleda i ne pari mi umisljeno.

Sjetila sam se kako je netko na forumu rekao da ona izgleda ko loli-pop sa onolikom glavom na sicusnom tijelu,pa sam se raspalila smijat na plazi....:D

Ruža
03.10.2003., 15:00
Čudi me da kokoši nisu bacile komentar na aferu Findak-Dorešić. Šta bi vi radile da vam se to desi?

Gospon Pes
03.10.2003., 15:14
Trazila lovu koju mu je platio Imperijal. :D

Dijete Cvijeća
04.11.2003., 03:02
Nikada nisam upoznala Cecu
- Nikada nisam upoznala Cecu, bila sam na TV Pinku u Beogradu dan prije Đinđićeva ubojstva, kao i većina hrvatske estrade, ali nikada nisam pozvana u policiju zbog toga - rekla je jučer Severina sucu Draženu Jakovini u parnici kojom od Imperijala traži 75.000 kuna.
Seve je čula kako još nitko ništa nije uspio naplatiti od Imperijala, ali se nada da ona hoće, a to bi joj značilo da je istina pobijedila laži kojima je taj tabloid, rekla je, napada već godinama.
Seve je, dajući osobne podatke, rekla da je studentica, :bonk: :jumping: a onda se ispravila i nazvala "slobodnom umjetnicom". Priznala je da zbog Imperijala nije izgubila nijedan posao, ali da je njezina mama u Splitu veoma patila zbog tih laži, a i ona sama. Kada su joj na koncertima dobacivali da je Cecina prijateljica, to joj je sasvim poremetilo koncentraciju, ali trudila se nastup odraditi do kraja. Uzimala je lijekove za smirenje, ali liječniku nije išla, što i inače rijetko čini. (H. D.)

Jel' zna netko kaj to studira naša novopečena SDP-jka Seve (joj, šteta kaj nema Princeze, ona zna sve "univerzitetske" tračeve)? :confused: :misli: :Sex: :cice:

Anastasia
04.11.2003., 08:20
Severina je baš simpatična i draga osoba. Jedna od rijetkih na našoj estradi. ;)

carica
04.11.2003., 08:26
Anastasia kaže:
Severina je baš simpatična i draga osoba. Jedna od rijetkih na našoj estradi. ;)
Potpisujem.
Istina.

Dijete Cvijeća
04.11.2003., 22:34
Anastasia kaže:

To nije odgovor na moje pitanje. :rolleyes: :cool: A kaj se simpatija tiče, svatko ima pravo na izbor, pa tak' i vi, curke. :cice: :lol:

gidu10
04.11.2003., 22:35
Kooo kokokoko kokkoda kokoda kokoda:D

Dijete Cvijeća
04.11.2003., 22:45
gidu10 kaže:
Genijalnost ima svojih ograničenja, no glupost nema taj nedostatak.

Eto , zato si ti savršen! :B :vidiga: :lol: :W

bona soror
05.11.2003., 21:03
Dijete Cvijeća kaže:
joj, šteta kaj nema Princeze :lol: :lol:
ona zna:bonk:
sve "univerzitetske" tračeve :Prd: :zvrko:

xiola bleu
05.11.2003., 21:21
Jebemmu, ovo je bilo 100x bolje od Glorije, a sad kad sam se konacno registrirala, ono nis', nema traceva! :confused: :D Ni A ni B vise o supcima nasih estradnih zvijeza i tak to, pih! :zubo:

gidu10
05.11.2003., 22:27
Dijete Cvijeća kaže:
Eto , zato si ti savršen! :B :vidiga: :lol: :W
Pih,zar ja..... netko mora biti....;) :D :W

xiola bleu
05.11.2003., 23:01
Aj dacu vam ja sad nesto: navodno, Bryan Adams i princeza Diana su ljubakali naveliko... :eek: :D

Dijete Cvijeća
05.11.2003., 23:30
bona soror kaže:
:
:Prd:

Kaj si se prejela graha? :eek: :eek: :trk:

Dijete Cvijeća
05.11.2003., 23:33
xiola bleu kaže:
Jebemmu, ovo je bilo 100x bolje od Glorije, a sad kad sam se konacno registrirala, ono nis', nema traceva! :confused: :D Ni A ni B vise o supcima nasih estradnih zvijeza i tak to, pih! :zubo:

Evo jedan pristojan - Vlatka Pokos kaže da slaže (vi'š, vi'š, ovo se i rimuje čak! :D ) najljepši mozaik od osjećaja. Nije željela otkriti tko je sretnik.. :jumping:

Dijete Cvijeća
05.11.2003., 23:43
Sandi :asshole: žali što se razveo od Branke - cvili :cry: po novinama "Još Volim BB!" :love: (doduše, ovo je samo naslov, 'ko zna kaj se iza njega zapraf skriva:misli: ) A Brankica ima novog dJečka (zgb poduzetnika Hrvoja Krstulovića) i probudili joj se majčinski osjećaji.:tuctuc:

hator
06.11.2003., 08:08
evo jednog . gospođica Kylie Minogue će objesiti svoje vruće hlačice o klin. najavila je da se više neće javno prikazivati razgolićena jer je ona ipak jedna 35-godišnja žena i ne želi više utjecati i biti odgovorna za golotinju pjevačica.a jedan pjevač joj je čak posvetio i pjesmicu " ODE TO THE BOTTOM" iliti Oda stražnjici. wow

xiola bleu
06.11.2003., 08:27
hator kaže:
evo jednog . gospođica Kylie Minogue će objesiti svoje vruće hlačice o klin. najavila je da se više neće javno prikazivati razgolićena jer je ona ipak jedna 35-godišnja žena i ne želi više utjecati i biti odgovorna za golotinju pjevačica.a jedan pjevač joj je čak posvetio i pjesmicu " ODE TO THE BOTTOM" iliti Oda stražnjici. wow

zivi bili pa vidli! :D

bona soror
07.11.2003., 00:06
Dijete Cvijeća kaže:
Kaj si se prejela graha? :eek: :trk:

Nisam ja, nego ona spomenuta monarhistička nasljednica. Prekršila je aristokratski gastronomski kodeks, nasrnula na plebejski grah:klopa:i ah...eksplodirala :mikroval:i sad je samo preminuli nick koji spominjemo reda- radi na Sisvete. :angel:
Lijepo od tebe što si se sjetila.

Lola
08.11.2003., 19:12
Anastasia kaže:

slazem se s vama curke,ali zena laze prilicno cesto.i to neke jako ocite stvari,tipa plasticne operacije nosa.

a findak-doresic afera je stvarno za komentirat.cudim se da niko nije.tip je zadnji supak.

Ruža
09.11.2003., 11:08
Dorešić je šupak, ali ni Findakica nije ništa bolja. Zar nije ženska ostavila muža i dijete zbog oženjenog čovjeka sa 6 djece? A one fotografije nije sigurno tajno snimao, ženska je sigurno znala za njih, pa ako je pristala na takve perverzije neka snosi i odgovornost. Jednostavno, našla krpa zakrpu. Jedini u ovoj situaciji za žaliti su Findakičina kćerka, kao i Dorešićeva žena i djeca. A da je TV leglo kurvaluka, to je poznata stvar. Tu bi bilo materijala za Kokošinjac.

Dijete Cvijeća
09.11.2003., 15:36
Lola kaže:
slazem se s vama curke,ali zena laze prilicno cesto.i to neke jako ocite stvari,tipa plasticne operacije nosa.

Priznaj, čitala si najnoviju Milu!:kava: :cice: :D

Dijete Cvijeća
09.11.2003., 15:39
Lola kaže:
a findak-doresic afera je stvarno za komentirat.cudim se da niko nije.tip je zadnji supak.

Ova tema nije za trač-kutak - tu se radi o zlostavljanju žena i zaslužuje ozbiljniju raspravu. :mad:

Dijete Cvijeća
09.11.2003., 15:54
Ruža kaže:
Dorešić je šupak, ali ni Findakica nije ništa bolja. Zar nije ženska ostavila muža i dijete zbog oženjenog čovjeka sa 6 djece? A one fotografije nije sigurno tajno snimao, ženska je sigurno znala za njih, pa ako je pristala na takve perverzije neka snosi i odgovornost. Jednostavno, našla krpa zakrpu. Jedini u ovoj situaciji za žaliti su Findakičina kćerka, kao i Dorešićeva žena i djeca. A da je TV leglo kurvaluka, to je poznata stvar. Tu bi bilo materijala za Kokošinjac.

Nije bitno je li ona znala za te fotografije ili nije (za tvoju informaciju, danas se sve može vrlo lako tajno snimiti, nemoj da se iznenadiš jednoga dana) - bitno je da se one ni u kojem slučaju nisu smjele pojaviti u javnosti - to su PRIVATNE fotke. :mad: Fotografije nisam vidjela (a nemam ni neku želju), ali čula sam da se radi o oralnom seksu - pa kaj tu ima perverzno?!:confused: Čak i da je pristala na neznamkakve nastranosti (osim ako se radi o pedofiliji), to je njezina osobna stvar i nije zaslužila, ni ona, niti ijedna druga žena (pa čak ni Severina ;)) da se javnost naslađuje njezinim seksualnim "aktivnostima". A to kaj je ostavila muža i dijete - je li jedina? Koliko razvoda ima danas u Hrvatskoj? Znači, po tebi, svi bi trebali "snositi odgovornost"?:mad: Ti si živi dokaz da su muškarci u pravu kad žene nazivaju kokošima i guskama (drage životinjice, oprostite zbog usporedbe) - naslađuješ se tuđom nesrećom i drago ti je da "kurva" pati. Srami se. Pored takvih žena, nije ni čudo da razni nasilnici prolaze olako, dok se žrtve osuđuju. :mad:

Mi se ovdje bavimo više-manje bezazlenim tračevima, više zafrkancije radi. Ako imaš koju "informaciju" s HTV-a, slobodno napiši , ali bez gnjusnih detalja.

Ruža
10.11.2003., 20:50
Slažem se da je Dorešić nitkov, ne samo radi Findakice, već i zbog svoje žene i djece.
Mislim da ćeš se složiti da ni jedno dijete ( čak ih je 7)iz ova dva braka nije zavrijedilo da im roditelji prirede takvu sramotu. Zar nije dovoljno zlo saznanje da te majka ostavi radi ljubavnika?
Možda sam ja staromodna, ali ne mogu razumjeti da netko ostavi svoje dijete zbog tuđeg oca i muža.
Kako netko može graditi svoju sreću na tolikoj nesreći? Valjda smo mi osobe koje ne vodi samo zadovoljenje svojih želja, bez obzira na sve.
Ne opravdavam to što joj je uradio bez obzira na moj prijezir prema takvim majkama, a moja konstatacija da je našla krpa zakrpu i dalje stoji i nemam nikakvih emocija prema njoj.
Što se tiče tračeva s TV- a znam ih mnogo, imam insidera,ali nije za širu upotrebu.

Dijete Cvijeća
11.11.2003., 00:05
Tajno vjenčanje Jasne Ulage-Valić
Privremena direktorica HTV-ova programa Jasna Ulaga-Valić u subotu je rekla "da" svom ljubavnom partneru i kolegi Božidaru Domagoju Buriću, uredniku Programa za kulturu, znanost i obrazovanje na HTV-u, i tako postala gospođa Jasna Burić.
Premda par svoju devetomjesečnu vezu nije skrivao, ipak su je odlučili ozakoniti daleko od očiju javnosti i potpuno tajno pa je vijest o njihovu vjenčanju iznenadila i dobre poznavatelje televizijskih prilika i tračeva.
Vjenčanje je, doznali smo, održano u subotu u Starogradskoj vijećnici u krugu najbliže rodbine i prijatelja. Drugom je braku Jasne Ulage kumovala njezina prijateljica i imenjakinja Jasna Ćurković-Kelava, ravnateljica Dječjeg doma "Josipovac", a Božidaru Domagoju Buriću kum je bio dugogodišnji prijatelj Krešimir Čokolić. Nakon vjenčanja novopečeni je bračni par Burić sklapanje braka proslavio s dvadesetak najbližih u jednom malom, nepoznatom i nerazvikanom restoranu.
Premda su oboje javne osobe, svečani su događaj ipak željeli obaviti i proslaviti samo u intimnom krugu jer smatraju da privatni život treba odijeliti od posla.
Bez obzira na to što u nas nema paparazza koji su toliko predani hvatanju intimnih trenutaka poznatih osoba da ih gotovo nije moguće izbjeći, a ni direktorica HTV-ova programa nije estradna zvijezda, doznajemo da su u čuvanje tajne mjesta i vremena vjenčanja ipak morali uložiti izuzetno mnogo napora. Ne zbog tajenja svoje veze i braka, već jednostavno nisu željeli novinare i fotoreportere na vjenčanju.
Htjeli su - i uspjeli - pokazati da se privatne trenutke ipak može sačuvati od znatiželjne javnosti te da su bez osnova izjave estradnih zvijezda koje tvrde kako to nije moguće. Mnogi od njih, naime, ustraju na privatnosti, a na svadbe pozivaju fotoreportere.

Dijete Cvijeća
11.11.2003., 00:30
Ruža kaže:
Slažem se da je Dorešić nitkov, ne samo radi Findakice, već i zbog svoje žene i djece.
Mislim da ćeš se složiti da ni jedno dijete ( čak ih je 7)iz ova dva braka nije zavrijedilo da im roditelji prirede takvu sramotu. Zar nije dovoljno zlo saznanje da te majka ostavi radi ljubavnika?
Možda sam ja staromodna, ali ne mogu razumjeti da netko ostavi svoje dijete zbog tuđeg oca i muža.
Kako netko može graditi svoju sreću na tolikoj nesreći? Valjda smo mi osobe koje ne vodi samo zadovoljenje svojih želja, bez obzira na sve.
Ne opravdavam to što joj je uradio bez obzira na moj prijezir prema takvim majkama, a moja konstatacija da je našla krpa zakrpu i dalje stoji i nemam nikakvih emocija prema njoj.
Što se tiče tračeva s TV- a znam ih mnogo, imam insidera,ali nije za širu upotrebu.

Nismo mi tu da nekome sudimo zbog njegovih (van)bračnih grijeha. Znam da djeci nije lako kad im se roditelji rastanu, ali, znamo li mi razloge, tko zna kako je ženi bilo u braku (najlakše je osuđivati ženu - pogledaj slučaj magic ), ... U krajnjem slučaju, možda se žena jednostavno zaljubila, ali nije zbog toga zaslužila da se njezine privatne fotografije nađu u javnosti. To je čak i zakonom zabranjeno - nitko ne smije objavljivati tvoje privatne fotografije (čak ni s izleta) bez tvog dopuštenja. I u ovom slučaju nisu roditelji djeci priredili sramotu, nego je to napravio samo jedan roditelj-psihopat. Inače, kam' bi došli da objavljujemo "snošajne" slike svih preljubnika?!:rolleyes:
Kaj se tiče emocija, to od tebe nitko ne traži - bitan je princip, a ne samo konkretan slučaj. I sve dok bude takvih žena kao što si ti, koje olako osuđuju druge (napose žene), muškarci će i dalje nekažnjeno maltretirati svoje "družice", jer - "Pa on je tak' fini gospon, al' vi'š ti tu njegovu kurvu !"

Zanimljivo, tvoji insiderski HTV-tračevi nisu za širu uptrebu, ali slike iz nečije spavaće sobe jesu.:rolleyes: :rolleyes:

Inače, znam i je neke HTV-jce, ali oni nisu baš skloni tračanju, tak da od mene nikaj. :(

Dijete Cvijeća
11.11.2003., 00:39
Evo, Ruža, i ovdje se radi o sedmero djece. Jesu li ona to zaslužila? Zaklao majku sedmero djece (http://www.vecernji-list.hr/2003/11/11/Pages/zaklao.html) To je ono o čemu ti ja cijelo vrijeme govorim. Zlostavljanje u raznim oblicima, koje često, nažalost, završava i ovako, a sve zbog neosjetljivosti okoline. Na nasilje treba reagirati kad je još "u povojima", a ne ga tolerirati, bez obzira na to o kome se radilo, pa makar i o Findakici (koja je, btw, meni užasno antipatična, ali ne zbog ovog slučaja s Dorešićem, nego otprije). :mad: :mad:

Lola
11.11.2003., 01:27
ruza blebeces totalne gluposti.i otkud ti ideja da je ona OSTAVILA kcer zbog njega?
a ako oralni sex smatras perverzijom preporucam posjet seksologu:bonk:

Ruža
11.11.2003., 08:53
Interesantno je kako se mišljenja mijenjaju kada je sudionik osobno zainteresiran. Pogledajte rasprave na Život u dvoje i Puferice koja sumnja da ju muž vara. Pročitajte odgovore, pa ćete vidjeti da su skoro svi na strani prevarene supruge. Čak preporučuje mjere koje bi poduzele, od premlaćivanja suparnice, pa do drastičnijuh poteza.

Pitam vas što bi vi poduzele i da li bi krivile samo svog partnera ili bi dotičnu nazivali svim mogućim imenima.
Budući da sam svoj cijeli radni vijek radila kao bračni i obiteljski savjetnik, ne govorim napamet o toj temi. Vidjela sam previše upropaštenih života, nesretne djece koja se nisu nikada oporavila od posljedica ponašanja svojih roditelja, a vidjela sam i one koje su uspjele obraniti svoje pravo na ljubav i majčinstvo na jedan dostojanstven način i takvima sam uvijek nastojala pomoći bez obzira na osude i pritiske okoline.

Uopće nisam protiv razvoda, nisam ni protiv osoba koje su počinile preljub, naročito ne žena koje su raskinule brak zato što su se zaljubile. Uvijek sam branila pravo i tih žena na svoj život, ALI samo u slučajevima kada su bile svjesne da njihova sreća ne smije biti uzrok patnje njihove i tuđe djece.Znam da je u takvim slučajevima to teško postići, ali postoji način da se i to objasni djeci. Dozvolite da vas upitam koliko vas bi bilo spremno ostaviti svoje dijete i čekati kada će vam iz tuđeg kreveta doći čovjek kojeg kod kuće čeka šestero djece? I ljubav ima granice, ima svoje dostojanstvo, ima cijenu koju ste spremni platiti.

Mislite li da Findakičino ponašanje ,koje je pokazivalo da ta žena ne cijeni sebe, jer pristaje na nejednakopravan odnos ,nije poslalo poruku da se prema njoj može ponašati bez poštovanja? Zašto Dorešić nije ostavio svoju ženu i živio jedino sa Sunčicom i zašto je ona na to pristajala? Ljubav ne može biti opravdanje za sve. Zbog toga kažem da su isti, jer bezskrupulozno zadovoljavaju samo svoje želje.

Ne znam zašto u istom kontekstu spominjete Magic, koliko sam ja shvatila ona je divna majka bez obzira što je imala nesretan brak i njena briga za sina nije bila ni najmanje umanjena njezinim pravom na život i ljubav.

Lola
11.11.2003., 15:46
draga ruzo!
bez obzira na okolnosti pod kojima se doticni par spojio i koje nam nisu poznate ONI su bili par,a on je njihove zajednicke fotke prodao/ustupio,votevr, tabloidu cije je ime suvisno spominjati.
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :rolleyes: :mad:
ja nemam pojma o tome da ona pristaje na "neravnopravan odnos" a to opet i nije tema jer su ljubavni odnosi nerijetko neravnopravni;). samo ju mogu zaliti sto mu eventualno nije mogla odoljeti.a i da pristaje na takav odnos ne znam zasto onda i zasluzuje da joj se slike povlace po novinama.kad bi eksplicitne fotke svih zena koje su pristale na neravnopravan odnos povlacile po novinama u njima ne bi niceg drugog ni bilo.
a ponovno te pitam otkud ti ideja da je ona ostavila kcer zbog njega?
i da, gdje je nestao post o tome da je oralni sex perverzarija???
ja ne bi voljela imati bracnog savjetnika ciji su sexualni nazori toliko skuceni da osuduju oralni sex.:flop:

Ruža
11.11.2003., 16:35
Općenito smatram da je sve dozvoljeno što odgovara i jednom i drugom partneru, te prema tome nisam uopće protiv oralnog seksa ( kažu da je preventiva protiv raka dojke!). Nije upitan način seksa, po meni je upitna želja snimanja istog i za to mislim da je perverzno.
Samo ću ispričati jednu priču:

Kad se rodiš, dobiješ od Boga bicikl na dar. Ni prevelik, ni premalen, bicikl svoren samo po tvojoj mjeri. Vizualno se ne razlikuje od običnog bicikla, ali razlika ipak postoji. Iako nigdje ne piše, već od prve vožnje znaš da mu se prednji kotač zove Razum, zadnji Srce, a njima upravlja guvernal - Savjest. Da bi bicikl klizio stazom, potreban je ispravan rad Savjesti, jer samo ona može sinhronizirati okretaje razuma i Srca.

Priča ima nastavak, a svatko može po svojoj savjesti napisati svoj.

Budi sigurna da nisam nikada nikome davala nikakve savjete, samo sam pokušala postići da svatko radi po svojoj savjesti i da odgovorno snosi posljedice svojih odluka.

violent_femmes9
12.11.2003., 17:42
da li to znaci da kad bi tebe netko privatno slikao npr. na plazi opustenu i nakon par mjeseci te fotke kao sredstvo ucjene (ili iz ciste zabave i zlobe) poslao tabloidu koji ih zatim objavljuje, ti bi smatrala da to i zasluzujes? tj zasto bi itko zasluzio da mu se privatne [B] fotke objavljuju po novinama, ukoliko sam ne pristaje na to... cudna mi je tvoja argumentacija

Ruža
12.11.2003., 21:21
ama, ljudi kada sam rekla da je imao pravo objaviti slike? samo smatram da ni jedno ni drugo nema morala i da zato zaslužuju jedno drugo.

Tija
12.11.2003., 21:25
Ruža kaže:
Kad se rodiš, dobiješ od Boga bicikl na dar. Ni prevelik, ni premalen, bicikl svoren samo po tvojoj mjeri. Vizualno se ne razlikuje od običnog bicikla, ali razlika ipak postoji. Iako nigdje ne piše, već od prve vožnje znaš da mu se prednji kotač zove Razum, zadnji Srce, a njima upravlja guvernal - Savjest. Da bi bicikl klizio stazom, potreban je ispravan rad Savjesti, jer samo ona može sinhronizirati okretaje razuma i Srca.

Priča ima nastavak, a svatko može po svojoj savjesti napisati svoj.

Ja bi rado pročitala nastavak.:)

Ruža
13.11.2003., 13:36
Poanta ove priče je u tome da ako ispustiš iz ruku guvernal - da bicikl počinje krivudati po putu i uskoro se možeš naći na cesti na koljenima, razbijene glave, a iznad tebe će biti tvoja savjest. Možeš izabrati da voziš bez ruku i da slijediš ili samo put srca ili samo put razuma, ali i tada možeš očekivati da će prvi kamenčić na cesti uzdrmati tvoju ravnotežu. Za sigurno i sretno životno putovanje moraš imati i oba kotača i guvernal, usklađene u svojoj funkciji.

Ovo nije za kokošinjac, kokoši se ne voze na biciklu, ali bila sam dužna Tiji odgovor.

smotana2001
13.11.2003., 13:44
Ruža kaže:

Ovo nije za kokošinjac, kokoši se ne voze na biciklu, ali bila sam dužna Tiji odgovor.

A zašto ovo ne bi bilo za Kokošinjac :confused:

Nemoj tako, i kokoši znaju voziti biciklo :zvrko:

Dijete Cvijeća
14.11.2003., 01:50
Ruža kaže:
Kad se rodiš, dobiješ od Boga bicikl na dar.

Prvo moraš dokazat da Bog postoji. :D :zivili: :angel: :angeleye: :amen:

Inače, sad su mi malo jasniji tvoji stavovi - ti si ustvari jedan od onih "(pred)bračnih savjetnika" koji tvrde da su kontracepcija, predbračni seks i masturbacija grijeh :nono: (a od ove potonje još ti narastu i dlake na dlanovima /i prstima/ :cheer: :lol: ).

Dijete Cvijeća
14.11.2003., 02:01
Zaboravih čestitati novopečenoj gospođi Burić :five: :Pivo: - novi supružnik ima 32 leta. Tak se to radi, koka! :cice: :top: :s :lux: :lux: :klap: :klap:

Dijete Cvijeća
14.11.2003., 02:09
Tužna vijest :( :mama: za sve teen-sponzoruše :cheer: - Kranjčar Jr. je u "nježnoj" vezi :love: sa Sarom Kocijan, kćerkom Suzy Josipović.

I za one malo starije :( (i cure :cice: i gay-populaciju :Sex: u Hrvata) - Gordan Kožulj uskoro pred oltarom.:amen:

Dijete Cvijeća
14.11.2003., 04:14
Evo, Ruža, k'o naručeno za tebe - iz najnovijeg Večernjaka:

Bijeg iz pakla (http://www.vecernji-list.hr/EKRAN/2003/11/14/Pages/bijeg-4N.html)

Ovaj intervju pobija tvoj glavni argument za "zasluženu kaznu", kojim nas piliš cijelo vrijeme. Kći ide s njom u Belgiju - znači, dotična F. je brižna majka. Nakon svega kaj si napisala, javlja mi se pomisao - da nisi ti možda Dorešićeva ex(?)-supruga? :confused::confused::confused:

Tija
14.11.2003., 13:39
Ruža kaže:

ali bila sam dužna Tiji odgovor.

Hvala ti:)

plavva
14.11.2003., 13:44
Ruža kaže:
A one fotografije nije sigurno tajno snimao, ženska je sigurno znala za njih, pa ako je pristala na takve perverzije neka snosi i odgovornost. Jednostavno, našla krpa zakrpu.

ti si stvarno toplo ljudsko bice:rolleyes:
znaci, njezin je grijeh sto se dala snimiti prilikom seksa s covjekom kojeg je tada voljela i sada je treba razapeti. sjajna si. bracni savjetnik, kazes? ludnica:top: :rolleyes::rolleyes:

Ruža
14.11.2003., 17:16
Bravo moje Djetešce! Kako si me samo prepoznala? Valjda ti je sada jasno zašto sam od vas tražila da se stavite u ulogu supruge!

Naravno da ljubavnicu ne treba biti briga za zakonitu, to je ipak briga najmilijeg mužića. Da ipak još sve nije otišlo k vragu ( možda moram dokazati i njegovo postojanje?) bilo je tema na ovom Forumu i o vezi sa oženjenim muškarcem i gle! puno, puno ih se izjasnilo da od takve veze bježe kao vrag od tamjana ( uh, opet ti vjerski i retrogradni stavovi), jer smatraju da treba najprije raskrstiti sa prošlošću i da ih ponižava biti druga.

Probaj biti druga, pa ćeš vidjeti je li ponižavajuće biti sam na sve blagdane,odmore i vikende. Moraš sebe jako malo voljeti da bi pristala na to. Prihvaćam ako ti je ta veza samo seksualna ( mislila sam da smo mi žene prvenstveno emocionalna bića), ali ako nekoga voliš pet godina, a on se uredno vraća svojoj kući, a ti kažeš da ga voliš, ja ti kažem da ti prvenstveno ne voliš sebe,a slijedom toga ne voliš ni drugoga.

Što se tiče toga kakva sam bračna savjetnica, to se može gledati na više načina; ako se bojiš pogledati u svoju nutrinu, jer bi razotkrivanje bilo prebolno, onda ti nisi kandidat za nikakvog savjetnika, a ako osjećaš da moraš nešto mijenjati u svom životu, onda ćeš prihvatiti pomoć. Ovi drugi su mi jako zahvalni!

Još nešto, nisam nikada bila druga, a ako sam imala drugu, neka je Bog milostiv njenoj duši, jer je moj suprug još uvijek sa mnom.

A bicikl ti ne bi bilo loše naučiti voziti.

M@3X
16.11.2003., 17:04
Ruža kaže:
Bravo moje Djetešce!
Bracni savjetnik koji druge pokusava 'potuci' pateticnim "djetasce" umjesto argumentima ili iznosenjem vlastitog stava... :eek:
Vjerovatno i bracnim parovima sugerises da prilikom nesporazuma pokusaju stvar rijesiti izjavama tipa:"Bravo,djetesce,kako si ti samo tako pametan,kako te Japanci prije ne otkrise tako bistrog." :D

Ruža kaže:Još nešto, nisam nikada bila druga, a ako sam imala drugu, neka je Bog milostiv njenoj duši, jer je moj suprug još uvijek sa mnom.
Neka je Bog milostiv njenoj dusi...
A kad vec Bog odlucuje i upravlja svim i svacim,sta ce ljudima bracni savjetnik,kad ce se Bog pobrinuti za njihove duse i da svako dobije sto ga ide?
:confused:

Ruža kaže:A bicikl ti ne bi bilo loše naučiti voziti.
Mislim da samo vidovnjak moze znati na osnovu predocenih informacija (dakle,malo informacija) da li neko na forumu zna ili ne zna voziti 'biciklo'.
Nadam se da ne izvodis tako povrsno i zakljucke o ljudima koji ti dodju po savjet kao bracnom savjetniku.
Ocito je da su neki postovi ovdje pisani pod prvim naletom emocija.Ja ne bih na osnovu toga izvodila konacne zakljucke.
Ali ja nisam bracni asvjetnik,pa ne znam kako to treba ici. :D

M@3X
16.11.2003., 17:16
Ruža kaže:
Interesantno je kako se mišljenja mijenjaju kada je sudionik osobno zainteresiran.
Da,to naravno vazi i za tebe,samo ti to ne vidis.

I jos nesto,za psihologiju je valjda vazna dosljednost u stavovima,bar onim osnovnim (jer mjenjajuci kriterije ionako zbunjenu osobu jos vise zbunjujemo).
Mislim da bracni savjetnik treba biti objektivna i stabilna licnost.
Savjetujes drugima da nauce "voziti Boziji biciklo",a da li si ga sama naucila voziti?Budi objektivna...???
Vidim da i ti ponekad gubis 'pravac',pa ces,kao osoba koja zeli upoznati sebe,nadam se shvatiti dobronamjerno sledece retke. :D

Ti si napisala:
Ruža kaže:
Još nešto, nisam nikada bila druga, a ako sam imala drugu, neka je Bog milostiv njenoj duši, jer je moj suprug još uvijek sa mnom.
A i ovo si ti napisala:
Ruža kaže:
Dozvolite da vas upitam koliko vas bi bilo spremno ostaviti svoje dijete i čekati kada će vam iz tuđeg kreveta doći čovjek kojeg kod kuće čeka šestero djece? I ljubav ima granice, ima svoje dostojanstvo, ima cijenu koju ste spremni platiti.
Eto,recimo ta hipoteticka situacija sa tvojim muzem...
Ona je kriva i ona ce snositi grijeh.
A mi bi sad trebali svi graknuti (da smo kao ti) kako si ti spremna ostaviti svoju djecu i cekati da ti se muz vrati iz tudje postelje,muz koga kod kuce ceka X djece dok on *ebe ljubavnicu (naravno,pod uslovom da imate djecu)?
(I ti si naime na osnovu "istih dokaza" zakljucila kako je ona ostavila svoje djete da bi cekala njega.)
I mi sad trebamo zakljuciti da bi ti pogazila to svoje dostojanstvo,presla granice i platila veliku cijenu...iako i ljubav ima svoje granice,dostojanstvo i cijenu koju je neko spreman platiti?
Ti bi trpila takvo gazenje po tvom dostojanstvu samo zato sto je on ostao pored tebe?
A on bi iz toga trebao zakljuciti da te moze ponizavati i na druge nacine,kad ti sama tako dopustas,samo ako ce i dalje ostati s tobom,pa te moze poceti verbalno maltretirati,tuci i ko zna sta jos...(npr. objaviti tajno snimljene fotografije iz vase spavace sobe u nekom tabloidu :D )???
I ti bi isto tako rekla da to zasluzujes u potpunosti???
Jer ti si rekla i sledece:
Ruža kaže:
Mislite li da Findakičino ponašanje ,koje je pokazivalo da ta žena ne cijeni sebe, jer pristaje na nejednakopravan odnos ,nije poslalo poruku da se prema njoj može ponašati bez poštovanja?
Zašto Dorešić nije ostavio svoju ženu i živio jedino sa Sunčicom i zašto je ona na to pristajala? Ljubav ne može biti opravdanje za sve. Zbog toga kažem da su isti, jer bezskrupulozno zadovoljavaju samo svoje želje.
Mislis li ti da tvoje ponasanje (u toj zamisljenoj situaciji) koje nam pokazuje da ne cijenis sebe,jer pristajes na nejednakopravan odnos,ne salje poruku tvom muzu da se prema tebi moze ponasati bez postovanja?
Da te moze omalovazavati na sve moguce nacine,jer si mu ti to dopustila,tj. tvoje ponasanje mu je to "reklo"?

Zasto tvoj muz nije ostavio tebe i otisao njoj?
Ili zasto je tvoj muz uopste isao drugoj,a ti na to pristala (na neki nacin "posthumno" :D )?

Da li je tebi tvoja ljubav prema muzu opravdanje za sve?
I ne bi li ti,okrivljujuci samo nju,a za njega ni rijec ne rekavsi,tako uradila da zadovoljis neke svoje zelje?
Samo radi ispunjenja nekih svojih zelje (npr. moj muz je ipak ostao kraj mene,bas sam srecna) ti bi licemjerno okrivila nju i samo nju,a njegov dio krivice u svemu tome (za koji sama na drugom mjestu tvrdis da je veci od krivice koju snosi ljubavnica) potpuno zanemarila???

I ovo si ti rekla:
Ruža kaže:
Naravno da ljubavnicu ne treba biti briga za zakonitu, to je ipak briga najmilijeg mužića.
Je li? :eek:
A zar nije ona ta cijoj se dusi Bog treba smilovati? :eek:
Ruža kaže:

I nisi li ti spomenula (tacnije,suptilno nabila na nos) nekim sugovornicama nedosljednost u stavovima,ako su same emotivno upletene u neki dogadjaj?
Ruža kaže:
Interesantno je kako se mišljenja mijenjaju kada je sudionik osobno zainteresiran.

I meni je,naime,ovo jako interesantno kad uocim kod drugih,ali kod sebe to ne uocavam.Mislila sam da je to zbog toga sto nisam bracna savjetnica,ali sad vidim da je i kod vas isto. :D

Rezime:
Ti ne volis sebe,a ni muza,jer je tuzno i ponizavajuce kad je neko s tobom na blagdane i praznike (cisto reda radi),a inace mimo tih svecanosti drugoj grije postelju i srce.
Ako ti pri pomisli da je tvoj muz mozda ima drugu jedino krivis nju,koja nosi grijeh na dusi i bice kaznjena od Boga za to,a ne vidis krivicu tvog muza u svemu tome,onda ti prvenstveno zatvaras oci pred istinom i ne volis samu sebe,a iz toga izvlacimo zakljucak da ne mozes voljeti ni supruga.
A tek sto ces od Boga biti kaznjena zbog toga sto si sav grijeh svalila nepravedno na njena pleca. :D

(Molim,ovaj post shvatiti saljivo,a ne uvredljivo. :D
Nadam se da ces imati razumijevanje za "djetesce" kome se ucinilo zanimljivo igrati se malo psihologa i bracnog savjetnika)

Ruža
17.11.2003., 08:54
Ovo je dokaz kako čovjek može izvući pogrešne zaključke na osnovu komunikacije na Forumu. vidim da si potpuno pogrešno shvatila sve što sam htjela reći. Pokušat ću objasniti svoje stavove:

1. Apsolutno ne bih ostala u braku , ako bih saznala da me muž prevario. Možda moja isključivost nije prihvatljiva, priznajem da bih možda trebala imati razumijevanja za ljudske slabosti, ali jednostavno odnosi u mome braku su takvi da prevaru ne bi tolerirali ni jedno od nas.

2. Nečiju odluku da ostane u braku usprkos preljubu podržala bih, jer je to OSOBNA odluka i svatko zna sam za sebe što mu je veća sreća ili nesreća.

3. Što se tiče bicikla- svi imamo srce i razum, nije dobro kada se radi samo prema jednom od to dvoje, jer srce gleda samo na naše želje, a zanemaruje sve druge oko nas. Kada bi tako svi živjeli, budi iskrena, život nam ne bi bio lijep. Ni sam razum bez emocija nije dobar, jer ne bi imali radosti u životu. Uz pravilnu kombinaciju srca, razuma i savjesti život bi nam svima bio lakši. Savjest je ugušena samo kod osoba koje imaju problema u svom emocionalnom razvoju.

4. Što se tiče statusa ljubavnice (ili ljubavnika), on je i dalje za mene ponižavajući, jedino ako se obje strane ne dogovore da im odgovara takva neobavezna veza. Međutim, za pitati se je zašto im odgovara takav status? I tu psihologija ima odgovore, ali ovdje se ne mogu dati odgovori u kratko.

5.Slažem se da prvenstveno odgovornost snosi supružnik, ona druga strana ne treba misliti o ženi (mužu) i mislim da sam to jasno rekla.

6. Da je Findakičin položaj ponižavajući govori činjenica da je ona raskinula brak i da je vjerojatno očekivala da će i Dorešić učiniti isto, ali nije. I dalje tvrdim da nije imala dovoljno samopoštovanja, jer je pristala ostati u vezi u kojoj je druga, i to se odnosi na onu moju hipotetsku tvrdnju da se Bog smiluje duši moje hipotetske suparnice.

7. O Dorešićevoj ženi neću raspravljati, nemoguće je da ona nije znala za vezu, a zašto je ostala u njoj ne znam.

8. Da je ova trojka došla meni po pomoć,mogli bi razriješiti ove dileme:
- koji su razlozi ostanka Findakice u vezi i njezino zadovoljstvo s postojećom situacijom i podržati NJEZINU ODLUKU o razrješenju,
-Rasvjetljavanje Dorešićevih motiva za produženje pat- situacije i pomoći da ON SAM pronađe načine zrelijeg ponašanja,
-Dorešićevoj ženi pomoći da pronađe načine ponašanja sa više samopoštovanja, bez obzira želi li ostati u braku ili razvesti se.

9. Na neku situaciju možemo uvijek gledati sa više stanovišta; ovdje supruge, ljubavnice i supruga ljubavnika. Svatko od njih ima svoju istinu i svoju emocionalnu angažiranost. Zato sam napisala da bi svatko od nas drugačije reagirao kada bi se našao u drugoj ulozi.

10. MOJE OSOBNO MIŠLJENJE i odnosi se samo na mene: Ne bih imala razumijevanja za usputnu avanturu svog supruga, ali kada bi mi došao i rekao da se zaljubio u drugu ženu i da želi nastaviti život s njom, ne bih ga mrzila. Užasno bih patila i ne znam kako bih se izvukla iz te situacije, ali znam da se ljubavi ne može komandirati, da je to jače od nas, ali bih znala cijeniti da me je toliko poštovao da nije želio živjeti paralelni život i dolaziti mi iz tuđeg kreveta. Nisam idealista, znam da je sve što se drugima događa moguće i meni da se desi, ali mislim da smo uspjeli izgraditi takav odnos da barem budemo iskreni jedno prema drugom. Život iz samilosti ne bih nikada prihvatila.

Vjerujte da bračni (a i svi ostali) savjetnici mogu pomoći ako želite razriješiti neke svoje dileme. Iako smo i mi ljudi od krvi i mesa, sa svojim osobnim frustracijama, odgojem i stavovima, ipak se u tim situacijama postavljamo tako da SVATKO NAĐE SAM rješenje svoje situacije kako njemu odgovara, jer će sam i živjeti sa svojom odlukom.

U raspravama van posla imamo pravo na svoje mišljenje.

Lola
17.11.2003., 23:10
ja ruza naprosto ne kuzim kako TI ne kuzis da zaljubljenost nije stvar racionalne odluke.:confused:
bila je s njim JER GA JE OCITO VOLJELA BEZ OBZIRA NA SVE I BILA ZALJUBLJENA U NJEGA.
zar je to tako tesko shvatiti???:bonk:
jebi ga, shit happens.
i btw. onaj ko se ne zaljubljuje srcem nego razumom, taj se nikad nije ni zaljubio.;)
jos nesto.vecina nas o kruskama a ti o jabukama.saberi se malo.:rolleyes:

M@3X
18.11.2003., 17:40
Mislis da je nemoguce izvuci pogresne zakljucke na osnovu "pouzdanih novina" koje objavljuju fotografije iz necije spavace sobe?

Ne mislim ja da se svi koje partneri varaju moraju razvesti.Svaka situacija je razlicita i svaki covjek zna sta moze,a sta ne moze oprostiti,kao i koliki je njegov udio krivice u svemu tome (ako ga ima,a cesto ima,bar na neki nacin).

Ti si na mogucnost da te muz prevario napisala samo - neka se Bog smiluje NJENOJ dusi.
Ja iz toga mogu izvuci samo jedan zakljucak - da kad je tvoj muz u pitanju,samo je ljubavnica kriva,jer ga je (rospija :D ) navela na grijeh.

Zasto je njen polozaj ponizavajuci jer se ona razvela,a on nije?
Po meni je ona dosta zrelija od njega,razvela se da bi se rijesila braka kojim nije bila zadovoljna.
To da li je i sta ona ocekivala od njega,ja ne bih znala reci.
Mozda ona uopste nije ocekivala njegov razvod (zbog cega ti mislis da jeste?).
Mozda je u jednom trenutku shvatila da joj je zivot u k*rcu i nasla snage da ga pokusa srediti.
Pa je izasla iz braka u kome nije bila sretna,a zatim i iz ljubavnickog odnosa koji joj nije bio po volji.
A on?
Na sve to on ju je gnjavio i na kraju dao njihove fotografije tabloidima...(koliko sam shvatila,tako nesto se odigralo)
Zasto?Jer nije mogao podnijeti odj*b lansiran s njene strane.

Kiki
23.11.2003., 03:40
Nego...da ja nastavim u malo revijalnijem tonu.
Kazu mi moji spijuni u Madridu da u zadnje vrijeme vidjaju David Beckhama u drustvu one manekenke Esther Canadas.
Nisu ih vidjeli da se ljube ni nish, al su ih par puta vidjeli vani zajedno. Mozda je samo pitanje vremena prije nego kaj se Goldenballs razvede od Vicki.
Eh...i jos sam danas vidila Bob Geldofa. Sjedio je u brasserie do mog stola. Izgledo je visoko, naborano i totalno isto ko i na TVu.

croft
23.11.2003., 12:21
ja sam citala neki dan na poslu u nasoj "mili"
o nasim poznatim parovima,sa velikom razlikom u godinama,pa su dali primjer Pokos-Radeljak,i jos ih par....pa i Severina sa nekim poduzetnikom,koji je jos ozenjen,tip izgleda grozno...bas sam se iznenadila

debelakrava
23.11.2003., 12:51
taj 'poduzetnik' je vlasnik carstva odjece 90ih wgw-a...i totalno mi je dosadan i ne kuzim sta je seve vidla na njemu jer je ona meni fakat al fakat lijepa

Ona007
23.11.2003., 13:55
Ruža kaže:
1. Apsolutno ne bih ostala u braku , ako bih saznala da me muž prevario. Možda moja isključivost nije prihvatljiva, priznajem da bih možda trebala imati razumijevanja za ljudske slabosti, ali jednostavno odnosi u mome braku su takvi da prevaru ne bi tolerirali ni jedno od nas.

2. Nečiju odluku da ostane u braku usprkos preljubu podržala bih, jer je to OSOBNA odluka i svatko zna sam za sebe što mu je veća sreća ili nesreća.

Koliko se meni cini iz primjera preljube iz svakodnevnog zivota koje vidjam oko sebe najcesce je muskarac taj koji ne zeli razvod.
Moja mama je, na primjer, cim je cula za preljubu povukla parnicu za razvod i sve se rijesilo brzo, mama ga je naprosto gurnula da ode zivjet s tom zenom.
Tata je poslije uvijek ponavljao: " Ti si se htjela razvesti!"
Mama i tata odrzali su prijateljske odnose i tata nam je uvijek pomagao financijski. Iako razveden sve je blagdane provodio s nama.
Kad smo ja i brat svatko otisli svojim putem, sestra je ostala s mamom -tata se jednog dana vratio. Bilo je to devet godina nakon njihovog razvoda..
Mama i tata su te godine puno putovali i dosta razgovarali, cinili se dosta sretni.
Tata je umro godinu dana kasnije.

Isto tako znam za primjere zena koje su ostale u braku u ovakvoj situaciji, ignorirale su cinjenicu da druga zena postoji, u jednom slucaju bilo je tu cak i dijete.
Iz razgovora sa ovim zenama u vecini slucajeva shvatila sam da se ljubav nijhovih muzeva prema njima nije ugasila nego da pored njih neku drugu zenu isto vole na neki drugaciji nacin.
U svim ovim slucajevima ( za koje ja znam - a ima ih puno) stvar se zataskala i mislim da su ove zene postupile vrlo mudro. Jer kad prodje muskarceva prvobitna opcinjenost ljubavnicom, u tom trenutku on shvati da mu ta zena ne moze ponuditi puno vise nego sto mu i njegova zena moze ponuditi. Nkad je pak ljubavnica nenadjena srodna dusa pa ce muskarac izabrati ljubavnicu ali u ovom slucaju sam taj muskarac nece ostati sjediti na dvije stolice nego ce nastojati sto vise vremena provesti sa svojom srodnom dusom pa ju i ozeniti. Ovo nikako ne osudjujem ako je muskarac do kraja iskren i zna svojoj supruzi objasniti situaciju.

Sto bih osobno napravila ne znam ali jedna vrlo vazno osiguranje za sretan brak je i zenska racionalnost i kontrola nad financijama.

Leona81
23.11.2003., 17:23
...mislim da je krajnje vrijeme da se vratimo tracu i tracarijama....nemam nis novog...ali me zanima jel netko zna ili je procitao u Areni zatso Mia Begovic ne vida malu Lanu...jel zbog Vlatke ili je nesto sedmo u pitanju?

xiola bleu
23.11.2003., 19:05
Leona81 kaže:
...mislim da je krajnje vrijeme da se vratimo tracu i tracarijama....nemam nis novog...ali me zanima jel netko zna ili je procitao u Areni zatso Mia Begovic ne vida malu Lanu...jel zbog Vlatke ili je nesto sedmo u pitanju?

pogledaj si tu u gloriji (http://www.gloria.com.hr/begovic463.htm)..

nego, vidim da se opet spremaju na vjencanje bennifer i jlo.. :D

LadyInRed
23.11.2003., 19:37
Leona81 kaže:

Mislim da to veze nema s Vlatkom. Moj detektivski mozak mi kazuje :zubo: da je Mia morala svojim dugim jezikom uvrijediti Dikana i optužiti njega i sina za Eninu smrt. Javna je tajna da je Ena čekala Dikana da je oženi, da se smiri i posveti njoj vremena, da konačno osnuju obitelj....preko 10 godina. I nekako mi se čini logično da čovjeku u čijem je autu poginula a koji je vozio njegov sin, Mia sada predbacuje sve te silne godine koje je Enu mogao učiniti majkom, a nije. Nego ju je na kraju nehotice ubio :(
Eto, moj zaključak.

evo čime se ja bavim u pauzi od učenja :rolleyes: najlakše mi ovakvo štivo :zubo:

sunčica
25.11.2003., 09:32
malo je možda ružno što komentiramo jednu takvu stvar, ali nemrem si pomoć :zubo:

mislim da ga optužuje bezveze ... ako ja nekog čekam, to je moja odluka, kad ću roditi dijete, isto ... nije mi nitko kriv ako čekam čovjeka koji se ne želi smiriti ...

LadyInRed
25.11.2003., 10:50
sunčica kaže:
malo je možda ružno što komentiramo jednu takvu stvar, ali nemrem si pomoć :zubo:

mislim da ga optužuje bezveze ... ako ja nekog čekam, to je moja odluka, kad ću roditi dijete, isto ... nije mi nitko kriv ako čekam čovjeka koji se ne želi smiriti ...

Naravno da Mia nema s tim veze. Ona zaista nije pokazala svojim primjerom u životu da je osoba od kredibiliteta. Svojevremeno su pričali za nju postariji zagrebački švaleri da kod nje možeš pokucati kada žečiš. Uvijek su ti vrata otvorena;)

gnjuuuuuuusno :zubo:

Lola
25.11.2003., 11:48
ja bi neki novi trac!:jumping:

Dijete Cvijeća
25.11.2003., 14:18
LadyInRed kaže:
Naravno da Mia nema s tim veze. Ona zaista nije pokazala svojim primjerom u životu da je osoba od kredibiliteta. Svojevremeno su pričali za nju postariji zagrebački švaleri da kod nje možeš pokucati kada žečiš. Uvijek su ti vrata otvorena;)

gnjuuuuuuusno :zubo:

I ti vjeruješ lovačkim pričama?! :confused: :rolleyes: :bonk: :bonk: :bonk:

LadyInRed
25.11.2003., 14:23
Dijete Cvijeća kaže:
I ti vjeruješ lovačkim pričama?! :confused: :rolleyes: :bonk: :bonk: :bonk:
:rolleyes: Nije li lovačka priča svaki trač?:rolleyes:
To mi je za Miu rekao frajer koji je počesto tako zvonio na njena vrata.:p

Dijete Cvijeća
25.11.2003., 14:30
LadyInRed kaže:
:rolleyes: Nije li lovačka priča svaki trač?:rolleyes:
To mi je za Miu rekao frajer koji je počesto tako zvonio na njena vrata.:p

Je, svaki trač je LP, em se razme. Nego, meni je stvarno neobično kad "žena" starija od 7 godina vjeruje muškim pričama o drugim ženama - pa od onog kaj ti "veliki fuckeri" ispričaju, istina je, u najboljem slučaju, 0,00001%.:rolleyes: Recimo, po ovoj priči, gospođica Mia nije nikaj drugo radila (jer, ako je to istina, jednostavno i nije imala vremena), neg' čekala raširenih nogu da joj dojde kakvi ocvali samozvani jebač. :rolleyes: :vidiga: :lol:

Rhea
25.11.2003., 16:15
[QUOTE]Dijete Cvijeća kaže:
Nego, meni je stvarno neobično kad "žena" starija od 7 godina vjeruje muškim pričama o drugim ženama - pa od onog kaj ti "veliki fuckeri" ispričaju, istina je, u najboljem slučaju, 0,00001%.:rolleyes:

:top:

LadyInRed
25.11.2003., 20:11
Dijete Cvijeća kaže:
Nego, meni je stvarno neobično kad "žena" starija od 7 godina vjeruje muškim pričama o drugim ženama - pa od onog kaj ti "veliki fuckeri" ispričaju, istina je, u najboljem slučaju, 0,00001%.:rolleyes: Recimo, po ovoj priči, gospođica Mia nije nikaj drugo radila (jer, ako je to istina, jednostavno i nije imala vremena), neg' čekala raširenih nogu da joj dojde kakvi ocvali samozvani jebač. :rolleyes: :vidiga: :lol:

Meni je taj čovjek prijatelj pa mu nemam razloga ne vjerovati. Nije imao potrebe mene fascinirati svojim iskustvima pa tako ne mislim da mi je zato to rekao;)
A meni je isto jako smiješno kad tako pametna iskusna osoba kao ti apriori odbija bilo kakvu mogućnost da bi jedna hvale vrijedna glumica, majka, žena i javna ličnost mogla ikako biti uprljana takvim nedoličnim ponašanjem;) Zašto je tebi tako čudno da bi jedna Mia mogla biti radodajka?:confused: :D
Btw. ovo je topic o traču i nemoj mooooooolim te ovdje moralizirati. Imaš filozofiju i religiju za to;)

Clea
26.11.2003., 13:33
mojoj najboljoj frendici iz srednje je tata glumac pa sam tako slucajno saznala za jendu drugu glumicu da je na njoj bila redaljka na jednom tulmu...to je ocito kod njih normalno:D

Lola
26.11.2003., 16:04
kaj je to frendici ispricao tata???:lol: :lux:

Clea
26.11.2003., 16:26
ne, nego mama...koja je slucajno zalutala na jedan takav tulum:D

Dijete Cvijeća
27.11.2003., 12:51
Krissy kaže:
ne, nego mama...koja je slucajno zalutala na jedan takav tulum:D

I koja jadna nije dočekala da i na nju dođe red, pa je sad jalna i olajava okolo onu sretnicu.:B :B :lol: :lol:

Dijete Cvijeća
27.11.2003., 12:53
Krissy kaže:
mojoj najboljoj frendici iz srednje je tata glumac pa sam tako slucajno saznala za jendu drugu glumicu da je na njoj bila redaljka na jednom tulmu...to je ocito kod njih normalno:D

Da, a na tulumima "običnih smrtnika" nema redaljki?!:confused: :rolleyes: Pa di ti živiš, pod staklenim zvonom :mikroval: ?!:confused: :Sex: :Sex: :Sex: :Sex:

Clea
27.11.2003., 13:09
Dijete Cvijeća kaže:
I koja jadna nije dočekala da i na nju dođe red, pa je sad jalna i olajava okolo onu sretnicu.:B :B :lol: :lol:

sori, ali ne mislim da je zena koju je horda muskaraca pojebala sretnica...prije bih rekla za te muskarce da su sretnici...čisto po defaultu ;)

a od moje frendice bi mama vjerojatno dobro naplaćivala takve redaljke da u tome uživa...kao što bih to i ja radila...kužiš?

;)

Clea
27.11.2003., 13:12
Dijete Cvijeća kaže:
Da, a na tulumima "običnih smrtnika" nema redaljki?!:confused: :rolleyes: Pa di ti živiš, pod staklenim zvonom :mikroval: ?!:confused: :Sex: :Sex: :Sex: :Sex:

iskreno, niti sam ikad sudjelovala u redaljki, niti sam takvome nečemu prisustvovala...

ja sam se rodila kad je hipi pokret već bio na izmaku:D

Ruža
14.12.2003., 10:28
Hajde kokoši, ništa više ne tračate? Evo nove teme iz Charlia: Dijana nakon lude zaljubljenosti u neimenovanog hercegovačkog poduzetnika opet ljubi.Šta kažete na novu ljubav Dijane Čuljak i Vladimira Šelebaja Selliera?

doc_1
14.12.2003., 13:24
Na bilo ciju ljubav sa tom spodobom imam reci samo :bljak:

Kesten
25.12.2003., 12:46
"Zona sumraka", ili sve ono što ne vidimo niti naslućujemo. Bar ne ja.

Kako procijeniti iza kojih se lica kriju tulumi s redaljkama?

Sheesh.

te@
07.01.2004., 09:49
Ajmo, kokoške, dižem ovaj topic i za puricu, i za mlince... Dajte neki friški, novokonponovani, novogodišnji trač, da me mine tuga i dosada...

Gospon Pes
19.01.2004., 17:58
Evo jedna ekskluzivna vijest koju jos ni zuta stampa ne zna:

Veceras je kill-Bill-Clinton kod mog frenda na veceri i oblokavanju. :jumping:

Antipatican mi je, pa mi je frend SMS poslao. :jumping:
Ako se sad odem spremiti, taman stignem za tri sata i ja na klopu. :D

(Ni da mi je iza ugla, a kamoli 150 km dalje.)

Ali eto, Bill je u Svabiji, tek toliko da znate. :jumping:

Je li bila i Monica, bum pitala naknadno.

Ruža
19.01.2004., 21:35
Ako nema Monice, nemoj ići ni za živu glavu, onak oblokan može pobrkat činjenice.

Tija
19.01.2004., 21:54
A koji češ kuratz ti kerušo tamo?:confused:
Sise nemaš a pušenja mu je valjda puna kapa.:lol:

Gospon Pes
21.01.2004., 14:23
Radi klope, Tijo, radi klope!
Sise nemam, ali 4 zeluca ko Alf. :jumping:

A sinoc pogotovo nije imalo svrhe ici, prisjela bi mi i klopa. Bila mu je Cindy Crawford. :D
Kad god ga pitas za idealnu zensku, ona je primjer.

Moram ga poslije pitati je li se koji put poskliznuo koliko je negdje sve zaslinio oko sebe...
:jumping:

Tija
21.01.2004., 22:52
Gospon Pes kaže:
Radi klope, Tijo, radi klope!

I ja bi tak.:D
Sestro moja :cerek:

Dijete Cvijeća
03.02.2004., 03:01
NAJPOPULARNIJA hrvatska pjevačica Severina Vučković uskoro će uploviti u bračne vode s 18 godina starijim zagrebačkim poduzetnikom Srećkom Vargekom, tvrde njihovi prijatelji, a prenosi Novi List.

Severina i Srećko svoju su ljubavnu vezu započeli početkom ljeta prošle godine, a nedavno je i sudski razvrgnut brak Srećka Vargeka, pa sada ništa ne stoji na putu njihovom vjenčanju.

Novi list piše kako se špekulira da je Severina trudna, no to opovrgava njezin menadžer Tomislav Petrović koji je izjavio kako je Severinina privatna stvar hoće li se udati ili ne, te kako Severina sigurno nije trudna.

Da se radi o ozbiljnijoj ljubavnoj vezi vidjelo se iz nedavnog boravka Severine i Srećka u Splitu, kada je pjevačica zagrebačkog poduzetnika upoznala sa svojom majkom.

Nakon nekoliko dana u Splitu, Severina i Srećko uputili su se u Pariz, gdje su navodno odlučili da bi se mogli vjenčati, tvrde njihovi bliski prijatelji.

Do izjava Severine i Srećka, Novi list nije mogao doći jer su cijelo vrijeme bili nedostupni.

:cice:

Dijete Cvijeća
03.02.2004., 03:03
SRPSKI tabloid Svet, koji se hrvatskim estradnim zvijezdama bavi puno češće od hrvatskih medija, objavio je informaciju kako je doček Nove godine u zagrebačkom Sheratonu uz Severinu potpuno propao, jer je kartu za doček u dvorani koja prima 300 ljudi kupilo samo njih 40-ak.

Kako piše Svet, Severina je od svih hrvatskih estradnih zvijezda najviše inkasirala za nastup na Silvestrovo, konkretno 40,000 eura.

Zvijezda narodnih veselica ali i kazališne predstave "Karolina Riječka" nastupila je u prestižnom zagrebačkom hotelu Sheratonu, gdje su ulaznice za organizirani doček Nove godine stajale "samo" 1,800 kuna, što je široj populaciji, po svemu sudeći, ipak bilo malo previše.

Naime, prema neslužbenim podacima Sveta, za doček Nove godine u Sheratonovom "Grand Ballroomu", u kojem je bilo mjesta za 300 uzvanika, prodano je samo 40 karata.

Uprava Sheratona je nešto malo prije ponoći, piše Svet, ipak popustila kako dvorana ne bi zjapila prazna, te unutra pustila i nekolicinu ljudi koji nisu platili kartu, pa je tako Novu godinu uz Seve dočekalo oko 100 Zagrepčana.

Svet dodaje kako je Severinin menadžer Tomislav Petrović zbog slabe posjećenosti dočeka sumnjao da će mu uprava Sheratona isplatiti cijeli dogovoreni iznos, ali se odmah ironično navodi i primjer SDP-a koji je Severini isplatio 200,000 eura za sudjelovanje u predizbornoj kampanji, iako su nakon toga izgubili izbore.

Dijete Cvijeća
03.02.2004., 03:04
Severina sa SDP-om zaradila stan

IVICA RAČAN je parlamentarne izbore izgubio, a njegov glavni adut u predizbornoj kampanji - Severina dobro zaradila. Nastupajući na desetak SDP-ovih predizbornih skupova Djevojka sa sela je zaradila "svoticu" s kojom će kupiti stan u rodnom Splitu.

Tjednik Globus piše kao je Severina u džep spremila puno više novca nego što će jedan SDP-ov zastupnik zaraditi u četverogodišnjem mandatu.

Nakon što si je osigurala stan u elitnom dijelu Zagreba, za koji se dobro naskakala po hrvatskim, bosanskim i drugim disco klubovima, do stana u Splitu došla je vrlo jednostavno. Imala je sreću što je Račan poželio da bude u blizini njega dok biračima bude pripovjedao o uspjesima i planovima uskoro oporbene stranke.

Iako se glavni policajac i poznati trogirski rocker Šime Lučin usprotivio Severininu angažmanu u kampanji, riječ velikog šefa bila je posljednja. Seve se čak svidjela i premijerovoj supruzi Dijani, bar je tako izjavljivala u novinama.

Bilo kao bilo, izbori su za nama. Neki od nas nisu zadovoljni izbornim rezultatima, drugi pak jesu. Jedno je sigurno, Djevojka sa sela jest. Posebno ako je dobila svotu s kojom se špekuliralo u medijima - vrtoglavih i okruglih 200.000 eura

Dijete Cvijeća
03.02.2004., 03:07
Severina i Vlatka Pokos ponovo na meti srpskog tabloida

ŽUTI magazin "Svet" koji se pod drugim imenom pokušava probiti na hrvatsko tržište opet je navalio na svoju omiljenu Seve, a pošteđena nije ostala u Hrvatskoj već pomalo zaboravljena Vlatka Pokos.

Njegovi urednici očito se ne plaše tužbi za objavljivanje tračeva i zabrane prodaje na hrvatskom tržištu pa ovoga puta našu najpopularniju pjevačicu u napisu "Severina zemunska" trpa u isti koš s okorjelim kriminalcem i ubojicom Milorad Lukovićem - Legijom.

Pozivajući se na svoje izvore "Svet" postavlja pitanje da li je popularna Splićanka samo u poslovnim vezama s šefovima srpske mafije ili "nešto više".

Cijelu aferu "Svet" bazira na navodnoj činjenici da je Seve prije tri godine pjevala u Rožaju na svadbi narko-bossa Safeta Kalića Saje i pokupila 30.000 maraka za nekoliko otpjevanih pjesama.

Policija se navodno dokopala video kazete sa svadbe i sada u okviru istrage za pobjeglim mafijašima koji su upleteni i u ubojstvo Zorana Đinđića želi obaviti informativni razgovor s našom zvijezdom koja je slučajno dan prije ubojstva nastupala u Beogradu.

Vlatku Pokos tabloid ne trpa u mafijaške vode već je proglašava ljubavnicom "starog playboya" Josipa Dikana Radeljaka, supruga tragično preminule glumice Ene Begović.

Po toj seksualno ljubavnoj priči ljubomorna Vlatka oštro je napala mladu dadilju Selmu Jagić koja čuva Eninu i Dikanovu kćer Lanu pa se djevojka naljutila i pokupila kofere iz Radeljakova stana što "nije promaklo susjedima ni slučajnim prolaznicima po zagrebačkom Cvjetnom trgu".

Navodno je bogataš zbog toga morao moliti Selmu da se pod hitno vrati čuvati njegovu kćer, a kako je cijela stvar završila "istražiteljski tim" tabloida još nije otkrio.

Dijete Cvijeća
03.02.2004., 03:08
Nina Badrić najveća glazbena zvijezda Balkana

OVU "laskavu" titulu dodijelio joj je srpski tabloid "Svet" nakon što je naša pjevačica svoj novi album za pet mjeseci prodala u Srbiji i Crnoj Gori u "rekordnih 7.000 primjeraka".

Nina se navodno sprema na niz koncerata na tom području i sve će manje biti u Zagrebu.

Kao prava žuta tiskovina "Svet" otkriva da se pjevačica zbog toga posvađala sa svojim dečkom, bogatim Bernardom Krasnićem koji joj je služio kao "financijska potpora".

Njemu su dojadila njena stalna putovanja pa se navodno viđa s plavušom "koja još nije završila maturu".

Tabloid zaključuje da se njoj dogodio poznati slučaj pjevačica koje moraju birati između karijere i ljubavi i "poznavajući Ninu" tvrdi da bi ona radije izabrala prva mjesta na top listama.

Dijete Cvijeća
03.02.2004., 03:10
SRPSKI tabloid "Svet" očajnički se pokušava probiti na hrvatsko tržište ali prežvakanim temama s naše estrade teško će osvojiti čitatelje.
U novom broju uhvatio se Alkinog nastupa na već zaboravljenom Splitskom festivalu i "skandala" koji je nastao zbog teksta "tko jebe iluzije" u njenoj pjesmi.

Pjevačica kojoj zlobnici u prezimenu slovo V mijenjaju u K objasnila je kako su njene kolege odlično prihvatile njen novi hit pa je Ivana Bafić rekla da je pjesma "mrak", Grašo da je "ludilo", a direktor festivala Runjić joj je zahvalio riječima "hvala ti na lipoti".

Jedino se pobunio Oliver Dragojević koji ju je bocnuo izjavom kako je "pjesma prekrasna pa joj čak ni ne smeta Alkino pjevanje" ali je tekst pornografski.

Ona mu je brzo odgovorila da je njegov tekst "da ti kapnem ja na dlan" čisti pornić, a on je priznao kako ga je jedino ona prokužila.

Tabloid se raspisao i o Alkinom ljubavnom životu pa joj je prenio trač da se Bajaga rastaje zbog nje, a ona je odgovorila kako nema logike da se netko danas razvodi zbog veze prije dvadeset godina.

Na priče koje kruže Beogradom da je rođena kao muškarac Alka se nasmijala i rekla da nije iako je to puno puta poželjela.

Dijete Cvijeća
03.02.2004., 03:12
Srpski tabloid ispremiješao Severinu i Cecu, Lepu Brenu i Coloniju

NAŠ omiljeni magazin za nasmijavanje pojavio se i na hrvatskim kioscima s novim imenom i starim vijestima, te ponekim novim tračem iz svijeta glazbe, filma i sporta.

Nakon što im je dojadilo pisanje o navodnom "velikom prijateljstvu" Severine s Arkanovom ženom, pevaljkom Cecom, tabloid se sažalio nad našom najpopularnijom pjevačicom i objavio kako su je "pokrale" Lepa Brena i stanovita Goca Tržan.

"Seve nazionale" je trebala na svoj novi album staviti i neku pjesmu autora Žike i Jelene iz "Zane" ali je ponudila premalo kuna, pa joj je Brena preotela mogući hit isplatom u eurima.

Nekadašnja jugoslavenska zvijezda koja se udala za tenisača Bobu i svojevremeno platila mafiji milijun maraka nakon otmice sina u Beogradu bila je idol Splićanki još dok je bila klinka, a još uvijek pjeva i bavi se biznisom.

Magazin u napisu pod nazivom "Robija" otkriva da bi Dado Topić mogao završiti u zatvoru jer svom prijatelju nije vratio 47.000 eura posuđenih za otvaranje restorana koji je propao, a umjesto love dao mu je Titov stari "Cadillac" koji nitko ne želi kupiti.

Našla se tu i vijest kako je Sandi "maznuo" djevojku srpskom vaterpolisti, priča o Žuži Jelinek kojoj nije potrebna "ženska Viagra" i trač da Colonia tuži beogradskog imitatora Karamelu jer je u njen hit ubacio nove riječi "dok gutaju se ecstasy, ja dam ti ribu dam".

Pjevačica Maja ispričala je tabloidu kako je Massimo Savić "Veliki Srbin", a Đorđe Balašević kako bi želio predsjednika poput Mesića.

Otkriva se da će se Jakov Sedlar za svoj promašaj sa "Četveroredom" pokušati iskupiti filmom u kojem glume junaci televizijske "Noćne more" Braco, Jajan i Stankec i ponavlja već objavljene vijesti kako su se Crnogorci na koncertu Darka Rundeka u Podgorici "popalili" na njegovu seksi violinisticu, a kada se saznalo da je riječ o transvestitu, nastala je opća "bežanija".

Kako smo vam prepričali sadržaj magazina ušteđenih 10 kuna možete potrošiti na subotnju kavu u zagrebačkom kafiću Charlie gdje ćete čuti bolje i novije tračeve od onih u "najčitanijem tabloidu u Južnih Slavena".

Dijete Cvijeća
03.02.2004., 03:15
Rafo: Ne perem se po pet dana, ali zbog toga nastaju dobre pjesme

"LEGENDA RAFO" dao je intervju za srpski tabloid Svet, otkrivši pritom kako se ponekad ne pere po pet dana, što ga inspirira da piše odlične pjesme. Rafo je spomenuo i "zavijanje Natali Dizdar, gluposti Saše Lozara", te dodao kako još samo mora "postati muško i naučiti pjevati".

Novinar Sveta zatekao je Rafu u Osijeku, gdje se pobjednik SSNMT-a nakon koncerta družio s obožavateljicama i davao autograme.

Nakon nekoliko nezanimljivih i uobičajenih pitanja, postavljeno je pitanje kako će zvučati Rafin prvi album.

"Imat će puno techna koji će se izvoditi uživo, i narodnjaka, ali ne ozbiljnih narodnjaka, nego tipa Rambo Amadeus, s nekim mojim štihom. Bit će i ultra žestokih metal stvari, laganica, da plačeš, bit će i dosta funkyja, zasigurno." - odgovorio je Rafo, vjerojatno nesvjestan činjenice da je kombinacija techna, narodnjaka, funkya i "ultra žestokih metal stvari" u glazbi analogna kombinaciji kremšnita i sekeli gulaša u gastronomiji - neke stvari zaista ne idu skupa.

No, Rafini "biseri" tu tek počinju. Naime, pločanski "kralj mandarina" je na pitanje o svom imidžu odgovorio kako bi se "tu moglo napraviti puno toga".

"Samo da krenem u teretanu, da postanem muško i naučim pjevati, bit će ludnica" - kazao je Rafo, potvrdivši još jednom da "natjecanje glazbenih talenata" najmanje veze ima upravo s glazbom.

Već u slijedećoj rečenici Rafo demantira sam sebe, kazavši kako neće puno mijenjati svom imidž.

"Imidž neću bitno mijenjati jer mi se on ionako mijenja ovisno o raspoloženju. Kad sam umoran, ne okupam se po pet dana i oblačim se kao klošar." - kazao je Rafu novinaru Sveta, koji nije propustio priliku nego ga odmah upitao dogodi li se zaista da se ne kupa po pet dana.

"Ima i tih trenutaka, kad sam u jakim depresijama, ali u tih pet dana nastanu jako dobre pjesme" - odgovorio je Rafo mrtav-hladan.

Upitan kakva je bila atmosfera u kući u kojoj su neko vrijeme živjeli svi finalisti SSNMT-a, Rafo je "osuo paljbu" po prijateljima iz vremena kada, barem onim naivnima, još nije bilo jasno tko će biti pobjednik.

"Doživio sam kako je to kad te nečije zavijanje budi, jer je Natalie zavijala po kući po cijeli dan. Pa, kako je to slušati Sašine gluposti! Pa, Tina i njegove američke spike... Zakon je bilo." - ustvrdio je "Rafo legenda".

:jumping:

Dijete Cvijeća
09.02.2004., 23:19
Željka Ogresta očekuje treću bebu i najavljuje selidbu u Zagorje. :driver:

Tarik je sam, ali ne i usamljen. No, ipak bi želio živjeti s nekim tko to zaslužuje. Udavače, navalite! :cice: :cice: :cice: :love: :azdaja:

Ruža
11.02.2004., 14:31
Nova Story:
Televizijska novinarka Dijana Čuljak udat će se za menadžera Vladimira Selliera koji se zbog nje razvodi od supruge Blaženke

te@
11.02.2004., 19:47
Ruža kaže:
Nova Story:
Televizijska novinarka Dijana Čuljak udat će se za menadžera Vladimira Selliera koji se zbog nje razvodi od supruge Blaženke

Bolje za njega nego Vladimira Šeksa. A, ček, ček... Jesi ti ona šta je svojedobno tute pisala kako joj D.Č. bari šefa, a? ;)

Ruža
11.02.2004., 21:16
Jesam, ali nije pao. Čovjek je ipak prestar za takve avanture. shvatio je da mu je bolje čuvati ženu, a i njoj je bolji mlađi, barem mu neće trebati viagra.

Dijete Cvijeća
12.02.2004., 02:12
Ruža kaže:
Nova Story:

Baš danas (tj. jučer) vidjeh Story-naslovnicu i sjetih se tebe. :D Inače, sudeći prema fotki, frajer i ne zgleda tak loše, fakat mi nije jasno kak je završil s jednom od najvećih HR-grdobina.
:rolleyes: :rolleyes: :horor: :bonk: :bang: :bang:

P.S.

A kakva mu je žena - jel' lepa? :cice:

Ruža
12.02.2004., 07:14
I ja mislim da je ženska skroz grda, ali ipak rastura tuđe brakove ko' od šale. Kažu da je Blaženka vrlo zgodna ženska, mlađa je od Dijane i imaju dvije male curice ( starija je nema još ni tri godine).

maristella69
12.02.2004., 09:16
Ruža kaže:
I ja mislim da je ženska skroz grda, ali ipak rastura tuđe brakove ko' od šale. Kažu da je Blaženka vrlo zgodna ženska, mlađa je od Dijane i imaju dvije male curice ( starija je nema još ni tri godine).

Zašto mi ovo nije čudno?!:rolleyes:

Prije će probitačan gabor rasturiti brak nego kakva ljepotica.

A epilog?!

Pišonja se vraća kući.

Zgaženi mrav
24.02.2004., 19:42
ja se NE ŽENIM!!!...brak je za piceke...šta ćeš ti sa 25 godina vraćat se kući u 11 pm. znajući da te doma čeka krava sa metlom u ruci a ti pijan ko letva pošalješ ju u k***c i onda se neće više da ševi stobom

BluesCat
01.03.2004., 17:01
Eto, ja ovih dana saznao da sam se oženio ( :horor: ), ili da u najmanju ruku živim s nekim. Prvi glas, ali bih rado očerupao onu forumsku kokošetinu kojoj su te stvari pale na pamet! :mad: :zmaj: :tuctuc:

Billi
02.03.2004., 08:16
Dijete Cvijeća kaže:

Tarik je sam, ali ne i usamljen. No, ipak bi želio živjeti s nekim tko to zaslužuje. Udavače, navalite! :cice: :cice: :cice: :love: :azdaja:

never, never, never....koji pusi od muskarca!!!!!!:bljak:

Cro-cutie
06.05.2004., 06:52
Vrijeme je bilo da ova tema uskrsni.:D

Dakle, danas gledala nešto na netu, i nisam mogla vjerovat kaj sam vidjela. Dragan Jurilj (yes ženske - znam da je tip mafijaš) je meni jako zgodnjuškast. Ozbiljno. Lijepo je odjeven, zgodan je itd. I sad, ja bacila pogled na tu njegovu Sunčicu Lalić (rođenom Kanađankom) i nisam mogla vjerovat svoje oči. :eek:

Please bacite pogled na ovo! (http://www.badrov.hr/REPORT/REVIJE/HERUC/03.htm)

Kaj ta ženska misli??

U mojim očima - ima jednu prednost. Visoka je. Al i ja sam.

Kao prvo, Premršava je:eek: , kosa joj niš ne valja, ta haljina je katastrofa, usne su joj čudne, grudi su joj prevelike za tijelo......

.....i pogledajte te brkove!!:D :D Mislim, i ja imam višak dlaka na licu, al ih barem isčupam.

Jel ja sad pretjerujem sa g. Sunčicom??:confused:

Cats
06.05.2004., 07:30
Dijete Cvijeća kaže:
Rafo: Ne perem se po pet dana, ali zbog toga nastaju dobre pjesme

:bonk: Ovo sam tek sad vidjela....

Zato je valjda i dobio takvo ime.... Rafo i rafa je zapravo slično.... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Jolly
06.05.2004., 07:41
Cro-cutie kaže:

Kaj ta ženska misli??

U mojim očima - ima jednu prednost. Visoka je. Al i ja sam.

Kao prvo, Premršava je:eek: , kosa joj niš ne valja, ta haljina je katastrofa, usne su joj čudne, grudi su joj prevelike za tijelo......

.....i pogledajte te brkove!!:D :D Mislim, i ja imam višak dlaka na licu, al ih barem isčupam.

Jel ja sad pretjerujem sa g. Sunčicom??:confused:

i ima konjobastu glavu!

kpt. Willard
06.05.2004., 07:59
Meni nikak ne zgleda. Na ljestvici od 1-10 ja joj dajem 3.

croft
06.05.2004., 11:06
Suncica je model,i tijelo joj je ok za modela.
Faca mi se njena ne svida,vidjela sam je sa plavom kosom i puno je ljepse izgledala.
Sveukupno gledano,bolja mi je od prosjeka,ali samo zahvaljujuci tijelu a i oblacenju.

verica
06.05.2004., 11:07
Wow, Princeze nema :rolleyes:, ali njena tema još uvijek živi

croft
06.05.2004., 12:02
meni Princeza fali ...

:w

Lilly
06.05.2004., 12:02
Teta je za 2- jer sam se smilovala.

Ali ima dobrih tipova...

Moram dodati da mi taj uz nju nije uopce dobar.

Lali Puna
06.05.2004., 12:53
ka prvo (budući da ju znam površno) - uopće nije visoka!!
Noge su joj premršave, ko štapići, ima celulita i ružnu guzicu
U faci meni okej izgleda

Cyn
06.05.2004., 14:56
A jel istina da je mormonka?

violent_femmes9
06.05.2004., 15:00
jel to ona *icka sto joj je rudanica na latinici rekla da joj se bljuje na njenu pricu?

zenska je full glupa i arogantna, a i izgled joj je isto tu negdje

Cro-cutie
06.05.2004., 15:25
croft kaže:
meni Princeza fali ...

:w

A ja sam sva sretna!! Čula se jučer sa Princezom!!!:) :lux:

Cro-cutie
06.05.2004., 19:46
goldberry kaže:
ka prvo (budući da ju znam površno) - uopće nije visoka!!
Noge su joj premršave, ko štapići, ima celulita i ružnu guzicu
U faci meni okej izgleda

Fakat?? Izgleda ko monster u ovaj slici. :D:D:D A meni je Jurilj baš mljac.:top:

Cro-cutie
06.05.2004., 19:50
croft kaže:
Suncica je model,i tijelo joj je ok za modela.
Faca mi se njena ne svida,vidjela sam je sa plavom kosom i puno je ljepse izgledala.
Sveukupno gledano,bolja mi je od prosjeka,ali samo zahvaljujuci tijelu a i oblacenju.

Da puno je lijepša sa plavom kosom. Al ovo mila majko je katastrofa:D

A da joj je tijelo kao model?? Nebih baš rekla.

A ja sam čula od frendica (ona zna sve estradske novosti) da joj je Dragan kupio te :cice: :D

Lorelai
06.05.2004., 22:01
Pa vidila sam je prije 2 dana uzivo u videoteci svu skockanu i uopće nema velike sise.
Pa čak ni na toj slici-dobar kroj haljine i push-up čine čuda-pa sise su joj na slici toliko dignute,da se vidi trud koji je bio da izgledsju veće.
Neš'ti sisa.

A inače,puno je lipša kao plavuša,ali uživo joj i ova smeđa ok stoji,nije toliko ružna ka na slikama.
A noge(bila je u minici)-u sred bijela dana,ka dva štapića,a svojedobno je pisalo da ona ima najlipše noge od hrvatskih estradnjakinja i manekenki.
Ma kako da ne-pretanke i di su joj listovi uopće,izgledaju ka okse bez listova.
Inače,dobro sređena sponzoruša

Cro-cutie
06.05.2004., 22:21
Lorelai kaže:

Inače,dobro sređena sponzoruša

:D :D

croft
06.05.2004., 23:53
Cro-cutie kaže:
A da joj je tijelo kao model?? Nebih baš rekla.

pa ne znam....ne vidim razliku izmedu njenog tijela i drugih modela

a sta se tice sisa,istina dobar push up i umetak u njemu cuda cine,ne bi rekla da su njene umjetne

Cro-cutie
06.05.2004., 23:57
croft kaže:
pa ne znam....ne vidim razliku izmedu njenog tijela i drugih modela

a sta se tice sisa,istina dobar push up i umetak u njemu cuda cine,ne bi rekla da su njene umjetne

Neznam. Al tak sam ja čula. :D

Žena je pre - premršava. Kosti joj skaču van na sve strane. Nikakav pushup nemože napravit tako velike sisurine:D na takvu slabu žensku.

Ja sam trica, nosim pushup, al nikad ne izgledaju tak. :mad:

croft
07.05.2004., 00:06
Cro-cutie kaže:

Ja sam izmedu 2 i 3.Na dekoltiranu majicu nosim grudnjak Wonderbra,nekad ubacim i umetak.:angel:
Stvarno ih ima onda. :eek: :zubo:

Lorelai
07.05.2004., 07:17
Cro-cutie kaže:

Sorry,ali na ovoj slici,njoj ne izgledaju ni kao da 2 nosi.A kamoli da ima 3 broj grudnjaka.Ne znam zašto tebi izgledaju veliko uopće na toj slici:confused:

Ako imaš 3,sigurna sam da to s grudnjakom na tebi izgleda veće,nego na njoj na ovoj slici.

Stvarno sam zbunjena di ti vidiš velike sise?

BluesCat
07.05.2004., 07:27
Cro-cutie kaže:

Please bacite pogled na ovo! (http://www.badrov.hr/REPORT/REVIJE/HERUC/03.htm)

:eek: :eek: :eek: Strava i užas! :eek: :eek: :eek:

Elektra
07.05.2004., 10:47
mislim da sam skoro dva sata čitala ovu temu i moram priznati da sam umirala od smijeha čitajući hehe :D :D :D

Samo što ja nemam nikakav trač .. tu u Istri baš i nema nekih poznatih ličnosti ..

možda Alen Vitasović koji je sad nitko i ništa?

Lali Puna
07.05.2004., 13:59
Cro-cutie kaže:
Fakat?? Izgleda ko monster u ovaj slici. :D:D:D A meni je Jurilj baš mljac.:top:

bože...on je takav kreten.....mislim, ona je pametnija i sposobnija od njega, to sve govori..

Ali najgore od svega je njegovo držanje - baš zrači tim 'super sam, faca sam, nemojte da se slučajno vidi da nisam' stavom, ono sitna duša,pomalo zbunjen maskiran u velikog frajera...jebate, ona zrači stoput pozitivnije od njega...baš obratno, ona zrači 'sposobna sam al se pravim glupa'...
Jest da ide valjda i na wc u punoj spremi - šminka, frizura, minica i štikle, al šta'š...

Clea
07.05.2004., 14:03
jest da se žena nekad nakaradno obuče, ali baš da je gabor, ne bih se složila...

u biti kad se lijepo (i ne prekičasto!) obuče, baš mi je zgodna...

a onaj frajer pored nje izgleda jadno i ljigavo...jedva stoji...obični pizdek:D

Pčelica Maja
07.05.2004., 20:02
Sve u svemu, toliko si odgovaraju da su par iz snova (nocnih mora?) hehe..:bljak:

Cro-cutie
08.05.2004., 21:41
goldberry kaže:
bože...on je takav kreten.....mislim, ona je pametnija i sposobnija od njega, to sve govori..

Ali najgore od svega je njegovo držanje - baš zrači tim 'super sam, faca sam, nemojte da se slučajno vidi da nisam' stavom, ono sitna duša,pomalo zbunjen maskiran u velikog frajera...jebate, ona zrači stoput pozitivnije od njega...baš obratno, ona zrači 'sposobna sam al se pravim glupa'...
Jest da ide valjda i na wc u punoj spremi - šminka, frizura, minica i štikle, al šta'š...

A znam da se Jurilj pravi kao neka faca, al jebiga. To je moj tip muškarca (bar po izgledu) :D

Nisam rekla da je ženskica glupa - pa moja je Kanađanka:D - al stvarno pretjeruje s odjevanjem. I po mom ukusu - nije manekenski materijal. Ni pošto. :flop:

*Girlie*
08.05.2004., 21:52
Cro-cutie kaže:
Dakle, danas gledala nešto na netu, i nisam mogla vjerovat kaj sam vidjela. Dragan Jurilj (yes ženske - znam da je tip mafijaš) je meni jako zgodnjuškast. Ozbiljno. Lijepo je odjeven, zgodan je itd. I sad, ja bacila pogled na tu njegovu Sunčicu Lalić (rođenom Kanađankom) i nisam mogla vjerovat svoje oči. :eek:

khm, khm. na tv je bila neka reportaza neki dan s nekog dogadjaja gdje je tamo neka intervjuirala tamo nekog tipa za kog sam pomislila da je bas interesting. sad sam saznala da je to dragan :lol: mislim nije mi on bas nesto hott al onako zanimljiv je. a sta se tice ove njegove nju znam samo sa ove slike, nisam ju prije nikad u zivotu vidjela i moram rec da izgleda skroz dobro, jedino sta joj se silikoni :cice: vide iz aviona... :w

Cro-cutie
08.05.2004., 21:57
*Girlie* kaže:
nisam ju prije nikad u zivotu vidjela i moram rec da izgleda skroz dobro, jedino sta joj se silikoni :cice: vide iz aviona... :w

Pa hvala bogu da se još netko slaže da su to silikoni. Mislim stvarno, vidi se iz daleka da su takve. Ja imam dobre :cice: i ne stoje baš tak super. :rolleyes:

*Girlie*
08.05.2004., 22:00
pa je vid kako stoje nekako tako uglavnom izgleda mnogim zenskama koje imaju silikone, hint: victoria beckham.

*Girlie*
08.05.2004., 22:06
gle komada... (http://www.badrov.hr/REPORT/REVIJE/HERUC/slike/14.jpg) to s onog istog linka s one revije... :klopa: :jumping:

Cro-cutie
09.05.2004., 01:17
*Girlie* kaže:
gle komada... (http://www.badrov.hr/REPORT/REVIJE/HERUC/slike/14.jpg) to s onog istog linka s one revije... :klopa: :jumping:

A ja baš i ne volim dlakave muškarce, al faca mu je ok. :top:

Cro-cutie
03.06.2004., 03:28
Jel ovo (http://cedomir.itswit.com/) stvarnost????

:horor: :jumping:

Pogledajte na slike!! Jel to "naša" Seve ili kaj?? :lol:

LadyInRed
03.06.2004., 07:10
Cro-cutie kaže:

eh cutie, kad bi ti znala da je Hrvatska jučer bila u opsadnom stanju kao dana kada je granatiran Zagreb, ne bi to što si pitala pitala ovako bezazleno i s čuđenjem :D

danas je to već dosadna i prežvakana tema :frajer:

Clea
03.06.2004., 07:36
Cro-cutie kaže:

vidi se tko NIKAD ne ide na LJES:D

Cro-cutie
03.06.2004., 08:22
Hehe....sorry curke!

Ja mislila da sam vam prenijela novi trač!!:D

kpt. Willard
03.06.2004., 08:39
Cro-cutie kaže:
Hehe....sorry curke!

Ja mislila da sam vam prenijela novi trač!!:D
Zabrijala si.
To Severina sranje se širi bolje od kuge.:D

croft
03.06.2004., 14:45
kpt. Willard kaže:
...

:rolleyes: :mad: You are an idiot!

:hebemu:

kem
03.06.2004., 17:49
croft kaže:
:rolleyes: :mad: You are an idiot!

:hebemu:

:lol: :lol: :lol: (I ja sam jednom nasjela. :zubo: )

Zlo Koje Surfa
03.06.2004., 18:44
kem kaže:
Kad koristite fuckin' internet explorer!!!
Uh žene, o ni čemu ne vode brigu osim o tračevima!

kem
03.06.2004., 18:58
Zlo Koje Surfa kaže:

:confused: Ja iz religioznih razloga ne koristim to smetje. (Btw, ja nisam kliknula na _taj_ link. Boli me dupe za Sheverinu i njene glumacke ambicije.)

pospani
03.06.2004., 19:42
kem kaže:
E fino, a sad si preskaniraj disk s nekim antivirusnim programom.

Ne znam jel gospon kpt. Willard zna, ali ono sto se desi je pokretanje trojanca JS/Spawn koji radi to sto vec radi (bounca prozor okolo i na zatvaranje otvara 30 novih)

Sam Spawn i nije nesto opasan, ali onaj tko je postavio takav jedan, mozda je postavio i neki opasniji na isto mjesto.

Vise o JS/Spawn: http://uk.mcafee.com/virusInfo/default.asp?id=description&virus_k=98651

kpt. Willard
03.06.2004., 21:01
Pa ako ubiješ IE u Task manageru onda ne otvara 30 prozora.

kpt. Willard
03.06.2004., 21:01
Zlo Koje Surfa kaže:
Bravo kolega!:s :s

pospani
03.06.2004., 23:40
kpt. Willard kaže:
Pa ako ubiješ IE u Task manageru onda ne otvara 30 prozora. Gle, nemam ja frke s tim, ali bih te molio da ne postavljas linkove s trojancima. Cisto onako, iz pristojnosti prema drugima.

Inace, sala je za 5. Iako nisam nasjeo jer je preocita. Ali kad su se dvije forumasice pocele valjati od smijeha, onda rek'o da vidim u cemu je fora.

kem
04.06.2004., 22:03
pospani kaže:
E fino, a sad si preskaniraj disk s nekim antivirusnim programom.

Mislis da djeluje retroaktivno? Ja, naime, pricam o necem od prije par mjeseci...I svejedno mi je smijesno.

Tila
07.06.2004., 22:58
Sunčica :bonk: , Dragan :bljak: sve u svemu PAR IZ SNOVA!:bang:

acti
14.06.2004., 21:10
vaooooooo i de recite da zenske ne vole tracati! nisam nikada vidjela veci topic! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:s

Cro-cutie
22.06.2004., 01:46
A kaj mislite o izjavi Anice Martinović - Kovač o izboru najljepše supruge nogometaša EP?? (Radi se o konkurenciji Posh Spice BTW):D

"Ta Victoria Beckham! Kome je ona seksi? Pa nije viša od metar i šezdeset, a i muž joj je malen. Kolika sam ja, a kolika je ona, mogla bi' je progutat'. Ali, nisam ja od onih koje pokazuju dekolte na tribinama, kao što to radi ona" - rekla je 28-godišnja Anica Kovac, djevojacki Martinovic, nakon što se u utorak popela na prvo mjesto on-line ankete njemackog dnevnog lista Bild, kojom se bira najljepša supruga nogometaša Europskog prvenstva u Portugalu.

:eek: :eek:

Meni je Anica stvarno ljepa ženska, nema šta - ali ovaka izjava je čista bahatost!!

Evo link (http://www.gloria.com.hr/site/mainpages/detail3.php?godina=2004&mjesec=lipanj&broj=492&link=kovac493.htm)

StrangeDays
22.06.2004., 01:52
Cro-cutie kaže:
A kaj mislite o izjavi Anice Martinović o izboru najljepše supruge nogometaša EP?? (Radi se o konkurenciji Posh Spice BTW):D

"Ta Victoria Beckham! Kome je ona seksi? Pa nije viša od metar i šezdeset, a i muž joj je malen. Kolika sam ja, a kolika je ona, mogla bi' je progutat'. Ali, nisam ja od onih koje pokazuju dekolte na tribinama, kao što to radi ona" - rekla je 28-godišnja Anica Kovac, djevojacki Martinovic, nakon što se u utorak popela na prvo mjesto on-line ankete njemackog dnevnog lista Bild, kojom se bira najljepša supruga nogometaša Europskog prvenstva u Portugalu.

:eek: :eek:

Meni je Anica stvarno ljepa ženska, nema šta - ali ovaka izjava je čista bahatost!!

Evo link (http://www.gloria.com.hr/site/mainpages/detail3.php?godina=2004&mjesec=lipanj&broj=492&link=kovac493.htm) :top: :top: :top: :top:

doc_1
22.06.2004., 04:14
Pa ova spajsica nije Anici zbilja do koljena. I jos k tome da kak-tak izgleda trosi ziher puno vise love od Anice

Anica :top: :top: :top:
(a i mala im je slatka na onoj slici)

Cro-cutie
22.06.2004., 04:19
doc_1 kaže:
Pa ova spajsica nije Anici zbilja do koljena. I jos k tome da kak-tak izgleda trosi ziher puno vise love od Anice

Anica :top: :top: :top:
(a i mala im je slatka na onoj slici)

Ma znam da nije (nije poanta u tome) ali ovaka izjava...

Ali da, mala im je skroz super.....a mama i tata nisu isto za bacit!:D

doc_1
22.06.2004., 07:13
A cuj, to je Anica. Njene su izjave uvijek takve-u glavu. Kad je jednostavnije strukturirana.
Cuvena je ona njena (kad se vidjela na TV): Kol'ko nogu...(njenih, naime)

Anastasia
22.06.2004., 08:34
Ja se čak slažem s njenom izjavom, ali bilo bi puno bolje da je prešutila. Ovako je sve skupa ispalo bezveze. Mda, nogometaš i manekenka nisu bez razloga idealan par...

Clea
22.06.2004., 11:03
Anastasia kaže:
Ja se čak slažem s njenom izjavom, ali bilo bi puno bolje da je prešutila. Ovako je sve skupa ispalo bezveze. Mda, nogometaš i manekenka nisu bez razloga idealan par...

:D

:top:

meni je iskreno anica puno ljepsa u zivo, nego na slikama...al neki puta super ispadne...

i istina da joj victoria nije ni do koljena...victoria je nula bez svih modnih dodataka, sminke, fame koja ju prati...

jucer nakon utakmice ju je kamera uhvatila kako pudra nos, to joj je bila glavna preokupacija...sad ce svi samo nju slikat:bonk:

link.
22.06.2004., 11:45
ma izjava je skroz na mistu.. ima svako pravo.. victoria joj nije ni do kolina..:o

croft
22.06.2004., 12:17
:rofl: hihi....

Odkada se to ljepota mjeri u cm?

Onda i Anica Blanki Vlasic nije do kolina....hahaha :D:zubo:

Annie De Meni
22.06.2004., 13:23
Meni je Beckamica na tekmama bila neusporedivo bolja od ove nase Anice. Beckamica je bila neupadljivo sportski elegantna, s mjerom.. A Anica se okitila majicama, kapama, zastavama, tetovažama, valjda je i picu dolje obrijala na šahovska polja.

Da ne spominjem šta je od djeteta napravila - istu stvar.. da je sina rodila valjda bi ga u gardijsku uniformu obukla, kao iz doba postera don Ante Bakovića. :rolleyes: :D

Clea
22.06.2004., 13:27
Annie De Meni kaže:
Meni je Beckamica na tekmama bila neusporedivo bolja od ove nase Anice. Beckamica je bila neupadljivo sportski elegantna, s mjerom.. A Anica se okitila majicama, kapama, zastavama, tetovažama, valjda je i picu dolje obrijala na šahovska polja.

pa zato i je seljanka...jer je na utakmicu dosla elegantna:D

Annie De Meni
22.06.2004., 15:31
Beckamica ima neke tamnoplave potkošulje na kojoj je napisano neupadljivim slovima Engleska i još nešto sitno, dolje jeans hlače, sunčane na očima, lijepa kosa i to je to.

A ova "naša" ko snaša s nogometnog salaša. :horor: :D

Clea
22.06.2004., 16:21
ma iskeno, mene zabole koja je kako obucena...

ali ta vicotria mi je antipaticna do bola:rolleyes:

meni su vecinom sve te zene bezvezne:p

Annie De Meni
22.06.2004., 16:24
A jesi ga presjekla sad ovaj trač.. trač-brejkerice! :D

Clea
22.06.2004., 16:27
pa necu valjda priznat da vise nis ne znam :D

Annie De Meni
22.06.2004., 16:34
Ha, čuj, da si prava tračerica, a ne neka wannabe, onda bi znala da uvijek pali ono "a što je tek glupaaa" ili "e, što je ta tek svima davalaaaa".. i trač-radostima nikad kraja! :D

Clea
22.06.2004., 16:39
ma, to uvijek zaboravim spomenut jer mislim da se to podrazumijeva...

Cro-cutie
22.06.2004., 16:44
Clea kaže:
ma iskeno, mene zabole koja je kako obucena...

ali ta vicotria mi je antipaticna do bola:rolleyes:

meni su vecinom sve te zene bezvezne:p

Potpuno se slažem. :top:

Cro-cutie
22.06.2004., 16:47
Annie De Meni kaže:
Beckamica ima neke tamnoplave potkošulje na kojoj je napisano neupadljivim slovima Engleska i još nešto sitno, dolje jeans hlače, sunčane na očima, lijepa kosa i to je to.

A ova "naša" ko snaša s nogometnog salaša. :horor: :D

Meni je izgledala Anica više prilagođena tekmi nego Posh. Anica je došla u sportskom stilu, a Victorija em kosu spustila - em stavila gucci naočale - em došla u štiklice (yes - kad nađem sliku gdje sam vidjela postat ču link) kao da je ona spektakl europskog prventsva. :rolleyes:

Annie De Meni
22.06.2004., 17:40
Cro-cutie kaže:
Meni je izgledala Anica više prilagođena tekmi nego Posh. Anica je došla u sportskom stilu, a Victorija em kosu spustila - em stavila gucci naočale - em došla u štiklice (yes - kad nađem sliku gdje sam vidjela postat ču link) kao da je ona spektakl europskog prventsva. :rolleyes:

Anica je došla obučena kao muškarac. Sa svim tim hrvatskim znakovljem po sebi pokazala je da jako voli Hrvatsku, skoro je voli kao naš premijer. Da je zapalila baklju na zadnjoj utakmici još bih joj i povjerovala. :D Kosa koju je skupila ispod kape činila se masna. Dijete mi je strašno izgledalo u toj uniformici, da ne govorim da nogometni stadion nije mjesto za bebu.

Što se Beckamice tiče, oprosti, koje je naočale trebala nosit? S nekog štanda u Leiri? :D

Hana_
22.06.2004., 18:06
khm jel znate da postoji i snimka sa sanjom dolezal :no:

upravo citam na newsima i ne vjerujem :D

doc_1
22.06.2004., 18:21
Annie De Meni kaže:
Anica je došla obučena kao muškarac. Sa svim tim hrvatskim znakovljem po sebi pokazala je da jako voli Hrvatsku, skoro je voli kao naš premijer. Da je zapalila baklju na zadnjoj utakmici još bih joj i povjerovala. :D Kosa koju je skupila ispod kape činila se masna. Dijete mi je strašno izgledalo u toj uniformici, da ne govorim da nogometni stadion nije mjesto za bebu.

Što se Beckamice tiče, oprosti, koje je naočale trebala nosit? S nekog štanda u Leiri? :D
A blog ti je bas duhovit. I TI u njemu pljujes one druge blogove koje o povrsnim zenskim stvarima pisu:rolleyes:
(vjerojatno sam trebao komentirat ovo na blogu, ali ovdje si me za jezik povukla)

A sto se beba i stadiona tice neznam cija su ono djecica uz Victoriu u dresovima engleske repke (nezna ni ona vjerojatno).
Idi pa citaj dalje Cosmo i ostale trac-novine i uzivaj u metroseksualcu kojeg njegova decentno sportski obucena (mora da su D&G tamnu potkosulju sa sitnim natpisima England samo za tu priliku kreirali) oblaci i tetovira

:bljak: :bljak: :bljak:

Cro-cutie
22.06.2004., 18:39
Annie De Meni kaže:

Princip nije o sunčanim cvikam :rolleyes: nego kako je došla Posh na tekmi. Mislim, tko je vidio nosit štiklice na tekmi? :rolleyes: Poanta je da žena je mislila kako će ona biti glavna atrakcija na prvenstvu jer joj je muž Beckham. :rolleyes:

Ako nisi znala, postoji VIP loža:rolleyes: gdje žene i djeca sjede daleko od ostalih navijaća, tako da tvoji nebulozi o paljenju baklja i o djetetu u nogometni stadion nisu dobri argumenti. :rolleyes:

A ja sam spomenula Aničin komentar jer Posh nije ravna Anici, a Anica se nije trebala spustit na takav nivou.

funkster
22.06.2004., 18:43
Cro-cutie kaže:
Poanta je da žena je mislila kako će ona biti glavna atrakcija na prvenstvu jer joj je muž Beckham. :rolleyes:

Pa jel nije jučer dobila najviše prostora, kojih 10-15 sec. Ne sjećam se da su ičiju drugu ženu snimali.

Cro-cutie
22.06.2004., 18:45
funkster kaže:
Pa jel nije jučer dobila najviše prostora, kojih 10-15 sec. Ne sjećam se da su ičiju drugu ženu snimali.

I sumnjam da je itko vidio njezine štiklice u tih 10-15 sekundi. :rolleyes: Šteta.:D

Annie De Meni
22.06.2004., 19:00
doc_1 kaže:
A blog ti je bas duhovit. I TI u njemu pljujes one druge blogove koje o povrsnim zenskim stvarima pisu:rolleyes:
(vjerojatno sam trebao komentirat ovo na blogu, ali ovdje si me za jezik povukla)

Hm, na mom blogu nigdje ne pljujem po "blogovima koji pišu o površnim ženskim stvarima". :confused: Nisam ja seksist da mislim kako samo žene mogu pisati bezvezne blogove. Komentirala sam općenito blogove, bez obzira kojeg je spola autor. Moj blog je isto jedan od hrpe "površnih ženskih blogova" pa kad si se već imenovao dežurnim odvjetnikom "blogova s površnim ženskim stvarima", onda slobodno i mene stavi na listu klijentica. :D

A sto se beba i stadiona tice neznam cija su ono djecica uz Victoriu u dresovima engleske repke (nezna ni ona vjerojatno).
Idi pa citaj dalje Cosmo i ostale trac-novine i uzivaj u metroseksualcu kojeg njegova decentno sportski obucena (mora da su D&G tamnu potkosulju sa sitnim natpisima England samo za tu priliku kreirali) oblaci i tetovira
:bljak: :bljak: :bljak: [/QUOTE]

Nisam skužila da su i njena djeca bila tamo, ali zar misliš da bi Beckamovu djecu na stadionu drukčije komentirala? Meni je to zloupotreba djece u vlastite propagandne svrhe, da o neodgovornosti roditelja ne govorim (što im se sve može dogoditi na takvom jednom mjestu). I čemu uopće to prigovaranje pa ovo je zajebantski thread.. :p

Nego, doc.. al' si mi odbrusio s onim Cosmo-metroseksualci spikom, evo sam se naježila! Daj se opusti pa ovo je sve sprdačina od spike..

doc_1
22.06.2004., 19:11
Pa ja sam itekako opusten...jedva sjedim kolko sam se opustio (praznik je, jebiga)

A nisam nikakav odvjetnik blogova nicijih.. ma whatever..
imas pravo, ovo je zajebancija od spike

te@
22.06.2004., 21:34
Cro-cutie kaže:
"Ta Victoria Beckham! Kome je ona seksi? Pa nije viša od metar i šezdeset, a i muž joj je malen. Kolika sam ja, a kolika je ona, mogla bi' je progutat'. Ali, nisam ja od onih koje pokazuju dekolte na tribinama, kao što to radi ona" -

Meni je Anica stvarno ljepa ženska, nema šta - ali ovaka izjava je čista bahatost!![

Ma kakva božja bahatost!? Žena je samo konstatirala ono što je sušta istina. Da je niska i da (doduše ono malo kaj sam na telki vidjela) je došla na tekmu dekoltirana. Sad, to za dekolte - više manje, ajd vruće je - neće valjda kaput nosit, al meni je Anica onako, prava naša zgodna 'rvatica. I još mi se sviđa šta joj je odma bez uvijanja u neki celofan i lažnu pristojnosti rekla što ju ide!

A što se umišljenosti & bahatosti tiče, sumnjam da netko Vicotriu tu može prejebat. Pa i same žene ostalih engleskih nogometaša su izjavljivale kako se prvih dana u Španjolskoj ponašala ko primadona. Ono - vi ste sve kokoši, a ja sam Posh Spice i odjebite. Kad je skužila da je tabloidi zbog toga zajebavaju, onda ih je pozvala na zajedničku večeru. Kao - voli se ona družit i sa "običnim" ženama. Daj, bljuje mi se od te spodobe.

Anica je na tekmu došla kako i priliči, u trapkama, tenisicama, šilterici i koliko sam na fotkama uspjela vidjet gotovo nenašminkana. Ovo krme od Beckhamove žene je takođe došlo kak'ti casual. Al se dobro vidi da je svaki detalj od tog "casual" pomno izabran.

Da skratim tiradu, Anica bi mi od nje izgledala bolje taman da je došla u radničkom kombinezonu. :D

doc_1
22.06.2004., 21:38
Te@, Te@, Te@

:top: :top: :top:

Ma ko jebe POsh Spice. Jebesh nekog tko zivi po tome sta pishu tabloidi :rolleyes:
I jos joj papak kojeg drzi na kratkoj uzici rogove okolo nabija :rolleyes:

te@
22.06.2004., 21:38
Annie De Meni kaže:

Da ne spominjem šta je od djeteta napravila - istu stvar.. da je sina rodila valjda bi ga u gardijsku uniformu obukla, kao iz doba postera don Ante Bakovića. :rolleyes: :D

Da, da... Zamisli koja "seljača". Usudila se doć na tekmu sa navijačkim rekvizitima. I zamsili - još je djetetu obukla majicu hrvatske repke. Možda je trebala malu u Armanijevu haljinu obuć, jel?

Jebote, koji uptightovi na ovom Forumu! :rolleyes:

Pink Lemon
22.06.2004., 21:43
Annie De Meni kaže:

Nisam skužila da su i njena djeca bila tamo, ali zar misliš da bi Beckamovu djecu na stadionu drukčije komentirala? Meni je to zloupotreba djece u vlastite propagandne svrhe, da o neodgovornosti roditelja ne govorim (što im se sve može dogoditi na takvom jednom mjestu).

bila su...u majici engleske repke!:D

Cro-cutie
22.06.2004., 22:30
te@ kaže:
Ma kakva božja bahatost!?

Neznam. Možda imam predasude o Anici - sječam se kako je jedanput izjavila u Gloriji kak je naše žene od naših nogometaša nevole jer je ona ljepša on njih, i kako su ljubomorne na nju.

Znaš kak ono ide - pametniji popušta. Anica nije trebala dati ovakav komentar, i čovjek bez oči može vidjet da joj Posh nije ravna.

Meni je komentar bio bahat, ali to je samo moje mišljenje.

I ja se slažem da je Anica 100 ljepša od svih naših "manekenka" bez ijedne trunke šminke.

banderas
23.06.2004., 00:41
Cro-cutie kaže:
Princip nije o sunčanim cvikam :rolleyes: nego kako je došla Posh na tekmi. Mislim, tko je vidio nosit štiklice na tekmi? :rolleyes: Poanta je da žena je mislila kako će ona biti glavna atrakcija na prvenstvu jer joj je muž Beckham. :rolleyes:

Ako nisi znala, postoji VIP loža:rolleyes: gdje žene i djeca sjede daleko od ostalih navijaća, tako da tvoji nebulozi o paljenju baklja i o djetetu u nogometni stadion nisu dobri argumenti. :rolleyes:

A ja sam spomenula Aničin komentar jer Posh nije ravna Anici, a Anica se nije trebala spustit na takav nivou.

kako je preslatko citati zenske ljubomorne komentare :cerek:
Ajmo malo i o Severininoj shevi :D

Cro-cutie
23.06.2004., 01:07
banderas kaže:
kako je preslatko citati zenske ljubomorne komentare :cerek:
Ajmo malo i o Severininoj shevi :D

Tko je dao ljubomoran komentar?

Već si promašio temu o Severini i depilaciji...:D:D:D:D

Nimoy
23.06.2004., 01:15
aa grome moj :D:D :D

baobab
23.06.2004., 13:05
Meni Anica nije nimalo lijepa, biti će zato što sam je čuo i kako govori, a ne samo gledao.

placebo
23.06.2004., 13:17
baobab kaže:
Meni Anica nije nimalo lijepa, biti će zato što sam je čuo i kako govori, a ne samo gledao.

baš šteta :( naime, meni kažu da sličim na Anicu... po govoru :D :D

baobab
23.06.2004., 13:19
placebo kaže:
baš šteta :( naime, meni kažu da sličim na Anicu... po govoru :D :D

Da, ali ja nisam aludirao na akcent, nego na sadržaj govora:D :D

LadyInRed
23.06.2004., 13:45
ja bih isto ak' smijem dodala kako mi je Anica katastrofa. prava ruralna ljepota (bezobrazni bi rekli faca za gacat kupus:D) kakvu ne preferiram. ali ajde, ukusi su ukusi.

u cijelom "traču" mi se ipak ne sviđa njen stav, a najviše zato što je izjavi "protiv" Beckhamice prethodila jedna još bajnija, a to je

"ako moj Rob'da go, ja ću mu rodi'sina" samo što nije dodala da će 'Rvackoj rodit sina :rolleyes:

:bljak:

živio.

placebo
23.06.2004., 13:55
baobab kaže:
Da, ali ja nisam aludirao na akcent, nego na sadržaj govora:D :D

pa da, na to sam i mislila :D

te@
23.06.2004., 14:07
LadyInRed kaže:
ja bih isto ak' smijem dodala kako mi je Anica katastrofa. prava ruralna ljepota (bezobrazni bi rekli faca za gacat kupus:D) kakvu ne preferiram. ali ajde, ukusi su ukusi. :D

Da bit će da ovi s izbora za Miss of the World baš preferiraju tu "ruralnu ljepotu", čim su je izabrali za drugu pratilju. A možda je sve naštel'o hercegovački lobby u Južnoafričkoj Republici??

LadyInRed kaže:
"ako moj Rob'da go, ja ću mu rodi'sina" samo što nije dodala da će 'Rvackoj rodit sina :rolleyes:

Nije ti možda palo na pamet da se žena malo zajebavala, jel? A kako ti se tek onda sviđa "moj ruralni stav" kad dragom velim, "E, ak daš ovaj ispit na faksu, skuvat ću ti sarmu!". Ruralno, zar ne... :rolleyes:

LadyInRed
23.06.2004., 14:19
te@ kaže:
Da bit će da ovi s izbora za Miss of the World baš preferiraju tu "ruralnu ljepotu", čim su je izabrali za drugu pratilju. A možda je sve naštel'o hercegovački lobby u Južnoafričkoj Republici??
pa s obzirom da izbor za miss svijeta nikada nije bio izbor zaista najljepših žena koje tamo dođu, nego kombinacija svega pomalo, a najmanje ljepote;) ne bih taj njen uspjeh uzela kao Sveto pismo kojem se treba klanjati. dapače, bila mi je uvijek vrlo simpatična sa svojom otvorenošću, ali je mala seljakušica.
faca k'o faca, među suprugama nogometaša je među ljepšima, ali ukusi su ukusi....ako smijem rekla bih eto, ne sviđa mi se:D

te@ kaže:
Nije ti možda palo na pamet da se žena malo zajebavala, jel? A kako ti se tek onda sviđa "moj ruralni stav" kad dragom velim, "E, ak daš ovaj ispit na faksu, skuvat ću ti sarmu!". Ruralno, zar ne... :rolleyes:

u raščlanjivanje njenog mozga i mogućeg osebujnog humora nisam išla:rolleyes: ali ne, ne mislim da se malo zajebavala. jer joj to nije prva genikameni zadrta izjava.
tvoja sarma dragom za ispit mi je totalno cool :frajer:

najruralnije od svega mi je na kraju što na kokošarniku, na trač topicu ne smijem napisati što mislim ako želim proći bez fizičkih ozljeda:D;)

croft
23.06.2004., 14:35
ali je mala seljakušica

ovako sam i ja cula od ljudi koji ju privatno poznaju :zubo: ali nije to nikakva uvreda ,malo je ono ...hmmm staromodna:D

ja je poznajem onako iz videnja...i njenog dragog:angeleye:
zenska je izrazito visoka,mrsava,manekenski tip ali faca je onak simpaticna:zubo:

Dakako ,ljepsa je od Victorie B.,ali Victorija ima bolji stil.

A ovo sto je izjavila zvuci mi kao da je rekla neka djevojcica od 15 god,a ne zena od 30 ili koliko joj je vec godina....

Mljacko
23.06.2004., 14:40
A tko je vama kokoškama dao pravo da sudite o ženskoj ljepoti? :azdaja:

Vi imate pravo sudit o lakićima i kremicama, al ovo ostavite za nas:cool:

croft
23.06.2004., 14:53
Vi imate pravo sudit o lakićima i kremicama, al ovo ostavite za nas

nego,Mljacko....koja je tebi bolja?

Crow Jane
23.06.2004., 14:53
Trla baba lan, da joj prođe dan!

Zbilja nemate pametnija posla nego raspravljat o tom ko je ljepši i ko ima bolji stil? :rolleyes:

Pa to uopće nije pravi trač! :D

Pikanterije amo na sunac! :D

Kaj ima novo sa Sevom?

Mljacko
23.06.2004., 14:56
croft kaže:
nego,Mljacko....koja je tebi bolja?

Bez obzira koji izbor za miss bio, uvijek bih sve njih na pozornici bacio pod jaja:cerek:

I nikad se ne mogu odlučiti:zvrko::zvrko::zvrko:

LadyInRed
23.06.2004., 14:59
baš:D

pročitah negdje na netu, ne mogu se sjetiti gdje točno:misli: da kruži na netu nešto sa Sanjom Doležal?! e to i ako je istina, ne želim vidjeti:zubo:

nego gledam Vlatku Pokos neki dan na televiziji, pitaju je kako to da je posvjetlila kosu, ona koja je kategorički odbijala staviti bilo što na svoju prešz kosicu, kaže "počele su prve sijede:o " sva onak' sramežljiva:D

nda, drugi trač, opet s tevea je da ona pevaljka Lana Jurčević ( e ona je fakat lijepa mala i jako zgodna, meni;) ) ljubuje s Todorićem mlađim. ali kao nitko ne zna:D e jeb'la majku, 19 godina i već si budućnost osigurala. svaka čast:top:

Iva Balaban odnosno njen muž, kupili predivnu vilu iz snova s bazenom, kažu očevici:D nešto prekrasno, negdje u okolici Opatije.

nemam više tračeva, idem doma:w

sunčica
23.06.2004., 15:07
uvijek me rastuži kad se neka sponzoruša i ex escort tako dobro udomi

ili sam valjda zavidna što se ja nisam bolje snašla :rolleyes:

Hana_
23.06.2004., 16:32
Lana je isla s menom u razred

ono bila je ok curka,...zgodna mi je uvijek bila, al jebga...kad si tak bogat i lijep malo se i razbahatis..rijetki su oni koji nisu takvi

al jedno vrijeme smo se dosta druzile i bila mi je bas kul sve dok se nismo razisle :)

pjesme su joj koma

nego da, ja sam krenula sa sanjom dolezal
prica se, da si na toj snimci gura flasu u paksu
:bljak:

Mljacko
23.06.2004., 16:33
LadyInRed kaže:
nda, drugi trač, opet s tevea je da ona pevaljka Lana Jurčević ( e ona je fakat lijepa mala i jako zgodna, [b]meni;) ) ljubuje s Todorićem mlađim. ali kao nitko ne zna:D e jeb'la majku, 19 godina i već si budućnost osigurala. svaka čast:top:

Iva Balaban odnosno njen muž, kupili predivnu vilu iz snova s bazenom, kažu očevici:D nešto prekrasno, negdje u okolici Opatije.
[B]

I to je tebi trač? Na forumu znanstvenika bi bolje tračeve našo:flop:

baobab
23.06.2004., 17:56
placebo kaže:
pa da, na to sam i mislila :D

Taman malo zaboravim na tvoj konzervativizam, a ti me opet podsjetiš...:D

verica
23.06.2004., 17:59
A s kim je Sanja Doležal na snimci? Možda sa Vladimirom Skočimišom Zecom?

Inače, Anica jaranica mi je jako zgodna, vidjela sam je puno puta i u živo i baš mi se sviđa.

funkster
23.06.2004., 18:04
Ja sam čuo da se Janica Kostelić ševi sa skijom :eek: :eek:

Hana_
23.06.2004., 18:50
nemoj jebat:eek: :eek: :eek:

imas dokaz?? :D

ak nekog ne bi htjela gledat to je janica...

kem
23.06.2004., 21:05
LadyInRed kaže:
ja bih isto ak' smijem dodala kako mi je Anica katastrofa. prava ruralna ljepota (bezobrazni bi rekli faca za gacat kupus:D) kakvu ne preferiram. ali ajde, ukusi su ukusi.

u cijelom "traču" mi se ipak ne sviđa njen stav, a najviše zato što je izjavi "protiv" Beckhamice prethodila jedna još bajnija, a to je

:amen:
Ja sam jednom uzivo vidjela Anicu. Sto jest - jest, ima super noge, lijepe uske kukove, ali faca joj je grozna (za moj ukus). Selo moje malo.
Branka Bebic ima lijepo lice, samo su joj noge taaaaaanke. Znam da moraju biti, ipak je ona neka manekenka, ali meni je doslo da joj kupim sendvic. *rece i ponosno baci pogled na svoj celulit*

funkster
23.06.2004., 23:17
Hana_ kaže:
nemoj jebat:eek: :eek: :eek:

imas dokaz?? :D

ak nekog ne bi htjela gledat to je janica...

Par puta sam bio s njom na pivi (ona je pila Iso sport) i ama baš svaki put je došla sa mokrom skijom. A nikada nisam bio u prilici da tu skiju odvedem na analizu da vidim da li je snijeg ili nešto ozbiljnije :D:D

Black Hawk Down
23.06.2004., 23:30
Iva Balaban odnosno njen muž, kupili predivnu vilu iz snova s bazenom, kažu očevici nešto prekrasno, negdje u oko
@ Jebiga. Nisan te ovo zadnje dobro čuja. Popizdit ću. Nemoj me mučit. U oko čega?

Cro-cutie
24.06.2004., 00:22
LadyInRed kaže:

:lol:

maristella69
24.06.2004., 09:48
Sanja Doležal je (provjereno) u ranoj mladosti bila mala bucmasta radodajkica i - kaj onda?!

Glede masovne popularizacije videa, a kaj vi delate po spavaćim sobama, molite krunicu?!

Seks je uvijek 'prljava' 'rabota', svašta se tu radi, pa i slavni se ševe, gle čuda, poput nas običnih smrtnika...

Ševe se svi - i ružni i debeli i glupi čak! Možda više daju u tom svetom činu no neka 'Narcisa'...:rolleyes:

violent_femmes9
24.06.2004., 10:51
gle, marica se vratila, i odma napisala dobar post :top:

T@nja
24.06.2004., 10:53
violent_femmes9 kaže:
gle, marica se vratila, i odma napisala dobar post :top:

Ajd' ne kuhaj :D Fali ti fajta, ha? :D :B

Crow Jane
24.06.2004., 11:28
maristella69 kaže:
Sanja Doležal je (provjereno) u ranoj mladosti bila mala bucmasta radodajkica i - kaj onda?!

Glede masovne popularizacije videa, a kaj vi delate po spavaćim sobama, molite krunicu?!

Seks je uvijek 'prljava' 'rabota', svašta se tu radi, pa i slavni se ševe, gle čuda, poput nas običnih smrtnika...

Ševe se svi - i ružni i debeli i glupi čak! Možda više daju u tom svetom činu no neka 'Narcisa'...:rolleyes:

Potpisujem maricu i sad mogu mirno hmrijet :D

BluesCat
24.06.2004., 11:34
maristella69 kaže:

Seks je uvijek 'prljava' 'rabota',

Sjećate li se vremena kad je zrak bio čist, a seks prljav? :D

te@
24.06.2004., 15:21
Crow Jane kaže:
Pa to uopće nije pravi trač! :D

Pikanterije amo na sunac! :D

Nemoj da ja tvoje pikanterije počnem iznosit na sunce!:D

Svašta se od žene nakon 3 točene pive može saznat. :D :cool:

te@
24.06.2004., 15:26
sunčica kaže:
uvijek me rastuži kad se neka sponzoruša i ex escort tako dobro udomi

A sunce moje, jel ti znaš koliko je ona truda i odricanja uložila u to da bi se dokopala zadnjeg avejlbl Todorića???:D

Al, šta je' - jes' - Todorići su za svaku sponzorušu koja iole drži do sebe - najbolja investicija. Bolja i od Plivinih dionica. :D

Štrikalica
02.07.2004., 12:44
LadyInRed kaže:
pa s obzirom da izbor za miss svijeta nikada nije bio izbor zaista najljepših žena koje tamo dođu, nego kombinacija svega pomalo, a najmanje ljepote;) ne bih taj njen uspjeh uzela kao Sveto pismo kojem se treba klanjati. dapače, bila mi je uvijek vrlo simpatična sa svojom otvorenošću, ali je mala seljakušica.
faca k'o faca, među suprugama nogometaša je među ljepšima, ali ukusi su ukusi....ako smijem rekla bih eto, ne sviđa mi se:D

u raščlanjivanje njenog mozga i mogućeg osebujnog humora nisam išla:rolleyes: ali ne, ne mislim da se malo zajebavala. jer joj to nije prva genikameni zadrta izjava.
tvoja sarma dragom za ispit mi je totalno cool :frajer:

najruralnije od svega mi je na kraju što na kokošarniku, na trač topicu ne smijem napisati što mislim ako želim proći bez fizičkih ozljeda:D;)

hahaha! lady, daj :five:

:lux:

Dijete Cvijeća
09.08.2004., 02:33
FOLK pjevačica Vesna Pezo ostala je bez kazete na kojoj je snimka njenog seksualnog odnosa sa Slađanom, djevojkom iz Malnarova Nightmare Stagea. Vesna tvrdi da je ostala i bez honorara od tri-četiri tisuće eura koje je trebala dobiti za poziranje u Playboyu.

Vesnin menadžer Davor Mažuran potvrdio je za Jutarnji list da je prije nekoliko dana iz njegova automobila ukradena torba s dvjema VHS kazetama, a na jednoj se nalazi snimka lezbijskog odnosa. Na pitanje što je takva kazeta radila u njegovu automobilu, Mažuran je rekao da mu ju je Vesna dala da je pogleda.

"Vesna je u šoku kao i njezin suprug, pa ništa ne bismo htjeli komentirati za javnost" -rekao je Mažuran.

Vesna ima problema i s golišavim fotografijama. Njezin menadžer tvrdi da su njene fotografije trebale biti objavljene u najnovijem broju Playboya. Sve je navodno propalo zbog objavljivanja tih fotografija u Glamour caffeu i Svijetu plus. Mažuran tvrdi da je Vesna tijekom snimanja krajem lipnja s najčitanijim muškim časopisom potpisala ugovor, te su joj prema tom ugovoru fotografije trebale biti objavljene na naslovnici i unutar časopisa. Navodno je dogovorena isplata tri-četiri tisuće eura.

Denis Kuljiš, glavni urednik Playboya, tvrdi da takav ugovor ne postoji te da su njezine prijetnje tužbom smiješne. Kuljiš kaže da je Vesna napravila samo probne fotografije, što je uobičajena praksa. Dodao je kao nije umjesno komentirati zašto Vesnine snimke neće biti objavljene.

:eek: :eek: :eek: :rolleyes: