PDA

View Full Version : Filmovi kojima ne znamo ime... (staro)

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

Točka RH
28.09.2009., 20:59
Jeee to je taj, hvala evil bastard...

tcog
28.09.2009., 21:20
Remake japanskog filma, prilično nov, horor, majka i kći se dosele u novi stan u kojem stalno curi voda i događaju se paranormalne stvari, majka sumnja da je to djelo bivšeg muža koji je zastrašuje, ispostavlja se da je to djelo duha djevojčice koja je ubijena u toj zgradi. Na kraju duh pokuša ubiti kćer, ali majka je otkupi svojim životom tako što kaže duhu da će "poći s njom i biti njezina majka".

:confused:

Hvala :)

dr mladjo
28.09.2009., 21:36
http://www.imdb.com/title/tt0308379/
http://www.imdb.com/title/tt0382628/

tamdan
29.09.2009., 13:06
trazim ime malo starijem filmu,o onom liku koji je umjesto ruku imao skare,ne sejcam se tocno kak ide radnja.ugl zivel je s nekom obitelji,oni su ga iskoristili da im provali u neku kucu...bla bla nemam pojma dalje

zna neko o kojem se filmu radi? :D

dr mladjo
29.09.2009., 13:10
edwars scissorhand

vjeketa
30.09.2009., 19:27
Užasno me zanima ime jednog, sad neznam jel bio film ili mini serija, a postojala je i knjiga.
Ovako radnja se odvija negdje 70-80 god u bivšoj državi, na prostor Hrvatske se ubacuju nekakvi dobrovoljci valjda diverzanti ili sl. naravno s ciljem rušenja vlasti. Tajne službe ih skuže i na kraju pobiju,mislim da na nekoj livadi.
Btw koliko sam upućen snimano je prema istinitom događaju ćak je u stvarnosti jedan dobrovoljac Karlovćanin.
Ako ko ima kakvu ideju bilo filma ili knjige H V A L A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Deckard
01.10.2009., 05:31
Užasno me zanima ime jednog, sad neznam jel bio film ili mini serija, a postojala je i knjiga.
Ovako radnja se odvija negdje 70-80 god u bivšoj državi, na prostor Hrvatske se ubacuju nekakvi dobrovoljci valjda diverzanti ili sl. naravno s ciljem rušenja vlasti. Tajne službe ih skuže i na kraju pobiju,mislim da na nekoj livadi.
Btw koliko sam upućen snimano je prema istinitom događaju ćak je u stvarnosti jedan dobrovoljac Karlovćanin.
Ako ko ima kakvu ideju bilo filma ili knjige H V A L A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Brisani Prostor (http://www.imdb.com/title/tt0088489/)

Stvarno dobra serija bila.

vjeketa
01.10.2009., 13:13
J jednom hvala idem ga sad odmah pronać

mia**
01.10.2009., 20:53
Zna li itko kako se zvao film o Marthi Stewart??
(i ako bi mogla neka sugestija di da skinem taj filma :blinkblink: )
hvala punoooo!!!

dr mladjo
01.10.2009., 20:59
Martha Behind Bars (2005)
kad se traži tako neka osoba samo se u imdb pod charachter upiše ime osobe koja je glumljena..

Exitor Cugy
02.10.2009., 22:27
Traži se film...
Ovako...ovog se sječam
Na početku filma je živio neki lik u šumi u kolibi sa ženom...neki duh mu je ubio ženu i ostao je sam...lik je kasnije u filmu ostao bez šake pa si je na ruku ''ugradio'' motorku...kasnije se lik našao u nekom drugom svijetu(neznam kako) kao zatvorenik...bacili su ga u neki bunar gjde je bila neka zvijer, no on je nju prerezao sa motorkom...kasnije je dobio neki zadatak da pokupi neku knjigu...prije nego što ju je uzeo morao je izgovoriti 3 tajne riječi, a on je prve dvije znao, no oko treče se dvoumio, ali je ipak uzeo knjigu ne izgovoreći tu riječ...kad se vračao u dvorac sa knjigom na putu se susretao sa pošatima koje su bile uzrok neizgovaranja te treče riječi...jedna od njih je bila da se iz njega načinio još jedan isti(taj lik - glavni glumac)...on je njega ubio...kad se vratio sa knjigom u dvorac taj njegov dvojnik je okupio vojsku i krenuo na njega da ga ubije
Dalje se ne sječam, ipak ako itko zna o kojem se filmu radi postajte :s

dr mladjo
03.10.2009., 07:41
army oif darkness

Exitor Cugy
03.10.2009., 10:16
army oif darkness

hvala tiiii :top: :s

MKAT
03.10.2009., 11:28
Bok!
Nadam se lagano pitanjce..
Kako se zove film u kojem se glavni lik (možda i nije glavni, ne sjećam se ?!) vozi u autu i pjevuši pjesmu The Boxer (Simon and Garfunkel) ( I am just a poor boy and my storys seldom told ...) koja svira na radiju ?
hvala

electro cute
04.10.2009., 16:35
daklem

crtani film, vjerojatno 80-e ili sami početak 90-ih. u stilu crtića dona blutha. radi se o klincu (mislim da je bio antropomorfizirani miš) koji cijelo vrijeme sanjari. i onda se bori protiv noćnih mora ili tako nešto... sjećam se samo jednog ulomka kad on šeće niz ulicu i mašta...

ciganche
04.10.2009., 21:39
ja tražim jedan srpski film - scene kojih se sjećam je da Ljubiša Samardžić glumi lika koji je završio u ludnici i ostavio doma sina i ženu. Sin htio otputovati u Njemačku (čini mi se), a mama za to vrijeme našla ljubavnika, on nije pošao nego se vratio u stan i uhvati ih kako se seksaju, dovede nekog malog čovjeka i natjera ga da mu poseksa mamu, a ljubavnika zaveže za radijator. Taj mali poseksa njegovu mamu, a on se ubije pištoljem. I dođe njegova cura s kojom se tada trebao naći i nađe ga na podu mrtvog....tu je završio film

malo sam zbrda zdola objasnila, ali ako je netko shvatio i zna naziv filma voljela bih da mi kaže :)

nitko ne zna? :)

lila2376
05.10.2009., 15:42
pozdrav=)
evo ako neko zna ime filma da mi pomogne..
bio je prije jedno mjesec/dva na rtlu..
neznam tocno o cemu se radi (treba frendici jednoj)..uglavnom je spomenula da je akcijski, lik i neka zenska bjeze od likova koji ih oce ubit..policija ih ganja.. njoj je bila upecatljiva scena kada se njih dvoje nadu u nekom vlaku i pocnu se prepirat..no odjednom zenska skoci na lika i pohebu se u tom istom vlaku..i sjeca se scene di zenska lezi na autu a iza njih dolazi lik..ona brzo izvlaci pistolj i ubija ga :P

uglavnom to je samo jedan mali dio filma..i veli da se jedino tog sjeca jer je malo pijana bila..pa eto ak neko mozda zna.. :P

dr mladjo
05.10.2009., 16:08
pozdrav=)
evo ako neko zna ime filma da mi pomogne..
bio je prije jedno mjesec/dva na rtlu..
neznam tocno o cemu se radi (treba frendici jednoj)..uglavnom je spomenula da je akcijski, lik i neka zenska bjeze od likova koji ih oce ubit..policija ih ganja.. njoj je bila upecatljiva scena kada se njih dvoje nadu u nekom vlaku i pocnu se prepirat..no odjednom zenska skoci na lika i pohebu se u tom istom vlaku..i sjeca se scene di zenska lezi na autu a iza njih dolazi lik..ona brzo izvlaci pistolj i ubija ga :P

uglavnom to je samo jedan mali dio filma..i veli da se jedino tog sjeca jer je malo pijana bila..pa eto ak neko mozda zna.. :P
Fair Game (1995) (http://www.imdb.com/title/tt0113010/)?

C71
05.10.2009., 19:17
ovo će sigurno netko znati...ja se ne mogu sjetiti naziva filma. :rolleyes:

komedija, steve martin glumi oca četrnaestero djece.
nema tako davno, bio je taj film na tv-u, prvi i drugi dio.

dr mladjo
05.10.2009., 19:23
cheaper then dozen

C71
05.10.2009., 21:58
koji je naš prijevod?

powerslave
05.10.2009., 22:03
popust na količinu

*Deathless*
05.10.2009., 23:37
i meni treba pomoć - noviji, mislim da talijanski film. unuka i baka imaju jako dobar odnos, dok odnos te mlade cure (oko13 godina ima) s majkom nije baš najbolji... baka završava u staračkom domu, a mala počinje naveliko eksperimentirat sa seksom i promiskuitetno se ponašat, mama ništa ne sumnja... mislim da je ime filma žensko ime, ono glavne junakinje...
hvala unaprijed :)

electro cute
06.10.2009., 00:39
i meni treba pomoć - noviji, mislim da talijanski film. unuka i baka imaju jako dobar odnos, dok odnos te mlade cure (oko13 godina ima) s majkom nije baš najbolji... baka završava u staračkom domu, a mala počinje naveliko eksperimentirat sa seksom i promiskuitetno se ponašat, mama ništa ne sumnja... mislim da je ime filma žensko ime, ono glavne junakinje...
hvala unaprijed :)

melissa p iliti 100 poteza četkom prije spavanja (http://www.imdb.com/title/tt0443584/)?

Jake Harper
06.10.2009., 01:40
Help!

Bio sam mali kada sam gledao taj film i ne secam se bas puno no evo cega se secam:
Rec je o hororu u kome neka tamo deca imaju ludu majku ali se na kraju ispostavi da je deda zapravo lud jer je on svoju cerku odnosno majku te dece nacinio ludom tako sto ju je silovao i zlostavljao te scene se secam kada je siluje u podrumu.
U tom filmu postoji zeleni kamionet neki model star 100 godina najmanje u kome klinci beze od majke u jednoj sceni a sve se to desava na nekom imanju malo van grada.

To je sve cega se trenutno secam ako se setim jos neceg dopunicu.

Mnogo sam se plasio ovog filma dok sam bio dete i iz tog razloga bi voleo da ga imam u svojoj kolekciji.

Deckard
06.10.2009., 06:47
Evo još jedan mali vrag kojeg nikako ne mogu pronaći, pa znalci...pomagajte.:D

Radi se o trileru, starijem, negdje iz osamdesetih, majka sa troje djece se mora vratiti kući, kod svojih roditelja, navodno stariji bračni par koji ne podnosi što je kćer otišla i zato za prvo vrijeme djeca moraju živjeti na tavanu, a ona ih tek u nekim rilikama može posjetiti. Djeca svaki dan dobivaju jelo kroz vrata, a posebna je scena gdje netko peciva posipa bijelim šećerom. Klinci nekoliko puta pokušaju pobjeći jer ih mama prestane posjećivati, a na kraju shvate da ih djed i baka nisu mrzili već im je mama prodala priču, a onaj bijeli šećer (sve je upućivalo da to baka radi) ispada nekakav otrov kojim ih je ustvari mama trovala. Kraj je vjenčanje mame i novog tipa,(koji nije ni znao da ona ima djecu niti ih je želio) ali najstarija kćer se potuče/gurne mamu kroz prozor i ona se objesi vjenčanicom na nekakvom puzavcu/vinovoj lozi.

Flowers in the Attic (http://www.imdb.com/title/tt0093036/) Iskopano.

DeeJay_D
06.10.2009., 16:46
ekipa pomagaj....80e-90e.... djevojcica i delfin...mala dobiva neki sjaj,upija sunce itd... obitelj istrazuje zvukove delfina .....hitnoooo heheh

C71
06.10.2009., 17:02
popust na količinu

to je taj, hvala puno. :)

nista_ne_znam
06.10.2009., 17:33
Pozdrav, ljudovi!
čitajući vaše zagonetke i odgonetke, prisjetila sam se nekoliko filmova kojima ne znam ime, pa se, eto, nadam da će netko uspijeti zaključiti o kojima se to radi! :)
evo kratkih sadržaja filmova:

1. glume japanci/kinezi, ali ne znam je li filmna engleskom ili japanskom. Uglavnom, radi se o teeneđerici koju mama stalno ponižava i govori joj da je debela, a ona to nije. Zatim bježi od kuće i dolazi kod nekog starijeg debelog tipa koji joj ponudi sobu da u njoj prespava, ali joj kasnije ulazi u krevet i siluje ju. Dalje nisam gledala, pa ne znam.
2. ne znam na kojem je jeziku, ali mi e čini da glume meksikanci. Opet se radi o mladoj curi koja vodi svoj dnevnik. Jednog dana je siluje njen stric ili tatin prijatelj, tako što joj ulazi u sobu. Čak mislim da su joj rositelji bili kod kuće i partijali, ali nisu ništa čuli. Ona to zapisuje u svoj dnevnik i nikome ništa ne govori (ili je možda rekla svome najboljem prijatelju). Nakon toga počini samoubojstvo, a roditeljima nije jasno zašto. Majka sprema njene stvari i pronalazi dnevnik u kojem pročita d aje silovana. Ona to kaže svome mužu i ovaj ide ubiti tog tipa koji ju je silovao.
3. talijanski film-tip odlazi sa svojom zaručnicom ili frendovima na neku svadbu na kojoj upoznaje teeenejđericu koja mu se upucava. Postaje zaluđen njome, pa joj dolazi do škole. Oni se počnu družiti i spavaju zajedno. Njegova zaručnica počinje sumnjati da ju vara i želi ga ostaviti, ali je on uvjeri da nije bilo ničega. On ostavlaj tu mladu curu i oženi svoju zaručnicu. Pred kraja filma njegova žena koketiras tipom u prolazu dok su protrčali jedan pokraj drugog.
4. radi se o jednom crtiću kojeg su puštali na hrt-u prije desetak godina. Na engleskom je jeziku, a radnja je smještena u unutrašnjost softwera u kojem glavni junaci (cura, dečko s kratkim dredlocksima i dečec s pesekom) igraju određene uloge kada netko stavi određenu igricu u komp. Postoji neki zločesti tip koji tom klincu za ročkas pokloni električnu gitaru i nešto mu odsvira. Također postoji i neka zločesta ženska koja umjesto izraza lica nosi određene maske. Crtić je 3D.
5. crtić kojeg su puštali na hrt-u prije desetak i više godine u vrijeme Božića. Mislim da je češki, ali su ga sinkronizirali na hrvatski. Nije animirani, nego od mislim glinenih figurica ili nešto tako. Uglavnom, radi se o nekom dečku kojemu od leda neki starac izradi veliku golubicu. To je kao neko prijevozno sredstvo. On na svom putu upoznaje različite ljude koji se voze s njime u toj golubici. Jedan od tih likova može od grančica koje nosi sa sobom u vreći stvoriti vojnike.
6. film u kojem avion pada na neki zapušteni otok, a od putnika preživljavaju djevojčica i malo stariji, ali mentalno zaostali dječak. Ona u početku ne želi biti blizu njega, ali se s vremenom zbliže. Tako jkednog dna akroz igru dođe do spolnog općenja. Nakon nekog vremena djevojčica se razboli, a on je hrani sa bananom ili nekim voćem kojeg je prvo prožvakao, a onda stavljao u njena usta. Ona umre, ali pronmađu samo njega. Njezin otac dozna kako je bila trudna i misli da ju je taj dječak silovao, ali misli da pronalazi njezin dnevnik u kojem piše da ga je zavoljela i spavala s njime. Ne radi se o filmu plava laguna.
7. na početku filma pokazuje se vjenčanje tipa i ženske koja je poremeća, ali on toga još nije svjestan. Oni imaju dvoje djece, i s vrmeneom tip skuži da mu je žena luda, pa je napušta. Kroz cijeli film se njih dvoje natežu oko ta dva dječaka, a otac ne može dokazati da bi djeca trrebala pripasti njemu. Ta žena upoznaje nekog ludog tipa, a njeni roditelji isto prokuže d a se ona sve luđe ponaša, pa ih ti luđaci ubiju. Isto taj novi mamin ludi dečko njenim sinovima oeprira madaža na licu ili tijelu. Na kraju filma otac naganja svoju bivšu, njenog dečka i klince koji se voze zajedno u autu, ali auto eksplodira.

router
06.10.2009., 17:38
Imam dva filma kojih se sjećam da sam ih davno gledao ali samo neke scene:

Film 1

Radnja se događa u neka davna vremena, neki tip koji ide u nepoznato nešto ili nekoga tražiti i scena koje se najjasnije sjećam je čudovište sa zmijama na glavi, nitko ga ne može ubiti, ali on mu je odrubio glavu i stavio je u vreću, nekome je trebao dokazati da je čudovište ubijeno...

Film 2:

Radnja također u davnim vremenima, nekakav ratnik u snijegu, sjećam se samo jedne scene gdje je u nekakvoj šumi i kroz šumu ide veliki put, sve je u snijegu i prema njemu u daljini tim putem trči nekakav bizon ili bik...

dr mladjo
06.10.2009., 17:45
4. radi se o jednom crtiću kojeg su puštali na hrt-u prije desetak godina. Na engleskom je jeziku, a radnja je smještena u unutrašnjost softwera u kojem glavni junaci (cura, dečko s kratkim dredlocksima i dečec s pesekom) igraju određene uloge kada netko stavi određenu igricu u komp. Postoji neki zločesti tip koji tom klincu za ročkas pokloni električnu gitaru i nešto mu odsvira. Također postoji i neka zločesta ženska koja umjesto izraza lica nosi određene maske. Crtić je 3D.reboot

5. crtić kojeg su puštali na hrt-u prije desetak i više godine u vrijeme Božića. Mislim da je češki, ali su ga sinkronizirali na hrvatski. Nije animirani, nego od mislim glinenih figurica ili nešto tako. Uglavnom, radi se o nekom dečku kojemu od leda neki starac izradi veliku golubicu. To je kao neko prijevozno sredstvo. On na svom putu upoznaje različite ljude koji se voze s njime u toj golubici. Jedan od tih likova može od grančica koje nosi sa sobom u vreći stvoriti vojnike.fools of world and flying ship

DeeJay_D
06.10.2009., 18:10
Imam dva filma kojih se sjećam da sam ih davno gledao ali samo neke scene:

Film 1

Radnja se događa u neka davna vremena, neki tip koji ide u nepoznato nešto ili nekoga tražiti i scena koje se najjasnije sjećam je čudovište sa zmijama na glavi, nitko ga ne može ubiti, ali on mu je odrubio glavu i stavio je u vreću, nekome je trebao dokazati da je čudovište ubijeno...

Film 2:

Radnja također u davnim vremenima, nekakav ratnik u snijegu, sjećam se samo jedne scene gdje je u nekakvoj šumi i kroz šumu ide veliki put, sve je u snijegu i prema njemu u daljini tim putem trči nekakav bizon ili bik...

FILM 1 : CLASH OF THE TITANS - http://www.imdb.com/title/tt0082186/

FILM 2 : THE WHITE BUFFALO - http://www.imdb.com/title/tt0076915/

router
06.10.2009., 18:44
Da! Mislim da su to ti filmovi! :top:

Svaka čast na brzini i točnosti! :)

BiFender60m
06.10.2009., 21:17
ima jedan film kojem neznam ime. zove se kunolovac

~hellena~
06.10.2009., 21:45
Ja vec par dana vrtim u glavi jedan scenarij i kad sam prepricavala rekli su mi da su to cak moguce dva razlicita filma ali nisam saznala niti jedan potencijalan naslov.
Ide nekako ovako: vrijeme robota i tih sf stvari, lik se pokusava ubaciti u tu nekakvu bazu da se "skenira" da im dokaze kako je covjek, neprestano ga hvataju. Odlazi kod nekih ljudi koji mu vade nekakav cip i onda ga ubaci tom glavnom liku koji ga trazi u džep pa ovaj poludi jer ga na radaru neprestano ocitava da mi je u blizini a njega nigdje nema. Onda se dogovara sa zenom da se nadu al mu ona valjda napravi zamku pa on bjezi, na kraju u sumi pronalazi svemirski brod i otvara ga i vidi sebe i zenu mrtve i valjda tad shvaca da je on zapravo robot...
E sad mozda sam nest zabrijala i pomijesala, eto ako je nekome poznato bila bi zahvalna da mi pomogne

Jake Harper
06.10.2009., 22:41
Help!

Bio sam mali kada sam gledao taj film i ne secam se bas puno no evo cega se secam:
Rec je o hororu u kome neka tamo deca imaju ludu majku ali se na kraju ispostavi da je deda zapravo lud jer je on svoju cerku odnosno majku te dece nacinio ludom tako sto ju je silovao i zlostavljao te scene se secam kada je siluje u podrumu.
U tom filmu postoji zeleni kamionet neki model star 100 godina najmanje u kome klinci beze od majke u jednoj sceni a sve se to desava na nekom imanju malo van grada.

To je sve cega se trenutno secam ako se setim jos neceg dopunicu.

Mnogo sam se plasio ovog filma dok sam bio dete i iz tog razloga bi voleo da ga imam u svojoj kolekciji.

Film je iz '80-ih a mozda i pocetak '90-ih ali sumnjam da mi iko moze pomoci jer sam ja tekst slozio kao kad pijan covek ide niz ulicu ali eto ja to iz glave na "papir" napisah ono cega se secam.

dr mladjo
06.10.2009., 22:45
Ja vec par dana vrtim u glavi jedan scenarij i kad sam prepricavala rekli su mi da su to cak moguce dva razlicita filma ali nisam saznala niti jedan potencijalan naslov.
Ide nekako ovako: vrijeme robota i tih sf stvari, lik se pokusava ubaciti u tu nekakvu bazu da se "skenira" da im dokaze kako je covjek, neprestano ga hvataju. Odlazi kod nekih ljudi koji mu vade nekakav cip i onda ga ubaci tom glavnom liku koji ga trazi u džep pa ovaj poludi jer ga na radaru neprestano ocitava da mi je u blizini a njega nigdje nema. Onda se dogovara sa zenom da se nadu al mu ona valjda napravi zamku pa on bjezi, na kraju u sumi pronalazi svemirski brod i otvara ga i vidi sebe i zenu mrtve i valjda tad shvaca da je on zapravo robot...
E sad mozda sam nest zabrijala i pomijesala, eto ako je nekome poznato bila bi zahvalna da mi pomogneImpostor (2001) (http://www.imdb.com/title/tt0160399/)

~hellena~
07.10.2009., 09:57
Impostor (2001) (http://www.imdb.com/title/tt0160399/)

bingo! hvala ti puno :mig:

Wild Horses
07.10.2009., 10:58
3. talijanski film-tip odlazi sa svojom zaručnicom ili frendovima na neku svadbu na kojoj upoznaje teeenejđericu koja mu se upucava. Postaje zaluđen njome, pa joj dolazi do škole. Oni se počnu družiti i spavaju zajedno. Njegova zaručnica počinje sumnjati da ju vara i želi ga ostaviti, ali je on uvjeri da nije bilo ničega. On ostavlaj tu mladu curu i oženi svoju zaručnicu. Pred kraja filma njegova žena koketiras tipom u prolazu dok su protrčali jedan pokraj drugog.

L'ultimo bacio

http://www.imdb.com/title/tt0265930/

nista_ne_znam
07.10.2009., 13:04
tek sam sad skužila da je sve napisano ko da sam na nekim drogama bila, lol! ali vidim da ste uspjeli prokužiti o kojima se to filmovima/crtićima radi, pa se zahvaljujem dr mladji i wild horses!

joshuatree
07.10.2009., 21:42
Upravo sam pogledala Red letenja jer sam zapravo mislila da se radi o jednom drugom filmu kojem ne znam ime i ne mogu ga nikako naći, pa sam se odlučila obratiti vama, možda vi znate :) Dakle, radnje filma je slična, nestalo dijete u avionu, svi ga traže ali nitko ga ne može naći. Razlika je što je u tom filmu kraj bio drugačiji, čini mi se da ili je ona umislila to dijete, ili je bila neka rupa u vremenskom prostoru, uglavnom imalo je fantastičnih elemenata. Nekome poznato? Tnx :)

dr mladjo
07.10.2009., 23:01
možda The Forgotten (2004) (http://www.imdb.com/title/tt0356618/)

OgiOO7
07.10.2009., 23:05
Remake japanskog filma, prilično nov, horor, majka i kći se dosele u novi stan u kojem stalno curi voda i događaju se paranormalne stvari, majka sumnja da je to djelo bivšeg muža koji je zastrašuje, ispostavlja se da je to djelo duha djevojčice koja je ubijena u toj zgradi. Na kraju duh pokuša ubiti kćer, ali majka je otkupi svojim životom tako što kaže duhu da će "poći s njom i biti njezina majka".

:confused:

Hvala :)

Znam da su Japansku verziju naši preveli:Tamne Vode,ak ti to kaj pomže...i film je prva liga

dr mladjo
07.10.2009., 23:17
Znam da su Japansku verziju naši preveli:Tamne Vode,ak ti to kaj pomže...i film je prva liga

Dark Water (2005) (http://www.imdb.com/title/tt0382628/)

joshuatree
08.10.2009., 09:46
možda The Forgotten (2004) (http://www.imdb.com/title/tt0356618/)

Da, hvala ti puno :cerek:

~hellena~
08.10.2009., 10:46
Dark Water (2005) (http://www.imdb.com/title/tt0382628/)

da da, dobar film :top:

Jake Harper
08.10.2009., 11:30
dr mladjo ti sve filmove izgleda znas jbt ti si legenda ajde pomozi i meni brate please ako znas film koji sam opisao na predhodnoj strani.

dr mladjo
08.10.2009., 16:26
jake ja što znam stavljam.tražio sam ja i tvoj ali bezuspješno..

Decadent Sympozium
08.10.2009., 18:47
Neki dan pričao s bratom, on nema pojma kak se zove, misli da je nešto tipa Mythril, uglavnom francuski je film, psihodeličan i pomaknut, radi se o nekakvoj eksperimentalnoj simulaciji smrti i pokušaju dostizanja znanja o onome što je iza smrti, među prvim špicama u filmu je cura koja upada u kuću i sačmaricom izmasakrira cijelu obitelj, a mislim da je skroz prva scena polugola djevojčica koja trči prema ekranu i viče nešto. Uglavnom, ako tko zna...?

dr mladjo
08.10.2009., 18:54
Martyrs (2008) (http://www.imdb.com/title/tt1029234/)

Decadent Sympozium
08.10.2009., 19:29
SICK! Hvala. Ovo ide DL.

john_777
09.10.2009., 12:28
ovako, film je iz negdje iz 80-i,90-ih. radnja se odvija u vijetnamu,točnije u prašumi. skupina američkih marinaca ima tabr usred šume i cijelo vrijeme ratuju protv vijetnamaca. sjećam se da ilm završava tako da američki helikopteri dolaze uopomć kada ih opkole sa svih strana te nekolicina glavnih glumaca i umire. ime jednog od glavnih likova je BERET, vjerovato po beretki je dobio ime. također se u filmu švercaju droga,oružje i td. e sad ako netko možda zna o kojem se filmu radi pa da mi pomogne jer bi ga htio ponovn pogledati.pozz

john_777
09.10.2009., 14:43
http://www.angelfire.com/film/eurowar/leathernecks.html

evo našao sam film,sad me zanima jel netko možda zna gdje bi ga mogao skinuti?tražio sam ali ne mogu nikako naći

Gladijator
09.10.2009., 19:52
Uf,pomozite ! Vec jako dugo zelim pronaci film koji sam gledao na nekoj nasoj lokalnoj tv postaji,al se nesjecam kojoj. Film je prikazan prije cca 3 g,i mislim da spada pod lude,neshvacene filmove,poput talijanskih iliti francuskih,s bolesnim scenarijem. Film ide nekako ovako : zena od nekog bogatasa sazna da boluje od raka i ostaje jos cca 6 mj zivota. S muzem odavno vise nije bliska,te na jednoj zabavi upoznaje neka 2 klinca(cca 16,17g) te s njima krece kao na neki put,avanture i tako. Film je lagano erotican jer u par navrata ona te decke sasvim najnormalnije krene oralno zadovoljavat te se sevit s njima,te su neke scene kao pornicu. Film me totalno zbunio jer poslje par tih scena prica ide opet sasvim normalno,s pricom o bogatoj zeni koja se zabavlja s ta dva mladica u zadnjim mjesecima svojeg zivota...Jako jako me se dojmio,zaboravio sam onda kako se zove i zaista ga vec jako dugo zelim pronaci. Bio bih svima zahvalan za malo pomoci.

dr mladjo
09.10.2009., 20:03
Y tu mamá también (2001)

Gladijator
09.10.2009., 23:26
Y tu mamá también (2001)

Hebote,pa ja nemogu vjerovat !!!!! Stari,svaka cast,nevjerojatan si !! Brzo si odgovorio i jos pogodio koji je film! Toliko dugo sam ga trazio,najveci filmofili mi nisu mogli pomoc... Zaista si kralj,moje zahvale i naklon do poda :s:s:s:s:top:

Gladijator
10.10.2009., 08:56
Da probam jos jedan,ovaj je jako poznat,al mu neznam ime : Film je mix kaubojsko -svemirskog. Stariji film,negdje iz 70,80 tih, cijeli film neki svemirac ganja onog celavog kauboja,u fimu skoro da i nema dijaloga,samo hoda i jase..Znaci,radnja je u nekom kaubojskom gradicu,al kauboji-roboti koriste modernu opremu(nocne dalekozore i tak)..cijeli film neki robot ganja tog celavog kauboja. Sjecam se prizora di pred kraj zavrse u mrtvacnici,puno mrtvaca ispod bijelih plahti i ovaj celavi se sakrije tamo...Eto,pa ako netko zna naziv. Thanks.

dr mladjo
10.10.2009., 09:21
Westworld (1973) (http://www.imdb.com/title/tt0070909/)

Gladijator
10.10.2009., 13:11
legendo

focus_rs
10.10.2009., 22:10
Ljudi, pomogajte...
zanima me naziv filma,radnja se događa mislim 60' ili 70' o jednoj rock grupi,tjekom cijelog fima gitaris iz te grupe zna svirati na balkonu se električnom gitarom,a neki ulični svirač sa druge strane grada ga prati, i na karju filma je gitaris uspio pronaći tog uličnog svirača,pa su osnovali bend.
Jel bi tko znao o kojem se filmu radi?

Mondo Gecko
11.10.2009., 01:34
ovak, radnja filma je da grupa imucnijih starih frajera odluci otici nekud na selo i pocinit samoubojstvo prezderavanjem mesom, a onda jos zovu i kurve, pomoc :zubo:

Nanashi
11.10.2009., 08:20
La grande bouffe (http://www.imdb.com/title/tt0070130/)

Mondo Gecko
11.10.2009., 14:05
:top:

Sedma
11.10.2009., 18:12
Ispričavam se ako je o ovom filmu već prije bilo riječ.

Film ima dvije paralelne radnje. U glavnoj ulozi je djevojka koja na početku filma zakasni na posao i dobije otkaz. Vračajući se kući počinju dvije paralelne radnje. U jednoj ona stigne na metro, dolazi ranije kući i nađe svog dečka u krevetu s drugom. Naravno, ostavlja ga i nalazi drugog. U drugoj radnji (koja se odigrava paralelno) ona ne stigne na metro i ostane sa svojim dečkom do kraja filma (kada ga ipak ostavi). U jednoj radnji ona ima dugu kosu a u drugoj je kosu skratila tako da se odmah može razlikovati koja je koja radnja. Mislim da je film kod nas bio preveden kao "Voli, ne voli" ali više nisam sigurna.

Hvala na pomoći :)

Realronaldo
11.10.2009., 18:16
Hebote,pa ja nemogu vjerovat !!!!! Stari,svaka cast,nevjerojatan si !! Brzo si odgovorio i jos pogodio koji je film! Toliko dugo sam ga trazio,najveci filmofili mi nisu mogli pomoc... Zaista si kralj,moje zahvale i naklon do poda :s:s:s:s:top:

I on je sada kao neki poznavatelj zato što je pogodio:rolleyes:svašta,kakvo je to mjerilo jer po njegovim postovima on se treba još dokazati,film može svako pogoditi ako ga je slučajno gledao,ok

dr mladjo
11.10.2009., 18:19
Ispričavam se ako je o ovom filmu već prije bilo riječ.

Film ima dvije paralelne radnje. U glavnoj ulozi je djevojka koja na početku filma zakasni na posao i dobije otkaz. Vračajući se kući počinju dvije paralelne radnje. U jednoj ona stigne na metro, dolazi ranije kući i nađe svog dečka u krevetu s drugom. Naravno, ostavlja ga i nalazi drugog. U drugoj radnji (koja se odigrava paralelno) ona ne stigne na metro i ostane sa svojim dečkom do kraja filma (kada ga ipak ostavi). U jednoj radnji ona ima dugu kosu a u drugoj je kosu skratila tako da se odmah može razlikovati koja je koja radnja. Mislim da je film kod nas bio preveden kao "Voli, ne voli" ali više nisam sigurna.

Hvala na pomoći :)

Sliding Doors (1998) (http://www.imdb.com/title/tt0120148/)

Sedma
11.10.2009., 18:29
Sliding Doors (1998) (http://www.imdb.com/title/tt0120148/)
:s:s:s

Ne mogu vjerovati, iz čiste navike sam stisla F5 i odgovor je već tu. Puno, puno hvala. Sudeći po naslovu, vjerojatno ga nikada ne bih našla bez tvoje pomoći

dr mladjo
11.10.2009., 18:36
čudim se kako nije prepoznata paltrovica...

Constantine
11.10.2009., 21:04
I on je sada kao neki poznavatelj zato što je pogodio:rolleyes:svašta,kakvo je to mjerilo jer po njegovim postovima on se treba još dokazati,film može svako pogoditi ako ga je slučajno gledao,ok

ma to si samo ljubomoran. :D

Neuhvatljivaa
11.10.2009., 22:59
Imam i ja jedan jako stari film.Uglavnom je plesni zanr.Djevojka indijanka dolazi sa starim indijancem u SAD da zamole predsjednika da sacuvaju sume u kojima zive indijanci.Njega stave u zatvor(on je vrac)a ona se setajuci ulicama upoznaje sa zenom koja je povede sebi kuci.Prvu noc u njenoj kuci indijanka plese u sobi,nailazi sin te zene i vidi je.Posato je on strastveni plesac vodi je sa sobom u klub i plese s njom itd.MOLIM VAS ako iko zna

Jake Harper
12.10.2009., 00:09
Imam i ja jedan jako stari film.Uglavnom je plesni zanr.Djevojka indijanka dolazi sa starim indijancem u SAD da zamole predsjednika da sacuvaju sume u kojima zive indijanci.Njega stave u zatvor(on je vrac)a ona se setajuci ulicama upoznaje sa zenom koja je povede sebi kuci.Prvu noc u njenoj kuci indijanka plese u sobi,nailazi sin te zene i vidi je.Posato je on strastveni plesac vodi je sa sobom u klub i plese s njom itd.MOLIM VAS ako iko zna

Strictly Ballroom (1992)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/0/04/StrictlyBallroom.jpg/200px-StrictlyBallroom.jpg

Da nije kojim slucajem to ovaj film ?

Neuhvatljivaa
12.10.2009., 00:13
Na zalost nije.U ovom filmu momak je plav

haram
12.10.2009., 11:46
:)2. ne znam na kojem je jeziku, ali mi e čini da glume meksikanci. Opet se radi o mladoj curi koja vodi svoj dnevnik. Jednog dana je siluje njen stric ili tatin prijatelj, tako što joj ulazi u sobu. Čak mislim da su joj rositelji bili kod kuće i partijali, ali nisu ništa čuli. Ona to zapisuje u svoj dnevnik i nikome ništa ne govori (ili je možda rekla svome najboljem prijatelju). Nakon toga počini samoubojstvo, a roditeljima nije jasno zašto. Majka sprema njene stvari i pronalazi dnevnik u kojem pročita d aje silovana. Ona to kaže svome mužu i ovaj ide ubiti tog tipa koji ju je silovao.
= To je novozelandski "Bili jednom ratnici" ( Once were warriors ), ima i ne bas uspjesan nastavak

4. radi se o jednom crtiću kojeg su puštali na hrt-u prije desetak godina. Na engleskom je jeziku, a radnja je smještena u unutrašnjost softwera u kojem glavni junaci (cura, dečko s kratkim dredlocksima i dečec s pesekom) igraju određene uloge kada netko stavi određenu igricu u komp. Postoji neki zločesti tip koji tom klincu za ročkas pokloni električnu gitaru i nešto mu odsvira. Također postoji i neka zločesta ženska koja umjesto izraza lica nosi određene maske. Crtić je 3D.
= kanadska animirana serija "Reboot", ima puno slicica na Google-u -

sorry zbog lose preglednoti, novi sam

dr mladjo
12.10.2009., 11:53
ajd to malo editiraj.pritisni koji put enter...

nista_ne_znam
14.10.2009., 11:15
Harame, tek sam sad pogledala i provjerila! Jest, to je taj film!!! stvarno odlično što si ga prepoznao, puno hvala!!! :)

593
14.10.2009., 12:27
harame svaka tebi cast, po ovom opisu (meksikanci :rofl:) nema sanse skuzit da se radi o once were warriors.

nista_ne_znam
14.10.2009., 15:33
harame svaka tebi cast, po ovom opisu (meksikanci :rofl:) nema sanse skuzit da se radi o once were warriors.

jooj, kaj hoćeš, pa bila sam mala kad sam to gledala. :P :)
skužila sam da sam zapamtila sporednu radnju, a većinu se toga ne sjećam što sam danas vidjela na youtubeu kad sam provjeravala.

nego, imam ja još filmića kojih se onako sjećam, pa bih opet molila za pomoć:

8. mlada cura završi u odgojnom domu za cure, a njezin ju je otac/očuh silovao. Ona se tamo u početku ne uklapa, ali se s vremenom sprijateljuje sa curama. Jedna od štičenica se zaljubljuje u nju. Ona se cijelo vrijeme boji da će otac/očuh silovati njenu mlađu sestru koja je ostala s njime.mislim da je bila scena kako skupina tih cura zaljeva cijeli wc ili spavaću sobu; isto tako, imali su nekakav teren za trčanje u tom domu. američki film, sniman od 1985-1995.
9. film o ženama/kćerkama nekog mafijaša kojeg je netko ubio. One istražuju o kome se radi, a u njihovu kuću dolazi neki mladi tip za kojeg na kraju otkriju da je ubojica, pa ga ube. američki film, sniman od 1985-1995.
10. neki ratnik, tipa herkulesa, ima dvije vjeverice ili neke slične životinje, koje mu na kraju filma spašavaju život tako da skoče na nekog tipa i s njime zajedno padaju u vatru. Američki film, sniman u periodu od 1990. do 1998.
11. skupina srednjoškolki maltretira jednu curu tako što joj šalju grozne emailove.ta cura je bila dobra sa vođom te grupe, što one iskorištavaju. Tako je jednom zovu na rođendansku zabavu, ali kada ona dođe sa svojom mamom, vidi da tamo nema nikoga. Njena mama radi sa mamom cure koja je vođa i kaže joj što se događa, no ova sve poriče. Na kraju im cura žrtva održi jezikovu juhu.američki film, sniman u periodu od 1999-2004.
12. crtić koji se puštao odmah prije ili nakon pinga-nije animirani, nego od (lego) kockica.
13. film pušten na otv-u-u nekoj srednjoj školi jedan dečko puca na učenike, a onda se ubije. Jedna od preživjelih učenica nalazi se u bolnici, a njoj svaki dan u posjet dolazi darkerica iz njenog razreda, koja je bila cura od tog dečka. Sumnja se da je ta darkerica nagovorila svog dečka da puca po drugima zato što je u tom trenutku nije bilo u razredu, no na kraju se ispostavi da ga je išla spriječiti. U bolničkoj sobi u kojoj leži preživjela cura, ta darkerica je rodila mrtvo dijete ili ga je pobacila. Na kraju filma godinu dana nakon tog masakra preživjeli učenici se okupljaju u tom razredu i prepričavaju događaj. Nakon toga te dvije cure maturiraju. Amrički film, sniman u periodu od 1995.-2004.
14. američki, možda britanski film u kojem ženi umre muž, no ona ga ipak vidi živog i shvati da je on nekakav špijun. Ona ga traži cijelo vrijeme i dolazi kod svoje majke, čiji dečko/muž/prijatelj nešto zna, no prvo sve niječe. Nakon toga kada ta glavna glumca prokuži o čemu se radi, taj mamin ''nešto'' joj kaže istinu. Toj ženi u potrazi pomaže neki novinar. Mislim da je bila neka scena na kraju filma u kojoj ta žena ili novinar trči preko mosta i baca bombu u rijeku.

Yankee
14.10.2009., 15:44
10 . the beastmaster

trešnjica
14.10.2009., 15:57
Film je star nekoliko godina, europski. Radnja se odvija u Barceloni, skupina mladih ljudi različitih nacionalnosti, studiraju. Znam da ima jedna ženska, u filmu glumi lezbijku. Zatim dečko koji je ljubavnik neke žene...i još par likova...Zna tko? Nikako se ne mogu sjetiti imena...

Cahit
14.10.2009., 16:38
Film je star nekoliko godina, europski. Radnja se odvija u Barceloni, skupina mladih ljudi različitih nacionalnosti, studiraju. Znam da ima jedna ženska, u filmu glumi lezbijku. Zatim dečko koji je ljubavnik neke žene...i još par likova...Zna tko? Nikako se ne mogu sjetiti imena...

Spanish apartment (http://www.imdb.com/title/tt0283900) ???

Cahit
14.10.2009., 16:42
Ej ljudi, ovome vec duze vremena muci i pojma nemam zasto se ranije nisam sjetio ovog topica.
Film je stariji, mislim francuski i teski art. Uglavnom, sjecam se da se u fimu jako govori ali ono bitno: Tip se kroz film pogledava na ogledalo i u pocetku nalazi tockicu negdje na tijelu (mislim na ruci). Kako film ide dalje tockica se pretvara u sliku recimo zmaja (tetovaza) a tip se cudi odakle to tu??? Na kraju filma lik skida kosulju i ulazi u kadu a cijelo mu je tijelo istetovirano.
Znam da zvuci weird, ali bas zbog toga mi se film i usjekao u mozak i nikako da ga pronadjem. Molim pomoc

nista_ne_znam
14.10.2009., 16:52
@Yankee- je, to je taj the movie! tnx! kak sam mogla zaboraviti onaj prsten oko. fora! a i vidim da sam godinu fulala poprilično, hehehe! hvala ti!

trešnjica
14.10.2009., 18:22
Spanish apartment (http://www.imdb.com/title/tt0283900) ???

da da:s

haram
14.10.2009., 21:26

Maori (novozelandski domoroci) lako mogu proci i pod latino tipove,ali skuzio sam po drugim detaljima.
Nego, imam i ja jedan tezak slucaj za dr.Mladju :
film je svedski (nije akcioni), star 10-15g mislim, o uceniku (15-16g) koji se zaljubi u uciteljicu, ona to skuzi i oni postanu ljubavnici, to opet skuzi njen muz koji je intelektualac sirokog formata, a i seksa mu je preko glave, pa se sprijatelji s tim deckom (na zdravoj osnovi), a cini mi se da je tu i neka cura iz razreda u igri. Nisam bas sve gledao, uglavnom se sjecam scene kad njih dva igraju sah i prijateljski diskutiraju,... i da, uciteljica je bila turbo zgodna.
Film je bio na TV pred 4-5 godina.

Kamena
15.10.2009., 11:53
Ovako... Gledala sam na televiziji prije sto godina neki neobičan film, mislim da je bio francuski. Na početku se dogodi nekakav brodolom i sami na otoku s nekakvom vikendicom nađu se mentalno zaostali mladić i mlada djevojka. Između njih nastane prijateljsko-ljubavnički odnos ali pred kraj filma curu ugrize zmija... I ne sjećam se dalje. Jel zna netko o kojem filmu se radi ?

nista_ne_znam
15.10.2009., 14:27
Ovako... Gledala sam na televiziji prije sto godina neki neobičan film, mislim da je bio francuski. Na početku se dogodi nekakav brodolom i sami na otoku s nekakvom vikendicom nađu se mentalno zaostali mladić i mlada djevojka. Između njih nastane prijateljsko-ljubavnički odnos ali pred kraj filma curu ugrize zmija... I ne sjećam se dalje. Jel zna netko o kojem filmu se radi ?

ej, to sam i ja isto pitala, no nitko do sada nije znao reći koji je to film.to da je film francuski je novi podatak, pa možda netko bude znao. btw, film je super!

~hellena~
15.10.2009., 22:45
Eto sad na srecu, sjecam se samo jedne scene gdje lik (osjednut il neki klinac) preskace neku ogradu, hoda po nekoj pustosi samo cesta i okolo neka stoka i kako prolazi kraj njih sve zivotinje padaju mrtve :confused:

kikakm
16.10.2009., 11:38
Trazim ime filma o skupini skolskih klinaca koji s uciteljima idu na neki put u busu i nesto se dogodi i oni su u pecini i moraju preplivati jezero na drugu stranu. Kao neki horror.

davor456
17.10.2009., 17:34
zna li neko kako se zove film u kome nekom tipu treba lova pa opljacka radnju nekog azijata medjutim ovaj ga uhvati na delu a tip ga ubije.azijat ga u toku borbe ubode necim u grudi i tu mu ostane kao neka tacka koja svakim danom postaje veca dok mu slika koja se razvija ne prekrije celo telo

Cahit
17.10.2009., 17:38
zna li neko kako se zove film u kome nekom tipu treba lova pa opljacka radnju nekog azijata medjutim ovaj ga uhvati na delu a tip ga ubije.azijat ga u toku borbe ubode necim u grudi i tu mu ostane kao neka tacka koja svakim danom postaje veca dok mu slika koja se razvija ne prekrije celo telo

Mislim da je to isti film za kojeg sam ja pitao prije nekoliko dana (pogledaj post br. 11081).
Vec danima niko ne odgovara....:(

obicna
17.10.2009., 17:48
htjela bih skinuti jedan film s neta, ali se naravno nemogu sjetit imena :D

bio je prošle ili pretprošle godine u kinima, glavni glumac je britanac, ne mogu se sjetiti niti njegovog imena.
radnja: taj glavni lik je građevinac i bivši vozač formule (ili slično), ima ženu i malo djete. jednog dana se probudi u lokvi krvi i vidi žena mu ubijena.
i završi u zatvoru. tamo otkriva da je glavna upraviteljica zatvora to aranžirala kako bi on sudjelovao u utrci do smrti. to je glavna atrakcija tog zatvora što ljudi gledaju na tvu. i sad se tokom filma utrkuju ti zatvorenici, mnogi poginu i na kraju ostane glavni lik i njegov glavni protivnik. sa svakim u autu sudjeluje i zgodna ženska. na kraju pobjegnu iz zatvora i odu u mexico il tak neš.

ime filma molim vas? :D

Not Me
17.10.2009., 18:17
htjela bih skinuti jedan film s neta, ali se naravno nemogu sjetit imena :D

bio je prošle ili pretprošle godine u kinima, glavni glumac je britanac, ne mogu se sjetiti niti njegovog imena.
radnja: taj glavni lik je građevinac i bivši vozač formule (ili slično), ima ženu i malo djete. jednog dana se probudi u lokvi krvi i vidi žena mu ubijena.
i završi u zatvoru. tamo otkriva da je glavna upraviteljica zatvora to aranžirala kako bi on sudjelovao u utrci do smrti. to je glavna atrakcija tog zatvora što ljudi gledaju na tvu. i sad se tokom filma utrkuju ti zatvorenici, mnogi poginu i na kraju ostane glavni lik i njegov glavni protivnik. sa svakim u autu sudjeluje i zgodna ženska. na kraju pobjegnu iz zatvora i odu u mexico il tak neš.

ime filma molim vas? :D

Jel Death Race?

http://www.imdb.com/title/tt0452608/

Not Me
17.10.2009., 18:27
Ej ljudi, ovome vec duze vremena muci i pojma nemam zasto se ranije nisam sjetio ovog topica.
Film je stariji, mislim francuski i teski art. Uglavnom, sjecam se da se u fimu jako govori ali ono bitno: Tip se kroz film pogledava na ogledalo i u pocetku nalazi tockicu negdje na tijelu (mislim na ruci). Kako film ide dalje tockica se pretvara u sliku recimo zmaja (tetovaza) a tip se cudi odakle to tu??? Na kraju filma lik skida kosulju i ulazi u kadu a cijelo mu je tijelo istetovirano.
Znam da zvuci weird, ali bas zbog toga mi se film i usjekao u mozak i nikako da ga pronadjem. Molim pomoc

Napokon našao:

Hammer House of Mystery and Suspense (serija)
Epizoda prva: Mark of the Devil

http://www.imdb.com/title/tt0131474/

obicna
17.10.2009., 18:30
Jel Death Race?

http://www.imdb.com/title/tt0452608/

da!! hvala :s:s

Cahit
17.10.2009., 18:42
Napokon našao:

Stari, dugujem ti pivo za ovo :s
Nemas pojma koje sam sve sulude kombinacije rijecima izvodio na Imdb keywords :D

pneumonija
17.10.2009., 19:15
ajde, imam i ja jedan :) nešt mi govori da ćete ga znat

neki čudan japanski film, bio je pred dvje, tri godine na hrtu
uglavnom hm poslije smrti svaki čovjek ima pravo izabrati najljepši trenutak u svom životu i onda ta... neka organizacija koja se ne nalazi u svijetu živih snima film koji prikazuje taj određeni trenutak (imaju svoje glumce i tako to...)
poanta je u tome da pokojnik pogleda taj film prije nego prijeđe u zagrobni život, što li...
pročitala radnju na teletekstu, zaboravila pogledat film i zaboravila ime filma...:rolleyes:

:klopa:

Not Me
17.10.2009., 20:01
ajde, imam i ja jedan :) nešt mi govori da ćete ga znat

neki čudan japanski film, bio je pred dvje, tri godine na hrtu
uglavnom hm poslije smrti svaki čovjek ima pravo izabrati najljepši trenutak u svom životu i onda ta... neka organizacija koja se ne nalazi u svijetu živih snima film koji prikazuje taj određeni trenutak (imaju svoje glumce i tako to...)
poanta je u tome da pokojnik pogleda taj film prije nego prijeđe u zagrobni život, što li...
pročitala radnju na teletekstu, zaboravila pogledat film i zaboravila ime filma...:rolleyes:

:klopa:

After Life

http://www.imdb.com/title/tt0165078/

davor456
17.10.2009., 20:48
Napokon našao:

ne znam da li je to to,nasao sam insert(glumac mi je poznat)moze biti.pokusavam da skinem odnekle.hvala u svakom slucaju

pneumonija
17.10.2009., 21:36
After Life

http://www.imdb.com/title/tt0165078/

jeeej :lux: ha dosta logičan naslov

puno hvala!!:D

La Familia
19.10.2009., 15:30
Bok,

Mene vec dugo vremena muci jedan film koji sam gledao prije vise od deset godina i htio bih ga ponovo pogledati, ali ne znam kako se zvao! :mad: Ne znam ni koji su glumci bili, ali ono sto znam je sljedece: Film je u stvari biografija ( tako je napravljen, ne mora bit istina, ali mislim da jest )kriminalca ( Irac 99% sam siguran ) i prati njegov zivot kroz zatvore u kojim pravi ogromne probleme, tako da ga stalno premjestaju iz jednog u drugi maximum security prison. Ima jedna upecatljiva scena kada se zabarakadira u celiju, jer ga cuvari maltretiraju i namaze sebe i zidove govnima . . Kraj je dosta zanimljiv, jer ga nakon svega premjeste u low security prison , on u cudu ulazi unutra, a cuvar mu orilazi i daje mu dzepni nozic da otvori paket . . i onda ide odjavna spica . .
Takav je dojam taj film ostavio na mene, a nikako da se sjetim imena, glumaca , godine . . bilo cega osim ovog sto sam ti napisao . .
Eto, ako znas ista spasit ces me . . ako ne, sorry sto sam te ovako upeglao :):ne zna:

:ne zna:

Dajte, molim vas, pomognite "Kirinu"...

dr mladjo? :moli:

593
19.10.2009., 15:34
da nije marmoulak?

taj film pocinje u zatvoru.

jubito74
19.10.2009., 17:16
@ Familija . . sad vidjeh da si postao moj "problemcic" . . Hvala . .
I mislim da film ne pocinje u zatvoru . .ima scena koje se sjecam kada propuca oba koljena nekom liku . . film je kao biografija, prati dogadjaje koji su ga doveli u zatvor . .

593
19.10.2009., 17:22
pa odgovori, lol....el marmoulak ili nije. ako nisi imo volje otic na imdb i utipkat ime filma :w

La Familia
19.10.2009., 17:38
pa odgovori, lol....el marmoulak ili nije. ako nisi imo volje otic na imdb i utipkat ime filma :w

A kaj si ti danas tako osjetljiva, :D Nije Marmoulak, film je gledao prije 10-tak godina :ne zna:

"jer ga cuvari maltretiraju i namaze sebe i zidove govnima".

Hebomepas, to je Marquis de Sade/Geoffrey Rush u Quills (http://www.imdb.com/title/tt0180073/), :zubo:

Jake Harper
19.10.2009., 17:38
Rec je o ljubavnom filmu pa smatram da bi ovaj film devojke sigurno trebale znati.
Film nije nov a nije ni tako star mislim da je sa pocetka 90-ih ili mozda kraja 80-ih a radnja filma se desava 1940 i neke sudeci po starim vozilima i kocijama iz tog perioda.

--------------

Dva drugara iz ne mogu se setiti kog razloga idu kroz prirodu secam se da su to neka prostranstva doline ili tako nesto i nailaze na neko imanje i priliko preskakanja ograde tog imanja jedan od njih dvojice povredi nogu te ovaj drugi ode i potrazi pomoc od ljudi koji zive na tom imanju i budu primljeni u dom tih ljudi.
I tako se jedan od njih dvojice zaljubi u devojku koja je valjda cerka vlasnika tog imanja. Oni se puno vole i cesto se vidjaju ali se iz nekog razloga rastanu eto moralo je toliko se secam i on joj obeca da ce jo se vratiti. Obzirom da se sve to desava na selu on ode u grad iz ne mogu se setiti kog razloga i salje joj pisma no ona ga odluci potraziti ali on je tamo upoznao bogatu devojku a ova koju je do tada voleo je siromasna i igrom slucaja oni se srecu u jednoj ulici ali ona njega nije videla tacnije jeste ali nije sigurna da je on jer je u tom momentu prolazio neko noseci ogledalo te su joj zraci sunca isli direktno u oci a on je nju video i nije joj prisao hteo je i posao pa sta i na kraju odlucio da joj ne pridje to mi je jako tuzna scena kad se setim njene tuge.
Na kraju on se ozenio bogatasicom i dobili su decu a devojka koju je ostavio je tugovala i u zadnjih 5 minuta filma ide sledece - On je sada malo stariji i prilazi blizu tog imanja ali pored tog imanja stoji starac i tu je neciji grob i on prilazi starcu i pita ga ciji je grob a on mu rece da je to grob devojke koja je umrela od tuge za jednim mladicem ta scena je prilicno tuzna onda se ispostavi da je starac njen rodjak i prepozna coveka u koga je ta devojka bila zaljubljena.
Zavrsna scena je kada dok on prica sa starcem dolazi automobil i njegova zena sa decom ga poziva da krenu i krenu oni kada on ugleda pored puta momka koji sa puskom ide pokraj puta u nameri da predje preko puta ceka da oni autom prodju no taj momak ne da lici na njega nego je isti on a to je zapravo njegov sin sa tom siromasnom devojkom koju je voleo i koja je umrla pateci za njim.

--------------

Prilicno tuzna ljubavna prica i strasno bi voleo da nadjem taj film.
Mnogo bi mi znacilo ako neko zna kako se ovaj film zove.

593
19.10.2009., 17:48
"jer ga cuvari maltretiraju i namaze sebe i zidove govnima".

Hebomepas, to je Marquis de Sade/Geoffrey Rush u Quills (http://www.imdb.com/title/tt0180073/), :zubo:

ima ih dosta koji su na isti nacin dekorirali zidove. ima toga i u ovom novom filmu, hunger.
nista cudno za pripadnike ira.

jubito74
19.10.2009., 18:29
ima ih dosta koji su na isti nacin dekorirali zidove. ima toga i u ovom novom filmu, hunger.
nista cudno za pripadnike ira.

Nije, nije Marmoulak . .:(
Da, u pravu si, mislim da se radi o pripadniku IRA-e, upravo zbog onog propucavanja koljena na pocetku filma . .

LoraBUSH
19.10.2009., 19:21

To ti je PLAVA LAGUNA. :top::kava:

dubravagirl
20.10.2009., 13:34
jel zna neko kako se zove ovaj film, bio je prije koje cca 3 godine na htr-u u nočnom terminu
glavna glumica je neka plavokosa bjelkinja (ima dugu plavu kosu), baca malo na aliciu silverstone, ona i njena frendica pripadaju nekog bjelačkoj mafiji, a par kvartova dalje vlada neka meksička latino mafija. i sad one se hoće ubacit u tu drugu mafiju jer se glavnoj plavokosoj sviđa vođa meksikanaca. i meksikanci ih pozovu na neki tulum kod njih i kažu im da ak hoće upast u njihovu mafiju da moraju igrat igru s kockicama. kao svaka baci jednu kockicu i koji joj broj ispadne s toliko se likova na tom tulumu mora po**** odjednom. plavokosoj ispadne 1 i bira tog glavnog, a frendici ispadne brijem 5. i na kraju nešto plavokosa odustane a frendicu siluju.
nije film ništa extra al me muči dosta dugo šta se ne mogu sjetit kak se zove

pomagajte

Not Me
20.10.2009., 13:52
jel zna neko kako se zove ovaj film, bio je prije koje cca 3 godine na htr-u u nočnom terminu
glavna glumica je neka plavokosa bjelkinja (ima dugu plavu kosu), baca malo na aliciu silverstone, ona i njena frendica pripadaju nekog bjelačkoj mafiji, a par kvartova dalje vlada neka meksička latino mafija. i sad one se hoće ubacit u tu drugu mafiju jer se glavnoj plavokosoj sviđa vođa meksikanaca. i meksikanci ih pozovu na neki tulum kod njih i kažu im da ak hoće upast u njihovu mafiju da moraju igrat igru s kockicama. kao svaka baci jednu kockicu i koji joj broj ispadne s toliko se likova na tom tulumu mora po**** odjednom. plavokosoj ispadne 1 i bira tog glavnog, a frendici ispadne brijem 5. i na kraju nešto plavokosa odustane a frendicu siluju.
nije film ništa extra al me muči dosta dugo šta se ne mogu sjetit kak se zove

pomagajte

Havoc - http://www.imdb.com/title/tt0285175/

captainvuki
20.10.2009., 15:39
Volio bih pogledati ponovo taj film ali zaboravio sam ime filma.
Mislim da se radnja filma odvija u New Yorku ali nisam 100 % siguran.
Sječam se sljedeče scene: Dva dječaka,vjerovatno dva prijatelja na ulici idu napravit krađu hrenovki od čovjeka što ih prodaje na kolicima na ulici.Nije im išlo sve po planu i kolica padnu niz velike stepenice i ubiju čovjeka.Dva prijatelja završe u zatvoru i tamo ih siluje upravitelj toga zatvora gdje su bili.
Još se sječam da kad su odrasli njih dvojica u jednom restoranu prepoznaju toga upravitelja zatvora i ubiju ga.Ne sječam se čak ni imena od ijednog glumca u filmu.Ako netko zna o kojem se filmu radi molim neka napiše.

593
20.10.2009., 15:44
sleepers.

captainvuki
20.10.2009., 15:48
sleepers.
To je taj film.Zahvaljujem.

dubravagirl
20.10.2009., 15:50
Havoc - http://www.imdb.com/title/tt0285175/

e hvala puno, je taj je...
malo sam si zabrijala da je glavna plavuša:D

jubito74
20.10.2009., 16:31
Onda?? Nitko ? :ne zna:

La Familia
20.10.2009., 16:56
Onda?? Nitko ? :ne zna:

Nu, traži:

http://i37.tinypic.com/akddhl.png (http://www.prisonflicks.com/)

Women in Prison (http://www.prisonflicks.com/genres.php?filmGenreID=1&sortVar=filmReviewDate&sortDir=down)

Prison Dramas (http://www.prisonflicks.com/genres.php?filmGenreID=2&sortVar=filmReviewDate&sortDir=down)

Prison Action (http://www.prisonflicks.com/genres.php?filmGenreID=3&sortVar=filmReviewDate&sortDir=down)

Prison Comedies (http://www.prisonflicks.com/genres.php?filmGenreID=4&sortVar=filmReviewDate&sortDir=down)

Prison Musicals (http://www.prisonflicks.com/genres.php?filmGenreID=5&sortVar=filmReviewDate&sortDir=down)

Prisoners of War (http://www.prisonflicks.com/genres.php?filmGenreID=6&sortVar=filmReviewDate&sortDir=down)

Complete List (http://www.prisonflicks.com/genres.php?filmGenreID=0&sortVar=filmReviewDate&sortDir=down)

Ako ni to ne pomogne, onda ti je Google upravo postao najbolji prijatelj, :D

http://i36.tinypic.com/2po3a0h.png (http://www.google.hr/search?hl=hr&source=hp&q=ira%2Bprison%2Bmovie&btnG=Google+pretra%C5%BEivanje&meta=&aq=f&oq=)

exitmusic
20.10.2009., 17:13
Eto sad na srecu, sjecam se samo jedne scene gdje lik (osjednut il neki klinac) preskace neku ogradu, hoda po nekoj pustosi samo cesta i okolo neka stoka i kako prolazi kraj njih sve zivotinje padaju mrtve :confused:

mislim da je to constantine :D

~hellena~
20.10.2009., 19:34
mislim da je to constantine :D

pa da, sjetila sam se sad, fala :D

Road_Warrior
20.10.2009., 20:53
Pa evo ovako ljudi, nikako se ne mogu sjetiti imena ovog filma a gledao sam ga na TV davno... inače se radi o filmu koji je cijeli ustvari kao TV VIJESTI koje izvjestavaju o nadolazećem Asteoridu u Zemlju...

Zanimljiv inace pristup filmu, znaci na nacin da je cijeli film TV vijesti koje prate razvoj događaja...

Zna tko? :ne zna:

jubito74
20.10.2009., 21:18
Nu, traži:

http://i37.tinypic.com/akddhl.png (http://www.prisonflicks.com/)

Women in Prison (http://www.prisonflicks.com/genres.php?filmGenreID=1&sortVar=filmReviewDate&sortDir=down)

Prison Dramas (http://www.prisonflicks.com/genres.php?filmGenreID=2&sortVar=filmReviewDate&sortDir=down)

Prison Action (http://www.prisonflicks.com/genres.php?filmGenreID=3&sortVar=filmReviewDate&sortDir=down)

Prison Comedies (http://www.prisonflicks.com/genres.php?filmGenreID=4&sortVar=filmReviewDate&sortDir=down)

Prison Musicals (http://www.prisonflicks.com/genres.php?filmGenreID=5&sortVar=filmReviewDate&sortDir=down)

Prisoners of War (http://www.prisonflicks.com/genres.php?filmGenreID=6&sortVar=filmReviewDate&sortDir=down)

Complete List (http://www.prisonflicks.com/genres.php?filmGenreID=0&sortVar=filmReviewDate&sortDir=down)

Ako ni to ne pomogne, onda ti je Google upravo postao najbolji prijatelj, :D

http://i36.tinypic.com/2po3a0h.png (http://www.google.hr/search?hl=hr&source=hp&q=ira%2Bprison%2Bmovie&btnG=Google+pretra%C5%BEivanje&meta=&aq=f&oq=)

Budem se prihvatio posla . . :):top:

..beana..
21.10.2009., 15:59
Ne znam jeli vec netko pitao za ovaj film tako da ako je ispricavam se.:D Gledala sam ga davno na tv-u,prije nekih desetak godina. Uglavnom nekoliko ljudi je sa avionom sletjelo na aerodrom (za to nisam niti sigurna) u neki grad, i kad su izasli nije bilo nikoga,bas nikoga. Oni su bili jedini ljudi u gradu. Svi su nestali..kako,zasto ne znam. To je sve cega se sijecam. Help:s

Yankee
21.10.2009., 18:45
Ne znam jeli vec netko pitao za ovaj film tako da ako je ispricavam se.:D Gledala sam ga davno na tv-u,prije nekih desetak godina. Uglavnom nekoliko ljudi je sa avionom sletjelo na aerodrom (za to nisam niti sigurna) u neki grad, i kad su izasli nije bilo nikoga,bas nikoga. Oni su bili jedini ljudi u gradu. Svi su nestali..kako,zasto ne znam. To je sve cega se sijecam. Help:s

the langoliers

..beana..
21.10.2009., 19:26
the langoliers

to je to!! hvala puno :):):):s:s:s

Davoreee
21.10.2009., 21:32
ekipo pozdrav.Mene zanima jedan filmic kojeg sam gledao prije 10 tak godina.Ne sjecam se ime filma ali tematika filma mi je jos friska.Radi se o pokolju francuskih protestanata (huguenota) u XV stoljecu,glavni lik je kraljica Margot koja zagovara masovni pokolj u noc st.Bartolomeja.Mislim da je francuski filmic al nisam siguran.Htio bih ga opet nac i gledat ga samo mi jos ime filma nedostaje:).Inace film je predobar...Ako netko moze pomoci oko ovoga zahvalan forever....hvala

Road_Warrior
22.10.2009., 00:44
to je to!! hvala puno :):):):s:s:s

Langolijeri od Stephana Kinga naravno :) mog najdrazeg pisca ...
Nego ljudi, ima li tko ideju za moj upit na prethodnoj stranici?

Davor000
22.10.2009., 00:51
Relativno noviji film iz Istočne Europe (ja mislim) sa scenom u nekom selu gdje se djeca igraju oko kokošinjca dok ih lik potajno promatra iz daščare te omata oko kurca neku podmazanu krpicu da bi ga provukao kroz rupu u daski od daščare u nekoj masturbatorno-pedofilskoj epizodi. Uglavnom, on napaljen gleda djecu, a s druge strane dolazi kokoš i vidi mu kurac kako izlazi pa ga kljucne. Fora, ali ne znam koji film. Pomoć.

Teeja
22.10.2009., 03:01
Mislim da će moje bit teško... dakle ne znam o čemu je riječ al zapravo trebam skužit o kojem je karakteru. Ako se ne varam, riječ je o crtiću a taj crtani karakter je neki debeli, vjerojatno negativac.. čini mi se zelene boje a užasno je debel i pomalo podsjeća na michelin bebu :zubo: možda sam i negdje falila pri opisu, ali znam da ima malu glavu i da je velik... isuse, jel bar netko zna o kome je riječ jer me to cilo vrime muči :D

Wild Horses
22.10.2009., 10:42
ekipo pozdrav.Mene zanima jedan filmic kojeg sam gledao prije 10 tak godina.Ne sjecam se ime filma ali tematika filma mi je jos friska.Radi se o pokolju francuskih protestanata (huguenota) u XV stoljecu,glavni lik je kraljica Margot koja zagovara masovni pokolj u noc st.Bartolomeja.Mislim da je francuski filmic al nisam siguran.Htio bih ga opet nac i gledat ga samo mi jos ime filma nedostaje:).Inace film je predobar...Ako netko moze pomoci oko ovoga zahvalan forever....hvala

Film se jednostavno zove "Kraljica Margot" ilitiga "La reine Margot".

http://www.imdb.com/title/tt0110963/

Davoreee
22.10.2009., 11:00
Film se jednostavno zove "Kraljica Margot" ilitiga "La reine Margot".

http://www.imdb.com/title/tt0110963/

Hvala ti puno :s.vec ga skidam ima ga na torentu.film je i vise od ocjene 7.5,po meni mislim 9.00.vjerojatno zbog toga sto je francuski film pa ga ameri malo degradiraju...

593
22.10.2009., 13:11
Hvala ti puno :s.vec ga skidam ima ga na torentu.film je i vise od ocjene 7.5,po meni mislim 9.00.vjerojatno zbog toga sto je francuski film pa ga ameri malo degradiraju...

vjerovo il ne, neameri su mu dali ocjenu 7.5.

http://www.imdb.com/title/tt0110963/ratings

meni isto 7.

593
22.10.2009., 13:12
Relativno noviji film iz Istočne Europe (ja mislim)

taxidermia.

Davor000
22.10.2009., 15:13
taxidermia.

To je to.

Thx!:top:

jubito74
22.10.2009., 23:09
Mislim da će moje bit teško... dakle ne znam o čemu je riječ al zapravo trebam skužit o kojem je karakteru. Ako se ne varam, riječ je o crtiću a taj crtani karakter je neki debeli, vjerojatno negativac.. čini mi se zelene boje a užasno je debel i pomalo podsjeća na michelin bebu :zubo: možda sam i negdje falila pri opisu, ali znam da ima malu glavu i da je velik... isuse, jel bar netko zna o kome je riječ jer me to cilo vrime muči :D

SHREK??

jubito74
22.10.2009., 23:11
ALI JA NE MOGU VJEROVATI DA NE MOGU NACI MOJ FILM!! :mad::mad::mad:
Ne pomaze ni Google, ni film experts sa nekih stranih foruma . .
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! :mad::mad:

nofrx
23.10.2009., 08:36
jooj, kaj hoćeš, pa bila sam mala kad sam to gledala. :P :)
skužila sam da sam zapamtila sporednu radnju, a većinu se toga ne sjećam što sam danas vidjela na youtubeu kad sam provjeravala.

nego, imam ja još filmića kojih se onako sjećam, pa bih opet molila za pomoć:

12. crtić koji se puštao odmah prije ili nakon pinga-nije animirani, nego od (lego) kockica.

Lego sport champions
http://www.youtube.com/user/LEGOsports

anamarija90
23.10.2009., 10:41
evo ovako gledala sam taj film prije puno godina i ovo je jedino cega se sjecam
spada u neki horor/triler
glavni lik je musko i ima cudno ime, mislim da pocinje s d...
uglavnom on upoznaje par djevojaka u nekom disco-klubu, od kojih mu se jedna svidi... dalje ne znam sta je bilo, ali mislim da je on ubojica

215023
23.10.2009., 10:57
noviji horor,nazad godinu,godinu ipo snimljen,radi se o mladon bračnom paru koji se voze po americi,dođu do jednog motela i tamo iznajme sobu,uzmu film na recepciji,stavu ga i kad počme vidu da je na tvu istobračni par u istoj sobi ko oni(mislin da tad vidu kako taj bračni par ubiju) i onda nađu kameru u sobi,jel zna ko o čemu se radi

Luigi Vercotti
23.10.2009., 11:05
noviji horor,nazad godinu,godinu ipo snimljen,radi se o mladon bračnom paru koji se voze po americi,dođu do jednog motela i tamo iznajme sobu,uzmu film na recepciji,stavu ga i kad počme vidu da je na tvu istobračni par u istoj sobi ko oni(mislin da tad vidu kako taj bračni par ubiju) i onda nađu kameru u sobi,jel zna ko o čemu se radi

http://www.imdb.com/title/tt0452702/

215023
23.10.2009., 11:50
http://www.imdb.com/title/tt0452702/

:top:

Imbra_Grabaric
23.10.2009., 14:10
pozdrav svima!

ja imam 2 filma koja treba dešifrirati. Oba se blijedo sjecam iz svoje mladosti, mislim da su i filmovi cak negdje iz 80-tih.

1. komedija. grupa ljudi izgubi vozačke i moraju ponovo polagati, a tamo ih gnjavi neki instruktor/murjak. detalj iz filma je da se glavni lik i cura poš... u nekakvom beztežinskom prostoru. film počinje tako da glavni junak pogodi tog murjaka jabukom!

2. akcija. mozda je cak i jedan od onih ŽBLJ produkcije. uglavnom, završni okršaj se dešava na nekom otoku u pećinama gde glavnomg lika napada neka full čudna ekipa u wierd kostimima, tipa stakleni balon na glavi

unaprijed hvala!

Teeja
23.10.2009., 17:40
SHREK??

haha nije shrek... mislim da je kao alien sa tom malom glavom, dolje su mislim pipci i ima sluz.. :ne zna:

nista_ne_znam
24.10.2009., 11:32
@Nofrx- Gracie za naslov crtića!

Tijanica94
25.10.2009., 21:22
E ovako....film sam gledala prije oko godinu dana.Horor.Stanovnici jednog otoka zive u miru dok im jednog dana ne ubiju jednog stanovnika.Ubojica je vampir.Njega uhapse ali on ubrzo pocinje ubijati ljude ali ispisivajuci njihovom krvlju poruku:,,Dajte mi sto zelim i otici cu!"Stanovnicima nije jasno sto on zeli.Pocinje oluja i oni se skrivaju u podzemni podrum.Odjednom svi sanjaju isti san da jedno po jedno padaju u vodu.Posto su se probudili i shvatili da su svi isto sanjali,vampir im dolazi i trazi jedno dijete da mu bude nasljednik ili ce svi zavrsiti kao i u snu.Na kraju on uzima dijete od glavnog glumca i vodi ga...
Molim vas ako ko zna naziv filma neka mi kaze,jer taj film trazim dugo vremena.....

Yankee
25.10.2009., 21:31
E ovako....film sam gledala prije oko godinu dana.Horor.Stanovnici jednog otoka zive u miru dok im jednog dana ne ubiju jednog stanovnika.Ubojica je vampir.Njega uhapse ali on ubrzo pocinje ubijati ljude ali ispisivajuci njihovom krvlju poruku:,,Dajte mi sto zelim i otici cu!"Stanovnicima nije jasno sto on zeli.Pocinje oluja i oni se skrivaju u podzemni podrum.Odjednom svi sanjaju isti san da jedno po jedno padaju u vodu.Posto su se probudili i shvatili da su svi isto sanjali,vampir im dolazi i trazi jedno dijete da mu bude nasljednik ili ce svi zavrsiti kao i u snu.Na kraju on uzima dijete od glavnog glumca i vodi ga...
Molim vas ako ko zna naziv filma neka mi kaze,jer taj film trazim dugo vremena.....

storm of the century, po knjizi stevena kinga.

Tijanica94
26.10.2009., 10:26
storm of the century, po knjizi stevena kinga.
xvala puno....

+KLEA+
28.10.2009., 08:43
the langoliers

nemogu vjerovat, došla sam ovdje tražit pomoć i nisam čak morala ni tipkat :s još si mislim kak ću objasnit jer se sjećam samo aerodroma i one scene kad nešto ide a drveće se ruši

Knight X
28.10.2009., 09:25
E ovako pirčali su u društvu o filmu i nemogu se sjetit imena.
Ovako ima neka scena di taj lik faca ide sa jos 3 frenda i vide 5 cura prezgodnu plaušu i jos 4 njene frendice i onda im on objasnjava kako trebaju ostavit plaušu na miru jer ako ce se svi nabacivat kod nje ona ce ih otkantat a onda kad ce otic frendicama posto nijedna cura nezeli biti drugi izbor i one ce ih otkantat.
Uglavnom film ima u nazivu ako se dobro sjecam mind ali neznam kakav :D .

red F
28.10.2009., 09:44
E ovako pirčali su u društvu o filmu i nemogu se sjetit imena.
Ovako ima neka scena di taj lik faca ide sa jos 3 frenda i vide 5 cura prezgodnu plaušu i jos 4 njene frendice i onda im on objasnjava kako trebaju ostavit plaušu na miru jer ako ce se svi nabacivat kod nje ona ce ih otkantat a onda kad ce otic frendicama posto nijedna cura nezeli biti drugi izbor i one ce ih otkantat.
Uglavnom film ima u nazivu ako se dobro sjecam mind ali neznam kakav :D .

trebao bi biti:
A Beautiful Mind (http://www.imdb.com/title/tt0268978/) (2001)

scena na youtube-u (http://www.youtube.com/watch?v=l0ywiYboCLk)

Knight X
28.10.2009., 10:37
To je to hvala.

Cahit
28.10.2009., 11:44
Molim pomoc.
Kako se zove polu-animirani film iz razdoblja 80-te, 90-te. Uglavnom, djecaku sletii ogromna kutija ispred vrata zapakirana kao poklon. On kutiju otvori i udje u animirani svijet...Djecji film, ali prejeben
Hvala

nista_ne_znam
28.10.2009., 12:18
ja se sjetih još nekoliko filmova, pa molim za pomoć ;)

15. poznati film, trebao bi ga se netko sjetiti, stari američki crno-bijeli, o nekoj učiteljici koja dolazi u jednu obitelj odgojiti divlju djevojčicu koja ne čuje niti vidi. Oni je odvode u manju kućicu do njihove kuće, ali kako ona ne bi skužila da je zapravo kod kuće, par puta se voze u krug sa kočijom kako bi imala dojam dugog putovanja. Ta učiteljica se trudi i ubija od posla kako bi je naučila znakovni jezik, no djevojčica ju ne shvaća. Na kraju filma učiteljica joj gura ruku pod vodu i nakon toga njenin rukama pokazuje znak vode i mala je napokon skuži.
16. amrički, gledala prije otprilike 7 godina, o dvije srednjoškolke koje se nešto posvađaju i završe na sudu na kojem im je određena kazna društveno korisnog rada i zamjena stanovanja kod njihovih obitelji. One se nakon nekog vremena skompaju, a njihove su mame u mladosti bile frendice. Jedna je bogata, ima crvenkastu dugu valovitu kosu, ali su joj starci previše zaposleni i nemaju vremena za nju, pa je zato ide loše u školi. Druga je smeđokosa, živi s mamom i dedom i drže mesnicu ili nešto tako, i odlična je u školi. U tu se siromašnu zaljubi brat ove bogate cure, a u jednoj ga je sceni tresnula s tavom po glavi.
17. američki film. ovaj film nisam gledala ja, nego moja mama. Naime, radi se o nekim kaobojima koji se u nekoj pustinji ili nekom gradu bore protiv nekog, a na kraju filma skuže da su cijelo vrijeme bili u čistilištu, te da zbog dobrih odluka i postupaka u tom čistilištu odlaze u raj. Konec.

WHUFC
28.10.2009., 12:26
17. američki film. ovaj film nisam gledala ja, nego moja mama. Naime, radi se o nekim kaobojima koji se u nekoj pustinji ili nekom gradu bore protiv nekog, a na kraju filma skuže da su cijelo vrijeme bili u čistilištu, te da zbog dobrih odluka i postupaka u tom čistilištu odlaze u raj. Konec.

Purgatory (http://www.imdb.com/title/tt0158131/)

Cahit
28.10.2009., 13:06
Molim pomoc.
Kako se zove polu-animirani film iz razdoblja 80-te, 90-te. Uglavnom, djecaku sletii ogromna kutija ispred vrata zapakirana kao poklon. On kutiju otvori i udje u animirani svijet...Djecji film, ali prejeben
Hvala

Nasao sam (http://www.imdb.com/title/tt0064806/plotsummary).
Bravo ja :)

red F
28.10.2009., 13:09
ja se sjetih još nekoliko filmova, pa molim za pomoć ;)

15. poznati film, trebao bi ga se netko sjetiti, stari američki crno-bijeli, o nekoj učiteljici koja dolazi u jednu obitelj odgojiti divlju djevojčicu koja ne čuje niti vidi. Oni je odvode u manju kućicu do njihove kuće, ali kako ona ne bi skužila da je zapravo kod kuće, par puta se voze u krug sa kočijom kako bi imala dojam dugog putovanja. Ta učiteljica se trudi i ubija od posla kako bi je naučila znakovni jezik, no djevojčica ju ne shvaća. Na kraju filma učiteljica joj gura ruku pod vodu i nakon toga njenin rukama pokazuje znak vode i mala je napokon skuži.

to mora biti prica o Helen Keller:
The Miracle Worker (http://www.imdb.com/title/tt0056241/) (1962)
(odlican film! bio na hrtu nekoliko puta...)

Santo Tor
28.10.2009., 14:06
U sjećanju mi je jedan španjolski film ali nisam zapamtio ništa pomoću čega bi ga pronašao. Ni ime nekog od glumaca, ni ime nekog od likova, ni neku iskrivljenu sliku naslova, ništa. Sjećam se da se radi o momku koji mislim živi s majkom. Teenager je ili je malo stariji i želi saznati tko mu je otac. Nisam posve siguran da je točno tako, možda čak pokušava saznat tko mu je majka jer siguran sam da je neki problem s nepoznavanjem jednog od roditelja. I da, sjećam se još da dečko navija za nogometni klub Atlético Madrid po čemu bi se dalo zaključit da se radnja vjerojatno odvija u glavnom gradu Španjolske. Hvala.

Cahit
28.10.2009., 14:23
U sjećanju mi je jedan španjolski film ali nisam zapamtio ništa pomoću čega bi ga pronašao. .

Jeli ovaj (http://www.imdb.com/title/tt0185125)?

Santo Tor
28.10.2009., 14:29
Ne. Pa valjda bi znao da je Almodóvar. A i valjda bi skužio da je u onom ''mom'' filmu glumila Penélope Cruz da je glumila. Svejedno hvala.

Neuhvatljivaa
28.10.2009., 14:33
I mene zanima jedan film koji je jako jako star,gledala sam ga dosta davno.Sjecam se jako malo,sjecam se samo da zena ima kcerku,upoznaje nekog lika(nemam pojma kako i gdje)znam da je zadnja scena koja me fascinirala neko od njih dvije(ona ili kcerka)vrte se ispod Ajfelovog tornja.

methodo1971
28.10.2009., 23:32
Imaš još jedan, mislim da je bio na Novoj prije par godina. Čak je možda i dio nekog serijala. Ne sjećam se točno sadržaja. Vjerojatno je eurotrash horor. Sniman je u nekoj istočnoeuropskoj državi. Detalji: Reporterka se ubaci u neku sektu da bi pisala o njoj, a oni je, mislim, regrutiraju da pronađe neki predmet, možda kocku. U jednom kadru ulazi u napušten stan i u zahodu nalazi truplo možda narkomanke vezane lisicama za cijev, a mora iza nje dohvatiti neki zamotuljak, prizor je jeziv jer je prisiljena priljubiti se uz truplo kako bi dohvatila paketić. U drugom kadru u podzemnoj željeznici u jednom vagonu naleti na orgiju i, valjda, vođu te sekte, bučno je i perverzno, a možda su sva ta tijela koja je okružuju duhovi, a možda sve to samo sanja, ali znam da nešto raspravlja s vođom. Mislim da nema poznatih glumaca, a možda se donekle može usporediti sa serijalom Hellraiser zbog atmosfere.

Ne znam ako mi je tko već odgovorio, ali ako nije, pronašao sam ga sam. Dio je serijala Hellraiser, zapravo 7. dio - Hellraiser: Deader.

SuperCow
29.10.2009., 01:12
E ljudi ja trebam pomoć u vezi dva filma, meni su to najsmiješniji fimovi ikad a ne znam kak se zovu, to je dosta frustrirajuće.
Prvi gdje glumi Gérard Depardieu, radi se o dva plemena nekakvih neandertalaca koji se međusobno mrze jer jedno pleme ima formulu za šampon, i uvijek su mirišljavi i čisti pa je drugo pleme ljubomorno. Ostala mi je u sjećanju scena kad prestavljaju svoje životinje, pa kako je sve počelo od mamuta tako oni konje zovu konjuti, crve crvuti itd. i sve životinje imaju minijaturne kljove kao mamuti. Znam da je opis kriminalno glup, ali meni je i dalje to najsmiješniji film :(
A drugi je prikazan prije nekoliko godina na hrt1, nedjeljom u jutarnjim satima i koliko se sjećam norveški je. Isto u nekoj dalekoj prošlosti, radnja se vrti oko djevojčice mislim da se zove Ronja koja s obitelji živi na brdu u nekom dvorcu i sva je divlja, stalno bježi od kuće pa se tata ljuti na nju. Onda jedan dan pobjegne i ne zna se vratiti doma i tako putem joj se događaju svakakve stvari, a najbolje je kad u šumi sretne neka mala bića kao patuljke ali imaju glave kao svinje, žive pod zemljom i stalno ponavljaju :"Zašto oni to nama?", "Zašto oni to čine?" i "Zašto to tako?".
Uglavnom...ako netko zna neka odgovori :)

red F
29.10.2009., 01:25
E ljudi ja trebam pomoć u vezi dva filma, meni su to najsmiješniji fimovi ikad a ne znam kak se zovu, to je dosta frustrirajuće.
Prvi gdje glumi Gérard Depardieu, radi se o dva plemena nekakvih neandertalaca koji se međusobno mrze jer jedno pleme ima formulu za šampon, i uvijek su mirišljavi i čisti pa je drugo pleme ljubomorno. Ostala mi je u sjećanju scena kad prestavljaju svoje životinje, pa kako je sve počelo od mamuta tako oni konje zovu konjuti, crve crvuti itd. i sve životinje imaju minijaturne kljove kao mamuti. Znam da je opis kriminalno glup, ali meni je i dalje to najsmiješniji film :(

tko to ne voli Gérarda Depardieua? jel ima takav? :zubo:

RRRrrrr!!! (http://www.imdb.com/title/tt0357111/)(2004)?

trailer (http://www.youtube.com/watch?v=Q-_CtCpCpIQ)

A drugi je prikazan prije nekoliko godina na hrt1, nedjeljom u jutarnjim satima i koliko se sjećam norveški je. Isto u nekoj dalekoj prošlosti, radnja se vrti oko djevojčice mislim da se zove Ronja koja s obitelji živi na brdu u nekom dvorcu i sva je divlja, stalno bježi od kuće pa se tata ljuti na nju. Onda jedan dan pobjegne i ne zna se vratiti doma i tako putem joj se događaju svakakve stvari, a najbolje je kad u šumi sretne neka mala bića kao patuljke ali imaju glave kao svinje, žive pod zemljom i stalno ponavljaju :"Zašto oni to nama?", "Zašto oni to čine?" i "Zašto to tako?".
Uglavnom...ako netko zna neka odgovori :)

Ronja Rövardotter (http://www.imdb.com/title/tt0088015/) (1984)

Ronia, its main character, is a girl growing up in a castle in the wood in a clan of robbers. As she is the only child of Mattis, the chief, she is expected to become the leader of the clan someday. Their castle, Matt's Fort, is split in two parts by a lightning bolt on the day of her birth.

trailer (http://www.youtube.com/watch?v=TxNZ17RlueE)

p.s.
IMDB ti je najbolja stvar kad nesto trazis...

nista_ne_znam
29.10.2009., 10:56
Hvala, WHUFC-u i redefine! :)

converse
29.10.2009., 17:16
ALI JA NE MOGU VJEROVATI DA NE MOGU NACI MOJ FILM!! :mad::mad::mad:
Ne pomaze ni Google, ni film experts sa nekih stranih foruma . .
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! :mad::mad:

:confused: http://www.imdb.com/title/tt0194350/

SuperCow
29.10.2009., 17:54
tko to ne voli Gérarda Depardieua? jel ima takav? :zubo:

RRRrrrr!!! (http://www.imdb.com/title/tt0357111/)(2004)?

trailer (http://www.youtube.com/watch?v=Q-_CtCpCpIQ)

Ronja Rövardotter (http://www.imdb.com/title/tt0088015/) (1984)

Ronia, its main character, is a girl growing up in a castle in the wood in a clan of robbers. As she is the only child of Mattis, the chief, she is expected to become the leader of the clan someday. Their castle, Matt's Fort, is split in two parts by a lightning bolt on the day of her birth.

trailer (http://www.youtube.com/watch?v=TxNZ17RlueE)

p.s.
IMDB ti je najbolja stvar kad nesto trazis...

:s:s
E tko bi rekao da ću zaboraviti naslov RRRrrrr!!!
Hvala

Jake Harper
29.10.2009., 19:48
Tip odlazi na posao onako u odelu kravata to se podrazumeva i aktovka radi jebem li ga sta ne mogu da se setim uglavnom kancelarijski posao je u pitanju ali nakon nekog vremena on primecuje da se svakog dana desavaju iste stvari jer je svaki dan isti tacnije ponavlja se sreda i uvek je sreda i nikako da bude cetvrtak.

Mislim da je film iz '90-ih godina.

Jel gledao neko ovaj film ? :ne zna:
Help molim.

red F
29.10.2009., 21:22
Tip odlazi na posao onako u odelu kravata to se podrazumeva i aktovka radi jebem li ga sta ne mogu da se setim uglavnom kancelarijski posao je u pitanju ali nakon nekog vremena on primecuje da se svakog dana desavaju iste stvari jer je svaki dan isti tacnije ponavlja se sreda i uvek je sreda i nikako da bude cetvrtak. Mislim da je film iz '90-ih godina.

12:01 (http://www.imdb.com/title/tt0106188/) (1993)?
(takodjer bio na hrtu mnogo puta)

trailer (http://www.youtube.com/watch?v=nbxN4o7tmB8)

Jake Harper
30.10.2009., 13:08
12:01 (http://www.imdb.com/title/tt0106188/) (1993)?
(takodjer bio na hrtu mnogo puta)

trailer (http://www.youtube.com/watch?v=nbxN4o7tmB8)

Taj je :top:

Hvala ti, ziv bio brate :s

poison_eLf
30.10.2009., 19:13
Pozdrav enciklopedije! :zubo:

nažalost, ne mogu se nikako sjetiti imena filma,iako mi se čini da se na temi horrori dosta pisalo o njemu (nisam bila uspješna u listanju,možda je ipak pogrešan pdf)......uglavnom, nisam gledala film,pa znam ono nešto iz trailera i imbd-a,,ali se nadam da ćete mi pomoć pa ću ga skinuti i pogledati :zubo:

uvodna scena je internetsko dopisivanje između muškarca i djevojčice..oni se nalaze u kafiću..nama taj čovjek ne djeluje nimalo benigno..razgovaraju....on ju odvodi svojoj kući..i tu dolazi do preokreta..
djevojčica ga veže,,muči..i osvećuje se zbog pedofilije......hm..
eto :brukica:

ajmo znalci,to je za vas pis of kejk :mig:

red F
30.10.2009., 19:29
uvodna scena je internetsko dopisivanje između muškarca i djevojčice..oni se nalaze u kafiću..nama taj čovjek ne djeluje nimalo benigno..razgovaraju....on ju odvodi svojoj kući..i tu dolazi do preokreta..
djevojčica ga veže,,muči..i osvećuje se zbog pedofilije......hm..

Hard Candy (http://www.imdb.com/title/tt0424136/)(2005)

trailer (http://www.youtube.com/watch?v=a-C2H4ipxz0)

poison_eLf
30.10.2009., 19:37
Hard Candy (http://www.imdb.com/title/tt0424136/)(2005)

trailer (http://www.youtube.com/watch?v=a-C2H4ipxz0)

Zahvaljujem! :)

morbidangel
31.10.2009., 07:58
Zahvaljujem! :)

Sličnu tematiku ima i japanski Audition.
Tip u nekoj agenciji napravi audiciju u kojoj traži mladu ženu za neku ulogu, ali zapravo traži sebi ženu. Odmah mu se svidjela jedna neobična i lijepa mlada djevojka... Koja baš i nije bila najnormalnija:D Kraj je poprilično brutalan, brutalan onako kako to znaju napraviti samo Japanci:D

Imam i pitanje za prave filmoljupce.
Film je jugoslavenski, crno-bijeli, dosta star. Radnja se odvija za vrijeme drugog svjetskog rata u jednom zarobljeničkom kampu u kojem se nalazi grupa partizana. Ne sjećam se razloga, mislim da se radilo o nekakvoj osveti, zapovjednik Njemac daje na izbor partizanskom časniku da izabere jednog čovjeka u grupi koji će biti smaknut a ostali će dobiti slobodu. Nakon puno muke on izabere nekog čovjeka iako je u grupi bio neki starac koji ga je molio da izabere njega jer je star i bolje da ubiju njega nego nekog mladića. Sljedeći dan taj starac umre prirodnom smrću.
To je sve čega se sjećam:ne zna:

heehoo
31.10.2009., 18:56
Mislim da je film prošle godine bio na tv ili ove, uglavnom obiteljski film mislim da je prijevod imena bio "Tata" ali ga nikako ne mogu pronaći na engleskom. Radnja ide ovako nekako, zaposlen čovijek živi sa obitelji, mama mu boluje od alzerheimove bolesti i o njoj se brine njen muž, ali on padne i slomi nogu pa mamu smjeste u bolnicu a tata dolazi živjeti sa sinom i njegovom obitelji. i sad oko toga se vrti radnja, suživot dviju generacija, meni je bio jako tužan film i sad ga želim pronaći da ga malo pustim jednoj osobi koja ne zna cijeniti svog oca pa ako itko zna koji je to film please molim odgovor

hvala

Jake Harper
31.10.2009., 22:05
Film koji je slican filmu The Great Escape (1963) samo sto u ovom filmu ne kopaju tunel nego im je plan za beg da u vagonu voza pomocu drvenih dasaka naprave celu jednu stranicu vagona i tako se sakriju iza nje.

Fora za beg je bila sa nekom zivotinjom valjda lisica ili tako nesto kada je puste iz dzaka da se napravi haos i da se zbuni vojnik koji prebrojava zarobljenike i uspelo im je.
Valjda na kraju se nadju u nekom snegu na nekoj planini, ti sto su uspeli da pobegnu, pa ih neko spase.

Film je odlican pa bi bas voleo da saznam naziv i da ga opet gledam.

Wild Horses
01.11.2009., 10:28
Mislim da je film prošle godine bio na tv ili ove, uglavnom obiteljski film mislim da je prijevod imena bio "Tata" ali ga nikako ne mogu pronaći na engleskom. Radnja ide ovako nekako, zaposlen čovijek živi sa obitelji, mama mu boluje od alzerheimove bolesti i o njoj se brine njen muž, ali on padne i slomi nogu pa mamu smjeste u bolnicu a tata dolazi živjeti sa sinom i njegovom obitelji. i sad oko toga se vrti radnja, suživot dviju generacija, meni je bio jako tužan film i sad ga želim pronaći da ga malo pustim jednoj osobi koja ne zna cijeniti svog oca pa ako itko zna koji je to film please molim odgovor

hvala

Mislim da bi to mogao biti ovaj film:

"Dad"

http://www.imdb.com/title/tt0097142/

poison_eLf
01.11.2009., 11:22
Sličnu tematiku ima i japanski Audition.
Tip u nekoj agenciji napravi audiciju u kojoj traži mladu ženu za neku ulogu, ali zapravo traži sebi ženu. Odmah mu se svidjela jedna neobična i lijepa mlada djevojka... Koja baš i nije bila najnormalnija:D Kraj je poprilično brutalan, brutalan onako kako to znaju napraviti samo Japanci:D

nagovorio si me :rofl:

anamarija90
01.11.2009., 11:51
uglavnom on upoznaje par djevojaka u nekom disco-klubu, od kojih mu se jedna svidi... dalje ne znam sta je bilo, ali mislim da je on ubojica

itko? :moli:

Zikomid
01.11.2009., 12:10
Davno sam gledala ovaj film: ubojica/manijak sjedi u parkiranom kombiju u uskoj i mračnoj ulici. Parkiran je tako da između kombija i zgrade postoji tek uski pločnik. Iz zgrade izlazi djevojka, ubojica/manijak s kloroformom je omamljuje (usred bijela dana, prolaznici prolaze), i otima je u kombi. To naravno nitko ne vidi - zato sam opisala parkiranje kombija. Svi traže djevojku, no ona je u kombiju u gradu. Mislim da na kraju ona umire u kombiju. Taj film me tako prestravio da nikad ne hodam po pločniku ako je parkiran sličan kombi.

Help!

otO
01.11.2009., 13:53
itko? :moli:

Premalo informacija, opiši ga malo pobliže. Vjerojatno se sjećaš još nekih detelja (vrijeme odvijanja radnje? američki film? desetljeće u kojem je snimljen? kako su izgledali likovi? koliko je tip bio star? itd).

anamarija90
01.11.2009., 17:38
uglavnom on upoznaje par djevojaka u nekom disco-klubu, od kojih mu se jedna svidi... dalje ne znam sta je bilo, ali mislim da je on ubojicafilm je definitivno americki, u boji, snimljen negdje 90-tih bi rekla po tehnici....
cura koja mu se svidjela je plavusa nekih 18-20 god...
on ima oko 25-30 god, visok je i znam da je imao poludugu tamno smedju kosu, mozda cak i crnu i neobicno tamne oci
e da mislim i da je on povezan sa sotonizmom...
i par puta je dolazio u taj klub samo zbog te djevojke, postao je opsjednut njom...

otO
01.11.2009., 18:57
Hm, ne sjećam se tog filma do u detalje, ali nešto me tjera da kažem Hideaway (http://www.reelzchannel.com/trailer-clips/23489/hideaway-trailer). Lik kojeg glumi Jeremy Sisto odgovara opisu ubojice (a bio je i povezan s nekakvim mračnim silama), dok bi plavuša mogla biti Alicia Silverstone.

anamarija90
01.11.2009., 19:18
Hm, ne sjećam se tog filma do u detalje, ali nešto me tjera da kažem Hideaway (http://www.reelzchannel.com/trailer-clips/23489/hideaway-trailer). Lik kojeg glumi Jeremy Sisto odgovara opisu ubojice (a bio je i povezan s nekakvim mračnim silama), dok bi plavuša mogla biti Alicia Silverstone.genijalan si :s:s:s

hvala puno :cerek:

otO
01.11.2009., 19:22
Molim, i sretno s filmom jer je grozan :D

friend
01.11.2009., 20:45
mene zanima ime filma koji je radjen po istinitoj prici. znam da glavnu porodicu cine majka, otac, sin i cerka. Tokom noci neko ubija cerku na spavanju, i valjda su svi ubedjeni da je sin ubio jer je oduvek bio freak i cudan, ali mislim da se na kraju ispostavilo da je neko provalio u kucu i ubio ovu malu, a mozda je cak i sam decak imao dogovor sa pravim ubicom...ali znam da je 100% radjen po istinitoj prici, cak su tu pricu i prikazivali ja mislim na FOXCrimeu

Clark
02.11.2009., 13:10
Film je južnokorejski.
Glavni muški lik (nisam siguran, ali mogao bi biti nekakav policajac ili agent) se spetlja sa ženskom koja je sjevernokorejska agentica, ...

Htio sam ga opet pogledati, ne mogu ga naći u kućnoj videoteci, ime bi mi trebalo.

jubito74
02.11.2009., 17:13
:confused: http://www.imdb.com/title/tt0194350/

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
:top::top:s:s:s:s:s:s:
:jumping::jumping:

H V A L A ! ! ! !

dr mladjo
02.11.2009., 17:59
Film je južnokorejski.
Glavni muški lik (nisam siguran, ali mogao bi biti nekakav policajac ili agent) se spetlja sa ženskom koja je sjevernokorejska agentica, ...

Htio sam ga opet pogledati, ne mogu ga naći u kućnoj videoteci, ime bi mi trebalo.

Swiri (1999) (http://www.imdb.com/title/tt0192657/)

robert2808
02.11.2009., 21:53
bija bi zahvalan kad bi mi neko reka ime filma koji se 99,9999% odvija na autocest.Znači nekog tipa s brkovima prati neki kamoindžija po nekoj američko-meksičkoj pusatri.Onda se on jedan put sakrije u gostionici pa kad krene shvati da više nema kamiondžije pa se ovaj ipak opet pojavi i tako veći dio filma.....spizdija san na živce kad san gleda film al bi tija znat bar ime filma :D

dr mladjo
02.11.2009., 21:58
duel

Clark
03.11.2009., 07:46
Swiri (1999) (http://www.imdb.com/title/tt0192657/)

Zahvaljujem ! :top:

morbidangel
03.11.2009., 08:06
bija bi zahvalan kad bi mi neko reka ime filma koji se 99,9999% odvija na autocest.Znači nekog tipa s brkovima prati neki kamoindžija po nekoj američko-meksičkoj pusatri.Onda se on jedan put sakrije u gostionici pa kad krene shvati da više nema kamiondžije pa se ovaj ipak opet pojavi i tako veći dio filma.....spizdija san na živce kad san gleda film al bi tija znat bar ime filma :D
http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTY0OTgwNTA3Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwOTc0MjAwMQ@@._ V1._SX283_SY400_.jpg
http://www.imdb.com/title/tt0067023/

Koristim priliku i ponavljam

Imam i pitanje za prave filmoljupce.
Film je jugoslavenski, crno-bijeli, dosta star. Radnja se odvija za vrijeme drugog svjetskog rata u jednom zarobljeničkom kampu u kojem se nalazi grupa partizana. Ne sjećam se razloga, mislim da se radilo o nekakvoj osveti, zapovjednik Njemac daje na izbor partizanskom časniku da izabere jednog čovjeka u grupi koji će biti smaknut a ostali će dobiti slobodu. Nakon puno muke on izabere nekog čovjeka iako je u grupi bio neki starac koji ga je molio da izabere njega jer je star i bolje da ubiju njega nego nekog mladića. Sljedeći dan taj starac umre prirodnom smrću.
To je sve čega se sjećam:ne zna:
Itko?:)

haram
03.11.2009., 15:50
Davno sam gledala ovaj film: ubojica/manijak sjedi u parkiranom kombiju u uskoj i mračnoj ulici. Parkiran je tako da između kombija i zgrade postoji tek uski pločnik. Iz zgrade izlazi djevojka, ubojica/manijak s kloroformom je omamljuje (usred bijela dana, prolaznici prolaze), i otima je u kombi. To naravno nitko ne vidi - zato sam opisala parkiranje kombija. Svi traže djevojku, no ona je u kombiju u gradu. Mislim da na kraju ona umire u kombiju. Taj film me tako prestravio da nikad ne hodam po pločniku ako je parkiran sličan kombi.

Help!

Da nije Ted Bundy iz 2002g. ?
http://www.imdb.com/title/tt0284929/

Zikomid
03.11.2009., 17:19
Da nije Ted Bundy iz 2002g. ?
http://www.imdb.com/title/tt0284929/

Ne, to je stariji film, negdje iz 80-tih. Nisam sigurna je li britanski ili američki.

deadmau5
03.11.2009., 19:53
Trebam pomoć..dakle o čem se radilo u filmu:

Neka ekipica (cca 10-ak ljudi) došla na nepoznati otok i sad istražuju kud bi-kam bi..jedan od njih u međuvremenu naišao na neko stablo s bananama i najeo se. Međutim, banane valjda bile otrovne i lik je mutirao u čudovište i nestao u šumi, Ostali nisu znali što se dogodilo s njim, ostavili mu oznaku na plaži kojim putem su krenuli i nastavili dalje...i tako dok su bili u potrazi za svojim kolegom, naišli na neke ljude na otoku koji su ih zarobili, skinuli ih do gola i postrojili jedan do drugoga..

Dalje neznam što se događalo, taj film sam malo gledao ko klinac prije 15-20 godina na satelitu na nekom njemačkom programu (možda je i film njemački, neznam) i starci mi ugasili TV baš kad je bilo najzanimljivije :(((

Pliz ak netko zna nek mi kaže naziv filma, tnx !

Jake Harper
05.11.2009., 00:08
Trebam pomoć..dakle o čem se radilo u filmu:

Neka ekipica (cca 10-ak ljudi) došla na nepoznati otok i sad istražuju kud bi-kam bi..jedan od njih u međuvremenu naišao na neko stablo s bananama i najeo se. Međutim, banane valjda bile otrovne i lik je mutirao u čudovište i nestao u šumi, Ostali nisu znali što se dogodilo s njim, ostavili mu oznaku na plaži kojim putem su krenuli i nastavili dalje...i tako dok su bili u potrazi za svojim kolegom, naišli na neke ljude na otoku koji su ih zarobili, skinuli ih do gola i postrojili jedan do drugoga..

Dalje neznam što se događalo, taj film sam malo gledao ko klinac prije 15-20 godina na satelitu na nekom njemačkom programu (možda je i film njemački, neznam) i starci mi ugasili TV baš kad je bilo najzanimljivije :(((

Pliz ak netko zna nek mi kaže naziv filma, tnx !

U jbt bas mi se dopada radnja pa i ja jedva cekam da saznam naslov tog filma.

E sad jedan sto mene muci:

Gledao sam ga kada sam bio dete i secam se samo da je film o vukodlaku i secam se scene kada taj vukodlak u kuhinji neke kuce napadne neke ljude i nekako ne znam kako i cime su ga pogodili ili sta su mu uradili ali vukodlak se raspadne na delove jedna noga tamo druga vamo isto i sa rukama ali se ubrzo pocne sastavljati na uzas svih koji su mislili da je mrtav.

Rekao bih da je iz '90-ih a mozda je i iz kraja '80-ih godina.

Karlovsky120
07.11.2009., 21:47
Evo nisam znao da li da to tu postam ili na pdf Televizija, ali evo radi se o jednom kratkom crtiću (seriji dapače). Dakle na početku se uvijek neki simpatični vampir digne iz lijesa (ima slonovske uši i očnjake kaj izgledaju kao da su kljove od morža) i sad ne znam o čemu se točno radilo u crtiću, ali znam da je uglavnom završavao tak da je vampir imao neku zbunjenu facu i onda se samo legne i zatvori nazad u lijes (mislim da je svaki crtić čak mogao bit san(noćna mora) koji je sanjao). Uglavnom puštali su ga na HRT-u još prije pojave RTL-a čini mi se (ali možda sam u krivu). Ima li itko nekakvu ideju?

dr mladjo
07.11.2009., 21:49
ernest the vampire
http://www.vampyres-online.com/ernest_the_vampire.html

loodacha2404
08.11.2009., 12:36
U zelji da pronađem jedan film za frenda, sinoc sam otvorila topic pod nazivom Trebam pomoć!!-film"...pa su me neki forumaši krivo shvatili, ugl...

imam jos jednu molbu, opet film za tog istog frenda...to su mu dva najbolja filma koje je ikad gledao...nemam puno informacija...citiram ga:

" ugl kao teeangeri imaju neke moći
superhuman strength brzina itd
nesmiju drugi za to znat bla bla
to je kao nekakva society
šta već" :p nogo bi mi znacilo da mi s ejavite, ako znate...:s

ocajna :(:(:(

Shiney
08.11.2009., 13:39
ljudovi ovakoca ljubavna drama,zena bjelkinja plavusa ,mislim doktorica ili znanstvenica odlazi u afriku ili tak nekaj, u pleme afričko i liječi ili kaj god i upozna nekog crnca iz plemena i oni se zaljube,a briem da nit ne pricaju isti jezik niti nikaj i onda odluci ostat mislim tamo s tim plemenom zbog njega totalno izvan civilizacije. hvala hvala hvala! :D

$$THUG$$
08.11.2009., 13:44
U zelji da pronađem jedan film za frenda, sinoc sam otvorila topic pod nazivom Trebam pomoć!!-film"...pa su me neki forumaši krivo shvatili, ugl...

imam jos jednu molbu, opet film za tog istog frenda...to su mu dva najbolja filma koje je ikad gledao...nemam puno informacija...citiram ga:

da nije twilight?

loodacha2404
08.11.2009., 19:22
da nije twilight?

hihi, nije, twilight znam napamet hehe

nista_ne_znam
09.11.2009., 11:27

da nije možda Covenant iz 2006.?

Sun Project
09.11.2009., 13:44
Iman dva filma.... oba san ih gleda davno davno, ko dite. Jedan je Australski . Neka djeca idu s balon uokolo pa završe na nekome otoku.Onda ih love neki gusari i tako. Drugoga se sjećan da je bija neki lik i da su mu rekli da ima neizlječivu bolest i ide se bacit u vulkan

Deckard
09.11.2009., 13:49
Drugoga se sjećan da je bija neki lik i da su mu rekli da ima neizlječivu bolest i ide se bacit u vulkan

Joe Versus The Vulcano (http://www.imdb.com/title/tt0099892/)

Sun Project
09.11.2009., 17:27
Joe Versus The Vulcano (http://www.imdb.com/title/tt0099892/)

thnx mait

Deckard
09.11.2009., 17:43
thnx mait

cheers :mig:

loodacha2404
09.11.2009., 20:10
da nije možda Covenant iz 2006.?

nije, nazalost, al ipak hvala...:mig:

Karlovsky120
10.11.2009., 18:17
ernest the vampire
http://www.vampyres-online.com/ernest_the_vampire.html

Puno hvala!!

Imoen
10.11.2009., 21:21
ljudovi ovakoca ljubavna drama,zena bjelkinja plavusa ,mislim doktorica ili znanstvenica odlazi u afriku ili tak nekaj, u pleme afričko i liječi ili kaj god i upozna nekog crnca iz plemena i oni se zaljube,a briem da nit ne pricaju isti jezik niti nikaj i onda odluci ostat mislim tamo s tim plemenom zbog njega totalno izvan civilizacije. hvala hvala hvala! :D

Jel White massai?

Imbra_Grabaric
11.11.2009., 18:12
Daklem ovako:
film je američki, najvjerojatnije kraj 90-tih ili pocetak 2000-tih. Otac i sin negdje putuju i stanu usput u nekom mjestašcu u srednjoj americi. U međuvremenu izbije neka pandemija i vojska na par dana stavi grad u karantenu - nitko unutra, nitko van. Sin upoznaje neku curu u gradu i sad se oni taj film natežu bi-ne bi. Sjecam se samo da ime filma čine imena tog decka i cure, a tvore neku simpa kominaciju tipa Sky Blue (ali nije to! :D) ili tako nesto.

Mijce
13.11.2009., 22:17
dakle bio je taj jedan Hrvatski film, davno sam ga gledala, kolko mi je ostalo u sjecanju zenskicu proganja neki lik sad neznam jel bivsi decko il ne, sjecam se scene iz filma dok ona odlazi babi/teti na more, pa je ujutro na lufticu u moru, bas ljep krajolik. on svejedno dodje tamo ja mislim. al neki lik koji je valda zaljubljen u nju je dodje cuvat (al za to nisam ziher) daj recite mi, hrvtaskih flmova nema puno, valda neko zna o kojem je filmu rijec

Zeek
13.11.2009., 22:24
dakle bio je taj jedan Hrvatski film, davno sam ga gledala, kolko mi je ostalo u sjecanju zenskicu proganja neki lik sad neznam jel bivsi decko il ne, sjecam se scene iz filma dok ona odlazi babi/teti na more, pa je ujutro na lufticu u moru, bas ljep krajolik. on svejedno dodje tamo ja mislim. al neki lik koji je valda zaljubljen u nju je dodje cuvat (al za to nisam ziher) daj recite mi, hrvtaskih flmova nema puno, valda neko zna o kojem je filmu rijec

Mislim da ti je to od Snjezane Tribuson - Prepoznavanje
http://www.film.hr/bazafilm_film.php?film_id=356

sridnjastrana
14.11.2009., 14:10
Ne mogu se sjetiti jednog hrvatskog filma (li jugoslavenskog). Radnja se odvija u Dubrovniku. Netko radi umorstva po Dubrovniku. Ubojica se skrivao u podzemnim katakombama u Dubrovniku ???). Sječam se da je na kraju, kako ga ne bi uhvatili ) pao sa gradskog zvonika kad su zelenci zasvirali punu uru.
Fil sam gledao kao klinjo , znaći ranih osamdesetih. Ne znam godište filma. Zna li netko o kojem je filmu rijeć. volio bih ga opet pogledati.

Mia Bella
14.11.2009., 14:51
dakle jedan film onako za mlade.... prva scena neka djeca su se sastajala u nekom kaficu kod mora (mislim cak da su sirocici)... druga scena doselio se neki scary lik u scary kucu, djeca su mu provalila u kucu pa ih je ovaj na mrtvo ime isprepadao, za kucnog ljubimca je imao leoparda ili geparda (ne sjecam se ni ja vise) na kraju se saznalo da je on iluzionist i da je u jednom svom triku lansirao ljubav svog zivota (koja je bila njegova pomocnica) nekud i od onda nije isti, preselio se u tu kucu i tak... dalje se ne sjecam ali mislim da mu je jedan mali od te djece uporno dosadivao dok mu ovaj to nije otkrio, pa je mali na netu onda gledao njegovu tocku u kojoj je zena ta nestala.... bio je na novoj tv.

edit: mislim da su nasi preveli cak kao kuca duhova iako nema nikakve veze s tim... ali na imdb-u nema nista takvoga... help ljudi!

Shiney
14.11.2009., 15:43
Jel White massai?

joj mislim da bi trebao biti taj,makar fakat me mos ubit al rekla bi da nije bio na njemačkom,al radnja odgovara,hehehe! hvala ti punooooo!:cerek:

marinnn
14.11.2009., 19:28
Zna li tko naziv jednog španjolskog filma u kojem je glavni lik alkoholičar ostavlja ga žena i on uvik piva karaoke - julia iglesiasa. Prikazan je na htv utorkom prije par godina u sklopu nekog ciklusa španjolskih filmova (samo san šunku šunku zapamtija poimenice). Ako je kome proradila asocijacija:confused:

amigo_hasanaga
14.11.2009., 23:02
Film je neki azijski, sjecam se da je u jednoj sceni na nekom ulaz bilo nacrtano srce pa je "zasvijetlilo". Radnja je ovako nekako, neki placenik (mislim da se zove frank) dolazi ispitati neke huligane u bandi da im otkriju nesto, ovi ne zele progovoriti, pa jednom taj placenik stavi vrecicu na glavu i pocne ga gusit, pa ovaj drugi progovori... il tako nesto. Zna li neko ime filma mozda?

Eenass
14.11.2009., 23:48
Hm. Ovo će vjerojatno bit long shot, al ajmo probat... Film je, mislim, snimljen devedesetih, govori o tinejdžerki i njenom životu, školi, obitelji itd. Cura se zove Erica, ima mlađu sestru i hoda sa tipom svojih godina koji je malo deblji. Sićam se samo scena di side na klupi u nekom parku i kad se sexaju i njoj glava udara u krevet haha.
Film mi je osta u dobrom sjećanju pa bi ga tila pogledat opet...

hondaCBR
15.11.2009., 13:15
kak se zove film stariji je negdje 60-te, radi se o patuljcima koji žive u šumi. Oni izgledaju isto kao ljudi samo su smanjeni i sječam se jednog prizora gdje njih više nosi jedan ruž.....???

red F
15.11.2009., 17:44
Zna li tko naziv jednog španjolskog filma u kojem je glavni lik alkoholičar ostavlja ga žena i on uvik piva karaoke - julia iglesiasa.

Huevos de oro (http://www.imdb.com/title/tt0107165/) (1993)?

Bardem doing a Julio Iglesias karaoke number in a leopard-print robe, black speedo and Catalan barretina. :cerek:

jubito (http://www.youtube.com/watch?v=k3Defw5mnv0)

Princess Krofna
15.11.2009., 21:16
e ovako...
jedan film, mislim kraj 80-ih... nisam sigurna... sjećam se samo da su neki klinci, njih dvojica čini mi se došli u nekakvu kuću/dvorac nekakve stare sjede tete i tamo je sve bilo onak zapušteno i puno prašine i paučine, a i teta je bila tamo.. i bili su u nekoj valjda trpezariji i mislim da se sjećam nekog svječnjaka na stolu i to je to čega se ja sjećam :(:(:( a voljela bi to ponovo gledat :mig:

dr mladjo
15.11.2009., 21:24
Great Expectations od Charles Dickens ..sad samo moraš nači koja je verzija u pitanju

nešto mi govori da se radi o http://www.imdb.com/title/tt0119223/

Princess Krofna
15.11.2009., 21:36
:( nije....
al svakako ću pogledat sad i great expectations, neznam samo kako mi je taj film mogao promaknuti...
ma ovo je još malo stariji, baš kontam kasne 80te il rane 90te... i ta teta sjeda je bila baš onak stara, al nešt kao da mi se čini da se ona onda pomladila odjednom...:rolleyes:

Deckard
16.11.2009., 07:39
kak se zove film stariji je negdje 60-te, radi se o patuljcima koji žive u šumi. Oni izgledaju isto kao ljudi samo su smanjeni i sječam se jednog prizora gdje njih više nosi jedan ruž.....???

Darby O'Gill and a Little People (http://www.imdb.com/title/tt0052722/) Jedini koji mi dolazi u sjećanje iz tih godina. Odgovara?

tomy234
16.11.2009., 15:32
evo .... i ja se sjećam od prije filma ... možda je on poznat ali ja mu ne znam naziv.. ...
Radnja se odvijala valjda na nekom otoku .... i tamo su bili valjda neki gosti. I tu ima i nekih nijemih i svakakvih .... sjećam se da je bila neka zgrada isto na tome brdu... Pa su onda te djevojke se negdje igrale na dvorištu i onda neka žena je ubijala sve djevojke u tome "hotelu"(neznam što je bilo).. Ta je žena valjda osvećivala svoju umrlu kćerku :S ... I onda je zadnje dvije djevojke su prikazali u nekome podzemnom hramu i te dvije djevojke nisu smjele pričati ... bile su spremljene kao časne sestre i na ustima im je bio neki povez da nebi mogle dozivati u pomoć ...
Eto ...valjda ćete mi moći pomoći .... uff .. zbilja sam ovo zbrljo sve .....sve je možda hehehh... ETo unaprijed HVALA!

sridnjastrana
16.11.2009., 16:33
Ne mogu se sjetiti jednog hrvatskog filma (li jugoslavenskog). Radnja se odvija u Dubrovniku. Netko radi umorstva po Dubrovniku. Ubojica se skrivao u podzemnim katakombama u Dubrovniku ???). Sječam se da je na kraju, kako ga ne bi uhvatili ) pao sa gradskog zvonika kad su zelenci zasvirali punu uru.
Fil sam gledao kao klinjo , znaći ranih osamdesetih. Ne znam godište filma. Zna li netko o kojem je filmu rijeć. volio bih ga opet pogledati.

Zna li itko???:s:s

amigo_hasanaga
16.11.2009., 21:03
Film je neki azijski, sjecam se da je u jednoj sceni na nekom ulaz bilo nacrtano srce pa je "zasvijetlilo". Radnja je ovako nekako, neki placenik (mislim da se zove frank) dolazi ispitati neke huligane u bandi da im otkriju nesto, ovi ne zele progovoriti, pa jednom taj placenik stavi vrecicu na glavu i pocne ga gusit, pa ovaj drugi progovori... il tako nesto. Zna li neko ime filma mozda?

bump

Imbra_Grabaric
17.11.2009., 10:06
Daklem ovako:
film je američki, najvjerojatnije kraj 90-tih ili pocetak 2000-tih. Otac i sin negdje putuju i stanu usput u nekom mjestašcu u srednjoj americi. U međuvremenu izbije neka pandemija i vojska na par dana stavi grad u karantenu - nitko unutra, nitko van. Sin upoznaje neku curu u gradu i sad se oni taj film natežu bi-ne bi. Sjecam se samo da ime filma čine imena tog decka i cure, a tvore neku simpa kominaciju tipa Sky Blue (ali nije to! :D) ili tako nesto.

itko?
film je fenomenalan i stvarno me se dojmio tako da bih ga volio naći!
poštenom nalazniku plaćam pivu il' dvije! :)

WHUFC
17.11.2009., 12:34

Jel bio na HRT-u nedavno? Jel to ono di su glavni likovi ubojica i mafijaški potrcko? i ond se ubojica zaljubi u sestru od potrcka? Jel to taj film, mislim da taj ima na pocetku tu scenu s vrecicom, ako se dobro sjecam.

593
17.11.2009., 12:46
Zna li tko naziv jednog španjolskog filma u kojem je glavni lik alkoholičar ostavlja ga žena i on uvik piva karaoke - julia iglesiasa.

huevos de oro.
a pjesma je "Por el amor de una mujer". prekrasna pjesma.

amigo_hasanaga
17.11.2009., 15:54
Jel bio na HRT-u nedavno? Jel to ono di su glavni likovi ubojica i mafijaški potrcko? i ond se ubojica zaljubi u sestru od potrcka? Jel to taj film, mislim da taj ima na pocetku tu scenu s vrecicom, ako se dobro sjecam.

Da mislim da je to taj. Bio je na HRT-u prije nekoliko mjeseci. Mozes reci ime filma?

red F
17.11.2009., 16:01
huevos de oro.
a pjesma je "Por el amor de una mujer". prekrasna pjesma.

vec sam odgovorio... :top:
zar ne citas postove? :(

STmateo
17.11.2009., 21:37
Evo ovako:
Predobar crtić, SF, traje oko 1:30 ako se dobro sicam.
Nije puno star, gleda sam ga prije par godina.
Radi se o nekoj katastrofi u kojoj ljudi napuštaju zemlju jer se tu nešto strašno dogodilo ili se raspala, ne sećam se točno.
Uglavnom, otac od glavnog lika napravi neki brod kojim ekipica uspije pobić sa zemlje. Onda oni lete po svemiru i nešto rade, ne sećam se šta, vjerojatno pokušavaju popravit stvat.
Uglavnom ZNA LI NEKO IME???

593
17.11.2009., 21:55
vec sam odgovorio... :top:
zar ne citas postove? :(

citam (osim ako su u pitanju dugacki citati), ali prekasno sam skuzila da si vec odgovorio :top:

film koji trazim je dokumentarni. mozda i nije film nego dokumentarna serija. u nekoliko svjetskih gradova (valjda new york, toronto, london) bi covjek lego na ulicu i nije se micao. naime, ispitivali koliko ce vremena proc dok netko ne pomogne covjeku koji je mozda i mrtav.

Ikstomi
17.11.2009., 23:58
film koji trazim je dokumentarni. mozda i nije film nego dokumentarna serija. u nekoliko svjetskih gradova (valjda new york, toronto, london) bi covjek lego na ulicu i nije se micao. naime, ispitivali koliko ce vremena proc dok netko ne pomogne covjeku koji je mozda i mrtav.

provjereno - nova tv. :mig:

darkripper
18.11.2009., 00:14
jel mi netko može reći ime ovoga filma:
radnja se odvija što su anđeli vodili međusobno rat u raju, te je anđeo gabrijel sišao na zemlju i počeo ubijati ljude, za kažnjavanje nekih grijeha. mrzio je ljude jer im je Bog podario dušu a anđelima ne.

eto davno sam gledao film tako da se ne sjećam ni glumaca ni više o toj randji

film ima 2 ili 3 nastavka

Ikstomi
18.11.2009., 00:25
jel mi netko može reći ime ovoga filma:
radnja se odvija što su anđeli vodili međusobno rat u raju, te je anđeo gabrijel sišao na zemlju i počeo ubijati ljude, za kažnjavanje nekih grijeha. mrzio je ljude jer im je Bog podario dušu a anđelima ne.

eto davno sam gledao film tako da se ne sjećam ni glumaca ni više o toj randji

film ima 2 ili 3 nastavka

http://www.imdb.com/title/tt0114194/ ??

otO
18.11.2009., 07:28
Da, mora da je The Prophecy, iako postoje još 4 nastavka, ali sve ih treba zaobići u širokom luku. Prvi film je pak turbo zabavan, a Walken je... Pa, Walken :)

Wild Horses
18.11.2009., 11:18
Evo ovako:
Predobar crtić, SF, traje oko 1:30 ako se dobro sicam.
Nije puno star, gleda sam ga prije par godina.
Radi se o nekoj katastrofi u kojoj ljudi napuštaju zemlju jer se tu nešto strašno dogodilo ili se raspala, ne sećam se točno.
Uglavnom, otac od glavnog lika napravi neki brod kojim ekipica uspije pobić sa zemlje. Onda oni lete po svemiru i nešto rade, ne sećam se šta, vjerojatno pokušavaju popravit stvat.
Uglavnom ZNA LI NEKO IME???

Rekao bih da je to "Titan A.E."

http://www.imdb.com/title/tt0120913/

router
18.11.2009., 21:04
Baš sam se sjetio jednoga staroga filma, molim pomoć. :)

Ne sjećam se baš dobro radnje, hrt ga je puštao davno nekoliko puta, znam da su neki tip i ženska bježali od mafijaša ili što su već bili, akcija ali sa humorističnim dijelovima, sjećam se i jedne scene gdje su ih ulovili, pretukli gl. lika, a ovi su im se osvetili što su ih svezali i pustili zmije otrovnice iz neke kutije u sobu, stariji film, sniman možda krajem 60-ih ili početkom 70-ih.

Glavni glumac podsjeća malo na Kurta Russella.

Sjeća li se itko tog filma?

P.S. ima još jedna scena, kada lik i ženska prelaze iz jedne kuće u drugu na nekim ljestvama

sridnjastrana
19.11.2009., 14:13

izgleda da ovdje nema generacije koja bi se mogla sjećati ili su porebambili kao ja

ivona87
20.11.2009., 13:42
bok svima

Nova sam na forumu,nadam se da ce i meni neko pomoci

Trazim dugo jednu seriju koja se prikazivala na tv-u krajem 80-ih koja govori o nekom tipu koji ubija ljude i pokopava ih u svom dvoristu.Jednom novi "zlocesti"
serif vidi stopera na putu kako ulazi u njegov auto,stoper nestane a on ode istraziti oko ubojicine kuce,ali i njega ubije.Krajem serije stize novi crni serif koji ga uspije razotkriti

i jos nesto kako se smajlici stavljaju u poruku?

evil bastard
20.11.2009., 14:01
Trazim dugo jednu seriju koja se prikazivala na tv-u krajem 80-ih koja govori o nekom tipu koji ubija ljude i pokopava ih u svom dvoristu.Jednom novi "zlocesti"
serif vidi stopera na putu kako ulazi u njegov auto,stoper nestane a on ode istraziti oko ubojicine kuce,ali i njega ubije.Krajem serije stize novi crni serif koji ga uspije razotkriti

pretpostavljam da je o ovome rijec
http://www.imdb.com/title/tt0084997/

amigo_hasanaga
20.11.2009., 16:37

Nasao sam film, ako netko treba, ime filma je One Last Dance (http://www.youtube.com/watch?v=EqLTH3Vdq6M).

MrRukscar
20.11.2009., 21:44
plizz ako netko zna ime filma...ugl radi se o skupini profilera koji idu na neki otok da se usavrse u struci..no odjednom pocinje pokolj,,ubojica je jedan od njih al nitko nezna tko sve do kraja kad prezivi samo jedan il dva covjeka

Yankee
20.11.2009., 21:54
plizz ako netko zna ime filma...ugl radi se o skupini profilera koji idu na neki otok da se usavrse u struci..no odjednom pocinje pokolj,,ubojica je jedan od njih al nitko nezna tko sve do kraja kad prezivi samo jedan il dva covjeka

mindhunters

original_girl
21.11.2009., 21:20
u glavnoj ulozi su julia roberts i muškarac (ne znam mu pravo ime) koji boluje od leukemije. otac traži med.sestru koja će se brinuti za njega i julia dobije taj posao, polako se počinju zaljubljivati... da li netko zna kako se zove taj film, prije nekih 2 mjeseca je bio na hrt-u?

dr mladjo
21.11.2009., 21:24
http://www.imdb.com/title/tt0101787/

diki
22.11.2009., 11:22
ako netko može pomoći... :moli:
tražim ime filma u kojemu se kao glavni lik pojavljuje čovjek koji se pretvara da je starac i stalno hoda s nekakvim štapom na koji se oslanja, a zapravo je on muškarac-fantom.
ne sjećam se detalja iz filma, sjećam se samo da na kraju taj čovjek fantom se zgrbi kao starac i ode nekakvom stazom u daljinu. :zubo:
nije ni gandalf ni dr. house :rofl:
taj sam film prije desetak godina gledala na tv-u i mislim da se čak i zvao Fantom, ali sad kad tražim po netu, ne mogu naći ništa slično tom filmu.
unaprijed zahvaljujem

hondaCBR
22.11.2009., 11:30
Darby O'Gill and a Little People (http://www.imdb.com/title/tt0052722/) Jedini koji mi dolazi u sjećanje iz tih godina. Odgovara?

mislim da to nije taj, ali nisam ziher....... jel ima još tko kakav prijedlog?

Yankee
22.11.2009., 17:01
ako netko može pomoći... :moli:
tražim ime filma u kojemu se kao glavni lik pojavljuje čovjek koji se pretvara da je starac i stalno hoda s nekakvim štapom na koji se oslanja, a zapravo je on muškarac-fantom.
ne sjećam se detalja iz filma, sjećam se samo da na kraju taj čovjek fantom se zgrbi kao starac i ode nekakvom stazom u daljinu. :zubo:
nije ni gandalf ni dr. house :rofl:
taj sam film prije desetak godina gledala na tv-u i mislim da se čak i zvao Fantom, ali sad kad tražim po netu, ne mogu naći ništa slično tom filmu.
unaprijed zahvaljujem

možda ovaj? http://media3.washingtonpost.com/wp-dyn/content/photo/2008/08/15/PH2008081503780.jpg
(http://media3.washingtonpost.com/wp-dyn/content/photo/2008/08/15/PH2008081503780.jpg)