PDA

View Full Version : Razlika u godinama - problem ili izazov?

stranice : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Improper
09.06.2005., 05:04
ondine kaže:
Znate kaj je full nepravedno u tim razlikama? Nepravedno je to kaj je skroz ok. (svi to tak shvaćaju i prihvaćaju) ak je frajer stariji npr. 5,8 ili 10 godina. No ak je žena starija od frajera npr. 8, 9 godina (2-4 g. i nije taki bad), onda je ona u očima okoline umalo pa pedofilka il ima krizu identita ili kajjaznamkaj. To sve sad serem zato jer (UH, NE MOGU VJEROVAT DA MI SE DOGODILO), svidio mi se dečko 8 g. mlađi. :D
I što kažete? :flop:

Srce mi će pući, a baš meni ono često ne puka...

U stvari, ono je društvo. Na kraju, društvo ne zna o čemu priča. Taj tko je ikad živio život nema vrijemena se smijati drugima. I svi ovi stereotipovi ide otud. Ja, istina, mislim da njma treba pokazati jedan srjednji prst, kako to se radi ovdje u Americi, i ići naprijed.

Improper
09.06.2005., 05:15
Gaudrath kaže:
Meni takve stvari nisu niti odvratne, niti bilo što. Kako ljudima paše... isto kao što sam čuo za nekog tipa od 20 kaj je bio sa ženskom od skoro pa 60. Zakaj je to tak, neznam. Ali općenito u tim stvarima imam stav "whatever floats your boat as long as you are not doing it to me"... ;)

Dobar stav. Ali ne svugdje prihvaćen.

Onaj tko je podrijetlom istočno suvremene Francije dobro zna o čemu je priča.

ondine
09.06.2005., 06:47
Jedna Tanja kaže:
- A sto ti se svidio toliko mladji decko, pa istocni astrolozi kazu da je to idealna razlika u godinama;)... bez brige, bitno je samo da on nije zatucan i da mu mama ne ispira mozak redovno, uz domace krofnice (vlastite prozivodnje)...;)
Znam i bracne parove s takvom razlikom, pa i vecom, super funkcionisu!:top: Sve zavisi sta kome treba...:mig:

Oh hvala na supportu ;) Ja već mišljah da se svemir opet šprda mnom :confused:

Improper
10.06.2005., 03:37
Natch kaže:
inace, cini mi se, a i planiram otvoriti novi topic o tome, da je trenutno vrlo trendy imati mladjeg decka. sta mislite o tome?;)

Onda odlučeno je. Prvi prazni avion - ja sam u Hrvatskoj.

:D

rispekta
10.06.2005., 10:16
ondine kaže:
Znate kaj je full nepravedno u tim razlikama? Nepravedno je to kaj je skroz ok. (svi to tak shvaćaju i prihvaćaju) ak je frajer stariji npr. 5,8 ili 10 godina. No ak je žena starija od frajera npr. 8, 9 godina (2-4 g. i nije taki bad), onda je ona u očima okoline umalo pa pedofilka il ima krizu identita ili kajjaznamkaj. To sve sad serem zato jer (UH, NE MOGU VJEROVAT DA MI SE DOGODILO), svidio mi se dečko 8 g. mlađi. :D
I što kažete? :flop:

kazem da sam ja u istoj situaciji i tocno se to dogadja - ja 25, a on 17 i stvar je u tome da je okolina najveca prepreka kojoj je ta kombinacija nista drugo doli bolesna; pedofilija i sl..
dok bi recimo u obrnutoj situaciji, znaci kad bi decko imao 25 a cura 17, to bilo nesto sasvim normalno i prihvatljivo.. por que, mi madre???
mislim da taj stav nosi korijene jos iz patrijarhata..

joujou
10.06.2005., 10:22
rispekta kaže:
kazem da sam ja u istoj situaciji i tocno se to dogadja - ja 25, a on 17 i stvar je u tome da je okolina najveca prepreka kojoj je ta kombinacija nista drugo doli bolesna; pedofilija i sl..
dok bi recimo u obrnutoj situaciji, znaci kad bi decko imao 25 a cura 17, to bilo nesto sasvim normalno i prihvatljivo.. por que, mi madre???
mislim da taj stav nosi korijene jos iz patrijarhata..

možda zato što je dečko u dobi od 17 godina manje zreo nego cura od 17 godina :rolleyes:

rispekta
10.06.2005., 10:58
heheh.. naravno, samo svaka cast iznimkama, koje na kraju budu u istom kosu sa ostalom nezrelom vecinom..

Blast from the past
10.06.2005., 17:37
joujou kaže:
možda zato što je dečko u dobi od 17 godina manje zreo nego cura od 17 godina :rolleyes:

Da bas tako. Citao sam negdje da je djevojka u prosjeku 4 godine zrelia nego frajer do 25 godine. Mozda zato smatraju to maltene pedofiliom. pogresno je to tako gledati ali jebiga ljudi su ljudi.

A ja sam imao djevojku koja je bila 8 godina mladja. To nije nikada bio problem u mojim i njenim ocima, niti u ocima okolisa. Glavno je da se slazete i da sve dobro funkcionira.

Da odgovorim na pitanje: Nije izazov niti prepreka nego ... Normalno ... :top:

dijed sijed
10.06.2005., 23:41
Izazovni problem.
Premda moze biti problematicno izazivati vraga.

mina_zg
12.06.2005., 23:29
čuj iz vlastitog iskustva mogu reć da nije pametno, ipak koliko ljudi toliko ćudi, pa tko voli nek izvoli............
kad tad , iako već riješimo u glavi da nije problem u godinama problem , nešto iskrsne i dobro te poljulja. iskustvo je iskustvo, ak niš drugo ljubomora rasturi 90% takvih veza...........i nema tu nekog kompromisa, uglavnom se svodi na to da onaj mlađi vječito guta ak želi opstanak veze............
ipak iznimke potvrđuju pravila

Jedna Tanja
13.06.2005., 00:07
mina_zg kaže:
čuj iz vlastitog iskustva mogu reć da nije pametno, ipak koliko ljudi toliko ćudi, pa tko voli nek izvoli............
kad tad , iako već riješimo u glavi da nije problem u godinama problem , nešto iskrsne i dobro te poljulja. iskustvo je iskustvo, ak niš drugo ljubomora rasturi 90% takvih veza...........i nema tu nekog kompromisa, uglavnom se svodi na to da onaj mlađi vječito guta ak želi opstanak veze............

- Ima puno tih "iznimki";)... A opet, ne smijes se zareci da nesto neces nikada uraditi... jer nekako... bas te to stigne poslije! Cudna zakonitost... :p

Improper
13.06.2005., 06:57
Dalibor - od 1983. kaže:
Tanja, iz kojeg si kraja Hrvatske rodom?

Što je to?

Blast from the past
13.06.2005., 14:39
mina_zg kaže:

A ja ipak iz vlastitog mogu reci da je strasno imati mladju djevojku i da mladji uvijek nepopusta da bi odrzao vezu. Isto tako poznajem puno bracnih parova gdje je muskarac 8 do 12 godina stariji i brakovi funkcioniraju jako dobro jer su obadvoje razumne osobe kojima ta razlika nepredstavlja nista osim broja.

Ljubav nema granica...:top:

Brown Acid
13.06.2005., 16:41
Ma ja nemogu vjerovat da ovo sranje od topica još postoji..šta je ovo?

dersu
13.06.2005., 16:45
Brown Acid kaže:
Ma ja nemogu vjerovat da ovo sranje od topica još postoji..šta je ovo?

Acide nisi odavno avatar promijenio.:D

Brown Acid
13.06.2005., 16:47
dersu kaže:
Acide nisi odavno avatar promijenio.:D

Ni nisam ništa poševio odavno, who the fuck cares..

dersu
13.06.2005., 16:47
Blast from the past kaže:
A ja ipak iz vlastitog mogu reci da je strasno imati mladju djevojku i da mladji uvijek nepopusta da bi odrzao vezu.

:rofl: sasvim si u pravu.

dersu
13.06.2005., 16:48
Brown Acid kaže:
Ni nisam ništa poševio odavno, who the fuck cares..

a ti samo kad sevis menjas avatar?

Brown Acid
13.06.2005., 16:52
dersu kaže:
a ti samo kad sevis menjas avatar?

..ne, kad mi pukne u glavu. Odoh na pivu i na predavanje. Goth damn it.

Jedna Tanja
13.06.2005., 19:19
Brown Acid kaže:
..ne, kad mi pukne u glavu. Odoh na pivu i na predavanje. Goth damn it.

- O cemu je predavanje, bi li to podijelio sa nama?;)
Mora da ima veze sa temom tvog omiljenog topic-a?!:D

Alias
14.06.2005., 17:14
Ludnica , upoznala tipa sa kojim imam ludu povezanost , kemija da puknes ali nezelim u vezu nikako jer je 13 god mladi ....ja sam 33 on 21...... on ludi i bjesan je jer mu nedam priliku za vezu , tako je mlado i frisko meso , jos nedodirnut , kaze sve sto misli i osjeca........nije jos koruptiran ovim pokvarenim zivotom......

eto zivota........mali je ko bombona :frajer:

Improper
14.06.2005., 17:43
Alias kaže:
Ludnica , upoznala tipa sa kojim imam ludu povezanost , kemija da puknes ali nezelim u vezu nikako jer je 13 god mladi ....ja sam 33 on 21...... on ludi i bjesan je jer mu nedam priliku za vezu , tako je mlado i frisko meso , jos nedodirnut , kaze sve sto misli i osjeca........nije jos koruptiran ovim pokvarenim zivotom......

eto zivota........mali je ko bombona :frajer:

Dakle, a ti jesi?

Alias
14.06.2005., 17:55
he he :mig:

Improper
14.06.2005., 19:14
Ozbiljno pitam. Ovo je griješka, znaš, velika čovješka griješka, misliti da mudrost ne može putovati među ljudima bez snishođenja. Ti ne moraš mu biti mama, niti mora on tebi biti potpuno glup.

A inače zašto bi ti i ušla u vezu sa njim?

Krle
16.06.2005., 00:35
Žena nanjušila mlado meseko pa ju lagano zasvrbilo. Htjela je iskušati lakog kurtača, pošto sigurno već dugo nije dobila po kefi. :D

Alias
16.06.2005., 00:44
Krle mogla bih te imati sad da hocu :Sex: :frajer:

Brown Acid
16.06.2005., 00:56
Alias kaže:
Krle mogla bih te imati sad da hocu :Sex: :frajer:

Veze kod Scotty-a?:D

Ratso
16.06.2005., 15:40
Jedna Tanja kaže:
Svakako da medju vama ima onih koji su (bili) zaljubljeni u mnogo starije ili mnogo mladje osobe od sebe... A i ostali, zanima me kako gledate na to? Da li je to normalno ili nije, da li bi vas brinulo misljenje okoline i porodice, sa kakvim namjerama biste usli (ako biste usli) u takvu vezu?...
Moj pozdrav svima...:W
Nama normalnim, pijanim ljudima je uvjek na pameti: " Ha, daj sta das!!!"

rvera
19.06.2005., 16:39
joujou kaže:
:jumping:

:klap: ljubav je ljubav sta se moze, godine nisu bitne

rvera
19.06.2005., 16:45
joujou kaže:
:jumping:

:klap: najstrastveniju ljubav sam dozivjela sa mladji muskarcem, a mladji samo pet godina

joujou
19.06.2005., 17:07
rvera kaže:
ljubav je ljubav sta se moze, godine nisu bitne

i sad neka se ja sjetim čemu sam se onako veselila :zubo:

Jedna Tanja
20.06.2005., 00:50
rvera kaže:
ljubav je ljubav sta se moze, godine nisu bitne

- Slazem se. Samo ako oboje tako misle. I ako je stvarno ljubav, a ne nesto drugo... :cool:

calypso_ri
23.06.2005., 03:19
S obzirom da imam 25... Vako stvari stoje... Nista mladje od 22, ni po mogucnosti nista starije od 28... Dakle, +/- 3 godine razlike od mene... Ono ispod 22 smatram najcesce neizivljenim curicama (dobro, da se ta granica dobrano dic, ali one ispod 22 su bas neizivljene, tako da mi nikako nisu materijal za vezu)... One iznad 28 su vec u nekakvoj krizi prelaska u 30e i postoji mogucnost da se oce odma udavat i slicno... Al nisam ni ja bas najbolji po tom pitanju... Izbirrrljjiiivvvvv do kraja... Al eto, mogu si dopustit... :) BTW., malo generaliziram, ali tako gledam na stvari pa mi oprostite... :)

No, mladjima je ta tolerancija godina manja, starijima je veca... Ali opet, tip od 40 i cura od 19... To mi nikako nije normalno, i dapace izgleda mi kao tip koji oce trosit mlado meso... Tu nema ljubavi, cura u ovakvoj vezi pada na iskustvo i novac, a ne na neku ljubav...

izumrli ostatak
23.06.2005., 10:04
alaj si eksluzivan... a sto cu ja reci kad imam vezu sa aligatorkom koja je od mene mladja milijun i nesto godina...?!

dollface
23.06.2005., 12:07
mrzim ljude da ubjedjujem da su u krivu, ali tebi calypso_ri nemogu da odolim

sve se moze kad se hoce!

Jedna Tanja
23.06.2005., 14:07
dollface kaže:
mrzim ljude da ubjedjujem da su u krivu, ali tebi calypso_ri nemogu da odolim

sve se moze kad se hoce!

- I mene nervira s tim generalizacijama! On trazi mlado meso? A sta ona trazi onda... sigurno novac, reci ces?! A sta ako je siromasan? Onda je ona gerontofil??? E neka ste makar vi svi, koji nemate razliku u godinama s partnerom, tako cisti u dusi, meni je vec lakse... :zubo:

Balkanijan Pig
24.06.2005., 07:57
Jedna Tanja kaže:
Pazi, po kineskoj astrologiji, najbolje se slazu znaci izmedju kojih je razlika 4, 8 (12), 16, 20 godina... Indusi kazu da je bioloski opravdanije da ta razlika bude u korist zene...
Gdje to Indusi kazu?

joujou
24.06.2005., 12:11
calypso_ri kaže:
No, mladjima je ta tolerancija godina manja, starijima je veca... Ali opet, tip od 40 i cura od 19... To mi nikako nije normalno, i dapace izgleda mi kao tip koji oce trosit mlado meso... Tu nema ljubavi, cura u ovakvoj vezi pada na iskustvo i novac, a ne na neku ljubav...

nije ti normalno?... abnormalno? kako si ti to već unaprijed obavješten da tu nema ljubavi?

daj ne seri.. pls :rolleyes: :rolleyes:

rvera
24.06.2005., 15:47
[QUOTE]joujou kaže:
i sad neka se ja sjetim čemu sam se onako veselila :zubo: [/ kad si bila zaljubljena veselila se svemu mozda je i bilo beznacajno jer si vidjela sve drugim ocima

joujou
24.06.2005., 20:04
rvera kaže:
[QUOTE]joujou kaže:
i sad neka se ja sjetim čemu sam se onako veselila :zubo: [/ kad si bila zaljubljena veselila se svemu mozda je i bilo beznacajno jer si vidjela sve drugim ocima

:zvrko:

mala
24.06.2005., 23:29
...ne vidim tu nikakav problem, ako su obije osobe zrele i odgovorne, no ako se radi o maloljetnicima (bilo kojeg spola) onda smatram da je to neodgovorno, problematicno....i nadasve izazov - no za onog tko je stariji :)

sebi toleriram razliku do +10...dalje od toga mi je, bar ovako s mog gledista, previse...ali nikad ne reci nikad :)

:)

italian girl
25.06.2005., 11:07
godine nisu vazne,i jesu...jer ljudi s godinama postaju zreliji i imaju razlicite poglede na svijet,pa tu dolazi do neslaganja i svada...pa jel problem nac nekog ko ti je blizi po godinama?

joujou
25.06.2005., 13:34
mala kaže:
...ne vidim tu nikakav problem, ako su obije osobe zrele i odgovorne, no ako se radi o maloljetnicima (bilo kojeg spola) onda smatram da je to neodgovorno, problematicno....i nadasve izazov - no za onog tko je stariji :)

sebi toleriram razliku do +10...dalje od toga mi je, bar ovako s mog gledista, previse...ali nikad ne reci nikad :)

mala? ne vjerujem :eek: :kiss:

joujou
25.06.2005., 13:35
italian girl kaže:
pa jel problem nac nekog ko ti je blizi po godinama?

joj meni... pa je problem je ako ti se redovito sviđaju stariji :mig:

italian girl
25.06.2005., 14:55
pa onda se zapitaj jel mozda problem u tebi?!ja bi se pokopala da imam decka koji je stariji od mene od 7godina na dalje...

joujou
25.06.2005., 14:59
italian girl kaže:
pa onda se zapitaj jel mozda problem u tebi?!ja bi se pokopala da imam decka koji je stariji od mene od 7godina na dalje...

ti tu vidiš neki problem?
a pokopat se možeš odmah.... da se ne gnjaviš previše :top:

Basta
25.06.2005., 15:03
joujou kaže:
ti tu vidiš neki problem?
a pokopat se možeš odmah.... da se ne gnjaviš previše :top:
Ne daj se Žužu! :top:

Ljubav je ko vino, netko voli mlado i slatko, netko voli bocu iz podruma svu u paučini...

Ljubavi ne gledati u zube, svaka ljubav je dobrodošla... :)

joujou
25.06.2005., 15:05
Basta kaže:
Ljubav je ko vino, netko voli mlado i slatko, netko voli bocu iz podruma svu u paučini...

apsolutno :kiss:

italian girl
25.06.2005., 15:10
tocno to,a cuj stari moj...imam ja jos za prozivit pa cu malo pricekat...

Jedna Tanja
25.06.2005., 17:00
Basta kaže:

- To si odlicno rekla!:top: Tako je malo ljubavi na svijetu danas, da je apsurdno ulaziti u detalje, kao sto su godine, nacija, vjera, socijalni status i sl. :w

mala
25.06.2005., 19:55
joujou kaže:
mala? ne vjerujem :eek: :kiss:

da, mala ;)

:kiss:

joujou
25.06.2005., 22:03
mala kaže:
da, mala ;)

:grli:

pa gdje su tvoji postovi?

samo_svoja
25.06.2005., 22:48
italian girl kaže:

Sjećam se jedne koja je ovako govorila, a ja bum ti rekla da nikad ne kažeš nikad :nono:

italian girl
26.06.2005., 09:13
tako je,nek svatko radi sto ga volja...jedna tanja-respect

Dalibor - od 1983.
26.06.2005., 22:48
Godine su ponekad problem a ponekad izazov. Ovisi od osobe do osobe... A ponekad nit jedno ni drugo, ponekad su nevažne...

Dobro pa ova tema nikako da "potone"... Jedna Tanja je pogodila temu...

italian girl
27.06.2005., 10:02
ma...i s tobom,dalibor,se slazem...vidim da ipak ima ljudi s kojima mos pricat...RESPECT :top: :W :w

Jedna Tanja
27.06.2005., 19:57
... i tebi... :W

italian girl
27.06.2005., 20:48
e zas si ti uopce pokrenula ovu temu,jel tebe mozda to muci?

Jedna Tanja
28.06.2005., 12:57
italian girl kaže:
e zas si ti uopce pokrenula ovu temu,jel tebe mozda to muci?

- Ja rijetko inace pricam sta mene stvarno muchi...bilo kome... u bilo kom pogledu... :cool:

italian girl
28.06.2005., 13:16
aha,a i to ima prednosti i nedostataka...al,meni mozes reci sve...rado cu ti dat savjet

keš
28.06.2005., 15:40
Ponovi i ban. Mozda se tako nesto dozvoljava na Politici, ali ovdje nece.
Mrkva

joujou
28.06.2005., 15:46
da ti nisi zalutao na krivu temu? :zvrko:

Improper
28.06.2005., 20:46
joujou kaže:

Još uvijek mi fali imenica za ovakvo nešto kao on.

Jedna Tanja
29.06.2005., 01:25
joujou kaže:

- Neki ovdje lutaju za temama koje ih zanimaju...a drugi za ljudima koje proganjaju... No, o ukusima se ne raspravlja?...:D
:cheer:

Saharun
29.06.2005., 08:36
joujou kaže:
E da je ovod mod ko na LJESu. :kava:

Krle
29.06.2005., 14:50
Jednoj prosječno inteligentnoj osobi godine nikad neće predstavljati problem. :D

Jedna Tanja
29.06.2005., 23:15
Krle kaže:
Jednoj prosječno inteligentnoj osobi godine nikad neće predstavljati problem. :D

- Znak natprosjecne inteligencije je, ljudi, kada nekom smetaju partnerove godine, nezavisno od toga kakva je osoba u pitanju... To neka vam bude pokazatelj necijeg IQ! :B

joujou
01.07.2005., 12:23
Jedna Tanja kaže:
- Znak natprosjecne inteligencije je, ljudi, kada nekom smetaju partnerove godine, nezavisno od toga kakva je osoba u pitanju... To neka vam bude pokazatelj necijeg IQ! :B

da? a tko je došao do te fantastične spoznaje? ti? :rolleyes:

ondine
01.07.2005., 13:37
Deca počeli ste zašprehavat topic. Ne bu dobro. Bute dobili po njonji od Mrkve. To je jedno. Drugo - kad se otvori neka tema (ova je recimo sehr interesant) osim razmjene mišljenja i stavova, volim kad to bude potkrepljeno i nekim iskustvima.

Onda je full pogođeno, a kad se krenete prepucavati, prestane biti zanimljivo.

joujou
01.07.2005., 15:33
ondine kaže:
Deca počeli ste zašprehavat topic. Ne bu dobro. Bute dobili po njonji od Mrkve. To je jedno. Drugo - kad se otvori neka tema (ova je recimo sehr interesant) osim razmjene mišljenja i stavova, volim kad to bude potkrepljeno i nekim iskustvima.

Onda je full pogođeno, a kad se krenete prepucavati, prestane biti zanimljivo.

ondine, fullll je dobro čitat temu od početka :mig:

samo_svoja
01.07.2005., 20:01
Jedna Tanja kaže:

Ne znam na koji IQ ti misliš, i da li znaš zašto je dobro imat što viši.. Mislim da nemaš pojma osim kaj si naučila pisat IQ.
Što ti je viši IQ to si samo snalažljiviji u raznim situacijama u životu..po tome slijedi zaključak da ako si u vezi u kojoj je veća razlika u godinama da je najbolje da ti je što viši IQ..radi prilagodbe
Mislim da si ti samo za vršnjake :D

Jedna Tanja
01.07.2005., 20:30
Da li se to meni cini ili ovdje ima jos onih koji su rijesili sprovoditi politiku Kesha i njemu slicnih???

Moj post, na koji ste se svi ostrvili, mgoli ste primijetiti nema veze sa mojim dosadasnjim pisanjem na ovu temu!!! To vama nije cudno??? Niste cak ni pogledali na sta je odgovor taj post!...

Naime, ja sam samo napravila parodiju na post koji sam citirala (pokusala sam ismijati tu ideju)! Ili se neko PRAVI lud, ili...:rolleyes: :flop:

joujou
01.07.2005., 20:50
Jedna Tanja kaže:
Naime, ja sam samo napravila parodiju na post koji sam citirala (pokusala sam ismijati tu ideju)! Ili se neko PRAVI lud, ili...:rolleyes: :flop:

:rofl:

ma već se malo tema izlizala .... tko se još sjeća tko je imao kakvo mišljenje... pogledaš prvi novi post i to je to ;) :top:

Basta
01.07.2005., 20:53
joujou kaže:

ma već se malo tema izlizala .... tko se još sjeća tko je imao kakvo mišljenje... pogledaš prvi novi post i to je to ;) :top:
Mlađi u različnoj vezi već stare... a kolo sreće se okreće... :eek: :D

joujou
01.07.2005., 20:55
Basta kaže:
Mlađi u različnoj vezi već stare... a kolo sreće se okreće... :eek: :D

jao.... :misli:

ne kužim :zubo:

Basta
01.07.2005., 20:58
joujou kaže:
jao.... :misli:

ne kužim :zubo:
Kako ne kužiš, pa tema je već tako duga, vrijeme ide, mlađi postaju stariji i to... :raspa:

joujou
01.07.2005., 21:00
Basta kaže:
Kako ne kužiš, pa tema je već tako duga, vrijeme ide, mlađi postaju stariji i to... :raspa:

a stariji još stariji :tuzni:

ja se još dobro držim, hvala na pitanju :raspa:

samo_svoja
01.07.2005., 21:01
Kaj? Parodija bila?
Niš..sorry Tanja..:zubo:

Sdrafac
02.07.2005., 05:41
joujou kaže:
a stariji još stariji :tuzni:

al ti je štos ! :E:
:horor:

samo_svoja
02.07.2005., 11:18
Što se tiće razlike u godinama imam pravi primjer para u kvartu. On ima 30, a ona 50 i kada su svi sumnjali da to neće funkcionirat i nabacivali oblajavanja na njihov račun, oni su opstali.
Skupa su 10 godina, on joj nosi svaku subotu ružu sa placa sve te godine. Ona se drži ok, vide se još ostaci ljepote na njezinom licu. Ma što pričam, lijepa je na svoj način.
I on nije nenormalan. Ok je, znam ga oduvijek iz kvarta. Desila im se ljubav i opstali su unatoč mnogim teškocama. Svaka im čast:top:

samo_svoja
02.07.2005., 11:23
Ps. mislim da ovi u "normalnim" vezama nabacuju na takve tračeve jer ne mogu vjerovati kako ljubav od takvih parova je postojana, a njihove "normalne" ne.

Jedna Tanja
02.07.2005., 14:50
samo_svoja kaže:
Ps. mislim da ovi u "normalnim" vezama nabacuju na takve tračeve jer ne mogu vjerovati kako ljubav od takvih parova je postojana, a njihove "normalne" ne.

- Bravo, mala mudrice!:top:

Jedna Tanja
02.07.2005., 14:56
Ja poznajem vise takvih parova, i vrlo uspjesno funkcionisu!

Najupecatljiviji primjer nije kao tvoj, gdje je razlika 20 godina (mozda je malo manja;))... tesko je reci, jer ona pred drugima nece da prizna godine, ali cijenim da je starija minimum 12 godina, a mozda i vise... Pa ipak, on je pazljiv prema njoj kao ni prema kome!

Nikad nisam vidjela da joj je rekao ruznu rijec, ili da ju je poprijeko pogledao, da je otisao negdje bez nje van kuce... Uvijek je tu da je zastiti pred svima i uvijek je ona u pravu za njega (ponekad mi izgleda cak i pomalo smijesno). Nemaju djece, a nikada nisam cula da ju je prekorio zbnog toga, iako je "problem" kod nje...

Znam i druge primjere, ali se bojim da neko od njih ne dolazi na ovaj forum, pa da ne budem ja ispala baba-tracara... :traca:
:W

joujou
02.07.2005., 17:04
Sdrafac kaže:
al ti je štos ! :E:

zašto bi to uopće doživio kao štos? tuga.... primjeti smajlija uz post :tuzni:

kuca
02.07.2005., 17:58
definitivno je u pitanju izazov.Nemoj da brines o okolini.Meni je bilo super.

Plemenita
11.07.2005., 14:02
Ja imam 18, moj dečko 32, i mi savršeno funkcioniramo pa vi govorite šta hoćete.

Ne bih ga dala za 50 dvadesetogodišnjaka.:)

valentina
12.07.2005., 09:16
Jedna Tanja kaže:
Svakako da medju vama ima onih koji su (bili) zaljubljeni u mnogo starije ili mnogo mladje osobe od sebe... A i ostali, zanima me kako gledate na to? Da li je to normalno ili nije, da li bi vas brinulo misljenje okoline i porodice, sa kakvim namjerama biste usli (ako biste usli) u takvu vezu?...
Moj pozdrav svima...:W najbolje je imati vezu s vrsnjakom! godina, dvije razlike jos nekak prolazi, ali ipak sto je veca razlika u godinama, to moze biti veca razlika u misljenjima i slicno.
iako, cast izuzecima. ima ljudi koji su mladji od mene a jako zreli, i puno stariji, a pravi balavci :rolleyes:

mirka
12.07.2005., 16:07
nemaju veze godine nego horoskop :D

Jedna Tanja
12.07.2005., 23:10
mirka kaže:

- Tako mala, a tako mudra!... :five: :D

Plemenita
13.07.2005., 12:58
mirka kaže:

Onda smo ja i on najgora moguća kombinacija, a savršeno funkcioniramo! Paradoks!

Žena blizanac i muškarac škorpion! Nemoguće!
A funkcionira!

Joy
13.07.2005., 14:41
Plemenita kaže:
Onda smo ja i on najgora moguća kombinacija, a savršeno funkcioniramo! Paradoks!

Žena blizanac i muškarac škorpion! Nemoguće!
A funkcionira!

kažu suprotnosti se privlače.
nevjerojatno je to što mi se uvijek sviđaju dečki koji su po horoskopu suprotno od mene. ja škorpion, a oni zračni znakovi (blizanci, vage i vodenjaci) i baš tim redoslijedom. moram priznati ovaj zadnji (vodenjak) je bio zadnji, a k tome i 12 godina stariji i hvala lijepa, više nikada neću takvo što učiniti.
Sa svime, što ste gore napisali, se slažem, jer ljubav nema granica. no, mislim da je stvar u slaganju karaktera tako da ne pušim fore suprotnosti se privlače

Jedna Tanja
14.07.2005., 00:58
Joy kaže:
kažu suprotnosti se privlače.
nevjerojatno je to što mi se uvijek sviđaju dečki koji su po horoskopu suprotno od mene. ja škorpion, a oni zračni znakovi (blizanci, vage i vodenjaci) i baš tim redoslijedom. moram priznati ovaj zadnji (vodenjak) je bio zadnji, a k tome i 12 godina stariji i hvala lijepa, više nikada neću takvo što učiniti.
Sa svime, što ste gore napisali, se slažem, jer ljubav nema granica. no, mislim da je stvar u slaganju karaktera tako da ne pušim fore suprotnosti se privlače

- Ovo ode daleko od teme... Ali, kad ste me povukli za jezik:zubo: ... da kazem poneku i ja... Na slaganje imaju uticaja ne samo znakovi, nego i podznak, i polozaj Mjeseca, i Venere i razni aspekti, koje planete prave izmedju sebe... Dakle, bez natalne karte, ne mozes nista tacno znati na osnovu samog znaka. A ako jos dodamo saznanja iz kineske astrologije, pa astecke, pa... :eek:

dersu
16.07.2005., 11:14
Plemenita kaže:
Ja imam 18, moj dečko 32, i mi savršeno funkcioniramo pa vi govorite šta hoćete.

Ne bih ga dala za 50 dvadesetogodišnjaka.:)

volis iskusnije od tebe;), neko ko bi te ucio...

samo_svoja
16.07.2005., 13:26
Jedna Tanja kaže:
- Ovo ode daleko od teme... Ali, kad ste me povukli za jezik:zubo: ... da kazem poneku i ja... Na slaganje imaju uticaja ne samo znakovi, nego i podznak, i polozaj Mjeseca, i Venere i razni aspekti, koje planete prave izmedju sebe... Dakle, bez natalne karte, ne mozes nista tacno znati na osnovu samog znaka. A ako jos dodamo saznanja iz kineske astrologije, pa astecke, pa... :eek:
Točno, ako želiš da ti horoskop i slična sranja vode život. Po meni, to je totalna glupost :D

Joy
17.07.2005., 12:17
samo_svoja kaže:
Točno, ako želiš da ti horoskop i slična sranja vode život. Po meni, to je totalna glupost :D

ma niste shvatili što sam htjela reći.
htjela sam reći da sam imala vezu s muškarcem 12 godina starijeg od sebe i nije išlo jer smo ipak bili previše različiti, da li je horoskop, razlike u godinama ili odgoj, što li već, utjecao na našu vezu, pa vjerujem da i je. No, ne protivim se vezama gdje je velika razlika u godinama jer vjerujem u ljubav već sam samo htjela reći da bi uopće mogao biti s nekim sretan i zadovoljan, mora se poklopiti masu stvari pa je tako ne bitno tko ima koliko godina.
eto, nadam se da sam sada malo jasnije pojasnila što sam mislila reći

samo_svoja
17.07.2005., 14:26
Joy kaže:
No, ne protivim se vezama gdje je velika razlika u godinama jer vjerujem u ljubav već sam samo htjela reći da bi uopće mogao biti s nekim sretan i zadovoljan, mora se poklopiti masu stvari pa je tako ne bitno tko ima koliko godina.
eto, nadam se da sam sada malo jasnije pojasnila što sam mislila reći

Naravno da se trebaju poklopiti i ostale stvari. Tu je navedena veća razlika u godinama jer mnoge ona zaustavi u startu. Ako se ljudi slažu, ak ima kemije i svega što je potrebno za početak veze, godine im ne bi trebale smetat.

Jedna Tanja
17.07.2005., 15:55
samo_svoja kaže:
- Strashno je ruzno reci da je nesto u sta neko vjeruje totalno sr**je! Isto tako neko moze reci da je sr**je ono u sta ti vjerujes! Jer, kako sto tebe niko ne moze ubiijediti da u astrologiji ima istine, isto tako ti nemas jake dokaze da je nema! To je tvoje uvjerenje (pazi, rijec istog korijena kao vjera!). I nista vise.
A pod dva... Da li sam ja rekla da je astropsihologija jedino sto odredjuje odnos dvoje ljudi? Ako ja kazem npr. da vjerujem u genetski faktor, znaci li to da covjeka svodim samo na genetiku?! Mislim da je to malo ogranicen nacin razmisljanja!
Kao sto je vazan odgoj, sredina, genetika, zivotni put... tako je vazna i astrologija. Nista drugo nisam htjela reci. I ne izlijecem se kao neki o stvarima koje ne poznajem...
:rolleyes:

samo_svoja
17.07.2005., 21:34
Jedna Tanja kaže:
- Strashno je ruzno reci da je nesto u sta neko vjeruje totalno sr**je! Isto tako neko moze reci da je sr**je ono u sta ti vjerujes! Jer, kako sto tebe niko ne moze ubiijediti da u astrologiji ima istine, isto tako ti nemas jake dokaze da je nema! To je tvoje uvjerenje (pazi, rijec istog korijena kao vjera!). I nista vise.
A pod dva... Da li sam ja rekla da je astropsihologija jedino sto odredjuje odnos dvoje ljudi? Ako ja kazem npr. da vjerujem u genetski faktor, znaci li to da covjeka svodim samo na genetiku?! Mislim da je to malo ogranicen nacin razmisljanja!
Kao sto je vazan odgoj, sredina, genetika, zivotni put... tako je vazna i astrologija. Nista drugo nisam htjela reci. I ne izlijecem se kao neki o stvarima koje ne poznajem...
:rolleyes:

Očito da ne jer sam se neko vrijeme bavila astrologijom. Ako nisi znala svi astrolozi ti govore da nema knjige u kojoj ćeš naučiti kako pročitati aspekte već se moraš oslanjati na svoje iskustvo.
Znači nema pravila, znači svako svoje pretpostavke iznosi.
I sve vezano za astrologiju počinje sa "Moglo bi se desiti..moglo, jedna tanja.
Moglo bi se desiti da dobijem na Lotu a i ne mora. Moglo bi se desiti da rodim blizance a i ne mora...daj molim te
I zašto ja ne bi imala pravo reć svoj stav? Tu smo zbog njih

Ciro feder
19.07.2005., 02:01
Pitajte Titovu unuku! :B

RobiKa
19.07.2005., 06:20
raverica kaže:
prije sam govorila , joj on je pedofil bla bla, kada je jedna frendica hodala s tipom starijim ohoho negdje 18 godina. dobro to je malkice previše, ali bilo im je lijepo.
sada ne gledam tako na to, zato što sam bila sa tipom starijim 14 godina. ajme... 14... da , zvuči puno, ali nekak razlika u godinama nije bitna ako se te dvije osobe slažu i nadopunjavaju. dobro, s vremenom može doći do razilaženja u mišljenju, ali kaj sad , svi smo mi ljudi...

he he he. kad su drugi u pitnju uvjeranja su malkice stroža nego kad smo mi sami u pitanju. ;)

a s vremenom može doći do razilaženja u mišljenjim između bilo koga i to zato što smo svi ljudi. i moguće je da slaganje nakon 10 godina u vezi nema baš nikakve veze postoji li bitna razlika u godinama ili je riječ o vršnjacima.

ali je o tome ne bih mogao govoriti iz vlastita iskustva budući sam u dugoj vezi sa vršnjakinjom & decit. ;)

Jedna Tanja
19.07.2005., 13:12
samo_svoja kaže:
Očito da ne jer sam se neko vrijeme bavila astrologijom. Ako nisi znala svi astrolozi ti govore da nema knjige u kojoj ćeš naučiti kako pročitati aspekte već se moraš oslanjati na svoje iskustvo.
Znači nema pravila, znači svako svoje pretpostavke iznosi.
I sve vezano za astrologiju počinje sa "Moglo bi se desiti..moglo, jedna tanja.
Moglo bi se desiti da dobijem na Lotu a i ne mora. Moglo bi se desiti da rodim blizance a i ne mora...daj molim te
I zašto ja ne bi imala pravo reć svoj stav? Tu smo zbog njih

- Ovo su tvoja iskustva. Postujem i tvoje misljenje. Ali, nemoj mi govoriti da imati svoje misljenje znaci pljuvati po drugima i njihovim stavovima! Samo toliko. A o samoj astrologiji necu govoriti ovdje, jer nije tema, a tebe pak ne zelim razuvjeravati, ako tako volis da mislis. Tvoje pravo.
:hekla:

Jedna Tanja
19.07.2005., 13:18
RobiKa kaže:
he he he. kad su drugi u pitnju uvjeranja su malkice stroža nego kad smo mi sami u pitanju. ;)

a s vremenom može doći do razilaženja u mišljenjim između bilo koga i to zato što smo svi ljudi. i moguće je da slaganje nakon 10 godina u vezi nema baš nikakve veze postoji li bitna razlika u godinama ili je riječ o vršnjacima.

ali je o tome ne bih mogao govoriti iz vlastita iskustva budući sam u dugoj vezi sa vršnjakinjom & decit. ;)

- Sa ovim se potpuno slazem. Narocito "potpisujem" onaj dio o tome da su ljudi strozi prema drugima, nego prema sebi!:D
Konkretno, znam bracni par gdje je zena starija 8 godina od muza, a njegovi nisu htjeli da je prihvate. Poslije se ispostavilo da je njegova mama starija od oca 10 godina!!!:zubo:

samo_svoja
19.07.2005., 14:26
Jedna Tanja kaže:
- Ovo su tvoja iskustva. Postujem i tvoje misljenje. Ali, nemoj mi govoriti da imati svoje misljenje znaci pljuvati po drugima i njihovim stavovima! Samo toliko. A o samoj astrologiji necu govoriti ovdje, jer nije tema, a tebe pak ne zelim razuvjeravati, ako tako volis da mislis. Tvoje pravo.
:hekla:

Nisam pljuvala već sam rekla svoj stav o tome. I da, to je moje pravo :)
Kaj heklaš? Stolnjak neki ili nekaj praktičnije?:D

Call me The Breeze
20.07.2005., 22:46
Samo problemi.

Ne poznajem čovjeka potpuno neosjetljivog na stav okoline.

Osim toga, bitni su i problemi u eventualnoj manifestaciji te ljubavi stvaranjem novog života, jel... :rolleyes:

Osim toga, erotska privlačnost prema bitno starijoj osobi može se naglo survati u ponor. Seks je izrazito jak dio ljudske psihe, može biti uzrok jake frustracije ili velike sreće i stabilnosti.
I uglavnom je jako rijetko nešto između tih krajnosti.

Pozitivna strana takvog odnosa je sticanje vrijednih iskustava i jačanje stavova i osobnosti. Jer se od starijih uvjek može ponešto naučiti, zar ne?

dehaer
25.07.2005., 13:28
Problem. :o

beatta
27.07.2005., 17:57
Šteta što većinom djeca ( oko 20-ak godina) koriste forum, a ne i ljudi koji imaju iskustva, pa se svi nabacuju ispraznim filozofijama i iskustvima - " vidio sam u susjedstvu ". i shitovima bla, bla, bla.
Moja osobna priča : kad sam imala 20 godina jedan moj prijatelj je imao djevojku od 30. Jako su se voljeli, a ja sam izbacila zluradi komentar: uskoro će mu se više sviđati njezina kćerka (koja je tada imala 10 godina). Jedan drugi prijatelj me je upitao : Tko si ti da im sudiš i odakle ti pravo da komentiraš nešto što nisi i sama probala. (Ta veza je ipak pukla- tko zna iz kojeg razloga).

Međutim, ja sam se te rečenice sjetila puno puta kada sam se s 26 godina udala za mladića koji je imao 20. :rolleyes:
Sada smo već 18 godina u braku. Imamo kći od 17 godina i sina od 11.

Uvijek je divan prema meni ali, sve više me je strah ... neki njegovi prijatelji su se razveli i sada furaju komade - curice od 20 godina, a on ?? Možda i on zeli nešto slatko, malo...

Želim li uopće saznati odgovor??? Možda nisu u pitanju godine - možda će nas razdvojiti ono što razdvaja parove istih godina... jer sve što je problematično u našem braku nema veze s godinama nego sa stavovima. Nikad u našem odnosu ne osjećam problem koji bi proizlazio iz godina.

Inače što se tiče seksa i prolaznih veza mlađi - stariji , to je totalno nebitna , ali održati vezu koja se razlikuje u godinama bilo na koju stranu - to je IZAZOV! Ma pdržati brak uopće - to je izazov !
Inače, naš seks je već 18 godina fantastičan, pa se pitam - da li je to presudno?
:romeo::)

joujou
27.07.2005., 20:10
beatta kaže:
Šteta što većinom djeca ( oko 20-ak godina) koriste forum, a ne i ljudi koji imaju iskustva, pa se svi nabacuju ispraznim filozofijama i iskustvima - " vidio sam u susjedstvu ". i shitovima bla, bla, bla.

ne suditi po sebi.. nismo svi blesavi u 20-ima :mig:

vidis, meni je tvoje iskustvo od 6 godina razlike skoro pa smijesno.. i usudila bi se reci da je jedva neko iskustvo sto se razlike u godinama tice... ali necu zato diskreditirati tvoj post kao 'ispraznu filozofiju i shit bla, bla' :w

beatta
28.07.2005., 00:09
joujou kaže:

Kad narasteš, dušo, znat ćeš o čemu sam govorila ! ;) A možda ćeš svoju do sada stečenu pamet zadržati i kasnije.

joujou
28.07.2005., 09:36
beatta kaže:
joujou kaže:

Kad narasteš, dušo, znat ćeš o čemu sam govorila ! ;) A možda ćeš svoju do sada stečenu pamet zadržati i kasnije.

uvrijedila si se.. sweet :)

a o cemu si to govorila? o svojm iskustvu sa razlikom od, oh cak sest (6!) godina... bravo :top:
sigurno vam je prilagodba jako tesko pala :D

beatta
28.07.2005., 11:18
Nisam se uopće uvrijedila, srećo, kao što rekoh kad narasteš znat ćeš!

Ako misliš da znaš što je brak zato što si vidjela svoje roditelje ili susjede - onda bih ti rekla : " svi su jednako sretni, a svatko je nesretan na svoj način ".

Sve ono što sada misliš da ne bi nikada napravila, sutra će ti možda biti standardno ponašanje !

Inače, što se mene tiče - da, uzela sam jednom djetetu djetinjstvo i to je problem... ali i ti si dijete, pa to ne možeš shvatiti.

joujou
28.07.2005., 11:42
beatta kaže:
Nisam se uopće uvrijedila, srećo, kao što rekoh kad narasteš znat ćeš!
Ako misliš da znaš što je brak zato što si vidjela svoje roditelje ili susjede - onda bih ti rekla : " svi su jednako sretni, a svatko je nesretan na svoj način ".
Sve ono što sada misliš da ne bi nikada napravila, sutra će ti možda biti standardno ponašanje !
Inače, što se mene tiče - da, uzela sam jednom djetetu djetinjstvo i to je problem... ali i ti si dijete, pa to ne možeš shvatiti.

ovo je prejako... mora biti klon.. :nevjerica:

jesi li se ti potrudila procitati topic na kojem pises? ha?

'uzela djetinjstvo' :rofl: :lol: kako se to uzme? daj razjasni malo :D

beatta
29.07.2005., 13:20
Uzela sam mu djetinjstvo, jer dok su drugi mjenjali cure on je mijenjao pelene. Nije se on žalio, ali sada, kad njegova generacija mijenja pelene on bi mogao mijenjati cure. Kažem mogao jer me strah pomisliti da i mijenja.

Sve što ne iživiš vrati se prije ili kasnije. Ja se pitam da li da to doživljavam kao "dječiju bolest" ili bolest od koje se umire.

Dok mi konkurencija nisu bile djevojke koje mi mogu biti kćer nije me bilo frka, ali sada se izluđujem ljubomorom. Jednostavno, čini mi se da više mislim na godine zato što je on mlađi od mene.

Koliko god razlika između nas nije velika i koliko god ja izgledam mladoliko možda da imam 38 - on izgleda kao da ima 30. Osim toga muškarci s godinama dobijaju šarm jer su sigurniji u sebe, opušteniji.

.... joj bolje da ništa posebno ne objašnjavam - ljubomorna sam , a ne želim biti jer znam da to samo škodi - i meni i njemu.

joujou
29.07.2005., 13:42
kuzim... njemu sa 30 uopce ne bi bio problem zbarit 18godisnjakinju :tuzni:

rvera
29.07.2005., 16:23
Jedna Tanja kaže:
Izgleda da svako zapravo prica o sebi... Licno nisam bila zaljubljena u nekog ko je 30 godina stariji, niti sam ikada bila zaljubljena zbog necijih godina (manjih ili vecih), pa mi je valjda zato takva logika nepoznata... :kava:

A inace, primjer s datumima je umetnut iz razloga sto je sve relativno, pa i to - koja razlika u godinama je "normalna"...:D sam sNegde sam procotala : Onaj ko ume da vodli ne treba nista drugo da radi .vima koji umiju da vole!:w

Jedna Tanja
29.07.2005., 16:41
rvera kaže:

- Trebalo je da uredno razgranicis svoj tekst od mog (citiranog)!:D O`k, sta je - tu je!:W

izabelala
31.07.2005., 13:23
razlika u godinama
razlika u centrimetrima
razlika u boji kože
.
.
.
razlika u POLU :D
obožavam razlike
ne znam zašto ljudima trebaju predrasude da bi mogli koliko toliko stabilno da hodaju kroz život

mislim da su razlike u godinama ponekad veoma poučne i korisne, kada ulazimo u odnos sa osobom starijom ili mlađom osobom kompenzujemo nešto, dakle... ta veza može imati terapeutske posledice... why not?
lečite se ljudi ako ste bolesni... a svima nešto fali
svi nešto trebamo

bila sam i sa starijim muškarcem i sa mlađim, nemam baš nikakve zahteve, samo ne sme biti dete ili deda i...

Dalibor - od 1983.
31.07.2005., 20:12
Ova Izabelala ima sladak avatar. Hmm, ili sam ja to narajcan:confused:

izabelala
31.07.2005., 20:47
Dalibor - od 1983. kaže:
Ova Izabelala ima sladak avatar. Hmm, ili sam ja to narajcan:confused:
hvalaa
a sta znaci narajcan?

Dalibor - od 1983.
31.07.2005., 20:48
izabelala kaže:
a sta znaci narajcan? Uzbuđen, seksualno uzbuđen, kada se dečkima pišo digne

joujou
31.07.2005., 20:51
Dalibor - od 1983. kaže:
kada se dečkima pišo digne

izabelala
31.07.2005., 20:51
Dalibor - od 1983. kaže:
Uzbuđen, seksualno uzbuđen, kada se dečkima pišo digne
ahaa :)
e, pa to bi ti trebao najbolje da znas :)

joujou
31.07.2005., 20:54
a jel' to musko ili zensko na avataru?

izabelala
31.07.2005., 20:56
joujou kaže:
a jel' to musko ili zensko na avataru?

zensko... to je moja slika, ali naravno smanjena :)

Dalibor - od 1983.
31.07.2005., 20:57
joujou kaže:
:D ;)
joujou kaže:
a jel' to musko ili zensko na avataru? Mogu ti ja odgovoriti da se radi o jednoj ženi lijepog lica.

Mrtva mrkva
01.08.2005., 00:58
Ma jel vi to meni cetate na top temi? :azdaja:

Dalibore, srce, udvaraj se putem PM-ova, ne valja ti se ovako javno blamirat... :P

Dalibor - od 1983.
01.08.2005., 08:43
Mrtva_mrkva kaže:
Dalibore, srce, udvaraj se putem PM-ova, ne valja ti se ovako javno blamirat...Dobro srce, neću se više udvarat. Ne želim da se blamiram.

richemont
18.09.2005., 09:40
Nakon dugo vremena spetljah se s puno mladjom curom... i sve je super ali ona je stvarno mislim premlada za mene?? Pitam se kada ce ona to shvatiti?
Kak to ide? Dobro kaj ona sad vrti u glavi?? Kaj da to vozim dok ide ide ili prekinuti dok još nije kasno?? Koji problemi.
Neznam jel bilo ali...hvala

chocogirl35b
18.09.2005., 10:19
Može biti problema, ali ih ne mora biti...
Nije stvar u godinama nego načinu razišljanja...
Ako ti već sad vidiš probleme, očito je da će ih i dalje biti - neće nestati... ;)

Drito Konj
18.09.2005., 12:39
richemont kaže:
Nakon dugo vremena spetljah se s puno mladjom curom... i sve je super ali ona je stvarno mislim premlada za mene?? Pitam se kada ce ona to shvatiti?
Kak to ide? Dobro kaj ona sad vrti u glavi?? Kaj da to vozim dok ide ide ili prekinuti dok još nije kasno?? Koji problemi.
Neznam jel bilo ali...hvala

koliko mlađa?
koliko mlađa?
ti misliš da je premlada za tebe. da li si to SHVATIO ili i dalje samo MISLIŠ da je premlada?
kaj ona ima "shvatit"?
vi ne pričate?
prekinut?
a da pričate?
da ju pitaš kaj vrti u glavi?

jebena pičkice
majmune
retardu
kriplu

yeah :clint:

bozanstvena333
19.09.2005., 15:43
richemont kaže:
Neznam jel bilo ali...hvala :D Samo ti vozi do kraja...kak si u godinama da se trebas zeniti,slobodno je i zaprosi..

slafko
04.10.2005., 14:02
Jedna Tanja kaže:
Svakako da medju vama ima onih koji su (bili) zaljubljeni u mnogo starije ili mnogo mladje osobe od sebe... skužio sam da najbolje funkcioniram s puno mlađima ili s nešto starijima. ove od 22-25 su sve lude totalno. što je i razumljivo, jer sve žene popizde oko 21., 22. godine. neke zbog propale ljubavi, neke se udaju, neke jer su jednostavno lude. tako da te zaobilazim u prilično širokom krugu.

mrkvich
04.10.2005., 15:28
ja isto mislim da godine ne bi trebale predstvaljat neki problem.ak si stariji ne znaci da si i pametniji jer ipak godine ne stvaraju mudrace vec starce.
ja se bolje slazem sa starijim deckima, i stariji su me oduvjek i privlacili.znam curu koja ima oko 27-28 a decko 17 (voli mladje:D ) i kaze d aim je super.tako da godine stvarno ne bi trebale bit problem.

Kluna
05.10.2005., 00:28
mmm sweet temptation...
learnin' new experiences

Zrinska
05.10.2005., 11:08
chocogirl35b kaže:
Može biti problema, ali ih ne mora biti...
Nije stvar u godinama nego načinu razišljanja...
Ako ti već sad vidiš probleme, očito je da će ih i dalje biti - neće nestati... ;) Da,al okolina pili...:rolleyes: meni se npr. svidja jedan od 21 g. a frendice me ismijavaju...:rolleyes:

joujou
05.10.2005., 11:10
On i ja smo se jucer setali za ruku po gradu :o :raspa:

Jedna Tanja
05.10.2005., 23:47
joujou kaže:
On i ja smo se jucer setali za ruku po gradu :o :raspa:

- Je li "on" dosta stariji ili dosta mladji?... :raspa:

joujou
06.10.2005., 06:43
Jedna Tanja kaže:
- Je li "on" dosta stariji ili dosta mladji?... :raspa:

on je 29 godina stariji :top:

NewsJJ
06.10.2005., 08:14
Zrinska kaže:
Da,al okolina pili...:rolleyes: meni se npr. svidja jedan od 21 g. a frendice me ismijavaju...:rolleyes:

i tebe to koci?
(aj neznam sve... al opet..)
mozda se njima isto svidja samo one nece reci jer misle da je neprilicno.. ma bljak.. al sta bilo sa deckom poslije,ili to jos uvjek ongoing story?

chocogirl35b
09.10.2005., 22:16
Zrinska kaže:
Da,al okolina pili...:rolleyes: meni se npr. svidja jedan od 21 g. a frendice me ismijavaju...:rolleyes:

Zato što su ljubomorne... Ja bi im rekla: "Šta mogu, kad mali dobro jebe" :D

Just go, girl... :top:

Ava Adore
09.10.2005., 22:20
chocogirl35b kaže:
Zato što su ljubomorne... Ja bi im rekla: "Šta mogu, kad mali dobro jebe" :D

Just go, girl... :top: Ja im ne bi to rekla zbog ljubomore nego zato što mi mlađi jednostavno ne pašu... ne privlače me uopće, a ako me koji nekako i privuče, ispostavi se poslije da bi bilo pametnije da sam ga preskočila :D :D

S tim da nisam nikad ni išla na manje od minus dva :D

chocogirl35b
09.10.2005., 22:30
Ava Adore kaže:
Ja im ne bi to rekla zbog ljubomore nego zato što mi mlađi jednostavno ne pašu... ne privlače me uopće, a ako me koji nekako i privuče, ispostavi se poslije da bi bilo pametnije da sam ga preskočila :D :D

S tim da nisam nikad ni išla na manje od minus dva :D

Pa dok ne probaš nešto mlađe, ne možeš ni znati... :mig:

Upoznala sam nekolicinu dvadesetogodišnjaka koji su zrelijeg ponašanja i općenito inteligentniji od nekolicine naših vršnjaka - dakle godine nisu važen, nego ono što ima u glavi (i jednoj i drugoj :D)

Ava Adore
09.10.2005., 22:34
Ma nije toliko ni problem u zrelosti, imam ja mlađeg brata i po nekim pitanjima je dosta zreliji od nekih tridesetogodišnjaka koje znam, al mlađi me jednostavno ne može napalit. Meni su to sve djeca :D Ni dječački look me ne pali, niš :tuzni: :D

Kažem ti da sam probala par mlađih... ali samo 2 godine mlađih :D kaj se to ne računa? Jel mora biti bar 5 mlađi ili kako to ide? :D

Možda je jedan bio 3, ne znam više...

chocogirl35b
10.10.2005., 20:34
Ma nema veze draga, još smo mlade, kad pređeš 35-40, onda treba ulovit jednog dvadesetogodišnjaka, pa ćemo tek onda znati kaj znači mlado meso... :D

Sad smo još uvijek i mi mlado meso... :D :mig:

triba ribe izist ae
10.10.2005., 23:52
Ava Adore kaže:
Ma nije toliko ni problem u zrelosti, imam ja mlađeg brata i po nekim pitanjima je dosta zreliji od nekih tridesetogodišnjaka koje znam, al mlađi me jednostavno ne može napalit. Meni su to sve djeca :D Ni dječački look me ne pali, niš :tuzni: :D

Kažem ti da sam probala par mlađih... ali samo 2 godine mlađih :D kaj se to ne računa? Jel mora biti bar 5 mlađi ili kako to ide? :D

Možda je jedan bio 3, ne znam više...

a onda niš

NoWa
11.10.2005., 08:36
joujou kaže:
On i ja smo se jucer setali za ruku po gradu :o :raspa: jebes vezu u kojoj ovakve obicne stvari moras napominjati.

Ava Adore
11.10.2005., 08:39
triba ribe izist ae kaže:
a onda niš :rofl: :D

joujou
11.10.2005., 12:19
NoWa kaže:
jebes vezu u kojoj ovakve obicne stvari moras napominjati.

ne znas detalje :o

Jedna Tanja
11.10.2005., 22:35
joujou kaže:
ne znas detalje :o

- Ima muskaraca s kojima se vrjednije drzati za ruku, nego s nekim drugim imati cjelodnevni seks... :raspa:

bozanstvena333
12.10.2005., 06:59
Jedna Tanja kaže:
- Ima muskaraca s kojima se vrjednije drzati za ruku, nego s nekim drugim imati cjelodnevni seks... :raspa: :D :D He he brzo ce ti dosadit to stalno drzenje za ruku,jer na kraju ces ipak htjet sex,bude li on odugovlacio,i dalje drzo te za rukicu,pocet ces se pitat jel sve u redu s njim i pisat teme::::u stilu?sto ceka??:D

bozanstvena333
12.10.2005., 07:00
joujou kaže:
kuzim... njemu sa 30 uopce ne bi bio problem zbarit 18godisnjakinju :tuzni: :rolleyes: :rolleyes: a sto mislis da jednoj 30_godisnjakinji je tesko zbarit 18 godisnjaka???

Jedna Tanja
12.10.2005., 10:10
bozanstvena333 kaže:
:D :D He he brzo ce ti dosadit to stalno drzenje za ruku,jer na kraju ces ipak htjet sex,bude li on odugovlacio,i dalje drzo te za rukicu,pocet ces se pitat jel sve u redu s njim i pisat teme::::u stilu?sto ceka??:D

Pa nisam ni mislila da se dozivotno drzite za ruku... :D

thunderstorm
12.10.2005., 11:28
Mislim da bi dobna granica za vezu trebala biti max. +/- 5 godina.
Bio sam jednom u vezi sa 10 godina mlađom curom, osim seksa :D ništa drugo nije funkcioniralo,
nikako nismo pronalazili zajedničke teme za razgovor.
Iako je, moram napomenuti, cura bila dosta zrelija u odnosu na svoju generaciju.

chocogirl35b
12.10.2005., 18:45
thunderstorm kaže:
Mislim da bi dobna granica za vezu trebala biti max. +/- 5 godina.
Bio sam jednom u vezi sa 10 godina mlađom curom, osim seksa :D ništa drugo nije funkcioniralo,
nikako nismo pronalazili zajedničke teme za razgovor.
Iako je, moram napomenuti, cura bila dosta zrelija u odnosu na svoju generaciju.

U većini slučajeva si u pravu, ali uvijek postoje iznimke... Meni su npr. Ashton i Demi prekrasan par... :cerek:

thunderstorm
12.10.2005., 19:38
chocogirl35b kaže:
U većini slučajeva si u pravu, ali uvijek postoje iznimke... Meni su npr. Ashton i Demi prekrasan par... :cerek:

Hollywoodski parovi su van konkurencije,
nebitno o razlici u godinama osuđeni su na propast.
Jebeš takav život gdje ti novinari biraju s kim ćeš biti.
Ako su ti oni uzor, onda stvarno :rolleyes:

thunderstorm
12.10.2005., 19:39
Iako ti sig. govori drugačije :top:

NoWa
12.10.2005., 20:26
thunderstorm kaže:
Ako su ti oni uzor, onda stvarno :rolleyes: jebote koliku kolicinu kretenarija si sposobna reci s malo rijeci. svaka cast:top:

thunderstorm
12.10.2005., 20:43
NoWa kaže:
jebote koliku kolicinu kretenarija si sposobna reci s malo rijeci. svaka cast:top:

Još manje ću ih potrošiti na tebe :rolleyes:

joujou
13.10.2005., 13:57
bozanstvena333 kaže:
:rolleyes: :rolleyes: a sto mislis da jednoj 30_godisnjakinji je tesko zbarit 18 godisnjaka???

izvlacis iz konteksta :rolleyes:

cura od 'tog od 30' ima 40 :B

joujou
13.10.2005., 13:58
Jedna Tanja kaže:
Pa nisam ni mislila da se dozivotno drzite za ruku... :D

dvije godine smo zajedno :D :D

Jedna Tanja
14.10.2005., 18:22
joujou kaže:
dvije godine smo zajedno :D :D

- Nisam u toku.... bilo je upuceno Bozanstvenoj, odnosno nekoj njenoj teoriji... :D

chocogirl35b
15.10.2005., 18:29
thunderstorm kaže:
Ako su ti oni uzor, onda stvarno :rolleyes:

Naravno da mi nisu uzor... Sama sebi sam uzor... :D

Ali su mi simpa par... Bez obzira koliko trajali...

Samo želim reći da je moj stav da godine nisu važne - važno je samo da se dvije osobe međusobno "sklope"...
A koji put se to događa i osobama koje su drastično starije/mlađe jedno od drugoga...
Zašto da tražim tipa mojih godina, ako me više zadovoljava (psihički i fizički) netko mlađi ili stariji... Ne kažem da mora biti tako, trenutno sam u vezi sa dečkom svojih godina, ali je intelektualno zreliji od nekih s kojima sam prije bila i to mi apsolutno odgovara...

tonny2
15.10.2005., 23:06
ja imam 21,ona 31 i proradila je kemija izmedju nas.savrseno se kuzimo i bez puno rijeci.razlika jeste 10 godina,ali koga to ima smetati,ako nama ne smeta?!!ljubav se desi ili ne desi,nema tu pametovanja.

NoWa
16.10.2005., 00:13
tonny2 kaže:
ja imam 21,ona 31 i proradila je kemija izmedju nas.savrseno se kuzimo i bez puno rijeci.. kako funkcionirate vani?među tvojim i njezinim drustvom? sve ok?

ja sam imala nesto mlađe pa su me moji zajebavali:Dsve ufino, al sprdali su me.

vaci
16.10.2005., 00:17
tonny2 kaže:
ja imam 21,ona 31 i proradila je kemija izmedju nas.savrseno se kuzimo i bez puno rijeci.razlika jeste 10 godina,ali koga to ima smetati,ako nama ne smeta?!!ljubav se desi ili ne desi,nema tu pametovanja.

meni je tu jedina razlika šta je tebi tek 21
ljubav se desi, al ostare stvari obično klapaju ;) jebeš ljubav u koju je uključeno 12 svađa dnevno kad zajedno živite

tonny2
16.10.2005., 01:32
svadje i ostale stavri nisu stvar godina nego karaktera i ima ih kod svakoga,bez obzira na razlike u godinama.bitno je samo da su ljudi na istoj valnoj duzini i da ih vezu bitne stvari na kvalitetan nacin,ostalo se sve da srediti,ako ima volje i zelje.naravno,u sve treba ulagati puno da bi opstalo,nista se ne odrzava samo od sebe.a to sta ce reci drugi ne bi trebalo nikog zamarati.normalni i oni koji znaju pravu vrijednost tog osjecaja,nikad nece izlijetati sa osudama.
tko uopce ima pravo odredjivati kakve i koliko bi granice i razlike trebale biti?!!
nema toga u ljubavi.tko misli da ima,nije volio nikad.

vaci
16.10.2005., 10:29
tonny2 kaže:
svadje i ostale stavri nisu stvar godina .

sazrijevanje je stvar godina ;)

bozanstvena333
16.10.2005., 22:33
monolit 1 kaže:
jedno je pedofilija a drugo edipov/elektra kompleks...a o tome nista ne mislim, osim da ce jedan puno prije crknut od drugog :D :D :D Daj citaj malo statistike...U prosjeku umiru muskarci 10 godina prije zena.Znaci ako jedna zena ima partnera koji je 10 godina mladji od nje,postoji mogucnost da ga ne nadzivi.Kak je Trump ozenio onakac ruzan i star 30 godina mladju zensku?Na to imaju puno pravo i zene,da si nadju mladjeg,kao Demi Moore i Aston Kutcher.

Jedna Tanja
17.10.2005., 01:26
bozanstvena333 kaže:
:D :D :D Daj citaj malo statistike...U prosjeku umiru muskarci 10 godina prije zena.Znaci ako jedna zena ima partnera koji je 10 godina mladji od nje,postoji mogucnost da ga ne nadzivi.Kak je Trump ozenio onakac ruzan i star 30 godina mladju zensku?Na to imaju puno pravo i zene,da si nadju mladjeg,kao Demi Moore i Aston Kutcher.

- Tacno. Jos ako se tome doda cinjenica da je zena, za razliku od savremenog muskarca, u svim dobima "polno sposobna", onda... ostaje jos samo da muskarci povjeruju u ove nase teorije... :raspa:

bongica
18.10.2005., 11:53
ja sam imala i starijeg tipova i mladjeg od sebe mogu reci da mi je bilo i sa jednim i sa drugim ok dok je veza trajala
mladi je bio bolji u sexu od tog starijeg ali je stariji bio osjecajniji i znao je kada kaj treba reci i totalna podrska u svemu ali j.. ge sex je sex

joujou
19.10.2005., 18:25
bongica kaže:
ja sam imala i starijeg tipova i mladjeg od sebe mogu reci da mi je bilo i sa jednim i sa drugim ok dok je veza trajala
mladi je bio bolji u sexu od tog starijeg ali je stariji bio osjecajniji i znao je kada kaj treba reci i totalna podrska u svemu ali j.. ge sex je sex

mislis da seks ima veze sa godinama?

vjerojatno razlika u godinama nije bila prevelika

bongica
20.10.2005., 14:46
ne nemislim da sex ima veze sa godinama, godine nisu bitne

izmedu mene i starijeg je razlika bila 8 god a izmedu mene i mladeg 2.g. ali je ovaj mladi prije mene kako se netko izrazio neznam sad ko pojebao cjelu diviziju prije mene pa je znao kaj radi ali me to smetalo i tako..:rolleyes:

dijed sijed
20.10.2005., 15:59
.. i tako... :rolleyes: mala ide u koji razred? :cool:

dijed sijed
20.10.2005., 16:02
bozanstvena333 kaže:
:D :D He he brzo ce ti dosadit to stalno drzenje za ruku,jer na kraju ces ipak htjet sex,bude li on odugovlacio,i dalje drzo te za rukicu,pocet ces se pitat jel sve u redu s njim i pisat teme::::u stilu?sto ceka??:D
Sve je tocno! Zato ja drzim i za ostalo, ne samo za ruku. Mislim, kad dohvatim za chaplinove brcice, uh, to pali.

dalmoshica
20.10.2005., 16:25
bozanstvena333 kaže:
:D :D :D Daj citaj malo statistike...U prosjeku umiru muskarci 10 godina prije zena.Znaci ako jedna zena ima partnera koji je 10 godina mladji od nje,postoji mogucnost da ga ne nadzivi.Kak je Trump ozenio onakac ruzan i star 30 godina mladju zensku?Na to imaju puno pravo i zene,da si nadju mladjeg,kao Demi Moore i Aston Kutcher.

dalmoshica
20.10.2005., 16:45
dalmoshica kaže:

Kad pogledate dansnje umirovljenike, primetit ce te, da ih je od 100, 98 zenskih i 2 muskarca!
Sto to pokazuje ???

Ustvari bi svaka zenska trebala imati partnera, koji je bar desetak godina mladji od nje, da bi uopce dozivjeli zajedno starost!
Ovako imamo gomilu udovica.

Po mom misljenju i iskustvu, godine uopce nemaju veze sa staroscu.
Kad na chatu popricam, vidim da ima dosta staraca sa 35god. i dosta mladih sa 55god. jer starost pocinje u glavi!
Medjutim, ja bih rekla, da zenske sa mladjim partnerima imaju neusporedivo bolje partnerstvo, nego muski sa mladjim partnericama.

A sad jedan primjer za nas zenske:

Frendica iz Zg. mi se sinoc javlja, umro joj muz, a poznamo se iz mladih dana.
Poceli su hodati kad je ona bila 21god. on 40god.
Muskarac od 40 god. najljepse godine i moze zaveste svaku curu.
Zgodan sa karijerom /drz. turzioc/ uglavnom bili su do sada u braku, ali zadnjih 5-6 godina su bile vrlo teske, jer i srce vise nije bilo bas ok.
Od njene 50te godine, (on 69) nisu uopce vise niti imali seks, sto nije uvijek najvaznije, ali je jos vrlo vazno u tim godinama.

Sa druge strane, frendica od 48god, udala se za partnera od 35god, imaju izvrstan brak.
Moram reci da ona izgleda mladje, a on starije nego jest, tako da se razlika i nevidi.
Kad on bude 55god, a ona 68god, gdje je tu problem?

Znam da vecina nece tako mislit, ali vidim primjere u zivotu, i da sam sama, nikad vise nebih gledala na godine.

Ako si zgodna, ides na fitness, pazis na figuru, a prije svega mlado mislis, onda ce muskarci, ako su imalo iskreni, priznati da imam pravo :top:

bongica
21.10.2005., 17:09
dijed sijed kaže:
.. i tako... :rolleyes: mala ide u koji razred? :cool:

joj bilo je to davno.....odavno zavrsila skolu a i odavno diplomirala:W

mrno
24.10.2005., 18:29
pitanje je kako ulazis u odnos s osobom koja je puno starija ili mladja od tebe, srcem ili mozgom ;)

joujou
24.10.2005., 23:09
mrno kaže:
pitanje je kako ulazis u odnos s osobom koja je puno starija ili mladja od tebe, srcem ili mozgom ;)

nagonom :zvrko:

prema starijim muskarcima :rofl:

mrno
25.10.2005., 09:46
znaci mozgom:top:

Kent
28.10.2005., 12:02
najljepša i najbolja veza u mojoj okolini jest od moje prijateljice koja je 6,5 godina starija od muža
a na poslu imam prilike gledati kako On (31 god) jede iz ruke Njoj (43 god)

sve može, sve ide;)

Elysium
28.10.2005., 12:11
razlike u godinama?
najuočljivije jedino na papiru.. onako, kada se ispišu jedna pored druge..

na papiru i nigdje više.

(ako izuzmemo ljudsku taštinu, proračunatost i ljubav koja to nije)

Kalista
28.10.2005., 18:47
Definitivno izazov.:)

walter
28.10.2005., 23:00
Kad se radi o zrelim ljudima, nit je problem, nit je izazov. Niti je problem veći od nekih drugih problema, niti je izazov veći od drugih izazova. Potpuno irelevantno.

prijatel
28.10.2005., 23:28
:w ...:top: ....samo citam.....:no:......pozdrav svima.... :kava:

Septembar
28.10.2005., 23:35
joujou kaže:
nagonom :zvrko:

prema starijim muskarcima :rofl: mene zanima kad i kako se javlja taj nagon?
:confused:

zaz
29.10.2005., 00:53
Ja se palim na mlađu....

I ona na mene.....

Ali nam nejde baš (razgovor)....

Al je gušt, nama starcima prokola krv na mlado meso....

(serem)

joujou
29.10.2005., 14:38
Septembar kaže:
mene zanima kad i kako se javlja taj nagon?
:confused:

since ever :zubo:

mrno
29.10.2005., 14:49
godine su bitne kad je sex u banani :frajer:

UBS
30.10.2005., 12:37
Jedna Tanja kaže:

Ka i u svaku drugu vezu sa najboljin namjerama da sta duže traje.

Ja 35, ona 22 i bas nam je dobro. Jebes godine. Jednom se zivi!

prijatel
30.10.2005., 12:50
Ja 35, ona 22 i bas nam je dobro. Jebes godine. Jednom se zivi! [/B][/QUOTE]:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:top: ....:s ....:kava: ..he he he ..ja 37..ON..24...hmmmmmmmm.... .... :misli:... :lol:... :cerek:

joujou
30.10.2005., 14:11
psycho :D :D

007d
30.10.2005., 20:37
razlika u godinama je problem samo kod bolesnih ljudi.
Ako postoji iskra,onda je to ok.:p

Dora K
01.11.2005., 12:43
Dobra tema....

Ak se ljudi vole i ak se dobro slažu godine su apsolutno nebitne.

Ionak je teško naći true love, svog split-apart ili kaksetovećzove....pa nisam luda da se još i godinama limitiram.

:D

Nosf
04.11.2005., 10:55
De, nek si svako pogleda u osobnu iskaznicu kolko godina ima.
E, ak ste preko 20 (iako je i to sniženo), onda možete racionalno i pametno o razlici.

Inače, kad se radi o teen ljudima...fakof.
Onda je moronizam raspravljat o tome.

joujou
04.11.2005., 12:11
Nosf kaže:
De, nek si svako pogleda u osobnu iskaznicu kolko godina ima.
E, ak ste preko 20 (iako je i to sniženo), onda možete racionalno i pametno o razlici.

Inače, kad se radi o teen ljudima...fakof.
Onda je moronizam raspravljat o tome.

ne pratis bas temu? :mig:

Nosf
04.11.2005., 12:54
joujou kaže:
ne pratis bas temu? :mig:

Generaliziram, zapravo.
No što sam napisao - stoji.

No, u pravu si, moja greška.

gnjavež
04.11.2005., 13:24
moj dragi je 7 godina stariji od mene :cerek: jel to znaci da je on zaostao ili da sam ja napredna:D

Desiree
05.11.2005., 19:09
gnjavež kaže:
moj dragi je 7 godina stariji od mene :cerek: jel to znaci da je on zaostao ili da sam ja napredna:D moj je 9 :cerek:

hladna pifka
06.11.2005., 00:10
sve zavisi o osobi u koju si zaljubljen! ako je to prava ljubav ,nema okolice,nema rodbidne,nema nikoga ko bi vas priječio u tome,prava ljubav nema srama niti je briga za bilošto...a ovo ostalo su sve samo brije!!!

serbiaz_finest
15.11.2005., 03:09
zavisi kolika je razlika u godinama..godine mogu ali i ne moraju da budu problem, sve zavisi od ljudi..ako je prava ljubav, ona ne zna za granice, daljinu, godine itd..ljubav je komplikovana jedino ako je mi ucinimo komplikovanom..vise volim starije momke..mozda jedno 7 god..mislim da su zreliji i ozbiljniji, prerasli su fazu preko-noci-zabave i traze nesto vise..nesto ozbiljnije..shvate da nije sve u seksu, da ima nesto i u ljubavi:D

cual_hoja
25.11.2005., 17:20
godine nisu važne.
važna je "priroda" odnosa.

girra
25.11.2005., 23:03
Nisu vazne kada gledas da je tip stariji od zene, ali kada je obrnuto onda i nebi bas to tako rekla!

Nekak mi je nezamislivo bit s tipom koji je tri ili vise god mladji od mene!
BTW. da nebi nes krivo mislili imam 22 :)

Jedna Tanja
26.11.2005., 01:17
girra kaže:
Nisu vazne kada gledas da je tip stariji od zene, ali kada je obrnuto onda i nebi bas to tako rekla!

Nekak mi je nezamislivo bit s tipom koji je tri ili vise god mladji od mene!
BTW. da nebi nes krivo mislili imam 22 :)

- Pa u tvojim godinama je to normalno razmisljanje. Zamisli da je on pet godina mladji, vec bi bio maloljetnik!:D

Toni_st
29.11.2005., 21:26
razlika u godinama je nekada problem , al ako partnerima nije onda nije :)

meni osobno nije

amii
03.12.2005., 20:58
izazov i problem, ako je jako velika razlika u godinama- gotovo i nemoguće je imati potpuno ravnopravan odnos (govorim o razlici preko 20-ak godina,davno osobno iskustvo,modificiran elektrin kompleks kod mene u svakom slučaju). jednostavno sam i tada tražila surogat tatu i nesvjesno se i sama postavljala tako u odnosu, kao kćer...

joujou
04.12.2005., 13:00
amii kaže:
izazov i problem, ako je jako velika razlika u godinama- gotovo i nemoguće je imati potpuno ravnopravan odnos (govorim o razlici preko 20-ak godina,davno osobno iskustvo,modificiran elektrin kompleks kod mene u svakom slučaju). jednostavno sam i tada tražila surogat tatu i nesvjesno se i sama postavljala tako u odnosu, kao kćer...

sto i ne mora nuzno biti tako :)

amii
04.12.2005., 18:53
joujou kaže:
sto i ne mora nuzno biti tako :)
ne nužno naravno, moj slučaj je bio takav.

joujou
05.12.2005., 09:14
amii kaže:
ne nužno naravno, moj slučaj je bio takav.

i moj... samo se nadam da ne mora nuzno biti tako :zubo: :rofl:

Jedna Tanja
05.12.2005., 17:42
joujou kaže:
i moj... samo se nadam da ne mora nuzno biti tako :zubo: :rofl:

- Naravno da ne mora... :hekla:
S vremenom ce proraditi majcinski instinkt, pa ces traziti mladje i ponasati se kao mama... :D

Baphomet
06.12.2005., 12:27
Razlike u godinama mogu biti problem samo zbog toga što to često dovodi do toga da partneri imaju različite ciljeve u životu.

Ako su ciljevi isto onda to nije nikakav problem.

Znam iz iskustva.

Ribitza
06.12.2005., 21:01
To je definitivno izazov koji lako preraste u problem. :cool:

Kalabalak
06.12.2005., 21:14
Izazov je biti s nekim u vezi, zadržati nekog pored sebe bilo da se radi o starijem, mlađem ili pak o nekom istih godina...da,slazem se,ako su ciljevi isti i ako tu osobu prihvaćamo sa svim njenim vrlinama i manama...ma,nema tu problema...

girra
07.12.2005., 15:38
Ne, ne slazem se s tim da godine nisu bitne!
Bar u mom slucaju. Jer ako je on mladji npr. tri godine. Pa to je katastrofa i kak on moze imat iste ili slicne ciljeve kao netko s 22/23. Hebate.. balavac, kaj on zna!?

Curke... mozda ja krivo gledam, jer ipak tri godine znaci da je on 19. Nije to puno, ali ipak!

primorje
08.12.2005., 15:55
Vidite nekog na cesti s očitom razlikom u godinama (nebitno za normalne ljude dali je ON ili ONA starija)što bi to trebalo značiti??pod pretpostavkom da su zajedno dobrovoljno (ili dragovoljno kako vam paše)zašto bi to nekom trebao biti motiv za komentar???zaboga pa bit će skupa dok žele!
Dali ste zaboravili da je ovo 2005e????korigirajte stavove!!!!ne polazite od sebe.I ako ne želite biti sa starijom osobom NEMOJTE BITI ali tovam ne daje pravo niti da odobravate niti da se zgrađate.Važna je kvaliteta odnosa i ako oboma paše dobra je.
Glupo je sada ulaziti u to što starija žena može pružiti mlađem muškarcu (puno vjerujte mi) ili što starili muškarac može pružiti mlađoj ženi(još više vjerujte mi)razmišljajte ne o trajanju nego o kvaliteti svakog trenutka provedenih s nekim.
Mnogo se parova rastaju istih godina.
Gdje ja živim poznajem 3 para starijih muškARACA OŽENJENIH za mlađe žene i traju 20 godina.
Vjerujte važna je bit veze a godine su nebitne

primorje
08.12.2005., 16:07
jedna tanja je mlada djevojka koja se voli igrati svojim mislima i onim što ona smatra zabranjenim voćem.Nažalost punoljetna je i kad tad če shvatiti da je takov pokušaj veze (bez veze)neinteresantan njenoj okolini i da osim nje svi više manje prihvaćaju njene veze makakove one bile dovoljno je da je ona sretna u njima.Nažalost ona još nije svjesna da prihvaćanje okoline povlači za sobom i odgovornost i da samo ONA mora misliti na sebe.Traženjem pažnje u forumu kao nadomjestak za roditeljske zabrane kojih više nema ( ni tatine tlake nažalost) pokušaj je privlačenja pažnje na sebe sada kada više nitko ne pazi i nije ga briga.
Tanja jedna budi s kim god hoćeš ovo je 2005 samo budi sretna i to je jedini metar vrijednosti,tvoju je okolinu briga za tebe a ne za estetski doživljaj tvoje veze.Milka babović je u penziji,skliži dobro i to je sve

joujou
08.12.2005., 19:24

Jedna Tanja
08.12.2005., 21:27
primorje kaže:
jedna tanja je mlada djevojka koja se voli igrati svojim mislima i onim što ona smatra zabranjenim voćem.Nažalost punoljetna je i kad tad če shvatiti da je takov pokušaj veze (bez veze)neinteresantan njenoj okolini i da osim nje svi više manje prihvaćaju njene veze makakove one bile dovoljno je da je ona sretna u njima.Nažalost ona još nije svjesna da prihvaćanje okoline povlači za sobom i odgovornost i da samo ONA mora misliti na sebe.Traženjem pažnje u forumu kao nadomjestak za roditeljske zabrane kojih više nema ( ni tatine tlake nažalost) pokušaj je privlačenja pažnje na sebe sada kada više nitko ne pazi i nije ga briga.
Tanja jedna budi s kim god hoćeš ovo je 2005 samo budi sretna i to je jedini metar vrijednosti,tvoju je okolinu briga za tebe a ne za estetski doživljaj tvoje veze.Milka babović je u penziji,skliži dobro i to je sve

- Nadam se da je ovo pomoglo umjesto vecernje tabletice za smirenje?.. A sad pali odavde, pa te onda mozda necu pitati koji ti je pravi nick!... :B

primorje
08.12.2005., 23:59
ma pitaj tanjice samo se nemoj ljutiti ako neko kaže što misli pitaj sve i sve ću ti odgovoriti.otvorila si interesantnu temu očito imaš i razloga malo nepovjerenja u samu sebe i želju da čuješ i druge što misle o tome.
I u tim je vezama kao i u svim drugim sve moguće.
U mojo je okolici žena udana već 25 godina (sada ima 50) za čovjeka koji sada ima 73.
Prekrasno ih je gledati kako se drže za ruke poslije 25 godina braka,kako su samouvjereni.
S druge strane postoji uvijek opasnost da te okolina smatra "sponzorušom"ako su takove okolnosti i da ti zamjeri.
Moraš biti čvrsta i znati što želiš.
Kao i sada samo pitaj i ne zamjeraj:K :K :K :top:

Jedna Tanja
09.12.2005., 13:32
primorje kaže:
ma pitaj tanjice samo se nemoj ljutiti ako neko kaže što misli pitaj sve i sve ću ti odgovoriti.otvorila si interesantnu temu očito imaš i razloga malo nepovjerenja u samu sebe i želju da čuješ i druge što misle o tome.
I u tim je vezama kao i u svim drugim sve moguće.
U mojo je okolici žena udana već 25 godina (sada ima 50) za čovjeka koji sada ima 73.
Prekrasno ih je gledati kako se drže za ruke poslije 25 godina braka,kako su samouvjereni.
S druge strane postoji uvijek opasnost da te okolina smatra "sponzorušom"ako su takove okolnosti i da ti zamjeri.
Moraš biti čvrsta i znati što želiš.
Kao i sada samo pitaj i ne zamjeraj:K :K :K :top:

- Da, da... obavezno cu ubuduce tebe pitati za sve da me poducis, jer sam tako mlada, nezrela i nesigurna u sebe, a ti si uskrsli Frojd, koji ce mi sve lijepo rastumaciti!:D
Ovaj forum daje svakom za pravo da pokrene bilo kakvu temu, koja moze biti interesantna za veliki broj posjetilaca, a i ova se pokazala kao takva, jer jos nije zamrla. Dakle, sve sto si meni uputio svojim prvim postom, uputio si svim ucesnicima ovog podforuma! Jer i njih ta tema ovako ili onako dotice... :cool:
A ako ti je cilj bio da mene osobno iz nekih razloga iskompromitiras, kako bi se ova tema zatvorila, nije se tesko dosjetiti zasto to radis, niti si prvi koji je to ucinio!
A mene zabole znas sta vec za to... :B

primorje
09.12.2005., 18:55
ma tanjice zašto se ljutiš??pa ja samo kažem što mislim.Poštujem sve koji se javljaju tema je interesantna ,a ti si se napalila na mene!!!!pa nije sunce ništa osobno!!!!!
Nisam Frojd,volim takove teme,inteligentne žene i muškarce,nisam nikom uputio ništa osobno pa ni tebi
Pomalo mi ličiš na lokalne političare koji svaki napad na svoje nepodopštine shvaćaju kao napad na državu i njeno uređenje!!
L etat c est moi
Nije dušo ti nisi forum,ti si ga otvorila a mnogi sudjeluju, ti si slatkica koja bi htjela pričati radi priče (l art pour l art)a ne radi donošenja zaključka ili stvaranja mišljenja ili korigiranja svojih krivih stavova.
I sad kako samnom???Čitam dakle postojim,zaključujem dakle postojim,pišem jer je internet demokracija na djelu,kultura ti brani ušutkati me i kako dalje a ti me ne želiš sa mojim stavom???????
Ti si meni postala draga,ja ti imam 50 godina,želju upoznati te i ispričati sve što želiš znati,visok sam 1,80,težak 75 kg a ti vidi kako ćeš me zaustaviti u mojoj ljubaznosti ovo što pišem čitaju svi a ti pitaj što te interesira (da,pričam materinja 4 jezika,imam 2 putovnice)
ajde jedna moja tanjice sada ti

S štovanjem

primorje
09.12.2005., 18:56
jednoj tanji

P.S.nemoj si laskati sunce ne upucavam ti se

Jedna Tanja
09.12.2005., 20:31
primorje kaže:

- Ja sam samo umislila da je ovo napad na mene osobno???:eek:
Zaista ne zelim citati dalje tvoje gluposti i odjavljujem se sa ovog podforuma, sto je tebi valjda i bio cilj?! Tim laskanjem sada me neces kupiti. A i drugima je, mislim, tema prisjela, zahvaljujuci tebi!

Pozdrav ucesnicima, bye!
:w

Ante
22.12.2005., 09:09
:mad: Zasto si mi oterao Tanju?

mobyXXL
22.12.2005., 16:58
A i ostali, zanima me kako gledate na to? Da li je to normalno ili nije, da li bi vas brinulo misljenje okoline i porodice, sa kakvim namjerama biste usli (ako biste usli) u takvu vezu?...

Svakako da nebi mogo bit s klinkom od 16-17 a ni sa starom babom od maltene 40 godina.

mani_l
23.12.2005., 10:32
Alaj sam se nacito:zubo:

Nikada mladju djevojku nisam imo ali nedavno sam stvarno pretjero. Ona je bila starija od mene 18god. To je previse, ne za avanturu nego za suzivot. Bez obzira koliko je ona dobrodrzeca godine cine svoje. Ja sam otiso iz te veze zbog fizickih razloga i radi predostroznosti. Sto bi tek kasnije bilo. Tesko mi je bilo jer sam je volio ali poznavajuci sebe bolje sada nego za puno godina kada meni ode malost a ona uce u penzionersku dob. Tek tada nece naci nikoga.

Smatram da je starije zene imaju vise razumjevanja i masu sitnica ce muskarcu tolerirati te ce on biti zadovoljniji. Mlade djevojke nemogu razumjeti zasto nama treba da se povremeno odmaknemo i proludujemo se sa deckima.
Sitnice koje mi muski radimo djevojkama starije zene ce prepoznati i dati ima znacaj sto nama daje osjecaj sigurnosti. Pokazat ce nam da nas trebaju i tako mi opet zauzimamo ulogu zastitnika, iskonski osjecaj da mi brinemo za tu zajednicu. Vremena lova su prosla ali zvanje konobara, promjena zarulja i pumpanja guma jos uvjek mi mozemo raditi.

Sto se tice kolika razlika moze biti ja NESKROMNO tvrdim da sve mora ostati unutar generacije. I ne nije to edipov komplaks.

Godiva
23.12.2005., 15:31
Svakako da nebi mogo bit s klinkom od 16-17 a ni sa starom babom od maltene 40 godina.

Maltene 40?! Pa te već sjede u staračkom i sestre im nose tutu za kakit i piškit.

bozanstvena333
23.12.2005., 19:47
Jedan moj frend je stalno pljuvao po starijim zenskama,te kad je drugi frend (iz drustva)zabrijao sa zenskom koja je bila starija od njega 10 godina i imala dvoje djece,popizdio na njega,jel normalan.Nakon 2 godine,sretnem ga u gradu i pohvali se kak zivi sa zenskom koja ima CETVERO djece i starija je od njeg 15 godina.Primjecujem da muskarcici oko 25-30 padaju na komade oko cetrdesete bez problema,i to ne samo za seks,vec znam ih dosta koji zive sa komadima u prsojeku 10 godina starijim od njih.Cak i 20 godisnjaci jedva cekaju da ih primjeti kakva sa 40.

mobyXXL
23.12.2005., 20:48
Jedan moj frend je stalno pljuvao po starijim zenskama,te kad je drugi frend (iz drustva)zabrijao sa zenskom koja je bila starija od njega 10 godina i imala dvoje djece,popizdio na njega,jel normalan.Nakon 2 godine,sretnem ga u gradu i pohvali se kak zivi sa zenskom koja ima CETVERO djece i starija je od njeg 15 godina.Primjecujem da muskarcici oko 25-30 padaju na komade oko cetrdesete bez problema,i to ne samo za seks,vec znam ih dosta koji zive sa komadima u prsojeku 10 godina starijim od njih.Cak i 20 godisnjaci jedva cekaju da ih primjeti kakva sa 40.

Pfhahahaha :lol: :lol: :lol:

Muškarčići od 25??? Zar sam ja sa 26 muškarčić :mad: Aj dont tink sou :kava:

joujou
24.12.2005., 13:15
deckic? :mig:

Jedna Tanja
24.12.2005., 14:05
Pfhahahaha :lol: :lol: :lol:

Muškarčići od 25??? Zar sam ja sa 26 muškarčić :mad: Aj dont tink sou :kava:

- Sta si trazio, to si dobio... muskarccicu... :lol: :zubo:

P.S. Nisam odoljela... posebno jer nas je primorac napustio... :cerek:

Tenzor
24.12.2005., 14:39

Da to je ocito nadomjestak za mamu koja ih vise ne mazi... :kiss:

Smatram da veze s velikim razlikam u godinama nemaju bas sretan zavrsetak al opet... koja veza ima sretan zavrsetak?... u biti dok je dobro, dobro je i netreba to kvarit dodatnim razmisljanima :confused:

mobyXXL
24.12.2005., 16:45
deckic? :mig:

muškarčina? :mig:

joujou
24.12.2005., 19:06
a sa 35? :D

mobyXXL
24.12.2005., 19:40
a sa 35? :D

Tja onda bu još jedino valjda se dizal uz pomoč vakuum pumpice i /ili Viagre :mad:

Jedna Tanja
25.12.2005., 14:36
Da to je ocito nadomjestak za mamu koja ih vise ne mazi... :kiss:

Smatram da veze s velikim razlikam u godinama nemaju bas sretan zavrsetak al opet... koja veza ima sretan zavrsetak?... u biti dok je dobro, dobro je i netreba to kvarit dodatnim razmisljanima :confused:

- Ja samo znam da nema pravila! Kada se moja sestra udala za tipa mladjeg 5 godina, cinilo mi se da je to mnogo. Onda sam upoznala bracni par gdje je "ona" starija 8 godina i koji jako dobro funkcionise! Za divno cudo, on joj je vjerniji i vise je voli, nego ona njega! A isti slucaj je sa parom, koji sam kasnije upoznala - gdje je "ona" starija minimum 12 godina (toliko je priznala, ali ja mislim da je i vise;))... Naravno da ima onih koji bi samo da budu u trendu i malo se zabave "s matorkom", ali ima i onih koji s tom razlikom jako dobro funkcionisu u braku i ne znam nijedan takav brak koji se raspao.

Kada je obrnut slucaj, odnosno kada je muskarac dista stariji, desava se da se zena uda iz interesa, ali ima dosta zena koje vole starije muskarce. Medjutim, za razliku od zena, oni brzxo polno "oslabe":D, pa se desava da ih zene varaju. Sto, opet, nije neko pravilo.

Srecan vam Bozic!:w

superzvijezda
02.01.2006., 12:21
pravila ne postoje u godinama , znam curu od 18 koja je 4 godine bila sa tipom od 33 godine . . .

Jedna Tanja
03.01.2006., 11:50
pravila ne postoje u godinama , znam curu od 18 koja je 4 godine bila sa tipom od 33 godine . . .

- Ako su poceli kada je ona imala 14, moze li se on smatrati pedofilom?... nova tema za razmisljanje!... ;) :hekla:

superzvijezda
03.01.2006., 19:34
- Ako su poceli kada je ona imala 14, moze li se on smatrati pedofilom?... nova tema za razmisljanje!... ;) :hekla:
khm, pedofil ? čuj - mislim da pedofilija uključuje ipak djecu . . .
:cool:

sora
03.01.2006., 20:56

Po mome da, jel ipak cura nije presla 18. god, a svi znamo da je to nekakav limit izmedju punoljetnosti i balavosti.

Pitanje: da li je razlika u godinama problem ili izazov? he.. ovisi o ljudima i njihovim interesima, odgoju i sl. U mojoj situaciji je definitivno bio problem.

lil29
04.01.2006., 09:03
ja imam 30, a neodoljivo mi se sviđa dečko od 23, i što sad?

joujou
04.01.2006., 15:14
izmedju punoljetnosti i djece ima nesto prostora :zubo:

nisi pedofil ako si sa 17-godisnjakinjom

Jedna Tanja
04.01.2006., 21:40
izmedju punoljetnosti i djece ima nesto prostora :zubo:

nisi pedofil ako si sa 17-godisnjakinjom

- Da, ali ako si sa 14-godisnjakinjom, pa jos pri tome nemas 15 godina (maloljetnik), nego 26... da li to mijenja stvar?:mig: :hekla:

CENTVRION
04.01.2006., 22:33
imam komada koja je 17g mlađa. prekidamo.
stari mi je imal ženu 21g mlađu. rastavili se.
stara mi imala muža 13g mlađeg. rastavili se.
buraz ima komada vršnjakinju. i sve pet.

jedna prosječna familija... :kava:

Ifrit
04.01.2006., 22:53
Ja tu ne vidim nikakvog problema.

Moja trenutna ima 29. :cerek:

Ja imam šesnest i po. :raspa:

Guštat ću još jedno godinu dana, a ondak, kad ju opiče prvi znaci menopauze, prelazim na mlađe meso.:o

Jedna Tanja
04.01.2006., 23:01
Ja tu ne vidim nikakvog problema.

Moja trenutna ima 29. :cerek:

Ja imam šesnest i po. :raspa:

Guštat ću još jedno godinu dana, a ondak, kad ju opiče prvi znaci menopauze, prelazim na mlađe meso.:o

- Ej, sinak, budes li cekao dok ta "zavodnica maloljetnika" dodje u menopauzu, docekacete jubilej - dvije decenije zajednickog zivota!:lol:

CENTVRION
04.01.2006., 23:05
...Guštat ću još jedno godinu dana, a ondak, kad ju opiče prvi znaci menopauze, prelazim na mlađe meso.:o
nekim ženama počinje sa šesnajst

Ifrit
04.01.2006., 23:06
Nije ona mene zavela, babo.

Ja sam zaveo nju. :cool: :mirko: :mirko: :mirko:

A ti ne budi ljubomorna.

Siguran sam da u Srbiji postoji još par bilmeza kojima će se alatka tu i tamo dignut na tvoje gerijatrične godine.

CENTVRION
04.01.2006., 23:12
daj nemoj vređat ženu bez veze

Ifrit
04.01.2006., 23:13
Kokokodak.

A ti si njezin apologet, pizdek??

To nije vrijeđanje.

Ja to nazivam britkošću. :o

CENTVRION
04.01.2006., 23:16
vjerojatno si najveći frajer u svom pašaluku. aj uživaj, "britki"