PDA

View Full Version : Topic u kojem slavim našeg veličanstvenog ćelavca

stranice : [1] 2

Feuerfuchs
07.03.2005., 07:51
Dakle ovo ce biti topic gdje cemo iz dana u dan slaviti naseg Ljubu i njegove teniske uspjehe.
Nakon 2001 i Goranovog Wimbledona gledanje tenisa ponovno ima smisao.
A Ljubo je pokupio i neke Goranove fore tak da zna mec i zakomplicirati.Jucer dva Tie Breaka, jebote bio sam na rubu Herzschlaga.
Ljubo ti si nas kralj.:s :s :s :s :s :s

Lloyd Dobbler
07.03.2005., 08:20
Aj dobro, slavit ću ga i ja.
:tulum:

schmokljan
07.03.2005., 08:39
Goran je do osvajanja Wimbledona bio proglašavan najboljim igračem od onih koji nisu osvojili Grand Slam.

Ljubo je daleko najbolji igrač od onih koji su osvojili samo jedan turnir.

Očekujem skoru promjenu;)

Živio Ljubo. :s :s

robybaggio
07.03.2005., 08:48
schmokljan kaže:
Goran je do osvajanja Wimbledona bio proglašavan najboljim igračem od onih koji nisu osvojili Grand Slam.

Ljubo je daleko najbolji igrač od onih koji su osvojili samo jedan turnir.

Očekujem skoru promjenu;)

Živio Ljubo. :s :s
A Ancic daleko najbolji igrac koji "nikada nije osvojio turnir, a finala je gubio od veterana". :lol:

:top:

Roose Bolton
07.03.2005., 08:55
A Ancic daleko najbolji igrac koji "nikada nije osvojio turnir, a finala je gubio od veterana".

Zbog Ančića će morati početi postavljati zašitnu mrežu oko terena.
U životu nisam vidio da je netko toliko loptica poslao na tribine kao Ančić u meču protiv Roddicka.

Sva sreća da imamo Ljubu.

Feuerfuchs
07.03.2005., 09:13
Evo Ljubinog komentara o Agassiu po zavsetku svega:

"Nakon što mi je došao čestitati u svlačionicu, rekavši da mu je bila čast gledati kako igram, ja sam se naježio. Tako nešto čuti od jednog Agassija je zbilja jedna velika čast. Mislim da to pokazuje koliki je on čovjek.Nadam se da mogu drugima ustupiti ono što je Agassi prenio nama - pokazao nam je kakav igrač i kakav čovjek treba biti. Mislim da je on primjer kakav čovjek treba biti - i na terenu i izvan terena."

Bravo Ljubo.:top:

Whatever
07.03.2005., 09:16
Roose Bolton kaže:
Zbog Ančića će morati početi postavljati zašitnu mrežu oko terena.
U životu nisam vidio da je netko toliko loptica poslao na tribine kao Ančić u meču protiv Roddicka.

Sva sreća da imamo Ljubu.

Šta si ti toliko nabrijan na Ančića? :D Pa dobro je igra, a i u parovima je pridonija ukupnoj pobjedi. Bit će i od njega veliki igrač za neko vrijeme.

Roose Bolton
07.03.2005., 09:24
Pa dobro je igra, a i u parovima je pridonija ukupnoj pobjedi. Bit će i od njega veliki igrač za neko vrijeme.

Uh...super je igrao protiv Roddicka...nekih 15-20 minuta...
A onda je nesto bez traga...

A valjda će biti nešto od njega. Tako svi govore već 3 godine....

bLOODSTONE
07.03.2005., 09:31
:cheer: !LJUBO! !LJUBO! :cheer:

Gledah, vidjeh, zadovoljno umrijeh :zubo:

juriel
07.03.2005., 11:21
Ljubo care najbolji si najbolji :jumping: :zivili: :tulum:

Roose Bolton
07.03.2005., 12:10
Ma Ljubo je postao igračina.
U ovakvim mečevima pokazuješ jesi li igrač ili nisi.

Ali ...
Kakav je Federer vanzemaljac.Tri puta za redom dobiti ovakvog Ljubu.....

fifa
07.03.2005., 12:35
LJUBO JE MOJ NOVI IDOL :D

:s :tulum: :s LJUBO MAJSTORE :tulum: :jumping: :zivili: :tulum:

Feuerfuchs
07.03.2005., 12:37
Roose Bolton kaže:
Ma Ljubo je postao igračina.
U ovakvim mečevima pokazuješ jesi li igrač ili nisi.

Ali ...
Kakav je Federer vanzemaljac.Tri puta za redom dobiti ovakvog Ljubu.....
Ali kakav je to napredak u odnosu na proslu sezonu ,bitno poboljsano kretanje,sada je u stanju da uhvatiti svaku loptu na osnovnoj liniji.A udarac koji me odusevljava je "bekend slajs"
loptica prelazi tako nisko preko mreze i gotovo da se ne odbija od podlogu.:top:

panced
07.03.2005., 12:40
Ljubo majstore!!

Drago mi je da je Ljubo ljudina kao i Agassi, a ne prepotentni pizdek poput Roddicka!

djiber
07.03.2005., 12:45
Feuerfuchs kaže:
Evo Ljubinog komentara o Agassiu po zavsetku svega:

"Nakon što mi je došao čestitati u svlačionicu, rekavši da mu je bila čast gledati kako igram, ja sam se naježio. Tako nešto čuti od jednog Agassija je zbilja jedna velika čast. Mislim da to pokazuje koliki je on čovjek.Nadam se da mogu drugima ustupiti ono što je Agassi prenio nama - pokazao nam je kakav igrač i kakav čovjek treba biti. Mislim da je on primjer kakav čovjek treba biti - i na terenu i izvan terena."

Bravo Ljubo.:top:

Mislim da ovo ipak zaslužuje drugačiji komentar.

BRAVO ANDRE! :top: :top:
Stvarno je čovjek pokazao da je ljudina i veliki igrač, zaslužuje svo naše poštovanje! Izgubiti doma u Davis cupu i iskreno priznati protivniku da je bolji, to mogu samo najveći.
Da se hoće ovaj šupak od Roddicka ugledat na njega bio bi triput bolji igrač. Njegovog plakanja mi je fakat dosta.

A Ljubo....pa šta reći? Svaka čast care! :s :s :s
Sad mi je malo teško raditi i glava teška, ali nema veze.

little wonder
07.03.2005., 14:27
Ljubo, još jednom svaka čast! :top:

smješka
07.03.2005., 14:34
Uopće mi nije ža šta noćas nisan uopće spavala... Sad ću ja to nadoknadit popodne... Al dolazin u napast da pogledan reprizu kako je ono malo govno poraženo...

:s :s :s :s :s

Clasher
07.03.2005., 17:40
tako mi je drago da je dobio ovog arogantnog roddicka

LJUBO MAJSTORE :s :s :s :s :s :s

little wonder
07.03.2005., 17:43
Opet sam gledala meč, sad je bila snimka... Peti set je za anale... Cijeli meč, zapravo... :cheer:

NooKie
07.03.2005., 18:56
cijeli mec je bija analan.. :D ljubo je napokon pocea igrati kako on to moze i dokaza je da je u ovom trenutku medju prvih pet igraca na touru.. samo tako naprid! LEGENDO!!!

Nimoy
08.03.2005., 17:56
Roose Bolton kaže:
Uh...super je igrao protiv Roddicka...nekih 15-20 minuta...
A onda je nesto bez traga...

A valjda će biti nešto od njega. Tako svi govore već 3 godine....

Daj molim te ne seri. Sigurno si bio medju onima koji su govorili ne tako davno "Ljubo je prestar, nije nista napravio, nikad nista od njega, varao je s godinama u juniorima, drugi HR talenti su patili zbog njega"(ta kvazi teorija se by the way pojavila bas na ovom forumu) . A sad mu se klanjas, a Ancic je odjednom "promasaj".

Smiri se. Polako. Njie sve crno ili bijelo. Ne moras uvijek imat zrtveno janje, ako nekog slavimo moramo dijametralno po nekome i srat.

Ancic je mlad decko, ako Bog da uspjet ce se prikljucit samom vrhu, ako ne, biti u top 25 je GROM GROMOVA od rezultata.A ja sam siguran da ce s vremenom samo dodatno sazrijeti i biti jos bolji.

Bravo Ljubo, skidam kapu do poda.
Bravo i za Ancica, i za team Captaina, Nikolu Pilica. Koja je to legenda ljudi moji.

Ken
08.03.2005., 19:25
Ljubo :lux:

little wonder
08.03.2005., 20:05
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
Daj molim te ne seri. Sigurno si bio medju onima koji su govorili ne tako davno "Ljubo je prestar, nije nista napravio, nikad nista od njega, varao je s godinama u juniorima, drugi HR talenti su patili zbog njega"(ta kvazi teorija se by the way pojavila bas na ovom forumu) . A sad mu se klanjas, a Ancic je odjednom "promasaj".

Smiri se. Polako. Njie sve crno ili bijelo. Ne moras uvijek imat zrtveno janje, ako nekog slavimo moramo dijametralno po nekome i srat.

Ancic je mlad decko, ako Bog da uspjet ce se prikljucit samom vrhu, ako ne, biti u top 25 je GROM GROMOVA od rezultata.A ja sam siguran da ce s vremenom samo dodatno sazrijeti i biti jos bolji.

Bravo i za Ancica, i za team Captaina, Nikolu Pilica. Koja je to legenda ljudi moji.

:amen:

Roose Bolton
09.03.2005., 11:22

Bem ti...
Evo ga još jedan vidovit koji bez da vidi i čuje zna tko što gdje govorio.

Pošto ja nisam vidovit poput tebe, ja ne mogu pričati o Ančiču sa 25-26 godina. Mogu pričati samo o današnjem Ančiču.
Moguće je da Ančič poput Ljube ekspoldira u 25-toj.
I što onda?
On je već sada nadmašio Ljubu u njegovim godinama.
Opet...vidi se on realno pruža manje od onoga što može.
I samo u tome je problem.
Da je netko prije dvije godine rekao da će Mario danas ispušiti od jednog Arthursa bio bi ismijan, a opet Mario je ispušio....a ispušio je na nekih 6-7 turnira zaredom u prvom kolu nakon polufinala Wimbledona.
Očito je da mali ima odrđene blokade u glavi jer svaki puta kad je gusto, loptice lete na tribine..jedna za drugom.
Nažalost, tenis je sport na koji se ne uči na porazima nego na pobjedama.
Nadam se da će i Ančiča krenuti i da će raskrstiti sa pomalo luzerskim mentalitetom.

Što se tiče meča sa Roddickom...
Mario je sam sebe pobiedio..kao u Wimbeldonu.
Roddick je igao puno slabije neg s Ljubom...ali kada te hvata nekakav strah od moguće pobjede, loptice lete na sve strane.

Feuerfuchs
09.03.2005., 13:31
Evo malo komentara na sjajan Ljubin nastup od strane amerikanaca:

Amerikanci su bili u šoku, nisu to niti pokušavali skriti. Prošle godine finalisti, računali su da će ove sezone otići korak dalje pojačani s Andreom Agassijem.
- Sigurno je da strašno boli, više nego bilo koji drugi poraz otkako sam izbornik - priznao je Patrick McEnroe. - Nakon finala prošle godine imali smo početak kod kuće u najjačoj postavi. Ovo nisam očekivao. Ali, rekavši to, skidam im šešir, pogotovo Ljubičiću. Igrati tako dobro, pobijediti Agassija, Bryane i Roddicka, to je nevjerojatna izvedba.
Može li se Ivanov pothvat smjestiti u povijesni kontekst?
- Kad nas je pobijedio u Zagrebu, to je već bilo nešto. Ali, ponoviti ovdje, protiv naše najbolje momčadi, ne znam puno ljudi koji su to uspjeli. Možda ih je bilo nekoliko, ali ne na našem terenu. Pobijediti naša dva top igrača, naš najbolji par, to je strašna stvar, strašan podvig.
Isto je, iz komentatorske kabine ESPN-a, ponovio njegov brat John, "helluva performance".
- Znao sam da je dobar, ali da je ovako dobar... - otišlo je u eter iz Johnovih usta. - Žao mi je brata, žao mi je momaka, ali nakon ovoga vikenda imam osjećaj da mi se želudac grči.
Je li se bilo što moglo uraditi drugačije da se izbjegne ovaj poraz, pitali su Patricka.
- Kad izgubiš, uvijek misliš da si mogao i drugačije. Je li to ubrzavanje terena ili nešto drugo. Opet, mislim da bih postupio isto. Da sam ubrzao teren odjednom bi i Ančić postao i te kako važan faktor, a Ljubčić ionako igra izvanredno. Osim toga, najbolje rezultate ostvario je u dvorani, na brzim podlogama. Dakle, možda sam mogao drugačije, ali to što je Ivan napravio bilo je - čudesno.
Andy Roddick se osjećao "loše, jako loše", toliko da "vam riječima ne mogu opisati da biste shvatili".
- U našem sportu nema lošijeg osjećaja od gubitka meča u Davis Cupu. Pogotovo kad suigrači računaju na tebe. Puno je ljudi za koje igraš i imaš osjećaj da si ih iznevjerio. Uopće nije usporedivo s turnirima. Imali smo osjećaj za ovu godinu, prilično dobru priliku za veliku stvar i bili smo zagrijani kao nikada prije. Ovo je definitivno tužno. Nikada ne bih stavio novac da će nas Ljubičić pobijediti. Znao sam da imamo najteži ždrijeb u 1. kolu, Ivan i Mario su došli "vrući" u Los Angeles, pogotovo Ivan. Nismo ih shvatili olako, znali smo da će biti teško, ali ovo...

Nimoy
10.03.2005., 17:42
Roose Bolton kaže:
Bem ti...
Evo ga još jedan vidovit koji bez da vidi i čuje zna tko što gdje govorio.

Pošto ja nisam vidovit poput tebe, ja ne mogu pričati o Ančiču sa 25-26 godina. Mogu pričati samo o današnjem Ančiču.
Moguće je da Ančič poput Ljube ekspoldira u 25-toj.
I što onda?
On je već sada nadmašio Ljubu u njegovim godinama.
I samo u tome je problem.
Da je netko prije dvije godine rekao da će Mario danas ispušiti od jednog Arthursa bio bi ismijan, a opet Mario je ispušio....a ispušio je na nekih 6-7 turnira zaredom u prvom kolu nakon polufinala Wimbledona.
Očito je da mali ima odrđene blokade u glavi jer svaki puta kad je gusto, loptice lete na tribine..jedna za drugom.
Nažalost, tenis je sport na koji se ne uči na porazima nego na pobjedama.
Nadam se da će i Ančiča krenuti i da će raskrstiti sa pomalo luzerskim mentalitetom.

Što se tiče meča sa Roddickom...
Mario je sam sebe pobiedio..kao u Wimbeldonu.
Roddick je igao puno slabije neg s Ljubom...ali kada te hvata nekakav strah od moguće pobjede, loptice lete na sve strane.

Problem je u tome sto ti ( i tebi slicni) (bez uvrede) nemaju respekta prema nikome: "Od jednog Arthursa".

Zasto bi Arthurs bio los igrac? Sta ima veze sto je star, na kraju karijere.Igrao je odlicno taj tjedan i ZASLUZENO osvojio Scottsdale. Mico Dusanovic je meni inače legenda od čovjeka, i ugodno mi je i zabavno slušat njegove komentare "Uh!! Ah!!!! Tooo!" ili "Vidimo se za 15 tak minuta, skuhajte si kavu, zavalite se u fotelju", "Vrijedilo je izgubit noc".:lol:

Ali me zasmetalo kad je govoreci o nedavnih uspjesima nasih tenisaca rekao "Ančić je izgubio u finalu Scottsdalea, pomalo nesretno"..

ma pitam ga ja: KAKO NESRETNO? WAYNE ARTHURS ga je zgromio.i svaka mu cast. I svaka cast Mariju sto je dosao do finala.

1)Polufinale Wimbledona
2)Bronca u Ateni
3)Finale Scottsdalea.
4)Odlična igra protiv većine igrača iz top 10 u zadnjih godinu, dvije.
5)Pobjeda u paru protiv brace Bryan.
6)Uzima prvi set Roddicku na njegovom terenu.
7)sve to, ne vise od 20 godina.

O cemu ti pricas? Kako realno pruza manje?

I jebemu ako mene ne nerviraju idioti(ne kazem da si ti to pisao) koji pisu "dobro da je Ljubo dobio jer LUZER Ancic nije imao minimalne sanse protiv Agassija" Tko god da je to napisao je debiloid.

Ne kazem ajmo slavit Ancica, ko da je osvojio Wimbledon, jer (još) nije. Ali dečko ima duh, ima igru, fizički je spreman, napaljen je za igru pod Hrvatskim stijegom, i medju top 25 igrača je na SVIJETU.
Uz sve to, još jednom, ima samo 20 godina.

Nije dovoljno dobro?

fifa
10.03.2005., 17:50
@Leonard Nimoy

potpuno se slažem sa napisanim:top:

vrlo argumentirano i konstruktivno objašnjen odgovor:D :top:

smješka
10.03.2005., 21:46
[B]Uz sve to, još jednom, ima samo 20 godina.B]
Ančić će ti sad na kraju miseca napunit 21 :)

Rita
10.03.2005., 23:59
Kod svega onoga sto sam prije pisala o Ljubi stojim jer znam da je istina,ali ovakvuigru od njega nisam ocekivala i stvarno sam se iznenadila.Roddicka je deklasirao.Glava mu je bila super, takticki je odigrao savrseno i Roddick je izgledao ko mala beba na terenu. Nije bio bahat,dapace pljeskao je svakom dobrom poenu i jako je napredovao u zadnjih par godina sto se stava tice. Prije je fakat bio bahato malo cudoviste ali sad je to velika promjena. Aggasi i Ljubo,mec u kojem je Aggasi pokazao da nije vise onaj stari,lopta mu je slabija,tempo takodjer sto Ljubi i te kako odgovara. Da je Ancic odlucivao mislim da ga ne bi dobio jer je Aggasi ipak stabilniji i iskusniji igrac.Ancic mi je totalno nepredvidiv ali moze igrat jako dobro.
Parovi su prosli jako sretno.Bryani nisu bas igrali bog zna sta ali vidi se d asu uigran par,opet sa formom u kojoj su i Ljubo i Ancic mislim da nisu imali sanse. Ljubo je opet u nedjelju odigrao velicanstveno, toliko mrtvih slajseva na pol terena i toliko pasinga,ma mrak. Tko god mu je slozio taktiku(Pilic) bila je savrsena.Tocno onakva igra kakva pokazuje koliko je Roddick limitiran. Ako ovako nastavi bit ce u top 10 sigurno na kraju. Nadam se da se ne ce ozljediti i da radi na fizikalijama. NAsi nikada nisu bas bili ozbiljni sto se toga tice a i prehrana im je ono.Pizza svaku vecer:rolleyes: . Uglavnom Ljubi:top: i nadam se super godini.

Nimoy
11.03.2005., 19:11
Rita kaže:
Kod svega onoga sto sam prije pisala o Ljubi stojim jer znam da je istina,

Cekaj Rita, nisi valjda ti pisala ono kako je Ljubicic imao bolje uvjete od drugih, jadan Karlovic, blah blah blah?

Nadam se da nisi, do sad si mi bila idol na forumu :cerek:, a ovo je notorna laz.

Ljubicic nikad nije bio prebogat, pogotovo kad je odrastao, i roditelji su kao i svaki drugi trazili svaki dodatni izvor da bi im sin uspio. Nije bio privilegiran niti je imao zlatnu zlicu u ustima.

wes craven
11.03.2005., 21:49
nego Rita (drago mi je, ja sam wes:W ), ti si na mecu parova bila tocno igracima iza glava u prvom redu? Very cute, i ti i beba.

I za mene je celavac bio kralj svijeta protekla dva tjedna, no ipak bi malo povukao rucnu u vezi izjava o Roddicku. Sta fali sto covjek malo vise komunicira s publikom i ponekad se izdere na protivnika (kao ono na Ancica). Kako bi bilo da su svi ko Federer, Ljubici i Sampras?? Na kraju krajeva, nikad nisam cuo nekorektnu izjavu od Roddicka. Surferi, znate neku?

Vanjushka
11.03.2005., 22:15
Meni se cini da sam vidio Ritu :) neki bijeli kacket sa HR oznakama, a bebi marama na glavi, sa americkom zastavom.

Nego, wes, sta mislis o onome "OUT" sto Andy voli reci prije nego loptica padne na teren? niti je njegovo da govori, niti ima smisla.

Vanjushka
11.03.2005., 22:21
Ljubicic nikad nije bio prebogat, pogotovo kad je odrastao, i roditelji su kao i svaki drugi trazili svaki dodatni izvor da bi im sin uspio. Nije bio privilegiran niti je imao zlatnu zlicu u ustima.

Decko je poceo u "Mladenu Strojanovicu" u Banjaluci, otjeran je sa bratom Vladanom i mamom Hazirom iz Banjaluke, otac je ostao tamo i jedva prezivio, poslije je dosao u Rijeku kod obitelji, zamijenili stan, prodali stan u Rijeci da bi Ljubo mogao trenirati. Ukratko, ljudi su odvajali od usta da bi Ljubo uspio.

Nimoy
12.03.2005., 13:46
Vanjushka kaže:
Decko je poceo u "Mladenu Strojanovicu" u Banjaluci, otjeran je sa bratom Vladanom i mamom Hazirom iz Banjaluke, otac je ostao tamo i jedva prezivio, poslije je dosao u Rijeku kod obitelji, zamijenili stan, prodali stan u Rijeci da bi Ljubo mogao trenirati. Ukratko, ljudi su odvajali od usta da bi Ljubo uspio.

Predlazem da, ako imas vremena(ja nemam zato i kazem :D ) da potrazis raspravu o nasim tenisacima i komentare koji "pouzdano" tvrde da je Ljubicic godinama privilegiran tenisac u HR krugovima, i da je stariji nego sto se izdaje, te da su "zbog njega patili drugi HR tenisaci"...:rolleyes:

Naravno to je bunch of crap, samo me zanima tko je to pisao, i more importantly, ZASTO.

wes craven
12.03.2005., 18:42
Vanjushka kaže:
Nego, wes, sta mislis o onome "OUT" sto Andy voli reci prije nego loptica padne na teren? niti je njegovo da govori, niti ima smisla. Nije lijepo i vjerojatno ometa protivnika i suce i ako je to nedozvoljeno, sudac bi to trebao sankcionirati.

No, nigdje ne tvrdim da je Roddick cjecka na terenu, nego da je izvan terena sasvim OK i da tenisu nedostaje temperamentnijih igraca na terenu. Evco upravo sam pogledao film "Ali" - uuuh sta je taj tek radio

wes craven
12.03.2005., 18:44
No ovo je tema o zasluzenom velicanju Ljubicica, pa ne bi vise o Roddicku. Ljubo je kralj.

Rita
13.03.2005., 04:29
Nimo,evo posto nemas vremena da ti se javim.Ja sam to pisala a pisala sam zato jer zbog toga sad kad neki mladi igrac dodje prema vrhu odmah ga optuze da mulja godine kao i vecina hrvata.Eto to su ti rjeci sa ESPNa proslog Wimbledona.
E,da igrala ja na Stojanovicu,imali turnir;)Jer to onaj klub na groblju pa ti uz klupicu stoji spomenik,ma da umres od smjeha.Ili je to bilo u Prijedoru.Vise se ne sjecam,ali samo znam da se onda razocarala u banjalucke cevape:rolleyes: :D Davno je to bilo,prije rata.
I da,to smo mi bile u prvom redu i navijale za nase,posto je djete amerikanka morala je imat americku maramu na glavi,ali nis im nije pomoglo.:top:

Rita
13.03.2005., 04:38
Ne,Ljubicic nije bio rodjen sa zlatnom zlicom ali je dobio stan od grada;). Nije bitno,Karlovica su od malena svi skartirali a evo i sad ga skartira Pilic. Dalmatinska struja ga nikad nije fermala pol posto u savezu. Zec ej za njega javno govorio da je debil.Ja ga vozila s treninga doma po zimi,po snijegu,starci mu nisu auto imali.A kad McEnroe komentira kako Karlovic kao i svi hrvati mulja godine, e to me jaaako naljuti a to sve zaslugom naseg celavca i Mikice.
To sad nema veze sa njihovom igrom ili ne igrom,samo nasim vrlim sistemom u kojem se na takve stvari zazmiri jer je to trenutno u nasem interesu,a na dugorocne posljedice nitko ne misli.Daklem reputacija hrvata u svjetskim teniskim krugovima i nije bas nesto sto se toga tice.
Vjerovao ti ili ne:W kad me pitaju stranci ja se pravim blesava i kazem da nije istina ali tu takve stvari mogu rec:bljak:

Feuerfuchs
13.03.2005., 09:17
Rita kaže:
Ne,Ljubicic nije bio rodjen sa zlatnom zlicom ali je dobio stan od grada;). Nije bitno,Karlovica su od malena svi skartirali a evo i sad ga skartira Pilic. Dalmatinska struja ga nikad nije fermala pol posto u savezu. Zec ej za njega javno govorio da je debil.Ja ga vozila s treninga doma po zimi,po snijegu,starci mu nisu auto imali.A kad McEnroe komentira kako Karlovic kao i svi hrvati mulja godine, e to me jaaako naljuti a to sve zaslugom naseg celavca i Mikice.
To sad nema veze sa njihovom igrom ili ne igrom,samo nasim vrlim sistemom u kojem se na takve stvari zazmiri jer je to trenutno u nasem interesu,a na dugorocne posljedice nitko ne misli.Daklem reputacija hrvata u svjetskim teniskim krugovima i nije bas nesto sto se toga tice.
Vjerovao ti ili ne:W kad me pitaju stranci ja se pravim blesava i kazem da nije istina ali tu takve stvari mogu rec:bljak:
Evo Nedjelja ujutro, jos me glava boli,ali vi nikako da zavrsite jebenu raspravu o Ljubinim godinama.
Mogu reci samo jedno ,ne bih pozelio nikome da prode put kojim je Ljubo prosao.A sad zajebi to jeli imao 12 ili 14 godina kada je sam otisao u Italiju.A stan je dobio tek bitno kasnije i mislim da se za taj stan posteno oduzio Hrvatskoj.
Ja se samo nadam da ce se Amerikanci za 5 godina cuditi kako je tjelesno pripremljen taj starac iz Hrvatske.Mozda tada ipak skuze nekaj.
A glede varanja u Sportu o Amerikancima ne treba trositi rijeci ,pogledajte americki nogomet,kosarkase,atleticare itd.
I molim vas da zavrsite ovu besmislenu raspravu, na ovom Topic-u je pozeljno afirmativno odnosno pozitivno postanje,pohvale Ljubi i drugim nasim deckima.

Vanjushka
13.03.2005., 09:56
Ma Rita, koga briga sta misli McEnroe i sta on ima reci o reputaciji hrvatskog tenisa.

Hrvatski tenisaci su svoje rekli na terenu a McEnroe moze da se ljuti, ko gubi ima pravo da se ljuti.

Kako kaze Ljubo "nisam ga mogao gledati cijeli mec (Roddicka op.a.) toliko me nervira, zato sam izbjegavao da gledam u njegovom pravcu" :rofl:

Rita
13.03.2005., 21:09
To je Mc Enroe rekao prije dvije godine;)
I fakat nema smisla vise ali bila sam khm,khm pozvana,pa hebiga.Tesko zabu u vodu natjerati.:D
O zasluznim sportasima ne bi,ima ih jako puno koji nis nisu dobili a puno dali.

Feuerfuchs
13.03.2005., 21:16
Ljubo je kako vidim glatko rijesio Ziba 6:3 6:2.:top:

Nimoy
16.03.2005., 14:53
Rita kaže:
Ne,Ljubicic nije bio rodjen sa zlatnom zlicom ali je dobio stan od grada;). Nije bitno,Karlovica su od malena svi skartirali a evo i sad ga skartira Pilic.

Nema sanse da ga Pilic skartira. Pilic je otvoreno rekao da je zvao Karlovica i desetak puta da se pridruzi reprezentaciji, ali ga je Ivo svojom sutnjom i nejavljanjem - odbio.

Ako to NIJE slučaj, postoje novine, pa Karlović moze objaviti demantij. Medjutim, toga nije bilo, Ivo za novine suti, jer ocito ima neke nerijesene probleme sa savezom/Pilicem ili kojecim.

Sto se tiče "muljanja godina", ja bih izazvao ESPN da podastru neke dokaze o tome kad se već koriste izrekom "muljaju godine kao Hrvati".
A sto se tiče Ljubicica, nemoj mijenjati sad pricu. Od extremnog favoriziranja dosli smo do toga da je "dobio stan od grada". To je najmanje sto je i mo(g)(r)ao dobiti.

A njegovi roditelji su se zaduzili na sve strane da bi on postao ono sto je postao.Nije patetika, samo cinjenicno stanje, jebiga.

Evo danas Ljubo igra protiv Federera, sto mislite? ;)

Ljubo, satri ga.

Moja prognoza : Ljubicic - Federer 6-4 5-7 7-6

;=)

Rita
16.03.2005., 15:36
A njegovi roditelji su se zaduzili na sve strane da bi on postao ono sto je postao.Nije patetika, samo cinjenicno stanje, jebiga.

Evo danas Ljubo igra protiv Federera, sto mislite? ;)

Ljubo, satri ga.

Moja prognoza : Ljubicic - Federer 6-4 5-7 7-6

;=) [/B][/QUOTE]
Roditelji svih tenisaca(Majoli, Ivanisevic, KArlovic, Lucic....), svi su se oni zaduzili i to jaaako. To je normalno,nis novoga.
Picek sad zove Karlovica a prije par godina je bilo:B uz lijepe komentare.
A ti si mi totalno faca,prognoziras i rezultat,tocno u gem,ma ne mogu vjerovati:eek: :D
U svakom slucaju drzim fige Ljubi.:top:

Feuerfuchs
16.03.2005., 20:34
Steta, zbog mogucnosti da se osvoji veliki broj bodova na turniru, kaj mora igrati s Federerom u ranoj fazi turnira jer to je jedini tenisac koji u ovom trenutku moze dobiti Ljubu,ali isto tako je Ljubo jedini koji moze da igra ravnopravan mec sa Federerom.
Mislim da ako Ljubo dobije 1. set da ima velike sanse da dobije mec.
Sve ima: odlicnu formu ,samopouzdanje pa mora jednom i Federer pasti.:moli:

Feuerfuchs
17.03.2005., 08:03
Ljubo je opet odigrao odlican mec,ali nazalost opet je Federer bio malo bolji u odsudnim trenutcima.
Inace u cijelom mecu samo je Federer imao jednu break sansu na Ljubin servis.
Steta zbog bodova kaj su se ovako rano sreli,ali sve cestitke Ljubi na odlicnoj igri.

Feuerfuchs
27.03.2005., 19:24
Ljubo je prosao u osminu finala mastersa u Miamiju ,protiv Spadeae je bilo tesko 7:6 u trecem setu.
Sljedeci Ljubin protivnik ce biti pobjednik meca Nadal-Verdasco.
Bravo Ljubo.:s :cool:

MaXI
29.03.2005., 21:36
panced kaže:
Ljubo majstore!!

Drago mi je da je Ljubo ljudina kao i Agassi, a ne prepotentni pizdek poput Roddicka!
Da taj debeli Rod je fakat pizdek,umno upitni ,usuđujem se reći opasan za okolinu.:D

Feuerfuchs
17.07.2005., 13:54
Iako je jos prerano za slavlje, ali mislim da je trenutak da se ovaj topic ponovno podigne.
Ljubo je uzeo prvi set sa 6:3 i jos dva seta nas dijele od ulaska u polufinale Davis Cupa.

Roose Bolton
17.07.2005., 14:11
nemoj još...

ureknuo si ga... 0-3 u drugome

Feuerfuchs
17.07.2005., 15:40
Evo ga Ljubo je rijesio i ovaj dvoboj.
Ljubo majstore, faco , legendo....
Naklon do poda.:s :s :s

Homer
17.07.2005., 16:15
Ivan "Davis" Ljubičić :s :s :s

Feuerfuchs
18.07.2005., 07:54
Jos ponesto o mecu sa Rumunjima:

Nakon velike pobjede Ivana Ljubičića, koji je Hrvatsku odveo u polufinale Davis Cupa, mnogi su se strani mediji oglasili pohvalama na račun naših tenisača, koji po svemu sudeći, stiču sve veći ugled u svjetskom tenisu.

Dosadašnja dva pokušaja naših igrača da dođu u polufinale bila su neuspješna, te su završila porazima od Argentine odnosno Španjolske.

Nakon Ljubičićeve pobjede protiv Andreja Pavela, peti meč igrali su Mario Ančić i Victor Hanescu.

Pobjedom mladog Splićanina Hrvatska je došla do rezultata od 4:1, te na taj način tek potvrdila svoju nadmoć.

Strane agencije nahvalile su naše momke, posebice Ljubu, za kojeg britanski Sporting life kaže da se pokazao herojem današnjeg meča, koji je Hrvatsku prvi put doveo do prvog polufinala u povijesti, a posebno se ističe se i to da je Hrvatska u prvom krugu natjecanja izbacila tenisku velesilu, SAD.

CBS Sportsline najviše se osvrnuo upravo na taj uspjeh, jer pobijediti Andyja Roddicka, Andrea Agassia i braću Bryan zaista nije lako.

Pobjedu naših tenisača popratio je i Reuters, koji također veliča Ljubičićevu čvrstu igru, te ga naziva topnikom i herojem dana u našoj zemlji.

Nakon meča, Ljubo je otkrio kako se u Hrvatskoj osjeća favoritom protiv bilo koga.

"Ovo je sjajan osjećaj i nadam se da ovaj san nikad neće prestati! Danas sam vjerojatno najsretniji čovjek na svijetu, te želim u ovom trenutku uživati što duže. Oni su zaista rijetki u karijeri." - izjavio je Ljubičić neposredno nakon meča.

Na upit koliko je splitska publika pomogla u plasmanu u polufinale, Ljubo je odgovorio kako je ovo bilo najbolje domaćinstvo koje je igrao.

"Do Rusije ima još dosta vremena, no Rusi su i strašno jaki. No, igramo kod kuće, pa ćemo ja i Mario morati dobro isplanirati nastavak da na taj događaj dođemo maksimalno spremni. Jer ne igra se polufinale Davis Cupa sto puta u životu." - zaključio je Ljubo, koji je najviše zaslužan za Davis Cup euforiju koja trenutno vlada u Hrvatskoj.

Breezer Boy
18.07.2005., 08:52
Bravo Ljubo :lux:

Feuerfuchs
25.09.2005., 14:24
Vrijeme je da se ovaj topic ponovno podigne.
Ljubo , care, majstore, legendo, boze, najveci si.:s :s :s

Pea
25.09.2005., 14:29
Ljubo majstoreeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

:s :s :s :s

care naš, legendo!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)

Serse
25.09.2005., 14:30
di ovo iskopaste :s :s :s :s :s :s :s

Whatever
25.09.2005., 14:32
Iskopasmo :D

Ljubo je legenda :top:

:s :s :s

tic
25.09.2005., 14:36

Ken
25.09.2005., 14:46
Ljubo. :s :s :s

little wonder
25.09.2005., 14:49
Ljubo je legenda... Svaka čast na tako dobroj igri... :top:

BillGatesMustDie
25.09.2005., 14:55
Rita kaže:
O zasluznim sportasima ne bi,ima ih jako puno koji nis nisu dobili a puno dali.
Ljubo je zaslužan... :s :s :s :s Ljubo nam je puno dao :s :s :s :s

acer
25.09.2005., 14:58
Ljubo,Ljubo:s :s :s :s :s :s :s

Roose Bolton
25.09.2005., 14:59
Ljuboooooooooooooooo!!!
:jumping: :jumping: :jumping: :jumping: :jumping:

Damson
25.09.2005., 16:34
Mislim da bi se trebalo ozbiljno razmisliti o postavljanju spomenika Ivanu Ljubicicu na Gripama.

Ljubo care!:s

Jalnuški Diletant
25.09.2005., 16:37
Damson kaže:
Mislim da bi se trebalo ozbiljno razmisliti o postavljanju spomenika Ivanu Ljubicicu na Gripama.

Ljubo care!:s Ili neka se bar dvorana "Gripe" preimenuje u dvorana "Ivan Ljubičić - Ljubo".

Simpatičan i skroman momak.

smješka
25.09.2005., 16:48
:cheer: ljubo mi te volimo, ljubo mi te volimo :cheer:

seti
25.09.2005., 16:59
Slovacka vodi 2:1, ali ako Argentina preokrene i igramo finale doma stvarno treba opet u Splitu igrati, ne mijenjati dobitnu kombinaciju. Kako mu je uzeo zadnji servis :eek::D:top: !

Jalnuški Diletant
25.09.2005., 17:05
seti kaže:
Slovacka vodi 2:1, ali ako Argentina preokrene i igramo finale doma stvarno treba opet u Splitu igrati, ne mijenjati dobitnu kombinaciju. Kako mu je uzeo zadnji servis :eek::D:top: ! Treba putovati u Bratislavu.

Čini mi se da je finale od 2. do 4. prosinca.

smješka
25.09.2005., 17:08
Jalnuški Diletant kaže:
Čini mi se da je finale od 2. do 4. prosinca.
je :)

kem
25.09.2005., 18:43
Da se i ja pridruzim, s rezervnog polozaja. :zubo:

Pea
25.09.2005., 18:45
trebamo napast slovačku... invazija narode, invazija... :D :D

Ali sam ja ipak htjela da se igra u Hrvatskoj protiv Argentine, da ih ubijemo na super-brzoj podlozi i da im se osvetimo za Buenos Aires. :mad:

Torcidas
25.09.2005., 19:44
Ljubo je car.... Bog čaaaak :)

Aconcagua
30.09.2005., 07:46
Ma da nema Ljube ne bi ja tako ljubio tenis... pa ni Davis CUP:cool: :)

Bit će slavlja u prosinu!! Imam neki osjećaj;)

Tudum
04.10.2005., 18:39
u LJubinu cast, obrijo sam glavurdu

Feuerfuchs
09.10.2005., 15:17
Ljubo je zakon.:s :s :s

Nimoy
09.10.2005., 15:26
:s :top:

Pea
09.10.2005., 15:50
Ljubo, skidam kapu ponovno.

:s :s :s :s :s :s

Roose Bolton
09.10.2005., 15:55

little wonder
09.10.2005., 17:19
Još jednom :s :top: za legendu...

Tudum
14.10.2005., 15:16
jedini celavi covjek koji mi je ok :s :s

Johnny Utah
14.10.2005., 16:36
ljubo:s :s :s :s :s

Tuvix
14.10.2005., 16:46
deset u nizu:s :s :s :s :s :s :s :s :s :s

Tuvix
15.10.2005., 17:06
Ispravak 11. u nizu:s :s :s

Nimoy
15.10.2005., 18:16
Bravo Ljubo igračina si!:s :lux:

Sretno sutra!!:s :top:

Roose Bolton
15.10.2005., 18:54

Allahu ekber Ljubo!!!

Feuerfuchs
15.10.2005., 19:10
Ljubo, Ljubo.:s :s :s

Tudum
16.10.2005., 02:55
ave cesar , pardon, Ljubo :s :s :s :s :s :s

Pea
16.10.2005., 12:40
Ljubo!!!

:s :s :s :s :s :s :s

care!!!

Typhoone
16.10.2005., 13:51
SREĆA ŠTO LJUBO POSTOJI!
:s :s :s :s :s :s :s :s

Roose Bolton
16.10.2005., 14:38
Zamislite svijet bez Ljube....

Tuvix
16.10.2005., 15:40
Još jedan isparavak 12 u nizu drugog najboljeg tenisača na svijetu ove sezone:klap: :klap: :headbang:

Giure Grando
16.10.2005., 16:31
bravo:lux:

Roose Bolton
16.10.2005., 16:57
:jumping: :jumping: :jumping:
:zivili: :five:

Pea
16.10.2005., 17:11
ljubo majstoreeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

:tulum: :tulum: :lux:

Zorislav
16.10.2005., 18:44
ljubo care

Tudum
17.10.2005., 04:27
Idemo na treci

LJUBO DOKTORE TENISA

juriel
17.10.2005., 07:48
Drugi trijumf Ljube zaredom. Osvojio je i Beč bez izgubljenog seta... jedan je LJubooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :lux: :klap: :tulum:

Tudum
17.10.2005., 22:34
LJ
U
B
O

M
A
J
S
T
O
R
E
:s

Roose Bolton
22.10.2005., 17:25
16. pobjeda za redom..
I Nalbandian se priključio nizu.

Pea
22.10.2005., 17:30
po enti put: LJUBO, MAJSTORE!!!

Ken
22.10.2005., 19:35
Sad će i Nadala :clint:

zale
22.10.2005., 19:41
Ken kaže:
Sad će i Nadala :clint:

Nadal, shmadal, bu ga Ljubo svladal

:D :D :D

parliament
22.10.2005., 20:15
ljubo, ljubicice bijela:s :s :s :s :s

Whatever
22.10.2005., 20:21
Šta reći doli :s :s :s :s :s :s :s :s

Ken
22.10.2005., 20:43
Ljubo je u šemi. :s :s :s

FORUMASH78
23.10.2005., 00:47

rossonero
23.10.2005., 12:45
:lux: Ljubo:lux:

:s :s

majstorrr
23.10.2005., 13:21
meni izgleda da je on nesto uzea(ne kazem da je) koliko dobro igra... pre jak je. ljubo majstore!!!!

Jalnuški Diletant
23.10.2005., 15:55
Nije normalan. :rolleyes:

kem
23.10.2005., 16:51
Por favor, si hay algún nutricionista en el foro, necesitaría que me proveyera de una dieta con la misma base vitamínica y valor energético que la de Ljubicic. Gracias.

S jednog spanjolskog sajta (slobodan prijevod :mig: ) : "Ako ovdje ima nutricionista, molim da mi sastave dijetu iste vitaminske i kalorijske vrijednosti kakvu ima Ljubicic. Hvala."

:rofl:

juanpablom
23.10.2005., 22:41
Šteta što je Ljubo izgubio, danas je bio za klasu bolji od Nadala. Na trenutke je ovaj izgledao kao malo dijete. Bravo Ljubo samo tako nastavi. :top:
Možda Australian Open bude imao novog prvaka.

!Mizantrop!.
23.10.2005., 23:11
Čoveče... koji meč!
To se isplatilo gledati...
Ljubo je trgao nadala u prva 2 seta ko niko dosad.... Rafo je izgledao jadno... mučio se, vratio pun kufer teških lopti... a Ljubo samo plasirao winnere...
Ali jebiga s tim pravilima za finale zbog potrebna 3 seta.... šteta

Nije mogao Ljubo ipak izdržati do kraja...(konstantna negativna energija iz cijele dvorane upućena samo prema njemu) a tako je bio blizu!

Ma bravo legendo!!!!! nema veze, najbolji si!!!! :s

Roose Bolton
23.10.2005., 23:39
Bravo Ljubo..
Život ide dalje..
Samo naprijed.

juanpablom
24.10.2005., 17:02
Nadam se samo da će Ljubo barem približno dobro ovako u budućnosti.

little wonder
24.10.2005., 18:19
Bravo Ljubo! :top:

Feuerfuchs
31.10.2005., 18:24
Nakon Gorana ponovno imamo igraca medu prvih 10 u svijetu.
Bravo Ljubo.:s :s :s

FORUMASH78
04.11.2005., 16:12
Bog :s

Pea
04.11.2005., 19:34

majstore!!!!!

Feuerfuchs
04.11.2005., 21:38
Majstore u Shanghaiu si.

Jalnuški Diletant
05.11.2005., 16:04
Et, tek tako...

little wonder
05.11.2005., 18:49
Legenda...:s

Ken
05.11.2005., 19:01
Ljubo care:s

Roose Bolton
06.11.2005., 17:58
Ljubo..izgubio si...idi u *****....

P.S.

Šala mala..

Feuerfuchs
06.11.2005., 19:19
Ljubo jebem te smotana, djeca te razbijaju na touru.:D :D :D

A sada pravac Shanghai i rasturi Federera.

Danio
06.11.2005., 19:59
Feuerfuchs kaže:
Ljubo jebem te smotana, djeca te razbijaju na touru.:D :D :D

A sada pravac Shanghai i rasturi Federera.

:top:

Jalnuški Diletant
13.11.2005., 10:06

wogboy
13.11.2005., 10:13

Feuerfuchs
13.11.2005., 10:15
Ljubo,LJubo.:s :s :s

bluntman
13.11.2005., 10:42
Da se i ja pridružim! :s
Stvarno, što bi rekli Srbi, kolje brate! :D

Pea
13.11.2005., 13:23

!Mizantrop!.
13.11.2005., 17:26
Legendo!! :s

Serse
13.11.2005., 21:15
:clint:

wogboy
18.11.2005., 15:22
Legendo:s

Aconcagua
21.11.2005., 18:46
Sad kad se Ljubo posloži prije okršaja sa Slovacima, užitku gledanja neće biti kraja!

Jalnuški Diletant
02.12.2005., 17:42

Feuerfuchs
02.12.2005., 19:30
Hajde Ljubo jos dvije pobjede i to je to.:s :s :s

Jalnuški Diletant
03.12.2005., 17:36

little wonder
03.12.2005., 19:00

Feuerfuchs
08.01.2006., 14:22
Tako se krece u novu sezonu.:top:
Ljubo,Ljubo. :s :s :s

Germa
08.01.2006., 15:32
bravo ljubo!!!...:s

Pea
08.01.2006., 15:58
opet :s :s :s :s :s

Jalnuški Diletant
08.01.2006., 16:03
Al' se štogod dobroga dogodilo? :confused:

:s :s :s :s (Za svaki slučaj..)

Roose Bolton
08.01.2006., 16:08

fortaleza
08.01.2006., 16:54

Aconcagua
09.01.2006., 09:46
Ljubi, napred!! Sad nema uzmaka na Ozy openu:)

Feuerfuchs
20.01.2006., 11:22
Care.:s :s :s

J.Francesca
20.01.2006., 12:45
:cerek:

Whatever
20.01.2006., 13:05

Svi ćemo imat ozljede od klanjanja :s :s

Serse
20.01.2006., 15:34
uuu, imam dobar filing u vezi ovog :s :s :s :s

KUC KUC :cerek:

Ken
20.01.2006., 17:22
Ljubo :s :s :s

:mirko:

Feuerfuchs
22.01.2006., 18:42

Tuvix
22.01.2006., 19:00
Evo da se još jednom pridužim grupnom klanjanju caru ljubi:s :s :s :s

Feuerfuchs
05.02.2006., 19:06
:s :s :s :D

Drive99
05.02.2006., 19:21
ovo je njemu toliko bilo teško osvojit, kao meni popit čašu vode :D

xavierkat
05.02.2006., 20:42
:cerek: zasluzio je :cerek:

!Mizantrop!.
05.02.2006., 20:45
Ave imperator!!! :s :s :s

Jalnuški Diletant
06.02.2006., 07:01
:s :s :s :s :s :s :s :s :s :s

Jalnuški Diletant
10.02.2006., 18:40
:s :s :s :s :s :s :s :s :s :sPa da ponovimo...

meddo
10.02.2006., 18:52
A i da ja nešto rečem

Roose Bolton
10.02.2006., 19:27

xavierkat
10.02.2006., 20:42

Johny
11.02.2006., 00:42
Da ne bude da ja zaostajem:

:s :s :s :s :s :s :s :s :s :s

BTW. Evo nekih Ivanovih izjava nakon meča protiv Koubeka:

Austrians may not know, but this is the ideal clay court for me. Slow, indoor court, the ball bounces high above the waist, like in Hamburg, and I played semis in Hamburg. If you serve well, clay court is no problem. For me, everything was perfect.

I knew that this would be even easier. Conditions were better for me than for Koubek in Graz. Here, his shots could not hurt me

In Saturday’s doubles Mario and I will go from the first point. We should be in a better situation than the Austrians, having already played a singles match on this court.

J.Francesca
11.02.2006., 12:40
(Ivan zrači jednim autoritetom koji je opipljiv - by Mićo :D )

little wonder
11.02.2006., 17:41
Za našeg izbornika :s :s :s :zubo:

Bajdvej... Roose, super ti je sig :rofl: (ako je to ono što mislim da je)

xavierkat
11.02.2006., 17:57
Ljubo :cerek:

bajdvej... Roose, super ti je sig :rofl: (ako je to ono što mislim da je)

...ja bash htjela pitati sto jest sig...(*sporije razmisljam danas - to je od vremena* ;) )

Roose Bolton
11.02.2006., 18:01
Za našeg izbornika :s :s :s :zubo:

Bajdvej... Roose, super ti je sig :rofl: (ako je to ono što mislim da je)

Promijenio sam sig...

A onaj stari je bio odgovor HSP-ovca Rožića na Merlićevo pitanje: jeste li vi antifašist?

little wonder
11.02.2006., 20:33
Promijenio sam sig...

A onaj stari je bio odgovor HSP-ovca Rožića na Merlićevo pitanje: jeste li vi antifašist?

Mislila sam na ovaj novi :mig: . Whatever ga nije komentirao? :zubo:

Jalnuški Diletant
12.02.2006., 00:25
Ovaj puta samo jedan mali :s.

:o

Roose Bolton
31.03.2006., 22:54
LJUBO!!!LJUBO!!!!LJUBO!!!!!LJUBO!!!!!LJUBO!!!!!!

Ken
31.03.2006., 23:04

Ajmo sad Federera :E

s3v3n
31.03.2006., 23:07

ajmo :s :s

ambasadorica
01.04.2006., 02:30
oo:D

sad će ovaj fan club bit aktualan (moj o Jani spava ljetni san)

ok,ajmo onda:D

go Ljubo!:rozi: :cheer:

J.Francesca
01.04.2006., 07:10
:lux: :cerek: :lux:

simba
01.04.2006., 12:58
kad je prijenos?...ili ga nema:eek:

Germa
01.04.2006., 13:35
ima ga...nedjelja 18:00, hrt 2...

Jalnuški Diletant
01.04.2006., 14:58

:rolleyes:

Al je Federera udarilo auto, uhvatio proliv, iskopalo mu oko i ima desnu ruku u gipsu? :confused:

Feuerfuchs
02.04.2006., 20:10
Ljubo sjajan mec, ali jebiga morat ces igrati i nakon sto Roger ode u mirovinu samo tako ces do velikog naslova.:D

Bravo Ljubo, glavu gore u top 5 si. :s :s :s

slash
02.04.2006., 20:18
Jebemti, al' je malo falilo u sva tri seta. :mad: Federer je od Ljube bolji točno za toliko, za jednu loptu u setu, ali je Ljubo stvarno zaslužio barem set.

J.Francesca
02.04.2006., 20:20
:s :lux: :cerek: :lux: :s

Germa
02.04.2006., 20:23
ae, bravo ljubo, al ovaj retaj preko je druga dimenzija...:D

ma past će i neki masters turnir kad-tad...:s

Whatever
02.04.2006., 20:27
Bravo Ljubo, samo tako dalje :s :s

A Rođi bi se moglo dogodit da slučajno slomi nogu, nikad ne znaš :D:D

ambasadorica
02.04.2006., 20:28
Bravo Ljubo, samo tako dalje :s :s

A Rođi bi se moglo dogodit da slučajno slomi nogu, nikad ne znaš :D:D
slučajno?:)
:naoštravasjekiru:

xavierkat
02.04.2006., 21:25
...steta...a poraz that is...
...ali za igru :cerek:

tigrica$
02.04.2006., 23:33
:s :lux: :headbang: ( past ce i taj Federer uskoro )

Jedva cekam Davis Cup :cheer:

skeptik
03.04.2006., 14:32
Jel zna netko koji je tocno Ljubo sad na ATP listi? I koliko mu bodova treba do broja 2? (Za 1 necu ni pitat.)

Ferdibrand
03.04.2006., 21:33
ATP lista nakon Mastersa u Miamiju glasi ovako:

1. Roger Federer (SUI) 6935
2. Rafael Nadal (ESP) 4545
3. David Nalbandian (ARG) 2750
4. Andy Roddick (USA) 2655
5. Ivan Ljubičić (CRO) 2570
6. Nikolay Davidenko (RUS) 2490
7. Guillermo Coria (ARG) 2025
8. James Blake (USA) 1985
9. Gaston Gaudio (ARG) 1915
10. David Ferrer (ESP) 1700
11. Andre Agassi (USA) 1600
12. Lleyton Hewitt (AUS) 1580
13. Nicolas Kiefer (GER) 1550
14. Radek Stepanek (CZE) 1530
15. Juan Carlos Fererro (ESP) 1480
16. Richard Gasquet (FRA) 1475
17. Mario Ančić (CRO) 1475
18. Fernando Gonzales (CHI) 1470
19. Robby Ginepri (USA) 1465
20. Thomas Johansson (SWE)1460

a 1350. na listi (tj. posljednji) sa 3 boda je momak imenom Jose Zunino iz Ekvadora.. Jose je u odnosu na prošli mjesec pao 8 mjesta.. čestitamo!!!

tigrica$
03.04.2006., 21:54
2. je na race listi :cerek:

skeptik
04.04.2006., 09:00
Cini se da je i Nadal predaleko, tj. da bi realno mogao dogurati do 3. mjesta, ali do 2. tesko.

Roose Bolton
07.04.2006., 16:06
LJUBO!!!!

Jalnuški Diletant
07.04.2006., 17:23
LJUBO!!!!

:s :s :s :s :s :s :s:s :s

little wonder
07.04.2006., 18:29
Jel mogu i ja stavit kojeg?

*glasam za to da se ovaj smajlić preimenuje u :ljubo: :D

kem
07.04.2006., 20:32
Moram i ja! :s :s :s :s :s

FORUMASH78
07.04.2006., 20:50

Nimoy
07.04.2006., 22:20
bravo Ljubo :s :s

Pea
07.04.2006., 22:23
ljubo :s :s :s :s

rossonero
07.04.2006., 22:33
ja jos nisam, pa evo dva komada :s :s

icegirl78
08.04.2006., 08:17
ovaj naš ljubo je legenda, kako je samo preokrenuo meč :s

:kiss: :kiss: nadam se da mi Aida neće zamjeriti :cerek:

Damson
08.04.2006., 09:00
Ni pri 1:4 u tie-breaku treceg seta nisam pomislio da Ljubo moze izgubit... Ljubo care :)

Germa
08.04.2006., 13:17
ljubo, asa ti jeben...:s:s:s:s:s:s

Feuerfuchs
08.04.2006., 14:53
Mislim da bi i nakon danasnjeg meca mogao pasti po neki :s :s :s :D

icegirl78
09.04.2006., 11:40
Ljubo je legenda od čovjeka, većeg poštenjaka od njega u našem sportu nisam vidjela. Voljela bih ga privatno upoznati :cerek:
A to što ponekad izgubi, to je normalna stvar, svatko ima svoje loše dane.
Želim mu danas pobjedu i uspješan nastavak dobro započete godine :cheer:

xavierkat
09.04.2006., 16:06
...VELICANSTVEN :cerek: i stalno to potvrdjuje...

Roose Bolton
09.04.2006., 20:29
Za još jedno brisanje poda sa Nalbandianom....

Feuerfuchs
09.04.2006., 20:45
Idemo dalje, prema cetvrtom, pa trecem, pa drugom mjestu na ATP ljestvici.
Odlican je Ljubo.:s :s :s

little wonder
10.04.2006., 10:12
Ljubo je ljudina :s :s :s :s

*želim mu da uskoro na nekom Mastersu ili Grand Slamu skrši Rođu, kao što je jučer skršio Nalbandiana

Ljubo, mi te volimo :cerek:

tigrica$
10.04.2006., 19:25
I ja se ponovno klanjam :s :s :s :s :s :s :s :s :s :s

Total40
14.04.2006., 10:30
Ljubo je izrastao u vanserijskog igraca sa po meni najboljim bekendom i servisom na svijetu!! Samo naprijed Ljubo!! Navijamo za tebe!!

LJUBO :s :s :s :s :s :s :s :s :s :s

Feuerfuchs
20.04.2006., 19:34
Hakjde Ljubo jos sutra Ganzaleza da vidimo kako stoje stvari s Rogerom na zemlji.:D

Whatever
20.04.2006., 23:33
Hakjde Ljubo jos sutra Ganzaleza da vidimo kako stoje stvari s Rogerom na zemlji.:D

Klimavo, rekao bih:zubo:

Ali svejedno zaslužuje :s :s :s :s

Jalnuški Diletant
20.04.2006., 23:38
Bolje da umre selo nego običaji. :rolleyes:

Feuerfuchs
21.04.2006., 17:44
A jebem ti koji peh danas.:flop:
Ali svaka cast Ljubi.:s :s :s

Total40
24.04.2006., 14:20
LJUBO 4.igrac svijeta!!:s :s :s :s :s :s :s :s :s

FORUMASH78
24.04.2006., 14:29
LJUBO 4.igrac svijeta!!

A za tjedan dana ulazi u TOP 3! :s :s :s :s :s :s :s :s :s :s

Total40
24.04.2006., 18:51
A za tjedan dana ulazi u TOP 3! :s :s :s :s

Da,priblizava se Goranovom 2.mjestu iz 1994 .g.nakon Finala Wimbledona!!:top:

LJUBO:s :s :s :s :s

mudroslov
24.04.2006., 22:42
Ljubo je izrastao u vanserijskog igraca sa po meni najboljim bekendom i servisom na svijetu
Pogledati Safina i njegov jednoručni. Sreća da je taj previše lud da ga koristi kako treba. Što se serve tiče, nema bolje. Najinteligentniji igrač na svijetu. Poslije Federera, najkvalitetniji.

Total40
25.04.2006., 07:51
Pogledati Safina i njegov jednoručni. Sreća da je taj previše lud da ga koristi kako treba. Što se serve tiče, nema bolje. Najinteligentniji igrač na svijetu. Poslije Federera, najkvalitetniji.

Koliko ja znam Safin igra dvorucni bekend (pogledaj: http://www.maratsafin.com/content.php?did=9&aid=71189083c42e3102b2c2f75411c92ef7) Definitivno odlican bekend ali Safina dugo nisam vidio u najboljoj formi pa sam ocjenio Ljubin bekend boljim...:D
Bas bi dobro bilo vidjeti Ljubu - Safin mec...Da,Ljubo je definitivno najinteligentniji igrac,odlicno miksa igru bez nepotrebnog forsiranja a tocno zna kada treba potegnuti...:top:

mudroslov
25.04.2006., 12:51
Koliko ja znam Safin igra dvorucni bekend
Moj lapsus :D . Mislim jaje a kažem jabuka.

Total40
01.05.2006., 17:26
Ljubo 3.igrac svijeta...:s :s :s :s :s
Federer je daleko ali Nadal...tko zna...Ljubo nema puno toga za braniti a dolaze jaki turniri na zemlji + RG!!:top:

LJUBO :s :s :s :s

Jalnuški Diletant
01.05.2006., 23:20

Feuerfuchs
07.06.2006., 17:34
Covjek ude u plofinale Grand slama a nitkoo da se sjeti podici topic.:flop:

Lame Deer
07.06.2006., 18:51
Ljubo ko suza :)

Roose Bolton
07.06.2006., 19:29
Za polufinale:

kem
07.06.2006., 19:36
Covjek ude u plofinale Grand slama a nitkoo da se sjeti podici topic.:flop:

Za to imamo tebe. ;)

Ljubo :top: :s

Pea
07.06.2006., 19:42
ljubo :s :s :s :s :s

BillGatesMustDie
08.06.2006., 04:19
slavite polufinale izboreno u SMEĆE konkurenciji i s ULTRA srećom u ždrijebu

:zubo:

Nimoy
08.06.2006., 04:22
:eek: :rolleyes:

Germa
08.06.2006., 05:45
dajte mu tog nadala...:s:s

Total40
08.06.2006., 07:48
Za polufinale RG...:s :s

Za broj 4 u svijetu...:s :s

Carlos
08.06.2006., 17:13
slavite polufinale izboreno u SMEĆE konkurenciji i s ULTRA srećom u ždrijebu

:zubo:

deja vu :misli:

Jalnuški Diletant
09.06.2006., 17:22
Popušio.

Ali ipak...

Serse
09.06.2006., 17:24
ljubo asu :s

kem
09.06.2006., 19:30
Ljubo :s

moram priznati da mi se ne svidjaju nadal i federer. ono, zna se da ce njih dvojica u finale i ubiju svaku neizvjesnost.

Lame Deer
09.06.2006., 19:35
dajte mu tog nadala...:s:s

:D

Feuerfuchs
16.10.2006., 07:28
Vrijeme je da se ovaj topic ponovno ozivi.
Impresivan tjedan.:top:

Total40
16.10.2006., 12:48
Vrijeme je da se ovaj topic ponovno ozivi.
Impresivan tjedan.:top:

Slažem se...Onako sigurnog Ljubu na servisu i sa osnovne dugo nisam vidio...Ljubo is back...Rođi se gaće tresu...:D :s :s :s

Total40
02.11.2006., 12:03
Interesantno je kako svi mi dosta mlako i zdravo za gotovo prihvaćamo Ljubino kvalificiranje za Masters već drugu godinu zaredom...Nekako nam to ispada normalno i očekivano a sve je samo ne to...Ljubo je ove godine sa tri osvojena turnira i polufinalom RG poziciju među 8 na kraju godine izborio daleko prije nego prošle godine...Osobno moram priznati da poslije Goranove karijere nisam vjerovao da ćemo tako brzo imati igrača sposobnog za borbu za Masters ali na moju veliku radost konstantno dobar tenis koju prezentira Ivan Ljubicic svake me godine sve vise odusevljava... Konkurencija u svijetu sporta kada je riječ o tenisu jedna je od najvećih i svak tko je i bar malo ozbiljnije igrao tenis u životu zna kako je zahtjevan taj sport...Najlakše se zavliti u fotelju,grickati kokice i pizditi kako je Ljubo trebao bolje taj forhend ili bekend odigrati a u međuvremenu nebiti svjestan kakav je rezultat naš igrač već napravio time što se uopće i kvalificirao na Masters...:D

Ljubo zaslužuje od svih nas veliki naklon do poda i sve želje za što boljim nastupom u Shangaju...:s :s

Feuerfuchs
14.11.2006., 16:42
Tu je topic.:s :s :s :s :s

Total40
14.11.2006., 16:46
Tu je topic.:s :s

Ljubo veličanstveni...:s :s :s :s :s :s :s :s

meat katie
14.11.2006., 17:22

Zabranjen pristup onima koji su ga nazivali drugim reketom. :zubo:

Total40
15.11.2006., 12:36

Zabranjen pristup onima koji su ga nazivali drugim reketom. :zubo:

Da,takvi su se zavukli u mišju rupu...:zubo:

Vg07
18.11.2006., 23:35
Ivane, želim ti puno sreće i zdravlja, da nas opet uveseljavaš svojim sjajnim igrama i da konačno "skineš" ovog već pomalo dosadnog Federera u nadolazećoj 2007.

Živio, Ivane!

Total40
06.01.2007., 12:53
Veliki naklon za finale Dohe...:s Bravo Ljubo,odličan početak godine...:s

Feuerfuchs
06.01.2007., 17:02
Slican pocetak kao i prosle sezone, prvi nastup, prvi turnir.
Da se jos malo bolje nadje s reketom i vrati konstantu u igri, ovo bi trebala biti najbolja Ljubina szona.
Idemo Ljubo.:s :s :s

Serse
31.05.2008., 17:57
http://img145.imageshack.us/img145/3015/sqs2.gif

tomo
31.05.2008., 17:58
:rofl:

http://i25.tinypic.com/25qc29z.jpg

http://smileys.on-my-web.com/repository/Music/trumpet-127.gif

wes craven
31.05.2008., 18:01
:clint:ubi ga Ljubo:s
narodno veselje:s

fortaleza
31.05.2008., 18:07
http://fotosdetenis.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/ljubicic.jpg :lux:

Fak, zašto sam banirao psg-a? :mad: :zubo:

Whatever
31.05.2008., 18:10
od siječnja 2007 ništa i evo danas smo digli temu http://smileys.on-my-web.com/repository/Music/trumpet-127.gif :D

:cheer:

Ono
31.05.2008., 18:18
:cheer:

ljubo je bog :lux: