PDA

View Full Version : Depiliranje nogu

Indigo Girl
24.03.2005., 20:50
Dakle, kad brijete ili depilirate noge, brijete li cijelu nogu, samo list ili možda samo iznad koljena? :misli:

te@
24.03.2005., 20:55
Do koljena. Nekak' su mi jadne i rijetke. Pa to nabrzaka britvicom riješim.

*Girlie*
24.03.2005., 20:57
uglavnom sve. ljepse mi je na dodir. ali kad mi se neda onda samo do koljena, jer mi na gornjem djelu nisu jake dlake, ali iz navike prodjem i taj dio kad mi se da, kad imam vremena... ali kad se depiliram onda samo do koljena. jer jedna otrpim i zelim sto prije zavrsit :)

Bocca della Verita
24.03.2005., 21:07
prvo i osnovno:
nije mi jasno zasto bi se neko depilirao samo iznad koljena?
zar oni koji imaj dlakave nadkoljenice nemaju po defaultu i dlakave podkoljenice?
a sad ja, brijem do koljena a sve cesce prosetam britvicom i po bedri al iza, samo iza.

*Girlie*
24.03.2005., 21:18
a zasto samo iza?

mozda netko brije samo iznad koljena zato sto fura dokoljenke? :D

Lea12
24.03.2005., 21:22
ili cizme

Bocca della Verita
24.03.2005., 21:28
*Girlie* kaže:
a zasto samo iza?

zato sto na bedrima skoro pa ni nemam dlaka, a ove sto imam su prozirne.
a iza ima krug radijusa 5cm malo crnijih, u biti sve crnijih, nijh moram ukoniti. eto.

Indigo Girl
24.03.2005., 21:29
Bocca della Verita kaže:
prvo i osnovno:
nije mi jasno zasto bi se neko depilirao samo iznad koljena?
zar oni koji imaj dlakave nadkoljenice nemaju po defaultu i dlakave podkoljenice?
a sad ja, brijem do koljena a sve cesce prosetam britvicom i po bedri al iza, samo iza. Imala sam ja profesoricu koja je brijala sam bedra kad je nosila čizme. Ono, vidiš joj dlake na onom dijelu ispod koljena što čizma ne pokriva. A iznad koljena glatko. :lol:

te@
24.03.2005., 21:31
Indigo Girl kaže:
Imala sam ja profesoricu koja je brijala sam bedra kad je nosila čizme. Ono, vidiš joj dlake na onom dijelu ispod koljena što čizma ne pokriva. A iznad koljena glatko. :lol:

Ček, a kako si joj ti onda vidjela onaj dio što čizme pokrivaju? Jel imaš nekih, khm, sklonosti koje nam želiš priznat? :confused:

*Girlie*
24.03.2005., 21:33
pa provire :zubo:

tilla
do koljena.
te moje 3 dlake i ne pružaju neki otpor kad ih predjem depilatorom.

Bocca della Verita
Indigo Girl kaže:
Imala sam ja profesoricu koja je brijala sam bedra kad je nosila čizme. Ono, vidiš joj dlake na onom dijelu ispod koljena što čizma ne pokriva. A iznad koljena glatko. :lol:

nemoj mene quotati sa takvim recenicama, bogati..:D
ja kad brije, brije sve!
uf, priznajem, jedno proljece sam isla sa epilatorom pa me toliko bolilo da sam na etape isla, prvi dan do pola listova, drugi dan ostatak.
al vise ne epiliram, urastaju, pa nema smisla.
brijem.

Tija
čupam sve. mrzim dlake:cool:

Lavanda
24.03.2005., 21:40
Dosta mi je i brijanja i depiliranja i epiliranja i svega. Na najboljem sam putu da postanem ljuta feministica i ponosno uzgajam busene ispoda pazuha i ostavim te moje jadne noge na miru. Ne mogu više.........u kadi sam ostavila više krvi nego što je ima u petrovoj 3, kod čupanja sam isplakala tolko suza da su plitvice nula bodova.
Uđe moja mlađa kći neki dan u kupaonu, baš kad sam brijala noge. "Mama, kad ja narastem, hoću li i ja brijati noge?"
"Ne znam dijete, crne kose imaš, sigurno hoćeš"
"A, mama, hoću li se i ja, tako kao ti, isto svaki put zaklat??"

Clea
24.03.2005., 21:59
cijele noge, nazalost. nemam izbora :rolleyes:

lavanda, cim se ti to brijes kad ti krv tece?:confused:

Lavanda
24.03.2005., 22:07
Pa onim plastičnim britvicama. Neki put zarežem jače, pa otpilim malo kože, pa nastane krasta, koju opet otpilim kad se brijem.....i tako... circle in the round...

*Girlie*
24.03.2005., 22:11
pa nemoj ju krivit dok se brijes, ako pazis i drzis ju normalno i ne mjenjas smjer, nebi trebalo bit problema? meni se desi da se porezem ako se zurim i ako nakrivim britvicu, ali odavno se nisam porezala (da pokucam o drvo). samo trebas pazit i ne zurit, ne znam, stvarno nije neka mudrost. kupi mach 3 ako ti s obicnom ne valja :D

Lavanda
24.03.2005., 22:13
ma da, zapravo uvijek žurim jer mi to grozno ide na živce.

*Girlie*
24.03.2005., 22:15
bolje polako pa biti bez krasta, zar ne? :mig:

magic
24.03.2005., 22:15
joj, u shto se zhene koje se briju pretvore nakon desetak dana :rolleyes:

ok, nemaju sve jednako jake dlake, ali one koje imaju :rolleyes:

strshe kroz jorgan :D

nekih 15 godina chupam ono shto smatram vishkom - neshto voskom, neshto epilatorom. skoro pa vishe nemam shto ni chupat.

Septembar
24.03.2005., 22:42
Lavanda kaže:
Pa onim plastičnim britvicama. Neki put zarežem jače, pa otpilim malo kože, pa nastane krasta, koju opet otpilim kad se brijem.....i tako... circle in the round... imas kvrgave noge??? ili sto?
riiiiiiiijetko brije britvicom a posjecem se bas ak mi drhte ruke

zakaj si ne kupis elektricni brijac???

sergio
25.03.2005., 06:34
cijelu nogu tj. obje noge i lijevu i desnu :D

billie
25.03.2005., 07:27
Cijele noge čupam epilatorom i navikla sam se, ne boli više ništa. Boljelo je samo prvih par puta

Kristina19
25.03.2005., 12:53
Cijele noge voskom.

Kad se sjetim kak sam malo dlaka imala na natkoljenicama, ali morala sam ja to obrijat jer su sve frendice... :cry:

joujou
25.03.2005., 12:59
billie kaže:
Cijele noge čupam epilatorom i navikla sam se, ne boli više ništa. Boljelo je samo prvih par puta

potpisujem :top:

a najjače mi je kad čujem da bedra propuštaju obrijati jer su dlake svjetle ili ih malo ima :zubo:

dlaka je dlaka i degutantna je ma koje boje bila... i jednie dlake koje toleriram na sebi su obrve, trepavice i kosa :amen:

Kristina19
25.03.2005., 13:10
joujou kaže:
a najjače mi je kad čujem da bedra propuštaju obrijati jer su dlake svjetle ili ih malo ima :zubo: dlaka je dlaka i degutantna je ma koje boje bila... i jednie dlake koje toleriram na sebi su obrve, trepavice i kosa :amen:

Da nisi malo pretjerala?
Što ima degutantno u rijetkim i svijetlim dlačicama?
Meni je glupost da ih uopće počneš depilirati (ili brijati) ako nema potrebe.

joujou
25.03.2005., 13:14
Kristina19 kaže:
Da nisi malo pretjerala?
Što ima degutantno u rijetkim i svijetlim dlačicama?
Meni je glupost da ih uopće počneš depilirati (ili brijati) ako nema potrebe.

gle.. kad prođeš rukom po nozi, dlaku osjetiš... ma koje ona boje bila.. i taman ih bile samo 3, osjetiš ih i to mi je bljak :p

Principess@
25.03.2005., 13:20
Voskom depiliram ispod i iznad koljena. Ako ne izdrzim cekati do slijedece depilacije, onda obrijem samo ispod koljena.

Kruska
25.03.2005., 13:22
naizmjenično vosak i britvica.
kad mi dojadi:D

Kristina19
25.03.2005., 13:25
joujou kaže:
gle.. kad prođeš rukom po nozi, dlaku osjetiš... ma koje ona boje bila.. i taman ih bile samo 3, osjetiš ih i to mi je bljak :p

Aj dobro...
Jel se tvoj suprug/dečko/ljubavnik redovito depilira?
I jel ti je isto toliko grozno vidjeti tri dlake na nekom drugom ili samo na sebi?

joujou
25.03.2005., 14:54
Kristina19 kaže:
Aj dobro...
I jel ti je isto toliko grozno vidjeti tri dlake na nekom drugom ili samo na sebi?

samo na meni me smeta... već sam mu spomenula da bi mogao i on malo :D ali neće :p .... pa trpim :(

Clea
25.03.2005., 15:09
joujou kaže:
potpisujem :top:

a najjače mi je kad čujem da bedra propuštaju obrijati jer su dlake svjetle ili ih malo ima :zubo:

dlaka je dlaka i degutantna je ma koje boje bila... i jednie dlake koje toleriram na sebi su obrve, trepavice i kosa :amen:

meni su dlake na donjem dijelu leda bas seksi :cerek:

isto tako i jako male i tanke dlake na natkoljenicama:cool:

moje su, nazalost, dugacke i ruzne po prirodi, ne zato sto sam ih brijala. da su bile onak njezne i svijetle, ne bih ih skidala uopce. najbolje mi je bilo kad sam ih u pubertetu pocela skidat, mama mi je stalno tupila da ce mi bit jos vece, a ja sam govorila 'jebemu, sta ima veze sta ce bit vece, akd su sad vec pola metra' :D

Loli
25.03.2005., 18:04
joujou kaže:

Nije tebi baš najbolje, jel da? Ja nemam dlaka na bedrima i šta bi trebala radit? Organizirat support grupu na netu? :rolleyes:
Mislim, ako si dlakava - depiliraj se ženo. Prestani drugima tražit dlaku u jajetu. Oću reć na bedrima. Bavi se svojima.

klio
25.03.2005., 19:37
Brijem noge samo do koljena. Imam relativno rijetke dlačice, svijetle i sporo mi rastu.

joujou
25.03.2005., 19:54
Loli kaže:
Nije tebi baš najbolje, jel da? Ja nemam dlaka na bedrima i šta bi trebala radit? Organizirat support grupu na netu? :rolleyes:
Mislim, ako si dlakava - depiliraj se ženo. Prestani drugima tražit dlaku u jajetu. Oću reć na bedrima. Bavi se svojima.

naravno da nemaš dlaka na bedrima... odi si naočale kupi :mig:

a ja se svojim dlakama i bavim...... za razliku od nekih :rolleyes:

Zego
25.03.2005., 20:27
vi ste samo dokaz da je eva postala od majmuna.

Natch
25.03.2005., 20:31
http://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=87272

samo se vi brijte:top: :D

Elektra
25.03.2005., 21:59
klio kaže:
Brijem noge samo do koljena. Imam relativno rijetke dlačice, svijetle i sporo mi rastu.

Tako je i kod mene... :)

Natch
25.03.2005., 22:03
Elektra kaže:
Tako je i kod mene... :) cure, ako sada i imate rijetke dlacice, ukoliko se nastavite brijati vrlo brzo dobit cete prave cekinje. ako se vec morate masakrirati, radije se depilirajte. :top:

t.star
25.03.2005., 22:03
Kristina19 kaže:
Aj dobro...

šta je tu čudno?
masu žena ne voli dlake na sebi!
a vi koje volite, slobodno ih uzgajajte!
makar i te tri!
još kad vidim neku s busenom među nogama koji još strši iz gaća... ufff, užas!!! :flop:

Natch
25.03.2005., 22:11
a da vidis sta tek po guzi raste:D mislim, tim curama koje se redovno briju:top:

Loli
25.03.2005., 22:13
joujou kaže:
a ja se svojim dlakama i bavim...... za razliku od nekih :rolleyes:

Pa kad si dlakava. Za razliku od nekih. :p
Aj se sad tješi da su sve žene turbo-dlakave po bedrima ko ti. :tješ: :tješ:

Desiree
26.03.2005., 15:43
Samo do koljena. Katkad voskom, uglavnom britvicom.

miss_j
26.03.2005., 16:24
uglavnom do kolena.

joujou
26.03.2005., 18:13
Loli kaže:
Pa kad si dlakava. Za razliku od nekih. :p
Aj se sad tješi da su sve žene turbo-dlakave po bedrima ko ti. :tješ: :tješ:

ja sam dlakava a ti se ne depiliraš :lol: :rolleyes:

BitterSweet
27.03.2005., 12:27
Brijem sve.Odmaram se uz te seanse depilacije, pa ocejfim od gleznjeva pa sve do delikatesa:D iako zapravo nisam nikad trebala poceti brijati iznad koljena jer nije skoro ni bilo dlacica tu,ali sad sam namamila da rastu brijanjem i sad moram. Inace onaj osjecaj kad su noge tek obrijanje i onako njezne kao svila pa dotaknu jedna drugu i blago sustanje nastane, taj mi je osjecaj nenadjebiv, tako da je bolje kad je sve obrijano. Ako ne brijem, onda ocupam voskom isto tako sve od glave do pete i uzivam pomalo u boli.Pa onda kad zavrsim em mi drago sto sam se rijesila patnje em mi sve lijepo i njezno na dodir.delayed gratification:top:
Pali li ikog vise taj dodir jedne noge o drugu na vama samima?

croft
27.03.2005., 13:56
cijelu nogu

NEPHELE
28.03.2005., 10:00
Samo do koljena, ove iznad se ni ne vide!

beautiful_garbage
28.03.2005., 10:40
cijelu nogu

hana
28.03.2005., 15:51
cijelu nogu oduvijek jer kad sam tek pocela mi se cinilo debilno pola noge pa eto...nije da su nes turbo tamne gore ali opet vide se dovraga a i onaj filing koji je neko spominjao o svjeze depiliranim nogama :cerek:
ja to jelte "kombajnom" ali gornji dio rijedje jer sporije rastu nego na donjem, jedino me hebucka malo sta se sva iskrivim dok provjerim dal je cijeli straznji dio izdepiliran :lol:

e da i neko je spomenuo odmaranje uz depiliranje, hebo, svaka ti cast :) zavidim... meni je to takvaaaa tlaka i treba mi minimalno sat vremena ubiti i vise

t.star
28.03.2005., 19:27
Natch kaže:
a da vidis sta tek po guzi raste:D mislim, tim curama koje se redovno briju:top:

postoje 'naprednije' metode od brijanja.
ja sve depiliram i ništa mi po guzi ne raste!

fairy
29.03.2005., 09:46
cijele noge i prepone!

Natch
29.03.2005., 14:01
ovo je strasno! ne mogu vjerovati da si pola forumasica redovno depilira 2-3 tijela!!! i to bez ikakve potrebe! aleluja! dobrodosli u cosmo-svijet:D :s :s :s

hana
29.03.2005., 14:13
Natch kaže:
2-3 tijela!!! i to bez ikakve potrebe!

jel to 2/3 ili sta?
kako bez potrebe?

:confused:

Ava Adore
29.03.2005., 14:15
Sto godina do koljena a u zadnje vrijeme tek cijelu :D

Natch
29.03.2005., 15:33
pa vas treba furiti ko kokoske:cool:

Natch
29.03.2005., 15:35
hana kaže:
jel to 2/3 ili sta?
kako bez potrebe?

:confused: pa sve ste napisale da imate dlakave dokoljenice, i to otkad se brijete, a da ste pocele iz ciste dosade depilirate i bedra, valjda u paketu s picom i guzom...pitam se, kad jednom dodjete do pupka, a naravno, vec brijete i ruke do ramena, zasto ne biste i cice izdepilirali, a tu su i sve dlakavija ledja...brkove i bradu nadam se otprije brijete...sta je dakle jos preostalo??:D

billie
29.03.2005., 16:02
:D Pa ovako. Ja ne brijem nego čupam :) . I ne boli me. I nije bez potrebe. Imala sam dlačice na bedrima, osobito sa stražnje strane. Nisu bile baš guste ni jake, ali ih je bilo! A kad već izdepiliram pola noge nije problem ni gornju polovicu. I čupam dlačice iznad usne. I čupam obrve. Jedino još ruke nisam počela. Još :)

billie
29.03.2005., 16:03
E da, i na cicama mi se nekad pojavi dlačica pa je čupnem pincetom :)

Natch
29.03.2005., 16:05
billie kaže:
Jedino još ruke nisam počela. Još :) e pazi, to ti je veliki minus...sta ti vrijedi celava opizdina, ako ti se na rukama VIDE dlake???:eek:

billie
29.03.2005., 16:25
Da celava opizdina :lol:

Cyn
29.03.2005., 16:38
billie kaže:
Da celava opizdina :lol:

Kae opizdina?

Ava Adore
29.03.2005., 16:41
Cyn kaže:
Kae opizdina? Pička izgleda :D

hana
29.03.2005., 16:52
Natch kaže:
pa sve ste napisale da imate dlakave dokoljenice, i to otkad se brijete, a da ste pocele iz ciste dosade depilirate i bedra, valjda u paketu s picom i guzom...pitam se, kad jednom dodjete do pupka, a naravno, vec brijete i ruke do ramena, zasto ne biste i cice izdepilirali, a tu su i sve dlakavija ledja...brkove i bradu nadam se otprije brijete...sta je dakle jos preostalo??:D

joj natch, natch pa nemrem ovak :afro: izgledat cijela... nije ugodno, da ni ne govorim estetski privlacno
ne brijem - depiliram
a ak' je normalno imat dve dlake na opizdini kak neko veli zast onda da imam dlakava bedra
hebo pa nemozes pol noge obrijat a noga je valjda sve a ne samo do koljena... to je koda depiliras ruke pa ih zdepiliras do lakta a gore ne :rofl:
da se razumijemo NE depiliram ruke iako razmisljam o izbjeljivanju :misli: :D